© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Kisvárda Vida Krisztofer.Nekünk nem lett volna jó?
Pedig szuksegunk lenne szelsore, mert nincs nagyon…
Nagy Dominikot se valoszinu hogy tobbet latjuk nalunk jatszani
Gondold el mennyi pénzt kellett fizetni neki azért, hogy egy kis ukrán határmenti városkába igazoljon!
Ezekre már nekünk esélyünk sincs, de Pestre költöztetünk és fizetünk izraeli, kanadai, izlandi semmirekellőket!!!!
dr.Jászberényi, aki leginkább fradi meccseket szokott elemezni, most a videoton-honvéd meccset szedi darabokra.
Érdemes megnézni hogy a kívülállók, akik nem érzelemből nézik a Honvéd meccseket hogyan látják eddigi szereplésünket és hogyan vélekednek a skót edzőről .
(Érdemes a videónál lévő kommenteket is elolvasni !)
https://www.youtube.com/watch?v=kL0jY49sjRI
Ez a csávó egy igazi idióta. Klasszikus bulvársajtó amit művel. Féligazságokból építkezik, hangzatos kijelentéseket tesz, nyilvánvaló hülyeségeket tulajdonít másoknak, majd kineveti őket. Nagyon felkúrtam az agyam rajta. Elkezdtem összeszedni a baromságait, de aztán belefáradtam. Szinte minden mondata hülyeség, bár felhasznál hozzá valami apró igazságot, de azt jól kiforgatja. Ezzel együtt lehet hogy Courts egy kókler, a klub meg egy vicc jelenleg.
Pedig most igaza van, semmit nem uraltunk az első 20 percben..
Van benne valami.
Mondjuk volt amikor még nem ennyire bulvárosan csinálta a videóit,akkor egész szépen nyomta még szakmailag.
Most már nagyon ráment a minőség helyett a mennyiségre.
Szakmailag? Ki ez a fickó? Milyen doktor? Miféle tanárúr? (valahol így szólították)
Nem tudom ki,nem is nagyon érdekelt igazából,de amikor régebben még többet szakmázott,akkor azokat okosan és megalapozottan tette.
Hát ez kemény!
Még Szapiról is leszedi a keresztvizet!
De azt kell mondjam hogy jogosan!
A vak is láthatja hogy robogunk a másodosztály felé egy fogalmatlan edzővel úgy tűnik!
Ne legyen igazam!
egy érdekes cikk: https://bunteto.com/media/rovat/az-algoritmus-ma-megjosolja-kinek-passzol-a-csatar-holnap?fbclid=IwAR3ISj5A8Sy1v-tGJNRgNK1RVzRxUfhC3sCck9IbohmG2iq9kleUV3Vw0gQ
Algoritmus legyen a talpán, aki megjósol nálunk bármit is 😀
Pedig programozóként mondom, hogy nincs ebben semmi bonyolult. A két eddigi meccsből, ha lenne hozzá statisztikai adatom, simán meg tudnám mondani, hogy csak a kocsit tedd fel a paks győzelmére, vagy a házat is. 🙂
Szerintem inkább a Kocsist kell felrakni a kezdőbe 😀 A Dominikot.
szerintem az algoritmus az előző két meccsből ugyan azt a szomorú képet és tabellán elfoglalt helyet jósolná, mint mi itt.
Kár, hogy ehhez a szemlélethez Kisvárdán is közelebb állnak, mint a jelek szerint nálunk : (
igen,vmi ilyesmiről beszélt anno Révész is.
https://nkistra.com/press-predstavljanje-novih-igraca-5/ a pulai Istra egy kicsi klub horvát országban. De ők össze tudnak hozni egy kibaszott sajtótájékoztatót,ahol bemutatják az új játékosokat normálisan. Petrus 2 évre szerződött, hosszabbítási opcióval.Azt írták róla, hogy jó a párharcokban és jól védekezik…no comment!
Kedd van… Na lemondott már pár gecifejű ?
A vid elleni szégyenletes teljesítmény után feltetted a kérdést, hogy azok akik pozitívak – ahogy én is vagyok/voltam/leszek, hangulatfüggő 🙂 🙂 – mit fognak mondani. Na én most ideállok eléd és azt mondom: Lassie megverjük a Paksot!
Az eddigi mutatott játék képe alapján nem tűnik megalapozottnak a kijelentés. Legyen igazad.
Tudom, de pozitív vagyok:) egyszer csak elsül a kapanyél:)
Egyszer csak valakinek bele kell szaladnia a késbe.Az örök klasszikus…
Úgy legyen. Rajtam nem fog múlni, kint leszek.
AMEN !
Az utóbbi pár évtizedben láttál-e már Magyarországon bárkit is lemondani a haszontalan/kártékony munkája miatt? 🙂
Múlt héten tiplizett Koné az Újpestből, jobb mint a Kanadai!?
Áhhhh,dehogy! Nulla az a Koné.
NEM!
Az a helyzet hogy elég meleg a pite pedig még csak 2 forduló telt el!
Igazoltunk ugyan minőséginek tűnő és frissen bizonyító játékosokat edzőt de a keret összességében nagyon vékony és hiányos is!
Kapus poszt az egyetlen rendben lévő terület!
Szappanos válogatott formában van de hatalmas nyomás nehezedik rá
Tujvel ideális cserekapus
A védelembe érkezett erősítés de csak úgy mint Szapinál a vidi ellen is megmutatkozott a középpályás szűrés hiánya, lendületből rohantak rájuk, így a világ legjobb védőit is be lehet forgatni!
Doka az egyik legjobbunk volt és lehet ha hajlandó csinálni azt amit kérnek tőle
Szabó Alex megmutatta hogy olyan magas még neki az NB1 mint disznónak az eperfa. Talán csere
Prenga látszik hogy tud a védelem vezére lenni de egy rendezettebb csapatban
Cirkovic magabiztosnak tűnt Ő is próbálta irányítani a társakat de nem nagyon voltak partnerek. Ők ketten együtt tavaly sztárok voltak, itt is ki kell hozni belőlük ezt!
Lovric apó minden tiszteletemmel már ott kellene tartson mint Tujvel! Csere nem több, lassú körülményes már!
Klemenz hogy a jóistenbe maradhatott itt? Hálistennek nem játszik
Gomist minek igazoltuk ha ki sincs próbálva? Felesleges
Tamás K erős gyors és … ennyi! Futballanalfabéta beadni ritkán ad be jól kapura lőni okosan nem tud védekezni pedig egyáltalán nem!
Baromihosszunevű Barna talán nem véletlenül nem került be eddig…
Középpálya! Siralmas! Átrohannak rajtunk itt védekezésben és támadásban sem nyújtanak semmi hasznosat!
Plakushcenko nem tudom hogy utasításra nem passzol előre vagy csak alibizik! Egyik rosszabb opció mint a másik! Pedig egy két labdájának szeme van…
Mitrovictól többet vártam! Totyogós vénember stílusban nyomja, ha levezetni jött ide akkor nem kell, pedig az előző bajnokságban passzkirály volt!
Bocskay a várva várt MFA csillag! Gyerekek látjátok mit művel ill. mit nem! Tanácstalan, súlytalan, ügyetlen!
Messze van Ő egy képzett focistától!
Csalódás
Zsótér a szokásos futóbolond! A csapat lelkes ügyetlene! Szív és akarat van manapság ezzel már lehet valaki de régebben az ilyeneket pályára sem engedték! Csak mint Tamás, amint focizni is kellene nem csak futni, elfogy a tudomány ami nem is volt!
Johnsson! Vicc az az ember már idehozni is hiba volt itt tartani még nagyobb! Ugyanolyan semmi mint Klemenz csak egy sorrral elölrrébb!
Csatársor! A megnevezés is hibás mert olyan jelenleg Kispesten nem létezik!
Lukic ról alkotott véleményemet már többször kifejtettem! A klub legnagyobb értéke, ha ki tudjuk aknázni és Ő is így gondolja! Mindkettő fontos tényező!
Gólkirály lehetne itt is ha ki lenne rendesen szolgálva és kedve is lenne játszani súlyától függetlenül!
Nagy Domimikot várjuk vissza de nagyon mert úgy kellene ebbe a csapatba mint falura a villany!
Ennin! Te jó ég ki mit látott ebben a fiúban? Képzetlen alibikirály, lőni, cselezni, labdát átvenni nem tud! Zavarjuk el gyorsan!
Kocsis gyerek sajnos szintén súlytalan kis mitugrász, nem hinném hogy Ő lesz az új Kovács Kálmán!
Kerezsit sokan a csapatba követelik de valahogy Ő sem jut oda még csereként sem! Talán nem véletlenül!
Edző!
Tam Courts lehet hogy skóciában jó volt a fiatalokkal de itt nem lesz az mert nincsenek használható fiataljaink!
Azt sem látom egyenlőre rajta hogy tudja e mit akar játszatni ez pedig elég nagy baj!
Hibatlan elemzes. Hogy ebbol a szarbol hogy jovunk ki azt meg csak megtippelni se tudom.
Edit utan: Nagy Domimiktol ne varjunk sokat, nem szokott tartossan jo format mutatni. Csak azert hianyzik, mert eppen nincs itt. O is reszese volt a tavalyi vesszofutasnak.
Kocsisbol lehet meg valami, ot ne irjuk le.
Azért Nagy Domi a sérülése előtt inkább jó volt,mint rossz.Eleinte tényleg voltak rossz meccsei.Én is várom vissza.Kérdés amit korábban már leírtak,mennyire viseli meg a sérülés,milyen formában tér vissza.
Ez nem korrekt írás.
A meccset végigfutó és most is Szappanos mellett a legjobb teljesítményt nyújtó Zsótért lefikázod. A fiatal játékost,aki szintén akar ,de kapkod,mert lehet azt sem tudja mi a konkrét feladata(Mitrovics SEM tudta,azért szaladt ki mindig a kispadhoz)az meg gyakorlatilag szar(súlytalan,ügyetlen),abba is beleállsz, oké.
De hogy a pályán totyogó-szarakodó Lukics,aki sem focizni,sem futni nem akar még így sem probléma,az ott nálam elveszti a hsz hitelességét az elejétől a végéig.
Azt meg végképp érthetetlen,hogy egy lehetőséget sem kapó játékos is megkapja az ívet.
Zsótér erényeit is kiemeltem nem csak a hiányosságait!
Lukicot sem csak dícsértem, már nálam is kiütközik a kedvetlensége, mondjuj minőségi társak, labdák nélkül nehéz egy csatár helyzete!
Bocskaytól mit vársz még komolyan?
Látod mennyi a srác!
Ha tehetséges lenne azt egy két labdával kellene tudnia jelezni! Értékelhető momentuma nem volt a két meccsen!
Mitrovicot is illettem kritikával!
Ami pedig a be sem állított fiatalokat illeti… nos fiatal szabály mellett egy fiatalokat kedvelő edzőnél nem odaférni a meccshez még csereként sem nem gondolod hogy jelez valamit?
Ok,nem mondom hogy nem értek egyet sokmindenben,csak szerintem néha túltolod.
Mitrovicot csak azért írtam,mert Hajdú B beszélt róla az m4sporton,hogy konkrétan 4-5-ször ment ki a padhoz,mert nem tudta mi a feladata. Mitrovic,aki egy rutinos róka. De akkor lehet egy Bocskay(akire amúgy nem mondom,hogy jó volt) sem tudja,vagy bárki más.
Na itt a baj. Amíg totális fejetlenség van és a játékos nem tudja,mit/hogy/merre tegyen/mozogjon/helyezkedjen stb.,addig nincs miről
beszélni.
A fiatalszabálynál egy főnek kellett a pályán lenni,az ott is volt.
Sajnos nem tolja túl.Lukicsot valóban felül èrtèkeli,de a többi helytàlló.
Ugyanez a szitu volt nekem is feltűnő a ZTE ellen, csak Ennin szereplésével. Lukicot levette a pályáról Courst, jött Kocsis szélre és Ennin ott áll és néz kifelé a kispadra, hogy akkor most mi van? Neki mi a további szerepe? Eközben Courts háttal magyaráz a kispadon ülöknek. Kb eltelt 3-4 perc, mire megmondta neki, hogy te mész be Lukic helyére, de helyedre megy Kocsis. Itt nekem a kérdés az, hogy az a kurva taktika le van e jól oktatva, vagy nem értik a játékosok. Emellett nem látom, hogy együtt élne az edző a játékkal.Áll, néz stb. Egy Waltrner baszki kb. annyit mozog a kispadnál, mint egy játékosa, együtt él a mecscel.
Kurvanagy bajok vannak.
Ujra kellene kezdeni az alapoktól mindent,egy arra megfelelő edzővel(pl Csertői),aztán ha már stabilak vagyunk,arra lehetne építkezni fokozatosan.
Ezt írtam tegnap
Hasonlóan gondolkodunk
Szted erre van idő? Az baj, hogy nincs. Itt lett volna erre a nyár.
Ez évek folyamata.
Most tűzoltás kell majd,mert ezzel a Courts-al és a díszes stábbal be fogunk ragadni az én meglátásom szerint.
jelez vmit…azt hogy nem tették be, mást abszolút nem!
tényleg ne írjunk már le idén még nem is látott srácokat, anélkül h láttuk volna őket…
én majdnem biztos vagyok benne, hogy lesz 1-2 srác, akiknek menni fog ez a szintlépés, még ha eddig nem is volt túl bíztató a felhozatal.
pont Kerezsi és Benzentleitner (remélem meg kell tanuld a nevét), akik a korábbi beszállásokból vagy UP válogatottból hagytak olyan nyomokat, ami miatt van némi bizakodás feléjük.
Lukic az első félévben nagyon jó volt. Azóta, ahogy írod „kedvtelen” és ezért nem akar focizni. De ezért tök mindegy, hogy mit tudna. Gondolom, ha eddig nem tudtak kedvet csinálni neki a focihoz, akkor már nem is fognak. Szerintem el kellene engedni és hozni egy motivált jó képességű csatárt helyette.
Ha nem lehet visszahozni az elsőféléves Lukicot akkor igen, el kell engedni!
Horváth Krisztofert a Debrecen akarja hazahozni(Csakfoci). Impotens vezetőink léphetnének…
Jogos! Nem hinném, hogy egy Loki vonzóbb lenne, mint mi!
Szerintem pedig vonzóbb,mert jelenlegi àllapotába a Honvèd nèv egyenlő a totàlis kudarccal,s valószínü ez jàtékosberkekbe is terjed(vagy fog)
Én ebben – még – nem akarok/szeretnék hinni, hogy a Kispest név úgy el lett erodálva, hogy egy Horváth Krisztofer, ha akarnánk ne tudnánk megszerezni.
Az új tulajok anyagi lehetőségei még nem láthatóak megfelelően,de én azt tippelném,hogy jóval több pénz van ott most,mint korábban.
én még óvatos lennék ezzel a kijelentéssel, mert elnézve őket, nekem kicsit „szélhámos” társaságnak tűnnek:)
Gyorsan akarnak lóvét kivenni. Kiváló példa a csoki srác, akit senki nem ért, hogy miért játszik, fe folyamatos kezdő. 😀
Melyik?
A balhátvédben van fantázia,ha rá gondolsz. A második meccsen már voltak elég jó elfutásai.
De a gyors lóvé kivételének a lehetősége amúgy benne van a pakliban náluk,elég sunyi fejűek.
A Sana, vagy hogy hívják. Még a kommentátor is mondta, hogy senki nem érti, hogy miért játszik.
Rá gondoltam.
Az első meccsen én is úgy vélekedtem.
Aztán a másodikon olyan jól helyezkedett és szerelt időnként,hogy azt mondtam na ez igen.
Meg volt egy olyan elfutása,ahol métereket vert az ellenfélre és futtából hajszálpontosan beadta a csatárnak,arra csettintettem egyet.
A riporter kicsit rosszindulatúan fikázta le még korábban,azt is hallottam.
Van a gyerekben fantázia,vagy csak volt egy nagyon jó meccse. Pár forduló után jobban véleményt lehet róla mondani.
Egy bizonyos Bardea nevű izraeli hátvédünk első meccse után is csettintettünk, hogy óó micsoda hosszú keresztpasszok és dinamika van a srácban aztán….
Pont ezért mondom.
Ok:)
Jövő hét csütörtöktől játszák a mozik a „Nevem Zlatan” című filmet. Sportfilm rajongóknak ajánlott. Trailere alapján jónak tűnik, és külön tetszik, hogy svéd-dán-holland koprodukcióban készült.
Olvastam könyvét, az nagyon rendben volt.
Megfogadtam hogy nem reagálok Hanta és RW gőgösen demagóg írásaira!
De amiikor konkrétan az a legnagyobb szórakozásunk hogy engem bohócoznak le vezető blogban mert Lukicról még mindig (lehet hogy tévesen) többet feltételezek mint amit mostanában mutat az enyhén szólva is szánalmas!
Mert hogy én vagyok az a bizonyos ex törzskommentelő akit a szájukra vettek miután nagyjából annyit merészeltem írni hogy Lukicot tömni kellene labdákkal mert talán Ő ért a góllövéshez!
Ennyi! Nem szidtam senkit sem régit sem újat abban a kommentben!
Gyakorlatilag le lettem fagystázva (RW) le lettem hurrogva nem jelent meg egy hozzászólásom a végén amikor már csak a szsmélyeskedés ment részükről!
Egy másik ottani véleménytárs össze is hasonlította Lukicot Eppelllel!
Nos a méltán elfeledett Marcit épp most cserélték le a MÁSODOSZTÁLYBAN a meccs 57. percében 0 : 2 -es állásnál miközben az NB2 es szinten gazdag DVTK épp masodik vereségét készül elszenvedni a Soroksár ellenében két meccsből!
Eppel Marci elküldése után nem hogy az NB1 be nem kellett de az NB2 ben sem nem hogy maradandót de még megjegyzendőt sem alkotott!
Talan 3 gólja volt huszonpár meccsen!
Egyébként a miskolciak helyére jó alaposan képzeljétek oda szeretett csapatunkat mert jövőre mi is egyek leszünk a másodosztály feljutásra képtelen egykori nagynevű csapatai közűl!
Üdv! Én nem akarok senkit tűzelni, spanolni, mert lehet a legjobb ha elengedjük, hogy nelegyen feszkó! De a mostani állapotok közben, aztis megértem ha az ember kíáll magáért, alkati-habitusi kérdés, az ujjaink sem 1formák……
Nem értem,minek kell ez neked. Ne olvasd öket, és kész. Nem vesztesz semmit. Értem én, hogy a klub krónikásainak képzelik magukat, a többiek felett állóknak, ugyanakkor a valóságban egyszerü mezei szurkolók, nem többek, nem kevesebbek.
Hagyd a fenébe. Engem is cikiznek a válasz kommentjeikben állandóan, ha vagyok olyan hülye hogy írok valamit a folyamatos fanyalgásukra. Sajnos a mostani helyzet (az hogy kábé tényleg elég szar minden) csak további municiót ad nekik a munkásságukhoz. Ettől csak igazolva érzik majd magukat méginkább, hogy tulajdonost, játékost, a szurkolók toleránsabb részét, orbánt, nert stb. felemlegessenek szent hemi papa visszatérését várva.
Főleg Orbánt, az nekem is szemet szúrt!!!!
Vezír vagy hogy nevezik ott nem lenne Honvéd se lenne már…
Ha nincs a vezír Honvéd utálata és ügybuzgó labdarúgás szeretete valamint elengedi a magyar focit akkor romos stadionokban játszanak a csapatok…… nem lenne értelmezhető tulajdonos az nb1-ben csak Hemy és a dózsás belga….. a Honvéd kb 20x – os bajnok lenne….. Lenne egy Puskás hagyaték múzeum Kispesten valahol.
Nem tudom ez lenne e jobb vagy a mostani helyzet???
Szerintem ezt a részét inkább hagyjuk…..pont, hogy miatta tartunk itt….ugyanis 2007.ben mikor Hemingway megvette a Kispestet, saját pénzét ölte bele….és akkor állt le a költekezéssel, mikor azt tapasztalta, hogy közpénzből nyomnak más csapatot….arról nem beszélve, hogy állami dotáció nélkül a Fradi sehol sem lenne. Szóval szerintem hagyjuk ezt a kinek mit köszönhetünk dolgot, mert amit mi kaptunk, azt másik 3-4 csapat 10x-en megkapta.
Nem ezt mondta, hanem hogy – mindenkitől függetlenül (Fradi, Vidi stb) – állami támogatás nélkül már nem léteznénk. Ez pedig tény.
Hogy ez jó-e vagy nem, az más kérdés, de ez van.
De ezt nem 2007.ben mondta….hanem valamikor 2018 körül, amikor már szinte esélyünk nem volt a Vidi-Felcsút-Fradi mellett nemzetközi kupában indulni.
Csak a tippmix menne kb.
Én ugyan nem láttam,de szard le,ha bárki bohócozik téged. Az az illetőnek a szégyene,nem a tied.
Mikor olvastam,már tudtam,hogy rád gondolt.Kérjed meg,legközelebb ha lehet, hagyjon ki a posztjából.
Mikor olvastam,már tudtam,hogy rád gondolt.Kérjed meg,legközelebb ha lehet, hagyjon ki a posztjából.
Koszi srácok de szerintem éppen elég szegénységi bizonyítvány ez e kettő Uriembertől!
Szerintem vannak sokkal nagyobb bajok most Kispesten ettől!
Megírnám ott is de nyilván nem jelenne meg!
Akik nb2-es megtisztulásra vágynak,azoknak ajánlom én is a diósgyőr kínlódását. Én ebből kurvára nem kérnék.
Annál a klubnál, ahol a vezetés a sör árán hadakozik a büféssel, nem sok jóra lehet számítani. Intő példa, hogy állítólag nálunk is az alapfizu csökkentés mellett a bónusz növelésével akarnak motiválni, mint ott.
Erőlködnek,kapkodnak ,vergődnek. Tetőtől-talpig nem jól nézünk ki.
Akkor eddig nem sokat kerestek:)
Szar az egész, de legalább olcsóbb, mint tavaly.
Az baj, hogy látjuk, hogy az olcsósággal mire megyünk..pl.Diók.
Üdv! Nem az olcsósággal van prob.lma, mert viszonylag nem nagy pénzért is lehet „MINŐSÉGET” igazolni szrntm?!
Így van. Meg a rend és a szakmai munka a lényeg. Például a Paks, Kecskemét, Gyírmót hármasnál úgy néz ki, hogy rend van és normális szakmai munka, jóval szerényebb anyagi lehetőségekkel. Más kérdés, hogy az utóbbi két csapat nem lesz stabil NB1-es. Kisvárdán is alaposan utánajárva, igazolnak motivált fiatalabb keleti játékosokat. Én úgy látom, hogy nálunk még mindig a zsivány ügynökök öntik a szemetet. A mostani igazolásokból is 2-3 játékos üti meg a megkívánt szintet.
Én is úgy látom, hogy van erre a megtisztulásra jó példa és rossz példa.
Szóval valóban egy lutri a dolog, bár úgy gondolom, hogy mi már egyszer bizonyítottuk, hogy az nb2 nálunk nem pálya. 🙂 Bár nyilván ehhez olyan tulajdonosi kör kell, aki mindent megtesz annak érdekében, hogy adott esetben egy nb2 nem legyen évekig tartó rémálom.
Hozzáteszem, én is jobban örülnék, ha még az nb1-s tagságunk alatt rendeznék a sorokat. Bár továbbra sem értem, hogyha le tudjuk igazolni az ezüstérmes csapat legjobbjait, ha viszonylag erős játékosokat ide tudunk csábítani, ha egy nemzetközi edzőteamet meg tudunk fizetni, akkor mi a franc lehet a probléma? Igazából arra is kiváncsi leszek, hogy milyen igazolásokat sikerül még idehozni, mert azt azért be kell látni hogy a jelenlegi állomány megint csak a bentmaradásért való küzdelemhez lesz elég 🙁
Ez jó kérdés és nálam is hatalmas kérdőjel minden,ami most itt történik.
Ez jó kérdés és nálam is hatalmas kérdőjel minden,ami most itt történik.
A válaszom röviden: Gyirmót
Dorog-Gyirmót 1:4
Gyirmót-Szentlőrinc 4:0
Nem jó példa!
A Gyirmót egy tökéletesen „megtisztult” klub.
Úgy jutott fel,úgy esett ki és ugyanúgy folytatja a sort.
Ott minden renden van,minden jó,ők egyszerűen nem a foyamatos nb1-es tagságra valók.
Ellenpélda:
Diósgyőr-Soroksár 1-2
Siófok-Diósgyőr 1-0
Szentlőrinc – MTK 3-3
🙂
Én nb1-es megtisztulásra vágyom. Eszembe jut kb 3 évvel ezelőtt egy akkori játékosunk családtagja, aki írt a klubnál uralkodó káoszról,visszaosztás és további apróságok. Lehetett benne valami…
Pontosan ez jutott eszembe vmelyik nap nekem is. Egy nb1-es megtisztulás.
Teljesen egyetértek!
Hát igen,lehet ránk is ez várna.Ki kell találniuk valamit a klubházban,de nagyon gyorsan.
Nekünk jelen állapotunkban az NB2 nem megtisztulást hanem megszűnést jelentene…
Az a helyzet hogy kb annak az osztálynak a középmezőnyébe férünk be jelenleg!
Ahogy a Győr ellen kinlódtunk ez így igaz.
Petrusenko elküldése mellett,Pantelics kirúgása is hiba volt,milyen jó lenne most egy ilyen játékos,aki szétfutja az agyát,az egyhelyben álldogálók helyett.
A többiekről nem is beszélve.
Érthetetlen,hogy mindenkit kibasztak arról a posztról.
Igy-igy. Itt is ment Pantelic szidása.Tény,hogy nem volt egy Messi, de most pontosan olyan vizhordó hiányzik a csapatból, mint ö volt.
Nincs olyan taktika,amelyben nem szerepelnek vkp-k.Érthetetlen,átjàróhàz a kp,így lehet bàrmilyen a védelem,ha csak jönnek ès jönnek.
Kérdésem az, hogy vajon a játékosállomány kialakításában ki(k)nek a szava dönt? Gondolom a Docherty-Kepcija-Kurci hármasé, nem? Bozó-Mendelényi-Kun urak telejesen szabadkezet adtak nekik ebben? Nagyon jó lenne, ha lenne alkalom felkérdezni őket a szurkolók részéről, hogy történt ez a nagy játékosmozgás (főleg kifelé) a nyáron, miért nem történtek érdemi erősítések, és tényleg ezzel a jelenlegi állománnyal hogyan képzelik el a bentmaradást? Kéne valami szurkolói ankét… Egy publikus.
Igen..ezekre én is kiváncsi lennék….pláne, hogy olyan rövid a kispadunk, hogy egy nagyobb sérüléshullám v. eltiltás és az MFA U19-et kell a padra ültetni. 🙁
Támadójátékunk 0. Középpálya átjáróház….nagyon kiváncsi vagyok, hogy a skót ilyen koncepciótlan játékkal meddig bírja a kispadon. És hogy ki fogja őt követni adott esetben.
Àllítólag az izreli gyereket ès gomist nagy lackó hozta.Hogy azt a kártevőt nem tudjàk kibaszni..vagy vkinek a „csaja”vagy vmi olyat tud,ami minden uj vezetés alatt itt tartja.Mindkettő szègyen.
Ez nagyon kemény! Ebből látszik, hogy a pár ember által áhított megtisztuláshoz nem kiesés kellene, hanem lackót és gabit elzavarni.
mind a kettőt ki kéne baxni lacikával együtt….rossz viccc……..
Én teljesen kívülálló vagyok, nem tudom hogy működnek ezek a dolgok. Nagy Lacinak még mindig van valami titulusa a klubnál?? És ráadásul „hozhat” játékosokat a csapatba? Most ledöbbentem…
Nagy Lacika sportszakmai koordinátor vagy túró nálunk..Délpest kolléga is meg tudja sztem erősíteni, hogy maximot Lacika hozta a klubhoz.
Egy szurkolói ankétot tényleg kezdeményezni kellene!
Azon gondolkodtam mi is tehetnénk ellene,hogy ne basszák el az egész szezonunkat.Akár online,akár élőszóban kint a meccsen.(nincs semmi konkrét ötletem,csak megfordult a fejemben)
Szerintem ne álmodozzunk most Horváth Krisztoferekről,de elférne az tény.
Nem tiltja semmi az àlmodozast és pont az ő esetleges igazolàsa mutatnà meg hogy komolyan gondoljàm ezt az egèszet.Ha egy zte teszem azt le tudja igazolni,akkor tènyleg azt mondom,hogy hagyjàk a fenébe az egèszet.
//természetesen a kérdések nem neked szólnak…
Türelmes vagyok.
Bár korábban úgy tűnt, hogy Horváth Krisztofer szerződést hosszabbíthat klubjával az olasz Torinóval, most mégis úgy túnik elvállnak a felek útjai. Az olasz tuttosport.com értesüléseire hagyatkozva a zte.hu/transfer oldal arról ír, hogy Ivan Juric, a Serie A-ban szereplő Torino horvát vezetőedzője hat játékosára már nem számít a továbbiakban, köztük a magyar támadóra sem.
nb1hu
Debrecent írják vele kapcsolatban.
Nagyon jó lenne, csak kérdés, hogy akar-e ilyen hulladék csapatba jönni. 🙂
Igen Karesz nagyon ráéreztél a kucs jelzőre!
pár napja ajánlottam pont őt a blog figyelmébe, kurvára elkéne nálunk. NB2-ben kimagasló statja volt, ha Enin meg Plakusenko és a többi szarházi kap egy esélyt, na akkor neki kurvára járna!
egyiknek az ára, fizetése elég lenne rá és talán még fiatal pénz is járna utána
Ne álmodozzatok
Na ő igazán elkélne nekünk, írd már ezek a faszoknak ott bent, hogy hahó…Itt egy srác, akinek esze is lenne a focihoz!
Lehet reménytelen lenne, sajnos nem vagyunk vonzóak piacon ilyen csapattal, vagy meg kell rizikózni neki egy nagyobb összeget.
Lehet reménytelen lenne, sajnos nem vagyunk vonzóak piacon ilyen csapattal, vagy meg kell rizikózni neki egy nagyobb összeget.
Lehet, de én megpróbálnám. Nem csak az a baj hogy vkp nincs a csapatban, hanem, hogy ész sem! Az izreaelinek kellen azt a szerepet betölteni, de látjuk. Ez a srác az NB2-ben – ok más kávéház – nagyon jól nyomta. Illetve a Torino felkészülési meccsein is rúgott két szép gólt. Mer távolról lőni! Jól fedezi a labdát és van dinamika a játékában. Én hoznám.
Jöhetne hozzánk, többet érne mint Traore meg Ennin együttesen…Fiatalszabálynak is megfelelne….
Ja, majd zete leigazolja.
Sok ilyet láttunk csatárainktól:
https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-a-torino-magyarja-remek-golt-lott-az-el-gyoztesnek-video-2903387
Sosem fogunk ilyet látni, Lukictól esetleg…
Tiszakécskének lőtt 2 gólját érdemes megnézni 1:55től:
https://www.youtube.com/watch?v=6GmwhUPErfs
Nem gyenge gólok! Ez a srác tud focizni, látni tőle olyanokat amiért érdemes meccsre járni!
Edzői értékelés? Vagy erről nincs mit mondani?
Játékunk a cserék után már nyomokban tartalmazott mogyorót.
Üdv! Énmár REZIGNÁLTAN követem az eseményeket, mert 1-összeverbúvált 11-(nem csapat) KISPEST HONVÉD FC-néven futó club, amely fájdalmasan vérszegény, arra nem pazarolóm az egészségemet! A többi lényeges dolgokat már leírtátok, szóval nagyon mélyen vagyunk! KAMU KISPEST!
Hát, ez nagyon meleg volt
Ez mar nem is az idegesito kategoria, hanem inkabb szomoru
Mar a gyor ellen latszott, hogy itt lofasz valtozas se tortent, sőt, inkabb rosszabb lett minden
Kozeppalyank mondhatni egy vicc
Tegnap azt lattam, mintha a csapat most jatszott volna eloszor egymassal
Ures passzok, rossz passzok, utemtelen passzok, hatul passzolgatas
Áhhhh…. Borzaszto
Nem akarnak valami normális játékost igazolni? Ez így dráma lesz..
Szelidek zászló „csak” ki lett téve,vagy van esetleg valami újraszerveződés?
Reagáltam rá, de valamiert nem latszodik a kommentem.
Szerintem Krisznek „szólt”.
De, jó volt újra látni, komoly drapi!!!
Krisznek?
3 kommentet is irtam, hogy miert volt kint a szelidek drapi, de eltunik a kommentem…
Vajda Krisztian miatt volt kint, aki multheten elhunyt, es szelidek tag volt
Az a szurkoló,aki meghalt egy betegség utàn.Róla emlèkeztek meg zte ellen is.Szelídek tag volt.
Rossz lenne az időzítés 🙁
Héten meghalt a Vajda Krisztián, aki Szelidekes volt. Az Ő emlékének lett kirakva. Meg neki volt a meccs elején kiírás.
Vizuális hulladékot gyártunk. Mi vagyunk a mostani Lombard Pápa.
Utoljára akkora láttam ekkora hígfekáliát, mikor még 2 csoportos volt az NB2 és befértek ilyenek, hogy Bőcs, Makó, Vecsés…
Én megígértem magamnak, hogy pozitív leszek, és hagyok időt. De jelenleg úgy tűnik, hogy minden egyes nap, ami eltelik ezzel a brigáddal, szélsebesen az nb2-höz vezet.
Az a baj, ez a negyedik szezonunk amit igy kezdunk, nehez mar pozitivnak lenni
Probaltam az lenni, de ez a tegnapi meccs, ahh … borzaszto
Igen, a legszomorúbb, hogy kapjuk a gólokat sorra, és lassan már semmilyen érzelmet nem vált ki. 2 éve idegbeteg lettem, tavaly már inkább röhögtem. Most meg teljes nihil. Szégyen komolyan.
kell 3-4 minőségi igazolás, min. mint Petrusenko!!
idióta barom, aki elengedte….
Ha nem lesz 3-4 minőség, valószínű kiesünk.De az-az érzésem,ezek azt hiszik,így teljesen jó a keret,hiszen a sportigazgatónk is erről beszélt.
max két igazolás lesz még, de hogy azok milyenek passz. Petrusenko elengedésével nincs VKp. játékosunk,aki zakatolna a pályán és ütközne és Zsótérral együtt kilómétereket futna. Nem tudom ki faszomnak az ötlete volt, hogy elküldjék, de elmehet az anyjába. Egyetlen játékos az eligazolók közül akit sajnálok, Holender a másik akit meg nem hoztak vissza. Eddig én is pozitív voltam, akartam lenni, de a tegnapi nappal megint kiölték az emberből a lelkesedés legkisebb szikráját is. A klubnál, ahogy nézem,megint benézték az irányt, csak lehet innen már nem lesz visszaút.
És ez a két játékos mikor jön? Majd 6-7 zakó után? És tényleg erősítés lesz, vagy Ricsi szint? Megmondom őszintén, az eddigi igazolásokat elnézve én már nem bízok itt minőségi játékosokban.
Elviekben a héten ezeknek az igazolásoknak a végére pont kell(ene), hogy kerüljön. Mindkettő keletről jön és mindkettő játszott egy nagynevű csapat ellen, felkészülésin, csereként. Hogy erősítések lennének e? Ezt nem tudom.
A rejtvény alapján nem sikerült kitalálnom, hogy ezek kicsodák. 😉 De félek, hogy ez a két játékos sem fog minket megmenteni a kieséstől. Nyugtass meg, hogy az egyik legalább védekező középpályás. Bár gondolom nagy szar esetén, azért majd talán még a zsebükbe nyúlnak télen.
Egyik sem az. Télen itt már késő lenne sok mindennek!
Ukránok?
Igen.
Akkor ez megint a Kascuk és ezek szerint valamelyik spanja lesz. Ezt már hetek óta mondogatják, de közben a Shakhtar minden edzőmeccsén játszik, ahogy tegnap is. Vagy a két klub nem tud megegyezni? És a másik gyerek is támadó?
Egy szem védekező középpályásunk van, egy 20 éves srác és nem hoznak mellé még másikat? Vicc…
Szerintem is ez a leggyengébb pont jelenleg. Egy épeszű szakmai igazgató nem küldte volna el az ukrán srácot. De Hidi is simán elfért volna még ebben a keretben. Bocskay nem túl meggyőző és mi lesz, ha lesérül, vagy eltiltják? Tegnap is azon izgultam, nehogy kapjon még egy sárgát.
A hiba petrusenko elküldése volt!Hidi màr kevès ide.
Lett volna egy másik út is, NB2-ből összeszedni tehetséges fiatalokat, kiegészítve rutinos nb1es magyar fiatalokkal, biztosan egységesebb csapatunk lenne.
Ezeknek a világ minden tájáról érkezett játékosoknak gőzük nincs arról hogy mit jelent a Kispest Honvéd mint klub, zsoldosok, de még focizni sem tudnak.
Maxim minek? Nono világsztár volt hozzá képest….
Bocskay? Pantelic…
Az a baj ez már el van cseszve.Abban bízhatunk hogy hátha bennmaradunk…Akkor mi fog történni? Megérkezik a vezetőséghez a szakmaiság? Szerintem nem
Ha lehetne el kellene zavarni mindenkit…De nem lehet mert mi szurkolók vagyunk a jobbágyok, a „SZAKEMBEREK” koktélt iszogatva felelősségvállalás nélkül nézik meccset, és a szurkolók vergődését a VIP-ből.
Kedves Kun Gábor innen üzenem hogy vedd a kalapod és távozz…Dilettáns vagy, elküldenélek kőműves mellé segédmunkásnak, betont keverni de sztem azt is elbasznád…
Óriási düh van bennem és tehetetlenség
Jővőre szeretnék én lenni az edző, Football Managerben EL-t nyertem a Honvéddal 2035-ben, ezt majd a CV-be is beleírom és lesz legalább 10 segédedzőm kivétel nélkül innen az oldalról mert szerintem ezt a szintet mi is tudjuk hozni. Ha meg kirúgnak minket pár hónap múlva, addig is beszedtünk pár milliót a barom főnököktől.
Ne haragudj zolee, hülyeség ez a fiatalozás. Már miért lenne egységesebb csaptunk? Fradihoz a világ minden tájáról érkeznek játékosok, és valószinüleg BL csoportkör lesz megint belöle. Nekik van gözük arról, hogy mit jelent az FTC meg az EEE?Tudom, fradiéi más szint. Akkor a Kisvárdaiak tavaly. 0 nb2es meg nb1es magyar fiatal, és mégis második hely.Ök vajon tudák, hogy mit jelent a Kisvárda FC? Magyarok meg magyar fiatalok az MTKban meg a diósgyörben vannak. Jelenleg az nb2ben. Nagyszerü, hogy tudják, mit jelent az MTK meg a Diósgyör, de azért én azt még mindig nem szeretném.
Nálunk sokkal mélyebbek a bajok, mint hogy magyar vagy külföldi, sajnos.
Fradit hagyjuk…Állam szent tehene jelenleg.
Én arra gondoltam hogy, ha akadémián nincsenek félig kész játékosok se, meg lehetett volna próbálni igazolni pár fiatalt akik húznák egymást.
Mondok példákat Horváth Krisztofer, Csoboth Kevin, Bencze Márk,Temesvári Attila szegedből, Szalai Gábor, Lukács Dániel kecskemétből, Bedi Bence ZTE, Csörgő Viktor gyirmót, Szabó Bálint paks, pár rutinos játékost itt tartva szerintem előrébb tartanánk. Traorét meg ezt a kanadait nehogy már Horváth Krisztoferhez hasonlítsuk….
Nem tudom. Nem gyöztél meg, hogy ezek jobb játékosok, mint Zsótér, Prenga, Cvirkovic, Doka, Lukic, Tamás,Mitrovic stb.. Azért nem hiába játszanak ott, ahol játszanak. NB2, NB1 alja. Fradit azért irtam, mert az egy koncepcio, ami bizonyitott. Ahogy a várdai is ugyanaz, kissebben. Ez a magyar, magyar tehetség hol bizonyitott eddig? Pedig egy picivel régebb ota csináljuk, mint a légiósokat. MTK tart ki mellette hosszú távon, még mindig nem érzem azt, hogy az ö ingázásuk az nb1,nb2 között nekünk a példa. Mellesleg, ha összejönne, és valami csoda folytán velük jól szerepelnénk, az összes épkézláb húzna külföldre, felcsútra, kövesdre, zegre, molba egy év után. Fagyit azért nem emitem, mert oda náluk sokkal jobbak sem férnek be.Nálunk nem annyira a játékosok egyéni képességével van gond, hanem a szakmaiatlansággal, koncepcióhiánnyal.
Nekem nagyon nagy problémáik vannak többek között, Tamás, Johnsson, Ennienni, Trao, Plakusi, … egyéni képességeivel!!
Rendben,hogy igy érzed.DE. A tények. Tamást megválasztották három éve az nb 1 legjobb balbekkjének, talán nem kellene szaladgáltatni az egész balszélen fel-le. Johnsson 2021ben a norvég bajnokságban 29 meccsen 11 gólig jutott, talán nem kellene jobb bekket játszatni vele. Plakuschenko tavaly átlagban 80 percet játszott egy, a miénknél erösebb bajnokság a miénknél jóval erösebb csapatában.Ennin 19 meccset játszott az orosz premier ligában tavaly. És nem pár perceket, hanem átlagban 70 körül. Nem egy gólvágó, de az nb1ben tökéletesen alkalmas lehetne arra, hogy tehermentesitse az igazi gólvágót, Lukicot, példának okáért. Csak ugye nem egyedül kellene hagyni szenvedni 3 védö között. Stb. stb..Ettölnem tartom öket Messiknek, de az nb1be böven elég kelen hogy legyenek. Még mindig a kapkodást, a koncepcióhiányt látom a legnagyobb hibánknak..
Mi meg 5 éve bajnokok voltunk! Aminek most a bajnokság és a jelenlegi játék szempontjából semmi jelentősége!
Pontosan a versenyhelyzet hiányzik az egyes posztokon és az, hogy a szerződésekben az legyen, hogy aki többet játszik, többet keres!!!
Az rendben van,hogy szent tehenek,meg több pénz,de mégis van valami eredmény.Ha kiírnának egy bajnokságot,a legrosszabbúl elköltött pénzekről elsők lennénk.Abban igazad van,hogy másképp kellett volna csinálni a csapatépítést.
Azért hozzátenném, hogy ott olyan edzők, csapat van, ami biztosított a fejlődésük. Hiába tartottuk volna itt ezeket a játékosokat, ha nem kapnak lehetőséget, nem épülnek be a Csapatba….nyilván ahhoz olyan edző is kéne, aki bátran nyúl hozzájuk, beépiti őket…ilyen edzője nem volt az utóbbi időben Kispestnek.
Nem kötözködésként, de amikor még volt Pantelic, akkor a szakértők hétről hétre elmondták itt, hogy mennyire szar játékos. Nekünk valahogy senki se elég jó. A Honvéd „brand” teljesen erodálva lett, lassan eljutunk oda, hogy a kutya sem fog ide jönni, annyira ciki ebben a csapatban játszani.
Évek alatt szisztematikus leépülés történik…Bizonyítjuk hogy lehet még szarabbat játékosokat igazolni.
Ha Lanzafame lenne játékosedző(elvállalta volna tizedéért is mint skótok) ott biztos hogy kő kövön nem maradna öltözőben, és forrnának indulatok, lehet erre lenne szükségünk.
De vezetőséggel is gyorsan összeveszne és ezt tudják ők is…
Játkosedzö? NB1ben? Ezt most komolyan irod, vagy csak az elkeseredettség iratja veled? Ez hogy müködne? 70. percben becserénlé magát az edzö, mint a megyében? Ne már. Hogy még jobban röhöghessen rajtunk a világ? Az meg a világon sehol nem jó, ha egy öltözöben forrnak az indulatok meg nem marad kö, kövön.. Várjuk meg, mire megy Lanzafme pestszentimrén, vagy hol, mielött nb1es csapathoz hoznánk.
Ott állna Lanza pólóban,rövidnadrágban,becserélné magát és akkor átléphetné az edzőknek kijelölt vonalat.A pályán mindenkit egyesével leordítana,Szapit kivéve.
Nem jó, de van amikor szükséges!!! És akkor kő kövön ne maradjon!!
Most maradt?
Igazad van ebben, de valamit csinálni kell.
Nyár elején inkább Csertöit kellett volna elhozni gyirmótról.Vele lett volna egy kis tudatosság is.El sem hiszem,hogy ez a vezetőség ilyen hülye!
A vezetőség vagy ilyen hülye, vagy direkt csinálják, és az még rosszabb. Minden játékost eltakarítottak, akik itthon csak nálunk játszottak. Vannak helyettük profik, teljesítmény nélkül, akik ha kiesünk továbbállnak.
Igazad van, és szabad kezet kellett volna adni neki az igazolásban is, nem kellene 4 ember aki ezzel foglalkozik, és eközben saját érdekeit nézi.
JA és olcsóbb is lett volna.
Nem értem ezt vagy ennyire dilettáns minden vezető, vagy más a cél itt…
A mi lehetőségeink sokkal jobbak a gyirmótnál,nála tudnánk mire számíthatunk.Az biztos,ez évről-évre rosszabb.Kilátástalan a helyzetúnk.
„vagy más a cél itt”: nekem teljesen olyan, hogy töltelék csapat szerepét osztották ránk (meg még néhány más csapatra is), csak hogy meglegyen a létszám. de ez nem most kezdődött! a 2017-es bajnoki cím ne tévesszen meg senkit. ha a hemi éra egészét vesszük, már akkor is vergődés ment többnyire, zsákbamacska igazolásokkal. ahogy FHunter kolléga is megírta a napokban.
Engem csak az vigasztal, hogy a Cirkovic minőséget hozott a védelmünkbe… ja, nem!
Cirkovic igyan olyan jó játékos mint a várdában volt. Meccs közben is próbálta hajtani a többieket, de azok olyanok voltak mint a bénák, mozdulni alig tudtak. Lehet, hogy tényleg túl vannak edzve? 3-4 éve ezt az agyonbiztositott beszari focit játszuk, majd kapunk egy gólt és összezuhanunk, a második után meg észnékül kezdünk támadni, és könnyedén lekontráznak.
Akkora kötényt vert neki Petrjak, hogy azért még a grundon is hetekig cikizik az embert. Lassú és körülményes volt tegnap. Úgy fordul, mint a leselejtezett csuklós Ikarus. Lehet, hogy nem ugyanazt a meccset láttuk.
Gondolom 2 hét alattelfelejtett focizn. Tudom, te még nem hibáztál sohase.
Szegény Szappanost annyira sajnálom… Az egyik legjobb kapus az nb1-ben, és folyamatosan leszoptatják ezek a szerencsétlenek. Ő sem sokáig lesz már itt, biztos keres magának egy vállalhatóbb csapatot.
Aludva egyet : a legszomorúbbb az egészben, hogy én, aki felnöttként bögtem a kiesésünkkor, aki még pár éve is minden vereség után napokig rosszkedvü voltan, mára a harmadik góltól csak mosolyogtam az egészen. Ahogy Lovric letérdelt ott a molos elött, az maga volt a foci paródiája. Tamás és Maxi vitája, az emberfogásunk, röhej az egész. A fociról: Tam, segitek,bár nem kapok fizetést érte. Felejtsd el az 5 védöt, a keret továbbra sem alkalmas rá. A középsö védök lassúak, ha bejátszák a labdát a szélsövédök mögé, bukta van. A vidi erre 20 perc után rájött, meg is lett az eredménye. Tehát: 4 védö, nem szaladgáló szélsövédök. Most látszik, mekora hiba volt Baráthot és Batikot elküldeni, a várdaiaknak nincs alternativáa, Lovric már nem az, 3 gólban volt vastagon benne. + 2 igazolás kellene. Középpálya: 4fö. Zsótér helye biztos, Bocskay helyett kellene valaki, rém gyenge, Mitrovic es Maxi együtt sok. Egyikük, plussz 3 rakkolós focista. Zsótér, legyen Bocskay,más nincs, és Petrusenko. Ja, nem öt is elhajtottátok. Akkor valakit illene hozni helyette. + mögéjük, ez 2 igazolás.Támadók: 1 csatáros szart tessék elfelejteni. 2 támadó. Nagy Dominik majd kb fél év mulva, Lukic egyértelmü. Ennin egyelöre gyenge, de egyedül ott senki sem váltana világot, láttuk, hogy Lukic is elveszett a védök közöt. Vagy ök ketten együtt egy esélyt, vagy Ennin helyett Kerezsi, Kocsis, Johnsson.De mindenképpen ketten.Ja,az izlandi nem szélsöhátvéd. Egyébként ide is kellene még 2 igazolás, ha Dominik felépül, akkor egy. Kiemelkedö, azonnal bevethetö. Nem Traore, Johnsson, Ennin szint. Nincs mit. Úgy látszik az nb1 más szint, mint a skót 4ik. De segitünk, egy csapat vagyunk. CSAK, mindörökké.
Szóról szóra!
Ez a skót szaki egy kókler, ez egészen biztos. A nyilatkozata ékesen mutatja. Ha már úgyis ilyen szarok akkor legalább a kis Kerezsit behozta volna!
Berlinben vagyunk. Keson ertunk ki, bekoltoztunk, elmentunk csavarogni, megvacsiztunk, megneztem hogy all a meccs. Ketto oda. Telefon kikapcs, alvas. Fel ketto korul felebredtem, megneztem a vegeredmenyt. Szarul aludtam aztan.
Sajnalom azokat akik lattak ezt a meccset, es nagyon sajnalom akik el is utaztak ezert videotonba.
Errol ennyit latatlanul…megyunk várost nézni, es nem gondolunk a csapatra.
Baj van.
Jó pihit!!!
Majd ha meglátod a Budu gólját…
Azt mondja ez a derék Tam,hogy az első 20 percben mi irányítottunk.Nem tudom milyen meccset nézett,mert legfeljebb nem találtak fogást rajtunk.Aztán rájöttek,hogy a széleken meg tudnak bontani minket.Laikusként még én is tudom,ha belelendülnek ezt a szélről beadásokat jól játszák.Amúgy még többet is futottak.Jön a Paks,Waltnerral még jobbak is lesznek.Nem mi vagyunk az esélyesek.
1 csatárnak ez az eredménye. 1 védő fogja a nadrágja szélét és nem engedi. Na ennek adjál te megjátszható labdát. Ráadásul ő kinek passzol, ha véletlenül meg tudja tartani? Általában Szapi a támadásunk végállomása, vagy így, vagy úgy. A második félidő a bekapott gólok ellenére jobban hasonlított a focihoz. Megint beleestünk abba a hibába, hogy védekezzünk ezerrel, és majd lesz valahogy, de általában ez lesz a vége. Az a jó edző, aki a csapatra szab egy saját stílust, ês minimális változtatással azt játszatja. Az állandó keverést egy csapat se tudja hiba nélkül túlêlni. Molosok 20 perc alatt rájöttek, hogy az eredményre aksrunk ráülni és ritmustváltottak. Na ennyi mert nem értek hozzá, csak elgondolkodom.
Kegyetlen gyengék vagyunk. Ezen a csapaton nem segítenek az igazolások, ugyanis az igazolások csak csapaton tudnak segíteni. Ami itt van az tizenegy ember plusz még a padon néhány. Ha lenne egy jó edzőnk, akkor is kb tavaszra lehetne ebből valami, addigra meg el is dől a sorsunk. Azt hiszem mindenki nyugodtan készülhet lélekben a másodosztályra.
Alapvetően optimista ember vagyok, de nem látom a játékosokon azt, amit Szappan, Lovric, Zsótér vagy a kis Kocsis csinált. Szétszakadni a pályán. Az említetteken kívül mindenki csak mutogat és önmaga helyezkedési hibáit próbálja a másikkal megoldatni.
Az első félidő katasztrófa. Volt egy jelenet ami jól megmutatja a mai Kispestet. Tamás Krisz elrobog a szélen az ellenfél ötöséig, ott bepasszol vissza kb 16-ra (mert az egész brigád olyan lassú mint Anyám két cekkerrel, szombatonként a piacon, nem tudják tartani a lépést labda nélkül a labdással) onnan vissza 20-ra majd az egész „akció” kiköt Szapinál. Ez lett a kontrából. Taps. A védősor nem passzol előre, a középpálya nem kéri a labdát, ha meg is kapja megy a visszapassz. A középpályánk annyira súlytalan, hogy szinte nincs.
Amikor átálltunk 4-3-3-ra ott volt egy kis szikra, egy kis reménysugár, de a LOM gyorsan rövidre zárta a sztorit. Én nem vagyok Tamás Krisztián ellenes, de védekezésben és helyezkedésben egyszerűen nem tud a srác előrelépni. Semmit nem fejlődött amióta nálunk van.
Inkább nézzük a szezon hátralévő részében a fiatalokat, akik hajtanak-küzdenek és nálunk nevelkedtek, mert ezekkel a légiósokkal ugyanúgy ki fogunk esni. Sajnálom, hogy ezt kell írnom.
Szappanost engedjük el. Nem ezt érdemli!
Akkor a Zsótért is, ma még ő tűnt a legjobbnak.
Miben volt a legjobb? Labdaeladásban?
Lehet, hogy voltak eladott labdák, de akart és osztott jó zsugákat, sokat vállalt. Önmagához képest kimagasló volt.
Így van.
És nem elengedni kell őket,hanem köréjük építkezni.
Kit? Mikor? Kikkel?
Jogos
Na tényleg annyi
Plaku mehet is lefelé a f.szba sok hasznosat úgysem csinál.
Érdemes volt Petrusenkot elküldeni..
idióta barmok…az egyetlen értelem középpályásunk volt!
Hát „nyilván” ja….
Egy jó démon jöjjön. Hagy röhögjek.
Cirkovic jó lesz, de ez a Prenga igen lassú
Tekintettel arra, hogy még a kapu környékét sem találtuk el, még a döntetlen is nagy eredmény lenne, még az is, ha 11 emberrel fejezük be a meccset..
Ricsiről valaki azt mondta, hogy azért nem tudta 1 hete átvenni a labdát, mert erős lőtt passzokat kapott. Nos, jelentem a gyenge labhoz tett passz is 6 méterre pattan tőle.
Hihetetlen, hogy mennyire nincs középpályánk..
Fúúhhh basszátok meg az idióta agyatokat azt.
Bazmeg Tamás, Izareli gyerek..
Meg Bocskay, Lovrics..
(Írtam egy túl hosszú kommentet, vsz ezért nem jelenik meg. Pelso, majd lécci… UPDATE: most látszik)
Ezt az 5 védős felállást egy időre félre kellene tenni. Azt mondják, bonyolultabb rendszer, nehezebb begyakorolni, mint a 4 védőset. Rossinak is sok idő kellett, mire megtanította a csapatnak anno. Nálunk meg nagyon sok most az új ember, Prenga, Cirko, Jonsson (védőben új, meg nem sokat játszott tavasszal), Mitrovics, Max, Bocskay. Ennyi embert egy bonyolultabb játékrendszerben szoktatni össze veszélyes vállalkozás. Az első két gólhoz sztem erősen hozzájárult a felállás. Az elsőnél a bal védő és az egyik középpályás fent ragadt. Az egyik középpályásnak kellett kiváltani bal szélre. Dárdaira nem jutott középpályás. Mitrovics vsz a jobb oldalon lehetett a támadásunknál, ő aligha érhetett volna vissza, pláne az ő korában. Amúgy létszámban megvoltunk, de mivel 3 közéoső védővel játszottunk, ezért ők hárman szépen egy vonalban mozogva hátráltak. Ha 3 védő helyett 2 lett volna, plusz a harmadik helyett egy vkp, akkor vsz jutott volna valaki Dárdaira. Persze az egyik belső védő is észlelhette volna veszélyt, és hamarabb kiválthatott volna Dárdaira (Iván volt a legközelebb), de nem tudom, hogy az 5 védős felállásban ez hogy kellene működjön. Lehet hogy a játékosok se.
A második gólnál Jonsson nem a védősorban helyezkedett, úgyhogy átrúgták fölötte a labdát, Prengának kellett versenyt futnia, nyilván elvesztette, és kész volt a baj. A csatár jól érkezett és beverte. (Lehet itt hibáztatni Lovricsot, hogy lemaradt, de felesleges. Egy csatár ilyen szituban meg tudja előzni a védőt, ez természetes. Emlékezzünk csak egy 2017-es Kispest-Vidi meccsre és egy Eppel nevű csatárra…
Szóval sztem egy 4-4-2-ben, 4-3-3-ban talán nehezebben hibáznánk bele. Gyorsan kellene vmi stabilitás.
Megnéztem az előbb a keretet, hogy a középpályás védekezést hogyan lehetne megerősíteni, de azt láttam hogy nincsenek vkp-aink. Belső védőink vannak inkább. Szóval ha közülük vki tudna középpályán védekezni, az lehet megoldás, de ki? Gomis, a sötét ló? Klemenz az ő sebességével? Vagy vkp poszton jöjjenek a fiatalok? Az azért elég bátor. Mondjuk ők legalább hajtanának.
Baj van, nincsenek játékosaink.
Javítok: Jonsson vonalban volt a többi védővel, de amikor indult a passz, akkor a többiek futásba kezdtek, ő viszont álldogált, téblábolt. Fogalma sincs hogy kell védekezni.
igen de ezis a zöldfűlű skót hozzánemértése!
Pont itt látszik a tudatos építkezés. Most raktunk ki 4 védekező középpályást a keretből és nem hoztunk egyet sem. Bocskayval próbáljuk megoldani ezt, de ő még nagyon visszafogott teljesítményt nyújt.
Szabad most már megkérdeznem, hogy „lemondott-e a kókler?” K*rva szégyen az egész Metalcom-éra, úgy ahogy van. Bozó, Mendelényi, Kun, skótkókler, takarodjatok a k*rva anyátokba végre! F*szom belevágom az egészbe. Ugyanitt szeretném megkérdezni azokat a szurkolótársakat, akik még hisznek ezekben, hogy mégis, mi ad nektek reményt? Hátha én is pozitívan tudnék hozzáállni ezekhez a meccsekhez, és meglátnám a napsugarat a felhők közt, vagy valami.
Semmi, csak a vágyaink homályosítják el szemünket és tudat alatt az optimizmussal próbáljuk lelkünkben elnyomni a keserű reménytelenséget.
Én öreg vagyok már a mesékhez, a Détári fémjelzett Aranycsapaton nőttem fel, dehát mindig reménykedem… Aztán kapjuk ezt a pofánkba.
Nem tudom ki jósolt itt ötöt. Hogy lehet valaki ilyen pesszimista. Na ugye csak négy.
Én voltam!
Beismerem tévedtem!
Csak négy lett!
Szoros volt…
Továbbra sincs középpályánk, így nem tudunk se védekezni, se támadni…
Közünk nem volt a meccshez.
Jól sikerültek az igazolások, felkészülés is. Iszonyat gyengék vagyunk!
Honvéd sirásoja Kun Gábor takarodj vissza anyádba vidd Mendelenyit és Bozót is ja és a skót találmányotokat is ..
Szappanos és Kocsis Dominik volt a két legjobbunk. Ennyit a meccsről.
Kocsisban mi volt olyan kurvajó?
Az akarat, és én is játszatnám, de 1 csatárral nem lehet ma már. Focizni. A 3 csatárral sokkal jobbak voltunk, és az eredmény se lett rosszabb.
Ki mondta, hogy „kurvajó”? Egyébként Zsótér lemaradt, még Ő benne van nálam a top3-ban
Zsótérral kapcsolatban elfogultak vagyunk, de az az igazság, hogy rengeteg hibás passza és megoldása van sajnos
Egy Zsótérral mindig is elfogultabbak leszek, leszünk egy random zsoldossal szemben, még ha gyengébb is egy-egy meccsen.
Sztem ma három ember akart nyerni. A kis Kocsis, Zsótér és Szappan. Lovricot még ide tehetem, de sajnos ez a mai többszörösen sem az ő meccse volt.
Így van.
Mi lenne ha tiltakozásul senki nem menne ki a Paks meccsre? Azért az hírértékű lenne.
Talán igen
Rohanok szaladok bérletet venni. Ezt hétről -hétre látni kell élőben,legendák születnek kéremszépen
Siess nehogy elfogyjon…
Én is ettől tartok, szerintem a Paks ellen is teltház lesz…
Itt már nem az a kérdés, hogy mikor szerzünk pontot/vagy pontokat, hanem mikor lövünk egyáltalán gólt? Várom a tippeket.
Középpályánk exponenciális burkológörbe mentén konvergál a nullához!
Áhh, nem is elemzem a meccset, csak ideges leszek.