Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
május 22, 2022 6:36 de.

Fradi igazolt egy f.sztudját. Ki tudja követni ezt a piszi idiótizmust. Makákó piszi? Vagy az még nem?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2022 12:56 du.

Az a jàtèkos nem rossz,akit igazoltak,sőt..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2022 11:25 de.

Sanya, ne szarjál már a nappali közepére lécci. Köszi.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 22, 2022 12:26 du.

Nem szeretném ha itt is annyi néger lenne mint nyugaton. Ez egy fehér vidék.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 24, 2022 3:43 de.

Magyarország legnagyobb afrika csapata voltunk nemrég Hemi bá regnálása alatt!
Nekem édesmindegy ki hozza a pontokat a csapatban csak hozza!
Az a hajó már régen elment a világ futballjában hogy jajj csak saját nevelésű legyen jajj csak fehér legyen jajj csak magyar legyen!
Járhattok lóval de a többség már autókban ül!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 24, 2022 3:48 de.

Nekem vannak, elvárásaim
, igényeim a hazámmal szemben, pontosan úgy mint a hazámnak velem szemben. Most, hogy Európában zajlik a fehér rassz kiírtása, még érzékenyebb vagyok ezen ügyekben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2022 12:58 du.

A sport nem a szìnekről szól,hanem a teljesítmènyről,ha azt fekete,sàrga,fehèr hozza,akkor annak kell tapsolni,ez van.Ne legyünk ennyire szèlsősègesen.Volt időszak,amikor „Kispest Afrika” voltunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 4:22 de.

amit az európai tendenciákról ír Döme, azok sajnos tények és olyan társadalmi tendenciák, amiket már nem is lehet visszafordítani.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 3:57 de.

De nem érted… Ide jön egy néger, és elveszi a lehetőséget egy sokkal jobb és ügyesebb fehér elől. Csak azért játszik, mert fekete, és meg kell felelni a liberális elvárásoknak.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2022 9:23 de.

Stabilan jatszott a BL be valogatott is, barcsak ilyen jatekosokat igazolnank.
De majd jon megint az ukran kiesotol valaki meg Lukic meg egy unokatestvere aki 20 eve a partizan mellett lakott….

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 22, 2022 6:43 de.

Olyan csapatból igazolták akik a Real Madridot legyőzték címmel hirdetnek? (nyomban befosok!)

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
május 22, 2022 8:35 de.

A fagyi simán igazol egy 3M€ értékű támadót.Én nem várom el a vezetéstől,hogy ilyeneket igazoljanak,de egy Doka szintet igen.Úgyhogy szedjék össze magukat.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
május 22, 2022 6:50 de.

Legyen ez a Real baja. Majd ha meglátják a mi igazolásainkat, görcsbe rándul a gyomruk. A röhögéstől.

robert szeman
robert szeman
május 22, 2022 6:23 de.

1-Kérdés akik voltak Felcsúton, igaz a stadionnak kimagaslóan jó akusztikai viszonyai?

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  robert szeman
május 22, 2022 11:32 de.

Szia, jó bezony, kell is annak a 30 hazai szurkolónak, hogy többnek tűnjön.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  robert szeman
május 22, 2022 11:31 de.

Egyik felcsúti meccsünkön rendesen megdörrent a felelgetősnél még a visszhang is. Valaki be is kiabált, hogy: „Viktor, jó az akusztika!” 🙂
Szóval nem rossz, na. Mondjuk nekem az újpest pályáé jön be legjobban.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 22, 2022 8:20 de.

Szerintem a legjobb a hazaiak közül. A fa megteszi a hatását. Gyönyörű a stadi csak sz@r helyen van.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 22, 2022 5:44 de.

A fagyi és a vadásztölténygyár biztos nem fogja betartani a fiatalajánlást.Mi azért tartsuk be.Benczenleitner és Kerezsi szerintem már majdnem készen áll.Kerezsinek meg kéne találni Lukic mellett a helyét.Hozzájuk még kéne találni 1-2 fiatalt,hogy gyengébb forma esetén cserélgetni lehessen őket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 22, 2022 12:59 du.

Ulbert ismegèrne àm egy pàr szót.Nagyon ügyes gyerek,Kerezsivel egyidős.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 21, 2022 8:51 de.

Ez a Mendelényi nyilatkozat jól el lett kúrva. Milyen sajtós adhatott ennek megjelenésére zöld utat? Fogalmatlanság netovábbja.
Ilyet nem szabad mondani,ilyen helyzet után meg pláne nem.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 21, 2022 9:00 de.

Hunor, a kisebb gond hogy megjelent, a nagyobb, ha ezek tényleg ennyire hülyék, hogy amióta itt vannak folyamatosan buzerálták a „szerkezetet” majd azt mondja, hogy most fognak hozzányúlni ?
miafaxvan???

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 10:45 de.

Ez marketingduma akart lenni a klub részéréről. Egy fogalmatlan kurva gyenge duma. Szerintem abba bele sem gondoltak,amit írsz.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 21, 2022 11:49 de.

Az is marketingduma,hogy a klub alkalmazottaii Mendelényi szerint nagyon elkötelezettek.Persze a pénz mellett.A szurkolók az elkötelezettek akik felcsúton is megjelentek szép számban.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 21, 2022 11:51 de.

Mindenhol a szurkoló a legelkötelezettebb.

robert szeman
robert szeman
május 21, 2022 7:26 de.

A képről Édesapám gyüjtött régi újságaiból származik, ami még megvan, csak elkallódott valamerre (lakásfelújjítás).D

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 21, 2022 6:10 de.

Instant Insta : Egy vidám pillanat Dunaszerdahelyről 🙂comment image

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 21, 2022 8:33 de.

a kép tök jó…de rosszul emlékszem, hogy amikor Pista volt az edzője itt nálunk, akkor sem tette oda magát igazán ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 9:25 de.

De de, kb miatta jött ide. El is mondta. Azért is nem fog ő ide visszajönni mert a társai meg „nem szerették”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 21, 2022 12:37 du.

Nem szerettèk?Értem.Egyre szebb dolgok derülnek ki azzal kapcsolatban,hogy pszchiológiailag milyen gyenge jellemeket igazoltunk.Èn sem szeretem mindegyik munkatársam ès vica versa,de ettől még tudok vele együtt eredmènyesen melózni.Primadonnàk gyülekezete.

Snowflake
Snowflake
május 20, 2022 4:13 du.

Sztem Banó-Szabó megy kecsóra. Ha más nem kölcsönbe.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Snowflake
május 21, 2022 5:34 de.

Üdv véroroszlánok! Nekem teljesen kiesett az emlékezetemből a kis-Banó ……. játéka-mentalitása stb…

ius
ius
Válasz a következőnek  Snowflake
május 20, 2022 4:27 du.

Jól járnak vele.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
május 21, 2022 1:41 de.

Mièrt is?

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 21, 2022 3:48 du.

Sérülése előtt számomra ígéretesnek tűnt. Neki kellett volna állandó nb2-es lehetőség.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 21, 2022 2:53 de.

Én őt kölcsönbe engedném el. A sérülése előtt jó volt. Ha össze tudja magát kapni visszajön,ha nem ,mehet ahova akar utána.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 21, 2022 12:39 du.

Jó neked,ha emlèkszel tőle èrtèkelhető jàtèkra,sajnos èn nem.Hidd el èn örülnèk annak,ha tehetséges,magyar,kispesti fiatalok aggresszívan követelnèk maguknak a helyet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 21, 2022 1:51 du.

Akkor nézd meg pl a holland edző alatt játszott Kispest-Felcsút meccset..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 21, 2022 2:15 du.

Ok,megnézek egy 5 évvel ezelőtt jàtszott meccset.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 21, 2022 2:47 du.

Várom az észrevételed ha megnézted 😀 Ha csak az idő szépítette meg az emlékem elfogadom

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 21, 2022 3:00 du.

Őszintèn mit nèzzek rajta?5 éve volt egy jó meccse,amin adott egy gólpasszt,de pl az első gól az ő hibàja volt,mert nem ütközte le Szakàlyt.A sérülése 2020-ban vol, a köztes időszakban nyújtott olyat ami miatt itt kellene tartani?Amúgy engem hidegen hagy, ha marad.Càfoljon ràm ès itt mindenki előtt fogok tőle ès tőletek elnézèst kèrni,hogy rosszul làttam.Amúgy meg jó lenne eldönteni,hogy mit akarunk,de tènyleg,akarunk szintet lèpni ès minőséget hozni vagy maszatoljuk tovàbb a szart.Engem ez a 3 èv kilúgozott,ha lesz mèg 1 ilyen èn befejeztem ez az egèsz kispestiséget,magamban megèlem,az is maradok lèlekben,de,hogy idegeskedjek vagy èpp összevesszek a csalàdommal emiatt màr nem érimeg.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 21, 2022 1:03 du.

Szerintem a sérülése előtt jó volt, egyáltalán nem lógott ki 18-19! évesen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
május 20, 2022 5:05 du.

Mi járunk jól hogy nem itt lesz

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 20, 2022 6:05 du.

Remélem neked van igazad!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 20, 2022 2:36 du.

Nem közöl a klubhonlap végre egy olyan sorozatot, hogy ki hol nyaral az idén nyáron? Mennyire nagy érdeklődés övezné KunGabeszt pl. ha bejelentkezne Dubaiból vagy a Szesellről… adnám….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 2:15 du.
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 22, 2022 3:21 de.

„Ami nagyon fontos, hogy megfelelő versenyhelyzetet kell teremteni, ami
azonban több poszton is hiányzott. Ez is vezethet fegyelmezetlenséghez,
vagy ahhoz, hogy esetleg valaki nem ad ki magából száz százalékot, mert
nincs mögötte egy vetélytárs, akire bármikor le lehet cserélni, aki
nyomja őt is előre”- mintha már ezt hallottam volna Bódog Tamástól, aztán meg Horváth Feritől is és mi történt? Semmi. HF mondta azt is, hogy túl kevés a nyerőtípusú játékos, igazolni kell olyanokat, akikben van győzni akarás. Erre mi történt, igazoltak egy csomó új játékost, majd Szappanos nyilatkozik, hogy kb 4-5 játékos az aki akar a többi nihil… Pesszimista vagyok.

Remélem Kun Gábor jól van és Nagy Lacival együtt éppen kistestvért csinálnak maguknak

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 3:32 du.

Már el sem olvasom ezeket a marketing dumákat.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ius
május 21, 2022 4:24 de.

A cim elolvasasa utan osszefostam magam, ugyhogy eleg is volt. Kedves klubhonlap, köszönöm a méregtelenítést.
(Istenkem, csak egyszer olvasnek valami kevesbe fennkölt szart, helyette valami őszintét, csak egyetlen egyszer)

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
május 21, 2022 8:36 de.

olyan vezetőink vannak, mint az ellenzéknek….feleslegesen pofáznak, amikor csak csendben kéne maradni a vereség után

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 12:40 du.

…csendben maradni és dolgozni,dolgozni és tettek mezejére lèpni.Eltelt egy hét ès nincs sportszakmai igazgatónk.Nincs most itt az ideje a nyaralàsnak!

robert szeman
robert szeman
május 20, 2022 10:21 de.

RW te milyen meccseket néztél? Hogy Kambitól szabadúlni kell, Szappanost is vigye magával, nálad az Izlandi-Pantelic-Petkovic maradna, mert nekik még van kötődésük? Ez hogy, s …….. ez? DÜH IRONIA? És + 9-tetszik….

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
május 20, 2022 10:24 de.

Nyilván iróniából írta.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 20, 2022 2:35 du.

vagy inkább elkeseredésből, mert ami itt megy…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 20, 2022 1:14 du.

Igen ő ott lakik egy ideje

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 5:38 de.

Heló kiskoz. Amúgy elolvastátok a komm……?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  robert szeman
május 21, 2022 8:38 de.

ha megmondod mi a „komm…” megmondom h elolvastam-e… 🙂

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 22, 2022 5:48 de.

Nem hiszem hogy nem tudtad mindegy, útcsó volt hogy felültem az infantilis hülyeségre!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 11:43 de.

Az írását!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 20, 2022 10:49 de.

Heló Lajos reméltem, s köszi….

Snowflake
Snowflake
május 20, 2022 8:58 de.

Végre nyári szünet, kicsit belefáradtam ebbe a bajnokságba, idegörlő volt nézni azt, ami a pályán zajlott. Rosszabb volt, mint az előző… Most egy kicsit pihenek :)))
Mindenkinek kellemes pihenést-nyaralást, feltöltődést és reméljük a legjobbakat!
Adja a teremtő erő, hogy a következő szezontól kezdve olyan játékosok húzzák magukra a Csodálatos Kispest mezét, akik méltók az klub egyik mottójára: Erő a lábban, érzés a szívben! Mindörökké Csak a Kispest!

KareszB
KareszB
május 20, 2022 8:45 de.

miskolci megoldások:
http://dvtk.eu/24923-Uj_koncepcio_szerint_epul_ujja_a_DVTK_csapata-cikk-labdarugas
Mi a véleményetek, ez megoldás lehet?

ius
ius
Válasz a következőnek  KareszB
május 20, 2022 3:35 du.

Egy biztos , nálunk nem a teljesítményük alapján kapjàk a fizut vagy csak egy pici részben.

robert szeman
robert szeman
május 20, 2022 8:10 de.

Nyúlánk ex-Baloghunk bőven kivette részét a tavalyi benmaradásunkban! Emlékeim, jó-pár meccset a „kreatívitásával” hoztunk!

robert szeman
robert szeman
május 20, 2022 7:48 de.

Varga 1-impresszionista játékos……

robert szeman
robert szeman
május 20, 2022 7:25 de.

Öcsibá.-…..comment image

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  robert szeman
május 20, 2022 4:58 du.

és ha jól látom, majdnem mögötte Bozsik

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 7:13 de.

Nem, nem Bozsik Cucu alteregója esetleg…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  robert szeman
május 21, 2022 8:41 de.

ez a sportszázad, miért ne lehetne ott Bozsik is ? szerintem Ő az :
comment image

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 21, 2022 11:36 de.

Talán mert Bozsik magasabb volt!

kiskoz
kiskoz
május 20, 2022 3:42 de.

ez a Varga/Gyirmót/ itt volt szem előtt…sajnos” láttuk, hogy mire képes.
nekünk nem lenne erősítés ?
főleg , ha 1 bizonytalan légiós vagy húzgálós Balogh az alternatíva!
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/gyirmot/nb-i-ket-csapat-is-harcol-az-elozo-szezon-egyik-legeredmenyesebb-csataraert-reszletek

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  kiskoz
május 20, 2022 6:25 de.

Tiszteletben tartom a véleményeteket de én más állásponton vagyok. Ő egy tipikus egyszezonos játékos, akinek most kijött a lépés (csapaton belül nem nagyon volt konkurenciája, az NB1-es védők nem vették komolyan még akkor sem amikor 6-7 gólnál járt, stb). Ő az igazi Zsóry dániel kategória szerintem.
Kapós lesz a csávó mert magyar és összekapirgált 13 gólt, de egy nagycsapatnál megy a süllyesztőbe

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 20, 2022 8:55 de.

Nekem Délczeg jut eszembe róla.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  jnkzln
május 20, 2022 11:48 de.

Nekem is, Délczegnek volt egy kiemelkedő szezonja Siófokon, aztán annyi is volt kb.
Vagy mint a „szőke Ndjodo” Zsolnai..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 20, 2022 7:20 de.

egy év múlva kiderül. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 20, 2022 4:14 de.

Pont akartam írni, hogy őt érdemes lenne elhozni, csatár szinten amúgy sem vagyunk telítve. Azért egy 13 gólos csatár nem sok futkározik nálunk Lukics mögött.

F.hunter
F.hunter
május 20, 2022 2:58 de.

Akit érdekel. Sepsiszentgyörgy román kupagyőztes lett. Meccs után így ünnepeltek a székely himnusszal.
https://m.facebook.com/sepsiosk/videos/330565495876172/

és természetesen a Magyar is elhangzott.
https://m.facebook.com/sepsiosk/videos/722213208817892/

Szép volt fiúk!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 4:15 de.

Sepsinél a kétgólos Ștefănescu nem is rossz játékos.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 3:59 de.

Stefanescu asszem beférne hozzánk simán

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 3:04 de.

2 héten belül másodszor kell lássák, hallgassák bársonyos talpú barátaink… 🙂
ismerve a zenei ízlésüket tartok tőle, h sok lesz nekik….de hát ők akarták ezt a helyzetet.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 19, 2022 5:28 du.

A 6-8 játékos szerintem a Machach, Bőle, Johnsson, Nagy G, Klemenz, Májer, Banó-Szabó, Drazic kellene legyen

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 20, 2022 6:05 de.

Ha a „nem tették oda maguk ” kategória lesz elzavarva akkor azèrt Geri nem fér oda. Jó játékosnak nem tartom de teszi amit tud. Bőle szintén, szerintem küzd ő,de max cserék

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 6:21 de.

Szerintem se ez a kategória Geri..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 6:18 de.

Nem tudok én rajtad kiigazodni:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 6:43 de.

Miért? 😀 Azt sose mondtam róla,hogy nem hajt. De attól még gyenge. Én is hajtanék ha beraknak,de attól még nem leszek jó 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 6:55 de.

Jó 🙂 mást nem írok, mert tudnék keresztkérdést feltenni, de nem akarok itt feszkót, pláne ha még más is idetéved. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 7:21 de.

Most már kiváncsi lettem 😀 Velem te nem fogsz feszkózni 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 7:38 de.

nem tènyleg nem akarom itt a hangulatot kelteni,de szàmomra aki gyenge,legyen az magyar vagy lègiós,zsoldos nincs helye a csapatban!Ne foglalja se a helyet,se a fizetèsi listàt.Most vagy elkezdünk tisztalappal èpìtkezni vagy hagyjuk a p.csàba az egèszet.Egy munkahelyen se azt nèzik,hogy lelkesen bejàr e vki dolgozni,hanem,hogy milyen érdemi dolgokat tesz hozzà adott cèghez,fejlődik e azzal a munkahelye minősègben,versenykèpessègben.Èn így làtom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 8:04 de.

Jogos,nincs is ebben vita. De én csak arra reagáltam,hogy HA csak azokat küldik el akik nem tették oda maguk akkor ő megmenekül 🙂 Ha mindenkit elküldünk aki szar volt 7en maradnak kb 😀

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 8:44 de.

Van 7 db nem szar játékosunk? Akkor megvan a gerinc. Persze csak ha mind a 7 hajlandó küzdeni. Név szerint? 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 8:44 de.

Van 7 db nem szar játékosunk? Akkor megvan a gerinc. Persze csak ha mind a 7 hajlandó küzdeni. Név szerint? 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 20, 2022 9:07 de.

Akik abszolút nem szarok kategória szerintem:Szapi,Doka,Lukic, Petrusenko, Zsótér,NagyD, Batik.
Persze:Tujvelt és Lovricot se tudnám bántani.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 10:08 de.

Nagy D tèlig off,aztàn rehab,maradjunk csak 6-nàl.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 20, 2022 10:22 de.

Tudom 🙂 Helyette kell valaki mindenképpen

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 12:16 du.

Prosser/Kerezsi

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 10:44 de.

Azért Szappanos nyilatkozataiból nem úgy tünt, hogy van ennyi hajtós jatékosunk. Persze az is lehet, hogy a lelkiismeretes Kun rábírja őket a jövőbeni becsületes hozzáállásra. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 20, 2022 10:50 de.

Miért mennyit mondott magán kívül?:D

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 11:04 de.

Hát nem úgy mondta, hogy a csapat több, mint fele odateszi magát, vagy ha más nem a kispadról terrorizálja az esendőeket. Pontos számot szerintem nem mondott, nekem 4-5 rémlik. De akkor még mindig nem biztos, hogy ők, játéktudásban is tudják hozni az általunk elvárt szintet. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 20, 2022 11:14 de.

7 játékost mondtam,az nem a csapat fele,pláne nem több mint a fele. 4-5 plusz ő az 5- 6. Én meg mondtam 7et vele együtt meg Nagyd-vel aki hajtott is és a fradi óta nem linkeskedhetett. Bocsánat ha én őket csípem. De akkor ki az a 4-5?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 12:27 du.

Nem tudom, én csak 3-ban vagyok biztos a tavasz alapján Szappanos, Doka, Zsótér. (Aki tud, de nem mindig akart, az nincs bent.)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 12:11 du.

Aki sztem maradhat ès akikre èpìthetünk:Szapi,Batik,Boti(bìznèk benne),Tamàs,Doka,Petrusenko,Petkovic,Zsótèr,Pantelic,Bocskay,Lukic,Hidi,Nagy d.tèlen.Legyen a csapat környèkèn Ulbert, Kerezsi, Benczleitner,Szűcs.Lovric kaphatna 1 èvet mèg,ne ez a szar szezon legyen neki az uccsó!Kell a vèdelembe 3 ember,kp-ra 3 ès 2 csatàr.Ezen igazolások között jó lenne Szegedről Horvàth.

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  F.hunter
május 20, 2022 9:29 de.

Én még Petkovicot és talán Pantelicet is ide venném, de egyébként egyetértek

októberes
októberes
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 20, 2022 9:57 de.

Ez így szép lista, de akkor -szerintem- néhány náluk jobbra lesz szükség ahhoz, hogy ne a végén kelljen izzadni a bentmaradásért. Tavasszal velük csak a vonal fölötti pozíciót tudtuk tartani.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
május 20, 2022 10:21 de.

Velük meg másik ~17 szarral 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
március 13, 2022 11:13 de.

Sajnos a tegnapi meccs visszatett minket arra a polcra ahol szerintem egyenlőre a helyünk van!
Mert örülünk az egyre értékesebb játékosoknak csak közben azt felejtjük el hogy a többi elsőosztályú klub is hasonlóan egyre jobb nevekkel erősít!
Ma már nincsenek hatalmas különbségek a keretek között leszámítva a fagyit meg a vadásztölténygyárt, de pont e két klub az akik a saját szintjükön is vergődnek!
Továbbra is vallom hogy Vignjevic jó edző idő kell neki hogy méginkább átadhassa az elképzeléseit a csapatnak!
Ha minden ötödik meccsen kapunk csak ki és még a meccsek végén emberhátrányban is tudunk dominálni az már egy jó alap!
Látni kell hogy egyes játékosok már nemhogy a jövőt még a jelent sem képviselik megfelelő szinten!
Klemenz, Bardea, Banó-Szabó, Májer, Nagy Geri azt gondolom már a Mester által is láthatóan befejezték Kispesten!
Baráth, Hidi, Pantelic, Bőle és Zsótér szezon végi búcsúja esetén sem hullajtanék krokodilkönnyeket!
A nagy öreg Lovricnak is itt az ideje csatlakozni Kamber mellé a klub edzői stábjába!
A keret bár értékét tekintve a negyedik helyen van mégis elképesztően lyukas!
Balhátvéd és csatár csak egy van, irányító középpályás egy sincs!
Akikre építeni lehet és kell azok: Szappanos, Doka, Petkovic, Batik, Tamás, Kadiri, Petrusenko, Nagy D, Jónsson, Machach, Drazic, Gale, Lukic, Kerezsi, Traore
Lesz dolga a stábnak a nyári átigazolási szezonban, ha egyáltalán bent maradunk és vérmesebb reményeik lennének a következő szezonban!

Lajos Gál
Lajos Gál
május 19, 2022 12:53 du.

Szia Pelso.Latabár azt hiszi a másik oldalon,hogy te küldted rá a Disqust,és ezért nem jelennek meg a hozzászólásai.Egy inkvizítor vagyok valld be!Kicsit szánalmas.

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 19, 2022 3:32 du.

szegény Kálmán…senki sem ártott neki annyit, mint ő magának.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 19, 2022 2:41 du.

Ha gondolkodna józan paraszti èsszel,akkor ràjöhetne,hogy hanta àltal üzemeltetett oldalon mi èrdeke lenne Pelsonak őt tiltani.Amúgy szànalom,hogy így gyanúsítgat meg szemèlyeket.De ahogy elnèzem ott is jàtszogatja a „kisöreg”a törlèses dolgot…azért szürke a neve.Szegèny pàra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 11:24 de.

Takarìtás lesz az edzői stàbban is…igen,kambi volt mindennek az oka…àà,nem mondok semmit.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 3:35 du.

A jelen kor legnagyobb Kispestije Kambi. Ha őt menesztik, akkor engem is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 19, 2022 3:59 du.

Nekem a megjegyzésekből sajnos ez jön le,hogy az edzői stàbtól megy.Kèrdès a klubtól is vagy megy vissza Nb3-as csapat mellè.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 12:48 du.

Biztos, hogy megy?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 19, 2022 2:43 du.

Háát nagy a valószínűsège,hogy kiveszik a stàbból,ugye ő az egyik aki nem vignje embere.De jobban örülnèk annak a telibeszart búvàrruha alakú tecnikai igazgató-S.G- tàvozàsànak!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 3:43 du.

Csak nem. Az nso annyit írt,hogy lejár a szerződése. Az sokakra igaz,pl Dokára is 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 19, 2022 4:02 du.

Hàt az az ominózus mondat ugyebàr a stàbban törtènő vàltozást taglaló bekezdès utàn volt.Szóval èn nagy esèlyét làtom,hisz mindenki màs vignje embere.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 4:15 du.

Nem tudom,nekem csak egy találgatásnak tünt. Meglátjuk. Mondjuk azt nem bánnám ha megkapná az egyik korosztályt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 11:52 de.

Kambit sajnálom,ő még edzőnk is lehetett volna.Szerintem Vigjnének nincs rá szüksége,mást nem nagyon tudok elképzelni.

októberes
októberes
május 19, 2022 7:03 de.

Vártam, hogy végre megszólaljon valaki. Most meg már visszasírom az elmúlt napokat,amíg csöndben voltak…

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  októberes
május 19, 2022 9:39 de.

Nem lesz (lehet) a klubházban semmilyen változás, minden marad a régiben (talán hoznak egy szerencsétlent akire majd rátolják a felelősséget) és majd jövőre kiesünk…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 19, 2022 10:33 de.

Károgás vagy nem, de szerintem is afelé haladunk.

robert szeman
robert szeman
május 19, 2022 6:49 de.

Lassie írod hogy zenélsz. Ha szereted a nem befordúlós zenét, 2-brigádot javaslok:OZRIC TENTACLES,/ SHPONGLE/:::::::

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 19, 2022 9:43 de.

A mostani állapotokat csak Sepulturával és Obituary-val tudom enyhíteni 🙂 De belehhallgatok amiket írtál !

dixneuf
dixneuf
május 19, 2022 6:46 de.

Sztem az a biztonsági őr a felelős a csapat teljesítményéért, aki nem ellenőrizte rendesen a zsebkendőket, hátha megpróbálnak becsempészni beléjük csavarva egy hajóágyut…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 19, 2022 5:42 de.

A remek interjú utáni hangulatom a következő :
https://www.youtube.com/watch?v=M3ipJTCtzC4

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 19, 2022 5:53 de.

Tesó esküszöm indítom=és HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ HÁ jött belőlem, fasza xanax helyett!

Dani Daniel
Dani Daniel
május 19, 2022 5:35 de.

NER-csicskák kezében vagyunk.
Nem lesz itt semmi változás. Max még nagyobb hangsúly a kommunikáción, marketingen. Becsomagolva minden a csillogó váz mögé.
Jövőre utolsó fordulókban majd Kecskeméttel versenyzünk, hogy ki maradjon bent….

robert szeman
robert szeman
május 19, 2022 5:29 de.

Üdv! Baz@eg nem a KUN G. lövi fölé, nem ő a fegyelmezetlen, szóval az ő felelőségük nuku ló@asz hárítás, Mendelényi semmi újat nem mondott!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 19, 2022 4:56 de.

Schön kellene hazahozni,usában nem frankó,itthon sztár lenne a kedvenc klubjában.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 19, 2022 6:45 de.

Egyszer már vissza akart jönni. Hátha még mindig benne van az akarat 🙂

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 19, 2022 5:38 de.

Heló, Schön jó, még aki tudna szervezni mint klasszikus közép-közép, a Paksi Szabó Bálint, fiatal tetre kész ambíciózus szrntm,!?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 19, 2022 5:19 de.

Bízzuk ezt az újjá alakuló székházra és leendő sportigazgatóra:))))

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 19, 2022 4:54 de.

Ahogy kinéz a helyzet : Ki lesz baszva 6-8(inkább 8 lesz az) játékos,Kun Gábor marad és jön egy sportigazgató,aki kb szabad kezet kap,de ő viszi a balhét is,ha vmi tré lesz. Magyarul: megint kapkodás,útkeresés lesz.

Pelso
május 19, 2022 3:15 de.

https://honvedfc.hu/hirek/nagyon-sajnaljuk-az-elmult-szezont/2022-05-19?fbclid=IwAR3JeZeNzmgkN10CLvkhi_-KHGqRjtEKpu07q4LneucjdmXZ8XRR3Q5Sn_4

Át kell alakítani a szakmai vezetést, hogy sikeresebb lehessen a csapat
A vártnál gyengébben szerepelt a vasárnap befejeződött bajnokságban a Budapest Honvéd, a mögöttünk hagyott szezon tanulságairól és a szükséges változásokról is nyilatkozott klubunk társtulajdonosa, Mendelényi Dániel.

Egy kézben és szoros kézben kell tartani a folyamatokat, kell valaki, aki részt vesz a játékoskeret kialakításában, a játékrendszer kiválasztásában, aki ellenőrzi a pályán nyújtott teljesítményt és ezért felelősséget is vállal. A szakmai vezetésnek éreznie kell az öltözői hangulatot, tudnia kell, hogy mi történik a játékosokkal és szeretnénk, hogy komoly nemzetközi beágyazottsággal rendelkező szakemberekkel dolgozzunk együtt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 19, 2022 4:11 de.

Elolvasva az egészet tuti lesz sportigazgató aki igazol, szankcióz és felállítja a koncepciót ,6-8 játékos meg ki lesz baszva.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 19, 2022 4:35 de.

Meglátjuk! Írhatnék erre a szépen megkomponált, a feszültséget és szurkolói elégedetlenséget nyugtatgató cikkre sok mindent. Nem teszem! Megvárom milyen események fognak történni. Ígértek itt már nekünk vidivel, fradival való versengést amiből Gyírmót és Kövesd elleni lett. Most mutassátok meg, hogy tudtok a hiákból tanulni és valóban lesznek gyökeres változások. De sztem nem Kambival kell kezdeni, akinek távozását az NS pedzegeti.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 4:43 de.

Mindenesetre ha nem Nagy Laciék hozzák a játékosokat és lesz valaki aki összefogja az egészet az már egy lépés előre, a 6-8 távozó mellé gondolom lesz ugyan ennyi érkező,ha már egy szakember valassza ki őket az szintén egy jó pont. Remélem nem csak játékosokat basznak ki,van itt felelősős a játékosokon és kunékon kívül is. A hibát talán látják, reméljük a megoldást is látják hozzá 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 19, 2022 4:50 de.

Ha valós változást akarnak, akkor már a héten bejelentik azt a bizonyos sportigazgatót! Majd jövőhéten a szerződésbontásokat! Nincs idő, nincs mire várni! Kire gondolsz felelősre akit kunékon és néhány játékoson felül gondolsz???MoSt megzavarodtam:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 19, 2022 5:16 de.

A horvát gyerek már járt itt, gondolom ha igent mond be tudják jelenteni 🙂
Én végignézném az utolsó takarítóig mindenkit,hogy ki tesz ehhez az egészhez és ki vesz el. 😉

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
május 19, 2022 3:45 de.

„Amikor azonban Kun Gábor ügyvezetőt szidják a drukkerek, akkor azért tudni kell, hogy nem ő nem lövi be a gólt, nem ő az, aki az utolsó percekben kienged vagy éppen piros lapot kap fegyelmezetlenségért. Az tény, hogy Gábor és a tulajdonosok hozzák meg a döntéseket, éppen ezért kell úgy megerősíteni az előkészítő szakmai munkát, hogy ne történjenek meg az eddig látott hibák. Nagyon régen nem volt olyan ügyvezetője a Honvédnak, aki ennyire a klubért él.”
Ezek szerint marad.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Pelso
május 19, 2022 3:40 de.

Ló..sz lessz itt, nem megújulás. Olvasva az interjút, semmi jóra nem számítok. Jön még pár haver akik ugyanúgy nem értenek hozzá. De majd meglátjuk. Ne legyen igazam.

ius
ius
Válasz a következőnek  Ray
május 19, 2022 4:20 de.

Egy kicsit nekem is ez az érzésem.

lehettem volna
lehettem volna
május 18, 2022 2:31 du.

Már mindenképpen szerettem volna egy összeállítást készíteni és véleményt formálni a keretünkről és arról hogy milyen típusú játékosokat látnék szívesen a csapatban. Ez most elkészült, de kicsit hosszúra sikerült, ezért inkább feltöltöttem egy drivera hogy ne foglalja itt az értékes helyet a kommentfalon, remélem nem lesz probléma a linkkel.
https://docs.google.com/document/d/1IRay-R7J2J9Y7yjoOYySyPAvHJLGo0Xw/edit?usp=sharing&ouid=107528558598553371740&rtpof=true&sd=true

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 19, 2022 6:26 de.

Heló első variációnak több mint jó, pláne ha a klub berkein belül is olvasnák látnák!?

Pelso
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 19, 2022 2:46 de.

a kommentfal az ilyen kommentektől lesz értékes hely… 🙂
nekem (gépen) így is jó, de nyugodtan másold be az egészet, mert nem biztos, hogy minden telon meg tudják majd nyitni a doc-ot
tök jól összeszedted, thx!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 18, 2022 4:48 du.

Csak egy észrevételem volna: Traore egy vicc nem futballista.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  reeswor
május 19, 2022 7:07 de.

Kell levezetésként a végére 1-vicc!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 18, 2022 3:18 du.

Grat. Ez jó munka volt és egyetértek amúgy a tartalommal is.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 18, 2022 2:57 du.

Jó sok időt öltél bele. Van nekünk ennyi pénzünk.

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 18, 2022 3:47 du.

Igen, néha átfutott az agyamon hogy lehet több melót tettem bele mint néhányan a klubházban… Pénzügyileg az alapján próbáltam keresgélni hogy max 1 millió euró (Doka 850-et ér, Petrusenko 400-at, legalább azt a szintet akartam) legyen és lehetőleg lejáró szerződésű, így nem kell átigazolási díjat fizetni hiába kér egy kicsit többet a játékos valószínűleg emiatt, de nagyobb profittal lehet eladni ha olyan teljesítményt nyújt. Fogalmam sincs mennyi lehet itt a heti/havi fizetés, de kétlem hogy bárki is megközelítené az 550 000 dollárt amennyit Gazdag keres évente az USA-ban egy mai cikk szerint

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 18, 2022 2:55 du.

Szép összefoglalás.

robert szeman
robert szeman
május 18, 2022 8:20 de.

Uraim szerintem-lehet-úgynézki-elmegy-marad-valószinű-stb…ameddig nincsenek infók felesleges… Az hogy ki-kit szeretne maradjon v. ágyő az oké. Nem akarom a komm……. meghatározni!

robert szeman
robert szeman
május 18, 2022 7:57 de.

Kérdezném a Csúti meccs elött valaki idézem:Batik már fejben ………………..(nem emlékszem a helységre) ott van!? Aztán a dehonesztáló minősítés… Fedi a valóságot?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 18, 2022 10:30 de.

Szerintem ne bántsuk Batikot, nem rossz srác és akar is. Az utolsó hazai meccsen is lehet, hogy jót akart, ne provokálják a játékosok a közönséget (?), aztán végül is kiment hozzájuk, van tartása a srácnak és a pályán egyértelműen látszik az akarat rajta

Pelso
május 18, 2022 7:34 de.

a goldenLionTV-ben a múltkor beszélgettek az ideiglenesen nálunk játszó ukrán srácokkal… volt 1 nagyhajú csávó, a heti akadémiai híró-videában az utolsó gól az övé…olyan jobb fajta ollózós
https://fb.watch/d4AvfGJYmf/

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 10:27 de.

Értelmes gyereknek tűnik a kis Puyol : ) ráadásul van valami kisugárzása is a csávónak, gondolom tudja mit akar és meg is tesz érte mindent. Remélem sokra viszi

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 18, 2022 6:35 de.

Saját véleményem a lejáró szerződésű labdarúgókról :

Balogh Norbert : KELL! Örülnék ha visszajönne. Tavasszal a vignejvics féle rendszerbe nagyon hiányzott előre egy ilyen tipusú focista aki kreatív, jól fejel és gólerős.

Baráth Botond : KELL! Ő nem alibizett kétévente hogy újra kell építenie magát hanem végigtolt közel 10 évet. Mivel gyereke született emiatt hormonálisan meg van kavarodra ami miatt fizikálisan és mentálisan nincs a topon. Lassan kipihente magát, újra lehet építeni !

Berla Attila : NEM KELL! Neki már stabilan (kölcsönben) az egyik gyengébb NB1-es csapatban kellett volna védenie ha benne lett volna az X-faktor.

Bocskay Bertalan : KELL! Mindenképpen vissza kell hozni !

Bőle Lukács : NEM KELL! Rendkívül lendületes focista, gólt is tud szerezni de sérülései miatt alig játszik. Sokba kerül. Tehát árérték arányban kidobott pénz. Mehet…

Craciun, Artur : NEM KELL! Ő már csak papíron van itt

Doka, Albi: KELL! Hosszútávú szerződést kell aláíratni. Másfél éven belül (ha elkerülik a sérülések) akkor a legpiacképesebb játékosunk lehet.

Drazic, Dejan : KELL! Ha valaki be tudja dugni a seggibe a dinamittot és be tudja gyújtani, akkor ez a kölök lehetne az új Lanzafame. Szélső helyett ő inkább egy igazi 10-es. Fél évet mindenképpen marasztalnám még.

Kadiri, Mohammed : NEM KELL! Védekező középpályásnak lett idehozva de ő inkább irányító. Jól indít, jól érkezik a kapu elé, viszont magassága ellenére nem nyeri meg fejpárbajait, nem verekszik a középpályán, védekezésben gyenge. Kínosan kerüli a kontaktot.

László Dávid : KELL! Nem egy kimagasló szintű játékos de gyors és rendkívül erőszakos. Az utolsó 10-15 percekre nélkülözhetetlen lenne, mikor marni kell hogy megtartsuk az eredményt.

Lovric, Ivan : KELL ! amíg járni tud, addig itt kell tartani. Ha csak 3 meccsen lép pályára egy szezonban, már megérte !

Machach, Zinedine : NEM KELL! Csalódott vagyok mert egy rendkívül technikás és jó felépítésű játékos. Ő akár sztár lehetett volna de a fejében hugy van vagy szar lé…

Nagy Gergő : NEM KELL ! Nagyon köszönünk neki mindent de a mai NB1-hez ez már nagyon karcsú teljesítmény. az utolsó 2 szezonja is már leginkább talált pénz volt…

Pantelic, Dusan : KELL! sokan nem szeretik. Viszont évek óta nem volt egy ilyen középpályásunk aki ennyit ütközött,verekedett volna. Minden meccsen a vérét adja.

Tamás Krisztián : NEM KELL ! remek futó vagy távolugró lehetett volna belőle, mivel remek fizikai képességei vannak. A futballhoz viszont kell ész is, ami sajnos nincs…Nem merem megszámolni mennyi gólt kaptunk amiatt hogy képtelen volt olvasni a játékot.

Tóth-Gábor Kristóf : NEM KELL! Urbányi nem tévedett sokat vele. azt mondta ő lesz az új Eppel. Nos ugyanolyan szar lett igazából mint egy jelenlegi Eppel 🙂

Traoré, Boubacar : KELL ! Zokog a labda a lábán, viszont olyannyira olcsóért van itt mint a takarítőnő a klubházban. Ha csak szezononként 2 meccsen beküldik és kifejel 2 labdát, máris megérte a pénzét. Egyébként elől igen hasznos tud lenni, meg tudja tartani a labdát, kpaura is tud fordulni, tud kiszolgálni, csak azta fránya 7,5 méteres kaput nem tudja eltalálni.

Tujvel, Tomás : KELL! Tartalékkapusnak ideális ! Ugyanolyan mint Tóth Iván volt. Azaz pár meccsre bedobva remekül teljesít, de ha egy szezont kéne végigvédeni akkor egyszerűen elfogy koncentrációban és potyognak a potyák.

Zsótér Donát : KELL ! rengeteg rossz meccse volt, de jött pár fontos gól, és benne megvan az a dinamika ami a mai NB1-ben nélkülözhetetlen.

Hidi Patrik : KELL ! Nem szeretem Patrikot, mindig gyámoltalan játékosnak tartottam. Viszont ! Látszott rajta hogy próbál fejlődni, sokkal dinamikusabb lett, megtanult sprintelni, eltanulta Petrusenkótól az okos rövidpasszos témát. Továbbra is hasznos tagja lehet a csapatnak.

Kocsis Dominik : KELL ! Szélsőként a cserepadon árértékben sokkal többet érne mint egy Bőle vagy Jonsson. annyit ő is hozzá tudna tenni a meccshez, sokkal kevesebb pénzért!

Nagy Dominik : KELL ! ritka flegma zsoldos, de remek játékos. Nem puszilgatja a címert de sokszor a hátára veszi az egész csapatot.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 18, 2022 8:40 de.

Akiket én mindenképpen marasztalnék: Szappanos, Lukic, Doka, Batik, Zsótér, Nagy D., Pantelics, Petkovics, Tamás K.
„Még egy esély” kategóriám (többeket csak a 2017-es nosztalgia és tisztelet, köszönet miatt): Hidi, Boti, Lovresz (kora miatt inkább már nem)
Nagy kérdőjel, de inkább maradjon: Drazsics.
Akiket nem soroltam, azok számomra (sajnos) súlytalanok.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 18, 2022 7:47 de.

Balogh- futsal, DACban ugyanaz, min nálunk volt öncélú, tili-toli, Traorénál 100x jobb, de nála jobb kellene ide Lukic mellé. Kocsis- 23 meccs 1gól, Diókhoz sem fért be, Hidi- full alibi, évente 3 jó meccsel, Traoré- a tipikus antifocista, mindenben gyenge, egy vicc, én jobb lennék, Tamás az nb1 egyik legjobb balbekkje,László nb2, 32 meccs 2 gól, ne vicceljünk már.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 18, 2022 7:29 de.

Azokat írom,akivel nem értek egyet.
Balogh alibizett sokat,ugy elvileg nem kell,viszont ebben a rendszerben ász lehetne(már ha marad Vignye).
De még rendszer nélkül is többet látok benne,mint Drazicban(akinek ugyan kösz a gólpasszt a felcsút ellen,de tőlem mehet).
Tamás simán kell,de ha innen mond vki (vagy hoz) tőle jobbat,akkor ok…
Nagy Gergőt nem tudom,csereként vkp-nek nem-e lenne jó,de ez a tiszteletnek is szól részemről.
A többivel nagyjából egyetértek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 18, 2022 7:58 de.

Tamás posztján jelenleg Mo-on akik esetlegesen szóba jöhetnének: Hangya, Heister, őket amúgy sem szeretik a Vidiben. Mondjuk Hangyát én sem szeretném nálunk látni. Aki még szóba jöhetett volna, az a Várdából a Leoni, de annak most hosszabbította meg a szerződését Révész. Szóval országon belül nem nagyon találnék opciót Tamás pótlására, holott nem egy magas szintet képvisel. Balogh meg letette a voksát nagyon a DAC mellett, sztem ő semmilyen formában nem jönne vissza.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 11:41 de.

Persze ez nem teljesen tükröz mindent de Tamásnál szinte csak a külföldiek hoztak jobbat. Az első civic de nem fért fel a képre 🙂 (egyébként Nono lett nálunk a legjobb az instat szerintcomment image

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
május 19, 2022 12:44 du.

A helyezkedési hibák miatt a játékosról kapott gólok számát méri az Instat? Ha nem, akkor csak ez is egy része az összképnek az adott játékosról.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kermon
május 20, 2022 3:09 de.

Ld. még: Pantelic. Tényleg rohadt sokat fut és harcol, de sokszor van rossz helyen, amiből meg baj lesz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 8:00 de.

Annyi kívánságom lenne,hogyha lecserélünk egy magyart (pl Tamást) akkor azt magyarral pótoljuk. Szóval inkább Hangya mint egy légiós nálam

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
május 18, 2022 10:04 de.

Az a gond,hogy Hangya meg bűnszar. Tamás jobb.
Heister? Olyan hibákat vét a saját kapuja előtt,amit ifiben nem szoktak.
Leonit írta még Szabi,ő sztem elég fegyelmezetten teszi a dolgát.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 18, 2022 6:51 de.

Üdv Lesszi! PACEK a listád! Nálam LÁSZLÓ DÁVID kieső, viszont KADIRI-nak 1-eséjt még! Amúgy 1 publicista sem írhatta volna karakánabban az ok-okozati fejtésedet! TETSZIK!

robert szeman
robert szeman
május 18, 2022 4:32 de.

Üdv!Pld:Bencenleitnert, (lehet rosszul írtam) Feledyt fölhozni milyen opció?(mint cserék 1nlőre)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 4:32 de.

Csak két apró kérdés…Bobál D. távozik a ZTE-től, hívja a Kövesd,Vasas, Győr..kövezzetek meg, de én visszahoznám ezt a tékozló fiút. A másik, a fradi nem hosszabbít Dvalival, ok zöld, de ő nem volt rossz a ződeknél és válogatott is sztem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 7:31 de.

Ő lenne az első,akit visszahoznék.
Lejjebb írtam miért,azon kívül folyamatosan extra motivált a meccseken és a győztes tipus is benne van.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 6:44 de.

Bobál D. a bajnokunk, aki az utóbbi időben nem játszott. Felépítjük,hátha jó lesz ismét? Szerintem inkább sikerre éhes játékosokra lenne szükség ahhoz,hogy elhagyjuk végre a kieső jelölt státuszt.
Ettől még bejöhetne, mivel kivétel erősíti a szabályt,de szerintem ő már nem olyan motivált, mint 5 éve.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
május 18, 2022 7:20 de.

Sérült volt Bobál,bocs.
Kategóriákkal jobb,mint Bardea,Klemenz stb,támadásokat is tudja segíteni és kötődése van. Ilyenekre van szükségünk .

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
május 18, 2022 6:59 de.

az is mellette szól, hogy kevésbé lutri, mint pl. 1 bardea-klemenz átverős páros, akiken kb 10 pont ment el

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 7:21 de.

Én is tudok olyant, ami mellette szól, 17-ben Mezőkövesden hatalmas gólt rúgott. A két említetthez képest igazad van,de szerintem a játékosok kiválasztásánál figyelembe kéne venni -az eddigiekkel ellentétben, és elsősorban- a motivációt. A Kisvárda pl -szerintem- ennek köszönhetően (gyors, motivált játékosok) érte el sikereit, nem csak az utóbbi szezonban.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
május 18, 2022 8:53 de.

persze a révész modell működik. 🙂
de ha csak kéz sérülése volt, szerintem gyorsan utoléri magát.
nagyon erős akarat van abban a srácban, sokkal kitartóbb, mint Geri tesója.
ui.
de persze megint itt dobáljuk a neveket… az első lépés a tisztogatás kellene legyen, már több, mint 2 napja várjuk

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 12:26 du.

Lehet kirúgták azt is akinek ki kellene írnia a honlapra ,hogy kik távoznak 😀

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 4:41 de.

Heló! Ő most melyik Bobál? A volt csatárból lett hátvéd Bo..l, v. a mindig hátvéd Bo..l?Keverem öket…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 18, 2022 4:57 de.

Ő a védőként játszó Bobál.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 6:53 de.

Köszi…

CSAK
CSAK
május 18, 2022 4:04 de.

Elnézve a keretet, szerintem Szappanos nem kérdés, Tujvel megy, helyére kapus kell, Dúzs harmadik számúnak ok egyelöre, Petkovic maradhat,Klemenz megy, Batik marad,Doka marad,Tamás marad,Lovric max csere már, Boti az Boti, Hidi megy,Zsótér marad,Banó megy, Jonsson teljes zsákbamacska,alig játszott,Pantelic marad, Kadiri megy, Petrusenko inkább megy nálam, Nagy Geri, hát igen, köszönöm bajnok, de már megy inkább,Machach megy,Drazic marad,Nagy Dominik marad,Böle, ha lenne jobb, megy, de cserének jó szerintem,Lukic marad, Traore, Gale megy,Májer megy, Kerezsi marad.Ez 12-13 távozó kb. Kb. ennyi uj kellene. 3-4 minden csapatrészbe.Hááát, nem vagyok optimista.Emelett egy SZAKMAI IGAZGATÓ kell mindenképpen, igy nagybetükkel.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 5:20 de.

ha jön 1 szakmai igazgató, az felülírhat sok mindent.
nálam Gale marad, Kadiri jobb, mint Pantelic, Drazic fejével el kéne beszélgetni, Petkovic-csal dettó.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 5:32 de.

Gale fejben nincs és soha nem is lesz itt, Kadiri dettó.Tehetség megvan, de nem teszi oda magát és nem teljesiti az edzöi utasitásokat. Elsösorban róluk beszélt Szappanos.Plussz Drazic és Traore. Drazic nagyon jó játékos, ha hiszitek, ha nem, de nagyon hangulatember. Ha nem érzi a bizalmat, elkedvetlenedik és továbbáll. Harcolni nem tud. Ezen kellene nála váltosztatni és erösségünk lenne. Traore meg max nb2es szint, hiába látják bele páran a kispesti Lukakut.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 10:27 de.

de lehet hogy a virgoncléce ugyanakkora, mint Lukakué… 🙂

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  zico zico
május 18, 2022 1:47 du.

Hát, ezt soha nem szeretném megtudni.. 😀

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 7:40 de.

Most nem azért, de Gale alig játszott.. Traore meg küzdött, hajtott, róla tutti nem beszélt Szappanos. Makacs, Drazic volt a nagy sétáló

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
május 18, 2022 7:50 de.

De igen, róluk beszélt. Traore nem ér egy marék üveggolyót, sétálgat, ugrándozik, a fejpájbajok kb 10 százalékát nyeri meg,pedig colos,lassú. Ha ilyeneket akartok a csapatba,lelketek rajta, de ezekkel nem lesz elöreképés. Szerinted Traore vagy a vigyorgós Gale mennyi sót enne meg a fagyiban pl?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 8:06 de.

Traore sétálgat? Te melyik meccset nézted? A Mezőkövesd ellen is Doka mellett az egyetlen volt, aki tepert.. A képességei korlátozottak, de azt mondani, hogy nem hajt, az igazságtalan…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
május 18, 2022 8:13 de.

Majd nézd vissza azért. Elvesziti labdát, aztán bugyuta mosollyal az arcán poroszkál vissza.Korlátozottak? Második számú csatárként 12 meccs, 1 gól? Ez a korlátozott? Ez 0. Ez a Honvéd szint? Engem nem zavar Traore, csak ha Honvéd mezben látom kijönni a pályára. Tamást, Zsótért sokan elzavarnánk, de ez az antifocista hajt? Ne már, dagiiron. Azért Szappanos szerintem jobban látja, hogy ki hajt és ki nem az edzéseken.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 8:20 de.

Én nem mondtam, hogy a foci tudása Honvéd szint, de nézd vissza pl.a Mezőkövesd meccset, a kevesek egyike volt, aki hajtott… Ami pedig a gólok számát illetti, sajna az az utolsó meccseinken helyzetbe is alig kerültünk..és alig szereztünk gólt, tök mindegy ki volt az egy szem csatár…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
május 18, 2022 9:08 de.

Ne vitázzunk ezen, nem értünk ebben egyet, van lyen. Szerintem szégyen, hogy ilyen Traorek hordhatják Tichy Lajos mezét, csak azért, mert hajt.Szerintem kutya kötelessége a pénzéért.Emellett tragikusan gyenge focista. Természetesen elfogadom a véleményedet,ez igy van rendjén.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 5:51 de.

Milyen bizalmat nem érzett Drazic? Konkrétan akkor is játszott amikor 3 nulla meccset hozott le egymás után. Semmi következménye nem volt annak, hogy csak 1-el többen vagyunk vele a pályán.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  jnkzln
május 18, 2022 6:26 de.

Utolso 12 meccsünkön átlag 22 percet játszott….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 12:25 du.

De az elején megkapta a bizalmat amivel nem élt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 4:23 de.

Tamás nem biztos, hogy marad. Botinál van némi esély, hogy marad. Jonsson, Pantelic, Drazic, Bőle mennek sztem. Petrusenko maradjon, mert sztem benne pislákol vmi. Bocskay jön vissza, reméljük nem él az opcióval a Topolya és nem veszi meg. P jól tudná helyettesíteni Pantelicet és ugye kell a fiatal a csapatba is az előírás miatt.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 5:07 de.

Ez csak az én véleményem arról, hogy kit hagynák meg és kit nem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
május 18, 2022 5:25 de.

Jóvan akkor:)

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 5:41 de.

😀

F.hunter
F.hunter
május 17, 2022 1:22 du.

Off: Sanyiiiiicomment image

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 17, 2022 12:00 du.

Olvastam, hogy Burekovic az egyik kiszemelt (elvileg). Mondjuk 26 éves de két hónapja nincsen klubja. Szerintem kidobta a Göztepe. Viszont Tamással ketten meg lennének a balon.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 18, 2022 2:11 de.

Tamás sztem maximum cserének jó.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  jnkzln
május 18, 2022 6:30 de.

Egyetértek, klasszikus futóbolond.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 3:45 du.

Hol lehet ilyeneket olvasni?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 17, 2022 3:48 du.

Ezt talán a fb csoportban láttam/vagy itt lejjebb valahol.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 3:52 du.

Köszi

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 2:07 du.

Vele nem járnánk rosszul.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 12:09 du.

Burekovic règóta tartja magát,anno a lilàk ès posztja egyik legjobbja volt.Vignje embere.Sankovicot is hallottam a Zte-ből.mondjuk a sok ics-nek nem örülnèk!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 2:03 du.

Miért?Ez olyan mint az Izlandál a sok son-ra végződő név.

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 18, 2022 2:44 de.

nem is a nyelvtannal van a gond… 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 17, 2022 2:19 du.

Az ics esetèben arra gondoltam,hogy nem biztos,hogy a csapatban sok dèlszláv lenne,mert tudnànak klikkesedni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 3:53 de.

Én csak viccből írtam.Amit meg írtál végkép nem hiányozna.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 18, 2022 4:24 de.

Ja ok, akkor én néztem be, mea culpa.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 12:50 du.

Burekovic se játszott többet mint Kiskokó:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 17, 2022 3:38 du.

De legalább nem a kiscsoportos feelinget hozza.Felèpìtésben a két jàtèkos èg ès föld.De őszintèn èn màr nem tudom ki lehet jó nekünk.Szapi mai cikke is lèlekromboló volt.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 2:08 de.

Szabi, a Szapi cikknek két megközelítése van: az egyik, hogy kevés a normális mentalitás a csapatban, de a másik az, hogy még mindig van 4-5 agyilag, lelkileg normális spíler, akikre lehet alapozni!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 3:10 de.

engem az zavart ebben a cikkben, hogy ha látták ezt a szitut, akkor miért nem léptek annak a felszámolásában? Itt nem azt a 4-5 játékost hibáztatom, akik normálisan álltak a dologhoz, hanem a vezetőket! Kutya kötelességük lett volna szankcionálni ezt a helyzetet, büntetni, aki nem áll be a sorba. Nem engedni az egészet tovább burjánzani. Ne a farok csóválja a kutyát és a játékosok döntsenek edzőről és arról, hogy mikor van kedvük focizni.Jó példa Lukic súlyfeleslege. Egy profi klubnál minden kiló súlyfelesleget komoly pénzbírsággal büntetnének! Nálunk meg…vígan tömhette a csevapot meg a bureket következmények nélkül.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 2:45 de.

Egy 25 fős keretben az rettentő kevés

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
május 18, 2022 2:59 de.

persze…qrva kevés.
de legalább van vmi kis alap.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 3:52 de.

3 év alatt eljutottunk egy kis alap lerakásához…háát mi ez kérem szépen ha nem siker. 🙂 Egyszóval a pince már megvan, jöheta födém, de az legalább monolit vasbeton alapú legyen:)

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 6:56 de.

pls nem menj át RWbe, olyan már van…
nem azért írom, mert ez jó, hanem mert ez van. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 7:21 de.

nem tudok én olyan magasságokban repkedni…nem szabad átmennem a másik oldalt olvasni, tudtam én. De mentségemre legyen szólva, még nem hevertem ki az elmúlt két évet és olyan nehezen akarom csak a szépet látni. Tudod ez olyan, hogy megcsal a csaj, tüskék ott vannak benned de megbocsátasz neki mert jó a s.x vele. 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 7:47 de.

Ahhoz elég nagy madárnak kell lenni 😀

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
május 18, 2022 8:10 de.

😀

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Pelso
május 18, 2022 2:14 de.

Pont ez jutott eszembe tegnap, ezután vagy Szapi és pár társa megy a selejt marad vagy fordítva..

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
május 17, 2022 2:55 du.

de legalább kevesebb benne a drót

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 3:39 du.

Kiskokót ha nem hajt leadhatjuk a méh telepen 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 12:49 du.

Jobban örülnék egy középhátvéd infónak 😀 Baráth elmegy Klemenz kuka Lovric lehet már nyugdíj maradt a Batik. És kéne oda minimum 4 ember. Mondjuk egy Kecskés vagy ha már ZTE akkor Serafimov. Sankovic szerintem nem egy akkora ász, főleg azon a poszton vagyunk jópáran.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 18, 2022 1:16 de.

Batik sem ártana ha kapna egy komoly vetélytársat!
Az a hektikus teljesítmény amit nyújtott nem érdemel stabil kezdő posztot!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 18, 2022 1:33 de.

Igen, ha csak ő maradna az idei keretből jövőre az egyetlen kh, akkor jönnie kell 3 újnak. És tőle szinte csak jobbakat kellene hozni. Tegyük lesz valaki aki visszajön oda kölcsönből, akkor 2 új igazolás kell, Doka szintje kb.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 18, 2022 1:36 de.

Kijönne vissza kölcsönből a védelembe, aki hozná vagy túlszárnyalná Batik szintjét? Én nem tudok olyan kölcsönadott játékosról. Botival kapcsolatban én azt hallottam vasárnap, hogy van esély a maradására..aztán ki tudja mi igaz ebből. Bocskay-ban nagyon bízom, ő ugye jön vissza Topolyáról.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 1:44 de.

Úgy gondolom, hogy ha csak Batik marad akkor jön két új, és 4ik számúnak valakit visszahozunk, vagy felhozunk a 2-ből. Kb. annyit játszik majd mint Klemenz meg a Bardea. Csak, tartalékbak. Egy Petrusenko Bocskay jól hangzik, cserébe egy Pantelic és Kadiri. Ez nem gyenge.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 18, 2022 2:49 de.

Ha Boti marad elég lenne egy jót hozni és Szabó Tibit a B csapatból.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 1:37 de.

Gyakorlatilag Bocskay az egyetlen játékosunk az váligatott u21ben. Csodás kilátások a fiatalokra nézve. 🙁

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 18, 2022 1:42 de.

Erre nem mondok semmit! Lehetne megint beszélgetni arról, hogy hol mennek félre a fiatalok nálunk. Amúgy én megnézném ezt az Ulbert gyereket is. Sztem benne ott a potenciál. Kérdés ugye, hogy a székházban mit gondolnak a jövőről.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 18, 2022 1:45 de.

Hol mennének félre? Valamiért a mostani 20-22 évesek nem minket választottak 14 évesen. Ha Bocskayt (és egyébként Cipf is ott van a keretben) ki tudták nevelni ki tudták volna a többit is,csak hozzánk a maradék jött. A frissebb korosztályokban újra van 4-5 válogatottunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 2:20 du.

Kecskèsnek èn is örülnèk,Sankovicot èn sem tartanàm jó ötletnek,mert vkp az van dögivel.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 2:32 du.

Na akkor jól gondoljuk, bedobnám az önéletrajzomat a klubhoz 😀

Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 17, 2022 1:22 du.

Kecskés ,Serafimov +1

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 2:19 du.

Serafimov nagy valószínűsèggel vidi.

Laller
Laller
május 17, 2022 10:46 de.

Sziasztok. Esetleg aki bennfentes dobhatna infót. Mi igaz abból, hogy állítólag a védelmet akarják betonná tenni. top ligás kiszemelt is van (Kieran Trippier)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Laller
május 17, 2022 11:58 de.

Januárban vették meg 15 millióért, szóval kizárt..

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Laller
május 17, 2022 10:54 de.

Nem neki tört el télen a lába?

Laller
Laller
Válasz a következőnek  immortalis blog
május 17, 2022 11:00 de.

Nem tudom ki ő. Illetve a neve nyilván ismerős csengésű. Meg az alap info, hogy Kiöregedő brit spíler.

F.hunter
F.hunter
május 17, 2022 10:29 de.

Off: Pelso melyik a kedvenc sorozatod? Amiből idéztél a szabályzatban?
“később még meg fogod ezt köszönni…”

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 2:01 du.

Ez nyílván a vezetőség hozzájárulásával ment ki, szóval nagytakarítás lesz az öltözőben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
május 17, 2022 2:26 du.

Remèlem!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 11:14 de.

Valahogy kapusposzton mindig erősek voltunk, és mindig jó karakter kapusaink voltak, amennyire vissza tudok emlékezni. (Brockhauserig, kb)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 10:38 de.

Van még 1-2 jó mentalitás az öltözőben, talán nincs veszve minden…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
május 17, 2022 10:47 de.

Már csak 20 kell 😀

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 17, 2022 9:00 de.

Most azért nem szólalnak meg a klubházból, mert arra készültek, hogy kiesünk? Csak arra lett volna forgatókönyvük? Ilyen analfabéta bagázst! Még csak annyi sincs bennük, hogy egy semmitmondó, köszönjükabiztatástsohatöbbénemlehetilyendeakispesticsalád sajtótájékoztatót összehozzunk.

Találós kérdés, mikor nyilatkozott utoljára Kun Gabika, mármint videó anyagban? Lehet, hogy 2019-ben? Tényleg nem tudnám megmondani…. SZÁNALMAS

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 17, 2022 10:28 de.

Nekem az utódjának a sajtótájékoztatója hiányzik.
Kun elvtárs ki van rúgva (nagyon remélem)!!!

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 17, 2022 9:30 de.

nem tudom mifaxnak volt itt a horvát csávó, ha nem tisztázták az alap kérdéseket!?
persze kérdés, hogy az illetékes aláírók közül kinek lesz még aláírási joga a köv. szezont érintő kérdésekben…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 9:43 de.

..ha elolvasod Szapi fentebb belinkelt cikkét, akkor te is láthatod, hogy milyen gané van a klubnál. Lehet átlátta ezt a Kepcija is és gondolkodik, hogy belevágjon e. Érthető sztem. Azonban, ha csak hagyjuk telni az időt és nem lesz hozzáértő, szakmát értő személy hozva a klubhoz, akkor reszeltek sztem. A következő hetek eseményei előrevetítik a jövőnket sztem. A történésekből láthatjuk a jövőt. Lesz e és van e akarat változtatni vagy marad minden a régiben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 10:47 de.

Mondjuk ha kétségei vannak,hogy meg tudja-e csinálni inkább mondjon nemet 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 17, 2022 11:46 de.

Tudod te is,hogy csak akkor lehet alkotni,rendet tenni,ha mindenki egyfelè húz!Èn azt gondolom,hogy most közösséget kell èpíteni,azt pedig amit szapi nyilatkozott,azt kitakarítani.Ha ezt làtta Kepcija ès nem tudja megoldani,akkor valóban ne jöjjön.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 2:08 du.

Egy normális edző mellett nem kell ide szakmai igazgató. Egy jó edző kiválasztja kire van szüksége és azt megkapja, ez a siker alapja. Ha a szerb marad és csak úgy kap játékosokat, hogy nincs döntési helyzetben akkor nem lépünk előre semmit.

robert szeman
robert szeman
május 17, 2022 7:53 de.

Szevasztok hűségesek! Igazolásokkal kapcs.ltbn, én az NB-1 berkein belűl keresgetnék, a külfőldiekkel beégtünk ugyebár tisztlt.a kivtl, rengeteg játékos van:Várda-Kövesd-Felcsút-Mtk-Gyirmót-Dvsc.. stb… és jóképességüek! Amúgy a külföldiek meg-vannak v. meg-van, nem tudni kik s ki megy? Ha kb 3 marad az jó!? (NB-1-PÁRTI !!!)

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  robert szeman
május 17, 2022 10:25 de.

Mi tulajdonképpen mindenkivel leégtünk. Nemzetiségtől függetlenül.

KareszB
KareszB
május 17, 2022 7:10 de.

Ugrai lelép a kondásoktól, remélem, visszahozzuk. :)))))))

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
május 17, 2022 7:31 de.

Igen, vele lehetne igazán jó és összetartó öltözőt építeni.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 8:05 de.

tessék igen pl:Ugrai szrntm ő szivesen visszajönne!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
május 17, 2022 11:07 de.

Sajnos most nem lógna ki a linkegyletből!
Max az élükre állna bomlasztásban!
De ha talál magának újabb balek klubot akkor bárkik is lesznek azok ha beteszik ellnünk minden meccsen betekeri balösszekötőből a pipába a lasztit!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 6:48 de.

Hallo Győztesek! Ti, igen, ott bent a klubházban! Szólni szeretnék, hogy bent maradtunk egy szégyenletes szezon után, nem kell ám ezt napokig ünnepelni! Ha nem szeretnétek az elmúlt 3 évet folytatni és megkoronázni egy esetleges kieséssel, akkor halkan megjegyezném, hogy kezdjetek el dolgozni. Van csapat, – bizony – ahol már edző is lesz lassan, van ahol már a sportigazgató is aláírt, van ahol már a keret kialakítása is folyamatban van. Lécci, lécci t is kezdjetek el vmi hírt csepegtetni, hogy érezzük, kicsit is fontos nektek a klub.Kezdhetnétek mondjuk azzal, hogy megvolt az elbeszélgetés Vignjével és tájékoztattok arról, hogy vér és karakter vagy cumisüveg-pelenka kombó lesz. Aztán jöhetnének az elbocsátó szép üzenetek, megfejelve a sportigazgató bejelentésével. Itt tartható lehet egy kis pihenő, hogy a leendő edző és sportigazgató kijelölje azt a szakmai koncepciót, amihez az igazolások igazodnának. Ne terheljük ezzel K.G és N.L urakat.. Ha ezen is túl vagytok, akkor kezdjük el bátran, elsőként az alapozást. Nincs idő!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 17, 2022 7:06 de.

Szabi… pls. copy/paste a céges oldalra!
még mielőtt kijön a 120. híró videó a katartikusan vágott f.os technikájukkal

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 7:22 de.

majd szólok az Anonymus hekker csoportnak, hogy tegyék ki a Honvédfc.hu-ra 🙂 amúgy nem olyan nagy szöveg ez, csak egyszerűen zavar, hogy csend van. Ok; 1.5 nap telt el, de a ZTE-nél már edzőt jelentenek be Moniz személyében, ződeknél is hamarosan jönnek az igazolásokkal kapcsolatos dolgok. MTK-nál már van sportigazgató, gyírmótnál nyilatkozták, hogy egyben tartják a csapatot és marad csertői és jön pár fiatal az up-ból. Nálunk meg kuss van, holott nincs mire..Tudom türelmetlen vagyok.

Pelso
május 17, 2022 5:42 de.

elő-uborkaszezon elé…. és nekem tetszenek a megközelítései
“Tüdőbajos! Hova rúgod a labdát?” – Ferenczi Attila | Piros Fehér Zöld | Unibet
https://www.youtube.com/watch?v=Wz2tV739B-8

Pelso
május 17, 2022 2:53 de.

1 igazi off… http://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/olasz-foci/meghato-bucsu-chiellini-17-ev-utan-koszont-el-a-juventus-szurkoloktol-videok

Kevésbé az eredményről, sokkal inkább Giorgio Chielliniről szólt a Juventus mai, Lazio elleni hazai mérkőzése. A torinóiak legendája ugyanis ma búcsúzott a hazai közönségtől, méghozzá 17 sikeres évet követően. Az olasz válogatott játékost éppen ezért a 17. percben álló vastaps előtt cseréltek le, ám Chiellini még hosszan pacsizott és fotózkodott a szurkolókkal.

hát nem erről kellene szóljon a FOCI ?!
17 év egy csapatban!! nálunk ezalatt megfordul kb 150 játékos és 20-25 edző :/
ráadásul benne volt vmi klasszik 80as-90es évekből itt maradt spíler feeling, Lovric féle elnyűhetetlen szikár faszi…kellő zsiványsággal, de sportszerű keretek között és szinte mindig vigyorgott… én nagyon bírtam.

kiskoz
kiskoz
május 17, 2022 2:45 de.
Pelso
Válasz a következőnek  kiskoz
május 17, 2022 2:49 de.

hajduB… b+!
ha ilyen gólokat lát ződben, akkor el fog élvezni itt meg sorolja a hiányzó védőket…gyökér banda. :/

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 1:53 du.

A fradistáknál meg fradigyűlölőként van elkönyvelve. Nem vicc.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Pelso
május 17, 2022 7:08 de.

Pontosan, szomorú hogy a Mo.-gi szpíkerek közvetítésekor kihallatszik a no semlegességük!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x