Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
F.hunter
F.hunter
április 16, 2022 12:16 du.

Mai kezdő.comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  F.hunter
április 16, 2022 12:18 du.

Cserékcomment image

CSAK
CSAK
április 16, 2022 11:52 de.

Valahol azért nagyon elkeseritö, hogy ez a Paks, ezzel a borzasztóan gyenge kerettel agyonveri a libásokat, a lilák meg a zalaiakat, akik ugye a múlt héten minket oktattak… Valami nagyon nem jó Kispesten, ha bennmaradunk, csakis a körbrveréseknek köszönhetjük, megint. Ma sima vereség a papirforma, remélem, legalább a múlt heti nagyképüsködést elfelejtik a legények, és a szivük,lelkük kint marad a gyepen. CSAK ma is, minden ellenére.

dixneuf
dixneuf
április 16, 2022 7:54 de.

Nincs kedvem ma meccsre menni. Szar az idő, szarok az eselyek, szar a kedvem, szar minden.
Egy pont megszerzését elore elfogadnam.
Valamelyik C szektorban talakozunk. Gyertek.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
április 16, 2022 9:49 de.

Remélem még kapunk jegyet valamelyik c-be.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 16, 2022 10:09 de.

Nezd meg a meccsjegy.hu-n. Ha ott nincs mar szabad jegy, akkor konnyen lehet, hogy kinn sem lesz.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dixneuf
április 16, 2022 8:30 de.

Akkor is megyek ha nem akarok..

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
április 16, 2022 2:31 de.

Vajon mi történt 9 éve ilyenkor ?
Lesd meg a kommentek között itt : https://kiskoz.hu/2022/03/13/napra-pontosan/

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 16, 2022 3:12 de.

Hogy szerettem a régi, csúf Bozsikot 🙂
És micsoda játékosaink voltak! Tandia, Ignja, Lanza, Martinez, Vécse.

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 16, 2022 11:16 de.

ezzel az ötössel meg is pi.csáznánk őket…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 15, 2022 3:49 du.

Most olvastam Hantánál hogy mióta átvették az új tulajok a Honvédot még egyszer EGYETLENEGYSZER SEM álltunk az ötödik helynél feljebb a tabellán!!!
Sőt általában a kieső helyek környékén tanyázott a csapat!
Persze nagyjából tudtam ezt de így leírva/kimondva mellbevágó!
Sokáig én is a hurráhangulatban lévők közé tartoztam, elvarázsolt az új stadion, a hazatérő és újonnan igazolt válogatottak de ezzel nem lehet évekig kiszúrni a szurkolók szemét!
A költségvetésünk és a keretünk értéke is a negyedik legjobb!
Mégis idén is immáron rendes szokásunk szerint a kiesés ellen küzdünk!
Nem tudom még hány milliárd ft, mennyi neves válogatott játékos kell ahhoz hogy legyen egy a Honvéd hagyományaihoz méltó szezonunk!?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 16, 2022 1:20 de.

Pont a hazatérőkre és a ex vállogatottakra fecséreltünk el sok időt. A többiek erősítettek mi nosztalgiáztunk. Ma viszont nyerünk 😀

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
április 16, 2022 11:22 de.

sajnos igaz az első fele és ezért valószínűtlen a komment vége. :/

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 16, 2022 2:21 de.

Szerintem úgy általában mindenki jól elvan a klubbnál, nem csak a hazatérők. Kíváncsian várom a beígért gyökeres változ(tat)ást. Ha ez elmarad, akkor -szerintem- Vignjevic kezéből is kicsúszik a gyeplő.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 16, 2022 3:27 de.

Csak rájuk elég sok elment, idecsődítették,Kinget,Lanzát,Eppelt,Zsótért,Baráth Botit, itt volt melléjük Kamber,Lovric,Hidi,NagyG. Szarnak egy pofon . Azért az is fura,hogy idejön gólkirály,válogatottságért küzdő, előző klubbjában remeklő, ex bajnokok itt meg befásul,eltünik,menni akar. Lehet itt baj a közeggel is.
Mindenképpen kell a gyökeres változás. Az eddigi leányálom felfogást el kell engedni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 16, 2022 10:05 de.

Visszanéztem,Hemy,amikor idejött ugyanúgy megvolt az az érzés,hogy van pènz.Legalábbis szegènyházhoz képest valóban szintet lèptünk anno vele.De alatta is 8-10 helyek között mozogtunk,behúzva egy kupàt.5ik évben lett egy 3ik hely,olyan csapattal,ami az akkori szinthez kèpest minősègi edzővel-Rossi-,és minősègi jàtèkosokkal-Ignja,Lanza,Martinez,-lett meg.Valahogy most is ezt látom.Csöppet lèptünk előre,de most jó lenne ha a szakmai rèsz is megjönne.De ha megnèzzük egy vidi se hozza mindazt,ami azzal az anyagi tàmogatással elvàrható lenne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 15, 2022 2:06 du.

Így kell kezdeni egy fontos,kièlezett meccset,ahogy a loki…tanulhatnànak fiaink.

santiago
santiago
április 15, 2022 2:02 du.

Mlsz hozza a formajat.
Ondo Szabo

Elcsalja a merkozest a palyan
Kovetkezo heten elcsalja a Var szobaba
Kovetkezo heten azaz holnap megint o vezethet nekunk….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
április 15, 2022 2:07 du.

Holnap nem kell attól tartani,hogy ő fog keresztbe tenni.A kèsbe nem szaladjunk bele…

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 16, 2022 4:29 du.

Mondhatnam hogy latnok vagyok. De sajnos csak a papir forma nem emlekszek olyam meccsre amit o fujt es nem csalt volna ellenunk.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 15, 2022 12:30 de.

VARozzunk egy kicsit. Az idén ellenünk is fújtak be vitatható 11-eseket ( pl.: Klemenz, Lukic). Gondoltam emiatt nem árt megnézni ami a tegnapi az Atalanta-RB Leipzig meccsen történt. A második félidő elején (1:0-ás lipcsei vezetésnél) volt két szabadrúgás a hazaiak javára. Az első után kezezés (szerintem nem volt az) miatt jött rögtön a második szabi. Akkor a sorfal már a 16-oson belül állt fel. A lövést a sorfalban álló Leipzig játékos kézzel blokkolta (alkar+kézfej).
Ezután jött a VAR vizsgálat ahol tisztán látszott a kezezés. Azaz 11-est kellett volna ítélni. A spori nézegette, nézegette és továbbot intett, mert szerinte az váll volt!!!!!
Itt lehet megnézni az összefoglalót és az esetet 7:50-től.
https://highlightsfootball.net/video/atalanta-vs-rb-leipzig-highlights/

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 14, 2022 5:22 du.

Reálisan nézve a fagyi ellen nem győzünk majd közepet kezdeni ami szintén kiemelt csapatként minimum elkeserítő!
Ha meg valami csoda folytán lesz sanszunk a meccsen esetleg még ki sem kapunk akkor a zete mötöká elleni balf*szkodást lesz nehéz magyarázni!
Nem jó sehogysem

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 15, 2022 10:02 de.

Sajnos már csak a kiesés elkerülése a cél.Én is reménykedtem benne,hogy korábban feljebb léphetünk.Az mtk és a zte meccset nem tudom hová tenni.A fradi ellen azért remélem felszívjuk magunkat.Nyáron szükség lesz akár 5-6 játékos cseréjére is,és helyettük jó mentalitású játékosokat hozni.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 14, 2022 9:47 de.

Ide is bemásolom, hátha valaki tudja a választ: a Fradi szektorbezárási büntetését elengedték? Mert ugye fellebbeztek, ezért a Kövesd ellen még ott lehettek, viszont most a DVSC ellen sem volt bezárva a szektoruk. Az már két hazai meccs, mint ha mi sem történt volna, pedig majd egy hónap eltelt a büntetés kiszabása óta és ők is többszörös visszaesők. Mi pedig szopunk….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 14, 2022 10:13 de.

Szerintem ameddig a fellebbezést nem bírálják el addig nincs bezárás

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  F.hunter
április 15, 2022 1:28 de.

Mi meg sem próbálunk fellebbezni?

santiago
santiago
április 13, 2022 4:57 de.

Tudtátok, hogy a leginkább második csapatban játszó magas potenciálú ex nigériai up válogatott Sani Abacha vissza igazolt nigériába tőlünk?
Érthetetlen…. van egy fiatal szélső hátvéd aki ígéretesen néz ki erre mi elherdáljuk…… de a vakokat meg lapáttal hozzuk minden átigazolási szezonban…
Hemyometer 10/8

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
április 13, 2022 9:04 de.

Tudtad,hogy a magas potenciálú Sani a nigériai 3ad osztàlyban jàtszó Galadima Fc-hez igazolt?Azért ez nem olyan nagy hír…Ha olyan tehetséges lenne,akkor talàn az Nb3as csapatban is ki tudott volna tűnni,ahogy nem.Vele kapcsolatban egyàltalàn nem èrzem,hogy elherdàltunk volna egy tehetsèget.De nyugodtan tàmaszd álà,càfold meg,hogy miben volt ő magas potenciàlú?Korosztàlyàból,akit annak tartok és figyeljünk rà oda:Benczleitner,Kerezsi,Ulbert ès talàn mèg Feledy.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 14, 2022 9:46 de.

Igen rájuk (Benczleitner, Kerezsi, Ulbert, Feledy nálam még talán Kocsis, Szűcs és Szabó T. és Nikó) és nagyon érdemes lenne figyelni… de odafigyelnek és megbecsülik őket? : (

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 15, 2022 1:14 de.

Nikóra már nem nagyon figyelnek, eladtuk Paksra!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 13, 2022 11:14 de.

Onnan igazolt ide gondolom azert ment vissza. Egyebkent az egy utanpotlas nevelo muhely.
Gyors, technikas, nagy munka birasu es volt esze a focihoz.

Nb3 as merkozesek nagy reszet neztem, edzomerkozesen lattam jatszani elobe szurobe is kitunt.

Sztm siman megoldotta volna a szelsohatved probelmat.
Ilyen petkovic szintet barmikor.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 13, 2022 11:35 de.

Nem tudom megítélni Sanit,de a Galadima mitől műhely? Sani az egyik legjelentősebb játékosuk akit számon tartanak, egy másik a szlovák 3ban 20 évesen,Moldova ilyenek, legalábbis a wikipedia szerint 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
április 13, 2022 4:00 du.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 13, 2022 4:11 du.

Én ebben nem találom mitől műhely a Galadima 😀 Nyert egy gyerek kupát az oké,itt felsorolják a jegyzett játékosaikat,ha ők műhely akkor a nyírsuli egy gyár 😀
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Galadima_Football_Club
De sok sikert neki 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
április 14, 2022 9:09 de.

Nem az NSO írta azt amiről beszélek de most csak ezt a cikket találtam meg, akkor sok oldal megírta.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 14, 2022 11:53 de.

Jó , de akkor se neveltek ki mégcsak első osztályú játékost se. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 13, 2022 10:41 de.

Ezt a Bocskay fiút mindig elfelejted,lassan az lesz,hogy büntiből 100x le kell írnod a nevét 😀 Egyèbkènt még Szűcsöt ide sorolnám.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 13, 2022 10:59 de.

MEA CULPA, MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA…..mentségemre legyen mondva, hogy Bocskay-t én már olyan természetességgel veszem alapul a következő évad csapatában, mint ahogy Latabár a soron következő megszólalásait is törölni fogja:) Szűcs viszont nekem valahogy nem ugrik be, mint olyan, akiben lenne potenciál vagy említve lett volna.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 13, 2022 12:04 du.

Bocskay oda oda verekedte magát,úgy,hogy pl a csapatkapitány volt a posztriválisa 🙂 Nem egy nb2es cserepad szint szerintem. Szűcs aktív u válogatott,utánpótlásban 162 meccsen 150 gólt vert. De meg lehetne említeni Dani unokaöccsét,állítólag ő is jó.

F.hunter
F.hunter
április 13, 2022 3:55 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 12, 2022 11:44 de.

Sajnos ordítóan lyukas a keretünk!
Középpálya mint olyan legalábbis a szó támadó/szervező értelmében nincs!
Nono elment, Hidi alkalmatlan, Banó és Májer az évszázad viccei mások meg szóba sem kerülhetnek!
Nagy D és Machach nem ügyetlenek de Ők inkább szélsők, Drazic nem tudom minek jött Hozzánk!
A fél országunkat adnám egy „okos” focistáért!
Valószínűleg kell is majd ennyit áldozni rá ha akarunk valamit ehelyett a szánalmas vergődés helyett a következő bajnokságban!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 12, 2022 5:31 du.

Machach nem ügyetlen,de nem is a csapatba való. Meccsek mehetnek el az ő renyheségén,leszaromságán is.
Hidi nem feltétlen az a kreatív irányító kp lenne,mint ahogy Májer és Banó sem.
Amúgy teljesen igazad van,szerintem is nagyon lyukas a keretünk.
Pár ésszerű és megfelelően átgondolt dolgot ugyan már látni,de még mindig sok a keszekuszaság.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 12, 2022 5:34 du.

Machach szerintem sokat javult hozzáállásban amit a góljai is jeleznek meg az hogy fut küzd hajt! Ez Vignjevic előtt nem volt jellemző rá!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 14, 2022 9:57 de.

sajnos amit hoz, annyit visz is… :/
akkor meg minek ?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 13, 2022 2:02 de.

Hát azért a zt meccs is rajta ment el,amellett persze,h full szarok voltunk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 12, 2022 12:50 du.

Ő lehet jó lenne 🙂
https://coub.com/view/15qk43

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
április 12, 2022 4:23 du.

Durva!

robert szeman
robert szeman
április 12, 2022 6:00 de.

Üdv! Vignyi-Mester igéretéhez toldalékul,mikor idejött a klubházi interjujában kijelentette:szeretem a kihívásokat! Akkor ……………..?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 11, 2022 3:25 du.

Jajj Latabár. Mi a …..nak törölgeted ki a kommentjeid? Elég óvodás dolog sztem.
Amúgy sem volt semmi gond velük.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 12, 2022 9:22 de.

Nem tudom mi értelme van ennek amit csinál.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 12, 2022 6:52 de.

Lehet nem Latabár az csak (valaki) azon a néven kommentel.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
április 12, 2022 10:28 de.

Elképzelhető az is,de ha úgy van,akkor egyrészt jó beteg elme a tag,másrészt nagyon jól játssza Latabár szerepét. Túl jól.
Pont ezért erre adnék azért kisebb esélyt.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 13, 2022 10:57 de.

Én csak azt mondom, nem volt rá jellemző, hogy ki be regisztrált. Mindig állta a kritikát (akár hogy is reagálva, de ki nem törölte magát naponta). Meg még 1-2 dolog szemet szúrt, de elengedtem, mert én ezen nem idegelek. Nekem nem artott itt senki, aki meg makkfej és nem csípek az maradt odaát. Ződ taknyokat meg orosz zsepisen ki kell fújni a hétvégén!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 12, 2022 5:35 de.

Húsvéti nagytakarít.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 11, 2022 3:11 du.

Egyre inkàbb mgegyőződöm arról,hogy ezt a szegedi Horvàth Krisztofer gyereket le kellene igazolni vagy kölcsönvenni olaszból.Tudom jeleztèk itt pàran màr,de a vasas ellen is jól nyomja.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 12, 2022 3:58 de.

Ilyen egy fiatal aki tehetség. Komoly szezont nyom élete első felnőtt szezonjában. Egyèbkènt Csoboth is 9 meccs 5 gól 2 gólpasz. Odamentek ketten és leiskolázzák a komplett nb2őt. Kár,hogy anno nem minket választottak 🙁

jnkzln
jnkzln
április 11, 2022 2:10 de.

Nem csak az a baj, hogy gyengék voltunk, és az üldözőink eredményesebbek voltak, hanem hogy most jön a fradi, aki ellen ritkán hagyjuk el a pályát pontokkal. Nem vagyok sajnos bizakodó…

Döme Sanya
Döme Sanya
április 10, 2022 1:30 du.

Azonnal kell egy irányító min 2 hónapra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 11, 2022 3:40 de.

Ilyen amikor Nonoról csak rosszindulatból mondják ,hogy szar,nélküle meg láthatjuk a valóságot. Mióta nincs tisztán látszik mennyit ért ő és mennyit értek a szakértő szarozók.

papparam
papparam
Válasz a következőnek  F.hunter
április 11, 2022 4:03 de.

Az utóbbi időben hihetetlenül felértékelődött ez a Nono gyerek. 🙂 Nyilván jobbak lennénk vele valamennyivel, de azért akkora, a szívét-lelkét a pályára kitevő zseni nem volt. Voltak jobb és rosszabb meccsei, csak ilyenkor a rosszabbakra már nem emlékszünk.
Megfigyeltem, a problémákat szeretjük leegyszerűsíteni, sokszor egy emberre rányomni (tökre mint a politikában). Ősszel: jó a keret, csak a kókler Horváth. Most: minden oké lenne, csak nincs irányító (Nono). Ezek részben igazak, de a probléma ennél mindig sokkal összetettebb. A rossz helyzetértékelés pedig általában lehetetlenné teszi a probléma megoldását.
Na mindegy, a fratyit verjük és kész, ez tuti, most valahogy érzem. Csak hogy valami pozitív üzenet is legyen. 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  papparam
április 11, 2022 9:01 de.

Lukics azért eredménytelen, mert nincs Nono, aki oda tudja rúgni a labdát, ahova kell. Ezt a hozzánemértőknek is illene észre venni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  papparam
április 11, 2022 4:15 de.

Lerövidítve: Inkább vannak akik most kapnak a fejülhöz,hogy mégse olyan szar.Nono 2 gól 6 gólpasz és 6 kulcspasszal (amiből gól lett) zárta a 16 meccses pályafutását. 14 gólban minimum benne volt.Ha csak a felét hozná bárki… vele átlag 2 gólig jutottunk. Van olyan akit kötelező éltetni és 260 meccsen jutott 13 aszisztig. Szóval engedtessék meg,hogy a támadásban látott szart annak tudjam be,hogy elment az aki miatt nem volt szar 🙂 Én pl sose szaroztam őt,a kerettel meg Feri alatt is az volt a problémám,hogy nincsenek a padon olyanok akik lendületet hoznának. Szóval most se csak az irányító a baj részemről.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 11, 2022 3:44 de.

És hány játékost szaroznak még agyhalottak…. Amellett,hogy van aki tényleg szar.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 11, 2022 3:46 de.

Ne beszélj csúnyán 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 10, 2022 12:54 du.

Szerencsére egyenlített a köcsög fehérvár… 10 emberrel

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 10, 2022 12:37 du.

Basszus a lilákok a tök kilátástalan helyzetből már lassan nemzetközi szereplést érő helyen vannak, miközben mi szép lassan csúszunk lefelé a helyükre!!
Nekem ne mondja senki hogy a 10. hely is jó lesz a végén mert az bentmaradást ér! Aztán jövőre kezdődik újra az ígérgetés meg a reménykedés hogy többet ilyen méltatlan helyzetben nem lehet a Kispest – Honvéd FC!! Essünk ki a g,cibe a másodosztályban legalább stabil csapat lehetünk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 11, 2022 4:47 de.

Ne essünk ki!
Az nagyon nem jó dolog lenne számunkra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 10, 2022 12:41 du.

Nem,ne essünk ki,mert ahogy látod a Vasas,vagy anno a fradi is szenved,szenvedett a visszajutàssal.Illetve a fa.om akar nb2-öt.Maradjunk bent,legyen tisztogatàs,egy vignje àltal vezènyelt felkèszülès.Ha azzal sem lesz eredmèny,akkor vessük be sóval a Bozsikot.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 10, 2022 1:01 du.

Teljesen igaz.
Szo sem lehet kiesesrol.
Ld. Debrecen. Akar lehet az is, hogy jon- megy .

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 10, 2022 12:57 du.

Minek még egyszer egy ilyen szar év? Vignjevic sem egy nagy varázsló mint láthatjuk, tulajdonosaink meg nagy faxszopo seggfejek a mindenhez is értő géniusszal.
Persze nem akarom én sem hogy essünk ki, de ez a kilátástalan tötyörgés se vezet sehova.
(Máris kaptam egy lájkot egy spam ribanctól!)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 10, 2022 2:06 du.

Ez a szar èv a klubház hibàja,hogy hagytàk dolgozni ferit ameddig teljesen el nem fogy a levegő körülötte.Ha vignje megkapja a csapatot tèlen,akkor ki merem jelenteni hogy most nem a kiesésről beszèlgetnènk.A másik hibàjuk,hogynem voltak jók az igazolások,hallgattak a szirèneknek.Sztem nyáron vignje kèrèsére ki lesz takarítva ès jönnek az új arcok-pl:Burekovich- és kutya kötelessègünk lesz a fiataloknak is nagyobb szerepet adni.Nagyon bízom egy Bocskayban,Kerezsiben,Benczleitnerben.Vignje nem varàzsló,de tèny,hogy a lilàknàl èveken keresztül „sikeresen”dolgozott.Rúgjuk ki mindenkit,aki nem hal meg a csapatért a pàlyàn,mert abban igazad van,hogy ez a nihil nem jó senkinek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 10, 2022 1:03 du.

Amig az nb1ben vagyunk van remeny. Ha kiesunk, es marad ez a nihil, akkor leszunk vasas. Szaz ev a kettőben. Akkor inkabb a bukdacsolas amig osszeall a csapat is, a pad is, meg a klubhaz is. Turelem, csak javulunk mar…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
április 10, 2022 12:16 du.

Na így azért húzós lehet a vége

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 10, 2022 12:13 du.

Az MTK vezet 🙁 Mondjuk így utólag visszanézve, mintha direkt ütött volna mellé a kapus, ami persze kizárt, de nagyon furcsa a mozdulat volt

Dani Daniel
Dani Daniel
április 10, 2022 10:42 de.

Lilákok már eléthetetlen távolságban, nekünk 3 éve folton hátrafelé kell néznünk.

dixneuf
dixneuf
április 10, 2022 10:00 de.

Amit a sors odaadott ellenunk a paksnak, most elveszi a lilak ellen.
Nem mintha ez vigasztaló lenne…

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 10:29 de.

És ebből is sz@rul jövünk ki mert most már a lilák is meglépnek tőlünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 10, 2022 9:56 de.

Biztos megőrjítelek benneteket, de nézem a Paks Ute meccset. A követő kamera szinte le megy az alapvonalig. Akkor miért kell ilyen ferdén behúzni a vonalakat, mikor vonalba is be lehetne. Azt hiszem 2 találgathatunk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 10, 2022 10:04 de.

En nem hiszek az osszeskuves elmeletekben (kiveve a zsido gyikemberek chemtraillel mergezik a vilagot, mert az tuti) ugyhogy inkabb emberi rosszindulatot, vagy dilettantizmust sejtek a rolgok mögött. Ld. Ondoszabo…
Tenyleg kene egy kimutatas csapatonkent, hogy kit hányszor sulytott, illetve segitett a var.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 11:35 de.

De ha nem hiszel benne, akkor miért érdekel kimutatás csapatonként? Ha nem hiszel benne, akkor a kimutatás is azt kell mutassa, hogy egyenlően szop minden csapat a var-tól. Egyébként meg nem „elmélet”, mert megtörténik, tehát van.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 10, 2022 11:49 de.

Huhh, mar nem is erdekel…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 10:29 de.

Ondo Szabó is gyíkember, ezt csaholta a szomszébom kutyája.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 10, 2022 10:33 de.

Tuttam!

Pelso
április 10, 2022 9:46 de.

Croizet… Képtelenek tartani, életveszélyes a csávó. Egy ilyen kell nekünk is irányítóba, különben nincs támadó játék.

robert szeman
robert szeman
április 9, 2022 2:19 du.

Én csak annyit fűznék hozzá, mivel már minden elhangzott, Drazic és Kadiri-(mint írányító!)nélkül nem megy a szekér, pláne a porsche!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
április 10, 2022 8:40 de.

Azért érdekes, hogy nem sokan veszik észre, hogy nincs a pályán olyan aki irányítani tudja a játékot. A csatárok egyszerűen feleslegesen futkároznak, aztán bele is unnak. NONO volt az utolsó olyan játékosunk aki látott a pályán.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 10, 2022 11:36 de.

Nono? Savazták is rendesen, hogy mennyire szar. Most meg már jó lenne, mi?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 10, 2022 12:32 du.

Akik nem elvekből szaroznak játékosokat azok mind látták,hogy kulcsfigura. Hiányoznak is a gól és kulcspasszai

Döme Sanya
Döme Sanya
április 9, 2022 12:47 du.

Az is érdekes, hogy nekünk mindig ferdén van behúzva a vonal, még most a gyírmót meccsen tök merőlegesen húzták be

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 9, 2022 2:28 du.

Rosszul írtam, vonalban mutatták. Ez így teljesen egyértelmű. A ferdén meg oda huzza ahova akarja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 9, 2022 2:11 du.

..

Pelso
április 9, 2022 10:12 de.

20 perccel a vége előtt vezet a kövesd várdán… :/

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
április 9, 2022 11:26 de.

Mondtam, hogy mind meglepetés lesz.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Pelso
április 9, 2022 10:24 de.

Nem felmentve a csapatunkat de ez a VAR egy legális csalás.
Kövesd meccsen is pl háromszor akkora kezezés volt a Matyóknál mint nálunk Lukic esetében.. Erre nem 11-es.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szlaci
április 9, 2022 11:44 de.

Igen, ha azt elfogadjuk, hogy a nem irányitott passz esetén les, akkor a nem irányított kezezésre is ennek kellene vonatkozni, vagyis nem kéz. A játékvezetésben nagy a baj, mert ez olyan mint a solyomi alkotmány, volt majd ő mondja meg, hogy mi az alkotmányos, attól függően, hogy szimpatikus, vagy nem az illető.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 9, 2022 2:08 du.

Egyre jobban erősödik bennem is az érzés,hogy velünk sokkal jobban ki akar baszni a var.Habár nem csak ezen múlott a tegnapi meccs. Amíg nem értik meg a játékosaink ,hogy küzdeni hajtani kell,addig nincs miröl beszélni.Makács vagy Hidi elveszít egy labdát és inkább megsértödnek mintsem megpróbálják visszaszerezni.Igaza van a mesternek,nagyon szar némelyik játékos hozzáállása.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 9, 2022 2:38 du.

„Egyre jobban erősödik bennem is az érzés,hogy velünk sokkal jobban ki akar basznia var.” Ezt mondom hónapok óta. Ez ellen csak úgy lehetne védekezni, ha olyan csapatunk volna, aki hengerel, és képes meccsenként 3-4 gólt rúgni, mert abból kettőt csak megadnak valahogy. Sajnos hengerelni nem tudunk. És igen, szarul is játszottunk tegnap, nem voltunk jók, de azért csak felhoztuk 0:2-ről 2:2-re… És akkor gondolj bele, huszadszor (vagy 120-adszor!) baszaxik velünk a var, mit éreznek a játékosok? Ki a pixának van kedve játszani így, hogy érezni, hogy direkt ellenünk van a játékvezetés?? Többször felléphettünk volna a 6. helyre, egyszer sem sikerült. Ez a baj, ez a játékvezetés, nem a klubház, meg neeer, meg lukics papucsa, meg puskás unokája meg mittudomén még miket szajkóztak a csakblogon nemrégen.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 9, 2022 3:24 du.

Jó megközelítés.A csakblog meg olyan amilyen.Örüljünk neki,hogy nekünk „számkivetetteknek” csinálta Pelso ezt az oldalt.Remélem idővel még népszerűbb lesz.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 9, 2022 4:15 du.

Nincs hozzá közöm ha igy gondolod, hat igy. Sztem ez a kitagadott dolog hulyeseg, es aki lukicspapucsozik meg blogozik az csak troll. Mindenki irjon oda ahova akar. Ha ide, hat ide, ha oda, akkor meg oda. En pl
örülök hogy van atjaras a ket csatorna között es maradjon is igy.
A Honved a lenyeg, nem a felület.
(Tobbet nem is jovok ezzel, fikazzon aki akar).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 5:43 de.

Legyen átjárás és ne legyen ellenségeskedés(közöttünk),kitagadás sincs,de abban nem kicsit van igaza Hasitasinak és Gál Lajosnak,hogy ilyen Puskás unokája és Lukics papucsa basszus…. Vicc! És azokat a posztokat nem „trollok” írták,hanem a blog szerzői(amellett,hogy maximálisan tiszteletem őket,de tényleg) .

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 10, 2022 6:43 de.

Nem tisztem megvedeni, nem is azert, de az ő eseteben annyira hangsulyos a politikai motivaltsag, hogy elkovet ilyen posztokat. Ahhoz kepest amit megszoktunk a mediaban ( mindket iranybol omlik a kamu) nem is vészes. El kell engedni. Ő sem fog valtozni es te sem (én sem). Amugy manapsag az ironiat mar nemigen ertik. En pl. a papucsot annak vettem.
Talan te is irsz hulyeseget, en is. Írjon ő is.
Amugy sztem (de ezt nem tudom bizonyítani) a blog látogatottsága egesz biztosan csokkent, mióta a KISKÖZ kivalt. En pl. hetente kétszer nezek arra, ide meg minden nap kétszer (jo ez talan tulzas, de sokszor). Nem vagyok relevans de biztos vagyunk igy páran…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 3:39 du.

Hasonlóan látom a dolgokat.

dixneuf
dixneuf
április 9, 2022 7:46 de.

Pelso, lehet valamiit kezdeni a lajkolo spamkurvakkal?

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dixneuf
április 10, 2022 6:37 de.

Miért kell az előítélet, a női nemet tisztelni kell mindenek-elött-felett! Ők lehet hogy háborús menekültek…BÉKE!!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
április 10, 2022 6:50 de.

Latod ilyen szemetek az emberek…meg a spambotoknak is van lelke (női lelke) es tessek…amugy en tisztelek minden programot, reggelente megsimogatom a windoz ikszpemet, hogy mosolyogjon a temporary net files mappaja…

Laca
Laca
Válasz a következőnek  dixneuf
április 9, 2022 10:11 de.

comment image

Pelso
április 9, 2022 5:20 de.

Nebojsa Vignjevic (Honvéd): – Szeretnék gratulálni a zalaiaknak, teljesen megérdemelt a győzelmük, az első perctől lehetett látni a játékukon, hogy nyerni akartak. Tulajdonképpen egy könnyű meccset sikerült behúzniuk, ugyanis a mi részünkről nem volt küzdelem, nem volt futás, nem harcoltunk. A ZTE megmutatta, hogy tud fegyelmezett lenni és van karaktere, ezek mind olyan erények, amiket mi nem mutattunk meg ma. Nemcsak a játék ezen szempontjai alapján múltak minket felül, hanem több helyzetei is voltak, több gólt rúgtak. Szappanos nélkül még nagyobb katasztrófa lett volna, megérdemeltük a vereséget. Volt egy kérdéses szituáció, amikor lehetett volna akár 2-2 is, de úgy érzem, néha jobb elveszíteni egy meccset, mint hazugságban élni és hitegetni magunkat. Jobb, hogy veszítettünk, mert nem futottunk, nem harcoltunk, nem mutattuk meg, hogy van karaktere a csapatnak és ha ezek a dolgok hiányoznak, akkor még amatőr szinten sem lehet meccset nyerni, nem hogy az élvonalban. Szeretnék elnézést kérni a szurkolóktól, nyilván az én hibám is, hogy elveszítettük a találkozót, de azt meg tudom ígérni, hogy a jövőben ez máshogy lesz, soha nem fogunk így játszani. Az én játékosaim mindenképpen küzdeni és futni fognak, még ha nem is játszunk szép focit, de ezek meglesznek. (honvedfc.hu)

Pelso
április 9, 2022 5:20 de.

Nebojsa Vignjevic (Honvéd): – Szeretnék gratulálni a zalaiaknak, teljesen megérdemelt a győzelmük, az első perctől lehetett látni a játékukon, hogy nyerni akartak. Tulajdonképpen egy könnyű meccset sikerült behúzniuk, ugyanis a mi részünkről nem volt küzdelem, nem volt futás, nem harcoltunk. A ZTE megmutatta, hogy tud fegyelmezett lenni és van karaktere, ezek mind olyan erények, amiket mi nem mutattunk meg ma. Nemcsak a játék ezen szempontjai alapján múltak minket felül, hanem több helyzetei is voltak, több gólt rúgtak. Szappanos nélkül még nagyobb katasztrófa lett volna, megérdemeltük a vereséget. Volt egy kérdéses szituáció, amikor lehetett volna akár 2-2 is, de úgy érzem, néha jobb elveszíteni egy meccset, mint hazugságban élni és hitegetni magunkat. (??)Jobb, hogy veszítettünk, mert nem futottunk, nem harcoltunk, nem mutattuk meg, hogy van karaktere a csapatnak és ha ezek a dolgok hiányoznak, akkor még amatőr szinten sem lehet meccset nyerni, nem hogy az élvonalban. Szeretnék elnézést kérni a szurkolóktól, nyilván az én hibám is, hogy elveszítettük a találkozót, de azt meg tudom ígérni, hogy a jövőben ez máshogy lesz, soha nem fogunk így játszani. Az én játékosaim mindenképpen küzdeni és futni fognak, még ha nem is játszunk szép focit, de ezek meglesznek. (honvedfc.hu)

azért ez a nyilatkozat nem kevés kérdést vet fel… kíváncsi vagyok a következményekre!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
április 9, 2022 7:25 de.

Kb en is igy gondolom, ahogy a szerb mester. Jobb most egy igazsagos vereseg mint egy altato dontetlen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
április 9, 2022 6:56 de.

Remélem nyáron végre lesz egy nagytakarítás. Lukic,NagyD, Petrusenko,Hidi,Batik,Doka,Zsótér,Tamás,Traore és Galeen kívül csak kevesebbek vagyunk a többivel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 9:29 de.

Tegnap voltam Zegen,nekem Kadiri erőszakossága is tetszett.Sztem ha ő folyamatosan játèkban lenne,akkor simán beférne az àltalad felsoroltak közè.Amúgy nem èrtem,hogy pl.Drazicot miért jegeli Vignjevic.A nagytakarítás mellett kèrdès kiket tudunk hozni?Illetve ott lesz a fiatalszabàly is.Jó alkalom arra,hogy fiaink megmutassâk mit tudnak ès megmutassa a klub,hogy tud egy kinevelni a nagycsapatnak.A tegnapit nagyon nehèz volt megèlni Zegen,èlőben.N.V nem egyszer akart berohanni a pàlyàra,olyan ideges volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 9, 2022 10:31 de.

Ez a Drazic olyan mint a keret 60%-a. Egykoron jó volt,nem tudni mi van vele. Kecskés Ákos kaliberekben kell gondolkozni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 7:38 de.

Szapi?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
április 9, 2022 8:58 de.

Jogos,ő természetesen maradhat felőlem:D

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
április 9, 2022 6:37 de.

Na ki megy a tarcsiba? Kiváncsi vagyok, mert egyenszarok voltunk.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
április 9, 2022 4:22 de.

Kíváncsi leszek majd a fradi elleni kezdőre, illene „kicsit” változtatni a megszokott kezdőn kívül. Machach, Zsótér, Hidi, Bőle… ilyen teljesítménnyel a padra se üljenek le. (lehetne még azért pár embert kihagyni nyugodtan, de nem hiszem, hogy Vignje sokat változtatna). Ott ül a padon egy Pantelic aki semmit nem játszik, csereként is ezerszer inkább Gale vagy Kerezsi mint a Bőle. Draziccal is jó lenne kezdeni valamit, mert őt nagyon vártuk. Plusz az izlandi se sok vizet zavar, habár ez nem hiszem, hogy az ő baja.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 9, 2022 3:47 de.

Tény, hogy most szarul játszottunk, de a VAR akkor is kicseszett velünk, amikor jól játszottunk. Ezért úgy gondolom, hogy varjon a VAR gombot a játékvezetők pöcsére.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
április 9, 2022 3:12 de.

Szerintem önmagunknak hazudunk, ha a tizenegyes jogosságán, a VAR-on vagy Gergényi nagylábujján pörgünk. Olyan hatalmas volt a két csapat teljesítménye közötti különbség, hogy ha 6-1-re kitömnek minket, az sem lett volna irreális. Persze, lehetett volna 2-2, de ahogy Vignjevics mondta, hazugságban élnénk, ha ez megtörtént volna.
Egyébként az edző tényleg korrektül értékelte a meccset, jó hogy ugyanazt a mérkőzést láttuk, remek elemzést adott.
Csakhogy én ezt kezdem unni. Ha szakérteni akar, üljön be Bozsik Peti mellé, és ossza az észt. Ha edző akar lenni, akkor valóban változtasson, ahogy az értékelésben ígérte. Lehet hogy most már ez személyi változtatásokat is kell jelentsen, talán már nem lesz elég a fejmosás, aztán ugyanazok játszanak, mint most. Talán jobb lenne, ha azok játszanának, akik harapnak, akik magukénak érzik a csapatot.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 9, 2022 3:53 de.

A harapást is bünteti a VAR.

októberes
októberes
április 9, 2022 2:10 de.

Szerintem az első félídő játéka a Kisvárda és Diósgyőr elleni történelmi vereségeket (1-5, 0-4) idézte, csak úgy záporoztak a lövések a kapunkra. Lehet itt bármi a taktika, ha a játékosok nem akarnak focizni, az rosszabb, mint ha nem tudnak.

dagiiron
dagiiron
április 8, 2022 3:56 du.

Ha kapunk 5-6 gólt egy szavunk sem lehet.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 8, 2022 6:50 du.

Csak kérdem a ZTE első gólját miért nem vizsgálta a VAR?, hiszen azt az oldalvonalon KIVÜLRŐL kell elvégezni a bedobást. Márpedig Gergényi lába a vonalon van (vagy érinti azt) tehát szabálytalan a bedobás.

comment image

2.. Másrészt nem értem, hogy egy ellenféltől kapott labda miért les?

Köszönjük csicskafasztszopóMLSZ

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 3:56 de.

Ez is tök egyértelműen szabálytalan.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 1:42 de.

rákerestem a lesszabály módosítására: „Az a leshelyzetben levő játékos, akihez a labda úgy kerül ellenfelétől, hogy az a labdát szándékosan játszotta meg (kivéve a szándékos védést), nem tekintendő „helyzetéből előnyt szerző” játékosnak.”
Nem vagyok vele közelebb a megoldáshoz, mert szerintem védeni csak a kapus tud, tehát ebben az esetben nem áll fenn, viszont a ZTE játékos szándékosan játszotta meg a labdát, rúgó mozdulat a labda útjának irányába, szóval ez nálam még most sem les.

forrás: https://www.mlsz.hu/hir/modosult-a-lesszabaly-ertelmezese

csak egy analógia pár hónappal ezelőttről Spanyolország- Franciaország Mbappe gólja: https://444.hu/foci/2021/10/10/jo-sokaig-lehet-majd-vitatkozni-arrol-a-golrol-amivel-mbappe-megnyerte-a-franciaknak-a-nemzetek-ligaja-dontojet

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 3:09 de.

Pont az Mbappe esetet akartam felhozni enis.
Mert lenyegeben onnantol minden lehet ellenfeltol kapott labda ha az az volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 9, 2022 3:46 de.

Az egy köcsögség volt nem ellenféltől kapott labda 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 1:52 de.

Maradjunk a fifánál
szerintem les. comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 2:31 de.

Az általam idézett is FIFA, az MLSZ.hu oldalról. Ott is ugyanez van leírva, viszont az általad idézett egy alaphelyzetet ír le, melyek alól lehet kivétel:
„Az a leshelyzetben levő játékos, akihez a labda úgy kerül ellenfelétől,
hogy az a labdát szándékosan játszotta meg (kivéve a szándékos védést),
nem tekintendő „helyzetéből előnyt szerző” játékosnak.” – vagy tévedek, az is lehet

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 2:55 de.

De szerintem az egerszegi nem szándékosan játszott Kadiri felé. Ez egy lepattanó volt ami szerintem les.
„megjátszik egy lepattanó, elé pattanó labdát, jöjjön az a kapufáról, a felső lécről vagy az ellenfélről.”

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 3:40 de.

Mbappe esetén szándékos volt?
Vagy akkor, vagy most, valaki tévedett.
Ezért mondom, hogy amit azért vezetnek be, hogy minden egyértelmű legyen, de csak több kétes esetet produkál az sz1rt se ér. Bevezetése ránk vetítve 95/5%-os hátrányos arányhoz vezetett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 9, 2022 3:48 de.

Mbappenál tévedtek, mitől lett volna az nem les? Az ellenféltől kapott labda az amit meg akartak játszani, a lepattanók les. A var megítélésében egyet értünk.

Tony Soprano
Tony Soprano
április 8, 2022 6:40 du.

Mikor lesz már ennek vége? Nem játszunk jól, de amit művel velünk a VAR az már minden határon túl ment.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 8, 2022 6:30 du.

Nem kell Nagy Geri, vagy Kerezsi vagy Bocskay… minek is hiszen lélektelen Másás + Petrusenkó alias szögletre baszom félpályáról megoldja

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 12:16 de.

Velük is 5 ill 4 pontra sikerült lehagyni a kiesőket. Azóta meg erősítettek a többiek. Láttnk,hogy az összecsődített bajnokcsapat tagjaival az utolsó helyre is odafértünk időnként. Kerezsi meg a válogatottal volt,alig edzett a csapattal.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 1:21 de.

Csak azt szerettem volna ezzel mondani, hogy ezért felesleges légiósokat idehozni, ezt a szart bárki tudja.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 9, 2022 1:31 de.

Nelkülük simán kiesnénk. Tavaly 7 magyar játszott plusz Lovric aki 12 éve itt van és állampolgár meg Tujvel, mégis ha nincs Dani simán kiesünk a picsába,2 klasszikus légióssal. 2 éve 5 pontra múltuk felől a kiesőket,Lanzával Kamberral,Lovriccal,Tujvellal Nagy Gerivel, Vadóczal. Szintén csak Aliji,Moutari és Ngog mint zsoldos. De a bajnokcsapat is 11 pontra végzett Rossi nélkül a kiesőktől,erre az volt a terv,hogy azokat visszahozzuk miközben a többiek erősítenek . Persze van aki még mindig bennük látja a megoldást ,szerencsére a tulajok már nem.Játékosokat kell hozni nem kabalamacikat.

Kermon
Kermon
április 8, 2022 3:55 du.

Gratulálhatunk a Zetének, egy percig sem játszottunk jobban náluk. TM értékük fele a miénknek, NB II-es focistákkal, magyar szinten C kategóriás légiósokkal tudtak osztálykülönbséget produkálni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
április 8, 2022 5:06 du.

Nem értem,hogy miért vagyunk ilyen szarok évek óta. Pedig most minden adott(lenne) és mégis. Valami nagyon,de nagyon hiányzik.

Snowflake
Snowflake
április 8, 2022 3:55 du.

G…ci jók voltunk.

F.hunter
F.hunter
április 8, 2022 3:43 du.

Végre kikaptunk. Ti jöttök:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 8, 2022 4:05 du.

Ez a mutatott játék kurva gáz volt azért.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 9, 2022 5:57 de.

Van 8-10 játékosunk,a többi csak a pénzt viszi. De mi nb2es játékosok után sírunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 7:28 de.

Én biztos nem sírok nb2-es játékosok után.
De amit produkálunk,ilyen költségvetéssel és kerettel az vérlázító. Nagyon hiányzik valami,vagy valaki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 9, 2022 9:04 de.

Ott baszták el,hogy idecsődítettek szent teheneket,hozzájuk meg Balogh Norbi féléket.Az,hogy megmutatja a Dacban,mint Eppel az nb2ben. Milyen keret? Mondj már a padról 3 olyat akinek volt 2 jó meccse ? 11 játékosunk alig van, ha meg nincs formában 3 nincs kire cserélni őket.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 8, 2022 3:44 du.

Nem az a baj, hogy kikaptunk.. A mutatott játék gáz..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
április 8, 2022 11:32 du.

Ez a csapat 2 hónapja mindenkitől kikapott még. Nyîlván varázsütés nincs 2 hónap alatt.Mióta Vignijevic készíti fel őket 2x kaptunk ki. Lassan annyi pontot hozott mint előtte 20 meccsen. Kár volt elherdálni az eddigi időt azzal,hogy összecsődítik a fél bajnokcsapatot,akik Rossi nélkül már csak 11 pontot vertek a kiesőre 18ban,Lanzával,Gazdaggal,Holenderrel a csapatban. Azóta a többiek erősítettek,mi eladtuk a maradékot majd visszahoztuk őket. Nincsenek cserék,ha 2-3 ember nincs formában csak olyanok vannak a padon akik. Machach,Zsótér helyett kit? Aztán még kiheréltük elől magunkat,hogy az a szar Nono elment.Ide játékosok kellenek nem kabalamacik

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 8, 2022 4:06 du.

Én is így gondolom.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
április 8, 2022 3:45 du.

Inkább a hozzáállás!!!

dagiiron
dagiiron
április 8, 2022 3:43 du.

Na ennek annyi, egy rakat szar volt a mai teljesítményünk..

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 8, 2022 3:43 du.

Szét basz az ideg! Kell ez nekem?

ius
ius
április 8, 2022 3:44 du.

Itt az eredmény. Ugyanaz, mint HF idején ma összetörték az eddigi képet.

santiago
santiago
április 8, 2022 5:16 du.

Vissza nezve az osszefoglalot szerintem egyik tizi se volt jogos.
De ez a viccek vicce, hogy ilyenre lest mernek hazudni.
1, ellenfeltol kapott labda
2, szimplan nincs elorebb,
m4 publikalt egy ilyen hazugsag kepet csak elfelejtettek hogy a vedo vallatol kene nezni a vonalat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 8, 2022 11:49 du.

Szerintem ez nem ellenféltől kapott labda. Az akkor van ha az ellenfél megjátsza,az ilyen lepattanóknàl les.
„megjátszik egy lepattanó, elé pattanó labdát, jöjjön az a kapufáról, a felső lécről vagy az ellenfélről.”comment image

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
április 9, 2022 3:13 de.

Feljebb mar szoba kerult.

https://youtu.be/Q_Jzpz-b89E

Mit ertelmezunk megjatszasi kiserletnek?

Ha egy mento becsuszast igen akkor egy blokkolast is szerintem.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  santiago
április 8, 2022 5:17 du.

comment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
április 9, 2022 11:56 de.

Amennyiben a fejnél húzod be a vonalat nem les. Most is leírom ez egy szar var, semmit nem lehet vele bizonyítani.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  santiago
április 8, 2022 10:34 du.

Nem is merték többször visszajátszani, vagy a stúdióban a meccs utáni „értékelésben” alaposabban kielemezni.
Mondjuk ahhoz elfogulatlan szakemberek kellenének és nem ilyen megélhetési pöcsök!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 8, 2022 3:57 du.

Őszintén meg kell mondjam ezt Vignjevic mester baszta el a kezdő összeállításával az ahhoz kapcsolódó „taktika” és már a 30.perc körül Machach, Zsótér lecserélésére lett volna szükség.
Még így is kellett a bírói segítség a buziegerszeg győzelméhez.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 8, 2022 4:16 du.

Egyetértek. A 20. percben is úgy áltunk, mint akik azt várják mikor indítja a bíró a meccset.

CSAKAttila
CSAKAttila
április 8, 2022 3:46 du.

Tamás sétál miután elveszíti a labdát..

Kermon
Kermon
április 8, 2022 4:02 du.

A Honvéd nem előre megy, hanem hátra. Csak lefelé!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x