Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 5:41 de.

Beindult a játékoskeringő. Bobál D. Mezőkövesdbe igazol(hat). http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/zte_fc/nb-i-es-rivalis-viszi-a-zte-egyik-legfontosabb-jatekosat

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 6:00 de.

Na ő az egyik,aki ezt a klemenz,bardea szintet kategóriákkal lett volna képes túlszárnyalni,de mondhatnék mást is a védelemből Lovricot kivéve.
És nekünk nem kell. kun gábor….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 5:27 du.

Mondjuk pont ezt a szintet kellene elfelejteni végre. 🙂

CSAK
CSAK
május 9, 2022 3:12 de.

Vasárnap 16.00, mindenki a faluba. CSAK.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 9, 2022 3:17 de.

meccsjegy.hu-n még nem lehet jegyet venni 🙂 ezt fogom most nyomogatni 10 percenként…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:21 de.

Most lett csak hivatalos, szerintem lassan beindul a rendszer. Még mindig kell az online jegyhez klubkártya?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 9, 2022 3:22 de.

mlsz, meccsjegy.hu alkalmazáson vettem múltkor és nem kérte a klubkártyát, meg is lepődtem..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:35 de.

Már megy a jegyvásárlás. Nem kell semmi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 9, 2022 3:45 de.
CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:24 de.

Felcsút oldalán is azt irják, hogy már nem kell, elég regisztrálni.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  CSAK
május 9, 2022 4:27 de.

Már zsebben a jegy, de érdekesen működik a rendszer nálam.
Ha magunkra kattintok nincs esemény, amire jegyet tudnék venni és a listában sem vagyunk felsorolva, de ha a falusiakra, akkor a jegymesteren simán meg tudom venni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 4:59 de.

Amúgy rohadjanak meg (nem vagyok zsugori, de akkor is) a meccsjegy.mlsz-en 800 és nem fizetsz kezelési költésget, de a jegymesteren egy jegy 980 Ft a kezelési miatt. Mindegy, vettem ötöt…menni kell.
Ja! Nyilván CSAK a jegymesteren lehet megvenni…

papparam
papparam
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 7:09 de.

Én 8-at, 1440 volt a kezelési költség. 🙂 Az jegy.mlsz.hu-n meg még fönt sincs a meccs.
Ja, a vendégbe nem, már csak a 2F-be kaptam.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  papparam
május 9, 2022 7:19 de.

korrekt…kurva anyjukat

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  papparam
május 9, 2022 7:11 de.

ne aggódj, a klub a mire kitette, hogy elindul a jegyértékesítés, már elment az összes jegy vendégbe…ez is mutatja, hogy Azurák milyen munkát végez..

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 5:07 de.

Én múltkor az autópályamatricán akadtam ki, de én szarrágó voltam és inkább megvettem kúton. Mondjuk amennyit vettem egyben, már szemmel látható volt a spórolás. 🙂

Jegyvásárlási szokásainkhoz képest igen szépen fogynak a jegyek. 🙂

2G szektor „lezárása” érdekes.

papparam
papparam
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 7:13 de.

Matricát a nemzetiutdij.hu-n kell venni, ott nincs kezelési költség.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  papparam
május 9, 2022 7:21 de.

Ma is tanultam valamit, köszönöm. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:08 de.

Már nincs 5-6 jegynél több a 3H-ba

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:11 de.

Meccslázba nálam az is beletartozik, hogy ilyenkor ötpercenként frissítem a jegyek állását. 🙂 🙂
Összesen olyan 100 szabad lehet még, de voltak érdekes pillanatok. Egyszerre cirka 150 jegy foglalása, vagy volt olyan szituáció is, hogy csak egy szabad jegy volt a rövidebb oldalon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:31 de.

Na, mostanra elkopott a jegyek jó része…nagy balhé lesz a faluban attól tartok 🙂

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:11 de.

Heló! Az számokban …száz?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
május 9, 2022 6:32 de.

??? nem értem

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:37 de.

Gondolom hány száz? Azt kerdezi

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:37 de.

Sory. Mennyien leszünk Kispest szúrkolók?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
május 9, 2022 6:38 de.

minima 600 de ha nyitnak új szektorokat, lehetünk többen is
Na, ez a Hunor gyerek leírta szabatosan… :-))

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:41 de.

Kössz. BENTMARADUNK!!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
május 9, 2022 6:38 de.

600 a vendég kb.
1000-en min. leszünk,de sztem jóval többen is.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 6:39 de.

Köszi. CSAK…..,,

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 5:29 de.

A G2 sztem az „ütköző zóna”. nem akarják, hogy a csúti köménymag közelébe üljünk. Másik elképzelésem, hogy azt még megnyitják nekünk, ha elfogynak a vendégjegyek.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 5:41 de.

Úgy legyen. 🙂 Én ennél negatívabban látom és inkább tudok arra gondolni, hogy lezárják, hogy ne legyen tele kispestivel.

Bármennyire is szomorú az apropó, bennem most közel olyan meccsláz van, mint 2017-ben.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:40 de.

Egyedül jössz, ogy?

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:46 de.

Ameddig kicsi a szaros, addig magányos farkasban nyomom. 🙂 Kivétel a III.Kerület elleni kupa, mert oda kitoltam babakocsiban a zuhogó esőben. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:57 de.

Én most Kövesd ellen vittem ki életében először az 5 éves kislányom. Azt kell mondanom egy szó nélkül végigülte, tapsolt. Hazaérve azt kérdezte, apa mikor megyünk legközelebb? 🙂 Kívánom neked is ezt!

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:04 de.

Köszönöm, remélem így lesz. Bár még csak idén lesz kettő, de jövőre jó lenne vinni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:53 de.

🙂

A 3H szektor 7. sora körül keress minket, ott leszünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:59 de.

remélem akkor most összefutunk. 🙂 3H 1 sor …

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:00 de.

Nézz fel és kiabálj, hogy dixiiiiiiiii …. integetni fogok neked 🙂

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:56 de.

Rendben. Hívom Tusit, ha nem vagytok meg. Én megint az utolsó pillanatban fogok beesni. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:57 de.

oksa
majd foglalunk ülőhelyet :-))

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 7:05 de.

Röhögni fogsz, de Felcsúton nagyon sokszor ülve szurkoltam. Lépcső melletti betonra másztam fel és onnan nyomtam. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 7:17 de.

Most ott sem lesz hely… 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:35 de.

Nálam is, tiszta ideg vagyok, mint a vidi meccs előtt a szép évben…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 5:51 de.

a 4J szektor is le van zárva..fene tudja miért. Én azt szeretném ebbe belegondolni, hogy azokat megnyitják, ha lesz rá igény. Azért annyira csak nem „nyeretlen kétévesek” a csútiak, hogy ne csináljanak akár teltházat. Bennem is van drukk a hétvége iránt, ami nem kis félelemmel társul. Mindegy a hangulat garanált lesz vagy sírunk vagy nevetünk…

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 5:55 de.

Az a másik szektor, amiben sokan szoktunk lenni, amikor megtelt a vendég.
Hogy jófejségből, vagy genyózásból van lezárva, az szerintem pár órán belül kiderül, amikor elfogy az utolsó jegy a vendégbe.

Csinálunk egy jó bulit, aztán meglátjuk. Szerintem sem értelmezhető a Honvéd a másodosztályban, szóval jó lenne, ha összekapnák magukat a pályán is.

Hasitasi
Hasitasi
május 9, 2022 2:13 de.

Szarok vagyunk, oké, de… Azt nekem ne mondja senki, hogy egy hozzánk képest is mínusz öt ponton álló emtéká 0:0-s félidő után 0:3-as idegenbeli győzelemmel jön haza az üllőiről. Azt nekem ne mondja senki, hogy a kieső idegenben 3 góllal veri a bajnokot. Aki ezt elhiszi az tényleg hülye.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 9, 2022 2:55 de.

Egy gyenge 0:1 nekem is hihetőbb lenne. Túltolták a fiúk.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 9, 2022 3:00 de.

Ja, ja. Az a bajom ezzel, hogy ha tényleg „belenyúlás van”, akkor ki a fenét érdekel ez így? Akár mint szurkolót, de akár mint játékost is…

Snowflake
Snowflake
május 8, 2022 6:16 du.

Jah és még egy. Nem létezik a NER, ha a tolvaj banda nem tart bent minket. A főnök kedvenc emberének a csapatát pont a főnök csapata ejtené ki?!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Snowflake
május 9, 2022 3:19 de.

Ezért is nem állják meg a helyüket azok az összeesküvéselméletek, amelyeket itt is boldogan terjesztenek páran. Szijjártó konkrétan a párt második embere, fideszes berkekben köztudott, hogy Viktor koronahercege. Tompikának 10ed annyi beleszólása sincs már a dolgokba. Simán szar szakmai munka folyik nálunk, ezért vagyunk ott, ahol vagyunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 9, 2022 2:31 de.

A NER – az csak nevében az együttműködés rendszere, itt farkas törvények uralkodnak és nagyon könnyen körön kívül találhatod magad egy kis időre, ha egy kis hibát vétesz. LSd: Lázár, Pokorni stb. Senkinek ne ábrándozzon arról, hogy csak azért maradunk bent, mert ki kinek a kedvence. Szted, Deutsch az nem olyan körön belüli mint Péter? Sőt, hisz a párt alapító tagja volt. Engedjük el ezt és ha tudjuk a pályán harcoljuk ki a bentmaradást és hozzuk azt az egy pontot. Engem nagyon zavarna, ha más csapattól függne a sorsunk, amit aztán a későbbiekben az orrunk alá lehetne dörgölni. H.ljanak meg a pályán, legalább egyszer, a játékosaink!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 4:15 de.

Szíjjártó Viktor embere,Lázár viszont az ellenlábasa volt párton belül,ahogy ez lentebb is olvasható. Deutsch(aki minket az nb3-ban akart látni pár éve) már teljesen vállalhatatlan párton belül is,ő ott csak egy szükséges rossz.
Viszont a farkastörvénnyel egyetértek azért,bőven vannak erre utaló jelek(vagy jelek százai,ezrei inkább).
Be kell húznunk valahogy a szükségeset a magunk erejéből,azt is úgy gondolom én is.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 2:53 de.

Lázár konkrétan Viktort akarta megbuktatni, nem csoda hogy le lett parkoltatva. Azóta szelídebben beszél a vezérről :DDD Tomika pedig nem véletlenül került parkolópályára (lásd EU parlamenti képviselő – ott patoghat, addig sem itt keveri a szószt, miközben mégsem rakták ki a fideszből) és Peti pedig nem véletlenül a külügyminiszter. Na de ez csak egy felületes józan parasztis gondolatmenet.
Ettől függetlenül egyetértek az utolsó pár soroddal. Hánynék, ha a felcsúti csürhe szórna nekünk alamizsnát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 9, 2022 2:58 de.

Én „naiv” vagyok és hinni akarok abban, hogy a sorsunk a pályán – legyen az bármi – dől el és nem a pártházban.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 5:00 de.

Hinni „akarok” ebben az esetben a fej homokba dugása. El lehet menekülni egy álomvilágba ha a valóság rémisztő meg nem tetsző de az nem érdekli a történéseket mozgató erőket. Én úgy gondolnám egyébként, mégcsak nem is „pártház”, nincs ez olyan magas szinten. Szerintem egy jóval lentebbi szintű játszótér mozgat itt, ami a „pártházat” egyáltalán nem is érdekli.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 9, 2022 5:46 de.

Én nem akarok hinni ezt+azt,de amellett látok,amit látok sajnos.
Kurva szarok is voltunk,szerencsénk sem volt az idényben,de a var túlnyomórészt ellenünk hozott(finoman fogalmazva kétes) döntései mellett,bőven voltak érdekes eredmények is. Nem vagy konteo-fan,de fejet homokba dugó sem,ahogy fogalmaztál.
Szóval én most egyelőre a felcsúti meccsre összpontosítok már.
De nem egyszerű a helyzet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
május 8, 2022 7:14 du.

Amúgy ja.
Viktornak Szíjjártó az egyik fő embere.

Snowflake
Snowflake
május 8, 2022 4:44 du.

Most – hogy beb..sztam – jutott eszembe, hogy milyen brigád lehet az, akit egy Kamber nem tud motiválni? Hát nem kispesti, az tuti…

Pelso
május 8, 2022 1:35 du.

A reménytelen kiégettség és a „nem történhet meg!” dühe hullámzik bennem.
Miközben hetek óta mondom, hogy ilyen makácsokkal nem lehet győzni és bentmaradni sem.
Amikor ott van az oldalán akár BB vagy Feledy, akiket soha nem fog leigazolni a Nápoly**, de hogy 5X annyit futnának és +90% lelkesedéssel küzdenének,mint ez a zsoldos nímand, az tuti. (persze pont ugyanannyi meccsük lesz a Napoliban, mint ennek a futball-szélhámosnak, vagyis NULLA)
Ezek a kritikus meccsek a mentális hozzáálláson, a lelkesedésen múlnak, nem véletlenül kapjuk a nyomorult gólokat…
Vignjevic megbolondult?
Itt mindenki meghülyül, aki még normálisként is kezdi ??
Már a kieséssel kapcsolatban is kettős érzéseim vannak, pontosabban, szerintem nem az fogja meghatározni a hosszabb távú sorsunkat, hogy most kiesünk vagy bentmaradunk, hanem az, hogy nyártól (jövő héttől!!) milyen kaliberű változások jönnek.
Ha megfelelő személycserék és szemléletváltás történik a szükséges pozíciókban, akkor hosszabb távon előreléptünk, akkor is, ha 1 évet le kell húzzunk a 2. vonalban.
Persze mindig van lentebb, lehet még ezen is rontani, és hamarosan nekünk is lépni kell meccsen kívül is, ha továbbra sem érti pár illetékes, hogy ez a Honvéd és nem játszótér suttyóknak.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 8, 2022 12:44 du.

Még időben szerződést bontok a csapattal, mától
nem érdekel. Amennyiben kiesünk, kiestünk, az sem érdekel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 8, 2022 1:07 du.

Ez egy èletre szóló szerződès,nem?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 1:16 du.

Majd úgy csinàlok mintha szurkolnék. Ők is úgy csinálnak mint ha fociznának.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 12:22 du.

Csak mellèkesen…zte a gyírmóttól is kikapott.Miutàn minket vert,utànna mindenki mástól kikapott…Szègyen!Csak felét érezné a klubhàz annak,amit tegnap óta èn…éjjel semmit nem aludtam ès sík ideg vagyok.Basszàtok meg mind a klubházban és a csapatnàl!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 8, 2022 10:59 de.

eredmenyek.com oldal szerint minden meccs 14-én, szombaton 17:00-tól lesz.

https://www.eredmenyek.com/foci/magyarorszag/otp-bank-liga/meccsek/

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 8, 2022 11:22 de.

Nem hivatalos, holnap lesz elvileg a végleges kihirdetve.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  jnkzln
május 8, 2022 11:37 de.

Ha ma nyer a sötétvár, akkor igazából három meccsnek van tétje.
falu-Kispest
Mtk -Debrecen
Várda-zte..
Szerintem ezek lesznek vasárnap, mert hát tuti arra a napra rakják,hátha kevesebben leszünk mint szombaton.
A másik három szombaton..bár mivel szerdán van a kupadöntő, így lehet fordítva lesz..

santiago
santiago
május 8, 2022 9:26 de.

Batik takarodj vissza a zold buzikhoz…
Csk szaalgot soha tobbe fel ne merd venni te patkany.
Raszol egy bajnokra, hogy miert megy ki a szurkolokhoz.

Ilyen jatekosnak nincs helye kispesten.

Pelso
Válasz a következőnek  santiago
május 8, 2022 1:17 du.

ez tuti így volt, láttad, hallottad ?

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Pelso
május 8, 2022 1:18 du.

Eleg feltunoen latszodott
O ment volna befele, majd mikor latta a nagy gerit, lovricot, hogy jonnek kifele, akkor elkezdett felejuk futni es probalta feltartani oket, es veszekedett veluk

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
május 8, 2022 1:51 du.

Igen,pont mentem le a lépcsőn,tudta számonkérés lesz,ezért nem akarta,hogy odamenjenek.Tudtam nem sokan fognak odajönni.

Pelso
Válasz a következőnek  DélPest
május 8, 2022 1:25 du.

ha ilyen állapotok vannak, akkor esélyünk sem lesz felcsúton…

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Pelso
május 8, 2022 1:34 du.

Ja az egyertelmu
Debrecenben bizhatunk egyedul
Ez a statisztika mindent elmondcomment image

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  santiago
május 8, 2022 10:59 de.

Igazi patkany

Tozso_ferguson
Tozso_ferguson
Válasz a következőnek  DélPest
május 8, 2022 12:24 du.

Emiatt, vagy más okból is?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
május 8, 2022 9:53 de.

Ha ez igaz,akkor valóban nincs helye Kispesten!Viheti Doll,amúgy tapogatózótt nàlunk miatta.De vigy magàval a szintèn zöd takony technikai igazgató Sinkót is,a makkos cipőjèvel.Menjen a vidi drukker Azuràk is.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 11:01 de.

Kun is fradista, nem hinném hogy több mint száz FTC futsal meccs után ébredt volna rá, hogy igazi kispesti

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 11:01 de.

Kun is fradista, nem hinném hogy több mint száz FTC futsal meccs után ébredt volna rá, hogy igazi kispesti

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 10:08 de.

Nagy Laci se maradjon

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  F.hunter
május 8, 2022 2:25 du.

Amugy az nem tolmács volt?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Zagreus
május 9, 2022 2:08 de.

Nem csak az..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 8, 2022 12:20 du.

Miért van még itt??

Lajos Gál
Lajos Gál
május 8, 2022 7:37 de.

Szőlősi gyurika(a Puskás hagyaték’méltó”őrzője,hogy rohadj meg)elégedetten dörzsöli a tenyerét.Mesterművét azt hiszi befejezte.De velünk a szurkolókkal soha,semmilyen körülmények között nem tud leszámolni!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 8, 2022 5:23 de.

Szarházi zűdek meg befeküdtek a bazilikakilincs orrúak alá rendesen tegnap!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 8, 2022 9:54 de.

Deutsch ezek szerint nagyobb tènyező,mint szíjjas.Egy aprósàgban bízhatunk,hogy dzsudzsi kisegíti a barátját,petit.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 10:46 de.

Hidd el nem nagyobb tényező.Szíjas sokkal okosabb,legfeljebb tomika erőszakosabb.Ui.:A tűzközeliek mondták anno,hogy tomikát Brüsszelig kellett zavarni,mert vállalhatatlan volt.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 8, 2022 11:03 de.

Ez utóbbi Tomi volt

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
május 8, 2022 11:32 de.

deutsch tomikáról írtam.Bocs ha valamit félreérthető volt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 10:14 de.

Nem únjátok még ezt a „szíjjasozást”? Pláne,hogy Deutsch neve meg nagy betűvel és eredeti formában(még ha mondat kezdet is).
Egy tompikától azért több tiszteletet érdemel.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 8, 2022 5:22 de.

Srácok mi kell ahhoz hogy a csúti disznóólba be lehessen jutni?
Bozsikban kell jegyet venni?
Lesz valami szerveződés?
Kiestünk a covid miatt a vendégeskedésből!
Mi kell a vidékieknél a bejutáshoz?
Megköszönném az infokat!

CSAK
CSAK
május 8, 2022 4:57 de.

Aludva egyet az egészre, jó ez igy. Kezünkben a sorsunk még mindig, egy pont kell a faluban, a Puskás nevet bitorlóban, olyan szimbolikus az egész. Most minden szurkolónak kutya kötelessége ott lenni,szurkolni, nem ezért a csapatért, hanem a klubért, a szinekért, a múltunkért. Meg kell mutatnunk, mit is jelent ez a klub. Bárhogy is alakul, nyáron teljes megújulás kell, minden szinten. Az a 4-5 ember, aki tudja, mit jelent Bozsik, Puskás, Tichy mezében játszani, az maradjon, a többi alibi meg mehet Isten hirével felcsútokra, mezökövesdekre meg indonéziába. Öcsi bácsi biztosan velünk lesz. Puskás, Kispest, Hungary.Csak a Kispest, mindörökké, gyerünk vörös-feketék.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK
május 8, 2022 6:11 de.

Simán megtöltjük a vendéget.Nem tudom a lemaradókat vajon beengedik-e a hazaiba?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 8, 2022 6:37 de.

Volt hogy nekem már csak a hazaiba jutott hely. Igyekeztem nem láthatóvá tenni hogy vendégszurker vagyok. Sokan mások is így jártak. Oda húzódtunk a tábor mellé. Egy idő után egy értelmesebb szekus rájött, hogy kik vagyunk, de nem bántott minket, sőt a szekus sort, ami elválasztott minket a vendég szektortól, átrendelte a másik oldalunkra. Közénk és a felcsúti korzó közé.
Még szurkoltunk is a meccsen. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 8, 2022 6:48 de.

Én a szembeoldalon voltam már és szurkoltunk is. Onnan a legjobb nézni a meccset.
Sokan voltunk ott is(civilben),góloknál ez előjött.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
május 8, 2022 5:16 de.

Mi általában mindig így most is tökéletesen egyetértünk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
május 8, 2022 5:14 de.

Ez a beszéd.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
május 8, 2022 5:09 de.

Nabazmeg!
Ezt mondom!
A halottat sirassuk, ne a beteget a kurva eletbe. (Ha ugy dobja a gep, sajnos evekig sirhatunk az nb1 utan)

robert szeman
robert szeman
május 8, 2022 4:53 de.

Üdv!Miért kell már leírni a fanatikusan imádott csapatodat (bizalmatlanoknak)?Tudjuk ebben a bajnok.sgbn bárki-bárkit-bármit-stb,verhet minden lehet.Kamu fradi,csaljukfootbal,var,megadom,les,kéz,mázli,bármi stb… Én BÍZOM, s nem is esünk ki! Annyira ne fényezzük már a bazdcsútot, 1 minimum x-re jók leszünk,képességeinket ismerjük elfogadtuk ugyebár, 10 fő+játék kurva nehéz pláne nekünk,11-el is döcögős.A csapatban lesz már Petrusenko, Boti, Luki, remélem Kadiri is,(róla mihír?) szóval más HONVÉD lesssssz jöv-héten bazdcsúton múszáj!!! MINDENEK FELETT A KISPEST! UI:Ha esünk, kiszállok 1 x-időre!

Tusi
Tusi
május 8, 2022 4:37 de.

Lefőtt már… Kér valaki kávét?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 8, 2022 4:54 de.

Asszem arra varhatunk, hogy akiknek lefott meg is igyák…

Döme Sanya
Döme Sanya
május 8, 2022 4:10 de.

Tegnap parádés volt a Deutsch, Kubatov tengely.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 8, 2022 4:09 de.

Kedves „Játékosok”!
Ti akik tudásotok alapján meg sem közelítitek azt a szintet amit ez a Klub elért 113 éves sikerekben gazdag történelme során most tehettek valamit!
Mert a BMLSZ évek óta szeretné eltüntetni a Honvédot de erre vastagon rásegítetetek Ti is!
A nem véletlenül Dilettáns klubvezetés is partneretek ebben de Ti saját erőből vagytok ennyire tehetségtelenek, lelketlenek, erőtlenek és amatőrök!
Most viszont elkerülhetitek azt a szégyent hogy Veletek essen ki a bohócligából magyarország egyik legpatinásabb futballcsapata!
S ki tudja talán akkor jónéhányotok folytathatja is fényűző fizetésének felvételét ezért a méltatlan teljesítményért amit Ti futballnak gondoltok!
Kérünk tehát Titeket hogy most az egyszer szombaton próbáljatok meg labdarúgóra sőt, HONVÉD labdarúgóra hasonlítani még ha tudom hogy en nem kevés kérés is!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 8, 2022 4:00 de.

Megyünk Mi is hárman a senkiházi névlopókhoz szurkolni a csapatunkért!
Viszont magánúton megyünk de természetesen Veletek együtt fogunk szurkolni azért hogy ez a tökéletesen megkomponált nemzeti szégyen csúcspontján Puskás Ferenc nevével ellátott csapattal a kivégző szerepében, ne történhessen meg!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 8, 2022 4:30 de.

Ezt nem ertem…mi az, hogy maganuton?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
május 8, 2022 5:11 de.

Nem arra.
A vendégbe megyünk csak saját kocsival

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 8, 2022 5:04 de.

Arra gondolhatott,hogy nem a szervezett szurkolói szektorba ülnek…sztem

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 5:10 de.

Megmagyarazta…ez a hsz ertelmet vesztette. Törölve

Döme Sanya
Döme Sanya
május 8, 2022 3:03 de.

Optimisták vagytok. Láttátok ezt a szintársulatot? Megszokásból majdnem csapatot írtam. Képtelenek egymásért, a csapatért, és a szurkolókért küzdeni. Úgy néznek ki mindig mintha most fociznának életükben mádodszor. Senki nem helyezkedik, nem indul be, főleg amióta nincs Nagy Dominik. Sajnos Vignjevics is középszerű. Ezt a ziccert a felcsút nem fogja kihagyni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 8, 2022 3:30 de.

Ha ne adj Isten,nb2-esek lennénk,én simán hoznám Csertőit.Velünk jobban tudna alkotni.A fiatalokat is beépítené,amire Vigjne nem nagyon képes.De erre egyelőre gondolni sem akarok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 8, 2022 5:06 de.

Ha kiesünk milyen jàtèkosokkal èpìtünk csapatot?Szted egy Boti,Zsótér,Tamàs,Szappanos,Batik maradna?Fiataljaink meg gyengèk ah Nb2-höz,plàne,hogy velük feljussunk.Ha kiesünk,min.2 év purgatórium.Lsd:Vasas,Fradi,lehet diók is.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 8, 2022 6:45 de.

Szapiról és Botiról simán el tudom képzelni hogy marad.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 8, 2022 9:29 de.

Szapi nem hiszem, hogy dobná a kerettagságot. Neki ez utolsó lehetőség. Nem is tudnék rá emiatt haragudni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
május 8, 2022 10:19 de.

Azért van ott egy szerződés is,cseppet sem mellékesen. Nem ő dönti el,hogy mit dobjon és mit nem.

Szlaci
Szlaci
május 8, 2022 2:17 de.

Azt hallani, hogy vasárnap lesz a meccs, ez mennyire lehet igaz?Mikor dől el?
Gondolom egy időben akarják a MTK meccsével.

Amúgy szerintem szálljuk meg a falut menjünk le minél többen, minden szektorban legyünk ott…aztán szóljon..ha akkor sem megy az aranylábú gyerekeknek akkor aztán jöhet a tisztítótűz…mehet mindenki amerre lát.
Kambit betenném szűrőnek…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szlaci
május 8, 2022 2:41 de.

Ha jól tudom hétfőn jön a hivatalos időpont. Az biztos, hogy ugyanakkor lesz mint az mtk meccs, ez a szabály.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 7, 2022 8:25 du.

Szürreális lesz az hogy Puskás Ferenc nevét viselő csapat ejtheti ki az NB1 ből a Honvédot!
A Legnagyobb Magyar Futballista forog a sírjában!

dixneuf
dixneuf
május 7, 2022 4:14 du.

Gyerunk mar!
Felcsúton kikuzdjuk.
De szurkolni kene.
Nem nekik, nekunk. Mi vagyunk a Honved!
(Nem akarok patetikus lenni, de fel a fejjel mar. Egy buzi mtk kikuzdi a Honved meg nem?! Legalabb az eselyt adjuk meg magunknak)

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:20 du.

Elvileg szurkolunk

zolee
zolee
Válasz a következőnek  DélPest
május 8, 2022 1:20 de.

Egyetértek, abban az esetben ha kiesés esetén lesz elszámoltatás, nem a Felcsút elleni meccs miatt, hanem az egész szezon miatt…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 5:13 du.

Helyes. Ez így a teljesen korrekt a klubbal. Na nem a játékosokkal és a vezetőkkel(ezekkel nem is kell,hogy korrekt legyen).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 5:13 du.

Helyes. Ez így a teljesen korrekt a klubbal. Na nem a játékosokkal és a vezetőkkel(ezekkel nem is kell,hogy korrekt legyen).

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 5:42 du.

Így van. A cimerert, a szinekert, a tortenelmunkert szurkolunk, nem a jelenlegi csapatert

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 5:53 du.

Veled általában egyetértek.
Most is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 4:26 du.

Nem elvilg kene, hanem véres torokig.
Emlékszel a Debrecen Paksra, ami utan a loki kiesett? Vegig tomboltak, erre ne lennenk kepesek?

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:33 du.

Lesz szurkolás. És végre tudok újra menni.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:18 du.

Adjuk, de ettől nem alszunk jobban (évek óta) ma este sem. Se holnap

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 7, 2022 4:24 du.

En sem. Ubergaz az egész.
De -es ezt nem pesszimizmusbol irom- ha kiesunk evekig nem kerulunk vissza

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:25 du.

Az ziher

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Tusi
május 8, 2022 2:06 de.

Megtisztulás lesz és egyből visszatértünk a közép mezőnybe… De lehet hogy ki sem esünk… A lokiban talán bízhatunk és már nem lesz makacs

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 7, 2022 4:13 du.

Amennyiben valakinek egy szemernyi kétsége is van afelől, hogy Nagy Gerinek és a hasonló mentalitású játékosoknak helyük van, helyük KELL, hogy legyen
egy csapatban, annak ajánlom Szappanos nyilatkozatát. lsd. még Rossi első nyilatkozatainak egyikében, mint szövetségi kapitány a kérdésre, hogy miért hívta be Nagy Gergőt a válogatottba…
Lehet, hogy van egy Lovricnál, Nagy Gerinél, Szappanosnál (bocs Szapi, Te kurva jó vagy egyébként!), Batiknál és most már ide sorolom Dokát is, jobb játékos a világon, de hogy a szívét teszi ki a pályára és az öltözőben is példát mutat abban biztos vagyok.
…és az az edző, aki ezt nem látja és hanyagol akár egyet is közülük, az….

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 7, 2022 4:14 du.

Ne aggodj! Jovore sziporkazhat a masodosztalyban. Az az o szintje.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 5:36 du.

Igazad van. Akik játszanak helyette, ők az igazi nb1-es spílerek. Még mindig van esélyünk a bentmaradásra, pedig a bajnokságunk ma már jóval nívósabb. Mondjuk sokat jelent a profi hozzáállásuk is , annyi biztos. (i)

valaki
valaki
Válasz a következőnek  októberes
május 7, 2022 6:24 du.

Visszaforditom amit irsz. Akik most jatszanak azok is szarok, (sehol nem allitottam az ellenkezojet) de Gerivel sem voltunk jobbak. Jo nagy szar van most a csapatunknal, de nem Geri a megoldas.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  valaki
május 8, 2022 2:35 de.

Az öltözői hangulatról írtam, ha nincsenek olyan egyéniségek akik összetartsák a csapatot, amiről Szappanos is beszélt, akkor nem lehet csapatról beszélni. Akkor jönnek az eladott labdák, a feladott párharcok. Nem azt mondtam, hogy Gerit a kezdőbe, de a mentalitást, amit képvisel jelen kell legyen az öltözőben.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  valaki
május 8, 2022 12:44 de.

Hát szerintem meg ilyen szarok nem mostanában voltunk, és pont a mentalitás miatt. Különbözik a véleményünk, de a lényeg, hogy jövő héten bízzunk a csodában!
ui.: ezt egyel lejjebb szántam

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 8, 2022 2:21 de.

Tavaly ugyan ilyen szarok voltunk magyarokkal,de még ennek a szezonnak az elején is ők bizonyítottak. 5-6 játékos van aki nb1es,lesz is nagytakarítás és végre NagyLaci se hord majd ide játékosokat,persze ha bent maradunk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
május 8, 2022 4:30 de.

A bentmaradáshoz csoda kell..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 8, 2022 2:21 de.

Tavaly ugyan ilyen szarok voltunk magyarokkal,de még ennek a szezonnak az elején is ők bizonyítottak. 5-6 játékos van aki nb1es

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 5:08 du.

Nagy Gerit simán elviszi a Vasas vagy a Paks, de szerintem nem értetted mit írtam : )

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 7, 2022 6:14 du.

Ertem en amit irtal, csakhogy a mentalitas onmagaban keves, kell hogy parosuljon hozza jatektudas is. Ezzel az erovel visszahozhatnank Kukocsot is.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  valaki
május 8, 2022 2:31 de.

Szerintem pedig, a mentalitás a legfontosabb egy csapatban. Kukoc teljesen más ember és nem túl okos. Viszont az öltözői hangulatba nem tud beleszólni egy olyan játékos, aki a nem is edzhetett a csapattal 5-6 héten keresztül, gondolom az NBIII-as csapat külön edzésmunkát végez. Csak az utóbbi két meccsen lett kerettag, talán nem véletlenül, de lehet, hogy későn.

Egyébként nem lóg ki játéktudásban a többiek közül, (ez kritika szeretne lenni a többiekre nézve)

papparam
papparam
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 4:48 du.

Bizony, a Nagy Geri félékkel a kiesés ellen küzdenénk, már ha játszana.
A hülyeség határtalan! 🙂

nethool
nethool
május 7, 2022 4:05 du.

2003.05.09. Supka aktuális csapatával, a Békéscsabával x-elünk Kispesten. Supka csapata a végén bent maradt, mi kiestünk.
2022.05.07. Supka aktuális csapatával, a Kövesddel x-elünk Kispesten. Supka csapat már bent marad……

ius
ius
május 7, 2022 3:55 du.

Én azon gondolkodom, hogy az nb1-ben nem lehet teljesen új csapatot építeni, itt pedig arra van szükség. Vignje takarodjon és a vezetők is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
május 7, 2022 3:59 du.

Ha kiesünk,nem fogunk egyből visszajutni az biztos.Nem lesz jàtèkosunk!Az első rèsze a szezonnak a csapatèpìtéssel fog elmenni.Ott lesz egy diósgyőr,hali,győr,szeged,pècs…

zico zico
zico zico
május 7, 2022 3:39 du.

.. sok gusztustalan dolgot láttam már életemben, de amit most lenyomnak a „királyi tévében” az mindent visz…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 7, 2022 3:40 du.

Hisz tudod,ők az elnyomottak….

zolee
zolee
Válasz a következőnek  zico zico
május 7, 2022 3:39 du.

Fagyiszopkodás

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 4:26 du.

0-3 után is?

Lajos Gál
Lajos Gál
május 7, 2022 3:38 du.

Most kezdek ideges lenni.A 3-4.legnagyobb költsegvetéssel nb2.Elmegy mindenki a jó k..anyjába aki ezt előidézte.Nem szívügyük a klub.Élősködö senkiházi brigád.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 7, 2022 3:40 du.

Ez igy ebben a formaban tulmegy azon, hogy csak a klub. Lehet osszeeskuveselmelet hivonek tartani engem, de itt mas erok is dolgoznak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 3:44 du.

Zte,kövesd,gyìrmót…ki tiltotta meg,hogy nyerjünk??sajàt magunk erői dolgoznak,ellenünk.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 3:50 du.

Fradi ellen az egy pont, vagy Paks ellen a gyozelem boven eleg lett volna. Ez a csapat egy kalap szar, de ha kivulrol nem szolnak bele, siman bentmaradtak volna.

Tampa3333
Tampa3333
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 3:43 du.

igen túlmegy. 7 mecsből egyet kellett volna nyerni .hagyjuk ezt.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Tampa3333
május 7, 2022 3:45 du.

Amikor nyerhettunk volna- es ugy nezett ki mintha a jatekosok is akarnak- akkor sem hagytak.

Tampa3333
Tampa3333
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 3:54 du.

ez igaz egy meccsen tényleg volt ilyen.De itt sokkal nagyobb baj van.lásd szappanos nyilatkozatát.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Tampa3333
május 7, 2022 4:05 du.

Harom az az egy, ha a Vidi meccset is idevesszuk. (1-0-nal nem megadott tizenegyes). Kulonben meg en sem azt irtam, hogy csak a kulso tenyezok, hanem a ketto egyut.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tampa3333
május 7, 2022 3:56 du.

Az a nyilatkozat egyertelműen megmutatta,hogy teljesen szétesett az öltöző!Van akit már nem lehet motivàlni…ez nagy baj.

Felvidék KISPEST
Felvidék KISPEST
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 3:46 du.

Van benne jócskán igazság

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 7, 2022 3:40 du.

Teljesen egyetértek!

dixneuf
dixneuf
május 7, 2022 3:29 du.

Hat sracok. Nincs tulzottan sok eselyunk, az mar igaz, de egy le sem játszott meccs elott ne vizonaljunk mar kiesest. Majd utana.
Kiraz a hideg ennyi negativ energiatol.
Akit erint: viszlat felcsúton

Felvidék KISPEST
Felvidék KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 3:41 du.

Nekem is totál össze van szorulva a gyomrom az nb2-től,de még én is BÍZOK.Hali csúton❤️

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 3:31 du.

Irigyellek,hogy mèg tudsz bízni,hinni!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 4:03 du.

Eloszor a halal aztan a temetes. Élőt nem temetunk, ha haldoklik akkor sem. Majd a harmas sípszó utan. Lehet, hogy megkonnyezem, de addig kuzdeni kell.

Tampa3333
Tampa3333
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:10 du.

Így van.most félre kell tenni ami eddig történt és 90 percen át szurkolni hátha sikerül.legalább mi tegyünk meg mindent.aztán ha nem sikerül háát …remélem sok rendőr lesz.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tampa3333
május 7, 2022 5:12 du.

Pontosan. És aki ezt nem így gondolja az egy idióta fasz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:06 du.

Klinikai halàl már beàllt…èn sírtam anno zegen…nem akarok mègegyszer.

dagiiron
dagiiron
május 7, 2022 3:09 du.

Csoda kell ahhoz, hogy ne essünk ki..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 3:14 du.

Amikor azt írtam korábban,hogy az mtk megveri a fagyit,páran itt azt írták,döntetlennél rosszabb nem lesz.Meg is érdemeljük ha kiesünk.

CSAK
CSAK
május 7, 2022 3:02 du.

5 éve ezt nem gondoltam volna…

Jakus
május 7, 2022 3:00 du.

Amikor azt írtam szombathelyiként, hogy remélem rövid időn belül találkozunk, nem arra gondoltam, hogy a másodosztályban…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Jakus
május 7, 2022 3:17 du.

Ott leszünk a Rohoncin.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 7, 2022 2:59 du.

nem az én tisztem, de szívesen néznék egy útlezárást az edzőközpontnál…mondjuk hétfőn

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:58 du.

Akkor gyerekek kiesünk!MTK veri a lokit,mi pontot sem szerzünk csúton.Ennyi!Elmehet itt mindenki a jó büdös picsába.Remèlem Mendelényi,Kun ès az összes szutyok a keretben görcse rándulva fetreng.ződek meg a döntetlen,na persze!Senki ne ringassa magàt àlmokban,jövőre Nb2!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:59 du.

Ez a legvalószínűbb forgatókönyv..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 7, 2022 2:58 du.

Jó lenne,ha felcsúton nem a kurvagyenge szólna majd.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 3:04 du.

Szerintem, teljesen mindegy a hangulat sajnos a gyökértelen, alibiző, megélhetési szarok (a csapat 70%-a) pont leszarják : (

Szappanos Pétert idézném ide: „Nem tudom… nekem már lassan minden energiámat felemészti a többiek
hajtása, nem szeretnék mártírkodni, de azt gondolom, hogy profi
játékosként tudnia kellene mindenkinek hogy, hogy kell bizonyos
szituációkban viselkedni, páran vagyunk akik már erőn felül próbálják
mentálisan is tartani… vagy felkésziteni ebben a csapatot, mert látszik
egy-egy rossz passz után, hogy lelógó fejekkel jövünk vissza, amit
kiskorban megtanítanak, hogy nem jó.. nem jó üzenet, mert kifele nem
szabadna, hogy látszódjon ez. De azt gondolom, hogy jelen helyzetben,
amiben vagyunk még érthető is lehet”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:59 du.

Akkor mi jó búdös lófasz,ezeknek.!Hunor ne màr!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 3:02 du.

Persze. Szidjuk őket,hátha rásegítünk egy kiesésre. Jól van akkor.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 3:20 du.

Ja alázkodjunk meg inkább, akkor inkább az nb2

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 5:09 du.

Milyen megalázkodás?????Miről beszélsz? Szerinted ezek érdekelnek engem?
Leszarom a játékosokat,én a klubról
beszélek.
Arról,hogy a maradék önbizalmukat ne vegyük el és szedjék össze magukat annyira hogy benttartják a csapatot.
Amennyiben ez nem sikerül,szabad a pálya.
Nb2? A magad nevében beszélj.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 3:08 du.

A nagy részük nem is tud magyarul..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 3:07 du.

Hunor,innen kit érdekel ez már.Ez a csapat nagyon sokàig megkapott minden tàmogatàst.Szemen lettünk köpve!Az a csapat,aki a zte,gyírmót,mtk,kövesd ellen nem tud győzelmemet hozni,az nem èrdemel semmit.Szted nekünk,hogy esik,hogy egy csútnak,ződeknek kell szorítani,hog, ne essünk ki?Ezt a bentmaradást rég lezwrhattuk volna…SZÈGYEN!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 5:37 du.

Baszki,ne húzzál már fel!
Amit leírtál az mind igaz.
Ez viszont most vészhelyzet.
Ha felesik vmelyik rokonod,vagy testvéred,bárki full részegen mit csinálsz vele?
Otthagyod az út szélén,mert „te megmondtad,hogy ne igyon”? Meg amúgy is alkesz? Meg magának köszönhet?
Mert ez mind ok(de azért nem árt mérlegelni).
Otthagyod,esetleg bele is rúgsz?
Mert ha nem szurkolunk(nem a játékosnak,hanem a klub sikerének!),akkor az én olvasatomban az annyit tesz,otthagyjuk az út szélén(és nem a játékost hagyod ott,hanem a klubot baszki,,a játékos az szedi tovább a sátorfáját és baszik az egészre).
Ha még szidjuk is,az belerúgás.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 3:03 du.

Jaj, Huni, ne már. Most hol van az elvileg profik vagyunk?
3-8 millió nettóért ne játszon hópihét senki.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 5:10 du.

Ne fárassz.
Leszarom a játékosokat.
Itt a klubról van szó.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 4:37 du.

Hogy mit ne játszon senki?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 4:59 du.

Szurkolók kritikáira érzékeny kislányt a focistáink.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 3:00 du.

Add el a klubot, Hemingway add el a klubot… oh wait

Kermon
Kermon
május 7, 2022 2:57 du.

:D:D 😀 Vár a csodás Miskolc!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 3:06 du.

Csoda kell a bentmaradáshoz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 3:01 du.

Remèlem siófokon kezdjük a szezont…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 3:16 du.

barcikán, nem vagyunk mi ződek

dixneuf
dixneuf
május 7, 2022 2:56 du.

Hat ezt frankon nem hiszem el…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 3:17 du.

Ahogy mondtam azbestinmeccset.. Be is jött

zolee
zolee
május 7, 2022 2:56 du.

Ennyi…Nyerni kell csúton

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 2:56 du.

Eleg a dontetlen

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:57 du.

Nem lesz meg. Simán kikapunk..

nethool
nethool
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 3:07 du.

Anno az utolsó fordulóban, ott a faluban mi tartottuk bent őket. 0-2 után, akkor kezdtünk el focizni, amikor Dunaújvárosban is nekik kedvezően alakult a meccs. Most meg ők adják meg majd a kegyelemdöfést

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  nethool
május 7, 2022 3:10 du.

Nem, mi adtuk meg magunknak a jàtékunkkal..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  nethool
május 7, 2022 3:10 du.

Ènekeltük mi nekik,hogy bye-bye felcsút…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 2:57 du.

Helyes.
Csak pozitívan.
Hajra Honvéd!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:58 du.

Realistán…Nézd meg az idegenbeli eredményeinket..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 2:59 du.

Inkabb nem irok semmit.
Ennyi.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:56 du.

Arra inkább ne játsszunk

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 2:57 du.

Nem azt mondtam.
De amugy eleg

zolee
zolee
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:59 du.

Ki vezeti? Karakó vagy Ando Szabó?

Tozso_ferguson
Tozso_ferguson
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 3:11 du.

Egyik a meccsen másik a VAR kocsiban?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 2:59 du.

Ajjaj…remelem egyik sem

CSAK
CSAK
május 7, 2022 2:55 du.

Na kérem. Felcsúton lehet bizonyitani.

dagiiron
dagiiron
május 7, 2022 2:37 du.

Na, lehet izgulni..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 2:43 du.

Izguljon Hornyák, jövő héten jön a turbó Kispest a falumúzeumba.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 2:48 du.

Már Rómaiak korában is Európa legviragzobb települése volt Felcsút kisvasuttal, és ott épült a világ első vörösréz tetős kazánháza

zolee
zolee
május 7, 2022 2:34 du.

Ekkora kamumeccset …

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  zolee
május 7, 2022 2:43 du.

Kicsit könnyen adta Blazsics, de mi még egy kamumeccshez is szarok vagyunk, imho.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 2:33 du.

A nemzetközi helyzet fokozódik, a zsidók nem eshetnek ki.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 7, 2022 2:34 du.

Jól játszanak. 100x jobban érdemlik meg az nb1et, mint mi.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 2:38 du.

Dehogy érdemlik.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 2:36 du.

A fradi nem játszik, szándékosan mindent mellé, fölé lőnek.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 7, 2022 2:41 du.

Hát persze. Tudom, összeesküdtek ellenünk a nemzetközi világhatalom képviselöi. Fö céljuk a Honvéd kiejtése. Tavaly huszárosan keresztülhúztuk ezt a tervüket, de idén még jobban rákészültek..Ezért nem nyertünk 7 mérközés óta. Be van avatva minden biró, játékos, mlsz, kormány, oroszok, ukránok..Ezért van ott a háború is. Hogy eltereljék erröl a mestertervröl a figyelmet.. Hagyjuk. Legszarabbak vagyunk az nb1ben.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 5:22 du.

Nem kell mindenkinek benne lenni, elég, ha a dilettáns vezetés kezébe adott klubot szépen lerohasztják szakmailag és erkölcsileg, aztán itt-ott még egy-két bírói ítélettel lenyomják a víz alá, hogy tuti megfulladjon.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 2:48 du.

És ezek szerint az mtk a legjobb. Vak vagy ha nem látod.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 7, 2022 2:51 du.

Nem, csak motiváltabbak egy kupadöntöre készülö fagyinál. Mi meg nem voltunk azok egy semmiért sem játszó mezökövesdnél.

CSAK
CSAK
május 7, 2022 2:32 du.

Most van baj.Le kellene vetiteni ezeknek a bohócoknak a fagyi -MTKt. Igy kell küzdeni a kiesés ellen, szánalmas banda.

zico zico
zico zico
május 7, 2022 2:31 du.

nabasszd

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:19 du.

Hààt èn nem tudom,hogy lesz ebből csapat jövő szezonra..Szappanos,Doka,Zsótér akit jó szìvvel tudnèk ajànlani.Batikot megzavarta sztem a managere…semmi extra,de maradhat,hanem akar egzotikus országba menni.A többi?Mehet amerre lát!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:40 du.

Batikon Dokán és persze SZAPPANOS Petin láttam, ma egyedül, hogy győzni akarnak

robert szeman
robert szeman
május 7, 2022 2:08 du.

Azért feltűnően a pályán is ott volt a „Supka-Honvéd-EmO! Nem? Nihil ellenfél!Kitömhetek volna simán……….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 7, 2022 2:07 du.

Szappanossal,Lovriccal és Dokával voltam maradéktalanul elégedett. Utóbbi kihajtotta a lelkét is és úgy küzdött,hajtotta a többit,mintha ő lenne a klub egyik saját nevelése.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:15 du.

Batik is rendben volt sztem, két gólt is lőhetett volna, sajnos nem volt szerencséje.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 2:16 du.

Rendben volt,pont a két kihagyott helyzete miatt nem vagyok vele is maradéktalanul elégedett.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:20 du.

Viszont, es ezt muszaj leirnom: en meg annyira gyenge szar focistat keveset lattam mint a Demon. Hogy a repedt faszba keveredett ez ide? Upista szerzemenye, projektjatekos?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 4:18 du.

210 cm magas, de egy labdát nem fejelt el. És amitöl kiborulok, kocog. Érted? Kocog, bazdmeg.Vicc az az ember. Bün öt játszatni Kerezsi helyett. Pedig nem vagyok fiatalpárti. Kadiri? Ukrán? Izlandi? Minek hoztuk öket, ha ez a büngyenge alibi Hidi elöttük van?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:36 du.

Ez igaz a Demon egy vicc..Jövőre nem szeretném a csapat közelében sem látni.Makács urat sem.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:08 du.

Doka nagyon jo volt.
Teljes egyetértés

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:14 du.

Doka szar volt, de legalább hajtott. Ez ma kb mindenkire igaz, kivéve Szapi, aki klasszis szintet rakott.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 2:16 du.

Hat Doka eseten kurvara nem ertunk egyet, foleg a szar minositessel, Szapi isten volt az teny

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 2:14 du.

De miért volt szar Doka?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:16 du.

Hajtott, de kevés eredménnyel. Ezt értem „szar” alatt. Olyan Donisan HF idejében.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 2:30 du.

Védekezést megoldotta,hibára nem emlékszek,előrejátékban próbálkozott,de nem nagyon volt támogatása,viszont amit csinált,azt elég pontosan csinálta. Amikor sikerült előretörnie,abból gólhelyzetet is alakított ki.
Emellett úgy odatette magát,mint ha az életéért küzdene.
Ez Kispesten jelen pillanatban extra teljesítmény az én olvasatomban.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:13 du.

Láttad az arcát,amikor a 85p. futott egy hosdzú labdáért.A sràc majdnem megszakadt,akart nagyon!

dixneuf
dixneuf
május 7, 2022 1:37 du.

Hanyok.
Ez a csapat eg kalap szar. Remelem bennmaradunk, de kb. a haromnegyed csapat mehet az anyjaba. Szapi, Doka, Lovresz (ha vallalja) Batik, Zsoter, es Lukic talan. A tobbi huzzon a faszba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:05 du.

Vigyázz,Zsótér miatt nehogy valakinek problémája legyen a hsz-el.
Egyébként én is őket marasztalnám,max még 2-3 játékossal kiegészítve.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 7, 2022 2:06 du.

Most duhos is vagyok, ezert talan kisse sarkosabb is.
Az nem zavar, ha nem ertenek egyet velem, foleg ha indokoljak is (ld. Zsótér)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:08 du.

Itt ha vki megindokol vmit,az kb abból áll,hogy szar és kész. 🙂
De ne kössön bele senki,van más bajunk is.

robert szeman
robert szeman
május 7, 2022 1:20 du.

Húúú! Nem véletlenül kezdem így! Végigparázva csikos mezben tv-s szurkerként, ez1 győzelmi bentmaradás! Ha a Fagyi segít?!

CSAK
CSAK
május 7, 2022 1:15 du.

Szappanost, Batikot, Dokát, Zsótért, Tamást hagynám,kezdöcsapatból a többiek most azonnal mehetnek szabadon, bárhová. Vignjevic is mehet velük, aki ezt a kutya machacht kezdeti meg a megint teljesen fogalmatlan, baktatgató traorét 70 percig pályán hagyja, Kerezsinek 5 percet nem ad, Hidit kezdöként végigjátszatja az nem elég a Honvédhoz. Szánalom, szégyen, nem érdemeljük meg a bennmaradást.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 4:15 du.

Batik????

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 4:19 du.

Közepes védö, de fut, hajt, akar. Ez a többiröl nem mondható el.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 1:39 du.

Machach egy barom. Nem focista, egy igazi, virtigli barom.
Vignje meg gyenge edző

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:00 du.

Machach kiàllítàsa nem volt az.Sima fault..ezért nem jár sárga.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:09 du.

Adható volt sztem is,mondjuk nem mindenhol fújják ettől függetlenül be.
Egy ilyen sorsdöntő meccsen nem lehet ilyeneket hibázni egy játékosnak és akkor nincs miről beszélni.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:08 du.

Ne szórakozzunk, ez mindig sárga kontránál.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:04 du.

Sztem adhato volt, de annyibol tokmindegy, hogy gyakorlatilag egy jo labdája n volt. Flegma, n tud kuzdeni, egy igazi ‘lehetett volna’ csavo. Sokkal tobb van benne, soha nem rog kijönni.
Te kinn voltal? Kérdeztem felidoben Tusit, hogy mintha irtal volna olyat, hogy odajossz Tusihoz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:10 du.

Kint voltam csak nem vittem telót és nem láttam mit ír,hogy merre van.B6-ban kezdtem a csalàddal.Egy idős hàzaspàr ült mögöttem,akik ezért a meccsért jöttek fel…Makàcs megy nem kérdès,de a sàrga túlzó volt.Masodik fidőben mentem a táborba,lèpcsőn àlltam.Gumo vezènylése alatt azt hittem megjön a tàbor hangja.Te merre voltàl?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:11 du.

Teso, mindig a b5-ben ulunk, 8-9 sor szele.
Legkozelebbre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 2:12 du.

Megbeszèlve!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x