© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Önző vagyok.
Nem szeretem a pénteki meccseket, mert:
Gyakran nem tudok kimenni.
Ha bukunk, el van baszva a hetvegem.
A Fradira megyek. Muszáj lesz.
Jobb ez így, egy kamudöntetlennel még elhitték volna, hogy nincs semmi gáz.
Nem jobb!
Nem erzem, hogy EZ a vereseg elég lenne ebresztonek
A szögi előtti szitu mutatja, hogy nem vagyunk csapat….
??
Amit fent írsz Tamás a belső védőre vár…
Az a baj hogy Kadiri zete játékostól kapta a labdát, úgy meg piszokul nem les.
Így van! Bassza meg közben gólt kaptunk. Ez nem volt les?
A baj nem az, hanem, hogy egy Kadiri itt játszhat!!!
Hozzuk Nagy Gerit, de minek.
Basszus nincs szerencsénk…
Latyi, ezért játszik Traore
Vissza sem merik játszani???
Nem találnak olyan képet, ami alátámasztaná
Ilyen nincs….
Miért kell lehozni Lukicot??? Traor mellé nem??? ááá
BAZMEG VAR
„Ki akarnak bennünket a VAR-ral ejteni.”
Les lesz
Ezen mit vizsgál??????
Na most ezen mit vizsgálnak
Ha ezt megfordítjuk, akkor 99% mixes meccs
Jókor írtam..
Off, de a hozzászólásaim elkezdte lájkolni pár ismeretlen ribanc!
Még ez is…
Spamkurvak. Ra se rants.
Egyszerűen nem bírom ezt a falábú, buta Tamást… 3 percen belül 2 életveszély középre eladott labda, csak a szerencsén múlt, hogy nem lett belőle baj
Luki alázta a szuper kapust
Ez is jó hülye tizi.
Kedirával is max a pedigrénk javult!
Nagy D. ma nagyon önző…a védekezésünk meg borzalmas
Innen szép a győzelem. 10 perc alatt forditunk. Lanza 3 góljával. Csak álmodik a nyomor.
Traoré és Gél majd megfordítják Májer gólpasszaiból.
Tamás istenem, vele vajon mit szeretett volna a mester??
Eddig egyszer találtuk el a kaput?
Eltaláltuk?
Nagy D. első félidőben Lukic passzát rúgta rá. Demjén kiütötte
Ja, biztos akkor pislogtam
Nagy D egyszer
Attyaég Hidi is mit játszik.. egy jó labdája nincs
Senkinek sincs egy jó labdája
Mi ez már megint? Petrusenko rossz hírt kapott otthonról?
Mar megint ram masztak a kurvak…nem lehet ezeket kiirtani ..
Remélem Makács a 2. félidőre már nem fog kigurulni.
A fő gond azzal van itt aki ezt a bagázst így összehozta…
Nézzük a szar lélektelen zsoldosokat
Szerintem meg azzal van a baj, hogy elhiszik, hogy 1 IV ker elleni nyert bajnoki a BL megnyerése és az egyénieskedés megy meg az ostoba megye szintű hibák. Machach-t a fakóba, Hidit adjuk el könyörgök és akik akarnak, azokat kezdessük már. Na meg kicsit több taktikai oktatást a tábla előtt mert vakon vannak a fiúk. Szörnyű gyenge. Minőség az nem jellemzi a csapatot.
Megint igazad van, bassza meg
Inkontanencia betét, yey
Az a baj Vignjeviccel se vagyunk beljebb sajnos.
Amig ilyen hulldek jatekosokba szerelmes mint Macach meg Bole nincs mirol beszelni.
Lukic is nulla. Fogyokurara be kene iratni.
Nem hiszem, hogy ő szerelmes, inkább aki idehozta..
Szégyen ez… Latinak lehet valami igazsága talán csak az új seprű esete volt az eddigi szereplés. A sok összevásárolt zsoldi pedig nem csapat.
Na, megiszom a masodik unikumot, legalabb azt elvezni fogom.
Ez a meccs borzalom. Siman lehetme 4:0 oda, hogy a tűz égesse fel zala megyet…
Rohadt gyengék vagyunk, még jó, hogy csak kettőt kaptunk…
8-10 játékos ha egyszerre játszik szarul, akkor az azt jelenti hogy szar a taktika, szar a motiválás a mai meccsre. 0-1-nél is hátul tologattuk. Beszari gyáva játék !
Nem hiszem hogy ez a taktika!! Hidi, Zsótér, Machach nulla, Domuniknak láthatóan nincs kedve, így, kp nélkül nehéz !
Vagy csak eddig tudott hatni a zsoldikra. Nem csapatként működnek.
Egyetértek! Semmi sem derült ki hogy mit akarunk játszani.
Nagy D, Machach rohadt gyenge…
Hulladék, szar banda..
Makács menjen innen! A sokadik alkalom.
Ezt adom.
Ma két gól szárad a lelkén+ a sok fegyelmezetlenség a kp-n.
Nem hiába tette ki Horváth is a csapatból.
Vicc ez a játék
Mondtam én,hogy azt a kurva Machach-t cseréljék már le a faszba.
Ezt miért nem vizsgálta a VAR?
Ilyen a világon nincs…. Senki nem ért hozzá a köcsög gyerekekhez…
Mert egyértelmű volt…
Nekem nem!
Én nem látom annak
Doka térde érte el. Makacs ártatlan. Azért nem volt ez annyira tuti.
Nem, most láttam, nekem úgy tűnt Machach koccintotta meg a lábát azért akadt össze
Makacs összeakasztotta a lábbait. A túloldali kamerán látszott.
Itt a tévén visszajátszva, nem úgy látom
Nincs csapatjáték , önzőek…
Ez vicc, hogy ezt vizsgálta a VAR
1-3 a vége..sima tippmix
Ahhoz valami csoda kellene..
Most már meg pláne.
Nagyon gyengék vagyunk…A középpályánk nem létezik, támadójátékunk meg nincs..Nagy mákunk van, hogy nem vezett a ZTE 3-4 góllal..
Valakinek a csapatból, Szappanoson kivül, volt jó megoldása 39 perc alatt?
NagyDomi, amikor megküldte Demjénnek azt a löketet.
Ez tiszta HF feeling…
Szarok lehettünk,pancsekodhattunk is,de ilyen elképzelés nélküli támadójátékot nála soha nem mutattunk.
Dehogynem!
Oké akkor.
Ez persze k nem vígasztal minket
Ez most nagyon AZ..!
Machach jó frankón fogta az emberét. Köszönjük. Cseréljék már le a p.csába.
Középpályánkon egyszerűen átszaladnak. Petrusenko,Zsótér,Hidi,Machach,Nagy hol vannak? Láthatatlanok vagyunk középen.
Szarok vagyunk valljuk be. Vignjevic mester miért nem cserél?
Makács úr legalább közelről nézte…
Kimentem hugyozni és tessék, gólt kaptunk! (Érett már mindkettő)
Használj pelenkát basszus. Ennyit se teszel meg a csapatért.