Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
június 15, 2022 10:01 de.

Kun Gábornak (Kun Bélának) küldeném a NEVEKET AKAROK HALLANI című számot…..
https://www.youtube.com/watch?v=2VsPWWiI_s0

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 15, 2022 10:06 de.

Eördögh András,Szabó Alex ,Bocskay Bertalan,Horváth Milán,László Dávid,Kocsis Dominik,Benczenleitner Barna,Dúzs Gellért,Keresztes Noel ,Kerezsi Zalán,Tam Courts
Egy napra nem elég? 😀

Hasitasi
Hasitasi
június 15, 2022 9:06 de.

Most akkor a Chris Coleman vonal teljesen elhalt már? Nekem ő jobbnak tűnik mint ez a Courts…

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 1:04 du.

Már igen!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 10:22 de.

Courts jobb lenne nekünk,mint Coleman hidd el.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 12:24 du.

Nem tudom, ezért kérdezem. Az interneten fellelhető információkra hagyatkozva csupán nekem Coleman tapasztaltabbnak tűnik (idősebb is), veretesebb csapatneveket olvasok nála (és többet) mint a másiknál. Pl. Fulham, Real Sociedad, walesi válogatott…

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 12:37 du.

Ne a Fulhamet meg a Real Sociedadot nézd, hanem az utóbbi 5 éves teljesítményét.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 10:19 de.

Félnek KareszB ajánlatától és inkább nem hozzák 😀

KareszB
KareszB
június 15, 2022 8:35 de.

Na hála Istennek Novothny Introjektív-Explicit Somát bejelentette a vasas.
https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/06/15/hivatalos-novothny-soma-hazater-a-vasasnal-folytatja-a-palyafutasat

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 7:59 de.

Úgy tűnik Banó-Szabó megkapja idei évre a lehetőséget, ott van a fizikai felméréseken.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 8:13 de.

Őt max kölcsönbe engedném el egy erős nb2es csapathoz. De ha összeszedte magát annyira,hogy kitegye Zsótért hajrá 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 15, 2022 8:26 de.

Esetleg apuka keze alá Kecsóra??

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 8:34 de.

Úgyis Kecskeméti, de fene tudja. Olyan helyre kellene ahol játékba lendülhet. A sérülése előtt nekem tetszett.

Okoska
Okoska
június 15, 2022 7:17 de.

Ezek szerint már közeledik. Nem tudom mennyire hiteles ez a forrás, de ez egy friss cikk:
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/football/9016989/tam-courts-dundee-united-budapest-honved-hungary/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
június 15, 2022 7:35 de.

Elviekben hiteles 🙂 ha nem jön közbe semmi, akkor nagy valószínűséggel ő lesz az edzőnk.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 7:44 de.

Már nem kell sokáig várni a válaszra. A cikk szerint 24 órán belül bejelenthetik. A felsorolt nevek közül nekem ő illett bele legjobban a sejthető koncepcióba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 5:11 de.

https://honvedfc.hu/hirek/10-fiatal-a-keretben/2022-06-15?fbclid=IwAR3i0rkelNWqX8-FiL5jNuzyJ3KIvuSgdxa-maiKX7YI8EaKzrMGVyMANNg na csak nem kezdünk el a fiatalok felé nyitni??Ha megnézzük a skót-horvát páros előéletét, akkor a fiatalokkal való munka ott a pedigréjükben és TAM Court is épített be a Dundee-ba fiatalokat..meglátjuk.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 6:29 de.

Igen, nekem is ez jutott az eszembe, hogy lehet Court lesz a befutó, ezért lett a sok fiatal felhozva….kérdés, hogy tud-e velük kezdeni valamit, vagy esetleg egy részük megy vissza az nb2-be…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 15, 2022 7:39 de.

Bár valószínűleg ő lesz ,de már télen is mondták,hogy nyáron visszatérnek a kölcsönjátékosok és bizonyíthatnak 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 15, 2022 11:50 de.

Nem tudom a felsorolt nevek közül ki tud megragadni..

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 5:25 de.

Pedig nem nagyon kéne forszírozni. Könnyen lehet Mtk belőle

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 5:20 de.

De azért remélem lesz igazolás is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
június 15, 2022 5:22 de.

Biztosan 🙂

Hasitasi
Hasitasi
június 15, 2022 4:58 de.

A másik oldalon a bloggernek ismét sikerült egy jót fanyalognia a magyar embereken meg a „zinternet népén”. Ennyire megzakkant palit még életemben nem láttam.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 6:58 de.

Én azt hiszem értem mi a problémája Hantának (a „bloggernek”). Egyszerűen az, hogy minden szakmaiságot nélkülöző, pusztán az érzelmekre, politikai meggyőződésre alapozó cikkek jönnek vele szemben. Kvázi, mintha egy magyar és egy színesbörű brit ökölvívó meccse után, nem szakmai elemzések mennének, hanem olyan szalagcímek: „odavertünk a terjeszkedő fekete eszmének”, „a magyar vírtus megmutatta, hogy Európában még mindig a puszták hősei dominálnak a nyugati n-go zónákból kifejlődött libsi gyomokkal szemben” vagy hasonló hangzatos, de a sportteljesítmény értékelésétől messze álló, pusztán azok farvizén felkorbácsolt érzelmekre utazó cikkek születnének….nyilván a tegnapi meccs esetében jobban eladható egy cikk, hogy úgy van terítve „megbosszúlta a magyar válogatott a himnuszunk kifütyülését”, mintha azt írnák, hogy „Rossi három belső védős rendszere győzedelmeskedett az angolok progresszív játéka felett”….hozzáteszem, aki bármilyen összefüggést lát a Himnusz kifüyülése vagy az angol játékosok térdelése és a végeredmény között, annak tényleg jobb, ha inkább nem olvassa Hanta bejegyzéseit 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 15, 2022 7:59 de.

Aki mandineren,444en és társaikon olvas sporthíreket az meg is érdemli. Sok cikket elolvastam amiben szó sem volt arról amit idézel. De ha ezek az oldalak csinálják nekem még nem kell,pláne ha különbnek hiszem magam. Azt hittem a sok fiatal és Courts lesz ma a téma az angolverés mellett. Az izgibb és sportoldalasabb 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 15, 2022 8:04 de.

Olvass kicsit feljebb és ott már jön az általad kért téma:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 5:12 de.

Elolvastam én is és nem tudom hova tenni azt az írást. Vakarom a fejem és értelmezem a mondatokat és egyszerűen nem vágom, hogy most ezt minek is szaladt ki belőle…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 6:57 de.

Azt elfelejti,hogy a meccsekre is sok szurkoló jár ki,akik csak a face-ból tájékozódnak.Attól még ugyanúgy szeretik a csapatot,és még többen is vannak.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 5:17 de.

Hasonló gondolatok nálam is. Valami lelki elferdültség, nem tudok jobbat mondani. Örülni kéne, hogy önbizalomtól telten nyert a válogatott, és hogy tényleg, ez az A divizió, a legjobbak között, ahová sokáig oda sem engedtek minket. És ott is megálljuk a helyünket. Össznépi öröm van és büszkeség. De úgy látszik nem mindenkinél. Van olyan megkeseredettség odaát, hogy még ha VB-t nyernénk, akkor is csak a fikázásra futná.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 6:05 de.

A szövegértési problémáidat felesleges két helyen is reklámoznod. Ja, és megjelentek a hozzászólásaid, te kis látens elnyomott.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
június 15, 2022 8:38 de.

Úgy tűnik te és a hungarofób főnökeid érzitek magatokat elnyomva MAGYARországon, hiszen ti picsogtok azon, hogy MAGYAR emberek örülnek a MAGYAR válogatott sikerének. Tudom, ez nálatok genetika, hogy mindig üldözöttnek érzitek magatokat bárhol éltek is a világban. Majd egyszer helyrebillen ez is és mentek innen végre-valahára.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 11:51 de.

Ezt a hangnemet engedjük el,ne legyen az,mint a túloldalon,lècci!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 10:12 de.

Ne már. Ne hozzátok ezt ide légyszi 🙂

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 9:37 de.

Na, csak kibújt a szög a zsákból. Hungarofób….pfffff. Mondtam, hogy súlyos szövegértési problémáid vannak. Ki a fene beszélt arról, hogy nem örül a válogatott sikerének? Én pl maximálisan. A baj az, amit túloldalt a szerző is írt, hogy ezt nem egy sportsikerként, valami összetartozásként fogalmazza meg a tömeg jelentős része, hanem valami ellen, bizonyítandó politikai vilagképét, revansként a sérelmeire.
Ui: attól nem leszel magyarabb, hogy nagybetűvel írod.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
június 15, 2022 10:11 de.

Nézd, ilyen kifejezéseket használt a haverod a cikkben:

„magyarháztartásspecifikusan”,

„az alacsony digitális írástudással és képességekkel rendelkező ország”,

„a Föld lapos, a Magyarok a Szíriuszról jöttek”,

„a magyar válogatott fantörpikus hozzáállással”,

„a szittya fergeteg (Biharkeresztesről is, a tévé elől) állt bosszút a fütyülésért”,

” A szerbet most nem, mert azok a barátaink, és nem is tesznek rosszat a magyarokkal. Azt hiszem. Leszmégerdély, vesszentrianon”

Ne papolj nekem szövegértési problémáról, mert ez nyílt hungarofóbia, önutálat, zsigeri fajgyűlölet, amit nyomtok. Nektek soha semmi sem elég jó, bármit képesek vagytok összemosni orbánnal, ner-rel, magyarság gyűlöletével. Szerintem maradj odaát a haverjaiddal és gyűlölködjetek magatokban öten.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 4:50 du.

Szabad ország, szabad vélemény. Oda írok, ahova csak gondolom. Neked nem osztottak ( szerencsére) ezügybem lapot. Voltam már fideszbérenc, most meg hungarofób. Legalább nem arra bégetek, ahova valamelyik szektavezér rázza a kolompot.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
június 15, 2022 6:53 de.

Nem néztem miről van szó,de általában igazad szokott lenni,viszont a kevésbé beszólogatós stílus a megszokott tőled és az a szimpatikusabb is.

Szerk.: közben beleolvastam. Mindenféle szövegértési probléma nélkül… Hát ahelyett,hogy örülne,jó sok faszságot sikerült összehordania a szerzőnek. Kit érdekel,hogy egy 444,index,de akár egy mandiner is,milyen főcímmel köszön be? Ésatöbbi szarság.Mit kell ilyenekkel genyózni? Tud az a valaki egyáltalán örülni egy ilyen 4-0-nak?
Nem úgy tűnik,ha máson jár az agya.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 9:39 de.

Valaki belőlem is ki tudja hozni az állatot, és ez nem te vagy, Hunor. Amit a témáról gondolok, azt bővebben leírtam H.tasi kollégának.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
június 15, 2022 10:20 de.

Persze. Te sem hozod ki belőlem,de érted nagyjából,hogy én mire gondolok.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 9:18 de.

pont azt mondja, hogy senki sem a 0-4nek orul, hanem hogy megalaztuk az angolokat, visszavagtunk tedelesert stb stb
es nem olyan cimek jonnek pl:
„Tényleg ennek kell mennie, basszameg? Kinyitod az internetet, és ezek a szalagcímek ömlenek a pofádba: (egyetlen szó sincs arról, hogy Rossi kitart a háromvédős rendszere mellett, hogy mennyire kompakt a csapata védekezésben, hogy Szalai mögött a Sallai, Szoboszlai, Gazdag hármasából kettő van a pályán és szinte teljes szabadságot kapnak, valamint támogatást előlről és hátulról is, hogy az angolok félidőben négyről háromvédős rendszerre álltak át, hogy hogyan használjuk a szélsőinket, akik kivétel nélkül az NB I-ből érkeztek, ésatöbbi”

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Laca
június 15, 2022 10:16 de.

Ok,az rendben van,de faszt kell foglalkozni ilyenekkel?

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 10:24 de.

mindenkinek meg van a keresztje. 🙂
ahogy hasitasinak is az uldozesi maniaja, meg hogy erre a sitera hozza a masik site tartalmat,
mert azt gondolja hogy alacsony digitalis irastudassal es kepessegekkel rendelkeznek az ide latogatok 😉

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Laca
június 15, 2022 10:26 de.

ja, én gondolom. nem az a f.kalap aki a másik blogot írja, ugye?

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 10:27 de.

hat akkor minek posztolod be ide?
mindenki tud a csak blogrol , ha akarja olvassa ha nem akarja nem.
de zarjuk is le a temat.

Lala
Lala
június 15, 2022 4:55 de.

Bocsánat

Lala
Lala
június 15, 2022 4:45 de.

Érdemes felnézni a hvg.hu meccses cikk kommentszekcióra.
Ezek a komcsik tényleg elmeroggyantak. “Szarkupack”-ként hivatkoznak Magyarországra, illetve nacionalista f@szság-ként emlegetik a magyar himnuszt, és elégedetten csettintenek annak kifütyülésére, mondván, hogy a BLM térdelés kifütyülése sokkal nagyobb gond, hiszen az egy csodálatos eszme melletti kiállás. És minden pofon jó helyre kerül, amit ez a szarkupac ország kap.
Egészen elképesztő…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lala
június 15, 2022 9:48 de.

Ezek ugyanolyan beteg gondolatok (400as euró, stadionok, Lölő) a válogatott sikere kapcsán, mint az ellenoldali sérelmi önigazolások.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lala
június 15, 2022 7:07 de.

Ez van akkor, amikor a sportot nem sportként kezelik, hanem összemossák a politikával és egyéb (ál)nemzeti maszlaggal. Mindig van olyan, akit ez zavar.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 15, 2022 7:42 de.

Mint ahogy szinte mindig is volt itthon és nagyon sok helyen máshol is van csak nincs felnagyítva. De hagyjuk már itt is a politizálást,arra ott van kb minden más oldal. Így vagy úgy,de lehessen már örülni,hogy 7 éve nem szopni járunk a világba.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
június 15, 2022 7:47 de.

Rossi valóban egy olyat építkezett az utóbbi pár éve, amihez fogható alig van a futball történetben. Az EB.-re kijutás, EB-selejtezők, EB felkészülési meccsek, most pedig a Nemzetek Ligája menetelés számomra tényleg a csoda kategória. Nem is feltétlenül az eredmény, hanem az, hogy milyen játékosokból rakta ezt össze. Kvázi a német bajnokságon kívül más elit ligában nem is nagyon játszik senki a válogatottból….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 15, 2022 8:17 de.

Rossi elött elkezdődött valami már a Norvégok ellen . Aztán a mester odament és tényezővé tette a csapatot. A németen kívül nem,de ott kapásból 5 van. NagyÁ csapata kicsivel maradt le a seria A-ról. Szalai Attila se kiscsapatban van, Ádám meg 10+ évet lehúzott topligában. Jó ez :)Ami külön öröm,hogy az nb1ből is vannak. Az nem,hogy kik,csak,hogy vannak 🙂 Remélem még Gazdagot is megnézhetjük topligás csapatban.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 15, 2022 8:03 de.

Az NB1 nem elég elit liga neked? 🙂 Amúgy egyre inkább azt lehet látni, hogy a foci már nem csak arról szól, hogy a nemzeti csapatok elitligában játszó tagjaival tud sikereket elérni. Az akarat, küzdés, taktikai fegyelem csodákra képes. Megítélésem, hogy mi ennek köszönhetjük a sikereket és annak, hogy ezek a fiatal gyerekek akarják a sikert! Nem kisebbítve persze a szakmai stábot, akik aprólékosan térképezik fel az ellenfelet és ötletelik ki a legjobb taktikát.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 8:08 de.

Az nb1-ről pont azt gondolom, amit egy értelmes, az ország dolgaiban tájékozott ember gondol….
Tény, hogy hatalmas lelkesedés, taktikai fegyelem, erőnlét, technikai tudás kell a tartós sikerhez, de nem gondolnám, hogy ezekkel mondjuk a MCity, Chelsea, Liverpoolt erősítő válogatottak nem rendelkeznének. Abban sem vagyok biztos, hogyha Rossi helyett más ülne a padon, akkor is ezeket s sikereket elértük volna. Szóval, az hogy így össze tudták legózni a válogatottat, azért hatalmas respekt jár a részemről…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lala
június 15, 2022 6:55 de.

Életképtelen senkik. Vicc.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lala
június 15, 2022 4:59 de.

A csak pont taccs is hozza formáját. Okádék.

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 15, 2022 5:01 de.

Ja, oda már nem is írok. Semmi nem megy ki. Nagyjából egy (politikai) vélemény-buborékban tartják Hantáék azt a 4-5 megmaradt kommentelő (elv)társat.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lala
június 15, 2022 5:09 de.

Írtam oda, mert már nem bírtam szó nélkül azt a magyar gyalázást, amit művel a fickó. Valszeg nem fog megjelenni a hsz-om. Sajnos ez egy olyan „áramlat” országunk történelmében, ami legalább 100 éve jelen van. De lehet hogy több száz. Vannak akiknek fáj, ha a magyar emberek optimisták, sikeresek, büszkék. Valami megmagyarázhatatlan irigység tombol bennük és úgy érzik, nekünk csak lehajtott fejjel, sűrű elnézések közepette a fal mellett osonva szabadna léteznünk. Pedig ezek az emberek is magyarul beszélnek. De valahogy nem érzik közénk valónak magukat.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 15, 2022 4:35 de.

Ha megnyernénk ezt a csoportot, hova jutnánk fel, a mennybe?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 15, 2022 5:38 de.
Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 6:35 de.

Kösz, pont errevoltam kiváncsi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 15, 2022 5:37 de.

Hát,javítsatok ki ha tévedek,de akkor egy eb pótselejtező már zsebben van. De lehet már úgyis ha egy pontot se szerzünk már.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 15, 2022 5:29 de.

Szerintem az elődöntőbe (vagy hova),mert lesz olyan,aki megnyeri az NL-t.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  októberes
június 15, 2022 6:24 de.

Akkor azért van ennek értelme.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  októberes
június 15, 2022 5:34 de.

Ja, szokott lenni valami 4-es döntő asszem…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 4:19 de.

Szavazzunk Danira: https://www.uefa.com/uefanationsleague/video/goal-of-the-round/
A 3ik videónál lehet megtenni. Bocs, most látom, hogy Feri megelőzött 🙂 Sorry

Snowflake
Snowflake
június 15, 2022 4:11 de.

A tegnapi nap is bebizonyította, hogy három belső védővel is lehet szép és eredményes focit játszani. Rossi kopírozza a kispesti játékát, ezzel lettünk bajnokok. Stabil védekezés és a csapat iszonyat rövid a pályán, mindenki támad és mindenki védekezik, de a belső pozíciókban három magas ember takarít a kapu előtt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
június 15, 2022 4:32 de.

A loki-Kispest 2-5 jutott eszembe a tegnapi meccsről. Ott is voltak az összecsapásnak olyan periódusai,ahol azt csináltunk amit akartunk. Tegnap az utolsó 15-20 perc arra hajazott.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 5:34 de.

A mkövesdi 1:5 sem volt rossz,félidei 1:0-ról.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 15, 2022 4:03 de.

Gazdag Dani góljára is lehet szavazni az UEFA-nál, mint a forduló góljára
https://www.uefa.com/uefanationsleague/video/goal-of-the-round/
Az utolsó videó az övé, ott lehet nyomni a Vote-ot : )

F.hunter
F.hunter
június 15, 2022 2:20 de.

A tegnapi naphoz hozzátartozik,hogy 5nb1es játékos játszott. 3 kezdő 2 csere. Az összes gólunk itthon nevelkedett játékos szerezte. De szép volt ez a 2 hét.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 15, 2022 2:16 de.

Na ez az, végre jól aludtam. Szinte hihetetlen, de kurvára fájt a csípés, úgyhogy tuti ez a valóság.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 14, 2022 4:42 du.

Rossiék csodálatos estét szereztek az országnak.
Gazdag meg…. A gólja pazar volt,de ahogy tartotta a pozícióját egy Walkerrel szemben… Az tanítanivaló. Grat!

Lajos Gál
Lajos Gál
június 14, 2022 4:44 du.

Ezt nem gondoltam volna.De nagyon örülök.Rossi még a harmadik gólnál sem ünnepelt látványosan.Nincsenek rá szavak.Úgy látszik ő komolyan beleélte magát,mikor a nagypapája Puskásékról mesélt neki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 14, 2022 4:50 du.

Emlékszem az első meccse előtt azt akarta,hogy a nagypapája büszke legyen odafent. Az biztos,hogy sikerült!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 14, 2022 6:17 du.

Végre, végre! Felhangzott a Maaaarco Rossi! rigmus. Köszönet érte Carpathian Brigade! Marco…. nincsenek rá szavak, ahogyan könnybe lábadt tekintettel nyilatkozik… az mindent elmod Róla. tutto mille grazie Mister, Marco Rossi Uno di noi. Kihozza mindenkiből a legjobbat. Ádám Martin pl. egy olyan kihagyott helyzet után a németek ellen úgy játszik, hogy basssz…. tátva marad a szám, még sohasem láttam így, egy arrogáns Nagy Zsolt full alázatos, Gazdi covid után nyom egy sprintet kizárja a világ egyik legjobb védőjét, és aláz és hát a többiek is, bárki, bárhol, bármikor bevethető bármely poszton hihetetlen …. varázsló, Rossi egy varázsló. Ja és #bzhmngwy neked is köszönet!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 15, 2022 3:15 de.

Nem kötözködök,de Nagy Zsoltot én még nem láttam,hogy ne alázatosan tette volna a dolgát. Minden meccset végigrobotol.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 7:39 du.

A német meccs előtt is zengett a Maaaarko Rossi. Valóban egy varázsló.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
június 15, 2022 1:13 de.

Én azt gondolom, hogy ennyit számít egy edző személyisége. Rossi – amellett sztem, hogy taktikailag is magas szintet – hoz egy jó pszchiológus is, aki elhiteti a srácokkal, hogy bárki ellen felvehetik a harcot. Ennek pedig ez az eredménye! Én bevallom sokkolt – jó értelemben – a tegnapi játék:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 14, 2022 5:59 du.

MARCO ROSSI az Isten és Gazdagék a prófétái!
Nincsenek szavak arra amit a Magyar Válogatott művel most már meccsről meccsre!
Azt gondolom hogy amíg a Maestro az edző és ez a generáció játszik addig végleg elfelejthetjük a pofozógép szerepét sőt szerintem egyre nagyobb sikereknek örülhetünk!
GRAZIE MISTER!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 14, 2022 4:43 du.

Mennyire megérdemelték az angol köcsögök a meccs eleji gusztustalanság miatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 4:45 du.

Mi volt, azt meg nem lattam?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 15, 2022 2:33 de.

Ahogy írta Honur, kifütyültek és azt énekelték, hogy rasszisták vagyunk..érted, egy volt gyarmati, rabszolgatartó társadalom..sosem szerettem az angolokat, mindig volt bennük egy übermensch stílus.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
június 14, 2022 4:47 du.

Fütyülték a himnuszunkat és dalban szidtak minket.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 4:55 du.

Majd kapnak 1 zártkapust

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 4:55 du.

Na!
Uefa? Ujsagok? He?!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 15, 2022 3:56 de.

Az angol sajtó azt írja, hogy a Himnuszun kifütyülése csak egy véleménynyilvánítás, ami no problem és elfogadható…hmmm értem:(

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 6:18 de.

” az más” 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 4:52 du.

mi meg szopattunk,ők térdeltek.Remèlem az angol sajtó megírja a füttyöt is…ja nem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 5:37 du.

Fütyüljenek és térdeljenek csak. Jó ez így.

Tusi
Tusi
június 14, 2022 4:36 du.

Köszönöm Istenem!!! Imádom ezt az érzést! Ria Ria HUNGÁRIA!

Pelso
június 14, 2022 4:34 du.

Danika….

dixneuf
dixneuf
június 14, 2022 4:04 du.

En szemely szerint mar nagyon ritkan irok oda, inkabb ide. Velhetoleg nem veszik eszre, de nem zavar. Nem vagyok sertodott. Nincs is miert, engem nem uldoztek el, nem vagyok elomoderalt sem, ha irok rogton megjelenik.
Penzt sem adok oda. Hanta eddig sem belolem elt, nem tunik fel az a par ezer forint.
Jobban erzem itt magam, ennyi.
Arra nagyon hangsulyosan probalok vigyazni, hogy ne irjak semmit ami itt, vagy ott a ‘masik’ felulet provokalasanak minosulne.
Sajat magam korlatozom a velemenyem, mert jobban orulnek, ha nem az elitista bullshit eltartott kisujja mutogatna az oklet razo prolira, es viszont. Remelem ertitek.
Amugy asszem nemigen van visszaut, a szakadas mar tapintható, lassan árokká szelesedik.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 14, 2022 12:52 du.

A Taccs átment Nagy Geri emlékoldalba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 14, 2022 2:29 du.

Néztem…nekem szinte hihetetlen,hogy mi megy ott,lassan szemèlyi kultusz lesz.Illetve felnőtg férfiak úgy síratjàk,mint vmi tinilànyok a kedvenc rocksztàrjukat.Nekem sok már.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 14, 2022 1:05 du.

Nem baj. Kulonvalt a ket felulet, különböző mentalitas, vélemények, hozzaallas. Addig jo amig van atjaras, ha nem lesz akkor leszunk igazi magyarok (ez a mondat kisse kesernyés szarkazmus lett, semmi több).

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
június 14, 2022 1:18 du.

Szarkazmusnak jó

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 12:28 du.

Na nèzzük..Tam Courts mai nappal felbontotta szerződèsèt a Dundde-val…Kérdès,hogy Rijeka vagy mi vagy más csapat…A cikk szerint nem biztos a rijeka..https://www.google.com/amp/s/www.skysports.com/amp/football/news/11781/12633764/tam-courts-leaves-dundee-united-with-immediate-effect

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 2:57 du.

Viszont negatív mérleggel lett negyedik.Jó lenne ez nekünk?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 14, 2022 3:16 du.

33 meccsen vezette a a Dundee-t.Amin:Gy:10;D:11;V:12.A 12 vereségből 2 a Celtic ellen,2 a 3ik Hearts ellen ès 1 A Rangers ellen. Nem tudom,hogy nekünk mi lenne jó,de a jelzett nevek közül őt tartom ideàlisnak.Bízni tudok csak abban,hogy nem folytadódik a rossz döntések sorozata és hozunk egy modern felfogású edzőt.Ha egy Rijekànàl szóba jöhet,akkor nekünk is jó lehet(ne).

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 1:30 du.

Pozitív, hogy képes beépíteni a fiatalokat..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 1:06 du.

Egy-ket nap es kiderul. Csak ne decemberig vegyuk meg a palit, mert az szart sem er…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 12:38 du.

A csávó elég komoly tehetségnek tűnik szakmai vezetés terén.
A felmerült jelöltek közül magasan neki örülnék a legjobban a pedigréje alapján. Pedig pl Coleman ugye nagyobb név,de Courts-ban jóval több fantáziát látok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 2:20 du.

Amikor felmerültek a nevek és utánuk olvastam,nekem ő volt szimpi.Nekünk,most nem nagy nèv kell,hanem egy dolgozni akaró,fiatal,modern gondolkodású edző kell.Bízom benne,hogy bp-re vette a repjegyet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 14, 2022 11:55 de.

Középhátvédnek ott van Csörgő is.
Nagyon jól nyomta Gyirmóton.
Évekre megoldaná azon a poszton a problémáinkat.

F.hunter
F.hunter
június 14, 2022 11:40 de.

Kb ennyicomment image

Jonaska
Jonaska
június 14, 2022 10:01 de.

Azèrt tarottàk meg Traorèt,hogy legyen a Gomisnak barátja! 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Jonaska
június 14, 2022 3:08 du.

Csak összejön a Démon Kerezsi páros,ha viszik Lukicot.Ezzel korábban viccelni próbáltam most is,de a végén komolyan gondolják.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Jonaska
június 14, 2022 11:59 de.

HA HA HA ! ritka jó humorérzék…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 14, 2022 9:56 de.

Ettől a Gomistól én kategóriákkal jobbnak látom pl Bobált. Nem értem miért nem hozzuk vissza. Ő is tud mélyről támadást építeni,védekezést jól leoktatták neki anno a MFA-n,meg is oldja szakszerűen.Magyar is,itt is nevelkedett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 10:33 de.

Mert nem akar….kinőtte Kispestet.

dagiiron
dagiiron
június 14, 2022 9:07 de.

Kiváncsi vagyok, hogy Traore mit tudhat, amiért hosszabbítottunk vele..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 14, 2022 10:34 de.

…kell a tökössèg a csapatba.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
június 14, 2022 10:01 de.

Lehet féltek behívni az irodába 😀

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 14, 2022 8:55 de.

Ezt az oldalt ismeri valaki, megbízhatóak az adatok? Ez alapján nem túl acélos ez a Gomis gyerek: https://fmdataba.com/21/p/674160/christian-gomis/

Mondjuk elnézve a Honvéd játékosok értékelését, nem tévedhetnek nagyot, akkor viszont van baj… : (

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 1:17 du.

Football Manager játékbeli statok, nem szabad ezekre alapozni 🙂 Kiinduló pontnak persze nem rossz, de a mi szintünkön nincs értelme.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 11:16 de.

Az szerintem mellette szól, hogy végig játszotta a tavaszt előző csapatában. Bardea és Klemenz a leigazolásuk előtti fél évben a meccsek kevesebb, mint felén léptek pályára.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 9:38 de.

Hát ezen oldal alapján nagyjából Bardea szintjén van.
Mondjuk jó lenne tudni, hogy az oldal mi alapján adja a különböző szempontok szerinti értékeléseket. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 9:38 de.

Nekem ez egy újabb extra gagyi igazolásnak tűnik,a szokásos mantrámmal kiegészítve: nagyon remélem,nem lesz igazam.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 10:39 de.

Engem győzött meg Gomis,a videót elnézve sem tudom eldönteni,hogy jól jàrunk e vele.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 10:44 de.

Jó lesz, meglátod. Nagyon kegyetlen a nézése.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 14, 2022 11:26 de.

Akkor már csak a járása kérdéses

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 14, 2022 8:46 de.

Ezek szerint az új edzőnk lát fantáziát Traorében, hiszen nyilván egyeztetnek a keretről a sportigazgató és az edző…. Várjál…. kicsoda? : )

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 14, 2022 8:46 de.

Ezek szerint az új edzőnk lát fantáziát Traorében, hiszen nyilván egyeztetnek a keretről a sportigazgató és az edző…. Várjál…. kicsoda? : )

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 12:49 du.

Nem mindegy?

robert szeman
robert szeman
június 14, 2022 7:30 de.

Nem tuom érdekes-e v. nem, Bőle L. fiatalabban a Fagyiban jobban teljesített mint Kispesten!

F.hunter
F.hunter
június 14, 2022 7:17 de.

Szolgálati kérdés Pelso.
Nem találom az utalások közt a neved. Pedig állandót állítottam be. Figyelmetlen vagyok vagy tényleg nem ment pénz? 006 a számlaszám vége

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 11:24 de.

Köszi, megjött!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 14, 2022 1:01 du.

Szuper,akkor érkezni fog fixen 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 9:43 de.

Pelso szabin van,lehet nem olvas kisközt.Ràkérdezek nàla telón.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 11:27 de.

Hagyd pihenni 😀 Ráér

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 8:00 de.

Tenyleg, mar akartam irni (jutott eszembe Fake hozzaszolasarol) Pelso szólj ha kell lóvé, ne szemermeskedj.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 14, 2022 6:59 de.

Még mielőtt csak érzelmi kérdést csinálnánk belőle, gondolom a tegnapi eü. felmérés is nyomott valamit a latba.

robert szeman
robert szeman
június 14, 2022 6:54 de.

Szevasztok! Véleményem Nagy G-ről, abszulut nemfog hiányozni, semmi említésre való szitúációjára sem emlékszem, 1-átlag-alap-csapat-játékos! Boti Amcsi kitérője után, teljesen regresszív formát hozott, kívánok nekik avanzsált jövőt!

Hasitasi
Hasitasi
június 14, 2022 6:11 de.

Hogy megtartottuk Zsótért és megvettük Dokát az nálam nagggyon nagyot szól. Zsótér sokkal hasznosabb játékos mint szegény Nagy Geri, több posztot is be tud játszani, fizikálisan is jobb. Nekem most ő az „ügyeletes nagygeri”, mármint egy olyan kedvenc, aki még a bajnokcsapatból maradt itt (még ha el is ment közben hemi sóhersága miatt). (Igazából bárki aki hasznos és csupaszív játékos, 1-2 év ittlét után nálam kispesti „neveléssé” avanzsál.) És szintén nagyon örülök Tamás Krisz maradásának, én őt is hasznos és jó játékosnak tartom. Divat szidni, meg „butának” titulálni, de szerintem elég jó ő magyar viszonylatban. Kíváncsian várom, mi lesz Lukiccsal. Remélem ő is marad és hozunk mellé valakit a csatársorba.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 7:00 de.

Azért Zsótér kölcsönben volt nálunk, és nem attól függött, hogy ide igazol-e, hogy Hemi mennyit ad neki vagy a liláknak. Az újpest akarta őt, az ő játékosuk volt, így ezért elővenni az öreget szerintem értelmetlen.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  jnkzln
június 14, 2022 8:27 de.

Így van, méghozzá valami olyasmi volt, ha jól emlékszem, hogy Belgiumból hozták haza a lilák Zsótért, de valamiért ki voltak zárva az igazolásból egy évre. Ezért kölcsönadták, de csak egy évre nekünk, mindenféle egyéb opció nélkül

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  jnkzln
június 14, 2022 7:20 de.

Én arra emlékszem, hogy Zsótér nagyon szeretett volna maradni. Jól ment neki a játék a bajnoki szezonban. Gólokat lőtt. Meg tudta volna tartani a papa, ha akarja.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 9:34 de.

Ez nem így működik. Szerződése volt oda és vissza kellett mennie. Nem tudta volna megtartani.
Kivásárlási ár biztos lett volna,de azt lehetetlenség lett volna kifizetni.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 8:28 de.

Nem, sajnos nem tudta volna, főleg úgy, hogy jól játszott abban az évben, a lilák mindenképpen akarták.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 8:22 de.

Nyilván van az a pénz, amiért a játékjogával rendelkező újpest azt mondta volna, hogy rendben, vigyétek. De az más kérdés, hogy ez reális összeg volt-e. Sok mindent lehet mondani az öregre, de ebben sztem nem sáros.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 6:34 de.

Ez elég szomorú hogy nagggyon nagyot szól….
Ez a kib…ott Bp Honvéd hogy valami klasszikust idézzek…Doka is épphogy megüti a szintet, neki kéne kb padról beszállnia, ha gond van.
Ha marad mindenki meg Traoré is mivel lesz jobb?
Szappanos, Zsótér tőlem maradhat meg Doka is cserének, többiek mehetnek, lélektelen zsoldoscsapat ez nem több…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 2:34 du.

Nagy butaságot írtál!
Albi Doka az előző átigazolási szezon talán egyetlen értelmes játekosa!
Mutatott teljesítménye és hozzáállása alapján is!
A kibaszott Kispest Honvéd egyik erőssége és egyik legjobb játékosa!
Nem véletlenül tagja annak az Albán válogatottnak amely kétszer is megverte a mostanában aranylábú fiainkat!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 9:48 de.

Doka èpphogy megüti a szintet?Ne szórakozzunk már, Doka albàn vàlogatott,akiben nagy potenciàl van.Légiós igazolàsaink közül a legjobb volt ès tetg is hozzà a jàtèkhoz.Szidjuk,meg alacsonyítsuk le,miközben Nagy G.,meg Boti mèg az ő szintjèn sem hozta,de mèg meg sem közelìtettèk.Azt a sírást,amit meg levàvnak értük a taccson meg egyszerűen nevetsèges.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 1:20 du.

Doka tavalyi igazolások talán egyetlen üde színfoltja.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 7:13 de.

Mondj egy csapatot amelyik nem lélektelen zsoldos csapat. Ha nálad Doka csak csere, és az említett hármon kívül mindenkit elküldenél, akkor nem sok örömöd lesz a mostani átigazolási időszakban. NEM-et mondani mindenre, mindenkire, az a legegyszerűbb. Elfogadni, konstruktívan hozzáállni a dolgokhoz, emberekhez, helyzetekhez… na az jóval nehezebb.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 7:07 de.

Heló! Doka Magyar színvonalon szrntm kezdő, (első játékos) nem csere játékos! Csak kíváncsi vaok Doka-kritikádon?

Pelso
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 6:48 de.

Doka kB Botka szint

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Pelso
június 14, 2022 6:56 de.

Minimum

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 14, 2022 6:13 de.

Teljesen egyetértek a hsz-el.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 14, 2022 5:34 de.

Csak még egy megjegyzés Gerivel kapcsolatban, végre megtaláltam, mit mondott róla valaki, aki ért a focihoz:
„Nagy Gergő pedig… Kell-e mondanom, hogy a Honvédből ismerem, rengeteget fejlődött az évek során, a hibáit levetkőzte. Megál­lás nélkül zakatol, soha nem adja fel. Kis fickó, de nagy ember! Minden csapatban elkél egy ilyen labdarúgó.” – Marco Rossi /Nemzeti Sport, 2018. augusztus 25.- 3.oldal/

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 5:53 de.

Csak még egy megjegyzés.Ahhoz képest a bajnoki évben 12x kezdett és 1145 percet kapott. Előtte utána 2535 ill. 1521. Gazdi pl 2587,Hidi 2280 de az akkor 21 éves Zsótér is 1240 perc ,Boti 1672,Eppel 2153 Villám Balázs 766.A bronz csapatban 841 perc jutott neli.A bajnokcsapat egyik cserejátékosának további sok sikert. Pantelic is zakatol mégse jó.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 5:35 de.

Ez igaz, de hozzá kell tenni, amennyiben egészséges..

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dagiiron
június 14, 2022 5:40 de.

Persze, meg ha játszatják. Itt inkább a „Kis fickó nagy ember” mondatra hívtam volna fel a figyelmet, ami a csapatépítésnél mindennél többet jelent. 1 + 1 éves szerződések helyett korrektebb lett volna elengedni már korábban, mint teljesen nélkülözni és elvenni a lehetőséget tőle

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 9:06 de.

Az elmúlt szezon nagy részében is sérült volt..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 6:12 de.

Az utolsó mondatoddal teljesen egyet lehet érteni sztem. Lehetett volna kezdő máshol, mittomén kövesden, vagy akárhol legalább focizna.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 14, 2022 4:44 de.

A három hosszabbításnak örülök,a negyediknek(Traoré) kevésbé.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 14, 2022 9:32 de.

Traoré számomra is érthetetlen,főleg annak fényében hogy vártunk egy minőségi csatárt Lukic mellé, ezek szerint csak vártunk, de nem lesz…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  reeswor
június 14, 2022 9:50 de.

Hát reménykedjünk még azért.
Azért abban bízok,hogy Lukic,Drazic,vagy Doka nem két filléres játékosok. Ha rájuk volt pénz,akkor hozhatunk még minőségi játékost(csatárt,védőt,kp-t).

Kermon
Kermon
június 14, 2022 4:37 de.

Kell a humorforrás ebben a kilátástalan nihilben, így személy szerint örülök Traoré maradásának. A 2 akadémista ikon (bocs, nekem azok, és ez sima érzelmi kérdés) távozását pedig sajnálom.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
június 14, 2022 8:37 de.

A hozzászólásod második felével teljesen egyetértek, viszont Traore maradása, számomra ijesztő a „szakmai koncepciót” illetően. akkor inkább már inkább Tóth-Gábor Kristóf ne csináljon semmi értelmeset

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kermon
június 14, 2022 8:26 de.

Igen, szrntm is jó hogy maradt. Pl:képes 1-váratlan-szitura-gyorsan-fut-fejjátéka ami pozitív erénye-labdatartás-kontaktokban-jó-harcos-passzai sem rosszak stb… Én akceptálom!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
június 14, 2022 8:39 de.

Annyira képes a váratlanra, hogy még magát is meglepi legtöbbször : ) Csak az a fránya labda ne zavarná, egész jó játékos lehetne. Őszintén, ilyen „tudásszintű” játékost, mi a francért kell külföldről hozni és ittartani?!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
június 14, 2022 4:22 de.

Nézem a hosszabbításos sztorit. Dokának és Zsótérnak örülök, ők szerintem erősségei voltak a Csapatnak. Tamásnak szencáziós megfutásai és beívelései voltak, de vele kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, voltak bőven hibái. Traoré érdekes. Ő még nagyon fiatal, ahhoz képest illetve a kapott lehetsőégekhez képest eredményes volt, így érdemes volt hosszabbítani vele. Szóval egyenlőre a távozó-hosszabbító szekcióval nincs problémám.
Hantának még májusba volt egy 19 fős listája, hogy kiknek jár le 06.30-án a szerződése. Úgy látom abból a listából már csak Berla, Tujvel, Bocskay és Lovrics a kérdőjeles. Mondjuk Lovricsnak és Tujvelnek lehet lassan szervezni a búcsúmérkőzést. 🙂 Bocskay és Berla remélem marad.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 14, 2022 5:30 de.

Bocskay szerződése jövőre jár le és marad is. Berla szerződése meg Decemberben jár le,legalábbis én így tudom 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 5:49 de.

csak.taccs.hu május 18-i bejegyzésének az adatait mondtam. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 14, 2022 5:55 de.

Nem merek vele vitába szállni 😀 Bocskaynak most csak a kölcsönszerződése járt le tudtommal.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 14, 2022 5:13 de.

Tamás Krisztián tökéletes játékos lenne, a mérkőzések utolsó 15-20 percében, lendületet vinni a szélre. Tőle csak jobb játékosnak kellene jönnie, reméljük, jönni is fog!

santiago
santiago
június 14, 2022 3:58 de.

https://honvedfc.hu/hirek/hosszabbitottunk-negy-jatekosunkkal/2022-06-14

Elozo csomag jobban tetszett ez mar kerdojeles nalam.

KareszB
KareszB
június 14, 2022 3:52 de.
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  KareszB
június 14, 2022 5:32 de.

faji kvóta, vagy valami ilyesmi lehet, mást nem nagyon tudok elképzelni. Remélem visszahozzuk mellé Kabangut. Lehet, hogy kikapnánk, de sírva röhögnénk + meglenne a szilveszteri különkiadás

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 6:26 de.

Faji kvóta…akkor vehetnénk egy vietnámit is, tekintettel a népes vietkong kispesti kolóniára 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 14, 2022 5:37 de.

Kabangu 1 ász hozzá képest

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 14, 2022 8:41 de.

Mondjuk ez igaz, tüdőbetegen is többet csinált mint Traore : )

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 14, 2022 6:17 de.

Sőt hozzá képest ász pár…Traoré annyira szar, hogyha máshol játszana én imádnám a csávót

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 14, 2022 6:17 de.

Sőt hozzá képest ász pár…Traoré annyira szar, hogyha máshol játszana én imádnám a csávót

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
június 14, 2022 4:19 de.

Ilyeneket olvasva mindig megnyugszom, hogy halisten rend es fegyelem van, a szakertelem ide be nem juthat, a kungabeszek nem engedik itten -a logikaval együtt- tombolni-rombolni.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
június 14, 2022 4:29 de.

Éljen a Kun Gábor!

Döme Sanya
Döme Sanya
június 14, 2022 2:58 de.

Nem nagyon akarom én ezt ragozni, de szimpátiából nem lehet csapatot építeni. Igaz nekem könnyü, mert nekem ez a szűrős poszt egy antifocista poszt. Tudom Modrics, de azért se voltam oda soha, meg hát azért Modrics meg Nagy Geri két egésszen más kategória. Boti nehezebb eset, de mikor szándékosan kiengedte az alapvonalon a labdát mert nem lábra kapta, és a szögletből gólt kaptunk, átraktam a mehet kategóriába.
Egyébként sem játszottak.

dixneuf
dixneuf
június 14, 2022 1:53 de.

Lassan ideje számvetést tartani, ki maradt. Nem szeretnék az „egyrészt-másrészt” hibájába esni, de mindamellett, hogy a klubvezetés faszsága miatt tele voltunk semmirejó játékosokkal, most olyan szinten forgatják fel a csapatot, hogy az válik veszélyessé. Félre ne értsük, takarítani muszáj volt és – Gerit és Botit érzelmi okokból igenis sajnálva- nem is lenne baj, ha maradna egy olyan összeszokott csapatváz amire építeni lehet. Úgyhogy ismétlem magam: lassan ideje leltározni (ha minden távozót ismerünk már, mert remélem egyrészt 🙂 csak példaként:. Traoré nem marad, másrészt 🙂 jön helyette egy valódi izomcenter focista ).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 14, 2022 2:32 de.

Tulajdonképpen a cseresort dobták ki plusz Makacs. Ha a kezdőbe nem is hoznak senkit,de a padon olyanok lesznek akik úgy szállnak be,hogy küzdenek már előre léptünk. Persze a kezdőbe is hozhatnak pár jót 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 5:59 de.

Ennél a csapatnál -jatékosok által is elismerten – a hozzáállással volt a legnagyobb gond. Ha ez a nem vagy alig játszók menesztésével megoldódik az -szerintem- bravúros húzás. Bár ki tudja,végülis a Kungabi is mindenidők ügyvezetője, mint megtudtuk..

Zagreus
Zagreus
június 13, 2022 3:16 du.

Mindentől függetlenül ez a KIBASZOTT HONVÉD! Ez a vezetőség egy dilettáns banda! Lehet nem sikerült Botinak vagy Gerinek az utobbi idöszak de nézzük már meg min mentek keresztül és miért!! Egy évet bőven kaphattak volna! Jo ok inkább hozzunk helyette egy Bardeat az megoldja, vagy egy Makacsot

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
június 14, 2022 1:31 de.

Botit nagyon sajnálom,ellene a sors is összefogott az elmúlt 2,5 évben. Geri viszont sose volt ászunk. A bajnoki évben játszott a legkevesebbet az bajnoki év előtti és utána lévő 3-3 évhez képest. Mint Kispestiek sajnálom, de így lesz a legjobb. Boti is hátha összeszedi magát az utolsó éveire.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
június 14, 2022 1:31 de.

Botit nagyon sajnálom,ellene a sors is összefogott az elmúlt 2,5 évben. Geri viszont sose volt ászunk. A bajnoki évben játszott a legkevesebbet a bajnoki év előtti és utána lévő 3-3 évhez képest. Mint Kispestiek sajnálom, de így lesz a legjobb. Boti is hátha összeszedi magát az utolsó éveire.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Zagreus
június 13, 2022 11:43 du.

Én is sajnálom, hogy távoznak, de azért be kell látnunk
1, Geri folyamatosan sérült volt, HF egyik kedvenc játékosaként se játszott sokat ezen okból
2, Boti formája nagyon visszaesett plusz a covid is megviselte..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Zagreus
június 13, 2022 4:25 du.

Kabalának ott van Leo az oroszlán!
Öltözőbe (használható) futballisták kellenek!
Bőven kaptak egy (kettő-három) évet!
Nem éltek vele…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 13, 2022 4:49 du.

Nem értem ezt a Gerire kihegyezett utálatodat, de elfogadom, így gondolod, rendben.
Arra azért kíváncsi lennék, hány használható futballistánk volt szerinted, mondjuk idén az öltözőben? Szappanos 4-5 játékosról beszélt. Aki nem tud, vagy ami még rosszabb, nem akar hajtani vagy küzdeni a csapatért az szerintem nem oda való, így kapásból kiesett a fél csapat, de mondjuk biztosan szerintem: Machach, Bőle, Jónson, Kadiri, Traore, Drazic, Bardea, Klemenz, kihagytam valakit? Talán Tamást, akinek szintén nem volt egy értékelhető meccse, mióta itt van, vagy Gale-t igazából nem tudom hova tenni, mondjuk akkor szavazzunk bizalmat neki, de nehezen tudom elképzelni, hogy túlságosan elhivatott és tudatos lenne, a testbeszéde legalább is nem ezt mutatja

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 13, 2022 9:58 du.

Nem utálom Gerit!
De már évek óta nem futballista!
Attól hogy tős-gyökeres nem több kerettölteléknél! Formája, erőnléte messze elmarad az elvárhatótól!
Boti ugyanez!
Eppel Marcival együtt mehettek volna már télen!
Marci az NB2 ben is leégett, tartok tőle hogy Geriékre is ez vár!
Sajnálom de EZ a realitás nem az hogy valaki csak azért mert „húdekispesti” foglalja a helyet a csapatban!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 14, 2022 2:18 de.

Igazad lenne, ha normális játékosokat igazolnánk helyettük, VAGYIS SOKKAL JOBBAKAT, de ez nem valósul meg, és szerintem nem is fog, mert érdekharcosok jönnek, akiknek tudása is NB1 átlaga alatt van. Lokomotiv Plovdivbol hozunk egy zsákbamacskát egy válogatott játékos helyett, akit fel kellene építeni újra..Hát gratulációm a vezetőknek, őket kellene lecserélni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 2:52 de.

Egy 22 éves védő, aki a psg2től ment oda és azonnal stabil kezdő lett,tavaly pl az ezüstérmes csapatban. Vele szemben a 30 éves Boti akinek 2019ben volt utoljára jó meccse sajnos. Látatlanba se szar csere,max padozik mint Boti,ha meg beáll nem flegmázik.Geri posztján meg van Petrusenko,Bocskay,Hidi

zolee
zolee
Válasz a következőnek  F.hunter
június 14, 2022 3:02 de.

Jól van, nem akarok előre pálcát törni új srác felett, de sajnos az eddigi tapasztalatok rosszak…
Én más minőségre számítanék, ez nálam kukázás kategória.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zolee
június 14, 2022 5:29 de.

Elvileg több francia csapat is le akarta igazolni és van olyan,aki nem érti miért hozzánk jött.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 13, 2022 2:20 du.

Ízlelgessük.Tàvozott:Màjer,Drazic,Bőle,Pantelic, Kadiri,Machach,Nagy G.Boti,ez ugye 8 fő ès eddig két érkező:Bocskay ès Gomis.Kèrdèses Doka maradàsa.Traore ès Johnson,Klemnez trióból lesz mèg sztem tàvozó.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 13, 2022 2:20 du.

Ízlelgessük.Tàvozott:Màjer,Drazic,Bőle,Pantelic, Kadiri,Machach,Nagy G.Boti,ez ugye 8 fő ès eddig két érkező:Bocskay ès Gomis.Kèrdèses Doka maradàsa.Traore ès Johnson,Klemnez trióból lesz mèg sztem tàvozó.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 14, 2022 2:16 de.

Szerintem nem nincs gond ezzel a névsorral. Májer, Nagy Geri erősen perememberek. Bőle, Baráth a sérülésük (betegségük) után már nagyon messze voltak a korábbi szintjüktől. Talán Bőle az, aki összekapta a végére magát, de kérdés, hogy ez elég-e egy következő szezonra. Kadiri, Pantelic nem voltak rosszak, de igazából egy kiemelkedő meccsük sem volt. Drazic hatalmas csalódás. Ő csak 3x szlovák bajnok, ehhez képest sehol sem volt a pályán. Machachnak a Várda elleni gólja szenzációs volt, talán még volt 1-2 gólja, de piros lapot is összehozott, amivel nagyon kellemetlen helyzetbe hozta a csapatot….ahogy egyszer olvastam, valóban puding van a fejében, nem ész. Bocskaynak és Gomisnak örülük, ők erősségei lehetnek a következő szezonnak. Traoré egyenlőre utolsó 20 perces beugrónak jó lehet, Klemenz számomra eddig csalódás, a piros lapjai miatt több meccs is elment róla, Johnson pedig egy akkor sötét ló, hogy az elképesztő….igaz, hogy sok játéklehetőséget nem kapott, de amit láttam belőle eddig, az alapján nem tudom, hogy mit keres itt. Doka nekem tetszik, őt remélem megtartjuk. 🙂
Összességében a távozók mind indokoltak, vagyis a vezetőség jól látja, hogy kiktől kellett búcsút inteni. De azért már jó lenne, hogyha bejelentenék az új edzőt és látnánk, hogy kiket terveznek a távozók pótlásárára….mert így egyenlőre elég szürreális az egész.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 13, 2022 3:34 du.

+ Bardea,9 fő 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 13, 2022 2:40 du.

Ízlik is!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 13, 2022 1:45 du.

Megy itt a siránkozás srácok de mire fel?
Igen bajnokaink!
Igen saját neveléseink!
Nem, nem ikonjaink!
Ahhoz azért sokkal több kell!
De mondjon valaki közűletek egy azaz EGY értékelhető mérkőzést Geritől és Botitól az elmúlt 3 évben
Ezt szólottam azon oldalon
Kiváncsi vagyok egyáltalán megjelenik e

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 13, 2022 2:39 du.

Figyú, egyértelmű, hogy Geri sokat volt sérült, míg Boti totál visszaesett.. Ettől még sajnálhatjuk, hogy így alakult..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
június 13, 2022 3:18 du.

Igen persze,de 2017 már 5 éve elmúlt.Én is nagyon szerettem őket,de be kell látni ennyi volt…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
június 13, 2022 3:18 du.

Igen persze,de 2017 már 5 éve elmúlt.Én is nagyon szerettem őket,de be kell látni ennyi volt…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
június 13, 2022 2:51 du.

Persze sajnálhatjuk őket mint Kispesti bajnokokat, mikutyánkkölykeit, kispesti sziveket meg mittudomén még miként!
De FUTBALLISTAként már évek óta nem számíthattunk rájuk… sajnos!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 13, 2022 4:12 du.

Ezt írtam.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 13, 2022 1:54 du.

Ha ezt taccson leírtad,akkor kèszülj arra,hogy leszedik rólad a keresztvizet.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 13, 2022 4:55 du.

Meg se jelenik.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x