© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Csak pozitívan!! Egy dolognak azért lehet örülni: 90 percig tart ez a meccs is. Ha lőtt gólig tartana reggel baszottul elkésnék a gályából és hogy hogy-nem messze vagyok a havi 5-10 millától.
Gomis, Ennin, Bocskay -csere…
Gomis rengeteget dolgozik h igaza legyen az őt sz.rozóknak!
Gomis nagyon jó volt. A sárgája után pedig visszafogta magát, az látszott. De még úgy is takarított, labdát szerzett, forgatott. Nagyon kell ő középre.
de előre semmit nem vállalt, csak alibi passzokat tolt
Kinek adja??!
Szerintem csak óvatos lett, nehogy kiszórják. Volt olyan érzésem 1-2 újpesti arra utazott, hogy valakit kipirosazzanak tőlünk.
Bocskait a 94. Percben még le kellett rántani a lila arcnak. Jonson mit keres itt? Jobban beszél angolul , mint Kerezsi? Miért játszhat ez a semmit sem mutató északi? Összejár a skótokkal sörözni? Lehozza Kocsist aki a legjobb volt… Gyenge ez az edző.
attól, hogy lerántják még nem lett jobb. :/
a többiben igazad van, nem kérdés.
Zsótér, Samperio, új srác be!
Egyébként szerintem egyszer sem találtuk el a kaput..
de ennin…csak a sajátunkat
Remélem hamar be tudja és fogja tenni a két új igazolást tamkurc s mégjobban remélem hogy mindkettő beválik s hozzátesz a nemlétező csapatjátékunkhoz mert ez kritikán aluli!
A lilákoké is de ez legyen az ő bajuk!
Kocsis, Doka oldal néha szépen megy el, de a befejezés agyatlan.. Vigyáznunk kell, mert ennek a szar újpestnek volt egy-két olyan kombinációja, amiből könnyen gól lehetett volna.. A kanadai befejelhette volna a helyzetét..
Előbb befejelni, utóbb besodorni nem sikerült négy és fél méterről… Gomist, ezt a suta, 204 centis faszt is őszintén szar nézni. Diabyval kéne összeereszteni valami elbaszott félamatőr küzdősportgálán
Nem arrol van ma itt szo ki a jobb…
Hanem ki a rosszabb, ket ilyen gyenge cspatot Tallon kivul sok focistara emlekezteto ember nincs a palyan.
Mindezt 5-10 millios fizukert
Egyetértek
EZ EGY NAGY RAKÁS SZAR !!!!
Kis Kocsist sokat szidtam de mára Ő lett a Honvéd legjobbja!
Nekem az idény kezdete óta favorítom jelenlegi keretben!
Ki fog itt gólt lőni?
Ki a 92-es, aki ilyen moslék módon játszik?
Illene tudni a csapatod játékosainak a nevét. Minden másra ott a google.
Ebből sokat nem láttam, csak hogy szerencsétlenkedett jobb elől az első félidőben.
Ő az egyetlen aki játszik.
Mondjuk az első félidőben sok hibával, de legalább igyekszik és játszogatja a focit
Ajjaj, akkor bajban leszünk.
Eddig mindkét csapat bizonyítja hogy méltán az NB1 sereghajtói!
Bűnszar meccs!
Pocsék játékosokkal!
Kibaszott idegesítő, amikor néhány méterről nem tudunk egymáshoz passzolni..
Bocskayval az élen…
A kis Kocsis nagyon akar, de akkor is bikából akar passzolni, amikor nem kellene úgy megküldeni a labdát
Mitrovic viszonylag jó még eddig!
Ha Timmy-Tamék a mostani hozott anyagból (Domingues, Samperio) összehoznak valami vérprofi, matekra alapozott várdás valamit, annak tudnék örülni!
Közben Mitrovic kezd:)
Mitrovic…. (facepalm)
Francia srac kap egy eselyt habar statok alapjan nem nagy eresztes.
De itt egy problema van a honlapos pr cikkbe.
Tovabb fejlodjon ….
Egy 22 eves jatekosrol beszelunk…
Vilagviszonylatba ekkor mar egy kesz jatekosnak kene lennie.
Camavinga 18 evesen jatszott kozte a Real Bl gyozelmehez.
17-18 evesen szoktak ezt mondani hogx a tovabbi fejlodese erdekeben NBII kolcson adtunk.
Ez eleg nagy ongol
Mai kezdő
Megjött! Reméljük, hogy nem lesz Macsacs-klón: https://honvedfc.hu/hirek/kozeppalyas-erkezik/2022-09-01
Új arc a középpályára
https://honvedfc.hu/hirek/kozeppalyas-erkezik/2022-09-01
600 ezer eurót ér!
Tehát gratulálunk hozzá!
Legyen sikeres Samperioval együtt itt nálunk Kispesten!
Isten hozta!
Szabadügynökpiacon rengeteg jó név van. Tegnap két bedobott nem tűnt nagy eresztésnek.
Nem értem miért nem egy ilyen játékossal próbálkozunk.
https://www.transfermarkt.com/paul-georges-ntep/profil/spieler/148955
Lehet azért mert kb 3 ève nem játszik??
19 M
14 M
5M
Nem rengeteg merkozes de azert azt se lehet mondani nem jatszik.
neki is volt vmi durva törés a karrierjében 2017-től kezdődően
Igen sajnos, de pont az ilyen jatekosok lehetnenek potencialis celpontok nalunk sztm.
Budát miért küldték el? Szakmai, emberi tényező, vagy kellett valakinek az állása?
Mert Pestre kellett neki átjárni naponta, és az üzemanyagárak miatt ez jelentősen növelte a költségeket…
Valaki nem azt írta,hogy valami nyugdíjazás dolog volt?
Pandúr Robi ment nyugdíjba.
Ok.
Daniiiii
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/legiosok/egy-megallithatatlan-magyar-amerikaban-a-klubrekord-is-osszejott-az-ujabb-goljaval-video
Nagyon nagyot megy Gazdi. Remélem Rossi talál Neki helyet a válogatottban!!
Egy 4-2-3-1-ben el tudnám képzelni az ék mögött. Mondjuk rögtön a németek, majd az olaszok ellen. Jegyek a zsebben.
Ha augusztus 31-e az átigazolási határidő, akkor azt jelenti, a 2. ember már szabadon igazolható volt…ha egyáltalán jön 2. játékos…
Nem feltétlenül.
A szerződést megköthették aug.31-ig és onnantól fogva az illetékeseken múlik,hogy mikor jelentik be azt. Ha szept.4-el,akkor úgy,de ha kedvük tartja bejelenthetik októberben,vagy jövő januárban is(nyilván nem húzzák addig,csak az érzékeltetés kedvéért).
Ezzel azt akarom „mondani”,hogy simán lehetnek már játékosok a tarsolyban,csak mi még nem tudunk róla.
Igazad van. Örülnék neki nagyon, ha valami használható igazolást bejelentenének a napokban. 🙂
Hát annak én is.
sőt még Courts is ebben bízott…erre hoznak/belengetnek 2 rehabost. :/ + 1 gólképtelen centert
lehet bármi logikus magyarázata a bejelentés csúsztatásának ?
Franc tudja.
Bármi kis apróságon is múlhat szerintem.
Ezt a klubtól nyilatkozta valaki (mondjuk nem szoktak), vagy bennfenntes info?
Courts mondta a Fradi meccs után.
Július elseje óta ahogy nálunk is ,máshol is sok játékos szabadult fel. Baráth ,Nagyg is a withaout clubtól mentek az új csapataikhoz pl
Jogos…bár attól független kiváncsi vagyok, hogy kik érkeznek még 🙂 Ahogy néztem jópár csapat belehúzott az igazolási időszak hajrájába, jó lenne, ha mi sem maradnánk le.
Azt hiszem Piliscsabáról átmegyek Dorogra a meccsre. 🙂
Gyalog?
Dorog Kispest a kupán
Ez a Várda kemény dió lesz hétvégén.
Sima bukó..
Én mindig a csapatunk tradíciójából indulok ki.Legalább gondoljanak bele a játékosaink,hogy egy Honvédban játszanak és akkor van egy kis esély…
Nem, sztem nem.
Pontositok: nem biztos, hogy sima
Nem, sztem nem.
Pontositok: nem biztos, hogy sima
Állítólag itt van egy portugál csatár..
Ki állítja? 🙂
Manuel Semedo?
Igen, róla pletykálnak..
En francia/portugal kp-rol tudok
Mikor jelentjük be?
Szerintem ő az francia-portugál állampolgár..De mindenhol csatárnak mondják
Ja en nem rola beszelek.
Akirol en az kozeppalyas a francia 1-bol
Brandon Domingués? Troyes játékosa volt, tavaly 11 mérkőzésen játszott, jelenleg without club. 🙂
Es azzal mi a baj, hogy jelenleg without club? Rengeteg jo jatekos van klub nelkul.
Csak mar napok ota ezt olvasom mindenhol, hogy without club…
Nekem nem baj. Azért írtam tippként, mert francia-portugál állampolgárságú ligue-1 játékosra (középpályásra) 4 találatot adott ki a Transfermarkt, de a másik háromnak még élő szerződése van, ráadásul pályára léptek már ebben a szezonban is. Ezért tippeltem Brandonra. 🙂 Egyébként ha ő lenne az, benne éppen hogy lenne potenciál: 22 éves, jelenlegi értéke 600e euro, még akár jó is lehet.
Elvileg ő az
Stabil csere volt, átlag 20 perces játékidővel meccsenként..
határeset…
Makacs 2
Ha van olyan tudása és fejben is rendben van akkor komoly játékos lehet:)
Most őszintén: aki komoly játékos és fejben is rendben van az a francia 1-ből hozzánk jön? :)))
Igen 😀
Meggyőztél! :))))
Doka is ide jött 🙂
Nincs is rendben fejben.
Meggyőztél! 🙂
:)))
Vajon miert nincs kb egy eve klubja?
Ui. Bocs elbasztam. Csak augusztustol nincs klubja
és azóta miért nincs?
Mer’ idejön hozzánk. Várt az ajánlatunkra
nem akarom tudni 🙂
Na!
Lassuk a csavot!
Jo lenne…
Kíváncsi leszek
Állítólag a francia2-ből jön.. Őt emlegették
https://www.transfermarkt.com/manuel-semedo/profil/spieler/540661
ugye ez vicc ?
Nezem nincs egy regisztrált golja sem…
???
Ronaldo az. De nem hiszem,hogy be tudna illeszkedni. Nem is hajlanak rá a vezetők ,könyörögni jött.
Oreg. Lassu. Nem tud futni. Nem tud ugrani. Labdaerzeke nulla
Nem kell ide.
Ennyi gyerekkel ennek csak a CSOK kell. Migrancs
Hisztis picsa, nem csapatjátékos, túl sok érdemtelenül kapott aranylabdája van, nem tud magyarul.
Ki állítja?
Facebook csoportban olvastam.
Van már egy szêlső. Jaeiro Sampeiro
Nem ő..
Az első meccsünk után meg voltam győződve, hogy nálunk fog először repülni az edző: https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/08/31/mar-nem-janeiro-a-dvsc-edzoje
Én a második után gondoltam ugyanezt.
A portugal menesztese törvényszerű volt. A nyilatkozataibol latszott, hogy debrecenben cirkusz van
Jó,de az első két meccs után azért még nem volt ez várható.
Utóbbi hetekben már ja.
Igen arra gondoltam.
Plusz:most latom elcsúszott a valasz, Karesznak akartam irni
Már 20 éves elmúlt, de érdekelne azoknak a véleménye a srácról, akik rendszeresen járnak MFA meccsre. Alkatilag eléggé rendben van, gólerős is. Szerintetek Németh Barnabásból lehet még NB I-es játékos?
nem néztem folyamatosan, de ma nekem kicsit lassúnak tűnt,persze lehet hogy csak a meleg miatt volt
a 77. percben fordítottak a srácok a szolnok ellen.
van pár egész ügyes fiatal!
Klemenz és Kozma mellett csak gyerekek játszanak 16-17 évesek is…csak lesz belőlük vmi 2-3 év alatt
Kimondottan szép akció gólokat szereztek.
Van valakinek infója, hogy ki lesz a 2. játékos, akit még bejelentenek? 🙂
középpálya tájékára érkeznek a spílerek… 🙂
Nyugtass meg, hogy nem a kolumbiai gyerek jön.
Kiváncsi leszek….tudsz arról valamit, hogy mikor várható bejelentés?
Akit ki akarunk vásárolni a szerződésből azt holnap éfjélig be kell jelenteni, utána jöhetnek még a játékosok a méltán híres történelemmel rendelkező Without Club-tól.
*ma éjfélig kell intézni a papírokat de attól függetlenül lehet holnap jelentik be
Ma vagy holnap..
Többes számban?
A Szolnok ellen… Honvéd II: Dúzs – Tarcson, Kozma, Kárász, Feledy, Menyhárt, Benkő, Átrok, Fábiánkovits, Kocsis, Klemenz.
ezek szerint Kocsis holnap nem lesz kezdő
ui…ez a Kocsis, nem az a Kocsis…. 24 KOCSIS GERGELY PÉTER
https://adatbank.mlsz.hu/player/528084.html
Szerintem ez egy másik Kocsis, ha jól tudom, Gergő!
igen, köszi!
24 KOCSIS GERGELY PÉTER
https://www.youtube.com/watch?v=on_k47YLbIM
Napi olvasgatnivaló a játékos adás-vételről:
https://index.hu/sport/2022/08/31/esterhazy-matyas-jatekosugynok-atigazolasi-idoszak-szoboszlai-dominik/
Ui. Ne olvasd el, szart sem ér
Köszi, sok időt spóroltál nekem : )
Jelenleg a Honvéd keretében 7 minőségi játékos van szerintem!
Szappanos – Doka – Prenga – Cirkovic – Nagy D – Lukic – Samperio
Ebből a két szélső térdszalag szakadás után a csatár súlyfelesleggel a jobbhátvéd magatartásbeli problémákkal küzd!
A fiatalok közűl Kocsisból és Kerezsiből lehet egyáltalán valaki !
A többi keretben lévő játékos beleértve a többi fiatalt is egész egyszerűen nem méltó a Honvéd mezére annak veretes mútját tekintve!
Az elmúlt 25-30 év töketlenkedését látva Tamás és Zsótér azzal hogy lelkesek talán de náluk bántóan kevés a játékintelligencia!
Játéktudás alapján Lovric és Mitrovic is minőség lehetne de már levezető korban és sebességben vannak!
Az ilyen Ennin meg Johnsson féle vicceket akik leigazolták azok szó szerint a Honvéd sírját ássák!
Nem akarok vészmadár lenni de 5 (+ 2 sérült) valódi futballistával nehéz lesz ebben a sűrű mezőnyben egyáltalán bent maradni!
Véleményem szerint még legalább 4-5 a 7 hez hasonló szintű játékos kellene a keretbe hogy vérmesebb reményeink lehessenek!
Azért ex cathedra így kijelenteni 17-19 éves srácokról, hogy „A többi keretben lévő ….. fiatalt is egész egyszerűen nem méltó a Honvéd mezére” – ne haragudj, de ezt így vissza kell utasítsam, az ő nevükben is. A többivel sajnos egyet kell, hogy értsek.
Jut eszembe esetleg még valakiket nem igazolunk?
Nem értem miért Moutariban gondolkodunk?Biztos találnánk jobbat.Egyszer már befürödtünk vele.Megint azt kéne nézni,hogy 2 méterről mellé-fölé lövi a labdát?
Neki nem lőni kell (kapura), hanem amiben jó volt mindig (labdatartás, jó cselek, jó sebesség, támadó kiszolgálása) , arra építeni szélről befelé. Abban sokkal jobb, mint enin es bubba együtt.
Ne már Tusi.Mennyit idegeskedtünk miatta mikor ész nélkül játszott,vagy mikor az ellenfélhez passzolt,vagy kivezette a labdát?Tény nagyon gyors,de kb.ennyi.
Nem azt irom, hogy hozzák és megvagyunk, hanem azt, hogyha azt játszatja vele az edzője, amiben jó, akkor tudna hasznos lenni.
Egyetértek. Sokat szidtuk, de legalább helyzetbe tudott kerülni. Majd az edző megtanítja a kapu előtt egy kis higgadtságra.
Nekem az tetszett, hogy alacsony mérete ellenére marha jól vette le a felpasszolt labdákat és 2-3 védőt simán befűzött 8x 10ből. Beadni, bepasszolni meg csak jobban tudna érkezőknek, mint gólt rúgni. Nem rossz játékos, ha ott játszatják, ahol ő érvényesül (bal futó).
A közelmúltban sok jó (és rossz)nevű játékossal befürödtünk. Most nem leszek negatív és nem látom bele a csodálatos gólvágót sem.
Kivárok….
Ha első 3 meccsén szerez mondjuk 2 gólt akkor bizakodni fogok. Hasonló kezdést várok el tőle mint az újpestre nemrég szerződött Goure-tól, aki bemutatkozásakor első labdaérintésből gólt rúgott, majd rúgott egy hatalmas kapufát, szinte helyzet nélkül.
Ha 3 meccs alatt Sampeiro úr nulla kanadai pontos lesz, akkor Izazola (vagy Punosevac) díjjal tüntetem ki . :))))))
Hát nem tudom…én azért ennyire nem degradálnám Samperiot. Elvégre mutass az nb1-ben olyan légiósokat, akik egy jó formában lévő Sevilla, Mainz vagy éppen Malaga, Hamburg szintű csapatoknál voltak cserék vagy éppen kezdők. Talán a Fradiban v. Vidiben találsz ilyet. Kvázi én semmi esetre se Izazola v. Punosevac szinten kezelném őt, még akkor se, ha 0 pontos marad azon a bizonyos kanadai táblázaton,
Én inkább amiatt vagyok elkeseredve, hogy annyi nem váltak be az utóbbi idő légiós igazolásai (Doka, Lukic kivételével), hogy még egy pedigrésebb játékosból is a legrosszabbat feltételezzük. 🙁
Én úgy látom, hogyha a másik beharangozott igazolás is olyan szintű lesz, mint Samperio, akkor nagyon komoly esélyünk lesz arra, hogy felzárkózzon a Csapat a dobogó utáni közvetlen helyekre…és hát valljuk be, az utóbbi két-három év olvasatában az egy hatalmas előre lépés lenne.
Junior Tallo aki nem a két nagynál van és megfelel a kritériumoknak.
Ez is csak azt mutatja, hogy nem egy tömeg játékos érkezett hozzánk a Samperio személyében.
Látod ezért volt Lanzafame egy semmi játékos…az ötödik meccsén szerzett gólt a szezon akkor legszarabb csapata a Kaposvári Rákóczi ellen. Nem véletlen, hogy ma már kevesebben emlékeznek rá, mint Tomás Kosutra, vagy Czuczi kapusra.
De komolyan: ez a három meccses bizalom egy kicsit rövidnek tűnik, de te tudod…
egy Lanzafaménél elismertebb, nagyobb sztár, aki olasz válogatott volt , közben a Sampdoria, Fiorentina, Parma sztárja, egy bizonyos Bonazzoli, akinek értéke a csúcskorában közel 6 millió euró volt (amiről egy Lanzafame sose álmodozhatott), egy komplett kispesti idény alatt csatárként rúgott 0, azaz NULLA gólt !
továbbra is azt mondom hogy rúgja be az ajtót az a sztár aki itt akar maradandót alkotni. Elég volt már a „majd jó lesz valamikor” jellegű sztárokból.
gólokat akarok látni, nem pedig semmirekellősködést !
Egy 35 éves Bonazzoli, összedrótozva..
és a komplett kispesti idény az 9 meccs,670perc,5 gólpasz.
Értelek en Lassie, ertelek. De ugye nem eleg harom meccs arra, hogy elassunk, vagy felszenteljunk valakit? Mert ugye az alap hsz valami ilyesmirol szolt…
Amugy a copfos feka lila, ha ilyen utemben talal be kesobb is, na akkor lesz -gyorsan hozzateszem: szerintem- igazad.
De harom meccs semmire nem eleg, meg akkor sem ha a türelmetlenséged az elmult evek alapjan talan érthető.
Egy helyen ahol egy db edzőmeccs után már kóklerozzák a stábot (sőt a fekete öveseknek az se kellett hozzá) 3 meccs kifejezetten megtisztelő
Szabi tegnap is írtam neked,de ne sértődj meg egy hozzászólás miatt!Te itt egy értékes ember vagy,ezért váram válaszod!
Remélhetőleg több esze van,mint hogy ilyen trollra besértődjön.
kicsit besokallt több mindentől is…tuti visszajön vmikor.
mindenki visszajön.
amúgy Kabangu már free, csak ha kéne egy csoda csatár 😀
szerintem jobb mint babakocsi vagy mutari
És mióta itt volt,már némi rutin is ráragadhatott.
Üdv a klubnál Jairo Samperio!
Reméljük nem kell várni 2-3 fordulót, amíg bemutatkozik.
Egy félidő alatt kiderül majd, mit tud hozzátenni a csapatjátékhoz.
A videók alapján nem ügyetlen a gyerek, bízom benne hogy nem kopott meg a gyorsasága sem.
Üdv! Igen nem ügyetlen remélem, és 28-évesen még nem kellene kopnia a …………………!
Végre igazolás, már ennek is örülni kell! Elsőre hangzatos név és nem 30 plusz csak közeli és reméljük nincs eltörve mind a két bokája. Örülök, hogy sikerült igazolni egy ilyen kaliberű játékost, de majd az első 5 meccse után alkotok véleményt róla. Reméljük Lanza féle lesz és nem Ben Hatira és társai irány, illetve remélem nem Kocsis helyett fog játszani mert nekem ő az új kedvencem bárki bármit mond 🙂
2018/19-es idényt szinte kihagyta súlyos térdszalag sérülés miatt. Remélem a sérülés utáni videói alapján ítéltük hasznosnak, nem amit előtte produkált.
https://twitter.com/hsv_english/status/1032650677951102977
https://www.transfermarkt.com/jairo-samperio/verletzungen/spieler/171167
Orvosi vizsgálaton megfelelt különben be sem jelentették volna!
Bízzunk benne
Nem rosszindulatból írtam be a fentieket, biztos vagyok benne, hogy tudtak erről a leigazoláskor. Orvosin megfelelt, így remélhetőleg hasznos tag lesz.
Szia, Ben Hatira anno Mennyei szinten kiemelkedő játékos volt.
Bárcsak most lenne hasonló kaliberű spílerünk.
Szerintem a képessége kiemelkedő, a hozzáállása erősen kifogásolható volt. Ezért csúszott le az NB 1-ig.
Hatira valóban komoly spíler volt csak sajnos kb egy meccsen tudta ezt bizonyítani!
Igaz pont a fagyi ellen!
Nem akarom (majdnem) láttatlanban az isteni Lanzafaméhoz hasonlítani de…
Lanza (Juventus) és Jairo (Sevilla) is egy nagynak vagy legalábbis sikeresnek mondható csapatban fiatalkodott!
Mindketten kikoptak onnan de utána azért vállalható nyugati első és másodosztályú klubokban fordultak meg mielőtt hozzánk nem kerültek!
Na mármost ha innen csak fele/negyede olyan karriert fut be nálunk mint a csodálatos Davide akkor már nyert ügyünk lesz/van…
Na végre egy jónak tűnő név!
Isten hozott Jairo!
Bravo klubház!
EL győztes focisták (egy sem) nem szaladgálnak a mennyeiben!
S ami külön öröm hogy mivel balszélső így a bugyuta ricslordnak lefőtt a kávé!
Csak A Kispest!
Végre valaki!!!
Én megnéznék egy védekezőbb csapat ellen egy ilyen támadószekciót:
Kocsis-Lukic-Sampeiro
Ennin
Mögöttük Bocskay, Gomis pl. KTE ellen amikor majd támadnunk kell.
Én nem vagyok benne biztos,hogy nem Lukic fog-e padozni Ricsi meg megy középre. Meglátjuk
Függetlenül attól hogy az avatarom az egy jókora baromság lenne!
Bármennyire is puhos Lukic nála jobban senki nem érzi a kaput, az meg hogy ez a fogalmatlan kanadai díszbohóc törne a helyére egyenesen nevetséges!
Itt nem a puhosság. Topolyán se zavarta a testalkata,meg itt se az elején. Ez csak néhány embernél beakadt lemez. Viszont Lukicnak egy Horváth Feri féle támadófoci fekszik. Courts se azt játszatja. Lukicnal gyorsabb csatár kellene így előre . Igaz az se ártana ha legalább néha megtalálnák egy egy beadással.Szerintem.
Na itt már sokmindennel egyetértek!
Szerintem is paciferi focija feküdt a legjobban Lukicnak s valóban kevés használható labdát kap!
De ha végre kap akkor nála van a legjobb helyen a pályán!
Szerintem Ennin nem való középcsatárnak Jairo tud jobb és balszélt is s végre Lukicnak lehet normális passztársa akár a kis Kocsissal együtt!
Ha meg Nagy Doninikot is sikerülne még újra (Honvéd)futballistává műteni akkor tavasszal egy Jairo-Lukic-Nagy D csatársorral csereként Kocsissal és Kerezsivel igazán ütős támadósorunk lenne!
Hátha még Plakushchenko is elkezdene focistához méltóan viselkedni (tehetsége meg van hozzá) akkor egyenesen a dobogó lehetne a cél!
De ebben a monológban elismerem hogy most még sok a ha…
Nagy Dominik maradása meglepne. Az összes haverját kibaszták 😀
Szerintetek ki helyett fog játszani a spanyolt?
Lord vagy Kocsis de inkább Lord
Moutarinál találtam egy használhatóbb without club-ost. Dark Kabangu nyártól már ebben a csapatban tolja. A fejpárbajokkal nem lenne probléma, az tuti. Egy kis nosztalgia? Hmmm…
Enninel szazszor jobb lenne.
Nagyon OFF.
Kíváncsian várom a Fradi mobok szereplését a Delije vendégeként. 😀
Üdv! Delije-R.S.B.-RED STAR BELGRAD! Nagyon komolyak,bírom őket!
Torok idegen tura se lesz egy leanyalom
Hát ja.
Azt hallani, hogy jön még egy csatár is, róla valakinek esetleg van infója?
Moutari?
Van már belőle 1db.
Röviden összefoglalom amit tudni érdemes róla:
-Szar, ettől X vagy Y tuti jobb lenne, mert Honvédos volt/van/lesz/soselesz
-Sokkal jobb mint X vagy Y akit azért akarnak itten sokan mert Honvédos volt/van/lesz/soselesz
-A legjobb választás, végre ilyet is tudnak ezek a gyökér tulajok
-A legszarabb választás, csak ilyet tudnak ezek a gyökér tulajok.
-Meccshiányos
-Meccsben van
-A görög kettőben játszott, az meg egy szar liga
-A görög kettőben játszott, az meg erősebb mint az enbé1
-Az a másik magyar csapat is akarta, de mi gazdagabbak/okosabbak/szebbek vagyunk és elhappoltuk előlük.
-Az a másik magyar csapat nem is akarta, jól átbasztak minket ezzel a hulladékkal, csak felverték az árát.
-Sérült, de bele fog jönni.
-Sérült, és meg fog halni.
Kb. ennyi 🙂
– jó lesz mert szerepelt egy csomó utánpótlás válogatott meccsen
– szerepelt egy csomó utánpótlás válogatott meccsen, de csak azért, hogy eladható legyen
– komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkezik, szinte mindenhol rúgott gólokat
– sehol sem tudott igazából gyökeret verni, mindenhonnan kibaszták egy idő múlva
– 32 év alatt magába szívtam a csatár poszt minden csínját-bínját ő lesz az új gólkirály
– 32 éves, lelassult szar, majd küldik utána a járókeretét….jön levezetni
– 20 éves kiugró tehetség, ő lesz az új Lanzafame
– 20 éves, lehet hogy tehetséges, de tele van ilyen fiatallal az MFA…minek akkor MFA?
– Csatár, de bevethető több poszton, vagyis sikerült egy univerzális játékost szerezni
– Csatár, de bevethető több poszton, vagyis kurvára nem találta még meg a helyét…mire megtalálja kiesünk
– elöző klubjai millió euró feletti összeget fizetett érte…tuti jó lesz, ha ilyen értékes volt
– elöző klubjai millió euró feletti összegeket fizetett érte, de már biztos kiégett, mert mi maximum 100ezret tudunk egy játékkosért fizetni
– a srác olyan nagy játékosok csapattársa volt, mint X, Y
– inkább X,Y kellett volna leigazolni
– a csatárt tavaly már a Fradi és a Salzburg is el akarta, hozni, de végül nekünk sikerült
– a csatár tavaly nem ment át a Fradi és a Salzburg orvosi vizsgálatán, mi meg ingyen rehabilitáljuk fél évig, hogy utána visszavonulhasson…kurva jó
Mi a fene, te is ismered? :-))
Persze 😀
Jack Lahne amúgy is jobb.
Ha nem az Ugrai lesz, akkor engem nem is érdekel…
és Moutari már nem is számít… ?
Vagy Ugrai, vagy semmi!
Azért nem lennék a híres Without Club csapat helyében, alaposan szétszedtük a keretüket ebben az átigazolási szezonban is.
Hüjje
Ilyen esetben ismeretlen arc érkezésekor, keresem a gyenge láncszemeket nem kevés sajna, s ahoz hasonlítok-viszonyítok, de újjat biztos nem mondtam. Akármilyen lesz a srác, azért +1 fővel többen vaunk! ÖRÖM?!…
Moutarival szétfutják a védelmet.
Akkor jobb, mint Ennin, aki általában szétvédekezi a támadást
ez az b+….!! ezt a kifejezést kerestem, amióta látom azt a kétségbeesett visszafordulást nála, amikor támadunk/nánk épp általa…
ui.
nem lehetne/kellene bal védőt csinálni belőle ?!
Lehetne akár pályamunkás is!
A fűnyírót mindegy melyik irányba tolja…
Jön mutari?
Állítólag képben van.