Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Megmondom öszintén ezt az edző dolgot nem értem. Ha Feczkó nem hozta volna az elvárást, akkor megértem, hogy elküldik, és most keresik helyette a megfelelő embert. De úgy, hogy alapvetően nem volt a munkájával problémával (inkább játékoshiány rovásárára írnám a tavaszi produkciót, mintsem Feczkóéra), így az elküldése úgy lett volna korrekt(ebb), ha már meg lenne az az edző, akit a helyére elképzeltek. Arra azt mondom, hogy találtak egy jobb koncepciót, és most abban az irányba mennek tovább…de hogy elküldik Feczkót, aztán utána hetekig keresgélnek új edzőt…hát nem tudom. Ez valahol azért elkeserítő. Ugyan Fórizs szájából elhangzott, hogy ők nem a benntmaradási küzdelemre rendezdkednek be, hanem az élvonalhoz csatlakozáshoz, de ahhoz már úgy gondolom illő lenne elkezdeni a munkát, minimum egy új edző és edzői stáb felállításával. Vagy más is úgy gondolja, hogy ez a tempó megfelelő?
Mit nem értesz?! Nem akartak feljutni…
Ez nem pontosan értem. Miért ne akartak volna feljutni? Bár annyiban igazad van, hogy az őszi visszaesés elég látványos volt. 🙁
Nyugi,nyugi! Elég, ha a felkészülés első napjára beesik a spanyol vagy svájci géniusz. Ez olyan „Pató Pál” módjára megy most. Minek játékost igazolni is! Azért abban nagyon ne legyél biztos, hogy a Nagy L.- Fórizs páros egy olyan ütős és jobb kombinációt talált ki, hogy szarrá verjük vele az NB1-et. Én inkább most káoszt érzek a klub terén edző és kialakítandó csapat szinten.
Mondjuk Rossi szerint a bajnokcsapatba a játékosokat Nagy L nézte ki és a bajnok csapat kulcsának nevezte 🙂
Igazából jelenleg az sem vigasztal, hogy Fradi, Győr, Felcsút csapatait is hasonló bizonytalanság lengi körben, mindenesetre sokkal nyugodtabb lennék, ha már tudnám az új edző nevét és koncepcióját….
Holender szabad!
Nem kéne?
31 éves
Nem, le van engedve, mint a gumilabda.
Elment mellette az idő sajnos..
Tavaly nyáron nem marasztalták. Fél évig nem talált csapatot. Aztán egy szerb kiesőjelölthöz igazolt, aki végül ki is esett. 9 meccsen játszott kb. 1-1 félidőt. 1 gól 1 gólpassz. Nem tudom segítség lenne-e, pedig nagyon bírom a srácot.
Na mi van, semmi hír? ez ezért elég szomorú
Van, csak nem akarják megosztani. 🙂
Esküszöm, ha egy másik csapat lenne, úgy röhögnék…”több irányból keresik az új edzőt” De biztos, ami zicher, azért kirúgják a régit.
Nyugi,Arne Slot-ra vártak…most,hogy kirúgtàk,ingyen jöhet,nem kell kivásárolni.
Nem tudom, de szerintem nem feküdne a játékstílusunknak.✋
Úgy látom a korábban híresztelt mágus csapata végül nem esett ki a spanyol 3-ból, talán ezért elérhetetlen.
Nem,már meg lett véve a repjegy is neki,de közben Arne Slot szabad lett.
Csak nehogy bukjuk a Salaht, úgy tudom nem voltak jóban.
Fő a határozotság.
Tudjuk már mikor kezdődik a felkészülés?
Nekunk? Az első forduló előtti utolsó szerdán
Kösz, érdemi kimerítő válaszodat.
Jo, akkor pontosabban: ugyanaz nap reggel 9-lor
Szamosi szerződéshosszabbitasaról pletyka sincs?
Erre én is kíváncsi lennék
Meglepődtem, hogy Borbély otthagyta a Győrt a fradiért! Sztem rossz döntést hozott!
Minden idióta a fratyi edzője akar lenni, idehaza ezt „tarcsák” a szakma csúcsának…váljék egészségére a taknyok padja…okádék.
Nem a fradiért, ezek szerint.
Szerintem sokkal meglepőbb, hogy a Bük labdarúgócsapatánál viszont nincs változás. Hová vezet ez? 🙂
Sőt, Letenyén és Zalalövőn sincs! Ott vannak hosszútávú projektek. 🙂
bezzeg Felsőtárkány.. ők nem sz.roztak… pár éve odavitték Dömét edzőnek 🙂
…meg is látszott a helyi kocsma forgalmân
Elhatarolodom 🙂
Elengedik az edzőt +2-3 játékost ,aztán megy a pislogás, hogy azonnal kiesnek a nemzetközi porondon… Paks ugyan ezt csinálja mindig, annyi,hogy ők legalább az edzőt megtartjak!
Így van, holott most Győrben lehetne sztem jót alkotni. Kérdés, hogy Világi miért nem akarja? Edző out, Vitális, Molnár, Csinger is megy…mi „értelme” volt így a bajnoki címnek? Nem értem a győri vezetők hozzáállását.Kicsit olyan 2017-es Hemy feeling.
Itt szerintem nem az volt, hogy Világi ne akarta volna megtartani, Borbély mindenképp menni akart, és kifizette a lelépési díjat. Szerintem is rossz döntés, legenda lehetett volna Győrben, ez így más, a nagy szavak után. A Fradiba pedig nem is olyan nehéz belebukni.
Nálunk Rossi nem akart volna menni minden áron, de nem tudtak megegyezni Hemyvel. Pedig ha azzal a csapattal sikerül egy darabig a nemzetközi kupa, visszajött volna a befektetés… A debreceni helyzet hasonló most ehhez, ott sem akartak a tulajok kicsit mélyebben a zsebbe nyúlni, inkább megy tovább a keringő.
Egyetértek, de szerintem ott az volt a különbség, hogy mire megnyertük a bajnokságot, már eldőlt, hogy nem hosszabítanak.
Szted itt nem lehetett ilyen opció???Na mindegy is,legyen az ő gondjuk,de sztem Borbêly rosszul döntött!
Szerintem nem. Mi már a meccs utáni ünneplés közben hallhattuk a sporthírekben, hogy távozik a mester. A mostani és az akkori sikerünk közt is van (sajnos) hasonlóság.
Egyetértek, rosszul döntött, és így tényleg nem sok értelme volt megnyerniük a bajnokságot…
Nincs annyi pénzük, ilyen egyszerű..
Tavaly már egy hajszállal maradtak le a főtávláról, ez a csapat meg jobb!
Ez a szakmai rész, a másik meg az hogy amikor a játékost megkínálják 2x-3x nagyobb fizúval, akkor nem nagyon tudod itt tartani..
Én azt hittem a hazai fizetéseknél már csak a topligákban keresnek jobban 🙂
Hozzánk képes melyik liga nem top?
Touche 🙂
Van arra tipp, hogy belépéskor ne a legrégibbel kezdje, hanem a legújabbal, vagy mindig lállitani kell?
megvan
Danke!
Elvileg az admin simán be tudja állítani globálisan, ha van rá ideje. 🙂
Ha már arra jár, esetleg beállíthatná az élő értesítések valós időben (Live Notification Bubble) fícsört is. 😉
majd szólok neki, ha látom…sajnos nagyon be van havazva.
nem is esik a hó…
Újabb Feczkó nyilatkozat…Sajnos ez a „fórizsoskodás” nagy szégyen ránk és a klubra nézve!
https://nb1.hu/hir/feczko-tamas-honved-tavozas-interju/
NSO-n is jött egy: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/05/feczko-tamas-faj-hogy-nem-maradhattam-kispesten
https://www.facebook.com/share/1L7Lnathvw/
Jó gusztustalan elintézési mód. Remélem múlt héten sikerült mindnyájuknak megegyezni, és élő szerződésre nem 3 hónapot kaptak, mint a közmunkások…
A Puskás név használati jogát örök életre vásárolták meg Felcsúton? Tud erről valaki valamit? Lehet, hogy egy kicsit túl gondoltam a dolgot, de a Név bitorlásnak is vége lehet egyszer!
A Puskás család „adta” a Puskás nevet Orbánéknak még 2007ben mielőtt kormányra kerültek voltna és még Hemingway is rábólintott!! Puskás özvegye szerint a raktárakban hánykolódó,senkit nem érdeklő ereklyéket még életében oda ígérte Öcsibácsi Orbánnak! Nincs megvásárolva! Egyszerűen a szurkolókon kívül senkit nem érdekelt akkoriban Öcsibácsi 🙁
A klubnak, joga lenne kiadni terméket Puskás Ferenc nevével, mivel Öcsi bácsi a klub játékosa volt, csak az akarat hiányzott eddig hozzá. Tessék egy feladat Szíjjártónak, oldja meg, az sem baj, ha ma délutánra kijön az első póló/mez a boltba.
Meg szervezhetne Puskás hetet,hónapot…. Puskás Suzuki kupát is elhozhatnák egyszer stb
De lennének itt még nagyok ,akár Akadémia névnek is!
Szerintetek mikor derül ki, hogy ki lesz az új edző? Vagy esetleg valakinek már van valami bennfentes híre arról, hogy mikor és kit fognak bejelenteni?
Ez Szalah gyerek még gondolkodik?
Jó lenne neki levezetésnek, itt 2-3 év alatt simàn elfelejtene focizni.
Szólni kéne neki, hogy Bumba is képben van. Ha sokat tököl, elbukja az esélyét.
Somogyi ETO…
https://www.kisalfold.hu/helyi-sport/2026/05/eto-ujabb-tehetseget-igazolhat
Az drága mulatság lesz nekik,de ha kifizetik
Elviekben két cseh csapat van képben,azok közül bárki ki tudja fizetni a kért összeget,sztem.Jól is jàrhatunk.Lehet màr a napokban megköttetik az üzlet.
A cseh vonalat is itt mondják..
https://www.facebook.com/share/p/1BhXfFd2Hn/
Drága mulatság lesz
Miért? Nem lejárt a szerződése?
Nem,azért tér vissza!
Nem, 2027 nyaráig a miénk.
2027 Decemberig
Úgy látszik fújcsút esik szét, elküldik Hornyákot, az NbIIIas csuti csapat edzője kerülhet a helyére
https://nb1.hu/hir/hornyak-zsolt-puskas-akademia-tavozas/
Hornyák Zsolthoz mit szólnátok nálunk?
Èn nem örülnèk neki!!
Össze van Orbánozva. Nekem nem kell.
jobb választás lenne, mint 1 vakon közlekedő spanyol…
és hozhatna is magával pár embert ( mint régebben a választásoknál…hozz magaddal még 1-3 embert… 😀 )
Lehet,hogy az a spanyol,svájci lesz.
Lehet Kántor után jön az ötödosztályból az edzője is? 🙂
Hozhatna magával egy bizonyos Lukácsot.
Hornyáknak örülnék, régivágású, kemény edzőnek tűnik nekem, ismeri a mezőnyt, és hosszutavon is bizonyított már.
De most akkor ez a spanyol-vonal elhalt? Vagy csak semmi se biztos, mindenki találgat inkább.
Szamosi szerződéshosszabbitasaról sincs tovabbi infó, vagy csak lemaradtam róla?
Dehogy öreg, a Magyar „első osztályban”, talán kezd korossá válni, egy jó kapus elött, szrntm jó igazolás remélem!?
Az első fecske
https://www.facebook.com/share/r/1BPA2z51gR/
Boldorok a szegények mert…
Kívánom, hogy hozza azt a szintet és mentalitást, amit legutóbbi győri igazolásunk Kamber!
u.i. Nem kellene egyeztetni az új edzővel esetleg a csapat összeállításánál?
Minden celzatossag nelkul (punkosdkor nem forizsozok, bar nem vagyok hivo) : a fociban ugy tudom ket „iskola” a leggyakoribb. Az egyik ahol a sportig. igazol, es allitja ossze a csapatot, es edzot is a csapathoz keres. A masik ahol az edzo a fix pont es a sportig. vele egyutt, vagy neki igazol es igy all ossze a csapat.
Miénk a harmadik út, az össze-vissza.
Vitatnam, de nincs mit :-))
Olyan boldoR vagyok
Na ki lesz az első?
M. Salah. Mindenki tudja…
Túl öreg szerintem, meg csak levezetni jönne
Jogos. Akkor ne is jojjon.
Amúgy se center
Győrből a román közèphátvéd.
El capitano marad, mostmár hivatalos!
https://honvedfc.hu/hirek/hangya-szilveszter-marad-a-honvednal/2026-05-23
Jó hír. Remek mentalitása van a srácnak, biztos komoly szerepe volt a feljutásban, már rég megbocsátottuk hogy régen állítólag kinevetett minket, amikor hívtuk. És az is jó hír, hogy 1+1. Ez azt jelenti, hogy ő is, és a vezetés is látja, hogy kissé öregszik, nem biztos hogy bírni fogja az nb1-et. Szóval így korrekt.
Elviekben Pischiteli és a győri hátvéd megvan.Bumba gondolkodik.
Edzőről nincs infód? Navarro nincs esetleg a radaron?
Sajnos Navarro nincs kèpben eddig.Sztem jövő héten megtudjuk ki lesz az edző.Zárul a spanyol bajnokság minden osztàlyban.Azonban sztem lehetséges egy csavar a story-ban,mert àllítólag svàjci vonal is bekerült.
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i-bajnokcsapattol-erkezhet-a-honved-elso-nyari-igazolasa-de-nem-bumba-lesz-az
https://www.honvedfc.hu/hirek/feczko-tamas-tavozik/2026-05-22
Dilettáns balfasz Fórizs!
Guardiola távozik a Citytől. Azt mondja, úgy érzi, itt az ideje. Ugye ő spanyol? 😉
Katalán, de egye fene 😀
A katalán az nagyon nem spanyol. Akkor mégse ő lesz. 🙁
Csak nehogy Alejandro Fórizs érezze, hogy most itt az Ő ideje!
állítólag Keane is megy… de ő nem spanyol.
sőt… egy cseppet se mediterrán
Ez a bajszos gazember, amúgy a magyar labdarúgás érdekeit szolgálja, vagy valami mást? Annak idején pl a craiovai események -UEFA alelnökként- hidegen hagyták…
Báb
Az olyan, mint a sakk bábú? Mert akkor, le kell ütni! 🙂
Nézzük…spanyol edző, Bumba, Mim, Sokler, Boldor, Piscitelli…ha iyen szintű játékosokban gondolkoznak, az nem tűnik olyan rossznak szerintem. Főleg ha ezek (vagy ennek megfelelő szint) meg is valósulnak.
Mim mikor merült fel?
Már a kupameccsen odament „üdvözölni a tábort” a góljuk után…
“Román hátvédet figyel a Honvéd
Hírek szerint a Budapest Honvéd FC érdeklődik az ETO FC 31 éves román hátvédje, Deian Boldor iránt.
A tapasztalt védő az idei szezonban 19 mérkőzésen kapott lehetőséget a győri együttesben. Úgy tudni, a kispestiek a védelem megerősítésén dolgoznak, Boldor neve pedig felkerült a lehetséges érkezők közé.”
—Öltözőn túl
Mondtam én, hogy mire is jó ez a lespect. Erre hivatkozva akkor büntetnek amikor akarnak. Pedig a mai világban örülni kéne, ha le bu.izzuk őket mert az szerintük annyira menő, hogy dicsekedni kell vele. Ez már az elkövetkező világ előjátéka.
Csákvár nem lesz a fiókcsapatunk (legalábbis jövőre..)
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/eldolt-feczko-sorsa-a-honvednal-hamarosan-johet-a-bejelentes
Nagyon fasza! Hogy ez a barom Csányi mér’ nem húz már el a retkes picsába…
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/ez-nagy-csapas-a-honvednak-zart-kapuval-kezdhetik-az-nb-i-es-szezont-kispesten
Milyen szépen behallatszik majd a tévéközvetítésbe a stadionon kívűlről is a zúgó-zengő „buzi mlsz” 🙂
..miközben az UTE-FTC meccse balhéja után csak szektorbezárást és pénzbüntit kaptak a klubbok.Tehát a stadionon belül balhézhatsz, ami miatt megáll a meccs és esetlegesen emberek vannak veszélyben és ezért csak szektorbezárást kapsz, de verbális inzultusért bezárják a satdiont. Tényleg, elmehetnek ezek a fenébe!
Főleg, hogy szinte kizárólag minket szívatnak ilyen súlyos büntetésekkel! A roma népcsoport emlegetését úgysem lehet beszüntetni, ez nem egy úrikisasszony képző!
Anno 🙂
https://index.hu/sport/futball/2017/05/20/utolso_elotti_fordulo_nb1/
Micsoda tavaszi hadjàrat volt….minden meccshez tudok vmi eemléket kötni…
Szép is volt…Az a debreceni meccs álomjáték volt, áldom a sorsot, hogy élőben láthattam…
Nagyon jó volt a hangulat a lelátón.
“Szlovén támadóval erősíthet a Honvéd?
Értesüléseink szerint a Budapest Honvéd FC élénken érdeklődik a 26 éves szlovén csatár, Ester Sokler iránt. A támadó januárban igazolt a skót Aberdeen együttesétől a szerb FK Radnički 1923 csapatához, ahol remek formában futballozott.
Sokler a szerb klub színeiben 27 mérkőzésen 15 gólt szerzett, emellett 2 gólpasszt is kiosztott. Úgy tudjuk, a kispestieken kívül egy másik magyar klub is figyelemmel követi a játékos helyzetét.”
via: Öltözőn túl
Naaa, álljunk meg egy szóra! Te el tudod képzelni, hogy egy oylan játékost igazolunk, aki a szerb ligában 15 gólt lőtt, nem sérült, nem túlsúlyos és még akár focizni is tud?? 🙂 Sztem a mi vonalunk a szlovén 2 és a svájci 4-ed osztály:)
Volt már ilyen.
Én konkrétan simán el tudom képzelni. nagylaci és fórizs hazafelé az egyhetes spanyol nászútról eltévedtek a reptéren a nagy forgatagban, és csak arra emlékeztek, hogy valami B betűs városba kell visszarepülniük. A belgrádi gép a 10-es kaputól indult budapesti meg a 11-től, közelebbit választották. Aztán Belgrádból meg kocsival akartak hazajönni de pont ellenkezőleg indultak el, észak helyett dél felé. Kragujevacnál vették észre, úgyhogy gyorsan vettek egy centert ha már ott voltak. Ez simán életszerű magyarázat…
Feczkó Tamás: „Sándor, szükségem van egy centerre, hogy meglegyen a bajnoki cím, nagyon kevesen vagyunk és kevés lesz a gól”
Fórizs Sándor: „Nem”
Random spanyol edző: „Alejandro, szükségem van egy jó gólvágó centerre, hogy bent maradjunk az első osztályban”
Fórizs Sándor: „Rendben”
Hmm…ez egy 1.2 millió eurós csávó…26 éves, center, végigjátszott 22 meccset, 11 gól, 2 gólpassz…túl szép, kizárt ;-)))
😀
Dúzs marad.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/05/ajkarol-erkezik-kapus-kecskemetre-a-tavozo-varga-bence-helyere
Bumba érkezhet?
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/bajnoktol-az-ujonchoz-az-eto-alapembere-a-honvednal-is-kikothet
Ez már igen!
Az NB1 egyik legjobb légiósa!
Bajnok és ezüstérmes!
Befutott, tapasztalt remek támadó!
Ha jön nagy erősítés lehet!
Bumba akármelyik magyar csapatba szerződött, annak a csapatnak jól ment Várdával ezüst, Győrrel arany. Valamit nagyon tud a csávó. Aki pedig úgy fogalmaz, hogy egy 14x-es bajnok újonc, az nem újságíró
Ja, és újonc az anyj*k p*cs*ja.
Véleményem mindkettőre : Dúzsnak örülnék ha maradna. Remek képeségű kapus, akit egy jó kapusedző megtaníthatna kijönni a vonalról és akkor stabil NB1-es játékos válhatna belőle.
Bumbának is örülnék, mivel kész NB1-es játékos. Nagyon kell egy ilyen játékos aki meg tudja rúgni a 16-os vonala környékén azt a passzt amit a centernek már csak be kell fejeznie.
Kinek mi a véleménye ?
Dúzs valószínű csak cserekapus lesz amíg itt véd, én nem értem miért kellett őt így leépíteni, akármennyire is bírom Tomast, de én tavasszal inkább Dúzst védettem volna és akkor most nem kéne kapus igazolással baszakodni. Elvileg Piscitelli jöhet kapuba.
Bumbát meg extra lenne elhozni, 1-2 év még tuti van benne.
Vitatkoznék, de nem tudok, mert egyetértek 😀
Pár napja volt itt szó Kovácsréti esetleges leigazolásáról. A hétvégén meglőtte élete gólját:
https://www.youtube.com/watch?v=WrJkTflt0Ko
szerintem jobb lenne, Pumba…
megyen a vasasho’…aszongyák
Nem nagyon voltam gépközelben, hogy lereagáljam a vasárnapi eseményeket, de most megteszem.
Egyrészt BVSC-vel kezdtük a nb2 időszakunkat (igaz csak edzőmérkőzés keretében) egy szolid 6:0-val, a kiesésünket követően, és egy 4:1-s vereséggel zártuk az nb2-s életünket. Kicsit kontrasztos a keret, amibe tettük a szereplésünket, de már nincs jelentősége.
Úgy gondolom, ha már ennyire nyilvánvaló volt az edző távozása, akkor a Csapat elegánsabban is megköszönhette volna ezt a szezont Feczkónak és a Tábornak. Remélem ez a vereség nem a jővőnket vetíti előre, mert csak úgy van értelme a visszajutásnak, ha gond nélkül ott is tudunk maradni és haladni előre.
Öszintén kíváncsi vagyok a hogyan továbbra. Mind az edző személyére, mind az érkező játékosokra.
Én eddig Fórizs igazolásaiban akkorát nem csalódtam, bár tény, hogyha most télen 2-3 minőségibb játékos még érkezik, akkor szerintem simán meg lett volna a bajnoki cím. Sajnálom, hogy ezt nem tudta megugrani a Csapat, mert méltó megkoronázása lett volna ennek a bajnokságnak.
Mim Gergelynek lejár a szerződése a zte-nèl.Igaz sérülés miatt kihagyta a szezont,de èn leigazolnàm.Managere szerint az alapozásra teljesértékű lesz.
Mi mást mondana a managere?
Persze ettől még beválhat(na)
Mondhatná azt is, hogy nagyon szépen sántít.
Gondolom kamuzni nagyon nem tud,mert egy alapos orvosin kiderülne,hogy meg alapozàsra sincs rendben.Igy pedig nem tudná sehova eladni.Ergo tisztában van a felèpülèsèvel.
Eldőlt Feczkó Tamás sorsa Kispesten – nb1.hu hivatalos
Onnantól kezdve, hogy ezt a döntést meghozták nagyon nincs mit tenni. Nekem szimpatikus volt Feczkó családias légkört kialakító, eredményes munkája, és úgy gondolom, hogy megérdemelt volna egy nb1-s padot, de nyilván a pénzt a tulaj teszi bele, ő dönt.
Ellenben jó lenne, hogyha ezt az edzőváltás dolgot mielőbb lezavarnák, hogy minél előbb összeálljon egy nb1-s tagságot megőrizni tudó csapat. Mert, hogy nehezebb évünk lesz, mint az első nb2-s évünk. Mindenesetre remélem a Felcsút teljesen kipukkad és azt is, hogy a Vasas végig mögöttünk fog szerepelni a tabellán…. 😀
Rohadna meg aki ezt így intézte…ne legyen igazam, de a szezon eleje rámegy a kísérletezgetésre, csapatépítésre. Ócskafémesek ebben is okosabban csinálják, marad az összeszokott edző+csapat kombó. Előttünk lesznek, mondom ne legyen igazam!
Sztem ebben semmi meglepő nincs.Hetek óta tudott volt.Fórizs furta hónapok óta.Köszönünk Tamàsnak mindent!Dióknàl sok sikert a munkâjához.Lesznek még,akiktől elköszönünk!
Feczkótól elköszöntünk.
Öltözőn túl szerint Hegedűs (kapusedző) megy Diósgyőrbe.. Feczkó viszi a stábot oda?
Ismét sajátosra sikerült az ünneplés, már most félek a következő (élvonalbeli) bajnoki címünktől!
Valaki esetleg megmagyarázná, hogy nekünk mi a büdös ló..ért éri meg pont a csákvárral kooperálni?
Én látok a sztoriba fricskát…eddig a felcsúti akadémia fiókcsapata volt, most a miénk lett….és remélem így szép lassan ezen a felcsúti gnóm egyesület szépen el is sorvad. Úgy hallottam a következő szezontól légiósok nélkül fognak játszani, ráadásul új edővel. Erre az egyik pillanatról a másikra átállni szerintem rohadt nehéz, úgyhogy vélhetően a Felcsút lesz a következő szezon Kazincbarcikája…
Szerintem nem. A Felcsút fiókcsapata az a Vidi. Én úgy tudom, hogy már rég nem kooperálnak a csákvárral.
Nézd a jó oldalát: megkezdődik a felcsút eltakarítása 😀 (eddig ők kooperáltak a Csákvárral). Remélhetőleg a folyamat végén a nevet is visszaszerezzük. 🙂
Link nincs esetleg?
A szöcskék miatt. Kispest közismerten szöcskétlen, Csákvár pedig túlteng ezekben a rovarokban. Amikor játékosok jönnek Csákvárról, mindig hoznak egy marékkal.
Ez a csákváros dolog most komoly??
Erről valaki valamit bővebben? Nekünk tudatlan buckalakóknak…
Jól látom, hogy nem látom a „Köszönjük” képen fórizst?
Nos, vagy ő fotózott, vagy épp akkor írta alá a Csákvárral a megállapodást. Gondolom ezért maradt le.
Szerintem ott van a jelmez alatt.
Legalább megtalálta a helyét. Éntőlem maradhat is benne.
Még jó, hogy nyert a rozsdás, micsoda blama lenne.
Föltettük szépen az I-re a pontot, kurvára haragszom a csapatra, mert a búcsúzást Feczkó Tomitól és a szúrkerektől nem így, nem is az eredmény, a hozzá állás, csúnya volt, most jött ki az anti-honvéd kötődésűek habija……..
Eddig mindig voltunk a tabella első helyén. A névvàltoztatással ezt is megszünhet.
A 2026/27-es élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (NB I) 2026. július 24-én, pénteken kezdődik.
Nagyot küzdöttek ma a srácok a bajnoki címért… Tulajdonképpen ziccer nélkül hoztuk le a meccset mint a tavaszi meccsek zömét.
Sajnos. Gyorsan rugjunk be, es felejtsuk el az egeszet. Jojjenek a szebb napok (remeljuk)
Fincsi 4 : 1 a vége!
Még jó hogy nem számít!
Gratulálok a csapatnak a feljutáshoz!
Feczkó Tamás a mi edzőnk!
CSAK A KISPEST
Ez az eredmény Feczkót is minősíti..
Van benne resze, hiszen o az edzo, de olyan kevesse,hogy komplett hullagyalazas amit irsz.
Ne vicceljünk már..
Nem ismerjuk egymast, vélhetően nem is fogjuk. De ha talakoznank, tudnek meselni. Kurvara nem talalnad viccesnek a ket F betus sztorijat. Sajnos ( tenyleg sajnos) ide nem irhatom ki es nem is akarnám…
Pedig jó lenne ismerni a valós történetet, mert úgy más megvilágításba kerülne a dicstelen tavaszi hadjárat!
Elég régen írogatok ide (ezt megelőzően a blog chatbe) de azzal senki nem vádolhat, hogy ráztam volna a lábam a nagy bennfentességre, mert, hogy nem is voltam az. Ez a dolog is csak véletlenül jutott a tudomásomra és első dühömben írtam azt amit dagiironnak. Sajnos attól tartok már csak TÖBBET tudnék mondani, MÁST nem. Feczkó asszem out, és az utódja meg ki tudja…meglátjuk mi lesz. Lehet bármi.