Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Csaba Horváth
Csaba Horváth
június 30, 2022 7:33 de.

Anno Vasziljevics egy tökéletes évadot hozott le nálunk. Ha hozza a mutatóit amit Újpesten, akkor ő egy jó igazolás szerintem. 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 30, 2022 1:37 du.

Így van!
Simán hozhat egy olyan szezont!
Akkor kezdtem el anno dörzsölni a tenyeremet amikor Kamber és Vasziljevics hozzank igazolt!
Bajnoki cím lett a vége!
Nyilvan nem ők főleg nem Vaszke volt a kulcs de igenis kellenek az ilyen kipróbált veteránok akik játékban is vannak és nem csak a múltjukból élnek!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 30, 2022 10:45 de.

Bízzunk benne,tudja mit csinál Tam.Ha már a Dundee-ban is játszatott egy öreget,a fiatalok mellett akár még be is jöhet.Szerintem szeretne valakit a pályán belül is,aki összefogja a fiatalabbakat.

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 30, 2022 7:33 de.

szerintem tőle jobb passzban van és hasznosabb is lesz

ius
ius
Válasz a következőnek  Pelso
június 30, 2022 10:00 de.

Ha Lukiccsal jól megértenék egymást akkor még nagy nyereség is lehet.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
június 30, 2022 7:44 de.

a wizzaires Pantelictől meg mindenképpen

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 8:07 de.

visszeres volt Pantelic?akkor ezért féltette a lábát..

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 8:31 de.

nem ő, hanem az asszony

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 8:34 de.

látom nem ment át a szójáték 🙂 azt tudtam, hogy a felesége a Wizzair-nél volt légikísérő.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 10:18 de.

értem én a szóviccet, csak nem szeretem 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 10:46 de.

Bocsànat!Èn kèrek elnèzést!

Lajos Gál
Lajos Gál
június 30, 2022 7:21 de.

Ha tényleg segíteni tud a fiataloknak,akkor én is azt mondom,volt értelme a leigazolásának.Mondjuk zsuzsihoz képest őt jobban elfogadom,mert zsuzsi viselkedése a pályán kívúl enyhén szólva sem páldamutató.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 7:51 de.

Ide ne hozzák már Szijjártó csaját 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
június 30, 2022 7:53 de.

Nem jön nyugi!

szemcse rob
szemcse rob
június 30, 2022 6:44 de.

Tényleg már ideje behúznunk az L-sőt s otthon!

KareszB
KareszB
június 30, 2022 6:44 de.

Mitrovic in da hauz!
Nekem csak fluimucil Ábel jut eszembe…
https://honvedfc.hu/hirek/rutinos-kozeppalyas-erkezik/2022-06-30

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 9:19 de.

comment image

A69W
A69W
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 7:25 de.

No komment, azonban végül is, amikor hasonló veterán igazolás (Vasziljevic) jött a IV. kerületből, akkor bajnokok lettünk, úgyhogy hiszek a karmában 🙂 🙂 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  A69W
június 30, 2022 10:30 de.

Vasziljevic utódja akkor már megvan, már csak a zsoldost (ha valakit sértene: Lanzát) kell pótolni!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
június 30, 2022 2:13 du.

Légy megtisztelve hogy láthattad azt a „zsoldost” kispesti mezben varázsolni mert sem előtte sem utána nem volt/lesz hozzá hasonló valódi futballvarázsló a csapatban kb úgy 25 éve s csak remélhetjük hogy nem kell újabb 25 öt várni!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 30, 2022 3:09 du.

A teljesítményét nem kérdőjeleztem meg, de hidd el azért láttam nála jobb játékost Kispest mezben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
június 30, 2022 1:43 du.

Pótolva van!
Lukicnak hívják!
Ha kap hasznos labdákat szerez annyi gólt mint az isteni Lanzafame még ha nem is játszik olyan káprázatosan!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 30, 2022 3:23 du.

A Fradiba távozása előtti Lanzafamét -szerintem- nem tudja pótolni, max szerez annyi gólt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
június 30, 2022 9:05 de.

Ha bajnokok nem is, de egy Kupagyőzelemnek és egy magabiztos játéknak nagyon tudnék örülni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 7:24 de.

A posztján az nb1 egyik legjobbja. A Dundeban egy 36 évest rakott egyébként Coruts a csapat közepére.
Egy kis stat a kivénhedt éveiből,Gazdag óta csak NagyD és a szintén szar Nono tudott hasonlót:comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 7:19 de.

Hála Istennek, már nem tudtam mi hiányzott, de legalább fiatal és ereje teljében van…. már csak Zsuzsi hiányzik és megvan a lendület a középpályán

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
június 30, 2022 6:48 de.

Akkor zsebben ő is 🙂 Dzsudzsi meg marad cívisben.

Szlaci
Szlaci
június 30, 2022 5:21 de.

Nem ma „sorsolják” az új évadot?
Valahol mintha ezt olvastam volna..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
június 30, 2022 5:27 de.

De, ma 11-től.

szemcse rob
szemcse rob
június 30, 2022 5:19 de.

Szerintetek a Vasas (igazolási listán L-sők) felsőház-dobógó, elérik a célkitűzésüket?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
június 30, 2022 6:22 de.

Dehogy,legfeljebb középcsapat.Az nb1 más kávéház.,mi meg remélem győzelemmel kezdünk.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 6:27 de.

Ez a beszéd!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  szemcse rob
június 30, 2022 5:27 de.

remélem kiesnek…

kiskoz
kiskoz
június 30, 2022 4:32 de.

tegnapi „edzőmeccs” képek :
https://www.facebook.com/photo/?fbid=432663935537199&set=pcb.432667702203489
még bíró is volt..comment image?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=pqYGDtmPOn8AX_Uk1gV&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-9R1PiO6wN6POJIVnHxgnyXLi0Bs2wqj-cwv4xMsBA3Q&oe=62C28C7F

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:39 de.

na tessék megjelent a skót virtus 🙂 …fenének kell ellenfél, megoldjuk mi okosba és olcsón. 🙂 mozgásnak elment és fel is lehetett mérni ezt azt…mondjuk egy leírást a klubhonlapon el tudtam volna képzelni:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 5:40 de.

Miután a Kazincbarcikai elmaradt már nem igazán lehet nb1es meg nb2es csapatot rángatni. Mindenkinek megvan a program. Nb3an meg sokan el se kezdték még a felkészülést tudtommal 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 30, 2022 5:44 de.

Nincs nekem ezzel bajom, ami csöppnyi hiányérzet, hogy egy kis szösszenetet lehetett volna írni a honlapon erről a testmozgásról…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 5:45 de.

Gondolom lesz,csak szokás szerint utolsónak 😀

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 4:44 de.

dehogy…csak biztosra akart menni a csávó, hogy Honvéd győzelemmel kezdjen Kispesten

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:52 de.

oszt mi van, ha döntetlen lett 🙂 ..ezt ugye nem tudjuk, mert erről hallgat a honlapunk..csak pár sort írhattak volna…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:37 de.

babakocsinak tetszett a meccs 🙂comment image?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=FKBGSWoa5mcAX-V55H7&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9JgKROtYP5RFHmvyYkgH8KGsuQG6lCIoGzHtY6xDlBGQ&oe=62C20035

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 5:47 de.

Szerintem éppen harapni készül

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:41 de.

míg az ukrán-izraeli kp-ról ömlik a víz (lsd:kézfej.) addik Traorénak ez az idő kellemes. 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
június 30, 2022 2:56 de.

Hát…elméletben ugyan minden szuper (a skót kezébe vette a gyeplőt), de gyakorlatilag az átigazolás egyenlőre elég sovány, nincsenek edzőmérkőzések (egyenlőre csak csócsó van a Klubházba), szóval egyenlőre azt kell figyelni, hogy a többiek hogy igazolnak, hogy vajon idén is lesz-e két csapat aki gyengébben muzsikál nálunk…. 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 30, 2022 4:16 de.

2 napja még csak 3 v 4 csapat csapat igazolt több játékost mint mi, így beindultak ? 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 30, 2022 4:07 de.

EGYELŐRE…Csaba, egyelőre. 🙂

Az edzéseken mit lát, milyen erőnléti állapotban vannak a játékosok? A hírek szerint nincs mindenki topformában…
– Maradjunk annyiban, keményen dolgozunk, hogy ezen a téren se legyen problémánk. Minden nappal, minden edzéssel többek leszünk.

– Egy hónap van hátra a bajnoki rajtig. Kész lesz a csapat addigra?
– Tavaly nyáron a járványhelyzet miatt mindössze tizenhét nap volt arra, hogy a Dundee-val megfelelően felkészüljünk az idényre – megoldottuk. Ezúttal jóval több időnk, hat hetünk van, elégnek kell lennie.

szerintem, mivel van irányítónk már most jobb kezdőt tudnánk feltenni, mint a múlt szezonban…de minden nyilatkozatban egyértelművé tették, hogy legalább 3 játékos érkezik még a középpályára és előre.
és nem utolsó sorban jobb edzőnk van!
remélem h lesz elég ideje beépíteni az újakat, akik vszínű a szlovén felkészülési meccsek után érkeznek….
azt én sem értem h miért nem hoztak össze 1 edzőmeccsett a héten.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:37 de.

Heló! Igen osztom az írásod! De-még igazolni kell 1-rutin irányítót, hogy húzzák egymást, mint kilessz a kezdő? Tudom van Petrusenko, ügyes a srác, még 1.kis rutin s pöpec lehet, meg + lehet felváltva játszatni, rotálni őket?!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
június 30, 2022 6:02 de.

Az ukrán-izraeli az egyértelműen irányító.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 30, 2022 6:07 de.

Igen az a posztja, de bevethető más poszton is ahogy jellemezték! Azt most nem tuom!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
június 30, 2022 11:20 de.

Tipik irányító a srác.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 4:15 de.

Hát…a riportok alapján valóban egy felkészült, ambiciózus edzőről van szó, reméljük ezt gyakorlatban is igazolja. Igazából Lukic mellé nem ártana még valaki, nagyon kiváncsi vagyok, hogy kit sikerül összehozni.

dagiiron
dagiiron
június 29, 2022 5:00 du.

Azért viccrs, hogy a ZTE-ben ma 3 MFA nevelés, míg a Vasasban 4 MFA nevelés lépett pályára, míg nálunk tavaly szerintem egyszer se fordult elő ilyen..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dagiiron
június 30, 2022 12:53 de.

Jó, de nekik nincs pénzük minőségi légiósokra, ellentétben velünk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
június 29, 2022 5:24 du.

Be is neveztek a dobogóra 🙂 Az első két meccsen 3-3 mfa-s volt ( Loki 1-4 mtk 0-1) de pl az mtk 3-0 nál is 3 🙂 Sőt,a tavaly előtti csodálatos szezonban is folyamatosan pályán volt 3,légiós meg csak lézengett, remekül működött,az utolsó helyig meneteltünk,folytatnám mindenképp :)Idén több fiatal lesz,olyanok akik nem csak azèrt érdemlik meg a játékpercet mert Mfa-s

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
június 29, 2022 5:22 du.

érdekes év elé nézünk…

Snowflake
Snowflake
június 29, 2022 2:34 du.

Nagy Geri góllal nyitott Kövesden.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Snowflake
június 30, 2022 5:30 de.

Gratulálok neki mint jó kezdést s jó folytatást is, szrntm vidék bejön neki kívánom!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
június 29, 2022 3:06 du.

Akkor legyen teljes a sor:Màjer a Zte-ben,Ihrig-Farkas 2 a Vasasban,Bobàl G.1 a vasasban.Sok sikert a pàlyafutàsukhoz!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 30, 2022 1:32 de.

Jót tesz nekik a levegőváltozás.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 29, 2022 3:49 du.

Azért te is tuod,a felkészülési mérkőzésekből nem szabad kiindulni.Igazából én azt sem bánom,ha alig jáatszunk edzömeccset,ha a bajnolságban jól szereplünk.Őket már elengedtük,a meglévőkkel kell jól sáfárkodni.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
június 29, 2022 2:56 du.

A Vasasban meg Ihring-Farkas kétszer is és Bobál egyszer volt eredményes. Az mtk egyik találatát pedig Prosser szerezte.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 29, 2022 5:17 du.

Sebi nem igazán nb1es szint, Bobál határeset, de Prossert bármikor szívesen látnám nálunk.

László Szilágyi
László Szilágyi
június 29, 2022 1:25 du.

Nem megoldhatatlan ezeknek a srácoknak szerintem a feladat, ha csak abból kiindulva, hogy Csörgő az nb3-as csapatunkból a Gyirmót kezdőjébe, majd az u21-es válogatottba került be. A Loki is is végig a kezdőben és csereként is játszatott fiatalt. Szóval, ha nem is egyszerre, de fokozatosan lehetne beépíteni. Ez persze azzal jár, hogy hibáznak néha, de nem a tehetséggel van gond. Inkább egy Rossi felé szervezettség az ami hiányzik.

Danny
Danny
június 29, 2022 6:49 de.

Kár, hogy nem ismerjük jobban ezeket a fiatalokat! Pl. Horváth Milán Gábort például szerintem szinte alig látta valaki játszani. Volt egy hosszabb sérülése, majd két éve a Siófok alapembere a védelem közepén, de még mindig csak 20éves. Sokszoros UP válogatott. Neki van Bocskay és TGK után talán a legnagyobb rutinja a felnőtt futballban.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Danny
június 29, 2022 2:05 du.

Anno László Daviddal az u17-es vb-n szerepelt. Szinten ott volt még a kapus Megyeri Gábor, akit most adtunk kölcsön. Buna Gabi, aki a Kecskeméttel az első osztályba jutott és Molnár Rajmund, akit anno portugáliába adtak el.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 29, 2022 2:26 du.

Rajmund elég jó szezont futott Csákváron. Első ránézésre jobb lenne mint Tgk,de belőle is kihozhat valamit a Skót

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Danny
június 29, 2022 8:24 de.

Szabó Alex is végignyomta Szolnokon. Kettőjük közül kikerül szerintem 1 aki marad.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
június 29, 2022 11:24 de.

Én,hogy őszinte legyek,annyira nem ismerem a fiataljainkat,de abban biztos vagyok,hogy fokozatosan kell beépíteni őket.Egy-két nagy hiba akár meg is törheti a karrierüket.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 30, 2022 5:41 de.

Igen van kariertörés, de ezért jó hogy bő a szakmai stábunk, orvos-mentálhigénia-stb, fölkészítik öket erre is szrntm…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
június 29, 2022 9:51 de.

nem 1 poszt, akár maradhatna a 3 védő ? ( ők +BB) + Kerezsi, Bocskay.
ha azt nézzük Petkovic a teljes jobb oldalon bevethető, akkor Alex lehetne Doka cseréje.
de nem tudom h Horváth Milán milyen szintet tud hozni.
ezek kiderülnek hamarosan, legkésőbb szlovénia után… aztán qrva gyorsan kell igazolni a necces posztokra.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 12:58 du.

Bocs, szerintem Alex eredetileg belső védő, ha jól emlékszem, csak ő is a szélen mutatkozott be az első csapatban, mint annak idején Baràth Boti!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  FerikeKispest
június 29, 2022 3:52 du.

Szolnokon nem jobb védőt játszott?

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 4:15 du.

Nem követtem Szolnokon… Amikor nálunk bemutatkozott az első csapatban, azt játszott, de előtte a tarcsiban mindig belsőt!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  FerikeKispest
június 29, 2022 2:27 du.

Igen szerintem is az. Így lenne Batik,Gomis,egyik fiatal,Lovric,Klemenz középre

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 9:56 de.

Számomra teljesen érthetetlen, hogy nem találunk egy edzőpartnert a környéken.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 29, 2022 10:04 de.

szerintem elég képlékeny még a helyzet, a keret..főleg nem látjuk mi a cél, a menetrend.
majd csak lassan mondanak vmit…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Danny
június 29, 2022 7:53 de.

Horváth Milánt viszont kipróbálhatnánk középen,az tény.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 29, 2022 6:41 de.
kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 29, 2022 6:43 de.

remek rúgótechnika és undorító mentalitás, kár volt idehozni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 6:44 de.

egy félévet ott is elevickél, jó idő, jó kaja, Görög mentalitás..

robert szeman
robert szeman
június 29, 2022 6:04 de.

Tényleg már beteltem a csakbloggal, befejeztem az írást! Olyan véleményemet, ami még a szabálytalanság levegőjét sem piszkítja, s elutasítják gratulálok! Kurvára igaza van Dixneuf-nak!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
június 29, 2022 3:23 du.

Ne lepődj meg rajta!
Ott csak a hasonvéleményűeknek jut szó a néhány benfenntes haver persze szólhat bátran!
A többiek szavait írásait meg majd elbírálja azvarisztokrácia s ha véleményével egyező akkor hajlandó megjelentetni!
Ezért van az hogy a Csakblog gyakorlatilag egy belterjes siralomház míg itt lehet normálisan véleményt formálni adott esetben álláspontokat ütköztetni érvelni!
Ezért jöttünk át ide oly sokan s fejeztük be az ottani szerepvállalásunkat

kiskoz
kiskoz
június 28, 2022 4:45 du.

mai újdonság…páran már kattintottátok a szavazásokat.
most tettem be 2 kérdést a fiatalokkal kapcsolatban is…nézzétek, küldjétek, lássuk a véleményeket. 🙂
a számok (5 és 2) teljesen szubjektívek, nincs mögötte semmi infó.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
június 28, 2022 5:19 du.

Csak egy kérdés, nem tudom mennyire bonyolult levezényelni,ha az akkor vedd semmisnek, de tippjátékot nem tervezel a bajnokságra?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
június 29, 2022 3:13 de.

utánanézek, hogy milyen alternatívák vannak

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  kiskoz
június 30, 2022 12:01 de.

A tipper tényleg jó ötlet lehet.

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 7:15 de.

Nekem a tipper.io nevű oldal jól működött eddig amikor használtam, ott minden meccset és gólkirályt is be lehet rakni tudtommal, a végső sorrendben nem vagyok biztos

belos
belos
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 4:59 de.

menő lenne egy tippjáték a szezonra.

wordpressre van amúgy a football pool nevű plugin.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
június 29, 2022 4:18 de.

…de csak az 1-3 helyre, ha kérhetem 🙂

santiago
santiago
június 28, 2022 4:36 du.

Zte igazolásán és a nagy nihilen ihletet kapva kanadai pontot jól termelők a világból akik érdekesek lehetnek a túl drágák illetve korban öregek 30+ kihagytam:
(első körben az eredményeken nézelődtem utánna a tm link a felénél belekeveredtem, hogy honnan írom a statot… sorry 😀

Albánia 19 gól: https://www.transfermarkt.com/saliou-guindo/profil/spieler/364854
Azerbajdzsán: https://www.transfermarkt.com/kady/profil/spieler/484873 (12 gól-13 gp abszolút a nem kérdés, hogy kell de mondjuk egy qarabag még nem a mi szintünk egyébként a csapattársának a gól/meccs mutatója jobb https://www.transfermarkt.com/ibrahima-wadji/profil/spieler/364232
Bulgária: https://www.transfermarkt.com/jordy-caicedo/profil/spieler/360412 egy góllal maradt le; 15 g sztm a tm ára csalóka.
eredmények szerint a gólpaszkirály volt kb árba is a mi kategóriánk https://www.transfermarkt.com/georgi-rusev/profil/spieler/442425 ; 5g 9 gp
Egyiptom: https://www.transfermarkt.com/john-ebuka/leistungsdaten/spieler/405724 9g 3gp
Macedóia: https://www.transfermarkt.com/sunday-adetunji/profil/spieler/542741 kérdezném a scout részleget miért nem tárgyalunk még vele élete első európai szezonjában 20 g 6 gp. a héten épp a fenernek rúgott két gólt.
Fehérorosz: https://www.transfermarkt.com/dembo-darboe/profil/spieler/699182 tavalyi gólkirály, más a bajnoki rendszer idén 11m/ 7 pont
Ghána: https://www.transfermarkt.com/franck-etouga/profil/spieler/952411 20 éves 20 gól…. egy éven belül 2 millióért vinné vmi belga középcsapat…
Német 3: 19 gól 19 gp :O https://www.transfermarkt.com/baris-atik/profil/spieler/161072

Edit: ghánánál hagytam abba, hogy ne legyen hosszú a komment és ha van igény folytatom…. kívácsiságból végig néztem. Valahogy ráéreztem mert onnantól fogva az összes többi bajnokságba már csak a német 3-as volt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
június 29, 2022 3:25 de.

Érdekességként, az Albániában játszó srácot szóba hozták a fradival is: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-fradival-hoztak-hirbe-az-afrikai-golvagot aki azóta meghosszabbította a szerződését. Korábbi hozzászólásaimban is jeleztem, hogy érdemes lenne figyelni az Albán, Macedón, Montenegrói stb. bajnokságokat. Onnan hozni és felépíteni játékosokat,akinek ugródeszka lehet az NB1 egy magasabban jegyzett bajnokságba. (lsd: Fradi: Uzuni) Anyagilag is jól járhatnánk. Ha a scout hálózatunk a Nagy Laci, akkor valóban baj van. 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 29, 2022 4:54 de.

Koppány vagy, hogyan hívják spíleren okoskodott néha.
Amit személyesen tapasztaltam az az hogy ismerős/haver scoutoknak menedzsereknek írogatnak, hogy erre meg erre a posztra kéne ember ajánljatok.
és sajnos munkaügyben egy ilyen emberrel(akinek írt) dolgoztam együtt aztán mutogatta nekem az embereit akit rá akart sózni csapatokra hát azokhoz a játékosokhoz képest az all time legrosszabb honvéd légiósok messinek meg ronaldónak tűntek….. ott már rég baj van egy rendszerben ha nem mi nézünk ki valakit hanem a menedzserek ajánlgatják…. kit kell ajánlani? akire nincs kereslet

Szerk: ő az
https://hu.linkedin.com/in/gergelykoppanyi

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
június 29, 2022 5:10 de.

egyet tudok érteni veled…reméljük, hogy a most ez is változik..Mondjuk én Simon Balázssal – aki nem mellesleg szurkolónk – a Prostar ügynökével szorosabbra fűzném a munkát, mert ő mostanában befutott és hozott használható – pl: Petryak; Zubkov, Lednev, Favorov, Petrusenko, embereket az NB1-be

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 29, 2022 7:31 de.

Ő is haver 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 29, 2022 9:24 de.

Mármint neked? Király, micsoda körökben mozogsz! Akkor tessék noszogatni:)

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  santiago
június 29, 2022 3:13 de.

Ezt kuld emailben nekik, hàtha..

santiago
santiago
Válasz a következőnek  DélPest
június 29, 2022 4:50 de.

Nem látok rá nagy esélyt de átdobom az officra. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
június 28, 2022 4:47 du.

Ezért a munkáért elismerésem.
Bravó.
Vezetők is rátekinthetnének.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 28, 2022 4:48 du.

Szeretem a statisztikákat illetve a rejtett gyémántokat keresni aztán az unalom nagy úr:D az a baj amit hallottam a scout részlegünkről az alapján a féléves munkájukat letudtam sajnos….

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
június 29, 2022 4:09 de.

Unalom? Az mi?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 29, 2022 4:51 de.

Pár hetes leállás a munkába, este 22kor a ház körül se lehet semmit tenni 😀

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
június 29, 2022 4:56 de.

Ja, hát így könnyű unatkozni.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 28, 2022 4:04 du.
októberes
októberes
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 28, 2022 11:37 du.

Visszatér a H.F. stáb erőnléti edzője. Érdekes…Az új szakmai vezető visszanézte a meccseket, és rámutatott, hogy ő kell neki?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  októberes
június 29, 2022 1:47 de.

Hát persze hogy visszahozták ! Ez a remek szakember úgy felkészítette fizikálisan a csapatot tavaly hogy mindig a 60-70. után kezdtük bedarálni ellenfeleinket és fordítottuk magunk javára a mérkőzést a szuper kondíció miatt!!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 29, 2022 4:07 de.

– Az edzéseken mit lát, milyen erőnléti állapotban vannak a játékosok? A hírek szerint nincs mindenki topformában…
– Maradjunk annyiban, keményen dolgozunk, hogy ezen a téren se legyen problémánk. Minden nappal, minden edzéssel többek leszünk.

– Egy hónap van hátra a bajnoki rajtig. Kész lesz a csapat addigra?
– Tavaly nyáron a járványhelyzet miatt mindössze tizenhét nap volt arra, hogy a Dundee-val megfelelően felkészüljünk az idényre – megoldottuk. Ezúttal jóval több időnk, hat hetünk van, elégnek kell lennie.

qrva nagy kérdőjelek vannak…hamarosan tisztábban látunk!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
június 28, 2022 3:21 du.

Róla kérdezett a csakfoci, és amúgy most járt le a szerződése, jól ismeri az edző is. Fogalmam sincs akarja e őt ide, de ingyen le lehetne igazolni.
https://www.transfermarkt.us/ian-harkes/profil/spieler/482493

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 28, 2022 3:27 du.

700 ezer eurót ér!
Év játékosa állítólag!
28 meccsen 3 gól 3 gólpassz a mérlege!
Középső középpályás!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
június 28, 2022 2:46 du.

nagyon céltudatosnak tűnik a csávó (az edző).
és egyelőre hitelesen adja elő ezt a fiatal vonalat is..

ez meg 1 jó kis meccs….az volt gólszerző, akire rákérdeztek a cikkben (Ian Harkes) https://www.youtube.com/watch?v=7n6AhLGpvyU

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
június 28, 2022 5:32 du.

Szép gól volt!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
június 28, 2022 1:56 du.

Frankón előbb adja le a csakfoci mint a hivatalos honlap?

Lajos Gál
Lajos Gál
június 28, 2022 12:46 du.

Nézem a csakblog hozzászólásait.EVDM-el viccelődnek,mintha nem lenne fontosabb dolgunk.Én szívesen olvasom őket is,de azért ennél komolyabban kell venni a dolgokat.Én is szeretnék jó igazolásokat,és az élmezőnybe lenni,de nekem inkább a gyomrom szorul össze,ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy terveztük.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 28, 2022 4:09 du.

„Nincs annak jelentősége, hogy ki mit gondol. ” -Benedek Tibor
Érdemes elgondolkodni rajta…..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  reeswor
június 28, 2022 4:56 du.

ha nincs jelentősége. akkor minek gondolkodjunk ezen… ? 🙂
az eredeti szövegkörnyezet lehet hogy segítene pontosabban értelmezni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 28, 2022 1:30 du.

Most tamadt kedvem torolni magam…inkabb asszem eltunok egy idore. Ram fer a csend.

Ezt nem Lajos Galnak irom:
Sracok ne hatarozzuk mar meg, ki, hol, mit, milyen stilusban es aspektusbol irhat, ha az ismert szabalyokat betartja. Köszönöm.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  dixneuf
június 29, 2022 5:33 de.

Heló! Csak a félreértés szempont.jbl írok, a ne határozzuk meg…………, arra klikkeltem a tetszést!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
június 28, 2022 3:08 du.

Ne haragudj,nem akartalak megbántani,ahogy Szabolcs írta kissé elragadtatam magam.Nem haragszom a másik oldalra,téged jó olvasni!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 28, 2022 3:34 du.

Sztem mindenki flusztràlt ès csak jót akar a csapatnak,jó jàtèkosokat szeretnènk látni,elmozdulni az elmúlt 3 èv kilátástalansàgàból és ebből adódik a súrlódás,amit még súlyosbítanak egyes vezető vèlemènyformàlok.Itt ne ugorjunk egymàs torkànak,hisz ez a közössègnem erről híres.Sztem dixi sem neheztel ràd..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
június 28, 2022 2:33 du.

ezt a végén mire/kire reagáltad ?
ui.
csak igazolással maradhatsz távol…!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 28, 2022 1:40 du.

Nem kell,meleg van,aggódunk,stresszelünk a csapat miatt..megesik hakicsit elragadtatjuk magunkat.Ha kijön a héten a szlovèn edzőtàbor meccsei,menjünk le megnézni egyet.Naa?Ha nincs nemzetközi kupa,legyen nemzetközi felkèszülèsi…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 3:33 du.

Szabi:Azt sem tudom kik ellen játszunk,és mikor.Holnaptól Komáromban nyaralok egy hétig,de ha addig van valami meccsünk lehet lemegyek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 28, 2022 3:36 du.

Èn írtam a klubnak és azt a vàlaszt kaptam az irodavezető kolleginától,hogy a héten kiközlik a a szlovèniai edzőtàbor meccseit,időpontokjait.Azt is mondtàk,hogy nem lesznek zàrtkalusak.Ha Pelso engedi,szívesen berakom a klub levelét,alàtamasztandó amit írtam.Amúgy èn komolyan tervezem,hogy kimegyek egy meccsre.

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 4:23 du.

Ha esetleg úgy alakulna, én is csatlakoznék. Én is gondolkodtam rajta, csak nem tudtam hogy ez mennyire kivitelezhető.( pl. a zártkapu)

Gogolák Roland
Gogolák Roland
június 28, 2022 11:48 de.

Nem tudom mennyire lehet ennek hinni, de remélem nem tervez hozzánk jönnicomment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
június 28, 2022 12:31 du.

Nem.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 12:52 du.

Mikor jelentik be KisKokót?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 28, 2022 1:37 du.

Miért szeretnèd?

robert szeman
robert szeman
június 28, 2022 7:43 de.

Remélem nem jönnek-be a közismert Skót-mondások-Skót-viccek, igazolás szempontjából a Honvédra nézve!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
június 28, 2022 2:44 du.

Eddig DE bejöttek!
A nemlétező (mármint jelenleg sikertelen) utánpótlásunkra akarunk építkezni kb azonnal!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 28, 2022 2:48 du.

hol olvastá ilyet ??

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
június 28, 2022 2:49 du.

Minden mondatával kb ezt hangsúlyozza!
Legutóbb csakfoci

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 28, 2022 2:51 du.

de azt, hogy „kb azonnal” ?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
június 28, 2022 2:52 du.

Nem szó szerint persze de fiatalokkal képzeli el a csapatot ami nem lenne baj ha lenne tehetséges fiatalunk!
Gazdag szintű

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 28, 2022 2:56 du.

nem hiszem h 2 fiatalnál többet berakna és az egyik Bocskay.
szisztematikusan fog építkezni a csávó.
és figyeld meg, hogy annyira új lesz mindekinek a közeg, a stáb, hogy lesz pozitív meglepetés is:
olyan is ki fog tűnni idén, akinek kevébé ment tavaly…5 hét van még fiúk, szűk az időkeret, de voltunk már sokkal rosszabb helyzetben is.
ha más nem a csapat és ez az edző megérdemel 1 kis türelmet.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
június 28, 2022 2:57 du.

Megérdemel persze!
Csak már tűkön ülök…
De ha bármelyik fiatal a 17- esek szintjén robban be vagy épül be a Honvédba akkor az elsők között leszek aki nyilvánosan elnézést kér!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
június 28, 2022 7:33 de.

Azért az vigasztal, hogy míg nálunk inkább csak többesélyes, hogy bejön-e vagy nem az új edzői stáb féle konstrukció, addig más helyen ennél komolyabb problémákkal kell szembenézni:
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/mi-lesz-az-ujpesttel/blt3f9e87644c3aa208

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 28, 2022 8:55 de.

hogy esetlegesen nincs jó úton a tulajdonosváltás az is megerősítheti, hogy a lilákkal összeboronált Fiola-Nego páros hosszabbít a molosokkal, míg Zivzivadze sem marad Újpesten. Lehet megint a belga jár(hat) jól, mert benyeli a lerakott előleget és alamizsnáért üzemelteti a lilákat, amíg nem jön újabb vevőjelölt…Ha ez megvalósul, akkor kíváncsi leszek, hogy a Kovács-Szlezák-Véber Trió, hogy néz majd a szurkolók szemébe, mert ugye anno a Bozsikban 3-an röhögtek a lilák győzelmén. Egy kis NB2-es levegőt ők is szívhatnának..comment image

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 11:52 de.

Ettől a képtől viszket a tenyerem. Kimentek röhögni egy jót több hónapnyi távollét után, a Honvédnak meg le kellett feküdni azon a meccsen, mert azon a héten épp az volt a „nagy hír”, hogy új tulaja lesz az újpestnek. Így azt kellett promózni az eredménnyel is, hogy faszák a lilákok. Azóta meg mi van? Semmi. Nihil. Nulla történés tulajváltás ügyben. Most már olyat is olvasni, hogy a végső határidőre sem lesz meg a kivásárlási összeg. De azért akkor jó volt röhögni, mi?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 10:49 de.

Bizony,hogy szívhatnának.
Nagyon mocskosszájú szurkolóik vannak,megérdemelnék.
Szerk.: közben már arról regélnek,hogy kapnak haladékot.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 28, 2022 8:39 de.

nagyon úgy tűnik, hogy csak egy választási mézesmadzag volt az egész biznisz

robert szeman
robert szeman
június 28, 2022 6:57 de.

Üdv! 1-kicsit dlgozgttm mint vagyonőr, így volt 1-pici TOPIC-elvonásom 2-napig! Közben bízván bíztam új igazolásokban, s zero még! Ja és köszönöm a ZSUZSI-dumáért a tetszéseket. CSAK 41…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 28, 2022 6:06 de.

Az jó hogy nem igazolunk rakásra botlábúakat de azért valaki csak kellene…
Remélem nem gondolják komolyan ezt a 10 akadémistát!
Covidos bódogi időkben voltak egyszerre 5-6 an pályán láttuk milyen eredménnyel!
Ha van valóban tehetséges fiatal akkor legyen a pályán de egyszerre 10 biztosan nincs jelenleg!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 28, 2022 11:50 de.

Igaz. 1 emlékem van azokból az időkből, hogy az első fordulós szabálytalan csuti halasztást lejátszva már mi voltunk hátrányosan érintve és a fiatalokkal álltunk fel a faluban. Akkor ott szerintem a vereség ellenére sem vallottak szégyent. A full felnőtt csapat vereségei azért cikibbek voltak és ha jól rémlik sokáig jól tartották a meccset a fiatalokkal. A többivel egyet tudok érteni csak igazoljunk már 1-2 pengés játékost még könyörgöm!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 27, 2022 7:41 de.

Na akkor a Loki is visszajelentkezik a bajnoki címért!
Már ha az a hangzatosan nagyképű kijelentés valós miszerint tudnak hozni olyan játékosokat debrecenbe akik tudásukkal rövid időn belül visszahelyezhetik a Lokit oda ahol volt!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 27, 2022 8:51 de.

visszahelyezik igen..az Nb2-be. Várjuk ki ezt a tulajdonosi kört, azért csak nem tudtak nagyot alkotni egy Seria C-s Siena és Bayer Uerdingen csapatoknál sem.

belos
belos
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 6:10 de.

olyannyira nem, hogy mindegyik anyagi csőddel végezte.
inkább tűnnek szélhámosnak, mint komoly befeketetőnek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 11:06 de.

Ne legyenek duchatelet félék és isten hozta őket

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 27, 2022 7:57 de.

Kétségtelen több pénzük lesz,de nem fog ez menni egyik napról a másikra.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
június 28, 2022 2:13 de.

Igen, nálunk is több pénz van már 3 éve, mint előtte, aztán látjuk mit ért eddig 😀

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
június 28, 2022 2:15 de.

annyi előnyük lesz, hogy ők egyből jó edzővel indítanak…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 28, 2022 5:42 de.

Vajon miért jött el a dac-tól 7 (hét) hónap után? Alapból nem értem miért kell egy edzővel ilyen rövid kontraktust kötni…(júni 30.-ig volt szerződése), főleg ha azt vizsgálom, azért vitték oda, mert ő jó volt várdán, a dac edzője meg nem volt jó (sarkítva, és vele nagyon jó eredményeket ért el összességében a dac). Ez is egy olyan jó kis közép-európai fodbalsztori.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
június 28, 2022 5:59 de.

Voltak itt olyan hírek, hogy mennie kellett Kisvárdáról, mert valaki szemét szúrta, hogy túl jó a várda, és veszélyeztetheti a fradika aranyát.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  jnkzln
június 28, 2022 7:22 de.

Mondjuk el is tudom hinni. Inkább azt gyanítom, hogy urbánlegend, de hát ez Magyarország…bármi lehet
Viszont a dac-nál ez a 8 hónapos szerződés vicc.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 28, 2022 7:49 de.

mondjuk ki, hogy nem tett jót Janeiro megítélésének, hogy 4ik lett a csapattal…én nem tartom őt olyan jó edzőnek, sztem kicsit túl van színezve az ő munkája.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
június 27, 2022 4:39 de.

„Kétségtelen, az előző két idényem nem úgy sikerült….”
Az MFA-s nevelések közül ő az egyik nagy kedvencem. Imádom a lazaságát, a Kispesthez kötődését….de nem pontosan értem, hogy egy ilyen mondat után, ahol saját maga is beismeri, hogy nem ment, miért gondolja azt, hogy pusztán testvér-baráti szeretettből szerződéshosszabbítást kap…valakinél néhány meccs is elég, hogy elköszönjenek tőle, ő azért ehhez képest sok lehetőséget kapott…kétségtelen, hogy sérülés, posztcovid, minden szar nehezítette a felkészülését, érvényesülési lehetőségét, de bakker a sport tényleg arról szól, hogy mindig a legjobb formában lévők legyenek a pályán…ő azért ettől most elég messze van. Ettől független remélem a Vasasba megtalálja a számításait és egyszer majd még valamilyen titulusba, de visszatér hozzánk.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
június 27, 2022 4:51 de.

Tudom, most felsír egy taccs, de ráadásul, nen egyedül foglalta a helyet hasonló problémákkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 4:22 de.

Hoppá, ezek szerint nem csak nálunk van „koncepció nélkül és kapkodva”edzőváltás…sztem hiát követnek el, de legyen az ő bajuk. https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-edzovaltas-a-lathataron-a-kisvarda-korabbi-treneret-nevezhetik-ki-ns-info-2900043

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 12:20 du.

ez csak azt mutatja, hogy a Honvédnál folyó munka példaértékű és iskolát teremtett. : ( Mondjuk az is egy módja a bennmaradásnak, hogy az ellenfeleket zseniális tanácsokkal gyengítjük

santiago
santiago
június 27, 2022 3:52 de.

Gale meg is itt van. Kerdeses, hogy elso vagy masodik csapat de ketszer is posztolt a kondibol ahogy ejjel edz lent.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
június 27, 2022 5:12 de.

Valszeg ő néhány nappal később jött Barbadosról..

Döme Sanya
Döme Sanya
június 27, 2022 2:42 de.

A számláló meg csak számol a semmibe, szép csendesen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 27, 2022 3:10 de.

a végtelenbe és tovább..ez amúgy részünkről egy pressing, hogy addigra találjanak a vezetők egy ellenfelet, akivel játszani tudunk különben robban a bomba :))

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 5:00 de.

Na meg játékosokat a keretbe…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 4:48 de.

Azért elég érdekes, hogy nem tudunk szerezni egy ellenfelet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 3:21 de.

Nem lesz ellenfél 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 27, 2022 4:02 de.

Igen, tudom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 1:38 de.

Lehet,hogy mégsem lesz a lilàknàl új tulaj??https://nb1.hu/hazai-labdarugas/ujpest-meghiusulhat-a-tulajdonosvaltas ok,ok Blikk,de nem zörög a haraszt…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 3:24 de.

én meg úgy hallottam, hogy a belga cégháló elég kesze-kusza így nem egyszerű a tulajdon tisztázása

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 28, 2022 4:33 de.

Dehogy, annak a kibogozásán már túl vannak a bejelentés óta. Azóta csak utalni kéne és vihetnék a csapatot. Csak lóvé nincs rá.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 27, 2022 4:04 de.

lehet, hogy az is kesze-kusza, de az sem segíti őket, hogy a kínai visszalépett taszártól..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 3:22 de.

Úgy hallottam, hogy csak a pénz fele van meg

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 27, 2022 4:03 de.

letettek egy nagyobb foglalót, de a vételár nagyobb rész nincs meg. hiába kalapozta végig Koko az újpesti vállalkozókat. így akár a foglalót is bukhatják, ha nem fizetik ki a teljes vételárat 06.30.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 10:29 de.

Figyeld meg,hogy az állam kisegíti őket,ha csak Kubi be nem kavar.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 27, 2022 1:01 du.

06.30-àn,csütörtökön kiderül..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 28, 2022 4:48 de.

Talán. Vagy kérnek haladékot.
Mondjuk az tényleg nem segiti őket,h Kubi a másodosztályban akarja látni a dózsát. Még Hemi alatt olyan is volt hogy jött volna szponzor hozzánk, Gáborunk meg lestoppolta a dolgot,sőt végül ott kötött ki a szponzor.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 28, 2022 5:14 de.

Erről a hemy-támogató-kubatosz stoppolás dologról nem hallottam. Meglátjuk mi lesz a lilákal, de ők is pesszimisták. Állítólag a nagy lila drukker Móring József képviselő sem bizakodó…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
június 26, 2022 1:46 du.

Budapest Honvéd 2022 ősz kezdőcsapat:

Mendelényi
Bozó – Kun – Kamber- Segovia
Docherty – Kepcija – Courts
Avramov – Tribuilets – Djordjevits

kispad:

Sinkó I, Sinkó II, Lázár

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 26, 2022 5:11 du.

Kambert a védelem előtt játszatnám védekező középpályán, illetve innen lehetne indulni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
június 27, 2022 1:24 de.

Kun,NagyL kettős inkább a védekező kp,mert eddig ügyesen romboltak együtt 😀

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 26, 2022 4:30 du.

Edző: Azurák Csaba

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 26, 2022 3:35 du.

A Lázár nem sérült? : )

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 26, 2022 3:53 du.

Lehetséges de még a kispad nem teljes, kell még néhány edző a keretbe!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 26, 2022 4:02 du.

XD

A69W
A69W
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
június 26, 2022 1:56 du.

Egy pontosítási javaslat a padot illetően: Sinkó I., Sinkó II. Lázár

ius
ius
június 26, 2022 8:24 de.

Nem lehet, hogy ennyi munkatárs helyett inkább 1-2 pengés játékos kellene?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
június 26, 2022 11:55 de.

Lesz az is,de nem egyszerű az igazolási időszak elejèn leakasztani jó játèkost.Dolgoznak,nèzelődnek.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 27, 2022 4:30 de.

Persze, ez világos. Csak úgye minél később érkezik az új játékos, annál később kezdi a felkészülést a Csapattal…de persze ettől független értem amit mondasz.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 26, 2022 12:50 du.

Ok, de ezek sem gombokért jönnek ide, és furcsa, hogy pengés játékosra nem futja, de a szakmai stáb már lassan be sem fér az öltözőbe.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  ius
június 26, 2022 1:27 du.

Ördögi kör ez. Ha hoznak pengést és szokás szerint serülnek le folyton a játékosok adtunk a szarnak egy pofont.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  ius
június 26, 2022 10:54 de.

Gondolom ez olcsobb megoldas
Majd jon a 35 eves penges mitrovic

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
június 26, 2022 12:12 du.

Azért annyira kétségbe nem esnék ha idejönne. Gazdag óta nem volt ilyen játékosunk.comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
június 26, 2022 11:58 de.

Mitrovic estèben-amúgy nekem is vegyesek az èrzések èrkezèsèvel kapcsolatban-a kp védekezès erősödhet,illetve a variàlasi lehetősègek is bővülhetnek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
június 26, 2022 11:39 de.

Mondjuk középpályára az izraeli-ukrán elég pengésnek tűnik. Mitrovicsot meg kérdés mire szánnák. Mert ha csereként,akkor az nem tűnik annyira nagy hülyeségnek,mint azt elsőre gondoljuk(legalábbis én azt gondoltam). Képes egy langyos meccsnél új színt vinni a játékba és ez ilyen ikszes körüli meccseknél döntő lehet.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 26, 2022 12:54 du.

A bajnoki évben ilyen volt talán Vasiljevics

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szlaci
június 26, 2022 3:01 du.

Pont rágondoltam én is amúgy ezzel kapcsolatban.
Mondjuk Mitrovics nálam talán még komplexebb is Vasiljevicstől.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
június 26, 2022 4:02 du.

igen, ugyanaz, mint Vasiljevic, csak működik 🙂

A69W
A69W
június 26, 2022 5:10 de.

Lett egy spanyol sporttudományos vezetőnk is….
https://honvedfc.hu/hirek/spanyol-szakemberrel-erosodik-a-honved/2022-06-26
Ilyen szakmai háttérrel most már akkor azt hiszem minimum a dobogó a cél 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  A69W
június 26, 2022 6:05 de.

a cél eddig is valahol ez volt, csak hát a „megoldás” hozzá, az hiányzott

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
június 26, 2022 5:18 de.

na látod…1 napja vagy itt és máris optimistábban látod a helyzetet… 🙂
de komolyabbra fordítva…ez tényleg érdekes év lesz : vagy nyomulunk felfelé vagy nb2 a Szurgent-Pisont edzőpárossal

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 26, 2022 6:06 de.

Amugy mit csinal egy sporttudomanyos vezető?

Pelso
június 25, 2022 4:08 du.

Davide Lanzafame egy évre biztosan Budapestre költözik, ahol „lehetősége lehet elkezdeni egy csapat irányítását.” Egy interjúban arról is nyilatkozott a korábbi magyar gólkirály, miért ilyen sikeres Marco Rossi a válogatottnál.
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/lanzafame-visszaterhet-a-magyar-fociba-rossi-megmutathatja-magat-egy-topklubnal

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 4:20 du.

Imren upba kap egy csapatot ugy pletykaltak.
Kiegeszites: most mar a felnottet is hallom

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
június 26, 2022 12:14 du.

Pestszentimre Blasz1 csapatát irànyítanà?Érdekes.

Zagreus
Zagreus
június 25, 2022 2:17 du.

Kövezzetek meg de én örülnék ezeknek az öregeknek! Mellettük a fiatalok is könnyebben beépíthetőek lennének. Kell a rutin és bennük talán van alázat is! Ez csak egy vélemény.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
június 25, 2022 2:49 du.

Pontosan,kettő 30 feletti mezőnyjátékosunk van ,Lovric és Hidi.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  F.hunter
június 26, 2022 1:27 de.

Hidi? :)))))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
június 26, 2022 2:00 de.

31 éves,Rohan az idő 🙂

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  F.hunter
június 26, 2022 3:02 du.

Nem a kora miatt kérdeztem 😉

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
június 26, 2022 3:10 du.

Akkor nem értem 😀

A69W
A69W
június 25, 2022 1:31 du.

Érdekes…comment image

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 3:14 du.

Megint csak a szokásos hülye nyilatkozata.Pont ő beszél,aki egy Teslával jár.Elvesztegettünk vele majdnem egy évet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 2:40 du.

Mi az,hogy meg kell felelni a szurkolóknak??Kinek feleljen meg??A szurkoló nem a sikeres csapatért jár meccsre?Anno ő jàtèkoskènt nem akart senkinek megfelelni.Ismét egy nulla nyilatkozat.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 25, 2022 3:01 du.

Teljesen igazad van ebben, de szerintem a vezetők / játékosok rész azért érdekes gondolatokat ébreszt…
Persze Feri beárazta magát, de tételezzük fel, hogy lehet némi valóság tartalma annak, amit mond.

Gyoula99
Gyoula99
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 6:36 du.

Van benne igazság, nyilván kisebb rajta a nyomás, nyugodtabb körülmények közt tud dolgozni, de nevetséges, hogy úgy tesz mintha bármi jobb ajánlata lett volna. Már csak azért is, mert ha esetleg az NB3-ban se jön ki a lépés, akkor már nem lesz kire/mire mutogatni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 3:07 du.

Vezetők felè ugyanazt tudom mondani,amit a szurkolói rèsznèl.Egy vezető azért bìz meg egy edzőt,mert azt feltételezi,hogy àltala a csapat is hozza az elvárhatót és bizonyítja,hogy jó döntèdt hozott.Ezen esetben is kell a megfelelès.A jàtèkos-pènz dologban leheg igaza,ezt alàírom,de nekem ez a nyilatkozat olyan,hogy èn letettem a keresztet és elvárásokat a vàllamról,lesz,ami lesz.Nem jó attitüd ez egy edzőnèl,aki nem akarja a sikert!

László Szilágyi
László Szilágyi
június 25, 2022 9:58 de.

Remélem ez a Mitrovic dolog csak kacsa.!Minek egy 35éves játékost beépíteni bárhova, hacsak nem tűzoltás megy éppen?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  László Szilágyi
június 25, 2022 11:20 de.

Ahogy lentebb írta Pelso max csere,de nekem is fura a dolog.

robert szeman
robert szeman
június 25, 2022 8:15 de.

Igazolások: Van fiatalokat respektáló szakmai-stábunk végre-már-ugyebár! Akkor a nyugdíjasok hogy s mint férnek be a képbe?!

A69W
A69W
június 25, 2022 7:43 de.

A jövő csapata….. Döbbenet ez az irány, ha ez igaz! Dzsudzsák meg ez a lila…. Ebből hatalmas pofára esés lesz!comment image

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 9:21 de.

nem mai csávó, de 1 félidős cserének simán el tudom képzelni…megvan benne minden, ami nálunk hiányzott a múlt évben!
legyen az Zsuzsi vagy Mitrovics…egyik sem makacs vagy vmelyik hangulatics…nyilván nem rájuk épül a csapat, de kiegészítő embereknek Ok…szerintem,
ui,
nem látod még a keretet, így elég meredek komplett véleményt formálni, ráadásul gyakran csak média pörgetés miatt dobják be….

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
június 26, 2022 4:35 de.

Szia Pelso.Azt elismerem,tapasztalatával akár segítene is nekünk,és a fiataloknak is.De az ő életvitelével milyen példát mutatna nekik?Esetleg belevinné őket az éjszakába?Szerintem egy jó focista akire felnéznek,a pályán és azon kívül is példát mutat.De lehet,csak naív vagyok,és egy régimódi világban élek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 9:32 de.

Akar igazad is lehetne, de a jovo epiteset nemigen latom igy. Arrol nem beszelve, hogy zsuzska a hatszelevel kezdo lenne. Jo penz a meccspenz.
Nem szeretném ezt, igy.
De jon a hetfo, itt van a nyakunkon, es latni fogjuk a csodát

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
június 26, 2022 3:56 de.

Dixi, egyelőre semmit sem látunk az építésből, mert idővonal elején vagyunk.
én csak azt mondom, hogy nem 1 zsuzsi vagy mitrovic miatt lesz meglőve az az építkezés,
mert egyrészt mind2 mentalitása rendben van és nagyjából tuti h nem jön mind2 és remélem nem a kezdőbe.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 8:12 de.

Egyik sem kell!Ne legyen már megint hülye a vezetőség.Akkor már tényleg inkább nézem a fiatalokat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
június 25, 2022 7:49 de.

Vmivel el kell adni az újságot.Èn nem gondolnàm,hogy két ilyen idős játèkosban gondolkodnànak.Koràbban igen,de a horvàt-skót páros jelenléte mellett nem hiszem.

robert szeman
robert szeman
június 25, 2022 7:19 de.

Dzsudzsákot a képzeletem se fogadja be!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  robert szeman
június 25, 2022 11:08 de.

Mekkora duma :)))

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
június 25, 2022 3:44 du.

szerintem gyenge…és felszínes.
lehet vicceskedni, de tavaly kétszer vert meg minket, durván!! a csapata az Ö vezetésével..ezek a száraz tények

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 5:13 du.

Ok,az igaz,de a duma jó,azoknak akik mondjuk nem vele képzelik el a köv. szezont.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 4:36 du.

A vicc általában ízlések és pofonok kategóriája.
Az nem nagy erény -szerintem-, hogy tavaly kétszer vertek meg minket. Volt egyáltalán olyan csapat, amelyik ellen nem kaptunk ki? Tudom, hogy volt, de csak elvétve. A kizuhanó MTK pl szintén kétszer hupált bennünket. Én úgy fogalmaznék, hogy mi tartottuk bent a Debrecent, a második zakónk előtt elég nagy gödörben voltak, ha jól emlékszem.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 4:12 du.

Attól még igaz. Dzsudzsák a csodálatos Kispest mezében?! Kösz, inkább nem. Nem a játék tudás miatt, egyszerűen Kispest idegen.

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
június 26, 2022 4:32 de.

ne már…nekem sem az álmaim csúcsa 2 ilyen kép, de 1 makacs után fikázzuk zsuzsit ? 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
június 26, 2022 4:48 de.

Igen, én nem relativizálok ez esetben! :))) Nem tudsz meggyőzni, zsigeri taszítást érzek.

Pelso
június 25, 2022 3:33 de.

FBon jött szembe Zsuzsi…
jelzem, a múlt szezon közben még el is fogadtam volna…de most már csak jobbat építünk, vagy mást…vagy vmi!?comment image?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=dGVaxFe5hR0AX_v1tgT&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_Yc567RXqDi60VBXNasfmLfzx9jnqaN9wCDWUEWHzM4g&oe=62BB88B2

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 8:13 de.

Van most ugye egy uj edzonk. Meg van most ugye uj stabunk. Erre ezek idejonnek es kb. magukkal egykorú figurakat kérnek a csapatba, mint Mitrovics, meg Dzsudzsák? (gyorsan ideirom, hogy ironia, de ha kesobb esetleg kiderul, hogy igaz, en dühös leszek).
Fasz-ság már me-gint.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
június 25, 2022 8:21 de.

Lehet,hogy kezdhetsz dühkezelő trèninget keresni…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 25, 2022 9:11 de.

Hmmm…
A vezetosegen kene levezetni…a lathaton es a lathatatlanon egyaránt.
Szoval a bozomendelenyi noverek, a kis avatarjuk kungabesz es petiminiszter.
Most mar nagyon kivancsi vagyok…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
június 25, 2022 9:22 de.

Nem fizikai atrocitasra gondolok. Olyan jo lenne csak kiabalni veluk…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
június 25, 2022 10:06 de.

5 hét és kiabálhatunk 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 25, 2022 8:58 de.

Ne már..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
június 25, 2022 11:19 de.

Pedig egyik nagyon is esèlyes.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 7:25 de.

Viccnek is rossz.Határozott nem,szàmomra.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 7:05 de.

Üdvzlk! Szrntm (ha a hír hiteles?) a Honvédba tuti nem jön anyagi okok végett, őt már csak a gempa mozgatja! Tudomásom szrnt-Debreceni-infó, ő már teljesen lehórgonyzott Mo-n, szóval belföldön v-mlyk egyesületnél kell vele számolni, márha távozni óhajtik?!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 4:30 de.

8 gól 7 gólpasszal az egyik legjobbunk lenne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
június 25, 2022 7:30 de.

Ennek ellenére sem,nekem nem opció.Ha csapatot akarunk èpìteni,akkor nem rà kell elpazarolni a keretet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
június 25, 2022 5:04 de.

Felesleges, nem fut már eleget + plusz a főni haverja, így nem tenne jót az öltözőnek..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
június 25, 2022 5:29 de.

Ezt már hallottam Lovricról évekkel ezelőtt és Lovrencsicsről tavaly 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
június 25, 2022 6:32 de.

Egyik se a főni spanja.. Miként ugatja le az edző, mikor este meg q főninél partizik?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
június 25, 2022 6:15 de.

Lovrét én is mondtam tavaly,hogy az egyik legjobbunk lehetne,erre mindenkitől jött a maszlag. És tessék. Élete egyik szezonját futja horvátban.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
június 25, 2022 1:56 de.

INSTANT INSTA az ubiszezonban: A képen látható fess úriembert karriere kezdetén nagyobb tehetségnek tartották mint a fiatalkori Détári volt. Aztán jó szokás szerint csak egy „öröktehetségű” stabil NB1-es játékossá vált. Nem Honvéd nevelés, de rúgott nagyon fontos gólt Honvéd mezben.
Ki ő ?
comment image

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 25, 2022 5:05 de.

Cservenkai Donát?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  dagiiron
június 25, 2022 5:36 de.
Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 25, 2022 3:39 de.

1 kis könnyítésként… béna kendő nélküli kép esetleg ?
//nem kell Honvéd mezben 🙂

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 25, 2022 4:54 de.

Egy kis szóbeli könnyítés : Olyan külföldi védő mellől rúgott fontos gólt aki később a csapat edzője lett….

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
június 25, 2022 6:21 de.

vérhód!!

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
június 25, 2022 4:04 du.

így már könnyű…kikapartam neked. 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
június 24, 2022 3:55 du.

https://csak.taccs.hu/2022/06/24/napikispest-2022-06-24/ bejegyzésben volt egy érdekesnek ígérkező cikk linkelve Courts Támról, hátha valaki nem nézte meg az oldalt:

„Gyorsan alkalmazkodik, bátran használ fiatalokat, de a Honvéd kockáztatott vele” – ezt várják hazájában a kispestiek új edzőjétől

Remélem van valakinek előfizetése és olvashatja az egészet, ha igen megoszthatna néhány gondolatot belőle 🙂
A cikk: https://sport24.24.hu/foci/2022/06/23/budapest-honved-tam-courts-chris-docherty/

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 25, 2022 4:29 de.

Bocsi a helyesbítésért, TÁM-a helyes kiejtés, a THOMAS-összevont Angol-Szász-formája-alakja… CSAK-segítő szándék!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
június 25, 2022 11:29 de.

: ) javítva! : )

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 4:31 du.

Ezt én is szerettem volna kérdezni,de ha nem ír senki miről szólt,holnap előfizetek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
június 24, 2022 2:47 du.

Lovas bemutatkozàsa nem sikerült vmi fènyesen.5 gombóc a mol ellen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
június 24, 2022 2:59 du.

Jó most mit csináljon egy nb3as csapat élén? Szarjon vasat? 😀 Hajrá Feri

Lajos Gál
Lajos Gál
június 24, 2022 1:06 du.

Egy pár gondolat:Egyre jobban örülök Tam érkezésének.Igazolnunk még mindenképpen kell kb.5-6 játékost,mert így jó edző ide-oda gyengék leszünk,és nem lesz merítési lehetőség.A fiataloknak még tényleg idő kell,de ha 1-2 beépül már jó.3 éve reménykedve várom a szezonkezdetet,most is,de bízom benne most másképp fognak alakulni az eredmények.(ui.:Tudom ezeket már mind leírtuk, közhelyek,de tényleg reménykedem.)

Döme Sanya
Döme Sanya
június 24, 2022 10:43 de.

Taccs szerint az edzőmeccs nuku.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 24, 2022 11:18 de.

már az edzőmeccset is taccsra tették …

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
június 24, 2022 5:28 du.

Megcsinálod a visszaszámlálót erre tessék… Direkt csinálják

Döme Sanya
Döme Sanya
június 24, 2022 2:19 de.

A fanyalkodó oldalon ez nem hír.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 24, 2022 8:03 de.

Helyesbítek, már hír, de milyen?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 24, 2022 3:45 de.

Nem baj! A lényeg, hogy Kambi is maradt,aki tudja, hogy mit jelent a Kispest! Ő majd átadja az újaknak! Ennek nagyon örülök! Ha őt is menesztették volna, akkor hír lett volna, így nem. Ha meg az lesz, akkor „koncepciótlanság, kapkodás, haverok, cimbi, szakmai tapasztalatlanság” és egyéb hasonló címszavak jönnek. A bizakodás apró szikráját nem tudom felfedezni náluk. De ugye itt megegyeztünk, hogy nem foglalkozunk a másik oldallal, hagyjuk meg nekik a pesszimizmust. Én optimista akarok lenni! Az első bajnoki kör -11 meccs-megmutatja, hogy merre az arra. Ha folytatjuk amit eddig, akkor itt is jön a kritika, de előre nem vagyok hajlandó sírni!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 24, 2022 3:38 de.

Te most fanyalkodsz?
Egyébként azért mert nem hurráoptimisták egyesek, attól még lehet, hogy nem tévednek. Meglátjuk, remélem megindulunk felfelé. Szerintem az eddig eltelt 5 hétben azért olyan sok örülnivaló a tavalyi évhez képest még nem történt, így kívülről nézve.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 4:41 de.

Ők a fanyalgókat egyszerűen kitörölték, de azért egy stáb felállását (amit állandóan felemlegettek, hogy nincs) csak meg kéne említeni.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
június 24, 2022 6:18 de.

Na jó, de mit adtak nekünk a rómaiak? : )
https://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 3:55 de.

Egyetértek veled, meg ugy is, hogy sztem az idei szezon csapatepitesre lesz jo inkabb, felteve, hogy szisztematikus epitkezes lesz es nem az eddig tapasztalt kapkodas. Nagyon örülnék a dobogonak pl. de ha biztosan bemaradunk, a 7. hely elott vegzunk es latszik a koncepció, en meg leszek elegedve. 23-24-ben viszont mar sokkal-sokkal tobbet varok (ha az elobb emlitettek teljesulnek.)

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 3:50 de.

pls pontosítsunk fogalmakat…
aki most hurráoptimista, az hülye.
amiről Döme ír, az kicsit más.
az az a kategória, aki már akkor is sír és fikáz mindent, ha még qrvára nincs rá igazából oka.
mit vártunk a múlt 3 év után ??
kb azt, hogy minden változzon meg!
mit látunk most ?
minden változik…
2-3 hét alatt kellene mindent újrastruktúrálni és közben lecserélni a csapat felét ?
aki ezt gondolja, az sem áll távol a hurráoptimistától, mármint realitásérzékben mindenképp.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 24, 2022 4:35 de.

Mindamellett, voltak akik Détáriékat is fikázták, ez alap beállítottság sajnos a szurkolóknál. Véleményem szerint az elmúlt 2 évet, főleg az utóbbi 2-3 hónapot tekintve bőven van ok a fikázásra. A múlt 3 év után én legalább is azt vártam volna el, hogy: #szeretünkkungabi és más vezetőket lapátra tesznek. Ez lett volna a minimum. Folyamatosan és egyszerűen felvázolni egy koncepciót, mondjuk az új sportigazgató elmondhatta volna, mi lesz. Volt két igazolásunk, de ez engem előző évek idióta „játékospolitikájának” folytatásának tűnik.

Jelenleg egyedül az edzőnket értékelem pozitívnak, benne látok egyedül valamiféle kisugárzást, ami javulást hozhat. Nagyon nagyon sokat kell még ennek a stábnak és a csapatnak bizonyítani és dolgozni, de nem látom a koncepciót, a határozottságot és a kemény munkát a vezetőség részéről.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 6:04 de.

Mondjuk ebből a 3 évből kettő azzal telt,hogy a nagy bajnokainkat és magyar játékosokat csődítették össze. Csak ezt előszeretettel felejtik és hallgatják el sokan Ha akkor azt mondtuk ez nem lesz jó, nem voltunk Kispestiek,mert szent tehenezünk stb,most meg azért nem vagyunk mert örülünk,hogy fél éve elengedték ezt,most meg pláne más lesz az irány. Nem az fog számítani,hogy fel tudja-e sorolni valaki a múlt legendáit. Gács Pali lapátra tételét se követelte senki,pedig bőven értünk el szraabb helyezést alatta,pl mikor pont ennyi idelye dirigáltak mint ezek, a 14. helyen végeztünk, de most be lett dobva kit kötelező utálni,de ha mondjuk nem hozza Dokat,Lukic, Petrusenkot és Petkovicot most a Diósgyőri rangadóra készülhetnénk.

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
június 24, 2022 4:59 de.

aki akar fanyalogjon, egyelőre csak okom, időm és energiám nincs rá.
semmi logikát nem látok abban, amit írsz…tetszik az új edző? mi alapján ? 🙂
de nem tetszik a vezetés, ami idehozta ? 🙂
én adnék nekik pár hónapot, hogy lássuk miről beszélünk.
//hogy kit tettek laptra, kit nem ezen már nem fogsz változtatni, csak feleslegesen frusztrálod magad

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
június 24, 2022 6:23 de.

„semmi logikát nem látok abban, amit írsz…tetszik az új edző? mi alapján ? :)” mi alapjánt?! jó a segge!! : ))
na nem, azért nem…. , csak olvasgattam pl. a Dundee honlapján meccsösszefoglalókat, nyilatkozatait és valahogy pozitív képem kezd róla kialakulni. Ennyi, egy megérzés, nem több

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
június 24, 2022 4:11 de.

„aki már akkor is sír és fikáz mindent, ha még qrvára nincs rá igazából oka.”
Ez egy bizonyos lelki beállítottság kérdése. Az ilyen ember egész életében „ellenzékben” van. Ellenzékben lenni és minden helyzetben mindent, mindenkit fikázni, az a legkönnyebb. Igent mondani valamire a folyamatos „nem, nem, nem” helyett, támogatóan odaállni valami mellé: na ahhoz már egy bizonyos lelki érettség is kell. Ennek az az előszobája, hogy először hallgat az ember. Ritkán szól. Amikor már marja a torkát és kiköpne egy jó kövér fikázást… na akkor is hallgat. Ezt kell gyakorolni.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Hasitasi
június 25, 2022 7:40 de.

Heló! Nem vaok lélekbúvár sem okoskódó, az oka-nincs-rá-fikázók,olyan pszichólógiai alkatú emberek, akik magúkkal szemben is egyensúlytalanok! CSAK…

Pelso
június 23, 2022 5:12 du.

comment image
Tam Courts munkáját több korábbi kispesti szakember is segíti majd
Mint arról korábban beszámoltunk, a Budapest Honvéd első csapata Tam Courts irányításával kezdte meg a felkészülést a 2022/2023-as szezonra. A skót vezetőedző munkáját több olyan szakember is segíti majd, akik korábban már dolgoztak a kispesti együttesért, így továbbra is a stáb tagja marad Djordje Kamber asszisztens edző, Vlada Avramov kapusedző és Sinkó Balázs videóelemző is. Visszatér továbbá a Honvédhoz Lázár Zsolt erőnléti edző, aki korábban már erősítette a piros-feketéket.

Tam Courts szakmai stábja új szakemberekkel is bővül, miután asszisztens edzőként csatlakozik a klubhoz a spanyol Ramon Tribulietx, valamint a szerb Marko Djordjevic.

Ramon Tribuiletx Spanyolországban kezdte karrierjét, majd 2010-től vezetőedzőként irányította az Auckland City csapatát, amellyel hétszer is kiharcolta a részvételt a FIFA-klubvilágbajnokságon, 2014-ben pedig a harmadik helyig menetelt a sorozatban. A 49 éves tréner dolgozott a kanadai válogatott mellett asszisztens edzőként, valamint tanácsadóként segítette a Kanadai Labdarúgó Szövetség munkáját.

A 39 éves Marko Djordjevic 2018-ban vonult vissza sportolói karrierjétől, majd előbb Szerbiában, később pedig Oroszországban szerzett tapasztalatot a pálya szélén.

„Ramon jelentős elismertségre tett szert edzőként, aki ráadásul egy rendkívül becsületes és óriási akaraterővel rendelkező ember. Meghatározó nemzetközi tapasztalata van, több országban is sikereket ért el, az ő jelenléte nagyon fontos a számomra – mondta Tam Courts vezetőedző. – Marko korábban dolgozott már együtt Ramonnal és Chrisszel is, és remek ajánlással érkezett Kispestre. Némiképp hasonlít Kamberhez, hiszen ő is csak nemrég fejezte be az élsportot, s olyan személyiségű ember, aki sokat hozzátehet majd a Honvéd és a játékosok munkájához a pályán. Mellettük azonban szerettük volna megőrizni azt a tudást és tapasztalatot a klubról, amit a stábunk többi tagja tud nekünk megadni, akik mindannyian letették már a névjegyüket Kispesten. Ennek a klubnak a történelme ugyanis tiszteletre méltó és biztosan sokat tanulhatunk majd a kollégáktól a magyar futballról, a Honvédról. Az edzői stáb tekintetében tehát az egyensúlyra törekedtünk, igazi egyvelege lesz a különböző tudással és személyiséggel rendelkező szakembereknek, s ez a játékosok javát szolgálja majd. Az ő segítségük kulcsfontosságú lehet a jobb teljesítmény eléréséhez és növeli majd az esélyünket a jó szereplésre a szezon során.“ https://honvedfc.hu/hirek/felallt-az-uj-szakmai-stab/2022-06-23

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Pelso
június 24, 2022 9:23 de.

Mondjuk jeszenszkynek (balról a harmadik) annyira nem örülök, de egyébként hátha lesz belőle valami 🙂

F.hunter
F.hunter
június 23, 2022 1:22 du.

Összefoglalva a 4.napján az edzéseknek:
Van 3 kapusunk,16 felnőtt mezőnyjátékos( plusz NagyD) és 10 fiatalunk. Van szakmai stáb, tervekkel, gondolom némi apró is ha a Skótok elégedettek a kompenzációval. A szezon 5 hét 3 nap múlva kezd,az edzőtáborig van 9 nap.
Hajrá

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x