© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-03-24?fbclid=IwAR34ppw0Iiftl_9rv87l0FVq-KEcnUvAuodW3E6ht6ZplZMTjwiw2MSuNsI
Remélem Machach folytatja vasárnapi habitusát, jó az agresszívitása, jó a rugótechnikája, van még benne potenciál szrntm, csak ne bízza el magát! VIGNYI-nek jó a pedagógiai érzéke!
Belőle és Zsótérból is Vignjevic csinált újra futballistát.
Machach küzdőszelleme javult fel míg Zsótérnak a kapu előtti pontossága!
Egyértelműen egy VALÓDI EDZŐ keze munkássága látszik rajtuk!
Már csak Lukiccal kellene kezdenie valamit mert ez s hadrend nem neki való sajnos!
Be kell Lukettó elé verni 1 éket
Akkor Lukicból kellene szervező kp t csinálni azt mondod?
Mert a 4-2-3-1 ben ha ék van előtte mást nem tud játszani!
Viszont azon a poszton már többet kell melózni futni!
Nem erőssége
Inkább arra gondolok, hogy amikor fent van a 4-2-3-1 helyett kellene más és formaciot valtani, ha pl leveszik. Amugy szervezni, kiszolgalni es visszalabdákat ágyuztatni kellene szerintem.
Esetleg egy 4-4-1-1 formációban lehetne talán megpróbálni azt, hogy Luketto elé berakunk vkit. Ezáltal lenne olyan, akinek lefejelné a labdákat és össze tudnának játszani.
Jól hangzanak ezek az ötletek de Vignjevic kb annyira ragaszkodik a 4-2-3-1 hez mint Paci Feri a 4-3-3 hoz vagy Bódog a gegenpressighez!
Minden edzőnek van alap vagy legalábbis kedvenc taktikai sémája amitől csak végső esetben vagy még akkor sem tér el!
Ha ezzel folyamatosan az 1-3. helyek vmelyikéért mennénk akkor ahhoz ragaszkodik, amihez csak akar. :9
Értem legyen így!
Azt csiripelik a verebek, hogy Supkának a Gyirmót és Kisvárda ellen 6 pontot kell hozni, különben menesztik….
Akkor neki kb. annyi is…még a gyirmót csak-csak, de a várda (ahogy írtad is). Bár ki tudja, a labda néha gömbölyű, de az esély kicsi.
Jelen állapotában a kövesdnek sztem a gyirmót sem könnyű falat.Csertői meg ki tud brusztolni egy döntetlent a csapattal, kérdés, hogy az mire lenne elég a kiesési küzdelemben.
Cseppenhet bárhogyan, végeredményben mindkét meccsen nyerni, ebben a szériában szinte lehetetlen. Igaz, a gyirmót simán szerez egy pontot, a várda meg akár hármat. Ahhoz iszonyat mák kell, hogy meg legyen a 6. Még kisebb összeget sem tennék most Supira.
Megnézném egyszer újra egy bajnokesélyes csapatnál!
Általában masszív csapatai voltak Debrecenben és Kispesten is!
kizárt h megcsinálja…sajnálom SAt, de a gyirmótot, kövesdet szívesen látnám az mb2ben…
Sajnálom én is!
Megbízható jó edzők közé sorolom!
Azért nem cserélném el NV-re.
Nem tudják mit vesztenek 🙁 Viccet félre téve drukkolok neki 🙂
Mondatot első felétől elhatárolódom:) Amúgy nehéz lesz az a 6 pont, pláne, hogy ott a Kisvárda…Sajnos, ahogy elnéztem, a Kövesdnél nem is volt annyira produktív. Nem mondhatni, hogy stabilizálni tudta a csapatot.
Utolsó 10 meccs 6 pont. Mindent elmond.
Ha kérhetem dezinformációkat ne közölj! 🙂 Nem szeretném, ha más kép alakulna ki Atisról, mint ami valójában a szakmai munkásságát illeti. 🙂
Ez sajnos a Kövesdi munkássága. 1.11es pontátlag
Persze, tudom, csak korábban voltak olyan hangok, amik SA munkásságát az egekbe magasztalták.
Mindenki tévedhet 🙂
Koszta…….Ázsiai BL-győzteshez szerződött
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-azsiai-bl-gyozteshez-szerzodott-a-zte-tamadoja-2883167
Kár!
Szerettem volna újra Kispest mezben látni!
Persze sok sikert Neki
Kár!
Szerettem volna újra Kispest mezben látni!
Persze sok sikert Neki
Majd hazahozzuk 1,5 év múlva 😀
vagy fél év múlva 🙂
Ő azért a zetében bizonyított
Ezért hozzuk haza
akkor ő most nem fog ellenünk gólt rúgni 🙂
Ez mekkora ugrás? A csapat értéke alapján max egy vidi szintnek tűnik. Remélem nem csak a pénze fog felfele ívelni.
Armstrong nyomán… „Kis lépés egy embernek, de hatalmas ugrás az emberiségnek” ill. esetünkben fordítva 🙂
Drukkolok neki…alig sikerül külföldön -hosszabb távon- megragadni itthon szocializálódott srácoknak, remélem neki sikerül.
Hajrá Márk! És legalább így nem fog nekünk majd betalálni.
ST. vidis Norbi korrekt volt…
Norbi előtt le a kalappal most, hogy megemlékezett Babarról is! Respect neki! Azonban lila gyereknek „savanyú a szőlő” effektus megvolt. Ezerszer elmondta: nem lényeg, hogy kikaptak, meg be lett tolva a busz, meg ilyen Vignje, meg, hogy mennyi helyzetük volt, meg a kiírást is elkezdte magyarázni. 🙂 Basszus egyszerűen megfojtottuk a játékukat, második félidőben momentumuk nem volt. Ami még kivágta nálam a biztosítékot, amikor elkezdte mondani, hogy Zsótér gólja, könyöklés miatt érvénytelen volt, hogy azt érvényteleníteni kellett volna.
Lila lalinak nézzük el… 1 érzelmi hullámvasúton ülnek jó ideje, kicsit megszédült. 🙂
pár hónapja kiesőnek tűntek, aztán egész jól erősítettek és látványosan feljavult a játékuk.
és persze az is jobban tetszett neki, amikor ész nélküli Ferkó(első ezen a néven) ész nélkül támadott és szétesett a Honvéd ellenük a Bozsikban és ott röhögtek a lelátón.
amúgy meg, lányok járnak lilában…
Én nem tudtam végighallgatni. Egy értelmes, összefüggö mondatot nem tudott elmondani, a gólnál ö szabálytalanságot látott, mellette rengeteg lila helyzetet vizionált, söt még azt is látta, hogy mit akart volna játszani a dózsa.Röhej. Nagyon megy le a ST szinvonala, most nekem is azt kell mondanom, hogy a Norbi volt a legkorrektebb közülük. És ez azért magáért beszél, bár az utóbbi idöben rendesen visszavett az arcából.
Az nekem is feltűnt, hogy nehezen jöttek az összeszedett mondatok a „makinak” Azt hittem, hogy megfullad úgy köhögött egyszer. Kinézetre egy masszív alkoholista benyomását kelti. Norbi arcvesztésének az oka a 7 vereség okozta trauma. 🙂
Ahogy itt titeket olvaslak, egyáltalán nem bánom, hogy nem nézem….
Egyszer egy Miskolci ismerősöm rábeszélt,hogy halgassam meg legalább amit rólunk mondanak. 5 percig néztem 😀
Én is kb. 5 percig birtam egyszer. A fehérvári csávó verte a nyálát. Aztán megszólalt a fradista is. Az se volt különb. Elég is volt.
Mondjuk volt ott egy egészséges lökés, de egyrészt sem a védő nem reklamált különösebben, másrészt akit le tud fejelni/el tud taszajtani egy 160 cm-es, 50 kilós gyerek, hát… meg is érdemli 😀
igen, senki sem reklamált…persze lehet, hogy nem akarták elhinni, hogy az a kisgyerek gólt fejelt közöttük. 😀
Lehet észre se vették és azt hitték öngól 😀
Kambi bemutatkozott az öregfiúk csapatban,triplával
ÖREGFIÚK-BAJNOKSÁG, 13. FORDULÓ
GOLDBALL ’94 FC–HONVÉD BKE 1–7 (0–3)
Goldball Park. V: Lantos Tamás (Kiss II. G., Török Zs.)
G: Szabó D., illetve Kamber (3), Patkó, Bárányos, Fülöp, Zana.
Honvéd BKE: Edelényi – Zana, Budovinszky, Móra – Csabankó, Pisont, Kamber, Lannert (Plókai), Fülöp – Patkó, Bárányos
Kérdés:
Ugye jól tudom, a Kanyar bezárása miatt a Paks ellen a Tábor a C7-10 szektorcsoportba költözik, mint a Debrecen ellen?
https://honvedfc.hu/hirek/jegyinformaciok/2022-03-22
Bocsánat, megvalaszolom a kérdésem a fenti linkkel.
C1-C3
kivételesen nem hétfőn, hanem kedden…….ma este
https://www.youtube.com/watch?v=YU79ltl27rg
——————————————————————————————
Babar Laci emlékére

//csak.taccs_hantafotó
Isten nyugosztaljon Drága Babar Laci!
„Sziasztok!
Viktor vagyok.
Laci ma délután örökre itt hagyott minket.
Az utolsó napjait kórházban töltötte. A megszokott derűs hangulatát megőrizve több ápolóval és orvossal is szinte percek alatt jó barátságot kötött, pont úgy, mint az elmúlt 56 évben a legtöbbetekkel. Nemcsak méltósággal viselte a gyógyíthatatlan betegséget, de még mosolygott és tréfálkozott is az utolsó napig, sőt még ma délelőtt is tudott örülni a vasárnapi újpesti meccsnek.
Azt kérte, hogy ha ő már nem lesz, adjam át nektek az üdvözletét. Én pedig azt kérem tőletek, hogy egy-egy sztorival, képpel emlékezzetek rá! Köszi szépen!
Nagyon sajnálom Babart. Tényleg szívügye volt a csapat. Pihenj békében, Laci! 🙁
Döbbenet…ha valaki egyszer is volt nála a régi boltban örökre megmarad a hely hangulata és 1 Babar kép.
ISten nyugosztalja… 🙁
RIP Laci! Akármikor összefutottunk, mindig dumálunk, pletykaltunk a klubról, játékosoktól.
A bajnoki döntő előtti héten bementem hozzá. Nem akartam semmit venni, de volt időm, miért ne. Beszélgettünk, meg a bolt előtt cigiztunk. Akkor mesélte, hogy divatszurkerek ostromolják mezert, pulcsiert, meg minden más honvédos cuccert. Fel is hívta egy gyerek, hogy szombatra kéne egy mez, ilyen, meg ilyen felirattal. Mondja neki Laci, addigra nem lesz kész már, csak hétfőre.
Akkor nem kell.
Miért? Kérdi tőle: hétfőre már másnak drukkolsz?
Egy kis sztori tőle. Róla.
Isten áldjon ..
Egyszer meccs közben beszélgettünk erről-arról.Szóba került a család is,panaszkodtam neki,hogy a gyereknek milyen drága volt az új gamer laptopja.Azt mondta nem baj,mert amit ráköltesz,azt visszakapod tőle szeretet formájában.Egy életre megjegyeztem.
Isten nyugosztalja…
Szerk.: Igazából sztori helyett,a kedvességét emelném ki. Ez az,ami mindig eszembe jutott róla,mikor megláttam. Egy remeg embert,egy hatalmas Kispest szurkolót vesztettünk el. Most van nagyobb értéke nálam a vasárnapi győzelemnek,hogy még egyszer utoljára örömöt okozott neki a csapat.
Őszinte részvétem a családjának!Nagyon sajnálom.Tényleg nagyon kedves barátságos ember volt.Le vagyok sújtva.
:(((
Nyugodj békében!
Lehet lemaradtam nem figyeltem, Drazsicsal mi volt mi van?
ismétlés MOST M4 : https://m4sport.hu/elo
Valakinek van infója arról hogy mik voltak a kiírásokon? Újpesti táborig nem láttam el a mi kiírásunk meg pont felettem volt.
Uténél: Ma a városra leszáll a lila-fehér köd
Azt láttam köszönöm. Volt valami kisebb felirat is mérkőzés közben arra voltam kíváncsi.
Ja meghalt 1 újpesti ultra, s őt búcsúztaták a nevével. Lehet ezt is látad…
Nem ezt nem. Köszönöm!
A miénken az volt:
Se új tulaj, se régi címer, mi a faszt parádéztok?
a lilákén ha jól emlékszem búcsúüzenet volt egy Patrik(?) nevű srác halt meg….de nem biztos
Mondjuk én sem értem, hogy a lilák mire ünnepelnek ennyire, mert nagy hallgatás van az esetleges új tulajról,ami alapja lenne minden másnak. Lehet lesz egy nagy lelkesedés és pofára esés. Nem tudom, de én annyira tudnék ennek örülni! Számomra ez egyik legellenszenvesebb csapat a „picipestező” szurkolóival együtt. Amúgy jó volt látni Bocskay Bercit a lelátón.
Bocskay? Hol volt?
Ahol a vendégtábor terasza és a lilák stadionjának a főlelátója összeér, annak a sarkában ült, közel a lelátói korláthoz. Fekete hosszú sportkabát volt rajta. Azonban, ha FB-n megnézed az Újpest-Kispest fényképalbumot, ott is van róla kép, egy közeli.
Nem fognak pofára esni sajnos szerintem.
Tolni fogják őket pénzzel.
Csak egy-két ilyen balfék van. Gondolom a csakfocis lúzerre gondolsz.
Leoltottam volna nullárat,de minden kommentemet törölték a modik. Pedig szalonképes volt direkt. Érdekes,hogy a Kispest-gyalázásokat hagyják-újpestieknek pláne. Ezt már megfigyeltem.
Fura ez….két dolog is kavarog bennem a lilák kapcsán. Egyrészt persze igazad van, nekem sem szimpi a csapat. De ott a másik aspektus, annak a lehetősége, hogy még lejjebb csúsznak a pénz hiánya (időszakos hiánya) miatt, vagy a tulajtalanság (gyönyörű szót alkottam) okán és eltűnnek a kettőben (nem ma, talán holnap),mint a vasas pl. (akiket a legjobban tudtam utálni, bár ez mára elmúlt, hiszen évek óta nincs közös kapcsolódási pont). Szóval ha eltűnnének akkor viszont hiányoznának, főleg amikor várdára utazunk (hová, baszki?!) meg a felcsúthoz (kikhez?!) vagy ilyen felpumpált balmazkamillákkal harcolunk (jé, volt ilyen nevű nb1-es csapat). Szóval fura ez, na… számomra inkább olyan se veled, és kicsit se nélküled a viszony. Most őszintén: tegnap úgy éreztem van tétje annak ,milyen hangosak vagyunk, ha sarkítom: mi a túrót számít ez bivalybasznádon, ahol az ellenfélnek kevesebb szurkolója van, mint a csapat maga.
Érted, na…ennek ellenére nem szeretem őket, de sokkal értékesebbek még így is mint a nyomorult felcsút pl.
Tudod a sztorimat, nem voltam most egy jó darabig meccsen. Hosszú idő után MTK volt az első, szeretek oda járni, nem is volt rossz, de valahogy mégsem jött meg a bugi, hogy milyen fasza dolog meccsre járni. Ha nyertünk volna, akkor biztosan más a szám íze, de ez nem adatott meg. Tegnap viszont újra meg volt a meccs feeling, amiért érdemes fagyoskodni 90 percen át és üvöltéstől véres torokkal letolni a hét első felét. Kellenek a lilák az nb1-be, ahogy kellenek a zöldek is, bár utóbbiakat szívesen néztem, ahogyan vergődnek az nb2-ben.
Így, így tesó… egyetértünk
Amit fentebb levezettél teljesen igaz, pláne azon csapatokkal akiknek nulla történelmük van az élvonalbeli szereplés, sőt még az NB2-t illetően is. Akkor egyezzünk ki abban, hogy kijárna a liláknak egy év NB2. 🙂 De ha már Vasas, látod, látod őket is felkarolta egy nem is kicsi cég, szóval a liláknál is kinéz kb. egy hozzánk hasonló tulaj, amivel sztem most már megvárják a választást.
Nagyon rájuk férne,maradjunk annyiban.
Köszönöm szépen!
Ami feltünt Újpest részről, nem ívelgettek a szélekről bárhonan, földön passzokkal akarták ami nem jött be nekik hála ………, mert így kaptunk már 1-2 gólt, lecsorgott nem tudtuk kifejelni stb, ellenfélhez került és gól. Szrntm ez is közre játszot… CSaK ……..
Donát térdmagasságú felhőfejese. Tényleg a legkisebb is számit.
Gratula csapat, Kanyar, Kispesti hölgyek, urak! Egy Újpesten élő, mámorában írni nem tudó KISPEST szurkoló!
Egyrészt szeretném megkövetni Zsótért a tegnapi „full vakon van” kommentem után, mert miután rányomtam az enterre, gólt szerzett, és úgy általában is, feljavult a játéka.
Szeretném kiemelni Lovrics játékát, Iván ismét tanárian játszott, és azt, hogy Szappanosnak újra sikerült nullára hoznia egy meccset, amit ugye ősszel többször is hiányoltam tőle. (tudom, a védelem is összeállt előtte valamennyire, de akkor is…)
A gólokról van valahol video fenn?
Egyelőre nem találom…
https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/03/20/vignjevic-gyozelemmel-tert-vissza-ujpestre-a-honveddal
Köszönöm mindkettőtöknek, asszem veszek egy új internetet, ez a használt már kevesebbet tud…
Nem kellett volna annyit netezni, és akkor nem fogyott volna el róla az információ!
https://kiskoz.hu/2022/03/21/ute-honved-0-2-m4sport-hu/
https://m4sport.hu/video/2022/03/20/ujpest-honved-0-2/
Nekem tetszett a csapat játéka, a második félidőben különösen masszívnak tűntünk. Mondom ezt annak ellenére, hogy Pauljevics húzta a lábát, Croizet meg beteget jelentett 😀 Az első félidőben azért Beridze párszor belépett a védelem mögé, Batik azt sem tudta hol van, forgott a saját tengelye körül mint a szélkakas, Botiról nem is beszélve. Aztán Croizet megunta a focit és inkább ment zuhanyozni (kb a semmibe „sérült” bele). Innentől kezdve elkezdett alakulni a dolog, Onovo sem fickándozott annyit, megtörtek a lilák mint a ropi, ment a levesbe a győzelmi széria.
A végén Machach feltette a koronát a meccsen nyújtott teljesítményére, bár lehet ez csak azért láttam így, mert eddig kb nulla volt :))) Sokat vállalt, védekezésben rengeteget melózott, támadásban kérte a labdát és zavart okozott a lila védelemben. Doka pajtással látszik az összhang, mintha (!) alakulna a csapat bal (mi lenne ha Doka bal védő lenne? :))) oldala, Tamás Krisztiánnak (vagy Petkovicnak) vérhugyozós lesz a visszatérés. A kis izlandi bálnavadász súlytalan volt, Nagy Dominik nagyon hiányzott a jobb szélről, talán ezért kellett (ha-ha szegény) Makács úrnak többet vállania. Lukic örlődött középen, sokat melózott, meg kell találni a helyét. Lovric :))))) Az öreg bajkeverő már megint hatalmasat játszott (állam a földön, nyugdíj, jah…) mindenhová odaért, rutinból szedte szét a lila támadásokat a második félidőben. Batik és Boti sajnos gyenge napot fogott ki. GBD gólpassz, nincs kérdés.
Latyinál előfordulhatott némi vérbőség a 90. perc tájékán, de mivel a meccs 93 percig tartott így merevedés talán nem alakult ki. Bendi ellenben szomorú lehetett, hogy az isteni Gél pajtás a padon szotyolázta végig az összecsapást.
Cs.A.K.
Vignje teljesen megölte a lilák széljátékát. Az ívelgetésekkel nem mentek semmire, mert Batik és Lovre uralták a légteret. Batiknak egyetlen hibáját láttam csak, amikor a második félidő elején odafejelte a labdát Mitrovicnak a 16-on belül. Boti sztem most elfogadhatót nyújtott, harcolt. Sztem neki játékpercek kellenének, hogy felépítse magát, de azok nehezen jönnek, ha Petkovic az eltiltás után újra hadrafogható lesz. Croizet bokasérüléssel játszott és kapott is egy rúgást, sztem ő ott rásérült, de igaz Doka leradírozta! Az albán srácot itt kell tartani és ahogy Pelso-nak is írtam benne nagy potenciál van, anyagi és egyéb téren is. Lehet egy Uzuni pályafutás is.
Makács az utóbbi időben allűrök nélkül, csendben teszi a dolgát, csak néha azokat a körömpasszait felejtené el, amik csínbe mennek. Lehet a szerb betörte? 🙂
Amúgy azt hittem, hogy az idegbeteg Mitrovicot leveri, amikor az nekiment Hidinek. GBD -nek még sokat kell fejlődni. A labdákat leveszi, de megjátszani még nehezen tudja, volt is egy szitu, amikor elpasszolta a labdát és ebből jött az ellenfél. Vignje majdnem bement a pályára, úgy ordibált vele. Hajdú Bré is megjegyezte, hogy kellemetlen ellenfél. Foglalkozzunk a sráccal és lehet belőle egy jó csereember, ugyebár projektjátékos. 🙂 Bízom benne, hogy ez a csapategység és akarás megmarad a következő meccsekre is. Látszik már, hogy edző ül a kispadon.
Hajdu Bré :)))
Így-Így:)
nagyrészt adom…de azért Botinál is volt 1 gólpassz és tény,hogy mélyről indult, de mindenképp látszik nála is 1 pozitív elmozdulás.
nem gondoltam volna, hogy lesz még Botkától jobb szélső védőnk…hát van, ez a Doka gyerek óriási igazolás volt!
nekem nem hiányzott NagyD flegmázós előadása, fejben kicsit át kéne rendezni a csávót, akkor sokat tehet hozzá.
Bubba egyre „durvábban” száll be: majdnem minden labdát átvesz, megtart, pattognak le róla a védők, mint a zománc a rossz fazékról… 😀
Oké, Botival lehet szigorúbb vagyok mert szeretem a játékát és sokkal többet várok tőle.
Nagy D flegmázik, de borzasztóan jól kever a jobb szélen az utóbbi időben, ráadásul gólokat lő és gólpasszokat ad. Sztem azért tolja ezt a pofázós stílt hogy gyűjtse a sárgákat és pihenhessen öt után. Simán kinézem ezt belőle :DDD
Akkor lefejelem (már ha utolérem) 🙂
Berke a jobb felfogású bírók közé tartozik.Nem akarta szétfújni a meccset.kb.így kéne a többieknek is,nem pedig főszereplőnek lenni.
Berke sztem az új bíró generáció egyik legjobb képviselője. Megítélésem szerint jó felfogásban és modern szemlélettel vezeti a meccseket és van tekintélye a pályán. Nem akar főszereplő lenni és mindig az események közelében van. Megkockáztatom, hogy a fiatal „Puhl 2” 🙂 Amúgy nagykanizsai a gyerek, szóval félig földim:)
Igen osztom, végre 1-korrekt bíráskodás!
Ez igazi csapatmunka volt, szép volt fiúk! Lovric akkor már nyugdíj, vagy azért még néha bejárjon?
Lovric Kamber útját járja. A nyugdíjas papírt eldobva az egyik legjobbunk.
Az láthatóan nem árt a csapatnak, hogy a korábbi szerencsétlenkedéssel szemben, most egy edző áll a csapat élén. Néhány játékosról kiderült, hogy alkalmazni is tudja a védekezési ismereteit, de van olyan is aki azzal okoz meglepetést, hogy megüti az NB1 szintjét. 🙂
Szép volt fiúk, köszönjük. Szarjatok le aki a ‘szep’ játékot kéri számon, meg savanyú szájjal fikazik.
Így kell győzni, határozott, jó védekezéssel, odafigyelve, kevés(ebb) labdát vesztve, taktikusan. Vannak itt-ott hibák, de hol nincsenek?!
A Tábor is élt ma, jó volt köztük.
‘Mindig előre, azt mondom gyere velünk!’
Azt hiszem én is odaadom a „jogo bonitot” az eredményes-taktikus fociért!
Szerintem egyre inkább látszik pontosan mit és hogyan akar játszatni Vignjevic Mester a csapattal!
Betonmasszív védekezés agresszív letámadás sok labdaszerzés és gyors pontos kontrák!
Ez tegnap nagyon látszódott!
A fújpest támadópotenciálban előttünk jár ez az előző meccseiken meg is mutatkozott, de Vignjevic egyrészt brutál lemeccselte ezt a Kruscsicsot vagy kit másrészt a tökéletes taktikával teljesen kioltotta a lila majmok támadóerejét!
BRAVO Mester!
Éppen most értem haza. Imádtam minden pillanatát még az útnak is. Köszi újra Dix és család, Ogy, Levi, Karesz, Gabesz és Tábor!
Paráztam meccs előtt a franciától,de Doka telibe levette őt a pályáról.
Albán válogatott védő!
Meg is jött a behívója a válogatottba!
Lukic mellett az új tulajok legjobb igazolása!
Így van,de csatlakozom Snowflake-hez,Szapi,Petrusenko is ez a szint,sőt,nálam Petkovic is.
Ez egy ilyen melós csapat. Kár,hogy Nono nincs már itt.
Így van,de csatlakozom Snowflake-hez,Szapi,Petrusenko is ez a szint,sőt,nálam Petkovic is.
Ez egy ilyen melós csapat. Kár,hogy Nono nincs már itt.
Nono szrntm 1 nagy mű labdarúgó már. Ha visszanézed v. emlékben, pl: viszi a bogyót s mögötte az ellenfél, és frankón látható arra provokál hogy fölrúgják v. faultolják! Többszörös esetek, nekem ez nem gyere-be!
Nálam Szappanos, Lukic, Petrusenko és Doka. Doka mintha kicsit rutintalan lenne, Lovrictól majd el kell lesni ezt-azt 😀
Én is paráztam a meccs előtt,de rámcáfolt a csapat A szurkolás nagyon jó volt,egy élmény volt kimenni.
Ez a lényeg.
1: Machach, 2: Lovric, 3: Zsótér
Csak a Kispest!
Nálam 1 Tábor, 2 Lovric, 3 Doka, 4 Machach, 5 NV, 6 Csapat.
Nálam Machach, Zsótér, Lovric de Doka is nagyot játszott
Nálam
Doka,Lovric,Zsótér.
Doka szenzációs, mi lenne ha a saját posztján játszana?! Hajra Kispest
Az ő posztján is van egy elég minőségi emberünk(ha több esze is lett volna a múlt héten,sztem azt is behúztuk volna). 🙂 Doka megoldja a túloldalon is. 🙂
de akár cserélhet is Botival, neki a bal védő sem ismeretlen.
Ja.
Lovric tanárian játszott.
Mennyire kimagaslik tudásban még mindig az nb1-es védők közül. Budu lóf.szt nem tudott élni mellette.
Petrusenko nagyon komoly mezőnymunkát végez,mióta itt van,Doka meg elnyűhetetlen. Velük sokat erősödtünk ezt továbbra is tartom.
Zsótér megint rengeteget futott, k.rva sokat tett a meccsbe és jött egy gól is,de sok volt a rontott,elkapkodott labda továbbra is.
Machach sem volt még ilyen lendületes,mióta itt van(eladott labda neki is még mindig sok),úgy látszik ez a mélyebbről indulás jobban fekszik neki.
Kadiri elég lomhának tűnt időnként,viszont lenne esze hozzá.
Beleteszegették a többiek is,egy-két hiba ellenére mindenki hozta azt,amit kellett,nagyjából elégedett vagyok ma.
ÉRTÉKELÉS:
SZAPPANOS: (5)
Ma nem volt sok dolga azt profin megoldotta
BARÁTH: (5) GÓLPASSZ
Boti nem találja magát de a gólpassza szép volt
BATIK: (6)
Szépen ellátta a védelem közepét jól játszott
LOVRIC: (6)
Az elnyűhetetlen Lovresz ma is nagyszerűen futballozott
DOKA: (6)
Az elmúlt évek egyik legjobb igazolása ez most már egyre jobban látszik!
A csapat egyik legjobbja volt ma is!
HIDI: (5)
Szokásos Hidi, szokásos alibifoci
PETRUSHENKO: (6)
Remekül szűrte a középpályát és a támadásban is segítette a csapatot jól játszott
JOHNSSON: (5)
Nem alkotott maradandót cseréje indokolt volt
ZSÓTÉR: (7) GÓL
Donát megtanult focizni a kedvenc edzője keze alatt
MACHACH: (7) GÓL
Ugyanaz csak az Ő nevével!
Küzd, hajt nem ismer elveszett labdát
LUKIC: (6)
Ma végre látszott a pályán bár szegénynek ez a taktika nem annyira fekszik
VIGNJEVIC: (7)
Tanári módon meccselte le a felhájpolt lilákat, nem sok sanszuk volt a meccsen a Mester ellen!
KADIRI: (5)
Nem volt nagy meccse a hercegnek
TRAORE: (6) GÓLPASSZ
Második gólban tevékeny részt vállalt ismét immár sokadszor jól szállt be!
MÁJER, NAGY G és PANTELIC hál istennek csak a hosszabbításban szállt be! Teljesen felesleges kerettöltelékek!
szerintem ne fikázzuk már ilyen szinten Nagy Gerit, amíg nem is láttuk ebben a csapatban játszani!
nem gondolom, hogy csereként nem tudna többet hozzázenni, mint pl Pantelic.
ui. nagyon nem mind1, hogy ész nélküli ferkónál kell beszállni a Nihil Fc-be vagy 1 működő csapatba!!
Továbbra is fenntartom hogy ebbe a csapatba sem Nagy Gergő sem Pantelic sem Májer nem hiányzik mégpedig azért mert a posztjukon játszó kezdő (Petrushenko, Nagy D, Machach) de még a cserejátékosok (Kadiri, Bőle) is jobbak náluk!
Nem fikázom őket pusztán tény hogy két egyforma forintot sem érnek már/még/soha!
Semmi szükség rájuk!
én is fenntartom, hogy akkor lehetne összehasonlítani őket, ha ugyanannyi időt kapnak…különben miből indulunk ki, HF elbaszott meccseiből ? :/
vagy Lukit mi alapján ítéljük meg. a 12 gólos szériából vagy nullásból ??
ne legyünk már vakok… amikor itt ment le előttünk 1 több hónapos amortizáció szerencsétlen ferkó által!
mindenki látta hogy épülnek le a játékosok és a csapat és most látjuk, hogy jönnek vissza sorban Vignje alatt.
de más szempontból is óriási tévedés pl. Nagygerit egy szintre tennni a klasszik nb2es Májerrel!
a „Semmi szükség rájuk!” nettó butaság…:/ ha nem is kezdő… de Te fogsz beállni csereként szűrőbe vagy ki?
HF előtt is lefelé lógott már ki. Talán azért nem kap lehetőséget mert jobbak vannak előtte. Szűrőbe meg ott van Petrusenko,Hidi,Kadiri és ha nagy a baj Makacs.
szerintem Hidi nem jobb… Petrus és Kadiri igen.
Én meg Hidi kérdésben nem értek egyet 🙂
Szerintem meg egyik se tud hozzátenni. Ha oda cserélünk jöjjön Kadiri
amíg nem látjuk, csak feltételezés!
Geri simán hozza azt, amit Hidi…mondjuk nem tettem magasra a lécet.
2 évig voltunk átjáróház vele is. Feltételezem,hogy most ez Petrusenko miatt is változott. Ég és föld Geri Petrusenko vagy Kadiri.
általában egyetértünk, de ezt másképp látom…
90%ban fejben/mentálisan dől el! a mai ill. az mtk meccs a legjobb példa…
én nem hiszem, hogy Geri elfelejtett focizni.
állítom, hogy Vignje alatt még Eppel is visszajött volna a qrva mély gödörből.
persze itt van neki hasonló feladatnak Lukics, reméljük a köv. 2 hétben sikerül előrelépni a támadó játékunkban is!
Ha mindenben egyetértenénk fura lenne 🙂 A folyamatos sérüléseiből nem tudott visszajönni. Cáfoljon ránk mint Petrusenko, Petkovic vagy Makacs 🙂
Hát azt látatlanban megmondom,hogy Nagy Gergő ebben a rendszerben jóval többet tud hozzátenni a meccshez,mint egy Horváth Feri rendszerben. De Pantelicet sem kell leírni,az tény. Májernek sztem is bizonyítania kellene,de a lehetőség adott.
Nagy Gergő sajnos már kb 3 éve nyomozza a labdát csak ha pályára kerül!
Májer Milu nem értem hogy kaphatott egyáltalán Kispest mezt és szerződést!
Ezekben így egyetértek.
Mi az ,hogy kerettöltelék? Tökéletes időhúzó cserék voltak.
Nem kötözködésképp,mert túlnyomórészt egyetértek,de Szapi,ha profin megoldotta,az miért nem mondjuk 6 ?
Vignye meg sztem is tanárian meccselte le a dolgot. Sztem annyira,hogy teljesen leoffolta az ujpestet. Egy-két labdavesztésünk után tudtak csak helyzetet kialakítani(de az nyilván nem az edző hibája,ha a játékos eladja a labdát). Nálam ez inkább 8,v 9. Azért nem tíz,mert nem rúgtunk egy 5-öst. De igazából az edző volt a legprofibb a dologban. 3 pontra mentünk,ez látszott az elejétől(a zárt védekezés ellenére is) és be is húztuk.
Tulajdonképpen egyetértek!
Szapi azért csak 5 mert alig volt védenivalója!
NS nél ez nulla ilyenkor!
Vignjevic meg azért nem a Realt győzte le csak egy indokolatlanul felhájpolt lilákokat!
Hát oké. 🙂
Ha alig van védenivalója,de azt hibátlanul,ahogy írod „profin lehozza”,akkor egy átlagot adni neki….,Vignye meg oké,hogy nem a Real Madridot,de ez az nb1,nem a spanyol liga,itt az ujpesttel tud találkozni,a dózsa meg nem ingokolatlanul volt felhájpolva,mert az utóbbi időben meccseket nyertek jól is játszottak és jó a támadórészlegük(Budu,Beridze,Croizet,stb).Szóval,szerintem.
De ha te annyit adtál,akkor annyit,ezen biztosan nem fogunk összeveszni inkább örülünk,hogy kiszopott a buzidózsa.
Az elején, amikor Botit lefutotta Beridze, és volt pár helyzetük, akkor aggódtam. Nullára lehoztuk a meccset, nagy dicséret a harcos hozzáállásért mind előre mind pedig védekezésben. Lovresz természetesen a mezőny legjobbja.
4 pont a negyedik hely ami akár nemzetközi indulást is érhet.Nem fogunk kiesni!
Na kérem kezd alakulni ez a dolog Vignjeviccel!
Kár az mtk elleni meccsért mert az utóbbi 6 meccsen már egyértelműen haladunk felfelé!
Majmok ellen mindig édes a siker!
Jó lesz ez.
Ez profi munka volt. Ez van,ha valódi edző irányít egy csapatot.
GYŐZELEEEEEM!!!
A lila majmok ellen!
Hetedik helyen vagyunk!
Gratula a csapatnak, Doka nagyon jó volt, Lovric is.
Ok, zsótér feljavult a második félidőre.
Kéne hozni GBD meg Gélt
GDB elég kellemetlen volt a lila védőknek. 🙂
Megkockáztatom,hogy ebben a felállásban többre mennénk vele mint Lukiccal
Ez igy van. De viszont sztem meg csereként tud többet hozzátenni a dolgokhoz.
Lukic elég komoly mezőny munkát végzett úgy kb 35 percig. Lekötött két bekket, hátra jött védekezni, és jól osztogatott.
Még kettő gólt kell rúgni és megnyugodhatunk
.
Szerintem is!
Sokszor és jól szerelt, labdát tartott, passzolt
Boti teljesen vakon van. Nem értem a palit.
Hosszú hónapok óta nem érthető!
Lehet Eppel a másik családneve!
Adott egy gólpasszt, reméljük ez felszabadítja..
Úgy legyen!
Donát!!!!
Zsótér baszod… megint vakon van.
Ez a komment kurva szarul öregedett. 😀
Lukic nincs vakon? hátha..
bebaszod…
És fejel egy gólt. 😀
Szegény Lukics nagyon egyedül van.
Mint mindig…nem tudom,hogy vignje nem làtja ezt….így semmi tàmadójàtèkunk.
De ha kiveszel valakit a középpályáról, akkor még könnyebben.mennek át rajtunk a gyors embereik..
Mivel alig tudunk átmenni a felezővonalon..
Megmondom őszintén én rosszabbra számítottam.
Nyerünk..
Reméljük
Most nagy szerencsénk volt, hogy a grúz ilyen gyatrán fejezte be a támadást
Hova tűnt Drazsé és Bőle? Még a padon sincsenek. Hát nem tudom…
Bp. Honvéd: Szappanos – Baráth, Batik, Lovric, Doka – Petrusenko, Hidi – Jónsson, Zsótér, Machach – Lukic
Cserék: Tujvel, Dúzs, Bardea, Nagy G., Kadiri, Pantelic, Banó-Szabó, Májer, Gale, Traoré
Sérültek
Köszi.
Bőle a múltheti 30 perc jàtèk utàn lett megint sèrűlt,az szèp.Nyàron mehet ő is!
A szegedi csatár páros nem tűnik rossznak.
Kik alkotják?
Horváth Krisztofer – Csoboth Kevin
Kösz. Csoboth nálunk is jó lett volna.
Sperma spori megint alakít… :/
Hány meccset fog még elcseszni ez a gyökér, kocsog?
Mondjuk én nem bánnám ha Drazsé visszakerülne a kezdőbe, mert remélhetően Lukettóval tudnának valamit alkotni.

A másik reménységem hogy Zsótér nem a szokásos 95%-os gyenge formáját hozza hanem a maradék 5 % jobbat.
Kikapnunk ma semmiképpen sem lenne szabad, mert akkor szélsebesen kezdenénk csúszni lefelé…
Optimistán gondolok a mai meccsünkre, nyerni fogunk.
Alább csatolok néhány tizenöt évvel ezelőtt készült újpesti képeket. Akkor kupát nyertünk, most meg meccset fogunk:
Ez a vonulàs majd a meccs,nem volt semmi.Ott voltam,èletem egyik nagy èlmènye volt.
Hajdú B.-nek van 1-találó A „TEMETŐ” gúnyneve…
Sokadik alkalommal jönnek olyan eredmények az ellenfelektől (főleg, ha a loki is kikapna), ami után előre tudnánk lépni.
Ha 1 csapat sokadik alkalommal sem ragadja meg a lehetőséget, akkor ott nehéz mit mondani…
Sok múlik majd a mesteren, mennyire érez rá hogy kik alklamasa 90+x perc koncentrált játékra, milyen okosságot talál ki a lilák játéka ellen + persze a fiúk mit tudnak visszaadni az elképzelésekből.
Finoman fogalmazva, nem vagyok túlságosan optimista, megint 2-3 helyen változni fog a kezdő, nem tudom ki játszik, mit lehet várni…
Ideje lenne, ha a lehetőséget kapó játékosok nem duzzogó kisgyerek tempót tolnának, hanem valami profi futballista képét mutatnák!
2 Tényező fogja alakítani az eredményt : Mennyire volt disco nap tegnap este a keret tagjainál (dekoncentráltság), és a mester mennyire dolgozza ki a taktikát az újpest ellen ( az MTK ellen nem készült részletes taktika, a debrecen ellen igen)