Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CS.A.K.
CS.A.K.
március 12, 2022 3:08 du.

Ez a hajdubé egy ritka nagy gennyömleny…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:07 du.

Olyan nincs hogy a var nekünk ítéljen!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:32 du.

nincs és nem is les(z).

CS.A.K.
CS.A.K.
március 12, 2022 3:05 du.

Hát ez szar megint…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:05 du.

Ha boti futott volna a labdàèrt,nincs szöglet…

ius
ius
március 12, 2022 3:05 du.

Zseniális nagy dominik…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 3:05 du.

Boti egy lèpèst nem tett a labdàért,hogy elérje…indiszponàlt nagyon

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:08 du.

Teljesen megérdemelten nem fér be a kezdőbe

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 2:46 du.

Jön a démon!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:00 du.

Eddig nem is rossz!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 2:45 du.

Hősiesen védekezünk de ez így baromi nehéz lesz

immortalis blog
immortalis blog
március 12, 2022 2:35 du.

Ezt a kis patkányfejű stiebert de felrúgnám műholdnak.

Döme Sanya
Döme Sanya
március 12, 2022 2:34 du.

Most kellene GBDémon.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 12, 2022 2:35 du.

Vagy Gél.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 12, 2022 2:37 du.

nem vagy… inkább és

Pelso
március 12, 2022 2:29 du.

a támadó mögötti hármas nagyon gyenge ma…
remélem NV összerántja őket a szünetben!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 12, 2022 2:40 du.

Nv sztem elrontotta ezt a meccset.Makàcs helyett drazsèt kellett volna kezdetni és pressingelni az mtk az első 20 percben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 12, 2022 2:32 du.

Reméljük mert így egyedül Lukic is csak fuldokol!
Ha nem megy akkor nem sok jóra számítok!
De legyen így HAJRÁ HONVÉD!!!

Hasitasi
Hasitasi
március 12, 2022 2:29 du.

honvéd a jelenlegi helyezésével ideális alany, ha van olyan akarat fent, hogy összerántsák a tabella végét. úgy gondolják, honvéd most jól áll, ennél feljebb ne menjen, emtáká viszont jöjjön feljebb, ha izgalmasabb legyen a vége. az egész körítés hasonló ahhoz, mint amikor a kieső helyen lévő újpest jött hozzánk az ősszel. az egész közvetítés egy emtéká hájpolás. remélem elég tökösek leszünk és nem hagyjuk hogy megcsinálják a forgatókönyvet. hajdúbé undorító honvédofób közvetítést nyom.

ius
ius
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 2:31 du.

Sajnos gyengén játszunk…

Pelso
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 2:35 du.

nagyon…. de HBI undorító stílusban tolja

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 2:35 du.

petkovicnak nagyon elfutásai voltak, amíg bent volt. g.ci szabó belenyúlt, persze hogy borult a játékunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 2:36 du.

ész nélkül szabálytalankodott…nem lehet mindent a bíróra tolni

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
március 12, 2022 2:39 du.

nem így látom. mind2 lap necces volt. 10 bíróból 5 adja, 5 nem. ez a g.ci megadta mind2-t.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 2:41 du.

Sajnos ezen kèzhasznàlatokat büntetik…egy petkovicnak tudni kellett volna.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 2:30 du.

A „honvédofób”-on felkacagtam. 🙂 (mármint magán a kifejezésen, még sosem hallottam ezt így.)

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 12, 2022 2:33 du.

most alkottam :]. mit lehet arra mondani mikor minden mondata burkolt honvéd alázás, gyalázás.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 2:28 du.

Szapi ma is válogatott formában véd

dagiiron
dagiiron
március 12, 2022 2:20 du.

Nagyon nehéz lesz, nagy teljesítmény lesz, ha nem állítanak ki még valakit és nem kapunk ki…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 2:13 du.

Fasszopó bíró bazdmeg!!!
Ha így folytatódik nem maradunk heten sem…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 2:18 du.

Sajnos mindegyik lap jogos volt…fejben nem vagyunk a meccsen.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 2:20 du.

Pont ezen gondolkodtam. Lehet elhitték, hogy már jò csapat vagyunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 2:24 du.

Sajnos Lovresz a fiatalok ellen már lassú!
Dominik meg szokásosan reklamálgat!
Mindkettőnek esélyes a piros a második félidőben de ne legyen igazam!

santiago
santiago
március 12, 2022 2:06 du.

Meglattam Ondo vezeti nem vartam mast …. Szanalmas hogy ez a patkany nekunk vezethet merkozest

Döme Sanya
Döme Sanya
március 12, 2022 2:05 du.

Nab+.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 1:57 du.

Machach,Zsótèr nulla…

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 2:30 du.

eddig NagyD is

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 2:25 du.

Zsótér igen meg Hidi is De Machach nema annyira gyenge

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 12, 2022 1:10 du.

„…
Fényszórók tüzében csillag ég,
Ha a vörös-fekete színre lép,
Kötelez a múlt fiúk előre hát,
Még egy gól kell és semmi más.

Budapesti Honvéd SE – MTK-VM SK 8 : 0
1984.03.03.

Pelso
március 12, 2022 12:58 du.

ha valaki csak neten tudja nézni : https://m4sport.hu/elo

Pelso
március 12, 2022 12:41 du.

SZAPPANOS PÉTER
—-
PETKOVIC MARKO
BATIK BENCE
LOVRIC IVAN
DOKA ALBI

HIDI PATRIK
PETRUSENKO OLEKSANDR

NAGY DOMINIK
ZSÓTÉR DONÁT
MACHACH ZINEDINE

LUKIC NENAD

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 12, 2022 12:42 du.

Semmi meglepetés,a legjobb 11 jelenleg. Baráth sérült vagy Vignijevic nem kedveli?

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 12, 2022 12:45 du.

Reméljük, hogy Lovresz úgy játszik, hogy nem fér be Boti…. 6. helyre jöhetünk 3 ponttal….be kell húzni!!
comment image

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 12, 2022 2:58 de.

Napra pontosan 36 éve történt : Egy őrült meccsen, mindkét csapatban igazi sztár-sereggel : MTK-Honvéd 5-5 !
https://www.youtube.com/watch?v=9nXxxATs78w

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 11, 2022 3:34 du.

Drazic al mi volt a loki ellen?
Keretben sem volt!
Lemaradtam valamiről?

Lajos Gál
Lajos Gál
március 11, 2022 11:15 de.

Sok jegy elment holnap a vendégbe.Ennek örülök,valószínű a meccsnapon már nem lehet személyesen venni.A hangulat garantált,a többi a csapaton múlik.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 11, 2022 10:51 de.

Vignjevics interjú az M!Sport jóvoltából. Még friss , ropogós :
https://www.youtube.com/watch?v=ThWhXfAeZLs

Tusi
Tusi
március 11, 2022 8:08 de.

Közben..
A bal felső sarokban KISPEST KÖZÖSSÉG logóból készül az ujpest ellenire 90 darab matrica 80mm hosszú 30mm magas méretben. Az érintettek jelezzék igényüket és ujpesten vagy otthon a paks ellenin nálam találtok belőle ingyen. Le laminálom, úgyhogy valószínű az eső ellen is bírni fogja 1 ideig.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 11, 2022 3:54 de.

Transfermarkt kukkoló : tudtátok hogy a télen jött játékosok szinte a legértékesebbek jelenleg a Transfermarkt szerint a keretben ? A sort a nyáron jött Lukics vezeti (1,5mill€) majd utána Doka (850e€) és bronzérmes Kadiri (800e€). Aztán a 4. helyen egy kakukktojás,a viszonylag „rég” ittlévő Nagy Dominik (700e€) majd ismét a téli újak következnek, Jonsson 600e€, Drazic (550e€). , majd a keret többi tagja utánuk következik csak.
Ez annyit jelent hogy a tulajdonosok tényleg kioldották a pénzeszsákot, magyarán ha új játékos érkezik az már leginkább a 500e€- 1,5mill€ közötti kategóriából érkezik.
Megnézve például az utolsó meccset hogy mennyire kell az ilyesfajta minőség : A Debrecen ellen Doka (850e€) hihetetlen jobb külsővel meglőtt passza a védők közötti milliméteres alagútban eljutott Nagy Dominikig (700e€) aki klasszis módon becsapta az egész védelmet az áruló kapussal együtt.
Valószínűleg ezt a góllal végződő támadást egy Urbányi féle Kesztyűs – Tóth-GáborKristóf még enyhe helyzetecskéig sem tudta volna lejátszani .
Illetve érdemes megnézni a bűn gyengén kezdő, majd Loki ellen beálló Jonsson (600e€) labdakezelését, indulósebességét és mértani középrecenterezését, amibe Bubbának már csak bele kellett „lehelnie” hogy gól legyen.
Szóval magasabb polcról guberálunk végre…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 11, 2022 7:10 de.

Nekem az új érkezők közül eddig Drazic teljesítménye nem elég, mondhatni kevés. Abban srácban több van, csak vagy nem akar kijönni, vagy nem akarja, hogy kijöjjön. Az izlandiról még nem formálok véleményt. Egy dolgot azonban ne felejtsünk el. A hétközi fordulóban Kerezsi góljával nyert a Siófok. Nem akarok Bendi lenni, de arra a srácra oda kellene figyelni a klubnál. Alakítsák, formálják, pakoljanak rá kis izmot és lehet ő lesz a következő „Gazdag”.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 5:23 de.

igen szrntm is drazsé jó támadó, csak lehet nincs még meg az erényes posztja? pl:kipróbálnám irányítóként…?

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 11, 2022 9:15 de.

Drazic egyenlőre adós a jó teljesîtménnyel, a felcsút ellen majdnem összejött neki a gól…hátha az utsó szakaszra formába lendül, de egyetértek eddig nem sokat mutatott

DélPest
DélPest
március 10, 2022 12:53 du.

Na a felcsut elsokent ki is hasznalta, hogy ingyen lehet igazolni az ukran ligabol.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  DélPest
március 10, 2022 2:03 du.

Egy gólerős center meg egy irányîtó nem lenne rossz…hátha hozunk valakit…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
március 10, 2022 1:19 du.

nekünk nem sikerült…..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 10, 2022 2:09 du.

Egy balhátvéd jó lenne..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szlaci
március 10, 2022 3:45 du.

Amúgy Doka megoldotta.Habár a Loki egyenlítö gólja előtt,azt hitte,a jobb oldalon van.

robert szeman
robert szeman
március 10, 2022 4:42 de.

néztem a madrid-párizs „derbit”. eggyikse a szivem csücske, de őszintén kárörvendezve mosolyogtam a párizs kiesésén!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 10, 2022 1:32 de.

Úgy látszik a PSG-nél állt munkába H.F és levetített nekik pár Kispest meccset 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 10, 2022 5:46 de.

Komoly ez a psg,ennyi pénzből 0 siker 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 10, 2022 6:35 de.

Flusztrált is az arab tulaj……Amúgy nem biztos, hogy ha nagy neveket igazolsz, azok garanciát jelentenek a sikerre…mintha valahol ezt már tapasztalhattuk volna kicsiben:) Nekem ez a PSG annyira mű és mesterkélt. De nézd meg, hiába van pénz dögivel a M.Citynél Peppnek sem sikerült eddig a BL siker.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 10, 2022 6:26 de.

Nincs elég jó edzőjük!
Ehhez a dream teamhez már nem egy Pochettino kell!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 10, 2022 10:53 de.

Pontosan igy van. Ma az edzö, a taktika, a motivációs képesség tud hozzátenni az eredményességhez, mivel a nagy csapatok játékosai között minimális különbségek vannak. Ez hiányzik a PSGnél, egy modern,felkészült, naprakész edzö. Egy Klopp vagy egy Nagelsman pl. Jó ez az új felület, gratula Pelso.

robert szeman
robert szeman
március 9, 2022 4:03 de.

oroszlánok ujpesten élek,40éve dühödt kispest szur. vaok. ujpesti szurkolók stuffólnak hogy mi ez a mókus őrs létszámában kispesti b-közép?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  robert szeman
március 9, 2022 8:35 de.

Üvölts rájuk lion 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  robert szeman
március 9, 2022 8:10 de.

Ők aztán többen vannak…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
március 9, 2022 8:53 de.

Amióta az uvb kiállt a lilák táborából, azóta ők sem olyan szervezettek már. A Fidelity nem tudja azt a színvonalat hozni, mint anno az UVB. Ezt egy lila haver mondta nekem, de azt el kell talán ismerni, hogy létszámban előttük vannak. Amúgy én azt látom, hogy nálunk is elindult vmi megújulás szurkolói téren.Sok új, fiatal srácot látok, mint anno, amikor a Guardia létrejött. Bordi előénekesként jól muzsikál, mentesítve Pistit.Így tovább!

Laller
Laller
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 10, 2022 1:04 du.

Mindenben előttünk vannak. Létszámban, hangerőben, és az utcán is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Laller
március 10, 2022 1:22 du.

a létszámot írtam, ebből kifolyólag a hangerő is nagyobb lehet, de sztem más szinten: énekek, szervezettség, koreo biztos, hogy nem.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 9, 2022 9:55 de.

lila haver mind igaz, fidelityről mosolygok persze no színvonal, bebélyegezve(lsd) meg még stb…(természetesen magánügy) csak a kispest!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 9, 2022 9:40 de.

Most volt a guardia „szülinapja” jó nagy semmi volt ünnepelve publikusan a lelátón.
Bordi tényleg jó csak még néha ütemet csúszik vagy rövidebbre vesz 1-1 refit. Az állandó dobosunk hiányzik nagyon, mert aki mostanában tolja az olyan gyorsan pergeti néha, hogy se tapsal, se énekkel nem lehet lekövetni. Erre figyelni kellene pont a caponak.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 9, 2022 9:40 de.

Most volt a guardia „szülinapja” jó nagy semmi volt ünnepelve publikusan a lelátón.
Bordi tényleg jó csak még néha ütemet csúszik vagy rövidebbre vesz 1-1 refit. Az állandó dobosunk hiányzik nagyon, mert aki mostanában tolja az olyan gyorsan pergeti néha, hogy se tapsal, se énekkel nem lehet lekövetni. Erre figyelni kellene pont a caponak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
március 9, 2022 11:21 de.

A drapit jó volt újra látni,de meg is lepődtem, hogy semmi nem volt? Nem tudom mi lehetett az oka. Bordi lelkes és sztem bele fog jönni. A szőke dobos gyerek, aki eddig volt hova tűnt? Vagy leadta a dolgod?Tudsz esetleg vmit?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 9, 2022 3:03 de.

Na kérem Vignjevic Mesterrel a bajnokságban négy meccs óta veretlenek vagyunk sőt Vele „A Bozsik Stadion (immár Aréna) számotokra bevehetetlen erőd” szlogen is él még!
A csapat egyre jobban néz ki mind taktikai mind erőnléti téren!
A legnagyobb fegyver Lukic is éledezni látszik újra úgyhogy pozitív a jövőképem!
A múlt héten nem kellett elhagyni az Erődöt a következő hetekben sem kell Budapestről kimozdulni!
Ha ezt a három meccset 7-9 ponttal tudnánk zárni akkor nem hogy a kiesés rémétől szabadulhatnánk meg de egyenesen mehetnénk a 4. helyig ami tekintve a katasztrófális őszi szereplést igazán széppé tenné ezt a szezont!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 9, 2022 3:49 de.

Mikor volt utoljára négymeccses veretlenségünk a bajnokságban?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 9, 2022 3:58 de.

*Budafok decemberi pótlással volt.comment image

immortalis blog
immortalis blog
március 8, 2022 1:27 du.

Ja, és köszönöm, hogy létrehoztátok ezt a felületet, sikeres üzemeltetést kívánok.

papparam
papparam
március 8, 2022 11:59 de.

Csak a Kispest itt is, hajrá Pelso!

robert szeman
robert szeman
március 8, 2022 7:14 de.
robert szeman
robert szeman
március 8, 2022 6:57 de.

mtk-kispest?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  robert szeman
március 8, 2022 7:11 de.

0:3

robert szeman
robert szeman
március 8, 2022 6:42 de.

mtk-kispest?

Pelso
március 8, 2022 4:21 de.

Minden köszönetre reagálva: Szívesen csináltam és örülök, ha sikerül olyan tartalommal megtölteni az oldalt és olyan hangulatot fenntartani, hogy mindenki jó érzéssel nézhet körül és oszthatja meg a véleményét.
Részben ehhez is kapcsolódva idézem Lassiet

Lassie Tizenkilenc • 2 órája
Hogy több és más legyen az itteni lét 🙂 Rakok majd fel rendszeresen : napra pontosan X éve történt. Aztán érdekességek egykori játékosokról. Aztán vita kezdeményezése a jelenlegi szereplésről (akár szavazásokkal). Csámcsogás és infók az újonnan jött játékosokról. Akadémiai belelátó ( ki lesz NB1-es játékos? feat. Bendi)

én is javasoltam már korábban Hantának, hogy legyenek tematikus postok, amihez mindig vissza lehet térni, ha a témában aktuális történés van vagy valaki kommentelt .
Ha jól értem Lassie is hasonlót szeretne.
Írjátok meg, hogy ki mivel ért egyet, mit szeretne és úgy alakítjuk itt az elején.
Egy megjegyzésem van, szerintem a jelenlegi szereplés témát hagyjuk az offtopicban, mert itt követjük a mindennapi eseményeket.
Valahogy így terveztem alakítani: OFF tartalom, ahogy előbb írtam; a meccs összefoglalók, edzői nyilatkozatok stb. külön kategórizált megosztásokban és cimkézve, hogy később 1 kattintással elérhető legyen 1-1 téma.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
március 8, 2022 5:56 de.

Még hozzátehetnénk az instant-Insta kategóriát. Azaz a játékosok intaképeiből, videóiból csemegézni, ugyanis azok 99%-a nyilvános. viszont sokan az itteni szurkolók közül nem használnak instagramot és nem követnek focistákat. a játékosoknak is ez egy jóféle reklám ha insta tartalmaikat a legcélzottabb réteg láthatja

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 8, 2022 4:50 de.

Nagyon jó ötlet a tematizálás támogatom. Valóban vannak jól elkülöníthető és állandó jelleggel vissza-visszatérő témák!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 8, 2022 1:55 du.

Témaötlet: legendás meccsek amelyeken személyesen ott voltál!
Élménybeszámoló formájában!

Hasitasi
Hasitasi
március 8, 2022 3:19 de.

Én is köszönetet mondanék Pelsonak, hogy létrehozta az oldalt.

Pelso
március 7, 2022 5:34 du.
Sanzi
Sanzi
Válasz a következőnek  Pelso
március 8, 2022 5:14 de.

Reméljük az nb2 ig meg sem állnak…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Sanzi
március 8, 2022 1:46 du.

Az azért komoly lenne 22 millás kerettel!
Már az is hihetetlen hogy mindössze 1 pont van közöttünk!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Sanzi
március 8, 2022 7:57 de.

Alapvetően inkább legyen egy Videotöltényparmalat a bajnokságban, mint egy csút’ , vagy egy kisvárda, mezőkövesd. Igazából csak azért szeretném, hogy kihulljanak a bohócligából egy-két évre, hogy az ST-s vidista hülyegyerek kicsit visszavegyen a túl nagyra nőtt arcából.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 8, 2022 10:19 de.

Teljes egyetértés. Ezt mondom mindig: DVTK, Vasas, stb. sokkal inkább idevalo, mint a falu, meg a többi felpumpalt szar…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
március 8, 2022 1:50 du.

Igen én is a tradicionális klubokban hiszek nem az ilyen egyperces senkiháziakban mint akik mostabában az NB1 ben szaladgálnak!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
március 8, 2022 1:26 du.

Sőt, tök jó lenne, ha lennének stabil ingázók is (milyen szép képzavar), tök jó lenne egy-két szezonra egy jó Szeged, egy jó Kecskemét, egy Békéscsaba, a Szpari… feljönnek, kicsit vitézkednek, aztán kizúgnak. De nem, a nagy focihagyományú városok helyett mindenféle falusi és kisvárosi politikusok települései lettek stabil szereplői az élvonalnak.

Snowflake
Snowflake
március 7, 2022 3:58 du.

Haller! Béke!

Zagreus
Zagreus
március 7, 2022 12:23 du.

Hali mindenkinek! Koszi Pelso, de nem tudod mire vallalkoztal ;(

Döme Sanya
Döme Sanya
március 7, 2022 12:04 du.

Látom itt bújkáltok. Köszi Pelsó. Beszámolnál arrafelé milyen megszállt területen lenni. Itt nálunk a hegyek(na jó dombok) között még nincs változás.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 7, 2022 12:07 du.

Kik szállták meg a Balcsit?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 12:13 du.

Látom nem tájékozódsz. A NATO a Duna vonaláig. Persze hozzájárultunk, önként dalolva, pöcsünkel a satuban.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 8, 2022 3:18 de.

Erről hol lehet olvasni Sanya? Nem találom sehol…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 8, 2022 3:56 de.
Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 8, 2022 7:28 de.

Mondjuk nem értem a különbséget. Eddig is Nato tagok voltunk. És van bázis (vagy csak volt?) pl. Taszáron… Ehhez képest mi változott? Na ez a mondat meg totális logikai bukfenc (számomra):
„A rendelet nem engedélyezi az Ukrajnába való áthaladást, ezen kívül
azonban a NATO csapatainak szabad az átvonulása az ország területén
szárazföldi és légi úton egyaránt.” Ha szabad az átvonulás az ország területén, akkor hogyan kell elképzelni az Ukrajnába való áthaladás tiltását? Az ukrán határ magyar oldalán a magyar határőr fordítja vissza a nato konvojt?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 8, 2022 9:41 de.

Lefordítva, azt csinálnak amit akarnak, nem véletlen, hogy sehol sem reklámozták. Laktanyákat foglalhatna le, szét cseszhetik az útjainkat, és mivel ettől kezve felkerültünk a barátságtalan országok listájára, most már képtelenség ebből a szarból kimaradni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 7, 2022 3:12 du.

Nyaralni be fognak engedni vagy már most kérjem vissza a pénzem?

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 7, 2022 12:26 du.

basszus…én sem hallottam még.
reggel körülnézek a távcsövemmel környező szőlőhegyeken és lebuktatok minden nátót…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 1:40 du.

Itt Tatán állandóan lőgyakorlat, meg harci gépek jönnek mennek az útjainkon.. Fel se fog tünni

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 1:15 du.

Ahol szőlőhegyek vannak ott a népi bölcsesség szerint jó borra is lehet lelni

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 12:36 du.

Köszi, légy résen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 7, 2022 12:21 du.

Tényleg nem tájékozódom. Nem könnyű innen az atombunkerbol… még a netet is úgy kapom, kosárban…
Amúgy tényleg nem tudtam, hogy bevonultunk onmagunkba

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 12:36 du.

Látod, látod, még csodákra is képesek vagyunk.

ius
ius
március 7, 2022 10:56 de.

Köszi Pelso!
Csak a Kispest! Csak a Balaton!

F.hunter
F.hunter
március 7, 2022 7:38 de.

Másnál is az van,hogy az új kommentek lent a régiek meg fent vannak? Azt meg tudom csinálni,hogy az ujjakkal kezdjen? Pl kermon az első nálam aki 4órája írt,Karesz meg az utolsó lent pedig 26 perce írt Vagy ez csak nálam van így? 😀

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
március 8, 2022 11:00 de.

nem, mindenkinél így!

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 7, 2022 7:53 de.

itt a jobb felső sarokban próbáltad állítani ?
comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 12:05 du.

Pelso!
Vajon a három szmajlis hozzászólásom miért van függőben órák óta? Nem a hatalmas tartalmi értéke miatt kérdem, megvagyok nélküle, inkább kíváncsiság.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 12:26 du.

most „sajnos” megyek 1 vacsira, addig pls. mosolyogj itt. 🙂

Fakehunter
Fakehunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 8:31 de.

Siker,Köszönöm:D Ennyire értek hozzá

KareszB
KareszB
március 7, 2022 7:13 de.

juhú, dankesön!

Béla Bá
Béla Bá
március 7, 2022 6:29 de.

Köszi szépen! Én is beszállnék hogy ne a te pénzed égjen el e miatt.

dixneuf
dixneuf
március 7, 2022 4:52 de.

Isten vagy, Pelso!
Újfent felajánlom anyagi segitsegem ha igényled.
Pelso for prezident!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 7:01 de.

A doboz cigi ára amúgy is túlzás 2 szál cigiért, ne is Eröltesse kolléga!
Havi 2000 elmegy csak rükvercben úgyhogy fixen annyit én is felajánlok a köz javára.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 5:12 de.

Isten… ? túlzásnak érzem Bolgár úr… 😀
de majd gyakorolni fogom én is, a parton… (ha nem ott indulna, akkor 1 óra 31-nél a vonatkozó rész)

https://youtu.be/or1mnpTSueo?t=5470

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
március 7, 2022 4:59 de.

Az anyagi felajánláshoz csatlakozom 🙂

Kermon
Kermon
március 7, 2022 3:14 de.

Köszi Pelso! Üdv mindenkinek itt!

Fakehunter
Fakehunter
március 7, 2022 3:12 de.

Indítanék is:
Vajon nálunk kit lehetne kötelező fiatalnak játszatni? A tippem Bocskay, bár egy teljes szezont nem lesz 21 év alatti, januárban lesz 21
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/itt-az-mlsz-terv-jojjenek-a-fiatalok-2879883

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Fakehunter
március 7, 2022 4:55 de.

Sajnos a jelenlegi kezdőcsapatból én nem látok olyan posztot ahonnan a jelenlegi utánpótlásból valaki fixen végig kellene játsszon egy meccset!
Lukic/Kerezsi vagy Tamás-Doka/ Benzenleitner
azért minőségi visszaesést hozna!
Meg is látszik hogy Vignjevic sem nagyon tud a fiatalokhoz nyúlni mert nem nagyon tépik le a mezt az idősebbekről legalábbis kezdőként számításba véve!
Magyarán szólva sajnos egyetlen jelenlegi fiatalunk sem jobb most a kezdőcsapat bármelyik tagjánál!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 7, 2022 5:40 de.

Hidi helyett Bocskay vagy Irimiás talán nem lenne minőségi visszaesés, persze, ha mindenkinek kötelező, akkor.
ha pl. megnézed a Paksban a fiatal srác, milyen jól tolja…máshol nem nagyon lenne esélye nb1ben játszani és hozzátesz, nemhogy rontana.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 7:06 de.

Ez igaz ott valahogy nagyon tudnak „magyarul”
Példakép az a Paks ráadásul 60 gólt lőttek!
Igaz 46 ot meg kaptak!
Egykori fagyista klubvezető Nagy László talán mondta a tv ben hogy szép-szép a Paks vitézkedése de az a klub a semmiből tart a sehová!
Ki sem esnek ki sem jutnak nemzetközibe!
Igazi nihil klub!

Fakehunter
Fakehunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 5:41 de.

Nem kötelező a fiatal, rosszul fogalmaztam. Csak ajánlás

Pelso
Válasz a következőnek  Fakehunter
március 7, 2022 6:30 de.

szerintem ez még képlékeny, remélem h lesz kötelező és választható része!

Pelso
Válasz a következőnek  Fakehunter
március 7, 2022 3:57 de.

ez szerintem qrva jó lenne nekünk!
nem csak Bocskay, ott van Irimiás, Benczenleitner, Kerezsi, Feledy Balázs..stb.
ebből csak jól jönnénk ki…lehet, hogy így nb1-be is tudnánk kölcsönadni tehetségesebb srácokat, ha újra lesz kötelező kvóta.
már kissé megkésett a dolog, de legalább végre lépnek.

Fakehunter
Fakehunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 4:25 de.

Ez oké, csak mindig felvetődik bennem a kérdés,hogy ki helyett? Az élcsapatok közül egyedüliként a Felcsút nem szív ezzel mert nekik most is van 21 év alatti. Nálunk még az nb2ben sincs 21év alatti aki megállta a helyét.

Pelso
Válasz a következőnek  Fakehunter
március 7, 2022 4:33 de.

egyelőre nem tudom, hogy ki helyett, de ez legyen az edzők dolga, azért 2017 megmutatta, hogy tud ez működni és csak idő kellett, hogy belerázódjon Bobál, Gazdi és Koszta. (és szerintem mind3 beférne hozzánk ma is!! )
ebben a kérdésben egyetértettem bendivel, ami most megy ez a magyar foci halála…szabályozni kell sürgősen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 5:00 de.

Abban én is egyetértek hogy ez a három játékos most is beférne!
Koszta visszahozatalát mindig is szorgalmaztam mint ahogy Prossert is!

Fakehunter
Fakehunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 7, 2022 5:01 de.

Kosztát adom,de Prosser azóta se virított,most a Dán utolsóban se játszik.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 4:54 de.

Ez 1x sikerült,Rossival,a következő évben Rossi nélkül már csak álom volt a dobogó. Abban minfenki egyet ért,hogyha van jó fiatal azt játszatni kell, de azt is látni kell,hogy Gazdagék óta csak Szendrei jött ki aki megragadt az nb1ben vagy legalább egy nb2es élcsapatban . De majd meglátjuk 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 7, 2022 5:39 de.

Ez így van!
Mindig itt volt az ütközőpont Bendivel is!
Ő alanyi jogon követelte a csapatba a saját csikókat csak sajnos 2-3 éve kb mindegyik sántít a hasonlatnál maradva

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Pelso
március 7, 2022 4:14 de.

Lehet hogy én nem értelmezem jól. De nem lesz kötelező. Viszont aki játszat fiatalokat szép pénzt kaphat. Ezzel megint előnybe lesz a fradi meg a vidi. Hisz ők úgyis megkapják a pénzüket ha játszatnak ha nem.

Fakehunter
Fakehunter
Válasz a következőnek  Ray
március 7, 2022 4:22 de.

Jogos,nem kötelező csak ajánlott 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Ray
március 7, 2022 4:19 de.

az igazi az lenne, ha lesz legalább 1 kötelező, mert különben nem fogja mindenki követni, ez sanszos

Fakehunter
Fakehunter
március 7, 2022 2:37 de.

Köszönjük szépen. Csak A Kispest!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x