© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ha bentmaradnànk,akkor a jelenlegi keretből,az alàbbi jàtèkosoknak van szerződèse a következő szezonra:Szappanos,Klemenz,Batik,Petkovic,Petrusenko,Banó,Jonsson,Lukic,Gale,Kerezsi,Dúzs.Többieknek lejàr a szerződèse 06.30.A szerződèssel rendelmezők közül a zuhanyhíradó szerint van akit már megkörnyèkeztem ès van,akinek nem sok értelme lenne a maradàsànak.Kérdés,hogy akivel hosszabbítani akarunk,azt ő is akarja e??Siralmas,hogy így futunk neki esetlegesen a következő szezonnak,hogy alig van jàtèkosunk.Megint jön majd egy rakat játékos,akik miokrra érnek csapattá,ha sikerül???Kun,Mendènyi kapjatok már èszbe b..a meg!
Szabi…először lássuk, hogy hol lesz az a q..va következő szezon! :/
Amúgy Jonsson, Klemenz mehet…sőt a szombati meccs alapján Petkovic és Lukic is!
Ha kipottyanunk, az teljesen új szituációt teremt természetesen. Akkor ugye nincs idegenlégiós. Lukic védelmében annyit, hogy ha megnézed átkozottul egyedül van elől, semmi segítsége. Még egy Gyírmót esetében is 3-4 ember érkezik támadásikhoz a kapu elé, szemben velünk. Lehet ez a taktika oka is.
ha lenne kondi és sebesség, az sokat segítene rajta
igen az nem lenne kizáró ok 🙂 pedig – állítólag – külön dietetikus is foglalkozik vele. Szóval vagy zugevő vagy pajzsmirigy problémája van. 🙂 Én amondó vagyok, ha jön érte ajánlat adjuk el, vagy alakítsunk ki neki olyan szisztémát, amiben tud érvényesülni a 16-os közelében. Tudod Tibi, én kurvára nehezen hiszem el, hogy Feri alatt tudott 12 gólt rúgni, míg most 2-öt. Ahogy a csapat, úgy Lukic teljesítménye is ezer sebből vérzik.
Ezt most nem nagyon értem.
Kinek van szerződése,kinek jár le,kit környékeztek meg?
Kicsit összeolvadnak a mondatok.
Akiket felsoroltam név szerint, azoknak van szerződése a következő szezonra, de azok között is van olyan játékosunk, akit már megkörnyékeztek, hogy vinnék. A többi játékosnak, a név szerint felsoroltakon kívül 06.30. -a l lejár a szerződés. Remélem sikerült kicsit tisztáznom a képet:)
Ez most komoly,hogy az 5,azaz öt felsorolt játékosnak van szerződése a következő szezonra??? És még azok közül is kit környékeztek meg?
Nézd meg Transfermakt és alátámasztja amit írtam, hogy mennyire ki lesz herélve a csapat 06.30-al. Belsővédő.
Nézd meg Transfermakt és alátámasztja amit írtam, hogy mennyire ki lesz herélve a csapat 06.30-al. Belsővédő.
Nálam hibásan jelenhetett meg a korábbi hsz-ed,valószínűleg azért nem volt értelmezhető nekem.
Most nézem,hogy 11 játékosnak fog élni a szerződése(amit én látok a hsz-edben csak 5).
Ezért kell kiesnünk, ez lehet a terv? Mert se hosszabbitas, se opcio se jövő 1-3 szezonra építkezés.. Ne legyen így, de gyanús.
Szép új világ
Nem tudok semmit Tusi, de az, hogy ennyi szerződéssel rendelkező játékosunk van – akikből egy Jonnson, Klemenz, Banó – a csapat közelébe sem fér, tehát velük nagyon nem számolunk – az nagyon amatőr, sztem! Ide vezet a kölcsönvétel és hogy nem reagálunk időben a lejáró szerződésű játékosokra. De ugye számomra kérdés, hogy a 06.30-ai lejárók közül kik akarnak hosszabbítani (pl:Boti, Zsótér, Tamás,) Dokát meg akarjuk e tartani? stb.
Doka biztos,hogy opciós szerintem,mint ahogy a kölcsönvettek túlnyomó többsége is.
Őt „állítólag” megvesszük. Többieket nem gondolnám érdemesnek megtartani.
Így-így.
Ennél itt sokkal nagyobb a baj. Beleégett a retinámba, amikor pár meccsel ezelőtt Boti lazán kiengedte a labdát az alapvonalon, mert nem pontosan kapta a labdát. Simán elérte volna, de egy lépést se tett. A szögletből persze gólt lett, ki is kaptunk. Most függetlenül ki az illető, nálam többet az öltözőbe se léphetne be többet. Mert lehet szarul játszani, de ilyen flegmán nem.
Ha ezt ennél a csapatnál betartanák, akkor Lovrics, Batik és még 1-2 játékos nagyon elveszne az öltözőben. A neveken lehetne vitatkozni, de a kezdő töredéke maradna.
Így van, ez a jelenet lezajlott most is,a Várda ellen, csak épp Bőle nem volt hajlandó futni egy labdáért, ami miatt Zsótérral kapott össze. Botival sem tudom mi van…neki is lejár a szerződése ugye…sztem olyan trágya lett az egész öltöző és klubközeg, hogy lehet megfejtésre került a dolog, hogy miért akar innen mindenki menekülni.
Szerintem rúgjuk ki Saninót, és Urbányinak is menni kell.
Ja és Pietro Vierchowod se maradjon..
Valószínűleg az egész magyar elsőosztály legrosszabb futballvállalkozása a miénk! Negyedik legjobb kerettel és költségvetéssel vagyunk harmadik éve stabil kiesőjelöltek!
Mindezt magyarország egyik legpatinásabb klubjával!
Gyalázat!
És ráadásként miénk az egyik hanem a legjobb utánpótlás akadémia.
Tényleg? 🙂
Az utolsó szavad lehetne a következő drapi a meccsre.
lehet le is kellene fordítani, mert a légiósok nem fogják érteni, ahogy sztem a mostani sem. Csak halkan kérdezem meg. Szted ezeknek a drapiknak ott bent a klubházban van súlya? Van egy fogadásom, hogy Mendelényi nem volt ott a 7végi bajnoki.
Valamennyi súlya biztos,hogy van,mert így elég negatív képet alkotnak magukról a közvélemény előtt(a tv riporter is foglalkozott vele),ezáltal nyomás is van rajtuk. Nem hiszem,hogy ne lenne cinkes dolog ez számukra.
Amúgy nem értem, hogy mindenki ennyire hülye legyen a klubházban (tulajdonosok), hogy egy értelmes sportigazgatót nem tudnak szerezni már 3 éve, mert minden normális klubnál ez az első lépés. Vagy annyira elégedettek a kun gabiékkal meg a nagy lacikkal, őket talán már nem is lehet kipaterolni?. Mert semmilyen koncepciót nem lehet látni mióta ezek itt vannak az biztos, jöttek a régi bajnokok (egyik sem vált be), jöttek a rehabról, izraelből mindenhonnan játékosok, 80. edző lassan és semmi nem változik. Csak nem a fejétől bűzlik a hal? Vagy ha nyáron marad minden úgy ahogy most van, akkor milyen nagy változás lesz a játékban, igazolásokban? (semmilyen) Mondjuk kétlem, hogy mendelényi tudna szerződtetni egy valamirevaló sportigazgatót, vagy nagy laci keres és aztán felmond? 😀 Felőlem jöhetne a Révész is. Akiknek ebben a lejtmenetben benne van a keze az meg hülye lenne felmondani, nem a minibálbért keresik 😀
Volt itt valami sportigazgató ha jól emlékszem. Valami Urbányi, asszem? Mi is lett vele? Elüldöztük?
Látom, te még véded a mundér becsületét. Nekem az a meglátásom, hogy Urbányi kóklersége és az ezzel járó eredménytelenség jogosan váltott ki ellenszenvet a szurkolók részéről. Ahogy a hétvégi SZÉGYEN is jogos, vagy szerinted még türelmesnek kell lenni, amíg jövőre a diókkal végre rangadót vívhatunk?
Valami rémlik 😀 Csak nekem az a furcsa, hogy az elmúlt 3 évben se nem volt jó egyik szakmai vezető sem egyik edző sem. És a rengeteg igazolásból ha 3-4 vált be. Mondjuk félévente változik a keret úgy nehéz azért összerakni egy csapatot bárkinek is.
Majd jövőre kiesünk, az kerek évforduló lenne , ugyanúgy mint a bajnoki címeinknél…
Eddig jól tippeltem.. Sajnos…
Az újpest elleni meccs után valami elromlott nálunk…nem is értem hogy azon a kezdőn minek változtatott a stáb utána….ezzel a jàtékkal az utolsó három forduló nagyon necces lesz..
Sokan elhittük,hogy a gyírmóti döntetlennel bentmaradtunk.Hàt nem,kurvárva nem.Ahogy ebben a fordulóban,úgy a következőkben is lesznek meglepetések,na nyugi nem mi fogjuk okozni.Mi ha egy meccset nem nyerünk meg,akkor nagy bajban leszünk.De őszintèn?Engem sajnos az sem fog érdekelni.Ezzel a Kispesttel semmilyen szinten nem tudok azonosulni,elnézèst.Szomorú ès elkeseredett vagyok,hogy idàig jutottunk,idàig juttattak minket a dilettàns f.szok.
Lassan egy platformra kerül minden Honvéd szurkoló. Szomorú, hogy nem a sikerek hozzák össze az embereket Latyitól Hegylakóig.
Ok,de ha kiesünk ki tudja mikor jutunk fel. Egy Honvédnak nem az nb2-ben a helye.
A dilettáns faszokkal én sem azonosulok,de az a helyzet,hogy mi a klubnak a szurkolói vagyunk és nem a dilettáns faszoké,akik ide juttatták.
Itt a pont. Ha ez a klubhaz (mert nem egy csapat esik ki, hanem egy klub) kiesik, evekig nem jut fel. Haladas leszunk Kispesten…
Igen. Megvan rá az esély sajnos.
De azzal ugye nem nagyon segítünk a kedvenc klubunknak,ha hátat fordítunk, behisztizünk.
Mert akik kiejtik,azok legfeljebb továbbállnak,mi meg maradunk az nb2-ben rossz esetben.
Mi baszunk rá. Ennek nem szabad megtörténnie.
Pontosan. Megint egyetértek. Kurvára nincs semmi rendben, de azért ne rejszoljunk már smirglivel. Ráérünk sírni ha kiestünk.
Hunor, a szurkolók lelkülete a megfogalmazott kritika és aggodalom a klub iránt nem azt mutatja, hogy hátat fordítanánk a csapatnak vagy éppen behisztiznénk. Azt gondolom, hogy pont a klubház teszi ezt! Kiteszik a csilli-villi képeket a honlapra, bezzeg a tábor által kitett drapiról még egy homályos kép sem került be a tablóba. Megítélésem, ha a klubon belül is olyan elánnal akarnák a csapatot kihúzni a szarból, ahogy mi megfogalmazzuk a kritikát, akkor nem lenne itt semmilyen gond. A másik, ha kiesünk is és az NB2-ben találjuk magunkat,akkor te, én és az itt jelenlévő személyek ugyanúgy kiállnak a csapat mellett, ugyanúgy el fognak menni meccsre, meglesz a szenvedély, szemben a klubnál dolgozókkal, ahol mondjuk csak széttárják a kezüket!
De nem eshetünk ki és nem találhatjuk magunkat a kettőben,egyrészt mert szégyen,másrészt nem ott van a helyünk,harmadrészt mert ottragadhatunk.
A Kun kb leszarja,ha kiesünk.
Mit érdekli ezeket?
Velünk és a klubbal basznak ki.
Nem zúghatunk ki az egyből,maradjunk bent valahogy,utána meg takarodjon akinek takarodnia kell.
Oldjàk meg hogy mihamarabbegyen egy kurva koncepció kidolgozva,ami mutatja honnan-hova akarunk jutni.Ehhez igazítsuk a keretet.Ami ugyanis most van az gyötrelem ès nulla.Nagy nulla!Nekem a Kispest örök,de a mostani nem hoz lázba!
Eddig nem izéltem őket. Kun Gabit,meg a többit,aki közvetlen a csapat mellett van,napi szinten. Nyugodt ember is vagyok,de csak egy darabig. Most már kezdem magam felbaszni.
Ebben a Gyírmótban több fantázia van mint bennünk
Zs. kat külföldiek, Nb II-es magyar fiatalok és pár rutinos. Őket nem kell nyaggatni, hogy fussanak. Nehéz volt ellenük szurkolni.
Azért mert ők akarnak,ők bent szeretnènek maradni…
Luki közben felhozza a Kecskemétet, és lehet, hogy új munkaadóját pedig lent tartja.
Hy, ha bentmaraunk és feljut a Kecsó,visszatér egy újabb mumusunk.. Mert oda nem nyerni jártunk sosem, sokkal inkább strandolni a túloldalra:)
Azért a diszkós látványosabban „bénázta” el a tizit, mint most Bubu..
Diszkós??
hercegfalvi
Alakul a másodosztály, Gyirmót vezet.
Banyek vezet a Gyirmót..
Nézzük q sorsolást a papírforma alapján:
A Gyirmót ma max. 1 pontot szerez az UTE ellen
A Paks ellen bármi lehet, de valszeg 1 pontnál többet nem fognak szerezni..
A ZTE ellen is bármi lehet, adjuk meg nekik q 3 pontot..
A Fradi ellen nulla pont..
Ez így 5 pont..
MTK
A Felcsút ellen 1 pont lehet meg nekik
A Fradi ellen nulla
A Debrecen ellen 3 pont…
Kispest
A Vidi ellen nulla pont..
A Mezőkövesd ellen max 1 pont..
Felcsút ellen 0 pont..
Szóval nagyon necces…
Azért az mtk-nál nem vagyok olyan biztos 0 pontban a fagyi ellen.
Ha csak a forma számít, akkor elviekben ki kell kapniuk..
Ez igaz,de a fagyi már megnyerte a bajnokságot,az mtk meg az életéért küzd.Szóval össze kell szednünk magunkat.
Van még egy egy csapat, akik bajban lehetnek a Debrecen..azért nekik is izgalmas..ha szerdán nem nyernek a Matyók ellen ők is simán kieshetnek..
Igen, de ők jelenleg előttünk vannak..
Jaja, nekik is van még a falu és a Kövesd..végén pedig MTK…
A Kövesd ellen bármi lehet, a falu bukta. Az MTK is..
Attól tartok a Fradi az MTK nak leadja akár még a három pontot is. A debrecen játszik még az MTK otthonában. Még ök is bajban lehetnek .
Simán benne van, hogy a tarcsi lép fel az MTK ellen..
A Debrecent verni fogják.
Reméljük Supinnyó az U15-öt teszi fel ellenünk a pályára, és az is lehet kevés lesz a bentmaradáshoz..
Valószínűleg annyira kedveli a mostani klubvezetést, hogy ezt meg is teszi : (
irónia volt… de talán félre tudja tenni az érzelmeit és előjön Belőle a kispesti szív.
Jobb ez így… Dolgozzon meg ez a csürhe a bentmaradásért!!
Így már tényleg jobban oda kell figyelni.Ha elbasszuk a mi bajunk,meg is érdemelnénk.A csürhe még egy enyhe kifejezés erre a jó sok pénzt kereső,de semmit nem mutató társaságra.
Lehet,hogy ilyen „buzimlsz-buzimlsz”-eken múlik,hogy ilyet nálunk kihoznak lesnek,aki meg nem buzimlsz-ezik,annak meg megadják. Ez is a mi sajátos pancserságunk.
Nekünk a saját játékunkra kell koncentrálnunk. Futballközhelyek gyűjteménye 118-as pont.
Akkor kiesünk…
..akkor már nyerjen a Gyirmót is és nekünk reszeltek…
Tölünk ilyen gólt nem egyszer vettek el.
Itt a példa, valakiket mindig súlyt a var, másokat segít.
Kurva mtk…
ha ez nem volt les, akkor semmi
Az volt.
Úgy látom sokan voltak itt optimisták.
Még simán kieshetünk..
és mtk 0-2…
Nem tudom, hogy már megírta-e valaki, de tegnap az lett volna a nagy játék, ha Lukics elesik amikor Dombó visszahúzta, 11-es, kiállítás, 82 perc emberelőny, és a Kisvárdának nincs jelenleg épkézláb cserekapusa sem.
Nagy jàtèk az lett volna,ha lövünk mèg kettőt,a többi duma.nem az ellenfelekben kell bízni!
Emberelőnyben sem tudunk élesebbek lenni, sajnos volt már rá negatív példa.
Tartok tőle,hogy az mtk-át felspanolja az u-19-es edzőjük,és nyernek.Remélem nem lesz igazam.
Pedig úgy néz ki igazad lesz..
Hajrá! Szokták volt mondani aki mutogat az a hibás a gól után! Mármint kedves km-hiányos Zsótérkára varrom a gólt, neki kellet vón Búbaszomot fognia! Helyette nem tuom az üres teret, az étert, a füvet? A kiesésről a 2-t görcsös csapat ma ha kikap, mi maradunk, s még jobban „beleszarunk”! CSAK………
Ugyan, még simán kieshetünk..
Biztos voltam benne, hogy három pont nem lesz belőle, kettő nem szokott lenni, úgy hogy örültem az egy pontnak.
Ami még feltűnő volt,hogy a kisvárda játékosainak sokkal nagyobb volt az önbizalma.Dehát ők állnak a 3.helyen nem mi.Basszus egy kisvárda lenéz minket.Már jópáran leírtátok,de ez egy morálisan,mentálisan teljesen szétesett csapat.Drasztikus változások kellenének,ha ezt őszig rendbe akarnák hozni.Bár én sem tudom mi lenne a megoldás,de ez úgy szar ahogy van.
Ami még feltűnő volt,hogy a kisvárda játékosainak sokkal nagyobb volt az önbizalma.Dehát ők állnak a 3.helyen nem mi.Basszus egy kisvárda lenéz minket.Már jópáran leírtátok,de ez egy morálisan,mentálisan teljesen szétesett csapat.Drasztikus változások kellenének,ha ezt őszig rendbe akarnák hozni.Bár én sem tudom mi lenne a megoldás,de ez úgy szar ahogy van.
A sorsolast nezve ebbol meg akar kieses is lehet, bar minden rossznak be kell kovetkeznie hozza…
A baj álítólag csőstül jön.
Minősíthetetlen volt a pályán látott, meg a lelátón hallott.
Hozzuk a szintet 18 óta, azt a bizonyos spirált. Ez már fekete luk, nem is spirál.
Legyen végre vége ez a szezon és történjen valami pozitív, mert ha nem, pofán baszom a sok megélhetési kóklert
A lelátóval mi volt a baj?
Szia, nem kötekedni akarok, de a Kérdésedre kérdés a válasz. Kint Voltál?
Nem. Nem bírtam rávenni magam. Utólag meg örültem is. Többet tudtam kertészkedni. Pedig nemrég még Paks, Kövesd se volt messze.
Lsz írd le, hogy mire gondolsz.
Szia, ha lesz időm később , megpróbálom megfogalmazni. Nem lesz egyszerű és biztos sokaknak nem fog tetszeni, viszont van min gondolkodnia mindenkinek.
Nem akarok helyette nyilatkozni,de gondolom pár ember hangnemére.
Hát ez még mindig Latyis sejtetés. Messze voltam a tábortól, ezért érdekel, mivel sok rigmust nem lehetett érteni.
Van,ami szükségszerű(pl Kun munkásságának kritizálása),van ami vicces egy darabig(Dombó,bár lehet valakinél már ez is kiveri a biztosítékot,nálam mondjuk nem). Aztán van,aki habzó szájjal,otrombán szid mindenkit. Őket van,aki nem szivesen hallgatja. Én még ezt is leszarom. Az viszont már nekem is vicc,amikor egy Zalaegerszeggel foglalkozunk. Minek??? Értem én,hogy „Hali” ,meg ellenség,meg minden,de akkor is. Ki a f.szt érdekel egy zte? Köcsög vagyok,de a zalai klub nem a mi szintünk.
Méltatlan,hogy velük foglalkozunk. Vicc.
Az is mokas volt, amikor „…puceran fogsz hazamenni, MI nyerjuk a bajnokságot!” Hat persze…evek ota a kozeleben sem vagyunk.
A primitiv reszeg parasztokat en sem birom.
Egyébként nekem az volt a problémám, hogy most vagy szurkolunk, vagy nem. Erre az elejen aki enekelt, azt megdobaltak. A vegen meg a sör megtette a hatasat, a maradek kis fegyelem is elszallt.
(Regen szoltak, hogy ma 15 percig, elso felidoben, meccs alatt, stb. nincs szurkolas, most meg alltunk -jobbara ultunk, beszarok ultunk- csondben mint a hulyek.)
Egyebkent allitom Dombo legalább részben a basztatas miatt szurta el.
Írnék többet, de felesleges. Kicsit jobban kellene szervezni a dolgokat minden szinten.
..azért a multimédiás reklámtáblákról a ” kövesd a csapatod ” szlogent levehetnék..
Most már maradjon, a következő hazain amúgy is aktuális lesz.
Az tényleg ultragáz, elejétől fogva a guta üt meg ha meglátom.
Azt akarták írni, hogy Mezőkövesd a csapatos! 🙂
csapatod
Az 1, a másik meg, hogy egy nyomorék extra idő számlálót betolhatnának a csillivilli kijelzőre, gondolom 1 egyszerű program az egész. Még Tiszaújban a kupán is volt, lehet ott gondolnak a szurkolókra.
Tusi, nb1-ben sehol sincs, engem is idegesit, lehet, hogy valami hulye mlsz szabaly?!
Sajna azt nem tudom, nem jártam utánna bevallom. Viszont Téged is zavar, ahogy sokunkat.
Nana, hogy zavar.
Faszsag….
Sztem azt tiltja a fifa
Vajh’ miert? Agyrem
Nem történt semmi rendkívüli. Játszottuk amit tudunk és ez max, a 10. helyre elég. Szerencsére Lukic szemfülessége, és a vendégek gyenge játéka elég volt az egy pontra.
Ennyit tudunk, döntetlen az egyik dobogóssal.
legalább napoztam egy jót.
fontos a d vitamin
Nem kellett volna szurkolni, utána kaptuk a gólt. A tábor tehet róla. 🙂 Bad karma. 🙁 270 perc néma csend kellene, kivéve k. gyengét és a Kun takarodjot.
Egy dolgot sajnalok hogy az mtk meg a gyirmot nalunk is gyengebb.
Igazan megerdemelnenk a kiesest.
El vagyok keseredve. Ez egy szar, nem csapat. Elegem van belőlük
A Kerezsit azért csak behoztam volna csereként, ha már egyszer sikerült neki eljutni a kispadig. Azt nem tudom, hogy mit mutatott volna játékban, de abban biztos vagyok, hogy lelkesedésben példát – a többségnek.
Ez nem csapat.Nem tudnak egymàsèrt küzdeni.Látszott,hogy komoly gondok vannak a csapat egysègben.A màsik,hogy nulla a fegyelem,így vèdekezni egy szögletnèl…Talàn bentmaradunk.Senki ne gondolha,hogy biztonsàgban vagyunk!
Be kell vallanom férfiasan, az első félidőben tubbször bealudtam! 😉
Ha nem neztem volna parhuzamosan a Real merkozest akkor valoszinuleg enis igy lettem volna.
60. perctöl beleszartam az egészbe. Vhogy éreztem hogy nem nyerünk,ilyen szánalmas teljesítménnyel működni mint ez a bagázs… Gyalázat!!
Egy rohadt gyenge meccsen, minősíthetetlen teljesítményt nyújtottunk..
Cirkovic hátulról, nyújtott lábbal felbassza a Gólbaszó Démont, és megússza egy sárgával.
Erre mondta,Feri,hogy „mit csináljak? Szüljek lovat?”
Talán előbb cserélhetett volna, és nem Makacsot pl…
Tele van klasszisokkal a pad 😀
Drazic és Makacs mai teljesítményét bármelyik akadémista hozta volna..
Miért nem hozza be Traoret,vagy Kerezsit.Miért fèl a kétcsatàros jàtèktől?
Lehet egyedül vagyok vele, de én Lukics helyett hoztam volna be, engem felháborít, ahogy csalja a focit.
Ok,hozza be helyette,de akkor is legyen már otthon kétcsatáros jàtèk!Ne ez a deffenzív szar.
Amig a kozeppalyankat a Bole, Zsoter, Hidi, Pantelics negyes alkotja, addig hozhat be huszonket csatart is, nem lesz jobb az eredmeny.
Mert ő is kókler:)
Vignje?Nem tudom,èn már nem tudok semmit…nem tudom azt sem,hogy meddig tudok èn ezzel az egèsszel azonosulni.Fásultsàg,düh,,elkeseredettsèg van bennem!
Tipikus Kispesti szezonvég 🙂
Csak összehoztuk
Az a helyzet, hogy nem rajtunk múlt, hogy nem rúgtak többet.
Szégyen..
Ez kurva gyenge..
Gyenge színvonalú meccs,szerencsèvel vezetünk.
Lukics most jó labdát kapott a gól elött.