© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
2 meccs után kapnak csontot az ellendrukkerek is. Ez a csapat mindenkit kiszolgál 🙂
Na, Pelso? NB2vel hogy állsz? Kezd megalázó lenni a dolog.
tényleg…még 40perc és kiesünk..
pls kíméljük 1mást a fölös butaságoktól…te is tudod h 33 meccs van.
talán most ez a reális a 2 csapat között, ennyi.
😀 Jó, jó, legyen. Mennyi a realitás szerinted, 7-8? Mert a fagyi 1töl annyit kapnánk. Pedig hétközben egy ir vagy milyen kiscsapat elkapta öket. 5 éve még jobbak voltunk nálunk. Ez a poén. 😀
5 éve is háromból kétszer elvertek minket…
Az lehet. De mi bajnokok lettünk, ök meg 3 vagy 4ek…
Rossival és Lanzával,mesélj arról nélkülük,hogy alakult te mezei szurkoló… Rossi sokakat felültetett a magas lóra ….
Szerintem kapd le a mellényt és kicsit szolídabban.
Na, ő volt az, akire rákérdeztél kb. 2 hónapja egy másik oldalon.
Ugyan, hagyd. Engem nem zavar, elfogadom, hogy ö is a fórum része.
A mezei szurkoló kifejezés fel tudja baszni az arcomat.
Én irtam lentebb, hogy az vagyok, arra reagált. Primitiven, ahogy szokott, de ö ilyen. Nem lehet mindenki atomfizikus.
Szépen összegyültek a varjak 😀
😀 na, ez jól megmondtad..
Te mondod meg a tutit szokás szerint. Akkora faszságokat osztasz itt,hogy hihetetlen. Ami nagyobb baj,hogy akkora arcal vagy a semmire,hogy az fájdalmas. Ha fele ennyit képzelnél magadról akkor is egy beképzelt fasz lennél.
ÓÓÓÓ, ne haragudj. Legközelebb engedélyt kérek töled, mielött hozzászólok. 😀 Uramisten.. Na, oszd még az igét, kérlek, mindentudó F.hunter. Egyébként akinek arca van itt, az pont te vagy. Dehát ugye, önkritika nagy dolog, nem mindenkinek adatik meg..
Te oktatsz itt mindig mindenkit kinek mit szabad
Kit szabad jónak nevezni,ki érti a taktikát. Ilyenkor elő szoktad húzni értelmes módon,hogy biztos a Horváth Feri vagy a Kungabi aki kritizálni mer. Fejlődsz. Élvezkedj a következő meccsig,hogy te megmondtad. Nb2
Hol és kit oktattam? Kinek szabtam meg mit? Tessék?HF? Kungabi? Ök hogy jönnek most ide? Te nagyon beteg ember lehetsz…
Szerintem 10 a realitás baszki. Mi a faszt vártál? Gálát? A vidinek 4et szortak pedig az ír kiscsapat elkapta a fradit és 5éve ők is a fradi előtt végeztek. Jesszusom kik vagytok ti …..
Senki. Mezei szurkoló. És te ki vagy, hogy képtelen vagy elfogadni más véleményét?
Nem az eredmény a gyenge, a hozzáállás és az edző.
Edző teszi amit tehet!
Szarból aranyat nem lehet csinálni
És azt mondta, hogy egyszer ne lépjünk oda nekik, kísérjük be őket végig kísérve a 16 osunkon belülre, stb..??
Jön a vidi is az nb2be? Azokat is kütötték
NB2 a köv csütörtöki meccsen és a hasonlókon fog eldőlni.
Talán nem lesz NB2 de itt legalább egy osztály különbség van!
Ma igazi kiscsapat vagyunk. 2022 Kaposvára vagy Egerje. Kellene még pár titkos ukrán ász az nb3ból, igazolni meg minek.. Jó lesz. Az a vicc, hogy úgy igazából meg sem ráz a dolog. Megszoktam. Vidi 4, fagyi 5-6, jó ez.
Hát ezt még gyakorolni kell.
Ha lenne kivel…
Mi lenne ha egy tokmac, mmae is jatszana….
Beleillenenk a hetvegi sormintaba angilaba illetve franciaba volt eg 9-0, 7-0…
Kb ez is az lenne
kevesebb b+, mert az egyik önző fax, a másik meg az ötösről sem képes gólt lőni mostanában
Huha. Te itt komolyan látsz optimizmusra okot? Esküszöl? Valami picike pozitivumot?? Azt hittem eddig, hogy ironizálsz…
hogy tokmac önző a másik nincs formában (főleg traoréhoz képest) ebben mégis mi a fasz optimizmius van ??
Mert kb ennyi ott is itt is a különbség. Élvezzétek, őket is mi fizetjük.
Sajnos benne van
Sakk-matt!
Remélem 4-nél többet nem kapunk..
Én is ebben reménykedem.
1,80 as jatekos fejel a belso vedok meg Gomis kozt…. jo igazolasok mind
Doka kissé vakon helyezkedik, folyamatosan üresen érkezik az oldalán vki…
Én azt hiányolom hogy akár sárgát is kockáztatva odapakolgassunk. Az első félidőben legalább 4-5 alkalommal nem fújt amikor letarolták játékosainkat. Picit rúgdossunk oda hogy elmenjen a kedvük.
Gomis tök jó, de nem ma ! Azonnal le kell hozni mert Vécsei belépője óta csak sántikálva sétálgat.
Ezek a szargalacsinok bele fognak aludni a második félidőbe mert vezetnek, meleg van, nem akarnak megsérülni.
egy sokkal harciasabb darázs hozzáállást kérnék !
Így van, sajna 1-2 kivételtő eltekintve a hozzáállás 0
Ez nem hozzállási problémának tűnik, hanem képességbelinek.
Szerinted, szerintem ha nem lépünk oda egyszer se és nincs sárgánk az első félidőben úgy, hogy átsétálnak közöttünk, mellettünk az ötösünkig, akkor nem tettünk meg mindent.
Ma még Enninre sem tudok haragudni, igyekszik, volt néhány szép megoldása. De az egész csapat hozzáállása példás. Szappanos pedig az elmúlt 2 forduló bizonytalanságait levetkőzte, nagyon nagy király. Remélem Rossi behívja.
Példás hozzáállás??? Nem ütközünk, nincs sárgánk, fejetlenül rohangálunk. De legyen neked igazad.
Mert még szabálytalanul sem tudunk odaérni, annyival gyorsabbak. Plusz 8 sárgával és 1 pirossal nem lennék elégedettebb.
Szappanos is azt mondta, hogy enerváltak voltak..
Ok, elismerem, bennem van akkor a hiba. Elvárásaimat a meccs előtt minimum szintre vettem. Nekem megfelelt a hozzáállás. Valszeg részemről ez egy önvédelmi mechanizmus volt a várható nagy vereség előtt. ☹
Ingen ez egyre inkább bennünk van, a fene essen bele!!
Ok akkor hagyjuk… ott voltunk, csak hagytuk őket!!! Nézd vissza
megnyugtató köszi.Nem tudom nézni mai meccset
Sajnos eddig inkább egy nagyobb gólkülönbségű vereség van benne a meccsbe, mint az, hogy megsokszorozom a győzelmünkre tett ezrest..
Nem értem lentebb a rívást. Ennél többet nem lehetett várni. A Fradi egy héten belül nem fog 2 meccset elnyugdíjaskodni. Ez a kispesti keret + edző most a maximumát nyújtja, az FTC ennyivel jobb. Ha többre vágynátok, akkor a kung@honvedfc.hu-ra írjatok „nem ezt ígértétek” tárggyal.
De lehet, a harcosságot, keménységet igen is elvárnám, és azt hogy az edzőnk ne egy 0 legyen.
nem is ez lenne annyira bosszantó, ha nem szerencsétlenkednénk olyan látványosan a támadó harmadban.
hogy nem tudunk egymáshoz passzolni 20 méterre a kaputól, Tamás nem tudja levenni a kaputól pár méterre, majd méltatlankodik kicsit és aztán kezd el visszafutni…ez nem fér bele!
Szerintem eddig nem rossz!
Persze egy góllal legalább jobb a ratyi de amit tudunk megteszünk!
Ez még csak egy fél csapat!
Hátul ok elöl nem létezik!
Teljesen alárendeltek vagyunk, kb. osztálykülönbség. Gomis szörnyü, Bocskay nincs, Ennin szar, Lukic örlödik, futni nem nagyon akaródzik neki, ezüstvédelem meg szaladgál össze- vissza. Tamás és Zsótér, akinek köze van a focihoz. És Kocsis is jól mozogna, ha kapna labdát.
Tamáson kívül egyetértek
Eddig tartottuk magunkat a national fegyencváros ellen. Nem kell összeomlani! Nincs veszteni való, támadni kell!
Sajnos eddig bírta a védelem!
Nincs előttük csapat!
Pedig Szapi Prenga és Cirko is remek!
Szapi 4 prez!
Eleg szegyen, hogy a fradi B ellen az a taktikank, hogy beallunk bunkerfocizni
Hol éltél eddig? Évek óta ez a taktikánk ellenük és azóta csak erősödtek. Reális a különbség a játékkép alapján.
Sajnos a ratyi B is indulhatna a bajnoki címért…
Gomis hajt nálam a nagy kedvenc státuszra.
Besicsből kihozta az állatot ügyesen…és a sárgát. 🙂
Jó nagyott hibázott a gól előtt..
Hát ez van, előtte jó volt.
Előre nullák vagyunk
Milyen Zsoltinak irtak ki a szurkoloink h kitartas?
Ez bemehetett volna..
Ez az PUKHTIEIEV MAKSYM a kispadon kicsoda, most igazoltuk?
https://honvedfc.hu/hirek/bizonyitani-szeretnenek/2022-03-04
https://honvedfc.hu/hirek/golokkal-segitene-a-csapatot/2022-04-02?fbclid=IwAR1RmytqEMOM_NdHTolCuyODppyHPWrXVJzEg3qD0vXnAgAmAhG2P5sZRTQ
https://www.transfermarkt.co.uk/maksym-pukhtieiev/profil/spieler/1045984
Nb3as csapathoz hozták kb 1 éve. Ukrán csatárgyerek.
Végre Doka, Traorét fogni is kell
A csatár ráfejeli a neki háttal levő védő lendülő kezére a labdát. 11-es és sárga lap (Kisvárda-Fehérvár). Jó ez a szabály. 🙂
1 igazi értelmetlen, követhetetlen baromság az egész
Kisvárda… Remélem az illetékesek nézik kiket kell igazolni jövőre a középpályára és előre.. A védelem talán már ok.
Szia, bizony.
Azért a vadásztölténygyárt is Borisszal együtt a helyükre teszik, kezdték elhinni a meccsünk után, hogy a bab is hús.
Hova lett Latabár új nickje? 😀 Még tovább se volt idő küldeni. Pedig ez extra szánalmas lett.
De ha már szellőztetés. Tudtátok,hogy Gomisról nagynevű játékosaink terjesztették a szurkolók felé ,hogy nem tud focizni? Egyszerűbbnek tűnt ellene hangolni mint megküzdeni vele. Persze ez Machach meg Drazic hibája 😀 Na mint kiderült Nagygeri pl a cipőjét nem moshatja ki. Ennyit arról kik mivel ártanak. Ezt szépen felszámolják most,remélem minden gyökeret kitépnek 😉
Ki hangolt ellene? Batik?
Legyen igazad! Fogjuk meg az Isten lábát a Gomis-al! Adjuk el jövőre a Marseillenek 5 millió euróért! Azonban cca 3×90 perc (!) Honvéd mezben lejátszott játékperc után, még hagyne neki szóljon már az ünnepi tüzijáték! Mindezek alapján, azért kicsit megmosolyogtató ez a Nagy Geris hasonlat…
Ui. A forradalom felfalja gyermekeit állapot (ami most Kispesten zajlik) a történelemben azért nem mindig Happy End-el végződik…
szerintem még korai megítélni bármelyik irányban…nézzük meg szezon végén, mit mutat a helyzet.
Bocsánat,hogy nem kértem tőled engedélyt. te gyalázhatod a csapatom,de Gerikét mélytorokra kell venni mindenkinek mert 2017ben kicsit többet játszhatott mint Villám Balázs.Olyan sok játékosunkat vitték már topligába, így Gomist is oda fogják. Mondanál egy nevet?Látom kiheverted a vasas meccset. Új meccs új remények. A lényegét sikerült megértened az írásnak,de sebaj,nehéz heted volt.
Ui: 2 évig volt játékosforradalom,fel is falták maguk a gyerekek. Lehet parfümözni a szart,de az attól még szar.
🙂
nincs kedvem a fölös feszkóhoz…takarítás van.
meg fradi meccs….épp elég ez nekünk
Pedig egyre viccesebb a vergődés 🙂
Hova lett Latabár új nickje? 😀 Még tovább se volt idő küldeni. Pedig ez extra szánalmas lett.
De ha már szellőztetés. Tudtátok,hogy Gomisról nagynevű játékosaink terjesztették a szurkolók felé ,hogy nem tud focizni? Egyszerűbbnek tűnt ellene hangolni mint megküzdeni vele. Persze ez Machach meg Drazic hibája 😀 Na mint kiderült Nagygeri pl a cipőjét nem moshatja ki. Ennyit arról kik mivel ártanak.
https://honvedfc.hu/hirek/a-legkemenyebb-ellenfellel-szemben/2022-08-28
Moutari bazmeg, na még ő kellene Ricsi mellé. Lukics ezektől felszedne a szünetben 3 kilót stresszevés miatt.
Főleg most Funshot látva… Khm… Határeset…
Ezt jól írtad,Ricsi pepitában.Két ilyen fogalmatlan játékos a kezdőben…Habár dupla az esélyünk,hogy valamelyik belebotlik a labdába a kapu előtt.
Személyes kiegészítés: barna hajszálaim jelentős részét miatta vesztettem el.
Személy szerint örülnék Moutarinak, gyors, helyzetbe tud kerülni a többi meg edzői feladat.
Nem, nem, nem! Soha többet!!!
Egy felnőtt játékost megtanítani, hogyan találja el a kaput? Azt szerintem már rég meg kellett volna tanulnia.
Neki az a dolga, hogy végigfut, felnéz és emberhez beadja. Az utóbbi (higgadság) talán tanítható
Neki nem!
Idegenben? Fagyi ellen?
Ez a mai meccs az, ahol tök szorongásmentesen lehetne melózni, barom módjára megszakadni.
Kapunk hármat? Good, részemről rendben.
Ez a meccs az, ahol részemről már az is oké, ha hajtunk és a seggünkön vesszük a levegőt.
Klasszikus a csata előtt: „Aki tiszta karddal mer meghalni, annak megbaszom a hulláját!” Izzadjatok lé!
Persze egy zete, loki, mezőkövesd ellen nem érem be ennyivel, ott pont kell.
Nyomjuk.
Félve: azé 1 pont csodás lenne:’))) Szar játékkal, hozzáállással is talán.
Gazdi mesterhármas hajnalban.. Grat!
Na, öérte kár, nem Banó-Szabóért…
A Fradi kispadján olyan kategóriájú légiósok ülnek, amilyenek leigazolásáról mi nem is álmodunk. Innen szép nyerni…
néztem az ute – paks összefoglalót…hát, ez sem lesz sétagalopp a feka csatárok ellen
Milyen spanyol balszélsőről írt Hanta odaát?
Mit lehet tudni?
annyi kavarás volt már az idei igazolásoknál és a pletykáknál….PLS. inkább várjuk meg, míg hivatalos lesz.
(MiJo28-nak is jelezve)
—
„természetesen meccshiányos, azonban a mi szintünkön bőven remek pedigrével rendelkezik”
Rendben
Abszolút igazad van, de ennyi eseménytelen hét után az ember már egy kis kósza pletyka hallatán is belelkesedik 😀
Körülöttünk X , Zte zakó , eddig jól alakul a forduló!
És meg a Debrecen is pontokat dobott el! Meseszerű!
Kecsó jól tolja
Szabó edző fia mind3 gólban benne volt.
Hurrááá. Szuper. Végre megtalálta a helyét. Sok sikert neki apukánál. Mi meg szurkoljunk annak, hogy legalább egy pontot elcsipjünk valahogy este, marha jót tenne a morálnak.
De itt mindenki fikázta
azért messze van még a jó formától, sokat hagyott ki a sérülése miatt.
persze az kérdés h miért nem kapott türelmet, akár a 2. csapatban is felépíthették volna újra.
Mert az idehozott légiósok szereplése valakinek fontosabb volt anno..
Igazából ő akart menni a faterjához 🙂
Azok után, hogy esélyt sem kapott
Szted,ha klub nem akarta elküldeni,hanem szàmolt vele az nem egy esèly lett volna neki,hogy megmutassa,hogy mit tud?Ehelyett elment apuka csapatàhoz.
Sokáig nem is akart küzdeni érte 🙂
Tavaly alig kapott lehetőséget. Azért egy szezon nem kevés
Amikor meg beállt meggyőző volt? Beraktad volnaZsótér helyett? Vagy előtte Nono helyett? Ha nem akar menni faterhoz maradhatott volna bizonyítani, de ő menni akart 🙂 Pedig számoltak vele.Ez van,sok sikert neki
Tavaly 5 meccsen léphetett pályára az nb1-ben.. Ezeken is csak utolsó perces csere volt.. Mire maradt volna?
Nálunk a mindenkori szakmai stáb mindenkinek egyformán megadja a lehetőséget. Külföldi csak úgy kerülhet a csapatba, ha letesz valamit az asztalra. A saját nevelésű játékosaink külön is előnyt élveznek. Lásd Kerezsi: szűk 2 év alatt már kapott 74 percet. (i) Amúgy nem rokonom, csak nekem szemet szúr a belé vetett bizalom.
Jól emlékszem,hogy több külföldi se került a csapatba csak úgy? Ezt is biztos le akartad írni csak elfelejtetted.A tényeid mellé említsd meg,hogy Vignijevic érkezésénél Kerezsi hetekig a valogatottban volt és mivel ezek a kóklerek nem hozták a teleportjuk nehéz lett volna betenni. Az már más kérdés,hogy utána te egy rutintalan gyereket küldtél volna mészárszékre a kiesés ellen küzdeni. Banónak mivel nem lett beigérve a kezdő elhúzott. De most ő az ügyeletes siratnivaló 😀 Komolyan fusson már be egy valaki az emlegetett nagy ászok közül mert rosz nézni ezt amit leműveltek hétről hétre majd mennek a sülyesztőbe eddig kivétel nélkül a sztárjaitok.
Edzésen meg csukott szemmel nézték a teljesítményét. Persze mert most akkora ász,hogy most miatta kell zokogni? Minden héten más 😀 A sérülése alatt támogatták,megkapott mindent,utána nem lett automatikusan kezdő,mitől lett volna? Erre a küzdelem helyett elhúz a picsába az első adandó alkalommal. Én kedveltem de nehogy már azért keljen kezdetni valakit mert megsértődik.Jóhogy nem már mindenki kezdő lesz aki sértődékeny. Nézzük majd meg szezon végén hol lesznek a nagyjaink.a Kispesti vasas szurkolói mag már elcsendesett. Májer fanok is csendben,már csak Bence maradt 🙂 Azt amúgy ne is emlegessük,hogy Courts számított rá,de el akart menni.
A Kecskemét jól szervezett csapat, de hosszú a szezon.. És egy fecske nem csinál nyarat..Ettől még szerintem BSZ a tavalyi évben, figyelembe véve azokat, akik itt voltak, nem kapott igazi lehetőséget..
Schön Szendreivel már majdnem 100 kiló.
Ezt ugy nez ki hogy megusztuk:
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-nem-ujpestre-hanem-kovesdre-szerzodhet-a-csatar-2910363
Azért talán annyit érne mint Ennin!
Sztem nem.Bobàl nem zàrna vissza annyit ès segìtene be a vèdekezèsbe,mint Ennin.Illetve ha egy Vasas nem látott benne fantáziàt,akkor mi minek hozzuk vissza?Sztem vakvàgàny lett volna.
kapu előtt lehet, de visszavédekezésben, sebességben biztos nem
Es kell nekunk meg egy (vagy egy masik) Ennin?
Nem tudom, hogy ez jó-e nekünk..
Nem kotozkodesbol, de a ‘nem tudom’ miatt akar ugy is kerdezhetted volna, hogy: Nem tudom, hogy rossz-e? Gondolom érthető a kulonbseg
Bobál a ZTE-ben jól nyomta..
Schön nem annyira szép, hogy megérne ennyit.
Mielott megy majd a “siras”, Schönt hívtuk, targyaltunk is vele, de mi nem tudtunk a klubbjanak 2 millio eurot kifizetni, plusz majdnem 1 millio eurot a fizujara + alairasi penzt + menedzsere penze
Nem ekkora asz ö. Azért a pénzelrt sokkal jobbakat lehet találni. Dani befutott az USAban, középsztár lett, Schön meg megbukott. Jó helyen lesz ott Szendrei mellett.
Szendrei a vidiből már kibukott. Zetében rehabilitál 🙂
Azert ha egy Ennin meg mu iranyito fizujat osszerakjuk abbol mar ki lehetnr fizetni egy olyan jatekos aki annyit ker mind schon.
Es itt nem feletetlen ra gondolok csak altalanossagban.
És megéri? Ahogy itt írják többen is, Schön még sehol nem teljesített úgy hogy megérje azt a pénzt amit kér. Lehet majd fehérváron ránk cáfol.
Mtk-ban nagyon jól teljesített,pont Boris „alatt”.
Nem, azert irtam nem ra gondolok.
Hanem tegyuk fel egy jatekosra aki annyit ker mint schon es olyan szinten is van mint a fizuja.
Ennyiért nem is lett volna jó.
Részemről nem megy a sírás,megértem,hogy ennyit nem tudtunk/akartunk fizetni,nem is kell.
Szted ér a fenti szàmadatok alapjàn Schön kb 3.2M eurot….hát nagyon nem!Egyetértek,hogy ilyen pènzeket ne fizessünk màr ki ilyen kaliberért.
Ezt meg is keresték szerintem a nemzetközi szerepléssel.Az a baj,hogy ha akarnak vmit akkor ilyen szintű játékosok kellenek. Idén a köln tavaly a leverkusen lett volna az csoportkörbe jutásért az akadály. Ezeket nem lehet megfogni Szendreikkel. Azt nem tudom,hogy mennyiből lehet hozni ilyen kaliberű játékosokat de ha bármit akarnak ilyenek kellenek. A fradi eljátszotta,hogy inkább hoz egy légióst olcsóbban. Van,hogy már csak a kapus magyar
Nem kerestèk meg,akkor kerestèk volna meg,ha bejutnak a csoportkörbe.Petryak eladása miatt tudtàk hozni Schönt.De engem ez a story nem nagyon èrdekel,grat neki,meg managerènek,hogy így levettèk a vidit.Azért nekem fura,hogy egy nem túl erős amerika ligàban ès Dallasban nem tudott gyökeret verni.
Annyiban megvédeném,hogyha van kedved nézd meg kik voltak a vetélytársai 🙂 Tavaly sokat játszott,azóta került ki teljesen amikor benyögte,hogy menni akar nem?
De majd jól elpicsázzuk a csapatát és leshet 🙂
Az a baj hogy bár Schön valóban nem ér ennyit, már a Honvéd sem tud a jelek szerint legalább 1.5 milliós szintről válogatni!
Nagyon messze vagyunk úgy néz ki jelenleg Lukic szintű, értékű igazolásokhoz anyagilag!
Marad a kuka és a selejt!
500 ezer euros szintnél tartunk jelenleg.
A noname Dallasból,ahol ugatják a focit,kibaszott senkinek sem kellő és a kertek alatt hazakullogó a minőség, vagy mi? (És ezt fhunternek is)Nem értem, hogy ilyenek,mint te,akik örökké sírnak,ríak,vinnyognak,nyűszítenek,mi a faszomnak néznek magyar futballt.Az az rw nevezetű fekete öves varjú,aki idegenben a hazaiba ül,a rokonod?
Mondjuk Lukicot se 1,5 millióért vettük és nem is kért 1 millió eurós fizut 🙂 Dokáért most majdnem annyit fizettünk mint Lukicért. Courtsért meg sokkal többet
De ha igazán akarnánk valamit akkor ez kellene legyen a minimum szint!
Persze lehet hogy most nincs rá több keret!
A Vidi se 2 millás játékosokkal kezdte. 12-14ben nem igazán hoztak komolyabb játékost mint Lukic vagy Doka.
ennyi pénzért már futballistát is lehet kapni. Sőt, kettőt is !
Nem ér ennyit,csak az zavar,hogy a molosok meg a fagyi Magyar szinten bárkit megvehetnekJó tudom nekünk nem ez az utunk.
Ez van,ezt kell elfogadnunk,bármennyire is rossz azt látni,hogy egy vidit,akinek a törtènelme,sikeressége kanyarban sincs egy Honvèdhoz kèpest, jobban tàmogatnak.
Sajnos a tradíció manapság a klubhűséggel együtt divatjamúlt dolog kezd lenni!
Legalábbis a szponzorációt a jelek szerint nem nagyon hatja meg hogy melyik klubnak mennyire veretes a történelme!
Sztem csak országunkban,hatàrainkon kívül sztem ez nem igazàn lehet így.
Így teljes a kèp!Ennyit nem èr a sràc!Sorry az utolsó mondatomért az érzèkeny lelkülettel bíró szurkerektől!
Nem tudom mi ez a nagy ellenszenv itt lejjebb a kolumbiai csávóra. Nem kellene úgy véleményt alkotni róla,hogy nem is láttuk játszani. Egy youtube videó csak féligazságot ad általában. Mondjuk az alapján meg szerintem jó mélységi passzai vannak és próbálja irányítani,mozgatni a csapatát.
Teljesen megfelelne az nb3-ba.
Most előzhetjük a fradit.
Üdv! Hagy kérdezzem már meg mert még nem volt benne részem, a látványfüstben mit-érez az ember pejoratíve?
nincs szerencsénk… a ratyi lejátszott a szezon leggyengébb meccsét, ettől csak jobbak lehetnek vnap.
kivételesen hadúB is vicces volt.
https://www.youtube.com/watch?v=hKUaIVijfZU
https://zte.hu/transfer/index.php?controller=post&action=view&id_post=354
Viccnek is rossz!!!!!!!
Elv nem ő jön
Reméljük ennél jobb jön.
Reméljük jön bárki
Nem tudom, nincs infóm. De akkor ezek szerint valaki csak jön 😀
Én is ezt gondolom 🙂 6 órája még kolumbiában edzegetett. Bedobták a Honvéd nevét, ennyi.
Jó helyen van, ne emeljük ki természetes élőhelyéről!!
Vajon mi történhetett vele, hogy röpke 5 hónap alatt (2021. január-június) a hatodára (!!!!) csökkent az értéke? 2,5m eur-ról 400e eur-ra…arról meg ne is beszéljünk, hogy 2019-ben még csak 200e eur-t ért…esküszöm mintha a pinksheeten tőzsdéztek volna a csávóval :-)) (bocsesz aki tudja: a pinksheeten olyan cégekkel is lehet kereskedni amikről szinte semmit sem tudni, ezért kurva nagy eséllyel lehet iszonyatot bukni és néha nyerni is, kb. mint a rulett tőzsdeformában)
Kicsit a legszebb hemipapa időket felelevenítő igazolás lenne, sztem vegyük meg. Ha hoz magával Medellin legkurrensebb exportcikkéből és a Honvéd jelentős haszonnal eladja a cuccost, már megérte 🙂
vszínű, hogy nála nem az eü. kontroll, hanem a reptéri átvilágítás volt a necces pont…ha ott átjutott, már senki sem ment meg minket ettől a spílertől.
igen, ha hoz egy kis olajat – másra nem is merek gondolni 🙂 – mert ugye erre gondoltál, akkor meg van mentve a haza, maradhat tovább a benzin ársapka.:) lehet ezért is igazoljuk, Szijjártó embere lesz az olaj import intézésében és mellette focizhat is. Okos!
Olajra…naná! 🙂
háát nem tudom….kolumbia 2….hogy arra ki járt tőlünk? Gács Pali nyaralt ott és Izazola, Jesus Meza után talált egy „újabb” gyöngyszemet? Nem akarom elkiabálni, de….
Pár napja még Te hoztad fel példának a Qarabagot. Hogy portugál 2-ből visznek játékost és milyen jól teljesítenek. Most mi hoznánk kolumbiából. Azt meg már most leírod látatlanba.
Nem látatlanban. Láttad a videót???
Így van, ezt tartom is! De megítélésem szerint a „portugál 2” kicsit jobban szem előtt van és talán magasabb színvonalat képvisel mint a kolumbiai 2-od osztály, ahol ha mondjuk rosszul csúszol be vagy kihagysz egy nagy helyzetet akkor a drogkartel ki is végezhet. (irónia persze) Erről a srácról effektíve semmi érdemi infó nincs, van egy 6 éves videó részlet, ami magyar szinten max. NB3, de inkább megyei szintű teljesítmény látható. Szóval, ha megengeded, akkor ezzel az igazolással inkább vagyok pesszimista, mint bizakodó. De cáfoljon rám – ahogy nem tette ezt meg anno, Jesus Meza, David Izazola vagy Lucas Ontoverio – és akkor tőle és tőled is elnézést kérek!
legyen igazad…de Diegot leszámítva dél-amerikából nem igazán jött még olyan, aki legalább megragadt volna az nb1ben
90es-2000 es evek
De Paula Alex
Alves, Ceolin, Vinicius, Lucas,
na jó..ők brazilok…még a lánytesójuk is technikásabb (fociban), mint a keretünk fele… 🙂
// a noname hemi meglepikre gondoltam, akiket Szabi is sorolt : Meza,Izazola…
Kukázás
Nem tudom volt e már:
Kovács Nikolasz kikopott a Paksból is!
Kölcsönadták Ajkára!
Szerintem annyi a különbség (Paks-Kispest) , hogy ott kapott lehetőséget, majd úgy döntöttek, hogy kevés oda. Nálunk (eddig) a fiatalok esetén a lehetőseg kimaradt, és úgy döntöttek, hogy kevesek ide.
Nem a sztárokat engedtük át másnak, hanem a bizalom maradt el velük szemben.
Mennyit játszott Pakson?
Annyira nem vagyok képben.
Egy szó mint száz. Nem nb1es játékos és ezt nagyon jól látták az itteniek. Be kellene már látni,hogy amint nem csak 2 normális akadémia volt (mtk és mi) nem minket választottak a tehetséges fiatalok. Nincs olyan 20-25 éves játékosunk aki ér bármit az nb1ben. Idősebb is alig(Botka,Vécsei, Holender,Gazdag).Topliga közelébe meg nem került mfa-s soha. Ezen kell változtatni
Mi ránézésre tudtuk hogy gyenge, ők ránéztek…
És látták hogy gyenge
„Szabó A. elöször nb3-as, másodszor már nb2-es teljesítményt nyújtott”…
Hogy ezek a németek is minek füstölnek….nem tudjàk hogy ez ósdi ès rossz.
Nincsenek tekintettel a középen állókra 😀
Senkire,ahelyett,hogy csendben ülve ennék a szotyit,hogy ne zavarjàk a társaikat.Minek a hangulat ugyebàr?
az északi tartományokkal játszunk 1 fodball meccset…
https://www.youtube.com/watch?v=N_QB1p8z2Fw
Beárazták a szlovákokat 😀