© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ez a bogár egész éjjel repkesden az ablak előtt, és reggelre meg huljon le.
Jó lenne a következö meccsen az elsö csapatunkat kiállitani. Kiegészitve egy csatárral. Mert ez igy bizony KURVA GYENGE.
Lesz ez még jobb is.
Mikor?
És mitől?
Kedves skótok!
Basszátok meg a csapatotokat edzőstől szakmai igazgatóstól egyesével ott ahol van!
Kibaszott kieső gittegylet lettünk!
Szánalmas lófasz brigád!
Minden edző nem lehet hülye.
Van egy egyenlet amiben egy valami valtozatlan mig minden mast 5x lecsereltunk, az eredmeny mindig ugyanaz a fos.
Tulajok?
En amugy a Kocsis gyereket birom. O eleg tokos, bevallalos kis jatekosnak tunik. Van benne lehetoseg.
Az benne a lehetőség hogy kiessünk vele együtt
A három pályára lépő fiatal közül egyértelműen ő volt a legjobb.
De amig a legfelso szinten nem lesz takaritas nem fog valtozni semmi
Olyan jó volt nekem Hami idejében. Tetves mostani tulajok!!!
Ez a Jonson miért van még a pályán??? Szar ez a zeg is,
Ezt a Szabót 10 perc után kellett volna lehozni.. Bocskay? Öt vártátok ennyire vissza? változott valami szabály? 2 lehet vsak cserélni a hazai csapatnak?
Nem tudom ki mit látott benne!
Oltári betli az a gyerek!
Pls folytasd még… Igen minden xart akarunk látni…
Nagy rakás szar van Kispesten csapat helyett!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a Bogár is kiszáradhatna már
Lukic helyett Kocsis Dominik!!!!!
Ez az edző teljesen hülye….
Még nem egészséges teljesen
És úgy hogy a fogalmatlan csoki még mindig a pályán van…
Ez vállalhatatlan.
Kivancsi vagyok hogy a harmadik szezonban milyen mentesege lesz a tulajoknak es kunnak egy tizedik es kilencedik hely utan.
Mertketseg ne legyen megint a kieses elkeruleseert kell kuzdenunk
Most aláírnám azt a 10. helyet!
Úgy kiesünk mint a szar!!!
Ki fog kiesni?
CSAK A KISPEST
Tisztelet annak a 4000 Kispest Szurkolónak aki kiment erre a szarra!
Nálam teljes a döbbenet, 4000 ilyen várható gyenge csapatra?? Mi lenne, ha valóban lenne egy jó csapatunk? 7000?
Igen!
Legközelebb fele se lesz. Csoda egy produkció ez ma is.
Ez a ricslord csoki kit sz@p@tt le hogy leigazolták?? Rakat szar,traoré szintű labdaszedőnek se való…
Prenga Klemenzi magassagokban
Var megint egy kalap szar.
Ez kéz volt..
Nem lehet követni, h mi kéz meg mi nem.
Mondjuk tipik ha mi csináljuk nem látom annak, ha az ellenfél akkor kéz szituáció volt sztem.
Rakás szarok vagyunk!
Védelem átjáróház Bocskay gyerek szaladgál mint pók a falon! Ennin tiszta Moutari
Ez kevés lesz…
Meegint egy feleslegesen kirúgott labdábol kaptuk.
Támadáááás mostantól
Meccs legjobb kispesti megmozdulása hogy Mitrovic lefutotta Mayert
Prenga eddig nem az előző bajnokság legjobb védője vagy a magabiztosság szobra…
Szóval azért mindenkinek megvan, hogy a milánnál jobbak vagyunk.
De Májer Milunál?
Ennyire ugyetlen jatekos az nb1 ben reg volt mint ricsi.
Gale hozza kepeset ronaldo
Nem gondoltam volna, hogy a büfé miatt szokok le a piálásról… Ezek megkínozzák a tisztességes alkoholistákat :(((
Fél órát álltam sorban… Vicc
Nálam 20 perc. 25től 45ig.
Itt állok a büfében a sorban,nagyon lassan halad.Ami még rosszabb,az a játékunk.De van még egy félidő.
Eddig ez a ZTE meccse..
1 pontért jöttek,ha betalálnak az nekik hab a tortán. Életveszély a védelmünk eddig.
Inkább a középpálya nem védekezik jól..
Ricsi futógép miért nem fut?
Ritka gyengék vagyunk.
Ez a musical nyekergés de szar. Most őszintén, nincs egy rokker szurkoló Kalapacs Józsi mellett?
Még a labdába se rúgtunk, de már a tabella élén vagyunk. Kell ennél több.
tippeljünk: ki lö ma gólt nálunk?
én adok egyet Mitrovicnak szabadrúgásból
GDB
Lukic, Richlord
Bocskay,Ricsi
Megérte inni, tök optimista vagyok
Ettől a kezdőtől nem lettem valami nyugodt…, de a cserék még kiábrándítóak
Detto!
Új emberek minek jöttek?
Ki fog beszálni a padról? 🙁
Menet közben sorsolják.
Hoztunk egy irányítót!
Nem játszik!
Végleg megvettük az albán válogatott jobbhátvédjét!
Nullkilóméteres sn játszik helyette!
Honnét tudod, hogy nincs valami kisebb sérülése?
Onnét hogy nem lett bejelentve
Az egyik felkészülési meccsen 20 perc után lecserélték kisebb sérülés miatt, azóta 20 percekre cseréli be..
Legyen így az legalább értelmes magyarázat lenne
Röhej. Három középsö védönk van, erre Lovrics kezd, közel a 100hoz. Doka merre könyörgöm? Izraeli gyerek? Gomis? Minek hoztunk, ha gyengébb, mint Ivan??Na mindegy, van szakmai stábu k, remélem tudják, mit csinálnak.
Nevetséges
Elég pesszimista vagyok én is így előzetesen.
Mi a faszom ez a csapat?!?!??!
Doka, Csirkovics és Maxim miért cserepados???
Cirkovic egy edzés után az is csoda,hogy a padon van
Jó ez talán ok!
De nehogymár a csikóalex jobb legyen Dokánál!
Maximot meg irányítani hoztuk!
Cserepadról hogy irányít?
Sanszos, hogy Maxim lesz az idény Drazsicsa, azaz „ez meg minek jött ide” játékosa.
Az edzőmeccsen úgy láttam, írtam is, hogy Maxim leginkább kézzel és szájjal irányít. Azt meg lehet a padról is. Bocs, nem tudtam kihagyni.
Sztm. a csikó-magyar quotát hozni kell az mlsz lóvé miatt.
Akkor Doka minek?
Nézzük meg aztán majd jól elküldjük őket a k anyjukba
És dulván ledobjuk őket a padlóla.
Szalmabábot csinálok ,ráragasztom Courts arcképét és reggelig ütöm.
Hol van a másik ukrán?
Elvileg reszeltek neki.
Hogy érted?
Hát csak eladó tudtommal. Lehet nem véletlen hogy nem kerül keretbe.
Pedig ő az a szint, ami a minimum kellene egy külföldinél. Ráadásul még viszonylag fiatal is.
B.sszák meg… Nagyon kellene a középpályára
??
Lovric nem sír,harcol. Hajrá
6 magyar
Jól kikapunk 6 magyarral!
Kiesünk
Minden percben, és minden órában.
A jegymester appban, a tárcában ott a jegyem egy szép QR kóddal. Ezt be tudom vajon csippantani? Vagy ha átváltok hagyományos vonalkódra, azt be tudom? Vagy mindenképp le kéne tölteni a szokásos A4-es jegyet, és annak a vonalkódját használni, mint eddig?
A QR kódot nem szerette, de a vonalkódot appból is elfogadta.
Hagyományos vonalkód tuti működik. Nálunk telefonról is.
zala megye zala megye országútnak…Na indulok lassan,megígérem a tv-n néző Kispestieknek,jó hangos leszek.Remélem a többiek is.
Országútnak??! 😀
Ormányunknak, kormányunknak, orkánunknak, balkánunknak.
a pontos idő: – 2óra 50perc
Hy, T- 96 perc
Patríciát mikor hozod ki a meccsre? 🙂
Leirom a meccs utani reakciokat, nektek mar ne kelljen:
1. Gyoztunk, de hogy! Ezt a zetet tobb gollal kellett volna verni. A stab leszerepelt, menniuk kell! Vissza Sanninot, Horvathot, Vierchowodot! Ez nem az a Honvéd amelyiknek az nb2-ben elkezdtem drukkolni. A sor is tul hideg volt. Aztan megvettem es felmelegedett. Kiesunk!
2. Szegyenteljes dontetlen! Ezt a zetet meg kellett volna verni. Ennyit er ha C licences skot edzot hozunk, spórolt a cserekkel. Lukic tul kövér, Bocskay tul sovany, Zsótér tul alacsony a posztjahoz. Labujjtangaban mentem meccsre es nem husitette a labam a szello. Szar a stadion legkondicionalasa. Kiesunk!
3. Kikaptunk, mondtam elore, pedig leirtam, hogy de ne legyen igazam. Ez a csapat nem az en csapatom, vissza kene hozni a Machost 1952-bol, es mi van ha mar meghalt? Akkor is jobb lenne mint ezek. Nincs a bufeben belszin Villafranca, milyen kiszolgalas ez? Kiesunk!
Az lesz mint ami volt neki a Skótoknál. A dundee a Skót Kispest?
„”A kezdetektől fogva sokszor nem igazán kapta meg a szurkolók egy részétől a méltányos elismerést, bármit is csinált, az nem volt elég jó. Ha elvesztett egy meccset, akkor az eredmény volt a probléma, ha megnyerte a meccset, akkor pedig nem játszott elég fiatal játékos, és a játékstílus sem volt elég jó a szurkolók szerint.Ha a játékstílus jó volt, mindig volt valami más, ami probléma volt.”
4.) BAJ-NOK-CSAPAT! BAJ-NOK-CSAPAT!
4.) BAJ-NOK-CSAPAT! BAJ-NOK-CSAPAT!
szerk: Ja és ha kikapunk akkor ide tuti nem jövök pár napig, mert itt fel fog bugyogni a faeces.
sziasztok, roppant egyszerű és fontos kérdés:
mi a wifi jelszó a Bozsikban? 😛
Nb2keleticsoport
Hemi2059
BatikBaràthHidi
maradatavalyimezperszeheroindrágán (persze ékezetek nélkül…)
feljegyeztem, megpróbálom..:)
de tényelg senki sem tudja? 😛
Kungaborbaszdszajba1
🙂
mlsz székhában puskas1 a wifi jelszo 🙂
nembatikahibas: egybe kicsivel (amúgy nem tudom)
Gyerekek a középpályánk k.rvára sebezhetőnek tűnik. Úgy néz ki hogy a tipik védekező kp,az az egy szem fiatal Bocskay jelenleg.
Ott van a gyenge pontunk. Oda még vagy két ember nem ártana. Ezért nem értettem Hidi és a szerb közül vki miért nem lett itt tartva,pláne annak tudatában,hogy Petrusenkot is ki akarják paterolni.
Egész jó látni újra, hogy élet van a Bozsik körül.. A pénztárnál még sor is van.. Nem kígyózó.. De van.
3890 néző a tippem. Papíron.
Legyen 3893. Az legalabb primszam.
Sajnálom, de a 3893 nem prím. :))))
Legyen a 3889!
BATIK NEM KICSIT METRÓSZEXUÁLIS…! Jó lényeg a lényegben, senem volt megnyerő, senem antipatikus, szrntm nem hagy nagy űrt maga-után! De negatív-pozitív történések ellenére is, kívánok jobb teljesítményt, sikereket, s egészséget főképpen a jövőben!
Na akkor mégiscsak igaz,hogy Batik dobbantani akart és lehet fű alatt tárgyalt a ZTE-vel,már koràbban ès ez derülhetett ki ès lett balhè?Szóval bencuska,hogy is van ez?https://nb1.hu/otp-bank-liga/maris-megvan-a-kitett-kispesti-csapatkapitany-uj-csapata
Ez így lehetett kb.
Én úgy megkérném az árát,hogy rokkanjon bele a csöves zete.
Na,ha ez így volt,akkor ne kezdjen az Ns és egyes emberek erkölcsi prédikàcióba,meg a klubvezetést negatív kèpben feltüntetni.Batik meg a közössègi médiàban ne osztogasson meg bárdos pinokkiókat!Ja ès jelzem,itt nem a règi jàtèkosaink szisztematikus lejáratása zajlik,csak elmondjuk a vèlemènyünk arról,hogy gyengèk voltak.
Holender témát tök higgadtan leszarom fejjel vettem tudomásul. Lanza->fradi az őszintén fájt. Ez hidegen hagy.
Szerk.: és ahogy CSAK írja lejjebb,az sem biztos,hogy olyan formában van,vagy olyan játékot tudna mutatni,ami nekünk megfelelne(lásd Baráth,Eppel visszahozatala). Ez majd kiderül.
Hu engem bant. De en mar megittam egy sort az elobb.
Jo, tényleg birtam es tudom… CSAK okosat irt, de akkor is…
Pontosan.Semmi sem garantálja, hogy hozni tudja a régi formáját. Ha igy döntött, igy döntött.
Így igaz.
hivatalos, eldőlt: http://www.vasasfc.hu/hirek/holender_filip_a_vasasban_folytatja-6214 szar látni….
Szerintem Boti és Hidi személye is közrejátszott a döntésében.A klubon kívűl nem köti őt ide már semmi.Azért egy kicsit bánt ,de mostmár mindegy.
Le van szarva.
Menjen.
Van és lesz is más helyette.
Na ezért nem Holcsikázok én senkit. Aki itt van és megérdemli azt „bevédem” , de túlzásokba sem esek és elvárásaim sincsenek ilyen romantikus hülyeségeket illetően,mint klubhűség.
Elég,ha mi hűek vagyunk a klubhoz. Mi,szurkolók.
Nem dobtad fel a kedvem, de mostmár sz@rom le.. Este nyerünk, szurkolunk és megindulunk a dobogóra!
CS. A. K.
Remek választás. Így nem fenyegeti őt se,hogy olyan ikon legyen bárhol mint Lovric vagy Kamber vagy korábbi nagyjaink. Kár,hogy Torghelle nem fiatal. Ő még minimálbérért is aláírt Kispestre mert Ő Kispesti.
Meglátjuk mit hoz össze ez a Vasas…Jössz este?
Talán a vége felé odaérek. De ez se biztos 🙁 Vidi lesz az első ha nem hozzák korábbra.
Aha. „Magyarországon csak a Kispestben vagyok hajlandó játszani” – aztán az első adandó alkalommal ment a vidibe. Hatalmas Kispesti ikon.
ott nem az volt, hogy Hemy baszakodott vele?
Dehogynem.
Első körben Supka kikönyörögte Heminél,hogy igazolja le miután itt edzéslehetőséget kapott. Akkor aláírt az akkori minimálbérért arra a pár hónapra.(ezt ki tenné meg a mostanában kötelező szopkodni ikonok közül?) Aztán Supkának kellett,ő maradni akart de Hemi nem akarta. Majd befutott a Vidi ajánlata közben ahova kellett.
Akár abba is hagyhatta volna a focit hisz ő Kispesten akart focizni ahova nem kellett.
Azért ezt egészítsd már ki kicsit. Miért ment a Vidibe? Nem is akart maradni?Ez így eléggé fals amit leírtál.
fakkk 🙁
Véleményem a Batik ügyről : Mivel egy sima szurkoló nem láthat a kártyák mögé, ezért abból induljunk ki amit tapasztaltunk , tehát
– Batik csúnyán veszekedett Szappanossal és pár fiatallal is a Győr elleni meccsen. Nem motiválta őket, hanem látványosan baszogatta.
– Batikot Lovrics évek óta manökennek hívja. Lovrcs nyakára évek óta hoznak védőket (Kosúttól Klemenzig) de Ivan nem szarja össze magát, sőt nem áll tovább sértődötten, hanem beverekszi magát mindig a csapatba.
– A Batik helyére hozott Prenga (és aztán Csirke-vicc) testalkatban, erőben, játéktudásban bőven Batik előtt van.
– Batik megkapta az esélyt hogy megmutassa magát a felkészülés alatt. A selejtet azonnal kiszórták (Drazic,Kadiri, stb), a szent teheneket az új stáb megnézte majd kiszórta. Batik megkapta a lehetőséget hogy bemutassa mit tud. Bemutatta- nem kell ide….
– Érdekes Docherty nyilatkozata. Magyarországon ritka az ilyen megnyilvánulás. Egyrészt végre mi szurkolók nem közhelyparádét kaptunk hanem nyílt egyenes beszédet. Másrészt a skót ezzel tájékoztatta az összes itthoni klubot hogy mire számíthat a játékossal kapcsolatban ha meg kivánják venni ( tehát hogy olyan remek sportember és küzdő Bence hogy nem kivánja beverekedni magát aktuális csapatába hanem neki alanyi jogon jár).
Illetve jelzés a többi Honvéd játékos felé, hogy aki klikkesedik, lazáskodik, előjogokat akar, azt úgy kivágják mint busman a kígyómarást !
Úgy néz ki lezárult a játékosuralmi korszak nálunk….
Ha ez így tényleg igaz, akkor megvan a skót Révészünk, aki nem tanyasi paraszt stílusban, de tudja ugyanazt a játékospolitikát vinni, mint amit Várdán láttunk.
Örülnék neki,de egyáltalán nem biztos sajnos ez még.
Üdv! Azt ugyebár gondolom mindenki tudja, hogy Batik megnősűlt! Nem tuom hogy a személyiségére, v. a football berkein belűl v.mit változtatna, nem tuom, de nem kellene!
Ennek mi köze hozzá, hogy kirakták? 🙂
Egy hülye nő képes megváltoztatni egy férfit negatív irányba. Egy egészen idióta nő meg aztán pláne. Cincó ki tudja milyen,de egy észlénynek nem néz ki.
Már jó ideje együtt vannak, nem hirtelen vette feleségül, szóval látni kellett volna már azokat a változásokat korábban is. Nem hiszem, hogy bármi hatással lenne ez a harmatos teljesítményére pozitív, vagy negatív irányba.
A személyisége változik meg és ez nem egyik napról a másikra megy végbe. Ha megfigyeled,voltak már gondok Batikkal az elmúlt szezonban is. Nem egyik pillanatról a másikra lett nagyképű,beképzelt stb. Fokozatosan…
Én úgy láttam, hogy mindig is voltak vele gondok.
Lehet,nem tudom.
Én szerényebbnek és korrektebbnek néztem korábban. Ami mèg szembetűnő,hogy mostanában sokan panaszkodtak rá,pl itt is,kommentek formájában.
Amennyiben Batikot sikerülne rásózni a Vasasra és összeállna a Batik, Baráth, Hidi tengely, meg is lenne az egyik kieső! 🙂
Ha nem is esnének ki, de a vasas drukkerek fellendítenék a xanax forgalmat.