© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Jujj ez a Mitro egy forintot sem ér. Csak foglalja a helyet.
Jézusom, üres üveg! Rosszabbul néz ki, mint mi a Győr ellen : D
Hogy várták pedig a kispesti szurkolók a csodát!
4000 ember a mai nb1 ben nem kevés!
Istenem még ha csapatunk is lenne mennyien járnánk meccsre?
Tele lenne a Bozsik!
Jól nézett ki a tv-ben is a sok szurkoló.
Hülyesèget beszèlsz,nem volt ennyi néző,-max 2.000- ezt is csak kozmetikàztàk a Kunèk,ez is bizonyítja,hogy teljesen szakmaiatlanok,kiölik a kispestiséget,amit Hemy,Gàl,Pini felèpìtett.Szomorú időket èlünk,nagyon szomorúakat e téren is.
Szabolcs,mindig autóval megyek,elég messze tudtam csak megállni.Min.3000-3500 ember volt kint.Az más kérdés,hogy beszéltem nem egy emberrel meccs után,és azt mondták,legkózelebb már nem jönnek ki.
Zárójel megnyit
Ide csak 1 zárójeles megjegyzés ahoz, hogy nem jó a politikát bevinni a lelátóra, akkor sem, ha befonta a politika hálója az egész hazai labdarúgást. Minden tiszteletem Rőzsének, mert ég és föld a szurkolás vele és nélküle és azt sem tudom pontosan, hogy saját magától kezdte, vagy valaki a közelében indította el és hangot adott neki, de az armada, armada, b@zi a két harmada skandálással 1 nekem nagyon fontos ultrást elvesztettek. Ugyanis az az illető (nem védeni akarom), de a 2/3ados táborba tartozik úgy, hogy semmilyen támogatást, segitseget nem vett fel. Hosszú sztori, de nagyon megosztottak lettünk. Politikai hovatartozásom kb már világos itt többeknek, de most 1 barátom nem fog jönni velem ezek után a túráinkra, ami nekünk vidékieknek a távolság miatt épp annyira túra otthonira, mint idegenbe. Sajnálom, mert ez kötött össze minket.
Zárójel bezár.
Sajnos a megosztottság világosan látható a két szurkolói felületen is!
Sokszor személyeskedésbe meg át sértegetésekbe!
Nem akarok szítani de blogkezelői, moderátori hatalommal visszaélni és csak azért nem megjelentetni hozzászólást mert zavarja a saját meggyőződést elég gyerekes dolog!
20 éves koromig jártam meccsekre.Aztán családalapítás,gyereknevelés,lakásvásárlás,munka stb.kb.20 év kimaradt a meccsrejárásból.Sok emberrel beszéltem,és mostmár körvonalazódik bennem,hogy nagyon nincs rendben minden a táborral.Nagyon megosztottak.Komolyan mondom,még bennem is megfordult hiányzik-e ez nekem,hogy ilyeneket hallgassak.Nem tudom mi lenne erre a jó megoldás.Egyébként te voltál fehér baseball sapkában egy hölggyel?
Ne vedd be,megtévesztés. 500an voltunk mint a szép időkben. Láttam ahogy Kun hordatja oda az autókat 🙂
Amit írtam rèszemről ironia,csak mások már a nèzőszàmban is azt làtjàk bele,hogy az sem valós…èn is láttam,hogy jönnek az emberek,csak jönnek.Valós lehet a 3500,igen.De mindegy is,mert az uccsó mondatod a szomorú.Ezen emberek akkor egy MK döntőre se jöjje el teszem azt.Èn tudtam parkolni a Vas Gereben utcàban.
Akkor ne haragudj.Valahol megértem azokat is akik ezt mondják,mert vereséggel kezdeni egy középcsapat ellen hazai pályán,hát kiábrándító.De nem baj,mert vannak mazochisták is.
Sajnos a tavalyi kezdés még szörnyűbb volt a loki ellen…
Nem haragszom,dehogy is.
Az megvan,hogy a meccs után volt egy kis feszkó a k..va gyengézök,és a vezérek közt.Én azért nem akarok ennyire belefolyni a dolgokba,csak bánt,hogy a tábor sem egységes.
Szemèlyszerint jómagam is vitàba szàlltam a kurvagyengèzőkkel a hàtam mögött,így tedtközelből èltem meg.Isti szomorú is volf,csak csóvàlta a fejét.Amúgy a tàborba olyanok minek jönnek akik csak szotyiznak karba tett kèzzel,fapofával àllnak.Tapsolni se bírnak,de a végèn teli szàjjal kurva gyengèznek.
Én csak készenlétben álltam melletted, mert szegények annyira ostobák voltak, hogy már kinézett 1 jóféle pofon is nekik, ugye abban meg nem hagyom magára a szurker társam. Szerencsére nem lett tetlegesség, de volt 1 perc, mikor nagyon a felé tartott a szitu. Remélem legközelebb is ott Leszel velünk!
(félig mögöttem is volt 1 srác, akinek csak annyit mondtam: ha csak a fele mennyiségű szotyit dobja rám, megköszönöm!) [csöög]
A feleségem mesélte,hogy lent állt egy 10 év körüli gyerekkel akinek a szúlei fent voltak(ez is milyen)és már azon gondolkodott merre menekítse ki.Nem jó ez így.
Gáz, nagyon gáz
Valahogy most kéne kicsit ha lehet összefogni a tábort és a kurvagyengéző brigáddal kezdeni valamit. Mert az nem normális, hogy az első meccsen egy csoport ember ezt énekli, úgy, hogy az énekeknél meg szotyiznak a táborban. Senkinek nem tetszene, főleg az új játékosoknak, hogy páran így fogadják őket 90 perc után.
Végülis azt kiabálnak amit akarnak,az embernek szabad akarata van.Az más kérdés,hogy nekem sem tetszett.Az is tény,hogy a játékosok meg a vezetőség nagyon nem szeretik ezt hallani.
Te örülnél ha még egy egészségeset nem is szartál Kispesten új játékosként de már 3x elküldtek a picsába (szépen fogalmazva) és a szurkolók egy része végig anyázik?
Persze,nem örülnék én sem.Egyébként a C-ben ugyanez megy,csak ott inkább egyéni bekiabálók vannak.
Azok szivarogtak át a B-be..
Pont ilyesmit akartam írni! Egyre gondholtunk!
De akkor legalább nem volt sor a sörért, most meg ? Ki az a Gál?
Szerintem Gácsot akart írni.
Gàl Làszló,2000-es èvek klubigazgatója.Gàcs más tèszta.
Hát akkor mégegyszer bocs.
Nem mondod,hogy a 2000 -es évek aranykorànak klubigazgatóját a Gàl Lacit(volt fradista),hogy vèssem arannyal nevét az oroszlàn oldalàba nem ismered.Olyan edző fenomét rakott a csapat èlére,mint a neves Ioan Patrascu…micsoda évek voltak.
Ráadásul a meccseinken ha ellenünk kell itélni olyan a visszajátszás a var-ron, hogy szinte egy életlen pacni az egész kép. Egy átlagos mobil 10x jobb képet csinál. Szuper lassitással kellene visszajátszani.
Nincs más hátra, mindig ki kell húzni a varkocsi betápját.
Akkor meg szimplán a bíró szívat meg minket.
Ez igaz, de nem tudják szétkenni a felelősséget.
Csak érdekességként: a Liverpool -Manchester City Community Shield meccsen azért kapott büntetőt a Liverpool, amit Lukic reklamált az első félidő végén, ráfejelték a védő kezére a labdát. Ennyit a következetes VAR-ról…
Sajat jatekos hatulrol 1m rarugja kapultol kifele meno labdat vicc lett volna ha arra tizit kapunk.
Angoloknal is sajat jatekos volt?
Nem, ellenfél asszem. De épp be voltam piazva, úgyhogy kérdéses 😀
Patya végül beállt, mert labdához nem igazán ért?
Ne gúnyolódj ő dobogós csapatban van
Baráth és Hidi a padon „Holcsika” még ott sem kezdett!
Beállt végül igen!
Baráth szokhatja is,mert ahogy látom vannak előtte mások.Hidi meg,na hagyjuk.Holcsika,hogy lett volna padon,amikor pènteken igazoltàk?max következő fordulóban,sztem.
Védőt nem nagyon vettek. Fog ő játszani szerintem. Sérülés eltiltás után
Asszony megjegyzi csendesen: ez az erdos szar játékvezető, vagy jo szolga
Ahhoz képest,hogy a Kecskemét nem igazán erősített nem sokra megy ellenünk a Vasas emberelőnyben se. Vennék még 2-3 támadót
A Kecskemét össze van rakva, a Vasas össze van vásárolva… Az várom el a skót csapattól, hogy ők is minimum így rakják össze a csapatot, mint Szabó tette a Kecskeméttel…
Szintén. Ez Szabónak közel 2 éves melója ugye?
Igen, én nem is várom el, hogy a dobogósok legyünk.. Egy 7-8-dik hellyel elégedett leszek, ha közben beépítünk 2-3 fiatalt..
Igen, kb. akkor jött el tőlünk Dabasról (ahol meglepetésre 3.nak behozott minket)
Pontosítok, tavaly nyáron ment Kecskemétre, amikor feljutottak az NB2-be (úgy, hogy másodikak lettek az Iváncsa mögött de ők nem vállalták a feljutást). És egy év alatt felvitte a KTE-t az első osztályba. De nálunk Dabason is másfél év alatt dobogós csapatot csinált (1 pont volt a különbség a KTE és a Dabas közt 2. és 3. helyen.
Akkor egy év. Kiváncsi leszek rájuk az nb1ben.
off. elnézve a Kecskemét elleni meccsüket, ennek a szar Vasasnak elég erős hátszele lesz a bíróknál. Pátkait ki kellett volna állítani a kommentátor szerint is egy csúnya belépő után, a VAR még csak nem is vizsgálta : (
Én még mindig nem értem ,hogy a mi gólunkat miért vették el? Nem úgy van,hogy a mez vonaláig nem kéz?
Hónalj alatt kèz,hónalj ès vàll nem.Ennin esetèben szten a labda nem teljesen hónalj alatg,sőt.
Sose fogom megérteni
„A 2020-21-es szezontól a váll a hónalj aljáig, avagy gyakorlatban a legtöbbször a mez ujjának aljáig tart (kivéve a hosszúujjú meznél), az alatt kezdődik a kéz”
Ezen kèp alapjàncsak megerősít,hogy Ennin esetèben nem volt kèz.Adható lett volna egy gól.Bezzeg egy totàl piros nem jàr a vasasnak,akik sztem több előnyös ítèletet kaptak.
Egyenek f@szt
Itt a képen még a szitu is hasonló szerintem
https://mobile.twitter.com/TheIFAB/status/1272500247919501313?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1272500250578759680%7Ctwgr%5E80ec87c5c25f89d3a7af9761801817634fbafa1a%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fulloi129.hu%2F2020%2F09%2F23%2Fa-kezezes-szabalyainak-idei-valtozasarol%2F
Tök érthetetlen vagy. Csak. Egyébként szabályos gól volt, az egyesületnek minden alkalommal irásban reklamálni kell.
Mert buzimlsz, és igen jól tudod. Jobban, mint a bírók 🙁
Csapkodni kellene azt az asztalt már az elején. Ha kezezést fújt(van aki lest mond) mert ez nem egy határeset szitu. A labda csak a mezhez ért hozzá
Nálunk ez tuti piros 😀
és tizi plusz fél éves eltiltás
Meg zárt kapu
Vizsgalta. De semmi…
Tiszta piros lap.Simek is megmondta hogy járt volna.Szar ez a vasas,mèg segítik is.Nàlunk egy ilyenért sima kiàllítás.
Az.
Az ítélet volt a semmi
Pedig sima piros volt..
Bocs csak hallgattam, a szpíker mondta, hogy meglepődnék, ha nem vizsgálná a VAR, aztán nem sokkal ezután azt, hogy csak meglepődtem. Ebből gondoltam, aztán visszanéztem az esetet tényleg nyújtott lábbal sípcsontra, szóra sem érdemes.
Lehetett is latni, ahogya fasz Erdős beszelget a var szobaval. Meg az ivoszunet is ezert tartott picit tovább.
En megadtam volna, ahogy Simek is.
Hosszúra sikeredett, meg lehet hülyeség is, de pár kérdést, észrevételt próbálgatok magamnak megfogalmazni, megérteni(szerencsétlenségetekre olvassátok éppen).
Nem volt ez se rosszabb, se jobb így elsőre, mint az elmúlt szezonok kezdése. Még ugyan lehet, de remélem elindul végre valami koncepció. Fiatalok márpedig lesznek ha tetszik (nekem igen), ha nem.
Rögtön itt az első ellentmondás, miszerint
hogyha bomlasztó, lázadó játékosokat elküldtek, partvonal mögé helyeztek, miért (direkt név nélkül) mfa jobb védővel kezdünk, ha van rutinosabb (nem azt írtam jobb) is, nem is 1? A széleket kell nyomni minden csapatban támadáshoz, de akkor ne a tegnapi bizonytalan, első meccseit játszó legyen egy védelmi kulcs pozícióban.
Középen szintén ez a szitu, de valamiért nekem az kevésbé volt rosz (igaz, hogy az pont a védelem jobb oldalára terhelt többet). Tehát alakzatban egymás melletti (átlóban) nem szerencsés két, nb1 szinten rutintalant bedobni. Megtette Tam, biztos okkal, de akkor küldjék el, aki nem kell (3-4fő) és az árukból, felszabadított bérből 2 jót hozzanak a helyükre.
Lukicsot figyelem évek óta. Soha nem volt anorexiás. Soha! Soha nem „Rault” kellett játszania! Itt miért? Ez nem ő. Neki árnyékban kell kapu fele átlőni, box vonalából és azon kívülről tüzelni, szélről befele mozgónak legurítani, helyzetet kialakítani. Na ehez kell elé és mellé a szélekre jó játékos és nem pl Tamás. Mert ha annyira lassú, ütemkésett passzokat kap, amiket kap, már nyakán 2 védővel, plusz 1 elé területbe érkezővel mit kezdjen? Gyorsítani kell a passzokat és előre fele! Ricsi fiút nem szidnám. Nem lógott ki semmivel se az elődei teljesítményéből és 1/33 meccs alapján korai Moutarizni. Pláne, hogy Mout se befejező szerepben kellett volna játszatni. Ne menjünk messzire csak az nb1be.. A csatárok mind rúgnak, fejelnek mellé, felé. Nem 1x, nem 2x. Nagy top ligákban is vannak ordító hibák. Amiben javulni kell, hogy az ordító hibák vs gólok száma kiegyenlítődve, sőt a gól felé billenve nyomják a mérleget. Észre kell venni (pl Lukics esetében is) , hogy a kihagyott fejest is a koncentráció hiánya okozza, mert amíg 90 percig 2 értelmezhető labdát kap valaki, azt durván elnyomja a maradék 89 percnyi fos, megkésett, pontatlan „kulcspassz-gólpassz” hiányának stressz szintje.
Bal védőnk a pályán a box előtt, jobbra pozícionálva nézi állva, hogy a helyén jön a támadás vele 1 vonalban és egy 35 éves fut oda helyette, hogy megoldja (nem is 1x). Kérdem én, valakit meglep, hogy Mitrovics kifárad, ha a futóbolond helyett kell futnia és levédekeznie a területet? A legnagyobb közhely a kifejezés, de tényleg football buta ez a Tamás. Hhuuuh, nagyon sötét(igazi zalai) !!!
Szappanos annyit szitkozódott, mondta mondta a magáét, full idegbe volt attól, amit előtte a helyezkedések és azok hiánya okozott.
Ez a stáb, keret, nem az, akin az elmúlt évek sérelmeit kell leverni, aki meg azokból az időkből még itt van az bizonyítson vagy eresszék szélnek.
Utolsó gondolatom magam felé, feléd, felétek szurkoló társaim. Győzzük le a nagy megmondás kényszerét a neten is és a lelátón is. Meg is szakadhatunk dühünkben, kb semmit se érünk el vele, mert nem a mi hangunktól lesz tehetsége 1 szakmai vezetőnek, stábnak csapatnak. Viszont kell legyen hangunk és támogassuk az adott keretet. A jó eredmények mellett épp úgy, mint a nehéz időkben. Türelmet és tiszteletet csak akkor vívhatnak ki maguknak, ha kölcsönösen meg adják (mi is nekik) azt nekünk is és végre eredményekkel is párosítják. Fejlődnünk kell nekünk is szurkolóknak, mert az első meccsen a csapat ellen fordulók károgása, enyomta a hangját azokan, akik buzdították a csapatot. Klikkeskedéssel nem jutunk előre, se a pályán, se a lelátón.
Majd az első etap után lehet véleményt formálni. Addig kár kritizálni, meg össze-vissza hülyeségeket dumálni.
Akkor már a skót. Skóciában lesz!
Szerintem nem, valami furcsa okból úgy érzem, hogy ez a szezon nem lesz olyan vesszőfutás, mint az utolsó kettő..
Szerintem fehérváron a meccs előtt dobáljuk meg a buszt….
Én maradnék a dulván dobjuk őket a padlóla.
Reggelig ütöttem a szalmabábot Courts arcával
Mostanaban sokszor olvasom masutt, hogy az nb2 megtisztulast hozna. Hat, nem tudom. Egyreszt persze, lehet, hogy azt hozna. De milyen aron…a penz jo része eltunne. Uj jatekosok jonnenek, a legjobbakat elvesztenenk. Szapi az kurva isten, hogy tovabballna. A jobb legiosok értelemszerűen eltűnnének a ködben, meg a rosszabbak is. Lenne uj stab, biztosan jobb mint ez…hat persze. Szoval a megtisztulás elindulhatna, miert is ne?! Csak az a kérdés meddig tartana? Hiu abrand azt hinni, hogy biztosan feljutnank rogton, konnyen lehet, uogy evekig tartana. Es aztan? Megint uj stab, biztosan uj jatekosok, uj legiosok, mar ha lenne penz. En nem akarok egy kispesti mtk -nak drukkolni. Es bocs szombathelyiek, de egy kispesti Haladásnak sem.
Most kezdődött, és zárul a megtisztulás.
Ha kiesünk,akkor a Haladást fogjuk másolni sztem. Arra meg nem sokan vágynak.
Siman lehet. Az nb2 NEM OPCIÓ!
Lukicot manapság divat puhosozni becsmérelni!
Tény hogy messze leromlott a telhesítménye fél éve!
Tény hogy nem modellalkat!
Annak ott van/volt Batik kolléga!
Viszont az is tény hogy két éve szerb gólkirály volt és nem egyszezonosként mert előtte is rúgott nem keveset!
Tény az is hogy itt 12 es félszezonnal nyitott amíg rá volt építve a taktika és 15 góllal még így is házi gólkirály lett és az NB1 es góllista másodikja!
Az az ember TUD GÓLT SZEREZNI!
Lanzafame óta nem volt ilyen gólérzékeny futballistánk!
Ki kell szolgálni!
A tegnapi nem az első meccs, amin teruletbe mozogva várja(2emelt karral is jelezve) a gyors, passzt, indítást a társaktól és Szapitól is. Szerintem azért nem megy Lukicsnak, mert ez a (játék) sebesség es a társai bizonytalansága , ami a előre játszásába (hiánya) van és hogy Luki minden mozdulatával előre fele menne, passzolna, de ahoz meg nincs senki, aki kisérje, segítse a támadást.
Amikkel én nem tudok mit kezdeni a kapus kirúgások. 2 védő áll bent a boxban.. Semmi előre tolt védelem ezzel(már támadásnál se) és pl Szapi tegnap szinte minden hosszút a jobb elejére vágott. Ha látni, hogy nem megy, ne csinálja annyit.
Tamás meg.. Katasztrófa.
(lehet nem túl érthetőek a soraim,gondolat menetem. sorry)
Az a furcsa, hogy Moniz azt mondta, hogy mind a Győr elleni, mind a mostani neccsen a 60 percnél elfogytunk… Ez nem jelent jót kondi téren…
Hol fogytunk el??Èn ilyet nem tapasztaltam.Arra a Moniz-ra ne alapozz,akinek a milan elleni meccs volt èlete meccse.
Szerintem az erőnléttel nem lehet gond, nem látszódott, hogy nem bírnánk tempóval.
Èn sem vettem èszre.Furcsa lenne nekem,ha egy skót edzőnèl a kindi nem lenne rendben.
Nem láttam semmiféle előrelépést a tavalyi, tavalyelőtti formánkhoz képest. Idén is a kiesés elől fogunk menekülni.
Dixi,CSAK! Jó meglátás sztem,hogy az összeszokottság és a csapatjáték hiánya a legnagyobb gond egyelőre. Nézem a Várdát (vagy akár a zetét) és irigykedek,hogy a játékosaik tudják a dolgukat ,valamint k.rva szar,hogy ezt nálunk nyomokban nem látom felfedezni.
De az akarat megvan! Hajtanak,mennek.
Idő kell ide. Türelem. Ezért is b.sz fel az ostoba k.rva gyengézès. Ezzel saját magunkat tesszük gödörbe.
Kint voltàl tegnap??Èn pár mögöttem lévőt csitítottam,de csak fröcsögtek.Amúgy Courts leült az ultrák vezetőivel.kis türelmet kért.Tudom,tudom,hogy ez is bullshit.De minej mindjárt k.gyengèzni…
Butaság volt a nyitott kspus Győri meccs is. Na én ilyenek miatt tudom Kunt bántani. A tegnap pályára lépők közül Bocskaynak Mitrovicnak,Prenganak,Ricsinek,Alexnek semmi közük nem volt az elmúlt 2évhez,Szappanosnak se mert jó volt,Johnson meg nem igazán játszott,Zsótér meg 2x kiteszi a szivét minden meccsen. Mégis úgy mehettek fel az első bajnokin a pályára,hogy már el voltak küldve az anyjukba és ott volt a nyomás,hogy a szurkolók egy része már nincs mellettük.
Fehérváron szurkoljuk ki.
Figyeltem Pistit, latszott, hogy csalodott amikor felharsant a kurvagyenge…
Szabi mellettem, Dixi és a tábor magja előttem.. Ugyan ez. Első meccsen kgyengézni igazi idiótaság. Mindenki tudja, hogy gyenge, de egy teljesen felforgatott csapat, szakmai stáb el kell induljon valahol. Direkt nem kapcsolódtam be a „vitába”, de már készültem „akcióra”. Rá kell jönnöm sokadjára, hogy rengeteg embernek a magához való esze sincs meg. Még 1 dolog.. Az északi kanyarban ne szotyizzunk már, pláne ne rám és a sok tulok (igen, minősítek) a kanyarba szurkolni álljon be, ne 90 percig csak szapulni, mert az a kurva gyenge, mentálisan mindenképp.
BIG LIKE
Kint voltam.
Nem bullshit szerintem.
És így van.
Én értelek, de majdnem 3 éve csak „idő kell”. Mikor fogy el?
Elfogyott ez tèny!Nem is vitatkozom azzal,hogy negatívan àllnak itt sokan hozzà.Lelkem mèlyèn èn is aggódom,de mond meg mivel lesz jobb,ha első meccs utàn màr megy a mantra.Semmivel.Nagyon sok hibát követtek el bent,amit nem lehet 2 hónap alatt rendberakni.Meccs előtt Rőzse és mèg egy srác beszèlgetett Azurákkal az oroszlànnàl.Amit hallottam az volt,hogy a vezetők felè adnak nèmi türelnet,mert most làtnak nèmi elmozdulást,de kérik,hogy a játèkosok besértődèseit kezeljèk jobban.Jelentsen ez bármit.
Több mint 20 évet vártunk arra ,hogy beleszagoljunk az élmezőnybe. Ez Supkával és Rossival sikerült. Rossinak is kellett egy szezon mire összerakott egy csapatot. Courtsék kb 10 percet kaptak és indult az anyázás. Igaz anno Rossinál is.
Nem is értek vele egyet. Nevetséges 2 meccs után ítéletet hirdetni. Én is türelemmel vagyok, valamiért most ebben a változásban bízok, amit hoznak a skótok, de magamnak is feltettem a kérdést, hogy meddig mehet még ez az egész.
Mit tudunk tenni? Azt amit mindig mióta a Kispesti eszemet tudom,ez a 90es évek vége. Drukkolunk a csapatnak. Azt nem mondhatjuk a tulajokra se,hogy nem próbálnak meg jókat hozni a stábbba. Mert kizárólag focihoz köze nem lévô unszinpátia miatt az első perctől gyaláznak sokan mindent és próbálnak erre ösztökélni akit csak lehet Azt vitathatjuk,hogy mennyire sikerül,de Jött Urbányi és a magyar Klopp, jónak tűnt nem? Utánuk hozták volna a Topolya edzőjét,jó ötletnek tűnt. Akarták Storckot, az se alsó polcos ötlet szerintem. A mostani stáb se néz ki kutyautőnek. Melyik tulaj melyik stáb tudott 2 hónap alatt felépíteni valamit? A vidinél is majdnem egy szezon kellett a pozitív irányba állásra
Nem értesz. Én nem a vezetőknek kértem a türelmet,hanem a most kinevezett stábnak. Az új edzőnek ez az első meccse volt. Kb a nulláról kell neki mindent. A többit beszéld meg a vezetőkkel,ne én magyarázkodjak helyettük.
A vezetők kapkodnak,balfaszkodnak. Az ő irányukba nekem sincs türelmem.
Idő kellett Bódognak, Horváth Ferinek, Vignjevicsnek. Nekik is idő kell. Én tényleg megértem, maradjanak szerintem is, de véges a türelem. Mi mindenkinek csak időt adunk, aztán lassan az egész NB1 rajtunk röhög.
Áhhhh,ne menjünk ebbe bele.
Erről oldalakat bírnèk írni.
Se Bódog se Vignijevic nem kapott időt.
Abban a harom evben latszott barmi allandosag, koncepció, feljodesre torekves, tudatos jatekosvasarlas, edzo, stab felepites, hozzaerto vezetoseg?
Nem.
Most minden es mindenki vadiuj. Ez a siker utja? Nem tudom. Latszik mar a tudatos epitkezes? Nem, meg nem.
Ha -teszem fel- holnap ezeket is kibasszuk, és elölről kezdjuk bárkivel, lesznek azonnal eredmenyek? Erre valaszoljon mas.
.
Én nem mondtam, hogy basszuk ki őket. Csak rohadt unalmas már ez az egész.
Nem, en se mondtam, te sem. Koltoi kerdes volt. Inkabb az akartam mondani, hogy a sok elismert mellenyulas ellenére, es bizony sokszor joggal idegeskedve sem marad mas ut, mint a turelem. Részünkről, szurkolok reszerol. Persze el lehet veszteni a turelmet, meg kurvagyengezni az elso meccsen, meg fogadkozni, uogy tobbe nem megyek, meg csóró berletesek most megszivtak, csak attol ugyanolyan divatszurkerek leszunk, mint akik evente valtanak csapatot, attol függően hogy epp ki a legjobb
(Ezt sem te irtad, nem is erre celoztal, nehogy felreerts. En gondolom igy).
Ui. Amugy a tokom tele az utolso evekkel, ugy a teljes metalfaszom eraval.
Na ez az!
Sokaknál már elfogyott!
Remélem most végre jó a koncepció es a keret kialakítása!
De amikor a valószínűleg sérült Lukic helyére a napközis Kocsist cseréli be az edző akkor megkérdőjelezem az éppelméjűséget!
Nem volt sérült lukic!Hanem helyére tette fel Ennint és Kocsis ment ki szèlre a helyère Jaa,hogy ezt a szerkezeti vàltást a kis Kocsis nem adta át Enninnek,az is „vicces”volt.Enninn meg àllt a kezdőkörben,hogy akkor most mi van ès nèzegetett a kispadra.Courts ezt egy két perces csúszassal vette èszre,majd mondta el a vàltást.
Courts mondta,hogy még nem 100%os, 2 hetet kihagyott a felkészülésből és óvatosan terhelik újra.
Ha valószínűleg sérült, miért játszik? Egyébként Lukicnak volt egy nagy helyzete, amikor kb oda fejeli, ahova akarja. Szerb gólkirály, nálunk házi gólkirály tavaly. És sajnos meglátásom szerint nem tett többet a győzelemért, mint Kocsis.
Nem jó a koncepció,már most megmondom neked,de egy bukásért sem szurkolhatok,ha a klubomról van szó. Ezért jobb híján mellettük állok. Akkor is,ha szar. Márpedig ez most az.
Nem kell kétségbe esni, a jelenlegi listavezetőtől kapott ki a tökutolsó. Nem ilyen meccseken kell nyernünk. 🙂
Végül is mi csak egyet kaptunk a Milan meg hármat!
Szappanos a kapusunk
Dokának kezdenie kell
Prengától több kell de ő az egyik
Cirkovic a másik középhátvéd
Tamásnak védekezni is kell
Mitrovic erőnlétének javulnia kell
Maxim nak kell irányítani
Zsótér egész jó lehet
Nagy D nek fel kell épülni
Lukic ot ki kell szolgálni
Ennint meg kell tanítani gólt lőni
Tujvel ideális cserekapus
Petkovicot nem adnám el
Szabó Alex hatalmas nulla
Lovric 30 perces csere
Klemenzt be ne cseréljék
Gomist nem tudom minek hozták
Benzenleitner jó lesz cserebalnak
Bocskayt felejtsük el! Tehetségtelen
Petrusenkot nem kellene eladni
Johnsson fejlődik de kevés
Traore cserének talán de oda is alig
Kerezsi ugyanez
Kocsis gyerek vicc
Courts jót akar de nincs elég minőség
Kocsisnak legalább megvan a sebessége, illetve szerintem az izlandi az egyik legjobbunk volt tegnap, de ezen kívül teljes mértékben egyetértek
Annyira jó hogy egy „profi” klubnál, ilyen kísérleti fehér egereset játszunk már évek óta….
Sajnos igen
Ezert mondom, hogy korul kene nezi gyengebb bajnoksagok golkiralyai kozt
Zetebe ez a Mazinga gyerek es a mi sztar Ricsink eg es fold.
Harman neztuk a merkozest egy ujpesti srac meg tesom aki fuggetlen itthon.
Egy dologba mind egyet ertettunk botrany gyenge a Rich… atveteleinel kilometerekre pattognak a labdak, parharcnal olyan konnyen nyomtak el.
Ghanai 3 osztalyba be lehete ajanlani ez a grund foci amit tol ott jo lehet
Remélem ez a meccs után mindenki elfelejti azt a szót hogy kispesti utánpótlás!
Tényleg? A ZTE-ben 3 kispesti nevelés játszott..
Kár,hogy hamar lekapták őket mert addig Mitrovic leszedte Milut könnyedén. Németh meg mintha ott se lett volna
Na ne….
Én nem csodálkozom, hogy a középső védők ennyit hibáztak. Középpályás védekezés hiányában lendületből vezették a védelemre a labdát. A két torony középen nem erre való. Egyébként mindenki tanározza Lovreszt… Sztem meg hatalmas biztonsági semmit tolt, folyamatos hazaadásokkal. Csak oldalra vagy hátra passzol, tegnap nem tetszett a játéka. Mitrovics zéró semmi alatt. Tötyögés lötyögés aztán – ahogy Lassie írta – ebbe jól elfáradt:)))
Összességében csak Szappanost tudom kiemelni, k…va jó kapusunk van. Tamás K nagyon aktív volt, az elején sokszor lemaradt védekezésben, de utána feljavult, támadásban nagyon sokat ment. Középpálya halott, gyakorlatilag nincs védekezés. A csapat nagyon gyenge jelenleg, mint egyénileg mind csapat szinten. Csapat szinten tudunk fejlődni idén, de nagyon nehéz évünk lesz.
Szerintem egy védőnek ez a feladata és semmi más! Tegye oldalra, hátra max a legközelebbi középpályáshoz biztonságosan. Ezt Lovresz nagyon tudja még mindig, plusz tegnap is volt 3-4 olyan mentése, megelőzése, ami nélkül most szégyen vereségről beszélnénk!
Akit pedig dicsérsz Tamás, még ezt SE tudja!! Simulékony, marketing focista, amit a vezetőséggel együtt sokan megesznek. Szar védő, szar támadó. Olyan vak a pályán, hogy csak a fehér bot hiányzik a kezéből! Tegnap konkrétan az első gólnál tők üresen, ember nélkül ácsorog a semmi közepén, majd ahelyett hogy tisztán kifejelte volna, lehúzta a fejét!! és így került a
gólszerzőhöz a labda. Ezt követően az ZTE óriási
ziccerénél amikor majdnem 0:2 lett, szintén az ő embere rúgott tisztán kapura, mert
Tamás láthatóan nemhogy az embere helyzetével nem volt tisztában 30 másodpercen keresztül, de szerintem a sajátjával sem. Aki nem hiszi nézze vissza, félelmetes komolyan! Ha én lennék az edzője komolyan kivizsgáltatnám, hogy a térlátásával, vagy a helyzet felismerési képességével van-e gond… Döbbenet, hogy vele hosszabbítottunk és elsőre..!
Az én véleményem amit lentebb is írtam
A védekezés csak jobb lehet. Ez a védelem így még1x nem nagyon fog felállni. Sok labdát elszortak. 2 középmezőnyért küzdő csapat játszott tegnap. Nekünk teljesen új csapat, nekik a mag már tavaly is egyben volt . Nem is vártam nagy durranást, írtam is párszor,hogy inkább vereség lesz mint x vagy H. Ennyi idő alatt a0.ról nem lehet,még Rossinak is kellett egy szezon, Courtséket meg az első meccsen kikezdeni…. Na mind1. Megszerezhettük volna a vezetést is,egyenlíthettünk volna,kell még az összeszokottság.
Ricsi,Zsótér, Mitrovic és Maxim jó volt. Bocskay és Alex sokat hibázott,Prenga is.
Támadásban nem voltunk olyan szarok mint eddig,több befejezett akció volt mint az előző csapatnak szokott lenni, a pontosság hiányzott a befejezéseknél és az utolsó passzoknál is. Korai még a kurva gyenge. Hajtottak,küzdöttek,de nincsenek még összeszokva. A zte ebben előrébb jár, ennyivel voltak jobbak tegnap. Ha volt játékosainkat kötelező isteníteni mert hajtottak eredménytelenül akkor a jelenlegi is megérdemelne egy kis biztatást ne az 5. perctől kurva anyázást. Pláne,hogy pont a mi fiaink voltak a legrosszabbak, Bocskay bele fog lendülni tuti,Alex meg tanulhat az öregektől.
Én maradok Kispest szurkoló továbbra is 🙂
Hajrá Kispest
Na akkor aludva egyet az egészre!
Egyetlen biztos pontunk Szappanos!
Neki kellene csk nak lenni!
Ha Ő nincs 3-4 góllal kapunk ki!
Nem értem ezt a 3-5-2 es taktikát!
Mi akart ez lenni meglepetés?
Egész nyáron 4-3-3 ban nyomták akkor ez most mi?
Szabó Alex nem első osztályú futballista! Róla ennyit!
Lovric apó stabil mint a forint de már lassú és öreg! Cserének jó kezdőnek semmiképp
Prengától sokkal többet vártam!
Batik szintet hozott jó megoldások nagy hibákkal váltogatva!
NB 1 sztárhátvédje nem volt több átlagosnál ami tőle kevés!
Doka elvileg sérült kell mint falura a villany!
Cirkovic elvileg másfél évet együtt focizott Prengával! Akkor mi a faszért nem lehet egyből betenni mellé?
Vagy legalább csereként!
Tamás K a szokásos agyatlan védekezni nem tudó futóbolond!
Előre játékban viszont talán fejlődött!
Csak hát balhátvéd a lelkem, kellene tudnia védekezni is!
Bocskay! Mi a lófaszt vártatok ettől a súlytalan, tehetségtelen kis mitugrásztól? Nyomozta a labdát egész meccsen!!!
Mitrovic nak voltak szép pontos labdái jó ötletei de már Ő is öreg és lassú!
Zsótér is hozta a tőle megszokottat jó és rossz értelemben is! Eszetlen ő is viszont most több jó átadása volt. Szívvel játszik ész nélkül!
Maxim veszett jó lehet alig várom hogy utolérje magát látszik hogy technikás, Ő is kell nagyon ebbe a „csapatba”
Ricslord valóban Moutari klón hasonló erényekkel és hibákkal! Gyors technikás de be van oltva góllövés ellen!
Lukic .. szenved! Nincsenek megfelelő szintű társai! Nem kap elég használható labdát!
Johnnson önmagához képest fejlődött de még így sem sokkal több egy átlagos szélsőnél!
Kocsis Dominik… hahahaha! Te jó isten mint egy jóllakott napközis akit a nagyok odaengednek egy kicsit játszogatni maguk közé! Szerintem a zalai hátvédek hozzáérni nem mertek nehogy elsírja magát! Vicc! Szar vicc!
Démon az démon! Semmit sem szabad várni tőle és ezt hozza is stabilan!
Edző! Durva nagy kóklerségről tett tanubizonyságot! Leírtam a hibás döntéseit menet közben!
Taktika cserék reagálasok és nyilatkozat! BULLSHIT!
Szebb jövőt Kispest!
Pár szóban a mérkőzésről :
Megérdemelt vereség egy sokkal jobb erőkből álló ZTE ellen.
Előzetesen 0-3-at tippeltem. Ha Szappanos nem mutat be több bravúrt akkor simán lehetett volna annyi.
A VAR megint nem szeret minket. Nem a második félidőre gondolok hanem az első félidő 45. percében a zalaegerszegi csávó az ötösön kezezett (Lukics jelezte is!). Pont egy éve volt amikor Klemenz kifordulva háttal, eltalálta a könyökét a lbda. Piros és 11-es.
Most a teljesen nyilvánvaló kezezést véletlenül nem vette észre a VAR.
Mint futballt szerető és értő ember (magam is futballoztam) látni vélem amit ez a Tam Court játszatni akar.
Egy baj van vele csak : ezekhez a szűk passzsávokba erőből berúgott labdákra labdabiztos, jól passzoló és labdátkezelni jól tudó játékosok kellenének.
A támadásépítésnél ugyanez a hiba : A meglévő játékosok nem olyan minőségűek hogy lejátsszák az adott feladatot.
Gondolok itt arra hogy ez a fos feka gyerek egyszer sem tudta 1-az-1-ben megverni emberét pedig jöttek a labdák Zsótértól. Tamás képtelen volt kapásból eltalálni a kaput ziccerben, stb.
ezekhez a tipusú támadásokhoz és helyzetekhez MINŐSÉG kell, ami jelenleg nincs.
A ZTE semmivel sem volt jobb, csupán annyival hogy jobb minőségű játékosai vannak, akik meg tudtak villanni illetve 1-az1-ben sorra meg tudták verni a sokkal rosszabb képességű játékosainkat.
A taktika igazából rendben volt, tudtunk nyomni a bekapott gól után, mentálisan fejlődtünk. de ez a bentmaradáshoz kevés lesz.
A gyógyír : azonnal 4-5 felnőttkorú, azonnal bevethető minőségi játékos kell.
Szerintem nem fognak érkezni, ugyanis véleményem szerint azok a jelek amik vannak ( mindenkit elküldtek, olcsó szarokat hoztak, az utolsó pillanatban elküldik a csapatkapitányt, padra ültetik a legjobbunkat Dokát, Petrusenko a keretben sincs), szóval egy dolgot jelez : KIÜRÜLT A KASSZA !
A játékosokról :
Szappanos : bravúr,bravúr,bravúr
Jonsson : se támadában, se védekezésben nem tudott húzó ember lenni.
Szabó Alex : Be kell látnunk hogy nem NB1-es szint
Lovrics : tanári módon csinálta
Prenga : Feltűnően lámpalázas volt.Sok nagy hibája volt.Lesz ő még jobb is.
Tamás : Végre húzóember volt, zakatolt. Kár hogy mindig nagy gólt akar rúgni…
Zsótér : igazi motor volt.Jól tette-vette a labdákat, igazi irányító volt
Mitrovic : Sétálgatott, ácsorgott, majd elfáradt ebben az öregember
Bocskay : Óriási csalódás volt. Nem volt értékelhető momentuma. A gólnál neki kellett volna az emberét megakadályozni. Róla kaptuk.
Richlord : Üdvözlöm a managerét aki feltornázta az értékát félmillió euróra. Ilyen játékosokat 75-100 euróért lehet kapni rengeteget.A sebessége és cselezőkészsége lehet hogy Litvániában bejött, de amai modern NB1-n nem tudta megfutni a zalai védőket. Lőni nem tud.Helyzetbe kerülni sem. És még a kapu torkából is képes kihagyni ziccert (Győr ellen). Kuka…
Lukics : megvolt a ziccere, kihagyta. Igazából ha nem ő szolgálgatná ki azt a furkósfaszú feka gyereket hanem ő kapna labdákat akkor biztos betalálna.
a cserék :
Plakát-csengő (Plakuscsenkó) : 2-3 jól labdát megrúgdosott, de nem védekezik és szeret elbújni, alibizni.
Kocsis D : nem értem miért Lukics helyett jött be. Ő inkább szélső. Jonssont helyett kellett volna behozni.
Traoré : nagyon későn jött be.Legalább fél órát kellett volna adni neki.egyébként ez a nagy lapaj paraszt nem ugrik fel fejelni, így egy darab légi párbajt nem nyert meg.
Összességében : Kimondhatjuk amit eddig és éreztünk :
Út az NB2-be.
a keretünk jelenleg az egyik leggyengébb az NB1-ben.
Az a baj hogy jórészt igaza van
Azért amikor Maxim bejött rögtön láttam a szemet a labdáin. Szerintem neki kell irányítani.
Mindenképp
Akarok írni a tegnapi meccsről egy hosszabb beszámolót, de telóról csak egy rövid gondolat. Én úgy láttam, hogy a meccset a zalaiak a 2. félidő első 15-20 percében kialakított mezőnyfölényükkel nyerték meg. Elnézve a statisztikát a kaput eltaláló lövésekben van a legnagyobb különbség. Ez nálunk 9/1, a ZTE-nél 10/5.
Szóval összességében úgy gondolom, hogy a meccset a gyenge támadójátékunk miatt buktuk, ezért is lenne indokolt 1-2 csatár igazolása.
Egyébiránt én nem láttam olyan tragikusnak a meccset, bár kétségtelen, hogy sok hibával játszottunk. 🙁
A csakfocin azt irjak a golunk azert volt ervenytelen mert Ricsifiu lesen volt. Akkor most kez, vagy les? Hogy oszinte legyek en egyiket sem erzekeltem, csak orultem a gólnak, mikor a tobbiek lehutottek, hogy sajnos nem…
A bíró kezezést mutatott!
Partjelző lest intett én azt láttam.
Ha Szabi lejjebb írta,hogy nem lesz népszerű a véleményével,akkor ez rám sokszorosan igaz. De én leszarom.
Játékosok:
Ennin k.rvajó. Képzett,jól bánik a labdával,ez látszik a megmozdulásaim,de nagyon magára van hagyva,így nem fog tudni kibontakozni. Szapival senkinek sincs gondja. Bocskay teszi a dolgát,nem tudom páran mit vártak. Egy Messit?
Mitrovics az ész. Tamást lehet szidni,de robotol,teszi a dolgát és beszédes,hogy kétszer is helyzetbe került.
Zsótér dettó. Lovric dettó. Fontos elemek.
Prenga párszor meg lett fogratva valljuk
be. Kisgyerek jobb oldalon próbálta tenni a dolgát,mint ahogy az izlandi gyerek is.
Lukic…. Néha azt éreztem ba.szik az egészre,néha azt,hogy kivan a f.sza a csapattársakkal és inkább egyedül akarja megoldani az előrejátékot.
Csapatjáték. Azt láttam,hogy az a probléma amit írtam korábban: a középpálya. Prenga ezért (is) lehetett bizonytalanabb,mert k.rva nagy nyomás nehezedett a védelemre a gyenge kp miatt. Ezt látom. Ilyenkor kellene egy Hidi(ok,tudom haszontalan,meg mikutyánk,meg mittudomén még mi a f.sz),csak normális vkp nélkül úgy kizúgunk,mint a 21.
Erősíteni kell. Hátul jók leszünk,de középen és elől nagyon kevés ez még így.
Szerintem jókor jönnek ezek a pofonok,mert tudunk még igazolni és korrigálni.
A zete sokkal szervezettebb volt egyébként,sajnos megérdemelten nyertek szerintem.
A közönsèg. Erre is azt tudom mondani,hogy nem véletlenül mondják ránk,hogy az egyik legostobább nép vagyunk. Ahhoz mekkora IQ szint kell,hogy az első meccs után elvegyük a játékosok maradék önbizalmát is az idióta k.rvagyengézéssel? Hát gratulálok magunknak is. B.szott okosak vagyunk.
Az utolsó bekezdés nagyon igaz!!
Kösz.
Hat tenyleg sok mindennel nem ertek egyet., es van amiveleg teljesen. Ricsifiu sztem Moutari2, veszett gyors az igaz, de neha a Havannaig patran tole a labda. Nem tetszik.Mitro egyszerűen oreg es lassu. Luki nincs a palyan…hogy azert mert beleszarik meg mindig, vagy a nagyon lyukas kozeppalya miatt, azt egyszer 90 perc utan nem tudom megállapítani. Lo a legjobbjaink koze tartozik, ez gaz. Oregen kivalo csere lenne, komplett meccsre mar keves. A zete gyorsabb volt, szervezettebb, osszeszokottabb. Nincs semmi kozeppalyank, es a tamadoszekcio is gyengus. Kozepre es elore kell ember. Ami nagyon latszik, hogy idegenek egymasnak a sracok, össze kell szokni, ehhez ido kell. Nem lattam a csapatreszeket, egyszer baloldalon voltak szazan jobb oldaloneg egy szal ember arvalkodott. Nincs kepe a csapatnak.Az edzo nyilatkozata sima szerecsenmosdatas, az igaz, hogy idot kell hagyni nekik, mindnyajuknak.
A kurvagyengezestol hanytam, amugy azt figyeltem a B6 tetejen nyomta kb. 20 ember, a meccs vegen inkabb eneklest, tapsot (biztato tapsot) kapott a csapat, nem kritikát. Az igaz,va kurvagyenge hangosabb volt.
A meccs legjobbja a félmeztelen srac volt aki korbefutotta a palyat.
Adom,Ennint,Mitrot ,… kivéve.
Oke. Az ellenvelemeny mindig hasznos, a vita sokszor oncelu. Tetszik ahogy irsz.
Sok mindenben egyetértünk, igy aludva egyet a tegnapra. A kanadai és az izlandi szerintem is jó, védelem Dokával és Cirkoviccal rendben kell, hogy legyen. Középpálya nálam nem gyenge, izraeli és az utolsó 25-30 percekre Mitrovic meg fogja tudni oldani. Ebböl nekem viszont az jön le, hogy a csapat egyénileg összességében nem rossz. De akkor mi a hiba? Amit én látok, az az, hogy egyelöre nincs csapatjátékunk. Nincs egy kialalkitott alapjáték, amit játszunk, nem tudunk semmit ráeröltetni az ellenfelekre. Idejön egy szar zalaegerszeg, nb2es játékosokkal, elkezd játszani és mi próbálunk alkalmazkodni. És ez megy évek ota. Régen volt játékunk, mi játszottunk, és az ellenfelek próbálták azt megölni inkább kevesebb, mint több sikerrel. Nekem azt azért senki nem mondja, hogy ez a zalaegrszegi keret jobb, mint a miénk. Egyszerüen tudták, hogy mit játszanak és meg is játszották.
Nagyon adom.
Rőzse az isten. Az volt a meccs fénypontja, amikor felment a pulpitusra, és elkezdett minket vezetni. Ennek a csávónak ebből kellene élni (csak nem tudom a megfelelő szakmát). Fél óráig remekül éreztem magam. Ja, kózben meccs volt?
A nem nb1 szintű exkispestiekről kiderült hogy szarok mind, de nálunk jobbak.
Úgy fest, van egy rakat ügyetlen játékosunk. Baj van. Nagy baj.
Igen. Azt beszeltuk Ogyval, hogy hihetetlen mennyire egyutt el a meccsel. Ezt senki nem tudja rajta kivul
Nem leszek nèpszerű ami írok.Valóban nem volt jó nézni a csapatot az első 20 percben,mert akkor a zte teljesen uralta a meccset.Aztàn már mi is kicsit fellélegeztünk és onnan talán nem billent úgy fel a pàlya.Ha a játèkosokat nézzük,akkor a sokak által szapult Ennin-t megvédem! Ez a srác,ment,küzdött labdàkat szerzett vissza,őt sztem nem szèlen kellene játszatni,hanem ékkènt Lukic helyén és mögötte a ma teljesen Lukicot,hogy szemben a kapuval érkezzen.Egyszerűen ő kèptelen erre a szerepre,amivel játszatjàk.Bocskay sajnos szürke volt,ment,ment te semmi.Helyèn kellett volna Petrusenko,de beszèdes,hogy keretben sem volt..megy.Szabó Alexet felejtsük el,neki ez a szint magas.Dokát kellett volna játszatni,de ugye padozott,aminek oka van.Megy vagy csak a skót edző meg akarta mutatni vmiért,hogy ki az úr a házban?!Majd ez is kiderül nem mennék bele.Mitrovic amíg bírta szusszal ment,volt hogy ő mentett és ha kellett úgy b.szta le Tamást,hogy öröm volt nèzni.Tamás..istenem..nulla,-1 a srác.Maxi,izraeli csalódás.Kocsis…nem tudom hova tenni,lehet csak izgult.Azt gondolom,hogy jön még 2-3 jàtèkos és jobbak leszünk,de be kell làtni,hogy ez a keret vèkony.Tusi,Dixi köszönöm a lehetősèget!
Petrusenko azért elférne a középpályán, vele is majdnem kevesen vagyunk ott. Nem értem miért kell ennyi embert azért elengedni. Dokával remélem más a helyzet. Mert ő kell a kezdőbe.
Vállald fel nyugodtan a véleményed,ha népszerű,ha nem. Én is így szoktam.
Megvan a VAR első tévedése ellenünk? Várnám a szakértői hozzászólásokat
Szia, nálam ez nem volt kezezés, a mezvonal felett volt, közelebb a vállhoz, mint az alkarhoz.
De jól jegyezzük meg ezt az esetet, mert biztos lesz ehhez hasonló eset VAR-ozva az idényben.
Melyik a 11 es?
a meg nem adott gólunk
klasszik határeset…klasszik végkifejlet : ellenünk megadnák, de nekünk nem fogják…
Most minden hozzàszolàsom törölve lesz,mert akkor nem erölködöm:)
Tavalyi kezdés rosszabb volt… Az edző fogalmatlan nyilatkozata rosszabb…
Olyan volt az egész meccsen az érzésem, mintha a stáb 3 napja dolgozna együtt a játékosokkal, nem pedig 2 hónapja. Szedett-vedett légiós brigád, súlytalan és hibázó fiatalok.
Szapi – megint nagy védések, rá lehet számítani
Lovrics – 100 évesen a legjobb mezőnyjátékos
Prenga – lassú, a 9es néger többször szivatta
Szabó – bizonytalan, körülményes
Tamás – a szokásos, nagy futás a semmibe, egy labdája lecsúszhatott volna
Mitrovics – kényelmes kocogás, szöglet odagurítás a zeginek
Zsótér – hajtás, tűz, nekem tetszett a hozzáállása
Bocskay – ma nagy csalódás volt
Jonsson – szép gól, de sajnos ő sem lett jobb 2 hónap alatt
Lukics – egy nagy helyzet, full alibi
Ricsi – ETO ellen szétfutotta magát, kocogós stílus, zechnikai hi ák sora, nagy benézésnek tűnik
Kocsis – nem Lukics cseréje, hajt, de nem ő a mi nyerő emberünk, van nála tehetségesebb fiatal a padon
Maxim – sok mutogatás, egy szép labda, nem jó eddig
Traoŕé – későn lett behozva
Ez nagyon kiábrándító volt! Gyengébbek vagyunk, mint a tavalyi idényben. Komoly problémák lehetnek, ha nem jön tényleges erősítés. Egyedül Szappanos értékelhető. Szégyen!
A meccs pozitív hozadeka, hogy találkoztunk Szilágyi urral es tavasz ota eloszor a tobbiekkel. A meccset nem minositenem.
Jo ejt!
Egy perc néma csönddel adózzunk azok előtt akik az idei szezonra is kiváltották a bérletüket. Őszinte részvétem az idegrendszerüknek!!
What a fuck!!! Our coach’s statement was disapointed…
Rendkívül kiábrándító az edző nyilatkozata ez olyan mintha nem is ezt a meccset nézte volna. Egy kupac kaki zte ment el tőlünk 3 ponttal, és sok a kérdőjel! Doka végig kispadon? Az izlandi végig a pályán?????
Mit mondott?
Hogy semmi gond lesz ez jobb is, nagy helyzeteink voltak stb.
gyerekek ez qrva gyenge volt és csalódás több játékos is, összességében elég elkeserítő…alig volt pár bíztató momentum.
Csak-nak … igen Bocskay gáz volt ma (és nem ezt vártuk) és Szabó Alex már meccsek óta döbbenet nekem…2 éve jobb volt.
Doka kell a kezdőbe, talán ez a Plakuscsenko is, de kell még 2 játékos és jobban kell rotálni a fiatalokat….Kerezsit várom!
(ha belső védő, akkor inkább Szabó T, mint Alex. )
a várdai védőknek azért adjunk 1-2 meccs türelmet, mást úgy sem tehetünk.
megnézzük a többieket, látatlanban 55% esélyt adok a bentmaradásra…
Kitatás!!!
CSAK!!
Nekem mindegy, ki játszik. Fiatal, öreg, fekete, fehér vagy sárga, csak tegyen hozzá valamit. Nevetséges kezdö volt, nevetséges cserék, 0 reakció a mérközésre az edzötöl. Izraeli ugyes, neki kezdeni kellene, petrusenko, zsótér mellé. Veldelembe Doka. Ezt nem is értem, mi alapján került be ez a Szabó gyerek. Nekem az izlandi az elsöben tetszett. Másodikban eltunt teljesen. A kanadait nem tudom. Ah, kár elemezgetni, nincs mit. A gond az, hogy ez a zete nálam tuti kiesö, kalnokival, gergenyivel meg majerrel..
Szia, az izraeli alibi, a kanadai meg mutari klón. ezt már az edzőmeccs után is beírtam és most is fenntartom.
Ki az izraeli?
Akinek metszett a farka!
Mutari legalább sprintelt, eljutott a kapuig. A baj ott volt, hogy gólt is akart lőni. Ez a kanadai el sem jutott helyzetig.
hirtelen Mutari jutott eszembe róla, de a lényegen nem változtat 🙂
Szia. Értem én, de akik helyette játszottak, azok jobbak? Mitrovic, Bocskay? Kanadai legalabb probalkozott, erre gondoltam. Nem álldogált, mint a szerb félisten.
Petrusenkoval ha számolnának legalább egyik helyett játszhatott volna
Igen. Vele mi van? Ö is bomlaszt, mint Petkovic meg Batik? Vagy neki mi a büne?
Mivel csak az edző,- és ezt a meccset láttam élőben, ezen megállapításom ezeken alapszik.
Ma Mitrovic és Bocskay is sokkal jobb volt mint legutóbb.
Az izraeli gyerek oldalpasszok, felesleges futások tömkelege.
A kanadai meg oldalvonal melletti díszcselek és 15méterre pattan tőle a labda.
Komolyan Bocskay ennél rosszabb volt a Györ ellen? Mit csinált? Felborult a kezdökörben és ott üldögélt 90 percet? Bocs az iróniáért, de ez a mai meccs megint kikészitett. Doka a padon? Normálisak ezek? Minden mezei szurkoló látja, hogy tavaly az egyik legjobbunk volt. Erre megvesszük, és pad? Szerintem az izraeli jól irányit, komoly zsugákat adott. Kanadaival egyetértek nagyjából, de ha Traoré játszhat, akkor neki 20 éves szerzödést azonnal.Na, ö a tipikus antifocista.
Doka sérült
mennyire komoly?
Mitrovic nem volt akkora gáz, Bocskay reméljük jobb lesz.
Nem volt gáz, de neki itt húzóembernek kellene lennie, mint a liláknál volt. Arra meg, hogy jobb lesz valaki, nem nagyon van idö, sajnos.
Az a baj, hogy mindig tudunk olyan mélyre süllyedni ahol a Punosevac féle karaktereket is visszasírjuk.
Szerintem ma Prenga volt az egyik leggyengébb játékosunk,- a képességeit nem megkérdőjelezve. Persze a 2 kezdő fiatal sem volt jó, csak úgy -olvasva a hozzászólásokat- eszembe jutott…
Igen.
Prenga és Cirkovic eseteben azert felmerul a kerdes, miert nem hosszabbitott veluk a Kisvarda, mikozben ugyanolyan stabilak maradtak, ket meccsen se kaptak golt a nemzetkozi porondon.
Lehet, hogy nem volt véletlen. Mi állítólag gyors, futós csapatot akarunk, de -nekem- első látásra nem egy sprinternek tűnt.
Azért nem hosszabbítottak velük,mert más csapatok több fizetést igértek és adtak nekik. Jó reggelt!
annyira nem nagy titok…ott már működik 1 rendszer a pályán és az igazolásoknál is.
könnyen cserélnek 1-1 poszton.
(ha Prenga és Cirko marad, akkor is lehozták volna így a meccseket)
nálunk pedig majdnem nulláról kell építeni mindent.
De nálunk miért kell nulláról epíteni mindent?
Lassan három éve van ez a vezetőség, és a harmadik évben hanyadik ujjáépítésnél tartunk?
Nem kéne eltakarodniuk a gecibe végre?
azért nulláról mert ott volt 1 Révész+ sok pénz… itt meg …láttad mi volt.
Én azt látom mi van.
3 éve nézzük hogy kibaszott kóklerek szétbasszák a csapatot.
Valaki rácsöröghetne Lanzára hogy vételezzen már egy szerelést a jövő hétre. Ezt a szart simán lefocizza,leeresztve,fél lábbal is.
pár szabadrúgást még beverne…
Johetne edzonek is.
Sztm. Lukic is elküldhető ő is ugyanolyan szar, mint a fillérekért játszó többiek.
Sérült
Lukics Kocsis cserénél engedtem el. Lukicsot persze le kellett hozni, de helyette… Nulla játék, nulla elképzelés, felkészült Zeg.
Mondjuk rá pont nem lehet panasz.
Sajnos ismét bebizonyosodott hogy a szétdicsért fiataljaink két egyforma forintot nem érnek!
Mielőtt a felszentelt védőügyvédei nekem esnek a profik sem!
Szerintem azért inkàbb a profiknak kéne húzni a szekeret, a szétdícsérteknek pedig lassan, lépésről-lépésre felnőni hozzájuk.
Ez igaz csak pl Bocskay vagy Szabó, Kocsis esetében felejtsük már el a tehetség szót mert nem azok!!!
Sztm. ha már ha úgyis szarok vagyunk, akkor miért nem cserélte be Kerezsit is?
Szappanos helyére adtam volna
Én az izlandi helyére gondoltam.
Ez ma gyenge volt, de ha pontosabbak vagyunk, akkor egy x meg lehetett volna szerencsével..
Szomorú, hogy már ez a szintünk, hogy a ZTE ellen egy iksznek örülnénk.
Örülnénk…
Igen közben módosítottam…
Nem Szapi ved harom negy null.
Szappanos az egyetlen értelmes játékosunk. Szvsz nem sokáig lesz itt ha így véd. Bentmaradás is nagyrészt neki köszönhető.
Azért annál sokkal több van! De pl nem gondoltam, hogy ilyen szar alapozást tart az új szakmai stáb, hogy a 60. percben a seggünkön vettük a levegőt!
Arcan azt neztem 1-2x mint ha azt gondolna minek vagyok en meg itt
Nem gondoltam volna hogy Horvath Ferit vissza sirom de ez a courts nagyobb kokler nala is.
Szappanos az egyeduli jatekosunk aki kiemekedik.
Johnsson nulla
Szabo rendszeres utemkeses, durva belepok ….
Prenga na ezert nem tudok orulni annak ha valaki az Nb1 bol jon, Klemenz 2.0
Lovric stabil megszoktuk
Bocskay palyan volt? Azt hittem szerbia utan meghatarozo jazekos lesz.
Mitrovic konyorgom nyugdijasotthonba tegyuk be
Zsoter fut hajt de esz meg mindig null
Tamas volt ma a legveszelyesebb de ott is trchnika esz meg mindig nincs.
Ennin minden idok legrosszabb legiosa dij sobogosa
Lukic palyan volt?
Cserek:
Kocsis sulytalan
Plakuchenko volt egy szep labdaja, aztan tobbszor nem lehetett hallani a nevet.
Traore 5p alatt tobbszor ert labdaba ertemesen mint a masik ket csatar.
1, elkuldtuk barathot, batikot hoztunk helyette uj jatekosokat akik nem jobbak naluk, ekuldtuk nagy gerit hidit hoztunk jatekost aki mem jobb naluk
Mi a fasz ertelme volt a szart szarra cserelni?
2, 1-0 hatranyba 88 percben cserelni a harmadikat zsenialas.
De emberek nyugi van penz meg ez a kibaszott budapest honved…
Szokjunk hozza a tabellahoz
Petrusenkót én nagyon hiányolom, nekem titkos kedvencem volt az előző szartengerben, ez megint ugyan az a hugymeleg játék volt mint ami évek óta megy.