Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 2:26 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-meghosszabbodott-zsoter-szerzodese-de-kulfoldre-is-hivjak-2896783 esetében éltünk a hosszabbítási opcióval, de ahogy olvasható szólnak a szirének Donát fülében. Kérdés, hogy dönt….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 9:36 de.

Ha éltünk az opcióval,akkor inkább az a kérdés,hogy mi hogyan döntünk.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 4:12 de.

Ha marad remélhetőleg hoznak olyan játékoskat, hogy csak kispad…
Hajt hajt ami becsületes de a jaták minden más elemében kritikán aluli… játék intelligencia, technikás megoldások, pontos passzok ezeket nem lehet tőle elvárni

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  santiago
június 9, 2022 4:22 de.

Sokszor még a labdalevétel sem megy neki. Mindent elmond a keretünkről, hogy nálunk jó játékosnak számít.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 2:38 de.

Nem hiszem,hogy felcsútra menne. Csatárt akarnak, szerintem Gyurcsó lesz. Ha nem akar hosszabbítani akkor viszont inkább pénzért menjen mint ingyen jövőre. Remélem marad

valaki
valaki
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 12:20 du.

Ne aggodj! Senki nem fog erte penzt adni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 6:06 de.

Minek maradna? Hát nem érted,hogy a labdát sem tudja levenni? Az,hogy le akarják igazolni pár helyre,az semmit nem jelent. Fogalmatlanok mindenhol. Nem értenek a focihoz és Kispest meccset sem láttak. Hornyák is hülye,hogy vinné,meg a többi is.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 5:00 de.

Őt is akarják,de remélem nem megy.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 4:15 de.

Szerintem Felcsútra nem megy, nem bolond, annyit itt is kereshet. Viszont amennyiben van egy jó külföldi ajánlata és jó pénzt kapunk érte, akkor el kell engedni.. Megérdemli és ott tud fejlődni, hogy bekerüljön a válogatottba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 3:02 de.

Donáttal kapcsolatban vegyesek az érzéseim, de én is arra hajlok, hogy maradjon. Azonban addig, amíg el nem dől a sorsa véglegesen én nem merem kijelenteni, hogy marad, mert azért a csút és ott kapott fizu vagy egy külföldi légióskodás lehet számára vonzó. Pláne, hogy most nősült 🙂 Amúgy a felcsútból a megsérült Iráni csatárt szívesen látnám, ha felépül, mert iszonyat jó játékos, akartuk mi is, de elvitte a falu.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 1:31 du.

Bódog lett a Hertha màsodedzője.Fene se èrti ezt,hogy itthon megbukik a nézeteivel,de nèmetbe kap egy ilyen àllást.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 12:57 de.

Ja, de ott a főnöke m9ndja meg mit csináljon, míg itt ő diktált..

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 3:52 du.

Kun Gabi esetleg nem kell nekik?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 9, 2022 1:17 de.

Ááá ilyen profi klubot nem akarnak felépíteni…jó nekik a Bobic. Nagy Laciban még gondolkodtak ugyan, de amikor kiderült, hogy micsoda kompetenciákkal rendelkezik a modern futball területén, elálltak a szerződtetésétől, mert nem látták biztosítottnak azt, hogy a Hertha meg tudna nekik felelni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 3:44 du.

Szabics meg a svájci bajnoknál lesz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 9, 2022 1:17 de.

Ja,ja régi haverja miatt ejtőernyőzött oda.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 3:26 du.

Érdemei elismerése mellett más, fontos beosztásba került

CS.A.K.
CS.A.K.
június 8, 2022 11:18 de.

Jó lesz ez, eddig csak távozók vannak…Építjük a jövőt…ja, lefelé!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 8:47 de.

Érdekesség http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved/europai-kupaindulo-olasz-csapat-nezhette-ki-a-honved-leggolerosebb-jatekosat-sajtohir
Ha ennek bármi valóság alapja van, akkor én Lukicnak nagyon kell vigyázni a tészta országában. 🙂 Amúgy számomra fura, hogy egy „nulla, középszerű, kövér” játékosban egy Lazio lát fantáziát (i)

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 4:46 du.

Azért azt ne felejtsük el,hogy Nonot sem tudtuk,akartuk pótolni.Ha jó pénzért megy menjen,csak ne az legyen szezonkezderkor,hogy ott állunk egy babakocsival,meg egy Kerezsivel.(Amúgy Kerezsi tényleg tehetséges.)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 9, 2022 1:13 de.

Ne izgulj nem fogunk ott állni szezonkezdetkor Traore Babakocsival, mert neki is megköszönjük, hogy itt volt.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 7:31 de.

Ez tutti?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 9, 2022 8:03 de.

Én nagy tétekben mernék rá fogadni, hogy ebben a szezonban nem lesz nálunk. Kölcsönadni esetleg NB2??passz

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 9, 2022 8:05 de.

Az nem lenne baj, csak ne rosszabbat hozzunk..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
június 9, 2022 7:40 de.

ha nem az, akkor kár volt idehozni a 2 új szakértőt. 🙂
Bubba 1 stabil nb2es játékos lehet, ha megtanul pár dolgot.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 1:14 du.

Na akkor biztosan kiesünk ha elmegy!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 9, 2022 1:14 de.

Sztem ez az egész egy alaptalan hír, szóval én nyugodt vagyok affelől, hogy marad. Ennek ellenére a kiesés miatt nem:)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 10:45 de.

Óriási fantázia van benne. Nonoval termelt 12 gólt. Amennyiben lett volna olyan játkosunk aki labdát tud neki nem a végén kullogtunk volna.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 8, 2022 12:05 du.

Ironiavolt rèszemről.Lukicot jó jàtèkosnak tartom,csak sokan tàmadtàk.Látni kell,hogy őt ki ke szolgàlni ès beb.ssza.Ha elvinnèk,sztem iszonyat nagy szó lenne.

KareszB
KareszB
június 8, 2022 8:19 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 4:02 du.

Lukic az a klasszis akinek csapatra gyakorolt hatása a góljai gólpasszai mellett Lanzafamééhoz hasonlítható!
Tartanak tartottak tőle a pályán mert a kvalitásaival bármikor képes meccseket eldönteni

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 9:45 de.

Totál igaz ez a hír. Egy gramm túlzás sincs benne. Egyébként tegnap megkeresett az Irriducibili, hogy minden Lazios szurkoló csoport beolvad az új IRR-be, megszűnik a Ultras Lazio és engem kérnek fel vezetőnek, főnöknek, mágusnak, és ha van kedvem operálhatok is mint orvos. Ha elfogadom az állást, minden Lazios megtanul magyarul, nekem nem kell olaszul. Ez is totál igaz hír.

Amúgy ha valaki vinné kettőfélér’ akkor én tolnám ki a kocsijukat a reptérig. Szeretem a csávót, de ne már…2,5 m EUR 🙂

Hú, de tele a tököm az uborkszezonnal 🙂

(UI. valós igazolásokról viszont szívesen beszélgetnék veletek).

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
június 8, 2022 10:22 de.

nehezen engedném el Lukit, de ez a kocsitolós látvány kompenzálna… szóval mehet!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 1:45 du.

Ha szabad..
3 évet vártam Lukicra. Szeretném még minimum 1 évig 25-30* a Nevét kiáltani örömömben Kispesti góloknál, ha szabad..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 9:07 de.

Sztem ez a 2.5M erős túlzás. Max 1.5 M euró, de az nekünk megint szép pénz lenne. Gazdag után egy újabb bankot lehetne robbantani. Én eladnám és azonnal körülnéznék a szerb, horvát, albán ligában utánpótlásként. Ez lenne a mi utunk ami minden szempontból kifizetődő lenne.
Jöhetne helyette: https://www.transfermarkt.com/stefan-vukic/profil/spieler/690479 ; https://www.transfermarkt.com/xhuliano-skuka/profil/spieler/646131 vagy https://www.transfermarkt.com/taulant-seferi/profil/spieler/254985

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 9:26 de.

Rögtön adjuk oda ennyi pénzért, jó üzlet lenne.. Ebből hozhatunk egy másikat és marad is..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 8:35 de.

2,5 millióért 29 évesen simán elengedném. Még 1x pénzt nem fogunk érte kapni.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 8:33 de.

Mondjuk jó pénzt nyernénk rajta amiből 2-3 Lukic szintű játékos tudna jönni. De nem engedném 😀 De ez csak a Lazion múlik, ha akarják viszik.

Pelso
június 8, 2022 8:08 de.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdarugas/cikk/2022/06/08/magyar-labdarugot-valasztottak-majus-legjobbjanak-a-philadelphia-drukkerei

Gazdag Dániel három góllal és két gólpasszal segítette a múlt hónapban együttesét.
A magyar válogatott Gazdag Dánielt választották május legjobb játékosának az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Union szurkolói. A klub honlapján olvasható beszámoló szerint a középpályás három góllal és két gólpasszal segítette az együttest az elmúlt hónapban.

Pelso
június 8, 2022 4:12 de.

„Ide tartozom”
Sanyiiiiiiii 🙂
https://www.facebook.com/watch/?v=2795130724033002

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 4:27 de.

Na Pl őt soha nem fogom Hemingwaynek elfelejteni. Azóta is itt kellene lennie

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 4:30 de.

Fejezd màr be…Hemy alatt minden jó ès szèp volt.Akkor volt kispesti öntudat,nem volt zsoldos dömping ès meg tudtuk tartani az értèkeinket,a szurkolók nem voltak megvève.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 9:06 de.

Remelem ez csak ironia

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
június 8, 2022 9:17 de.

Egyértelműen az.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 8, 2022 9:20 de.

Köszi! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
június 8, 2022 9:08 de.

Dani, szted? 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 6:52 de.

Az a gáz -szerintem-, hogy a vége felé már szegényház volt, de a jelenlegi eredmények azt sem tudják megközelíteni. Amikor kijelentette a Medelényi, hogy Kungabi mindenidők ügyvezetője, az volt a leginkább felháborító, és illúzió romboló.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
június 8, 2022 8:28 de.

Az valóban szomorú, amikor 3 év után még egymást fényezik a srácok, de azért Hemy időszakában sem volt azért minden arany. Gondoljunk csak arra az időszakra, amikor egy bizonyos Cordella garázdálkodott és üzérkedett a Honvéd nevével, meg a sok bálással. Tehette mindezt azért, mert az öreg tejhatalmat adott neki és majdnem kiesés lett a vége, csak észbe kapott az öreg. Ahogy lentebb írta F.hunter. Hemy-nek iszonyat mákja volt, hogy Rossi épp itt pizzázott Pippónál és emellett rátaláltunk a talján bikára, Lanzára. Hangsúlyozom, hogy nem védem a mostani „tulajdonosi ” kört sem, mert semmi érdekem és kapcsolódásom nincs hozzájuk – ahogy ezt korábban más fórumon egyesektől megkaptam – de remélni merem, hogy a 3 év alatt megfizették a tanulópénzt és most jó lóra tettek a skót-horvát párossal és átgondoltabb lesz a csapat működése és a játékoskiválasztás.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
június 8, 2022 7:03 de.

Azért ahhoz a sikerhez is kellett 11 év böjt a 8-14hely között ingázva. Hemi harmadik évében 14. lettünk a nagynevű Siófok és Rákospslota előtt. Tudom a bajnokság semmit se fejlődött ,az a csapat most micsoda örömöket okozna . Úgy csináltok mintha itt kánaán lett volna végig. Jött Rossi és Lanza ami nagy húzás volt . Még valami? A 13 év alatt?. Az megszépítette a 13 évet nagyon.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
június 8, 2022 7:03 de.

Azért ahhoz a sikerhez is kellett 11 év böjt a 8-14hely között ingázva. Hemi harmadik évében 14. lettünk a nagynevű Siófok és Rákospslota előtt. Tudom a bajnokság semmit se fejlődött ,az a csapat most micsoda örömöket okozna . Úgy csináltok mintha itt kánaán lett volna végig. Jött Rossi és Lanza ami nagy húzás volt . Még valami? A 13 év alatt?. Az megszépítette a 13 évet nagyon.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 8:08 de.

Nem tudom, hogy jönnek ide a hemys sikerek? A végéről írtam. Meg arról, hogy nem érzem a változtatás szándékát a közelmúlt kudarcai után.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
június 8, 2022 8:26 de.

Úgy,hogy Hemingwayről beszéltünk Szabival. Azt szabad? 😀 Te citáltál ide más témát

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 11:25 de.

Azt hittem esetleg más témát is fel lehet hozni. Nem volt szándékos a zendülés. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
június 8, 2022 12:14 du.

Elöbb még te értetlenkedtél,hogy „Nem tudom, hogy jönnek ide a hemys sikerek? ” 😀
De jó. Legyen így

Pelso
június 8, 2022 2:47 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-kovesd-es-a-paks-kispestrol-erositene-2896603

Májer Milán a ZTE FC-ben folytatja pályafutását, a zalaegerszegi klubbal kettő plusz egy éves szerződést írt alá. Ami a Bp. Honvéd keretét illeti: a klub 15 esztendő után nem számít Nagy Gergő szolgálataira, a 2007-ben Békéscsabáról átigazolt belső középpályás iránt információnk szerint a Paksi FC és a Mezőkövesd Zsóry érdeklődik.

Utóbbi klub megszerezné Baráth Botondot is, a 11-szeres válogatott középső védő ingyen kerülhet Kövesdre. A kövesdiek vezetőedzője, Supka Attila mind a két játékossal együtt dolgozott korábban, Kispesten, jól ismeri őket.

Lejár a szerződése június 30-án a hátvéd Ivan Lovricnak és a kapus Tomás Tujvelnek is, de értesülésünk szerint mindkettejük szolgálataira igényt tart a Honvéd
. További játékosok is szabadon igazolhatóvá válhatnak, igaz, ők opcióval hosszabbíthatnak. Bőle Lukács, Albi Doka, Dejan Drazsics, Mohammed Kadiri, Dusan Pantelics, Tamás Krisztián és Zsótér Donát is ebbe a sorba tartozik. Úgy tudjuk, utóbbit mindenképpen szeretné megtartani a klub. Kérdéses Boubacar Traoré jövője is, meglepő lenne, ha a mali csatár a XIX. kerületben maradna.
Kölcsönből visszatérhetnek: Bocskay Bertalan (Topolyai SC – Szerbia), Horváth András (Budafoki MTE), Horváth Milán (BFC Siófok), Kocsis Dominik (Diósgyőri VTK), László Dávid (Budafoki MTE), Soltész Dominik (Debreceni VSC), Tóth-Gábor Kristóf (Szombathelyi Haladás)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 2:06 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-kovesd-es-a-paks-kispestrol-erositene-2896603 Nagyon remélem, hogy Zsótér mellett Doka esetében is ragaszkodunk a megtartásához. Botit én szívem mélyén maradásra bírnám, bármennyire is rossz szezonja volt.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 5:57 de.

Érthető és logikus, hiszen, megmondta: „Azok a játékosok, akiken azt láttam, azt láttuk, hogy nem képesek magukat odatenni, azoktól megválunk, hat-nyolc futballistától biztosan búcsúzunk.” Mendelényi (2022.05.19.) – és erre kirúgják Gerit, gratulálok!
– már megint össze vissza beszél ez a szerencsétlen. Kizárt dolognak tartom, hogy Nagy Geri hozzáállásával lett volna valaha gond! vagy Boti (már ha elmegy) és Májer hozzáállása nem lett volna megfelelő.
Szerintem kapásból fel tudnánk sorolni jópár embert embert, akinek nem lenne helye a csapatban, mi a helyzet Machach-sal, Bőlével pl. ha valakinek a hozzáállása megkérdőjelezhető akkor ők biztosan köztük vannak. Miért kussolnak, hiszen az opciós jogokkal már élni kellett volna, ha maradnak? Ha nem akkor pedig jelentsék be, hiszen jövő héten indul a felkészülés.
Miért érzik kényszeresen, hogy hazudniuk és sunnyogniuk kell állandóan? Rendben, hogy olyan kijelentéseket tesznek, amit a szurkoló hallani akar, de akkor tessék úgy cselekedni!
Amennyiben ez tudható biztosan, hogy Geri elmegy, miért a pogácsáséktól kell megtudni? Miért nem állnak ki és mondják, hogy köszi Geri, itt töltötted több mint a fél életedet, sok mindent elértél és sokat köszönhetünk neked, de most mást szeretnénk. Igazán megérdemelné a srác, hogy ne méltatlan módon, mint egy vándormadár zsoldos váltson klubot!

#mendelényiénigyszeretlek, #ilovekun

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 8, 2022 6:10 de.

idézet következik:

„…ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok”

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 4:49 de.

Az elmúlt idényt játékosokkal próbáltuk, nem jött be, most megpróbáljuk játékosok nélkül.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 4:31 de.

Annyi, hogy Doka esetében pontatlan a cikk, mert nem a szerződése, hanem a kölcsön jár le, rá opciónk van, szóval megvehetjük, ha akarunk érte fizetni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 8, 2022 4:35 de.

Igen,tudom,hogy vételi opció van,amit nagyon remèlek,hogy èrvènyesìtenek is!Neki maradnia kell(ene).

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 3:38 de.

egyetértek mindegyikben.
még vmi….nekem nagyon rossz lenne Nagygerit idegen mezben látni… :/
ez nem tűnik fel senkinek, hogy az előttünk végzett Paksnak még jó lehet Geri, de nekünk nem ?
inkább itt tartanám akár a 2. csapatnál is, ha már identitást is építünk, vagy mi a fax…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 6:50 de.

Ott van a posztján Bocskay, Petrusenko,Hidi,Pantelic. Kb ebben a sorrendben. Mindegyik jobb mint ő. Még Khadiri is. Az identitást meg adják át Takács Laciék az utánpótlásban, aki ismeri őt az tudja,hogy ez garantált is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 8:39 de.

Az utánpótlásban sztem az identitás átadására nem lehet addig panasz, amíg egy Puskás Kupán a nem szereplő gyerekek a tábor dalait éneklik és az edzőik pedig kőkemény Kispest szurkolók.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 7:22 de.

ezt mindig is másképp fogjuk látni, de erről szól a szurker zóna… 🙂
a poszt felsorolásod majdnem teljesen ok, örülök ha 1 Berci-Petrus párossal kezdünk! de Pantelicnek is voltak belexarok meccsei, Patrik általában fele szezont át-totyogja, a herceg helyzete kérdéses.. őt megpróbálnám belső védőben, úgy emlékszem játszott azt is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 7:33 de.

Hidi nem vèletlen kezdő,legyen bárki az edző. Pantelicnek szar meccsére igen ,de beleszaromra azért nem emlékszem, Khadirinek inkább,de ő mehet is felőlem. De oké,jó esetben is 4. Geri. 4. meg legyen egy 17 éves inkább.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 8:01 de.

amit Hidiről írsz inkább a keretet minősíti, nem őt.
Pantelicnél a belexarás nem makács szinten ment, csak párszor nem ért vissza védekezni, amikor kellett volna.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 8:28 de.

„párszor nem ért vissza védekezni” Na ezért csak 4. nálam 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 8:29 de.

Én el is engedném Pantelicet. Azt a posztot megoldja sztem Bocskay és Petrusenko.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 8, 2022 8:32 de.

és ha lesz eltiltás sérülés? 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 8, 2022 8:34 de.

akkor megoldja Hidi végső esetben Kun Gabi 🙂

lehettem volna
lehettem volna
június 7, 2022 12:20 du.

Duna Worldön az U21-es válogatott játszik a lettek ellen, Bocskay és Schön kezdő, TGK, Cipf illetve Csörgő a cserepadon

Pelso
Válasz a következőnek  lehettem volna
június 8, 2022 2:37 de.

milyenek voltak a srácok ?

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  Pelso
június 8, 2022 6:43 de.

Csak az utolsó 35 percet láttam illetve a két gólt, de körülbelül vallatni lehetett volna a meccsel. Gerával egy nagy 0 ez a válogatott, semmi elképzelés nem volt csak járattuk a labdát, de még abba is gyakran csúszott hiba. Nem hiszem el hogy ezeknél a letteknél csak 2 góllal vagyunk jobbak, abból az egyik büntető. Bocskay adott egy gólpasszt, de a meccs egyetlen pozitívuma Milos Kerkez a balhátvédünk volt, a válogatottba is beférne szerintem mert ez eléggé hiányposzt volt mostanában. Rajta kívül még Németh Andrist említeném meg, ő lőtte mind2 gólt és iszonyatosan érzi a kaput, őt nagyon jó lenne valahogy megszerezni akár csak kölcsönbe is.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  lehettem volna
június 8, 2022 6:50 de.

Yes! Némethre érdemes lenne felfigyelni!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  lehettem volna
június 7, 2022 3:32 du.

Bocskay gólpassz.

santiago
santiago
június 7, 2022 7:48 de.

Csatárok:

Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/seba/profil/spieler/152176 Olympiacosba nagyon jó kis játékos volt
https://www.transfermarkt.com/jurgen-damm/profil/spieler/221735 hosszú évekig a FIFA játék leggyorsabb játékosa votl
https://www.transfermarkt.com/fernandinho/profil/spieler/230937 ideális is lehetne de sztm még nem a mi kategóriánk évekig a kínai liga legjobb játékosa volt ázsiai bl győztes
https://www.transfermarkt.com/anthony-limbombe/profil/spieler/140803 pár éve 8 milliót fizettek érte

Ideális jelölt:
https://www.transfermarkt.com/daouda-bamba/leistungsdaten/spieler/285472 stabil norvég 1 es játékos akinek egy török kitérő után ide vezethetne az út, Boli 2.0 ? 😉
https://www.transfermarkt.com/emmanuel-boateng/profil/spieler/332612 levante kezdőjéből ismerős lehet a neve a spanyol futbalt szeretőknek
https://www.transfermarkt.com/yaya-sanogo/profil/spieler/127194 szerepelt nálam korábban is mindig nincs csapata mire várunk?
https://www.transfermarkt.com/vitinho/profil/spieler/813048 21 éves brazil sao paulo nevelés sokat nem találni róla, videó alapján az átlag tucat brazil szélső gyors technikás hozzánk extra.
Kukázás:
https://www.transfermarkt.com/slytm/profil/spieler/102043 31 éves azért ez a kategória ám 156 orosz 1 es meccs.
https://www.transfermarkt.com/famoussa-kone/profil/spieler/178024 28 éves 131 török 1.
https://www.transfermarkt.com/jules-keita/profil/spieler/402117 23 éves de nincs csapata 1 éve előtte francia 1 be volt 20 m.
https://www.transfermarkt.com/benjamin-moukandjo/profil/spieler/59957 55x kameruni válogatott … 33 éves ám 1-2 év lehet még benne

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  santiago
június 7, 2022 11:38 de.

Elég jó neveket szedtél össze, de valószínűleg pont a múltjuk miatt elég sok pénzt is kérnek ezek a játékosok, nem csoda hogy némelyiknek fél-1 éve nincsen csapata. Szerintem hosszú távon járhatóbb út viszonylag fiatal/újraértékesíthető és motivált fiatalok felépítése, ebbe a kategóriába sorolnám a 24 éves Petrusenkot és szintén 24 éves Dokát is, nekik 1-2 jó szezon után esélyes egy nyugati karrier pár évig

santiago
santiago
Válasz a következőnek  lehettem volna
június 7, 2022 3:02 du.

Igen sajnos benne van.
Hosszu tavon mindenfelekepp az az ut. De egyszer egyszer belefer sztm egy ilyen jatekos is
a bere meg kijon harom macachebol siman es sokkal inkabb egy egy ilyen mint harom olyan.
Meg aztan kitudja hatha van egy olyan aki ugy van kicsit kevesebbert de inkabb jatekba legyen

santiago
santiago
június 7, 2022 7:23 de.

Középpálya:

Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/tiago-rodrigues/profil/spieler/139337 haború nélkül nem lenne elérhető
https://www.transfermarkt.com/afriyie-acquah/leistungsdaten/spieler/145581 lehetne ideális is mivel már csak 900 ezer azonban közel 200 seria a mérkőzés csábító ajánló levél

Tökéletes jelölt:
https://www.transfermarkt.com/ramon-azeez/profil/spieler/131667 400 ezer euró 75 spanyol első osztályú meccs 29 éves mi kell még?

Ideális jelöltek:
https://www.transfermarkt.com/seydouba-soumah/leistungsdaten/spieler/118972 39x válogatott szerb és szlovák ligába van a legtöbb mérkőzése.
https://www.transfermarkt.com/william/profil/spieler/153207 szlovák és portugál ligába van sok meccse
https://www.transfermarkt.com/emmanuel-badu/profil/spieler/108484 31 év ami lehet már idős de 200 ezer eurós értékért 180 seria a nem rossz.
Sötét ló:
https://www.transfermarkt.com/clifford-aboagye/leistungsdaten/spieler/262554 100 mérkőzés a mexikói 1 be

santiago
santiago
június 7, 2022 7:08 de.

Szokásos átigazolás időszak csemegézgetés:
Kapus és védők

https://www.transfermarkt.com/yoan-cardinale/profil/spieler/241231 fura, hogy még mindig nincs csapata a Nice kezdője egy pár évig mindig vele kezdődött és még csak 28 éves.

Felső polc:
https://www.transfermarkt.com/joris-gnagnon/profil/spieler/378954 szinte hihetelten, hogy az értke csak 900 ezer euró pár éve még 15 millió volt, nem hinnem hogy a leadná de bizakodni szabad.
https://www.transfermarkt.com/mateo-musacchio/profil/spieler/45653 31 évesen valószínűleg lesz még top5 bajnokságos ajánlata vagy amerika…

Ideális jelölt:
https://www.transfermarkt.com/mamadou-diarra/profil/spieler/456467 24 évés, millió feletti érték 94 török elsó osztály mérkőzés

Kukázás:
https://www.transfermarkt.com/godfrey-oboabona/profil/spieler/217656 40x nigériai felnőtt válogatott egy évnél régebben nincs csapata
https://www.transfermarkt.com/cedric-gogoua/profil/spieler/221119 elég sok helyen megfordult Partizan meg Cska is valamikor látott benne valamit.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
június 7, 2022 11:21 de.

Dél amerikai játékosokat elfelejtheted, azok játszák a focit. Egyedül ebben a közegben 0 lenne, nem tudna kivel játszani.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 7, 2022 6:22 de.

Májer-ZTE

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 7, 2022 3:27 du.

A nap jó híre!
Köszönjük!
Elkezdték kiszórni a selejtet!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 7, 2022 9:52 de.

Sok sikert.
Nehéz lesz neki egy Koszta szintet hozni(már vele hasonlítgatják).

robert szeman
robert szeman
június 6, 2022 7:04 de.

Én tartok az Olaszoktól, ugyebár még nem nyertek, szrntm örülünk ha x-re hozzuk!

robert szeman
robert szeman
június 6, 2022 6:36 de.

Milesz a ITALY-HUN végeredménye?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  robert szeman
június 6, 2022 2:40 du.

Kikapunk. Azért a bab nem hús.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
június 7, 2022 3:33 de.

és mi lesz a habbal a tortára?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
június 7, 2022 3:33 de.

és mi lesz a habbal a tortára?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  robert szeman
június 6, 2022 10:27 de.

Maximum háromesélyes, de inkább kettő.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  robert szeman
június 6, 2022 7:41 de.

1:2 szerintem

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
június 7, 2022 5:06 du.

Majdnem. A kutyafáját.

A69W
A69W
június 5, 2022 10:56 de.

https://telex.hu/sport/2022/06/03/sisa-tibor-edzokepzes-oktatas-magyar-foci-helyzete Majd amikor egy fél év múlva a skót-jugoszláv vonal csődje után összeül a válságstáb, akkor ezen a régi vágású úriemberen nagyon érdemes lenne elgondolkodni a következő szakmai igazgatói casting helyett!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  A69W
június 5, 2022 3:01 du.

A mai világban az ilyen tetőtől-talpig becsületes embereket elnyomják a „farkasok”.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  A69W
június 5, 2022 12:25 du.

Jöhetett volna ez a cikk egy-két hónappal ezelőtt. Talán akkor…

robert szeman
robert szeman
június 5, 2022 8:06 de.

1-kívánság a nem kevésből: meglenne totál töltve a táborszektor, libabőr-érzés-szurkhangerő-király szóval tudjátok…. UI: max hány ezres a tábor szektor?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
június 6, 2022 6:03 de.

szektorférőhely
A1-A7 (tribün): 1185
B1-B7 (tábor): 1881
C1-C10 (korzó): 2850
D1-D7 (vendég, elválasztó, egyéb):1866
ebből vendég (D5-D7): 773
VIP: 458
Skyboxok:134
Sajtó: 54
összesen: 8428
forrás: https://csak.taccs.hu/2021/06/29/csak-vettem-a-faradtsagot-hogy-megszamoljam-megis-mekkora-lett-az-uj-bozsik/

Menő lett volna, ha a tábor férőhelyét 1909 főre építik : )

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 6, 2022 11:40 de.

Köszönöm a pontos számokat.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 6, 2022 6:23 de.

KÖSZÖNÖM FERENC ÉS CSAK…

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  robert szeman
június 5, 2022 5:59 du.

A full kapu mogott majdnem 2 ezer

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  DélPest
június 6, 2022 6:27 de.

Heló! Akkor majdnem pontos volt 1-infó:1880-fő…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
június 5, 2022 10:13 de.

Nincs ezres max.ezerr fő szokott szurkolni.De nekem is van egy kívánságom,egy Nono féle irányító.Vagy nála jobb,arra nagy szükségünk van.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 5, 2022 5:59 du.

Majdnem 2 ezer
Csak mindenki kozepre nyomul

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
június 6, 2022 2:30 de.

Én a B-be értettem az ezret.De llehet,hogy több.Azért a C-ben is sokan ülnek,meg a túloldalon is.Én egy össz 3000ezres nézőszámból indultam ki.De mindegy is,ezen nem veszúnk össze.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 5, 2022 12:12 du.

Igen a legfontosabb, a többi poszt is releváns persze, gondolom mindenki már tűkön űl!

robert szeman
robert szeman
június 5, 2022 7:09 de.

ÜDV! Emberek 1-kicsit „csak” legyünk nagyképűek, a „Honvéd faragott jó edzőt Rossiból”!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
június 5, 2022 7:30 de.

Lehetünk nagyképűek,Rossi nagyon sokmindent köszönhet nekünk .
Ha mi nem vagyunk,akkor edzői karrierje sincs valószínűleg(azt nyilatkozta korábban,hogy épp szakmát akart váltani,amikor megkerestük). Persze mi is köszönhetünk neki bőven.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
június 5, 2022 7:20 de.

Igazad van,de a jelenben mindez nem számít már.Egy szép emlék,most Vigjnén van a sor,hogy megmutassa az élmezőnyben van a helyünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 5, 2022 5:16 de.

Micsoda siker a buzikarszalagos, setétimádók elleni győzelem.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 7, 2022 7:44 de.

Teljesen nem tiszta? Az Angolok mint néger barát-elfógadók?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 4, 2022 5:00 du.

Nem tudom, lehet, hogy csak a közvetítésekből maradt ki és én nem hallottam még, de, illő tisztelettel, kedves Carpathian Brigade, nem lenne aktuális egy MAAAAco Rossi! rigmus?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 4, 2022 10:59 du.

Zárt kapus volt,csak gyerekek voltak. 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  F.hunter
június 5, 2022 1:52 de.

Nem is erről a meccsről beszéltem :), hanem úgy általánosságban az eddigiekről, még nem hallottam tőlük, legalább is a közvetítésekben nem hallatszott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 4, 2022 3:32 du.

A Maestro újabb csodás diadala!
Marco Rossi – köszönjük

Pelso
június 4, 2022 3:02 du.

Ez a kopasz talján megérdemelte..:) persze a fiúk is extrát produkáltak.
köszönjük Marco!

NEMZETEK LIGÁJA, A-LIGA
MAGYARORSZÁG-ANGLIA 1-0 (SZOBOSZLAI 66. – TIZENEGYESBŐL)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 5, 2022 1:17 de.

Elképesztő amit itt csinált és elképesztő amit a vállogatottal is csinál. Alig várom,hogy egyszer visszatérjen 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 4, 2022 4:11 du.

Tutto mille grazie Mister és szép volt fiúk! Marco rossi uno di noi! A legmagyarabb talján

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 4, 2022 1:57 du.

Marco Rossi.

ennyi….

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
június 4, 2022 9:06 de.

Ubiszezon : Kuzsol videója az idei nagy Dominik villanásokról
https://www.youtube.com/watch?v=hAyUGGwwo9c

László Szilágyi
László Szilágyi
június 3, 2022 9:00 de.

A felcsúti Suzuki kupán az MFA vezet a Sporting ellen és a többi akadémistánk szurkol nekik. Éppen megy a „Kispesti volt, Kispesti volt, PUSKÁS FERENC Kispesti volt”. Tegnap már a tanáraik szóltak nekik, hogy ne szídják a fragyit és a lilakat.(„mikor megszületettem…” kezdetű nótát nyomták).

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 3, 2022 5:09 du.

Fontos az identitás, és a jó nevelés… csak így tovább srácok!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 3, 2022 1:26 du.

Gratulálok nekik!
A vezetesert (mint lejjebb Pelso irja a győzelemért) es a notakert is! ♥️

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
június 3, 2022 4:31 du.

Ezek szerint halgatják a tábort,és tanulják a dalainkat.Úgy látszik Puskás örórökké Kispesti marad!!!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 3, 2022 5:10 du.

Úgy látszik? 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 3, 2022 10:52 de.

Ezek azért örömteli dolgok.

Pelso
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 3, 2022 9:15 de.

győztünk!
24:30 körül a 11-es előtti helyzet, majd a gólunk
https://www.youtube.com/watch?v=eS2Gz9MYJr8

Pelso
június 3, 2022 4:28 de.

Döme….. nekem a csúcs marad, bármit is csinált, bármilyen fo.s mezt vett magára.
ez 2 éves cikk, de voltak benne újdonságok, főleg mexikóval kapcsolatban…
https://moszkvater.com/detari-mexikot-maig-nem-beszeltuk-ki/?fbclid=IwAR2xI2q1qtCZT3zxdAr58ZicmREG9EAwc5GteR5JRsrzBk27XeePw1VwGxU

Lajos Gál
Lajos Gál
június 2, 2022 2:29 du.

Ez az uborkaszezon nem jó nekem.Remélem hamarosan elkezdenek szállingózni a hírek,és tényleg jó irányba mozdulunk el.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 1:57 du.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 2:01 du.

Petrusenko Bocskay
Vida Lukic Schön
Nem hangzana rosszul.

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  F.hunter
június 2, 2022 2:07 du.

Vagy akár Vida Szalai Schön hogy mindenki saját nevelés legyen. És mögöttük mondjuk Gazdi….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  lehettem volna
június 2, 2022 2:33 du.

Pl Szalainak nagyon örülnék.

Pelso
június 2, 2022 11:51 de.

A BP. HONVÉD FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Felkészülés kezdése: június 13.
Edzőtábor: Szlovénia, július

nso

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 2, 2022 1:47 du.

Nem akarok belekötni,de nyáron minek edzőtàbor külföldön?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 2:02 du.

Amiért a Ciprusiak is elutaznak 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 11:46 de.

Sajnos nem kezdtük jól a Puskàs kupàt:Flamengo-Kispest 2:0.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 3, 2022 4:33 de.

Sajnos nem az eredmény,hanem a mutatott játék a csalódás! Alig volt előre játékunk. Nálunk nagyon érződött, hogy az tud teljesíteni, aki ilyenkor már felnőtt szinten játszik, vagy legalább u19.

Pelso
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 3, 2022 4:46 de.

láttad ?

KareszB
KareszB
június 2, 2022 9:12 de.

Egy kis érdekesség: ha idén nem kapunk egyedi mezt, hanem szabvány macronunk lesz, akkor erre számíthatunk
comment imagecomment image

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  KareszB
június 2, 2022 10:14 de.

Nagyon remélem, hogy nem ez lesz. Nagyon nem jó (szalonképesen fogalmazva).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
június 2, 2022 11:35 de.

Adom,nekem sem jön be.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Tusi
június 2, 2022 10:23 de.

3 féle csíkos van, 2 közülük már volt hazai mezünk, ez most az új. Vagy ez, vagy megint egyedi, mint a tavaly nyári.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 2, 2022 11:39 de.

Nekem sem nagyon jön be ez a mez.Egy egyedi mez jobban bejönne.Sztem még mindig a legszebb mezünk a Gösser-es volt,de nekem bejön a Flamengo meze is.

Pelso
június 2, 2022 7:16 de.

Simon Balázs szerint a nyáron tovább nőhet az NB I-ben az ukrán és az orosz élvonalból érkező játékosok száma
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/orosz-ukran-haboru-horvat-vb-2-es-kanadai-csatar-is-johet-az-nb-i-be-2895535

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 2, 2022 7:32 de.

Azt gondolom, hogy rajta kellene tartani szemünk azon a területen és nem is a „sztárokat” elhozni, hanem az ígéretes és tehetséges fiatalokat, akik még nem „jóllakottak”. Ezzel lehetne egyfajta verseny helyzetet is teremteni a fiatalok körében. Ha pedig ilyen játékosügynök beágyazottságunk van az ottani területen, mint Balázs – vére vörös-fekete – akkor tessék kihasználni!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 7:39 de.

Igen jó ötlet, Vignyi-mester is a posztért való versenyhelyzetet nyilatkozta, mint 1-jó motivációs példa?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 2:49 de.

Sokan szerették volna, ha Révész ül le a mi a sportigazgatói székünkbe. Háát ezen dolgai és viselkedése miatt sem lett volna jó döntés: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kisvarda-eros-gabor-az-ns-tol-tudta-meg-nem-maradhat-vezetoedzo-2895509 számomra egyre inkább az bizonyosodik be, hogy egy öntelt, gerinctelen ember.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 7:33 de.

Ugyan. Ezt mondták szezon közben is,hogy annak a végéig marad Erős. Ezen nem volt mit kommunikálni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 2, 2022 7:44 de.

Erős nyilatkozatából nekem nem épp ez jön le:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 8:43 de.

Persze,mert lehet,h babusgatást várt.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 6:39 de.

túl lett ez spilázva Szabi… folyamatos kontaktban voltak, tuti, hogy mindenki tudta, hogy mi lesz a történés, csak még nem lett kimondva.
de 444 szili féle gyökereknek nem kell több és már megint lehet citálni, hogy ezek milyenek…Révész elég ellenszenves, nem kérdés, de ha ránézek szLacika szipus fejére és főleg a világára, amit és ahogy mutat, hányinger…:/

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 2, 2022 5:39 de.

Ráadásul nem is sokkal eredményesebb. Másodikak lettek, mi meg harmadikak hátulról.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 2, 2022 8:12 de.

Már bocsánat, de negyedikek lettünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
június 2, 2022 10:00 de.

Valóban, mindig a kard élén táncoltunk, belém rögződött.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
június 2, 2022 8:49 de.

Bizony. Egyesek kissé alulértékelik a csapatot.:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 2, 2022 5:48 de.

Igen így van, csak nézőpont kérdése.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
június 1, 2022 8:48 de.

nekem is feltűnt a hír… és látod, megint révész volt a leggyorsabb…hozott 1 válogatott(?) szintű kapust.
persze nálunk ez az egyetlen poszt, ahova nem kell igazolni, de biztos vannak még ott olyanok, akik nálunk is valódi erősítést jelenthetnének.

Pelso
június 1, 2022 7:43 de.

hajrá Szapi!comment image?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=J9fMltaOc2IAX-bzOvv&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9CqqZF4ziJc2EYkaJonK4NGXAoze0At2otGpUE7z2VNw&oe=629BD8B5

Pelso
június 1, 2022 6:56 de.

mégis Révészt kellett volna hozni ? 🙂

Kisvárda: Révész Attila edzőt vált, és Angliába készül
„Több terület határán van, ami most érdekel engem. Szeretném tanulmányozni az edzések hatását az emberi agyra.”

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kisvarda-revesz-attila-edzot-valt-es-angliaba-keszul-2895367

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
június 1, 2022 7:38 de.

Lehet, hogy mosogatni megy és szabadidejében tanulmányoz.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
június 1, 2022 7:43 de.

lehet…:) de hogy eredeti a faszi és még eredményes is, az tény

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
június 1, 2022 7:44 de.

A saját homokozójában valóban az.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 1, 2022 7:26 de.

Nem tudom eldönteni, hogy Révész a magyar focitársadalom „Elon Musk”-ja, vagy csak túl nagy önbizalommal rendelkezik ettől a 2-ik helytől. Amúgy sztem Mo-on. nehéz lesz a focisták agyát elemezni…..pláne a fáradság és terhelés viszonylatában.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 7:43 de.

Túl sokat képzel magáról. A magyar belterjes fociközegből egy minimális ésszel könnyű kiemelkedni. Ő ezt megtoldotta az általad említett túl nagy önbizalommal, mert látta, hogy megteheti. Tele vagyunk olyanokkal, mint a mi vezéreink, akiket egy nyugati klubnál bármelyik random manager körberöhög. Egy hozzáértő közegben valószínűleg ez az idióta megszégyenül majd. Kíváncsian várom, hogy mikor fog hazamenekülni és előadni, hogy nem voltak felkészülve az ötleteire, nem értették meg.

robert szeman
robert szeman
június 1, 2022 6:54 de.

Kérdés, Soltész Dominik volt Debreceni, Honvéd nevelés?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
június 1, 2022 7:13 de.

Igen.
Wikipédia szerint 2010-2019 Bp.Honvéd – https://en.wikipedia.org/wiki/Dominik_Soltész
Transfermarkt szerint is kispesti nevelés https://www.transfermarkt.com/dominik-soltesz/profil/spieler/539638

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 1, 2022 7:20 de.

Köszi megnéztem a trans…….. igen MFA-án nevelkedett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 4:48 de.

olyan rossz, hogy a lokinál is hozzá nem értő emberek dolgoznak és nem értik,látják hogy ő is egy tehetség, csak épp rossz helyen játszatják és carillo sem érti a szakmát: https://nb1.hu/otp-bank-liga/loki-ujabb-jatekos-tavozik

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:19 de.

Nem akarok Bendegúz lenni,de láttam pár meccsen,sztem kurvajól mozgott. Pörgött,jó volt az összjátékban,gyorsan játszott.
Én akkor bosszankodtam is rajta,hogy majd a loki profitál belőle.
Azt sem szabad elfelejteni,hogy az opcióban rögzített összeget a loki lehet ki sem tudná(még ha akarná sem,amit nem állítok) fizetni,mert nincs miből.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 1, 2022 7:23 de.

Igen osztom a meglátásod,van benne jövő!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:00 de.

Most valahol Bendegúz felsír.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 1, 2022 5:16 de.

Mi is sírunk, ha ezeket a játékosokat követelik a csapatba. Nem egyszer bizonyosodik be, hogy nem ütik meg az NB1 szintjét a Soltészok, Májerek. Értem és elfogadom, hogy a légiósok sem tettek hozzá semmit a játékhoz, de akkor ezeket a magyarokat se követeljük a csapatba. Mert nekem nem elfogadható az, a sokak által képviselt álláspont, hogy egy gyengébb szereplést, kiesést könnyebben emészt meg, ha magyarokkal történik mindez.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 6:40 de.

A Lokinál kapott lehetőséget, és nem tudott vele élni, szerintem ennyi történt. Nálunk is kaptak sokan, és nem tudtak vele élni. Mondjuk nálunk pont nem a fiatalok. Én azt furcsállom, hogy pl egy játékos 0 percet játszik egész szezonban(nem fiatal), majd eligazolva 1 osztállyal lejjebb gólkirály lesz. Vagy az utánpotlás válogatott játékosok perceket sem kapnak. És ezzel még nem állítottam, hogy megállták volna a helyüket.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
június 1, 2022 7:45 de.

hasonlóan látom, de azt nem szabad szem elől téveszteni h 1 xar csapatba nem igazán lehet fiatalt beépíteni…max 1 zsenit.
1 jót vagy átlagosat nem igazán

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
június 1, 2022 8:30 de.

A fiatalok mellőzése mellett attól is szívesen eltekintettem volna, hogy xar a csapatunk. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
június 1, 2022 8:42 de.

dettó…nekem sincs a top kívánságaim között, csak mint múltbéli nem mellékes tényt próbáltam idecitálni… 🙂
reméljük, h múlt idő!

Döme Sanya
Döme Sanya
június 1, 2022 4:45 de.

Lassan csak igazgatókból álló csapatot is ki tudunk állítani.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 1, 2022 5:50 de.

Ja, Kungabi-középcsatár, Mend.lnyi-középpályás, Bozó-kapus-Azurák-hamis-szélső stb…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 1, 2022 1:06 de.

Na kérem Június 1. van lejártak a szerződések!
Lehet kidobni a selejtet!
Van bőven!
Mehet a 6-8 távozó!
Akár több is!
Klubházból sem ártana…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 1, 2022 1:16 de.

Csak halkan jegyzem meg, hogy 06.30. a játékosok szerződésének lejárata….szóval lehet várnod kell még a „selejtek eltávolításáról” szóló hírekre.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:31 de.

Igaz lehet…
Akkor még egy hónap böjt

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 1, 2022 7:08 de.

esetleg a közben érkezők posztjából lehet következtetni, hogy ki fog menni

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:05 de.

Nem úgy van, hogy az opciós joggal május 31-ig élhet a klub? Utána ingyen igazolható a játékos? Nem tudom,de mintha olvastam volna régebben valahol

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 1, 2022 5:11 de.

Hááát ezt sajna nem tudom, lehet benne igazság, de tényleg nem tudom.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 2:47 de.

teljesen igazad van, de amikor(mikor is ?) kezdjük a felkészülést, ott már tényleg nem kellene ott legyenek azok, akik nem itt folytatják.
persze az is lehet, hogy esetleg a szakmai vezetők olyat marasztalnának, akit a vezérek lapátra tennének ?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 1, 2022 3:27 de.

Sztem a lista, hogy kire nem számítunk ott van az asztalon.Ennek összeállítása egyértelműen vignje feladata kell, hogy legyen, hisz ő látta ezeket játszani 4 hónapon keresztül. El tudja dönteni kire van szüksége és kire nem! A szakmai vezetőknek nem hinném, hogy 2 nap ittlét után lenne rálátásuk a keret minőségére. Nekik most legyen az a feladatuk, hogy leülnek vignjével és 3-an pontról-pontra átbeszélik, hogy milyen mentalitású játékosokra is lenne szükség, hogy eredményesebben tudjon csapatot építeni a szerb, hogy neki mi a taktikai elképzelése.Beszéljék át, hogy hol a hiba, amit ki kell iktatni ahhoz, hogy lépni tudjuk előre. Ha ez megvan, jöjjön a szisztematikus játékoskeresés! Gondolom a horvát-skót-szerb trió rendelkezik olyan kapcsolati tőkével, amiből az előbbieket meg lehet valósítani. Azt nem hinném, hogy azon játékosok, akikre nem tartunk igényt itt lesznek még a felkészülés kezdetén.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:08 de.

Szabolcs, tökéletes-lakonikus-pöpecűl levezetted!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 4:42 de.

Már tudják a játékosok, hogy ki marad(maradhat) és ki nem. Egy-két kérdéses lehet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 9:20 de.

https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/Torino/31-05-2022/da-kone-garbett-boom-horvath-baby-talenti-il-torino-juric-440772371522.shtml azt írják, hogy a Szegedben berobbant Horváth Krisztofer is a Torino edzőjének – Ivan Juric – a látókörébe került. Ezért is mondtuk mi itt F. Hunterrel, hogy ezt a srácot megérné leigazolni. Bőven van benne potenciál!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:44 de.

Valójában H.K. ha ilyen kapós, Kispest szóba-se jön?!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 11:41 de.

Persze, hogy van
De valoszinuleg 1 millio alatt nem tudnank megmozgatni

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  DélPest
május 31, 2022 2:05 du.

Egy szegedből 1millióért adnának el játékost?!Ha annyira kéne nekünk,meg tudnánk szerezni kevesebbért is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 31, 2022 3:39 du.

Ő a Torino játékosa. Szegeden kölcsön volt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 1, 2022 3:40 de.

Sztem, ha a Bikáknak feldobnánk egy 400.00 eurót érte, lehetne eredmény elérni. Miután említetted a srácot megnéztem pár meccsét és van benne potenciál. Dinamikus, jól fedezi a labdát, jó a rúgótechnikája, lát a pályán. Ha egy Szeged haza tudta hozni, akkor nekünk is lenne rá esély.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 1, 2022 5:33 de.

Én nem értek az árakhoz. Fene tudja ,hogy mennyit látnak bele Torinóba. Azt viszont megmutatta,hogy mennyit érnek a „még idő kell neki” fiatalok. Neki valahogy nem kifogása volt hanem 19 gólja és 12 gólpassza. Közben Lukácstól kell hasra esni mert 26 évesen az nb2 ben volt végre egy jó szezonja.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 31, 2022 3:11 du.

Nem a Szeged játékosa…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  FerikeKispest
május 31, 2022 4:11 du.

Akkor bocs…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
május 31, 2022 11:49 de.

Elsőkörben egy kölcsönvétel is szóba jöhetne.Valószínűleg a nagycsapat közelèbe nem kerülne,alsóbb osztàlyba való kölcsönadása olasban sztem nem szolgàlnà fejlődèsét.Nekünk meg jól jönne,fiatalszabàly ès tudàsa miatt is.1M eu-túlzónak tartom,sztem 500 a reàlis.

robert szeman
robert szeman
május 31, 2022 6:49 de.

A védelembe lehetne Skóciából is jó magas masszív védőket hozni pldul…

kiskoz
kiskoz
május 31, 2022 2:49 de.

ahogy tegnap többször is szóba került, 5 körül tippelném én is a változásokat a kezdőben,
sok a kérdőjel, ki megy ki marad…de hoznék egy 10est, 2 belső védőt 1 centert legalább 1 szélsőt és vhogy így indulnék neki :
Szappan-
-Doka, Batik?, vki, vki-
-Petrus,Bocskay-
-vki, Zsótér, vki-
Lukic(Jurina?)

II.
Dús/vki-
-Petkovic?,Boti/vki,Lovric, Benci(BENCZENLEITNER)-
-Pantelic?, Besirovic?-
-NagyD,,Kerezsi, Gale-
Lukic?/Jurina?
nem tudom melyik fiatal jön még vissza, de akikre lehetne még számítani beugróként: Irimiás, Szűcs, Feledy.
+láttuk azt a Puyol frizurás ukrán srácot 1 gólvideóban, na őt is megnézném…szerintem vannak ügyes srácok.
kíváncsi vk hoznak-e vmi tehetséges horvát gyereket Kepcijáék…1 fiatal Lovresz vagy Kambi képe lebeg a szemem előtt…
Drazic-ot megtartanátok ?
Petkovicot?

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  kiskoz
május 31, 2022 7:19 de.

Heló! Drazicnak 1-eséjt üsse kavics, Petkovic nálam cserés opció,ha a helyére remélem lesz más!?

Pelso
Válasz a következőnek  robert szeman
május 31, 2022 7:36 de.

meglátjuk az új csávók hogy állnak a kérdéshez.
szerintem Tamás esetében sem az ute fog dönteni, hanem az, hogy nálunk milyen fordulatot jelent az szakmai vezetők érkezése, ill. milyen TK megítélése.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 31, 2022 8:19 de.

Tamás esetében ugye 1 év opciós hosszabbítási joguk van, szóval ha mi élünk vele, akkor a lilák bárhogy verik magukat is marad. Cserének megtartanám.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 3:04 du.

Maximum cserének

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Pelso
május 31, 2022 8:13 de.

Elméletileg ő még egy évet biztosan marad.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 2:08 de.

Kicsit off: Volt egy kis időm és ránéztem az albán bajnokságra, – ami megítélésem szerint egy aranybánya – és az ott játszókra. Kiemelném az alábbi játékosokat, akikben lenne potenciál játék és gazdasági szempontból is. Továbbra is fenntartom, hogy Albániából érdemes lenne játékosokat hozni és egy jó szezon után továbbadni. (Lásd: FTC-Uzuni; Kisvárda-Prenga, Camaj, Asani; Kispest-Doka; MTK-Ramadani)
Szóval akikben én látnék lehetőséget az Albán bajnokságból: Taulant Seferi- csatár; Redon Xhixha – balszélső; Xhuliano Skuka-csatár; Ennur Totre – támadó kp.; Erion Hoxhallari – középső védő;

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 6:34 de.

Ilyen ötletekre figyelhetnének a vezetők(ezzel nem mondtam újat).

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 31, 2022 6:13 de.

hasonlót írtam én is nemrég.
még a macedón vonal is szóba jöhet…úgy tűnik, ahol a szakmai szint vagy a nacionalizmus magasabb szinten van, ott mentálisan erősebb spílerek kerülnek.
ez utóbbiakat tudjuk megfizetni. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 30, 2022 11:24 de.

Egyébként Pelso szerintem remekül látja,hogy pár poszton kell változtatni és a sok elkúrt meccshajrá,sok balfaszkodás lehet átbillen és akkor lehet nem sok kell a dobogóhoz sem. Ha visszagondolunk mennyi meccset b.sztunk el mi saját magunk,akkor az nem edző és nem sportigazgató kérdésnek tűnik.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 1:50 du.

Irígylem az optimizmusod.Az a pár poszt legalább a fél csapat.Én is szeretnék hinni ebben,de annyiszor becsaptak,hogy már nem tudok.Ui.:Ha esetleg a lilákok és a felcsúti formánkat hozzuk minden meccsen,akkor…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 30, 2022 10:54 du.

Irogylem az optimizmusod 😀 A csapat fele az inkább a háromnegyede 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 30, 2022 5:51 du.

Kb a fél csapat ja. De nagyjából az meg is fog történni az a darabszám csere.
Lilák,felcsút. Mindkét meccset úgy húztuk be,hogy volt kb kétszer 20 percünk,ahol jók voltunk,a maradék 70-ben meg szarok és bekkeltünk.
Ezzel szemben volt egy csomó jó meccsünk,ahol jól játszottunk,domináltunk és ahol nagyon,de nagyon elkúrtuk a végét. Két értékelhetetlen meccsre viszont emlékszek(mtk,zte),ahol fogalmam sincs mi történt(de ide vehetnénk a gyirmóti idegenbelit is,viszont ott legalább hoztunk egy pontot).

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 30, 2022 2:22 du.

5 körül tippelném én is a változásokat a kezdőben, de ebben -remélem- már benne lesz Bocskay is

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 1:05 du.

Néhány poszt? Több lesz az. A belassult, kényelmes jàtékosokat nehéz lesz felgyorsítani. Egyedül Donátban van kellő lendület. Attól félek, nehogy a skót bevágom középre, és majd lesz valami stilusra álljunk át.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 5:39 du.

4-5-öt írt Pelso. Szerintem az úgy nagyjából ok is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 1:33 du.

Bocskay-ban is ott a potenciàl ne feled!Fizikailag sokat fejlődött a szerbeknèl.A stílus edző fúggő,èn jobban fèlek a vignje fèle deffenzív focitól.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 11:42 de.

És a pár poszton változtatni, ki s kik változtatnak?Minden maradjon a régiben?!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
május 30, 2022 5:41 du.

Az edző és a stáb majd változtat.
Látják ők nagyjából a hibapontokat szerintem.

robert szeman
robert szeman
május 30, 2022 11:07 de.

És szóljon a SYSTEM OF A DOWN! Ünnepelem a két úriember érkezését!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 30, 2022 1:26 du.

Csak nehogy a végén egy táska húgy legyen a két úriember ( System of a down – suite Pee)

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 31, 2022 6:31 de.

Ja. Komolyan ha nem jön-be a 2-arc, előveszem a klasszikus-habszifont+patron betőlt s OVERDOSE! +18

Döme Sanya
Döme Sanya
május 30, 2022 10:02 de.

Nekem megfelelnek. Egy kikötésem van csak, ne legyenek skót dudások a meccs elején.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 10:19 de.

nem értem mi bajod a hangszerrel…
https://www.youtube.com/watch?v=g0z18rM68D8

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 4:20 du.

Hát ez vicces.Csak nehogy így játszunk mi is,mert akkor az ellenfél szurkolói fognak nevetni rajtunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 30, 2022 9:02 de.

Na megjött a két várvavárt szaki!
Apró kérdés:
Ezek után közkedvelt Kun Gáborra mi szükség van…?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 30, 2022 1:36 du.

Ez a kispesti „legyen ön is milliomos” 5MFt-os kérdèse.10M-os,hogy sinkó ès nagy L.mit keres még Kispesten!?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 3:18 du.

Kurva sokat, ő tényleg éli a legyen ön is milliomost….

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 30, 2022 9:49 de.

valakinek irányítania kell a két új embert 😀

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
május 30, 2022 3:19 du.

Vagy kell két balek akire ráfoghatja a tudatlanságát a retkes fradista szar

robert szeman
robert szeman
május 30, 2022 7:51 de.

comment image KETYEG!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x