Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Pelso
március 24, 2022 6:39 de.

https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-03-24?fbclid=IwAR34ppw0Iiftl_9rv87l0FVq-KEcnUvAuodW3E6ht6ZplZMTjwiw2MSuNsI

Nézők előtt fogadjuk a Szentlőrincet szombaton és streamen is közvetítjük a meccset
A héten sem marad csapatunk mérkőzés nélkül, hiszen bár az OTP Bank Liga küzdelmei csak április első hétvégéjén folytatódnak, szombaton felkészülési meccset játszunk, amelyen az NB II-es Szentlőrinc lesz a vendégünk.

A találkozó 13:00 órától kezdődik, a mérkőzésen pedig a drukkereink is ott lehetnek. Ennek kapcsán szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy a találkozóra 250 nézőt tudunk beengedni, akik érkezési sorrendben foglalhatják el a helyüket. A kapuk 12:30-kor nyitnak, belépni a főépülettől jobbra található kapun lehet, ahol az NB III-as meccseken is.

Aki nem tud személyesen ott lenni a találkozón, az is követheti majd a meccset, ugyanis streamen közvetítjük azt.

robert szeman
robert szeman
március 23, 2022 6:50 de.

Remélem Machach folytatja vasárnapi habitusát, jó az agresszívitása, jó a rugótechnikája, van még benne potenciál szrntm, csak ne bízza el magát! VIGNYI-nek jó a pedagógiai érzéke!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
március 23, 2022 7:21 de.

Belőle és Zsótérból is Vignjevic csinált újra futballistát.
Machach küzdőszelleme javult fel míg Zsótérnak a kapu előtti pontossága!
Egyértelműen egy VALÓDI EDZŐ keze munkássága látszik rajtuk!
Már csak Lukiccal kellene kezdenie valamit mert ez s hadrend nem neki való sajnos!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 23, 2022 12:48 du.

Be kell Lukettó elé verni 1 éket

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
március 23, 2022 12:58 du.

Akkor Lukicból kellene szervező kp t csinálni azt mondod?
Mert a 4-2-3-1 ben ha ék van előtte mást nem tud játszani!
Viszont azon a poszton már többet kell melózni futni!
Nem erőssége

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 23, 2022 1:21 du.

Inkább arra gondolok, hogy amikor fent van a 4-2-3-1 helyett kellene más és formaciot valtani, ha pl leveszik. Amugy szervezni, kiszolgalni es visszalabdákat ágyuztatni kellene szerintem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
március 24, 2022 2:59 de.

Esetleg egy 4-4-1-1 formációban lehetne talán megpróbálni azt, hogy Luketto elé berakunk vkit. Ezáltal lenne olyan, akinek lefejelné a labdákat és össze tudnának játszani.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 24, 2022 8:54 de.

Jól hangzanak ezek az ötletek de Vignjevic kb annyira ragaszkodik a 4-2-3-1 hez mint Paci Feri a 4-3-3 hoz vagy Bódog a gegenpressighez!
Minden edzőnek van alap vagy legalábbis kedvenc taktikai sémája amitől csak végső esetben vagy még akkor sem tér el!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 24, 2022 9:30 de.

Ha ezzel folyamatosan az 1-3. helyek vmelyikéért mennénk akkor ahhoz ragaszkodik, amihez csak akar. :9

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
március 23, 2022 3:24 du.

Értem legyen így!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 6:47 de.

Azt csiripelik a verebek, hogy Supkának a Gyirmót és Kisvárda ellen 6 pontot kell hozni, különben menesztik….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 9:00 de.

Akkor neki kb. annyi is…még a gyirmót csak-csak, de a várda (ahogy írtad is). Bár ki tudja, a labda néha gömbölyű, de az esély kicsi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 23, 2022 10:06 de.

Jelen állapotában a kövesdnek sztem a gyirmót sem könnyű falat.Csertői meg ki tud brusztolni egy döntetlent a csapattal, kérdés, hogy az mire lenne elég a kiesési küzdelemben.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 11:06 de.

Cseppenhet bárhogyan, végeredményben mindkét meccsen nyerni, ebben a szériában szinte lehetetlen. Igaz, a gyirmót simán szerez egy pontot, a várda meg akár hármat. Ahhoz iszonyat mák kell, hogy meg legyen a 6. Még kisebb összeget sem tennék most Supira.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
március 24, 2022 11:32 de.

Megnézném egyszer újra egy bajnokesélyes csapatnál!
Általában masszív csapatai voltak Debrecenben és Kispesten is!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 7:11 de.

kizárt h megcsinálja…sajnálom SAt, de a gyirmótot, kövesdet szívesen látnám az mb2ben…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 9:46 de.

Sajnálom én is!
Megbízható jó edzők közé sorolom!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 23, 2022 4:35 du.

Azért nem cserélném el NV-re.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 7:07 de.

Nem tudják mit vesztenek 🙁 Viccet félre téve drukkolok neki 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 8:33 de.

Mondatot első felétől elhatárolódom:) Amúgy nehéz lesz az a 6 pont, pláne, hogy ott a Kisvárda…Sajnos, ahogy elnéztem, a Kövesdnél nem is volt annyira produktív. Nem mondhatni, hogy stabilizálni tudta a csapatot.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 8:48 de.

Utolsó 10 meccs 6 pont. Mindent elmond.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 8:57 de.

Ha kérhetem dezinformációkat ne közölj! 🙂 Nem szeretném, ha más kép alakulna ki Atisról, mint ami valójában a szakmai munkásságát illeti. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 9:06 de.

Ez sajnos a Kövesdi munkássága. 1.11es pontátlag

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 9:14 de.

Persze, tudom, csak korábban voltak olyan hangok, amik SA munkásságát az egekbe magasztalták.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 9:14 de.

Mindenki tévedhet 🙂

Pelso
március 23, 2022 4:22 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 7:22 de.

Kár!
Szerettem volna újra Kispest mezben látni!
Persze sok sikert Neki

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 7:22 de.

Kár!
Szerettem volna újra Kispest mezben látni!
Persze sok sikert Neki

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 23, 2022 8:24 de.

Majd hazahozzuk 1,5 év múlva 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 8:36 de.

vagy fél év múlva 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 8:24 de.

Ő azért a zetében bizonyított

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 23, 2022 8:25 de.

Ezért hozzuk haza

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 6:23 de.

akkor ő most nem fog ellenünk gólt rúgni 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 5:44 de.

Ez mekkora ugrás? A csapat értéke alapján max egy vidi szintnek tűnik. Remélem nem csak a pénze fog felfele ívelni.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 6:02 de.

Armstrong nyomán… „Kis lépés egy embernek, de hatalmas ugrás az emberiségnek” ill. esetünkben fordítva 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 5:21 de.

Drukkolok neki…alig sikerül külföldön -hosszabb távon- megragadni itthon szocializálódott srácoknak, remélem neki sikerül.

Fritz72
Fritz72
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 5:08 de.

Hajrá Márk! És legalább így nem fog nekünk majd betalálni.

Pelso
március 22, 2022 5:25 du.

ST. vidis Norbi korrekt volt…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 2:55 de.

Norbi előtt le a kalappal most, hogy megemlékezett Babarról is! Respect neki! Azonban lila gyereknek „savanyú a szőlő” effektus megvolt. Ezerszer elmondta: nem lényeg, hogy kikaptak, meg be lett tolva a busz, meg ilyen Vignje, meg, hogy mennyi helyzetük volt, meg a kiírást is elkezdte magyarázni. 🙂 Basszus egyszerűen megfojtottuk a játékukat, második félidőben momentumuk nem volt. Ami még kivágta nálam a biztosítékot, amikor elkezdte mondani, hogy Zsótér gólja, könyöklés miatt érvénytelen volt, hogy azt érvényteleníteni kellett volna.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 4:08 de.

Lila lalinak nézzük el… 1 érzelmi hullámvasúton ülnek jó ideje, kicsit megszédült. 🙂
pár hónapja kiesőnek tűntek, aztán egész jól erősítettek és látványosan feljavult a játékuk.
és persze az is jobban tetszett neki, amikor ész nélküli Ferkó(első ezen a néven) ész nélkül támadott és szétesett a Honvéd ellenük a Bozsikban és ott röhögtek a lelátón.
amúgy meg, lányok járnak lilában…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 23, 2022 3:15 de.

Én nem tudtam végighallgatni. Egy értelmes, összefüggö mondatot nem tudott elmondani, a gólnál ö szabálytalanságot látott, mellette rengeteg lila helyzetet vizionált, söt még azt is látta, hogy mit akart volna játszani a dózsa.Röhej. Nagyon megy le a ST szinvonala, most nekem is azt kell mondanom, hogy a Norbi volt a legkorrektebb közülük. És ez azért magáért beszél, bár az utóbbi idöben rendesen visszavett az arcából.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
március 23, 2022 8:42 de.

Az nekem is feltűnt, hogy nehezen jöttek az összeszedett mondatok a „makinak” Azt hittem, hogy megfullad úgy köhögött egyszer. Kinézetre egy masszív alkoholista benyomását kelti. Norbi arcvesztésének az oka a 7 vereség okozta trauma. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
március 23, 2022 5:22 de.

Ahogy itt titeket olvaslak, egyáltalán nem bánom, hogy nem nézem….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
március 23, 2022 5:43 de.

Egyszer egy Miskolci ismerősöm rábeszélt,hogy halgassam meg legalább amit rólunk mondanak. 5 percig néztem 😀

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
március 23, 2022 6:02 de.

Én is kb. 5 percig birtam egyszer. A fehérvári csávó verte a nyálát. Aztán megszólalt a fradista is. Az se volt különb. Elég is volt.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK
március 23, 2022 3:51 de.

Mondjuk volt ott egy egészséges lökés, de egyrészt sem a védő nem reklamált különösebben, másrészt akit le tud fejelni/el tud taszajtani egy 160 cm-es, 50 kilós gyerek, hát… meg is érdemli 😀

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
március 23, 2022 4:14 de.

igen, senki sem reklamált…persze lehet, hogy nem akarták elhinni, hogy az a kisgyerek gólt fejelt közöttük. 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 23, 2022 1:15 du.

Lehet észre se vették és azt hitték öngól 😀

F.hunter
F.hunter
március 22, 2022 11:47 de.

Kambi bemutatkozott az öregfiúk csapatban,triplával
ÖREGFIÚK-BAJNOKSÁG, 13. FORDULÓ

GOLDBALL ’94 FC–HONVÉD BKE 1–7 (0–3)

Goldball Park. V: Lantos Tamás (Kiss II. G., Török Zs.)

G: Szabó D., illetve Kamber (3), Patkó, Bárányos, Fülöp, Zana.

Honvéd BKE: Edelényi – Zana, Budovinszky, Móra – Csabankó, Pisont, Kamber, Lannert (Plókai), Fülöp – Patkó, Bárányos

dixneuf
dixneuf
március 22, 2022 10:28 de.

Kérdés:
Ugye jól tudom, a Kanyar bezárása miatt a Paks ellen a Tábor a C7-10 szektorcsoportba költözik, mint a Debrecen ellen?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
március 22, 2022 1:02 du.

https://honvedfc.hu/hirek/jegyinformaciok/2022-03-22

Bocsánat, megvalaszolom a kérdésem a fenti linkkel.
C1-C3

Pelso
március 22, 2022 9:52 de.

kivételesen nem hétfőn, hanem kedden…….ma este
https://www.youtube.com/watch?v=YU79ltl27rg
——————————————————————————————

Pelso
március 22, 2022 6:17 de.

Babar Laci emlékére
comment image
//csak.taccs_hantafotó

A69W
A69W
március 21, 2022 5:30 du.

Isten nyugosztaljon Drága Babar Laci!

„Sziasztok!
Viktor vagyok.
Laci ma délután örökre itt hagyott minket.
Az utolsó napjait kórházban töltötte. A megszokott derűs hangulatát megőrizve több ápolóval és orvossal is szinte percek alatt jó barátságot kötött, pont úgy, mint az elmúlt 56 évben a legtöbbetekkel. Nemcsak méltósággal viselte a gyógyíthatatlan betegséget, de még mosolygott és tréfálkozott is az utolsó napig, sőt még ma délelőtt is tudott örülni a vasárnapi újpesti meccsnek.
Azt kérte, hogy ha ő már nem lesz, adjam át nektek az üdvözletét. Én pedig azt kérem tőletek, hogy egy-egy sztorival, képpel emlékezzetek rá! Köszi szépen!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
március 22, 2022 4:01 de.

Nagyon sajnálom Babart. Tényleg szívügye volt a csapat. Pihenj békében, Laci! 🙁

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
március 22, 2022 4:01 de.

Döbbenet…ha valaki egyszer is volt nála a régi boltban örökre megmarad a hely hangulata és 1 Babar kép.
ISten nyugosztalja… 🙁

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  A69W
március 22, 2022 12:49 de.

RIP Laci! Akármikor összefutottunk, mindig dumálunk, pletykaltunk a klubról, játékosoktól.

A bajnoki döntő előtti héten bementem hozzá. Nem akartam semmit venni, de volt időm, miért ne. Beszélgettünk, meg a bolt előtt cigiztunk. Akkor mesélte, hogy divatszurkerek ostromolják mezert, pulcsiert, meg minden más honvédos cuccert. Fel is hívta egy gyerek, hogy szombatra kéne egy mez, ilyen, meg ilyen felirattal. Mondja neki Laci, addigra nem lesz kész már, csak hétfőre.
Akkor nem kell.
Miért? Kérdi tőle: hétfőre már másnak drukkolsz?
Egy kis sztori tőle. Róla.
Isten áldjon ..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
március 22, 2022 3:16 de.

Egyszer meccs közben beszélgettünk erről-arról.Szóba került a család is,panaszkodtam neki,hogy a gyereknek milyen drága volt az új gamer laptopja.Azt mondta nem baj,mert amit ráköltesz,azt visszakapod tőle szeretet formájában.Egy életre megjegyeztem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  A69W
március 21, 2022 7:33 du.

Isten nyugosztalja…
Szerk.: Igazából sztori helyett,a kedvességét emelném ki. Ez az,ami mindig eszembe jutott róla,mikor megláttam. Egy remeg embert,egy hatalmas Kispest szurkolót vesztettünk el. Most van nagyobb értéke nálam a vasárnapi győzelemnek,hogy még egyszer utoljára örömöt okozott neki a csapat.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  A69W
március 21, 2022 6:06 du.

Őszinte részvétem a családjának!Nagyon sajnálom.Tényleg nagyon kedves barátságos ember volt.Le vagyok sújtva.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  A69W
március 21, 2022 6:04 du.

:(((
Nyugodj békében!

Pelso
március 21, 2022 2:25 du.

Aki esetleg újra szeretné nézni, itt a teljes meccs :
https://m4sport.hu/videok//otp-bank-liga-ujpest-fc-budapest-honved-fc-merkozes

Pelso
március 21, 2022 2:25 du.

Aki esetleg újra szeretné nézni, ez linkje a teljes meccsnek :
https://m4sport.hu/videok//otp-bank-liga-ujpest-fc-budapest-honved-fc-merkozes

robert szeman
robert szeman
március 21, 2022 9:59 de.

Lehet lemaradtam nem figyeltem, Drazsicsal mi volt mi van?

Pelso
március 21, 2022 9:18 de.

ismétlés MOST M4 : https://m4sport.hu/elo

Béla Bá
Béla Bá
március 21, 2022 7:23 de.

Valakinek van infója arról hogy mik voltak a kiírásokon? Újpesti táborig nem láttam el a mi kiírásunk meg pont felettem volt.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Béla Bá
március 21, 2022 10:52 de.

Uténél: Ma a városra leszáll a lila-fehér köd

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  robert szeman
március 21, 2022 10:54 de.

Azt láttam köszönöm. Volt valami kisebb felirat is mérkőzés közben arra voltam kíváncsi.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Béla Bá
március 21, 2022 11:01 de.

Ja meghalt 1 újpesti ultra, s őt búcsúztaták a nevével. Lehet ezt is látad…

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  robert szeman
március 21, 2022 11:06 de.

Nem ezt nem. Köszönöm!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Béla Bá
március 21, 2022 7:37 de.

A miénken az volt:
Se új tulaj, se régi címer, mi a faszt parádéztok?
a lilákén ha jól emlékszem búcsúüzenet volt egy Patrik(?) nevű srác halt meg….de nem biztos

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 9:23 de.

Mondjuk én sem értem, hogy a lilák mire ünnepelnek ennyire, mert nagy hallgatás van az esetleges új tulajról,ami alapja lenne minden másnak. Lehet lesz egy nagy lelkesedés és pofára esés. Nem tudom, de én annyira tudnék ennek örülni! Számomra ez egyik legellenszenvesebb csapat a „picipestező” szurkolóival együtt. Amúgy jó volt látni Bocskay Bercit a lelátón.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 22, 2022 5:33 de.

Bocskay? Hol volt?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 22, 2022 5:42 de.

Ahol a vendégtábor terasza és a lilák stadionjának a főlelátója összeér, annak a sarkában ült, közel a lelátói korláthoz. Fekete hosszú sportkabát volt rajta. Azonban, ha FB-n megnézed az Újpest-Kispest fényképalbumot, ott is van róla kép, egy közeli.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 21, 2022 3:19 du.

Nem fognak pofára esni sajnos szerintem.
Tolni fogják őket pénzzel.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 21, 2022 3:09 du.

Csak egy-két ilyen balfék van. Gondolom a csakfocis lúzerre gondolsz.
Leoltottam volna nullárat,de minden kommentemet törölték a modik. Pedig szalonképes volt direkt. Érdekes,hogy a Kispest-gyalázásokat hagyják-újpestieknek pláne. Ezt már megfigyeltem.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 21, 2022 9:53 de.

Fura ez….két dolog is kavarog bennem a lilák kapcsán. Egyrészt persze igazad van, nekem sem szimpi a csapat. De ott a másik aspektus, annak a lehetősége, hogy még lejjebb csúsznak a pénz hiánya (időszakos hiánya) miatt, vagy a tulajtalanság (gyönyörű szót alkottam) okán és eltűnnek a kettőben (nem ma, talán holnap),mint a vasas pl. (akiket a legjobban tudtam utálni, bár ez mára elmúlt, hiszen évek óta nincs közös kapcsolódási pont). Szóval ha eltűnnének akkor viszont hiányoznának, főleg amikor várdára utazunk (hová, baszki?!) meg a felcsúthoz (kikhez?!) vagy ilyen felpumpált balmazkamillákkal harcolunk (jé, volt ilyen nevű nb1-es csapat). Szóval fura ez, na… számomra inkább olyan se veled, és kicsit se nélküled a viszony. Most őszintén: tegnap úgy éreztem van tétje annak ,milyen hangosak vagyunk, ha sarkítom: mi a túrót számít ez bivalybasznádon, ahol az ellenfélnek kevesebb szurkolója van, mint a csapat maga.
Érted, na…ennek ellenére nem szeretem őket, de sokkal értékesebbek még így is mint a nyomorult felcsút pl.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 1:06 du.

Tudod a sztorimat, nem voltam most egy jó darabig meccsen. Hosszú idő után MTK volt az első, szeretek oda járni, nem is volt rossz, de valahogy mégsem jött meg a bugi, hogy milyen fasza dolog meccsre járni. Ha nyertünk volna, akkor biztosan más a szám íze, de ez nem adatott meg. Tegnap viszont újra meg volt a meccs feeling, amiért érdemes fagyoskodni 90 percen át és üvöltéstől véres torokkal letolni a hét első felét. Kellenek a lilák az nb1-be, ahogy kellenek a zöldek is, bár utóbbiakat szívesen néztem, ahogyan vergődnek az nb2-ben.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
március 21, 2022 1:47 du.

Így, így tesó… egyetértünk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 10:15 de.

Amit fentebb levezettél teljesen igaz, pláne azon csapatokkal akiknek nulla történelmük van az élvonalbeli szereplés, sőt még az NB2-t illetően is. Akkor egyezzünk ki abban, hogy kijárna a liláknak egy év NB2. 🙂 De ha már Vasas, látod, látod őket is felkarolta egy nem is kicsi cég, szóval a liláknál is kinéz kb. egy hozzánk hasonló tulaj, amivel sztem most már megvárják a választást.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 21, 2022 3:10 du.

Nagyon rájuk férne,maradjunk annyiban.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 8:06 de.

Köszönöm szépen!

robert szeman
robert szeman
március 21, 2022 5:45 de.

Ami feltünt Újpest részről, nem ívelgettek a szélekről bárhonan, földön passzokkal akarták ami nem jött be nekik hála ………, mert így kaptunk már 1-2 gólt, lecsorgott nem tudtuk kifejelni stb, ellenfélhez került és gól. Szrntm ez is közre játszot… CSaK ……..

Döme Sanya
Döme Sanya
március 21, 2022 4:49 de.

Donát térdmagasságú felhőfejese. Tényleg a legkisebb is számit.

robert szeman
robert szeman
március 21, 2022 4:46 de.

Gratula csapat, Kanyar, Kispesti hölgyek, urak! Egy Újpesten élő, mámorában írni nem tudó KISPEST szurkoló!

immortalis blog
immortalis blog
március 21, 2022 4:14 de.

Egyrészt szeretném megkövetni Zsótért a tegnapi „full vakon van” kommentem után, mert miután rányomtam az enterre, gólt szerzett, és úgy általában is, feljavult a játéka.

Szeretném kiemelni Lovrics játékát, Iván ismét tanárian játszott, és azt, hogy Szappanosnak újra sikerült nullára hoznia egy meccset, amit ugye ősszel többször is hiányoltam tőle. (tudom, a védelem is összeállt előtte valamennyire, de akkor is…)

dixneuf
dixneuf
március 21, 2022 3:44 de.

A gólokról van valahol video fenn?
Egyelőre nem találom…

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 3:58 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Darás Gábor
március 21, 2022 4:14 de.

Köszönöm mindkettőtöknek, asszem veszek egy új internetet, ez a használt már kevesebbet tud…

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 5:37 de.

Nem kellett volna annyit netezni, és akkor nem fogyott volna el róla az információ!

Snowflake
Snowflake
március 21, 2022 3:12 de.

Nekem tetszett a csapat játéka, a második félidőben különösen masszívnak tűntünk. Mondom ezt annak ellenére, hogy Pauljevics húzta a lábát, Croizet meg beteget jelentett 😀 Az első félidőben azért Beridze párszor belépett a védelem mögé, Batik azt sem tudta hol van, forgott a saját tengelye körül mint a szélkakas, Botiról nem is beszélve. Aztán Croizet megunta a focit és inkább ment zuhanyozni (kb a semmibe „sérült” bele). Innentől kezdve elkezdett alakulni a dolog, Onovo sem fickándozott annyit, megtörtek a lilák mint a ropi, ment a levesbe a győzelmi széria.
A végén Machach feltette a koronát a meccsen nyújtott teljesítményére, bár lehet ez csak azért láttam így, mert eddig kb nulla volt :))) Sokat vállalt, védekezésben rengeteget melózott, támadásban kérte a labdát és zavart okozott a lila védelemben. Doka pajtással látszik az összhang, mintha (!) alakulna a csapat bal (mi lenne ha Doka bal védő lenne? :))) oldala, Tamás Krisztiánnak (vagy Petkovicnak) vérhugyozós lesz a visszatérés. A kis izlandi bálnavadász súlytalan volt, Nagy Dominik nagyon hiányzott a jobb szélről, talán ezért kellett (ha-ha szegény) Makács úrnak többet vállania. Lukic örlődött középen, sokat melózott, meg kell találni a helyét. Lovric :))))) Az öreg bajkeverő már megint hatalmasat játszott (állam a földön, nyugdíj, jah…) mindenhová odaért, rutinból szedte szét a lila támadásokat a második félidőben. Batik és Boti sajnos gyenge napot fogott ki. GBD gólpassz, nincs kérdés.
Latyinál előfordulhatott némi vérbőség a 90. perc tájékán, de mivel a meccs 93 percig tartott így merevedés talán nem alakult ki. Bendi ellenben szomorú lehetett, hogy az isteni Gél pajtás a padon szotyolázta végig az összecsapást.
Cs.A.K.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
március 21, 2022 4:49 de.

Vignje teljesen megölte a lilák széljátékát. Az ívelgetésekkel nem mentek semmire, mert Batik és Lovre uralták a légteret. Batiknak egyetlen hibáját láttam csak, amikor a második félidő elején odafejelte a labdát Mitrovicnak a 16-on belül. Boti sztem most elfogadhatót nyújtott, harcolt. Sztem neki játékpercek kellenének, hogy felépítse magát, de azok nehezen jönnek, ha Petkovic az eltiltás után újra hadrafogható lesz. Croizet bokasérüléssel játszott és kapott is egy rúgást, sztem ő ott rásérült, de igaz Doka leradírozta! Az albán srácot itt kell tartani és ahogy Pelso-nak is írtam benne nagy potenciál van, anyagi és egyéb téren is. Lehet egy Uzuni pályafutás is.
Makács az utóbbi időben allűrök nélkül, csendben teszi a dolgát, csak néha azokat a körömpasszait felejtené el, amik csínbe mennek. Lehet a szerb betörte? 🙂
Amúgy azt hittem, hogy az idegbeteg Mitrovicot leveri, amikor az nekiment Hidinek. GBD -nek még sokat kell fejlődni. A labdákat leveszi, de megjátszani még nehezen tudja, volt is egy szitu, amikor elpasszolta a labdát és ebből jött az ellenfél. Vignje majdnem bement a pályára, úgy ordibált vele. Hajdú Bré is megjegyezte, hogy kellemetlen ellenfél. Foglalkozzunk a sráccal és lehet belőle egy jó csereember, ugyebár projektjátékos. 🙂 Bízom benne, hogy ez a csapategység és akarás megmarad a következő meccsekre is. Látszik már, hogy edző ül a kispadon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 21, 2022 6:40 de.

Hajdu Bré :)))

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 6:49 de.

Így-Így:)

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
március 21, 2022 3:33 de.

nagyrészt adom…de azért Botinál is volt 1 gólpassz és tény,hogy mélyről indult, de mindenképp látszik nála is 1 pozitív elmozdulás.
nem gondoltam volna, hogy lesz még Botkától jobb szélső védőnk…hát van, ez a Doka gyerek óriási igazolás volt!
nekem nem hiányzott NagyD flegmázós előadása, fejben kicsit át kéne rendezni a csávót, akkor sokat tehet hozzá.
Bubba egyre „durvábban” száll be: majdnem minden labdát átvesz, megtart, pattognak le róla a védők, mint a zománc a rossz fazékról… 😀

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
március 21, 2022 3:40 de.

Oké, Botival lehet szigorúbb vagyok mert szeretem a játékát és sokkal többet várok tőle.
Nagy D flegmázik, de borzasztóan jól kever a jobb szélen az utóbbi időben, ráadásul gólokat lő és gólpasszokat ad. Sztem azért tolja ezt a pofázós stílt hogy gyűjtse a sárgákat és pihenhessen öt után. Simán kinézem ezt belőle :DDD

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
március 21, 2022 4:22 de.

Akkor lefejelem (már ha utolérem) 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
március 21, 2022 3:12 de.

Berke a jobb felfogású bírók közé tartozik.Nem akarta szétfújni a meccset.kb.így kéne a többieknek is,nem pedig főszereplőnek lenni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 21, 2022 4:37 de.

Berke sztem az új bíró generáció egyik legjobb képviselője. Megítélésem szerint jó felfogásban és modern szemlélettel vezeti a meccseket és van tekintélye a pályán. Nem akar főszereplő lenni és mindig az események közelében van. Megkockáztatom, hogy a fiatal „Puhl 2” 🙂 Amúgy nagykanizsai a gyerek, szóval félig földim:)

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 21, 2022 4:28 de.

Igen osztom, végre 1-korrekt bíráskodás!

októberes
októberes
március 20, 2022 6:30 du.

Ez igazi csapatmunka volt, szép volt fiúk! Lovric akkor már nyugdíj, vagy azért még néha bejárjon?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
március 21, 2022 3:52 de.

Lovric Kamber útját járja. A nyugdíjas papírt eldobva az egyik legjobbunk.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
március 21, 2022 4:43 de.

Az láthatóan nem árt a csapatnak, hogy a korábbi szerencsétlenkedéssel szemben, most egy edző áll a csapat élén. Néhány játékosról kiderült, hogy alkalmazni is tudja a védekezési ismereteit, de van olyan is aki azzal okoz meglepetést, hogy megüti az NB1 szintjét. 🙂

dixneuf
dixneuf
március 20, 2022 5:19 du.

Szép volt fiúk, köszönjük. Szarjatok le aki a ‘szep’ játékot kéri számon, meg savanyú szájjal fikazik.
Így kell győzni, határozott, jó védekezéssel, odafigyelve, kevés(ebb) labdát vesztve, taktikusan. Vannak itt-ott hibák, de hol nincsenek?!
A Tábor is élt ma, jó volt köztük.
‘Mindig előre, azt mondom gyere velünk!’

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
március 21, 2022 2:18 de.

Azt hiszem én is odaadom a „jogo bonitot” az eredményes-taktikus fociért!
Szerintem egyre inkább látszik pontosan mit és hogyan akar játszatni Vignjevic Mester a csapattal!
Betonmasszív védekezés agresszív letámadás sok labdaszerzés és gyors pontos kontrák!
Ez tegnap nagyon látszódott!
A fújpest támadópotenciálban előttünk jár ez az előző meccseiken meg is mutatkozott, de Vignjevic egyrészt brutál lemeccselte ezt a Kruscsicsot vagy kit másrészt a tökéletes taktikával teljesen kioltotta a lila majmok támadóerejét!
BRAVO Mester!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 20, 2022 5:32 du.

Éppen most értem haza. Imádtam minden pillanatát még az útnak is. Köszi újra Dix és család, Ogy, Levi, Karesz, Gabesz és Tábor!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
március 20, 2022 4:15 du.

Paráztam meccs előtt a franciától,de Doka telibe levette őt a pályáról.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 21, 2022 2:21 de.

Albán válogatott védő!
Meg is jött a behívója a válogatottba!
Lukic mellett az új tulajok legjobb igazolása!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 21, 2022 8:22 de.

Így van,de csatlakozom Snowflake-hez,Szapi,Petrusenko is ez a szint,sőt,nálam Petkovic is.
Ez egy ilyen melós csapat. Kár,hogy Nono nincs már itt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 21, 2022 8:22 de.

Így van,de csatlakozom Snowflake-hez,Szapi,Petrusenko is ez a szint,sőt,nálam Petkovic is.
Ez egy ilyen melós csapat. Kár,hogy Nono nincs már itt.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 22, 2022 7:04 de.

Nono szrntm 1 nagy mű labdarúgó már. Ha visszanézed v. emlékben, pl: viszi a bogyót s mögötte az ellenfél, és frankón látható arra provokál hogy fölrúgják v. faultolják! Többszörös esetek, nekem ez nem gyere-be!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 21, 2022 2:49 de.

Nálam Szappanos, Lukic, Petrusenko és Doka. Doka mintha kicsit rutintalan lenne, Lovrictól majd el kell lesni ezt-azt 😀

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 5:35 du.

Én is paráztam a meccs előtt,de rámcáfolt a csapat A szurkolás nagyon jó volt,egy élmény volt kimenni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 21, 2022 8:41 de.

Ez a lényeg.

Snowflake
Snowflake
március 20, 2022 4:11 du.

1: Machach, 2: Lovric, 3: Zsótér
Csak a Kispest!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 5:34 du.

Nálam 1 Tábor, 2 Lovric, 3 Doka, 4 Machach, 5 NV, 6 Csapat.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 4:38 du.

Nálam Machach, Zsótér, Lovric de Doka is nagyot játszott

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 4:23 du.

Nálam
Doka,Lovric,Zsótér.

F.hunter
F.hunter
március 20, 2022 4:05 du.

Doka szenzációs, mi lenne ha a saját posztján játszana?! Hajra Kispest

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
március 20, 2022 4:07 du.

Az ő posztján is van egy elég minőségi emberünk(ha több esze is lett volna a múlt héten,sztem azt is behúztuk volna). 🙂 Doka megoldja a túloldalon is. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 4:10 du.

de akár cserélhet is Botival, neki a bal védő sem ismeretlen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 4:11 du.

Ja.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
március 20, 2022 3:40 du.

Lovric tanárian játszott.
Mennyire kimagaslik tudásban még mindig az nb1-es védők közül. Budu lóf.szt nem tudott élni mellette.
Petrusenko nagyon komoly mezőnymunkát végez,mióta itt van,Doka meg elnyűhetetlen. Velük sokat erősödtünk ezt továbbra is tartom.
Zsótér megint rengeteget futott, k.rva sokat tett a meccsbe és jött egy gól is,de sok volt a rontott,elkapkodott labda továbbra is.
Machach sem volt még ilyen lendületes,mióta itt van(eladott labda neki is még mindig sok),úgy látszik ez a mélyebbről indulás jobban fekszik neki.
Kadiri elég lomhának tűnt időnként,viszont lenne esze hozzá.
Beleteszegették a többiek is,egy-két hiba ellenére mindenki hozta azt,amit kellett,nagyjából elégedett vagyok ma.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 20, 2022 3:39 du.

ÉRTÉKELÉS:
SZAPPANOS: (5)
Ma nem volt sok dolga azt profin megoldotta
BARÁTH: (5) GÓLPASSZ
Boti nem találja magát de a gólpassza szép volt
BATIK: (6)
Szépen ellátta a védelem közepét jól játszott
LOVRIC: (6)
Az elnyűhetetlen Lovresz ma is nagyszerűen futballozott
DOKA: (6)
Az elmúlt évek egyik legjobb igazolása ez most már egyre jobban látszik!
A csapat egyik legjobbja volt ma is!
HIDI: (5)
Szokásos Hidi, szokásos alibifoci
PETRUSHENKO: (6)
Remekül szűrte a középpályát és a támadásban is segítette a csapatot jól játszott
JOHNSSON: (5)
Nem alkotott maradandót cseréje indokolt volt
ZSÓTÉR: (7) GÓL
Donát megtanult focizni a kedvenc edzője keze alatt
MACHACH: (7) GÓL
Ugyanaz csak az Ő nevével!
Küzd, hajt nem ismer elveszett labdát
LUKIC: (6)
Ma végre látszott a pályán bár szegénynek ez a taktika nem annyira fekszik
VIGNJEVIC: (7)
Tanári módon meccselte le a felhájpolt lilákat, nem sok sanszuk volt a meccsen a Mester ellen!
KADIRI: (5)
Nem volt nagy meccse a hercegnek
TRAORE: (6) GÓLPASSZ
Második gólban tevékeny részt vállalt ismét immár sokadszor jól szállt be!
MÁJER, NAGY G és PANTELIC hál istennek csak a hosszabbításban szállt be! Teljesen felesleges kerettöltelékek!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 4:07 du.

szerintem ne fikázzuk már ilyen szinten Nagy Gerit, amíg nem is láttuk ebben a csapatban játszani!
nem gondolom, hogy csereként nem tudna többet hozzázenni, mint pl Pantelic.
ui. nagyon nem mind1, hogy ész nélküli ferkónál kell beszállni a Nihil Fc-be vagy 1 működő csapatba!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 5:24 du.

Továbbra is fenntartom hogy ebbe a csapatba sem Nagy Gergő sem Pantelic sem Májer nem hiányzik mégpedig azért mert a posztjukon játszó kezdő (Petrushenko, Nagy D, Machach) de még a cserejátékosok (Kadiri, Bőle) is jobbak náluk!
Nem fikázom őket pusztán tény hogy két egyforma forintot sem érnek már/még/soha!
Semmi szükség rájuk!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 5:33 du.

én is fenntartom, hogy akkor lehetne összehasonlítani őket, ha ugyanannyi időt kapnak…különben miből indulunk ki, HF elbaszott meccseiből ? :/
vagy Lukit mi alapján ítéljük meg. a 12 gólos szériából vagy nullásból ??
ne legyünk már vakok… amikor itt ment le előttünk 1 több hónapos amortizáció szerencsétlen ferkó által!
mindenki látta hogy épülnek le a játékosok és a csapat és most látjuk, hogy jönnek vissza sorban Vignje alatt.
de más szempontból is óriási tévedés pl. Nagygerit egy szintre tennni a klasszik nb2es Májerrel!
a „Semmi szükség rájuk!” nettó butaság…:/ ha nem is kezdő… de Te fogsz beállni csereként szűrőbe vagy ki?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 5:44 du.

HF előtt is lefelé lógott már ki. Talán azért nem kap lehetőséget mert jobbak vannak előtte. Szűrőbe meg ott van Petrusenko,Hidi,Kadiri és ha nagy a baj Makacs.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 20, 2022 5:48 du.

szerintem Hidi nem jobb… Petrus és Kadiri igen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 5:52 du.

Én meg Hidi kérdésben nem értek egyet 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 4:17 du.

Szerintem meg egyik se tud hozzátenni. Ha oda cserélünk jöjjön Kadiri

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 20, 2022 5:04 du.

amíg nem látjuk, csak feltételezés!
Geri simán hozza azt, amit Hidi…mondjuk nem tettem magasra a lécet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 5:11 du.

2 évig voltunk átjáróház vele is. Feltételezem,hogy most ez Petrusenko miatt is változott. Ég és föld Geri Petrusenko vagy Kadiri.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
március 20, 2022 5:18 du.

általában egyetértünk, de ezt másképp látom…
90%ban fejben/mentálisan dől el! a mai ill. az mtk meccs a legjobb példa…
én nem hiszem, hogy Geri elfelejtett focizni.
állítom, hogy Vignje alatt még Eppel is visszajött volna a qrva mély gödörből.
persze itt van neki hasonló feladatnak Lukics, reméljük a köv. 2 hétben sikerül előrelépni a támadó játékunkban is!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 5:50 du.

Ha mindenben egyetértenénk fura lenne 🙂 A folyamatos sérüléseiből nem tudott visszajönni. Cáfoljon ránk mint Petrusenko, Petkovic vagy Makacs 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 4:11 du.

Hát azt látatlanban megmondom,hogy Nagy Gergő ebben a rendszerben jóval többet tud hozzátenni a meccshez,mint egy Horváth Feri rendszerben. De Pantelicet sem kell leírni,az tény. Májernek sztem is bizonyítania kellene,de a lehetőség adott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 5:29 du.

Nagy Gergő sajnos már kb 3 éve nyomozza a labdát csak ha pályára kerül!
Májer Milu nem értem hogy kaphatott egyáltalán Kispest mezt és szerződést!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 6:35 du.

Ezekben így egyetértek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 4:06 du.

Mi az ,hogy kerettöltelék? Tökéletes időhúzó cserék voltak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 3:49 du.

Nem kötözködésképp,mert túlnyomórészt egyetértek,de Szapi,ha profin megoldotta,az miért nem mondjuk 6 ?
Vignye meg sztem is tanárian meccselte le a dolgot. Sztem annyira,hogy teljesen leoffolta az ujpestet. Egy-két labdavesztésünk után tudtak csak helyzetet kialakítani(de az nyilván nem az edző hibája,ha a játékos eladja a labdát). Nálam ez inkább 8,v 9. Azért nem tíz,mert nem rúgtunk egy 5-öst. De igazából az edző volt a legprofibb a dologban. 3 pontra mentünk,ez látszott az elejétől(a zárt védekezés ellenére is) és be is húztuk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 5:06 du.

Tulajdonképpen egyetértek!
Szapi azért csak 5 mert alig volt védenivalója!
NS nél ez nulla ilyenkor!
Vignjevic meg azért nem a Realt győzte le csak egy indokolatlanul felhájpolt lilákokat!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 5:18 du.

Hát oké. 🙂
Ha alig van védenivalója,de azt hibátlanul,ahogy írod „profin lehozza”,akkor egy átlagot adni neki….,Vignye meg oké,hogy nem a Real Madridot,de ez az nb1,nem a spanyol liga,itt az ujpesttel tud találkozni,a dózsa meg nem ingokolatlanul volt felhájpolva,mert az utóbbi időben meccseket nyertek jól is játszottak és jó a támadórészlegük(Budu,Beridze,Croizet,stb).Szóval,szerintem.
De ha te annyit adtál,akkor annyit,ezen biztosan nem fogunk összeveszni inkább örülünk,hogy kiszopott a buzidózsa.

Kermon
Kermon
március 20, 2022 3:30 du.

Az elején, amikor Botit lefutotta Beridze, és volt pár helyzetük, akkor aggódtam. Nullára lehoztuk a meccset, nagy dicséret a harcos hozzáállásért mind előre mind pedig védekezésben. Lovresz természetesen a mezőny legjobbja.

F.hunter
F.hunter
március 20, 2022 3:30 du.

4 pont a negyedik hely ami akár nemzetközi indulást is érhet.Nem fogunk kiesni!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 20, 2022 3:27 du.

Na kérem kezd alakulni ez a dolog Vignjeviccel!
Kár az mtk elleni meccsért mert az utóbbi 6 meccsen már egyértelműen haladunk felfelé!
Majmok ellen mindig édes a siker!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 20, 2022 3:42 du.

Jó lesz ez.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
március 20, 2022 3:26 du.

Ez profi munka volt. Ez van,ha valódi edző irányít egy csapatot.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 20, 2022 3:24 du.

GYŐZELEEEEEM!!!
A lila majmok ellen!
Hetedik helyen vagyunk!

Hasitasi
Hasitasi
március 20, 2022 3:24 du.

Gratula a csapatnak, Doka nagyon jó volt, Lovric is.

immortalis blog
immortalis blog
március 20, 2022 3:10 du.

Ok, zsótér feljavult a második félidőre.

Döme Sanya
Döme Sanya
március 20, 2022 2:57 du.

Kéne hozni GBD meg Gélt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 20, 2022 3:41 du.

GDB elég kellemetlen volt a lila védőknek. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 3:53 du.

Megkockáztatom,hogy ebben a felállásban többre mennénk vele mint Lukiccal

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
március 20, 2022 3:59 du.

Ez igy van. De viszont sztem meg csereként tud többet hozzátenni a dolgokhoz.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 20, 2022 2:37 du.

Lukic elég komoly mezőny munkát végzett úgy kb 35 percig. Lekötött két bekket, hátra jött védekezni, és jól osztogatott.
Még kettő gólt kell rúgni és megnyugodhatunk
.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
március 20, 2022 2:50 du.

Szerintem is!
Sokszor és jól szerelt, labdát tartott, passzolt

Snowflake
Snowflake
március 20, 2022 2:15 du.

Boti teljesen vakon van. Nem értem a palit.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 2:19 du.

Hosszú hónapok óta nem érthető!
Lehet Eppel a másik családneve!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 2:18 du.

Adott egy gólpasszt, reméljük ez felszabadítja..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
március 20, 2022 2:18 du.

Úgy legyen!

Döme Sanya
Döme Sanya
március 20, 2022 2:14 du.

Donát!!!!

immortalis blog
immortalis blog
március 20, 2022 2:11 du.

Zsótér baszod… megint vakon van.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 20, 2022 2:12 du.

Ez a komment kurva szarul öregedett. 😀

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 20, 2022 2:17 du.

Lukic nincs vakon? hátha..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 20, 2022 2:12 du.

bebaszod…

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  immortalis blog
március 20, 2022 2:12 du.

És fejel egy gólt. 😀

Döme Sanya
Döme Sanya
március 20, 2022 1:50 du.

Szegény Lukics nagyon egyedül van.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 20, 2022 1:56 du.

Mint mindig…nem tudom,hogy vignje nem làtja ezt….így semmi tàmadójàtèkunk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 20, 2022 1:58 du.

De ha kiveszel valakit a középpályáról, akkor még könnyebben.mennek át rajtunk a gyors embereik..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 20, 2022 1:54 du.

Mivel alig tudunk átmenni a felezővonalon..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dagiiron
március 20, 2022 2:06 du.

Megmondom őszintén én rosszabbra számítottam.
Nyerünk..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szlaci
március 20, 2022 2:15 du.

Reméljük

dagiiron
dagiiron
március 20, 2022 1:42 du.

Most nagy szerencsénk volt, hogy a grúz ilyen gyatrán fejezte be a támadást

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 20, 2022 1:24 du.

Hova tűnt Drazsé és Bőle? Még a padon sincsenek. Hát nem tudom…

Bp. Honvéd: Szappanos – Baráth, Batik, Lovric, Doka – Petrusenko, Hidi – Jónsson, Zsótér, Machach – Lukic

Cserék: Tujvel, Dúzs, Bardea, Nagy G., Kadiri, Pantelic, Banó-Szabó, Májer, Gale, Traoré

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
március 20, 2022 1:35 du.

Sérültek

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dagiiron
március 20, 2022 2:28 du.

Köszi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
március 20, 2022 1:49 du.

Bőle a múltheti 30 perc jàtèk utàn lett megint sèrűlt,az szèp.Nyàron mehet ő is!

Snowflake
Snowflake
március 20, 2022 12:37 du.

A szegedi csatár páros nem tűnik rossznak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 1:09 du.

Kik alkotják?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
március 20, 2022 1:19 du.

Horváth Krisztofer – Csoboth Kevin

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
március 20, 2022 4:04 du.

Kösz. Csoboth nálunk is jó lett volna.

Pelso
március 20, 2022 12:33 du.

comment image

Pelso
március 20, 2022 10:09 de.

Sperma spori megint alakít… :/
Hány meccset fog még elcseszni ez a gyökér, kocsog?

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
március 20, 2022 7:12 de.

Mondjuk én nem bánnám ha Drazsé visszakerülne a kezdőbe, mert remélhetően Lukettóval tudnának valamit alkotni.
A másik reménységem hogy Zsótér nem a szokásos 95%-os gyenge formáját hozza hanem a maradék 5 % jobbat.
Kikapnunk ma semmiképpen sem lenne szabad, mert akkor szélsebesen kezdenénk csúszni lefelé…
Optimistán gondolok a mai meccsünkre, nyerni fogunk.
Alább csatolok néhány tizenöt évvel ezelőtt készült újpesti képeket. Akkor kupát nyertünk, most meg meccset fogunk:
comment image comment image comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
március 20, 2022 9:13 de.

Ez a vonulàs majd a meccs,nem volt semmi.Ott voltam,èletem egyik nagy èlmènye volt.

robert szeman
robert szeman
március 20, 2022 7:01 de.

Hajdú B.-nek van 1-találó A „TEMETŐ” gúnyneve…

Pelso
március 20, 2022 5:57 de.

Sokadik alkalommal jönnek olyan eredmények az ellenfelektől (főleg, ha a loki is kikapna), ami után előre tudnánk lépni.
Ha 1 csapat sokadik alkalommal sem ragadja meg a lehetőséget, akkor ott nehéz mit mondani…
Sok múlik majd a mesteren, mennyire érez rá hogy kik alklamasa 90+x perc koncentrált játékra, milyen okosságot talál ki a lilák játéka ellen + persze a fiúk mit tudnak visszaadni az elképzelésekből.
Finoman fogalmazva, nem vagyok túlságosan optimista, megint 2-3 helyen változni fog a kezdő, nem tudom ki játszik, mit lehet várni…
Ideje lenne, ha a lehetőséget kapó játékosok nem duzzogó kisgyerek tempót tolnának, hanem valami profi futballista képét mutatnák!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
március 20, 2022 7:31 de.

2 Tényező fogja alakítani az eredményt : Mennyire volt disco nap tegnap este a keret tagjainál (dekoncentráltság), és a mester mennyire dolgozza ki a taktikát az újpest ellen ( az MTK ellen nem készült részletes taktika, a debrecen ellen igen)

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x