Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 2:51 du.

Megmentőnk Majer is jön.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 2:40 du.

Baj lesz,ha így folytatjuk…cserèlni is kellene.Lovricot le..

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 2:47 du.

Mi a faxert nem cserélünk??

santiago
santiago
április 2, 2022 2:22 du.

Nem gondoltam volna, hogy valaha latni fogom azt,hogy Bu ringlispilbe ultet egy vedot.

santiago
santiago
április 2, 2022 2:20 du.

Van par jatekosunk aki azt se tudja milyen rendezvenyen van.
Bole, Macach, Petkovic trionak meg egy hasznalhato megoldasa nem volt.

dagiiron
dagiiron
április 2, 2022 2:17 du.

Nagyon rosszul játszunk, még nem találtuk el a kaput… 2 helyzetben is, ha leadja q labdát, akkor 100%-os helyzetünk lett volna

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dagiiron
április 2, 2022 2:26 du.

Nagy D. és Machach borzasztó gyenge megoldást választottak az adódó egy lehetőségüknél. Főleg Zizu.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 2:09 du.

Lovric.. èsszel,mert kipirosoznak.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 2, 2022 2:02 du.

Iszonyú pontatlanok vagyunk. Zsótér hiányzik.

Pelso
április 2, 2022 1:55 du.

Makacs b+….

robert szeman
robert szeman
április 2, 2022 12:07 du.

2-5

Pelso
április 2, 2022 12:02 du.

3-3 vagy 2-4?
Tipp?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 12:21 du.

Beszarok a várdàn…leadja a vezetést 0-3-ról,nyer a vidi 4-3-ra.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 12:45 du.

Már 5:3! Ez egy szép tiszta bunda!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 12:45 du.

5:3 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 1:02 du.

Mekkora bunda te jó ég!
0 : 3 ról 5 : 3 !!!
Vizsgálni kellene

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 2, 2022 1:05 du.

ugyanmár….nem lehet mindenre ez a magyarázat.
jó meccs volt durván dekoncentrált időszakokkal mind2 csapatnál.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 1:24 du.

A sok gólos bunda meccsek, látszólag mindig fordulatosak, izgalmasak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 2, 2022 1:04 du.

Nem láttsm,de ilyen meccs volt már a történelemben 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 12:00 du.

Lehet lesz meglepetès az esti összeàllításban.Ezt súgja vmièrt a megèrzèsem.A büdösek meg kapjanak ki ma a várdàtól.Nehogy a gyirmóti győzelmük elhitesse velük,hogy èrnek vmit.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 1:03 du.

Hetek óta mondom. Vagy rendszert váltunk vagy csatárt! Rendszert nehezebb.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 1:05 du.

Kívàncsi leszek…Traore kifárasztja a paksi vèdőket,majd ràjuk küldjük a friss Lukettót.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 2, 2022 1:06 du.

kíváncsi vk…. 🙂 eddig fordítva jobban működött.

dixneuf
dixneuf
április 2, 2022 11:29 de.

Kedves fiuk-lanyok! Csaxolok, hogy a Debrecen ellen anno nem gondolkodtak el a szervezők azon, hogy kétszer annyi ember fog a C szektorba ülni. Feltéve, de nem megengedve hogy most is így történik akkor talan érdemes kicsit korábban érkezni a kapuk áteresztő képessége miatt

dixneuf
dixneuf
április 2, 2022 11:19 de.

Érdekes ez a fehervarda meccs…20 percen belül 5 dugó. Gólgazdag kis meccsecske

Pelso
április 2, 2022 11:19 de.

B+…. Milyen meccs?!?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 11:19 de.

Lehet elkiabáltuk 😀

Pelso
április 2, 2022 11:13 de.

Ég az olaj ég…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 11:14 de.

De örülök hogy ez a Boris nem hozzánk jött… Bizisten kezdem megbecsülni a vignjevics féle 0-0-kat

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 2, 2022 11:17 de.

Edző kérdés is, de szerintem még inkább keret kérdése… Ill. Szakmai vezető minősége

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 2, 2022 6:40 de.

Kíváncsi lennék egy Jónsson, Petrus, Momo, Drazsé középpályás sorra.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 2, 2022 9:38 de.

Drazicot remélem nem húzta le a wc n még Vignjevic Mester!
Több van abban a srácban!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 2, 2022 10:09 de.

Bizony több mint amit eddig láttunk.
Valaki írta hogy sérült volt, de mostanra csak meggyógyult.

robert szeman
robert szeman
április 2, 2022 5:06 de.

Üdv Oroszlánok!Tudjuk Zsótér nem játsz…..,ha a helyére a Májsztró 1-jó irányítót varázsol, a védelmi taktika marad-(1-kis változás posztra?),a támadó szekció is maradhat később cserékkel stb mint 2-hete, akkor könnyen üthető a Paks, mivel a középpályájuk gyengült, védelmük meg átjáróház szrntm lakonikusan összefogl.va…CSAK A KISPEST!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
április 2, 2022 9:40 de.

Zsótér nem viszont Nagy Dominik és Petkovic igen!
Szerintem jó csere….

Pelso
Válasz a következőnek  robert szeman
április 2, 2022 5:24 de.

kíváncsi vagyok, mit talált ki a mester Doni pótlására…
Drazsé vagy esetleg esélyt kap végre Banó vagy a herceg… ?
lehet h csak feljebb tolja Hidit

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 9:55 de.

Drazicban sokkal több van, amit eddig mutatott

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 6:17 de.

Jöhetne Banó. Esetleg Lukics, előtte meg Buba.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
április 2, 2022 9:41 de.

Banótól én már semmit sem várok!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 5:33 de.

Yes jó a fölvetés, itt az ideje már a pótlásra, énis e-két játékosban gondolkodom, Banó kivételével…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 5:26 de.

*Out of date*

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
április 2, 2022 5:38 de.

ment! 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 1:18 du.

Spamba jött a tiéd, lehet enyém is ott landolt

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 5:49 de.

Re

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
április 1, 2022 5:31 du.

Mindenféle politikai és PR like vadászatot figyelmen kívül hagyva…. azért nemes gesztus szerintem

Puskás Ferenc unokája és dédunokája visszakapta a magyar állampolgárságot, helyszín: Kispest, Bozsik Aréna
https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/puskas-ferenc-unokaja-es-dedunokaja-visszakapta-a-magyar-allampolgarsagot-288478

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 2, 2022 2:08 de.

Kár,hogy a mai világban egy ilyen hír elé be kell illeszteni az első,magyarázkodó sort.
Szép gesztus és kész❤️

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 3:35 de.

Mennyire igaz.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 2:34 de.

Îgy van

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
április 1, 2022 6:33 du.

Ez így van!

Döme Sanya
Döme Sanya
április 1, 2022 10:40 de.

Ne feledkezzünk meg róla.
95 éve született Öcsibácsi.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pusk%C3%A1s_Ferenc_(labdar%C3%BAg%C3%B3)
Ez a kedvenc képem. Ez mindent elárul róla.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 1, 2022 11:48 de.

A kedvenc képem róla. Itt láthattam élőben focizni. Még így is látszott,hogy klasszis játékoscomment image

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 5:40 de.

azok a mozdulatok, gólok, csukafejes ekkora pocakkal….akkor értettem meg, hogy világszámban volt része azonak, akik láthatták fénykorában!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
április 2, 2022 8:53 de.

Úgy kezdtem nézni azt a meccset,hogy ott van Öcsi bácsi,jól meghízott, aztán mikor labdához ért látszott,hogy olyan tehetsége van amit nem lehet tanulni

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
április 1, 2022 11:54 de.

Jóisten nyugosztalja.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
április 1, 2022 5:08 de.
Gergő
Gergő
március 31, 2022 10:53 de.

Az edzés képek alapján Tamás Krisztian felépült, kiváncsi leszek változtat marad e az újpest elleni kezdőnk…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gergő
március 31, 2022 2:39 du.

Biztos,hogy vàltoztatni fog,de nem Tamás miatt.Jön vissza a csapatba Petkovic ès Nagy D.Jó lenne a Paksot verni,ezzel végleg megszabadulni a kiesès gondolatàtól!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 31, 2022 3:47 du.

végleg…? 🙂 optimista nézőpont

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
április 1, 2022 1:27 de.

Igen, én most, ezzel a meccsel kapcsolatban és a szezon további részét illetően az vagyok! Ez a forduló most jól kell, hogy alakuljon! A lilák verik az MTK-t; Gyirmót-Kövesd döntetlen, mi behúzzuk a meccset a leszálló ágban lévő Paks ellen. Az így létrejövő pontelőny pedig elég kell, hogy legyen a biztos bentmaradáshoz! Ezt pedig csak növelni fogjuk a ZTE elleni győzelemmel! 🙂 Ezt az optimizmust most kérlek fogadd el és mentesd le, hogy ha lesz időszak, amikor pesszimista lesz a hozzáállásom, akkor az orrom alá dörgölhesd:))

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 1, 2022 4:48 du.

Sajnos a kövesd behúzta…x tényleg jó lett volna

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gergő
április 2, 2022 2:08 de.

Nem gond,mert ezzel egyre biztosabb,hogy a gyirmot lesz az egyik kieső.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gergő
március 31, 2022 11:02 de.

Ha már van egy olyan szintű jobb védőnk mint Doka kár lenne baloldalt elpazarolni. Igaz Petkovic is jó volt nagyon az Mtk meccsig.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  F.hunter
március 31, 2022 11:29 de.

Doka nagyon nagy fogás volt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 31, 2022 9:46 de.

Múltkor kérdezte vki, hogy Lanza milyen vállalkozást indított. ezt: https://focusongoalagency.com/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 31, 2022 1:28 du.

Hátha akaszt nekünk egy Lanzát

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 31, 2022 6:34 de.

Aranyoroszlánok : Ha valaki esetleg nem látta a héten, akkor itt meglesheti :
https://mediaklikk.hu/video/aranyoroszlanok-7-resz/#

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 1, 2022 7:09 de.

A hercegnője se gyenge eresztéscomment image

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
április 2, 2022 12:08 de.

Fabio Kanna-váró

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
április 2, 2022 1:13 du.

így már értem, hogy mitől olyan relax a csávó a pályán… 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 31, 2022 7:23 de.

Jó tudom, sok mindent lehet egy ilyen videóban mondani, ettől függetlenül, nekem nagyon szimpatikus gyerek benyomását keltette a herceg:) Normális, két lábbal a földönjáró srác.

KareszB
KareszB
március 31, 2022 5:18 de.

azt valaki érti, hogy ez a mezes nyereményjáték hogyan lesz összekapcsolva az ülőhelyeddel? nem látom benne a kapcsolatot, ami a feliratkozókat azonosítja a helyükkel

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  KareszB
március 31, 2022 5:54 de.

Szerintem talán a név. De nekem se teljesen tiszta.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Béla Bá
március 31, 2022 5:57 de.

Más lehetőség nincs, mivel emailt nem adtam meg a bérlethez. Valószínűnek tartom, hogy kisorsolják majd a székszámot és azzal a jeggyel/bérlettel veheted át a mezt, ez a jelentkezés csak sima feliratkozó gyűjtés.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
március 31, 2022 7:43 de.

Sajnos az ilyen nyereményjátékokban rengeteg a csalás. Itt is, mert én fogok nyerni. Tudniillik kaptam egy mailt a klubtól, hogy kérik a póló méretemet 🙂
(vicc volt, mielőtt valaki beárulna a klubházban 🙂 Már tudják a méretet. Az előzőt is én nyertem. 🙂 )

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 31, 2022 10:55 de.

TúlVagyPihenveDixi

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
március 31, 2022 12:26 du.

Ha tudnád…majd pletykalok…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
március 31, 2022 1:21 du.

Uhh de messze a szombat. Nem bírom kivárni!!!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  KareszB
március 31, 2022 5:21 de.

Jó a kérdés énse vágom!?

Döme Sanya
Döme Sanya
március 30, 2022 2:54 de.

Helyesbítek, Dibusz a legjobb kapus.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 30, 2022 3:11 de.

Egye fene maradhat

László Szilágyi
László Szilágyi
március 29, 2022 2:12 du.

U19-es meccsen megint feltörte a háló a hátunkat. Megérdemelten nyertek a törökök. Még akkor is, ha Benczenleitner ellökése után nem kaptuk meg a jogos tizit. Nagyon látványos volt, hogy nem tudjuk megtartani labdát, nem nyerünk percekig párharcokat, nincs tudatos játék. Olyanok voltak mint amikor összeomlott rendszeresen a Honvéd a 60.perc után. Az MLSZ szar stratégiája ezen a meccsen lett megkoronázva! Pont szart sem érünk el, ha nem játszanak a fiatalok komoly terhelés alatt. Pedig most megvolt a lehetőség a jó szereplésre!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  László Szilágyi
március 29, 2022 2:35 du.

Hosszú ideje gólt se kaptak azért, az első félidőben momentuma nem volt a törököknek. Vancsa 2x eldönthette volna a meccset, Benczenleitnert meg fellökték az tizi lett volna. Aztán elfáradtak, a cserék meg semmit nem tettek hozzá sajnos,náluk meg a cserék új lendületet hoztak sajnos. Ennyi volt a különbség szerintem.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  László Szilágyi
március 29, 2022 2:25 du.

Nem vitatkozni akarok a fiatalokról. De ahogy írod a törökök bizony fizikálisan nőtek fölénk. Második félidőbe momentumunk se volt sajnos. Viszont talán ezért nem játszanak a fiataljaink az Nb1-be. Ha fizikálisan olyanok lennének mint a törökök, biztos több lehetőséget kapnának.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
március 29, 2022 2:43 du.

Ők is ugyan úgy fáradtak el,csak náluk a cserék extra lendületet hoztak,nálunk sajnos semmit.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
március 29, 2022 3:15 du.

Nem az elfáradásról beszélek. A test a test elleni párharcokról inkább. Pattogtunk le róluk rendesen. Hiába vagyunk képzetebb játékosok ha nem jutunk labdához. De amint írtam nem akarok ezen vitatkozni. Mindenkinek nézőpont kérdése. Én ebbe látom a lemaradást.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
március 29, 2022 3:18 du.

Nem vitázunk :DAkkor pattogtsk le szerintem mikor már fáradtak. Azért komoly csapatokat vertek mostanában. Azokon a meccseken megvolt a kondi 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 29, 2022 3:12 du.

A Bursasporban játszó,cserekènt beàlló srác nagyon sokat lendìtett a törökökön.Emellett pedig iszonyatosan jó felèpítésűek voltak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 3:16 du.

Ez az u19 verte mostanában az olaszokat,Dánokat,Skótokat. A végére elfáradtak. A cserékig semmire nem mentek a Törökök

A69W
A69W
március 29, 2022 1:23 du.

2rule-ék már a spájzban vannak 🙂comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  A69W
április 1, 2022 5:32 du.

de hát hárman vannak, hogyan lenne two rule? : )

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  A69W
március 30, 2022 7:49 de.

Én a helyükben nem lennék erre annyira büszke. 🙁

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Kermon
március 30, 2022 9:26 de.

2018.07.09-én jelentette be Hemingway, hogy öt évre kötött szerződést a Macronnal.
Ez ugye akkor jövőre fog lejárni, kíváncsi leszek a hogyan továbbra 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
március 30, 2022 1:20 de.

Engem jobban érdekelne, hogy a mezen lévő, hulladékkezeléssel foglalkozó cég, miért az öregfiúkat támogatja és miért nem minket? Hogy lehet, hogy nekünk nincs igazából mezszponzorunk míg nekik van:)

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 30, 2022 7:35 de.

A mi szponzor helyünket egy nagyobb vadra tartogatjuk szerintem:)

„Envirotis Holding Zrt.

Hulladékkezelés

Vevő:Status Next Környezetvédelmi Magántőkealap, Mészáros csoport

Becsült érték: 6,3 milliárd Ft (eszközalapon)

A hulladékkezeléssel foglalkozó cégcsoport története 1990-ig nyúlik
vissza, galvániszap-feldolgozással kezdték, majd terjesztették ki a
tevékenységüket veszélyeshulladék-kezeléssel, kármentéssel, de hozzájuk
tartozik a fűzfői hulladékégető is, aminek engedélyét a kormány idén
februárban hosszabbította meg. Ahogy arról már áprilisban is beszámoltunk, a Mészáros Csoportnál már évek óta figyelték a hulladékkezelő szektort.”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
március 30, 2022 8:03 de.

Sok kicsi sokra megy én azt vallom, de ha már nagyobb vad akkor: MATUSZ-VAD Zrt. 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
március 29, 2022 12:47 du.

Pelso ez az oldal hibája,hogy nem rendezi időrendi sorrendbe a hozzászólásokat és eltűnik hozzászólás?Nem számonkérni akarlak,sőt örülök,hogy van ez,csak nem értem az okát.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 29, 2022 1:27 du.

Ebbe én is bele szaladtam. Fent be tudod állítani,hogy időrendi sorrendben legyenek a kommentek. Legújjabbak szerinti rendezés a neve

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
március 29, 2022 2:00 du.

Kösz megtaláltam visszatért a hozzászólásom is.Én csak egy egyszerű felhasználó vagyok,a 11 éves fiam veszi meg elővételben a jegyünket is,de nem baj,mert én meg elviszem őt autóval.Először nem érdekelte a meccs,de mostmár énekli a dalainkat,pedig nem kényszerítettem rá.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 31, 2022 1:33 de.

Nem is ösztönzöd? Mondjuk, ha nem énekelné, akkor is hazavinnéd kocsival? 🙂

F.hunter
F.hunter
március 29, 2022 11:57 de.

Kezd az u19. BB a kezdőben Zalán és Török Kevin a padon. Ha nyernek kint vannak az EB-n. Hajrá
https://m4sport.hu/elo/mtv4live

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 11:52 de.

Doka,a grúzok elleni meccsen a kispadon van.Remèlhetőleg kap lehetősèget.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
március 29, 2022 11:19 de.

INSTANT INSTA : Valami készülőben : Az isteni Lanza új instagramm oldalt indított. Nem mezben hanem üzleti viseletben. Kiírva a lapra a football player helyett magyarul hogy VÁLLALKOZÓ ! Ki mit tippel mire vállalkozik az isteni Davide ? Játékosügynök ? Vagy multilevel marketing manager ? Porszívó ügynök ? 🙂 Kiírva hogy New chapter (Új fejezet)
https://www.instagram.com/davide_lanzafame_official/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 29, 2022 11:37 de.

Focisulit tervezett korábban.

robert szeman
robert szeman
március 29, 2022 6:18 de.

„Latyi latymalag mint a mocsáros talaj” (csak 1 poétikai szösszenet)…

papparam
papparam
március 29, 2022 3:18 de.

Latabár törölve lett, vagy törölte magát? (Nem vitaindítóként, csak érdekel.)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  papparam
március 29, 2022 11:35 de.

Elbukott a tények súlya alatt és értelmes válaszok helyett inkább elmenekült

Pelso
Válasz a következőnek  papparam
március 29, 2022 6:00 de.

CSak Ő törölhette, mert én nem jártam itt 1 ideje… le is maradtam pár nap történésről.
egyetlen kommentet töröltem eddig, még az első napokban.
//1 új kommentelő követte el tömör, ám annál alpáribb verzióban

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  papparam
március 29, 2022 4:25 de.

Nekem már Írt itt Latabár

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
március 29, 2022 9:45 de.

Mivel érdemelted ki? 🙂 Becsüld meg magad és érezd is megtisztelve. 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 9:54 de.

Leginkább a „naivitásommal” mert a fújpest elleni előtti hétre szerettem volna 1 „tömeges” edzéslátogatást. Szerencsére nem volt rá szükség, Paks ellen se keljen!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
március 29, 2022 10:00 de.

Azt olvastam, de ott mintha nem Latyi hurrogott volna le, ha jól emlékszem. Amúgy nem volt az annyira naiv. Sztem a Paksot verhetjük, most mintha megtorpantak volna.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
március 29, 2022 4:30 de.

Azóta megint törölte magát 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
március 29, 2022 6:32 de.

Szerintem tegezheted Tusit.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  papparam
március 29, 2022 3:37 de.

Valahol leírta, hogy ez a zsoldos csapat nem érdekli, de lehet, hogy az Bendegúz volt.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 29, 2022 5:21 de.

Tudom megbotoztok ezért de én ezt a keretet sokkal jobban csípem mint a Kesztyűs-TóthGábor Kristóf- Heffler-Moretti- Czipf.
Lehet hogy eredményeiben jelenleg még nem sokkal a jobb a mostani, de végre minden héten lehet látni valami futballra emlékeztető momentumot, mozdulatot.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
március 29, 2022 11:10 de.

Az gyomorforgató volt pár nem említett játékossal együtt. A mostani klasszisokkal jobb.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 29, 2022 5:08 de.

Konkrétan Bendi írta azt,amíg ilyen viszonyok vannak ő elköszön.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 29, 2022 3:51 de.

Mindketten leírtàk pàrszor ezt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 3:59 de.

Személy szerint mindkettőjüket sajnálom, mert minden vélemény számít.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 29, 2022 4:02 de.

Senki nem tiltotta/tiltja meg nekik,hogy itt is kifejtsèk vèlemènyük.Ő döntèsük lesz,hogy bejàrnak e ide.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 4:10 de.

Tudom, de azért sajnálhatom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 29, 2022 8:42 de.

Természetesen! 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 29, 2022 4:07 de.

Nem fogjuk megtudni,hogy Gale Olaszországba igazol Vignijevic báb a vasas kerete meg jobb 🙁

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 29, 2022 9:46 de.

A vasas megállapításán én is fennakadtam. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  papparam
március 29, 2022 3:26 de.

Magát,megint.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 27, 2022 3:29 du.

Burekovich szabadon igazolható lett.Anno Vignje egyik megbízható embere ès az nb1 legjobb hátvèdje volt….Kívàncsi vagyok,hogy esetleg nàlunk megfordul e a fejekben,Tamás alternatívàjànak.

F.hunter
F.hunter
március 27, 2022 12:34 du.

Jól látom,hogy Doka tegnap a keretben se volt? Remélem nem sérült meg.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
március 27, 2022 1:56 du.

Nincs a válogatottnal?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
március 27, 2022 3:14 du.

A válogatottra gondoltam 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 27, 2022 3:35 du.

Nem jutott neki most hely a spanyolok ellen.Rayo Vallecanoban játszó srác az első a posztjàn,talàn a grúzok ellen.Amúgy Doka a jóvő embere,ha végleg megvesszük,és nyom egy jó szezont,akkor csilingelhet a kassza,ahogy Uzuni esetében.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 27, 2022 3:43 du.

Azért ott a Lazios srác is a posztján. Nem alacsony neki a léc.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 27, 2022 3:46 du.

Igaz,ő kiment a fejemből.

Döme Sanya
Döme Sanya
március 26, 2022 1:39 du.

A mérkőzés jól szolgálta a felkészülést. A kétgólos hátrányból való felállást gyakoroltuk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 26, 2022 1:16 du.

Nem kell ezt a mai meccset túllihegni.Mozogtak egyet a fiúk.Nem itt ke teljesìteni,hanem a Paks ellen legközelebb.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 27, 2022 6:51 de.

Így van. Levizsgáztatta a punnyadt cseréket 1kicsit, mint a suliban a röpdolgozatok anno…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 26, 2022 9:43 de.

Nos röviden!
Huszáros hajrával bravúrosan felálltunk a jónevű története során először másodosztályú (eddig csak nb3) Szentlőrinc Sport Egyesület ellen 0 : 2 ről egyenlítve!
Ezzel újabb dicsőséget szereztünk patinás Futballklubunknak!
Tichy Lajos akinek képe ott lógott a falon méltán büszke erre a világraszóló eredményre!

dixneuf
dixneuf
március 26, 2022 9:43 de.

Fantasztikus döntetlen. Halisten nem láttam

dixneuf
dixneuf
március 26, 2022 9:38 de.

Valaki aki látta a „meccset” a St. Lawrence csapata ellen, írna pár mondatot arról a szarrol?
Köszi

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
március 26, 2022 9:44 de.

Zsótér bal hátvédet játszott, összehozott kb 10 perc alatt 2 tizit. Más helyzetre nem emlékszem. Elől kb végig ugyan azt erőltették de vagy eladták,vagy szar beadás jött vagy a kapus védett. Aztán jött Májer és bebaszta,majd Banó kiharcolt egy tizit amit bevert. Rá 3 percre vezethettünk volna de Geri kihagyta 5 méterről. Összefoglalva, a cserék nem vèletlen cserék,Zsótér meg szar balhátvéd.

Update mert Latabár ámok fut megint és a torkom szegi :D. Geri nem hagyta ki a helyzetet. Oda se ért mert a klasszis védő az nb2 cserepadjáról egyszerűen megelőzte. Bocsánat a tévedésért,azt hittem(élőben úgy tűnt) odaért Geri,de megnézve videón is láttam,hogy dehogy ért oda,lemaradt mint a borravaló

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
március 26, 2022 9:46 de.

Thx buddy

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
március 26, 2022 9:42 de.

Bocsánat elfelejtettem a videót és nem néztem…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 26, 2022 9:31 de.

Könyörgöm!
NE JÁTSSZUNK EDZŐMECCSEKET!!!!
Kevesebb lesz a kudarcélmény!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 26, 2022 9:28 de.

Te jóisten mennyi felesleges éhes száj van ebben a keretben!
Nem is csodálkozom hogy itt tartunk!
Ez a Klemenz, Bardea, Banó, Májer, Nagy G vonulat mi a pusztulatnak van még Kispesten???
Túl sok a felsleges pénz?
Adják inkább a háború árváinak mint ezeknek!!!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 26, 2022 12:56 du.

Nos akiket felsoroltál, érdemeik elismerése mellett el kell küldeni.Ha fejlődni szeretnénk 3-4 jó játékost még igazolnunk kell helyettük,és akkor a következő szezonban vérmesebb reményeink lehetnek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 26, 2022 9:34 de.

Tessék erre Májer bebaszta 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 26, 2022 9:35 de.

Csodálatos Májer Milu írj alá Hozzánk még 5 évre!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 26, 2022 9:37 de.

Tessék,Banó is

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 26, 2022 9:39 de.

Írtam fentebb!
BAJNOKCSAPAT

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
március 26, 2022 10:39 de.

comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
március 26, 2022 11:25 de.

Jajj ez beleégett a retinámba!!!

Pelso
március 26, 2022 9:19 de.

Edzőmeccset nézitek? Eddig szépen alakul. Még csak 0-2

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
március 26, 2022 9:23 de.

Amúgy ez mégis mi a faxom???
Gyakorlunk középkezdeni vagy porráégni?

Döme Sanya
Döme Sanya
március 26, 2022 9:17 de.

Mire készülünk elő ezzel az előkészületi meccsel, azt nem igazán tudom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 26, 2022 9:19 de.

A kiesésre

robert szeman
robert szeman
március 26, 2022 8:18 de.

Az egész mezőnyben a csapat & edző közötti jó-pozitív nexus, a ZTE-nél volt!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 25, 2022 2:50 du.

Hoppà,hoppà!Vmi nem lehet kerek zalàban:https://nb1.hu/otp-bank-liga/nem-birta-tovabb-a-zte-edzoje-tavozott—reszletek gondolom megunta,hogy eladjàk alóla a csapatot Zimonyi,Koszta)Na mindegy…nekünk győzni kell 04.09-èn ellenük.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 25, 2022 3:44 du.

Mikor mindenki arra várt,hogy kibasszák megtáltosodtak,most mikor minden Waltner kritikus csendesebbre fogta lemond 😀

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
március 25, 2022 4:17 du.

Ez mindenképp egy becsülendő tett,mert nem hagyja magát,nem beszélik meg vele ha eladnak valakit,átnyúlnak a feje felett.Amúgy leszarom,hogy mi történik ott,de Waltnert egy karakán embernek tartom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
március 25, 2022 5:53 du.

Tök jogos,hogy lelép. Összerak egy csapatot aztán mikor beindul a szekér eladják a 2 csatárát pótlás nélkül.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
március 26, 2022 3:27 de.

Azért a ZTE tulajjal sem egyszerű együtt dolgozni. Révész 2. Waltner nem biztos, hogy egy edző zseni. Az a szakember, aki a kemény és alázatos munkában hisz, hogy daráld végig a meccset és lesz eredmény. EZ a mai NB1-ben már elég is. Betelt nála a pohár, hogy két csatárát is úgy adták el, hogy fogalma sem volt róla.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 25, 2022 3:04 du.

zte lehet most indul meg akkor lefele…játékosok hozzáallása is érdekes lesz a hátralevő fordulóban

Pelso
Válasz a következőnek  Gergő
március 25, 2022 3:15 du.

nem biztos, h lecsúszás lesz..van tartása annak a csapatnak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
március 26, 2022 3:29 de.

Háát, ha váratlanul elveszted azt az edzőt, aki egy jó öltözőt épített fel és jó a kapcsolatod, akkor az nem biztos, hogy az segíti a további összetartást. Ezt csak tetézheti, hogy két csatárt szezon közben adnak el egyik napról a másikra. Ez okozhat törtést sztem. meglátjuk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gergő
március 25, 2022 3:07 du.

Kiesni sztem nem fognak.Összekapartak annyi pontot,hogy nem kell izgulniuk.A hiànyzó egy-két pontot bemàkoljàk így is.

robert szeman
robert szeman
március 25, 2022 9:19 de.

Üdv Pajtások! Kisvárda az utóbbi 3-4 fordlbn vagy visszavetek v. fáradnak nem toum, de látványosan nem törekvőek támadásban, kivárásra játszanak (ellenf.l hibájára) nem olyan élesek már stb…szrntm. Ha így folytatják könnyebben meglehet ütni őket!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
március 25, 2022 9:47 de.

Teli van ukránnal.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
március 26, 2022 5:52 de.

6,akik közül 2 cserekapus,a másik 4 közül kettő szokott játszani,akik közül 1 ugyan úgy játszik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 25, 2022 8:56 de.

Esetleg, ha vaki nem látta, hallotta volna. Luketto a Reggeli Startban: https://honvedfc.hu/hirek/mindig-a-maximumra-torekszik-video/2022-03-25

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
március 24, 2022 9:34 de.

https://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-abramovics-torokorszagban-venne-uj-klubot-sajtohir-2883343 nem tud elszakadni a focitól. De miért egy török bajnokságban 18-ik, kiesés ellen küzdő csapatot szemelt ki magának, ha igazak a hírek? Szóljon neki vki, hogy Kispesten, töredék pénzből – országon belül – egyeduralkodó csapatot csinálhatna. 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
március 25, 2022 4:31 de.

Erre gondoltam én is tegnap.Habár ebben a helyzetben nem tudom milyen lenne a megítélése egy orosz tulajnak.

Pelso
március 24, 2022 6:39 de.

https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-03-24?fbclid=IwAR34ppw0Iiftl_9rv87l0FVq-KEcnUvAuodW3E6ht6ZplZMTjwiw2MSuNsI

Nézők előtt fogadjuk a Szentlőrincet szombaton és streamen is közvetítjük a meccset
A héten sem marad csapatunk mérkőzés nélkül, hiszen bár az OTP Bank Liga küzdelmei csak április első hétvégéjén folytatódnak, szombaton felkészülési meccset játszunk, amelyen az NB II-es Szentlőrinc lesz a vendégünk.

A találkozó 13:00 órától kezdődik, a mérkőzésen pedig a drukkereink is ott lehetnek. Ennek kapcsán szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy a találkozóra 250 nézőt tudunk beengedni, akik érkezési sorrendben foglalhatják el a helyüket. A kapuk 12:30-kor nyitnak, belépni a főépülettől jobbra található kapun lehet, ahol az NB III-as meccseken is.

Aki nem tud személyesen ott lenni a találkozón, az is követheti majd a meccset, ugyanis streamen közvetítjük azt.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x