© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
A bánatnak jósolgatsz pontatlanul. A lepke megvolt, de nem Dombónál
Dombónál is meg volt..
Nenad pocakjáról bepattanó labdával és egy Dombó lepkével nyerünk.
🙂 ez már tragikomedia, ami Kispesten zajlik
A Vasas Holenderrel erősìtette a tàmadòjàtèkàt, mi Enninnel. Innen szèp nyerni…
Tök szabályos gólnál mit vizsgál a VAR? Nincs tüdőgyallása vagy kovidja a gólnak?
ez a meccs vízválasztó lehet.
ha ma kikapnánk, akkor nem kérdés, hogy sürgősen igazolni kell, győzelem esetén „ráérünk” egy hét múlva is…
remélem a kiállított kamuscsenko hiánya előnyt jelent a középpályán, de én behoztam volna Dokát…Filip ellen kevés lehet Alex
Komolyan,hogy Doka nem lehet kezdő…
Miért követeljük őt ennyire? Miben lóg ki felfelé? És ez mikor volt látható? Komolyan kérdezem.
A tavalyi szezon egyik legjobbja volt Kispesten!
Tűz akarat elszántság technika
mondjuk Ennin helyett tuti többet produkálna
Nem tudom, kicsit ő is ilyen jöttmentnek tűnik. De ja, Ennin helyett legyen bárki. Siralmas helyzet; hercegek meg ilyen istentudja sehonnai kutyaütők.
Nem sok meccset nézhettél az előző szezonban
qrva gyenge a keret, de szerintem Dokát benézted, szerintem ő a ratyit leszámítva bárhol beférne.
Ennin és a Plaku gyerek botrány…idióta volt, aki idehozta őket.
Azért,mert toronymagasan jobb jàtèkot kèpvisel,mint a helyén jàtszó Szabó Alex.Egy eseeges Holender,Radó dörzsöltséggel szemben sokkal jobban jönne az ő rutinja.Ha láttàl pár meccset az előző szezonban,akkor látthattad,hogy mit tud a sràc.
Szabóban benne van 1 stabil nb1es védő lehetősége, ha fel akarjuk építeni, játszatni kell.
Dokát a középpályára tenném vagy Alex vagy Tamás elé
Azért,mert toronymagasan jobb jàtèkot kèpvisel,mint a helyén jàtszó Szabó Alex.Egy eseeges Holender,Radó dörzsöltséggel szemben sokkal jobban jönne az ő rutinja.Ha láttàl pár meccset az előző szezonban,akkor látthattad,hogy mit tud a sràc.
Mindenkor.
Dokának helyet kellett volna szorítani!Megbocsájtom Tamnak,ha nyerünk.
És a valóság.
Ó, Ennin, meg vagyunk baszva… Kerezsi csak pad 🙁 Remélem valami értékelhető időt kap majd ma
20 SZAPPANOS PÉTER
11 ZSÓTÉR DONÁT
21 ENNIN RICHLORD
22 TAMÁS KRISZTIÁN
23 PRENGA HERDI
27 LUKIC NENAD
31 LAZAR ĆIRKOVIĆ
37 BOCSKAY BERTALAN
78 GOMIS CHRISTIAN
91 SZABÓ ALEX
92 KOCSIS DOMINIK
Most akkor ez a tied, vagy a hivatalos?
én nem tudom a számokat… és ez a sz.rabb… szóval ez a hivatalos. 🙂
Amit lentebb irtal, az egy az egyben az enyem is lenne, mar kezdtem orulni. 🙂
Na mindegy, bizzunk Tamban!
Szappan-
– Szabó A., Prenga, Cirko, Tamás –
– Doka, Gomis, Bocskay –
– Kocsis, Luki, Kerezsi –
ez lenne az én kezdőm, nemTamé..
Két ugyan olyan kezezés egyik büntető a másik tovább. A VAR szar.
Remélem, hogy ma kezdenek a kölykök és bármi is lesz, csapágyasra hajtják magukat. Ennyi a legtöbb, amiben bízok. CSAK
Tudja valaki, hogy a jegymesteren vett jegyeket ki-e kell nyomtatni vagy elég a telefonon vinni és úgy beolvasni?
Viszont a QR kódot nekem nem csippte, csak a klasszik vonalkódot, de azt telóról simán.
Szia,
Mindig telón csippentjük be a vonalkódot. Ki szoktam fotózni a vonalkódot, hogy az olvasó a beléptetőn lássa rendesen.
Köszönöm
Sziasztok!
Van egy szabad jegy mára a vendégbe, ha valaki szeretné.
Nekem kéne,el lehet küldeni,vagy személyesen?
Már elkelt, bocsi.
Semmi baj.
Horváth Feri újra Kispesten.
…ès csapata,az újváros vezet is ellenünk.Hiba volt ferit elküldeni ès nem megvàrni,míg a csikó felnő.
Aláznak bennünket hazai pályán.
Egy pillanatra felszaladt a szemöldököm a kommentet olvasva, aztán eszembe jutott az nb3…
A legnagyobb hibaja ennek az atigazolasi szezonnak tovabbra is Gale elengedese volt…. Egyszeruen ahol egy Ennin, Kocsis , Plakuchenko jatszani tud. Szegyen, hogy o nem.
Mutatnek most harom rovid videot az elmult ket merkozeserol ha rajonnek hogyan tudnam ide bekuldeni anelkul, hogy yb felpakolnam.
Harom rovid video lenne az elso egy kulsos hajszalpontos beadas, masodikom egy koteny majd meg egy csel es a kapus nagyot ved, harmadikon egy testcsellel kibillenti a vedot es eltekeri a hosszut, a kapus itt is nagyot ved.
Jelenleg nincs a csapatunkba olyan jatekos akik ezek kozul barmelyikre kepesek lennenek….. szomoru
Sokáig èn is láttam benne spirituszt,de sajnálni hogy elment elèg nagy dőresèg…Ugyanez volt a „zseniàlis” Szendreivel,a Soltész gyerekkel,meg a többi hozzà hasonló eltékozolt „tehetsèggel”…..A szomorú inkàbb az hogy akik jöttek,azok se tesznek hozzà semmit. De a videóra visszatèrve,nagyon jó pèlda Tamás. Legalàbb egy negyedóràs videot lehetne róla összeàllitani pozitív hangvètelbe ami àltal az AC Milan elgondolkodna visszaigazolásàn,ès egy fèl óràs olyat hogy a Feröer 2 be húzzàk a szàjukat…..
Egyszóval egy olyan jàtèkos utàn sírunk,aki a grúz liga utolsójàhoz igazolt?!Olyan utàn,aki baszott visszazàrni védekezni és nem vèletlenül lett egyetlen edzőnèl sem alapember.Értem!Amúgy mindenkiről lehet olyan videót kiragadni,amiben villant vmit.Tamás is csinàlt a paks ellen egy „Ronaldós”cselt,akkor most ő is zseni?Kukoc külsővel úgy adott be mint senki a csapatban közben meg nulla volt a focihoz.Szóval hagyjuk már Gale utàni sírànkozást.
Ha valamit idezel nezz utanna.
Negyedik a csapat ahova ment.
Ket merkozese van ott a bajnoksagba merkozes osszefoglalokba voltak a megnozdulasok.
Szelsorol/csatarrol beszelunk kurvara nem az a fontos, hogy tud e vedekezni. Ancelotti majd kihagyja kovi merkozesrol Viniciust mert nem vedekezik…..
Zsoter fut 20 km egy meccsen feleslegesen mert technikailag nulla ha nala van a labda.
Ennin meg vedekezhet akarmennyit…. Vak
Kukoc barmikor beferne a mai csapatba ….
Aug 31-én lezárul az átigazolási időszak. Lesz itt még egyáltalán bejelentés? Szabadon igazolhatót meddig lehet szerződtetni?
Bejelentés lesz, új játékos nem biztos…
Konkrétabban?
Mindig bejelentenek valamit, új szponzor stb.
Milyen bejelentés?
Miért? Szép feladat egy ilyen karcsúsított és erősen hiányos kerettel nekimenni a szezonnak.
Inkább rituális öngyilkosság!
Hantának a posztjában megint volt egy burkolt kiszólása felénk,de sebaj.Csak a saját szemszögéből látja a dolgokat.Aki más véleményen van az buta,sötét.
Szabadon igazolhatót akármikor.
Off:
Tegnaphoz vissza terve.
Ki gondolta volna, hogy Ondo-Szabo ismet elcsal egy merkozest, szanalmas, hogy ez a nyomorek meg elso osztalyban vezethet.
Hotnyák Zsolt:”Ha nagy csapattá akarunk válni,ilyen hibákat nem szabad megengedni.”Miről beszél?Sose lesznek nagycsapat!
Itt aztán bőven megy a vita. Az én véleményen, hogy ez a Kecskemét Budafok, Gyirmót szinten van. Banó Szabó meg semmi extrát nem mutatott. Tehát aki ezt a szintet akarja Kispesten az szurkoljon. Nekem ennél több kell. És még ebbe a mostani gyenge csapatba is több van. Ne most nézzük. Majd térjünk vissza rà kb. a bajnokság felénél.
Amit a gól előtt csinált, az bizony extra volt. Utána volt egy nagy helyzete is, az se a véletlen műve volt. Kár hogy nem jó megoldást választott. Amíg lényegesen jobbat nem hoznak nála, addig inkább néztem volna őt. Persze én is magasabb szintet szeretnék. Mondjuk nekem nem kell a fradi féle világválogatott.
Kecskemét 3 és fél meccsnél veretlenül 1 gólt kapva legkissebb értékkel és költségvetéssel vezeti a tabellát!
Mr Docherty lehet sasolni hogy kell ezt csinálni!!!
Lehet nàlunk is ez a cèl?!Alacsonyabb költségvetés mellett egy rakkolós,küzdő csapat kialakítása?Talàn vmi ilyesmi is kiolvasható a mai cikkből.
Egyenlőre ebből az alacsonyabb költségvetés valósult meg úgy látszik!
Banó nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni most meg egy kecskemét egyik legjobbja!
Hihetetlen…
Tudott, nem játszattuk. Ennyi.
azért a Haraszti elleni kupameccsen nagy zsugát ragasztott pl..
Nàlunk tènyleg nem tudott egy egyeneset belerùgni a sèrülèse utàn, mivel kis tùlzàssal, de nem hagytàk belerùgni.
Ez nem túlzás!!
Esélyt sem adtak neki! Ez a vérlázító! Helyette meg…. Na jó, nem is cseszem fel az agyam kik húzták Honvéd mezt az utóbbi három évben!
Vannak így többen. Jó példa erre Kerezsi, akit – utánpótlás válogatottként- becseréltek több, mint másfél éve. Azóta kapott -a vasárnapival együtt- összesen 74 percet. Közben látjuk, hogy be- betéved a kezdőbe olyan légiós, aki botladozik a labdában.
Ez konkrétan nem igaz, Banó kimondottan jól mutatkozott be a csapatban, ha csak a Felcsút ellen a Danilo fejére varázsolt labdára gondolunk..
Az bőven a sérülése előtt volt.
Arról nem ő tehet, hogy az analfabéta vezetés egy újabb tehetséget pocsékol el azzal, hogy a sérülés után esélyt sem adunk neki.
Sajnálom, hogy ez a helyzet.
Azért, ha végignézed a kommenteket nálunk a legtöbb hozzászólásban a fiatalokkal szemben zéró tolerancia van. Aki játszik annak hiba nélkül kell tolnia, különben szar, semmirekellő, minek ez ide stb. Gondold csak el Szabó Alex hiba nélkül, jól játszva hozta a Paks elleni meccset, erre itt a vélemény, hogy eddig nb3-as volt, most nb2-es szintre jött fel. Ilyen légkörben nem tud egy fiatal jól teljesíteni. Banónak Igenis voltak jó momentumai, csak ha az ember nem bízik valakiben, akkor a negatí vumookat látja csak. Lehet ellenpélda is, Zsótér például renget hibázik, nagyokat is és sok pontatlan passza van, mégis közönségkedvenc (én is sokra becsülöm)
Apró megjegyzés: az hibázik sokat,aki sokat van játékban,sokat passzol,sokat vállal(pl Zsótér). Aki alibipasszokat csinál ,vagy bújik a labda elől,az kevésbé hibázik.
Hogy a picsába lehet hogy nálunk mindenki szarul játszik vagy sehogy mert be sem fér, teljesen jogosan van elküldve vagy teljesítménye vagy magatartása alapján, más NB1 es csapatokban pedig kivirágzik?!
Mert esetleg nem jogosan lett elküldve?
Abban a „baráti családias” környezetben mindenki eltunyult.
Utoljára írom be, hogy Banó-Szabót nem kellett volna elengedni. Gólpassz mellett, most is egy tűpontos labdát varázsolt a csatár fejére. Plakátcsenkónál a fizikuma is jobb, meg még a mikutyánkkölyke is. Ááá, a ‘csába.
Üdv! Szrntm B.Sz jó helyen van, Batikot nem kellett volna ……!
Az a baj,hogy hiába írunk be ezt,azt.
Én vele kapcsolatban nem szólaltam meg,de sorolnám a neveket kitől szabadultunk meg úgy hogy nem kellett volna.
Remélem a jelenlegi értékeink(akiket szagértők időnként futballbutáznak) már maradni fognak egy jó darabig,mert nagy szükségünk van rájuk,pláne így,hogy látjuk milyen használhatatlan játékosok is kerülnek ide helyettük..
Facebookon írták, nem tudom mennyire valid infó, de állítólag az ukrán játékos megbukott az orvosin, úgyhogy nem lesz a játékosunk.
Állítólag valid
Bano gólpassz.. Mondtam, hogy esélyt kellett volna kapnia
Kapott. Még meddig kellett volna az NB3-as csapatban játszania?! Azzal sajnos nem vagyunk kisegítve, hogy ennyire volt motivált hasonló teljesítményt nyújtani a csodálatos Kispest csapatának mezében.
Ezt komolyan is gondolod, amit írtál….?
Be voltam rúgva, de így utólag is hasonlóan gondolom. Valószínűleg kevésbé fogalmaznék sarkosan. Miért tartottuk itt ennyi ideig, ha senki nem adott Neki esélyt? Rehab után még pár év fizetés. Vajon miért nem játszott? Minden edző hülye? Vagy nem fizetett nekik eleget?
Nem tünt fel, hogy amikor az első csapatban az edző meccseken lehetőséget kapott, akkor gólt rúgott, de a tét meccseken mindenfajta külföldi hulladék játszott helyette?
Nem kapott, a sérülése előtt jól játszott, utána nem kapott esélyt..
Kapott. Sérülése elött gyenge, lassú volt, pár momentummal, sérülése után meg 0. Nagyszerü helyen van Kecskeméten, (bár lecserélték az 50. percben), építgesse csak magát a fiatal tehetség.
Jujj..
Ez a fiatal tehetség, ahogy nevezed, jobban bánik a labdával, mint az a sok külföldi hulladék, akik most és tavaly a középpályán játszanak/játszottak..
Nem. Nem bánik jobban. De még ha jobban bánna is, ez már nagyon kevés a mai fociban. Ezért van az nb2es szintü kecskemétben, ami kb az ö szintje. Ha szerinted jobb játékos, mint Mitrovic mondjuk, akkor nézz meg egy tavalyi ute meccset. De nem akarlak meggyözni úgysem tudnálak. Tudom, a mi kutyánk kölyke, és ez azért elvakilt itt pár szurkertársat. Most viszont itt van a böség kosara nektek, szurkolj inkább Kerezsinek, Kocsisnak, akikben tényleg van lehetöség, vagy Bocskaynak, aki jobb, mint Banó, esetleg Szabónak, aki gyenge, de szeretjük, mert öshonvédos.
Mitro egy nulla. Remélem többet nem veszi fel a Kispest mezét tétmeccsen.
Jesszus…
Uramatyám, esetleg Természetesen megcáfolhatsz, vagy irkodhatsz ilyen butaságokat is mindenhova. Esküszöm, megkövetlek, amint Banóért valaki egy eurót fizet, felismervén a benne rejlö potenciált. Vagy kezdö lesz legalább felcsúton, mint az itteni okosok szerint semmit sem érö Batik… De persze nem fog, mert GYENGE. Ha tetszik neked meg még 3-4 szurkolónknak, ha nem. Mindenesetre én meg örülök, hogy nem nálunk van már. Uramisten, Istenatyám, blablabla.
Hát Mitro eddig messze van az nb1-es nem túl magas szinttől… Idejött jó pénzért levezetni.
Banó viszont az a szint, gondolom, akit itt szeretnétek nézni hátröl-hétre. Jöhetne még Bobál, Koszta meg vissza Nagy Geri.
Jó lenne, az idehozottaknál mind jobb.
Igazad lehet. Micsoda karriert futottak be. Mondjuk az orosz ligában egyik se rúghatna labdába, de a legjobbat pont most baszták ki kóreából. Kellene neki adni esélyt, nem csináltuk még ezt eleget.
Az az nb2-es Kecskemét kicsit jobban szerepel, mint mi…
Az NB3-as csapatban nem játszott rendszeresen?
Mit ért vele?
Semmit. Figyelj, aki az NB3-ból sem tud kiemelkedni, attól mit várunk? Egyszerűen nem tudott olyan motivált lenni, amilyen most. Ehhez Neki a Kecskemétbe kellett szerződnie.
Mekkora fals duma ez.
Lehet.
Banó Szabó elég jól játszik Kecskeméten. Most is gólpassz.
Egyedül Saninó látott benne fantáziát.
Meg a holland , illetve F.hunter és én..
Én mindig a sebességét kritizáltam, de mintha abban is fejlődött volna. Nagy hiba, hogy az ukrán-izraeli játszik a posztján.
Ez így van, jobb játékos Bano
Meg én is.
Kimondottan jól játszik..
Annyira pesszimista itt mindenki, de renélem az öngyilkosság nem foglalkoztat benneteket.
Ugyan itt, Harakiri tanfolyam.
Nézve a jegyeladást holnapra kb 2000 jegy fogyott a hazaiba
Nem nagyon tudnak mozgósítani,igaz nincs is igazàn kit.Sztem ha lett volna lehetősèg,akkor 1000 kispesti biztos lett volna.
Mi is a hazaina megyünk a tábor mellé
Tele lesz a stad nagyjából.
lesz szerintem így is mert sokan vettek hazaiba gondolom
Úgy tűnik egy újabb hét telt csatár v. középpályás igazolása nélkül… 🙁
Sőt bármilyen igazolás nélkül…
Hát így kell megoldani…
Remélem jó az akusztikája az Illovszky-stadionnak, mert üvőltő-hangos-oroszlánokat szeretnék hallani!!! CSAK A KISPEST!
Szia,
Kint leszel szurkolni?
Üdv! Sajna nem, már írtam 1×2-r. 14-éve szenvdtem el 1-sport balesetet, amit a 4-s-5-s csigolyám bánja, nem vaok tolókocsis csak a lépések, fordulások, leülés, stb… szóval enyhén mozg-korlátzott vaok! De a baleset előtt mindig kint voltam a Bozsikban! Gyerekkoromban a 2.-tős rangadókón kezdtem meccsekre járni. KISPEST 49…
Szia Rob.Ha autóval tudsz utazni,egyszer kivinnélek egy hazaira,mert szimpatikus vagy az írásaid alapján.Nem messze állnánk meg a bejárattól,és láthatnád a Bozsikot is,na meg az oroszlánt.Mit szólsz hozzá?
Üdvözöllek Lajos! Nagyon köszönöm és nagyon jól esik a segítséged ebben a rideg világban, s ritka is, hogy majdnem ismeretlen embernek próbálsz segíteni! Igen autóval menne a közlekedés elis-fogadom, de várjunk még 1-másfél hónapot kb. A helyzet: Porta szolgálatos Biztonsági őr vaok, dolgozni muszáj, jó is biztos is a munkahelyem, a lényeg minden hétvégén dolgozom ez az 1-k korlát-tényező! A másik korlát-t….ő a jelen „csapat” állapota-eredményessége-stb… tudjuk jól mi a szitu, ha az első kör után (addig szrntm érnünk kell!) felfelé-ível a csapatunk, akkor kimennék szívesen! Ez-esetben a munk-helyemen kérek szabadságot, szóval megoldható! Mégegyszer köszönöm! A meccsről a megérzésem=VASAS-KISPEST 2:2 v. 2:3….. CSAK A KISPEST!
Oké,majd visszatérünk rá.
Szia,
Nekem kimaradt ez az infó, Bocsi! A megfogalamazásodból gondoltam úgy, hogy kint Leszel.
Semmi baj! Csak olyan jó érzés a Kanyart v. a Tábort hallani még a Tv-ből is, fölállaszőr feeling!!! Igy tovább! CSAK …..
Jobban fogunk szólni,mint a Bozsikban.
Általában kint vagyok a hazain,de mikor tv-n néztem nem hittem a „fülemnek”.Lehet a k…gyengézéstől akarják megóvni a tv nézőket?Nem hiszem el,ha akarnák nem tudnák megoldani!
Sajnos az nem nehéz…
Azért 45 ezer hazai drukker előtt győzni, még ha kicsit szerencsével is, elismerést érdemel.
Boris lehet mégse kókler amit a vak is lát? Haha Pedig 4 vereséggel kezdett. Be lett árazva a bajnokság. Fos liga blabla
Boris lehet mégse kókler amit a vak is lát? Haha Pedig 4 vereséggel kezdett. Be lett árazva a bajnokság. Fos liga blabla
Azért ne szaladjunk ennyire előre! A paks és a fardi ellen azért hoztak egy 6-0-át, szar játékkal. Valóban szép eredmény amit elértek, de azt látni kellett, hogy a kölni edző hibázott a kiállítás után. A kp. addigi legjobbját vitte hátra, ezzel kivégezte a kp-t. A vidi meg precízen ölte a játékot és küzdött a győzelemért. Nem elvitatva a sikerüket, azért én megvárnám a visszavágót is mielőtt Borist méltatnám.
Egyetértek.
Ha egy vereség után lehet fosligázni egy győzelmet se vitassunk el. A kezdeti zakók óta most kaptak ki 2x a bajnokságban. Más legyőzőre nem találtak. A kisvárda se vallott szégyent, közel volt a bravur,pedig a molde az Elfsborgot oda vissza verte,6:2es összesítéssel,beárazva a svéd ligát. Bármi lesz a vidi se marad már szégyenben. Fradi az el-ben nagyobb parádét fog rendezni mint a Bl-ben,arra fogadhatunk, a felcsút meg sose érjen el jobbat mint a 4x gazdagabb portugálok ellen egy sima zakó és egy x.
Nem vitatom el, el is ismertem a teljesítményüket, de ennek a (rész)győzelemnek akkor lesz értéke, ha itthon is meg tudják tartani és bejutnak az EKL-be. A történelem könyvbe is az fog majd bekerülni, hogy ki jutott be ebből a párharcból a csoportkörbe. Én csak egyet szeretnék megtudni, hogy a KISPEST-HONVÉD FC mikor fog ilyen eredményeket felmutatni,mint a MOL, Kisvárda, mert nem csöppet zavar ez ám engem? Én is szívesen mennék nemzetközi meccsre, csoportkörre meg pláne. Sajnos nem efelé tendál szeretett klubunk építkezése…
Kipróbálhattuk volna Rossival mit tudunk a bl-ben de akkoriban nem kókler vezetőink voltak és elhajtották a picsába az építkezés jegyében.
A siker meg siker. Nem csak károgni szabad, még akkor se ha az interneten vagyunk
Akkor most a két várt ukrán közül az egyik nem jön a másik meg hikomatos!
Kb akkor ennyi a story?
Vagy lesz/lehet még valaki akit balsorsa arra kárhoztat hogy Honvéd játékos kell legyen egy kicsit?
Nem tud valaki egy jegyet szerezni véletlenül a vendégbe?
Lányom akkor jönne és sofőröm is lenne:)
Én tudok adni 1 jegyet a vendégbe
Fuu, köszi Átveszem…
Meccs előtt a pályánál, esetleg érte is tudok menni.
Ide írj egy mailt: gabor.daras@gmail.com
A vasas ellen gyakorlatilag elment 610 jegy. Első körben ugye 550+adtak még 60 db-ot. Megnéztem a vendégszektoraik befogadó képessége 770 fő. Vmi biztonsági oka van, hogy nem lehetett eladni az összes jegyet vagy legalábbis 700-at?
Már csak annyi kellene, hogy Rőzse legyen a kerítésen.
Meg annyi, hogy a csapat felnőjön a szurkolókhoz. Legutóbb elindult valami, jöjjön a folytatás, a további javulás. Ez a szurkolótábor megérdemli.
Így van,bízom benne hogy ő lesz.Illetve nagyon kellene a szőke dobos sràc.Ő nagyon tudja az ütemet.
Igen, rendorseg miatt. Vasas nem adhat tobbet
Megkérdezhetem,miért törlődtek a tegnapi válaszaid a két ukrán srácról?Remélem nem én volram az oka?
Nem! 🙂
Csak nem kellett volna kikotyogni, ennyi.
Ne haragudj,én csak érdeklődtem.Semmi hátsó szándék nem volt bennem.,köszönöm a választ.
Gondolom a fradikának megoldanák azért…
Mit szarakodnának ők ilyenekkel? Beülnek a hazaiba,oszt’ jónapot.
Ennyi,mint felcsúton…
Ők is ennyien voltak a kupán
Vasárnapi utazási infók:
https://honvedfc.hu/hirek/szurkoloi-informaciok/2022-08-18
Köszi.
Üdv! Uraim kérdésem, leszünk kb-6oo-an Kispestiek a vasdolgózóknál? CSAK A KISPEST!!!
Az összes nekünk szánt jegy elment, amit 600 kispesti szurkolót jelent. Otthon leszünk idegenben is!
Kösz Szabi…CSAK ….
Benczenleitnert tényleg agyondicsérik,ahogy Kermon írja.
Remélem sokat fejlődik és mi fogjuk hasznosítani majd,nem pedig őt is másnak neveljük.
Luki továbbra is jó formában, 2 gól a Dióknál. Benczenleitner is gólt szerzett az ETO-ban. A kommentek szerint jól játszott.
http://www.nemzetisport.hu/mobil_nso_cikkhozzaszolas
BB már most befért volna nálunk is…jövőre jó kis csapatunk lehet
Melyik osztàlyba?:)
nem lehet kérdés h melyikben….remélem hogy 3-4 fiatal beérik egy év alatt+ ugyenennyi idősebb magyar és ugyenennyi értelmes légiós és lehet 1 vállalható csapat és fenntartható koncepció
Legyen így
Àmen
Jövőre már elviszi valamelyik csapat : (
Nem hiszem el, hogy ne tudtak volna neki posztot találni a középpályán, vagy elöl
Bele élhetjük magunk ebbe is,Vagy: Kocsisnak is jót tett 1 év, egy feljutásért küzdő csapatban,pedig ő be se fért oda.
nem tudom, hogy az a 720 perc mennyire szolgálhatta a fejlődését egy morálisan és szakmailag is szétesett diósgyőrben. Nem tudom, még nem tudom, hogy ebben a srácban lesz e annyi, hogy álladó helyet harcoljon ki magának a csapatban vagy csak fellángolásai lesznek. Kíváncsian várom!
Eddig csereként és kezdőként is jól ment. A beadások ha jobbak lesznek fogunk még sokat tapsolni neki. Szétesett a Diósgyőr de nagyot kellett küdenie azért a 720 percért is. Azért csak jobb a feljutásért harcolni mint a kiesés ellen. Nálam Bőlét már most üti pl
Meglátjuk, a bizalom adott a részemről. Egyszerűbb lenne tehetséges fiatalokkal csapatot építeni az tény, mint minden átigazolási szezonban azon izgulni, hogy ki jön. Jössz Vasas ellen?
Ott leszek,nem tudom mikor êrek oda de ott leszek
Gondoltam fussunk össze.
Jobb, hogy folyamatosan játszik, Tamás K. mellett nem sok lehetősége lett volna sztem. Így remélhetőleg jobban járunk majd, és jövőre már hasznos tud lenni 🙂
Remélem most már egy szenvedős győzelem következik!
Szia Szabolcs/Dél Pest.A két ukrán közúl ő az egyik akiről az NS írt?Őt könnyebb mozdítani?
Igen ő az.Papírgondjai vannak.Eh munkavàllalói ès orvosi.H ezek megvannam jön.Az u20-as vb győztes Kaschuk elviekben nem jön,marad Sahktarban.
Ezt most találtam facen
Hol lehet manapság cilindert kapni?
Remélem nyúl nem volt a cilinderben
Lehet, hogy féltáglával is működik, mert a nyuszit sajnálnám.
Ne legyél irigy,legyen egész tégla. Megérdemlik 🙂
Sandorom, kérlek alassan, Matild onagysaga kalapszalonjaban vannak a legjobb cilinderek. Minden valamirevaló hotvolé odajar. Ha atkuldod az inasod, adok vele kegyelmednek ajanlolevelet.
Maradtam tisztelettel!
Köszönöm remek tanácsodat, kérlek alássan.
Van egy másik ajánlatom is bádogbol, az talán nagyobbat üt.
de Sanyi…ez már nem ótentikus…
Ezt nem is gondoltam volna.100 évvel ezelőtt is már”szerettük”egymást.Szerintem kissebbségi komlexszusuk van.
Az ember esze megáll mire vetemedtek. Cilinderrel dobálták egymást? Botrány mik voltak anno 😀
Ukrán védő..
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ukran-vedot-szerzodtethet-a-budapest-honved-2908771
Doka ügy nagyobb prioritást élvez mint a kp-csatár szekció?
Ő pont nem Doka helyére van kinézve hanem Doka elé 🙂
mármint a középpályára elé ?
Tudtommal igen 🙂
Ott van Kerezsi!
és még 1-2 középpályás + csatár is ki van nézve…
Ja, mi is nézünk ki a fejünkből, és nem nagyon értjük az egészet. Igaz nem is nekünk kell éteni.
jönnek Sanya, ne aggódj…ezek, ha megígérik, akkor jönnek. 🙂
Kerezsi, Kocsis, Lukics, Traore, Ennin. Hány csatárt akarsz még? :O 😀
Azért ez nem egy „galaktikus” névsor…
Folyamatosan kölcsön adogatva, 8 hónapja tét meccs nélkül. Ezért kurvára felesleges idehozni, ott van Szabó Alex és Doka is.
Pontosan.
Lett megnyitva pár jegy pluszbn ha érdekel valakit
Köszi, sikerült!
Mit javasoltok : ha már nem lesz vendég jegy, akkor melyik hazai szektorba érdemes még jegyet venni?
Kovetkezo 2 oraban figyeld a jegymestert. Lesz par jegy
Fent is van, 60 jegyet kaptunk meg pluszba
Nekem is sikerült 2db-ot, köszi!
Szegény Epi 🙁
https://fb.watch/eXA_3Lv6OT/
Nem értem én ezt…
Botinak érik a kispad a Vasasnál, újabb védőt szerződtettek..
Sziasztok!
Tudtok róla hogy lesz-e szurkolói különbusz angyalföldre?
Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.
Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.
Hantaek oldalan kerdezd sztem, hatha ok tudjak…vagy a facen vmelyik szurker csoportban.
Egy hosszu cikk a repoharakrol. Osszefoglalom: leginkabb átverés, pluszbevétel a vendeglatosoknak. Onnan jutott az eszembe, hogy beteszem ide, mert nem tudom ki hogy van vele, de nekunk vagy 10 tokenunk van mar es lofaszt sem tudunk kezdeni vele…magyarazat a ‘foteleknek’: ha a meccsen a bufeben italt rendelsz, repoharban kapod (a poharat plusz penzert persze), ami meccs utan, vagy uj ital vasarlasakor visszadasz. Ha csereitalt iszol, a poharat nem szamoljak ujra fel. Ha viszont az üres poharat adod vissza, kapsz egy libafos-zold muanyag tokent minden poharert. A tokenert azonban soha nem kapsz penzt, hazaviszed, a következő meccsen ujra felhasznalod, megeszed, vagy a seggedbe dugod, de penzt sose latsz erte. Magyaran, ha Angol Johnny (vagy Videki Karcsi) kijon egy meccsre, es iszik egy sort, colat, vizet, akkor lesz egy pohara, vagy ha nem kell neki, akkor egy szep tokenje, amit a hajara kenhet…
https://telex.hu/komplex/2022/08/15/a-nagy-repohar-mizeria-atveres-greenwashing-vagy-a-bolygo-megmentese
Egyértelmű lehúzás
az anyja temetésén fizessen tokennel aki ezt így, ebben a formában megengedte
egyedül az EB meccsen engedték, hogy visszaváltsam