© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Mai kezdő.
Cserék
Valahol azért nagyon elkeseritö, hogy ez a Paks, ezzel a borzasztóan gyenge kerettel agyonveri a libásokat, a lilák meg a zalaiakat, akik ugye a múlt héten minket oktattak… Valami nagyon nem jó Kispesten, ha bennmaradunk, csakis a körbrveréseknek köszönhetjük, megint. Ma sima vereség a papirforma, remélem, legalább a múlt heti nagyképüsködést elfelejtik a legények, és a szivük,lelkük kint marad a gyepen. CSAK ma is, minden ellenére.
Nincs kedvem ma meccsre menni. Szar az idő, szarok az eselyek, szar a kedvem, szar minden.
Egy pont megszerzését elore elfogadnam.
Valamelyik C szektorban talakozunk. Gyertek.
Remélem még kapunk jegyet valamelyik c-be.
Nezd meg a meccsjegy.hu-n. Ha ott nincs mar szabad jegy, akkor konnyen lehet, hogy kinn sem lesz.
Akkor is megyek ha nem akarok..
Vajon mi történt 9 éve ilyenkor ?
Lesd meg a kommentek között itt : https://kiskoz.hu/2022/03/13/napra-pontosan/
Hogy szerettem a régi, csúf Bozsikot 🙂
És micsoda játékosaink voltak! Tandia, Ignja, Lanza, Martinez, Vécse.
ezzel az ötössel meg is pi.csáznánk őket…
Most olvastam Hantánál hogy mióta átvették az új tulajok a Honvédot még egyszer EGYETLENEGYSZER SEM álltunk az ötödik helynél feljebb a tabellán!!!
Sőt általában a kieső helyek környékén tanyázott a csapat!
Persze nagyjából tudtam ezt de így leírva/kimondva mellbevágó!
Sokáig én is a hurráhangulatban lévők közé tartoztam, elvarázsolt az új stadion, a hazatérő és újonnan igazolt válogatottak de ezzel nem lehet évekig kiszúrni a szurkolók szemét!
A költségvetésünk és a keretünk értéke is a negyedik legjobb!
Mégis idén is immáron rendes szokásunk szerint a kiesés ellen küzdünk!
Nem tudom még hány milliárd ft, mennyi neves válogatott játékos kell ahhoz hogy legyen egy a Honvéd hagyományaihoz méltó szezonunk!?
Pont a hazatérőkre és a ex vállogatottakra fecséreltünk el sok időt. A többiek erősítettek mi nosztalgiáztunk. Ma viszont nyerünk 😀
sajnos igaz az első fele és ezért valószínűtlen a komment vége. :/
Szerintem úgy általában mindenki jól elvan a klubbnál, nem csak a hazatérők. Kíváncsian várom a beígért gyökeres változ(tat)ást. Ha ez elmarad, akkor -szerintem- Vignjevic kezéből is kicsúszik a gyeplő.
Csak rájuk elég sok elment, idecsődítették,Kinget,Lanzát,Eppelt,Zsótért,Baráth Botit, itt volt melléjük Kamber,Lovric,Hidi,NagyG. Szarnak egy pofon . Azért az is fura,hogy idejön gólkirály,válogatottságért küzdő, előző klubbjában remeklő, ex bajnokok itt meg befásul,eltünik,menni akar. Lehet itt baj a közeggel is.
Mindenképpen kell a gyökeres változás. Az eddigi leányálom felfogást el kell engedni.
Visszanéztem,Hemy,amikor idejött ugyanúgy megvolt az az érzés,hogy van pènz.Legalábbis szegènyházhoz képest valóban szintet lèptünk anno vele.De alatta is 8-10 helyek között mozogtunk,behúzva egy kupàt.5ik évben lett egy 3ik hely,olyan csapattal,ami az akkori szinthez kèpest minősègi edzővel-Rossi-,és minősègi jàtèkosokkal-Ignja,Lanza,Martinez,-lett meg.Valahogy most is ezt látom.Csöppet lèptünk előre,de most jó lenne ha a szakmai rèsz is megjönne.De ha megnèzzük egy vidi se hozza mindazt,ami azzal az anyagi tàmogatással elvàrható lenne.
Így kell kezdeni egy fontos,kièlezett meccset,ahogy a loki…tanulhatnànak fiaink.
Mlsz hozza a formajat.
Ondo Szabo
Elcsalja a merkozest a palyan
Kovetkezo heten elcsalja a Var szobaba
Kovetkezo heten azaz holnap megint o vezethet nekunk….
Holnap nem kell attól tartani,hogy ő fog keresztbe tenni.A kèsbe nem szaladjunk bele…
Mondhatnam hogy latnok vagyok. De sajnos csak a papir forma nem emlekszek olyam meccsre amit o fujt es nem csalt volna ellenunk.
VARozzunk egy kicsit. Az idén ellenünk is fújtak be vitatható 11-eseket ( pl.: Klemenz, Lukic). Gondoltam emiatt nem árt megnézni ami a tegnapi az Atalanta-RB Leipzig meccsen történt. A második félidő elején (1:0-ás lipcsei vezetésnél) volt két szabadrúgás a hazaiak javára. Az első után kezezés (szerintem nem volt az) miatt jött rögtön a második szabi. Akkor a sorfal már a 16-oson belül állt fel. A lövést a sorfalban álló Leipzig játékos kézzel blokkolta (alkar+kézfej).
Ezután jött a VAR vizsgálat ahol tisztán látszott a kezezés. Azaz 11-est kellett volna ítélni. A spori nézegette, nézegette és továbbot intett, mert szerinte az váll volt!!!!!
Itt lehet megnézni az összefoglalót és az esetet 7:50-től.
https://highlightsfootball.net/video/atalanta-vs-rb-leipzig-highlights/
Reálisan nézve a fagyi ellen nem győzünk majd közepet kezdeni ami szintén kiemelt csapatként minimum elkeserítő!
Ha meg valami csoda folytán lesz sanszunk a meccsen esetleg még ki sem kapunk akkor a zete mötöká elleni balf*szkodást lesz nehéz magyarázni!
Nem jó sehogysem
Sajnos már csak a kiesés elkerülése a cél.Én is reménykedtem benne,hogy korábban feljebb léphetünk.Az mtk és a zte meccset nem tudom hová tenni.A fradi ellen azért remélem felszívjuk magunkat.Nyáron szükség lesz akár 5-6 játékos cseréjére is,és helyettük jó mentalitású játékosokat hozni.
Ide is bemásolom, hátha valaki tudja a választ: a Fradi szektorbezárási büntetését elengedték? Mert ugye fellebbeztek, ezért a Kövesd ellen még ott lehettek, viszont most a DVSC ellen sem volt bezárva a szektoruk. Az már két hazai meccs, mint ha mi sem történt volna, pedig majd egy hónap eltelt a büntetés kiszabása óta és ők is többszörös visszaesők. Mi pedig szopunk….
Szerintem ameddig a fellebbezést nem bírálják el addig nincs bezárás
Mi meg sem próbálunk fellebbezni?
Tudtátok, hogy a leginkább második csapatban játszó magas potenciálú ex nigériai up válogatott Sani Abacha vissza igazolt nigériába tőlünk?
Érthetetlen…. van egy fiatal szélső hátvéd aki ígéretesen néz ki erre mi elherdáljuk…… de a vakokat meg lapáttal hozzuk minden átigazolási szezonban…
Hemyometer 10/8
Tudtad,hogy a magas potenciálú Sani a nigériai 3ad osztàlyban jàtszó Galadima Fc-hez igazolt?Azért ez nem olyan nagy hír…Ha olyan tehetséges lenne,akkor talàn az Nb3as csapatban is ki tudott volna tűnni,ahogy nem.Vele kapcsolatban egyàltalàn nem èrzem,hogy elherdàltunk volna egy tehetsèget.De nyugodtan tàmaszd álà,càfold meg,hogy miben volt ő magas potenciàlú?Korosztàlyàból,akit annak tartok és figyeljünk rà oda:Benczleitner,Kerezsi,Ulbert ès talàn mèg Feledy.
Igen rájuk (Benczleitner, Kerezsi, Ulbert, Feledy nálam még talán Kocsis, Szűcs és Szabó T. és Nikó) és nagyon érdemes lenne figyelni… de odafigyelnek és megbecsülik őket? : (
Nikóra már nem nagyon figyelnek, eladtuk Paksra!
Onnan igazolt ide gondolom azert ment vissza. Egyebkent az egy utanpotlas nevelo muhely.
Gyors, technikas, nagy munka birasu es volt esze a focihoz.
Nb3 as merkozesek nagy reszet neztem, edzomerkozesen lattam jatszani elobe szurobe is kitunt.
Sztm siman megoldotta volna a szelsohatved probelmat.
Ilyen petkovic szintet barmikor.
Nem tudom megítélni Sanit,de a Galadima mitől műhely? Sani az egyik legjelentősebb játékosuk akit számon tartanak, egy másik a szlovák 3ban 20 évesen,Moldova ilyenek, legalábbis a wikipedia szerint 🙂
Nem talalom a cikket de ezzel a kupaval volt kapcsolatban.
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aranybanya-afrikaban-epulo-magyar-kapcsolatok-nigeriaban-2670895
Én ebben nem találom mitől műhely a Galadima 😀 Nyert egy gyerek kupát az oké,itt felsorolják a jegyzett játékosaikat,ha ők műhely akkor a nyírsuli egy gyár 😀
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Galadima_Football_Club
De sok sikert neki 🙂
Nem az NSO írta azt amiről beszélek de most csak ezt a cikket találtam meg, akkor sok oldal megírta.
Jó , de akkor se neveltek ki mégcsak első osztályú játékost se. 🙂
Ezt a Bocskay fiút mindig elfelejted,lassan az lesz,hogy büntiből 100x le kell írnod a nevét 😀 Egyèbkènt még Szűcsöt ide sorolnám.
MEA CULPA, MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA…..mentségemre legyen mondva, hogy Bocskay-t én már olyan természetességgel veszem alapul a következő évad csapatában, mint ahogy Latabár a soron következő megszólalásait is törölni fogja:) Szűcs viszont nekem valahogy nem ugrik be, mint olyan, akiben lenne potenciál vagy említve lett volna.
Bocskay oda oda verekedte magát,úgy,hogy pl a csapatkapitány volt a posztriválisa 🙂 Nem egy nb2es cserepad szint szerintem. Szűcs aktív u válogatott,utánpótlásban 162 meccsen 150 gólt vert. De meg lehetne említeni Dani unokaöccsét,állítólag ő is jó.
Egy hosszabb Lanza interjú annak akit érdekel 🙂
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/lanzafame-mint-a-hullamvasut-olyan-lenne-eletem-filmje-de-az-is-biztos-hogy-boldogan-vegzodne-2886695
Sajnos ordítóan lyukas a keretünk!
Középpálya mint olyan legalábbis a szó támadó/szervező értelmében nincs!
Nono elment, Hidi alkalmatlan, Banó és Májer az évszázad viccei mások meg szóba sem kerülhetnek!
Nagy D és Machach nem ügyetlenek de Ők inkább szélsők, Drazic nem tudom minek jött Hozzánk!
A fél országunkat adnám egy „okos” focistáért!
Valószínűleg kell is majd ennyit áldozni rá ha akarunk valamit ehelyett a szánalmas vergődés helyett a következő bajnokságban!
Machach nem ügyetlen,de nem is a csapatba való. Meccsek mehetnek el az ő renyheségén,leszaromságán is.
Hidi nem feltétlen az a kreatív irányító kp lenne,mint ahogy Májer és Banó sem.
Amúgy teljesen igazad van,szerintem is nagyon lyukas a keretünk.
Pár ésszerű és megfelelően átgondolt dolgot ugyan már látni,de még mindig sok a keszekuszaság.
Machach szerintem sokat javult hozzáállásban amit a góljai is jeleznek meg az hogy fut küzd hajt! Ez Vignjevic előtt nem volt jellemző rá!
sajnos amit hoz, annyit visz is… :/
akkor meg minek ?
Hát azért a zt meccs is rajta ment el,amellett persze,h full szarok voltunk.
Ő lehet jó lenne 🙂
https://coub.com/view/15qk43
Durva!
Üdv! Vignyi-Mester igéretéhez toldalékul,mikor idejött a klubházi interjujában kijelentette:szeretem a kihívásokat! Akkor ……………..?
Jajj Latabár. Mi a …..nak törölgeted ki a kommentjeid? Elég óvodás dolog sztem.
Amúgy sem volt semmi gond velük.
Nem tudom mi értelme van ennek amit csinál.
Lehet nem Latabár az csak (valaki) azon a néven kommentel.
Elképzelhető az is,de ha úgy van,akkor egyrészt jó beteg elme a tag,másrészt nagyon jól játssza Latabár szerepét. Túl jól.
Pont ezért erre adnék azért kisebb esélyt.
Én csak azt mondom, nem volt rá jellemző, hogy ki be regisztrált. Mindig állta a kritikát (akár hogy is reagálva, de ki nem törölte magát naponta). Meg még 1-2 dolog szemet szúrt, de elengedtem, mert én ezen nem idegelek. Nekem nem artott itt senki, aki meg makkfej és nem csípek az maradt odaát. Ződ taknyokat meg orosz zsepisen ki kell fújni a hétvégén!
Húsvéti nagytakarít.
Egyre inkàbb mgegyőződöm arról,hogy ezt a szegedi Horvàth Krisztofer gyereket le kellene igazolni vagy kölcsönvenni olaszból.Tudom jeleztèk itt pàran màr,de a vasas ellen is jól nyomja.
Ilyen egy fiatal aki tehetség. Komoly szezont nyom élete első felnőtt szezonjában. Egyèbkènt Csoboth is 9 meccs 5 gól 2 gólpasz. Odamentek ketten és leiskolázzák a komplett nb2őt. Kár,hogy anno nem minket választottak 🙁
Nem csak az a baj, hogy gyengék voltunk, és az üldözőink eredményesebbek voltak, hanem hogy most jön a fradi, aki ellen ritkán hagyjuk el a pályát pontokkal. Nem vagyok sajnos bizakodó…
Azonnal kell egy irányító min 2 hónapra.
Ilyen amikor Nonoról csak rosszindulatból mondják ,hogy szar,nélküle meg láthatjuk a valóságot. Mióta nincs tisztán látszik mennyit ért ő és mennyit értek a szakértő szarozók.
Az utóbbi időben hihetetlenül felértékelődött ez a Nono gyerek. 🙂 Nyilván jobbak lennénk vele valamennyivel, de azért akkora, a szívét-lelkét a pályára kitevő zseni nem volt. Voltak jobb és rosszabb meccsei, csak ilyenkor a rosszabbakra már nem emlékszünk.
Megfigyeltem, a problémákat szeretjük leegyszerűsíteni, sokszor egy emberre rányomni (tökre mint a politikában). Ősszel: jó a keret, csak a kókler Horváth. Most: minden oké lenne, csak nincs irányító (Nono). Ezek részben igazak, de a probléma ennél mindig sokkal összetettebb. A rossz helyzetértékelés pedig általában lehetetlenné teszi a probléma megoldását.
Na mindegy, a fratyit verjük és kész, ez tuti, most valahogy érzem. Csak hogy valami pozitív üzenet is legyen. 🙂
Lukics azért eredménytelen, mert nincs Nono, aki oda tudja rúgni a labdát, ahova kell. Ezt a hozzánemértőknek is illene észre venni.
Lerövidítve: Inkább vannak akik most kapnak a fejülhöz,hogy mégse olyan szar.Nono 2 gól 6 gólpasz és 6 kulcspasszal (amiből gól lett) zárta a 16 meccses pályafutását. 14 gólban minimum benne volt.Ha csak a felét hozná bárki… vele átlag 2 gólig jutottunk. Van olyan akit kötelező éltetni és 260 meccsen jutott 13 aszisztig. Szóval engedtessék meg,hogy a támadásban látott szart annak tudjam be,hogy elment az aki miatt nem volt szar 🙂 Én pl sose szaroztam őt,a kerettel meg Feri alatt is az volt a problémám,hogy nincsenek a padon olyanok akik lendületet hoznának. Szóval most se csak az irányító a baj részemről.
És hány játékost szaroznak még agyhalottak…. Amellett,hogy van aki tényleg szar.
Ne beszélj csúnyán 🙂
Szerencsére egyenlített a köcsög fehérvár… 10 emberrel
Basszus a lilákok a tök kilátástalan helyzetből már lassan nemzetközi szereplést érő helyen vannak, miközben mi szép lassan csúszunk lefelé a helyükre!!
Nekem ne mondja senki hogy a 10. hely is jó lesz a végén mert az bentmaradást ér! Aztán jövőre kezdődik újra az ígérgetés meg a reménykedés hogy többet ilyen méltatlan helyzetben nem lehet a Kispest – Honvéd FC!! Essünk ki a g,cibe a másodosztályban legalább stabil csapat lehetünk!
Ne essünk ki!
Az nagyon nem jó dolog lenne számunkra.
Nem,ne essünk ki,mert ahogy látod a Vasas,vagy anno a fradi is szenved,szenvedett a visszajutàssal.Illetve a fa.om akar nb2-öt.Maradjunk bent,legyen tisztogatàs,egy vignje àltal vezènyelt felkèszülès.Ha azzal sem lesz eredmèny,akkor vessük be sóval a Bozsikot.
Teljesen igaz.
Szo sem lehet kiesesrol.
Ld. Debrecen. Akar lehet az is, hogy jon- megy .
Minek még egyszer egy ilyen szar év? Vignjevic sem egy nagy varázsló mint láthatjuk, tulajdonosaink meg nagy faxszopo seggfejek a mindenhez is értő géniusszal.
Persze nem akarom én sem hogy essünk ki, de ez a kilátástalan tötyörgés se vezet sehova.
(Máris kaptam egy lájkot egy spam ribanctól!)
Ez a szar èv a klubház hibàja,hogy hagytàk dolgozni ferit ameddig teljesen el nem fogy a levegő körülötte.Ha vignje megkapja a csapatot tèlen,akkor ki merem jelenteni hogy most nem a kiesésről beszèlgetnènk.A másik hibàjuk,hogynem voltak jók az igazolások,hallgattak a szirèneknek.Sztem nyáron vignje kèrèsére ki lesz takarítva ès jönnek az új arcok-pl:Burekovich- és kutya kötelessègünk lesz a fiataloknak is nagyobb szerepet adni.Nagyon bízom egy Bocskayban,Kerezsiben,Benczleitnerben.Vignje nem varàzsló,de tèny,hogy a lilàknàl èveken keresztül „sikeresen”dolgozott.Rúgjuk ki mindenkit,aki nem hal meg a csapatért a pàlyàn,mert abban igazad van,hogy ez a nihil nem jó senkinek.
Amig az nb1ben vagyunk van remeny. Ha kiesunk, es marad ez a nihil, akkor leszunk vasas. Szaz ev a kettőben. Akkor inkabb a bukdacsolas amig osszeall a csapat is, a pad is, meg a klubhaz is. Turelem, csak javulunk mar…
Na így azért húzós lehet a vége
Az MTK vezet 🙁 Mondjuk így utólag visszanézve, mintha direkt ütött volna mellé a kapus, ami persze kizárt, de nagyon furcsa a mozdulat volt
Lilákok már eléthetetlen távolságban, nekünk 3 éve folton hátrafelé kell néznünk.
Amit a sors odaadott ellenunk a paksnak, most elveszi a lilak ellen.
Nem mintha ez vigasztaló lenne…
És ebből is sz@rul jövünk ki mert most már a lilák is meglépnek tőlünk.
Biztos megőrjítelek benneteket, de nézem a Paks Ute meccset. A követő kamera szinte le megy az alapvonalig. Akkor miért kell ilyen ferdén behúzni a vonalakat, mikor vonalba is be lehetne. Azt hiszem 2 találgathatunk.
En nem hiszek az osszeskuves elmeletekben (kiveve a zsido gyikemberek chemtraillel mergezik a vilagot, mert az tuti) ugyhogy inkabb emberi rosszindulatot, vagy dilettantizmust sejtek a rolgok mögött. Ld. Ondoszabo…
Tenyleg kene egy kimutatas csapatonkent, hogy kit hányszor sulytott, illetve segitett a var.
De ha nem hiszel benne, akkor miért érdekel kimutatás csapatonként? Ha nem hiszel benne, akkor a kimutatás is azt kell mutassa, hogy egyenlően szop minden csapat a var-tól. Egyébként meg nem „elmélet”, mert megtörténik, tehát van.
Huhh, mar nem is erdekel…
Ondo Szabó is gyíkember, ezt csaholta a szomszébom kutyája.
Tuttam!
Croizet… Képtelenek tartani, életveszélyes a csávó. Egy ilyen kell nekünk is irányítóba, különben nincs támadó játék.
Én csak annyit fűznék hozzá, mivel már minden elhangzott, Drazic és Kadiri-(mint írányító!)nélkül nem megy a szekér, pláne a porsche!!!
Azért érdekes, hogy nem sokan veszik észre, hogy nincs a pályán olyan aki irányítani tudja a játékot. A csatárok egyszerűen feleslegesen futkároznak, aztán bele is unnak. NONO volt az utolsó olyan játékosunk aki látott a pályán.
Nono? Savazták is rendesen, hogy mennyire szar. Most meg már jó lenne, mi?
Akik nem elvekből szaroznak játékosokat azok mind látták,hogy kulcsfigura. Hiányoznak is a gól és kulcspasszai
Az is érdekes, hogy nekünk mindig ferdén van behúzva a vonal, még most a gyírmót meccsen tök merőlegesen húzták be
Rosszul írtam, vonalban mutatták. Ez így teljesen egyértelmű. A ferdén meg oda huzza ahova akarja.
..
20 perccel a vége előtt vezet a kövesd várdán… :/
Mondtam, hogy mind meglepetés lesz.
Nem felmentve a csapatunkat de ez a VAR egy legális csalás.
Kövesd meccsen is pl háromszor akkora kezezés volt a Matyóknál mint nálunk Lukic esetében.. Erre nem 11-es.
Igen, ha azt elfogadjuk, hogy a nem irányitott passz esetén les, akkor a nem irányított kezezésre is ennek kellene vonatkozni, vagyis nem kéz. A játékvezetésben nagy a baj, mert ez olyan mint a solyomi alkotmány, volt majd ő mondja meg, hogy mi az alkotmányos, attól függően, hogy szimpatikus, vagy nem az illető.
Egyre jobban erősödik bennem is az érzés,hogy velünk sokkal jobban ki akar baszni a var.Habár nem csak ezen múlott a tegnapi meccs. Amíg nem értik meg a játékosaink ,hogy küzdeni hajtani kell,addig nincs miröl beszélni.Makács vagy Hidi elveszít egy labdát és inkább megsértödnek mintsem megpróbálják visszaszerezni.Igaza van a mesternek,nagyon szar némelyik játékos hozzáállása.
„Egyre jobban erősödik bennem is az érzés,hogy velünk sokkal jobban ki akar basznia var.” Ezt mondom hónapok óta. Ez ellen csak úgy lehetne védekezni, ha olyan csapatunk volna, aki hengerel, és képes meccsenként 3-4 gólt rúgni, mert abból kettőt csak megadnak valahogy. Sajnos hengerelni nem tudunk. És igen, szarul is játszottunk tegnap, nem voltunk jók, de azért csak felhoztuk 0:2-ről 2:2-re… És akkor gondolj bele, huszadszor (vagy 120-adszor!) baszaxik velünk a var, mit éreznek a játékosok? Ki a pixának van kedve játszani így, hogy érezni, hogy direkt ellenünk van a játékvezetés?? Többször felléphettünk volna a 6. helyre, egyszer sem sikerült. Ez a baj, ez a játékvezetés, nem a klubház, meg neeer, meg lukics papucsa, meg puskás unokája meg mittudomén még miket szajkóztak a csakblogon nemrégen.
Jó megközelítés.A csakblog meg olyan amilyen.Örüljünk neki,hogy nekünk „számkivetetteknek” csinálta Pelso ezt az oldalt.Remélem idővel még népszerűbb lesz.
Nincs hozzá közöm ha igy gondolod, hat igy. Sztem ez a kitagadott dolog hulyeseg, es aki lukicspapucsozik meg blogozik az csak troll. Mindenki irjon oda ahova akar. Ha ide, hat ide, ha oda, akkor meg oda. En pl
örülök hogy van atjaras a ket csatorna között es maradjon is igy.
A Honved a lenyeg, nem a felület.
(Tobbet nem is jovok ezzel, fikazzon aki akar).
Legyen átjárás és ne legyen ellenségeskedés(közöttünk),kitagadás sincs,de abban nem kicsit van igaza Hasitasinak és Gál Lajosnak,hogy ilyen Puskás unokája és Lukics papucsa basszus…. Vicc! És azokat a posztokat nem „trollok” írták,hanem a blog szerzői(amellett,hogy maximálisan tiszteletem őket,de tényleg) .
Nem tisztem megvedeni, nem is azert, de az ő eseteben annyira hangsulyos a politikai motivaltsag, hogy elkovet ilyen posztokat. Ahhoz kepest amit megszoktunk a mediaban ( mindket iranybol omlik a kamu) nem is vészes. El kell engedni. Ő sem fog valtozni es te sem (én sem). Amugy manapsag az ironiat mar nemigen ertik. En pl. a papucsot annak vettem.
Talan te is irsz hulyeseget, en is. Írjon ő is.
Amugy sztem (de ezt nem tudom bizonyítani) a blog látogatottsága egesz biztosan csokkent, mióta a KISKÖZ kivalt. En pl. hetente kétszer nezek arra, ide meg minden nap kétszer (jo ez talan tulzas, de sokszor). Nem vagyok relevans de biztos vagyunk igy páran…
Hasonlóan látom a dolgokat.
Pelso, lehet valamiit kezdeni a lajkolo spamkurvakkal?
Miért kell az előítélet, a női nemet tisztelni kell mindenek-elött-felett! Ők lehet hogy háborús menekültek…BÉKE!!!
Latod ilyen szemetek az emberek…meg a spambotoknak is van lelke (női lelke) es tessek…amugy en tisztelek minden programot, reggelente megsimogatom a windoz ikszpemet, hogy mosolyogjon a temporary net files mappaja…
azért ez a nyilatkozat nem kevés kérdést vet fel… kíváncsi vagyok a következményekre!
Kb en is igy gondolom, ahogy a szerb mester. Jobb most egy igazsagos vereseg mint egy altato dontetlen.
Remélem nyáron végre lesz egy nagytakarítás. Lukic,NagyD, Petrusenko,Hidi,Batik,Doka,Zsótér,Tamás,Traore és Galeen kívül csak kevesebbek vagyunk a többivel.
Tegnap voltam Zegen,nekem Kadiri erőszakossága is tetszett.Sztem ha ő folyamatosan játèkban lenne,akkor simán beférne az àltalad felsoroltak közè.Amúgy nem èrtem,hogy pl.Drazicot miért jegeli Vignjevic.A nagytakarítás mellett kèrdès kiket tudunk hozni?Illetve ott lesz a fiatalszabàly is.Jó alkalom arra,hogy fiaink megmutassâk mit tudnak ès megmutassa a klub,hogy tud egy kinevelni a nagycsapatnak.A tegnapit nagyon nehèz volt megèlni Zegen,èlőben.N.V nem egyszer akart berohanni a pàlyàra,olyan ideges volt.
Ez a Drazic olyan mint a keret 60%-a. Egykoron jó volt,nem tudni mi van vele. Kecskés Ákos kaliberekben kell gondolkozni.
Szapi?
Jogos,ő természetesen maradhat felőlem:D
Na ki megy a tarcsiba? Kiváncsi vagyok, mert egyenszarok voltunk.
Kíváncsi leszek majd a fradi elleni kezdőre, illene „kicsit” változtatni a megszokott kezdőn kívül. Machach, Zsótér, Hidi, Bőle… ilyen teljesítménnyel a padra se üljenek le. (lehetne még azért pár embert kihagyni nyugodtan, de nem hiszem, hogy Vignje sokat változtatna). Ott ül a padon egy Pantelic aki semmit nem játszik, csereként is ezerszer inkább Gale vagy Kerezsi mint a Bőle. Draziccal is jó lenne kezdeni valamit, mert őt nagyon vártuk. Plusz az izlandi se sok vizet zavar, habár ez nem hiszem, hogy az ő baja.
Tény, hogy most szarul játszottunk, de a VAR akkor is kicseszett velünk, amikor jól játszottunk. Ezért úgy gondolom, hogy varjon a VAR gombot a játékvezetők pöcsére.
Szerintem önmagunknak hazudunk, ha a tizenegyes jogosságán, a VAR-on vagy Gergényi nagylábujján pörgünk. Olyan hatalmas volt a két csapat teljesítménye közötti különbség, hogy ha 6-1-re kitömnek minket, az sem lett volna irreális. Persze, lehetett volna 2-2, de ahogy Vignjevics mondta, hazugságban élnénk, ha ez megtörtént volna.
Egyébként az edző tényleg korrektül értékelte a meccset, jó hogy ugyanazt a mérkőzést láttuk, remek elemzést adott.
Csakhogy én ezt kezdem unni. Ha szakérteni akar, üljön be Bozsik Peti mellé, és ossza az észt. Ha edző akar lenni, akkor valóban változtasson, ahogy az értékelésben ígérte. Lehet hogy most már ez személyi változtatásokat is kell jelentsen, talán már nem lesz elég a fejmosás, aztán ugyanazok játszanak, mint most. Talán jobb lenne, ha azok játszanának, akik harapnak, akik magukénak érzik a csapatot.
A harapást is bünteti a VAR.
Szerintem az első félídő játéka a Kisvárda és Diósgyőr elleni történelmi vereségeket (1-5, 0-4) idézte, csak úgy záporoztak a lövések a kapunkra. Lehet itt bármi a taktika, ha a játékosok nem akarnak focizni, az rosszabb, mint ha nem tudnak.
Ha kapunk 5-6 gólt egy szavunk sem lehet.
Csak kérdem a ZTE első gólját miért nem vizsgálta a VAR?, hiszen azt az oldalvonalon KIVÜLRŐL kell elvégezni a bedobást. Márpedig Gergényi lába a vonalon van (vagy érinti azt) tehát szabálytalan a bedobás.
2.. Másrészt nem értem, hogy egy ellenféltől kapott labda miért les?
Köszönjük csicskafasztszopóMLSZ
Ez is tök egyértelműen szabálytalan.
rákerestem a lesszabály módosítására: „Az a leshelyzetben levő játékos, akihez a labda úgy kerül ellenfelétől, hogy az a labdát szándékosan játszotta meg (kivéve a szándékos védést), nem tekintendő „helyzetéből előnyt szerző” játékosnak.”
Nem vagyok vele közelebb a megoldáshoz, mert szerintem védeni csak a kapus tud, tehát ebben az esetben nem áll fenn, viszont a ZTE játékos szándékosan játszotta meg a labdát, rúgó mozdulat a labda útjának irányába, szóval ez nálam még most sem les.
forrás: https://www.mlsz.hu/hir/modosult-a-lesszabaly-ertelmezese
csak egy analógia pár hónappal ezelőttről Spanyolország- Franciaország Mbappe gólja: https://444.hu/foci/2021/10/10/jo-sokaig-lehet-majd-vitatkozni-arrol-a-golrol-amivel-mbappe-megnyerte-a-franciaknak-a-nemzetek-ligaja-dontojet
Pont az Mbappe esetet akartam felhozni enis.
Mert lenyegeben onnantol minden lehet ellenfeltol kapott labda ha az az volt.
Az egy köcsögség volt nem ellenféltől kapott labda 😀
Maradjunk a fifánál
szerintem les.
Az általam idézett is FIFA, az MLSZ.hu oldalról. Ott is ugyanez van leírva, viszont az általad idézett egy alaphelyzetet ír le, melyek alól lehet kivétel:
„Az a leshelyzetben levő játékos, akihez a labda úgy kerül ellenfelétől,
hogy az a labdát szándékosan játszotta meg (kivéve a szándékos védést),
nem tekintendő „helyzetéből előnyt szerző” játékosnak.” – vagy tévedek, az is lehet
De szerintem az egerszegi nem szándékosan játszott Kadiri felé. Ez egy lepattanó volt ami szerintem les.
„megjátszik egy lepattanó, elé pattanó labdát, jöjjön az a kapufáról, a felső lécről vagy az ellenfélről.”
Mbappe esetén szándékos volt?
Vagy akkor, vagy most, valaki tévedett.
Ezért mondom, hogy amit azért vezetnek be, hogy minden egyértelmű legyen, de csak több kétes esetet produkál az sz1rt se ér. Bevezetése ránk vetítve 95/5%-os hátrányos arányhoz vezetett.
Mbappenál tévedtek, mitől lett volna az nem les? Az ellenféltől kapott labda az amit meg akartak játszani, a lepattanók les. A var megítélésében egyet értünk.
Mikor lesz már ennek vége? Nem játszunk jól, de amit művel velünk a VAR az már minden határon túl ment.
Nem kell Nagy Geri, vagy Kerezsi vagy Bocskay… minek is hiszen lélektelen Másás + Petrusenkó alias szögletre baszom félpályáról megoldja
Velük is 5 ill 4 pontra sikerült lehagyni a kiesőket. Azóta meg erősítettek a többiek. Láttnk,hogy az összecsődített bajnokcsapat tagjaival az utolsó helyre is odafértünk időnként. Kerezsi meg a válogatottal volt,alig edzett a csapattal.
Csak azt szerettem volna ezzel mondani, hogy ezért felesleges légiósokat idehozni, ezt a szart bárki tudja.
Nelkülük simán kiesnénk. Tavaly 7 magyar játszott plusz Lovric aki 12 éve itt van és állampolgár meg Tujvel, mégis ha nincs Dani simán kiesünk a picsába,2 klasszikus légióssal. 2 éve 5 pontra múltuk felől a kiesőket,Lanzával Kamberral,Lovriccal,Tujvellal Nagy Gerivel, Vadóczal. Szintén csak Aliji,Moutari és Ngog mint zsoldos. De a bajnokcsapat is 11 pontra végzett Rossi nélkül a kiesőktől,erre az volt a terv,hogy azokat visszahozzuk miközben a többiek erősítenek . Persze van aki még mindig bennük látja a megoldást ,szerencsére a tulajok már nem.Játékosokat kell hozni nem kabalamacikat.
Gratulálhatunk a Zetének, egy percig sem játszottunk jobban náluk. TM értékük fele a miénknek, NB II-es focistákkal, magyar szinten C kategóriás légiósokkal tudtak osztálykülönbséget produkálni.
Nem értem,hogy miért vagyunk ilyen szarok évek óta. Pedig most minden adott(lenne) és mégis. Valami nagyon,de nagyon hiányzik.
G…ci jók voltunk.
Végre kikaptunk. Ti jöttök:)
Ez a mutatott játék kurva gáz volt azért.
Van 8-10 játékosunk,a többi csak a pénzt viszi. De mi nb2es játékosok után sírunk.
Én biztos nem sírok nb2-es játékosok után.
De amit produkálunk,ilyen költségvetéssel és kerettel az vérlázító. Nagyon hiányzik valami,vagy valaki.
Ott baszták el,hogy idecsődítettek szent teheneket,hozzájuk meg Balogh Norbi féléket.Az,hogy megmutatja a Dacban,mint Eppel az nb2ben. Milyen keret? Mondj már a padról 3 olyat akinek volt 2 jó meccse ? 11 játékosunk alig van, ha meg nincs formában 3 nincs kire cserélni őket.
Nem az a baj, hogy kikaptunk.. A mutatott játék gáz..
Ez a csapat 2 hónapja mindenkitől kikapott még. Nyîlván varázsütés nincs 2 hónap alatt.Mióta Vignijevic készíti fel őket 2x kaptunk ki. Lassan annyi pontot hozott mint előtte 20 meccsen. Kár volt elherdálni az eddigi időt azzal,hogy összecsődítik a fél bajnokcsapatot,akik Rossi nélkül már csak 11 pontot vertek a kiesőre 18ban,Lanzával,Gazdaggal,Holenderrel a csapatban. Azóta a többiek erősítettek,mi eladtuk a maradékot majd visszahoztuk őket. Nincsenek cserék,ha 2-3 ember nincs formában csak olyanok vannak a padon akik. Machach,Zsótér helyett kit? Aztán még kiheréltük elől magunkat,hogy az a szar Nono elment.Ide játékosok kellenek nem kabalamacik
Én is így gondolom.
Inkább a hozzáállás!!!
Na ennek annyi, egy rakat szar volt a mai teljesítményünk..
Szét basz az ideg! Kell ez nekem?
Itt az eredmény. Ugyanaz, mint HF idején ma összetörték az eddigi képet.
Vissza nezve az osszefoglalot szerintem egyik tizi se volt jogos.
De ez a viccek vicce, hogy ilyenre lest mernek hazudni.
1, ellenfeltol kapott labda
2, szimplan nincs elorebb,
m4 publikalt egy ilyen hazugsag kepet csak elfelejtettek hogy a vedo vallatol kene nezni a vonalat.
Szerintem ez nem ellenféltől kapott labda. Az akkor van ha az ellenfél megjátsza,az ilyen lepattanóknàl les.
„megjátszik egy lepattanó, elé pattanó labdát, jöjjön az a kapufáról, a felső lécről vagy az ellenfélről.”
Feljebb mar szoba kerult.
https://youtu.be/Q_Jzpz-b89E
Mit ertelmezunk megjatszasi kiserletnek?
Ha egy mento becsuszast igen akkor egy blokkolast is szerintem.
Amennyiben a fejnél húzod be a vonalat nem les. Most is leírom ez egy szar var, semmit nem lehet vele bizonyítani.
Nem is merték többször visszajátszani, vagy a stúdióban a meccs utáni „értékelésben” alaposabban kielemezni.
Mondjuk ahhoz elfogulatlan szakemberek kellenének és nem ilyen megélhetési pöcsök!
Őszintén meg kell mondjam ezt Vignjevic mester baszta el a kezdő összeállításával az ahhoz kapcsolódó „taktika” és már a 30.perc körül Machach, Zsótér lecserélésére lett volna szükség.
Még így is kellett a bírói segítség a buziegerszeg győzelméhez.
Egyetértek. A 20. percben is úgy áltunk, mint akik azt várják mikor indítja a bíró a meccset.
Tamás sétál miután elveszíti a labdát..
A Honvéd nem előre megy, hanem hátra. Csak lefelé!