© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Bármennyire is kurva szánalmas, inkább maradjon az X, minthogy fejetlenül előre rohanjunk és kikapjunk. Akkor lesz csak igazán nagy baj.
Pedig benne van, hogy kapunk egyet…
Malacunk van rendesen!
Vignjevic takarodj korai?
Elso par merkozes utan biztato volt az emberunk de azota siralmas.
Tamadojatekunk nulla Lukic egy hangyafasznyira a pirostol (49 percbe le kellett volna mar hozni) erre behozza Hidit….. nevetseges
Egyértelmű,hogy az x-ért jött.20 méterre vèdekezünk…bekkelünk.Èletveszèlyes.Csalódtam benne èn is.Mindig mellè tudunk nyúlni edző szinten is??
Nem tudom mitől lesznek itt ilyen motiválatlan játékosok. De így nincs kit behozni se Zsótér helyett ha fáradt,se Machach helyett ha szar, Domi kiesik és semmi veszély elől,van rá egy Bőle, Lovric is hiába marad le,maradnia kell. 8 játékosunk van.
Lófasz ez esti fènnyel.Kölcsönbe van minek hajtson?Nem nevek kellenek,hanem aki megdöglik a pàlyàn.A gyírmót az utolsó 10 percben lefocizott minket.Kezd ez az egèsz próbàlkozás nagyon ègő ès fàjó lenni.Itt màr semmi mellett nehezen vagy sehogy nem lehet érvelni.
Azt amit ez a kamu francia mutat, azt egy saját nevelésű iw lehozza..
Nézzük meg jövőre,ennèl màr semmi nem lehet rosszabb.
Machach-t? Itt biztos ne nézzük tovább.
Szerintem nem x-ért jött, csak nem akar kikapni..
Hàát a csapat játèka,”tàmadás èpìtèse” nem erről győzött meg…hiàba ugràl meg mutogat a pàlya szèlèn ez lófasz esti fènnyel.
Azt mondjuk Machachnak és Bőlének kellett volna.
Ja kellett volna,Bőle csak,csak…
Imádom Lukicot de lassan Eppeli mélységekbe küzdi le magát
A meccset nézve egy dolog vigasztal: fullon van a frigó sörrel. Éljen!
Hallva a sorsolásunkat ha ma nem nyerünk akkor elég esélyes a pokolra jutás!
Kisvárda, Vadásztölténygyár, Supkáék, névtolvajok!
Az a szomorú, hogy meg is érdemelnénk..
Hú ez nagyon szar!!
Kár, hogy Bőle három meccsenként megsérül tíz meccsre. Nem csinál rossz dolgokat.
Szerintem ugyan olyan szar mint eddig. A másik oldalt Machach meg fos,sajnos aki lenne helyette Drazic ugyan az …
Az hogy és miért van hogy máshol mindenki (pl Drazic is) jó sőt kiemelkedő játékos tud/ott lenni nálunk meg senki?!
Drazic a hozzáállása miatt került ki a Slpvanból…
.
Remèlem innen is repül a a francba.Komolyan,hogy ezeket z előèleti dolgokat nem lehet leinformàlni?
Nono is úgy jött mégis tudott jó lenni.
Nono pénzügyi dolgok miatt került ki a slovanból,ha jól tudom.
Bermuda hàromszög rejtèly.
Nem tudom. De szar, Dominik nélkül ezzel a Machachal és Bőlével abszolút ki vagyunk herélve. A baj,hogy senki nincs helyettük
Dominik is ot meccsbol egyszer jatszik jol. Csapatcsere.
Folyamatosan veszélyes előre.
Sztem van az kettő. Max.
Viszont idegesito modon szineszkedik, es vegigpofazik minden meccset. Utalom az ilyen tipusu jatekosokat.
Igen az a baj hogy rendkívül sérülékeny!
Képességei alapján élvonalbeli játékos, de fizikailag alkalmatlan az élsportra.
Tehát sajnos nincs rá szükség
Fájó szívvel, de egyetértek.
A Crvena Zvezda (egykori) csapatkapitánya és a Slovan Bratislava bajnoka állt be egy Albán válogatott és a Napoli játékosa helyére!
A Szerb gólkirály és egy ghánai herceg is a pályán van!
Ebben nagyon jók vagyunk!
Nevekben és címekben!
Cserélni kellene.
Doka. Hat tenyleg o volt a legszarabb. Nalam Vignevics is megbukott.
Szánalmas vergődés miközben a ratyi már megint bajnok…
Három éve megy a szardagasztás!
Lukicot le kell cserélni különben kiállíttatja magát, már most is csak vak 2 n múlik hogy maradhat!
Egy HONVÉD nem ezt érdemli!
Nyáron hozzanak olyan embert akinek VAN ESZE A FUTBALLHOZ!
Aki el tud értelmesen költeni ennyi pénzt!
Mert nálunk sokkal kevesebb pénzből is tudnak magyarországon élvezhető futballt csinálni!
A K*BASZOTT KISPEST VAGYUNK!!!
NV nem látja hogy GBDémon t kell behozni?
Lukicsot le kellene venni..
Lassú és ezt nehezen dolgozza fel. Ha kiállítják az edző hibája.
Így van! Nagyon szerettem paciferi taktikája alatt a mennyei legjobb csatárai között volt de most már súlytalan (micsoda képzavar mert nagyon is súlyos)
Folytatódik a rangadó!!
Kurvanagytakaritas kell itt. Ha egyaltalan bennmaradunk. Nem erdemeljuk meg.
Kíváncsi vagyok a mester mikor, kit fog először behozni és kinek a helyére.
Hidi Pantelic,Lukic helyett Traore,Bőle Kerezsi
Szarban van,mert nem lehet 10-et cserélni..
Es ha lehetne?
Akkor mindenki mehetne le Tujvel kivételével…
Es kik jonnenek? Az Nb3-as aranylabuak?
Tőlem, ezt a Gyirmót szintet ők is hozzák…Csörgő az nb3-as csapatunkban játszott, most meg 20 évesen leveszi Lukicsot..
Lukicsot mostanaban a nagymamam is levenne a palyarol.
Ezt a Gyírmót szintet úgy mondod mintha mindenki bedarálná őket 😀
A Gyirmót szintet a helyezésükre értem, illetve a költségvetésükre..
Nincs a játékunkban semmi rendkívüli.
Azt hozzuk amit legtöbbször.
Aki ezeket így összekukázta jó sok pénzért , ki kellene tiltani a Bozsikból. Vignje se ér itt sokat…
Meg lett emlìtve a tàbor àltal,illetve nagy laci is klubnàl van még…
Gyirmót jobb egy fokkal. Fasza.
Nem egy fokkal..
Akkor kettővel. Vagy inkább mi vagyunk szarabbak.
Na csak sikerült kihúzni x-re a szünetig…
Nem rajtunk múlt..
Függetlenül attól, hogy szerintem a végén bent fogunk maradni, tényleg el kell felejteni, hogy nem a tudásának megfelelően játszik ez a csapat.
Ez a keret ennyit tud, a nulláról kell felépteni mindent.
Ez a helyzet, felesleges álmokat kergetni..
Mit akarnak Kuntól a fiúk?
Jól van, a tábor is kritikusabb lett. Ők átérzik a tétet, a futsalos-fradista haverok tuti nem.
1 szál Lukics a csatárunk
Elmehet ő is ahova akar. Ennyi pénzért hozza a szart… pohos súlytalan. Ez nem csak a taktikán múlik.
Esetleg, ha egy értelmes labdát kapna?
Kitol? Machachtol, vagy Zsotertol?
Ennyi pénzért sokkal többet kellene nyújtania.
Annyira lassú, hogy az már kevés az nb1hez is.
Még Nono volt 12 gólt termelt.
Ki sem tidják hozni a labdát…
Botrány ez a csapat.
Hamisítatlan kiesési rangadó, igaza van a szpíker kollégának. Süllyedek szégyenemben.
Úgy tűnik, hogy ezeken a nagydöntőkön nagy gólokat tudunk lőni. Játékban Gyirmót szint, nincs itt tévedés, ami a helyezést illeti. Közben egyenlítés….
Vicc…
Most miért? Csak 2 sárga mezes volt üresen az 5-ősünkön belül…..
Ilyen tétmeccsen, ilyen lassan, elképzelés nélkül játszani.
Végre!!
Ez eddig nagyon gáz…
Semmi átütőerő eddig…
Jeges a pálya? Csúszkálunk.
Ez már most borzalmas…
Var a fradit már ki is segítette.
Az akkora kéz volt, hogy még én is láttam. Hamar csicskított Croizet.
Megérdemelte a köcsögje.
Annál ellenszenvesebb nincs,mikor kussoltatni akarnak komplett szurkolótáborokat.
Javasolom vágjuk le a karjukat, mert mi a szart csináljanak vele. Nem volt szándékos.
De az volt..
Tök mindegy, a szándékos kezezés már nem használt fogalom.
Mondjuk ha ezt nem vonják vissza tényleg elmehettek volna a picsába azok után amiket ellenünk húztak mostanában
https://adatbank.mlsz.hu/match/56/0/23704/29/1629890.html
Szapi?
Maródi, (Covid geci)
Shit!
Természetesen most sem maradtak el a meccs előtti közhelyes fogadkozások. A Honvédért futballozni, csapatként, egymásért, kontrollálni, stb., stb. Qurvara unom már!! A tervezett összeállítást látva stabil védekezésből felépülő támadás lehet a taktika.
Ugyan úgy állunk fel mint a fradi ellen, annyi,hogy Szapi és Domi kidőlt. Ha a játék is olyan lesz annak elégnek kellene lennie.
Az igaz, de Szapi nagyon hiányzik.
Na kéremszépen 113 éves múlttal 14 bajnoki címmel a negyedik legnagyobb éves költségvetéssel és játékoskeret értékkel próbáljunk meg bentmaradni az első osztályban a hozzánk képest fele költségvetéssel és harmad értékű játékoskerettel valamint nulla futballmúlttal rendelkező másodikszámú győri csapat ellen!
Csak A Kispest!
Ezek az érzések kavarognak bennem is.Nehéz ezt elfogadni.Bízom benne,hogy jövöre jobb lesz.Este Csak a 3 pont.
Ki mit tippel mára, velünk, vagy ellenünk lesz-e a VAR és a játékvezetés?
1./ A VAR tizenegyest ítél az ellenfélnek kezezés miatt
2./ A VAR gólt vesz el tőlünk (hosszú vonalhúzogatás után megállapítják, hogy Tujvel bal füle előrébb volt egy szituációban, mint a gyirmóti védő)
3./ Kiállítás lesz nálunk (a VAR nyomós ajánlására egy barátságos hátbaveregetést a játékvezető szándékos ütésnek minősít, azonnali piros lap)
4./ A második félidő eleji középkezdés helyett a játékvezető az ellenfélnek ítél szögletet, amiből gólt kapunk
5./ Semmi ilyesmi nem lesz, korrekt bíráskodást várok
Mit tippelek? Botrányos vakkettő-féle játékvezetés, felháborító VAR-ozás, és kikapunk egy kamu tizenegyessel, vagy egy a VAR által benézett gyirmóti lesgóllal. Számítok továbbá fullkamu piroslapra is.
Vak II. a meccs előtt talakozik Jezussal es megtérve az Urnak igazsagosan biraskodik.
Ámen.
Korrekt bíráskodást a javunkra, és egy pontot elhozunk a gyirmóti oroszlán barlangból!
3 kell.Minden màs elfogadhatatlan eredmèny!
Már régóta elfogadhatatlan eredményeket produkálnak!
2, de én a jobb fülére tippelek. Ma viszont ezt is el kell bírnunk!
1-5-ig bármi,de remélem,hogy:
6./ Behúzzuk végre valahogy a meccset,mindenféle VAR nélkül.
90.percben lövik a győztes gólt..ez kimaradt.De ma semmi ilyen nem lesz.Gyerünk!
Hajrá!Annyira beszorítjuk őket hogy fordul a kocka, mi kapunk tizit vétlen kezezésért szrntm…
Egy mai pozitív vízilabdás hír!
FÉRFI OB I
Nemzetközi kupaszereplést erő helyért játszották.
AZ 5. helyért, 1. mérkőzés
BVSC-ZUGLÓ–BUDAPESTI HONVÉD SE 11–13 (1–4, 4–1, 2–2, 1–1, 3–5) – ötméteresekkel.
Így mindkét csapatnak 4 pontja van. Amelyik csapat eléri a 7 pontot (remélem mi leszünk azok) az végez az 5. helyen.
Folytatás jövő héten szombaton.
Ha holnap jól alakulnak a dolgok ès az MTK kiesik,akkor onnan szìvesen látnàm a csapatban Miovskit-akit tèlen csàbítottunk-ès Mezeit.
Még egy külföldi minek? Ha már kukázunk a kiesőtől, akkor inkább magyar legyen. Külföldiből minimum Doka szint, a többi csak pénzégetés.
Miovski sztem nem rossz.Van benne potenciàl.Ahogy lentebb írta DèlPest,azert csak figyeltèk ès csàbítottàk európai csapatok.Amúgy Mezeit is írtam,de jöhetne egy Kata M is.
Mezeivel egyetértek, Katával is.
biztos, hogy Bocskay vagy Irimiás nem tud annyit mint a 2 Mtk-s ?
nem látom a kék csávókban azt a pluszt…max annyit h több időt kaptak a nagyok között.
mármint a 2 fiatalra értem, Miovski más kategória.
Mezei az àllandó Nb1-es játèklehetősèggel sztem előrèbb van,mint Irimiás.Bocskay mas tèszta, ő teljesen kèsz lehet az Nb1-re.
ennek megvan az a fonákja, hogy nem tennéd be, mert eddig keveset játszott… 🙂 hát, játsszon!
egyszerre a kettő úgy sem lenne pályán, de a lényeg, hogy ne hozzunk már olyan szintű mtk-s gyereket, ami nálunk is van, szerintem.
Valami ilyesmi jutott eszembe nekem is.
Miovskit europai szinten is jegyzett csapatok hivtak/hivjak.
Csodalkoznek ha nalunk kotne ki
Mi is vele szeretnénk kiesni?
Miért Miovski az egyetlen oka az MTK kiesèsèsenek?
Pont fordítva. Nem tudta benttartani őket.
Egyedül??ez egy csapatjátèk,ha a többi tàrs nem nő fel a fealadathoz vagy èpp a taktika nem fekszik neki,akkor lehet sokat nem tud hozzàtenni a dologhoz.Nem csak őt hibàztatnàm egy szemèlyben,mindegy is.Az èn vemènyem az,hogy ő az a jàtèkos,akiben érdemes lenne gondolkozni.
Nálunk olyan a taktika, hogy Lukicsot is eltüntettük.
Ehhez a taktikához olyan támadó kellene mint Traore csak Lukic szintű
Szerinted milyen lázzadás tört volna ki, ha 2 éve valaki ide akarta volna hozni Ádám Martint? Nálunk az a legnagyobb probléma, hogy Lukics helye nem a mostani helyén van a csapatban. Ha beadás jön egyedül őrlödik, de nézd meg a paksot. Beadásnál már legalább hárman a kapu előtt kavarnak.
Ádàm jelenlegi helyzete engem a 2017-es Eppelre emlèkeztet.Őt ugye Nb2 végéről èpìtettük fel.Amúgy Àdàm esetèben,már Kaposváron làtszott,hogy van benne vmi.Lukiccsal vmif kezdeni kell,meg kell talàlni a helyèt,mert így csak időpazarlás a jàtèka.Càfoljon ma rànk!
Ebben a taktikában nem jó Lukic jelenleg. Máshol hol lenne jó szerinted? Két szél meg Zsótér helyére egy sokat futó a megoldás,az meg nem ő .
Egyértelműen támadó középpálya, vagy visszavont 9-es. Neki a statikus nem jó, mert nem magas.
Hajrá! Osztom az álláspontod,+még túlsúlyos10-15 kg-t le kell „dobnia”!
Statikusban futni se tud, azért hízik.
Tèlen kerestük,èn ennyit tudok.Kérdès,hogy ezen nem túl fènyes fèlève utàn is meglesz e neki az a bizonyos európai megkeresés(ek).
Ha holnap nyerünk gyakorlatilag lehetetlen,hogy kiessünk, viszont előre még lépkedhetünk. Az a kettő tényleg elférne
Az a baj, hogy egész tavasszal ilyenkor nem tudtunk élni a lehetőséggel. Most nagyon kellene!
Sőt,sz egész szezonban volt több olyan,hogy ha nyerünk elléphetünk. Egyszer akár szerencsénk is lehet
Na ez a baj. Hogy ehhez nekunk szerencse kell. Hosszu tavon ez a masodosztalyhoz vezet.
Minden bizonnyal. 🙂
Közben ha minden igaz u15 kikapott a fraditol? 2-0 🙁 A lányom barátja ott nyomja (elég jo, torna legjobbja stb) ma lecseszem hogy gondolta ezt :))))
nem akarom túlhájpolni…de ez stílus kálmán nagyon laza gyerek 🙂
(ha véletlenül nem ott indulna, 8:40-nél a lényeg )
https://youtu.be/905cnZSlCqU?t=520
Ez gondolom az unokatestvére üzlete lehet
Kapkodnak az MTk-nàl!?Polyàk,Márton off…ennek mi értelme??https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-lemondott-az-mtk-sportigazgatoja-2888347
Már tudják, hogy vége. Remélem Polyák viselkedését követni fogják páran, akár Kispesten is.
Gondolom feladták, ha nyerünk mind a 4 meccsüket meg kellene nyerni a bentmaradáshoz. Úgy,hogy mi egyet se nyerünk az utolsó 4ből
Off: Elhunyt az ujpesti lelátó közismert alakja a „Szőke” ,akire emlékszek,volt,hogy nekünk is bekavart elég okosan. De ettől függetlenül tiszteletet érdemel,mert mindent megtett az övéiért. Isten nyugosztalja.
Látom a megemlékezésén ott volt a mi híres,hírhedt egyik legendánk Copfos is.
Remélem jó egészségnek örvend.
Copfos??huuu őt nem vàgom ki,arcról lehet beugrana.
Az komoly 😀
Janibá 🙂
Igazi legenda, még a biztonságiak is szoktak vele közös szelfit készíteni.
Igen,most már megvan a többiek segìtettek.Én mindig Jani bà néven hallottam.
https://www.facebook.com/violafidelity2002/photos/pcb.5021637417917245/5021634527917534
Így könnyebb lesz. 🙂
Köszi,így màr megvan!Illetve mögötte àlló szemüveges sràc is kispesti sztem.
Hát aki nem ismeri a képen szereplo embereket, akkor az sokat nem volt a kanyarban az utobbi 25 évben 😀
Ebben igazad van.Sajnos nem volt lehetősègünk vidèkről sok meccsre feljárni.Azonban copfost,alias Jani bà a neve ès kèpe alapjàn azonnal felismertem,ahogy a mögötte àlló sràcot is.Igaz az nevére nem emlèkszem.
Èn most vagyok 41 èves!Te mennyi ha nem vagyok indiszkrèt?
Mostanra már csak három csapat maradt „harcban” a két kieső helyért. Amelyekből kettő továbbra is fővárosi.
Ha ma nyerünk el is engedhetjük a kiesés kérdést
Ma nem igen. De holnap úgy legyen!
Térdre libás kutyák Supi zsenialitása előtt!!
3-0 a kövesdnek.Ha nyerünk vasárnap majdnem biztos a bentmaradás.Anyám borogass,ilyen miatt izgulni Kispestiként.
nyugi, meglesz egy sima 3-0
Ezt írták itt páran az mtk és a zte ellen is. Maradjunk inkább szerényebbek. Az én álmom egy győzelem azért,ettől függetlenül.
4:0 lesz 😀 szerênyen
Ez így tényleg szerény, mivel mi játszunk idegenben. 🙂
Hát ez dulván szelény lenne.
Na ne kezdjétek megint.
Fordítva,bocsi,0-4 😀
Nekem egy sima 1-0 is jó lenne.Az a baj,hogy ezeken a meccseken szoktunk betlizni.Amúgy k.va zavaró,hogy mindenki veri az MTK-t csak mi voltunk velük „jó fejek.”
Nagy D szalag szakadas
9-11 honap off
Instant Insta : A képen látható úriember emberek mentorálásával foglalkozik, mégpedig online formában. Kommunikációs tanácsokat ad, vállalkozásokat „coachingol” (divatos szóval).
Életviteli Mester vagy egy szemfényvesztő ? Ami számunkra érdekes lehet hogy a Honvéd mezét is magár húzta tétmeccseken.
Ki lehet ő ? várom a tippeket !
Elek Péter? 😀
@disqus_CyAd6dqwKd:disqus találta el jól.
A képen David Izazola látható aki az akkori sötét időkben közel félmillió eurót ért. ez rendkívül nagy összeg volt akkoriban. Manapság már 7-800ezer eurós játékosok szinte középszerűnek számítanak.
A klub egyik fekete foltja volt ez az időszak. Ekkor volt az hogy Hemingway nem nagyon tudott foglalkozni a klubbal és kiadta gebinbe (haszonbérbe) a komplett produkciót a disznófejű játékoskufárnak , Kordénak.
Ezzel az időszakkal akkor számoltunk le amikor az MLSZ elkezdte dotálni a fiatal magyar játékosok játékperceit. Ekkor az öreg visszavette a kormányrudat, Cordellát elzavarta és bekerült sok fiatal az akkori keretbe, sőt a kezdő 11be (Gazdag akkor kezdett rendszeresen játszani, Koszta, Bobál Gertrúd és Bobál Dudi, Herjeczky, stb).
Ha ezzel keresni tud,akkor számomra egy életművész.
Amúgy foglalmam sincs,hogy ki.
Ha tudnád mennyien keresnek ezzel lehet meglepődnél. Van egy réteg, aki kajálja az ilyen „szolgáltatásokat”. Menő munkahelyek még a dolgozóikat is kócsoltatják.
Tudom,hogy hasít a dolog,de én nem az a réteg vagyok aki annyira bekajálná ezeket,ezért nekem mindig fura ilyet látni.
Innen oldalról nézve a mexikói David Izazola, sztem. Igazi bálabontásban jött anno, nem kevés, szám szerint 9 külföldivel.
Klubbunk fénykora. 🙂
Az. Mégis van aki szó nélkül elcserélné a jelenlegi helyzetet az akkorira. „Hemióméter” és társai.
Uhhh…
….akkor sem a magyar fiatalok voltak igazán előtérbe helyezve, pedig ott volt az akadémia is. 13ik helyen végeztünk ebben a szezonban.
13? Ezekkel most simán lehetnénk 12.ik helyen is 😀
Ebben a szezonban 26 légiósunk volt a keretben.
28pontot szereztünk velük,sima bentmaradást ért, most 32 van
Sima??? 🙂 Szeretsz veszélyesen élni…a Hali csak 3 ponttal volt lemaradva mögöttünk, aki kiesett.
Látod arra nem emlékeztem,hogy akkor 3 esett ki 😀
Dehogy én csesztem el…6 ponttal előztük a kiesőt, Hali nem esett ki, csak akkor voltak licenc problémás csapatok, akik a következő szezonra nem kaptam indulási jogot! Tévedtem!!
Sajnos egy jelenleg készült kép alá is írhattam volna…
Itt 9 jött egy csomagban. Jelenleg 12 légiósunk van összesen.
Arra gondoltam, mennyire méltó a csapat szereplése a klub hagyományaihoz. Ha szerinted a jelenlegi csapat méltó hozzá, semmi gond, elfogadom a véleményedet. 🙂
Lassan 30 éve nem méltó,de ha szerinted igen elfogadom a véleményed 🙂
Nagyrészt így van, de azért kaptunk néhány szezont alamizsnaként. 🙂
Amihez nagyban hozzájárult Rossi és a heves vérmérsékletű Lanza..Hemy legjobb döntései voltak. Jó lenne, ha a mostaniak is bele tudnának így nyúlni.
Kellene járniuk jóféle pizzériákba! 🙂
leginkább az Andrássy-n 🙂 ott lehet ilyen csiszolatlan köveket találni:)
Ezen időszak alatt talán 4et 🙂 De lehet van az 5is 🙂 Remélem a következő 25-30 év nem ilyen bőséges lesz 🙂 A kép készültekor egyébként 28 pont sima bentmaradást ért nekünk,most a 32 se elég 🙂
Azért azt megnézném, mit alakítana az öreg ebből a temérdek pénzből. 🙂 Nem hiszem hogy kiesési rangadót tolnánk Gyirmóton.
Az öreg túlélni akart már jó ideje és profittal kiszállni a klubból, ezért is árulta a klubbot jó ideje. A bajnoki cím iszonyat jól jött neki az eladás és vételi ár szempontjából. Sztem most is olyan spórolós lenne, mint anno. Kiesési gondjaink valószínűleg nem lennének, de azért vele is párszor pengeélen táncoltunk a hibás döntései miatt. A jelenlegi magyar viszonyok között azt gondolom az dönt egy egy jobb szereplés között, hogy hol milyen szakmai munka folyik. Nálunk eddig a hibás döntések voltak többségben. Bízzunk benne, hogy ez hamarosan megváltozik és kapunk pár nyugodalmas évet.
Szerintem csak azért csinálta a bajnokcsapatot is, hogy drágábban tudja eladni a klubot 🙂
Ebben lehet vmi.. 🙂
Azt mondjuk Rossi csinálta.
Kipróbálhatta volna,senki se tiltotta meg
Ja, csak neki nem adták oda ezt a temérdek pénzt, mert hiába imádta Viktort, nem volt NERes. Tudom, rakta volna bele a saját pénzét. Persze, álljon neki versenyezni egy állami költségvetéssel.
Szerintem a klubot sem akarta eladni. Kicsit rá lett kényszerítve,hogy finoman fogalmazzak.
De szabadulni akart a klubtól. Az öreg 2017. bajnoki évet követően óta folyamatosan házalt a klubbal, ajánlgatta folyamatosan. Emlékszem, hogy volt arról szó és cikk is jelent meg, ha jók az emlékeim, hogy valamelyik autógyártó – talán a Toyota – megvenné a klubot. Aztán alig kijött ez a hír , rá pár hétre bejelentették a Mendelényiéket.
Azt csak kommunikálta sztem,h szabadulni akar tőle.
Inkább világos volt számára,hogy amíg az övé a klub,addig nincs új stadion(ezáltal nincs licensz és nincs érték).
Emlékezzünk meddig csűrték-csavarták a dolgot ezzel a stadionhelyzettel,addig nem volt előrehaladás,amíg Hemi nem adta áldását az ülzletre. Szerintem szimplán ki lett kényszerítve.
De be kell vallani,ő nem tudott magától anyagilag fejleszteni.
De lehet neked van igazad,fasz tudja. Én csak azt következtettem ki a dolgokból,amit leírtam.
Tudtommal már a bajnoki év előtt is árulta,ajánlat is volt,csak voltak kikötései,úgy meg nem kelt el,végül a bajnoki év után élesedett a szitu. Aztán lehet,hogy ez csak legenda. 🙂
Miféle verseny? Hisz aki nem ner az töredékéből csinálna egy fradi szintet. A többi lop,elszórja stb. Szóval a ner pénzek töredékéből lehetett volna az átlag 8-13helyeknél jobb is. Legalábbis eddig ezt hallgattam 🙂
Arcukon az gyermeki és örömteli mosoly, hogy nálunk játszhatnak…
A Meza ügyes volt, jó lett volna a serdülő csapatba.
Ha életviteli mester akkor Budovinszkyt kizárnám.
Off..Koszta Márk letette névjegyét Ázsiában. Az ottani BL-ben góllal nyitott a kínai Evergrande ellen.
A következő átigozolási szezonban kb.Doka szintet kérek min.4-5 játékos.Olvastam itt Kiskokórol stb.meg kell érteni,hogy velük már nem megy.Bízom a mesterben és a stábjában hogy megfontoltan igazolnak,és akkor a következő szezonunkban sokkal több örömünk lesz.