© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Egy hosszu cikk a repoharakrol. Osszefoglalom: leginkabb átverés, pluszbevétel a vendeglatosoknak. Onnan jutott az eszembe, hogy beteszem ide, mert nem tudom ki hogy van vele, de nekunk vagy 10 tokenunk van mar es lofaszt sem tudunk kezdeni vele…magyarazat a ‘foteleknek’: ha a meccsen a bufeben italt rendelsz, repoharban kapod (a poharat plusz penzert persze), ami meccs utan, vagy uj ital vasarlasakor visszadasz. Ha csereitalt iszol, a poharat nem szamoljak ujra fel. Ha viszont az üres poharat adod vissza, kapsz egy libafos-zold muanyag tokent minden poharert. A tokenert azonban soha nem kapsz penzt, hazaviszed, a következő meccsen ujra felhasznalod, megeszed, vagy a seggedbe dugod, de penzt sose latsz erte.
https://telex.hu/komplex/2022/08/15/a-nagy-repohar-mizeria-atveres-greenwashing-vagy-a-bolygo-megmentese
Meccsidőpontok:
fradi-Kispest 2022.08.28. vasárnap 17:30
Kispest-újpest 2022.09.01. csütörtök 19:00
kisvárda-Kispest 2022.09.04. vasárnap 14:45
Nagyon szeretnek minket vasárnap szopatni 😀
Vasas ellen egész jól fogynak a jegyek, pedig az is vasárnap lesz. 🙂
550 szerintem simán el fog fogyni holnap reggelig.
Na és Te Ogy, ott Leszel? Nekünk már megvan a jegy.
Akkor szoktam nézni a jegyek fogyását, ha tudok menni. 🙂
Majd jol kibeszelunk ha otthon maradsz ..
Sajnos annyira sűrű az életem, hogy a Kispest jelenleg sokadlagos tényező és sokkal kevesebb meccsre jutok ki, mint szeretnék. De azért örök. 🙂
https://www.transfermarkt.com/peter-olawale/profil/spieler/718314
Szóval a debrecen is kiszállt a lehetséges kiesők listájáról.
Horváth K után egy jelenlegi u20 as válogatott Nigéria csatárt igazoltak… kibaszott vicc ami van nálunk elmegy az ember kedve mindentől mi a faszért enninekek meg ilyen mű izraeli bohócot igazoltuk…. majd most jön a két huszadligás ukrán azok megoldják a problémát…..
Amugy egy percet se jàtszott az U- 20 ba . U-17 böl van kèt meccse,ennyi!
ha kiszállt volna, akkor max Horváth miatt szállt volna ki.
de amúgy meg nem szállt ki…
Azert minoseget igazolnak.
Nehany mennyisegi igazolas kozt.
Megyeri, Horvath K, ez a gyerek.
Az izaeli kettőből vitték.
Azért az annyira nem nagy dolog.
Várjuk ki a végét.
Nyilvan de a nigeriai valogatottsag up szinten azert komoly dolog. Es 20 eves tehat magas a plafon.
Lehet nem lessz belole semmi de sokkal nagyobb esely van arra hogy bejon mint egy enninel.
up szinten azért osztanám kettővel azt a komolyságot…
Bobálgeri mekkora király volt up szinten?
De mas egy magyar bajnoksaga jonak lenni vagy az up szinten egyik legerosebb valogatottjaba jatszani.
Tegyuk fel a jelenlegi portugal/spanyol u20 bol nem fogadnank el jatekosokat?
Valoszinuleg a leggyengebb is nalunk extra lenne.
Nigeria kozel hasonlo szint upba
Bob Geri nagy csalodas nekem, de citynel valamit tudtak hogy nem kellett
Igen, egy u20-as nigéria válogatottal minden bizonnyal kiszálltak a kiesők listájáról. Most komoly? Ha mi igazolunk ilyet, sztem mindenki hisztizne itt 😀
Legerosebb up valogatott.
Akik minden tornan eselyesek.
Osszetennenk a ket kezunket ha barmelyik magyar valogatott a szintjukon lenne.
Kb nalunk az alom igazolas jelen helyzetben ez a kategoria.
Hemynel meg a valosag lett volna
Végezetül CSAKAKISPEST a taccs.hu-n.
Felemlegettek téged ja. Nem volt szép.
Baromság is volt ráadásul.
De mit vártál amúgy? Te is felemlegetted őket párszor itt. Nem? Biztos,hogy maradt bennük tüske és nem is csodálkozok rajta. Bennem is lett volna.
Azt sem mondom,hogy nem jogos a felháborodásod,hogy mi a f.sznak emlegetnek fel téged. Mert az is jogos nyilván.
Csak abba azért gondolj bele,hogy nem ok nélküli a dolog.
Szerintem kvittek vagytok,hagyjátok egymást a faszba.
Ezt írtam!
Részemről már rég le van zárva!
Pontosan igy.
Az ultrák kiírása teljesen ok volt nálam ugye,azt írtam. A felemlegettett egyéb kiírások (a „B”-ben?) . Hát erre mit mondjon az ember?
A készítők Kispestbe tett munkája miatt elnézőbb vagyok velük a témában,de alapesetben amit Tusi írt lejjebb,na azt mondanám szívem szerint(kurva jól leírt egy pár mondatot erről). Mondjuk végülis ezek közül is a „beállhatok”,az full korrekt volt azért(nem sértett,nem bántott semmit és senkit,viszont jogos kritikát fogalmazott meg). Bejön, a miértje miatt.
Viszont a Nenad foggyá le,arra az lenne a véleményem,hogy egy „másfélszermásfelesszaroslepedőreírtostobaszemélyeskedés”(lehet nem is Lukicsnak ráadásul) és kurvára nem ezt a vonalat kellene erőltetni.
3. Az ultrák:
Grat.! Így kell ezt csinálni!
Tényszerű kritika,emellett a klubért való kiállás egyben. A szurkolással.
Ezt ők tudják és értik. Azzal semmire nem megyünk,ha beleállunk a kurvagyengébe ész nélkül. A Kun,a Petkovic,a lófaszjóska mind leszarja,ha kiesünk,az mi bajunk lesz. A szurkolóké.
Erre basztak rá a diók is. Viszonylag szarok vagyunk a pályán egyelőre,ezt kompenzálni kellene a lelátóról,ami meg is történik. Szóval,ez ott okosan van csinálva most.
2. A játékosok(a Paks ellen)….
Szappanost én nem venném elő,de most voltak azért bizonytalanságai.
Szabó gyerek sztem ügyes volt, felfogta mi a feladata és megérdemli a játékperceket.
Prenga,Cirkovic sokat besegítettek a középpályának a megelőző szereléseikkel,fejeseikkel,de előbbi a kapu előtt meg bizonytalankodott.
Plaku nulla. Alibi,kamu passzok jobb esetben,a többivel nem is idegesítem magunkat.
Gomisról írtam(összjáték ok,védekezés nulla).
Ennin is nulla. Pedig ő egy ügyes gyerek lenne,de annyira fogalma sincs sztem,hogy mi a feladata,csak kínlódik a pályán. Világosítsák már föl,hogy mi a dolga.
Mitro,Traoré,az izlandi semmi extra.
Kerezsi szép gólt lőtt,de a 16-oson belül ne legyünk már ilyen amatőrök(ezt a túlzott bizonyítási vágy számlájára írom),de Zalán is sprintel vissza labdavesztéskor és én ezeket díjazom.
Kocsis Dominik engem megnyer lassan.
Képes baszott nagy sebességre kapcsolni,robog vissza védekezni,nálam egyértelműen kapna bizalmat,ha még
erre rátenne egy lapáttal,egy kis
pluszt(mondjuk az uccsó passzoknál
koncentrációban és ha még jobban hinne
magában). De neki itt már muszáj
bizonyítania,ha komolyabb karriert akar.
Zsótért es Tamás Krisztiánt hagytam a végére,a két legjobbunk volt. Iszonyat mennyiséget futottak,dolgoztak ,segítettek elől,visszazártak hátul.
Azt kéne megérteni pár embernek,hogy ez a foci,amit ők tolnak ez hibával is jár.
Ők nagyon sokat vannak játékban,sokat passzolnak ,Zsótér váratlanokat is próbál húzni,amire nincs felkészülve az ellenfél(pl biztonsági passz helyett,egy hosszú keresztlabda),ez a nehezebb rész,ebbe jobban benne van a hiba,viszont a gólhelyzet lehetősége is.
Nem kéne a kritika ilyenkor. Ők ketten(Szappanossal kiegészülve) a legnagyobb értékeink(de nem mondom,h hibátlanok).
Ja. Lukics. Egyelőre elveszik a tömegben…
Az utóbbi napok dolgaira:
1. A Paks elleni meccs: sztem k.rva szarul nézünk ki továbbra is,bár vannak pozitívumok,de nem azzal kezdem.
Hátul Prenga és Cirkovic jó lenne,ha előbbit nem fejelnék le többször rögzített helyzetnél a kapu előtt. Ez azért érthetetlen,mert mezőnyben viszont az előreívelt labdáknál rendre ő fejeli le az emberét.
Középpálya elég gyenge pont. Nincs normális vkp. Gomis kevés arra. Az összjátékot megoldja,de a védekezése amatőr(ha valaki ezt cáfolni szeretné,akkor ne azzal jöjjön,hogy mennyi jó passza van,mert nem arról beszélek).
Elől fel vagyunk őrölve nem tudunk kibontakozni.
Nem jól nézünk ki,csinálni kell vmit amíg nem késő.
Üdv! Gomissal kapcs… igazad van, védekezési hiány-számláját, erőléti hiányosságok lemaradásával okolható talán szrntm. Demajd utóléri magát s nagyon szükségünk lesz rá! CSAK …
Ilyen amikor nem kell egy fiatalnak védőbeszéd. Kerezsi gólja a legszebb
https://youtu.be/ldxrLcaV208
Gyerekek, kirugtak Feczkot Nyiregyhazarol, meg kene szerezni!
Vele bajnokok lehetnenk
(NB3-ban)
Lyes Houri visszatért vadászokhoz!
De nem nagyon kell nekik!
Nekünk jó lehetne!
maxitól mindenképp jobb…csak kicsit súlytalan a csávó
Igen,nekünk jó lenne.
elvtársak…nézzük inkább Zalán gólját, mert Zalán bebaxta… :
// persze tetű m4 milyen képet választ a videóhoz? persze h paksi gólt….büdös gyökér, aki ezt csinálja az nso firkászokkal együtt
https://youtu.be/cCEOH6XOX5c?t=262
Mivel ismételten immár név szerint szólítottak meg a másik felületen így ezt a kis szösszenetet intéztem a tisztelt urak felé:
Kedves RW!
Szerintem vezető bloggerként nem velem kellene foglalkoznod sem Neked sem Hantának, hanem a még megmaradt kommentelőitek véleményegyezésének tömjénezésével!
Attól hogy én a puhos ámde előző (és eddig idei) bajnokság házi gólkirályát tartom csapatunk legjobb játékosának még nem vagyok sem fradista sem kunbérenc mint ahogy Te sem választottál véleményem szerint jobb avatart a nálunk alig fél szezont eltöltő, kispesti mezben majdnem semmit alkotó lengyel kedvencednél!
Blogkezelői hatalmadnál fogva megteheted hogy akár meg sem jelenteted, vagy nem is reagálsz rá (mindkettőre volt már példa!)
Egy dologra azonban kérnélek!
Mivel én befejeztem itt a vélemény nyilvánításomat, lehetőleg Te és Hanta is innentől kezdve azzal szórakozzatok amivel egyidősek vagytok!
Meglátásom szerint nagyon rossz nyomon vagy te is, és azok is, akik nehezményezik, hogy név szerint említésre kerülsz időnkként RW posztjaiban, kommentjeiben. Ha valaki ilyen szinten exponálja magát Lukics mellett, az ne csodálkozzon ezen. A „személyeskedés” elutasítása is tévedés. Nem aranyhalak beszélgetnek a fórumon, hogy öt perc után elfelejtsék egymás korábbi több tucat kommentjét. Ha tetszik, ha nem, ha ugyanazon a nicken kommentelsz, akkor kialakul egy fórumos személyiséged az olvasókban, és akkor egy idő után nem csak a legutolsó kommentedet látják, hanem a teljes múltad is ott van a fejükben (ld. még ahogyan a kisköz fórum népének egy része reagál Latabár kommentjeire, még ha csak annyit írna is mostanában, hogy „süt a nap”. Persze ő is megéri a pénzét, mert ő is ugrik mindenre, és a múlt sérelmeit észben tartva kommentel).
Te is elég rossz nyomon vagy,ha azt hiszed a Lukics melletti „exponálása” miatt került terítékre(mondjuk az ott nem
annyira egyértelmű).
Nem akartam ebbe belefolyni, de azért pls. ne hasonlítsuk már CSAK A KISPEST „fórumos személyiségét” latabár klónokhoz…
Az alapvető különbség, hogy CS.A.K. soha nem ment át szét-trollkodni a másik oldalt, míg említett kolléga több esetben is megtette itt.
Mondom mindenzt úgy, hogy jó pár foci kérdésben közelebb áll hozzám latabár álláspontja, mint CS.A.K.-é!
Szóval, szerintem kissé árnyaltabb a kép… és az tuti, hogy jót tenne 1 kis nyugalom a fórumoknak.
Lehet, hogy pl. a nick nevek elhagyása a postokból hozzájárulna a nyugodtabb légkörhöz… a klub és a csapat ad amúgy is elég feszkót szinte minden nap.
Addig beszéltek róla,hogy megidézitek 🙁
részemről nem lenne rá igény….csak 1 összehasonlítás volt.
Persze,csak vicceltem 🙂
Tudod ott a probléma hogy nem megemlítenek hanem degradálnak, bohócoznak, mindezt nyíltan nem egy kommentben hanem magában a blogszerkesztésben!
S ha még ez sem lenne elég ezek után a válaszlehetőség meg van tagadva előlem, mert nem jelentetik meg, főleg ha már számukra kezd kínossá válni, mint pl RW avatar mizériája miközben az övé semmivel sem tett le többet (sőt) az asztalra mint az általam választott!
Értelmes eszmecserébe bonyolódni nem csak az előmoderáció miatt nem lehet hanem a blogszerkesztői gőg, hatalom miatt sem mert simán kibannolják ami nem tetszik nekik!
Arról nem is beszélve hogy én személy szerint sosem küldtem el innen őket mint ők engem onnan, s nem ajánlottam nekik a fradit lehetséges csapatul!
Már az első eset óta egy betűt nem írok oda mégis velem foglalkoznak!
Nevetséges, gyerekes, szánalmas!
Szerintem a személyeskedés sértő!Én pl.ha beszélek valakivel,és kritikát fogalmazok meg felé,a saját véleményem mondom el,és nem mást tüntetek fel rossz színben,hogy igazoljam magam.
Szerintem ezen ne húzd fel magad..
Engedd el,nekik ez a szegènyes szórakozásuk,ami nem kicsit,beteg ès szànalmas.Ez a szemèlyeskedés meg,háát…saját magáról àllítja ki a szegènységi bizonyítvànyt.A megoldás ne olvasd a túloldalt.
Azt jól teszed,de amiit múltkor is kértem,írd meg nekik,hogy felejtsenek el.
Beírhatod a poszt alá, RW-nál szerintem nincs előmoderáció. Javítva: úgy látom, hogy mégis.
Ők igazi liberálisok. Ennyi.
Az fáj nekik, hogy Lukics egy valóban jó igazolása a Mendelényi team-nek. Ők betették a mostani tulajokat egy tömjénfüstös, kormos, ördögfejes fiókba és akkor sem lenne irányukba még egy semleges megnyilatkozásuk sem, ha BL-t nyernénk.
De miért hiszed azt,hogy eldöntheted,hogy ki a kedvenced? Maradi vagy. Az legyen aki pc,máskülönben…….
Gondolod hogy átjárnak ide kommentet olvasni?
Szerintem tudják,itt miről írogatunk.Mondjuk ez tényleg nem szép,hogy személyeskednek.Nekem Hantával volt két privát csörtém.Mivel teljesen másképp gondoljuk a dolgokat,ezért nem írok oda többet.
Dehogy is!
Csak szerettem volna rávilágítani hogy milyenek hogy nem elég nekik a más véleményűek elüldözése most még vegzálják is őket (engem) anélkül hogy érdemben engednék reagálni!
Bezzeg Nagygeri
Nagygeri készül (velünk együtt) kiesni a kövesddel!
Baráth látványos kiállítással véteti észre magát a vasasban!
Bobál és Vernes épp most került lapátra ott!
Hidi még befér a szokásos alibivel ott ki tudja meddig!
Eppel már a másodosztályú diósgyőrből is kiszorult!
Remélem a támadó szekció megerősítésén is ténykednek serényen, mert én kb. még vagy 5 játékost lazán kitennék a keretből. Ebből 3 friss igazolás + Trao és az izlandi hős.
Bobál Geri kikerült a Vasas keretéből..Talán megérne egy próbát..
Meg lehetne próbálni igen!
Sokat nem veszthetünk legalább lennénk még egyen edzésen kétkapus gyakorláshoz!
Valtner majd viszi magához Paksra.
pár tetkó+szakáll és full Ádámartin…
Figyeld meg,hogy ott jó lenne.
Egerszegen is ment neki.
én el is hoznám, lájkoltam
Persze
Nem tudtam nem észrevenni, hogy a bíró mennyire nem védte a fiatal játékosokat. a paksiak, Szabóval az élen agyonr úgdosták, könyökölték Kocsist szinte végig amíg a pályán volt. Kerezsi is kapott alattomos belépőket….
Persze nem kell velük hímestojásként bánni, de amikor pl. Kocsis elmegy a szélen, beadja a balfasz Enninnek, aki felszabadít, miközben úgy odarúgnak szegény srácnak, hogy ápolni kell, le sem fújja. Szabó ütemkéséssel bokánrúgja a második félidőben, pont a korzó előtt, hogy mindenki látta, erre Kocsist figyelmezteti, hogy ne szimuláljon álljon fel. Szabónak nem lett volna szabad egy komoly bírónál befejeznie ezt a mérkőzést.
Szabó durván játszott..
Hát elég dulván.
Az edzőről amiben tévedett a kiállítás után, szrntm Kerezsit előre, Démont hátra kellett volna! Szubjektíve…..
Tegnapi meccs alapján nálam most így néz ki a kezdőcsapat:
(Szigorúan 4-3-3 mert végre így nyomtuk és így kezdett is működött is a dolog)
Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Bocskay-Gomis-Zsótér
Kocsis-Lukic-Kerezsi
Doka még mindig jobb nálam játszatlanul is Szabónál!
Gomis, Kocsis és Kerezsi nagy pozitívum!
Maxim, Ennin és Mitrovic nagy negatívum!
Bocskaytól több kell!
Zsótér és Tamás egyre jobban alakul!
Ezüstvédelem és Szappanos jó lesz ha lesz előttük csapat!
Lukicnak az a dolga hogy gólokat szerezzen, mindegy hogy hogyan!
Nálam eddig Prenga sem jobb semmivel, mint bárki más előtte a pozícióban. Mindkétszer mellőle fejelt gólt a paksi Varga, plusz voltak bajok vele az előző meccseken is. Remélem bele jön.
Nekem Szabó Alex teljesítménye tetszett tegnap, akivel nem voltam kibékülve az Bocskay, valahogy nem találja a helyét
Topolyán is kikerült az elején majd visszaverekedte magát. Gomis jó vetélytárs. Az esély adott,hajrá
Visszatérve Gomisra s befejzvén, az elmúlt 3-évben vdkző-kzppályást úgy mint előre csak előre passzok, próbálkozott, cselezett, látót a pályán, jó nincs hibátlan játékos, tudom ezmég kevés, de Gomisban látom az irányító szerepkört! UI: Párizs utánpótlásában nevelkedett….
Na, már az első félidő után akartam írni, fene tudja, ebben a játékban azért már „mocorgott valami”. Persze alacsonyan van a léc a szurkolónál az elmúlt szezonok fényében, így ez csak annyit jelent, hogy láttam bíztató jeleket és már ennek is tudok örülni. Kocsis D. és Kerezsi nagyon tetszik, kezdőbe velük. Zsótér és Tamás Krisz is nagyon jó volt, gyakran szidják Tamást, nekem az egyik kedvencem a csapatból. Mert hát mindnannyian hibázunk. A lényeg, hogy tegyük a dolgunkat és legyen akarat és szorgalom a jobbá válásra. Így én a falábúakat sem szidom, mindenkiben látok olyan skill-t, ami hasznunknra lehet (Traoréban, Plaku-ban, még Ennin-ben is!), csak hát ami hiányos, vagy gyengébb, azt meg fejleszteni kéne. Meglátjuk. A vége sajnos tipikus Kispest forgatókönyv volt a 96. perces ellenünk tizenegyessel. Ja igen, Gomis! Szerintem is jó volt, hajrá, pakoljon rá ő is még 1 lapáttal!
Üdv! Gomis támadó játéka magabiztos, tud cselezni, első meccsén megnyerő volt, még a védekezésén kell csiszolnia, gondolom fizikai hiányosságok miatt cserélték le. Már régebben is írtam ő a legnagyobb fogásunk! Remélem a mutatott játék nem csak-1-prológus volt, hanem ívelünk felfelé! CSAK ………
Olyan szinten voltam csalódott az elmúlt hetek, hónapok után, hogy nekem már ez a kevés is elég volt, hogy kezdjek bizakodni.
Kerezsiben van vmi klasszik Kispestes, talán Kovácskálmihoz lehetne hasonlítani, technikás, gyors, van benne zsiványság.
Nekem ez volt a legfontosabb a tegnapi meccsben, hogy láttunk újra igazi kispesti gólt, nem is akármilyet…
Iszonyat mélyről kell kapaszkodjon ez a csapat és nagyon sok kérdőjel van, de a lényeg, hogy végre mutatunk életjeleket.
A kérdőjelek nagy része a keret alakításával kapcsolatos:
– Pl ha ezt a fogalmatlan Ennint kell nézzük, akkor felmerül a kérdés, vajon miért nem kapott néhány távozó pár meccs bizonyítási lehetőséget?
– Mitrovic mitől jobb, mint Hidi ?
– Miért kellett Petrusenkot eladni ??
– Miért Ennin játszik Kerezsi „posztján” ?**
– Látott-e vki nagyobb kamu spílert, mint ez a kulturáltan mosolygó kib.szott maxi, hogy lehet ez harmadszor is kezdő ??
– Ki hozza ezeket a szakmai döntéseket ?
– Mi benne a ráció?
**De most komolyan…nem az a kérdés, hogy Kerezsi vagy Kocsis (bár itt is jelentős a különbség szerintem), hanem Kerezsi vagy Ennin b+… ez a kanadai konkrétan taszítja a labdát, a labda sír, zokog nála! mondanám, hogy rombolásban jó lehet, de hiába szerez labdát, passzolni sem nagyon tud.
és mindezek ellenére még mindig szimpatikusabb volt, mint ez a senkiházi maxi…talán ketten vitték 1 védőre a labdát, ziccert alakíthattunk volna ki és ez megállt, emberek…ez kéne irányítsa a csapatot…. ja és mellette még favágó barom is….remélem elmeszelik jó pár meccsre és ez egyben esélyt adhat vkinek, aki akar is focizni.
Ez már az irónia csúcsa, de talán ez is egy pozitív hozadéka lehet a tegnapi meccsnek, hogy pár hétig kell nézzük ezt hülyegyereket.
Nagyon jól mutatja Ennin képességeit, hogy az egyik biciklicsele véletlenül bejött, a védő elment borért, erre annyira meglepődött négerünk, hogy majdnem elesett a saját lábában és oda a helyzet. Az a két ziccer amit kihagyott szintén vicc kategória…
Pelsókám, ajánlhatok neked egy linket a „Nem foci” szekcióba? Vagy ha nem oda, akkor szigorúan csak személyes meghallgatásra? Úgy érzem, te vevő vagy „magasabb röptű” dolgokra is :-).
https://www.youtube.com/watch?v=1Peq101i8A8
És egy kérdés/kérés: Meg lehetne oldalni esetleg, hogy az oldal linkje egyből a cset felületre mutasson? Vagy legalább hogy a csetes url egyszerűbb legyen, pl. egyszerűen a per cset elérési út alatt bejöjjön a mostani „kriksz-krakszos” url helyett? Köszi!
ez nagyon betalált…Ati mester top kedvenc, 🙂
minden megvolt/van tőle és amíg BPn laktunk voltam pár előadásán is.
felteszek majd párat, „A Duna Evangéliuma” előadássa/beszélgetéssel indítva.
thx!
Örülök neki. Szerintem a legösszeszedettebb, legvállalhatóbb gondolkodók és előadók között van ma Magyarországon.
igen!
ui.
https://kiskoz.hu/cset
Köszönöm szépen, nagyon szuper!
8 kapott gól három meccsen az nem túl bíztató.
én is sajnálom Kerezsit hogy a végén hibázott..de nála szerintem azt kell látni, hogy amit jót csinált, azt nem igen lehet tanítani!
viszont, amit rontott, azt meg lehet tanulni kiküszöbölni legközelebb.
és ha az edző nem érzékeli a minőségi különbséget Zalán és szerencsétlen Ennin gyerek között, akkor tényleg nagy bajok vannak.
Szerintem azt nem lehet nem érzékelni. Valami oka mégis van, hogy Kerezsi tavaly és idén összesen még mindig nem volt a pályán 1 félidőnyi időt. Normális világban a „hazai „játékosnak kéne előnyt élvezni a légióssal szemben, itt az esélyegyenlőség is csak álom.
Nem kell megtanulnia ott védekezni!!!! Neki semmi keresnivalója nem volt ott!!! Ez kicseszett nagy edzői hiba! Ugyan úgy mint az, hogy a szögleteknél nem a félpályánál áll a két csatár.
Az összes hozzászólásom törlődött mintha nem is lett volna. Mi lehet az oka?
Zsótér a mezőny legjobbja volt,Kocsis a csapatba való,fejlődőképes,tetszett. Tamásban még ettől is több van,de ő is a legjobbak között volt. Kerezsi bizonytalan még néha,de rohan,zakatol. A tizinél olyan lendülettel rohant a paksira,h borítékolható volt a tizi,az ilyeneket a 16-on belül felejteni kellene. Gomis vicc. Ennin cserének jó.
Mit néztél??? Gomi vicc???? Egyedül megoldotta a középpályát! A vicc Enni, Kerezsi cipőjét se vihetné!!!
Dehogy oldotta meg.
Ha nem a Paks az ellenfél,akkor 0-5 a félidő.
Ennin is vicc egyelőre ja.
Én pont fordítva látom. Ennin vicc, Gomis cserének jó.
Gomis kb mindenkinek tetszett
Gomis szerintem jo volt
Gumis miért vicc?
Sajnálom az elvesztett ket pontot, de szemely szerint jobbnak lattam a csapatot mint eddig.
Rőzse istenkiraly, maradjunk ennyiben. Senki nem tudja azt amit ő.
Irjatok Gomist. En nem ertek azzal egyet, hogy jo lett volna. Összevissza rohangalt. Azt hajlando vagyok elismerni, hogy semmi tapasztalata nincs ezzel a csapattal. Zsoternak nagy pacsi. Vegig hajtott. Kerezsi tobb idot erdemelne, ez faktum. Osszessegeben jobbat lattam mint amit vartam. Azt mondom megérte faradtan, 500km vezetes után kimenni.
Jovo heten vasas. Készüljetek!
Nekem a mai túra csak 246Km volt kocsival, 30 motorral, de nagyon örültem Nektek és annak is, hogy alig volt hátrapassz és volt küzdés. Rőzse odatette és a Kanyar is, sőt a C szektorban is sokan! Köszi mindenkinek és köszönöm Dixi az ajándékot!
Ó de sajnálom. Esküszöm, mostanában Rőzse miatt érdemes meccsre járni. Én most 1000-re vagyok, és még kicsit se úton, szóval még két meccs kimarad.
Iszonyat jol nyomja. Kar, hogy nem lattad.
Szoval okosan hazafele, rengeteg a barom.
És ezt még vissza se lehet nézni, mint a meccset 😀
Tényleg, kéne egy kamera a táborba is 😀
Végre láttam biztató jeleket a fiatalok terén!
Kocsis elfáradásáig/sérüléséig a csapat legjobbja volt!
Szabó Alex most nem lógott ki lefelé de szerintem még mindig jobb nála Doka
Kerezsi is jól hajtott parádés gólt lőtt kár a hibájáért. Több játékpercet érdemel!
Bocskay nem sok vizet zavart de összességében talán dereng némi fény a sötét éjszakában!
Sajnálom a 2 pontot, de reményeim szerint ez a meccs sokat hozott más téren.
-Gomis remek lesz a középpályán, vajon mi a faxért nem kapott még 1 percet sem :??
-Kerezsinek már min. 3X45 perce kellene legyen az nb1ben…
– Maxit és Ennint el kell felejteni, de qrva gyorsan! szégyen, hogy sokadik meccsüket kapják Honvéd mezben!
A védelem és sajnos Szappan is nagyon sz.ar napot fogott ki…kis csiszolással, sok gyakorlással lehet ezen alakítani, mielőbb!
Végre van némi reménysugár a full kilátástalanság után…nagyon remélem, hogy tamgyerek is látja, hogy ilyen gyökér maxi-alibit nem bír el a csapat és azt is, hogy ez az Ennin gyerek csak nézőként kerülhet ki bármilyen VBre.
CSAK meló tovább..de erősen!
Szégyen, hogy ez a kanadai itt játszhat.. A Maxim gyerek nb2-es játékos..
Gomist még eddig nem láttam, itt azt olvastam róla, hogy gyenge. Hát első látásra kifejezetten jó. Még annyit tennék hozzá, hogy azért kell játszatni a fiatalokat, mert kèpesek fejlődni. Érdemes összehasonlítani az első fordulós Szabó A.-t, és a mait.
Kocsis,Kerezsi,Gomis pozitív meglepetés.rájuk talán lehet építeni.Sajnos Szapi most sokat híbázott ez a védelem ennyit nem bír el.
Mivel egyből piros, ezért esélyes a két meccs off. Van remény :)))
Üdv! Reálisan nézve Maxi direkte durvaságát, jogos a piros, ha 4-mecsre elkaszálnák sem lepődnék meg!
szerintem visszaeső…legyen 3-4….
Kifejezetten jo vetel volt. Masodik Lanza. Egy kis kulonbseg van közöttük mindössze. Az olasz kurva egy focista, a zsido faszkalap meg egy faszkalap.
legyen az hogy eladjuk a picsába…
Kocsis – Kerezsi kettős nagyon jó lehet (lesz) a jövőben. Mondjuk Kocsis 2 éve is nagyon biztató volt szerintem.
Mitrovicot nem engedném pályára már többet, lassú és iszonyat alibi.
Maxim is hurka volt megint.
Lukic a 2 tizit kivéve ugyanúgy alibi. Középpályás védekezés megint rakat szar volt minimálisan játszottunk jobban mint a zete ellen(vidi meccset hagyjuk ott más ligában tolta az ellen)kifogtunk egy bűn szar első félidős paksot. kb.ennyi, különben ma is zakariás lett volna a vége simán
Lukicot már nem merem leírni mert rögtön el küldenek a vérbe.
Nagyon lassú, statikus. A 2 tizenegyesen kívül 0 volt.
Óriási különbség volt a hozzáállásban az eddigiekhez képest!!
Továbbra is gyenge a játékunk, egyedül Kocsis, Kerezsi és Gomis volt biztató.. Nem értem, az utolsó percekben minek kitámadni…
Sztem lassan kristályosodik, hogy kire lehet számítani az idei évben.
Max. a nézőkre
Se :)))
Sztem ma nem volt olyan szar a brigád, mint eddig. Ricsi, Plaki lapát, Mitro max a szódát vigye edzésen. Gomis kellemes meglepetés. Kocsisnak szurkolok, hogy kihozza magából azt ami benne van. Kerezsi gyönyörű gól és egy nagy hiba, de nem tudok rá haragudni. Zsótér robot, Szapi egy hiba de stabil.
Az első félidőt kaput eltaláló lövés nélkül hoztuk le ( a tizik nem számítanak), a Paks összes pontrúgása életveszélyes volt, a mieink semmit sem értek.. Egy kontrát tudtunk csak végig vinni az egész meccsen.. Egyszerűen nulla A támadójátékunk, és mi kaptuk a legtöbb gólt.. Semmi pozitívum sincs a játékunkban…
Egyetlen pozitívum hogy jövő héten nem lesz maxi king. Talán méltóztatnak igazolni vkit! Kurvára kellene még minimum 3 olyan játékos aki látott már értelmes bajnokságot
na jó, de ezt az 1 pontot mindenki aláírta volna a meccs előtt..
Jó ezt hagyjuk…Most nagyon ideges vagyok…
én is, de erre mit lehet mondani? láttunk ilyet már eleget hazai pályán
Végig bíztam a három pontban…Á hagyjuk…
Feri visszatért…
Valóban!
Ez a tamkurc tiszta paciferi!
Taktikai repertoárban és eredményekben is!
Két védekezésre képtelen csapat gólparádéja!
Gomis, Kocsis és Kerezsi ígéretes bár előbbi kettő elfáradt utóbbi pedig előbb adott majd elvett tőlünk két pontot!
Látványos hokieredmény de továbbea is nagyon nagy baj van nálunk!
Kocsisnak fájt a lába..
Végre egy hét nyugalom, már alig vártam
Tipikus Kispest. Mi jöttünk szabadrúgással, és kaptunk végül egy gólt.
Mitrovic azért jött, hogy megtartsa a labdát és tutit passzoljon…megint nem ment neki
Vidike ellen is a picsáján szedte a levegőt negyed óra után
Azért volt egy-két olyan megmozdulása,ami nyugalomra intette a többieket.Jó tudom,ez kevés…
Rakás sz…r. Forintot nem ér mint fodballista. Mák hogy csak egy évet írt alá.
Volt a meccsen egy olyan szitu,hogy mindenki rohant volna fejetlenül,de ő nyugalomra intette a többieket.Jó igazad van,ez kevés,de nem rajta múllott.
Skot csodank olyan messze van az edzoi szakmatol mint a tulajok a klubbezetotol.
Plaki hiányát nem fogjuk megérezni.
Ezért kár volt Hidit kibaszni(pedig ő se volt egy túl nagy eresztés,de hát mindig van lejjebb…)
Sztem Hidit nem b..ták ki, hanem menni akart. Én személy szerint sajnálom.
Ezt nem tudjuk,de én is sajnálom. Főleg hogy beférne simán.
Ki helyett? Egyiknél se jobb.
Ő azt mondta, hogy környezet változásra volt szüksége és menni szeretett volna.
„2007-ben kerültem a Honvédhoz, ezen kívül két évet voltam külföldön, ezért úgy éreztem, hogy környezetváltozásra van szükségem, főleg ennyi idő után. Szeretném megköszönni a Honvédnak az élményeket és azt, hogy partnerek voltak a klubváltásban.”
Végre felismerte, csak azt nem, hogy nyugdíjba kellene menni nem máshova
Es meg reklamal. Hatulrol a labda 3 meterre….
Ennin és Plakuschenko szerződését lefújás után fel kell bontani.
bárcsak!!!!
Izraeli nyomorekkal meg a bantu csodaval nem lehetne szerzodest bontani?
De azonnal
Maxim álisan egyetértek!
ez mióta piros?
Hátulról,szerinted?!?!
Sima sárga.
Nagyon durván piros, remélem az összes ilyenre pirosat adnak! Nagyon veszélyes, és semmi köze a labda megszerzéséhez.
Legyen. De attól még most 10en vagyunk.
Ez igaz :))
Akciógól!!!!! Beszarok!!!
Kerezsiiiiiiii!!!!!!!!!!!
GOOOOOLLLLLLL
Ennin takaroggggyyyyyyyy!!!!!!!
Na jólvan…. kikaptunk!
Johnsson be Kocsis le…
Bár elfáradt!
Kerezsire kiváncsi leszek!
Lukic le.. hát nem tudom!
Lukic szart sem csinált, a két tizin kívül. Jogos a csere.
Lófasz vàltozott itt.Az ezüstvédelem szar,aki idejön,mindenki elfelejt focizni.Kikapunk,a paks most fog lefocizni minket.Rögzített szitukat a lóbaszó belső vèdőink nem tudnak levèdekezni?Hihetetlen!Èn most szèpen naftalinba rakom a sàlat.Ez nekem nem kell,egèszségem fontosabb!Mindenkinek további jó szórakozàst kívànok,viszontlàtàsra!
Fogd fel könnyedén. Én pl. bontogatom a söröket ezerrel és nézem ezt a csoda edző,plusz ezt a falábú ennin aki akkor is kihagyná a helyzeteit ha a gólvonalon állna a labda..
Csoda lesz, ha pontot mentünk…
Plusz ezek a cserék,gomis, kocsis le..ez mi a faszom..
Kocsis húzta a lábát
Mindkettő a seggén veszi a levegőt már… A kis Kocsisnak már lila a szája, kihajtotta magát.
Itt jön ki az hogy a pad meg rövid mert nulla minőség amit be tud állítani ilyenkor.. Ha sérülések lesznek ki fog játszani? Pandúr Robi bát fogja behozni?
Kerezsi.