Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
dixneuf
dixneuf
szeptember 3, 2022 11:53 de.

A mai meccsek alapjan azt kell mondanom kar volt ezt a sracot elengedni, meg kellett volna tartani. Gondolom mindenki egyetért.
(i)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 3, 2022 1:10 du.

Szerintem meg pont jó helyen van ott, ahol van,szinte hazatalált. Nálunk a kispad várólistáján nála komolyabb játékosok szerepelnek.

le_petit
le_petit
szeptember 3, 2022 11:04 de.

Függetlenül, hogy szopik a Puskás, szerintem Mézgát is kár volt elengedni:(

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  le_petit
szeptember 3, 2022 12:13 du.

Azérz örülök, hogy nem nálunk hozza őssze a meccsenkénti egy gólját a Mezga-Batik páros.

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 5, 2022 10:10 de.

Bezzeg most, hogy csak 12 kapottnál vagyunk

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  le_petit
szeptember 3, 2022 11:18 de.

Holendert már csak azért sem mondom, mert jelenleg egyáltalán nem realitás, hogy nálunk játsszon…

dagiiron
dagiiron
szeptember 3, 2022 9:45 de.

Aki nézte ma a Kecskemét-Paks meccset az láthatta, hogy Banó-Szabó jobb játékos, mint akik az elmúlt 1,5 évben a helyén játszottak…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 3, 2022 10:50 de.

Szia, benne lehet az is, hogy az apja az edzője.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 3, 2022 11:29 de.

Igaz, nem fair a többiekkel szemben, hogy még a vasárnapi ebédnél is taktikai megbeszélést kap. Komolyra fordítva: fontos, hogy olyan legyen az edző, akiben megbízhat egy játékos. Ha ez történetesen az apja, akkor ez win-win szitu. Szerintem Banó egy apjától eltérő jó edzővel is eredményes lenne. Azt se felejtsük el, hogy apuci fiának lenni valahol dupla nyomás. Neki minden meccsen meg kell küzdenie azért, hogy ne mondhassák azt, hogy csak az apja miatt kezdő.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 3, 2022 10:22 de.

Attól függetlenül, hogy tök igazad van kezd a sztorid bendegúz-latabárra hajazni. Igen, elment a srác tőlünk és jó teljesítményt nyújt. Nagyon sajnálom, hogy nem nálunk tette…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 3, 2022 12:21 du.

Ezt sajnálom én is, mert több távozóval ellentétben ő hasznunkra vált volna..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 3, 2022 10:42 de.

Igazad van. Annyival egészíteném ki, hogy ott bíznak benne, nàlunk -szerintem- nem bíztak.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 3, 2022 11:01 de.

Nem bíztak benne, de miért nem? Ahogy én látom: több elmélet létezhet.
1.) Balfék volt az összes edző nálunk az elmúlt öt évben.
2.) Nem tejelt vissza az edzőknek így nem játszatták.
3.) Nem nyújtott olyan teljesítményt edzésen, edzőmeccseken, az nb3-as csapatban, ami miatt számítsanak rá.
4.) A „hazai” közegből kilépve extra motivációval rendelkezik és az édesapja az edzője, ami miatt a csapattársak felé is extra teljesítményt kell nyújtania hogy ne mondhassák rá „apuci kicsi fia”.
5.) Most érett be.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 3, 2022 3:52 du.

Sanyi bácsinál játszott ( és nem a fiatal szabály miatt), de jött az a csúnya sérülés..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 3, 2022 4:32 du.

Igaz! Emlékszem! Minden meccsén azon gondolkodtam sokadmagammal, hogy vajon mennyit fizet, hogy játszhat. Ettől függetlenül elismerem a jelenlegi teljesítményét!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 3, 2022 11:31 de.

Jól összeszedted a lehetőségeket. Szerintem az új igazolások szerepeltetésében jobban érdekelt(ek) volt(ak) a döntéshozó(k), mint pl Banóéban. (A sérüléséig játszatták.)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 3, 2022 12:51 du.

Alapvetően a fiatal szabály miatt játszott a sérüléséig is. Én 1-2 meccs kivételével nem láttam tőle jó teljesítményt. Folyamatosan úton volt, sehová sem ért oda. A sérülése sztem nagyon rosszkor jött Neki, pont a fejlődése kritikus szakaszában történt.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 3, 2022 10:00 de.

Könnyű kiesésért küzdő kiscsapatban villogni.
Ja, bocs, ez rossz fórum.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 3, 2022 11:46 de.

Sajnos az elso mondat inkabb mi vagyunk nem a kecso…

Kermon
Kermon
szeptember 3, 2022 9:22 de.

Egyre jobban tisztelem a kopasz Szabó aput. Nem semmi, hogy mit épített 3 év alatt Kecskeméten. Jó látni, hogy a magyar fiatalokkal tud játszatni eredményes, harapós focit.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 3, 2022 11:15 de.

Tavaly nyáron nevezték ki, hogy pontos legyen. Akkor ment el tőlünk Dabasról. Első szezonjában jutottak fel az NB1-be.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 3, 2022 11:25 de.

Szia, ha jól rémlik Dabason is csodát tett már..

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 3, 2022 11:53 de.

Igen, amikor feljutott a KTE az NB2-be akkor másodikak lettek az Iváncsa mögött csak ők nem vállalták a feljutást. Mi (dabas) a 3.ok lettünk a Pistával talán 2 ponttal lemaradva a Kecskemét mögött, ilyenkor volt másfél éve nálunk. Ezután ment el a Kecskeméthez, miután ők mentek fel nem az Iváncsa. Teljesen hasonló csapat volt nálunk (taktika, stílus, hajtás) mint a KTE-nél.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 3, 2022 11:24 de.

Akkor még nagyobb taps. Kösz a pontosítást!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 3, 2022 10:04 de.

Hihetetlen,hogy a Skótok nem tudják ugyan ezt 2,5 hónap alatt lerakni az asztalra.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 7:27 de.

Szerintem most vállalható, hovatovább a mi szintünkön minőségi játékosok érkeztek a pedigréjük (és Samperionál már a bemutatkozást látva) alapján!
Most elválik a szar a víztől Courts mesternél!
Ebből az alapanyagból már illik minimum stabil középcsapatot gyúrni hosszútávon!

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 2, 2022 5:13 du.

Supi lehet off.A Zeg nem ilyen jó!Nem baj,a vasárnap számít!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 3, 2022 12:06 du.

Pont mielőtt ellenünk lépnének pályára esélyesként? 😀 ha minket sem vernek meg, akkor szinte biztos elküldik.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 2, 2022 5:43 du.

Szerintem is kibasszák..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 4:47 du.

Na a kövesd két Bobálostól, Geristől, Cseristől, Supkástól megy a levesbe (NB2) úgy látszik!
Laza ötöst kaptak otthon a zetétől!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 10:24 de.

Pontosan ugyanannyi pontjuk van mint nekünk :DDD

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 4:32 de.

Azért várd még ki annak a végét.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 6:12 du.

A ZTE Gergényivel, Némethtel, Májerrel és Kálnokival gázolt át a Kövesden. Ugyanaz a hír, mégis mennyire másként hangzik.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 5:27 du.

Azért tegyük hozzá hogy a meccs nagyobb részében emberhátrányban játszottak. Persze akkor is sok, de mégis…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 2, 2022 5:44 du.

Eddig is nulla teljesítményt nyújtottak..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 4:19 du.

Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Capan-Domingues-Gomis
Kocsis-Lukic-Samperio

Egyre erősebbnek tűnik a kezdő névsor!

Ha mindenki a tudásához méltón teljesít jó lehet ez!
Csak szokjanak össze és játsszanak alázattal!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 4:47 de.

Hááát legyen így,de még nem is láttuk játszani,ezt a Domingues Luka Jairo vonalat és már a kezdőbe rakjuk őket. Nálam korai ez még. Machachal ugyanez volt tavaly,aztán kiderült,hogy semmi alázat nincs benne. Arról nem is beszélve,hogy fiatal magyar biztosan kell legyen a kezdőben*.

Szerk.: Kocsis ott is van nálad.Bocs,elkerülte a figyelmem.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 3, 2022 7:19 de.

Mar megint adom amit írsz…
Machach az egyik legnagyobb csalódás nálam az elmúlt három évben…varjuk ki a három uj srac mit rak le az asztalra TÖBB MECCS atlagaban. (Majd ha bekerulnek, beszoknak)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 3, 2022 7:51 de.

Beszoknak. Ez is egy gyenge pont nálunk. Én egy új játékost kb hetekig
jegelnék,amíg megszokja a placcot(csapattársak,közeg,játék stb). Másrészt és legfőképp amiatt,hogy ne kapja könnyen a játékperceket,legyen rá kiéhezve. A fradinál csinálják nagyrészt így és azt látom,nem rosszul.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 3, 2022 8:56 de.

Ez is oke.
Like.
Mi sem bizonyítja jobban a keret bizonyos pontjainak vekonysagat, mint hogy a hetfon 9-kor alairo jatekos este mar jatszik is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 3, 2022 9:13 de.

Igen.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 1:56 de.

Ha a fradit, várdát odavissza verjük még lehetünk bajnokok szorosan….

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 5:25 du.

Hű, ez nekem már túl nemzetközi kezd lenni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 2, 2022 5:46 du.

A díszmagyarokkal állandóan ki akartunk esni!
Most nézzük meg őket!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 1:19 de.

Hát, egyelőre az idegenlégióval se állunk sokkal jobban, de a három új minőségnek látszik, hátha… De hosszú távon nem szeretnék egy másik fradit nézni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 3, 2022 7:08 de.

Én dobogóesélyes Kispestet szeretnék nézni!
Pont leszarom kikkel!
De ha mondjuk pl Kocsis így befut akkor vele is!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 3, 2022 7:13 de.

Na ezt így adom.

Pelso
szeptember 2, 2022 3:35 du.

Luka Capan ● Bursaspor ● CB ● 21/22 Highlights
https://www.youtube.com/watch?v=At3_w5GnhkA

santiago
santiago
szeptember 2, 2022 3:29 du.

Zete taltikat kiprobalhatnank a hetvegen.
Lukic helyett Traore es akkor mehet a rugd a nagy neger fejere a labdat.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 2, 2022 4:01 du.

No es ki fogja a neger fejere rugdosni a labdat? Nincs a keretunkben egy olyan jatekos, aki normalissan be tudna adni egy szogletet.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  valaki
szeptember 3, 2022 1:56 de.

Jogos, de valahogy a Zetenek is sikerult.
Spanyol vagy uj francia hatha

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 2:55 du.

Új védő gyerek jó lesz figyeljétek meg!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 3:42 du.

Jó lesz igen de egyrészt szereti a kihívásokat hogy az egyre jobban játszó „ezüstvédelem” riválisaként próbál szerencsét másrészt pont Prenga ajánlására és legjobb barátjaként kerül ide csakúgy mint Cirkovic!
Ha meg vk ban tennénk be ott az idény egyik meglepetése Gomis lehet a riválisa!
Esetleg itt az idő jogosan kitenni végre Bocskayt!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 3:44 du.

nekem egyértelmű, hogy Gomissal fog szűrni…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 2, 2022 4:13 du.

Akkor meg is adtad a választ!
S a francia fiú lesz az irányító!

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 3:31 du.
dixneuf
dixneuf
szeptember 2, 2022 11:00 de.

Gyerekek, vegyunk meg egy tamadot!
Kivedekezzuk mindenki szemet, elol meg Ricsipi, meg Luki mc marad lassan. A spanyoltugal jo lesz szelre remélhetőleg, de mitro mint kvazi irányító, vagy a Placido Domingo vekonynak tunik.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 2, 2022 2:06 du.

Hy, szerintem kellenek a minőségi belső védők, hogy baj esetén legyen mihez nyúlni..:)
Hátha a fiatal védőink profitálnak valamit majd a dunamenti focikultúrából..:)
Anno juhászrolikából is Smiljanic „csinált” védőt.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 10:19 de.
le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 2:49 du.

Mi a baj vele?
Annyira nem szar pedigré, horvát első, u21…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 12:20 du.

Gondolom a home office-os tanácsadónk felfedezettje. Rájöttek, hogy hülyeség volt Petrust elengedni.

After
After
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 11:29 de.

Ki lenne, lófasz Luka…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 10:56 de.

Hát őőő…meg egy védekező mentalitasu jatekos

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 10:43 de.

https://www.transfermarkt.com/luka-capan/leistungsdaten/spieler/205902
Védekező középpályásnak vagy védő pótlónak alkalmas. Bármilyen védő posztot is játszott már.
Nekem az irányító poszt tűnik gyengének… Kevésnek érzem azt a franciát

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 10:31 de.

Nem tűnik rossznak. 🙂

Johny
Johny
szeptember 2, 2022 10:14 de.

https://honvedfc.hu/hirek/horvat-vedo-erkezik/2022-09-02
Még egy játékos a Without Clubtól

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 7:02 de.

Van aki elvakult szurkolóként isteníti még a tegnapi gyenge teljesítményt is. Van aki érzelmes szurkolóként világvége hangulatban van és kiátkoz mindenkit a csapatnál.
De nézzük meg hogy kívülről hogyan látják, akik sokkal objektívebben, érzelem mentesen tudják figyelni a csapatot.
az alábbi videón nem az a lényeg hogy igazat mond e csávó vagy sem, hanem az hogy az ellenfelek hogy látnak minket és hogyan röhögnek ki azért, amibe mia szépet belelátjuk
https://www.youtube.com/watch?v=NvlyhpWfIWI

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 3:46 du.

már bocs, de a csávó 1 nettó hülye HF fun….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 8:02 de.

Ez a csávó egy idióta. Nem kicsit túltolja a dolgokat.
Nemhogy nem objektív,hanem konkrétan képtelen érzelemmentesen megnyilvánulni.
Aki szimpatikus neki,azt isteníti(pl Horváth Feri,keresd vissza a videóit),akkor is ha az a legnagyobb ostobaságot követi el a kispadon,aki meg nem frankó nála,az tehet bármi pozitívat,úgysem lesz jó.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 8:53 de.

Ez is érdekes, mert ez meg az ő véleménye. Mindenkiében van jó és és kevésbé jó meglátás, amivel azonosulni lehet vagy teljesen szembemenni. Hogyha sok hasonló vélemény videó lenne rólunk, tuti több dologban is egyet értenénk azokkal is és hasonló arányban lenne, amikkel nem. Nekem konkrétan az ex játékosaink/legendáink vélemény megnyilvánításai lehetnének értékelhetőek, mint nem olyan régen, amit a klub vezetésről, problémákról mondtak el. Azokat hitelesebbnek gondolnám. Hiány van sajna belőle.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 8:28 de.

Ez így van akkor minden f@sza volt neki. Ódákat zengett róla.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 7:52 de.

Borzasztóan sokat csusztat…figyeljuk meg:
Rossi tavozasa ota a Honved szar. Ez konkret csusztatas. Nem magyarazom. Plusz almat a kortevel. Akkor lenne ertelme a bajnoki evet az azt kovetokkel osszehasonlitani ha valtozatlan lett volna a keret, az edzo stb
Pedig mindket tenyezo szepen lassan teljesen kicserelodott.
Az ujpest HA jobb napot fog ki, otot rug. Ezt sem magyarazom. Azt a mondatot nem eri meg kimondani amiben benne van a ‘mi lett volna ha’.
Igaza is van sok dologban, de a csusztatasaival total elviszi a monologjat egy vallranditassal elintezheto iranyba. Ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 2, 2022 8:37 de.

Persze. És mi van ha mi fogunk ki jobb napot? És nem is csak a „ha” miatt(de ahogy írod,ott már lőve is van alapból minden). Az ujpestnek momentuma nem volt,csak arra mentek,hogy ne kapjanak ki. Mi legalább „mentünk” előre. Ok,nem volt fantázia a támadásainkban,ill.jól zárt az újpesti védelem,de mégis.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 2, 2022 7:27 de.

Üdv! Köszi Lesszi, kell az ilyen korrekt-reális kritikai-képlet is, amúgy bírom az arcot! CS.A.K.

Kermon
Kermon
szeptember 2, 2022 5:30 de.

Koszta a Torpedo Moszkvánál? Hát, nem tudom, nekem nem tűnik okos lépésnek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 2, 2022 6:57 de.

Nem találom sehol, honnan az info?

Ui. Meg van, bocs

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 2, 2022 6:59 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 2, 2022 6:59 de.

Kösz kozben meglett…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 4:43 de.

Legalább van pár emberünk,akire lehet építeni. Hátul egész rendben vagyunk.
Középen és pláne elől vagyunk kevesen(/k). És hát azt látom,egyelőre nem nagyon merjük bevállalni a kockázatosabb részeit a dolgoknak,inkább a biztonsági megoldások mennek. Gomis időnként megcsinálja,vagy pl Kocsis.
Zsótér és Tamás is próbálkozik,de társ nélkül sok az eladott labda. Utóbbi is viszi-viszi ,néz ,de ha senki nem kéri, nem mozog felé,vagy éppen el az emberétől,akkor a balbekkünk mégis kinek adja? A jóistennek?
Nem egyszerű ez,amíg nincs egy kialakult játék. Várdán,ebből a keretből ezüstérmest csinálnának.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 8:06 de.

A jóistent még be sejelentették, annak nem adhatja.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 5:47 de.

A labda nélküli játék nagyon fontos. A hiánya meg egyenesen ordít. Tudatos es szituáció alakította területbe mozgás, passzsávban való mozgás, bemozgás, amit hiányolok és amik előre vinnék a támadásokat, sebességet, helyzeteket alakítana ki és a védekezést is feljavítaná. Ezzel a tempó, passzpontosság, kreativitás javulna sokat, ami magával hozná a gazdagabb taktikai repertoárt. Remélem unásig nézetik a csapattal a meccset és kielemzik, mert van mit javítani.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 2, 2022 5:01 de.

Konkrétan nincsenek a középpályán kreatív, lendületes játékosok. Bocskay és Gomis védekező középpályások. Mitrovics már lassú és körülményes. Zsótér lenne még, de tegnap neki sem volt jó napja. Nekem beégett egy passza, amit középről akart oldalra rúgni, de elrúgta a picsába a labdát. Az izraeli gyerek is használhatatlannak tűnik. Egyedül már csak az új francia gyerekben bízok.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Okoska
szeptember 2, 2022 8:04 de.

Három kreatív játékos kell egy csapatba szerintem,hogy az előrejáték értékelhető legyen.

KareszB
KareszB
szeptember 2, 2022 3:21 de.

A tegnapi meccsről egyetlen pozitív dolgot tudok elmondani: Srácok, ez a Jairo gyerek nagyon tud focizni. Benne van a lábában a boogie, régen láttam ennyire technikás játékost kispesti mezben. A többiről inkább ne beszéljünk…

CS.A.K.
CS.A.K.
szeptember 2, 2022 1:54 de.

Sziasztok! Lehet nem leszek népszerű, de nem értem mit dícsérnek itt egyesek a tegnapi produktumon…Ez konkrétan egy nézhetetlen fos volt, ahol két kiesőjelölt csapat képtelen volt két egymást követő passzt megjátszani úgy, hogy ne ellenfélhez kerüljön a labda! Csetlés, botlás, elképesztően elképzelés nélküli szar…Ez nem Kispesthez, Honvédhoz méltó még csak nyomokban sem! Ha nagyon akarok valami pozitívumot, akkor a fiataljaink meg az új spanyol srác játéka mutatott némi futballra emlékeztető játékot, de nehogy hasraessünk már ettől! Ne legyenek kétségeink, folyamatosan a kiesés elől fogunk csetleni-botlani ebben a szezonban is! CS.A.K.!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CS.A.K.
szeptember 2, 2022 8:07 de.

A +-um nem kaptunk gólt.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CS.A.K.
szeptember 2, 2022 2:26 de.

Szia, ha megengeded reflektálnék, de nem konkrétan. Picit más aspektusból. Azt nem tudom, hogy ki mit, miért dicsér, de ahogy én látom:
Dicsérek/dicsérünk pár játékost az egyéni 1-2 megmozdulásáért, amiből eddig szinte nulla volt vagy csak 1-2 az elmúlt meccseken, szezonban. „már ennek is örülünk” (ami azért beszédes a minőséget bírálva). Azok a játékosok viszont ugyan úgy csinálnak 1-1 komolyabb hibát is, (mint pl a 2 ex várdai). Sokáig az akarat, hajtás nélküli nulla focival volt bajom/bajunk. Most van akarás, ugyan a minőségi befejezés várat még magára, de tegnap volt pár tudatos és egyéni jó megoldás is labdakihozatalnál, szélen jó passzból indításnál. Az látszik, amit Tam is mond, hogy lépésről lépésre építik. Én személy szerint látok változást, észre kell venni a pozitívumokat is, persze nehéz, ha az összkép nem igazán adja vissza pl az eredményességben, pontokban. Szívesen meghalgatnám a mistert, hogy Jonssonal mi volt a terve, viszont az látszott, hogy Kocsis kihajtotta magát csak jobb oldalra akkor inkább én Kerezsit hoztam volna be. Valaki korábban kérdezte lejjebb, hogy a meccs után miért tapsolunk nekik? Egy igen „hiányos” építkezés alatt álló csapatot állandóan lehurrogni nagyon demorizáló hatású lenne. Ugyan ide még azt jegyezném meg, hogy együtt élt a csapat/edző/tábor a meccs végén a gratulációval, miszerint ahogy ők is csalódottan, visszafogottan, úgy mi is visszafogottan köszöntük meg. Viszont a múlt szezon utolsó meccse óta, legalább ez rendben van. Én így látom és amíg ez a javuló hozzáállás, hajtás mutatkozik (eredmény nyilván párosulhatna), addig nem török pálcát, mert ezekből a srácokból kell csapatot összerakni és velük kell eredményt szállítani. A buzdítás és dícséret amit kapnak pont arra jó, hogy az egyének tudják mellettük vagyunk, magabiztosabbak legyenek és ne arra keljen gondolniuk, hogy ha hibázom jön a savazás. Muszáj a pozitívumokat észrevenni, szerencsére több is van, mint az elmúlt időszakban.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 4:19 de.

A védelem kezd rendben lenni. Tamás nekem védekezés terén csúnyán kilóg lefelé, de ha lesz értelmes középpályánk, akkor jobb lesz ő is, mert nem lesz annyi dolga, mint most. Két gólérzékeny csatár hiányzik még ebből a keretből, de nagyon. Mert Lukic és Traoré életképtelen jelen pillanatban a pályán.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  KareszB
szeptember 2, 2022 4:40 de.

Babakocsi max általánosságban fogalmazva életképtelen, a padon ülve nehéz életképesnek lenni. TIsztában vagyok a képességeivel, de csereként beállítva az utolsó 20-25 percre -szerintem – többre mennénk vele, mint a nem túl küzdőképes házi gólkirályunkkal.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 2, 2022 5:10 de.

Lukic botrány.
Mindig úton van valahova de nem ér oda időben.
Tegnap az egész meccsen 6 olyan szituációt szmáoltam össze amikor nem ért oda a „korlátai” miatt…. ez luxus.
Ha a 6-ból 2 alkalmat benéztem akkor is 4 eset volt….. Vagyis 4 x nem tudta megszerezni a fel passzolt labdát a lassúsága miatt.
35 evesen fejeztem be a blsz 3-ban a játekot ez miatt….. ugyanolyan alkatom volt mint neki…. persze rossz hasonlat mert én egy kutyaütő amatör senki voltam hozzá képest de azon a szinten ugyanúgy használhatatlan… na meg kinézetre alkatilag detttó

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 2, 2022 8:11 de.

Pedig arcra úgy ítéltem meg, hogy fogyott, de ezek szerint elnéztem. Vagy az is lehet, hogy éheztetik, ezért nincs ereje sprintelni. 🙂

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 2, 2022 8:13 de.

arcra vékony

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 2, 2022 8:09 de.

Egyszer meg túl gyors volt, csak sarkalni tudta. Ha nem ér hozzá, akkor Jonssonnak ajtó ablak.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 2, 2022 4:58 de.

Ha nem a kiesés ellen akarunk küzdeni, akkor nála azért jobb kell szerintem. 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  KareszB
szeptember 2, 2022 8:07 de.

Az biztos. Mi hiába nem a kiesés ellen akarunk, de ettől mèg nagyon úgy néz ki, hogy megint azért küzdünk. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 3:10 de.

Na, ezt akar en is leirhattam volna annyira egyetértek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 3:01 de.

Pontosan.

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 2:37 de.

Megtiszteltél a reflektálásoddal! Tökre egyetértek azzal, hogy ne legyen szidalmazás, én is utálom, ha ócsároljuk a mieinket! De engem viszont piszokul zavar az, ha nem tudunk kétszer emberhez passzolni, és kapura lőni! Ok, hogy esetleg hajtás van, de az a minimum elvárás. Sajnos nagyon le vagyunk maradva technikailag és gyors kombinatív játékban már az NB1 élcsapataihoz képest is, szóval itt nagyságrendi javulásnak kellene beállni, amire én nem látok nagy esélyt, de cáfoljanak rám! Én a fiatalokat hagynám, ezeket a „Jonsson féléket” pedig elfelejteném, semmit nem mutatott a srác mióta itt van, abszolút 0…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CS.A.K.
szeptember 2, 2022 2:46 de.

Így látom én is. Azt látni kell, hogy ez a bajnokság nem az még, ahol játék valódi szépsége miatt mozdul meg a szurkoló, hanem mert kötelezi a klubja iránti hűség. Ugye, akkor is megyek, ha nem akarok.. Régen világot verő, Magyar stílusú csapataink voltak, modern focit toltunk. Mások megtanulták. Valamiért itthon nehezen tudjuk ugyan ezt megvalósítani az elmúlt évtizedekben. Ahogy Írod: az alap dolgok nem mennek (pl passzok, labdalevétel) és ez a vaknak is szemet szúr. Van hová fejlődni, messze még az áhított minőség.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 2:33 de.

Tudom, nem ez a legfontosabb, de végre valaki helyesen írja Jonsson nevét!:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  FerikeKispest
szeptember 2, 2022 3:05 de.

Lyonszon.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CS.A.K.
szeptember 2, 2022 2:04 de.

Sajnos így látom én is!
Lehet hogy javulni fog az új játékosokkal de jelenleg ez nem elsőosztályú szint!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
szeptember 2, 2022 1:54 de.

Tegnap végignéztem a meccset, igaz a tévé elől.
Lehet sokan megköveznek, de úgy láttam, hogy az Újpesttel teljesen pariba voltunk, sőt bőven volt a meccsnek olyan szakasza, amikor is domináltunk. Elég egygólos hangulatú meccs volt, gyakorlatilag hosszú idő óta ez volt az első meccs, amikor igazán izgultam az eredmény miatt. Az összképet nálam inkább az alábbi „apróságok’ zavarták, mintsem a játék képe:
– nem értettem, hogy Johnsont miért hozta be….
– nem értettem, hogy Kerezsit miért nem hozták be….
– bosszantott a kezezéses VAR vizsgálat, mert egy éve a DVSC ellen Klemenzt pont egy ilyen szituba álították ki és kapott a Loki egy 11-st….akkor ez most hogy van?
Összességében azért voltak pozitív részei is a meccsnek:
– Gomisról ketten is sárgát kaptak…az eléggé alulértékelt srác véleményem szerint egész jól nyomja
– Samperio az elején még eléggé lapos volt, de a meccs vége felé volt két olyan megmozdulása (egyik Lukics sarkázosos gólkisérlete előtt), hogyha összeszokik a társakkal nagyon veszélyes játékos lesz. 🙂
– Johnson erősen súlytalan játékos…nem értem, hogy miért erőltetik.
– Bocskaynak azt hittem az egy év szerb bajnokság megacélozza…egyenlőre hatalmas csalódás
– a két várdai védő egyre megbízhatóbban játszik szerintem
– Ennin kezd hajazni Moutarira….már ami gólérzéktelenséget illeti
Szóval summa summárum én a védőjátékban már komoly kiegyensúlyozottságot látok. A középpálya elég szellős, támadójátékunk már van, de még iszonyat pontatlanok a srácok…talán Samperio érkezésével ez változni fog. 🙂
A Tábor pedig óriási volt! Igazi fűszere volt a meccsnek a szurkolásuk! 🙂

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 2, 2022 2:25 de.

Ennin közelébe sincs sajnos Moutarinak!
Ő meccsenként 2-3 nagy helyzetet kidolgozott, igaz, ki is hagyta! Ennin eddig sem jut el!
ÉS Moutari a mezőnyben is sokkal hasznosabb volt szerintem. A mostani csapatban erősen húzóember lenne…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  FerikeKispest
szeptember 2, 2022 2:26 de.

Moutarival kapcsolatban a kapu előtti szerencsétlenkedésre gondoltam.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 2, 2022 2:32 de.

Ebben tökéletesen igazad van, csak sajnos ő magától még egy helyzetet sem alakított ki.
Ettől még persze be kellett volna lőnie ezeket. Minden esetre bármikor elcserélném Moutarira.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 5:37 du.

Azért volt szar a meccs,mert az ujpest konkrétan bunkerfocit játszott,nekünk meg nincs egy Lanzánk,aki ilyenkor képes lenne extrát húzni.
Amúgy a pozitívumokat emelném inkább ki most is . Nem kaptunk ki.
Nem kaptunk gólt. Kocsis megint kurva agilisen tolta. Nálam amúgy kb Johnson volt gyenge,a többiek vállalható teljesítményt nyújtottak.
Tábor jó volt,csak jó lenne,ha többen becsatlakoznának a szurkolásba is. Mert a szidalmazások jobban szólnak(jó-jó,azt én is jobban szeretem).

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 5:41 du.

Hát akkor te is szégyelld magad.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 1, 2022 6:04 du.

Elég ritkán szokott ilyen történni,ez esetben kizárt.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 1, 2022 6:03 du.

Az etnikum buzdítása szülővel való közösülésre.. Igazából csak elhatárolódok és nem skandálom, de ma nagyon nyílt a bicska a zsebemben a huhogásra. Ezek a szurkertársak tényleg ennyire sötétek? Mert csak így tudnám megérteni, hogy magukra huhognak. Majd a szektorbezáráskor a C-ben huhognak tovább? Jó lenne már kicsi minőség felé menni (emberi tényezőben) a szurkolásban épp úgy, mint ahogy azt a focinkban akarjuk. Nem vagyok mintagyerek, nagyon nem, de van, ami felkúr és ez az!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 2:24 de.

Igen….ezt már én is szóvá akartam tenni…..az ellenfél csesztetése nyilván része a szurkolói kultúrának, de úgy gondolom nagyon frankó dalok születtek erre (Nincsen hangotok…, Kispest szurkolók vagyunk…, stb.). De ez a cigányozás, trágárkodás, huhogás, az elképesztően illúzióromboló tud lenni. Tévén keresztül is….

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 2, 2022 2:32 de.

Amikor egy fekete jatekosra huhognak, miközben a mi fekete játékosunk van vele szemben.. Gratulálok, tényleg van baj.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 1:42 de.

Huhogás nekem is kibassza nagyon.
Anyázás nem érdekel valamennyire kell is szerintem egy kis „tűz”
de a huhogás a legalja.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 2, 2022 3:43 de.

Azért van a huhogásnak némi alapja. Egy nemtetszés kifejezése. És akkora fratyiról még nem is beszéltünk.
https://m.kuruc.info/r/49/248239/
Én a respectben és a szinesbőrűek erőltetésében tendenciàt látok. Tudom összeesküvés elmélet, tehát igaz.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 6:32 de.

Itt most a sok külföldi focistára van kihegyezve a cikk? Hát könyörgöm, ki a pöcsöm hozza ide ezt a sok külföldit? Nem maguktól jönnek. Nem is értem a vergődését a kurucinfónak.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 4:09 de.

Nekem semmi, de tényleg semmi bajom nem is lenne ezekkel a dolgokkal, mert ez nem 1 szinfónikus koncert közönsége. Nekem is meg van a véleményem dolgokról elég sarkosan, élesen. Ami engem zavar, hogy a bmlsz büntet érte és a leginkább ezért tolja fel bennem a pumpát. A válogatott meccseken még jobban fájó, ha szektor bezárásokat vagy zárt kaput kapunk pár egyén miatt, akik nem képesek némi önuralomra. Magunkban kell ezt rendbetenni, fejlődni kell a szurkolóknak is. Ahogy a fórumon néha jobb csendben maradni és nyelni 1et, átgondolni a válasz reakciót, úgy kint a leláton is kellene némi önkontroll és ebben kellene a caponak tudatosan résztvenni.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 7:37 de.

Nagy csalódás ez nekem, hogy téged csak a büntetés miatt zavar ez a sok ocsmányság. Tudom, nem az operában vagyunk, és megérteném, ha becsúszik egy-egy kritikán aluli „szurkolás”, de hogy ez szól a leghangosabban és tegnap volt hogy 5 percig egyfolytában, különféle változatban, az már szégyen.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 5:13 de.

Röviden. Mikor a filmek 90%-ban néger a főnök, a történelmi filmekben bálra járnak a feketék, mikor ténylegesen a gyapotföldet el se hagyták, na ez az ami engem zavar, de rohadtul, Azért mert az egyik sima történelemhamisítás a másik meg jelenhamisítás.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 5:34 de.

Röviden erre még mindig ugyan azt tudom mondani, 1: nem mi hozzuk ide őket. 2: ha már itt vannak, bizonyítson, vagy menjen(színtől függetlenül). 3:a bmlsz szankciók tudatában 90 percig kellene azt a fajta vélemény nyilvánítást mindenkinek magában elfojtani. 4: aki huhogni akar, az keressen arra megfeleló fórumot, rendezvényt, ahol erre van lehetőség. Valószínűleg én is mennék, pláne a hazámmal kapcsolatos okokból. Nem álszenteskedés ez részemről csak nem mindenhol és mindenkor van helye bizonyos véleményeknek.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 6:05 de.

Jó, legyen így.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 6:26 de.

Nem akarom megváltoztatni a gondolatod, véleményed. Tiszteletben tartom 100%-ig!
A kár, amit a klubbnak, válogatottnak okoz a huhogás, azzal van bajom.
Pacsi!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 2, 2022 6:31 de.

Még életemben nem huhogtam, de ha mindenért lehet rasszistázni, meg fasiztázni, lehessen huhogni is.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 7:40 de.

Legyen inkább fordítva: ne lehessen mindenért rasszistázni, fasisztázni, ami nem az (de csak olyankor ne). És ne lehessen huhogni se.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 2, 2022 7:47 de.

Rendben, rajtam nemfog múlni.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 6:35 de.

Én a jelenségre reflektáltam, nem rád és a mondandódra.
Mindennek meg van a helye, ideje, jogosultsága valahol. Ehez kell az egyén inteligenciája.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 2, 2022 4:04 de.

Nem tetszik, hogy néger?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 1, 2022 5:29 du.

Örülök hogy kimentem, mert lehet hogy tévében nem tudtam volna végignézni, annyira szarnak tűnt ez. A végén, most először valaha, nem vártam meg hogy odajöjjenek a játékosok a kölcsönös megtapsikolásra. Leléptem. Legközelebb mi lesz? Elhúzok lefújás előtt? Olyat elképzelni se tudtam eddig. Talán a két újfiú lendít rajtunk majd, vagy ha f*szomkurc játszatná Kerezsit, vagy neadjisten Bubakocsit a haszontalan sztár helyett. Minden szar. Max tizedik hely. 🙁

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:20 du.

Szappanosnak nem volt sok dolga a hozzánk hasonlóan töketlen fújpest ellen
Doka jókat nyargalászott a jobb oldalon de nem sok eredménnyel
Prenga sokat harcolt többnyire győztesen
Cirkovic is jól állta a sarat
Tamás most nem volt olyan aktív mint szokott támadásban
Bocskay továbbra is hatalmas csalódás sem támadni sem védekezni nem tud
Gomist a korai sárgája visszafogta de jól maradt meccsben bár volt már jobb meccse
Mitrovic lecseréléséig eddigi legjobb meccsét játszotta
Ennin leghasznosabb mozdulata a sérülése volt (remélem nem súlyos) a legveszélyesebb pedig a saját kapunk veszélyeztetése! Vicc
Lukic sarkalása ha bemegy akkor a bajnokság gólja, még a vasas ellenitől is szebb, látszik hogy FOCISTÁTÓL jött a passz! De emellett ő is gyengén játszott!
Kocsis a mérkőzés legjobbja!
Így egyszerűen! Na jó élmény volt látni a lelkesedését a cseleit a harciasságát a bátorságát! Bravo! Csak így tovább!
Zsótér ezúttal nem sokat tett hozzá a játékhoz, pontatlan volt
Johnson… takarogggyyy!
Félelmetesen bugyuta technikátlan semmi
Samperio a FUTBALLISTA!
Egy labdalevétel egy gólpassz s más nem sok de e kettő miatt volt kb érdemes végigszenvedni ezt a valamit!
Nem a Kispestbe való!
S nem lefelé lóg ki!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:23 du.

Na, ezzel teljesen egyetértek, megint.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 5:04 du.

Nálam most ez a csapat a kezdő:

Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Zsótér-Gomis-Domingues
Kocsis-Lukic-Samperio

Szapi helye megkérdőjelezhetetlen
Doka egy kész válogatott futballista kissé forró fejjel, Szabó gyerek nyomába sem ér
Prenga és Cirkovic összeszokott páros akik egyre magabiztosabbak ide Lovric apó már nem fér be lassan csereként sem Klemenz teljesen felesleges
Tamás nak nincs cseréje pedig kellene legyen aki miatt félti kicsit a helyét
Zsótér jól hajt, esze nincs de kell a csapatba cseréje Mitrovic technikás de már lassú, későn hoztuk
Gomis bejátszotta magát a középpályára de folyamatosan javulnia kell ha bent is akar maradni, Bocskay az egész keret legnagyobb csalódása mert tőle sokat vártunk de egy fogalmatlan csődtömeg!
Domingues t még nem láttuk de 22 éves 600k az értéke irányítóba jön, várjuk mit tud! Plakuschenko technikája rendben de sebessége, alázata, munkája nem nagyon
Kocsis a szezon felfedezettje lassan, igazán pozitív csalódás! Bátor, harcias, ügyes!
Johnnson t nem tudom mi tartja itt nálunk, még ebből a történelmien gyenge Honvédból is kilóg lefelé
Lukic ot lehet szidni, mostanában sajnos okkal, túlsúlyos, nem villog de küzd mint „malac a jégen” sajnos passztársak nélkül!
Jobb társakkal valódi gólvágó tud lenni, nélkülük sajnos beszürkül ő is!
Traore már évek óta bizonyítja alkalmatlanságát, mégsem zavarják el de legalább már a pályára sem! Kerezsi ha kap lehetőséget általában mutat valamit, többet kellene kapnia!
Samperio! Végre egy Futballista!
Erőre kap értékünk lesz!
Lehet a legnagyobb!
Ennin egy díszbohóc, semmi köze a futballhoz, el kellene zavarni!
Nagy D t várjuk vissza, kellene a csapatba, én hiszek benne hogy játszik még nálunk!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 2, 2022 4:07 de.

Úgy bírom, hogy olyan embereket raktok a legjobb felállásba, akik nem hogy meccsen, edzésen sem játszottak egy percet sem 😀

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 5:17 du.

jó lehet ez, ha formába lendül a 2 legújabb.
NagyD felejtős, többek szerint nem akar maradni, sajnos hajlok afelé, h igazuk van.
(bár ne lenne)

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:29 du.

Jó lenne ha maradna.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:29 du.

Jó lenne ha maradna.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 1, 2022 5:30 du.

Jó lenne mert akkor már 3 játékosunk tudna focizni

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:24 du.

Itt én se akarnék a helyében, sajnos ezt kell mondjam. Rossz edző, jelenleg pocsék csapat, nem túl fényes kilátások rövid távon, 0 jövőkép…

Snowflake
Snowflake
szeptember 1, 2022 4:24 du.

Két pozitívumot tudok említeni:
1.) kapott gól nélkül hozta le a védelem a meccset
2.) nem kaptunk ki
Mondjuk az előbbiekhez hozzátartozik, hogy ez az Újpest jelen állapotában még nálunk is gyengébb, meg kellett volna verni őket. Mindent elmond a helyzetünkről, hogy mindezek fényében is örülni tudtam az egy pontnak.
A védelem szépen zárt ma, Doka nagyot melózott, volt pár jó elfutása, csakúgy mint Tamás Krisznek. Sokat vállaltak támadásban. A két belső védő nagyon jól játszott. Szappan a szokásos, némi bizonytalanság lábbal.
A középpálya említésre sem méltó… Talán Gomis a 18. percig játszott bátran, aztán kapott egy (sztem) jogtalan sárgát és onnantól kezdve eléggé behúzta a kéziféket. A többiek mai teljesítményének jellemzésére kár időt fecsérelni.
Kocsis nagyot ment ma is. Hajtott, jól ment a szél, kár hogy nincs egy ember aki érkezik középen. A kisgyerek négy meccs alatt alapemberré játszotta magát. Idén sokat fog erősödni, a jövő nagy értéke. Gyors, technikás, jól lő, erőszakos. Talán a kondi még nincs meg, hogy lehozzon egy szezont stabilan kilencven perceket játszva. Hajrá Dominik! Ricsi is nagyot melózott, remélem nem sérült meg súlyosan. Egyelőre nekem Moutari klón a srác, hajt keményen, vannak jó momentumai, de borzasztóan pontatlan.
Lukic… Azon gondolkodtam, hogy vajon szégyelli magát ezzel a teljesítménnyel?! Hogy a védelem és a szélső támadók majd szétszakadnak „ez” meg még arra se képes, hogy lesről visszavonszolja magát. Meg lennék lepve, ha összesen 3km-t futott volna ma. Gyenge, súlytalan, nehézkes. Traoré (!!) öt perc alatt több zavart szokott okozni a védelemben, mint Lukic ma kilencven perc alatt. Simán megnézném helyette középen Ricsit, két szélen meg Kocsist és Kerezsit (esetleg Jairo-t). Jónsson… Édes istenem az a pali… Mivel a britek valami – számomra – megmagyarázhatatlan vonzalmat éreznek a skandik iránt, így tuti a helye (sajnos). Értékelhetetlen.
Jairo: nem tűnik kutyaütőnek, volt egy szép elfutása, egyedül kellett volna megoldani. Legközelebb. Sztem ha megerősödik és nem sérül meg, akkor tud majd nekünk segíteni.
CSAK előre!

timby
timby
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 4:34 du.

Vigyázz, mert jönnek Lukic védelmezői, hogy minek futott volna, ha nem kap értékelhető labdát.
Mások szerint, nem a fradi elleni meccs az ő pályálya. Most kiderült, hogy az Újpest elleni sem.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  timby
szeptember 1, 2022 4:40 du.

Én a teljesítményt nézem, nem a nevet. Szar volt. Tiszteletlen a csapattársaival szemben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  timby
szeptember 1, 2022 4:36 du.

Nekem ugye avatarom mint a mindenkori általam választott legjobb Honvéd játékos, szerintem is mélyen tudása alatt (nem)játszott ma Lukic!
Gyenge volt!

Thibby
Thibby
szeptember 1, 2022 4:13 du.

Ezt küldeném a tábornak, jól nyomták végig! Gratcomment image

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:49 du.

Mellettem ültél? 😉
Én is ezt látom 🙂

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 5:07 du.

c5 13 sor

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 1, 2022 5:06 du.

ezek szerint 🙂

Thibby
Thibby
szeptember 1, 2022 3:57 du.

Életem legszarabb Top1-es meccs élménye volt…. köszönöm a vezetésnek.
Nehéz mit mondani erre…..

Néhány hirtelen kérdésem lenne…..

Prengától azt kérdezném hogy bár tanárian játszott de csak balra tette ki a felhozott labdákat pedig Doka vegig üresen kérte jobbon?

Ennintől azt hogy a felé lőtt labdáknlá miért kezzd el tolatni hogy meg tudják előzni?
vicc volt..

Kurtztól hogy miért kell az Izlandit hozni Traoré vagy Kerezsi helyett?

Hónapok óta először tudtam kimenni eü okokból 4800.- ft-ért + üza + üccsi, perec….. 8000 ft volt az esti szórakozás (?)
Komoly fizikai fájdalmaim voltak.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 2, 2022 3:18 de.

utolsó mondat félreérthető. A játék tól volt…..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 5:26 du.

Jobbulást!

timby
timby
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:36 du.

Jobbulást Thibby!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:29 du.

Kedves Thibby!
Megszakítottam a munkámat én is hogy láthassam ezt a futballra nyomokban sem emlékeztető futballmeccset!
Vasárnap már nem követem el ezt a hibát!
Amíg nem tapasztalok jelentős javulást addig maximum telefonon követem az aranylábúakat!
Mert sajnos nem érdemlik meg a rájuk fordított pénzt!
Minden jót kívánok Neked!

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:28 du.

En 2 brit turistatol kaptam 3 repohar zsetont ajandekba, tiszta nyereseg volt a mai nap. Mar van otthon 20.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:06 du.

Hy, sajnálom hogy nem segítette ez a meccs a gyógyulásodat 🙁
Én minden jót kívánok Neked!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 1, 2022 4:05 du.

Részvétem a 8 rongyodnak. Kritikán aluli hogy 0!! kaput eltaláló lövéssel hozunk le egy rotyon lévő újpest ellen egy hazai meccset!

Kermon
Kermon
szeptember 1, 2022 3:52 du.

Lehet tudni, hogy Kocsist és Kerezsit miért nem rotálja Tam? Az egyik hamar kipukkadhat, a másiknak pedig nincs játékperce.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 1, 2022 5:30 du.

Kerezsi elrontaná a csapat jelenleg kiegyensúlyozott kapuralövési statisztikáját, mint pl legutóbb.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 1, 2022 5:34 du.

Nagyon vártam, hogy bejön. A melegítő játékosokat mindig figyelem, nagyon koncentrál ott is. Várdán megnézném kezdőben Kocsissal és Babakocsival (bár az 1 vicc feka).

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 1, 2022 5:34 du.

Nagyon vártam, hogy bejön. A melegítő játékosokat mindig figyelem, nagyon koncentrál ott is. Várdán megnézném kezdőben Kocsissal és Babakocsival (bár az 1 vicc feka).

Kermon
Kermon
szeptember 1, 2022 3:50 du.

Samperio vagy Doka elfutásából valamelyik gólt ért volna. Kár, hogy mindkettő kimaradt.

reeswor
reeswor
szeptember 1, 2022 3:35 du.

6 meccsen 5 pont.. Ezt bármelyik bohócligában forgó magyar edző lehozza fele ennyi fizetésből. Skótunknak nem fekszik ez a közeg,nagyon úgy néz ki eddig hogy belenyúlt a szaros pelenkába

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:40 du.

Ezzel a kerettel? Lehet hogy ez inkább bravúr.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 1, 2022 5:32 du.

Igen ezzel a kerettel én ma ezt az újpestet vertem volna.
Az edzőnk élvezte a meccset, szerinte minden rendben volt, csak a gól nem sikerült…
Ez megerősíti bennem azt amit eddig is tudni véltem, hogy sikerült ismét kifogni egy kóklert!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 1, 2022 3:45 du.

Ezzel a kerettel! Mert vagy én vagyok teljesen fogyatékos nem tudom,30 éve nézek focit,itt valahogy nem látom mit akarunk játszani,passzolgatunk hátul bazd picsán ha szerencséd van emberhez megy akkor indulj el vele aztán bazd izomból középre lehetőség szerint át a túloldalra ott aztán bedobás és kész is a ‘taktika’.Ehhez elég a szomszéd Pisti bácsi 3 sörrel meg 2 cigivel a padon

Pelso
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:56 du.

hátulra jól igazoltunk középre és előre qrva gyengén…ill. talán most futott be vmi minőség.
de kell pár meccs, hogy az újakkal alakuljon vmi jobb.
ez nem szimpátia kérdése, hanem csak a ráció

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:34 du.

Az új bemutatkozó igazolásról a benyomásom: motiválatlan, formán kívüli, ma semmi kiemelkedő tudás. Adok még neki pár meccset, de ahogy ma beszállt nekem mindent elmond.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 5:34 du.

Az új bemutatkozó igazolásról a benyomásom: motiválatlan, formán kívüli, ma semmi kiemelkedő tudás. Adok még neki pár meccset, de ahogy ma beszállt nekem mindent elmond.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 1, 2022 5:39 du.

Eleinte idegenül mozgott ,de a végén egyszer átverte az emberét és ha a kapu előtt nem pancserkodunk,akkor ez 3 pont.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 1, 2022 6:20 du.

Ok ilyet csinált ma Kocsis is 3-4 et, csak ott nem volt kinek bepasszolni. Nálam ebből 5-10 a minimum egy idehozott, jól fizetett légióstól! Remélem igazad lesz és nagyon jól járunk vele!!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 2, 2022 4:31 de.

Nem tudom hogy járunk vele(remélem jól),egy megmozdulásból nem szeretném
agyondicsérni. Előtte elég tájidegenül mozgott azért a pályán. Azt viszont tartom,pár meccs kellhet,hogy „bemelegedjen”.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 4:02 du.

Mást úgysem tehetünk,türelem aztán meglátjuk. Azt azért szerintem mindenki sejti hogy várdán bukó, kecsó elleni hazain csak 3 pont ami elfogadható és ha ‘ne adj isten Dorogon kiesnénk szerintem már szeptemberben edzőváltás lesz…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 2, 2022 2:14 de.

Kecskemétet eddig mindenki meg akarta verni!
A vadásztölténygyárnak nagy nehezen sikerült egy góllal otthon!

dixneuf
dixneuf
szeptember 1, 2022 3:29 du.

Sampeiro kicsit megerosodik, beszokik a csapatba, es jo lesz.
Ma meg Gomissal is elegedett voltam. Amugy egyenlo ‘erok’ küzdelme volt…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 5:38 du.

Ezt miből láttad ma Sampinál? Volt 6 eladott labdája, 2 labdaátvételi hibája, 1 jó lefordulása, majd egy kérdéses bepassza.. adok neki én is időt, csak érdekel miből gondolod, hogy jó lesz. Most azt látom, hogy nem sok kedve van itt játszani

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 2, 2022 3:18 de.

Nem tudom, hogy milyen lesz. De azért két edzés után, úgy, hogy fogalmunk sincs mit csinált nyáron nem lehet komoly következtetéseket levonni. Miből gondolod, hogy formában van. Szerintem pár hónap múlva lehet értékelni a srácot. Ne várjuk el, hogy igazolunk valakit és másnap már maximumot nyújt a csapatban. Szerintem itt majd a válogatott szünet után érdemes erről az átalakított csapatról komolyabb következtetéseket levonni.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 3:39 du.

Hy, Gomis hasznos nagyon a középpályán, de még hasznosabb lehetne, ha a labdaszerzései után hatékonyabban tudná megjátszani a labdákat.
Ezért mondom, ha AlibiMaxi visszakerül, jön az új fiatal kp és széleken is megleszünk sebességben akkor lehetnek még jó meccseink.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 1, 2022 5:39 du.

Meg us tudja, csak sokszor nincs kinek előre fele

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 3:32 du.

mindig más Gomist látunk…szerintem ma nagy alibit tolt, bár sokat mozgott és sokat faragták, de a játékhoz semmit nem tett hozzá.
sajnos a középpályásaink közül csak benne látom az esélyét, hogy meg tud indulni a labdával 1 kontránál…ma ebből semmit nem láttunk

dixneuf
dixneuf
szeptember 1, 2022 3:25 du.

Csak egy kérdés a tevesektol:
A 75-80. perc tajekan az kez volt, vagy sem? Mi kéznek lattuk, de a var elkaszálta.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 2, 2022 7:00 de.

A szabályok szrnt megkellett volna kapnunk, igen 11-st érő kezezés volt! Tavaly ellenünk, mások ellen is adtak ilyen kaliberű 11-st…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 5:44 du.

Szerintem semmi, ilyet nem szabadna sehol megadni.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 1, 2022 3:27 du.

az elsőben is volt 1, amit meg sem mutattak lassítva.
szerintem ellenünk tutira megadják az egyiket…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:36 du.

Az elsőben is kéz volt, de éppen kívül a tizenhatoson, persze Berke nem látta, megvizsgálták, nem büntető. A VAR egyik nagy faszsága, mert szabadrúgás járt volna nekünk 16-ról, a másodikat közelebbről láttam, ahol én ültem egyértelműen kéz volt, a labda sebessége is megváltozott

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 1, 2022 3:09 du.

Majd összeáll a csapat. Azt viszont nem értem már kb. 3 éve, hogy mi a ráció abban, hogy hátul passzolgatunk még forró lesz a helyzet, és akkor elrúgjuk a pcsåba, mikor előtte simán emberhez is rúghatnánk.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 1, 2022 3:22 du.

Komoly csapatok is ezt csinálják, magukra húzzák az ellenfelet, nagyobb terület lesz a támadóknak.Csak ehhez labdabiztos védök és védekezö középpályások kellenek, ami Kispesten ugy nem létezö fogalom. ezért nekünk marad a két passz, aztán a kétségbeesett elörebaszás, tizböl kilencszer ellenfélhez.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 1, 2022 3:09 du.

Hazai pályán nincs kaput eltaláló lövésünk?? Hogy akarunk így nyerni?

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 1, 2022 3:10 du.

Baszott meleg lesz várdán, pedig már enyhült az idő

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:20 du.

Sima cumi!
Csak a mértéke kérdéses!

Pelso
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:14 du.

ötletem sincs mit lehetne játszani ellenük várdán… ha visszaállunk szétívelgetik a védelmünket, ha kitámadunk, lekontráznak

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:16 du.

ilyen rövid idö alatt( vasárnap meccs) szerintem semmit,marad ugyan ez,kb. fohászkodjunk hogy kapunk egy tizit,aztán betolni a buszt a kapunk elé

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:16 du.

Hy, a Várda is kifoghat egy gyengébb napot, és mi sem fogunk háromszor egymás után ilyen xarul játszni..

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 1, 2022 3:28 du.

kb ennyiben bízhatunk

Pelso
szeptember 1, 2022 3:06 du.

kicsit tanácstalan vagyok, ha az ute ellen itthon ennyire futja…
elegem van az alibi csávókból ennin, johnsson, gomis ők nem Honvéd szint… és sajnos lukic is határeset ezzel a hozzáállással…bocskay érthetetlen.
az is, hogy Kerezsi miért nem játszik!!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:08 du.

Főleg annak fényében hogy Mitrovic kezdő. Érthetetlen.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:16 du.

Na hát igen. Mitrovic is csak azért kell, hogy meglegyen darabra a 10 mezönyjátékos. De számomra nagy kövér nulla. Sajnos Enin is gyenge. Bocskay láthatatlan. Ők hárman együtt kvázi egy ember fór az ellenfélnek.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 1, 2022 5:48 du.

Legalább 2..

zico zico
zico zico
szeptember 1, 2022 3:04 du.

egyetlen pozitívum a meccsen az, hogy nem kaptunk gólt.
sampeiro valóban más kávéház, remélem majd fel tud nőni hozzá pár játékos.

reeswor
reeswor
szeptember 1, 2022 3:03 du.

Kurcnak biztos nagyon tetszett… én nem vagyok szomorú hogy ezért nem basztam ki pár rongyot és égettem el pár lityi benyót. Tvben is ugyanolyan fos volt szerintem mint a helyszínen. Kisvárdán biztos jobb lesz(ja nem….)

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:10 du.

Óvatosan itt a kritikával, mert rögön megkapod, hogy mit vártál, gálát, türelmet kell adni, jók leszünk majd egyszer,ne csak olyankor gyere, ha kikapunk( sajnos, olyan sok gyözelem után nem jöhettünk az elmúlt 2-3 évben), bla-bla-bla. Közben meg ugye egész Magyarország besorolt minket a 4 kiesöjelölt közé,joggal. Ja, és ne felejtsd el, a Vasast megvertük. Leszarni úgysem fogod tudni, nekem sem sikerül, ez van, ilyen a szurkoló. De legalább az edzö úr megint elégedett.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 1, 2022 3:11 du.

lehet értelmes kritika is, ami nem a másik basztatására megy, amikor amúgy is mindenki feszülr.
kb ennyi a különbség.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:14 du.

Sorry,csak ha belegondolunk Heminél már ilyenkor kb. mindenki fel akarta gyújtani az egész kócerájt itt meg ugye valami furcsa oknál fogva türelem és kuss van.

Pelso
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 3:20 du.

szerintem a türelem qrvára fogy kuss meg főleg nincs.
persze bíztatni és szidni is csak távolról megy…egyszerűen nem bírnám ezt elviselni élőben.
nálam minden stáb kapott némi türelmi időt, ez nem hemi vagy ner kérdése

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:02 du.

Megint nincs kedvem egyesével értékelni!
Minuszra is játszott nálam játékos
Szánalmas mimdkét egylet!
Csapatot ne mondjunk mert ezek nem azok!
Két ilyen nagymúltú veretes klub hogy süllyedhetett ilyen mélyre?
A pályára lépők többségének fogalma sincs erről a játékról!
Szégyen gyalázat!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:55 du.

Még jó hogy elhoztuk várdáról a 2 ‘sztárhátvédet’ jó nagy szarban vannak… Végigvernek szinte mindenkit a fradika kivételével. Ott hogy a faszba sikerül mindig értelmes légióst hozni. Nekünk valahogy csak olyanok jutnak akik a papíron megtalálják a fizetés rubrikát!

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 1, 2022 3:01 du.

Ugy látom Sampero egy másik kávéház.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 1, 2022 3:11 du.

Az a labdaátvétel, na az foci volt. FOCI.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 1, 2022 3:23 du.

Az ilyenért érdemes meccsre járni!
Nem a lelkes senkiháziakért akik ugatják a focit!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 1, 2022 3:14 du.

Az volt. De nem foci, hanem nagybetűs labdarúgás.
Elküldte a büfébe a védőt és okos bepassz, Luketto meg a maximumot kihozta a szituból.
Ha felveszi a ritmust Sampeiro, akkor egy meccsen lesz 4-5 ilyen szitu, abból a kispesti Lukaku 1-et minimum bever.

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 1, 2022 3:16 du.

luki megcsinálhatta volna azt a félfordulatot is, mint a vasas ellen…és 3 pont :/

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:18 du.

Akár. De Ő most ezt érezte a helyes megoldásnak. De nem filóznánk ezen az egyetlen helyzeten ennyit nyilván, ha három ilyet elront és egyet meg bever.

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 1, 2022 3:22 du.

meg egyáltalán ha aktívabb lenne…ez a Tallo mennyit mozog mélységben..így sokkal könnyebben megbontották a védelmünket, mint a másik oldalon, ahol Luki beáll/ül a védő ölébe és várja a tuti passzt 90 percen át…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:28 du.

Luki ilyen típusú csatár 🙂 ki kell szolgálni. Bánom is én hogy mennyit mozog mélységben, ha meglövi a góljait.
Sajnos a jelenlegi csapatban egyelőre Ő a legveszélyesebb emberünk – Sampeiro lehet a másik

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 1, 2022 3:32 du.

Tökéletes meglátás és fogalmazás!
Lukic a tipikus befejező ember!
Vannak ilyen tipusú csatárok akiktől nem mezőnymunkát kell várni!
Tömni kell labdákkal és hozza a gólokat!
Samperioval és Kocsissal jók lesznek együtt elöl!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:39 du.

hogy lehet úgy tömni labdávan ha lecövekel a védővonalban és alig mozog a labdafelé vagy bármerre is…?
na mind1, ezt másképp látjuk…talán majd jobb szélsőkkel más lesz.
bár szerintem 1 jobb irányító kéne, nem gondoltam h Nonot visszasírom…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:41 du.

Reméljük megjött az is!
Brandon Domingues!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:35 du.

Ámen..:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 1, 2022 3:03 du.

Szegénynek fogalma sincs hová keveredett!
Gyöngyöt dobtak a disznók közé!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 3:04 du.

ha az a gyöngy nem lenne kopott, nem jött volna a disznók közé…

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:06 du.

nem véletlenül várt az utolsó pillanatig.nyilván nem volt komolyabb ajánlata és úgy volt vele gatyába rázza magát aztán tipli

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 1, 2022 3:05 du.

Ez igaz de jó lenne ha megpróbálnák megközelíteni a szintjét!

ius
ius
szeptember 1, 2022 3:01 du.

Ez a Kourc mister egy nímand nekem, nem szakmai hanem szimpátia alapon cserél. Ostoba. Jonson játszik, Kerezsi nem, Kocsist lehozza.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  ius
szeptember 1, 2022 3:08 du.

Én felindulásból elküldeném. Csak akkor megint változás, megint új stáb, új játékosok, mi lesz a régiekkel (akik nem is olyan régiek) káosz, káosz, szánalom, vicc, sírás vagy nevetés… Nem tudom melyik a kisebb rossz, ha marad, vagy ha megy… De szerintem tartják még pár fordulóig, hátha megindulunk addig.

Hasitasi
Hasitasi
szeptember 1, 2022 2:58 du.

Nagyon gyenge volt Mr Kurci. Kocsis Dominik helyett Jonson??? Fizet érte valaki hogy őt játszatja? Komolyan nem értem.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 1, 2022 2:58 du.

képes volt lehozni azt a kettőt, akik mutattak vmi értelmeset…

reeswor
reeswor
szeptember 1, 2022 2:55 du.

Nem volt kaput eltaláló lövésünk. Gyönyörű!! Nem tudom sírjak-e vagy nevessek vagy csak egyszerűen szarjam le ezt a szánalomparádét ami itt megy évek óta….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  reeswor
szeptember 1, 2022 2:59 du.

Ez a kemény, hogy azt a szép nagy keretet egyszer sem találtuk el..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 3:00 du.

Hol és ki ellen akarunk nyerni ezt a mostani kotvány újpestet se tudjuk megverni?!?!

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 2:53 du.

Mennek, mennek, de nem az igazi..

santiago
santiago
szeptember 1, 2022 2:52 du.

DVSC 1 ponttal szerzett kevesebbet, repult az edzo…

Tehetseges skot csomagol mar?

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 2:50 du.

Ha ez a sarkazás bemegy

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 1, 2022 2:55 du.

Szezon gólja lett volna. Az egyetlen focira emlékeztető jelenetsor volt az egész meccsen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 1, 2022 2:59 du.

Két olyan játékostól akik tudják mi a futball

zico zico
zico zico
szeptember 1, 2022 2:49 du.

sampeiro jó lesz..

Claus von Stauffenberg
szeptember 1, 2022 2:24 du.

Mégegyszer ekkora helyzetünk nem lesz.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 1, 2022 2:14 du.

Lehozta Kocsist!
A legjobbat

reeswor
reeswor
szeptember 1, 2022 2:12 du.

nemár Kocsist lehozza!! Menjen a faszomba már!!

dagiiron
dagiiron
szeptember 1, 2022 2:11 du.

Mondtam, hogy figyelni kell , a csoki kislány majdnem gólt szerzett..

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x