Skip to main content

Mehet az új chat (a  hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!

CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

 

4.6 8 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
774 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CS.A.K.
CS.A.K.
június 28, 2026 2:11 du.

Még a Nyers Ádi projekt margójára:
1. Megint egy szardarabnak nézték a Kispestet, simán elvitték a legnagyobb ígéretű tehetségünket.
2. A szakma nálunk ugyanaz, amit anno Egervári rajzolt Győrben.
3. A tulajdonos láthatólag nem törődik a klubbal, Hemingway óta ez folyamatos zuhanórepülés.
4. Ádámnak kívánom, hogy ha benő a feje gondolkodjon lojálisabban.
5. Örülni kell, ha.meglesz a bentmaradás jövőre.

bendejuiceeee
június 27, 2026 8:06 du.

Boldorral mizu amúgy? Sérült?

Olivér
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
június 28, 2026 7:58 de.

„Elővigyázatosság miatt kimaradt a keretből”, akármit is jelentsen.

Hunter
június 27, 2026 7:11 du.

Gracianak meg a haja is milyen

Olivér
Válasz a következőnek  Hunter
június 28, 2026 7:46 de.

Nem érzed úgy hogy gyülekeznek a felhők? 🙂

Hunter
Válasz a következőnek  Olivér
június 28, 2026 11:14 de.

40 fokban pont nem érzek semmit ami felhővel kapcsolatos 😀

Last edited 7 órája by Hunter
Olivér
Válasz a következőnek  Hunter
június 28, 2026 11:23 de.

Nagy szerencséd, akkor ezt megúsztad, mint Kispest a tíznullt a Zetétől a kupaelődöntőben… Egyszer van ekkora szerencséje az embernek egy évszázadban. 🙂

Pelso
Pelso
Válasz a következőnek  Olivér
június 28, 2026 9:26 de.

Bajnokcsapat…

Olivér
Válasz a következőnek  Pelso
június 28, 2026 9:28 de.

Ezüstérmes. Nem kell szégyelni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hunter
június 27, 2026 7:19 du.

Nem volt rossz a srác, de egy fodrászhoz elmehetne

Zsuga
Zsuga
június 27, 2026 5:59 du.

Itt van a leshelyzet a labda elrugásának pillanatában:
Ért: A fekete vonal a fű csíkozása ( ami jó esetben párhuzamos az alapvonalra), a kék a várdai védő válla (érzésem szerint mindkét játékosnak ez a testrésze volt legelőrébb), a piros pedig a várdai vedő lába ( ez egy másik lehetőség ami a legelőrébb lehet).
Mindkét vonalazás alapján Medgyes egy kissé hátrébb helyezkedik, de az egyvonal is elfogadható. Tétmeccsen ezt a sporttárs (jó esetben) tovább engedi és a var (remélhetőleg pontosan) kikockázza. A partjelző védelmébe szóljon, hogy a tűző naptól nem sokat láthatott, ennek orvoslásár azonban a nézőtéren jól használt trükköt, a baseball sapkát ajánlanám.

B24CEF86-4DCA-4267-90C5-36DC99D377DC
Olivér
Válasz a következőnek  Zsuga
június 28, 2026 8:06 de.

#hetyeitakezdőbe

Szemcse
Szemcse
június 27, 2026 5:05 du.

Forróságban ráadásul!

Last edited 1 napja by szemcse
Szemcse
Szemcse
június 27, 2026 5:03 du.
dagiiron
dagiiron
június 27, 2026 5:01 du.

Elsőre nem volt rossz.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 27, 2026 4:44 du.

Medgyestöl hülyét kapok. Mindent maga akar befejezni. Adjuk el.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 27, 2026 4:47 du.

Ha bepaszolja a labdát Hetyeinek, akkor az 100%-os helyzet lett volna

Szemcse
Szemcse
június 27, 2026 4:28 du.

Tetszett ez gól, vb-szintű „(már az akarás)” akció gól volt!

snake
snake
június 27, 2026 3:51 du.
  • 1 félidő alapán, az alapcsapatunk továbbra is jó (Pekár, Szamosi vezényletével) + Somogyi önbizalmának is jót tett a Vidiben a folyamatos játék
  • Tujvel/Kántor/Gyurcsó pozíción erősítenünk kellene (ha maradt volna Nyers, akkor 1-gyel persze beljebb lennénk) – 1 kimagasló tudású játékos kellene (egyébként Kántor elég jó az összjátékban)
  • hazai pályán egy visszafogott iramú meccsen Kisvárdával egy szinten vagyunk… hogy ez mire elég? osztályozóra esetleg? nehéz megmondani…
Pelso
Pelso
Válasz a következőnek  snake
június 27, 2026 4:07 du.

Hasonlóan látom… nagyon hiányzik 1 jó center, Kántor nem nb1es szint. És sajnos Tujvel sebessége sem az már. Gyurcso flegma továbbra is… 3-4 jó igazolással lehetne stabil csapatot építeni

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  snake
június 27, 2026 4:05 du.

Azt hoztuk az alspcsapattal, ami várható volt. Egy összeszokott csapat. Szamosi, Somogyi, Pekàr elég jó, a védelem is nagyjából rendben van.

Pelso
Pelso
június 27, 2026 3:39 du.

Szamosi szép gólt lőtt.
Szerintem adjuk el…

Pelso
Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
június 27, 2026 3:54 du.

Bár, ha lehet választani, akkor inkább a Kántor , Gyurcso párost passzolnám

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  Pelso
június 27, 2026 5:51 du.

Pintét már én is megtartanám, a szezonnyitó edzőmeccseken ontja a gólokat. Szerintem Kántor és Gyurcsó is maradjon, úgysem jönne helyettük épkézláb játékos. Kántor nem túl technikás, de az összjátékot érzi és érti, Gyurcsó pedig az NB1-re tartogatja a motivációját.

1 3 4 5
774
0
Would love your thoughts, please comment.x