Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
március 19, 2022 4:43 du.

Hajdú B. az MTK-Kisvárda meccsen: egészen olyan a hangulat…, mint egy zárt kapus meccsen.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
március 20, 2022 3:58 de.

Ahol meg van hangulat, ott meg belenyúl az mlsz. Lassan ultras szakszervezetet kell létrehozni a szurkolói csoportok képviselőivel, hogy egyeztessenek mit szabad, mit nem és mit tehetnének az mlsz-el karöltve.. Jah, nem, mert a piramis lefele mlsz, birók, kiemeltek, nem kiemeltek, rendőrök és a sor végén mi a szurkolók.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
március 20, 2022 7:29 de.

Legközelebb majd ezt kiabaljuk:
„Karakó, Karakó, csináld amit gondolunk!”
Na, ezt szankcionálja a buzimlsz…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 20, 2022 7:59 de.

Adnám, pláne, hogy többször elhatárolódok bizonyos bekiabálásoktól, amit néha igen primitívnek gondolok. Ma is büntit fogunk hazavinni, mert tudjuk miért..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
március 20, 2022 9:11 de.

Pedig a Berke vezeti, ő meg általában okés.
Nem baj, f…szopo lilazas lesz dögivel az tuti

F.hunter
F.hunter
március 19, 2022 10:28 de.

U17ben 5 , az u19ben 3 Kispesti gyereknek lehet szurkolni az elitkörben.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 19, 2022 6:14 de.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 19, 2022 12:25 du.

De jó kis meccs volt ez. Martinezből viszont nem azt néztem ki,hogy egy no name játékos lesz itthon.

robert szeman
robert szeman
március 19, 2022 5:57 de.

Üdv! Éjszaka álmottam a meccsről, rövid story:megszereztük az 1-tlen gólunkat,(gólszer… no volt) ute helyzetek 1-más utn, mi védekeztünk hősiesen még szerecsénk is akadt így 0-1 the end!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
március 19, 2022 9:20 de.

Kívánom,hogy teljesüljön az álmod.Sajnos én mindig réálisan szeretem nézni a dolgokat,és most nem mi vagyunk az esélyesek.Azért még kint leszek,és reménykedem egy jó eredményben.

jnkzln
jnkzln
március 18, 2022 3:58 de.

https://nb1.hu/hazai-labdarugas/szurkoloi-miatt-bunhodhet-az-ujpest-es-a-honved
Fradi ellen is off a Kanyar… Ezek szerint nem lehet minősíteni a játékvezető teljesítményét.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  jnkzln
március 18, 2022 3:06 du.

Lehet nekünk is felcsút,gyirmót szurkolóknak kéne lennünk.Az megfelelne az mlsz-nek.Dilettáns hülyék.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  jnkzln
március 18, 2022 9:49 de.

Bohóc liga, bohóc vezetőkkel. (ez is faktum)

santiago
santiago
Válasz a következőnek  jnkzln
március 18, 2022 5:24 de.

Csaló Ondó meg gondolom kitüntetést kapott. Jól végezte amit mindig tesz ellenünk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  jnkzln
március 18, 2022 4:34 de.

Most szólok előre: ha bárki bevallja, hogy pisilt a stadionban és utána nem mosott kezet, azt két meccsre kitiltják minden focimeccsről BLASZ IV-ig bezárólag.
Nem a tiltással van bajom, sokkal inkább a határok ilyetén meghúzásával…

(Meg van a Monthy Python szkeccsből az a mondat, hogy: „Ma egy tornapapucs, holnap a világ?!” )

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
március 18, 2022 5:03 du.
dixneuf
dixneuf
március 18, 2022 2:54 de.

https://index.hu/sport/2022/03/17/egy-irodista-holggyel-szamuzette-kadart-az-ujpest-edzoje-a-tartalekok-koze/

Maga a cikk önmagában érdektelen és meglehetősen „edzőellenes”, elfogult. Számunkra annyi a jelentősége (már ha van ilyenje) hogy a belső békétlenkedés talán egy icipicit elbizonytalaníthatja a lilákat vasárnap…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 18, 2022 4:04 de.

Kádárt már a loki ellen száműzte a szerb edző, szóval ennek a belső békétlenkedésnek már ott mutatkoznia kellett volna, de ugye nem mutatkozott meg, mert jó játékkal győztek. Nekem azonban a cikkben egy megjegyzés megütötte a fülem, miszerint az edzőnek semmi köze az eddig elért eredményekhez, majdnem hogy azt sem tudja merre hány méter…ezek szerint, akkor a játékosok azok, akik összefogtak és sikeresek? Nem számítok könnyű meccsre, a liláknak megy, sok szurkolójuk lesz kint, akik űzni fogják őket és ha az elején találnak egy gólt, akkor iszonyat nehéz lesz! A meccs kulcsa az lesz, hogy a Croizet-Beridze-Onovo-Zivzivadze tengelyt, hogy tudjuk semlegesíteni. Ha nem tudunk megfelelően a középpályán védekezni és szűrni, akkor esélytelenek vagyunk.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 18, 2022 4:43 de.

Ha nem az edző miatt megy nekik, hanem a játékosok miatt, az a jobbik eset. Így kifoghatnak egy rossz napot, és máris jöhet a 3 pont.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 18, 2022 4:37 de.

Igen, valaki fúrja az edzőt…ha lila lennék nekem gyanús lenne ez a Kovács nevű csávó 🙂
A többiben vastag igazságod van. Ha gólt kapunk nem adok 20 %-ot sem egy döntetlenre…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
március 18, 2022 3:18 de.

Bizonytalanítsuk el őket azzal,hogy az elején szórunk kettőt 🙂 Amik egy kis szerencséhez köthető esélyek azok idén nem nagyon jönnek 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
március 18, 2022 3:27 de.

Hát…már tavaly se nagyon. Igaz akkor ott volt ferink, ha másnak nem is, legalább mentségnek. Na mindegy, menjünk nyerni. Ránk fér 🙂

A69W
A69W
március 16, 2022 4:16 du.

Üdv. a Kis köz-ben 🙂comment image

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
március 16, 2022 4:57 du.

üdv! jó újra „látni” … 🙂

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Pelso
március 17, 2022 3:34 de.

Köszönöm szépen!
Nagy gratula mindehhez itt!
Lelkes olvasói, meccsre járó illetve lájkolói státuszom továbbra is határtalan! Bízom benne, hogy lesz egy kis szusszanás a közeljövőben végre az életemben, illetve szeretett sportszerszervezetünk a jövőben olyan pályára áll, ami további inspirációt, aktivitást jelenthet számomra, mint mezei kommentelő számára is 🙂

Pelso
március 16, 2022 11:39 de.

Stílus gyerek bal védőt is tud….le kéne igazolni… 😀
https://www.youtube.com/watch?v=An2jwemasrU

ius
ius
március 16, 2022 7:46 de.

Azt hallottam, hogy jövőre 5 fiatalt kell rakni a keretbe 1 pedig végig pályán kell legyen és akkor 500 millió jár. Erre utalhatott a kisvárdai manager a hétvégén. Nos, ha ez így van akkor nyáron újra csapatépítés következik, ezért mihamarabb ki kell vívni a bentmaradást.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
március 16, 2022 12:45 du.

Ezzel a kötelező fiatalszabállyal meg az a baj hogy így akár érdem nélkül is játszogatnak majd nem megfelelő szintű vagy adott esetben formájú fiatalok mert ugye „muszáj”!
Ez sem segíti így elő sem a fejlődést sem a motivációt!
Régen sem volt ilyen szabály Détáriék, Pisonték sem azért kerültek a csapatba mert fiatalok voltak hanem azért mert tehetségesek és motiváltak!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 7:26 du.

Pisont és különösen Détári korában „csak” az öregekkel és nem a külföldiekkel kellett megbirkóznia a tehetséges fiatalnak. Teljesen más korral hasonlítottad össze.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
március 17, 2022 3:44 de.

Ettől még a kötelező játszatásról továbbra is azt gondolom hogy semmilyen pozitív hatással nem lesz a fiatalokra! Ellenkezőleg! Meg fog nyugodni a néhány kivételezett!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
március 16, 2022 9:20 de.

Szerintem mi azon 3-4 klub között vagyunk akiknek nincs szüksége rongyos évi 500 millióra!
4. Legnagyobb éves költségvetéssel rendelkezünk!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 17, 2022 4:31 de.

Azt tudod amúgy, hogy a teljes éves bevételünk (I-III.) tavaly* kb. 2800 millió volt? Azért ennek eldobni a 18%-át az nagy gavallérság lenne 🙂
(Azt már csak zárójelben írom le, simán alakulhat úgy áprilisban, hogy nem egy focitámogató kormány lesz, és akkor aztán nem lesz pénz lóvéra…egyébként Fülig Jimmy is megmondta: a pénz az egyetlen jó, amiből nem árt a sok).

Ui: *bocsánat 2020-ban nem tavaly. A tavalyi évet értelemszerűen még nem látni.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 7:35 du.

Ezt hívják veretésnek bizonyos kultúrkörben. Miért ne lenne szükség 500 millióra, ha még jó célt is szolgál?

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 11:22 de.

Sztm. ez ahhoz nagyon sok pénz, ráadásul ez azt is jelenti, hogy az egyéb források csökkeni fognak, szóval valószínűleg a fiatalszabály betartása nélkül nem lesz költségvetési fedezet a jelenlegi szinten.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 10:57 de.

akár 1 jó irányítót is hozhatnánk ennyiért…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 16, 2022 12:42 du.

Mondjuk ez igaz és szükséges is lenne nagyon

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 9:31 de.

na na, óvatosan ezekkel a kijelentésekkel. 🙂 500M Ft azért nem kevés pénz és hozzájárulás a költségvetéshez. A tervezett szabályt, ,miszerint 1 fiatalt (pl:Bocskay) játszatni kell és 4-5 magyarnak meg kezdőben lenni, hozni tudnánk, amivel a kassza is jól járna, meg a szurkolói lélek is. Szóval ne dobjuk el ennek a megoldásnak a lehetőségét.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 16, 2022 10:24 de.

Évek óta nincs 4-5 magyarnál kevesebb az pipa. Bocskay is csak fél évig lesz 21 alatt. Vagy a szezon közben 21 évessé érettek még beleszámítansk?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 10:35 de.

Bocskay esetén sajnos nem tudom, vagyis a részletszabályok nem ismertek. De akkor „vésztartaléknak” ott lehet Kerezsi. Azonban, ha csak a 4-5 magyart hozzunk és nem teljesen maxoljuk ki a pénz az állandó fiatal szerepeltetéssel, sztem az sem annyira nagy baj, (hisz egy jobb bajnoki helyezéssel és nemzetközivel lehet akár kompenzálni a bevételeket) Azt vallom, hogy az eredményesség javára nem menjen a fiatalok szerepeltetése. Aki megérdemli és a teljesítménye is olyan, az kapja meg a lehetőséget.Ez pedig a többi fiatalnak is követendő példa lehet.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 10:27 de.

bele…szerintem az indulás számít.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 16, 2022 6:04 de.

A liláknál nem lesz a védelemben bevethető az észt válogatott Kuusk, mert eltört az arccsontja. Ez érzékeny veszteség a liláknak, mert a srác jó teljesítményt nyújtott, míg az a hír tartja magát lila körökben, hogy Kádár összeveszett az edzővel, így ő az NB3-ban edz.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 16, 2022 6:14 de.

Igen jó az értesülésed, mivel Újpesten élek lila-ultrák osztották meg velem…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 16, 2022 6:10 de.

Nálunk meg Petkovic NagyD. fog hiányozni :/

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 9:21 de.

Sajos e két név Nekünk nagyobb érvágás

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 12:41 du.

Gondolom megy Baráth a szélre. Esetleg Doka jobbra és Baráth balra. NagyD helyett Bőle elmegy most. Hajrá

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 17, 2022 2:14 de.

esetleg Nagy D. helyett Drazic.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 12:50 du.

Reméljük Boti kiflegmázta magát erre a tavaszra az MTK ellen!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 6:24 de.

Tudom. Nagy D. sárgája viszont véleményes volt a MTK ellen.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 16, 2022 6:39 de.

Ja libáknak adott szóbeli intést utána sárga, nekünk nem 1-ből SÁRGA, ezis rész eleme a meccs kimenetének!

robert szeman
robert szeman
március 16, 2022 5:26 de.

Üdv!Én úgy utáltam tavaly is idén is hátrafelé tekintve, vereséget vagy x-t ahogy a sors hozza, kívánni ellenfeleinknek! Megint ezt produkáljuk sajna! CSAK ……….!

Döme Sanya
Döme Sanya
március 16, 2022 5:09 de.

Nevezzük át az „off topicot”, Rugdosónak, mert magyarab, és jobban tükrözi a valóságot.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 16, 2022 5:26 de.

szerintem eddig egész korrekt a hangnem.
ha csak nem készülsz épp rugdosni… 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
március 16, 2022 6:26 de.

Igaz jobban passzolna a „fikázó”, mert mindig valamelyik játékost b1sztatjuk. A nagyobb baj, az hogy nem magyar az elnevezés.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 16, 2022 10:27 de.

találjunk ki vmi jót és lecserélem a menüben, a logóban nem biztos

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
március 16, 2022 11:49 de.

Mindegy, nem szeretnék neked + munkát csinálni. Így legalább megmarad az eredet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 16, 2022 7:34 de.

Köpködő 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 8:01 de.

Szotyizó?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 16, 2022 5:21 de.

Az estek 98%ban off topicként üzemel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 16, 2022 5:16 de.

Jó van ez így. 🙂 Sokszínűek vagyunk, más-más vérmérséklettel.

Tusi
Tusi
március 15, 2022 2:56 du.

Inkább valahogy szervezzünk 1 edzés látogatást. Ne titkoban, mint a „mag” teszi. Buzdítsuk Őket! Ha van valaki benfentesebb, aki tud valami emberi időben tartott edzésről, Jelezze, menjünk ki! Fejben-szívben erősen legyőzhető a 4ker!!!

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
március 15, 2022 4:11 du.

igazi klasszik drukker vagy Tusi és ezért respect neked!
de nem túlzás ez 1 mtk meccs után, amikor a csapat fele lexarta, hogy a 6. helyre léphettünk volna és felszínes,semmilyen játékkal lepte meg a lelkes publikumot ??

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 16, 2022 2:17 de.

Vignijevic pont nem a beleszarást emelte ki mint hiba. A nagy akarásnak nyögés lett a vége.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 16, 2022 4:07 de.

nem nagy mellényről beszélt ?
én azt is láttam többeken. :/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 16, 2022 5:39 de.

A nagy mellény oké, arról is beszélt emlékeim szerint,hogy sokan villantani akartak egyénileg hiszen „csak” az utolsóval játszottunk,most meg akarták mutatni,de egy életéért küzdő mtk ellen,piros lappal ez nem fért bele. A mélyből egyenlőre 6/2GY 2D 1V Vignijevic mérlegeA kisvárdát 3 napja a csapat mellett nem varnám a nyakába.. Nono nélkül nincs annyi gól, erre kell kitalálni vmit. Ha jön a Nonoval a csapatban megszokott 2gól/meccs átlag most nem kapunk ki így se.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
március 17, 2022 2:14 de.

Szerintem inkább azért rúgunk kevesebb gólt, mert elkezdett a csapat kicsit védekezni is. A hat meccsen 7 gólt, ha kiveszed a Kisvárdát, akkor 5 meccsen 4 gólt kaptunk. Pozitív a gólarány (9-7 vagy 7-4), korábban negatív volt, hiába volt 2gól/meccs.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
március 15, 2022 4:16 du.

Kell valami plusz nekik, azok vagyunk mi! Kellünk a sikerhez, kell a 12ik csapattag és igen, pont az mtk után, de még a hátralévő harcokhoz kellünk, minden harchoz!

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
március 15, 2022 4:26 du.

legyen igazad és csak értékeljék is végre ezt, amit kapnak, mert qrvára nem természetes!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
március 15, 2022 4:30 du.

Kell az a látogatás. Ez a felület kell, hogy segítsen. Remélem, hogy olvassa az, aki tud infót és ha az meglenne, akkor kellene sok sok szurkoló társunk segítsége!

robert szeman
robert szeman
március 15, 2022 5:36 de.

Üdvözletem urak! Most már ténylegesen be kell rakni az igazoltakat,értem ezt kezdőcsapatként.Lukinak már nagy teher egyedül pl:(folyamatosan lecserélik).Makaccsal sem kezd.nk,Drazsét játszatni és játszatni (írtam már),és Zivzire Herceget prób..m, szrntm curva jó pióca, szabályosan szerel, mert idáig középen mást nem tett, ezért ő nekem a ?-jel az ujjak közül, a többiek hiba-hiba még a legjobb csapatokban is!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 15, 2022 3:01 de.

Ha komolyan gondoljuk az erősítést és szeretnénk minőségi, saját nevelésű játékosokat akkor egyébként a volt kispesti nevelésű, jelenlegi válogatottakból kellene visszahozni akit lehet!
Botka, Gazdag, Schön, Vécsey, Szalai Ádám!
Tudom vegyem ki a biliből a kezem de állítólag nálunk is van pénz lóvéra és manapság már majdnem minden válogatott hazatér a mennyeibe!
Ezen öt játékos bármelyike pont hiányposztokon futballozik és jelentős erősítés lenne!
Nem öt-hat kutyaütőt kell venni hanem egy-két jót!
Igazán jót mint pl Doka, Lukic vagy Szappanos!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 6:41 de.

Tudom-tudom, én vagyok az idealista fasz, de egy olyan játékost, aki a Honvédból a Fratyiba vagy a ‘csútba igazolt -főleg MFA-növendékként-, még említés szintjén sem hoznék újra összefüggésbe a Honvéddal soha többé. Tudom, a „modern futballban” nem számít semmit a klubhűség, az elvek, a szurkolók, de emellett a véleményem mellett mindig ki fogok tartani.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 16, 2022 7:31 de.

Vécsei kirakta a ‘Budapest zöld-fehér’ képet is instagramon. Ilyen gyíkok ne jöjjenek már ide vissza.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 15, 2022 11:56 de.

Egyet tudok èrteni azzal,amit az elvekkel kapcsolatban írsz.Vhogy èn sem tudnèk egy Botkàèrt,Prosserért lelkesedni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 15, 2022 7:00 de.

Sajnos időről időre pofára vagyunk ejtve igen klubhűség terén lásd legutóbb Szendreyt! Az meg legtöbbször már szóba sem kerül hogy az MFA sok többsége sem a Honvédnál kezdte el a szakmáját!
Ez a mai világban teljesen divatjamúlt kiégett dolog!
De mondok fordított esetet is!
Batik Bence mára a Honvéd Csapatkapitánya és egyik legjobb játékosa aki igazán szívből játszik a pályán!
Mint tudjuk fagyi nevelés!
Ilyen alapon Ő sem idevaló!
Mégis örülünk hogy nálunk játszik!
A 17-es Bajnokcsapat fiataljaiból azt gondolom kb bárki erősítés lehetne!
Botka, Gazdag, Bobálok, Koszta, Prosser!
Na Ök voltak az igazi sikeres MFA generáció!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 1:17 du.

Nem érdekel, hogy „teljesen divatjamúlt kiégett dolog”, én nem mások erkölcsi mércéjének és elveinek akarok megfelelni, hanem a sajátomnak. Már írtam a régi fórumon: Batik az üdítő kivétel, aki le tudta vetni a ződekre jellemző gőgös pojáca viselkedést, és mára a csapat egyik igazi vezéregyéniségévé vált, akire már nem ex-fratyistaként gondolok. És rajta akkor is látom, hogy meg akar dögleni a pályán, amikor ótvar fos meccse van.

És persze, igazad van, erősítés lehetne a 17-es bajnokcsapat néhány játékosa. De ha én lennék döntéshozó, az kurvaélet, hogy a ződ majomketrecbe/csúti disznóólba igazolt játékosaink nevét (akármekkora sztárok is voltak) úgy húznám le a listámról, mint a p*csa.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 15, 2022 3:17 du.

Ez rendkívül „hazafias” de még egykori legnagyobbjaink is megjárták gyűlölt ellenségeinket, mégis bálványaink maradtak!
Détári Lajos is volt a fagyinál játékos és edző is mégis fel van festve a portréja nálunk!
Bárányos Zsolt amellett hogy eltippmixelte (elcsalta) párad magával a 2008 as bajnoki címünket szintén volt a fradiban, sőt jelenleg is az öregfiúk csapatot erősíti!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 6:30 du.

Jó, hát akkor ezt máshogy látjuk, szerencsére nem kell egyetértenünk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 16, 2022 2:40 de.

Legalábbis nem mindenben!
Jó Honvédot szeretnénk ebben biztosan egyetértünk!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 4:53 de.

Ez egész biztos. Csak a Kispest, mindörökké!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 11:59 de.

Csak Gazdi ès Koszta akit szívesen làtnèk ismèt nàlunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 15, 2022 12:54 du.

Bobál Dávid hozna 1 Batik szintet elől/hátul

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 15, 2022 3:20 du.

Hàt nem tudom,a 2017es lehet,de mostanàban nem tartom már olyan minősègi jàtèkosnak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 9:00 de.

Prosser ? Bobálok?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 15, 2022 3:06 du.

Igen azt gondolom jópár gyengébb képességű játékos van jelenleg is a keretben náluk!
Pl: Zsótér, Klemenz, Bardea, Májer

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 16, 2022 6:09 de.

Prosser a Dán utolsóban nem játszik,a Bobálok meg az nb1ben nb2ben nem. Szerintem velük csak adnánk a szarnak egy pofont.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 7:48 de.

Ezek azok a dolgok amikről sokáig lehetne vitatkozni. Ugye az akadémiások. Nagyon sok olyan van ahol a szülők, nagyszülők pl. fradisták voltak. Viszont a gyereket ide hozzák mert itt állítólag jobb az utánpótlás. Innen hamarabb ki lehet igazolni külföldre. A gyerek meg attól hogy itt játszik nem lesz Kispesti. Nincs klubhűség. Batik Szeged nevelés. Nem a fradinál nevelkedett. A bajnokcsapat fiataljai meg már csak emlék. Sokan közülük is az első adandó alkalommal leléptek. Az igaz hogy azóta viszont nem került ki az akadémiáról még csak hasonló képességű játékos se. Ezen azért el kellene gondolkodni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Ray
március 15, 2022 1:46 du.

Batikot azért megvédeném,mert ha korlátai is vannak,megdöglik a pályán.Az már más kérdés,hogy ez a teljesítmény elég-e a Honvédhoz.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 15, 2022 1:58 du.

Félreértettél. Batikkal nekem sincs bajom. A hibái ellenére se. Vele kapcsolatba csak arra reagáltam, hogy nem ős fradista. Szegeden nevelkedett. Boldog lennék ha nála gyengébbek nem lennének a keretbe.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 4:49 de.

Ezek egyike srm jönne most hozzànk.Gazdi most kezd beindulni USA-ban,ahogy Schön is alapember lesz.Botka,Vècsei…ne haragudj de nem!Tudjuk mièrt.Szalai meg öreg màr.Ha magyar ès kint játszik,akkor Kecskès,Vida K. Holender,akit hazahoznèk.A többiek vagy nem jelentenènek erősìtèst vagy jóval nívósabbbajnokságba valók.(pl:Orbàn,Szoboszlai,Szalai stb.)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 15, 2022 5:20 de.

Azért egy Kleinheisler is elférne a középpàlyàn. Szalai öreg de mint Dzsudzsák tudna még virítani szerintem. Bár ebben a rendszerben nem hiszem,hogy olyan kell mint ő.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
március 15, 2022 5:42 de.

Pont olyan kellene, de a Bázel más kávéház. Hasonló nagydarab erőcsatár jó lenne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
március 15, 2022 12:01 du.

Nézd meg Zivzivadze-t nagydarad,de gyors és technikàs.1-1-ben is ok.A loki ellen az a csele,amivel a vèdőt àtverte nem volt semmi.Lukicnak jó lenne kitalàlni a helyèt,mert ez a mostani helyzet nem femszik neki,látszik rajta a flusztràltsàg is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 15, 2022 6:14 de.

Pont megtartaná a labdát mint Lukic aztán a 0 helyzetbehozásból szintén 0 gólos lenne.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
március 15, 2022 9:45 de.

Talán a helyzetbehozókkal van a baj. Vignje mindig is szeretett gyors szélsőkkel és nagy centerekkel jàtszani. Valahogy a tutipasszok nem jönnek középre. Hogy ez Nono hiánya vagy más, azt nem tudom.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 15, 2022 12:10 du.

Ott a pont.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 15, 2022 11:06 de.

Ha a helyzetbehozók feljavulnak akkor Lukic is újra elkezd termelni 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 3:39 de.

Ez a hazahozzuk xy-t szinte senkinél se jött be.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 15, 2022 4:20 de.

Na jó de ezek a játékosok nem nímandok és jelenlegi válogatottak nem egykoriak!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 4:53 de.

Az a probléma, hogy itt megy a sztárolás, és visszaesik a teljesítményük.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 15, 2022 5:09 de.

Ez szinte mindenkinél így volt/van/ aki külföldről hazajött. Egyedül talán Juhász játszott még elfogadható szinten. A többiek vagy le…rták az egészet, vagy már csak levezetni jöttek haza.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 2:33 du.

https://nb1.hu/hazai-labdarugas/rivalishoz-tavozna-a-vidi-foszponzora szerintetek ennek lehet esèlye?Ha kiszâllna a MOL a vidiből az sztem a vègüket jelentenè.Lehet elfogyott a türelem az eredmènytelensèg miatt?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 15, 2022 3:04 de.

Ha már főszponzor mit lehet tudni a 4iG ről?
Negyedévente 50 Mrd Ft feletti bevételt realizálnak!
Kb tízszeres vagyona van mint a MetAlcomnak és szó volt róla hogy beszállnak Kispestre!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 15, 2022 12:04 du.

Ha a 4ig beszàllna hozzánk,akkor az kb MOL szint lenne.Akkor elmondhatnànk,hogy a NER-en belül az első polcra kerültünk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 3:04 du.

Hát,röhögnék rajta,az biztos.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 2:47 du.

Szerintem nem fognak kiszállni,nem is engednék őket.De ez csak az én véleményem.

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 14, 2022 3:10 du.

sanszos, hogy a MOL most az ár-stop óta „nagyobb szponzorációt” tol 1 nagyobb létszámú csapatnak.
talán lemerültek a kreditek

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 2:38 du.

De nagy lenne…
Undorító nagyképű vadásztölténygyár menne a levesbe!
Itt jegyezném meg hogy ideje lenne már nálunk is 1998 után valami főszponzor!!!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 14, 2022 3:27 du.

De hát van főszponzorunk, ahogy a mezőny nagy részének: a magyar állam.
Meddig teszünk még úgy, mintha normális viszonyok lennének a nerb1-ben? A főszponzor kifejezés itt értelmetlen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
március 15, 2022 1:22 de.

Én vissza hoznám azokat akik előtte finanszírozták a focit. Az volt a normális világ.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
március 15, 2022 4:51 de.

Egyik se normális. Szar a fossal…Tudomásul kell venni, hogy jelenleg ha nem az állam, akkor a nihil. Ettől még nem jó. Legfeljebb mi szurkolók örülünk neki (mert jobb játékosok jönnek, van egy hajszál esélyünk a nemzetközi kupák elején) és az a sok faszkalap aki ebből él, pedig annyi köze van a focihoz, mint nyulnak a buvarkodashoz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
március 15, 2022 12:05 du.

Azért van végülis a foci,hogy mi szurkolók örüljünk 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
március 14, 2022 3:44 du.

Akkor a fagyinak és a vadászoknak miért van?

Pelso
március 14, 2022 8:40 de.

A MAGYAR KERET A MÁRCIUSI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEKRE:
Kapusok: Dibusz Dénes (FTC), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Szappanos Péter (Budapest Honvéd)
Védők: Bolla Bendegúz (Grasshoppers – Svájc), Botka Endre (FTC), Fiola Attila (Mol Fehérvár FC), Kecskés Ákos (FK Nyizsnyij Novgorod – Oroszország), Lang Ádám (Omonia Nicosia – Ciprus), Nagy Zsolt (Puskás Akadémia FC), Loic Nego (Mol Fehérvár FC), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország), Szalai Attila (Fenerbahce – Törökország)
Középpályások: Baráth Péter (Debreceni VSC), Gazdag Dániel (Philadelphia Union – Egyesült Államok), Nagy Ádám (Pisa – Olaszország), Schäfer András (Union Berlin – Németország), Callum Styles (Barnsley – Anglia), Szoboszlai Dominik (RB Leipzig – Németország), Vécsei Bálint (FTC)
Támadók: Ádám Martin (Paksi FC), Sallai Roland (Freiburg – Németország), Schön Szabolcs (FC Dallas – Egyesült Államok), Szalai Ádám (Basel – Svájc), Varga Kevin (Young Boys – Svájc)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 14, 2022 8:45 de.

Szapi megérdemelne egy meccset

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 8:51 de.

amikor jött nem gondoltam, hogy feljön Dibusz szintjére…már pedig erősen ott van.
mondjuk nem túl zsúfolt a mezőny (sajnos), de a legkiegyensúlyozottabb játékosaink közé sorolható!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
március 14, 2022 12:10 du.

Én kirohogtem konkrétan amikor idejott. Meg is követem nyilvánosan, jó kis kapus ő. Azért Lefkovicsot sajnálom, de Szapi is okés…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
március 15, 2022 3:37 de.

Nem Bendegúz szól belőlem, de Szappanos nekem kezdettől okés volt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 15, 2022 4:53 de.

Én azt gondoltam gyenge eresztes, még a mennyiben is alsó -kozepkategorias. De ennél biztosan jobb. Halisten tevedtem.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
március 14, 2022 4:09 du.

Mondjuk nagyon kellett volna ősszel, hogy pár meccset kapott gól nélkül hozzon le. 🙁 Persze kurva sokszor mentett meg minket az óriási blamától, de HF alatt nagyon kevés meccset hozott le kapott gól nélkül, ami azért egy Honvéd-kapustól időnként elvárható lenne, hisz’ kapusposzton hagyományosan erős csapat voltunk mindig. Tudom-tudom, a védelem is kellett volna hozzá, meg minden…de gondoltam azért ezt így iderakom, kiegészítésnek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 15, 2022 4:18 de.

HF csapataiban már az is bravúr ha egy kapus 3 gól alatt megússza mivel nála a védekezés mint fogalom nem létezik!
Mióta Vignjevic az edző jóval stabilabb a csapat hátul ez meglátszik Szapi teljesítményén is!
Bravúrokat ősszel is mutatott be szinte minden meccsen csak túl sokszor került kiszolgáltatott helyzetbe!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 14, 2022 4:56 du.

Oké. Az első gondolatom az volt így a hsz-od elejét olvasva, hogy a védelem stb. de aztán leírtad…

robert szeman
robert szeman
március 14, 2022 5:52 de.

üdv! szrntm is lehet 2 csatár=luki+johnszi, irányítóba=zsótér helyett drazsé, herceg védelemben hasznosabb
lenne,1-nlőre szrntm. VÁLTOZTATNI! VÁLTOZTATNI!

Pelso
Válasz a következőnek  robert szeman
március 14, 2022 8:23 de.

1 próbát mindenképp megérne.
ne csak 1 sablont játsszunk…főleg, ha nem mindig megy.
és főleg, hogy Lukinak ez nem fekszik, kell neki a segítség!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 13, 2022 5:25 du.

Nézem a sport 2 n a Torino – Inter t!
1 : 0 a Torinonak 76. Perc meglepetés érik!
Amiért idehoztam az Faragó Ricsi közvetítése!
Lentebb Hajdu B elfogult Honvédutálata miatt írtatok!
Nos Ricsi közvetítéseit élvezet nézni!
Minden helyzetnél üvölt igazi hangulatteremtő!
Még az NFL közvetítéseknél kedveltem meg, abban utánozhatatlan de ugyanazt a stílust tudja hozni fociban is!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 14, 2022 6:21 de.

Azert Chiefs merkozeseken o se volt teljesen partatlan. De igaz hianyzik a kozvetitese.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 13, 2022 4:54 du.

Jövőre nézve a keretet s annak hiányosságait én így látom:

Alaptaktika Vignjevicnél: 1-4-2-3-1

Kezdő/tartalék:

Kapus: Szappanos/Tujvel
Jobbhátvéd: Doka/Petkovic
Középhátvéd1: Batik/Lovric
Középhátvéd2: ?????/?????
Balhátvéd: ?????/Tamás
Védekező kp1: Petrusenko/?????
Védekező kp2: Kadiri/?????
Jobbszélső: Nagy D/Jóhnsson
Irányító: ?????/Machach
Balszélső: Drazic/Gale
Csatár: Lukic/Traore

A be nem tett játékosokra (Klemenz, Bardea, Baráth, Pantelic, Nagy G, Hidi, Zsótér, Bőle, Májer, Banó-Szabó) semmi szükség nincsen!

Tehát irányító, középhátvéd, balhátvéd és csatár is kellene vagyis jóformán egy gerinc!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 14, 2022 6:24 de.

Doka, Kadiri, Drazic,Machach Kolcson van csak ugye.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
március 14, 2022 11:16 de.

Dokát ès Kadirir mindenkèpp megtartanàm.Többiek eddig nem győztek meg,hogy kellenek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
március 14, 2022 6:36 de.

Kadirit nem hiszem,hogy a jelenlegi helyzetben nehéz lenne megszerezni kijevből,bár mivel oda van jó fiatalunk felesleges. Drazic szerződése lejár a slovannal és ha jól tudom Doka szerződése is. Machach meg mindig kölcsönben van vhol, ha kell és akar maradni talán a Napoli nem fog ragaszkodni hozzá 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 2:45 du.

Kadiri sztem opciós.
Amúgy én nem látok olyan fiatalt,aki jobb lenne pl tőle.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 15, 2022 11:11 de.

Az a baj,hogy akik tehetségesek most még csak 16-18 évesek. Akiknek most játszani kellene 20-25 éveseknek azok más akadémiát választottak anno. Bocskay viszont lehet jó. Ha be kell erőltetni egy fiatalt akkor ő legyen az.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 15, 2022 11:11 de.

Az a baj,hogy akik tehetségesek most még csak 16-18 évesek. Akiknek most játszani kellene 20-25 éveseknek azok más akadémiát választottak anno. Bocskay viszont lehet jó. Ha be kell erőltetni egy fiatalt akkor ő legyen az.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 14, 2022 3:31 du.

Ha van olyan magyar fiatal, aki nem egy klasszissal gyengébb, akkor őt kell játszatni. Ha a légiós csak kicsivel jobb, akkor nem kell.
Bocskay.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 11:31 de.

Doka ès Drazic esetèben is vételi opciónk van.Eddig Doka győzött meg,hogy meg kell tartani.Makàcs úr mehet!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 12:06 du.

Machach is egy ‘lehetett volna’ focista. Ha nincs akaratereje, motivacioja, nem képes folyamatosan és komolyan a saját játékára figyelni -márpedig minimum gondjai vannak ezen a téren- akkor soha nem fog a képességei szintjén focizni. És nem is focizik úgy, néha villan, de ennyi. Kurva nagy kár érte.
Isten áldja, sajnálom, simán lehetne amúgy egy -hát talán nem Napoli de- Veronaban kezdő.
Doka maradhatna, sztem Drazse is.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
március 14, 2022 1:38 du.

Drazic mivel győzött meg?

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 8:27 de.

Machach-hoz -szinkronban a nápollyal- én sem ragaszkodnék.
Kadiri, Doka jöjjön!
Drazsé meg mutassa végre, mit tud…de ha nem mutatja, akkor kell 1 irányító, aki kb Nono-Croizet szerelemgyerek képességeivel kellene irányítson és lője a gólokat nálunk.
Nem hiszem el, hogy most ukrajnából nem lehetne hozni 1 hasonló minőséget…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 14, 2022 11:30 de.

Dokàban èn làtok egy Uzuni potenciàlt,azaz jó pènzèrt eligazolhatna egy magasabban jegyzett ligàba,szóval őt meg kell tartani!Uzuni is horvát kiscsapatból jött,mint Doka,szóval meglehet az a pàlya amit Uzuni bejàrt.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 12:42 du.

A lényegre tapintottál…ugyanaz a mentalitás, mint Uzuni.
nézd meg, milyen szinten esett vissza a ratyi támadó játéka, ahogy elment Uzuni!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 14, 2022 8:50 de.

Most lesz fiatal ajánlósdi 🙂 Kell egy fiatal, szerintem Bocskay az akivel nem lenne nagy szint veszteség. Akkor meg Kadiri felesleges,bár nem baj ha a padon ilyen emberek ülnek 🙂 Ukrán játékost nem csak a szezon végéig lehet elhozni? Vagy az csak az oroszoknál van? Igaz szezon végén is ki tudja mi lesz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 11:27 de.

Kadiri maradjon,kell egy ilyen a kp-ra.Ukrànt csak 06.30ig lehet,ahogy csút is tette.De sztem a hàború miatt ott nem igazàn lesz foci,meg ezek utàn ki igazolna oda?Rajta kell tartanunk azon a piacon a szemünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 14, 2022 3:36 de.

Nekem eddig mutatott jàtèk alapjàn Machach ès Drazic helye sem biztos.Bőle nekem nagy talàny,egyszerűen nem tudom hova tenni semmi tűz a jàtèkàban.MTK ellen is volt egy megindulása,amit az eltolódott vèdelemre vitt rà,amivel simân kapuig nehetett volna,erre passzol Traorènak.A csatàrsorba is kell ember.Az elküldendő jàtèkosokból meg szemezget majd a vasas,meg diók.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 8:38 de.

Bőlétől én is többet vártam.Szerintem képes jobb játákra is.Lehet megköveztek,de ugyanezt gondolom Zsótérról is.(Feltéve,ha a fejében rendet rakna.)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 13, 2022 5:57 du.

A fiatal ajánlás miatt szerintem jövőre egy Petrusenko Bocskay középpálya sanszos, esetleg Kerezsi végre bizonyít az nb2ben. Középhátvédnek Gazdag Dani unokaöccse lesz megoldás 2-3 éven belül,addig szerezzük meg Kecskést oda

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 3:28 de.

Nagyon vàrom Bocskayt,sztem neki jót tett a szerb liga.Kerezsinek meg igenis helyet kell adni az első csapatnàl,ami az mlsz pènzek miatt meg is lesz.Mohàcs ellen is jól nyomta hétvègèn.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 14, 2022 5:35 de.

Hol játszott ott? Nem láttam a meccset. Lukic helye? Vagy Drazic esetleg? Drazic helyén megnézném

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 11:24 de.

Közèppàlyàn,a vèdelem előtt,a kèt tàmadóközèppàlyás mögött.Fizikàlisan,ahogy nèztem sokat fejlődött,pakoltak rà kis izmot.Benne nagyon bízom,remèlem nem csalódunk vele kapcsolatban.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 13, 2022 6:49 du.

Dani unokaöccse nálunk van már ? milyen korosztály ?
Petrusenko-Bocskay pipa! esetleg Irimiás cserével.
bal oldal… B.Barna, Feledy Balázs -vélemény ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 14, 2022 2:58 de.

Barnának jelenleg esélye sincs beférni,. Siófokon megnézhetjük hol jár.
Ő Dani unokaöccse ,fiatalon az nb1ben is bemutatkozott.
https://honvedfc.hu/hirek/orom-es-megtiszteltetes/2021-04-20

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 13, 2022 6:38 du.

Legyen így!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 13, 2022 4:27 du.

Sajnos a tegnapi meccs visszatett minket arra a polcra ahol szerintem egyenlőre a helyünk van!
Mert örülünk az egyre értékesebb játékosoknak csak közben azt felejtjük el hogy a többi elsőosztályú klub is hasonlóan egyre jobb nevekkel erősít!
Ma már nincsenek hatalmas különbségek a keretek között leszámítva a fagyit meg a vadásztölténygyárt, de pont e két klub az akik a saját szintjükön is vergődnek!
Továbbra is vallom hogy Vignjevic jó edző idő kell neki hogy méginkább átadhassa az elképzeléseit a csapatnak!
Ha minden ötödik meccsen kapunk csak ki és még a meccsek végén emberhátrányban is tudunk dominálni az már egy jó alap!
Látni kell hogy egyes játékosok már nemhogy a jövőt még a jelent sem képviselik megfelelő szinten!
Klemenz, Bardea, Banó-Szabó, Májer, Nagy Geri azt gondolom már a Mester által is láthatóan befejezték Kispesten!
Baráth, Hidi, Pantelic, Bőle és Zsótér szezon végi búcsúja esetén sem hullajtanék krokodilkönnyeket!
A nagy öreg Lovricnak is itt az ideje csatlakozni Kamber mellé a klub edzői stábjába!
A keret bár értékét tekintve a negyedik helyen van mégis elképesztően lyukas!
Balhátvéd és csatár csak egy van, irányító középpályás egy sincs!
Akikre építeni lehet és kell azok: Szappanos, Doka, Petkovic, Batik, Tamás, Kadiri, Petrusenko, Nagy D, Jónsson, Machach, Drazic, Gale, Lukic, Kerezsi, Traore
Lesz dolga a stábnak a nyári átigazolási szezonban, ha egyáltalán bent maradunk és vérmesebb reményeik lennének a következő szezonban

Pelso
március 13, 2022 3:59 du.

Lélekromboló…méltatlan…szégyen.
Ez a 3 szó, ami a tegnapi meccsről eszembe jutott ill. állandósult 1 nap után.
A döbbenetnek több pontja is elérkezett ezen a meccsen, az egyik Petkovicé volt, aki a legjobb és legxarabb játékos díja között lavírozik, most már mondhatjuk, folyamatosan.
Számomra döbbenet, hogy 1 szerb válogatott spíler ilyen buta és felelőtlen lehet!
Pénzzel büntetném az ilyen kiállításokat + a reklamálásért és saját hülyeség miatt kapott lapokat és eltiltásokat.
Persze így NagyD is sokat tejelne a közös kasszába, de rendjén is volna ez, mert akkor talán elgondolkodna a mi Domink, hogy nem elég 4 meccsből egyszer jól játszani.
Döbbenet az is, amit Zsótér „produkál” irányítóban! :/
Az a gond, hogy talán Lukit lehetne még ott kipróbálni, aztán tippem sincs tovább…
Ha már így alakult ez a nyomorult ukrán helyzet, talán illene 1 irányítót szerezni!
Zsótérnál lehet még fokozni a szenvedés faktort, ha összehasonlítjuk Croizet-vel, akivel jövő héten tényleg össze kell hasonlítsuk, élesben.
Ettől is előre félek.
Döbbenet 3: Baráth Boti… én, mint megrögzött sajátnevelés preferáló és 2017 fényező szegény legény, alig vártam, hogy végre játszani lássam Botit.
Nos megtörtént… és a lélekromoló jelző jelenetet köszönhetem neki és flegmafax NagyDnek.
Mélységesen döbbenetes, ahogy 2 válogatott szintű játékos ilyen látványosan lexarja, hogy 1 sorsdöntő meccsen a Honvéd mezében kellene úgy tenni, mint akit komolyan érdekel ez a történet…hát engem qrvára nem győzött meg ez a 2 csávó, hogy ott a helyük, és ez már fájt. Főleg Botitól, ahogy már-már flegmán nézte, ahogy kicsorog az a qrva labda…. :/
Most komolyan ennyi???
Az qrva tábor 100 percen keresztül tolja a csapatot lelkesítő énekeket, ha kell, utazik több 100 kilométert és sokadszorra ezt kapja a pofájába?
Miért van ez kedves fiúk ?
Miért van ez, hogy nincs kapura lövésünk 1 ilyen meccsen ?
Többen írjátok…nyáron kell húzni 1 vonalat, így van!
Egyetértek.
Meg kell köszönni pár liblingnek az eddigieket és további pályafutásához sok sikert kell kívánjunk!
Elég volt a sztárallűrökből, a lazáskodó légiósokból, a 2017ből élő és közben flegmázó bajnokainkból.

Csak a tudás és a mentalitás számít.
Ez minimum kb. Doka szintje kell legyen mindkettőben!
Nem érdekelnek a polcok és árak, 90+X percig küzdő focistákat akarok Honvéd mezben látni.
Ez a jelenlegi nagyon vegyes társaság pedig tegye meg azt a szívességet, hogy bennmarad ebben a fosNB1ben és nem hoz további szégyen magára és a klubra.
Szívtájékon kihívásokkal küzdőknek nem 1 nyerő év ez 21-22 sem.
Csak remélni tudom, hogy nem kell hasonló szégyenletes meccseket néznünk a további fordulókban…
Következik az Ute….Vignjevic, segíts meg minket!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 13, 2022 6:02 du.

Boti az egyik kedvencem. Megdöbbentő volt a tegnapi tőle….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 13, 2022 6:38 du.

Sajnos már nem az első

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 13, 2022 6:49 du.

Ha valakinek nem megy leszarom, kikerül a csapatból és hello. De ilyen leszarom az egészet hozzáállást még nem láttam tőle.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 13, 2022 4:36 du.

Nyáron takarítani kell ez nem vitás,de azt gondolom,hogy nagy jàtèkos mozgásnak nem kell lenni.El kell küldeni legalàbb 5-6 embert ès hozni helyettük 3 hasznàlhatót.Ezek közül egynek legalàbb egy irànyítónak kell lenni,mert jelenleg nincs a csapatnak fazonszabàsza.Lehet hiânyzik Nono?Dokàt meg végleg meg kell szerezni.Ezzel szemben Baráthoz nem ragaszkodom,egyszerűen flegma ès tűz nèlküli a sràc.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 13, 2022 4:35 du.

Maximálisan egyetértek!
Én is hősökként üdvözöltem visszatérő bajnokainkat és nagynevű válogatott igazolásainkat de szinte kivétel nélkül elhasaltak mert kiégett és/vagy formánkívüli egykori nevek csak!
Sokkal körültekintőbben kell igazolni s ha egy Dokát is meg lehet szerezni, akin azonnal látszik hogy VALÓDI erősítés akkor ilyen játékosok kellenek!

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Pelso
március 13, 2022 4:25 du.

Elég jól összefoglaltad a dolgokat. Zsótért Croizet-vel összehasonlítani felesleges. Croizet majdnem Lanza szint. Baráth meg mióta visszajött azt hiszi elég ha kimegy a pályára. Én is írtam már többször hogy öregfiúk tempóba nyomja a meccseket. Ha nem teszi oda magát sajnos el kell tőle búcsúzni. Tényleg csak olyan játékosokat akarunk látni akik 90 percig harcolnak a csapatért.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 4:51 du.

Nincs is annál szebb, mikor a sötétvári parasztok egymást ritkítják.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 13, 2022 6:57 du.
immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 5:56 de.

Valóban. 🙂 Örömmel látom, hogy nem cáfolnak rá a „sötétvári parasztok” jelzős szerkezetre. Sem a fiola, sem a „””szurkolók”””.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 3:57 du.

Annyira nagy a baj,hogy hìrek szerint jön Dárdai megmenteni a seggük.Jövő héten veheti àt a csapatot.Amúgy èn örülnèk,ha kiesnènek-ez ugyan nem fog megtörtènni-akkor arcuk lett mostanàban,hogy az màr zavaró!.Illetve Norbika is visszavenne az arcàból,azóta nem szimpi,mióta az ST-ben lenèzően bedzèlt rólunk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 13, 2022 6:05 du.

Az egész történetben Szabicsot sajnálom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 14, 2022 3:26 de.

Szabicsot nem tudom megítèlni,hogy valóban ennyit tud vagy csak megègett azzal,hogy engedett abban,hogy juhász-thorgelle páros legyen mellette.A màsik gyengèje sztem,hogy nem erőskezű.Vidinêl meg vannan egyènisègek,akik megettèk.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 13, 2022 3:58 du.

Norbi visszavett…csak maradjon is így.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 13, 2022 4:19 du.

A csapatuk teljesítmênye miatt vett csak vissza.Ha nem ilyen ganèk lennènek,akkor a magas ló tovàbbra is meglenne.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 13, 2022 4:58 du.

Nem tudom mikor kapott ki utoljára zsinór 7 szer egy csapat az NB 1 ben!
22 millás bőven kiemelkedő második legértékesebb kerettel ez nagyobb szégyen mint pl a miénk vagy az MTK é!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 3:50 du.

Ezért is lett vol a jó győzmi szomvaton,mert így mehettünk volna az olajosok előtt 2-vel ès ellèphettünk volna a gyírmóttól is.Az a baj,hogy ezeket a lehetősègeket alug vagy soganem ragadjuk meg.A szurkolói lêlek talàn egy lilàk elleni veresèget „jobban” megemèsztett volna,mint az MTK ellen.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 3:34 du.

akkor van, akik lentebb vannak mint mi…
csak kár, h nem sikerült előzni még ezeket a nyomorultakat sem.
talán el kéne gondolkodni egy-két „fejben világsztárnak” a Puskás utcában….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 13, 2022 1:46 du.

Eltűnk egy hozzászólásom!
Jó hosszú volt olyan 2 órája írtam

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 13, 2022 2:31 du.

Sztem az disqus hiba lesz.
Nekem is maradt már ki hosszabb szöveg.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 13, 2022 3:24 du.

Sztem is. Velem is megesett
Aztán eccercsak előkerült.

dixneuf
dixneuf
március 13, 2022 11:21 de.

Azért csak beszarok azon, hogy örülni kell a gyirmot (bazmeg, a gyirmot!) kikapott és így hárommal kevesebb pontja van mint nekünk.
Mi a kibebaszott lofaszt csinálunk mi???
Arról meg nem is beszélek, hogy több debreceni is pont ezt gondolja most, miközben egy Várda, meg egy felcsut áll a dobogón…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 4:40 du.

Ilyen ez az Orbán liga. Torz. Beteg.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 11:28 de.

Le is Írtad, mit gondolok. Kiábrándító és szégyenteljes!

F.hunter
F.hunter
március 13, 2022 9:30 de.
robert szeman
robert szeman
március 13, 2022 6:04 de.

szevasztok! 1xr már közzé tettem asszem, klasszikus irányító nélkül nincs csapatunk! lásd:(bognár-ex paks, cseri-mezök., stb…)jöv vasárnap javítunk.csak a kispest!

Tony Soprano
Tony Soprano
március 13, 2022 4:46 de.

Mikor megláttam, hogy Andó Szabó vezeti tudtam, hogy lesznek bajok nem lesz egyenlő mérce és az adók kapokból mi kikerülünk ki vesztesen. A legnagyobb baj, hogy két jó játékost elvesztettünk a lila majmok ellen. Vajon, hogy áll Tamás Krisztián sérülése?

Döme Sanya
Döme Sanya
március 13, 2022 4:02 de.

Nincs itt semmi látnivaló. Tegnap már pedzettem, hogy nehogy elbízzuk magunkat. Sikerült, és ebben pont a hazai játékosaink remekeltek. Ez nálunk egyébként is népszokás, pillanatok alatt magunkra kapjuk a nagy mellényt. A gól meg, nem volt gól. A vonalat meg valami vékonnyal kellene behúzni ha lehet mert ez így röhejes.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 13, 2022 6:52 de.

comment image

papparam
papparam
Válasz a következőnek  F.hunter
március 13, 2022 11:35 de.

Rendben, Szappanos lába a vonalon, tehát játékban. Viszont a bedőlő Mtk-s feje simán lehet, hogy beljebb van, mint Bőle bármelyik testrésze.
De hogy megállapítani nem lehet egyértelműen, az tuti. És ilyenkor mi is szokott lenni a sztenderd VAR megoldás? Helyben hagyják a bírói ítéletet (partjelző lest jelzett, bíró kifelé szabadot ítélt), hiszen nem lehet bizonyítani az ellenkezőjét. Legalábbis én így tudom, javítsatok ki, ha nem így van.
Ami pedig nálunk sárga volt, az a másik oldalon sok esetben nem. Nem éreztem az egyenlő feltételeket.
Amúgy ne keverjük a rossz hozzáállást és gyenge játékot, amit sajnos mutatott a csapat (ezért semmi sem menti fel őket) a bírói ítéletekkel, amik esetleg befolyásolták a meccs kimenetelét, mert ez két különböző dolog.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
március 13, 2022 11:01 de.

Igen, csak azt nem látod ,hogy pontosan mikor rúgja el a labdát. Itt már elrúgta.

dixneuf
dixneuf
március 13, 2022 3:07 de.

Megint kullogtunk haza. A tököm tele. Ezzel elmondtam mindent.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 3:08 du.

lélekromboló…méltatlan…szégyen.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
március 13, 2022 3:46 de.

Kb.olyan érzéseim voltak,mint Ferinél.Sok dolga van még Vigjnevicnek.Ha a lilák ellen nem javulunk,semmi jóra nem számítok.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 13, 2022 6:44 de.

Pontosan. Majdnem kiabáltam is, hogy Horváth takarodj…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
március 12, 2022 4:29 du.

A mai meccset bedaráltuk volna,ha Petkovic nem állíttatja ki magát(aki addig a legjobbunk volt),úgyhogy ezt én elsősorban az ő nyakába varrom.
A bíró az mtk-nak fújt. Ami nekünk sárga volt,ugyanaz náluk csak sima szabi.
Szappanos,Petrusenko,Batik tetszett még játékban.
Zsótér és Nagy Dominik elfolytában fejeket vágtak,flegmáztak ma,pedig focizhattak is volna. Birom mindkettőt,de ezeket nem értem miért kell csinálni.
A gól jobbára Bőléé volt sztem,ha kifut időben a kapufa mellől , 3 mtk-s lett volna lesen. A var bevonalazása a tv-ben meg egyszerűen nevetséges.
Hajdúbé kabaré volt.
Ami meg már elég unalmas: minek kell buzi mlsz-ezni minden ami nekünk és ami ellenünk var-vizsgálatnál?
(Oké,értem én hogy lázadni „kell” az mlsz ,meg minden ellen bla-bla-bla)
Aztán meg várjuk,hogy nekünk itéljenek?
Hagyjuk már… Ezt a rendszert már behozták,nem fogják eltörölni,ha bmlsz-ezünk,ha nem. Teljesen felesleges.
Sztem amúgy mi kapjuk a legtöbb negatív var itéletet,de nem mondom,hogy a folyamatos bmlsz miatt(viszont nem egyértelmű esetnél simán lehet befolyásoló tényező,mint pl a mai).

Szerk.: ebben a játékrendszerben Gale,de Traore is többet tud mutatni majd sztem.
Utóbbi is viszonylag jó volt ma.

Kermon
Kermon
március 12, 2022 4:07 du.

Hogy ne csak a cinikus kommentem maradjon. A kiállításig nyílt volt a meccs, utána látványosan beszorultunk, a cserék először hoztak némi segítséget, de Grozavék cseréjénél már éreztem, hogy bukjuk. Továbbra sincs emberhátrányos játékunk. Gyors támadók jöhettek volna hamarabb. Újpest rohadt nehéz lesz, ezt a Croizet nem tudom ki fogja megállítani.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Kermon
március 13, 2022 12:16 de.

Croizet megállítására ott lesz Doka. Érdekes párharc lesz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 11:38 du.

A tegnapi egy kalap szar volt sajnos. A kiállításig viszonylag még tűrhető volt de a kiállítás után az életéért küzdő Mtk lenyomott minket. Azt viszont bizonyította a csapat az elmúlt 4 meccsen szerintem,hogy tudnak jól játszani és örömöt okozni. Megérdemlik,hogy ne köpjünk rájuk. Hajrá Kispest a liláknál nem szabad kikapni.

CSAK
CSAK
március 12, 2022 4:03 du.

Nagyon unom már ezt. Megint úgy érzem, hogy át vagyok verve. Nem értem, miért kell nekünk a tökutolsó ellen ilyen defenziven felállni, nem értem, miért kel még mindig Hidit( Mr. Alibi), Lovricsot(bocs öreg), Baráth Botit(sajnálom bajnok, nagyon-nagy az arc, és egyre kevesebb a teljesitmény,pedig az egyik kedvencem voltál), Mahacht( ha derogál itt fociznod, nyugodtan elhúzhatsz a pics.ba) néznem, miközben Kadiri minden megmozdulásán látszik, hogy ha játékba lendülne, kb egy klasszisssal jobb, mint Patyánk,Böle, Gale mindig hoznak egy kis dinamikát a statikus játékunkba, miért kell egy szerb gólkirálynak egyedül örlödni a védök között, miért nem lehet kipróbálni egy ék mögött. Nem értem és nagyon,nagyon unom ezt a kilátástalanságot. Tábor szuper volt, megint.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK
március 12, 2022 4:26 du.

Azert emeljuk ki Zsoter erdemeit is. Hozza hasonlo szar jatekos aki folyamatossan a csapata feke tud lenni- mikozben edzoik, meg a szakertok az egekbe dicserik- talan csak Jozsi Gyorgy tudott lenni. Ha jol emlekszem szerencsere szezon vegen lejar a szerzodese. Ha vele hosszabbitanak, akkor eskuszom ledozerolom az uj stadiont.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  valaki
március 13, 2022 12:41 de.

Zsótért én nem tudom megfejteni. Fut, hajt,helyeként, magyar szinten, klasszis megoldásokra képes, aztán sorozatban ront el 3 méteres passzokat. Talán öt is fejben kellene rendbe rakni. Nem tudom, hogy rá is van e még türelmem. Focizzanak itt Honvéd szinten, vagy menjenek Isten hirével. Elegem van abból is, hogy itt mindenkit pátyolgatni kell ezért vagy azért.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK
március 13, 2022 3:03 de.

En azt hiszem meg tudom fejteni: futballhulye. Megy, hajt, de megis a tipikus esete annak, amikor a szorgalom hozzanemertessel parosul.A labdak 90 szazalekat eladja, a beadasai szarok, es ugy viselkedik a palyan mint egy ideggomboc. Felreertes ne essek, nem haragszok ra, ahogy a mondas tartja, nem a jatekos a hulye, hanem aki mezt ad ra.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  valaki
március 13, 2022 4:15 de.

Nem tudom. Nem vitázni akarok, de azért nb1es szintre eljutni nem egyszerü, nem sikerül mindenkinek, söt, csak egy nagyon szük rétegnek. Ma már nb3as söt alacsonyabb szinten is elvárt, hogy tudj 10mre passzolni, meg 10 beadásodból 3-4 emberhez menjen. Nem hiszem, hogy Zsótér, Tamás, Nagy Geri vagy anno Mezghrani stb ne tudta volna edzésen megoldani. Meccsen bennük marad valamiért. Értem én, hogy egyszerübb azt gondolni, hogy gyenge játékosok, de akkor nem lennének itt, magyaként az nb1ben, végigjárva az utánpótlást.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK
március 13, 2022 4:36 de.

Zsoter akkor jutott el nb1-es szintre, amikor meg volt fiatal szabaly. Ha most lenne 19 eves az nb3-ban lenne egy a sok kozul.

valaki
valaki
március 12, 2022 3:49 du.

Usszuk meg ezt az idenyt kieses nelkul. Aztan megint nagytakaritas. Elsosorban Zsoter, Hidi, Barath es Bole mehet istenhirevel (igen, ket sajatneveles es harom bajnok). Masodsorban a mar szerencsere mellozott Klemenz, Bardea, Majer, Bano-Szabo kovethetik oket. Menni fog meg gondolom egy-ket kolcsonjatekos, es bar jol jatszik, de hamarossan Lovrics is kioregszik. Marad kb 12 jatekos, korejuk kell epiteni nyaron egy csapatot.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 12, 2022 3:43 du.

Komoly helyzetig sem jutottunk el a kiállításig. Pedig addig már eltelt egy jó félóra!
Baráth hülyesége előzte meg a gólt.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 12, 2022 3:41 du.

Unott, sétálgató, flegma játékosok és elhibázott taktika. Ma 11 emberrel sem nyertünk volna…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 12, 2022 4:52 du.

11 emberrel, plusz felidei fejmosassal, es cserekkel talan lehetett volna egy homlokegyenest mas merkozes ebbol. A (jogos)kiallitas pecsetelte meg a sorsunkat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 12, 2022 3:48 du.

Makácsot nem kezdettem volna,drazic jegelését nem értem.Kadiri sztem stabilabban hozta volna kp.Lukic meg egyszerűen eltűnik ezzel a taktikàval.

Kermon
Kermon
március 12, 2022 3:30 du.

Ilyen szép dupla karatemozdulatot csak 500k feletti jatékosok tudnak. Látszik, hogy magasabb polcról válogatunk. Szappan pedig ász, bár nem ér annyit.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:40 du.

Jó játékost még az életben nem állítottak ki. Jogos. Mondjuk ő nem 500K feletti de aki csak bemondogatni akar annak mind1

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:33 du.

Hülyeséget csinált,az tény,de amíg ki nem állították ő volt a legjobbunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 12, 2022 3:36 du.

Így van!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:37 du.

Sokra mentünk vele. Ugyanazt a szart megcsinálta kétszer, ez minusz 3 pont.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:38 du.

Ezzel mindenki tisztában van.
Azért írtuk oda,hogy addig.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:39 du.

Bajt hozott a fejünkre igen de a többiek előtte és utána is szarok voltak a kapust és a védősort leszámítva!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:32 du.

Kell ez ide?Petkovic hibàzott ok,de ezek a cinikus megjegyzéseket hagyjuk már,süsd el a taccson.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:40 du.

Pls ne már…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 12, 2022 4:56 du.

Jó,akkor elvittem a balhét.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 13, 2022 3:19 de.

Csak arra próbáltam utalni, hogy ne „küldd el” Kermont.
Így is voltak páran, akik deklarálták, hogy nem fognak ide átjárni, amikor elindult ez a felület.
Én annak örülnék, ha minél nagyobb lenne az átjárás a 2 oldal között és minél nagyobb létszám kommentelne, mint régen a taccson(3-4 éve).
Semmilyen kommunikációnak nem tesz jót, ha egy folyamatosan szűkülő kör osztja tudást egymás között és veregetik egymás vállát, ez kb olyan heti hetes feeling és nagyban ez megy az országban is.
Változtatni viszont csak kicsiben lehet…pl. 1 kis közben. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 5:04 du.

Sztem nem neked kell elvinni a balhét. Kermon genyózott.
Eddig korrektül írt mindig,nem is értettem ezt a „kirohanását”. Mondjuk de.Értettem sztem.
A vereség neki sem eshetett jól,mint ahogy Petkovic faszsága sem. Ezek a dolgol betettek nekem is.
Csalódott vagyok,teljesen más meccset vártam.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:36 du.

Mi a fene? Nem szabad itt a vélemény? Csak a belterjes böfögés elfogadott?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:40 du.

Köszönjük a hozzàszólàsod,értelmes.A taccson az előmoderàlást elfogadod,de itt felhàborodsz,ha megkér vki arra,hogy hagyd a cinikus megjegyzèsd.Amúgy itt mindenki szabadon vèlemènyt mondhat,de te berúgtad ide az ajtót.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:52 du.

Ha Pelsonak nem tetszik az ellentétes vélemény, legfeljebb kitilt. Rajta kívül senkitől nem fogadok el cenzúrát. Ahogy nekem nincs jogom megmondani, hogy hol mit csinálj, úgy neked sincs. A kommentem továbbra is valid, az 500k határ még nem jelent automatikus eredményességet. Ilyen hülyeségeket Lovresz barmikor tudott fénykorában.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 5:27 du.

Mindez teljesen oké,csakhogy te a hsz-eddel a korábban többek által (Lassie,Szabi,Fake,Pelso,én is pl) írt „magasabb polccal” köszöntél be. Ezt az utalást így ,megmondom őszintén én is magamra vettem,de ettől még feléd ebből nem lesz harag részemről.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:57 du.

IGENIS,èrtettem!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:40 du.

Jó,hát ez kötözködés már sztem.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 12, 2022 3:41 du.

Szerintem az a kötözködés, ha elvileg a szabadság jegyében született felületen valakinek megmondod, hogy hova kommenteljen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:50 du.

Jó,bocsànat!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:43 du.

Szabi csak hasonlóan reagált a te bekóstolós kommentedre.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:39 du.

Vedd le a mezt.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:44 du.

Ezt majd pár hét múlva talán személyesen is kiabálhatod azoknak, akiket valóban érint.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:49 du.

Azért 4 meccset várni kellett rá,hogy ezt elsüthesd.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
március 12, 2022 3:54 du.

Ne legyen igazam.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:47 du.

Szerintem nem lesz rá szükség, jó csapatunk van. Ami nem üti meg a szintet az a játékvezetés. Ők a magyar foci leggyengébb láncszeme. Évek óta.

santiago
santiago
március 12, 2022 3:25 du.

Jv melett ma a leggyengebb lancszem a mester volt. Eddig nagyon jol matchelt ma erthetetlenul.

Galenek kezdeni kellett volna a dvsc utan. De ha a csereket nezzuk Bole egyszeruen erthetetlen az ember egy nagy budos nulla. Ha mar nem kezdett akkor ott kellett volna jonnie Galenak.
Traore csere meg okes is volt.
De azutan az hogy a merkozes vegen behoz egy vkp-vkp helyett.
Illetve egy szelso helyett szelsot.
De a szelso nem szelre all be hanem szelsohatvedbe es a szelsohatvedbol lesz szelso. Hat nem ertem.
Mester garatra ontott merkozes kozbe vagy mi a fasz?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:24 du.

Nincs sok kedvem most egyessével értékelni!
Szappanos a meccs legjobb honvédosa mellette Doka és Lovric volt még jó a többiek nagy nullák kivéve még Petkovicot aki a kiállítása ellenére jól focizott!!!
A gond hogy ezek mind védőjátékosok!
Elöl nem nagyon tudok dícsérni!

ius
ius
március 12, 2022 3:24 du.

Mindent elmond a hozzáállásról, hogy Baráth szabálytalankodni sem tud rendesen, az ellenfél tovább megy, de ő leáll mint aki jólvégezte dolgát, úgy urasan.
Az is érthetetlen , hogy mi történt Lukiccal, mit vár a mester Bőlétől…
Petkovic hiányozni fog.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 3:25 du.

Baráth visszatért a védelembe ês visszatért a „menj már a picsába” kapott gól is

Gergő
Gergő
március 12, 2022 3:24 du.

újpesten még nehezebb lesz….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gergő
március 12, 2022 3:24 du.

Újpesten sima zakó..

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:27 du.

Ezzel a jatékkal, ami a kiállîtás elött volt még az x is bravúr

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:21 du.

Cumi…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:22 du.

Mèlytorok..ahelyett,hogy ellèptünk volna a kieső zónàból,marad a kiesès elleni küzdelem.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:24 du.

Egyszerűen nem hagyják, hogy a felsőházba benézzünk. Ha nincs a kiállítás behúzzuk a meccset. Beröffent volna a motor és nyertünk volna 11 emberrel. Ezt meg kellett akadályozni. Csak így lehetett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:26 du.

Èn ebben nem hiszek,ma szarok voltunk,ennyi.Csak a mezt vittük fel a pàlyára.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:28 du.

11 emberrel kínlódva, de behúztuk volna. Hidd el. Mikor állították ki Petkovicsot? 30. perc körül? Nagyon jó elfutásai voltak. Idő kellett volna, hogy beinduljunk, de meglett volna. Így pont az egyik jelenlegi kulcsjátékosunkat szórták ki. Tudta a bíró a bíró, hogy mit csinál, hidd el.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:34 du.

Petkovic volt a legjobb játékosunk a kiállításáig!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:34 du.

Mondjuk ha nem bassza pofán a támadókat 30perc akatt 2x nem szórják ki.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:30 du.

Na azért petkovic is kalimpàlt,ezt sárgázzàk,szóval volt alapja a dolognak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:24 du.

Bár nyugodtabb egy fokkal mint tavaly de csak nem akar jönni a megnyugvás

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 12, 2022 3:25 du.

Nem tudjum àtlèpni az àrnyèkunk,hihetetlen.Nem bírózok,ma szarok voltunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:19 du.

Baràth elmehet a büdös p.csàba….èrtèkelhetetlen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:26 du.

Sokat nem vesztenénk vele ha nyáron lapátra tennék őt is!
Eppel 2 lett ugyanolyan töketlen fasz!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:27 du.

Mintha sértett lenne,de amióta visszajött usa-ból nulla.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 6:02 du.

C19 oltással mindenki nulla

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Tusi
március 13, 2022 12:49 de.

Sztem ezt ne. Elég baj nekünk, hogy a föld lapos.

Snowflake
Snowflake
március 12, 2022 3:15 du.

Bélsárhányás.

CS.A.K.
CS.A.K.
március 12, 2022 3:14 du.

Ne legyenek vérmes reményeink, ha ezt tudjuk a tökutolsó bipsik ellen…

immortalis blog
immortalis blog
március 12, 2022 3:13 du.

Tipikus Kispest. Vannak pozitív jelek, de a spirál még mindig lefelé visz minket.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 12, 2022 3:11 du.

Doka és Lovrics nagyot játszik ma! Akármi is legyen a végeredmény.
Démon is jól mozog.

santiago
santiago
március 12, 2022 3:08 du.

Nagy Dominik az utobbi merkozeseken tobbet art mint hasznal….
Mester is elcserelte magat nem tudom ki tolja ennyire Bolet de emberhatrany mindig.
Ondo Szabo te meg….. akarhogy hazudjak ez egy szep kis lesgol volt.
Komoly technika ahogy a bohoc ujjal mutogat

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
március 12, 2022 3:11 du.

Loki ellen is àrtott nagy D.??Ma szar volt tèny,de az egèsz csapat.Nagy volt a mellèny,ennyi.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 12, 2022 3:22 du.

4/3 merkozesen igen.
Kovesd kihagyta a kihagyhatatlant.
Azutan kovi merkozesen ket 2-1 100% ziccert buzizott el.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
március 12, 2022 11:51 du.

Azért a 4 meccsből a 2 győztes meccsben benne volt vastagon. Közte kihagyott 2 ziccert ez igaz,de ami nagyobb baj volt,hogy több nem is nagyon volt azokon a meccseken.

Hasitasi
Hasitasi
március 12, 2022 3:08 du.

Tipikus elcsalt meccs.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:34 du.

Ezek szerint nem láttad a meccset.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
március 12, 2022 3:36 du.

Mér ma volt?

ius
ius
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:25 du.

Azért játszottunk ilyen szarul?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  ius
március 12, 2022 3:31 du.

Amíg 11-en voltunk, nem játszottunk szarul. Bedaráltuk volna őket.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:09 du.

Izgalmassá kell tenni a mennyeit….

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 12, 2022 3:22 du.

Nem tudok másra gondolni csak erre.

Döme Sanya
Döme Sanya
március 12, 2022 3:08 du.

Szerintem Szappanos a gólvonalon túl {játékon kívül} volt és csak egy játékos volt a kapú és góllövő között.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 12, 2022 3:31 du.

De hajdúBéna sietett kihangsúlyozni, hogy szaapanos lába a játéktéren volt. felkészítették őt is, hogy ma emtékát kell nyalnia, mert muszáj nyerniük. mivel búcsúzott? hogy az emtéká éleltben tartotta a reményeit. van még kérdés?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:42 du.

Valami mindig pirossan villogott, miközben nézték a VAR-ban a visszajátszást, csak nem a gép is lest jelzett .

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 12, 2022 3:45 du.

ááá, az kódolva van, te nem érted. az azt jelenti, hogy figyelem, most tilos igazat mondani.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
március 12, 2022 3:35 du.

Mit mondott volna? hogy kiesett sz mtk? 😀

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 12, 2022 3:37 du.

Például.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x