Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 19, 2022 5:09 du.

Ian Harkes szal mi van?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 20, 2022 2:25 de.

Hosszabbított a csapatával.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 20, 2022 3:32 de.

Köszi

Szlaci
Szlaci
július 19, 2022 5:05 du.

Holendert akarja a Vasas Nb1 szerint.. Remelem kacsa,hogy odamegy. Gáz lenne.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szlaci
július 20, 2022 2:03 de.

Remélem nem adja el magáta vasasnak.Ha hazajön,csak nálunk tudom elképzelni,csalódnék benne,ha nem így tenne.Szerintem ő még oda tudná magát tenni,erősítés lenne.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 20, 2022 3:36 de.

Vele nagyot lépnénk előre a támadósorban!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
július 20, 2022 1:21 de.

Na ez a hír meglepett, ahogy meglepne az is, hogy az eddig ingyen igazoló Vasas kifizetne kb 400.000 Eu-ót Filipért. Nem olyan a szerbekkel megegyezni. Tavaly mi is hasonló összeget ajánlottunk érte, de visszautasították, mert szerettek volna még többet legombolni rólunk. Továbbá az is meglepne, ha elmenne a rozsdásokhoz. Bár ugye nincs új a nap alatt és pláne nincs klubhűség!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 6:00 de.

Az nem jelent semmit,hogy ingyen igazolnak. Attó még fizetésként horror pénzeket adnak. Holendert simán ki tudják vásárolni,ha akarják,bár most már jóval kevesebb pénzért is meg lehet ezt beszélni a partizannal,mint tavaly.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 20, 2022 6:20 de.

Ugye az UTE megvételéról is az ment, hogy biztos megveszik, meg komoly, tőkeerős szponzor jön, feltőkésítik…aztán mi lett..hopp, semmi. Nem véletlenül igazol a Vasas ingyen. Azért, hogy már csak a fizukat kelljen állni. Hidd el jelenlegi gazdasági helyzetben, amikor a bankokat extrapofit adóval súlytják, amikor a mezőgazdaságban komoly áremelkedés van a költségoldalról és aszály sújtja egyes területeket – és ugye mindkettőben komoly érdekeltsége van Csányinak – nem dobálja ki csak úgy a pénzeket. A másik, hogy a Partizan em hülye, ő abból él, hogy játékosokat ad el, szóval neki minden eurocent számít. Nekünk tavaly 400-ért nem adta oda Filipet úgy, hogy mindenben megegyeztünk már Filippel és lógott a fejük felett egy Lugano felé kifizetendő 300.000 csekk. Emellet 2024-ig van szerződése, nem élethalál eladniuk. Szóval én ezt a vasas pletykát erősnek érzem. Kérdés, hogy ha mondjuk jön Koszta, Prosser akkor kell e nekünk Holender?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 7:07 de.

Inkább ő kellene mint Prosser és Koszta

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 7:08 de.

Akkor hol van most azon álláspontot, hogy a régi bajnokok utáni ácsingózás rossz ? Téves út ? 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 7:04 de.

Igen, sztem kell. Filip annyira sokoldalú játékos, több poszton is bevethető, elférne. (Lehet nem vagyok vele teljesen objektív, mert kedvencem volt, de akkor is).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 7:07 de.

Ha jön(ne) Schön nem kell! 🙂 A szerb sportújság is megírta, hogy nagyon leszállóágban van a srác. Lehet úgy járnánk vele, mint a többi bajnok vissza hozatalával.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:09 de.

De, kell! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 9:09 de.

rendben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 7:09 de.

Pont a bajnokság végére verekedte magát vissza a kezdőcsapatba. Most az elején megint csere. De azért nem egy Debrecen. Nem gyenge srácokkal kell küzdenie és állja a sarat.Prosser és Koszta a kanyarban sincs hozzá képest

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 7:14 de.

Sztem kár most ezen agyalni, Filip nem fog hozzánk igazolni. Ha kell a Vasasnak elviszi, ennyi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 7:14 de.

Már álmodozni se lehet 🙁 Schön jövőkép mondhatom:(

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 7:15 de.

Álmodozás az élet megrontója…neked semmi sem jó. 🙁 Na Schön…akit eddig kispesti vérrel rendelkezőként, támogattál si korábban.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 7:35 de.

Szabi. A Schön dolog valós lehet,vagy felejtős?
Koszta,Prosser?
Jurina?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 20, 2022 8:19 de.

Koszta, Prosser úgy hallottam, hogy igen, képben vannak. Én nem hallottam Jurinát! Ellenben egy volt magyar gólkirályt csiripelnek velünk kapcsolatban 🙂
Schön meg…..mozgolódás van körülötte a mi részünkről is, de az a fránya keresete az nagyon tudna fájni…ha azon lehet(ne) kozmetikázni és nem előzne be a vidi, akkor van realitása. De mivel ezek pletykák, helyén kell kezelni!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 9:36 de.

Illés Béla volt gólkirály? :-p 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 12:11 du.

Mondom én,hogy jön Eppel

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 9:54 de.

Talált, süllyedt. Jó napod van ma:) Reaktiválunk minden régi harcost:)

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:49 de.

Én hallottam még Nikolicsot is. Nyugtass meg, hogy ez nem komoly.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 20, 2022 8:53 de.

hogy jövök én ahhoz, hogy megnyugtassalak 🙂 én senki vagyok, aki a hallott pletykákat próbálja meg közvetíteni, amit olyan szurkolóktól hall, akik közel állnak a tűzhöz:)))

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:54 de.

Eddig nem vettem komolyan, de erről a gólkirály dologról jutott eszembe. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 20, 2022 8:56 de.

;)) járnak az agykerekek…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:58 de.

Azért egy Lovrics-Mitrovics-Nikolics tengely kemény lenne. 🙂 Tiszta öregfiúk feeling.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Okoska
július 20, 2022 9:36 de.

És kicsit szláv hangzású 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 20, 2022 9:00 de.

Soha nem lehet tudni, hogy a rutin mit ér…:))

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:41 de.

Akkor jön vissza Eppel Marci! 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 6:57 de.

A gazdasági helyzettel kapcsolatban igazad van,de attól függetlenül Holendert ki tudják fizetni,ha akarják(remélem nem).
Úgy olvastam nincs rá szükség a szerbeknél,nem játszik a Partizanban,az értéke így folyamatosan csökken,a fizetését állni kell havi szinten,ergo jobban járnak ha megszabadulnak tőle. Tavaly 400-ért nem,most lehet mar
200-ért is el lehetne hozni(az meg egy Novothny x hónapos fizetése).
De legyen igazad(mint a dózsa sztoriban).
Koszta,Prosser,v Jurina esetén valóban nem igazán ja.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 5:33 de.

Azért ott áll mögöttük Csányi.Ne legyél benne biztos,hogy nem fizetnének játékosért.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 20, 2022 6:21 de.

Olvasd el a válaszom amit Hunornak adtam.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szlaci
július 20, 2022 12:45 de.

Szerintem, ahogy mi is akarjuk, ugy pár csapat is. Én benne nem látom azt, hogy menne itthon más csapatba.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 20, 2022 2:08 de.

Így legyen.Jöjjön ide.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 3:34 de.

Nagy Dominik Lukic Holender!
Na ez lenne az ütős támadósor!
Tudom Domi sérült addig lehetne a hokis gyerek!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 20, 2022 3:55 de.

Jó, jó, de ki az a Dominik?

(Szar szóvicc, magyaráznom kell: úgy is érthető amit írtál, mintha 4 fős lenne a támadósor: Nagy, meg Dominik, meg Lukic, meg Holcsika. Ne is írj semmit, elismerem, szar szóvicc)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szlaci
július 19, 2022 5:09 du.

Nemár…

F.hunter
F.hunter
július 19, 2022 3:32 du.

Ricsi volt no name csapata megcsapta a Malmőt.comment image

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 5:22 de.

Heló! Különben a Zalgiris Vilnius, viszonylag közép-kelet-európában nem olyan ismeretlen!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 19, 2022 2:48 du.

Ez a Ricsifiú 23 éves aggastyán korára a hatodik országban próbál szerencsét!
Adjunk neki bizalmat de nekem bálnavadász szint egyenlőre!
Plusz ha marad velünk az isteni Luketto meg az emberevő akkor minek még egy középcsatár?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 20, 2022 3:16 de.

Nézhetjük úgy is,hogy az akadémiáról Olasz D-be ment 19 évesen. Onnan vitték a lettek ahol jó volt, így 20/21 éves korában kölcsönvették a Litvánok N’gog mellé pl. Ott 11 meccsen 4 gól 3 asziszt. Ezen sikeres fél év után vitte a Tom Tomsk az orosz kettőbe. Ott 22 évesen 19 meccsen 4 gól 3 gólpassz,szarnak azért nem nevezném,abban a csapatban így is a legeredményesebb lett pedig nem is mindig csatárt játszott és nem volt ott teljes szezont. 9szer volt balszélső,onnan jött a 4 gólja. Majd vitték is az orosz egybe. Ott megbotlott 19 meccs 1 gól 4 gólpassz. Viszont valamiért csak kezdették . Az egész csapat be volt ott oltva gól ellen,26ot szereztek 30 meccsen, abból Ricsivel a csapatban 14et, abból 5!ben benne volt góllal gólpasszal.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 3:31 du.

ha megnézed a videóit 90%ban a szélen rohangál. 🙂
jellemzően az akarja kizárólagosan centernek mutatni, aki szeretne mindenben negatívumot látni és láttatni.
amúgy tényleg érdekes életútja van 23 évesen….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 3:47 du.

Középcsatárnak harangozták be!
Nem én találtam ki!
Kívánom hogy váljon be de ne Lukic távozásának árán mert abban biztos vagyok hogy ha háromszor születik se fog szerb gólkirályunk hideg lába nyomába érni!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 3:49 du.

nem rád gondoltam a negatívkodást említve!
szerintem a széleken küzdünk a legnagyobb hiányokkal, inkább ott fog játszani.
és tudom ezt is másképp látod…de ne zárjuk ki a 4-4-2 sem 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 3:55 du.

Courts játszat elviekben 4-3-3 -at ami Lukicnak feküdt is paciferi idején!
Viszont az is igaz hogy topolyán kétcsatárosban nyomta azzal a másik gólkirály sráccal!
Akit majdnem leigazoltunk mellé csak ment ázsiába!
Tényleg vajon vele mi lehet?
Jó lehetne most is!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 4:04 du.

A világot nem váltotta meg.comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 3:51 du.

Akkor sorry hogy magamra vettem!
Nagyon szeretném én is ha végre hagyományainkhoz méltó módon szerepelnénk!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 3:49 du.

” Erős, csatárt és szélsőt is tud játszani, a kapunak háttal is hatékony, azonban akkor sem jön zavarba, ha cseleznie kell és egy az egyben is eredményes tud lenni.”

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 3:50 du.

Rendben akkor már csak Koszta kell a másik oldalra és jók vagyunk!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 20, 2022 5:10 de.

Én JÓNSSONT is említeném, szrntm erre a szezonra csak kijön már neki a lépés? Szrntm Tam-mester is bízik benne, csak lát benne javulást! Én reménykedem, nagyon drukkolok neki! CSAK…..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 3:52 du.

Kerezsinek jobban örülnék. Igaz csak egy félidőt láttam az arsenal ellen de akkor jó volt.
Nekem egy
Ricsi Lukic Kerezsi (Koszta) láttán nem szorulna össze a gyomrom

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 3:57 du.

Kerezsinek vízválasztó lesz ez a szezon!
Ha most nem robban be akkor süllyesztő!
Sok sikert Neki!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 3:15 du.

Szokott szélsőt is játszani. Sebessége megvan hozzá.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 3:48 du.

Legyen úgy!

Tusi
Tusi
július 19, 2022 11:34 de.

A szomszédban nem megy a klíma. Maradok ITThon!
(ott már túl is lépték a 210 vagy mennyi Kw/h-t)

Pelso
július 19, 2022 11:04 de.

amikor a 2 csokimikulás megindul a kapu felé, akkor azért lehet majd riadalom az ellenfél védelmében, ill. remélem hogy lesz!! 🙂
comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 11:31 de.

Ha nem lesz más NagyLaci szervezhet egy gengszter rap együttest.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 12:02 du.

Az MTK-nál bejött az átszervezés… 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 11:36 de.

Nagy Laci megszervezhetnè búcsú bulijàt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 12:03 du.

Sportigazgatónak csöves. Csinálja ami a dolga, azt nem tudom így hirtelen megitélni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 12:17 du.

Miért mi a dolga?olasz játèkosunk nincs akinek tolmàcsolni kellene,nem?

Snowflake
Snowflake
július 19, 2022 7:49 de.

Apropó! Van infója valakinek arról, hogy lesz-e idén új mezünk?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 8:38 de.

Még idén szerződésben vagyunk a Macronnal erre a szezonra. Szóval vagy ez lesz, vagy egyedit kapunk:
comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
július 19, 2022 12:04 du.

Ezek a macron mezek nekem olyan semmilyenek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 8:20 de.

Úgy tudom: csíkos (is) meg egyszínű.

🙂

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:53 de.

Okosan tetted hogy váltottál! (no beleszólás!)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 19, 2022 7:59 de.

Kösz rob! Ez jól esett!

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:52 de.

Ha a klubhonlapon múlik még a tavalyit is képesek lesznek újként bemutatni valami fantasztikus indokkal

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  lehettem volna
július 19, 2022 7:56 de.

Annyira bevált és szerencsét hozott, hogy megtartjuk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 8:01 de.

Azokat sztem vmi szeánsz keretében égessük el, hátha ezzel elszáll a rontás rólunk.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  lehettem volna
július 19, 2022 7:55 de.

persze, hiszen újra az a mezünk

Jonaska
Jonaska
július 19, 2022 7:01 de.

Köszönöm a tàjèkoztatàst;)

Pelso
július 19, 2022 6:43 de.

comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Y7UhXPw8VicAX8nRLjB&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8ufjRxf4CphGF_i6hstlLUWL0ZDU3uozTF636E0Nt2LA&oe=62DB7534

A kanadai Richie Ennin klubunk ötödik nyári igazolása
Középcsatárral erősödik a Budapest Honvéd kerete, miután csatlakozott csapatunkhoz a kanadai Richlord (Richie) Ennin, aki a lett Spartaks együttesétől érkezik kölcsönbe, vételi opcióval.

„Örülök, hogy Richie nálunk folytatja, korábban jó teljesítményt nyújtott az orosz első osztályban, ráadásul nehéz olyan típusú játékost találni, mint ő. Erős, csatárt és szélsőt is tud játszani, a kapunak háttal is hatékony, azonban akkor sem jön zavarba, ha cseleznie kell és egy az egyben is eredményes tud lenni. Több variációt, nagyobb rugalmasságot ígér a támadószekcióban a szereplése, örülünk neki“ – mondta Chris Docherty, a Budapest Honvéd FC sportigazgatója.

A 23 esztendős Richie Ennin Kanadában, Torontóban született és ott is kezdte a karrierjét a helyi klub akadémiáján, majd annak második csapatában szerepelt. Ezt követően Európában folytatta, előbb Olaszországban futballozott, utána pedig a lett Spartaks szerződtette. Kölcsönben Litvániában és Oroszországban is játszott. A lett bajnokságban 22 meccsen öt gólt és hat gólpasszt jegyzett, míg az orosz ligában egy gól és négy assziszt volt a mérlege, korábban pedig a kanadai U17-es és U20-as válogatottban is lehetőséget kapott.

„Bízom benne, hogy sikeres időszak áll a klub előtt és előttem is, örülök, hogy itt lehetek, azon dolgozom majd, hogy eredményesek legyünk – mondta Richie Ennin. – Tudom, hogy a magyar bajnokság rendkívül kiegyensúlyozott, nincsenek könnyű meccsek, én pedig ebben a küzdelemben szeretném minél több góllal, gólpasszal és jó játékkal segíteni a csapatot. Szeretném megmutatni, mire vagyok képes, hogy a szurkolók is úgy gondoljanak rám, mint egy jó játékosra, aki jó eredményekhez segíti hozzá a csapatot.“

Richie Ennint szeretettel köszöntjük Kispesten és sok sikert kívánunk neki a Honvédnál.

Richlord (Richie) ENNIN

Született: 1998. szeptember 17.

Nemzetiség: kanadai

Poszt: csatár

Magasság/súly: 183 cm/82 kg

Korábbi klubjai: Toronto FC (kanadai), Capa Rizzuto, Castrovillari (mindkettő olasz), Spartaks (lett), Zalgiris Vilnius (litván), Tom Tomsk, Nizhny Novgorod (mindkettő orosz)

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 8:59 de.

Hát nem tudom. Örülök, hogy új érkező jött, ráadásul csatár posztra, de ezzel a fiatal, már több kisebb csapatot megjárt játékosokkal úgy vagyok, ahogy anno Daniloval, Kinggel akik mikor idejöttek alig kaptak játéklehetőséget, látszott bennük a tehetség, de nem tudtak semmit hozzáadni a csapat teljesitményéhez, aztán eltelt egy szezon, és amikor teljesen beilleszkedtek, felvették a ritmust, akkor hozták a tőlük elvárhatót….kérdés, hogy ilyen játékosokra van-e szükségünk….. jó attól még akár már az első szezonban bevállhatnak, de gyanús azért nekem…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 19, 2022 9:22 de.

Ráadásul Danilo úgy jött ennyi idősen,hogy 20 meccsen 0gól a cseheknél majd szlovákiában minössze 3 meccset kapott 0gól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 9:43 de.

Jó de ennyi idősen, mint most Richie, egy-néhány saját nevelésű játékosunknak volt 100 NB1-es meccse, míg Richinek csak kb 60. felnőtt meccse van. Na azért remélem érzed, hogy lefelé igazolunk:)

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 8:22 de.

Pelé ? 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 19, 2022 10:21 de.

úgy érzed h hasonlít ? 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 7:00 de.

Én ettől a csávótól egyáltalán nem kerültem eufóriába. Ennyit elöljáróban, aztán nyugodtan mutassa meg, örülnék neki.
Plusz – és ne haragudjatok meg- ezek minek kellenek:
Örülök, hogy Richie nálunk folytatja, korábban jó teljesítményt nyújtott az orosz első osztályban, ráadásul nehéz olyan típusú játékost találni, mint ő. 19 meccset játszott az orosz nb1-ben 1 gólt rúgott és 4 gólpasszt adott. Nyilván minden viszonyítás kérdése, lehet, hogy ettől függetlenül nyújtott kimagaslóan jó teljesítményt, csak már megint corporate bulshit-szerűen szarul hangzik.
Tudjátok: esélyt megadom TERMÉSZETESEN, de megint szar az antré…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 7:51 de.

Mindegy mostmár, meglátjuk, bárcsak tévednék vele kapcsolatban

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 7:22 de.

Mindig szar az antré. Ez ilyen marketing f…s, amitől „szurkolóbarát” és „fancy” lesz a klub. Az a baj, hogy már az emberek hánynak az Azurák féle média gépezettől, ahogy kényszeresen csomagolgatják a híg f…st, de az mindig távozik valami nem látható résen keresztül, így tiszta f…s lesz a környezete is, beleértve az olvasó elméjét. Majd a híg f…s feltakarítása közben Ők is f…sosak lesznek, de nem tudnak tisztulni, mert folyamatosan híg f…st csomagolnak. És ez így megy az idők végezetéig. Nem is tudom mi lenne itt, ha bajnokságot nyernénk :DDD
Ezért van a klub körül folyamatosan f…s szag :)))

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 1:36 du.

Ez így este fél 8 után is megnevettet (az igazságai mellett).
Tubon a
TheTutikas-Anti bácsi fingós sztori

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Tusi
július 19, 2022 2:28 du.

Az pont megvan! 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 8:56 de.

Mégis mit kéne írni? Köszöntjük XY-t, jót hallottunk róla, a kocsmában, állítólag már rúgott gót is, lehet hogy elcsesztük, de ha már itt van, örüljünk neki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 19, 2022 9:44 de.

Ugyan az mint a köszöntő nyilatkozatok, elmondják,hogy nagy klubb, szép célok blabla.
Azt nem mondhatja,hogy azt mondta a menedzserem ha itt jól teljesítek el tud adni jó helyre és sokat kereshetek.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 3:28 du.

pedig mondhatná…sokat egyszerűsödne a világ

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 20, 2022 2:17 de.

Látod Ricsi elmondta,hogy nem igazán ismeri a közeget és a klubbot se szopkodta körbe.
„Őszinte leszek, mélyebben még nem ismerem a magyar bajnokságot, ”
Egy plusz pont. Olyat igazolni aki meg se említi Puskást,egy minusz pont.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 20, 2022 2:17 de.

Látod Ricsi elmondta,hogy nem igazán ismeri a közeget és a klubbot se szopkodta körbe.
„Őszinte leszek, mélyebben még nem ismerem a magyar bajnokságot, ”
Egy plusz pont. Olyat igazolni aki meg se említi Puskást,egy minusz pont.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 9:46 de.

Vásárlási Opcióval jött, tehát ha jól teljesít akkor nem tudja eladni, mert megvesszük.Ne lankadjon a tényszerűséged! 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 9:56 de.

Én kérek elnézést 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 19, 2022 9:24 de.

Én örülök Neki, semmi bajom a sráccal. Nézzük meg mit tud. A tálalás viszont kezd lassan ciki lenni. Unalmas azt olvasni, hogy milyen jó nekünk, miközben két éve a kiesés ellen harcolunk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:39 de.

Ennyi fost egy kommentben életemben nem olvastam:D

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:34 de.

szerintem neked gyerekként volt vmi rossz élményed a pelussal 🙂 szar ügy:)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 7:37 de.

Igen, rendszeresen a fejemre húzták.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:38 de.

Sajnálom 🙂 de az jó, ha kibeszéled magadból 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 7:39 de.

Igen, sokat segít ez nekem, köszönöm Nektek!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:42 de.

Igen, ezen terápiás céllal is született meg az oldal többek között. Fejsimogatás 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
július 19, 2022 7:30 de.

Vaaaagy: nem értesz te a fijatal generácijó gondolkodásához, és nem érted, hogy eszt így kell. 🙂

Igen, sajnos egyre több a bulvárhatás mindenhol, nemcsak itt. Én nem hiszem el, hogy ez kell a tömegeknek (vagy nem ismerem a tömegeket, ez még lehet)

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 8:08 de.

meglepő módon :
– a bulvár állítja hogy a bulvárra van igény,
– a gyógyszermaffia beléd beszéli, hogy szedd a sok xar bogyót és „vedd fel” az ismeretlen oltást mert majd ettől jobb lesz…
– az ügyvéd mondja, hogy majd a törvényektől megvéd
– a politikus pedig azt, hogy csak a javadat akarja (és ő legalább őszinte, mert el is veszi…)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 8:24 de.

Ez ez ún. saját farkába harapó kígyó szindróma. Egy nagy előnye biztosan van: mindig lesz legalább annyi ember aki elhiszi a hazugságot, mint aki az igazságot. Csak azt nem tudja senki, hogy mi az igaz és mi hazug. Ergo: bármi lehet egyszerre igaz és hazugság is. Schrödinger valósága

Filozófálás off

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
július 19, 2022 8:14 de.

Heló! Ezmost nekem bejön, flash-komment! Így tovább!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 8:04 de.

Azt gondolom, de lehet nem jól és én vagyok maradi, hogy abban a világban, ahol influencerkedésből meg lehet élni, ott vmi nagyon félrement.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 8:19 de.

Te vagy maradi, de akkor is így van. Influencerkedésbűl megélni = semmi teljesítménnyel pénzt keresni. Én is maradi vagyok.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 7:38 de.

Ezt biztos így kell, de nyilván nem én vagyok célpontja ezeknek a „média tartalmaknak”.

szemcse rob
szemcse rob
július 19, 2022 6:31 de.

Na végre valahára kinyögték, (te) lesznek még érkezők! INFO HONVÉD?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 6:29 de.

Richi befutott..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 7:46 de.

Reméljük nem lesz futottak még…
Múltja alapján (dacára az Azurák Media Machine nek) eléggé semmilyen…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 7:51 de.

Valóban, a statja nem vmi bizalom gerjesztő, de lehet itt kibontakozik a srác és meglep minket. Én nagyon bízom ebben! Voltak itt már jó pedigréjű játékosok, akik aztán befürödtek. Cáfoljon ránk! Az esélyt megkapja.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 6:40 de.

Én bízok benne. Fiatal teli erővel, szerintem be fog válni.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 19, 2022 7:13 de.

Heló! Végülis tudsz mást, nem, valahol ez1 olyan feeling hogy muszáj! (Legallábbis 1igaz KISPESTI!!!)

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 19, 2022 7:26 de.

Meg kell adni az esélyt mindenkinek. Vagyis én így vagyok vele

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 19, 2022 7:29 de.

Helyes!

Jonaska
Jonaska
július 19, 2022 5:05 de.

Hali! Az a kèrdèsem a Liptàkba van dobozos vagy üveges sör is? Eddig csak az üllöi úti italdiszkontba,meg a stadionba söröztem. Valahogy nekem nem jött be igy kívülröl…Aztàn lehet csak a Lèpcsőshöz vagy az Arènàhoz voltam szokva:)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Jonaska
július 19, 2022 6:48 de.

Csak a Horizont minden mennyiségben! Hazy Queen 4prez!

Sztem nagyon jó a választék, egy pubhoz képest változatos és van craft. Meccs előtt 1-2 buzdítós, meccs után egy nyugtatós vagy ünneplős :DD

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Jonaska
július 19, 2022 5:32 de.

Érdemes benézni, de aztán nehéz lesz onnan kijönni.
comment image

Érdemes szétnézni a fb. oldalon is, a heti menü is változatos.

https://www.facebook.com/liptakgrundpub

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 19, 2022 6:50 de.

Guinness-ből a nitro golyós dobozost kellene tartaniuk, sokkal jobb mint ez az üveges.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Jonaska
július 19, 2022 5:17 de.

A liptákban nagyon jó választék van üveges sörökben. Van Peroni, Miller, Guinness, Hoegarden, Birra Moretti..stb. Csapoltak is rendben vannak. Emellett a kaja is ok, nekem legalábbis. Istiék jól csinálják. A Liptáknak jó hangulata van, jó kis szurkolói találkozóhely a meccsek előtt is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 6:21 de.

Egy gondom van vele mindössze: meccsek előtt kurva nagy a tömeg, fél órát kell sorba állni egy sörért. Az más tészta, hogy a sör jobb mint benn, fajlagosan még olcsóbb is, csak a kurva sorállás ne lenne…múltkor a gyerek aszongya: apa innék egy vodkát, gyerünk a Lipibe. Ott állunk sorba, egy generáció közben nyugdíjba ment, talán meg is halt, mondom a gyermeknek: én kimegyek ezt nem bírom…erre ő: ne apa, már csak 47-en vannak előttünk :-DDD Kivártuk, ivott vodkát. Elvégre egyszer 9 éves az ember lánya, nem igaz?! 🙂

Szóval én már inkább nem megyek be, ha vannak kinn sörcsapok ott veszünk söricillint.

A kaja jó, ettem kolbit, meg marhapörit is, mindkettő fincsi és nagy adagok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 6:33 de.

Minta apa vagy 🙂 9 éves gyerekkel vodkázol, taníts mester 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 6:47 de.

Igazából csak 8 volt, de azt szégyelltem volna bevallani.

(Ui: ezt még ideírom, inkább csak magamnak: amikor a Lipi nyitott, a kisebbik is betöltötte a 15-öt)

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 6:24 de.

Meg óriás hamburger is van.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 19, 2022 6:25 de.

Én azt nem iszok ;-))

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 7:12 de.

A kolbira meg a marhapörire reagáltam.Meccsnapon én be sem megyek,tényleg nagyon sokan vannak.Inkább viszünk magunkal italt és megisszuk kint.Amikor nincs meccs tényleg jó.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 19, 2022 7:19 de.

Tudom, vicc volt. 🙂

(A 9 évesen vodkát ivó gyermeket is biztos volt aki komolyan vette, talán volt aki ezt is.)
Én sem megyek be meccsnapon, pont a tömeg miatt. Nem tehetnek róla nyilván, csúcsban olyan hely a földön nincs amelyiknek normális az áteresztőképessége, de utálok sorba állni.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 5:50 de.

Bármikor jó, nem csak meccs előtt.:) Szoktam bemenni pizzáért (isteni olasz vékonytésztás) mindig lehet egy jót beszélgetni a csapatról.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 19, 2022 1:38 de.

Jó reggelt!
Támadókat kérünk!
Szélsőket!
Gyorsakat!
Köszönjük!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
július 18, 2022 3:01 du.

Nem tudja valaki, hogy az ETO ellen kint lesz e a tábor, lesz e szurkolás (remélem lesz)? Ha jól emlékszem csak a C szektor lesz megnyitva.

Tusi
Tusi
július 18, 2022 2:18 du.

10-23-41

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tusi
július 18, 2022 2:22 du.

Ez mi?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
július 18, 2022 9:08 de.

Az ETO elleni utolsó felkészülésit mindenképpen meg kellnézni. Egy valamirevaló szurkoló abból már le tudja szűrni hogy milyen évre számíthatunk.
Ugyanígy volt tavaly, amikor a villareal B (vagy C?) csapata ellen alárendelt szerepet játszottunk egy stadionavatón. akkor a körülöttem ülő szurkolókkal együttértettünk abban hogy pokoli nehéz évünk lesz ezzel a szar csapattal és a kóklerral.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 18, 2022 2:55 du.

Teljesen igazad van.A tavalyi villareált,csak tv-n láthattam,de mikor mentem a debrecen ellen,már nem voltak bennem jó érzések.Feri,elképzelés nélküli játék stb…Most kezdem a győr ellen,hátha jobbat látok élőben.

Pelso
július 18, 2022 8:19 de.

comment image

Pozitív érzésekkel tért haza az edzőtáborból Tam Courts
„A jövő héten folytatjuk a munkát, készülünk a szezonra, nagyon várom, hogy a Bozsik Arénában, a szurkolóink előtt futballozhassunk“ – zárta a szlovéniai edzőtábor utolsó meccsének értékelését Tam Courts, aki a szombat éjszakai hazaérkezést követően két és fél nap pihenőt adott a csapatnak, és a már említett munka kedden délután folytatódik, immár Kispesten.

„Pozitív érzésekkel tértem haza az edzőtáborból, keményen dolgoztunk a játékosokkal, ami látszott is a rajtuk a pályán, azonban a szezonnak ezen szakaszában muszáj elvégezni ezt a munkát – hangsúlyozta csapatunk skót vezetőedzője. – Az edzőtábort illetően a legnagyobb öröm számomra, hogy két héten keresztül együtt voltunk, jó hangulatban dolgoztunk és úgy térhettünk haza, hogy a játékosok egyre jobban értik, hogy mire is van szükség a Honvéd mezében, milyen teljesítményt várunk el tőlük. Előreléptünk az elmúlt két hétben, itthon pedig még tovább kell javulnunk a rajtig, hiszen remélem, hogy ez csak egy kisebb lépés volt és haladunk tovább előre.“

Tam Courts hozzátette, a csapatépítésben nincs titok, kemény munkára van szükség, de ezzel a játékosok is tisztában vannak, és mindannyian tudják, hogy az elmúlt két év szereplése után mindenképpen javítani kell.

„A Honvéd mezét viselni felelősséggel jár – emelte ki Tam Courts, aki az ifjakra is kitért, hiszen az edzőtáborban kilenc 21 évnél fiatalabb játékos készülhetett a csapattal. – Örülök, hogy itt voltak velünk, a rutinosabb játékosok is jól fogadták őket, megvan bennük a tehetség, a tudás, azonban folyamatosan dolgozniuk és fejlődniük kell, hogy ezt ki is tudják hozni magukból. Sokat számít az ő jelenlétük a keretben.“

Szakvezetőnk az edzőtábor kapcsán a minőségi időt emelte ki elsőként, majd a remek edzésekkel folytatta és azzal, hogy a gyakorlások mellett sokat beszéltek arról, hogy mire is van szükség az előttünk álló szezonban, hiszen nagyon fontos, hogy mindenki tisztában legyen a felelősségével, s kellő elkötelezettséggel készüljön, hogy a megfelelő szinten képviselje a Honvédot.

„Nagyon fontos, hogy hatékonyan integráljuk az új játékosokat és a fiatalokat egyaránt, ebben nagy szerepük van a rutinosabb kerettagoknak is. Lesznek még érkezők, tudom, hogy a klub is azon fáradozik, hogy minél jobbak lehessük, én is ezért dolgozom nap, mint nap, hogy maximalizáljuk a lehetőségeinket és folyamatosan fejlődni tudjunk“ – tette hozzá Tam Courts.

https://honvedfc.hu/hirek/minosegi-ido/2022-07-18?fbclid=IwAR3TmgL5NCls09TcQ-_ybPXIBXMIExhVDCdDUgzuX7dBNjCRAwUYHhyHCgs

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
július 18, 2022 8:25 de.

A power kanadaink is hamarosan mosolyoghat Doherty-vel.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 2:09 du.

Nem igaz hogy nem lehet Kispestre hozni egy normális Lukic, Doka, Prenga szintű támadót!
Két szélsőt mert sajnos Dominik kiesett!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 18, 2022 2:41 du.

Lukic szintű támadót hoztak. A neve : Lukic

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 18, 2022 3:21 du.

Végül is igen…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 11:15 de.

Valaki itt írta korábban,le tudja kezelni a labdát,nem pattan el méterekre.Hányszor idegeskedtem kinn,hogy némelyik játékosunk még átvenni sem tudta a labdát.Ha mellé még jól is passzol,én már meg leszek elégedve.Már megtanított a csapat,hogy ilyen alap dolgoknak is örülni tudjak.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 8:44 de.

reméljük h benne lesz a power…
fizikálisan nem gyenge páros lehet Bubbával…konkrétan az Abraham, Abbas duóra emlékeztet…reméljük gólgyártásban is!
pl. megnéznék 1 ilyet az Eto ellen 4-4-2ben:
Szappanos-
-Doka, Batik, Prenga, Jónsson-
-Zsótér, Mitrovic, Bocskay, Plakushchenko-
-Bubba, Ennin.
————-
4-3-3:
Szappanos-
-Doka, Batik, Prenga, Tamás(Jónsson)-
-Petrus(Mitrovic), Bocskay, Plakushchenko-
-Zsótér, Luki, Kerezsi.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 18, 2022 2:04 du.

4-4-2 ben nem fogunk játszani valószínűleg!
A 4-3-3 -as felállású csapat kb a lehető legjobb amit ebből a keretből ki lehet hozni!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 4:19 de.

még nincs is végleges keret és a skót szeret variálni…meglátjuk hamarosan

szemcse rob
szemcse rob
július 18, 2022 6:55 de.

Tényleg nagyon kíváncsi vaok az L-ső összecsapáson hány-ezren lesznek a Bozsikban? CSAK…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 18, 2022 3:35 du.

Szerintem 500-1500 közt mint régen mikor még jók voltunk.
OTP Bank Liga, 9. forduló:
2013. Előtte 3. az említett szezonban 9. az utána lévőben 14.ek lettünk.

Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás 2-1 (1-0)
Bozsik Stadion, 500 néző, v.: Solymosi
Gólszerző: Daud (44., 56., mindkettő 11-esből), illetve Radó (71.)
Sárga lap: Nagy G. (62.), Job (74.), Vernes (75.), Lovric (80.), illetve Simon Á. (31.), Ugrai (38.), Rózsa (41.), Devecseri (54.)

Honvéd:
Kemenes – Ikenne-King, Ignjatovics, Baráth, Alcibiade – Nagy G. (Lovric 73.), Godoy (Hidi 51.), D. Diarra, Job (Vernes 74.), Vécsei – Daud

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 18, 2022 7:04 de.

Max 3 (optimista becslés)
Nyár van, meleg van, szabi van, infláció van, fasztudja mi van még, plusz a zete jön (és elég sok a hezitáló, aki kivár)

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dixneuf
július 19, 2022 6:20 de.

Üdv! Pozitív értelemben, úgy bírom mindig röhögök, mosolygok, mondja bárki, a football-kulcs-kötőszót=FASZTUDJA!!! (Nem rólad szól, neved magadra, csak az én hülyeségem-infantilizmusom…)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 2:01 du.

Nem lehet teltházat de még csak sok nézőt sem várni!
Dixi jogos felvetései mellett az egyik legfontosabb érv talán az hogy a csapat (maradó játékosainak zöme, beleértve az utánpótlást is) vastagon eljátszotta a bizalmat és a türelmet!
Itt eredményeknek kell lenni méghozzá sorozatos jó eredményeknek hogy visszatérjenek a nézők a lelátókra!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 19, 2022 2:24 de.

Igen, ez igaz. Eredmények kellenek

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 18, 2022 2:39 du.

Kijössz??

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 3:22 du.

Ha nem dolgozom feltétlenül!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 7:16 de.

Mondjuk szrntetek ha az ETO-t leverjük, az tényező lesz létszámilag +ban mérve?L-ső meccs még mindig?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 18, 2022 8:30 de.

Huuu…nem tudom. Sztem itt aki pesszimista, annak egy eto verés még nem ad municiót, aki meg bizakodó egy kicsit is, az amúgy is kimegy (vagy hülye, ez megítélés kérdése).

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 2:23 du.

Én a hülye bizakodó vagyok, ott leszek a sötétek ellen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 19, 2022 2:23 de.

én is

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 2:15 du.

Csak szólok hogy az ETO mögött most már Világi Oszkár áll a DAC vezére és rakásra jelentik be az NB2 es szinten erős igazolásaikat!
UP válogatott játékosokat!
Nem lennék meglepve ha harcban lennének a DVTK val és az MTK val az NB 1 ért!
Nem lesz sétagalopp a meccs!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 18, 2022 2:40 du.

Èppen erőmèrőnek jó lesz,a.úgy èn nem estem annyira hasra azoktól az erősìtèsektől.Sztem vilàginak,hogy a dacot tudja nyomni,muszàj volt beszàllni az etoba.Nem fognak feljutni!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 7:15 de.

Én pont azok miatt, amiket felsoroltál számítanék több emberre, ideális időpont, hisz nem lenne meleg és ott a meccs kipihenésére az egész hétvége, ZTE ideális ellenfél lenne egy hazai – győztes – bemutatkozásra. Ujjá alkuló csapat,, új edzői team rájuk kíváncsi szurkolók. Ebben a 90 percben el lehetne felejteni a hétköznapi nehézségeket és kiordítani a felgyülemlett feszkót. Ha így nem jönne össze egy 4.000, akkor mit várunk November 19-én 19:00 órakor ? 🙂

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 8:14 de.

Honvéd-Debrecen 1:4
Ott is minden adott volt a mennybemenetelre és tudjuk mi lett a vége.
Szerintem a ZTE ellen max 2.000 szurkoló, ami ugye tudjuk, hogy a valóságban kb. 1.500 főt jelent.
Persze ott leszek, de bevallom én még ennyire soha nem tartottam bajnoki szezontól, mint ettől a mostanitól……
Persze lehet, hogy csereként jön majd a kanadai csoki jégkorongos futballista csávó és vág kettőt egy negyed óra alatt, de én már képtelen vagyok hinni ebben a mostani egész történetben, ami itt játszódik a szemünk előtt.

A túloldalt Hanta kirakta a Mezey féle csapat fotóját (játékoskeret) a kilencvenes évek elejéről és persze a nosztalgia mindent visz és az idő megszépít sokmindent, de mit nem adnék most annak a csapatnak a játéktudása 10%-áért, mit nem adnék azért ha most csak a töredékben is, de olyan egyéniségek és játékosok lennének ebben a mai keretben, mint akkor és ott.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 11:47 de.

Engem az gondolkodtat el leginkább, hogy annak a meccsnek a „hőse” -a nagy tisztogatás után- még mindig itt vitézkedik. Szerintem ő volt a tavalyi csapat leggyengébb játékosa.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 3:26 du.

Ha tippelnem kéne kire gondoltál,Klemenzre tenném a voksom.Elküldtünk nála jobb játékosokat is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 2:43 du.

Ez olyan,mint a bermuda 3szög rejtèlye.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 2:17 du.

Az tényleg durva hogy ebben a kétszer rostált keretben Klemenz hogy maradhatott benn?!?!?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 9:48 de.

Most néztem, azon a meccsen 3257 szurkolót regisztráltak

A69W
A69W
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 11:01 de.

Új stadion, első tétmeccs, azért ezek nagyon komoly hívó szavak voltak……..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 12:51 du.

Az új stadion miatt a villareal ellen volt közel teltház

A69W
A69W
Válasz a következőnek  F.hunter
július 18, 2022 1:02 du.

Talán szerdán fog játszani a ZTE az AC Milan első csapatával, két óra alatt elkelt 11.000 jegy, abszulút teltház. Azért ez is elgondolkodtató, hogy így is lehet ezt csinálni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 2:48 du.

Szombaton jàtszanak.Vàros napja lesz,zegi búcsú,ennek az eredmènye a Milan meccs.Illetve egy egèsz zalai körzetet fog össze a csapat,ahonnan a 11.000 szurker,plàne egy Milan ellen gyorsan összejön.Hidd el,ha hozzànk egy hasonló kaliberű csapat jönne,nàlunk is lenne telthàz.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 3:03 du.

Jöhetett volna, jönnie kellett volna mondjuk a stadion avatóra…… Minden tiszteletem a spanyoloké, de ez a csapat hiába nyert EL-t, minden volt csak közönség vonzó nem!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 3:22 du.

Èn is nagyobb csapatra gondoltam anno.Ha már stadionavató,plàne Puskàs egykori csapatànak,akkor megpróbàltam volna hozni a Madridot vagy ha az nem,akkor a Panàt.Ezen csapatoknak van kötődèse a klubhoz.Villareal sztem azèrt vetődött fel,mert nemzetközi kupát nyert.Viszont a meccs előtti herce-hurca tisztessègtelen volt rèszükről!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 2:40 de.

Már azelőtt le volt kötve a meccs, minthogy megnyerték volna a z EL-t. Egyébként semmivel sem kisebb név manapság, mint a Pana.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
július 19, 2022 2:45 de.

Ok,a szervezésről nem tudtam. A Pana-t csak Puskás érintettsége miatt írtam, hogy vele kapcsolódna össze a két klub. Jelenlegi helyzetben egyértelmű, hogy a Villareal magasabban jegyzett csapat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 3:57 du.

Aztán a közel 100.000 ezer Madrid szimpatizáns 2 óra alatt elkapkodja a belépőket és lett volna 6000 realos a stadionavatónkon,meg akinek jutott jegy közülünk De szép ünnep lett volna 🙂 Ismerek vagy 15 embert akik csak a Milan miatt vettek jegyet. Majd mikor egerszegen 7000en ünneplik a milán gólt gondold újra.
Lemondták akkor a kijev és a herta elleni meccsük is. Elég nagy vis major és így is telt ház lett volna ha a a csapat jön. Engem az se érdekelt volna ha az öregfiúkkal játszunk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 18, 2022 4:23 du.

Van ràció abban,amit ìrsz,de ezeket a divat szurkereket nem tudod is nem is lehet kiszűrni ezen alkalmakkor.Jó pêlda erre a bajnoki döntőnk,amelyre olyanok is jegyet akartak szerezni, vagy bejutottak akik èletükben nem voltak mèg Honvèd meccsen.Emlèkezz Babar törtènetére.De azon felvetèsem,hogy nívósabb ellenfèl az avatóra jobb lett volna fenntartom.De ez elmúlt,kàt màr ezen agonizàlni.Èn kint voltam ès örültem az új stadionnak!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 19, 2022 1:26 de.

Vác ellen is tele volt. Nívósabb csapat hozza a divatokat. Nekem így volt a legjobb. Nem jött az A csapat így szinte csak az volt ott aki a kispest miatt jött. Pana lehetett volna még oké,azt elfogadom. De a realnál ha elver minket szép lett volna sok ezer realos aki örül? Nem hiszem

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 19, 2022 2:34 de.

Vác ellen is, hogy örültünk a felújított stadionnak, istenem mire jó emlékezni. 🙂 Jó kis meccs volt, jó koreóval, sok góllal, két előénekessel, szakadó esővel a végén.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 12:40 du.

Oke. En nem minosotettem a letszamot, csak kíváncsiságból utánanéztem. Bizots hogy sokan jottek ki az elso nb1-es meccsre, meg ugy is, hogy a kanyar le is volt zarva
Mindenesetre tovabbra is ugy gondolom, hogy kb ennyien leszunk a zete ellen is. De inkabb Szabinak legyen igaza es karcoljuk meg a 4000-t

októberes
októberes
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 11:35 de.

Engem is hívott, aztán egy időre el is ment a kedvem az egésztől. A 3.gólig bírtam, aztán feldúltan elhagytam a rendezvényt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 8:44 de.

Nem lehet a te általad említett időszakot összehasonlítani a mostanival. Annyi, de annyi minden változott a futball terén. Sajnos az említett egyéniségek, akik anno magyarként abban a csapatban szerepeltek, mostanra eltűntek a magyar fociból és nem is látom, hogy visszatérnének. Hidd el én is örülnék egy Sampdoria, Mu vagy csak egy Twente ellen játszó csapatnak, ahol nyomokban volt csak külföldi fellelhető. De hogy a nézőszámra reagáljak, tartom a 3500-4000 nézőszámot, és győzelemmel nyitunk!

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
július 18, 2022 8:22 de.

Honvéd-Debrecen 1:4 – taktikailag és fizikálisan leszerepelt az a csapat és nagyjából az edző is „megbukott” az első meccsen.
talán most előbbre léptünk mind2 területen…meglátjuk.
szerintem min. 3000 szurker a zete ellen!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 7:53 de.

Emlékeim szerint szezon első meccsén soha nem voltunk -mostanában- sokan, de fasztuggya, simán lehet, hogy a te érvelésed lesz igaz. Én nem bánkódom ha sokan vagyunk, üres stadionban/stadionnak szar szurkolni (minden úgy visszhangzik, mintha metroalagútban lennénk.)
Ennek ellenére tartom a 3ezret

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 8:15 de.

Emelem 500-al 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 8:30 de.

Várjál ,ez árlejtésés licit 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 8:37 de.

Aztán tiltsa e a Közbesz. törvény? 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 8:49 de.

Az attól függ ki a pályázó 🙂
Mert „a törvénynek viaszból van az orra, jobbra-balra el ehet fordítani”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 8:01 de.

3ezernél én sem számítok többre.Azért a csapat gondoskodott róla az elmúlt 2 évben,hogy sok embernek fenntartása legyen.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 19, 2022 2:50 de.

én olyan 2000-2500 körülre saccolnék, mindennel együtt.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 7:20 de.

Én forralt bort várnèk, de arra aztán várhatok.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 7:54 de.

Liptákban egyszer-kétszer volt, belül a stadiban én még soha nem láttam…ja, meg egy alacsony cigányasszony árult a parkoló oldalán ezerér’ kétdecit.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 9:29 de.

Én a stadira gondoltam.Igaz én is tudnék vinni termoszban otthonról, de nem jó,azt is meg kell inni kívül,nem vihetem be.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  októberes
július 19, 2022 2:51 de.

Elvileg, ha Bozsikos repohárba kitöltöd és úgy mész be, beengednek vele.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 9:42 de.

Jaja, ott nem volt. (A Fáy-ban ittam egyszer a Hali elleni kupameccsen, biztos emlékszel Tonci legendás tribünre kiülése a gólja után, egyem meg a szivét 🙂 ) Azóta sem láttam másutt stadionon belül forralt bort.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 10:56 de.

Valami olyasmit olvastam, hogy túl sok benne az alkohol %, ezért nem árusíthatják. Jó nagy baromság, kb 2-szerese a sörének, de abból úgyis többet iszik a polgár. Amúgy èn sörpárti vagyok, de hidegben jó lenne a forralt bor!

papparam
papparam
Válasz a következőnek  októberes
július 19, 2022 3:32 de.

Víz is van benne, el is fő, szerintem nincs benne több alkohol, mint a sörben. Simán árulhatnák, mint ahogy fröccsöt is, fele-felében (ahogy szeretem) abban sincs több.

Amúgy tippem: 2000 néző és valahogy győzünk (amit nem tudom, mire alapozok :)).

októberes
októberes
Válasz a következőnek  papparam
július 19, 2022 4:14 de.

Hát ja, kb olyan 0 fokban sört inni,mint 30 fokban forralt bort. Az optimizmusod remélem nem elvakultság, utólag kiderül. Az enyém tavaly az volt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
július 18, 2022 11:48 de.

Tenyleg jo nagy faszsag. A leggyengebbborbol csinaljak, es a fozes kiviszi a fele alkoholt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 10:05 de.

de ott a rántott húsos szenya sem volt rossz. Csak győzted kivárni, igaz nem voltunk sokan hétközben, de olyan lassú volt a kiszolgálás, hogy csuda. Volt egy külföldi srác mögöttem – ír vagy angol passz – akinek nagyon bejött a sör, látszott is rajta. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 11:53 de.

Azt nem ettem, de elhiszem. Csak egy kis igenyesseg kell hozza.
Az ir gyerek elott le a kalappal, kurva hideg volt, akkor sort inni hosies dolog

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 9:20 de.

Régebben volt bent. Jó szar,de volt

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
július 18, 2022 9:39 de.

Mikor?
Télen nagy forralt bor ivó vagyok/lennék meccseken, de konkrétan az elmúlt mittomén, kb. 10 évből nem emlékszem rá. Valamikor az új jövedéki tv. módosítása előtt lehetett (2005-8?), mert akkor lehetetlenítették el a forralt bor árusítást, illetve tették bonyolultabbá. Persze lehet, hogy csak a bmlsz kavart megint és amiatt maradt abba a forralt borozás focimeccsen. Mindegy, iszunk előtte 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 18, 2022 12:26 du.

Még 1x a régi Bozsikban. Meg nem tudom mondani tutira:D Sok éve az biztos. Vki tuti enlékszik

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 18, 2022 7:19 de.

Üdv! Nálam is 4-4,5-ezer a reális…?

Tusi
Tusi
július 17, 2022 2:03 du.

12 nap

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
július 17, 2022 3:32 du.

módosítva…
Honvéd–ZTE 2022-07-29 20:00

szemcse rob
szemcse rob
július 17, 2022 6:52 de.

1929!!!comment image

szemcse rob
szemcse rob
július 17, 2022 6:22 de.

Jónsson tehetségéről Vignyi-érában nem tudtunk semmit (legallábbis én nem), persze Vignyi ellenszenves anti-football felfogásában szóhóz sem jutott, „lehet” Tam-mesternél kinyílik a „várt tehetség”? Folytassa gólérzékenységét tovább az NB1-ben is hajrá!

szemcse rob
szemcse rob
július 17, 2022 5:54 de.

VASÁRNAPI NOSZTALGIA…comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 17, 2022 5:21 de.

Na úgy látszik a szlovén másodosztály ellen elég jók vagyunk már!
Lukic beszállt ez bíztató!
Adja az ég hogy maradjon mert akkor már egy (nem is akármilyen) támadónk van!
3 csatáros rendszerben minimum 6 kellene…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 4:42 du.

Richie fiú, kanadai vàlogatott szèlsőnk már Budapest látnivalóit nézegeti.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 5:12 du.

Insta sztoriva is rakott ki egy videót, hogy itt van.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 5:12 du.

Válogatott?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
július 17, 2022 12:28 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
július 17, 2022 12:28 de.
Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  kiskoz
július 16, 2022 5:26 du.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 17, 2022 12:30 de.
Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 5:08 du.

Jo a gyerek vagy gagyi?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Tusi
július 17, 2022 2:02 de.

statisztikái alapján egy fos galacsin. Kanadában még sosem született jó csatár. Ennek a srácnak csatárként a legtermékenyebb szezonja az volt amikor a lett bajnokságban egy szezon alatt rúgott 5 gólt…. Pici az esélye hogy ő lesz nálunk a 20 gólos csatár…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 17, 2022 3:05 du.

Amióta születnek feketék Kanadában is, azóta van jó csatáruk is, sőt még Bayern játékosuk is 🙂

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 17, 2022 7:08 de.

Üdv! Szrntm előre kár boncolgatni, így akár lehet jóbb 1-ismeretlen külföldi, mint 1-ismert tehetségtelen belföldi! Védelmükben a Kanadai foci-mínőség-eredményesség 2-3 éve javúló tendenciát mutat!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 17, 2022 4:31 de.

Off:
Jonathan David azert extra jatekos mondjuk New Yorkba szuletett de kanadai valogatott csatar 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 17, 2022 3:45 de.

Köszi infót. Ez kiábrándító így

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
július 17, 2022 10:26 de.

Azért nem ügyetlen. De ellenük könnyű 🙂
https://youtu.be/ThLEVkx0Sxo

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
július 17, 2022 12:19 du.

Nekem mindegy, jöjjön, csak ne ebben a szarszinű zöld mezben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 17, 2022 1:26 du.

Remélem az kikötés a szerződésében.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 17, 2022 5:01 de.

Persze vele is ugy vagyok, hogy adjuk meg az eselyt (szurkerkent), csak az utobbi par evben annyi sracnak adtuk meg akik azota a süllyesztőben vannak, hogy mar felsorolni sem lehetne. Lassan az eggyel tobb mar tul sok. De persze lassuk a csavot, oke…(uristen hanyszor es hanyan irtuk mar ezt itt).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 17, 2022 2:23 de.

Ha onnan nem Oroszországba megy hanem Grúziába biztos jobb statisztikája lenne. Hol van nekünk olyan 21/22 éves játékosunk, aki szóba jöhet az oroszoknál.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
július 16, 2022 6:31 du.

A zte igazolásánál fiatalabb, gyorsabb, technikásabb. Az elôző csapata meg 5-öt tuti rúgna nekünk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
július 17, 2022 4:58 de.

A lett csapat ötöt rúgna nekünk?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
július 17, 2022 6:03 de.

Az nem,de nem is az a legutóbbi csapata 🙂 ott 19-20 évesen játszott. Orosz első osztályban játszott most.

Tusi
Tusi
július 16, 2022 2:00 du.

13 nap kereken a kezdésig

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
július 16, 2022 2:03 du.

Le lehet adni a listát ,hogy melyik fiatalnak volt sok ez a 2hét és lehet hozni pár arcot.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 2:42 du.

Jövő hèten eldőlnek ezek a kérdèsek is nagy %-ban,sztem.

Pelso
július 16, 2022 1:15 du.

96. perc: Kerezsi végzett el szabadrúgást a Velenje térfelének közepéről, kicsit balról, labdáját pedig a remekül érkező Klemenz kilenc méterről a kapu jobb oldalába fejelte, 3–0

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 12:37 du.

Fanyalogni tessèk,hogy ma meccset jàtszunk,nem az ese.ènyeket követni! Minek ilyen csapatokkal jàtszani ugyebár.(i)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 1:23 du.

A nagynevű Kecskemét 0át vágott nekik egy hete. Nem kell itt nagyképűsködni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 1:23 du.

A nagynevű Kecskemét 0át vágott nekik egy hete. Nem kell itt nagyképűsködni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 1:40 du.

Szerèny vagyok..

Pelso
július 16, 2022 12:37 du.

60. perc: a játékvezető lefújta az első (60 perces) félidőt.
ezek szerint 2 órás lesz a meccs…?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
július 16, 2022 12:38 du.

Nem baj,kellenek a jàtèkpercek…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 16, 2022 12:38 du.

Olyan komoly erőnlétünk lett,hogy 90 perc már nudli

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 12:40 du.

Mi a MK kiesèsi szakaszàra is kèszültünk,ha hosszabbítás lenne.Előrelátás elvtàrsak,előrelàtás!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 12:40 du.

Ez a stáb olyan mint a Tefal

Pelso
július 16, 2022 12:31 du.

56. perc: Tamás szerzett labdát a félpályánál, végigrobogott vele a Velenje térfelén, majd a tizenegyespont magasságában a hosszú érkező Zsótérhoz ívelt, aki tíz méterről, ballal kapásból lőtt a jobb alsó sarokba, 2–0

F.hunter
F.hunter
július 16, 2022 12:17 du.

37. perc: Tamás remekül passzolt a védők mögé az érkező Jónssonhoz, aki bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, majd nyolc méterről, kissé éles szögből a kapu bal oldalába lőtt, 1–0

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 12:35 du.

comment image?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=elzXYzVaRh8AX-BncTx&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8F61uPNhLghaapFTu0GK5eX9XJ5Icx6V1YvQSkyeWkgA&oe=62D83C90

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
július 16, 2022 1:08 du.

Nem ertem miért jatszunk zold feketében…ez a kibaszott Budapest Honvéd!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 16, 2022 1:18 du.

Tessèk?????na most én nem értem,fehérben vagyunk.Az az izlandi gyèmàntunk,ahogy dőlnek körülötte.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 1:28 du.

A szám nélküli nem Klemenz?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 2:13 du.

A hatterben Doka

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 16, 2022 3:18 du.

Balra meg Kerezsi

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 16, 2022 1:44 du.

Szívd a vérem…különben az a tesója.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 1:46 du.

Ugyan az csak fehérben

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 16, 2022 1:15 du.

Szakálnak még szám se jutott

Döme Sanya
Döme Sanya
július 16, 2022 12:10 du.

Lukicsot jó hamar lekapták.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 16, 2022 12:40 du.

Sérülès utàn jön vissza,ennyi terhelés elég.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 16, 2022 12:26 du.

Így kezdődött a karrierje, az első meccsén 31 perc, a második meccsén is. Aztán vert 12 gólt hirtelen. Megpróbálják újra ezt a vonalat hátha 😀

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 16, 2022 12:22 du.

Sérült volt (vagy kövér, és a fogyókúrás edzés kissé megviselte). Szóval még csak ennyit bír sztem.
Vaaagy, jött a Démon gólokat lőni. 😀

Pelso
július 16, 2022 9:35 de.

remélem ma már látunk hasonló mozdulatokat a meccsen iscomment image?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=1R36aUkreEUAX8CAqFe&tn=WejfsITadIJusY2e&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT86gIie4xD23IcL0GBZDfTXn6Mn78SoF46lkfkf5eg3dA&oe=62D795CA

szemcse rob
szemcse rob
július 16, 2022 5:53 de.

Próbálom töröm a dióm, de nem ugrik be a 8-ból 1-se Lajos?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 16, 2022 2:02 du.
Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 16, 2022 6:45 de.

Kb.a 2010-es évek közepén volt,emlékszem rá.Vannak itt olyanok,akik ezt jobban tudják nálam,és neveket is sorolnak,de ha gondolod én is utánanézek.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 17, 2022 6:03 de.

Szép vasárnapot! Köszönöm Lajos utánanéztem már!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
július 16, 2022 5:11 de.
Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 16, 2022 9:16 de.

Hangya megy a Vasasba vagy a Honvédba -sanszosabb h itt leszünk érintve és nem Schön témában…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 16, 2022 7:12 de.

Sztem a Molly..

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 7:34 de.

Nevekre jókat igazolnak..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 16, 2022 7:49 de.

Kikre gondolsz?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 16, 2022 8:12 de.

Serafimov, Bumba, Pokorny is jónak tűnik.

szemcse rob
szemcse rob
július 16, 2022 4:34 de.

Üdv mndnknk! Az éjszaka nem tudtam aludni járt az agyam persze a Honvédon. Igazolásokkal kapcs… úgy érzem magam mint a sivatagban 1-korty vízre váró szánalóm! Idegeimmel packázik a klubb,(bizt,, nem vaok 1edűl) és van1 olyan érzetem, a rajtig nem igazolunk! UI:Én 3-mínőséginek már örülnék!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 16, 2022 5:39 de.

Szerintem fogunk,kérdés milyen minőséget.3-nál többre én sem számítok.Csak nehogy úgy járjunk mint Heminél,hogy az átigazolás utolsó napján beesett 8 használhatatlan focista.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 16, 2022 7:30 de.

Hárman jönnek. Én, a Gyula, meg a Tóth Ottó.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 16, 2022 12:23 du.

Gáspár, Menyhért , Boldizsár lesz ebből…

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 16, 2022 5:43 de.

Bárcsak az igaz forrás beszélne belőled?!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
július 15, 2022 5:22 de.

Breaking Mikor volt ilyen utoljára? Ingyenes edzőmeccs a Bozsikban! Július 22.
https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-07-15

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 15, 2022 5:24 de.

Talán soha… 🙂

(viszont nem leszek kinn 🙁 sajnos, nagyon úgy néz ki pont akkora tevődik egy baráti iszogatós program ami régről elmaradt…majd meséltek)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 15, 2022 7:14 de.

Baxameg én sem tudok menni, de lehet kigurulok a gyermekkel…:)

Tusi
Tusi
július 15, 2022 4:03 de.

Tam nem egy top 3 csapat éléről jött és abból főzött, amije volt, némi fűszerrel. Nem volt rossz amit kifőzött. Itt ugyan az a szitu. Bízzuk rá, hogy kidolgozza a rendszert erre a keretre, amit minden bizonnyal még erősíteni fognak. Azt látni kell a tulajdonosi, manageri körnek is, hogy vannak rések. Ez vitathatatlan. Mindenki kapott bizalmat rövidebb-hosszabb távon a szurkolóktól. Tőle se vegyük el, pláne ne most, mikor létfontosságú szezon és korszak kezdődik. 1 picit bele estem én is a siránkozósba, de nem szabad. Nem rajtam (rajtunk) múlik az eredményesség. Ki kell állni a csapat mellett és ha kell tüntetőleg is , ha eljön az ideje. Addig viszont, mindenki szurkoljon, jöjjön mindenki a Bozsikba 29.én!
A célok megfogalmazását várom a vezetőségtől! Az enyém a dobogó és a nemzetközi!
Csak A Kispest!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 15, 2022 4:50 de.

Igen, adom. Ahogyan a hurráoptimizmus is túlzás, a „legszarabb csapat az idei” szintén az.

A magam részéről a dobogót célként túlzásnak tartom, de zongorázva nyalnám ki a saját seggem a Moszkva téren egy 4-6-os villamos tetején örömömben, ha bejönne.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 15, 2022 7:15 de.

Hű :O 8| 8|

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 15, 2022 5:07 de.

A dobogó mindig a minimum cél kellene legyen vezetés szinten. A gyakorlat meg az, ami. Tényleg az hiányzik, hogy szezon(ok) előtt nincs megfogalmazva a konkrét cél és az oda vezető út. Így csak a találgatások, bizonytalanság, kudarc érzés, elégedetlenség megy. Ki kellene már állnia a vezérkarnak a színre és felvázolni a jelen és jövőbe mutató tervét, terveit, koncepcióját mind az első, mind a második csapat és az akadémiát is beleértve-összefonva.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 14, 2022 4:18 du.

Az elműlt két szezonban a Honvédot költségvetése és kerete erőssége alapján is a 3. – 4. helyekre várták!
Magam is bizakodó voltam!
Mindkét szezon a kiesés utolsó percekben való elkerülésével végződött!
Idén nem valószínű hogy a dobogó közelébe várnának minket keretünket látva!
S én sem bízom nagyon még a bentmaradásban sem nemhogy a dobogóban!
Két héttel a rajt előtt EGYÉRTELMŰEN GYENGÜLTÜNK pedig már nem nagyon van hová a 9.-10. helyről!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 14, 2022 3:28 du.

Kibaszottul mást vártunk ettől a nyártől!
A slepp kiszórása rendben van de az érkezési oldal vérszegény de kurvára!!!
Ezzel a támadőrészleggel akkor fogunk kispesti gólokat látni NB1 es meccsen ha nem a Honvéd ot nézzük!
Vagy maximum az ellenfeleket mert a védelmünk sem acélos!
Meddig baszakodnak a támadók igazolásával karácsonyig?
Ez a vegyük elő az eddig cseppet sem bizonyítő ifistákat kb eddig volt vicces!
Profi támadók kellenek mégpedig tegnapelőttre!!!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 14, 2022 3:38 du.

Egyetértek,a tegnapi edzőmeccsen sem volt egy épkézláb támadónk.Ez így sajnos nagyon kevés.(ui.:de legalább edző/stábtag van bőven.)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 14, 2022 3:57 du.

A népes stáb mellett, az igazgatók és az épkézláb játékosok hányadosával -szerintem- verjük a mezőnyt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
július 15, 2022 12:16 du.

Pont ez jutott eszembe nekem is.

bosza
bosza
július 14, 2022 1:44 du.

Támogatom a fiatalok beépítését, de most úgy gondolom, hogy ha nem jön min. 4-5 tényleg minőségi ember, nagyon kemény lesz az idény! Azért 2 ilyen „remek” év után, ku***ra mást várt/várna az ember…nem is értem. Ez a KISPEST, nem egy megyei kiscsapat, ahol beleférhet 6-8 fiatal egyidejű beépítése, lesz, ami lesz alapon. Ideje lenne zsebbe nyúlni, és komolyan venni ezt a Klubbot! Kiszortunk 15-20 „kiegészítő” embert, akkor férjen már bele az a 4-5 minőségi játékos!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  bosza
július 14, 2022 3:45 du.

Szezononként 2-3 kiugróan tehetséges fiatal fokozatos beépítése egy jől müködő összeszokott csapatba szükséges és kell is!
De nem 8-10 a fél keret!!!
Mindenhová kölcsönadogatott s ott nem marasztalt csikóktól várunk elörelépést?
Nem elég a libások rossz példája?
A Budapest Honvéd, Puskás Ferenc csapata van a kezetekben!!!
próbáljatok meg felnőni hozzá, vagy ha nem megy húzzatok el…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  bosza
július 14, 2022 3:01 du.

Ez az mtkás szindtóma. Hol is vannak most? Ha lehet, ne ezt az utat járjuk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 14, 2022 3:31 du.

Márpedig eddig tökéletesen azt az utat járjuk!

santiago
santiago
július 14, 2022 12:13 du.

Vezetoseg, scout reszleg, skot szoknyas huszoneves fasz??
Hol a jo budos picsaba vagytok?

Egy Zte miert tud olyan jatekost hozni ami miatt evek ota sirunk….
Ja tudom a haverok nem ajanlottak be

https://nb1.hu/otp-bank-liga/villamleptu-brazil-szelsot-igazolt-a-zte?fbclid=IwAR0rFsLBWfKtZdCWTMbegIhmHWhDpQ0ZS0nPtj8LQmGuCpNWw8vlgkx7HYY

valaki
valaki
Válasz a következőnek  santiago
július 14, 2022 2:02 du.

Visszakerdezek, megpedig a te stilusodban: es te hol a jo budos picsaba vagy, hogy egy ilyen seholnembizonyitott mubrazil tucatniggert (vagy valami hasonlot) a csapatunkba kovetelsz.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  valaki
július 14, 2022 2:31 du.

Gyors, technikas, fiatal.

5-6 kapnank azoktol a csapatoktol ahol jatszott.

De tudom nekunk a 36 eves meg a 100 meccsen 10 gp iranyito az isten.
Meg a futballbuta Tamas Zsoter kombo.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
július 15, 2022 1:09 du.

Erről a srácról van szó? Csak kérdezemcomment image

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  santiago
július 14, 2022 2:43 du.

Hidd el mi jobbat is tudunk nála hozni,ha akarunk.Nagy Dominik szerintem jobb játékos nála.Egyébként mikor épül fel?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 14, 2022 3:23 du.

Nov-dec környèke.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 14, 2022 4:00 du.

Es sajnos kerdeses, hogy jon vissza. A terdserules nem jatek, nagyon sok jatekoson latszik utanna, hogy felti es nem ugy terheli.
Jese Rodriguez jut eszembe mindig ilyenkor a real kovetkezo nagy remenysege(tehetseg alapjan realisan) majd jott Kolasinac szakad terd aztan sullyeszto

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  santiago
július 14, 2022 5:29 du.

Mezghrani, Banó-Szabó…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  santiago
július 14, 2022 1:08 du.

Remélem mi jobbat hozunk.Vagy nem…

kiskoz
kiskoz
július 14, 2022 11:25 de.

Yohan Croizet, az Újpest labdarúgócsapatának támadója megsérült a cseh Bohemians Praha elleni felkészülési mérkőzésen. A legfrissebb vizsgálatok után kiderült, keresztszalag-sérülés miatt pár hónapos kihagyás vár rá – írja a lila-fehérek Facebook-oldala.
lehet h most már nem engednék el Mitrovicot ?
ui. Ute2022=Ute2021 -Croizet -Beridze -Zivzivadze //esetleg -Onovo

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  kiskoz
július 16, 2022 6:14 de.

Igen a Mitrovic fura eset!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
július 14, 2022 8:39 de.

Zivzivadze nálunk milyen lenne?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 14, 2022 11:20 de.

most? erősen meglepetés jellegű….

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 14, 2022 9:04 de.

Szerintem bárki azonnal elfogadná…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  FerikeKispest
július 14, 2022 10:03 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
július 14, 2022 10:05 de.

Persze,csak nem hozzànk,hanem külföldre.Ilyen kaliberű igazolás(ok)ra ne is szàmíts…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 14, 2022 12:06 du.

Egy jó dózsás félév után nálam még pl nem lesz nagy kaliber. Mezőn elmegy egynek-et nyomott,de ott sem volt kitudjamilyen ász,a vidinél meg…. Katasztrófa.
Nálunk ő nagyon zsákbamacska lenne,én nem is vállalnám be.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 14, 2022 10:53 de.

Meg még az olajosok is megkérik az árát,amit mi nem akarnánk kifizetni.

szemcse rob
szemcse rob
július 14, 2022 6:19 de.

Csatártéma! Szóval nem nagyon bíztok az Izlandi srácban, v. abszolút nem?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 14, 2022 1:45 du.

második

kiskoz
kiskoz
július 14, 2022 5:51 de.

tegnap a tulaj is ott volt a meccsen, remélem testközelből érzékelte, hogy komoly erősítések kellenek, főleg előre és hátra!
(és ne ilyen kanadai lúzerekkel próbálkozzunk, akiről lehetett hallani)
1 csomó játékos elment (kb 20!!!), néhányért még pénz is jöt…ideje lépni!!
hátra minimum Prenga minőség, előre Lukic szint kell, különben ismételhetjük a korábbi 2 évet….remélem senki sem akarja ezt!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
július 14, 2022 3:33 du.

Attől tartok ha nem lesz még erősítés akkor örülnénk az elmúlt két évnek!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  kiskoz
július 14, 2022 7:51 de.

Tulaj s tulaj, semmi köze, s értése a csapathoz-játékosokhoz sem tudja kivan-kimegy @arik rá!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 14, 2022 9:32 de.

nem is a taktika miatt volt ott gondolom, viszont láthatta milyen a keret…és ő adja a pénzt az egészhez.
csak ennyi.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
július 14, 2022 1:10 du.

Viszont van egy háttérben maradó csendestárs.Bonyolult szövevényes dolog ez…

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  kiskoz
július 14, 2022 9:42 de.

Igen tuom igazad van, csak énmár annyiszor voltam optimista, bizalmista stb, már nem tuom mivan milesz a jövőben …………?

szemcse rob
szemcse rob
július 14, 2022 5:48 de.

Engem legjobban a „csapat” fizikális része érdekel majd, mivel Tam-Mester nagy hangsúlyt fektet erre is főleg, a játékkal hogy párosúl?

szemcse rob
szemcse rob
július 14, 2022 5:36 de.

Üdv! Szintén várakozó állásponton vaok, majd mikor lezárúl a játékoskeringés-igazolás…

dixneuf
dixneuf
július 14, 2022 2:05 de.

Azon filóztam, kíváncsi lennék, ki milyen minimum helyezéssel lenne a bajnokság végén elégedett MOST, a jelenlegi ismereteink mellett. Tudjuk, látjuk, hogy nincs kész a csapat, talán jönnek is még újak, új az edző, új a stáb, stb. ennek ellenére érdekelne.
Tehát nem azt, hogy hová várod a csapatot, hanem jelenleg mi lenne az a legalacsonyabb helyezés amivel már elégedett tudnál lenni.Aztán később, a 11. majd 22 forduló után újra meg lehetne kérdezni. Biztos teljesen érthető, de azért magyarázom még 🙂 szóval tavaly szezonkezdetkor kb. 6-7. hellyel MÁR „elégedett” lettem volna (tessék figyelmi az idézőjelet, jó?) Az utolsó forduló előtt, amikor a kiesés réme fenyegetett, a 9. hely elérése vált maximummá, tehát ha akkor kérdezi valaki már a 9. hellyel lettem volna -hát nem megelégedve- de kiegyezve.

Most azt mondom ha elérjük a 6. helyet (vagy akár feljebb nyilván), azt minimumcélként el tudom fogadni.

Mindenkinek köszönöm aki konkrét választ adott (mindenki másnak is aki válaszolt), valamiért (reményeim szerint mert realisták vagyunk 🙂 )a középmezőnybe várjuk a csapatot az első harmad végén. Ahhoz a trágyadombhoz képest, ahogyan az előző két szezonban indultunk csak jobb lehet.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 9:05 de.

6. hellyel vagy jobbal már elégedett lennék.
Tippem: a vonal felett leszünk egy kevéssel – 10.hely

MB Kecskemét
MB Kecskemét
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 8:48 de.

ftc, videoton, felcsút: sokkal erősebbek.
vasas, zte, paks, kisvárda: határozottan erősebbek, vagy jóval előrébb járnak nálunk a csataépítésben, szóval előttünk fognak végezni.
nálam a kte az egyik tutti kieső, mi pedig a debrecen-kövesd-újpest trióval harcolunk a kiesés elkerüléséért.
nem vagyok túl vidám. legjobb esetben is max. a 8. helyet látom reálisnak. csak abban tudok bízni, hogy a skót fiú ad egy extra erős kondit a Csapatnak, így talán több esélyünk lehet a bennmaradásra, mint a másik 3-nak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MB Kecskemét
július 14, 2022 10:02 de.

Nem tom miért, nekem a halovány szereplésről most valamiért a Paks jut azonnal az eszembe. Nem tudom indokolni. Sokat számít jönnek-e még JÓ játékosok MEGFELELŐEN posztra igazolva. A skót tényleg edző-e vagy szemfényvesztő, a tech.igazgató csak szimplán egy kölyök, vagy mozgolódik-e benne a tehetség, annyira sokismeretlenes egyenlet ez, hogy a kincstári optimizmus miatt aszondom, meglesz a táblázat első fele (alja).

Apropó: te drukkolsz amúgy a KTE-nek?

MB Kecskemét
MB Kecskemét
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 10:24 de.

Az Úr kegyelméből legyen így ahogy írod ! 😀

KTE ? nem igazán kedvelem őket, pár éve októberes kollégának elmeséltem a történetet, most bemásolom ide:
„Hát, az úgy volt, hogy atyám 5 éves koromban KSC meccsre vitt ki és csak arra emlékszem, k. sok ember körülöttem és a gólnál mindenki tombolt. Aztán teltek az évek, és stabil program volt a meccsre-járás, közel laktunk a Széktói stadionhoz (ez eredetileg a KSC stadija volt). Lejegyeztek a 80-as években olyan KSC – Kazincbarcika osztályozót, ahol több, mint 10.000 ember volt kint (nb3-ban !) Nem egy KSC-KTE rangadón ott nyomtuk, ma is rengeteg ex ksc-s ismerősöm van, a volt tulajt is ismerem. Majd egyszer csak mindkét klub elszegényedett és 1998-ra az akkori kte-s polgármester megcsinálta a kényszerfúziót: KFC néven kék-fehér – régi ksc-s – színekkel (akkor a KTE már csődben volt és már a KSC-RSC néven futó klubot sem tudta/akarta működtetni a tulaj). Aztán a fúzió után pár hónapra újra felvették a KTE nevet és lila-fehér lett újra a mez.
Na ekkor végleg elszakadtam a témától és nem tudok a lilákkal sorsközösséget vállalni. Szerintem ha feljutnak NB2-be újra KTE-nek fogják őket hívni, mert itt az a menő…”

ugye, hogy ugye ? 😀

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  MB Kecskemét
július 14, 2022 5:40 du.

Mintha a szegedi csapat(ok) kálváriáját olvasnám :)))

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MB Kecskemét
július 14, 2022 11:19 de.

Ertem. Szóval Homvedos lettel/maradtal. Nagyon helyes

MB Kecskemét
MB Kecskemét
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 1:43 du.

Exactement mon ami ! ;-))

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 7:03 de.

Reàlisan nèzve 7-8. hely a
mostaniak fènyèben.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 5:39 de.

Legalább 16 pont az első 11 meccsen.. Alatta szomorúság..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szlaci
július 14, 2022 6:12 de.

Hát az kb. a 6-8. hely. Tavaly (21-22 szezon) 13, tavalyelőtt 11 pontot gyűjtöttünk ez a 9. illetve a 10. helyre volt elég akkor. Kíváncsi vagyok hogy kezdünk most…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 5:07 de.

Ez annyira függ attól, hogy az elkövetkező időszakban még milyen játékosok érkeznek.
Ha mondjuk befutna 2 Lukic szintű csatár, valami épkézláb középpályás és még 1-2 használható arc, akkor reális lehet 4-6. hely. Ha ilyen Gomis félék érkeznek, akkor megint lehet számolgatni a pontokat, és lesni az ellenfeleink hibáit.
Én nagyon bízok benne, hogy annak, hogy elküldtek kb. 10 olyan játékost, akikkel a 9-10-helynél előbbre nem jutottunk, és jött egy dinamikus, agilis felfogású nemzetközi edzői team, az kilendíti a Csapatot ebből az apátiából…ahogy nézem az ellenfeleinket, az Újpest rendesen cumira futott a meg nem valósult tulajváltással, a Vasas, Mezőkövesd azokkal a korábbi játékosainkkal töltötte fel a kereteit, akikből nálunk nem igazán tudták kihozni a maximumot, a Paks kiváncsi vagyok mit tud alakítani Bognár nélkül, a Kecskemét, Debrecen sem igazolt olyan játékosokat akikre felkapnám a fejemet, a Kisvárdán Révész távozása okozhat zűrt…szóval nem tudom….én egy kiegyensúlyozott teljesítménynek örülnék, amiből már lehet építkezni. Remélem a skót vonal nem lesz zsákutca.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 14, 2022 6:18 de.

Tudtam, hogy nem könnyű a konkrét válasz. Nyilván az input nagyon sokat változhat, infó meg kvázi nulla még, de egyetértek én is azzal amit írtál.
Arra lettem volna kíváncsi leginkább ,hogy ki hogyan éli meg a jelen (még elég bizonytalan) helyzetet. Gondolj arra, hogy ilyenkor a „kiesünk, jobb is lenne az nb2, ezzel a csapattal bajnokságot kéne nyerni, miért nincs több fiatal, miért van ennyi fiatal” véleménykör uralkodik -egyszóval a végletek- de itt most konkrétan kell(ett volna) írni valami tippet a kevés infó alapján.

Amúgy tök igazad van, írtam fentebb: teljesen egyetértek veled, félreértés ne essék…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 6:42 de.

Hát azért még nagyon nehéz mit mondani….mindenesetre egyenlőre nem biztató, hogy azokat az ellenfeleinket, akikkel X-t játszottunk, vagy éppen kikaptunk, azokat a hazai riválisaink simán verték. Bár lehet ezt még az alapozás okozta fáradságra fogni nyilván.
Doka itt tartása, Maxim, Prenga, Mitrovic leigazolása számomra azt mutatja, hogy azért próbálnak a minőségi játékosok vonalán maradni, de az is látszik, hogy nem nagyon kapkodják el az igazolásokat….hogy ez azért van, mert nehéz megalkudni velük, vagy éppen nagyon alaposan válogatják az ide hozni kívánt játékosokat, az számomra egyenlőre talány.
Én továbbra is reménykedem, hogy sikerül fiatalokból, meg idehozott játékosokból egy olyan gárdát összehozni, ahol a bennmaradás nem kérdés, és akik mellett a mi pontjainkat kell számolni, nem másokét…ha ez megvalósul, akkor elmondhatjuk, hogy szintet léptük….de nyilván az a szint, ami mellett az ember elismerően csettint, és akadályt nem ismerve rohan bérletet venni, az még nagyon beláthatatlan messzeségben van…..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 14, 2022 5:24 de.

Ctrl-c Ctrl-v

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 4:52 de.

A jelenleg rendelkezésre álló infók alapján a 10. helynek örülnék. 🙁

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 4:25 de.

Ismerve a klub jelenlegi helyzetét a 6.hellyel én is kiegyeznék, de Kispest szurkolóként ezzel elégedett nem lehetek. Bár nem volt kérdés, de hátrébb várom a csapatot. Szeretnék végre kellemesen csalódni!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 4:04 de.

Szerintem ennek az idénynek már nem lesz vége. Mindenkinek lesz nagyobb baja is mint a foci. Ezeket a pályákat fűteni világítani, karbantartani, nem két fillér, ês nem lesz a cégeknek pénze erre.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 14, 2022 1:19 du.

Szerintem is nehéz idők jönnek,de azért a kenyeret és cirkuszt a népnek elvet fogják követni.Úgyhogy a mi kis szórakozásunkat,(és néha idegeskedést a kiesés ellen)remélem meghagyják.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 14, 2022 5:11 de.

Majd lesz délben a meccs napsütésben. 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 3:39 de.

Szerintem 6-8. lenne a realitás egy magyar szinten jó edzővel. Mivel nem tudjuk, hogy a skótoknak mennyire fekszik az NB1, pár meccs után meglátjuk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  KareszB
július 14, 2022 3:53 de.

Anyagi lehetőségeink alapján ott vagyunk a 3-4.-ik helyen,tehát én 3-6-ig várom a csapatot.Aztán később lehet megint csalódok.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 14, 2022 4:19 de.

az új igazolások után meglátjuk mi lehet reális…egyelőre várakozó állásponton vagyok

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 13, 2022 3:40 du.

Ha már ez a téma szerintem a fagyi kb 10 csatárából bármelyik erősítés lenne nálunk!
Lehet nagyképűsködni hogy ne kukázzunk tölük de az a helyzet hogy ott a kukában jobb kaja van mint itt az asztalon!

dixneuf
dixneuf
július 13, 2022 2:46 du.

OFF: Nezem itten a teven a fagyika meccset. A csapatukban 1 (egy) darab magyar es osszvissz 4 (negy) feher van. A feherek halmazaban természetesen ott az egy szem magyar. Csak ugy irtam eztet, minden íze nelkul..ON.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
július 14, 2022 1:02 de.

Erröl szól a respect, hogy ez mindenkinek természetesnek tünjön. Aki meg szólt az nácifasisztarasszistaszélsőségeskirekesztő.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 3:36 du.

Régebben nagy divat volt kispest afrikázni a fagyisták részéről! Kíváncsi vagyok most hogy gondolják

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 13, 2022 3:47 du.

Őszintèn èn g.ecire leszarnàm,ha fordítva lenne ès minket illetnènek ezzel miközben zsinórban nyerjük a bajnoksàgot ès El,meg Bl meccsekre lehetne jàrni.Bocs,de nem osztom azon vèlemènyt ès àllaspontot,mint egyesek,hogy egy ilyen Honvèddal nem tudnànak azonosulni,meg az a Honvèd nem èrdekelnè őket.A klub sikeressège sztem egy fontos tènyező.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 7:16 du.

Ííígy vannn!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 3:50 du.

En sem osztom! Sőt az oktalan fiatalerőltetést sem ami most megint kezd elharapódzani!
Nekem a tudás és a teljesítmény számít és rohadtul semmi más!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 3:32 du.

Hát ez lett a Nemzet csapata.Ezt nem én találtam ki,csak nem egy fradista ismerősöm/rokon így hivatkozik magukra.Egyébként mi is jó úton járunk a 7-8 légiós kezdő felé.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 13, 2022 3:43 du.

Na azért a ződek légiósai nem egy polcon vannak talàn a mieinkkel.☹️Kivétel Lukic ès talàn Doka.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 3:28 du.

Én bizony hiányolom az ilyen Tobol 🙂 Antalokat,comment image emlékszik még valaki rá?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 3:11 du.

De ugye nemzetközit játszanak,az elmúlt èvekben Bl ès El kör.Nevet szereztek maguknak a nemzetközi színtèren.El kell dönteni,hogy ezt akarjuk,de akkor „szìnesìtjük” a csapatot vagy dédelgetjük,hogy majd magyar ès saját nevelésű fiatalokkal érünk el eredmènyt.Nèzd meg,a csút 600.000 eu-s èves fizetéssel marasztalta az iràni csatárt.Most hozzàk el az eszèk 21-es kongói vàlogatott szèlsőjét….mi meg Kocsisokkal,Kerezsikkel akarunk eredmènyt elérni,hàt fel vad adva a lecke az biztos.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 13, 2022 3:33 du.

Hat nem tudom…a vegletekkel sosem volt bajom, azt konnyu felismerni, a hatarokat nehéz meghatarozni. Mondjuk a Mbolwolo-Tsengu- Hariri- Uzmoto-Bkikoloko-N’dash-Hailebaile- Grunguri- Ismael-Burungu-Kovacs János is a Honved bajnokcsapata lenne. Fasz tudja mennyire lenne az en csapatom … Ezzel nyilvan nem azt mondom, hogy csak magyar, csak fiatal, csak feher, hiszen irtam fentebb: a vegletekkel nincs gond, felismerheto. Csak azok a franya hatarok ne lennenek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 13, 2022 3:40 du.

Persze èn sem az afrika vàlogatottban gondolkodom,de ha lenne egy kiterjedt scout hàlózatunk,akkor lehetne értèkes játèkosokat hozni európàból,dèl-amerikából stb.Nezd meg a fradit,ők is felismertèk ezt ès csak kukàztak egy Uzunit,egy Blazicot,Traore-t.Aztàn most nemzetközi sikereket aratnak,amiből pènzük van ès igazolások terèn is könnyebb a helyzetük,mert szívesebben igazol hozzàjuk egy jàtèkos,ha adott a nemzetközi,mint ahol a kiesés elkerülèse a cèl.Megvàltozott a foci…sikerek kelle ek,mindegy hogy.Alkalnazkodni kell nekünk szurkereknek is.Nem lesz itt már olyan összetételű Honvèd mint anno a Samp ellen,sajnos.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x