© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
A Csak-hoz képest a siralomház, örömtanya.
Selejtkiszórásból csillagos ötös tisztelt klubház!
Talán még a bálnavadász gyerek meg a Klemenz mehetett volna velük de így is szép ballaszttól szabadultunk meg!
Johnson,Traore is megy elviekben.
Machach már benne is volt a nyolcasban
Fuu bazzz ! komoly nagytakarítás kezdődött ! Reméljük ez nagy bejelentgetéseket vonz maga után új játékosok terén ! Bár még edzőnk sincs 🙂
Most ulnek a repcsin, egy ora mulva landolnak. Az edzo, meg egy komplett csapat. A „Mikor megszulettem”-et enekelve fognak bebuszozni
Most ulnek a repcsin, egy ora mulva landolnak. Az edzo, meg egy komplett csapat. A „Mikor megszulettem”-et enekelve fognak bebuszozni
Állat
Szürke eminenciások, laza sérülésmentes levezetést kívánok a jövőben-B.B. és N.G….! C.Gomis üdv a barlangban!
Sajnos Botinak és Gerinek is már kb 3 éve csak a foglalkozása focista!
A fizikumuk sebességük már rég nem!
Érdemeik elismerése mellett nem kár értük!
„Az előző szezon mérkőzéseit elemezve úgy éreztük, hogy a számos fejlesztendő terület egyike a folyamatos támadásépítés.”
Ebben mondjuk egyet értünk,remélem az ellenszer is megvan
Gomis a komisz…. Christian Gomis klubunk első nyári igazolása
https://honvedfc.hu/hirek/belso-vedo-erkezik/2022-06-13
Hozott isten. Szep nagydarab gyerek vagy. Lassuk fiam mit tudsz.
Ha szembe jönne az utcán azonnal adnék neki 2 szál cigit és a telefonom
Én meg vitetném vissza a szerb határra a kerítés mögé
En batran beszolnek neki: mit is mondtal, az osszes penzt?
Jól sejted ,a közelben van automata ahonnan tudok még levenni
Jól sejted ,a közelben van automata ahonnan tudok még levenni pénz
…aztàn megmutatnád neki a következő melegedőt ès a Krisnahívők ételosztàsi helyét.
bálabontás
Nem vagyok egy légiós párti,de ez a fickó tavasszal rendszeresen végigjátszotta a meccseket az előző csapatában. Meg is lepődtem. 🙂
Na tessèk,tud a klubház neked is újat mutatni.
Ha futni is tud emellett, már fél siker. 🙂
Na legalább tudsz lelkesedni…a taccson màr gyászhangulat van.
Hatareset…
ne beszélj, mert lehet még szükség lesz a szádra 🙂
Kíváncsian várom 😀 Ez a srác egyébként a statok alapján a var kedvence lesz.
22 meccsen 9 sárgát kapott az előző idényben.
Ez nem buziskodni jött ide hanem törni zúzni 🙂 Egyébként a franciák nagyon jó véleménnyel vannak róla. Tudom kevesen ismerik itthon ezt a csávót, de jóféle gyilkológépről van szó. Még a francia 2-ben nézegettem pár éve
Biztos, hogy őt nézted? Bulgariaban jatszotta az elso meccset felnottben
Nem a Bastiaban?
ez nem AZ a Bastia, ez valamelyik sokadosztályú kis bastiai csapat.
Jah 😀 A fene a sok Bastiat
Hol olvastál francia véleményeket róla?
még pár éve pár francia sráccal beszélgettem fifa fórumon. Akkor még 20 év alatti volt a csávó és sokan a válogatottba várták hosszútávon
merci 🙂 kérdés akkor, hogy miért nem jutott el odáig, mi volt a gond, hogy megrekedt, hogy nem játszott nevesebb csapatban.
A PSG B-ben játszott, onnét került a bolgárokhoz, ott 20 évesen stabil kezdő lett… Azért ez nem olyan rossz magyar szinten, de meglátjuk mit produkál..
Előtte meg 5 sárga piros nélkül. Nem fog finomkodni az biztos:D
eddig 21 megtekintésű a videó : https://www.youtube.com/watch?v=WxiXU5EI4bY
és már nem KUN mutatja be:) na akkor lehet szidni a taccs-on, hogy feka, meg miegymás. Mert ugye itt a kisközön csak a szépet látjuk, ahogy a másik fórum egyik jeles tagja megfogalmazta. Hát csak jelzem, hogy nem így van, itt is látjuk mi a hiba, nekünk sem jött be az elmúlt 3 év szenvedése, csak nem akarunk kollektív öngyi szakosztály lenni.
A szigetelőt se nézzük alufóliának csak,hogy fikázzuk a stadiont 🙂
engem ezek a túloldali megjegyzések nagyon fel tudnak b.szni. Olyan, mintha mi nem lennénk kispesti érzelműek, nekünk bármi jó, csak ők az istenek, meg ők aggódnak a csapatért. A fenéket nekem sem tetszik az elmúlt 3 év és nagyon remélem, hogy ez a Gomis gyerek is jobb lesz, mint Boti és nem csak létszámot növelni hoztuk, hanem valós erősítésnek. Nem tudom nekem – Lassie megállapításától is függetlenül – nagyon zsákbamacska a srác.
Florin Stefan remélem nem „hozzánk tart”. Elég leszállóágban van a srác.
Megkérném tisztelt sportigazgatónkat, ne fukarkodjon, jó skóthoz illően, az információkkal, tisztelettel várom a kész szakmai koncepciót, hiszen nyilván már készen van….
ja! és ha már kapható #inkunwetrust póló az ajándékboltban, rendelnék több méretben is…
https://honvedfc.hu/hirek/barath-botond-es-nagy-gergo-tavozik/2022-06-13
Gyásznap 🙁
Ok-ok, de én inkább ilyen neveket várnék, mint Kadiri, Traore, Bőle, Drazic, Machach
Ezek közül csak Traore maradt jelenleg 😀
Traore kivételével mind elmegy a klub honlap szerint
https://honvedfc.hu/hirek/tavozo-jatekosok/2022-06-13
Bőle Drazic már off. lemaradtál:) lesz még távozó nyugi.
Na akkor rendben, én nem olvastam a hivatalos közleményt, bocs. 🙂 be tudnád linkelni? Esetleg érkezőkről van infód?
Bőle és Drazic NS itt a link: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-ket-szelso-is-tavozik-a-klubtol-ns-info-2897457
Sok sikert a továbbiakban(nekik tényleg sok sikert kívánok,nem a szokásos udvarias mantra,ők ide tartoznak).
Így van, játssza be magát mindkettő a válogatottba, Supka mester keze alatt! (vagy máshol)
Hogy hova??? 🙂
Nyilván esélyük sincs rá, de most mit kívánjak? : )
További pályafutásukhoz sok sikert és hogy találják meg azt a csapatot, ahol hasznosak lehetnek. De a válogatott erős:)
szerintem pedig hadd kívánjak azt, amit szeretnék kívánni, még akkor is, ha az irracionális : )
E L N É Z É S T!!!!
Ok, semmi gond, mondjuk magunknak is bajnoki címet kívánok minden évben, javíthatatlan vagyok! : )
Na majd iden szakitunk. Bajnoksag, kupa, BL.
Ez kemény. De minden szerelem véget ér 1x. És az élet megy tovább. Kíváncsi vagyok Gerike hol fog kikötni… Botiban jobban érzem, hogy hasznára lehet még csapatnak valahol, de szegény Geri – bár nagyon szimpatikus srác – nekem mindig súlytalan volt. Az ő posztján azért illett volna szezononként 4-5 gólt termelni.
Ez kemény. De minden szerelem véget ér 1x. És az élet megy tovább. Kíváncsi vagyok Gerike hol fog kikötni… Botiban jobban érzem, hogy hasznára lehet még csapatnak valahol, de szegény Geri – bár nagyon szimpatikus srác – nekem mindig súlytalan volt. Az ő posztján azért illett volna szezononként 4-5 gólt termelni.
Geri esetében nagy az esélye a Paks-nak. Boti meg Kövesd. Legalábbis ezt csiripelik. Boti esetében én egy évet adtam volna még, de ha jön jobb védő, akkor nem lesz keserédes a búcsúja. Sajna ebben a szezonban nem nyújtott nagyot.
Védekező, box-to-box középpályástól 4-5 gól az tényleg kiemelkedő lett volna, de nem igazán elvárható szerintem
Én elvárok mondjuk egy támadó kp-tól 8-10 gólt, befejező csatártól 15+-t szezononként. A box-to-box is odaér azért a kapu elé, és muszáj lenne, hogy időnként elsüljön a lába. (Pl. Hidi.) Ha nincs elvárás, akkor belekényelmesedik mindenki. Már egy vagy két szezonnal hamarabb is meg lehetett volna lépni ezt a szerződésbontást.
Az lehet, hogy elvársz, de még a csatáraink sem lövik meg a 4-5 gólt átlagban : ( Hidi 32 meccsen játszott és 3 gólt rúgott, akkor ő is alulteljesített, mondjuk jobb, mint Casemiro, ő 32 meccs és 1 gól : )
Ráadásul úgy, hogy az ember max.15-20 perceket, vagy még annyit sem kap elég nehéz
Ezért estünk ki majdnem (többek között), mert a játékosok nem hozták a posztjuk alapján elvárható gólmennyiséget. Lukics és mondjuk Nagy Dominik kivételével. Az meg hogy Nagy G. 15-20 perceket kapott már régóta, előre vetítette, hogy messze nem ő az első ember a posztján. Más kérdés, hogy aki helyette volt (petrusenkó, Kadiri, Hidi, mittudomén még ki) azok összehozták-e az általam elvárt gólmennyiséget (együtt valszeg igen). Szerintem messze nem irreálisak a számok csapatrészre levettíve, amiket írtam.
Petrusenko 1 gól, Kadiri 0, Pantelic 0,
Ez az élet rendje. A sportban mindig jön egy gyorsabb, egy ügyesebb. Sallai Sanyit se kivánjuk már hogy megoldja a jobboldali védő szerepét.
Picit eljárt a két játékos felett az idő. Nem öregek, hanem a foci lett modernebb gyorsabb és nem tudták már elsajátítani ami kell hozzá.
Lanzafame pont erről mesélt 2-3 éve hoyg a karrier során az a legnehezebb hogy minden évben teljesen újra kell tanulni az egész sportágat. Új mozdulatfajták, új dinamika, csatárként teljesen más szitukban lehet helyzetbe kerülni. Lanza elmondta hogy aki nem tud évről évre megújulni az elvész a süllyesztőben…
… 🙁
Pochetten is szabad. Lehet erre vártunk:)
Kiváncsivá tett Novotny évenként változó csapatai? Utána járnék de jelen körülményeim gátolják…
Vki írta korábban,h Novothnyt akarjuk.
Most olvasom,h a Vasas szintén.
Na erre így akkor kíváncsi leszek.
Üdvzllek! Igen Novi szrntm nagy igazolás lenne!
Lehet. Kérdés melyik klub az izmosabb anyagilag(meg,hogy valóban akarjuk-e őt,vagy csak pletyka az egész). Zsótért még elhoztuk előlük,az tény.
Na aztàn az nagy igazolàs lenne…Minden èvbe elzavarjàk az aktuàlis csapatàtol de ide pont jó lenne..Phu basszus,ne mà tènyleg…
Így van.Külföldön rendre megbukik,de azt sem felejtsük el hogy a dózsában és a diósgyőrben jól muzsikált.
A kora,képzettsége,tudása alapján sokkal többre hivatott. Tehát így nekem vegyes az álláspontom vele kapcsolatban(amolyan Feczesin szindróma).
De ez magyar színvonal, itt bíztos megállná a helyét!
Igen. Ez is benne lehet a pakliban.
Ő a Vignje féle játékba volt jó, amit itt mindenki rühelt.
Igen.
Addig, amíg nem jönnek a hírek, tekintsünk ki más hazai klubbokra: Érdekesnek tűnhet, hogy külföldi befektető érkezhet a Lokihoz?NER beenged vkit kivülről? https://nb1.hu/hazai-labdarugas/ormeny-csoport-erdeklodik-a-dvsc-irant
Na ez tényleg érdekes. Elvileg a lilák is árukapcsolással mennek a kínaihoz, aki csak egy repteret akart venni, de ez tök más helyzet.
Simán beengedhetnek.
A kínai dózsa vonal is kívülről jön,de NER-es érdekeltség az is.
A sifu annyira nem NER kívüli, mert ők kapcsolódnak a belgrádi vasútvonal építéséhez valamilyen más cégen keresztül.
A sifu elvileg a magyar (kirakat) része a dolgoknak + még valami kínai céget is mondanak,ami az igazán lényeg a történetben.
Aztán,hogy a vásárlásra csinálnak-e egy új céget közösen,vagy ebben a felállásban fogják birtokolni a klubot,az majd elválik.
De a dózsás marketingvezető gyerek már nagyon azt mondogatja,hogy ők lesznek a fradi kihívói,meg hogy őket kettőjüket ki kell emelni a többi közül.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-ket-szelso-is-tavozik-a-klubtol-ns-info-2897457
Nagy G és Baráth is megy!
Ez még csak NS info nem hivatalos!
De nem bánom egyiküket sem!
Egyébként itt a várt hétfő!
Végre jöhetnek a tettek!
Edző és játékosok!
Ki megy ki jön!
Itt az idő!
Már hivatalos. Sajnos már egyikük sem az a szint volt, mint régen. Minden jót nekik a továbbiakban!
Bőle,Drazsic off. Köszönjük!
Nem fognak hiányozni, sajnos Bőle sokat volt sérült, Drazic meg az utolsó meccs kivételével nem szakadt meg a pályán
Megesküdtem volna, hogy Drazic nagy fogás lesz.
Akkor lássuk ki lesz az utódja akiben majd csalódni lehet 🙂 😉
Bőlét annyira nem bánom.
Drazic esetében sztem sokunk többet látott. Kérdés, hogy mi volt ennek az oka. Flegmaság a játékos részéről, edzői hiba, hogy nem játszatták folyamatosan? Láthattuk csút ellen, ha akart tud jól focizni.
Igen, kár, hogy csak ott láthattuk…amúgy istenke áldja, jó utat neki (mindig haragszom amikor egy tehetséges ember elpazarolja magát. Ld. Makács úr is. Remélem elfújja a szél őt is)
Őket elengedtem, most már azt szeretném (mind szeretnénk) látni, hogy kik is érkeznek edző, játékos posztokra
A napokra szélcsendes időt mondanak..inkább keressük meg azt a Taxist, aki csútról hazavitte és vigye ki a reptérre. Felőlem ki is lehet tolni a kocsit. 🙂
Bőlét még talán sajnálom, de Drazic messze a várakozások alatt teljesített….
Bőle többet volt sérült, mint amennyire hasznunkra volt..32 éves, nekem nem fog hiányozni.
Ha magadtól még nem jöttél volna rá, a VAR egy áldás:
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2022/06/12/videobiro-var-otp-bank-liga-nb1-labdarugas-foci-var-hatas/
hogy mást ne mondjak pl: „a VAR bevezetésének hála nőtt a játék folyamatossága” zseniális…. zseniális
..mindenen csak háborogtok, a VAR igenis áldás a válogatott is ennek köszönheti, hogy szintet lépett és az elithez tartozó csapatokkal tudja felvenni a versenyt. Rossinak pedig csak elég a VAR adatokat megnézni és máris látja, hogy kit tegyen a csapatban. Jó lenne, ha mostmár visszavennél/vennénk az állandó fanyalgásból. Nem érhetünk fel ezen magasságokban történő értekezésekhez, meglátásokhoz. 🙂
Ezek nem tudom mit esznek, de sürgősen hagyják abba, mert nagyobb baj is lehet belőle.
esetleg adjanak belőle nekünk is, hogy együtt lássuk szépnek a sz.rkupacot.
A felkészülés csak június 13-án kezdődik majd, addig pedig még rengeteg idő van eldönteni pl. azt, hogy ki vezesse az edzést és kik vegyenek részt azon 🙂
Két napig csak felmérés van, ahhoz meg orvos kell. Orvos + van, úgyhogy minden a legnagyobb rendben.
Még jó,hogy orvos van,ez sem egyértelmű mindig.Edző és játékos majd lesz,cak győzzük kivárni.
Értem?
Arról nem is beszélve, hogy lehet edző nélkül jobban megy, mert mint láttuk 5 edzővel se ment.
mondjuk ez jogos : )
Off: Fiola az egyik legjobb volt tegnap,a szakértők is agyondicsérik. Tette mindezt egy német válogatott ellen.
Kíváncsi vagyok hosszabbít-e fehérváron,vagy megy a dózsába.
Fehérvàron nem akarnak neki 2 évet adni,csak 1-et.Emiatt nincs mèg megegyezès.
A hozzáállása és akarata dicséretes volt (alapnak kellene lenni) , de annyi szar bepaszt.. Mezga tudott ilyet. 1 jó beadás, amiből a fejes is gólt érdemelt volna. Kétségtelen, hogy a szélek jól mozogtak, de én ki nem állhatom se őt, se a fujcsuti gólszerző Nagyot.
Bódogot most látom,h nyilatkozta mennyire utált ellene játszani az összes csapata,mert rúg csíp harap.
Amúgy nálam nem szimpinek kell lenni egy játékosnak,hanem eredményesnek.
Jogos, mégis kevés nála ellenszenvesebb játokos van a „listámon”
Coleman nagyott vinne! Nagyon szimpi nekem a csávó emberileg is, amelett hogy eredményei is vannak.
Gazdi szép löketett küldött a német kapura..
Gyertek ma a Kispest városünnepre !
Kint lesz a KLTE és a klub is egy sátorral
Bohoc brigad ahogy kell ugy tette tonke a felnott csapatot illetve az UP is.
U19-U14 ig 1 db bajnoki cim.
Az is a meg nem versenykorosztaly U14 be ahol ha van egy akceleralt gyerek akkor mar bajnok vagy…..
Szegyen amit ezek muvelnek szeretett Kispestunkel. Evekig elkepzelhetetlen votl hogy ne legyen majdnem minden korosztalyba bajnokok most meg egy klub a sok kozul…..
Takarodjatok!!!!!
Ui: Hemy come back pls <3
Ne haragudj de engem nem nagyon mozgat az utánpótlásunk akkor amikor három éve a kiesés ellen küzd a felnőttcsapat!
Ja Hemy come back…
Hozd a báláscsokkókat is…
Aztán adj el mindenkit akiért két egyforma forintot adnak…
Nyilvan de ez egy plusz adalek, hogy ezt is sikerult le zulleszteni.
Veluk megse voltunk kiesok de a sztarokkal 2/2 x majdnem.
Az utánpótlásnál nem a bajnoki cím a fontos
Tegnap Tusi lebaszott, hogy magamhoz kepest negativ vagyok, de tegye fel a kezet az akit nem zavar, hogy június kozepen se edzonk, se jatekosaink nincsenek, a bajnoksag meg ropke masfel honap mulva kezdődik. Mert engem zavar. A „minden szar” hozzáállástol a falnak tudnek futni, de hurraoptimista meg nem leszek soha.
Lassuk tehat VÉGRE az edzoi stabot, meg a játékoskeretet, es kezdjunk el keszulni.
A 23. ora 59. perce korul vagyunk.
23:59:59 az!!
Nem is leb@sztalak csak megjegyeztem. Teljesen értem, a miértjét a hangulatodnak, de mi nekünk 1 marad: a türelem. Semmi beleszólásunk, semmi jogunk, de ha nem szurkolunk a sz@rnak, akkor meg a mi hibánk az eredmény. SZÉGYEN!
Na ezen kell fordítaniuk és a bizalmunk 1 hajszálon csüng.. Qurva nagyot kell szakítsanak es még jobban össze kell kovácsolni a csapatot, mert tegnap ahogy mondtad is, mire ezek(új edző, új játékosokkal, kohézió stb) eredményt produkálnak, addigra megint marha sok pont elvesztegethető.
Jó volt kicsit az idegeimre a szünet, de már kezdődhetne normális koncepcióval.
Hétfőt vàrom,hogy akkor hírcunami legyen.Akkor igenis be kell jelenteni a tàvozókat ès esetlegesen az edzőt.
Mióta a csapatnak szurkolok hurráoptimizmus nem gyakran volt. A mostani érzésekből bőven. De akkor se lettem volna nyugodt ha ezekkel a játékosokkal megyünk neki a következőnek akik be lettek lengetve távozónak. Egyedül Botit sajnálnám,ő a kedvencem,de link volt ő is nagyon. Vignijevic alatt meg Lukic is gólképtelen lett sajnos. Így legalább remény van ,hogy újre fél szezononként 10+ gólos Lukical és pár új játékossal akik remélhetőleg nem bánják meg az idejövetelt 3 hét után lesz vmi. Ha nem akkor jön a szokásos 8-10. hely mint mindig.
Coleman régóta nagy név a szakmában ha más nem akkor a 2016 os európa bajnoki címe vagy a Premier League 9. helyezése jó ajánlólevél!
Curtis friss sikeredző egy skót első ligába frissen feljutó csapatból csinált 4. helyezettet!
Ha a Rijeka elviszi Curtist és helyette kapjuk az ő lepattanó edzőjüket az sem rossz megoldás!
Vagy a walesi UP edző!
Jó kalapok ezek főleg a mi jelenlegi szintünkön és legalább nem a belterjes hazai körforgásból jönnek!
Coleman vagy Curtis lenne az igazi aranyhal velük igazán komolyat villantana a klubház!
Az a bajom Vigjne elküldésével ,hogy nem adtuk meg neki a lehetőséget egy teljes felkészülésre.Remélem jó okuk volt rá,mert ha bohócokra bíztuk a csapatot,akkor megyünk az nb2-be.Nekem pl.az Atl.Madrid Simeone kötödés nagyon szimpatikus.
Vignjevic amellett hogy a jó edzők közé sorolom kellő időt kapott arra hogy megmutassa milyen sótlan színtelen szagtalan focit akar játszatni a csapattal!
Nem nagy kár érte!
Na ha màr megy itt a vita,hogy a csapat ikonjai így-úgy,akkor ajànlom sokak figyelmèbe,hogy a Vidi minden lelkizès nèlkül küldte el Nikolicot,akinek azèrtnem keveset köszönhetnek ès nem csak azt,hogy jó öltözői hangulatot teremt…de így Stopira ès Fiola esetèben is,ha igazak a hírek.Ahogy olvasom a fórumukat ott se ideàlis a helyzet,szidjàk is Salecet.
Fiolát az UTE hívja nagyobb lóvéért..
Nagyobb lóvéért? Az szép.
Remélem nem jön be a korábbi jóslatom,hogy az utét nagyon meg fogják dobni lével.
Nem gondolod,hogy ha olyan nagy lóvè lenne a lilàk megtàmogatàsára,akkor nem zártàk volna le màr az adàsvètelt?2ik hatàridő már a 06.30.Ha nekem van pènzem vmire,amit meg akarok venni,azt minèl előbb megveszem.Sztem nem lesz ott olyan nagy kànaàn.
Szabi. Ezer meg egy oka lehet,hogy még nem zárták le az adásvételt. Ez nem olyan történet hogy bemész a Tescoba és megveszel valamit,ha van rá pénzed.
Itt kőkemény,minden részletre kiterjedő átvizsgálások vannak,aminek a vége „kitudjahol” is lehet,pláne ha közben csontvázak bukkannak elő a szekrényből. Ez csak egy,ami hónapokig,akár évekig is tarthat,a többiről ne is beszéljek.
Nem ebből fog kiderülni,hogy van-e pénz,vagy nincs. Szerintem van/lesz bőven.
Az a kérdés mennyire bőven.
Az, hogy nem kétforintos Stopirákban,Fiolákban gondolkodnak és kivásárolják Onovót a szerződéséből az azért annyira nálam nem jól néz ki.
Mindezt úgy, hogy még nincs is a nevükön a szarjuk.
Kb fèl ève szenvednek az adásvètellel…
Én úgy tudom, hogy meg van rá a pénz, de meglátjuk.
Nehezen hiszem el,hogy a lilàk nagyobb lóvét tudnak ajànlani,mint a vidi.Sztem ott még nem lefutott az adásvétel,sztem nincs ott meg a zsè.Inkàbb az lehet a hàttérben,hogy fiola idősebb ès összekapott a szurkolókkal..
Már februárban úgy volt hogy odamegy, csomagban Kovácsikkal. Állítólag már meg is voltak egyezve
De visszavonultatták a mezét! Máris minden rendben… 😀
A nagy edző tippmixben álljunk meg egy pillanatra és ne feledkezzünk meg arról, hogy a Takács László és Fűzfa Geri által vezett U17 -es csapat szombaton a bajnoki címért játszik a Fradi ellen. Remélem behúzzák.
Fűzfa Geri? Melyik?
A Kispest szurkoló?
Igen,ő az.Régi Guardia tag,ahogy Laci is.
Akkor edző lett. Ez tökjó. Kösz.
Pár éve már, ha jól rémlik
Ok,köszi. Nem tudtam,nem nagyon figyelem az utánpótlás körüli történéseket. Mindenesetre ez jól hangzik így számomra.
Nagyon kíváncsi leszek! Sajnos engem nem győzött meg a Suzuki kupán a teljesítmény. Nyilván más színvonal, de nagyon kevés volt a tudatos támadás építés.
Sajnos ennyi a különbség a nemzetközi szinthez képest, egyrészt.
Másrészt 10 éve még 2-3 akadémiánál csapódtak le a tehetségesebb srácok (köztük sokan nálunk), ma már lényegesen több felé oszlik el a létszám.
De nem is a csapatteljesítmény lenne a lényeg, hanem, hogy minden korosztályból jöhetne legalább 1 kiemelkedő és 2-3 stabil nb1es szintű gyerek.
Persze sokat számít a fogadó oldal is…van-e szándék** és képesség a beépítésre az 1. csapatnál…
** kisCSillag 🙂
” Másrészt 10 éve még 2-3 akadémiánál csapódtak le a tehetségesebb srácok (köztük sokan nálunk), ma már lényegesen több felé oszlik el a létszám”
Ezt mióta mondom. Egy idő után ha felhívott valakit Mikibá már nem rohant haza örömében mint pl Baráth Boti. Akkoriban volt a Sándor Károly A. és mi.
„szándék van”, csak „nagy a rendetlenség” 😀
Énsem könnyezem Vignyi után mert a támadó footbalt támogatom, mint ember szimpi, remélem az új edzőnk is támadó felfogású lesz már!!!!!!
Mi most ugye ezen a 3 néven rugózunk, de azért ne kerülje el senki figyelmét, hogy az NS azt írta, hogy „az 54 esztendős szerb trénert skót, horvát vagy walesi szakember követheti.” elsiklottunk a horvát lehetőség felett,jogosan, hisz lettek bedobva nevek is.
Nem Horváth? 😀
Ide jön a Rijeka most távozó edzője? Még ez is lehetséges.
Ő inkább ne..
Üdv A Walesi „Májsztró” jó lenne Szerintetek?
Erre mondják, hogy egy fecske nem csinál nyarat. Ha Traoré-féléket igazolunk továbbra is, akkor jöhet ide bárki.
Szerintem ez az edzőváltás hirtelen jött. Feltehetőleg NV nem akart skót szoknyában a partvonalnál ugrálni.
Ha Colemant idehozzák, személyesen megyek mindenkit lecummantani a klubházba. Eskü!
Coleman miért?
Nézd meg a sunderland doksifilmet netflixen.
De remélem Dixi fog behúzott kézifék mellett kocsiban odatolni:)
Én nem tolom, ha azér’ megy! :-DDD
Volt egy téli ‘sörözés a meccs előtt’ az ezredes úrral amit áttettünk későbbre, most elkezdtem gondolkodni rajta, hogy inkább mással iszom 🙂
Ettől függetlenül még mindig áll. 🙂 Tartom a szavam.
Legyen kettő (egy oda-egy vissza) a másodikat én állom.
Első forduló környékén megdumáljuk.
Egyébként nem félek tőle, hogy tátott szájjal kell bemennem a klubházba. A Vátikánt kellene hívni hitelesíteni a csodát, ha valóban sikerülne bárkit szerződtetni a 3 név közül. Csak az igaz és egyetlen isteni Pinyőben hiszek. Most pont szabad.
Sajnos ebben is van igazság. Court már elúszott, ld. alant.
Pinyő jó választás, érti legalább a kurvagyengézést. De ez még viccnek is rossz lenne
Pinyő esetében aztán játszhatnánk állandóan száraz pályán meg tolódhatnánk ész nélkül és 7-0-nál is meg lenne magyarázva, hogy valóban nem dominált az ellenfél.
Az egy tehetségtelen hülye fasz.
És működött a taktika, csak a játékosok nem azt csinálták, amit kért. Jajj de imádom. 😀
Feri után legalább lenne ismét miért hallgatni a nyilatkozatokat meccs végén.
:DDDDDDDDDD
Elkezdtem a horvát sportújságokban keresni és a legnagyobb horvát lap a Jutarnji List sportrészlege az alábbi írja:
„Az edzőt kereső fiumei klub kedden vette fel a kapcsolatot a skót ligában 4ik helyezett Dundee United edzőjével Tam Courts-al. A megkeresés nagyon meglepte a Dunde tulajdonosi körét, mert hoszzú távon terveznek Courtssal. A cikk skóciai forrásokra hivatkozva megjegyzi, hogy abban az esetben, ha Rijeka Courtsot szerződteti edzőknek, akkor a Dundee Unitednek „elég nagy, hat számjegyű kompenzációt kellene fizetnie”. A rijekaiak a 10 napja távozó Goran Tomić helyére keresnek új edzőt, amivel kapcsolatban országon belül Toplak, Jakirović, Tadić, Budicin mellet a skót tréner is kalapban van.”
Na, akkor én el is engedtem Courts kinevezését leginkább a kompenzáció miatt…
Nem hiszem hogy ő lenne a következő.
https://www.skysports.com/amp/football/news/11794/12630578/tam-courts-dundee-united-boss-given-permission-to-hold-rijeka-talks
Rákerestem és Kris Boyd nagyon jókat nyilatkozott Tam Courts-ról, hogy nagyon jó munkát végzett a Dundde-val.
na, ha egy Rijekának megfelelne edzőnek és ők látnának benne potenciált, akkor talán nálunk is jó lenne. Legalább tud választani tengerpart, pálmafák vagy Kőbánya és dunapart.
Hú, akkor értelmet nyert Hanta rejtélyes képe legutóbbi bejegyzésében a csak.blog.hu -n : ) Ezek szerint ő már tudja?! 😀

Kérdezd meg tőle:) lehet ő bennfentesebb sokuknál.
Még nem biztos, hogy nem ő lesz, mert úgy nézem Dochertynek, Courtsnak és a horvát csávónak már története van.
Meg szerintem nálunk jobb a pénz, mint a horvátoknál.
Pedig a 3 név közül ő tűnne számunkra a legmegfelelőbbnek szerintem.
Ahogy mondod.
Na, hát aki uborkaszezonra panaszkodott, azt most ellátták beszédtémával egy időre. A kis Vignyevics már nem a Honvéd edzője. Pedig mennyire boldog volt mikor jött, gondolom hossz(abb)ú távra tervezett…
Hát nem tudom. Én még mindig hiányolom a korrekt kommunikációt. Elment Májer, Vigjnevic, Lukic iránt erős az érdeklődés, Baráth, Hidi is szóba lett hozva más csapattal stb. Miért nem lehet írni valami cikket, riportot, hogy milyen koncepció szerint kezdtek el zajlani a dolgok? Miért nem lehet mondjuk egy közleményt írni, hogy most éppen hol tart az új vezetőség ismerkedési folyamata, vagy éppen milyen események várhatóak….vagy legalább annyit, hogy mondjuk június végéig, amíg nem alakul ki egy értelmezhető perspektíva az új vezetőség részéről, addig legyünk türelemmel…ez így nagyon gáz.
Lukic iránt semmilyen erős érdeklődés nincs, egy noname olasz oldal jegyezte a cikket és dobta fel a hírt. Ha egy tuttomercatoweb vagy a Gianluca Di Marzio írja ezt meg, akkor majd elkezdek aggódni és alapot adni ennek a hírnek, addig nem kell ezt komolyan venni. Meg Lazio?Naaa.. Vignjevicet és Májert is lekommunikálta a hivatalos oldal, amikor minden konkrét lett, nem? Ahogy ebben az időszakban lenni szokott jönnek-mennek a hírek. Mit vársz el e téren kommunikációban? Ha van konkrétum azt jelentsék be, ne pletyákkal foglalkozzanak. Én inkább a hétfőt várom, amikor megkezdi a csapat a felkészülést. Azon a napon várok hír cunamit. 1. jelentsék be az edzőt! 2. jelentsék be azokat akiknek megköszöntük a Honvédért tett „szolgálatait”. Én pont nem mellébeszélést várok és PR cikkeket, hanem tényeket. Elég volt már a bullshitekból, amit eddig nyomtak, ennél már az is jobb, ha csend van.
Hétfőn Trezivel kezdünk.
(elítélhető, rossz poén, mindenkitől elnézést. Amúgy Trezi a legnagyobb király és kész)
Csaba, hétfőn kezdődik a felkészülés.
Heminél nem akkor szokott megtörténni a sajtótáj ?
új szakmai vezetés jött, gondolom legkésőbb hétfőn bejelentik az új edzőt is.
nyilván a koncepciójuk megvan, ahhoz kerestek edzőt és ezekhez együtt igazítják a keretet.
nem akarlak mindenáron megnyugtatni, csak mondom… 🙂
Hát ha ez lenne a forgatókönyv, akkor a részemről megnyugodtam. 🙂 Azért annyit hozzáfűznék, hogy ennek a társaságnak a kommunikációja köszönő viszonyban sincs Hemi kommunikációjával. Heminél azért minden téren tájékozottabbak voltunk…
valld be neked igazából a nyakkendők és zakók hiányoznak, vagy az iroda falán lógó festmény, mert a Hemy féle sajtótájékoztatók, az alagsorban vagy akadozó chatek azért nem képviseltek olyan hírértéket amiért most nosztalgiával kellene rá gondolni.
De legalább megkaptuk azt a fajta porhintést, ami a mostani társaságból nagyon hiányzik 🙂
Csabi, az egész honlap egy porhintés, láttad te mostanában? A fiatalok tapasztalatot szereztek, a fiatalok tanultak, aztán jön kis múltidézés…
Szerintem ennek nagy része a nosztalgia és a megszépítő időtávlat elegyének erősen empirikus lenyomata… 🙂
Voltak krákogós-tökvakarós videócsetek, ahol kevés konkrétumot hallottunk tőle, viszont sokmindent megígért.
Az az igazság, hogy hála Istennek szép volt a vége, ezért ez maradt meg többekben ill. ezzel áll szemben az új tulajok eddigi bénázása és elcseszett kommunikációja.
Bízom benne, hogy ez az év áttörés lesz…totál új alapok, új keret, máshol már bizonyított szakemberek, akik pl. fogékonyabban és főleg tapasztaltabbak a fiatalok beépítésével, mint az eddigi edzőink.
Nyilván a mélyebb változások miatt meg kell pörgetni a dolgokat nálunk, mert több dolga van a vezetésnek és a stábnak, mint 1 normál évkezdetnél… de hamarosan meglátjuk a részleteket, én bizakodó vagyok.
Érdekes ez a Vignjevic sztory. Most vagy tényleg komolyan veszik a klubházban az alapokról indulást,és tényleg új alapokra helyezik Urbáni után a szakmát
ami jó, mert az utolsó 2-3 év nagyon nem állt össze, vagy teljes a káosz. Vignjevicnek én örültem, HF után minöségi váltás volt, de a produktum nem az volt, amire vártam,ezért könnyeket én sem ejtek érte, de jó lenne végre megtalálni azt,aki hosszú távon fogja irányitani a Honvédot, mert ebböl a kapkodásból baj lehet. Legyünk pozitivak, lehet, hogy az új szakmai igazgatók konkrét tervekkel jöttek és ebbe nem fért bele Vignjevic.Ebbe nem lehet belekötni, ha ök a felelösek a szakmaiságért, hozzák, akit gondolnak. De lassan ideje lenne bizony elkezdeni csapatot épiteni, mert 5-6 új játékos beépitése idöt igényel. Remélem Klemenz, Macach és még jó páram már csak de jure tagjai a keretnek és a minöségi helyettesitésükre már megvannak a jelöltek, mert az idö fogy, a csend meg nagy. Bizzunk. CSAK.
Hétfőn kezdődik a felkészülés, kinek, kivel?
Nekünk kezdődik a felkészülés, új mezszponzorunk is lesz a Xanax… 🙂
esetleg a Lidocain, hogy ne érezzünk semmit, ha fáj…
Már abból is nagy adag kellett az elmúlt idényben.
Zajlanak az események…olyan eseményeket, amiket senki nem látott szembejönni, semmi előszele nem volt ennek a váltásnak. Jómagam sem néztem már rá a netre, gondoltam, majd Hétfőn jönnek a hírek, hisz kezdjük a felkészülést. Erre Pelso, írja az üzenetet, hogy Vignje off…mondom mi van???
Ezt a cserét én annak tudom be, hogy volt egy beszélgetés és nem egyeztek az elvek és elképzelések, így a felek azt mondták ok, akkor ennyi volt. Sztem ez így ok, mert nem kell egy edző-klubház konforntálódás, szembenállás az amúgy sem nyugodt helyzetnek. Amióta megérkezett a skót-horvát páros, azóta agyalok, hogy vajon mit is szeretnének, mik az elképzelésiek. Azt ugye látni lehet az előéletükből, hogy azért az utánpótlásképzés, a fiatalok menedzselése az, ami profiljukba vág. Kepcija ugye a Dinamo Zagreb akadémiájának felépítésében is részt vett, ami ugye nem keveset hoz a kékeknek. Idén bevezetésre kerül Mo-on egy fiatalszabály is, ami jól van dotálva anyagilag…Nálam ez a két dolog összeér és lehet, hogy a vezetés erre a vonatra akar jegyet venni, hogy fiatalokat – legyen az akadémia, vagy akár külföldi – építsünk fel és be? Ez elsülhet jól és rosszul is. Látjuk, hogy a 12 csapatos NB1-ben fiatalokkal kísérletezni nagyon meredek terep. Meglátjuk. Vignje ugye ennek a vonalnak nem épp hű képviselője és rebesgette, hogy elkezdte beajánlani a szerb játékosait – Sankovic, Burekovic stb. – ami lehet, hogy szúrta a szemét a vezetésnek. Az elmúlt 3 év minden egyes szezonkezdetekor megadtam az esélyt és a reményt, hogy valami jó lesz és elmozdulunk a jó irányba. Most is így teszek. Ha már elérjük azt, hogy lesz egy rakkolós, 90 percen keresztül küzdő, fizikálisan rendben lévő csapatunk akkor már kicsit nyugodtabb leszek. Azt hiszem, hogy a skót és horvát vonal esetében ezt várható lesz. A jelzett nevek közül TAM Courts lesz a befutó. De nagyon gyorsan kell cselekedni, mert a keret kialakítása sem lesz két perc, de bízom abban, hogy azokban a noteszekben már ott vannak a nevek. Szóval jöhet, Schön, Varga Kevin, Nowothny és egy-két ukrán, orosz vagy épp délszláv terminátor.
„A jelzett nevek TAM Courts lesz a befutó”
Ezt inkább tudod, vagy inkább szeretnéd?
(Amúgy egy alapjaiban felforgatott keret, amilyen vélelmezhetően a miénk lesz, erős kockázatokat hordoz, de november körül összeállhat egy egésszé, ez azonban az edző-szakmai vezetés-öltöző összhangját feltételezi sztem. Meglátjuk, nyilván drukkolva…)
Hmmmm…azt gondolom, hogy ő lesz:) Coleman számomra a nagy név, akivel nem biztos, hogy jól járnánk. Elnézve a pályfutását eléggé vegyes és nem biztos, hogy ő jó lenne egy újjá formálódó csapathoz. A Skót up válogatott faszi szakmai munkássága nekem semmitmondó. Tam Courst pedig volt már edző és a 4-3-3 felállás alkalmazása is bíztató nekem, ez azért egy támadóbb jellegű taktika, mint Vignje esetében volt.
úgy láttam a TM oldalán, hogy elég sokféle szerkezetet játszatott a csapatával, de 4-3-3 az alap.
ha így van, akkor ez arra is adhat okot bizakodásra, hogy tud meccs közben szerkezetet váltani és reagálni időben az ellenfélre…na de én azt mondom, amit mindig is, hogy nyugtával a napot 🙂
Volt olasz vonal, volt Bódogos német vonal, gagyi magyar vonal(HF), volt szerb vonal (NV), most meg áttérünk a skót vonalra.. Komoly hosszútávú koncepció mentén dolgoznak a klubnál.. Vicc.. Viszont akkor Traoré marad mert ideális a folyamatos szélről jövő beívelésekre.. Lukicot el is adhatjuk a Lazionak..
???
Mijafasz…
Meg vagyok lepodve.
En örülök!
Jó szakembernek tartom de Lukic szenvedett a defenzív taktikája miatt!
Nem nagyon lépett előre vele a csapat maximum szervezettebb lett!
Benntartott minket!
Köszönjük!
Várható volt hogy ha a nyakára hoznak két újabb főnököt azt az ő kaliberével nem türi el!
az elejével egyetértve milyen kaliberre gondolsz ?
Vignjevic nem egy bábú edző!
Szerintem ott dőlt el a sorsa hogy jött a Kepcija-Dovherty páros
kár h új edző érkezésnél nem vállaltál vmi kis extra produkciót…:)
Kepzeld kocsmazni voltam, most ertem haza, az asszony meg azzal fogad: Vignje off.
Nem tudom mit gondoljak a dontesrol, akar varhato is volt, de „a mindig álorcás jövő felelemmel tölt el” kicsit.
Azert a volt walesi kapitányt megneznem…
Remélem nem Chris Coleman-re gondolsz?!
Aki kiejtette a Sunderlandet a Championshipből, aztán kirúgták egy kínai csapatból, mert még a szurkolók is tüntettek ellene.
Amúgy most egy görög kiesőjelöltnél dolgozik.
De. Ra gondoltam.
1. Nem tudtam, hogy mostanaban ilyen gyengen teljesit.
2. Ha igen, akkor pont belefer a jelenlegi vezetes koncepciojaba. Mert van olyanjuk.
3. Nem ert veget a gorog bajnoksag? Honnan tudhato, hogy jovore is kieso jelolt lesz? Ne valaszolj, kotozkodom.
Arra valaszolhatsz ha akarsz, hogy a feldobott nevekbol te kit valasztanal?
(Ui. Csak igy magamnak: az Atromitosznal elert 1.33 ppm-mel 6. lettunk volna iden, ha most azt mondanam, 2023-ban 6.-kent zarjuk a bajnoksagot, ki nem fogadna el? De ez tenyleg csak jatek a gondolataimmal)
ja, őt többen kiemelték, de pl. Tam Courts 1,46os átlagot csinált a Dundee United-del, ez sem a kieső zónát jelentené.
a skót u21es kapitány sem kispályás(kungabi)
persze sok múlik a kereten is, de 1 fokkal több szakmaisággal 2-3 fokkal több fegyelemmel és alázattal az idei keret sem így szerepelt volna.
szóval én bizakodó vk b+…
Ok, csak a keretünk nem alkalmas a rakkolós skót stílusra..
értem az aggodalmad, de egyelőre nincs keretünk és kérdés a játékrendszer is.
// tehát a 2 hátrányból előnyt is kovácsolhatunk… 🙂
Egy skót edző azért csak merít a skót stílusból? Na ezt pl. tutti újdonság lesz az akadémistáknak..
újdonság lehet, de erős fizikai alapok nélkül nem megy a mai foci, a technikásabbnak is ez az alapja
Tibikém erre lesz az alapozás időszaka, hogy a dubajban, maldívon kipihent srácainkból a szart is kihajtsák és olyan erőnlétet kapjanka, hogy ne ziháljanak a meccs 70-ik percében és, hogy Lukic is ledobjon 8 kg-ot, legalább.
Keret még kéne alajuk.
Kivancsian varom az igazolásokat, szerződés hosszabitasokat…
Ui. Nek ez a Tam gyanus…az noi nev, a Tamara becezve (vicc volt, a sörök miatt. Megyek is aludni)
Én speciel örülök hogy elküldték Vignjevicset. Mindig rühelltem azt az antifutballt amit csinált. Egy őszi 1000 gólt rúgó Lukicsból csinált egy impotens centert.. Sokszor még paripa kókler Ferkó meccsei is élvezhetőbbek voltak.
Korszerűtlen edzőnek tartom aki felett eljárt az idő. Nem érti a 2020as évek modern futballját
Sajna a szerbeket sem tudta moziválni..
Sajna a szerbeket sem tudta moziválni..
Coleman a Sunderland Till I die- ba. szimpatikus volt.
Eljött az idő, hogy végre komolyan vegyük Pintér Attilát és felkérjük… a külföldieknek pedig hepi börszdéjt
…ugye ez a pinyő-dolog csak valami szar vicc, irónia volt…ugye?
teljes mértékben vicc, vagy inkább elkeseredés szülte félelem
Huhh, akkor megnyugodtam. Köszi a választ!
Vignjevic off
megvan már az utód ?
úgy tudjuk, a korábbi walesi szövetségi kapitány, jelenleg a görög Atromitosz alkalmazásában álló Chris Coleman, a Dundee Unitedet irányító Tam Courts, valamint a skót U21-es válogatott szövetségi edzője, Scot Gemmill is a jelöltek között szerepel.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-mar-nem-nebojsa-vignjevics-a-honved-vezetoedzoje-hivatalos-2896927
a céges FBon jött szembe, amit osztottam…
az nso…hát, érdekes infók! 🙂
hiányoltátok a híreket…”kérd, és megadatik”….fura helyzet.
közel sem tett annyit hozzá, mint reméltem, kérdés, hogy mi volt az oka a tehetetlenségének?
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/zte-a-szerzodese-lejart-tavozik-a-klubtol-bobal-david-2896839
Én el tudnám képzelni őt nálunk is. Nekem ez a Mezőkövesd nem tűnik semmilyen szempontból előrelépésnek neki.
Mióta elment tőlünk, mert úgy érezte kinőtte Kispestet meg az Nb1-et, azóta sehol se lépett előre. Azt hiszem ennyi van benne. Ha mi előbbre akarunk lépni nem benne kell gondolkodnunk. Mondom ezt annak ellenére, hogy anno én benne láttam a válogatottságot. Azóta Kispestről sokan lettek válogatottak. Ő meg itt tart.
Ez teljesen így van,egyetértek!
Én is el tudnám képzelni.
Ő egy jó mentalitású,vezér tipusú játékos. Az ilyenek elférnének nálunk.
Ott legalább játszat majd kispesti bajnokokkal
Igen, úgy néz ki, hogy Supka odavisz több saját nevelésű játékosunkat.
https://nb1.hu/hazai-labdarugas/orosz-valogatott-vedo-erkezik-az-nb-i-be
Rus olajra lép az olajból…tartok tőle, hogy inkább odatart a csávó, de el tudnám képzelni nálunk is.
ui.
Ivan Novoszelcev…15 meccse volt a múlt szezonban, nem volt kiállítva, 4 sárga.
néztem 1 videót is róla, elég ügyesen kanalazgat a hosszú lábaival.
amúgy volt 1 térdsérülése 21ben, ami után alig játszott, szóval mégsem szeretném… 🙂
https://www.transfermarkt.com/ivan-novoseltsev/profil/spieler/231873
Bardeáról és Klemenzről is nagyon jó kis videók voltak összevágva. Aztán saját szemünkkel is láthattuk a produkciót 😀
ha így nézzük, akkor valóban… 🙂 és akkor ne is nézzünk több hasonló videót. 🙂
amúgy közünk nincs a csávóhoz, csak nézelődünk itt a nulla hírek között.
de ha már a klemi+bardi…. ez az orosz védő árban is másik polc és 5 esetben még válogatott is volt, ami a mi sztárjainkról nem nagyon mondható el.
ui.
persze én is jobban örülnék 1 Tandia II. -nek 🙂
Esetleg egy Ignjatovic vagy Josip Elez..
jaja…Ignja izomból, Elez gyerek inkább IQból játszotta egész jó szinten ezt a modern fodballt. 🙂 /Karesznyomán
már többször írtam, nagyon remélem, hogy a horvát főnök közreműködésévek talán beeshet 1-1 ilyen Elez szintű és korú tehetséges srác, és talán nem csak 1 évre!
Nem akarok olajat önteni a tűzre, de Botiról is tudnánk jó kis videókat összeállítani, aztán saját szemünkkel láthattuk, hogy mióta visszajött USA-ból, azóta árnyéka önmagának…ezért is tartom én jó ötletnek a próbajátékot. Tudom, maradi vagyok:)
most h megnéztem a részleteket, a sérülése után nagyjából annyit is játszott, mint Boti. :/
jaj, nem érted te ezt a modern fodballt
köszönöm a megerősítést, ezért is vagyok műkedvelő.
Ha ez így halad, mi leszünk Európa egyetlen labdarúgó nélküli focicsapata.
Hozzászokhattunk már ehhez nem? Sokáig „Európa egyetlen szponzor nélküli bajnokcsapata” voltunk..van ami nem változik.
Ugyanaz az oldal, aki szóba hozta Lukettót a Lazioval, most Ádám Martint boronálta össze a másodosztályba kiesett Genoa-val: https://www.calcioline.com/news/531469602310/calciomercato-genoa-martin-adam-per-la-immediata-risalita