© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Petrus off sajnos
https://honvedfc.hu/hirek/oleksandr-petrusenko-tavozik/2022-08-04
B.sszák meg.. Jó lenne ha végre az inputtal is ilyen qrva aktívak lennénk…
Miért vagytok meglepődve ,hogy fiatalokkal töltik fel a létszámot? Már télen megmondták,hogy nyáron jönnek a fiatalok.
Sajátokkal még a kiesés ellen is szép küzdeni,mondta egy bölcs ember 🙂
A kiesés az kiesés mindegy kivel…
De értelek!
semmi gond a jó fiatalokkal, ő is az volt!
qrva jó lett volna másik ukránnal
Nekem Petrus elengedèsèvel lett tele a fa..om ezekkel.Ez a sràc semmi rosszat nem tett,alázattal melózott,maradni akart,nem kicsit!Gazdasági potenciàl volt benne,zakatolt a pàlyàn,jó fizikai adottsàgok,amikkel egyik fiatalunk sem rendelkezik,mèg mutatóban sem.Elmennek ezek a p.csàba.Sebaj,Pula egy szèp,tengerparti vàros hangulatos az Aldo Drosina stadion.Tudom,mert nyaranta Banjolèban pihenünk.Petrus szèp helyre igazolt!Kívànom legyen sikeres!
Idióta faszok, nekem most lett elegem ebből az elmerokkant vezetésből. Erre mi a szart lehet mondani?
Padozhatott is volna Bocskay mögött végülis aztán 1 év múlva elengedjük ingyen:)
sima kezdő a srác, nem a padon lett volna a helye. 🙂 nem hiszem, hogy többet keresett mint a nyugger Mitrovics vagy a csoda Maxim bár neki még adok időt.
vagy játszhatott volna Mitrovic helyett, akitől gyorsabb és többet fut…
Mitrovic helyett szerintem Maxim fog játszani.
Ebben most nem értek veled egyet.Miért baj,ha egy adott posztra van két jó jàtèkosunk?Ha Bocskay megsérül vidi ellen mondjuk,akkor mi a szitu?Èn sajnàlom petrust.
Szerintem ha Bocskay megsérül be tud ugrani Mitrovic,Gomis,vagy egy fiatal. Ebben a sorrendben. 1 szűrővel fogunk játszani szerintem. Ha Kepciáék se tudják,hogy mit csinálnak akkor ki? Én maradok a pár meccses bizalomnál. Igazolás is lesz még szerintem. Fasz tudja Szabi,az se volt jó ami eddig volt.
Gomist felejtsd,el fiatalban nem tudom ki.Mitrovic nekem arra a posztra lassú..Nekem is megvan a bizalom az első 7 meccsig.Nem volt jó a játèkosuralom tèny,de ez meg már to much.
Teljesen érthetetlen..
Teljesen érthetetlen..
Mondjuk őt senki nem akarta elküldeni..
Senki? 😀 Kell a hely Bocskaynak
És ha megsérül, akkor kit rakunk a helyére?
Sinkó Gabit tördelni a játékot, mokaszinban.
JAVÍTVA
Az M4Sport kirakott egy postot, mi szerint a transfermarkt adatai alapján a Kispest keretének értéke az 5. legdrágább az nb1-ben.
1. fradi (42,30 millió eur)
2. vidi (19,53 millió eur)
3. felcsút (12,13 millió eur)
4. debrecen (9,13 millió eur)
5. Kispest ( 9,03 millió eur)
6. kisvárda (8,3 millió eur)
7. vasas (8,18 m eur)
8. paks (7,08 m eur)
9. újpest (7,05 millió eur)
10. mezőkövesd (6,43 millió eur)
11. zte (6,06 m eur)
12. kecskemét (4,34 m eur)
Nem vagyok a számok mestere – matekból ha lehetett volna felmentést kérek 🙂 – , de az újpest és a kövesd értéke ezen táblázat szerint kevesebb, mint a miénk, szóval sztem 5-ek vagyunk…ezzel a helyezéssel ki is egyeznék a szezon végén is, csak kár, hogy nem a TM adatok fociznak. Amúgy meg a M4 hülye, hozza a formáját ezzel a táblával.
Ú bazmeg tényleg, én meg mint a hülye kimásoltam 😀 Módosítom akkor 😀
Jó az 5.-nek is, hiszen a Mezőkövesd és az Újpestnél is nagyobb az érték, csak ők elénk kerültek valamiért 🙂
És úgye akár a Lokit is be tudjuk előzni, ha sikerül valami ütős csatárt idehozni 😀
Oké, de mit keres előttünk az Újpest és a Kövesd?
Üdv! Pelso írta valamikor, a csapat rotálásáról amivel teljesen 1gyetértek! Ha gólókat akarunk lőni a jelenlegi kerettel, a rotáció 1-jó alternatíva lehetne, prób-eredményesség! UI:De komolyan kelllll 2-pengés támadó! CSAK……
Ha pengést akarsz, néz egy Wilkinson nevűt, és már meg is van oldva.
Nem hinném,hogy megérné idehozni.
https://www.transfermarkt.com/conor-wilkinson/profil/spieler/228791
Csiszolatlan gyémánt és kiváló projektjátékos, nem véletlenül adta kölcsön a Bolton 8 alkalommal
Nálunk még attól lehetne ász.
Túl jó volt oda. Ha leigazolná az újpest jónak számítana
Várj, azok most igazoltak egy 1 gólos csatárt, míg a loki 2 gólosat..jön mindjárt, hogy bezzeg ők tudnak igazolni és milyeneket!:)
részben…rotálás stimmel, de a fiatalokra értettem, ha már 6-7 ott van a kezdőben ill. többségében a padon, akkor próbáljuk ki Kerezsit, Benczenleitnert, Keresztest vagy akár Szabó Tibit…pl. Szabó Alexet látva 2 egész meccsen, nem látom benne a megoldást…akkor inkább játsszon Jonsson(Doka!!) helyette, elől meg jöhet Zalán elFutása
Igen énis a fiatalokra, és + felhóznám FELEDYT asszem ballábas, és pld Tamás K. cseréjeként talán?
BB is egy egész ügyes játékot szokott mutatni a 2. csapatban és az UP válogatottban.
Feledyt kevesebbet láttam, de 1 jó felépítésű, jófej srác.
Képeken láttam a konditeremben dolgozni és egyelőre nulla tetkó… már ezek is pozitív körülmények.
Lehet valaki tetoválva(én pl.nem vagyok)ha szerény marad és dolgozik keményen.Miután fiatalokkal,többek közt a nagylányommal volt erről vitám nemrég,engedtem az elveimből,de a fenti két dologhoz ragaszkodtam.
persze, nyilván nem lehet egyenlőségjelet tenni a külsősőgek és a minőség(vagy annak hiánya) közé.
de annyi tetkós „szúnyogcsődört” láttunk már az up játékosok között (tisztelet a kivételeknek), hogy van némi alapja a felvetett párhuzamoknak
kisKokó győr…egy hónapja ezen átléptem volna, akár a napi 53. ratyi híren.
de most látva a középpályás kínálatunkat, talán még Ő is erősítés lenne… a mini tenor karakteréről nem is beszélve.
kisKokó győr…egy hónapja ezen átléptem volna, akár a napi 53. ratyi híren.
de most látva a középpályás kínálatunkat, talán még Ő is erősítés lenne… a mini tenor karakteréről nem is beszélve.
sztem többet lesz sérült, mint egészséges, egyerősebb lökéstől vmi majd elszakad benne itt-ott:) A vidiben is több időt töltött a rehabon,mint a pályán.
ez is mutatja, hogy milyen xarul állunk…vagy csak én lettem pesszimista…
mihez képest állunk szarul? pl.egy futsalcsapathoz képes egész jól állunk létszámilag:) Én inkább a pesszimizmusra szavazok, ami egyre inkább jön,jön és csak jön számodra:) Én még kitartok…ki tudja meddig.
Kecskés Ákos Novgorodból Linz be igazolt!
6 szoros magyar válogatott 26 éves hátvéd!
800 ezer euro az értéke!
Tudom most Prenga és Cirkovic elvileg megoldja de hazahozhattuk volna esetleg!
Horváth Krisz kölcsönben esetleg Torinoból is jó döntés lehetne, Szegeden elég jó volt előző szezonban.
https://www.transfermarkt.com/krisztofer-horvath/profil/spieler/543736
Nem akart hazajönni, mert még külföldön kívánt játszani, nyilatkozta. Amúgy egyetértek veled, ő egy jó választás lett volna, ahogy egy Balogh Botond is – Pelso – említette korábban. Máris lett volna egy nívós magyar belső védőpáros, és meglenne az a szint ugrás. Emellé kellett volna Horváth Krisztofer a kp-ra és azt gondolom, hogy kimaxoltuk volna az átigazolási időszakot :))
Kérdés, hogy haza akart-e jönni. 🙂
Itt két épkézláb csatár oldaná meg a problémákat vagy legalábbis egy jelentős részét. 🙂
Töröltem. Ne lovagoljunk a semmin.
Ez igaz? Zsótér az MTK-ba igazol?https://www.facebook.com/102096435843095/posts/pfbid0A4wt8WFGXJ5bZNUr1fdNFvAsfLRt8UkQ3UVFSqP2EqQkEt7YKrgyRuGSFNYeVYmMl/
Ki szórakozik???
Kamu
Remélem,kamu,nem értem ki terjeszti/kinek érdeke ilyen hülyeséget írni.
Remélem.
Helyes. Már le is szedte a hírt..
Hát én is most hallottam a feleségemtől mert nincs facem.Elvileg szerződést hosszabítottunk vele.Nem akarom elhinni.
Képernyőkép a mai NSO oldalról, (ex)Kispesti hírözön….
Gróf, Szappanos, Bobál, Kálnoki-Kis, Holender 🙂
Minden rólunk szól…..
lehet szex-Kispesti is, mert ebből 3at elbaxtunk..legalábbis Bobál, Kálnoki, Filip simán beférne hozzánk
Sztem csak Filip. De mindegy már
Alternatíva : Klemenz, Gomis, Lovric…
Szegény Szabó Alex nem égett a retinátokba 😀
Igen, mert vannak játékosok, akik hozzánk kevesek, ellenben nálunk jobb csapatban kezdők. 🙂
Igen ez valahogy rendszeres!
Lásd Balogh éppen a szőröstalpúak ellen DACol a kezdőben!
Na Balogh pont nem futott nagy karriert mióta elment
Esetleg, ha vkit érdekelne vagy beépülne téglának és hiteles infót tudna nyújtani a kisköznek: https://www.profession.hu/allas/szertaros-honved-fc-kft-budapest-1960580?sessionId=943aceef029dcb850428322aadb05982
Köszi, este küldöm is a jelentkezész. Úgy is két munka közt vagyok 😀
https://adatbank.mlsz.hu/player/248819.html
Ebben mi a logika, hogy őt leigazoltuk a második csapatunkba?
Második csapatunk 2-0ról felállva 2-2es döntetlent játszott a Paks kettő ellen.
Gyerekek megint elkezdünk itt Révészezni? De álljunk meg egy szóra! Ha itt sírnak sokan, hogy hirtelen milyen kemény szabályok lettek, akkor sztem ezt szorozzuk meg Révész esetében 2-vel. Nálánál konfrontálódóbb klubvezető nem sok van. Azt gondoljátok, hogy ő nem borította volna az asztalt, dehogynem, sőt! Emlékezzetek, hogy még azt is meghatározta, hogy a gyerekes játékosoknál, hogy neveljenek gyereket vagy épp hányszor legyenek együtt a házastársak. Szóval na! Egy dolgot elismerek, hogy játékosokról biztos van kiépített adatbázisa, de bízzunk benne, hogy ez nálunk is lesz.
Amúgy meg ezt csak itt így hagyom, hogy egy nálunk kicsit profibb klubnál hogy is megyen:https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2022/07/07/erik-ten-hag-ot-uj-szigoru-szabalyt-vezet-be-a-manchester-unitednel/
Csak azt szeretném tőled is kérdezni,hogy csinált kisebb költségvetésböl,behatárolt lehetőségből jobbat mint mi?Tényleg nem kötekedésből,de ez rejrély nekem…
Amiről én itt már régóta beszélek, hogy monitorozta a balkáni és kelet európai bajnokságokat és kiszedegette a legjobbakat. Ezek pedig nem kértek ám olyan nagy fizukat, mint egy Schön. Akinek az árából kijön a kravchenko-Kovacic védőpárosuk bére, de mondhatnám Mesanovicot, Leonit.
Nekünk is ezt kellene. Nézd meg, a lilák lehet most hozzák el a tavalyi év albán gólkirályát, a mali srácot, akire én is felhívtam a figyelmet. Ezt csinálja jól a Révész, ami igaz nagy munka, de nézd meg hová lett ezzel a várda.
Azért a magyar játékosok eltúlzott fizetésigénye az egész magyar labdarúgó rendszer hibájából jön. Az a baj, hogy a klubok nem üzleti alapon működnek és ész nélkül öntik be a pénzt a rendszerbe. Nem véletlen, hogy a középszintű magyar játékosok (felső szintnek a Szoboszlai, Szalai, Sallai, stb szintet tekintem) próbálkoznak fiatalabb korukban külföldre eligazolni, majd könnyűnek találtatnak és hazatérnek az NB1-ben. És itt mindig találnak egy aktuális lúzer csapatot (néha még rá is licitálnak egymásra), aki ki is fizeti a horribilis bérigényüket. És utána nem törik össze magukat és a felét sem érik, mint, amit kifizettek értük. De sajnos sok hasonló külföldi léhűtő is jön ide játszani. Kicsit olyanok lettünk, mint az arab bajnokságok. Tudják a félfos játékosok, hogy itt jó bérek vannak és nem kell megszakadni.
Nem. Azért jöttek a Skótok. Előttük azért akarták Storckot. Révészt hagyták bizonyítani. 0 előélettel. Ezeket is kellene.
A klubvezetők helyében felvenném Révészt egy másodállásra,mint tanácsadó,még ha ez így hülyén is hangzik első blikkre. Tele van a notesze jobbnál-jobb játékossal,elérhető áron.
Bárki igazol el tőlük,mindig kihúz a cilinderből egy ugyanolyat,vagy jobbat.
Biztos vagyok benne,hogy ide is jutna belőlük.
Valószínű többet érne,mint ez a 30 éves húlyegyerek.Ne haragudjatok,de szerintem már kezd felforgatni mindent.
Mit várunk egy olyantól aki eddig szakma közelébe nem volt, Technikai vezető egy fontos pozíció de nem szakma kb a pénzügyről is oda tehettek volna valakit… valamint a cvje 90% hazugság a Linkedinen.
Révésznek mi lehetett a CVjében várda előtt ?
Párterapeuta 🙂 kiegészítve kis nyíregyi edzősködéssel, majd pár hónap Tuzsér, aztán jött a várdai kaland. Ez se éppen veretes…olyan skótos, na.
A Real Madrid előtt vagy után? :-)))
(Amúgy ez is napkommentye gyanús amit írtál)
Hogy jó lesz-e vagy se azt nem tudom,de itt fel is kellett forgatni mindent.
Tudod az a baj,hogy régebben fradista ismerőseimmel még tudtuk ugratni egymást.Ma már inkább csendben maradok,mert ami nálunk folyik szánalmas.Sőt inkább még ök vígasztalnak,hogy szükségük lenne egy jó Honvédra,lilákokra.Ők sem felcsúttal,kisvárdával szeretnének rangadókat játszani.
Na látod ott is szépen lassan, az eredményekkel letolták a fekete sereget és külföldi légiót a kényes szurkolók torkán. Hidd el ha lett volna esze a vezetőségnek 3 évvel ezelőtt, akkor másolták volna a ződeket…de neem.
Ugassál nekik 😀 Ne hagyd magad, a Kispest az Kispest,a többi lóf@sz 😀
Igy van. Sokkal jobbak vagyunk, de egy kicsit pihizünk. Most érvényesülhetnek, élvezzék ki.
Nem tudom,lehet. Itt eleve túl sok volt már a probléma,az is benne lehet,csak most hullanak ki a csontvázak a szekrényből.
vmi státusza van Várdán…kicsit fura lenne
Tudom,hogy fura,de szerintem nem megoldhatatlan. Amilyen adatbázisa van neki(ezt ő nyilatkozta,de látjuk milyen kategóriákat igazol folyamatosan),az aranyat érne nálunk.
*megoldhatatlan= fű alatti megállapodás,nem kell arról mindenkinek tudni(akár).
Az a baj Hunor,hogy most a jelenlegi vezetésben látják a messiást.Én is őt hoztam volna el a mostaniak helyett.Szerintem nálunk még nagyobbat alkotott volna.
Szerintem ebbe beletört volna a bicskája itt,szakmai igazgatókent. Azért ez más,mint egy Kisvárdát irányítani. Ott is egymagára volt hagyatva,mindent ő intézett és volt is vmi infarktusa ha jól emlékszek,ezért most hátrább is lépett a sorban.
De alkothatott volna itt is nagyot,ha egy stábbal csinálja és nem rá hárul minden teher es felelősség. Azzal úgy egyetértek.
Isten éltesse szeretett csapatunk!
https://youtu.be/lfuSyFVIs98
Ez a dobos srác hiányzott pénteken! Dobott volna a szurkoláson.
Tényleg eddig fel sem tűnt.
Szappan:
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-onbizalom-novelo-sikerre-van-szukseg-szappanos-2906473
Szerintem a csapat (bár nem úgy nézett ki) hátul és a középpályán rendben lehet!
Szappanos betonbiztos!
Doka (remélem ok lesz) Prenga Cirkovic és Tamás együtt jó kell legyen!
Mitrovic Maxim és Zsótér megoldhatja a középpályát!
Két szélső kellene Lukic mellé (Lord Ennin nem győzött meg!) és meglennénk az alapcsapattal!
S akkor ezek mögé lehetne becserélgetni a csikókat hogy legyen pénz villanyszámlára!
Azt se tudjuk igazàbol mèg,milyen jàtékrendszerbe fogunk jàtszani. Lehet klasszikus szèlsővel nem is szàmolnak,mert ez a hètvègi is elèg hibrid felàllàs volt.Lehet ilyen 5-3-2 be toljàk majd,de igazàbol tudja màr a görcs mi lesz itt:)
Hát jó lenne, ha ez a Doka féle fegyelmi ügy konszenzussal lezárulna és ami azt illeti Petrusenko maradásának is örülnék….de ahogy mondod, csatárokra nagy szükség lenne, mert a ZTE ellen lényegében teljesen impotens volt a támadójátékunk.
Piros Fehér Zöld | S02E02 | Batik téma
https://youtu.be/gQjhrVLL6Bw?t=1133
A nagy semmiről beszélnek 20 percet 😀
késő este volt már, nem néztem, csak osztottam, mert volt már olyan is, hogy érdekes műsort csináltak 🙂
Azt lehet tudni, hogy Petrusenkoval,Petkoviccsal mi bajuk van? Szerintem egyik se volt szar az előző szezonban, nem értem miért nem kapnak egy esélyt. Petrusenko simán kezdene nálam, Petkovics pedig egy jó alternatíva lehetne a szélre.
Pontosan így látom én is
Petkovicnak az edzés intenzitásával voltak problémái állítólag. Petrusenko gondolom Bocskay miatt pados,az meg nem tetszik neki,így menni akar. A Petrusenkos rész saját feltételezés
Nem hiszem hogy Petkovic kevesebb intenzitással tudna edzeni mint mondjuk Mitrovic!
A qrva fiatalszabály miatt meszelték el szerintem!
Igen, valószínűleg a fiatalszabály miatt elmeszelik Petkovicot, és hoznak helyette 2 másik külföldit. Logikusan hangzik. A másik, hogy nem szabály, hanem ajánlás, úgyhogy nem lenne kötelező 🙂
Nem akar menni, maradni akar, de a stáb úgy ítélte meg, hogy nem kell az elképzelésükhöz.
Ahogy mondom, nem értem én sem, hogy miért nem! Petrus egy sokat futó srác, akivel sztem a kp védekezés stabilabb is lehetne. Ha megkapná a bizalmat, akkor akár sok olyan gólnak is örülhetnénk részéről, mint amit a vidinek lőtt. Sztem hiba őt elküldeni!
Egyetértek
Kövezzetek meg de egy Zubkov vagy egy Ryan Mmaee úgy kellene Nekünk mint falura a villany!
Nem nagyon játszanak a fagyiban és biztos drágák meg „ződek” de qrvára beférnének előlre!
Zubkovval nem lennénk előbbre. A kényes kispesti közönségnek a melós játékosok nem jönnek be,Mmaee meg azért nem játszik,mert elvileg kisebb sérülése van,más hírek szerint el akarják adni.
Mmaee serult, o max 1-2 evet lesz itt, topligas jatekos lesz
Zubkov meg megy a sahtarhoz
Tök felesleges ilyen jatekosokon gondolkozni, meg írni róluk kommentet, közünk nincs ehhez a szinthez, sajnos
Ha egy 1.5 Mrd euro értékű Lukicot meg tudtunk venni és egy árversenyben elhoztunk a vadásztölténygyár elöl egy Prengát és a védőtársát Cirkovicot akkor gondolom erről a polcról tudunk válogatni!
Vagy lehet hogy ezzel kiürült az erre fordítható keret de az ilyen szintű játékosoknak van értelme a többi bálnavadász vagy ricslord szintű hulladéknak nincs!
Egyébként Zubkov 1.8 Mmaee 2.2 Mrd vagyis kb hasonló értékűek Lukiccal!
Persze az hogy mennyire nem vonzó most a Honvéd abban lehet igazság!
Az a milliard az millio… egyreszt
Masreszt lukicert is max 600ezret fizettunk
De inkabb nem megyek bele ebbe a temaba mert nincs ertelme 😀
Ha 1,5 mrd euro akkor adják el sos és a mi életünkben kb csak bajnoki cím lesz már 😀
Arról szóltak a hírek az elmúlt hetekben, hogy Schön és Koszta fizuját sem tudjuk kifizetni (egyébként az is jó kérdés, hogy ők mire fel várnak el ekkora fizetéseket) és olcsóbb megoldásban gondolkozunk. Gondolom ezek a játékosok sem aprópénzért játszanak. Én attól félek, hogy inkább Ricsi szintű játékosokat fogunk igazolni.
Schön horribilis összeget kér, Koszta meg csak edz nálunk, én úgy tudom. Utóbbi koreai ajánlatra vár. Amúgy iszonyat pofátlanok amiket kérnek. Sztem ilyen pénzek kifizetésébe nem mehetünk bele.
Dochertyvel beszeltem a schonrol. Fizuja az nagyon problemas, mert kurva sokat ker, a masik problema meg az, hogy a dallas nem akarja kolcsonadni, csak eladni. Es nincs ra 1.3 millionk
Igen, ezt mondom, hogy olyan pénzt kér Schon és ügynöke, hogy huu…dallas gondolom meg szabadulni akar tőle a bére miatt i és ezért gondolkodik csak eladásban. Ha ilyen jó beszélőviszonyban vagy Dochertyvel, akkor érdeklődd már meg, hogy mi a kurva koncepció és az elmenőket hogyan akarják pótolni – mert az az egy akiről én tudok, hogy aláír, nagyon kevés lesz pótlás gyanánt- , mert eddig nagyon vékony a keret. Prosser szál is elhalt.
Szia!
Az általad említett rövidesen aláíró játékos megegyezik az nso által megemlített sahtaros ukrán szélsővel?
Vagy ez egy teljesen új név?
Ukrán:)
Értem, mintha valaki azt írta volna, hogy Koszta is sokat kér. De szerinted Schön többet kér mint egy Zubkov, vagy egy Mmaee? A névrablók iráni csatára is a hírek szerint 24 millát keres havonta. Ebből következtettem, hogy azért az ezen a szinten lévő játékosokat már jól meg kell fizetni. Nem is beszélek arról, amit írtál a Fradi kapcsán, hogy a nemzetközi szereplés vonzó lehet pár játékosnak. Ebből arra gondoltam, hogy hozzánk több pénzért jönnének esetleg.
Meg kell fizetni,de BL az biztosan vonzóbbá teszi a fradit szerintem is. Koszta
nem egy Mmaee,azt ne felejtsük el,néha indokolatlanul sokat akarnak. A menedzserek…
Ha egy Holender hazajött egy vasasba akkor ezek a fiúk mire fel ennyire pofátlanok? (költői kérdés)
Egy szó: Ügynök! Nagy részben az ő saruk is ez a követelőzés, mert ugye nekik is cseppen ez, az.
Ricsi esetében én még várnék a negatív kommenttel:) Én látok benne vmit.
Az biztos. Ő technikás,gyors ,jó játékos,tud bánni a labdával. Látszik a megmozdulásain. Nem abból kell kiindulni,hogy a 2-3 zetés között,a pontatlan,erős,lőtt passzokat néha nem sikerült átvennie,mert az a Jóistennek sem sikerült volna.
Legyen igazad kívánom!
Hiányposztra jött jó lenne ha beválna!
Miért baj az, ha leírjük az irányú véleményünket, hogy mely játékosok és milyen szint lenne az elvárt nálunk is. Ha jól emlékszem a vezetőség székfoglalója alapján elhangzott egy olyan vállalás, hogy cél felzárkózni a ződek és a mol mögé. Na mármost ezt hasonló kaliberű játékokossal lehet(ne)/lehetett volna megtenni. De mivel mi ezt 3 éve kőkeményen elb.tuk és elment hajó így valóban csak ácsingózhatunk. De elárulok neked vmit, ha most ebben a nagy koncepcióváltásban, amiben ugyebár jelenleg vagyunk – amiről csak a szűk kör tud, a többiek meg csak pislognak – a legfontosabb feladat lenne egy olyan scout hálózat kiépítése is, aki a fradi vagy esetleg csak a várdai légiósokhoz hasonló kaliberű játékosokat tudna hozni akiket aztán felfutattva már előrébb lehetnénk.
Szabi a fradi se ilyen játékosokkal kezdte. Eleve elkezdtek leakasztgatni nem kis pénzeket a nemzetközi szereplésért. A legutóbbi csak az uefától 6 milliárd plusz.
Na meg nem mind1 ,hogy csalogatod őket a Barcaval,juvéval, Centicel stb vagy az a csalogatás tárgya,hogy mezőkövesd,Kisvárda.
Így van, én sem azt mondtam, hogy ezekkel kezdte. Az említett játékosok egy megkezdett munka eredménye volt amit ugyebár egy Rebrovval és teljesen más kerettel kezdtek el kitaposni 2019-ben. Ez volt a csapatuk anno 2019-ben a Ludogorec elleni párharcban, amit megnyertek: Dibusz — Lovrencsics G., Blazic, Dvali, Heister — Ihnatenko, Haratin (Sigér, 77.) — Zubkov, Skvarka, Nguen (Varga R., 83.) — Priskin (Lanzafame, 66.) Ezekből maradt: Dibusz, Nguen és Botka! A többi embert szisztematikusan cserélték ki és jutottak egyre messzebb a nemzetköziben, amivel ahogy mondod pénzt kerestek és hírnevet szereztek maguknak,amivel máris vonzóbbá tették magukat. Én erről a tudatos építkezésről beszéltem,ami most csúcsra van járatva a ződekénél. Nálunk ezzel szemben mi volt az elmúlt 3 évben? Nem megyek bele, látható volt és összehasonlítható a két pályaív és két keret. Persze, hogy mostmár nekünk ez nehéz lenne, de akkor is tartom, hogy egy kiterjedt scout hálózattal lehetne értékes emberkéket „kukázni”. Ha egy várda a Révész által tud, akkor, ha akarat lenne nálunk erre, akkor sztem mi is tudnánk. Pláne, hogy elviekben itt a zseni Kepcija, aki anno nem kicsit játszott közre a Dinamo akadémia kialakításában.
Ugyan arról beszélünk 🙂
Én bízok a stábban. 2 év vakvágány volt sajnos. Azzal a csapattal amivel próbálkoztak 2017ben kellett volna a bl-ben Rossival! De ez nem adatott meg.
Ha Dokával kibékülnek akkor a Szappanos
Doka Prenga Cirkovic Tamás védelem már tud vetekedni mondjuk a vidiével de sz akkori fradiével amit írtál mindenképp. 2 év alatt. A középpályának még bizonyítania kell.
csak ráerősítettem:) Doka hááát….az a rúd nagyon kifelé áll. Marhaságot csinált az albán.
Közben most fizettek ki érte egy szabad szemmel is tisztán látható összeget. Valogatott játékosként lehetne komolyabb. Remélem csak ráijesztenek,bár azt se engedje meg magának senki Kispesten amit ő
Pont ezen gondolkodtam, hogy milyen elborulás kell neki az ilyen tettekhez. Pipákrá nagyon..legyen ennyi elég ami a jövőjét illeti.
Marhaságot csinált,de tökfasza hogy pont most fizettük ki érte a vételárát(ha megtörtént egyáltalán és pont nem amiatt megy most ez a balhé).
Megtörtént, nem emiatt van a balhé. Az különben is a két klub között lenne. Baszki a klub elengedte jóhiszeműen egy családi rendezvényre, egyet kértek, hogy edze le a kezébe adott tervet és küldje meg nekik bizonyítandó a számokat. Nem tette meg! Most komolyan ez épeszű,profi játékosra vall?
Azért maradjunk annyiban, hogy a Fradi a BL-s csoportköre után tudta „beindítani” ezt a fajta játékospolitikáját. Kellett hozzá egy Rebrov, aki egy BL csoportkörös csapatot csinált, és kellett az a sok tíz miliárd, amit beléjük invesztáltak, hogy eljuthassanak erre a szintre. Nem mondom, hogy mi nem kapunk pénzt, de hogy nem annyit, mint anno a Fradi kapott, az is biztos. És sajnos a pénz se elhivatott, vagy legalábbis tapasztalt szakemberek kezelik. A skótoknál talán megütik azt a profi mentalitást (legalábbis a nyilatkozatok alapján), amire itt szükség lehet, de náluk még nem érzek akkora tapasztalatot, amivel ez az út döccenőmentes lenne.
ugyanezt írtam le:) ahogy írtam Rebrov tette le az alapokat, nálunk is meglett volna ez a lehetőség, de szakmai hibák sora – edző személye, játékos nosztalgia, széthúzó öltöző,játékosuralom -, az elmúlt 3 éven elvette a lehetőséget annak a szintnek a megközelítésétől. Sztem, hiába is tűnik profibbnak a mostani stáb a lehetőséget elszalasztottuk. Sodródunk az árral, nekem csöppet fenntartásom is van tervezett koncepcióval.
Sajnos igazad van,mi csináljuk ezt az egyik legrosszabbul.(tényleg égetjük a pénzt)A kisvárdától elhozott két hátvédről még a hülye is tudja,hogy erősítések.(nálunk még ez sem biztos)A fagyi persze nem a mi szintünk,de azért ott legalább jönnek az eredmények.A várdáról nem is beszélve,hogy kissebb költségvetésből többet hoznak ki.
fradi kaliberű külföldi azért megy a fradiba, mert a stabil nemzetközi szereplés csalogató. Ugyanezen a szinten lévő külföldi miért jönne, egy valljuk be évek óta kiesés elől menekülő, kis közép-európai ország csapatába? Minden tiszteletem a Kispesté, meg a tradícióké, meg a múltunké, de jelen pillanatban nem sokkal vagyunk vonzóbbak, mint bármelyik másik magyar csapat.
Olvasd el válaszom amit Hunternek írtam feljebb 🙂 én így gondolom. Azzal is egyetértek, hogy sajnos jelenleg nem vagyunk vonzóak.
Ne haragudj már hogy írtam róluk egy kommentet…
Szerintem nem haragszik csak reális választ adott.
Szerintem véleményezte hogy írtam róluk kommentet!
Mitro interjú.
https://bunteto.com/media/rovat/topliga-helyett-kina-es-a-jovom-megalapozasa-mellett-dontottem-interju-nikola-mitroviccsal
Nagyon korrekt válaszok.
Gumó megvan valakinek?Szegénybe öntsünk már lelket a következö meccseken,mert nagyon maga alatt volt,sajnáltam.
Dokának remélem van visszaút a fegyelmi vétsége után!
Ha már Petkovic nem kell akkor ne Szabó Alex legyen a jobbhátvéd egész évben ha lehet!
Szerintem Petkovic is jó volt nyilván lassabb és öregebb mint Doka de cserének jó lett volna!
Klasszisokkal jobb mint Mezghrani volt!
A lenti anyagi jellegű témához:
Szerintem egyértelműen(és érezhetően) kevesebb a pénz,mint az utóbbi pár évben(de hallani is hangokat erről). Az,hogy miért azt nem tudom.
Kormányváltás nem volt,a pénz jön a klubokhoz,mindenhol „habzsi-dőzsi” van.
Itt most visszább lett véve a költekezésből. Tehát nem tudom.
De hogy a „felcsúti cigányozás”,meg a többi hasonló nyalánkság nem segít az anyagi helyzeten abban biztos vagyok.
Legalábbis én hasonlóképp sz.patnám az épp aktuális csapatot. „Na akkor oda egy milliárdal kevesebbet pár évig”.
Amúgy Lázárt nem száműzték szintén pár évre,mert nagy volt a pofája? Dehogynem.
Tehát cigányozzunk csak továbbra is.
Számomra ez akkora baromság(ha nem nagyobb),mint a múltkor emlegetett k.rvagyenge.
Nekem ami vicces,hogy mikor hozták haza a nagyokat,meg NagyDomit,Szapit,Lukic,Doka stb akkor közpénzezés,adóforintozás stb ment.
Most,hogy hoznak pl várdáról 2 jót(sokáig hallgattam,hogy a várda kőgazdag,bezzeg mi), betesznek pár fiatalt (ami miatt kóklerek voltak eddig,hogy nem teszik )jön a szegényház, csóróbéla, még a Batikot is el kell kergeti mert drága duma 😀
A szegényház,meg a csóróbéla az nyilván túlzás.
De valóban húzva lett a nadrágszíjon és azt nem értem,hogy miért(mondjuk Szabi írt lejjebb erről,dehát…. bármi lehet)
Az elmúlt két évet végignézve szerinted miért? 😀 Pomtos számokat nem tudok,de amúgy csak Doka pl 3-400ezer volt. Kapásból. Prengáék se egy ebédet kérnek aláírási pénznek. Most a szakmai stábra sok elment. Gondolhatod kapásból 3 „főnök” lett. Az gondolom nem olcsó. Na meg a nemzetközi helyzet is fokózódik,tudni kell ezeket a pénzeket fizetni 1 év múlva is.
Vagy majd jön mint Heminél,hogy ” a fizetés egyes részei tömbösítve lettek fizetve”
Közben a játékosok bundáztak meg az edzővel üzengettek a pénz miatt.
Eleve ha fiatalokkal akarnak próbálkozni,hülyeség lenne venni még a helyükre valakit.
Tehát nyalni kell, mert akkor van lóvé? 😀
– Belegondolt abba, milyen érzés lesz a Honvéd ellen pályára lépni?
– Ebbe még nem szeretnék belegondolni. Egyetlen csapat van a magyar élvonalban, amely ellen egyszerűen nem tudom elképzelni magam… Profi labdarúgók vagyunk, ki kell zárni az érzéseket, de mindenki tudja, mit jelent nekem a Honvéd, és milyen sikereket éltem át Kispesten. Ha elérkezik a pillanat, készen állok majd, de nem bánom, hogy nem ezen a hétvégén rendezik a meccset.
Ezért kell elfelejteni a mikutyánkkölykézést!
Szarik bele mindenki akire ráfogjuk!
„Eközben megkeresett a Vasas, és bár voltak más lehetőségeim, Magyarországról csak egyetlen ajánlatot kaptam. ” – így azért megnyugtatóbb, hogy nem minket választott, mert meg sem kerestük.
Ez most kérdés, hogy ki lehet a nyilatkozó? Tippelhetek? HollNagygeri.
Zinedine Machach
Itt nagyon meszeretett szerintem is. Piszok jól keresett, pedig alig láttuk.
Bőle Lukács
Ő még a jobbak közül volt.
Ezt aláírom,kár,hogy havonta megsérült.
Gondolom Filip.
Hát, hogy őszinte legyek oltári nagy kupleráj lehetett itt. Ideje volt takarítani.
Ez jól hangzik, de egyelőre elég egyoldalú a mozgás. Folyamatosan kerülnek ki a játékosok a keretből. Ja és a bajnokság már elkezdődött és erősítés nélkül nagyon nehéz lesz.
Ha Doka pár hete szerződést hosszabbított, átnézte, aláírta….majd két héttel később jelenleg Ibizán nyaral. akkor ő ki akarja erőszakolni a szerződés felbontást = NINCS PÉNZ !
Ha a csapatkapitány végigcsinál egy felkészülést de az első meccsen már nem szerepel és el akar igazolni = NINCS PÉNZ !
Ha itt tartok egy futballbuta Traorét aki kevesebbet keres mint egy pályamunkás = NINCS PÉNZ !
Ha a tavalyi mezünkben játszunk, mikor minden évben volt új mez, sőt volt prémium mez is, de most jó a tavalyi is = NINCS PÉNZ !
Ha minden szarért pénzt kérnek, még a parkolásért is, mert azok a párezer Forintok is számítanak = NINCS PÉNZ !
Ha fiatalokat játszatok akik akár ingyen is pályára lépnek, mert jövőre már úgy tudnak elhelyezkedni minz stabil NB1-es játékos = NINCS PÉNZ !
Ha mindezt egy zártkörű csoportnak mesélem el, nyilvános ankét helyett, és úgy állítom be mint új koncepció. És a júdás pénzéért megvett kiváltságos szurkolók kénytelenek elfogadni a helyzetet, ahelyett hogy széttörnének mindent = NINCS PÉNZ !
Uraim ! A pénz elfogyott ! Vagy végleg vagy átmeneti pénzzavar, de jelenleg NINCS !
Kérném a klubvezetést hogy azonnal cáfoljon rám 4-5 minőségi játékos azonnali leigazolásával !
1./ Doka- Kifizettünk érte kb 400.000 eurót és az hogy egy idióta fasz arról a klub tehet? A Klub elengedte egy több napos családi rendezvényre azzal a feltétellel, hogy az edzéstervet tartja és küldi az adatokat, de nem küldte, nem edzett. Nincs Ibizán. – Szted nincs Pénz?
2./ A csapatkapitány minden felkészülései szezonban az elmúlt 3 évben arról pofázott az öltözőben, hogy váltani akar, – májusban pl: Dollal egyeztetett, hogy esetleg indonéziába igazolna – miközben az egyik legjobban fizetett játékosunk volt. Ezt megelégelték az újak és tudjuk,amit tudunk. – Pénz kérdés??
3./ Traore -ban vmi potenciált látnak, sok fizet nem zavar a fizuja, ha nem lenne pénz, ez a fizu is zavaró lenne.
4./ Tavalyi mezünk szakadt? Rongyos? Kifakult? Nem, ki a büdös p.csát érdekel, hogy miben játszunk. Felőlem játszhatunk a kínaiban vett szaros piké pólóban is, filctollal felírt nevekkel, ha közben nyerjük a meccseinket. Szted a mostani garnitúra nem került pénzbe?
5. / Lassan sehol nem parkolsz ingyen, szóval nem értem, hogy kötöd össze a pénztelenséggel.
6./ Fiatalokért sírtak itt sokan nem? Itt vannak, az, hogy milyenek, láthattuk..van érte pénz? Van, miért ne hajoljunk le érte? Mi nem csút, meg Fradi vagyunk, hogy ne hajoljunk le érte. Egy eddig irigyelt Várda is lehajol érte. Amúgy ez lenne a koncepció is, hogy fiatalokat beépíteni, ha olvastad Docherty interjúját.
7. Zártkörű rendezvényről érdeklődj a túloldal üzemeltetéjétől, akinek a témában, szürkével kiemelt írását és egyéb kommentjét mindenki elolvashatja és elteheti oda, ahova. Számomra egy lekezelő és lenéző írás és még enyhén fejeztem ki magam. A júdáspénz megemlítése pedig indokolatlan!
8.Van pénz a klub üzemeltetésre, nincs átmeneti pénzhiány sem, csak éppenséggel most okosabban költekezik a klub. Ahol tud és kell igenis spóroljon.A mostani gazdasági körülmények között te nem spórolsz? Az is igaz, hogy komoly pénzek lettek elégetve az elmúlt években teljesítmény nélkül, hibás döntésekkel.
9.) A felsorolásból elfelejtetted, hogy azért sincs erőnlétünk, mert nincs pénz. FB-n ugyanis már az is téma, hogy a 60-ik percbe elfogyott az erőnlét a ZTE meg Győr ellen, mert ugye a zsákos frodó Moniz megmondta, akkor úgy is van?! Én nem láttam volna ezt!
Halkan jegyzem meg a pénz témával kapcsolatban, hogy egy Prengát a Vidi elől hoztunk el és a Várda azért tette ki őt Cirkoviccal együtt, mert nem tudta a bérigényüket tovább vállalni. Mi fizetjük, szted ez azt jelenti nincs pénzünk? Ha beleolvasol a vidi blogba, ott egyértelműen leírták, hogy nem mentek bele egy árversenybe a honvéddal, Prenga leigazolását illetően.
Ami most fura mindenkinek, hogy kurva fegyelem lett a klubnál, szabályok lettek lefektetve és akik azt megszegik azonnali retorzió van. Na ez az, ami sokaknak nem tetszett és tetszik most. Megszűnt az, hogy a farok csóválja a kutyát! Kérdezem ez talán baj? Igen, a csapat nevekben és létszámban is gyengécske aláírom, de az átigazolási időszak nem zárult le, lesz még igazolás és hozzanak olyat, aki emberileg is be tud állni a sorba.
Megint Révészt hozom fel, aki azonnal az NB3-as csapatba küldte az egyik játékosát – talán Bumba- aki elkezdte pénzügyileg zsarolni a klubbot. Én azt mondom, hogy legyen fegyelem és igen bárki, aki ezt megszegi az kapjon büntetést. Nem tudom, hogy milyen lesz a csapat,hogy fogunk muzsikálni, de ahogy hallottam Courts totálisan képben van a Kispest múltjával az elmúlt két évvel és türelmet kért. Bizonyítani akar, hogy ez miként fog sikerülni nem tudom, de sztem ez neki is fontos, hisz ha itt megég, akkor a skóciában megszerzett pozitív képet nem kicsit fogja rombolni.
Én elhiszem, hogy mindenki negatív, de azért ne kezdjünk el olyan témát felhozni, aminek nincs igazán alapja.
Meggyőző érvelés volt. Bár Doka tényleg Ibizán van, még képet is rakott ki róla pár órája.
megnyugodni csak akkor fogok ha 4-5 komly igazolás történik. Nem komolytalan vagy semmilyen.
Még a csóró Öreg is minden évben új mezt mutatott be.
Na tények ide- tények oda : A jelenlegi kerettel bravúr lenne még a kieső 11. hely is….
Azért ezt szépen levezetted,meg kell hagyni.
Grat.
Én csak Dokára szeretnék most reagálni.Ha tényleg ezt csinálta,akkor csalódtam benne.
Ezt.
Illetve még valami:Az igazi főni(Sz)nagyon jóban van a nagyvezérrel,ezt biztosan tudom.Az már más kérdés,hogy minket is elérhetnek a megszorítások,a kialakult helyzet miatt.
Abban biztos vagyok,hogy elfognak és ilyenkor derül majd ki,hogy èrdemes volt-e spórolni..
Honnan tudod biztosan?
Azt is tudom,hogy szívügye a csapat.Az egyik akalmazottja,nem nagy dolog,csak néha beszélgetünk.Egyébként ott lakom a környékén,de vele még nem beszéltem.(na jó köszönés csak a kispest ennyi)
Jaaaa. Értem.
És azt nem tudod esetleg,hogy mennyit foglalkozik a klubbal?
Mennyire szól bele az irányításba stb?
Azt nem tudom,de a feltételeket igyekszik megteremteni.Ha majd találkozunk vmelyik meccsen elmondom mit gondolok.De nem szeretnék itt most erről tovább beszélni.
Ok,köszönöm.
Itt 3 évig kihízott , kakaósszájú ovodások éltek vissza a kispesti kötődéssel. A klúbvezetés meg bevette. Majd az élet megmutatja, hogy mennyit is érnek ténylegesen. Biztos lesz akire jó hatással lesz a távozás, de az eddigiek nem nagyon virítottak másik csapatban. Nono se véletlenül távozott ebből a „közösségből.
Hát ezt qrvajól összegezted!
Még meg is nyugtattál vele!
Köszönöm
1.) Doka: „profik vagyunk, érted. Profik.”
https://www.youtube.com/watch?v=PukAUnAk_lI&t=20s
Itt már csak a szurkolók megvételére van pénz semmi másra 😀
Te mennyit kaptàl?
Maradjunk annyiban,hogy miattam nincs pénz Schön Szabira
Én lelkiismereti kérdést csináltam belőle és visszautasítottam az ajánlatot. Pedig igencsak gavallér volt. Aszonta a kungabesz, hogy én kapok egyedül fél literes poharat a sörhöz, míg mindenki más csak 4 decist. De valaki vagy férfi, vagy kapcarongy. Visszautasítottam.
Ezért kell meghivatni magad sörre. Ajándék sörnek meg ne nézd a ürtartalmát
Okos gondolat…
(Azt soha nem utasítom vissza ha meghívnak… 🙂 )
Mindent meg fognak tenni, hogy rádcáfoljanak. Már égnek a vonalak….
Megvenni volt a fizetésre meg nincs?
Judásépénzt meg jó lenne abbahagyni. Attól,hogy a hülyeséget leírod 100x attól még hülyeség
megnéznék vmi hasonlót
Szappan-
– Doka (Jónsson), Prenga, Cirkó, Tamás (BB)-
– Bocskay, Maxi, Zsótér-
Kerezsi, Luki, Richie(Jónsson)
Doka jelenleg fegyelmi vettseg miatt lehet nem is marad
Ilyen kemény dolgot csinált? Akkor most tényleg Ibizán van?
Szabi után :
„A Klub elengedte egy több napos családi rendezvényre azzal a feltétellel, hogy az edzéstervet tartja és küldi az adatokat, de nem küldte, nem edzett. Nincs Ibizán. „
kabaré.
ez qrva jó…
Jelenleg kb ez a legjobb, bár Mitrovicnak több esze (és kevesebb sebessége) van a focihoz mint Bocskaynak!
Lényeg hogy Dokát, Cirkovicot és Maximot be KELL tenni!
Sok fiatal beállt de Kerezsit valamiért nem tette be még csereként sem!
Bízik a bálnavadászban!
https://www.instagram.com/p/CgrZTres_Vf/?hl=en
aztan lehet regi kep 🙂
https://index.hu/sport/futball/2022/08/02/labdarugo-nb-i-fiatalok-es-magyarok-jatekpercei-az-elso-forduloban-fiatalszabaly-osztonzes/
Olvasgasson akinek van ideje, kedve.
Volt értelme rákkattintanom. Kösz.
Akkor ezért kell elviselni a pályán ennyi „nagyontehetséges” ifjú titánt!
Évi kb 5-6 milliárdos költségvetéssel annyira hiányzik az a 325 millió?
Megéri a rizikót amit az ovodások betliznek?
2 Doka szintű játékos kijön belőle. Vagy egy Schön Szabi fizuja 1,5 évre szűkösen
Az „óvodások” betlizéséért legalább pénzt látunk. A szuper külföldi sztárjaink meg csak nyelik a pénzt, ugyanazért a szar teljesítményért. Így is fel lehet fogni.
majdnem egy havi koltseg, azert mar le kell hajolni 🙂
Ezzel a tempóval gyakorlatilag az átigazolási időszak előtt össze lehetne szedni a támogatást. 🙂
ebben már felvették a hemi tempót. 🙂
rotálni kéne a gyerekeket, Alex helyett jöhetne Kerezsi vagy Benzenleitner
Vki tudja Doka mit csinalt?
Egyik csoport volt rgy komment, hogy megertek miert van mellozve mert olyan tett.
Habar eleg vicces, hogy a ket nyeretlen 10 eves ekkora szabad kezez kap, barki aki csunyan nez rajuk repul.
Atadolistan: Klement, Petrusenko, Petrovic, Gomis?
Kiallunk mi majd az U19 nembaj…..
Mint amikor kisgyerek beszabadul a cukor boltba, ez kell, ez is kell, ez is kell.
Csak nalunk kivagy rugva, te is, te is, te is.
Az a pletyka, hogy a szabi alatt nem csinálta meg a kondiban tartó feladatokat és így ramaty fizikai állapotban jött vissza..
Elvileg engedélyt kapott, hogy elutazzon a csapattól valamiért, és megszegte a lefektetett szabályokat.
azt lehet tudni, hogy ez most rövid bünti vagy eladják őt is ?
esetleg előtte börtönbe megy…
Sajnos nem tudok többet. De szerintem csak azzal büntetik, hogy padon van. Akit el akarnak adni (Petkovics, Petrushenko) ők a keretben sincsenek igazából. Szóval remélhetőleg ha vége a szobafogságnak akkor csatlakozik a kezdőhöz.
Sanszos,hogy nem teszik ki ha padon volt. Normális helyeken egy perc késés miatt kikerülsz a kezdőből. Örülök ha ez itt is honosításásra kerül
de ahol nincs rendes helyettes, ott inkább logikusabb a pénzbüntetés, mint a csapatot szívatni.
köszi, már ez is vmi, ha legközelebb lesz jobb védőnk!
Előtte végig kell sétálni Havannáig és vissza egy utálom a cig@nyokat táblával a nyakában
Elősször kivégzik, a többi csak utánna.
kivégzés…túl egyszerű… az igazi bünti az lenne, ha meg kellene nézzen 2-3 meccset az elmúlt évek legxarabbjaiból válogatva.
Igaz, de akkora vétséget nem követhetett el.
Temesvári góljával vezet a Szöged.
Szegeeeeeeed!!!
Temesvári Attila……!
(nem egy Gomis, illetve egy Klemenz….)
Úgy oltogatjátok Gomist, mintha egy percet is láttátok volna játszani 😀
https://telex.hu/zacc/2022/08/01/tokeletes-csodalatos-szimbolikus-a-focistadion-toveben-zoldell-a-fu-mindenhol-masutt-kidoglott
Én véletlenül a kuka mellé dobtam a csikket…már jelentkeztem a Szentszéknél vezeklés céljából…
Amúgy azt azért vicc nélkül hadd jegyezzem meg, hogy a stadionon belül indokolatlanul kevés a kuka.
A szomszéd fűje mindig zöldebb.Viccet félretéve még én is elcsodálkoztam azon a hétvégi meccsen,milyen szép a fű a stadion környékén.Ami nem is baj,mert locsolják,de a túloldal kb. Olyan sajnos,mint a házunk melletti rét.
Hű… ez mennyire szánalmas!
Az.
Ez semmi. Vasút környékén parlagfüvet is láttam.
Maxim-nak kéne rúgnia szabadokat, láthatóan van rúgótechnikája. Jó, nem egy Nagygri, de még fejlődhet.
Hű, erősen félrement ez a téma, megint a klasszikus rabbi vicc jut eszembe, előre is elnézést, hogy megint bemásolom.
Az olaszliszkai csodarabbit felkeresi Kohn. Elmondja, hogy vitája van Grünnel, s a rabbit kéri, hogy tegyen igazságot köztük. Elmeséli az esetet.
A rabbi szó nélkül végighallgatja, s azt mondja: – Neked van igazad!
Kohn boldogan távozik. Ám félóra múlva megjelenik Grün is. Elmondja, hogy vitája támadt Kohnnal, kéri, hogy a rabbi mondja meg, melyiküknek van igaza. Előadja az esetet.
A rabbi türelmesen meghallgatja, s a végén azt mondja: – Neked van igazad! Grün is elégedetten távozik.
Ám a bóher, aki mindezeknek fültanúja volt, nem állj a meg szó nélkül: – Rabelében, te Kohnnak is igazat adtál, Grünnek is igazat adtál, pedig két vitatkozó közül csak az egyiknek lehet igaza!
A rabbi végigsimogatja hosszú szakállát, s azt mondja: – Tudod mit? Neked is igazad van!
Egész találó hasonlat, azzal az apró kiegészítéssel csak a pontosság kedvéért, hogy a csodarabbi az egy pár faluval odébb, Bodrogkeresztúron volt. persze ez semmit nem von le a modanivalóból : )
Ha egészen pontosak akarunk lenni, én úgy tudom, hogy akire te gondolsz, az az olaszliszkai tanítványa volt. 🙂
Utána néztem és tényleg! Friedmann Cvi Hersch – ma is tanultam valamit, elnézést a tudálékoskodásért jó volt ez a poén alapverzióban is, csak én vagyok műveletlen goj 😀
Én is csak onnan tudom, hogy volt a környékről osztálytársam középsuliban, aki vágta a témát… 😀 Annyi csodarabbi volt ott, mint a szemét 😀
Mennyire ismerős ez a meccs végi szitu.
Hornyák
„Gratuláltam a játékosoknak, mert még a döntetlen is igazságtalan lett volna ezen a meccsen. Nagyon jó teljesítményt nyújtottunk, főleg taktikailag. Egyedül Zahedi teljesítménye ami vonal alatt volt. Mezghrani egy hibát követett el a védelemben, abból lett a gól a végén”
Köszönöm Pelso,hogy rendbe rakod a hozzászólásokat.Láttam a másik oldalon is kiállsz értünk.
1. nincs mit. 🙂
2. nagyon félrecsúszott ott pár dolog, sajnos… a szokásos félreértések és a feszült helyzet miatt fel lett turbózva sokszorosan. :/
Üdv! Két napig internettelen voltam, a csapat(talanságról) majd, még korai mert nincs víziom! Nem értem az összeállitást, az edzőt, nincs csapatarculat, begyakorolt figurális verziók, a beígért fizikum nagy-0, s még utoljára az akarat sem érte-el a 100%! Ami kiemelendő talán, 1-2 játékos tehetsége a jövőre tekintve, Ennin jó lesz, Jónsson magához képest fejlődött, (de nem a posztján ját…)BOCSKAY csalódás volt, (a gólban benne volt) Szapi király,a többiek amit láttunk…..CSAK …….
Példának okáért, engem személy szerint egyáltalán nem érdekel, hogy volt e ankét, vagy nem is ankét volt, meg ki mit mondott. Már azért sem érdekel, mert nem garancia semmire sem. Most nem azt mondom, hogy hazudnak, de mint tudjuk a nemzetközi helyzet fokozódik, és a hazai se adja alább. Csak a menetrend szerinti mérkőzéseket várom, ameddig egyáltalán lesznek, mert télen majd ki fizeti a stadionok villanyszámláját? Ami érdekelne, esetleg a játékosok hozzáállása, erőnléte, de hát azt nem teregetik ki sehol. Úgy, hogy reménykedve várom 6-7 napon keresztül a nagy formajavulást. Hát ennyi. Bárminek hajlandó vagyok örülni, a meccsek utánni letargiát, már tapasztalatból, gyorsan kiheverem. Mosolygós, kedves arcot mindenkinek.
Most láttam Kungabit, vett egy fatüzelésű generátort. Lesz villany!
Most még ez vicc, de hamar valóság lehet. Európa „elmebeteg” vezetőit elnézve minden elképzelhető.
„A német kormány októbertől gázilletéket is kivet a fogyasztókra. Az illeték célja, hogy a szolgáltatók minden gázfogyasztóra átháríthassák a beszerzési árak erőteljes emelkedését.”
Nyugi. Ez csak rosszabb lesz 🙂
Én is kínomban röhögök, ne aggódj. Illetve az aggódás is jogos.
Pár órát távol vagyok és hirtelen megérem összeszedni, hogy mi a retek van.
Csak egyet nem értek ebben az elcseszett találkozóban: aki tudja, hogy nem beszélhet a részletekről, az miért osztotta meg publikus felületen, hogy ott volt, de nem beszélhet… 🙂
Kutyát nem érdekli h ki volt ott, amíg a lényegről semmit sem lehet tudni.
Amúgy Courts is elég balfax volt, ha ankétot említett.
ui.
Relax gyerekek, ne baxtassátok egymást!
jóéjt!
Nem is értem a balhét, semmi gond nincs azzal, jogy a KLT és a szervezett szurkolói csoportok vezetőivel egyeztetnek..
Na igen.
Tegnap megírta valaki, azt lereagálta Délpest, Hanta mai posztja szerintem ezért született.
Courts mondta rosszul, hogy ez szurkoloi anket volt.
Ezelott egyik edzo se mondta, hogy ez az volt, mert tudta, hogy ez ugymond csak a “vezetokkel” egy tali…
nem is rá céloztam, hanem az 1. hülyére, aki feleslegesen kotyogott.
ui.
azért ezt mindenkinek tudni kellene, hogy a tájákoztatás nincs csúcsra járatva Kispesten…mindenki ki van éhezve az infókra és amit a csapat mutat ez is inkább további kérdéseket vet fel, mint hogy válaszokat adna brámire is
Jó nagy vihar kerekedett belőle!
S a szembekerülő felek szerepein és viselkedésén sem lehet meglepődni cseppet sem!
Igen szerintem már hanyagoljuk ezt a témát.
Persze hanyagoljuk miért is ne!
Lépjünk túl a dolog felháborító mivoltán!
Sajnos vannak sokkal nagyobb gondjaink is miszerint ismét a nulláról indul a csapatépítésünk!
Igazad van,de ha alszunk rá egyet,holnap lehet máshogy reagáljuk le a dolgokat.
Szerintem nyugodjon meg mindenki, a találkozóra azok lettek meghívva,akik jobban a klub körül tevékenykednek,napi szinten ott vannak. Az ultrák közül,a magból sem kapott mindenki meghívót.
Egyébként bárki közülünk odaférhet,akinek ideje,energiája van a klub napi életében részt venni,nekem nincs és igényem sincs rá. Courts nem a tipik ankétra goldolt nyilván,az csak egy rossz megfogalmazás volt. Az,hogy igazi ankét miért nincs,azt a klubvezetőktől kellene megkérdezni,nem a szurkolótarsainktól és nem bloggerektől.
Utóbbi lehet írhatott volna róla(de meg lehet érteni,ha nem így tett,ő döntése,tartsuk tiszteletben),az igaz,viszont nem hinném hogy olyan dolgok hangzottak volna el,amivel mi nem vagyunk tisztában. A tábor vezetői tudják ,hogy kell mögéjük a tömeg,de tisztelik is a többieket. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom velük,segítenek,ha bármi probléma van(ez is saját tapasztalat) ,közülünk valók….
Sztem is be lehet fejezni. Engem pl
tok nem zavar, hogyha paran elonyoket elveznek. A ‘szomszed’ hozzaallasa zavart. El is felejtettem. Nem fog hianyozni, en se neki. Win-win
Addig maradok amig en elvezem a meccsek hangulatat, a kozeget, a haverokat. ÉN. Nem ők. Aztan ha bedrassolok, akkor le lesznek szarva. Ők, nem én.
Mindenki nyugodjon le a picsaba
Szerintem régen rossz az ha egy klubnál ahol évek óta nem volt szurkolói ankét az új edző és szakmai igazgató meghív keveseket a szurkolók közűl és azokkal elbeszélgetve azt később SZURKOLÓI ANKÉTKÉNT feltüntetve nyilatkozik!
Ez durva megosztás, kirekesztés nert legyen Hanta bármekkora blogger is legyen bármekkora lexikális tudása vagy véleményformáló közege is akkor sem több mint bármelyikünk, nem nagyobb Kispest drukker senkinél aki szintén piros-fekete szinekkel kel-fekszik!
A gőgösség amellyel kirekeszt Minket egyszerű halandókat már egyébként régóta most ért a tetejére!
A klubvezetés és a „kiváltságos kevesek” részéről is hatalmas öngól ez!
Sajnos lehet itt papolni egysègről, összefogásról meg türelemről!
Maga az elit vagyis a klubvezetés és a szurkolói mag arisztokráciája osztja meg a Kispestért szurkolókat!
Magam részéről csatlakozom Szabiékhoz!
Semmilyen formában nem akarok közösséget vállalni ezekkel a gőgös emberekkel!!!
Ha jól értettem, akkor Hanta nem a bloggersége miatt került oda, hanem a KLTE képviseletében.
Lényegtelen milyen minőségében került oda!
A Kispesti Szurkolók közösségéhez tartozik elvileg!
Pont Ő a felületén, legyenek bármilyen gőgös, arisztokratikus szabályai is, felelős a TÁJÉKOZTATÁSÉRT!
Hiszen ez a legfőbb ismérve, a mindenkit lenyűgöző lexikális tudása!
De egy ilyen időszakban amikor mindenki tűkön ül nem hogy tényeket de még csak kivonatos tartalmakat sem közöl egy olyan mondvacsinált okkal hogy nem lett felhatalmazva rá!
Kérdezem én MEGTILTOTTÁK NEKI HOGY BÁRMIT IS ELMONDJON?
Valószínűleg nem csak ha elkotyogna bármit is akkor megszűnne az elit státusza amit oly fennen szeret érzékeltetni!
Na kint vagy Pelso?
Szökőkút?
Piros pólóban és baseballsapkában vagyok a fiam pedig világoskék baseballsapkában
Bocsi… Sajnos nem tudok menni és csak most láttam hogy írtál
A Paks egész szépen és jól játszik
Velük se lesz egyszerű.Fehérvàron sem,most hogy kikaptak.Hejjj,de nehèz lesz.
Bizomy. Es komtrakkal szopatjak olet
Most olvastam mit írtál oda.Hatalmas volt.Csoda,hogy megjelent.Az Úristen azért nem úgy viselkedik mint a csakblogon teszik a szerzók.A népharag már sokakat elsodort a történelemben.
Komnent a ‘masik felulettel nem foglalkozunk’ megállapodás miatt torolve.
Kosz Lajos
Oké én módosítottam,amúgy egyetértek.
Ezt a Varga gyereket mi is elhozhattuk volna
Pontosan.
A Kisvárdának ez a zsír új Vranjanin-Kovacsics belső védőpáros még jobbnak/erősebbnek tűnik,mint a Prenga,Csirkovics duó . A csapatjátékuk meg minden dicséretet megérdemel.
Hiába a meghatározó emberek távozása,semmivel sem tűnnek gyengébbnek,mint tavaly.
Most láttam Pátkai belépőjét,amit vizsgált a VAR is,majd ment tovább a játék. Atyaég. Akkora pirosat én még életemben nem láttam. És semmi….
Megérkezett az nb1 új kedvezményezettje.
Hát emberek fel kell kötnünk a gatyát(pont ezért kellene legaláb nekünk a csapat mellé állni).
Semmi különös, csak az MLSZ csicskásai* elcsalják a meccseket, szokás szerint.
*a magyar bírói kar.
Sajnos a másik felületen megjelent és itt is közzétett Lukic csal kapcsolatos írásomra az ott azóta moderátori magasságokba emelkedő kolléga ismét fagyi szurkolónak javasolt szerelmemnek nevezvén a szerb csatárt miközben az ő avatarja egy nálunk alig fél évet eltöltő lengyel középpályás (Robert Warzycha)!
S termeszetesen meg sem jelentetik a hozzászólásomat!
Erről ennyit csak leírtam nem kívánok vitatkozni vagy további feszültséget kelteni!
Engedd el.Én már egy hónapja elengedtem őket.Néha rájuk olvasok,de semmi több.Tényleg nem haragszom rájuk,csak más a véleményünk.Egyébként Hanta szinte lexikális tudással rendelkezik a csapatról ezt el kell ismerni.Amúgy szerintem jól látod a dolgokat,és Pelsonak hála lett egy kis”játszóterünk.”
Köszönöm
Látom az írásaidon nagyon szereted a csapatot.Ők nem sajátíthatják ki maguknak azért mert más a véleményünk!
‘Forget about it’
Azért amikor így olvasom a kommentek uccsó két napi termését ,tudok örülni,hogy vannak bőven épeszű és korrekt szurkolótársak is. Akik szerint nem a „kurvagyenge” a jó megoldás és a megfelelő motiváció egy zsír új edzőnek,edzői stábnak,játékosnak stb.
Az „ezt fel nem fogókkal” kellene vhogy megértetni,hogy okosabb lenne felemelnünk a csapatot,nem pedig lehúzni. A tábor egész meccses szurkolása is pl sztem full korrekt volt(0-1 után is). Azt a vonalat kellene erőltetni.
Tudod Hunor az a baj hogy mi kispestiek akik már legalább 30 évesek elmúltak (45 vagyok) hozzászoktunk ahhoz hogy a Kispest vagy Honvéd kinek mi tetszik, meghatározó csapat volt mindig is az NB1 ben történelme során!
Minden évben a dobogóért szállt harcba jogosan játékosállományát tekintve!
A ’90-es évek feléig!
Ekkor kiszállt a belga Louis de Vries és egycsapásra a bentmaradásért küzdő tucatcsapat lettünk jó 23-24 évre megjárva egyszer a másodosztályt is!
Hemi bácsi belenyúlt Rossiba és Lanzafaméba ami újra elhozta Nekünk a bajnoki címet de már a következő 2 évben sem jött össze még a dobogó sem!
Majd jött a NER és a töméntelen pénz az új stadion és mindenki bizakodni kezdett!
1 év 2 év s mindkettő szégyenletes éppencsak bent maradást ért a harmadik legértékesebbre taksált kerettel!
Most itt az új szezon és arccal a fiatalok felé új stábtól várjuk a csodát!
Elfogyott a szurkolók többségének a türelme!
3 éve csak építkezünk majd újra építkezünk!
Nagyon úgy tűnik hogy most az egyik leggyengébb nb1 es kerettel próbálunk bent maradni!
Mikor Nekünk a dobogóért kellene küzdeni!
Nézd meg kiment 4000 ember a kezdésre mert bizakodott!
Mit kaptak?
Rád bízom a választ!
Lennék én optimista ha lenne mire!
Erről van szó ezért a sok pesszimista ember!
Nagyjàbol így làtom èn is 41 èvesen:)
Hozzászólásod első felében, amit írsz azt én is így érzem 46 évesen. Mi abban nőttünk fel, hogy a Kispest a legjobb csapat. Utána jöttek később a pofonok.
Viszont szerintem ez a keret messze van a leggyengébb kerettől. Tudom, hogy a transfermarkt-ból nem szabad kiindulni, de az ő adataik szerint még mindig a negyedik legértékesebb a mi keretünk, úgy, hogy elküldtünk 15-20 játékost és feltöltöttük a keretet fiatalokkal. Az első három csapat kerete lényegesen erősebbnek tűnik, a ZTE, Mezőkövesd és Kecskemét kerete meg lényegesen gyengébbnek. Még egyszer leírom, hogy papíron. De szerintem az anyagi lehetőségeink alapján még mindig ott kellene lennünk a dobogó közelében. Azért elnézve a Kecskemét-Vasas és Újpest-Mezőkövesd rangadókat, van ebben a bajnokságban sok szar csapat.
Nekem a legnagyobb kérdőjel idén a skót edzőnk De én adok még neki pár hónapot. Az is biztos, hogy a legnagyobb keret átalakítás nálunk volt és pár ember még csak most dőlt be. Csapatépítés szempontjából mi vagyunk a legjobban elmaradva. Például hiába a leggyengébb kerete a Kecskemétnek van, mégis úgy nézett ki, hogy őssze van rakva az a csapat.
És azt nevezed „arccal a fiatalok felé”, hogy betettünk két fiatalt a kezdőbe és csereként bejött még egy fiatal? Ráadásul azért Bocskay lehúzott egy évet a szerb első osztályban. Én többet vártam tőlük, de nem feltétlenül lógtak ki lefelé a csapatból. A ZTE-ben több fiatal volt, mint nálunk.
Hát ez az!
Hogyha még így is a jobbak közé tartozunk keretértékben akkor ennek meg kellene már valahogy mutatkoznia is!
Harmadik éve ez a mese!
Szerintem is jó kellene legyen a csapat védelme Szapi-Doka-Prenga-Cirkovic mind jónak tűnnek!
De játszatni kellene őket!
Doka sérült volt állitólag de padozott!
Szabó srác olyanokat betlizett hogy ha padon volt én beállítottam volna a helyére az albánt!
Cirkovic padon volt!
Ok most jött de ha másfél-két éve együtt nyomja Prengával miért nem lehetett legalább csereként bevetni?
Maxim két labdaérintése többet ért mint Bocskay egész meccse!
Szerintem!
Szóval igen van potenciál a csapatban de ideje lenne ezt ki is használni (EDZŐ!!!) és valahogy láttatni is!
Nem kisérletezgetni fiatalokkal hanem a legjobb összeállításban pályára lépni!
4000 emberből legalább a felének elvette a kedvét ez a töketlenkedés!
Hát remélem, hogy igazad van és Doka tényleg csak sérült volt és nem más van a háttérben. Én sem látom, hogy Szabó Alexnek a jelenlegi produkciójával helye lenne a csapatban. Lehet, hogy kellene neki még egy év az nb2-ben. De ezzel az erővel az izlandi gyereket és Ricsi fiút is ki lehetne tenni. Ricsinek nagyon jó a felépítése, gyors és még a labdát is néha meg tudja tartani, de sajnos ügyetlen. És ez ami nem nagyon fejleszthető.
Mindenki máshogy látja (nem a fiatalok mellett szólva) Szabó Alexnak is meg kell adni az esélyt, ahogy Bocskaynak is.
Maxim és Ennin is egy nagy nulla volt, ezért kár idehozni külföldit…
Maxim szerintem extra labdákat tud szórni, elég a Tamásnak adott finom zsugájára gondolni, amit sajnos Krisztián 5 méterről inkább erővel lőtt meg mintsem ésszel. Szabó Alex szerintem is lefelé lógott ki inkább, volt egy beadása amikor senkitől sem zavartatva majdnem kivágta a stadionból a labdát beadás gyanánt. Bocskayban több van, szerintem ő kicsit megszeppenve lépett pályára, nem azt hozta amire képes (remélem Szabó Alexben is több van,csak rossz napot fogott ki), de a fiatalszabály miatt őt biztos kezdőnek gondolom
Az csodálatos lesz ha a frissen megvett albán válogatot Doka helyett az a gyerek fog szerencsétlenkedni a fiatal szabály miatt!
Igen, Doka az egyik kedvencem, nagyon sokat tesz hozzá a játékhoz sebességben és agresszivitásban. Petrushenko teljes mellőzését se értem, ha a fiatalszabály miatt a kezdőbe nem is fér be Bocskay helyére, szerintem viszonylag fiatal és Mitrovic alternatívájának tökéletes lenne. A Paks meccset nézve, Szabó Bálintot még mindig nagyon szívesen látnám a csapatban, csak sajnos ő nem fér bele a fiatalszabályba mivel 2001-es
Nem biztos,hogy az ő tehetségével kiegészítő akar lenni Kispesten. Bocskay is lesz olyan,sőt!
Egy nap után nem fognak berakni egy új igazolást.
Úgy sem hogy a védőtársával éveket játszott együtt?
Legalább csereként?
Hát szerintem nem igazán szoktak. Meg hát nem is a helyén lévő Lovriccal volt a probléma,tehát indokolt sem volt a beállítása.
Lovricot bármennyire is szeretjük (én is) nem hogy nem a jövő de már nem is a jelen!
Ezt látni kell még akkor is ha pl. a zete ellen is Ő volt az egyik legvállalhatóbb!
Az Ő helyére hozták Cirkovicot mert Ő már egész meccsre nem alkalmas!
Cserének kiváló!
Ha 1 hét múlva nem Cirkovic kezdene, azon én is meglepődnék, de az hogy a leigazolása (vagy legalábbis a bejelentése) után 1 nappal nem ő kezd, szerintem teljesen rendben van
Alexnak voltak hajmeresztő megoldásai és szépek is. A kupában őt játszatnám. Bocskay szerintem túlizgulta ő ennél sokkal jobb. Dokával és Cirkovical jobb lesz ez a védelem. Maxim labdáinak meg sokat tapsolhatunk idén.
És ha azt mondom,hogy én is pesszimista vagyok,ahhoz mit szólsz?
Viszont ha nekiállok köpködni,kurvagyengézni,akkor jobb…,na az egész biztosan nem lesz.
Ha megnézed a bajnoki cím évét,ott látod,hogy valami egészen elképesztően egymásra talált a közönség és a csapat. Mi felhoztuk őket,ők meg minket. Egész meccses szurkolás,játékosok neveinek skandálása(én láttam a büszke családtagokat videózgatni). Ez nagyon pozitív irányba tud elvinni mindent(és sztem a bajnoki címben is szerepet játszott ez is). Viszont ez nagyon elmehet negatív irányba is. És lehet azon vitatkozni,hogy szar játék,vagy kurvagyenge volt előbb,a végeredmény ugyanaz. Lejtő. Ennek megállítására mi is kellünk. De nem a „kurvagyengével”.
Egy hazai 0 : 1 es zete vereségnek nehéz hallelujázni!
Egyértelműnek tűnő edzői baklövéseknek is!
Ahogy hallom még mindig a negyedik legértekesebb keretünk van ráadásul az új Ferguson az edzőnk (ezt most irónia nélkül írom) nosza akkor várom az eredményeket!
De szerinted én hallelujázok?
Szerinted nekem nem elkeserítő ezt látni? Egyet tippelhetsz.
Azt értsük már meg,hogy annak a k.rva edzőnek kb a nulláról kell építkeznie. Kapott normális alapot,amire pakolhat valamit? Szerinted kapott? Szerintem egy széthullott,lezüllött társaságot kapott.
Az újpest mostani szerb edzője hány vereséggel nyitott? 5,v 6? És ott volt neki egy jó mag.
En azon gondolkodtam, hogy mi kellene a vegletes pesszimizmus megvaltoztatasahoz? Koltoi kerdes, tudniilik ha akarom, mindenben talalok rosszat. Ha agyonvernenk mondjuk a Bayernt, arra is lehetne szart mondani: „jo, jo, de tartalekosak voltak, nem jatszott X, elfaradtak az utazasban, blabla…
A kritikaval nincs baj, sztem mindenki latja a hiányosságokat, tegye is szova azokat aki ugy erzi, sot kell is, de a fekete nihil, a teljes pesszimizmus pont olyan karos, mint a tulzott optimizmus.
Ezt nagyon adom. Megintcsak.
Vajon Batik mit keresett Újpesten vagy csak ki ment meccset nézni? Fura az nso írása, vajon mi nem tetszehetett az edzői stábnak?
tudnál küldeni linket az nso-hoz? Köszi!
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-egyelore-nem-tudni-hol-folytatja-batik-bence-2905619
Azt, hogy Újpest meccsen volt Batik az Instagram story n posztolta nem az nso írta.
nem baj, Köszi : )
nem láttam a tegnapi meccseket.
milyen voltak a leendő ellenfelek ?
az meglepett, hogy Cipf és Bobál is kezdő volt a vasasban…
Szerintem a Vasas abba a cipőbe lépett bele amibe mi 3 éve!
Összevásárolnak minden kivénhedt egykori focistát és várják a csodát tőlük!
Kuttort is sokan tàmadjàk a szurkolóik közül.Ettől függetlenül nem lesznek gondjaik a kiesèssel sztem.
Nb2-es szinvonal volt egy 10 emberrel is jol helytallo Kecskeméttel.
Szerintem: – Vasas olyan mint mi, elképzelés nélkül, gyengén játszott, nincs átütő erő bennük. Ráadásul a bíró és a VAR látványosan segítette őket, még így sem tudtak megverni emberelőnyben egy Kecskemétet.
Kecsó szívós kis csapat, jól összerakva, előre is tudnak játszani, de nem túl acélosak, verhető NB2-es csapat, mint pl. a Győr volt. Nekem a két csatáruk tetszett
Mezőkövesd picivel jobb, mint tavaly, kombinatív támadójáték amíg Cseri bent volt, amikor ő elfáradt és lecserélték, onnantól egy masszív, brusztolós csapat. Most még vernének minket. kieg.
UTE veszélyesen támadó, összeszokott csapat, aki dominálni szeretne a pályán főleg a meccs első felében, szerintem sokkal jobbak mint most mi. A védelmük a 70. percre elfáradt, akkor már többet hibáztak, nem verhetetlenek
aztán majd jön valaki, aki ért is hozzá és megmondja mekkora hülyeséget beszéltem : )
Szerintem jól látod a dózsa meccset,azt tudom véleményezni,mert néztem.
A kecsó szerb csatárát többen mondták nekem is,h jó volt,de azt a meccset meg pont nem láttam.
vasas megúszott egy tuti pirosat..var nem tudom minek van…
Egyértelmű, ellenünk.
köszi, jobb vagy mint az nso! 🙂
Két kiegészítés:
– Hidit becserélték, de nagyon gyenge volt
– Geri jól játszott, 92 percet kapott
Én szerettem nagyon Patrikot (nem feltétlenül a játéka miatt :-)). De így 30 év felett nem értem, hogy a Vasas mit látott benne. Ahogy öregszik, egyre lassabb lesz. Akkor már próbálkozhatnának fiatalokkal.