Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
F.hunter
F.hunter
július 13, 2022 2:19 du.

Zalán jól játszott,szerintem a balszárny megvan.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
július 13, 2022 5:00 du.

Zsótér is jó volt. Most már ideje lenne Lukic-csal együtt is megnézni őket… Persze ettől függetlenül kell 2 szélső + szerintem minimum egy bal oldali védő is, ha Benczenleitner nem alkalmas TK helyett… Plusz egy belső bal oldali védő is

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  F.hunter
július 13, 2022 4:52 du.

Nincs meg sajnos. Nagyon ostobán játszott. Folyamatosan ketten üvöltöttek be hogy mit csináljon és hogyan. A felnőtt játékos attól felnőtt hogy viszonylag gyorsan meg tud hozni egy döntést a játékszituációban, majd a kivitelezést is megoldja. A fiatalok közel jelenleg erre Kocsis képes, vagy esetleg a 85-ös számú kölök, bár ő hatalmas hibaszázalékkal futballozik

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 2:12 du.

2017 óta újra éveken keresztül retteghettek a soros ellenfelek a Honvéd gólvadászaitól gólkirályaitól!
Mostanára csak egy rettegett Ivanunk maradt meccsenként egy potyagóllal!
Lukic az utolsó klasszis az ovoda mellett de Ő vagy marad vagy nem!
Adja az ég hogy igen!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:53 du.

Rendben igazolunk még!
Qrvára kellene…
Tegyük fel 2-3 embert minimum akik mind beválnak!
De ez akkor is amatőrizmus a javából!
Minek kell eddig várni ezzel?
Próbálni a szarból aranyat csinálni?
Nyakunkon az idénykezdet és a többi csapat biztos nem a b kerettel utazgat!
Ahhoz pl mennyi szakmai tapasztalat kell hogy a Kerezsi, Keresztes, Szabó, Bálnavadász, Emberevő támadószekció kevés mint bombában a jóindulat?!?!?!?
Ezeket (őket) nagyon felesleges próbálgatni!
Nem kell Puskásig, Détáriig vagy Illésig visszamenni! Még néhány évvel ezelőtt is Lanzafame, Gazdag, Eppel, Holender, Danilo alkották a támadók névsorát!
Ezek közül 3 gólkirály és két lista második gólvadász!
EZ a Kispest szintje nem a fent említett „nagyontehetséges” úriemberek!!!
Lukic mellé, köré szélsők, csatárok KELLENEK!
Mire várnak?

Tusi
Tusi
július 13, 2022 1:52 du.

Akkor a mai kabaré vagy vígjáték, bohózat megvolt. Ezeknek ellenében ajánlhatnátok 1 jó filmet mára, pl 1 drámát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
július 13, 2022 2:05 du.

Azt majd 07.28-àn vetítik.

dagiiron
dagiiron
július 13, 2022 1:35 du.

A meccsről annyit, hogy próbálunk sokkal gyorsabban játszani, mint tavaly, de a szélső játékunk még mindig nem elég jó.. A középpálya nem tököl annyit, gyorsabban visszük fel a labdát, ez pozitívum, viszont az első gól ugyanolyan levente védekezés eredménye volt, mint amit az előző szezonban produkáltunk.. Egy pozitívum van még, a GBD megtalálta a góllövő cipőjét..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
július 13, 2022 1:38 du.

így van…volt tempó és néha játék kicsiben, de nullák voltak a szélről belőtt labdáink.
a védelem bal oldal katasztrófa…erre hoztak egy jót (Prenga) a jobb oldalra??

Tusi
Tusi
július 13, 2022 1:29 du.

A mi esetünkben nem sokkal erősebb ellenfelekkel kellene, kellett volna edzőmeccset (eredményt nem figyelve) játszani? Legalább is min. 1 meccset?
Kb, mint mikor amatőr ellen bunyózol vagy profi ellen.. Marhán nem mind1.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tusi
július 13, 2022 1:45 du.

Bedobjuk a fiatalokat a húsdarálóba? Szerintem jó ez így, mert az egyik legfontosabb a tavalyi nulla erőnlét feljavítása.. Fáradt csapatot meg szarrá verne egy erős csapat.. Most tényleg nem az eredmény számít, ha most bement volna a 2 kapufa, mindenki másként beszélne..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
július 13, 2022 1:49 du.

Nincs bajom az edzőmeccs koncepcióval. Tényleg. A bajom azzal van, hogy azt mondjuk gyorsabb, de még inkább jobb a középpályánk. Szerintem nem jobb. Azt lehetett látni, hogy minden labda elpattan es a tempó abból jött, hogy futottunk az elszórt labdáink után, meg közelharcoltunk, mint a lakótelepi dühöngő groundon a lelkes 50+ vs 20- csapatok.
Tamás és Klemenz féke volt, az most is és lesz is a csapatnak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
július 13, 2022 1:44 du.

Amatőrként amatőrökkel illik edzeni

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 13, 2022 1:38 du.

Hat az elso meccs az volt, nem?

santiago
santiago
július 13, 2022 1:27 du.

Megvartam a veget, hogy kiirjam magambol.

Hat ez kurva gyenge.

1, Lovrict imadjuk szeretjuk de mar oreg ehhez. Klemenz sose volt meg csak Nb1 es szint se, rugjuk mar picsan aztan huzzona faszba.
2, ebbe a keretbe meg 6 jatekos kell legalabb.
3, elvileg jonnek ertem en de akkor mi a bubanatos faszomert mentunk edzotaborba el a b csapattal. Olyan jatekosokkal akik a keret kozelebe se leszenek. Egy edzotaborba mar a nagyjaboli fix csapatnak kene lennie.

Izlelgessunk:
Gyoztunk egy nb3 as csapat ellen.
Kikaptunk egy friss feljuto ellen.
X egy makedon csapat elen aki az Adam nelkuli pakstol 5 ot kapott.

Nem jatszottunk komoly ellenfellel ezeknek felhozo meccseknek kellett volna lenniuk. ….
Botrany az az amatorizmus ami itt van

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
július 13, 2022 1:48 du.

Most ugyanazt nyomjuk, mint Sanyi bácsinál, hogy az edzőtábirban alíg volt ott valaki q későbbi kezdőből..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
július 13, 2022 1:45 du.

Sajnos egyet értek minden szavaddal

Döme Sanya
Döme Sanya
július 13, 2022 1:24 du.

Sajna Lovresznek, minden alkalommal van egy hibája. Egyébként lesz ez még jobb is. Igaz még a kezdő sem körvonalódzik.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 13, 2022 1:32 du.

Szappanos – Doka, Prenga, Lovric**. Tamás**. – Mitrovic, Petrusenko, Plakuschenko – Jónsson**, Traoré, Zsótér.
én azt hittem, hogy Prengát Lovresz helyett hozták… akkor már csak bal védő kéne hátra, de ha Batik helyén játszik akkor faxa… 2ember kell.
a középpály elmegy, de kell 2 szélső (és 1 center is?).
a csillagosok nem kezdők jobb esetben…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
július 13, 2022 1:36 du.

Lukic nem jatszott? Csak a második közepétől láttam

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 1:39 du.

nem, csak Bubba tolt 1 félidőt, aztán a gyerekek…
https://honvedfc.hu/hirek/budapest-honvedarsenal-tivat/2022-07-13

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
július 13, 2022 1:41 du.

Remelem megy el…es lesz kedve jatszani. Nagyon kell

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 1:43 du.

NEM MEGY…f@szom

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:23 du.

Az a helyzet hogy eddig nekem úgy tűnik gyengébbek vagyunk mint tavaly!
Ez az ifivonal erőltetés egy jól működő profi klubban elmegy sőt jó dolog de rájuk építeni nettó öngyilkosság!
A keret gyenge és létszámban is kevés főleg egy Honvédhoz s annak jelenlegi anyagi képességeihez, lehetőségeihez képest!
Még egyszer véleményem szerint sajnos ez a csapat/keret gyengébb mint az előző ami éppencsak bent maradt ismét, pedig az elküldöttek zömével egyetértek, csak sokkal SOKKAL komolyabb igazolásokban bíztam bízok!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:31 du.

Szerintem nem gyengébb, a fiatalok mennek, hajtanak szép lassan felveszik majd az nb1 szintjét.. Többet érnek, mint pl. Makacs..

dixneuf
dixneuf
július 13, 2022 1:14 du.

Az eronletunk egesz jo. Jobb mint az arsenale, igy igaz az allitas. Letamadunk, presszingelunk ez is igaz. Sok a pontatlan labda es a labdavesztes, sot a szabalytalansag, fegyelmezetlenseg is. Miert kell sip utan elrugni a labdat?
Klemenz hazaadasa a 80. körül veszelyes volt, nem ertem miert vettuk…miert tartjuk
Szoval fel kell kötni a gatyat mar a zete ellen is.
Luki jatszott, Doni játszott? Veluk mi van?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:08 du.

Dikk talán !!! nem kapunk ki!
Hipp hipp hurrá!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:10 du.

Hagyd abba lecci. En megértelek, de erted te is… kösz

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 1:14 du.

Jó akkor csak szimplán leírom hogy csalódást keltően gyenge a keretünk és ebből következően az eredményeink is!
Az edzőtábor erre hivatott elvileg hogy meglássuk ki mennyire nem ér semmit!
Baromi vérszegény a csatársorunk főleg ifistákkal és az emberevővel!
Igazolni KELL támadókat!
S emellett a védelem sem remekel eddig!
Ezek tények!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 14, 2022 3:45 de.

Naponta vagy 4x leírod ezt az igazolni kell dolgot. Értettük, tudjuk mi is. Nyugodj meg.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:16 du.

Rendben, ez igy korrekt.
Elfogadom a velemenyed, sot a csataros resszel, erositessel egyet is ertek.
Nem en szartam a bolcsek kovet, csak ezt a hozzaszolasod erzem igazan alkoto jellegunek, ha ertheto mit is akarok irni

kiskoz
kiskoz
július 13, 2022 1:05 du.

2-2!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
július 13, 2022 1:07 du.

Dik, pont lattam a gólt…azt azert elismerem, hogy mennek elore, nyomnak.

dagiiron
dagiiron
július 13, 2022 12:55 du.

Ez eddig nagyon gyenge, egy gyenge csapat ellen…

lehettem volna
lehettem volna
július 13, 2022 12:53 du.

Én eddig tudtam nézni, Petrusenko, Doka ás Buba tetszett, Prenga is jó lesz szerintem illetve Maxiban is bízok. Lovricnak már az utolsó szezonja remélem, a második gólban benne volt szerintem, Klemenzet pedig remélem azonnal elküldik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  lehettem volna
július 13, 2022 12:56 du.

Klemenzet a nyitómeccs kiállítása után el kellett volna küldeni

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 12:49 du.

Végül is meccsről meccsre több gólt kapunk!
A fejlődés vitathatatlan…

lehettem volna
lehettem volna
július 13, 2022 12:44 du.

Ki lát bármit is Klemenzben?? Keresztes viszont nagyon robbanékony és motivált

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  lehettem volna
július 13, 2022 1:39 du.

Én Klemezben látok 1 játékost, akit kerget a tábor a reptérig. Felháborítóan gyenge.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  lehettem volna
július 13, 2022 12:46 du.

gyors és jól mozog a srác,de eddig nem jönnek be az indításai

santiago
santiago
július 13, 2022 12:26 du.

Varjuk meg a merkozes veget.
Es persze felkeszulesi.
De kerdeznem az eddigi 2,5 merkozes utan…
Negativ vagyok vagy realista?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
július 13, 2022 12:51 du.

Elnézve az aranylábúakat egyszerre mindkettő!

Pelso
Válasz a következőnek  santiago
július 13, 2022 12:31 du.

várjuk meg a felkészülést…lássuk, kik jönnek, hogy áll össze a csapat…kell még idő a reális képhez.

dixneuf
dixneuf
július 13, 2022 12:10 du.

Aztageci…ketto oda???

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 12:11 du.

Ja, pont nem láttam a gólt..

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
július 13, 2022 12:15 du.

vissza tudod tekerni…szerintem Lovreszé volt

Pelso
július 13, 2022 11:59 de.

Bubba golato………bravoooo

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 11:59 de.

Jol játszik/játszunk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 13, 2022 12:03 du.

Tènyleg?Nem tudom nèzni a meccset.

Pelso
július 13, 2022 11:53 de.
dagiiron
dagiiron
július 13, 2022 11:43 de.

Kaptunk egy vicces gólt..

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
július 13, 2022 12:04 du.

nem láttam…mi volt ?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 12:09 du.

Megint magára hagytuk a szélsőt, akinek a másik oldalról átívelték a labdát és a kutya nem volt a környékén.. Tavaly jópár ilyen gólt kaptunk Tamás oldalán.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
július 13, 2022 11:33 de.
Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 13, 2022 11:34 de.

És megy a STREAM

Döme Sanya
Döme Sanya
július 13, 2022 11:02 de.

Stream feltehetőleg ma se lesz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 13, 2022 11:28 de.

A honlapon elviekben van…de nekem nem megy.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 11:48 de.

Az Honvéd alkalmazésban elindul, ha nem menne az oldalról

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
július 13, 2022 9:48 de.

Nem jött valami csatárka? vagy szélsőcske ? nincs senkinek semmilyen pletyije ?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 13, 2022 11:22 de.

, de még egy sztrémecske sincsen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 13, 2022 11:35 de.

A honlapon próbàlkoznak,de nem megy…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 11:56 de.

Ha a videón rákattintasz a fb ikonra akkor elindul. Facebookon liveolnak

Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 13, 2022 11:59 de.

FB login kell hozzá

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 12:00 du.

Igen

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 7:21 de.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2022/07/11/a-legnagyobb-sztarok-is-kidolnek-conte-brutalis-edzesetol-foto ezt csak úgy èrdekessèg kèppen,hogy a nàlunk profibb klubboknàl hogy is megy….ha nàlunk is vmi hasonló van a „szóbeszéd”alapjàn,akkor nem lesz gond a kondival ès talàn dominàlni is tudunk a meccsek vêge felè.

Pelso
július 13, 2022 4:32 de.

comment image
Horváth Milán Mezőkövesden játszik a következő szezonban
Újabb fontos lépést tehet meg a felnőttfutballban Horváth Milán, hiszen tehetséges belső védőnk a következő szezont az NB I-es Mezőkövesd együttesénél tölti kölcsönben.

A 20 esztendős játékos 17 évesen debütált a második csapatunkban, 2020 nyarán bemutatkozott az NB II-ben és a siófoki kölcsönjátéka során összesen 52 bajnokin és 4 Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára, most pedig egy első osztályban szereplő csapatnál fejlődhet tovább.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 5:43 de.

Az ns viszont azt írja,hogy a kövesdnek opcios joga van a végleges megvételére.Nekem ebből az következik lemondtunk róla.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 13, 2022 6:55 de.

Ezek szerint Szabo Alex nyerte a csatát. Plusz ott van Szabó Tibor is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 1:25 de.

Prosser ès az MTK útjai elvàltak.Kívàncsi leszek hol köt ki.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 1:25 de.

Jöhetne haza

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 3:23 de.

van 1 olyan érzésem, hogy a tulajok 1 ideje épp leépítik a 17 környéki Honvédosokat…de mit lehet tudni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 1:51 de.

Mire fel? 18-19es szezontól idáig lőtt annyit összesen mint Lukic ebben a szezonban hisztizve. Ő is max azért jöhetne mert a mi fiunk. Ezt már eljátszottuk. A 16-17es szezon volt a csúcs neki nálunk és Felcsúton is. Ennyit tud felmutatni. Traore is jobb nála

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
július 13, 2022 3:04 de.

Traore…? 😀
ne viccelj már…Prosser 1 jó képességű srác, aki remek alapokat kapott az MFAn.
elcseszte, amikor elment tőlünk…de ettől még simán tudna 1 Holender szintet a jobb oldalon.
Bubba meg 1 „szép nagy feka gyerek”, aki ezidáig a fizikai adottságaival és az esetlenségeivel tűnt csak ki.
// a béna kanadai ugyanez a kategória, remélem nem komoly h idejön

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 3:42 de.

Aztán azóta se találta meg a helyét. Nem véletlen nem kell sehova. Egy jó szezonja volt, Hemi jó érzékkel csinált belőle pénzt

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 3:22 de.

Azért mikor elment Hemy sem bánta,mert jól jött neki érte és Botkáért kapott pénz.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 13, 2022 4:17 de.

Nem bánta?? Az egyik legbicskanyitogatóbb transzfere volt Heminek az a húzás, amikor a bajnoki szezon felénél eladta őt!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 13, 2022 7:23 de.

Az igaz, de volt Prosserrel egy tv interjú.Menni akart, hogy megmutassa: ő többre hivatott a bajnokesélyes kispadjánál.
Aztán -szerintem- azóta is a 2016-os ősz pályafutásának a csúcsa.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
július 13, 2022 7:48 de.

Aztàn a cseh uccsónàl beàraztàk….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 11:56 de.

Az Bobál volt.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 11:53 de.

Az a Bobál volt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 13, 2022 11:58 de.

Mi is róla beszèltünk októberessel…vmiért a hozzàszólások nincsenek sorrendben.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 7:59 de.

De az egy erős sereghajtó volt ám! Azt nyilatkozta -szimpatikusan-, hogy erősebb a Kispestnél.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
július 13, 2022 7:45 de.

Nálunk és utána Felcsúton elég jó volt. Azóta semmi extra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
július 13, 2022 7:29 de.

Sokan voltak így ezzel,pl:Bobàl D.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 7:42 de.

Eppel 😀 Tenyleg vele mi van? Marad Miskolcon?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 13, 2022 7:49 de.

Dióknàl van,nem nagyon kapkodnak érte szóval marad.Aztàn csipkednie kell magát,mert a teljesítmènyalapú szerződèssel nem kaszàlhat sokat.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 7:39 de.

Igen, de ő legalább elűlt a hátsóján a bajnokság megnyeréséig (és még 1 évet). Ui.: vagyis utána volt mehetnékje.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 13, 2022 4:52 de.

Azért Botka se volt semmi. Mint Rossi távozása a BL előtt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 3:21 de.

Vitatkoznék, Prosser nem csapatjátékos, nekem ezért nem kéne.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 13, 2022 3:22 de.

ebben van vmi, de ez edző kérdése is, hogy tudja kezelni

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 4:45 de.

Még Rossi se tudott vele mit kezdeni, pedig ő aztán nagy pszichomókus.

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
július 13, 2022 4:53 de.

abban az évben Rossi is nagyot fejlődött, nem csak a srácok…! 😀
most már tudná kezelni…de, tartok tőle, ezt már soha nem tudjuk meg.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 3:27 de.

Az a játékos aki pályafutása felén, még nem jött rá, hogy nem csak az a jó játékos aki gólt lő, az szerintem menthetetlen. A többiek sem szeretik, mikor valaki képtelen közössen örülni.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 13, 2022 4:17 de.

megnéztem több gólját most, nem úgy tűnik, mint aki képtelen együtt örülni. 🙂
főleg az elmúlt 2-3 év tekintetében én örülmék, ha az edzőnek ezen kéne dolgozni.
***************qrva jó kis csapatunk volt 16-17 körül………..
https://www.youtube.com/watch?v=X-NGkh-TcA0
https://www.youtube.com/watch?v=_hFKiRkQuAI
https://www.youtube.com/watch?v=MXin_g-3MBM
https://www.youtube.com/watch?v=6vky8PSxMgA

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 5:22 de.

A sajátjának tud.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
július 13, 2022 4:20 de.

Nagyon jó kis játékos szerintem. Az ilyenekre kellene a legjobban vigyázni, megtartani, csiszolgatni… Vénhülye meg eladta üveggyöngér bammeg :(.

kiskoz
kiskoz
július 2, 2022 11:33 de.

szomorú, ha ez mind igaz…
https://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/pinter-sandor-nyugdija-honved-focista/nlpw5q3
89 ezres nyugdíjból él a Honvéd legendás focistája
ma 07:33
Blikk
Sinkovics Gáborcomment image
Pintér Sándor élete a futballról szól, de anyagilag nehéz helyzetbe került / Fotó: Pozsonyi Zita

Egyszer még a lóversenypályán is csúcsidőt futott. Labdarúgóról ritkán írnak ilyet, de Pintér Sándor ereje, kondíciója olykor emberfelettinek tűnt. A hetvenes években igazi közönségkedvenc volt, s nemcsak Kispesten. Most, túl a hetvenen, viszont már alig tud járni.

„Négytüdejűnek” becézték, rá is szolgált. Mint valami gép, amelyet bekapcsoltak, úgy sprintelte végig szinte megállás nélkül a mérkőzéseket, de a labdával is tökéletesen bánt. A Honvéd klasszisára udvariasság nélkül írhatták, hogy a modern totális futball megtestesítője. Kispesten, ahol 247 mérkőzésen lépett pályára, közönségkedvenc volt, s később szerepelt a belga Royal Antwerp csapatában is. Aztán jött a végső sípszó, a futballcsuka szögre akasztása, majd a vendéglátóipar.
comment image
Pintér a válogatott sztárjai közé tartozott Fotó: Képes sport

– Már nincs kocsma, közösségi tér, ahol a vendégekkel jókat nosztalgiáztunk a régi szép időkről – mondta a 71 éves Pintér. – Hét éve nem állok a pult mögött, nem bírják a lábaim. Maradt a kisebb-nagyobb séta, olykor bot segítsé­gével, a kímélő üzemmód. Tíz térdműtéten estem át. Ebből ötöt még játékosként éltem meg, a többit a kocsmalét, a napi tíz-tizenkét órás állandó rohangászás és állás hozott össze. Pedig szerettem ezt a melót, Budakalászon, Pomázon, de hét éve abba kellett hagynom. Most, divatos kifejezéssel élve, szabadúszó vagyok, 89 ezer forintos nyugdíjam mellett szinte bármit elvállalok, csak jövedelemhez jussak. Már persze amit a lábam bír. Nincs segítség, azok az idők elmúltak, amikor a haverok melléd álltak.

39-szer húzta magára a címeres mezt, ott volt az 1978-as vébén a válogatottban, azóta sem szakadt el a futballtól. Évekig edzősködött kisebb csapatoknál, jelenleg 16 éves fia fejlődéséért szoríthat.

A harmadik fontos asszonnyal élek együtt, aki korábban egy gyönyörű fiúval ajándékozott meg engem. A srác már 16 éves, imádja a futballt, a pomázi korosztályos csapat tagja. A korábbi kapcsolatomból származó nővére 41 esztendős, jóval idősebb, de így is jóban vannak. Pomázon élünk, szerényen, visszafogottan. De az ember nem felejti el a múltját. A Honvédhoz tartozom, de még egyszer sem voltam az új Bozsik stadionban. Mi, idősebbek megpróbáltunk az új vezetéstől afféle szabadjegyet kérni, amellyel bármikor bemehetünk a meccsre, de azóta is ­hiába várunk… Azt is felajánlottuk, hogy segítünk a szakmai munkában. Nem szerepelni akarunk, hanem tenni a csapatért, amely évről évre megcsúfolja a múltját. A segítségünkből sem kértek. Sebaj, hallom, skót edző jön, ő legalább megtanítja futni a kényelmes fiúkat.

Ő is örült a magyar válogatott remeklésének a Nemzetek Ligájában.

A mieink tanári módon hajtották végre a kapitány taktikáját. Marco Rossi megtanította őket futballozni, de a sikerekhez legalább annyira kellett, hogy a külföldön edződött fiúk beérjenek. Van bennem félelem is, mert amikor komoly tétre megy a meccs, mint az albánok elleni két vb-selejtező, gyakran megremegnek a lábak. Ezen kell változtatni – magyarázta.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  kiskoz
július 2, 2022 11:57 de.

Érdemes lenne összefogni a táborral, klubbal, szurkolókkal és gyüjteni Neki!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Tusi
július 2, 2022 1:56 du.

durva a képet látni…Váradi elment…Törő vegetál, Pintér Sanyink „nyomorog”…bmlsz b+…..
comment image

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
július 2, 2022 4:26 du.

Valszeg vendéglátósként sose volt bejelentve, max. minimálbérre..

kiskoz
kiskoz
július 1, 2022 9:33 de.

Szlovén, horvát és montenegrói csapattal is találkozunk az edzőtáborban
Vasárnap utazik el a Budapest Honvéd a nyári edzőtáborba, csapatunk július 3–16. között készül Szlovéniában, ahol az edzések mellett immár a mérkőzések is fontos szerepet kapnak.

Tam Courts együttese
július 6-án a szlovén Nafta Lendava gárdájával találkozik Lendván,
9-én a horvát NK Varazdin lesz a riválisunk,
míg 13-án a montenegrói Arsenal Tivattal mérkőzünk.

Az előzetes megállapodás szerint az edzőtábor utolsó napján, július 16-án a Sigma Olomouc lett volna a negyedik ellenfelünk, a csehek azonban lemondták a találkozót, mi pedig keressük a lehetőségét annak, hogy másik riválissal pótoljuk a meccset.

comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
július 1, 2022 10:00 de.

Remélem a csehek helyett találnak vkit.

szemcse rob
szemcse rob
július 1, 2022 7:46 de.

valaki légyszíves jelezze már, megjelenik az írásom köszi… nálam nem!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 1, 2022 8:19 de.

Már jeleztem, feltettem a kezem.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 1, 2022 11:09 de.

Köszi Sanya…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 1, 2022 8:09 de.

Nálam is előfordult sokszor,hogy csak később jelent meg a hozzászólásom.Ez nem Pelso hibája.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 1, 2022 8:14 de.

Megsem fordult bennem Pelso, + emberi mulasztás! Köszi!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 1, 2022 9:08 de.

Nem is ezért írtam,csak ha ilyen van,nekem is várnom kell türelemmel.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 1, 2022 7:54 de.

Meg nyugi. Néha a a Disqus csinál olyat,hogy egy egy órára eltüntet hozzászólásokat 🙂

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
július 1, 2022 7:58 de.

Köszönöm, nálam megírtam kb:5 ms-percig láttam s elszivárgot… még1szr köszi! CSAK…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
július 1, 2022 7:24 de.
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
július 1, 2022 7:23 de.
Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 1, 2022 8:16 de.

Ha választanom kéne Mitrovic és Zsuzsi közt,a szerbet választanám.Lehet,Dzsudzsák jobb focista volt,de emberként nulla.Örülök,hogy marad a Lokinál,sok szerencsét neki.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 1, 2022 7:24 de.

Köszönöm istenem!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 1, 2022 7:07 de.

Én Fiolát hoznám vagy két évre.
Ok,sokaknak ellenszenves aláirom.
De nem szimpátia alapjan van eredményesség. Márpedig ő kemény,megbízható,eredményes.
Be tudnának mellette tanulni a fiatalok.
Mellette es Lovric mellett felváltva.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 1, 2022 12:05 du.

Mint a szart, ugy utalom.
Siman jöhetne. Jo jatekos

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 1, 2022 9:27 de.

minőségre ez lenne, amit érdemes volna hozni, de azon az oldalon megvagyunk és nem hiszem hogy opcio
ió lenne a Honvéd…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 1, 2022 9:11 de.

Ha el tudjuk hozni,nem lenne kifogásom…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 1, 2022 8:07 de.

Szerintem is segítség lenne!
A válogatott egyik legjobbja jelenleg!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 1, 2022 9:21 de.

Szerintem Doka és Petkovic mellé felesleges lenne

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 1, 2022 7:13 de.

Heló! Ő még szabad-listás és ingyenes?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 1, 2022 11:03 de.

Lejárt a szerződése,még nem hosszabbított egyelőre a videotonnal.

KareszB
KareszB
július 1, 2022 6:50 de.
László Szilágyi
László Szilágyi
július 1, 2022 6:32 de.

Serafimov a zte-ből molbubiba ment. Fix kezdő hátvéd mínusz az első fordulós ellenfelünknél

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  László Szilágyi
július 1, 2022 6:50 de.

Fehérváron lassan Stopira lesz csak Magyar. Agyrém, hogy 16-22 fő külföldi van egy-egy keretben. Dózsa,fagyi,Várda,elcsúti gyakademia,székletf.vár.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  László Szilágyi
július 1, 2022 6:33 de.

Zete megint a fekete ló lesz, ha összeállnak… sok érdekes igazolásuk van 🙂

szemcse rob
szemcse rob
július 1, 2022 6:07 de.

Üdvzletm! Múlt héten meggondolatlanul itélkeztem ( Dzsu…., Mitro….) de inkább zsuzsiról ő maratt a nem, Mitrovic-ról változott az álláspontom, utánajártam videó-Újpest szurk.-vélemények, és szrntm rosszúl nem járúnk Mitróval!

kiskoz
kiskoz
július 1, 2022 5:29 de.

PLS….CSAK Foci témát kommenteljünk!
a többit törlöm.
//és főleg ne idézzünk/linkeljünk olyan kommenteket más oldalakról, ahol az illető láthatóan mentális kihívásokkal küzd!

santiago
santiago
július 1, 2022 5:21 de.

Kis infó a vezetőség hozzáértéséből, Lukicot télen az átigazolási időszak utolsó napján vitték volna az arabok. Nem engedtük el ezért volt a második féléves teljesítmény.
Miért nem engedtük el? … mert hát honnan találunk játékost helyette…. igazi balfasz brigád a komplett vezetés. Szabadügynök piacról még egyikük se halott és egy kedvtelen lukic szintű játékost bármikor találni.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  santiago
július 1, 2022 5:32 de.

sok dolgot elcsesztek, de eladni a házi gólkirályt úgy hogy nincs a kereten belül minőségi pótlása,na az lett volna top-balfaxság.
reméljük most hoznak mögé, mellé 1 hasonló minőséget és nem fordul elő hasonló helyzet…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
július 1, 2022 7:03 de.

Pontosan.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  kiskoz
július 1, 2022 5:51 de.

Itt tartani a játékost úgy, hogy nem akar maradni és szarik bele az egészbe nem tudom mennyivel jobb döntés

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
július 1, 2022 5:56 de.

Mint pl Holendert a partizánban? Dilettáns partizán

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
július 1, 2022 5:39 de.

A kurva anyjukat,az utolsó nap nem engedték el. Az utolsó nap amikor már esélytelen vagy hozni mást. Mindenki ezt tenné akik értenek hozzá,az utolsó nap kiárusítani. Nyilván nem lett kicsengetve a kivásárlási ára hisz akkor mehetett volna mint nono. A dilettánsok meg nem engedték el szaré húgyé. Mindegy mivan dilettáns vagy Kungabi #napiszar

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
július 1, 2022 5:50 de.

Arabok arról híresek, hogy szarért hugyért próbálnak játékost igazolni igen.
Nem is tudtam, hogy csak átigazolási időszakban lehet játékost szerezni :O
Annyira inkompenets a vezetőség, hogy Fifába a leggyengébb nehézségen nem tudnának egy bajnokságot megnyerni… mondjuk mit is várunk olyanoktól akiknek az egész sport testidegen és szarnak az egészbe

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
július 1, 2022 9:00 de.

Ha kifizették volna érte a kivásárlási árat, akkor simán mehetett volna, nem tudtuk volna megakadályozni..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  santiago
július 1, 2022 7:22 de.

Lehet, de itt valszeg nem akarták kifizetni azt ami a szerződésében rögzítve volt. Gondolom, ha eladták volna gombokért, miközben nem gombokért vették akkor is ők lennének a hülyék:))) ja és ha úgy általában eladták volna akkor is ők lennének a hülyék, hogy a gólkirály jelöltet eladják :))) fura helyzet, nyilván ez a vezetés már jót nem tud csinálni, bármi sül ki belőle fos minden. Amúgy meg Lukic menjen a p…ba hogy így viselkedik. Mi a francért nem ment egyből arábiába, minek jött ide? Óvodai stílus. Sajnos az élsportolók többsége egy nagy gyerek. Mindent elintéznek helyettük, a seggük fényesre van polírozva és úgy viselkedbek mint egy hisztis óvodás.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Snowflake
július 1, 2022 7:27 de.

Igen megfordult a football világ! Még Kozma Misibá is nyilatkozta.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
július 1, 2022 5:54 de.

Ha valaki kivásárlási árát kifizetik akkor mehet ha akarjuk ha nem. Mint pl Nono. De van rá pár példa pl Kecskemétről Miskolcra Szóval ez nyílván nem történt meg nem gondolod? Hiába csavargatod,NEM FIZETTÉK KI A KIVASÁRLÁSI ÁRAT,amibe Lukic is belement . Ha kifizetik akkor mehet és senki se tarthatja itt.Vagy már szerződést is szegnek ezek a rohadékok? Jó kis pernek nézünk elébe szerinted :/Az átigazolási szezon után szabadon csak úgy hemzsegnek a szuper spílerek,akik sehova nem kellettek,pl Eppel

kiskoz
kiskoz
július 1, 2022 4:39 de.

Mitrovic…. https://honvedfc.hu/hirek/komoly-ambiciokkal/2022-07-01

„Összesen hat évet töltöttem már Magyarországon, őszintén szólva néha úgy érzem, mintha itt is születtem volna – magyarázta az Újpesttől érkező, de korábban a ZTE és a Fehérvár együttesében is megfordult játékos. – Abban a pillanatban, amikor világossá vált, hogy nem maradok Újpesten, tudtam, hogy szeretnék itt futballozni. Itt él a családom, a feleségem és a gyerekeim is nagyon jól érzik magukat Budapesten, számomra ez rendkívül fontos szempont volt, amikor a jövőmről döntöttem. Emellett egy olyan klubban szerettem volna folytatni a pályafutásomat, amely komoly ambíciókkal rendelkezik. A Honvéd pedig az egyik legnagyszerűbb magyar klub, hatalmas szurkolótáborral, történelemmel és persze csodás létesítményekkel, ezért is szerettem volna ide jönni.“

Danny
Danny
július 1, 2022 4:31 de.

Érdekes egy napon Szűcs Tomi el, míg Mitrovic leigazolása. Hasonló poszton, szerepkörben játszó tini és a rutinróka. Az egyik még nem nb1-es szint, míg reméljük Mitrovic bőven az lesz idén is. Anno Rossi szerette volna Schönt beépíteni a csapatba, de ezt az Ajax ajánlata keresztbe húzta. Kb. ezt érzem most is. A végeredményt tekintve hasonló karrier simán összejöhet Tominak is. Mitrovic pedig bár én nem hoztam volna ide, de jelenleg sokat segíthet. Persze ha hozza itt is a tavalyi formáját. Lukic vele, Zsótérral és Maxim Plakuschenkoval újra szárnylhatna. Remélem így lesz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 1, 2022 4:16 de.

amikor ugye nem sikerül a szintlépés, környezetváltozás a tehetségnek….https://nb1.hu/otp-bank-liga/zte-korosztalyos-valogatott-kozeppalyas-erkezhet

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 1, 2022 6:32 de.

Nem értek a focihoz, de sose láttam benne semmi rendkívülit.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 1, 2022 12:07 du.

Mondjuk en sem. Birtam a gyereket, de sztem tucatjatekos

Danny
Danny
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 1, 2022 4:42 de.

Gergényi, Májer és Németh Dani után a negyedik MFA nevelés a ZTE keretében. Koszta és a Bobál ikrek után megint sok exKispesti lesz ott.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 1, 2022 4:30 de.

de legalább szép lóvét kaptunk érte

dagiiron
dagiiron
július 1, 2022 3:51 de.

Ki mondja a belinkelt hivatkozásokat spamnek?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
július 1, 2022 4:22 de.

sajnos sok összetevős lehet.
lehet a hálózatod, a disqus hülyesége, vagy ha sokan jelölték spamnek a kommentjeidet..stb

https://pcforum.hu/tudastar/131530/disqus-minden-hozzaszolast-spamnek-jelol
https://help.disqus.com/en/articles/1717252-why-are-my-comments-marked-as-spam-or-removed

dixneuf
dixneuf
július 1, 2022 3:05 de.

Családi döntés alapján idén veszünk bérletet (úgyis kinn vagyunk gyakorlatilag minden hazain). Eddig jegyvásárlás volt (Tusi azért ettől függetlenül tudok nektek jegyet venni, csaxolok 🙂 )

Ha valaki látja majd a bérletekről az infót, dobja ki ide lécci. Figyelem persze én is (most már lassan ki kell hozniuk, mert meg van a sorsolás)
Köszi

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 1, 2022 6:55 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
július 1, 2022 12:08 du.

Megprobalok kedden onlány negyet venni. Kivancsi leszek. Nem szeretem a jegymestert (gondolom ha a jegyeket, akkor a berleteket is ott aruljak)

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
július 1, 2022 3:55 de.

Mára ígérték

KareszB
KareszB
július 1, 2022 1:25 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 30, 2022 1:33 du.

Személy szerint én örülök Mitrovic érkezésének!
Kipróbált és bevált NB 1 es harcos aki a statisztikái alapján (is) tud hasznos lenni!
1 gólja mellett kiosztott 11 gólpasszt csak az elmúlt szezonban a hat itt töltöttben pedig csaknem 50 et!
Az évi 8-9 gólpassz!
Soha rosszabb mutatót az ő posztján!
Ok 35 éves de rendszeresen játszik és ha nem is 90 percekre de csereként hasznos fegyver lehet!

Lajos Gál
Lajos Gál
június 30, 2022 12:08 du.

Az ns.szerintt a lilákoknál marad a belga.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 2:57 du.

Remèlem most Kovàcs-Véber ès Szlezàk pofàjàra fagyott a mosoly.Anno hogy röhögtek a Bozsikban…nem sajnàlom őket!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 4:23 du.

Igen,jót nevettek akkor,úgyhogy szerintem sincs miről beszélni.
Csakfocin sírnak a dózsások,én meg beírtam,hogy az bezzeg nem volt gond,amikor az otp,mol,mfb hármast betették mögéjük. Rengeteg pénzt és szinte új stadit is kaptak.
Mindezt kitörölték a modik.
Úgy látom a gyomros nem ízlik nekik. Szépen írtam,valszeg dózsás moderátor van köztük.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 30, 2022 4:44 du.

Engedd el őket,hidd el alapból utálnak minket,sőt néha lenéznek,azt hiszik az ő táboruk sokkal jobb.Mi a meccseken bizonyíthatunk,meg a szurkolókkal.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 1, 2022 5:48 de.

Heló! Újpesten élek írtam már többszőr, sok lila haverom van, az igazság: ők max 1000-1500-al többen vannak mint mi, s irigyek hogy hangerőben stimmelünk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 6:18 du.

A lenézés csak álca. Időnként levágósak a dolgok azért.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 1:22 du.
Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  A69W
június 30, 2022 1:37 du.

Igen,ez így pontosabb.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 12:21 du.

Ma beszéltem egy újpesti barátommal/kollégámmal és mondta, hogy biztos nem lesz ma tulajdonosváltás. Ja és szinte siratja/siratják Mitrovicot 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 30, 2022 1:40 du.

Előszór én sem szerettem volna,de utólag elgondolkodtam,hogy az ő mentalitásával hasznos lehet,még 1-2 évig.

októberes
októberes
június 30, 2022 11:40 de.

comment image
Eddig jók vagyunk.

októberes
októberes
június 30, 2022 11:40 de.

comment image
Eddig jók vagyunk.

ius
ius
Válasz a következőnek  dagiiron
június 30, 2022 11:56 de.

Mi volt a posztja?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  ius
június 30, 2022 1:13 du.

ha esetleg nem rémlene ő viszi el a labdát a szélen:

https://www.youtube.com/watch?v=e64Doo0pSYU&t=14s

sajnos több lehetőséget nem kapott

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 30, 2022 4:42 du.

Kerezsi sem rosszabb

ius
ius
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 30, 2022 1:38 du.

Tényleg… Biztos, hogy kár érte, de a mai fiatalság nyugaton képzeli a fényes jövőt.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  ius
június 30, 2022 12:59 du.

Középpályás

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 30, 2022 10:49 de.

1 èv ès itthon lesz….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 10:53 de.

Reméljük nem, mert az az Akadémiánkról is rossz véleményt mondana..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 30, 2022 2:45 du.

Kik azok az akadèmistàink,akik eligazoltak tőlünk ès megvetettèk a lábukat külföldön?

Döme Sanya
Döme Sanya
június 30, 2022 8:40 de.

Gépház!! Miért nem tudok képet bevágni? Azt írja, hogy jelentkezzek be, de ennél már jobban nem tudok bejelentkezni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 30, 2022 8:51 de.

Másik böngésző meg fogja oldani:)

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 30, 2022 8:49 de.

megy ez… nálad van vmi gáz…
ctrl+F5 vagy töröld az előzményeket, próbáld másik böngészőből
comment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
június 30, 2022 8:51 de.

Kösz. Megpróbálom.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x