Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:28 du.

Na, meg is van az osztálykülönbség..
Elveszem a piros polod, elveszem a kék nadrágod…

ius
ius
augusztus 7, 2022 3:28 du.

Edzőpartnernek is gyengék vagyunk.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 3:27 du.

Egy csatáros játékkal, csak ki lehet kapni.

Tusi
Tusi
augusztus 7, 2022 3:27 du.

Tamásnak mutassuk már meg könyörgöm, hogy merre van a kifele a Honvédból

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 7, 2022 3:29 du.

Neki adtak elsőként szerződést, sírtam!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 7, 2022 3:32 du.

Leporgettem megannyi teoriat, hogy mi lehet nalunk a koncepció, vagy miért az, ami (nem)látszik, de nem tudok rájönni. Fingom sincs mi folyik nálunk. Lövésem nincs, de semmi. Nem tudom elképzelni, hogy nálunk van e legalább 1 szakmailag normális valaki vagy mind nemnormális?!?!

Thibby
Thibby
augusztus 7, 2022 3:25 du.

Hetek óta nem írtam ezután is ritkán fogok mert a múltkori vészjosló kommentemre valami nagykamasz taknyos kölyök közölte hogy unalmas vagyok mindeközben valószínűleg elélvezett.
Szóval teljes szakmaiatlanság van ami már hetekkel (hónapokkal) ezelőtt látszott. (de a reakciók szerint pesszimista voltam)
Azt is írtam kb 10 stabil kezdő játékos hiányzik a keretből de akkor is le lettem hülyézve…..
Sajnáltam Baráthot, és Hidit is bár kritizáltam öket néha. (Batikot nem)
Tudom ezt is benéztem…..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 4:16 du.

Néha írjál azért, hogy tudjuk hogy jól vagy.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 3:28 du.

Én nem sajnáltam se Baráthot se Hidit de a többivel szintén egyetértek

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 3:26 du.

Egyetértek

Pelso
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 3:26 du.

amúgy hogy vagy?
már hiányoltalak.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:28 du.

Jól, dolgozom, vannak fájdalmaim de nem panaszkodom.
Pár hétre töröltem magam mert elegem lett.

Pelso
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 7, 2022 3:32 du.

az jó, ha már meló…kitartás minden téren!

én még 20-30% esélyt adok ennek az évnek, ha hoznak 3-4 értelmes, focizni is akaróigazolás.

Pelso
augusztus 7, 2022 3:22 du.

kell igazolni min. 2 középpályást és 1 csatárt!
+Gomis+klemenz helyett 1 normális védőt

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 3:21 du.

Mit panaszkodunk? Háromcsatáros játék, mint a boldog Sanninoi idökben..

Palacsintateszta
Palacsintateszta
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 3:22 du.

Elképesztő micsoda aranykornak érződik a Sannino-uralom manapság

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Palacsintateszta
augusztus 7, 2022 3:25 du.

6 csatáros játék.. 😀

santiago
santiago
augusztus 7, 2022 3:17 du.

De mit akarunk ezzel a sulytalan zoknihuszarral akkor mar miert nem traore

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 7, 2022 3:24 du.

Nb2ben 0 volt, de nekünk ö lesz a megmentönk..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 7, 2022 3:18 du.

Hogy lehet egy Kerezsi előtt?

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 3:19 du.

ez is durva, hogy a támadók között Kerezsi a legígéretesebb és 1 percet sem kapott

CSAKAttila
CSAKAttila
augusztus 7, 2022 3:13 du.

Nem jött be a kiesés, most erélyesebben nyúltak a csapathoz, hogy idén biztosra menjenek! Más nem lehet a magyarázat!!!!

Pelso
augusztus 7, 2022 3:10 du.

kitámadunk, kapunk még kettőt…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 3:09 du.

Egyszerűen nem merünk játszani.

Kermon
Kermon
augusztus 7, 2022 3:04 du.

Ricsit védőnek kell betenni, fasza szerelései vannak. Remélem Hanta ezt a gólhelyzetét is bevágja az öf-ba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Mit írtam a héten? K.rva gyenge a kp.
Mit látunk? Nagyon az.
Mit mondott Simek? Kritikán aluli a középpályánk,nincs kp védekezésünk.
De el kell adni Petrusenkót,Hidit,Pantelicet,mindenkit…

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 3:05 du.

Ja kellett a hely a sok fiatalnak a kezdőbe, lehet a 37 éves Lovrichoz mérik ki a fiatal, úgy valóban sok fiatal van a kezdőben

Hasitasi
Hasitasi
augusztus 7, 2022 2:59 du.

A kezdetektől fogva van egy olyan érzésem, hogy ez a TemKurc gyerek egy kókler. De nagyon mondták itt, hogy ő milyen jó lesz nekünk. Tulképp miért is kajáltuk be, hogy egy skót bajnokságban 4.-nek behozni egy csapatot akkora fegyvertény? Ne legyen igazam, de aki így rak össze egy csapatot mint ez a fickó, az csak ugatja ezt a szakmát.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 7, 2022 3:04 du.

Az biztos,eddig még Ferit is alulmúlja.Irány az NB2

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 7, 2022 3:01 du.

Gyorsan ide is hozta a haverokat, nekik is kell egy kis pénz 😀

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 7, 2022 3:01 du.

Elso ket csapatot leszamitva Nb2 es bajnoksag.

Elotte meg 7-8 ad osztalyba volt edzo. Szintileg kb oda is valo

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 7, 2022 4:19 du.

szerintem sokan azt hitték, hogy a premier league-ben ért el 4. helyet. nekem is utána kellett néznem bevallom, hol játszik a dundíí. hát egy fos ligában. azért ne tegyük már magunkat ilyen alacsony polcra, hogy onnan hozunk edzőt.

Pelso
augusztus 7, 2022 2:38 du.

most lett elegem…az nb1 legszarabb középpályája a miénk!
mitrovic meg ez a maxi gyerek is elmehet …anyjába!
és azt a feka VB spílert** is vihetik magukkal..alibi szemétládák!
**moderálva

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 2:56 du.

Szólni kellene a moderátornak.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 7, 2022 3:00 du.

bocs, irigylem a higgadtságotokat….

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 2:41 du.

Na vègre ez a beszèd,nem kell itt finomkodni:)

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 7, 2022 2:54 du.

még javulhat, ha mondjuk Maxi helyett ukrán zsidót ír, de alakul!

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 7, 2022 3:01 du.

**moderálva

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 2:39 du.

Udv a klubban… sajnos

A69W
A69W
augusztus 7, 2022 2:54 du.

Jaj, csak attól tartok, nehogy elkezdjenek „Kurva gyengézni” a minden elismerést megérdemlő kintlévők, mert akkor mi lesz az önbizalommal?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:59 du.

Ha nagyon tartasz tőle,akkor dobj fel egy pelenkát a biztonság kedvéért,nehogy becsinálj véletlenül.
Ott a gond,akik ezt összehozták.
A vezetők.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 4:29 du.

Köszönöm kedves eletvezetési tanácsodat, gondolom saját tapasztalás a használata, de ha nem haragszol én nem élnek vele! Ja, és KURVA GYENGE!!!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:59 du.

Már elkezdődött, de hamar bevonultak, így talán nem hallotta Ricsi, Max, stb.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:59 du.

Pedig ma egy kiadós verés ráférne a csapatra, mindenkire!!!!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 2:54 du.

43. percben csere? Ilyet épeszű edző nem csinál. Ha nagyon szar a játékos a posztján akkor a 20.percben lehozza (Supka csinált ilyeneket), vagy megvárom a szünetet és akkor cserélek. Ugyanis 5öt lehet cserélni 3 megszakítással. Ezek degeneráltak.
Jut eszembe:Ez a Kepcija nézi online? Neki tetszik a mutatvány?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Szarik ra a horvat magasrol.
Olyan szakmai munka futballban nincs amit online lehetne vegezni.

Full penznyelo pozicio

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 3:00 du.

Jonson kért cserét!! Az a kis nyalt hajú senki

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 2:57 du.

ha jól láttam Jónson kérte a cserét. Kepcija meg nyilván örül, hiszen kapja a pénzt, a többit leszarja

Ray
Ray
augusztus 7, 2022 2:50 du.

Qurva nagy divat lett itt szidni az összes játékost meg az aktuális edzőt. A gond viszont azoknál van akik az utóbbi 3 évbe ezt össze hozták. Addig mindegy ki játszik itt, ki az edző.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Értem amit mondani szeretnél, de a hozzáállás nem a tulajon múlik!! És az ma kivétel nélkül kritikán aluli!!

Pelso
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 7, 2022 3:01 du.

szerinted kun mondja maxinak, hogy csak hátra passzolj és mitrovicnak, hogy sétálgass nyugodtan ?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Így igaz!!!!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 4:08 du.

A tulajváltás óta, 4. éve kezdjük a bajnokságot minimum 2 vereséggel. Szidhatjuk a játékosokat és az edzőt is, de ők olyan teljesítményt nyújtanak amilyenre képesek. Ami állandó, az a vezetőség, és a szégyenteljes szereplés évek óta.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Biztos nem. De ki szedte össze ezt a társaságot ?

Pelso
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 7, 2022 3:07 du.

úgy látom inkább a hozzáállással van gond.
persze néhol vannak tudásbeli hiányosságok is, de nem értem, hogy ilyan lötyögéssel (maxi, mitro) hogy lehet euro ezreket keresni…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:15 du.

Teljesen ugyan azt látjuk!!! Hogy lehet ilyen a csapat hozzáállása???????

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:13 du.

Maxi, Mitro? Meg a többiek. Bocskay is 0. Szóval ugyanott vagyunk. Nincs olyan vezetőség aki követelne. Ez áll az utánpótlásra is. Nem képesek kinevelni jó játékosokst. De mindegy is.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 3:09 du.

Hourit kellett volna a románoktól, cseréjének Kakaós Kokó.

Claus von Stauffenberg
augusztus 7, 2022 2:49 du.

Szerencsések azok a játékosok akiket ilyen olyan indokkal elküldték, legalább nem kell ehhez a szarhoz asszisztálniuk.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 7, 2022 2:50 du.

Ja, Batik kiesés helyett a dobogóért megy. Igy kell bukni.Jól kibasztak vele.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 2:49 du.

Eddig öröm nézni. No, de türelem. Még 5-6 meccs, és meglesz az elsö helyzetünk. Ha ez a skót pozitivumot fog látni ebben a félidöben, besorolom HF alá. Pedig ott nem sokan vannak nálam.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 2:54 du.

Az első félidő tükrében teljesen jogos az észrevételed. Ha arra azt meri mondani okay, akkor mehet McLeod vissza a hegyekbe

A69W
A69W
augusztus 7, 2022 2:45 du.

Cordellát akarok! 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:46 du.

Cordella szerepet most a prostar tolti be. Lathatjuk mekkora sikerrel

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:43 du.

Na most bejozza Dokát a bálnavadász helyett!
Miért nem így kezdtünk?
Idióta fasz!

A69W
A69W
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:45 du.

Ki volt vajon az az idióta, aki ebbe az izlandiba látott valamit és leigazolta ….?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 3:00 du.

Az aki 2 évig hordta a mi kutyánk kölykeit ide most meg velük bassza teli a keretet.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:59 du.

… és itt tartotta, gondolom ugyanaz, aki Maximot, Gomist meg a többi fostalicskát idehozta

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:45 du.

Gondolom az, aki Maxiban, Enninben, Gomisban…

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 2:37 du.

Az a helyzet, hogy el sem tudom képzelni, hogy miként rúgnánk akár egy gólt is…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 2:37 du.

Várom a héten optimistáskodókat é, a pozitív hozzászólókat és akik areálisan értékelőket leszolták hogy legyenek kedvesek most mondjanak valami bíztatót :)))))

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 2:54 du.

ez most tényleg vicces szerinted… ?
nem értelek… :/

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 2:57 du.

Zokogni tudnék de ez már sajnos komikus, vicces….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 7, 2022 2:49 du.

Élvezzetek el. Szánalmas vagy nagyon.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 7, 2022 3:01 du.

A szánalmas az amit hétről hétre 3 éve lenyomnak a torkunkon…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 7, 2022 3:03 du.

3 éve? 30 éve ez van. 3 szezon kivételével. De sose láttam szurkolókat akik ettől élveznek.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 7, 2022 3:06 du.

Azért az Te is beláthatod,hogy kurvára kezd elege lenni ebből lassan mindenkinek. Ilyen a szurkoló:a pénzéért és a idejéért amit erre a cuccra szán nem ezt várja. Ergo; mindenki kicsit ideges…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 7, 2022 3:10 du.

Én valamiért nem tudok úgy csinálni mintha egy évtizedek óta az élmezőnyben lévő csapat szenvedne most. De van aki azt hiszi a 90es évek elején vagyunk.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 7, 2022 3:16 du.

A probléma az hogy erre a szarra simán elmegy 5-6 milliárd Ft.. Azért meg lehet nézni hogy a stróman korszakunk előtt nagyságrendekkel kevesebb pénzből láttunk ennél sokkal jobb szerepléseket. Lásd Hemi dobogók és a bajnoki címet már meg sem merem említeni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 7, 2022 3:56 du.

Hány jó szereplést láttál? 3at? Aztán kibaszta Rossit és ugyan az a csapat már közelebb volt a kiesőkhöz mint a dobogóhoz. Aztán a játékosokat is eladta és oda értünk ahol voltunk és vagyunk most is. Ez van, én továbbra is a Kispestnek szurkolok nem ellene,hogy strómanozhassak álló fasszal

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 7, 2022 3:02 du.

Az elmúlt 3 évben ha volt 6-8 meccsünk (.?.talán) amit igazán jó volt nézni akkor ezzel elmondott az ember mindent.

A69W
A69W
augusztus 7, 2022 2:36 du.

Hát Uraim itt már csak a Vajákos asszony segíthet, a padon meg Pintér Attila 😉

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 3:20 du.

Én nagyon nem szeretem, de eskü szívesen látnám ha jönne mert szétkapná a lazsálókat!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:37 du.

Esetleg a piócás ember!

A69W
A69W
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:40 du.

Tényleg öröm volt itt olvasni az optimista kollégákat, de remélem előbb-utóbb mindenki megvilágosul. Ez az egész egy velejétől romlott koncepció, ami ennél a klubbnál van! Már rég túllettünk volna az nb2 depresszión, ha kiesünk és akkor lehetett volna valami más. Nekünk Trianon kell és a legjobb irányba haladunk arrafelé!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 5:09 du.

Ki volt optimista? Várta valaki,hogy 2 hónap alatt itt jó csapat lesz? Olyanokat kamuztok be önmagatok futtatására,hogy hihetetlen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 7, 2022 2:43 du.

Én elégedetlen vagyok a helyzettel ezt írtam is a héten,de trianon után jobb lett valami? Az nb2 nekünk ugyanaz lenne.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:35 du.

Lovric!
Szépen lemaradt a csatárról!
Szarrá leszünk verve!
5 : 0 át mondtam lassan örülnék neki!

gabokokcka
gabokokcka
augusztus 7, 2022 2:36 du.

Érdekelne a türelmesek álláspontja.
Mi a faszban bízzunk?
Hemingway már nem lenne fehér ember sorozatos ilyen produkciók után, mikor lesz elővéve ez a két stróman, kun és a többiek???

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  gabokokcka
augusztus 7, 2022 2:38 du.

Létszámelemésben!

santiago
santiago
augusztus 7, 2022 2:35 du.

Sajnos minel hamarabb meg kell szabadulni ettol a skottol.

Aki edzesen latta ezt a ricsit es utanna leigazolta.

Edzesen a labda ugyan ugy elpattan.
Edzesen a taktikai mozgasokat ugyan ugy nem tudja.

Nincs olyan eleme a futballnak amit tudna hogy kell

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 2:32 du.

Nagyon nagy bajok vannak nálunk!

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 2:29 du.

Ez eddig egy full biztonsági játék, semmi veszélyt nem jelentünk a kapujukra, de még a 16-osukra sem..

Dani
Dani
augusztus 7, 2022 2:15 du.

Maxim lehet technikás, de alibi nagyon, csak a hátrapassz…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dani
augusztus 7, 2022 2:32 du.

Sajnos igen

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Dani
augusztus 7, 2022 2:28 du.

Az.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 2:12 du.

Kifejezetten altató jellegű eddig.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 7, 2022 2:19 du.

Mivel 26 hátvéddel és 18 középpályással álltunk fel a nagyarányú vereség elkerülése céljából így azt gondolom az is marad!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 7, 2022 1:59 du.

Szerintem ez egy beszari felállás!
De legalább már Cirkovic és Maxim kezd ez is valami!
Mondjuk Lukic és Doka is kellene kezdjen!
Mindegy
Hajrá Honvéd!

Pelso
augusztus 7, 2022 1:44 du.

reméljük iden az Ute átveszi a var-károsultak vezető szerepét tőlünk.
én biztos voltam benne h nem gól…Batik szokásához beintette a lest.
(és szokásához híven, ott meg is állt 🙂 )

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:16 du.

Sztem azért Jonson kezd és Lukic azért nincs (se Traore), hogy brutál gyorsak legyünk. Kontrázni fogunk ezerrel.
Úgy tűnik Courts bátrabban vált taktikát az ellenfélhez igazodva, mint amit megszoktunk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:28 du.

Valószínűleg ez van mögötte, szét fogjuk futni őket a védők mögé betett labdákkal

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 1:29 du.

Ki fogja betenni a vèdők mögè??

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 1:29 du.

Az izraeli-ukrán meg Mitrovic

A69W
A69W
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 2:33 du.

🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 1:31 du.

Jaja. Zete ellen mindkettő csinált ilyet elég jól.

CSAK
CSAK
augusztus 7, 2022 1:11 du.

Doka, Lukic cserepad, Petkovic ott se. Na vajon ez mit vetit elöre?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 1:24 du.

Petkovic már nem is lesz.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 1:19 du.

reméljük h ezt: a maradók és a távozó.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 1:06 du.

Szerintem ősz közepên mi is bekerülhetünk a kezdőbe, mert ezzel a sebességgel elfogy a csapat. Úgy hogy nem árt tréningezni.

Pelso
augusztus 7, 2022 12:53 du.

CSERÉK
83 TUJVEL TOMAS
98 DÚZS GELLÉRT
4 KLEMENZ LUKAS RAFAEL
17 DOKA ALBI
19 TRAORÉ BOUBACAR
27 LUKIC NENAD
78 GOMIS CHRISTIAN
84 KEREZSI ZALÁN MÁRK
92 KOCSIS DOMINIK
93KERESZTES NOEL

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 12:47 du.

Szabó Alex még a cserék között sincs ott

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 12:55 du.

Sztem megsérülhetett. Egyáltalán nem volt rossz a zete ellen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:21 du.

Nem volt rossz???Az első fèlidőben azt sem tudta hol van.Ütemtelen volt,bátortalan,lassú.Ugy játszottàk àt,hogy csak na.Ha szidjuk a lègiósokat,akkor fiataljainknàl se legyünk szemellenzősek.Ez az èn vèlemènyem.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:10 du.

Neeeeeeeeee. 😀 😀 Konkrétan teljesen fogalmatlan volt.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 7, 2022 1:13 du.

Én visszanéztem a meccset. Nem így láttam.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 12:59 du.

Mondjuk ezzel a második mondattal támadási felületet nyitsz. Magad ellen.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 1:01 du.

Max a véleményem ellen. Ugye, uraim?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:25 du.

Igen!így van

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 12:58 du.

Szerintem is annyira azért nem lógott ki lefelé, hogy a keretbe se legyen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 12:49 du.

Kijàtszotta magát,ki kell mondani nincs mit ezen csodàlkozni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 1:12 du.

Jövő héten már felcsúton kezd.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 7, 2022 1:26 du.

Jaa,ok.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 12:53 du.

Ezzel az erővel Pregna se lehetne még a padon se…

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 12:56 du.

reméljük, hogy Alex összekapja magát, mert több van benne… de azért erős túlzás Prengához hasonlítani. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 1:30 du.

A ZTE elleni meccsen Pregna nagyon bizonytalan volt..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 1:31 du.

Nem azért,hogy védjem,de az sem volt teljesen véletlen. K.rva gyenge volt a kp,nagyjából nulla.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 7, 2022 1:00 du.

Prenga nagyokat hibázott. És sztem sok esetben összetévesztettük Alexxel. Visszanézve nekem is volt olyan eset, hogy rájöttem, hogy nem is Alexet forgatták meg csúnyán a jobbszélen, hanem Prengát. Pl. amikor Szapi lábbal védett hatalmasat a 2. félidőben.
De remélem Prenga jó lesz azért.

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:14 du.

én szurkoltam neki, mert tetszett, amit mutatott a kölcsönadása előtt, de a visszatérése óta nekem csalódás.
nagyon az elején vagyunk, sok idő kell még a csapatnak.
ahogy összeáll vmi csapatjáték, úgy az egyéni teljesítmények is jobban mutatják majd a valós minőséget, h ki mit tud.

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 12:45 du.

Olyan, mintha a 5 védővel kezdenénk. izlandi, Lovric, Pregna, Cirkó, Tamás… A kanadai lesz az egy szem csatár…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 12:48 du.

Ahogy mondod,5 védő 3 belső vèdő,Tamás-Johnson futkározik fel oldalt.Ricsi az èk..

dagiiron
dagiiron
augusztus 7, 2022 12:43 du.

Se Lukic, se Traore nincs a kezdőben..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 12:41 du.

comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 7, 2022 12:44 du.

Lukic kispad??Ezek szerint Ricsi lesz elől.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 1:05 du.

Akkor gólt sem lövünk.Doka, még nem érte utól magát vagy bünti?

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 7, 2022 1:08 du.

valószínű, hogy IS

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 12:44 du.

Lukic, Doka a padon. Na ez érdekes.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
augusztus 7, 2022 12:47 du.

Szabó alex meg a keretből is kijátszotta magát.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 12:52 du.

Mondjuk Pregna szarabb volt nála..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 7, 2022 12:53 du.

Hàát,azért ezt így nem mernèm kijelenteni,ha te így láttad ok.

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 7, 2022 12:16 du.

Nem tudom eldönteni,ez stáb tényleg ennyire bízik a fiatalokban,vagy a saját megélhetésüket féltik,és ezért adnak el mindenkit,akiért pénzt kínálnak?!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 7, 2022 12:16 du.

Nem tudom eldönteni,ez stáb tényleg ennyire bízik a fiatalokban,vagy a saját megélhetésüket féltik,és ezért adnak el mindenkit,akiért pénzt kínálnak?!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 7, 2022 12:42 du.

Nyugi,azért az uccsó mondatrészed kicsit túlzó,de megértem,hogy el vagy keseredve.Doka úgy tűnik marad.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 12:56 du.

Ez jó hír.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 7, 2022 12:13 du.

Az első ket fordulóból kiindulva a Kövesd,Loki,Kecsó 3-al kell küzdenünk a kiesés ellen.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 7, 2022 11:49 de.

Most már mindent értek. Batik ilyen szép hányásszínű mezben szeretett volna mindig játszani.

zico zico
zico zico
augusztus 7, 2022 11:47 de.

no, irány fészkesfehérvár!

Pelso
augusztus 7, 2022 11:22 de.

Mezga, Batik a Felcsút kezdőben… Kíváncsi vagyok erre a védelemre

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 10:52 de.

Horváth Milán beállt a kövesdbe (4-1-es hátránynál, fél órára). Kíváncsi vagyok rá. Kinézetre szép szál gyerek. 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 12:14 du.

Milyen volt?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 1:10 du.

Remélem hogy a megilletődöttség miatt volt sokszor lemaradva testben és fejben, de lassúnak tűnt. Egy az egyben többször jól védekezett. Volt egy rémisztő eladott labdája.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:23 du.

Köszi.
Milyen poszton játszott?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 1:27 du.

Három belső védőből az egyik. Jobb oldalon. Balon kezdett, de ott vmi brutál gyors csatár volt, úgyhogy Bobállal cseréltek. Legalábbis asszem így zajlott.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 7, 2022 1:33 du.

Köszönöm.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 7, 2022 6:31 de.

Kíváncsi leszek a mai kezdőre. Cirko játszik-e. Arra is,hogy a középpályánk mennyire lesz partiban a hazaiakkal.
Ennin jobban tud-e érvényesülni,mint pl a múltkor(tőle én sokat várok,neki jónak kell lennie).

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x