Skip to main content

Mehet az új chat (a  hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!

CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

 

4.7 7 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
744 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Horváth Csaba
Horváth Csaba
június 1, 2026 7:08 de.

Megmondom öszintén ezt az edző dolgot nem értem. Ha Feczkó nem hozta volna az elvárást, akkor megértem, hogy elküldik, és most keresik helyette a megfelelő embert. De úgy, hogy alapvetően nem volt a munkájával problémával (inkább játékoshiány rovásárára írnám a tavaszi produkciót, mintsem Feczkóéra), így az elküldése úgy lett volna korrekt(ebb), ha már meg lenne az az edző, akit a helyére elképzeltek. Arra azt mondom, hogy találtak egy jobb koncepciót, és most abban az irányba mennek tovább…de hogy elküldik Feczkót, aztán utána hetekig keresgélnek új edzőt…hát nem tudom. Ez valahol azért elkeserítő. Ugyan Fórizs szájából elhangzott, hogy ők nem a benntmaradási küzdelemre rendezdkednek be, hanem az élvonalhoz csatlakozáshoz, de ahhoz már úgy gondolom illő lenne elkezdeni a munkát, minimum egy új edző és edzői stáb felállításával. Vagy más is úgy gondolja, hogy ez a tempó megfelelő?

Zozz
Zozz
Válasz a következőnek  Horváth Csaba
június 1, 2026 12:39 du.

Mit nem értesz?! Nem akartak feljutni…

Horváth Csaba
Horváth Csaba
Válasz a következőnek  Zozz
június 1, 2026 1:19 du.

Ez nem pontosan értem. Miért ne akartak volna feljutni? Bár annyiban igazad van, hogy az őszi visszaesés elég látványos volt. 🙁

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Horváth Csaba
június 1, 2026 9:21 de.

Nyugi,nyugi! Elég, ha a felkészülés első napjára beesik a spanyol vagy svájci géniusz. Ez olyan „Pató Pál” módjára megy most. Minek játékost igazolni is! Azért abban nagyon ne legyél biztos, hogy a Nagy L.- Fórizs páros egy olyan ütős és jobb kombinációt talált ki, hogy szarrá verjük vele az NB1-et. Én inkább most káoszt érzek a klub terén edző és kialakítandó csapat szinten.

Hunter
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
június 1, 2026 3:08 du.

Mondjuk Rossi szerint a bajnokcsapatba a játékosokat Nagy L nézte ki és a bajnok csapat kulcsának nevezte 🙂

Last edited 25 napja by Hunter
Horváth Csaba
Horváth Csaba
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
június 1, 2026 11:00 de.

Igazából jelenleg az sem vigasztal, hogy Fradi, Győr, Felcsút csapatait is hasonló bizonytalanság lengi körben, mindenesetre sokkal nyugodtabb lennék, ha már tudnám az új edző nevét és koncepcióját….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 31, 2026 7:44 du.

Holender szabad!
Nem kéne?
31 éves

Last edited 26 napja by CSAK A KISPEST
sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 1, 2026 9:16 de.

Nem, le van engedve, mint a gumilabda.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 31, 2026 10:36 du.

Elment mellette az idő sajnos..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 31, 2026 8:22 du.

Tavaly nyáron nem marasztalták. Fél évig nem talált csapatot. Aztán egy szerb kiesőjelölthöz igazolt, aki végül ki is esett. 9 meccsen játszott kb. 1-1 félidőt. 1 gól 1 gólpassz. Nem tudom segítség lenne-e, pedig nagyon bírom a srácot.

snake
snake
május 31, 2026 5:21 du.

Na mi van, semmi hír? ez ezért elég szomorú

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  snake
június 1, 2026 9:17 de.

Van, csak nem akarják megosztani. 🙂

dixneuf
május 30, 2026 8:34 de.

Esküszöm, ha egy másik csapat lenne, úgy röhögnék…”több irányból keresik az új edzőt” De biztos, ami zicher, azért kirúgják a régit.

1000005793
sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2026 12:24 du.

Nyugi,Arne Slot-ra vártak…most,hogy kirúgtàk,ingyen jöhet,nem kell kivásárolni.

Dome Sanya
Dome Sanya
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 31, 2026 11:39 de.

Nem tudom, de szerintem nem feküdne a játékstílusunknak.‍✋

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2026 10:59 de.

Úgy látom a korábban híresztelt mágus csapata végül nem esett ki a spanyol 3-ból, talán ezért elérhetetlen.

Last edited 27 napja by oktoberes
sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  oktoberes
május 30, 2026 12:25 du.

Nem,már meg lett véve a repjegy is neki,de közben Arne Slot szabad lett.

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 30, 2026 2:40 du.

Csak nehogy bukjuk a Salaht, úgy tudom nem voltak jóban.

Dome Sanya
Dome Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2026 10:49 de.

Fő a határozotság.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 29, 2026 10:18 du.

Tudjuk már mikor kezdődik a felkészülés?

dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2026 8:35 de.

Nekunk? Az első forduló előtti utolsó szerdán

Dome Sanya
Dome Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2026 10:46 de.

Kösz, érdemi kimerítő válaszodat.

Last edited 27 napja by Dome Sanya
dixneuf
Válasz a következőnek  Dome Sanya
május 30, 2026 11:06 de.

Jo, akkor pontosabban: ugyanaz nap reggel 9-lor

pahynor
pahynor
május 29, 2026 4:53 du.

Szamosi szerződéshosszabbitasaról pletyka sincs?

dixneuf
Válasz a következőnek  pahynor
május 30, 2026 8:36 de.

Erre én is kíváncsi lennék

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 29, 2026 9:23 de.

Meglepődtem, hogy Borbély otthagyta a Győrt a fradiért! Sztem rossz döntést hozott!

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 30, 2026 8:26 du.

Minden idióta a fratyi edzője akar lenni, idehaza ezt „tarcsák” a szakma csúcsának…váljék egészségére a taknyok padja…okádék.

Dome Sanya
Dome Sanya
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 30, 2026 10:48 de.

Nem a fradiért, ezek szerint.

dixneuf
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 10:13 de.

Szerintem sokkal meglepőbb, hogy a Bük labdarúgócsapatánál viszont nincs változás. Hová vezet ez? 🙂

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  dixneuf
május 29, 2026 11:42 de.

Sőt, Letenyén és Zalalövőn sincs! Ott vannak hosszútávú projektek. 🙂

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Pelso
május 29, 2026 1:54 du.

…meg is látszott a helyi kocsma forgalmân

dixneuf
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 30, 2026 8:36 de.

Elhatarolodom 🙂

Last edited 27 napja by dixneuf
Hunter
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 9:24 de.

Elengedik az edzőt +2-3 játékost ,aztán megy a pislogás, hogy azonnal kiesnek a nemzetközi porondon… Paks ugyan ezt csinálja mindig, annyi,hogy ők legalább az edzőt megtartjak!

Last edited 28 napja by Hunter
sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Hunter
május 29, 2026 11:41 de.

Így van, holott most Győrben lehetne sztem jót alkotni. Kérdés, hogy Világi miért nem akarja? Edző out, Vitális, Molnár, Csinger is megy…mi „értelme” volt így a bajnoki címnek? Nem értem a győri vezetők hozzáállását.Kicsit olyan 2017-es Hemy feeling.

thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 9:24 du.

Itt szerintem nem az volt, hogy Világi ne akarta volna megtartani, Borbély mindenképp menni akart, és kifizette a lelépési díjat. Szerintem is rossz döntés, legenda lehetett volna Győrben, ez így más, a nagy szavak után. A Fradiba pedig nem is olyan nehéz belebukni.
Nálunk Rossi nem akart volna menni minden áron, de nem tudtak megegyezni Hemyvel. Pedig ha azzal a csapattal sikerül egy darabig a nemzetközi kupa, visszajött volna a befektetés… A debreceni helyzet hasonló most ehhez, ott sem akartak a tulajok kicsit mélyebben a zsebbe nyúlni, inkább megy tovább a keringő.

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 4:56 du.

Egyetértek, de szerintem ott az volt a különbség, hogy mire megnyertük a bajnokságot, már eldőlt, hogy nem hosszabítanak.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  oktoberes
május 29, 2026 5:31 du.

Szted itt nem lehetett ilyen opció???Na mindegy is,legyen az ő gondjuk,de sztem Borbêly rosszul döntött!

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 6:42 du.

Szerintem nem. Mi már a meccs utáni ünneplés közben hallhattuk a sporthírekben, hogy távozik a mester. A mostani és az akkori sikerünk közt is van (sajnos) hasonlóság.
Egyetértek, rosszul döntött, és így tényleg nem sok értelme volt megnyerniük a bajnokságot…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 29, 2026 4:03 du.

Nincs annyi pénzük, ilyen egyszerű..

Hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 29, 2026 4:24 du.

Tavaly már egy hajszállal maradtak le a főtávláról, ez a csapat meg jobb!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hunter
május 29, 2026 5:02 du.

Ez a szakmai rész, a másik meg az hogy amikor a játékost megkínálják 2x-3x nagyobb fizúval, akkor nem nagyon tudod itt tartani..

Hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 29, 2026 5:58 du.

Én azt hittem a hazai fizetéseknél már csak a topligákban keresnek jobban 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hunter
május 30, 2026 7:18 de.

Hozzánk képes melyik liga nem top?

dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 30, 2026 8:37 de.

Touche 🙂

Dome Sanya
Dome Sanya
május 28, 2026 10:28 du.

Van arra tipp, hogy belépéskor ne a legrégibbel kezdje, hanem a legújabbal, vagy mindig lállitani kell?

Dome Sanya
Dome Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
május 29, 2026 2:25 du.

Danke!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Dome Sanya
május 29, 2026 7:35 de.

Elvileg az admin simán be tudja állítani globálisan, ha van rá ideje. 🙂
Ha már arra jár, esetleg beállíthatná az élő értesítések valós időben (Live Notification Bubble) fícsört is. 😉

dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 29, 2026 10:14 de.

nem is esik a hó…

CS.A.K.
CS.A.K.
május 28, 2026 9:51 de.

Újabb Feczkó nyilatkozat…Sajnos ez a „fórizsoskodás” nagy szégyen ránk és a klubra nézve!

https://nb1.hu/hir/feczko-tamas-honved-tavozas-interju/

thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 28, 2026 10:22 de.
pahynor
pahynor
május 27, 2026 9:01 de.
dixneuf
Válasz a következőnek  pahynor
május 27, 2026 12:28 du.

Jó gusztustalan elintézési mód. Remélem múlt héten sikerült mindnyájuknak megegyezni, és élő szerződésre nem 3 hónapot kaptak, mint a közmunkások…

popcornkid
popcornkid
május 27, 2026 4:30 de.

A Puskás név használati jogát örök életre vásárolták meg Felcsúton? Tud erről valaki valamit? Lehet, hogy egy kicsit túl gondoltam a dolgot, de a Név bitorlásnak is vége lehet egyszer!

Hunter
Válasz a következőnek  popcornkid
május 27, 2026 6:27 de.

A Puskás család „adta” a Puskás nevet Orbánéknak még 2007ben mielőtt kormányra kerültek voltna és még Hemingway is rábólintott!! Puskás özvegye szerint a raktárakban hánykolódó,senkit nem érdeklő ereklyéket még életében oda ígérte Öcsibácsi Orbánnak! Nincs megvásárolva! Egyszerűen a szurkolókon kívül senkit nem érdekelt akkoriban Öcsibácsi 🙁

Last edited 1 hónapja by Hunter
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Hunter
május 27, 2026 12:08 du.

A klubnak, joga lenne kiadni terméket Puskás Ferenc nevével, mivel Öcsi bácsi a klub játékosa volt, csak az akarat hiányzott eddig hozzá. Tessék egy feladat Szíjjártónak, oldja meg, az sem baj, ha ma délutánra kijön az első póló/mez a boltba.

Hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 27, 2026 1:14 du.

Meg szervezhetne Puskás hetet,hónapot…. Puskás Suzuki kupát is elhozhatnák egyszer stb
De lennének itt még nagyok ,akár Akadémia névnek is!

Horváth Csaba
Horváth Csaba
május 26, 2026 6:21 de.

Szerintetek mikor derül ki, hogy ki lesz az új edző? Vagy esetleg valakinek már van valami bennfentes híre arról, hogy mikor és kit fognak bejelenteni?

Döme Sanya
Döme Sanya
május 25, 2026 4:37 du.

Ez Szalah gyerek még gondolkodik?
Jó lenne neki levezetésnek, itt 2-3 év alatt simàn elfelejtene focizni.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 26, 2026 5:46 de.

Szólni kéne neki, hogy Bumba is képben van. Ha sokat tököl, elbukja az esélyét.

dagiiron
dagiiron
május 25, 2026 3:49 du.
Hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 26, 2026 7:04 de.

Az drága mulatság lesz nekik,de ha kifizetik

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Hunter
május 26, 2026 2:58 du.

Elviekben két cseh csapat van képben,azok közül bárki ki tudja fizetni a kért összeget,sztem.Jól is jàrhatunk.Lehet màr a napokban megköttetik az üzlet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 26, 2026 11:44 du.

A cseh vonalat is itt mondják..
https://www.facebook.com/share/p/1BhXfFd2Hn/

Hunter
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 26, 2026 7:39 du.

Drága mulatság lesz

dixneuf
Válasz a következőnek  Hunter
május 26, 2026 8:40 de.

Miért? Nem lejárt a szerződése?

Hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 26, 2026 4:29 du.

Nem,azért tér vissza!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
május 26, 2026 10:58 de.

Nem, 2027 nyaráig a miénk.

Hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
május 26, 2026 2:01 du.

2027 Decemberig

Last edited 1 hónapja by Hunter
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 25, 2026 2:04 du.

Úgy látszik fújcsút esik szét, elküldik Hornyákot, az NbIIIas csuti csapat edzője kerülhet a helyére

https://nb1.hu/hir/hornyak-zsolt-puskas-akademia-tavozas/

Hornyák Zsolthoz mit szólnátok nálunk?

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 25, 2026 5:00 du.

Èn nem örülnèk neki!!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 25, 2026 3:47 du.

Össze van Orbánozva. Nekem nem kell.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Pelso
május 25, 2026 6:01 du.

Lehet,hogy az a spanyol,svájci lesz.

thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 25, 2026 7:29 du.

Lehet Kántor után jön az ötödosztályból az edzője is? 🙂

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  Pelso
május 25, 2026 3:47 du.

Hozhatna magával egy bizonyos Lukácsot.

pahynor
pahynor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 25, 2026 2:14 du.

Hornyáknak örülnék, régivágású, kemény edzőnek tűnik nekem, ismeri a mezőnyt, és hosszutavon is bizonyított már.

De most akkor ez a spanyol-vonal elhalt? Vagy csak semmi se biztos, mindenki találgat inkább.

Szamosi szerződéshosszabbitasaról sincs tovabbi infó, vagy csak lemaradtam róla?

Szemcse
Szemcse
május 25, 2026 9:02 de.

Dehogy öreg, a Magyar „első osztályban”, talán kezd korossá válni, egy jó kapus elött, szrntm jó igazolás remélem!?‍

Hunter
május 25, 2026 8:28 de.
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Hunter
május 25, 2026 9:02 de.

Boldorok a szegények mert…
Kívánom, hogy hozza azt a szintet és mentalitást, amit legutóbbi győri igazolásunk Kamber!
u.i. Nem kellene egyeztetni az új edzővel esetleg a csapat összeállításánál?

dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 25, 2026 10:15 de.

Minden celzatossag nelkul (punkosdkor nem forizsozok, bar nem vagyok hivo) : a fociban ugy tudom ket „iskola” a leggyakoribb. Az egyik ahol a sportig. igazol, es allitja ossze a csapatot, es edzot is a csapathoz keres. A masik ahol az edzo a fix pont es a sportig. vele egyutt, vagy neki igazol es igy all ossze a csapat.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
május 25, 2026 11:00 de.

Miénk a harmadik út, az össze-vissza.

dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 25, 2026 11:15 de.

Vitatnam, de nincs mit :-))

Last edited 1 hónapja by dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hunter
május 25, 2026 9:01 de.

Olyan boldoR vagyok

Hunter
május 24, 2026 2:56 du.

Na ki lesz az első?

2359
dixneuf
Válasz a következőnek  Hunter
május 24, 2026 6:00 du.

M. Salah. Mindenki tudja…

Hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 24, 2026 8:22 du.

Túl öreg szerintem, meg csak levezetni jönne

dixneuf
Válasz a következőnek  Hunter
május 25, 2026 5:51 de.

Jogos. Akkor ne is jojjon.

Hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 25, 2026 2:03 du.

Amúgy se center

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Hunter
május 24, 2026 3:52 du.

Győrből a román közèphátvéd.

bendejuiceeee
május 23, 2026 6:15 du.
obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 23, 2026 7:21 du.

Jó hír. Remek mentalitása van a srácnak, biztos komoly szerepe volt a feljutásban, már rég megbocsátottuk hogy régen állítólag kinevetett minket, amikor hívtuk. És az is jó hír, hogy 1+1. Ez azt jelenti, hogy ő is, és a vezetés is látja, hogy kissé öregszik, nem biztos hogy bírni fogja az nb1-et. Szóval így korrekt.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 23, 2026 9:28 de.

Elviekben Pischiteli és a győri hátvéd megvan.Bumba gondolkodik.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 23, 2026 7:13 du.

Edzőről nincs infód? Navarro nincs esetleg a radaron?

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 24, 2026 9:35 de.

Sajnos Navarro nincs kèpben eddig.Sztem jövő héten megtudjuk ki lesz az edző.Zárul a spanyol bajnokság minden osztàlyban.Azonban sztem lehetséges egy csavar a story-ban,mert àllítólag svàjci vonal is bekerült.

dagiiron
dagiiron
május 22, 2026 6:20 du.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
május 22, 2026 6:39 du.

Dilettáns balfasz Fórizs!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 22, 2026 11:08 de.

Guardiola távozik a Citytől. Azt mondja, úgy érzi, itt az ideje. Ugye ő spanyol? 😉

thpreg
thpreg
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 23, 2026 6:23 de.

Katalán, de egye fene 😀

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  thpreg
május 23, 2026 6:54 de.

A katalán az nagyon nem spanyol. Akkor mégse ő lesz. 🙁

popcornkid
popcornkid
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 22, 2026 4:13 du.

Csak nehogy Alejandro Fórizs érezze, hogy most itt az Ő ideje!

oktoberes
oktoberes
május 22, 2026 10:38 de.

Ez a bajszos gazember, amúgy a magyar labdarúgás érdekeit szolgálja, vagy valami mást? Annak idején pl a craiovai események -UEFA alelnökként- hidegen hagyták…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  oktoberes
május 22, 2026 11:00 de.

Báb

oktoberes
oktoberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2026 12:36 du.

Az olyan, mint a sakk bábú? Mert akkor, le kell ütni! 🙂

Horváth Csaba
Horváth Csaba
május 22, 2026 8:58 de.

Nézzük…spanyol edző, Bumba, Mim, Sokler, Boldor, Piscitelli…ha iyen szintű játékosokban gondolkoznak, az nem tűnik olyan rossznak szerintem. Főleg ha ezek (vagy ennek megfelelő szint) meg is valósulnak.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Horváth Csaba
május 22, 2026 3:04 du.

Mim mikor merült fel?

Zozz
Zozz
Válasz a következőnek  dagiiron
május 24, 2026 9:52 du.

Már a kupameccsen odament „üdvözölni a tábort” a góljuk után…

bendejuiceeee
május 22, 2026 7:27 de.

“Román hátvédet figyel a Honvéd

Hírek szerint a Budapest Honvéd FC érdeklődik az ETO FC 31 éves román hátvédje, Deian Boldor iránt.

A tapasztalt védő az idei szezonban 19 mérkőzésen kapott lehetőséget a győri együttesben. Úgy tudni, a kispestiek a védelem megerősítésén dolgoznak, Boldor neve pedig felkerült a lehetséges érkezők közé.”
—Öltözőn túl

Döme Sanya
Döme Sanya
május 21, 2026 6:07 du.

Mondtam én, hogy mire is jó ez a lespect. Erre hivatkozva akkor büntetnek amikor akarnak. Pedig a mai világban örülni kéne, ha le bu.izzuk őket mert az szerintük annyira menő, hogy dicsekedni kell vele. Ez már az elkövetkező világ előjátéka.

bendejuiceeee
május 21, 2026 4:13 du.

Csákvár nem lesz a fiókcsapatunk (legalábbis jövőre..)

CS.A.K.
CS.A.K.
május 21, 2026 10:20 de.

Nagyon fasza! Hogy ez a barom Csányi mér’ nem húz már el a retkes picsába…

https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/ez-nagy-csapas-a-honvednak-zart-kapuval-kezdhetik-az-nb-i-es-szezont-kispesten

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 21, 2026 1:48 du.

Milyen szépen behallatszik majd a tévéközvetítésbe a stadionon kívűlről is a zúgó-zengő „buzi mlsz” 🙂

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 21, 2026 11:09 de.

..miközben az UTE-FTC meccse balhéja után csak szektorbezárást és pénzbüntit kaptak a klubbok.Tehát a stadionon belül balhézhatsz, ami miatt megáll a meccs és esetlegesen emberek vannak veszélyben és ezért csak szektorbezárást kapsz, de verbális inzultusért bezárják a satdiont. Tényleg, elmehetnek ezek a fenébe!

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 21, 2026 11:53 de.

Főleg, hogy szinte kizárólag minket szívatnak ilyen súlyos büntetésekkel! A roma népcsoport emlegetését úgysem lehet beszüntetni, ez nem egy úrikisasszony képző!

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  Hunter
május 20, 2026 7:53 du.

Micsoda tavaszi hadjàrat volt….minden meccshez tudok vmi eemléket kötni…

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Hunter
május 20, 2026 6:58 du.

Szép is volt…Az a debreceni meccs álomjáték volt, áldom a sorsot, hogy élőben láthattam…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CS.A.K.
május 21, 2026 10:36 de.

Nagyon jó volt a hangulat a lelátón.

bendejuiceeee
május 20, 2026 7:30 de.

“Szlovén támadóval erősíthet a Honvéd?

Értesüléseink szerint a Budapest Honvéd FC élénken érdeklődik a 26 éves szlovén csatár, Ester Sokler iránt. A támadó januárban igazolt a skót Aberdeen együttesétől a szerb FK Radnički 1923 csapatához, ahol remek formában futballozott.

Sokler a szerb klub színeiben 27 mérkőzésen 15 gólt szerzett, emellett 2 gólpasszt is kiosztott. Úgy tudjuk, a kispestieken kívül egy másik magyar klub is figyelemmel követi a játékos helyzetét.”
via: Öltözőn túl

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 20, 2026 9:58 de.

Naaa, álljunk meg egy szóra! Te el tudod képzelni, hogy egy oylan játékost igazolunk, aki a szerb ligában 15 gólt lőtt, nem sérült, nem túlsúlyos és még akár focizni is tud?? 🙂 Sztem a mi vonalunk a szlovén 2 és a svájci 4-ed osztály:)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 20, 2026 2:28 du.

Volt már ilyen.

dixneuf
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 20, 2026 11:02 de.

Én konkrétan simán el tudom képzelni. nagylaci és fórizs hazafelé az egyhetes spanyol nászútról eltévedtek a reptéren a nagy forgatagban, és csak arra emlékeztek, hogy valami B betűs városba kell visszarepülniük. A belgrádi gép a 10-es kaputól indult budapesti meg a 11-től, közelebbit választották. Aztán Belgrádból meg kocsival akartak hazajönni de pont ellenkezőleg indultak el, észak helyett dél felé. Kragujevacnál vették észre, úgyhogy gyorsan vettek egy centert ha már ott voltak. Ez simán életszerű magyarázat…

Last edited 1 hónapja by dixneuf
jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
május 20, 2026 2:33 du.

Feczkó Tamás: „Sándor, szükségem van egy centerre, hogy meglegyen a bajnoki cím, nagyon kevesen vagyunk és kevés lesz a gól”
Fórizs Sándor: „Nem”

Random spanyol edző: „Alejandro, szükségem van egy jó gólvágó centerre, hogy bent maradjunk az első osztályban”
Fórizs Sándor: „Rendben”

dixneuf
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 20, 2026 8:51 de.

Hmm…ez egy 1.2 millió eurós csávó…26 éves, center, végigjátszott 22 meccset, 11 gól, 2 gólpassz…túl szép, kizárt ;-)))

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
május 20, 2026 9:09 de.

😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 19, 2026 7:33 du.

Ez már igen!
Az NB1 egyik legjobb légiósa!
Bajnok és ezüstérmes!
Befutott, tapasztalt remek támadó!
Ha jön nagy erősítés lehet!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 19, 2026 6:48 du.

Bumba akármelyik magyar csapatba szerződött, annak a csapatnak jól ment Várdával ezüst, Győrrel arany. Valamit nagyon tud a csávó. Aki pedig úgy fogalmaz, hogy egy 14x-es bajnok újonc, az nem újságíró

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 19, 2026 1:52 du.

Ja, és újonc az anyj*k p*cs*ja.

Lassie19
Lassie19
Válasz a következőnek  bendejuiceeee
május 19, 2026 1:17 du.

Véleményem mindkettőre : Dúzsnak örülnék ha maradna. Remek képeségű kapus, akit egy jó kapusedző megtaníthatna kijönni a vonalról és akkor stabil NB1-es játékos válhatna belőle.
Bumbának is örülnék, mivel kész NB1-es játékos. Nagyon kell egy ilyen játékos aki meg tudja rúgni a 16-os vonala környékén azt a passzt amit a centernek már csak be kell fejeznie.
Kinek mi a véleménye ?

bendejuiceeee
Válasz a következőnek  Lassie19
május 19, 2026 3:30 du.

Dúzs valószínű csak cserekapus lesz amíg itt véd, én nem értem miért kellett őt így leépíteni, akármennyire is bírom Tomast, de én tavasszal inkább Dúzst védettem volna és akkor most nem kéne kapus igazolással baszakodni. Elvileg Piscitelli jöhet kapuba.
Bumbát meg extra lenne elhozni, 1-2 év még tuti van benne.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lassie19
május 19, 2026 1:49 du.

Vitatkoznék, de nem tudok, mert egyetértek 😀

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 19, 2026 8:56 de.

Pár napja volt itt szó Kovácsréti esetleges leigazolásáról. A hétvégén meglőtte élete gólját:
https://www.youtube.com/watch?v=WrJkTflt0Ko

dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 19, 2026 9:57 de.

megyen a vasasho’…aszongyák

Horváth Csaba
Horváth Csaba
május 19, 2026 7:03 de.

Nem nagyon voltam gépközelben, hogy lereagáljam a vasárnapi eseményeket, de most megteszem.
Egyrészt BVSC-vel kezdtük a nb2 időszakunkat (igaz csak edzőmérkőzés keretében) egy szolid 6:0-val, a kiesésünket követően, és egy 4:1-s vereséggel zártuk az nb2-s életünket. Kicsit kontrasztos a keret, amibe tettük a szereplésünket, de már nincs jelentősége.
Úgy gondolom, ha már ennyire nyilvánvaló volt az edző távozása, akkor a Csapat elegánsabban is megköszönhette volna ezt a szezont Feczkónak és a Tábornak. Remélem ez a vereség nem a jővőnket vetíti előre, mert csak úgy van értelme a visszajutásnak, ha gond nélkül ott is tudunk maradni és haladni előre.
Öszintén kíváncsi vagyok a hogyan továbbra. Mind az edző személyére, mind az érkező játékosokra.
Én eddig Fórizs igazolásaiban akkorát nem csalódtam, bár tény, hogyha most télen 2-3 minőségibb játékos még érkezik, akkor szerintem simán meg lett volna a bajnoki cím. Sajnálom, hogy ezt nem tudta megugrani a Csapat, mert méltó megkoronázása lett volna ennek a bajnokságnak.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 18, 2026 2:34 du.

Mim Gergelynek lejár a szerződése a zte-nèl.Igaz sérülés miatt kihagyta a szezont,de èn leigazolnàm.Managere szerint az alapozásra teljesértékű lesz.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 18, 2026 2:46 du.

Mi mást mondana a managere?
Persze ettől még beválhat(na)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 18, 2026 4:52 du.

Mondhatná azt is, hogy nagyon szépen sántít.

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 18, 2026 3:00 du.

Gondolom kamuzni nagyon nem tud,mert egy alapos orvosin kiderülne,hogy meg alapozàsra sincs rendben.Igy pedig nem tudná sehova eladni.Ergo tisztában van a felèpülèsèvel.

jnkzln
jnkzln
május 18, 2026 2:22 du.
Horváth Csaba
Horváth Csaba
Válasz a következőnek  jnkzln
május 19, 2026 1:51 du.

Onnantól kezdve, hogy ezt a döntést meghozták nagyon nincs mit tenni. Nekem szimpatikus volt Feczkó családias légkört kialakító, eredményes munkája, és úgy gondolom, hogy megérdemelt volna egy nb1-s padot, de nyilván a pénzt a tulaj teszi bele, ő dönt.
Ellenben jó lenne, hogyha ezt az edzőváltás dolgot mielőbb lezavarnák, hogy minél előbb összeálljon egy nb1-s tagságot megőrizni tudó csapat. Mert, hogy nehezebb évünk lesz, mint az első nb2-s évünk. Mindenesetre remélem a Felcsút teljesen kipukkad és azt is, hogy a Vasas végig mögöttünk fog szerepelni a tabellán…. 😀

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  jnkzln
május 18, 2026 3:23 du.

Rohadna meg aki ezt így intézte…ne legyen igazam, de a szezon eleje rámegy a kísérletezgetésre, csapatépítésre. Ócskafémesek ebben is okosabban csinálják, marad az összeszokott edző+csapat kombó. Előttünk lesznek, mondom ne legyen igazam!

sz.szabolcs
sz.szabolcs
Válasz a következőnek  jnkzln
május 18, 2026 2:33 du.

Sztem ebben semmi meglepő nincs.Hetek óta tudott volt.Fórizs furta hónapok óta.Köszönünk Tamàsnak mindent!Dióknàl sok sikert a munkâjához.Lesznek még,akiktől elköszönünk!

jnkzln
jnkzln
május 18, 2026 2:02 du.

Feczkótól elköszöntünk.

bendejuiceeee
május 18, 2026 1:06 du.

Öltözőn túl szerint Hegedűs (kapusedző) megy Diósgyőrbe.. Feczkó viszi a stábot oda?

oktoberes
oktoberes
május 18, 2026 10:35 de.

Ismét sajátosra sikerült az ünneplés, már most félek a következő (élvonalbeli) bajnoki címünktől!

sz.szabolcs
sz.szabolcs
május 18, 2026 9:20 de.

Valaki esetleg megmagyarázná, hogy nekünk mi a büdös ló..ért éri meg pont a csákvárral kooperálni?

Horváth Csaba
Horváth Csaba
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 19, 2026 7:16 de.

Én látok a sztoriba fricskát…eddig a felcsúti akadémia fiókcsapata volt, most a miénk lett….és remélem így szép lassan ezen a felcsúti gnóm egyesület szépen el is sorvad. Úgy hallottam a következő szezontól légiósok nélkül fognak játszani, ráadásul új edővel. Erre az egyik pillanatról a másikra átállni szerintem rohadt nehéz, úgyhogy vélhetően a Felcsút lesz a következő szezon Kazincbarcikája…

Last edited 1 hónapja by Csaba
SanPedro
SanPedro
Válasz a következőnek  Horváth Csaba
május 19, 2026 8:12 du.

Szerintem nem. A Felcsút fiókcsapata az a Vidi. Én úgy tudom, hogy már rég nem kooperálnak a csákvárral.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 18, 2026 12:29 du.

Nézd a jó oldalát: megkezdődik a felcsút eltakarítása 😀 (eddig ők kooperáltak a Csákvárral). Remélhetőleg a folyamat végén a nevet is visszaszerezzük. 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 18, 2026 12:00 du.

Link nincs esetleg?

dixneuf
Válasz a következőnek  sz.szabolcs
május 18, 2026 10:21 de.

A szöcskék miatt. Kispest közismerten szöcskétlen, Csákvár pedig túlteng ezekben a rovarokban. Amikor játékosok jönnek Csákvárról, mindig hoznak egy marékkal.

pahynor
pahynor
május 18, 2026 8:56 de.

Ez a csákváros dolog most komoly??

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  pahynor
május 18, 2026 9:05 de.

Erről valaki valamit bővebben? Nekünk tudatlan buckalakóknak…

dixneuf
május 18, 2026 8:38 de.

Jól látom, hogy nem látom a „Köszönjük” képen fórizst?
Nos, vagy ő fotózott, vagy épp akkor írta alá a Csákvárral a megállapodást. Gondolom ezért maradt le.

popcornkid
popcornkid
Válasz a következőnek  dixneuf
május 18, 2026 9:20 de.

Szerintem ott van a jelmez alatt.

dixneuf
Válasz a következőnek  popcornkid
május 18, 2026 10:22 de.

Legalább megtalálta a helyét. Éntőlem maradhat is benne.

popcornkid
popcornkid
május 17, 2026 5:52 du.

Még jó, hogy nyert a rozsdás, micsoda blama lenne.

Szemcse
Szemcse
május 17, 2026 5:38 du.

Föltettük szépen az I-re a pontot, kurvára haragszom a csapatra, mert a búcsúzást Feczkó Tomitól és a szúrkerektől nem így, nem is az eredmény, a hozzá állás, csúnya volt, most jött ki az anti-honvéd kötődésűek habija……..

Döme Sanya
Döme Sanya
május 17, 2026 4:52 du.

Eddig mindig voltunk a tabella első helyén. A névvàltoztatással ezt is megszünhet.

snake
snake
május 17, 2026 4:50 du.

A 2026/27-es élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (NB I) 2026. július 24-én, pénteken kezdődik.

Lassie19
Lassie19
május 17, 2026 4:24 du.

Nagyot küzdöttek ma a srácok a bajnoki címért… Tulajdonképpen ziccer nélkül hoztuk le a meccset mint a tavaszi meccsek zömét.

dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie19
május 17, 2026 4:35 du.

Sajnos. Gyorsan rugjunk be, es felejtsuk el az egeszet. Jojjenek a szebb napok (remeljuk)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 17, 2026 4:23 du.

Fincsi 4 : 1 a vége!
Még jó hogy nem számít!
Gratulálok a csapatnak a feljutáshoz!
Feczkó Tamás a mi edzőnk!
CSAK A KISPEST

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 17, 2026 4:25 du.

Ez az eredmény Feczkót is minősíti..

dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 4:31 du.

Van benne resze, hiszen o az edzo, de olyan kevesse,hogy komplett hullagyalazas amit irsz.

Last edited 1 hónapja by dixneuf
dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
május 17, 2026 4:36 du.

Ne vicceljünk már..

dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 17, 2026 4:41 du.

Nem ismerjuk egymast, vélhetően nem is fogjuk. De ha talakoznank, tudnek meselni. Kurvara nem talalnad viccesnek a ket F betus sztorijat. Sajnos ( tenyleg sajnos) ide nem irhatom ki es nem is akarnám…

Timby
Timby
Válasz a következőnek  dixneuf
május 17, 2026 8:29 du.

Pedig jó lenne ismerni a valós történetet, mert úgy más megvilágításba kerülne a dicstelen tavaszi hadjárat!

dixneuf
Válasz a következőnek  Timby
május 18, 2026 7:22 de.

Elég régen írogatok ide (ezt megelőzően a blog chatbe) de azzal senki nem vádolhat, hogy ráztam volna a lábam a nagy bennfentességre, mert, hogy nem is voltam az. Ez a dolog is csak véletlenül jutott a tudomásomra és első dühömben írtam azt amit dagiironnak. Sajnos attól tartok már csak TÖBBET tudnék mondani, MÁST nem. Feczkó asszem out, és az utódja meg ki tudja…meglátjuk mi lesz. Lehet bármi.

744
0
Would love your thoughts, please comment.x