Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
reeswor
reeswor
szeptember 1, 2022 2:02 du.

Csak pozitívan!! Egy dolognak azért lehet örülni: 90 percig tart ez a meccs is. Ha lőtt gólig tartana reggel baszottul elkésnék a gályából és hogy hogy-nem messze vagyok a havi 5-10 millától.

Pelso
szeptember 1, 2022 1:57 du.

Gomis, Ennin, Bocskay -csere…
Gomis rengeteget dolgozik h igaza legyen az őt sz.rozóknak!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:03 du.

Gomis nagyon jó volt. A sárgája után pedig visszafogta magát, az látszott. De még úgy is takarított, labdát szerzett, forgatott. Nagyon kell ő középre.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 1, 2022 3:08 du.

de előre semmit nem vállalt, csak alibi passzokat tolt

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:53 du.

Kinek adja??!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:10 du.

Szerintem csak óvatos lett, nehogy kiszórják. Volt olyan érzésem 1-2 újpesti arra utazott, hogy valakit kipirosazzanak tőlünk.

ius
ius
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 2:58 du.

Bocskait a 94. Percben még le kellett rántani a lila arcnak. Jonson mit keres itt? Jobban beszél angolul , mint Kerezsi? Miért játszhat ez a semmit sem mutató északi? Összejár a skótokkal sörözni? Lehozza Kocsist aki a legjobb volt… Gyenge ez az edző.

Pelso
Válasz a következőnek  ius
szeptember 1, 2022 3:05 du.

attól, hogy lerántják még nem lett jobb. :/
a többiben igazad van, nem kérdés.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 2:00 du.

Zsótér, Samperio, új srác be!

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 1:57 du.

Egyébként szerintem egyszer sem találtuk el a kaput..

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 1:57 du.

de ennin…csak a sajátunkat

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 1:52 du.

Remélem hamar be tudja és fogja tenni a két új igazolást tamkurc s mégjobban remélem hogy mindkettő beválik s hozzátesz a nemlétező csapatjátékunkhoz mert ez kritikán aluli!
A lilákoké is de ez legyen az ő bajuk!

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 1:50 du.

Kocsis, Doka oldal néha szépen megy el, de a befejezés agyatlan.. Vigyáznunk kell, mert ennek a szar újpestnek volt egy-két olyan kombinációja, amiből könnyen gól lehetett volna.. A kanadai befejelhette volna a helyzetét..

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 1:54 du.

Előbb befejelni, utóbb besodorni nem sikerült négy és fél méterről… Gomist, ezt a suta, 204 centis faszt is őszintén szar nézni. Diabyval kéne összeereszteni valami elbaszott félamatőr küzdősportgálán

santiago
santiago
szeptember 1, 2022 1:48 du.

Nem arrol van ma itt szo ki a jobb…
Hanem ki a rosszabb, ket ilyen gyenge cspatot Tallon kivul sok focistara emlekezteto ember nincs a palyan.

Mindezt 5-10 millios fizukert

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 1, 2022 1:49 du.

Egyetértek

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 1:47 du.

EZ EGY NAGY RAKÁS SZAR !!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 1:43 du.

Kis Kocsist sokat szidtam de mára Ő lett a Honvéd legjobbja!

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 1:53 du.

Nekem az idény kezdete óta favorítom jelenlegi keretben!

Kermon
Kermon
szeptember 1, 2022 1:38 du.

Ki fog itt gólt lőni?

Lala
Lala
szeptember 1, 2022 1:37 du.

Ki a 92-es, aki ilyen moslék módon játszik?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lala
szeptember 1, 2022 1:52 du.

Illene tudni a csapatod játékosainak a nevét. Minden másra ott a google.

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 1, 2022 2:11 du.

comment image

Ebből sokat nem láttam, csak hogy szerencsétlenkedett jobb elől az első félidőben.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lala
szeptember 1, 2022 1:48 du.

Ő az egyetlen aki játszik.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 1, 2022 5:56 du.

Mondjuk az első félidőben sok hibával, de legalább igyekszik és játszogatja a focit

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 1, 2022 2:15 du.

Ajjaj, akkor bajban leszünk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 1:28 du.

Eddig mindkét csapat bizonyítja hogy méltán az NB1 sereghajtói!
Bűnszar meccs!
Pocsék játékosokkal!

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 1:28 du.

Kibaszott idegesítő, amikor néhány méterről nem tudunk egymáshoz passzolni..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 1:29 du.

Bocskayval az élen…

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 1:19 du.

A kis Kocsis nagyon akar, de akkor is bikából akar passzolni, amikor nem kellene úgy megküldeni a labdát

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 1:35 du.

Mitrovic viszonylag jó még eddig!

le_petit
le_petit
szeptember 1, 2022 1:07 du.

Ha Timmy-Tamék a mostani hozott anyagból (Domingues, Samperio) összehoznak valami vérprofi, matekra alapozott várdás valamit, annak tudnék örülni!

Közben Mitrovic kezd:)

Snowflake
Snowflake
szeptember 1, 2022 12:49 du.

Mitrovic…. (facepalm)

santiago
santiago
szeptember 1, 2022 12:30 du.

Francia srac kap egy eselyt habar statok alapjan nem nagy eresztes.
De itt egy problema van a honlapos pr cikkbe.
Tovabb fejlodjon ….
Egy 22 eves jatekosrol beszelunk…
Vilagviszonylatba ekkor mar egy kesz jatekosnak kene lennie.
Camavinga 18 evesen jatszott kozte a Real Bl gyozelmehez.

17-18 evesen szoktak ezt mondani hogx a tovabbi fejlodese erdekeben NBII kolcson adtunk.

Ez eleg nagy ongol

Tusi
Tusi
szeptember 1, 2022 11:59 de.

comment image

F.hunter
F.hunter
szeptember 1, 2022 11:44 de.

Mai kezdőcomment image

KareszB
KareszB
szeptember 1, 2022 11:07 de.

Megjött! Reméljük, hogy nem lesz Macsacs-klón: https://honvedfc.hu/hirek/kozeppalyas-erkezik/2022-09-01

jnkzln
jnkzln
szeptember 1, 2022 11:03 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 1, 2022 12:56 du.

600 ezer eurót ér!
Tehát gratulálunk hozzá!
Legyen sikeres Samperioval együtt itt nálunk Kispesten!
Isten hozta!

santiago
santiago
szeptember 1, 2022 6:12 de.

Szabadügynökpiacon rengeteg jó név van. Tegnap két bedobott nem tűnt nagy eresztésnek.
Nem értem miért nem egy ilyen játékossal próbálkozunk.

https://www.transfermarkt.com/paul-georges-ntep/profil/spieler/148955

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 1, 2022 8:54 de.

Lehet azért mert kb 3 ève nem játszik??

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Jonaska
szeptember 1, 2022 9:38 de.

19 M
14 M
5M

Nem rengeteg merkozes de azert azt se lehet mondani nem jatszik.

Pelso
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 1, 2022 6:21 de.

neki is volt vmi durva törés a karrierjében 2017-től kezdődően

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 9:38 de.

Igen sajnos, de pont az ilyen jatekosok lehetnenek potencialis celpontok nalunk sztm.

Kermon
Kermon
szeptember 1, 2022 5:52 de.

Budát miért küldték el? Szakmai, emberi tényező, vagy kellett valakinek az állása?

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 1, 2022 7:35 de.

Mert Pestre kellett neki átjárni naponta, és az üzemanyagárak miatt ez jelentősen növelte a költségeket…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 1, 2022 6:43 de.

Valaki nem azt írta,hogy valami nyugdíjazás dolog volt?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 7:58 de.

Pandúr Robi ment nyugdíjba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 1, 2022 10:03 de.

Ok.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 5:14 de.

Nagyon nagyot megy Gazdi. Remélem Rossi talál Neki helyet a válogatottban!!
Egy 4-2-3-1-ben el tudnám képzelni az ék mögött. Mondjuk rögtön a németek, majd az olaszok ellen. Jegyek a zsebben.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
szeptember 1, 2022 1:46 de.

Ha augusztus 31-e az átigazolási határidő, akkor azt jelenti, a 2. ember már szabadon igazolható volt…ha egyáltalán jön 2. játékos…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 1, 2022 6:42 de.

Nem feltétlenül.
A szerződést megköthették aug.31-ig és onnantól fogva az illetékeseken múlik,hogy mikor jelentik be azt. Ha szept.4-el,akkor úgy,de ha kedvük tartja bejelenthetik októberben,vagy jövő januárban is(nyilván nem húzzák addig,csak az érzékeltetés kedvéért).
Ezzel azt akarom „mondani”,hogy simán lehetnek már játékosok a tarsolyban,csak mi még nem tudunk róla.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 6:50 de.

Igazad van. Örülnék neki nagyon, ha valami használható igazolást bejelentenének a napokban. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 1, 2022 6:53 de.

Hát annak én is.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 6:57 de.

sőt még Courts is ebben bízott…erre hoznak/belengetnek 2 rehabost. :/ + 1 gólképtelen centert

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 6:50 de.

lehet bármi logikus magyarázata a bejelentés csúsztatásának ?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 6:55 de.

Franc tudja.
Bármi kis apróságon is múlhat szerintem.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 1, 2022 2:30 de.

Ezt a klubtól nyilatkozta valaki (mondjuk nem szoktak), vagy bennfenntes info?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 1, 2022 2:44 de.

Courts mondta a Fradi meccs után.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 1, 2022 2:03 de.

Július elseje óta ahogy nálunk is ,máshol is sok játékos szabadult fel. Baráth ,Nagyg is a withaout clubtól mentek az új csapataikhoz pl

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 2:18 de.

Jogos…bár attól független kiváncsi vagyok, hogy kik érkeznek még 🙂 Ahogy néztem jópár csapat belehúzott az igazolási időszak hajrájába, jó lenne, ha mi sem maradnánk le.

Darás Gábor
Darás Gábor
augusztus 31, 2022 5:58 du.

Azt hiszem Piliscsabáról átmegyek Dorogra a meccsre. 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Darás Gábor
szeptember 1, 2022 2:41 de.

Gyalog?

Tusi
Tusi
augusztus 31, 2022 4:42 du.

Dorog Kispest a kupán

Kermon
Kermon
augusztus 31, 2022 1:07 du.

Ez a Várda kemény dió lesz hétvégén.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 31, 2022 1:17 du.

Sima bukó..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 3:04 du.

Én mindig a csapatunk tradíciójából indulok ki.Legalább gondoljanak bele a játékosaink,hogy egy Honvédban játszanak és akkor van egy kis esély…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 1:19 du.

Nem, sztem nem.
Pontositok: nem biztos, hogy sima

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 1:19 du.

Nem, sztem nem.
Pontositok: nem biztos, hogy sima

dagiiron
dagiiron
augusztus 31, 2022 11:42 de.

Állítólag itt van egy portugál csatár..

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 3:31 du.

Ki állítja? 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 2:24 du.

Manuel Semedo?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 31, 2022 4:24 du.

Igen, róla pletykálnak..

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 12:35 du.

En francia/portugal kp-rol tudok

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 3:06 du.

Mikor jelentjük be?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 1:16 du.

Szerintem ő az francia-portugál állampolgár..De mindenhol csatárnak mondják

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 2:08 du.

Ja en nem rola beszelek.
Akirol en az kozeppalyas a francia 1-bol

1909-93-17
1909-93-17
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 2:47 du.

Brandon Domingués? Troyes játékosa volt, tavaly 11 mérkőzésen játszott, jelenleg without club. 🙂

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  1909-93-17
augusztus 31, 2022 3:40 du.

Es azzal mi a baj, hogy jelenleg without club? Rengeteg jo jatekos van klub nelkul.
Csak mar napok ota ezt olvasom mindenhol, hogy without club…

1909-93-17
1909-93-17
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 3:45 du.

Nekem nem baj. Azért írtam tippként, mert francia-portugál állampolgárságú ligue-1 játékosra (középpályásra) 4 találatot adott ki a Transfermarkt, de a másik háromnak még élő szerződése van, ráadásul pályára léptek már ebben a szezonban is. Ezért tippeltem Brandonra. 🙂 Egyébként ha ő lenne az, benne éppen hogy lenne potenciál: 22 éves, jelenlegi értéke 600e euro, még akár jó is lehet.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  1909-93-17
augusztus 31, 2022 3:46 du.

Elvileg ő az

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 6:29 du.

Stabil csere volt, átlag 20 perces játékidővel meccsenként..

Pelso
Válasz a következőnek  1909-93-17
augusztus 31, 2022 2:48 du.

határeset…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 4:28 du.

Makacs 2

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 2:09 de.

Ha van olyan tudása és fejben is rendben van akkor komoly játékos lehet:)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 2:13 de.

Most őszintén: aki komoly játékos és fejben is rendben van az a francia 1-ből hozzánk jön? :)))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 2:29 de.

Igen 😀

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 2:42 de.

Meggyőztél! :))))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 2:43 de.

Doka is ide jött 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 2:46 de.

Nincs is rendben fejben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 2:48 de.

Meggyőztél! 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 2:55 de.

:)))

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 2:53 du.

Vajon miert nincs kb egy eve klubja?
Ui. Bocs elbasztam. Csak augusztustol nincs klubja

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 1:41 de.

és azóta miért nincs?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 1, 2022 4:19 de.

Mer’ idejön hozzánk. Várt az ajánlatunkra

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 31, 2022 2:55 du.

nem akarom tudni 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 2:36 du.

Na!
Lassuk a csavot!
Jo lenne…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 2:10 du.

Kíváncsi leszek

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 31, 2022 12:59 du.

Állítólag a francia2-ből jön.. Őt emlegették
https://www.transfermarkt.com/manuel-semedo/profil/spieler/540661

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 2:27 du.

ugye ez vicc ?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 2:51 du.

Nezem nincs egy regisztrált golja sem…
???

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 12:06 du.

Ronaldo az. De nem hiszem,hogy be tudna illeszkedni. Nem is hajlanak rá a vezetők ,könyörögni jött.comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 31, 2022 1:12 du.

Oreg. Lassu. Nem tud futni. Nem tud ugrani. Labdaerzeke nulla
Nem kell ide.
Ennyi gyerekkel ennek csak a CSOK kell. Migrancs

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 31, 2022 1:29 du.

Hisztis picsa, nem csapatjátékos, túl sok érdemtelenül kapott aranylabdája van, nem tud magyarul.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 11:43 de.

Ki állítja?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 31, 2022 11:44 de.

Facebook csoportban olvastam.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 11:46 de.

Van már egy szêlső. Jaeiro Sampeiro

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 31, 2022 12:41 du.

Nem ő..

KareszB
KareszB
augusztus 31, 2022 9:43 de.

Az első meccsünk után meg voltam győződve, hogy nálunk fog először repülni az edző: https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/08/31/mar-nem-janeiro-a-dvsc-edzoje

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 31, 2022 10:36 de.

Én a második után gondoltam ugyanezt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 31, 2022 11:36 de.

A portugal menesztese törvényszerű volt. A nyilatkozataibol latszott, hogy debrecenben cirkusz van

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 31, 2022 11:41 de.

Jó,de az első két meccs után azért még nem volt ez várható.
Utóbbi hetekben már ja.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 31, 2022 1:13 du.

Igen arra gondoltam.
Plusz:most latom elcsúszott a valasz, Karesznak akartam irni

Kermon
Kermon
augusztus 31, 2022 8:03 de.

Már 20 éves elmúlt, de érdekelne azoknak a véleménye a srácról, akik rendszeresen járnak MFA meccsre. Alkatilag eléggé rendben van, gólerős is. Szerintetek Németh Barnabásból lehet még NB I-es játékos?

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 31, 2022 8:05 de.

nem néztem folyamatosan, de ma nekem kicsit lassúnak tűnt,persze lehet hogy csak a meleg miatt volt

Pelso
augusztus 31, 2022 6:40 de.

a 77. percben fordítottak a srácok a szolnok ellen.
van pár egész ügyes fiatal!
Klemenz és Kozma mellett csak gyerekek játszanak 16-17 évesek is…csak lesz belőlük vmi 2-3 év alatt

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 6:51 de.

Kimondottan szép akció gólokat szereztek.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 31, 2022 5:15 de.

Van valakinek infója, hogy ki lesz a 2. játékos, akit még bejelentenek? 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 31, 2022 5:16 de.

középpálya tájékára érkeznek a spílerek… 🙂

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 6:48 de.

Nyugtass meg, hogy nem a kolumbiai gyerek jön.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 6:08 de.

Kiváncsi leszek….tudsz arról valamit, hogy mikor várható bejelentés?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 31, 2022 12:15 du.

Akit ki akarunk vásárolni a szerződésből azt holnap éfjélig be kell jelenteni, utána jöhetnek még a játékosok a méltán híres történelemmel rendelkező Without Club-tól.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 31, 2022 12:55 du.

*ma éjfélig kell intézni a papírokat de attól függetlenül lehet holnap jelentik be

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 31, 2022 11:43 de.

Ma vagy holnap..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 5:26 de.

Többes számban?

Pelso
augusztus 31, 2022 4:56 de.

A Szolnok ellen… Honvéd II: Dúzs – Tarcson, Kozma, Kárász, Feledy, Menyhárt, Benkő, Átrok, Fábiánkovits, Kocsis, Klemenz.
ezek szerint Kocsis holnap nem lesz kezdő
ui…ez a Kocsis, nem az a Kocsis…. 24 KOCSIS GERGELY PÉTER

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 5:18 de.
FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 5:16 de.

Szerintem ez egy másik Kocsis, ha jól tudom, Gergő!

Pelso
Válasz a következőnek  FerikeKispest
augusztus 31, 2022 5:21 de.

igen, köszi!
24 KOCSIS GERGELY PÉTER

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 31, 2022 5:04 de.
dixneuf
dixneuf
augusztus 31, 2022 3:50 de.

Napi olvasgatnivaló a játékos adás-vételről:

https://index.hu/sport/2022/08/31/esterhazy-matyas-jatekosugynok-atigazolasi-idoszak-szoboszlai-dominik/

Ui. Ne olvasd el, szart sem ér

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 31, 2022 9:42 de.

Köszi, sok időt spóroltál nekem : )

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 31, 2022 3:12 de.

Jelenleg a Honvéd keretében 7 minőségi játékos van szerintem!
Szappanos – Doka – Prenga – Cirkovic – Nagy D – Lukic – Samperio
Ebből a két szélső térdszalag szakadás után a csatár súlyfelesleggel a jobbhátvéd magatartásbeli problémákkal küzd!
A fiatalok közűl Kocsisból és Kerezsiből lehet egyáltalán valaki !
A többi keretben lévő játékos beleértve a többi fiatalt is egész egyszerűen nem méltó a Honvéd mezére annak veretes mútját tekintve!
Az elmúlt 25-30 év töketlenkedését látva Tamás és Zsótér azzal hogy lelkesek talán de náluk bántóan kevés a játékintelligencia!
Játéktudás alapján Lovric és Mitrovic is minőség lehetne de már levezető korban és sebességben vannak!
Az ilyen Ennin meg Johnsson féle vicceket akik leigazolták azok szó szerint a Honvéd sírját ássák!
Nem akarok vészmadár lenni de 5 (+ 2 sérült) valódi futballistával nehéz lesz ebben a sűrű mezőnyben egyáltalán bent maradni!
Véleményem szerint még legalább 4-5 a 7 hez hasonló szintű játékos kellene a keretbe hogy vérmesebb reményeink lehessenek!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 31, 2022 4:46 de.

Azért ex cathedra így kijelenteni 17-19 éves srácokról, hogy „A többi keretben lévő ….. fiatalt is egész egyszerűen nem méltó a Honvéd mezére” – ne haragudj, de ezt így vissza kell utasítsam, az ő nevükben is. A többivel sajnos egyet kell, hogy értsek.

Jut eszembe esetleg még valakiket nem igazolunk?

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 30, 2022 6:46 de.

Nem értem miért Moutariban gondolkodunk?Biztos találnánk jobbat.Egyszer már befürödtünk vele.Megint azt kéne nézni,hogy 2 méterről mellé-fölé lövi a labdát?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 30, 2022 3:47 du.

Neki nem lőni kell (kapura), hanem amiben jó volt mindig (labdatartás, jó cselek, jó sebesség, támadó kiszolgálása) , arra építeni szélről befelé. Abban sokkal jobb, mint enin es bubba együtt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 30, 2022 4:14 du.

Ne már Tusi.Mennyit idegeskedtünk miatta mikor ész nélkül játszott,vagy mikor az ellenfélhez passzolt,vagy kivezette a labdát?Tény nagyon gyors,de kb.ennyi.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 30, 2022 11:28 du.

Nem azt irom, hogy hozzák és megvagyunk, hanem azt, hogyha azt játszatja vele az edzője, amiben jó, akkor tudna hasznos lenni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 31, 2022 2:00 de.

Egyetértek. Sokat szidtuk, de legalább helyzetbe tudott kerülni. Majd az edző megtanítja a kapu előtt egy kis higgadtságra.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 31, 2022 4:11 de.

Nekem az tetszett, hogy alacsony mérete ellenére marha jól vette le a felpasszolt labdákat és 2-3 védőt simán befűzött 8x 10ből. Beadni, bepasszolni meg csak jobban tudna érkezőknek, mint gólt rúgni. Nem rossz játékos, ha ott játszatják, ahol ő érvényesül (bal futó).

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 30, 2022 5:14 de.

A közelmúltban sok jó (és rossz)nevű játékossal befürödtünk. Most nem leszek negatív és nem látom bele a csodálatos gólvágót sem.
Kivárok….
Ha első 3 meccsén szerez mondjuk 2 gólt akkor bizakodni fogok. Hasonló kezdést várok el tőle mint az újpestre nemrég szerződött Goure-tól, aki bemutatkozásakor első labdaérintésből gólt rúgott, majd rúgott egy hatalmas kapufát, szinte helyzet nélkül.
Ha 3 meccs alatt Sampeiro úr nulla kanadai pontos lesz, akkor Izazola (vagy Punosevac) díjjal tüntetem ki . :))))))

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 30, 2022 6:35 de.

Hát nem tudom…én azért ennyire nem degradálnám Samperiot. Elvégre mutass az nb1-ben olyan légiósokat, akik egy jó formában lévő Sevilla, Mainz vagy éppen Malaga, Hamburg szintű csapatoknál voltak cserék vagy éppen kezdők. Talán a Fradiban v. Vidiben találsz ilyet. Kvázi én semmi esetre se Izazola v. Punosevac szinten kezelném őt, még akkor se, ha 0 pontos marad azon a bizonyos kanadai táblázaton,
Én inkább amiatt vagyok elkeseredve, hogy annyi nem váltak be az utóbbi idő légiós igazolásai (Doka, Lukic kivételével), hogy még egy pedigrésebb játékosból is a legrosszabbat feltételezzük. 🙁
Én úgy látom, hogyha a másik beharangozott igazolás is olyan szintű lesz, mint Samperio, akkor nagyon komoly esélyünk lesz arra, hogy felzárkózzon a Csapat a dobogó utáni közvetlen helyekre…és hát valljuk be, az utóbbi két-három év olvasatában az egy hatalmas előre lépés lenne.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 30, 2022 9:22 de.

Junior Tallo aki nem a két nagynál van és megfelel a kritériumoknak.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 30, 2022 9:39 de.

Ez is csak azt mutatja, hogy nem egy tömeg játékos érkezett hozzánk a Samperio személyében.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 30, 2022 5:44 de.

Látod ezért volt Lanzafame egy semmi játékos…az ötödik meccsén szerzett gólt a szezon akkor legszarabb csapata a Kaposvári Rákóczi ellen. Nem véletlen, hogy ma már kevesebben emlékeznek rá, mint Tomás Kosutra, vagy Czuczi kapusra.
De komolyan: ez a három meccses bizalom egy kicsit rövidnek tűnik, de te tudod…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 30, 2022 12:54 du.

egy Lanzafaménél elismertebb, nagyobb sztár, aki olasz válogatott volt , közben a Sampdoria, Fiorentina, Parma sztárja, egy bizonyos Bonazzoli, akinek értéke a csúcskorában közel 6 millió euró volt (amiről egy Lanzafame sose álmodozhatott), egy komplett kispesti idény alatt csatárként rúgott 0, azaz NULLA gólt !
továbbra is azt mondom hogy rúgja be az ajtót az a sztár aki itt akar maradandót alkotni. Elég volt már a „majd jó lesz valamikor” jellegű sztárokból.
gólokat akarok látni, nem pedig semmirekellősködést !

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 30, 2022 1:11 du.

Egy 35 éves Bonazzoli, összedrótozva..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 31, 2022 12:15 de.

és a komplett kispesti idény az 9 meccs,670perc,5 gólpasz.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 30, 2022 1:07 du.

Értelek en Lassie, ertelek. De ugye nem eleg harom meccs arra, hogy elassunk, vagy felszenteljunk valakit? Mert ugye az alap hsz valami ilyesmirol szolt…
Amugy a copfos feka lila, ha ilyen utemben talal be kesobb is, na akkor lesz -gyorsan hozzateszem: szerintem- igazad.
De harom meccs semmire nem eleg, meg akkor sem ha a türelmetlenséged az elmult evek alapjan talan érthető.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 30, 2022 10:11 de.

Egy helyen ahol egy db edzőmeccs után már kóklerozzák a stábot (sőt a fekete öveseknek az se kellett hozzá) 3 meccs kifejezetten megtisztelő

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 29, 2022 4:24 du.

Szabi tegnap is írtam neked,de ne sértődj meg egy hozzászólás miatt!Te itt egy értékes ember vagy,ezért váram válaszod!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 29, 2022 7:33 du.

Remélhetőleg több esze van,mint hogy ilyen trollra besértődjön.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 30, 2022 6:48 de.

kicsit besokallt több mindentől is…tuti visszajön vmikor.
mindenki visszajön.

Claus von Stauffenberg
augusztus 29, 2022 2:32 du.

amúgy Kabangu már free, csak ha kéne egy csoda csatár 😀

Pelso
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 30, 2022 5:11 de.

szerintem jobb mint babakocsi vagy mutari

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 30, 2022 10:17 de.

És mióta itt volt,már némi rutin is ráragadhatott.

zico zico
zico zico
augusztus 29, 2022 2:24 du.

Üdv a klubnál Jairo Samperio!
Reméljük nem kell várni 2-3 fordulót, amíg bemutatkozik.
Egy félidő alatt kiderül majd, mit tud hozzátenni a csapatjátékhoz.
A videók alapján nem ügyetlen a gyerek, bízom benne hogy nem kopott meg a gyorsasága sem.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 30, 2022 6:23 de.

Üdv! Igen nem ügyetlen remélem, és 28-évesen még nem kellene kopnia a …………………!

Claus von Stauffenberg
augusztus 29, 2022 2:21 du.

Végre igazolás, már ennek is örülni kell! Elsőre hangzatos név és nem 30 plusz csak közeli és reméljük nincs eltörve mind a két bokája. Örülök, hogy sikerült igazolni egy ilyen kaliberű játékost, de majd az első 5 meccse után alkotok véleményt róla. Reméljük Lanza féle lesz és nem Ben Hatira és társai irány, illetve remélem nem Kocsis helyett fog játszani mert nekem ő az új kedvencem bárki bármit mond 🙂

Paal
Paal
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 29, 2022 5:02 du.

2018/19-es idényt szinte kihagyta súlyos térdszalag sérülés miatt. Remélem a sérülés utáni videói alapján ítéltük hasznosnak, nem amit előtte produkált.
https://twitter.com/hsv_english/status/1032650677951102977
https://www.transfermarkt.com/jairo-samperio/verletzungen/spieler/171167

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Paal
augusztus 29, 2022 5:21 du.

Orvosi vizsgálaton megfelelt különben be sem jelentették volna!
Bízzunk benne

Paal
Paal
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 5:26 du.

Nem rosszindulatból írtam be a fentieket, biztos vagyok benne, hogy tudtak erről a leigazoláskor. Orvosin megfelelt, így remélhetőleg hasznos tag lesz.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 29, 2022 2:27 du.

Szia, Ben Hatira anno Mennyei szinten kiemelkedő játékos volt.
Bárcsak most lenne hasonló kaliberű spílerünk.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 30, 2022 6:42 de.

Szerintem a képessége kiemelkedő, a hozzáállása erősen kifogásolható volt. Ezért csúszott le az NB 1-ig.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 29, 2022 3:19 du.

Hatira valóban komoly spíler volt csak sajnos kb egy meccsen tudta ezt bizonyítani!
Igaz pont a fagyi ellen!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 12:37 du.

Nem akarom (majdnem) láttatlanban az isteni Lanzafaméhoz hasonlítani de…
Lanza (Juventus) és Jairo (Sevilla) is egy nagynak vagy legalábbis sikeresnek mondható csapatban fiatalkodott!
Mindketten kikoptak onnan de utána azért vállalható nyugati első és másodosztályú klubokban fordultak meg mielőtt hozzánk nem kerültek!
Na mármost ha innen csak fele/negyede olyan karriert fut be nálunk mint a csodálatos Davide akkor már nyert ügyünk lesz/van…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 12:02 du.

Na végre egy jónak tűnő név!
Isten hozott Jairo!
Bravo klubház!
EL győztes focisták (egy sem) nem szaladgálnak a mennyeiben!
S ami külön öröm hogy mivel balszélső így a bugyuta ricslordnak lefőtt a kávé!
Csak A Kispest!
Végre valaki!!!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 30, 2022 2:49 de.

Én megnéznék egy védekezőbb csapat ellen egy ilyen támadószekciót:
Kocsis-Lukic-Sampeiro
Ennin

Mögöttük Bocskay, Gomis pl. KTE ellen amikor majd támadnunk kell.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 12:09 du.

Én nem vagyok benne biztos,hogy nem Lukic fog-e padozni Ricsi meg megy középre. Meglátjuk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 29, 2022 12:33 du.

Függetlenül attól hogy az avatarom az egy jókora baromság lenne!
Bármennyire is puhos Lukic nála jobban senki nem érzi a kaput, az meg hogy ez a fogalmatlan kanadai díszbohóc törne a helyére egyenesen nevetséges!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 12:44 du.

Itt nem a puhosság. Topolyán se zavarta a testalkata,meg itt se az elején. Ez csak néhány embernél beakadt lemez. Viszont Lukicnak egy Horváth Feri féle támadófoci fekszik. Courts se azt játszatja. Lukicnal gyorsabb csatár kellene így előre . Igaz az se ártana ha legalább néha megtalálnák egy egy beadással.Szerintem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 29, 2022 12:55 du.

Na itt már sokmindennel egyetértek!
Szerintem is paciferi focija feküdt a legjobban Lukicnak s valóban kevés használható labdát kap!
De ha végre kap akkor nála van a legjobb helyen a pályán!
Szerintem Ennin nem való középcsatárnak Jairo tud jobb és balszélt is s végre Lukicnak lehet normális passztársa akár a kis Kocsissal együtt!
Ha meg Nagy Doninikot is sikerülne még újra (Honvéd)futballistává műteni akkor tavasszal egy Jairo-Lukic-Nagy D csatársorral csereként Kocsissal és Kerezsivel igazán ütős támadósorunk lenne!
Hátha még Plakushchenko is elkezdene focistához méltóan viselkedni (tehetsége meg van hozzá) akkor egyenesen a dobogó lehetne a cél!
De ebben a monológban elismerem hogy most még sok a ha…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 29, 2022 1:18 du.

Nagy Dominik maradása meglepne. Az összes haverját kibaszták 😀

F.hunter
F.hunter
augusztus 29, 2022 11:46 de.

Szerintetek ki helyett fog játszani a spanyolt?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 29, 2022 12:23 du.

Lord vagy Kocsis de inkább Lord

Kermon
Kermon
augusztus 29, 2022 9:54 de.

Moutarinál találtam egy használhatóbb without club-ost. Dark Kabangu nyártól már ebben a csapatban tolja. A fejpárbajokkal nem lenne probléma, az tuti. Egy kis nosztalgia? Hmmm…

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 29, 2022 11:14 de.

Enninel szazszor jobb lenne.

Laller
Laller
augusztus 29, 2022 8:29 de.

Nagyon OFF.

Kíváncsian várom a Fradi mobok szereplését a Delije vendégeként. 😀

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Laller
augusztus 30, 2022 6:38 de.

Üdv! Delije-R.S.B.-RED STAR BELGRAD! Nagyon komolyak,bírom őket!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Laller
augusztus 29, 2022 11:14 de.

Torok idegen tura se lesz egy leanyalom

Laller
Laller
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 29, 2022 12:22 du.

Hát ja.

KareszB
KareszB
augusztus 29, 2022 7:34 de.

Azt hallani, hogy jön még egy csatár is, róla valakinek esetleg van infója?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 29, 2022 8:36 de.

Moutari?
Van már belőle 1db.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 29, 2022 8:11 de.

Röviden összefoglalom amit tudni érdemes róla:

-Szar, ettől X vagy Y tuti jobb lenne, mert Honvédos volt/van/lesz/soselesz
-Sokkal jobb mint X vagy Y akit azért akarnak itten sokan mert Honvédos volt/van/lesz/soselesz
-A legjobb választás, végre ilyet is tudnak ezek a gyökér tulajok
-A legszarabb választás, csak ilyet tudnak ezek a gyökér tulajok.
-Meccshiányos
-Meccsben van
-A görög kettőben játszott, az meg egy szar liga
-A görög kettőben játszott, az meg erősebb mint az enbé1
-Az a másik magyar csapat is akarta, de mi gazdagabbak/okosabbak/szebbek vagyunk és elhappoltuk előlük.
-Az a másik magyar csapat nem is akarta, jól átbasztak minket ezzel a hulladékkal, csak felverték az árát.
-Sérült, de bele fog jönni.
-Sérült, és meg fog halni.

Kb. ennyi 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 29, 2022 8:53 de.

– jó lesz mert szerepelt egy csomó utánpótlás válogatott meccsen
– szerepelt egy csomó utánpótlás válogatott meccsen, de csak azért, hogy eladható legyen
– komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkezik, szinte mindenhol rúgott gólokat
– sehol sem tudott igazából gyökeret verni, mindenhonnan kibaszták egy idő múlva
– 32 év alatt magába szívtam a csatár poszt minden csínját-bínját ő lesz az új gólkirály
– 32 éves, lelassult szar, majd küldik utána a járókeretét….jön levezetni
– 20 éves kiugró tehetség, ő lesz az új Lanzafame
– 20 éves, lehet hogy tehetséges, de tele van ilyen fiatallal az MFA…minek akkor MFA?
– Csatár, de bevethető több poszton, vagyis sikerült egy univerzális játékost szerezni
– Csatár, de bevethető több poszton, vagyis kurvára nem találta még meg a helyét…mire megtalálja kiesünk
– elöző klubjai millió euró feletti összeget fizetett érte…tuti jó lesz, ha ilyen értékes volt
– elöző klubjai millió euró feletti összegeket fizetett érte, de már biztos kiégett, mert mi maximum 100ezret tudunk egy játékkosért fizetni
– a srác olyan nagy játékosok csapattársa volt, mint X, Y
– inkább X,Y kellett volna leigazolni
– a csatárt tavaly már a Fradi és a Salzburg is el akarta, hozni, de végül nekünk sikerült
– a csatár tavaly nem ment át a Fradi és a Salzburg orvosi vizsgálatán, mi meg ingyen rehabilitáljuk fél évig, hogy utána visszavonulhasson…kurva jó

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 29, 2022 9:07 de.

Mi a fene, te is ismered? :-))

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 29, 2022 9:26 de.

Persze 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 29, 2022 8:26 de.

Jack Lahne amúgy is jobb.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 29, 2022 8:13 de.

Ha nem az Ugrai lesz, akkor engem nem is érdekel…

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 29, 2022 8:19 de.

és Moutari már nem is számít… ?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 29, 2022 8:55 de.

Vagy Ugrai, vagy semmi!

belos
belos
augusztus 29, 2022 7:21 de.

Azért nem lennék a híres Without Club csapat helyében, alaposan szétszedtük a keretüket ebben az átigazolási szezonban is.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  belos
augusztus 29, 2022 9:26 de.

Hüjje

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 29, 2022 5:48 de.

Ilyen esetben ismeretlen arc érkezésekor, keresem a gyenge láncszemeket nem kevés sajna, s ahoz hasonlítok-viszonyítok, de újjat biztos nem mondtam. Akármilyen lesz a srác, azért +1 fővel többen vaunk! ÖRÖM?!…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 29, 2022 5:18 de.

Moutarival szétfutják a védelmet.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 29, 2022 6:59 de.

Akkor jobb, mint Ennin, aki általában szétvédekezi a támadást

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 29, 2022 8:22 de.

ez az b+….!! ezt a kifejezést kerestem, amióta látom azt a kétségbeesett visszafordulást nála, amikor támadunk/nánk épp általa…
ui.
nem lehetne/kellene bal védőt csinálni belőle ?!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 29, 2022 2:52 du.

Lehetne akár pályamunkás is!
A fűnyírót mindegy melyik irányba tolja…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 29, 2022 6:42 de.

Jön mutari?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 29, 2022 6:46 de.

Állítólag képben van.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x