Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Szépen erősödnek, fejlődnek, mellettünk az NB1s csapatok, az nem baj persze, csak „(a bűvös szó)” velünk mi van, mi lesz, megvárják a vb-t, hallottam erről, de hogy irónia volt v. nem, nem kérdeztem…….
Te mit tippelsz, mi volt ?
Amúgy szerintem nem irónia volt hanem egy nagyon rossz vicc…
Az is az hogy megint itt tartunk
Sok értelme volt az őszi cirkusznak. Elnök úr ehhez már a nevét adja, MOL-nál gazdagabb szponzor stb…
Szrntm dühében mondta a volt nb1s játékos a munkahelyemen, aki Kispesten is megfordult.
Ha ez a hozzáállás tapasztalható a menedzsment és a tulajdonos részéről, akkor könnyen lehet, hogy ismét visszasüllyedünk a másodosztály mocsarába! Megelőzéskép javasolom, hogy megfelelő presszió alá helyezzük a Fórizs-Sélley tandem, hátha megnyílik az a bizonyos vörös Leisztinger pénztárca!
Leisztingert nem tudod nyomás alá helyezni.
semmit nem érdemes csinálni és meg sem szabad próbálni.
Új tulajt kell keresni..
A Népszavába néhány százmisit kellene betennie, arra se hajlandó, inkább eladja..
https://index.hu/sport/futball/2026/06/24/magyar-futball-nb1-nb2-koltsegvetesek-fizetesek-mihalecz-istvan/ Nem sok jóval kecsegtet minket a Mihaleczi jóslat…
Sajnos teljesen igaza van. Akinek van realitás érzéke, látja milyen irányok, történések vannak nálunk… kisebb csoda, ha így bent maradunk.
Ez érthető! Az viszont kevésbé, hogy egy szurkolói háttér nélküli MTK, hogy rendelkezhet magasabb gazdasági kvalitással, mint mi? Valahogy (nem tudom hogy), el kell érni, hogy mi is megfelelő fókuszt kapjunk, ne csak az MTK, a fradi és az Újpest!
Eddig optimiszta voltam a hosszabbítások miatt, de Nyers eladása kiverte nálam a biztosítékot.
Majd igazolunk 4-5 noname külföldit (3,4,5osztályú tapasztalattal), és jólvan???
Nehezen fogom vissza magam, de senkiháziak kezében van a popszakma…
„Nyers Ádám egy olyan klubnál folytathatja pályafutását, ahol hagyományosan kiemelt figyelmet fordítanak a fiatal játékosok fejlesztésére és beépítésére.
Fejlődése szempontjából az is fontos lehet, hogy Pinezits Máté vezetőedző mellett dolgozhat, aki korábban is bátran adott lehetőséget fiatal labdarúgóknak.”
ezzel szemben mi most ráállunk a külföldi játékosok modellre??
De mégha ráállnánk a külföldi játékos modellre! Ezzel szemben a fiatal tehetségek elkótyavetyélés modellre álltunk át.
Feczkót is azért küldték el, mert akaratuk ellenére feljuttatta a csapatot. Bezzeg majd az összeszopott fórizs-Geppetto duó “rendet rak”…
Nincs gond a rendrakással, ha megfelelő a keret….de egyenlőre a siralmas tavaszhoz képest is gyengültünk egyenlőre….
Ennyi…
Nyers hivatalosan is MTK…
Legfrissebb híreink | Budapest Honvéd Online
Tehát Nyers menni akart..
Ami elég szomorú, mert megint megerősítést nyert, hogy itt nem érdemes maradni. Ergo, ha lesz értelmes, érdemes játékosunk, szintén menni akar majd, és fog is, illetve nem akar majd ide igazolni (lásd: Banó, Koszta, Kovácsréti, Pálinkás,… stb. Egy vasas letarolja előttünk a piacot, A többi nb1-es hulladék: libások, csutiak, zalaiak, meg lerabolják az utánpótlásunkat… -Gyönyörűűű!. Maradnak a megtéveszthető, bálás “migránsok”… Köszönöm szépen – ez megint nem az “én Honvédom” lesz! Hogy “szeretgessék meg egymást”, akik ezt a csúfot űzik a Honvéddal!
Azt beszélik nem nehéz felül licitálni minket fizetés terén.
nagy laci majd megoldja nekik is a spanyol tengerpartról, jelenleg hogy az nb1 es tagságunk megoldott legyen minőségi igazolások krllrnének vagy egy új tulaj
Akkor szerencsére Szamosinak,Szabónak és a többieknek senki nem ajánlott többet 🙂
El is maradnak a Nyerstől…
Mindig az az ász aki megy, eddig Szamosi,Somogyi, most Nyers
Ez mind3 ász akárhol is van… de sajnos alig marad vki, aki vevő erre mostani Bozsik’ feelingre
Kivéve eddig mindenki aki hosszabbított 🙂 Őket gondolom kényszerítették 🙂 Jah, Pekárt is hozzátenném az előző „neki nem szóltak,hogy senk nem akar maradni” listához!
Mindenki hosszabbított egy, menni akart, erre megy a mindenki menekül szlogen, 😀 Ami nekem oké, vicces amúgy 🙂
Pekár kicsit más korosztály…
Aki a gyerekek közül potenciális kezdő lehet vagy lehetett volna, az Szamó, Somogyi és Nyers.
Az jó arány, ha a háromból 1 marad ? 🙂
Vagy Somogyiról tudsz vmit ?
Ami még nagyon nem vicces, hogy ha az Mtk-tól esetleg szívunk és ott a csatársorban Átrok, Nyers, Kerezsi…
Nyersnél még az is gáz, hogy jelenleg a legjobb centerünk volt.
Pekár se egy vén csataló! Nyers ügyes és menni akart Ha nem adjuk el elmegy később ingyen! Ez van, az vegye fel a Kispest mezt akinek többet jelent az Mtk meznél! De ha innen mindenki menekülni akar, akkor nem csak Nyers ment volna, hanem mindenki De a haluzott elmélettel ellentétben az összes potenciális távozó közül egy gyerekkel nem tudtak megegyezni 🙂 Mindössze ennyire reagáltam! A gyengébbek kedvéért le kell írnom mielőtt megjelennek,hogy ettől még nem kedvencem a Fórizs 🙂
Somogyinak és Szamosinak is vannak ajánlatai, nem lepődnék meg ha az egyikük elengednék! Ilyen a hőn áhított piac alapúúúúú 🙂
Teljesen normális, hogy eladunk játékosokat, elviekben részben ezért vsn az akadémia, hogy piacképes labdarúgókat neveljen. De az lenne a jó, ha közvetlenül külföldre tudnánk őket eladni, és ne az MTK kaszáljon rajtuk.
Eddig még túl sokan nem kaszáltak a neveltjeink külfödre eladásából 🙂
Szappanost anno „erőszakkal” itt tartottuk, emlékszünk mi lett a vége! Aki menni akar adjuk el….
Az egy dolog, hogy Nyers elment, az pedig egy másik, hogy nem látni kik jönnek..
Hát majd látjuk 🙂 De én nem az érkezőkről írtam hanem a maradókról 🙂 Az érkezők mind szarok 🙂
Ki tudja egy szerződés hosszabbítással még többet kérhetnek el értük…
Ha meg nem írnak alá elkérhették volna az áruk aláírási pénznek, de szerencsére erre nem gondoltak 😀
Annyira várom már az első bajnokit, telis-tele vagyok bizakodással!
Leradt a smile…
Mivel egyértelmű, hogy irónia, gondoltam nem jelzem.
😀
Én egyenlőre a további igazolásokat várom. 😀
Nos….van egy hellyel-közel használható védőigazolásunk Boldor személyében. Van egy Pablonk, akit erősen kakukktojásnak érzek, ő vagy beválik, vagy nem. Van egy távozó Kesztyűsünk, várhatóan egy távozó Nyersünk, valamint egy távozó Varga Kevinünk és talán szintén távozó Rácz kapusunk.
3 nap múlva meg lesz az első edzőmérkőzésünk, illetve további 6 nap múlva újabb.
Nyers és Varga távozásával az nb1-re maradt egy félidős Kántor, Medgyesi, Gyurcsó, Hetyei, Pinte csatársor (Zuigéber inkább támadóközéppályás szerintem), ami valljuk be, a tavaszi nb2-re is kevés volt, nemhogy az őszi nb1-re.
Szóval kíváncsian várom az érkezőket, mert csatárposzton, középpályán elképesztően soványan állunk, és amiatt sem őszinte a mosolyom, hogy olyan tehetségeknek intünk búcsút, mint Nyers, aki Koszta, Kerezsi után lehetett volna egy újabb saját nevelésű, értelmezhető csatár a Csapat keretében.
Na szóval kíváncsian várom a híreket….Szabolcs! Esetleg – akár kicsit rébuszokban akár – de van valami biztató információd? Vagy bárki másnak? 🙂
~ egy darabig nem adunk el még egy Nyerst – ha ez megnygtat….
Somogyival mi lesz? Pekár és Szamó szerintem jó lesz középpályán és Somogyi is NB1 szintű lesz, lehet hogy rögtön. Nyers hatalmas csalódás és fájó pont. Up-ban van eredményes centerünk, aki tudja majd pótolni? Védelem szerintem nagyjából rendben van, legalábbis a kezdő. Balhátvéd kellene, mert szerintem Hangya cserének jó NB1-es szinten. Center kell, meg támadó szélső, ha azzal játsszunk és nem szárnyvédővel.
Nyers utóda Kovács Erik lehet.
hasonlóan látom a helyzetet és a jelen állapotokból kiindulva lehet ez még rosszabb is, sajnos… 🙁
lásd a válaszokat lentebb…
Amit az én fülembe csiripeltek a madarak, az nem sok jót ígér. Pénzzé tesznek mindenkit, akit lehet, legfőképp fiatalabb tehetségeket. Nem cél komoly szereplés, Fórizs meg van sértődve, kétlem hogy minden áron el akarnék adni a klubot, de az biztos hogy nem ellenkeznének. Nyilván a jelenlegi piaci körülmények között nem akkora buli már ez.
sajnos hasonló infókat hallottam… 🙁
nekik ez semmit nem jelent, csak nyűg. 🙁
amit nem értek, hogy miért hagyják lepusztulni a keretet, csapatot.. így csak kevebbet fog érni a klub, akár megtartja, akár eladja, bukni fog rajta.
Plusz állítólag az elnökünk is egyre rosszabb egészségi állapotban van, így egyre kevesebbet lehet rá számítani..
Ezt ilyen formán először hallom. Van valamilyen komolyan vehető hivatkozásunk vagy ez most csak így meg van mondva?
Itt semmi nincs kimondva… ami esetleg mégis ki volt mondva, azt általában nem tartották be.
Van 1 focit nem igazán kedvelő üzletember, akire a politika „zsarol” néha 1 klubot…A szívás, hogy pont most került hozzánk, amikor buktak a „zsarolók”.
A többi nem komplikált Oli…Nézd meg hogy igazoltak, amikor valóban tolni akarták a csapatot: jött Baki, Hangya, Csonka és az akkor jó formában játszó Kesztyűs.
Most csak menés van… és kussolás és sértődés és ZS kategóriás edző
Egyértelmű, hogy csak annyit fognak költeni, amit a csapat kitermel.
Van olyan csapat, amelyik így tud működni?
Ok Pelso csak kezdett már akkora ívet venni a dolog, hogy attól féltem következő lépésben beszántják a Bozsikot. Amúgy tartom magam ahhoz a szakmai szemponthoz, hogy július 9-ig türelmesen várom a fejleményeket. 😉 🙂
Akkor tessék értékesíteni egy külföldinek, ahogy teszik most a Fehérvárral és ahogy tették azt a Debrecennel, Zte-vel. Egy ilyen tradícionális, jó akadémiával rendelkező klubra lenne vevő, ebben biztos vagyok.
mail to: leisztinger@szarokra.com
És miért sértődött meg ez a sz.rházi?
Erre lehet számítani, semmi többre..
Ígéret szép szó, ha betartják úgy jó. Edzőmeccs az Arénában. C szektor.
Ui.: jut eszembe Dixi, ne kéne meginni azt az ominózus 2sört? 😀
https://honvedfc.hu/hirek/felkeszulesi-merkozes-a-bozsik-arenaban-a-kisvarda-latogat-kispestre/2026-06-23?fbclid=Iwb21leASnkHZjbGNrBKeQXmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHv3rdZcyR5SC4gdAQLabRz7CEJtyWqhAX9Gedk8UgHdPOSt8kLauSLQBlVVF_aem_yqwiOmOrl76pONhMkpKlCQ
De. Hatarozottan.
Ott leszek, gyere megisszuk. ( Ugyis embert probalo meleg lesz)
Ez a beszéd testvérem. Pénteken egyeztetjük a GPS koordinátákat. Nyugi, jó helyre viszlek. 😀
CS.A.K. Kispest Mindörökké! . \m/
https://m.youtube.com/watch?v=9MNdOCQYOL8&list=RD9MNdOCQYOL8&start_radio=1&pp=ygUSd2hpc2tleSBpbiB0aGUgamFyoAcB
Nyers Ádi out?
https://nb1.hu/hir/nyers-adam-mtk-honved-atigazolas/?fbclid=Iwb21leASna6RjbGNrBKdrnWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHt3MRgHlIquDwgy5nBQQ9soJzXp6tzT6_HZ5J9QAlabh-HWvJbAZf5-laKx-_aem_i_1I6r6mcI_plUH_rMFDng
Ez nem jó hír..
még mindig úgy érzed, hogy minden fasza és ez a tulaj+klubvezetés+”elnök…” a klubért, jó csapatért és a szurkolókért van itt ???
🙁 🙁
ez a gyerek itt nőtt fel, itt akart focizni, még pár hete nyilatkozta…vajon mi változott ??
nekem az az egész egyre hiteltelenebb… és reménytelen erőlködés a részünkről.
a többi kib.sszott csúnya lenne, ha mindent leírnék…
ui.
Nyers a maga posztján talán a legjobb a korosztályában és felnőttek között is tudott produkálni… Pintével meg Kántorral megyünk az nb1-nek ??
itt mindenki megbolondult ?
Itt akart focizni? 😀 Nemár 🙂 El akart menni, ha Szamosinak tudtak olyat vázolni,hogy maradjon gondolod nyersnek nem próbáltak? 🙂
Eddig gyakorlatilag csak Nyers akart innen elmenni, leléphettek volna már páran, Szabó,Dúzs, Szamosi,Medgyes…..
Rohadt kiváncsi vagyok, hogy ki fog gólt szerezni nálunk, mert tavasszal azzal volt a legtöbb gondunk.. Nagyon gáz kesz, hogy az MTK egy Átrok, Kerezsi, Nyers csatársorral állhat fel ellenünk..
Ugy tudom 2026 június 30.án lejár a szerződése,a menedzsere (Esterházy EM sports)
meg az MTK- t preferálta,ő meg nem vitatkozott…
kérdés, milyen ajánlatot kapott tőlünk…
Állítólag elszálltak az igényei..
Nekem továbbra is kérdés, hogy a kényszertulaj + „szakvezetés” mit is akar a klubbal… vagy pl. van-e még szponzorunk vagy az is fidesz függő volt. 🙁
A sajtóban belengetett igazolásokból senkit sem sikerült megszerezni, sőt még egy 18 éves gyereket sem tudtunk itt tartani…de nem is folytatom, mert állítólag türelmetlen vagyok.
Abban reménykedem, hogy Kovács Erikből és Hetyeiből csodát tudunk csinálni, mert nem nagyon látom a nagy erősítéseket..
#hetyeitakezdőbe
Ha nem is oda, de remélem lesz benne néhány gól.m
Ennek van előzménye itt az oldalon még a régmúlt enbékettőből. 😉 Amúgy szerintem van abban a srácban bőven gól. Remélem kap lehetőséget bebizonyítani.
Na ezt nem fogjuk megtudni..
Ilyet egy szóval sem mondtam. Azt viszont igen, hogy nem akarok elhamarkodottan ítéletet alkotni, majd csak a végén. És ezt fenntartom.
Ui.: amúgy Nyers eligazolásával kapcsolatban (ha igaz), javaslom olvasd el Szabi témában adott június 7-i válaszát. Lehet ott kell keresni a választ.
„A Transfermarkt 100 ezer euróra becsüli Nyers Ádám piaci értékét.”
mtk-nál 2-3 év múlva 10X ennyiért fogják eladni…
(nálunk erősítés helyett gyengítik a keretet.)
de értelek.
ui.
„Nyers tèmához annyi,hogy ott a hattérben meghúzódik egy Esterhazy szál is.Ugyanis ő a managere,ahogy Szoboszlainak!Házal a sráccal!Beajânlotta MTK-nak,Újpestnek!Ami zavaró,hogy Fórizsêk szarnak erre és nem szólnak neki oda,hogy állj már le,a srác a mi játekosunk.„
Az max. 1 év lesz, és külföldön folytatja..
Nem ismerem a körülményeket, így mindent és mindennek az ellenkezőjét el tudom képzelni. Szóval a távozás „tényéből” számomra nem egyértelmű, hogy elhajtották, mint a magzatvizet. Csak erre utaltam. Aztán vagy így volt vagy nem vagy afasztudja. 🙂 Igen én is megnéztem volna mi kerekedik ki a srácból kispesti mezben, de ez egy ilyen sportág. Attól tartok jobb ha az ilyen jelenségekhez hozzászokunk. Nincs örök ingyencsöcs. Amúgy élek a jótékony feltételezéssel, hogy Ámígót tényleg védőnek igazoltuk és nem centernek. Szóval én még maradok kicsit türelmes a véleményalkotással, de nem vagyunk egyforma vérmérsékletűek és ez pont így jó. 😉
Akkor könnyebben emészthető lenne egy ilyen hír, ha mondjuk látná az ember, hogy minőségi, rutinos játékosokkal kezdtük feltölteni a keretet, ahol mondjuk Nyers-nek nem biztosított a játékidő és a lehetőség. De nem ezt látjuk, hanem azt, hogy a meglévő tehetség is lelép, és nem hogy minőségi játékos nem érkezett egyelőre, hanem semmilyen. Ha a túlélés a cél tényleg, és a valahogy csak elkerüljük az egyenes kiesést, akkor nem számítok semmi jóra.
Amúgy a Klub közleménye szerint hivatalosan július 1-től használjuk a KHFC elnevezést ami ha jól értem az ismert brandelemekben is megjelenik.
Mlsz adatbankon már “Kispest-Honvéd FC” vagyunk
Itt a teljes menetrend:
Legfrissebb híreink | Budapest Honvéd Online
Közben kiderült: Kisvárdán kezdjük az idényt.
Szabi! Vagy valaki más. Nem tudtok valamit Somogyiról? Marad? Megy? A felkészülést elkezdte velünk, azt láttam a videón, de ez jelent valamit?
Szerintem mivel Feczkó távozott nem annyira biztos hogy távozik, bár kérője van. Gondolom az új szakmai stáb is megnézi hogy számíthatnak-e rá.
szerintem nem Feczkón múlt eddig sem, hanem a kibaxott manageren, akinek jó biznisz, ha elad1 gyereket akárkinek is…
Tujvi! 😉 \m/
CS.A.K. Kispest Mindörökké!
https://honvedfc.hu/hirek/tujvel-2027/2026-06-19?fbclid=Iwb21leASiYypjbGNrBKJjHmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHp4YMPz4KKo0kTjqULOuzEpEglyLo1wKB1HjXt4mTaGdDZSKmDqB3qVp1Ye__aem_ztnNTVRZLX9bL_Ov9ordiQ
Örülni örülök, mert Tujvi tényleg él-hal a Kispestért….de rajta kívül kell még valaki Dúzs mellé, Rácz helyett…..
Nem lepne meg ha Rácz elmenne, így bár nem törvényszerű, de logikus lenne, hogy a helyére jöjjön valaki. Ilyesmire gondoltam.
Szerintem meg törvényszerűnek kell lennie…egy 42 éves cserekapus harmadik kapusnak okés, de második kapusnak erős….minimum 3 kapus kell szerintem egy nb1-s csapatba…
A 3 kapus bár nem tudok róla hogy nevezési feltétel lenne, de ezért is írtam hogy mindenképp logikus. Ellenberger ehhez nem törvényszerű igazolni. Ahogy azt közben dagiiron kolléga meg is írta harmadik kapust bármikor tudnak produkálni házon belülről is. Ennek ellenére ezt én még nyitott kérdésnek érzem.
Rácz a Kelen-Paks edző/gálameccsen védett a paksiaknál, szóval elég valószinű hogy távozik, még ha Pakson csak próbajátékon van vagy csak szimpla edzéslehetőséget kért.
Az egyik fiatal lesz az
Szeretem, meg minden, de max cserének kellene lennie NB1-ben, semmi több. Már úgy dől el vetődéseknél, mint egy krumpliszsák, semmiképp nem szabad rá bízni ezt a legmagasabb szinten..
Az a gyanúm, hogy nem csere lesz.. Kapus poszton a két hosszabbítás után nem számítok új igazolásra..
Én se nagyon, de szerintem Dúzs meg fogja kapni a lehetőséget, ő lesz az elsőszámú.
Reméljük él vele.
Én konkrétan imádom, mármint a jelenséget. Egyszerűen ilyen momentumokra szerintem szüksége van a kispesti népléleknek. Nem élhetük életünk végéig a rendszerváltás előtti legendáink vagy Pisont Pista iránti rajongásunkból. Kellenek időnként Kamberek, Lovricsok, Tujvelek akik példát mutatnak a fiataloknak és kevésbé fiataloknak hűségből, becsületből és tisztességes munkából. Valóban nem ő a jövő megoldása és ezt nyilván ő is tudja, de hogy téged idézzelek hosszú még az átigazolási szezon. 😉 . \m/
Legendát nem lehet venni. Az születik, de csak a megfelelő körülmények között. A kispesti népek megteremtik a körülményeket, úgy érzem.
Például ez, hogy az nb2-es szörnyű lét ellenére folyton tele volt a vendég szektor…
Egyelőre szerintem abban a fázisban vagyunk, hogy a június 30-án lejáró szerződésű játékosokról derüljön ki, hogy mennek vagy maradnak. Bár nem tudom még kikkel nyitott a kérdés.
A felkészülési meccsekre azért ide kellene érni nekik.
Bemelegítésként 2párevezőssel jönnek a Földközin Sanya. Lángzámbite. Lehet kifogjuk Gojkoecseát a kapuba Sanya.
Baj van a matekkal. A 4-5 spanyolból lett 1.
Így kijön a „matek” : 5-4 =1 🙁
Most látom, már feri is megfejtette…
Angol tudósok kimutatták, hogy 5-4spanyol = 1spanyol és itt a spanyolt ki is emelhetnénk az egyenletből. XD
és igaz, hiszen ha valós amit Rakscr állít, hogy 8-6=2
Ezt azóta Fórizs-faktornak hívják a ma tematikában
Rafinált megközelítés. 😉 A nagyobbik baj, hogy nem 5-4 spanyolról volt szó, hanem 4-5-ről= -1. Szóval értsem úgy, hogy azt az egyet is elküldik? 🙂 Azért 1 hét után tényleg korai lenne lezárni az átigazolási szezont. Csak jön még pár ámígó, az se baj, ha nem spanyol. 🙂
Nem
is tudtam, hogy vége az átigazolási szezonnak. Még fórizs adós 4-6 igazolással. Ugye 6-8 játékos érkezéséről beszélt szezon után, ha jól tudom. 2 van itt eddig.
https://youtu.be/nTG1pioKp3I?is=y106QV8S46m3l_s3
Itt már végre KHFC vagyunk a videóban. Intéztem egy kérdést a Klub felé. Mármint hogy végre mindenhol az leszünk-e. Kiváncsi vagyok válaszolnak-e.
Kis medvének (Medgyes Z.) örülünk, menni fog neki az L-ső osztály, habár van 1s múltja, de most más ellenfelekkel………..?
Dobálja a honlap az igazolási híreket, ti meg mind lefekszetek pirkadatkor. Hát nem szép amit műveltek. Azért ezt még itt hagyom, mert rendes vagyok.
CS.A.K. Kispest Mindörökké! . \m/
https://youtu.be/Favl3kzWejA?si=ocdYNgqJ2HDwJwCF
Lenyűgöző ez a zenekar. . \m/
Alakul a buli!
CS.A.K. Kispest Mindörökké! . \m/
https://www.facebook.com/share/r/18qAAPXN2V/
Mondhatnám fanyalogva, hogy meg vagyunk mentve. Sokat kritizáltam, de jótékony szándékkal. Remélem él a lehetőséggel. Hajrá Megyó! CS.A.K. Kispest Mindörökké! .\m/
https://honvedfc.hu/hirek/medgyes-is-hosszabbitott/2026-06-17?fbclid=Iwb21leASfyOljbGNrBJ_IzmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHkR1O_fdT4Ph3CF2WLO9htx6Ti3t9wTYWz3uyLcot1rCKiNKuhXHlqB9hfYh_aem_CilrrMVerj57Azjr02O-QA
Ne tekeregjél már annyit hallod-e? Amúgy rendes gyerek vagy. Beszélgessél már egy pár szót a Pauljevics kollégával a szünetben.
https://www.facebook.com/share/v/1DBLRxb5Q5/
Ilyen “nívós” ellenfelekkel küzdünk meg a felkészülés során. Edzőtábor nem lesz.
Szegényház lesz itt gyerekek…ezek a „jelek” ezt jósolják…
Se a Várda, se a Vasas, se a Paks nem megy edzőtáborba
Ok, de értelmesebb ellenfelek attól még lehetnének…
Több értelmét látnám egy ilyen házibajnokságnak. Legalább a Várdát eltaláltuk.
Hát ezt pléjsztésönön is lejátszhatnánk. Kétség kívül nem locsoljuk a pénzt.
Úgxis mindig nyerünk,kár utazgatni, abból a pénzből ektarthatnának 3 hajléktalant a kökin 🙂
De nem? Látom a logikáját. Utazgasson a faszom. Jöjjenek ide, ha akarnak valamit. 😀
Igaz. De ha a meccseket a Kokin jatszanank, mehetnenek metroval 🙂
Személyszerint tapasztalat hiányában egyelőre az újonnan érkezők kvalitáját nem tudom holisztikus perspektívából megítélni. Mindenesetre akciós a Heineken a Kifliben. Gondoltam szólok. CS.A.K. Kispest Mindörökké!
Metálvilla -> .\m/ 😉 Jól van na, szegény ember vízzelgőz. Egyelőre ennyi.
https://youtu.be/zaZswCtNmEg?si=QUsXG1QW3rXdnCZv
Csak annyit még, hogy egyszer jött egy no name edző, egy olasz 2 vagy 3 osztályból egy játékos, és ripsz rossz bajnokok lettünk. Emlékszem, hogy hányan fikázták az öreget, hogy egy bundás digót hozott ide. Aztán az egyik X éve a szövetségi kapitány, a másik meg freskót kapott.
Úgy hogy én az útóitélet híve vagyok.
Egyszer apamnak negyese volt a lotton. Reszben abbol vettek a kispesti hazukat.
De igazad is van Sanya, legyunk turelmesek.
Amúgy meg Kántor miatt kifejezetten egy hullámhosszon lesznek, mindketten a svájciolasz vonalat képviselik!
Majd amikor svicedüccsül kiabal neki, hogy Kevin auf smiccerbukker ( rugd fel a jobbfelsobe) 😀
Pontosabban : ” Kevin auf smiccerbukker vaffanculo ”
🙂
Hát Ti aztán jól szofisztikáltak vagytok. Csak hogy mondjak valamit én is külföldiül. 😀
Ami a spanyol igazolást illeti, szerintem többen nem lennének ennyire szkeptikusak vagy elégedetlenek, ha lennének olyan igazolások is, amelyek nem lutrinak tűnnek, hanem az eddigi teljesítmény alapján vélelmezhetően vagy akár egyértelműen erősítésnek. Ha ilyenek mellett vannak bizonytalan igazolások is, az oké, belefér, próbáljuk ki, és reménykedjünk, hogy szuperül bizonyít. De ne csak ilyen legyen. Egyelőre a biztosan meggyőző kategóriából még nem láttunk, a legnagyobb igazolásaink a fiatalok hosszabbításai, ennek nagyon örülök – itt Nyers szerződését látni volna már igazán megnyugtató, azt nagyon nem szeretném, ha ő elmenne (akár egy későbbi elchei igazolás miatt).
Részemről ezt napkommentye dijjal juralmazom.
<3
Feczkót szeretjük és Fórizst utáljuk, ez tény.
De azért a tavaszi menetelést látva és az a tényt hogy az nb1-ben soha sem tudott maradandót alkotni, ne hagyjuk figyelmen kívül.
Mondjuk sok lehetőséget nem kapott 🙂
Diósgyőrben összerakott egy jó csapatot, már nemzetközi porondról álmodoztak mikor kitalálták neki,hogy fiatalítani kell. Nem sikerült, visszaestek,a következő szezonban lecserélték Feczkót és kiestek!
Az Mtkval meg középmezőnyért küzdött, kirúgták, majd az utóbja ki is esett az Mtk-val 🙂
Ettől függetlenül remélem a váltás jó döntés volt,mint anno az idehozatala ,amikor mindenki úgy köpködte mint most a svájciolaszt 🙂
Azt hiszem Feczkóból ilyenformán egyszerre vált „mártír” és a fórizs elleni „lázadozás” jelképe is. Sajnos szerintem ez a dolog már túlmutat Feczkó személyén, messze nem erről van szó, ez csak egy pont a forradalmi 12-ből…
aláírom a váltást, ha van mögötte valós koncepció, de a működőt lecserélni vmi láthatatlan légióra…hát nemtom…
noname edző stáb nélkül…negyedik ligás védő, 1 „bukós” 3. ligás évvel.
hát… nem ez az az irány, amiért érdemes volt Tamást elküldeni.
Egyet kell értsek az eszmefuttatást illetően. Szegény nagyanyám mondta mindig, hogy járt utat a járatlanért el ne hagyj.
Információink szerint a klubok ezt követően egyeztettek egymással, majd nem Vági Mártonhoz, hanem Csányi Sándor MLSZ-elnökhöz fordultak. Ennek következményeként kedden egy Zoom-konferencia keretében már Csányi Sándor egyeztetett a klubok jelenlévő képviselőivel, ahol több fontos pontot is érintettek.
Úgy tudjuk, az MLSZ elnöke igyekezett megnyugtatni a kedélyeket, és jelen állás szerint a korábban felmerült csökkentésnél kedvezőbb megoldás körvonalazódhat. Értesüléseink szerint eddig nagyságrendileg 15 milliárd forint támogatást osztottak szét a klubok között, a mostani tervek között viszont felmerült egy nagyjából 10 milliárdos keret is. A végleges összeg várhatóan a kettő között alakulhat.
azért látszik, hogy nem lesz itt a világvége
megfelelő gazdálkodással (értsd nem noname külföldiek megvásárlásával hanem saját nevelésű játékosok beépítésével) azért lesz itt della
szerintem nálunk nem a szétosztós pénz a nagy kérdés, hanem Leisztinger hosszabb távú tervei.
konkrétan, hogy szerepel-e ezek között a foci.
valóban, de emlékeim szerint a választások után itt sokan világvégét vizionalizáltak az állami pénzek elmaradása miatt 🙂
Sajnos egyet kell értenem. Mindehhez jön hozzá még a jelenlegi vezetés is, móst még én sem tudok optimista lenni
Alapvetően egyet tudok érteni…takarodjon.
De nem nem árt komplexen nézni a helyzetet.
Az már átjött a Leisztinger éra elejétől, hogy Fórizs teljhatalmat kapott… :/
Ráadásul még 1 remek időszakot is produkált és feljutott a csapat.
Majd persze saját kezüleg verte szét, amit épített az általa is összehozott közösség.
Felfoghatatlan, hogy ne látta volna, hogy a feljutó csapat legnagyobb erőssége a Feczkó + csapat kémia.
Azt ahogy ezek a srácok egymásért is mentek, küzdöttek a jobb meccseinken, szerintem azt nyírta ki Fórizs, amikor elküldte Feczkót és a stábját.
Meggyőződésem, hogy azokkal az erősítésekkel, akiket a vasas igazolt az elmúlt hetekben, mi Feczkóval 1 Paks szintet tudtunk volna hozni!
Persze ez csak elméleti síkon létezik, soha nem tudjuk meg…
Nem szeretnék negatívnak tűnni, de az elmúlt 1-2 hónap alapján nekem nem az jön át, hogy a tulaj most építeni akar vmi tutit…ne legyen igazam.
Kicsit kusza lett, mert sok minden van a fejemben… a lényeg, hogy tartok tőle, itt nem Fórizs a legnagyobb probléma jelenleg, ő „csak” a tünete a helyzetnek.
Lehet bosszankodni Feczkó miatt….én is bosszús vagyok. De nyilván meg van az oka, hogy ez a döntés született.
Szerintem ilyen szintű Fórizs utálat nem indokolt. Egyrészt még nem láttuk, hogy pontosan kik jönnek. Nem láttuk az új edző munkáját. Nem láttuk az új csapat teljesítményét. Nem ismerjük a felkészülési időszak meccseit….semmit nem tudunk még.
Lehet Leisztingerre és Fórizsra bármit mondani, de az igazolásaik jelentős hányada eddig maximálisan bevált. Az MFA-ról értelmezhető fiatalok érkeznek. A feljutás a tavaszi szezon utolsó 5-6 meccsét leszámítva végig nem volt kérdőjeles.
Vagyis én úgy látom, hogy nézzük meg, hogy mi történik, kik jönnek, hogy áll össze a csapat, mit alkot az új edző, milyen az öltözői morál és ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor még mindig nem késő az a bizonyos „Fórizs takarodj”…de addig szerintem egyáltalán nem indokolt. Ahogy a Feczkó döntés igazolására hagytunk neki idő (mert emlékeim szerint akkor nem Feczkót vártuk), Jacobbacci és az új igazolások is megérdemelnek egy esélyt.
…
Szerintem fogalmunk nincs, mekkora szarból kaparták ki a csapatot (Leisztinger, Fórizs, Séllei).. Vélhetően csőd közelében volt. Aztán egy, másfél év alatt építettek egy feljutásra esélyes csapatot, ami fel is jutott. Én sem kedvelem Fórizst, de Őt elvakultan utálják egyesek. Pedig eddig tartotta, amit ígért. Most vent kell maradni, stabilizálni a csapatot. A tavalyi mag megmaradt, ki kell egészíteni pár jó igazolással. Biztos vagyok benne, hogy még érkezni fognak páran (Fórizs 6-8 játékosról beszélt szezon után).
Én már mondtam, majd akkor aggódok, ha kieső helyen leszünk Novemberben.
Szerintem ez kontraproduktív..
Flórizs=Leisztinger.. Feczkót Leisztinger engedélye nélkül nem lehetett volna kirúgni..
Leisztinger megsértődik, aztán elengedi a csapat kezét.. Eddig milliárdos összeget tett be a csapat finanszírozásába..
Simán járhatunk úgy, mint a Népszava..
Azt hiszem azon, hogy „elengedi a csapat kezét” túljutottunk április közepén. „De ne legyen igazam” hogy a legszarabb közhellyel fejezzem be. De az lesz.
Bármikor elkezdheti kivenni azt a pénzt, amit betett..
Nem olyan egyszerű az amilyennek látszik
De! Bele van irva Tarsasagi Szerzodesbe…:-)
Bocs, néha kicsit flegma vagyok. 😉
Nehaaaa???
Kicsiiiiiit?:;-) 🙂
Viccvót
A szalonspicces és a flegma nem véletlen két külön fogalom drága testvérem. 😀
:-). 🙂
Miből? Mi olyan fundamentum van amit értékesíthet, játékos, vagyon értékű jog, stb. amivel pénzt tud kivenni? Sztem, de csak megérzés, pont, hogy szabadulna a klubtól lassan, de nem tud kivenni belőle, és csak terheli a stadion, a fenntartás, az akadémia (ami ha a rossz nyelvek igazat dadognak, az új rendszerben nem lesz kiemelt) és a helyzet, hogy manapság fociklubot eladni nem gyerekjáték. Plusz már nincs a háta mögött Szijas sem.
Játékos eladásból befolyó pénzek, tv pénz.. Csak le kell nyomnia a működési költséget..
Oke, köszi 🙂
Bocs. Inkabb abbahagyom.
Ezt a HBNY-ben találod a klubnál..
Jogosult(ak)
ARAGO-SPORT Befektetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Adószám: 25900770-2-41; Nyilvántartási szám: 01-09-295257;
Kötelezett(ek)
Honvéd Futball Club Korlátolt Felelősségű Társaság
Adószám: 13076494-2-43 Nyilvántartási szám: 01-09-717539
Zálogtárgy(ak)
Azonosító típus: körülírás
Azonosító: HBN001223385
Leírás: (1) Játékjog jövőbeli értékesítéséből származó vételárra vonatkozó -a klubot megillető részre korlátozott- követelésen alapított zálogjog
(2) Vagyoni értékű jogok értékesítéséből származó díjazáshoz kapcsolódó követelésen alapított zálogjog
(3) Jegyértékesítésből származó követelésen alapított zálogjog
Biztosított követelés
240.000.000.- Ft
A bejegyzés időpontja: 2024/08/02 10:50
Koszi ezt is, milyen szepen osszeszedted…
Ezt meg az idei beszámolóban. Klasszikus módon nem tud pénzt kivenni a cégből. Azt csak osztalék formájában tehetné, ahhoz viszont pozitív nettó eredményt kellene kimutatnia. Az meg a rendszer logikájából adódóan nem nagyon lesz. Nem ott van benne a biznisz. Magyarán egyetlen lehetősége az exit. A cég eladása. Szóval könnyebb volt idejönni, mint elmenni. Szerintem nem is tervez ilyet. Nekem sincs erre igényem. Részemről maradhat. Csak ha lehet kérni, basszunk meg mindenkit.
De! Eladja a mérleget!
Ott a pont! Ez mekkora trúváj! . \m/ 🙂 😉
Hogy a gecibe lehet itt módosítani? Szóval exit = eladja a céget vagy urambocsánat mindezt pusztán szakmai alapon mondom végelszámolja. Amúgy az a 240 millió szerintem lófaszkarika lenne amúgy is a 10 és fél milliárdos mérlegfőösszegünkhöz képest. Pláne hogy van az már szerintem azóta tizenkettő is. Bocs hogy beleugattam csak muszáj volt lereagálnom.
A mérlegfőösszegünk csak azért ilyen nagy, mert több mint 8miĺiàrd TAO támogatásunk elszámolása még nincs elfogadva így eszköz oldalon elhatárolva, míg forrás oldalon fizetési kötelezettségként kell nyilvántartani.. Ha az elszámolásokat elfogadják, akkor mindkét oldalról kikerül az összeg , és bezuhan a mérlegfőösszegünk..
Csak azt szerettem volna bemutatni, hogy a tulajdonosunktól nem idegen a vagyon beterhelése, ha éppen úgy gondolja..
Ha mi akadémiánk nem lesz kiemelt, akkor melyik lenne az..
Amit olvastam:
ftc, mtk, debrecen, győr.
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/magyar-labdarugas-atalakitas-kiemelt-akademiai-rendszer-mtk-eto/blt45b0c0f6da6e6f2f
Ha ez igaz, akkor ez sima politikai döntés , nem szakmai..
Az MFA megelőzi mond a Győr, mind a Fradi, mind a DVSC akadémiáját..
Ez a lista csak úgy jöhet létre, hogy MTK( MP gyerekei itt fociznak), Fradi( MP nekik szurkol), Győ(Nyugat-Magyarország), DVSC( Kelet-Magyarország).
Plusz 1:
Az, hogy mi a kontraproduktív: a szervilizmus, vagy a forradalom, azt mindig az idő dönti el. (Tessék ezt a megjegyzést keretezve, és ne szó szerint értelmezni).
Én csak azt tudom, hogy Flórizs=Leisztinger.. Tehát ki lehet állni Feczkó mellett, de felszólítani a tulajt, hog, takarodjon úgy, hogy nincs alternatíva, az necces..
Írtam ma már valahol: Feczkó már inkább jelkép. A „dilettantizmus áldozata”. Szerintem ezt a vonalat lassan elengedheted.
A tiltakozás messze-messze túlmutat Feczkó személyén.
ui.
Fórizs=Leisztinger… sajnos ez totál így van, legalábbis szabadkezet adott
neki a klubnál és csak néha szab határokat.
Ami gáz, hogy most ilyen határok látszanak az igazolásoknál ill. eddig inkább azok hiányából
Leisztinger a bevételekből akarja finanszírozni a csapat működését, valszeg plusz pénzt nem akar betenni.. Flórizsnak ez alapján kell a csapatot összerakni..
Mi a cél? Mert, hogy ehhez kell rendelni a forrást. (Nyilván a bennmaradás. Oké. Legyen. De akkor a „piacot” kell figyelembe venni, mit csinálnak a közvetlen és a közvetett versenytársak. Mondjuk a Vasas, a Várda, stb szétigazolja magát nag nevekkel, akkor bizony két lehetőség van: vagy mi is ezt tesszük, vagy a jelenlegiből próbáljuk kihozni a legtöbbet. Ez utóbbi a kevésbé sikeres út).
Nekem is vannak kétségeim, de nehéz megítélni, hogy most mit kellene tenni a szurkolóknak, akik nem akarják csendben ülve nézni, hogy fórizs szétveri, ami működött nálunk…
Nem tudom Leisztinger mennyit tett eddig bele, de hogy most látványosan behúzta a féket, az szerintem jól látszik.
Szerintem nincs leírva senki és pálcatörés sem volt, csak van némi csalódottság az eddigi igazolások miatt.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy spanyol 3. ligás, gyengén szereplő csapatból gondoltam volna megoldani a hiányposztjainkat…
Nincs nb1-es szintű kapusunk, lyukas a védelem, nincs 1 vezér a középpályán és nincsenek csatáraink, közben a gól ellen beoltott csatáraink ott vannak a felkészülési fotókon.
Tehetséges spanyol fiatalokat szívesen látnék nálunk, de aki most jött, Ő nem igazán illeszkedik egyik kategóriába sem.
ui.
ne legyen igazam, de ha az igazolások irányát és a „polcot” nézem, akkor nem lehetünk nyugodtak a tulaj miatt… aki ugye fidesz nyomásra jött ide és jelenleg az ő szempontjából megszűnt az a bizonyos nyomás…
https://youtube.com/shorts/GckvFzDsixs?is=4KctDefnkfsVQBSV
Már megint pálcát törtök valaki felett, úgy hogy nem is láttuk játszani.
Hihetetlen.. De jó ide jönni bárkinek, már a nulladik percben le van írva az ember.. Várhatna mindenki legalább 2-3 hónapot, mielőtt pálcát törnek valaki felett.
A megélést az igazolással kapcsolatban, a véleményt el szabad mondani? Bocs, hogy nem fogadjuk a srácot kitörő örömmel az előzetes pályafutását elnézve. De ha nem szabad itt negatív véleményt elmondani, szólj!
Nekem 8. Szerintem egy spanyol aki nem fér be az első osztályban, nekünk jó lehet. Gondolom labdát letudja kezelni, mert a mieinktöl Nyékládházáig szokott pattanni. A zetében se sztárokat igazoltak.
Ha valóban olyan játékosról lenne szó,aki nem fér oda az Elche első csapatához,akor azt mondom ok jöjjön!De könyörgöm,ez a sác 3-4 osztàlyban játszott eddig.A ZTE esetèben lehet volt szemük a kivàlasztáshoz,mert a tulajoknak volt kapcsolata a dèl-amerikai piachoz.Fórizs,Nagy Lacival meg kiment 2 hétre spanyolba és ilyeneket hozunk.
Ha jó lesz, akkor csendbe leszel? Gondolom igen. Jelenleg 50-50%, hogy beválik vagy nem. Alapból az igazolások kb 50%-a válik be. Tehát nála is megvan erre az esély. Szegény srác idejön, aztán egyes szurkolók szemében rögtön egy semmirekellő.. Az is lehet, hogy nagy harcos lesz és Te is kedvelni fogod, mert minden meccsen belead 100%-ot. Előre nem lehet tudni.
Figyelj,elmondhatom a véleményem?Mi az,hogy csendben leszel???Vagy te vagy itt a helyi sheriff aki,ha nem isteníti Fórizs embereit,akkor jössz és helyreteszed?De tudod mit,hagyom a faszba az egész kommentelést,hogy téged ne zavarjon!Örömködjetek a fantasztikus igazolásoknak,meg a vezetêsnek!
Köszönjük, hogy nem kell minden nap a nyafogásodat olvasgatni. Engem nem érdekel, ki kinek az embere, ha működni fog. Tőlem mindenki megkapja az esélyt a bizonyításra. Majd akkor nyafogok Én is, ha szar lesz és kieső helyen tanyázunk november környékén. Addig meg megadom az esélyt az edzőnek és az új játékosoknak is. Mert egy normális szurkoló így viselkedik.
Ok,haver,nagylelkű leszek veled eltűnök innen.Megnyugodhatsz!Akkor,ha màr ilyen nagy a mellèny,akkor járulj már hozzá pár forinttal az oldal működéséhez,mert tudod ez így működne,hogy nem csak ideszarsz és kioktatod azokat,akik a vèleményük mellett esetleg áldoznak is az oldal működésére.Tudod,egy normâlis szurkoló így is viselkedhet.Na szevasz!
Nem tudtam, hogy pénzért lehet kommentelni, sorry.
Szabolcs arra célzott, hogy azért egy játékosról meg lehet állapítani az előzményei alapján, hogy erősítés lesz-e vagy nem. Nyilván bele lehet nyúlni egy Kántor, Eppel szintbe, pocsék előzményekkel is, de nem ez a jellemző.
Persze, igazad van, nézzük meg mit tud, ne törjük előre pálcát, de azért valljuk be, nem mindegy, hogy egy válogatott szintű védőnél kell a teljesítményét nézni, mint egy spanyol 3-ban 25 évesen egyetlen jó szezont letudó, egyébiránt padozgató védőt….
Természetesen nem. Tamogatni lehet az oldalt, tobben szoktuk is, altalaban havi rendszeresseggel. Nem kotelezo. Amugy Szabi ha soha többet nem jon, akkor is tízszer tobbet tett erre a kiskoz nevu asztalra mint te, még a nyafogasaval együtt is. Hirekben, velemenyekben, a kozosseg epiteseben, es fenntartasaban, nem sorolom.
Van rá esély, hogy értelmes irányba toljuk ezt a beszélgetést ?
Nyilván nem pénzért lehet kommentelni, mert akkor ezt sem írhattad volna le…
Szabi valószínűleg arra akart utalni, hogy 2-3 ember tesz bele rendszeresen anyagi támogatást az oldalba (és másik 3-4 akik nem olyan gyakran).
Ami nem jelenti azt, hogy ők kivételezettek lennének bármiben, de az sem veszi jól ki magát, ha vki folyamatosan támogatja a közösséget anyagilag és infókkal is , emiatt talán jobban magának érzi a közeget és „le van oltva/állítva” egy vélemény miatt.
Nem utolsó sorban az elqrt politikai rendszerünk + az ide is irányított tulaj miatt + az ezekből adódó béna kommunikáció miatt különösen feszült időszakban vagyunk.
Pls…kicsivel több türlemet a más véleményekkel szemben!
Akik itt vannak -meggyőződésem, hogy- mind kitartanak csapat mellett, ha negatív vélemények jönnek, az csak a csapatért/klubért aggódás miatt van és nem az új érkezők ellen irányul.
Értem, nem is akartam megbántani. Mert a vélemény szabad. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy a játékosokat ne b@sztassuk már addig, ameddig nem nulla teljesítményt tesznek a pályára. Nyilván azért is az a felelős, aki idehozta.
Elnézést kérek, ha esetleg személyeskedő el tűnt a válaszom, nem állt szándékomban. Szabolcstól különösképp. Tudom, hogy jót akar a klubnak.
Korrekt válasz. Peace
pls. próbáljátok meg személyeskedés nélkül…
köszi!
Jó, hát Kántorból kiindulva, még jó is lehet….de nyilván a futballista múltja azért sok esetben beszédes szokott lenni.
Többnyire azok a játékosok, akik egy rakat csapatnak voltak a kispad koptatói, azok ritkán váltak be. Ennek a fiúnak az utolsó szezonja sikerült úgy ahogy eredményesen, majd kiderül, hogy ez mire lesz elég.
Bocs, Kántor jó volt?
másodosztályhoz képest voltak fellángolásai, de oda sem volt tartós megoldás…
Kántor alacsonyabb szintről is jött, mint a Spanyol védő.
én annyit írtam, hogy Kántor másodosztály szinten sem volt tartós megoldás, függetlenül attól hogy hanyadosztályból jött – de vele szemben azért megengedőbb vagyok, mert magyar
ez a sokadosztályú külföldi kukázást nem veszi be a gyomrom
Kántor a svájci 5. osztályból való érkezéséhez képest azért hatékonyan termelte a gólokat…megint más kérdés, hogy közben jött sérülés.
Pontosan, Kántor az első időszakában jól ment, de tavaly már egy átlag alatti nb2-es csatár volt..
Baki, Zui szerződése élő?
Zuigi;Baki – 2027.06.30.
Köszi!
Valahol össze van írva, hogy kinek meddig van szerződése nálunk?
Sok sikert Pablonak! Az nb 1 színvonala kb megegyezik a spanyol 3 al. Talán..
Ha csak a Transfermarktot vesszük alapul,akkor ebben a spanyol harmadosztályu csoportban az első 12 csapat,kb annyit ér mint a komplett nb 1.
Persze ebben van egy Real Madrid fiókcsapat ami kb 60 M…
Majd kiderül mit tud,vagy mit nem:)
Én megadom neki a lehetőséget.
25 éves, jó korban van, először mutathatja meg magát külföldi elsőosztályban, szóval szerintem a motivációval sem lesz gond.
Tavaly végigjátszotta a szezont, védőként a 3 gól és 1gp nem rossz, bár nem a legveretesebb bajnokságból jön papíron, de őszintén egy spanyol 3as meccset sem láttam hogy megmondjam milyen szinvonalú az nb1hez képest…
Elsőre ilyen Csontos profilú vedőnek tűnik, mivel balbekk ill belsővédőként is bevethető.
Mostmár erősíthetnénk a középpályát és a támadósort.
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/honved-a-spanyol-harmadosztalybol-erkezett-vedo-nem-mindennapi-szerzodessel-hivatalos
Döntse el mindeni, hogy ez az igazolás megérte e?? Spanyol 3ik osztály,11 ik helyezett csapatától jött….
Tyűűű igazából a részletekben rejlenek az érdekes dolgok:
A Spanyol 3. 11. helyezettjétől jött a védő, ahol 31 meccsen játszott. A csapat ugyan a 11. helyen végzett, de a 20 csapatból 17 csapat kapott náluk kevesebb gólt. Vagyis végigasszisztálta a mezőny 3. legtöbb gólját kapó csapat 9 sárgalappal.
Arról nem beszélve, hogy az előtte lévő 3 szezonban szezonként 2-3 meccsen lépett pályára szintén 3. osztályú csapatokban.
Gyakorlatilag a srác Alaves játékosként 24 éves koráig egyik harmadosztályú csapatból a másikba lett folyamatosan kölcsön adogatva, szinte teljesen eredménytelenül, érdemleges játék nélkül.
Egyetlen pozitívum, hogy a legutóbbi szezonjában a 31 meccsen 3 gólt lőtt.
Szóval egyenlőre úgy néz ki, hogy elég gyenge pedigréjű spanyol fiút sikerült igazolnunk.
Az infókat az eredmenyek.com-ról szedtem.
Ez nem tünik valami acélosnak..
Ez volt raktáron az Elche-nél, Fórizs meg elhozta. Sztem a 1+1+1 szintű szerződés mutatja, hogy sok jót ezek sem néznek ki belőle! De ugye itt páran lehasaltak az együttműködéstől…
egy spanyol harmadosztályú játékost ide hozni az szégyen erre a klubra, de a teljes managementre is
ha külföldit igazolunk, az legyen a csapatban húzóember – Lanzafame esete mutatja, hogy milyen track record kell ahhoz, hogy valaki az NB1-ben kimagasló játékos legyen
teljesen azonosulni tudok azzal, amit mondasz. Miért nem hozunk 3 érdemleges légióst, ahelyett, hogy spanyol 3 osztály 11ik helyezett csapatának játékosával bohóckodunk…Ilyet hozhattunk volna az nb2-ből is.
https://honvedfc.hu/hirek/spanyol-vedovel-erositettunk/2026-06-16
Kesztyűs távozik, instagram oldalán jelentette be.
„Hatalmas utazás volt,hatalmas siker! A klub visszakerült oda ahová való az NB1-be! Köszönök mindent a Családomnak a Csapattársaknak a Stábnak és a Szurkolóknak! További sok sikert kívánok nektek Kispest Család! CSAK”
Le sem kellett volna igazolni, csak vitte a pénzt.
Szerintem még néhány távozó várható. Mondjuk örülnék, ha már érkezőkről is hallanánk…pláne a támadó szekcióban.
Igazából a Fradi, Felcsút, ZTE jelentős gyengülést hozott össze egyenlőre, szóval úgy gondolom, hogy egy határozott erősítési politikával az első évi bentmaradás simán lehozható.
Várható volt, sajnos nem.nagyon tudott hozzátenni a csapathoz a sérülése miatt..
nagyon balszerencsés igazolást volt.
a középpálya erőssége kellett volna legyen, ehelyett a kispesi időszaka több, mint felét a rehabon töltötte
Ma elkezdtük a felkészülést, és teljes a stáb.
https://www.honvedfc.hu/hirek/osszeallt-csapatunk-szakmai-stabja-a-kovetkezo-idenyre/2026-06-15
Hát nem tudom. A Svájci edzőnek a saját stábjával kellene dolgozni. Nem tudom, milyen lesz így az összhang..
Októberig elég lesz így is.
Szerintem Én is jobban vezetném a szakmai munkát, mint ahogy azt Fórizs teszi.
nincs magasan a léc…lássuk be
Vasas már a második értelmezhető csatárt igazolja: https://nb1.hu/hir/golkiralyt-igazolt-a-vasas-csatart-csereltek-a-kecskemettel/
Nem tudom,hogy a mi igazolásaink merre jàrnak,de jó lenne látni hogy csapat szinten mit gondolnak a klubházban az erősítésekről.
Csányi pénzéből lehet igazolgatni
Ezek szerint a Leisztingeréből nem lehet.
Eddig úgy tűnik
Bárcsak ne lenne igazam, de a Vasas kurva jó lesz…cáfoljanak rám a mieink, hogy ők mégjobbak lesznek.
sajnos ez sanszos… qrva jól erősítettek.
Igen, és most borítékolom, hogy a Koszta ellenünk fog gólt szerezni!
a Vasas már vagy 5 vagy 6 igazolásnál tart (nincs messze az általam poénból jósolt 11 :-))
a mennyiség ritkán csap át minőségbe
Amikor a Vasas kiesett, akkor volt egy nagy átigazolási hulláma, amikor sorra igazolta az nb1-s játékosokat…aztán valahogy az mindig csak a 3. helyre vagy alább volt elég….szóval önmagában az jó igazolások még nem jelentenek semmit. De kezdetnek valóban jó…(sajnos)
5 igazolasnál tart es be is fejeztèk.Ezeket akartâk,le is igazoltâk a felkészülés kezdetére.Azért azt ne mond,hogy Koszta,Kovácsréti,Pâlinkás nálunk ne lenne erősítès vagy egy Csóka,aki Várkonyival sokáig a ZTE belső védőpárost alkotta ne lenne nekünk opció.Sztem most-szemben az elmúlt èveikkel-jól igazolnak.
Koszta kivételével nekem ezek a nevek nem mondanak semmit (de mondjuk én nem igazán követem ezeket a csapatokat)
ha Nyers marad, az nagyobb erősítés, mint Koszta
Reméljük majd pár év múlva nagyobb lesz, egyelőre még nem az a szint… nem lehet, mert Koszta kb ugyanúgy tehetséges volt, mint Nyers és már villantot párszor a bajnok csapatban majd külfödön sem vallott szégyent.
Ezt a szintet nem lehet elvárni 1 nb2ben pallérozódott 18 évestől.
Nem is lehet 5 játékosnál többet beépíteni egy szezon során. Legalábbis Nyugaton így működik a csapatépítés. Talán a Magyar kluboknak is onnan kellene meríteni szakmai tudásból. Lehet jobban muzsikálnának csapataink nemzetközi szinten is.
Plusz ma Kovácsrétit.. Úgy látom ott van lóvé dögivel..
Most olvastam…hmmm,sztem jól igazolnak.
Az nb1-es csapatok MLSZ pénze is 33%-kal kevesebb lesz, mint tavaly.. Ez komoly bevétel kiesés lesz..
Honnan az info? Mindig kérjük a linket is.
Amúgy eskü sokkal nagyobb vágásra készültem, arra gondoltam kb. ennyi (33%) marad…
Az nb2-ben ez drasztikus vágás..
Majd tippmixen kiegészítik 🙂 Senki nem fog hajtani 3-500 ezer nettóért 🙂
Az nb2 szép lassan félprofi lesz ilyen anyagi keretek mellett..
Majd lelépnek a léviósok az nb1ből, aztán a jelenlegi nb2es játékosokkal lesz egy profi liga 🙂
Egy kl El csoportkörre se kell már erősíteni, az se fogja megérni! Egyedül a Bl ami hozhat pénzt mlsz díj nélkül!
Aztán ez csak a jéghegy csúcsa! A „C” „D” kategóriás utánpótlás csapatok is bajban lesznek 🙂
Amúgy előbb-utóbb simán el tudom képzelni…nem mondom, hogy általános lesz, de, hogy nagyobbá válhat a bundaveszély mint most. Kb. fél év és ha ki nem is derül, de helyenként érezhető/gyanús lesz.
Vagy elmennek ennyiért egy osztrák megye 1be 🙂
Amit szintén el tudok képzelni. Ezt sem tömegesen, de simán lehet, hogy a regionalligák magyar játékosainak nő a száma…
Az nb1 33%-ra írtam. Azt hittem az előzetes pletykák alapján, hogy feleznek itt is, vagy még kevesebb. Az nb2 hálisten minket nem érint.
Az legyen az nb2-es csapatok gondja.
Sajnos ez a mi gondunk is, mert nehezebben fogjuk tudni a fiatal játékosainkat az nb2-be kölcsönadni, hogy ne az nb3-as csapatunkban fejlődjenek..
https://nb1.hu/hir/mlsz-nb1-kozponti-tamogatasok-csokkenes-2026-2027/
Nekünk ez a tavalyihoz képest így is emelkedett bevétel lesz, úgy tudom. Többieknek rosszabb lesz hozzászokni a hiányhoz, akik eddig is NB1-ben voltak.
Az biztos, de ez azt is jelenti, hogy kevesebb pénzünk lesz a keret megerősítésére..
Már nem emlékszem, s nincs is időm utánanézni, hogy ki tett ígéretet a sűrűbb, részletesebb információ szolgáltatásért anno, nem is a személy „kilétéért”, az ígéretért!
Na ki?!
fórizs kartárs
Még jó, hogy feljutottunk, mert az nb2-ben a tavalyi összeg 40%-ra csökkent az MLSZ pénz..
Linket írj már lécci!
Ugyan nem nekem szólt, de bakker miért vagy lusta használni a google-t, ha érdekel részletesebben??? Ezt amúgy nem piszkálódásból, de már több helyen és több embernél láttam, hogy valamiért azt várják, hogy más kutakodjon helyettük. Vagy hogy másnak több ideje van. Esetleg olcsóbb az ideje.
parancsolj:
https://www.google.com/search?q=cs%C3%B6kken+az+nb1+csapatok+p%C3%A9nze&client=safari&hs=Y54p&sca_esv=9775b4ed3171e694&sxsrf=ANbL-n7o3u7g4PLs9DS7voF_Cj1BbtxhgQ%3A1781522390656&source=hp&ei=1t8vauytJYe3i-gP_eOcyA8&biw=430&bih=675&oq=cs%C3%B6kken+az+nb1+csapatok+p%C3%A9nze&gs_lp=EhFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocCIfY3PDtmtrZW4gYXogbmIxIGNzYXBhdG9rIHDDqW56ZTIFECEYoAEyBRAhGKABMgUQIRigAUjDcFCcFVi3b3AKeACQAQCYAW-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&sclient=mobile-gws-wiz-hp#lfId=ChxjMe
Ugyan nem neked szólt, de elmondom miért: amíg az információk egy része nem megerősített, fb meg egyéb pletyka, addig kizárólag az tekinthető validnak amit linkkel tesz fel a kommenter. Addig amíg egy faszság megerősítésére keresgélsz a neten és nem találsz semmit, mert link az nincs,mert HÍR sincs, addig tegyél már linket baszki arról hol olvastad. Vagy ne írj semmit, majd megírja más.Ennyi, nem kell ebből kázust csinálni.
Megvannak a célok a Honvédnál: A biztos bennmaradás és kupamenetelés az új Kispest-edző receptje – Csakfoci.hu https://share.google/TmNIQHnZEZA2tQlBe
Dupla erősítéssel folytathatja a szezont az eddig már négy játékost igazoló MTK Budapest: információink szerint Kerezsi Zalán és Jurek Gábor is végleg a fővárosiakhoz kerülhet. Kerezsiért komoly versenyfutás alakult ki a piacon, több kérője is akadt. Úgy tudjuk,
anyaegyesülete, a Puskás Akadémia is ragaszkodott volna hozzá, ám a játékos leginkább az MTK-ban kívánta folytatni a karrierjét, akik ki is vásárolják őt élő szerződéséből.A kedves újságíró édesanyjának a… egyesülete.
Aki nem akar itt játszani, azzal nem kell foglalkozni..
Azt kellene elérni, hogy itt akarjanak játszani. Csakhát a szekházban a fejesek ~üvegtigrist játszsnak…
Nem kell idegeskedni,hamarosan befut az Elche-i különítmény és mindenki minket fog irigyelni,hogy micsoda erősítéseket viszünk vègbe.
több gondom is van ezzel a koncepcióval, de most nem kesergek
(nyert a New York Knicks, holtidőben ez is valami)
Isten adja, hogy végre olyan játékosok jöjjenek akikröl nem öt méterre, és nem az ellenfélhez pattan el a labda.
Háát,majd meglátjuk….
A Mi Hazánk azt javasolta, hogy szabályozott keretek között a jövőben a szurkolók használhassanak pirotechnikai eszközöket a stadionokban.
„Úgy tűnik, a tiszás és a fideszes politikusok nem tudják, milyen érzés a csapat 12. emberének lenni, ezért elutasították a javaslatot. Jó hír, hogy a két fideszes és egy tiszás tartózkodó szavazat később talán átbillenthető lesz.
Mi ezt nem hagyjuk annyiban!
Kiállunk a klubcsapatok , és a magyar válogatott szurkolói mellett.”
Akkor lehet elmozdulni a megoldás felé, ha a szurkolók elengedik a hagyományos pirót, mert ezek valóban veszélyes holmik, ezért nem fogják engedélyezni soha (max ilyen agyonszabályozott változatban, pár helyen). Ezzel párhuzamosan a fifának kutatás fejlesztést kellene finanszíroznia alternatív eszközök kifejlesztésére, erre nyitott szurkolók bevonásával. Ledfáklyák, színes műfüst, mittomén. Tudom, „buzis”, de másképp ez a patthelyzet nem fog feloldódni.
Lehet ezzel bohóckodni, de se az UEFA, se a FIFA nem engedi..
én speciel megvagyok nélküle is… de a külföldi stadionokban nagyon gyakran látni, meglepne, ha ez folyamatos baszogatást jelentene ott is.
nálunk az mlsz alapvetően fordítva ül a lovon.
A külföldi stadionok esetén is bünti van..
https://szovetseg.mlsz.hu/hir/ezert-veszelyes-a-pirotechnika
Egybehangzó állítások alapján a 2026. őszi idénytől már Kispest-Honvéd néven induló nb1-es csapat megvásárolja a LaLiga spanyol labdarúgó bajnokság 15, 16,és 17. helyezett csapatait. Az Elche, a Levante és az Osasuna szurkolói közös tiltakozásba kezdenek a kispesti Jézus Szíve plébánia előtt a Vas Gereben és Áchim András utca sarkán.Fórizs Alejandro Sándor a jól ismert diplomáciai érzékével már reagált is a tüntetésre: „Megbaszhassák akkor tapas zabló nagynénjüket”. Lapunk ezt kevéssé támogató hozzászólásként értékelte.
Jakoblaci, Jacobaci, vagy mi neve van edző örül, hogy így nagyobb merítésre lesz lehetősége a 87 fős első osztályú keretből egy, a bennmaradásért küzdő csapat kialakítására: „Most úgy gondolom, meccsenként 3 kapussal állunk fel. A védelem a vesszőparipám. Csatárt majd a harmadik negyedben küldök be. Mikor finoman figyelmeztettük, hogy ez foci és nem vízilabda, ékes németséggel azt mondta: „sájsz egál májn frajnd.”
Lapunk megtudta, hogy a soknyelvű kontingens mellé képzett tolmácsgárdát kíván szerződtetni a KHFC. Információink szerint az MLSZ és az Újpest FC nem zárkózik el attól, hogy kisegítse a kispesti csapatot a magyar labdarúgás fejlődése érdekében, így a spanyolul és olaszul egyaránt jól beszélő Marci Rossi, valamint a német nyelvvel jó barátságban lévő Dárdai Pál érkezhet a XIX. kerületbe, utóbbi jelenleg a svájci dialektust gyakorolja. A megállapodás értelmében taktikai utasításokat nem adhatnak majd tolmácsolás közben, és a „vaffanculo”, illetve „Vaduz” szavakat sem ejthetik ki a szájukon.
Gyúrót Pápua Uj-guineából sikerült igazolni, ezért kel ilyen bő keret, hogy a végére is maradjon játékos.
hülyje…. 😀
NB1.hu most már 5 Spanyol érkezőt sem tart kizártnak. Kíváncsi leszek, hol helyez ez el minket majd a bajnokságban. ZTE latin vonal, Újpest Német, Mi meg a Spanyol vonalat indítjuk el. NB1 színvonalának ez hosszútávon nagyon jót fog tenni. DVSC-nek meg angol tulaja van, Ők is jól lesznek építve szerintem.
Remélem egy jó szakácsot is hoznak, és lesz tapas a büfében…
és ha 1 szép csaj lesz a szakács, akkor a kaja neve szépségtapasz lesz… 😀
//bocs, ez már dixi hatása 🙂
pls. link… köszi!
https://nb1.hu/hir/honved-atigazolas-polonkai-elche-magyar-edzok/
„Az NB1.hu már két órával Jacobacci vezetőedzői kinevezése előtt jelezte, hogy Medgyes Zoltán sorsa még bizonytalan a Honvédnál, miközben a közönségkedvenc Dúzs Gellért hosszabbított. Legújabb híreink szerint Medgyessel is jól haladnak a tárgyalások, így hamarosan vele is megállapodás születhet.”
Kispest / Honvéd infók hiányában egyelőre marad a VB posvány…
egyik legjobb infó oldal a VBhez : https://index.hu/sport/futball/2026/vb/#