© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Nagyon nagy kár hogy Filipet nem szereztük meg. Úgy néz ki mint egy igazi futballista, úgy mozog mint egy igazi csatár. És termeli is a helyzeteket, gólpasszt, gólt. Sok sikert Filip!
Ma nagyon bízom a pontszerzésben, de ha nem sikerül,akkor is beállítjuk a jelenlegi tulajok első 2 bajnokis pontrekordját.
Abban bízom holnap,hogy a tölténygyárnak valamennyire csak rotálnia kell a játékosokat a kupa miatt.Más pozitívum sajnos nem jut eszembe.
5-0-s első meccs után erre kis esély van.
nevetséges ez a VAR ketten is torkon ütötték az ellenfelet de nincs kiállítás
Tavaly ezért Nagy Dominik ki volt állítva.
….és Nagy Zsolt nem
Azért a küzdeni tudást eltanulhatnánk a Kecskeméttől…
Szegény Banó-Szabó. A tizenhatosnál gólhelyzetet készíthetett volna elő,ehelyett vagy két méterrel a játékostárs mögé passzolt.
igen ez volt az egyetlen hibája a meccsen
kell sok x az elso par forduloban, amig osszeszedjuk magunkat
Tóth Barna a Kecskemétben egy nagyon ügyes támadó, ha átveszi a labdát szinte el sem tudják tőle venni
Honvéd nevelés.
Nem elég nekünk Bocskay, BB, Szabó, Kerezsi, Kocsis stb.? Még több Honvéd nevelést szeretnétek, komolyan? Kezdhetnénk a Kerezsi, Tóth, Kocsis trióval. Lukic felesleges is, nem is gond, ha megy. Hagyjuk már kérlek ezeket a Honvéd, nem Honvéd neveléseket..
attól, hogy nekünk nem kellett még ügyes 😀
Katona Bàlint is ügyes,nekem a vasas ellen tetszett a játéka.
Ezt a Zte-Fradit jó hogy nem 30 évvel halasztották el. Röhej ez az egész.
Akkor most nézzük pozitívan:Itt ülök a Gödi homokszzigeten,a gyermekem önfeledten úszkál,a duna hullámzik,én meg egy holnapi győzelemről álmodom…
Na mára is jutott távozó 🙂 Igaz most nem a nagycsapat keretéből hanem a klubházól.
Éless Dénes vette menekülőre a figurát. Felmondott…. Mi van itt ? Ciánoztak a Bozsikban ?:))))
Már csak nevetek az egészen… 🙂
Komolyan,most ettől is menjünk falnak?Én azt várom màjer anyukát,aki tegnap a vasas meccsen instazott vígan,mikor rúgjàk ki.Számomra nem korrekt,ha egy Honvèd alkalmazott egy vasas meccsen az eligazolt játèkosokat közvetítgeti.Nem védem a vezetőséget,de most divat lett ràjuk lőcsölni mindent.Batik is egy szent lesz lassan az NS-en.
Szerdán azt mondja az Aranyoroszlánokban úgymond melóban Csak a Kispest! Aztán magánemberként meg közvetíti, hogy hajrá……Már azt hittem, hogy csak én nem tartom helyénvalónak! Éless Dénest meg sajnálom, mert ő igaz Kispest szurkoló!
Májer anyukában egyetértünk.
Csinálgassa csak az idióta insta-storyját( ezen alapból mindig sírva röhögök ) nem Honvédos alkalmazottként.
Az már szar ügy,ha a Kispest ultra is lepattan.
Aztàn mivan,ha jobb melót kapott,vagy csak simàn jeleztèk,hogy az műsör amit csinàl nem színvonalas és vàltoztasson.Erre ő inkább megy.Elkezdünk most minden alkalmazottat megsíratni.Felmondott az egyik kertèsz is..istenem mi folyik a Bozsikban.
Egyrészt: ki siratja?
Szerintem tettem egy
megjegyzést.
Másrészt: azt ne mondjad már,hogy neked minden frankónak tűnik ebben az időszakban(mármint a klub körül).
1.Ha nem „siratnánk”nem lett volna megemlítve,meg nem tartanad szar ügynek.2.Tettem egy megjegyzest èn is.3.Egy szóval sem mondtam,hogy minden minden rendben a klubnàl,ha olvasod,amit eddig írtam akkor ez leeshetett,de nem vagyok hajlandó egy technikai munkatárs miatt könnyeket ejteni ès ebből következtetèseket levonni.
Nem baj majd igazolunk a helyére valami skót bratyeszt, vagy jön valaki az orosz 2-ből, ott is annyira jó arcok vannak, Google fordító feliratozva meg megold mindent.
azt mondom neked, ha Doka marad és jön 2-3 értelmes igazolás, akkor Dénes távozását valahogy feldolgozzuk
Nem lehet, hogy simán csak nagyobb lóvé van máshol?
Érdekes a mi kezezésünk kéz volt, ez meg nem. Röhejes. Már küldeném is a két felvételt álásfoglalásra a buzimlszbe.
kinél volt az eset a Vasasnál?
A balhé előtt a jobbhátvéd srác(Szivacski) lehajolt a labda irányába, és kb. ugyan azon felsőkarjáról pattant ki a labda.
Váll volt.
OK, de akkor a mienk is.
Én felkarnak láttam inkább.
Még a Zete se reklamált.
Érdekes, hogy Szivacski is a Honvéd utánpótlásban nevelődött… Gondolom nem szúrta ki senki szemét és lapát lett a vége, utána meg csak lett belőle egy sztenderd vasas játékos. Bizonyosan nem volt „Kispest színt”
14évesen volt 3db meccse a Honvédban. Ez alapján ne nevezzük Honvéd nevelésnek szerintem.
De akkor most kikaptak volna mi meg lehet nem. Megmagyaráznák, hogy miért. Úgy értelmezik ahogy akarják.
Azt tudjátok, hogy klubbunk háziasszonya miért instastoryzik a vasas-sal? Mert ott vannak az egykori játékosaink?!
Biztos kiugrott RW-vel a meccsre.
Hidi és Boti jó barátai talán azért
Hidi NAGYON jó barátja a Májer anyukának 😉
ne menjünk le a Kiskegyed hetilap szintjére..:)
ez legyen az idén az utolsó gólod Holcsika…
Es az utolso golpasszod is…
Azert mindentől függetlenül nagyon jol jatszik.
Barath meg összehozott egy gólt a paksnak
Kettőt hozott össze,elsőnèl mellőle adtàk be labdát,mert csak szemmel verte a védőt,második paksinàl meg totàl lemaradt harasztiról,
Holcsika jól nyomja,Lukiccsal sztem nagyon jó párost alkottak volna.Ezt elbaxta a vezetőség.Boti semmi extra,Hidi meg…
Nagyon kellett volna ide..
jó hát hirtelen felindulásból kívántam ezt Neki..de valóban jól játszik..minden csoda három napig tart.. egy újabb jókívánságom felé..:)
Tudom.
Amit bizomyit a jateka, es a mai mapi vasas jateka, hogy a lyukas es csikokoru csapatunkkal ellenuk SEM lesz könnyű.
Nagyon kell meg vagy harom ember. Csatar, kozeppalyas, szélső.
Szerintem még két segédoperatőr és egy stylist és megvagyunk! : (
Meg vagyunk zakkanva… ez van. Elismerem a godorben vagyunk, de talan ki is lehet maszni abbol a gödörből még ha harom évnyi mély is a fala.
Most en sem latok kiutat. De hatha van, csak en nem latom
ez a vasas nagyon gyenge hátul…
Mi meg a tobbi helyen…
Hát, ha tényleg megy Doka, Petkovic és Lukic, ahogy hirlik, akkor ide 4-5 minöségi igazolás kellene, ami viszont biztosan nem lesz. De legyünk pozitivak, teljesül latabár, bendegúz és még néhány szurkolótársunk nagy álma, és 5-6 saját neveléssel zúgunk ki csont nélkül az nb2be. Aztán persze a mi kutyánk kölykei eligazolnak felcsútra, kövesdre, zalába elfelejtvén a fene nagy kötödést. Szakmai stáb, ébresztö, ha Dokáék mennek, kb a 20 fordulóra tuti kiesök leszünk, 10-12 pont hátránnyal, ami azért valljuk be, nem ildomos egy Budapesti Honvédtól.
Pontosan
4-5? Inkább 9 lesz az!
Lukic is? :O
Ez így van,CSAK A KISPEST szurkolótársamnak is igazat adok.Szerintem utoljára akkor vertük meg a fehérvárt otthon mikor Lovric 11-est védett.Az igazság az,hogy egyre rosszabbul viselem ezeket a rossz szezonkezdeteket.Lehet Xanaxot viszek magammal.
amennyiben jól láttam az utóbbi majd 10 évben 3x győztünk:
2012. augusztus 12. – Vidi-Kispest 0-1 – g. BorisŽivanović + Lovricpsrádé
2013. október 27. Vidi-Kispest 1-2 – g. Nagy G, Edixon Perea
2021. január 30. Vidi-Kispest 1-2 – g. Hidi P., Batik B.
Akkor bocs,a2021es eszembe jutott,a 2013asra nem emlékeztem.
érzésre én is azt mondtam volna, ne aggódj, szinte mindig szopó tőlük, talán 3 döntetlen volt még : (
„Mélyből a magasba – amikor Marco Rossi havi 850 ezer forintért aláírt a Honvédhoz” – Pietsch Tibor írása
https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/melybol-a-magasba-amikor-marco-rossi-havi-850-ezer-forintert-alairt-a-honvedhoz-2906891
Kezdem is a tippelést a vasárnap esti horrorfilmre!
Vadásztölténygyár 5 : 0 Kiesőjelölt
Gólszerző: bárki aki a vendégkapu felé jár!
2:2
Nagyon unalmas vagy
Ne olvasd a hozzászólásaimat!
Foglad el magad valami álommal amiben most éppen csupa rózsaszín álom minden kispesten!
Engedd el. Én megértem,hogy próbál reménykedni,csak sajnos nem jó irányba haladunk.(ui.:boldog lennék,ha nem így lenne!)
Kiesünk megszűnünk…
Kicsit tényleg nyugodj meg, megállás nélkül hergeled magad ezekkel a mantrákkal, ráadásul akár más kedvét is elveheted a meccsre járástól. Gyere le vasárnap és szurkold ki a győzelmet 🙂
Majd nagyot fogsz nézni. A Zete ellen is elvettek egy tök érvényes gólunkat, különben döntetlen.
Sőt, szerintem nyertünk volna..
Majd vasárnap bepótoljuk a győzelmet 😛
0-1
Lukic
Gondolhatod hogy örülnék ennek elég ha csak az avataromra nézel!
nem értem h miért hergeled magad…adj 2-3 hetet a stábnak, nem tudsz rosszul kijönni belőle.
legrosszabb esetben 3 hét múlva kerülsz idegállapotba…de legalább addig jó lesz.
ha meg jön közben 2-3 ember és érik össze a csapat, akár még jobb is lehet…
Hát a próféta beszéljen Belőled Drága Pelso!
Mindenesetre az időzítés és a tálalás rettenetesen béna de ezen már valóban kár meglepődni!
A mindennapos játékoskirúgások miatti egyre nagyobb letargiába eső szurkolóknak legalább lenne min egy új igazoláson csámcsogni!
Ha van(nak) új játékosok mi a búbánatos f*szomra várnak még?
Minden jel szerint a vadásztölténygyár kifiléz minket hétvégén!
Ne legyen igazam!
magyar csapatok nem bírják a heti 2 meccset, ebben még bízhatunk+ esetleg stabilabb lesz a védelmünk….
Minden napra jut egy „jó” hír ahogy látom, így holnapra várom Doka/Petkovic eladásának bejelentését.
Meg is kapod a tendencia szerint!
Már hétvégére is bejelentést vársz?
engem már semmivel se tudnak meglepni, azon se csodálkoznék ha kiderülne Cordella féle báláscsomagnak csinálnának helyet és a fél Pápua új guinea-i válogatottat igazolnánk le.
Nem tuok mást amit érzek, nincs bizalmam a csapat irányába, ha átalakítás az ópció azon belűl fiatalítás, sajna szrntm 22-23-szezont már nem ússzuk meg!
Érdekes ami itt folyik. A skótok van nagyon tudják mit csinálnak,vagy nagyon nem. Ezen kívül: vagy csak nagy átalakítás folyik a klubnál,vagy nagyon szar a helyzet. Szuper idény elé nézünk.
Igen….az egész szitut ezekben a relációkban lehet értelmezni…és nagyon nem mindegy, hogy éppen melyikről van szó.
most a minimum 1-illetekestol, magyarazat-erveles valasz a heten tortentekre, + meg az igazolasok!!
Na ezeket várhatod…
Kispesti csk Felcsúton. Lehet még ezt a sztorit undorítóbban lezárni? Az egész idénykezdet egy Lars von Trier film eddig.
na annál a csávónál is elakadna a terapeuta…
Van valami törvény arra hogy magyarországon csak skót állampolgár bonthat munkaszerződést naponta?
Kezd elszállni a maradék optimizmusom.Ha ez folytatódik,csak a kecskemétet fogjuk megelőzni,vagy még őket sem.
Jelenlegi állapotunkban és keretünkkel érjen bármennyit is (naponta csúszunk vissza a ranglistán a TM on) az egyik legbiztosabb kiesőjelölt csapat lettünk!
azért aug. végéig javulni fog ez, meglássátok!
Legyen úgy!
Úgy kell lennie különben…
Ezt most a kincstári optimizmusod mondja, vagy van valami háttér infód?
Ezt most a kincstári optimizmusod mondja, vagy van valami háttér infód?
erősen apad a kincstár…de nem zárhatjuk ki azt a verziót sem, hogy akkora volt a kupleráj, hogy nem is sejtettük…
csak a következményeket látjuk most.
Kíváncsi leszek milyen igazolásaink lesznek. Meddig tart az átigazolási szezon?
Akiket várunk:
Bárki
Akárki
Valaki
Batik székfoglalója felcsúton: „egy nagyon jó szellem van itt, egy nagyon jó közösség, az én lelkemnek már tényleg ez kellett hogy egy ilyen közegbe kerüljek be”
Lehet hogy tényleg csak széket/kispadot fog foglalni!
akkor nálunk csak szenvedett az elmúlt évek alatt és ezért volt a, hogy az utóbbi évek átigazolásai időszakában, mindig azt hangoztatta, hogy váltani akar. Eljött az idő Bence, remélem most lelked megnyugvásra lel és csak a játékra kell koncentrálnod és garantált a kezdő.
Az a gond,hogy ebben lehet valami(mármint,hogy nálunk ez nagyon nem így van jelen pillanatban).
és finom lelkületű BB ezt levette az első percben…ja. 🙂
Oké, de ha tényleg ő volt itt a főkolompos, elég visszatetsző nyilatkozat 😀
Ha ő volt. Most ő van annak beállítva,ez tény. Nem tudhatjuk. Persze simán lehetett is(csak nálam az a biztos,amit a saját szememmel látok). De volt itt már sok bűnbak. Kezdve Urbányival. Aztán utólag kiderül,hogy ő is csak a teljesítményt akarta megkövetelni a sokat kereső aranylábúinktól.
Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja…azért erre kolompos dologra kérdezz rá kapusunknál is. Meglepődnél a véleményén sztem . De ugye eltávozott játékosnak nem kell védőügyvéd:)
Jajjj,ne gyere már ezzel a védőügyvéd dumával.
Annyi mindent hall az ember napi szinten(tv,rádió,stb),aminek a felét nem szabad elhinni(és akkor sokat is mondtam). Ezért én jobbára csak a saját meggyőződésemben bízok. Jobbára.
De ha mondjuk azt mondod,hogy ez fixre így volt,akkor hajlok azért affelé nyugi,de az inkább a te személyednek szól.
ez már rajtad marad ügyvéd úr 🙂 én tudom,sejtem, hogy te realista ember vagy, ezért is javasoltam amit. Hidd el én sem vagyok az a személy, aki feleslegesen akar feszkót kelteni.
Mai napig nem értem, hogyan lehetett ez a bohóc itt a csk.
Neki volt a legnagyobb po… ő .. arca!
RW írja a Taccson,hogy Lanza még a jelenlegi állapotában is tudna segíteni.
Viccből,nem viccből,félig komolyan,adom.
„Edzés nélkül,fél lábbal” is jól be tudna szállni egy utolsó 20-25 percre,mikor az ellenfél már kivan… Ezt komolyan.
Próbálj nem egyet érteni vele Téged is beajánl majd fagyi szurkolónak!
Naaa láttuk mi azt a Lanzát ződ kitérője és visszajövetele után…szart se ért, a mai fizikális foci mellett meg pláne nem érne semmit. Engedjük el a jó olasz csődört és őrízzük meg jó emlékeinkben.
Márpedig most fél lábbal, sántán, is beférne!!!!!!
ha csak pár szabadrúgást beverne, már bentebb lennénk… esetleg csinálna pár büntetőt.
amit utána átengedne másnak… 😀
Igy igaz, 3 éve szabadrúgásból még a kaput se nagyon találtuk el.
Tibi, kérlek neeee, csak te ne:) ő már olyan kevés lenne itt, mint kempingsajtban a sátorvas. Eközben meg a hülye viselkedésével szétverné az öltözőt, mert nem volt egy könnyű eset na.
Hát pedig hidd el nem lenne kevés és legalább lenne, akiért érdemes kimenni a meccsre!
Szabi…:) a csatár/támadó szekció helyzete annyira gáz, hogy jó Torgyán doktort tudnám idézni: olyan most a csatársorunk, mint a vőlegény szerszám nélkül…
Nőknél nem számít, hogy nincs kombináltfogója, farka legyen nagy.
illetve sok esetben jól elhelyezett, mély nyelvcsapásokkal is lehet eredményt elérni.
Akkor hozzuk vissza Eppelt is, hisz együtt alkottak nagyot. Szerszám, szerszám lenne, de hogy használható az már más kérdés:)
Eppel teljesen más, ne keverd!
Eppel megmutatta mit ér Lanzafame nélkül sajnos!
De együtt rettegett páros voltak ez igaz!
Ja. Eppel Lanza mellett tudott csak igazán működni.
Szerintem inkább a motivált Eppel volt jó, mint a Lanza melletti. Az olasz érkezése előtti fél évben is ment neki a játék.
Hát ez meg a másik.
akkor én most itt csendben maradok :))
Davide Lanzafame tartom továbbra is hogy az elmúlt 25 év legkiemelkedőbb tudású Honvéd játékosa és legjobb légiósa volt itt Magyarországon beleértve a mostani 40 milliós fagyi keretet is!
Minden hülyeségével együtt!
Azt csinált a labdával és az ellenfeleivel amit csak akart!
Megtiszteltetés és kiváltság volt Őt látni futballozni!
Neki és Rossi Mesternek köszönhetjük 24 év után a 14. Bajnoki Címünket!
De már 35 éves, visszavonult!
Ő egy hatalmas Bajnok és Gólkirály!
Őrizzük meg jó szívvel!
+ GAZDAG DÁNIEL!
Danikánk az MFA legjobb játékosa lett!
Tehetséges, gólerős, technikás!
Méltán válogatott!
De Lanza tehetségéhez még Ő sem ér fel!
Ezt írtam, csak nem ilyen cizelláltan és szépen megemlékezve! 🙂
Akkor nagyon nem egyet néztünk Szabi. Pár vereség után voltunk szezonkezdetkor és az ő visszajövetele volt az a plusz,ami stabilizálta a helyzetet.
De nincs gond,elengedhetjük,viszont kellene már feltölteni a keretet.
Letszámban sem vagyunk sehol.
A semmitől ő bőven jobb. Nekem azt senki ne mondja,hogy nem így van.
ja elfelejtettem te vagy a védőügyvéd:) Szerettem Lanzát, de ződek utáni visszajövetel már nem volt az igazi. Én így láttam.
A végére meg a hiszti miatt volt olyan, amilyen. Amikor akart, akkor ment a csapatnak is.
Napi egy távozóval várhatóan a hónap végére elfogynak a játékosaink és akkor felállhat az általam felvázolt:
Mendelényi
Bozó – Kun – Kamber – Segovia
Docherty – Kepcija – Courts
Avramov – Tribuliets – Djordjevits
féle álomtizenegy!
Bravo!
A klubhonlapon 19 játékos van fent. Ebből 3 kapus. A fentlévő 16 mezőnyjátékosból Petkovics és Doka tulajdonképpen már OFF. A maradék 14 mezőnyjátékosból Gomist el akarják passzolni, Nagy Dominik meg sérült.
Gyors matek alapján van 12 db bevethető felnőtt mezőnyjátékosunk … a bajnokság megkezdése után 1 héttel….
És ezt az egészségtelen folyamatot egy horvát és egy skót futballszakember alakította ki és felügyelte :)))))))))))))))))))))))))))))))
Alapvetően nem a távozókkal van a baj, hanem hogy rohadtul nem jön helyettük egyenlőre senki…és minél később érkeznek, annál mélyebbről kell elkezdeni a felzárkózást 🙁
Meg a merítés is annál mélyebbről történik, mert fogynak az igazolható játékosok is. Most ráadásul az egészre rátesz egy lapáttal, hogy sok bajnokság hamarabb kezdődött a vb miatt és ugye mindenki igyekezik gyorsan csapatot találni.
23-10
ez a vérnyomásod mértéke?:)
Lassan igen!
Eligazolt/elzavart – érkező játékosok száma!
Akkor fogok megnyugodni, amikor semmi hír nem szivárog ki a játékosok, és az egyesület házatájáról, magánéletêröl, mert akkor végre mindenki a focira koncentrálhat.
A probléma továbbra is az, hogy szuper dolog, hogy a fiatalokra akarunk támaszkodni, de:
– annyi fiatal nincs a keretbe, akikkel ezt meg tudjuk ugrani
– okés, kijön egy másfél csapatnyi felnőtt játékos, akikre lehet számítani (tényleg jóknak mondhatóak az eddigi igazolások), de egy covid, eltiltási hullám és megint nagyon rövid lesz a cserepad, ami nem jó ómen egy olyan helyzetben, amikor tudvalevő, hogy évek óta a 80. perc után bukjuk a meccseink.
– továbbra sem látok a keretben egy Kamber, Lanzafame féle húzóembert, akire lehetne a csapatot építeni….talán Lovrics egy ilyen karakter, de ő azért már erősen túlkoros
húzóembernek 1 támadó vagy gólerős középpályás alkalmas, mi most itt vagyunk a leggyengébbek…
Lassan nem fogunk tudni kiallni olyan kevesen vagyunk
de majd a nézök közül kisorsolnak a kezdőbe 3-4 helyet 🙂
Dörzsölt bekk érkezett: https://www.pfla.hu/?q=news/12837#
Cincó is megnyugodhat, hemzsegni fognak ott a lelátón a celebek…:)
Batik ➡️ felcsút
Batik csút https://www.honvedfc.hu/hirek/batik-bence-tavozik/2022-08-04?fbclid=IwAR1mAiNCQNT1xrfdtPqIjJ0OK8X9_RflRekt5QDBeV6iAsczMarlshNYwPs hát ez meglepett hogy oda befér…
Hát, Kispest csapatkapitányaként felcsútra igazolni minimum érdekes. A külföldi játékosok nem értik valószínűleg, de nem tudom, hogy egy magyar focista hogy teheti meg a múlt ismeretében, hogy egy Kispestből abba az okádék klubba távozik. Tényleg gusztustalan már ez az egész. Ezek után jobb is, hogy elment.
Nem oszt,nem szoroz hova ment.
Eleve a ződektől jött Hozzánk!
Gondolom ők fizették a legtöbbet neki és a klubnak is. Batik meg ugye nem finnyás, kell a lóvé a trendi élethez. Lépjük túl ezen és az ő vmit Petrus árából várjuk az igazolásokat nem tudom mire várnak a bejelentéssel/bejelentésekkel:)
Lehet, hogy még nincs mit bejelenteni..
🙂 kiderül
Van kit bejelenteni?
Van kit bejelenteni?
Elviekben tart vki erre..
Még egy-két edző jól jönne…
vagy marketinges, esetleg igazgató
Reméljük valami használható játékos lesz az 🙂
Bízom benne, de ahogy olvasom itt már sokan azzal is elégedettek lennének, ha létszámot növelné, nemhogy még focizni is tudjon:)
Szerintem új igazolásra sincs szükség, mert az akadémián korlátlan számban áll rendelkezésre az azonnal bevethető, nb1-es szintű fiatal játékos. 🙂
Ahogy mondod, elmúlt évben úgyis az volt a mantra, hogy inkább nézem a fiatalokkal a szar játékot,mint a zsoldikat, hát tessék…meghallották a többség szavát a klubházban, szóval csend legyen 🙂
Szerintem ezt csak páran mantrázták. Meg nem is a koncepcióval van a baj, hanem azzal, hogy ezt fokozatosabban kellett volna bevezetni és akkor, ha tényleg ott toporognának a megfelelő szintű fiatalok. Ha nem hozunk villám gyorsan pár azonnal bevethető játékos, akkor megint elmegy az őszi szezon sikertelenül és majd igazolhatunk télen fejvesztve és rághatjuk a körmünket az utolsó fordulóig, reménykedve, hogy éppen bent maradunk.
Így igaz, ezzel nem lehet vitatkozni!
Jajjj de cinikusak vagyunk… 😀
Köszönöm, de én inkább „kínomban röhögősnek mondanám” 🙂 Kibaszunk/jegelünk 3 használható játékost Petkovic, Petrus, Doka ugyebár, amivel a védekező képessége a csapatnak nem kicsit csökkent…nem is lenne ezzel baj, ha nem most keresnék a helyetteseiket..nagyon nem értem/érzem a koncepciót:)
Köszi
hol van a felcsút a mi világverő csapatunkhoz képest 🙂
Nem jó nekünk, hogy a Vidi így ledarálta a moldávokat. Így a hétvégén nem fognak tartalékolni ellenünk. Remélem egy X-re jók leszünk.
ezek tényleg ennyire hülyék h nem tudják, ott is magyarok élnek ??
21 játékos távozott 10 érkezett!
Ok voltak olyanok is akik már nem is itt játszottak!
Akkor is több mint dupla!
Egyetértettem én is a selejtezéssel de az érkező oldal ha minőségben nem is de mennyiségben kevés!
igazad van, ez így karcsú. én a minőséggel sem vagyok egyenlőre elégedett
Aki nezi a Varda merkozest.
Lathatjuk miert lenne erdemes fiatal afrikaiakkal probazni 19 eves srac bohocot csinalt az egesz vedelembol masodik golnal.
Nembaj jok nekunk az icek meg az enninek
Traoreval mi is próbàlkozunk,szóval semmi gond.
Hat meg parral erdemes lenne
Pl a tavalyi ghanai golkiraly 30m/21 g 20 evesen.
250 ezer euro az erteke kb 100-150 be elhozod. Boven meg er egy probat ha ilyen zero potrncialosoknak meg adjuk mert haver a menedzser.
Moldeba is ez a Fofana a norveg bajnoksagba nem nyujt hatalmasat de megis egesz merkozesen 1-1 be ott verte meg a vardaiakat amikor akarta aztan jott ez a gol
Ezekben igazad van.
Nèzem,leginkàbb az tünik fel hogy mèg a norvèg bajnogsàgtol is fènyèvekre vagyunk..
Derék skótjaink lassan „dobzse” Ulászló királyunkhoz kezdenek hasonlítani!
Addig osztogatják a játékosainkat amíg nem marad egy sem!
Nem károgni akarok,csak tényként(legalábbis számomra az)írnám,hogy lehetne itt Sergio Ramos is a középhátvéd,ilyen lyukas középpályával ugyanúgy foghatná a fejét és izzadhatna,hogy oldja meg a kényesnél kényesebb szitukat,mint ahogy fog izzadni Prenga,Cirkovic,vagy épp Lovric.
Hát nem irigylem őket és remélem nem is őket fogja szidni mindenki,ha nem úgy alakul az eredmény,ahogy nekünk tetszene.
Annyi esélyünk lehet ebben a felállásban,ha mindenki 200%-ot ad bele munkában. De ezt én csak Zsótértól és Tamástól láttam idáig a mezőnyjátékosok közül.
Tény hogy a világ legjobb védelme elé is kell középpályás szűrés a modern futballban!
Szapi-Doka?-Prenga-Cirko-Tamás együtt jónak tűnik de nincs aki segítse őket!
Maxim irányító
Zsótér nem tudta megoldani
Bocskay alkalmatlan rá
Mitrovic lassú
Nem làtom a kitörő örömöt:https://nkistra.com/dobro-dosao-oleksandr-petrusenko/
hagyd is el b+….iszonyat bosszantó!!
Ok,de ez a sràc nem akart elmenni,megharcolt volna a helyéért.Elengedtem…
Ez azért idegtépő,hogy nem tudni mégis mi a f.sz volt a probléma teljesen konkrétan.
Szerintem egészen egyszerűen Petrushenko jobb focista mint Bocskay!
Tehát hiba volt elengedni!
Klaaszikust idézek!
„Itt tényleg mindenki hülye?”
‘Itt? Mindenki.’
Idezet vege.
Úgy úgy
Tudom, itt többen elmondták hogy rogyásig van pénz, de én továbbra is kételkedve figyelem ezt.
Ugyanis épeszű magyarázatot nem találok arra hogy a bajnokság megkezdése után 1 héteel a megmaradt kulcsjátékosokból 3 is ( Batik, doka, Petrusenko) úgy néz ki elmegy.
Nem szólnék egy szót sem ha egy rendes mederben folyna az egész mint egy normális klubnál ahol : előbb megvesszük az új játékost, utána elküldjük a létszámfelettivé válót.
Csak akkor fogok tudni megnyugodni ha 1-2 héten belül 4-5 meghatározó játékos érkezik.
Ha legkésőbb augusztus végéig nem érkezik meg a felmentő sereg akkor egyértelmű hogy a vezetés az NB2-t célozta meg.
Lehet itt beszélni optimizmusról, pesszimizmusról.
Ha reálisan nézzük akkor egy feltőkésített NB1-ben lassan az ificsapatunkkal fogunk kiállni.
És ezt mindenki tudja mit jelent….
Jöhetnek a pozitív kommentek, kiváncsi vagyok ki milyen szemellenzőt használ hogy ne lássa a lényeget…
mindeközben vezető hír az nb1.hugyról : 700 ezer euró: két játékos érkezését jelentette be a DVSC
Kik mondták és mikor,hogy rogyásig van pénz?
Bstik helyett lett 2.
Télen elmondták,hogy jönnek a fiatalok.
A debrecen mennyit fizetett a 700 ezer eurot érő játékosokért?
Ennin,Maxim,Prenga, Cirkovic=2 millió euro ha már a transfermarkos ár a mérvadó.
Az egyébként megvan,hogy Cortsért egy szép összeget adtak a Dundeenak? Az senki nem mondta,hogy Több millió euro lesz költve minden igazolási szezonban.
A fiatalok meg ha ennyire szarok szerinted akkor tessék reklamálni,hogy zárják be az akadémiát.
Kérlek, linkeld be a hivatkozást, ahol télen kijelentette egy klubtulajdonos vagy a klub hivatalos tisztségviselője, hogy jönnek a fiatalok. Köszönöm!
Kik mondták és mikor,hogy rogyásig van pénz?
Pár itteni bennfentes mondja folyamatosan hogy tele a kassza.
Batik helyett lett 2.
Ez így nem teljesen igaz. Az igazság hogy a hátvéd sorba érkezett 3 védő (gomis+ a 2 várdai) és elment(elmegy) 6 : Baráth, Cracuin, Batik, Doka, Petkovics, Bardea,
tehát minusz 3.
A középpályára jött 3 (visszajött Bocskay, jött egy nyugdíjas Mitrovics és a Maxim gyerek), elment : 7 (Banó, Hidi, Irimiás, Nagy Geri, Kadiri, Machach, Pantelics), tehát minusz 4 játékos. Azaz a hátvédsor+középpályán van jelenleg 7(!!!) ember minuszunk !
Csatár/szélső : jött 1 (Ennin ) és elment 5 ( Gale, Májer, Tóth-Gábor, Bőle, Drazic) tehát minusz 4 játékos !
Azaz ÖSSZESEN JELENLEG 11 JÁTÉKOS, EGY KOMPLETT CSAPAT HIÁNYZIK A KERETBŐL !!
A kicsiket nem számoltam bár közülük elment László Dávid is. A kicsik jelenleg nem NB1-es játékos. Egyik sem !
Télen elmondták,hogy jönnek a fiatalok.
Kinek ? Volt ankét ? Lejött a sajtóban ? Körbenéztem és sehol semmi nyoma hogy mondtak volna ilyet…
A debrecen mennyit fizetett a 700 ezer eurot érő játékosokért?
Nem az értékük a lényeg, hanem hogy a bajnokság elkezdése után 1 HÉTTEL NEM elmennek JÁTÉKOSOK ONNAN, HANEM KETTESÉVEL érkeznek !
11 felnőtt játkos hiányunk van jelenleg ! Ha jön egy sérüléshullám vagy covid, esetleg formahanyatlás akkor ki fog beállni ? Valaki az U15-ből ?
Ez nem szakmaiság amit csinálnak hanem egy 110 éves klub kivéreztetése.
Ha érkezik pár héten belül 4-5 stabil kimagasló tudású játékos, akkor TALÁN meg tudják menteni a szezont.
Máskülönben más esélyünk nincs…
Igen,múltkor èn vezettem le neked hogy a klub üzemeltetèsèhez minden feltétel adott,szemben azzal,hogy elkezdted,hofy nincs pènz!Van de nem rogyásig,ezt soha senki nem mondta!A 11 elküldött játèkosból kièrtkellene sìrni,èn csak egyért tudnèk Botiért!Ha neked a loki 2 gólos csatàra a mérce,csak mert vele lètszàmban megvannak akkor lelked rajta,de ha ilyen játèkosok jönnènek ide már égne a taccs,fb ès kisköz!Lassie maximàlisan megértem a pesszimizmusod!A mai eligazolás,ami régóta levegőben volt,engem is felbaszott.Hülyeségnek tartom elküldeni a kis ukrànt.A skótok átestek a ló túlsó oldalára és olyan döntèst hoztak,amit nem lehet védeni.Doka úgy sincs lezàrva,szóval….
Remélem úgy lesz lezárva,hogy marad.
Botiért is max azért sírhatunk mert ő Boti. Ezt most divat elfelejteni és hallgatni róla mint a sír:
https://disq.us/url?url=https%3A%2F%2Fwww.bbc.com%2Fsport%2Farticles%2Fc3g35q1vge7o%3AEUo6AaR7WlMHO6ar8-OO4j1jig4&cuid=7329895
Fake,nem nekem kell ebben a cikkben bizonygatni a pènzügyi helyzetünket,ahogy korábban,most is írtam,hogy a működès ok.Azonban Petrus elküldèse ès Dokàval való szarakodàs màr kicsit túl van tolva.Elismerem hülye volt ah albàn,nem kicsit,de kapjon egy kibaszott pènzbüntit lebaszást ès fusson 60 kört,de hogy őt is eladni,úgy,hogy nincs mögötte pótlás,, hààt,ez nem vakmerősèg,hanem netto hülyeség!Tudod,hogy veled sokban egyetértek,de most azt èrzem túltoltàk a Bèlàim.Nem most kell nézelődni a piacon,ami hamarosan zàr.Nem akarok loki,lila szintű igazolàskkat,csakhogy a lètszàm kilegyen.Nagy hazàrdjàtèkba kezdtek,remèlem kipörgetik a piros hetest!
Nem tudom. Ki az a Doka,hogy hülyét csinálhat a Kispestből? Petrusenko engem is meglepett. De mivel a pad jut neki,lejet jobbnak látták most pénzért elengedni mint fél év múlva ingyen. Ennek a brigádnak a tudására még a realnál is számítottak. Itt meg nem tudják mit csinálnak szerinted? Kb sz utolsó esély a fiatalok vagy lesz 8-9 külföldi a kezdőben.
A Doka viselkedèsét nem tudom,hova teni,meg tèny,hogy kispesti mércèvel egy a sok közül,de nem rossz jàtèkos,akire szükségünk lenne.A tudàsukat,de leginkàbb kapcsolataikat most mutassàk meg!Fiatalokat sztem lehúzhatjuk a wc-n.Sorry!Ilyen módon,ha egy Kocsis játszhat,akkor az èn favoritom,Ulbert is kaphatna esèlyt.
Ulbert amikor hozzánk került nagy jövőt jósoltak neki, de ahogy elnézem (adatbank) kissé megtorpant a fejlődése. Most az NB 3-ban látom, Veszprémben.
Sajna ő egy „agyas”gyerek,aki mellè kellene vki,mert el fog kallódni.De olyan ösztönösen focizik a srác hogy olyan kevès van ma Mo-on.
Hát igen. Sajnos nem a tehetségek arányában állunk rosszul, hanem akik közülük viszi is valamire.
Felesleges vele vitatkozni, nala minden szep es jo.
Ha Nb3 leszunk ket ev mulva akkor is vedi majd ezt a kokler brigadot ami itt van
A pénz téma nekem is erős kérdőjel,azzal nem is vitatkoznék.
Az nb1.hu vezető hírére reagálnék annyit,hogy az a 700.000 euró az a két játékos értéke,nem pedig a vételára. Kb „ingyen” mentek.
És micsoda pedigrèvel…huuu csatàr,két góllal.
Doka nem megy el, a többiekkel edz, volt 1kis ejnye-bejnye azt csumi!
Batik szerződése is v. röhelyes v. szomórú? NB1.hu……
Batik játéka volt olykor olykor röhejes v. szomorú!
Ez is igaz sajnos.
Asztak…va de vékonyak leszünk/vagyunk.
Ezek tényleg takarítanak, csak közben a fürdővízzel lassan kiöntik a gyereket is. Isten óvja a Csodálatos Kispestet!
Lehet azt hittèk futsal csapathoz jöttek,azért a sok takarítás.
qrvára nem értek pár dolgot…
Hidi, Geri, Boti nem kellett…ok.
Petkovic rühelli a tempót…nem kellett ok
Doka (ugyanaz a poszt) hülye, de állítólag ahelyett h büntetnék ő is menni fog… nem OK!
Petrus jó volt(szerintem a legjobb középpályásunk), megcsinált mindent, maradni is akart….elküldik!?!?! qrvára nem OK!
itt van Luki, aki már télen menni akart és olyan látványosan érzi szarul magát bármikor is, hogy rossz nézni…őt nem adják el!!
ITT hülyék helyett hülyék jöttek ??
Dokát én is sajnálom. De felvetődik a kérdés: ha valaki jó,az egyik legjobb a csapatban, akkor szopathat egy Kispestet? Megtehet bármit? Befizet x összeget és el van felejtve?
Miért nem Zsótér,Szapi vagy Tamás kerül átadólidtára?
Prosser?

Szerintem igen, biztos edzés lehetőséget kért.
mi meg tolhatnánk 1 qrva szerződést elé… Doka vissza, Prosser a jobb szélre és máris beljebb vagyunk 2 emberrel!
Pontosan
Revidiálok, szerintem az izlandi gyerek..
Dokát engedd el szép lassan lèlekben,sztem.
Az is megy?
Miért?Nem lehet vele dűlőre jutni?
Előbbre lennénk vele.
Támadásban tudna pluszt hozzátenni,a többi részét meg csak akarat kérdése megoldani.
https://youtu.be/ZstyAzyaoO0

Ezek kicsodák? Az egyik az ukrán-izraeli, de ki a másik?
Doka
ha nem viccelsz akkor Doka…vége a partynak…ha jól látok!!
Elfogyott a sör meg a spuri
Megzavarta a 2g „curtis”azt a hülye albàn fejét.
Most kèrdezi,hogy èrdemes e izrelbe igazolni?
„Te figyi, te is hallod a zenét? Az ott nem egy techno party?”
Tehát odamegy, király.. Egyre gyengébb lesz a keret…
Nem,csak a kèpre reagáltam,hisz maxim volt a másik beszèlgető partner.Fene tudja,ha megy hova.
attól, aki onnan jött ide ?
akkor tényleg nem okos…