© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Megmentőnk Majer is jön.
Baj lesz,ha így folytatjuk…cserèlni is kellene.Lovricot le..
Mi a faxert nem cserélünk??
Nem gondoltam volna, hogy valaha latni fogom azt,hogy Bu ringlispilbe ultet egy vedot.
Van par jatekosunk aki azt se tudja milyen rendezvenyen van.
Bole, Macach, Petkovic trionak meg egy hasznalhato megoldasa nem volt.
Nagyon rosszul játszunk, még nem találtuk el a kaput… 2 helyzetben is, ha leadja q labdát, akkor 100%-os helyzetünk lett volna
Nagy D. és Machach borzasztó gyenge megoldást választottak az adódó egy lehetőségüknél. Főleg Zizu.
Lovric.. èsszel,mert kipirosoznak.
Iszonyú pontatlanok vagyunk. Zsótér hiányzik.
Makacs b+….
2-5
3-3 vagy 2-4?
Tipp?
Beszarok a várdàn…leadja a vezetést 0-3-ról,nyer a vidi 4-3-ra.
Már 5:3! Ez egy szép tiszta bunda!
5:3 😀
Mekkora bunda te jó ég!
0 : 3 ról 5 : 3 !!!
Vizsgálni kellene
ugyanmár….nem lehet mindenre ez a magyarázat.
jó meccs volt durván dekoncentrált időszakokkal mind2 csapatnál.
A sok gólos bunda meccsek, látszólag mindig fordulatosak, izgalmasak.
Nem láttsm,de ilyen meccs volt már a történelemben 😀
Lehet lesz meglepetès az esti összeàllításban.Ezt súgja vmièrt a megèrzèsem.A büdösek meg kapjanak ki ma a várdàtól.Nehogy a gyirmóti győzelmük elhitesse velük,hogy èrnek vmit.
Hetek óta mondom. Vagy rendszert váltunk vagy csatárt! Rendszert nehezebb.
Kívàncsi leszek…Traore kifárasztja a paksi vèdőket,majd ràjuk küldjük a friss Lukettót.
kíváncsi vk…. 🙂 eddig fordítva jobban működött.
Kedves fiuk-lanyok! Csaxolok, hogy a Debrecen ellen anno nem gondolkodtak el a szervezők azon, hogy kétszer annyi ember fog a C szektorba ülni. Feltéve, de nem megengedve hogy most is így történik akkor talan érdemes kicsit korábban érkezni a kapuk áteresztő képessége miatt
Érdekes ez a fehervarda meccs…20 percen belül 5 dugó. Gólgazdag kis meccsecske
B+…. Milyen meccs?!?
Lehet elkiabáltuk 😀
Ég az olaj ég…
De örülök hogy ez a Boris nem hozzánk jött… Bizisten kezdem megbecsülni a vignjevics féle 0-0-kat
Edző kérdés is, de szerintem még inkább keret kérdése… Ill. Szakmai vezető minősége
Kíváncsi lennék egy Jónsson, Petrus, Momo, Drazsé középpályás sorra.
Drazicot remélem nem húzta le a wc n még Vignjevic Mester!
Több van abban a srácban!
Bizony több mint amit eddig láttunk.
Valaki írta hogy sérült volt, de mostanra csak meggyógyult.
Üdv Oroszlánok!Tudjuk Zsótér nem játsz…..,ha a helyére a Májsztró 1-jó irányítót varázsol, a védelmi taktika marad-(1-kis változás posztra?),a támadó szekció is maradhat később cserékkel stb mint 2-hete, akkor könnyen üthető a Paks, mivel a középpályájuk gyengült, védelmük meg átjáróház szrntm lakonikusan összefogl.va…CSAK A KISPEST!!!
Zsótér nem viszont Nagy Dominik és Petkovic igen!
Szerintem jó csere….
kíváncsi vagyok, mit talált ki a mester Doni pótlására…
Drazsé vagy esetleg esélyt kap végre Banó vagy a herceg… ?
lehet h csak feljebb tolja Hidit
Drazicban sokkal több van, amit eddig mutatott
Jöhetne Banó. Esetleg Lukics, előtte meg Buba.
Banótól én már semmit sem várok!
Yes jó a fölvetés, itt az ideje már a pótlásra, énis e-két játékosban gondolkodom, Banó kivételével…
*Out of date*
ment! 🙂
Spamba jött a tiéd, lehet enyém is ott landolt
Re
Mindenféle politikai és PR like vadászatot figyelmen kívül hagyva…. azért nemes gesztus szerintem
Puskás Ferenc unokája és dédunokája visszakapta a magyar állampolgárságot, helyszín: Kispest, Bozsik Aréna
https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/puskas-ferenc-unokaja-es-dedunokaja-visszakapta-a-magyar-allampolgarsagot-288478
Kár,hogy a mai világban egy ilyen hír elé be kell illeszteni az első,magyarázkodó sort.
Szép gesztus és kész❤️
Mennyire igaz.
Îgy van
Ez így van!
Ne feledkezzünk meg róla.
95 éve született Öcsibácsi.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pusk%C3%A1s_Ferenc_(labdar%C3%BAg%C3%B3)
Ez a kedvenc képem. Ez mindent elárul róla.
A kedvenc képem róla. Itt láthattam élőben focizni. Még így is látszott,hogy klasszis játékos
azok a mozdulatok, gólok, csukafejes ekkora pocakkal….akkor értettem meg, hogy világszámban volt része azonak, akik láthatták fénykorában!
Úgy kezdtem nézni azt a meccset,hogy ott van Öcsi bácsi,jól meghízott, aztán mikor labdához ért látszott,hogy olyan tehetsége van amit nem lehet tanulni
Jóisten nyugosztalja.
https://kiskoz.hu/2022/03/13/napra-pontosan/
Az edzés képek alapján Tamás Krisztian felépült, kiváncsi leszek változtat marad e az újpest elleni kezdőnk…
Biztos,hogy vàltoztatni fog,de nem Tamás miatt.Jön vissza a csapatba Petkovic ès Nagy D.Jó lenne a Paksot verni,ezzel végleg megszabadulni a kiesès gondolatàtól!
végleg…? 🙂 optimista nézőpont
Igen, én most, ezzel a meccsel kapcsolatban és a szezon további részét illetően az vagyok! Ez a forduló most jól kell, hogy alakuljon! A lilák verik az MTK-t; Gyirmót-Kövesd döntetlen, mi behúzzuk a meccset a leszálló ágban lévő Paks ellen. Az így létrejövő pontelőny pedig elég kell, hogy legyen a biztos bentmaradáshoz! Ezt pedig csak növelni fogjuk a ZTE elleni győzelemmel! 🙂 Ezt az optimizmust most kérlek fogadd el és mentesd le, hogy ha lesz időszak, amikor pesszimista lesz a hozzáállásom, akkor az orrom alá dörgölhesd:))
Sajnos a kövesd behúzta…x tényleg jó lett volna
Nem gond,mert ezzel egyre biztosabb,hogy a gyirmot lesz az egyik kieső.
Ha már van egy olyan szintű jobb védőnk mint Doka kár lenne baloldalt elpazarolni. Igaz Petkovic is jó volt nagyon az Mtk meccsig.
Doka nagyon nagy fogás volt
Múltkor kérdezte vki, hogy Lanza milyen vállalkozást indított. ezt: https://focusongoalagency.com/
Hátha akaszt nekünk egy Lanzát
Aranyoroszlánok : Ha valaki esetleg nem látta a héten, akkor itt meglesheti :
https://mediaklikk.hu/video/aranyoroszlanok-7-resz/#
A hercegnője se gyenge eresztés
Fabio Kanna-váró
így már értem, hogy mitől olyan relax a csávó a pályán… 😀
Jó tudom, sok mindent lehet egy ilyen videóban mondani, ettől függetlenül, nekem nagyon szimpatikus gyerek benyomását keltette a herceg:) Normális, két lábbal a földönjáró srác.
azt valaki érti, hogy ez a mezes nyereményjáték hogyan lesz összekapcsolva az ülőhelyeddel? nem látom benne a kapcsolatot, ami a feliratkozókat azonosítja a helyükkel
Szerintem talán a név. De nekem se teljesen tiszta.
Más lehetőség nincs, mivel emailt nem adtam meg a bérlethez. Valószínűnek tartom, hogy kisorsolják majd a székszámot és azzal a jeggyel/bérlettel veheted át a mezt, ez a jelentkezés csak sima feliratkozó gyűjtés.
Sajnos az ilyen nyereményjátékokban rengeteg a csalás. Itt is, mert én fogok nyerni. Tudniillik kaptam egy mailt a klubtól, hogy kérik a póló méretemet 🙂
(vicc volt, mielőtt valaki beárulna a klubházban 🙂 Már tudják a méretet. Az előzőt is én nyertem. 🙂 )
TúlVagyPihenveDixi
Ha tudnád…majd pletykalok…
Uhh de messze a szombat. Nem bírom kivárni!!!
Jó a kérdés énse vágom!?
Helyesbítek, Dibusz a legjobb kapus.
Egye fene maradhat
U19-es meccsen megint feltörte a háló a hátunkat. Megérdemelten nyertek a törökök. Még akkor is, ha Benczenleitner ellökése után nem kaptuk meg a jogos tizit. Nagyon látványos volt, hogy nem tudjuk megtartani labdát, nem nyerünk percekig párharcokat, nincs tudatos játék. Olyanok voltak mint amikor összeomlott rendszeresen a Honvéd a 60.perc után. Az MLSZ szar stratégiája ezen a meccsen lett megkoronázva! Pont szart sem érünk el, ha nem játszanak a fiatalok komoly terhelés alatt. Pedig most megvolt a lehetőség a jó szereplésre!
Hosszú ideje gólt se kaptak azért, az első félidőben momentuma nem volt a törököknek. Vancsa 2x eldönthette volna a meccset, Benczenleitnert meg fellökték az tizi lett volna. Aztán elfáradtak, a cserék meg semmit nem tettek hozzá sajnos,náluk meg a cserék új lendületet hoztak sajnos. Ennyi volt a különbség szerintem.
Nem vitatkozni akarok a fiatalokról. De ahogy írod a törökök bizony fizikálisan nőtek fölénk. Második félidőbe momentumunk se volt sajnos. Viszont talán ezért nem játszanak a fiataljaink az Nb1-be. Ha fizikálisan olyanok lennének mint a törökök, biztos több lehetőséget kapnának.
Ők is ugyan úgy fáradtak el,csak náluk a cserék extra lendületet hoztak,nálunk sajnos semmit.
Nem az elfáradásról beszélek. A test a test elleni párharcokról inkább. Pattogtunk le róluk rendesen. Hiába vagyunk képzetebb játékosok ha nem jutunk labdához. De amint írtam nem akarok ezen vitatkozni. Mindenkinek nézőpont kérdése. Én ebbe látom a lemaradást.
Nem vitázunk :DAkkor pattogtsk le szerintem mikor már fáradtak. Azért komoly csapatokat vertek mostanában. Azokon a meccseken megvolt a kondi 🙂
A Bursasporban játszó,cserekènt beàlló srác nagyon sokat lendìtett a törökökön.Emellett pedig iszonyatosan jó felèpítésűek voltak.
Ez az u19 verte mostanában az olaszokat,Dánokat,Skótokat. A végére elfáradtak. A cserékig semmire nem mentek a Törökök
2rule-ék már a spájzban vannak 🙂
de hát hárman vannak, hogyan lenne two rule? : )
Én a helyükben nem lennék erre annyira büszke. 🙁
2018.07.09-én jelentette be Hemingway, hogy öt évre kötött szerződést a Macronnal.
Ez ugye akkor jövőre fog lejárni, kíváncsi leszek a hogyan továbbra 🙂
Engem jobban érdekelne, hogy a mezen lévő, hulladékkezeléssel foglalkozó cég, miért az öregfiúkat támogatja és miért nem minket? Hogy lehet, hogy nekünk nincs igazából mezszponzorunk míg nekik van:)
A mi szponzor helyünket egy nagyobb vadra tartogatjuk szerintem:)
„Envirotis Holding Zrt.
Hulladékkezelés
Vevő:Status Next Környezetvédelmi Magántőkealap, Mészáros csoport
Becsült érték: 6,3 milliárd Ft (eszközalapon)
A hulladékkezeléssel foglalkozó cégcsoport története 1990-ig nyúlik
vissza, galvániszap-feldolgozással kezdték, majd terjesztették ki a
tevékenységüket veszélyeshulladék-kezeléssel, kármentéssel, de hozzájuk
tartozik a fűzfői hulladékégető is, aminek engedélyét a kormány idén
februárban hosszabbította meg. Ahogy arról már áprilisban is beszámoltunk, a Mészáros Csoportnál már évek óta figyelték a hulladékkezelő szektort.”
Sok kicsi sokra megy én azt vallom, de ha már nagyobb vad akkor: MATUSZ-VAD Zrt. 🙂
Pelso ez az oldal hibája,hogy nem rendezi időrendi sorrendbe a hozzászólásokat és eltűnik hozzászólás?Nem számonkérni akarlak,sőt örülök,hogy van ez,csak nem értem az okát.
Ebbe én is bele szaladtam. Fent be tudod állítani,hogy időrendi sorrendben legyenek a kommentek. Legújjabbak szerinti rendezés a neve
Kösz megtaláltam visszatért a hozzászólásom is.Én csak egy egyszerű felhasználó vagyok,a 11 éves fiam veszi meg elővételben a jegyünket is,de nem baj,mert én meg elviszem őt autóval.Először nem érdekelte a meccs,de mostmár énekli a dalainkat,pedig nem kényszerítettem rá.
Nem is ösztönzöd? Mondjuk, ha nem énekelné, akkor is hazavinnéd kocsival? 🙂
Kezd az u19. BB a kezdőben Zalán és Török Kevin a padon. Ha nyernek kint vannak az EB-n. Hajrá
https://m4sport.hu/elo/mtv4live
Doka,a grúzok elleni meccsen a kispadon van.Remèlhetőleg kap lehetősèget.
INSTANT INSTA : Valami készülőben : Az isteni Lanza új instagramm oldalt indított. Nem mezben hanem üzleti viseletben. Kiírva a lapra a football player helyett magyarul hogy VÁLLALKOZÓ ! Ki mit tippel mire vállalkozik az isteni Davide ? Játékosügynök ? Vagy multilevel marketing manager ? Porszívó ügynök ? 🙂 Kiírva hogy New chapter (Új fejezet)
https://www.instagram.com/davide_lanzafame_official/
Focisulit tervezett korábban.
„Latyi latymalag mint a mocsáros talaj” (csak 1 poétikai szösszenet)…
Latabár törölve lett, vagy törölte magát? (Nem vitaindítóként, csak érdekel.)
Elbukott a tények súlya alatt és értelmes válaszok helyett inkább elmenekült
CSak Ő törölhette, mert én nem jártam itt 1 ideje… le is maradtam pár nap történésről.
egyetlen kommentet töröltem eddig, még az első napokban.
//1 új kommentelő követte el tömör, ám annál alpáribb verzióban
Nekem már Írt itt Latabár
Mivel érdemelted ki? 🙂 Becsüld meg magad és érezd is megtisztelve. 🙂
Leginkább a „naivitásommal” mert a fújpest elleni előtti hétre szerettem volna 1 „tömeges” edzéslátogatást. Szerencsére nem volt rá szükség, Paks ellen se keljen!
Azt olvastam, de ott mintha nem Latyi hurrogott volna le, ha jól emlékszem. Amúgy nem volt az annyira naiv. Sztem a Paksot verhetjük, most mintha megtorpantak volna.
Azóta megint törölte magát 🙂
Szerintem tegezheted Tusit.
Valahol leírta, hogy ez a zsoldos csapat nem érdekli, de lehet, hogy az Bendegúz volt.
Tudom megbotoztok ezért de én ezt a keretet sokkal jobban csípem mint a Kesztyűs-TóthGábor Kristóf- Heffler-Moretti- Czipf.
Lehet hogy eredményeiben jelenleg még nem sokkal a jobb a mostani, de végre minden héten lehet látni valami futballra emlékeztető momentumot, mozdulatot.
Az gyomorforgató volt pár nem említett játékossal együtt. A mostani klasszisokkal jobb.
Konkrétan Bendi írta azt,amíg ilyen viszonyok vannak ő elköszön.
Mindketten leírtàk pàrszor ezt.
Személy szerint mindkettőjüket sajnálom, mert minden vélemény számít.
Senki nem tiltotta/tiltja meg nekik,hogy itt is kifejtsèk vèlemènyük.Ő döntèsük lesz,hogy bejàrnak e ide.
Tudom, de azért sajnálhatom.
Természetesen! 🙂
Nem fogjuk megtudni,hogy Gale Olaszországba igazol Vignijevic báb a vasas kerete meg jobb 🙁
A vasas megállapításán én is fennakadtam. 🙂
Magát,megint.
Burekovich szabadon igazolható lett.Anno Vignje egyik megbízható embere ès az nb1 legjobb hátvèdje volt….Kívàncsi vagyok,hogy esetleg nàlunk megfordul e a fejekben,Tamás alternatívàjànak.
Jól látom,hogy Doka tegnap a keretben se volt? Remélem nem sérült meg.
Nincs a válogatottnal?
A válogatottra gondoltam 🙂
Nem jutott neki most hely a spanyolok ellen.Rayo Vallecanoban játszó srác az első a posztjàn,talàn a grúzok ellen.Amúgy Doka a jóvő embere,ha végleg megvesszük,és nyom egy jó szezont,akkor csilingelhet a kassza,ahogy Uzuni esetében.
Azért ott a Lazios srác is a posztján. Nem alacsony neki a léc.
Igaz,ő kiment a fejemből.
A mérkőzés jól szolgálta a felkészülést. A kétgólos hátrányból való felállást gyakoroltuk.
Nem kell ezt a mai meccset túllihegni.Mozogtak egyet a fiúk.Nem itt ke teljesìteni,hanem a Paks ellen legközelebb.
Így van. Levizsgáztatta a punnyadt cseréket 1kicsit, mint a suliban a röpdolgozatok anno…
Nos röviden!
Huszáros hajrával bravúrosan felálltunk a jónevű története során először másodosztályú (eddig csak nb3) Szentlőrinc Sport Egyesület ellen 0 : 2 ről egyenlítve!
Ezzel újabb dicsőséget szereztünk patinás Futballklubunknak!
Tichy Lajos akinek képe ott lógott a falon méltán büszke erre a világraszóló eredményre!
Fantasztikus döntetlen. Halisten nem láttam
Valaki aki látta a „meccset” a St. Lawrence csapata ellen, írna pár mondatot arról a szarrol?
Köszi
Zsótér bal hátvédet játszott, összehozott kb 10 perc alatt 2 tizit. Más helyzetre nem emlékszem. Elől kb végig ugyan azt erőltették de vagy eladták,vagy szar beadás jött vagy a kapus védett. Aztán jött Májer és bebaszta,majd Banó kiharcolt egy tizit amit bevert. Rá 3 percre vezethettünk volna de Geri kihagyta 5 méterről. Összefoglalva, a cserék nem vèletlen cserék,Zsótér meg szar balhátvéd.
Update mert Latabár ámok fut megint és a torkom szegi :D. Geri nem hagyta ki a helyzetet. Oda se ért mert a klasszis védő az nb2 cserepadjáról egyszerűen megelőzte. Bocsánat a tévedésért,azt hittem(élőben úgy tűnt) odaért Geri,de megnézve videón is láttam,hogy dehogy ért oda,lemaradt mint a borravaló
Thx buddy
Bocsánat elfelejtettem a videót és nem néztem…
Könyörgöm!
NE JÁTSSZUNK EDZŐMECCSEKET!!!!
Kevesebb lesz a kudarcélmény!
Te jóisten mennyi felesleges éhes száj van ebben a keretben!
Nem is csodálkozom hogy itt tartunk!
Ez a Klemenz, Bardea, Banó, Májer, Nagy G vonulat mi a pusztulatnak van még Kispesten???
Túl sok a felsleges pénz?
Adják inkább a háború árváinak mint ezeknek!!!
Nos akiket felsoroltál, érdemeik elismerése mellett el kell küldeni.Ha fejlődni szeretnénk 3-4 jó játékost még igazolnunk kell helyettük,és akkor a következő szezonban vérmesebb reményeink lehetnek.
Tessék erre Májer bebaszta 😀
Csodálatos Májer Milu írj alá Hozzánk még 5 évre!
Tessék,Banó is
Írtam fentebb!
BAJNOKCSAPAT
Jajj ez beleégett a retinámba!!!
Edzőmeccset nézitek? Eddig szépen alakul. Még csak 0-2
Amúgy ez mégis mi a faxom???
Gyakorlunk középkezdeni vagy porráégni?
Mire készülünk elő ezzel az előkészületi meccsel, azt nem igazán tudom.
A kiesésre
Az egész mezőnyben a csapat & edző közötti jó-pozitív nexus, a ZTE-nél volt!
Hoppà,hoppà!Vmi nem lehet kerek zalàban:https://nb1.hu/otp-bank-liga/nem-birta-tovabb-a-zte-edzoje-tavozott—reszletek gondolom megunta,hogy eladjàk alóla a csapatot Zimonyi,Koszta)Na mindegy…nekünk győzni kell 04.09-èn ellenük.
Mikor mindenki arra várt,hogy kibasszák megtáltosodtak,most mikor minden Waltner kritikus csendesebbre fogta lemond 😀
Ez mindenképp egy becsülendő tett,mert nem hagyja magát,nem beszélik meg vele ha eladnak valakit,átnyúlnak a feje felett.Amúgy leszarom,hogy mi történik ott,de Waltnert egy karakán embernek tartom.
Tök jogos,hogy lelép. Összerak egy csapatot aztán mikor beindul a szekér eladják a 2 csatárát pótlás nélkül.
Azért a ZTE tulajjal sem egyszerű együtt dolgozni. Révész 2. Waltner nem biztos, hogy egy edző zseni. Az a szakember, aki a kemény és alázatos munkában hisz, hogy daráld végig a meccset és lesz eredmény. EZ a mai NB1-ben már elég is. Betelt nála a pohár, hogy két csatárát is úgy adták el, hogy fogalma sem volt róla.
zte lehet most indul meg akkor lefele…játékosok hozzáallása is érdekes lesz a hátralevő fordulóban
nem biztos, h lecsúszás lesz..van tartása annak a csapatnak
Háát, ha váratlanul elveszted azt az edzőt, aki egy jó öltözőt épített fel és jó a kapcsolatod, akkor az nem biztos, hogy az segíti a további összetartást. Ezt csak tetézheti, hogy két csatárt szezon közben adnak el egyik napról a másikra. Ez okozhat törtést sztem. meglátjuk.
Kiesni sztem nem fognak.Összekapartak annyi pontot,hogy nem kell izgulniuk.A hiànyzó egy-két pontot bemàkoljàk így is.
Üdv Pajtások! Kisvárda az utóbbi 3-4 fordlbn vagy visszavetek v. fáradnak nem toum, de látványosan nem törekvőek támadásban, kivárásra játszanak (ellenf.l hibájára) nem olyan élesek már stb…szrntm. Ha így folytatják könnyebben meglehet ütni őket!!!
Teli van ukránnal.
6,akik közül 2 cserekapus,a másik 4 közül kettő szokott játszani,akik közül 1 ugyan úgy játszik.
Esetleg, ha vaki nem látta, hallotta volna. Luketto a Reggeli Startban: https://honvedfc.hu/hirek/mindig-a-maximumra-torekszik-video/2022-03-25
https://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-abramovics-torokorszagban-venne-uj-klubot-sajtohir-2883343 nem tud elszakadni a focitól. De miért egy török bajnokságban 18-ik, kiesés ellen küzdő csapatot szemelt ki magának, ha igazak a hírek? Szóljon neki vki, hogy Kispesten, töredék pénzből – országon belül – egyeduralkodó csapatot csinálhatna. 🙂
Erre gondoltam én is tegnap.Habár ebben a helyzetben nem tudom milyen lenne a megítélése egy orosz tulajnak.
https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-03-24?fbclid=IwAR34ppw0Iiftl_9rv87l0FVq-KEcnUvAuodW3E6ht6ZplZMTjwiw2MSuNsI