© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Var most velunk volt ez egy jo nagy taposas volt
Ezt a cserét, lehozza a talán a legjobban játszó játékosunk
Lehozza Gomist!!!!!
NEM BAZDMEG!!!!
NEM!!!!
elmebeteg…
Valaki tuti fizet, hogy az Ennin meg Plakucsenko játszon 🙂 Vargát kellett volna elhozni nem ilyen fogalmatlan Ennineket
Az „ezüstvédelem” képtelen beadást hárítani!
Minden pontrúgásuk életveszélyes
Jó a csapat,minden fasza…
Szerintem mindenki sejtheti mi lesz a vège..
Szapi ezt most benezte de az egyetlen jatekosunk akit nem szabad szidni.
Viszont az ajandek tizit leszamitva abszolut nullak vagyunk elorefele tovabbra is.
Szerk: nabazdmeg
Lejjebb írtam hogy egy centivel sem jobb a játék mint eddig csak a paks játszott az első félidőben retek szarul,de lukic for president az a lényeg
Hány szmájli kell hogy ne vedd komolyan?
Örültem a góljainak de nyilván nem gondoltam komolyan!
Értem hogy poén,csak az ember felkúrja magát amikor azt látja hogy továbbra sincs semmi elképzelés a kibaszott játékunkban.Kaptunk egy kellemes első félidőt és ennyi,innentől simán benne van hogy még kapunk egy két gólt.. Elkeserítő ez az egész ami itt megy!!!
Sajnos igen
Egyszerűen vicc…
2 perc alatt 2 ugyanolyan gól
Akkor most fog a csapat ereje megmutatkozni….bocs,de károgó leszek,nem nyerünk.
Na innen nehéz lesz…
Aj…..jaj!
Èn azt mondom hogy fogjuk vissza a lelkesedésünk,mert van 45 perc és a paks nem rossz csapat.Mienket meg ismerjük!Az első 15 perc fontos lesz.Gomis meg úgy tűnik jó,nem a védelemben igaz hanem a kp-n.Sztem ezt eltalàlta a skót!
Azért 2-0-nál inkább örüljünk.Rendben tudjuk mindannyian mi a helyzet…
Csank János megmondta, hogy a foci nagy részben szerencse. De azt is megmondta, hogy a 2-0 a legveszélyesebb eredmény. Szóval figyelni!!!
Dícsérjük meg Tamás Krisztiánt is!
Valóságos cselgép lett erre a meccsre és ezúttal a „jó oldalon” hozott össze egy tizit!
Kár volt dícsérnem!
Nagy hiba!
De Szapi bravúrral javította
Függetlenül az eredménytől, nagyon jól mentünk ki a pályára. Harcosan, hajtósan. Ez a Gomis gyerek nem is béna, kétszer olyan gyors fejben és testben, mint Hidi, és nem is ügyetlen. Eddig miért bújtattuk? Még Lukics is odateszi magát. Talán Tam bátyó szólt neki, hogy lépegessen vissza, avatkozzon játékba, mindenesetre csinálja.
Maxim és Ennin csere!
Csak nem tudom kikre!
Én Bocskayt és Kerezsit hoznám, de Mitrovics is jobb lenne mint Max.
Bárkire
Plakuscsenkó helyett jöjjön bárki, azonnal. Mondjuk Bocskai. Ennin helyett azonnal bárki, a nagyanyám járókerettel. Ő is bepöckölte volna azt a beadást a járókeret hegyével. De jöjjön inkább Kerezsi. Zsótér helyett is kéne vki, de nincs senki a kispadon, akit jószívvel beraknék.
Zsótér maradjon, a másik kettővel egyetértek! Kerezsi és Bocskay jöhet be.
A legfontosabb: Kocsis Dominik egy futballista. Nem csak lesz, már az. Harcos, van sebessége, elképesztően pimasz, legalább négy töke van. Persze még fiatal, elszúr dolgokat, de jó!
Nagyon örülök hogy végre egyet érthetek egy kispesti fiatal dicséretében feltétel nélkül!
Kurva szarul játszik a Paks ,ez a mákunk mert a játék továbbra sem sokkal különb mint az eddigi meccseken. Kocsis hajt,gomis eddig elfogadható,maxi + ennin kaka,lukic pedig ugyanúgy eltűnik mint eddig.
Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudunk egy veszélyes kontrát végig vinni? Miért nem lehet időben passzolni?
Ha maxim passzol enninnem,akkor lehet 3-0
Pontosan, rohadt gyenge ez a Maxim gyerek
Mivel Eninnek passzolt volna, ez nem olyan biztos, de igen, passzolni kellett volna gyorsan. Csere!
következő tizit Ennin lőjje, hátha elhiszi magáról hogy futballista és tud gólt szerezni
Könyörgöm, ne. Ő sok dolgot nem tud ebből a szép játékból, de lőni egyáltalán nem. Majd nézz meg egy bemelegítést.
Na jó Plakuscsenko csere!!!!
Petrusenko milyen jó lenne helyette 🙂 de hát rá nem tartottunk ígényt..
Jobb lenne helyette a keretbe igen de nem irányítóba
Irányító posztra igazolni kellene mindenképp valakit, Petrusenko valóban nem az a poszt, most nézem TM-en és elvileg INGYEN engedtük el, balek banda…
Nem ingyen.
Márpedig itt ez áll:
https://www.transfermarkt.com/oleksandr-petrusenko/transfers/spieler/461657/transfer_id/3991924
Ez a totyogás… mintha 10-0ra vezetnénk.
Ennin bmeg!
De Gomis és Kocsis kurvajó eddig!
Le a kalappal
Gomis korábban már mindenki által le volt hurrogva, meg el lett volna küldve, miközben egy percet nem látta még senki játszani. Ő jó, Kocsis is, és Szabó Alex is szebben mozog mint az első fordulóban. Viszont a Plakuscsenko az emberhátrány, meg igazából Ennin is.
Kocsis hajt, megy ha labdát veszt szalad visszaszerezni. Végén még kicsit izgul, látszott hogy bántja is, de van a gyerekben fantázia.
Eddig szidtam!
Vállalom!
De ha ezt tudja hozni akkor jó lehet!
Gomis kurva jó eddig!, Ennin-t ne erőltessük pls.
Szerintem irgalmatlanul hülyének kell lenni ahhoz hogy ne vegye észre egy edző sőt egy komplett stáb hogy ez a keret így geci vékony. Jégen táncolunk ha komolyan gondolják hogy így darabra ezzel a galériával és „minőséggel” végig lehet tekerni egy szezont.
Lesz azért akciógól is majd? Tudom szar fanyalgó vagyok,sorry,utálom is magam nagyon (mezőnyjáték ugyanúgy nulla mint eddig…)
Ahhoz kellene támadójáték..
Minek? Megvan a recept! 11-eseket kell kiharcolni és jók vagyunk. Nem kell túlbonyolítani! 😀
Innen szép kikapni…
De nekünk semmi sem lehetetlen…
Az Avatarod berúgta mindkettőt!Szép volt!
Két különböző módon és ugye el is kell vállalni
Adom,kell ehhez önbizalom!
az tavaly volt.. idén az most van 🙂
Lukic……
GOOOOOOLLLLLLL
az is tizi
Enin…:DDD annyira zavarja a labda a csávót
Gomis eddig kifejezetten biztató!
11-es!
Lukic……
GOOOOOOOLLLLLLLLL!
Eddig jobb, mint Bocskay
Ki ez a fiatal ukrán srác a cserepadon?
Nem a Valencia-nevelés, aki még tavasszal jött a tarcsiba?
szerk: megnéztem, ő az
tavaly az MTK ellen is hasonló hangulat volt a meccs előtt és aztán milyen sima lett..:)
Szerintem ma nyerünk, így a BMK trió megússza (időlegesen) a népharagot.
Na erre rohadtul kíváncsi leszek…
Mondjuk, hogy nincs a pályán írányítónk nem fog feltünni. Eddig se nagyon volt.
Miről beszélsz? Ott van Plakuscsenkó! Őt ezért igazoltuk, akkor biztos irányító.
Alibi Maxi átadásainak 80%-a vagy oldalra, vagy hátra megy.
Nem mondtam hogy jó, de tény, hogy irányítónak nevezzük. Szóval elvileg van irányító a pályán. Vagy Sanya is ironizált?
Kispad se rossz.
a bőröndökbe már becsomagoltatok nekik?
Najó. Ez vicc. Ledöbbentem.
Lehet hogy Gomis védekező középpályást fog játszani. 4-1-2-3?
Szapi – Tamás, Prenga, Csirke, Szabó A. – Gomis – Zsótér, Maxi – Kocsis, Lukic, Ricsi
Mi a búbánatos f@sz ez?!?!
Gomiiiis?????
Doka??????
Védekező kp??
5-2-3..vagy mi..
Félek átgázolnak rajtunk.
Döbbenet…
az 5 védő?
az egész… mintha még felkészülési meccset játszanánk
igen az is, 3. tétmeccs, három különböző felállással
Koszta, Prosser, Vernes hármas visszahozatalával be lenne fogva a „mikutyánkkölyke klub” és a nincs támadónk egylet szája is!
Még akkor is ha nem véletlenül nem kellenek sehová!
Én leigazolnám, habár nem tuom milyen fizikai-technikai-formában van, de ő lehetne 1-joly-joker elől, bármikor-bármire képes, rutin-tapasztalat-csibészség benne van! Meg a keretet elnézve középpálya-csatársor, szrntm vannak gyengébbek nála! CSAK …….!
Derék Eppel Marcink már a dióknál sem kezdő!
VERNES RICHÁRDOT visszafogadnátok?
Most hogy kikopott a Honvédból, Vasasból meg még ki tudja honnan?
Elnézve jelenlegi keretünket természetesen igen!
Ricsi válthatná Richit…
Pont az hiányozna még nekünk:)))
Ricsikét? a bulibárót? minek?
Sok focista bulibáró van!
Attól tartok beférne és ez minden korábbit felülír.
Még praktizál?
Igen a napokban szerződésbontás a Vasasnál!
Lekene csapni rá. Jobb úgysem jön ide. Aztán hátha lesz egy masodviragzasa.
Inkább hagyjuk.Sok értelme nincs.
Kedves Pelso!
Utaltam én is Neked!
Elviekben holnap megérkezik!
Azért elnézve a fiatalok mtk elleni meccsét, (12 perc után 0:2 ) mutatja hol is jár az utánpótlásunk.
Bocs,de ez nettó hülyeség. Ez egy nb3-as meccs, ahol sok 17évessel állt fel a csapatunk, míg az mtk egy idősebb, több nb1-ben is már bemutatkozott játékossal jött. Pont nem lehet ez alapján semmiben komoly véleményt megfogalmazni. A mostani hangulatban viszont kapsz majd sok lájkot rá!
Az igazság az, hogy az mtk-ban se látok olyan sok felnőt sztárt.
Más korosztály! Akkor az egyszerűség kedvéért, míg ott 1db kiskorú(17éves) kezdő volt, addig az MFA csapatban 5db 17 ill. 2db 16 éves kezdett.
Más korosztály! Akkor az egyszerűség kedvéért, míg ott 1db kiskorú(17éves) kezdő volt, addig az MFA csapatban 5db 17 ill. 2db 16 éves kezdett.
Gondolom nekünk se volt megtiltva, hogy öregebbek játszanak, vagy nálunk már nincs köztes êletkorú?
Bocskay,Kocsis,Szabó és Kerezsi is fiatalabb volt az nb1-es meccsen mint az nb3-as mtk-s kezdő többsége. Minek játszanak huszonéves culák az nb3- ban? Ez legalább egy tudatos átgondolt stratégia.
Hát gyerekek ott tartunk hogy a két szezonon át alig bent maradó gittegylet a maihoz képest tele volt hazai szinten sztároknak nevezhető futballistákkal!
Akiket hangos szóval elkergettünk (jómagam is!) azok nagyrésze jobb Baráthságot ápolt a labdának nevezett sporteszközzel mint jelenlegi aranylábú spielereink élükön mondjuk Lord Enninel aki ha felé gurul a labda talán azt gondolja magában hogy mit csináljak vele beleharapjak?
22 játékost adtuk el, menekült el, üldöztünk el, herdáltunk el stb.
6 játékost igazoltunk, mert az innen onnan visszarendelt akadémisták nem igazolások, nem is váltak be egyik sem!
Újabb érkező a jelek szerint nem jön, ha mégis akkor is már bőven elkésve!
Drágáim már csak 31 (plusz 1-2 kupa) szégyennap van hátra, tabellát figyelni nem kell mert elfoglaltuk a minket megillető 12. pozíciót!
Szebb jövőt Kispest!
Én Lovreszt már 3 éve legalább centerként játszatnám.