© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Beindult a játékoskeringő. Bobál D. Mezőkövesdbe igazol(hat). http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/zte_fc/nb-i-es-rivalis-viszi-a-zte-egyik-legfontosabb-jatekosat
Na ő az egyik,aki ezt a klemenz,bardea szintet kategóriákkal lett volna képes túlszárnyalni,de mondhatnék mást is a védelemből Lovricot kivéve.
És nekünk nem kell. kun gábor….
Mondjuk pont ezt a szintet kellene elfelejteni végre. 🙂
Vasárnap 16.00, mindenki a faluba. CSAK.
meccsjegy.hu-n még nem lehet jegyet venni 🙂 ezt fogom most nyomogatni 10 percenként…
Most lett csak hivatalos, szerintem lassan beindul a rendszer. Még mindig kell az online jegyhez klubkártya?
mlsz, meccsjegy.hu alkalmazáson vettem múltkor és nem kérte a klubkártyát, meg is lepődtem..
Már megy a jegyvásárlás. Nem kell semmi.
Jegy a zsebben! https://jegymester.hu/event-host/3016/puskas-akademia-fc
Felcsút oldalán is azt irják, hogy már nem kell, elég regisztrálni.
Már zsebben a jegy, de érdekesen működik a rendszer nálam.
Ha magunkra kattintok nincs esemény, amire jegyet tudnék venni és a listában sem vagyunk felsorolva, de ha a falusiakra, akkor a jegymesteren simán meg tudom venni.
Amúgy rohadjanak meg (nem vagyok zsugori, de akkor is) a meccsjegy.mlsz-en 800 és nem fizetsz kezelési költésget, de a jegymesteren egy jegy 980 Ft a kezelési miatt. Mindegy, vettem ötöt…menni kell.
Ja! Nyilván CSAK a jegymesteren lehet megvenni…
Én 8-at, 1440 volt a kezelési költség. 🙂 Az jegy.mlsz.hu-n meg még fönt sincs a meccs.
Ja, a vendégbe nem, már csak a 2F-be kaptam.
korrekt…kurva anyjukat
ne aggódj, a klub a mire kitette, hogy elindul a jegyértékesítés, már elment az összes jegy vendégbe…ez is mutatja, hogy Azurák milyen munkát végez..
Én múltkor az autópályamatricán akadtam ki, de én szarrágó voltam és inkább megvettem kúton. Mondjuk amennyit vettem egyben, már szemmel látható volt a spórolás. 🙂
Jegyvásárlási szokásainkhoz képest igen szépen fogynak a jegyek. 🙂
2G szektor „lezárása” érdekes.
Matricát a nemzetiutdij.hu-n kell venni, ott nincs kezelési költség.
Ma is tanultam valamit, köszönöm. 🙂
Már nincs 5-6 jegynél több a 3H-ba
Meccslázba nálam az is beletartozik, hogy ilyenkor ötpercenként frissítem a jegyek állását. 🙂 🙂
Összesen olyan 100 szabad lehet még, de voltak érdekes pillanatok. Egyszerre cirka 150 jegy foglalása, vagy volt olyan szituáció is, hogy csak egy szabad jegy volt a rövidebb oldalon.
Na, mostanra elkopott a jegyek jó része…nagy balhé lesz a faluban attól tartok 🙂
Heló! Az számokban …száz?
??? nem értem
Gondolom hány száz? Azt kerdezi
Sory. Mennyien leszünk Kispest szúrkolók?
minima 600 de ha nyitnak új szektorokat, lehetünk többen is
Na, ez a Hunor gyerek leírta szabatosan… :-))
Kössz. BENTMARADUNK!!!!
600 a vendég kb.
1000-en min. leszünk,de sztem jóval többen is.
Köszi. CSAK…..,,
A G2 sztem az „ütköző zóna”. nem akarják, hogy a csúti köménymag közelébe üljünk. Másik elképzelésem, hogy azt még megnyitják nekünk, ha elfogynak a vendégjegyek.
Úgy legyen. 🙂 Én ennél negatívabban látom és inkább tudok arra gondolni, hogy lezárják, hogy ne legyen tele kispestivel.
Bármennyire is szomorú az apropó, bennem most közel olyan meccsláz van, mint 2017-ben.
Egyedül jössz, ogy?
Ameddig kicsi a szaros, addig magányos farkasban nyomom. 🙂 Kivétel a III.Kerület elleni kupa, mert oda kitoltam babakocsiban a zuhogó esőben. 🙂
Én most Kövesd ellen vittem ki életében először az 5 éves kislányom. Azt kell mondanom egy szó nélkül végigülte, tapsolt. Hazaérve azt kérdezte, apa mikor megyünk legközelebb? 🙂 Kívánom neked is ezt!
Köszönöm, remélem így lesz. Bár még csak idén lesz kettő, de jövőre jó lenne vinni.
🙂
A 3H szektor 7. sora körül keress minket, ott leszünk.
remélem akkor most összefutunk. 🙂 3H 1 sor …
Nézz fel és kiabálj, hogy dixiiiiiiiii …. integetni fogok neked 🙂
Rendben. Hívom Tusit, ha nem vagytok meg. Én megint az utolsó pillanatban fogok beesni. 🙂
oksa
majd foglalunk ülőhelyet :-))
Röhögni fogsz, de Felcsúton nagyon sokszor ülve szurkoltam. Lépcső melletti betonra másztam fel és onnan nyomtam. 🙂
Most ott sem lesz hely… 🙂
Nálam is, tiszta ideg vagyok, mint a vidi meccs előtt a szép évben…
a 4J szektor is le van zárva..fene tudja miért. Én azt szeretném ebbe belegondolni, hogy azokat megnyitják, ha lesz rá igény. Azért annyira csak nem „nyeretlen kétévesek” a csútiak, hogy ne csináljanak akár teltházat. Bennem is van drukk a hétvége iránt, ami nem kis félelemmel társul. Mindegy a hangulat garanált lesz vagy sírunk vagy nevetünk…
Az a másik szektor, amiben sokan szoktunk lenni, amikor megtelt a vendég.
Hogy jófejségből, vagy genyózásból van lezárva, az szerintem pár órán belül kiderül, amikor elfogy az utolsó jegy a vendégbe.
Csinálunk egy jó bulit, aztán meglátjuk. Szerintem sem értelmezhető a Honvéd a másodosztályban, szóval jó lenne, ha összekapnák magukat a pályán is.
Szarok vagyunk, oké, de… Azt nekem ne mondja senki, hogy egy hozzánk képest is mínusz öt ponton álló emtéká 0:0-s félidő után 0:3-as idegenbeli győzelemmel jön haza az üllőiről. Azt nekem ne mondja senki, hogy a kieső idegenben 3 góllal veri a bajnokot. Aki ezt elhiszi az tényleg hülye.
Egy gyenge 0:1 nekem is hihetőbb lenne. Túltolták a fiúk.
Ja, ja. Az a bajom ezzel, hogy ha tényleg „belenyúlás van”, akkor ki a fenét érdekel ez így? Akár mint szurkolót, de akár mint játékost is…
Jah és még egy. Nem létezik a NER, ha a tolvaj banda nem tart bent minket. A főnök kedvenc emberének a csapatát pont a főnök csapata ejtené ki?!
Ezért is nem állják meg a helyüket azok az összeesküvéselméletek, amelyeket itt is boldogan terjesztenek páran. Szijjártó konkrétan a párt második embere, fideszes berkekben köztudott, hogy Viktor koronahercege. Tompikának 10ed annyi beleszólása sincs már a dolgokba. Simán szar szakmai munka folyik nálunk, ezért vagyunk ott, ahol vagyunk.
A NER – az csak nevében az együttműködés rendszere, itt farkas törvények uralkodnak és nagyon könnyen körön kívül találhatod magad egy kis időre, ha egy kis hibát vétesz. LSd: Lázár, Pokorni stb. Senkinek ne ábrándozzon arról, hogy csak azért maradunk bent, mert ki kinek a kedvence. Szted, Deutsch az nem olyan körön belüli mint Péter? Sőt, hisz a párt alapító tagja volt. Engedjük el ezt és ha tudjuk a pályán harcoljuk ki a bentmaradást és hozzuk azt az egy pontot. Engem nagyon zavarna, ha más csapattól függne a sorsunk, amit aztán a későbbiekben az orrunk alá lehetne dörgölni. H.ljanak meg a pályán, legalább egyszer, a játékosaink!
Szíjjártó Viktor embere,Lázár viszont az ellenlábasa volt párton belül,ahogy ez lentebb is olvasható. Deutsch(aki minket az nb3-ban akart látni pár éve) már teljesen vállalhatatlan párton belül is,ő ott csak egy szükséges rossz.
Viszont a farkastörvénnyel egyetértek azért,bőven vannak erre utaló jelek(vagy jelek százai,ezrei inkább).
Be kell húznunk valahogy a szükségeset a magunk erejéből,azt is úgy gondolom én is.
Lázár konkrétan Viktort akarta megbuktatni, nem csoda hogy le lett parkoltatva. Azóta szelídebben beszél a vezérről :DDD Tomika pedig nem véletlenül került parkolópályára (lásd EU parlamenti képviselő – ott patoghat, addig sem itt keveri a szószt, miközben mégsem rakták ki a fideszből) és Peti pedig nem véletlenül a külügyminiszter. Na de ez csak egy felületes józan parasztis gondolatmenet.
Ettől függetlenül egyetértek az utolsó pár soroddal. Hánynék, ha a felcsúti csürhe szórna nekünk alamizsnát.
Én „naiv” vagyok és hinni akarok abban, hogy a sorsunk a pályán – legyen az bármi – dől el és nem a pártházban.
Hinni „akarok” ebben az esetben a fej homokba dugása. El lehet menekülni egy álomvilágba ha a valóság rémisztő meg nem tetsző de az nem érdekli a történéseket mozgató erőket. Én úgy gondolnám egyébként, mégcsak nem is „pártház”, nincs ez olyan magas szinten. Szerintem egy jóval lentebbi szintű játszótér mozgat itt, ami a „pártházat” egyáltalán nem is érdekli.
Én nem akarok hinni ezt+azt,de amellett látok,amit látok sajnos.
Kurva szarok is voltunk,szerencsénk sem volt az idényben,de a var túlnyomórészt ellenünk hozott(finoman fogalmazva kétes) döntései mellett,bőven voltak érdekes eredmények is. Nem vagy konteo-fan,de fejet homokba dugó sem,ahogy fogalmaztál.
Szóval én most egyelőre a felcsúti meccsre összpontosítok már.
De nem egyszerű a helyzet.
Amúgy ja.
Viktornak Szíjjártó az egyik fő embere.
Most – hogy beb..sztam – jutott eszembe, hogy milyen brigád lehet az, akit egy Kamber nem tud motiválni? Hát nem kispesti, az tuti…
Még időben szerződést bontok a csapattal, mától
nem érdekel. Amennyiben kiesünk, kiestünk, az sem érdekel.
Ez egy èletre szóló szerződès,nem?
Majd úgy csinàlok mintha szurkolnék. Ők is úgy csinálnak mint ha fociznának.
Csak mellèkesen…zte a gyírmóttól is kikapott.Miutàn minket vert,utànna mindenki mástól kikapott…Szègyen!Csak felét érezné a klubhàz annak,amit tegnap óta èn…éjjel semmit nem aludtam ès sík ideg vagyok.Basszàtok meg mind a klubházban és a csapatnàl!
eredmenyek.com oldal szerint minden meccs 14-én, szombaton 17:00-tól lesz.
https://www.eredmenyek.com/foci/magyarorszag/otp-bank-liga/meccsek/
Nem hivatalos, holnap lesz elvileg a végleges kihirdetve.
Ha ma nyer a sötétvár, akkor igazából három meccsnek van tétje.
falu-Kispest
Mtk -Debrecen
Várda-zte..
Szerintem ezek lesznek vasárnap, mert hát tuti arra a napra rakják,hátha kevesebben leszünk mint szombaton.
A másik három szombaton..bár mivel szerdán van a kupadöntő, így lehet fordítva lesz..
Batik takarodj vissza a zold buzikhoz…
Csk szaalgot soha tobbe fel ne merd venni te patkany.
Raszol egy bajnokra, hogy miert megy ki a szurkolokhoz.
Ilyen jatekosnak nincs helye kispesten.
ez tuti így volt, láttad, hallottad ?
Eleg feltunoen latszodott
O ment volna befele, majd mikor latta a nagy gerit, lovricot, hogy jonnek kifele, akkor elkezdett felejuk futni es probalta feltartani oket, es veszekedett veluk
Igen,pont mentem le a lépcsőn,tudta számonkérés lesz,ezért nem akarta,hogy odamenjenek.Tudtam nem sokan fognak odajönni.
ha ilyen állapotok vannak, akkor esélyünk sem lesz felcsúton…
Ja az egyertelmu
Debrecenben bizhatunk egyedul
Ez a statisztika mindent elmond
Igazi patkany
Emiatt, vagy más okból is?
Ha ez igaz,akkor valóban nincs helye Kispesten!Viheti Doll,amúgy tapogatózótt nàlunk miatta.De vigy magàval a szintèn zöd takony technikai igazgató Sinkót is,a makkos cipőjèvel.Menjen a vidi drukker Azuràk is.
Kun is fradista, nem hinném hogy több mint száz FTC futsal meccs után ébredt volna rá, hogy igazi kispesti
Kun is fradista, nem hinném hogy több mint száz FTC futsal meccs után ébredt volna rá, hogy igazi kispesti
Nagy Laci se maradjon
Amugy az nem tolmács volt?
Nem csak az..
Miért van még itt??
Szőlősi gyurika(a Puskás hagyaték’méltó”őrzője,hogy rohadj meg)elégedetten dörzsöli a tenyerét.Mesterművét azt hiszi befejezte.De velünk a szurkolókkal soha,semmilyen körülmények között nem tud leszámolni!
Szarházi zűdek meg befeküdtek a bazilikakilincs orrúak alá rendesen tegnap!
Deutsch ezek szerint nagyobb tènyező,mint szíjjas.Egy aprósàgban bízhatunk,hogy dzsudzsi kisegíti a barátját,petit.
Hidd el nem nagyobb tényező.Szíjas sokkal okosabb,legfeljebb tomika erőszakosabb.Ui.:A tűzközeliek mondták anno,hogy tomikát Brüsszelig kellett zavarni,mert vállalhatatlan volt.
Ez utóbbi Tomi volt
deutsch tomikáról írtam.Bocs ha valamit félreérthető volt.
Nem únjátok még ezt a „szíjjasozást”? Pláne,hogy Deutsch neve meg nagy betűvel és eredeti formában(még ha mondat kezdet is).
Egy tompikától azért több tiszteletet érdemel.
Srácok mi kell ahhoz hogy a csúti disznóólba be lehessen jutni?
Bozsikban kell jegyet venni?
Lesz valami szerveződés?
Kiestünk a covid miatt a vendégeskedésből!
Mi kell a vidékieknél a bejutáshoz?
Megköszönném az infokat!
Aludva egyet az egészre, jó ez igy. Kezünkben a sorsunk még mindig, egy pont kell a faluban, a Puskás nevet bitorlóban, olyan szimbolikus az egész. Most minden szurkolónak kutya kötelessége ott lenni,szurkolni, nem ezért a csapatért, hanem a klubért, a szinekért, a múltunkért. Meg kell mutatnunk, mit is jelent ez a klub. Bárhogy is alakul, nyáron teljes megújulás kell, minden szinten. Az a 4-5 ember, aki tudja, mit jelent Bozsik, Puskás, Tichy mezében játszani, az maradjon, a többi alibi meg mehet Isten hirével felcsútokra, mezökövesdekre meg indonéziába. Öcsi bácsi biztosan velünk lesz. Puskás, Kispest, Hungary.Csak a Kispest, mindörökké, gyerünk vörös-feketék.
Simán megtöltjük a vendéget.Nem tudom a lemaradókat vajon beengedik-e a hazaiba?
Volt hogy nekem már csak a hazaiba jutott hely. Igyekeztem nem láthatóvá tenni hogy vendégszurker vagyok. Sokan mások is így jártak. Oda húzódtunk a tábor mellé. Egy idő után egy értelmesebb szekus rájött, hogy kik vagyunk, de nem bántott minket, sőt a szekus sort, ami elválasztott minket a vendég szektortól, átrendelte a másik oldalunkra. Közénk és a felcsúti korzó közé.
Még szurkoltunk is a meccsen. 🙂
Én a szembeoldalon voltam már és szurkoltunk is. Onnan a legjobb nézni a meccset.
Sokan voltunk ott is(civilben),góloknál ez előjött.
Mi általában mindig így most is tökéletesen egyetértünk!
Ez a beszéd.
Nabazmeg!
Ezt mondom!
A halottat sirassuk, ne a beteget a kurva eletbe. (Ha ugy dobja a gep, sajnos evekig sirhatunk az nb1 utan)
Üdv!Miért kell már leírni a fanatikusan imádott csapatodat (bizalmatlanoknak)?Tudjuk ebben a bajnok.sgbn bárki-bárkit-bármit-stb,verhet minden lehet.Kamu fradi,csaljukfootbal,var,megadom,les,kéz,mázli,bármi stb… Én BÍZOM, s nem is esünk ki! Annyira ne fényezzük már a bazdcsútot, 1 minimum x-re jók leszünk,képességeinket ismerjük elfogadtuk ugyebár, 10 fő+játék kurva nehéz pláne nekünk,11-el is döcögős.A csapatban lesz már Petrusenko, Boti, Luki, remélem Kadiri is,(róla mihír?) szóval más HONVÉD lesssssz jöv-héten bazdcsúton múszáj!!! MINDENEK FELETT A KISPEST! UI:Ha esünk, kiszállok 1 x-időre!
Lefőtt már… Kér valaki kávét?
Asszem arra varhatunk, hogy akiknek lefott meg is igyák…
Tegnap parádés volt a Deutsch, Kubatov tengely.
Kedves „Játékosok”!
Ti akik tudásotok alapján meg sem közelítitek azt a szintet amit ez a Klub elért 113 éves sikerekben gazdag történelme során most tehettek valamit!
Mert a BMLSZ évek óta szeretné eltüntetni a Honvédot de erre vastagon rásegítetetek Ti is!
A nem véletlenül Dilettáns klubvezetés is partneretek ebben de Ti saját erőből vagytok ennyire tehetségtelenek, lelketlenek, erőtlenek és amatőrök!
Most viszont elkerülhetitek azt a szégyent hogy Veletek essen ki a bohócligából magyarország egyik legpatinásabb futballcsapata!
S ki tudja talán akkor jónéhányotok folytathatja is fényűző fizetésének felvételét ezért a méltatlan teljesítményért amit Ti futballnak gondoltok!
Kérünk tehát Titeket hogy most az egyszer szombaton próbáljatok meg labdarúgóra sőt, HONVÉD labdarúgóra hasonlítani még ha tudom hogy en nem kevés kérés is!
Megyünk Mi is hárman a senkiházi névlopókhoz szurkolni a csapatunkért!
Viszont magánúton megyünk de természetesen Veletek együtt fogunk szurkolni azért hogy ez a tökéletesen megkomponált nemzeti szégyen csúcspontján Puskás Ferenc nevével ellátott csapattal a kivégző szerepében, ne történhessen meg!
Ezt nem ertem…mi az, hogy maganuton?
Nem arra.
A vendégbe megyünk csak saját kocsival
Arra gondolhatott,hogy nem a szervezett szurkolói szektorba ülnek…sztem
Megmagyarazta…ez a hsz ertelmet vesztette. Törölve
Optimisták vagytok. Láttátok ezt a szintársulatot? Megszokásból majdnem csapatot írtam. Képtelenek egymásért, a csapatért, és a szurkolókért küzdeni. Úgy néznek ki mindig mintha most fociznának életükben mádodszor. Senki nem helyezkedik, nem indul be, főleg amióta nincs Nagy Dominik. Sajnos Vignjevics is középszerű. Ezt a ziccert a felcsút nem fogja kihagyni.
Ha ne adj Isten,nb2-esek lennénk,én simán hoznám Csertőit.Velünk jobban tudna alkotni.A fiatalokat is beépítené,amire Vigjne nem nagyon képes.De erre egyelőre gondolni sem akarok.
Ha kiesünk milyen jàtèkosokkal èpìtünk csapatot?Szted egy Boti,Zsótér,Tamàs,Szappanos,Batik maradna?Fiataljaink meg gyengèk ah Nb2-höz,plàne,hogy velük feljussunk.Ha kiesünk,min.2 év purgatórium.Lsd:Vasas,Fradi,lehet diók is.
Szapiról és Botiról simán el tudom képzelni hogy marad.
Szapi nem hiszem, hogy dobná a kerettagságot. Neki ez utolsó lehetőség. Nem is tudnék rá emiatt haragudni.
Azért van ott egy szerződés is,cseppet sem mellékesen. Nem ő dönti el,hogy mit dobjon és mit nem.
Azt hallani, hogy vasárnap lesz a meccs, ez mennyire lehet igaz?Mikor dől el?
Gondolom egy időben akarják a MTK meccsével.
Amúgy szerintem szálljuk meg a falut menjünk le minél többen, minden szektorban legyünk ott…aztán szóljon..ha akkor sem megy az aranylábú gyerekeknek akkor aztán jöhet a tisztítótűz…mehet mindenki amerre lát.
Kambit betenném szűrőnek…
Ha jól tudom hétfőn jön a hivatalos időpont. Az biztos, hogy ugyanakkor lesz mint az mtk meccs, ez a szabály.
Szürreális lesz az hogy Puskás Ferenc nevét viselő csapat ejtheti ki az NB1 ből a Honvédot!
A Legnagyobb Magyar Futballista forog a sírjában!
Gyerunk mar!
Felcsúton kikuzdjuk.
De szurkolni kene.
Nem nekik, nekunk. Mi vagyunk a Honved!
(Nem akarok patetikus lenni, de fel a fejjel mar. Egy buzi mtk kikuzdi a Honved meg nem?! Legalabb az eselyt adjuk meg magunknak)
Elvileg szurkolunk
Egyetértek, abban az esetben ha kiesés esetén lesz elszámoltatás, nem a Felcsút elleni meccs miatt, hanem az egész szezon miatt…
Helyes. Ez így a teljesen korrekt a klubbal. Na nem a játékosokkal és a vezetőkkel(ezekkel nem is kell,hogy korrekt legyen).
Helyes. Ez így a teljesen korrekt a klubbal. Na nem a játékosokkal és a vezetőkkel(ezekkel nem is kell,hogy korrekt legyen).
Így van. A cimerert, a szinekert, a tortenelmunkert szurkolunk, nem a jelenlegi csapatert
Veled általában egyetértek.
Most is.
Nem elvilg kene, hanem véres torokig.
Emlékszel a Debrecen Paksra, ami utan a loki kiesett? Vegig tomboltak, erre ne lennenk kepesek?
Lesz szurkolás. És végre tudok újra menni.
Adjuk, de ettől nem alszunk jobban (évek óta) ma este sem. Se holnap
En sem. Ubergaz az egész.
De -es ezt nem pesszimizmusbol irom- ha kiesunk evekig nem kerulunk vissza
Az ziher
Megtisztulás lesz és egyből visszatértünk a közép mezőnybe… De lehet hogy ki sem esünk… A lokiban talán bízhatunk és már nem lesz makacs
Amennyiben valakinek egy szemernyi kétsége is van afelől, hogy Nagy Gerinek és a hasonló mentalitású játékosoknak helyük van, helyük KELL, hogy legyen
egy csapatban, annak ajánlom Szappanos nyilatkozatát. lsd. még Rossi első nyilatkozatainak egyikében, mint szövetségi kapitány a kérdésre, hogy miért hívta be Nagy Gergőt a válogatottba…
Lehet, hogy van egy Lovricnál, Nagy Gerinél, Szappanosnál (bocs Szapi, Te kurva jó vagy egyébként!), Batiknál és most már ide sorolom Dokát is, jobb játékos a világon, de hogy a szívét teszi ki a pályára és az öltözőben is példát mutat abban biztos vagyok.
…és az az edző, aki ezt nem látja és hanyagol akár egyet is közülük, az….
Ne aggodj! Jovore sziporkazhat a masodosztalyban. Az az o szintje.
Igazad van. Akik játszanak helyette, ők az igazi nb1-es spílerek. Még mindig van esélyünk a bentmaradásra, pedig a bajnokságunk ma már jóval nívósabb. Mondjuk sokat jelent a profi hozzáállásuk is , annyi biztos. (i)
Visszaforditom amit irsz. Akik most jatszanak azok is szarok, (sehol nem allitottam az ellenkezojet) de Gerivel sem voltunk jobbak. Jo nagy szar van most a csapatunknal, de nem Geri a megoldas.
Az öltözői hangulatról írtam, ha nincsenek olyan egyéniségek akik összetartsák a csapatot, amiről Szappanos is beszélt, akkor nem lehet csapatról beszélni. Akkor jönnek az eladott labdák, a feladott párharcok. Nem azt mondtam, hogy Gerit a kezdőbe, de a mentalitást, amit képvisel jelen kell legyen az öltözőben.
Hát szerintem meg ilyen szarok nem mostanában voltunk, és pont a mentalitás miatt. Különbözik a véleményünk, de a lényeg, hogy jövő héten bízzunk a csodában!
ui.: ezt egyel lejjebb szántam
Tavaly ugyan ilyen szarok voltunk magyarokkal,de még ennek a szezonnak az elején is ők bizonyítottak. 5-6 játékos van aki nb1es,lesz is nagytakarítás és végre NagyLaci se hord majd ide játékosokat,persze ha bent maradunk.
A bentmaradáshoz csoda kell..
Tavaly ugyan ilyen szarok voltunk magyarokkal,de még ennek a szezonnak az elején is ők bizonyítottak. 5-6 játékos van aki nb1es
Nagy Gerit simán elviszi a Vasas vagy a Paks, de szerintem nem értetted mit írtam : )
Ertem en amit irtal, csakhogy a mentalitas onmagaban keves, kell hogy parosuljon hozza jatektudas is. Ezzel az erovel visszahozhatnank Kukocsot is.
Szerintem pedig, a mentalitás a legfontosabb egy csapatban. Kukoc teljesen más ember és nem túl okos. Viszont az öltözői hangulatba nem tud beleszólni egy olyan játékos, aki a nem is edzhetett a csapattal 5-6 héten keresztül, gondolom az NBIII-as csapat külön edzésmunkát végez. Csak az utóbbi két meccsen lett kerettag, talán nem véletlenül, de lehet, hogy későn.
Egyébként nem lóg ki játéktudásban a többiek közül, (ez kritika szeretne lenni a többiekre nézve)
Bizony, a Nagy Geri félékkel a kiesés ellen küzdenénk, már ha játszana.
A hülyeség határtalan! 🙂
2003.05.09. Supka aktuális csapatával, a Békéscsabával x-elünk Kispesten. Supka csapata a végén bent maradt, mi kiestünk.
2022.05.07. Supka aktuális csapatával, a Kövesddel x-elünk Kispesten. Supka csapat már bent marad……
Én azon gondolkodom, hogy az nb1-ben nem lehet teljesen új csapatot építeni, itt pedig arra van szükség. Vignje takarodjon és a vezetők is!
Ha kiesünk,nem fogunk egyből visszajutni az biztos.Nem lesz jàtèkosunk!Az első rèsze a szezonnak a csapatèpìtéssel fog elmenni.Ott lesz egy diósgyőr,hali,győr,szeged,pècs…
.. sok gusztustalan dolgot láttam már életemben, de amit most lenyomnak a „királyi tévében” az mindent visz…
Hisz tudod,ők az elnyomottak….
Fagyiszopkodás
0-3 után is?
Most kezdek ideges lenni.A 3-4.legnagyobb költsegvetéssel nb2.Elmegy mindenki a jó k..anyjába aki ezt előidézte.Nem szívügyük a klub.Élősködö senkiházi brigád.
Ez igy ebben a formaban tulmegy azon, hogy csak a klub. Lehet osszeeskuveselmelet hivonek tartani engem, de itt mas erok is dolgoznak.
Zte,kövesd,gyìrmót…ki tiltotta meg,hogy nyerjünk??sajàt magunk erői dolgoznak,ellenünk.
Fradi ellen az egy pont, vagy Paks ellen a gyozelem boven eleg lett volna. Ez a csapat egy kalap szar, de ha kivulrol nem szolnak bele, siman bentmaradtak volna.
igen túlmegy. 7 mecsből egyet kellett volna nyerni .hagyjuk ezt.
Amikor nyerhettunk volna- es ugy nezett ki mintha a jatekosok is akarnak- akkor sem hagytak.
ez igaz egy meccsen tényleg volt ilyen.De itt sokkal nagyobb baj van.lásd szappanos nyilatkozatát.
Harom az az egy, ha a Vidi meccset is idevesszuk. (1-0-nal nem megadott tizenegyes). Kulonben meg en sem azt irtam, hogy csak a kulso tenyezok, hanem a ketto egyut.
Az a nyilatkozat egyertelműen megmutatta,hogy teljesen szétesett az öltöző!Van akit már nem lehet motivàlni…ez nagy baj.
Van benne jócskán igazság
Teljesen egyetértek!
Hat sracok. Nincs tulzottan sok eselyunk, az mar igaz, de egy le sem játszott meccs elott ne vizonaljunk mar kiesest. Majd utana.
Kiraz a hideg ennyi negativ energiatol.
Akit erint: viszlat felcsúton
Nekem is totál össze van szorulva a gyomrom az nb2-től,de még én is BÍZOK.Hali csúton❤️
Irigyellek,hogy mèg tudsz bízni,hinni!
Eloszor a halal aztan a temetes. Élőt nem temetunk, ha haldoklik akkor sem. Majd a harmas sípszó utan. Lehet, hogy megkonnyezem, de addig kuzdeni kell.
Így van.most félre kell tenni ami eddig történt és 90 percen át szurkolni hátha sikerül.legalább mi tegyünk meg mindent.aztán ha nem sikerül háát …remélem sok rendőr lesz.
Pontosan. És aki ezt nem így gondolja az egy idióta fasz.
Klinikai halàl már beàllt…èn sírtam anno zegen…nem akarok mègegyszer.
Csoda kell ahhoz, hogy ne essünk ki..
Amikor azt írtam korábban,hogy az mtk megveri a fagyit,páran itt azt írták,döntetlennél rosszabb nem lesz.Meg is érdemeljük ha kiesünk.
5 éve ezt nem gondoltam volna…
Amikor azt írtam szombathelyiként, hogy remélem rövid időn belül találkozunk, nem arra gondoltam, hogy a másodosztályban…
Ott leszünk a Rohoncin.
nem az én tisztem, de szívesen néznék egy útlezárást az edzőközpontnál…mondjuk hétfőn
Akkor gyerekek kiesünk!MTK veri a lokit,mi pontot sem szerzünk csúton.Ennyi!Elmehet itt mindenki a jó büdös picsába.Remèlem Mendelényi,Kun ès az összes szutyok a keretben görcse rándulva fetreng.ződek meg a döntetlen,na persze!Senki ne ringassa magàt àlmokban,jövőre Nb2!
Ez a legvalószínűbb forgatókönyv..
Jó lenne,ha felcsúton nem a kurvagyenge szólna majd.
Szerintem, teljesen mindegy a hangulat sajnos a gyökértelen, alibiző, megélhetési szarok (a csapat 70%-a) pont leszarják : (
Szappanos Pétert idézném ide: „Nem tudom… nekem már lassan minden energiámat felemészti a többiek
hajtása, nem szeretnék mártírkodni, de azt gondolom, hogy profi
játékosként tudnia kellene mindenkinek hogy, hogy kell bizonyos
szituációkban viselkedni, páran vagyunk akik már erőn felül próbálják
mentálisan is tartani… vagy felkésziteni ebben a csapatot, mert látszik
egy-egy rossz passz után, hogy lelógó fejekkel jövünk vissza, amit
kiskorban megtanítanak, hogy nem jó.. nem jó üzenet, mert kifele nem
szabadna, hogy látszódjon ez. De azt gondolom, hogy jelen helyzetben,
amiben vagyunk még érthető is lehet”
Akkor mi jó búdös lófasz,ezeknek.!Hunor ne màr!
Persze. Szidjuk őket,hátha rásegítünk egy kiesésre. Jól van akkor.
Ja alázkodjunk meg inkább, akkor inkább az nb2
Milyen megalázkodás?????Miről beszélsz? Szerinted ezek érdekelnek engem?
Leszarom a játékosokat,én a klubról
beszélek.
Arról,hogy a maradék önbizalmukat ne vegyük el és szedjék össze magukat annyira hogy benttartják a csapatot.
Amennyiben ez nem sikerül,szabad a pálya.
Nb2? A magad nevében beszélj.
A nagy részük nem is tud magyarul..
Hunor,innen kit érdekel ez már.Ez a csapat nagyon sokàig megkapott minden tàmogatàst.Szemen lettünk köpve!Az a csapat,aki a zte,gyírmót,mtk,kövesd ellen nem tud győzelmemet hozni,az nem èrdemel semmit.Szted nekünk,hogy esik,hogy egy csútnak,ződeknek kell szorítani,hog, ne essünk ki?Ezt a bentmaradást rég lezwrhattuk volna…SZÈGYEN!
Baszki,ne húzzál már fel!
Amit leírtál az mind igaz.
Ez viszont most vészhelyzet.
Ha felesik vmelyik rokonod,vagy testvéred,bárki full részegen mit csinálsz vele?
Otthagyod az út szélén,mert „te megmondtad,hogy ne igyon”? Meg amúgy is alkesz? Meg magának köszönhet?
Mert ez mind ok(de azért nem árt mérlegelni).
Otthagyod,esetleg bele is rúgsz?
Mert ha nem szurkolunk(nem a játékosnak,hanem a klub sikerének!),akkor az én olvasatomban az annyit tesz,otthagyjuk az út szélén(és nem a játékost hagyod ott,hanem a klubot baszki,,a játékos az szedi tovább a sátorfáját és baszik az egészre).
Ha még szidjuk is,az belerúgás.
Jaj, Huni, ne már. Most hol van az elvileg profik vagyunk?
3-8 millió nettóért ne játszon hópihét senki.
Ne fárassz.
Leszarom a játékosokat.
Itt a klubról van szó.
Hogy mit ne játszon senki?
Szurkolók kritikáira érzékeny kislányt a focistáink.
Add el a klubot, Hemingway add el a klubot… oh wait
:D:D 😀 Vár a csodás Miskolc!
Csoda kell a bentmaradáshoz.
Remèlem siófokon kezdjük a szezont…
barcikán, nem vagyunk mi ződek
Hat ezt frankon nem hiszem el…
Ahogy mondtam azbestinmeccset.. Be is jött
Ennyi…Nyerni kell csúton
Eleg a dontetlen
Nem lesz meg. Simán kikapunk..
Anno az utolsó fordulóban, ott a faluban mi tartottuk bent őket. 0-2 után, akkor kezdtünk el focizni, amikor Dunaújvárosban is nekik kedvezően alakult a meccs. Most meg ők adják meg majd a kegyelemdöfést
Nem, mi adtuk meg magunknak a jàtékunkkal..
Ènekeltük mi nekik,hogy bye-bye felcsút…
Helyes.
Csak pozitívan.
Hajra Honvéd!
Realistán…Nézd meg az idegenbeli eredményeinket..
Inkabb nem irok semmit.
Ennyi.
Arra inkább ne játsszunk
Nem azt mondtam.
De amugy eleg
Ki vezeti? Karakó vagy Ando Szabó?
Egyik a meccsen másik a VAR kocsiban?
Ajjaj…remelem egyik sem
Na kérem. Felcsúton lehet bizonyitani.
Na, lehet izgulni..
Izguljon Hornyák, jövő héten jön a turbó Kispest a falumúzeumba.
Már Rómaiak korában is Európa legviragzobb települése volt Felcsút kisvasuttal, és ott épült a világ első vörösréz tetős kazánháza
Ekkora kamumeccset …
Kicsit könnyen adta Blazsics, de mi még egy kamumeccshez is szarok vagyunk, imho.
A nemzetközi helyzet fokozódik, a zsidók nem eshetnek ki.
Jól játszanak. 100x jobban érdemlik meg az nb1et, mint mi.
Dehogy érdemlik.
A fradi nem játszik, szándékosan mindent mellé, fölé lőnek.
Hát persze. Tudom, összeesküdtek ellenünk a nemzetközi világhatalom képviselöi. Fö céljuk a Honvéd kiejtése. Tavaly huszárosan keresztülhúztuk ezt a tervüket, de idén még jobban rákészültek..Ezért nem nyertünk 7 mérközés óta. Be van avatva minden biró, játékos, mlsz, kormány, oroszok, ukránok..Ezért van ott a háború is. Hogy eltereljék erröl a mestertervröl a figyelmet.. Hagyjuk. Legszarabbak vagyunk az nb1ben.
Nem kell mindenkinek benne lenni, elég, ha a dilettáns vezetés kezébe adott klubot szépen lerohasztják szakmailag és erkölcsileg, aztán itt-ott még egy-két bírói ítélettel lenyomják a víz alá, hogy tuti megfulladjon.
És ezek szerint az mtk a legjobb. Vak vagy ha nem látod.
Nem, csak motiváltabbak egy kupadöntöre készülö fagyinál. Mi meg nem voltunk azok egy semmiért sem játszó mezökövesdnél.
Most van baj.Le kellene vetiteni ezeknek a bohócoknak a fagyi -MTKt. Igy kell küzdeni a kiesés ellen, szánalmas banda.
nabasszd
Hààt èn nem tudom,hogy lesz ebből csapat jövő szezonra..Szappanos,Doka,Zsótér akit jó szìvvel tudnèk ajànlani.Batikot megzavarta sztem a managere…semmi extra,de maradhat,hanem akar egzotikus országba menni.A többi?Mehet amerre lát!
Batikon Dokán és persze SZAPPANOS Petin láttam, ma egyedül, hogy győzni akarnak
Azért feltűnően a pályán is ott volt a „Supka-Honvéd-EmO! Nem? Nihil ellenfél!Kitömhetek volna simán……….
Szappanossal,Lovriccal és Dokával voltam maradéktalanul elégedett. Utóbbi kihajtotta a lelkét is és úgy küzdött,hajtotta a többit,mintha ő lenne a klub egyik saját nevelése.
Batik is rendben volt sztem, két gólt is lőhetett volna, sajnos nem volt szerencséje.
Rendben volt,pont a két kihagyott helyzete miatt nem vagyok vele is maradéktalanul elégedett.
Viszont, es ezt muszaj leirnom: en meg annyira gyenge szar focistat keveset lattam mint a Demon. Hogy a repedt faszba keveredett ez ide? Upista szerzemenye, projektjatekos?
210 cm magas, de egy labdát nem fejelt el. És amitöl kiborulok, kocog. Érted? Kocog, bazdmeg.Vicc az az ember. Bün öt játszatni Kerezsi helyett. Pedig nem vagyok fiatalpárti. Kadiri? Ukrán? Izlandi? Minek hoztuk öket, ha ez a büngyenge alibi Hidi elöttük van?
Ez igaz a Demon egy vicc..Jövőre nem szeretném a csapat közelében sem látni.Makács urat sem.
Doka nagyon jo volt.
Teljes egyetértés
Doka szar volt, de legalább hajtott. Ez ma kb mindenkire igaz, kivéve Szapi, aki klasszis szintet rakott.
Hat Doka eseten kurvara nem ertunk egyet, foleg a szar minositessel, Szapi isten volt az teny
De miért volt szar Doka?
Hajtott, de kevés eredménnyel. Ezt értem „szar” alatt. Olyan Donisan HF idejében.
Védekezést megoldotta,hibára nem emlékszek,előrejátékban próbálkozott,de nem nagyon volt támogatása,viszont amit csinált,azt elég pontosan csinálta. Amikor sikerült előretörnie,abból gólhelyzetet is alakított ki.
Emellett úgy odatette magát,mint ha az életéért küzdene.
Ez Kispesten jelen pillanatban extra teljesítmény az én olvasatomban.
Láttad az arcát,amikor a 85p. futott egy hosdzú labdáért.A sràc majdnem megszakadt,akart nagyon!
Hanyok.
Ez a csapat eg kalap szar. Remelem bennmaradunk, de kb. a haromnegyed csapat mehet az anyjaba. Szapi, Doka, Lovresz (ha vallalja) Batik, Zsoter, es Lukic talan. A tobbi huzzon a faszba.
Vigyázz,Zsótér miatt nehogy valakinek problémája legyen a hsz-el.
Egyébként én is őket marasztalnám,max még 2-3 játékossal kiegészítve.
Most duhos is vagyok, ezert talan kisse sarkosabb is.
Az nem zavar, ha nem ertenek egyet velem, foleg ha indokoljak is (ld. Zsótér)
Itt ha vki megindokol vmit,az kb abból áll,hogy szar és kész. 🙂
De ne kössön bele senki,van más bajunk is.
Húúú! Nem véletlenül kezdem így! Végigparázva csikos mezben tv-s szurkerként, ez1 győzelmi bentmaradás! Ha a Fagyi segít?!
Szappanost, Batikot, Dokát, Zsótért, Tamást hagynám,kezdöcsapatból a többiek most azonnal mehetnek szabadon, bárhová. Vignjevic is mehet velük, aki ezt a kutya machacht kezdeti meg a megint teljesen fogalmatlan, baktatgató traorét 70 percig pályán hagyja, Kerezsinek 5 percet nem ad, Hidit kezdöként végigjátszatja az nem elég a Honvédhoz. Szánalom, szégyen, nem érdemeljük meg a bennmaradást.
Batik????
Közepes védö, de fut, hajt, akar. Ez a többiröl nem mondható el.
Machach egy barom. Nem focista, egy igazi, virtigli barom.
Vignje meg gyenge edző
Machach kiàllítàsa nem volt az.Sima fault..ezért nem jár sárga.
Adható volt sztem is,mondjuk nem mindenhol fújják ettől függetlenül be.
Egy ilyen sorsdöntő meccsen nem lehet ilyeneket hibázni egy játékosnak és akkor nincs miről beszélni.
Ne szórakozzunk, ez mindig sárga kontránál.
Sztem adhato volt, de annyibol tokmindegy, hogy gyakorlatilag egy jo labdája n volt. Flegma, n tud kuzdeni, egy igazi ‘lehetett volna’ csavo. Sokkal tobb van benne, soha nem rog kijönni.
Te kinn voltal? Kérdeztem felidoben Tusit, hogy mintha irtal volna olyat, hogy odajossz Tusihoz.
Kint voltam csak nem vittem telót és nem láttam mit ír,hogy merre van.B6-ban kezdtem a csalàddal.Egy idős hàzaspàr ült mögöttem,akik ezért a meccsért jöttek fel…Makàcs megy nem kérdès,de a sàrga túlzó volt.Masodik fidőben mentem a táborba,lèpcsőn àlltam.Gumo vezènylése alatt azt hittem megjön a tàbor hangja.Te merre voltàl?
Teso, mindig a b5-ben ulunk, 8-9 sor szele.
Legkozelebbre.
Megbeszèlve!