© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Nem értem q cserét..Miért hozza le a Démont? Miért nem támadunk 2 csatárral?
Ott a Démon.
Nem hozta le
Közben mödosított..
Ezt a ket cseret most megnézzük. Na!
Nem volt lelki erőm megtenni ezt az öt kilómétert sem a stadionig. Lehet jobb is.
Az ellenfél 2 góllal vezet, nekünk volt egy meg nem adott tizink. Jó lenne látni egy akciógólt.
Intézményesített csalás az egész. Van még akinek nem nyilvánvaló?
Személyesen Csányi irányítja a háttér futballhatalmat. A Vasas miatt nem kell több pesti csapat. (irónia)
Választhatta volna az újpestet is a picsányi. Ők még szarabbak voltak idény elején mint mi. Most még lukics kiesése is. Meg van ez koreografálva nekik, nagyon ügyesen csinálják. Kancsal képű sporira rá van írva hogy „ügyesbe” mindenre kapható.
Akkor essen ki az MTK
Emlélkszik itt valaki olyan meccsre, amit ledomináltunk, és simán megnyertünk? Tudjátok, olyanra, amit öröm volt Kispestiként végignézni, és a végén csak csettinteni egyet, hogy no igen, igy kell ezt..
Amikor megvan az esélye, hogy dominálnánk, belenyúlnak. Pl mikor Petkovicsot kiállították pár meccsel ezelőtt. Vagy az első fordulóban, mikor vezettünk szünetben a debrecen ellen utána klement „kezezett”. Akkor még nem volt olyan magyarázat a kezezésre, hogy védőnél „nem számít, csak támadónál”. De vissza lehetne nézni az összes olyan meccst, ahol avar szívatott minket. 6-8. hely körül állnánk minimum, ha sorozatosan nem lejt a pálya.
Utoljara az ute ellen volt pozitív meccselmenyem. Nem tipikusan az altalad emlitett az igaz, de legalább ott jo volt szurkolni
Olyanra gondolok, mint a 90es évek elején. 3-0, 4-0 jó játékkal, végig dominálva. Nem izgulva az utolsó percig.
Ez tök unalmas lenne. Ki vágyik ilyenre?
Én. Jót tenne a megtépázott kispesti lelkemnek.
Az enyém már szétszakadt az elmúlt 3 évben. Már elképzelni sem tudnám, hogyan lehetne visszafoltozni.
Enyém is. De legyél pozitiv. Jövöre Diósgyör, Györ, Szeged, Hali, Pécs…Nem leszünk egy ligában a felcsúttal, várdával, mezökövesddel meg a hasonló kreálmányokkal.
Nem volt ilyen metalcom eraban
Elötte mikor? Bajnoki évben talán?
Debrecent nagyon oktattuk az utolsó előtti fordulóban. Meg talán a Kisvárda első meccs volt nagyon sima.
Igen a loki. Koszta nagy meccse volt az. 😀 Jó rá emlékezni.
Hat talan ..olyan regen volt mar nem is emlékszem
NSO-
És nincs büntető, a védő saját magára pattintotta a labdát, véletlenül!Megazanyádpicsájátteköcsögfasz
Már nincs olyan hogy vétlen vagy szándékos. A kéz az kéz!!!
Tudatlan g*cikk!
Nem is emlekszem mar felalltunk-e mostanaban 0:2-rol…
Ellenünk szoktak…
Sajnos…de majd ma.
Vagy maskor
Semmi extra, csak egy elfújt meccs… Traore esetét az első percekben vissza sem játszották, ez a második…..
KARAKÓTEÁLLATBASZDMEGAZANYÁDATFASSZOPÓCSICSKAGECI
Aszondom most mar nincs sok vesztenivalónk, jojjon be Lukic GBD melle
Akkor már nézzük meg Kerezsit 🙂
Tőlem jöhet.
Szegyen…. De az MLSZ reszerol.
Eddig ugyvoltam vele, hogy hibazik az ember. De ez mar tobb a soknak Gale elvett golja, zte elleni elvett gol, paks ellen a vicc bunteto is.Mtk hetvegi lesgolja. Fradi elleni fantom szoglet.
De ez ez a legalja mindennek ennel egyertelmubb tizenegyes nem letezik a vilagon.
Szanalmas budos csalas. Hulladekok vagyunk megerdemeljuk a kiesest de nem igy nem egy elore eldontott alapon.
Ha azt akarjak hogy kiessunk mondjak meg felesleges lejatszani
Ráadásul az a hülye riporter azt mondta hogy nem volt szándékos.
Már régóta nem számít a szándékosság!
Ez a pöcs még a szabályokat sem ismeri
Nem hiszek összeesküvèsekben,de amit leírtàl abban számomra az van,hogy akarjàk is kiessünk.Lehet Mendelènyi ezért lett iderendelve?Na majd most sikerül nekik.
A Miniszter úr bizti nem hagyná, ha tudná, hogy mi történik a VAR buszban.
Most akkor hiszel vagy nem hiszel?
Ezt mindenki megkapta volna tizenegyesnek.
Most mondja valaki,hogy nem egyfolytában ellenünk fújnak.
Lehet ez véletlen?
Vajon az izlandi miért nem rúgja be 8mrröl, üresen,vagy Traoré miért nem fejeli be 5mröl, vagy az izlandi 6ról? Góloknál hol a picsában voltak a védöink meg Tujvel?
Ez ok…. De mi köze ahhoz,hogy folyamatosan minket sújtanak a VAR és bírói itéletek?
Frankon nem hiszem el
Én sem.
Vajon az 5 db védönk merre járt? 🙂 Berke egy g.ci, de ilyen nincs. 3mrröl üresen. 😀
Vajon az 5 db védönk merre járt? 🙂 Berke egy g.ci, de ilyen nincs. 3mrröl üresen. 😀
Ez ennyi…
Igen ez ennyi.Jelentsék be,hogy nem látnak minket szívesen az nb1-ben.Egyszerűbb mint a varnak szórakozni velünk.
Hubazzz ez védelmi hiba .. kettő
Védelmi hiba, tök igazad van, de bazmeg, ha megadják a (szerintem) jogos tizit, akkor 1:1-el megyünk szünetre.
Kéz! 11-es járna nekünk!
Karako a video bíró!
Menjenek a qrva anyjukba!!
Ez TIZENEGYES vol!!!!!
Az!
Ellenünk tuti befújják!
Több veszélyes támadást vezettünk eddig mint legutóbb a Várda ellen!
Leccilecci, legalabb a vegeig hagyjatok mar ezt sok megativ szart. Köszi
Jó-jó… 🙁
Traoré meglepöen jó. Már most többet csinált, mint Lukic az utolsó 10-12 meccsén. Tujvel, Klemenz, izlandi, Machach meccs után mehet is Isten hirével. Batikot és Nagy Gerit csak azért nem irom, mert az egyik hajt, a másik meg bajnokunk.
Menjen petkovic, lukic is nyugodtan. Lehetőleg vignje se maradjon meleg kaki ő is. Itt a kiesés nem rajtunk fog múlni…
Ja drazsé szintén zenész.
Nekem az elmúlt években Batik lett az egyik kedvenc játékosom. Vannak ugyan botrányosan rossz meccsei, de valahogy rajta mindig látom az akaratot, akkor is, ha épp egy egyeneset nem tud az adott meccsen a labdába rúgni épp.
Ezigy van, ezért is nem irtam én sem. De egy max. közepes védö, rengeteg szarvashibával.
Várható volt, semmi extra.. Az izlandi gyereknek kellett volna azt a nagy helyzetet bebaszni..
Amióta itt van, ez volt az első értelmezhető megmozdulása a srácnak kábé.
Egy gólpaszt már adott
Nem emlékeztem rá.
Traorénak azt hiszem a Debrecen ellen..
Jó lesz ez. Van élet az nb2ben is. Szánalom, szégyen, kilátástalanság. Változtathatnánk erre a szlogenünket.
A büdös picsába. Machach-t lehet, hogy most venném le a picsába.
Szégyen hogy nálunk játszik ilyen mentalitással
Lehet benne van a szerződésében, hogy muszáj minden meccsen játszania, mást nem tudok elképzelni
Már régen haza kellett volna rugdalni.
Kéne még egy védő a kezdőbe
Amugy demonban tobbet latok jelenleg mint Lukicban.
Kövezzetek meg, de Traoré szerintem ma kifejezetten jól játszik.
A Traore esetet miért nem játszották vissza???
Mert az a fasz múltkori jtkvezető űl a varban
Igy van
Mert még véletlen kiderült volna, hogy Berke a második percben benézett egy 11-est.
Nem csak, hogy nem VAR-ozták meg a Gólbaszó Démon felborulását, de még csak meg sem ismétlik a közvetítésben. #buzimlsz #buzimtva
mondjuk ez a Jonsson gyerek elég jól érzi Bubba fejét
Meg a kaput is.
az elmúlt heteket nézve és kicsit előre is tekintve: létezik olyan, hogy minden eredmény a nekünk kedvezőtlen verzióban tud alakulni…?
Nem
Kizart.
Alig nent le tőlünk valaki, tokures a vendeg. Hülye hétközi fordulo
Csodàlkozol??
Nyilvan nem, de orok ordibalos meccsjarokent faj
Hu, en nem merem bekapcsolni a tevet…aztakurva, ezzel a csapattal felallni…Vignje?
vagy nyerünk vagy 4-5 gólos zakó…
En aztan pozitív szokok lenni, de ha valasztanom kéne keveset tennek a vagy nyerunk-re
Hétvégére pihentebbek leszünk, a mellőzöttek meg bizonyíthatnak. Sose lehet tudni 🙂
Ma ez a jo hozzáállás
ha 5 védős védelem lesz, akkor talán van esélyünk kihúzni.
de ki fog itt gólt lőni?
Jo kérdés…
Traore 😀
Ha nyer a loki ès rosszul alakulnak az eredmènyek hézközben,akkor a kövesdi meccsünk sem lesz sétagalopp….gyerekek de szar érzèseim vannak.
Meglátjuk a forduló eredményeit, de Supi most totál idegben van. Nem fog tartalékolni ellenünk.
Ez a baj,ezert írtam,hogy rosszak az érzèseim.
de nem is rajta múlik, szegény különben nem rugdalná a vizes üveget
Három támadóval állunk fel. Vignjevic egy pontért megy.
Szerintem így,Rossisan
Tujvel
-Doka Petko,Klemenz Batik Tamás-
NagyG Pantelic
Johnson Machach
Traore
Johnson helyett Kerezsi is jöhetne.
akármelyik helyett is…
de a makács gyerek különösen eljátszotta nálam a becsületét, ha volt neki ilyen
Szépen tud állni.
Fura a kezdőnk
Tartalékolunk szombatra…a mait feladjuk..19-re lapot kértünk.
Lehet, de az is hogy egyeseknek betelt a pohár.
Fura a kezdőnk
https://adatbank.mlsz.hu/player/381154.html
Lehet doka/petkovic lesz a jobbszélső, remélem nem 5 védőzünk.
Nem nem, totál gondterhelt, sápadt, és feltűnően lefogyott!
kicsivel több a ránc az arcán,mint amikor idejött..ilyen ez a kispesti levegő 🙂
tegnapi ST… hallottad dió Zolit?
sajnos totál hasonló negatív jelenségek látszanak náluk, mint nálunk is
nem hallgattam, egyszerűen nincs lelkierőm végighallgatni, ahogy még ők is szívják a vérünk..a diók detto ugyanaz, mint mi. Beleolvasok néha az „Amíg élek én ” blogjukba, ott is ugyanaz a szurkolói hangulat mint nálunk. Annyiban talán más, hogy ott már majdnem tettlegességik fajult a dolog, mert mikor visszaért a csapat a budaörsi meccsükről a szurkolók várták őket a stadionnál teljes rendőri, secus készültség mellett, majd volt egy kis autós kergetőzés…
én sem tudnám végighallgatni, de ő legalább vicces, színes karakter.
arról beszélt, hogy ami/aki hozzájuk kerül az nagyon rövid idő alatt leamortizálódik….
qrvára ez érzem nálunk is!
mindjárt felteszek 1 képet fentebb, nézzétek meg h Vignje 3 hónap alatt kb 7-8 évet öregedett…
Vigjne sokat beszél arról,hogy a játékosok egyénieskednek,nem tartják be a taktikai utasításokat.Szerintem ennek alapnak kéne lenni.Van erre is megoldás nyáron…
kezdem azt gondolni, hogy a klubházban keresendő a hiba oka mindkét oldalon. Onnan eredeztethető a „mérgező” közeg, ami miatt ott tartunk ahol. Nincs egy kurva hozzáértő ember kijelölve a feladatokra. Nincs koncpeció, hogy mit akar a klub elérni, nincs filozófia, nincsenek alapok, amikre építkezni lehet, hanem ad hoc döntések vannak.
Ott az álláspont 1-szerű: nincs della, nem tudják finanszírozni nb-1-s tagságukat!
Mármint hol nincs della?
Off..Úgy látszik máshol is forrnak az indulatok a Klubvezetés és a szurkolók között: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/mtk-tovabb-melyult-a-szakadek-a-szurkolok-es-a-vezetok-kozott
Ha a Kecskemét feljut (remélem) akkor lehet, hogy a Bozsikban játssza a hazai meccseit? Erről hallott valaki valamit? Ha így lesz, akkor már csak az a kérdés, hogy kell-e ellentétest sorsolást csinálni a bmlsz-ben, vagy totál mindegy a kérdés, ha mi az nb2-ben leszünk érdekeltek.
MTK pályát hallottam tegnap.
Vajon ki vezeti holnap a meccset? Egy Karako, vagy Andoszabo plusz esely a setetvarnak…
Berke sporttárs.
Szerencsebírónk! Többször is. Ez egy kicsi jó hír.
Akkor jössz!
Szia, ma mi lesz az outfitted? Megkeresnélek a matrica miatt.
Szektor kozepe, fém korlat felett kozepen.
Szia, fekete sport cipo, középkék farmer, szürke kapusznis, fekete CSAK baseball sapka
Tusikám, meccskezdésre érek kb. haza…sajnos nem megyek, viszont kövesd ellen már zsebben a jegy és hűtőben az unikum :-))
És a falu ellen is biztosan megyünk.
Falu ellen kell jegy, ha veszel 3 már tuti
Az meg egy het kb mire elérhető.
Megbeszéljük. Nem lesz gond. Csak penz legyen meg egészség.
Emellett a „jobb” csapatok ellen mi is jobban muzsikálunk (MOL,UTE, Fradi). Így együtt talán az egy pont meglehet…
a jóisten szóljon a szádból
Nehéz lesz az tuti. Lovric sem játszhat, így vagy Boti vagy Klemenz ideje jött el, jelenlegi formájukat elnézve egyik sem életbiztosítás..
Megítélésem szerint a jelenlegi legjobb magyar bíró, aki mindig a játékközelben van. Sztem rajta nem fog múlni semmi.
Én is így látom, maradjon is ílyen.
Jó lenne tudni, holnapra mit tervez-szervez a tábor.
Elvileg nem lesz szurkolas
Mar tobbszor is irtam volna ide, de valamiert mindig spam lesz a kommentem 🙂 ha ezutan is igy lesz, tobbet inkabb nem irok
ránézek, hogy mi látszik a háttérben, ha lehet módosítok a helyzeten.
+mindjárt felteszek 1 kontakt mailcímet, pls. írj, ha ilyen gond lenne!
Köszi
kapcsolat : forum@kiskoz.hu
Szia, kerestelek a Várda ellen a szünetben a matricáért de nem találtalak.
Holnap megyek a nagyobbik lányommal Fehérvárra, majd valahogy összefutunk, persze ha van még matricád 🙂 Ha nincs, akkor is 🙂
Rajtam valószínűleg sárga dzseki lesz..
Pedig, el se mozdultam a „helyemről” fehér dedikált mezben voltam meg a fehér elejű sapiban, van még matrica, ha megyek viszek magammal.
Hogyha megvan a SZÉGYEN feliraros fotó, az Y felett 6 sorral „találsz”
A mező ellen jössz?
Kellene.. Csutra is, aztán kiderül, hogy meddig nem kell menni.
Csak egy köszönés miatt kérdeztem.Habár nem akartam menni,mert szerintem nem érdemlik meg,hogy idöt és pénzt pazaroljak rájuk,de a feleségem rábeszélt.Na meg a Kispest szeretete.Ui.:Fogalmam sincs milyen matricáid vannak,de megnézném.
„de a feleségem rábeszélt”
Becsüld meg az asszonyt Lajos 😀
csak a fehér sapit említetted, a dedikált mezt nem 🙁
fehérsatyis volt egy pár ott 🙂
köszi előre is
Te mesz, tesó?
Kíváncsi vagyok én is, lehet még lesz esélyem leugrani a meccsre meló után, jó lenne tudni mit terveznek.
OFF : Remek bundameccset láthatunk az alábbiakban. ZTE-MTK 2-3.
– Az első gólnál Demjén mindent elkövetett hogy ne tudjon beleütni a labdába, ezért van a suta mozdulat : ” Én védeni akartam de nem sikerült” Ilyesmit utoljára a tőlünk a fradiba igazoló Gróftól láttunk pont a fradi ellen. 0-1
-Aztán Futács elvállalja a 16-oson kivülről(!!!) a kapus meg sem várja az irányt, hanem eldobja magát teljesen idokolatlanul :”Én védeni akartam! ” 0-2
-Utána a zalaegerszegi csávó nagy helyzetben nem belsővel betekeri, nem telicsűddel sarkot választ amit egy ilyen szituácóban tennie kéne, hanem mozgássérült mozdulattal lerúgja a földre, ami mindenki meglepetésére bepattog. Nem ez volt megbeszélve! 1-2
– Csóri (Zsóry) Dániel mindent elkövet ziccerben hogy a nagy lóbaszó 7,5 méteres kapuban nehogy véletlenül sarokra rúgja ziccerét, hanem sikerüljön eltalálni a kapu közepén helyezkedő kapust. Sikerült is neki remekül !! Csak sajnos a suta kapusról bevánszorgott…2-2
– nyugdíjas cselek a jobbösszekötőben.A védő kínosan ügyel, nehogy megzavarja a beadásban a szélsőt.Grozav valahogy bekinlódja, de ő is sejti, sőt tudja hogy LES, ezért nem is örül. A közönség legnagyobb megdöbbenésére a VAR megadja a gólt !! 2-3 Nekünk idén ilyen szitukban kifelé volt szabadrúgás (Batik, Gale, stb)!!
szemét undorító irányított bajnokság !
Nagyon halkan jegyzem meg hogy a Kisvárda is nagyon előzékenyen mindent elkövetett hogy kikapjon. Kínosan ügyelt rá hogy ne nagyon találja el a kaput. A mi balfaszkodásunk ( vagy szabotázs ?) hogy nem sikerült nyerni.
A ZTE-MTK-t itt tudjátok megmosolyogni :
https://www.youtube.com/watch?v=C0srukKeTcQ
Nem vagyok szakember de az utolso golon kivul nem ertek egyet veled. De az éppen elég! Mármint az utolso gol
Hajrá! Valahol igazad van. Énis gondolkodtam már az irányított bajnokságban,hallottam liláktól, zöldektől is gyanús! De hogy a 3-k mtk gól az hogy?1-értelmű LES! Jaj félre keráztam, Lassie 19-nek szól!
Ha ki akarunk esni, volt rá 30 fordulónk. Már rég el kellett volna beszélgetni a játékosokkal egy pszihopatának. Fogynánk, de tisztulnánk.
A Fideszotonról még nincs víziom, de a Mezőt megkell s megis fogjuk, Vignyiék kifundálnak v-mi építő takt-kát, a Szerbek jók ebben, pl-nyugat-.európában azért keresettek a Szerb edzők, én ebben bízom! 1-kicsit elkanyarottam sorry! UI:NO DEFETIZMUS!
Sima kettő közötte a fidi javára. Ne legyen igazam.
Igazam lett.
valamikor csak borul az a q..a papírforma úgy is, hogy nekünk kedvezzen…. kivagyok. :/
Vidi most jó passzban van és sztem vissza akarnak vágni az előző vereségért,egyszóval nem most fog borulni a papírforma. Ez a csapat meg nem képes arra, hogy ránk cáfoljon. Jól tudom, hogy Lovric pl. eltiltott lesz 5 sárga miatt.
Már borult, mikor itthon vertük őket 3-1-re.
Csak éppen más volt a két csapat lélektana. Akkor ők egy mély gödörben voltak Szabiccsal, míg nálunk még hatott az edzőváltás. Most nem látom az borsónyi esélyt sem látok a borításra.
Így értettem én is, hogy egyszer már borult, másodszor nem fog sajnos.
Sorry akkor!
Azt meg tudjátok mondani, hogy épülhet le ilyen rövid idő alatt , ilyen szinten egy csapat?
hogy létezik, hogy szerb válogatott nem tud passzolni 5-7 méterre?
hogy létezik, hogy szerb gólkirály nálunk láthatóan elhízik és ilyen állapotban szenved a pályán sokadik hónapja ?
hogy létezik, hogy milliókat kereső futballisták nem tudnak/akarnak futni?
hogy létezik, hogy kölcsönveszünk 1 ilyen kibaxott franciát, akit olyan szintet dobott kukába a nápoly, hogy egy percet sem adtak neki náluk?
milyen mentalitást várunk egy ilyen gyökértelen, minden évben máshol lézengő valakitől, ő fogja átérezni a helyzetünket ?
hogy létezik, hogy 1 qrva Mtk cseréi között jön 1 Grozav és 1 Miovski, nálunk meg Babakocsi ?
miért nem hoztunk Eppel helyett vkit ??
miért nem hoztunk Nono helyett vkit ?
hogy létezik, hogy nálunk a minőséginek tűnő igazolások fele baromi gyorsan leépül? (edzőtől függetlenül)
el tudjátok dönteni hogy ezekben a kérdésekben kinek mekkora a felelőssége ?
//nem hiszek az összeesküvés elméletekben, mert ha pl. egy ilyen utolsó percekben megpattanó gólra van kihegyezve a „kiejtésünk”, akkor nem túl fényes az az összeesküvés sem…
Azert ezek meglehetősen jó kérdések.
Talán még szent Kispesti Kun Gábor ( a legendas baszdszájba) sem tudja rajuk a valaszt.
Kérdéseivel kérem forduljon a klub ügyfélszolgálatához. Elérhetőségeinket megtalálja honlapunkon! Köszönjük 🙂
Ha már forgatókönyveket írogatunk az utolsó 3 fordulóra, akkor az én tippem a következő. Aranylábú fiaink egy pontot fognak szerezni mégpedig a Kövesd ellen. (Nekik tétnélküli már a meccs, talán nem szakadnak meg) Vidi, Csút vereség. Nincs mit szépíteni. 🙁
MTK: Puskás, Fradi döntetlen, Lokit verik 5 pont.
Gyírmót: Paksot (félig már a kupadöntőre készülnek, nem szakadnak meg) és ZTE-t (érdektelen már nekik a meccs) verik, Fraditól kikapnak. Ahhoz, hogy biztos legyen a bent maradás az az 1 pont kell! Komolyan, erre nem tudok mit írni :(((
És mivan akkor,ha az mtk veri a fagyit is,mert már leeresztenek egy kicsit.
Sztem a ződeknek az MTK elleni meccs presztízs, éppen ezért számomra nem valószínű, hogy vereséget szenvednek… nézd, a Paks ellen is megtehették volna, hogy leeresztenek,de ott is nyertek az utolsó pillanatban. Ha meg nyer az MTK a Fradi ellen, akkor az több mint érdekes lesz és nekünk még melegebb lesz a pite.
Simán leadhatják nekik a pontokat. Jóban van egymással a két klub.
Hajrá! Lehet hogy ennek a „csapatnak” a két utolsó közelítése pozitívan hat?! Merem remélni,érezvén a bizalmat a KISPESTBEN! Nem álmodovár, nem utópia!
Na végre egy pozitív hozzászólás, Már az öngyilkosság gondolatával játszottam a sok negatív komment miatt.
Akkor tőlem is kapsz egy pozitív hírt, hogy még egy lépéssel messzebb kerülj a negatív gondolattól. Bocskay végjátszotta a Topolya bajnokiját a hétvégén.
Még valami,Bocskay az utolsó 6 meccsén kezdő volt
valóban, köszi!