Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ez azért csúnya volt!
Ez a csapat gyakorlatilag egy focizo hullámvasút. Fent, lent, mikor hogy, csak a hullamvasut eseteben tudjuk merre visz a sin.
Soha viszlát nb2, nem sikerült szepen elbucsuznunk toled
Michael Douglas féle összeomlás
a szurkolótábor viszont a legnagyobb, nincs másnak ilyen
Most legalább tudjuk miért lesznek ezek kirúgva.
Hol lehet nézni, most értem haza
m4
https://m4sport.hu/elo/m4sport1/
Jobb ezt nem nézni.
Fórizs takarodj – szól a tábor
Pedig nem Fórizs erőlteti a spanyol vonalat, tudomásom szerint…
Akkor ki erőlteti?Ki volt 1 hetet,Nagy Lacival spanyolban?Ki basztatta,ellenőrizte folyamatosan Feczkót?
Nagy Laciiiiii? Már megint / még mindig?
Sajnos visszakúszott.Fű alatt a nemzetközi kapcsolatokért lett felelős.
én úgy tudom, a spanyol vonalat Leisztinger erőlteti
nőt, kocsit cserélhetsz, tulajt nehezebb
Nem.Dióknàl sem L.T erőltette.Akkor is mâr Fórizs volt mellette.Meghatároztàk anno,hogy milyen jàtèkost keresnek,aki segíti őket a feljutàsban ès ekkor jött Luque..
Jól tudod!
Nem!
2-0 helyett 1-2
baromira idegesítő, de nem lesz tétje úgy látszik
Várjuk ki a végét. Orbán oda volt a fociért, Szijjártó az elnökünk, Petya valószínűleg emiatt nagyon utálni fogja a focit. Nem sok jót jelez.
MP is fradista. Szíjjártónak meg le kellene mondania.
Pénz nem azért nem lesz, mert MP utálná a focit, hanem azért, mert van sok minden, amit fontosabbnak tart, mint néger focisták vásárlását közpénzen. ÉS ebben valljuk be, van is valami.
Peti többet fog éves szinten elkölteni a facebook fotóira, és videóira, mint amennyivel csökken a tv-s pénz..
szerintem ne politizáljunk (de ha igen: évi többszáz milliárd ment el a propagandára az előző rendszerben, ehhez képest egy facebook poszt üzemeltetése évi néhány 10millió, de az akkor már nagyon látványos)
Az MTVA évi 25mtdFt-ot költött közvetítési jogokra, ebből 9mrdFt volt a magyar foci közvetítési díja..Ez.most kb lefeleződik, ami nagyon szarul érint minket. Ennél jóval többet fog költeni magáta a csávó..
és ez lóf*asz pl a lengyel tv-s pénzekhez képest de majd ne felejtsünk el irigykedni rájuk 🙂
Igaz ott az állami cégek miatt se megy a siránkozas 🙂
miért, mennyit kaptunk mi 2026 vagy 2025-ben ebből a 25 milliárd Ft-ból? 🙂
A tv-s pénz ebből van, és 100 milliós összeg lenne az nb1-ben
segítek: nulla forintot kaptunk, ennél csak többet fogunk kapni a következő évben
(kurvára furcsa, hogy egy kispesti szurkoló sírva vissza ezt a baromi igazságtalan rendszert, ami többek között felcsútokat termelt ki)
Miről beszélsz? A kluboknak fontos bevétele az mlsz által szétosztott tévés pénz..
nb2-ben vagyunk most, elárulom, és az volt a kérdés, hogy mennyi tv-s pénzt kaptunk
és erre írtam azt, hogy az nb1-ben ennél csak többet fogunk kapni a tv-s közvetítések után
2024.A Győr 2.helyen feljut az NB1-be.
2026. A Győr megnyeri az NB1-et.
2026.A Kispest (valószínüleg) 2.helyen feljut az NB1-be…
A Győrt Világi Oszkár nagyon tudatosan és olykor szembe menve a szabályokkal (pl. magyarszabály) valamint minőségi légiósokkal építette!
Mindig írtam hogy ők a követendő példa!
Vegyük észre, hogy nem rendelkezünk korlátlan pénzeszközzel, most sem. Hemingway idejében sem volt ez, mégis jó edzővel és okos gazdálkodással bajnokok lettünk – a mai napig az a legkedvesebb bajnoki címünk, mivel total esélytelenként sikerült.
A fiatalszabály betartása két+1 szempontból is jó nekünk:
https://m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/15/hello-vagy-hola-ismeretlenbol-ismeretlenbe-tart-a-honved
„A klubvezetés ezt elkerülendő próbált külföldi szakemberekkel „erősíteni”: a ’22 nyarán érkező Chris Docherty sportigazgatóként, Tam Courts pedig vezetőedzőként a skót vonalat képviselte, de jött még Ivan Kepcija sportszakmai tanácsadónak, Alex Segovia pedig sporttudományos szakembernek, utólag elmondhatjuk, nem ők lettek a kispesti labdarúgás hősei.”
Te jó ég, én ezeket az arcokat teljesen töröltem…
https://media1.hu/2026/05/14/bizalmatlansagi-inditvany-szollosi-gyorgyek-ellen-msusz-sportujsagirok/?fbclid=IwVERDUARytO5leHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR4i8PHd_4vhGYWpfuiAVaPrkTkpz6ni150I2eWOXallGurDHWpznpNFieupGw_aem_k0oXhXfU_-CzwK2ckk2fVg
Én is szavazhatok? 🙂
Lehet, hogy mégsem ő lesz az edzőnk, mert nem éli túl az utolsó két meccsét. A hétvégén a kocsiját már helyre tették.
Szendrei kerettag lett, így ő lehet a következő MFA-s, aki válogatott lett..
Feczkó Tamás visszaadta a kispestiek hitét – valóban mennie kell?
Feczkó Tamás 2024. december 19-én lett hivatalosan a Budapest Honvéd FC vezetőedzője, munkáját pedig 2025. január 3-án kezdte meg. A kispesti klub ekkor rendkívül nehéz helyzetben volt: 15 forduló után az utolsó helyen állt az NB II-ben, három pontra a bennmaradást érő pozícióktól.
Kinevezése után rögtön világossá tette, mit jelent számára a Honvéd kispadjára leülni:
„Óriási megtiszteltetés, hogy egy ilyen nagy hagyományokkal bíró klubnak lehetek az edzője, ugyanakkor ez óriási felelősséggel is párosul. A Honvéd dicső múltja ugyanis felelősséggel jár.”
Nem volt könnyű feladat sem számára, sem a stáb számára, hiszen egy mélypontra került csapatot kellett stabilizálniuk. Alkalmazkodtak az adott kerethez, miközben érkeztek erősítések is. Többek között Baki Ákos és Csontos Dominik azóta is meghatározó pontjai a csapatnak.
A tavaszi szezon ugyan vereséggel indult a Budafok ellen, utána azonban fokozatosan megérkeztek az eredmények. A Honvéd a 15 bajnokijából nyolcat megnyert, miközben ősszel mindössze három győzelmet szerzett. A látványos javulásnak köszönhetően végül a nyolcadik helyen zárta az idényt.
Az a fél év stabil alapot adott a folytatásra. Nyáron erősödött a keret: érkezett többek között Zuigeber Ákos, Gyurcsó Ádám, Kállai Kevin és Varga Bence is. Az őszi szezonban tíz győzelemig jutott a csapat, összességében pedig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott. Tavasszal jelenleg nyolc győzelemnél járnak, és a szezon nagy részében egy percig sem forgott veszélyben a feljutás. Csupán az volt a kérdés, hogy a Vasas vagy a Kispest szerzi meg a bajnoki címet. Az utolsó fordulónak kétpontos hátrányból vágnak neki, de az aranyéremre továbbra is van esélyük.
Feczkó irányításával a Honvéd összességében stabil és szervezett csapattá vált, annak ellenére is, hogy számos nehézség hátráltatta a munkát. Télen többször is szóba került, hogy a vezetőedző első számú célja egy center megszerzése lenne, ez azonban végül nem valósult meg; cserébe az edző feje fölött igazoltak egy újabb szélsőt. A védelem szerkezetét sikerült gyorsan rendbe tenni már a legelején, viszont a támadósor sokszor hiányos maradt. Emellett előfordult, hogy a fiatal játékosokat csak nehezen tudták az NB II-es keret rendelkezésére bocsátani az U19-es kötelezettségek miatt. A keret mélysége és minőségi bősége sem minden esetben felelt meg egy feljutásért küzdő csapat elvárásainak — ez pedig már nem elsősorban az edző felelőssége volt.
A Honvéd kerete rutinos játékosokra és valóban használható fiatalokra épült, nem csupán az előírások miatt szereplő utánpótláskorú labdarúgókra. Kijelenthető, hogy ebből az állományból a szakmai stáb kihozta a maximumot. Nem szükséges túlzó jelzőkkel illetni Feczkó munkáját, a tények azonban magukért beszélnek: egy utolsó helyezett csapatból rövid idő alatt stabil feljutó együttest formált. Ezért pedig a minimum, amit megérdemel, az a köszönet — nem pedig a menesztés.
Ahogy arról elsőként beszámoltunk, úgy tudjuk, a szezon végén megköszönik Feczkó Tamás munkáját. Annak az edzőnek a munkáját, aki kis túlzással újra hitet adott a csapatnak és a szurkolóknak, miközben a klub és a tábor ismét közelebb került egymáshoz.
A Vasas elleni győzelem után a szurkolók is egyértelműen kifejezték véleményüket. A tábor molinója mindent elmondott: „A mi edzőnk Feczkó Tamás.”
A lelátóról perceken át skandálták a nevét, és ahogy a képen is látható, meghatódva fogadta a szeretetet. Talán ez mond el mindennél többet arról, milyen kapcsolat alakult ki közte és a szurkolók között az elmúlt időszakban.
Bárhogyan is alakul a folytatás, az biztos, hogy ezt az időszakot Kispesten sokan nem fogják elfelejteni.
Öltözőn Túl
Közben az állítólagos edzőjelölt kieső helyen a spanyol 3-ban…
láttam…ne is mondd
A BVSC ellen valóban csak helyszíni jegyárusítás lesz? Egyelőre ez az infó van az „interneteken”…
Online lehet jegyet venni. 1320 db-ot kapunk, szóval érdemes igyekezni 🙂
https://honvedfc.hu/hirek/jegyinformaciok-a-bvsc-zuglo-elleni-idegenbeli-merkozesre/2026-05-12
Köszi a hasznos infót, le is zsíroztam gyorsan!
Ja, és eddig én se tudtam, hogy nem csak a stadion melletti borzalmasan hepehupás földes parkolóban lehet parkolni (ahol most mocsár várható), hanem a Mexikói és Szőnyi út sarkán van a BVSC-nek egy 400 férőhelyes ingyenes parkolója, szóval ott is.
Két éve így volt, ha jól emlékszem…
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/05/kovacs-kalman-nyers-adam-elott-nagy-jovo-allhat
Kovács Kálmi Nyers Ádiról.
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i-kulfoldi-rekordbajnok-figyelheti-a-loki-magyar-szelsojet-sajtohir
Kapunk még pénzt utána?
Úgy emlékszem eleve ugy adtuk el a Lokinak, hogy a tovabbertekesitesebol jar majd nekunk is. és ez nem a képzési díj, vagy mi.
Igen! solidarity payment rendszere alapján. Ez a teljes átigazolási díj 5%-ának egy része, amit a nevelő klubok között osztanak szét. Mivel szinte csak nálunk nevelkedett abban az időszakban ami számít(12-23) így nekünk jár 5%ból kb 4%! ( ha nincs külön ,nagasabb megállapodás továbbértékesítés esetén)
Ez jó hír. Reméljük minél drágábban megy el Svédországba, illetve karrierjének, fejlődésének is sokat segítene
Nem gazdagszunk meg abból a kb 4%ból valószínűleg 🙂 De hátha van valami a továbbértékesítéséből a szerződésben 🙂
Van.
https://honvedfc.hu/hirek/koszonok-mindent-tavozik-kocsis-dominik/2024-01-31
Tartsátok meg Feczkó Tamást edzőnek!!!
Az az ember egyszerűen megérdemli!
Ez az ügy szerintem már lezárult. A klub által felrakott rengeteg fényképen a Feczkó mellett tüntető felirat, -érdekes módon- nem látható.
Szóval akkor, ha jól értem, 6:0-ra kell megvernünk a BVSC-t, és akkor elmondhatjuk, hogy a magunk részéről mindent megtettünk a bajnoki címért. Nyers dupla, Csontos büntető, Pauljevic-dugó, Kántor-fejes, végre Hangya is tol is egyet, és meg is vagyunk!
több lőtt gól miatt még kell egy Tujvel egészpályás gól és akkor 7-0-al kihoztuk a maxot 😀
Szerintem Kántor nem tudta volna befejelni, ha nem ugrik fel vele Ujváry úgy, mintha az ellenfél védője lett volna. Még meg is támasztotta kicsit.
Hihetetlen mennyire egyedül hagyták őket.
Ja, ne csak az m4-es összefoglalót nézzétek meg, hanem a sajátot is. Sokkal több helyzet van benne.
Az óriás festmény vagy hogyhíják gyönyörű lett. Hátulról nézve nem gondoltam volna hogy ilyen szép, ilyen minőségi. Kár hogy nem átlátszó fóliára készül. A többi transzparens esetében meg jó lenne tudni, hogy mi van ráírva. Csak állunk ott mögötte bután. Ráírhatnák a hátuljára kicsi de olvasható méretben, vagy bemondhatnák a kápók.
Jut eszembe, a kápók szedjék már kicsit össze magukat. Másodszorra se sikerült Nyers Ádit rendesen megénekelni. Törődjünk bele, hogy a nótába nem fér bele három szótag. Legyen csak Ádi beb*szta. Fontos lenne jól csinálni, mert úgy fest, sokszor lesz rá szükség.
És Pekár fejlődik. Már nem csak rombol (bár azt is élmény nézni), hanem remek passzokat oszt. Nem is egyszerűeket. Van türelme kivárni, amikorra a társ jó helyre érkezik, meglátja a jó megoldást, és a technikája is megvan, hogy pontosan oda rúgja ahová kell. Csak így tovább. Fejlődni még tovább!
Merkantil Bank Liga 29. forduló – nézőszámok
Budapest Honvéd FC – Vasas FC: 6627
Kecskeméti TE – Mezőkövesd Zsóry FC: 1275
Békéscsaba 1912 Előre – HR-Rent Kozármisleny: 661
FC Ajka – Szeged-Csanád GA: 600
Karcagi SC – Tiszakécskei LC: 600
Szentlőrinc SE – Videoton FC Fehérvár: 500
Budafoki MTE – BVSC-Zugló: 500
Aqvital FC Csákvár – Soroksár SC: 300
Összes nézőszám: 11 063
Átlag: 1383
Öltozőn túl:
”Korábban mi is beszámoltunk arról, hogy spanyol vezetőedzője lehet a Budapest Honvéd FC-nek, és írtunk az egyik jelöltről, Pablo Alfaroról is.
Legfrissebb értesüléseink szerint a kispesti klub már az új vezetőedző segítőjét is keresi. Úgy tudjuk, a legfőbb jelölt egy magyar edző, aki jelenleg is NB-s csapatnál dolgozik.”
Nyers Ádám: A pályafutásom legnagyobb pillanatait éltem át (vasas meccs előtt)
„Vasárnap a Merkantil Bank Liga 29. fordulójában a Vasas FC-t fogadjuk a Bozsik Arénában. Nyers Ádám a feljutásról, pályafutásának meghatározó pillanatairól, valamint a Vasas elleni rangadóról mesélt.”
https://www.youtube.com/watch?v=m67ARrYvJzc
Kispest-Honvéd-Vasas szurkolás
ez tényleg qrva nagy volt…!!
https://www.youtube.com/watch?v=9qGK6VtIF98
//1909Média Vlog
Jászberényi doki… elemez 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=2R0yWGl7gW4
Ez a tegnapi jobb küllő nagyon ismerős volt!
Csak nem Kukocra gondolsz?
Lehet megint itt van és már oktatja 😀
Kicsit előretekintve es a tegnapi eufória után bedobva egy másik tèmát.Olvasom,hogy a loki egy rakat játékost enged el.A nevekből szemezve nekem onnan egy Youga,Szècsi páros-rutint kêpviselve-megfelelne.
A tegnapi meccs mutatta meg, hogy mennyire bosszantóak az év közben (főleg az utolsó pár fordulóban) elhullajtott pontok. Mert tegnap lefociztuk a Vasast, és ez a Csapat a tavaszi hullámvölgye ellenére megérdemel egy nb2-s bajnoki címet!
Feczkó nyilatkozata rendkívül intelligens és megható volt. Sajnálnám, ha nem ő vinni az nb1-be a csapatot, mert teljes mértékben megdolgozott érte!!!
Istenem, mennyire jók voltunk tegnap! Lehet építeni fiataljainkra a jövőben! Nyers, Újváry, Pekár, Szamosi nagyon jó játékosok. Minőségi külföldiekkel kell kiegészíteni Őket.
Feczkó
———–
„Szurkolóknak a kiálláshoz…
Hát figyelj,nagyon nehéz nem meghatódottan nyilatkozni erről.
A 26 éve edzősködök talán… a kettes ifi csapatomtól elindulva.
Soha nem volt olyan ember, aki engem támogatott volna vagy nyomott volna.
Mindig az eredmények voltak azok, amik hozták a következő klubokat.
De hogyha soha többet nem tartok már egy edzéssel egyetlen egy csapatnak se, akkor megérte a mai napért, mert amilyen szeretetet kaptam, azt nem tudom szavakba visszaadni, és nagyon-nagyon hálás vagyok, és nagyon szépen köszönöm nekik.”
https://youtu.be/If_gbd-TGPQ?is=V_GP21xjAV95_X6r
Szegény csávó, száradjon le a farka annak, aki lapátra tette! Mindenképp meg kellett volna kapnia a lehetőséget, hasonlóan csinált a sz@rból várat, mint Rossi. Valószínűleg hatalmas emberi oldala van neki is, hogy tudott valódi közösséget formálni. Egy magyarul nem beszélő spanyolnak ez nem nagyon fog menni…
Maximális gratulációm a Csapatnak!
2 ből 2 szer oktattuk a rozsdásokat!
❤️ CSAK A KISPEST ❤️
BUDAPEST HONVÉD FC–VASAS FC 3–1 (1–1)
Budapest, Bozsik Aréna, 6627 néző. Vezette: Antal Péter (Albert István, Belicza Bence Péter)
HONVÉD: Tujvel – Pauljevics, Szabó A., Csontos D. – Ujváry, Pekár I. (Szabó T., 81.), Kesztyűs B. (Kállai K., a szünetben), Hangya – Gyurcsó (Szamosi Á., 78.), Nyers (Kántor K., 78.), Medgyes Z. (Pinte, 71.). Vezetőedző: Feczkó Tamás
VASAS: Molnár Zs. – Girsik A., Baráth B., Iyinbor, Hej – Sztojka (Hidi M. S., 56.), Rab (Banó-Szabó, 73.) – Barkóczi B. (Molnár Cs., 56.), Urblík J. (Horváth R., 84.), Tóth M. (Radó, 73.) –Pethő. Vezetőedző: Erős Gábor
Gólszerző: Nyers (28., 49.), Kántor K. (79.), ill. Urblík J. (30. – 11-esből)
MESTERMÉRLEG
Feczkó Tamás: – A második félidő alapján azt mondom, hogy amelyik csapat a Vasas ellen ennyi minőségi helyzetet tud kialakítani, az teljesen megérdemelten nyeri meg a mérkőzést. Igazi futballfieszta volt: két jó csapat játszott egymással, a szurkolóink pedig szenzációs hangulatot varázsoltak a Bozsik Arénában, ami az elmúlt másfél év megkoronázása volt.
Erős Gábor: – Sajnos mást nem tudok mondani, mint hogy gratulálok a Honvédnak, mert el kell ismerni, a mai napon minden tekintetben sokkal jobb volt, mint mi, és ez számomra csalódás. Ki lehet kapni, de ennyi technikai hibával az egész idényben nem láttam játszani a csapatomat. Ahelyett, hogy felszabadultan futballoztunk volna, ez a játék sajnos minden volt, csak felszabadult nem.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/05/a-honved-nyerte-az-nb-ii-csucsrangadojat-ezzel-eletben-tartotta-aranyermes-remenyeit
Az M4-en „muchas gracias”-szal köszönt el Feczkó… Ezt is odatette!
Bsssza meg… gyökér forizs
Egy időzített bomba, bármikor szétb..hatja a csapatot ez a lojális kontár. Az igaz, hogy Rossi is C ligából jött, csak az a bökkenő, hogy ő nem 57 évesen tartott ott.
Feczkó…
Köszönöm!Ennyit szeretnèk mondani a csapatnak!Fergeteges hangulat,dominâló játèk,Nyers Ádi berobbanása!Jó volt ma kispestinek lenni!!
Szabi
Köszi!
Most értem haza
Lehet nem kéne szétcseszni, de ez csak akkor működne, ha nb2-ben maradnánk….akkor elég lenne 3-4 új arc. Viszont osztályt váltunk. Oda már szerintem a Csapatnak egy jelentős része kevés lesz. Ugye az általad említett 3-4 főn túl, azokat is pótolni kell. Arról nem beszélve, hogyha tényleg spanyol edző jön (azért remélem Feczkó kap egy esélyt az nb1-re), akkor biztos, hogy egy rakat latin-amerikai/spanyol légiós várható.
Ez a mai extra volt, 1-2x kellett volna így felszívni magunkat még idén és sima lett volna a bajnoki cím. De azért így sem rossz
Feczkó Tamás, uno di noi!
„Áléálé, hol a fieszta?” Imadtam a végét (is). Nagyon jo volt ma kispestinek lenni! Forizs, huzz a faszba!
Na végre egyben volt a csapat, élvezve játszották a footbalt, Kánti is fejelt egy gólt, Nyers parádézott, nem lepett meg a jövő centere, köszi srácok, ez KISPESTI meló volt!
Pekár meg adott két gólpasszt. A másodikat flegma jobkülsővel.
Amikor a vegen kijottek, mondtam neki, jo volt ez, csak kicsit tobb kemenyseget varunk.
Nem tudom hogy meccs előtt mit vett be,de ahogy Pelso is írta,ura volt a kp-nak!De ma mindenki extrát játszott.
A gólpasszok mellett leuralta a középpályát! Élmény volt a játéka előre, hátra… kemény volt, pontos.
Azért lássuk be, hogy 90 perc kivételével a Vasas jobb volt.
Totálisan megöltük a játékukat.. Ez a Tóth Milán túl van sztárolva..
Szép volt Fiúk!
Csak tudunk mi így is játszani, simán lehetett volna még több gól is közte ma. Ha nem kényelmesedünk bele a tavaszi előnyünkbe, ez bőven bajnoki cím lehetett volna. De legalább a rozsdásokat oda-vissza sikerült verni. Az NB1-ben legyenek majd mögöttünk az a lényeg, nb2-es bajnoki címet egyik klub se teszi a történelemkönyve aranyoldalára. Legjobb tavaszi meccsünk volt szerintem, le a kalappal. 🙂 CSAK! Reméljük a lehető legszebb folytatást!
Egyetértek, negyedóra kivételével domináltunk. Nyers nagy ígéretből kezd beérni. Jó volt a csapat, és a szurkolók..Ilyen meccsre szerettek járni..
Na ez jó mulatság volt, CSAK!
Nyers Ádi a gólvágó
Meg kell lőni a harmadikat!!
Van centerünk… Nyers Ádi a legkisebb király!! Pekár szuper ma is… CSAK!!
Nem volt tizi. Feldobta magát a kis szarházi.
Kisbuzi egyfolytában ezt csinálja
Volt egy másik is aki dobálta magát, meg rinyált. Nagyon ellenszenves volt. Aztán egyszer Pekár leütközte rendesen, utána visszavett.
Tudtam én, hogy a gólörömmel ki kellett volna húzni a végéig.
Ez a kapusedző beállhatna centerbe, baszott jól lő kapura.
Köszönet a támogatásért, Oli, dagiiron, Dixi, októberes!
Jo lesz ez, hadd szóljon
Gyerunk Kispest!!!
Induljon a banzáj…
Hogy kell ilyen menő avatárt csinálni? Engem elvitt valami gavatar oldalra, de ott csak fotót lehetett volna.
Ez a generált kép van beállítva, amit a képen látsz…fura, hogy nálad a kezdőbetűs verziót hozza.
//Még keresek kiegészítőket, lehet, hogy az avatarra is lesz jobb megoldás
Induljon?!
kíváncsi vagyok a teltházra.
ha ez nem rázza fel a csapatot, akkor semmi…