© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Anno Vasziljevics egy tökéletes évadot hozott le nálunk. Ha hozza a mutatóit amit Újpesten, akkor ő egy jó igazolás szerintem. 🙂
Így van!
Simán hozhat egy olyan szezont!
Akkor kezdtem el anno dörzsölni a tenyeremet amikor Kamber és Vasziljevics hozzank igazolt!
Bajnoki cím lett a vége!
Nyilvan nem ők főleg nem Vaszke volt a kulcs de igenis kellenek az ilyen kipróbált veteránok akik játékban is vannak és nem csak a múltjukból élnek!
Bízzunk benne,tudja mit csinál Tam.Ha már a Dundee-ban is játszatott egy öreget,a fiatalok mellett akár még be is jöhet.Szerintem szeretne valakit a pályán belül is,aki összefogja a fiatalabbakat.
szerintem tőle jobb passzban van és hasznosabb is lesz
Ha Lukiccsal jól megértenék egymást akkor még nagy nyereség is lehet.
a wizzaires Pantelictől meg mindenképpen
visszeres volt Pantelic?akkor ezért féltette a lábát..
nem ő, hanem az asszony
látom nem ment át a szójáték 🙂 azt tudtam, hogy a felesége a Wizzair-nél volt légikísérő.
értem én a szóviccet, csak nem szeretem 🙂
Bocsànat!Èn kèrek elnèzést!
Ha tényleg segíteni tud a fiataloknak,akkor én is azt mondom,volt értelme a leigazolásának.Mondjuk zsuzsihoz képest őt jobban elfogadom,mert zsuzsi viselkedése a pályán kívúl enyhén szólva sem páldamutató.
Ide ne hozzák már Szijjártó csaját 😀
Nem jön nyugi!
Tényleg már ideje behúznunk az L-sőt s otthon!
Mitrovic in da hauz!
Nekem csak fluimucil Ábel jut eszembe…
https://honvedfc.hu/hirek/rutinos-kozeppalyas-erkezik/2022-06-30
No komment, azonban végül is, amikor hasonló veterán igazolás (Vasziljevic) jött a IV. kerületből, akkor bajnokok lettünk, úgyhogy hiszek a karmában 🙂 🙂 🙂
Vasziljevic utódja akkor már megvan, már csak a zsoldost (ha valakit sértene: Lanzát) kell pótolni!
Légy megtisztelve hogy láthattad azt a „zsoldost” kispesti mezben varázsolni mert sem előtte sem utána nem volt/lesz hozzá hasonló valódi futballvarázsló a csapatban kb úgy 25 éve s csak remélhetjük hogy nem kell újabb 25 öt várni!
A teljesítményét nem kérdőjeleztem meg, de hidd el azért láttam nála jobb játékost Kispest mezben.
Pótolva van!
Lukicnak hívják!
Ha kap hasznos labdákat szerez annyi gólt mint az isteni Lanzafame még ha nem is játszik olyan káprázatosan!
A Fradiba távozása előtti Lanzafamét -szerintem- nem tudja pótolni, max szerez annyi gólt.
Ha bajnokok nem is, de egy Kupagyőzelemnek és egy magabiztos játéknak nagyon tudnék örülni…
A posztján az nb1 egyik legjobbja. A Dundeban egy 36 évest rakott egyébként Coruts a csapat közepére.
Egy kis stat a kivénhedt éveiből,Gazdag óta csak NagyD és a szintén szar Nono tudott hasonlót:
Hála Istennek, már nem tudtam mi hiányzott, de legalább fiatal és ereje teljében van…. már csak Zsuzsi hiányzik és megvan a lendület a középpályán
Akkor zsebben ő is 🙂 Dzsudzsi meg marad cívisben.
Nem ma „sorsolják” az új évadot?
Valahol mintha ezt olvastam volna..
De, ma 11-től.
Szerintetek a Vasas (igazolási listán L-sők) felsőház-dobógó, elérik a célkitűzésüket?
Dehogy,legfeljebb középcsapat.Az nb1 más kávéház.,mi meg remélem győzelemmel kezdünk.
Ez a beszéd!
remélem kiesnek…
tegnapi „edzőmeccs” képek :
?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=pqYGDtmPOn8AX_Uk1gV&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-9R1PiO6wN6POJIVnHxgnyXLi0Bs2wqj-cwv4xMsBA3Q&oe=62C28C7F
https://www.facebook.com/photo/?fbid=432663935537199&set=pcb.432667702203489
még bíró is volt..
na tessék megjelent a skót virtus 🙂 …fenének kell ellenfél, megoldjuk mi okosba és olcsón. 🙂 mozgásnak elment és fel is lehetett mérni ezt azt…mondjuk egy leírást a klubhonlapon el tudtam volna képzelni:)
Miután a Kazincbarcikai elmaradt már nem igazán lehet nb1es meg nb2es csapatot rángatni. Mindenkinek megvan a program. Nb3an meg sokan el se kezdték még a felkészülést tudtommal 🙂
Nincs nekem ezzel bajom, ami csöppnyi hiányérzet, hogy egy kis szösszenetet lehetett volna írni a honlapon erről a testmozgásról…
Gondolom lesz,csak szokás szerint utolsónak 😀
dehogy…csak biztosra akart menni a csávó, hogy Honvéd győzelemmel kezdjen Kispesten
oszt mi van, ha döntetlen lett 🙂 ..ezt ugye nem tudjuk, mert erről hallgat a honlapunk..csak pár sort írhattak volna…
babakocsinak tetszett a meccs 🙂
?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=FKBGSWoa5mcAX-V55H7&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9JgKROtYP5RFHmvyYkgH8KGsuQG6lCIoGzHtY6xDlBGQ&oe=62C20035
Szerintem éppen harapni készül
míg az ukrán-izraeli kp-ról ömlik a víz (lsd:kézfej.) addik Traorénak ez az idő kellemes. 🙂
Hát…elméletben ugyan minden szuper (a skót kezébe vette a gyeplőt), de gyakorlatilag az átigazolás egyenlőre elég sovány, nincsenek edzőmérkőzések (egyenlőre csak csócsó van a Klubházba), szóval egyenlőre azt kell figyelni, hogy a többiek hogy igazolnak, hogy vajon idén is lesz-e két csapat aki gyengébben muzsikál nálunk…. 😀
2 napja még csak 3 v 4 csapat csapat igazolt több játékost mint mi, így beindultak ? 🙂
EGYELŐRE…Csaba, egyelőre. 🙂
szerintem, mivel van irányítónk már most jobb kezdőt tudnánk feltenni, mint a múlt szezonban…de minden nyilatkozatban egyértelművé tették, hogy legalább 3 játékos érkezik még a középpályára és előre.
és nem utolsó sorban jobb edzőnk van!
remélem h lesz elég ideje beépíteni az újakat, akik vszínű a szlovén felkészülési meccsek után érkeznek….
azt én sem értem h miért nem hoztak össze 1 edzőmeccsett a héten.
Heló! Igen osztom az írásod! De-még igazolni kell 1-rutin irányítót, hogy húzzák egymást, mint kilessz a kezdő? Tudom van Petrusenko, ügyes a srác, még 1.kis rutin s pöpec lehet, meg + lehet felváltva játszatni, rotálni őket?!
Az ukrán-izraeli az egyértelműen irányító.
Igen az a posztja, de bevethető más poszton is ahogy jellemezték! Azt most nem tuom!
Tipik irányító a srác.
Hát…a riportok alapján valóban egy felkészült, ambiciózus edzőről van szó, reméljük ezt gyakorlatban is igazolja. Igazából Lukic mellé nem ártana még valaki, nagyon kiváncsi vagyok, hogy kit sikerül összehozni.
Azért viccrs, hogy a ZTE-ben ma 3 MFA nevelés, míg a Vasasban 4 MFA nevelés lépett pályára, míg nálunk tavaly szerintem egyszer se fordult elő ilyen..
Jó, de nekik nincs pénzük minőségi légiósokra, ellentétben velünk.
Be is neveztek a dobogóra 🙂 Az első két meccsen 3-3 mfa-s volt ( Loki 1-4 mtk 0-1) de pl az mtk 3-0 nál is 3 🙂 Sőt,a tavaly előtti csodálatos szezonban is folyamatosan pályán volt 3,légiós meg csak lézengett, remekül működött,az utolsó helyig meneteltünk,folytatnám mindenképp :)Idén több fiatal lesz,olyanok akik nem csak azèrt érdemlik meg a játékpercet mert Mfa-s
érdekes év elé nézünk…
Nagy Geri góllal nyitott Kövesden.
Gratulálok neki mint jó kezdést s jó folytatást is, szrntm vidék bejön neki kívánom!
Akkor legyen teljes a sor:Màjer a Zte-ben,Ihrig-Farkas 2 a Vasasban,Bobàl G.1 a vasasban.Sok sikert a pàlyafutàsukhoz!
Jót tesz nekik a levegőváltozás.
Azért te is tuod,a felkészülési mérkőzésekből nem szabad kiindulni.Igazából én azt sem bánom,ha alig jáatszunk edzömeccset,ha a bajnolságban jól szereplünk.Őket már elengedtük,a meglévőkkel kell jól sáfárkodni.
A Vasasban meg Ihring-Farkas kétszer is és Bobál egyszer volt eredményes. Az mtk egyik találatát pedig Prosser szerezte.
Sebi nem igazán nb1es szint, Bobál határeset, de Prossert bármikor szívesen látnám nálunk.
Nem megoldhatatlan ezeknek a srácoknak szerintem a feladat, ha csak abból kiindulva, hogy Csörgő az nb3-as csapatunkból a Gyirmót kezdőjébe, majd az u21-es válogatottba került be. A Loki is is végig a kezdőben és csereként is játszatott fiatalt. Szóval, ha nem is egyszerre, de fokozatosan lehetne beépíteni. Ez persze azzal jár, hogy hibáznak néha, de nem a tehetséggel van gond. Inkább egy Rossi felé szervezettség az ami hiányzik.
Kár, hogy nem ismerjük jobban ezeket a fiatalokat! Pl. Horváth Milán Gábort például szerintem szinte alig látta valaki játszani. Volt egy hosszabb sérülése, majd két éve a Siófok alapembere a védelem közepén, de még mindig csak 20éves. Sokszoros UP válogatott. Neki van Bocskay és TGK után talán a legnagyobb rutinja a felnőtt futballban.
Anno László Daviddal az u17-es vb-n szerepelt. Szinten ott volt még a kapus Megyeri Gábor, akit most adtunk kölcsön. Buna Gabi, aki a Kecskeméttel az első osztályba jutott és Molnár Rajmund, akit anno portugáliába adtak el.
Rajmund elég jó szezont futott Csákváron. Első ránézésre jobb lenne mint Tgk,de belőle is kihozhat valamit a Skót
Szabó Alex is végignyomta Szolnokon. Kettőjük közül kikerül szerintem 1 aki marad.
Én,hogy őszinte legyek,annyira nem ismerem a fiataljainkat,de abban biztos vagyok,hogy fokozatosan kell beépíteni őket.Egy-két nagy hiba akár meg is törheti a karrierüket.
Igen van kariertörés, de ezért jó hogy bő a szakmai stábunk, orvos-mentálhigénia-stb, fölkészítik öket erre is szrntm…
nem 1 poszt, akár maradhatna a 3 védő ? ( ők +BB) + Kerezsi, Bocskay.
ha azt nézzük Petkovic a teljes jobb oldalon bevethető, akkor Alex lehetne Doka cseréje.
de nem tudom h Horváth Milán milyen szintet tud hozni.
ezek kiderülnek hamarosan, legkésőbb szlovénia után… aztán qrva gyorsan kell igazolni a necces posztokra.
Bocs, szerintem Alex eredetileg belső védő, ha jól emlékszem, csak ő is a szélen mutatkozott be az első csapatban, mint annak idején Baràth Boti!
Szolnokon nem jobb védőt játszott?
Nem követtem Szolnokon… Amikor nálunk bemutatkozott az első csapatban, azt játszott, de előtte a tarcsiban mindig belsőt!
Igen szerintem is az. Így lenne Batik,Gomis,egyik fiatal,Lovric,Klemenz középre
Számomra teljesen érthetetlen, hogy nem találunk egy edzőpartnert a környéken.
szerintem elég képlékeny még a helyzet, a keret..főleg nem látjuk mi a cél, a menetrend.
majd csak lassan mondanak vmit…
Horváth Milánt viszont kipróbálhatnánk középen,az tény.
ő is elkelt 🙂 https://nb1.hu/otp-bank-liga/honved-kulfoldon-folytathatja-a-tavozo-jatekos
remek rúgótechnika és undorító mentalitás, kár volt idehozni
egy félévet ott is elevickél, jó idő, jó kaja, Görög mentalitás..
Tényleg már beteltem a csakbloggal, befejeztem az írást! Olyan véleményemet, ami még a szabálytalanság levegőjét sem piszkítja, s elutasítják gratulálok! Kurvára igaza van Dixneuf-nak!!!
Ne lepődj meg rajta!
Ott csak a hasonvéleményűeknek jut szó a néhány benfenntes haver persze szólhat bátran!
A többiek szavait írásait meg majd elbírálja azvarisztokrácia s ha véleményével egyező akkor hajlandó megjelentetni!
Ezért van az hogy a Csakblog gyakorlatilag egy belterjes siralomház míg itt lehet normálisan véleményt formálni adott esetben álláspontokat ütköztetni érvelni!
Ezért jöttünk át ide oly sokan s fejeztük be az ottani szerepvállalásunkat
Csak egy kérdés, nem tudom mennyire bonyolult levezényelni,ha az akkor vedd semmisnek, de tippjátékot nem tervezel a bajnokságra?
utánanézek, hogy milyen alternatívák vannak
A tipper tényleg jó ötlet lehet.
Nekem a tipper.io nevű oldal jól működött eddig amikor használtam, ott minden meccset és gólkirályt is be lehet rakni tudtommal, a végső sorrendben nem vagyok biztos
menő lenne egy tippjáték a szezonra.
wordpressre van amúgy a football pool nevű plugin.
…de csak az 1-3 helyre, ha kérhetem 🙂
Zte igazolásán és a nagy nihilen ihletet kapva kanadai pontot jól termelők a világból akik érdekesek lehetnek a túl drágák illetve korban öregek 30+ kihagytam:
(első körben az eredményeken nézelődtem utánna a tm link a felénél belekeveredtem, hogy honnan írom a statot… sorry 😀
Albánia 19 gól: https://www.transfermarkt.com/saliou-guindo/profil/spieler/364854
Azerbajdzsán: https://www.transfermarkt.com/kady/profil/spieler/484873 (12 gól-13 gp abszolút a nem kérdés, hogy kell de mondjuk egy qarabag még nem a mi szintünk egyébként a csapattársának a gól/meccs mutatója jobb https://www.transfermarkt.com/ibrahima-wadji/profil/spieler/364232
Bulgária: https://www.transfermarkt.com/jordy-caicedo/profil/spieler/360412 egy góllal maradt le; 15 g sztm a tm ára csalóka.
eredmények szerint a gólpaszkirály volt kb árba is a mi kategóriánk https://www.transfermarkt.com/georgi-rusev/profil/spieler/442425 ; 5g 9 gp
Egyiptom: https://www.transfermarkt.com/john-ebuka/leistungsdaten/spieler/405724 9g 3gp
Macedóia: https://www.transfermarkt.com/sunday-adetunji/profil/spieler/542741 kérdezném a scout részleget miért nem tárgyalunk még vele élete első európai szezonjában 20 g 6 gp. a héten épp a fenernek rúgott két gólt.
Fehérorosz: https://www.transfermarkt.com/dembo-darboe/profil/spieler/699182 tavalyi gólkirály, más a bajnoki rendszer idén 11m/ 7 pont
Ghána: https://www.transfermarkt.com/franck-etouga/profil/spieler/952411 20 éves 20 gól…. egy éven belül 2 millióért vinné vmi belga középcsapat…
Német 3: 19 gól 19 gp :O https://www.transfermarkt.com/baris-atik/profil/spieler/161072
Edit: ghánánál hagytam abba, hogy ne legyen hosszú a komment és ha van igény folytatom…. kívácsiságból végig néztem. Valahogy ráéreztem mert onnantól fogva az összes többi bajnokságba már csak a német 3-as volt.
Érdekességként, az Albániában játszó srácot szóba hozták a fradival is: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-fradival-hoztak-hirbe-az-afrikai-golvagot aki azóta meghosszabbította a szerződését. Korábbi hozzászólásaimban is jeleztem, hogy érdemes lenne figyelni az Albán, Macedón, Montenegrói stb. bajnokságokat. Onnan hozni és felépíteni játékosokat,akinek ugródeszka lehet az NB1 egy magasabban jegyzett bajnokságba. (lsd: Fradi: Uzuni) Anyagilag is jól járhatnánk. Ha a scout hálózatunk a Nagy Laci, akkor valóban baj van. 🙂
Koppány vagy, hogyan hívják spíleren okoskodott néha.
Amit személyesen tapasztaltam az az hogy ismerős/haver scoutoknak menedzsereknek írogatnak, hogy erre meg erre a posztra kéne ember ajánljatok.
és sajnos munkaügyben egy ilyen emberrel(akinek írt) dolgoztam együtt aztán mutogatta nekem az embereit akit rá akart sózni csapatokra hát azokhoz a játékosokhoz képest az all time legrosszabb honvéd légiósok messinek meg ronaldónak tűntek….. ott már rég baj van egy rendszerben ha nem mi nézünk ki valakit hanem a menedzserek ajánlgatják…. kit kell ajánlani? akire nincs kereslet
Szerk: ő az
https://hu.linkedin.com/in/gergelykoppanyi
egyet tudok érteni veled…reméljük, hogy a most ez is változik..Mondjuk én Simon Balázssal – aki nem mellesleg szurkolónk – a Prostar ügynökével szorosabbra fűzném a munkát, mert ő mostanában befutott és hozott használható – pl: Petryak; Zubkov, Lednev, Favorov, Petrusenko, embereket az NB1-be
Ő is haver 😀
Mármint neked? Király, micsoda körökben mozogsz! Akkor tessék noszogatni:)
Ezt kuld emailben nekik, hàtha..
Nem látok rá nagy esélyt de átdobom az officra. 🙂
Ezért a munkáért elismerésem.
Bravó.
Vezetők is rátekinthetnének.
Szeretem a statisztikákat illetve a rejtett gyémántokat keresni aztán az unalom nagy úr:D az a baj amit hallottam a scout részlegünkről az alapján a féléves munkájukat letudtam sajnos….
Unalom? Az mi?
Pár hetes leállás a munkába, este 22kor a ház körül se lehet semmit tenni 😀
Ja, hát így könnyű unatkozni.
Mégegy interjú, vagy ez már volt? :
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-nem-a-szavak-a-tettek-embere-vagyok-tam-courts-2900299
Visszatér a H.F. stáb erőnléti edzője. Érdekes…Az új szakmai vezető visszanézte a meccseket, és rámutatott, hogy ő kell neki?
Hát persze hogy visszahozták ! Ez a remek szakember úgy felkészítette fizikálisan a csapatot tavaly hogy mindig a 60-70. után kezdtük bedarálni ellenfeleinket és fordítottuk magunk javára a mérkőzést a szuper kondíció miatt!!
qrva nagy kérdőjelek vannak…hamarosan tisztábban látunk!
Róla kérdezett a csakfoci, és amúgy most járt le a szerződése, jól ismeri az edző is. Fogalmam sincs akarja e őt ide, de ingyen le lehetne igazolni.
https://www.transfermarkt.us/ian-harkes/profil/spieler/482493
700 ezer eurót ér!
Év játékosa állítólag!
28 meccsen 3 gól 3 gólpassz a mérlege!
Középső középpályás!
Az új edzőnk..
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved/a-honved-uj-edzoje-az-egyik-heten-isten-lehetsz-a-masikon-mar-nem-annyira-reagalt-arra-is-leigazoljak-e-az-ev-jatekosat
nagyon céltudatosnak tűnik a csávó (az edző).
és egyelőre hitelesen adja elő ezt a fiatal vonalat is..
—
ez meg 1 jó kis meccs….az volt gólszerző, akire rákérdeztek a cikkben (Ian Harkes) https://www.youtube.com/watch?v=7n6AhLGpvyU
Szép gól volt!
Frankón előbb adja le a csakfoci mint a hivatalos honlap?
Nézem a csakblog hozzászólásait.EVDM-el viccelődnek,mintha nem lenne fontosabb dolgunk.Én szívesen olvasom őket is,de azért ennél komolyabban kell venni a dolgokat.Én is szeretnék jó igazolásokat,és az élmezőnybe lenni,de nekem inkább a gyomrom szorul össze,ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy terveztük.
„Nincs annak jelentősége, hogy ki mit gondol. ” -Benedek Tibor
Érdemes elgondolkodni rajta…..
ha nincs jelentősége. akkor minek gondolkodjunk ezen… ? 🙂
az eredeti szövegkörnyezet lehet hogy segítene pontosabban értelmezni.
Most tamadt kedvem torolni magam…inkabb asszem eltunok egy idore. Ram fer a csend.
Ezt nem Lajos Galnak irom:
Sracok ne hatarozzuk mar meg, ki, hol, mit, milyen stilusban es aspektusbol irhat, ha az ismert szabalyokat betartja. Köszönöm.
Heló! Csak a félreértés szempont.jbl írok, a ne határozzuk meg…………, arra klikkeltem a tetszést!
Ne haragudj,nem akartalak megbántani,ahogy Szabolcs írta kissé elragadtatam magam.Nem haragszom a másik oldalra,téged jó olvasni!
Sztem mindenki flusztràlt ès csak jót akar a csapatnak,jó jàtèkosokat szeretnènk látni,elmozdulni az elmúlt 3 èv kilátástalansàgàból és ebből adódik a súrlódás,amit még súlyosbítanak egyes vezető vèlemènyformàlok.Itt ne ugorjunk egymàs torkànak,hisz ez a közössègnem erről híres.Sztem dixi sem neheztel ràd..
ezt a végén mire/kire reagáltad ?
ui.
csak igazolással maradhatsz távol…!
Nem kell,meleg van,aggódunk,stresszelünk a csapat miatt..megesik hakicsit elragadtatjuk magunkat.Ha kijön a héten a szlovèn edzőtàbor meccsei,menjünk le megnézni egyet.Naa?Ha nincs nemzetközi kupa,legyen nemzetközi felkèszülèsi…
Szabi:Azt sem tudom kik ellen játszunk,és mikor.Holnaptól Komáromban nyaralok egy hétig,de ha addig van valami meccsünk lehet lemegyek.
Èn írtam a klubnak és azt a vàlaszt kaptam az irodavezető kolleginától,hogy a héten kiközlik a a szlovèniai edzőtàbor meccseit,időpontokjait.Azt is mondtàk,hogy nem lesznek zàrtkalusak.Ha Pelso engedi,szívesen berakom a klub levelét,alàtamasztandó amit írtam.Amúgy èn komolyan tervezem,hogy kimegyek egy meccsre.
Ha esetleg úgy alakulna, én is csatlakoznék. Én is gondolkodtam rajta, csak nem tudtam hogy ez mennyire kivitelezhető.( pl. a zártkapu)
Nem tudom mennyire lehet ennek hinni, de remélem nem tervez hozzánk jönni
Nem.
Mikor jelentik be KisKokót?
Miért szeretnèd?
Remélem nem jönnek-be a közismert Skót-mondások-Skót-viccek, igazolás szempontjából a Honvédra nézve!
Eddig DE bejöttek!
A nemlétező (mármint jelenleg sikertelen) utánpótlásunkra akarunk építkezni kb azonnal!
hol olvastá ilyet ??
Minden mondatával kb ezt hangsúlyozza!
Legutóbb csakfoci
de azt, hogy „kb azonnal” ?
Nem szó szerint persze de fiatalokkal képzeli el a csapatot ami nem lenne baj ha lenne tehetséges fiatalunk!
Gazdag szintű
nem hiszem h 2 fiatalnál többet berakna és az egyik Bocskay.
szisztematikusan fog építkezni a csávó.
és figyeld meg, hogy annyira új lesz mindekinek a közeg, a stáb, hogy lesz pozitív meglepetés is:
olyan is ki fog tűnni idén, akinek kevébé ment tavaly…5 hét van még fiúk, szűk az időkeret, de voltunk már sokkal rosszabb helyzetben is.
ha más nem a csapat és ez az edző megérdemel 1 kis türelmet.
Megérdemel persze!
Csak már tűkön ülök…
De ha bármelyik fiatal a 17- esek szintjén robban be vagy épül be a Honvédba akkor az elsők között leszek aki nyilvánosan elnézést kér!
Azért az vigasztal, hogy míg nálunk inkább csak többesélyes, hogy bejön-e vagy nem az új edzői stáb féle konstrukció, addig más helyen ennél komolyabb problémákkal kell szembenézni:
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/mi-lesz-az-ujpesttel/blt3f9e87644c3aa208
hogy esetlegesen nincs jó úton a tulajdonosváltás az is megerősítheti, hogy a lilákkal összeboronált Fiola-Nego páros hosszabbít a molosokkal, míg Zivzivadze sem marad Újpesten. Lehet megint a belga jár(hat) jól, mert benyeli a lerakott előleget és alamizsnáért üzemelteti a lilákat, amíg nem jön újabb vevőjelölt…Ha ez megvalósul, akkor kíváncsi leszek, hogy a Kovács-Szlezák-Véber Trió, hogy néz majd a szurkolók szemébe, mert ugye anno a Bozsikban 3-an röhögtek a lilák győzelmén. Egy kis NB2-es levegőt ők is szívhatnának..
Ettől a képtől viszket a tenyerem. Kimentek röhögni egy jót több hónapnyi távollét után, a Honvédnak meg le kellett feküdni azon a meccsen, mert azon a héten épp az volt a „nagy hír”, hogy új tulaja lesz az újpestnek. Így azt kellett promózni az eredménnyel is, hogy faszák a lilákok. Azóta meg mi van? Semmi. Nihil. Nulla történés tulajváltás ügyben. Most már olyat is olvasni, hogy a végső határidőre sem lesz meg a kivásárlási összeg. De azért akkor jó volt röhögni, mi?
Bizony,hogy szívhatnának.
Nagyon mocskosszájú szurkolóik vannak,megérdemelnék.
Szerk.: közben már arról regélnek,hogy kapnak haladékot.
nagyon úgy tűnik, hogy csak egy választási mézesmadzag volt az egész biznisz
Üdv! 1-kicsit dlgozgttm mint vagyonőr, így volt 1-pici TOPIC-elvonásom 2-napig! Közben bízván bíztam új igazolásokban, s zero még! Ja és köszönöm a ZSUZSI-dumáért a tetszéseket. CSAK 41…
Az jó hogy nem igazolunk rakásra botlábúakat de azért valaki csak kellene…
Remélem nem gondolják komolyan ezt a 10 akadémistát!
Covidos bódogi időkben voltak egyszerre 5-6 an pályán láttuk milyen eredménnyel!
Ha van valóban tehetséges fiatal akkor legyen a pályán de egyszerre 10 biztosan nincs jelenleg!
Igaz. 1 emlékem van azokból az időkből, hogy az első fordulós szabálytalan csuti halasztást lejátszva már mi voltunk hátrányosan érintve és a fiatalokkal álltunk fel a faluban. Akkor ott szerintem a vereség ellenére sem vallottak szégyent. A full felnőtt csapat vereségei azért cikibbek voltak és ha jól rémlik sokáig jól tartották a meccset a fiatalokkal. A többivel egyet tudok érteni csak igazoljunk már 1-2 pengés játékost még könyörgöm!
Na akkor a Loki is visszajelentkezik a bajnoki címért!
Már ha az a hangzatosan nagyképű kijelentés valós miszerint tudnak hozni olyan játékosokat debrecenbe akik tudásukkal rövid időn belül visszahelyezhetik a Lokit oda ahol volt!
visszahelyezik igen..az Nb2-be. Várjuk ki ezt a tulajdonosi kört, azért csak nem tudtak nagyot alkotni egy Seria C-s Siena és Bayer Uerdingen csapatoknál sem.
olyannyira nem, hogy mindegyik anyagi csőddel végezte.
inkább tűnnek szélhámosnak, mint komoly befeketetőnek.
Ne legyenek duchatelet félék és isten hozta őket
Kétségtelen több pénzük lesz,de nem fog ez menni egyik napról a másikra.
Igen, nálunk is több pénz van már 3 éve, mint előtte, aztán látjuk mit ért eddig 😀
annyi előnyük lesz, hogy ők egyből jó edzővel indítanak…
Vajon miért jött el a dac-tól 7 (hét) hónap után? Alapból nem értem miért kell egy edzővel ilyen rövid kontraktust kötni…(júni 30.-ig volt szerződése), főleg ha azt vizsgálom, azért vitték oda, mert ő jó volt várdán, a dac edzője meg nem volt jó (sarkítva, és vele nagyon jó eredményeket ért el összességében a dac). Ez is egy olyan jó kis közép-európai fodbalsztori.
Voltak itt olyan hírek, hogy mennie kellett Kisvárdáról, mert valaki szemét szúrta, hogy túl jó a várda, és veszélyeztetheti a fradika aranyát.
Mondjuk el is tudom hinni. Inkább azt gyanítom, hogy urbánlegend, de hát ez Magyarország…bármi lehet
Viszont a dac-nál ez a 8 hónapos szerződés vicc.
mondjuk ki, hogy nem tett jót Janeiro megítélésének, hogy 4ik lett a csapattal…én nem tartom őt olyan jó edzőnek, sztem kicsit túl van színezve az ő munkája.
Boti.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-barath-botondnak-faj-hogy-nem-szamoltak-vele-a-honvednal-2899867
„Kétségtelen, az előző két idényem nem úgy sikerült….”
Az MFA-s nevelések közül ő az egyik nagy kedvencem. Imádom a lazaságát, a Kispesthez kötődését….de nem pontosan értem, hogy egy ilyen mondat után, ahol saját maga is beismeri, hogy nem ment, miért gondolja azt, hogy pusztán testvér-baráti szeretettből szerződéshosszabbítást kap…valakinél néhány meccs is elég, hogy elköszönjenek tőle, ő azért ehhez képest sok lehetőséget kapott…kétségtelen, hogy sérülés, posztcovid, minden szar nehezítette a felkészülését, érvényesülési lehetőségét, de bakker a sport tényleg arról szól, hogy mindig a legjobb formában lévők legyenek a pályán…ő azért ettől most elég messze van. Ettől független remélem a Vasasba megtalálja a számításait és egyszer majd még valamilyen titulusba, de visszatér hozzánk.
Tudom, most felsír egy taccs, de ráadásul, nen egyedül foglalta a helyet hasonló problémákkal.
Hoppá, ezek szerint nem csak nálunk van „koncepció nélkül és kapkodva”edzőváltás…sztem hiát követnek el, de legyen az ő bajuk. https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-edzovaltas-a-lathataron-a-kisvarda-korabbi-treneret-nevezhetik-ki-ns-info-2900043
ez csak azt mutatja, hogy a Honvédnál folyó munka példaértékű és iskolát teremtett. : ( Mondjuk az is egy módja a bennmaradásnak, hogy az ellenfeleket zseniális tanácsokkal gyengítjük
Gale meg is itt van. Kerdeses, hogy elso vagy masodik csapat de ketszer is posztolt a kondibol ahogy ejjel edz lent.
Valszeg ő néhány nappal később jött Barbadosról..
A számláló meg csak számol a semmibe, szép csendesen.
a végtelenbe és tovább..ez amúgy részünkről egy pressing, hogy addigra találjanak a vezetők egy ellenfelet, akivel játszani tudunk különben robban a bomba :))
Na meg játékosokat a keretbe…
Azért elég érdekes, hogy nem tudunk szerezni egy ellenfelet.
Nem lesz ellenfél 🙂
Igen, tudom.
Lehet,hogy mégsem lesz a lilàknàl új tulaj??https://nb1.hu/hazai-labdarugas/ujpest-meghiusulhat-a-tulajdonosvaltas ok,ok Blikk,de nem zörög a haraszt…
én meg úgy hallottam, hogy a belga cégháló elég kesze-kusza így nem egyszerű a tulajdon tisztázása
Dehogy, annak a kibogozásán már túl vannak a bejelentés óta. Azóta csak utalni kéne és vihetnék a csapatot. Csak lóvé nincs rá.
lehet, hogy az is kesze-kusza, de az sem segíti őket, hogy a kínai visszalépett taszártól..
Úgy hallottam, hogy csak a pénz fele van meg
letettek egy nagyobb foglalót, de a vételár nagyobb rész nincs meg. hiába kalapozta végig Koko az újpesti vállalkozókat. így akár a foglalót is bukhatják, ha nem fizetik ki a teljes vételárat 06.30.
Figyeld meg,hogy az állam kisegíti őket,ha csak Kubi be nem kavar.
06.30-àn,csütörtökön kiderül..
Talán. Vagy kérnek haladékot.
Mondjuk az tényleg nem segiti őket,h Kubi a másodosztályban akarja látni a dózsát. Még Hemi alatt olyan is volt hogy jött volna szponzor hozzánk, Gáborunk meg lestoppolta a dolgot,sőt végül ott kötött ki a szponzor.
Erről a hemy-támogató-kubatosz stoppolás dologról nem hallottam. Meglátjuk mi lesz a lilákal, de ők is pesszimisták. Állítólag a nagy lila drukker Móring József képviselő sem bizakodó…
Budapest Honvéd 2022 ősz kezdőcsapat:
Mendelényi
Bozó – Kun – Kamber- Segovia
Docherty – Kepcija – Courts
Avramov – Tribuilets – Djordjevits
kispad:
Sinkó I, Sinkó II, Lázár
Kambert a védelem előtt játszatnám védekező középpályán, illetve innen lehetne indulni.
Kun,NagyL kettős inkább a védekező kp,mert eddig ügyesen romboltak együtt 😀
Edző: Azurák Csaba
A Lázár nem sérült? : )
Lehetséges de még a kispad nem teljes, kell még néhány edző a keretbe!
XD
Egy pontosítási javaslat a padot illetően: Sinkó I., Sinkó II. Lázár
Nem lehet, hogy ennyi munkatárs helyett inkább 1-2 pengés játékos kellene?
Lesz az is,de nem egyszerű az igazolási időszak elejèn leakasztani jó játèkost.Dolgoznak,nèzelődnek.
Persze, ez világos. Csak úgye minél később érkezik az új játékos, annál később kezdi a felkészülést a Csapattal…de persze ettől független értem amit mondasz.
Ok, de ezek sem gombokért jönnek ide, és furcsa, hogy pengés játékosra nem futja, de a szakmai stáb már lassan be sem fér az öltözőbe.
Ördögi kör ez. Ha hoznak pengést és szokás szerint serülnek le folyton a játékosok adtunk a szarnak egy pofont.
Gondolom ez olcsobb megoldas
Majd jon a 35 eves penges mitrovic
Azért annyira kétségbe nem esnék ha idejönne. Gazdag óta nem volt ilyen játékosunk.
Mitrovic estèben-amúgy nekem is vegyesek az èrzések èrkezèsèvel kapcsolatban-a kp védekezès erősödhet,illetve a variàlasi lehetősègek is bővülhetnek.
Mondjuk középpályára az izraeli-ukrán elég pengésnek tűnik. Mitrovicsot meg kérdés mire szánnák. Mert ha csereként,akkor az nem tűnik annyira nagy hülyeségnek,mint azt elsőre gondoljuk(legalábbis én azt gondoltam). Képes egy langyos meccsnél új színt vinni a játékba és ez ilyen ikszes körüli meccseknél döntő lehet.
A bajnoki évben ilyen volt talán Vasiljevics
Pont rágondoltam én is amúgy ezzel kapcsolatban.
Mondjuk Mitrovics nálam talán még komplexebb is Vasiljevicstől.
igen, ugyanaz, mint Vasiljevic, csak működik 🙂
Lett egy spanyol sporttudományos vezetőnk is….
https://honvedfc.hu/hirek/spanyol-szakemberrel-erosodik-a-honved/2022-06-26
Ilyen szakmai háttérrel most már akkor azt hiszem minimum a dobogó a cél 🙂
a cél eddig is valahol ez volt, csak hát a „megoldás” hozzá, az hiányzott
na látod…1 napja vagy itt és máris optimistábban látod a helyzetet… 🙂
de komolyabbra fordítva…ez tényleg érdekes év lesz : vagy nyomulunk felfelé vagy nb2 a Szurgent-Pisont edzőpárossal
Amugy mit csinal egy sporttudomanyos vezető?
Davide Lanzafame egy évre biztosan Budapestre költözik, ahol „lehetősége lehet elkezdeni egy csapat irányítását.” Egy interjúban arról is nyilatkozott a korábbi magyar gólkirály, miért ilyen sikeres Marco Rossi a válogatottnál.
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/lanzafame-visszaterhet-a-magyar-fociba-rossi-megmutathatja-magat-egy-topklubnal
Imren upba kap egy csapatot ugy pletykaltak.
Kiegeszites: most mar a felnottet is hallom
Pestszentimre Blasz1 csapatát irànyítanà?Érdekes.
Kövezzetek meg de én örülnék ezeknek az öregeknek! Mellettük a fiatalok is könnyebben beépíthetőek lennének. Kell a rutin és bennük talán van alázat is! Ez csak egy vélemény.
Pontosan,kettő 30 feletti mezőnyjátékosunk van ,Lovric és Hidi.
Hidi? :)))))
31 éves,Rohan az idő 🙂
Nem a kora miatt kérdeztem 😉
Akkor nem értem 😀
Érdekes…
Megint csak a szokásos hülye nyilatkozata.Pont ő beszél,aki egy Teslával jár.Elvesztegettünk vele majdnem egy évet.
Mi az,hogy meg kell felelni a szurkolóknak??Kinek feleljen meg??A szurkoló nem a sikeres csapatért jár meccsre?Anno ő jàtèkoskènt nem akart senkinek megfelelni.Ismét egy nulla nyilatkozat.
Teljesen igazad van ebben, de szerintem a vezetők / játékosok rész azért érdekes gondolatokat ébreszt…
Persze Feri beárazta magát, de tételezzük fel, hogy lehet némi valóság tartalma annak, amit mond.
Van benne igazság, nyilván kisebb rajta a nyomás, nyugodtabb körülmények közt tud dolgozni, de nevetséges, hogy úgy tesz mintha bármi jobb ajánlata lett volna. Már csak azért is, mert ha esetleg az NB3-ban se jön ki a lépés, akkor már nem lesz kire/mire mutogatni.
Vezetők felè ugyanazt tudom mondani,amit a szurkolói rèsznèl.Egy vezető azért bìz meg egy edzőt,mert azt feltételezi,hogy àltala a csapat is hozza az elvárhatót és bizonyítja,hogy jó döntèdt hozott.Ezen esetben is kell a megfelelès.A jàtèkos-pènz dologban leheg igaza,ezt alàírom,de nekem ez a nyilatkozat olyan,hogy èn letettem a keresztet és elvárásokat a vàllamról,lesz,ami lesz.Nem jó attitüd ez egy edzőnèl,aki nem akarja a sikert!
Remélem ez a Mitrovic dolog csak kacsa.!Minek egy 35éves játékost beépíteni bárhova, hacsak nem tűzoltás megy éppen?
Ahogy lentebb írta Pelso max csere,de nekem is fura a dolog.
Igazolások: Van fiatalokat respektáló szakmai-stábunk végre-már-ugyebár! Akkor a nyugdíjasok hogy s mint férnek be a képbe?!
A jövő csapata….. Döbbenet ez az irány, ha ez igaz! Dzsudzsák meg ez a lila…. Ebből hatalmas pofára esés lesz!
nem mai csávó, de 1 félidős cserének simán el tudom képzelni…megvan benne minden, ami nálunk hiányzott a múlt évben!
legyen az Zsuzsi vagy Mitrovics…egyik sem makacs vagy vmelyik hangulatics…nyilván nem rájuk épül a csapat, de kiegészítő embereknek Ok…szerintem,
ui,
nem látod még a keretet, így elég meredek komplett véleményt formálni, ráadásul gyakran csak média pörgetés miatt dobják be….
Szia Pelso.Azt elismerem,tapasztalatával akár segítene is nekünk,és a fiataloknak is.De az ő életvitelével milyen példát mutatna nekik?Esetleg belevinné őket az éjszakába?Szerintem egy jó focista akire felnéznek,a pályán és azon kívül is példát mutat.De lehet,csak naív vagyok,és egy régimódi világban élek.
Akar igazad is lehetne, de a jovo epiteset nemigen latom igy. Arrol nem beszelve, hogy zsuzska a hatszelevel kezdo lenne. Jo penz a meccspenz.
Nem szeretném ezt, igy.
De jon a hetfo, itt van a nyakunkon, es latni fogjuk a csodát
Dixi, egyelőre semmit sem látunk az építésből, mert idővonal elején vagyunk.
én csak azt mondom, hogy nem 1 zsuzsi vagy mitrovic miatt lesz meglőve az az építkezés,
mert egyrészt mind2 mentalitása rendben van és nagyjából tuti h nem jön mind2 és remélem nem a kezdőbe.
Egyik sem kell!Ne legyen már megint hülye a vezetőség.Akkor már tényleg inkább nézem a fiatalokat.
Vmivel el kell adni az újságot.Èn nem gondolnàm,hogy két ilyen idős játèkosban gondolkodnànak.Koràbban igen,de a horvàt-skót páros jelenléte mellett nem hiszem.
Dzsudzsákot a képzeletem se fogadja be!
Mekkora duma :)))
szerintem gyenge…és felszínes.
lehet vicceskedni, de tavaly kétszer vert meg minket, durván!! a csapata az Ö vezetésével..ezek a száraz tények
Ok,az igaz,de a duma jó,azoknak akik mondjuk nem vele képzelik el a köv. szezont.
A vicc általában ízlések és pofonok kategóriája.
Az nem nagy erény -szerintem-, hogy tavaly kétszer vertek meg minket. Volt egyáltalán olyan csapat, amelyik ellen nem kaptunk ki? Tudom, hogy volt, de csak elvétve. A kizuhanó MTK pl szintén kétszer hupált bennünket. Én úgy fogalmaznék, hogy mi tartottuk bent a Debrecent, a második zakónk előtt elég nagy gödörben voltak, ha jól emlékszem.
Attól még igaz. Dzsudzsák a csodálatos Kispest mezében?! Kösz, inkább nem. Nem a játék tudás miatt, egyszerűen Kispest idegen.
ne már…nekem sem az álmaim csúcsa 2 ilyen kép, de 1 makacs után fikázzuk zsuzsit ? 🙂
Igen, én nem relativizálok ez esetben! :))) Nem tudsz meggyőzni, zsigeri taszítást érzek.
FBon jött szembe Zsuzsi…
?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=dGVaxFe5hR0AX_v1tgT&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_Yc567RXqDi60VBXNasfmLfzx9jnqaN9wCDWUEWHzM4g&oe=62BB88B2
jelzem, a múlt szezon közben még el is fogadtam volna…de most már csak jobbat építünk, vagy mást…vagy vmi!?
Van most ugye egy uj edzonk. Meg van most ugye uj stabunk. Erre ezek idejonnek es kb. magukkal egykorú figurakat kérnek a csapatba, mint Mitrovics, meg Dzsudzsák? (gyorsan ideirom, hogy ironia, de ha kesobb esetleg kiderul, hogy igaz, en dühös leszek).
Fasz-ság már me-gint.
Lehet,hogy kezdhetsz dühkezelő trèninget keresni…
Hmmm…
A vezetosegen kene levezetni…a lathaton es a lathatatlanon egyaránt.
Szoval a bozomendelenyi noverek, a kis avatarjuk kungabesz es petiminiszter.
Most mar nagyon kivancsi vagyok…
Nem fizikai atrocitasra gondolok. Olyan jo lenne csak kiabalni veluk…
5 hét és kiabálhatunk 🙂
Ne már..
Pedig egyik nagyon is esèlyes.
Viccnek is rossz.Határozott nem,szàmomra.
Üdvzlk! Szrntm (ha a hír hiteles?) a Honvédba tuti nem jön anyagi okok végett, őt már csak a gempa mozgatja! Tudomásom szrnt-Debreceni-infó, ő már teljesen lehórgonyzott Mo-n, szóval belföldön v-mlyk egyesületnél kell vele számolni, márha távozni óhajtik?!
8 gól 7 gólpasszal az egyik legjobbunk lenne.
Ennek ellenére sem,nekem nem opció.Ha csapatot akarunk èpìteni,akkor nem rà kell elpazarolni a keretet.
Felesleges, nem fut már eleget + plusz a főni haverja, így nem tenne jót az öltözőnek..
Ezt már hallottam Lovricról évekkel ezelőtt és Lovrencsicsről tavaly 🙂
Egyik se a főni spanja.. Miként ugatja le az edző, mikor este meg q főninél partizik?
Lovrét én is mondtam tavaly,hogy az egyik legjobbunk lehetne,erre mindenkitől jött a maszlag. És tessék. Élete egyik szezonját futja horvátban.
INSTANT INSTA az ubiszezonban: A képen látható fess úriembert karriere kezdetén nagyobb tehetségnek tartották mint a fiatalkori Détári volt. Aztán jó szokás szerint csak egy „öröktehetségű” stabil NB1-es játékossá vált. Nem Honvéd nevelés, de rúgott nagyon fontos gólt Honvéd mezben.

Ki ő ?
Cservenkai Donát?
Ön nyert !
https://youtu.be/Cl1sZk9NGJw?t=54
1 kis könnyítésként… béna kendő nélküli kép esetleg ?
//nem kell Honvéd mezben 🙂
Egy kis szóbeli könnyítés : Olyan külföldi védő mellől rúgott fontos gólt aki később a csapat edzője lett….
vérhód!!
így már könnyű…kikapartam neked. 🙂
https://csak.taccs.hu/2022/06/24/napikispest-2022-06-24/ bejegyzésben volt egy érdekesnek ígérkező cikk linkelve Courts Támról, hátha valaki nem nézte meg az oldalt:
„Gyorsan alkalmazkodik, bátran használ fiatalokat, de a Honvéd kockáztatott vele” – ezt várják hazájában a kispestiek új edzőjétől
Remélem van valakinek előfizetése és olvashatja az egészet, ha igen megoszthatna néhány gondolatot belőle 🙂
A cikk: https://sport24.24.hu/foci/2022/06/23/budapest-honved-tam-courts-chris-docherty/
Bocsi a helyesbítésért, TÁM-a helyes kiejtés, a THOMAS-összevont Angol-Szász-formája-alakja… CSAK-segítő szándék!
: ) javítva! : )
Ezt én is szerettem volna kérdezni,de ha nem ír senki miről szólt,holnap előfizetek.
Lovas bemutatkozàsa nem sikerült vmi fènyesen.5 gombóc a mol ellen.
Jó most mit csináljon egy nb3as csapat élén? Szarjon vasat? 😀 Hajrá Feri
Egy pár gondolat:Egyre jobban örülök Tam érkezésének.Igazolnunk még mindenképpen kell kb.5-6 játékost,mert így jó edző ide-oda gyengék leszünk,és nem lesz merítési lehetőség.A fiataloknak még tényleg idő kell,de ha 1-2 beépül már jó.3 éve reménykedve várom a szezonkezdetet,most is,de bízom benne most másképp fognak alakulni az eredmények.(ui.:Tudom ezeket már mind leírtuk, közhelyek,de tényleg reménykedem.)
Taccs szerint az edzőmeccs nuku.
már az edzőmeccset is taccsra tették …
Megcsinálod a visszaszámlálót erre tessék… Direkt csinálják
A fanyalkodó oldalon ez nem hír.
Helyesbítek, már hír, de milyen?
Nem baj! A lényeg, hogy Kambi is maradt,aki tudja, hogy mit jelent a Kispest! Ő majd átadja az újaknak! Ennek nagyon örülök! Ha őt is menesztették volna, akkor hír lett volna, így nem. Ha meg az lesz, akkor „koncepciótlanság, kapkodás, haverok, cimbi, szakmai tapasztalatlanság” és egyéb hasonló címszavak jönnek. A bizakodás apró szikráját nem tudom felfedezni náluk. De ugye itt megegyeztünk, hogy nem foglalkozunk a másik oldallal, hagyjuk meg nekik a pesszimizmust. Én optimista akarok lenni! Az első bajnoki kör -11 meccs-megmutatja, hogy merre az arra. Ha folytatjuk amit eddig, akkor itt is jön a kritika, de előre nem vagyok hajlandó sírni!
Te most fanyalkodsz?
Egyébként azért mert nem hurráoptimisták egyesek, attól még lehet, hogy nem tévednek. Meglátjuk, remélem megindulunk felfelé. Szerintem az eddig eltelt 5 hétben azért olyan sok örülnivaló a tavalyi évhez képest még nem történt, így kívülről nézve.
Ők a fanyalgókat egyszerűen kitörölték, de azért egy stáb felállását (amit állandóan felemlegettek, hogy nincs) csak meg kéne említeni.
Na jó, de mit adtak nekünk a rómaiak? : )
https://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs
Egyetértek veled, meg ugy is, hogy sztem az idei szezon csapatepitesre lesz jo inkabb, felteve, hogy szisztematikus epitkezes lesz es nem az eddig tapasztalt kapkodas. Nagyon örülnék a dobogonak pl. de ha biztosan bemaradunk, a 7. hely elott vegzunk es latszik a koncepció, en meg leszek elegedve. 23-24-ben viszont mar sokkal-sokkal tobbet varok (ha az elobb emlitettek teljesulnek.)
pls pontosítsunk fogalmakat…
aki most hurráoptimista, az hülye.
amiről Döme ír, az kicsit más.
az az a kategória, aki már akkor is sír és fikáz mindent, ha még qrvára nincs rá igazából oka.
mit vártunk a múlt 3 év után ??
kb azt, hogy minden változzon meg!
mit látunk most ?
minden változik…
2-3 hét alatt kellene mindent újrastruktúrálni és közben lecserélni a csapat felét ?
aki ezt gondolja, az sem áll távol a hurráoptimistától, mármint realitásérzékben mindenképp.
Mindamellett, voltak akik Détáriékat is fikázták, ez alap beállítottság sajnos a szurkolóknál. Véleményem szerint az elmúlt 2 évet, főleg az utóbbi 2-3 hónapot tekintve bőven van ok a fikázásra. A múlt 3 év után én legalább is azt vártam volna el, hogy: #szeretünkkungabi és más vezetőket lapátra tesznek. Ez lett volna a minimum. Folyamatosan és egyszerűen felvázolni egy koncepciót, mondjuk az új sportigazgató elmondhatta volna, mi lesz. Volt két igazolásunk, de ez engem előző évek idióta „játékospolitikájának” folytatásának tűnik.
Jelenleg egyedül az edzőnket értékelem pozitívnak, benne látok egyedül valamiféle kisugárzást, ami javulást hozhat. Nagyon nagyon sokat kell még ennek a stábnak és a csapatnak bizonyítani és dolgozni, de nem látom a koncepciót, a határozottságot és a kemény munkát a vezetőség részéről.
Mondjuk ebből a 3 évből kettő azzal telt,hogy a nagy bajnokainkat és magyar játékosokat csődítették össze. Csak ezt előszeretettel felejtik és hallgatják el sokan Ha akkor azt mondtuk ez nem lesz jó, nem voltunk Kispestiek,mert szent tehenezünk stb,most meg azért nem vagyunk mert örülünk,hogy fél éve elengedték ezt,most meg pláne más lesz az irány. Nem az fog számítani,hogy fel tudja-e sorolni valaki a múlt legendáit. Gács Pali lapátra tételét se követelte senki,pedig bőven értünk el szraabb helyezést alatta,pl mikor pont ennyi idelye dirigáltak mint ezek, a 14. helyen végeztünk, de most be lett dobva kit kötelező utálni,de ha mondjuk nem hozza Dokat,Lukic, Petrusenkot és Petkovicot most a Diósgyőri rangadóra készülhetnénk.
aki akar fanyalogjon, egyelőre csak okom, időm és energiám nincs rá.
semmi logikát nem látok abban, amit írsz…tetszik az új edző? mi alapján ? 🙂
de nem tetszik a vezetés, ami idehozta ? 🙂
én adnék nekik pár hónapot, hogy lássuk miről beszélünk.
//hogy kit tettek laptra, kit nem ezen már nem fogsz változtatni, csak feleslegesen frusztrálod magad
„semmi logikát nem látok abban, amit írsz…tetszik az új edző? mi alapján ? :)” mi alapjánt?! jó a segge!! : ))
na nem, azért nem…. , csak olvasgattam pl. a Dundee honlapján meccsösszefoglalókat, nyilatkozatait és valahogy pozitív képem kezd róla kialakulni. Ennyi, egy megérzés, nem több
„aki már akkor is sír és fikáz mindent, ha még qrvára nincs rá igazából oka.”
Ez egy bizonyos lelki beállítottság kérdése. Az ilyen ember egész életében „ellenzékben” van. Ellenzékben lenni és minden helyzetben mindent, mindenkit fikázni, az a legkönnyebb. Igent mondani valamire a folyamatos „nem, nem, nem” helyett, támogatóan odaállni valami mellé: na ahhoz már egy bizonyos lelki érettség is kell. Ennek az az előszobája, hogy először hallgat az ember. Ritkán szól. Amikor már marja a torkát és kiköpne egy jó kövér fikázást… na akkor is hallgat. Ezt kell gyakorolni.
Heló! Nem vaok lélekbúvár sem okoskódó, az oka-nincs-rá-fikázók,olyan pszichólógiai alkatú emberek, akik magúkkal szemben is egyensúlytalanok! CSAK…
Mondjuk jeszenszkynek (balról a harmadik) annyira nem örülök, de egyébként hátha lesz belőle valami 🙂
Összefoglalva a 4.napján az edzéseknek:
Van 3 kapusunk,16 felnőtt mezőnyjátékos( plusz NagyD) és 10 fiatalunk. Van szakmai stáb, tervekkel, gondolom némi apró is ha a Skótok elégedettek a kompenzációval. A szezon 5 hét 3 nap múlva kezd,az edzőtáborig van 9 nap.
Hajrá