Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 10:48 de.

Pantelic közelről nézte… + fél védelem

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 10:48 de.

Mtk vezet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 10:53 de.

Nagyon kell küzdeni, minimum egy gól kell még, mert baj lesz..

santiago
santiago
május 15, 2022 10:46 de.

Lovric mixen megtette az NB2 t.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 10:46 de.

Mondtam hogy baj lesz.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 10:21 de.

A var kurvára ellenünk van, vad 2 barommal együtt.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 10:27 de.

Megdermedtem, amikor elkezdték VAR-ozni a gólt.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 10:20 de.

Most lesz baj.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 15, 2022 10:20 de.

Potyognak a gólok!

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 9:54 de.

Lazának tűnnek a srácok a bemelegitésnél..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 9:55 de.

Mi is, a büfénél.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 9:57 de.

A tiétek érthető és jogos! Hajrá basssza meg!!

immortalis blog
immortalis blog
május 15, 2022 9:44 de.

Nemtok’ mit mondani. Minden kibaszott perc háború. Meg kell baszni őket.

F.hunter
F.hunter
május 15, 2022 9:02 de.

Hajrá!comment image

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 9:38 de.

Drazsics Vignje szerelme?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 9:36 de.

Miért játszik Drazic? Full alibi a csávó..

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 9:12 de.

Útcsó kérdésem, Petrusenko? Kadiri? legalább cserék?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 9:17 de.

comment image

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 1:57 du.

Itt kezdodnek a bajok! Max 3 akit betennék de azokat is két golos vezetésnél 85. percben!!!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 9:19 de.

Fasza!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 9:13 de.

Igen.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 15, 2022 9:15 de.

Köszi, valamenyire nyugtató!?

robert szeman
robert szeman
május 15, 2022 7:28 de.

Lehet, nem zárom ki Vad2 reális játékvezetését, mert a Csút asszem a 3-k legszabálytalanabb csapat! De a mieinktől parázok a 16son belül, kéz, buta11s, akármi!

robert szeman
robert szeman
május 15, 2022 6:48 de.

Még a Vad2-ről szóló komm-hez kapcsolódva, különleges figyelemmel követik a bírót+partjelzőket is a VAR bódéból, amit már elejétől kellet volna, gondolok főleg a partjelzőkre! Ez a forrás, 1-volt NB-2s bíró-rokonómtól jött! CSAK…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 7:23 de.

Ha most azt hiszed, hogy az érdekünkben, óriásit fogsz csalódni.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 7:16 de.

Vad II. még mindig jobb mint annó Zsolt István.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 15, 2022 6:20 de.

Olyan vagyok ma, mint amikor eldurrantok egy iszonyatos galambot a 7-es buszon… és a gatyámhoz imádkozom : BENT KELL MARADNI !

zico zico
zico zico
május 15, 2022 2:46 de.

Sziasztok, a 2F-be sikerült jegyet vennem, hol érdemes parkolni?
A vendégeknek fenntartott parkolóban az edzőpályák mögött a pusztában? Onnan át lehet majd sétálni a hazai kapukhoz?
+ mennyire fogják komolyan venni a hazaiban a „dress code”-ot?
Köszi

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 4:25 de.

A „dress code” emlékeim szerint korábban is be volt mondva,de a bejutásnál nem emlékszem gondra. Nem hiszem,hogy kint mernek hagyni 1000-1500 Kispestit

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 7:40 de.

Elvileg minden pályán ez a szabály, nálunk a Bozsikban is, de ha „civilben mész” nem lesz gond, akkor sem, ha Puskás Kispest Hungary plakátot adnak a kezedbe

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  F.hunter
május 15, 2022 4:55 de.

köszi a válaszokat

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 4:01 de.

Egyszer, amikor kesobb ertunk oda mi beallhattunk a hazai parkolóba, de maskor ha beprobalkoztam, elhajtottak a vendegbe. Sztem vendeg. A dressz kodot nem tudom, mindig a taborral voltam.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 3:03 de.

Engem is érdekelne mind a kettő.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 15, 2022 1:10 de.

Egy jó hír feszültség oldónak. Gondoltam megosztom.
Közel a söprés a B-csoportos döntőben.
A Honvéd, amely a döntő második meccsét is megnyerte a JKSE ellen, így már csak egyetlen siker választja el az A-csoportba jutástól – 81-91 a vége.
A három győzelemig tartó párharc állása: 2-0 a Honvédnak

Zagreus
Zagreus
május 14, 2022 2:34 du.

Amugy én nyugodt vagyok. Fordulatos lesz és 2-2

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 14, 2022 2:13 du.

Vad 2 vezeti?
Ez nekünk jó,vagy inkább nem jó?
Annyira nem szoktam figyelni,hogy melyik bíró hogy fúj. Mondjuk andó-szabót nem lehet nem észrevenni,de ez a Vad 2. Hát ennek is inkább hibája ugrik be ellenünk.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 15, 2022 6:11 de.

Üdv! Vadról:komoly-szigorú,nem elnéző,hamar nyúl a lapokhoz,felesleges reklamálásért is,sasszemű,r-go 1-igazi szabálybetartó…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 14, 2022 2:53 du.

Hátha kompenzál…

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 14, 2022 2:33 du.

Nem jo de nem ezen a meccsen mulik

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Zagreus
május 14, 2022 3:43 du.

Ha nem nyer az mtk,akkor nem ezen a meccsen múlik.
Viszont,ha nyer akkor nagyon is ezen a meccsen múlik.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 14, 2022 2:23 du.

Szar..buzi fradista

kiskoz
kiskoz
május 14, 2022 10:37 de.

már csak 1 nap és vége ennek az elbaxott szezonnak…kemény nap lesz, álmatlan éjszaka..holnap „mindenki hagyjon békén” napközben…aztán a katarzis… már csak alig 24 óra.
bárhogy is lesz, a meccs után 1 új világ kell kezdetét vegye Kispesten, mert ez nem állapot!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 14, 2022 6:03 du.

15óra és 57 perc a kezdésig

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
május 14, 2022 10:43 de.

Szívemből szóltál,már én sem posztolok meccs végéig,nem tudom alszom-e egyeltalán,megígérem szurkolok helyetted is!(ui.:Autó megtankolva,Puskás Army póló bekészítve,nem érdekel mi lesz a beléptetésnél.)

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 14, 2022 8:28 de.

Legyünk optimisták, ha Vignjevic hozza az 1 pontos átlagát, már jó.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 14, 2022 8:36 de.

KB ennyi szól mellettünk+a TÁBOR… Meg a Babucik’ a lokiban. 🙂 de ki fog nálunk gólt lőni?

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 6:16 de.

Heló! Én Lukinnyót érzem 1-gólra!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  kiskoz
május 14, 2022 2:56 du.

Elég ha a Loki lő, többet mint az MTK…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
május 15, 2022 4:21 de.

Az se baj,ha ugyan annyit 🙂

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  kiskoz
május 14, 2022 9:25 de.

Bárki vagy Lukic.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Tony Soprano
május 14, 2022 12:23 du.

Mindenki!!

Tony Soprano
Tony Soprano
május 14, 2022 5:36 de.

Persze minden lehetséges. De én még most is hidegfejjel nehezen tudom elképzelni, hogy egy nemrég még pofozogep MTK -22 vagy akárhány gólarany most szinte mindent megnyer és mi még egy döntetlenre sem legyünk képesek. Amennyiben a számunkra rosszabb verzió történik az csalás külső beavatkozás eredménye.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tony Soprano
május 14, 2022 5:57 de.

Ezt az mtk dolgot nehéz is elhinni.
Egész konkrétan röhej.
De az ellenünk fújó bírók,a sokszor röhejes var itéletek is.
Én is így vagyok vele,de a legfontosabb most a mi meccsünk ,én azért összpontosulok arra.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 14, 2022 6:37 de.

Mi szurkolók meg tesszük amit kell és a játékosaink ugyanúgy akkor nem lehet gond nem szabad, hogy gond legyen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 14, 2022 5:18 de.

Lejjebb a legrosszabb kimenetelt írtam.
A meccs viszont behúzható,akár vesztes állasnál is,ha úgy alakul a meccs. A hazaiaknak két alapvédője hiányzik majd,így könnyebb gólt is „találni”
ellenük,ha mondjuk akadozna a játék. Zahedi sem fog elvileg játszani,ez is egy nagyon jó hír. A többi csatáruk fogható. A játékosok koncentráljanak,mi
szurkoljunk,bele tudjuk hajszolni a csapatot a győzelembe. Durván sokan leszünk. Hazai pálya.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 14, 2022 4:53 de.

Nem találgatásképp,de mindenki figyelmébe!
Lehet kiesünk,viszont onnantol fogva még szarabb helyzetben leszünk. Egy nb2–ben szem előtt sem vagyunk….
Ha pl Orbánt cigányozzuk,azzal magunknak cseszhetünk be szép csendben,mert olyan szinten taccsra vághatnak,hogy mégcsak feltűnő sem lesz. Gondolkodjon mindenki,de ezt legfőképp a tábor vezetőinek kellene mérlegelnie.
Kieshetünk,de abból még visszajöhetünk okosban,ha okosan csináljuk.
Ha ostoba balfaszok leszünk és megintcsak nem leszünk minimál sem rafináltak(„jó politikusok”),akkor ott is tarthatnak minket évekre,vagy ki tudja mennyire az nb2-ben(vagy lejjebb),a kutyát nem fogja érdekelni. Lehet vki sajnálni fog,de sokan röhögni rajtunk,viszont hogy senki nem fog segíteni nekünk,az ziher.
Szerintem ezt merlegelje mindenki,ha esetleg vezet majd a csút.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 14, 2022 4:54 de.

Persze az nb2 nálam sem opció,de az is egy lehetséges kimenetel.
Nem vitaindítónak szánom a fenti kommentet,de kérem mindenki jegyezze meg.

dixneuf
dixneuf
május 14, 2022 3:15 de.

Kivancsi leszek ki vezeti majd a meccset.
Kedvenc biroink, Ando-Szabo, es Karako, ugy nezem még szabadok… őket azért elkerulhetnenk.

Lala
Lala
Válasz a következőnek  dixneuf
május 14, 2022 4:25 de.

Ondó-Szagú

Szlaci
Szlaci
május 14, 2022 12:52 de.

Amire még ügyelnünk kell szerintem,hogy nehogy botrány legyen a meccsen..simán képesek lefújni ha berepül valami..a sok szinész falusi közül elterül egyik..akkor végünk..
Türelem,fegyelem 90 percig..
CSAK!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szlaci
május 14, 2022 3:12 de.

Teljesen egyetértek

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 14, 2022 3:14 de.

Vagy ha rezeg a léc valaki aki a hazaiban lesz álcázza magát felcsútinak és csináljon botrányt

Lala
Lala
május 13, 2022 7:32 du.

Nagyon sokan mondják – fodball berkekben ismerősen mozgók – hogy kiesünk. Remélem, a fiúk rájuk cáfolnak vasárnap.

santiago
santiago
május 13, 2022 1:26 du.

Nem hittem volna, hogy Rossi hagyja, hogy leszoljanak neki fentrol. Nagyot esett a szemembe.

Apuci pici fiat aki az NB3 bol lefele log ki a menedzserek nagy nehez elsoztak a belga kettobol majdem kiesore es itt az ujabb tragikomedia…. Felnott valogatott egybol nem u21 felntott hat leszopom magam mar bocsanat.

Vicc, hogy hova nem toljak ezt a nulla gyereket 10 ilyen futkos az akademian erre felnott valogatott magyae futball ujabb szegyen foltja es Rossi ehhez adja a nevet. (Vancsa)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
május 14, 2022 7:29 de.

Ez most egy nagyon elfogult hozzászólás.. A gyerek nagyon tehetséges..

santiago
santiago
Válasz a következőnek  dagiiron
május 15, 2022 2:05 de.

Sajat korosztalyabol se tunik ki annyira nem, hogy idosebbek kozul. Es ezt szakman beluliek is igy gondoljak. Ha nem az lenne az apja aki akkor sehol nem lenne. Kirugatta az Mlsz sportszakmai vezetojet, hogy fiat tudja tolni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
május 15, 2022 9:39 de.

Szerinted a City Group megfigyelői hülyék?

robert szeman
robert szeman
május 13, 2022 7:41 de.

Szrntm ami releváns, hogy mi rúgjuk az első GÓLT! Mert val.színű hogy védekezni fogunk. Így lélekben valamivel könnyebb véd.kzni, + kontra lehetőség adott, és ha tudnánk az Újpest-elleni taktikánkat ismételni,csak 1-variáció… (agyalok-agyalok-belerokkanok!)

robert szeman
robert szeman
május 13, 2022 6:38 de.

Újpestről tudom mivel itt lakom,a liláknak hiányoznánk,1-jó KISPEST-ÚJPEST derbi, szóval a lilák minket szeretnének tudni továbra is nb-1sként…

kiskoz
kiskoz
május 13, 2022 5:53 de.

Aranyoroszlánok – kárpátaljai és ukrán fiatalok érkeztek a Magyar Futball Akadémiára
agresszívitás’ és alázat… Simon Miki is ezeket emelte ki, amit lehet tőlük tanulni…és ugye erről beszélünk hónapok óta, hogy a csapat mentalitásával van a legnagyobb gond!
a „menekült” srácok kellene példát mutassanak a „profiknak” ?
https://honvedfc.hu/hirek/a-foci-a-kozos-nyelv-video/2022-05-12?fbclid=IwAR0b7mh8M5VPlnyQct_m2PvFoRFvEEP9kpnis–SA9tpESHGtMV3oFX5WHc

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 13, 2022 5:50 de.

Nem biztos hogy népszerű leszek de a szurkolók részéről is kicsit eső után köpönyegnek érzem ezt a nagy összefogást meg együttszurkolásr és elbeszélgetést a játékosokkal!
Nekünk mármint a csapatnak nem a csúti hanem a mezőkövesd elleni volt A MECCSLABDÁNK!
Ott kellett volna mindent beleadni egy (egyébként teljesen jogos) szégyen felirat és kungáborbasszájba helyett!
A mi reális meccslabdánk kimaradt mert a csút – Honvéd meccsnek a csút az esélyese sajnos és kell is nekik a meccs!
Most az MTK meccslabdája következik a motiválatlan loki ellen…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 1:35 du.

Hányszor szurkoltunk a szezonban nekik torkunk szakadttából?Hányszor mentünk haza csalódottan?Sokszor a beleszarom játékkal becsaptak minket!Érthető a tábor reakciója.Ez a nagy összefogás most csakis azért van,hogy elkerüljük a szégyent.Nem nekik szól,miattunk és a Kispestért.Általában nem vagyok hangos szurkoló,de ha kell vasárnap rekedten megyek haza,csak maradjunk benn.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 9:39 de.

Hát ezt hasonlóképp látom én is.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 6:08 de.

Én másként látom. Az első alkalommal kifeszített szégyen molinó után a klubbnak-csapatnak kellett volna megkeresnie a tábort (és már igazából sokkal korábban), mert a tábor az elmúlt 3 évben várt és szurkolt szüntelen!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 12:38 du.

Úgy gondolom, hogy amit tettünk tüntetőleg az teljesen rendben van. Nem kivonultunk, nem üres lelátó volt. Nem verekedés volt. Csend volt (és itt most a kungabis dolog meg a qurvagyenge nem hang) és még mindig a legjobb megoldás az opciók közül.

Neki mennek emberek a tábornak, aminek én is a tagja vagyok. Nekimennek olyanok, akik nem szurkolni járnak ki, akik otthon ülnek, akik csak felületesen ismerik a Honvédot, de ős szurkolónak tartják magukat. Nekimennek oyanok, akik úgy kezdik a mondatjaik 80%-át: az a baj hogy…

Egy pár dolgot mindenki megjegyezhetne végre: a Honvédnak nincs B-közepe! Északi kanyarja van, ami összefogja a Honvéd összes szurkoló csoportját.
Sosem kell példálózni másokkal, mint ujpest, molbubik ki mit tett vagy nemtett stb.. Kit erdekel náluk mi volt, van, lesz?! Nekünk saját magunk történelmével, identitásával, filozófiánkkal kell foglalkozni.

Miért írtam, hogy a klubb, csapat a hosszú évek óta tartó posványból végre kommunikációt intézhetett volna? Mert a SZÉGYEN felirat megjelenését ők kreálták és nem Gyirmóton a csapat történetének 1ik legsötétebb foltjaként bevonuló meccsen, hanem évek óta! Ébresztő!
Azért nem tűnik fel a nagy libernyák világban, hogy rothad amit szerettek, mert az Ultrák a szarabbnál szarabb meccsen is teljes szívből szurkolnak, buzdítanak és elhiszik sokan, hogy minden rendben, mert a tábor szurkol. Igen is kutya kotelessége lett volna mindenkinek a klubbnál kijonni és bocsánatot kérni az elmúlt évekért! Csak hallgattnak, lapítanak, leszarnak téged, minket. Ez rendben? Akkor ülj be a fagyi családiba!
Pont hogy ezt a „meccslabdát” kellett volna nekik megragadni és megköszönni jó játékkal, fegyelemmel, szervezettséggel, kidolgozott sok taktikával a Te, Mi kitartó és rendíthetetlen szeretetünket, amit a Kispest iránt érzünk.
Nem volt példa még erre? És akkor mi a f@sz??? Lehetett volna, élen járhattak volna ebben és a közhangulat is más lenne, de nem.. Ők nem! Örüljenek, hogy csak csendben voltunk pár meccsen és csak most. Nehogymár az ultrák hibája, hogy zsóri ellen nem nyertünk, meg az ultrások szégyeljék magukat, hogy a 33ik fordulóba dől el a sorsunk?!
Sorsunk??? A saját kezükben van és az a kéz nem bele markolásra hivatott, hanem max beleköpni!
Igen is rendben van, hogy szerveződünk, hogy hangosak leszünk!
Minden van valami miatt.
A Kispest nem eshet ki! Mindenki felejtse el az nb2es megtisztulást, mert az nettó f@szság!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 4:02 du.

Sokmindennel egyetértek én is amiket leírtál Tusi!
Voltam én is sokszor a kanyarban régebben és énekeltem is, ankétokra is jártam amíg voltak!
Senki így én sem teszem-tettem felelőssé az ultrákat a kialakult helyzetért csupán annyit jegyeztem meg hogy a bentmaradás szempontjából legfontosabb legalábbis legkönnyebben abszolválható meccsen nem a játékosokat és a klubvezetőket hanem a klubunkat kellett volna előtérbe helyezni de lehet hogy tévedek!
Idén 30 éve vagyok Kispest szurkoló Édesapám szerettette meg velem és már a fiammal együtt ünnepelhettük a 14. bajnoki címet a Bozsikban 2017 ben!
A kövesd ellen a szüleimmel együtt mentem ki és a „fagyi családiből” néztem ugyanazt a szart ugyanolyan kétségbeesve mint Te!
Az Ultrák, a Kanyar a Kispest szíve-lelke-motorja de nem gondolom hogy aki nem ultra szektorből nézi végig a meccset az kevesebbet érne vagy ne lehetne véleménye!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
május 14, 2022 7:32 de.

Válaszoltam Tusi de nem jeleníti meg a discus pedig rövidebb lett mint a Tiéd

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 14, 2022 7:36 de.

A lényeg hogy senki így én sem az ultrákat hibáztatom a kialakult helyzetért és bár voltam sokáig én is a kanyarban attól még hogy a szüleimmel a „fagyi családiból” nézem meg a meccset ugyanúgy lehet véleményem mint a köménymagnak!
30 éve vagyok Kispest szurkoló apám és már a fiam is az!
Szerintem nem kellene rangsorolni a szurkolókat mindannyian jó Honvédot szeretnénk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
május 14, 2022 5:29 de.

Amellett,hogy egyetértek szerintem túldrámázod.
Nem ment neki senki a tábornak itt csak utólagos filózgatások vannak.
Az utolsó két mondatot kifejezetten adom.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 5:24 du.

Ez is így van.
Az előzőben nálam egyébként a lényeg az volt,hogy a Kövesd ellen már mindent bele kellett volna tolnunk. De hát a franc sem gondolta… Így utólag már könnyű.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 2:56 du.

Szinte mindennel egyetértek, csak az utolsó sorhoz csatlakozva, ha rám is utaltál, nem azt írtam, hogy az nb2 lenne a megtisztulás.
Azt mondom, hogy a sokunk által várt vasárnap estére és jövő 7 elejére kalkulált bejelentések és változások mélysége és az új szakmai vezetés minősége határozza meg a jövőnket!
Totálisan újra kell gondolni az egészet, ki kell találni 1 valóban működő klubmodellt u14től a fényességes első csapatig..
Az esetleges kizúgás annyiban játszhat be a folyamatba, hogy akkor már nem lehet tovább puderezni a xart, akkor megy a nyakukba az egész a k.csög bandának…. :/

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 1:27 du.

Jó!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 7:40 de.

A „klubb” egy arctalan, színtelen-szagtalan jogi személy. Irreális a mai világban az elvárásod, hogy ő keresse meg a szurkolókat a csapat rossz szereplése miatt. Akkor keresnek legfeljebb, ha promózni akarnak egy meccset vagy eseményt. De hogy ők magyarázkodjanak, vagy ilyesmi… Nem feladatuk. Ők csak a működési kereteket teremtik meg.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
május 13, 2022 9:56 de.

A klub nem egy színtelen-szagtalan jogi személy,hanem a múlt, a tradíció,a színeink stb.
A klubot működtető gazdasági társaság az,amit te keresel.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 13, 2022 1:28 du.

Igy van.
Az a baj, hogy egy teljesen jogos elvarast irrealisnak érzünk.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 7:34 de.

Úgy látom nem magyarul írtam

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
május 13, 2022 7:24 de.

Ez nekem a farok csóválja a kutyát effektus
Nem védem őket mert dilettáns balfaszok egytől egyig de hogy gondolod ezt a megkeresést?
Be kellett volna csöngessenek minden kispesti házba hogy bocsi de tessetek már szurkolni?
Főleg a legfontosabb meccsen?
Kint voltam és gáz volt az egész!
A pályán is és a lelátón is
Három éve nyeljük a minősíthetetlen szart valóban!
Csak éppen a legfontosabb pillanatban nem álltunk a csapat mellé!
(Hozzáteszem a játékosok, vezetők egy percig sem érdemlik meg)

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 7:40 de.

a bajnokság 80-90%ában olyan szurkolást kapott ez a csapat, mint senki más az nb1ben és QRVÁRA nem érdemelték ki!
szerintem a meglepő az, hogy nem előbb szakadt el a cérna a tábornál.
a „megkeresés” meg nyilván a vezetés részéről lett volna időszerű, hosszú hónapok óta!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
május 13, 2022 8:15 de.

Jó de mire gondoltok? Ankét formájában?
Az a baj meglátásom szerint hogy a legfontosabb meccsen engedtük el a kezüket!
Teljesen megérdemelten csak rosszkor!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 11:18 de.

1 ankét már a vágyálom kategória…de vmi tisztességes kiállás és korrekt helyzetértékelés lett volna a minimum

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 8:53 de.

Minusz 3 meccs volt az és semmi nem történt Gyirmót óta (+3éve)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 7:32 de.

Korábban már volt rá példa,hogy a csapat(pontosabban néhányan) kereste a szurkolókat.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 13, 2022 5:29 de.

Jókat mond Nagy Antal egykori legendánk jól is látja a helyzetet de az hogy Ők kívülről megmondogassák az edzőnek hogy hol és miben hibázik hol és milyen játékosokat kellene szerepeltetnie az nonszensz! Ilyen a világon sehol sincs tudomásom szerint! Akkor legyenek Ők az edzők

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 7:19 de.

Remélem rossz jós…
Szerinte a tények alapján kiesünk, bár nyilván nem bánná ha tévedne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 5:36 de.

Sztem, egy kis sértettség is szól a cikkből Nagy részéről, ami onnan eredeztethető, hogy nem kért a szerepvállalásukból a klub.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 13, 2022 6:04 de.

nem kötekedés, de mit tegyenek 1 ilyen helyzetben, Ti mit tennétek a helyükben ?
az egész csak szándék és intelligencia kérdése lenne, hogy jobban be lehessen őket vonni a klub életébe.
de ehhez vezetők kellenének klub kötődéssel, szakmaisággal és persze az intelligencia…ez a pár dolog hiánycikk a klubházban!
ahogy a csapanál pedig hiánycikk az agresszívitás’ a játékban és az alázat a foci és egymás iránt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 13, 2022 5:24 de.

Egy kisvárda és egy felcsút a dobogón egy Honvéd és egy MTK pedig összesen 36 bajnoki címmel egymás élete árán próbál bent maradni!
Szép új világ…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 5:37 de.

Teljesítmény, koncepció, szakmaiság..nálunk ebből semmi nincs! Ennyi!

robert szeman
robert szeman
május 13, 2022 5:24 de.

Szép napot Oroszlánok!Egy „kis” aforizmaszerűséggel! „Rímcsacsi Poécica, Kispesti-szív dobban mindannyiunkban” (Örülök a találkozásnak, és gratula a szervezésért!) CSAK

DélPest
DélPest
május 13, 2022 4:11 de.

comment image

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
május 13, 2022 5:59 de.

HEAT directed by Michael Mann

DélPest
DélPest
május 12, 2022 1:20 du.

Megtortent a talalka a csapattal.
Remeljuk, hogy lesz eredmenye

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:55 du.

comment image

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  DélPest
május 13, 2022 4:21 de.

Köszi az infót! Reménykedem hogy kiharcolnak egy vérszegény döntetlent és így saját erőből maradhatunk az első ligában.
Utána kezdődhet a tisztogatás a frissítés a klubházban!!!
Majd azt követően a csapatnál is!
Machach, Traore, Gale semmiképp sem maradhat!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 13, 2022 4:59 de.

Mi bajod Gale gyerekkel?

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dagiiron
május 13, 2022 5:28 de.

Semmi.
Nem Kispesti szintű játékos.
12 egy tucat.
Ott van Kerezsi, Kocsis, Szűcs stb. akik nála jobbak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 13, 2022 7:30 de.

Jövőre nagy eséllyel ők lesznek a „világsztárjaink” ha kipottyanunk!
Hacsak nem kapcsolnak szendrei üzemmódba!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 13, 2022 9:37 de.

Szerintem nem rajtuk kéne gúnyolódni, mivel (még legalábbis) nem szolgáltak rá. Nekem kifejezetten tetszett pl amikor a 89.percben becseréltek 2 fiatalt, összehoztak egy góllal végződő akciót, és fülig ért a szájuk. Aztán nagyjából ennyi volt az éves szerepük.
Közben az edző által bevallottan nem hajtó játékosok szégyenítették a klubbot hétről-hétre.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
május 14, 2022 8:20 de.

Az nekem is tetszett!
Sajnos utána kevés szerepet vagy semennyit sem kaptak valóban!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 13, 2022 5:47 de.

Ez azért nem igaz, nagy tehetség..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 13, 2022 4:35 de.

Nyugi…mindenki menni akar!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 13, 2022 5:00 de.

Az nem jó, mert nem lehet ennyi játékost cserélni..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 13, 2022 5:12 de.

Nem egyáltalán nem jó! Ez van..szar minden, hangulat, szakmaiság. Kilátástalanság van…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 13, 2022 6:05 de.

Majd biztos máshol nagyon jók lesznek,de most jó lenne olyan is aki itt is jó és nem önös érdekek vezérlik

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 13, 2022 5:18 de.

Jó előjel a meccs előtt…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:37 du.

Remélem! Meg azt is remélem, hogy nem görcsölnek be ettől.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 12, 2022 1:59 du.

Nem volt olyan a talalka, hogy gorcsolniuk kene.
Nyilvan szepen le lettek baszva, de muszaj is volt motivalni oket, hogy nyomjak meg az utolso meccset

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:34 du.

Én csak remélem átérezték mi forog kockán.Úgy ahogy mi is átérezzük.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 12, 2022 1:58 du.

Oszinten? Max par magyar jatekoson lattam ezt.
A kulfoldiek (leginkabb a kadiri,machach,traore,gale) le se szartak mi tortenik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 2:44 du.

Ne mondj ilyet,hogy Gale,az őstehetség nem értette…(i)gondolom azért sem lehetett rajtuk làtni bàrmit is,mert nem maradnak.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 2:11 du.

Egyik se beszél magyarul..

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dagiiron
május 12, 2022 2:13 du.

gale csak vernyog valamennyire, gondolom.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  zico zico
május 13, 2022 6:17 de.

Végül is mit várunk, még csak négy éve él Magyarországon

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:28 du.

Valami publikus részletet megoszthatnál.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 12, 2022 1:37 du.

Csak a csapat volt jelen, tolunk a “kepviselo” elmondta a mondandot, hogy meg kell dogoljenek felcsuton, ha mar utobbi 7 meccsbol 1et se sikerult behuzni.

Aki nem teszi oda magat, az elhuzhat a picsaba. Az is elhuzhat, aki pirosat kap a hulyesegei miatt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 3:01 du.

Hà mondjuk sokan elhúznak a p.csába szezon végèn a csapatból amúgy is..ezzel nagyon nem beszèltek a lelkükre.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:57 du.

Köszi kis megnyugvás.Remélem nem flegma reakciók voltak erre?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 12, 2022 3:51 du.

Nem,korrektek voltak a játèkosok!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
május 12, 2022 1:24 du.

Szép és jó csak biztosan többen is mennének és/vagy szívesen tudnák mi, hogyan hangzott el. Ki volt jelen, volt e külföldi közöttük, esetleg valaki a szakmai stábból? Kambi?

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
május 12, 2022 1:37 du.

A teljes csapat

Darás Gábor
Darás Gábor
május 12, 2022 10:09 de.

Összesen 10 jegy maradt! Jó sokan tudjuk majd kergetni a srácokat a meccs után! 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 12, 2022 8:12 de.

Közben kinyitották a 4J-t teljesen, és a 2G-ből pár helyet.comment image

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 12, 2022 8:28 de.

Degecről származnak. Miért nem az elejétől fogva vajon? Mindegy, tele leszünk, erős lesz!

santiago
santiago
május 12, 2022 8:01 de.

FB felkerult egy reszlet az Aranyoroszlanokbol. Amin 4 ukrajnabol/oroszbol jott leigazolt fiatalt mutatnak be. Vagokepekbe a masodik csapat edzesen feltunik egy ismeretlen fekete jatekos.
comment image

kiskoz
kiskoz
május 12, 2022 7:23 de.

Honvéd: Nagy Antal szerint a klubvezetés nem vevő a régi játékosok tanácsaira
Nagy Antal, a Budapesti Honvéd korábbi labdarúgója volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

https://www.digisport.hu/53654/honved-nagy-antal-szerint-a-klubvezetes-nem-vevo-a-regi-jatekosok-tanacsaira?fbclid=IwAR11gUL2ZeESePzttS_sXQGDFDy_eduXVbZbaov1KpR-9gEx1v056RGHqko
.
nem tudom volt-e már ez videó formában is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 12, 2022 7:53 de.

Videó formában nem 🙂 , csak cikk formájában, de ugyanazt erősített meg TV-ben is. Ok az tény, hogy sajnos a Honvédos kötődésű emberek nincsenek a klubnál ez baj! De számomra azért az kicsit életszerűtlen, hogy Nagy Antiék tanácsára szervezné meg, át a védelmet Vignje. Mondjuk ki nem egészséges beleszólni így, egy edző munkájába, hisz ez nem amerikai foci (NFL), ahol minden csapatrésznek más, más edzője van. A hibát és sikertelenségünket a koncepció hiányában és a szakmát értő szakemberek hiányában – sportigazgató – valamint a rossz mentalitású játékosok egyvelegében látom! Ha bentmaradunk akkor igenis földrengés szerű változások kellenek vezetői, edzői és csapat szinten! Jöjjön Rebrov vagy egy Yuriy Vernydub típusú edző! Aki, ha Lukic nem hozza a versenysúlyát, akkor addig futtatja, amíg össze nem esik. Aztán kétszer meggondolja, hogy toljon e be mégegy krémest vagy sem.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 10:47 de.

Szia, pedig szükség lenne csapatrészenkénti edzőkre, régebben ( 80as évek ) is volt. Sőt hetente egyszer, rotálva mindegyik más csapatrészt edzett. Pl a védő edző tartott tréninget a csatároknak..

jnkzln
jnkzln
május 12, 2022 5:23 de.

Tartok tőle, hogy klasszikus Vignjevics-taktika lesz vasárnap, és a biztos 1 pontra megy rá. Szerintem végig védekezzük a meccset majd… úgyhogy lehet majd izgulni, hogy ne kapjunk gólt a végén.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 12, 2022 5:44 de.

akkor ráb..szunk, ha 90 perces védekezésre akarunk berendezkedni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 11:40 de.

Tuti 0 kockázatot fognak vállalni. Nem holnap fognak minket megerősíteni a labdarúgás szeretetében 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 4:31 de.

nem tudják magukat meghazudtolni:) https://www.pfla.hu/?q=news/12609 de ugye zat nem hiszik el ott falunk, hogy azt a sok jegyet a csúti B-közép vette meg… illetve mi az, hogy ha van érvényes jegyem, akkor korlátoznak abban, hogy miben jelenek meg…
„JEGYINFORMÁCIÓ – Budapest Honvéd
A vendégdrukkerek a helyszínen az 5-ös és a 6-os jegypénztárban válthatják meg belépőiket, a mérkőzés napján 14:00 órától. A Budapest Honvéd szurkolói (3I és 3H szektor) a 3-as bejáraton keresztül juthatnak be a stadionba. Felhívjuk a kedves vendégszurkolók figyelmét, hogy a Honvéd színeit, mezét, sálját viselő drukkerek a hazai szektorokba érvényes jegy birtokában sem léphetnek be!”

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 1:16 du.

Mondjuk mókás lenne,ha egy Puskás Army pólóban nem engednének be valakit a „”””””””””””””Puskás Akadémia”””””””””””””””” mérkőzésére.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 6:30 de.

Fel kell venni a kispesti pólót majd a beléptetésig egy sima pulcsit és meg van oldva.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 12, 2022 7:38 de.

Jó ötlet,biztosan a Puskás Kispest pólomba megyek.Azonkívűl nem tudom igaz-e vagy csak pletyka,hogy a büfében nem lesz sör.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 12, 2022 8:06 de.

Na akkor azt is valahogy be kell juttatni mint a pólót. 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 5:07 de.

Ha ukrán zaszlóval takarod a Honvéd mezt, akkor beengednek. Egyébként nem a szín számít, hanem a szurkolás. Ha benn vagytok, már nem tudnak mit csinálni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kermon
május 12, 2022 6:32 de.

Szerintem ezek olvasnak minket.Jó,hogy azt nem tiltják meg,hogy érvényes jeggyel bemenjek.Nem bírják elviselni,hogy sokan leszünk.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 12, 2022 10:57 de.

Köszönjük meg pogácsás gyugyónak.
Amúgy a megvásárolt jegyen szereplő szabályok érvényesek minden esetben.
Így megnyálazhatják….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 12, 2022 5:24 de.

Jaaa, engem ez a gond nem érint, mert talán elsők között vettem meg a jegyem a vendégbe, ahol a B-Közepünk lesz. Puskas Army pólóban fogok büszkén feszíteni:)

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 4:43 de.

Vagyis Puskás Ferenc színeit. Azzal nem mehetsz be a Pancho arénába. Haha. 🙂
Amúgy ne vegye komolyan senki.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  papparam
május 12, 2022 5:04 de.

nem veszem, csak vicces részükről ezt kiemelni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 12, 2022 3:18 de.

talán nem nennek feltett kézzel a pályára, azonban az baj, hogy egyik legjobbjuk Bárány sérült: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-grof-david-szerint-csak-raadas-ha-segithet-a-honvednak-2891755

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 11, 2022 4:13 du.

comment image

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 12, 2022 2:51 de.

Remélem is,hogy mindent megtesznek,küzdve,nem ismerve elveszett labdát.Bízom benne nem fogjuk túlpörögni,mert az görcsösségbe mehet át.Hideg fejre lesz szükség.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 12, 2022 3:33 de.

Ez a napkommentye nálam már így fél 10 felé is. Többet lehet erről írni, de mást nem.
Nem kell más, ennyi, meg egy csipet szerencse…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 12, 2022 2:06 de.

Lukács Dániel sarkazásos gólja a Dorog ellen 01:39-től (oda van tekerve)
https://youtu.be/x9dhoApFl2Y?t=99

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 11, 2022 5:21 du.

Off.
Olaszban is vannak gondok.
Inter játékos lábához hozzáérnek,var megnézi=tizenegyes.
Juventus játékost lábon rúgják(teljesen egyértelmű tisztán látható felvétel van róla természetesen)= var baszik megnézni is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 12, 2022 2:13 de.

Nem kell elmenni olaszba, hogy megítéljük a VAR kettősségét. Tegnap a MK döntőn Ádám Martinnak nem szabadott volna végigjátszani a meccset. Azokért a megmozdulásaiért, amit ott csinált, Civic, Boli lerúgása, Mmae arconvágása járt volna a piros! Nálunk ennek a töredékéért jártak a sárgák és piros lapok! No Comment!
Más, hogy ez a ződ tábor mennyire nívótlan…saját daluk nulla, az összeset lopják. Mi és a lilák rigmusait lehetett visszahallani. Erre is jó lesz a vasárnap, hogy ismét bebizonyítsuk, hogy a TÁBOR jelenleg milyen magas minőséget képvisel!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 3:35 du.

Beindult az edzőkeringő.MTK:id.Bognàr sportigazgató,ifj Bognàr Edző lesz;Paks-Waltner.

Tusi
Tusi
május 11, 2022 3:14 du.

nb1. hu F-off

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 11, 2022 3:29 du.

Mi rz a hülyeség mar megint???
Sztem rosszul ertjuk: licenc miatt nem lesz kieső az nb1-2-bol. Amigy lesz.
Clickbait cikk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 11, 2022 3:34 du.

Nyugodjon le a p.csába mindenki…szarul megìrt cikk.Kétszer olvastam el èn is mire megértettem.Licencproblèma miatt nem lesz „kieső”,mert mindenki megkapta a licencet!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 3:36 du.

Akkor szeretjük.. Torlom is

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 3:35 du.

Az
Clickbait cikk

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
május 11, 2022 3:33 du.

licencproblémák miatt nem lesz „kieső” csapat sem az első, sem a másodosztályból
iq simonzoli…hülye vicc volt

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 11, 2022 3:34 du.

Ki spammelte a hozzaszolasom?
Es miert?
Bocs Pelso, mindegy

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 5:13 du.

nem tudom ki volt, de ha meglesz, örökös eltiltást kap… 😀
szóval, ezt nem látni a háttérben, jóváhagytam, talán ez javít a renomédon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 12, 2022 1:14 de.

köszönöm, remélem nem én voltam…kitiltom itten örökösen magam 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 3:37 du.

Ide

Molnár Krisztián
Molnár Krisztián
május 11, 2022 1:00 du.

Volt hétfőn “beszélgetés” a játékosokkal vagy kamu az infó?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Molnár Krisztián
május 11, 2022 4:20 du.

Kamu minden infó.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Molnár Krisztián
május 11, 2022 3:34 du.

Még nem volt

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 11, 2022 1:33 du.

Kupadöntő – Hajrá Nikolasz!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x