© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Vajon holnap délelőtt milyen értékelő jelentést tesz le az asztalra a csapat sporttudományos vezetője? 🙂
Fatal error
Olyan szinten vagyunk mélyen amit elképzelni is nehéz!
Ott tart ez a klub hogy még olyan frissen bizonyított játékosok mint Prenga vagy Cirkovic is csak szaladgál mint pók a falon!
Ez a két játékos biztosan nem véletlenül volt a bajnoki ezüstérmes belső védőpárosa!
De ha nincs előttük csapat akkor lehetnek ők akár a fénykorukat élő Bonucci meg Chiellini is!
Ezt a Ricslordot többet nem akarom látni szeretett csapatom mezében!
A pályamunkásaink ügyesebbek nála!
Doka és Lukic a padon kezd miért?
Plakushchenko direkt nem játszhat vagy ennyire töketlen?
A Johnssonban mit látnak?
Bocskay Kocsis gyerekekben mit látnak?
Egyedül Cirkovic nem hibázott miért Ő jön le?
Durva szintű kókler ez a Tamkurc nem tudom meddig rombol itt?
Feltartott kézzel léptünk pályára a vadásztölténygyárnál 26 védővel és mégis megszórtak minket!
Rettenetes mélységekben vagyunk és semmiféle reményt nem látok a felemelkedésre!
Az egész NB1 es mezőny legkilátástalanabb, legelcseszettebb gittegylete vagyunk!
A liga szégyenfoltja!
Nem tudom történhet e valami ami miatt nem esünk ki a szezon végén!
Jéé, Doka. Akkor mégsem sérült? Büntiben van, mint az oviban?
ha úgy viselkedik, mint az oviban…
Mitrovic nem bír (?) futni.
A két várdai védő bizonytalan.
Johnsson hajt de gyenge.
Tamás fogalmatlan de én nem bántom mert brutálgyors.
Doka jó.
Maxim súlytalan de adnék neki időt.
Bocskay mint Maxim.
Szappanos és Zsótér a legjobbunk…..
Kocsos Dominik szerintem jó lesz.
Traoré határeset de jobb mint Ennin.
Lukic…….. végig röhögi a meccset és konkrétan nem tud futni. Persze értem hogy tud focizni de nem akar…. tipli
A legnagyobb hiba mint az elmúlt 3 évben mindig most is a vezérlőben van.
A tulajok strómanok teher nekik a csapat, Kun, Sinkó dillettáns. Amíg ebben nincs változás addig ne reménykedjetek.
Ki fogunk esni ha a következő 3 hétben nem jön minimum 5-6 értelmezhető igazolás…….és esetleg egy edző is.
Tamás nálam ma eljátszotta a maradék bizalmat. Az első gólnál sprintelve utolérhette volna Dárdait. Ha már a sprintelésen kívül úgysem tud mást, de azt se csinálja, akkor üljön le szépen a padra. Ennyit BB is tudna focizni, mint ő, de legalább szétfutná az agyát. Ld. Kocsis.
Hubazmeg mar izgultam, hogy mi van veled!
Jól vagyok csak néhány hete felcsinálták az agyam itt páran.
Szabira mentem….
Johnsson hajt????? Nem nézted a meccset? többször átjátszották (gól előtt is) és csak kocogott vissza, nem is akarta kijavítani a hibáját, azonnal nb3! Tamás brutál szar, nagyképű pöcs! Az első gólnál belép a védő mögé ahova már nem lehet passzolni, majd miután a csapattárs így nem a lábához tette a labdát, meg se próbált rámozdulni, inkább leáll veszekedni miközben az ő helyén jön a támadás amiből gól lesz.., a futógyorsaságon kívül semmilyen skill-je nem nb1 szintű + fejben és térlátásban is iszonyat gyenge!
4 is elég lenne, de minőségben nem ilyenek, mint az eddigiek…
és igen, ha Lukic menni akar, el kell engedni és qrva gyorsan pótolni!
Nem tudnak pótolni egy Lukicsot, főleg gyorsan nem. Nézted az elmúlt 3 hónap igazolásait!!!
Ebben az évben 3 bajnoki gólja volt…..nem gondolnám hogy pótolhatatlan.
Arról nem beszélve hogy „élettani” okokból nem tud sprintelni…..
Legfontosabb észrevételem a meccs kapcsán az lenne, hogy Kerezsit sürgősen adjuk kölcsön az NB2-be, mert ő nem fog játszani Courts alatt, úgy fest. Ha előbb kap lehetőséget az ügyetlen Ennin, az ügyetlen Traoré és a nagyseggű Lukic, akkor neki aligha van esélye pályára kerülni. Ja, de írjuk bele a kölcsönadási szerződésbe, hogy edzőváltás esetén vissza lehessen hozni, mert ha 5-6 meccs után 0 ponttal állunk, akkor vsz. csere lesz.
Hát ne haragudj de engem valahogy nem Kerezsi jövője aggaszt hanem az egész klubé!
Döbbenet hogy perceket se kap!!!
Edzőnk: “Úgy gondolom az első 20 percben jól tudtunk játszani tudtuk irányít játékot nálunk is volt a labda, magabiztosak voltunk úgy tűnt hogy a srácok élvezik is ezt a mérkőzést. Aztán bekaptuk az első gólt és onnantól kezdve rendkívül nehéz volt a találkozó, nyilván egy ilyen összecsapáson amikor az ellenfél két gólt is tud szerezni borzalmasan nehéz mentünk próbáltunk kontrákra építeni gólt szerezni, kinyíltunk hátul és elment a meccs. “
Lovresz: “ Nagyon sajnálom ez nem volt Honvéd…”
Komolyan…szar marketinges kamu szöveg, azonnal kirúgnám!!!!
Ha hazudott azért, ha így látja azért! Ez a tulaj dolga és felelőssége.
Első 20 perc valóban nem volt rossz, bár ahhoz kellett a kényelmes Vidi is. A többi no comment.
az első 20 percben nem volt játék, nem volt tempo…ebben qrva jók vagyunk!
Jól játszottunk, irányítottunk????????? Mit??? 87. percben volt az első kapura lövés!!
Minden hét konstans szégyen sajnos. Lassan hozzászokok, hogy a Honvédot simán veri mindenki.
Lovric megint. De nem gond, szeretjük.
Miért Ivánnak kell játszania? Tőle már senki nem vár extrát. 3 védős felállásba befért volna Batik. Csak ugye a kamu versenyhelyzet.
Most ki versenyez?
Egy jó Temesvári vagy Csörgő nem érdekel? 🙂 ja, hogy a mi kutyánk kölykei és, hogy máshol állnak helyt azt a klubházban nem érdekel senkit….
Miért, Bocskay jobb?
Ki hozta Gomist és minek, ha Lovric játszik helyette? Ma egyébként 3 hibája volt eddig, abból kettöböl gól lett.
Lovric ilyen 37 évesen. Legutóbb a legjobb mezőnyjátékos volt, most pedig szívatják a Vidisek. Sima hűtlenkezelés, hogy a szakmai igazgató tudta nélkül leigazolunk egy olyan játékost, akit aztán nem teszünk a csapatba. Nekem elfogadhatatlan ez a koncepció, külföldi esetén különösen vörös posztó. Padon egy 18 éves MFA-s is tud melegedni.
A tobbi csapatot is latva egyik sima kiesok mi leszunk. Keves rugott, sok kapott gollal… Jovo heten Paks ellen majd megmutatjak a fiuk!
Nem szoktam altalaban csak a mi meccsunket nezni.
Most a heten megneztem az osszeset.
Meg egy ilyen gyenge csapat nincs a bajnoksagba mint mi
Megvan a pozitívum: az elsö hely csak 4 pontra van. A dobogó meg csak háromra. Úgyhogy: bajnoki címért, bajnoki címért, küzdjetek a bajnoki címért 🙂
Te jó isten Lovresz is mekkora közhelyparádé lett…
Miért szerinted mit mondott amiben nem volt igaza? Vagy amiben kamuzott?
Miért szerinted mit mondott amiben nem volt igaza? Vagy amiben kamuzott?
Ez ma nem a Honvéd volt!
Hát DEHOGYNEM bazdmeg!!!
Kurvára az volt és az is lesz mert ennyit tudtok!!!
Javítani kell!
De nem fogtok javítani!
Hát pedig nem, ez nem a Honvéd volt. Max annak öltöztetett toprongyok gyülekezete (kivétel néhány ember)!
Két pontra a felsőház. Hova lett a türelem ? Most komolyan, aki időt akar adni az új igazolasoknak meg stábnak , annak legyen türelme az 5-6. fordulóig.
Baszki milyen játékosok szaladgálnak Kispest mezben? Lovricnak láttad nyilatkozatát?Legyen Neked türelmed…Nekem elfogyott
Baszki milyen játékosok szaladgálnak Kispest mezben? Lovricnak láttad nyilatkozatát?Legyen Neked türelmed…Nekem elfogyott
Mi volt Lovricséban rossz?
Szar közhelyparádé lett Ő is!
Nem láttam sajnos a meccset vagy szerencsére :/ 33 forduló van 6. megvárom hátha csoda történik!
de addig ne is nagyon nézd, mert halálos…
és ha nem jön 3-4 ember a szükséges posztokra, akkor tényleg csak a csoda segíthet
Sanninonál volt utoljára ilyen semmilyen támadójáték. Az különösen felháborító, hogy amikor eladták a labdát, látszott a Vidi létszámfölénye, jó néhány játékos baszott visszafutni. Éreztem, hogy gól lesz.
Nagy százalékban várható volt,hogy gól lesz.
Aztán már kettő…
Ket nem futos kp nem lehet jatszani
Izraeli alibit aki idehozta baszma meg magat. Kocoraszos gyoker.
Mitrovic meg pusztan nem tud futni
Érdekes volt megélni ezt a zakót a táboron belül. Az volt az érzésem, hogy a többség feladta ezt a szezont. Volt néhány egyéni hőbörgés, de mint tábor, nem igazán volt egységes megmozdulás. A végtelen szomorúság, amit a levegőben érezni lehetett.
Pelsokám, itt ulok a Pocz-tol nem messze, nem busulunk kicsit egyutt? 🙂
akkor igyál 1 IS-t az egészségünkre és hogy legyen vmi jó a ma estédben!
https://poczpinceszet.hu/termek/is-cuvee/
sajnos ma már nem vagyok alkalmas semmire, kb, mint a csapat :/
Akartam venni, de kifogytam kp-bol, a terminaljuk epp nem mukodott, majd legkozelebb megkostolom.
Itt vagyunk a heten, jo lenne osszefutni, ha ugy adodik!
Írtam a héten,hogy szarul nézünk ki,azt is,hogy nem tudom/nem értem mi folyik itt. A középpályánkra írtam,hogy kevés lesz. Még korábban írtam,hogy egy nb1-idegen edzővel nem szerencsés a nulláról építkezni,mert abból csak a kapkodás lesz. Erre nincs idő egyszerűen.
Viszont itt a pontok is kellenek,nehogy beragadjunk.
Előbb-utóbb jönni fog egy magyar,vagy a közeget ismerő edző+ játékosok kellenek. Bőven.
mendelenyi, bozo, kun takarodjatok a semmirekello sleppetekkel egyutt!!!
senkihazi stromanok, jojjon vki akit tenyleg erdekel mi lesz ezzel a csapattal…
Érdemes Török László nyilatkozatát meghallgatni egy 4:2 es győztes meccs után..
Szégyen az egész. Igazából nem tudom mi folyik kispesten. Talán 1x, 25 év múlva vlki leírja az emlékirataiban. Tulajokat nem bántom, nekik csak az a dolguk, hogy megteremtsék a feltételeket. Nem tudom szándékosan véreztetik-e ki a brandet, de évről évre lejjebb megyünk. A szakmai stáb kinevezésével szerintem most nagyon mellényúlnak. Az igazolás politikánk nevetséges. Nem hiszem hogy nekünk pont ez a Prenga kellett. Nem hiszem hogy mikor támadó szekcióban ennyire vékonyak vagyunk, ne tudtuk volna elhozni mi a Zivzivadze-t, vagy hasonló kalibert, bárkit. Bőven maradhatott volna a kis vignyevics, de akár HF is, mert ez a mostani összkép eddig szarabb mint az ő idejükben. Korán kezdem, de asszem inkább most, mint 5-10 forduló után: Kurc és az egész sleppje takarodjon. Kamu az egész banda, ha 2 hónap alatt ennyit tudtak „megtanítani” a csapatnak. Szerintem azt hitték, a magyar bajnokságban az ellenfelek a Kiscséripuszta szintjén vannak. Könyörgöm, jöjjön valaki és mentse meg ezt a klubot!
Szerintem későn kezded. És a probléma mindig legfelül kezdődik. Majd egyszer azt is belátod.
A tulaj a legnagyobb kókler a többiek ezt csak kihasználják
Egy Traore meg egy ilyen kanadai bohóc hogy húzhatja fel kispesti mezt? Doka a Messink az izraeli a Ronaldinho,elmegy mindenki az anyjába…Lassan visszasirom Pompert Ivancsicsot meg Délczeget….Valaki mondja már meg mi történik itt…..
A tulajdonosoknak nevezett senkiháziaknak, meg az egész gittegyletnek
https://www.youtube.com/watch?v=lBWo0BwqR5o
Nem az eredmény miatt, de ez, a mai mutatott játék SZÉGYEN!!!!
Elmúlt években láttunk már néhány katasztrófális teljesítményt, de talán ez volt a legalja.
Nyugi, mindig van lejjebb.
Teljesen
Nem jött be a tippem!
Egyet tévedtem!
Neeeem nem szurkoltam ennek!
Csak reálisan láttam az erőviszonyokat!
KI
FOGUNK
ESNI
Vállalhatatlan játék, kilátástalan középpálya, impotens támadójáték, fogalmatlan védelem. Negyed gázon vert minket bucira, a nemzetközi porondra tartalékoló Videoton. Nem tudom mit tehetnénk mi szurkolók, mert abban sem vagyok biztos, hogy jelenleg megütjük akár a másodosztály színvonalát.
Szép volt fiúk, köszönjük.
Szerintem egy negatív vízèr fut az edzőközpont alatt,ès mèrgezi a játékosokat.Nem tehetnek róla…
Hemingway az oka még mindig mindennek!
A vén kufár még mindig nem vesz jó játékosokat! 🙁
És bérsapka is van! Havi 20 misi… Jár is a derék aranylábúaknak!
Megyek megnézem a youtubeon a Debrecen – Honvéd 2-5 meccset. Az a baj, hogy már vagy 15x láttam, azzal vígasztalom magamat évről évre. Hol a Kispest????
Én is
„Felnőttünk” a fradihoz, vidihez, ahogy ígérték. Szégyen!
Bohócot csináltak belőlünk…
Ezzel a Prengaval is at lettunk verve…
Azt nem tudom hogy lett az év védője!
Mondjuk egykoron Tamás is az volt!
Laza sörmeccs két osztály különbséggel.
Azt a Szelidek zászlót sajnálom csak..
Az hogy kerúlt oda? 🙁
Eltaláltuk a kaput!!!
87ik percben..
Na, nekem ebből elegem van…
2x kapcsoltam mar inkabb el. Most mar nem rakom vissza…
Jól tetted, el sem kellet volna kezdeni nézni.
Hát Uraim, kiscsapat lettünk, immár hivatalosan is. Kecskemét, Vasas,Debrecen, lilák szint. 5böl 2 búcsúzik.
Ne röhögtesd ki magad, jelenleg egyik se a mi szintünk, hozzáállásban pláne!!!
Tudnék írni erre az ötre egy erősorrendet,de inkább kihagyom.
Ne is irj, tudom én is…
4 ből 1!
Mert az egyik csapat a „kibaszott Kispest” lesz!
Na jovan, ez K. GY.!!!
Bizonyítottatok srácok, köszönjük!
Remek idény vár ránk.
Szégyen…
Huu visszasírjuk Batikot. Prenga igen lassú és gyenge.lassú zivzivadze is lefutja
Még 3 csatárt, védö helyett, Tam. Hátha 8lesz.
Kiütés..
Még nem…
Szidjatok Kocsist… Ezerszer inkább ő mint Ennin. Senki nem jó a társaságnak…
Ennin nem focista!
De ez a jóllakott napközis gyerek se…
Nem lehetne, hogy egyik se?
De..
Első félidő 0 kapuralövés, azóta is impotens támadójáték. Most már tényleg ideje lenne néhány értelmes csatárt igazolni…
Bravo Kocsis!
Szép a tetkód
Meg a dauer a hajban.
Többet tett mint enineni, vagy ki a tököm 2 meccsen
Valljuk be, tetkó nélküli enninnél már most többet mutatott. Jó, ez nem nagy kunszt, tudom.
Borzalmas és kilátástalan. Kiesünk a kecskeméttel együtt. Akademisták? Ugyanmár. Egy köpedelem az összes.
2-en játszanak összesen.
Ja, de az a kettő köpedelem!
Persze a többi is…
Ez a Kocsis nem lóg ki, sőt igyekszik, de képzetlen. Nincsen focizni tudó győztes típus köztük. Ez így egyenes út az nb2-be.
Jó-jó.
Büszke vagyok a csapatra.. blablabla, mindent megtettek.. blblabla, de a vidi erös..gratulálunk nekik blablabla,láttam biztató jeleket blablabla, jó úton haladunk blablabla, megyünk tovább.. blablabla,jó munkához idö kell blablabla
Kösz, legalább nem kell meghallgatnom..
…. köszönöm hogy itt lehettem … blablabla
Érik az az öt amit írtam!
Szintén megkaptam rá hogy unalmas vagyok!
ha pontosak vagyunk, nem arra kaptad, hanem utána még ezt ragoztad.
am. nem lesz 5, de szurkolhatunk annak is…
Kocsis csere jol sult el tenyleg koze volt egy golhoz. Csak rossz oldalon.
Na meg Enninnek is, valoszinuleg ez az elso es utolso kozremukodese golnal
De mit keresnek ott??? Ez kinek a hibája???
Még nem találtuk el a kaput…