© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Na, meg is van az osztálykülönbség..
Elveszem a piros polod, elveszem a kék nadrágod…
Edzőpartnernek is gyengék vagyunk.
Egy csatáros játékkal, csak ki lehet kapni.
Tamásnak mutassuk már meg könyörgöm, hogy merre van a kifele a Honvédból
Neki adtak elsőként szerződést, sírtam!!
Leporgettem megannyi teoriat, hogy mi lehet nalunk a koncepció, vagy miért az, ami (nem)látszik, de nem tudok rájönni. Fingom sincs mi folyik nálunk. Lövésem nincs, de semmi. Nem tudom elképzelni, hogy nálunk van e legalább 1 szakmailag normális valaki vagy mind nemnormális?!?!
Hetek óta nem írtam ezután is ritkán fogok mert a múltkori vészjosló kommentemre valami nagykamasz taknyos kölyök közölte hogy unalmas vagyok mindeközben valószínűleg elélvezett.
Szóval teljes szakmaiatlanság van ami már hetekkel (hónapokkal) ezelőtt látszott. (de a reakciók szerint pesszimista voltam)
Azt is írtam kb 10 stabil kezdő játékos hiányzik a keretből de akkor is le lettem hülyézve…..
Sajnáltam Baráthot, és Hidit is bár kritizáltam öket néha. (Batikot nem)
Tudom ezt is benéztem…..
Néha írjál azért, hogy tudjuk hogy jól vagy.
Én nem sajnáltam se Baráthot se Hidit de a többivel szintén egyetértek
Egyetértek
amúgy hogy vagy?
már hiányoltalak.
Jól, dolgozom, vannak fájdalmaim de nem panaszkodom.
Pár hétre töröltem magam mert elegem lett.
az jó, ha már meló…kitartás minden téren!
—
én még 20-30% esélyt adok ennek az évnek, ha hoznak 3-4 értelmes, focizni is akaróigazolás.
kell igazolni min. 2 középpályást és 1 csatárt!
+Gomis+klemenz helyett 1 normális védőt
Mit panaszkodunk? Háromcsatáros játék, mint a boldog Sanninoi idökben..
Elképesztő micsoda aranykornak érződik a Sannino-uralom manapság
6 csatáros játék.. 😀
De mit akarunk ezzel a sulytalan zoknihuszarral akkor mar miert nem traore
Nb2ben 0 volt, de nekünk ö lesz a megmentönk..
Hogy lehet egy Kerezsi előtt?
ez is durva, hogy a támadók között Kerezsi a legígéretesebb és 1 percet sem kapott
Nem jött be a kiesés, most erélyesebben nyúltak a csapathoz, hogy idén biztosra menjenek! Más nem lehet a magyarázat!!!!
kitámadunk, kapunk még kettőt…
Egyszerűen nem merünk játszani.
Ricsit védőnek kell betenni, fasza szerelései vannak. Remélem Hanta ezt a gólhelyzetét is bevágja az öf-ba.
Mit írtam a héten? K.rva gyenge a kp.
Mit látunk? Nagyon az.
Mit mondott Simek? Kritikán aluli a középpályánk,nincs kp védekezésünk.
De el kell adni Petrusenkót,Hidit,Pantelicet,mindenkit…
Ja kellett a hely a sok fiatalnak a kezdőbe, lehet a 37 éves Lovrichoz mérik ki a fiatal, úgy valóban sok fiatal van a kezdőben
A kezdetektől fogva van egy olyan érzésem, hogy ez a TemKurc gyerek egy kókler. De nagyon mondták itt, hogy ő milyen jó lesz nekünk. Tulképp miért is kajáltuk be, hogy egy skót bajnokságban 4.-nek behozni egy csapatot akkora fegyvertény? Ne legyen igazam, de aki így rak össze egy csapatot mint ez a fickó, az csak ugatja ezt a szakmát.
Az biztos,eddig még Ferit is alulmúlja.Irány az NB2
Gyorsan ide is hozta a haverokat, nekik is kell egy kis pénz 😀
Elso ket csapatot leszamitva Nb2 es bajnoksag.
Elotte meg 7-8 ad osztalyba volt edzo. Szintileg kb oda is valo
szerintem sokan azt hitték, hogy a premier league-ben ért el 4. helyet. nekem is utána kellett néznem bevallom, hol játszik a dundíí. hát egy fos ligában. azért ne tegyük már magunkat ilyen alacsony polcra, hogy onnan hozunk edzőt.
most lett elegem…az nb1 legszarabb középpályája a miénk!
mitrovic meg ez a maxi gyerek is elmehet …anyjába!
és azt a feka VB spílert** is vihetik magukkal..alibi szemétládák!
**moderálva
Szólni kellene a moderátornak.
bocs, irigylem a higgadtságotokat….
Na vègre ez a beszèd,nem kell itt finomkodni:)
még javulhat, ha mondjuk Maxi helyett ukrán zsidót ír, de alakul!
**moderálva
Udv a klubban… sajnos
Jaj, csak attól tartok, nehogy elkezdjenek „Kurva gyengézni” a minden elismerést megérdemlő kintlévők, mert akkor mi lesz az önbizalommal?
Ha nagyon tartasz tőle,akkor dobj fel egy pelenkát a biztonság kedvéért,nehogy becsinálj véletlenül.
Ott a gond,akik ezt összehozták.
A vezetők.
Köszönöm kedves eletvezetési tanácsodat, gondolom saját tapasztalás a használata, de ha nem haragszol én nem élnek vele! Ja, és KURVA GYENGE!!!
Már elkezdődött, de hamar bevonultak, így talán nem hallotta Ricsi, Max, stb.
Pedig ma egy kiadós verés ráférne a csapatra, mindenkire!!!!
43. percben csere? Ilyet épeszű edző nem csinál. Ha nagyon szar a játékos a posztján akkor a 20.percben lehozza (Supka csinált ilyeneket), vagy megvárom a szünetet és akkor cserélek. Ugyanis 5öt lehet cserélni 3 megszakítással. Ezek degeneráltak.
Jut eszembe:Ez a Kepcija nézi online? Neki tetszik a mutatvány?
Szarik ra a horvat magasrol.
Olyan szakmai munka futballban nincs amit online lehetne vegezni.
Full penznyelo pozicio
Jonson kért cserét!! Az a kis nyalt hajú senki
ha jól láttam Jónson kérte a cserét. Kepcija meg nyilván örül, hiszen kapja a pénzt, a többit leszarja
Qurva nagy divat lett itt szidni az összes játékost meg az aktuális edzőt. A gond viszont azoknál van akik az utóbbi 3 évbe ezt össze hozták. Addig mindegy ki játszik itt, ki az edző.
Értem amit mondani szeretnél, de a hozzáállás nem a tulajon múlik!! És az ma kivétel nélkül kritikán aluli!!
szerinted kun mondja maxinak, hogy csak hátra passzolj és mitrovicnak, hogy sétálgass nyugodtan ?
Így igaz!!!!
A tulajváltás óta, 4. éve kezdjük a bajnokságot minimum 2 vereséggel. Szidhatjuk a játékosokat és az edzőt is, de ők olyan teljesítményt nyújtanak amilyenre képesek. Ami állandó, az a vezetőség, és a szégyenteljes szereplés évek óta.
Biztos nem. De ki szedte össze ezt a társaságot ?
úgy látom inkább a hozzáállással van gond.
persze néhol vannak tudásbeli hiányosságok is, de nem értem, hogy ilyan lötyögéssel (maxi, mitro) hogy lehet euro ezreket keresni…
Teljesen ugyan azt látjuk!!! Hogy lehet ilyen a csapat hozzáállása???????
Maxi, Mitro? Meg a többiek. Bocskay is 0. Szóval ugyanott vagyunk. Nincs olyan vezetőség aki követelne. Ez áll az utánpótlásra is. Nem képesek kinevelni jó játékosokst. De mindegy is.
Hourit kellett volna a románoktól, cseréjének Kakaós Kokó.
Szerencsések azok a játékosok akiket ilyen olyan indokkal elküldték, legalább nem kell ehhez a szarhoz asszisztálniuk.
Ja, Batik kiesés helyett a dobogóért megy. Igy kell bukni.Jól kibasztak vele.
Eddig öröm nézni. No, de türelem. Még 5-6 meccs, és meglesz az elsö helyzetünk. Ha ez a skót pozitivumot fog látni ebben a félidöben, besorolom HF alá. Pedig ott nem sokan vannak nálam.
Az első félidő tükrében teljesen jogos az észrevételed. Ha arra azt meri mondani okay, akkor mehet McLeod vissza a hegyekbe
Cordellát akarok! 🙂
Cordella szerepet most a prostar tolti be. Lathatjuk mekkora sikerrel
Na most bejozza Dokát a bálnavadász helyett!
Miért nem így kezdtünk?
Idióta fasz!
Ki volt vajon az az idióta, aki ebbe az izlandiba látott valamit és leigazolta ….?
Az aki 2 évig hordta a mi kutyánk kölykeit ide most meg velük bassza teli a keretet.
… és itt tartotta, gondolom ugyanaz, aki Maximot, Gomist meg a többi fostalicskát idehozta
Gondolom az, aki Maxiban, Enninben, Gomisban…
Az a helyzet, hogy el sem tudom képzelni, hogy miként rúgnánk akár egy gólt is…
Várom a héten optimistáskodókat é, a pozitív hozzászólókat és akik areálisan értékelőket leszolták hogy legyenek kedvesek most mondjanak valami bíztatót :)))))
ez most tényleg vicces szerinted… ?
nem értelek… :/
Zokogni tudnék de ez már sajnos komikus, vicces….
Élvezzetek el. Szánalmas vagy nagyon.
A szánalmas az amit hétről hétre 3 éve lenyomnak a torkunkon…
3 éve? 30 éve ez van. 3 szezon kivételével. De sose láttam szurkolókat akik ettől élveznek.
Azért az Te is beláthatod,hogy kurvára kezd elege lenni ebből lassan mindenkinek. Ilyen a szurkoló:a pénzéért és a idejéért amit erre a cuccra szán nem ezt várja. Ergo; mindenki kicsit ideges…
Én valamiért nem tudok úgy csinálni mintha egy évtizedek óta az élmezőnyben lévő csapat szenvedne most. De van aki azt hiszi a 90es évek elején vagyunk.
A probléma az hogy erre a szarra simán elmegy 5-6 milliárd Ft.. Azért meg lehet nézni hogy a stróman korszakunk előtt nagyságrendekkel kevesebb pénzből láttunk ennél sokkal jobb szerepléseket. Lásd Hemi dobogók és a bajnoki címet már meg sem merem említeni.
Hány jó szereplést láttál? 3at? Aztán kibaszta Rossit és ugyan az a csapat már közelebb volt a kiesőkhöz mint a dobogóhoz. Aztán a játékosokat is eladta és oda értünk ahol voltunk és vagyunk most is. Ez van, én továbbra is a Kispestnek szurkolok nem ellene,hogy strómanozhassak álló fasszal
Az elmúlt 3 évben ha volt 6-8 meccsünk (.?.talán) amit igazán jó volt nézni akkor ezzel elmondott az ember mindent.
Hát Uraim itt már csak a Vajákos asszony segíthet, a padon meg Pintér Attila 😉
Én nagyon nem szeretem, de eskü szívesen látnám ha jönne mert szétkapná a lazsálókat!!
Esetleg a piócás ember!
Tényleg öröm volt itt olvasni az optimista kollégákat, de remélem előbb-utóbb mindenki megvilágosul. Ez az egész egy velejétől romlott koncepció, ami ennél a klubbnál van! Már rég túllettünk volna az nb2 depresszión, ha kiesünk és akkor lehetett volna valami más. Nekünk Trianon kell és a legjobb irányba haladunk arrafelé!
Ki volt optimista? Várta valaki,hogy 2 hónap alatt itt jó csapat lesz? Olyanokat kamuztok be önmagatok futtatására,hogy hihetetlen.
Én elégedetlen vagyok a helyzettel ezt írtam is a héten,de trianon után jobb lett valami? Az nb2 nekünk ugyanaz lenne.
Lovric!
Szépen lemaradt a csatárról!
Szarrá leszünk verve!
5 : 0 át mondtam lassan örülnék neki!
Érdekelne a türelmesek álláspontja.
Mi a faszban bízzunk?
Hemingway már nem lenne fehér ember sorozatos ilyen produkciók után, mikor lesz elővéve ez a két stróman, kun és a többiek???
Létszámelemésben!
Sajnos minel hamarabb meg kell szabadulni ettol a skottol.
Aki edzesen latta ezt a ricsit es utanna leigazolta.
Edzesen a labda ugyan ugy elpattan.
Edzesen a taktikai mozgasokat ugyan ugy nem tudja.
Nincs olyan eleme a futballnak amit tudna hogy kell
Nagyon nagy bajok vannak nálunk!
Ez eddig egy full biztonsági játék, semmi veszélyt nem jelentünk a kapujukra, de még a 16-osukra sem..
Maxim lehet technikás, de alibi nagyon, csak a hátrapassz…
Sajnos igen
Az.
Kifejezetten altató jellegű eddig.
Mivel 26 hátvéddel és 18 középpályással álltunk fel a nagyarányú vereség elkerülése céljából így azt gondolom az is marad!
Szerintem ez egy beszari felállás!
De legalább már Cirkovic és Maxim kezd ez is valami!
Mondjuk Lukic és Doka is kellene kezdjen!
Mindegy
Hajrá Honvéd!
reméljük iden az Ute átveszi a var-károsultak vezető szerepét tőlünk.
én biztos voltam benne h nem gól…Batik szokásához beintette a lest.
(és szokásához híven, ott meg is állt 🙂 )
Sztem azért Jonson kezd és Lukic azért nincs (se Traore), hogy brutál gyorsak legyünk. Kontrázni fogunk ezerrel.
Úgy tűnik Courts bátrabban vált taktikát az ellenfélhez igazodva, mint amit megszoktunk.
Valószínűleg ez van mögötte, szét fogjuk futni őket a védők mögé betett labdákkal
Ki fogja betenni a vèdők mögè??
Az izraeli-ukrán meg Mitrovic
🙂
Jaja. Zete ellen mindkettő csinált ilyet elég jól.
Doka, Lukic cserepad, Petkovic ott se. Na vajon ez mit vetit elöre?
Petkovic már nem is lesz.
reméljük h ezt: a maradók és a távozó.
Szerintem ősz közepên mi is bekerülhetünk a kezdőbe, mert ezzel a sebességgel elfogy a csapat. Úgy hogy nem árt tréningezni.
CSERÉK
83 TUJVEL TOMAS
98 DÚZS GELLÉRT
4 KLEMENZ LUKAS RAFAEL
17 DOKA ALBI
19 TRAORÉ BOUBACAR
27 LUKIC NENAD
78 GOMIS CHRISTIAN
84 KEREZSI ZALÁN MÁRK
92 KOCSIS DOMINIK
93KERESZTES NOEL
Szabó Alex még a cserék között sincs ott
Sztem megsérülhetett. Egyáltalán nem volt rossz a zete ellen.
Nem volt rossz???Az első fèlidőben azt sem tudta hol van.Ütemtelen volt,bátortalan,lassú.Ugy játszottàk àt,hogy csak na.Ha szidjuk a lègiósokat,akkor fiataljainknàl se legyünk szemellenzősek.Ez az èn vèlemènyem.
Neeeeeeeeee. 😀 😀 Konkrétan teljesen fogalmatlan volt.
Én visszanéztem a meccset. Nem így láttam.
Mondjuk ezzel a második mondattal támadási felületet nyitsz. Magad ellen.
Max a véleményem ellen. Ugye, uraim?
Igen!így van
Szerintem is annyira azért nem lógott ki lefelé, hogy a keretbe se legyen.
Kijàtszotta magát,ki kell mondani nincs mit ezen csodàlkozni.
Jövő héten már felcsúton kezd.
Jaa,ok.
Ezzel az erővel Pregna se lehetne még a padon se…
reméljük, hogy Alex összekapja magát, mert több van benne… de azért erős túlzás Prengához hasonlítani. 🙂
A ZTE elleni meccsen Pregna nagyon bizonytalan volt..
Nem azért,hogy védjem,de az sem volt teljesen véletlen. K.rva gyenge volt a kp,nagyjából nulla.
Prenga nagyokat hibázott. És sztem sok esetben összetévesztettük Alexxel. Visszanézve nekem is volt olyan eset, hogy rájöttem, hogy nem is Alexet forgatták meg csúnyán a jobbszélen, hanem Prengát. Pl. amikor Szapi lábbal védett hatalmasat a 2. félidőben.
De remélem Prenga jó lesz azért.
én szurkoltam neki, mert tetszett, amit mutatott a kölcsönadása előtt, de a visszatérése óta nekem csalódás.
nagyon az elején vagyunk, sok idő kell még a csapatnak.
ahogy összeáll vmi csapatjáték, úgy az egyéni teljesítmények is jobban mutatják majd a valós minőséget, h ki mit tud.
Olyan, mintha a 5 védővel kezdenénk. izlandi, Lovric, Pregna, Cirkó, Tamás… A kanadai lesz az egy szem csatár…
Ahogy mondod,5 védő 3 belső vèdő,Tamás-Johnson futkározik fel oldalt.Ricsi az èk..
Se Lukic, se Traore nincs a kezdőben..
Lukic kispad??Ezek szerint Ricsi lesz elől.
Akkor gólt sem lövünk.Doka, még nem érte utól magát vagy bünti?
valószínű, hogy IS
Lukic, Doka a padon. Na ez érdekes.
Szabó alex meg a keretből is kijátszotta magát.
Mondjuk Pregna szarabb volt nála..
Hàát,azért ezt így nem mernèm kijelenteni,ha te így láttad ok.
Nem tudom eldönteni,ez stáb tényleg ennyire bízik a fiatalokban,vagy a saját megélhetésüket féltik,és ezért adnak el mindenkit,akiért pénzt kínálnak?!
Nem tudom eldönteni,ez stáb tényleg ennyire bízik a fiatalokban,vagy a saját megélhetésüket féltik,és ezért adnak el mindenkit,akiért pénzt kínálnak?!
Nyugi,azért az uccsó mondatrészed kicsit túlzó,de megértem,hogy el vagy keseredve.Doka úgy tűnik marad.
Ez jó hír.
Az első ket fordulóból kiindulva a Kövesd,Loki,Kecsó 3-al kell küzdenünk a kiesés ellen.
Most már mindent értek. Batik ilyen szép hányásszínű mezben szeretett volna mindig játszani.
no, irány fészkesfehérvár!
Mezga, Batik a Felcsút kezdőben… Kíváncsi vagyok erre a védelemre
Horváth Milán beállt a kövesdbe (4-1-es hátránynál, fél órára). Kíváncsi vagyok rá. Kinézetre szép szál gyerek. 😀
Milyen volt?
Remélem hogy a megilletődöttség miatt volt sokszor lemaradva testben és fejben, de lassúnak tűnt. Egy az egyben többször jól védekezett. Volt egy rémisztő eladott labdája.
Köszi.
Milyen poszton játszott?
Három belső védőből az egyik. Jobb oldalon. Balon kezdett, de ott vmi brutál gyors csatár volt, úgyhogy Bobállal cseréltek. Legalábbis asszem így zajlott.
Köszönöm.
Kíváncsi leszek a mai kezdőre. Cirko játszik-e. Arra is,hogy a középpályánk mennyire lesz partiban a hazaiakkal.
Ennin jobban tud-e érvényesülni,mint pl a múltkor(tőle én sokat várok,neki jónak kell lennie).