© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
A mai meccsek alapjan azt kell mondanom kar volt ezt a sracot elengedni, meg kellett volna tartani. Gondolom mindenki egyetért.
(i)
Szerintem meg pont jó helyen van ott, ahol van,szinte hazatalált. Nálunk a kispad várólistáján nála komolyabb játékosok szerepelnek.
Függetlenül, hogy szopik a Puskás, szerintem Mézgát is kár volt elengedni:(
Azérz örülök, hogy nem nálunk hozza őssze a meccsenkénti egy gólját a Mezga-Batik páros.
Bezzeg most, hogy csak 12 kapottnál vagyunk
Holendert már csak azért sem mondom, mert jelenleg egyáltalán nem realitás, hogy nálunk játsszon…
Aki nézte ma a Kecskemét-Paks meccset az láthatta, hogy Banó-Szabó jobb játékos, mint akik az elmúlt 1,5 évben a helyén játszottak…
Szia, benne lehet az is, hogy az apja az edzője.
Igaz, nem fair a többiekkel szemben, hogy még a vasárnapi ebédnél is taktikai megbeszélést kap. Komolyra fordítva: fontos, hogy olyan legyen az edző, akiben megbízhat egy játékos. Ha ez történetesen az apja, akkor ez win-win szitu. Szerintem Banó egy apjától eltérő jó edzővel is eredményes lenne. Azt se felejtsük el, hogy apuci fiának lenni valahol dupla nyomás. Neki minden meccsen meg kell küzdenie azért, hogy ne mondhassák azt, hogy csak az apja miatt kezdő.
Attól függetlenül, hogy tök igazad van kezd a sztorid bendegúz-latabárra hajazni. Igen, elment a srác tőlünk és jó teljesítményt nyújt. Nagyon sajnálom, hogy nem nálunk tette…
Ezt sajnálom én is, mert több távozóval ellentétben ő hasznunkra vált volna..
Igazad van. Annyival egészíteném ki, hogy ott bíznak benne, nàlunk -szerintem- nem bíztak.
Nem bíztak benne, de miért nem? Ahogy én látom: több elmélet létezhet.
1.) Balfék volt az összes edző nálunk az elmúlt öt évben.
2.) Nem tejelt vissza az edzőknek így nem játszatták.
3.) Nem nyújtott olyan teljesítményt edzésen, edzőmeccseken, az nb3-as csapatban, ami miatt számítsanak rá.
4.) A „hazai” közegből kilépve extra motivációval rendelkezik és az édesapja az edzője, ami miatt a csapattársak felé is extra teljesítményt kell nyújtania hogy ne mondhassák rá „apuci kicsi fia”.
5.) Most érett be.
Sanyi bácsinál játszott ( és nem a fiatal szabály miatt), de jött az a csúnya sérülés..
Igaz! Emlékszem! Minden meccsén azon gondolkodtam sokadmagammal, hogy vajon mennyit fizet, hogy játszhat. Ettől függetlenül elismerem a jelenlegi teljesítményét!
Jól összeszedted a lehetőségeket. Szerintem az új igazolások szerepeltetésében jobban érdekelt(ek) volt(ak) a döntéshozó(k), mint pl Banóéban. (A sérüléséig játszatták.)
Alapvetően a fiatal szabály miatt játszott a sérüléséig is. Én 1-2 meccs kivételével nem láttam tőle jó teljesítményt. Folyamatosan úton volt, sehová sem ért oda. A sérülése sztem nagyon rosszkor jött Neki, pont a fejlődése kritikus szakaszában történt.
Könnyű kiesésért küzdő kiscsapatban villogni.
Ja, bocs, ez rossz fórum.
Sajnos az elso mondat inkabb mi vagyunk nem a kecso…
Egyre jobban tisztelem a kopasz Szabó aput. Nem semmi, hogy mit épített 3 év alatt Kecskeméten. Jó látni, hogy a magyar fiatalokkal tud játszatni eredményes, harapós focit.
Tavaly nyáron nevezték ki, hogy pontos legyen. Akkor ment el tőlünk Dabasról. Első szezonjában jutottak fel az NB1-be.
Szia, ha jól rémlik Dabason is csodát tett már..
Igen, amikor feljutott a KTE az NB2-be akkor másodikak lettek az Iváncsa mögött csak ők nem vállalták a feljutást. Mi (dabas) a 3.ok lettünk a Pistával talán 2 ponttal lemaradva a Kecskemét mögött, ilyenkor volt másfél éve nálunk. Ezután ment el a Kecskeméthez, miután ők mentek fel nem az Iváncsa. Teljesen hasonló csapat volt nálunk (taktika, stílus, hajtás) mint a KTE-nél.
Akkor még nagyobb taps. Kösz a pontosítást!
Hihetetlen,hogy a Skótok nem tudják ugyan ezt 2,5 hónap alatt lerakni az asztalra.
Szerintem most vállalható, hovatovább a mi szintünkön minőségi játékosok érkeztek a pedigréjük (és Samperionál már a bemutatkozást látva) alapján!
Most elválik a szar a víztől Courts mesternél!
Ebből az alapanyagból már illik minimum stabil középcsapatot gyúrni hosszútávon!
Supi lehet off.A Zeg nem ilyen jó!Nem baj,a vasárnap számít!
Pont mielőtt ellenünk lépnének pályára esélyesként? 😀 ha minket sem vernek meg, akkor szinte biztos elküldik.
Szerintem is kibasszák..
Na a kövesd két Bobálostól, Geristől, Cseristől, Supkástól megy a levesbe (NB2) úgy látszik!
Laza ötöst kaptak otthon a zetétől!
Pontosan ugyanannyi pontjuk van mint nekünk :DDD
Azért várd még ki annak a végét.
A ZTE Gergényivel, Némethtel, Májerrel és Kálnokival gázolt át a Kövesden. Ugyanaz a hír, mégis mennyire másként hangzik.
Azért tegyük hozzá hogy a meccs nagyobb részében emberhátrányban játszottak. Persze akkor is sok, de mégis…
Eddig is nulla teljesítményt nyújtottak..
Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Capan-Domingues-Gomis
Kocsis-Lukic-Samperio
Egyre erősebbnek tűnik a kezdő névsor!
Ha mindenki a tudásához méltón teljesít jó lehet ez!
Csak szokjanak össze és játsszanak alázattal!
Hááát legyen így,de még nem is láttuk játszani,ezt a Domingues Luka Jairo vonalat és már a kezdőbe rakjuk őket. Nálam korai ez még. Machachal ugyanez volt tavaly,aztán kiderült,hogy semmi alázat nincs benne. Arról nem is beszélve,hogy fiatal magyar biztosan kell legyen a kezdőben*.
Szerk.: Kocsis ott is van nálad.Bocs,elkerülte a figyelmem.
Mar megint adom amit írsz…
Machach az egyik legnagyobb csalódás nálam az elmúlt három évben…varjuk ki a három uj srac mit rak le az asztalra TÖBB MECCS atlagaban. (Majd ha bekerulnek, beszoknak)
Beszoknak. Ez is egy gyenge pont nálunk. Én egy új játékost kb hetekig
jegelnék,amíg megszokja a placcot(csapattársak,közeg,játék stb). Másrészt és legfőképp amiatt,hogy ne kapja könnyen a játékperceket,legyen rá kiéhezve. A fradinál csinálják nagyrészt így és azt látom,nem rosszul.
Ez is oke.
Like.
Mi sem bizonyítja jobban a keret bizonyos pontjainak vekonysagat, mint hogy a hetfon 9-kor alairo jatekos este mar jatszik is.
Igen.
Ha a fradit, várdát odavissza verjük még lehetünk bajnokok szorosan….
Hű, ez nekem már túl nemzetközi kezd lenni.
A díszmagyarokkal állandóan ki akartunk esni!
Most nézzük meg őket!
Hát, egyelőre az idegenlégióval se állunk sokkal jobban, de a három új minőségnek látszik, hátha… De hosszú távon nem szeretnék egy másik fradit nézni.
Én dobogóesélyes Kispestet szeretnék nézni!
Pont leszarom kikkel!
De ha mondjuk pl Kocsis így befut akkor vele is!
Na ezt így adom.
Luka Capan ● Bursaspor ● CB ● 21/22 Highlights
https://www.youtube.com/watch?v=At3_w5GnhkA
Zete taltikat kiprobalhatnank a hetvegen.
Lukic helyett Traore es akkor mehet a rugd a nagy neger fejere a labdat.
No es ki fogja a neger fejere rugdosni a labdat? Nincs a keretunkben egy olyan jatekos, aki normalissan be tudna adni egy szogletet.
Jogos, de valahogy a Zetenek is sikerult.
Spanyol vagy uj francia hatha
Új védő gyerek jó lesz figyeljétek meg!
Jó lesz igen de egyrészt szereti a kihívásokat hogy az egyre jobban játszó „ezüstvédelem” riválisaként próbál szerencsét másrészt pont Prenga ajánlására és legjobb barátjaként kerül ide csakúgy mint Cirkovic!
Ha meg vk ban tennénk be ott az idény egyik meglepetése Gomis lehet a riválisa!
Esetleg itt az idő jogosan kitenni végre Bocskayt!
nekem egyértelmű, hogy Gomissal fog szűrni…
Akkor meg is adtad a választ!
S a francia fiú lesz az irányító!
https://www.youtube.com/watch?v=Fb5HyAQSsqE
Gyerekek, vegyunk meg egy tamadot!
Kivedekezzuk mindenki szemet, elol meg Ricsipi, meg Luki mc marad lassan. A spanyoltugal jo lesz szelre remélhetőleg, de mitro mint kvazi irányító, vagy a Placido Domingo vekonynak tunik.
Hy, szerintem kellenek a minőségi belső védők, hogy baj esetén legyen mihez nyúlni..:)
Hátha a fiatal védőink profitálnak valamit majd a dunamenti focikultúrából..:)
Anno juhászrolikából is Smiljanic „csinált” védőt.
Hát ez meg ki a lófasz ? 🙂
https://honvedfc.hu/hirek/horvat-vedo-erkezik/2022-09-02
Mi a baj vele?
Annyira nem szar pedigré, horvát első, u21…
Gondolom a home office-os tanácsadónk felfedezettje. Rájöttek, hogy hülyeség volt Petrust elengedni.
Ki lenne, lófasz Luka…
Hát őőő…meg egy védekező mentalitasu jatekos
https://www.transfermarkt.com/luka-capan/leistungsdaten/spieler/205902
Védekező középpályásnak vagy védő pótlónak alkalmas. Bármilyen védő posztot is játszott már.
Nekem az irányító poszt tűnik gyengének… Kevésnek érzem azt a franciát
Nem tűnik rossznak. 🙂
https://honvedfc.hu/hirek/horvat-vedo-erkezik/2022-09-02
Még egy játékos a Without Clubtól
Van aki elvakult szurkolóként isteníti még a tegnapi gyenge teljesítményt is. Van aki érzelmes szurkolóként világvége hangulatban van és kiátkoz mindenkit a csapatnál.
De nézzük meg hogy kívülről hogyan látják, akik sokkal objektívebben, érzelem mentesen tudják figyelni a csapatot.
az alábbi videón nem az a lényeg hogy igazat mond e csávó vagy sem, hanem az hogy az ellenfelek hogy látnak minket és hogyan röhögnek ki azért, amibe mia szépet belelátjuk
https://www.youtube.com/watch?v=NvlyhpWfIWI
már bocs, de a csávó 1 nettó hülye HF fun….
Ez a csávó egy idióta. Nem kicsit túltolja a dolgokat.
Nemhogy nem objektív,hanem konkrétan képtelen érzelemmentesen megnyilvánulni.
Aki szimpatikus neki,azt isteníti(pl Horváth Feri,keresd vissza a videóit),akkor is ha az a legnagyobb ostobaságot követi el a kispadon,aki meg nem frankó nála,az tehet bármi pozitívat,úgysem lesz jó.
Ez is érdekes, mert ez meg az ő véleménye. Mindenkiében van jó és és kevésbé jó meglátás, amivel azonosulni lehet vagy teljesen szembemenni. Hogyha sok hasonló vélemény videó lenne rólunk, tuti több dologban is egyet értenénk azokkal is és hasonló arányban lenne, amikkel nem. Nekem konkrétan az ex játékosaink/legendáink vélemény megnyilvánításai lehetnének értékelhetőek, mint nem olyan régen, amit a klub vezetésről, problémákról mondtak el. Azokat hitelesebbnek gondolnám. Hiány van sajna belőle.
Ez így van akkor minden f@sza volt neki. Ódákat zengett róla.
Borzasztóan sokat csusztat…figyeljuk meg:
Rossi tavozasa ota a Honved szar. Ez konkret csusztatas. Nem magyarazom. Plusz almat a kortevel. Akkor lenne ertelme a bajnoki evet az azt kovetokkel osszehasonlitani ha valtozatlan lett volna a keret, az edzo stb
Pedig mindket tenyezo szepen lassan teljesen kicserelodott.
Az ujpest HA jobb napot fog ki, otot rug. Ezt sem magyarazom. Azt a mondatot nem eri meg kimondani amiben benne van a ‘mi lett volna ha’.
Igaza is van sok dologban, de a csusztatasaival total elviszi a monologjat egy vallranditassal elintezheto iranyba. Ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna…
Persze. És mi van ha mi fogunk ki jobb napot? És nem is csak a „ha” miatt(de ahogy írod,ott már lőve is van alapból minden). Az ujpestnek momentuma nem volt,csak arra mentek,hogy ne kapjanak ki. Mi legalább „mentünk” előre. Ok,nem volt fantázia a támadásainkban,ill.jól zárt az újpesti védelem,de mégis.
Üdv! Köszi Lesszi, kell az ilyen korrekt-reális kritikai-képlet is, amúgy bírom az arcot! CS.A.K.
Koszta a Torpedo Moszkvánál? Hát, nem tudom, nekem nem tűnik okos lépésnek.
Nem találom sehol, honnan az info?
Ui. Meg van, bocs
https://nb1.hu/hazai-labdarugas/del-korea-utan-oroszorszagba-igazol-a-magyar-jatekos
Kösz kozben meglett…
Legalább van pár emberünk,akire lehet építeni. Hátul egész rendben vagyunk.
Középen és pláne elől vagyunk kevesen(/k). És hát azt látom,egyelőre nem nagyon merjük bevállalni a kockázatosabb részeit a dolgoknak,inkább a biztonsági megoldások mennek. Gomis időnként megcsinálja,vagy pl Kocsis.
Zsótér és Tamás is próbálkozik,de társ nélkül sok az eladott labda. Utóbbi is viszi-viszi ,néz ,de ha senki nem kéri, nem mozog felé,vagy éppen el az emberétől,akkor a balbekkünk mégis kinek adja? A jóistennek?
Nem egyszerű ez,amíg nincs egy kialakult játék. Várdán,ebből a keretből ezüstérmest csinálnának.
A jóistent még be sejelentették, annak nem adhatja.
A labda nélküli játék nagyon fontos. A hiánya meg egyenesen ordít. Tudatos es szituáció alakította területbe mozgás, passzsávban való mozgás, bemozgás, amit hiányolok és amik előre vinnék a támadásokat, sebességet, helyzeteket alakítana ki és a védekezést is feljavítaná. Ezzel a tempó, passzpontosság, kreativitás javulna sokat, ami magával hozná a gazdagabb taktikai repertoárt. Remélem unásig nézetik a csapattal a meccset és kielemzik, mert van mit javítani.
Konkrétan nincsenek a középpályán kreatív, lendületes játékosok. Bocskay és Gomis védekező középpályások. Mitrovics már lassú és körülményes. Zsótér lenne még, de tegnap neki sem volt jó napja. Nekem beégett egy passza, amit középről akart oldalra rúgni, de elrúgta a picsába a labdát. Az izraeli gyerek is használhatatlannak tűnik. Egyedül már csak az új francia gyerekben bízok.
Három kreatív játékos kell egy csapatba szerintem,hogy az előrejáték értékelhető legyen.
A tegnapi meccsről egyetlen pozitív dolgot tudok elmondani: Srácok, ez a Jairo gyerek nagyon tud focizni. Benne van a lábában a boogie, régen láttam ennyire technikás játékost kispesti mezben. A többiről inkább ne beszéljünk…
Sziasztok! Lehet nem leszek népszerű, de nem értem mit dícsérnek itt egyesek a tegnapi produktumon…Ez konkrétan egy nézhetetlen fos volt, ahol két kiesőjelölt csapat képtelen volt két egymást követő passzt megjátszani úgy, hogy ne ellenfélhez kerüljön a labda! Csetlés, botlás, elképesztően elképzelés nélküli szar…Ez nem Kispesthez, Honvédhoz méltó még csak nyomokban sem! Ha nagyon akarok valami pozitívumot, akkor a fiataljaink meg az új spanyol srác játéka mutatott némi futballra emlékeztető játékot, de nehogy hasraessünk már ettől! Ne legyenek kétségeink, folyamatosan a kiesés elől fogunk csetleni-botlani ebben a szezonban is! CS.A.K.!
A +-um nem kaptunk gólt.
Szia, ha megengeded reflektálnék, de nem konkrétan. Picit más aspektusból. Azt nem tudom, hogy ki mit, miért dicsér, de ahogy én látom:
Dicsérek/dicsérünk pár játékost az egyéni 1-2 megmozdulásáért, amiből eddig szinte nulla volt vagy csak 1-2 az elmúlt meccseken, szezonban. „már ennek is örülünk” (ami azért beszédes a minőséget bírálva). Azok a játékosok viszont ugyan úgy csinálnak 1-1 komolyabb hibát is, (mint pl a 2 ex várdai). Sokáig az akarat, hajtás nélküli nulla focival volt bajom/bajunk. Most van akarás, ugyan a minőségi befejezés várat még magára, de tegnap volt pár tudatos és egyéni jó megoldás is labdakihozatalnál, szélen jó passzból indításnál. Az látszik, amit Tam is mond, hogy lépésről lépésre építik. Én személy szerint látok változást, észre kell venni a pozitívumokat is, persze nehéz, ha az összkép nem igazán adja vissza pl az eredményességben, pontokban. Szívesen meghalgatnám a mistert, hogy Jonssonal mi volt a terve, viszont az látszott, hogy Kocsis kihajtotta magát csak jobb oldalra akkor inkább én Kerezsit hoztam volna be. Valaki korábban kérdezte lejjebb, hogy a meccs után miért tapsolunk nekik? Egy igen „hiányos” építkezés alatt álló csapatot állandóan lehurrogni nagyon demorizáló hatású lenne. Ugyan ide még azt jegyezném meg, hogy együtt élt a csapat/edző/tábor a meccs végén a gratulációval, miszerint ahogy ők is csalódottan, visszafogottan, úgy mi is visszafogottan köszöntük meg. Viszont a múlt szezon utolsó meccse óta, legalább ez rendben van. Én így látom és amíg ez a javuló hozzáállás, hajtás mutatkozik (eredmény nyilván párosulhatna), addig nem török pálcát, mert ezekből a srácokból kell csapatot összerakni és velük kell eredményt szállítani. A buzdítás és dícséret amit kapnak pont arra jó, hogy az egyének tudják mellettük vagyunk, magabiztosabbak legyenek és ne arra keljen gondolniuk, hogy ha hibázom jön a savazás. Muszáj a pozitívumokat észrevenni, szerencsére több is van, mint az elmúlt időszakban.
A védelem kezd rendben lenni. Tamás nekem védekezés terén csúnyán kilóg lefelé, de ha lesz értelmes középpályánk, akkor jobb lesz ő is, mert nem lesz annyi dolga, mint most. Két gólérzékeny csatár hiányzik még ebből a keretből, de nagyon. Mert Lukic és Traoré életképtelen jelen pillanatban a pályán.
Babakocsi max általánosságban fogalmazva életképtelen, a padon ülve nehéz életképesnek lenni. TIsztában vagyok a képességeivel, de csereként beállítva az utolsó 20-25 percre -szerintem – többre mennénk vele, mint a nem túl küzdőképes házi gólkirályunkkal.
Lukic botrány.
Mindig úton van valahova de nem ér oda időben.
Tegnap az egész meccsen 6 olyan szituációt szmáoltam össze amikor nem ért oda a „korlátai” miatt…. ez luxus.
Ha a 6-ból 2 alkalmat benéztem akkor is 4 eset volt….. Vagyis 4 x nem tudta megszerezni a fel passzolt labdát a lassúsága miatt.
35 evesen fejeztem be a blsz 3-ban a játekot ez miatt….. ugyanolyan alkatom volt mint neki…. persze rossz hasonlat mert én egy kutyaütő amatör senki voltam hozzá képest de azon a szinten ugyanúgy használhatatlan… na meg kinézetre alkatilag detttó
Pedig arcra úgy ítéltem meg, hogy fogyott, de ezek szerint elnéztem. Vagy az is lehet, hogy éheztetik, ezért nincs ereje sprintelni. 🙂
arcra vékony
Egyszer meg túl gyors volt, csak sarkalni tudta. Ha nem ér hozzá, akkor Jonssonnak ajtó ablak.
Ha nem a kiesés ellen akarunk küzdeni, akkor nála azért jobb kell szerintem. 🙂
Az biztos. Mi hiába nem a kiesés ellen akarunk, de ettől mèg nagyon úgy néz ki, hogy megint azért küzdünk. 🙂
Na, ezt akar en is leirhattam volna annyira egyetértek.
Pontosan.
Megtiszteltél a reflektálásoddal! Tökre egyetértek azzal, hogy ne legyen szidalmazás, én is utálom, ha ócsároljuk a mieinket! De engem viszont piszokul zavar az, ha nem tudunk kétszer emberhez passzolni, és kapura lőni! Ok, hogy esetleg hajtás van, de az a minimum elvárás. Sajnos nagyon le vagyunk maradva technikailag és gyors kombinatív játékban már az NB1 élcsapataihoz képest is, szóval itt nagyságrendi javulásnak kellene beállni, amire én nem látok nagy esélyt, de cáfoljanak rám! Én a fiatalokat hagynám, ezeket a „Jonsson féléket” pedig elfelejteném, semmit nem mutatott a srác mióta itt van, abszolút 0…
Így látom én is. Azt látni kell, hogy ez a bajnokság nem az még, ahol játék valódi szépsége miatt mozdul meg a szurkoló, hanem mert kötelezi a klubja iránti hűség. Ugye, akkor is megyek, ha nem akarok.. Régen világot verő, Magyar stílusú csapataink voltak, modern focit toltunk. Mások megtanulták. Valamiért itthon nehezen tudjuk ugyan ezt megvalósítani az elmúlt évtizedekben. Ahogy Írod: az alap dolgok nem mennek (pl passzok, labdalevétel) és ez a vaknak is szemet szúr. Van hová fejlődni, messze még az áhított minőség.
Tudom, nem ez a legfontosabb, de végre valaki helyesen írja Jonsson nevét!:)
Lyonszon.
Sajnos így látom én is!
Lehet hogy javulni fog az új játékosokkal de jelenleg ez nem elsőosztályú szint!
Tegnap végignéztem a meccset, igaz a tévé elől.
Lehet sokan megköveznek, de úgy láttam, hogy az Újpesttel teljesen pariba voltunk, sőt bőven volt a meccsnek olyan szakasza, amikor is domináltunk. Elég egygólos hangulatú meccs volt, gyakorlatilag hosszú idő óta ez volt az első meccs, amikor igazán izgultam az eredmény miatt. Az összképet nálam inkább az alábbi „apróságok’ zavarták, mintsem a játék képe:
– nem értettem, hogy Johnsont miért hozta be….
– nem értettem, hogy Kerezsit miért nem hozták be….
– bosszantott a kezezéses VAR vizsgálat, mert egy éve a DVSC ellen Klemenzt pont egy ilyen szituba álították ki és kapott a Loki egy 11-st….akkor ez most hogy van?
Összességében azért voltak pozitív részei is a meccsnek:
– Gomisról ketten is sárgát kaptak…az eléggé alulértékelt srác véleményem szerint egész jól nyomja
– Samperio az elején még eléggé lapos volt, de a meccs vége felé volt két olyan megmozdulása (egyik Lukics sarkázosos gólkisérlete előtt), hogyha összeszokik a társakkal nagyon veszélyes játékos lesz. 🙂
– Johnson erősen súlytalan játékos…nem értem, hogy miért erőltetik.
– Bocskaynak azt hittem az egy év szerb bajnokság megacélozza…egyenlőre hatalmas csalódás
– a két várdai védő egyre megbízhatóbban játszik szerintem
– Ennin kezd hajazni Moutarira….már ami gólérzéktelenséget illeti
Szóval summa summárum én a védőjátékban már komoly kiegyensúlyozottságot látok. A középpálya elég szellős, támadójátékunk már van, de még iszonyat pontatlanok a srácok…talán Samperio érkezésével ez változni fog. 🙂
A Tábor pedig óriási volt! Igazi fűszere volt a meccsnek a szurkolásuk! 🙂
Ennin közelébe sincs sajnos Moutarinak!
Ő meccsenként 2-3 nagy helyzetet kidolgozott, igaz, ki is hagyta! Ennin eddig sem jut el!
ÉS Moutari a mezőnyben is sokkal hasznosabb volt szerintem. A mostani csapatban erősen húzóember lenne…
Moutarival kapcsolatban a kapu előtti szerencsétlenkedésre gondoltam.
Ebben tökéletesen igazad van, csak sajnos ő magától még egy helyzetet sem alakított ki.
Ettől még persze be kellett volna lőnie ezeket. Minden esetre bármikor elcserélném Moutarira.
Azért volt szar a meccs,mert az ujpest konkrétan bunkerfocit játszott,nekünk meg nincs egy Lanzánk,aki ilyenkor képes lenne extrát húzni.
Amúgy a pozitívumokat emelném inkább ki most is . Nem kaptunk ki.
Nem kaptunk gólt. Kocsis megint kurva agilisen tolta. Nálam amúgy kb Johnson volt gyenge,a többiek vállalható teljesítményt nyújtottak.
Tábor jó volt,csak jó lenne,ha többen becsatlakoznának a szurkolásba is. Mert a szidalmazások jobban szólnak(jó-jó,azt én is jobban szeretem).
Hát akkor te is szégyelld magad.
Elég ritkán szokott ilyen történni,ez esetben kizárt.
Az etnikum buzdítása szülővel való közösülésre.. Igazából csak elhatárolódok és nem skandálom, de ma nagyon nyílt a bicska a zsebemben a huhogásra. Ezek a szurkertársak tényleg ennyire sötétek? Mert csak így tudnám megérteni, hogy magukra huhognak. Majd a szektorbezáráskor a C-ben huhognak tovább? Jó lenne már kicsi minőség felé menni (emberi tényezőben) a szurkolásban épp úgy, mint ahogy azt a focinkban akarjuk. Nem vagyok mintagyerek, nagyon nem, de van, ami felkúr és ez az!
Igen….ezt már én is szóvá akartam tenni…..az ellenfél csesztetése nyilván része a szurkolói kultúrának, de úgy gondolom nagyon frankó dalok születtek erre (Nincsen hangotok…, Kispest szurkolók vagyunk…, stb.). De ez a cigányozás, trágárkodás, huhogás, az elképesztően illúzióromboló tud lenni. Tévén keresztül is….
Amikor egy fekete jatekosra huhognak, miközben a mi fekete játékosunk van vele szemben.. Gratulálok, tényleg van baj.
Huhogás nekem is kibassza nagyon.
Anyázás nem érdekel valamennyire kell is szerintem egy kis „tűz”
de a huhogás a legalja.
Azért van a huhogásnak némi alapja. Egy nemtetszés kifejezése. És akkora fratyiról még nem is beszéltünk.
https://m.kuruc.info/r/49/248239/
Én a respectben és a szinesbőrűek erőltetésében tendenciàt látok. Tudom összeesküvés elmélet, tehát igaz.
Itt most a sok külföldi focistára van kihegyezve a cikk? Hát könyörgöm, ki a pöcsöm hozza ide ezt a sok külföldit? Nem maguktól jönnek. Nem is értem a vergődését a kurucinfónak.
Nekem semmi, de tényleg semmi bajom nem is lenne ezekkel a dolgokkal, mert ez nem 1 szinfónikus koncert közönsége. Nekem is meg van a véleményem dolgokról elég sarkosan, élesen. Ami engem zavar, hogy a bmlsz büntet érte és a leginkább ezért tolja fel bennem a pumpát. A válogatott meccseken még jobban fájó, ha szektor bezárásokat vagy zárt kaput kapunk pár egyén miatt, akik nem képesek némi önuralomra. Magunkban kell ezt rendbetenni, fejlődni kell a szurkolóknak is. Ahogy a fórumon néha jobb csendben maradni és nyelni 1et, átgondolni a válasz reakciót, úgy kint a leláton is kellene némi önkontroll és ebben kellene a caponak tudatosan résztvenni.
Nagy csalódás ez nekem, hogy téged csak a büntetés miatt zavar ez a sok ocsmányság. Tudom, nem az operában vagyunk, és megérteném, ha becsúszik egy-egy kritikán aluli „szurkolás”, de hogy ez szól a leghangosabban és tegnap volt hogy 5 percig egyfolytában, különféle változatban, az már szégyen.
Röviden. Mikor a filmek 90%-ban néger a főnök, a történelmi filmekben bálra járnak a feketék, mikor ténylegesen a gyapotföldet el se hagyták, na ez az ami engem zavar, de rohadtul, Azért mert az egyik sima történelemhamisítás a másik meg jelenhamisítás.
Röviden erre még mindig ugyan azt tudom mondani, 1: nem mi hozzuk ide őket. 2: ha már itt vannak, bizonyítson, vagy menjen(színtől függetlenül). 3:a bmlsz szankciók tudatában 90 percig kellene azt a fajta vélemény nyilvánítást mindenkinek magában elfojtani. 4: aki huhogni akar, az keressen arra megfeleló fórumot, rendezvényt, ahol erre van lehetőség. Valószínűleg én is mennék, pláne a hazámmal kapcsolatos okokból. Nem álszenteskedés ez részemről csak nem mindenhol és mindenkor van helye bizonyos véleményeknek.
Jó, legyen így.
Nem akarom megváltoztatni a gondolatod, véleményed. Tiszteletben tartom 100%-ig!
A kár, amit a klubbnak, válogatottnak okoz a huhogás, azzal van bajom.
Pacsi!
Még életemben nem huhogtam, de ha mindenért lehet rasszistázni, meg fasiztázni, lehessen huhogni is.
Legyen inkább fordítva: ne lehessen mindenért rasszistázni, fasisztázni, ami nem az (de csak olyankor ne). És ne lehessen huhogni se.
Rendben, rajtam nemfog múlni.
Én a jelenségre reflektáltam, nem rád és a mondandódra.
Mindennek meg van a helye, ideje, jogosultsága valahol. Ehez kell az egyén inteligenciája.
Nem tetszik, hogy néger?
Örülök hogy kimentem, mert lehet hogy tévében nem tudtam volna végignézni, annyira szarnak tűnt ez. A végén, most először valaha, nem vártam meg hogy odajöjjenek a játékosok a kölcsönös megtapsikolásra. Leléptem. Legközelebb mi lesz? Elhúzok lefújás előtt? Olyat elképzelni se tudtam eddig. Talán a két újfiú lendít rajtunk majd, vagy ha f*szomkurc játszatná Kerezsit, vagy neadjisten Bubakocsit a haszontalan sztár helyett. Minden szar. Max tizedik hely. 🙁
Szappanosnak nem volt sok dolga a hozzánk hasonlóan töketlen fújpest ellen
Doka jókat nyargalászott a jobb oldalon de nem sok eredménnyel
Prenga sokat harcolt többnyire győztesen
Cirkovic is jól állta a sarat
Tamás most nem volt olyan aktív mint szokott támadásban
Bocskay továbbra is hatalmas csalódás sem támadni sem védekezni nem tud
Gomist a korai sárgája visszafogta de jól maradt meccsben bár volt már jobb meccse
Mitrovic lecseréléséig eddigi legjobb meccsét játszotta
Ennin leghasznosabb mozdulata a sérülése volt (remélem nem súlyos) a legveszélyesebb pedig a saját kapunk veszélyeztetése! Vicc
Lukic sarkalása ha bemegy akkor a bajnokság gólja, még a vasas ellenitől is szebb, látszik hogy FOCISTÁTÓL jött a passz! De emellett ő is gyengén játszott!
Kocsis a mérkőzés legjobbja!
Így egyszerűen! Na jó élmény volt látni a lelkesedését a cseleit a harciasságát a bátorságát! Bravo! Csak így tovább!
Zsótér ezúttal nem sokat tett hozzá a játékhoz, pontatlan volt
Johnson… takarogggyyy!
Félelmetesen bugyuta technikátlan semmi
Samperio a FUTBALLISTA!
Egy labdalevétel egy gólpassz s más nem sok de e kettő miatt volt kb érdemes végigszenvedni ezt a valamit!
Nem a Kispestbe való!
S nem lefelé lóg ki!
Na, ezzel teljesen egyetértek, megint.
Nálam most ez a csapat a kezdő:
Szappanos
Doka-Prenga-Cirkovic-Tamás
Zsótér-Gomis-Domingues
Kocsis-Lukic-Samperio
Szapi helye megkérdőjelezhetetlen
Doka egy kész válogatott futballista kissé forró fejjel, Szabó gyerek nyomába sem ér
Prenga és Cirkovic összeszokott páros akik egyre magabiztosabbak ide Lovric apó már nem fér be lassan csereként sem Klemenz teljesen felesleges
Tamás nak nincs cseréje pedig kellene legyen aki miatt félti kicsit a helyét
Zsótér jól hajt, esze nincs de kell a csapatba cseréje Mitrovic technikás de már lassú, későn hoztuk
Gomis bejátszotta magát a középpályára de folyamatosan javulnia kell ha bent is akar maradni, Bocskay az egész keret legnagyobb csalódása mert tőle sokat vártunk de egy fogalmatlan csődtömeg!
Domingues t még nem láttuk de 22 éves 600k az értéke irányítóba jön, várjuk mit tud! Plakuschenko technikája rendben de sebessége, alázata, munkája nem nagyon
Kocsis a szezon felfedezettje lassan, igazán pozitív csalódás! Bátor, harcias, ügyes!
Johnnson t nem tudom mi tartja itt nálunk, még ebből a történelmien gyenge Honvédból is kilóg lefelé
Lukic ot lehet szidni, mostanában sajnos okkal, túlsúlyos, nem villog de küzd mint „malac a jégen” sajnos passztársak nélkül!
Jobb társakkal valódi gólvágó tud lenni, nélkülük sajnos beszürkül ő is!
Traore már évek óta bizonyítja alkalmatlanságát, mégsem zavarják el de legalább már a pályára sem! Kerezsi ha kap lehetőséget általában mutat valamit, többet kellene kapnia!
Samperio! Végre egy Futballista!
Erőre kap értékünk lesz!
Lehet a legnagyobb!
Ennin egy díszbohóc, semmi köze a futballhoz, el kellene zavarni!
Nagy D t várjuk vissza, kellene a csapatba, én hiszek benne hogy játszik még nálunk!
Úgy bírom, hogy olyan embereket raktok a legjobb felállásba, akik nem hogy meccsen, edzésen sem játszottak egy percet sem 😀
jó lehet ez, ha formába lendül a 2 legújabb.
NagyD felejtős, többek szerint nem akar maradni, sajnos hajlok afelé, h igazuk van.
(bár ne lenne)
Jó lenne ha maradna.
Jó lenne ha maradna.
Jó lenne mert akkor már 3 játékosunk tudna focizni
Itt én se akarnék a helyében, sajnos ezt kell mondjam. Rossz edző, jelenleg pocsék csapat, nem túl fényes kilátások rövid távon, 0 jövőkép…
Két pozitívumot tudok említeni:
1.) kapott gól nélkül hozta le a védelem a meccset
2.) nem kaptunk ki
Mondjuk az előbbiekhez hozzátartozik, hogy ez az Újpest jelen állapotában még nálunk is gyengébb, meg kellett volna verni őket. Mindent elmond a helyzetünkről, hogy mindezek fényében is örülni tudtam az egy pontnak.
A védelem szépen zárt ma, Doka nagyot melózott, volt pár jó elfutása, csakúgy mint Tamás Krisznek. Sokat vállaltak támadásban. A két belső védő nagyon jól játszott. Szappan a szokásos, némi bizonytalanság lábbal.
A középpálya említésre sem méltó… Talán Gomis a 18. percig játszott bátran, aztán kapott egy (sztem) jogtalan sárgát és onnantól kezdve eléggé behúzta a kéziféket. A többiek mai teljesítményének jellemzésére kár időt fecsérelni.
Kocsis nagyot ment ma is. Hajtott, jól ment a szél, kár hogy nincs egy ember aki érkezik középen. A kisgyerek négy meccs alatt alapemberré játszotta magát. Idén sokat fog erősödni, a jövő nagy értéke. Gyors, technikás, jól lő, erőszakos. Talán a kondi még nincs meg, hogy lehozzon egy szezont stabilan kilencven perceket játszva. Hajrá Dominik! Ricsi is nagyot melózott, remélem nem sérült meg súlyosan. Egyelőre nekem Moutari klón a srác, hajt keményen, vannak jó momentumai, de borzasztóan pontatlan.
Lukic… Azon gondolkodtam, hogy vajon szégyelli magát ezzel a teljesítménnyel?! Hogy a védelem és a szélső támadók majd szétszakadnak „ez” meg még arra se képes, hogy lesről visszavonszolja magát. Meg lennék lepve, ha összesen 3km-t futott volna ma. Gyenge, súlytalan, nehézkes. Traoré (!!) öt perc alatt több zavart szokott okozni a védelemben, mint Lukic ma kilencven perc alatt. Simán megnézném helyette középen Ricsit, két szélen meg Kocsist és Kerezsit (esetleg Jairo-t). Jónsson… Édes istenem az a pali… Mivel a britek valami – számomra – megmagyarázhatatlan vonzalmat éreznek a skandik iránt, így tuti a helye (sajnos). Értékelhetetlen.
Jairo: nem tűnik kutyaütőnek, volt egy szép elfutása, egyedül kellett volna megoldani. Legközelebb. Sztem ha megerősödik és nem sérül meg, akkor tud majd nekünk segíteni.
CSAK előre!
Vigyázz, mert jönnek Lukic védelmezői, hogy minek futott volna, ha nem kap értékelhető labdát.
Mások szerint, nem a fradi elleni meccs az ő pályálya. Most kiderült, hogy az Újpest elleni sem.
Én a teljesítményt nézem, nem a nevet. Szar volt. Tiszteletlen a csapattársaival szemben.
Nekem ugye avatarom mint a mindenkori általam választott legjobb Honvéd játékos, szerintem is mélyen tudása alatt (nem)játszott ma Lukic!
Gyenge volt!
Ezt küldeném a tábornak, jól nyomták végig! Grat
Mellettem ültél? 😉
Én is ezt látom 🙂
c5 13 sor
ezek szerint 🙂
Életem legszarabb Top1-es meccs élménye volt…. köszönöm a vezetésnek.
Nehéz mit mondani erre…..
Néhány hirtelen kérdésem lenne…..
Prengától azt kérdezném hogy bár tanárian játszott de csak balra tette ki a felhozott labdákat pedig Doka vegig üresen kérte jobbon?
Ennintől azt hogy a felé lőtt labdáknlá miért kezzd el tolatni hogy meg tudják előzni?
vicc volt..
Kurtztól hogy miért kell az Izlandit hozni Traoré vagy Kerezsi helyett?
Hónapok óta először tudtam kimenni eü okokból 4800.- ft-ért + üza + üccsi, perec….. 8000 ft volt az esti szórakozás (?)
Komoly fizikai fájdalmaim voltak.
utolsó mondat félreérthető. A játék tól volt…..
Jobbulást!
Jobbulást Thibby!
Kedves Thibby!
Megszakítottam a munkámat én is hogy láthassam ezt a futballra nyomokban sem emlékeztető futballmeccset!
Vasárnap már nem követem el ezt a hibát!
Amíg nem tapasztalok jelentős javulást addig maximum telefonon követem az aranylábúakat!
Mert sajnos nem érdemlik meg a rájuk fordított pénzt!
Minden jót kívánok Neked!
En 2 brit turistatol kaptam 3 repohar zsetont ajandekba, tiszta nyereseg volt a mai nap. Mar van otthon 20.
Hy, sajnálom hogy nem segítette ez a meccs a gyógyulásodat 🙁
Én minden jót kívánok Neked!
Részvétem a 8 rongyodnak. Kritikán aluli hogy 0!! kaput eltaláló lövéssel hozunk le egy rotyon lévő újpest ellen egy hazai meccset!
Lehet tudni, hogy Kocsist és Kerezsit miért nem rotálja Tam? Az egyik hamar kipukkadhat, a másiknak pedig nincs játékperce.
Kerezsi elrontaná a csapat jelenleg kiegyensúlyozott kapuralövési statisztikáját, mint pl legutóbb.
Nagyon vártam, hogy bejön. A melegítő játékosokat mindig figyelem, nagyon koncentrál ott is. Várdán megnézném kezdőben Kocsissal és Babakocsival (bár az 1 vicc feka).
Nagyon vártam, hogy bejön. A melegítő játékosokat mindig figyelem, nagyon koncentrál ott is. Várdán megnézném kezdőben Kocsissal és Babakocsival (bár az 1 vicc feka).
Samperio vagy Doka elfutásából valamelyik gólt ért volna. Kár, hogy mindkettő kimaradt.
6 meccsen 5 pont.. Ezt bármelyik bohócligában forgó magyar edző lehozza fele ennyi fizetésből. Skótunknak nem fekszik ez a közeg,nagyon úgy néz ki eddig hogy belenyúlt a szaros pelenkába
Ezzel a kerettel? Lehet hogy ez inkább bravúr.
Igen ezzel a kerettel én ma ezt az újpestet vertem volna.
Az edzőnk élvezte a meccset, szerinte minden rendben volt, csak a gól nem sikerült…
Ez megerősíti bennem azt amit eddig is tudni véltem, hogy sikerült ismét kifogni egy kóklert!
Ezzel a kerettel! Mert vagy én vagyok teljesen fogyatékos nem tudom,30 éve nézek focit,itt valahogy nem látom mit akarunk játszani,passzolgatunk hátul bazd picsán ha szerencséd van emberhez megy akkor indulj el vele aztán bazd izomból középre lehetőség szerint át a túloldalra ott aztán bedobás és kész is a ‘taktika’.Ehhez elég a szomszéd Pisti bácsi 3 sörrel meg 2 cigivel a padon
hátulra jól igazoltunk középre és előre qrva gyengén…ill. talán most futott be vmi minőség.
de kell pár meccs, hogy az újakkal alakuljon vmi jobb.
ez nem szimpátia kérdése, hanem csak a ráció
Az új bemutatkozó igazolásról a benyomásom: motiválatlan, formán kívüli, ma semmi kiemelkedő tudás. Adok még neki pár meccset, de ahogy ma beszállt nekem mindent elmond.
Az új bemutatkozó igazolásról a benyomásom: motiválatlan, formán kívüli, ma semmi kiemelkedő tudás. Adok még neki pár meccset, de ahogy ma beszállt nekem mindent elmond.
Eleinte idegenül mozgott ,de a végén egyszer átverte az emberét és ha a kapu előtt nem pancserkodunk,akkor ez 3 pont.
Ok ilyet csinált ma Kocsis is 3-4 et, csak ott nem volt kinek bepasszolni. Nálam ebből 5-10 a minimum egy idehozott, jól fizetett légióstól! Remélem igazad lesz és nagyon jól járunk vele!!!!
Nem tudom hogy járunk vele(remélem jól),egy megmozdulásból nem szeretném
agyondicsérni. Előtte elég tájidegenül mozgott azért a pályán. Azt viszont tartom,pár meccs kellhet,hogy „bemelegedjen”.
Mást úgysem tehetünk,türelem aztán meglátjuk. Azt azért szerintem mindenki sejti hogy várdán bukó, kecsó elleni hazain csak 3 pont ami elfogadható és ha ‘ne adj isten Dorogon kiesnénk szerintem már szeptemberben edzőváltás lesz…
Kecskemétet eddig mindenki meg akarta verni!
A vadásztölténygyárnak nagy nehezen sikerült egy góllal otthon!
Sampeiro kicsit megerosodik, beszokik a csapatba, es jo lesz.
Ma meg Gomissal is elegedett voltam. Amugy egyenlo ‘erok’ küzdelme volt…
Ezt miből láttad ma Sampinál? Volt 6 eladott labdája, 2 labdaátvételi hibája, 1 jó lefordulása, majd egy kérdéses bepassza.. adok neki én is időt, csak érdekel miből gondolod, hogy jó lesz. Most azt látom, hogy nem sok kedve van itt játszani
Nem tudom, hogy milyen lesz. De azért két edzés után, úgy, hogy fogalmunk sincs mit csinált nyáron nem lehet komoly következtetéseket levonni. Miből gondolod, hogy formában van. Szerintem pár hónap múlva lehet értékelni a srácot. Ne várjuk el, hogy igazolunk valakit és másnap már maximumot nyújt a csapatban. Szerintem itt majd a válogatott szünet után érdemes erről az átalakított csapatról komolyabb következtetéseket levonni.
Hy, Gomis hasznos nagyon a középpályán, de még hasznosabb lehetne, ha a labdaszerzései után hatékonyabban tudná megjátszani a labdákat.
Ezért mondom, ha AlibiMaxi visszakerül, jön az új fiatal kp és széleken is megleszünk sebességben akkor lehetnek még jó meccseink.
Meg us tudja, csak sokszor nincs kinek előre fele
mindig más Gomist látunk…szerintem ma nagy alibit tolt, bár sokat mozgott és sokat faragták, de a játékhoz semmit nem tett hozzá.
sajnos a középpályásaink közül csak benne látom az esélyét, hogy meg tud indulni a labdával 1 kontránál…ma ebből semmit nem láttunk
Csak egy kérdés a tevesektol:
A 75-80. perc tajekan az kez volt, vagy sem? Mi kéznek lattuk, de a var elkaszálta.
A szabályok szrnt megkellett volna kapnunk, igen 11-st érő kezezés volt! Tavaly ellenünk, mások ellen is adtak ilyen kaliberű 11-st…
Szerintem semmi, ilyet nem szabadna sehol megadni.
az elsőben is volt 1, amit meg sem mutattak lassítva.
szerintem ellenünk tutira megadják az egyiket…
Az elsőben is kéz volt, de éppen kívül a tizenhatoson, persze Berke nem látta, megvizsgálták, nem büntető. A VAR egyik nagy faszsága, mert szabadrúgás járt volna nekünk 16-ról, a másodikat közelebbről láttam, ahol én ültem egyértelműen kéz volt, a labda sebessége is megváltozott
Majd összeáll a csapat. Azt viszont nem értem már kb. 3 éve, hogy mi a ráció abban, hogy hátul passzolgatunk még forró lesz a helyzet, és akkor elrúgjuk a pcsåba, mikor előtte simán emberhez is rúghatnánk.
Komoly csapatok is ezt csinálják, magukra húzzák az ellenfelet, nagyobb terület lesz a támadóknak.Csak ehhez labdabiztos védök és védekezö középpályások kellenek, ami Kispesten ugy nem létezö fogalom. ezért nekünk marad a két passz, aztán a kétségbeesett elörebaszás, tizböl kilencszer ellenfélhez.
Hazai pályán nincs kaput eltaláló lövésünk?? Hogy akarunk így nyerni?
Baszott meleg lesz várdán, pedig már enyhült az idő
Sima cumi!
Csak a mértéke kérdéses!
ötletem sincs mit lehetne játszani ellenük várdán… ha visszaállunk szétívelgetik a védelmünket, ha kitámadunk, lekontráznak
ilyen rövid idö alatt( vasárnap meccs) szerintem semmit,marad ugyan ez,kb. fohászkodjunk hogy kapunk egy tizit,aztán betolni a buszt a kapunk elé
Hy, a Várda is kifoghat egy gyengébb napot, és mi sem fogunk háromszor egymás után ilyen xarul játszni..
kb ennyiben bízhatunk
kicsit tanácstalan vagyok, ha az ute ellen itthon ennyire futja…
elegem van az alibi csávókból ennin, johnsson, gomis ők nem Honvéd szint… és sajnos lukic is határeset ezzel a hozzáállással…bocskay érthetetlen.
az is, hogy Kerezsi miért nem játszik!!
Főleg annak fényében hogy Mitrovic kezdő. Érthetetlen.
Na hát igen. Mitrovic is csak azért kell, hogy meglegyen darabra a 10 mezönyjátékos. De számomra nagy kövér nulla. Sajnos Enin is gyenge. Bocskay láthatatlan. Ők hárman együtt kvázi egy ember fór az ellenfélnek.
Legalább 2..
egyetlen pozitívum a meccsen az, hogy nem kaptunk gólt.
sampeiro valóban más kávéház, remélem majd fel tud nőni hozzá pár játékos.
Kurcnak biztos nagyon tetszett… én nem vagyok szomorú hogy ezért nem basztam ki pár rongyot és égettem el pár lityi benyót. Tvben is ugyanolyan fos volt szerintem mint a helyszínen. Kisvárdán biztos jobb lesz(ja nem….)
Óvatosan itt a kritikával, mert rögön megkapod, hogy mit vártál, gálát, türelmet kell adni, jók leszünk majd egyszer,ne csak olyankor gyere, ha kikapunk( sajnos, olyan sok gyözelem után nem jöhettünk az elmúlt 2-3 évben), bla-bla-bla. Közben meg ugye egész Magyarország besorolt minket a 4 kiesöjelölt közé,joggal. Ja, és ne felejtsd el, a Vasast megvertük. Leszarni úgysem fogod tudni, nekem sem sikerül, ez van, ilyen a szurkoló. De legalább az edzö úr megint elégedett.
lehet értelmes kritika is, ami nem a másik basztatására megy, amikor amúgy is mindenki feszülr.
kb ennyi a különbség.
Sorry,csak ha belegondolunk Heminél már ilyenkor kb. mindenki fel akarta gyújtani az egész kócerájt itt meg ugye valami furcsa oknál fogva türelem és kuss van.
szerintem a türelem qrvára fogy kuss meg főleg nincs.
persze bíztatni és szidni is csak távolról megy…egyszerűen nem bírnám ezt elviselni élőben.
nálam minden stáb kapott némi türelmi időt, ez nem hemi vagy ner kérdése
Megint nincs kedvem egyesével értékelni!
Minuszra is játszott nálam játékos
Szánalmas mimdkét egylet!
Csapatot ne mondjunk mert ezek nem azok!
Két ilyen nagymúltú veretes klub hogy süllyedhetett ilyen mélyre?
A pályára lépők többségének fogalma sincs erről a játékról!
Szégyen gyalázat!
Még jó hogy elhoztuk várdáról a 2 ‘sztárhátvédet’ jó nagy szarban vannak… Végigvernek szinte mindenkit a fradika kivételével. Ott hogy a faszba sikerül mindig értelmes légióst hozni. Nekünk valahogy csak olyanok jutnak akik a papíron megtalálják a fizetés rubrikát!
Ugy látom Sampero egy másik kávéház.
Az a labdaátvétel, na az foci volt. FOCI.
Az ilyenért érdemes meccsre járni!
Nem a lelkes senkiháziakért akik ugatják a focit!
Az volt. De nem foci, hanem nagybetűs labdarúgás.
Elküldte a büfébe a védőt és okos bepassz, Luketto meg a maximumot kihozta a szituból.
Ha felveszi a ritmust Sampeiro, akkor egy meccsen lesz 4-5 ilyen szitu, abból a kispesti Lukaku 1-et minimum bever.
luki megcsinálhatta volna azt a félfordulatot is, mint a vasas ellen…és 3 pont :/
Akár. De Ő most ezt érezte a helyes megoldásnak. De nem filóznánk ezen az egyetlen helyzeten ennyit nyilván, ha három ilyet elront és egyet meg bever.
meg egyáltalán ha aktívabb lenne…ez a Tallo mennyit mozog mélységben..így sokkal könnyebben megbontották a védelmünket, mint a másik oldalon, ahol Luki beáll/ül a védő ölébe és várja a tuti passzt 90 percen át…
Luki ilyen típusú csatár 🙂 ki kell szolgálni. Bánom is én hogy mennyit mozog mélységben, ha meglövi a góljait.
Sajnos a jelenlegi csapatban egyelőre Ő a legveszélyesebb emberünk – Sampeiro lehet a másik
Tökéletes meglátás és fogalmazás!
Lukic a tipikus befejező ember!
Vannak ilyen tipusú csatárok akiktől nem mezőnymunkát kell várni!
Tömni kell labdákkal és hozza a gólokat!
Samperioval és Kocsissal jók lesznek együtt elöl!
hogy lehet úgy tömni labdávan ha lecövekel a védővonalban és alig mozog a labdafelé vagy bármerre is…?
na mind1, ezt másképp látjuk…talán majd jobb szélsőkkel más lesz.
bár szerintem 1 jobb irányító kéne, nem gondoltam h Nonot visszasírom…
Reméljük megjött az is!
Brandon Domingues!
Ámen..:)
Szegénynek fogalma sincs hová keveredett!
Gyöngyöt dobtak a disznók közé!
ha az a gyöngy nem lenne kopott, nem jött volna a disznók közé…
nem véletlenül várt az utolsó pillanatig.nyilván nem volt komolyabb ajánlata és úgy volt vele gatyába rázza magát aztán tipli
Ez igaz de jó lenne ha megpróbálnák megközelíteni a szintjét!
Ez a Kourc mister egy nímand nekem, nem szakmai hanem szimpátia alapon cserél. Ostoba. Jonson játszik, Kerezsi nem, Kocsist lehozza.
Én felindulásból elküldeném. Csak akkor megint változás, megint új stáb, új játékosok, mi lesz a régiekkel (akik nem is olyan régiek) káosz, káosz, szánalom, vicc, sírás vagy nevetés… Nem tudom melyik a kisebb rossz, ha marad, vagy ha megy… De szerintem tartják még pár fordulóig, hátha megindulunk addig.
Nagyon gyenge volt Mr Kurci. Kocsis Dominik helyett Jonson??? Fizet érte valaki hogy őt játszatja? Komolyan nem értem.
képes volt lehozni azt a kettőt, akik mutattak vmi értelmeset…
Nem volt kaput eltaláló lövésünk. Gyönyörű!! Nem tudom sírjak-e vagy nevessek vagy csak egyszerűen szarjam le ezt a szánalomparádét ami itt megy évek óta….
Ez a kemény, hogy azt a szép nagy keretet egyszer sem találtuk el..
Hol és ki ellen akarunk nyerni ezt a mostani kotvány újpestet se tudjuk megverni?!?!
Mennek, mennek, de nem az igazi..
DVSC 1 ponttal szerzett kevesebbet, repult az edzo…
Tehetseges skot csomagol mar?
Ha ez a sarkazás bemegy
Szezon gólja lett volna. Az egyetlen focira emlékeztető jelenetsor volt az egész meccsen.
Két olyan játékostól akik tudják mi a futball
sampeiro jó lesz..
Mégegyszer ekkora helyzetünk nem lesz.
Lehozta Kocsist!
A legjobbat
nemár Kocsist lehozza!! Menjen a faszomba már!!
Mondtam, hogy figyelni kell , a csoki kislány majdnem gólt szerzett..