© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Zalán jól játszott,szerintem a balszárny megvan.
Zsótér is jó volt. Most már ideje lenne Lukic-csal együtt is megnézni őket… Persze ettől függetlenül kell 2 szélső + szerintem minimum egy bal oldali védő is, ha Benczenleitner nem alkalmas TK helyett… Plusz egy belső bal oldali védő is
Nincs meg sajnos. Nagyon ostobán játszott. Folyamatosan ketten üvöltöttek be hogy mit csináljon és hogyan. A felnőtt játékos attól felnőtt hogy viszonylag gyorsan meg tud hozni egy döntést a játékszituációban, majd a kivitelezést is megoldja. A fiatalok közel jelenleg erre Kocsis képes, vagy esetleg a 85-ös számú kölök, bár ő hatalmas hibaszázalékkal futballozik
2017 óta újra éveken keresztül retteghettek a soros ellenfelek a Honvéd gólvadászaitól gólkirályaitól!
Mostanára csak egy rettegett Ivanunk maradt meccsenként egy potyagóllal!
Lukic az utolsó klasszis az ovoda mellett de Ő vagy marad vagy nem!
Adja az ég hogy igen!
Rendben igazolunk még!
Qrvára kellene…
Tegyük fel 2-3 embert minimum akik mind beválnak!
De ez akkor is amatőrizmus a javából!
Minek kell eddig várni ezzel?
Próbálni a szarból aranyat csinálni?
Nyakunkon az idénykezdet és a többi csapat biztos nem a b kerettel utazgat!
Ahhoz pl mennyi szakmai tapasztalat kell hogy a Kerezsi, Keresztes, Szabó, Bálnavadász, Emberevő támadószekció kevés mint bombában a jóindulat?!?!?!?
Ezeket (őket) nagyon felesleges próbálgatni!
Nem kell Puskásig, Détáriig vagy Illésig visszamenni! Még néhány évvel ezelőtt is Lanzafame, Gazdag, Eppel, Holender, Danilo alkották a támadók névsorát!
Ezek közül 3 gólkirály és két lista második gólvadász!
EZ a Kispest szintje nem a fent említett „nagyontehetséges” úriemberek!!!
Lukic mellé, köré szélsők, csatárok KELLENEK!
Mire várnak?
Akkor a mai kabaré vagy vígjáték, bohózat megvolt. Ezeknek ellenében ajánlhatnátok 1 jó filmet mára, pl 1 drámát.
Azt majd 07.28-àn vetítik.
A meccsről annyit, hogy próbálunk sokkal gyorsabban játszani, mint tavaly, de a szélső játékunk még mindig nem elég jó.. A középpálya nem tököl annyit, gyorsabban visszük fel a labdát, ez pozitívum, viszont az első gól ugyanolyan levente védekezés eredménye volt, mint amit az előző szezonban produkáltunk.. Egy pozitívum van még, a GBD megtalálta a góllövő cipőjét..
így van…volt tempó és néha játék kicsiben, de nullák voltak a szélről belőtt labdáink.
a védelem bal oldal katasztrófa…erre hoztak egy jót (Prenga) a jobb oldalra??
A mi esetünkben nem sokkal erősebb ellenfelekkel kellene, kellett volna edzőmeccset (eredményt nem figyelve) játszani? Legalább is min. 1 meccset?
Kb, mint mikor amatőr ellen bunyózol vagy profi ellen.. Marhán nem mind1.
Bedobjuk a fiatalokat a húsdarálóba? Szerintem jó ez így, mert az egyik legfontosabb a tavalyi nulla erőnlét feljavítása.. Fáradt csapatot meg szarrá verne egy erős csapat.. Most tényleg nem az eredmény számít, ha most bement volna a 2 kapufa, mindenki másként beszélne..
Nincs bajom az edzőmeccs koncepcióval. Tényleg. A bajom azzal van, hogy azt mondjuk gyorsabb, de még inkább jobb a középpályánk. Szerintem nem jobb. Azt lehetett látni, hogy minden labda elpattan es a tempó abból jött, hogy futottunk az elszórt labdáink után, meg közelharcoltunk, mint a lakótelepi dühöngő groundon a lelkes 50+ vs 20- csapatok.
Tamás és Klemenz féke volt, az most is és lesz is a csapatnak.
Amatőrként amatőrökkel illik edzeni
Hat az elso meccs az volt, nem?
Megvartam a veget, hogy kiirjam magambol.
Hat ez kurva gyenge.
1, Lovrict imadjuk szeretjuk de mar oreg ehhez. Klemenz sose volt meg csak Nb1 es szint se, rugjuk mar picsan aztan huzzona faszba.
2, ebbe a keretbe meg 6 jatekos kell legalabb.
3, elvileg jonnek ertem en de akkor mi a bubanatos faszomert mentunk edzotaborba el a b csapattal. Olyan jatekosokkal akik a keret kozelebe se leszenek. Egy edzotaborba mar a nagyjaboli fix csapatnak kene lennie.
Izlelgessunk:
Gyoztunk egy nb3 as csapat ellen.
Kikaptunk egy friss feljuto ellen.
X egy makedon csapat elen aki az Adam nelkuli pakstol 5 ot kapott.
Nem jatszottunk komoly ellenfellel ezeknek felhozo meccseknek kellett volna lenniuk. ….
Botrany az az amatorizmus ami itt van
Most ugyanazt nyomjuk, mint Sanyi bácsinál, hogy az edzőtábirban alíg volt ott valaki q későbbi kezdőből..
Sajnos egyet értek minden szavaddal
Sajna Lovresznek, minden alkalommal van egy hibája. Egyébként lesz ez még jobb is. Igaz még a kezdő sem körvonalódzik.
Szappanos – Doka, Prenga, Lovric**. Tamás**. – Mitrovic, Petrusenko, Plakuschenko – Jónsson**, Traoré, Zsótér.
én azt hittem, hogy Prengát Lovresz helyett hozták… akkor már csak bal védő kéne hátra, de ha Batik helyén játszik akkor faxa… 2ember kell.
a középpály elmegy, de kell 2 szélső (és 1 center is?).
a csillagosok nem kezdők jobb esetben…
Lukic nem jatszott? Csak a második közepétől láttam
nem, csak Bubba tolt 1 félidőt, aztán a gyerekek…
https://honvedfc.hu/hirek/budapest-honvedarsenal-tivat/2022-07-13
Remelem megy el…es lesz kedve jatszani. Nagyon kell
NEM MEGY…f@szom
Az a helyzet hogy eddig nekem úgy tűnik gyengébbek vagyunk mint tavaly!
Ez az ifivonal erőltetés egy jól működő profi klubban elmegy sőt jó dolog de rájuk építeni nettó öngyilkosság!
A keret gyenge és létszámban is kevés főleg egy Honvédhoz s annak jelenlegi anyagi képességeihez, lehetőségeihez képest!
Még egyszer véleményem szerint sajnos ez a csapat/keret gyengébb mint az előző ami éppencsak bent maradt ismét, pedig az elküldöttek zömével egyetértek, csak sokkal SOKKAL komolyabb igazolásokban bíztam bízok!
Szerintem nem gyengébb, a fiatalok mennek, hajtanak szép lassan felveszik majd az nb1 szintjét.. Többet érnek, mint pl. Makacs..
Az eronletunk egesz jo. Jobb mint az arsenale, igy igaz az allitas. Letamadunk, presszingelunk ez is igaz. Sok a pontatlan labda es a labdavesztes, sot a szabalytalansag, fegyelmezetlenseg is. Miert kell sip utan elrugni a labdat?
Klemenz hazaadasa a 80. körül veszelyes volt, nem ertem miert vettuk…miert tartjuk
Szoval fel kell kötni a gatyat mar a zete ellen is.
Luki jatszott, Doni játszott? Veluk mi van?
Dikk talán !!! nem kapunk ki!
Hipp hipp hurrá!
Hagyd abba lecci. En megértelek, de erted te is… kösz
Jó akkor csak szimplán leírom hogy csalódást keltően gyenge a keretünk és ebből következően az eredményeink is!
Az edzőtábor erre hivatott elvileg hogy meglássuk ki mennyire nem ér semmit!
Baromi vérszegény a csatársorunk főleg ifistákkal és az emberevővel!
Igazolni KELL támadókat!
S emellett a védelem sem remekel eddig!
Ezek tények!
Naponta vagy 4x leírod ezt az igazolni kell dolgot. Értettük, tudjuk mi is. Nyugodj meg.
Rendben, ez igy korrekt.
Elfogadom a velemenyed, sot a csataros resszel, erositessel egyet is ertek.
Nem en szartam a bolcsek kovet, csak ezt a hozzaszolasod erzem igazan alkoto jellegunek, ha ertheto mit is akarok irni
2-2!!
Dik, pont lattam a gólt…azt azert elismerem, hogy mennek elore, nyomnak.
Ez eddig nagyon gyenge, egy gyenge csapat ellen…
Én eddig tudtam nézni, Petrusenko, Doka ás Buba tetszett, Prenga is jó lesz szerintem illetve Maxiban is bízok. Lovricnak már az utolsó szezonja remélem, a második gólban benne volt szerintem, Klemenzet pedig remélem azonnal elküldik.
Klemenzet a nyitómeccs kiállítása után el kellett volna küldeni
Végül is meccsről meccsre több gólt kapunk!
A fejlődés vitathatatlan…
Ki lát bármit is Klemenzben?? Keresztes viszont nagyon robbanékony és motivált
Én Klemezben látok 1 játékost, akit kerget a tábor a reptérig. Felháborítóan gyenge.
gyors és jól mozog a srác,de eddig nem jönnek be az indításai
Varjuk meg a merkozes veget.
Es persze felkeszulesi.
De kerdeznem az eddigi 2,5 merkozes utan…
Negativ vagyok vagy realista?
Elnézve az aranylábúakat egyszerre mindkettő!
várjuk meg a felkészülést…lássuk, kik jönnek, hogy áll össze a csapat…kell még idő a reális képhez.
Aztageci…ketto oda???
Ja, pont nem láttam a gólt..
vissza tudod tekerni…szerintem Lovreszé volt
Bubba golato………bravoooo
Jol játszik/játszunk
Tènyleg?Nem tudom nèzni a meccset.
https://www.facebook.com/watch/?v=1183096805864773
Kaptunk egy vicces gólt..
nem láttam…mi volt ?
Megint magára hagytuk a szélsőt, akinek a másik oldalról átívelték a labdát és a kutya nem volt a környékén.. Tavaly jópár ilyen gólt kaptunk Tamás oldalán.
https://honvedfc.hu/hirek/budapest-honvedarsenal-tivat/2022-07-13
És megy a STREAM
Stream feltehetőleg ma se lesz.
A honlapon elviekben van…de nekem nem megy.
Az Honvéd alkalmazésban elindul, ha nem menne az oldalról
Nem jött valami csatárka? vagy szélsőcske ? nincs senkinek semmilyen pletyije ?
, de még egy sztrémecske sincsen.
A honlapon próbàlkoznak,de nem megy…
Ha a videón rákattintasz a fb ikonra akkor elindul. Facebookon liveolnak
FB login kell hozzá
Igen
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2022/07/11/a-legnagyobb-sztarok-is-kidolnek-conte-brutalis-edzesetol-foto ezt csak úgy èrdekessèg kèppen,hogy a nàlunk profibb klubboknàl hogy is megy….ha nàlunk is vmi hasonló van a „szóbeszéd”alapjàn,akkor nem lesz gond a kondival ès talàn dominàlni is tudunk a meccsek vêge felè.
Az ns viszont azt írja,hogy a kövesdnek opcios joga van a végleges megvételére.Nekem ebből az következik lemondtunk róla.
Ezek szerint Szabo Alex nyerte a csatát. Plusz ott van Szabó Tibor is.
Prosser ès az MTK útjai elvàltak.Kívàncsi leszek hol köt ki.
Jöhetne haza
van 1 olyan érzésem, hogy a tulajok 1 ideje épp leépítik a 17 környéki Honvédosokat…de mit lehet tudni.
Mire fel? 18-19es szezontól idáig lőtt annyit összesen mint Lukic ebben a szezonban hisztizve. Ő is max azért jöhetne mert a mi fiunk. Ezt már eljátszottuk. A 16-17es szezon volt a csúcs neki nálunk és Felcsúton is. Ennyit tud felmutatni. Traore is jobb nála
Traore…? 😀
ne viccelj már…Prosser 1 jó képességű srác, aki remek alapokat kapott az MFAn.
elcseszte, amikor elment tőlünk…de ettől még simán tudna 1 Holender szintet a jobb oldalon.
Bubba meg 1 „szép nagy feka gyerek”, aki ezidáig a fizikai adottságaival és az esetlenségeivel tűnt csak ki.
// a béna kanadai ugyanez a kategória, remélem nem komoly h idejön
Aztán azóta se találta meg a helyét. Nem véletlen nem kell sehova. Egy jó szezonja volt, Hemi jó érzékkel csinált belőle pénzt
Azért mikor elment Hemy sem bánta,mert jól jött neki érte és Botkáért kapott pénz.
Nem bánta?? Az egyik legbicskanyitogatóbb transzfere volt Heminek az a húzás, amikor a bajnoki szezon felénél eladta őt!
Az igaz, de volt Prosserrel egy tv interjú.Menni akart, hogy megmutassa: ő többre hivatott a bajnokesélyes kispadjánál.
Aztán -szerintem- azóta is a 2016-os ősz pályafutásának a csúcsa.
Aztàn a cseh uccsónàl beàraztàk….
Az Bobál volt.
Az a Bobál volt
Mi is róla beszèltünk októberessel…vmiért a hozzàszólások nincsenek sorrendben.
De az egy erős sereghajtó volt ám! Azt nyilatkozta -szimpatikusan-, hogy erősebb a Kispestnél.
Nálunk és utána Felcsúton elég jó volt. Azóta semmi extra.
Sokan voltak így ezzel,pl:Bobàl D.
Eppel 😀 Tenyleg vele mi van? Marad Miskolcon?
Dióknàl van,nem nagyon kapkodnak érte szóval marad.Aztàn csipkednie kell magát,mert a teljesítmènyalapú szerződèssel nem kaszàlhat sokat.
Igen, de ő legalább elűlt a hátsóján a bajnokság megnyeréséig (és még 1 évet). Ui.: vagyis utána volt mehetnékje.
Azért Botka se volt semmi. Mint Rossi távozása a BL előtt.
Vitatkoznék, Prosser nem csapatjátékos, nekem ezért nem kéne.
ebben van vmi, de ez edző kérdése is, hogy tudja kezelni
Még Rossi se tudott vele mit kezdeni, pedig ő aztán nagy pszichomókus.
abban az évben Rossi is nagyot fejlődött, nem csak a srácok…! 😀
most már tudná kezelni…de, tartok tőle, ezt már soha nem tudjuk meg.
Az a játékos aki pályafutása felén, még nem jött rá, hogy nem csak az a jó játékos aki gólt lő, az szerintem menthetetlen. A többiek sem szeretik, mikor valaki képtelen közössen örülni.
megnéztem több gólját most, nem úgy tűnik, mint aki képtelen együtt örülni. 🙂
főleg az elmúlt 2-3 év tekintetében én örülmék, ha az edzőnek ezen kéne dolgozni.
***************qrva jó kis csapatunk volt 16-17 körül………..
https://www.youtube.com/watch?v=X-NGkh-TcA0
https://www.youtube.com/watch?v=_hFKiRkQuAI
https://www.youtube.com/watch?v=MXin_g-3MBM
https://www.youtube.com/watch?v=6vky8PSxMgA
A sajátjának tud.
Nagyon jó kis játékos szerintem. Az ilyenekre kellene a legjobban vigyázni, megtartani, csiszolgatni… Vénhülye meg eladta üveggyöngér bammeg :(.
szomorú, ha ez mind igaz…
https://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/pinter-sandor-nyugdija-honved-focista/nlpw5q3
89 ezres nyugdíjból él a Honvéd legendás focistája
ma 07:33
Blikk
Sinkovics Gábor
Pintér Sándor élete a futballról szól, de anyagilag nehéz helyzetbe került / Fotó: Pozsonyi Zita
Egyszer még a lóversenypályán is csúcsidőt futott. Labdarúgóról ritkán írnak ilyet, de Pintér Sándor ereje, kondíciója olykor emberfelettinek tűnt. A hetvenes években igazi közönségkedvenc volt, s nemcsak Kispesten. Most, túl a hetvenen, viszont már alig tud járni.
„Négytüdejűnek” becézték, rá is szolgált. Mint valami gép, amelyet bekapcsoltak, úgy sprintelte végig szinte megállás nélkül a mérkőzéseket, de a labdával is tökéletesen bánt. A Honvéd klasszisára udvariasság nélkül írhatták, hogy a modern totális futball megtestesítője. Kispesten, ahol 247 mérkőzésen lépett pályára, közönségkedvenc volt, s később szerepelt a belga Royal Antwerp csapatában is. Aztán jött a végső sípszó, a futballcsuka szögre akasztása, majd a vendéglátóipar.

Pintér a válogatott sztárjai közé tartozott Fotó: Képes sport
– Már nincs kocsma, közösségi tér, ahol a vendégekkel jókat nosztalgiáztunk a régi szép időkről – mondta a 71 éves Pintér. – Hét éve nem állok a pult mögött, nem bírják a lábaim. Maradt a kisebb-nagyobb séta, olykor bot segítségével, a kímélő üzemmód. Tíz térdműtéten estem át. Ebből ötöt még játékosként éltem meg, a többit a kocsmalét, a napi tíz-tizenkét órás állandó rohangászás és állás hozott össze. Pedig szerettem ezt a melót, Budakalászon, Pomázon, de hét éve abba kellett hagynom. Most, divatos kifejezéssel élve, szabadúszó vagyok, 89 ezer forintos nyugdíjam mellett szinte bármit elvállalok, csak jövedelemhez jussak. Már persze amit a lábam bír. Nincs segítség, azok az idők elmúltak, amikor a haverok melléd álltak.
39-szer húzta magára a címeres mezt, ott volt az 1978-as vébén a válogatottban, azóta sem szakadt el a futballtól. Évekig edzősködött kisebb csapatoknál, jelenleg 16 éves fia fejlődéséért szoríthat.
– A harmadik fontos asszonnyal élek együtt, aki korábban egy gyönyörű fiúval ajándékozott meg engem. A srác már 16 éves, imádja a futballt, a pomázi korosztályos csapat tagja. A korábbi kapcsolatomból származó nővére 41 esztendős, jóval idősebb, de így is jóban vannak. Pomázon élünk, szerényen, visszafogottan. De az ember nem felejti el a múltját. A Honvédhoz tartozom, de még egyszer sem voltam az új Bozsik stadionban. Mi, idősebbek megpróbáltunk az új vezetéstől afféle szabadjegyet kérni, amellyel bármikor bemehetünk a meccsre, de azóta is hiába várunk… Azt is felajánlottuk, hogy segítünk a szakmai munkában. Nem szerepelni akarunk, hanem tenni a csapatért, amely évről évre megcsúfolja a múltját. A segítségünkből sem kértek. Sebaj, hallom, skót edző jön, ő legalább megtanítja futni a kényelmes fiúkat.
Ő is örült a magyar válogatott remeklésének a Nemzetek Ligájában.
– A mieink tanári módon hajtották végre a kapitány taktikáját. Marco Rossi megtanította őket futballozni, de a sikerekhez legalább annyira kellett, hogy a külföldön edződött fiúk beérjenek. Van bennem félelem is, mert amikor komoly tétre megy a meccs, mint az albánok elleni két vb-selejtező, gyakran megremegnek a lábak. Ezen kell változtatni – magyarázta.
Érdemes lenne összefogni a táborral, klubbal, szurkolókkal és gyüjteni Neki!
durva a képet látni…Váradi elment…Törő vegetál, Pintér Sanyink „nyomorog”…bmlsz b+…..

Valszeg vendéglátósként sose volt bejelentve, max. minimálbérre..
Remélem a csehek helyett találnak vkit.
valaki légyszíves jelezze már, megjelenik az írásom köszi… nálam nem!
Már jeleztem, feltettem a kezem.
Köszi Sanya…
Nálam is előfordult sokszor,hogy csak később jelent meg a hozzászólásom.Ez nem Pelso hibája.
Megsem fordult bennem Pelso, + emberi mulasztás! Köszi!
Nem is ezért írtam,csak ha ilyen van,nekem is várnom kell türelemmel.
Meg nyugi. Néha a a Disqus csinál olyat,hogy egy egy órára eltüntet hozzászólásokat 🙂
Köszönöm, nálam megírtam kb:5 ms-percig láttam s elszivárgot… még1szr köszi! CSAK…
Indul a bérletértékesítés! : )
https://honvedfc.hu/hirek/indul-a-berletarusitas/2022-07-01
Mára is egy jó hír: Dzsudzsák nem jön : )
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-eldolt-dzsudzsak-balazs-jovoje-a-klubnal-2900753
Ha választanom kéne Mitrovic és Zsuzsi közt,a szerbet választanám.Lehet,Dzsudzsák jobb focista volt,de emberként nulla.Örülök,hogy marad a Lokinál,sok szerencsét neki.
Köszönöm istenem!
Én Fiolát hoznám vagy két évre.
Ok,sokaknak ellenszenves aláirom.
De nem szimpátia alapjan van eredményesség. Márpedig ő kemény,megbízható,eredményes.
Be tudnának mellette tanulni a fiatalok.
Mellette es Lovric mellett felváltva.
Mint a szart, ugy utalom.
Siman jöhetne. Jo jatekos
minőségre ez lenne, amit érdemes volna hozni, de azon az oldalon megvagyunk és nem hiszem hogy opcio
ió lenne a Honvéd…
Ha el tudjuk hozni,nem lenne kifogásom…
Szerintem is segítség lenne!
A válogatott egyik legjobbja jelenleg!
Szerintem Doka és Petkovic mellé felesleges lenne
Heló! Ő még szabad-listás és ingyenes?
Lejárt a szerződése,még nem hosszabbított egyelőre a videotonnal.
bérletárak:
https://honvedfc.hu/tartalom/belepok
Serafimov a zte-ből molbubiba ment. Fix kezdő hátvéd mínusz az első fordulós ellenfelünknél
Fehérváron lassan Stopira lesz csak Magyar. Agyrém, hogy 16-22 fő külföldi van egy-egy keretben. Dózsa,fagyi,Várda,elcsúti gyakademia,székletf.vár.
Zete megint a fekete ló lesz, ha összeállnak… sok érdekes igazolásuk van 🙂
Üdvzletm! Múlt héten meggondolatlanul itélkeztem ( Dzsu…., Mitro….) de inkább zsuzsiról ő maratt a nem, Mitrovic-ról változott az álláspontom, utánajártam videó-Újpest szurk.-vélemények, és szrntm rosszúl nem járúnk Mitróval!
PLS….CSAK Foci témát kommenteljünk!
a többit törlöm.
//és főleg ne idézzünk/linkeljünk olyan kommenteket más oldalakról, ahol az illető láthatóan mentális kihívásokkal küzd!
Kis infó a vezetőség hozzáértéséből, Lukicot télen az átigazolási időszak utolsó napján vitték volna az arabok. Nem engedtük el ezért volt a második féléves teljesítmény.
Miért nem engedtük el? … mert hát honnan találunk játékost helyette…. igazi balfasz brigád a komplett vezetés. Szabadügynök piacról még egyikük se halott és egy kedvtelen lukic szintű játékost bármikor találni.
sok dolgot elcsesztek, de eladni a házi gólkirályt úgy hogy nincs a kereten belül minőségi pótlása,na az lett volna top-balfaxság.
reméljük most hoznak mögé, mellé 1 hasonló minőséget és nem fordul elő hasonló helyzet…
Pontosan.
Itt tartani a játékost úgy, hogy nem akar maradni és szarik bele az egészbe nem tudom mennyivel jobb döntés
Mint pl Holendert a partizánban? Dilettáns partizán
A kurva anyjukat,az utolsó nap nem engedték el. Az utolsó nap amikor már esélytelen vagy hozni mást. Mindenki ezt tenné akik értenek hozzá,az utolsó nap kiárusítani. Nyilván nem lett kicsengetve a kivásárlási ára hisz akkor mehetett volna mint nono. A dilettánsok meg nem engedték el szaré húgyé. Mindegy mivan dilettáns vagy Kungabi #napiszar
Arabok arról híresek, hogy szarért hugyért próbálnak játékost igazolni igen.
Nem is tudtam, hogy csak átigazolási időszakban lehet játékost szerezni :O
Annyira inkompenets a vezetőség, hogy Fifába a leggyengébb nehézségen nem tudnának egy bajnokságot megnyerni… mondjuk mit is várunk olyanoktól akiknek az egész sport testidegen és szarnak az egészbe
Ha kifizették volna érte a kivásárlási árat, akkor simán mehetett volna, nem tudtuk volna megakadályozni..
Lehet, de itt valszeg nem akarták kifizetni azt ami a szerződésében rögzítve volt. Gondolom, ha eladták volna gombokért, miközben nem gombokért vették akkor is ők lennének a hülyék:))) ja és ha úgy általában eladták volna akkor is ők lennének a hülyék, hogy a gólkirály jelöltet eladják :))) fura helyzet, nyilván ez a vezetés már jót nem tud csinálni, bármi sül ki belőle fos minden. Amúgy meg Lukic menjen a p…ba hogy így viselkedik. Mi a francért nem ment egyből arábiába, minek jött ide? Óvodai stílus. Sajnos az élsportolók többsége egy nagy gyerek. Mindent elintéznek helyettük, a seggük fényesre van polírozva és úgy viselkedbek mint egy hisztis óvodás.
Igen megfordult a football világ! Még Kozma Misibá is nyilatkozta.
Ha valaki kivásárlási árát kifizetik akkor mehet ha akarjuk ha nem. Mint pl Nono. De van rá pár példa pl Kecskemétről Miskolcra Szóval ez nyílván nem történt meg nem gondolod? Hiába csavargatod,NEM FIZETTÉK KI A KIVASÁRLÁSI ÁRAT,amibe Lukic is belement . Ha kifizetik akkor mehet és senki se tarthatja itt.Vagy már szerződést is szegnek ezek a rohadékok? Jó kis pernek nézünk elébe szerinted :/Az átigazolási szezon után szabadon csak úgy hemzsegnek a szuper spílerek,akik sehova nem kellettek,pl Eppel
Mitrovic…. https://honvedfc.hu/hirek/komoly-ambiciokkal/2022-07-01
Érdekes egy napon Szűcs Tomi el, míg Mitrovic leigazolása. Hasonló poszton, szerepkörben játszó tini és a rutinróka. Az egyik még nem nb1-es szint, míg reméljük Mitrovic bőven az lesz idén is. Anno Rossi szerette volna Schönt beépíteni a csapatba, de ezt az Ajax ajánlata keresztbe húzta. Kb. ezt érzem most is. A végeredményt tekintve hasonló karrier simán összejöhet Tominak is. Mitrovic pedig bár én nem hoztam volna ide, de jelenleg sokat segíthet. Persze ha hozza itt is a tavalyi formáját. Lukic vele, Zsótérral és Maxim Plakuschenkoval újra szárnylhatna. Remélem így lesz.
amikor ugye nem sikerül a szintlépés, környezetváltozás a tehetségnek….https://nb1.hu/otp-bank-liga/zte-korosztalyos-valogatott-kozeppalyas-erkezhet
Nem értek a focihoz, de sose láttam benne semmi rendkívülit.
Mondjuk en sem. Birtam a gyereket, de sztem tucatjatekos
Gergényi, Májer és Németh Dani után a negyedik MFA nevelés a ZTE keretében. Koszta és a Bobál ikrek után megint sok exKispesti lesz ott.
de legalább szép lóvét kaptunk érte
Ki mondja a belinkelt hivatkozásokat spamnek?
sajnos sok összetevős lehet.
lehet a hálózatod, a disqus hülyesége, vagy ha sokan jelölték spamnek a kommentjeidet..stb
https://pcforum.hu/tudastar/131530/disqus-minden-hozzaszolast-spamnek-jelol
https://help.disqus.com/en/articles/1717252-why-are-my-comments-marked-as-spam-or-removed
Családi döntés alapján idén veszünk bérletet (úgyis kinn vagyunk gyakorlatilag minden hazain). Eddig jegyvásárlás volt (Tusi azért ettől függetlenül tudok nektek jegyet venni, csaxolok 🙂 )
Ha valaki látja majd a bérletekről az infót, dobja ki ide lécci. Figyelem persze én is (most már lassan ki kell hozniuk, mert meg van a sorsolás)
Köszi
https://honvedfc.hu/tartalom/belepok
Megprobalok kedden onlány negyet venni. Kivancsi leszek. Nem szeretem a jegymestert (gondolom ha a jegyeket, akkor a berleteket is ott aruljak)
Mára ígérték
Egy kis olvasnivaló korán reggelre:
https://telex.hu/sport/2022/07/01/budapest-honved-edzovaltas-debrecen-uj-vezetoseg-futball-nb-i-magyar-bajnoksag
Személy szerint én örülök Mitrovic érkezésének!
Kipróbált és bevált NB 1 es harcos aki a statisztikái alapján (is) tud hasznos lenni!
1 gólja mellett kiosztott 11 gólpasszt csak az elmúlt szezonban a hat itt töltöttben pedig csaknem 50 et!
Az évi 8-9 gólpassz!
Soha rosszabb mutatót az ő posztján!
Ok 35 éves de rendszeresen játszik és ha nem is 90 percekre de csereként hasznos fegyver lehet!
Az ns.szerintt a lilákoknál marad a belga.
Remèlem most Kovàcs-Véber ès Szlezàk pofàjàra fagyott a mosoly.Anno hogy röhögtek a Bozsikban…nem sajnàlom őket!
Igen,jót nevettek akkor,úgyhogy szerintem sincs miről beszélni.
Csakfocin sírnak a dózsások,én meg beírtam,hogy az bezzeg nem volt gond,amikor az otp,mol,mfb hármast betették mögéjük. Rengeteg pénzt és szinte új stadit is kaptak.
Mindezt kitörölték a modik.
Úgy látom a gyomros nem ízlik nekik. Szépen írtam,valszeg dózsás moderátor van köztük.
Engedd el őket,hidd el alapból utálnak minket,sőt néha lenéznek,azt hiszik az ő táboruk sokkal jobb.Mi a meccseken bizonyíthatunk,meg a szurkolókkal.
Heló! Újpesten élek írtam már többszőr, sok lila haverom van, az igazság: ők max 1000-1500-al többen vannak mint mi, s irigyek hogy hangerőben stimmelünk!
A lenézés csak álca. Időnként levágósak a dolgok azért.
https://ujpestfc.hu/article?id=22631
Igen,ez így pontosabb.
Ma beszéltem egy újpesti barátommal/kollégámmal és mondta, hogy biztos nem lesz ma tulajdonosváltás. Ja és szinte siratja/siratják Mitrovicot 🙂
Előszór én sem szerettem volna,de utólag elgondolkodtam,hogy az ő mentalitásával hasznos lehet,még 1-2 évig.
Eddig jók vagyunk.
Eddig jók vagyunk.
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kobenhavn-a-dan-bajnoknal-folytatja-a-honved-tehetsege-2900589
Mi volt a posztja?
ha esetleg nem rémlene ő viszi el a labdát a szélen:
https://www.youtube.com/watch?v=e64Doo0pSYU&t=14s
sajnos több lehetőséget nem kapott
Kerezsi sem rosszabb
Tényleg… Biztos, hogy kár érte, de a mai fiatalság nyugaton képzeli a fényes jövőt.
Középpályás
1 èv ès itthon lesz….
Reméljük nem, mert az az Akadémiánkról is rossz véleményt mondana..
Kik azok az akadèmistàink,akik eligazoltak tőlünk ès megvetettèk a lábukat külföldön?
Gépház!! Miért nem tudok képet bevágni? Azt írja, hogy jelentkezzek be, de ennél már jobban nem tudok bejelentkezni.
Másik böngésző meg fogja oldani:)
megy ez… nálad van vmi gáz…

ctrl+F5 vagy töröld az előzményeket, próbáld másik böngészőből
Kösz. Megpróbálom.