Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
dagiiron
dagiiron
május 4, 2022 1:05 du.

Ha nem nyerünk szombaton, akkor meleg lesz a pite mert a Fradinak kell szurkolnunk, hogy ne lazsálja le az utolsó 2 meccset.. Mert valszeg az MTK behúzza a Debrecen ellen, míg a Gyirmót a ZTE ellen.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dagiiron
május 5, 2022 8:58 de.

No No, hiába húzza be, elötte kiszop a fraditól-kupa-átadás-fiesta-hazai-útsó-meccs-KITÖMIK AZ MTK-t!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
május 4, 2022 1:12 du.

Nyerünk, valaki meglövi a Mezgás gólját.

Kermon
Kermon
május 4, 2022 1:04 du.

Egy élő legenda és egy legendásan rossz klubvezető.
https://honvedfc.hu/hirek/higgy-magadban-es-kuzdj/2022-05-03

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 4, 2022 12:53 du.

Azért az érdekes, hogy a mi meccsünket még mindig nem lehet visszanézni az M4-en, miközben a Kövesd-Debrecen meccs már délelőtt elérhető volt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 4, 2022 12:51 du.

Na jóóó.
2db iksz mára. Elmegy egynek.
Remélem tudjuk majd hasznosítani.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 1:15 du.

Így már könnyebb a matek.Ha innen elbénáskodjuk meg is érdemeljük.

kiskoz
kiskoz
május 4, 2022 12:40 du.

Most velünk volt vak2…

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 12:11 du.

Feltámadt a Gyírmót. Ilyen szarul rég láttam a felcsútot játszani.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 12:16 du.

Ha kiegyenlìt a gyírmót,akkor lemegyek hídba,de becsülendő,ahogy mennek!Csút meg…dönci is jó

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 12:23 du.

híd megvolt? 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 11:59 de.

Ha ma esetleg nyerne a csút-szar ezt kimondani-akkor a klubnál a holnapi nappal kezdődjön meg egy koncepció kèszítèse,sportigazgató szerződtetèse valamint a balance kidobása.Nincs idő vàrni!Ja és mondjàm meg vigjnènek,hogy a foci sava-borsa a gól,hagyja a deffenzìv jàtèkàt.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 12:27 du.

Sportigazgato mar a spajzban van, elvileg…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 1:12 du.

Na egy laza 3 év után végre (igaz volt közben egy Urbányi).

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 12:42 du.

De ugye a kiskoko dolog nem lett komoly?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 12:43 du.

Borkainàl az…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 12:33 du.

Remélem nem vmi kókler.
Magyar,v külföldi nem tudod?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 12:55 du.

Nálunk kókler?! Fogalmilag kizárt! 🙂

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 12:43 du.

Valami horvat csavo aki dolgozott a dinamo zagrebnal es a legia varsonal

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 1:42 du.

Hány gólt túd rúgni egy idényben? Mert góllövő kellene.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 1:18 du.

Remélem érteni is fogja a dolgát.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 12:50 du.

Köszi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
május 4, 2022 12:44 du.

Meg a Hiberniansnàl,FK Sarajevónàl volt most jàtèkos megfigyelő.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 12:33 du.

Nézzünk körül Szijjártó haverjai között, lehet onnan valaki random.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
május 4, 2022 12:34 du.

Háttt ja.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 11:39 de.

A Gyírmótot nem akarja megmenteni senki, de úgy látom az mtk igen. Nevetséges a felcsúti támadások befejezése.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 11:37 de.

Majd a 90. percben a var bejelenti, hogy a már a félvonalnál 11 es volt a felcsúti szabálytalanság.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 4, 2022 11:35 de.

Durva egyébként hogy többel lőttünk többet mint amennyi a libásoknak összesen van! 22 – 46
Mégis csak 4 pont a különbség azonos 50 kapott gól mellett!!!

robert szeman
robert szeman
május 4, 2022 11:31 de.

Nem Puskásnak is fontos főleg az MTK ellen győznek, ott az IRÁNI VESZEDELEM!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 4, 2022 11:30 de.

Srácok tökmindegy!
A kövesdet meg KELL verni!
Lukiccsal vagy anélkül!
VAR ral vagy VAR nélkül!
Bíróval vagy anélkül!
Ha megverjük akkor nem kell számolgatni!
Jaaaa és NEM kell töketlenkedni!
Támadni és gólra törően kell játszani!
Ahogy egy Honvédnak mindig is kellene…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 4, 2022 11:45 de.

Szia, jó ötletnek tűnik, de ki fog gólt lőni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 4, 2022 12:27 du.

GBD bekalimpàl egyet.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 11:26 de.

Az mtk egy talált góllal fog győzni. A felcsut mindent direk mellérúg. Le lehet fogadni.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 11:33 de.

én most úgy érzem, hogy komolyan veszi a Paks és talán a felcsút sem fogja ellazázni

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 11:33 de.

amúgy nekünk tök mindegy hogy veszít, vagy ikszel az mtk..

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 11:27 de.

majd a 70. perc után leélőzöm 200 forinttal..
de ne legyen úgy

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 11:11 de.

Úgy tűnik a Gyírmót kiszàll a játèkból…

Dani Daniel
Dani Daniel
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 12:24 du.

3-3

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 11:09 de.

A felcsutnak egy jogos tizenegyest simán nem adtak meg.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 11:10 de.

paks viszont korrektül tolja…

ius
ius
május 3, 2022 2:34 du.

Akármi is lesz egy edzőt hozni kell, mert vignje a saját honfitársait sem tudja ösztönözni. Ha bentmaradunk jöjjön Csertői, ha nem sztm. akkor utánpótlás edző kell!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 2:45 du.

Kamber-Kamber-Kamber…Kamber-Kamber-Kamber – Kamber…. ott rúgná szét a picsáját az alibiző geciknek, mint pl. Machach, Bőle, Tamás, Drazic, Jónson stb.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 3:01 du.

Kamber is ott van az edzői karban…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 3:03 du.

csak nincs nála a pálca, azt ugyanis a lila geci, kókler edző a saját ánuszában tartja

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 3:05 du.

Ettől függetlenűl semmi nem tartaná vissza,hogy szetrúgja az alibiket…nem kell ahhoz engedèly.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 9:29 de.
dixneuf
dixneuf
május 4, 2022 9:19 de.

Nem vagyok összeesküvés-elmélet hívő, több okom is van rá, de a Honvédka okán mindössze egyet említenék:
Ti, akik vélhetően velem együtt ebben az országban éltek már évtizedek óta, felnőtt fejjel éltétek meg a gengszterváltást, az egymást váltó ilyen-olyan kormányokat, komolyan úgy gondoljátok, hogy mindenféle extra machináció kell egy csapat kiejtéséhez, alsóbb osztályban marasztalásához, megszüntetéséhez? Elég ha valamelyik nagyember eldönti és már jön is a NAV, a hivatalok ellenőrizni, elzárul a TAO csap, eltűnnek a szponzorok, hirtelen lejárató újságcikkek születnek, játékosokról derül ki, hogy drogoztak az I. világháborúban, meglopták négy végtag-bénult nagyszüleiket, körözik őket a hazájukban, a szurkolók mind nácik/komcsik/libsik/bármik…meddig soroljam, oly sok lehetőség, és oly sok fokozat van. (Elég ha eltűnik a pénz a seggünk alól). Nem kell a VAR-os fakszni. ledarálnak fél óra alatt.

Szerintem a vezetés teljesen dilettáns, a koncepció szót nem találják aszótárban, és valóban döntenek ellenünk a meccseken, meg kapjuk a köcsög bírókat, hoznak semmirejó játékosokat, katasztrofális szériát futunk minden téren de ez a fojtsuk meg a Honvédot dolog hülyeség.

Benn kell maradni, és el kell kezdeni szisztematikusan építkezni. Az előbbire látok még esélyt, az utóbbira -ezzel a vezetéssel- szinte semmit. De meglássuk, a vak is aszonta…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 1:26 du.

Ebben igazad van,de tényleg sok már az ellenünk ítélő var és bírók.Lehet Hunornak van igaza a sok szidás miatt,már csak tudat alatt is ellenünk vannak.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 10:26 de.

100%ban adom.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
május 4, 2022 11:47 de.

Me2

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 9:41 de.

Függetlenül attól,hogy Hemingway jó vagy se. Ha ki akarnak ejteni hagyják nála a klubbot,elcsalják a maradék jó játékost,a többi erősödik és olcsón minden megy magától. Nem küldenek ide strómanokat akik megveszik milliárdokért a klubbot, vesznek Lanzát,Dokát,Tamást,Lukicot,jó pénzért idehozzák Eppelt, hozzák Balogh Norbit,Botit,Zsótért,Szappanost,NagyD-et. Más itt a baj véleményem szerint nem az összeesküvés.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 12:10 du.

Minél több pénz forog egy futballklubban (ill. bármilyen cégnél), annál többet lehet tisztára mosni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 4, 2022 1:12 du.

Most akkor mosoda vagy ki akarnak ejteni? 😀 A kettő együtt nem biznisz

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 9:58 de.

Ezzel egyet tudok érteni.
Klubvezetés, szakmai vezetés, koncepció. Ezek hiányoznak sztem.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 11:49 de.

A felsoroltak annyira hiányoznak, mint hiányzott a klubb vételi ára a kerítésgyártó tulajok zsebéből.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 10:29 de.

Maga a koncepciót kicsit megvédeném. Hordták ide a magyarokat sorban,tavaly pl csak Mezga,Uzoma és néha Klemenz játszott mint légiós az emlékeim szerint. Feltételezem a terv az volt,hogy lesz egy jó magyar mag,amihez jöhet egy két légiós aztán ha nekünk is összejön 2-3 korosztály mint Heminel(mert se előtte se utána nem volt 2-3 olyan korosztály mint Gazdagék neki se) jöhetnek fiatalok. A magyarok viszont vagy elhúztak amint lehet,vagy szarok,tisztelet az 1-2 kivételnek. Ezekhez hozták a „Magyar Klopp-ot”, hozták volna a Topolya sztáredzőjét aki magyar,erőlködtek Pisonttal,majd Feri. Most télen változott mikor külföldi edző lett és nem a Magyarokat erőltették hanem légiósokat hoztak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 9:58 de.

Szerintem is itt lehet a probléma

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 4, 2022 10:01 de.

És nyilván sújtanak a bírók, a var, és szar a formánk, összevissza a csapat, meg tudomisén. Tényleg úgy látszik, mintha minden és mindenki összeesküdött volna ellenünk, pedig lehet, hogy jórészt a saját töketlenségünk áldozatai vagyunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 9:48 de.

Mondjuk én itt elsősorban a bírói itéletekre,Csányira,mlsz-re vagyok ki. Ott látom gondokat. A klubnál meg nyilván vannak más jellegű problémák ,az teljesen egyértelmű.
Kunéknak ideje lenne tiplizni,mert nincs rá jobb szó.
Megbuktak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 9:34 de.

Ok,ebben igazad van. Ezzel egyetértek.
Viszont sokszor vannak okosabb megoldások is.
Egy céget le lehet darálni,azt a tulajokon kívül kb mindenki leszarja.
Egy klub azért az más kávéház.
Klubszimpatizánsok,semleges fociszeretők tízezreit bukhatod a választásokon, egy-két buta és feltűnő lépéssel.
Ellenben okosban bármit. Bármit.
És mielőtt valaki félreértené.
NEM konteót gyártottam,csak írtam hogy én pl hogy oldanék meg egy ilyen szitut.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 9:57 de.

Nos, pusztán magánvélemény:
1. Többször írtam: a szurkoló le van szarva, biodíszlet, hangeffekt a meccsen. Ha otthon ül ,még szaga sincs, nem számít.
2. Választások (hubazz…) 4 évente vannak, én nem hiszek a demokráciában (ebbe most nem mennék bele) de addig majd visszaédesgetik a szurkerek tízezreit.(Ld.: „Kubatov Gáábor, itt van a tááábor!”)
3. Sztem egy klub sem más. A politikai helyzet nem áll meg a játékoskijárónál, vagy a tribün előtt. Az nb1 leszerepelt, a kollégáim közül akik kedvelnek azért foglalkoznak vele, mert én mint Honvédos egy különleges állatfaj vagyok: járok meccsre. Sajnos alig valakit érdekel már.
4. A netadós óta nem emlékszem olyan tüntikére ami legalább részben elért bármit. A hatalom csendben sunyít, aztán kivárja és lecsap. A Honvéd nem akkora formátum, hogy a hatalom foglalkozzon vele. Nem kapunk licencet (állítom te is találnál indokot, de ott ráadásul jogászok ülnek), eltűnik a zsozsó, ezer ilyen lehetőségük van. Továbbra is azt mondom, barmok vezetnek, nincs összeesküvés. De ha kiderülne, hogy mégis van, nem fogom szégyellni, hogy bocsánatot kérjek. Mondjuk baszhatom az nb ezerkétszázban a fakorlátot támasztva, de akkor is…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 4, 2022 10:56 de.

Jó belementél a dolgokba. 🙂
Én ennyire nem bonyolítanám túl,mindössze olyan apróságokra gondoltam,hogy a futballszerető rétegre Viktorék mindig fokozottan figyelnek és egy olyan presztízsveszteséget nem vennének szivesen,hogy bárki rájuk ragassza,hogy ők ejtették ki ezt,meg azt a klubot. Akár licenszmegvonással,akár mással.
De hangsúlyozom,én ezt nem is fogom rájuk. Sőt.
Ellenben én így csinálnék ki egy klubot.

Az mlsz viszont. Na az nálam bűzlik,ezt tartom.

A69W
A69W
május 4, 2022 8:32 de.

Megvan az első új igazolásunk? 🙂
Az újpesti tolmács hölgy vajon mi járatban mifelénk?
comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
május 4, 2022 8:35 de.

Igen, megtalálta a vezetőség a csapat rossz szereplésének az okát…a tolmács srác személyében 🙂 Ez is jelzi, hogy Vignje helye biztos, hozza az embereit…ha bentmaradunk, jönnek a volt játékosa is… amúgy engem cseppett zavart, ahogy a srác húzogatta ki a lapon a mondatokat:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 8:55 de.

Szerintem a természetvédők tolták ki a srácot, egy fa meghalt egy nyilatkozatnál annyi papírt elhasznált

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 4, 2022 5:11 de.

Leírnám megint,amit szinte minden héten leírok.
Véletlen,hogy 1000%-os tizenegyest nem kapunk meg? Nem véletlen,nint ahogy a többi,folyamatosan minket sújtó itélet sem.
Senki ne legyen naív.
A kérdés,hogy miért vannak ránkszállva?
Egyik ok lehet a buzimlsz-ezés.
Srácok le kéne erről állni,mert simán,nagyon simán lehet,hogy pont ezért vannak ránkszállva.
Mindig védem és mellettük vagyok,de ez egy kurva nagy ostobaság a tábor részéről. Egy baszott nagy öngól.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 8:00 de.

Ekkora faszsagot reg olvastam 😀

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 6:44 de.

Akkor hétvégén szóljon a rigmus. „Nem is buzi az MLSz”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 5:53 de.

Mi mindig egy húron pendülünk és ezért már most bocsánatot kérek!! Ne legyél naív:) ennek semmi köze a bmlsz-hez. Emiatt egy Lokit, Fradit, Lilákat is lehetne büntetni, hisz ott is van ilyen rigmus.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 7:04 de.

A loki,fradi,dózsa triót nem akarjak kiejteni. Fradit nem is tudnák. Minket sztem simán szivesebben látnának az nb2-ben.
Sok a pesti csapat. Emlékszel?
Ki mondta ezt?
+ amúgy alapból nem vagyunk kedvencek.
Lehet ezt másképp fogalmazni,de attól még a tény,tény marad.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 8:58 de.

Ok ,sok a pesti. Erre lecserélnek minket az mtk-ra és feljuttatják a vasast?:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 9:04 de.

Tavaly mondta Csányi ezt.
Akkor 4 csapat volt. Ha a 4 sok,akkor a matek szerint,ami attól kevesebb,az lehet az ideális(az hogy ez szerinte mennyi,azt csak ő tudhatja).
A vasas feljutott. Ez így 5.
És akkor ugye legfeljebb 3-ról beszélhetünk,ami Sándornak tetszik.
Nemigen sírna sztem,ha az mtk,Kispest zúgna ki,de egy gyirmót sem hatja meg sztem különösebben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 9:29 de.

Jó de a vasast meg „feljuttatják” akkor szintén 4 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 7:17 de.

Pár fordulóval ezelőtt a Dózsa is olyan sz.ban volt mint mi, ha ott is elnéznek pár sárgát vagy ítéletet velük is ki lehetett volna babrálni. Tudjuk Viktor újpest drukker is. Arra nem emlékszem, hogy kimondta, hogy sok a pesti csapat. Én? 🙂 Amúgy ha így is van, akkor árulja el nekem vki, hogy mennyivel jobb egy minimál nézőszámú, hangulattalan Vasas, MTK stadion a bajnokságban, mint egy Kispest? Indokolja meg nekem valaki, hogy mi mért nem vagyunk kedvencek??? Ha nem vagyunk kedvencek, akkor miért építettek nekünk stadiont és öntenek milliárdokat a csapatba és klubba jelenleg? Akkor miért nem hagyták meg Hemy-t és úgy sorvasztották volna el a csapatot…Én olyan világban meg nem akarok élni, ahol egy vki személyes flusztrációja miatt sorvasztanak el egy tradicionális klubot, miközben jelentéktelen csapatokat emelnek fel és azok szurkolói picipestezhetnek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 7:59 de.

Hát az mtk-nál Deutsch mozog,kormanyközeli klub az is. Ok Szíjjártó nálunk elvileg,de ez szóbeszéd,mondjuk VAN alapja,mielőtt vki belekötne(nem te).
Csányi mondta,hogy sok a pesti csapat.
Stadiont építeni zsebbe is jó pénz hidd el nekem,tehát ha másért nem akkor azért.
De a Felcsút miatt is külön baszhatjuk a csőrüket(nezd meg Thibby írását a másik oldalon).
De ezek mind fikciók.
Ezeket NEM állítom,hogy emiatt lenne bármi is.

De! Azt simán elhiszem,hogy Csányinak tele van a töke velünk. Látszólag is utál minket,aztán szidjuk őt,a nagy embert(ugye a drága mlsz-en keresztül magának erzi azt is),akinek a pénzt köszönhetjük

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 8:16 de.

Nem tudok beleszerkeszteni,írom külön.
Tehát Csányi agyával gondolva értettem a szitut.
Simán rühell minket és simán meg akarhat csinálgatni.
Nézd meg azt a bohóc Bigét .
Őt is rühelli pl Csányi,de egy rossz szót nem szól rá. Viszont közben Bigének gyakorlatilag reszeltek. Cégei folyamatos össztűz alatt vannak és szórják rá a milliárdos büntetéseket. Azt is mindenki tudja mi miért és hogy van.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 8:28 de.

Csányi és Bige azóta vannak fasírtban, hogy Csányi elvitte az orra elől a KITE-t, mint az egyik legnagyobb mezőgazdasági integrátort. Bigének már kialkudott ára volt a cégre, aztán jött Csányi, aki alattomos módon vitte el előle. Erről a mezőgazdaságban érdekelt apám révén vannak infóim, hidd el CS.nél gerinctelenebb ember nem sok van az üzleti életben. Bigére pedig azért záporoznak a büntik, mert szembe helyezkedett ugye a kormánnyal. Hunor, ha ez a BMLSz dolog csak részben lehet alapja az elmúlt hetek eseményeinek, ami a bíráskodást illeti, akkor ez nagyon pitiáner és lelkük rajta. Ha pedig sok a pesti csapat, akkor mi a fenének fektett be a vasasba, maradtak volna NB2. Ha megnézzük, hogy Szíjjas mellett egy Varga Misi is Honvéd drukker,akkor nem is állunk olyan rosszul politikus szinten:) Na, de ha nyerünk a Kövesd ellen, akkor kapálózhat mindenki…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 9:14 de.

Csányi,Bige ja. Vágom a sztorit.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 9:13 de.

A vasas Csányié. Azért fektetett bele,mert kellett neki is egy játszótér.
Jönnek is fel,de akkor valakinek mennie kell le.
Így van ez kitalálva.
Legalább már mi ne Szíjjasozzunk. Ha(valószínűleg ugye neki köszönhető az anyagi jólét) ő nem lenne,akkor nekünk gatya lenne.
Varga Mihályt nem tudtam,erről soha nem hallottam.
A bíráskodás,a var,amúgy egész idényben szivatott,nem csak az utóbbi hetekben.
Mindegy. Üssük a Kövesdet,attól fontosabb most nincs.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 9:00 de.

Azért a Bige és a Csányi megérdemlik egymást. 2 fasszopó

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 9:23 de.

na ne menjen el a fórum itt LMBTQ irányba, tegnap az alsókról ment a diskurzus, most meg ez:)

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 8:31 de.

Bigét sem kell félteni…és hogy melyik nagyobb gyökér, azt még a brit tudósok is nehezen döntenék el…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 4, 2022 8:32 de.

jaa én nem védem Bigét, csak rá akartam világítani, hogy Cs. sem egy szent ember 🙂 de ennek megfejtését bízzuk az exeteri tudósokra:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 10:12 de.

Biztos vagyok benne hogy nincs kormányzati összeesküvés a Honvéd ellen!
A FIDESZ pumpált az MFA ba 4-5 a stadionba 14-16 s a strómanjain (Bozóék) keresztül a játékoskeretbe 5-6 milliárd forintot!
Ez ugye 23-27 milliárd!
Kizárt hogy potyára tennék!

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 8:18 de.

viszont mennyi esélyünk volt, hogy nem 1…hanem 5-6 pontot szerezzünk és csak rajtunk múlott, hogy nem ment!
nem érdemes felmenteni ezt a csűrhét sem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 4, 2022 9:25 de.

Ahogy mondod, ha „csak” a zetét és gyírmótot verjük, vagy egy átkozott szögletet kivédekezünk a várda ellen akkor ez a fórum, most nem a kollektív öngyilkosságról vagy lincselésről szólna.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
május 4, 2022 9:06 de.

Nem-nem. Ez így van. Nem is azért,hogy felmentsek bárkit is.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 4, 2022 5:26 de.

Mindenki buzi MLSZ-ezik, nem csak mi. És egyébként akkor dacból nem alkalmazzák a szabályokat? Komoly egy bajnokság.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
május 4, 2022 6:59 de.

Mindenki buzimlsz-ezik,csak nem mindenkit akarnak kiejteni.

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
május 4, 2022 6:15 de.

egyetértek Hunorral…határeseteknél szerintem is lehet jelentősége, hogy épp azokat barmolják, akik „döntenek a csapatunkról”
képzeljétek magatokat a helyzetükbe…ok, durva kérés… 🙂 de ha komolyan belegondoltok, tuti h kontraproduktív a folyamatos bmlszezés

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 4, 2022 9:02 de.

Azt is meg lehetne szüntetni,hogy a var szoba döntsön. Ha bármi van (mint pl a mostani kéz) szóljanak a bírónak,hogy nézze meg. Ő dönt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 4, 2022 9:26 de.

háá mondjuk ez is igaz, külföldön úgy van nem, hogy a kétes szitukban kimegy és megnézni a monitoron, ami a pálya szélén van.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 4, 2022 3:07 de.

Azért a sok ellenünk hozott téves itélet görcsössé tenne mindenkit.
Az pedig, hogy a múltkori szardarabot teszik a varba, nem véletlen. Undorító pitiánerek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 4, 2022 5:04 de.

A görcsösségben is lehet igazad, de! Milyen már, hogy alig van kidolgozott helyzetünk, amiből veszélyesek lehetünk a kapura? Én nagyon tartok a 7végétől. Abban az esetben lennék nyugodt, ha az MTK döntetlent – ne adj isten kikapna – csúton, mert akkor a Kövesdnek szombati meccs már tökmindegy lenne, bentmaradtak annak az eredményétől függetlenül.

immortalis blog
immortalis blog
május 4, 2022 2:15 de.

Oké, engedjünk be egy kis pozitív vibe-ot a mai napba. Nem bohócliga. Nem VAR. Szurkolás. https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/04/30/kobenhavn-eloenekes-csaladi-szektor-video/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 4, 2022 3:20 de.

Elnézve ezt a videót náluk minden rendben lehet és valóban jó látni, hogy ilyeneket szerveznek. Azt gondolom, ha nálunk is minden rendben lenne, akkor megtörténhetne egy hasonló akció, de jelenleg max. a klubház vagy Kun és Mendelényi házainak ablaka alá kellene menni mikrofonokkal.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 4:07 de.

Persze, valószínűleg ott rendezettebbek a viszonyok, és nem ilyen tehetségtelen senkiházi strómanok irányítják a klubot.

jnkzln
jnkzln
május 4, 2022 1:10 de.

Én mindig a helyén kezeltem mindenféle összeesküvés-elméletet, de most már úgy érzem ki kell mondanom nekem is, hogy itt valaki(k) teljesen egyértelműen nem akarják, hogy a Budapest Honvéd bármiféle sikert érjen el. Függetlenül attól, hogy szarok vagyunk, ez a sok rossz fújás és téves ítélet már biztosan nem véletlen . A szezonban talán 2x volt olyan, hogy javunkra döntött a VAR/bíró. Kétlem, hogy ez hosszú távon kiegyenlítődik. Kibaszott, senkiházi csaló banda. És akkor most nagyvonalúan tekintsünk el attól, hogy így is lehetett volna pontot szerezni, meg hogy egy rakás szar a klub.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
május 4, 2022 4:52 de.

Ez már nem véletlen.

Hasitasi
Hasitasi
május 3, 2022 2:33 du.

enbé kettőben van VAR? mert ha ott nincs, esküszöm szívesebben nézném ott a Honvédot.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 3, 2022 3:09 du.

Leszarom az MBII-t ez a KIBASZOTT KISPEST! Eszünkbe sem juthat!

CSAK
CSAK
május 3, 2022 1:16 du.

Azért ez ellenünk 11es, és jó esetben, sárga.

immortalis blog
immortalis blog
május 3, 2022 1:16 du.

Most ezt valaki magyarázza el nekem az elmúlt mérkőzések VAR-ítéleteinek tükrében, hogy miért is nem volt ez büntető?

Tajti Sandor
Tajti Sandor
május 3, 2022 1:16 du.

mi nem ilyenekért szoktunk büntetőt kapni?

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
május 3, 2022 1:19 du.

De.

dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 1:16 du.

Ez vicc, ilyenekért ellenünk simán tizit adtak

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 3, 2022 5:40 du.

Azért a Mezőkövesdnek is szépen be nem varoztak egy tizenegyest.
Legális csalás.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 3, 2022 3:57 du.

A vezetőség helyében,videókkal bizonyítanám a var elfogultságát.Külön kihegyezve az ellenünk ítéllt tizenegyesekre és kiállításokra.Vajon miért nem történik ez meg a felcsúttal,fagyival,setétvárral?

ius
ius
május 3, 2022 3:38 du.

Akárhogyan is alakul új edző és vezető kell!! Kispestiekkel kell a klubházat megtölteni, nem pedig haveri kutyákkal!!!!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  ius
május 3, 2022 4:41 du.

Szerinted mennyire akarnak itt lenni? Segitek : semennyire.

zico zico
zico zico
május 3, 2022 3:33 du.

GBD tartott egy jó fejes edzést ma
a többi szóra sem érdemes
Tusi, köszi a matricákat, korrekt vagy

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
május 3, 2022 3:51 du.

Pacsi Zico

kiskoz
kiskoz
május 3, 2022 1:16 du.

Erre már nincsenek szavak…

Tajti Sandor
Tajti Sandor
május 3, 2022 3:19 du.

hú de szar ez, de hajrá falu!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
május 4, 2022 3:57 de.

Abban reménykedni, hogy az a „klub” akit szidunk és nem nézünk semmibe szívességet tesz majd nekünk az a világ szégyene ránk nézve! Ennél mélyebbre azt gondolom nem lehet lezülleszteni a Kispestet! Semmilyen körülmények között nem tudok egy csútnak drukkolni! A vezetőség vigye el a balhét és álljon ki elénk és mondja el, hogy miként tervezik a jövőt, mert ez ami van egy nagy rakás s..r.Elég volt a csilli-villi videókból és megkomponált képekből, meg lelkesítő beszédekből. Amúgy ezen álláspontod, csöppet fogadható csak el, de nem tartod kicsit „kellemetlennek”? Pár éve, amikor kiestek ott énekeltük nekik, hogy bye-bye felcsút, most meg tőlük várjuk a megváltást a félelmektől? Előtte évben meg a liláktól? Jövőre ki lesz a soros?

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 12:02 du.

nem mondtam, hogy büszke vagyok rá!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
május 4, 2022 12:04 du.

Sejtem!

santiago
santiago
május 3, 2022 2:59 du.

Ha kiesunk ha nem esunk ki szerzodest bontani mindenkivel 2-3 kivetellel.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  santiago
május 3, 2022 3:10 du.

NEM ESHETÜNK KI! … de OK kezdjük, Kun Gábor, Vignyevitscs…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:53 du.

Buzi zöld-fehér… kungábor SZART SEM ÉR!!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:50 du.

Mit szolnátok egy ankéthoz?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 3:16 du.

Ha lenne bennük gerinc,akkor tartanànak,Kunnal az èlen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 3:14 du.

Vam baseball utom, meg boxerem.
A barati beszélgetések fontos kellekei.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 3:21 du.

Mi a fenét kezdesz a boxeralsóddal? Megadod magad, ha fehér?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 3:14 du.

Jó kis lincselős lakógyűlés hangulatú lenne. Pár agresszív nyugdíjast tudok vinni, ha muszáj.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:42 du.

Vignyeviccs 12 meccs 14 pont, 1,16 pontátlag… Eltakarodsz te a k….
szerb anyádba és vigyed magaddal a csicska fradista Kun Gábort is, hogy
szakadna rátok az ég

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 3, 2022 5:28 du.

Kun Gábor fradista?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 3, 2022 2:26 du.

Melegszik a pite hölgyeim és uraim!

ius
ius
május 3, 2022 2:20 du.

Ebbe a csapatba nem fért be Kerezsi… Vignje takarodj!!!!!! Elegem van …..

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 2:17 du.

Lohettunk volna tobbet is.
De egyet sem lottunk. Most először meglegyintett a kieses szele…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 2:18 du.

Az nem szél már, hanem vihar…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 2:23 du.

Jöttök szombaton?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:39 du.

Igen

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:40 du.

Naná

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:23 du.

Megyünk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 2:18 du.

Neked.
En nem vagyok konnyen felados…az utolso percig nyomni kell. Aztan majd sírunk egymas vallan

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 2:18 du.

Majd holnap erősődik viharrà…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:19 du.

Már az, mert mi már nem szerzünk pontot.. Míg q Gyirmót, MTK igen..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 2:21 du.

1 pont a kövesd ellen max…arra a meccsre kimegyek,aztàn meglátjuk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:23 du.

Ha nem kapunk gólt..Mert ha igen, akkor annyi..És hányszor nem kaptunk gólt?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 3, 2022 2:41 du.

Ezzel a védelemmel?Igaz,az öreg Lovric visszatèr,tàn vele sikerül.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 2:20 du.

Folyamatos viharban vagyunk dixi, csak ugye a magjában szélcsend van, ami csalóka….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:22 du.

Hat lehet. Szombaton minden kiderül.
Egy mindenesetre már ma biztos: ha maradunk, ha megyunk, ezen klubszinten VÁLTOZTATNI KELL!!!!!

Kermon
Kermon
május 3, 2022 2:16 du.

Doka is Csányinak játszik, ez már nyilvánvaló.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:17 du.

Ezt miként hagyta ki..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:17 du.

Kapott OTP reszvenyt

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 2:46 du.

Esetleg egy pékséget a belvárosban

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 3, 2022 2:19 du.

Felvette a Csok-ot…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:23 du.

Ingyen junior szamlat nyitott

dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 2:16 du.

Egyszerűen nem tudunk a kapuba találni

dagiiron
dagiiron
május 3, 2022 2:15 du.

Ezt nem hiszem el..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:13 du.

Akkor Lukicnak 5 sárga…Fasza.Létfontossagú kövesd ellen,csatàrunk se lesz…Na jól van…kurva nehéz lesz visszajutni egy dió,megerősìtett győr,hali stb csapatok mellett.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:16 du.

Lukicnak az nb3 ban a helye, élsportolóként elhízni, takarodjon!!!!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 4, 2022 6:25 de.

Nélküle is nyerünk!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 3, 2022 2:14 du.

Mondjuk Lukics pont nem annyira számít. Majd Démon és Kerezsi megoldják.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:48 du.

Vignyevics akkor sem játszatná Kerezsit, ha az alibikirály, harmat-, és akaratgyenge Bőle nyilt töréssel bicegne a pályán…. Ez kibaszottul bántó 🙁

Hasitasi
Hasitasi
május 3, 2022 2:03 du.

Ha meg véleltneül gólt lőnénk, behúznák a vonalakat lesnek. Ennyi. Annyira nyilvánvaló az egész, pofám leszakad hogy ezt még nem tette szóvá hivatalosan a klub. Ennyire irányított bajnokság a hemi érában sem volt pedig azt sem volt semmi.

Kermon
Kermon
május 3, 2022 2:02 du.

Csak beakad egy fejes a 80. percig. Utána bármi lehet.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:10 du.

Ebből mát nem lesz semmi.

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:59 du.

Aha ..szoval ez kez volt. Oke

Hasitasi
Hasitasi
május 3, 2022 2:00 du.

Kezezésre minden fordulóban van egy új és még újabb magyarázat, hogy mi számít, mi nem. Mindig úgy, hogy igazolja az aktuális csalást. Be van itt avatva mindenki.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 3, 2022 2:04 du.

Fel kellene vennie egy kezezési szakértőt Pelsonak. Az NSO-n azt írják, hogy védőnél, ha sajat testről pattan, az nem kéz. Úgy tudom, hogy támadónál minden kéz kifelé szabi.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kermon
május 4, 2022 1:27 de.

De ennek mi a faszom értelme van? Mi a különbség aközött, hogy a támadóról pattan a kezére, vagy a saját testéről? De bezzeg az persze meg büntető, ha fél méterről rábikázzák valaki kezére. Komolyan szánalmas ez a liga.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
május 3, 2022 2:05 du.

Ja, ez a szabály. Ma. Jövő héten más lesz, más magyarázattal.

dixneuf
dixneuf
május 3, 2022 1:58 du.

Na még ez is. Lukic kisargazta magát

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x