Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 16, 2022 3:22 du.

Elnézést
comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 16, 2022 1:33 du.

Valaki… tud … valamit?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 4:52 du.

Július 30án kezdődik az nb1 🙁 Ha jól számolom már csak 76 nap 🙁 Még egy csöves vb sincs közte 🙁

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 4:52 du.

Július 30án kezdődik az nb1 🙁 Ha jól számolom már csak 76 nap 🙁 Még egy csöves vb sincs közte 🙁

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 16, 2022 9:52 de.

Jut eszembe, már csaknem 24 óra eltelt, nem emlékszem mit is mondott Medelényi a sajtótájékoztatóján?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 8:57 de.

Nem leszek népszerű a véleményemmel, de itt és a másik oldalon is Révészt tekintik a Kispest megmentőjének és már, már az egekbe marasztalják és olyan személyként jellemzik, mint a szakma csúcsképviselője Mo-on a Várda idei teljesítménye miatt..Ok 2-ak lettek, egy 9;8 és 5-ik hely után, megy is a hype miatta, de kérdezem, ha idén is 5ikek lettek volna, akkor is akarnánk őt?? Szerintem személyiségében, habitusában nem illik hozzánk. Nálunk nem lehetne olyan kiskirály, mint Várdán, ahol egy személyben dönt akár arról, hogy nevelhetnek e gyereket a játékosok vagy épp ágyba bújhatnak e. Persze szépen hangzanak azok a szavai, amik itt be lettek hivatkozva. Akik kicsit is járatos a csapat sportban, az tudja, hogy manapság egy-egy játékos esetében a tudás mellett a személyiségét is nézni kell, hogy illeszkedik e az adott közeghez. Ezzel olyan nagy titkot nem árult el. Nem hinném, hogy ő lenne a mi gyógyírünk a betegségünkre.

Kropacsek Jani
Kropacsek Jani
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 12:08 de.

Révész idehaza kb az egyetlen aki valóban kismillió szemelyisegtesztet és pszichológiai vizsgálatot végeztet a már leszűkült kiszemelt körrel.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 12:02 du.

Így van, de nem is jön ő hozzánk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 9:11 de.

Egyet értek veled,amit írtál.De a kisördög ott bújkál bennem,vagyis áruld el,hogy a picsába tudtak bejönni akkor a második helyre.Előrevetítem,nem hiszek a véletlenekben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 16, 2022 9:41 de.

Saját véleményt fogalmazok meg. Az elmúlt években kialakításra kerül egy mag. Akikhez Révész hozott olyan arcokat, akiket ő jól tudott motiválni. A csapat elkapta a fonalat a szezon elején és ahogy jöttek az eredmények,skalpok lehetett a csapat játékosait tűzben tartani. Magunkról ugye ez nem volt elmondható.. 🙁 Először csak azt mondták legyen meg 4ik hely, hoppá jól alakulnak a dolgok vetélytársak botlanak – csút uccsó 7 meccsén 6 döntetlen egy vereség – legyen akkor meg a nemzetközi aztán, a második hely. Egyszóval én a dolgaik pozitív alakulásában is látom a sikerüket, amihez persze maguk is hozzátették az egyenletes teljesítményüket. Aztán amikor kicsi bezuhantak jött Révész és az asztalra csapott, ominózus nyilatkozat a gyereknevelésről stb. Vagy gondolj arra, amikor az egyik román játékosa zsarolta, hogy eligazol, ha nem emelik a pénzét. Nem volt ott sem szívbajos és letette az NB3-ba. Ezzel szemben nálunk? Amikor látszott, hogy ég a ház hagytuk még ferit dolgozni. Vagy ha kicsit a játékosok körmére nézett vki azonnal mentek panaszkodni. De említehetném Lukic túlsúlyát is…hogy engedhető meg ? 🙂 Nem Révész talált itt ki új dolgokat, csak elvégezte azt a feladatot amit egy sportigazgatónak kell, hogy rajta tartotta a szemét a csapatot és látta, hol kell belenyúlni. Mikor kell lépni, ha nem úgy mennek a dolgok, jól időzítette a tetteit. Ezekben látom nálunk is a hibát és hiányosságokat.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 10:17 de.

Ez rendben van,de kicsit azt érzem,hogy kisvárdán diktátorként viselkedik.Emlékszem még kb.másfél éve, a feleségeket /barátnőket is belekeverte,mikor rosszul ment nekik.De mégis működik amit csinál?!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 16, 2022 9:16 de.

Ennyit számít,hogy van a csapatnak egy gerince amihez igazolnak olyat aki kell,nem eladják azonnal,elkergetik,elmenekül. Na meg,hogy egy felé megy mindenki nem a széthúzás van. Szerintem

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 9:08 de.

Én örülök, ha vitázhatunk, de szerintem most nem azt tesszük : ) Ha megnézed a korábbi bejegyzéseimet, pl. azt hiszem egy héttel ezelőtt volt kb. azt írtam, hogy nem igazán alkotna jó párost Vignjevic és Révész, garantáltan nem lenne magyar a keretben, fiatal meg pláne : ( szóval nem azért raktam be, hogy őt szeretném, csak gondolatébresztőnek szántam, hogy látszik egyfajta koncepció nála. Szóval ebből a szempontból közel azonosat gondolunk.
„Akik kicsit is járatos a csapat sportban, az tudja, hogy manapság egy-egy játékos esetében a tudás mellett a személyiségét is nézni kell, hogy illeszkedik e az adott közeghez. Ezzel olyan nagy titkot nem árult el.” – ez igaz, de ha ez ennyire nyilvánvaló,akkor meg tudná nekem indokolni valaki, hogy nálunk miért nem így történik ez? Miért igazolunk akaratgyenge, mentálisan totális csőd játékosokat, mint Machach, Drazic, Bőle stb.? Már Horváth Feri arra panaszkodott egy évvel ezelőtt, hogy kevés a győztes mentalitású a csapatban, erre mi törtét? Semmi! Arra panaszkodik Szappanos Peti (ami mondjuk nem szerencsés, de feldúlt állapotban teljesen érthető), hogy az öltözőben kb 4-5 játékos motivált

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 16, 2022 9:21 de.

Feri én nem vitázni akartam, isten ments! 🙂 Arra szerettem volna rávilágítani, hogy hirtelen felkapunk egy személyt, akinek volt egy kifutott éve a csapattal és máris azt vizionáljuk, hogy ő építheti fel a csapatot. Nem egy egyszerű ember, biztos, hogy ezt a fajta keménységet keressük? Sportigazgatónak én vki mást képzelnék el. Tudom, most jönnének sokan azzal, hogy akkor mond meg kit? Nem tudom, nem vagyok ebben a körben járatos, de ahogy a játékosoknál figyelni kelle(ene) a személyiséget, úgy sztem a klub egyéb dolgozóinál, vezetőinél is. Révész pedig nem egyszerű ember! Akarunk mi még olajat a tűzre önteni: Miért írom ezt? A fene se tudja, hogy kapna e ő itt olyan szabadkezet, mint várdán, ahol ő volt egy személyben minden. Ha eljön, sztem a várda 2 éven belül kiesik. Arra a felvetésedre pedig, hogy miért igazoltunk szarul és nem néztük egy-egy adott játékos személyiségét az a válaszom, hogy ezen igazolások ad hoc jelleűek voltak, nem szakember intézte, hanem Nagy laci felhívta az ismerős ügynökeit, akik idehozták az éppen szabad, kicsivel jobb pedigréjű játékosait. Ez meg elég volt Kunéknak és máris igazolták. Továbbra is abban látom nálunk a hibát, hogy nincs koncepció, nincs építkezés, nincs ennek felelőse. Igenis kell egy sportigazgató, aki megélt és látott dolgokat. Vele pedig dolgozzák ki azt a tervet és filozófiát, ami csak a Kispestre lenne jellemző hazánkban. Ok túlzó példa, de ott a Barca…tudjuk mit képvisel, mi a játékfilozófia…amint attól eltértek azonnal megszűntek sikeresek lenni és szenvedtek. Amint Xavi visszajött és hozta a gyerekkorában belenevelt érzést és taktikát azonnal stabilizálni tudta a csapatot. Ezért is tartok ki azon véleményem mellett, hogy a nagycsapattól az u14ig ugyanazt kellene játszatni a csapatokkal és így könnyebb lenne az átmenet a tehetséges ifjoncoknak is. Én pl. egy Ulbert gyereket már most felvinnék a nagyokhoz, mert iszonyat ösztönös a srác.Szerényebb környezetből jött, ki akar törni sztem őt nem kellene noszogatni, de biztos vannak még hozzá hasonlóak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 9:07 de.

Maximálisan egyetértek. Itt már Urbányinál is lázadtak,Révésznél pedig klasszisokkal finomabb.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
május 16, 2022 9:50 de.

Urbányival az volt a baj még pluszban, hogy gerinctelen is. Viszont mit jelent az, hogy lázadozik egy játékos? Szerintem azt, hogy a vezető alkalmatlan a feladatára, mert egyrészt nem tud kezelni egy helyzetet, másrészt rosszul választott „legénységet”. Egy Csapaton (cégen) belül nincs demokrácia és nem is lehet. Hierarchia kell, hogy legyen, mert máskülönben a fejére nőnek és nem működik a rendszer. Ez persze nem azt jelenti, hogy az üvöltöző, arrogáns fasznak, kell lenni, empátia nélkül, de hogy egyenesnek és keménynek az biztos. Akinek pedig az alárendeltek közül ez nem tetszik azt ki kell tenni…de persze, ha körültekintően és jól választ a posztra alkalmas vezető akkor ez fel sem merülhet

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 16, 2022 1:32 du.

Ezekkel a dolgokkal amit írtál,a saját munkehelyemen is szembesülök.Nehéz ügy ez,de a mi közegünk valószínű más mint a várdai.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 16, 2022 8:26 de.

Révész Attila nyilatkozat a meccs után. Érdemes elgondolkodni, a mondandóján:
“ [..] nagyon-nagyon nehéz dolog a mai bajnokságban 12 csapatnál, talán mondhatom, hogy a a a a 16-os 17-es bajnoki Honvéd teljesítményéhez hasonlíthatjuk a mi második helyünket […]

Azt, hogy mi a játékosainkat, már egy jó ideje, mondhatom, hogy egy olyan egyedi módszerrel választjuk, amely az adatfeldolgozást részesíti előnyben, az algoritmusokat igénybe vesszük, én úgy gondolom, hogy Magyarországnak is megvan a fejlődés lehetősége. Azok a hiányposztok, amelyek most is megvannak a csapatban, ha kitöltésre kerülnek a következő szezonban még szebb talán élvezetesebb mérkőzéseket is hozhatnak. […] itt most már nem arról van szó, hogy mennyire lehet egyben tartani. Ennek a klubnak a legnagyobb értéke, hogy olyan játékosokat is föl tudott emelni, és azokat találtuk meg, akikben benne van a potenciál, a fejlődés lehetőségének akik már valahol valami jót nyújtottak. Most is tudom, hogy van 3-4 olyan játékosunk
Akik pillanatnyilag jól teljesítenek, de ez volt a csúcsuk, a későbbiekben már nem fogják ezt tudni a helyükre muszáj hozni éhes játékost, aki a következő szezonban le fogja szakítani a mezt az ellenfelekről. Ha a jelenlegieknek magasabb bért adok és itt tartanánk őket, vagy bárki más helyettem, azzal hibát követnénk el, ugyanakkor megfelelnénk a társadalmi elvárásnak de a szakmának már túl kell lépni a külső elvárásokon és a következő minden egyes alkalommal a potenciált a következő lehetőséget kell figyelembe venni. Vannak olyan játékosok, akik szintén potenciálban nagyon jó számokat produkálnak, meg kell nézni, hogy a csapatunkba beilleszkednek-e, a személyiségi vizsgálatok következnek. Két-három hónapja már ki vannak választva a játékosok, megvoltak a tárgyalások.
Én a csapatot, ha itt hagyom nem úgy fogom itt hagyni, hogy mindenki megy ahova akar, hanem egy kész tervvel, játékosok igehozatalával egy átmenetet biztosítva, legalább is a felnőtt csapatnál, mint ahogy egy normális cégnél az átadás-átvétel megtörténik, és azért én vagyok annyira tisztességes, hogy ezt így is csináljam meg.”

Nem egy Urbányi szint, az biztos. Főleg, ha egy akadémia is hasonló kiválasztás alapján működne a nagycsapat mellett és nem csak külföldiekben gondolkodna hosszabb távon.

via https://m4sport.hu/video/2022/05/15/revesz-attila-konnyek-kozott-ertekelt-a-kisvarda-bajnoki-ezusterme-utan/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 16, 2022 8:34 de.

Ott nem lesz nosztalgia.
„Most is tudom, hogy van három-négy olyan játékosunk, akik pillanatnyilag jól teljesítenek, de ez volt a csúcs náluk, a későbbiekben már nem fogják tudni ezt nyújtani. A helyükre muszáj hozni éhes játékost, aki a következő szezonban le fogja szakítani az ellenfelekről a mezt. Ha a jelenlegiek közül itt tartanánk magasabb fizetésekkel az említetteket, azzal hibát követnénk el, ugyanakkor megfelelnénk a társadalmi elvárásnak”

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  F.hunter
május 16, 2022 9:12 de.

Nos akkor Lovricsnak, Nagy Gerinek, Zsótérnak, Hidinek, Tujvelnek, Batiknak, Botinak, stb. már reszeltek volna ha ő irányítana.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 16, 2022 1:18 du.

Zsótérral és Hidivel nem értek egyet 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
május 16, 2022 8:43 de.

„Vannak olyan játékosok, akik szintén potenciálban nagyon jó számokat produkálnak, meg kell nézni, hogy a csapatunkba beilleszkednek-e, a személyiségi vizsgálatok következnek”
na ez a lépés nálunk biztosan kimaradt az Urbán-Kun-Nagy időszakban : ( se számok, se alkalmasság….

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
május 16, 2022 8:43 de.

„Vannak olyan játékosok, akik szintén potenciálban nagyon jó számokat produkálnak, meg kell nézni, hogy a csapatunkba beilleszkednek-e, a személyiségi vizsgálatok következnek”
na ez a lépés nálunk biztosan kimaradt az Urbán-Kun-Nagy időszakban : ( se számok, se alkalmasság….

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
május 16, 2022 8:35 de.

asszem ez az egyik lényeges pont, ahol nálunk is változtatni kell, akár Révésszel, akár mással

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
május 16, 2022 8:36 de.

Nálunk nem sokan voltak a csúcson akiknek jól ment 😀

robert szeman
robert szeman
május 16, 2022 8:19 de.

Oké de ha van mellette több klasszis középpályás, ő 1 jó v. szélső v. k.csatár szrntm…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 16, 2022 8:22 de.

persze értem, és igazad van, csak az merült fel bennem, hogy ebben a csapatban ugyanazok játszottak most is, mégis ég és föld a különbség bármely kispesti meccse és a tegnapi játéka között. Erről szerintem ő tehet, nem jó a hozzáállása alapból.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 16, 2022 8:28 de.

Igen a hozzáállásban igazad van!

robert szeman
robert szeman
május 16, 2022 8:09 de.

Üdvözletem minden Kispesti szúrkernek, és a csapat küzdeni tudása elött legépeltetem hajam! A játékosokról maradókról, nem tuom Drazsic hogy s mint, én marasztalnám tegnap a lecseréléséig a legjobb volt! Idáig nem játszaták így nem tudsz minősíteni, én nem csak most, már régota látok-érzek többet benne! A bemutató videója is alátámasztja, még1szr élesben játszatni, s nem mindegy kik vannak melette-mögötte a pályán!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 16, 2022 8:14 de.

Drazic igen tegnap jól játszott, de nem is az a nyegle hozzáállása volt tegnap, mint eddig. Nem lehet, hogy azért mellőzték, mert bár nagyon technikás játékos, mentálisan nincs helye a pályán? Talán Ugraihoz tudnám hasonlítani, de ő legalább 4-5 meccset hozott általában mindenhol, mielőtt flegma, súlytalan és nemtörődöm lett volna. Nem véletlen, hogy nem tud gyökeret ereszteni ő sem szinte sehol. Most is ugyan azok voltak mögötte, mint eddig

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 16, 2022 6:46 de.

Lehet volt már.
A mérkőzést követően ami kimaradt a Vignjevic nyilatkozatából:
„…
Szeretnék elbeszélgetni a vezetőséggel arról, hogy min kell változtatnunk. A vér és a karakter a két legfontosabb dolog. Hiányzik a sebesség és a kvalitás, fizikai hiányosságok is vanna, úgyhogy sok dologgal kell foglalkozni.”

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 16, 2022 6:30 de.

Volt tegnap egy szavazás az m4sport.hu-n a meccsek előtt. 2630 szavazóból a többség, 53% szavazta azt hogy a Honvéd kiesik. Annak az 1394 embernek, aki a Honvéd kiesését várta innen üzenném olyan jóféle „petőfisándorosan” hogy : ” A jó kurva anyáááátokat !comment image

kiskoz
kiskoz
május 16, 2022 6:01 de.

„Készültünk arra, hogy a hazaiak hosszú indításokkal próbálkoznak, ezeket a labdákat jól hatástalanítottuk. Belülről is lehetett érezni, hogy nagyon motivált a társaság, ennek köszönhetően nyertük meg az első félidőt és a meccset is. Stabilan védekeztünk, ez elengedhetetlen volt ahhoz, hogy győzzünk – kellett is a jó eredmény, hiszen az MTK három pontot szerzett. Ha az egész idényt nézzük, természetesen csalódottak vagyunk” – mondta Hidi Patrik, a bent maradó Bp. Honvéd középpályása.

„Örülök, hogy sikerrel és bennmaradással zártuk az idényt, persze nem ezzel a céllal vágtunk neki a bajnokságnak. Ha mindig így, ilyen akarattal futballoznánk, nem itt tartanánk. Az elmúlt két év nagyon rosszul sikerült, folyamatosan ott álltunk a veszélyzónában, még több ilyen időszakot nem akarok átélni… Ideje lenne jelentősebb célokért, a dobogóért küzdeni, oda jutni, ahová ez a klub tartozik” – jelentette ki Ivan Lovric, a Bp. Honvéd védője.

és hogy loki mennyire tette oda magát tegnap…
„Nagyon kényelmesen játszottunk, hiányérzet és csalódottság van bennem. Azt éreztem, akaratban elengedte a csapat ezt a meccset. Belealudtunk, és elkerülhető módon, rögzített szituációkból kaptuk a gólokat. Az idény során végig nagyon hullámzó volt a teljesítményünk, hektikusan játszottunk, bravúrgyőzelmek és váratlan vereségek váltogatták egymást. Nyilván örülök, hogy a bennmaradást kivívtuk, és hoztuk a fontos mérkőzéseket, amelyek erről döntöttek. A következő idény nehéz lesz, még nem tudok arról beszélni, mi várható” – fogalmazott Dzsudzsák Balázs, a DVSC középpályása a mérkőzést közvetítő M4 Sportnak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 5:29 de.

Na megvártam a reggelt, hogy a fiúk beérjenek a klubházba a melóba. Most, hogy már a delet ütjük feltenném a következő kérdéseket:
Kun Gábor felmondott? Sinkó felmondott? Nagy Laci felmondott? Sportigazgató a székházban? Ma holnapra ennyi elég is lenne.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 4:48 de.

Mik nincsenek 🙂 Ez se ért hozzá vagy Zsótér mégis jó 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 4:41 de.

már tegnap nyilatkozta meccs után, úgy tűnik, h neki is tetszett a gól.. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 16, 2022 5:27 de.

akkor nincs mese, Zsótérral hosszabbítani kell. Amúgy amit tegnap ez a srác lefutott….kétszer be is görcsölt,rengeteget melózott.Fejben, ha rendbe lehetne tenni…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 6:19 de.

Zsótér azt mondta a tegnapi interjúban, hogy marad

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
május 16, 2022 8:44 de.

hol láttad ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 5:53 de.

Neki van még 1 opciós éve a szerződéséből ha minden igaz 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
május 16, 2022 4:08 de.

Az is vicces jelenet volt tegnap,hogy jött két idős bácsika a 2E-be,csodálkozva körülnéztek,és a bölcsebb mondta a tátott szájúnak ezek mind Honvéd szurkolók.Ezen is jót derültem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 16, 2022 3:48 de.
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 16, 2022 3:48 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 16, 2022 3:50 de.

Ezt Liverpool szurkolók játszották el MU szurkolókkal, csak BL jegyekkel kapcsolatban 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 16, 2022 3:42 de.

comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 9:04 de.

Ugyanolyan felesleges benézni a frattyenstadti fórumokba, mint egy dögkútba.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 3:51 de.

Mennyire primitív népek vannak.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 3:51 de.

Megnevettet mikor így „szeretnek”minket.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 16, 2022 3:52 de.

Engem ez konkrétan tuningol is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 3:54 de.

Az baj, hogy amit ide bevágtál még a szalonképesebb, sajnos olvastam az oldalukat ezeknek a tetveknek és vannak rosszabb hozzászólások, amelyekben Szurgentet és Nagy Antit szidják. Sajnos olyan sötét banda, hogy ezeknél egy darab negro is világítana. Szánom őket! Remélem az első körben kiesnek a picsába a BL selejtezőben. Na és akkor őket is felhívhatjuk BL jegyekért, ahogy a fenti videóban is az MTK-t 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 4:02 de.

Ja,láttam azokat is ja.
Szidjanak csak a saját kis belterjes világukban én ezen csak jót nevetek(tegnap is tudtam,hogy fel kell néznem oda),ezek a tagok a való életben kibaszott nagy bohócok és ott/azzal kompenzálnak. Én az ilyeneket nem tekintem ellenfélnek sem. Ha úgy van,még egy felest is megiszok az egészségükre,jelentéktelenek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 3:49 de.

Szánalmas ződek, most fürdőznek a „sikerekben”! Lassan lehet neki készíteni a Fradi Afrika kétrudast, ahogy hallom az igazolási terveiket. De ezt a Mezei gyereket el kellene hozni az MTK-től.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 4:12 de.

Pont ezen filóztam. Ha nekünk mondták,a Kispest afrikát,akkor időszerű lesz már a fradi afrika.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 16, 2022 3:06 de.

Azért azt el kell ismerni,a secusok normálisak voltak.A beléptetésnél a saját kártyájával engedett be az egyik.Elmondta őt nem érdekli póló semmi,csak próbáljunk meg normálisan viselkedni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 15, 2022 5:37 du.

Révész pattanni fog Várdáról.
A meccsük utáni nyilatkozatából egyértelműen ez jön le.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 16, 2022 1:39 de.

Biztos jó lenne ide? Kisvárdán beleszól az edzők munkájába, ő nyilatkozik a meccs után… Tényleg egy olyan sportigazgató kell, aki one man showként fogja fel a klubvezetést?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
május 16, 2022 3:21 de.

Írtam korábban,hogy jó lenne,viszont szerintem ebbe beletörne a bicskája,de az a baj,hogy nem nagyon látok jobbat és elhivatottabbat.
Beleszól,ha faszságot lát és az eredmények őt igazolják.
Nem is nyilatkozhatna elvileg az Erős,mert hivatalosan nincs is meg a papírja a szakma űzéséhez.
Szóval szerintem jelenleg ő az egyik legjobb vezető jelenleg,ha nem teamben gondolkodunk,de egy Budapest Honvéd teljesen más,mint egy Kisvárda(nem bántásból),úgyhogy nem tudom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 16, 2022 1:52 de.

NEM! Sztem nekünk nem egy Révészben kell gondolkodni, aki alapból egy konfrontálódó ember. A jelenlegi méhkasba bedobjuk őt, akkor garantált a még nagyobb szétesés, mert sztem egy hónapon belül rúgná össze a port mindenkivel. Révésznek ez az év jól sikerült tény, de előtte években egyszer sem gondolkodott el azon egyik szurker társunk sem, hogy ide kellene hozni. Nézzük végig, hogy milyen balhéi voltak. Illetve vele együtt a fiatalokat is sztem el lehetne felejteni a csapatban. Nekünk egy olyan szakember kell, aki jól ismeri a nemzetközi focit és kiterjedt kapcsolati tőkéje van játékosmenedzserekkel,megfigyelőkkel.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 6:33 de.

Nem megy Révész sehova, nem hagyja el a saját maga által felépített királyságot.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 2:20 de.

Sztm. csak azért nem játszatott fiatalokat, mert nem volt neki. Egyébként tényleg egy vaskezű edző kellene nekünk, és vignje nem az. Csertői jó lenne még esetleg.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  ius
május 16, 2022 3:45 de.

Ne viccelj. Gyirmóttal mit tudott kezdeni a vas kezével?
Nekünk Manager-EDZŐ kell aki érti a szakmát.Magyarok között nincs ilyen sajnos.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  ius
május 16, 2022 3:02 de.

Szerintem adjuk meg Vigjének az esélyt és a nyári felkészülést.És ne pofázzanak bele a munkájába.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
május 16, 2022 2:48 de.

Csertői? Nem tudom tényleg, hogy ő valóban megoldást jelentene, de nem is zárkóznék el tőle. Passz. Első lépésként egy megtisztulás, szakmaiság és egy k.va koncepció kellene a klubházba. Aztán az edző döntse el, hogy kiket szeretne a csapatban látni, ő igazoljon. Ne Nagy L. meg a Kun játszon futball managert. Ha vaskezű edzőről beszélünk akik már Mo-on bizonyítottak,akkor Rebrov és Nikolics akik szóba jöhetnek. Esetlge körbe néznék most a ruszkiknál és ukránoknál, lehet hogy onnan is leheten szemezgetni minőségi játékost és edzőt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 3:13 de.

Egy biztos, kapjon végre egy edző egy egész szezont. Rossi ellen is ment a lázadás,aztán csak összerakott egy csapatot. Akinek meg nem tetszik az edző (bárki az) menjen el ne sz eszét játsza.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 2:08 de.

Szerintem se lenne jó. Az ilyen vezetési módszer csak bólogató jános alkalmazottakkal képzelhető csak el.. Meg kell nézni, hány edzőt fogyasztott el az elmúlt 5 évben.. Ráadásul ha kiesik a rendszerből, akkor megáll az élet, mert az emberei nincsenek döntésekhez szokva..

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dagiiron
május 16, 2022 1:41 de.

Szerintem sem kell. Lepjük meg magunkat Gattusoval!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 16, 2022 3:11 de.

Első körben én megnézném ezt a horvát srácot, aki itt volt a klubnál pár napot. Ő építette fel pl. azt a Dinamo Zagreb akadémiát, ahonnan pl. egy Dani Olmo is kikerült.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 3:58 de.

Ő visszajön vagy végleg haza ment?

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 5:12 du.

Nyugodalmas jóccakát és jó híreket holnapra!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 4:42 du.

Off:A diók nagy valószínűsèggel újabb egy èvet az Nb2-ben maradnak a kecsó mai győzelmèvel.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 4:59 du.

Baszódjanak meg a diók.
Röhögtek rajtunk,mert elkönyvelték,hogy ki fogunk esni.
Erre tessék….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 15, 2022 5:10 du.

Pénz paripa fegyver szponzor stadion szurkolótábor oszt mégse!
Magasra szökik ott is a dilettantizmus!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 1:46 de.

Mintha tudnék még ilyen klubról! 🙂 Mondjunk bármit, de nem kívánom nekik az NB2-öt. Azért rájuk a szurkolói létszám miatt is nagyobb szüksége lenne, mint egy Kecskemétre, Mezőkövesdre, Várdára, csútra az NB1-ben. Ott is haverok vannak tűzközelben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 15, 2022 4:06 du.

Szappanos, Doka, Petkovic, Batik, Lovric, Tamás, Petrusenko, Nagy D, Zsótér, Lukic…
… és ennyi!
A többiek mehetnek isten hírével!
Köréjük kell inkább mibőséget mint mennyiséget igazolni!
Fennnaradó helyekre jöhetnek a fiatalok!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 1:56 de.

Lovric-nak sztem ez volt az utolsó szezonja nálunk. 36 éves és ahogy Vignje nyilatkozott a meccs végén, nem hinném, hogy benne látná a megoldást a védelemben. Leszögezem az öreg Ivan így is a jobbak közé tartozott. Sztem ha focizni akaar még, akkor lehet egy év Kecsó, ha feljutnak. Tamás meg….nem ő max csere. Félelmetes, hogy milyen vérátömlesztés kell ennek a csapatnak, ami megint az eredményesség rovására mehet. Nem tudom, hogy Vignje tud e csapatot építeni, mert hogy ide alaphangon 5-8 új játékos kell az utit. Kérdés, hogy azok mikor érkeznek, ha nagyon elmaradnak az igazolások és az alapozás végére esnek be, akkor megint beragadhatunk a szezon elején és tudjuk az mihez vezethet.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 15, 2022 4:26 du.

A fiatalokkal láthtod, hogy hogyan szerepel az MTK. 6éven belül azt hiszem harmadszor esnek ki.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:45 du.

Úgy értem hogy nem kell sem tucatlégiós sem egykori futballista esetleg válogatott aki már csak a nevéből él!
Ne 10 középszert vegyünk inkább csak 1-2 Lukicot és Dokát ha több VALÓDI erősítést jelentő játékost nem találunk vagy nem tudunk szerződtetni akkor a fentmaradó helyekre jöjjenek a fiataljaink!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 1:39 de.

Így van,Doka a szint.Ne az alsó polcról válogassunk megint.A kevés néha több.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 15, 2022 4:46 du.

Na, ezzel igy teljesen egyetértek, megint. 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:53 du.

Kapusunk középhátvédeink teljes jobboldalunk és egy csatárunk van!
Minden más pozícióba jöhet olyasvalaki aki legalább Doka szintjén van!
Az alatt nem kell!
Szervező középpályás kellene a legjobban!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 1:57 de.

Sajnos tévedsz középen is borzasztóan gyengén teljesítünk. A tolvajok gólja Lovrics hibája volt. Batik össze vissza rugdalta a labdákat.
A hátvéd sort minden poszton meg kell erősíteni, kivéve a kapus posztot.
Legjobb lenne Lovricsot visszavonultatni egy búcsú meccsen. Bár nagy a szíve és hatalmas küzdő fiatalabb nem lesz. Nagyon meg kell erősíteni a baloldali védelmet, a belső védelmet, és talán jobboldalon sem árt még egy ember. Azután jöhet a középpályás sor, majd a csatár sor.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 16, 2022 6:04 de.

Lovriccsal és Tamással én is csereként számolok

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 16, 2022 3:23 de.

Gyakorlatilag johet egy uj csapat.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:29 du.

én úgy láttam a fiatalok igazából most jöttek a vége felé.
amikor a pontok is jöttek náluk.
vmi okos egyensúlyt kellene találni végre nálunk is, mert a végletes verziók nem működnek hosszabb távon, sem.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 4:40 du.

A tények makacs dolgok. 6 év alatt 3x estek ki, legjobb helyezésük egy 5 hely volt.Ez kevés lenne nekünk szerintem. A 12 csapatos nb1 ben nem lehet fiatalokat nevelni meg rájuk épiteni. Nem véletlen, hogy senki nem csinálja, aki igen, mint ök, 3 esik ki. Értem én a szurkolói szentimentalizmust, de ha komoly csapat akarunk lenni, kökemény profizmus kell.Mint a zöldeknél, ahol kirakták a közönségkedvenc Bödét, Vargát stb, és hoztak légiósokat. Hogy ez jó e a magyar focinak? Nem. De ez van most.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 5:56 du.

Szerintem a fiatalokkal jutottak fel, majd utána „erősítettek” az MTK-nál. Az erős túlzás, hogy rájuk építettek az NB1-ben.
A fiatalokat ugyanúgy be lehet építeni ésszel és mértékkel, mint a légiósokat ész és mérték nélkül. Az utóbbit láthattuk nálunk.
Ezek viszont nem tények, csak az én -szerény- véleményem.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  októberes
május 16, 2022 2:44 de.

Ott is a pont. Velük feljutottak. Nb2re remekek. Légiósokat meg ne nálunk nézd, nem ezt mondtam. Nézd a fagyit, várdát, felcsútot. Azért irom öket, mert ök a dobogósok, ahova mi is mind, gondolom, vágyunk. Jó légiósok kellenek, kb. Doka szint, nyilván. Nem Traorek meg hasonlóak. Melléjük komoly szakmai háttér. A recept megvan a fagyinál, ezzel lettek egyenuralkodóak, ha tetszik, ha nem, nem pedig Csobothal meg Szánthóval. Vagy elfogadjuk ezt, vagy befogjuk a szemünket és sirunk a fiatalok után.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK
május 16, 2022 4:16 de.

Tudom, hogy nem a mi légiósainkra gondoltál, csak mint példát említettem a nem megfelelő légiósokra. És Doka egyértelmű kivétel, megszakad a pályán.
Az sem vitás, hogy a fiatalokat is csak fokozatosan lehet beépíteni.
Erre is volt nálunk rossz példa. Pár percre bejött 2 fiatal, összehoztak egy góllal végzödő akciót,majd az egyiket elfelejtettük, a másik még kaportt pár percet, utána felejtettük el.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 15, 2022 11:04 du.

Kata Mezei és Varjú szinte végig játszott. Mellettük Kovácsréti se volt mellőzve és Vancsa is játszott.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:57 du.

Így van.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 15, 2022 4:03 du.

Mindeközben az MTK pályán MTK vezetésénél „A vendégszurkolók nem kaptak szívgörcsöt, ehelyett kórusban tovább
piszkálták a győzelemre álló hazaiakat: „Úgyis kiestek! Úgyis kiestek!””

via Index : https://index.hu/sport/2022/05/15/belehaltak-a-gyozelembe-hazai-sikere-ellenere-kiesett-az-mtk/

Tajti Sandor
Tajti Sandor
május 15, 2022 3:47 du.

Nem értem a fanyalgókat! Megkérdőjelezhetetlen a fejlődés!
Tavaly: 37 pont 10. hely
Idén: 38. pont 9. hely

Mi ez, ha nem előrelépés!

CSAK
CSAK
május 15, 2022 3:44 du.

Szerintem örüljünk egy estét legalább önfeledten, holnaptól lehet megint racionálisan gondolkodni a jövöröl. Másodszor úsztuk meg a konstans szégyent, nem biztos, hogy kisérteni kellene a sorsot.Ennél sokkal, de sokkal komolyabb szakmai munka kell. Összeesküvéselméletgyártók megint hoppon maradtak, holnaptól lehet megint próbálkozni. A tábor fantasztikus, büszke vagyok, hogy a tagja lehetek. Ma mindenki odatette magát, úgy, ahogy kell. Igyatok meg még pár sört,bort, pálinkát, engedjétek el magatokat, vége ennek a szar szezonnak is. CSAK a Kispest mindörökké, gyerünk vörös-feketék.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 3:51 du.

A Tàbor felvàllalta azokat a rigmusokat is,amitől itt sokan fèltek.Szàmomra a magas színvonalú szurkolás mellett,ez is respect!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:54 du.

Milyen rigmusokra gondolsz? Szerintem ma olyan szurkolás volt, amilyen Magyarország egyik legjobb táborától is kiemelkedö.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:01 du.

Felelgetős vègèn:csúti rabszolga megnevezés.Puskas-kispest emlegetèse.Legendát nem lehet venni…stb.Ezektől fèltek itt páran,mi lesz ha felhangzanak…Kispest a legjobb tàbor!Lehetnek a ződek,lilàk többen,de színvonalban,dalokban sehol sincsenek!!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 16, 2022 3:30 de.

Ezek szerintem mindig elhangzanak 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 4:30 du.

Én a klubot féltem bizonyos rigmusoktól,ha rám gondolsz. Van,ami még talán belefér. Ezek pl.
Kiabálhatunk amúgy sokmindent,de rá is baszhatunk ilyenekkel,de ebbe most ne menjünk bele.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 4:30 du.

Ja értem. Volt 2-3x ilyen is,de ma nem ez volt a jellemzö. Ma a csapat mögött állt a tábor,ez igy volt tökéletes, igy kellett lennie.Jól müködött a két kápós felállás is,be tudták vonni a máskor inaktivabbakat is. A végével 100 százalékban egyetértek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 15, 2022 4:33 du.

Abszolúte a tàbor mellett.Bordi – Isti jól nyomta!

DélPest
DélPest
május 15, 2022 3:27 du.

comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 15, 2022 3:25 du.

Hát köszönjük szépen!
Bentmaradtunk!
Harmadszor is!
Hallelujahh!
S drága barátaim innen még mindig van lejjebb!
Nem az nb2 mert az régóta közel van!
De még mindig vannak olyan játékosaink akik értéket képviselnek!
Szappanos, Lukics, Nagy Dominik, Doka sok más csapatnál alapember lenne!
Remélem jön a horváth vagy Révész és lesz valamiféle szakmai konvepció mert az úgy kellene Kispestre mint falura a villany!
Mert érzésem szerint ez volt az utolsó esélyünk a büntetlen töketlenkedésre!
Nálunknál fele negyede büdzséből kétszer-háromszor profibb menedzsmentek klubok tudnak első osztályúak lenni és maradni!
Ébresztő Uraim!

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 3:22 du.

szerintetek mennyiben Vignje sara ez a szenvedéses végjáték?
érdemes rábízni 1 új szezont ?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:57 du.

Vignjevic stabil edző aki magabiztos védekezésre építi csapatait minimális kockázattal!
Csak ezzel a kerettel ezt nem tudta megvalósítani

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:34 du.

Szerintem 3 hónap nem elég a látványos javuláshoz ( ami a csapatjátékot illeti , a klubvezetésről most ne beszéljünk )
És ha komolyan gondolta azt, amit a meccs után nyilatkozott akkor Morales-i magasságokba emelkedhet ( nem adja az arcát a folytatáshoz ha minden változatlan marad a klubvezetés felől )

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 3:37 du.

Teljesen így gondolom èn is.Amennyiben vignje nem marad és a hàzban is marad minden szemèlyi szinten,akkor eldőlt az,hogy nincs igèny a szakmaisságraesz majd olyan edző aki ideig- óràig elvàllal minket…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:34 du.

Sztem a nyilatkozata sokat mondó!Abból indulnèk ki.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:32 du.

15%

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 2:59 du.

szöveg nélkül…comment image

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:01 du.

Szapi volt az egyik, akin lehetett végig érezni a tüzet. És a végén, ahogy leborult, percekig zokogott egyedül.
+ végig magabiztos volt, meg kell tartani Őt! ( nem tudom hogy áll most a szerződése )

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 3:04 du.

Ahogy mondod,Zsótér volt a másik akit a földről szedtek össze,úgy sìrt.De a vègèn amikor kijöttek a Tábor elè Boti,Lovric arca is beszédes volt….a Sinkó geci meg totàl messze röhögcsèlt..

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:40 du.

Zsótér nálam nagyon határeset! Nagyon bipoláris karakter. Mentálisan és játékban is. Ha az utóbbit nem tudja stabilizálni, mehet.
Doka féle karakterekre viszont szükség lenne, úgy 3-4 darabra. Ha nem, reménykedjünk benne, hogy Lovric még vagy 4 évig képes lesz játszni:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 3:46 du.

Doka elviekben marad…lovre arcàn nem ezt làttam.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:36 du.

Zsótér, Szapi, Nagy D, Batik, Doka + a fiatalok. (+ Lovresz a stábban)
Nálam csak ők lennének a biztos maradók!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
május 15, 2022 3:38 du.

Lukic is kell,de nem egyedüli csatarkènt..őt ki kell szolgàlni.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:42 du.

Ma végre mutatott valamit Drazic, hogy milyen játékos. Igaz, Ő is elfogyott a 60, percre, mint az egész csapat.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:41 du.

Igen kell, ha változtat a hozzáállásán, leírtam mit.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
május 15, 2022 3:37 du.

15 gól 4 gólpassz!
….. Lukic

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 15, 2022 3:40 du.

Lukicnak és még egy pár játékosnak komoly feltételekhez, hozzáállásbeli változáshoz kötném a maradást, Lukicnak pl vagy változtat a kondiján, vagy mehet!

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAKAttila
május 15, 2022 7:13 du.

Hozni kell melle konkurenciat, azt ha nem birja akkor kiszorul. Amig egy Traore az alternativa helyette, addig azt csinal amit akar.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
május 15, 2022 5:06 du.

Ameddig évente közel a góljaink felében benne van és házi gólkirályunk addig én nem foglalkozom a súlyával! Tény hogy erősnek tűnik a testalkata de sosem volt papírvékony és nem túl nagy magassága ellenére Ő igazi erőcsatár akinek szüksége van erős fizikumra szerintem!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 16, 2022 10:01 de.

Értem, akkor jó így ahogy van, gyakorlatilag az utolsó meccseken alig lőtt gólt, aminek az egyik oka, hogy 3m előnyből is urolérik

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAKAttila
május 15, 2022 3:42 du.

Lukics legalább tudja merre van a kapú, gólja egy villanás volt

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 4:16 du.

Több villanása lenne, stabil 6 kiló mínusszal és némi kondícióval.. de úgy látszik ez neki nem fontos. Ha változtat ezen maradhat..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 15, 2022 3:14 du.

Lehet ha odajon az a hormonzavaros fasz, kicsit megdobaljuk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 15, 2022 3:33 du.

Tudta,hol a helye…de nagyon rossz volt hallani Szappanostól-aki nagy unszolásra kijött -,hogynem jöhetnek ki!Nem is értettük.

Tusi
Tusi
május 15, 2022 2:52 du.

Mindenkinek köszi, aki ma kint volt, tv-n figyelte, lélekben ott volt velünk!
Ahogy a 2Gbe beözönlöttek a szurkoló társak.. Örültünk Nekik tiszta szívből és szólt nekik a taps!
csut 1:2 Kispest
Ennyi és most 1 hétig nem kell több!
1ik szemem sír a másik nevet. Mindenki húzzon, aki kókler.
Kipurcantam, sok ezren kipurcantak ma. Jó pihit, jó éjt Kispestiek, NB1esek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 15, 2022 2:56 du.

A secu volt jó fej,hogy beengedtèk őket.Az elejèn meg ott szìvóztak,hogy nem lehet a drapikat kitenni,mert eltakarjàk a hajrà puskás felíratot.

zico zico
zico zico
május 15, 2022 2:48 du.

Boti miért nem állt be a végén?
Valaki leszólt fentről esetleg?
Megérdemelte volna igazán.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  zico zico
május 15, 2022 2:55 du.

elcseszték a bírók, együtt lehetett volna kettőt cserélni…Bubba bejött, majd folytatás intett fax Vak2 és ezzel elment a 3. opciónk.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 2:57 du.

Köszi, mert a táblája már fel volt emelve. Érdekes szitu volt.

zico zico
zico zico
május 15, 2022 2:24 du.

Öcsi Bácsi velünk volt ma is..
0-2 nél én úgy számoltam, hogy 4 gólra vagyunk a kieséstől, ( falunak 3at kellett volna rúgnia, mtk-nak elég lett volna egy is ) aminek elégnek kell lennie! És elég is lett 🙂
A csapat hozta a minimum, a szurkolók a maximális elvárást!
Grat mindenkinek érte!
CSAK

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 2:23 du.

N.V.

„Az utóbbi két évad nehéz volt a klubnak, hiszen mindkettőben az utolsó pillanatban dőlt el a bennmaradás. Először is szeretnék elbeszélgetni a vezetőséggel arról, min kell változtatni. A két legfontosabb dolog a vér és a karakter. A játékelemek tekintetében pedig a sebesség és a kreativitás hiányzik. Ma is láthattuk, hogy fizikailag vannak hiányosságok, úgyhogy sok dologgal kell foglalkozni.” N.V.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 3:45 du.

Kár hogy a gyökér nem így fordította, lehet nem véletlen..

Kermon
Kermon
május 15, 2022 2:10 du.

Lukicsozás mellett azért egy Zsótér Donát éltetés jól esett volna. Valamiért Doni nem fekszik olyan jól a tábornál.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 3:28 du.

Nagyon egyetértünk,pedig egyébként Donit is dicsérte mindenki körülöttem,elégedettek voltak vele.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 2:45 du.

Pontosan

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 2:16 du.

Igazad van. Megerdemelte volna.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 2:11 du.

Remelem az utolso goljat rugta kispest mezben.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 3:06 du.

Ahogy Hornyák mondta kell neki..szóval esélyes..sajnos.
Amúgy 2015/2016- ban kiesett az Mtk és a Gyirmót..aztán jött a 2016/2017…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Szlaci
május 15, 2022 3:09 du.

mtk akkor esett ki amikor bajnokok lettunk

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 2:11 du.

Én pont fordítva gondolom.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 2:13 du.

dettó… Szappan és Ló mellett a leghajtósabb emberünk volt ebben az elqrt szezonban!
pedig nálam nagy mínuszból indult a csávó, de köszönet neki ezért a teljesítményért.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 2:32 du.

Na ez a nagyon nagy baj, hogy meg valaki meg is koszoni neki ezt a teljesitmenyt, amit egesz evben nyujtott. Az eladott labdak szamaban, a lehetetlen helyre lott szogletek es szabadrugasok szamaban egyedul vegzett az elso helyen. Meccsek kozben ugy el tudott tunni, hogy csak a lecserelesekor vettuk eszre, hogy a palyan van. Szerencsere lejar a szerzodese, remelem Vignevics az elsok kozott teszi lapatra. Nem csak ot teszem felelosse ezert a szarert, amit egesz evben lattunk, de elevulhetetlen erdemei voltak benne.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 3:47 du.

Szerintem meg abban, hogy volt még esélyünk..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 2:49 du.

a baj talán nem itt kezdődik…
voltak sz@r meccsei, de Vignje alatt fokozatosan feljavult és nem tartozott az alibi spílerek közé, + fontos gólokat szerzett.
ui.
friss infó: vinné a felcsút..úgy tűnik ott sem értenek hozzá

valaki
valaki
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 2:56 du.

Leszamitva egy-ket meccset Vignevics alatt is ugyanolyan szar volt. Hosszu tavon nem megoldas, felteve ha nem ezt a fost akarjuk, ami az elmult ket evadban lattunk.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 3:48 du.

Emberek kellenek mellé, olyanok mint 17 ben

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 2:20 du.

Igen Doni maradhat,hajtott ma is.Most értem haza,hát kiszurkoltuk.A következő szezonban dobogóért kell mennünk.Ha ehhez nagy változások kellenek,hát legyen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 15, 2022 3:43 du.

Dobogóért KELLENE igen!
De ebből a szakmai mélypontból, morális mocsárból nem lehet ekkorát emelkedni egy szezon alatt/közben!

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 2:06 du.

remélem Mendi csávó minden illetékesnek aláírja az elbocsájtó papírjait, majd őt is kibaxák vagy lefokozzák vagy vmi.
qrvaéletbe… elég volt ebből szenvedésből!!
—————-
max respect:
Szappan(idén a TOP emberünk),Lovresz, Zsótér (a top meglepetés nekem), Doka!
Lukic és Batik(határeset)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
május 15, 2022 4:23 du.

Az én gondolataimat is leírtad.
Teljesen egyetértek.

Zagreus
Zagreus
május 15, 2022 2:01 du.

De a góljaink jelzés értékű, hogy kik szerezték! Lehet pár kiló plussz vagy technikai hiányosság azért nekem Ők a kedvenceim

Zagreus
Zagreus
május 15, 2022 2:00 du.

A tippem nem jött be mert a mázlival nem számoltam! Grat a szurkolásért!!! A csapat felének meg további sok sikert máshol! Meg ahogy már elmondtátok sokan vezetöség takarodj! Nem örülök! Megkönnyebbült vagyok! De ez igy nem lesz jó jövőre semmiképp

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 1:43 du.

Lukics második a góllövőlistán.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 3:51 du.

Jó játékos, de változnia, változtatnia kell, ha maradni akar.

dixneuf
dixneuf
május 15, 2022 1:30 du.

Sikerült.
Ennyi.
Jövőre nem szeretném ugyanezt atelni
(Szolgálati közlemény: kosz Tusi a ket dobozos ucsit, amit beadtal indulaskor a kocsiba, eletet mentett) Kurva meleg volt.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 15, 2022 1:23 du.

(Vad II nem volt rossz)

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 15, 2022 3:53 du.

Jesszus mariska???!! Az volt a szerencse, hogy nem volt meghatározó kétes szitu amit a kárunkra fújhatott volna!!!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 15, 2022 2:11 du.

ezt erős jóindulattal írhattad csak, mezőnyben minden kérdéses szitut ellenünk fújt, az a béna sárga Dokának..stb.
és a mezőny „tévedések”, addig nem fontosak, amíg nem kapunk gólt belőle, amit annyiszor megszívtunk idén

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 15, 2022 2:06 du.

OFF: Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget mégegyszer! Jelentem sikerült rekedtre énekelnem magam, a tenyerem pedig hólyagos a tapsolástól! : )

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 15, 2022 2:40 du.

Örülök. Lehet hogy te kellettél a csapatom egygólos győzelméhez. Szóval én köszönöm neked 😉

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 15, 2022 1:42 du.

Jó se.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 2:46 du.

Nem vette el golunkat, szoval jo volt. Már igy kell !

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 15, 2022 2:44 du.

Azt nem is mondtam. De nem volt kimondottan rossz, nem volt vérlázító, nem szivatott minket, nem volt orbitális hibája. Én már kevéssel is beérem. 🙂

robert szeman
robert szeman
május 15, 2022 1:08 du.

Igen tényleg valóban megcsináltuk! Érzitek énmár igen, elmúlt már a feszület, lazulok eszem vág, hallásom kifinomult, kiszabadult endorfin gejzír s mi egy más.Továbra is KISPEST él élni fog! CSAK A KISPEST!!!

valaki
valaki
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 1:10 du.

Nem erzek semmit. Ugyanugy szar a egesz.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 1:21 du.

valaki, benned közömbösség tanyázik?

valaki
valaki
Válasz a következőnek  robert szeman
május 15, 2022 1:40 du.

Kiegett ember vagyok. De most komolyan! Teljesitettuk a minimum alat. Megis mi a faszomnak oruljek.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  valaki
május 15, 2022 1:51 du.

Értelek szoc-brob….A csapat képességét tudta mindenki elfogadta, s ehez képest csoda a 9-k hely, bennem is csak 1 megkönnyebült sóhaj volt!

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 15, 2022 12:31 du.

Az első félidőben 45 percig remekül játszottunk!
A másodikra már sokkal kevésbé mondható el ugyanez!
Jelenleg lényeg hogy hoztuk a kötelezőt és bent maradtunk!
Holnaptól kezdődhet a tisztogatás, elsőnek haveri Kun et.-vel.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 15, 2022 12:27 du.

OFF : Kedves MTK ! Legközelebb sokkal kifinomultabban bundázzatok. Már kezdjétek el szezon közben, mert nagyon szemtelen amit most csináltatok ! A futball törvényszerűségében nincs olyan hogy egy csapatot halálra vernek egész évben, 4 fordulóval a vége előtt (közvetlenül két 0-4-es megsemmisítő zakó után!) hármakat rugdostok idegenben, akár a bajnoknak is. Tudjátok van egy lélektana a futballnak. Amit műveltetek az gyomorforgató volt ! Megérdemeltétek a kiesést ! Remélem évekig nem juttok vissza !

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 15, 2022 1:18 du.

Szerintem csak annyi történt, hogy kirúgták a hozzá nem értő, de legalább nagyképű és időnként bunkó edzőt. Szerencsénkre kicsit megkésve. Jött helyette egy tehetségesnek tűnő fiatal edző, aki fel tudta rázni az amúgy nem rossz játékosokat.

Live
Live
május 15, 2022 12:14 du.

Valaki tud kepet adni a szurkoloi kiirasokrol?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Live
május 15, 2022 12:23 du.

Mendelenyi, Bozo, Kun, Azurak, Nagy takarodjatok. Babszinhaz helyett valodi vezetoket. Palyafutasukhoz sok sikert kivanunk.
Bocs, csak hozzavetoleges szoveget tudok.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 1:46 du.

comment image

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kermon
május 15, 2022 12:41 du.

Plusz 10000

valaki
valaki
május 15, 2022 12:02 du.

kurvaraboldogvagyok

dagiiron
dagiiron
május 15, 2022 12:01 du.

Kusztak-másztak, bent maradtunk, de ez egy egyfélidős csapat..

santiago
santiago
május 15, 2022 11:58 de.

Holnap varom a bejegyzest szerzodest bontottunk (komplett keret kiveve 1-2 ember)

Tovabba
Sinko
Azurak
Kun
Vignjevic.

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 11:52 de.

A bdsqrveletbe… Megvan

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 11:49 de.

3p

Döme Sanya
Döme Sanya
május 15, 2022 11:37 de.

Ez az időhúzás mindig visszaüt.

kiskoz
kiskoz
május 15, 2022 11:34 de.

15p

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x