Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAK
CSAK
április 8, 2022 2:34 du.

El kellene kezdeni focizni. Remélem jövöre, ha bent maradunk, 5-6 játékostól elköszönünk. Ez nagyon gyenge.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 8, 2022 2:28 du.

Ez eddig akkora gáz, hogy exportra is futja.

CSAK
CSAK
április 8, 2022 2:27 du.

Háát, ez eddig k.rva gyenge. Valaki felfedezte a középpályánkat? Létezik?

Warpig
Warpig
április 8, 2022 2:26 du.

Hidi neve elhangzott már a bemutatáson kívül?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Warpig
április 8, 2022 2:36 du.

Játszik??? Most komolyan

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAKAttila
április 8, 2022 2:37 du.

Nem mintha a többi jobb lenne.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 8, 2022 2:25 du.

A jobbhátvéd Doka eddig gyenge teljesítményt nyújt balhátvédként. Persze nem lóg ki az eddigi siralmas védelmünkből.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 8, 2022 2:39 du.

Kurva gyenge mindenki.
Talán Szappanos nem.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 8, 2022 2:21 du.

Jó ez az altatásos módszer, mert mi már alszunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 8, 2022 2:16 du.

Mi a f.sz van?
Totál átszaladnak rajtunk.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 8, 2022 2:15 du.

Most mi mit csinálunk? Elfáradtunk?

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 8, 2022 1:56 du.

Bp. Honvéd: Szappanos – Petkovic, Batik, Lovric, Doka – Petrusenko, Hidi – Nagy D., Zsótér, Machach – Lukic

Kispad: Tujvel, Dúzs, Baráth, Klemenz, Tamás K., Kadiri, Pantelic, Jónsson, Drazic, Bőle, Gale, Traoré

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 8, 2022 1:08 du.

Machach kezdő, nyerünk!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 8, 2022 1:12 du.

Lásd Paks.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 8, 2022 9:13 de.

Nálam ez a hét vicce:
„Minden klubnak az a jól felfogott érdeke, hogy lehetőség szerint fiatal játékosokat építsen be az NB I-es csapatba, akik ezáltal piacképessé válnak. Például a Ferencvárosban játszó, fiatal, piacképes labdarúgó eladása után a klub nagyon nagy összegekkel gyarapodhat.” – /Berzi Sándor/
https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/labdarugas-az-nb-i-es-klubok-erdeke-hogy-piackepes-fiatalokat-neveljenek-2885903

Atya ég, hányszor akarnak még megetetni minket ezzel a maszlaggal

dixneuf
dixneuf
április 8, 2022 6:21 de.

http://dvtk.eu/24676-Mar_nem_Kondas_Elemer_a_DVTK_vezetoedzoje-cikk-labdarugas

Alacsonyan száll a Kondás,
Biztos rajta van a rontás.

Előbb a debrecen, most a diók…

Pelso
április 7, 2022 7:34 de.

megint olyan forduló, amikor sanszos, hogy a mögöttünk/közelünkben lévők nem fognak sok pontot szerezni (ez lehet akár 0 is )…nagyot lehetne lépni 3 ponttal.
és persze jó volna úgy nézni a többi meccset, hogy mi már behúztuk.
comment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
április 8, 2022 5:27 de.

Általában ilyenkor borul a papírforma.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 8, 2022 7:48 de.

az sajnos(?) gyakran borul.
de kérdés pl. hogy most 1 Zete-Honvéd esetében mi a papírforma?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
április 7, 2022 9:31 de.

A zte 6 mérkőzés óta gólt sem kapott,ez azért figyelmeztető jel.Remélem mi fogjuk megtörni a sorozatukat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 7, 2022 11:44 de.

Viszont mindössze 3at rúgtak, vidi 2 Gyírmót 1. Mi meg 7-3 ezen időszak alatt ha jól számolom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
április 7, 2022 8:06 de.

Igyekszünk a helyszínen kiszurkolni a nyugodalmas hétvégét, jegyek már zsebben 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 7, 2022 12:05 du.

Helyettünk is teso, mi sajnos nem jutunk le. A penteki meccsek gazosak, foleg ha ilyen messze vannak tolunk…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 7, 2022 2:35 du.

Megoldjuk!Kiszurkoljuk!Kell a 3 pont!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 3:03 du.

Azt gondom,hogy lassan teljesen megszűnik a règi idők focija☹Előbb a VAR,most meg ez jöhet:https://m.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-lehet-nem-90-percesek-lesznek-a-meccsek-sajtohir-2885557

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 7, 2022 4:45 de.

Ez megint a nézők ellen szól. A 90 percet is rémálom kivárni.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 3:39 du.

A németeknél anno, egy időben az is felvetődött, hogy legyenek a meccsek 3*30 percesek, mert akkor még több reklám mehet a szünetekben……

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 7:37 de.

Megnéztem az ST mostani adását..a meccsünkről írd és mond 2 percet beszéltek, na de nem is ez volt igazán érdekes, hanem az, ahogy Eppel játékát, teljesítményét mennyire lehúzta a diósgyőri srác…mondjuk ami igaz is, mert nagyon szarul játszott. Lehet,hogy Eppel valójában ennyit tud és a kiugró teljesítményét valójában Lanzának és az akkori csapategységnek köszönhette?

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 8, 2022 12:44 de.

St szerintem nem csak elfogult, helyenként nagyképű társaság egyvelege, de még helyenként olyanokról is (és ez a több) véleményt formálnak amihez se rálátásuk és/vagy se hozzáértésük nincs! Én nem tudom őket végig nézni, irritálo banda a nagy része.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Zagreus
április 8, 2022 3:43 de.

Ez így teljesen oké. Valóban elfogultak és nagyképűek,a hozzánemértést viszont kibővíteném. Szerintem iszonyat buták és azt tudjuk milyen szörnyű,ha a hülye okoskodik.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 10:20 du.

Könnyű a lelátóról okoskodni. Ő biztos jobb lenne ha az egész estés call of duty után még fociznia is kellene.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 8:36 de.

és Rossinak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 6, 2022 8:42 de.

Természetesen,valóban őt elfelejtettem kiemelni. Sanszos, hogy Eppel megrakad egy NB2 szinten vagy ha feljut a Vasas, akkor oda befér.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 8:12 de.

Biztos van benne igazság, hogy csapattagok, forintos labdák, sőt.. Viszont a kullogást, sétálós kapusletámadást, terület felismerés hiányát egyénileg kell mindenkinek javítani, megvalósítani és normálisan odatennie magát. Én elengedtem Eppelt, mikor eligazolt ugyan úgy Hidit is és egyenlőre Boti se bizonyítja, hogy itt a helye.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 6, 2022 8:24 de.

pont azt emelték ki negatívan, amit te írtál, hogy eppel ímmel-ámmal játszott, támadgatta a kapust és forgott mint pistike a repülőnapon, mintha azt sem tudná milyen rendezvényen van. Ja és, hogy már a dió tábor is megtalálta.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 6, 2022 12:04 du.

A dió tábor jobban tenné,ha inkább másokat találgatna be. Mondjuk a helyi rézbőrűeket. Vagy akár menjenek vasazni. Az az ő szintjük.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 6, 2022 12:11 du.

Molnárt is ekézte a dió sràc,de azt mondta,hogy az vàgta ki nàluk a biztosítèkot,hogy Eppel a földön fekszik,szèttárja a kezét,elègedetlenkedik miközben tàmad az ellenfèl.Illetve ahogy írtam,nincs tűz a jàtèkàban.Nagyon leszàllóàgban van..

Döme Sanya
Döme Sanya
április 5, 2022 9:02 de.

Végighallgattam a 3 asztrológiai monológot, különössen a szeretet része fogott meg, de azután rájöttem, hogy ez lehetetlen. A lilákat, meg a ződeket szeretni, elképzelhetetlen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 5, 2022 9:23 de.

Jó-Jó és a Csúttal, hogy állsz? 🙂 ott esetleg vmi megmozdult benne a monológok után?:)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 5, 2022 9:39 de.

Hát azok annyira kedves jelentéktelenek, hogy már észre se veszem őket.

F.hunter
F.hunter
április 5, 2022 4:10 de.

Ha lenne egy Gazdag Danink…..
https://youtu.be/15ST58hzUGI

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 4:39 du.

Filip is szokott ilyeneket lőni. Vele mi van? Őt meg lehetne szerezni, ha nem játszik a szerbeknél.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
április 7, 2022 6:40 de.

Talán nyáron sikerül(hetne)…nagyon jegelve van a szerbeknél. Azonban, ha még nyitott szemmel járnánk, vagy figyelnénk a piacot, akkor az orosz és ukrán ligából is lehetne hozni sztem játékosokat.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
április 6, 2022 8:17 de.

Drazsé jelenlegi formáját simán hozná hátrafele futva

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
április 5, 2022 5:43 du.

Kiszorult, nem gyenge vetélytársai vannak,15-30 percek álltalában. Igaz most kezdett 🙂 Meg akarták szerezni tudtommal, de nem tudtak megegyezni a szerbekkel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 5:18 de.

Újra el lehetne adni jó pénzért:) Amúgy eddig jól megy neki Ámerikában, de ne hallgassuk el, hogy a válogatottban eddig nem szárnyalt a srác.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 5, 2022 5:21 de.

Most se volt kötelező menni 🙂 Mondjuk sokat nem is játszik,mikor igen akkor nem az alap csapat van fent. Az a szekció ahova neki be kellene magát verekedni jelenleg a Bundesligában, Angliában, OlaszBben feljutásért játszik:)
De elfogadnék a váligatott kezdőjéből is bárkit

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 4, 2022 4:32 du.

VAR probléma megoldódik idővel?
Új rendszert tesztel elvileg a FIFA,ami gyorsabb és hatékonyabb lesz(vmi animációs rendszer,ami azonnal jelzi,h szabályos,vagy szabálytalan-e valami – Híradóban hallottam ,sajna a végét csíptem el).
Jobban bíznék ebben látatlanban,mint a kóklerek kamu-vonalazgatásaiban.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 5, 2022 8:40 de.

Ezért írom mindig, hogy ez egy elavult szar. Egy bekalibrált pályán a lest, a gólt, a bedobást, a szögletét, azonnal kijelzi. Ugyan ez a kezezésre is könnyedén alkalmazható. Az egyéb szabálytalanságoknál lehetne bírói elbírálás.

robert szeman
robert szeman
április 4, 2022 1:32 du.

4.ker.Kassai u.23.?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 4, 2022 11:50 de.

Nos örvendezzünk vala!
A polgári kormány immár negyedszer szerzett zsinórban kétharmados többséget az országgyűlési választásokon tönkreverve dilettáns ellenzékét!
Sportvonatkozású része hogy NER csapatként Nekünk ez az egyetlen járható jövőkép lévén hogy normális szponzorunk nincsen s gyakorlatilag teljes egészében állami finanszírozású játékszerek vagyunk mi is sokadmagunkkal!
Úgyhogy újabb négy nyugodt évnek nézünk elébe anyagi téren!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 5, 2022 10:02 de.

sok sikert kivanok 🙂
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20220111/5000-milliard-forint-feletti-koltsegvetesi-deficitet-hozott-a-2021-es-ev-520478
ha ezek utan a fociba tomik akkor azt fixen olyan helyrol veszik el ahol nagyobb szukseg lenne ra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 5, 2022 11:25 de.

2021ben az első 4hónaoban gyakorlatilag zárva volt az ország 🙂 A németek ennek a hiánynak a többszörösét hozták össze forintban vagy euroban kifejezve és a régióban sincs nagy differencia ebben,majd igazolunk onnan. 🙂

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 11:35 de.

hogy jon ide nemetorszag? a lenyeg hogy szarban lesz az orszag, es a foci teljesen masodlagos ilyen helyzetben szerintem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 5, 2022 11:50 de.

Úgy,ahogy egy mostanában sajnos átlagos europai államháztartási hiány a kispesthez 🙂

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 11:53 de.

nem a kispesthez, hanem az egesz elso osztalyu magyar focihoz , hiszen egyik csapat sem onjaro itthon.
tehat sehogy nem jon ide nemetorszag 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 5, 2022 12:40 du.

Sehogy 🙂 Örülök,hogy mindenhol minden pöpec kivéve itt 🙂

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 1:23 du.

ezt en hol irtam? 😀 nem kell paranoidnak lenni.
arra reagaltam hogy „újabb négy nyugodt évnek nézünk elébe anyagi téren!” es ez valoszinuleg nem igy lesz a jelen helyzet miatt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 5, 2022 3:01 du.

Meglátjuk, túl hosszú ideje hallom ezt a csődöt 🙂 Valaki úgyis feladja ezt a gazdasági világháborút lassan. Vagy a nyugat vagy az oroszok. Egyelőre a szankciók pont fordítva sülnek el.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 3:12 du.

en a csodot sem irtam le sehova, arra probaltam celozni, hogy nem fog annyi penz jutni a focira mint eddig, foleg nem 12 csapatra.
a fagyi meg fogja kapni az fix, a tobbiek meg koplalnak.
feladni ezt senki nem fogja. vv putykonak giga arcvesztes mar eddig is az ertelmetlen invazioja, visszalokte oroszorszagot vagy 20 evvel.
de ez nem az a forum.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 5, 2022 5:20 du.

Szerintem a költségvetésben nem annyi a mozgástér,hogy ami van elvesszük. Persze lehet azzal is kezdeni,meg eladni ami van, a megszorításokst meg lentről kezdeni és a végén a multikkal. Egyszer ez már nem jött be. Pár nagy beruházás elhalasztásával sokat lehet rajta cicomázni. Ha elhalasszák ferihegy megvételét,eltolják a diákváros meg a körvasút megépítését már a tavalyi hiány kb felét letudták. A magyar falu és a modern városok programban is van bőven eltolható tétel.A foci még ha egyenesen a költségvetésből menne se nagy tétel ott ezek mellett. A fiatalok játszatására is lesz plusz. Mellette csökken bármi támogatás? Azt nem tudom. Meglátjuk 🙂

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
április 6, 2022 3:20 de.

a foci kozvetve onnan megy, mert ugye a neres cegeg tulajdonolnak, taoznak illetve szponzoralnak.
na de tenyleg majd meglatjuk, inkabb toljak a fiatalokat, az tobb hasznara lesz a magyar focinak mint a tucatlegiosok 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
április 6, 2022 3:28 de.

Oké csak ugye picsa pénz ez pár beruházáshoz képest 🙂 Meglátjuk, ha a magyar sajtót olvasom depresszió jön,ha az eu honlapján ugyan arról a témáról akkor azért más a helyzet 🙂
Remélem bejön a fiatal szabály,bár én nem tartom helyesnek,vannak akik hátrányt is szenvednek. Annyiban szerencsések vagyunk,hogy most talán pont van pár fiatalunk akik megérdemlik a bizalmat,éljenek vele 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 5, 2022 3:09 de.

Abszolút nem érzem, hogy 4 nyugodt év jönne. Örülök, hogy optimista vagy, csak hát pénz, az nem igazán van az államkasszában és a mi zsebünkben is egyre kevesebb.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 4:56 de.

Jó azért ne álltalánosítsunk már ezzel a kevesebb pénz van a zsebükben dumával.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 9:41 de.

De akinek kártyán van a pénze, általában üres a zsebe.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 5:35 de.

Bocsánat, pontosítok, rekord alacsony a zsebünkben lévő pénz vásárlóértéke és még nem érezzük igazán a háború miatti árfolyam hatását, amit kb még 1-2 hónap, mire mindenre hatni fog. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 5:40 de.

Minden bizonnyal 🙂 Sajnos én nem vagyok közgazdász, csak a saját bőrömön érzetteket tudom felfogni meg amit a családi ismerősi körben látok :). Az meg ég és föld az évekkel ezelőttihez képest. Havi 40 pluszban van az infláció nekünk az egy évvel ezelőti hónapokhoz képest, 80annal jön a családi kasszába havonta mint egy éve. Pedig 3. éve nem kicsi válság van a világban,lemondanunk mint az előző válságban még semmiről nem kellett.Talán túléljük valahogy 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 6:14 de.

Én sajnos tanultam elég közgázt ahhoz, hogy minimálisan megértsem a helyzetet, pedig nagyon utáltam. Az a baj, hogy nem azon fog múlni a dolog, hogy te, vagy én ki tudjuk e gazdálkodni, ha mondjuk 800 lesz a benzin, vagy 1200 a kenyér (igen, tudom, az is lehet, hogy nem érint személyesen, mert nincs autód, vagy nem eszel kenyeret, helyettesítsd be, amivel szeretnéd). A legnagyobb gond az, hogy a miniputyin itthon belsazrt a ventillátorba, a nagy putyin meg hashajtót adott neki közben és a wc papírt is elvette. Ezt nem lehet most ügyesen és gyorsan eltakarítani EU-s pénzek nélkül, az meg most ugye nem lesz. Tehát jó eséllyel ugrik a rezsicsökkentés, meg minden hasonló választási intézkedés, hogy egyáltalán az állami dolgozóknak legyen miből fizetést adni. Ha továbbra is tartja, akkor viszont megyünk szépen vagy a csőd, vagy valami ordas nagy hitel felé, vagy szintén mi fogunk baromi sokat fizetni, csak mondjuk szolgáltatókon keresztül, akik majd ránk hárítják a különadóikat. A lényeg, nem a fociba öntött lóvé lesz az elsődleges, de még a másodlagos sem a következő időszakban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 6:27 de.

Meglátjuk, évek óta hallom,hogy jön a csőd. Közben valahogy mindig többre és többre jut. Globális problémákat ne úgy adjunk elő,hogy csak itt van. Van autóm és kenyeret is eszünk, a gyerekeknek sincs hiányuk semmiből,a kutya is jól van tartva. 🙂 Ha van konkrét ügy amit az olaf vizsgál a Donáth Annáékén kívül terítsék ki,ne tartsák magukba. Gondolom ha ki,akkor befizetési kötelezettség sincs az euba 🙂
Ez a rezsicsökkentés gondolom úgy ugrik mint ahogy évek óta kötelező a 400 túlóra amit 3 év múlva fizetnek. Lehet idézgetni ilyen meg olyan ellemzést is,az ellemzések szerint már vagy 5x éhenhaltam és se bolt,se benzinkút,se bank,se vendéglátós nincs az országban mert minden csődbe ment. Ha csak megközeleti a mostani megélhetésem a korábbit pánikba esek eskü. De nem akarok veszekedni ezen, amit csak mondani akartam,hogy nem mindenkinek van kevesebb, sőt. 🙂
Vignijevic meg dobogóra vezet minket jövőre 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 6:36 de.

Nézd, én borsodi vagyok, ha hazamegyek Kispestről faterékhoz, a saját szememmel látom azokat, amiket te nem akarsz elhinni, mert nem tapasztalsz. Pl. mikor a boltban komplett nyugdíjas horda veszekszik, hogy miért kerül ma 500 forintba a kenyér, mikor tegnap még csak 430 volt, vagy mikor a benzinkúton könyörögni kell a vállalkozóknak, hogy náluk tankoljanak inkább a drágábból, mert a héten még mínuszban vannak. 🙂 Nem veszekedni akarok, csak leírtam, hogy nagyátlagban mi a helyzet. Örülök, ha neked jó így.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 6:44 de.

Nekem Szikszón vannak barátaim ,oda sokat járunk 🙂 Bács kiskun megyéből származom oda is sokat járunk haza nyugdíjas rokonokhoz,az asszony meg Heves megyei. Te tudod mi a nagy átlag,aki nem úgy él az nem. Az mindig vak 😀 Burokban élek és M1et nézek. A tömött strandokon,éttermekben,rendezvényeken nem ezt látom,sajnálom. Szegények meg csak Magyarországon vannak,sehol máshol. Angliában Cornwall megyében 800 font az átlagkereset,nézd meg az ottani árakat. Vagy a kicsit se propagandista Valkó Eszter sírását,hogy a 150 euros gázszámla már 450 Hollandiában. A benzinkutasokat meg kifejezetten sajnálom, fizesse ki nekik a világpiaci árat aki sajnálja őket. Mutassa meg a tavalyi bevételét is ne csak a hetit. De befejeztem 🙂 Maradjon ez a fórum meg a Kispestnek

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 6:51 de.

Sikerült a legjobb példát kiragadni, Szikszó a borsodi Felcsút, direkt arra kanyarodik még az autópálya is a hell miatt. Cserébe persze megtolták a Diósgyőrt, ahogy illik. De tényleg kanyarodjunk vissza: abszolút nem értem, hogy nálunk miért nem hoznak ilyen szponzort…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 6:54 de.

Bocs,hogy arra van ismerősöm és arra járok :DÚgy ismertem meg a Szikszói gyereket hogy ő is kivándorolt a megélhetés miatt olyan jó volt neki és kint együtt dolgoztunk. Ő se a Hellnél dolgozik és bőven jobban élnek. Ott se 1kmes körben lett sokaknak jobb.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 6:59 de.

Valószínűleg azért nem ott dolgozik, mert elég rosszul fizetnek a gyárban, nem erre céloztam, hanem arra, hogy a település kiemelkedően jobb hely a környékbelieknél.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 5:32 de.

Bizony! Én például szombaton a stadionban ettem-ittam, és ugyanannyi pénz volt a zsebemben belépéskor,mint kilépéskor. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 5, 2022 5:36 de.

Ezt mondjuk taníthatnád 😀 a rohadt re pohár csődbe visz 😀 Állandóan elhagyom,földhöz vágom,ott felejtem. Lejetne re pohár bérlet.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 5:38 de.

kártyával fizetett 😉

októberes
októberes
Válasz a következőnek  KareszB
április 5, 2022 5:39 de.

Lehet máshogy is?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 5, 2022 5:42 de.

Beálsz a sorba és mondod valakinek,hogy vegyél egy sört nincs nálam kártya. Majd kint visszahívlak 😀

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 5:38 de.

Annyi az egész, hogy nem lyukas a zsebem.:)

Ray
Ray
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 4, 2022 6:57 du.

Örülök hogy Te ilyen nyugodt vagy a jövővel kapcsolatba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 4, 2022 12:14 du.

Minden szavaddal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 4, 2022 7:48 de.

Újra nekifutok, egyszer talán sikerül! 🙂 Ismételten egy olyan forduló elé nézünk, ahol végérvényesen magunk mögött tudhatnánk a kiesés gondolatát. Amennyiben pénteken nyerünk Zegen, és a Gyirmót kikap a Csúttól és MTK az olajosoktól, akkor 10 pont lehet(ne) velük szemben az előny. Innen már nem lehet(ne) gond! Tovább megyek, ha a Paks kapitulál a lilák ellen, akkor 1 pontra lenne a 4ik helye, hallod Fake:) 1 pont! Tudom sok a ha, de egyszer csak átlépjük a k-va árnyékunkat 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 4, 2022 8:05 de.

Annyiban kijavítanálak,hogy az a 10 pont tulajdonképpen 11. Hacsak a pontok mellett a gólarányt nem hozzák be 🙂 10 pont előny a kiesők elött 2018ban elég volt a 4. helyhez 🙂 Csak mondom 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 4, 2022 8:25 de.

Őszintén, ha ezen hektikus szezon után meglenne a 4-ik hely az a csoda kategóriába tartozna. Számomra az a kérdés, hogy a csapat és vignje érzi e a „vér szagát”, lehetőséget.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 4, 2022 9:25 de.

Nincs más dolguk mint érezni. Vignijevic alatt a 3. legjobb csapat vagyunk. Pedig nem volt a kezdeteknél neki felkészülési idő. Lukicot el kell cserélni egy olyan csatárra aki illik ide. Olyan Traore stílus csak Lukic szinten 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
április 4, 2022 3:16 du.

Ezt nem tudom elfogadni!
Nenad Lukic a Budapest Honvéd legjobb játékosa!
Őt NEM lehet elkótyavetyélni!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 5, 2022 6:41 de.

Egyetértek aki Lukicot „fikázza” az v. nemért hozzá, v. soha nem focizott!!!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 4, 2022 4:48 du.

Szerintem azzal kótyavetyéljük el,hogy olyan rendszerben erőltetjük ami kicsit se fekszik neki 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 5, 2022 2:23 de.

Sztem jön a nyár és ki fog találni vignje egy új rendszert, amiben Lukic is hasznára válhat a csapatnak. Én sem gondolnám, hogy el kellene őt passzolni, látod ha nem megy neki a góllövés, akkor ad gólpasszt, feltéve, ha a VAR nem veszi el:) Nem vagyok nagy taktikai zseni, de nekem az lenne a járható út, hogy GBD legyen fent elől, harcoljon meg a védőkkel tegye le a labdákat – addig tanuljon meg passzolni jobban 🙂 – majd jönne Lukettó szemben a kapuval. Meglátásom, hogy neki az a fő erénye, ha a kapuval szemben van és nem neki kell kialakítani a helyzetet.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 5, 2022 4:34 de.

Nem-e lehetne-e, hogy GBD helyett jönne valaki aki alkalmasabb a feladatra? (betűkkel leírt, de halk költői kérdés).
Én bevallom, nem látok a fiúban túl sokat. Lágytojás gyerek (3 perces).

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
április 4, 2022 4:59 du.

Ez így igaz!
Valamit ki kellene találni!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 4, 2022 5:02 du.

Nyáron okosabbak leszünk. De ha ez a rendszer marad (ami jó) úgy fest ő nem lesz megoldás hosszútávon. Neki se jó,ha 1-1,5 millás játékosként szezononként lő pár gólt.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 4, 2022 5:32 de.

Csak reménykedni tudok, hogy nincs semmi közük kedvenc csapatomhoz.
comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 3:17 du.

Ne reménykedj! A Külügyminiszter Úr a Honvéd „igazi” tulajdonosa!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 5, 2022 9:49 de.

Ezt remélem nem bizonyítja semmi.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 12:13 du.

Peti nélkül szarban lennénk azért szerintem. De ez a kép ez tényleg gáz.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 7:27 de.

Mit szól ehhez a két feleség? Vagy nagyon nyitott házasságban élnek?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 6:59 de.

Szijast tudjuk, Dzsörzike meg az uj himnuszunkat irja, ha igazak a pletykák. Eddig az ‘Ájnánáná, ájnánáná’ van kész, a tobbihez ido kell.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
április 4, 2022 3:18 du.

Lehet jobb lesz mint a mostani

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
április 4, 2022 7:24 de.

Dik mán oroszlán,ez nagyon oroszlán lesz a refrén 🙂

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 6:17 de.

comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 4, 2022 6:08 de.

Gondolom tegnap este a Bálnában mindenkit körbe járt és csinált egy ilyen szimpla PR képet. More, jól jön ez még a NAV vizsgálatok alkalmával. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 4, 2022 4:36 du.

Kb.így ahogy leírtad,mindenféle vicc nélkül.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 3, 2022 2:42 du.

Úgy tűnik,hogy Eppelnek -eddig- az Nb2 is magas.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 3, 2022 3:00 du.

Viszont az a Krisztofer gyerek nem semmi. 15 gól 10 gólpasz ,20 éveseb:D Rá kellene rabolni,meglenne a 21év alattink

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 3:04 du.

Horvàth Krisztofer??Ja ügyes,de azért Nb2…Anno,mikor Lukàcsnak ment a dolog,akkor azt mondtuk Nb2 más kávèhàz.Szóval nem tudom,talàn egy próbát megèrne.Azonban azt gondolom,hogy hàzon belül is hozhatnànk az MLSZ előírást,Kerezsivel.Ma is 2öt vàgott.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 4, 2022 3:14 de.

Kerezsi,Bocskay és Benczenleitner. Nálam ez a 3 aki ér próbát. Kocsis,Soltész meg a többi nem sokat virít. Kocsis meglepően nem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 3, 2022 3:46 du.

Hát ő sztem is jó lenne 21 alattinak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 3, 2022 3:26 du.

Jah csak Lukács 26 évesen,felnőtt játékosként,ez a gyerek meg januárban lett 20.

F.hunter
F.hunter
április 3, 2022 1:57 du.

Snowflake
Ha így megy tovább járhatsz szegedre nb1es meccsre. 😀

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 2:42 du.

:)))
Éppen nézem, hogy gála van Miskolcon!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
április 3, 2022 3:47 du.

Megérdemli a rezes bagázs.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
április 3, 2022 2:58 du.

Kár, hogy a Horváth gyerek nem a miénk. 20 évesen elég jó teljesítményt hoz 15 gól 10 gólpasz.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 3:14 du.

Megy vissza Olaszországba valószínűleg.

dixneuf
dixneuf
április 3, 2022 1:08 du.

Annyira megkönnyebbültem, hogy nem ma dőlt el a bajnokság sorsa…a nemzet első és második csapata hihetetlen meccsen egy előre abszalajte nem látható döntetlent ért el. Micsoda izgalmak várhatók még itt, szűz Mária, édesanyám!

Döme Sanya
Döme Sanya
április 3, 2022 11:39 de.

Ha jól láttam ez a Szolnoki gyerek simán lerugta a fradista fejét, sárgával megúszta. Egy ilyenért nekünk az egész csapatot leküldenék.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 3, 2022 11:50 de.

Sajnos vannak az egyenlők között az egyenlőbbek.

robert szeman
robert szeman
április 3, 2022 6:03 de.

Halkan reflektálom Zsoti,Herceg hiányát,s nem helyeslem a Májsztró „fordított” cserés berögződött taktikáját! (Mármint a végére hozza be a „klasszisokat”)

Döme Sanya
Döme Sanya
április 3, 2022 2:58 de.

Dulván meglugdosnám ezt a Bognált.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 3, 2022 5:32 de.

Kulva Latol…

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 3, 2022 3:18 de.

És dobjuk le a padlóla, és üssük meg de dulván! 🙂

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 3, 2022 1:11 de.

Szerintem tegnap Hidi ismét jól játszott. Egyedül tőle láttam oldal váltást 40 m-es pontos passzal.
Machach gyönyörű csuka fejes gólt szerzett, ami ha nincs akkor nem érteném miért kap ilyen sok játék percet (így se nagyon értem).

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 3, 2022 2:36 de.

Hidi nem ész nélkül futkározik, hanem próbálja ellátni a feladatát, mégha nem is egy sprinter.Most, hogy edzőt is alkalmaznak a csapatnál, ez még feltűnőbb -szerintem. Egyet nem értek: miért nem lő kapura?
Az is érdekes, hogy az ellenfél edzője szerint a varnak köszönhetik a döntetlent, de a mester nem ez mögé bújik, hanem elmondja, hogy a játékosok fele nem csapatként működik, egyénieskedik. Ez -szerintem- hosszú távon meghozza a gyümölcsét.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 3, 2022 4:30 de.

Nem vèletlen becézik nagykerónak 🙂 . Kár,hogy anno a Spanyoloknál megsérült. Nem vèletlen ragaszkodik hozzá kb minden edző.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 4:39 de.

Hidi nem egy super focista. De egy jól összerakott, szervezett csapatba hasznos tud lenni. Ugyanazt láttam Nonoba is. Kár hogy ő elment. Vignjevicsnél szerintem nagyon jó lehetett volna.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
április 3, 2022 4:48 de.

Nono a legjobbunk volt tavaly. Nagy kár érte,de ő Feri miatt jött.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 7:56 de.

1 hasonlót kell hozni nyáron és Luki is újra a régi lenne…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 2, 2022 6:49 du.

Most komolyan Latyi mivel megszólítottál felteszek én is egy kérdést?
Mégis hol a megveszekedett hétszentség posztján kellene játszatni SuperMájert?
Mert szélsőként gyenge irányítóként elképzelhetetlen (mint láttuk) csatárként meg qrvagyenge!
Értem én hogy anyu aranyoroszlán meg a „mikutyánkkölyke” meg aki MFA s annak életfogytig jár szerinted a Honvéd mez de mégis hol kellene fociznia?
Segítek talán a női bajnokságban le tudna hozni egy közepesen felejthető meccset!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 2, 2022 6:22 du.

Szerintem megérdemeltük volna a győzelmet,hisz végigdaráltuk a meccset míg a paksnak volt kb 2× 5 elfogadható perce(igaz,ebben egy kapufa is).
Nálam Nagy Dominik volt az egyik legjobb,egészen addig amíg el nem fáradt mert onnantól jöttek a rossz passzok,Petrusenko szintén ismét jó volt,de Batik,Lovric,Petkovic is lehozta szépen. Doka ma elég bizonytalan volt.
És voltak szarok is,már bocs. Pl Májert nem értem. Bejön frissen és nem ront rá az ellenfélre (úgy,mint pl egy Petkovic,aki az első perctől kezdve benn van). Az,hogy az összes támadás elakad rajta,azt már meg sem említem. De valamiért beteszi őt Vignyevics(nem akarom ebbe belelátni az „anyu” témát,de bármi lehet),edzésen
lehet kevésbé bizonytalan.
Ez a var meg. Hát röhej. Jönnék azzal,amit Horváth Feri mondott. Ki dönti el,hogy mit vizsgálnak meg? A tényeket nem tudom azok voltak-e. A gólunk,a tizenegyes stb,de hogy lett volna nekünk is két véleményt igénylő tizenegyes,az tuti. Egy full kezezés és egy Petkovic lerántás. A kezezés előttem történt,az számomra egyértelmű volt.
Amúgy ez a buzi mlsz nem fog rásegíteni az itéletekre a javunkra,simán ki is tudnak ejteni,ha akarnak ilyen var faszságokkal.
A zeg faszom is….,oké elfogadom,hogy másnak ez bejön,de mit foglalkozunk mi egy zalaegerszeggel(tudom mit,mielőtt vki elmondaná) minden meccsen? A sas nem kapkod legyek után és ebben nincs senmi nagyképűség,ez szimpla tény.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 2, 2022 8:32 du.

Egy vélemény nem Kispestről ami téged támaszt alá,nem azt,hogy szarok voltunk.
„Bognár György: Nagy mákunk van, hogy döntetlenre tudtuk hozni a meccset, helyzeteket nem dolgoztunk ki”
„tulajdonképpen a VAR miatt tudtuk ezt az eredményt elérni”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 4:30 de.

Szerintem minket ki nem állhatnak az mlsz-nél.A vidikét még véletlenül sem előzhetjük meg.Tényleg nem értem miért van az,hogy az ellenünk elkövetett eseteket nem mindig vizsgálják.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 3, 2022 4:49 de.

Nem tudom. De ha a Paks elleni meccseket nézzük és a vart a 3ból 2x mi jártunk jól,most meg ők 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 3, 2022 11:58 de.

A Paks lehet,de az miért van,hogy 70 százalékban mi járunk szarul?!(Egyébként Bognár nyilatkozata korrekt volt.)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 3, 2022 12:14 du.

Erről azért néznék egy kimutatást 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 2, 2022 6:30 du.

Ja(ha már Májer,akkor)Bőlét kihagytam. Van annak a tagnak jó passza(vagy elfutás,vagy bármi egyéb)? Ami jó,ami sikerül? Nem annyira emlékszek valahogy ilyenre….
A feka gyerektől kezdőben semmit sem vártam(és azt jól meg is kaptam). Ő csereként bedobva használható.
Doka szerintem azért lehetett most bizonytalanabb a megszokotnál,mert nem segített neki vissza megfelelően Machach. Legalábbis én problémát láttam azon az oldalon.

Snowflake
Snowflake
április 2, 2022 6:18 du.

Nem láttam a meccset. Iszonyat jók voltunk? 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
április 2, 2022 7:30 du.

Az iszonyat és a jó között 🙂 A cserék után azt hittem elbukjuk. Elől emberhátrányba kerültünk Májerral. Aztán egy Tamás-Lukic-Gale akció végén nyerhettünk volna,de a var és a bíró is egyf..zszopó : D A tiziről lemaradtam. Bognár: „tulajdonképpen a VAR miatt tudtuk ezt az eredményt elérni”

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
április 2, 2022 6:24 du.

Küzdöttünk ezerrel,szerintem viszonylag jók voltunk,jobbára nyomtuk őket befelé.A paks nem érdemelt volna győzelmet(pedig majdnem összejött nekik),de döntetlent sem.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Snowflake
április 2, 2022 6:22 du.

Az iszonyat az jó jelző ránk.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 2, 2022 6:26 du.

😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 2, 2022 4:17 du.

Sajnos nem akarta az ég = MLSZ hogy megnyerjük ezt a meccset!
Olyan büntetőt adnak meg ami bevetséges majd elveszik a győztes gólunkat!
Csesszék meg akkor is egyre jobbak vagyunk!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 2, 2022 4:33 du.

A pozitív hozzáállásert jar a like!

dixneuf
dixneuf
április 2, 2022 4:12 du.

Hogy ez a szektorbezaras mekkora kibaszas mindenkivel, az ultrakkal,a családosokkal is, azt komolyan mondom, nem hiszem el…valahogy a Debrecen ellen működött, de ma… borzasztó volt. Félidőben meg a vándorlás, c8-bol c3-ba.
A var meg baszodjon meg, nyilván kinn nem látható tisztán, de azt nehezen hiszem, hogy ennyire az ellenfélnek kedvezzen minden döntés.

Tusi, kösz a matricákat! Csak, hogy legyen valami pozitív is, ha már a meccs, az idojaras, a bíráskodás, stb. mind szar volt.

Gergő
Gergő
április 2, 2022 3:34 du.

Ádám meg felrúgja hátulról a játékosunkat és nem ad lapot…vicc ez a bîróikar

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 3:34 du.

Ez a var 0. Egyértelműen nem lelátszott hogy hozzá ért a keze.

jnkzln
jnkzln
április 2, 2022 3:32 du.

Aki szerint ez a kezezés és tizenegyes életszerű, és játékot befolyásoló tényező… Ez teljes nonszensz. A másik meg Majer. Szerintem kurva gyorsan el kéne felejteni.

Hasitasi
Hasitasi
április 2, 2022 3:30 du.

Összes hátralévő meccsünkön, már a kezdőrugástól nyugodtan mehet a mocskos csalók. Aki nem látja, hogy ebbe qrva keményen bele van nyúlva az naiv.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 3:29 du.

Azért megjegyzem a gólunk utánni cserék elhibázottak voltak. Egy lendületbe lévő csapatnál 3 cserélni nem okos dolog.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 2, 2022 4:35 du.

A sajtótájékoztatón is elhangzott a három cserére vonatkozó kérdés. Vignjevic már a meccs előtt eltervezte ezt, a taktika része volt. Lukicot mindenképpen be akarta hozni a második félidőben, Bőle elfáradt nem bír még 55 percnél többet, Zizu teljesítményével elégedetlen volt.
Továbbá nem tetszett neki hogy nem működött csapatként sok volt az egyénieskedés.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 2, 2022 3:32 du.

Kellettek a cserèk,de sajna nincs minőség.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:32 du.

Igen de nem egy lendületbe jövő csapatnàl 3-at.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 2, 2022 3:39 du.

Nem tudhatjuk,hogy ki hogy volt fàradt.Ez a meccs nem vignje hibàja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:28 du.

Elmehetnek a jó büdös picsàba .Lukics felugràsnàl hol a faszomba tartsa a kezèt?Les meg maga volt a vicc!Szànalmas banda!

Hasitasi
Hasitasi
április 2, 2022 3:27 du.

A téves ítéletek idővel kiegyenlítik egymást, mi? Ja, nem. A VAR egy vicc. Intézményesített csalás.

ius
ius
április 2, 2022 3:26 du.

Majerrel adtunk egy emberelőnyt. Nem tudom mit fizetnek, vagy tesznek, hogy beteszi a mester a csapatba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
április 2, 2022 3:29 du.

Tamás se volt megnyugtató..

Pelso
április 2, 2022 3:25 du.

elegem van ebből az egész qrva bajnokságból!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 3:29 du.

Kurva anyjukat,ennyi.sem tizi,sem les!Szètbasz az ideg!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:34 du.

A tiziről lemaradtam de a les szerintem les volt 🙁 Visszakapták a legutóbbi kamutizit amit kaptunk ellenük

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 4:12 du.

Szerintem Lukic mogott pont takarasban van a laba a vedonek amit nem vettek figyelembe a varnal.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 2, 2022 6:59 du.

Majd megnézem,fene tudja 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 3:36 du.

Fake ne már,centizünk.Hol volt azzal a két centivel helyzeti előnyben Lukics?Vicc baszki.Oda húzom ès úgy a vonalat ahogy akarom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:44 du.

Az oké,hogy nincs helyzeti előny,de ha máshol ezért (lásd lent)elvesznek gólt akkor sajnos ez is les volt,ilyen a var,ez a les szabály sajnos, ha centi akkor centi.comment image

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 3:48 du.

a gond nem a centi, hanem a manuális balfaxkodásuk…
ahogy Döme írja: ne csak a kézzel(!!!) húzott vonalat nézd, hanem a labdát elrúgó játékos mozdulatát is!
különben értelmezhetetlen az egész.
ui.
a kérdés, hogy hol állítják meg a képet…és ezzel lehet kreálni a centiket. :/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 3:50 du.

Néztem, szerintem les volt a szabályok szerint 🙂 Azért rohadjanak meg mind,azt támogatom. Majd biztos lesznek perdöntő képek és okosabbak leszünk.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:42 du.

Az egész les szabály szar. Tök felesleg és életszerűtlen, hogy ha egy cipőorrnyival előrébb van valaki, akkor az előnyszerzés. Amikor meg agyonrúgják benn a centert, piros lapot érően, akkor kifelé szabadrúgás, mert 3 centis lesen volt. Ki a szabálytanabb? Aki lekönyököl és agyonrúg, vagy az, akinek előrébb volt a cipője? VICCCCCC B+.

MB Kecskemét
MB Kecskemét
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 3:28 du.

Szó szerint !

santiago
santiago
április 2, 2022 3:25 du.

Sajnos ki kell jelenteni ki akarnak ejteni minket az NBI bol.
Vicc bunteto majd jon az egyvonalra behuzott kamu vonalazas….
Majer konyorgom passzoljuk el valhova mert Nb3 szint. Drazic is mehetne vissza oda ahonnan jott.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
április 2, 2022 3:31 du.

Kiesni nem fogunk,de ezek az ìtèletek a vicc kategória.Drazic,Màjer mehetnek,igen.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 3:44 du.

Pedig milyen videója volt a Drazsicsnak! Még én is hanyatt estem tőle. De piros-feketében eddig sajnos nulla.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 2, 2022 3:50 du.

Nincs játékban mert edző bá nem játszatja. Nagy D.-nak is kellett vagy fél év mire formába lendült.
Drazsénak elég lenne egy hónap bizalom amivel ha nem tud élni akkor padozzon.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 2, 2022 4:14 du.

Azert az elmult 3-4 merkozest leszamitva kezdett. Akkor is nulla teljesitmenyt hozott.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
április 3, 2022 6:58 de.

Vele kapcsolatban lehet használni az Üvegtigris klasszikust. ” Ezzel pont átbasztak”
Én se ezt vártam tőle. Lehet a rendszer nem fekszik neki. Ha Vignijevic alatt minősítenénk Lukicot egészen más képet kapnánk mint ami valójában. Vignijevic a csatárgyilkos 😀

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 3:23 du.

Megint a bejelőléskor már 10 centire volt a labda a lábától.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 3:10 du.

Aki ezt tizenegyesnek látta annak különleges szeme van. Utálom ezeket a mondvacsinát tizenegyeseket.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 2, 2022 3:08 du.

Nagy D csere!! Rossz megoldások, pontatlan stb.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 2:56 du.

Baszki ez tizi lesz…..

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 2:53 du.

Drazsé végre.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x