Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAKAttila
CSAKAttila
szeptember 10, 2022 4:55 du.

Annak örülök, hogy az edzőnknek ismét tetszett a meccs, szerinte jók voltunk, a cseréktől pedig dübörögtünk…. Sírok!

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 4:00 du.

Hogy egy kis fényt hozzak a setét gondolatok közé: Szabó Alexből jó kis NB I-es védő lehet.
Emellett Bocskaynak is volt pár jó megmozdulása. Ma Kocsis volt, akinek nem ment annyira.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 10, 2022 4:45 du.

Kocsisnak nem ment annyira? Igaz, de ha 4,1,1,1 et játszunk úgy rohadt nehéz. Gyakorlatilag csatártárs nem volt, mögötte csak csak Gomis volt jelen, Mitro és Sampi 00 teljesítmény!

Thibby
Thibby
szeptember 10, 2022 3:18 du.

Nem leszek népszerű tudom….. de nem engedném Lukicot többet Kispest mezt venni. Iszonyat lassú, ütemtelen és akarást sem látok rajta.
Értem hogy beveri abtiziket meg 8 fordulonként ver egy szebb akció gólt…. de ez kurva kevés.
Ennin teljesen fogalmatlan, Gomisnak olyan megoldásai vannak amin percekig gondolkodom mi volt a terv…. ha futni kell megáll, ha megállni akkor fut… törte a szemem.
Az egész meccsen 3-4 focira emlékeztető momentum volt… pár Kocsis csel és Domingues elfutasa amikor becserélték….. ennyi
Mitrovic is siralmas.

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 11, 2022 3:21 du.

„törte a szemem”
Ez milyen találó kifejezés erre az egészre. 🙂

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 11, 2022 2:49 du.

Megkérdezném hogy nem érzel e abban némi anomáliát,hogy a tőled agyonszidott Lukic győztes gólt szerzett a Vasas ellen meg a Kisvárda ellen is,meg az X-re bevert 2 tizit a Paksnak ami azért akárhogy nézzük is 7 pontocska. Míg az általad oly sokat pozitivan emlegetett és szintén támadójátékos Kocsis például 2x beállva csereként az első 2 fordulóban majd asszem utána mind a 6x kezdett,és se gólja, se gólpassza nincs,bár kétségtelenül lelkesen szaladgál?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 12, 2022 12:51 de.

Na azért ebben van valami!
Sem Kocsis sem Samperio nem jelent veszélyt a kapura eddig legalábbis!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 11, 2022 3:34 du.

Aki elégedett Lukiccal, az -szerintem- nézi a focit, de nem látja. A védelmében hozzátenném, hogy a 11-esek végrehajtásában kimagasló teljesítményt nyújt. Kocsisnak amúgy tegnap is felfedeztem 2 jó beadását, egyiket a Vasas meccs hőse, másikat Lukic töketlenkedte el.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 11, 2022 3:34 du.

Aki elégedett Lukiccsal, az -szerintem- nézi a focit, de nem látja. A védelmében hozzátenném, hogy a 11-esek végrehajtásában kimagasló teljesítményt nyújt. Kocsisnak amúgy tegnap is felfedeztem 2 jó beadását, egyiket a Vasas meccs hőse, másikat Lukic töketlenkedte el.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 4:41 du.

Gomison kívüli résszel egyetértek. Lehet,hogy nem mindig tudja, hogy mi a dolga (a csapatjáték enyhén szólva akadozik), de ő tud focizni. Ellentétben Enninnel, akinek a Vasas elleni 2 kanadai pontját máig nem értem.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 10, 2022 4:48 du.

Ahogy feljebb írtam, 4,1,1,1 ben játszva nem lehet alkotni. Gomis jó volt ismét, az egyetlen kaput eltalált lövés is az övé. A gondolkodása nem véletlen, szánalmas a társak mozgása, helyezkedése.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 3:30 du.

De most tényleg, egy középcsatár mi tökömet csináljon, ha egyetlen egy értelmes labdát sem kapott egész meccsen?

timby
timby
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 11, 2022 4:11 du.

A nem csinál semmit (-1 ember) az jó?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 4:51 du.

Szerintem ezt már rohadtul hanyagoljuk! Nem us kaphatna mert nincs szabadon mindig a védők mellett áll. Passzolni nem tudott egy értelmeset!!
Sértődött, mert nem engedték el, pedig volt ajánlata, nem merik megmondani neki hogy fogyjon le (ezt nem részletezem miért), így szépen elalibizik mert az edző hagyja.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 10, 2022 5:02 du.

Közben a néha szerepet kapó, de akkor -szerintem- azzal élő, és a pályán megszakadó fiatal végig üli a meccset (jelképesen).

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 10, 2022 5:05 du.

Hát erről nem is beszélek, mert lelkileg megvisel!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 3:32 du.

amit kap nem éri el.
Mindegy hogy értelmes labda vagy sem mert lenarad mindenről is…. Annyira statikus hogy valami iszonyat…. se kezdő sebesség, se vegsebesség, ma a labdak is elpattogtak róla és folyamatosan fintorog.
Szerintem húzhatna a f… ba innen

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 12, 2022 4:21 de.

Neeeeee túlzásokba ne essünk azért!!! Ui: Megértem az idegállapotodat remélem csak 1-hirtelen idegrángásod volt?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 5:45 du.

A rugós foci megvan gyerekkorunkból? Na Lukic oda való középcsatárba. Ha odarúgod a gödrébe, helyből bevágja szépen.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 3:37 du.

A lemarad lefordítva azt jelenti, hogy szarul passzolnak neki.. Nem méterekre kell passzolni elé, hanem hozzá.. Na ezt nem tudják megugrani q többiek.. Te is pofákat vágnál, ha 10-ből 10-szer szar labdát kapnál…

A69W
A69W
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 11, 2022 12:34 de.

Szetintem sportágat kellene neki váltani! Lehetne agyaggalamb lövő! Ott mindig elé lövik a célt, mozogni sem kell neki, állhat egy helyben!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 4:52 du.

Ez nem igaz.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 4:12 du.

Biztos vágnék de olyan labdakról is lemarad amiről a mezőnyben senki nem maradna le.
Se kedve se képessége focizni. Ő itt langyos vízben levezet amíg hagyjuk….. én nem hagynám.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 3:48 du.

Bűn szar volt sajnos. Amit kapott sem tudta/volt hajlandó értelmesen megjátszani. Mondjuk a cseréje is fogalmatlan. 3-szor dekázott hátrafelé, majd kirúgta az oldalvonalra. Nagyon nagy bajok vannak elől.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 3:33 du.

Ennin jobb lesz a posztján…
Rajta legalább őszintén lehet röhögni

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 10, 2022 3:45 du.

Azért őrizzük meg a komolyságunkat ha kérhetem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 10, 2022 3:22 du.

Sajnos Lukiccal kapcsolatosan már nem tudok én sem pozitívan megnyilvánulni!
Annyit fűznék hozzá hogy akik körülveszik sem jelentenek egy százalékkal sem több veszélyt az ellenfél kapujára!
Valamint ugyanolyan tanácstalanok támadásépítésben mint Ő

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 10, 2022 3:16 du.

Nézzük a negatívumokat!
Ebben a szezonban én már nem teszem tiszteletemet az oroszlánbarlangban!
Köszönöm szépen de ez nem elsőosztályú produkció!
A védelem előtt egyszerűen nincs csapat!
Nem rossz csapat van hanem semmilyen!
Sem középpálya sem csatársor!
Ki és hogyan akar itt gólt szerezni?
Bocskay, Gomis, Mitrovic hármas egymást múlta felül tanácstalanságban!
Egyedül a fekete próbált legalább ellenfél kapuja felé menni többnyire sikertelenül!
Bálványom Lukic totálisan beleszürkült ebbe a semmilyen „csapat”ba, cseréje teljesen indokolt volt na de kire….
Samperio és Kocsis nem rossz szélsők de kapura teljesen veszélytelenek, pedig támadóként talán illene annak lenni legalább egy kicsit!
Ennin fiú arra lő kapura amerre áll a ténylegesen helyes iránytól függetlenül!
Igazából nagyon sokat nem is idegeskedtem mert ennek a „csapat”nak a közepe és az eleje szerintem fél év múlva sem lesz jobb, mert képességbeli hiányokat nem lehet begyakorolni!
92 óta járok Kispest meccsre!
Nem sok ennél tanácstalanabb, ötlettelenebb Honvédot láttam
Nem vagyok anyagias!
Megszakítottam a munkámat hogy itt lehessek a meccsen!
Ezalatt nem kevés pénztől estem el!
Ezt a hibát ezért a nevetségesen szánalmas produktumért én nem követem el még egyszer!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 10, 2022 2:57 du.

Nézzük a pozitívumokat!
Hazaértünk! Vagyis kint voltam végre!
C 7 – 14 sor – 8-9-10
Kimentem szüleimmel gyönyörű volt a stadion, igazán power volt a tábor, jó volt az idő, vettem cuccokat az ajándékboltban, nem kaptunk gólt már három meccs óta!

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 10, 2022 2:50 du.

Hátul jól állunk, de elől továbbra is vakon játszunk.

Béla Bá
Béla Bá
szeptember 10, 2022 2:43 du.

Valaki tudja, hogy Banót miért nem „kedveljük”?

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Béla Bá
szeptember 10, 2022 4:18 du.

Tavaly, amikor volt egy kis beszélgetés a játékosokkal, nem szállt ki a kocsiból. Sőtt, ugatott is. Sokszor elhangzott a kis cseresznye szájából a “buzi” és a “köcsög” szó. Amivel a legfanatikusabb szurkolókat illette. ..

Ez a kis senki.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Lala
szeptember 10, 2022 5:07 du.

És mi a bánatot akartatok pont Bencétől, mi köze volt a tavalyi szerepléshez..?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 11, 2022 1:01 de.

Akkor fel is van mentve 😀 buzizhat köcsögözhet olyanokat akik már akkor a Kispest mellett voltak amikor ő meg se született.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 11, 2022 1:01 de.

Akkor fel is van mentve 😀 buzizhat köcsögözhet olyanokat akik már akkor a Kispest mellett voltak amikor ő meg se született.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 11, 2022 7:41 de.

Ha ti ebben a szituban pont neki támadtok, akkor igen, legalább annyi joga van hozzá mint nektek.. és ehhez semmi köze annak ki mióta Kispest érzelmű.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 11, 2022 8:36 de.

Neki lett támadva? 😀 Már megint kitalálsz dolgokat ,hogy igazad legyen. Ok,ez is egy vélemény.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 12, 2022 3:04 du.

Te mondtad hogy ki se szállt az autóból amikor (gondolom finom és kultúrált hangnemben) felkérdeztétek a játékosokat. Nos igen, ezt sok helyen szóbeli támadásnak mondanák!

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Lala
szeptember 10, 2022 4:53 du.

Köszönöm az infót! Így már azért kerekebb a történet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Béla Bá
szeptember 10, 2022 2:50 du.

Megtapsolták..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 2:57 du.

Elottunk ment el, amennyire hallottam senki nem szolt be neki

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 2:51 du.

Igen én is. Viszont azt is láttam hogy majdnem kapott egy korsó sört, pedig nem kért.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Béla Bá
szeptember 10, 2022 3:04 du.

Mindig van egy paraszt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Béla Bá
szeptember 10, 2022 2:59 du.

Messziről az nekem is feltűnt. Mondjuk az egy főre eső türhők száma nálunk is elég magas. Lásd pl. a korábbi huhogásokat.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 10, 2022 3:14 du.

Oke. Nyilvan egy-ket hulye mindig akad.
Tenyleg nem ertem az okát, de hat ki vagyok en,, hogy mindent ertsek…
(Bevallom a sört nem lattam).

dixneuf
dixneuf
szeptember 10, 2022 2:07 du.

Most nem azert, es persze szubjektiv a velemenyem, de lejjebb sztem dagiiron mondja a frankot.

zolee
zolee
szeptember 10, 2022 1:59 du.

Ez a spanyol katasztrofális…Nono Maradona volt hozzá képest, a fejlődés látható….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
szeptember 11, 2022 1:03 de.

Kár volt elüldözni. Azóta nincs támadásunk.

zico zico
zico zico
szeptember 10, 2022 1:49 du.

miért nem voltak labdaszedők a kapuk mögött? rengeteg holtidő volt, amíg a kapusok összegereblyézték a labdákat emiatt.. ez amatőr hiba!

Tusi
Tusi
szeptember 10, 2022 1:43 du.

A hátsó harmad alakul, többi az meg iszonyat melóra szorul. Ennél több kell, jókor jön a szünet. Hajrá Kispest!

Hasitasi
Hasitasi
szeptember 10, 2022 1:40 du.

Kurc egy nagyon gyenge edző. Aki egy Lukic, Samperio, Kocsis Dominik csatársorból ennyit tud kihozni, az egy kókler. Nagyon mellényúltunk vele. Becseréli Ennint Lukic helyett? Akkor már inkább jöhetett volna Bubba.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 10, 2022 1:46 du.

Most komolyan, ma hány értékelhető megmozdulása volt Kocsisnak és a spanyolnak?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:49 du.

A 3 csatár képessége megvan. Az edző nem tudja átadni mit akar játszatni a csapattal. Kíváncsi lennék gyakorolnak-e bármilyen támadásvariációt. Ez az edző egy szerencselovag, sajnos.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 10, 2022 1:52 du.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy edzői hiba, ha Kocsis a 16-on belül a nagy üres térbe küldi be a labdát?

A69W
A69W
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 2:47 du.

Ki vele a csapatból, a fantasztikus játékunk kerékkötője! Ebbe a bagázsba ez a kis gyerek, aki ér valamit hidd el!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  A69W
szeptember 10, 2022 2:50 du.

Ki mondta ezt? Csak arra céloztam, hogy ma totál nem működött elől semmi.. A 16-on belül egy értelmes passzunk nem volt..

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:55 du.

Kocsis az egyik legjobbunk. A hibái ellenére is. De ne velem vitatkozz. Neked sem tetszett. Semmi olyat nem láttam az eddigi fordulókban, ami meggyőzött volna róla hogy Kurc jó edző. Viszont láttam olyat, ami meggyőzött, hogy Kocsis D. nagyon jó lehetne egy jó edzővel. Ahogy Lukics és Samperio is minőség a mi szintünkön. Kurc még a mi szintünkön sem az.

santiago
santiago
szeptember 10, 2022 1:39 du.

Tart meg a hurraoptimizmus mindenkinel?

Botrany…. Kozunk nincs hazai palyan egy feljuto negyed akkora koltsegvetesu kecskemet ellen. Vedelem nagyjabol a gyenge csapatok ellen ossze allt. Aztan ha Bano lovese lejjebb megy akkor 1-0 oda.
De az hogy elorefele abszolut elkezpeles nelkuli szar az egesz…

Turelem turelem persze persze…
Hatha ket honap mulva nem fogja becserelni/jatszani a vak nigg**t.
Annyi a taktiaja a draga penzert vett mu fergussonnak hogy barmi aron csak golt ne kapjunk.
Buba szarnyalt a felkeszules alatt, nem egy jo jatekos de 50% hozna most azt amit Lukic meg Ennin… es ezek a nyilatkozatok, bohoc vqgy te nem edzo
Amikor latvanyosan huzzuk az idot 0-0 az minden elmond.
Nezhetetlen…

Varjuk a csodat minden merkozesen, hogy majd az ellenfel ongolt rug vagy osszehoz nekunk bohoc buntetoket…

De tudom en vagyon a negativ es ez egy bravur pont szerzes volt es ennin lesz jovore az aranylabdas…

Johny
Johny
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 10, 2022 2:07 du.

Nálam tart az optimizmus (ha nem is a hurrá- fajtából)

Nekem nagyon tetszik ez az irány, ami felé elindultunk, hogy nagy hangsúly van a fiatal játékosok nevelésén és rendszeresen játszatjuk őket a csapatban. Hiszek benne, hogy amikor majd egyszer visszatér a magyar fociba a piac a NER helyett, ez lehet a kiemelkedés kulcsa. Sok csapat belebukott ebbe a megközelítésbe, szóval én az első évben csak azt várom a csapattól, hogy ne a kieső helyeken bukdácsoljunk az utolsó pillanatig és sikerüljön fenntartani ezt a koncepciót. Eddig mindkettő teljesülni látszik.

Én sem élveztem különösebben a meccset, szóval a csalódottságodat megértem, de bízom benne, hogy ahogy szokik össze a csapat, lesz még jobb is.

(A n*gger kifejezést inkább nem minősíteném. Viselkedjünk már emberként!)

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Johny
szeptember 10, 2022 5:53 du.

Legfeljebb Kocsis Dominik unokája vesz majd részt a nertelen felemelkedésben. 🙁

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Johny
szeptember 10, 2022 2:14 du.

Nem is a fiatalokkal van itt a baj. Kb minden massal.
Egyreszrol abba van a potencial igazad van masreszrol meg afrikaba- del amerikaba.

Alapvetoen ha tisztaba vagy a szemleletemmel sokszor mondom, hogy afriaki jatekosokba van a megoldas kelet europaban. Sheriff iden igazolt 13-14 fiatalabb afrikait.

De enninre nem tudom mast mondani meglatom az ostoba fejet es 200 van a pulzusom…

Johny
Johny
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 10, 2022 2:20 du.

Ezen nincs vita köztünk, Ennin nekem sem a szívem csücske 😀
Szerencsére csak 1 éves szerződést kötöttek vele.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Johny
szeptember 10, 2022 2:31 du.

O nalam az ertekelesi pont.
Edzesen nem volt ugyetlen, hogy leigazoltuk..

Barmi amit felepit courts nalam minden egyes jatekperccel lerombolja amikor bekuldi, a vak is latja ugy
1, hulye a jatekhoz
2, technikailag meg a demonnal is gyengebb
3, lehet, hogy atletikus de akkor hasznalna ki… vegyunk peldaul egy kabangut o legalabb elfejelte a labdakat megnyerte a parharcokat.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 10, 2022 1:43 du.

Az tart, hogy a védekezés nagyjából rendben van.. Az előrejáték minősíthetetlen..

santiago
santiago
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:46 du.

Igen, ezek a kozep gyenge csapatok ellen egyenlore.

Majd ha jon 1-2 komolyabb kivancsi leszek. (Nekem a multheti is inkabb a varda teljesitmeny alatti jatekanak volt betudhato)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 10, 2022 1:47 du.

Szerintem nem, megöltük a játékukat…

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 12, 2022 7:29 de.

yes! meg a győzelmet nem kell megmagyarázni!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:49 du.

Nem igazan lattam olyan taktikai elemet amivel azt tudnank tenni.
Sok emberrel vissza alltunk ez a legalapabb dolog. De ha van egy pontosabb passz egy pontosabb atvetel akkor siman helyzetuk lett volna mert ott voltak a resek erre.
Alapvetoen hianyzott az egyeni teljesitmenybe a plusz a jatekosokbol ott a vardanal, mind csak az alapot (alibit) hozta

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
szeptember 10, 2022 1:58 du.

A kreativitás hiányzik a játékosokból… Nincs elől egy megindulás, bemozgás… A középpályások rúgdosták előre a szélekre a labdát, a szélsők nem indultak be…

Puskás str. 2017
Puskás str. 2017
szeptember 10, 2022 1:39 du.

Az egész meccs egy élvezhetetlen trágyalé volt. A Kecskemét lesüllyedt a mi szintünkre. Sajnálom őket, hogy ilyen szar csapat ellen kellett alulmúlniuk magukat.

dagiiron
dagiiron
szeptember 10, 2022 1:36 du.

Rohadt gyenge, egy kaput eltaláló lövés.. Legyünk boldogok, hogy megint nem kaptunk gólt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:37 du.

Ebből a fransziából meg lehet valami.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 10, 2022 1:38 du.

Ugyanezt mondták a spanyol múltkori labdalevétele után, aztán ma rohadt szar volt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 1:45 du.

Reménykedem.

dagiiron
dagiiron
szeptember 10, 2022 1:25 du.

Egyszerűen minősíthetetlen az előre játékunk..

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 1:18 du.

Brandon focimeccsre váltott jegyet, ilyet is ritkán látni az Oroszlán barlangban.

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 10, 2022 1:09 du.

Sajnálom, de azt kell mondani Lukics jobb volt mint most Enin.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 10, 2022 1:11 du.

A nulla nem összehasonlítási alap.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
szeptember 10, 2022 1:37 du.

A 0-nál a 00 szrab.

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 10, 2022 1:03 du.

Esélyünk sincs góllővésre.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 10, 2022 1:07 du.

Ez a legszomorúbb…

CSAKAttila
CSAKAttila
szeptember 10, 2022 1:03 du.

240. perc kaput eltaláló lövés nélkül… szánalmas!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 10, 2022 1:05 du.

Gomis eltalálta a kaput…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 10, 2022 4:38 du.

Igen, valóban. Javítom is: 1/270!!!

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 1:02 du.

Jó hír, hogy meccs eddigi legszebb jelenete egy kispesti neveléshez kötődik.

dagiiron
dagiiron
szeptember 10, 2022 1:00 du.

Na, majdnem kaptunk egyet..

dagiiron
dagiiron
szeptember 10, 2022 12:57 du.

Elől nincs egyetlen értelmes megmozdulásunk se, néhány Tamás beadáson kívül…. A kis Kocsis, a spanyol teljesen súlytalan…

Snowflake
Snowflake
szeptember 10, 2022 12:47 du.

El sem hiszem hogy Tam mester észrevette, hogy Lukic egy labdát sem tudott levenni az első félidőben.

Kovács István
Kovács István
szeptember 10, 2022 12:44 du.

Szerintem a mai nappal Lukic kijátszotta magát…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács István
szeptember 10, 2022 12:45 du.

Amíg nincs alternatívája addig olyat nem tud.

Tusi
Tusi
szeptember 10, 2022 12:43 du.

Lehet velem van a baj, de ne várjuk már el, hogy parádézunk, meg bárkit lefocizunk egy ennyire „új” csapattal. 90 perc a meccs. Most a lényeg a 3 pont, akár hogyan is lenne az meg.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 10, 2022 12:44 du.

És a kecsó rohadt masszív.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:40 du.

Hűha. Ennin lesz a nyertes.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:42 du.

Mire??

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 10, 2022 12:42 du.

Balszélre

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 12:36 du.

Országomat egy sikeres kényszerítőért a 16-os környékén…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 10, 2022 12:35 du.

Pozitív vagyok : csak altatunk. Kifárasztjuk a Kecskemétet. Az utolsó 15 percben fogjuk bedarálni őket !

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 12:34 du.

Mr. Courts nem látja, hogy az „előre vágjuk Kocsisnak, azt lesz belőle valami, vagy inkább nem” nem támadásépítés? Ezt az U15-ben is levédekezik. Továbbra is érvényes a múltkori kérdésem: Ki fog itt gólt lőni?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 10, 2022 12:39 du.

Egy szóval: NEM! Ahogy azt sem, hogy Mitro, Sampin egy forintot nem ér, de Lukic sem

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 12, 2022 7:35 de.

Egy Bélást azért prezentáljunk nekik!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:33 du.

Jöjjön Kerezsi. Samperio ma egy kalap fos.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:36 du.

Mikor volt jó?

Kovács István
Kovács István
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:34 du.

Szerintem nem vele van a baj. Középpálya értékelhetetlen.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kovács István
szeptember 10, 2022 12:37 du.

Ő az egyik kp

Kovács István
Kovács István
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 10, 2022 12:38 du.

Szerintem bal szél kitöltése lenne a feladata, nem közép közép.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kovács István
szeptember 10, 2022 12:42 du.

A középpálya nem egy ember. Mitro, Sampi egy beutál alibit nyom egyedül Gomis próbál játszani.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács István
szeptember 10, 2022 12:35 du.

Akkor Mitro helyett az ifjú portugál. De én Bubát is megnézném már.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 12:38 du.

Vagy francia vagy mittomén.

Kovács István
Kovács István
szeptember 10, 2022 12:33 du.

Ez szörnyű, brutális, értékelhetetlen.

dagiiron
dagiiron
szeptember 10, 2022 12:06 du.

Eddig igazából semmi veszélyt nem jelentettünk a Kecskemét kapujára… Nagyon egygólos meccsnek nézz ki, ha így lesz, remélem mi rúgjuk..

dixneuf
dixneuf
szeptember 10, 2022 6:32 de.

Miota Mendelenyit beválasztották a PaksII igazgatosagaba, szinte sugárzik a boldogságtól

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 10, 2022 6:54 de.

Akkor már értem miért szedték atomjaira a tavalyi brigádot

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 10, 2022 5:55 de.

Valamilyen bérelt pályán kellene játszanunk, mert ez az új Bozsik, nem túl nyerő.

F.hunter
F.hunter
szeptember 10, 2022 3:05 de.

Nagyon kellene a mai győzelem. Nyugalmat hozna mindenhova. Öltöző, lelátó, tabella,kisköz.
Hajrá Kispest! Meg kell csinálni!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 10, 2022 5:45 de.

Így van,de azért nagyon oda kell figyelni,ósszeszedettnek,koncentráltnak kell lenni.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 10, 2022 4:11 de.

a „verhető” csapatok közül a legkeményebb lesz a kecsó.
pont azokban jók, amiben mi is kezdünk fejlődni: hajtás 90x percen keresztül, „minden párharcot meg kell nyerni” hozzáállás, hiba esetén kisegíteni egymást és tehetséges fiatalok sora…
szóval kemény lesz.
talán a védelmünk jobb és talán villan Luki…
nagy dolog lenne 2 győzelemmel menni a szünetre, amikor tovább lehet építeni a csapatot, taktikát, újakat…

F.hunter
F.hunter
szeptember 9, 2022 12:35 du.

Pistabá tisztelettel nyilatkozik, azért legyen egy szar estéjük nekik is 🙂
Hajrá Kispest
https://www.baon.hu/helyi-sport/2022/09/egyre-jobb-a-honved

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 9, 2022 3:01 du.

Ez az 1-4-9 azért durva.A kecsót nyugodtan nevezhetjük mumusnak.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 9, 2022 1:12 du.

Kifejezetten várom ezt a meccset, kíváncsi vagyok ránk is és Banóra is. Élőben jobban látni az apróságokat.

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 9, 2022 5:32 de.

Üdv! A VAR-al kapcs,ltbn nem mondhatjuk hogy ellenünk van ez-idáig, szrntm vagyis tény inkább, az Újpestet spécizte-ki a VAR!

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 9, 2022 7:37 de.

Pécézte!:)))

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  FerikeKispest
szeptember 9, 2022 7:40 de.

SZINONIMA!

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 9, 2022 8:04 de.

Majdnem!:)))

F.hunter
F.hunter
szeptember 9, 2022 4:18 de.

Kis nosztalgia honnan indult a Bajnok csapat Rossival
OTP BANK LIGA, 2014/2015, 27. FORDULÓ
Bozsik Stadion, 800 néző
BUDAPEST HONVÉD FC–KECSKEMÉTI TE 2–0 (2–0)

A Kecskemét veresége ellenére megtartotta 8. helyét. A Honvéd a 13. pozíciót foglalta el. Riválisaink közül Lombard Pápa és a Szombathelyi Haladás vereséget szenvedett, míg a Dunaújváros döntetlent játszott.

https://www.honvedfc.hu/hirek/foszerepben-a-hetes-szam/2022-09-09

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 9, 2022 5:42 de.

Megnéztem az összefoglalót és felűnt:
Hidinek milyen rőzséje volt…hajasbaba
Holcsika milyen kölyökképű kissrác volt, elfelejtettem. Ahogyan a horvát Elezt is, teljesen…ő valahogy nem hagyott bennem mély nyomot. Miért?
Mindenki sokkal fiatalabb volt, ami persze nem annyira meglepő 🙂
Fura volt Ivant kecsó mezben látni, és most már, tudva a jövőt, Tujvit is…
Youla bazmeg miket hagytál ki 🙂
(Láttam magam egy villanásra az összefoglalóban a családiban…akkor még ott ültünk, kicsik voltak a gyerekek a Kanyarhoz. Nem szerettem a családit, a sok hangosan végigpofázó, önjelölt szuperexpert faszkalap miatt)
Jó újra megnézni ezeket az összefoglalókat.

Plusz 1: Azért sikerült értelmetlenre faragni az első mondatot, akadozik a kommunikációs szuperbusz:
Az OTP Bank Liga 8. fordulójában az újonc és eddig meglepően jól szereplő, a tabellán Kecskeméti TE lesz a Budapest Honvéd ellenfele.., a tabellán Kecskeméti TE, amúgy Real Madrid 🙂 csak kötözködöm…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 9, 2022 10:29 de.

Elez nagy kedvencem volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 9, 2022 9:46 de.

Nekem Punosevac nevénél kerekedett a szemem,hogy az ki 😀

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 9, 2022 7:35 de.

pedig Elez jó volt…még mindig 900.000 euron áll és volt 3 milla is.
https://www.transfermarkt.com/josip-elez/profil/spieler/179895
és nem xar csapatokban játszott.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 9, 2022 10:34 de.

Persze. Utánanéztem, azert is irtam, hogy elfelejtettem de miert? Igazabol nem sokat volt itt, fél évet ahogy néztem

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 9, 2022 8:46 de.

Mostanában ölni tudnánk egy ilyen pedigré-ért 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 9, 2022 9:44 de.

A spanyolnak van ilyen szerintem 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 9, 2022 5:51 de.

Youlával egy momentum maradt meg, mikor a Bozsikban volt egy meccs, amikor az ellenfél kapusa cicázott a labdával, erre Youla odament egy csellel vagy ütközéssel elvette tőle a labdát (gyönyörű mozdulattal) és nemes egyszerűséggel az üres kapu mellé rúgta a labdát… 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 8, 2022 4:42 du.

Nagyot megy a fagyi ma este 10 emberrel!
Zúg a mindent bele csak nem tudom kinek mert sok magyar nincs a pályán!
Egy Hamsík és egy Yazici be sem fér a Trabzon kezdőjébe durva!
Fagyi 38 millió Trabzonspor 161 millió euros keret!

Johny
Johny
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 8, 2022 5:01 du.

Aki magyar, azoknak is 2/3-a Honvéd nevelés 🙂

Snowflake
Snowflake
szeptember 8, 2022 3:07 du.

Off: Vécse mekkora zsugát ragasztott?!

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 8, 2022 3:48 du.

A zöldek játsszák a focit sajnos. Ha tőlünk csak a negyedét látnám már boldog lennék…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CS.A.K.
szeptember 9, 2022 1:43 de.

Én meg annak a pénznek a negyedét szeretném látni Kispesten, amiből eljutottak idáig. 😉

kiskoz
kiskoz
szeptember 8, 2022 10:36 de.

képrejtvény… francia csávó megvan, de nem látom a horvátot.
ti látjátok vhol ?

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 8, 2022 11:43 de.

comment image
Szerintem ő lenne. (A 30as szám miatt gondolom)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  MiJo28
szeptember 9, 2022 2:31 de.

Ez milyen felekezet?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 9, 2022 5:44 de.

Az imáról megfeletkezett…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  MiJo28
szeptember 8, 2022 5:28 du.

ebből a jóga pózból nem bírom eldönteni… 🙂 remélem mielőbb a pályán látjuk!

kiskoz
kiskoz
szeptember 8, 2022 10:26 de.

ettől is izmosodnak a fiatalok…lesz itt erő a kecsó ellen, reméljük elég lesz…comment image?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=DOCSiV5DgjwAX_ckF3G&_nc_oc=AQkgmN4LiqUBAzKYAgmGSVd9gMEZIZV4EAH6UI_ffVwV_nDGtXKqE4KofRO6LKxKuip7xnAMXj0Fy6i8AZxR8LP0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9_RSdIbje5mjSl7OER7tafeG6S7QZkuNqjaaBANaVMjA&oe=631E7C64
comment image?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=_KHaakgXEPoAX_o7CJk&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8_YCc_Yl4jPfMKcdgOj-bCNpzedNkFMm4qgOB_6EI4_Q&oe=631EABB5

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 8, 2022 4:42 de.

Üdv! A kurva-gyengézés maradjon csak Újpesten! CS.A.K.

F.hunter
F.hunter
szeptember 7, 2022 2:40 de.

1-2 pozitívum a sok negatív ellemzés után.
A kisvárda utoljára áprilisban játszott olyan meccset az nb1ben ahol nem rúgott gólt. Azóta a Molde volt képes ilyen bravúrra. Szintén áprilisban kaptak ki utoljára azóta szintén csak a Molde volt képes verni őket tétmeccsen.
A vasast senki nem bírta elverni,csak a fradi és MI! Egy gólnál többet a vasas csak tőlünk és a pakstól kapott. A fradi eddig 1 gólt kapott a bajnokságban, azt is tőlünk. Az utolsó 5 meccs alapján(tudom még az eleje) negyedikek vagyunk. A 4 dobogóra esélyes cdapatból hárommsl játszottunk,egyet kaptunk el,ezen javítani kell. Van még hova fejlődni, de a semmi változás szlogenek okafogyottá váltak.
Egy szó mint száz,továbbra is Hajrá Kispest!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 6:48 de.

Hát Hajrá Kispest!Én bízom benne,hogy a vége jobban alakul mint amire számítottunk!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 6:27 de.

Minden szavaddal egyetértek!
Egyértelmüen elindultunk felfelé!
A fiatalok is!
Csak így tovább!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 2:58 de.

Ezek olyan statisztikák, amik akkor érnek a mi szemszögünkből valamit, ha folytatódik az elmúlt meccsek pontgyűjtő trendje. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 7, 2022 3:02 de.

Ez így van. Ezért is írtam,hogy „Van még hova fejlődni” De egy kis lélekmelengetőnek szántam a sok szar után 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 3:04 de.

Tény, hogy ezek olyan teljesítmények, amik azért képet adnak egy csapat állapotáról…úgy gondolom, hogy talán kicsit fájdalmas volt a csapat lecserélése (pláne Boti, Nagy Geri), de a csapat moráljának jót tett, hogy olyan játékosok alkotják, akik nem savanyodtak bele a sikertelenségbe…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 1:21 du.

Mintha még nem lett volna itt. Kaptunk egy szektorbezárás büntit 🙁 https://honvedfc.hu/hirek/szektorbezaras/2022-09-06

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 7, 2022 3:28 de.

Legyünk pozítivak, ezek szerint a B2 már megtelt! 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 7, 2022 3:01 de.

Nekem új az infó, köszi! A B2 bezárása tulajdonképpen nem is büntetés : ) ez a büntetlek is, meg nem is tipikus esete, mint a Fradinál szokott lenni

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
szeptember 7, 2022 3:12 de.

Ja, az okos lány a népmesékből 🙂

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 7, 2022 1:19 de.

Kivancsi vagyok, hogy az uefa hogy fogja buntetni a tegnapi bl meccsek utan a dortmundot, koppenhagat, psg-t, dinamo zagrebet, mert ezek mind komoly mennyisegu pyrot hasznaltak el a tegnapi meccseken

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dél Pest
szeptember 7, 2022 2:06 de.

PSG ét láttam!
Durva koreo volt!
Jól nézett ki!
Nem emlékszem hogy annyira erős lett volna régebben az ő ultra csoportjuk!
Persze lehet nem jól tudom!
Úgy látszik a világválogatott focistasereg szurkolókat is teremt!
Mostanában több divatfagyista is van, újabban jobban megtelik a grupama!

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 7, 2022 2:40 du.

Ezt nem tudod jol, psg-nek eleg jo ultra brigadjai vannak. Mindket kapu mogott van
Egyik oldalon van a szelsojobbos boulogne
A masik oldalon a semleges, tele fekaval, arabbal ultra psg. Inkabb ők vannak tobbsegben, ami parizsban nem csoda 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dél Pest
szeptember 7, 2022 4:48 du.

Köszi! Ebben nem voltam képben!
De most biztosan sok divat psg s van mióta az arabok telepumpálták lóvéval a csapatot!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Dél Pest
szeptember 7, 2022 2:45 du.

Ez fasza.
Nem is tudtam.
Egyszer láttam az utóbbit,alig akartam hinni a szememnek,csomó feka a kerítésen,fehér szinte sehol.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 8, 2022 5:07 de.

Eleg jo dolgokat csinalnak amugy
Jo koreok, dalok, pyrozasok

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 7, 2022 3:03 de.

Én úgy emlékszem,hogy az nb2ben lett divat fradi meccsre járni 🙂 Előtte emlékeim szerint nem volt olyan kiugró nézőszám mint azóta. De erre nem merek megesküdni 🙂

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 7, 2022 2:36 de.

fradista csak divat van

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 7, 2022 3:02 de.

Tény, hogy az igazi szurkolóbázis létszámát az mutatja, ha egy adott csapat mondjuk nb2-be kerül…vagy tartósan alsóházi teljesítményt mutat.
Anno az nb2-s fradi meccsein, majd a feljutás után a középszerű fradi meccsein nemigen volt teltház emlékeim szerint.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 7, 2022 6:31 de.

Viszont Budovinszkyékat rendre sokan néztük a másodosztályban!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 7, 2022 3:32 de.

Na én erre pont fordítva emlékszem 😀 Szerintem az nb2ben kezdődött nekik a teltházasdi. Valaki csak tudja melyik a helyes válasz 😀

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 4:12 de.

https://www.magyarfutball.hu/hu/merkozesek/bajnoki_merkozesek/nb_i/2010_2011/nezoszamok

A Fradinál az átlagnézőszám az nb2 utáni első nb1-s szezonjában 5,567 fő volt. Előtte az nb2-ben 4400 körül volt. Az 18.000-s stadion volt. Kvázi teltház nagyon sokszor nem lehetett.
Ez az 5,567 mára (tehát mostani szezon) felduzzadt 9111 főre….tehát kvázi jól látható, hogy erősen befolyásoló tényező a csapat szereplése.
Hozzáteszem nálunk is jól nyomonkövetheő, hogy melyik évek voltak a sikeresebb és a gyászosabbak, a szurkoló létszám alakulása nálunk is nagyon ingadozó tud lenni a Csapat sikerességének a függvényében.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 7, 2022 6:33 de.

Az igaz hogy ha bajnoki döntőt kupadöntőt egyéb fontos meccset játszunk hirtelen előkerül 5-6000 Honvéd szurkoló!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 8, 2022 5:19 de.

Üdv! Még +ban vidéken van viszonylag nem kevés Honvéd szurkoló!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 7, 2022 8:53 de.

Ez abból (is) adódik, ha valaki elszórtan jár meccsre (pl távolság vagy munka miatt), akkor ezeket a meccseket szívesen beleveszi a szórásba.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 7, 2022 4:29 de.

Bocsi. Arra emlékeztem,hogy sok ismerősöm kezdett az nb2ben meccsre járni ami azóta is kitart. Az első nb2es meccsükön tuti teltház volt. Volt valami fogjunk össze szlogenjük is 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Thibby
szeptember 7, 2022 3:00 de.

Nálunk is mintha emelkednének a nézőszámok

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
szeptember 7, 2022 3:50 de.

Nem volt olyan rég,hogy 500-1500ember volt a Bozsikban. Volt honnan indulni 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Dél Pest
szeptember 7, 2022 1:54 de.

Naggyon súlyos büntit kapnak majd. 100 ojró pénzben és bezárják minden B szektor harmadik sorának 26. ülését.
Nem lennék a helyükben, az biztos.

Azért utánanéztem, és bazmeg tényleg :-))) csak a B2-t záratták be. Teljesen egyetértek. Ott ülnek a remitencsek, megérdemlik. Szerencs, hogy én a B5-ben ülök, a jófiúk között 🙂

https://www.mlsz.hu/ertesito/szeptember-1-jei-fegyelmi-hatarozatok-2761

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 3:56 du.

Észre se vettem a hírben hogy csak a B2. Ezek hülyék? Vagy nevetségessé akarják tenni magukat? Persze örülök ha mégis mehetek a táborba a kapu mögé, de ez akkor is abszurd.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 7, 2022 9:34 de.

Nem hülyék. Latszatintézkedés.
Ahogy F.hunter írja,az uefa miatt. Inkább örüljünk,hogy lényegében nem geciznek velünk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 5:09 du.

Én úgy gondolom,hogy kell büntetni,hogy az uefa ne pattogjon. Így meg a büntetett fél se pattog. Olyan a káposzta is megmaradt és a kecske is jól lakik szitu. Szerintem

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 2:15 de.

Azt gondolom én is hogy salamoni döntés született

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 3:01 du.

Kecskemét ellen az a rész belefér.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 2:25 du.

Ha jól értem a b2 lesz lezárva csak.Attól még a b-be bárhová lehet jegyet venni?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 6, 2022 3:06 du.

Igen lehet

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 6, 2022 2:20 du.

Egy szektor belefér azért, jó, hogy nem az egész B-t zárták le.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 6, 2022 3:27 du.

És hogy válasszák el,mert a B-ben átjárás van bárhova?!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 6, 2022 3:39 du.

Azt viszont nem tudom, hogy lesz kitalálva. Vagy, hogy ilyenkor, hogy működik.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 6, 2022 11:07 de.

Azt tudja esetleg valaki hogy a kedvenc tolmácsom a hétvégén hol a picsában volt ? Sérült ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 6, 2022 3:02 du.

Szerintem rászállt a green peace. Egy nyilatkozat egy fa halála a jegyzetei miatt

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 6, 2022 12:05 du.

Betelt a notesze, állítólag.

After
After
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 6, 2022 11:38 de.

Kocsma??

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 6, 2022 8:17 de.

Üdv! Hogy 7-ford.ló elteltével 3-edző-off, számomra nem meglepő, a Magyar football kúltúra jellegzetessége!

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 6, 2022 8:05 de.

PRÓBA

Laca
Laca
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 6, 2022 8:12 de.

sikerult!

After
After
Válasz a következőnek  Laca
szeptember 6, 2022 11:36 de.

Nem sikerűlt, Grécsi tanár Úr sírna…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  After
szeptember 6, 2022 1:08 du.

hát, a hosszú ű betűdtől is 😀

Laca
Laca
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 7, 2022 3:05 de.

lol! meg attol is hogy angol a windowsom :((

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Laca
szeptember 7, 2022 3:17 de.

Félreértesz. Részemről nem a te ű betűdről volt szó. A helyesírást kifogásoló After kolléga javításában is van egy helyesírási hiba, azt bátorkodtam megjegyezni 🙂
üdvözlettel
Obviusz Nyelvtannáci Kapitány 😀

Laca
Laca
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 8, 2022 4:07 de.

igen igen ertettem 😉

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x