Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 4:09 du.

Lehet itt szemezgetni mint a szöllősben, de ez csapatsport. Jók voltunk, elvettük a Vasas veretlenségét.

Hasitasi
Hasitasi
augusztus 21, 2022 4:02 du.

Nem értem miért álltunk vissza a végén, burleszkbe hajlott néha. Tavaly egy ilyen meccset legjobb esetben X-re hozunk, vagy kikapunk. Most sikerült nyerni hál’ Istennek. Ennin nem volt annyira rossz szerintem, viszont Jonson meg Bocskay sajnos súlytalan volt. Zsótér a motor itt, Gomis is nagyon kell a közepére, Tamás Kriszt egyre jobban becsülnünk kellene. Még nem vagyok meggyőzve Mr. Kurc, bajnokok nem leszünk, de talán kiesni sem fogunk. Ez a vasas kábé akkora homály csapat, mint voltunk az első 1-2 meccsen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 21, 2022 4:25 du.

Azért àlltunk vissza,hogy a szèleken ne bontsanak meg.Ugyanis ha továbbra is nyílt sisakkal jàtszunk,akkor egy Holender vagy Ihrig-Farkas elfutással bajban lehettünk volna.Ehelyett megszàlltuk a tèrfelünk ès vàrtunk a kontràkra,amiből letg is volna,ha passzok bejönnek.A fetrengèssel èn sem értek egyet!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 21, 2022 4:00 du.

Nagyon örúlök a 3 pontnak,és még Szapi hibája is belefért.De azért igazolni még kéne!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:56 du.

Csak megjegyzem hogy mióta visszataláltunk paciferi 4-3-3 ához azóta Lukic is visszatalált a gólokhoz!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 4:11 du.

1,5 millás játékos…… Ebben az évben a bajnokságban nem volt sprintje és 6 gólt lőt amiből minimum 2 11-es volt.
Velem van a baj hogy kurva gyengének érzem?

timby
timby
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 10:22 du.

Teljesen egyetértek veled! Semmit nem csinált a sétálgatáson kívül. A gól szépségdíjas, de azon kívül, csak a demotiváltságot lehetett érezni rajta. Remélem azért meccsenként lő egy esetleg két gólt és leköti a védőket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  timby
augusztus 22, 2022 1:02 de.

Demotivàltsàgot???Huu ne kezdjünk el ezzel jönni mert ez akkora bullshit,hogy csak na.De àruld már el,hogy mègis miből jött le neked ez?

timby
timby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 6:47 de.

Miért? Szerinted futott egy métert is? Amíg a Kispest mez rajta van, addig elvárom minden játékostól, hogy megszakadjon a klubért, a szurkolókért, mint a véreshurka!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 4:32 du.

Ma egy kurva nagy gólt szerzett , majdnem eldobtam a sörös poharamat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 4:30 du.

Thibby ne menjünk most bele ennek boncolgatásába.Vki így vki úgy ítèli meg.Örüljünk a győzelemnek ès bízzunk,hogy Luketto tartja a jó formáját èy tovàbbi gólokat rúg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 4:14 du.

Igen Veled van!
A csapatból nála van egyedül reális gólveszély de ő középcsatár!
Igen dagadt!
De ha nem szolgálják ki lehet 50 kg is akkor sem tud hasznos lenni!
Labdák, hasznos labdák kellenek neki s akkor az egész nb1 ben az egyik legjobb helyen vannak!
Az Ő feladatát SENKI sem tudja helyettesíteni!
Zongorát cipelni nem nehéz játszani rajta annál inkább!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 6:37 du.

(szerintem nem dagadt)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 4:14 du.

Az a különbség, hogy Lukics álmában is tudja hol van a kapu.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 4:18 du.

Az a baj, hogy csak ebben igazán jó. Pedig a mai fociban még pár dologban nem ártana jónak lennie egy nb1 szinten sem. Egy gyengébb bajnokságban kiemelkedő tud lenni ezzel a képességgel, de az nb1-hez, bár még mindig nem túl acélos, kellene még pár dolog. Mondjuk megtartani pár felpasszolt labdát, vagy adni pár pontos passzt, vagy harcolni. Jó, futásból fel van mentve.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:27 du.

Lehet hogy Lanza nagasra tette nálunk a lécet ?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 21, 2022 4:37 du.

Az Isteni Lanzafame óta nem volt olyan gólvágónk mint Lukic!
Feleannyit nem tud a játékról mint Lanza de kétszer annyit mint bárki a keretben jelenleg!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 7:12 du.

Nagyon egyetértek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 21, 2022 4:28 du.

Igen,így gondolom èn is.Hozzà hasonló mostanàban nem fog nàlunk futkàrozni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:38 du.

Ebben egyetértünk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 4:15 du.

Ott a pont!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 4:03 du.

Na, azért a két tizigól nem jelent semmiféle visszatalálást. Ma lőtt egy nagyon szép, igazi lukicsos gólt, ha lesz folytatás, akkor mondhatjuk hogy visszatalált, de ez még csak egy gól.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:04 du.

Na, azért a tiziket is be kell lőni. Ráadásul egy folyamatosan szopórolleren ülő csapatban, aki atokig a tizikig gólt sem lőtt, ha jól emléxem.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 24, 2022 4:56 de.

Ez így van, a tizit be is kell lőni. És az ilyen statikus helyzetekben Lukics nagyon jó. De a tizik belövése akkor sem a góllövő cipő megtalálása. Ő azt álmából felkeltve is megcsinálja. Ha kapunk tizit, belövi. De az kellene, hogy sok akciógólt lőjön, mert a tizi vagy jön, vagy nem. Pl. a vasas meccset is lezárhatta volna, amikor Tamás durván elment a szélen, és jól is passzolta be neki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:04 du.

Helyzetbe kellene hozni. Ma ez kb 3x sikerült. 1 gól egy szép tovább pasz

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 24, 2022 4:56 de.

Meg egy kihagyott ordító helyzet, azt se felejtsük el.

Pelso
augusztus 21, 2022 3:55 du.

szerintem ebből csapat lesz…talán megérdemelnek pár meccs türelmet.
CSAK!!

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 3:55 du.

Ez borzasztóan kellett. Nem csak a csapatnak, de nekünk is. CSAK, mindörökké.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:54 du.

Győzeleeeeeeem!!!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 3:49 du.

Nem kéne időt húzni mert jövő héteg nem fujja le ez az ökör.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:43 du.

Jó nagy rakás kaka ez a vasas is bármi is lesz a vége!
Levitézlett exfocisták gyülekezete!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 21, 2022 3:43 du.

CSAK A KISPEST!Az Avatarod szép gólt lött!Gyere RW mondd a magadét!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 21, 2022 3:44 du.

Megarespekt!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 3:40 du.

Mitrovics lassúsága jól jön?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 21, 2022 4:04 du.

Mitrovics egy vicc eddig nálunk.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:08 du.

Igen, ez igy van. Lassú, dekoncentrált. Helyette már futni kell valakinek, mint a liláknál.

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 3:39 du.

Gomis. 😀 Hülye ez a skót.

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 3:36 du.

Azért a sporttárs mindent megtesz, hogy ne nyerjünk..

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:58 du.

Az edző is

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:39 du.

sunyi kis kocsog, mindent ellenünk fúj….Kocsist szétverték : 0 sárga

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 3:34 du.

Szegény Bocskaynak még mennyi idö kell?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:37 du.

Játékát látva úgy 8-10 év
Utána visszavonul

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:36 du.

Nagyon rossz szegény

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 21, 2022 3:37 du.

Egy jó megmozdulása nincs 4 meccsen, cserébe viszont életveszély.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:39 du.

Ahhoz képest hogy Őt várták itt legjobban fiatalok közűl messze Ő a leggyengébb eddig

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:40 du.

javulni fog…ne baxtassátok… de mondjuk most nem Gomist hoztam volna le, hanem őt…

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:24 du.

Nem fog javulni mert egyszerüen TEHETSÈGTELEN:)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 4:34 du.

A szerb elsőosztályban beverekedte magát a csapatba, nyugi..

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:00 du.

Én kedvelem mert a mi fiúnk, de mikor javul mert most a kiégett Hidi szinten van

Ray
Ray
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 21, 2022 4:02 du.

Nálam Bocskay ma olyan volt mint az a játékos aki ha ott van nem vesszük észre, de ha nincs ott akkor hiányzik. Viszont ahhoz még egyszer ennyit kell futni.

ius
ius
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 21, 2022 4:38 du.

Nekem egy kicsit a fiatal Nagy Gerire hajaz csak kicsit jobb a fizikuma, és még csak 19 éves.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 21, 2022 5:01 du.

Eskü én szeretném inkább észrevenni!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:34 du.

Bocskayt addig kéne lekapni amíg ki nem állítják

Pelso
augusztus 21, 2022 3:30 du.

kopasz Kutya sorban hozza be az ex-honvédosokat…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:30 du.

Hadd legyen mindnek része a cumiban!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:29 du.

Prenga és Cirkovic is egyre jobbak!
Sajnos mint ahogy Lukic mögül úgy előlük is hiányzik az a bizonyos középpálya!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:30 du.

Ha nem igazolunk senkit már akkor a világ faszsága volt elengedni Petrusenkot

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 3:30 du.

Így van

Pelso
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 3:31 du.

igazolunk és a világ fa.szsága volt elengedni…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:00 du.

reménykedj

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:33 du.

komoly nevek repkedhetnek ha a heti veréb az orvosit se tudta abszolválni…

Pelso
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 3:34 du.

nem tudom milyen nevek, de ez a veréb játszott az ukrán bajnokságban

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:01 du.

Egy rakás szar és akkor finom voltam

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:34 du.

1861 ben

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:36 du.

amikor még luki sovány volt ? 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:23 du.

Nesztek b*sszátok meg!
Na EZ egy vérbeli csatár!
Nenad Lukic!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:24 du.

Ez most rendben volt. kár hogy nem sűrűbben csinálja.

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 3:22 du.

Végreee, bazdmeg…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 3:22 du.

Lukics

reeswor
reeswor
augusztus 21, 2022 3:21 du.

Tábor előtt le a kalappal!! Végig nyomják!!

Pelso
augusztus 21, 2022 3:18 du.

Ennint hozza már le b.ssza meg…….
//védekezésben sokat hibázik

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:23 du.

Hááát, gól+gólpassz…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 4:03 du.

Na ezt hagyjuk….

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 21, 2022 4:06 du.

Rendben, hagyjuk. Báár, ha hagyjuk akkor 0-1 a vége.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 5:04 du.

Igen, igaz Ennin a megmentő!!! Én inkább úgy állok hozzá, ha pl Kerezsi van ott Lukic mellett, akkor 99%, hogy több helyzetünk van és meglehet nagyobb arányban nyerünk!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:24 du.

akkor nem nb2 ?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:25 du.

De, együtt a Vasassal… Kurva szarok, Holenderestöl, Hidistöl…

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 5:05 du.

lóxart… nem esünk ki.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:27 du.

Többet vártam én is ettől a felhájpolt vasastól!
Ugyanúgy szétigazolták magukat egykori focistákkal mint mi 2 éve

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 3:26 du.

majd 10 meccs után látszik tisztább helyzet…ezért írtam még az első félidőben h relax

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 3:17 du.

Dombó 1 : 1 Szappanos
Eddig
Bár utána Szapi újra bravúros

Thibby
Thibby
augusztus 21, 2022 3:17 du.

Lukicot elzavarnám a taknyos fba

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 3:22 du.

Kellett szidnunk 😉

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 3:19 du.

Már télen el kellett volna.. volt egy jó fél szezonja és ennyike

Pelso
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 3:19 du.

lassan plakuscsenkoi szinten van

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 21, 2022 3:17 du.

Sajnos valóban gyenge

Daniel Petz
Daniel Petz
augusztus 21, 2022 3:16 du.

Kocsist lehozni a balnavadaszert… nem ertem

Pelso
Válasz a következőnek  Daniel Petz
augusztus 21, 2022 3:22 du.

gondolom szétrúgták/ütötték a gyereket az mlsz fiatal program keretében

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Daniel Petz
augusztus 21, 2022 3:18 du.

5 perc alatt gyorsan megvilágosodott hogy ez a megfelelő csere. csak nevetni lehet már ezen az egészen

Jonaska
Jonaska
augusztus 21, 2022 3:15 du.

Legalább a Szabót lehozta vègre.
.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 3:16 du.

Még mindig Dokával kellene kezdeni és Szabót becserélgetni 15-20 percekre hogy szokja az NB1 et

reeswor
reeswor
augusztus 21, 2022 3:10 du.

bálnavadászt azt be kell hozni.persze bazdmeg

Pelso
augusztus 21, 2022 3:10 du.

3. Sárgát nem fújták be Kocsissal szembeni szabálytalanság miatt!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:13 du.

Sajnos valóban faragták

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 3:07 du.

Gomis a legjobb.

Pelso
augusztus 21, 2022 3:01 du.

szerintem nem kezdtünk rosszul…de mikor 1 épülő csapat ilyen potyát kap, akkor nyilván jön megint a görcsölés.
szögleteket, szabadrúgásokat vesz el tőlünk a bíró…persze nem vagyunk túl veretesek, de én látok kis fejlődést.
túlzásnak érzem ezt az nb2es pánikolást, de lehet h én tévedek…
és ha már a fiatalokat említitek páran…Bocskay kicsit beragadt…Szabó jó lesz, Kocsis már jobb,mint amit várhattunk tőle, min. 2 sárgát elkövettek rajta, amit ezek a szemetek észre sem vettek… remélem jön Kerezsi is.
ami a fikázást illeti, a srácok kapják az ívet, de mit mondjunk Lukic eddigi teljesítményére ?
de várjuk ki a végét.
CSAK!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 3:05 du.

Én csak abban bízom,a srácok beleadják azt a kis plusszt amivel nyerünk…

Jonaska
Jonaska
augusztus 21, 2022 2:50 du.

Bocskay Plakusenkoi magassàgokba,tragèdia! Szabórol meg szerintem tuti kapuni fogunk egy golt..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 2:55 du.

Egy vicc ez a csapat,úgy ahogy van, minimálisan jobb a szartól Zsótér és Szappanos is visszajött a potya után szerencsénkre

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 3:00 du.

Ja persze hogy szar az egèsz,ebbe nincs vita:)

dagiiron
dagiiron
augusztus 21, 2022 2:49 du.

A gólunk után veszélyesebbek voltunk, még bármi lehet..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 21, 2022 2:51 du.

Így van,rá kell menni a 3 pontra.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 21, 2022 2:47 du.

Berecz belerúg Gomisba és ők rúgnak szabadot. Röhej.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:44 du.

Viszont Zsótért muszáj dícsérni!
Sokszor szidtam de ma eddig jól focizik

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:52 du.

Ő a legjobb

Claus von Stauffenberg
augusztus 21, 2022 2:40 du.

Bocskay nagyon súlytalan

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 21, 2022 2:43 du.

Játszik?…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:49 du.

Na, ne túlozzunk. Fent van a pályán, azt hiszem. Talán.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:36 du.

Hidi minden szögletet kapura küld!

Pelso
augusztus 21, 2022 2:33 du.

Qrva nagy potya góllal vezetnek.
Szemét bíró megint ellenünk fúj mindent.
Szerintem nem kapunk ki…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 2:37 du.

Mindent ellenünk fúj. Kocsist is egyfolytában faragják, demég egy szabadot nem kapott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:33 du.

Góóóóól!!!!!!!
Ennin bmeg!
Zsótér harcossága nagyszerű!!!

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 2:33 du.

Ennin 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 21, 2022 2:51 du.

A gólja ellenére továbbra sem focista, szerintem.

CSAK
CSAK
augusztus 21, 2022 2:32 du.

Szerintem nyugodtan kezdhetjük szokni az nb2öt. Lehe, hogy arra is van szükségünk, elegem van ebböl a szar nihilböl.

reeswor
reeswor
augusztus 21, 2022 2:30 du.

Mi a taltika egyébként?? Mert én hülye vagyok,de komolyan nem látok semmit ami tudatos lenne.. Egy nyomorult távoli lövés ezen a retvás talajon vagy valami?!?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 2:47 du.

Varjuk, hogy az ellenfel adjon nekunk egy ajandek golt vagy ajandek tizit

A69W
A69W
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 2:40 du.

Altatunk…! Félre vezetjük őket, hogy elbizzak magukat! Aztán átkarolló hadműveletekkel megbontjuk a széleket!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 21, 2022 2:41 du.

38.percben Gomis rájött hogy kapura is lehet baszni pár lasztit ezen a talajon.Ezt kellene többször,nem a széleken totyogni értelmetlenül

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:30 du.

Kedves Hunor szurkertárs tudom mit reagál erre de ha ez nem kurvagyenge akkor mi az?

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 21, 2022 2:29 du.

Gyerünk má bameg csináljatok már valamit !!!

reeswor
reeswor
augusztus 21, 2022 2:28 du.

Mikor akarunk kapura lőni??

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 2:28 du.

Nem kell kapkodni még csak fél óra ment le…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
augusztus 21, 2022 2:28 du.

Majd ha lesz támadójátékunk…

dagiiron
dagiiron
augusztus 21, 2022 2:26 du.

Eddig ez nagyon gyenge..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 21, 2022 2:27 du.

… en … bé … kettő …

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:34 du.

Pls… Ne

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 2:35 du.

Rendben csak elkeserítőek vagyunk!
Bár most épp egy-egy

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:22 du.

Jellemző a csapat nyomorúságára hogy a tábor már most ellövi a valószínűleg kispesti gólokhoz szánt pirotechnikát!
Sokkal jobb csapatot egyáltalán CSAPATOT érdemelne ez a csodás szurkolótábor!!!
A lelátókon legalább Mi nyerünk!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:18 du.

Szapi is elkezdett lepkézni!
Örökké nem lehet a csapat legjobbja

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:24 du.

Most például elképesztő bravúrt mutatott be!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 21, 2022 2:15 du.

Ezt nem hiszem el!A legpiztosabb pontunk hibázik.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 21, 2022 2:18 du.

Sajnos minden kapusban benne van karrierje során pár ilyen. A gond az hogy innen hogy lehet megoldani ezt a meccset…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:14 du.

1 : 0 ra vezet a Vasas HIDI PATRIK góljával!!!
Kezd elmenni az életkedvem!

A69W
A69W
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:29 du.

2:0 Holender
3;0 Ihrig-Farkas

🙂

A69W
A69W
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:29 du.

2:0 Holender
3;0 Ihrig-Farkas

🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 21, 2022 11:52 du.

Sajnos nem sikerült kidrukkolnod.
Azért ne törj össze,lesz még meccs,hátha kikapunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 21, 2022 2:32 du.

Még az is lehet hogy igazad lesz!
Sok kedvem nincs mosolyogni hozzá

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 2:15 du.

Egy ilyen várható volt

Thibby
Thibby
augusztus 21, 2022 2:13 du.

Hidi….még Holender vág 1 et oszt kész is vagyunk

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x