© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-meghosszabbodott-zsoter-szerzodese-de-kulfoldre-is-hivjak-2896783 esetében éltünk a hosszabbítási opcióval, de ahogy olvasható szólnak a szirének Donát fülében. Kérdés, hogy dönt….
Ha éltünk az opcióval,akkor inkább az a kérdés,hogy mi hogyan döntünk.
Ha marad remélhetőleg hoznak olyan játékoskat, hogy csak kispad…
Hajt hajt ami becsületes de a jaták minden más elemében kritikán aluli… játék intelligencia, technikás megoldások, pontos passzok ezeket nem lehet tőle elvárni
Sokszor még a labdalevétel sem megy neki. Mindent elmond a keretünkről, hogy nálunk jó játékosnak számít.
Nem hiszem,hogy felcsútra menne. Csatárt akarnak, szerintem Gyurcsó lesz. Ha nem akar hosszabbítani akkor viszont inkább pénzért menjen mint ingyen jövőre. Remélem marad
Ne aggodj! Senki nem fog erte penzt adni.
Minek maradna? Hát nem érted,hogy a labdát sem tudja levenni? Az,hogy le akarják igazolni pár helyre,az semmit nem jelent. Fogalmatlanok mindenhol. Nem értenek a focihoz és Kispest meccset sem láttak. Hornyák is hülye,hogy vinné,meg a többi is.
Őt is akarják,de remélem nem megy.
Szerintem Felcsútra nem megy, nem bolond, annyit itt is kereshet. Viszont amennyiben van egy jó külföldi ajánlata és jó pénzt kapunk érte, akkor el kell engedni.. Megérdemli és ott tud fejlődni, hogy bekerüljön a válogatottba.
Donáttal kapcsolatban vegyesek az érzéseim, de én is arra hajlok, hogy maradjon. Azonban addig, amíg el nem dől a sorsa véglegesen én nem merem kijelenteni, hogy marad, mert azért a csút és ott kapott fizu vagy egy külföldi légióskodás lehet számára vonzó. Pláne, hogy most nősült 🙂 Amúgy a felcsútból a megsérült Iráni csatárt szívesen látnám, ha felépül, mert iszonyat jó játékos, akartuk mi is, de elvitte a falu.
Bódog lett a Hertha màsodedzője.Fene se èrti ezt,hogy itthon megbukik a nézeteivel,de nèmetbe kap egy ilyen àllást.
Ja, de ott a főnöke m9ndja meg mit csináljon, míg itt ő diktált..
Kun Gabi esetleg nem kell nekik?
Ááá ilyen profi klubot nem akarnak felépíteni…jó nekik a Bobic. Nagy Laciban még gondolkodtak ugyan, de amikor kiderült, hogy micsoda kompetenciákkal rendelkezik a modern futball területén, elálltak a szerződtetésétől, mert nem látták biztosítottnak azt, hogy a Hertha meg tudna nekik felelni.
Szabics meg a svájci bajnoknál lesz.
Ja,ja régi haverja miatt ejtőernyőzött oda.
Érdemei elismerése mellett más, fontos beosztásba került
Jó lesz ez, eddig csak távozók vannak…Építjük a jövőt…ja, lefelé!
Érdekesség http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved/europai-kupaindulo-olasz-csapat-nezhette-ki-a-honved-leggolerosebb-jatekosat-sajtohir
Ha ennek bármi valóság alapja van, akkor én Lukicnak nagyon kell vigyázni a tészta országában. 🙂 Amúgy számomra fura, hogy egy „nulla, középszerű, kövér” játékosban egy Lazio lát fantáziát (i)
Azért azt ne felejtsük el,hogy Nonot sem tudtuk,akartuk pótolni.Ha jó pénzért megy menjen,csak ne az legyen szezonkezderkor,hogy ott állunk egy babakocsival,meg egy Kerezsivel.(Amúgy Kerezsi tényleg tehetséges.)
Ne izgulj nem fogunk ott állni szezonkezdetkor Traore Babakocsival, mert neki is megköszönjük, hogy itt volt.
Ez tutti?
Én nagy tétekben mernék rá fogadni, hogy ebben a szezonban nem lesz nálunk. Kölcsönadni esetleg NB2??passz
Az nem lenne baj, csak ne rosszabbat hozzunk..
ha nem az, akkor kár volt idehozni a 2 új szakértőt. 🙂
Bubba 1 stabil nb2es játékos lehet, ha megtanul pár dolgot.
Na akkor biztosan kiesünk ha elmegy!
Sztem ez az egész egy alaptalan hír, szóval én nyugodt vagyok affelől, hogy marad. Ennek ellenére a kiesés miatt nem:)
Óriási fantázia van benne. Nonoval termelt 12 gólt. Amennyiben lett volna olyan játkosunk aki labdát tud neki nem a végén kullogtunk volna.
Ironiavolt rèszemről.Lukicot jó jàtèkosnak tartom,csak sokan tàmadtàk.Látni kell,hogy őt ki ke szolgàlni ès beb.ssza.Ha elvinnèk,sztem iszonyat nagy szó lenne.
Engednétek, vagy nem? Kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan gondolja.
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved/europai-kupaindulo-olasz-csapat-nezhette-ki-a-honved-leggolerosebb-jatekosat-sajtohir
Lukic az a klasszis akinek csapatra gyakorolt hatása a góljai gólpasszai mellett Lanzafamééhoz hasonlítható!
Tartanak tartottak tőle a pályán mert a kvalitásaival bármikor képes meccseket eldönteni
Totál igaz ez a hír. Egy gramm túlzás sincs benne. Egyébként tegnap megkeresett az Irriducibili, hogy minden Lazios szurkoló csoport beolvad az új IRR-be, megszűnik a Ultras Lazio és engem kérnek fel vezetőnek, főnöknek, mágusnak, és ha van kedvem operálhatok is mint orvos. Ha elfogadom az állást, minden Lazios megtanul magyarul, nekem nem kell olaszul. Ez is totál igaz hír.
Amúgy ha valaki vinné kettőfélér’ akkor én tolnám ki a kocsijukat a reptérig. Szeretem a csávót, de ne már…2,5 m EUR 🙂
Hú, de tele a tököm az uborkszezonnal 🙂
(UI. valós igazolásokról viszont szívesen beszélgetnék veletek).
nehezen engedném el Lukit, de ez a kocsitolós látvány kompenzálna… szóval mehet!
Ha szabad..
3 évet vártam Lukicra. Szeretném még minimum 1 évig 25-30* a Nevét kiáltani örömömben Kispesti góloknál, ha szabad..
Sztem ez a 2.5M erős túlzás. Max 1.5 M euró, de az nekünk megint szép pénz lenne. Gazdag után egy újabb bankot lehetne robbantani. Én eladnám és azonnal körülnéznék a szerb, horvát, albán ligában utánpótlásként. Ez lenne a mi utunk ami minden szempontból kifizetődő lenne.
Jöhetne helyette: https://www.transfermarkt.com/stefan-vukic/profil/spieler/690479 ; https://www.transfermarkt.com/xhuliano-skuka/profil/spieler/646131 vagy https://www.transfermarkt.com/taulant-seferi/profil/spieler/254985
Rögtön adjuk oda ennyi pénzért, jó üzlet lenne.. Ebből hozhatunk egy másikat és marad is..
2,5 millióért 29 évesen simán elengedném. Még 1x pénzt nem fogunk érte kapni.
Mondjuk jó pénzt nyernénk rajta amiből 2-3 Lukic szintű játékos tudna jönni. De nem engedném 😀 De ez csak a Lazion múlik, ha akarják viszik.
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdarugas/cikk/2022/06/08/magyar-labdarugot-valasztottak-majus-legjobbjanak-a-philadelphia-drukkerei
„Ide tartozom”
Sanyiiiiiiii 🙂
https://www.facebook.com/watch/?v=2795130724033002
Na Pl őt soha nem fogom Hemingwaynek elfelejteni. Azóta is itt kellene lennie
Fejezd màr be…Hemy alatt minden jó ès szèp volt.Akkor volt kispesti öntudat,nem volt zsoldos dömping ès meg tudtuk tartani az értèkeinket,a szurkolók nem voltak megvève.
Remelem ez csak ironia
Egyértelműen az.
Köszi! 🙂
Dani, szted? 🙂
Az a gáz -szerintem-, hogy a vége felé már szegényház volt, de a jelenlegi eredmények azt sem tudják megközelíteni. Amikor kijelentette a Medelényi, hogy Kungabi mindenidők ügyvezetője, az volt a leginkább felháborító, és illúzió romboló.
Az valóban szomorú, amikor 3 év után még egymást fényezik a srácok, de azért Hemy időszakában sem volt azért minden arany. Gondoljunk csak arra az időszakra, amikor egy bizonyos Cordella garázdálkodott és üzérkedett a Honvéd nevével, meg a sok bálással. Tehette mindezt azért, mert az öreg tejhatalmat adott neki és majdnem kiesés lett a vége, csak észbe kapott az öreg. Ahogy lentebb írta F.hunter. Hemy-nek iszonyat mákja volt, hogy Rossi épp itt pizzázott Pippónál és emellett rátaláltunk a talján bikára, Lanzára. Hangsúlyozom, hogy nem védem a mostani „tulajdonosi ” kört sem, mert semmi érdekem és kapcsolódásom nincs hozzájuk – ahogy ezt korábban más fórumon egyesektől megkaptam – de remélni merem, hogy a 3 év alatt megfizették a tanulópénzt és most jó lóra tettek a skót-horvát párossal és átgondoltabb lesz a csapat működése és a játékoskiválasztás.
Azért ahhoz a sikerhez is kellett 11 év böjt a 8-14hely között ingázva. Hemi harmadik évében 14. lettünk a nagynevű Siófok és Rákospslota előtt. Tudom a bajnokság semmit se fejlődött ,az a csapat most micsoda örömöket okozna . Úgy csináltok mintha itt kánaán lett volna végig. Jött Rossi és Lanza ami nagy húzás volt . Még valami? A 13 év alatt?. Az megszépítette a 13 évet nagyon.
Azért ahhoz a sikerhez is kellett 11 év böjt a 8-14hely között ingázva. Hemi harmadik évében 14. lettünk a nagynevű Siófok és Rákospslota előtt. Tudom a bajnokság semmit se fejlődött ,az a csapat most micsoda örömöket okozna . Úgy csináltok mintha itt kánaán lett volna végig. Jött Rossi és Lanza ami nagy húzás volt . Még valami? A 13 év alatt?. Az megszépítette a 13 évet nagyon.
Nem tudom, hogy jönnek ide a hemys sikerek? A végéről írtam. Meg arról, hogy nem érzem a változtatás szándékát a közelmúlt kudarcai után.
Úgy,hogy Hemingwayről beszéltünk Szabival. Azt szabad? 😀 Te citáltál ide más témát
Azt hittem esetleg más témát is fel lehet hozni. Nem volt szándékos a zendülés. 🙂
Elöbb még te értetlenkedtél,hogy „Nem tudom, hogy jönnek ide a hemys sikerek? ” 😀
De jó. Legyen így
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-kovesd-es-a-paks-kispestrol-erositene-2896603
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-kovesd-es-a-paks-kispestrol-erositene-2896603 Nagyon remélem, hogy Zsótér mellett Doka esetében is ragaszkodunk a megtartásához. Botit én szívem mélyén maradásra bírnám, bármennyire is rossz szezonja volt.
Érthető és logikus, hiszen, megmondta: „Azok a játékosok, akiken azt láttam, azt láttuk, hogy nem képesek magukat odatenni, azoktól megválunk, hat-nyolc futballistától biztosan búcsúzunk.” Mendelényi (2022.05.19.) – és erre kirúgják Gerit, gratulálok!
– már megint össze vissza beszél ez a szerencsétlen. Kizárt dolognak tartom, hogy Nagy Geri hozzáállásával lett volna valaha gond! vagy Boti (már ha elmegy) és Májer hozzáállása nem lett volna megfelelő.
Szerintem kapásból fel tudnánk sorolni jópár embert embert, akinek nem lenne helye a csapatban, mi a helyzet Machach-sal, Bőlével pl. ha valakinek a hozzáállása megkérdőjelezhető akkor ők biztosan köztük vannak. Miért kussolnak, hiszen az opciós jogokkal már élni kellett volna, ha maradnak? Ha nem akkor pedig jelentsék be, hiszen jövő héten indul a felkészülés.
Miért érzik kényszeresen, hogy hazudniuk és sunnyogniuk kell állandóan? Rendben, hogy olyan kijelentéseket tesznek, amit a szurkoló hallani akar, de akkor tessék úgy cselekedni!
Amennyiben ez tudható biztosan, hogy Geri elmegy, miért a pogácsáséktól kell megtudni? Miért nem állnak ki és mondják, hogy köszi Geri, itt töltötted több mint a fél életedet, sok mindent elértél és sokat köszönhetünk neked, de most mást szeretnénk. Igazán megérdemelné a srác, hogy ne méltatlan módon, mint egy vándormadár zsoldos váltson klubot!
#mendelényiénigyszeretlek, #ilovekun
idézet következik:
„…ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok”
Az elmúlt idényt játékosokkal próbáltuk, nem jött be, most megpróbáljuk játékosok nélkül.
Annyi, hogy Doka esetében pontatlan a cikk, mert nem a szerződése, hanem a kölcsön jár le, rá opciónk van, szóval megvehetjük, ha akarunk érte fizetni.
Igen,tudom,hogy vételi opció van,amit nagyon remèlek,hogy èrvènyesìtenek is!Neki maradnia kell(ene).
egyetértek mindegyikben.
még vmi….nekem nagyon rossz lenne Nagygerit idegen mezben látni… :/
ez nem tűnik fel senkinek, hogy az előttünk végzett Paksnak még jó lehet Geri, de nekünk nem ?
inkább itt tartanám akár a 2. csapatnál is, ha már identitást is építünk, vagy mi a fax…
Ott van a posztján Bocskay, Petrusenko,Hidi,Pantelic. Kb ebben a sorrendben. Mindegyik jobb mint ő. Még Khadiri is. Az identitást meg adják át Takács Laciék az utánpótlásban, aki ismeri őt az tudja,hogy ez garantált is.
Az utánpótlásban sztem az identitás átadására nem lehet addig panasz, amíg egy Puskás Kupán a nem szereplő gyerekek a tábor dalait éneklik és az edzőik pedig kőkemény Kispest szurkolók.
ezt mindig is másképp fogjuk látni, de erről szól a szurker zóna… 🙂
a poszt felsorolásod majdnem teljesen ok, örülök ha 1 Berci-Petrus párossal kezdünk! de Pantelicnek is voltak belexarok meccsei, Patrik általában fele szezont át-totyogja, a herceg helyzete kérdéses.. őt megpróbálnám belső védőben, úgy emlékszem játszott azt is.
Hidi nem vèletlen kezdő,legyen bárki az edző. Pantelicnek szar meccsére igen ,de beleszaromra azért nem emlékszem, Khadirinek inkább,de ő mehet is felőlem. De oké,jó esetben is 4. Geri. 4. meg legyen egy 17 éves inkább.
amit Hidiről írsz inkább a keretet minősíti, nem őt.
Pantelicnél a belexarás nem makács szinten ment, csak párszor nem ért vissza védekezni, amikor kellett volna.
„párszor nem ért vissza védekezni” Na ezért csak 4. nálam 😀
Én el is engedném Pantelicet. Azt a posztot megoldja sztem Bocskay és Petrusenko.
és ha lesz eltiltás sérülés? 🙂
akkor megoldja Hidi végső esetben Kun Gabi 🙂
Duna Worldön az U21-es válogatott játszik a lettek ellen, Bocskay és Schön kezdő, TGK, Cipf illetve Csörgő a cserepadon
milyenek voltak a srácok ?
Csak az utolsó 35 percet láttam illetve a két gólt, de körülbelül vallatni lehetett volna a meccsel. Gerával egy nagy 0 ez a válogatott, semmi elképzelés nem volt csak járattuk a labdát, de még abba is gyakran csúszott hiba. Nem hiszem el hogy ezeknél a letteknél csak 2 góllal vagyunk jobbak, abból az egyik büntető. Bocskay adott egy gólpasszt, de a meccs egyetlen pozitívuma Milos Kerkez a balhátvédünk volt, a válogatottba is beférne szerintem mert ez eléggé hiányposzt volt mostanában. Rajta kívül még Németh Andrist említeném meg, ő lőtte mind2 gólt és iszonyatosan érzi a kaput, őt nagyon jó lenne valahogy megszerezni akár csak kölcsönbe is.
Yes! Némethre érdemes lenne felfigyelni!!!
Bocskay gólpassz.
Csatárok:
Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/seba/profil/spieler/152176 Olympiacosba nagyon jó kis játékos volt
https://www.transfermarkt.com/jurgen-damm/profil/spieler/221735 hosszú évekig a FIFA játék leggyorsabb játékosa votl
https://www.transfermarkt.com/fernandinho/profil/spieler/230937 ideális is lehetne de sztm még nem a mi kategóriánk évekig a kínai liga legjobb játékosa volt ázsiai bl győztes
https://www.transfermarkt.com/anthony-limbombe/profil/spieler/140803 pár éve 8 milliót fizettek érte
Ideális jelölt:
https://www.transfermarkt.com/daouda-bamba/leistungsdaten/spieler/285472 stabil norvég 1 es játékos akinek egy török kitérő után ide vezethetne az út, Boli 2.0 ? 😉
https://www.transfermarkt.com/emmanuel-boateng/profil/spieler/332612 levante kezdőjéből ismerős lehet a neve a spanyol futbalt szeretőknek
https://www.transfermarkt.com/yaya-sanogo/profil/spieler/127194 szerepelt nálam korábban is mindig nincs csapata mire várunk?
https://www.transfermarkt.com/vitinho/profil/spieler/813048 21 éves brazil sao paulo nevelés sokat nem találni róla, videó alapján az átlag tucat brazil szélső gyors technikás hozzánk extra.
Kukázás:
https://www.transfermarkt.com/slytm/profil/spieler/102043 31 éves azért ez a kategória ám 156 orosz 1 es meccs.
https://www.transfermarkt.com/famoussa-kone/profil/spieler/178024 28 éves 131 török 1.
https://www.transfermarkt.com/jules-keita/profil/spieler/402117 23 éves de nincs csapata 1 éve előtte francia 1 be volt 20 m.
https://www.transfermarkt.com/benjamin-moukandjo/profil/spieler/59957 55x kameruni válogatott … 33 éves ám 1-2 év lehet még benne
Elég jó neveket szedtél össze, de valószínűleg pont a múltjuk miatt elég sok pénzt is kérnek ezek a játékosok, nem csoda hogy némelyiknek fél-1 éve nincsen csapata. Szerintem hosszú távon járhatóbb út viszonylag fiatal/újraértékesíthető és motivált fiatalok felépítése, ebbe a kategóriába sorolnám a 24 éves Petrusenkot és szintén 24 éves Dokát is, nekik 1-2 jó szezon után esélyes egy nyugati karrier pár évig
Igen sajnos benne van.
Hosszu tavon mindenfelekepp az az ut. De egyszer egyszer belefer sztm egy ilyen jatekos is
a bere meg kijon harom macachebol siman es sokkal inkabb egy egy ilyen mint harom olyan.
Meg aztan kitudja hatha van egy olyan aki ugy van kicsit kevesebbert de inkabb jatekba legyen
Középpálya:
Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/tiago-rodrigues/profil/spieler/139337 haború nélkül nem lenne elérhető
https://www.transfermarkt.com/afriyie-acquah/leistungsdaten/spieler/145581 lehetne ideális is mivel már csak 900 ezer azonban közel 200 seria a mérkőzés csábító ajánló levél
Tökéletes jelölt:
https://www.transfermarkt.com/ramon-azeez/profil/spieler/131667 400 ezer euró 75 spanyol első osztályú meccs 29 éves mi kell még?
Ideális jelöltek:
https://www.transfermarkt.com/seydouba-soumah/leistungsdaten/spieler/118972 39x válogatott szerb és szlovák ligába van a legtöbb mérkőzése.
https://www.transfermarkt.com/william/profil/spieler/153207 szlovák és portugál ligába van sok meccse
https://www.transfermarkt.com/emmanuel-badu/profil/spieler/108484 31 év ami lehet már idős de 200 ezer eurós értékért 180 seria a nem rossz.
Sötét ló:
https://www.transfermarkt.com/clifford-aboagye/leistungsdaten/spieler/262554 100 mérkőzés a mexikói 1 be
Szokásos átigazolás időszak csemegézgetés:
Kapus és védők
https://www.transfermarkt.com/yoan-cardinale/profil/spieler/241231 fura, hogy még mindig nincs csapata a Nice kezdője egy pár évig mindig vele kezdődött és még csak 28 éves.
Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/joris-gnagnon/profil/spieler/378954 szinte hihetelten, hogy az értke csak 900 ezer euró pár éve még 15 millió volt, nem hinnem hogy a leadná de bizakodni szabad.
https://www.transfermarkt.com/mateo-musacchio/profil/spieler/45653 31 évesen valószínűleg lesz még top5 bajnokságos ajánlata vagy amerika…
Ideális jelölt:
https://www.transfermarkt.com/mamadou-diarra/profil/spieler/456467 24 évés, millió feletti érték 94 török elsó osztály mérkőzés
Kukázás:
https://www.transfermarkt.com/godfrey-oboabona/profil/spieler/217656 40x nigériai felnőtt válogatott egy évnél régebben nincs csapata
https://www.transfermarkt.com/cedric-gogoua/profil/spieler/221119 elég sok helyen megfordult Partizan meg Cska is valamikor látott benne valamit.
Dél amerikai játékosokat elfelejtheted, azok játszák a focit. Egyedül ebben a közegben 0 lenne, nem tudna kivel játszani.
Májer-ZTE
A nap jó híre!
Köszönjük!
Elkezdték kiszórni a selejtet!
Sok sikert.
Nehéz lesz neki egy Koszta szintet hozni(már vele hasonlítgatják).
Én tartok az Olaszoktól, ugyebár még nem nyertek, szrntm örülünk ha x-re hozzuk!
Milesz a ITALY-HUN végeredménye?
Kikapunk. Azért a bab nem hús.
és mi lesz a habbal a tortára?
és mi lesz a habbal a tortára?
Maximum háromesélyes, de inkább kettő.
1:2 szerintem
Majdnem. A kutyafáját.
https://telex.hu/sport/2022/06/03/sisa-tibor-edzokepzes-oktatas-magyar-foci-helyzete Majd amikor egy fél év múlva a skót-jugoszláv vonal csődje után összeül a válságstáb, akkor ezen a régi vágású úriemberen nagyon érdemes lenne elgondolkodni a következő szakmai igazgatói casting helyett!
A mai világban az ilyen tetőtől-talpig becsületes embereket elnyomják a „farkasok”.
Jöhetett volna ez a cikk egy-két hónappal ezelőtt. Talán akkor…
1-kívánság a nem kevésből: meglenne totál töltve a táborszektor, libabőr-érzés-szurkhangerő-király szóval tudjátok…. UI: max hány ezres a tábor szektor?
szektorférőhely
A1-A7 (tribün): 1185
B1-B7 (tábor): 1881
C1-C10 (korzó): 2850
D1-D7 (vendég, elválasztó, egyéb):1866
ebből vendég (D5-D7): 773
VIP: 458
Skyboxok:134
Sajtó: 54
összesen: 8428
forrás: https://csak.taccs.hu/2021/06/29/csak-vettem-a-faradtsagot-hogy-megszamoljam-megis-mekkora-lett-az-uj-bozsik/
Menő lett volna, ha a tábor férőhelyét 1909 főre építik : )
Köszönöm a pontos számokat.
KÖSZÖNÖM FERENC ÉS CSAK…
A full kapu mogott majdnem 2 ezer
Heló! Akkor majdnem pontos volt 1-infó:1880-fő…
Nincs ezres max.ezerr fő szokott szurkolni.De nekem is van egy kívánságom,egy Nono féle irányító.Vagy nála jobb,arra nagy szükségünk van.
Majdnem 2 ezer
Csak mindenki kozepre nyomul
Én a B-be értettem az ezret.De llehet,hogy több.Azért a C-ben is sokan ülnek,meg a túloldalon is.Én egy össz 3000ezres nézőszámból indultam ki.De mindegy is,ezen nem veszúnk össze.
Igen a legfontosabb, a többi poszt is releváns persze, gondolom mindenki már tűkön űl!
ÜDV! Emberek 1-kicsit „csak” legyünk nagyképűek, a „Honvéd faragott jó edzőt Rossiból”!
Lehetünk nagyképűek,Rossi nagyon sokmindent köszönhet nekünk .
Ha mi nem vagyunk,akkor edzői karrierje sincs valószínűleg(azt nyilatkozta korábban,hogy épp szakmát akart váltani,amikor megkerestük). Persze mi is köszönhetünk neki bőven.
Igazad van,de a jelenben mindez nem számít már.Egy szép emlék,most Vigjnén van a sor,hogy megmutassa az élmezőnyben van a helyünk.
Micsoda siker a buzikarszalagos, setétimádók elleni győzelem.
Teljesen nem tiszta? Az Angolok mint néger barát-elfógadók?
Nem tudom, lehet, hogy csak a közvetítésekből maradt ki és én nem hallottam még, de, illő tisztelettel, kedves Carpathian Brigade, nem lenne aktuális egy MAAAAco Rossi! rigmus?
Zárt kapus volt,csak gyerekek voltak. 🙂
Nem is erről a meccsről beszéltem :), hanem úgy általánosságban az eddigiekről, még nem hallottam tőlük, legalább is a közvetítésekben nem hallatszott.
A Maestro újabb csodás diadala!
Marco Rossi – köszönjük
Elképesztő amit itt csinált és elképesztő amit a vállogatottal is csinál. Alig várom,hogy egyszer visszatérjen 🙂
Tutto mille grazie Mister és szép volt fiúk! Marco rossi uno di noi! A legmagyarabb talján
Marco Rossi.
ennyi….
Ubiszezon : Kuzsol videója az idei nagy Dominik villanásokról
https://www.youtube.com/watch?v=hAyUGGwwo9c
A felcsúti Suzuki kupán az MFA vezet a Sporting ellen és a többi akadémistánk szurkol nekik. Éppen megy a „Kispesti volt, Kispesti volt, PUSKÁS FERENC Kispesti volt”. Tegnap már a tanáraik szóltak nekik, hogy ne szídják a fragyit és a lilakat.(„mikor megszületettem…” kezdetű nótát nyomták).
Fontos az identitás, és a jó nevelés… csak így tovább srácok!
Gratulálok nekik!
A vezetesert (mint lejjebb Pelso irja a győzelemért) es a notakert is! ♥️
Ezek szerint halgatják a tábort,és tanulják a dalainkat.Úgy látszik Puskás örórökké Kispesti marad!!!
Úgy látszik? 🙂
Ezek azért örömteli dolgok.
győztünk!
24:30 körül a 11-es előtti helyzet, majd a gólunk
https://www.youtube.com/watch?v=eS2Gz9MYJr8
Döme….. nekem a csúcs marad, bármit is csinált, bármilyen fo.s mezt vett magára.
ez 2 éves cikk, de voltak benne újdonságok, főleg mexikóval kapcsolatban…
https://moszkvater.com/detari-mexikot-maig-nem-beszeltuk-ki/?fbclid=IwAR2xI2q1qtCZT3zxdAr58ZicmREG9EAwc5GteR5JRsrzBk27XeePw1VwGxU
Ez az uborkaszezon nem jó nekem.Remélem hamarosan elkezdenek szállingózni a hírek,és tényleg jó irányba mozdulunk el.
Ha nem sikerült koràbban,akkor remèlem most igen:https://nb1.hu/hazai-labdarugas/hazaterhet-vida-krisztofer?fbclid=IwAR2mz_8xmeRbPOmivqH0GEI8w072y-XtDHBTEG66mDX27JE27IgFGqGuBZQ
Petrusenko Bocskay
Vida Lukic Schön
Nem hangzana rosszul.
Vagy akár Vida Szalai Schön hogy mindenki saját nevelés legyen. És mögöttük mondjuk Gazdi….
Pl Szalainak nagyon örülnék.
nso
Nem akarok belekötni,de nyáron minek edzőtàbor külföldön?
Amiért a Ciprusiak is elutaznak 😀
Sajnos nem kezdtük jól a Puskàs kupàt:Flamengo-Kispest 2:0.
Sajnos nem az eredmény,hanem a mutatott játék a csalódás! Alig volt előre játékunk. Nálunk nagyon érződött, hogy az tud teljesíteni, aki ilyenkor már felnőtt szinten játszik, vagy legalább u19.
láttad ?
Egy kis érdekesség: ha idén nem kapunk egyedi mezt, hanem szabvány macronunk lesz, akkor erre számíthatunk


Nagyon remélem, hogy nem ez lesz. Nagyon nem jó (szalonképesen fogalmazva).
Adom,nekem sem jön be.
3 féle csíkos van, 2 közülük már volt hazai mezünk, ez most az új. Vagy ez, vagy megint egyedi, mint a tavaly nyári.
Nekem sem nagyon jön be ez a mez.Egy egyedi mez jobban bejönne.Sztem még mindig a legszebb mezünk a Gösser-es volt,de nekem bejön a Flamengo meze is.
Simon Balázs szerint a nyáron tovább nőhet az NB I-ben az ukrán és az orosz élvonalból érkező játékosok száma
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/orosz-ukran-haboru-horvat-vb-2-es-kanadai-csatar-is-johet-az-nb-i-be-2895535
Azt gondolom, hogy rajta kellene tartani szemünk azon a területen és nem is a „sztárokat” elhozni, hanem az ígéretes és tehetséges fiatalokat, akik még nem „jóllakottak”. Ezzel lehetne egyfajta verseny helyzetet is teremteni a fiatalok körében. Ha pedig ilyen játékosügynök beágyazottságunk van az ottani területen, mint Balázs – vére vörös-fekete – akkor tessék kihasználni!
Igen jó ötlet, Vignyi-mester is a posztért való versenyhelyzetet nyilatkozta, mint 1-jó motivációs példa?
Sokan szerették volna, ha Révész ül le a mi a sportigazgatói székünkbe. Háát ezen dolgai és viselkedése miatt sem lett volna jó döntés: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kisvarda-eros-gabor-az-ns-tol-tudta-meg-nem-maradhat-vezetoedzo-2895509 számomra egyre inkább az bizonyosodik be, hogy egy öntelt, gerinctelen ember.
Ugyan. Ezt mondták szezon közben is,hogy annak a végéig marad Erős. Ezen nem volt mit kommunikálni.
Erős nyilatkozatából nekem nem épp ez jön le:)
Persze,mert lehet,h babusgatást várt.
túl lett ez spilázva Szabi… folyamatos kontaktban voltak, tuti, hogy mindenki tudta, hogy mi lesz a történés, csak még nem lett kimondva.
de 444 szili féle gyökereknek nem kell több és már megint lehet citálni, hogy ezek milyenek…Révész elég ellenszenves, nem kérdés, de ha ránézek szLacika szipus fejére és főleg a világára, amit és ahogy mutat, hányinger…:/
Ráadásul nem is sokkal eredményesebb. Másodikak lettek, mi meg harmadikak hátulról.
Már bocsánat, de negyedikek lettünk.
Valóban, mindig a kard élén táncoltunk, belém rögződött.
Bizony. Egyesek kissé alulértékelik a csapatot.:)
Igen így van, csak nézőpont kérdése.
Nézelődhetnénk egy kicsit itt is:
http://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/harom-honapja-nincs-fizetes-a-roman-bajnoknal-barmely-jatekosuk-ingyen-elmehet-sajtohir
nekem is feltűnt a hír… és látod, megint révész volt a leggyorsabb…hozott 1 válogatott(?) szintű kapust.
persze nálunk ez az egyetlen poszt, ahova nem kell igazolni, de biztos vannak még ott olyanok, akik nálunk is valódi erősítést jelenthetnének.
hajrá Szapi!
?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=J9fMltaOc2IAX-bzOvv&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9CqqZF4ziJc2EYkaJonK4NGXAoze0At2otGpUE7z2VNw&oe=629BD8B5
mégis Révészt kellett volna hozni ? 🙂
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kisvarda-revesz-attila-edzot-valt-es-angliaba-keszul-2895367
Lehet, hogy mosogatni megy és szabadidejében tanulmányoz.
lehet…:) de hogy eredeti a faszi és még eredményes is, az tény
A saját homokozójában valóban az.
Nem tudom eldönteni, hogy Révész a magyar focitársadalom „Elon Musk”-ja, vagy csak túl nagy önbizalommal rendelkezik ettől a 2-ik helytől. Amúgy sztem Mo-on. nehéz lesz a focisták agyát elemezni…..pláne a fáradság és terhelés viszonylatában.
Túl sokat képzel magáról. A magyar belterjes fociközegből egy minimális ésszel könnyű kiemelkedni. Ő ezt megtoldotta az általad említett túl nagy önbizalommal, mert látta, hogy megteheti. Tele vagyunk olyanokkal, mint a mi vezéreink, akiket egy nyugati klubnál bármelyik random manager körberöhög. Egy hozzáértő közegben valószínűleg ez az idióta megszégyenül majd. Kíváncsian várom, hogy mikor fog hazamenekülni és előadni, hogy nem voltak felkészülve az ötleteire, nem értették meg.
Kérdés, Soltész Dominik volt Debreceni, Honvéd nevelés?
Igen.
Wikipédia szerint 2010-2019 Bp.Honvéd – https://en.wikipedia.org/wiki/Dominik_Soltész
Transfermarkt szerint is kispesti nevelés https://www.transfermarkt.com/dominik-soltesz/profil/spieler/539638
Köszi megnéztem a trans…….. igen MFA-án nevelkedett.
olyan rossz, hogy a lokinál is hozzá nem értő emberek dolgoznak és nem értik,látják hogy ő is egy tehetség, csak épp rossz helyen játszatják és carillo sem érti a szakmát: https://nb1.hu/otp-bank-liga/loki-ujabb-jatekos-tavozik
Nem akarok Bendegúz lenni,de láttam pár meccsen,sztem kurvajól mozgott. Pörgött,jó volt az összjátékban,gyorsan játszott.
Én akkor bosszankodtam is rajta,hogy majd a loki profitál belőle.
Azt sem szabad elfelejteni,hogy az opcióban rögzített összeget a loki lehet ki sem tudná(még ha akarná sem,amit nem állítok) fizetni,mert nincs miből.
Igen osztom a meglátásod,van benne jövő!
Most valahol Bendegúz felsír.
Mi is sírunk, ha ezeket a játékosokat követelik a csapatba. Nem egyszer bizonyosodik be, hogy nem ütik meg az NB1 szintjét a Soltészok, Májerek. Értem és elfogadom, hogy a légiósok sem tettek hozzá semmit a játékhoz, de akkor ezeket a magyarokat se követeljük a csapatba. Mert nekem nem elfogadható az, a sokak által képviselt álláspont, hogy egy gyengébb szereplést, kiesést könnyebben emészt meg, ha magyarokkal történik mindez.
A Lokinál kapott lehetőséget, és nem tudott vele élni, szerintem ennyi történt. Nálunk is kaptak sokan, és nem tudtak vele élni. Mondjuk nálunk pont nem a fiatalok. Én azt furcsállom, hogy pl egy játékos 0 percet játszik egész szezonban(nem fiatal), majd eligazolva 1 osztállyal lejjebb gólkirály lesz. Vagy az utánpotlás válogatott játékosok perceket sem kapnak. És ezzel még nem állítottam, hogy megállták volna a helyüket.
hasonlóan látom, de azt nem szabad szem elől téveszteni h 1 xar csapatba nem igazán lehet fiatalt beépíteni…max 1 zsenit.
1 jót vagy átlagosat nem igazán
A fiatalok mellőzése mellett attól is szívesen eltekintettem volna, hogy xar a csapatunk. 🙂
dettó…nekem sincs a top kívánságaim között, csak mint múltbéli nem mellékes tényt próbáltam idecitálni… 🙂
reméljük, h múlt idő!
Lassan csak igazgatókból álló csapatot is ki tudunk állítani.
Ja, Kungabi-középcsatár, Mend.lnyi-középpályás, Bozó-kapus-Azurák-hamis-szélső stb…
Na kérem Június 1. van lejártak a szerződések!
Lehet kidobni a selejtet!
Van bőven!
Mehet a 6-8 távozó!
Akár több is!
Klubházból sem ártana…
Csak halkan jegyzem meg, hogy 06.30. a játékosok szerződésének lejárata….szóval lehet várnod kell még a „selejtek eltávolításáról” szóló hírekre.
Igaz lehet…
Akkor még egy hónap böjt
esetleg a közben érkezők posztjából lehet következtetni, hogy ki fog menni
Nem úgy van, hogy az opciós joggal május 31-ig élhet a klub? Utána ingyen igazolható a játékos? Nem tudom,de mintha olvastam volna régebben valahol
Hááát ezt sajna nem tudom, lehet benne igazság, de tényleg nem tudom.
teljesen igazad van, de amikor(mikor is ?) kezdjük a felkészülést, ott már tényleg nem kellene ott legyenek azok, akik nem itt folytatják.
persze az is lehet, hogy esetleg a szakmai vezetők olyat marasztalnának, akit a vezérek lapátra tennének ?
Sztem a lista, hogy kire nem számítunk ott van az asztalon.Ennek összeállítása egyértelműen vignje feladata kell, hogy legyen, hisz ő látta ezeket játszani 4 hónapon keresztül. El tudja dönteni kire van szüksége és kire nem! A szakmai vezetőknek nem hinném, hogy 2 nap ittlét után lenne rálátásuk a keret minőségére. Nekik most legyen az a feladatuk, hogy leülnek vignjével és 3-an pontról-pontra átbeszélik, hogy milyen mentalitású játékosokra is lenne szükség, hogy eredményesebben tudjon csapatot építeni a szerb, hogy neki mi a taktikai elképzelése.Beszéljék át, hogy hol a hiba, amit ki kell iktatni ahhoz, hogy lépni tudjuk előre. Ha ez megvan, jöjjön a szisztematikus játékoskeresés! Gondolom a horvát-skót-szerb trió rendelkezik olyan kapcsolati tőkével, amiből az előbbieket meg lehet valósítani. Azt nem hinném, hogy azon játékosok, akikre nem tartunk igényt itt lesznek még a felkészülés kezdetén.
Szabolcs, tökéletes-lakonikus-pöpecűl levezetted!
Már tudják a játékosok, hogy ki marad(maradhat) és ki nem. Egy-két kérdéses lehet.
https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/Torino/31-05-2022/da-kone-garbett-boom-horvath-baby-talenti-il-torino-juric-440772371522.shtml azt írják, hogy a Szegedben berobbant Horváth Krisztofer is a Torino edzőjének – Ivan Juric – a látókörébe került. Ezért is mondtuk mi itt F. Hunterrel, hogy ezt a srácot megérné leigazolni. Bőven van benne potenciál!
Valójában H.K. ha ilyen kapós, Kispest szóba-se jön?!
Persze, hogy van
De valoszinuleg 1 millio alatt nem tudnank megmozgatni
Egy szegedből 1millióért adnának el játékost?!Ha annyira kéne nekünk,meg tudnánk szerezni kevesebbért is.
Ő a Torino játékosa. Szegeden kölcsön volt
Sztem, ha a Bikáknak feldobnánk egy 400.00 eurót érte, lehetne eredmény elérni. Miután említetted a srácot megnéztem pár meccsét és van benne potenciál. Dinamikus, jól fedezi a labdát, jó a rúgótechnikája, lát a pályán. Ha egy Szeged haza tudta hozni, akkor nekünk is lenne rá esély.
Én nem értek az árakhoz. Fene tudja ,hogy mennyit látnak bele Torinóba. Azt viszont megmutatta,hogy mennyit érnek a „még idő kell neki” fiatalok. Neki valahogy nem kifogása volt hanem 19 gólja és 12 gólpassza. Közben Lukácstól kell hasra esni mert 26 évesen az nb2 ben volt végre egy jó szezonja.
Nem a Szeged játékosa…
Akkor bocs…
Elsőkörben egy kölcsönvétel is szóba jöhetne.Valószínűleg a nagycsapat közelèbe nem kerülne,alsóbb osztàlyba való kölcsönadása olasban sztem nem szolgàlnà fejlődèsét.Nekünk meg jól jönne,fiatalszabàly ès tudàsa miatt is.1M eu-túlzónak tartom,sztem 500 a reàlis.
A védelembe lehetne Skóciából is jó magas masszív védőket hozni pldul…
ahogy tegnap többször is szóba került, 5 körül tippelném én is a változásokat a kezdőben,
sok a kérdőjel, ki megy ki marad…de hoznék egy 10est, 2 belső védőt 1 centert legalább 1 szélsőt és vhogy így indulnék neki :
Szappan-
-Doka, Batik?, vki, vki-
-Petrus,Bocskay-
-vki, Zsótér, vki-
Lukic(Jurina?)
II.
Dús/vki-
-Petkovic?,Boti/vki,Lovric, Benci(BENCZENLEITNER)-
-Pantelic?, Besirovic?-
-NagyD,,Kerezsi, Gale-
Lukic?/Jurina?
nem tudom melyik fiatal jön még vissza, de akikre lehetne még számítani beugróként: Irimiás, Szűcs, Feledy.
+láttuk azt a Puyol frizurás ukrán srácot 1 gólvideóban, na őt is megnézném…szerintem vannak ügyes srácok.
kíváncsi vk hoznak-e vmi tehetséges horvát gyereket Kepcijáék…1 fiatal Lovresz vagy Kambi képe lebeg a szemem előtt…
Drazic-ot megtartanátok ?
Petkovicot?
Heló! Drazicnak 1-eséjt üsse kavics, Petkovic nálam cserés opció,ha a helyére remélem lesz más!?
meglátjuk az új csávók hogy állnak a kérdéshez.
szerintem Tamás esetében sem az ute fog dönteni, hanem az, hogy nálunk milyen fordulatot jelent az szakmai vezetők érkezése, ill. milyen TK megítélése.
Tamás esetében ugye 1 év opciós hosszabbítási joguk van, szóval ha mi élünk vele, akkor a lilák bárhogy verik magukat is marad. Cserének megtartanám.
Maximum cserének
Elméletileg ő még egy évet biztosan marad.
Kicsit off: Volt egy kis időm és ránéztem az albán bajnokságra, – ami megítélésem szerint egy aranybánya – és az ott játszókra. Kiemelném az alábbi játékosokat, akikben lenne potenciál játék és gazdasági szempontból is. Továbbra is fenntartom, hogy Albániából érdemes lenne játékosokat hozni és egy jó szezon után továbbadni. (Lásd: FTC-Uzuni; Kisvárda-Prenga, Camaj, Asani; Kispest-Doka; MTK-Ramadani)
Szóval akikben én látnék lehetőséget az Albán bajnokságból: Taulant Seferi- csatár; Redon Xhixha – balszélső; Xhuliano Skuka-csatár; Ennur Totre – támadó kp.; Erion Hoxhallari – középső védő;
Ilyen ötletekre figyelhetnének a vezetők(ezzel nem mondtam újat).
hasonlót írtam én is nemrég.
még a macedón vonal is szóba jöhet…úgy tűnik, ahol a szakmai szint vagy a nacionalizmus magasabb szinten van, ott mentálisan erősebb spílerek kerülnek.
ez utóbbiakat tudjuk megfizetni. 🙂
Egyébként Pelso szerintem remekül látja,hogy pár poszton kell változtatni és a sok elkúrt meccshajrá,sok balfaszkodás lehet átbillen és akkor lehet nem sok kell a dobogóhoz sem. Ha visszagondolunk mennyi meccset b.sztunk el mi saját magunk,akkor az nem edző és nem sportigazgató kérdésnek tűnik.
Irígylem az optimizmusod.Az a pár poszt legalább a fél csapat.Én is szeretnék hinni ebben,de annyiszor becsaptak,hogy már nem tudok.Ui.:Ha esetleg a lilákok és a felcsúti formánkat hozzuk minden meccsen,akkor…
Irogylem az optimizmusod 😀 A csapat fele az inkább a háromnegyede 😀
Kb a fél csapat ja. De nagyjából az meg is fog történni az a darabszám csere.
Lilák,felcsút. Mindkét meccset úgy húztuk be,hogy volt kb kétszer 20 percünk,ahol jók voltunk,a maradék 70-ben meg szarok és bekkeltünk.
Ezzel szemben volt egy csomó jó meccsünk,ahol jól játszottunk,domináltunk és ahol nagyon,de nagyon elkúrtuk a végét. Két értékelhetetlen meccsre viszont emlékszek(mtk,zte),ahol fogalmam sincs mi történt(de ide vehetnénk a gyirmóti idegenbelit is,viszont ott legalább hoztunk egy pontot).
5 körül tippelném én is a változásokat a kezdőben, de ebben -remélem- már benne lesz Bocskay is
Néhány poszt? Több lesz az. A belassult, kényelmes jàtékosokat nehéz lesz felgyorsítani. Egyedül Donátban van kellő lendület. Attól félek, nehogy a skót bevágom középre, és majd lesz valami stilusra álljunk át.
4-5-öt írt Pelso. Szerintem az úgy nagyjából ok is.
Bocskay-ban is ott a potenciàl ne feled!Fizikailag sokat fejlődött a szerbeknèl.A stílus edző fúggő,èn jobban fèlek a vignje fèle deffenzív focitól.
És a pár poszton változtatni, ki s kik változtatnak?Minden maradjon a régiben?!
Az edző és a stáb majd változtat.
Látják ők nagyjából a hibapontokat szerintem.
És szóljon a SYSTEM OF A DOWN! Ünnepelem a két úriember érkezését!
Csak nehogy a végén egy táska húgy legyen a két úriember ( System of a down – suite Pee)
Ja. Komolyan ha nem jön-be a 2-arc, előveszem a klasszikus-habszifont+patron betőlt s OVERDOSE! +18
Nekem megfelelnek. Egy kikötésem van csak, ne legyenek skót dudások a meccs elején.
nem értem mi bajod a hangszerrel…
https://www.youtube.com/watch?v=g0z18rM68D8
Hát ez vicces.Csak nehogy így játszunk mi is,mert akkor az ellenfél szurkolói fognak nevetni rajtunk.
Na megjött a két várvavárt szaki!
Apró kérdés:
Ezek után közkedvelt Kun Gáborra mi szükség van…?
Ez a kispesti „legyen ön is milliomos” 5MFt-os kérdèse.10M-os,hogy sinkó ès nagy L.mit keres még Kispesten!?
Kurva sokat, ő tényleg éli a legyen ön is milliomost….
valakinek irányítania kell a két új embert 😀
Vagy kell két balek akire ráfoghatja a tudatlanságát a retkes fradista szar