Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
dixneuf
dixneuf
augusztus 16, 2022 10:54 de.

Egy hosszu cikk a repoharakrol. Osszefoglalom: leginkabb átverés, pluszbevétel a vendeglatosoknak. Onnan jutott az eszembe, hogy beteszem ide, mert nem tudom ki hogy van vele, de nekunk vagy 10 tokenunk van mar es lofaszt sem tudunk kezdeni vele…magyarazat a ‘foteleknek’: ha a meccsen a bufeben italt rendelsz, repoharban kapod (a poharat plusz penzert persze), ami meccs utan, vagy uj ital vasarlasakor visszadasz. Ha csereitalt iszol, a poharat nem szamoljak ujra fel. Ha viszont az üres poharat adod vissza, kapsz egy libafos-zold muanyag tokent minden poharert. A tokenert azonban soha nem kapsz penzt, hazaviszed, a következő meccsen ujra felhasznalod, megeszed, vagy a seggedbe dugod, de penzt sose latsz erte.

https://telex.hu/komplex/2022/08/15/a-nagy-repohar-mizeria-atveres-greenwashing-vagy-a-bolygo-megmentese

jnkzln
jnkzln
augusztus 16, 2022 9:12 de.

Meccsidőpontok:
fradi-Kispest 2022.08.28. vasárnap 17:30
Kispest-újpest 2022.09.01. csütörtök 19:00
kisvárda-Kispest 2022.09.04. vasárnap 14:45

Nagyon szeretnek minket vasárnap szopatni 😀

ogy
ogy
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 16, 2022 10:26 de.

Vasas ellen egész jól fogynak a jegyek, pedig az is vasárnap lesz. 🙂

550 szerintem simán el fog fogyni holnap reggelig.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  ogy
augusztus 16, 2022 10:27 de.

Na és Te Ogy, ott Leszel? Nekünk már megvan a jegy.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 16, 2022 10:33 de.

Akkor szoktam nézni a jegyek fogyását, ha tudok menni. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
augusztus 16, 2022 11:00 de.

Majd jol kibeszelunk ha otthon maradsz ..

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 16, 2022 11:09 de.

Sajnos annyira sűrű az életem, hogy a Kispest jelenleg sokadlagos tényező és sokkal kevesebb meccsre jutok ki, mint szeretnék. De azért örök. 🙂

santiago
santiago
augusztus 16, 2022 9:10 de.

https://www.transfermarkt.com/peter-olawale/profil/spieler/718314

Szóval a debrecen is kiszállt a lehetséges kiesők listájáról.
Horváth K után egy jelenlegi u20 as válogatott Nigéria csatárt igazoltak… kibaszott vicc ami van nálunk elmegy az ember kedve mindentől mi a faszért enninekek meg ilyen mű izraeli bohócot igazoltuk…. majd most jön a két huszadligás ukrán azok megoldják a problémát…..

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 16, 2022 12:54 du.

Amugy egy percet se jàtszott az U- 20 ba . U-17 böl van kèt meccse,ennyi!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 16, 2022 11:18 de.

ha kiszállt volna, akkor max Horváth miatt szállt volna ki.
de amúgy meg nem szállt ki…

santiago
santiago
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 16, 2022 11:23 de.

Azert minoseget igazolnak.
Nehany mennyisegi igazolas kozt.

Megyeri, Horvath K, ez a gyerek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 16, 2022 9:11 de.

Az izaeli kettőből vitték.
Azért az annyira nem nagy dolog.
Várjuk ki a végét.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 9:46 de.

Nyilvan de a nigeriai valogatottsag up szinten azert komoly dolog. Es 20 eves tehat magas a plafon.

Lehet nem lessz belole semmi de sokkal nagyobb esely van arra hogy bejon mint egy enninel.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 16, 2022 11:17 de.

up szinten azért osztanám kettővel azt a komolyságot…
Bobálgeri mekkora király volt up szinten?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 16, 2022 11:24 de.

De mas egy magyar bajnoksaga jonak lenni vagy az up szinten egyik legerosebb valogatottjaba jatszani.
Tegyuk fel a jelenlegi portugal/spanyol u20 bol nem fogadnank el jatekosokat?
Valoszinuleg a leggyengebb is nalunk extra lenne.
Nigeria kozel hasonlo szint upba

Bob Geri nagy csalodas nekem, de citynel valamit tudtak hogy nem kellett

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 16, 2022 9:11 de.

Igen, egy u20-as nigéria válogatottal minden bizonnyal kiszálltak a kiesők listájáról. Most komoly? Ha mi igazolunk ilyet, sztem mindenki hisztizne itt 😀

santiago
santiago
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 16, 2022 9:44 de.

Legerosebb up valogatott.
Akik minden tornan eselyesek.

Osszetennenk a ket kezunket ha barmelyik magyar valogatott a szintjukon lenne.

Kb nalunk az alom igazolas jelen helyzetben ez a kategoria.
Hemynel meg a valosag lett volna

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 8:59 de.

Végezetül CSAKAKISPEST a taccs.hu-n.
Felemlegettek téged ja. Nem volt szép.
Baromság is volt ráadásul.
De mit vártál amúgy? Te is felemlegetted őket párszor itt. Nem? Biztos,hogy maradt bennük tüske és nem is csodálkozok rajta. Bennem is lett volna.
Azt sem mondom,hogy nem jogos a felháborodásod,hogy mi a f.sznak emlegetnek fel téged. Mert az is jogos nyilván.
Csak abba azért gondolj bele,hogy nem ok nélküli a dolog.
Szerintem kvittek vagytok,hagyjátok egymást a faszba.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 3:25 du.

Ezt írtam!
Részemről már rég le van zárva!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 11:02 de.

Pontosan igy.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 8:51 de.

Az ultrák kiírása teljesen ok volt nálam ugye,azt írtam. A felemlegettett egyéb kiírások (a „B”-ben?) . Hát erre mit mondjon az ember?
A készítők Kispestbe tett munkája miatt elnézőbb vagyok velük a témában,de alapesetben amit Tusi írt lejjebb,na azt mondanám szívem szerint(kurva jól leírt egy pár mondatot erről). Mondjuk végülis ezek közül is a „beállhatok”,az full korrekt volt azért(nem sértett,nem bántott semmit és senkit,viszont jogos kritikát fogalmazott meg). Bejön, a miértje miatt.
Viszont a Nenad foggyá le,arra az lenne a véleményem,hogy egy „másfélszermásfelesszaroslepedőreírtostobaszemélyeskedés”(lehet nem is Lukicsnak ráadásul) és kurvára nem ezt a vonalat kellene erőltetni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 8:38 de.

3. Az ultrák:
Grat.! Így kell ezt csinálni!
Tényszerű kritika,emellett a klubért való kiállás egyben. A szurkolással.
Ezt ők tudják és értik. Azzal semmire nem megyünk,ha beleállunk a kurvagyengébe ész nélkül. A Kun,a Petkovic,a lófaszjóska mind leszarja,ha kiesünk,az mi bajunk lesz. A szurkolóké.
Erre basztak rá a diók is. Viszonylag szarok vagyunk a pályán egyelőre,ezt kompenzálni kellene a lelátóról,ami meg is történik. Szóval,ez ott okosan van csinálva most.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 8:30 de.

2. A játékosok(a Paks ellen)….
Szappanost én nem venném elő,de most voltak azért bizonytalanságai.
Szabó gyerek sztem ügyes volt, felfogta mi a feladata és megérdemli a játékperceket.
Prenga,Cirkovic sokat besegítettek a középpályának a megelőző szereléseikkel,fejeseikkel,de előbbi a kapu előtt meg bizonytalankodott.
Plaku nulla. Alibi,kamu passzok jobb esetben,a többivel nem is idegesítem magunkat.
Gomisról írtam(összjáték ok,védekezés nulla).
Ennin is nulla. Pedig ő egy ügyes gyerek lenne,de annyira fogalma sincs sztem,hogy mi a feladata,csak kínlódik a pályán. Világosítsák már föl,hogy mi a dolga.
Mitro,Traoré,az izlandi semmi extra.
Kerezsi szép gólt lőtt,de a 16-oson belül ne legyünk már ilyen amatőrök(ezt a túlzott bizonyítási vágy számlájára írom),de Zalán is sprintel vissza labdavesztéskor és én ezeket díjazom.
Kocsis Dominik engem megnyer lassan.
Képes baszott nagy sebességre kapcsolni,robog vissza védekezni,nálam egyértelműen kapna bizalmat,ha még
erre rátenne egy lapáttal,egy kis
pluszt(mondjuk az uccsó passzoknál
koncentrációban és ha még jobban hinne
magában). De neki itt már muszáj
bizonyítania,ha komolyabb karriert akar.
Zsótért es Tamás Krisztiánt hagytam a végére,a két legjobbunk volt. Iszonyat mennyiséget futottak,dolgoztak ,segítettek elől,visszazártak hátul.
Azt kéne megérteni pár embernek,hogy ez a foci,amit ők tolnak ez hibával is jár.
Ők nagyon sokat vannak játékban,sokat passzolnak ,Zsótér váratlanokat is próbál húzni,amire nincs felkészülve az ellenfél(pl biztonsági passz helyett,egy hosszú keresztlabda),ez a nehezebb rész,ebbe jobban benne van a hiba,viszont a gólhelyzet lehetősége is.
Nem kéne a kritika ilyenkor. Ők ketten(Szappanossal kiegészülve) a legnagyobb értékeink(de nem mondom,h hibátlanok).
Ja. Lukics. Egyelőre elveszik a tömegben…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 8:06 de.

Az utóbbi napok dolgaira:

1. A Paks elleni meccs: sztem k.rva szarul nézünk ki továbbra is,bár vannak pozitívumok,de nem azzal kezdem.
Hátul Prenga és Cirkovic jó lenne,ha előbbit nem fejelnék le többször rögzített helyzetnél a kapu előtt. Ez azért érthetetlen,mert mezőnyben viszont az előreívelt labdáknál rendre ő fejeli le az emberét.
Középpálya elég gyenge pont. Nincs normális vkp. Gomis kevés arra. Az összjátékot megoldja,de a védekezése amatőr(ha valaki ezt cáfolni szeretné,akkor ne azzal jöjjön,hogy mennyi jó passza van,mert nem arról beszélek).
Elől fel vagyunk őrölve nem tudunk kibontakozni.
Nem jól nézünk ki,csinálni kell vmit amíg nem késő.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 16, 2022 11:14 de.

Üdv! Gomissal kapcs… igazad van, védekezési hiány-számláját, erőléti hiányosságok lemaradásával okolható talán szrntm. Demajd utóléri magát s nagyon szükségünk lesz rá! CSAK …

F.hunter
F.hunter
augusztus 16, 2022 6:49 de.

Ilyen amikor nem kell egy fiatalnak védőbeszéd. Kerezsi gólja a legszebb
https://youtu.be/ldxrLcaV208

dixneuf
dixneuf
augusztus 16, 2022 3:02 de.

Gyerekek, kirugtak Feczkot Nyiregyhazarol, meg kene szerezni!
Vele bajnokok lehetnenk
(NB3-ban)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 3:59 du.

Lyes Houri visszatért vadászokhoz!
De nem nagyon kell nekik!
Nekünk jó lehetne!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 4:16 du.

maxitól mindenképp jobb…csak kicsit súlytalan a csávó

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 4:08 du.

Igen,nekünk jó lenne.

Pelso
augusztus 15, 2022 2:47 du.

elvtársak…nézzük inkább Zalán gólját, mert Zalán bebaxta… :
// persze tetű m4 milyen képet választ a videóhoz? persze h paksi gólt….büdös gyökér, aki ezt csinálja az nso firkászokkal együtt
https://youtu.be/cCEOH6XOX5c?t=262

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 10:38 de.

Mivel ismételten immár név szerint szólítottak meg a másik felületen így ezt a kis szösszenetet intéztem a tisztelt urak felé:
Kedves RW!
Szerintem vezető bloggerként nem velem kellene foglalkoznod sem Neked sem Hantának, hanem a még megmaradt kommentelőitek véleményegyezésének tömjénezésével!
Attól hogy én a puhos ámde előző (és eddig idei) bajnokság házi gólkirályát tartom csapatunk legjobb játékosának még nem vagyok sem fradista sem kunbérenc mint ahogy Te sem választottál véleményem szerint jobb avatart a nálunk alig fél szezont eltöltő, kispesti mezben majdnem semmit alkotó lengyel kedvencednél!
Blogkezelői hatalmadnál fogva megteheted hogy akár meg sem jelenteted, vagy nem is reagálsz rá (mindkettőre volt már példa!)
Egy dologra azonban kérnélek!
Mivel én befejeztem itt a vélemény nyilvánításomat, lehetőleg Te és Hanta is innentől kezdve azzal szórakozzatok amivel egyidősek vagytok!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 4:54 du.

Meglátásom szerint nagyon rossz nyomon vagy te is, és azok is, akik nehezményezik, hogy név szerint említésre kerülsz időnkként RW posztjaiban, kommentjeiben. Ha valaki ilyen szinten exponálja magát Lukics mellett, az ne csodálkozzon ezen. A „személyeskedés” elutasítása is tévedés. Nem aranyhalak beszélgetnek a fórumon, hogy öt perc után elfelejtsék egymás korábbi több tucat kommentjét. Ha tetszik, ha nem, ha ugyanazon a nicken kommentelsz, akkor kialakul egy fórumos személyiséged az olvasókban, és akkor egy idő után nem csak a legutolsó kommentedet látják, hanem a teljes múltad is ott van a fejükben (ld. még ahogyan a kisköz fórum népének egy része reagál Latabár kommentjeire, még ha csak annyit írna is mostanában, hogy „süt a nap”. Persze ő is megéri a pénzét, mert ő is ugrik mindenre, és a múlt sérelmeit észben tartva kommentel).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 16, 2022 7:21 de.

Te is elég rossz nyomon vagy,ha azt hiszed a Lukics melletti „exponálása” miatt került terítékre(mondjuk az ott nem
annyira egyértelmű).

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 16, 2022 4:24 de.

Nem akartam ebbe belefolyni, de azért pls. ne hasonlítsuk már CSAK A KISPEST „fórumos személyiségét” latabár klónokhoz…
Az alapvető különbség, hogy CS.A.K. soha nem ment át szét-trollkodni a másik oldalt, míg említett kolléga több esetben is megtette itt.
Mondom mindenzt úgy, hogy jó pár foci kérdésben közelebb áll hozzám latabár álláspontja, mint CS.A.K.-é!
Szóval, szerintem kissé árnyaltabb a kép… és az tuti, hogy jót tenne 1 kis nyugalom a fórumoknak.
Lehet, hogy pl. a nick nevek elhagyása a postokból hozzájárulna a nyugodtabb légkörhöz… a klub és a csapat ad amúgy is elég feszkót szinte minden nap.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 16, 2022 5:22 de.

Addig beszéltek róla,hogy megidézitek 🙁

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 16, 2022 5:49 de.

részemről nem lenne rá igény….csak 1 összehasonlítás volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 16, 2022 6:51 de.

Persze,csak vicceltem 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 15, 2022 6:21 du.

Tudod ott a probléma hogy nem megemlítenek hanem degradálnak, bohócoznak, mindezt nyíltan nem egy kommentben hanem magában a blogszerkesztésben!
S ha még ez sem lenne elég ezek után a válaszlehetőség meg van tagadva előlem, mert nem jelentetik meg, főleg ha már számukra kezd kínossá válni, mint pl RW avatar mizériája miközben az övé semmivel sem tett le többet (sőt) az asztalra mint az általam választott!
Értelmes eszmecserébe bonyolódni nem csak az előmoderáció miatt nem lehet hanem a blogszerkesztői gőg, hatalom miatt sem mert simán kibannolják ami nem tetszik nekik!
Arról nem is beszélve hogy én személy szerint sosem küldtem el innen őket mint ők engem onnan, s nem ajánlottam nekik a fradit lehetséges csapatul!
Már az első eset óta egy betűt nem írok oda mégis velem foglalkoznak!
Nevetséges, gyerekes, szánalmas!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 15, 2022 5:38 du.

Szerintem a személyeskedés sértő!Én pl.ha beszélek valakivel,és kritikát fogalmazok meg felé,a saját véleményem mondom el,és nem mást tüntetek fel rossz színben,hogy igazoljam magam.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 3:36 du.

Szerintem ezen ne húzd fel magad..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 2:08 du.

Engedd el,nekik ez a szegènyes szórakozásuk,ami nem kicsit,beteg ès szànalmas.Ez a szemèlyeskedés meg,háát…saját magáról àllítja ki a szegènységi bizonyítvànyt.A megoldás ne olvasd a túloldalt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 1:29 du.

Azt jól teszed,de amiit múltkor is kértem,írd meg nekik,hogy felejtsenek el.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 11:38 de.

Beírhatod a poszt alá, RW-nál szerintem nincs előmoderáció. Javítva: úgy látom, hogy mégis.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 15, 2022 12:41 du.

Ők igazi liberálisok. Ennyi.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 11:29 de.

Az fáj nekik, hogy Lukics egy valóban jó igazolása a Mendelényi team-nek. Ők betették a mostani tulajokat egy tömjénfüstös, kormos, ördögfejes fiókba és akkor sem lenne irányukba még egy semleges megnyilatkozásuk sem, ha BL-t nyernénk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 11:15 de.

De miért hiszed azt,hogy eldöntheted,hogy ki a kedvenced? Maradi vagy. Az legyen aki pc,máskülönben…….

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 11:04 de.

Gondolod hogy átjárnak ide kommentet olvasni?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 1:18 du.

Szerintem tudják,itt miről írogatunk.Mondjuk ez tényleg nem szép,hogy személyeskednek.Nekem Hantával volt két privát csörtém.Mivel teljesen másképp gondoljuk a dolgokat,ezért nem írok oda többet.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 12:50 du.

Dehogy is!
Csak szerettem volna rávilágítani hogy milyenek hogy nem elég nekik a más véleményűek elüldözése most még vegzálják is őket (engem) anélkül hogy érdemben engednék reagálni!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 10:49 de.

Bezzeg Nagygeri

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 15, 2022 10:55 de.

Nagygeri készül (velünk együtt) kiesni a kövesddel!
Baráth látványos kiállítással véteti észre magát a vasasban!
Bobál és Vernes épp most került lapátra ott!
Hidi még befér a szokásos alibivel ott ki tudja meddig!
Eppel már a másodosztályú diósgyőrből is kiszorult!

Tamás Marczali
Tamás Marczali
augusztus 15, 2022 9:48 de.

Remélem a támadó szekció megerősítésén is ténykednek serényen, mert én kb. még vagy 5 játékost lazán kitennék a keretből. Ebből 3 friss igazolás + Trao és az izlandi hős.

dagiiron
dagiiron
augusztus 15, 2022 9:01 de.

Bobál Geri kikerült a Vasas keretéből..Talán megérne egy próbát..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 15, 2022 10:42 de.

Meg lehetne próbálni igen!
Sokat nem veszthetünk legalább lennénk még egyen edzésen kétkapus gyakorláshoz!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 15, 2022 9:38 de.

Valtner majd viszi magához Paksra.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 15, 2022 9:52 de.

pár tetkó+szakáll és full Ádámartin…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 15, 2022 9:56 de.

Figyeld meg,hogy ott jó lenne.
Egerszegen is ment neki.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 15, 2022 10:06 de.

én el is hoznám, lájkoltam

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 15, 2022 9:34 de.

Persze

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 15, 2022 8:13 de.

Nem tudtam nem észrevenni, hogy a bíró mennyire nem védte a fiatal játékosokat. a paksiak, Szabóval az élen agyonr úgdosták, könyökölték Kocsist szinte végig amíg a pályán volt. Kerezsi is kapott alattomos belépőket….
Persze nem kell velük hímestojásként bánni, de amikor pl. Kocsis elmegy a szélen, beadja a balfasz Enninnek, aki felszabadít, miközben úgy odarúgnak szegény srácnak, hogy ápolni kell, le sem fújja. Szabó ütemkéséssel bokánrúgja a második félidőben, pont a korzó előtt, hogy mindenki látta, erre Kocsist figyelmezteti, hogy ne szimuláljon álljon fel. Szabónak nem lett volna szabad egy komoly bírónál befejeznie ezt a mérkőzést.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 15, 2022 8:25 de.

Szabó durván játszott..

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 15, 2022 10:14 de.

Hát elég dulván.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 15, 2022 6:15 de.

Az edzőről amiben tévedett a kiállítás után, szrntm Kerezsit előre, Démont hátra kellett volna! Szubjektíve…..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 4:05 de.

Tegnapi meccs alapján nálam most így néz ki a kezdőcsapat:
(Szigorúan 4-3-3 mert végre így nyomtuk és így kezdett is működött is a dolog)

Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Bocskay-Gomis-Zsótér
Kocsis-Lukic-Kerezsi

Doka még mindig jobb nálam játszatlanul is Szabónál!
Gomis, Kocsis és Kerezsi nagy pozitívum!
Maxim, Ennin és Mitrovic nagy negatívum!
Bocskaytól több kell!
Zsótér és Tamás egyre jobban alakul!
Ezüstvédelem és Szappanos jó lesz ha lesz előttük csapat!
Lukicnak az a dolga hogy gólokat szerezzen, mindegy hogy hogyan!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 12:26 du.

Nálam eddig Prenga sem jobb semmivel, mint bárki más előtte a pozícióban. Mindkétszer mellőle fejelt gólt a paksi Varga, plusz voltak bajok vele az előző meccseken is. Remélem bele jön.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 15, 2022 7:49 de.

Nekem Szabó Alex teljesítménye tetszett tegnap, akivel nem voltam kibékülve az Bocskay, valahogy nem találja a helyét

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 15, 2022 8:06 de.

Topolyán is kikerült az elején majd visszaverekedte magát. Gomis jó vetélytárs. Az esély adott,hajrá

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 15, 2022 3:38 de.

Visszatérve Gomisra s befejzvén, az elmúlt 3-évben vdkző-kzppályást úgy mint előre csak előre passzok, próbálkozott, cselezett, látót a pályán, jó nincs hibátlan játékos, tudom ezmég kevés, de Gomisban látom az irányító szerepkört! UI: Párizs utánpótlásában nevelkedett….

Hasitasi
Hasitasi
augusztus 15, 2022 3:21 de.

Na, már az első félidő után akartam írni, fene tudja, ebben a játékban azért már „mocorgott valami”. Persze alacsonyan van a léc a szurkolónál az elmúlt szezonok fényében, így ez csak annyit jelent, hogy láttam bíztató jeleket és már ennek is tudok örülni. Kocsis D. és Kerezsi nagyon tetszik, kezdőbe velük. Zsótér és Tamás Krisz is nagyon jó volt, gyakran szidják Tamást, nekem az egyik kedvencem a csapatból. Mert hát mindnannyian hibázunk. A lényeg, hogy tegyük a dolgunkat és legyen akarat és szorgalom a jobbá válásra. Így én a falábúakat sem szidom, mindenkiben látok olyan skill-t, ami hasznunknra lehet (Traoréban, Plaku-ban, még Ennin-ben is!), csak hát ami hiányos, vagy gyengébb, azt meg fejleszteni kéne. Meglátjuk. A vége sajnos tipikus Kispest forgatókönyv volt a 96. perces ellenünk tizenegyessel. Ja igen, Gomis! Szerintem is jó volt, hajrá, pakoljon rá ő is még 1 lapáttal!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 15, 2022 3:15 de.

Üdv! Gomis támadó játéka magabiztos, tud cselezni, első meccsén megnyerő volt, még a védekezésén kell csiszolnia, gondolom fizikai hiányosságok miatt cserélték le. Már régebben is írtam ő a legnagyobb fogásunk! Remélem a mutatott játék nem csak-1-prológus volt, hanem ívelünk felfelé! CSAK ………

Pelso
augusztus 15, 2022 3:01 de.

Olyan szinten voltam csalódott az elmúlt hetek, hónapok után, hogy nekem már ez a kevés is elég volt, hogy kezdjek bizakodni.
Kerezsiben van vmi klasszik Kispestes, talán Kovácskálmihoz lehetne hasonlítani, technikás, gyors, van benne zsiványság.
Nekem ez volt a legfontosabb a tegnapi meccsben, hogy láttunk újra igazi kispesti gólt, nem is akármilyet…
Iszonyat mélyről kell kapaszkodjon ez a csapat és nagyon sok kérdőjel van, de a lényeg, hogy végre mutatunk életjeleket.

A kérdőjelek nagy része a keret alakításával kapcsolatos:
– Pl ha ezt a fogalmatlan Ennint kell nézzük, akkor felmerül a kérdés, vajon miért nem kapott néhány távozó pár meccs bizonyítási lehetőséget?
– Mitrovic mitől jobb, mint Hidi ?
– Miért kellett Petrusenkot eladni ??
– Miért Ennin játszik Kerezsi „posztján” ?**
– Látott-e vki nagyobb kamu spílert, mint ez a kulturáltan mosolygó kib.szott maxi, hogy lehet ez harmadszor is kezdő ??
– Ki hozza ezeket a szakmai döntéseket ?
– Mi benne a ráció?

**De most komolyan…nem az a kérdés, hogy Kerezsi vagy Kocsis (bár itt is jelentős a különbség szerintem), hanem Kerezsi vagy Ennin b+… ez a kanadai konkrétan taszítja a labdát, a labda sír, zokog nála! mondanám, hogy rombolásban jó lehet, de hiába szerez labdát, passzolni sem nagyon tud.
és mindezek ellenére még mindig szimpatikusabb volt, mint ez a senkiházi maxi…talán ketten vitték 1 védőre a labdát, ziccert alakíthattunk volna ki és ez megállt, emberek…ez kéne irányítsa a csapatot…. ja és mellette még favágó barom is….remélem elmeszelik jó pár meccsre és ez egyben esélyt adhat vkinek, aki akar is focizni.
Ez már az irónia csúcsa, de talán ez is egy pozitív hozadéka lehet a tegnapi meccsnek, hogy pár hétig kell nézzük ezt hülyegyereket.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 8:11 de.

Nagyon jól mutatja Ennin képességeit, hogy az egyik biciklicsele véletlenül bejött, a védő elment borért, erre annyira meglepődött négerünk, hogy majdnem elesett a saját lábában és oda a helyzet. Az a két ziccer amit kihagyott szintén vicc kategória…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 3:53 de.

Pelsókám, ajánlhatok neked egy linket a „Nem foci” szekcióba? Vagy ha nem oda, akkor szigorúan csak személyes meghallgatásra? Úgy érzem, te vevő vagy „magasabb röptű” dolgokra is :-).

https://www.youtube.com/watch?v=1Peq101i8A8

És egy kérdés/kérés: Meg lehetne oldalni esetleg, hogy az oldal linkje egyből a cset felületre mutasson? Vagy legalább hogy a csetes url egyszerűbb legyen, pl. egyszerűen a per cset elérési út alatt bejöjjön a mostani „kriksz-krakszos” url helyett? Köszi!

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 15, 2022 5:01 de.

ez nagyon betalált…Ati mester top kedvenc, 🙂
minden megvolt/van tőle és amíg BPn laktunk voltam pár előadásán is.
felteszek majd párat, „A Duna Evangéliuma” előadássa/beszélgetéssel indítva.
thx!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 5:35 de.

Örülök neki. Szerintem a legösszeszedettebb, legvállalhatóbb gondolkodók és előadók között van ma Magyarországon.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 15, 2022 8:33 de.
Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 15, 2022 9:09 de.

Köszönöm szépen, nagyon szuper!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 15, 2022 2:49 de.

8 kapott gól három meccsen az nem túl bíztató.

Pelso
augusztus 14, 2022 4:37 du.

én is sajnálom Kerezsit hogy a végén hibázott..de nála szerintem azt kell látni, hogy amit jót csinált, azt nem igen lehet tanítani!
viszont, amit rontott, azt meg lehet tanulni kiküszöbölni legközelebb.
és ha az edző nem érzékeli a minőségi különbséget Zalán és szerencsétlen Ennin gyerek között, akkor tényleg nagy bajok vannak.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 15, 2022 4:08 de.

Szerintem azt nem lehet nem érzékelni. Valami oka mégis van, hogy Kerezsi tavaly és idén összesen még mindig nem volt a pályán 1 félidőnyi időt. Normális világban a „hazai „játékosnak kéne előnyt élvezni a légióssal szemben, itt az esélyegyenlőség is csak álom.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:58 du.

Nem kell megtanulnia ott védekezni!!!! Neki semmi keresnivalója nem volt ott!!! Ez kicseszett nagy edzői hiba! Ugyan úgy mint az, hogy a szögleteknél nem a félpályánál áll a két csatár.

CSAKAttila
CSAKAttila
augusztus 14, 2022 6:06 du.

Az összes hozzászólásom törlődött mintha nem is lett volna. Mi lehet az oka?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 14, 2022 4:45 du.

Zsótér a mezőny legjobbja volt,Kocsis a csapatba való,fejlődőképes,tetszett. Tamásban még ettől is több van,de ő is a legjobbak között volt. Kerezsi bizonytalan még néha,de rohan,zakatol. A tizinél olyan lendülettel rohant a paksira,h borítékolható volt a tizi,az ilyeneket a 16-on belül felejteni kellene. Gomis vicc. Ennin cserének jó.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 14, 2022 4:48 du.

Mit néztél??? Gomi vicc???? Egyedül megoldotta a középpályát! A vicc Enni, Kerezsi cipőjét se vihetné!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 15, 2022 9:36 de.

Dehogy oldotta meg.
Ha nem a Paks az ellenfél,akkor 0-5 a félidő.
Ennin is vicc egyelőre ja.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 15, 2022 3:11 de.

Én pont fordítva látom. Ennin vicc, Gomis cserének jó.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 14, 2022 5:56 du.

Gomis kb mindenkinek tetszett

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 14, 2022 5:37 du.

Gomis szerintem jo volt

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 14, 2022 5:06 du.

Gumis miért vicc?

dixneuf
dixneuf
augusztus 14, 2022 4:32 du.

Sajnálom az elvesztett ket pontot, de szemely szerint jobbnak lattam a csapatot mint eddig.
Rőzse istenkiraly, maradjunk ennyiben. Senki nem tudja azt amit ő.
Irjatok Gomist. En nem ertek azzal egyet, hogy jo lett volna. Összevissza rohangalt. Azt hajlando vagyok elismerni, hogy semmi tapasztalata nincs ezzel a csapattal. Zsoternak nagy pacsi. Vegig hajtott. Kerezsi tobb idot erdemelne, ez faktum. Osszessegeben jobbat lattam mint amit vartam. Azt mondom megérte faradtan, 500km vezetes után kimenni.
Jovo heten vasas. Készüljetek!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 14, 2022 5:27 du.

Nekem a mai túra csak 246Km volt kocsival, 30 motorral, de nagyon örültem Nektek és annak is, hogy alig volt hátrapassz és volt küzdés. Rőzse odatette és a Kanyar is, sőt a C szektorban is sokan! Köszi mindenkinek és köszönöm Dixi az ajándékot!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 14, 2022 4:40 du.

Ó de sajnálom. Esküszöm, mostanában Rőzse miatt érdemes meccsre járni. Én most 1000-re vagyok, és még kicsit se úton, szóval még két meccs kimarad.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 14, 2022 4:44 du.

Iszonyat jol nyomja. Kar, hogy nem lattad.
Szoval okosan hazafele, rengeteg a barom.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 14, 2022 4:45 du.

És ezt még vissza se lehet nézni, mint a meccset 😀
Tényleg, kéne egy kamera a táborba is 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 4:31 du.

Végre láttam biztató jeleket a fiatalok terén!
Kocsis elfáradásáig/sérüléséig a csapat legjobbja volt!
Szabó Alex most nem lógott ki lefelé de szerintem még mindig jobb nála Doka
Kerezsi is jól hajtott parádés gólt lőtt kár a hibájáért. Több játékpercet érdemel!
Bocskay nem sok vizet zavart de összességében talán dereng némi fény a sötét éjszakában!

Pelso
augusztus 14, 2022 4:19 du.

Sajnálom a 2 pontot, de reményeim szerint ez a meccs sokat hozott más téren.
-Gomis remek lesz a középpályán, vajon mi a faxért nem kapott még 1 percet sem :??
-Kerezsinek már min. 3X45 perce kellene legyen az nb1ben…
– Maxit és Ennint el kell felejteni, de qrva gyorsan! szégyen, hogy sokadik meccsüket kapják Honvéd mezben!

A védelem és sajnos Szappan is nagyon sz.ar napot fogott ki…kis csiszolással, sok gyakorlással lehet ezen alakítani, mielőbb!
Végre van némi reménysugár a full kilátástalanság után…nagyon remélem, hogy tamgyerek is látja, hogy ilyen gyökér maxi-alibit nem bír el a csapat és azt is, hogy ez az Ennin gyerek csak nézőként kerülhet ki bármilyen VBre.
CSAK meló tovább..de erősen!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:56 du.

Szégyen, hogy ez a kanadai itt játszhat.. A Maxim gyerek nb2-es játékos..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:30 du.

Gomist még eddig nem láttam, itt azt olvastam róla, hogy gyenge. Hát első látásra kifejezetten jó. Még annyit tennék hozzá, hogy azért kell játszatni a fiatalokat, mert kèpesek fejlődni. Érdemes összehasonlítani az első fordulós Szabó A.-t, és a mait.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:29 du.

Kocsis,Kerezsi,Gomis pozitív meglepetés.rájuk talán lehet építeni.Sajnos Szapi most sokat híbázott ez a védelem ennyit nem bír el.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:20 du.

Mivel egyből piros, ezért esélyes a két meccs off. Van remény :)))

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 15, 2022 6:27 de.

Üdv! Reálisan nézve Maxi direkte durvaságát, jogos a piros, ha 4-mecsre elkaszálnák sem lepődnék meg!

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 4:21 du.

szerintem visszaeső…legyen 3-4….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:34 du.

Kifejezetten jo vetel volt. Masodik Lanza. Egy kis kulonbseg van közöttük mindössze. Az olasz kurva egy focista, a zsido faszkalap meg egy faszkalap.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:26 du.

legyen az hogy eladjuk a picsába…

Thibby
Thibby
augusztus 14, 2022 4:18 du.

Kocsis – Kerezsi kettős nagyon jó lehet (lesz) a jövőben. Mondjuk Kocsis 2 éve is nagyon biztató volt szerintem.
Mitrovicot nem engedném pályára már többet, lassú és iszonyat alibi.
Maxim is hurka volt megint.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 14, 2022 4:23 du.

Lukic a 2 tizit kivéve ugyanúgy alibi. Középpályás védekezés megint rakat szar volt minimálisan játszottunk jobban mint a zete ellen(vidi meccset hagyjuk ott más ligában tolta az ellen)kifogtunk egy bűn szar első félidős paksot. kb.ennyi, különben ma is zakariás lett volna a vége simán

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 15, 2022 3:45 de.

Lukicot már nem merem leírni mert rögtön el küldenek a vérbe.
Nagyon lassú, statikus. A 2 tizenegyesen kívül 0 volt.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 5:06 du.

Óriási különbség volt a hozzáállásban az eddigiekhez képest!!

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 4:11 du.

Továbbra is gyenge a játékunk, egyedül Kocsis, Kerezsi és Gomis volt biztató.. Nem értem, az utolsó percekben minek kitámadni…

Snowflake
Snowflake
augusztus 14, 2022 4:06 du.

Sztem lassan kristályosodik, hogy kire lehet számítani az idei évben.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 4:07 du.

Max. a nézőkre

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 14, 2022 4:10 du.

Se :)))
Sztem ma nem volt olyan szar a brigád, mint eddig. Ricsi, Plaki lapát, Mitro max a szódát vigye edzésen. Gomis kellemes meglepetés. Kocsisnak szurkolok, hogy kihozza magából azt ami benne van. Kerezsi gyönyörű gól és egy nagy hiba, de nem tudok rá haragudni. Zsótér robot, Szapi egy hiba de stabil.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 5:04 du.

Az első félidőt kaput eltaláló lövés nélkül hoztuk le ( a tizik nem számítanak), a Paks összes pontrúgása életveszélyes volt, a mieink semmit sem értek.. Egy kontrát tudtunk csak végig vinni az egész meccsen.. Egyszerűen nulla A támadójátékunk, és mi kaptuk a legtöbb gólt.. Semmi pozitívum sincs a játékunkban…

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 4:04 du.

Egyetlen pozitívum hogy jövő héten nem lesz maxi king. Talán méltóztatnak igazolni vkit! Kurvára kellene még minimum 3 olyan játékos aki látott már értelmes bajnokságot

zico zico
zico zico
augusztus 14, 2022 4:01 du.

na jó, de ezt az 1 pontot mindenki aláírta volna a meccs előtt..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 4:06 du.

Jó ezt hagyjuk…Most nagyon ideges vagyok…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 14, 2022 4:07 du.

én is, de erre mit lehet mondani? láttunk ilyet már eleget hazai pályán

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 4:09 du.

Végig bíztam a három pontban…Á hagyjuk…

Eastbay
Eastbay
augusztus 14, 2022 3:59 du.

Feri visszatért…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Eastbay
augusztus 14, 2022 4:01 du.

Valóban!
Ez a tamkurc tiszta paciferi!
Taktikai repertoárban és eredményekben is!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:59 du.

Két védekezésre képtelen csapat gólparádéja!
Gomis, Kocsis és Kerezsi ígéretes bár előbbi kettő elfáradt utóbbi pedig előbb adott majd elvett tőlünk két pontot!
Látványos hokieredmény de továbbea is nagyon nagy baj van nálunk!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 4:08 du.

Kocsisnak fájt a lába..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 3:59 du.

Végre egy hét nyugalom, már alig vártam

jnkzln
jnkzln
augusztus 14, 2022 3:55 du.

Tipikus Kispest. Mi jöttünk szabadrúgással, és kaptunk végül egy gólt.

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 14, 2022 4:09 du.

Mitrovic azért jött, hogy megtartsa a labdát és tutit passzoljon…megint nem ment neki

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:18 du.

Vidike ellen is a picsáján szedte a levegőt negyed óra után

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 4:13 du.

Azért volt egy-két olyan megmozdulása,ami nyugalomra intette a többieket.Jó tudom,ez kevés…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 14, 2022 4:15 du.

Rakás sz…r. Forintot nem ér mint fodballista. Mák hogy csak egy évet írt alá.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 4:24 du.

Volt a meccsen egy olyan szitu,hogy mindenki rohant volna fejetlenül,de ő nyugalomra intette a többieket.Jó igazad van,ez kevés,de nem rajta múllott.

santiago
santiago
augusztus 14, 2022 3:39 du.

Skot csodank olyan messze van az edzoi szakmatol mint a tulajok a klubbezetotol.

Snowflake
Snowflake
augusztus 14, 2022 3:37 du.

Plaki hiányát nem fogjuk megérezni.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 3:42 du.

Ezért kár volt Hidit kibaszni(pedig ő se volt egy túl nagy eresztés,de hát mindig van lejjebb…)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 4:03 du.

Sztem Hidit nem b..ták ki, hanem menni akart. Én személy szerint sajnálom.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 4:06 du.

Ezt nem tudjuk,de én is sajnálom. Főleg hogy beférne simán.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 5:21 du.

Ki helyett? Egyiknél se jobb.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 4:07 du.

Ő azt mondta, hogy környezet változásra volt szüksége és menni szeretett volna.
„2007-ben kerültem a Honvédhoz, ezen kívül két évet voltam külföldön, ezért úgy éreztem, hogy környezetváltozásra van szükségem, főleg ennyi idő után. Szeretném megköszönni a Honvédnak az élményeket és azt, hogy partnerek voltak a klubváltásban.”

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 5:30 du.

Végre felismerte, csak azt nem, hogy nyugdíjba kellene menni nem máshova

Live
Live
augusztus 14, 2022 3:37 du.

Es meg reklamal. Hatulrol a labda 3 meterre….

jnkzln
jnkzln
augusztus 14, 2022 3:36 du.

Ennin és Plakuschenko szerződését lefújás után fel kell bontani.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 14, 2022 3:36 du.

bárcsak!!!!

santiago
santiago
augusztus 14, 2022 3:36 du.

Izraeli nyomorekkal meg a bantu csodaval nem lehetne szerzodest bontani?
De azonnal

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 14, 2022 3:36 du.

Maxim álisan egyetértek!

zico zico
zico zico
augusztus 14, 2022 3:35 du.

ez mióta piros?

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 14, 2022 3:36 du.

Hátulról,szerinted?!?!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:37 du.

Sima sárga.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 5:32 du.

Nagyon durván piros, remélem az összes ilyenre pirosat adnak! Nagyon veszélyes, és semmi köze a labda megszerzéséhez.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 3:37 du.

Legyen. De attól még most 10en vagyunk.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:42 du.

Ez igaz :))

reeswor
reeswor
augusztus 14, 2022 3:33 du.

Akciógól!!!!! Beszarok!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:33 du.

Kerezsiiiiiiii!!!!!!!!!!!
GOOOOOLLLLLLL

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:31 du.

Ennin takaroggggyyyyyyyy!!!!!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:28 du.

Na jólvan…. kikaptunk!
Johnsson be Kocsis le…
Bár elfáradt!
Kerezsire kiváncsi leszek!
Lukic le.. hát nem tudom!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 14, 2022 3:29 du.

Lukic szart sem csinált, a két tizin kívül. Jogos a csere.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:28 du.

Lófasz vàltozott itt.Az ezüstvédelem szar,aki idejön,mindenki elfelejt focizni.Kikapunk,a paks most fog lefocizni minket.Rögzített szitukat a lóbaszó belső vèdőink nem tudnak levèdekezni?Hihetetlen!Èn most szèpen naftalinba rakom a sàlat.Ez nekem nem kell,egèszségem fontosabb!Mindenkinek további jó szórakozàst kívànok,viszontlàtàsra!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 14, 2022 3:32 du.

Fogd fel könnyedén. Én pl. bontogatom a söröket ezerrel és nézem ezt a csoda edző,plusz ezt a falábú ennin aki akkor is kihagyná a helyzeteit ha a gólvonalon állna a labda..

dagiiron
dagiiron
augusztus 14, 2022 3:20 du.

Csoda lesz, ha pontot mentünk…

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 14, 2022 3:27 du.

Plusz ezek a cserék,gomis, kocsis le..ez mi a faszom..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 5:04 du.

Kocsis húzta a lábát

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:28 du.

Mindkettő a seggén veszi a levegőt már… A kis Kocsisnak már lila a szája, kihajtotta magát.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 14, 2022 3:29 du.

Itt jön ki az hogy a pad meg rövid mert nulla minőség amit be tud állítani ilyenkor.. Ha sérülések lesznek ki fog játszani? Pandúr Robi bát fogja behozni?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 14, 2022 3:34 du.

Kerezsi.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x