© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Lehet itt szemezgetni mint a szöllősben, de ez csapatsport. Jók voltunk, elvettük a Vasas veretlenségét.
Nem értem miért álltunk vissza a végén, burleszkbe hajlott néha. Tavaly egy ilyen meccset legjobb esetben X-re hozunk, vagy kikapunk. Most sikerült nyerni hál’ Istennek. Ennin nem volt annyira rossz szerintem, viszont Jonson meg Bocskay sajnos súlytalan volt. Zsótér a motor itt, Gomis is nagyon kell a közepére, Tamás Kriszt egyre jobban becsülnünk kellene. Még nem vagyok meggyőzve Mr. Kurc, bajnokok nem leszünk, de talán kiesni sem fogunk. Ez a vasas kábé akkora homály csapat, mint voltunk az első 1-2 meccsen.
Azért àlltunk vissza,hogy a szèleken ne bontsanak meg.Ugyanis ha továbbra is nyílt sisakkal jàtszunk,akkor egy Holender vagy Ihrig-Farkas elfutással bajban lehettünk volna.Ehelyett megszàlltuk a tèrfelünk ès vàrtunk a kontràkra,amiből letg is volna,ha passzok bejönnek.A fetrengèssel èn sem értek egyet!
Nagyon örúlök a 3 pontnak,és még Szapi hibája is belefért.De azért igazolni még kéne!
Csak megjegyzem hogy mióta visszataláltunk paciferi 4-3-3 ához azóta Lukic is visszatalált a gólokhoz!
1,5 millás játékos…… Ebben az évben a bajnokságban nem volt sprintje és 6 gólt lőt amiből minimum 2 11-es volt.
Velem van a baj hogy kurva gyengének érzem?
Teljesen egyetértek veled! Semmit nem csinált a sétálgatáson kívül. A gól szépségdíjas, de azon kívül, csak a demotiváltságot lehetett érezni rajta. Remélem azért meccsenként lő egy esetleg két gólt és leköti a védőket.
Demotivàltsàgot???Huu ne kezdjünk el ezzel jönni mert ez akkora bullshit,hogy csak na.De àruld már el,hogy mègis miből jött le neked ez?
Miért? Szerinted futott egy métert is? Amíg a Kispest mez rajta van, addig elvárom minden játékostól, hogy megszakadjon a klubért, a szurkolókért, mint a véreshurka!
Ma egy kurva nagy gólt szerzett , majdnem eldobtam a sörös poharamat.
Thibby ne menjünk most bele ennek boncolgatásába.Vki így vki úgy ítèli meg.Örüljünk a győzelemnek ès bízzunk,hogy Luketto tartja a jó formáját èy tovàbbi gólokat rúg.
Igen Veled van!
A csapatból nála van egyedül reális gólveszély de ő középcsatár!
Igen dagadt!
De ha nem szolgálják ki lehet 50 kg is akkor sem tud hasznos lenni!
Labdák, hasznos labdák kellenek neki s akkor az egész nb1 ben az egyik legjobb helyen vannak!
Az Ő feladatát SENKI sem tudja helyettesíteni!
Zongorát cipelni nem nehéz játszani rajta annál inkább!
(szerintem nem dagadt)
Az a különbség, hogy Lukics álmában is tudja hol van a kapu.
Az a baj, hogy csak ebben igazán jó. Pedig a mai fociban még pár dologban nem ártana jónak lennie egy nb1 szinten sem. Egy gyengébb bajnokságban kiemelkedő tud lenni ezzel a képességgel, de az nb1-hez, bár még mindig nem túl acélos, kellene még pár dolog. Mondjuk megtartani pár felpasszolt labdát, vagy adni pár pontos passzt, vagy harcolni. Jó, futásból fel van mentve.
Lehet hogy Lanza nagasra tette nálunk a lécet ?
Az Isteni Lanzafame óta nem volt olyan gólvágónk mint Lukic!
Feleannyit nem tud a játékról mint Lanza de kétszer annyit mint bárki a keretben jelenleg!
Nagyon egyetértek.
Igen,így gondolom èn is.Hozzà hasonló mostanàban nem fog nàlunk futkàrozni.
Ebben egyetértünk
Ott a pont!
Na, azért a két tizigól nem jelent semmiféle visszatalálást. Ma lőtt egy nagyon szép, igazi lukicsos gólt, ha lesz folytatás, akkor mondhatjuk hogy visszatalált, de ez még csak egy gól.
Na, azért a tiziket is be kell lőni. Ráadásul egy folyamatosan szopórolleren ülő csapatban, aki atokig a tizikig gólt sem lőtt, ha jól emléxem.
Ez így van, a tizit be is kell lőni. És az ilyen statikus helyzetekben Lukics nagyon jó. De a tizik belövése akkor sem a góllövő cipő megtalálása. Ő azt álmából felkeltve is megcsinálja. Ha kapunk tizit, belövi. De az kellene, hogy sok akciógólt lőjön, mert a tizi vagy jön, vagy nem. Pl. a vasas meccset is lezárhatta volna, amikor Tamás durván elment a szélen, és jól is passzolta be neki.
Helyzetbe kellene hozni. Ma ez kb 3x sikerült. 1 gól egy szép tovább pasz
Meg egy kihagyott ordító helyzet, azt se felejtsük el.
szerintem ebből csapat lesz…talán megérdemelnek pár meccs türelmet.
CSAK!!
Ez borzasztóan kellett. Nem csak a csapatnak, de nekünk is. CSAK, mindörökké.
Győzeleeeeeeem!!!!!
Nem kéne időt húzni mert jövő héteg nem fujja le ez az ökör.
Jó nagy rakás kaka ez a vasas is bármi is lesz a vége!
Levitézlett exfocisták gyülekezete!
CSAK A KISPEST!Az Avatarod szép gólt lött!Gyere RW mondd a magadét!!!
Megarespekt!
Mitrovics lassúsága jól jön?
Mitrovics egy vicc eddig nálunk.
Igen, ez igy van. Lassú, dekoncentrált. Helyette már futni kell valakinek, mint a liláknál.
Gomis. 😀 Hülye ez a skót.
Azért a sporttárs mindent megtesz, hogy ne nyerjünk..
Az edző is
sunyi kis kocsog, mindent ellenünk fúj….Kocsist szétverték : 0 sárga
Szegény Bocskaynak még mennyi idö kell?
Játékát látva úgy 8-10 év
Utána visszavonul
Nagyon rossz szegény
Egy jó megmozdulása nincs 4 meccsen, cserébe viszont életveszély.
Ahhoz képest hogy Őt várták itt legjobban fiatalok közűl messze Ő a leggyengébb eddig
javulni fog…ne baxtassátok… de mondjuk most nem Gomist hoztam volna le, hanem őt…
Nem fog javulni mert egyszerüen TEHETSÈGTELEN:)
A szerb elsőosztályban beverekedte magát a csapatba, nyugi..
Én kedvelem mert a mi fiúnk, de mikor javul mert most a kiégett Hidi szinten van
Nálam Bocskay ma olyan volt mint az a játékos aki ha ott van nem vesszük észre, de ha nincs ott akkor hiányzik. Viszont ahhoz még egyszer ennyit kell futni.
Nekem egy kicsit a fiatal Nagy Gerire hajaz csak kicsit jobb a fizikuma, és még csak 19 éves.
Eskü én szeretném inkább észrevenni!!!
Bocskayt addig kéne lekapni amíg ki nem állítják
kopasz Kutya sorban hozza be az ex-honvédosokat…
Hadd legyen mindnek része a cumiban!
Prenga és Cirkovic is egyre jobbak!
Sajnos mint ahogy Lukic mögül úgy előlük is hiányzik az a bizonyos középpálya!
Ha nem igazolunk senkit már akkor a világ faszsága volt elengedni Petrusenkot
Így van
igazolunk és a világ fa.szsága volt elengedni…
reménykedj
komoly nevek repkedhetnek ha a heti veréb az orvosit se tudta abszolválni…
nem tudom milyen nevek, de ez a veréb játszott az ukrán bajnokságban
Egy rakás szar és akkor finom voltam
1861 ben
amikor még luki sovány volt ? 😀
Nesztek b*sszátok meg!
Na EZ egy vérbeli csatár!
Nenad Lukic!
Ez most rendben volt. kár hogy nem sűrűbben csinálja.
Végreee, bazdmeg…
Lukics
Tábor előtt le a kalappal!! Végig nyomják!!
Ennint hozza már le b.ssza meg…….
//védekezésben sokat hibázik
Hááát, gól+gólpassz…
Na ezt hagyjuk….
Rendben, hagyjuk. Báár, ha hagyjuk akkor 0-1 a vége.
Igen, igaz Ennin a megmentő!!! Én inkább úgy állok hozzá, ha pl Kerezsi van ott Lukic mellett, akkor 99%, hogy több helyzetünk van és meglehet nagyobb arányban nyerünk!
akkor nem nb2 ?
De, együtt a Vasassal… Kurva szarok, Holenderestöl, Hidistöl…
lóxart… nem esünk ki.
Többet vártam én is ettől a felhájpolt vasastól!
Ugyanúgy szétigazolták magukat egykori focistákkal mint mi 2 éve
majd 10 meccs után látszik tisztább helyzet…ezért írtam még az első félidőben h relax
Dombó 1 : 1 Szappanos
Eddig
Bár utána Szapi újra bravúros
Lukicot elzavarnám a taknyos fba
Kellett szidnunk 😉
Már télen el kellett volna.. volt egy jó fél szezonja és ennyike
lassan plakuscsenkoi szinten van
Sajnos valóban gyenge
Kocsist lehozni a balnavadaszert… nem ertem
gondolom szétrúgták/ütötték a gyereket az mlsz fiatal program keretében
5 perc alatt gyorsan megvilágosodott hogy ez a megfelelő csere. csak nevetni lehet már ezen az egészen
Legalább a Szabót lehozta vègre.
.
Még mindig Dokával kellene kezdeni és Szabót becserélgetni 15-20 percekre hogy szokja az NB1 et
bálnavadászt azt be kell hozni.persze bazdmeg
3. Sárgát nem fújták be Kocsissal szembeni szabálytalanság miatt!!
Sajnos valóban faragták
Gomis a legjobb.
szerintem nem kezdtünk rosszul…de mikor 1 épülő csapat ilyen potyát kap, akkor nyilván jön megint a görcsölés.
szögleteket, szabadrúgásokat vesz el tőlünk a bíró…persze nem vagyunk túl veretesek, de én látok kis fejlődést.
túlzásnak érzem ezt az nb2es pánikolást, de lehet h én tévedek…
és ha már a fiatalokat említitek páran…Bocskay kicsit beragadt…Szabó jó lesz, Kocsis már jobb,mint amit várhattunk tőle, min. 2 sárgát elkövettek rajta, amit ezek a szemetek észre sem vettek… remélem jön Kerezsi is.
ami a fikázást illeti, a srácok kapják az ívet, de mit mondjunk Lukic eddigi teljesítményére ?
de várjuk ki a végét.
CSAK!
Én csak abban bízom,a srácok beleadják azt a kis plusszt amivel nyerünk…
Bocskay Plakusenkoi magassàgokba,tragèdia! Szabórol meg szerintem tuti kapuni fogunk egy golt..
Egy vicc ez a csapat,úgy ahogy van, minimálisan jobb a szartól Zsótér és Szappanos is visszajött a potya után szerencsénkre
Ja persze hogy szar az egèsz,ebbe nincs vita:)
A gólunk után veszélyesebbek voltunk, még bármi lehet..
Így van,rá kell menni a 3 pontra.
Berecz belerúg Gomisba és ők rúgnak szabadot. Röhej.
Viszont Zsótért muszáj dícsérni!
Sokszor szidtam de ma eddig jól focizik
Ő a legjobb
Bocskay nagyon súlytalan
Játszik?…
Na, ne túlozzunk. Fent van a pályán, azt hiszem. Talán.
Hidi minden szögletet kapura küld!
Qrva nagy potya góllal vezetnek.
Szemét bíró megint ellenünk fúj mindent.
Szerintem nem kapunk ki…
Mindent ellenünk fúj. Kocsist is egyfolytában faragják, demég egy szabadot nem kapott.
Góóóóól!!!!!!!
Ennin bmeg!
Zsótér harcossága nagyszerű!!!
Ennin 😀
A gólja ellenére továbbra sem focista, szerintem.
Szerintem nyugodtan kezdhetjük szokni az nb2öt. Lehe, hogy arra is van szükségünk, elegem van ebböl a szar nihilböl.
Mi a taltika egyébként?? Mert én hülye vagyok,de komolyan nem látok semmit ami tudatos lenne.. Egy nyomorult távoli lövés ezen a retvás talajon vagy valami?!?
Varjuk, hogy az ellenfel adjon nekunk egy ajandek golt vagy ajandek tizit
Altatunk…! Félre vezetjük őket, hogy elbizzak magukat! Aztán átkarolló hadműveletekkel megbontjuk a széleket!
38.percben Gomis rájött hogy kapura is lehet baszni pár lasztit ezen a talajon.Ezt kellene többször,nem a széleken totyogni értelmetlenül
Kedves Hunor szurkertárs tudom mit reagál erre de ha ez nem kurvagyenge akkor mi az?
Gyerünk má bameg csináljatok már valamit !!!
Mikor akarunk kapura lőni??
Nem kell kapkodni még csak fél óra ment le…
Majd ha lesz támadójátékunk…
Eddig ez nagyon gyenge..
… en … bé … kettő …
Pls… Ne
Rendben csak elkeserítőek vagyunk!
Bár most épp egy-egy
Jellemző a csapat nyomorúságára hogy a tábor már most ellövi a valószínűleg kispesti gólokhoz szánt pirotechnikát!
Sokkal jobb csapatot egyáltalán CSAPATOT érdemelne ez a csodás szurkolótábor!!!
A lelátókon legalább Mi nyerünk!
Szapi is elkezdett lepkézni!
Örökké nem lehet a csapat legjobbja
Most például elképesztő bravúrt mutatott be!
Ezt nem hiszem el!A legpiztosabb pontunk hibázik.
Sajnos minden kapusban benne van karrierje során pár ilyen. A gond az hogy innen hogy lehet megoldani ezt a meccset…
1 : 0 ra vezet a Vasas HIDI PATRIK góljával!!!
Kezd elmenni az életkedvem!
2:0 Holender
3;0 Ihrig-Farkas
…
🙂
2:0 Holender
3;0 Ihrig-Farkas
…
🙂
Sajnos nem sikerült kidrukkolnod.
Azért ne törj össze,lesz még meccs,hátha kikapunk.
Még az is lehet hogy igazad lesz!
Sok kedvem nincs mosolyogni hozzá
Egy ilyen várható volt
Hidi….még Holender vág 1 et oszt kész is vagyunk