Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
A69W
A69W
augusztus 7, 2022 5:01 du.

Vajon holnap délelőtt milyen értékelő jelentést tesz le az asztalra a csapat sporttudományos vezetője? 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 5:01 du.

Fatal error

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 4:53 du.

Olyan szinten vagyunk mélyen amit elképzelni is nehéz!
Ott tart ez a klub hogy még olyan frissen bizonyított játékosok mint Prenga vagy Cirkovic is csak szaladgál mint pók a falon!
Ez a két játékos biztosan nem véletlenül volt a bajnoki ezüstérmes belső védőpárosa!
De ha nincs előttük csapat akkor lehetnek ők akár a fénykorukat élő Bonucci meg Chiellini is!
Ezt a Ricslordot többet nem akarom látni szeretett csapatom mezében!
A pályamunkásaink ügyesebbek nála!
Doka és Lukic a padon kezd miért?
Plakushchenko direkt nem játszhat vagy ennyire töketlen?
A Johnssonban mit látnak?
Bocskay Kocsis gyerekekben mit látnak?
Egyedül Cirkovic nem hibázott miért Ő jön le?
Durva szintű kókler ez a Tamkurc nem tudom meddig rombol itt?
Feltartott kézzel léptünk pályára a vadásztölténygyárnál 26 védővel és mégis megszórtak minket!
Rettenetes mélységekben vagyunk és semmiféle reményt nem látok a felemelkedésre!
Az egész NB1 es mezőny legkilátástalanabb, legelcseszettebb gittegylete vagyunk!
A liga szégyenfoltja!
Nem tudom történhet e valami ami miatt nem esünk ki a szezon végén!

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 2:44 du.

Jéé, Doka. Akkor mégsem sérült? Büntiben van, mint az oviban?

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 2:45 du.

ha úgy viselkedik, mint az oviban…

Thibby
Thibby
augusztus 7, 2022 4:45 du.

Mitrovic nem bír (?) futni.
A két várdai védő bizonytalan.
Johnsson hajt de gyenge.
Tamás fogalmatlan de én nem bántom mert brutálgyors.
Doka jó.
Maxim súlytalan de adnék neki időt.
Bocskay mint Maxim.
Szappanos és Zsótér a legjobbunk…..
Kocsos Dominik szerintem jó lesz.
Traoré határeset de jobb mint Ennin.
Lukic…….. végig röhögi a meccset és konkrétan nem tud futni. Persze értem hogy tud focizni de nem akar…. tipli

A legnagyobb hiba mint az elmúlt 3 évben mindig most is a vezérlőben van.
A tulajok strómanok teher nekik a csapat, Kun, Sinkó dillettáns. Amíg ebben nincs változás addig ne reménykedjetek.

Ki fogunk esni ha a következő 3 hétben nem jön minimum 5-6 értelmezhető igazolás…….és esetleg egy edző is.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 5:23 du.

Tamás nálam ma eljátszotta a maradék bizalmat. Az első gólnál sprintelve utolérhette volna Dárdait. Ha már a sprintelésen kívül úgysem tud mást, de azt se csinálja, akkor üljön le szépen a padra. Ennyit BB is tudna focizni, mint ő, de legalább szétfutná az agyát. Ld. Kocsis.

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 5:16 du.

Hubazmeg mar izgultam, hogy mi van veled!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  papparam
augusztus 8, 2022 1:54 de.

Jól vagyok csak néhány hete felcsinálták az agyam itt páran.
Szabira mentem….

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 4:58 du.

Johnsson hajt????? Nem nézted a meccset? többször átjátszották (gól előtt is) és csak kocogott vissza, nem is akarta kijavítani a hibáját, azonnal nb3! Tamás brutál szar, nagyképű pöcs! Az első gólnál belép a védő mögé ahova már nem lehet passzolni, majd miután a csapattárs így nem a lábához tette a labdát, meg se próbált rámozdulni, inkább leáll veszekedni miközben az ő helyén jön a támadás amiből gól lesz.., a futógyorsaságon kívül semmilyen skill-je nem nb1 szintű + fejben és térlátásban is iszonyat gyenge!

Pelso
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 4:48 du.

4 is elég lenne, de minőségben nem ilyenek, mint az eddigiek…
és igen, ha Lukic menni akar, el kell engedni és qrva gyorsan pótolni!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 4:59 du.

Nem tudnak pótolni egy Lukicsot, főleg gyorsan nem. Nézted az elmúlt 3 hónap igazolásait!!!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 7, 2022 5:06 du.

Ebben az évben 3 bajnoki gólja volt…..nem gondolnám hogy pótolhatatlan.
Arról nem beszélve hogy „élettani” okokból nem tud sprintelni…..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 4:43 du.

Legfontosabb észrevételem a meccs kapcsán az lenne, hogy Kerezsit sürgősen adjuk kölcsön az NB2-be, mert ő nem fog játszani Courts alatt, úgy fest. Ha előbb kap lehetőséget az ügyetlen Ennin, az ügyetlen Traoré és a nagyseggű Lukic, akkor neki aligha van esélye pályára kerülni. Ja, de írjuk bele a kölcsönadási szerződésbe, hogy edzőváltás esetén vissza lehessen hozni, mert ha 5-6 meccs után 0 ponttal állunk, akkor vsz. csere lesz.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 5:05 du.

Hát ne haragudj de engem valahogy nem Kerezsi jövője aggaszt hanem az egész klubé!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 5:00 du.

Döbbenet hogy perceket se kap!!!

CSAKAttila
CSAKAttila
augusztus 7, 2022 4:41 du.

Edzőnk: “Úgy gondolom az első 20 percben jól tudtunk játszani tudtuk irányít játékot nálunk is volt a labda, magabiztosak voltunk úgy tűnt hogy a srácok élvezik is ezt a mérkőzést. Aztán bekaptuk az első gólt és onnantól kezdve rendkívül nehéz volt a találkozó, nyilván egy ilyen összecsapáson amikor az ellenfél két gólt is tud szerezni borzalmasan nehéz mentünk próbáltunk kontrákra építeni gólt szerezni, kinyíltunk hátul és elment a meccs. “
Lovresz: “ Nagyon sajnálom ez nem volt Honvéd…”
Komolyan…szar marketinges kamu szöveg, azonnal kirúgnám!!!!
Ha hazudott azért, ha így látja azért! Ez a tulaj dolga és felelőssége.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 7, 2022 4:57 du.

Első 20 perc valóban nem volt rossz, bár ahhoz kellett a kényelmes Vidi is. A többi no comment.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 8, 2022 2:21 de.

az első 20 percben nem volt játék, nem volt tempo…ebben qrva jók vagyunk!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 5:03 du.

Jól játszottunk, irányítottunk????????? Mit??? 87. percben volt az első kapura lövés!!

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 2:39 du.

Minden hét konstans szégyen sajnos. Lassan hozzászokok, hogy a Honvédot simán veri mindenki.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 2:38 du.

Lovric megint. De nem gond, szeretjük.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 2:41 du.

Miért Ivánnak kell játszania? Tőle már senki nem vár extrát. 3 védős felállásba befért volna Batik. Csak ugye a kamu versenyhelyzet.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 3:17 du.

Most ki versenyez?

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 2:47 du.

Egy jó Temesvári vagy Csörgő nem érdekel? 🙂 ja, hogy a mi kutyánk kölykei és, hogy máshol állnak helyt azt a klubházban nem érdekel senkit….

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:48 du.

Miért, Bocskay jobb?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 2:43 du.

Ki hozta Gomist és minek, ha Lovric játszik helyette? Ma egyébként 3 hibája volt eddig, abból kettöböl gól lett.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 2:54 du.

Lovric ilyen 37 évesen. Legutóbb a legjobb mezőnyjátékos volt, most pedig szívatják a Vidisek. Sima hűtlenkezelés, hogy a szakmai igazgató tudta nélkül leigazolunk egy olyan játékost, akit aztán nem teszünk a csapatba. Nekem elfogadhatatlan ez a koncepció, külföldi esetén különösen vörös posztó. Padon egy 18 éves MFA-s is tud melegedni.

Dani Daniel
Dani Daniel
augusztus 7, 2022 2:38 du.

A tobbi csapatot is latva egyik sima kiesok mi leszunk. Keves rugott, sok kapott gollal… Jovo heten Paks ellen majd megmutatjak a fiuk!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Dani Daniel
augusztus 7, 2022 2:38 du.

Nem szoktam altalaban csak a mi meccsunket nezni.
Most a heten megneztem az osszeset.

Meg egy ilyen gyenge csapat nincs a bajnoksagba mint mi

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 4:38 du.

Megvan a pozitívum: az elsö hely csak 4 pontra van. A dobogó meg csak háromra. Úgyhogy: bajnoki címért, bajnoki címért, küzdjetek a bajnoki címért 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 4:37 du.

Te jó isten Lovresz is mekkora közhelyparádé lett…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 4:47 du.

Miért szerinted mit mondott amiben nem volt igaza? Vagy amiben kamuzott?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 4:47 du.

Miért szerinted mit mondott amiben nem volt igaza? Vagy amiben kamuzott?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 7, 2022 5:07 du.

Ez ma nem a Honvéd volt!
Hát DEHOGYNEM bazdmeg!!!
Kurvára az volt és az is lesz mert ennyit tudtok!!!
Javítani kell!
De nem fogtok javítani!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 8, 2022 7:58 de.

Hát pedig nem, ez nem a Honvéd volt. Max annak öltöztetett toprongyok gyülekezete (kivétel néhány ember)!

Laca
Laca
augusztus 7, 2022 4:35 du.

Két pontra a felsőház. Hova lett a türelem ? Most komolyan, aki időt akar adni az új igazolasoknak meg stábnak , annak legyen türelme az 5-6. fordulóig.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 7, 2022 4:38 du.

Baszki milyen játékosok szaladgálnak Kispest mezben? Lovricnak láttad nyilatkozatát?Legyen Neked türelmed…Nekem elfogyott

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 7, 2022 4:38 du.

Baszki milyen játékosok szaladgálnak Kispest mezben? Lovricnak láttad nyilatkozatát?Legyen Neked türelmed…Nekem elfogyott

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  zolee
augusztus 7, 2022 5:05 du.

Mi volt Lovricséban rossz?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zolee
augusztus 7, 2022 5:05 du.

Szar közhelyparádé lett Ő is!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  zolee
augusztus 7, 2022 4:57 du.

Nem láttam sajnos a meccset vagy szerencsére :/ 33 forduló van 6. megvárom hátha csoda történik!

Pelso
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 8, 2022 5:04 de.

de addig ne is nagyon nézd, mert halálos…
és ha nem jön 3-4 ember a szükséges posztokra, akkor tényleg csak a csoda segíthet

Kermon
Kermon
augusztus 7, 2022 2:33 du.

Sanninonál volt utoljára ilyen semmilyen támadójáték. Az különösen felháborító, hogy amikor eladták a labdát, látszott a Vidi létszámfölénye, jó néhány játékos baszott visszafutni. Éreztem, hogy gól lesz.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 2:34 du.

Nagy százalékban várható volt,hogy gól lesz.
Aztán már kettő…

santiago
santiago
augusztus 7, 2022 2:31 du.

Ket nem futos kp nem lehet jatszani
Izraeli alibit aki idehozta baszma meg magat. Kocoraszos gyoker.

Mitrovic meg pusztan nem tud futni

Kermon
Kermon
augusztus 7, 2022 4:29 du.

Érdekes volt megélni ezt a zakót a táboron belül. Az volt az érzésem, hogy a többség feladta ezt a szezont. Volt néhány egyéni hőbörgés, de mint tábor, nem igazán volt egységes megmozdulás. A végtelen szomorúság, amit a levegőben érezni lehetett.

papparam
papparam
augusztus 7, 2022 4:28 du.

Pelsokám, itt ulok a Pocz-tol nem messze, nem busulunk kicsit egyutt? 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  papparam
augusztus 7, 2022 4:42 du.

akkor igyál 1 IS-t az egészségünkre és hogy legyen vmi jó a ma estédben!
https://poczpinceszet.hu/termek/is-cuvee/
sajnos ma már nem vagyok alkalmas semmire, kb, mint a csapat :/

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 8, 2022 8:51 de.

Akartam venni, de kifogytam kp-bol, a terminaljuk epp nem mukodott, majd legkozelebb megkostolom.
Itt vagyunk a heten, jo lenne osszefutni, ha ugy adodik!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 4:28 du.

Írtam a héten,hogy szarul nézünk ki,azt is,hogy nem tudom/nem értem mi folyik itt. A középpályánkra írtam,hogy kevés lesz. Még korábban írtam,hogy egy nb1-idegen edzővel nem szerencsés a nulláról építkezni,mert abból csak a kapkodás lesz. Erre nincs idő egyszerűen.
Viszont itt a pontok is kellenek,nehogy beragadjunk.
Előbb-utóbb jönni fog egy magyar,vagy a közeget ismerő edző+ játékosok kellenek. Bőven.

gabokokcka
gabokokcka
augusztus 7, 2022 4:15 du.

mendelenyi, bozo, kun takarodjatok a semmirekello sleppetekkel egyutt!!!
senkihazi stromanok, jojjon vki akit tenyleg erdekel mi lesz ezzel a csapattal…

CSAKAttila
CSAKAttila
augusztus 7, 2022 4:15 du.

Érdemes Török László nyilatkozatát meghallgatni egy 4:2 es győztes meccs után..

Hasitasi
Hasitasi
augusztus 7, 2022 4:10 du.

Szégyen az egész. Igazából nem tudom mi folyik kispesten. Talán 1x, 25 év múlva vlki leírja az emlékirataiban. Tulajokat nem bántom, nekik csak az a dolguk, hogy megteremtsék a feltételeket. Nem tudom szándékosan véreztetik-e ki a brandet, de évről évre lejjebb megyünk. A szakmai stáb kinevezésével szerintem most nagyon mellényúlnak. Az igazolás politikánk nevetséges. Nem hiszem hogy nekünk pont ez a Prenga kellett. Nem hiszem hogy mikor támadó szekcióban ennyire vékonyak vagyunk, ne tudtuk volna elhozni mi a Zivzivadze-t, vagy hasonló kalibert, bárkit. Bőven maradhatott volna a kis vignyevics, de akár HF is, mert ez a mostani összkép eddig szarabb mint az ő idejükben. Korán kezdem, de asszem inkább most, mint 5-10 forduló után: Kurc és az egész sleppje takarodjon. Kamu az egész banda, ha 2 hónap alatt ennyit tudtak „megtanítani” a csapatnak. Szerintem azt hitték, a magyar bajnokságban az ellenfelek a Kiscséripuszta szintjén vannak. Könyörgöm, jöjjön valaki és mentse meg ezt a klubot!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 7, 2022 4:17 du.

Szerintem későn kezded. És a probléma mindig legfelül kezdődik. Majd egyszer azt is belátod.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 7, 2022 4:16 du.

A tulaj a legnagyobb kókler a többiek ezt csak kihasználják

zolee
zolee
augusztus 7, 2022 4:06 du.

Egy Traore meg egy ilyen kanadai bohóc hogy húzhatja fel kispesti mezt? Doka a Messink az izraeli a Ronaldinho,elmegy mindenki az anyjába…Lassan visszasirom Pompert Ivancsicsot meg Délczeget….Valaki mondja már meg mi történik itt…..

nethool
nethool
augusztus 7, 2022 3:53 du.

A tulajdonosoknak nevezett senkiháziaknak, meg az egész gittegyletnek

https://www.youtube.com/watch?v=lBWo0BwqR5o

CSAKAttila
CSAKAttila
augusztus 7, 2022 3:50 du.

Nem az eredmény miatt, de ez, a mai mutatott játék SZÉGYEN!!!!

Palacsintateszta
Palacsintateszta
augusztus 7, 2022 3:50 du.

Elmúlt években láttunk már néhány katasztrófális teljesítményt, de talán ez volt a legalja.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Palacsintateszta
augusztus 7, 2022 4:10 du.

Nyugi, mindig van lejjebb.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Palacsintateszta
augusztus 7, 2022 3:50 du.

Teljesen

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:50 du.

Nem jött be a tippem!
Egyet tévedtem!
Neeeem nem szurkoltam ennek!
Csak reálisan láttam az erőviszonyokat!
KI
FOGUNK
ESNI

timby
timby
augusztus 7, 2022 3:49 du.

Vállalhatatlan játék, kilátástalan középpálya, impotens támadójáték, fogalmatlan védelem. Negyed gázon vert minket bucira, a nemzetközi porondra tartalékoló Videoton. Nem tudom mit tehetnénk mi szurkolók, mert abban sem vagyok biztos, hogy jelenleg megütjük akár a másodosztály színvonalát.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:49 du.

Szép volt fiúk, köszönjük.

Jonaska
Jonaska
augusztus 7, 2022 3:48 du.

Szerintem egy negatív vízèr fut az edzőközpont alatt,ès mèrgezi a játékosokat.Nem tehetnek róla…

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 7, 2022 3:52 du.

Hemingway az oka még mindig mindennek!

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  CS.A.K.
augusztus 7, 2022 4:05 du.

A vén kufár még mindig nem vesz jó játékosokat! 🙁

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  immortalis blog
augusztus 7, 2022 4:41 du.

És bérsapka is van! Havi 20 misi… Jár is a derék aranylábúaknak!

Puskás str. 2017
Puskás str. 2017
augusztus 7, 2022 3:47 du.

Megyek megnézem a youtubeon a Debrecen – Honvéd 2-5 meccset. Az a baj, hogy már vagy 15x láttam, azzal vígasztalom magamat évről évre. Hol a Kispest????

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Puskás str. 2017
augusztus 7, 2022 3:48 du.

Én is

bosza
bosza
augusztus 7, 2022 3:46 du.

„Felnőttünk” a fradihoz, vidihez, ahogy ígérték. Szégyen!
Bohócot csináltak belőlünk…

santiago
santiago
augusztus 7, 2022 3:46 du.

Ezzel a Prengaval is at lettunk verve…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 7, 2022 3:46 du.

Azt nem tudom hogy lett az év védője!
Mondjuk egykoron Tamás is az volt!

reeswor
reeswor
augusztus 7, 2022 3:45 du.

Laza sörmeccs két osztály különbséggel.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:45 du.

Azt a Szelidek zászlót sajnálom csak..

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:45 du.

Az hogy kerúlt oda? 🙁

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 3:43 du.

Eltaláltuk a kaput!!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 3:44 du.

87ik percben..

CS.A.K.
CS.A.K.
augusztus 7, 2022 3:43 du.

Na, nekem ebből elegem van…

Live
Live
Válasz a következőnek  CS.A.K.
augusztus 7, 2022 3:43 du.

2x kapcsoltam mar inkabb el. Most mar nem rakom vissza…

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Live
augusztus 7, 2022 3:44 du.

Jól tetted, el sem kellet volna kezdeni nézni.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:43 du.

Hát Uraim, kiscsapat lettünk, immár hivatalosan is. Kecskemét, Vasas,Debrecen, lilák szint. 5böl 2 búcsúzik.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:47 du.

Ne röhögtesd ki magad, jelenleg egyik se a mi szintünk, hozzáállásban pláne!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:46 du.

Tudnék írni erre az ötre egy erősorrendet,de inkább kihagyom.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 3:47 du.

Ne is irj, tudom én is…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:45 du.

4 ből 1!
Mert az egyik csapat a „kibaszott Kispest” lesz!

Tusi
Tusi
augusztus 7, 2022 3:42 du.

Na jovan, ez K. GY.!!!

bosza
bosza
augusztus 7, 2022 3:42 du.

Bizonyítottatok srácok, köszönjük!
Remek idény vár ránk.
Szégyen…

Palacsintateszta
Palacsintateszta
augusztus 7, 2022 3:41 du.

comment image

Dani
Dani
augusztus 7, 2022 3:41 du.

Huu visszasírjuk Batikot. Prenga igen lassú és gyenge.lassú zivzivadze is lefutja

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:40 du.

Még 3 csatárt, védö helyett, Tam. Hátha 8lesz.

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 3:39 du.

Kiütés..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 3:40 du.

Még nem…

Dani
Dani
augusztus 7, 2022 3:39 du.

Szidjatok Kocsist… Ezerszer inkább ő mint Ennin. Senki nem jó a társaságnak…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dani
augusztus 7, 2022 3:43 du.

Ennin nem focista!
De ez a jóllakott napközis gyerek se…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Dani
augusztus 7, 2022 3:39 du.

Nem lehetne, hogy egyik se?

Dani
Dani
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:40 du.

De..

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 7, 2022 3:37 du.

Első félidő 0 kapuralövés, azóta is impotens támadójáték. Most már tényleg ideje lenne néhány értelmes csatárt igazolni…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:37 du.

Bravo Kocsis!
Szép a tetkód

Lala
Lala
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:39 du.

Meg a dauer a hajban.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:38 du.

Többet tett mint enineni, vagy ki a tököm 2 meccsen

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:38 du.

Valljuk be, tetkó nélküli enninnél már most többet mutatott. Jó, ez nem nagy kunszt, tudom.

Lala
Lala
augusztus 7, 2022 3:32 du.

Borzalmas és kilátástalan. Kiesünk a kecskeméttel együtt. Akademisták? Ugyanmár. Egy köpedelem az összes.

ius
ius
Válasz a következőnek  Lala
augusztus 7, 2022 3:34 du.

2-en játszanak összesen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  ius
augusztus 7, 2022 3:35 du.

Ja, de az a kettő köpedelem!
Persze a többi is…

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:38 du.

Ez a Kocsis nem lóg ki, sőt igyekszik, de képzetlen. Nincsen focizni tudó győztes típus köztük. Ez így egyenes út az nb2-be.

Lala
Lala
Válasz a következőnek  ius
augusztus 7, 2022 3:34 du.

Jó-jó.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:31 du.

Büszke vagyok a csapatra.. blablabla, mindent megtettek.. blblabla, de a vidi erös..gratulálunk nekik blablabla,láttam biztató jeleket blablabla, jó úton haladunk blablabla, megyünk tovább.. blablabla,jó munkához idö kell blablabla

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:34 du.

Kösz, legalább nem kell meghallgatnom..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:31 du.

…. köszönöm hogy itt lehettem … blablabla

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:29 du.

Érik az az öt amit írtam!
Szintén megkaptam rá hogy unalmas vagyok!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 3:36 du.

ha pontosak vagyunk, nem arra kaptad, hanem utána még ezt ragoztad.
am. nem lesz 5, de szurkolhatunk annak is…

santiago
santiago
augusztus 7, 2022 3:29 du.

Kocsis csere jol sult el tenyleg koze volt egy golhoz. Csak rossz oldalon.
Na meg Enninnek is, valoszinuleg ez az elso es utolso kozremukodese golnal

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 7, 2022 3:30 du.

De mit keresnek ott??? Ez kinek a hibája???

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 3:28 du.

Még nem találtuk el a kaput…

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x