Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
santiago
santiago
augusztus 14, 2022 3:20 du.

Var most velunk volt ez egy jo nagy taposas volt

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 3:20 du.

Ezt a cserét, lehozza a talán a legjobban játszó játékosunk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:20 du.

Lehozza Gomist!!!!!
NEM BAZDMEG!!!!
NEM!!!!

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:20 du.

elmebeteg…

Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 3:19 du.

Valaki tuti fizet, hogy az Ennin meg Plakucsenko játszon 🙂 Vargát kellett volna elhozni nem ilyen fogalmatlan Ennineket

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:19 du.

Az „ezüstvédelem” képtelen beadást hárítani!

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 3:18 du.

Minden pontrúgásuk életveszélyes

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 3:17 du.

Jó a csapat,minden fasza…

Jonaska
Jonaska
augusztus 14, 2022 3:17 du.

Szerintem mindenki sejtheti mi lesz a vège..

santiago
santiago
augusztus 14, 2022 3:17 du.

Szapi ezt most benezte de az egyetlen jatekosunk akit nem szabad szidni.

Viszont az ajandek tizit leszamitva abszolut nullak vagyunk elorefele tovabbra is.

Szerk: nabazdmeg

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 14, 2022 3:19 du.

Lejjebb írtam hogy egy centivel sem jobb a játék mint eddig csak a paks játszott az első félidőben retek szarul,de lukic for president az a lényeg

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:20 du.

Hány szmájli kell hogy ne vedd komolyan?
Örültem a góljainak de nyilván nem gondoltam komolyan!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:23 du.

Értem hogy poén,csak az ember felkúrja magát amikor azt látja hogy továbbra sincs semmi elképzelés a kibaszott játékunkban.Kaptunk egy kellemes első félidőt és ennyi,innentől simán benne van hogy még kapunk egy két gólt.. Elkeserítő ez az egész ami itt megy!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:24 du.

Sajnos igen

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 3:17 du.

Egyszerűen vicc…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:17 du.

2 perc alatt 2 ugyanolyan gól

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:16 du.

Akkor most fog a csapat ereje megmutatkozni….bocs,de károgó leszek,nem nyerünk.

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 3:15 du.

Na innen nehéz lesz…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:15 du.

Aj…..jaj!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:05 du.

Èn azt mondom hogy fogjuk vissza a lelkesedésünk,mert van 45 perc és a paks nem rossz csapat.Mienket meg ismerjük!Az első 15 perc fontos lesz.Gomis meg úgy tűnik jó,nem a védelemben igaz hanem a kp-n.Sztem ezt eltalàlta a skót!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:11 du.

Azért 2-0-nál inkább örüljünk.Rendben tudjuk mindannyian mi a helyzet…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 3:03 du.

Csank János megmondta, hogy a foci nagy részben szerencse. De azt is megmondta, hogy a 2-0 a legveszélyesebb eredmény. Szóval figyelni!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:03 du.

Dícsérjük meg Tamás Krisztiánt is!
Valóságos cselgép lett erre a meccsre és ezúttal a „jó oldalon” hozott össze egy tizit!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:06 du.

Kár volt dícsérnem!
Nagy hiba!
De Szapi bravúrral javította

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 3:02 du.

Függetlenül az eredménytől, nagyon jól mentünk ki a pályára. Harcosan, hajtósan. Ez a Gomis gyerek nem is béna, kétszer olyan gyors fejben és testben, mint Hidi, és nem is ügyetlen. Eddig miért bújtattuk? Még Lukics is odateszi magát. Talán Tam bátyó szólt neki, hogy lépegessen vissza, avatkozzon játékba, mindenesetre csinálja.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:02 du.

Maxim és Ennin csere!
Csak nem tudom kikre!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:02 du.

Én Bocskayt és Kerezsit hoznám, de Mitrovics is jobb lenne mint Max.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:02 du.

Bárkire

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 2:58 du.

Plakuscsenkó helyett jöjjön bárki, azonnal. Mondjuk Bocskai. Ennin helyett azonnal bárki, a nagyanyám járókerettel. Ő is bepöckölte volna azt a beadást a járókeret hegyével. De jöjjön inkább Kerezsi. Zsótér helyett is kéne vki, de nincs senki a kispadon, akit jószívvel beraknék.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 3:00 du.

Zsótér maradjon, a másik kettővel egyetértek! Kerezsi és Bocskay jöhet be.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 2:55 du.

A legfontosabb: Kocsis Dominik egy futballista. Nem csak lesz, már az. Harcos, van sebessége, elképesztően pimasz, legalább négy töke van. Persze még fiatal, elszúr dolgokat, de jó!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 2:56 du.

Nagyon örülök hogy végre egyet érthetek egy kispesti fiatal dicséretében feltétel nélkül!

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 2:51 du.

Kurva szarul játszik a Paks ,ez a mákunk mert a játék továbbra sem sokkal különb mint az eddigi meccseken. Kocsis hajt,gomis eddig elfogadható,maxi + ennin kaka,lukic pedig ugyanúgy eltűnik mint eddig.

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 2:45 du.

Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudunk egy veszélyes kontrát végig vinni? Miért nem lehet időben passzolni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 14, 2022 2:57 du.

Ha maxim passzol enninnem,akkor lehet 3-0

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:01 du.

Pontosan, rohadt gyenge ez a Maxim gyerek

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 2:59 du.

Mivel Eninnek passzolt volna, ez nem olyan biztos, de igen, passzolni kellett volna gyorsan. Csere!

zico zico
zico zico
augusztus 14, 2022 2:44 du.

következő tizit Ennin lőjje, hátha elhiszi magáról hogy futballista és tud gólt szerezni

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 2:52 du.

Könyörgöm, ne. Ő sok dolgot nem tud ebből a szép játékból, de lőni egyáltalán nem. Majd nézz meg egy bemelegítést.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:43 du.

Na jó Plakuscsenko csere!!!!

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:46 du.

Petrusenko milyen jó lenne helyette 🙂 de hát rá nem tartottunk ígényt..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 2:47 du.

Jobb lenne helyette a keretbe igen de nem irányítóba

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:52 du.

Irányító posztra igazolni kellene mindenképp valakit, Petrusenko valóban nem az a poszt, most nézem TM-en és elvileg INGYEN engedtük el, balek banda…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 2:58 du.

Nem ingyen.

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:45 du.

Ez a totyogás… mintha 10-0ra vezetnénk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:39 du.

Ennin bmeg!
De Gomis és Kocsis kurvajó eddig!
Le a kalappal

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:40 du.

Gomis korábban már mindenki által le volt hurrogva, meg el lett volna küldve, miközben egy percet nem látta még senki játszani. Ő jó, Kocsis is, és Szabó Alex is szebben mozog mint az első fordulóban. Viszont a Plakuscsenko az emberhátrány, meg igazából Ennin is.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:40 du.

Kocsis hajt, megy ha labdát veszt szalad visszaszerezni. Végén még kicsit izgul, látszott hogy bántja is, de van a gyerekben fantázia.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 2:41 du.

Eddig szidtam!
Vállalom!
De ha ezt tudja hozni akkor jó lehet!

Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 2:38 du.

Gomis kurva jó eddig!, Ennin-t ne erőltessük pls.

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 2:32 du.

Szerintem irgalmatlanul hülyének kell lenni ahhoz hogy ne vegye észre egy edző sőt egy komplett stáb hogy ez a keret így geci vékony. Jégen táncolunk ha komolyan gondolják hogy így darabra ezzel a galériával és „minőséggel” végig lehet tekerni egy szezont.

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 2:26 du.

Lesz azért akciógól is majd? Tudom szar fanyalgó vagyok,sorry,utálom is magam nagyon (mezőnyjáték ugyanúgy nulla mint eddig…)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 2:35 du.

Ahhoz kellene támadójáték..

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 2:27 du.

Minek? Megvan a recept! 11-eseket kell kiharcolni és jók vagyunk. Nem kell túlbonyolítani! 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:22 du.

Innen szép kikapni…
De nekünk semmi sem lehetetlen…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:28 du.

Az Avatarod berúgta mindkettőt!Szép volt!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 14, 2022 2:29 du.

Két különböző módon és ugye el is kell vállalni

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:41 du.

Adom,kell ehhez önbizalom!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:24 du.

az tavaly volt.. idén az most van 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:21 du.

Lukic……
GOOOOOOLLLLLLL

zico zico
zico zico
augusztus 14, 2022 2:18 du.

az is tizi

Claus von Stauffenberg
augusztus 14, 2022 2:18 du.

Enin…:DDD annyira zavarja a labda a csávót

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:14 du.

Gomis eddig kifejezetten biztató!
11-es!
Lukic……
GOOOOOOOLLLLLLLLL!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 2:22 du.

Eddig jobb, mint Bocskay

Kermon
Kermon
augusztus 14, 2022 1:54 du.

Ki ez a fiatal ukrán srác a cserepadon?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 14, 2022 2:02 du.

Nem a Valencia-nevelés, aki még tavasszal jött a tarcsiba?
szerk: megnéztem, ő az

zico zico
zico zico
augusztus 14, 2022 1:36 du.

tavaly az MTK ellen is hasonló hangulat volt a meccs előtt és aztán milyen sima lett..:)

Kermon
Kermon
augusztus 14, 2022 1:35 du.

Szerintem ma nyerünk, így a BMK trió megússza (időlegesen) a népharagot.

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 1:02 du.

Na erre rohadtul kíváncsi leszek…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 1:01 du.

Mondjuk, hogy nincs a pályán írányítónk nem fog feltünni. Eddig se nagyon volt.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 1:33 du.

Miről beszélsz? Ott van Plakuscsenkó! Őt ezért igazoltuk, akkor biztos irányító.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 1:39 du.

Alibi Maxi átadásainak 80%-a vagy oldalra, vagy hátra megy.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 1:48 du.

Nem mondtam hogy jó, de tény, hogy irányítónak nevezzük. Szóval elvileg van irányító a pályán. Vagy Sanya is ironizált?

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:52 du.

Kispad se rossz.comment image

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 14, 2022 12:46 du.

comment imagecomment imagecomment image

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 14, 2022 12:51 du.

a bőröndökbe már becsomagoltatok nekik?

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:25 du.

comment image

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 1:10 du.

Najó. Ez vicc. Ledöbbentem.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:43 du.

Lehet hogy Gomis védekező középpályást fog játszani. 4-1-2-3?
Szapi – Tamás, Prenga, Csirke, Szabó A. – Gomis – Zsótér, Maxi – Kocsis, Lukic, Ricsi

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:42 du.

Mi a búbánatos f@sz ez?!?!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:40 du.

Gomiiiis?????

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:34 du.

Doka??????

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:32 du.

Védekező kp??
5-2-3..vagy mi..
Félek átgázolnak rajtunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 12:25 du.

Döbbenet…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 12:29 du.

az 5 védő?

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 12:54 du.

az egész… mintha még felkészülési meccset játszanánk

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 12:56 du.

igen az is, 3. tétmeccs, három különböző felállással

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 12:07 du.

Koszta, Prosser, Vernes hármas visszahozatalával be lenne fogva a „mikutyánkkölyke klub” és a nincs támadónk egylet szája is!
Még akkor is ha nem véletlenül nem kellenek sehová!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 14, 2022 11:50 de.

Én leigazolnám, habár nem tuom milyen fizikai-technikai-formában van, de ő lehetne 1-joly-joker elől, bármikor-bármire képes, rutin-tapasztalat-csibészség benne van! Meg a keretet elnézve középpálya-csatársor, szrntm vannak gyengébbek nála! CSAK …….!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 11:46 de.

Derék Eppel Marcink már a dióknál sem kezdő!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 14, 2022 7:04 de.

VERNES RICHÁRDOT visszafogadnátok?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 14, 2022 12:05 du.

Most hogy kikopott a Honvédból, Vasasból meg még ki tudja honnan?
Elnézve jelenlegi keretünket természetesen igen!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 12:56 du.

Ricsi válthatná Richit…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 1:04 du.

Pont az hiányozna még nekünk:)))

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 14, 2022 10:49 de.

Ricsikét? a bulibárót? minek?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 11:58 de.

Sok focista bulibáró van!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 14, 2022 7:51 de.

Attól tartok beférne és ez minden korábbit felülír.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 14, 2022 7:37 de.

Még praktizál?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 7:40 de.

Igen a napokban szerződésbontás a Vasasnál!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 14, 2022 9:16 de.

Lekene csapni rá. Jobb úgysem jön ide. Aztán hátha lesz egy masodviragzasa.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 14, 2022 10:56 de.

Inkább hagyjuk.Sok értelme nincs.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 6:08 de.

Kedves Pelso!
Utaltam én is Neked!
Elviekben holnap megérkezik!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 5:18 de.

Azért elnézve a fiatalok mtk elleni meccsét, (12 perc után 0:2 ) mutatja hol is jár az utánpótlásunk.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 8:17 de.

Bocs,de ez nettó hülyeség. Ez egy nb3-as meccs, ahol sok 17évessel állt fel a csapatunk, míg az mtk egy idősebb, több nb1-ben is már bemutatkozott játékossal jött. Pont nem lehet ez alapján semmiben komoly véleményt megfogalmazni. A mostani hangulatban viszont kapsz majd sok lájkot rá!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  László Szilágyi
augusztus 14, 2022 8:21 de.

Az igazság az, hogy az mtk-ban se látok olyan sok felnőt sztárt.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 11:22 de.

Más korosztály! Akkor az egyszerűség kedvéért, míg ott 1db kiskorú(17éves) kezdő volt, addig az MFA csapatban 5db 17 ill. 2db 16 éves kezdett.

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 11:22 de.

Más korosztály! Akkor az egyszerűség kedvéért, míg ott 1db kiskorú(17éves) kezdő volt, addig az MFA csapatban 5db 17 ill. 2db 16 éves kezdett.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  László Szilágyi
augusztus 14, 2022 11:26 de.

Gondolom nekünk se volt megtiltva, hogy öregebbek játszanak, vagy nálunk már nincs köztes êletkorú?

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 5:29 du.

Bocskay,Kocsis,Szabó és Kerezsi is fiatalabb volt az nb1-es meccsen mint az nb3-as mtk-s kezdő többsége. Minek játszanak huszonéves culák az nb3- ban? Ez legalább egy tudatos átgondolt stratégia.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 4:50 de.

Hát gyerekek ott tartunk hogy a két szezonon át alig bent maradó gittegylet a maihoz képest tele volt hazai szinten sztároknak nevezhető futballistákkal!
Akiket hangos szóval elkergettünk (jómagam is!) azok nagyrésze jobb Baráthságot ápolt a labdának nevezett sporteszközzel mint jelenlegi aranylábú spielereink élükön mondjuk Lord Enninel aki ha felé gurul a labda talán azt gondolja magában hogy mit csináljak vele beleharapjak?
22 játékost adtuk el, menekült el, üldöztünk el, herdáltunk el stb.
6 játékost igazoltunk, mert az innen onnan visszarendelt akadémisták nem igazolások, nem is váltak be egyik sem!
Újabb érkező a jelek szerint nem jön, ha mégis akkor is már bőven elkésve!
Drágáim már csak 31 (plusz 1-2 kupa) szégyennap van hátra, tabellát figyelni nem kell mert elfoglaltuk a minket megillető 12. pozíciót!
Szebb jövőt Kispest!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 4:14 de.

Én Lovreszt már 3 éve legalább centerként játszatnám.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x