Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 4:44 de.

Nagyon nagy kár hogy Filipet nem szereztük meg. Úgy néz ki mint egy igazi futballista, úgy mozog mint egy igazi csatár. És termeli is a helyzeteket, gólpasszt, gólt. Sok sikert Filip!

októberes
októberes
augusztus 7, 2022 4:24 de.

Ma nagyon bízom a pontszerzésben, de ha nem sikerül,akkor is beállítjuk a jelenlegi tulajok első 2 bajnokis pontrekordját.

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 6, 2022 4:15 du.

Abban bízom holnap,hogy a tölténygyárnak valamennyire csak rotálnia kell a játékosokat a kupa miatt.Más pozitívum sajnos nem jut eszembe.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 6, 2022 7:22 du.

5-0-s első meccs után erre kis esély van.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 6, 2022 3:58 du.

nevetséges ez a VAR ketten is torkon ütötték az ellenfelet de nincs kiállítás

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 6, 2022 4:16 du.

Tavaly ezért Nagy Dominik ki volt állítva.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 7, 2022 5:18 de.

….és Nagy Zsolt nem

dagiiron
dagiiron
augusztus 6, 2022 3:57 du.

Azért a küzdeni tudást eltanulhatnánk a Kecskeméttől…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 3:43 du.

Szegény Banó-Szabó. A tizenhatosnál gólhelyzetet készíthetett volna elő,ehelyett vagy két méterrel a játékostárs mögé passzolt.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 3:57 du.

igen ez volt az egyetlen hibája a meccsen

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 3:47 du.

kell sok x az elso par forduloban, amig osszeszedjuk magunkat

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 6, 2022 2:45 du.

Tóth Barna a Kecskemétben egy nagyon ügyes támadó, ha átveszi a labdát szinte el sem tudják tőle venni

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 6, 2022 3:09 du.

Honvéd nevelés.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 2:23 de.

Nem elég nekünk Bocskay, BB, Szabó, Kerezsi, Kocsis stb.? Még több Honvéd nevelést szeretnétek, komolyan? Kezdhetnénk a Kerezsi, Tóth, Kocsis trióval. Lukic felesleges is, nem is gond, ha megy. Hagyjuk már kérlek ezeket a Honvéd, nem Honvéd neveléseket..

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 3:10 du.

attól, hogy nekünk nem kellett még ügyes 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 6, 2022 2:56 du.

Katona Bàlint is ügyes,nekem a vasas ellen tetszett a játéka.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 6, 2022 12:54 du.

Ezt a Zte-Fradit jó hogy nem 30 évvel halasztották el. Röhej ez az egész.

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 6, 2022 12:02 du.

Akkor most nézzük pozitívan:Itt ülök a Gödi homokszzigeten,a gyermekem önfeledten úszkál,a duna hullámzik,én meg egy holnapi győzelemről álmodom…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 6, 2022 10:30 de.

Na mára is jutott távozó 🙂 Igaz most nem a nagycsapat keretéből hanem a klubházól.
Éless Dénes vette menekülőre a figurát. Felmondott…. Mi van itt ? Ciánoztak a Bozsikban ?:))))
Már csak nevetek az egészen… 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 6, 2022 12:07 du.

Komolyan,most ettől is menjünk falnak?Én azt várom màjer anyukát,aki tegnap a vasas meccsen instazott vígan,mikor rúgjàk ki.Számomra nem korrekt,ha egy Honvèd alkalmazott egy vasas meccsen az eligazolt játèkosokat közvetítgeti.Nem védem a vezetőséget,de most divat lett ràjuk lőcsölni mindent.Batik is egy szent lesz lassan az NS-en.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 6, 2022 12:28 du.

Szerdán azt mondja az Aranyoroszlánokban úgymond melóban Csak a Kispest! Aztán magánemberként meg közvetíti, hogy hajrá……Már azt hittem, hogy csak én nem tartom helyénvalónak! Éless Dénest meg sajnálom, mert ő igaz Kispest szurkoló!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 6, 2022 12:19 du.

Májer anyukában egyetértünk.
Csinálgassa csak az idióta insta-storyját( ezen alapból mindig sírva röhögök ) nem Honvédos alkalmazottként.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 6, 2022 11:27 de.

Az már szar ügy,ha a Kispest ultra is lepattan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 12:09 du.

Aztàn mivan,ha jobb melót kapott,vagy csak simàn jeleztèk,hogy az műsör amit csinàl nem színvonalas és vàltoztasson.Erre ő inkább megy.Elkezdünk most minden alkalmazottat megsíratni.Felmondott az egyik kertèsz is..istenem mi folyik a Bozsikban.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 6, 2022 12:16 du.

Egyrészt: ki siratja?
Szerintem tettem egy
megjegyzést.
Másrészt: azt ne mondjad már,hogy neked minden frankónak tűnik ebben az időszakban(mármint a klub körül).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 6, 2022 12:40 du.

1.Ha nem „siratnánk”nem lett volna megemlítve,meg nem tartanad szar ügynek.2.Tettem egy megjegyzest èn is.3.Egy szóval sem mondtam,hogy minden minden rendben a klubnàl,ha olvasod,amit eddig írtam akkor ez leeshetett,de nem vagyok hajlandó egy technikai munkatárs miatt könnyeket ejteni ès ebből következtetèseket levonni.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 6, 2022 3:32 du.

Nem baj majd igazolunk a helyére valami skót bratyeszt, vagy jön valaki az orosz 2-ből, ott is annyira jó arcok vannak, Google fordító feliratozva meg megold mindent.

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 6, 2022 11:15 de.

azt mondom neked, ha Doka marad és jön 2-3 értelmes igazolás, akkor Dénes távozását valahogy feldolgozzuk

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 6, 2022 11:07 de.

Nem lehet, hogy simán csak nagyobb lóvé van máshol?

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 5, 2022 3:54 du.

Érdekes a mi kezezésünk kéz volt, ez meg nem. Röhejes. Már küldeném is a két felvételt álásfoglalásra a buzimlszbe.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 3:59 du.

kinél volt az eset a Vasasnál?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 5, 2022 5:43 du.

A balhé előtt a jobbhátvéd srác(Szivacski) lehajolt a labda irányába, és kb. ugyan azon felsőkarjáról pattant ki a labda.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 6:52 du.

Váll volt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 6, 2022 1:46 de.

OK, de akkor a mienk is.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 6, 2022 1:53 de.

Én felkarnak láttam inkább.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 6, 2022 7:40 de.

Még a Zete se reklamált.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 6:33 du.

Érdekes, hogy Szivacski is a Honvéd utánpótlásban nevelődött… Gondolom nem szúrta ki senki szemét és lapát lett a vége, utána meg csak lett belőle egy sztenderd vasas játékos. Bizonyosan nem volt „Kispest színt”

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 6, 2022 1:27 de.

14évesen volt 3db meccse a Honvédban. Ez alapján ne nevezzük Honvéd nevelésnek szerintem.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 3:55 du.

De akkor most kikaptak volna mi meg lehet nem. Megmagyaráznák, hogy miért. Úgy értelmezik ahogy akarják.

Tony Soprano
Tony Soprano
augusztus 5, 2022 3:18 du.

Azt tudjátok, hogy klubbunk háziasszonya miért instastoryzik a vasas-sal? Mert ott vannak az egykori játékosaink?!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 5, 2022 6:53 du.

Biztos kiugrott RW-vel a meccsre.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 5, 2022 3:22 du.

Hidi és Boti jó barátai talán azért

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 5, 2022 3:35 du.

Hidi NAGYON jó barátja a Májer anyukának 😉

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 5, 2022 3:38 du.

ne menjünk le a Kiskegyed hetilap szintjére..:)

zico zico
zico zico
augusztus 5, 2022 2:36 du.

ez legyen az idén az utolsó gólod Holcsika…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 5, 2022 2:50 du.

Es az utolso golpasszod is…
Azert mindentől függetlenül nagyon jol jatszik.
Barath meg összehozott egy gólt a paksnak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 6, 2022 10:50 de.

Kettőt hozott össze,elsőnèl mellőle adtàk be labdát,mert csak szemmel verte a védőt,második paksinàl meg totàl lemaradt harasztiról,

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 5, 2022 3:06 du.

Holcsika jól nyomja,Lukiccsal sztem nagyon jó párost alkottak volna.Ezt elbaxta a vezetőség.Boti semmi extra,Hidi meg…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 6, 2022 2:48 de.

Nagyon kellett volna ide..

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 5, 2022 2:51 du.

jó hát hirtelen felindulásból kívántam ezt Neki..de valóban jól játszik..minden csoda három napig tart.. egy újabb jókívánságom felé..:)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 5, 2022 3:03 du.

Tudom.
Amit bizomyit a jateka, es a mai mapi vasas jateka, hogy a lyukas es csikokoru csapatunkkal ellenuk SEM lesz könnyű.
Nagyon kell meg vagy harom ember. Csatar, kozeppalyas, szélső.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 5, 2022 3:27 du.

Szerintem még két segédoperatőr és egy stylist és megvagyunk! : (

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 5, 2022 3:59 du.

Meg vagyunk zakkanva… ez van. Elismerem a godorben vagyunk, de talan ki is lehet maszni abbol a gödörből még ha harom évnyi mély is a fala.
Most en sem latok kiutat. De hatha van, csak en nem latom

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 5, 2022 3:08 du.

ez a vasas nagyon gyenge hátul…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 5, 2022 3:55 du.

Mi meg a tobbi helyen…

CSAK
CSAK
augusztus 5, 2022 1:04 du.

Hát, ha tényleg megy Doka, Petkovic és Lukic, ahogy hirlik, akkor ide 4-5 minöségi igazolás kellene, ami viszont biztosan nem lesz. De legyünk pozitivak, teljesül latabár, bendegúz és még néhány szurkolótársunk nagy álma, és 5-6 saját neveléssel zúgunk ki csont nélkül az nb2be. Aztán persze a mi kutyánk kölykei eligazolnak felcsútra, kövesdre, zalába elfelejtvén a fene nagy kötödést. Szakmai stáb, ébresztö, ha Dokáék mennek, kb a 20 fordulóra tuti kiesök leszünk, 10-12 pont hátránnyal, ami azért valljuk be, nem ildomos egy Budapesti Honvédtól.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 6, 2022 7:08 de.

Pontosan

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 5, 2022 7:51 du.

4-5? Inkább 9 lesz az!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 5, 2022 6:54 du.

Lukic is? :O

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 5, 2022 1:37 du.

Ez így van,CSAK A KISPEST szurkolótársamnak is igazat adok.Szerintem utoljára akkor vertük meg a fehérvárt otthon mikor Lovric 11-est védett.Az igazság az,hogy egyre rosszabbul viselem ezeket a rossz szezonkezdeteket.Lehet Xanaxot viszek magammal.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 5, 2022 2:48 du.

amennyiben jól láttam az utóbbi majd 10 évben 3x győztünk:
2012. augusztus 12. – Vidi-Kispest 0-1 – g. BorisŽivanović + Lovricpsrádé
2013. október 27. Vidi-Kispest 1-2 – g. Nagy G, Edixon Perea
2021. január 30. Vidi-Kispest 1-2 – g. Hidi P., Batik B.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 5, 2022 3:03 du.

Akkor bocs,a2021es eszembe jutott,a 2013asra nem emlékeztem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 5, 2022 3:04 du.

érzésre én is azt mondtam volna, ne aggódj, szinte mindig szopó tőlük, talán 3 döntetlen volt még : (

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 5, 2022 12:24 du.

„Mélyből a magasba – amikor Marco Rossi havi 850 ezer forintért aláírt a Honvédhoz” – Pietsch Tibor írása

https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/melybol-a-magasba-amikor-marco-rossi-havi-850-ezer-forintert-alairt-a-honvedhoz-2906891

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 9:33 de.

Kezdem is a tippelést a vasárnap esti horrorfilmre!

Vadásztölténygyár 5 : 0 Kiesőjelölt

Gólszerző: bárki aki a vendégkapu felé jár!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:46 de.

2:2

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 1:22 du.

Nagyon unalmas vagy

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 6, 2022 1:01 de.

Ne olvasd a hozzászólásaimat!
Foglad el magad valami álommal amiben most éppen csupa rózsaszín álom minden kispesten!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 6, 2022 9:21 de.

Engedd el. Én megértem,hogy próbál reménykedni,csak sajnos nem jó irányba haladunk.(ui.:boldog lennék,ha nem így lenne!)

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 5, 2022 2:04 du.

Kiesünk megszűnünk…

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 10:19 de.

Kicsit tényleg nyugodj meg, megállás nélkül hergeled magad ezekkel a mantrákkal, ráadásul akár más kedvét is elveheted a meccsre járástól. Gyere le vasárnap és szurkold ki a győzelmet 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 10:13 de.

Majd nagyot fogsz nézni. A Zete ellen is elvettek egy tök érvényes gólunkat, különben döntetlen.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 11:16 de.

Sőt, szerintem nyertünk volna..

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 5, 2022 12:30 du.

Majd vasárnap bepótoljuk a győzelmet 😛

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 9:54 de.

0-1
Lukic

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 5, 2022 10:36 de.

Gondolhatod hogy örülnék ennek elég ha csak az avataromra nézel!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 9:41 de.

nem értem h miért hergeled magad…adj 2-3 hetet a stábnak, nem tudsz rosszul kijönni belőle.
legrosszabb esetben 3 hét múlva kerülsz idegállapotba…de legalább addig jó lesz.
ha meg jön közben 2-3 ember és érik össze a csapat, akár még jobb is lehet…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 9:44 de.

Hát a próféta beszéljen Belőled Drága Pelso!
Mindenesetre az időzítés és a tálalás rettenetesen béna de ezen már valóban kár meglepődni!
A mindennapos játékoskirúgások miatti egyre nagyobb letargiába eső szurkolóknak legalább lenne min egy új igazoláson csámcsogni!
Ha van(nak) új játékosok mi a búbánatos f*szomra várnak még?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 7:41 de.

Minden jel szerint a vadásztölténygyár kifiléz minket hétvégén!
Ne legyen igazam!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 9:21 de.

magyar csapatok nem bírják a heti 2 meccset, ebben még bízhatunk+ esetleg stabilabb lesz a védelmünk….

Claus von Stauffenberg
augusztus 5, 2022 7:28 de.

Minden napra jut egy „jó” hír ahogy látom, így holnapra várom Doka/Petkovic eladásának bejelentését.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 5, 2022 9:17 de.

Meg is kapod a tendencia szerint!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 5, 2022 8:17 de.

Már hétvégére is bejelentést vársz?

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 5, 2022 11:06 de.

engem már semmivel se tudnak meglepni, azon se csodálkoznék ha kiderülne Cordella féle báláscsomagnak csinálnának helyet és a fél Pápua új guinea-i válogatottat igazolnánk le.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 5, 2022 6:15 de.

Nem tuok mást amit érzek, nincs bizalmam a csapat irányába, ha átalakítás az ópció azon belűl fiatalítás, sajna szrntm 22-23-szezont már nem ússzuk meg!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:48 de.

Érdekes ami itt folyik. A skótok van nagyon tudják mit csinálnak,vagy nagyon nem. Ezen kívül: vagy csak nagy átalakítás folyik a klubnál,vagy nagyon szar a helyzet. Szuper idény elé nézünk.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:57 de.

Igen….az egész szitut ezekben a relációkban lehet értelmezni…és nagyon nem mindegy, hogy éppen melyikről van szó.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 5, 2022 5:44 de.

most a minimum 1-illetekestol, magyarazat-erveles valasz a heten tortentekre, + meg az igazolasok!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 6, 2022 10:11 de.

Na ezeket várhatod…

Kermon
Kermon
augusztus 5, 2022 5:29 de.

Kispesti csk Felcsúton. Lehet még ezt a sztorit undorítóbban lezárni? Az egész idénykezdet egy Lars von Trier film eddig.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 5, 2022 5:44 de.

na annál a csávónál is elakadna a terapeuta…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 5:24 de.

Van valami törvény arra hogy magyarországon csak skót állampolgár bonthat munkaszerződést naponta?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 5:38 de.

Kezd elszállni a maradék optimizmusom.Ha ez folytatódik,csak a kecskemétet fogjuk megelőzni,vagy még őket sem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 5, 2022 5:40 de.

Jelenlegi állapotunkban és keretünkkel érjen bármennyit is (naponta csúszunk vissza a ranglistán a TM on) az egyik legbiztosabb kiesőjelölt csapat lettünk!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 5:44 de.

azért aug. végéig javulni fog ez, meglássátok!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 6:36 de.

Legyen úgy!
Úgy kell lennie különben…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 5:47 de.

Ezt most a kincstári optimizmusod mondja, vagy van valami háttér infód?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 5:47 de.

Ezt most a kincstári optimizmusod mondja, vagy van valami háttér infód?

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 10:14 de.

erősen apad a kincstár…de nem zárhatjuk ki azt a verziót sem, hogy akkora volt a kupleráj, hogy nem is sejtettük…
csak a következményeket látjuk most.

László Szilágyi
László Szilágyi
augusztus 5, 2022 5:16 de.

Kíváncsi leszek milyen igazolásaink lesznek. Meddig tart az átigazolási szezon?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  László Szilágyi
augusztus 5, 2022 5:18 de.

Akiket várunk:
Bárki
Akárki
Valaki

jnkzln
jnkzln
augusztus 5, 2022 5:01 de.

Batik székfoglalója felcsúton: „egy nagyon jó szellem van itt, egy nagyon jó közösség, az én lelkemnek már tényleg ez kellett hogy egy ilyen közegbe kerüljek be”

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 5:26 de.

Lehet hogy tényleg csak széket/kispadot fog foglalni!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 5:12 de.

akkor nálunk csak szenvedett az elmúlt évek alatt és ezért volt a, hogy az utóbbi évek átigazolásai időszakában, mindig azt hangoztatta, hogy váltani akar. Eljött az idő Bence, remélem most lelked megnyugvásra lel és csak a játékra kell koncentrálnod és garantált a kezdő.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 5:04 de.

Az a gond,hogy ebben lehet valami(mármint,hogy nálunk ez nagyon nem így van jelen pillanatban).

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:12 de.

és finom lelkületű BB ezt levette az első percben…ja. 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:06 de.

Oké, de ha tényleg ő volt itt a főkolompos, elég visszatetsző nyilatkozat 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 5:27 de.

Ha ő volt. Most ő van annak beállítva,ez tény. Nem tudhatjuk. Persze simán lehetett is(csak nálam az a biztos,amit a saját szememmel látok). De volt itt már sok bűnbak. Kezdve Urbányival. Aztán utólag kiderül,hogy ő is csak a teljesítményt akarta megkövetelni a sokat kereső aranylábúinktól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:59 de.

Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja…azért erre kolompos dologra kérdezz rá kapusunknál is. Meglepődnél a véleményén sztem . De ugye eltávozott játékosnak nem kell védőügyvéd:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 6:05 de.

Jajjj,ne gyere már ezzel a védőügyvéd dumával.
Annyi mindent hall az ember napi szinten(tv,rádió,stb),aminek a felét nem szabad elhinni(és akkor sokat is mondtam). Ezért én jobbára csak a saját meggyőződésemben bízok. Jobbára.
De ha mondjuk azt mondod,hogy ez fixre így volt,akkor hajlok azért affelé nyugi,de az inkább a te személyednek szól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 6:13 de.

ez már rajtad marad ügyvéd úr 🙂 én tudom,sejtem, hogy te realista ember vagy, ezért is javasoltam amit. Hidd el én sem vagyok az a személy, aki feleslegesen akar feszkót kelteni.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 5:12 de.

Mai napig nem értem, hogyan lehetett ez a bohóc itt a csk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 5, 2022 5:13 de.

Neki volt a legnagyobb po… ő .. arca!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 4:31 de.

RW írja a Taccson,hogy Lanza még a jelenlegi állapotában is tudna segíteni.
Viccből,nem viccből,félig komolyan,adom.
„Edzés nélkül,fél lábbal” is jól be tudna szállni egy utolsó 20-25 percre,mikor az ellenfél már kivan… Ezt komolyan.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 4:44 de.

Próbálj nem egyet érteni vele Téged is beajánl majd fagyi szurkolónak!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 4:38 de.

Naaa láttuk mi azt a Lanzát ződ kitérője és visszajövetele után…szart se ért, a mai fizikális foci mellett meg pláne nem érne semmit. Engedjük el a jó olasz csődört és őrízzük meg jó emlékeinkben.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 2:53 de.

Márpedig most fél lábbal, sántán, is beférne!!!!!!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:53 de.

ha csak pár szabadrúgást beverne, már bentebb lennénk… esetleg csinálna pár büntetőt.
amit utána átengedne másnak… 😀

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 6:09 de.

Igy igaz, 3 éve szabadrúgásból még a kaput se nagyon találtuk el.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 4:56 de.

Tibi, kérlek neeee, csak te ne:) ő már olyan kevés lenne itt, mint kempingsajtban a sátorvas. Eközben meg a hülye viselkedésével szétverné az öltözőt, mert nem volt egy könnyű eset na.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 2:54 de.

Hát pedig hidd el nem lenne kevés és legalább lenne, akiért érdemes kimenni a meccsre!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 5:14 de.

Szabi…:) a csatár/támadó szekció helyzete annyira gáz, hogy jó Torgyán doktort tudnám idézni: olyan most a csatársorunk, mint a vőlegény szerszám nélkül…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 6:08 de.

Nőknél nem számít, hogy nincs kombináltfogója, farka legyen nagy.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 5, 2022 6:18 de.

illetve sok esetben jól elhelyezett, mély nyelvcsapásokkal is lehet eredményt elérni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 5:21 de.

Akkor hozzuk vissza Eppelt is, hisz együtt alkottak nagyot. Szerszám, szerszám lenne, de hogy használható az már más kérdés:)

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 2:55 de.

Eppel teljesen más, ne keverd!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 5:22 de.

Eppel megmutatta mit ér Lanzafame nélkül sajnos!
De együtt rettegett páros voltak ez igaz!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 5:36 de.

Ja. Eppel Lanza mellett tudott csak igazán működni.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 5:43 de.

Szerintem inkább a motivált Eppel volt jó, mint a Lanza melletti. Az olasz érkezése előtti fél évben is ment neki a játék.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 5:18 de.

Hát ez meg a másik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 5, 2022 5:16 de.

akkor én most itt csendben maradok :))

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:50 de.

Davide Lanzafame tartom továbbra is hogy az elmúlt 25 év legkiemelkedőbb tudású Honvéd játékosa és legjobb légiósa volt itt Magyarországon beleértve a mostani 40 milliós fagyi keretet is!
Minden hülyeségével együtt!
Azt csinált a labdával és az ellenfeleivel amit csak akart!
Megtiszteltetés és kiváltság volt Őt látni futballozni!
Neki és Rossi Mesternek köszönhetjük 24 év után a 14. Bajnoki Címünket!
De már 35 éves, visszavonult!
Ő egy hatalmas Bajnok és Gólkirály!
Őrizzük meg jó szívvel!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 4:55 de.

+ GAZDAG DÁNIEL!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 5, 2022 4:59 de.

Danikánk az MFA legjobb játékosa lett!
Tehetséges, gólerős, technikás!
Méltán válogatott!
De Lanza tehetségéhez még Ő sem ér fel!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 4:52 de.

Ezt írtam, csak nem ilyen cizelláltan és szépen megemlékezve! 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:39 de.

Akkor nagyon nem egyet néztünk Szabi. Pár vereség után voltunk szezonkezdetkor és az ő visszajövetele volt az a plusz,ami stabilizálta a helyzetet.
De nincs gond,elengedhetjük,viszont kellene már feltölteni a keretet.
Letszámban sem vagyunk sehol.
A semmitől ő bőven jobb. Nekem azt senki ne mondja,hogy nem így van.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 4:50 de.

ja elfelejtettem te vagy a védőügyvéd:) Szerettem Lanzát, de ződek utáni visszajövetel már nem volt az igazi. Én így láttam.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 5, 2022 4:44 de.

A végére meg a hiszti miatt volt olyan, amilyen. Amikor akart, akkor ment a csapatnak is.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 4:04 de.

Napi egy távozóval várhatóan a hónap végére elfogynak a játékosaink és akkor felállhat az általam felvázolt:

Mendelényi
Bozó – Kun – Kamber – Segovia
Docherty – Kepcija – Courts
Avramov – Tribuliets – Djordjevits

féle álomtizenegy!

Bravo!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 5, 2022 4:01 de.

A klubhonlapon 19 játékos van fent. Ebből 3 kapus. A fentlévő 16 mezőnyjátékosból Petkovics és Doka tulajdonképpen már OFF. A maradék 14 mezőnyjátékosból Gomist el akarják passzolni, Nagy Dominik meg sérült.
Gyors matek alapján van 12 db bevethető felnőtt mezőnyjátékosunk … a bajnokság megkezdése után 1 héttel….
És ezt az egészségtelen folyamatot egy horvát és egy skót futballszakember alakította ki és felügyelte :)))))))))))))))))))))))))))))))

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 5, 2022 4:40 de.

Alapvetően nem a távozókkal van a baj, hanem hogy rohadtul nem jön helyettük egyenlőre senki…és minél később érkeznek, annál mélyebbről kell elkezdeni a felzárkózást 🙁

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 4:46 de.

Meg a merítés is annál mélyebbről történik, mert fogynak az igazolható játékosok is. Most ráadásul az egészre rátesz egy lapáttal, hogy sok bajnokság hamarabb kezdődött a vb miatt és ugye mindenki igyekezik gyorsan csapatot találni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 3:45 de.

23-10

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 3:47 de.

ez a vérnyomásod mértéke?:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:51 de.

Lassan igen!
Eligazolt/elzavart – érkező játékosok száma!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 5, 2022 3:05 de.

Akkor fogok megnyugodni, amikor semmi hír nem szivárog ki a játékosok, és az egyesület házatájáról, magánéletêröl, mert akkor végre mindenki a focira koncentrálhat.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 2:43 de.

A probléma továbbra is az, hogy szuper dolog, hogy a fiatalokra akarunk támaszkodni, de:
– annyi fiatal nincs a keretbe, akikkel ezt meg tudjuk ugrani
– okés, kijön egy másfél csapatnyi felnőtt játékos, akikre lehet számítani (tényleg jóknak mondhatóak az eddigi igazolások), de egy covid, eltiltási hullám és megint nagyon rövid lesz a cserepad, ami nem jó ómen egy olyan helyzetben, amikor tudvalevő, hogy évek óta a 80. perc után bukjuk a meccseink.
– továbbra sem látok a keretben egy Kamber, Lanzafame féle húzóembert, akire lehetne a csapatot építeni….talán Lovrics egy ilyen karakter, de ő azért már erősen túlkoros

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 3:38 de.

húzóembernek 1 támadó vagy gólerős középpályás alkalmas, mi most itt vagyunk a leggyengébbek…

santiago
santiago
augusztus 5, 2022 2:13 de.

Lassan nem fogunk tudni kiallni olyan kevesen vagyunk

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 5, 2022 2:22 de.

de majd a nézök közül kisorsolnak a kezdőbe 3-4 helyet 🙂

zico zico
zico zico
augusztus 5, 2022 1:55 de.

Dörzsölt bekk érkezett: https://www.pfla.hu/?q=news/12837#

Cincó is megnyugodhat, hemzsegni fognak ott a lelátón a celebek…:)

Gogolák Roland
Gogolák Roland
augusztus 5, 2022 1:17 de.

Batik ➡️ felcsút

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 1:10 de.
jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:34 de.

Hát, Kispest csapatkapitányaként felcsútra igazolni minimum érdekes. A külföldi játékosok nem értik valószínűleg, de nem tudom, hogy egy magyar focista hogy teheti meg a múlt ismeretében, hogy egy Kispestből abba az okádék klubba távozik. Tényleg gusztustalan már ez az egész. Ezek után jobb is, hogy elment.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 3:55 de.

Nem oszt,nem szoroz hova ment.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 3:53 de.

Eleve a ződektől jött Hozzánk!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 5, 2022 3:40 de.

Gondolom ők fizették a legtöbbet neki és a klubnak is. Batik meg ugye nem finnyás, kell a lóvé a trendi élethez. Lépjük túl ezen és az ő vmit Petrus árából várjuk az igazolásokat nem tudom mire várnak a bejelentéssel/bejelentésekkel:)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:45 de.

Lehet, hogy még nincs mit bejelenteni..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 5, 2022 3:46 de.

🙂 kiderül

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:41 de.

Van kit bejelenteni?

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:41 de.

Van kit bejelenteni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 5, 2022 3:45 de.

Elviekben tart vki erre..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:22 de.

Még egy-két edző jól jönne…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 5, 2022 4:30 de.

vagy marketinges, esetleg igazgató

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:56 de.

Reméljük valami használható játékos lesz az 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 4:02 de.

Bízom benne, de ahogy olvasom itt már sokan azzal is elégedettek lennének, ha létszámot növelné, nemhogy még focizni is tudjon:)

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:22 de.

Szerintem új igazolásra sincs szükség, mert az akadémián korlátlan számban áll rendelkezésre az azonnal bevethető, nb1-es szintű fiatal játékos. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 5, 2022 4:31 de.

Ahogy mondod, elmúlt évben úgyis az volt a mantra, hogy inkább nézem a fiatalokkal a szar játékot,mint a zsoldikat, hát tessék…meghallották a többség szavát a klubházban, szóval csend legyen 🙂

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:52 de.

Szerintem ezt csak páran mantrázták. Meg nem is a koncepcióval van a baj, hanem azzal, hogy ezt fokozatosabban kellett volna bevezetni és akkor, ha tényleg ott toporognának a megfelelő szintű fiatalok. Ha nem hozunk villám gyorsan pár azonnal bevethető játékos, akkor megint elmegy az őszi szezon sikertelenül és majd igazolhatunk télen fejvesztve és rághatjuk a körmünket az utolsó fordulóig, reménykedve, hogy éppen bent maradunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 5, 2022 4:53 de.

Így igaz, ezzel nem lehet vitatkozni!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 4:19 de.

Jajjj de cinikusak vagyunk… 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 5, 2022 4:35 de.

Köszönöm, de én inkább „kínomban röhögősnek mondanám” 🙂 Kibaszunk/jegelünk 3 használható játékost Petkovic, Petrus, Doka ugyebár, amivel a védekező képessége a csapatnak nem kicsit csökkent…nem is lenne ezzel baj, ha nem most keresnék a helyetteseiket..nagyon nem értem/érzem a koncepciót:)

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 3:52 de.

Köszi

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 2:02 de.

hol van a felcsút a mi világverő csapatunkhoz képest 🙂

Kermon
Kermon
augusztus 4, 2022 6:03 du.

Nem jó nekünk, hogy a Vidi így ledarálta a moldávokat. Így a hétvégén nem fognak tartalékolni ellenünk. Remélem egy X-re jók leszünk.

Pelso
augusztus 4, 2022 4:24 du.

Provokációnak nevezték a románok a DAC-FCSB EKL-meccsen többször felcsendülő „Ria-Ria Hungária” szurkolói rigmust.

ezek tényleg ennyire hülyék h nem tudják, ott is magyarok élnek ??

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 2:44 du.

21 játékos távozott 10 érkezett!
Ok voltak olyanok is akik már nem is itt játszottak!
Akkor is több mint dupla!
Egyetértettem én is a selejtezéssel de az érkező oldal ha minőségben nem is de mennyiségben kevés!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 3:32 du.

igazad van, ez így karcsú. én a minőséggel sem vagyok egyenlőre elégedett

santiago
santiago
augusztus 4, 2022 2:38 du.

Aki nezi a Varda merkozest.
Lathatjuk miert lenne erdemes fiatal afrikaiakkal probazni 19 eves srac bohocot csinalt az egesz vedelembol masodik golnal.

Nembaj jok nekunk az icek meg az enninek

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 4, 2022 3:17 du.

Traoreval mi is próbàlkozunk,szóval semmi gond.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 4:06 du.

Hat meg parral erdemes lenne
Pl a tavalyi ghanai golkiraly 30m/21 g 20 evesen.

250 ezer euro az erteke kb 100-150 be elhozod. Boven meg er egy probat ha ilyen zero potrncialosoknak meg adjuk mert haver a menedzser.

Moldeba is ez a Fofana a norveg bajnoksagba nem nyujt hatalmasat de megis egesz merkozesen 1-1 be ott verte meg a vardaiakat amikor akarta aztan jott ez a gol

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 4, 2022 5:41 du.

Ezekben igazad van.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 4, 2022 2:53 du.

Nèzem,leginkàbb az tünik fel hogy mèg a norvèg bajnogsàgtol is fènyèvekre vagyunk..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 2:25 du.

Derék skótjaink lassan „dobzse” Ulászló királyunkhoz kezdenek hasonlítani!
Addig osztogatják a játékosainkat amíg nem marad egy sem!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 4, 2022 2:25 du.

Nem károgni akarok,csak tényként(legalábbis számomra az)írnám,hogy lehetne itt Sergio Ramos is a középhátvéd,ilyen lyukas középpályával ugyanúgy foghatná a fejét és izzadhatna,hogy oldja meg a kényesnél kényesebb szitukat,mint ahogy fog izzadni Prenga,Cirkovic,vagy épp Lovric.
Hát nem irigylem őket és remélem nem is őket fogja szidni mindenki,ha nem úgy alakul az eredmény,ahogy nekünk tetszene.
Annyi esélyünk lehet ebben a felállásban,ha mindenki 200%-ot ad bele munkában. De ezt én csak Zsótértól és Tamástól láttam idáig a mezőnyjátékosok közül.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 4, 2022 3:09 du.

Tény hogy a világ legjobb védelme elé is kell középpályás szűrés a modern futballban!
Szapi-Doka?-Prenga-Cirko-Tamás együtt jónak tűnik de nincs aki segítse őket!
Maxim irányító
Zsótér nem tudta megoldani
Bocskay alkalmatlan rá
Mitrovic lassú

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 2:13 du.
Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 4:17 du.

hagyd is el b+….iszonyat bosszantó!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 4:19 du.

Ok,de ez a sràc nem akart elmenni,megharcolt volna a helyéért.Elengedtem…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 5:42 du.

Ez azért idegtépő,hogy nem tudni mégis mi a f.sz volt a probléma teljesen konkrétan.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 2:05 du.

Szerintem egészen egyszerűen Petrushenko jobb focista mint Bocskay!
Tehát hiba volt elengedni!
Klaaszikust idézek!
„Itt tényleg mindenki hülye?”

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 2:41 du.

‘Itt? Mindenki.’
Idezet vege.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 4, 2022 3:00 du.

Úgy úgy

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 4, 2022 12:26 du.

Tudom, itt többen elmondták hogy rogyásig van pénz, de én továbbra is kételkedve figyelem ezt.
Ugyanis épeszű magyarázatot nem találok arra hogy a bajnokság megkezdése után 1 héteel a megmaradt kulcsjátékosokból 3 is ( Batik, doka, Petrusenko) úgy néz ki elmegy.
Nem szólnék egy szót sem ha egy rendes mederben folyna az egész mint egy normális klubnál ahol : előbb megvesszük az új játékost, utána elküldjük a létszámfelettivé válót.
Csak akkor fogok tudni megnyugodni ha 1-2 héten belül 4-5 meghatározó játékos érkezik.
Ha legkésőbb augusztus végéig nem érkezik meg a felmentő sereg akkor egyértelmű hogy a vezetés az NB2-t célozta meg.
Lehet itt beszélni optimizmusról, pesszimizmusról.
Ha reálisan nézzük akkor egy feltőkésített NB1-ben lassan az ificsapatunkkal fogunk kiállni.
És ezt mindenki tudja mit jelent….
Jöhetnek a pozitív kommentek, kiváncsi vagyok ki milyen szemellenzőt használ hogy ne lássa a lényeget…
mindeközben vezető hír az nb1.hugyról : 700 ezer euró: két játékos érkezését jelentette be a DVSC

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 4, 2022 12:41 du.

Kik mondták és mikor,hogy rogyásig van pénz?
Bstik helyett lett 2.
Télen elmondták,hogy jönnek a fiatalok.
A debrecen mennyit fizetett a 700 ezer eurot érő játékosokért?
Ennin,Maxim,Prenga, Cirkovic=2 millió euro ha már a transfermarkos ár a mérvadó.
Az egyébként megvan,hogy Cortsért egy szép összeget adtak a Dundeenak? Az senki nem mondta,hogy Több millió euro lesz költve minden igazolási szezonban.
A fiatalok meg ha ennyire szarok szerinted akkor tessék reklamálni,hogy zárják be az akadémiát.

Tuzi
Tuzi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 4, 2022 4:00 du.

Kérlek, linkeld be a hivatkozást, ahol télen kijelentette egy klubtulajdonos vagy a klub hivatalos tisztségviselője, hogy jönnek a fiatalok. Köszönöm!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 4, 2022 1:02 du.

Kik mondták és mikor,hogy rogyásig van pénz?

Pár itteni bennfentes mondja folyamatosan hogy tele a kassza.
Batik helyett lett 2.

Ez így nem teljesen igaz. Az igazság hogy a hátvéd sorba érkezett 3 védő (gomis+ a 2 várdai) és elment(elmegy) 6 : Baráth, Cracuin, Batik, Doka, Petkovics, Bardea,
tehát minusz 3.
A középpályára jött 3 (visszajött Bocskay, jött egy nyugdíjas Mitrovics és a Maxim gyerek), elment : 7 (Banó, Hidi, Irimiás, Nagy Geri, Kadiri, Machach, Pantelics), tehát minusz 4 játékos. Azaz a hátvédsor+középpályán van jelenleg 7(!!!) ember minuszunk !
Csatár/szélső : jött 1 (Ennin ) és elment 5 ( Gale, Májer, Tóth-Gábor, Bőle, Drazic) tehát minusz 4 játékos !
Azaz ÖSSZESEN JELENLEG 11 JÁTÉKOS, EGY KOMPLETT CSAPAT HIÁNYZIK A KERETBŐL !!
A kicsiket nem számoltam bár közülük elment László Dávid is. A kicsik jelenleg nem NB1-es játékos. Egyik sem !

Télen elmondták,hogy jönnek a fiatalok.

Kinek ? Volt ankét ? Lejött a sajtóban ? Körbenéztem és sehol semmi nyoma hogy mondtak volna ilyet…

A debrecen mennyit fizetett a 700 ezer eurot érő játékosokért?

Nem az értékük a lényeg, hanem hogy a bajnokság elkezdése után 1 HÉTTEL NEM elmennek JÁTÉKOSOK ONNAN, HANEM KETTESÉVEL érkeznek !

11 felnőtt játkos hiányunk van jelenleg ! Ha jön egy sérüléshullám vagy covid, esetleg formahanyatlás akkor ki fog beállni ? Valaki az U15-ből ?
Ez nem szakmaiság amit csinálnak hanem egy 110 éves klub kivéreztetése.
Ha érkezik pár héten belül 4-5 stabil kimagasló tudású játékos, akkor TALÁN meg tudják menteni a szezont.
Máskülönben más esélyünk nincs…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 4, 2022 1:24 du.

Igen,múltkor èn vezettem le neked hogy a klub üzemeltetèsèhez minden feltétel adott,szemben azzal,hogy elkezdted,hofy nincs pènz!Van de nem rogyásig,ezt soha senki nem mondta!A 11 elküldött játèkosból kièrtkellene sìrni,èn csak egyért tudnèk Botiért!Ha neked a loki 2 gólos csatàra a mérce,csak mert vele lètszàmban megvannak akkor lelked rajta,de ha ilyen játèkosok jönnènek ide már égne a taccs,fb ès kisköz!Lassie maximàlisan megértem a pesszimizmusod!A mai eligazolás,ami régóta levegőben volt,engem is felbaszott.Hülyeségnek tartom elküldeni a kis ukrànt.A skótok átestek a ló túlsó oldalára és olyan döntèst hoztak,amit nem lehet védeni.Doka úgy sincs lezàrva,szóval….

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 2:18 du.

Remélem úgy lesz lezárva,hogy marad.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 2:08 du.

Botiért is max azért sírhatunk mert ő Boti. Ezt most divat elfelejteni és hallgatni róla mint a sír:
https://disq.us/url?url=https%3A%2F%2Fwww.bbc.com%2Fsport%2Farticles%2Fc3g35q1vge7o%3AEUo6AaR7WlMHO6ar8-OO4j1jig4&cuid=7329895

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 4, 2022 2:22 du.

Fake,nem nekem kell ebben a cikkben bizonygatni a pènzügyi helyzetünket,ahogy korábban,most is írtam,hogy a működès ok.Azonban Petrus elküldèse ès Dokàval való szarakodàs màr kicsit túl van tolva.Elismerem hülye volt ah albàn,nem kicsit,de kapjon egy kibaszott pènzbüntit lebaszást ès fusson 60 kört,de hogy őt is eladni,úgy,hogy nincs mögötte pótlás,, hààt,ez nem vakmerősèg,hanem netto hülyeség!Tudod,hogy veled sokban egyetértek,de most azt èrzem túltoltàk a Bèlàim.Nem most kell nézelődni a piacon,ami hamarosan zàr.Nem akarok loki,lila szintű igazolàskkat,csakhogy a lètszàm kilegyen.Nagy hazàrdjàtèkba kezdtek,remèlem kipörgetik a piros hetest!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 2:26 du.

Nem tudom. Ki az a Doka,hogy hülyét csinálhat a Kispestből? Petrusenko engem is meglepett. De mivel a pad jut neki,lejet jobbnak látták most pénzért elengedni mint fél év múlva ingyen. Ennek a brigádnak a tudására még a realnál is számítottak. Itt meg nem tudják mit csinálnak szerinted? Kb sz utolsó esély a fiatalok vagy lesz 8-9 külföldi a kezdőben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 4, 2022 3:49 du.

A Doka viselkedèsét nem tudom,hova teni,meg tèny,hogy kispesti mércèvel egy a sok közül,de nem rossz jàtèkos,akire szükségünk lenne.A tudàsukat,de leginkàbb kapcsolataikat most mutassàk meg!Fiatalokat sztem lehúzhatjuk a wc-n.Sorry!Ilyen módon,ha egy Kocsis játszhat,akkor az èn favoritom,Ulbert is kaphatna esèlyt.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 4:29 du.

Ulbert amikor hozzánk került nagy jövőt jósoltak neki, de ahogy elnézem (adatbank) kissé megtorpant a fejlődése. Most az NB 3-ban látom, Veszprémben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 4, 2022 4:31 du.

Sajna ő egy „agyas”gyerek,aki mellè kellene vki,mert el fog kallódni.De olyan ösztönösen focizik a srác hogy olyan kevès van ma Mo-on.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 5, 2022 2:43 de.

Hát igen. Sajnos nem a tehetségek arányában állunk rosszul, hanem akik közülük viszi is valamire.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 4, 2022 1:11 du.

Felesleges vele vitatkozni, nala minden szep es jo.
Ha Nb3 leszunk ket ev mulva akkor is vedi majd ezt a kokler brigadot ami itt van

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 4, 2022 12:33 du.

A pénz téma nekem is erős kérdőjel,azzal nem is vitatkoznék.
Az nb1.hu vezető hírére reagálnék annyit,hogy az a 700.000 euró az a két játékos értéke,nem pedig a vételára. Kb „ingyen” mentek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 4, 2022 2:05 du.

És micsoda pedigrèvel…huuu csatàr,két góllal.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 4, 2022 12:08 du.

Doka nem megy el, a többiekkel edz, volt 1kis ejnye-bejnye azt csumi!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 4, 2022 12:01 du.

Batik szerződése is v. röhelyes v. szomórú? NB1.hu……

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 4, 2022 3:12 du.

Batik játéka volt olykor olykor röhejes v. szomorú!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 5:46 du.

Ez is igaz sajnos.

Snowflake
Snowflake
augusztus 4, 2022 11:58 de.

Asztak…va de vékonyak leszünk/vagyunk.

Ezek tényleg takarítanak, csak közben a fürdővízzel lassan kiöntik a gyereket is. Isten óvja a Csodálatos Kispestet!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 4, 2022 2:24 du.

Lehet azt hittèk futsal csapathoz jöttek,azért a sok takarítás.

Pelso
augusztus 4, 2022 11:38 de.

qrvára nem értek pár dolgot…
Hidi, Geri, Boti nem kellett…ok.
Petkovic rühelli a tempót…nem kellett ok
Doka (ugyanaz a poszt) hülye, de állítólag ahelyett h büntetnék ő is menni fog… nem OK!
Petrus jó volt(szerintem a legjobb középpályásunk), megcsinált mindent, maradni is akart….elküldik!?!?! qrvára nem OK!
itt van Luki, aki már télen menni akart és olyan látványosan érzi szarul magát bármikor is, hogy rossz nézni…őt nem adják el!!
ITT hülyék helyett hülyék jöttek ??comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 12:00 du.

Dokát én is sajnálom. De felvetődik a kérdés: ha valaki jó,az egyik legjobb a csapatban, akkor szopathat egy Kispestet? Megtehet bármit? Befizet x összeget és el van felejtve?
Miért nem Zsótér,Szapi vagy Tamás kerül átadólidtára?

Pelso
augusztus 4, 2022 10:33 de.

Prosser?
comment image

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 10:51 de.

Szerintem igen, biztos edzés lehetőséget kért.

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 4, 2022 10:53 de.

mi meg tolhatnánk 1 qrva szerződést elé… Doka vissza, Prosser a jobb szélre és máris beljebb vagyunk 2 emberrel!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 2:30 du.

Pontosan

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 11:14 de.

Revidiálok, szerintem az izlandi gyerek..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 11:12 de.

Dokát engedd el szép lassan lèlekben,sztem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 11:25 de.

Az is megy?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 11:15 de.

Miért?Nem lehet vele dűlőre jutni?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 11:08 de.

Előbbre lennénk vele.
Támadásban tudna pluszt hozzátenni,a többi részét meg csak akarat kérdése megoldani.

F.hunter
F.hunter
augusztus 4, 2022 10:18 de.
dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 4, 2022 10:53 de.

Ezek kicsodák? Az egyik az ukrán-izraeli, de ki a másik?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 4, 2022 11:12 de.

Doka

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 4, 2022 10:54 de.

ha nem viccelsz akkor Doka…vége a partynak…ha jól látok!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 3:05 du.

Elfogyott a sör meg a spuri

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 4, 2022 3:22 du.

Megzavarta a 2g „curtis”azt a hülye albàn fejét.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 4, 2022 11:13 de.

Most kèrdezi,hogy èrdemes e izrelbe igazolni?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 11:26 de.

„Te figyi, te is hallod a zenét? Az ott nem egy techno party?”

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 11:25 de.

Tehát odamegy, király.. Egyre gyengébb lesz a keret…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 4, 2022 2:08 du.

Nem,csak a kèpre reagáltam,hisz maxim volt a másik beszèlgető partner.Fene tudja,ha megy hova.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 4, 2022 11:23 de.

attól, aki onnan jött ide ?
akkor tényleg nem okos…

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x