Skip to main content

Mehet az új chat (a  hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!

CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

 

4.7 7 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
744 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 17, 2026 4:21 du.

Ez azért csúnya volt!

dixneuf
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 17, 2026 4:33 du.

Ez a csapat gyakorlatilag egy focizo hullámvasút. Fent, lent, mikor hogy, csak a hullamvasut eseteben tudjuk merre visz a sin.
Soha viszlát nb2, nem sikerült szepen elbucsuznunk toled

snake
snake
május 17, 2026 4:17 du.

Michael Douglas féle összeomlás
a szurkolótábor viszont a legnagyobb, nincs másnak ilyen

Döme Sanya
Döme Sanya
május 17, 2026 4:16 du.

Most legalább tudjuk miért lesznek ezek kirúgva.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 17, 2026 3:44 du.

Hol lehet nézni, most értem haza

snake
snake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 17, 2026 3:50 du.
Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 4:12 du.

Jobb ezt nem nézni.

snake
snake
május 17, 2026 3:40 du.

Fórizs takarodj – szól a tábor
Pedig nem Fórizs erőlteti a spanyol vonalat, tudomásom szerint…

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 4:22 du.

Akkor ki erőlteti?Ki volt 1 hetet,Nagy Lacival spanyolban?Ki basztatta,ellenőrizte folyamatosan Feczkót?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 17, 2026 5:54 du.

Nagy Laciiiiii? Már megint / még mindig?

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 17, 2026 6:42 du.

Sajnos visszakúszott.Fű alatt a nemzetközi kapcsolatokért lett felelős.

snake
snake
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 17, 2026 4:25 du.

én úgy tudom, a spanyol vonalat Leisztinger erőlteti
nőt, kocsit cserélhetsz, tulajt nehezebb

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 4:44 du.

Nem.Dióknàl sem L.T erőltette.Akkor is mâr Fórizs volt mellette.Meghatároztàk anno,hogy milyen jàtèkost keresnek,aki segíti őket a feljutàsban ès ekkor jött Luque..

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 4:30 du.

Jól tudod!

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Jonaska
május 17, 2026 4:42 du.

Nem!

snake
snake
május 17, 2026 3:29 du.

2-0 helyett 1-2
baromira idegesítő, de nem lesz tétje úgy látszik

Döme Sanya
Döme Sanya
május 17, 2026 9:32 de.

Várjuk ki a végét. Orbán oda volt a fociért, Szijjártó az elnökünk, Petya valószínűleg emiatt nagyon utálni fogja a focit. Nem sok jót jelez.

snake
snake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 17, 2026 10:02 de.

MP is fradista. Szíjjártónak meg le kellene mondania.
Pénz nem azért nem lesz, mert MP utálná a focit, hanem azért, mert van sok minden, amit fontosabbnak tart, mint néger focisták vásárlását közpénzen. ÉS ebben valljuk be, van is valami.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 12:29 du.

Peti többet fog éves szinten elkölteni a facebook fotóira, és videóira, mint amennyivel csökken a tv-s pénz..

snake
snake
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 1:24 du.

szerintem ne politizáljunk (de ha igen: évi többszáz milliárd ment el a propagandára az előző rendszerben, ehhez képest egy facebook poszt üzemeltetése évi néhány 10millió, de az akkor már nagyon látványos)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 1:34 du.

Az MTVA évi 25mtdFt-ot költött közvetítési jogokra, ebből 9mrdFt volt a magyar foci közvetítési díja..Ez.most kb lefeleződik, ami nagyon szarul érint minket. Ennél jóval többet fog költeni magáta a csávó..

Hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 4:51 du.

és ez lóf*asz pl a lengyel tv-s pénzekhez képest de majd ne felejtsünk el irigykedni rájuk 🙂
Igaz ott az állami cégek miatt se megy a siránkozas 🙂

Last edited 1 hónapja by Hunter
snake
snake
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 2:27 du.

miért, mennyit kaptunk mi 2026 vagy 2025-ben ebből a 25 milliárd Ft-ból? 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 2:51 du.

A tv-s pénz ebből van, és 100 milliós összeg lenne az nb1-ben

snake
snake
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 3:28 du.

segítek: nulla forintot kaptunk, ennél csak többet fogunk kapni a következő évben
(kurvára furcsa, hogy egy kispesti szurkoló sírva vissza ezt a baromi igazságtalan rendszert, ami többek között felcsútokat termelt ki)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  snake
május 17, 2026 3:55 du.

Miről beszélsz? A kluboknak fontos bevétele az mlsz által szétosztott tévés pénz..

snake
snake
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 4:09 du.

nb2-ben vagyunk most, elárulom, és az volt a kérdés, hogy mennyi tv-s pénzt kaptunk
és erre írtam azt, hogy az nb1-ben ennél csak többet fogunk kapni a tv-s közvetítések után

oktoberes
oktoberes
május 16, 2026 5:52 du.

2024.A Győr 2.helyen feljut az NB1-be.
2026. A Győr megnyeri az NB1-et.
2026.A Kispest (valószínüleg) 2.helyen feljut az NB1-be…

Last edited 1 hónapja by oktoberes
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  oktoberes
május 17, 2026 2:57 de.

A Győrt Világi Oszkár nagyon tudatosan és olykor szembe menve a szabályokkal (pl. magyarszabály) valamint minőségi légiósokkal építette!
Mindig írtam hogy ők a követendő példa!

snake
snake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 17, 2026 8:11 de.

Vegyük észre, hogy nem rendelkezünk korlátlan pénzeszközzel, most sem. Hemingway idejében sem volt ez, mégis jó edzővel és okos gazdálkodással bajnokok lettünk – a mai napig az a legkedvesebb bajnoki címünk, mivel total esélytelenként sikerült.
A fiatalszabály betartása két+1 szempontból is jó nekünk:

  • pénzt kapunk, ami máshonnan nem jönne
  • és a fiatalok lehetőséget kapnak, amit amúgy nem kapnának, mert a szurkolók/edzők egy része olyan vak, hogy nem látja, mi a klub hosszútávú értéke (magyarán: 20 év után már rajonganak Kovács Kálmánért és Torghelléért, de amikor meg kell adni nekik fiatalon a játékperceket, hogy fejlődjenek, akkor meg átkozódnak….)
  • olyan szintű játékosokat fedezünk fel, játszanak nálunk – akiket aligha tudnánk leigazolni
thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2026 10:39 de.

A klubvezetés ezt elkerülendő próbált külföldi szakemberekkel „erősíteni”: a ’22 nyarán érkező Chris Docherty sportigazgatóként, Tam Courts pedig vezetőedzőként a skót vonalat képviselte, de jött még Ivan Kepcija sportszakmai tanácsadónak, Alex Segovia pedig sporttudományos szakembernek, utólag elmondhatjuk, nem ők lettek a kispesti labdarúgás hősei.
Te jó ég, én ezeket az arcokat teljesen töröltem…

Döme Sanya
Döme Sanya
május 13, 2026 9:43 de.

Lehet, hogy mégsem ő lesz az edzőnk, mert nem éli túl az utolsó két meccsét. A hétvégén a kocsiját már helyre tették.

Last edited 1 hónapja by Dome Sanya
dagiiron
dagiiron
május 13, 2026 12:27 de.

Szendrei kerettag lett, így ő lehet a következő MFA-s, aki válogatott lett..

pelso
május 12, 2026 4:36 du.

Feczkó Tamás visszaadta a kispestiek hitét – valóban mennie kell?

Feczkó Tamás 2024. december 19-én lett hivatalosan a Budapest Honvéd FC vezetőedzője, munkáját pedig 2025. január 3-án kezdte meg. A kispesti klub ekkor rendkívül nehéz helyzetben volt: 15 forduló után az utolsó helyen állt az NB II-ben, három pontra a bennmaradást érő pozícióktól.
Kinevezése után rögtön világossá tette, mit jelent számára a Honvéd kispadjára leülni:
„Óriási megtiszteltetés, hogy egy ilyen nagy hagyományokkal bíró klubnak lehetek az edzője, ugyanakkor ez óriási felelősséggel is párosul. A Honvéd dicső múltja ugyanis felelősséggel jár.”

Nem volt könnyű feladat sem számára, sem a stáb számára, hiszen egy mélypontra került csapatot kellett stabilizálniuk. Alkalmazkodtak az adott kerethez, miközben érkeztek erősítések is. Többek között Baki Ákos és Csontos Dominik azóta is meghatározó pontjai a csapatnak.
A tavaszi szezon ugyan vereséggel indult a Budafok ellen, utána azonban fokozatosan megérkeztek az eredmények. A Honvéd a 15 bajnokijából nyolcat megnyert, miközben ősszel mindössze három győzelmet szerzett. A látványos javulásnak köszönhetően végül a nyolcadik helyen zárta az idényt.

Az a fél év stabil alapot adott a folytatásra. Nyáron erősödött a keret: érkezett többek között Zuigeber Ákos, Gyurcsó Ádám, Kállai Kevin és Varga Bence is. Az őszi szezonban tíz győzelemig jutott a csapat, összességében pedig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott. Tavasszal jelenleg nyolc győzelemnél járnak, és a szezon nagy részében egy percig sem forgott veszélyben a feljutás. Csupán az volt a kérdés, hogy a Vasas vagy a Kispest szerzi meg a bajnoki címet. Az utolsó fordulónak kétpontos hátrányból vágnak neki, de az aranyéremre továbbra is van esélyük.

Feczkó irányításával a Honvéd összességében stabil és szervezett csapattá vált, annak ellenére is, hogy számos nehézség hátráltatta a munkát. Télen többször is szóba került, hogy a vezetőedző első számú célja egy center megszerzése lenne, ez azonban végül nem valósult meg; cserébe az edző feje fölött igazoltak egy újabb szélsőt. A védelem szerkezetét sikerült gyorsan rendbe tenni már a legelején, viszont a támadósor sokszor hiányos maradt. Emellett előfordult, hogy a fiatal játékosokat csak nehezen tudták az NB II-es keret rendelkezésére bocsátani az U19-es kötelezettségek miatt. A keret mélysége és minőségi bősége sem minden esetben felelt meg egy feljutásért küzdő csapat elvárásainak — ez pedig már nem elsősorban az edző felelőssége volt.

A Honvéd kerete rutinos játékosokra és valóban használható fiatalokra épült, nem csupán az előírások miatt szereplő utánpótláskorú labdarúgókra. Kijelenthető, hogy ebből az állományból a szakmai stáb kihozta a maximumot. Nem szükséges túlzó jelzőkkel illetni Feczkó munkáját, a tények azonban magukért beszélnek: egy utolsó helyezett csapatból rövid idő alatt stabil feljutó együttest formált. Ezért pedig a minimum, amit megérdemel, az a köszönet — nem pedig a menesztés.
Ahogy arról elsőként beszámoltunk, úgy tudjuk, a szezon végén megköszönik Feczkó Tamás munkáját. Annak az edzőnek a munkáját, aki kis túlzással újra hitet adott a csapatnak és a szurkolóknak, miközben a klub és a tábor ismét közelebb került egymáshoz.
A Vasas elleni győzelem után a szurkolók is egyértelműen kifejezték véleményüket. A tábor molinója mindent elmondott: „A mi edzőnk Feczkó Tamás.”
A lelátóról perceken át skandálták a nevét, és ahogy a képen is látható, meghatódva fogadta a szeretetet. Talán ez mond el mindennél többet arról, milyen kapcsolat alakult ki közte és a szurkolók között az elmúlt időszakban.

Bárhogyan is alakul a folytatás, az biztos, hogy ezt az időszakot Kispesten sokan nem fogják elfelejteni.

Öltözőn Túl

697211667_970643592391354_3152078114034592625_n
oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  pelso
május 12, 2026 7:37 du.

Közben az állítólagos edzőjelölt kieső helyen a spanyol 3-ban…

CS.A.K.
CS.A.K.
május 12, 2026 12:38 du.

A BVSC ellen valóban csak helyszíni jegyárusítás lesz? Egyelőre ez az infó van az „interneteken”…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 13, 2026 9:32 de.

Online lehet jegyet venni. 1320 db-ot kapunk, szóval érdemes igyekezni 🙂
https://honvedfc.hu/hirek/jegyinformaciok-a-bvsc-zuglo-elleni-idegenbeli-merkozesre/2026-05-12

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 13, 2026 10:17 de.

Köszi a hasznos infót, le is zsíroztam gyorsan!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 13, 2026 9:51 de.

Ja, és eddig én se tudtam, hogy nem csak a stadion melletti borzalmasan hepehupás földes parkolóban lehet parkolni (ahol most mocsár várható), hanem a Mexikói és Szőnyi út sarkán van a BVSC-nek egy 400 férőhelyes ingyenes parkolója, szóval ott is.

dixneuf
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 12, 2026 1:20 du.

Két éve így volt, ha jól emlékszem…

pahynor
pahynor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 12, 2026 1:41 du.

Úgy emlékszem eleve ugy adtuk el a Lokinak, hogy a tovabbertekesitesebol jar majd nekunk is. és ez nem a képzési díj, vagy mi.

Last edited 1 hónapja by pahynor
Hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 12, 2026 11:50 de.

Igen! solidarity payment rendszere alapján. Ez a teljes átigazolási díj 5%-ának egy része, amit a nevelő klubok között osztanak szét. Mivel szinte csak nálunk nevelkedett abban az időszakban ami számít(12-23) így nekünk jár 5%ból kb 4%! ( ha nincs külön ,nagasabb megállapodás továbbértékesítés esetén)

dixneuf
Válasz a következőnek  Hunter
május 12, 2026 1:20 du.

Ez jó hír. Reméljük minél drágábban megy el Svédországba, illetve karrierjének, fejlődésének is sokat segítene

Hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 13, 2026 5:18 de.

Nem gazdagszunk meg abból a kb 4%ból valószínűleg 🙂 De hátha van valami a továbbértékesítéséből a szerződésben 🙂

pahynor
pahynor
Válasz a következőnek  Hunter
május 13, 2026 10:00 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 12, 2026 7:56 de.

Tartsátok meg Feczkó Tamást edzőnek!!!
Az az ember egyszerűen megérdemli!

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 12, 2026 11:34 de.

Ez az ügy szerintem már lezárult. A klub által felrakott rengeteg fényképen a Feczkó mellett tüntető felirat, -érdekes módon- nem látható.

thpreg
thpreg
május 12, 2026 7:02 de.

Szóval akkor, ha jól értem, 6:0-ra kell megvernünk a BVSC-t, és akkor elmondhatjuk, hogy a magunk részéről mindent megtettünk a bajnoki címért. Nyers dupla, Csontos büntető, Pauljevic-dugó, Kántor-fejes, végre Hangya is tol is egyet, és meg is vagyunk!

kispesti93
kispesti93
Válasz a következőnek  thpreg
május 12, 2026 7:18 de.

több lőtt gól miatt még kell egy Tujvel egészpályás gól és akkor 7-0-al kihoztuk a maxot 😀

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 11, 2026 9:36 du.

Szerintem Kántor nem tudta volna befejelni, ha nem ugrik fel vele Ujváry úgy, mintha az ellenfél védője lett volna. Még meg is támasztotta kicsit.
Hihetetlen mennyire egyedül hagyták őket.
Ja, ne csak az m4-es összefoglalót nézzétek meg, hanem a sajátot is. Sokkal több helyzet van benne.
Az óriás festmény vagy hogyhíják gyönyörű lett. Hátulról nézve nem gondoltam volna hogy ilyen szép, ilyen minőségi. Kár hogy nem átlátszó fóliára készül. A többi transzparens esetében meg jó lenne tudni, hogy mi van ráírva. Csak állunk ott mögötte bután. Ráírhatnák a hátuljára kicsi de olvasható méretben, vagy bemondhatnák a kápók.
Jut eszembe, a kápók szedjék már kicsit össze magukat. Másodszorra se sikerült Nyers Ádit rendesen megénekelni. Törődjünk bele, hogy a nótába nem fér bele három szótag. Legyen csak Ádi beb*szta. Fontos lenne jól csinálni, mert úgy fest, sokszor lesz rá szükség.

Last edited 1 hónapja by obviusz kapitány
obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 11, 2026 9:42 du.

És Pekár fejlődik. Már nem csak rombol (bár azt is élmény nézni), hanem remek passzokat oszt. Nem is egyszerűeket. Van türelme kivárni, amikorra a társ jó helyre érkezik, meglátja a jó megoldást, és a technikája is megvan, hogy pontosan oda rúgja ahová kell. Csak így tovább. Fejlődni még tovább!

bendejuiceeee
május 11, 2026 5:29 du.

Öltozőn túl:
”Korábban mi is beszámoltunk arról, hogy spanyol vezetőedzője lehet a Budapest Honvéd FC-nek, és írtunk az egyik jelöltről, Pablo Alfaroról is.

Legfrissebb értesüléseink szerint a kispesti klub már az új vezetőedző segítőjét is keresi. Úgy tudjuk, a legfőbb jelölt egy magyar edző, aki jelenleg is NB-s csapatnál dolgozik.”

Tsanyi
Tsanyi
május 11, 2026 8:49 de.

Ez a tegnapi jobb küllő nagyon ismerős volt!

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Tsanyi
május 11, 2026 8:50 de.

Csak nem Kukocra gondolsz?

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 11, 2026 9:00 de.

Lehet megint itt van és már oktatja 😀

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 11, 2026 8:49 de.

Kicsit előretekintve es a tegnapi eufória után bedobva egy másik tèmát.Olvasom,hogy a loki egy rakat játékost enged el.A nevekből szemezve nekem onnan egy Youga,Szècsi páros-rutint kêpviselve-megfelelne.

Horváth Csaba
Horváth Csaba
május 11, 2026 8:03 de.

A tegnapi meccs mutatta meg, hogy mennyire bosszantóak az év közben (főleg az utolsó pár fordulóban) elhullajtott pontok. Mert tegnap lefociztuk a Vasast, és ez a Csapat a tavaszi hullámvölgye ellenére megérdemel egy nb2-s bajnoki címet!
Feczkó nyilatkozata rendkívül intelligens és megható volt. Sajnálnám, ha nem ő vinni az nb1-be a csapatot, mert teljes mértékben megdolgozott érte!!!

Rakscr
Rakscr
május 11, 2026 7:22 de.

Istenem, mennyire jók voltunk tegnap! Lehet építeni fiataljainkra a jövőben! Nyers, Újváry, Pekár, Szamosi nagyon jó játékosok. Minőségi külföldiekkel kell kiegészíteni Őket.

pelso
május 10, 2026 9:53 du.

Feczkó
———–
„Szurkolóknak a kiálláshoz…
Hát figyelj,nagyon nehéz nem meghatódottan nyilatkozni erről.
A 26 éve edzősködök talán… a kettes ifi csapatomtól elindulva.
Soha nem volt olyan ember, aki engem támogatott volna vagy nyomott volna.
Mindig az eredmények voltak azok, amik hozták a következő klubokat.

De hogyha soha többet nem tartok már egy edzéssel egyetlen egy csapatnak se, akkor megérte a mai napért, mert amilyen szeretetet kaptam, azt nem tudom szavakba visszaadni, és nagyon-nagyon hálás vagyok, és nagyon szépen köszönöm nekik.”

https://youtu.be/If_gbd-TGPQ?is=V_GP21xjAV95_X6r

Last edited 1 hónapja by Pelso
CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  pelso
május 11, 2026 7:01 de.

Szegény csávó, száradjon le a farka annak, aki lapátra tette! Mindenképp meg kellett volna kapnia a lehetőséget, hasonlóan csinált a sz@rból várat, mint Rossi. Valószínűleg hatalmas emberi oldala van neki is, hogy tudott valódi közösséget formálni. Egy magyarul nem beszélő spanyolnak ez nem nagyon fog menni…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 10, 2026 9:03 du.

Maximális gratulációm a Csapatnak!
2 ből 2 szer oktattuk a rozsdásokat!
❤️ CSAK A KISPEST ❤️

thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2026 8:10 du.

Az M4-en „muchas gracias”-szal köszönt el Feczkó… Ezt is odatette!

Pelso
Pelso
Válasz a következőnek  thpreg
május 10, 2026 8:36 du.

Bsssza meg… gyökér forizs

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2026 9:17 du.

Egy időzített bomba, bármikor szétb..hatja a csapatot ez a lojális kontár. Az igaz, hogy Rossi is C ligából jött, csak az a bökkenő, hogy ő nem 57 évesen tartott ott.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 10, 2026 6:24 du.

Köszönöm!Ennyit szeretnèk mondani a csapatnak!Fergeteges hangulat,dominâló játèk,Nyers Ádi berobbanása!Jó volt ma kispestinek lenni!!

Hunter
május 10, 2026 5:45 du.

Szabi

1975
sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Hunter
május 10, 2026 6:21 du.

Köszi!

snake
snake
május 10, 2026 5:31 du.

Most értem haza

  • a beléptetés katasztrófa volt, de a nézőcsúcs összejött
  • tartom magam a múltkor leírtakhoz, ez a csapat nagyjából megvan, nem kellene 6-8 igazolással szétb*szni a csapategységet
  • Nyers, Pekár, Kállai, nagyon ott van – igazából a mai meccsen annyira gyenge pontot nem tudnék mondani
  • igazából most bosszantó, hogy az elmúlt meccseket így átaludtuk, simán bajnoknak kellene lennünk
Horváth Csaba
Horváth Csaba
Válasz a következőnek  snake
május 11, 2026 7:53 de.

Lehet nem kéne szétcseszni, de ez csak akkor működne, ha nb2-ben maradnánk….akkor elég lenne 3-4 új arc. Viszont osztályt váltunk. Oda már szerintem a Csapatnak egy jelentős része kevés lesz. Ugye az általad említett 3-4 főn túl, azokat is pótolni kell. Arról nem beszélve, hogyha tényleg spanyol edző jön (azért remélem Feczkó kap egy esélyt az nb1-re), akkor biztos, hogy egy rakat latin-amerikai/spanyol légiós várható.

bendejuiceeee
május 10, 2026 5:12 du.

Ez a mai extra volt, 1-2x kellett volna így felszívni magunkat még idén és sima lett volna a bajnoki cím. De azért így sem rossz
Feczkó Tamás, uno di noi!

dixneuf
dixneuf
május 10, 2026 4:40 du.

„Áléálé, hol a fieszta?” Imadtam a végét (is). Nagyon jo volt ma kispestinek lenni! Forizs, huzz a faszba!

Szemcse
Szemcse
május 10, 2026 4:21 du.

Na végre egyben volt a csapat, élvezve játszották a footbalt, Kánti is fejelt egy gólt, Nyers parádézott, nem lepett meg a jövő centere, köszi srácok, ez KISPESTI meló volt! ‍

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szemcse
május 10, 2026 5:01 du.

Pekár meg adott két gólpasszt. A másodikat flegma jobkülsővel.

Last edited 1 hónapja by obviusz kapitány
papparam
papparam
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 10, 2026 8:07 du.

Amikor a vegen kijottek, mondtam neki, jo volt ez, csak kicsit tobb kemenyseget varunk.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 10, 2026 7:42 du.

Nem tudom hogy meccs előtt mit vett be,de ahogy Pelso is írta,ura volt a kp-nak!De ma mindenki extrát játszott.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 10, 2026 4:08 du.

Azért lássuk be, hogy 90 perc kivételével a Vasas jobb volt.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 10, 2026 4:17 du.

Totálisan megöltük a játékukat.. Ez a Tóth Milán túl van sztárolva..

kispesti93
kispesti93
május 10, 2026 4:07 du.

Szép volt Fiúk!
Csak tudunk mi így is játszani, simán lehetett volna még több gól is közte ma. Ha nem kényelmesedünk bele a tavaszi előnyünkbe, ez bőven bajnoki cím lehetett volna. De legalább a rozsdásokat oda-vissza sikerült verni. Az NB1-ben legyenek majd mögöttünk az a lényeg, nb2-es bajnoki címet egyik klub se teszi a történelemkönyve aranyoldalára. Legjobb tavaszi meccsünk volt szerintem, le a kalappal. 🙂 CSAK! Reméljük a lehető legszebb folytatást!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kispesti93
május 10, 2026 4:15 du.

Egyetértek, negyedóra kivételével domináltunk. Nyers nagy ígéretből kezd beérni. Jó volt a csapat, és a szurkolók..Ilyen meccsre szerettek járni..

pahynor
pahynor
május 10, 2026 4:05 du.

Na ez jó mulatság volt, CSAK!

pelso
május 10, 2026 3:34 du.

Nyers Ádi a gólvágó

Screenshot_20260510_173039_com.facebook.lite
pelso
május 10, 2026 3:19 du.

Meg kell lőni a harmadikat!!

pelso
május 10, 2026 3:18 du.

Van centerünk… Nyers Ádi a legkisebb király!! Pekár szuper ma is… CSAK!!

Last edited 1 hónapja by pelso
obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 10, 2026 2:59 du.

Nem volt tizi. Feldobta magát a kis szarházi.

pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 10, 2026 3:16 du.

Kisbuzi egyfolytában ezt csinálja

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  pelso
május 10, 2026 5:04 du.

Volt egy másik is aki dobálta magát, meg rinyált. Nagyon ellenszenves volt. Aztán egyszer Pekár leütközte rendesen, utána visszavett.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 10, 2026 2:36 du.

Tudtam én, hogy a gólörömmel ki kellett volna húzni a végéig.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 10, 2026 1:32 du.

Ez a kapusedző beállhatna centerbe, baszott jól lő kapura.

dixneuf
május 10, 2026 10:14 de.

Jo lesz ez, hadd szóljon

Dixneuf
Dixneuf
május 10, 2026 10:13 de.

Gyerunk Kispest!!!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2026 11:33 de.

Hogy kell ilyen menő avatárt csinálni? Engem elvitt valami gavatar oldalra, de ott csak fotót lehetett volna.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2026 10:14 de.

Induljon?!

744
0
Would love your thoughts, please comment.x