Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 2:12 du.

A bánatnak jósolgatsz pontatlanul. A lepke megvolt, de nem Dombónál

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 2:50 du.

Dombónál is meg volt..

Kermon
Kermon
augusztus 21, 2022 1:38 du.

Nenad pocakjáról bepattanó labdával és egy Dombó lepkével nyerünk.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 21, 2022 2:14 du.

🙂 ez már tragikomedia, ami Kispesten zajlik

októberes
októberes
augusztus 21, 2022 1:34 du.

A Vasas Holenderrel erősìtette a tàmadòjàtèkàt, mi Enninnel. Innen szèp nyerni…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 1:13 du.

Tök szabályos gólnál mit vizsgál a VAR? Nincs tüdőgyallása vagy kovidja a gólnak?

Pelso
augusztus 21, 2022 1:07 du.

ez a meccs vízválasztó lehet.
ha ma kikapnánk, akkor nem kérdés, hogy sürgősen igazolni kell, győzelem esetén „ráérünk” egy hét múlva is…
remélem a kiállított kamuscsenko hiánya előnyt jelent a középpályán, de én behoztam volna Dokát…Filip ellen kevés lehet Alex

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 12:51 du.

Komolyan,hogy Doka nem lehet kezdő…

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 1:11 du.

Miért követeljük őt ennyire? Miben lóg ki felfelé? És ez mikor volt látható? Komolyan kérdezem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 2:16 du.

A tavalyi szezon egyik legjobbja volt Kispesten!
Tűz akarat elszántság technika

Pelso
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 1:17 du.

mondjuk Ennin helyett tuti többet produkálna

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 1:20 du.

Nem tudom, kicsit ő is ilyen jöttmentnek tűnik. De ja, Ennin helyett legyen bárki. Siralmas helyzet; hercegek meg ilyen istentudja sehonnai kutyaütők.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 2:18 du.

Nem sok meccset nézhettél az előző szezonban

Pelso
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 1:25 du.

qrva gyenge a keret, de szerintem Dokát benézted, szerintem ő a ratyit leszámítva bárhol beférne.
Ennin és a Plaku gyerek botrány…idióta volt, aki idehozta őket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 1:15 du.

Azért,mert toronymagasan jobb jàtèkot kèpvisel,mint a helyén jàtszó Szabó Alex.Egy eseeges Holender,Radó dörzsöltséggel szemben sokkal jobban jönne az ő rutinja.Ha láttàl pár meccset az előző szezonban,akkor látthattad,hogy mit tud a sràc.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 1:19 du.

Szabóban benne van 1 stabil nb1es védő lehetősége, ha fel akarjuk építeni, játszatni kell.
Dokát a középpályára tenném vagy Alex vagy Tamás elé

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 1:15 du.

Azért,mert toronymagasan jobb jàtèkot kèpvisel,mint a helyén jàtszó Szabó Alex.Egy eseeges Holender,Radó dörzsöltséggel szemben sokkal jobban jönne az ő rutinja.Ha láttàl pár meccset az előző szezonban,akkor látthattad,hogy mit tud a sràc.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 21, 2022 1:13 du.

Mindenkor.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 1:07 du.

Dokának helyet kellett volna szorítani!Megbocsájtom Tamnak,ha nyerünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 12:45 du.

És a valóság.comment image

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 1:10 du.

Ó, Ennin, meg vagyunk baszva… Kerezsi csak pad 🙁 Remélem valami értékelhető időt kap majd ma

SeeZo976
SeeZo976
augusztus 21, 2022 12:43 du.

comment image

Pelso
augusztus 21, 2022 12:43 du.

20 SZAPPANOS PÉTER
11 ZSÓTÉR DONÁT
21 ENNIN RICHLORD
22 TAMÁS KRISZTIÁN
23 PRENGA HERDI
27 LUKIC NENAD
31 LAZAR ĆIRKOVIĆ
37 BOCSKAY BERTALAN
78 GOMIS CHRISTIAN
91 SZABÓ ALEX
92 KOCSIS DOMINIK

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 12:46 du.

Most akkor ez a tied, vagy a hivatalos?

Pelso
Válasz a következőnek  papparam
augusztus 21, 2022 12:47 du.

én nem tudom a számokat… és ez a sz.rabb… szóval ez a hivatalos. 🙂

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 12:49 du.

Amit lentebb irtal, az egy az egyben az enyem is lenne, mar kezdtem orulni. 🙂
Na mindegy, bizzunk Tamban!

Pelso
augusztus 21, 2022 12:33 du.

Szappan-
– Szabó A., Prenga, Cirko, Tamás –
– Doka, Gomis, Bocskay –
– Kocsis, Luki, Kerezsi –

ez lenne az én kezdőm, nemTamé..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 12:24 du.

Két ugyan olyan kezezés egyik büntető a másik tovább. A VAR szar.

le_petit
le_petit
augusztus 21, 2022 10:52 de.

Remélem, hogy ma kezdenek a kölykök és bármi is lesz, csapágyasra hajtják magukat. Ennyi a legtöbb, amiben bízok. CSAK

Gogolák Roland
Gogolák Roland
augusztus 21, 2022 7:36 de.

Tudja valaki, hogy a jegymesteren vett jegyeket ki-e kell nyomtatni vagy elég a telefonon vinni és úgy beolvasni?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 21, 2022 11:59 de.

Viszont a QR kódot nekem nem csippte, csak a klasszik vonalkódot, de azt telóról simán.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 21, 2022 9:05 de.

Szia,
Mindig telón csippentjük be a vonalkódot. Ki szoktam fotózni a vonalkódot, hogy az olvasó a beléptetőn lássa rendesen.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 21, 2022 9:21 de.

Köszönöm

MiJo28
MiJo28
augusztus 21, 2022 6:57 de.

Sziasztok!
Van egy szabad jegy mára a vendégbe, ha valaki szeretné.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 21, 2022 9:36 de.

Nekem kéne,el lehet küldeni,vagy személyesen?

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 21, 2022 9:58 de.

Már elkelt, bocsi.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 21, 2022 9:58 de.

Semmi baj.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 5:24 de.

Horváth Feri újra Kispesten.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 6:14 de.

…ès csapata,az újváros vezet is ellenünk.Hiba volt ferit elküldeni ès nem megvàrni,míg a csikó felnő.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 6:27 de.

Aláznak bennünket hazai pályán.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 5:45 de.

Egy pillanatra felszaladt a szemöldököm a kommentet olvasva, aztán eszembe jutott az nb3…

santiago
santiago
augusztus 20, 2022 2:33 du.

A legnagyobb hibaja ennek az atigazolasi szezonnak tovabbra is Gale elengedese volt…. Egyszeruen ahol egy Ennin, Kocsis , Plakuchenko jatszani tud. Szegyen, hogy o nem.

Mutatnek most harom rovid videot az elmult ket merkozeserol ha rajonnek hogyan tudnam ide bekuldeni anelkul, hogy yb felpakolnam.

Harom rovid video lenne az elso egy kulsos hajszalpontos beadas, masodikom egy koteny majd meg egy csel es a kapus nagyot ved, harmadikon egy testcsellel kibillenti a vedot es eltekeri a hosszut, a kapus itt is nagyot ved.

Jelenleg nincs a csapatunkba olyan jatekos akik ezek kozul barmelyikre kepesek lennenek….. szomoru

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 21, 2022 4:22 de.

Sokáig èn is láttam benne spirituszt,de sajnálni hogy elment elèg nagy dőresèg…Ugyanez volt a „zseniàlis” Szendreivel,a Soltész gyerekkel,meg a többi hozzà hasonló eltékozolt „tehetsèggel”…..A szomorú inkàbb az hogy akik jöttek,azok se tesznek hozzà semmit. De a videóra visszatèrve,nagyon jó pèlda Tamás. Legalàbb egy negyedóràs videot lehetne róla összeàllitani pozitív hangvètelbe ami àltal az AC Milan elgondolkodna visszaigazolásàn,ès egy fèl óràs olyat hogy a Feröer 2 be húzzàk a szàjukat…..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 21, 2022 3:25 de.

Egyszóval egy olyan jàtèkos utàn sírunk,aki a grúz liga utolsójàhoz igazolt?!Olyan utàn,aki baszott visszazàrni védekezni és nem vèletlenül lett egyetlen edzőnèl sem alapember.Értem!Amúgy mindenkiről lehet olyan videót kiragadni,amiben villant vmit.Tamás is csinàlt a paks ellen egy „Ronaldós”cselt,akkor most ő is zseni?Kukoc külsővel úgy adott be mint senki a csapatban közben meg nulla volt a focihoz.Szóval hagyjuk már Gale utàni sírànkozást.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 10:01 de.

Ha valamit idezel nezz utanna.
Negyedik a csapat ahova ment.
Ket merkozese van ott a bajnoksagba merkozes osszefoglalokba voltak a megnozdulasok.

Szelsorol/csatarrol beszelunk kurvara nem az a fontos, hogy tud e vedekezni. Ancelotti majd kihagyja kovi merkozesrol Viniciust mert nem vedekezik…..

Zsoter fut 20 km egy meccsen feleslegesen mert technikailag nulla ha nala van a labda.

Ennin meg vedekezhet akarmennyit…. Vak

Kukoc barmikor beferne a mai csapatba ….

Kermon
Kermon
augusztus 20, 2022 10:16 de.

Aug 31-én lezárul az átigazolási időszak. Lesz itt még egyáltalán bejelentés? Szabadon igazolhatót meddig lehet szerződtetni?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 20, 2022 12:43 du.

Bejelentés lesz, új játékos nem biztos…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 20, 2022 5:07 du.

Konkrétabban?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 21, 2022 4:59 de.

Mindig bejelentenek valamit, új szponzor stb.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 20, 2022 2:00 du.

Milyen bejelentés?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 20, 2022 11:06 de.

Miért? Szép feladat egy ilyen karcsúsított és erősen hiányos kerettel nekimenni a szezonnak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 21, 2022 1:45 de.

Inkább rituális öngyilkosság!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 1:18 du.

Hantának a posztjában megint volt egy burkolt kiszólása felénk,de sebaj.Csak a saját szemszögéből látja a dolgokat.Aki más véleményen van az buta,sötét.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 20, 2022 10:58 de.

Szabadon igazolhatót akármikor.

santiago
santiago
augusztus 20, 2022 1:47 de.

Off:
Tegnaphoz vissza terve.
Ki gondolta volna, hogy Ondo-Szabo ismet elcsal egy merkozest, szanalmas, hogy ez a nyomorek meg elso osztalyban vezethet.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 20, 2022 6:16 de.

Hotnyák Zsolt:”Ha nagy csapattá akarunk válni,ilyen hibákat nem szabad megengedni.”Miről beszél?Sose lesznek nagycsapat!

Ray
Ray
augusztus 19, 2022 4:56 du.

Itt aztán bőven megy a vita. Az én véleményen, hogy ez a Kecskemét Budafok, Gyirmót szinten van. Banó Szabó meg semmi extrát nem mutatott. Tehát aki ezt a szintet akarja Kispesten az szurkoljon. Nekem ennél több kell. És még ebbe a mostani gyenge csapatba is több van. Ne most nézzük. Majd térjünk vissza rà kb. a bajnokság felénél.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 20, 2022 11:35 de.

Amit a gól előtt csinált, az bizony extra volt. Utána volt egy nagy helyzete is, az se a véletlen műve volt. Kár hogy nem jó megoldást választott. Amíg lényegesen jobbat nem hoznak nála, addig inkább néztem volna őt. Persze én is magasabb szintet szeretnék. Mondjuk nekem nem kell a fradi féle világválogatott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 3:36 du.

Kecskemét 3 és fél meccsnél veretlenül 1 gólt kapva legkissebb értékkel és költségvetéssel vezeti a tabellát!
Mr Docherty lehet sasolni hogy kell ezt csinálni!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 3:59 du.

Lehet nàlunk is ez a cèl?!Alacsonyabb költségvetés mellett egy rakkolós,küzdő csapat kialakítása?Talàn vmi ilyesmi is kiolvasható a mai cikkből.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 4:01 du.

Egyenlőre ebből az alacsonyabb költségvetés valósult meg úgy látszik!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 3:33 du.

Banó nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni most meg egy kecskemét egyik legjobbja!
Hihetetlen…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 20, 2022 10:32 de.

Tudott, nem játszattuk. Ennyi.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 5:05 du.

azért a Haraszti elleni kupameccsen nagy zsugát ragasztott pl..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 4:43 du.

Nàlunk tènyleg nem tudott egy egyeneset belerùgni a sèrülèse utàn, mivel kis tùlzàssal, de nem hagytàk belerùgni.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 20, 2022 10:33 de.

Ez nem túlzás!!

A69W
A69W
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 20, 2022 4:19 de.

Esélyt sem adtak neki! Ez a vérlázító! Helyette meg…. Na jó, nem is cseszem fel az agyam kik húzták Honvéd mezt az utóbbi három évben!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 20, 2022 11:05 de.

Vannak így többen. Jó példa erre Kerezsi, akit – utánpótlás válogatottként- becseréltek több, mint másfél éve. Azóta kapott -a vasárnapival együtt- összesen 74 percet. Közben látjuk, hogy be- betéved a kezdőbe olyan légiós, aki botladozik a labdában.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 4:17 du.

Ez konkrétan nem igaz, Banó kimondottan jól mutatkozott be a csapatban, ha csak a Felcsút ellen a Danilo fejére varázsolt labdára gondolunk..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:45 du.

Az bőven a sérülése előtt volt.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 20, 2022 10:36 de.

Arról nem ő tehet, hogy az analfabéta vezetés egy újabb tehetséget pocsékol el azzal, hogy a sérülés után esélyt sem adunk neki.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 20, 2022 11:05 de.

Sajnálom, hogy ez a helyzet.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 4:09 du.

Azért, ha végignézed a kommenteket nálunk a legtöbb hozzászólásban a fiatalokkal szemben zéró tolerancia van. Aki játszik annak hiba nélkül kell tolnia, különben szar, semmirekellő, minek ez ide stb. Gondold csak el Szabó Alex hiba nélkül, jól játszva hozta a Paks elleni meccset, erre itt a vélemény, hogy eddig nb3-as volt, most nb2-es szintre jött fel. Ilyen légkörben nem tud egy fiatal jól teljesíteni. Banónak Igenis voltak jó momentumai, csak ha az ember nem bízik valakiben, akkor a negatí vumookat látja csak. Lehet ellenpélda is, Zsótér például renget hibázik, nagyokat is és sok pontatlan passza van, mégis közönségkedvenc (én is sokra becsülöm)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 19, 2022 4:34 du.

Apró megjegyzés: az hibázik sokat,aki sokat van játékban,sokat passzol,sokat vállal(pl Zsótér). Aki alibipasszokat csinál ,vagy bújik a labda elől,az kevésbé hibázik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 3:31 du.

Hogy a picsába lehet hogy nálunk mindenki szarul játszik vagy sehogy mert be sem fér, teljesen jogosan van elküldve vagy teljesítménye vagy magatartása alapján, más NB1 es csapatokban pedig kivirágzik?!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 4:18 du.

Mert esetleg nem jogosan lett elküldve?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 3:36 du.

Abban a „baráti családias” környezetben mindenki eltunyult.

Kermon
Kermon
augusztus 19, 2022 3:30 du.

Utoljára írom be, hogy Banó-Szabót nem kellett volna elengedni. Gólpassz mellett, most is egy tűpontos labdát varázsolt a csatár fejére. Plakátcsenkónál a fizikuma is jobb, meg még a mikutyánkkölyke is. Ááá, a ‘csába.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 20, 2022 4:13 de.

Üdv! Szrntm B.Sz jó helyen van, Batikot nem kellett volna ……!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 19, 2022 3:38 du.

Az a baj,hogy hiába írunk be ezt,azt.
Én vele kapcsolatban nem szólaltam meg,de sorolnám a neveket kitől szabadultunk meg úgy hogy nem kellett volna.
Remélem a jelenlegi értékeink(akiket szagértők időnként futballbutáznak) már maradni fognak egy jó darabig,mert nagy szükségünk van rájuk,pláne így,hogy látjuk milyen használhatatlan játékosok is kerülnek ide helyettük..

jnkzln
jnkzln
augusztus 19, 2022 3:02 du.

Facebookon írták, nem tudom mennyire valid infó, de állítólag az ukrán játékos megbukott az orvosin, úgyhogy nem lesz a játékosunk.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 19, 2022 3:09 du.

Állítólag valid

dagiiron
dagiiron
augusztus 19, 2022 2:56 du.

Bano gólpassz.. Mondtam, hogy esélyt kellett volna kapnia

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:15 du.

Kapott. Még meddig kellett volna az NB3-as csapatban játszania?! Azzal sajnos nem vagyunk kisegítve, hogy ennyire volt motivált hasonló teljesítményt nyújtani a csodálatos Kispest csapatának mezében.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 20, 2022 4:21 de.

Ezt komolyan is gondolod, amit írtál….?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 20, 2022 5:57 de.

Be voltam rúgva, de így utólag is hasonlóan gondolom. Valószínűleg kevésbé fogalmaznék sarkosan. Miért tartottuk itt ennyi ideig, ha senki nem adott Neki esélyt? Rehab után még pár év fizetés. Vajon miért nem játszott? Minden edző hülye? Vagy nem fizetett nekik eleget?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 19, 2022 4:21 du.

Nem tünt fel, hogy amikor az első csapatban az edző meccseken lehetőséget kapott, akkor gólt rúgott, de a tét meccseken mindenfajta külföldi hulladék játszott helyette?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 19, 2022 4:19 du.

Nem kapott, a sérülése előtt jól játszott, utána nem kapott esélyt..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:22 du.

Kapott. Sérülése elött gyenge, lassú volt, pár momentummal, sérülése után meg 0. Nagyszerü helyen van Kecskeméten, (bár lecserélték az 50. percben), építgesse csak magát a fiatal tehetség.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 20, 2022 10:41 de.

Jujj..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 19, 2022 4:25 du.

Ez a fiatal tehetség, ahogy nevezed, jobban bánik a labdával, mint az a sok külföldi hulladék, akik most és tavaly a középpályán játszanak/játszottak..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:35 du.

Nem. Nem bánik jobban. De még ha jobban bánna is, ez már nagyon kevés a mai fociban. Ezért van az nb2es szintü kecskemétben, ami kb az ö szintje. Ha szerinted jobb játékos, mint Mitrovic mondjuk, akkor nézz meg egy tavalyi ute meccset. De nem akarlak meggyözni úgysem tudnálak. Tudom, a mi kutyánk kölyke, és ez azért elvakilt itt pár szurkertársat. Most viszont itt van a böség kosara nektek, szurkolj inkább Kerezsinek, Kocsisnak, akikben tényleg van lehetöség, vagy Bocskaynak, aki jobb, mint Banó, esetleg Szabónak, aki gyenge, de szeretjük, mert öshonvédos.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 20, 2022 1:39 du.

Mitro egy nulla. Remélem többet nem veszi fel a Kispest mezét tétmeccsen.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 20, 2022 10:42 de.

Jesszus…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 20, 2022 1:56 du.

Uramatyám, esetleg Természetesen megcáfolhatsz, vagy irkodhatsz ilyen butaságokat is mindenhova. Esküszöm, megkövetlek, amint Banóért valaki egy eurót fizet, felismervén a benne rejlö potenciált. Vagy kezdö lesz legalább felcsúton, mint az itteni okosok szerint semmit sem érö Batik… De persze nem fog, mert GYENGE. Ha tetszik neked meg még 3-4 szurkolónknak, ha nem. Mindenesetre én meg örülök, hogy nem nálunk van már. Uramisten, Istenatyám, blablabla.

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 19, 2022 5:34 du.

Hát Mitro eddig messze van az nb1-es nem túl magas szinttől… Idejött jó pénzért levezetni.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  ius
augusztus 20, 2022 5:02 de.

Banó viszont az a szint, gondolom, akit itt szeretnétek nézni hátröl-hétre. Jöhetne még Bobál, Koszta meg vissza Nagy Geri.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 20, 2022 10:45 de.

Jó lenne, az idehozottaknál mind jobb.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 20, 2022 2:04 du.

Igazad lehet. Micsoda karriert futottak be. Mondjuk az orosz ligában egyik se rúghatna labdába, de a legjobbat pont most baszták ki kóreából. Kellene neki adni esélyt, nem csináltuk még ezt eleget.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 19, 2022 4:38 du.

Az az nb2-es Kecskemét kicsit jobban szerepel, mint mi…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:20 du.

Az NB3-as csapatban nem játszott rendszeresen?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 19, 2022 4:25 du.

Mit ért vele?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 4:43 du.

Semmit. Figyelj, aki az NB3-ból sem tud kiemelkedni, attól mit várunk? Egyszerűen nem tudott olyan motivált lenni, amilyen most. Ehhez Neki a Kecskemétbe kellett szerződnie.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 20, 2022 10:45 de.

Mekkora fals duma ez.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 20, 2022 1:40 du.

Lehet.

Tony Soprano
Tony Soprano
augusztus 19, 2022 2:54 du.

Banó Szabó elég jól játszik Kecskeméten. Most is gólpassz.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 19, 2022 3:10 du.

Egyedül Saninó látott benne fantáziát.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 19, 2022 3:12 du.

Meg a holland , illetve F.hunter és én..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 3:33 du.

Én mindig a sebességét kritizáltam, de mintha abban is fejlődött volna. Nagy hiba, hogy az ukrán-izraeli játszik a posztján.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 19, 2022 4:12 du.

Ez így van, jobb játékos Bano

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 19, 2022 3:19 du.

Meg én is.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tony Soprano
augusztus 19, 2022 3:08 du.

Kimondottan jól játszik..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 19, 2022 12:58 du.

Annyira pesszimista itt mindenki, de renélem az öngyilkosság nem foglalkoztat benneteket.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 19, 2022 3:30 du.

Ugyan itt, Harakiri tanfolyam.

Thibby
Thibby
augusztus 19, 2022 12:50 du.

Nézve a jegyeladást holnapra kb 2000 jegy fogyott a hazaiba

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 19, 2022 1:27 du.

Nem nagyon tudnak mozgósítani,igaz nincs is igazàn kit.Sztem ha lett volna lehetősèg,akkor 1000 kispesti biztos lett volna.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 20, 2022 10:46 de.

Mi is a hazaina megyünk a tábor mellé

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 3:49 du.

Tele lesz a stad nagyjából.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 2:10 du.

lesz szerintem így is mert sokan vettek hazaiba gondolom

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 19, 2022 11:17 de.

Úgy tűnik egy újabb hét telt csatár v. középpályás igazolása nélkül… 🙁

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 19, 2022 11:36 de.

Sőt bármilyen igazolás nélkül…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 19, 2022 1:00 du.

Hát így kell megoldani…

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 19, 2022 6:34 de.

Remélem jó az akusztikája az Illovszky-stadionnak, mert üvőltő-hangos-oroszlánokat szeretnék hallani!!! CSAK A KISPEST!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 19, 2022 10:03 de.

Szia,
Kint leszel szurkolni?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 19, 2022 11:09 de.

Üdv! Sajna nem, már írtam 1×2-r. 14-éve szenvdtem el 1-sport balesetet, amit a 4-s-5-s csigolyám bánja, nem vaok tolókocsis csak a lépések, fordulások, leülés, stb… szóval enyhén mozg-korlátzott vaok! De a baleset előtt mindig kint voltam a Bozsikban! Gyerekkoromban a 2.-tős rangadókón kezdtem meccsekre járni. KISPEST 49…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 19, 2022 1:22 du.

Szia Rob.Ha autóval tudsz utazni,egyszer kivinnélek egy hazaira,mert szimpatikus vagy az írásaid alapján.Nem messze állnánk meg a bejárattól,és láthatnád a Bozsikot is,na meg az oroszlánt.Mit szólsz hozzá?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 20, 2022 4:05 de.

Üdvözöllek Lajos! Nagyon köszönöm és nagyon jól esik a segítséged ebben a rideg világban, s ritka is, hogy majdnem ismeretlen embernek próbálsz segíteni! Igen autóval menne a közlekedés elis-fogadom, de várjunk még 1-másfél hónapot kb. A helyzet: Porta szolgálatos Biztonsági őr vaok, dolgozni muszáj, jó is biztos is a munkahelyem, a lényeg minden hétvégén dolgozom ez az 1-k korlát-tényező! A másik korlát-t….ő a jelen „csapat” állapota-eredményessége-stb… tudjuk jól mi a szitu, ha az első kör után (addig szrntm érnünk kell!) felfelé-ível a csapatunk, akkor kimennék szívesen! Ez-esetben a munk-helyemen kérek szabadságot, szóval megoldható! Mégegyszer köszönöm! A meccsről a megérzésem=VASAS-KISPEST 2:2 v. 2:3….. CSAK A KISPEST!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 20, 2022 4:21 de.

Oké,majd visszatérünk rá.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 19, 2022 11:27 de.

Szia,
Nekem kimaradt ez az infó, Bocsi! A megfogalamazásodból gondoltam úgy, hogy kint Leszel.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 20, 2022 4:52 de.

Semmi baj! Csak olyan jó érzés a Kanyart v. a Tábort hallani még a Tv-ből is, fölállaszőr feeling!!! Igy tovább! CSAK …..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 19, 2022 9:31 de.

Jobban fogunk szólni,mint a Bozsikban.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 19, 2022 1:04 du.

Általában kint vagyok a hazain,de mikor tv-n néztem nem hittem a „fülemnek”.Lehet a k…gyengézéstől akarják megóvni a tv nézőket?Nem hiszem el,ha akarnák nem tudnák megoldani!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 19, 2022 9:52 de.

Sajnos az nem nehéz…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 19, 2022 5:20 de.

Azért 45 ezer hazai drukker előtt győzni, még ha kicsit szerencsével is, elismerést érdemel.

F.hunter
F.hunter
augusztus 19, 2022 4:49 de.

Boris lehet mégse kókler amit a vak is lát? Haha Pedig 4 vereséggel kezdett. Be lett árazva a bajnokság. Fos liga blabla

F.hunter
F.hunter
augusztus 19, 2022 4:49 de.

Boris lehet mégse kókler amit a vak is lát? Haha Pedig 4 vereséggel kezdett. Be lett árazva a bajnokság. Fos liga blabla

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 19, 2022 4:56 de.

Azért ne szaladjunk ennyire előre! A paks és a fardi ellen azért hoztak egy 6-0-át, szar játékkal. Valóban szép eredmény amit elértek, de azt látni kellett, hogy a kölni edző hibázott a kiállítás után. A kp. addigi legjobbját vitte hátra, ezzel kivégezte a kp-t. A vidi meg precízen ölte a játékot és küzdött a győzelemért. Nem elvitatva a sikerüket, azért én megvárnám a visszavágót is mielőtt Borist méltatnám.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 6:48 de.

Egyetértek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 5:03 de.

Ha egy vereség után lehet fosligázni egy győzelmet se vitassunk el. A kezdeti zakók óta most kaptak ki 2x a bajnokságban. Más legyőzőre nem találtak. A kisvárda se vallott szégyent, közel volt a bravur,pedig a molde az Elfsborgot oda vissza verte,6:2es összesítéssel,beárazva a svéd ligát. Bármi lesz a vidi se marad már szégyenben. Fradi az el-ben nagyobb parádét fog rendezni mint a Bl-ben,arra fogadhatunk, a felcsút meg sose érjen el jobbat mint a 4x gazdagabb portugálok ellen egy sima zakó és egy x.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 19, 2022 6:43 de.

Nem vitatom el, el is ismertem a teljesítményüket, de ennek a (rész)győzelemnek akkor lesz értéke, ha itthon is meg tudják tartani és bejutnak az EKL-be. A történelem könyvbe is az fog majd bekerülni, hogy ki jutott be ebből a párharcból a csoportkörbe. Én csak egyet szeretnék megtudni, hogy a KISPEST-HONVÉD FC mikor fog ilyen eredményeket felmutatni,mint a MOL, Kisvárda, mert nem csöppet zavar ez ám engem? Én is szívesen mennék nemzetközi meccsre, csoportkörre meg pláne. Sajnos nem efelé tendál szeretett klubunk építkezése…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 19, 2022 6:49 de.

Kipróbálhattuk volna Rossival mit tudunk a bl-ben de akkoriban nem kókler vezetőink voltak és elhajtották a picsába az építkezés jegyében.
A siker meg siker. Nem csak károgni szabad, még akkor se ha az interneten vagyunk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 18, 2022 3:19 du.

Akkor most a két várt ukrán közül az egyik nem jön a másik meg hikomatos!
Kb akkor ennyi a story?
Vagy lesz/lehet még valaki akit balsorsa arra kárhoztat hogy Honvéd játékos kell legyen egy kicsit?

Szlaci
Szlaci
augusztus 18, 2022 10:49 de.

Nem tud valaki egy jegyet szerezni véletlenül a vendégbe?
Lányom akkor jönne és sofőröm is lenne:)

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 20, 2022 9:31 de.

Én tudok adni 1 jegyet a vendégbe

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Darás Gábor
augusztus 20, 2022 10:37 de.

Fuu, köszi Átveszem…
Meccs előtt a pályánál, esetleg érte is tudok menni.

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 20, 2022 10:49 de.

Ide írj egy mailt: gabor.daras@gmail.com

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 9:41 de.

A vasas ellen gyakorlatilag elment 610 jegy. Első körben ugye 550+adtak még 60 db-ot. Megnéztem a vendégszektoraik befogadó képessége 770 fő. Vmi biztonsági oka van, hogy nem lehetett eladni az összes jegyet vagy legalábbis 700-at?

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 11:01 de.

Már csak annyi kellene, hogy Rőzse legyen a kerítésen.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  ogy
augusztus 19, 2022 5:45 de.

Meg annyi, hogy a csapat felnőjön a szurkolókhoz. Legutóbb elindult valami, jöjjön a folytatás, a további javulás. Ez a szurkolótábor megérdemli.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
augusztus 18, 2022 11:31 de.

Így van,bízom benne hogy ő lesz.Illetve nagyon kellene a szőke dobos sràc.Ő nagyon tudja az ütemet.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 10:49 de.

Igen, rendorseg miatt. Vasas nem adhat tobbet

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 18, 2022 12:57 du.

Megkérdezhetem,miért törlődtek a tegnapi válaszaid a két ukrán srácról?Remélem nem én volram az oka?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 18, 2022 2:57 du.

Nem! 🙂
Csak nem kellett volna kikotyogni, ennyi.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 18, 2022 4:09 du.

Ne haragudj,én csak érdeklődtem.Semmi hátsó szándék nem volt bennem.,köszönöm a választ.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 18, 2022 10:54 de.

Gondolom a fradikának megoldanák azért…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 18, 2022 11:50 de.

Mit szarakodnának ők ilyenekkel? Beülnek a hazaiba,oszt’ jónapot.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 18, 2022 2:49 du.

Ennyi,mint felcsúton…

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 18, 2022 11:42 de.

Ők is ennyien voltak a kupán

jnkzln
jnkzln
augusztus 18, 2022 8:09 de.
Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 18, 2022 8:15 de.

Köszi.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 18, 2022 7:51 de.

Üdv! Uraim kérdésem, leszünk kb-6oo-an Kispestiek a vasdolgózóknál? CSAK A KISPEST!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 18, 2022 9:01 de.

Az összes nekünk szánt jegy elment, amit 600 kispesti szurkolót jelent. Otthon leszünk idegenben is!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 10:25 de.

Kösz Szabi…CSAK ….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 18, 2022 5:29 de.

Benczenleitnert tényleg agyondicsérik,ahogy Kermon írja.
Remélem sokat fejlődik és mi fogjuk hasznosítani majd,nem pedig őt is másnak neveljük.

Kermon
Kermon
augusztus 17, 2022 3:35 du.

Luki továbbra is jó formában, 2 gól a Dióknál. Benczenleitner is gólt szerzett az ETO-ban. A kommentek szerint jól játszott.
http://www.nemzetisport.hu/mobil_nso_cikkhozzaszolas

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 17, 2022 5:10 du.

BB már most befért volna nálunk is…jövőre jó kis csapatunk lehet

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 18, 2022 6:05 de.

Melyik osztàlyba?:)

Pelso
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 18, 2022 6:16 de.

nem lehet kérdés h melyikben….remélem hogy 3-4 fiatal beérik egy év alatt+ ugyenennyi idősebb magyar és ugyenennyi értelmes légiós és lehet 1 vállalható csapat és fenntartható koncepció

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 18, 2022 2:11 du.

Legyen így

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 18, 2022 8:47 de.

Àmen

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 18, 2022 3:31 de.

Jövőre már elviszi valamelyik csapat : (
Nem hiszem el, hogy ne tudtak volna neki posztot találni a középpályán, vagy elöl

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 18, 2022 3:51 de.

Bele élhetjük magunk ebbe is,Vagy: Kocsisnak is jót tett 1 év, egy feljutásért küzdő csapatban,pedig ő be se fért oda.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 18, 2022 9:05 de.

nem tudom, hogy az a 720 perc mennyire szolgálhatta a fejlődését egy morálisan és szakmailag is szétesett diósgyőrben. Nem tudom, még nem tudom, hogy ebben a srácban lesz e annyi, hogy álladó helyet harcoljon ki magának a csapatban vagy csak fellángolásai lesznek. Kíváncsian várom!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 9:16 de.

Eddig csereként és kezdőként is jól ment. A beadások ha jobbak lesznek fogunk még sokat tapsolni neki. Szétesett a Diósgyőr de nagyot kellett küdenie azért a 720 percért is. Azért csak jobb a feljutásért harcolni mint a kiesés ellen. Nálam Bőlét már most üti pl

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 18, 2022 9:29 de.

Meglátjuk, a bizalom adott a részemről. Egyszerűbb lenne tehetséges fiatalokkal csapatot építeni az tény, mint minden átigazolási szezonban azon izgulni, hogy ki jön. Jössz Vasas ellen?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 18, 2022 10:39 de.

Ott leszek,nem tudom mikor êrek oda de ott leszek

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 18, 2022 11:32 de.

Gondoltam fussunk össze.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 18, 2022 3:02 de.

Jobb, hogy folyamatosan játszik, Tamás K. mellett nem sok lehetősége lett volna sztem. Így remélhetőleg jobban járunk majd, és jövőre már hasznos tud lenni 🙂

timby
timby
augusztus 17, 2022 1:48 du.

Remélem most már egy szenvedős győzelem következik!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 17, 2022 12:16 du.

Szia Szabolcs/Dél Pest.A két ukrán közúl ő az egyik akiről az NS írt?Őt könnyebb mozdítani?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 17, 2022 12:37 du.

Igen ő az.Papírgondjai vannak.Eh munkavàllalói ès orvosi.H ezek megvannam jön.Az u20-as vb győztes Kaschuk elviekben nem jön,marad Sahktarban.

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 17, 2022 9:57 de.

Ezt most találtam facencomment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 17, 2022 12:40 du.

Hol lehet manapság cilindert kapni?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 18, 2022 2:41 de.

Remélem nyúl nem volt a cilinderben

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 18, 2022 4:07 de.

Lehet, hogy féltáglával is működik, mert a nyuszit sajnálnám.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 18, 2022 5:05 de.

Ne legyél irigy,legyen egész tégla. Megérdemlik 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 17, 2022 2:01 du.

Sandorom, kérlek alassan, Matild onagysaga kalapszalonjaban vannak a legjobb cilinderek. Minden valamirevaló hotvolé odajar. Ha atkuldod az inasod, adok vele kegyelmednek ajanlolevelet.
Maradtam tisztelettel!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 17, 2022 2:07 du.

Köszönöm remek tanácsodat, kérlek alássan.
Van egy másik ajánlatom is bádogbol, az talán nagyobbat üt.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 17, 2022 4:49 du.

de Sanyi…ez már nem ótentikus…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 17, 2022 11:16 de.

Ezt nem is gondoltam volna.100 évvel ezelőtt is már”szerettük”egymást.Szerintem kissebbségi komlexszusuk van.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 17, 2022 10:51 de.

Az ember esze megáll mire vetemedtek. Cilinderrel dobálták egymást? Botrány mik voltak anno 😀

dagiiron
dagiiron
augusztus 17, 2022 7:08 de.
Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 17, 2022 8:26 de.

Doka ügy nagyobb prioritást élvez mint a kp-csatár szekció?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 17, 2022 9:22 de.

Ő pont nem Doka helyére van kinézve hanem Doka elé 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 17, 2022 9:24 de.

mármint a középpályára elé ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 17, 2022 9:25 de.

Tudtommal igen 🙂

ius
ius
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 17, 2022 2:42 du.

Ott van Kerezsi!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 17, 2022 9:27 de.

és még 1-2 középpályás + csatár is ki van nézve…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 17, 2022 9:33 de.

Ja, mi is nézünk ki a fejünkből, és nem nagyon értjük az egészet. Igaz nem is nekünk kell éteni.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 17, 2022 9:34 de.

jönnek Sanya, ne aggódj…ezek, ha megígérik, akkor jönnek. 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 17, 2022 8:33 de.

Kerezsi, Kocsis, Lukics, Traore, Ennin. Hány csatárt akarsz még? :O 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 17, 2022 8:53 de.

Azért ez nem egy „galaktikus” névsor…

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 17, 2022 7:49 de.

Folyamatosan kölcsön adogatva, 8 hónapja tét meccs nélkül. Ezért kurvára felesleges idehozni, ott van Szabó Alex és Doka is.

ius
ius
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 17, 2022 8:40 de.

Pontosan.

F.hunter
F.hunter
augusztus 17, 2022 4:07 de.

Lett megnyitva pár jegy pluszbn ha érdekel valakit

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 17, 2022 4:37 de.

Köszi, sikerült!

SeeZo976
SeeZo976
augusztus 17, 2022 3:47 de.

Mit javasoltok : ha már nem lesz vendég jegy, akkor melyik hazai szektorba érdemes még jegyet venni?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  SeeZo976
augusztus 17, 2022 3:56 de.

Kovetkezo 2 oraban figyeld a jegymestert. Lesz par jegy

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 17, 2022 4:00 de.

Fent is van, 60 jegyet kaptunk meg pluszba

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 17, 2022 4:42 de.

Nekem is sikerült 2db-ot, köszi!

A69W
A69W
augusztus 16, 2022 1:58 du.

Szegény Epi 🙁
https://fb.watch/eXA_3Lv6OT/
Nem értem én ezt…

dagiiron
dagiiron
augusztus 16, 2022 12:49 du.

Botinak érik a kispad a Vasasnál, újabb védőt szerződtettek..

MiJo28
MiJo28
augusztus 16, 2022 11:12 de.

Sziasztok!
Tudtok róla hogy lesz-e szurkolói különbusz angyalföldre?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 16, 2022 11:20 de.

Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 16, 2022 11:20 de.

Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MiJo28
augusztus 16, 2022 11:20 de.

Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.

dixneuf
dixneuf
augusztus 16, 2022 10:54 de.

Egy hosszu cikk a repoharakrol. Osszefoglalom: leginkabb átverés, pluszbevétel a vendeglatosoknak. Onnan jutott az eszembe, hogy beteszem ide, mert nem tudom ki hogy van vele, de nekunk vagy 10 tokenunk van mar es lofaszt sem tudunk kezdeni vele…magyarazat a ‘foteleknek’: ha a meccsen a bufeben italt rendelsz, repoharban kapod (a poharat plusz penzert persze), ami meccs utan, vagy uj ital vasarlasakor visszadasz. Ha csereitalt iszol, a poharat nem szamoljak ujra fel. Ha viszont az üres poharat adod vissza, kapsz egy libafos-zold muanyag tokent minden poharert. A tokenert azonban soha nem kapsz penzt, hazaviszed, a következő meccsen ujra felhasznalod, megeszed, vagy a seggedbe dugod, de penzt sose latsz erte. Magyaran, ha Angol Johnny (vagy Videki Karcsi) kijon egy meccsre, es iszik egy sort, colat, vizet, akkor lesz egy pohara, vagy ha nem kell neki, akkor egy szep tokenje, amit a hajara kenhet…

https://telex.hu/komplex/2022/08/15/a-nagy-repohar-mizeria-atveres-greenwashing-vagy-a-bolygo-megmentese

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 17, 2022 1:23 de.

Egyértelmű lehúzás

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 16, 2022 2:26 du.

az anyja temetésén fizessen tokennel aki ezt így, ebben a formában megengedte

egyedül az EB meccsen engedték, hogy visszaváltsam

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x