© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ha nem nyerünk szombaton, akkor meleg lesz a pite mert a Fradinak kell szurkolnunk, hogy ne lazsálja le az utolsó 2 meccset.. Mert valszeg az MTK behúzza a Debrecen ellen, míg a Gyirmót a ZTE ellen.
No No, hiába húzza be, elötte kiszop a fraditól-kupa-átadás-fiesta-hazai-útsó-meccs-KITÖMIK AZ MTK-t!
Nyerünk, valaki meglövi a Mezgás gólját.
Egy élő legenda és egy legendásan rossz klubvezető.
https://honvedfc.hu/hirek/higgy-magadban-es-kuzdj/2022-05-03
Azért az érdekes, hogy a mi meccsünket még mindig nem lehet visszanézni az M4-en, miközben a Kövesd-Debrecen meccs már délelőtt elérhető volt
Na jóóó.
2db iksz mára. Elmegy egynek.
Remélem tudjuk majd hasznosítani.
Így már könnyebb a matek.Ha innen elbénáskodjuk meg is érdemeljük.
Most velünk volt vak2…
Feltámadt a Gyírmót. Ilyen szarul rég láttam a felcsútot játszani.
Ha kiegyenlìt a gyírmót,akkor lemegyek hídba,de becsülendő,ahogy mennek!Csút meg…dönci is jó
híd megvolt? 😀
Ha ma esetleg nyerne a csút-szar ezt kimondani-akkor a klubnál a holnapi nappal kezdődjön meg egy koncepció kèszítèse,sportigazgató szerződtetèse valamint a balance kidobása.Nincs idő vàrni!Ja és mondjàm meg vigjnènek,hogy a foci sava-borsa a gól,hagyja a deffenzìv jàtèkàt.
Sportigazgato mar a spajzban van, elvileg…
Na egy laza 3 év után végre (igaz volt közben egy Urbányi).
De ugye a kiskoko dolog nem lett komoly?
Borkainàl az…
Remélem nem vmi kókler.
Magyar,v külföldi nem tudod?
Nálunk kókler?! Fogalmilag kizárt! 🙂
Valami horvat csavo aki dolgozott a dinamo zagrebnal es a legia varsonal
Hány gólt túd rúgni egy idényben? Mert góllövő kellene.
Remélem érteni is fogja a dolgát.
Köszi.
Meg a Hiberniansnàl,FK Sarajevónàl volt most jàtèkos megfigyelő.
Nézzünk körül Szijjártó haverjai között, lehet onnan valaki random.
Háttt ja.
A Gyírmótot nem akarja megmenteni senki, de úgy látom az mtk igen. Nevetséges a felcsúti támadások befejezése.
Majd a 90. percben a var bejelenti, hogy a már a félvonalnál 11 es volt a felcsúti szabálytalanság.
Durva egyébként hogy többel lőttünk többet mint amennyi a libásoknak összesen van! 22 – 46
Mégis csak 4 pont a különbség azonos 50 kapott gól mellett!!!
Nem Puskásnak is fontos főleg az MTK ellen győznek, ott az IRÁNI VESZEDELEM!
Srácok tökmindegy!
A kövesdet meg KELL verni!
Lukiccsal vagy anélkül!
VAR ral vagy VAR nélkül!
Bíróval vagy anélkül!
Ha megverjük akkor nem kell számolgatni!
Jaaaa és NEM kell töketlenkedni!
Támadni és gólra törően kell játszani!
Ahogy egy Honvédnak mindig is kellene…
Szia, jó ötletnek tűnik, de ki fog gólt lőni?
GBD bekalimpàl egyet.
Az mtk egy talált góllal fog győzni. A felcsut mindent direk mellérúg. Le lehet fogadni.
én most úgy érzem, hogy komolyan veszi a Paks és talán a felcsút sem fogja ellazázni
amúgy nekünk tök mindegy hogy veszít, vagy ikszel az mtk..
majd a 70. perc után leélőzöm 200 forinttal..
de ne legyen úgy
Úgy tűnik a Gyírmót kiszàll a játèkból…
3-3
A felcsutnak egy jogos tizenegyest simán nem adtak meg.
paks viszont korrektül tolja…
Akármi is lesz egy edzőt hozni kell, mert vignje a saját honfitársait sem tudja ösztönözni. Ha bentmaradunk jöjjön Csertői, ha nem sztm. akkor utánpótlás edző kell!
Kamber-Kamber-Kamber…Kamber-Kamber-Kamber – Kamber…. ott rúgná szét a picsáját az alibiző geciknek, mint pl. Machach, Bőle, Tamás, Drazic, Jónson stb.
Kamber is ott van az edzői karban…
csak nincs nála a pálca, azt ugyanis a lila geci, kókler edző a saját ánuszában tartja
Ettől függetlenűl semmi nem tartaná vissza,hogy szetrúgja az alibiket…nem kell ahhoz engedèly.
https://adatbank.mlsz.hu/match/56/0/23704/31/1629907.html nem tartalékol a csút, ahogy a paks sem https://adatbank.mlsz.hu/match/56/0/23704/31/1629902.html
Nem vagyok összeesküvés-elmélet hívő, több okom is van rá, de a Honvédka okán mindössze egyet említenék:
Ti, akik vélhetően velem együtt ebben az országban éltek már évtizedek óta, felnőtt fejjel éltétek meg a gengszterváltást, az egymást váltó ilyen-olyan kormányokat, komolyan úgy gondoljátok, hogy mindenféle extra machináció kell egy csapat kiejtéséhez, alsóbb osztályban marasztalásához, megszüntetéséhez? Elég ha valamelyik nagyember eldönti és már jön is a NAV, a hivatalok ellenőrizni, elzárul a TAO csap, eltűnnek a szponzorok, hirtelen lejárató újságcikkek születnek, játékosokról derül ki, hogy drogoztak az I. világháborúban, meglopták négy végtag-bénult nagyszüleiket, körözik őket a hazájukban, a szurkolók mind nácik/komcsik/libsik/bármik…meddig soroljam, oly sok lehetőség, és oly sok fokozat van. (Elég ha eltűnik a pénz a seggünk alól). Nem kell a VAR-os fakszni. ledarálnak fél óra alatt.
Szerintem a vezetés teljesen dilettáns, a koncepció szót nem találják aszótárban, és valóban döntenek ellenünk a meccseken, meg kapjuk a köcsög bírókat, hoznak semmirejó játékosokat, katasztrofális szériát futunk minden téren de ez a fojtsuk meg a Honvédot dolog hülyeség.
Benn kell maradni, és el kell kezdeni szisztematikusan építkezni. Az előbbire látok még esélyt, az utóbbira -ezzel a vezetéssel- szinte semmit. De meglássuk, a vak is aszonta…
Ebben igazad van,de tényleg sok már az ellenünk ítélő var és bírók.Lehet Hunornak van igaza a sok szidás miatt,már csak tudat alatt is ellenünk vannak.
100%ban adom.
Me2
Függetlenül attól,hogy Hemingway jó vagy se. Ha ki akarnak ejteni hagyják nála a klubbot,elcsalják a maradék jó játékost,a többi erősödik és olcsón minden megy magától. Nem küldenek ide strómanokat akik megveszik milliárdokért a klubbot, vesznek Lanzát,Dokát,Tamást,Lukicot,jó pénzért idehozzák Eppelt, hozzák Balogh Norbit,Botit,Zsótért,Szappanost,NagyD-et. Más itt a baj véleményem szerint nem az összeesküvés.
Minél több pénz forog egy futballklubban (ill. bármilyen cégnél), annál többet lehet tisztára mosni.
Most akkor mosoda vagy ki akarnak ejteni? 😀 A kettő együtt nem biznisz
Ezzel egyet tudok érteni.
Klubvezetés, szakmai vezetés, koncepció. Ezek hiányoznak sztem.
A felsoroltak annyira hiányoznak, mint hiányzott a klubb vételi ára a kerítésgyártó tulajok zsebéből.
Maga a koncepciót kicsit megvédeném. Hordták ide a magyarokat sorban,tavaly pl csak Mezga,Uzoma és néha Klemenz játszott mint légiós az emlékeim szerint. Feltételezem a terv az volt,hogy lesz egy jó magyar mag,amihez jöhet egy két légiós aztán ha nekünk is összejön 2-3 korosztály mint Heminel(mert se előtte se utána nem volt 2-3 olyan korosztály mint Gazdagék neki se) jöhetnek fiatalok. A magyarok viszont vagy elhúztak amint lehet,vagy szarok,tisztelet az 1-2 kivételnek. Ezekhez hozták a „Magyar Klopp-ot”, hozták volna a Topolya sztáredzőjét aki magyar,erőlködtek Pisonttal,majd Feri. Most télen változott mikor külföldi edző lett és nem a Magyarokat erőltették hanem légiósokat hoztak.
Szerintem is itt lehet a probléma
És nyilván sújtanak a bírók, a var, és szar a formánk, összevissza a csapat, meg tudomisén. Tényleg úgy látszik, mintha minden és mindenki összeesküdött volna ellenünk, pedig lehet, hogy jórészt a saját töketlenségünk áldozatai vagyunk.
Mondjuk én itt elsősorban a bírói itéletekre,Csányira,mlsz-re vagyok ki. Ott látom gondokat. A klubnál meg nyilván vannak más jellegű problémák ,az teljesen egyértelmű.
Kunéknak ideje lenne tiplizni,mert nincs rá jobb szó.
Megbuktak.
Ok,ebben igazad van. Ezzel egyetértek.
Viszont sokszor vannak okosabb megoldások is.
Egy céget le lehet darálni,azt a tulajokon kívül kb mindenki leszarja.
Egy klub azért az más kávéház.
Klubszimpatizánsok,semleges fociszeretők tízezreit bukhatod a választásokon, egy-két buta és feltűnő lépéssel.
Ellenben okosban bármit. Bármit.
És mielőtt valaki félreértené.
NEM konteót gyártottam,csak írtam hogy én pl hogy oldanék meg egy ilyen szitut.
Nos, pusztán magánvélemény:
1. Többször írtam: a szurkoló le van szarva, biodíszlet, hangeffekt a meccsen. Ha otthon ül ,még szaga sincs, nem számít.
2. Választások (hubazz…) 4 évente vannak, én nem hiszek a demokráciában (ebbe most nem mennék bele) de addig majd visszaédesgetik a szurkerek tízezreit.(Ld.: „Kubatov Gáábor, itt van a tááábor!”)
3. Sztem egy klub sem más. A politikai helyzet nem áll meg a játékoskijárónál, vagy a tribün előtt. Az nb1 leszerepelt, a kollégáim közül akik kedvelnek azért foglalkoznak vele, mert én mint Honvédos egy különleges állatfaj vagyok: járok meccsre. Sajnos alig valakit érdekel már.
4. A netadós óta nem emlékszem olyan tüntikére ami legalább részben elért bármit. A hatalom csendben sunyít, aztán kivárja és lecsap. A Honvéd nem akkora formátum, hogy a hatalom foglalkozzon vele. Nem kapunk licencet (állítom te is találnál indokot, de ott ráadásul jogászok ülnek), eltűnik a zsozsó, ezer ilyen lehetőségük van. Továbbra is azt mondom, barmok vezetnek, nincs összeesküvés. De ha kiderülne, hogy mégis van, nem fogom szégyellni, hogy bocsánatot kérjek. Mondjuk baszhatom az nb ezerkétszázban a fakorlátot támasztva, de akkor is…
Jó belementél a dolgokba. 🙂
Én ennyire nem bonyolítanám túl,mindössze olyan apróságokra gondoltam,hogy a futballszerető rétegre Viktorék mindig fokozottan figyelnek és egy olyan presztízsveszteséget nem vennének szivesen,hogy bárki rájuk ragassza,hogy ők ejtették ki ezt,meg azt a klubot. Akár licenszmegvonással,akár mással.
De hangsúlyozom,én ezt nem is fogom rájuk. Sőt.
Ellenben én így csinálnék ki egy klubot.
Az mlsz viszont. Na az nálam bűzlik,ezt tartom.
Megvan az első új igazolásunk? 🙂

Az újpesti tolmács hölgy vajon mi járatban mifelénk?
Igen, megtalálta a vezetőség a csapat rossz szereplésének az okát…a tolmács srác személyében 🙂 Ez is jelzi, hogy Vignje helye biztos, hozza az embereit…ha bentmaradunk, jönnek a volt játékosa is… amúgy engem cseppett zavart, ahogy a srác húzogatta ki a lapon a mondatokat:)
Szerintem a természetvédők tolták ki a srácot, egy fa meghalt egy nyilatkozatnál annyi papírt elhasznált
Leírnám megint,amit szinte minden héten leírok.
Véletlen,hogy 1000%-os tizenegyest nem kapunk meg? Nem véletlen,nint ahogy a többi,folyamatosan minket sújtó itélet sem.
Senki ne legyen naív.
A kérdés,hogy miért vannak ránkszállva?
Egyik ok lehet a buzimlsz-ezés.
Srácok le kéne erről állni,mert simán,nagyon simán lehet,hogy pont ezért vannak ránkszállva.
Mindig védem és mellettük vagyok,de ez egy kurva nagy ostobaság a tábor részéről. Egy baszott nagy öngól.
Ekkora faszsagot reg olvastam 😀
Akkor hétvégén szóljon a rigmus. „Nem is buzi az MLSz”
Mi mindig egy húron pendülünk és ezért már most bocsánatot kérek!! Ne legyél naív:) ennek semmi köze a bmlsz-hez. Emiatt egy Lokit, Fradit, Lilákat is lehetne büntetni, hisz ott is van ilyen rigmus.
A loki,fradi,dózsa triót nem akarjak kiejteni. Fradit nem is tudnák. Minket sztem simán szivesebben látnának az nb2-ben.
Sok a pesti csapat. Emlékszel?
Ki mondta ezt?
+ amúgy alapból nem vagyunk kedvencek.
Lehet ezt másképp fogalmazni,de attól még a tény,tény marad.
Ok ,sok a pesti. Erre lecserélnek minket az mtk-ra és feljuttatják a vasast?:)
Tavaly mondta Csányi ezt.
Akkor 4 csapat volt. Ha a 4 sok,akkor a matek szerint,ami attól kevesebb,az lehet az ideális(az hogy ez szerinte mennyi,azt csak ő tudhatja).
A vasas feljutott. Ez így 5.
És akkor ugye legfeljebb 3-ról beszélhetünk,ami Sándornak tetszik.
Nemigen sírna sztem,ha az mtk,Kispest zúgna ki,de egy gyirmót sem hatja meg sztem különösebben.
Jó de a vasast meg „feljuttatják” akkor szintén 4 🙂
Pár fordulóval ezelőtt a Dózsa is olyan sz.ban volt mint mi, ha ott is elnéznek pár sárgát vagy ítéletet velük is ki lehetett volna babrálni. Tudjuk Viktor újpest drukker is. Arra nem emlékszem, hogy kimondta, hogy sok a pesti csapat. Én? 🙂 Amúgy ha így is van, akkor árulja el nekem vki, hogy mennyivel jobb egy minimál nézőszámú, hangulattalan Vasas, MTK stadion a bajnokságban, mint egy Kispest? Indokolja meg nekem valaki, hogy mi mért nem vagyunk kedvencek??? Ha nem vagyunk kedvencek, akkor miért építettek nekünk stadiont és öntenek milliárdokat a csapatba és klubba jelenleg? Akkor miért nem hagyták meg Hemy-t és úgy sorvasztották volna el a csapatot…Én olyan világban meg nem akarok élni, ahol egy vki személyes flusztrációja miatt sorvasztanak el egy tradicionális klubot, miközben jelentéktelen csapatokat emelnek fel és azok szurkolói picipestezhetnek.
Hát az mtk-nál Deutsch mozog,kormanyközeli klub az is. Ok Szíjjártó nálunk elvileg,de ez szóbeszéd,mondjuk VAN alapja,mielőtt vki belekötne(nem te).
Csányi mondta,hogy sok a pesti csapat.
Stadiont építeni zsebbe is jó pénz hidd el nekem,tehát ha másért nem akkor azért.
De a Felcsút miatt is külön baszhatjuk a csőrüket(nezd meg Thibby írását a másik oldalon).
De ezek mind fikciók.
Ezeket NEM állítom,hogy emiatt lenne bármi is.
De! Azt simán elhiszem,hogy Csányinak tele van a töke velünk. Látszólag is utál minket,aztán szidjuk őt,a nagy embert(ugye a drága mlsz-en keresztül magának erzi azt is),akinek a pénzt köszönhetjük
Nem tudok beleszerkeszteni,írom külön.
Tehát Csányi agyával gondolva értettem a szitut.
Simán rühell minket és simán meg akarhat csinálgatni.
Nézd meg azt a bohóc Bigét .
Őt is rühelli pl Csányi,de egy rossz szót nem szól rá. Viszont közben Bigének gyakorlatilag reszeltek. Cégei folyamatos össztűz alatt vannak és szórják rá a milliárdos büntetéseket. Azt is mindenki tudja mi miért és hogy van.
Csányi és Bige azóta vannak fasírtban, hogy Csányi elvitte az orra elől a KITE-t, mint az egyik legnagyobb mezőgazdasági integrátort. Bigének már kialkudott ára volt a cégre, aztán jött Csányi, aki alattomos módon vitte el előle. Erről a mezőgazdaságban érdekelt apám révén vannak infóim, hidd el CS.nél gerinctelenebb ember nem sok van az üzleti életben. Bigére pedig azért záporoznak a büntik, mert szembe helyezkedett ugye a kormánnyal. Hunor, ha ez a BMLSz dolog csak részben lehet alapja az elmúlt hetek eseményeinek, ami a bíráskodást illeti, akkor ez nagyon pitiáner és lelkük rajta. Ha pedig sok a pesti csapat, akkor mi a fenének fektett be a vasasba, maradtak volna NB2. Ha megnézzük, hogy Szíjjas mellett egy Varga Misi is Honvéd drukker,akkor nem is állunk olyan rosszul politikus szinten:) Na, de ha nyerünk a Kövesd ellen, akkor kapálózhat mindenki…
Csányi,Bige ja. Vágom a sztorit.
A vasas Csányié. Azért fektetett bele,mert kellett neki is egy játszótér.
Jönnek is fel,de akkor valakinek mennie kell le.
Így van ez kitalálva.
Legalább már mi ne Szíjjasozzunk. Ha(valószínűleg ugye neki köszönhető az anyagi jólét) ő nem lenne,akkor nekünk gatya lenne.
Varga Mihályt nem tudtam,erről soha nem hallottam.
A bíráskodás,a var,amúgy egész idényben szivatott,nem csak az utóbbi hetekben.
Mindegy. Üssük a Kövesdet,attól fontosabb most nincs.
Azért a Bige és a Csányi megérdemlik egymást. 2 fasszopó
na ne menjen el a fórum itt LMBTQ irányba, tegnap az alsókról ment a diskurzus, most meg ez:)
Bigét sem kell félteni…és hogy melyik nagyobb gyökér, azt még a brit tudósok is nehezen döntenék el…
jaa én nem védem Bigét, csak rá akartam világítani, hogy Cs. sem egy szent ember 🙂 de ennek megfejtését bízzuk az exeteri tudósokra:)
Biztos vagyok benne hogy nincs kormányzati összeesküvés a Honvéd ellen!
A FIDESZ pumpált az MFA ba 4-5 a stadionba 14-16 s a strómanjain (Bozóék) keresztül a játékoskeretbe 5-6 milliárd forintot!
Ez ugye 23-27 milliárd!
Kizárt hogy potyára tennék!
viszont mennyi esélyünk volt, hogy nem 1…hanem 5-6 pontot szerezzünk és csak rajtunk múlott, hogy nem ment!
nem érdemes felmenteni ezt a csűrhét sem.
Ahogy mondod, ha „csak” a zetét és gyírmótot verjük, vagy egy átkozott szögletet kivédekezünk a várda ellen akkor ez a fórum, most nem a kollektív öngyilkosságról vagy lincselésről szólna.
Nem-nem. Ez így van. Nem is azért,hogy felmentsek bárkit is.
Mindenki buzi MLSZ-ezik, nem csak mi. És egyébként akkor dacból nem alkalmazzák a szabályokat? Komoly egy bajnokság.
Mindenki buzimlsz-ezik,csak nem mindenkit akarnak kiejteni.
egyetértek Hunorral…határeseteknél szerintem is lehet jelentősége, hogy épp azokat barmolják, akik „döntenek a csapatunkról”
képzeljétek magatokat a helyzetükbe…ok, durva kérés… 🙂 de ha komolyan belegondoltok, tuti h kontraproduktív a folyamatos bmlszezés
Azt is meg lehetne szüntetni,hogy a var szoba döntsön. Ha bármi van (mint pl a mostani kéz) szóljanak a bírónak,hogy nézze meg. Ő dönt.
háá mondjuk ez is igaz, külföldön úgy van nem, hogy a kétes szitukban kimegy és megnézni a monitoron, ami a pálya szélén van.
Azért a sok ellenünk hozott téves itélet görcsössé tenne mindenkit.
Az pedig, hogy a múltkori szardarabot teszik a varba, nem véletlen. Undorító pitiánerek.
A görcsösségben is lehet igazad, de! Milyen már, hogy alig van kidolgozott helyzetünk, amiből veszélyesek lehetünk a kapura? Én nagyon tartok a 7végétől. Abban az esetben lennék nyugodt, ha az MTK döntetlent – ne adj isten kikapna – csúton, mert akkor a Kövesdnek szombati meccs már tökmindegy lenne, bentmaradtak annak az eredményétől függetlenül.
Oké, engedjünk be egy kis pozitív vibe-ot a mai napba. Nem bohócliga. Nem VAR. Szurkolás. https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/04/30/kobenhavn-eloenekes-csaladi-szektor-video/
Elnézve ezt a videót náluk minden rendben lehet és valóban jó látni, hogy ilyeneket szerveznek. Azt gondolom, ha nálunk is minden rendben lenne, akkor megtörténhetne egy hasonló akció, de jelenleg max. a klubház vagy Kun és Mendelényi házainak ablaka alá kellene menni mikrofonokkal.
Persze, valószínűleg ott rendezettebbek a viszonyok, és nem ilyen tehetségtelen senkiházi strómanok irányítják a klubot.
Én mindig a helyén kezeltem mindenféle összeesküvés-elméletet, de most már úgy érzem ki kell mondanom nekem is, hogy itt valaki(k) teljesen egyértelműen nem akarják, hogy a Budapest Honvéd bármiféle sikert érjen el. Függetlenül attól, hogy szarok vagyunk, ez a sok rossz fújás és téves ítélet már biztosan nem véletlen . A szezonban talán 2x volt olyan, hogy javunkra döntött a VAR/bíró. Kétlem, hogy ez hosszú távon kiegyenlítődik. Kibaszott, senkiházi csaló banda. És akkor most nagyvonalúan tekintsünk el attól, hogy így is lehetett volna pontot szerezni, meg hogy egy rakás szar a klub.
Ez már nem véletlen.
enbé kettőben van VAR? mert ha ott nincs, esküszöm szívesebben nézném ott a Honvédot.
Leszarom az MBII-t ez a KIBASZOTT KISPEST! Eszünkbe sem juthat!
Azért ez ellenünk 11es, és jó esetben, sárga.
Most ezt valaki magyarázza el nekem az elmúlt mérkőzések VAR-ítéleteinek tükrében, hogy miért is nem volt ez büntető?
mi nem ilyenekért szoktunk büntetőt kapni?
De.
Ez vicc, ilyenekért ellenünk simán tizit adtak
Azért a Mezőkövesdnek is szépen be nem varoztak egy tizenegyest.
Legális csalás.
A vezetőség helyében,videókkal bizonyítanám a var elfogultságát.Külön kihegyezve az ellenünk ítéllt tizenegyesekre és kiállításokra.Vajon miért nem történik ez meg a felcsúttal,fagyival,setétvárral?
Akárhogyan is alakul új edző és vezető kell!! Kispestiekkel kell a klubházat megtölteni, nem pedig haveri kutyákkal!!!!
Szerinted mennyire akarnak itt lenni? Segitek : semennyire.
GBD tartott egy jó fejes edzést ma
a többi szóra sem érdemes
Tusi, köszi a matricákat, korrekt vagy
Pacsi Zico
Erre már nincsenek szavak…
hú de szar ez, de hajrá falu!
Abban reménykedni, hogy az a „klub” akit szidunk és nem nézünk semmibe szívességet tesz majd nekünk az a világ szégyene ránk nézve! Ennél mélyebbre azt gondolom nem lehet lezülleszteni a Kispestet! Semmilyen körülmények között nem tudok egy csútnak drukkolni! A vezetőség vigye el a balhét és álljon ki elénk és mondja el, hogy miként tervezik a jövőt, mert ez ami van egy nagy rakás s..r.Elég volt a csilli-villi videókból és megkomponált képekből, meg lelkesítő beszédekből. Amúgy ezen álláspontod, csöppet fogadható csak el, de nem tartod kicsit „kellemetlennek”? Pár éve, amikor kiestek ott énekeltük nekik, hogy bye-bye felcsút, most meg tőlük várjuk a megváltást a félelmektől? Előtte évben meg a liláktól? Jövőre ki lesz a soros?
nem mondtam, hogy büszke vagyok rá!
Sejtem!
Ha kiesunk ha nem esunk ki szerzodest bontani mindenkivel 2-3 kivetellel.
NEM ESHETÜNK KI! … de OK kezdjük, Kun Gábor, Vignyevitscs…
Buzi zöld-fehér… kungábor SZART SEM ÉR!!
Mit szolnátok egy ankéthoz?
Ha lenne bennük gerinc,akkor tartanànak,Kunnal az èlen.
Vam baseball utom, meg boxerem.
A barati beszélgetések fontos kellekei.
Mi a fenét kezdesz a boxeralsóddal? Megadod magad, ha fehér?
Jó kis lincselős lakógyűlés hangulatú lenne. Pár agresszív nyugdíjast tudok vinni, ha muszáj.
Vignyeviccs 12 meccs 14 pont, 1,16 pontátlag… Eltakarodsz te a k….
szerb anyádba és vigyed magaddal a csicska fradista Kun Gábort is, hogy
szakadna rátok az ég
Kun Gábor fradista?
Melegszik a pite hölgyeim és uraim!
Ebbe a csapatba nem fért be Kerezsi… Vignje takarodj!!!!!! Elegem van …..
Lohettunk volna tobbet is.
De egyet sem lottunk. Most először meglegyintett a kieses szele…
Az nem szél már, hanem vihar…
Jöttök szombaton?
Igen
Naná
Megyünk.
Neked.
En nem vagyok konnyen felados…az utolso percig nyomni kell. Aztan majd sírunk egymas vallan
Majd holnap erősődik viharrà…
Már az, mert mi már nem szerzünk pontot.. Míg q Gyirmót, MTK igen..
1 pont a kövesd ellen max…arra a meccsre kimegyek,aztàn meglátjuk.
Ha nem kapunk gólt..Mert ha igen, akkor annyi..És hányszor nem kaptunk gólt?
Ezzel a védelemmel?Igaz,az öreg Lovric visszatèr,tàn vele sikerül.
Folyamatos viharban vagyunk dixi, csak ugye a magjában szélcsend van, ami csalóka….
Hat lehet. Szombaton minden kiderül.
Egy mindenesetre már ma biztos: ha maradunk, ha megyunk, ezen klubszinten VÁLTOZTATNI KELL!!!!!
Doka is Csányinak játszik, ez már nyilvánvaló.
Ezt miként hagyta ki..
Kapott OTP reszvenyt
Esetleg egy pékséget a belvárosban
Felvette a Csok-ot…
Ingyen junior szamlat nyitott
Egyszerűen nem tudunk a kapuba találni
Ezt nem hiszem el..
Akkor Lukicnak 5 sárga…Fasza.Létfontossagú kövesd ellen,csatàrunk se lesz…Na jól van…kurva nehéz lesz visszajutni egy dió,megerősìtett győr,hali stb csapatok mellett.
Lukicnak az nb3 ban a helye, élsportolóként elhízni, takarodjon!!!!
Nélküle is nyerünk!
Mondjuk Lukics pont nem annyira számít. Majd Démon és Kerezsi megoldják.
Vignyevics akkor sem játszatná Kerezsit, ha az alibikirály, harmat-, és akaratgyenge Bőle nyilt töréssel bicegne a pályán…. Ez kibaszottul bántó 🙁
Ha meg véleltneül gólt lőnénk, behúznák a vonalakat lesnek. Ennyi. Annyira nyilvánvaló az egész, pofám leszakad hogy ezt még nem tette szóvá hivatalosan a klub. Ennyire irányított bajnokság a hemi érában sem volt pedig azt sem volt semmi.
Csak beakad egy fejes a 80. percig. Utána bármi lehet.
Ebből mát nem lesz semmi.
Aha ..szoval ez kez volt. Oke
Kezezésre minden fordulóban van egy új és még újabb magyarázat, hogy mi számít, mi nem. Mindig úgy, hogy igazolja az aktuális csalást. Be van itt avatva mindenki.
Fel kellene vennie egy kezezési szakértőt Pelsonak. Az NSO-n azt írják, hogy védőnél, ha sajat testről pattan, az nem kéz. Úgy tudom, hogy támadónál minden kéz kifelé szabi.
De ennek mi a faszom értelme van? Mi a különbség aközött, hogy a támadóról pattan a kezére, vagy a saját testéről? De bezzeg az persze meg büntető, ha fél méterről rábikázzák valaki kezére. Komolyan szánalmas ez a liga.
Ja, ez a szabály. Ma. Jövő héten más lesz, más magyarázattal.
Na még ez is. Lukic kisargazta magát