© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Pantelic közelről nézte… + fél védelem
Mtk vezet.
Nagyon kell küzdeni, minimum egy gól kell még, mert baj lesz..
Lovric mixen megtette az NB2 t.
Mondtam hogy baj lesz.
A var kurvára ellenünk van, vad 2 barommal együtt.
Megdermedtem, amikor elkezdték VAR-ozni a gólt.
Most lesz baj.
Potyognak a gólok!
Lazának tűnnek a srácok a bemelegitésnél..
Mi is, a büfénél.
A tiétek érthető és jogos! Hajrá basssza meg!!
Nemtok’ mit mondani. Minden kibaszott perc háború. Meg kell baszni őket.
Hajrá!
Drazsics Vignje szerelme?
Miért játszik Drazic? Full alibi a csávó..
Útcsó kérdésem, Petrusenko? Kadiri? legalább cserék?
Itt kezdodnek a bajok! Max 3 akit betennék de azokat is két golos vezetésnél 85. percben!!!
Fasza!
Igen.
Köszi, valamenyire nyugtató!?
Lehet, nem zárom ki Vad2 reális játékvezetését, mert a Csút asszem a 3-k legszabálytalanabb csapat! De a mieinktől parázok a 16son belül, kéz, buta11s, akármi!
Még a Vad2-ről szóló komm-hez kapcsolódva, különleges figyelemmel követik a bírót+partjelzőket is a VAR bódéból, amit már elejétől kellet volna, gondolok főleg a partjelzőkre! Ez a forrás, 1-volt NB-2s bíró-rokonómtól jött! CSAK…
Ha most azt hiszed, hogy az érdekünkben, óriásit fogsz csalódni.
Vad II. még mindig jobb mint annó Zsolt István.
Olyan vagyok ma, mint amikor eldurrantok egy iszonyatos galambot a 7-es buszon… és a gatyámhoz imádkozom : BENT KELL MARADNI !
Sziasztok, a 2F-be sikerült jegyet vennem, hol érdemes parkolni?
A vendégeknek fenntartott parkolóban az edzőpályák mögött a pusztában? Onnan át lehet majd sétálni a hazai kapukhoz?
+ mennyire fogják komolyan venni a hazaiban a „dress code”-ot?
Köszi
A „dress code” emlékeim szerint korábban is be volt mondva,de a bejutásnál nem emlékszem gondra. Nem hiszem,hogy kint mernek hagyni 1000-1500 Kispestit
Elvileg minden pályán ez a szabály, nálunk a Bozsikban is, de ha „civilben mész” nem lesz gond, akkor sem, ha Puskás Kispest Hungary plakátot adnak a kezedbe
köszi a válaszokat
Egyszer, amikor kesobb ertunk oda mi beallhattunk a hazai parkolóba, de maskor ha beprobalkoztam, elhajtottak a vendegbe. Sztem vendeg. A dressz kodot nem tudom, mindig a taborral voltam.
Engem is érdekelne mind a kettő.
Egy jó hír feszültség oldónak. Gondoltam megosztom.
Közel a söprés a B-csoportos döntőben.
A Honvéd, amely a döntő második meccsét is megnyerte a JKSE ellen, így már csak egyetlen siker választja el az A-csoportba jutástól – 81-91 a vége.
A három győzelemig tartó párharc állása: 2-0 a Honvédnak
Amugy én nyugodt vagyok. Fordulatos lesz és 2-2
Vad 2 vezeti?
Ez nekünk jó,vagy inkább nem jó?
Annyira nem szoktam figyelni,hogy melyik bíró hogy fúj. Mondjuk andó-szabót nem lehet nem észrevenni,de ez a Vad 2. Hát ennek is inkább hibája ugrik be ellenünk.
Üdv! Vadról:komoly-szigorú,nem elnéző,hamar nyúl a lapokhoz,felesleges reklamálásért is,sasszemű,r-go 1-igazi szabálybetartó…
Hátha kompenzál…
Nem jo de nem ezen a meccsen mulik
Ha nem nyer az mtk,akkor nem ezen a meccsen múlik.
Viszont,ha nyer akkor nagyon is ezen a meccsen múlik.
Szar..buzi fradista
már csak 1 nap és vége ennek az elbaxott szezonnak…kemény nap lesz, álmatlan éjszaka..holnap „mindenki hagyjon békén” napközben…aztán a katarzis… már csak alig 24 óra.
bárhogy is lesz, a meccs után 1 új világ kell kezdetét vegye Kispesten, mert ez nem állapot!!
15óra és 57 perc a kezdésig
Szívemből szóltál,már én sem posztolok meccs végéig,nem tudom alszom-e egyeltalán,megígérem szurkolok helyetted is!(ui.:Autó megtankolva,Puskás Army póló bekészítve,nem érdekel mi lesz a beléptetésnél.)
Legyünk optimisták, ha Vignjevic hozza az 1 pontos átlagát, már jó.
KB ennyi szól mellettünk+a TÁBOR… Meg a Babucik’ a lokiban. 🙂 de ki fog nálunk gólt lőni?
Heló! Én Lukinnyót érzem 1-gólra!
Elég ha a Loki lő, többet mint az MTK…
Az se baj,ha ugyan annyit 🙂
Bárki vagy Lukic.
Mindenki!!
Persze minden lehetséges. De én még most is hidegfejjel nehezen tudom elképzelni, hogy egy nemrég még pofozogep MTK -22 vagy akárhány gólarany most szinte mindent megnyer és mi még egy döntetlenre sem legyünk képesek. Amennyiben a számunkra rosszabb verzió történik az csalás külső beavatkozás eredménye.
Ezt az mtk dolgot nehéz is elhinni.
Egész konkrétan röhej.
De az ellenünk fújó bírók,a sokszor röhejes var itéletek is.
Én is így vagyok vele,de a legfontosabb most a mi meccsünk ,én azért összpontosulok arra.
Mi szurkolók meg tesszük amit kell és a játékosaink ugyanúgy akkor nem lehet gond nem szabad, hogy gond legyen.
Lejjebb a legrosszabb kimenetelt írtam.
A meccs viszont behúzható,akár vesztes állasnál is,ha úgy alakul a meccs. A hazaiaknak két alapvédője hiányzik majd,így könnyebb gólt is „találni”
ellenük,ha mondjuk akadozna a játék. Zahedi sem fog elvileg játszani,ez is egy nagyon jó hír. A többi csatáruk fogható. A játékosok koncentráljanak,mi
szurkoljunk,bele tudjuk hajszolni a csapatot a győzelembe. Durván sokan leszünk. Hazai pálya.
Nem találgatásképp,de mindenki figyelmébe!
Lehet kiesünk,viszont onnantol fogva még szarabb helyzetben leszünk. Egy nb2–ben szem előtt sem vagyunk….
Ha pl Orbánt cigányozzuk,azzal magunknak cseszhetünk be szép csendben,mert olyan szinten taccsra vághatnak,hogy mégcsak feltűnő sem lesz. Gondolkodjon mindenki,de ezt legfőképp a tábor vezetőinek kellene mérlegelnie.
Kieshetünk,de abból még visszajöhetünk okosban,ha okosan csináljuk.
Ha ostoba balfaszok leszünk és megintcsak nem leszünk minimál sem rafináltak(„jó politikusok”),akkor ott is tarthatnak minket évekre,vagy ki tudja mennyire az nb2-ben(vagy lejjebb),a kutyát nem fogja érdekelni. Lehet vki sajnálni fog,de sokan röhögni rajtunk,viszont hogy senki nem fog segíteni nekünk,az ziher.
Szerintem ezt merlegelje mindenki,ha esetleg vezet majd a csút.
Persze az nb2 nálam sem opció,de az is egy lehetséges kimenetel.
Nem vitaindítónak szánom a fenti kommentet,de kérem mindenki jegyezze meg.
Kivancsi leszek ki vezeti majd a meccset.
Kedvenc biroink, Ando-Szabo, es Karako, ugy nezem még szabadok… őket azért elkerulhetnenk.
Ondó-Szagú
Amire még ügyelnünk kell szerintem,hogy nehogy botrány legyen a meccsen..simán képesek lefújni ha berepül valami..a sok szinész falusi közül elterül egyik..akkor végünk..
Türelem,fegyelem 90 percig..
CSAK!
Teljesen egyetértek
Vagy ha rezeg a léc valaki aki a hazaiban lesz álcázza magát felcsútinak és csináljon botrányt
Nagyon sokan mondják – fodball berkekben ismerősen mozgók – hogy kiesünk. Remélem, a fiúk rájuk cáfolnak vasárnap.
Nem hittem volna, hogy Rossi hagyja, hogy leszoljanak neki fentrol. Nagyot esett a szemembe.
Apuci pici fiat aki az NB3 bol lefele log ki a menedzserek nagy nehez elsoztak a belga kettobol majdem kiesore es itt az ujabb tragikomedia…. Felnott valogatott egybol nem u21 felntott hat leszopom magam mar bocsanat.
Vicc, hogy hova nem toljak ezt a nulla gyereket 10 ilyen futkos az akademian erre felnott valogatott magyae futball ujabb szegyen foltja es Rossi ehhez adja a nevet. (Vancsa)
Ez most egy nagyon elfogult hozzászólás.. A gyerek nagyon tehetséges..
Sajat korosztalyabol se tunik ki annyira nem, hogy idosebbek kozul. Es ezt szakman beluliek is igy gondoljak. Ha nem az lenne az apja aki akkor sehol nem lenne. Kirugatta az Mlsz sportszakmai vezetojet, hogy fiat tudja tolni.
Szerinted a City Group megfigyelői hülyék?
Szrntm ami releváns, hogy mi rúgjuk az első GÓLT! Mert val.színű hogy védekezni fogunk. Így lélekben valamivel könnyebb véd.kzni, + kontra lehetőség adott, és ha tudnánk az Újpest-elleni taktikánkat ismételni,csak 1-variáció… (agyalok-agyalok-belerokkanok!)
Újpestről tudom mivel itt lakom,a liláknak hiányoznánk,1-jó KISPEST-ÚJPEST derbi, szóval a lilák minket szeretnének tudni továbra is nb-1sként…
Aranyoroszlánok – kárpátaljai és ukrán fiatalok érkeztek a Magyar Futball Akadémiára
agresszívitás’ és alázat… Simon Miki is ezeket emelte ki, amit lehet tőlük tanulni…és ugye erről beszélünk hónapok óta, hogy a csapat mentalitásával van a legnagyobb gond!
a „menekült” srácok kellene példát mutassanak a „profiknak” ?
https://honvedfc.hu/hirek/a-foci-a-kozos-nyelv-video/2022-05-12?fbclid=IwAR0b7mh8M5VPlnyQct_m2PvFoRFvEEP9kpnis–SA9tpESHGtMV3oFX5WHc
Nem biztos hogy népszerű leszek de a szurkolók részéről is kicsit eső után köpönyegnek érzem ezt a nagy összefogást meg együttszurkolásr és elbeszélgetést a játékosokkal!
Nekünk mármint a csapatnak nem a csúti hanem a mezőkövesd elleni volt A MECCSLABDÁNK!
Ott kellett volna mindent beleadni egy (egyébként teljesen jogos) szégyen felirat és kungáborbasszájba helyett!
A mi reális meccslabdánk kimaradt mert a csút – Honvéd meccsnek a csút az esélyese sajnos és kell is nekik a meccs!
Most az MTK meccslabdája következik a motiválatlan loki ellen…
Hányszor szurkoltunk a szezonban nekik torkunk szakadttából?Hányszor mentünk haza csalódottan?Sokszor a beleszarom játékkal becsaptak minket!Érthető a tábor reakciója.Ez a nagy összefogás most csakis azért van,hogy elkerüljük a szégyent.Nem nekik szól,miattunk és a Kispestért.Általában nem vagyok hangos szurkoló,de ha kell vasárnap rekedten megyek haza,csak maradjunk benn.
Hát ezt hasonlóképp látom én is.
Én másként látom. Az első alkalommal kifeszített szégyen molinó után a klubbnak-csapatnak kellett volna megkeresnie a tábort (és már igazából sokkal korábban), mert a tábor az elmúlt 3 évben várt és szurkolt szüntelen!
Úgy gondolom, hogy amit tettünk tüntetőleg az teljesen rendben van. Nem kivonultunk, nem üres lelátó volt. Nem verekedés volt. Csend volt (és itt most a kungabis dolog meg a qurvagyenge nem hang) és még mindig a legjobb megoldás az opciók közül.
Neki mennek emberek a tábornak, aminek én is a tagja vagyok. Nekimennek olyanok, akik nem szurkolni járnak ki, akik otthon ülnek, akik csak felületesen ismerik a Honvédot, de ős szurkolónak tartják magukat. Nekimennek oyanok, akik úgy kezdik a mondatjaik 80%-át: az a baj hogy…
Egy pár dolgot mindenki megjegyezhetne végre: a Honvédnak nincs B-közepe! Északi kanyarja van, ami összefogja a Honvéd összes szurkoló csoportját.
Sosem kell példálózni másokkal, mint ujpest, molbubik ki mit tett vagy nemtett stb.. Kit erdekel náluk mi volt, van, lesz?! Nekünk saját magunk történelmével, identitásával, filozófiánkkal kell foglalkozni.
Miért írtam, hogy a klubb, csapat a hosszú évek óta tartó posványból végre kommunikációt intézhetett volna? Mert a SZÉGYEN felirat megjelenését ők kreálták és nem Gyirmóton a csapat történetének 1ik legsötétebb foltjaként bevonuló meccsen, hanem évek óta! Ébresztő!
Azért nem tűnik fel a nagy libernyák világban, hogy rothad amit szerettek, mert az Ultrák a szarabbnál szarabb meccsen is teljes szívből szurkolnak, buzdítanak és elhiszik sokan, hogy minden rendben, mert a tábor szurkol. Igen is kutya kotelessége lett volna mindenkinek a klubbnál kijonni és bocsánatot kérni az elmúlt évekért! Csak hallgattnak, lapítanak, leszarnak téged, minket. Ez rendben? Akkor ülj be a fagyi családiba!
Pont hogy ezt a „meccslabdát” kellett volna nekik megragadni és megköszönni jó játékkal, fegyelemmel, szervezettséggel, kidolgozott sok taktikával a Te, Mi kitartó és rendíthetetlen szeretetünket, amit a Kispest iránt érzünk.
Nem volt példa még erre? És akkor mi a f@sz??? Lehetett volna, élen járhattak volna ebben és a közhangulat is más lenne, de nem.. Ők nem! Örüljenek, hogy csak csendben voltunk pár meccsen és csak most. Nehogymár az ultrák hibája, hogy zsóri ellen nem nyertünk, meg az ultrások szégyeljék magukat, hogy a 33ik fordulóba dől el a sorsunk?!
Sorsunk??? A saját kezükben van és az a kéz nem bele markolásra hivatott, hanem max beleköpni!
Igen is rendben van, hogy szerveződünk, hogy hangosak leszünk!
Minden van valami miatt.
A Kispest nem eshet ki! Mindenki felejtse el az nb2es megtisztulást, mert az nettó f@szság!
Sokmindennel egyetértek én is amiket leírtál Tusi!
Voltam én is sokszor a kanyarban régebben és énekeltem is, ankétokra is jártam amíg voltak!
Senki így én sem teszem-tettem felelőssé az ultrákat a kialakult helyzetért csupán annyit jegyeztem meg hogy a bentmaradás szempontjából legfontosabb legalábbis legkönnyebben abszolválható meccsen nem a játékosokat és a klubvezetőket hanem a klubunkat kellett volna előtérbe helyezni de lehet hogy tévedek!
Idén 30 éve vagyok Kispest szurkoló Édesapám szerettette meg velem és már a fiammal együtt ünnepelhettük a 14. bajnoki címet a Bozsikban 2017 ben!
A kövesd ellen a szüleimmel együtt mentem ki és a „fagyi családiből” néztem ugyanazt a szart ugyanolyan kétségbeesve mint Te!
Az Ultrák, a Kanyar a Kispest szíve-lelke-motorja de nem gondolom hogy aki nem ultra szektorből nézi végig a meccset az kevesebbet érne vagy ne lehetne véleménye!
Válaszoltam Tusi de nem jeleníti meg a discus pedig rövidebb lett mint a Tiéd
A lényeg hogy senki így én sem az ultrákat hibáztatom a kialakult helyzetért és bár voltam sokáig én is a kanyarban attól még hogy a szüleimmel a „fagyi családiból” nézem meg a meccset ugyanúgy lehet véleményem mint a köménymagnak!
30 éve vagyok Kispest szurkoló apám és már a fiam is az!
Szerintem nem kellene rangsorolni a szurkolókat mindannyian jó Honvédot szeretnénk!
Amellett,hogy egyetértek szerintem túldrámázod.
Nem ment neki senki a tábornak itt csak utólagos filózgatások vannak.
Az utolsó két mondatot kifejezetten adom.
Ez is így van.
Az előzőben nálam egyébként a lényeg az volt,hogy a Kövesd ellen már mindent bele kellett volna tolnunk. De hát a franc sem gondolta… Így utólag már könnyű.
Szinte mindennel egyetértek, csak az utolsó sorhoz csatlakozva, ha rám is utaltál, nem azt írtam, hogy az nb2 lenne a megtisztulás.
Azt mondom, hogy a sokunk által várt vasárnap estére és jövő 7 elejére kalkulált bejelentések és változások mélysége és az új szakmai vezetés minősége határozza meg a jövőnket!
Totálisan újra kell gondolni az egészet, ki kell találni 1 valóban működő klubmodellt u14től a fényességes első csapatig..
Az esetleges kizúgás annyiban játszhat be a folyamatba, hogy akkor már nem lehet tovább puderezni a xart, akkor megy a nyakukba az egész a k.csög bandának…. :/
Jó!
A „klubb” egy arctalan, színtelen-szagtalan jogi személy. Irreális a mai világban az elvárásod, hogy ő keresse meg a szurkolókat a csapat rossz szereplése miatt. Akkor keresnek legfeljebb, ha promózni akarnak egy meccset vagy eseményt. De hogy ők magyarázkodjanak, vagy ilyesmi… Nem feladatuk. Ők csak a működési kereteket teremtik meg.
A klub nem egy színtelen-szagtalan jogi személy,hanem a múlt, a tradíció,a színeink stb.
A klubot működtető gazdasági társaság az,amit te keresel.
Igy van.
Az a baj, hogy egy teljesen jogos elvarast irrealisnak érzünk.
Úgy látom nem magyarul írtam
Ez nekem a farok csóválja a kutyát effektus
Nem védem őket mert dilettáns balfaszok egytől egyig de hogy gondolod ezt a megkeresést?
Be kellett volna csöngessenek minden kispesti házba hogy bocsi de tessetek már szurkolni?
Főleg a legfontosabb meccsen?
Kint voltam és gáz volt az egész!
A pályán is és a lelátón is
Három éve nyeljük a minősíthetetlen szart valóban!
Csak éppen a legfontosabb pillanatban nem álltunk a csapat mellé!
(Hozzáteszem a játékosok, vezetők egy percig sem érdemlik meg)
a bajnokság 80-90%ában olyan szurkolást kapott ez a csapat, mint senki más az nb1ben és QRVÁRA nem érdemelték ki!
szerintem a meglepő az, hogy nem előbb szakadt el a cérna a tábornál.
a „megkeresés” meg nyilván a vezetés részéről lett volna időszerű, hosszú hónapok óta!
Jó de mire gondoltok? Ankét formájában?
Az a baj meglátásom szerint hogy a legfontosabb meccsen engedtük el a kezüket!
Teljesen megérdemelten csak rosszkor!
1 ankét már a vágyálom kategória…de vmi tisztességes kiállás és korrekt helyzetértékelés lett volna a minimum
Minusz 3 meccs volt az és semmi nem történt Gyirmót óta (+3éve)
Korábban már volt rá példa,hogy a csapat(pontosabban néhányan) kereste a szurkolókat.
Jókat mond Nagy Antal egykori legendánk jól is látja a helyzetet de az hogy Ők kívülről megmondogassák az edzőnek hogy hol és miben hibázik hol és milyen játékosokat kellene szerepeltetnie az nonszensz! Ilyen a világon sehol sincs tudomásom szerint! Akkor legyenek Ők az edzők
Remélem rossz jós…
Szerinte a tények alapján kiesünk, bár nyilván nem bánná ha tévedne.
Sztem, egy kis sértettség is szól a cikkből Nagy részéről, ami onnan eredeztethető, hogy nem kért a szerepvállalásukból a klub.
nem kötekedés, de mit tegyenek 1 ilyen helyzetben, Ti mit tennétek a helyükben ?
az egész csak szándék és intelligencia kérdése lenne, hogy jobban be lehessen őket vonni a klub életébe.
de ehhez vezetők kellenének klub kötődéssel, szakmaisággal és persze az intelligencia…ez a pár dolog hiánycikk a klubházban!
ahogy a csapanál pedig hiánycikk az agresszívitás’ a játékban és az alázat a foci és egymás iránt.
Egy kisvárda és egy felcsút a dobogón egy Honvéd és egy MTK pedig összesen 36 bajnoki címmel egymás élete árán próbál bent maradni!
Szép új világ…
Teljesítmény, koncepció, szakmaiság..nálunk ebből semmi nincs! Ennyi!
Szép napot Oroszlánok!Egy „kis” aforizmaszerűséggel! „Rímcsacsi Poécica, Kispesti-szív dobban mindannyiunkban” (Örülök a találkozásnak, és gratula a szervezésért!) CSAK
HEAT directed by Michael Mann
Megtortent a talalka a csapattal.
Remeljuk, hogy lesz eredmenye
Köszi az infót! Reménykedem hogy kiharcolnak egy vérszegény döntetlent és így saját erőből maradhatunk az első ligában.
Utána kezdődhet a tisztogatás a frissítés a klubházban!!!
Majd azt követően a csapatnál is!
Machach, Traore, Gale semmiképp sem maradhat!
Mi bajod Gale gyerekkel?
Semmi.
Nem Kispesti szintű játékos.
12 egy tucat.
Ott van Kerezsi, Kocsis, Szűcs stb. akik nála jobbak.
Jövőre nagy eséllyel ők lesznek a „világsztárjaink” ha kipottyanunk!
Hacsak nem kapcsolnak szendrei üzemmódba!
Szerintem nem rajtuk kéne gúnyolódni, mivel (még legalábbis) nem szolgáltak rá. Nekem kifejezetten tetszett pl amikor a 89.percben becseréltek 2 fiatalt, összehoztak egy góllal végződő akciót, és fülig ért a szájuk. Aztán nagyjából ennyi volt az éves szerepük.
Közben az edző által bevallottan nem hajtó játékosok szégyenítették a klubbot hétről-hétre.
Az nekem is tetszett!
Sajnos utána kevés szerepet vagy semennyit sem kaptak valóban!
Ez azért nem igaz, nagy tehetség..
Nyugi…mindenki menni akar!
Az nem jó, mert nem lehet ennyi játékost cserélni..
Nem egyáltalán nem jó! Ez van..szar minden, hangulat, szakmaiság. Kilátástalanság van…
Majd biztos máshol nagyon jók lesznek,de most jó lenne olyan is aki itt is jó és nem önös érdekek vezérlik
Jó előjel a meccs előtt…
Remélem! Meg azt is remélem, hogy nem görcsölnek be ettől.
Nem volt olyan a talalka, hogy gorcsolniuk kene.
Nyilvan szepen le lettek baszva, de muszaj is volt motivalni oket, hogy nyomjak meg az utolso meccset
Én csak remélem átérezték mi forog kockán.Úgy ahogy mi is átérezzük.
Oszinten? Max par magyar jatekoson lattam ezt.
A kulfoldiek (leginkabb a kadiri,machach,traore,gale) le se szartak mi tortenik.
Ne mondj ilyet,hogy Gale,az őstehetség nem értette…(i)gondolom azért sem lehetett rajtuk làtni bàrmit is,mert nem maradnak.
Egyik se beszél magyarul..
gale csak vernyog valamennyire, gondolom.
Végül is mit várunk, még csak négy éve él Magyarországon
Valami publikus részletet megoszthatnál.
Csak a csapat volt jelen, tolunk a “kepviselo” elmondta a mondandot, hogy meg kell dogoljenek felcsuton, ha mar utobbi 7 meccsbol 1et se sikerult behuzni.
Aki nem teszi oda magat, az elhuzhat a picsaba. Az is elhuzhat, aki pirosat kap a hulyesegei miatt
Hà mondjuk sokan elhúznak a p.csába szezon végèn a csapatból amúgy is..ezzel nagyon nem beszèltek a lelkükre.
Köszi kis megnyugvás.Remélem nem flegma reakciók voltak erre?
Nem,korrektek voltak a játèkosok!
Szép és jó csak biztosan többen is mennének és/vagy szívesen tudnák mi, hogyan hangzott el. Ki volt jelen, volt e külföldi közöttük, esetleg valaki a szakmai stábból? Kambi?
A teljes csapat
Összesen 10 jegy maradt! Jó sokan tudjuk majd kergetni a srácokat a meccs után! 🙂
Közben kinyitották a 4J-t teljesen, és a 2G-ből pár helyet.
Degecről származnak. Miért nem az elejétől fogva vajon? Mindegy, tele leszünk, erős lesz!
FB felkerult egy reszlet az Aranyoroszlanokbol. Amin 4 ukrajnabol/oroszbol jott leigazolt fiatalt mutatnak be. Vagokepekbe a masodik csapat edzesen feltunik egy ismeretlen fekete jatekos.

https://www.digisport.hu/53654/honved-nagy-antal-szerint-a-klubvezetes-nem-vevo-a-regi-jatekosok-tanacsaira?fbclid=IwAR11gUL2ZeESePzttS_sXQGDFDy_eduXVbZbaov1KpR-9gEx1v056RGHqko
.
nem tudom volt-e már ez videó formában is.
Videó formában nem 🙂 , csak cikk formájában, de ugyanazt erősített meg TV-ben is. Ok az tény, hogy sajnos a Honvédos kötődésű emberek nincsenek a klubnál ez baj! De számomra azért az kicsit életszerűtlen, hogy Nagy Antiék tanácsára szervezné meg, át a védelmet Vignje. Mondjuk ki nem egészséges beleszólni így, egy edző munkájába, hisz ez nem amerikai foci (NFL), ahol minden csapatrésznek más, más edzője van. A hibát és sikertelenségünket a koncepció hiányában és a szakmát értő szakemberek hiányában – sportigazgató – valamint a rossz mentalitású játékosok egyvelegében látom! Ha bentmaradunk akkor igenis földrengés szerű változások kellenek vezetői, edzői és csapat szinten! Jöjjön Rebrov vagy egy Yuriy Vernydub típusú edző! Aki, ha Lukic nem hozza a versenysúlyát, akkor addig futtatja, amíg össze nem esik. Aztán kétszer meggondolja, hogy toljon e be mégegy krémest vagy sem.
Szia, pedig szükség lenne csapatrészenkénti edzőkre, régebben ( 80as évek ) is volt. Sőt hetente egyszer, rotálva mindegyik más csapatrészt edzett. Pl a védő edző tartott tréninget a csatároknak..
Tartok tőle, hogy klasszikus Vignjevics-taktika lesz vasárnap, és a biztos 1 pontra megy rá. Szerintem végig védekezzük a meccset majd… úgyhogy lehet majd izgulni, hogy ne kapjunk gólt a végén.
akkor ráb..szunk, ha 90 perces védekezésre akarunk berendezkedni…
Tuti 0 kockázatot fognak vállalni. Nem holnap fognak minket megerősíteni a labdarúgás szeretetében 🙂
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-grof-david-szerint-csak-raadas-ha-segithet-a-honvednak-2891755
Gróf segítene nekünk.
nem tudják magukat meghazudtolni:) https://www.pfla.hu/?q=news/12609 de ugye zat nem hiszik el ott falunk, hogy azt a sok jegyet a csúti B-közép vette meg… illetve mi az, hogy ha van érvényes jegyem, akkor korlátoznak abban, hogy miben jelenek meg…
„JEGYINFORMÁCIÓ – Budapest Honvéd
A vendégdrukkerek a helyszínen az 5-ös és a 6-os jegypénztárban válthatják meg belépőiket, a mérkőzés napján 14:00 órától. A Budapest Honvéd szurkolói (3I és 3H szektor) a 3-as bejáraton keresztül juthatnak be a stadionba. Felhívjuk a kedves vendégszurkolók figyelmét, hogy a Honvéd színeit, mezét, sálját viselő drukkerek a hazai szektorokba érvényes jegy birtokában sem léphetnek be!”
Mondjuk mókás lenne,ha egy Puskás Army pólóban nem engednének be valakit a „”””””””””””””Puskás Akadémia”””””””””””””””” mérkőzésére.
Fel kell venni a kispesti pólót majd a beléptetésig egy sima pulcsit és meg van oldva.
Jó ötlet,biztosan a Puskás Kispest pólomba megyek.Azonkívűl nem tudom igaz-e vagy csak pletyka,hogy a büfében nem lesz sör.
Na akkor azt is valahogy be kell juttatni mint a pólót. 😀
Ha ukrán zaszlóval takarod a Honvéd mezt, akkor beengednek. Egyébként nem a szín számít, hanem a szurkolás. Ha benn vagytok, már nem tudnak mit csinálni.
Szerintem ezek olvasnak minket.Jó,hogy azt nem tiltják meg,hogy érvényes jeggyel bemenjek.Nem bírják elviselni,hogy sokan leszünk.
Köszönjük meg pogácsás gyugyónak.
Amúgy a megvásárolt jegyen szereplő szabályok érvényesek minden esetben.
Így megnyálazhatják….
Jaaa, engem ez a gond nem érint, mert talán elsők között vettem meg a jegyem a vendégbe, ahol a B-Közepünk lesz. Puskas Army pólóban fogok büszkén feszíteni:)
Vagyis Puskás Ferenc színeit. Azzal nem mehetsz be a Pancho arénába. Haha. 🙂
Amúgy ne vegye komolyan senki.
nem veszem, csak vicces részükről ezt kiemelni.
talán nem nennek feltett kézzel a pályára, azonban az baj, hogy egyik legjobbjuk Bárány sérült: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-grof-david-szerint-csak-raadas-ha-segithet-a-honvednak-2891755
Remélem is,hogy mindent megtesznek,küzdve,nem ismerve elveszett labdát.Bízom benne nem fogjuk túlpörögni,mert az görcsösségbe mehet át.Hideg fejre lesz szükség.
Ez a napkommentye nálam már így fél 10 felé is. Többet lehet erről írni, de mást nem.
Nem kell más, ennyi, meg egy csipet szerencse…
Lukács Dániel sarkazásos gólja a Dorog ellen 01:39-től (oda van tekerve)
https://youtu.be/x9dhoApFl2Y?t=99
Off.
Olaszban is vannak gondok.
Inter játékos lábához hozzáérnek,var megnézi=tizenegyes.
Juventus játékost lábon rúgják(teljesen egyértelmű tisztán látható felvétel van róla természetesen)= var baszik megnézni is.
Nem kell elmenni olaszba, hogy megítéljük a VAR kettősségét. Tegnap a MK döntőn Ádám Martinnak nem szabadott volna végigjátszani a meccset. Azokért a megmozdulásaiért, amit ott csinált, Civic, Boli lerúgása, Mmae arconvágása járt volna a piros! Nálunk ennek a töredékéért jártak a sárgák és piros lapok! No Comment!
Más, hogy ez a ződ tábor mennyire nívótlan…saját daluk nulla, az összeset lopják. Mi és a lilák rigmusait lehetett visszahallani. Erre is jó lesz a vasárnap, hogy ismét bebizonyítsuk, hogy a TÁBOR jelenleg milyen magas minőséget képvisel!
Beindult az edzőkeringő.MTK:id.Bognàr sportigazgató,ifj Bognàr Edző lesz;Paks-Waltner.
nb1. hu F-off
Mi rz a hülyeség mar megint???
Sztem rosszul ertjuk: licenc miatt nem lesz kieső az nb1-2-bol. Amigy lesz.
Clickbait cikk
Nyugodjon le a p.csába mindenki…szarul megìrt cikk.Kétszer olvastam el èn is mire megértettem.Licencproblèma miatt nem lesz „kieső”,mert mindenki megkapta a licencet!
Akkor szeretjük.. Torlom is
Az
Clickbait cikk
licencproblémák miatt nem lesz „kieső” csapat sem az első, sem a másodosztályból
iq simonzoli…hülye vicc volt
Ki spammelte a hozzaszolasom?
Es miert?
Bocs Pelso, mindegy
nem tudom ki volt, de ha meglesz, örökös eltiltást kap… 😀
szóval, ezt nem látni a háttérben, jóváhagytam, talán ez javít a renomédon.
köszönöm, remélem nem én voltam…kitiltom itten örökösen magam 🙂
Ide
Volt hétfőn “beszélgetés” a játékosokkal vagy kamu az infó?
Kamu minden infó.
Még nem volt
Kupadöntő – Hajrá Nikolasz!