Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 2:41 de.

Ha bentmaradnànk,akkor a jelenlegi keretből,az alàbbi jàtèkosoknak van szerződèse a következő szezonra:Szappanos,Klemenz,Batik,Petkovic,Petrusenko,Banó,Jonsson,Lukic,Gale,Kerezsi,Dúzs.Többieknek lejàr a szerződèse 06.30.A szerződèssel rendelmezők közül a zuhanyhíradó szerint van akit már megkörnyèkeztem ès van,akinek nem sok értelme lenne a maradàsànak.Kérdés,hogy akivel hosszabbítani akarunk,azt ő is akarja e??Siralmas,hogy így futunk neki esetlegesen a következő szezonnak,hogy alig van jàtèkosunk.Megint jön majd egy rakat játékos,akik miokrra érnek csapattá,ha sikerül???Kun,Mendènyi kapjatok már èszbe b..a meg!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 5:03 de.

Szabi…először lássuk, hogy hol lesz az a q..va következő szezon! :/
Amúgy Jonsson, Klemenz mehet…sőt a szombati meccs alapján Petkovic és Lukic is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 5:25 de.

Ha kipottyanunk, az teljesen új szituációt teremt természetesen. Akkor ugye nincs idegenlégiós. Lukic védelmében annyit, hogy ha megnézed átkozottul egyedül van elől, semmi segítsége. Még egy Gyírmót esetében is 3-4 ember érkezik támadásikhoz a kapu elé, szemben velünk. Lehet ez a taktika oka is.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 5:30 de.

ha lenne kondi és sebesség, az sokat segítene rajta

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 5:34 de.

igen az nem lenne kizáró ok 🙂 pedig – állítólag – külön dietetikus is foglalkozik vele. Szóval vagy zugevő vagy pajzsmirigy problémája van. 🙂 Én amondó vagyok, ha jön érte ajánlat adjuk el, vagy alakítsunk ki neki olyan szisztémát, amiben tud érvényesülni a 16-os közelében. Tudod Tibi, én kurvára nehezen hiszem el, hogy Feri alatt tudott 12 gólt rúgni, míg most 2-öt. Ahogy a csapat, úgy Lukic teljesítménye is ezer sebből vérzik.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 4:54 de.

Ezt most nem nagyon értem.
Kinek van szerződése,kinek jár le,kit környékeztek meg?
Kicsit összeolvadnak a mondatok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 4:57 de.

Akiket felsoroltam név szerint, azoknak van szerződése a következő szezonra, de azok között is van olyan játékosunk, akit már megkörnyékeztek, hogy vinnék. A többi játékosnak, a név szerint felsoroltakon kívül 06.30. -a l lejár a szerződés. Remélem sikerült kicsit tisztáznom a képet:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 5:59 de.

Ez most komoly,hogy az 5,azaz öt felsorolt játékosnak van szerződése a következő szezonra??? És még azok közül is kit környékeztek meg?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 6:04 de.

Nézd meg Transfermakt és alátámasztja amit írtam, hogy mennyire ki lesz herélve a csapat 06.30-al. Belsővédő.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 6:04 de.

Nézd meg Transfermakt és alátámasztja amit írtam, hogy mennyire ki lesz herélve a csapat 06.30-al. Belsővédő.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 8:45 de.

Nálam hibásan jelenhetett meg a korábbi hsz-ed,valószínűleg azért nem volt értelmezhető nekem.
Most nézem,hogy 11 játékosnak fog élni a szerződése(amit én látok a hsz-edben csak 5).

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 6:06 de.

Ezért kell kiesnünk, ez lehet a terv? Mert se hosszabbitas, se opcio se jövő 1-3 szezonra építkezés.. Ne legyen így, de gyanús.
Szép új világ

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 6:40 de.

Nem tudok semmit Tusi, de az, hogy ennyi szerződéssel rendelkező játékosunk van – akikből egy Jonnson, Klemenz, Banó – a csapat közelébe sem fér, tehát velük nagyon nem számolunk – az nagyon amatőr, sztem! Ide vezet a kölcsönvétel és hogy nem reagálunk időben a lejáró szerződésű játékosokra. De ugye számomra kérdés, hogy a 06.30-ai lejárók közül kik akarnak hosszabbítani (pl:Boti, Zsótér, Tamás,) Dokát meg akarjuk e tartani? stb.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 8:34 de.

Doka biztos,hogy opciós szerintem,mint ahogy a kölcsönvettek túlnyomó többsége is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 8:35 de.

Őt „állítólag” megvesszük. Többieket nem gondolnám érdemesnek megtartani.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 11:01 de.

Így-így.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 3:03 de.

Ennél itt sokkal nagyobb a baj. Beleégett a retinámba, amikor pár meccsel ezelőtt Boti lazán kiengedte a labdát az alapvonalon, mert nem pontosan kapta a labdát. Simán elérte volna, de egy lépést se tett. A szögletből persze gólt lett, ki is kaptunk. Most függetlenül ki az illető, nálam többet az öltözőbe se léphetne be többet. Mert lehet szarul játszani, de ilyen flegmán nem.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 2, 2022 8:30 de.

Ha ezt ennél a csapatnál betartanák, akkor Lovrics, Batik és még 1-2 játékos nagyon elveszne az öltözőben. A neveken lehetne vitatkozni, de a kezdő töredéke maradna.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 2, 2022 3:09 de.

Így van, ez a jelenet lezajlott most is,a Várda ellen, csak épp Bőle nem volt hajlandó futni egy labdáért, ami miatt Zsótérral kapott össze. Botival sem tudom mi van…neki is lejár a szerződése ugye…sztem olyan trágya lett az egész öltöző és klubközeg, hogy lehet megfejtésre került a dolog, hogy miért akar innen mindenki menekülni.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 2, 2022 2:14 de.

Szerintem rúgjuk ki Saninót, és Urbányinak is menni kell.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 2, 2022 2:58 de.

Ja és Pietro Vierchowod se maradjon..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 1, 2022 4:18 du.

Valószínűleg az egész magyar elsőosztály legrosszabb futballvállalkozása a miénk! Negyedik legjobb kerettel és költségvetéssel vagyunk harmadik éve stabil kiesőjelöltek!
Mindezt magyarország egyik legpatinásabb klubjával!
Gyalázat!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 2, 2022 2:48 de.

És ráadásként miénk az egyik hanem a legjobb utánpótlás akadémia.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tony Soprano
május 2, 2022 2:58 de.

Tényleg? 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 1, 2022 5:36 du.

Az utolsó szavad lehetne a következő drapi a meccsre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 3:14 de.

lehet le is kellene fordítani, mert a légiósok nem fogják érteni, ahogy sztem a mostani sem. Csak halkan kérdezem meg. Szted ezeknek a drapiknak ott bent a klubházban van súlya? Van egy fogadásom, hogy Mendelényi nem volt ott a 7végi bajnoki.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 11:07 de.

Valamennyi súlya biztos,hogy van,mert így elég negatív képet alkotnak magukról a közvélemény előtt(a tv riporter is foglalkozott vele),ezáltal nyomás is van rajtuk. Nem hiszem,hogy ne lenne cinkes dolog ez számukra.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 1, 2022 1:37 du.

Amúgy nem értem, hogy mindenki ennyire hülye legyen a klubházban (tulajdonosok), hogy egy értelmes sportigazgatót nem tudnak szerezni már 3 éve, mert minden normális klubnál ez az első lépés. Vagy annyira elégedettek a kun gabiékkal meg a nagy lacikkal, őket talán már nem is lehet kipaterolni?. Mert semmilyen koncepciót nem lehet látni mióta ezek itt vannak az biztos, jöttek a régi bajnokok (egyik sem vált be), jöttek a rehabról, izraelből mindenhonnan játékosok, 80. edző lassan és semmi nem változik. Csak nem a fejétől bűzlik a hal? Vagy ha nyáron marad minden úgy ahogy most van, akkor milyen nagy változás lesz a játékban, igazolásokban? (semmilyen) Mondjuk kétlem, hogy mendelényi tudna szerződtetni egy valamirevaló sportigazgatót, vagy nagy laci keres és aztán felmond? 😀 Felőlem jöhetne a Révész is. Akiknek ebben a lejtmenetben benne van a keze az meg hülye lenne felmondani, nem a minibálbért keresik 😀

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 1, 2022 4:02 du.

Volt itt valami sportigazgató ha jól emlékszem. Valami Urbányi, asszem? Mi is lett vele? Elüldöztük?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 1, 2022 6:36 du.

Látom, te még véded a mundér becsületét. Nekem az a meglátásom, hogy Urbányi kóklersége és az ezzel járó eredménytelenség jogosan váltott ki ellenszenvet a szurkolók részéről. Ahogy a hétvégi SZÉGYEN is jogos, vagy szerinted még türelmesnek kell lenni, amíg jövőre a diókkal végre rangadót vívhatunk?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 1, 2022 4:16 du.

Valami rémlik 😀 Csak nekem az a furcsa, hogy az elmúlt 3 évben se nem volt jó egyik szakmai vezető sem egyik edző sem. És a rengeteg igazolásból ha 3-4 vált be. Mondjuk félévente változik a keret úgy nehéz azért összerakni egy csapatot bárkinek is.

zico zico
zico zico
május 1, 2022 1:29 du.

Majd jövőre kiesünk, az kerek évforduló lenne , ugyanúgy mint a bajnoki címeinknél…

dagiiron
dagiiron
május 1, 2022 1:26 du.

Eddig jól tippeltem.. Sajnos…

Gergő
Gergő
május 1, 2022 1:19 du.

Az újpest elleni meccs után valami elromlott nálunk…nem is értem hogy azon a kezdőn minek változtatott a stáb utána….ezzel a jàtékkal az utolsó három forduló nagyon necces lesz..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 1:09 du.

Sokan elhittük,hogy a gyírmóti döntetlennel bentmaradtunk.Hàt nem,kurvárva nem.Ahogy ebben a fordulóban,úgy a következőkben is lesznek meglepetések,na nyugi nem mi fogjuk okozni.Mi ha egy meccset nem nyerünk meg,akkor nagy bajban leszünk.De őszintèn?Engem sajnos az sem fog érdekelni.Ezzel a Kispesttel semmilyen szinten nem tudok azonosulni,elnézèst.Szomorú ès elkeseredett vagyok,hogy idàig jutottunk,idàig juttattak minket a dilettàns f.szok.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 1:17 du.

Lassan egy platformra kerül minden Honvéd szurkoló. Szomorú, hogy nem a sikerek hozzák össze az embereket Latyitól Hegylakóig.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 1:13 du.

Ok,de ha kiesünk ki tudja mikor jutunk fel. Egy Honvédnak nem az nb2-ben a helye.
A dilettáns faszokkal én sem azonosulok,de az a helyzet,hogy mi a klubnak a szurkolói vagyunk és nem a dilettáns faszoké,akik ide juttatták.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 3:43 du.

Itt a pont. Ha ez a klubhaz (mert nem egy csapat esik ki, hanem egy klub) kiesik, evekig nem jut fel. Haladas leszunk Kispesten…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 1, 2022 5:35 du.

Igen. Megvan rá az esély sajnos.
De azzal ugye nem nagyon segítünk a kedvenc klubunknak,ha hátat fordítunk, behisztizünk.
Mert akik kiejtik,azok legfeljebb továbbállnak,mi meg maradunk az nb2-ben rossz esetben.
Mi baszunk rá. Ennek nem szabad megtörténnie.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 4:04 de.

Pontosan. Megint egyetértek. Kurvára nincs semmi rendben, de azért ne rejszoljunk már smirglivel. Ráérünk sírni ha kiestünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 2, 2022 3:05 de.

Hunor, a szurkolók lelkülete a megfogalmazott kritika és aggodalom a klub iránt nem azt mutatja, hogy hátat fordítanánk a csapatnak vagy éppen behisztiznénk. Azt gondolom, hogy pont a klubház teszi ezt! Kiteszik a csilli-villi képeket a honlapra, bezzeg a tábor által kitett drapiról még egy homályos kép sem került be a tablóba. Megítélésem, ha a klubon belül is olyan elánnal akarnák a csapatot kihúzni a szarból, ahogy mi megfogalmazzuk a kritikát, akkor nem lenne itt semmilyen gond. A másik, ha kiesünk is és az NB2-ben találjuk magunkat,akkor te, én és az itt jelenlévő személyek ugyanúgy kiállnak a csapat mellett, ugyanúgy el fognak menni meccsre, meglesz a szenvedély, szemben a klubnál dolgozókkal, ahol mondjuk csak széttárják a kezüket!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 4:51 de.

De nem eshetünk ki és nem találhatjuk magunkat a kettőben,egyrészt mert szégyen,másrészt nem ott van a helyünk,harmadrészt mert ottragadhatunk.
A Kun kb leszarja,ha kiesünk.
Mit érdekli ezeket?
Velünk és a klubbal basznak ki.
Nem zúghatunk ki az egyből,maradjunk bent valahogy,utána meg takarodjon akinek takarodnia kell.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 1:21 du.

Oldjàk meg hogy mihamarabbegyen egy kurva koncepció kidolgozva,ami mutatja honnan-hova akarunk jutni.Ehhez igazítsuk a keretet.Ami ugyanis most van az gyötrelem ès nulla.Nagy nulla!Nekem a Kispest örök,de a mostani nem hoz lázba!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 3:48 du.

Eddig nem izéltem őket. Kun Gabit,meg a többit,aki közvetlen a csapat mellett van,napi szinten. Nyugodt ember is vagyok,de csak egy darabig. Most már kezdem magam felbaszni.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 12:51 du.

Ebben a Gyírmótban több fantázia van mint bennünk

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 1, 2022 1:06 du.

Zs. kat külföldiek, Nb II-es magyar fiatalok és pár rutinos. Őket nem kell nyaggatni, hogy fussanak. Nehéz volt ellenük szurkolni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 1, 2022 12:55 du.

Azért mert ők akarnak,ők bent szeretnènek maradni…

Kermon
Kermon
május 1, 2022 12:34 du.

Luki közben felhozza a Kecskemétet, és lehet, hogy új munkaadóját pedig lent tartja.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kermon
május 1, 2022 12:49 du.

Hy, ha bentmaraunk és feljut a Kecsó,visszatér egy újabb mumusunk.. Mert oda nem nyerni jártunk sosem, sokkal inkább strandolni a túloldalra:)

zico zico
zico zico
május 1, 2022 12:26 du.

Azért a diszkós látványosabban „bénázta” el a tizit, mint most Bubu..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 1, 2022 12:49 du.

Diszkós??

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 12:50 du.

hercegfalvi

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 11:23 de.

Alakul a másodosztály, Gyirmót vezet.

dagiiron
dagiiron
május 1, 2022 11:15 de.

Banyek vezet a Gyirmót..

dagiiron
dagiiron
május 1, 2022 10:34 de.

Nézzük q sorsolást a papírforma alapján:

A Gyirmót ma max. 1 pontot szerez az UTE ellen
A Paks ellen bármi lehet, de valszeg 1 pontnál többet nem fognak szerezni..
A ZTE ellen is bármi lehet, adjuk meg nekik q 3 pontot..
A Fradi ellen nulla pont..
Ez így 5 pont..
MTK
A Felcsút ellen 1 pont lehet meg nekik
A Fradi ellen nulla
A Debrecen ellen 3 pont…
Kispest
A Vidi ellen nulla pont..
A Mezőkövesd ellen max 1 pont..
Felcsút ellen 0 pont..

Szóval nagyon necces…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
május 1, 2022 11:54 de.

Azért az mtk-nál nem vagyok olyan biztos 0 pontban a fagyi ellen.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 1, 2022 12:01 du.

Ha csak a forma számít, akkor elviekben ki kell kapniuk..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
május 1, 2022 1:19 du.

Ez igaz,de a fagyi már megnyerte a bajnokságot,az mtk meg az életéért küzd.Szóval össze kell szednünk magunkat.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dagiiron
május 1, 2022 10:55 de.

Van még egy egy csapat, akik bajban lehetnek a Debrecen..azért nekik is izgalmas..ha szerdán nem nyernek a Matyók ellen ők is simán kieshetnek..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szlaci
május 1, 2022 11:28 de.

Igen, de ők jelenleg előttünk vannak..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dagiiron
május 1, 2022 12:02 du.

Jaja, nekik is van még a falu és a Kövesd..végén pedig MTK…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szlaci
május 1, 2022 12:03 du.

A Kövesd ellen bármi lehet, a falu bukta. Az MTK is..

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  dagiiron
május 1, 2022 10:46 de.

Attól tartok a Fradi az MTK nak leadja akár még a három pontot is. A debrecen játszik még az MTK otthonában. Még ök is bajban lehetnek .

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tony Soprano
május 1, 2022 12:02 du.

Simán benne van, hogy a tarcsi lép fel az MTK ellen..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tony Soprano
május 1, 2022 11:31 de.

A Debrecent verni fogják.

zico zico
zico zico
május 1, 2022 10:32 de.

Reméljük Supinnyó az U15-öt teszi fel ellenünk a pályára, és az is lehet kevés lesz a bentmaradáshoz..

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  zico zico
május 1, 2022 1:01 du.

Valószínűleg annyira kedveli a mostani klubvezetést, hogy ezt meg is teszi : (

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 1, 2022 1:33 du.

irónia volt… de talán félre tudja tenni az érzelmeit és előjön Belőle a kispesti szív.

kiskoz
kiskoz
május 1, 2022 10:28 de.

Jobb ez így… Dolgozzon meg ez a csürhe a bentmaradásért!!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
május 1, 2022 12:00 du.

Így már tényleg jobban oda kell figyelni.Ha elbasszuk a mi bajunk,meg is érdemelnénk.A csürhe még egy enyhe kifejezés erre a jó sok pénzt kereső,de semmit nem mutató társaságra.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 1, 2022 10:26 de.

Lehet,hogy ilyen „buzimlsz-buzimlsz”-eken múlik,hogy ilyet nálunk kihoznak lesnek,aki meg nem buzimlsz-ezik,annak meg megadják. Ez is a mi sajátos pancserságunk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 10:29 de.

Nekünk a saját játékunkra kell koncentrálnunk. Futballközhelyek gyűjteménye 118-as pont.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 1, 2022 11:25 de.

Akkor kiesünk…

zico zico
zico zico
május 1, 2022 10:25 de.

..akkor már nyerjen a Gyirmót is és nekünk reszeltek…

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 10:21 de.

Tölünk ilyen gólt nem egyszer vettek el.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 10:21 de.

Itt a példa, valakiket mindig súlyt a var, másokat segít.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 1, 2022 9:59 de.

Kurva mtk…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 10:20 de.

ha ez nem volt les, akkor semmi

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zico zico
május 1, 2022 10:26 de.

Az volt.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 9:43 de.

Úgy látom sokan voltak itt optimisták.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 1, 2022 9:53 de.

Még simán kieshetünk..

kiskoz
kiskoz
május 1, 2022 9:42 de.

és mtk 0-2…

kiskoz
kiskoz
május 1, 2022 9:39 de.

comment image

Darás Gábor
Darás Gábor
május 1, 2022 6:59 de.

Nem tudom, hogy már megírta-e valaki, de tegnap az lett volna a nagy játék, ha Lukics elesik amikor Dombó visszahúzta, 11-es, kiállítás, 82 perc emberelőny, és a Kisvárdának nincs jelenleg épkézláb cserekapusa sem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Darás Gábor
május 1, 2022 11:26 de.

Nagy jàtèk az lett volna,ha lövünk mèg kettőt,a többi duma.nem az ellenfelekben kell bízni!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Darás Gábor
május 1, 2022 7:07 de.

Emberelőnyben sem tudunk élesebbek lenni, sajnos volt már rá negatív példa.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 1, 2022 6:45 de.

Tartok tőle,hogy az mtk-át felspanolja az u-19-es edzőjük,és nyernek.Remélem nem lesz igazam.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 1, 2022 8:48 de.

Pedig úgy néz ki igazad lesz..

robert szeman
robert szeman
május 1, 2022 5:44 de.

Hajrá! Szokták volt mondani aki mutogat az a hibás a gól után! Mármint kedves km-hiányos Zsótérkára varrom a gólt, neki kellet vón Búbaszomot fognia! Helyette nem tuom az üres teret, az étert, a füvet? A kiesésről a 2-t görcsös csapat ma ha kikap, mi maradunk, s még jobban „beleszarunk”! CSAK………

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  robert szeman
május 1, 2022 9:54 de.

Ugyan, még simán kieshetünk..

Döme Sanya
Döme Sanya
május 1, 2022 4:09 de.

Biztos voltam benne, hogy három pont nem lesz belőle, kettő nem szokott lenni, úgy hogy örültem az egy pontnak.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 1, 2022 3:40 de.

Ami még feltűnő volt,hogy a kisvárda játékosainak sokkal nagyobb volt az önbizalma.Dehát ők állnak a 3.helyen nem mi.Basszus egy kisvárda lenéz minket.Már jópáran leírtátok,de ez egy morálisan,mentálisan teljesen szétesett csapat.Drasztikus változások kellenének,ha ezt őszig rendbe akarnák hozni.Bár én sem tudom mi lenne a megoldás,de ez úgy szar ahogy van.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 1, 2022 3:40 de.

Ami még feltűnő volt,hogy a kisvárda játékosainak sokkal nagyobb volt az önbizalma.Dehát ők állnak a 3.helyen nem mi.Basszus egy kisvárda lenéz minket.Már jópáran leírtátok,de ez egy morálisan,mentálisan teljesen szétesett csapat.Drasztikus változások kellenének,ha ezt őszig rendbe akarnák hozni.Bár én sem tudom mi lenne a megoldás,de ez úgy szar ahogy van.

Dani Daniel
Dani Daniel
május 1, 2022 3:08 de.

A sorsolast nezve ebbol meg akar kieses is lehet, bar minden rossznak be kell kovetkeznie hozza…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Dani Daniel
május 1, 2022 4:05 de.

A baj álítólag csőstül jön.

Tusi
Tusi
április 30, 2022 6:10 du.

Minősíthetetlen volt a pályán látott, meg a lelátón hallott.
Hozzuk a szintet 18 óta, azt a bizonyos spirált. Ez már fekete luk, nem is spirál.
Legyen végre vége ez a szezon és történjen valami pozitív, mert ha nem, pofán baszom a sok megélhetési kóklert

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 1:29 de.

A lelátóval mi volt a baj?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 1, 2022 1:50 de.

Szia, nem kötekedni akarok, de a Kérdésedre kérdés a válasz. Kint Voltál?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 8:23 de.

Nem. Nem bírtam rávenni magam. Utólag meg örültem is. Többet tudtam kertészkedni. Pedig nemrég még Paks, Kövesd se volt messze.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 5:52 de.

Lsz írd le, hogy mire gondolsz.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
május 1, 2022 7:44 de.

Szia, ha lesz időm később , megpróbálom megfogalmazni. Nem lesz egyszerű és biztos sokaknak nem fog tetszeni, viszont van min gondolkodnia mindenkinek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
május 1, 2022 6:57 de.

Nem akarok helyette nyilatkozni,de gondolom pár ember hangnemére.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 7:01 de.

Hát ez még mindig Latyis sejtetés. Messze voltam a tábortól, ezért érdekel, mivel sok rigmust nem lehetett érteni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
május 1, 2022 8:05 de.

Van,ami szükségszerű(pl Kun munkásságának kritizálása),van ami vicces egy darabig(Dombó,bár lehet valakinél már ez is kiveri a biztosítékot,nálam mondjuk nem). Aztán van,aki habzó szájjal,otrombán szid mindenkit. Őket van,aki nem szivesen hallgatja. Én még ezt is leszarom. Az viszont már nekem is vicc,amikor egy Zalaegerszeggel foglalkozunk. Minek??? Értem én,hogy „Hali” ,meg ellenség,meg minden,de akkor is. Ki a f.szt érdekel egy zte? Köcsög vagyok,de a zalai klub nem a mi szintünk.
Méltatlan,hogy velük foglalkozunk. Vicc.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 1, 2022 9:12 de.

Az is mokas volt, amikor „…puceran fogsz hazamenni, MI nyerjuk a bajnokságot!” Hat persze…evek ota a kozeleben sem vagyunk.
A primitiv reszeg parasztokat en sem birom.
Egyébként nekem az volt a problémám, hogy most vagy szurkolunk, vagy nem. Erre az elejen aki enekelt, azt megdobaltak. A vegen meg a sör megtette a hatasat, a maradek kis fegyelem is elszallt.
(Regen szoltak, hogy ma 15 percig, elso felidoben, meccs alatt, stb. nincs szurkolas, most meg alltunk -jobbara ultunk, beszarok ultunk- csondben mint a hulyek.)
Egyebkent allitom Dombo legalább részben a basztatas miatt szurta el.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 1, 2022 9:35 de.

Írnék többet, de felesleges. Kicsit jobban kellene szervezni a dolgokat minden szinten.

zico zico
zico zico
április 30, 2022 2:39 du.

..azért a multimédiás reklámtáblákról a ” kövesd a csapatod ” szlogent levehetnék..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  zico zico
május 1, 2022 5:54 de.

Most már maradjon, a következő hazain amúgy is aktuális lesz.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  zico zico
május 1, 2022 2:40 de.

Az tényleg ultragáz, elejétől fogva a guta üt meg ha meglátom.

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 1, 2022 6:13 de.

Azt akarták írni, hogy Mezőkövesd a csapatos! 🙂

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Darás Gábor
május 1, 2022 6:14 de.

csapatod

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
április 30, 2022 6:42 du.

Az 1, a másik meg, hogy egy nyomorék extra idő számlálót betolhatnának a csillivilli kijelzőre, gondolom 1 egyszerű program az egész. Még Tiszaújban a kupán is volt, lehet ott gondolnak a szurkolókra.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 3:39 de.

Tusi, nb1-ben sehol sincs, engem is idegesit, lehet, hogy valami hulye mlsz szabaly?!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 1, 2022 7:45 de.

Sajna azt nem tudom, nem jártam utánna bevallom. Viszont Téged is zavar, ahogy sokunkat.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 9:06 de.

Nana, hogy zavar.
Faszsag….

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
május 1, 2022 1:29 de.

Sztem azt tiltja a fifa

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 1, 2022 3:40 de.

Vajh’ miert? Agyrem

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 30, 2022 1:41 du.

Nem történt semmi rendkívüli. Játszottuk amit tudunk és ez max, a 10. helyre elég. Szerencsére Lukic szemfülessége, és a vendégek gyenge játéka elég volt az egy pontra.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 30, 2022 1:38 du.

Ennyit tudunk, döntetlen az egyik dobogóssal.

zico zico
zico zico
április 30, 2022 1:36 du.

legalább napoztam egy jót.
fontos a d vitamin

Kermon
Kermon
április 30, 2022 1:33 du.

Nem kellett volna szurkolni, utána kaptuk a gólt. A tábor tehet róla. 🙂 Bad karma. 🙁 270 perc néma csend kellene, kivéve k. gyengét és a Kun takarodjot.

santiago
santiago
április 30, 2022 1:29 du.

Egy dolgot sajnalok hogy az mtk meg a gyirmot nalunk is gyengebb.
Igazan megerdemelnenk a kiesest.

dixneuf
dixneuf
április 30, 2022 1:27 du.

El vagyok keseredve. Ez egy szar, nem csapat. Elegem van belőlük

októberes
októberes
április 30, 2022 1:15 du.

A Kerezsit azért csak behoztam volna csereként, ha már egyszer sikerült neki eljutni a kispadig. Azt nem tudom, hogy mit mutatott volna játékban, de abban biztos vagyok, hogy lelkesedésben példát – a többségnek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 30, 2022 1:08 du.

Ez nem csapat.Nem tudnak egymàsèrt küzdeni.Látszott,hogy komoly gondok vannak a csapat egysègben.A màsik,hogy nulla a fegyelem,így vèdekezni egy szögletnèl…Talàn bentmaradunk.Senki ne gondolha,hogy biztonsàgban vagyunk!

Zagreus
Zagreus
április 30, 2022 1:06 du.

Be kell vallanom férfiasan, az első félidőben tubbször bealudtam! 😉

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Zagreus
április 30, 2022 1:29 du.

Ha nem neztem volna parhuzamosan a Real merkozest akkor valoszinuleg enis igy lettem volna.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Zagreus
április 30, 2022 1:12 du.

60. perctöl beleszartam az egészbe. Vhogy éreztem hogy nem nyerünk,ilyen szánalmas teljesítménnyel működni mint ez a bagázs… Gyalázat!!

dagiiron
dagiiron
április 30, 2022 1:02 du.

Egy rohadt gyenge meccsen, minősíthetetlen teljesítményt nyújtottunk..

immortalis blog
immortalis blog
április 30, 2022 12:47 du.

Cirkovic hátulról, nyújtott lábbal felbassza a Gólbaszó Démont, és megússza egy sárgával.

F.hunter
F.hunter
április 30, 2022 12:46 du.

Erre mondta,Feri,hogy „mit csináljak? Szüljek lovat?”

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 1:00 du.

Talán előbb cserélhetett volna, és nem Makacsot pl…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
április 30, 2022 1:08 du.

Tele van klasszisokkal a pad 😀

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 1:54 du.

Drazic és Makacs mai teljesítményét bármelyik akadémista hozta volna..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 1:12 du.

Miért nem hozza be Traoret,vagy Kerezsit.Miért fèl a kétcsatàros jàtèktől?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 30, 2022 1:21 du.

Lehet egyedül vagyok vele, de én Lukics helyett hoztam volna be, engem felháborít, ahogy csalja a focit.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
április 30, 2022 1:22 du.

Ok,hozza be helyette,de akkor is legyen már otthon kétcsatáros jàtèk!Ne ez a deffenzív szar.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 30, 2022 1:45 du.

Amig a kozeppalyankat a Bole, Zsoter, Hidi, Pantelics negyes alkotja, addig hozhat be huszonket csatart is, nem lesz jobb az eredmeny.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 30, 2022 1:14 du.

Mert ő is kókler:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 1:16 du.

Vignje?Nem tudom,èn már nem tudok semmit…nem tudom azt sem,hogy meddig tudok èn ezzel az egèsszel azonosulni.Fásultsàg,düh,,elkeseredettsèg van bennem!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 1, 2022 3:39 de.

Tipikus Kispesti szezonvég 🙂

nethool
nethool
április 30, 2022 12:44 du.

Csak összehoztuk

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  nethool
április 30, 2022 12:53 du.

Az a helyzet, hogy nem rajtunk múlt, hogy nem rúgtak többet.

dagiiron
dagiiron
április 30, 2022 12:44 du.

Szégyen..

dagiiron
dagiiron
április 30, 2022 12:23 du.

Ez kurva gyenge..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 30, 2022 11:53 de.

Gyenge színvonalú meccs,szerencsèvel vezetünk.

Kermon
Kermon
április 30, 2022 11:15 de.

Lukics most jó labdát kapott a gól elött.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x