Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
F.hunter
F.hunter
június 23, 2022 12:36 du.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 23, 2022 12:52 du.

Nem jött be,hogy Kambit elküldik….szàmomra ez egy aprócska pirospötty a klubnak.(lehet kapok ezért az uccso megjegyzèsèrt,de nem érdekel)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 23, 2022 12:55 du.

Az ns is csak annyit írt,hogy lejár a szerződése. Már akkor is mondtam:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 23, 2022 12:59 du.

..de ugye már megènekeltèk,hogy elküldik.Na mindegy,jó,hogy maradt!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 23, 2022 12:59 du.

☺️

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 23, 2022 10:18 de.

A lejjebbi „anyaghoz” meg: ne veszekedjünk hülyeségeken. Adjunk türelmet úgy gondolom,de nem kell csodálkozni,ha ez valakinek már elfogyott. Ezen kár vitázni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 23, 2022 11:27 de.

Igazsagod vagyon Hunor uram.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 23, 2022 5:48 de.

14 távozó 2 érkező ez így elég sz*rul néz ki elsőre de a két érkező főleg Maxim jónak tűnik!
A selejt kiszórása sosem baj, az elküldöttek távozásával csak erősödtünk!
Inkább kevesebb de minőségibb érkező legyen!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 23, 2022 8:11 de.

Sajnos még nem érzem, hogy minőségi javuláson ment volna át a keret, de nagyon szorítok, hogy tévedjek! Az új edzőről minél többet olvasok, annál szimpatikusabb és felkészültebbnek találom, csak remélem, hogy át is tudja majd adni azt, amit szeretne a csapatnak. Jobban örülnék azért néhány poszton a nagyobb minőségnek, de gondolom el már nem küldenek senkit, max fiatalt

dixneuf
dixneuf
június 23, 2022 3:38 de.

https://index.hu/sport/futball/2022/06/23/gareth-bale-wales-real-madrid-cardiff-city-angol-masodosztaly-atigazolas/

Szerintetek ő jó lenne? Úgy hallottam megpróbálja a klubház felhívni…
Kungabesz már forgatja a Tanuljunk könnyen, gyorsan angolul csekély 45 perc alatt című kiadványt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 23, 2022 4:56 de.

Öreg,nem magyar,alig játszott az előző csapatában,balhés is,lógós. Inkább Gale mint Bale

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
június 23, 2022 5:34 de.

Sorvégi rímnek tökéletes! Tiszta rím…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
június 22, 2022 12:11 du.

Berla, Irimiás Horváth András off, amúgy nem baj, hogy kiszórjuk az olyanokat akik évek óta kölcsönben vannak.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 4:33 du.

Irimiás miért? Szakmailag hogyan indokolható? Ki se próbáltuk.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
június 23, 2022 1:33 de.

Szerintem ha nagyon akarták volna akkor kipróbálják. Jobban tudják ők mint mi

Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 3:59 du.

Gergőben több van, szerintem…sok sikert srácok!
ui.
lehet h mégis hozzuk azt az arab kapust és jövőre ők maradnak Szapival ?

Pelso
június 22, 2022 9:59 de.

Feri is a helyére került…
NB III: Horváth Ferenc lett a Dunaújváros új vezetőedzője

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
június 22, 2022 11:23 de.

Azért a Dunaffer régebben Egervári Sanyi bácsival szép eredményeket ért el.Meglátjuk Ferit…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 23, 2022 4:07 de.

Radiátort fog szűlni?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 23, 2022 6:06 de.

Vasparipát.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
június 22, 2022 10:32 de.

Csak hogy egy örök klasszikust idézzek: Horváth Feri drága kincs, jó ha van, de jobb ha nincs!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
június 22, 2022 10:01 de.

Majd oda-oda kukkantunk. Sok sikert Neki.

robert szeman
robert szeman
június 22, 2022 6:36 de.

Ami még kíváncsivá tesz, Petkovic-Vignyi alatti labilis játéka, Kurcnál melyik irányba ível?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
június 22, 2022 2:10 du.

Azért ő játszott anno a LA ligában is.Most csak árnyéka akkori önmagának.Bárcsak Curts kihozna belöle valamit?!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 22, 2022 4:30 du.

Nem láttam akkoriban,de itt egy gyenge meccsére emlékszem,a többit jól megoldotta és a támadásokat is megfelelően segítette.

robert szeman
robert szeman
június 22, 2022 5:13 de.

Tényleg mérlegelni az elmúlt idényt, Szappanos bravúrjai bőven bentartottak az 1-ben! De látnám már a válogatotban, szrntm Rossi mester ad-neki bizalmat ha 1-félidőt is cool lenne!

robert szeman
robert szeman
június 22, 2022 4:36 de.

Üdv! NB1.hu-NIKO DATKOVIC-ot a Honvéddal hozták hírbe, jó nekünk?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
június 22, 2022 7:35 de.

Sztem nem rá van szükségünk,de attól még beválhat.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
június 22, 2022 1:43 de.

Ha az új edző itt is a 4-3-3-at játszatja majd akkor kb. így néznénk ki:
Szappanos
Doka-Batik-Gomis-Tamás
Bocskay-Petrusenko
Nagy D. (sérült)-Plakuschenko-Új ember
Lukic

Tujvel
Petkovic-Klemenz-Lovric-Új ember/BB
Hidi-Banó-Szabó
Jónsson-Zsótér-Gale
Boubacar

Elvileg első csapatból maradt még Dúzs és Kerezsi +8an akik a felnőttekkel kezdték a felkészülést.

Egy balszélső biztos kell, talán egy balhátvéd és jobbszélső. Meg egy hasonló csatár mint Lukic csak fiatalabba.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 5:39 de.

Heló! Meg még 2-középső védő, így lennének 3-n, s poszt-motivácíós egészséges versengés a kezdő-csapatba!?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  robert szeman
június 22, 2022 8:38 de.

Mondjuk a Klemenz helyett lehetne valkit hozni, meg Lovric pótlására nézni valakit.

Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 9:13 de.

+elment Bardea, Boti… mindenképp kell vki Gomis és Lovresz mellé.
mindenféle infó és tapasztalat alapján 1 fokkal jobbnak tűnik, mint a lengyelek, vagy amit Boti mutatott tavaly.
de nem 1 Tandia minőség…talán 1 Ignjatovic light-ot tudna hozni.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 9:10 de.

Igen valahogy énis így gondolom!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 4:02 de.

Nem tudom ki mondta, ezt a preferált 4-3-3 felállást, de annyira azért nem játszik már sablont, hogy csak egy formációban gondolkodjon. Nekem inkább úgy tűnik egyértelműen figyelembe veszi az ellenfél játékát, ami nagyon pozitív. Utolsó meccsein a felállás:

a Celtic ellen – 5-4-1
https://www.dundeeunitedfc.co.uk/news/7314/MATCH-REPORT–LEVITT-STUNNER-SEALS-EUROPEAN-TOUR-FOR-UNITED-IN-ENTHRALLING-DRAW-WITH-CELTIC.html

a Ross County ellen – 3-5-2
https://www.dundeeunitedfc.co.uk/news/7317/MATCH-REPORT–DINGWALL-DREAMLAND-FOR-EUROPE-BOUND-TERRORS.html

a Hearts ellen – 5-3-2
https://www.dundeeunitedfc.co.uk/news/7281/MATCH-REPORT–HEARTS-TAKE-SPOILS-IN-DING-DONG-TOP-SIX-CLASH-AT-TANNADICE.html

az Easter Road és a Dundee ellen (igen ez náluk a rangadó, két csapat van, a Dundee United és a Dundee)
3-4-1-2
https://www.dundeeunitedfc.co.uk/news/7268/MATCH-REPORT–UNITED-SECURE-TOP-SIX-FOOTBALL-DESPITE-DROPPING-TWO-GOAL-LEAD-IN-DERBY.html

A kupában a Celtic ellen 4-4-2 támadásban és 5-3-2 védekezésben
https://www.dundeeunitedfc.co.uk/news/7241/MATCH-REPORT–UNITED-EXIT-THE-SCOTTISH-CUP-AT-THE-HANDS-OF-CELTIC-.html

3-4-1-2 – ezt a felállást február óta a legtöbbször játszotta a csapata. Mindemellett tényleg sok fiatal játékos mutatkozott be a csapatban edzősége idején. 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 22, 2022 8:53 de.

Csak a TM-en azt írták, hogy azt használta a legtöbbször. Külön nem kerestem rá a felállásokra pontosan miket játszatott. Én úgy vagyok, hogy először csak kezdjük egy felállással taktikával, és azt gyakoroljuk. Nehogy az első 5 meccsen 5 különböző felállásban játszunk mert abból csak baj lesz. De az viszont jó, hogy nem ragaszkodik egy formációhoz.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 22, 2022 9:47 de.

Igen, igazad van, azt írták. közben az egyik ilyen meccsleírásban talán januári meccsen, említik, hogy a megszokott 4-3-3 helyett egy szokatlan 3-4-1-2 felállásban játszottak, úgyhogy kb. félévkor válthattak játékrendszert. Mindenesetre bíztató, hogy képes változtatni

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 22, 2022 2:05 du.

A 3-4-1-2őt tudnám értékelni. De szélsőink nincsenek hozzá szerintem.

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 22, 2022 4:28 de.

igen, ezt néztem én is a TM oldalán, hogy milyen széles skálán váltogatta a felállást.
erre mondja a Ferenczi Attila, hogy a lényeg a játékrendszer (stílus) és, ha az stabil, akkor ezen belül már variálhatod a védekezést, támadást
ide is feltettem egy kapcsolódó videót: https://kiskoz.hu/2022/06/22/ferenczi-attila-a-stilus-elmeletekrol-piros-feher-zold-unibet/

kiskoz
kiskoz
június 21, 2022 4:20 du.

tettem be 1 visszaszámlálót, hogy lássuk mennyi idő van a következő meccsig…jobb oldalsávban fenn.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
június 22, 2022 1:37 de.

(Csak kérdem: Latabár megint törölte magát, vagy te törölted?)

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 9:59 de.

Már megint lemaradtam.. A pikulába.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 2:15 de.

most én voltam.
elegem lett a „galambbal sakkozás”-ból… :/
de majd kifejtem bővebben is, ha lesz időm.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  kiskoz
június 22, 2022 8:41 de.

Én hagytam volna Latyeszt. Üde színfolt volt. :)))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
június 22, 2022 12:08 du.

Ha bekakilsz az is színfolt a gatyán,mégse akarja senki 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Snowflake
június 22, 2022 11:06 de.

Színfolt csak nem üde 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
június 22, 2022 9:00 de.

szerintem is színfolt…kár h nem a focival foglalkozott.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
június 22, 2022 2:37 de.

Ez nem volt szép tőled. Szeretem tudni, mit gondol a másik oldal.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 22, 2022 3:00 de.

remélem ezt humornak szántad.
és ha van másik oldal, remélem, hogy nem ezt gondolja,amit ő itt előadott.
mert ez valami fura terápiás jellegű irkálás volt, amibe szokásához híven beleépített pár csúsztatást/tévedést némi sértegetéssel fűszerezve

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 22, 2022 2:45 de.

Ezek szerint te vagy az egyik oldal…
Valahogy én pl. nem tudom a Latyit oldalak (no politics) szerint kategorizálni, ahogy mondjuk téged sem. Itt- legalábbis szerintem- nincsenek olyan jól kitapintható oldalak, legfeljebb véleménykülönbségek

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 3:26 de.

Szerintem a két oldal inkább a Hemi korszakot színezők, és a jelenkorral szemben engedékenyebbek. Kisebb túlzással, de mindenképpen szükségtelen szembenállással.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
június 22, 2022 3:46 de.

Értem mit írsz, annak ellenére -és nem is a vitázás kedvéért- azt mondom, hogy itt is el-elmosódnak a határok. Szóval nem olyan durva (és remélem soha nem lesz olyan, mert akkor én elfejetek írni) mint az aktuálpolitikában.
Hálisten nincsenek késhegyre menő viták a hemisták és antihemisták között (mert talán nincsenek is ilyenek) inkább szurkálás, meg ironizálás és némi lenézés.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 4:18 de.

Egyetértek, a lenézést persze másik csapatok(táborok) felé irányítva. Ezt valahogy úgy kéne,hogy a hemisták előlről húzzák, az antihemisták hátulról tolják a Kispest szekerét, az pedig így vígan haladna.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
június 22, 2022 5:41 de.

Úgy kéne!
(Amúgy vizuális típusként rögtön el is képzeltem) :-))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 3:14 de.

Szerintem a véleménykülönbség és amit ő csinál itt pár hetente, az nem ugyan az 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
június 22, 2022 3:43 de.

Attól függetlenül markánsan nem kategorizálható. A véleménykülönbség nem őrá vonatkozott, hanem válasz Sanya egyik oldal-másik oldal „állítására”. Szóval sztem nincsenek oldalak.

Fura figura lett a Latabár…asszem őt kibeszéltük. Én mostantól inkább kerülöm.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 22, 2022 3:56 de.

Jaja,én blokkolom az összes nicket amiről felbukkan,fura volt ő mindig (legalábbis amióta én „ismerem”):) Oldalak nincsenek,klikkek viszont vannak 🙂 De azzal semmi baj

MiJo28
MiJo28
június 21, 2022 1:40 du.

Csak nekem furcsa az, hogy az új edző szakmai stábjáról se nem számolt be a klub, se a hétfői edzés képein nem láthatóak?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  MiJo28
június 21, 2022 5:30 du.

Ez nekem is furcsa, egy szó sincs a szakmai stábról..

F.hunter
F.hunter
június 21, 2022 1:20 du.

Már csak egy hónap kilenc napot kell kibírni nb1 nélkül!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
június 21, 2022 3:24 du.

Már csak ennyi?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 21, 2022 3:44 du.

Nem tudom hova húzzák,az iskolában nincs ennyi szünet 🙁

ius
ius
Válasz a következőnek  FerikeKispest
június 21, 2022 8:41 de.

Tucatlégiósnak tűnik.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  ius
június 21, 2022 12:43 du.

Nekem is.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  ius
június 21, 2022 8:50 de.

1 fokkal jobbnak tűnik mint Bardea vagy Klemenz, persze jöhetne kettővel jobb is…
https://www.youtube.com/watch?v=WRN1TEQT9uc

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  FerikeKispest
június 21, 2022 7:40 de.

Nagyon jó hogy bedobtad mint téma-vélemények zsír!

Döme Sanya
Döme Sanya
június 21, 2022 5:30 de.

Az első nézhető meccsünk után lehet véleményt alkotni, addig csak összeesküvés elméleteket szövünk, meg találgatunk. A lényeg, hogyan illeszkedik be valaki a csapatba. Lehet egy zseni, ha nincs egység, eltűnik mint Lukics a második etapban.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 21, 2022 5:53 de.

Nem szeretem amikor ilyen optimista vagy, azt feltételezed: lesz nézhető meccsünk. :-))

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
június 21, 2022 6:26 de.

Ha nézhető, ha nem, nézzük. Ez a focivírus mellékhatása.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 21, 2022 7:05 de.

Sőt, még olyanok is vannak akik utazgatnak azért, hogy személyesen buzdítsák a csapatot. „Ez már a végső stáció!” (a piócás ember)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 21, 2022 5:37 de.

Pont találgatni vagyunk itt,a lelátón vagy a tv-ben meg megnézzük,hogy mit találtunk el 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 21, 2022 3:49 de.

Eddig ugye az új érában az volt, hogy a keretben van potenciál, de mégsem jött ki a lépés. Most úgy tűnik teljesen felforgatott, fiatalított keretünk lesz, ami lehet jó is, de nagy kockázatot is rejthet. Kíváncsi lennék a véleményetekre a kerettel kapcsolatban.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 21, 2022 5:42 de.

Eddig karcsúnak tűnik, a fiataloknak előszőr a kiegészítő szerepet kéne betőlteni, eddig még ott sem tartanak. Aztán majd meglátjuk, a tavalyi keret túlértékelt lett végül,az idei bizonyulhatna utólag alulértékeltnek.

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 21, 2022 4:03 de.

úgy hallottam, h csak 3 UP-os srác marad a felnőtt keretben, persze kérdés, hogy alakul az mlsz szabályozás és marad-e egyéb átjárás az akadémiáról.
ami az igazolásokat illeti Gomis határeset…Maxim videójában nagyon bíztató, hogy 2 lábas, lendületes, egész jól lő távolról és kulcspasszokban is hozhat 1 Nono szintet.
nagyon képlékeny még a kezdő csapat…kérdés, hogy az izlandiból ki tudnak-e hozni vmit, amit eddig nem sikerült…mit látnak az újak Bocskayban, Kerezsiben esetleg Banóban?
mindenképp kellene 2 szélső és 1 normális alternatíva Luki helyett is.
ui.
Szappan – Doka, Batik, Gomis(?), Tamás(BB?)- Petrus, Maxi, Bocskay- Zsótér, Luki, Gale(?)

pad:Hidi, Petkovic, Jónsoon,Kerezsi, Lovresz, Banó

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 21, 2022 4:46 de.

Nekem ez még vekony (ezt a komplett keretre ertem)…Galeben en nemigen latok semmit, mintha csak elore tudna jatszani, Bocskay nekem egyelore nem kezdo, vagy nemtom, nem biztos kezdo, az izlandit nem is ertem miért maradt (miért jott)
A ket szelso nagyon kene. Es igazad van, egy center is. Traore marasztalasat sem ertem…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 21, 2022 5:14 de.

Szerintem Bocskay és Petrusenko fog szűrni, előttük Maxim osztogat a cseréje meg Banó ha utoléri magát.Zsótér meg valaki megy szélre. Traore jó a meccsek végére mikor próbálunk beszorítani. Kevés fiatal van aki ennyi idősen tudott olyan veszélyes lenni mint ő 22 évesen

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
június 21, 2022 5:07 de.

vszínű, hogy Bocskay a legéretteb fiatalunk és 1 mindenképp(?) fog játszani.
Gale nagyon hangulatcsávó, akár jól is hathat rá az új edző, persze a többségre igaz… 🙂
én szinte biztos vagyok benne, hogy az új szakmai környezet 1-2 emberből látványosan jobbat fog kihozni, mint, amit tavaly láttunk.
persze (hallom 🙂 ) nem volt magasan a léc…így van.
de vmiért most talán átszakad az a korábbi görcs és végre sikerül 1 stabil csapatot összerakni

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 21, 2022 5:50 de.

Bocskaynak szurkolok nagyon. Azt, hogy tényleg érett-e remélem meg tudja élőben is mutatni, nem csak a blasz3-as csapatok elleni edzőmeccseken fog beállni tizenkét percre…én most ezt a maxi gyereket várom, hogy mit is tud, meg lukit (is) hogy mit tud a skót kihozni belőle/belőlük

Pelso
június 20, 2022 1:14 du.
Live
Live
Válasz a következőnek  Pelso
június 20, 2022 4:28 du.

Ezt a facebook maniat miert kell eroltetni? Nem lehet videokat videos platformon csinalni??

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Live
június 20, 2022 4:29 du.

Azt gondolják, az fb-t mindenki használja. Én sem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 20, 2022 3:14 du.

?
Lehet, hogy csak én nem tudom mit kell nézni? :s

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 20, 2022 4:04 du.

bocsi, nem voltam közben, most ok.
ui. sok új nem derült ki, csak annyi hogy van még Klemenz és nem sikerült az aláfestő hero music…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 20, 2022 4:13 du.

Köszi!

Döme Sanya
Döme Sanya
június 20, 2022 12:42 du.

Egy kis Plakucsenkó
https://m.kuruc.info/r/49/245137/

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 20, 2022 2:39 du.

az a sok antiszemita kommentelő ott.. jesszus..

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  zico zico
június 21, 2022 2:45 de.

A hvg kommentszekció se kutya. Egyébként az antiszemitizmus kifejezés, csak a zsidóságra vonatkoztatva, értelmezhetetlen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zico zico
június 20, 2022 7:56 du.

Azért egy kurucinfón nem várhatsz el pl egy migránssimogatást sem.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  zico zico
június 20, 2022 3:44 du.

A kommentekre no comment…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 20, 2022 2:31 du.

Engem nem érdekel az ,hogyan írják a nevét.Örülök,hogy tetszenek neki az edzőpályák és az up.központ meg a stadion.Az érdekel,hogy játszon jól,és akkor nem bánjuk meg a leigazolását.(Ui.:Nem beléd akartam állni,csak a véleményem írtam le a cikkről.)

Jonaska
Jonaska
június 20, 2022 10:41 de.

A Gale gyerek megint kummant valahol?

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Jonaska
június 21, 2022 6:48 de.

Bocsi ezt hogy érted?

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  robert szeman
június 21, 2022 6:54 du.

Ugy èrtem hogy nem làtom sehol a kèpeken.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Jonaska
június 22, 2022 4:26 de.

Oksz…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
június 20, 2022 2:09 du.

Remélem, hogy ez csak egy ordas nagy kamu.

ius
ius
Válasz a következőnek  dagiiron
június 20, 2022 10:24 de.

Ez vagy kacsa, esetleg Szapi eligazol vagy egyszerűen folytatódik az átgondolatlan igazoláspolitika.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  ius
június 20, 2022 3:43 du.

Mondjuk a Szappanos tavalyi teljesítménye után simán elképzelhető, hogy van megkeresés iránta..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  ius
június 20, 2022 3:12 du.

Szapi szerintem nem igazol el,csak biztosítani szeretnénk az utánpótlást.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
június 20, 2022 10:12 de.

ez érdekes „hír”.
remélem nem ez a legfontosabb csapásirány most nálunk…kapusokkal pont megvagyunk erre a szezonra.
de jövőre akár jöhetne is ez a csávó, jó adottságú + benne van az állat…bár kérdéses ez a színvonal, ahol most tolja.

Pelso
június 20, 2022 9:35 de.

https://www.facebook.com/honvedfc/posts/425520392918220

Fotógaléria – megtartotta első edzését Tam Courts Kispesten
Egy héttel ezelőtt találkozott először a Budapest Honvéd első csapata, amely PCR-teszttel, fizikai felmérővel és orvosi vizsgálatokkal alapozta meg a felkészülés június 20-i rajtját. A pénteken a játékosoknak is bemutatkozó új vezetőedző, Tam Courts irányításával pedig hétfőn már a labdák is előkerültek, a konditermi bemelegítés után a különböző labdás gyakorlatok és futóprogram mellett egy kis egymás elleni játék is szerepelt az első edzés programjában.

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
június 20, 2022 9:43 de.

remélem sikerül Petrusenkót is visszahozni a stábnak, mert nagyon nincs itt szegény…pedig erősségünk lehet, ha fejben itt van.comment image?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=oQcIhejrq68AX-LttXd&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_KCwBBUzLarHAP5oEA6HH1Z3gt7JhBnLefxDHJe9Zxpg&oe=62B4D419

F.hunter
F.hunter
június 20, 2022 4:37 de.

Off:
Szabi, nem figyelt kungabi a fenyegetésre és nem igazolta le. Kár,hogy az ilyen fiatalok nem a mi akadémiánkat választották. 🙁
https://m4sport.hu/cikk/2022/06/19/visszarendelte-a-patinas-olasz-csapat-a-szeged-kolcsonjatekosat-a-serie-a-ra-keszulo-keret-tagja-lesz

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 20, 2022 8:56 de.

Súlytalan vagyok én ezek szerint a vezetőségnél, bár más fórumtársak azt hiszik, hogy befolyásoló tényezők vagyunk ugye itt páran. 🙂

robert szeman
robert szeman
június 19, 2022 6:23 de.

Maxim-ról még1 kulcsfontosság, ha közel 1formán rúgja jobbal-ballal az nagyon-nagy s ritka erény!

robert szeman
robert szeman
június 19, 2022 5:52 de.

Szép vasárnapot! Most néztem Maxi videóját, szrntm technikája mellett fejben is ott van, érti a focit ügyesnek tünik meglátjuk? Isten hozott a barlangba!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 19, 2022 5:47 de.

Na akkor most hogy nagyjából kiszórtuk a selejtet és lett sportigazgatónk szakmai tanácsadónk és edzőnk is nézzük hogy áll(hat)unk!
Mármint szerintem!
Tam Courts 4-3-3 -as felállást favorizál aminek Lukicunk nagyon fog örülni!
Igazoltunk irányítónak látszó játékost akinek Lukicunk nagyon fog örülni!
Nyilván (vagyis inkább remélem) igazolunk még de nálam most ez a helyzet:
Kezdőcsapat:
Szappanos
Doka-Batik-Gomis-Filip (ha jön)
Petrushenko-Plakushchenko-Zsótér
Nagy (ha felépül)-Lukic-Gale
Tartalék:
Tujvel
Petkovic-Lovric-Klemenz-Tamás
Bocskay-Hidi-Banó
Johnsson-Traore-Kerezsi
Vagyis két szélső támadó még kellene!
Balszélsőnek Holender nagyon jó lenne!
Banót, Klemenzt, Johnssont, Galet és Traoret én még elzavarnám szerződésektől függetlenül!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 18, 2022 8:00 de.

Az izraeli-ukrán játékos a videó alapján jól használja mindkét lábát,jó a technikája és elég mozgékony. A legjobb korban is van. Szóval…
Kíváncsi leszek rá.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 20, 2022 8:20 de.

Egyszer már csak jön valami használható is Izraelből…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
június 18, 2022 2:42 de.

Egy kis friss Hemi vlog a mostani állapotokról 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=1F5EU663pu4&t=51s

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 19, 2022 4:15 de.

Az öregnek igaza van abban, hogy 3 év alatt egy fiatalt sem építettünk be a csapatba, ami nonszensz…

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 18, 2022 3:32 du.

Ilyen ocsmány inget, atyaég…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 18, 2022 3:24 du.

Hát ezt így végighallgatva,sok igazságot mondott az öreg.Most még inkább nem tudom mit gondoljak.Bízom az új edzőnkben, az igazolásokban,mást nem tehetek.

kiskoz
kiskoz
június 17, 2022 9:15 de.
Gogolák Roland
Gogolák Roland
június 17, 2022 8:49 de.

Soltész Gyirmótra ment, ezért nem volt sehol a neve.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 17, 2022 7:05 de.

elnézést, hogy megint hozzászóltam, de minket is érintő hír: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/roman-valogatott-jatekosert-harcol-a-honved-es-a-mezokovesd

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 17, 2022 7:22 de.

Nálam már csak ez az igazolás lenne értéktelenebb Kispesten 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 17, 2022 7:27 de.

én sem ebben a srácban látnám Tamás alternatíváját, posztriválisát…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 17, 2022 5:56 de.

Ki az a kis törpe a büntetőgyilkos kapusunk, Lovric mellett? 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 17, 2022 7:28 de.

William Wallace 🙂

kiskoz
kiskoz
június 17, 2022 4:40 de.

Danika… 🙂
interjú: https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-egyutt-vagyunk-egy-celert-kuzdunk-ez-a-mi-titkunk-gazdag-2898219

AKIÉRT ÉRDEMES KIMENNI A MECCSRE
Gazdag Dániel 14 évesen került a Nyírsuliból a Magyar Futball Akadémiára.
A kispesti intézmény szakmai igazgatója, Simon Miklós a kezdetektől fogva kísérte az útját, nem csoda, hogy kedd este módfelett büszkén ült a televízió előtt:comment image
„Amikor néztem a mérkőzést követő interjú alatt, furcsa és jó érzés fogott el: ugyanazt a kisgyereket láttam, aki egykor hozzánk került, ugyanazok a grimaszok ültek ki az arcára. Egy nagyszerű játékos nyilatkozott, én mégis a gyereket láttam, aki velünk nőtt fel. Kicsi volt, amikor hozzánk igazolt, de a tudásával már akkor kimagaslott a korosztályából, ezért is edzett később a nála egy évvel idősebbekkel. A rá jellemző csibészségre nem kellett nevelni, ez vele született. Mi arra törekedtünk, hogy ezt erősítsük benne – ha próbáltuk volna leszoktatni róla, csak ártunk neki. Amit tud, nem tanítható, az edzőnek az a feladata, hogy őt vagy a hozzá hasonló játékosokat segítse a kibontakozásban. Az angolok elleni gólja is csodás volt, már pontosan tudja, mikor kell ezt a megoldást választania. Semmi kétség, mára olyan futballistává nőtte ki magát, akiért érdemes kimenni a meccsre!”

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 17, 2022 5:47 de.

Gazdit imádom, kíváncsi vagyok mikor kezdi őt a nemzetközi focivilág is értékelni és árban is felfelé húzni! Persze igaz ez a válogatott összes játékosára. Valahogy a mieink mindig töredékét érik annak árban, mint a felpontozott bajnokságokban játszók. Na persze, ezért van a „felpontozás” tudom én…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 17, 2022 5:58 de.

Csak érdekességképpen beírtam egy ilyen összehasonlítást. Biztos nem releváns sok dologban, meg almát a körtével… De azért elgondolkodtató.

comment image comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 16, 2022 3:30 du.

ide is bemásolom, hátha érdekes:

találtam egy interjút új szakvezetőnkkel, Chris Docherty-vel: https://www.thescottishsun.co.uk/sport/football/7317314/dundee-united-scotland-rangers-michael-beale/

Azonkívül, hogy vannak (most már) ismerős arcok a képeken ( Ivan Kepcija,Tam Courts) egy kicsit talán megvilágítja mire is számíthatunk tőle(bocs, google translate):
„A Balkánon az összes sportágban az edzői stílus nagyon technika- és ismétlésközpontú, és a részletekben való elmélyülésről szól. Szerintem néhány skóciai akadémia játékosai úgy
jönnek edzésre, hogy vágynak a játékra és a szórakozásra. A horvátok nem úgy tekintenek az akadémiákra, hogy szórakoztatóak legyenek, ahogyan a skóciai iskoláknak sem kellene szórakoztatónak lenniük. Képzeld el azt, hogy, hogy egy iskola azt mondja: Módosítjuk a tantervet, lehet,hogy a gyereke megtanul írni és olvasni….. de lehet, hogy nem, de jól érzi majd
magát, amíg itt van.Azt senki sem tolerálná. A horvát megközelítés szerint az ifjúsági akadémia egy futballiskola.”

Egyértelműen a horvát utánpótlás minta az etalon neki, ehhez keresett edzőt is (Courts). Szóval elvileg arra számíthatunk, hogy fiatalok folyamatos beépítése a csapatba lesz a fő motiváció. Még akár jó is lehet. Fene tudja, kicsit optimistább lettem

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 17, 2022 3:22 de.

Elolvastam, nekem az tetszett, hogy a Hoffenheimet és a Lipcsét hozták fel példának. Anno, mikor Hopp belerakta a lóvét a Hoffenheimbe, elmentek tanulmányútra az Arsenalhoz, meg a Benficához, hogy hogyan kellene ezt hasznosan elkölteni. Szóval ha őket veszik példának, akkor számíthatunk értelmes dolgokra szerintem. Persze az is benne van, hogy csak bankautomatának nézik a klubot és az a cél, hogy néhány látszatintézkedés mellett felvegyenek pár nagyobb összeget.

kiskoz
kiskoz
június 16, 2022 9:05 de.

Interjú – a közös erőfeszítésben és a csapatszellemben hisz a Honvéd új vezetőedzője, Tam Courts
Mint arról szerda délután beszámoltunk, Tam Courts veszi át a Budapest Honvéd első csapatának vezetőedzői feladatait. A 40 éves szakember a megállapodást követően adott interjút honlapunknak, amelyben szó volt a skót és a magyar futball hasonlóságairól, megismerhettük edzői filozófiáját, s az emberi kapcsolatok fontosságáról is beszélt.

Az elmúlt tíz év során először harcolta ki az európai indulás jogát a Dundee United az irányításod alatt. Egy ilyen sikeres szezon után miért döntöttél úgy, hogy a Budapest Honvéd vezetőedzőjeként folytatod a karrieredet?

A legvonzóbb számomra a Honvédban, azt hiszem, a klub óriási történelme volt, és az a lehetőség, hogy kivegyem a részem a fejlődéséből. Nagyon izgatott vagyok, hiszen pontosan tudom, mit jelent Kispesten a foci. Sőt, a Honvéd volt az első profi csapat, amelyet élőben láttam játszani, amikor a nyolcvanas évek végén, a Celtic ellen játszottak Glasgow-ban!

https://honvedfc.hu/hirek/rengeteg-a-klubban-a-potencial/2022-06-16

Szerepet játszott a döntésedben, hogy honfitársad, Chris Docherty lett a klub sportigazgatója?

Igen, azt hiszem nem légből kapott a feltételezés, hiszen a Dundee Unitedben szorosan együtt dolgoztunk Chrisszel. Sok mindenben hasonlít egymásra egyébként a két klub, mindkettő nagy hagyományokkal bír, és ahogy a Dundee-nál, úgy a Honvédnál is rendkívül fontos a klubmodellben az akadémia szerepe. Miután Chrisszel a Dundee-nál már jól működtünk együtt, az ottani tapasztalatainkat és filozófiánkat Magyarországra is szeretnénk átültetni és mindent megteszünk majd azért, hogy sikeres legyen az itteni munkánk.

Pelso
június 16, 2022 7:54 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 16, 2022 7:59 de.

Taps.

robert szeman
robert szeman
június 16, 2022 7:53 de.

Tényleg mit szólnátok ha vörös-fekete Skót-kockás mezben tólnák a srácok?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
június 16, 2022 7:58 de.

Én személy szerint felköpnék és aláállnék. A csíkos maradjon csíkos a kockás meg a nyúl füle. (Pedig ugye én anyai ágon horvát – h nélkül- volnék, és ott van hagyománya kockás meznek).

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
június 16, 2022 8:36 de.

Vesszünk össze, de jó lenne már egy kockás az unalmas csikos után. Kezdésnek jó lenne egy keresztcsíkos is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 16, 2022 8:50 de.

Nem! Soha!
(vesszünk össze, úgyis nagy most a béke 🙂 )

Esetleg csíkos-kockás kombó? Bohócligában elférne

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 6:53 de.

Gyűlnek a viharfelhők újpesten!?….KZ nem tudja állítólag a pénzt előteremteni a vásárláshoz. Körbejárták az összes vállalkozót, aki újpesten van, hogy összekalapozzák a pénzt, de nem nagy sikerrel jártak eddig.

Döme Sanya
Döme Sanya
június 16, 2022 6:50 de.

Mégis mit várunk?
A köztv 10 percig dumál a dac új edzőjéröl, a mienket meg se említik.

robert szeman
robert szeman
június 16, 2022 6:10 de.

Én már elengedem a PREJUDIKÁLT (tipik-Mo.-habitus) véleményeket, olyan mint 1 káros-szenvedély!

Pelso
június 16, 2022 5:41 de.

Hétfőn tartja meg első edzését Tom Courts, a Budapest Honvéd új vezetőedzője, a játékosoknak azonban már a hivatalos rajt előtt is akadt dolga Kispesten, hiszen a „nulladik“ hetet PCR-teszttel kezdték, majd orvosi vizsgálatokkal és fizikai felmérőkkel folytatták a srácok. Stábunk is ott volt a csapattal a szerdai programon, amelybe alábbi videónkban most ti is beleshettek.

https://fb.watch/dGJ6y2QKii/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 16, 2022 5:47 de.

Lukic mintha fogyott volna 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 6:16 de.

Jó ez a Courts, alig jött ide már fogyott Lukic

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
június 16, 2022 7:44 de.

szemmel ver és fogyaszt.
a taktikát pedig agyhullámokkal sugározza ki a spílerek felé.
ezért lógott a sok kanóc a srácokon, most tesztelték, hogy vevők-e a programra

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 16, 2022 8:04 de.

Vagy aki lassít a futópadon áramot kap így szezonkezdetre nem mernek fáradni se 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 16, 2022 6:19 de.

Csodaember, na.

CSAK
CSAK
június 16, 2022 5:14 de.

Lehet sirni vagy nem sirni, de most, ha lassabban is, mint kellene, az történik, aminek történnie kell. Mindenki teljes változást akart, ez van most folyamatban. Az új szakmai vezetés mindenképpen megérdemli a tiszta lapot, elfogultsággal nem lehet vádolni öket,akik mentek, azoknak menniük is kellett. Értem én a Geri, Boti körüli hisztériát, de valljuk be, egyikük sem az a szint már, amelyikre alapozni lehet. Honvéd kötödésük megkérdöjelezhetetlen, de ez már kevés ma a profi fociban.A többiek, akiket elküldtek, elkényelmesedett, hajtai nem akaró, vagy a szintet meg nem ütő focisták, akik nem férnek be a jövöbeli valószinüleg hajtós, sok futáson alapuló, rakkolós,brit stilusunkba. Traoret én nem értem, Hidi is kérdéses nálam, többiek, akik mradtak, oda tudják tenni magukat. 5-6 új igazolás még mindenképpen kell, Szappanos adott, Tamás,Batik,új néger, Doka védelem is, Lovric,Petkovic mellé még kell 1-2új.Középpálya Zsótér, Bocskay,Petrusenko lehet a kezdö, Hidi van még ott, ide minimum2 ember kell. Csatárunk továbbra is Nagy Dominik, neki kérdéses, hogy áll a sérülése, Traore továbbra is vicc nekem, Lukic, ugye Lukic. Visszajött Kocsis, de ö 0 volt az nb2ben is, ide is 3 új ember. Edzö jó lehet, fiatal, perspektivikus, jó habitusú, még nem egy Klopp, de megvan benne a kellö motiváltság, nem kiégett, nem uram-bátyám, szerintem teljesen ok.Nagyon nem vagyunk még készen, de ha változást akarunk, és gondolom, mindenki azt akar itt, ez az út. CSAK

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
június 16, 2022 7:28 de.

Dominik kb télig off sajnos.

Pelso
június 16, 2022 2:52 de.

1 jó kis elemzős beszélgetés a válogatottról!
//nem olyan mély és pszichoszomatikus, mint a taccson, de mindenképp érdekes ez is 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=j2BpZk1qODQ

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 15, 2022 6:44 du.

Odaát taccson durva szájhúzás megy az új edzőnket illetően amit ősuintén nem értek!
Utánpótlás korú játékosokat előszeretettel bevető edző hírében áll!
A seggüket a földhöz kellene verniük örömükben!
De legalábbis megadni a bizalmat

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 4:30 de.

Sztm Coleman jobb lett volna. De sebaj egyenlore nem szapulom az ujat majd elvalik. De a bizalmat ki kell erdemelni. Vakon minden jott mentnek nem szabad oda adni velemenyem szerint.
Tulajoknak ez egyenlore egyaltalan nem sikerult ergo ha barki akit ok hoznak mar alapvetoen minuszbol indul. Es esetlegesen egy jo pedigre ezt a kezdeti minuszt tudja nullara hozni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 2:41 de.

Elképesztő, mégis kit vártak? Jehovát? Most már ott tartanak, hogy utálja a fiatalokat, 0 karier, stb. Semmi türelem, elfogadás, pedig a liberálisok erről híresek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 16, 2022 2:47 de.

Az utánpótlás felszentelt apostolaiként kaptak egy olyan edzőt aki eddig utánpótláskorú játékosok zömével érte el legnagyobb sikerét de nem jó Ő sem!
Pedig még meg sem érkezett szinte!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 2:35 de.

Nem kell ezért hangulatot szítani, úgy gondolják és kész. Remélem nektek lesz igazatok és nem nekik és rácáfol az új edző a fanyalgókra, addig is CSAK!

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 16, 2022 2:59 de.

100%ban Szabihoz csatlakozva, ez tényleg nem erről kellene szóljon, hogy kinek lett igaza, ki mondta meg a tutit.
a csapatnak szeretnénk jót, jobbat!
az elmúlt évben kb nulla volt a szakmai szint nálunk…
most idejön a horvátok egyik legígéretesebb szakembere és hozza, akivel már dolgozott.
hozzák a Dundee United edzőjét.
komolyan nem ér meg 1 kis türelmet ez az egész ?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
június 16, 2022 3:03 de.

Szerintünk igen

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 16, 2022 3:03 de.

Köszönöm! Nekem elegem lett ezekből a szekértáborokból és szembenállásból. Egy klubnak szorítunk és mi sem vagyunk vakok és szemellenzősek, láttuk mindig is a hibákat és fogalmaztunk meg kritikákat nem? Talán nem olyan sarkosan, vérmesen mint a taccs közönsége, de minket sem hagy nyugodni a helyzet. Mi is szeretnénk sikereket, ami nem a kiesés elkerülését jelenti. Részemről itt lezártam ezt az edzőkérédés dolgot.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 16, 2022 2:52 de.

Miért kell itt mindig az igazat keresni és fitoktatni, hogy „bezzeg mi megmondtuk”, de ti „meg tapsoltok a szép új világnak” szlogeneket? Miért kell ez a két elkülönülő tábor? Bassza meg a Kispestnek akarunk jót nem? Én bízom abban, bízni akarok abban, hogy sokadszorra nem léphetünk ugyanabba a folyóba. Adjuk meg a lehetőséget és bizalmat a skót edzőnek. Leszarom, hogy milyen előélete volt. Anno Mourinho is outsiderként érkezett a Porto padjára…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 2:56 de.

Pont Mout hoztam fel példaként lejjebb!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 3:01 de.

De mondhattam volna Julius Nagelmanns – t is, aki játékosként mondhatni nem épp volt veretes és mielőtt átvette a Hoffenheimet, – akivel villantott – se volt jegyzett edző nagyon. Egy szónak is száz a vége, részemről megvan a bizalom. Lezártam ezt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 16, 2022 2:49 de.

Nem kell már ezt a hangulatot szítani!
Gyakorlatilag olyan mint ha két különböző klubnak szurkolnánk de legalábbis nagyon másképp látjuk a dolgokat!
De csak ide írom le oda nem!
Remélem ide még lehet!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 3:19 de.

Mint az életben. Érdekesek ezek a párhuzamos világok.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 1:55 de.

Azért a játékos múltja nem túl veretes, profi csapatban szinte nem is játszott, 5.-7. ,osztalyú csapatokban tólta. Egy játékos -szerintem- jobban hisz egy olyan edzőben, aki járt hasonló cipőben.
Edzőként pedig 1 évet tud felmutatni profi csapatnál. Ettől még lehet a skót Rossi, -mielőtt elzavanátok károgni, -de a kockázat bőven meg van benne.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  októberes
június 16, 2022 6:19 de.

iGEN! De az életben v.lami hasonló válalkozás v. bármi mint kezdet-indulás, 50-50 a rizikó faktor! Szóval nyugtával a napot!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
június 16, 2022 2:43 de.

Erre a komoly játékos múlt = jó edző kombóra két nevet említenék:
1. Jose Mourinho
Értékelhetetlen játékos múlt mégis a világ egyik legjobb edzője!
2. Pietro Wierchowood
Nagyszerű játékosmúlt pocsék edzői karrier!
Szóval ez a jó játékos jó edző rossz játékos rosszvedző teória nettó faszság!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 5:04 de.

Na és Supka Atesz? Ő se futott nagy karriert játékosként 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 1:29 de.

Engedd el

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 1:29 de.

Az egyik srác levezette, hogy eredményei alapján nulla a srác és hogy zsákutca,minek ő jött miért nem nevesebb edző. Én meg rákérdeztem, hogy anno mikor Rossi idejött, akkor neki milyen volt a pedigréje? Mondjuk ki, az ő esetében is párnak húzták a szájukat, hogy idehoz Hemy egy 3 osztályú edzőt. Aztán! Én nem azt mondom, hogy lássuk mit tud! 10 forduló után már lehet látni, hogy megérte e idehozni, de hogy élből és zsigerből máris elkezdjük utálni!Hát nem tudom! De ugye ez divat most egyeseknél. Ami még fontos, hogy milyen lesz a keret minősége, mert ha megint primadonnákat hozunk, akik az edző mellkasán táncolnak és nem állnak be a sorba, akkor bizony nehéz lesz és jöhetne ide bárki edzőnek.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 1:32 de.

Úgy látszik nem csak a semlegesek fanyalognak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 16, 2022 1:34 de.

Nem, van ott egy mag, akik mindenbe is csak a rosszat látják, akarják belelátni. Nekem sem jön be amit eddig látok nagyon nem, és én is szeretném a változást, de most pl. az edző személyén nem kezdek el siránkozni. Tiszta lap és meglátjuk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 1:22 de.

Azt azért ne tagadjuk le, hogy igenis van kockázat az új edzőben. A pedigréje még nem olyan, hogy a seggünket a földhöz kéne verni, attól rohadtul messze vagyunk.
Az kétségtelen, hogy a fikázás is emeletes túlzás.
Adjunk neki időt úgy, hogy tudjuk az edző a siker EGYIK tényezője, de messze nem az összes (játékosok, klubvezetés, öltözői összhang, koncepció, stb. stb.)
Igen, adjuk meg a bizalmat, és ne essünk túlzásokba.
(Most nem azért, de Tusinak abban nagyon igaza van, hogy ha a 8. hely(en vagy előtt) végzünk az nyilvánvaló előrelépés -még ha büszkék nem is leszünk rá- de kérdem én: mit is várunk egy alapjaiban felforgatott kerettel, egy full dilettáns klubvezetéssel, új sportigazgatóval, stb. a csávótól? És mit várnak a kungabeszék?)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
június 15, 2022 4:27 du.

Hasitasinak: (azért írom ide,mert eljött az aktualitása)
Szóval. Azért vártam Courts-t(Colemannal szemben,aki mint Eastboy is megírta az utóbbi pár évben eléggé leszállóágba került),mert fiatal,feltörekvő sikeréhes edző,akiről jó véleménnyel van a szakma és aki tud bánni a fiatalokkal.
Ilyen kell nekünk. Rossi sem vmi nagy extra edzői múlttal jött ide látjuk belőle pl mi lett. Nem mondom,hogy Courts ezt az utat fogja bejárni,de kategóriákkal ígéretesebb a csávó,mint egy kiégett Sannino pl. Ettől még simán lehet,hogy megbukik,de én bizakodok.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 16, 2022 4:06 de.

Oké, köszi. Én is bizakodó vagyok, örülök hogy hozzánk jött, és abszolút tiszta lappal indul nálam is. De ha rajtam múlt volna, én Coleman-t választom. Pusztán csak az alapján az infó alapján, amit a wikipedia-n olvasok a két edzőről.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 16, 2022 7:11 de.

Én is inkább őt, de hajrá Tam

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 15, 2022 5:21 du.

Kiváncsi leszek,hogy a 4-3-3,hogy fog kinézni nála.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
június 16, 2022 2:52 de.

Remélem Lukic újra lubickol majd több támogatással s jobb játékosokkal körülvéve!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 5:55 de.

Reméljük. Vignijevic taktikájához nem volt jó. Hátha

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
június 15, 2022 5:47 du.

Én is elég sokmindenre kíváncsi leszek. 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 2:42 du.

A Honvèd insta oldalàn Lanza is gratulàlt Tam Courts kinevezèsèhez.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 2:53 de.

Az elmúlt 25 év legjobb Honvéd játékosának elismerése jólesik!
Köszönjük

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 16, 2022 3:04 de.

De ugye ő nem Ikon, egyes értelmezések szerint…. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 5:06 de.

Mondjuk ikonnak nen tartom őt én se. Lovric pl igen,de Lanza mitől az?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 16, 2022 5:22 de.

Miért nem Ikon? Meg is lett festve, ott volt a falon. 🙂 Nekem Lanza – minden hülyeségével együtt – olyan játékos, aki hatással volt a klubra és a csapatra, emiatt nálam magasabb polcon van. Az, hogy kinek mit jelent az ikon, az meg relatíve, valakinek azt, ha éveket húz le adott csapatban, vkinek azt, ha játékával, hozzáállásával nyomot hagy a klubtörténelemben.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 6:41 de.

Amit az emlékekből van mit kiemelni!?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 16, 2022 5:56 de.

Az biztos,hogy 20 év múlva is emlegetni fogjuk. De nekem valahogy a sok faszság miatt nem fér oda 🙂 Ha a második visszajövetelt nem bassza el talán,de így csak egy rohadt jó játékos aki 3x elment. Nálam 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
június 16, 2022 7:09 de.

Pontosan így gondolom én is. A 2010-s évek egyik, ha nem a legjobb játékosa.
Ő egy „lehetett volna” szerintem.
Asszem nagybetűs Ikon soha nem lesz, de erről kizárólag (vagy nagyobb részben, legyünk plurálisak) ő tehet.

robert szeman
robert szeman
június 15, 2022 12:51 du.

Courts lett a befutó!

robert szeman
robert szeman
június 15, 2022 12:11 du.

Üdv! Na végre, számomra s remélem a többségnek is örömhír, visszahívták Kocsis Dominiket, kedvelem a játékát s remélem látom is, persze a többi fiatalt is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 11:47 de.

Mai írott Ns nemrèg került a kezembe ès ezt olvastam.”Puskásék után most a Puskás akadémisták rendezték le az angolokat”. Hàt,baszki…No Comment!

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 11:48 de.

És mi újság a heréddel? 😀

Claus von Stauffenberg
június 15, 2022 11:17 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
június 15, 2022 11:46 de.

Kicsit lemaradtàl,mert a Raja Kb.fèl ève vette meg.Igaz lehet megbànta,mert semmit nem mutatott eddig,holott sztàrkènt kezeltèk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
június 15, 2022 11:46 de.

Kicsit lemaradtàl,mert a Raja Kb.fèl ève vette meg.Igaz lehet megbànta,mert semmit nem mutatott eddig,holott sztàrkènt kezeltèk.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 2:36 du.

Nosztalgiából nézegettem a régi játékosainkat, akkor leltem rá, de valóban nem mai story 😀

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 15, 2022 12:58 du.

Elso 5-6 merkozesen kezdovolt.
Aztan jott egy uj edzo aki kirakta a keretbol meg 1-2 afrikaival karoltve.
Aztan vissza engedtek de nem nagyon jatszott max 1-2 perceket.

Snowflake
Snowflake
június 15, 2022 10:20 de.

https://sport24.24.hu/foci/2022/06/11/kovacs-kalman-kadarkai-endre-sportarckepek/

Kovács Kálmán.
Sajnos nekem nincs előfizetésem.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x