© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ian Harkes szal mi van?
Hosszabbított a csapatával.
Köszi
Holendert akarja a Vasas Nb1 szerint.. Remelem kacsa,hogy odamegy. Gáz lenne.
Remélem nem adja el magáta vasasnak.Ha hazajön,csak nálunk tudom elképzelni,csalódnék benne,ha nem így tenne.Szerintem ő még oda tudná magát tenni,erősítés lenne.
Vele nagyot lépnénk előre a támadósorban!
Na ez a hír meglepett, ahogy meglepne az is, hogy az eddig ingyen igazoló Vasas kifizetne kb 400.000 Eu-ót Filipért. Nem olyan a szerbekkel megegyezni. Tavaly mi is hasonló összeget ajánlottunk érte, de visszautasították, mert szerettek volna még többet legombolni rólunk. Továbbá az is meglepne, ha elmenne a rozsdásokhoz. Bár ugye nincs új a nap alatt és pláne nincs klubhűség!
Az nem jelent semmit,hogy ingyen igazolnak. Attó még fizetésként horror pénzeket adnak. Holendert simán ki tudják vásárolni,ha akarják,bár most már jóval kevesebb pénzért is meg lehet ezt beszélni a partizannal,mint tavaly.
Ugye az UTE megvételéról is az ment, hogy biztos megveszik, meg komoly, tőkeerős szponzor jön, feltőkésítik…aztán mi lett..hopp, semmi. Nem véletlenül igazol a Vasas ingyen. Azért, hogy már csak a fizukat kelljen állni. Hidd el jelenlegi gazdasági helyzetben, amikor a bankokat extrapofit adóval súlytják, amikor a mezőgazdaságban komoly áremelkedés van a költségoldalról és aszály sújtja egyes területeket – és ugye mindkettőben komoly érdekeltsége van Csányinak – nem dobálja ki csak úgy a pénzeket. A másik, hogy a Partizan em hülye, ő abból él, hogy játékosokat ad el, szóval neki minden eurocent számít. Nekünk tavaly 400-ért nem adta oda Filipet úgy, hogy mindenben megegyeztünk már Filippel és lógott a fejük felett egy Lugano felé kifizetendő 300.000 csekk. Emellet 2024-ig van szerződése, nem élethalál eladniuk. Szóval én ezt a vasas pletykát erősnek érzem. Kérdés, hogy ha mondjuk jön Koszta, Prosser akkor kell e nekünk Holender?
Inkább ő kellene mint Prosser és Koszta
Akkor hol van most azon álláspontot, hogy a régi bajnokok utáni ácsingózás rossz ? Téves út ? 🙂
Igen, sztem kell. Filip annyira sokoldalú játékos, több poszton is bevethető, elférne. (Lehet nem vagyok vele teljesen objektív, mert kedvencem volt, de akkor is).
Ha jön(ne) Schön nem kell! 🙂 A szerb sportújság is megírta, hogy nagyon leszállóágban van a srác. Lehet úgy járnánk vele, mint a többi bajnok vissza hozatalával.
De, kell! 🙂
rendben.
Pont a bajnokság végére verekedte magát vissza a kezdőcsapatba. Most az elején megint csere. De azért nem egy Debrecen. Nem gyenge srácokkal kell küzdenie és állja a sarat.Prosser és Koszta a kanyarban sincs hozzá képest
Sztem kár most ezen agyalni, Filip nem fog hozzánk igazolni. Ha kell a Vasasnak elviszi, ennyi.
Már álmodozni se lehet 🙁 Schön jövőkép mondhatom:(
Álmodozás az élet megrontója…neked semmi sem jó. 🙁 Na Schön…akit eddig kispesti vérrel rendelkezőként, támogattál si korábban.
Szabi. A Schön dolog valós lehet,vagy felejtős?
Koszta,Prosser?
Jurina?
Koszta, Prosser úgy hallottam, hogy igen, képben vannak. Én nem hallottam Jurinát! Ellenben egy volt magyar gólkirályt csiripelnek velünk kapcsolatban 🙂
Schön meg…..mozgolódás van körülötte a mi részünkről is, de az a fránya keresete az nagyon tudna fájni…ha azon lehet(ne) kozmetikázni és nem előzne be a vidi, akkor van realitása. De mivel ezek pletykák, helyén kell kezelni!
Illés Béla volt gólkirály? :-p 🙂
Mondom én,hogy jön Eppel
Talált, süllyedt. Jó napod van ma:) Reaktiválunk minden régi harcost:)
Én hallottam még Nikolicsot is. Nyugtass meg, hogy ez nem komoly.
hogy jövök én ahhoz, hogy megnyugtassalak 🙂 én senki vagyok, aki a hallott pletykákat próbálja meg közvetíteni, amit olyan szurkolóktól hall, akik közel állnak a tűzhöz:)))
Eddig nem vettem komolyan, de erről a gólkirály dologról jutott eszembe. 🙂
;)) járnak az agykerekek…
Azért egy Lovrics-Mitrovics-Nikolics tengely kemény lenne. 🙂 Tiszta öregfiúk feeling.
És kicsit szláv hangzású 🙂
Soha nem lehet tudni, hogy a rutin mit ér…:))
Akkor jön vissza Eppel Marci! 🙂
A gazdasági helyzettel kapcsolatban igazad van,de attól függetlenül Holendert ki tudják fizetni,ha akarják(remélem nem).
Úgy olvastam nincs rá szükség a szerbeknél,nem játszik a Partizanban,az értéke így folyamatosan csökken,a fizetését állni kell havi szinten,ergo jobban járnak ha megszabadulnak tőle. Tavaly 400-ért nem,most lehet mar
200-ért is el lehetne hozni(az meg egy Novothny x hónapos fizetése).
De legyen igazad(mint a dózsa sztoriban).
Koszta,Prosser,v Jurina esetén valóban nem igazán ja.
Azért ott áll mögöttük Csányi.Ne legyél benne biztos,hogy nem fizetnének játékosért.
Olvasd el a válaszom amit Hunornak adtam.
Szerintem, ahogy mi is akarjuk, ugy pár csapat is. Én benne nem látom azt, hogy menne itthon más csapatba.
Így legyen.Jöjjön ide.
Nagy Dominik Lukic Holender!
Na ez lenne az ütős támadósor!
Tudom Domi sérült addig lehetne a hokis gyerek!
Jó, jó, de ki az a Dominik?
(Szar szóvicc, magyaráznom kell: úgy is érthető amit írtál, mintha 4 fős lenne a támadósor: Nagy, meg Dominik, meg Lukic, meg Holcsika. Ne is írj semmit, elismerem, szar szóvicc)
Nemár…
Ricsi volt no name csapata megcsapta a Malmőt.
Heló! Különben a Zalgiris Vilnius, viszonylag közép-kelet-európában nem olyan ismeretlen!
Ez a Ricsifiú 23 éves aggastyán korára a hatodik országban próbál szerencsét!
Adjunk neki bizalmat de nekem bálnavadász szint egyenlőre!
Plusz ha marad velünk az isteni Luketto meg az emberevő akkor minek még egy középcsatár?
Nézhetjük úgy is,hogy az akadémiáról Olasz D-be ment 19 évesen. Onnan vitték a lettek ahol jó volt, így 20/21 éves korában kölcsönvették a Litvánok N’gog mellé pl. Ott 11 meccsen 4 gól 3 asziszt. Ezen sikeres fél év után vitte a Tom Tomsk az orosz kettőbe. Ott 22 évesen 19 meccsen 4 gól 3 gólpassz,szarnak azért nem nevezném,abban a csapatban így is a legeredményesebb lett pedig nem is mindig csatárt játszott és nem volt ott teljes szezont. 9szer volt balszélső,onnan jött a 4 gólja. Majd vitték is az orosz egybe. Ott megbotlott 19 meccs 1 gól 4 gólpassz. Viszont valamiért csak kezdették . Az egész csapat be volt ott oltva gól ellen,26ot szereztek 30 meccsen, abból Ricsivel a csapatban 14et, abból 5!ben benne volt góllal gólpasszal.
ha megnézed a videóit 90%ban a szélen rohangál. 🙂
jellemzően az akarja kizárólagosan centernek mutatni, aki szeretne mindenben negatívumot látni és láttatni.
amúgy tényleg érdekes életútja van 23 évesen….
Középcsatárnak harangozták be!
Nem én találtam ki!
Kívánom hogy váljon be de ne Lukic távozásának árán mert abban biztos vagyok hogy ha háromszor születik se fog szerb gólkirályunk hideg lába nyomába érni!
nem rád gondoltam a negatívkodást említve!
szerintem a széleken küzdünk a legnagyobb hiányokkal, inkább ott fog játszani.
és tudom ezt is másképp látod…de ne zárjuk ki a 4-4-2 sem 🙂
Courts játszat elviekben 4-3-3 -at ami Lukicnak feküdt is paciferi idején!
Viszont az is igaz hogy topolyán kétcsatárosban nyomta azzal a másik gólkirály sráccal!
Akit majdnem leigazoltunk mellé csak ment ázsiába!
Tényleg vajon vele mi lehet?
Jó lehetne most is!
A világot nem váltotta meg.
Akkor sorry hogy magamra vettem!
Nagyon szeretném én is ha végre hagyományainkhoz méltó módon szerepelnénk!
” Erős, csatárt és szélsőt is tud játszani, a kapunak háttal is hatékony, azonban akkor sem jön zavarba, ha cseleznie kell és egy az egyben is eredményes tud lenni.”
Rendben akkor már csak Koszta kell a másik oldalra és jók vagyunk!
Én JÓNSSONT is említeném, szrntm erre a szezonra csak kijön már neki a lépés? Szrntm Tam-mester is bízik benne, csak lát benne javulást! Én reménykedem, nagyon drukkolok neki! CSAK…..
Kerezsinek jobban örülnék. Igaz csak egy félidőt láttam az arsenal ellen de akkor jó volt.
Nekem egy
Ricsi Lukic Kerezsi (Koszta) láttán nem szorulna össze a gyomrom
Kerezsinek vízválasztó lesz ez a szezon!
Ha most nem robban be akkor süllyesztő!
Sok sikert Neki!
Szokott szélsőt is játszani. Sebessége megvan hozzá.
Legyen úgy!
A szomszédban nem megy a klíma. Maradok ITThon!
(ott már túl is lépték a 210 vagy mennyi Kw/h-t)
amikor a 2 csokimikulás megindul a kapu felé, akkor azért lehet majd riadalom az ellenfél védelmében, ill. remélem hogy lesz!! 🙂

Ha nem lesz más NagyLaci szervezhet egy gengszter rap együttest.
Az MTK-nál bejött az átszervezés… 😀
Nagy Laci megszervezhetnè búcsú bulijàt.
Sportigazgatónak csöves. Csinálja ami a dolga, azt nem tudom így hirtelen megitélni.
Miért mi a dolga?olasz játèkosunk nincs akinek tolmàcsolni kellene,nem?
Apropó! Van infója valakinek arról, hogy lesz-e idén új mezünk?
Még idén szerződésben vagyunk a Macronnal erre a szezonra. Szóval vagy ez lesz, vagy egyedit kapunk:

Ezek a macron mezek nekem olyan semmilyenek.
Úgy tudom: csíkos (is) meg egyszínű.
🙂
Okosan tetted hogy váltottál! (no beleszólás!)
Kösz rob! Ez jól esett!
Ha a klubhonlapon múlik még a tavalyit is képesek lesznek újként bemutatni valami fantasztikus indokkal
Annyira bevált és szerencsét hozott, hogy megtartjuk.
Azokat sztem vmi szeánsz keretében égessük el, hátha ezzel elszáll a rontás rólunk.
persze, hiszen újra az a mezünk
Köszönöm a tàjèkoztatàst;)
Hát nem tudom. Örülök, hogy új érkező jött, ráadásul csatár posztra, de ezzel a fiatal, már több kisebb csapatot megjárt játékosokkal úgy vagyok, ahogy anno Daniloval, Kinggel akik mikor idejöttek alig kaptak játéklehetőséget, látszott bennük a tehetség, de nem tudtak semmit hozzáadni a csapat teljesitményéhez, aztán eltelt egy szezon, és amikor teljesen beilleszkedtek, felvették a ritmust, akkor hozták a tőlük elvárhatót….kérdés, hogy ilyen játékosokra van-e szükségünk….. jó attól még akár már az első szezonban bevállhatnak, de gyanús azért nekem…
Ráadásul Danilo úgy jött ennyi idősen,hogy 20 meccsen 0gól a cseheknél majd szlovákiában minössze 3 meccset kapott 0gól.
Jó de ennyi idősen, mint most Richie, egy-néhány saját nevelésű játékosunknak volt 100 NB1-es meccse, míg Richinek csak kb 60. felnőtt meccse van. Na azért remélem érzed, hogy lefelé igazolunk:)
Pelé ? 🙂
úgy érzed h hasonlít ? 🙂
Én ettől a csávótól egyáltalán nem kerültem eufóriába. Ennyit elöljáróban, aztán nyugodtan mutassa meg, örülnék neki.
Plusz – és ne haragudjatok meg- ezek minek kellenek:
Örülök, hogy Richie nálunk folytatja, korábban jó teljesítményt nyújtott az orosz első osztályban, ráadásul nehéz olyan típusú játékost találni, mint ő. 19 meccset játszott az orosz nb1-ben 1 gólt rúgott és 4 gólpasszt adott. Nyilván minden viszonyítás kérdése, lehet, hogy ettől függetlenül nyújtott kimagaslóan jó teljesítményt, csak már megint corporate bulshit-szerűen szarul hangzik.
Tudjátok: esélyt megadom TERMÉSZETESEN, de megint szar az antré…
Mindegy mostmár, meglátjuk, bárcsak tévednék vele kapcsolatban
Mindig szar az antré. Ez ilyen marketing f…s, amitől „szurkolóbarát” és „fancy” lesz a klub. Az a baj, hogy már az emberek hánynak az Azurák féle média gépezettől, ahogy kényszeresen csomagolgatják a híg f…st, de az mindig távozik valami nem látható résen keresztül, így tiszta f…s lesz a környezete is, beleértve az olvasó elméjét. Majd a híg f…s feltakarítása közben Ők is f…sosak lesznek, de nem tudnak tisztulni, mert folyamatosan híg f…st csomagolnak. És ez így megy az idők végezetéig. Nem is tudom mi lenne itt, ha bajnokságot nyernénk :DDD
Ezért van a klub körül folyamatosan f…s szag :)))
Ez így este fél 8 után is megnevettet (az igazságai mellett).
Tubon a
TheTutikas-Anti bácsi fingós sztori
Az pont megvan! 🙂
Mégis mit kéne írni? Köszöntjük XY-t, jót hallottunk róla, a kocsmában, állítólag már rúgott gót is, lehet hogy elcsesztük, de ha már itt van, örüljünk neki.
Ugyan az mint a köszöntő nyilatkozatok, elmondják,hogy nagy klubb, szép célok blabla.
Azt nem mondhatja,hogy azt mondta a menedzserem ha itt jól teljesítek el tud adni jó helyre és sokat kereshetek.
pedig mondhatná…sokat egyszerűsödne a világ
Látod Ricsi elmondta,hogy nem igazán ismeri a közeget és a klubbot se szopkodta körbe.
„Őszinte leszek, mélyebben még nem ismerem a magyar bajnokságot, ”
Egy plusz pont. Olyat igazolni aki meg se említi Puskást,egy minusz pont.
Látod Ricsi elmondta,hogy nem igazán ismeri a közeget és a klubbot se szopkodta körbe.
„Őszinte leszek, mélyebben még nem ismerem a magyar bajnokságot, ”
Egy plusz pont. Olyat igazolni aki meg se említi Puskást,egy minusz pont.
Vásárlási Opcióval jött, tehát ha jól teljesít akkor nem tudja eladni, mert megvesszük.Ne lankadjon a tényszerűséged! 🙂
Én kérek elnézést 🙂
Én örülök Neki, semmi bajom a sráccal. Nézzük meg mit tud. A tálalás viszont kezd lassan ciki lenni. Unalmas azt olvasni, hogy milyen jó nekünk, miközben két éve a kiesés ellen harcolunk.
Ennyi fost egy kommentben életemben nem olvastam:D
szerintem neked gyerekként volt vmi rossz élményed a pelussal 🙂 szar ügy:)
Igen, rendszeresen a fejemre húzták.
Sajnálom 🙂 de az jó, ha kibeszéled magadból 🙂
Igen, sokat segít ez nekem, köszönöm Nektek!
Igen, ezen terápiás céllal is született meg az oldal többek között. Fejsimogatás 🙂
Vaaaagy: nem értesz te a fijatal generácijó gondolkodásához, és nem érted, hogy eszt így kell. 🙂
Igen, sajnos egyre több a bulvárhatás mindenhol, nemcsak itt. Én nem hiszem el, hogy ez kell a tömegeknek (vagy nem ismerem a tömegeket, ez még lehet)
meglepő módon :
– a bulvár állítja hogy a bulvárra van igény,
– a gyógyszermaffia beléd beszéli, hogy szedd a sok xar bogyót és „vedd fel” az ismeretlen oltást mert majd ettől jobb lesz…
– az ügyvéd mondja, hogy majd a törvényektől megvéd
– a politikus pedig azt, hogy csak a javadat akarja (és ő legalább őszinte, mert el is veszi…)
Ez ez ún. saját farkába harapó kígyó szindróma. Egy nagy előnye biztosan van: mindig lesz legalább annyi ember aki elhiszi a hazugságot, mint aki az igazságot. Csak azt nem tudja senki, hogy mi az igaz és mi hazug. Ergo: bármi lehet egyszerre igaz és hazugság is. Schrödinger valósága
Filozófálás off
Heló! Ezmost nekem bejön, flash-komment! Így tovább!
Azt gondolom, de lehet nem jól és én vagyok maradi, hogy abban a világban, ahol influencerkedésből meg lehet élni, ott vmi nagyon félrement.
Te vagy maradi, de akkor is így van. Influencerkedésbűl megélni = semmi teljesítménnyel pénzt keresni. Én is maradi vagyok.
Ezt biztos így kell, de nyilván nem én vagyok célpontja ezeknek a „média tartalmaknak”.
Na végre valahára kinyögték, (te) lesznek még érkezők! INFO HONVÉD?
Richi befutott..
Reméljük nem lesz futottak még…
Múltja alapján (dacára az Azurák Media Machine nek) eléggé semmilyen…
Valóban, a statja nem vmi bizalom gerjesztő, de lehet itt kibontakozik a srác és meglep minket. Én nagyon bízom ebben! Voltak itt már jó pedigréjű játékosok, akik aztán befürödtek. Cáfoljon ránk! Az esélyt megkapja.
Én bízok benne. Fiatal teli erővel, szerintem be fog válni.
Heló! Végülis tudsz mást, nem, valahol ez1 olyan feeling hogy muszáj! (Legallábbis 1igaz KISPESTI!!!)
Meg kell adni az esélyt mindenkinek. Vagyis én így vagyok vele
Helyes!
Hali! Az a kèrdèsem a Liptàkba van dobozos vagy üveges sör is? Eddig csak az üllöi úti italdiszkontba,meg a stadionba söröztem. Valahogy nekem nem jött be igy kívülröl…Aztàn lehet csak a Lèpcsőshöz vagy az Arènàhoz voltam szokva:)
Csak a Horizont minden mennyiségben! Hazy Queen 4prez!
Sztem nagyon jó a választék, egy pubhoz képest változatos és van craft. Meccs előtt 1-2 buzdítós, meccs után egy nyugtatós vagy ünneplős :DD
Érdemes benézni, de aztán nehéz lesz onnan kijönni.
Érdemes szétnézni a fb. oldalon is, a heti menü is változatos.
https://www.facebook.com/liptakgrundpub
Guinness-ből a nitro golyós dobozost kellene tartaniuk, sokkal jobb mint ez az üveges.
A liptákban nagyon jó választék van üveges sörökben. Van Peroni, Miller, Guinness, Hoegarden, Birra Moretti..stb. Csapoltak is rendben vannak. Emellett a kaja is ok, nekem legalábbis. Istiék jól csinálják. A Liptáknak jó hangulata van, jó kis szurkolói találkozóhely a meccsek előtt is.
Egy gondom van vele mindössze: meccsek előtt kurva nagy a tömeg, fél órát kell sorba állni egy sörért. Az más tészta, hogy a sör jobb mint benn, fajlagosan még olcsóbb is, csak a kurva sorállás ne lenne…múltkor a gyerek aszongya: apa innék egy vodkát, gyerünk a Lipibe. Ott állunk sorba, egy generáció közben nyugdíjba ment, talán meg is halt, mondom a gyermeknek: én kimegyek ezt nem bírom…erre ő: ne apa, már csak 47-en vannak előttünk :-DDD Kivártuk, ivott vodkát. Elvégre egyszer 9 éves az ember lánya, nem igaz?! 🙂
Szóval én már inkább nem megyek be, ha vannak kinn sörcsapok ott veszünk söricillint.
A kaja jó, ettem kolbit, meg marhapörit is, mindkettő fincsi és nagy adagok.
Minta apa vagy 🙂 9 éves gyerekkel vodkázol, taníts mester 🙂
Igazából csak 8 volt, de azt szégyelltem volna bevallani.
(Ui: ezt még ideírom, inkább csak magamnak: amikor a Lipi nyitott, a kisebbik is betöltötte a 15-öt)
Meg óriás hamburger is van.
Én azt nem iszok ;-))
A kolbira meg a marhapörire reagáltam.Meccsnapon én be sem megyek,tényleg nagyon sokan vannak.Inkább viszünk magunkal italt és megisszuk kint.Amikor nincs meccs tényleg jó.
Tudom, vicc volt. 🙂
(A 9 évesen vodkát ivó gyermeket is biztos volt aki komolyan vette, talán volt aki ezt is.)
Én sem megyek be meccsnapon, pont a tömeg miatt. Nem tehetnek róla nyilván, csúcsban olyan hely a földön nincs amelyiknek normális az áteresztőképessége, de utálok sorba állni.
Bármikor jó, nem csak meccs előtt.:) Szoktam bemenni pizzáért (isteni olasz vékonytésztás) mindig lehet egy jót beszélgetni a csapatról.
Jó reggelt!
Támadókat kérünk!
Szélsőket!
Gyorsakat!
Köszönjük!
Nem tudja valaki, hogy az ETO ellen kint lesz e a tábor, lesz e szurkolás (remélem lesz)? Ha jól emlékszem csak a C szektor lesz megnyitva.
10-23-41
Ez mi?
Az ETO elleni utolsó felkészülésit mindenképpen meg kellnézni. Egy valamirevaló szurkoló abból már le tudja szűrni hogy milyen évre számíthatunk.
Ugyanígy volt tavaly, amikor a villareal B (vagy C?) csapata ellen alárendelt szerepet játszottunk egy stadionavatón. akkor a körülöttem ülő szurkolókkal együttértettünk abban hogy pokoli nehéz évünk lesz ezzel a szar csapattal és a kóklerral.
Teljesen igazad van.A tavalyi villareált,csak tv-n láthattam,de mikor mentem a debrecen ellen,már nem voltak bennem jó érzések.Feri,elképzelés nélküli játék stb…Most kezdem a győr ellen,hátha jobbat látok élőben.
https://honvedfc.hu/hirek/minosegi-ido/2022-07-18?fbclid=IwAR3TmgL5NCls09TcQ-_ybPXIBXMIExhVDCdDUgzuX7dBNjCRAwUYHhyHCgs
A power kanadaink is hamarosan mosolyoghat Doherty-vel.
Nem igaz hogy nem lehet Kispestre hozni egy normális Lukic, Doka, Prenga szintű támadót!
Két szélsőt mert sajnos Dominik kiesett!
Lukic szintű támadót hoztak. A neve : Lukic
Végül is igen…
Valaki itt írta korábban,le tudja kezelni a labdát,nem pattan el méterekre.Hányszor idegeskedtem kinn,hogy némelyik játékosunk még átvenni sem tudta a labdát.Ha mellé még jól is passzol,én már meg leszek elégedve.Már megtanított a csapat,hogy ilyen alap dolgoknak is örülni tudjak.
reméljük h benne lesz a power…
fizikálisan nem gyenge páros lehet Bubbával…konkrétan az Abraham, Abbas duóra emlékeztet…reméljük gólgyártásban is!
pl. megnéznék 1 ilyet az Eto ellen 4-4-2ben:
Szappanos-
-Doka, Batik, Prenga, Jónsson-
-Zsótér, Mitrovic, Bocskay, Plakushchenko-
-Bubba, Ennin.
————-
4-3-3:
Szappanos-
-Doka, Batik, Prenga, Tamás(Jónsson)-
-Petrus(Mitrovic), Bocskay, Plakushchenko-
-Zsótér, Luki, Kerezsi.
4-4-2 ben nem fogunk játszani valószínűleg!
A 4-3-3 -as felállású csapat kb a lehető legjobb amit ebből a keretből ki lehet hozni!
még nincs is végleges keret és a skót szeret variálni…meglátjuk hamarosan
Tényleg nagyon kíváncsi vaok az L-ső összecsapáson hány-ezren lesznek a Bozsikban? CSAK…
Szerintem 500-1500 közt mint régen mikor még jók voltunk.
OTP Bank Liga, 9. forduló:
2013. Előtte 3. az említett szezonban 9. az utána lévőben 14.ek lettünk.
Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás 2-1 (1-0)
Bozsik Stadion, 500 néző, v.: Solymosi
Gólszerző: Daud (44., 56., mindkettő 11-esből), illetve Radó (71.)
Sárga lap: Nagy G. (62.), Job (74.), Vernes (75.), Lovric (80.), illetve Simon Á. (31.), Ugrai (38.), Rózsa (41.), Devecseri (54.)
Honvéd:
Kemenes – Ikenne-King, Ignjatovics, Baráth, Alcibiade – Nagy G. (Lovric 73.), Godoy (Hidi 51.), D. Diarra, Job (Vernes 74.), Vécsei – Daud
Max 3 (optimista becslés)
Nyár van, meleg van, szabi van, infláció van, fasztudja mi van még, plusz a zete jön (és elég sok a hezitáló, aki kivár)
Üdv! Pozitív értelemben, úgy bírom mindig röhögök, mosolygok, mondja bárki, a football-kulcs-kötőszót=FASZTUDJA!!! (Nem rólad szól, neved magadra, csak az én hülyeségem-infantilizmusom…)
Nem lehet teltházat de még csak sok nézőt sem várni!
Dixi jogos felvetései mellett az egyik legfontosabb érv talán az hogy a csapat (maradó játékosainak zöme, beleértve az utánpótlást is) vastagon eljátszotta a bizalmat és a türelmet!
Itt eredményeknek kell lenni méghozzá sorozatos jó eredményeknek hogy visszatérjenek a nézők a lelátókra!
Igen, ez igaz. Eredmények kellenek
Kijössz??
Ha nem dolgozom feltétlenül!
Mondjuk szrntetek ha az ETO-t leverjük, az tényező lesz létszámilag +ban mérve?L-ső meccs még mindig?
Huuu…nem tudom. Sztem itt aki pesszimista, annak egy eto verés még nem ad municiót, aki meg bizakodó egy kicsit is, az amúgy is kimegy (vagy hülye, ez megítélés kérdése).
Én a hülye bizakodó vagyok, ott leszek a sötétek ellen.
én is
Csak szólok hogy az ETO mögött most már Világi Oszkár áll a DAC vezére és rakásra jelentik be az NB2 es szinten erős igazolásaikat!
UP válogatott játékosokat!
Nem lennék meglepve ha harcban lennének a DVTK val és az MTK val az NB 1 ért!
Nem lesz sétagalopp a meccs!
Èppen erőmèrőnek jó lesz,a.úgy èn nem estem annyira hasra azoktól az erősìtèsektől.Sztem vilàginak,hogy a dacot tudja nyomni,muszàj volt beszàllni az etoba.Nem fognak feljutni!
Én pont azok miatt, amiket felsoroltál számítanék több emberre, ideális időpont, hisz nem lenne meleg és ott a meccs kipihenésére az egész hétvége, ZTE ideális ellenfél lenne egy hazai – győztes – bemutatkozásra. Ujjá alkuló csapat,, új edzői team rájuk kíváncsi szurkolók. Ebben a 90 percben el lehetne felejteni a hétköznapi nehézségeket és kiordítani a felgyülemlett feszkót. Ha így nem jönne össze egy 4.000, akkor mit várunk November 19-én 19:00 órakor ? 🙂
Honvéd-Debrecen 1:4
Ott is minden adott volt a mennybemenetelre és tudjuk mi lett a vége.
Szerintem a ZTE ellen max 2.000 szurkoló, ami ugye tudjuk, hogy a valóságban kb. 1.500 főt jelent.
Persze ott leszek, de bevallom én még ennyire soha nem tartottam bajnoki szezontól, mint ettől a mostanitól……
Persze lehet, hogy csereként jön majd a kanadai csoki jégkorongos futballista csávó és vág kettőt egy negyed óra alatt, de én már képtelen vagyok hinni ebben a mostani egész történetben, ami itt játszódik a szemünk előtt.
A túloldalt Hanta kirakta a Mezey féle csapat fotóját (játékoskeret) a kilencvenes évek elejéről és persze a nosztalgia mindent visz és az idő megszépít sokmindent, de mit nem adnék most annak a csapatnak a játéktudása 10%-áért, mit nem adnék azért ha most csak a töredékben is, de olyan egyéniségek és játékosok lennének ebben a mai keretben, mint akkor és ott.
Engem az gondolkodtat el leginkább, hogy annak a meccsnek a „hőse” -a nagy tisztogatás után- még mindig itt vitézkedik. Szerintem ő volt a tavalyi csapat leggyengébb játékosa.
Ha tippelnem kéne kire gondoltál,Klemenzre tenném a voksom.Elküldtünk nála jobb játékosokat is.
Ez olyan,mint a bermuda 3szög rejtèlye.
Az tényleg durva hogy ebben a kétszer rostált keretben Klemenz hogy maradhatott benn?!?!?
Most néztem, azon a meccsen 3257 szurkolót regisztráltak
Új stadion, első tétmeccs, azért ezek nagyon komoly hívó szavak voltak……..
Az új stadion miatt a villareal ellen volt közel teltház
Talán szerdán fog játszani a ZTE az AC Milan első csapatával, két óra alatt elkelt 11.000 jegy, abszulút teltház. Azért ez is elgondolkodtató, hogy így is lehet ezt csinálni.
Szombaton jàtszanak.Vàros napja lesz,zegi búcsú,ennek az eredmènye a Milan meccs.Illetve egy egèsz zalai körzetet fog össze a csapat,ahonnan a 11.000 szurker,plàne egy Milan ellen gyorsan összejön.Hidd el,ha hozzànk egy hasonló kaliberű csapat jönne,nàlunk is lenne telthàz.
Jöhetett volna, jönnie kellett volna mondjuk a stadion avatóra…… Minden tiszteletem a spanyoloké, de ez a csapat hiába nyert EL-t, minden volt csak közönség vonzó nem!
Èn is nagyobb csapatra gondoltam anno.Ha már stadionavató,plàne Puskàs egykori csapatànak,akkor megpróbàltam volna hozni a Madridot vagy ha az nem,akkor a Panàt.Ezen csapatoknak van kötődèse a klubhoz.Villareal sztem azèrt vetődött fel,mert nemzetközi kupát nyert.Viszont a meccs előtti herce-hurca tisztessègtelen volt rèszükről!
Már azelőtt le volt kötve a meccs, minthogy megnyerték volna a z EL-t. Egyébként semmivel sem kisebb név manapság, mint a Pana.
Ok,a szervezésről nem tudtam. A Pana-t csak Puskás érintettsége miatt írtam, hogy vele kapcsolódna össze a két klub. Jelenlegi helyzetben egyértelmű, hogy a Villareal magasabban jegyzett csapat.
Aztán a közel 100.000 ezer Madrid szimpatizáns 2 óra alatt elkapkodja a belépőket és lett volna 6000 realos a stadionavatónkon,meg akinek jutott jegy közülünk De szép ünnep lett volna 🙂 Ismerek vagy 15 embert akik csak a Milan miatt vettek jegyet. Majd mikor egerszegen 7000en ünneplik a milán gólt gondold újra.
Lemondták akkor a kijev és a herta elleni meccsük is. Elég nagy vis major és így is telt ház lett volna ha a a csapat jön. Engem az se érdekelt volna ha az öregfiúkkal játszunk
Van ràció abban,amit ìrsz,de ezeket a divat szurkereket nem tudod is nem is lehet kiszűrni ezen alkalmakkor.Jó pêlda erre a bajnoki döntőnk,amelyre olyanok is jegyet akartak szerezni, vagy bejutottak akik èletükben nem voltak mèg Honvèd meccsen.Emlèkezz Babar törtènetére.De azon felvetèsem,hogy nívósabb ellenfèl az avatóra jobb lett volna fenntartom.De ez elmúlt,kàt màr ezen agonizàlni.Èn kint voltam ès örültem az új stadionnak!
Vác ellen is tele volt. Nívósabb csapat hozza a divatokat. Nekem így volt a legjobb. Nem jött az A csapat így szinte csak az volt ott aki a kispest miatt jött. Pana lehetett volna még oké,azt elfogadom. De a realnál ha elver minket szép lett volna sok ezer realos aki örül? Nem hiszem
Vác ellen is, hogy örültünk a felújított stadionnak, istenem mire jó emlékezni. 🙂 Jó kis meccs volt, jó koreóval, sok góllal, két előénekessel, szakadó esővel a végén.
Oke. En nem minosotettem a letszamot, csak kíváncsiságból utánanéztem. Bizots hogy sokan jottek ki az elso nb1-es meccsre, meg ugy is, hogy a kanyar le is volt zarva
Mindenesetre tovabbra is ugy gondolom, hogy kb ennyien leszunk a zete ellen is. De inkabb Szabinak legyen igaza es karcoljuk meg a 4000-t
Engem is hívott, aztán egy időre el is ment a kedvem az egésztől. A 3.gólig bírtam, aztán feldúltan elhagytam a rendezvényt.
Nem lehet a te általad említett időszakot összehasonlítani a mostanival. Annyi, de annyi minden változott a futball terén. Sajnos az említett egyéniségek, akik anno magyarként abban a csapatban szerepeltek, mostanra eltűntek a magyar fociból és nem is látom, hogy visszatérnének. Hidd el én is örülnék egy Sampdoria, Mu vagy csak egy Twente ellen játszó csapatnak, ahol nyomokban volt csak külföldi fellelhető. De hogy a nézőszámra reagáljak, tartom a 3500-4000 nézőszámot, és győzelemmel nyitunk!
Honvéd-Debrecen 1:4 – taktikailag és fizikálisan leszerepelt az a csapat és nagyjából az edző is „megbukott” az első meccsen.
talán most előbbre léptünk mind2 területen…meglátjuk.
szerintem min. 3000 szurker a zete ellen!
Emlékeim szerint szezon első meccsén soha nem voltunk -mostanában- sokan, de fasztuggya, simán lehet, hogy a te érvelésed lesz igaz. Én nem bánkódom ha sokan vagyunk, üres stadionban/stadionnak szar szurkolni (minden úgy visszhangzik, mintha metroalagútban lennénk.)
Ennek ellenére tartom a 3ezret
Emelem 500-al 🙂
Várjál ,ez árlejtésés licit 🙂
Aztán tiltsa e a Közbesz. törvény? 🙂
Az attól függ ki a pályázó 🙂
Mert „a törvénynek viaszból van az orra, jobbra-balra el ehet fordítani”
3ezernél én sem számítok többre.Azért a csapat gondoskodott róla az elmúlt 2 évben,hogy sok embernek fenntartása legyen.
én olyan 2000-2500 körülre saccolnék, mindennel együtt.
Én forralt bort várnèk, de arra aztán várhatok.
Liptákban egyszer-kétszer volt, belül a stadiban én még soha nem láttam…ja, meg egy alacsony cigányasszony árult a parkoló oldalán ezerér’ kétdecit.
Én a stadira gondoltam.Igaz én is tudnék vinni termoszban otthonról, de nem jó,azt is meg kell inni kívül,nem vihetem be.
Elvileg, ha Bozsikos repohárba kitöltöd és úgy mész be, beengednek vele.
Jaja, ott nem volt. (A Fáy-ban ittam egyszer a Hali elleni kupameccsen, biztos emlékszel Tonci legendás tribünre kiülése a gólja után, egyem meg a szivét 🙂 ) Azóta sem láttam másutt stadionon belül forralt bort.
Valami olyasmit olvastam, hogy túl sok benne az alkohol %, ezért nem árusíthatják. Jó nagy baromság, kb 2-szerese a sörének, de abból úgyis többet iszik a polgár. Amúgy èn sörpárti vagyok, de hidegben jó lenne a forralt bor!
Víz is van benne, el is fő, szerintem nincs benne több alkohol, mint a sörben. Simán árulhatnák, mint ahogy fröccsöt is, fele-felében (ahogy szeretem) abban sincs több.
Amúgy tippem: 2000 néző és valahogy győzünk (amit nem tudom, mire alapozok :)).
Hát ja, kb olyan 0 fokban sört inni,mint 30 fokban forralt bort. Az optimizmusod remélem nem elvakultság, utólag kiderül. Az enyém tavaly az volt.
Tenyleg jo nagy faszsag. A leggyengebbborbol csinaljak, es a fozes kiviszi a fele alkoholt
de ott a rántott húsos szenya sem volt rossz. Csak győzted kivárni, igaz nem voltunk sokan hétközben, de olyan lassú volt a kiszolgálás, hogy csuda. Volt egy külföldi srác mögöttem – ír vagy angol passz – akinek nagyon bejött a sör, látszott is rajta. 🙂
Azt nem ettem, de elhiszem. Csak egy kis igenyesseg kell hozza.
Az ir gyerek elott le a kalappal, kurva hideg volt, akkor sort inni hosies dolog
Régebben volt bent. Jó szar,de volt
Mikor?
Télen nagy forralt bor ivó vagyok/lennék meccseken, de konkrétan az elmúlt mittomén, kb. 10 évből nem emlékszem rá. Valamikor az új jövedéki tv. módosítása előtt lehetett (2005-8?), mert akkor lehetetlenítették el a forralt bor árusítást, illetve tették bonyolultabbá. Persze lehet, hogy csak a bmlsz kavart megint és amiatt maradt abba a forralt borozás focimeccsen. Mindegy, iszunk előtte 🙂
Még 1x a régi Bozsikban. Meg nem tudom mondani tutira:D Sok éve az biztos. Vki tuti enlékszik
Üdv! Nálam is 4-4,5-ezer a reális…?
12 nap
módosítva…
Honvéd–ZTE 2022-07-29 20:00
1929!!!
Jónsson tehetségéről Vignyi-érában nem tudtunk semmit (legallábbis én nem), persze Vignyi ellenszenves anti-football felfogásában szóhóz sem jutott, „lehet” Tam-mesternél kinyílik a „várt tehetség”? Folytassa gólérzékenységét tovább az NB1-ben is hajrá!
VASÁRNAPI NOSZTALGIA…
Na úgy látszik a szlovén másodosztály ellen elég jók vagyunk már!
Lukic beszállt ez bíztató!
Adja az ég hogy maradjon mert akkor már egy (nem is akármilyen) támadónk van!
3 csatáros rendszerben minimum 6 kellene…
Richie fiú, kanadai vàlogatott szèlsőnk már Budapest látnivalóit nézegeti.
Insta sztoriva is rakott ki egy videót, hogy itt van.
Válogatott?
Ezen cikk szerint igen: https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/orosz-ukran-haboru-horvat-vb-2-es-kanadai-csatar-is-johet-az-nb-i-be-2895535
Ezen cikk szerint igen: https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/orosz-ukran-haboru-horvat-vb-2-es-kanadai-csatar-is-johet-az-nb-i-be-2895535
U17 és U20
https://www.transfermarkt.com/richlord-ennin/profil/spieler/442319
Ebben a cikkben a felnőtt vàlogatottságra utalnak,hogy kèszül avb-re:https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/orosz-ukran-haboru-horvat-vb-2-es-kanadai-csatar-is-johet-az-nb-i-be-2895535
Jo a gyerek vagy gagyi?
statisztikái alapján egy fos galacsin. Kanadában még sosem született jó csatár. Ennek a srácnak csatárként a legtermékenyebb szezonja az volt amikor a lett bajnokságban egy szezon alatt rúgott 5 gólt…. Pici az esélye hogy ő lesz nálunk a 20 gólos csatár…
Amióta születnek feketék Kanadában is, azóta van jó csatáruk is, sőt még Bayern játékosuk is 🙂
Üdv! Szrntm előre kár boncolgatni, így akár lehet jóbb 1-ismeretlen külföldi, mint 1-ismert tehetségtelen belföldi! Védelmükben a Kanadai foci-mínőség-eredményesség 2-3 éve javúló tendenciát mutat!
Off:
Jonathan David azert extra jatekos mondjuk New Yorkba szuletett de kanadai valogatott csatar 🙂
Köszi infót. Ez kiábrándító így
Azért nem ügyetlen. De ellenük könnyű 🙂
https://youtu.be/ThLEVkx0Sxo
Nekem mindegy, jöjjön, csak ne ebben a szarszinű zöld mezben.
Remélem az kikötés a szerződésében.
Persze vele is ugy vagyok, hogy adjuk meg az eselyt (szurkerkent), csak az utobbi par evben annyi sracnak adtuk meg akik azota a süllyesztőben vannak, hogy mar felsorolni sem lehetne. Lassan az eggyel tobb mar tul sok. De persze lassuk a csavot, oke…(uristen hanyszor es hanyan irtuk mar ezt itt).
Ha onnan nem Oroszországba megy hanem Grúziába biztos jobb statisztikája lenne. Hol van nekünk olyan 21/22 éves játékosunk, aki szóba jöhet az oroszoknál.
A zte igazolásánál fiatalabb, gyorsabb, technikásabb. Az elôző csapata meg 5-öt tuti rúgna nekünk.
A lett csapat ötöt rúgna nekünk?
Az nem,de nem is az a legutóbbi csapata 🙂 ott 19-20 évesen játszott. Orosz első osztályban játszott most.
13 nap kereken a kezdésig
Le lehet adni a listát ,hogy melyik fiatalnak volt sok ez a 2hét és lehet hozni pár arcot.
Jövő hèten eldőlnek ezek a kérdèsek is nagy %-ban,sztem.
Fanyalogni tessèk,hogy ma meccset jàtszunk,nem az ese.ènyeket követni! Minek ilyen csapatokkal jàtszani ugyebár.(i)
A nagynevű Kecskemét 0át vágott nekik egy hete. Nem kell itt nagyképűsködni.
A nagynevű Kecskemét 0át vágott nekik egy hete. Nem kell itt nagyképűsködni.
Szerèny vagyok..
60. perc: a játékvezető lefújta az első (60 perces) félidőt.
ezek szerint 2 órás lesz a meccs…?
Nem baj,kellenek a jàtèkpercek…
Olyan komoly erőnlétünk lett,hogy 90 perc már nudli
Mi a MK kiesèsi szakaszàra is kèszültünk,ha hosszabbítás lenne.Előrelátás elvtàrsak,előrelàtás!
Ez a stáb olyan mint a Tefal
37. perc: Tamás remekül passzolt a védők mögé az érkező Jónssonhoz, aki bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, majd nyolc méterről, kissé éles szögből a kapu bal oldalába lőtt, 1–0
Nem ertem miért jatszunk zold feketében…ez a kibaszott Budapest Honvéd!
Tessèk?????na most én nem értem,fehérben vagyunk.Az az izlandi gyèmàntunk,ahogy dőlnek körülötte.
A szám nélküli nem Klemenz?
A hatterben Doka
Balra meg Kerezsi
Szívd a vérem…különben az a tesója.
Ugyan az csak fehérben
Szakálnak még szám se jutott
Lukicsot jó hamar lekapták.
Sérülès utàn jön vissza,ennyi terhelés elég.
Így kezdődött a karrierje, az első meccsén 31 perc, a második meccsén is. Aztán vert 12 gólt hirtelen. Megpróbálják újra ezt a vonalat hátha 😀
Sérült volt (vagy kövér, és a fogyókúrás edzés kissé megviselte). Szóval még csak ennyit bír sztem.
Vaaagy, jött a Démon gólokat lőni. 😀
remélem ma már látunk hasonló mozdulatokat a meccsen is
?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=1R36aUkreEUAX8CAqFe&tn=WejfsITadIJusY2e&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT86gIie4xD23IcL0GBZDfTXn6Mn78SoF46lkfkf5eg3dA&oe=62D795CA
Próbálom töröm a dióm, de nem ugrik be a 8-ból 1-se Lajos?
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-9-bol-8-an-tavoztak-a-minosegi-igazolasok-2417321 bocs 2015 tel volt
Kb.a 2010-es évek közepén volt,emlékszem rá.Vannak itt olyanok,akik ezt jobban tudják nálam,és neveket is sorolnak,de ha gondolod én is utánanézek.
Szép vasárnapot! Köszönöm Lajos utánanéztem már!
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/legiosok/legiosok-ajanlatot-kapott-tavozoban-a-vidi-magyar-kiszemeltje-sajtohir?fbclid=IwAR1XuVKOoFZKj8bb2w96NJ0rpPfP9P0juTxk4enoEeIBpOeRa2T5HG7EiIg
Kíváncsi vagyok ki lesz a befutó, mert szinte biztos, hogy távozik.
Hangya megy a Vasasba vagy a Honvédba -sanszosabb h itt leszünk érintve és nem Schön témában…
Sztem a Molly..
Nevekre jókat igazolnak..
Kikre gondolsz?
Serafimov, Bumba, Pokorny is jónak tűnik.
Üdv mndnknk! Az éjszaka nem tudtam aludni járt az agyam persze a Honvédon. Igazolásokkal kapcs… úgy érzem magam mint a sivatagban 1-korty vízre váró szánalóm! Idegeimmel packázik a klubb,(bizt,, nem vaok 1edűl) és van1 olyan érzetem, a rajtig nem igazolunk! UI:Én 3-mínőséginek már örülnék!
Szerintem fogunk,kérdés milyen minőséget.3-nál többre én sem számítok.Csak nehogy úgy járjunk mint Heminél,hogy az átigazolás utolsó napján beesett 8 használhatatlan focista.
Hárman jönnek. Én, a Gyula, meg a Tóth Ottó.
Gáspár, Menyhért , Boldizsár lesz ebből…
Bárcsak az igaz forrás beszélne belőled?!
Breaking Mikor volt ilyen utoljára? Ingyenes edzőmeccs a Bozsikban! Július 22.
https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-07-15
Talán soha… 🙂
(viszont nem leszek kinn 🙁 sajnos, nagyon úgy néz ki pont akkora tevődik egy baráti iszogatós program ami régről elmaradt…majd meséltek)
Baxameg én sem tudok menni, de lehet kigurulok a gyermekkel…:)
Tam nem egy top 3 csapat éléről jött és abból főzött, amije volt, némi fűszerrel. Nem volt rossz amit kifőzött. Itt ugyan az a szitu. Bízzuk rá, hogy kidolgozza a rendszert erre a keretre, amit minden bizonnyal még erősíteni fognak. Azt látni kell a tulajdonosi, manageri körnek is, hogy vannak rések. Ez vitathatatlan. Mindenki kapott bizalmat rövidebb-hosszabb távon a szurkolóktól. Tőle se vegyük el, pláne ne most, mikor létfontosságú szezon és korszak kezdődik. 1 picit bele estem én is a siránkozósba, de nem szabad. Nem rajtam (rajtunk) múlik az eredményesség. Ki kell állni a csapat mellett és ha kell tüntetőleg is , ha eljön az ideje. Addig viszont, mindenki szurkoljon, jöjjön mindenki a Bozsikba 29.én!
A célok megfogalmazását várom a vezetőségtől! Az enyém a dobogó és a nemzetközi!
Csak A Kispest!
Igen, adom. Ahogyan a hurráoptimizmus is túlzás, a „legszarabb csapat az idei” szintén az.
A magam részéről a dobogót célként túlzásnak tartom, de zongorázva nyalnám ki a saját seggem a Moszkva téren egy 4-6-os villamos tetején örömömben, ha bejönne.
Hű :O 8| 8|
A dobogó mindig a minimum cél kellene legyen vezetés szinten. A gyakorlat meg az, ami. Tényleg az hiányzik, hogy szezon(ok) előtt nincs megfogalmazva a konkrét cél és az oda vezető út. Így csak a találgatások, bizonytalanság, kudarc érzés, elégedetlenség megy. Ki kellene már állnia a vezérkarnak a színre és felvázolni a jelen és jövőbe mutató tervét, terveit, koncepcióját mind az első, mind a második csapat és az akadémiát is beleértve-összefonva.
Az elműlt két szezonban a Honvédot költségvetése és kerete erőssége alapján is a 3. – 4. helyekre várták!
Magam is bizakodó voltam!
Mindkét szezon a kiesés utolsó percekben való elkerülésével végződött!
Idén nem valószínű hogy a dobogó közelébe várnának minket keretünket látva!
S én sem bízom nagyon még a bentmaradásban sem nemhogy a dobogóban!
Két héttel a rajt előtt EGYÉRTELMŰEN GYENGÜLTÜNK pedig már nem nagyon van hová a 9.-10. helyről!
Kibaszottul mást vártunk ettől a nyártől!
A slepp kiszórása rendben van de az érkezési oldal vérszegény de kurvára!!!
Ezzel a támadőrészleggel akkor fogunk kispesti gólokat látni NB1 es meccsen ha nem a Honvéd ot nézzük!
Vagy maximum az ellenfeleket mert a védelmünk sem acélos!
Meddig baszakodnak a támadók igazolásával karácsonyig?
Ez a vegyük elő az eddig cseppet sem bizonyítő ifistákat kb eddig volt vicces!
Profi támadók kellenek mégpedig tegnapelőttre!!!
Egyetértek,a tegnapi edzőmeccsen sem volt egy épkézláb támadónk.Ez így sajnos nagyon kevés.(ui.:de legalább edző/stábtag van bőven.)
A népes stáb mellett, az igazgatók és az épkézláb játékosok hányadosával -szerintem- verjük a mezőnyt.
Pont ez jutott eszembe nekem is.
Támogatom a fiatalok beépítését, de most úgy gondolom, hogy ha nem jön min. 4-5 tényleg minőségi ember, nagyon kemény lesz az idény! Azért 2 ilyen „remek” év után, ku***ra mást várt/várna az ember…nem is értem. Ez a KISPEST, nem egy megyei kiscsapat, ahol beleférhet 6-8 fiatal egyidejű beépítése, lesz, ami lesz alapon. Ideje lenne zsebbe nyúlni, és komolyan venni ezt a Klubbot! Kiszortunk 15-20 „kiegészítő” embert, akkor férjen már bele az a 4-5 minőségi játékos!
Szezononként 2-3 kiugróan tehetséges fiatal fokozatos beépítése egy jől müködő összeszokott csapatba szükséges és kell is!
De nem 8-10 a fél keret!!!
Mindenhová kölcsönadogatott s ott nem marasztalt csikóktól várunk elörelépést?
Nem elég a libások rossz példája?
A Budapest Honvéd, Puskás Ferenc csapata van a kezetekben!!!
próbáljatok meg felnőni hozzá, vagy ha nem megy húzzatok el…
Ez az mtkás szindtóma. Hol is vannak most? Ha lehet, ne ezt az utat járjuk.
Márpedig eddig tökéletesen azt az utat járjuk!
Vezetoseg, scout reszleg, skot szoknyas huszoneves fasz??
Hol a jo budos picsaba vagytok?
Egy Zte miert tud olyan jatekost hozni ami miatt evek ota sirunk….
Ja tudom a haverok nem ajanlottak be
https://nb1.hu/otp-bank-liga/villamleptu-brazil-szelsot-igazolt-a-zte?fbclid=IwAR0rFsLBWfKtZdCWTMbegIhmHWhDpQ0ZS0nPtj8LQmGuCpNWw8vlgkx7HYY
Visszakerdezek, megpedig a te stilusodban: es te hol a jo budos picsaba vagy, hogy egy ilyen seholnembizonyitott mubrazil tucatniggert (vagy valami hasonlot) a csapatunkba kovetelsz.
Gyors, technikas, fiatal.
5-6 kapnank azoktol a csapatoktol ahol jatszott.
De tudom nekunk a 36 eves meg a 100 meccsen 10 gp iranyito az isten.
Meg a futballbuta Tamas Zsoter kombo.
Erről a srácról van szó? Csak kérdezem
Hidd el mi jobbat is tudunk nála hozni,ha akarunk.Nagy Dominik szerintem jobb játékos nála.Egyébként mikor épül fel?
Nov-dec környèke.
Es sajnos kerdeses, hogy jon vissza. A terdserules nem jatek, nagyon sok jatekoson latszik utanna, hogy felti es nem ugy terheli.
Jese Rodriguez jut eszembe mindig ilyenkor a real kovetkezo nagy remenysege(tehetseg alapjan realisan) majd jott Kolasinac szakad terd aztan sullyeszto
Mezghrani, Banó-Szabó…
Remélem mi jobbat hozunk.Vagy nem…
Yohan Croizet, az Újpest labdarúgócsapatának támadója megsérült a cseh Bohemians Praha elleni felkészülési mérkőzésen. A legfrissebb vizsgálatok után kiderült, keresztszalag-sérülés miatt pár hónapos kihagyás vár rá – írja a lila-fehérek Facebook-oldala.
lehet h most már nem engednék el Mitrovicot ?
ui. Ute2022=Ute2021 -Croizet -Beridze -Zivzivadze //esetleg -Onovo
Igen a Mitrovic fura eset!
Zivzivadze nálunk milyen lenne?
most? erősen meglepetés jellegű….
Szerintem bárki azonnal elfogadná…
Csak mert lehet, hogy lépne a Viditől
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mol-fehervar-nem-zarhato-ki-zivzivadze-tavozasa-2902259
Persze,csak nem hozzànk,hanem külföldre.Ilyen kaliberű igazolás(ok)ra ne is szàmíts…
Egy jó dózsás félév után nálam még pl nem lesz nagy kaliber. Mezőn elmegy egynek-et nyomott,de ott sem volt kitudjamilyen ász,a vidinél meg…. Katasztrófa.
Nálunk ő nagyon zsákbamacska lenne,én nem is vállalnám be.
Meg még az olajosok is megkérik az árát,amit mi nem akarnánk kifizetni.
Csatártéma! Szóval nem nagyon bíztok az Izlandi srácban, v. abszolút nem?
második
tegnap a tulaj is ott volt a meccsen, remélem testközelből érzékelte, hogy komoly erősítések kellenek, főleg előre és hátra!
(és ne ilyen kanadai lúzerekkel próbálkozzunk, akiről lehetett hallani)
1 csomó játékos elment (kb 20!!!), néhányért még pénz is jöt…ideje lépni!!
hátra minimum Prenga minőség, előre Lukic szint kell, különben ismételhetjük a korábbi 2 évet….remélem senki sem akarja ezt!
Attől tartok ha nem lesz még erősítés akkor örülnénk az elmúlt két évnek!
Tulaj s tulaj, semmi köze, s értése a csapathoz-játékosokhoz sem tudja kivan-kimegy @arik rá!
nem is a taktika miatt volt ott gondolom, viszont láthatta milyen a keret…és ő adja a pénzt az egészhez.
csak ennyi.
Viszont van egy háttérben maradó csendestárs.Bonyolult szövevényes dolog ez…
Igen tuom igazad van, csak énmár annyiszor voltam optimista, bizalmista stb, már nem tuom mivan milesz a jövőben …………?
Engem legjobban a „csapat” fizikális része érdekel majd, mivel Tam-Mester nagy hangsúlyt fektet erre is főleg, a játékkal hogy párosúl?
Üdv! Szintén várakozó állásponton vaok, majd mikor lezárúl a játékoskeringés-igazolás…
Azon filóztam, kíváncsi lennék, ki milyen minimum helyezéssel lenne a bajnokság végén elégedett MOST, a jelenlegi ismereteink mellett. Tudjuk, látjuk, hogy nincs kész a csapat, talán jönnek is még újak, új az edző, új a stáb, stb. ennek ellenére érdekelne.
Tehát nem azt, hogy hová várod a csapatot, hanem jelenleg mi lenne az a legalacsonyabb helyezés amivel már elégedett tudnál lenni.Aztán később, a 11. majd 22 forduló után újra meg lehetne kérdezni. Biztos teljesen érthető, de azért magyarázom még 🙂 szóval tavaly szezonkezdetkor kb. 6-7. hellyel MÁR „elégedett” lettem volna (tessék figyelmi az idézőjelet, jó?) Az utolsó forduló előtt, amikor a kiesés réme fenyegetett, a 9. hely elérése vált maximummá, tehát ha akkor kérdezi valaki már a 9. hellyel lettem volna -hát nem megelégedve- de kiegyezve.
Most azt mondom ha elérjük a 6. helyet (vagy akár feljebb nyilván), azt minimumcélként el tudom fogadni.
Mindenkinek köszönöm aki konkrét választ adott (mindenki másnak is aki válaszolt), valamiért (reményeim szerint mert realisták vagyunk 🙂 )a középmezőnybe várjuk a csapatot az első harmad végén. Ahhoz a trágyadombhoz képest, ahogyan az előző két szezonban indultunk csak jobb lehet.
6. hellyel vagy jobbal már elégedett lennék.
Tippem: a vonal felett leszünk egy kevéssel – 10.hely
ftc, videoton, felcsút: sokkal erősebbek.
vasas, zte, paks, kisvárda: határozottan erősebbek, vagy jóval előrébb járnak nálunk a csataépítésben, szóval előttünk fognak végezni.
nálam a kte az egyik tutti kieső, mi pedig a debrecen-kövesd-újpest trióval harcolunk a kiesés elkerüléséért.
nem vagyok túl vidám. legjobb esetben is max. a 8. helyet látom reálisnak. csak abban tudok bízni, hogy a skót fiú ad egy extra erős kondit a Csapatnak, így talán több esélyünk lehet a bennmaradásra, mint a másik 3-nak.
Nem tom miért, nekem a halovány szereplésről most valamiért a Paks jut azonnal az eszembe. Nem tudom indokolni. Sokat számít jönnek-e még JÓ játékosok MEGFELELŐEN posztra igazolva. A skót tényleg edző-e vagy szemfényvesztő, a tech.igazgató csak szimplán egy kölyök, vagy mozgolódik-e benne a tehetség, annyira sokismeretlenes egyenlet ez, hogy a kincstári optimizmus miatt aszondom, meglesz a táblázat első fele (alja).
Apropó: te drukkolsz amúgy a KTE-nek?
Az Úr kegyelméből legyen így ahogy írod ! 😀
KTE ? nem igazán kedvelem őket, pár éve októberes kollégának elmeséltem a történetet, most bemásolom ide:
„Hát, az úgy volt, hogy atyám 5 éves koromban KSC meccsre vitt ki és csak arra emlékszem, k. sok ember körülöttem és a gólnál mindenki tombolt. Aztán teltek az évek, és stabil program volt a meccsre-járás, közel laktunk a Széktói stadionhoz (ez eredetileg a KSC stadija volt). Lejegyeztek a 80-as években olyan KSC – Kazincbarcika osztályozót, ahol több, mint 10.000 ember volt kint (nb3-ban !) Nem egy KSC-KTE rangadón ott nyomtuk, ma is rengeteg ex ksc-s ismerősöm van, a volt tulajt is ismerem. Majd egyszer csak mindkét klub elszegényedett és 1998-ra az akkori kte-s polgármester megcsinálta a kényszerfúziót: KFC néven kék-fehér – régi ksc-s – színekkel (akkor a KTE már csődben volt és már a KSC-RSC néven futó klubot sem tudta/akarta működtetni a tulaj). Aztán a fúzió után pár hónapra újra felvették a KTE nevet és lila-fehér lett újra a mez.
Na ekkor végleg elszakadtam a témától és nem tudok a lilákkal sorsközösséget vállalni. Szerintem ha feljutnak NB2-be újra KTE-nek fogják őket hívni, mert itt az a menő…”
ugye, hogy ugye ? 😀
Mintha a szegedi csapat(ok) kálváriáját olvasnám :)))
Ertem. Szóval Homvedos lettel/maradtal. Nagyon helyes
Exactement mon ami ! ;-))
Reàlisan nèzve 7-8. hely a
mostaniak fènyèben.
Legalább 16 pont az első 11 meccsen.. Alatta szomorúság..
Hát az kb. a 6-8. hely. Tavaly (21-22 szezon) 13, tavalyelőtt 11 pontot gyűjtöttünk ez a 9. illetve a 10. helyre volt elég akkor. Kíváncsi vagyok hogy kezdünk most…
Ez annyira függ attól, hogy az elkövetkező időszakban még milyen játékosok érkeznek.
Ha mondjuk befutna 2 Lukic szintű csatár, valami épkézláb középpályás és még 1-2 használható arc, akkor reális lehet 4-6. hely. Ha ilyen Gomis félék érkeznek, akkor megint lehet számolgatni a pontokat, és lesni az ellenfeleink hibáit.
Én nagyon bízok benne, hogy annak, hogy elküldtek kb. 10 olyan játékost, akikkel a 9-10-helynél előbbre nem jutottunk, és jött egy dinamikus, agilis felfogású nemzetközi edzői team, az kilendíti a Csapatot ebből az apátiából…ahogy nézem az ellenfeleinket, az Újpest rendesen cumira futott a meg nem valósult tulajváltással, a Vasas, Mezőkövesd azokkal a korábbi játékosainkkal töltötte fel a kereteit, akikből nálunk nem igazán tudták kihozni a maximumot, a Paks kiváncsi vagyok mit tud alakítani Bognár nélkül, a Kecskemét, Debrecen sem igazolt olyan játékosokat akikre felkapnám a fejemet, a Kisvárdán Révész távozása okozhat zűrt…szóval nem tudom….én egy kiegyensúlyozott teljesítménynek örülnék, amiből már lehet építkezni. Remélem a skót vonal nem lesz zsákutca.
Tudtam, hogy nem könnyű a konkrét válasz. Nyilván az input nagyon sokat változhat, infó meg kvázi nulla még, de egyetértek én is azzal amit írtál.
Arra lettem volna kíváncsi leginkább ,hogy ki hogyan éli meg a jelen (még elég bizonytalan) helyzetet. Gondolj arra, hogy ilyenkor a „kiesünk, jobb is lenne az nb2, ezzel a csapattal bajnokságot kéne nyerni, miért nincs több fiatal, miért van ennyi fiatal” véleménykör uralkodik -egyszóval a végletek- de itt most konkrétan kell(ett volna) írni valami tippet a kevés infó alapján.
Amúgy tök igazad van, írtam fentebb: teljesen egyetértek veled, félreértés ne essék…
Hát azért még nagyon nehéz mit mondani….mindenesetre egyenlőre nem biztató, hogy azokat az ellenfeleinket, akikkel X-t játszottunk, vagy éppen kikaptunk, azokat a hazai riválisaink simán verték. Bár lehet ezt még az alapozás okozta fáradságra fogni nyilván.
Doka itt tartása, Maxim, Prenga, Mitrovic leigazolása számomra azt mutatja, hogy azért próbálnak a minőségi játékosok vonalán maradni, de az is látszik, hogy nem nagyon kapkodják el az igazolásokat….hogy ez azért van, mert nehéz megalkudni velük, vagy éppen nagyon alaposan válogatják az ide hozni kívánt játékosokat, az számomra egyenlőre talány.
Én továbbra is reménykedem, hogy sikerül fiatalokból, meg idehozott játékosokból egy olyan gárdát összehozni, ahol a bennmaradás nem kérdés, és akik mellett a mi pontjainkat kell számolni, nem másokét…ha ez megvalósul, akkor elmondhatjuk, hogy szintet léptük….de nyilván az a szint, ami mellett az ember elismerően csettint, és akadályt nem ismerve rohan bérletet venni, az még nagyon beláthatatlan messzeségben van…..
Ctrl-c Ctrl-v
A jelenleg rendelkezésre álló infók alapján a 10. helynek örülnék. 🙁
Ismerve a klub jelenlegi helyzetét a 6.hellyel én is kiegyeznék, de Kispest szurkolóként ezzel elégedett nem lehetek. Bár nem volt kérdés, de hátrébb várom a csapatot. Szeretnék végre kellemesen csalódni!
Szerintem ennek az idénynek már nem lesz vége. Mindenkinek lesz nagyobb baja is mint a foci. Ezeket a pályákat fűteni világítani, karbantartani, nem két fillér, ês nem lesz a cégeknek pénze erre.
Szerintem is nehéz idők jönnek,de azért a kenyeret és cirkuszt a népnek elvet fogják követni.Úgyhogy a mi kis szórakozásunkat,(és néha idegeskedést a kiesés ellen)remélem meghagyják.
Majd lesz délben a meccs napsütésben. 🙂
Szerintem 6-8. lenne a realitás egy magyar szinten jó edzővel. Mivel nem tudjuk, hogy a skótoknak mennyire fekszik az NB1, pár meccs után meglátjuk.
Anyagi lehetőségeink alapján ott vagyunk a 3-4.-ik helyen,tehát én 3-6-ig várom a csapatot.Aztán később lehet megint csalódok.
az új igazolások után meglátjuk mi lehet reális…egyelőre várakozó állásponton vagyok
Ha már ez a téma szerintem a fagyi kb 10 csatárából bármelyik erősítés lenne nálunk!
Lehet nagyképűsködni hogy ne kukázzunk tölük de az a helyzet hogy ott a kukában jobb kaja van mint itt az asztalon!
OFF: Nezem itten a teven a fagyika meccset. A csapatukban 1 (egy) darab magyar es osszvissz 4 (negy) feher van. A feherek halmazaban természetesen ott az egy szem magyar. Csak ugy irtam eztet, minden íze nelkul..ON.
Erröl szól a respect, hogy ez mindenkinek természetesnek tünjön. Aki meg szólt az nácifasisztarasszistaszélsőségeskirekesztő.
Régebben nagy divat volt kispest afrikázni a fagyisták részéről! Kíváncsi vagyok most hogy gondolják
Őszintèn èn g.ecire leszarnàm,ha fordítva lenne ès minket illetnènek ezzel miközben zsinórban nyerjük a bajnoksàgot ès El,meg Bl meccsekre lehetne jàrni.Bocs,de nem osztom azon vèlemènyt ès àllaspontot,mint egyesek,hogy egy ilyen Honvèddal nem tudnànak azonosulni,meg az a Honvèd nem èrdekelnè őket.A klub sikeressège sztem egy fontos tènyező.
Ííígy vannn!
En sem osztom! Sőt az oktalan fiatalerőltetést sem ami most megint kezd elharapódzani!
Nekem a tudás és a teljesítmény számít és rohadtul semmi más!
Hát ez lett a Nemzet csapata.Ezt nem én találtam ki,csak nem egy fradista ismerősöm/rokon így hivatkozik magukra.Egyébként mi is jó úton járunk a 7-8 légiós kezdő felé.
Na azért a ződek légiósai nem egy polcon vannak talàn a mieinkkel.☹️Kivétel Lukic ès talàn Doka.
Én bizony hiányolom az ilyen Tobol 🙂 Antalokat,
emlékszik még valaki rá?
De ugye nemzetközit játszanak,az elmúlt èvekben Bl ès El kör.Nevet szereztek maguknak a nemzetközi színtèren.El kell dönteni,hogy ezt akarjuk,de akkor „szìnesìtjük” a csapatot vagy dédelgetjük,hogy majd magyar ès saját nevelésű fiatalokkal érünk el eredmènyt.Nèzd meg,a csút 600.000 eu-s èves fizetéssel marasztalta az iràni csatárt.Most hozzàk el az eszèk 21-es kongói vàlogatott szèlsőjét….mi meg Kocsisokkal,Kerezsikkel akarunk eredmènyt elérni,hàt fel vad adva a lecke az biztos.
Hat nem tudom…a vegletekkel sosem volt bajom, azt konnyu felismerni, a hatarokat nehéz meghatarozni. Mondjuk a Mbolwolo-Tsengu- Hariri- Uzmoto-Bkikoloko-N’dash-Hailebaile- Grunguri- Ismael-Burungu-Kovacs János is a Honved bajnokcsapata lenne. Fasz tudja mennyire lenne az en csapatom … Ezzel nyilvan nem azt mondom, hogy csak magyar, csak fiatal, csak feher, hiszen irtam fentebb: a vegletekkel nincs gond, felismerheto. Csak azok a franya hatarok ne lennenek.
Persze èn sem az afrika vàlogatottban gondolkodom,de ha lenne egy kiterjedt scout hàlózatunk,akkor lehetne értèkes játèkosokat hozni európàból,dèl-amerikából stb.Nezd meg a fradit,ők is felismertèk ezt ès csak kukàztak egy Uzunit,egy Blazicot,Traore-t.Aztàn most nemzetközi sikereket aratnak,amiből pènzük van ès igazolások terèn is könnyebb a helyzetük,mert szívesebben igazol hozzàjuk egy jàtèkos,ha adott a nemzetközi,mint ahol a kiesés elkerülèse a cèl.Megvàltozott a foci…sikerek kelle ek,mindegy hogy.Alkalnazkodni kell nekünk szurkereknek is.Nem lesz itt már olyan összetételű Honvèd mint anno a Samp ellen,sajnos.