Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
belos
belos
április 24, 2022 3:07 du.

Bármennyire is kurva szánalmas, inkább maradjon az X, minthogy fejetlenül előre rohanjunk és kikapjunk. Akkor lesz csak igazán nagy baj.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  belos
április 24, 2022 3:07 du.

Pedig benne van, hogy kapunk egyet…

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 3:01 du.

Malacunk van rendesen!

santiago
santiago
április 24, 2022 2:55 du.

Vignjevic takarodj korai?

Elso par merkozes utan biztato volt az emberunk de azota siralmas.

Tamadojatekunk nulla Lukic egy hangyafasznyira a pirostol (49 percbe le kellett volna mar hozni) erre behozza Hidit….. nevetseges

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
április 24, 2022 3:03 du.

Egyértelmű,hogy az x-ért jött.20 méterre vèdekezünk…bekkelünk.Èletveszèlyes.Csalódtam benne èn is.Mindig mellè tudunk nyúlni edző szinten is??

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:27 du.

Nem tudom mitől lesznek itt ilyen motiválatlan játékosok. De így nincs kit behozni se Zsótér helyett ha fáradt,se Machach helyett ha szar, Domi kiesik és semmi veszély elől,van rá egy Bőle, Lovric is hiába marad le,maradnia kell. 8 játékosunk van.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:29 du.

Lófasz ez esti fènnyel.Kölcsönbe van minek hajtson?Nem nevek kellenek,hanem aki megdöglik a pàlyàn.A gyírmót az utolsó 10 percben lefocizott minket.Kezd ez az egèsz próbàlkozás nagyon ègő ès fàjó lenni.Itt màr semmi mellett nehezen vagy sehogy nem lehet érvelni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:29 du.

Azt amit ez a kamu francia mutat, azt egy saját nevelésű iw lehozza..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 3:30 du.

Nézzük meg jövőre,ennèl màr semmi nem lehet rosszabb.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:31 du.

Machach-t? Itt biztos ne nézzük tovább.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:11 du.

Szerintem nem x-ért jött, csak nem akar kikapni..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 3:26 du.

Hàát a csapat játèka,”tàmadás èpìtèse” nem erről győzött meg…hiàba ugràl meg mutogat a pàlya szèlèn ez lófasz esti fènnyel.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:27 du.

Azt mondjuk Machachnak és Bőlének kellett volna.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:30 du.

Ja kellett volna,Bőle csak,csak…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
április 24, 2022 2:59 du.

Imádom Lukicot de lassan Eppeli mélységekbe küzdi le magát

Snowflake
Snowflake
április 24, 2022 2:51 du.

A meccset nézve egy dolog vigasztal: fullon van a frigó sörrel. Éljen!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:50 du.

Hallva a sorsolásunkat ha ma nem nyerünk akkor elég esélyes a pokolra jutás!
Kisvárda, Vadásztölténygyár, Supkáék, névtolvajok!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 3:06 du.

Az a szomorú, hogy meg is érdemelnénk..

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:50 du.

Hú ez nagyon szar!!

Snowflake
Snowflake
április 24, 2022 2:47 du.

Kár, hogy Bőle három meccsenként megsérül tíz meccsre. Nem csinál rossz dolgokat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 2:55 du.

Szerintem ugyan olyan szar mint eddig. A másik oldalt Machach meg fos,sajnos aki lenne helyette Drazic ugyan az …

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 2:57 du.

Az hogy és miért van hogy máshol mindenki (pl Drazic is) jó sőt kiemelkedő játékos tud/ott lenni nálunk meg senki?!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 3:48 du.

Drazic a hozzáállása miatt került ki a Slpvanból…

.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 3:50 du.

Remèlem innen is repül a a francba.Komolyan,hogy ezeket z előèleti dolgokat nem lehet leinformàlni?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:51 du.

Nono is úgy jött mégis tudott jó lenni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:53 du.

Nono pénzügyi dolgok miatt került ki a slovanból,ha jól tudom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 3:39 du.

Bermuda hàromszög rejtèly.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:59 du.

Nem tudom. De szar, Dominik nélkül ezzel a Machachal és Bőlével abszolút ki vagyunk herélve. A baj,hogy senki nincs helyettük

valaki
valaki
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:25 du.

Dominik is ot meccsbol egyszer jatszik jol. Csapatcsere.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 3:28 du.

Folyamatosan veszélyes előre.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 3:26 du.

Sztem van az kettő. Max.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 3:37 du.

Viszont idegesito modon szineszkedik, es vegigpofazik minden meccset. Utalom az ilyen tipusu jatekosokat.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 2:48 du.

Igen az a baj hogy rendkívül sérülékeny!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:50 du.

Képességei alapján élvonalbeli játékos, de fizikailag alkalmatlan az élsportra.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 2:51 du.

Tehát sajnos nincs rá szükség

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:51 du.

Fájó szívvel, de egyetértek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:45 du.

A Crvena Zvezda (egykori) csapatkapitánya és a Slovan Bratislava bajnoka állt be egy Albán válogatott és a Napoli játékosa helyére!
A Szerb gólkirály és egy ghánai herceg is a pályán van!
Ebben nagyon jók vagyunk!
Nevekben és címekben!

ius
ius
április 24, 2022 2:39 du.

Cserélni kellene.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:45 du.

Doka. Hat tenyleg o volt a legszarabb. Nalam Vignevics is megbukott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 24, 2022 2:38 du.

Szánalmas vergődés miközben a ratyi már megint bajnok…
Három éve megy a szardagasztás!
Lukicot le kell cserélni különben kiállíttatja magát, már most is csak vak 2 n múlik hogy maradhat!
Egy HONVÉD nem ezt érdemli!
Nyáron hozzanak olyan embert akinek VAN ESZE A FUTBALLHOZ!
Aki el tud értelmesen költeni ennyi pénzt!
Mert nálunk sokkal kevesebb pénzből is tudnak magyarországon élvezhető futballt csinálni!
A K*BASZOTT KISPEST VAGYUNK!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 2:35 du.

NV nem látja hogy GBDémon t kell behozni?

dagiiron
dagiiron
április 24, 2022 2:33 du.

Lukicsot le kellene venni..

ius
ius
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:35 du.

Lassú és ezt nehezen dolgozza fel. Ha kiállítják az edző hibája.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:55 du.

Így van! Nagyon szerettem paciferi taktikája alatt a mennyei legjobb csatárai között volt de most már súlytalan (micsoda képzavar mert nagyon is súlyos)

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:31 du.

Folytatódik a rangadó!!

valaki
valaki
április 24, 2022 2:24 du.

Kurvanagytakaritas kell itt. Ha egyaltalan bennmaradunk. Nem erdemeljuk meg.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:24 du.

Kíváncsi vagyok a mester mikor, kit fog először behozni és kinek a helyére.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:26 du.

Hidi Pantelic,Lukic helyett Traore,Bőle Kerezsi

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:24 du.

Szarban van,mert nem lehet 10-et cserélni..

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:25 du.

Es ha lehetne?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 2:26 du.

Akkor mindenki mehetne le Tujvel kivételével…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:27 du.

Es kik jonnenek? Az Nb3-as aranylabuak?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 2:29 du.

Tőlem, ezt a Gyirmót szintet ők is hozzák…Csörgő az nb3-as csapatunkban játszott, most meg 20 évesen leveszi Lukicsot..

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:30 du.

Lukicsot mostanaban a nagymamam is levenne a palyarol.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:30 du.

Ezt a Gyírmót szintet úgy mondod mintha mindenki bedarálná őket 😀

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 2:31 du.

A Gyirmót szintet a helyezésükre értem, illetve a költségvetésükre..

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:21 du.

Nincs a játékunkban semmi rendkívüli.
Azt hozzuk amit legtöbbször.

ius
ius
április 24, 2022 2:21 du.

Aki ezeket így összekukázta jó sok pénzért , ki kellene tiltani a Bozsikból. Vignje se ér itt sokat…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:23 du.

Meg lett emlìtve a tàbor àltal,illetve nagy laci is klubnàl van még…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 24, 2022 2:19 du.

Gyirmót jobb egy fokkal. Fasza.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 2:20 du.

Nem egy fokkal..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:23 du.

Akkor kettővel. Vagy inkább mi vagyunk szarabbak.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:18 du.

Na csak sikerült kihúzni x-re a szünetig…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 2:19 du.

Nem rajtunk múlt..

belos
belos
április 24, 2022 2:12 du.

Függetlenül attól, hogy szerintem a végén bent fogunk maradni, tényleg el kell felejteni, hogy nem a tudásának megfelelően játszik ez a csapat.
Ez a keret ennyit tud, a nulláról kell felépteni mindent.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  belos
április 24, 2022 2:16 du.

Ez a helyzet, felesleges álmokat kergetni..

Kermon
Kermon
április 24, 2022 2:08 du.

Mit akarnak Kuntól a fiúk?

Kermon
Kermon
április 24, 2022 2:06 du.

Jól van, a tábor is kritikusabb lett. Ők átérzik a tétet, a futsalos-fradista haverok tuti nem.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 2:02 du.

1 szál Lukics a csatárunk

ius
ius
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 2:07 du.

Elmehet ő is ahova akar. Ennyi pénzért hozza a szart… pohos súlytalan. Ez nem csak a taktikán múlik.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:15 du.

Esetleg, ha egy értelmes labdát kapna?

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:21 du.

Kitol? Machachtol, vagy Zsotertol?

ius
ius
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:19 du.

Ennyi pénzért sokkal többet kellene nyújtania.

ius
ius
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:17 du.

Annyira lassú, hogy az már kevés az nb1hez is.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:14 du.

Még Nono volt 12 gólt termelt.

ius
ius
április 24, 2022 2:00 du.

Ki sem tidják hozni a labdát…

ius
ius
április 24, 2022 1:59 du.

Botrány ez a csapat.

Kermon
Kermon
április 24, 2022 1:58 du.

Hamisítatlan kiesési rangadó, igaza van a szpíker kollégának. Süllyedek szégyenemben.

Kermon
Kermon
április 24, 2022 1:57 du.

Úgy tűnik, hogy ezeken a nagydöntőkön nagy gólokat tudunk lőni. Játékban Gyirmót szint, nincs itt tévedés, ami a helyezést illeti. Közben egyenlítés….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
április 24, 2022 1:57 du.

Vicc…

nethool
nethool
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 2:06 du.

Most miért? Csak 2 sárga mezes volt üresen az 5-ősünkön belül…..

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 1:51 du.

Ilyen tétmeccsen, ilyen lassan, elképzelés nélkül játszani.

dagiiron
dagiiron
április 24, 2022 1:51 du.

Végre!!

ius
ius
április 24, 2022 1:46 du.

Ez eddig nagyon gáz…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 1:46 du.

Semmi átütőerő eddig…

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 1:45 du.

Jeges a pálya? Csúszkálunk.

Dani Daniel
Dani Daniel
április 24, 2022 1:38 du.

Ez már most borzalmas…

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 1:26 du.

Var a fradit már ki is segítette.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 1:55 du.

Az akkora kéz volt, hogy még én is láttam. Hamar csicskított Croizet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
április 24, 2022 2:21 du.

Megérdemelte a köcsögje.
Annál ellenszenvesebb nincs,mikor kussoltatni akarnak komplett szurkolótáborokat.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
április 24, 2022 1:58 du.

Javasolom vágjuk le a karjukat, mert mi a szart csináljanak vele. Nem volt szándékos.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 2:20 du.

De az volt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 2:00 du.

Tök mindegy, a szándékos kezezés már nem használt fogalom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 1:34 du.

Mondjuk ha ezt nem vonják vissza tényleg elmehettek volna a picsába azok után amiket ellenünk húztak mostanában

Snowflake
Snowflake
április 24, 2022 12:40 du.
Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 12:42 du.

Maródi, (Covid geci)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 1:36 du.

Shit!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 12:40 du.

Természetesen most sem maradtak el a meccs előtti közhelyes fogadkozások. A Honvédért futballozni, csapatként, egymásért, kontrollálni, stb., stb. Qurvara unom már!! A tervezett összeállítást látva stabil védekezésből felépülő támadás lehet a taktika.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 1:12 du.

Ugyan úgy állunk fel mint a fradi ellen, annyi,hogy Szapi és Domi kidőlt. Ha a játék is olyan lesz annak elégnek kellene lennie.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 1:15 du.

Az igaz, de Szapi nagyon hiányzik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 24, 2022 8:24 de.

Na kéremszépen 113 éves múlttal 14 bajnoki címmel a negyedik legnagyobb éves költségvetéssel és játékoskeret értékkel próbáljunk meg bentmaradni az első osztályban a hozzánk képest fele költségvetéssel és harmad értékű játékoskerettel valamint nulla futballmúlttal rendelkező másodikszámú győri csapat ellen!
Csak A Kispest!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 24, 2022 1:06 du.

Ezek az érzések kavarognak bennem is.Nehéz ezt elfogadni.Bízom benne,hogy jövöre jobb lesz.Este Csak a 3 pont.

Hasitasi
Hasitasi
április 24, 2022 5:40 de.

Ki mit tippel mára, velünk, vagy ellenünk lesz-e a VAR és a játékvezetés?

1./ A VAR tizenegyest ítél az ellenfélnek kezezés miatt
2./ A VAR gólt vesz el tőlünk (hosszú vonalhúzogatás után megállapítják, hogy Tujvel bal füle előrébb volt egy szituációban, mint a gyirmóti védő)
3./ Kiállítás lesz nálunk (a VAR nyomós ajánlására egy barátságos hátbaveregetést a játékvezető szándékos ütésnek minősít, azonnali piros lap)
4./ A második félidő eleji középkezdés helyett a játékvezető az ellenfélnek ítél szögletet, amiből gólt kapunk
5./ Semmi ilyesmi nem lesz, korrekt bíráskodást várok

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 12:19 du.

Mit tippelek? Botrányos vakkettő-féle játékvezetés, felháborító VAR-ozás, és kikapunk egy kamu tizenegyessel, vagy egy a VAR által benézett gyirmóti lesgóllal. Számítok továbbá fullkamu piroslapra is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 7:54 de.

Vak II. a meccs előtt talakozik Jezussal es megtérve az Urnak igazsagosan biraskodik.
Ámen.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 7:24 de.

Korrekt bíráskodást a javunkra, és egy pontot elhozunk a gyirmóti oroszlán barlangból!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 24, 2022 7:54 de.

3 kell.Minden màs elfogadhatatlan eredmèny!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 12:43 du.

Már régóta elfogadhatatlan eredményeket produkálnak!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 6:34 de.

2, de én a jobb fülére tippelek. Ma viszont ezt is el kell bírnunk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 6:23 de.

1-5-ig bármi,de remélem,hogy:
6./ Behúzzuk végre valahogy a meccset,mindenféle VAR nélkül.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 6:00 de.

90.percben lövik a győztes gólt..ez kimaradt.De ma semmi ilyen nem lesz.Gyerünk!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 24, 2022 5:56 de.

Hajrá!Annyira beszorítjuk őket hogy fordul a kocka, mi kapunk tizit vétlen kezezésért szrntm…

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 23, 2022 1:30 du.

Egy mai pozitív vízilabdás hír!
FÉRFI OB I
Nemzetközi kupaszereplést erő helyért játszották.
AZ 5. helyért, 1. mérkőzés
BVSC-ZUGLÓ–BUDAPESTI HONVÉD SE 11–13 (1–4, 4–1, 2–2, 1–1, 3–5) – ötméteresekkel.
Így mindkét csapatnak 4 pontja van. Amelyik csapat eléri a 7 pontot (remélem mi leszünk azok) az végez az 5. helyen.
Folytatás jövő héten szombaton.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 12:05 du.

Ha holnap jól alakulnak a dolgok ès az MTK kiesik,akkor onnan szìvesen látnàm a csapatban Miovskit-akit tèlen csàbítottunk-ès Mezeit.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 4:45 du.

Még egy külföldi minek? Ha már kukázunk a kiesőtől, akkor inkább magyar legyen. Külföldiből minimum Doka szint, a többi csak pénzégetés.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
április 24, 2022 3:05 de.

Miovski sztem nem rossz.Van benne potenciàl.Ahogy lentebb írta DèlPest,azert csak figyeltèk ès csàbítottàk európai csapatok.Amúgy Mezeit is írtam,de jöhetne egy Kata M is.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 4:14 de.

Mezeivel egyetértek, Katával is.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 4:07 de.

biztos, hogy Bocskay vagy Irimiás nem tud annyit mint a 2 Mtk-s ?
nem látom a kék csávókban azt a pluszt…max annyit h több időt kaptak a nagyok között.
mármint a 2 fiatalra értem, Miovski más kategória.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
április 24, 2022 5:55 de.

Mezei az àllandó Nb1-es játèklehetősèggel sztem előrèbb van,mint Irimiás.Bocskay mas tèszta, ő teljesen kèsz lehet az Nb1-re.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 7:18 de.

ennek megvan az a fonákja, hogy nem tennéd be, mert eddig keveset játszott… 🙂 hát, játsszon!
egyszerre a kettő úgy sem lenne pályán, de a lényeg, hogy ne hozzunk már olyan szintű mtk-s gyereket, ami nálunk is van, szerintem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
április 24, 2022 4:39 de.

Valami ilyesmi jutott eszembe nekem is.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 1:20 du.

Miovskit europai szinten is jegyzett csapatok hivtak/hivjak.
Csodalkoznek ha nalunk kotne ki

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  DélPest
április 23, 2022 2:12 du.

Mi is vele szeretnénk kiesni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 3:05 de.

Miért Miovski az egyetlen oka az MTK kiesèsèsenek?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:10 de.

Pont fordítva. Nem tudta benttartani őket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 3:13 de.

Egyedül??ez egy csapatjátèk,ha a többi tàrs nem nő fel a fealadathoz vagy èpp a taktika nem fekszik neki,akkor lehet sokat nem tud hozzàtenni a dologhoz.Nem csak őt hibàztatnàm egy szemèlyben,mindegy is.Az èn vemènyem az,hogy ő az a jàtèkos,akiben érdemes lenne gondolkozni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:19 de.

Nálunk olyan a taktika, hogy Lukicsot is eltüntettük.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 3:42 de.

Ehhez a taktikához olyan támadó kellene mint Traore csak Lukic szintű

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:53 de.

Szerinted milyen lázzadás tört volna ki, ha 2 éve valaki ide akarta volna hozni Ádám Martint? Nálunk az a legnagyobb probléma, hogy Lukics helye nem a mostani helyén van a csapatban. Ha beadás jön egyedül őrlödik, de nézd meg a paksot. Beadásnál már legalább hárman a kapu előtt kavarnak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 5:59 de.

Ádàm jelenlegi helyzete engem a 2017-es Eppelre emlèkeztet.Őt ugye Nb2 végéről èpìtettük fel.Amúgy Àdàm esetèben,már Kaposváron làtszott,hogy van benne vmi.Lukiccsal vmif kezdeni kell,meg kell talàlni a helyèt,mert így csak időpazarlás a jàtèka.Càfoljon ma rànk!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 4:40 de.

Ebben a taktikában nem jó Lukic jelenleg. Máshol hol lenne jó szerinted? Két szél meg Zsótér helyére egy sokat futó a megoldás,az meg nem ő .

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 5:07 de.

Egyértelműen támadó középpálya, vagy visszavont 9-es. Neki a statikus nem jó, mert nem magas.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 24, 2022 5:46 de.

Hajrá! Osztom az álláspontod,+még túlsúlyos10-15 kg-t le kell „dobnia”!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
április 24, 2022 5:47 de.

Statikusban futni se tud, azért hízik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
április 23, 2022 1:43 du.

Tèlen kerestük,èn ennyit tudok.Kérdès,hogy ezen nem túl fènyes fèlève utàn is meglesz e neki az a bizonyos európai megkeresés(ek).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 12:09 du.

Ha holnap nyerünk gyakorlatilag lehetetlen,hogy kiessünk, viszont előre még lépkedhetünk. Az a kettő tényleg elférne

ius
ius
Válasz a következőnek  F.hunter
április 23, 2022 4:58 du.

Az a baj, hogy egész tavasszal ilyenkor nem tudtunk élni a lehetőséggel. Most nagyon kellene!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  ius
április 24, 2022 2:01 de.

Sőt,sz egész szezonban volt több olyan,hogy ha nyerünk elléphetünk. Egyszer akár szerencsénk is lehet

valaki
valaki
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 2:24 de.

Na ez a baj. Hogy ehhez nekunk szerencse kell. Hosszu tavon ez a masodosztalyhoz vezet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 2:25 de.

Minden bizonnyal. 🙂

Zagreus
Zagreus
április 23, 2022 11:24 de.

Közben ha minden igaz u15 kikapott a fraditol? 2-0 🙁 A lányom barátja ott nyomja (elég jo, torna legjobbja stb) ma lecseszem hogy gondolta ezt :))))

Pelso
április 23, 2022 9:51 de.

nem akarom túlhájpolni…de ez stílus kálmán nagyon laza gyerek 🙂
(ha véletlenül nem ott indulna, 8:40-nél a lényeg )
https://youtu.be/905cnZSlCqU?t=520

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
április 23, 2022 11:21 de.

Ez gondolom az unokatestvére üzlete lehetcomment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 8:00 de.

Kapkodnak az MTk-nàl!?Polyàk,Márton off…ennek mi értelme??https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-lemondott-az-mtk-sportigazgatoja-2888347

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 4:41 du.

Már tudják, hogy vége. Remélem Polyák viselkedését követni fogják páran, akár Kispesten is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 9:38 de.

Gondolom feladták, ha nyerünk mind a 4 meccsüket meg kellene nyerni a bentmaradáshoz. Úgy,hogy mi egyet se nyerünk az utolsó 4ből

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 23, 2022 3:56 de.

Off: Elhunyt az ujpesti lelátó közismert alakja a „Szőke” ,akire emlékszek,volt,hogy nekünk is bekavart elég okosan. De ettől függetlenül tiszteletet érdemel,mert mindent megtett az övéiért. Isten nyugosztalja.
Látom a megemlékezésén ott volt a mi híres,hírhedt egyik legendánk Copfos is.
Remélem jó egészségnek örvend.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 23, 2022 7:56 de.

Copfos??huuu őt nem vàgom ki,arcról lehet beugrana.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 1:21 du.

Az komoly 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 9:38 de.

Janibá 🙂

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 9:36 de.

Igazi legenda, még a biztonságiak is szoktak vele közös szelfit készíteni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
április 23, 2022 11:14 de.

Igen,most már megvan a többiek segìtettek.Én mindig Jani bà néven hallottam.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 8:43 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
április 23, 2022 11:11 de.

Köszi,így màr megvan!Illetve mögötte àlló szemüveges sràc is kispesti sztem.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 1:23 du.

Hát aki nem ismeri a képen szereplo embereket, akkor az sokat nem volt a kanyarban az utobbi 25 évben 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
április 23, 2022 1:39 du.

Ebben igazad van.Sajnos nem volt lehetősègünk vidèkről sok meccsre feljárni.Azonban copfost,alias Jani bà a neve ès kèpe alapjàn azonnal felismertem,ahogy a mögötte àlló sràcot is.Igaz az nevére nem emlèkszem.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 23, 2022 8:36 de.

Èn most vagyok 41 èves!Te mennyi ha nem vagyok indiszkrèt?

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 23, 2022 2:15 de.

Mostanra már csak három csapat maradt „harcban” a két kieső helyért. Amelyekből kettő továbbra is fővárosi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 23, 2022 5:47 de.

Ha ma nyerünk el is engedhetjük a kiesés kérdést

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  F.hunter
április 23, 2022 5:55 de.

Ma nem igen. De holnap úgy legyen!

Snowflake
Snowflake
április 22, 2022 3:46 du.

Térdre libás kutyák Supi zsenialitása előtt!!

Lajos Gál
Lajos Gál
április 22, 2022 3:31 du.

3-0 a kövesdnek.Ha nyerünk vasárnap majdnem biztos a bentmaradás.Anyám borogass,ilyen miatt izgulni Kispestiként.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 22, 2022 3:37 du.

nyugi, meglesz egy sima 3-0

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zico zico
április 22, 2022 4:09 du.

Ezt írták itt páran az mtk és a zte ellen is. Maradjunk inkább szerényebbek. Az én álmom egy győzelem azért,ettől függetlenül.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 23, 2022 1:03 de.

4:0 lesz 😀 szerênyen

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 23, 2022 4:17 de.

Ez így tényleg szerény, mivel mi játszunk idegenben. 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  októberes
április 23, 2022 9:23 de.

Hát ez dulván szelény lenne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 23, 2022 3:30 de.

Na ne kezdjétek megint.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 23, 2022 6:12 de.

Fordítva,bocsi,0-4 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 23, 2022 3:10 de.

Nekem egy sima 1-0 is jó lenne.Az a baj,hogy ezeken a meccseken szoktunk betlizni.Amúgy k.va zavaró,hogy mindenki veri az MTK-t csak mi voltunk velük „jó fejek.”

DélPest
DélPest
április 22, 2022 4:37 de.

Nagy D szalag szakadas
9-11 honap off

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 1:37 de.

Instant Insta : A képen látható úriember emberek mentorálásával foglalkozik, mégpedig online formában. Kommunikációs tanácsokat ad, vállalkozásokat „coachingol” (divatos szóval).
Életviteli Mester vagy egy szemfényvesztő ? Ami számunkra érdekes lehet hogy a Honvéd mezét is magár húzta tétmeccseken.
Ki lehet ő ? várom a tippeket ! comment image

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 1:43 du.

Elek Péter? 😀

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 5:51 de.

@disqus_CyAd6dqwKd:disqus találta el jól.
A képen David Izazola látható aki az akkori sötét időkben közel félmillió eurót ért. ez rendkívül nagy összeg volt akkoriban. Manapság már 7-800ezer eurós játékosok szinte középszerűnek számítanak.
A klub egyik fekete foltja volt ez az időszak. Ekkor volt az hogy Hemingway nem nagyon tudott foglalkozni a klubbal és kiadta gebinbe (haszonbérbe) a komplett produkciót a disznófejű játékoskufárnak , Kordénak.
Ezzel az időszakkal akkor számoltunk le amikor az MLSZ elkezdte dotálni a fiatal magyar játékosok játékperceit. Ekkor az öreg visszavette a kormányrudat, Cordellát elzavarta és bekerült sok fiatal az akkori keretbe, sőt a kezdő 11be (Gazdag akkor kezdett rendszeresen játszani, Koszta, Bobál Gertrúd és Bobál Dudi, Herjeczky, stb).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 3:48 de.

Ha ezzel keresni tud,akkor számomra egy életművész.
Amúgy foglalmam sincs,hogy ki.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 22, 2022 4:54 de.

Ha tudnád mennyien keresnek ezzel lehet meglepődnél. Van egy réteg, aki kajálja az ilyen „szolgáltatásokat”. Menő munkahelyek még a dolgozóikat is kócsoltatják.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 22, 2022 6:11 de.

Tudom,hogy hasít a dolog,de én nem az a réteg vagyok aki annyira bekajálná ezeket,ezért nekem mindig fura ilyet látni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 2:59 de.

Innen oldalról nézve a mexikói David Izazola, sztem. Igazi bálabontásban jött anno, nem kevés, szám szerint 9 külföldivel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 3:02 de.

comment image

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 4:00 de.

Klubbunk fénykora. 🙂

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 4:56 de.

Az. Mégis van aki szó nélkül elcserélné a jelenlegi helyzetet az akkorira. „Hemióméter” és társai.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 22, 2022 7:37 de.

Uhhh…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 22, 2022 5:11 de.

….akkor sem a magyar fiatalok voltak igazán előtérbe helyezve, pedig ott volt az akadémia is. 13ik helyen végeztünk ebben a szezonban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 6:07 de.

13? Ezekkel most simán lehetnénk 12.ik helyen is 😀
Ebben a szezonban 26 légiósunk volt a keretben.
28pontot szereztünk velük,sima bentmaradást ért, most 32 van

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 22, 2022 6:43 de.

Sima??? 🙂 Szeretsz veszélyesen élni…a Hali csak 3 ponttal volt lemaradva mögöttünk, aki kiesett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 6:55 de.

Látod arra nem emlékeztem,hogy akkor 3 esett ki 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 22, 2022 7:03 de.

Dehogy én csesztem el…6 ponttal előztük a kiesőt, Hali nem esett ki, csak akkor voltak licenc problémás csapatok, akik a következő szezonra nem kaptam indulási jogot! Tévedtem!!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 22, 2022 5:08 de.

Sajnos egy jelenleg készült kép alá is írhattam volna…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 6:11 de.

Itt 9 jött egy csomagban. Jelenleg 12 légiósunk van összesen.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 22, 2022 6:29 de.

Arra gondoltam, mennyire méltó a csapat szereplése a klub hagyományaihoz. Ha szerinted a jelenlegi csapat méltó hozzá, semmi gond, elfogadom a véleményedet. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 6:32 de.

Lassan 30 éve nem méltó,de ha szerinted igen elfogadom a véleményed 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 22, 2022 6:34 de.

Nagyrészt így van, de azért kaptunk néhány szezont alamizsnaként. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 6:37 de.

Amihez nagyban hozzájárult Rossi és a heves vérmérsékletű Lanza..Hemy legjobb döntései voltak. Jó lenne, ha a mostaniak is bele tudnának így nyúlni.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 7:10 de.

Kellene járniuk jóféle pizzériákba! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 7:12 de.

leginkább az Andrássy-n 🙂 ott lehet ilyen csiszolatlan köveket találni:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 6:36 de.

Ezen időszak alatt talán 4et 🙂 De lehet van az 5is 🙂 Remélem a következő 25-30 év nem ilyen bőséges lesz 🙂 A kép készültekor egyébként 28 pont sima bentmaradást ért nekünk,most a 32 se elég 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 22, 2022 5:03 de.

Azért azt megnézném, mit alakítana az öreg ebből a temérdek pénzből. 🙂 Nem hiszem hogy kiesési rangadót tolnánk Gyirmóton.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 5:18 de.

Az öreg túlélni akart már jó ideje és profittal kiszállni a klubból, ezért is árulta a klubbot jó ideje. A bajnoki cím iszonyat jól jött neki az eladás és vételi ár szempontjából. Sztem most is olyan spórolós lenne, mint anno. Kiesési gondjaink valószínűleg nem lennének, de azért vele is párszor pengeélen táncoltunk a hibás döntései miatt. A jelenlegi magyar viszonyok között azt gondolom az dönt egy egy jobb szereplés között, hogy hol milyen szakmai munka folyik. Nálunk eddig a hibás döntések voltak többségben. Bízzunk benne, hogy ez hamarosan megváltozik és kapunk pár nyugodalmas évet.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 6:09 de.

Szerintem csak azért csinálta a bajnokcsapatot is, hogy drágábban tudja eladni a klubot 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 6:29 de.

Ebben lehet vmi.. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 6:13 de.

Azt mondjuk Rossi csinálta.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 5:08 de.

Kipróbálhatta volna,senki se tiltotta meg

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
április 22, 2022 6:11 de.

Ja, csak neki nem adták oda ezt a temérdek pénzt, mert hiába imádta Viktort, nem volt NERes. Tudom, rakta volna bele a saját pénzét. Persze, álljon neki versenyezni egy állami költségvetéssel.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 6:16 de.

Szerintem a klubot sem akarta eladni. Kicsit rá lett kényszerítve,hogy finoman fogalmazzak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 22, 2022 6:34 de.

De szabadulni akart a klubtól. Az öreg 2017. bajnoki évet követően óta folyamatosan házalt a klubbal, ajánlgatta folyamatosan. Emlékszem, hogy volt arról szó és cikk is jelent meg, ha jók az emlékeim, hogy valamelyik autógyártó – talán a Toyota – megvenné a klubot. Aztán alig kijött ez a hír , rá pár hétre bejelentették a Mendelényiéket.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 7:41 de.

Azt csak kommunikálta sztem,h szabadulni akar tőle.
Inkább világos volt számára,hogy amíg az övé a klub,addig nincs új stadion(ezáltal nincs licensz és nincs érték).
Emlékezzünk meddig csűrték-csavarták a dolgot ezzel a stadionhelyzettel,addig nem volt előrehaladás,amíg Hemi nem adta áldását az ülzletre. Szerintem szimplán ki lett kényszerítve.
De be kell vallani,ő nem tudott magától anyagilag fejleszteni.
De lehet neked van igazad,fasz tudja. Én csak azt következtettem ki a dolgokból,amit leírtam.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 22, 2022 10:02 de.

Tudtommal már a bajnoki év előtt is árulta,ajánlat is volt,csak voltak kikötései,úgy meg nem kelt el,végül a bajnoki év után élesedett a szitu. Aztán lehet,hogy ez csak legenda. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 22, 2022 6:13 de.

Miféle verseny? Hisz aki nem ner az töredékéből csinálna egy fradi szintet. A többi lop,elszórja stb. Szóval a ner pénzek töredékéből lehetett volna az átlag 8-13helyeknél jobb is. Legalábbis eddig ezt hallgattam 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
április 22, 2022 4:05 de.

Arcukon az gyermeki és örömteli mosoly, hogy nálunk játszhatnak…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 22, 2022 4:38 de.

A Meza ügyes volt, jó lett volna a serdülő csapatba.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 22, 2022 2:54 de.

Ha életviteli mester akkor Budovinszkyt kizárnám.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 21, 2022 8:22 de.

Off..Koszta Márk letette névjegyét Ázsiában. Az ottani BL-ben góllal nyitott a kínai Evergrande ellen.

Lajos Gál
Lajos Gál
április 20, 2022 2:05 du.

A következő átigozolási szezonban kb.Doka szintet kérek min.4-5 játékos.Olvastam itt Kiskokórol stb.meg kell érteni,hogy velük már nem megy.Bízom a mesterben és a stábjában hogy megfontoltan igazolnak,és akkor a következő szezonunkban sokkal több örömünk lesz.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x