Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 3:56 du.

Ez a bogár egész éjjel repkesden az ablak előtt, és reggelre meg huljon le.

CSAK
CSAK
július 29, 2022 3:55 du.

Jó lenne a következö meccsen az elsö csapatunkat kiállitani. Kiegészitve egy csatárral. Mert ez igy bizony KURVA GYENGE.

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 3:51 du.

Lesz ez még jobb is.

gabokokcka
gabokokcka
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 29, 2022 3:54 du.

Mikor?
És mitől?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:49 du.

Kedves skótok!
Basszátok meg a csapatotokat edzőstől szakmai igazgatóstól egyesével ott ahol van!
Kibaszott kieső gittegylet lettünk!
Szánalmas lófasz brigád!

gabokokcka
gabokokcka
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:53 du.

Minden edző nem lehet hülye.
Van egy egyenlet amiben egy valami valtozatlan mig minden mast 5x lecsereltunk, az eredmeny mindig ugyanaz a fos.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  gabokokcka
július 29, 2022 3:58 du.

Tulajok?

Daniel Petz
Daniel Petz
július 29, 2022 3:44 du.

En amugy a Kocsis gyereket birom. O eleg tokos, bevallalos kis jatekosnak tunik. Van benne lehetoseg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Daniel Petz
július 29, 2022 5:27 du.

Az benne a lehetőség hogy kiessünk vele együtt

gabokokcka
gabokokcka
Válasz a következőnek  Daniel Petz
július 29, 2022 3:48 du.

A három pályára lépő fiatal közül egyértelműen ő volt a legjobb.
De amig a legfelso szinten nem lesz takaritas nem fog valtozni semmi

Puskás str. 2017
Puskás str. 2017
július 29, 2022 3:43 du.

Olyan jó volt nekem Hami idejében. Tetves mostani tulajok!!!

ius
ius
július 29, 2022 3:43 du.

Ez a Jonson miért van még a pályán??? Szar ez a zeg is,

CSAK
CSAK
július 29, 2022 3:41 du.

Ezt a Szabót 10 perc után kellett volna lehozni.. Bocskay? Öt vártátok ennyire vissza? változott valami szabály? 2 lehet vsak cserélni a hazai csapatnak?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 3:47 du.

Nem tudom ki mit látott benne!
Oltári betli az a gyerek!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 3:44 du.

Pls folytasd még… Igen minden xart akarunk látni…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:39 du.

Nagy rakás szar van Kispesten csapat helyett!!!!!!!!!!!!!!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 3:34 du.

Ez a Bogár is kiszáradhatna már

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:33 du.

Lukic helyett Kocsis Dominik!!!!!
Ez az edző teljesen hülye….

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 4:52 du.

Még nem egészséges teljesen

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:34 du.

És úgy hogy a fogalmatlan csoki még mindig a pályán van…

gabokokcka
gabokokcka
július 29, 2022 3:32 du.

Ez vállalhatatlan.
Kivancsi vagyok hogy a harmadik szezonban milyen mentesege lesz a tulajoknak es kunnak egy tizedik es kilencedik hely utan.
Mertketseg ne legyen megint a kieses elkeruleseert kell kuzdenunk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  gabokokcka
július 29, 2022 3:33 du.

Most aláírnám azt a 10. helyet!
Úgy kiesünk mint a szar!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:30 du.

Ki fog kiesni?
CSAK A KISPEST

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:29 du.

Tisztelet annak a 4000 Kispest Szurkolónak aki kiment erre a szarra!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 4:54 du.

Nálam teljes a döbbenet, 4000 ilyen várható gyenge csapatra?? Mi lenne, ha valóban lenne egy jó csapatunk? 7000?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
július 29, 2022 5:29 du.

Igen!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:30 du.

Legközelebb fele se lesz. Csoda egy produkció ez ma is.

reeswor
reeswor
július 29, 2022 3:29 du.

Ez a ricslord csoki kit sz@p@tt le hogy leigazolták?? Rakat szar,traoré szintű labdaszedőnek se való…

santiago
santiago
július 29, 2022 3:23 du.

Prenga Klemenzi magassagokban

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 3:18 du.

Var megint egy kalap szar.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 29, 2022 3:19 du.

Ez kéz volt..

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 29, 2022 3:19 du.

Nem lehet követni, h mi kéz meg mi nem.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 29, 2022 3:20 du.

Mondjuk tipik ha mi csináljuk nem látom annak, ha az ellenfél akkor kéz szituáció volt sztem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 3:11 du.

Rakás szarok vagyunk!
Védelem átjáróház Bocskay gyerek szaladgál mint pók a falon! Ennin tiszta Moutari

dagiiron
dagiiron
július 29, 2022 3:11 du.

Ez kevés lesz…

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 3:07 du.

Meegint egy feleslegesen kirúgott labdábol kaptuk.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
július 29, 2022 3:05 du.

Támadáááás mostantól

Gergő
Gergő
július 29, 2022 2:58 du.

Meccs legjobb kispesti megmozdulása hogy Mitrovic lefutotta Mayert

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:54 du.

Prenga eddig nem az előző bajnokság legjobb védője vagy a magabiztosság szobra…

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 2:51 du.

Szóval azért mindenkinek megvan, hogy a milánnál jobbak vagyunk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 29, 2022 3:01 du.

De Májer Milunál?

santiago
santiago
július 29, 2022 2:40 du.

Ennyire ugyetlen jatekos az nb1 ben reg volt mint ricsi.
Gale hozza kepeset ronaldo

Snowflake
Snowflake
július 29, 2022 2:30 du.

Nem gondoltam volna, hogy a büfé miatt szokok le a piálásról… Ezek megkínozzák a tisztességes alkoholistákat :(((

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
július 29, 2022 2:50 du.

Fél órát álltam sorban… Vicc

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 3:10 du.

Nálam 20 perc. 25től 45ig.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 2:59 du.

Itt állok a büfében a sorban,nagyon lassan halad.Ami még rosszabb,az a játékunk.De van még egy félidő.

dagiiron
dagiiron
július 29, 2022 2:25 du.

Eddig ez a ZTE meccse..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 2:40 du.

1 pontért jöttek,ha betalálnak az nekik hab a tortán. Életveszély a védelmünk eddig.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  reeswor
július 29, 2022 2:48 du.

Inkább a középpálya nem védekezik jól..

Kermon
Kermon
július 29, 2022 2:14 du.

Ricsi futógép miért nem fut?

Kermon
Kermon
július 29, 2022 2:13 du.

Ritka gyengék vagyunk.

Kermon
Kermon
július 29, 2022 1:59 du.

Ez a musical nyekergés de szar. Most őszintén, nincs egy rokker szurkoló Kalapacs Józsi mellett?

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 1:34 du.

Még a labdába se rúgtunk, de már a tabella élén vagyunk. Kell ennél több.

zico zico
zico zico
július 29, 2022 1:13 du.

tippeljünk: ki lö ma gólt nálunk?
én adok egyet Mitrovicnak szabadrúgásból

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 2:54 du.

GDB

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 1:34 du.

Lukic, Richlord

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 1:20 du.

Bocskay,Ricsi

Döme Sanya
Döme Sanya
július 29, 2022 1:10 du.

Megérte inni, tök optimista vagyok

santiago
santiago
július 29, 2022 1:00 du.

Ettől a kezdőtől nem lettem valami nyugodt…, de a cserék még kiábrándítóak

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
július 29, 2022 1:00 du.

Detto!
Új emberek minek jöttek?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:02 du.

Ki fog beszálni a padról? 🙁

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
július 29, 2022 1:04 du.

Menet közben sorsolják.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
július 29, 2022 1:04 du.

Hoztunk egy irányítót!
Nem játszik!
Végleg megvettük az albán válogatott jobbhátvédjét!
Nullkilóméteres sn játszik helyette!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:54 du.

Honnét tudod, hogy nincs valami kisebb sérülése?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 2:50 du.

Onnét hogy nem lett bejelentve

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:52 du.

Az egyik felkészülési meccsen 20 perc után lecserélték kisebb sérülés miatt, azóta 20 percekre cseréli be..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 2:53 du.

Legyen így az legalább értelmes magyarázat lenne

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:11 du.

Röhej. Három középsö védönk van, erre Lovrics kezd, közel a 100hoz. Doka merre könyörgöm? Izraeli gyerek? Gomis? Minek hoztunk, ha gyengébb, mint Ivan??Na mindegy, van szakmai stábu k, remélem tudják, mit csinálnak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 1:17 du.

Nevetséges

ius
ius
Válasz a következőnek  santiago
július 29, 2022 1:05 du.

Elég pesszimista vagyok én is így előzetesen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 12:51 du.

Mi a faszom ez a csapat?!?!??!
Doka, Csirkovics és Maxim miért cserepados???

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 12:57 du.

Cirkovic egy edzés után az is csoda,hogy a padon van

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 12:58 du.

Jó ez talán ok!
De nehogymár a csikóalex jobb legyen Dokánál!
Maximot meg irányítani hoztuk!
Cserepadról hogy irányít?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:35 du.

Sanszos, hogy Maxim lesz az idény Drazsicsa, azaz „ez meg minek jött ide” játékosa.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:21 du.

Az edzőmeccsen úgy láttam, írtam is, hogy Maxim leginkább kézzel és szájjal irányít. Azt meg lehet a padról is. Bocs, nem tudtam kihagyni.

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:04 du.

Sztm. a csikó-magyar quotát hozni kell az mlsz lóvé miatt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
július 29, 2022 1:05 du.

Akkor Doka minek?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 12:58 du.

Nézzük meg aztán majd jól elküldjük őket a k anyjukba

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 1:06 du.

És dulván ledobjuk őket a padlóla.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 29, 2022 1:08 du.

Szalmabábot csinálok ,ráragasztom Courts arcképét és reggelig ütöm.

Pelso
július 29, 2022 12:36 du.

comment image

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 12:37 du.

comment image

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 12:39 du.

Hol van a másik ukrán?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 12:40 du.

Elvileg reszeltek neki.

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 12:41 du.

Hogy érted?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 12:41 du.

Hát csak eladó tudtommal. Lehet nem véletlen hogy nem kerül keretbe.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 1:38 du.

Pedig ő az a szint, ami a minimum kellene egy külföldinél. Ráadásul még viszonylag fiatal is.

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 12:44 du.

B.sszák meg… Nagyon kellene a középpályára

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 12:42 du.

??

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 12:37 du.

Lovric nem sír,harcol. Hajrá
6 magyar

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 12:51 du.

Jól kikapunk 6 magyarral!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 12:55 du.

Kiesünk

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 12:57 du.

Minden percben, és minden órában.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
július 29, 2022 12:13 du.

A jegymester appban, a tárcában ott a jegyem egy szép QR kóddal. Ezt be tudom vajon csippantani? Vagy ha átváltok hagyományos vonalkódra, azt be tudom? Vagy mindenképp le kéne tölteni a szokásos A4-es jegyet, és annak a vonalkódját használni, mint eddig?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
július 29, 2022 1:14 du.

A QR kódot nem szerette, de a vonalkódot appból is elfogadta.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
július 29, 2022 12:14 du.

Hagyományos vonalkód tuti működik. Nálunk telefonról is.

Lajos Gál
Lajos Gál
július 29, 2022 11:30 de.

zala megye zala megye országútnak…Na indulok lassan,megígérem a tv-n néző Kispestieknek,jó hangos leszek.Remélem a többiek is.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 29, 2022 12:12 du.

Országútnak??! 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 12:24 du.

Ormányunknak, kormányunknak, orkánunknak, balkánunknak.

Pelso
július 29, 2022 11:09 de.

a pontos idő: – 2óra 50perc

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 12:24 du.

Hy, T- 96 perc
Patríciát mikor hozod ki a meccsre? 🙂

dixneuf
dixneuf
július 29, 2022 10:17 de.

Leirom a meccs utani reakciokat, nektek mar ne kelljen:
1. Gyoztunk, de hogy! Ezt a zetet tobb gollal kellett volna verni. A stab leszerepelt, menniuk kell! Vissza Sanninot, Horvathot, Vierchowodot! Ez nem az a Honvéd amelyiknek az nb2-ben elkezdtem drukkolni. A sor is tul hideg volt. Aztan megvettem es felmelegedett. Kiesunk!
2. Szegyenteljes dontetlen! Ezt a zetet meg kellett volna verni. Ennyit er ha C licences skot edzot hozunk, spórolt a cserekkel. Lukic tul kövér, Bocskay tul sovany, Zsótér tul alacsony a posztjahoz. Labujjtangaban mentem meccsre es nem husitette a labam a szello. Szar a stadion legkondicionalasa. Kiesunk!
3. Kikaptunk, mondtam elore, pedig leirtam, hogy de ne legyen igazam. Ez a csapat nem az en csapatom, vissza kene hozni a Machost 1952-bol, es mi van ha mar meghalt? Akkor is jobb lenne mint ezek. Nincs a bufeben belszin Villafranca, milyen kiszolgalas ez? Kiesunk!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 10:29 de.

Az lesz mint ami volt neki a Skótoknál. A dundee a Skót Kispest?
„”A kezdetektől fogva sokszor nem igazán kapta meg a szurkolók egy részétől a méltányos elismerést, bármit is csinált, az nem volt elég jó. Ha elvesztett egy meccset, akkor az eredmény volt a probléma, ha megnyerte a meccset, akkor pedig nem játszott elég fiatal játékos, és a játékstílus sem volt elég jó a szurkolók szerint.Ha a játékstílus jó volt, mindig volt valami más, ami probléma volt.”

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 10:19 de.

4.) BAJ-NOK-CSAPAT! BAJ-NOK-CSAPAT!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 10:19 de.

4.) BAJ-NOK-CSAPAT! BAJ-NOK-CSAPAT!

szerk: Ja és ha kikapunk akkor ide tuti nem jövök pár napig, mert itt fel fog bugyogni a faeces.

zico zico
zico zico
július 29, 2022 9:53 de.

sziasztok, roppant egyszerű és fontos kérdés:
mi a wifi jelszó a Bozsikban? 😛

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 1:22 du.

Nb2keleticsoport

After
After
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 11:03 de.

Hemi2059

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 10:46 de.

BatikBaràthHidi

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 10:21 de.

maradatavalyimezperszeheroindrágán (persze ékezetek nélkül…)

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  reeswor
július 29, 2022 10:29 de.

feljegyeztem, megpróbálom..:)
de tényelg senki sem tudja? 😛

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 10:07 de.

Kungaborbaszdszajba1

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 10:15 de.

🙂
mlsz székhában puskas1 a wifi jelszo 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  zico zico
július 29, 2022 9:59 de.

nembatikahibas: egybe kicsivel (amúgy nem tudom)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 29, 2022 9:52 de.

Gyerekek a középpályánk k.rvára sebezhetőnek tűnik. Úgy néz ki hogy a tipik védekező kp,az az egy szem fiatal Bocskay jelenleg.
Ott van a gyenge pontunk. Oda még vagy két ember nem ártana. Ezért nem értettem Hidi és a szerb közül vki miért nem lett itt tartva,pláne annak tudatában,hogy Petrusenkot is ki akarják paterolni.

Szlaci
Szlaci
július 29, 2022 9:46 de.

Egész jó látni újra, hogy élet van a Bozsik körül.. A pénztárnál még sor is van.. Nem kígyózó.. De van.
3890 néző a tippem. Papíron.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szlaci
július 29, 2022 10:33 de.

Legyen 3893. Az legalabb primszam.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 10:45 de.

Sajnálom, de a 3893 nem prím. :))))
Legyen a 3889!

szemcse rob
szemcse rob
július 29, 2022 8:46 de.

BATIK NEM KICSIT METRÓSZEXUÁLIS…! Jó lényeg a lényegben, senem volt megnyerő, senem antipatikus, szrntm nem hagy nagy űrt maga-után! De negatív-pozitív történések ellenére is, kívánok jobb teljesítményt, sikereket, s egészséget főképpen a jövőben!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 8:43 de.

Na akkor mégiscsak igaz,hogy Batik dobbantani akart és lehet fű alatt tárgyalt a ZTE-vel,már koràbban ès ez derülhetett ki ès lett balhè?Szóval bencuska,hogy is van ez?https://nb1.hu/otp-bank-liga/maris-megvan-a-kitett-kispesti-csapatkapitany-uj-csapata

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 9:00 de.

Ez így lehetett kb.
Én úgy megkérném az árát,hogy rokkanjon bele a csöves zete.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 9:07 de.

Na,ha ez így volt,akkor ne kezdjen az Ns és egyes emberek erkölcsi prédikàcióba,meg a klubvezetést negatív kèpben feltüntetni.Batik meg a közössègi médiàban ne osztogasson meg bárdos pinokkiókat!Ja ès jelzem,itt nem a règi jàtèkosaink szisztematikus lejáratása zajlik,csak elmondjuk a vèlemènyünk arról,hogy gyengèk voltak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 29, 2022 7:17 de.

Holender témát tök higgadtan leszarom fejjel vettem tudomásul. Lanza->fradi az őszintén fájt. Ez hidegen hagy.
Szerk.: és ahogy CSAK írja lejjebb,az sem biztos,hogy olyan formában van,vagy olyan játékot tudna mutatni,ami nekünk megfelelne(lásd Baráth,Eppel visszahozatala). Ez majd kiderül.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 10:25 de.

Hu engem bant. De en mar megittam egy sort az elobb.
Jo, tényleg birtam es tudom… CSAK okosat irt, de akkor is…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 7:23 de.

Pontosan.Semmi sem garantálja, hogy hozni tudja a régi formáját. Ha igy döntött, igy döntött.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 7:18 de.

Így igaz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 6:52 de.
Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:55 de.

Szerintem Boti és Hidi személye is közrejátszott a döntésében.A klubon kívűl nem köti őt ide már semmi.Azért egy kicsit bánt ,de mostmár mindegy.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:15 de.

Le van szarva.
Menjen.
Van és lesz is más helyette.
Na ezért nem Holcsikázok én senkit. Aki itt van és megérdemli azt „bevédem” , de túlzásokba sem esek és elvárásaim sincsenek ilyen romantikus hülyeségeket illetően,mint klubhűség.
Elég,ha mi hűek vagyunk a klubhoz. Mi,szurkolók.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:13 de.

Nem dobtad fel a kedvem, de mostmár sz@rom le.. Este nyerünk, szurkolunk és megindulunk a dobogóra!
CS. A. K.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:01 de.

Remek választás. Így nem fenyegeti őt se,hogy olyan ikon legyen bárhol mint Lovric vagy Kamber vagy korábbi nagyjaink. Kár,hogy Torghelle nem fiatal. Ő még minimálbérért is aláírt Kispestre mert Ő Kispesti.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:03 de.

Meglátjuk mit hoz össze ez a Vasas…Jössz este?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:10 de.

Talán a vége felé odaérek. De ez se biztos 🙁 Vidi lesz az első ha nem hozzák korábbra.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:02 de.

Aha. „Magyarországon csak a Kispestben vagyok hajlandó játszani” – aztán az első adandó alkalommal ment a vidibe. Hatalmas Kispesti ikon.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 7:04 de.

ott nem az volt, hogy Hemy baszakodott vele?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:12 de.

Dehogynem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:09 de.

Első körben Supka kikönyörögte Heminél,hogy igazolja le miután itt edzéslehetőséget kapott. Akkor aláírt az akkori minimálbérért arra a pár hónapra.(ezt ki tenné meg a mostanában kötelező szopkodni ikonok közül?) Aztán Supkának kellett,ő maradni akart de Hemi nem akarta. Majd befutott a Vidi ajánlata közben ahova kellett.
Akár abba is hagyhatta volna a focit hisz ő Kispesten akart focizni ahova nem kellett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 7:04 de.

Azért ezt egészítsd már ki kicsit. Miért ment a Vidibe? Nem is akart maradni?Ez így eléggé fals amit leírtál.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 6:54 de.

fakkk 🙁

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
július 29, 2022 6:41 de.

Véleményem a Batik ügyről : Mivel egy sima szurkoló nem láthat a kártyák mögé, ezért abból induljunk ki amit tapasztaltunk , tehát
– Batik csúnyán veszekedett Szappanossal és pár fiatallal is a Győr elleni meccsen. Nem motiválta őket, hanem látványosan baszogatta.
– Batikot Lovrics évek óta manökennek hívja. Lovrcs nyakára évek óta hoznak védőket (Kosúttól Klemenzig) de Ivan nem szarja össze magát, sőt nem áll tovább sértődötten, hanem beverekszi magát mindig a csapatba.
– A Batik helyére hozott Prenga (és aztán Csirke-vicc) testalkatban, erőben, játéktudásban bőven Batik előtt van.
– Batik megkapta az esélyt hogy megmutassa magát a felkészülés alatt. A selejtet azonnal kiszórták (Drazic,Kadiri, stb), a szent teheneket az új stáb megnézte majd kiszórta. Batik megkapta a lehetőséget hogy bemutassa mit tud. Bemutatta- nem kell ide….
– Érdekes Docherty nyilatkozata. Magyarországon ritka az ilyen megnyilvánulás. Egyrészt végre mi szurkolók nem közhelyparádét kaptunk hanem nyílt egyenes beszédet. Másrészt a skót ezzel tájékoztatta az összes itthoni klubot hogy mire számíthat a játékossal kapcsolatban ha meg kivánják venni ( tehát hogy olyan remek sportember és küzdő Bence hogy nem kivánja beverekedni magát aktuális csapatába hanem neki alanyi jogon jár).
Illetve jelzés a többi Honvéd játékos felé, hogy aki klikkesedik, lazáskodik, előjogokat akar, azt úgy kivágják mint busman a kígyómarást !
Úgy néz ki lezárult a játékosuralmi korszak nálunk….

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 29, 2022 7:01 de.

Ha ez így tényleg igaz, akkor megvan a skót Révészünk, aki nem tanyasi paraszt stílusban, de tudja ugyanazt a játékospolitikát vinni, mint amit Várdán láttunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
július 29, 2022 7:40 de.

Örülnék neki,de egyáltalán nem biztos sajnos ez még.

szemcse rob
szemcse rob
július 29, 2022 6:31 de.

Üdv! Azt ugyebár gondolom mindenki tudja, hogy Batik megnősűlt! Nem tuom hogy a személyiségére, v. a football berkein belűl v.mit változtatna, nem tuom, de nem kellene!

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 29, 2022 6:33 de.

Ennek mi köze hozzá, hogy kirakták? 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
július 29, 2022 6:53 de.

Egy hülye nő képes megváltoztatni egy férfit negatív irányba. Egy egészen idióta nő meg aztán pláne. Cincó ki tudja milyen,de egy észlénynek nem néz ki.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 6:56 de.

Már jó ideje együtt vannak, nem hirtelen vette feleségül, szóval látni kellett volna már azokat a változásokat korábban is. Nem hiszem, hogy bármi hatással lenne ez a harmatos teljesítményére pozitív, vagy negatív irányba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
július 29, 2022 7:35 de.

A személyisége változik meg és ez nem egyik napról a másikra megy végbe. Ha megfigyeled,voltak már gondok Batikkal az elmúlt szezonban is. Nem egyik pillanatról a másikra lett nagyképű,beképzelt stb. Fokozatosan…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 29, 2022 8:10 de.

Én úgy láttam, hogy mindig is voltak vele gondok.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
július 29, 2022 8:31 de.

Lehet,nem tudom.
Én szerényebbnek és korrektebbnek néztem korábban. Ami mèg szembetűnő,hogy mostanában sokan panaszkodtak rá,pl itt is,kommentek formájában.

Darás Gábor
Darás Gábor
július 29, 2022 5:03 de.

Amennyiben Batikot sikerülne rásózni a Vasasra és összeállna a Batik, Baráth, Hidi tengely, meg is lenne az egyik kieső! 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Darás Gábor
július 29, 2022 6:49 de.

Ha nem is esnének ki, de a vasas drukkerek fellendítenék a xanax forgalmat.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x