Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
F.hunter
F.hunter
augusztus 28, 2022 12:44 du.

2 meccs után kapnak csontot az ellendrukkerek is. Ez a csapat mindenkit kiszolgál 🙂

CSAK
CSAK
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Na, Pelso? NB2vel hogy állsz? Kezd megalázó lenni a dolog.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:46 du.

tényleg…még 40perc és kiesünk..
pls kíméljük 1mást a fölös butaságoktól…te is tudod h 33 meccs van.
talán most ez a reális a 2 csapat között, ennyi.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 28, 2022 12:49 du.

😀 Jó, jó, legyen. Mennyi a realitás szerinted, 7-8? Mert a fagyi 1töl annyit kapnánk. Pedig hétközben egy ir vagy milyen kiscsapat elkapta öket. 5 éve még jobbak voltunk nálunk. Ez a poén. 😀

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:58 du.

5 éve is háromból kétszer elvertek minket…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Eastbay
augusztus 28, 2022 12:59 du.

Az lehet. De mi bajnokok lettünk, ök meg 3 vagy 4ek…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 1:01 du.

Rossival és Lanzával,mesélj arról nélkülük,hogy alakult te mezei szurkoló… Rossi sokakat felültetett a magas lóra ….

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 1:06 du.

Szerintem kapd le a mellényt és kicsit szolídabban.

Tuzi
Tuzi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 28, 2022 6:24 du.

Na, ő volt az, akire rákérdeztél kb. 2 hónapja egy másik oldalon.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 28, 2022 1:09 du.

Ugyan, hagyd. Engem nem zavar, elfogadom, hogy ö is a fórum része.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 1:10 du.

A mezei szurkoló kifejezés fel tudja baszni az arcomat.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 28, 2022 1:14 du.

Én irtam lentebb, hogy az vagyok, arra reagált. Primitiven, ahogy szokott, de ö ilyen. Nem lehet mindenki atomfizikus.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 28, 2022 1:21 du.

Szépen összegyültek a varjak 😀

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 1:02 du.

😀 na, ez jól megmondtad..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 1:04 du.

Te mondod meg a tutit szokás szerint. Akkora faszságokat osztasz itt,hogy hihetetlen. Ami nagyobb baj,hogy akkora arcal vagy a semmire,hogy az fájdalmas. Ha fele ennyit képzelnél magadról akkor is egy beképzelt fasz lennél.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 1:06 du.

ÓÓÓÓ, ne haragudj. Legközelebb engedélyt kérek töled, mielött hozzászólok. 😀 Uramisten.. Na, oszd még az igét, kérlek, mindentudó F.hunter. Egyébként akinek arca van itt, az pont te vagy. Dehát ugye, önkritika nagy dolog, nem mindenkinek adatik meg..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 1:10 du.

Te oktatsz itt mindig mindenkit kinek mit szabad
Kit szabad jónak nevezni,ki érti a taktikát. Ilyenkor elő szoktad húzni értelmes módon,hogy biztos a Horváth Feri vagy a Kungabi aki kritizálni mer. Fejlődsz. Élvezkedj a következő meccsig,hogy te megmondtad. Nb2

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 1:13 du.

Hol és kit oktattam? Kinek szabtam meg mit? Tessék?HF? Kungabi? Ök hogy jönnek most ide? Te nagyon beteg ember lehetsz…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:56 du.

Szerintem 10 a realitás baszki. Mi a faszt vártál? Gálát? A vidinek 4et szortak pedig az ír kiscsapat elkapta a fradit és 5éve ők is a fradi előtt végeztek. Jesszusom kik vagytok ti …..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 12:58 du.

Senki. Mezei szurkoló. És te ki vagy, hogy képtelen vagy elfogadni más véleményét?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 28, 2022 12:48 du.

Nem az eredmény a gyenge, a hozzáállás és az edző.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 28, 2022 12:49 du.

Edző teszi amit tehet!
Szarból aranyat nem lehet csinálni

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 28, 2022 1:06 du.

És azt mondta, hogy egyszer ne lépjünk oda nekik, kísérjük be őket végig kísérve a 16 osunkon belülre, stb..??

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:45 du.

Jön a vidi is az nb2be? Azokat is kütötték

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:45 du.

NB2 a köv csütörtöki meccsen és a hasonlókon fog eldőlni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:44 du.

Talán nem lesz NB2 de itt legalább egy osztály különbség van!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 28, 2022 12:47 du.

Ma igazi kiscsapat vagyunk. 2022 Kaposvára vagy Egerje. Kellene még pár titkos ukrán ász az nb3ból, igazolni meg minek.. Jó lesz. Az a vicc, hogy úgy igazából meg sem ráz a dolog. Megszoktam. Vidi 4, fagyi 5-6, jó ez.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Hát ezt még gyakorolni kell.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Ha lenne kivel…

santiago
santiago
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Mi lenne ha egy tokmac, mmae is jatszana….
Beleillenenk a hetvegi sormintaba angilaba illetve franciaba volt eg 9-0, 7-0…
Kb ez is az lenne

Pelso
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 28, 2022 12:53 du.

kevesebb b+, mert az egyik önző fax, a másik meg az ötösről sem képes gólt lőni mostanában

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 28, 2022 12:57 du.

Huha. Te itt komolyan látsz optimizmusra okot? Esküszöl? Valami picike pozitivumot?? Azt hittem eddig, hogy ironizálsz…

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 1:08 du.

hogy tokmac önző a másik nincs formában (főleg traoréhoz képest) ebben mégis mi a fasz optimizmius van ??

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 28, 2022 12:48 du.

Mert kb ennyi ott is itt is a különbség. Élvezzétek, őket is mi fizetjük.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 28, 2022 12:46 du.

Sajnos benne van

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Sakk-matt!

dagiiron
dagiiron
augusztus 28, 2022 12:41 du.

Remélem 4-nél többet nem kapunk..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 12:43 du.

Én is ebben reménykedem.

santiago
santiago
augusztus 28, 2022 12:40 du.

1,80 as jatekos fejel a belso vedok meg Gomis kozt…. jo igazolasok mind

Pelso
augusztus 28, 2022 12:30 du.

Doka kissé vakon helyezkedik, folyamatosan üresen érkezik az oldalán vki…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 28, 2022 12:30 du.

Én azt hiányolom hogy akár sárgát is kockáztatva odapakolgassunk. Az első félidőben legalább 4-5 alkalommal nem fújt amikor letarolták játékosainkat. Picit rúgdossunk oda hogy elmenjen a kedvük.
Gomis tök jó, de nem ma ! Azonnal le kell hozni mert Vécsei belépője óta csak sántikálva sétálgat.
Ezek a szargalacsinok bele fognak aludni a második félidőbe mert vezetnek, meleg van, nem akarnak megsérülni.
egy sokkal harciasabb darázs hozzáállást kérnék !

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 28, 2022 12:50 du.

Így van, sajna 1-2 kivételtő eltekintve a hozzáállás 0

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 28, 2022 12:52 du.

Ez nem hozzállási problémának tűnik, hanem képességbelinek.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 1:10 du.

Szerinted, szerintem ha nem lépünk oda egyszer se és nincs sárgánk az első félidőben úgy, hogy átsétálnak közöttünk, mellettünk az ötösünkig, akkor nem tettünk meg mindent.

Kermon
Kermon
augusztus 28, 2022 12:25 du.

Ma még Enninre sem tudok haragudni, igyekszik, volt néhány szép megoldása. De az egész csapat hozzáállása példás. Szappanos pedig az elmúlt 2 forduló bizonytalanságait levetkőzte, nagyon nagy király. Remélem Rossi behívja.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:52 du.

Példás hozzáállás??? Nem ütközünk, nincs sárgánk, fejetlenül rohangálunk. De legyen neked igazad.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 28, 2022 12:55 du.

Mert még szabálytalanul sem tudunk odaérni, annyival gyorsabbak. Plusz 8 sárgával és 1 pirossal nem lennék elégedettebb.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 1:37 du.

Szappanos is azt mondta, hogy enerváltak voltak..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 28, 2022 1:46 du.

Ok, elismerem, bennem van akkor a hiba. Elvárásaimat a meccs előtt minimum szintre vettem. Nekem megfelelt a hozzáállás. Valszeg részemről ez egy önvédelmi mechanizmus volt a várható nagy vereség előtt. ☹

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 2:00 du.

Ingen ez egyre inkább bennünk van, a fene essen bele!!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 1:10 du.

Ok akkor hagyjuk… ott voltunk, csak hagytuk őket!!! Nézd vissza

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:41 du.

megnyugtató köszi.Nem tudom nézni mai meccset

dagiiron
dagiiron
augusztus 28, 2022 12:23 du.

Sajnos eddig inkább egy nagyobb gólkülönbségű vereség van benne a meccsbe, mint az, hogy megsokszorozom a győzelmünkre tett ezrest..

Kermon
Kermon
augusztus 28, 2022 12:20 du.

Nem értem lentebb a rívást. Ennél többet nem lehetett várni. A Fradi egy héten belül nem fog 2 meccset elnyugdíjaskodni. Ez a kispesti keret + edző most a maximumát nyújtja, az FTC ennyivel jobb. Ha többre vágynátok, akkor a kung@honvedfc.hu-ra írjatok „nem ezt ígértétek” tárggyal.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:54 du.

De lehet, a harcosságot, keménységet igen is elvárnám, és azt hogy az edzőnk ne egy 0 legyen.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:25 du.

nem is ez lenne annyira bosszantó, ha nem szerencsétlenkednénk olyan látványosan a támadó harmadban.
hogy nem tudunk egymáshoz passzolni 20 méterre a kaputól, Tamás nem tudja levenni a kaputól pár méterre, majd méltatlankodik kicsit és aztán kezd el visszafutni…ez nem fér bele!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 28, 2022 12:19 du.

Szerintem eddig nem rossz!
Persze egy góllal legalább jobb a ratyi de amit tudunk megteszünk!
Ez még csak egy fél csapat!
Hátul ok elöl nem létezik!

CSAK
CSAK
augusztus 28, 2022 12:14 du.

Teljesen alárendeltek vagyunk, kb. osztálykülönbség. Gomis szörnyü, Bocskay nincs, Ennin szar, Lukic örlödik, futni nem nagyon akaródzik neki, ezüstvédelem meg szaladgál össze- vissza. Tamás és Zsótér, akinek köze van a focihoz. És Kocsis is jól mozogna, ha kapna labdát.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 28, 2022 12:55 du.

Tamáson kívül egyetértek

timby
timby
augusztus 28, 2022 12:13 du.

Eddig tartottuk magunkat a national fegyencváros ellen. Nem kell összeomlani! Nincs veszteni való, támadni kell!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 28, 2022 12:11 du.

Sajnos eddig bírta a védelem!
Nincs előttük csapat!
Pedig Szapi Prenga és Cirko is remek!

Snowflake
Snowflake
augusztus 28, 2022 12:10 du.

Szapi 4 prez!

santiago
santiago
augusztus 28, 2022 12:03 du.

Eleg szegyen, hogy a fradi B ellen az a taktikank, hogy beallunk bunkerfocizni

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 28, 2022 12:23 du.

Hol éltél eddig? Évek óta ez a taktikánk ellenük és azóta csak erősödtek. Reális a különbség a játékkép alapján.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 28, 2022 12:21 du.

Sajnos a ratyi B is indulhatna a bajnoki címért…

Kermon
Kermon
augusztus 28, 2022 12:00 du.

Gomis hajt nálam a nagy kedvenc státuszra.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:28 du.

Besicsből kihozta az állatot ügyesen…és a sárgát. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 12:23 du.

Jó nagyott hibázott a gól előtt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 12:26 du.

Hát ez van, előtte jó volt.

Pelso
augusztus 28, 2022 11:53 de.

Előre nullák vagyunk

Live
Live
augusztus 28, 2022 11:46 de.

Milyen Zsoltinak irtak ki a szurkoloink h kitartas?

dagiiron
dagiiron
augusztus 28, 2022 11:39 de.

Ez bemehetett volna..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 28, 2022 10:24 de.

Ez az PUKHTIEIEV MAKSYM a kispadon kicsoda, most igazoltuk?

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 10:37 de.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 10:28 de.

Nb3as csapathoz hozták kb 1 éve. Ukrán csatárgyerek.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
augusztus 28, 2022 10:18 de.

comment image

Végre Doka, Traorét fogni is kell

októberes
októberes
augusztus 28, 2022 10:00 de.

A csatár ráfejeli a neki háttal levő védő lendülő kezére a labdát. 11-es és sárga lap (Kisvárda-Fehérvár). Jó ez a szabály. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 28, 2022 10:12 de.

1 igazi értelmetlen, követhetetlen baromság az egész

Pelso
augusztus 28, 2022 9:55 de.

Kisvárda… Remélem az illetékesek nézik kiket kell igazolni jövőre a középpályára és előre.. A védelem talán már ok.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 28, 2022 9:57 de.

Szia, bizony.
Azért a vadásztölténygyárt is Borisszal együtt a helyükre teszik, kezdték elhinni a meccsünk után, hogy a bab is hús.

F.hunter
F.hunter
augusztus 28, 2022 9:22 de.

Hova lett Latabár új nickje? 😀 Még tovább se volt idő küldeni. Pedig ez extra szánalmas lett.
De ha már szellőztetés. Tudtátok,hogy Gomisról nagynevű játékosaink terjesztették a szurkolók felé ,hogy nem tud focizni? Egyszerűbbnek tűnt ellene hangolni mint megküzdeni vele. Persze ez Machach meg Drazic hibája 😀 Na mint kiderült Nagygeri pl a cipőjét nem moshatja ki. Ennyit arról kik mivel ártanak. Ezt szépen felszámolják most,remélem minden gyökeret kitépnek 😉

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 11:08 de.

Ki hangolt ellene? Batik?

A69W
A69W
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 9:50 de.

Legyen igazad! Fogjuk meg az Isten lábát a Gomis-al! Adjuk el jövőre a Marseillenek 5 millió euróért! Azonban cca 3×90 perc (!) Honvéd mezben lejátszott játékperc után, még hagyne neki szóljon már az ünnepi tüzijáték! Mindezek alapján, azért kicsit megmosolyogtató ez a Nagy Geris hasonlat…

Ui. A forradalom felfalja gyermekeit állapot (ami most Kispesten zajlik) a történelemben azért nem mindig Happy End-el végződik…

Pelso
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 28, 2022 10:14 de.

szerintem még korai megítélni bármelyik irányban…nézzük meg szezon végén, mit mutat a helyzet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 28, 2022 10:07 de.

Bocsánat,hogy nem kértem tőled engedélyt. te gyalázhatod a csapatom,de Gerikét mélytorokra kell venni mindenkinek mert 2017ben kicsit többet játszhatott mint Villám Balázs.Olyan sok játékosunkat vitték már topligába, így Gomist is oda fogják. Mondanál egy nevet?Látom kiheverted a vasas meccset. Új meccs új remények. A lényegét sikerült megértened az írásnak,de sebaj,nehéz heted volt.

Ui: 2 évig volt játékosforradalom,fel is falták maguk a gyerekek. Lehet parfümözni a szart,de az attól még szar.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 11:46 de.

🙂

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 9:33 de.

nincs kedvem a fölös feszkóhoz…takarítás van.
meg fradi meccs….épp elég ez nekünk

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 28, 2022 10:12 de.

Pedig egyre viccesebb a vergődés 🙂

F.hunter
F.hunter
augusztus 28, 2022 9:22 de.

Hova lett Latabár új nickje? 😀 Még tovább se volt idő küldeni. Pedig ez extra szánalmas lett.
De ha már szellőztetés. Tudtátok,hogy Gomisról nagynevű játékosaink terjesztették a szurkolók felé ,hogy nem tud focizni? Egyszerűbbnek tűnt ellene hangolni mint megküzdeni vele. Persze ez Machach meg Drazic hibája 😀 Na mint kiderült Nagygeri pl a cipőjét nem moshatja ki. Ennyit arról kik mivel ártanak.

kiskoz
kiskoz
augusztus 28, 2022 9:16 de.

comment image?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2p3Lqq7oJd0AX9149ZH&_nc_oc=AQkTB_is_qV40hq-r23jEQsvV4qJekO343PBUgUlEtrBtC3o9plfPBdQ04K2rMWa08LH934UiZ6o4eqJ7dN5-UA_&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-ux_pDHwuyv9l9v6U4KknAVCd5EU7elzNTEm92cEIUVw&oe=6310A213
https://honvedfc.hu/hirek/a-legkemenyebb-ellenfellel-szemben/2022-08-28

Kermon
Kermon
augusztus 28, 2022 9:08 de.

Moutari bazmeg, na még ő kellene Ricsi mellé. Lukics ezektől felszedne a szünetben 3 kilót stresszevés miatt.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 9:53 de.

Főleg most Funshot látva… Khm… Határeset…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 9:27 de.

Ezt jól írtad,Ricsi pepitában.Két ilyen fogalmatlan játékos a kezdőben…Habár dupla az esélyünk,hogy valamelyik belebotlik a labdába a kapu előtt.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 9:09 de.

Személyes kiegészítés: barna hajszálaim jelentős részét miatta vesztettem el.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
augusztus 28, 2022 7:12 de.

comment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 28, 2022 9:06 de.

Személy szerint örülnék Moutarinak, gyors, helyzetbe tud kerülni a többi meg edzői feladat.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 11:55 de.

Nem, nem, nem! Soha többet!!!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 10:02 de.

Egy felnőtt játékost megtanítani, hogyan találja el a kaput? Azt szerintem már rég meg kellett volna tanulnia.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 28, 2022 10:09 de.

Neki az a dolga, hogy végigfut, felnéz és emberhez beadja. Az utóbbi (higgadság) talán tanítható

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 28, 2022 11:55 de.

Neki nem!

le_petit
le_petit
augusztus 28, 2022 2:24 de.

Idegenben? Fagyi ellen?
Ez a mai meccs az, ahol tök szorongásmentesen lehetne melózni, barom módjára megszakadni.
Kapunk hármat? Good, részemről rendben.
Ez a meccs az, ahol részemről már az is oké, ha hajtunk és a seggünkön vesszük a levegőt.
Klasszikus a csata előtt: „Aki tiszta karddal mer meghalni, annak megbaszom a hulláját!” Izzadjatok lé!
Persze egy zete, loki, mezőkövesd ellen nem érem be ennyivel, ott pont kell.
Nyomjuk.

Félve: azé 1 pont csodás lenne:’))) Szar játékkal, hozzáállással is talán.

zico zico
zico zico
augusztus 28, 2022 2:18 de.

Gazdi mesterhármas hajnalban.. Grat!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 28, 2022 11:21 de.

Na, öérte kár, nem Banó-Szabóért…

októberes
októberes
augusztus 28, 2022 2:15 de.

A Fradi kispadján olyan kategóriájú légiósok ülnek, amilyenek leigazolásáról mi nem is álmodunk. Innen szép nyerni…

kiskoz
kiskoz
augusztus 27, 2022 5:08 du.

néztem az ute – paks összefoglalót…hát, ez sem lesz sétagalopp a feka csatárok ellen

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 4:17 du.

Milyen spanyol balszélsőről írt Hanta odaát?
Mit lehet tudni?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 5:04 du.

annyi kavarás volt már az idei igazolásoknál és a pletykáknál….PLS. inkább várjuk meg, míg hivatalos lesz.
(MiJo28-nak is jelezve)

„természetesen meccshiányos, azonban a mi szintünkön bőven remek pedigrével rendelkezik”

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 28, 2022 2:02 de.

Rendben

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 27, 2022 5:11 du.

Abszolút igazad van, de ennyi eseménytelen hét után az ember már egy kis kósza pletyka hallatán is belelkesedik 😀

Laca
Laca
augusztus 27, 2022 1:13 du.

Körülöttünk X , Zte zakó , eddig jól alakul a forduló!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 27, 2022 3:57 du.

És meg a Debrecen is pontokat dobott el! Meseszerű!

zico zico
zico zico
augusztus 27, 2022 12:55 du.

Kecsó jól tolja

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 27, 2022 1:50 du.

Szabó edző fia mind3 gólban benne volt.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 28, 2022 1:43 de.

Hurrááá. Szuper. Végre megtalálta a helyét. Sok sikert neki apukánál. Mi meg szurkoljunk annak, hogy legalább egy pontot elcsipjünk valahogy este, marha jót tenne a morálnak.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 27, 2022 2:01 du.

De itt mindenki fikázta

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 27, 2022 2:07 du.

azért messze van még a jó formától, sokat hagyott ki a sérülése miatt.
persze az kérdés h miért nem kapott türelmet, akár a 2. csapatban is felépíthették volna újra.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 27, 2022 2:31 du.

Mert az idehozott légiósok szereplése valakinek fontosabb volt anno..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 27, 2022 3:13 du.

Igazából ő akart menni a faterjához 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 27, 2022 4:51 du.

Azok után, hogy esélyt sem kapott

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 12:57 de.

Szted,ha klub nem akarta elküldeni,hanem szàmolt vele az nem egy esèly lett volna neki,hogy megmutassa,hogy mit tud?Ehelyett elment apuka csapatàhoz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 27, 2022 5:21 du.

Sokáig nem is akart küzdeni érte 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 27, 2022 5:39 du.

Tavaly alig kapott lehetőséget. Azért egy szezon nem kevés

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 2:16 de.

Amikor meg beállt meggyőző volt? Beraktad volnaZsótér helyett? Vagy előtte Nono helyett? Ha nem akar menni faterhoz maradhatott volna bizonyítani, de ő menni akart 🙂 Pedig számoltak vele.Ez van,sok sikert neki

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 2:27 de.

Tavaly 5 meccsen léphetett pályára az nb1-ben.. Ezeken is csak utolsó perces csere volt.. Mire maradt volna?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 3:58 de.

Nálunk a mindenkori szakmai stáb mindenkinek egyformán megadja a lehetőséget. Külföldi csak úgy kerülhet a csapatba, ha letesz valamit az asztalra. A saját nevelésű játékosaink külön is előnyt élveznek. Lásd Kerezsi: szűk 2 év alatt már kapott 74 percet. (i) Amúgy nem rokonom, csak nekem szemet szúr a belé vetett bizalom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 28, 2022 4:37 de.

Jól emlékszem,hogy több külföldi se került a csapatba csak úgy? Ezt is biztos le akartad írni csak elfelejtetted.A tényeid mellé említsd meg,hogy Vignijevic érkezésénél Kerezsi hetekig a valogatottban volt és mivel ezek a kóklerek nem hozták a teleportjuk nehéz lett volna betenni. Az már más kérdés,hogy utána te egy rutintalan gyereket küldtél volna mészárszékre a kiesés ellen küzdeni. Banónak mivel nem lett beigérve a kezdő elhúzott. De most ő az ügyeletes siratnivaló 😀 Komolyan fusson már be egy valaki az emlegetett nagy ászok közül mert rosz nézni ezt amit leműveltek hétről hétre majd mennek a sülyesztőbe eddig kivétel nélkül a sztárjaitok.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 28, 2022 3:24 de.

Edzésen meg csukott szemmel nézték a teljesítményét. Persze mert most akkora ász,hogy most miatta kell zokogni? Minden héten más 😀 A sérülése alatt támogatták,megkapott mindent,utána nem lett automatikusan kezdő,mitől lett volna? Erre a küzdelem helyett elhúz a picsába az első adandó alkalommal. Én kedveltem de nehogy már azért keljen kezdetni valakit mert megsértődik.Jóhogy nem már mindenki kezdő lesz aki sértődékeny. Nézzük majd meg szezon végén hol lesznek a nagyjaink.a Kispesti vasas szurkolói mag már elcsendesett. Májer fanok is csendben,már csak Bence maradt 🙂 Azt amúgy ne is emlegessük,hogy Courts számított rá,de el akart menni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 28, 2022 4:30 de.

A Kecskemét jól szervezett csapat, de hosszú a szezon.. És egy fecske nem csinál nyarat..Ettől még szerintem BSZ a tavalyi évben, figyelembe véve azokat, akik itt voltak, nem kapott igazi lehetőséget..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 27, 2022 5:36 de.

Schön Szendreivel már majdnem 100 kiló.

valaki
valaki
augusztus 27, 2022 3:22 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  valaki
augusztus 27, 2022 5:51 de.

Azért talán annyit érne mint Ennin!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 3:05 du.

Sztem nem.Bobàl nem zàrna vissza annyit ès segìtene be a vèdekezèsbe,mint Ennin.Illetve ha egy Vasas nem látott benne fantáziàt,akkor mi minek hozzuk vissza?Sztem vakvàgàny lett volna.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 6:07 de.

kapu előtt lehet, de visszavédekezésben, sebességben biztos nem

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 5:54 de.

Es kell nekunk meg egy (vagy egy masik) Ennin?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  valaki
augusztus 27, 2022 3:59 de.

Nem tudom, hogy ez jó-e nekünk..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 27, 2022 4:42 de.

Nem kotozkodesbol, de a ‘nem tudom’ miatt akar ugy is kerdezhetted volna, hogy: Nem tudom, hogy rossz-e? Gondolom érthető a kulonbseg

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 27, 2022 6:42 de.

Bobál a ZTE-ben jól nyomta..

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 26, 2022 5:09 du.

Schön nem annyira szép, hogy megérne ennyit.

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 26, 2022 12:19 du.

Mielott megy majd a “siras”, Schönt hívtuk, targyaltunk is vele, de mi nem tudtunk a klubbjanak 2 millio eurot kifizetni, plusz majdnem 1 millio eurot a fizujara + alairasi penzt + menedzsere penze

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 4:17 du.

Nem ekkora asz ö. Azért a pénzelrt sokkal jobbakat lehet találni. Dani befutott az USAban, középsztár lett, Schön meg megbukott. Jó helyen lesz ott Szendrei mellett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
augusztus 27, 2022 1:16 de.

Szendrei a vidiből már kibukott. Zetében rehabilitál 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 3:39 du.

Azert ha egy Ennin meg mu iranyito fizujat osszerakjuk abbol mar ki lehetnr fizetni egy olyan jatekos aki annyit ker mind schon.
Es itt nem feletetlen ra gondolok csak altalanossagban.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 26, 2022 6:56 du.

És megéri? Ahogy itt írják többen is, Schön még sehol nem teljesített úgy hogy megérje azt a pénzt amit kér. Lehet majd fehérváron ránk cáfol.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 27, 2022 5:17 de.

Mtk-ban nagyon jól teljesített,pont Boris „alatt”.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 27, 2022 3:01 de.

Nem, azert irtam nem ra gondolok.
Hanem tegyuk fel egy jatekosra aki annyit ker mint schon es olyan szinten is van mint a fizuja.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 3:05 du.

Ennyiért nem is lett volna jó.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 2:49 du.

Részemről nem megy a sírás,megértem,hogy ennyit nem tudtunk/akartunk fizetni,nem is kell.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 26, 2022 3:00 du.

Szted ér a fenti szàmadatok alapjàn Schön kb 3.2M eurot….hát nagyon nem!Egyetértek,hogy ilyen pènzeket ne fizessünk màr ki ilyen kaliberért.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 27, 2022 3:10 de.

Ezt meg is keresték szerintem a nemzetközi szerepléssel.Az a baj,hogy ha akarnak vmit akkor ilyen szintű játékosok kellenek. Idén a köln tavaly a leverkusen lett volna az csoportkörbe jutásért az akadály. Ezeket nem lehet megfogni Szendreikkel. Azt nem tudom,hogy mennyiből lehet hozni ilyen kaliberű játékosokat de ha bármit akarnak ilyenek kellenek. A fradi eljátszotta,hogy inkább hoz egy légióst olcsóbban. Van,hogy már csak a kapus magyar

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 27, 2022 3:12 du.

Nem kerestèk meg,akkor kerestèk volna meg,ha bejutnak a csoportkörbe.Petryak eladása miatt tudtàk hozni Schönt.De engem ez a story nem nagyon èrdekel,grat neki,meg managerènek,hogy így levettèk a vidit.Azért nekem fura,hogy egy nem túl erős amerika ligàban ès Dallasban nem tudott gyökeret verni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 28, 2022 1:12 de.

Annyiban megvédeném,hogyha van kedved nézd meg kik voltak a vetélytársai 🙂 Tavaly sokat játszott,azóta került ki teljesen amikor benyögte,hogy menni akar nem?
De majd jól elpicsázzuk a csapatát és leshet 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 27, 2022 2:39 de.

Az a baj hogy bár Schön valóban nem ér ennyit, már a Honvéd sem tud a jelek szerint legalább 1.5 milliós szintről válogatni!
Nagyon messze vagyunk úgy néz ki jelenleg Lukic szintű, értékű igazolásokhoz anyagilag!
Marad a kuka és a selejt!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 2:01 du.

500 ezer euros szintnél tartunk jelenleg.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 6:19 de.

A noname Dallasból,ahol ugatják a focit,kibaszott senkinek sem kellő és a kertek alatt hazakullogó a minőség, vagy mi? (És ezt fhunternek is)Nem értem, hogy ilyenek,mint te,akik örökké sírnak,ríak,vinnyognak,nyűszítenek,mi a faszomnak néznek magyar futballt.Az az rw nevezetű fekete öves varjú,aki idegenben a hazaiba ül,a rokonod?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 3:07 de.

Mondjuk Lukicot se 1,5 millióért vettük és nem is kért 1 millió eurós fizut 🙂 Dokáért most majdnem annyit fizettünk mint Lukicért. Courtsért meg sokkal többet

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 27, 2022 5:54 de.

De ha igazán akarnánk valamit akkor ez kellene legyen a minimum szint!
Persze lehet hogy most nincs rá több keret!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 6:16 de.

A Vidi se 2 millás játékosokkal kezdte. 12-14ben nem igazán hoztak komolyabb játékost mint Lukic vagy Doka.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 27, 2022 2:04 de.

ennyi pénzért már futballistát is lehet kapni. Sőt, kettőt is !

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 26, 2022 3:15 du.

Nem ér ennyit,csak az zavar,hogy a molosok meg a fagyi Magyar szinten bárkit megvehetnekJó tudom nekünk nem ez az utunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 26, 2022 3:25 du.

Ez van,ezt kell elfogadnunk,bármennyire is rossz azt látni,hogy egy vidit,akinek a törtènelme,sikeressége kanyarban sincs egy Honvèdhoz kèpest, jobban tàmogatnak.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 27, 2022 5:55 de.

Sajnos a tradíció manapság a klubhűséggel együtt divatjamúlt dolog kezd lenni!
Legalábbis a szponzorációt a jelek szerint nem nagyon hatja meg hogy melyik klubnak mennyire veretes a történelme!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 27, 2022 3:15 du.

Sztem csak országunkban,hatàrainkon kívül sztem ez nem igazàn lehet így.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 2:03 du.

Így teljes a kèp!Ennyit nem èr a sràc!Sorry az utolsó mondatomért az érzèkeny lelkülettel bíró szurkerektől!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 26, 2022 9:42 de.

Nem tudom mi ez a nagy ellenszenv itt lejjebb a kolumbiai csávóra. Nem kellene úgy véleményt alkotni róla,hogy nem is láttuk játszani. Egy youtube videó csak féligazságot ad általában. Mondjuk az alapján meg szerintem jó mélységi passzai vannak és próbálja irányítani,mozgatni a csapatát.
Teljesen megfelelne az nb3-ba.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 26, 2022 7:55 de.

Most előzhetjük a fradit.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 26, 2022 7:04 de.

Üdv! Hagy kérdezzem már meg mert még nem volt benne részem, a látványfüstben mit-érez az ember pejoratíve?

Pelso
augusztus 26, 2022 3:36 de.

nincs szerencsénk… a ratyi lejátszott a szezon leggyengébb meccsét, ettől csak jobbak lehetnek vnap.
kivételesen hadúB is vicces volt.
https://www.youtube.com/watch?v=hKUaIVijfZU

Gogolák Roland
Gogolák Roland
augusztus 25, 2022 11:37 du.
CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 26, 2022 4:22 de.

Viccnek is rossz!!!!!!!

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 26, 2022 4:07 de.

Elv nem ő jön

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 8:09 de.

Reméljük ennél jobb jön.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 26, 2022 4:12 du.

Reméljük jön bárki

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 4:51 de.

Nem tudom, nincs infóm. De akkor ezek szerint valaki csak jön 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 26, 2022 4:14 de.

Én is ezt gondolom 🙂 6 órája még kolumbiában edzegetett. Bedobták a Honvéd nevét, ennyi.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 26, 2022 4:23 de.

Jó helyen van, ne emeljük ki természetes élőhelyéről!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 26, 2022 3:25 de.

Vajon mi történhetett vele, hogy röpke 5 hónap alatt (2021. január-június) a hatodára (!!!!) csökkent az értéke? 2,5m eur-ról 400e eur-ra…arról meg ne is beszéljünk, hogy 2019-ben még csak 200e eur-t ért…esküszöm mintha a pinksheeten tőzsdéztek volna a csávóval :-)) (bocsesz aki tudja: a pinksheeten olyan cégekkel is lehet kereskedni amikről szinte semmit sem tudni, ezért kurva nagy eséllyel lehet iszonyatot bukni és néha nyerni is, kb. mint a rulett tőzsdeformában)

Kicsit a legszebb hemipapa időket felelevenítő igazolás lenne, sztem vegyük meg. Ha hoz magával Medellin legkurrensebb exportcikkéből és a Honvéd jelentős haszonnal eladja a cuccost, már megérte 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 26, 2022 3:39 de.

vszínű, hogy nála nem az eü. kontroll, hanem a reptéri átvilágítás volt a necces pont…ha ott átjutott, már senki sem ment meg minket ettől a spílertől.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 26, 2022 3:30 de.

igen, ha hoz egy kis olajat – másra nem is merek gondolni 🙂 – mert ugye erre gondoltál, akkor meg van mentve a haza, maradhat tovább a benzin ársapka.:) lehet ezért is igazoljuk, Szijjártó embere lesz az olaj import intézésében és mellette focizhat is. Okos!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 26, 2022 3:39 de.

Olajra…naná! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 26, 2022 1:37 de.

háát nem tudom….kolumbia 2….hogy arra ki járt tőlünk? Gács Pali nyaralt ott és Izazola, Jesus Meza után talált egy „újabb” gyöngyszemet? Nem akarom elkiabálni, de….

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 26, 2022 3:51 de.

Pár napja még Te hoztad fel példának a Qarabagot. Hogy portugál 2-ből visznek játékost és milyen jól teljesítenek. Most mi hoznánk kolumbiából. Azt meg már most leírod látatlanba.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 26, 2022 4:26 de.

Nem látatlanban. Láttad a videót???

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 26, 2022 4:12 de.

Így van, ezt tartom is! De megítélésem szerint a „portugál 2” kicsit jobban szem előtt van és talán magasabb színvonalat képvisel mint a kolumbiai 2-od osztály, ahol ha mondjuk rosszul csúszol be vagy kihagysz egy nagy helyzetet akkor a drogkartel ki is végezhet. (irónia persze) Erről a srácról effektíve semmi érdemi infó nincs, van egy 6 éves videó részlet, ami magyar szinten max. NB3, de inkább megyei szintű teljesítmény látható. Szóval, ha megengeded, akkor ezzel az igazolással inkább vagyok pesszimista, mint bizakodó. De cáfoljon rám – ahogy nem tette ezt meg anno, Jesus Meza, David Izazola vagy Lucas Ontoverio – és akkor tőle és tőled is elnézést kérek!

Pelso
Válasz a következőnek  Ray
augusztus 26, 2022 4:08 de.

legyen igazad…de Diegot leszámítva dél-amerikából nem igazán jött még olyan, aki legalább megragadt volna az nb1ben

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 26, 2022 11:43 de.

90es-2000 es evek
De Paula Alex

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 26, 2022 4:26 de.

Alves, Ceolin, Vinicius, Lucas,

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 26, 2022 4:27 de.

na jó..ők brazilok…még a lánytesójuk is technikásabb (fociban), mint a keretünk fele… 🙂
// a noname hemi meglepikre gondoltam, akiket Szabi is sorolt : Meza,Izazola…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 26, 2022 2:29 de.

Kukázás

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 25, 2022 5:17 du.

Nem tudom volt e már:
Kovács Nikolasz kikopott a Paksból is!
Kölcsönadták Ajkára!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 26, 2022 1:20 de.

Szerintem annyi a különbség (Paks-Kispest) , hogy ott kapott lehetőséget, majd úgy döntöttek, hogy kevés oda. Nálunk (eddig) a fiatalok esetén a lehetőseg kimaradt, és úgy döntöttek, hogy kevesek ide.
Nem a sztárokat engedtük át másnak, hanem a bizalom maradt el velük szemben.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 26, 2022 3:59 de.

Mennyit játszott Pakson?
Annyira nem vagyok képben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 26, 2022 3:18 de.

Egy szó mint száz. Nem nb1es játékos és ezt nagyon jól látták az itteniek. Be kellene már látni,hogy amint nem csak 2 normális akadémia volt (mtk és mi) nem minket választottak a tehetséges fiatalok. Nincs olyan 20-25 éves játékosunk aki ér bármit az nb1ben. Idősebb is alig(Botka,Vécsei, Holender,Gazdag).Topliga közelébe meg nem került mfa-s soha. Ezen kell változtatni

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 26, 2022 2:17 de.

Mi ránézésre tudtuk hogy gyenge, ők ránéztek…
És látták hogy gyenge

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 26, 2022 2:37 de.

„Szabó A. elöször nb3-as, másodszor már nb2-es teljesítményt nyújtott”…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 25, 2022 1:13 du.

Hogy ezek a németek is minek füstölnek….nem tudjàk hogy ez ósdi ès rossz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 25, 2022 1:18 du.

Nincsenek tekintettel a középen állókra 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 26, 2022 12:54 de.

Senkire,ahelyett,hogy csendben ülve ennék a szotyit,hogy ne zavarjàk a társaikat.Minek a hangulat ugyebàr?

Pelso
augusztus 25, 2022 10:31 de.

az északi tartományokkal játszunk 1 fodball meccset…
https://www.youtube.com/watch?v=N_QB1p8z2Fw

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 25, 2022 11:37 de.

Beárazták a szlovákokat 😀

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x