Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 1:48 du.

Nem értem q cserét..Miért hozza le a Démont? Miért nem támadunk 2 csatárral?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 1:51 du.

Ott a Démon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 1:51 du.

Nem hozta le

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 2:07 du.

Közben mödosított..

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:47 du.

Ezt a ket cseret most megnézzük. Na!

timby
timby
május 3, 2022 1:46 du.

Nem volt lelki erőm megtenni ezt az öt kilómétert sem a stadionig. Lehet jobb is.

Kermon
Kermon
május 3, 2022 1:44 du.

Az ellenfél 2 góllal vezet, nekünk volt egy meg nem adott tizink. Jó lenne látni egy akciógólt.

Hasitasi
Hasitasi
május 3, 2022 1:33 du.

Intézményesített csalás az egész. Van még akinek nem nyilvánvaló?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 3, 2022 1:42 du.

Személyesen Csányi irányítja a háttér futballhatalmat. A Vasas miatt nem kell több pesti csapat. (irónia)

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 1:59 du.

Választhatta volna az újpestet is a picsányi. Ők még szarabbak voltak idény elején mint mi. Most még lukics kiesése is. Meg van ez koreografálva nekik, nagyon ügyesen csinálják. Kancsal képű sporira rá van írva hogy „ügyesbe” mindenre kapható.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 1:57 du.

Akkor essen ki az MTK

CSAK
CSAK
május 3, 2022 1:27 du.

Emlélkszik itt valaki olyan meccsre, amit ledomináltunk, és simán megnyertünk? Tudjátok, olyanra, amit öröm volt Kispestiként végignézni, és a végén csak csettinteni egyet, hogy no igen, igy kell ezt..

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 2:31 du.

Amikor megvan az esélye, hogy dominálnánk, belenyúlnak. Pl mikor Petkovicsot kiállították pár meccsel ezelőtt. Vagy az első fordulóban, mikor vezettünk szünetben a debrecen ellen utána klement „kezezett”. Akkor még nem volt olyan magyarázat a kezezésre, hogy védőnél „nem számít, csak támadónál”. De vissza lehetne nézni az összes olyan meccst, ahol avar szívatott minket. 6-8. hely körül állnánk minimum, ha sorozatosan nem lejt a pálya.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:29 du.

Utoljara az ute ellen volt pozitív meccselmenyem. Nem tipikusan az altalad emlitett az igaz, de legalább ott jo volt szurkolni

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:32 du.

Olyanra gondolok, mint a 90es évek elején. 3-0, 4-0 jó játékkal, végig dominálva. Nem izgulva az utolsó percig.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:45 du.

Ez tök unalmas lenne. Ki vágyik ilyenre?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 1:47 du.

Én. Jót tenne a megtépázott kispesti lelkemnek.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:49 du.

Az enyém már szétszakadt az elmúlt 3 évben. Már elképzelni sem tudnám, hogyan lehetne visszafoltozni.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 1:51 du.

Enyém is. De legyél pozitiv. Jövöre Diósgyör, Györ, Szeged, Hali, Pécs…Nem leszünk egy ligában a felcsúttal, várdával, mezökövesddel meg a hasonló kreálmányokkal.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:32 du.

Nem volt ilyen metalcom eraban

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:49 du.

Elötte mikor? Bajnoki évben talán?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:50 du.

Debrecent nagyon oktattuk az utolsó előtti fordulóban. Meg talán a Kisvárda első meccs volt nagyon sima.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 1:53 du.

Igen a loki. Koszta nagy meccse volt az. 😀 Jó rá emlékezni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:52 du.

Hat talan ..olyan regen volt mar nem is emlékszem

Tusi
Tusi
május 3, 2022 1:27 du.

comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 1:25 du.

NSO-
És nincs büntető, a védő saját magára pattintotta a labdát, véletlenül!Megazanyádpicsájátteköcsögfasz

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 1:28 du.

Már nincs olyan hogy vétlen vagy szándékos. A kéz az kéz!!!
Tudatlan g*cikk!

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:24 du.

Nem is emlekszem mar felalltunk-e mostanaban 0:2-rol…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:27 du.

Ellenünk szoktak…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 1:28 du.

Sajnos…de majd ma.
Vagy maskor

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 1:22 du.

Semmi extra, csak egy elfújt meccs… Traore esetét az első percekben vissza sem játszották, ez a második…..
KARAKÓTEÁLLATBASZDMEGAZANYÁDATFASSZOPÓCSICSKAGECI

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:21 du.

Aszondom most mar nincs sok vesztenivalónk, jojjon be Lukic GBD melle

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:22 du.

Akkor már nézzük meg Kerezsit 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
május 3, 2022 1:22 du.

Tőlem jöhet.

santiago
santiago
május 3, 2022 1:20 du.

Szegyen…. De az MLSZ reszerol.
Eddig ugyvoltam vele, hogy hibazik az ember. De ez mar tobb a soknak Gale elvett golja, zte elleni elvett gol, paks ellen a vicc bunteto is.Mtk hetvegi lesgolja. Fradi elleni fantom szoglet.
De ez ez a legalja mindennek ennel egyertelmubb tizenegyes nem letezik a vilagon.

Szanalmas budos csalas. Hulladekok vagyunk megerdemeljuk a kiesest de nem igy nem egy elore eldontott alapon.
Ha azt akarjak hogy kiessunk mondjak meg felesleges lejatszani

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  santiago
május 3, 2022 1:25 du.

Ráadásul az a hülye riporter azt mondta hogy nem volt szándékos.
Már régóta nem számít a szándékosság!
Ez a pöcs még a szabályokat sem ismeri

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
május 3, 2022 1:26 du.

Nem hiszek összeesküvèsekben,de amit leírtàl abban számomra az van,hogy akarjàk is kiessünk.Lehet Mendelènyi ezért lett iderendelve?Na majd most sikerül nekik.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 1:36 du.

A Miniszter úr bizti nem hagyná, ha tudná, hogy mi történik a VAR buszban.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 1:35 du.

Most akkor hiszel vagy nem hiszel?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 3, 2022 1:19 du.

Ezt mindenki megkapta volna tizenegyesnek.
Most mondja valaki,hogy nem egyfolytában ellenünk fújnak.
Lehet ez véletlen?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 3, 2022 1:22 du.

Vajon az izlandi miért nem rúgja be 8mrröl, üresen,vagy Traoré miért nem fejeli be 5mröl, vagy az izlandi 6ról? Góloknál hol a picsában voltak a védöink meg Tujvel?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:36 du.

Ez ok…. De mi köze ahhoz,hogy folyamatosan minket sújtanak a VAR és bírói itéletek?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 3, 2022 1:19 du.

Frankon nem hiszem el

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:36 du.

Én sem.

CSAK
CSAK
május 3, 2022 1:18 du.

Vajon az 5 db védönk merre járt? 🙂 Berke egy g.ci, de ilyen nincs. 3mrröl üresen. 😀

CSAK
CSAK
május 3, 2022 1:18 du.

Vajon az 5 db védönk merre járt? 🙂 Berke egy g.ci, de ilyen nincs. 3mrröl üresen. 😀

dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 1:17 du.

Ez ennyi…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 1:26 du.

Igen ez ennyi.Jelentsék be,hogy nem látnak minket szívesen az nb1-ben.Egyszerűbb mint a varnak szórakozni velünk.

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:17 du.

Hubazzz ez védelmi hiba .. kettő

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:18 du.

Védelmi hiba, tök igazad van, de bazmeg, ha megadják a (szerintem) jogos tizit, akkor 1:1-el megyünk szünetre.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 3, 2022 1:15 du.

Kéz! 11-es járna nekünk!
Karako a video bíró!
Menjenek a qrva anyjukba!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 3, 2022 1:16 du.

Ez TIZENEGYES vol!!!!!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:18 du.

Az!
Ellenünk tuti befújják!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 3, 2022 1:07 du.

Több veszélyes támadást vezettünk eddig mint legutóbb a Várda ellen!

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:04 du.

Leccilecci, legalabb a vegeig hagyjatok mar ezt sok megativ szart. Köszi

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 1:05 du.

Jó-jó… 🙁

CSAK
CSAK
május 3, 2022 1:01 du.

Traoré meglepöen jó. Már most többet csinált, mint Lukic az utolsó 10-12 meccsén. Tujvel, Klemenz, izlandi, Machach meccs után mehet is Isten hirével. Batikot és Nagy Gerit csak azért nem irom, mert az egyik hajt, a másik meg bajnokunk.

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:07 du.

Menjen petkovic, lukic is nyugodtan. Lehetőleg vignje se maradjon meleg kaki ő is. Itt a kiesés nem rajtunk fog múlni…

ius
ius
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 1:07 du.

Ja drazsé szintén zenész.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK
május 3, 2022 1:04 du.

Nekem az elmúlt években Batik lett az egyik kedvenc játékosom. Vannak ugyan botrányosan rossz meccsei, de valahogy rajta mindig látom az akaratot, akkor is, ha épp egy egyeneset nem tud az adott meccsen a labdába rúgni épp.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 1:20 du.

Ezigy van, ezért is nem irtam én sem. De egy max. közepes védö, rengeteg szarvashibával.

dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 12:57 du.

Várható volt, semmi extra.. Az izlandi gyereknek kellett volna azt a nagy helyzetet bebaszni..

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 1:00 du.

Amióta itt van, ez volt az első értelmezhető megmozdulása a srácnak kábé.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 1:09 du.

Egy gólpaszt már adott

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 1:10 du.

Nem emlékeztem rá.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 1:20 du.

Traorénak azt hiszem a Debrecen ellen..

CSAK
CSAK
május 3, 2022 12:56 du.

Jó lesz ez. Van élet az nb2ben is. Szánalom, szégyen, kilátástalanság. Változtathatnánk erre a szlogenünket.

immortalis blog
immortalis blog
május 3, 2022 12:56 du.

A büdös picsába. Machach-t lehet, hogy most venném le a picsába.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 1:09 du.

Szégyen hogy nálunk játszik ilyen mentalitással

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 12:57 du.

Lehet benne van a szerződésében, hogy muszáj minden meccsen játszania, mást nem tudok elképzelni

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 3, 2022 12:56 du.

Már régen haza kellett volna rugdalni.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 3, 2022 12:55 du.

Kéne még egy védő a kezdőbe

santiago
santiago
május 3, 2022 12:49 du.

Amugy demonban tobbet latok jelenleg mint Lukicban.

immortalis blog
immortalis blog
május 3, 2022 12:50 du.

Kövezzetek meg, de Traoré szerintem ma kifejezetten jól játszik.

ius
ius
május 3, 2022 12:38 du.

A Traore esetet miért nem játszották vissza???

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 12:59 du.

Mert az a fasz múltkori jtkvezető űl a varban

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 3, 2022 1:20 du.

Igy van

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 12:39 du.

Mert még véletlen kiderült volna, hogy Berke a második percben benézett egy 11-est.

immortalis blog
immortalis blog
május 3, 2022 12:38 du.

Nem csak, hogy nem VAR-ozták meg a Gólbaszó Démon felborulását, de még csak meg sem ismétlik a közvetítésben. #buzimlsz #buzimtva

kiskoz
kiskoz
május 3, 2022 12:35 du.

mondjuk ez a Jonsson gyerek elég jól érzi Bubba fejét

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:52 du.

Meg a kaput is.

kiskoz
kiskoz
május 3, 2022 12:33 du.

az elmúlt heteket nézve és kicsit előre is tekintve: létezik olyan, hogy minden eredmény a nekünk kedvezőtlen verzióban tud alakulni…?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:40 du.

Nem
Kizart.

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 12:33 du.

Alig nent le tőlünk valaki, tokures a vendeg. Hülye hétközi fordulo

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 12:33 du.

Csodàlkozol??

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 12:39 du.

Nyilvan nem, de orok ordibalos meccsjarokent faj

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 12:23 du.

Hu, en nem merem bekapcsolni a tevet…aztakurva, ezzel a csapattal felallni…Vignje?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 12:24 du.

vagy nyerünk vagy 4-5 gólos zakó…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:25 du.

En aztan pozitív szokok lenni, de ha valasztanom kéne keveset tennek a vagy nyerunk-re

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 12:27 du.

Hétvégére pihentebbek leszünk, a mellőzöttek meg bizonyíthatnak. Sose lehet tudni 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
május 3, 2022 12:28 du.

Ma ez a jo hozzáállás

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 12:27 du.

ha 5 védős védelem lesz, akkor talán van esélyünk kihúzni.
de ki fog itt gólt lőni?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:27 du.

Jo kérdés…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:27 du.

Traore 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 12:03 du.

Ha nyer a loki ès rosszul alakulnak az eredmènyek hézközben,akkor a kövesdi meccsünk sem lesz sétagalopp….gyerekek de szar érzèseim vannak.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 12:21 du.

Meglátjuk a forduló eredményeit, de Supi most totál idegben van. Nem fog tartalékolni ellenünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 12:24 du.

Ez a baj,ezert írtam,hogy rosszak az érzèseim.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 12:22 du.

de nem is rajta múlik, szegény különben nem rugdalná a vizes üveget

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 3, 2022 11:43 de.

Három támadóval állunk fel. Vignjevic egy pontért megy.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 3, 2022 12:01 du.

Szerintem így,Rossisan
Tujvel
-Doka Petko,Klemenz Batik Tamás-
NagyG Pantelic
Johnson Machach
Traore

ius
ius
Válasz a következőnek  F.hunter
május 3, 2022 12:14 du.

Johnson helyett Kerezsi is jöhetne.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 12:21 du.

akármelyik helyett is…
de a makács gyerek különösen eljátszotta nálam a becsületét, ha volt neki ilyen

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 12:22 du.

Szépen tud állni.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 3, 2022 11:31 de.

Fura a kezdőnk

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 3, 2022 11:47 de.

Tartalékolunk szombatra…a mait feladjuk..19-re lapot kértünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szlaci
május 3, 2022 12:10 du.

Lehet, de az is hogy egyeseknek betelt a pohár.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 3, 2022 11:30 de.
Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 3, 2022 11:35 de.

Lehet doka/petkovic lesz a jobbszélső, remélem nem 5 védőzünk.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 3, 2022 11:28 de.

comment imagecomment image

robert szeman
robert szeman
május 3, 2022 6:33 de.

Nem nem, totál gondterhelt, sápadt, és feltűnően lefogyott!

robert szeman
robert szeman
május 3, 2022 6:13 de.

comment image Árulkodó kép!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 3, 2022 6:24 de.

kicsivel több a ránc az arcán,mint amikor idejött..ilyen ez a kispesti levegő 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 7:02 de.

tegnapi ST… hallottad dió Zolit?
sajnos totál hasonló negatív jelenségek látszanak náluk, mint nálunk is

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 7:16 de.

nem hallgattam, egyszerűen nincs lelkierőm végighallgatni, ahogy még ők is szívják a vérünk..a diók detto ugyanaz, mint mi. Beleolvasok néha az „Amíg élek én ” blogjukba, ott is ugyanaz a szurkolói hangulat mint nálunk. Annyiban talán más, hogy ott már majdnem tettlegességik fajult a dolog, mert mikor visszaért a csapat a budaörsi meccsükről a szurkolók várták őket a stadionnál teljes rendőri, secus készültség mellett, majd volt egy kis autós kergetőzés…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 7:57 de.

én sem tudnám végighallgatni, de ő legalább vicces, színes karakter.
arról beszélt, hogy ami/aki hozzájuk kerül az nagyon rövid idő alatt leamortizálódik….
qrvára ez érzem nálunk is!
mindjárt felteszek 1 képet fentebb, nézzétek meg h Vignje 3 hónap alatt kb 7-8 évet öregedett…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 9:43 de.

Vigjne sokat beszél arról,hogy a játékosok egyénieskednek,nem tartják be a taktikai utasításokat.Szerintem ennek alapnak kéne lenni.Van erre is megoldás nyáron…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 8:18 de.

kezdem azt gondolni, hogy a klubházban keresendő a hiba oka mindkét oldalon. Onnan eredeztethető a „mérgező” közeg, ami miatt ott tartunk ahol. Nincs egy kurva hozzáértő ember kijelölve a feladatokra. Nincs koncpeció, hogy mit akar a klub elérni, nincs filozófia, nincsenek alapok, amikre építkezni lehet, hanem ad hoc döntések vannak.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 7:33 de.

Ott az álláspont 1-szerű: nincs della, nem tudják finanszírozni nb-1-s tagságukat!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
május 3, 2022 9:45 de.

Mármint hol nincs della?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 4:33 de.

Off..Úgy látszik máshol is forrnak az indulatok a Klubvezetés és a szurkolók között: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/mtk-tovabb-melyult-a-szakadek-a-szurkolok-es-a-vezetok-kozott

A69W
A69W
május 2, 2022 4:50 du.

Ha a Kecskemét feljut (remélem) akkor lehet, hogy a Bozsikban játssza a hazai meccseit? Erről hallott valaki valamit? Ha így lesz, akkor már csak az a kérdés, hogy kell-e ellentétest sorsolást csinálni a bmlsz-ben, vagy totál mindegy a kérdés, ha mi az nb2-ben leszünk érdekeltek.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  A69W
május 3, 2022 5:18 de.

MTK pályát hallottam tegnap.

dixneuf
dixneuf
május 2, 2022 3:33 du.

Vajon ki vezeti holnap a meccset? Egy Karako, vagy Andoszabo plusz esely a setetvarnak…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 4:34 de.

Berke sporttárs.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 3, 2022 5:18 de.

Szerencsebírónk! Többször is. Ez egy kicsi jó hír.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 6:05 de.

Akkor jössz!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
május 3, 2022 9:05 de.

Szia, ma mi lesz az outfitted? Megkeresnélek a matrica miatt.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
május 3, 2022 12:24 du.

Szektor kozepe, fém korlat felett kozepen.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
május 3, 2022 9:33 de.

Szia, fekete sport cipo, középkék farmer, szürke kapusznis, fekete CSAK baseball sapka

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 3, 2022 6:35 de.

Tusikám, meccskezdésre érek kb. haza…sajnos nem megyek, viszont kövesd ellen már zsebben a jegy és hűtőben az unikum :-))
És a falu ellen is biztosan megyünk.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 9:22 de.

Falu ellen kell jegy, ha veszel 3 már tuti

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 3, 2022 11:22 de.

Az meg egy het kb mire elérhető.
Megbeszéljük. Nem lesz gond. Csak penz legyen meg egészség.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 5:33 de.

Emellett a „jobb” csapatok ellen mi is jobban muzsikálunk (MOL,UTE, Fradi). Így együtt talán az egy pont meglehet…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 6:36 de.

a jóisten szóljon a szádból

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 7:01 de.

Nehéz lesz az tuti. Lovric sem játszhat, így vagy Boti vagy Klemenz ideje jött el, jelenlegi formájukat elnézve egyik sem életbiztosítás..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 3, 2022 4:42 de.

Megítélésem szerint a jelenlegi legjobb magyar bíró, aki mindig a játékközelben van. Sztem rajta nem fog múlni semmi.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 4:46 de.

Én is így látom, maradjon is ílyen.

Tusi
Tusi
május 2, 2022 11:44 de.

Jó lenne tudni, holnapra mit tervez-szervez a tábor.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 6:01 du.

Elvileg nem lesz szurkolas
Mar tobbszor is irtam volna ide, de valamiert mindig spam lesz a kommentem 🙂 ha ezutan is igy lesz, tobbet inkabb nem irok

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  DélPest
május 3, 2022 3:54 de.

ránézek, hogy mi látszik a háttérben, ha lehet módosítok a helyzeten.
+mindjárt felteszek 1 kontakt mailcímet, pls. írj, ha ilyen gond lenne!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  kiskoz
május 3, 2022 6:18 de.

Köszi

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  DélPest
május 3, 2022 7:42 de.

kapcsolat : forum.hu

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 12:25 du.

Szia, kerestelek a Várda ellen a szünetben a matricáért de nem találtalak.
Holnap megyek a nagyobbik lányommal Fehérvárra, majd valahogy összefutunk, persze ha van még matricád 🙂 Ha nincs, akkor is 🙂
Rajtam valószínűleg sárga dzseki lesz..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
május 2, 2022 12:27 du.

Pedig, el se mozdultam a „helyemről” fehér dedikált mezben voltam meg a fehér elejű sapiban, van még matrica, ha megyek viszek magammal.
Hogyha megvan a SZÉGYEN feliraros fotó, az Y felett 6 sorral „találsz”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 3:07 du.

A mező ellen jössz?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 2, 2022 3:09 du.

Kellene.. Csutra is, aztán kiderül, hogy meddig nem kell menni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 3:46 du.

Csak egy köszönés miatt kérdeztem.Habár nem akartam menni,mert szerintem nem érdemlik meg,hogy idöt és pénzt pazaroljak rájuk,de a feleségem rábeszélt.Na meg a Kispest szeretete.Ui.:Fogalmam sincs milyen matricáid vannak,de megnézném.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 2, 2022 4:48 du.

„de a feleségem rábeszélt”
Becsüld meg az asszonyt Lajos 😀

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 2, 2022 3:57 du.

comment image

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 1:01 du.

csak a fehér sapit említetted, a dedikált mezt nem 🙁
fehérsatyis volt egy pár ott 🙂
köszi előre is

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 12:09 du.

Te mesz, tesó?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 12:01 du.

Kíváncsi vagyok én is, lehet még lesz esélyem leugrani a meccsre meló után, jó lenne tudni mit terveznek.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 2, 2022 10:23 de.

OFF : Remek bundameccset láthatunk az alábbiakban. ZTE-MTK 2-3.
– Az első gólnál Demjén mindent elkövetett hogy ne tudjon beleütni a labdába, ezért van a suta mozdulat : ” Én védeni akartam de nem sikerült” Ilyesmit utoljára a tőlünk a fradiba igazoló Gróftól láttunk pont a fradi ellen. 0-1
-Aztán Futács elvállalja a 16-oson kivülről(!!!) a kapus meg sem várja az irányt, hanem eldobja magát teljesen idokolatlanul :”Én védeni akartam! ” 0-2
-Utána a zalaegerszegi csávó nagy helyzetben nem belsővel betekeri, nem telicsűddel sarkot választ amit egy ilyen szituácóban tennie kéne, hanem mozgássérült mozdulattal lerúgja a földre, ami mindenki meglepetésére bepattog. Nem ez volt megbeszélve! 1-2
– Csóri (Zsóry) Dániel mindent elkövet ziccerben hogy a nagy lóbaszó 7,5 méteres kapuban nehogy véletlenül sarokra rúgja ziccerét, hanem sikerüljön eltalálni a kapu közepén helyezkedő kapust. Sikerült is neki remekül !! Csak sajnos a suta kapusról bevánszorgott…2-2
– nyugdíjas cselek a jobbösszekötőben.A védő kínosan ügyel, nehogy megzavarja a beadásban a szélsőt.Grozav valahogy bekinlódja, de ő is sejti, sőt tudja hogy LES, ezért nem is örül. A közönség legnagyobb megdöbbenésére a VAR megadja a gólt !! 2-3 Nekünk idén ilyen szitukban kifelé volt szabadrúgás (Batik, Gale, stb)!!

szemét undorító irányított bajnokság !
Nagyon halkan jegyzem meg hogy a Kisvárda is nagyon előzékenyen mindent elkövetett hogy kikapjon. Kínosan ügyelt rá hogy ne nagyon találja el a kaput. A mi balfaszkodásunk ( vagy szabotázs ?) hogy nem sikerült nyerni.
A ZTE-MTK-t itt tudjátok megmosolyogni :
https://www.youtube.com/watch?v=C0srukKeTcQ

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 2, 2022 2:34 du.

Nem vagyok szakember de az utolso golon kivul nem ertek egyet veled. De az éppen elég! Mármint az utolso gol

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Zagreus
május 3, 2022 7:06 de.

Hajrá! Valahol igazad van. Énis gondolkodtam már az irányított bajnokságban,hallottam liláktól, zöldektől is gyanús! De hogy a 3-k mtk gól az hogy?1-értelmű LES! Jaj félre keráztam, Lassie 19-nek szól!

Döme Sanya
Döme Sanya
május 2, 2022 6:39 de.

Ha ki akarunk esni, volt rá 30 fordulónk. Már rég el kellett volna beszélgetni a játékosokkal egy pszihopatának. Fogynánk, de tisztulnánk.

robert szeman
robert szeman
május 2, 2022 6:14 de.

A Fideszotonról még nincs víziom, de a Mezőt megkell s megis fogjuk, Vignyiék kifundálnak v-mi építő takt-kát, a Szerbek jók ebben, pl-nyugat-.európában azért keresettek a Szerb edzők, én ebben bízom! 1-kicsit elkanyarottam sorry! UI:NO DEFETIZMUS!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 2, 2022 6:17 de.

Sima kettő közötte a fidi javára. Ne legyen igazam.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tusi
május 3, 2022 5:01 du.

Igazam lett.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Tusi
május 2, 2022 7:21 de.

valamikor csak borul az a q..a papírforma úgy is, hogy nekünk kedvezzen…. kivagyok. :/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 8:14 de.

Vidi most jó passzban van és sztem vissza akarnak vágni az előző vereségért,egyszóval nem most fog borulni a papírforma. Ez a csapat meg nem képes arra, hogy ránk cáfoljon. Jól tudom, hogy Lovric pl. eltiltott lesz 5 sárga miatt.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 7:54 de.

Már borult, mikor itthon vertük őket 3-1-re.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 2, 2022 8:32 de.

Csak éppen más volt a két csapat lélektana. Akkor ők egy mély gödörben voltak Szabiccsal, míg nálunk még hatott az edzőváltás. Most nem látom az borsónyi esélyt sem látok a borításra.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 8:34 de.

Így értettem én is, hogy egyszer már borult, másodszor nem fog sajnos.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 2, 2022 8:35 de.

Sorry akkor!

kiskoz
kiskoz
május 2, 2022 5:20 de.

Azt meg tudjátok mondani, hogy épülhet le ilyen rövid idő alatt , ilyen szinten egy csapat?
hogy létezik, hogy szerb válogatott nem tud passzolni 5-7 méterre?
hogy létezik, hogy szerb gólkirály nálunk láthatóan elhízik és ilyen állapotban szenved a pályán sokadik hónapja ?
hogy létezik, hogy milliókat kereső futballisták nem tudnak/akarnak futni?
hogy létezik, hogy kölcsönveszünk 1 ilyen kibaxott franciát, akit olyan szintet dobott kukába a nápoly, hogy egy percet sem adtak neki náluk?
milyen mentalitást várunk egy ilyen gyökértelen, minden évben máshol lézengő valakitől, ő fogja átérezni a helyzetünket ?
hogy létezik, hogy 1 qrva Mtk cseréi között jön 1 Grozav és 1 Miovski, nálunk meg Babakocsi ?
miért nem hoztunk Eppel helyett vkit ??
miért nem hoztunk Nono helyett vkit ?
hogy létezik, hogy nálunk a minőséginek tűnő igazolások fele baromi gyorsan leépül? (edzőtől függetlenül)
el tudjátok dönteni hogy ezekben a kérdésekben kinek mekkora a felelőssége ?
//nem hiszek az összeesküvés elméletekben, mert ha pl. egy ilyen utolsó percekben megpattanó gólra van kihegyezve a „kiejtésünk”, akkor nem túl fényes az az összeesküvés sem…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 6:31 de.

Azert ezek meglehetősen jó kérdések.
Talán még szent Kispesti Kun Gábor ( a legendas baszdszájba) sem tudja rajuk a valaszt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 2, 2022 5:26 de.

Kérdéseivel kérem forduljon a klub ügyfélszolgálatához. Elérhetőségeinket megtalálja honlapunkon! Köszönjük 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 3:35 de.

Ha már forgatókönyveket írogatunk az utolsó 3 fordulóra, akkor az én tippem a következő. Aranylábú fiaink egy pontot fognak szerezni mégpedig a Kövesd ellen. (Nekik tétnélküli már a meccs, talán nem szakadnak meg) Vidi, Csút vereség. Nincs mit szépíteni. 🙁
MTK: Puskás, Fradi döntetlen, Lokit verik 5 pont.
Gyírmót: Paksot (félig már a kupadöntőre készülnek, nem szakadnak meg) és ZTE-t (érdektelen már nekik a meccs) verik, Fraditól kikapnak. Ahhoz, hogy biztos legyen a bent maradás az az 1 pont kell! Komolyan, erre nem tudok mit írni :(((

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 4:20 de.

És mivan akkor,ha az mtk veri a fagyit is,mert már leeresztenek egy kicsit.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 2, 2022 4:24 de.

Sztem a ződeknek az MTK elleni meccs presztízs, éppen ezért számomra nem valószínű, hogy vereséget szenvednek… nézd, a Paks ellen is megtehették volna, hogy leeresztenek,de ott is nyertek az utolsó pillanatban. Ha meg nyer az MTK a Fradi ellen, akkor az több mint érdekes lesz és nekünk még melegebb lesz a pite.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 4:43 de.

Simán leadhatják nekik a pontokat. Jóban van egymással a két klub.

robert szeman
robert szeman
május 2, 2022 3:29 de.

Hajrá! Lehet hogy ennek a „csapatnak” a két utolsó közelítése pozitívan hat?! Merem remélni,érezvén a bizalmat a KISPESTBEN! Nem álmodovár, nem utópia!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
május 2, 2022 4:01 de.

Na végre egy pozitív hozzászólás, Már az öngyilkosság gondolatával játszottam a sok negatív komment miatt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 2, 2022 4:25 de.

Akkor tőlem is kapsz egy pozitív hírt, hogy még egy lépéssel messzebb kerülj a negatív gondolattól. Bocskay végjátszotta a Topolya bajnokiját a hétvégén.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 2, 2022 6:12 de.

Még valami,Bocskay az utolsó 6 meccsén kezdő volt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 2, 2022 6:16 de.

valóban, köszi!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x