© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Annak örülök, hogy az edzőnknek ismét tetszett a meccs, szerinte jók voltunk, a cseréktől pedig dübörögtünk…. Sírok!
Hogy egy kis fényt hozzak a setét gondolatok közé: Szabó Alexből jó kis NB I-es védő lehet.
Emellett Bocskaynak is volt pár jó megmozdulása. Ma Kocsis volt, akinek nem ment annyira.
Kocsisnak nem ment annyira? Igaz, de ha 4,1,1,1 et játszunk úgy rohadt nehéz. Gyakorlatilag csatártárs nem volt, mögötte csak csak Gomis volt jelen, Mitro és Sampi 00 teljesítmény!
Nem leszek népszerű tudom….. de nem engedném Lukicot többet Kispest mezt venni. Iszonyat lassú, ütemtelen és akarást sem látok rajta.
Értem hogy beveri abtiziket meg 8 fordulonként ver egy szebb akció gólt…. de ez kurva kevés.
Ennin teljesen fogalmatlan, Gomisnak olyan megoldásai vannak amin percekig gondolkodom mi volt a terv…. ha futni kell megáll, ha megállni akkor fut… törte a szemem.
Az egész meccsen 3-4 focira emlékeztető momentum volt… pár Kocsis csel és Domingues elfutasa amikor becserélték….. ennyi
Mitrovic is siralmas.
„törte a szemem”
Ez milyen találó kifejezés erre az egészre. 🙂
Megkérdezném hogy nem érzel e abban némi anomáliát,hogy a tőled agyonszidott Lukic győztes gólt szerzett a Vasas ellen meg a Kisvárda ellen is,meg az X-re bevert 2 tizit a Paksnak ami azért akárhogy nézzük is 7 pontocska. Míg az általad oly sokat pozitivan emlegetett és szintén támadójátékos Kocsis például 2x beállva csereként az első 2 fordulóban majd asszem utána mind a 6x kezdett,és se gólja, se gólpassza nincs,bár kétségtelenül lelkesen szaladgál?
Na azért ebben van valami!
Sem Kocsis sem Samperio nem jelent veszélyt a kapura eddig legalábbis!
Aki elégedett Lukiccal, az -szerintem- nézi a focit, de nem látja. A védelmében hozzátenném, hogy a 11-esek végrehajtásában kimagasló teljesítményt nyújt. Kocsisnak amúgy tegnap is felfedeztem 2 jó beadását, egyiket a Vasas meccs hőse, másikat Lukic töketlenkedte el.
Aki elégedett Lukiccsal, az -szerintem- nézi a focit, de nem látja. A védelmében hozzátenném, hogy a 11-esek végrehajtásában kimagasló teljesítményt nyújt. Kocsisnak amúgy tegnap is felfedeztem 2 jó beadását, egyiket a Vasas meccs hőse, másikat Lukic töketlenkedte el.
Gomison kívüli résszel egyetértek. Lehet,hogy nem mindig tudja, hogy mi a dolga (a csapatjáték enyhén szólva akadozik), de ő tud focizni. Ellentétben Enninnel, akinek a Vasas elleni 2 kanadai pontját máig nem értem.
Ahogy feljebb írtam, 4,1,1,1 ben játszva nem lehet alkotni. Gomis jó volt ismét, az egyetlen kaput eltalált lövés is az övé. A gondolkodása nem véletlen, szánalmas a társak mozgása, helyezkedése.
De most tényleg, egy középcsatár mi tökömet csináljon, ha egyetlen egy értelmes labdát sem kapott egész meccsen?
A nem csinál semmit (-1 ember) az jó?
Szerintem ezt már rohadtul hanyagoljuk! Nem us kaphatna mert nincs szabadon mindig a védők mellett áll. Passzolni nem tudott egy értelmeset!!
Sértődött, mert nem engedték el, pedig volt ajánlata, nem merik megmondani neki hogy fogyjon le (ezt nem részletezem miért), így szépen elalibizik mert az edző hagyja.
Közben a néha szerepet kapó, de akkor -szerintem- azzal élő, és a pályán megszakadó fiatal végig üli a meccset (jelképesen).
Hát erről nem is beszélek, mert lelkileg megvisel!
amit kap nem éri el.
Mindegy hogy értelmes labda vagy sem mert lenarad mindenről is…. Annyira statikus hogy valami iszonyat…. se kezdő sebesség, se vegsebesség, ma a labdak is elpattogtak róla és folyamatosan fintorog.
Szerintem húzhatna a f… ba innen
Neeeeee túlzásokba ne essünk azért!!! Ui: Megértem az idegállapotodat remélem csak 1-hirtelen idegrángásod volt?
A rugós foci megvan gyerekkorunkból? Na Lukic oda való középcsatárba. Ha odarúgod a gödrébe, helyből bevágja szépen.
A lemarad lefordítva azt jelenti, hogy szarul passzolnak neki.. Nem méterekre kell passzolni elé, hanem hozzá.. Na ezt nem tudják megugrani q többiek.. Te is pofákat vágnál, ha 10-ből 10-szer szar labdát kapnál…
Szetintem sportágat kellene neki váltani! Lehetne agyaggalamb lövő! Ott mindig elé lövik a célt, mozogni sem kell neki, állhat egy helyben!
Ez nem igaz.
Biztos vágnék de olyan labdakról is lemarad amiről a mezőnyben senki nem maradna le.
Se kedve se képessége focizni. Ő itt langyos vízben levezet amíg hagyjuk….. én nem hagynám.
Bűn szar volt sajnos. Amit kapott sem tudta/volt hajlandó értelmesen megjátszani. Mondjuk a cseréje is fogalmatlan. 3-szor dekázott hátrafelé, majd kirúgta az oldalvonalra. Nagyon nagy bajok vannak elől.
Ennin jobb lesz a posztján…
Rajta legalább őszintén lehet röhögni
Azért őrizzük meg a komolyságunkat ha kérhetem.
Sajnos Lukiccal kapcsolatosan már nem tudok én sem pozitívan megnyilvánulni!
Annyit fűznék hozzá hogy akik körülveszik sem jelentenek egy százalékkal sem több veszélyt az ellenfél kapujára!
Valamint ugyanolyan tanácstalanok támadásépítésben mint Ő
Nézzük a negatívumokat!
Ebben a szezonban én már nem teszem tiszteletemet az oroszlánbarlangban!
Köszönöm szépen de ez nem elsőosztályú produkció!
A védelem előtt egyszerűen nincs csapat!
Nem rossz csapat van hanem semmilyen!
Sem középpálya sem csatársor!
Ki és hogyan akar itt gólt szerezni?
Bocskay, Gomis, Mitrovic hármas egymást múlta felül tanácstalanságban!
Egyedül a fekete próbált legalább ellenfél kapuja felé menni többnyire sikertelenül!
Bálványom Lukic totálisan beleszürkült ebbe a semmilyen „csapat”ba, cseréje teljesen indokolt volt na de kire….
Samperio és Kocsis nem rossz szélsők de kapura teljesen veszélytelenek, pedig támadóként talán illene annak lenni legalább egy kicsit!
Ennin fiú arra lő kapura amerre áll a ténylegesen helyes iránytól függetlenül!
Igazából nagyon sokat nem is idegeskedtem mert ennek a „csapat”nak a közepe és az eleje szerintem fél év múlva sem lesz jobb, mert képességbeli hiányokat nem lehet begyakorolni!
92 óta járok Kispest meccsre!
Nem sok ennél tanácstalanabb, ötlettelenebb Honvédot láttam
Nem vagyok anyagias!
Megszakítottam a munkámat hogy itt lehessek a meccsen!
Ezalatt nem kevés pénztől estem el!
Ezt a hibát ezért a nevetségesen szánalmas produktumért én nem követem el még egyszer!
Nézzük a pozitívumokat!
Hazaértünk! Vagyis kint voltam végre!
C 7 – 14 sor – 8-9-10
Kimentem szüleimmel gyönyörű volt a stadion, igazán power volt a tábor, jó volt az idő, vettem cuccokat az ajándékboltban, nem kaptunk gólt már három meccs óta!
Hátul jól állunk, de elől továbbra is vakon játszunk.
Valaki tudja, hogy Banót miért nem „kedveljük”?
Tavaly, amikor volt egy kis beszélgetés a játékosokkal, nem szállt ki a kocsiból. Sőtt, ugatott is. Sokszor elhangzott a kis cseresznye szájából a “buzi” és a “köcsög” szó. Amivel a legfanatikusabb szurkolókat illette. ..
Ez a kis senki.
És mi a bánatot akartatok pont Bencétől, mi köze volt a tavalyi szerepléshez..?
Akkor fel is van mentve 😀 buzizhat köcsögözhet olyanokat akik már akkor a Kispest mellett voltak amikor ő meg se született.
Akkor fel is van mentve 😀 buzizhat köcsögözhet olyanokat akik már akkor a Kispest mellett voltak amikor ő meg se született.
Ha ti ebben a szituban pont neki támadtok, akkor igen, legalább annyi joga van hozzá mint nektek.. és ehhez semmi köze annak ki mióta Kispest érzelmű.
Neki lett támadva? 😀 Már megint kitalálsz dolgokat ,hogy igazad legyen. Ok,ez is egy vélemény.
Te mondtad hogy ki se szállt az autóból amikor (gondolom finom és kultúrált hangnemben) felkérdeztétek a játékosokat. Nos igen, ezt sok helyen szóbeli támadásnak mondanák!
Köszönöm az infót! Így már azért kerekebb a történet.
Megtapsolták..
Elottunk ment el, amennyire hallottam senki nem szolt be neki
Igen én is. Viszont azt is láttam hogy majdnem kapott egy korsó sört, pedig nem kért.
Mindig van egy paraszt..
Messziről az nekem is feltűnt. Mondjuk az egy főre eső türhők száma nálunk is elég magas. Lásd pl. a korábbi huhogásokat.
Oke. Nyilvan egy-ket hulye mindig akad.
Tenyleg nem ertem az okát, de hat ki vagyok en,, hogy mindent ertsek…
(Bevallom a sört nem lattam).
Most nem azert, es persze szubjektiv a velemenyem, de lejjebb sztem dagiiron mondja a frankot.
Ez a spanyol katasztrofális…Nono Maradona volt hozzá képest, a fejlődés látható….
Kár volt elüldözni. Azóta nincs támadásunk.
miért nem voltak labdaszedők a kapuk mögött? rengeteg holtidő volt, amíg a kapusok összegereblyézték a labdákat emiatt.. ez amatőr hiba!
A hátsó harmad alakul, többi az meg iszonyat melóra szorul. Ennél több kell, jókor jön a szünet. Hajrá Kispest!
Kurc egy nagyon gyenge edző. Aki egy Lukic, Samperio, Kocsis Dominik csatársorból ennyit tud kihozni, az egy kókler. Nagyon mellényúltunk vele. Becseréli Ennint Lukic helyett? Akkor már inkább jöhetett volna Bubba.
Most komolyan, ma hány értékelhető megmozdulása volt Kocsisnak és a spanyolnak?
A 3 csatár képessége megvan. Az edző nem tudja átadni mit akar játszatni a csapattal. Kíváncsi lennék gyakorolnak-e bármilyen támadásvariációt. Ez az edző egy szerencselovag, sajnos.
Ugye nem gondolod komolyan, hogy edzői hiba, ha Kocsis a 16-on belül a nagy üres térbe küldi be a labdát?
Ki vele a csapatból, a fantasztikus játékunk kerékkötője! Ebbe a bagázsba ez a kis gyerek, aki ér valamit hidd el!
Ki mondta ezt? Csak arra céloztam, hogy ma totál nem működött elől semmi.. A 16-on belül egy értelmes passzunk nem volt..
Kocsis az egyik legjobbunk. A hibái ellenére is. De ne velem vitatkozz. Neked sem tetszett. Semmi olyat nem láttam az eddigi fordulókban, ami meggyőzött volna róla hogy Kurc jó edző. Viszont láttam olyat, ami meggyőzött, hogy Kocsis D. nagyon jó lehetne egy jó edzővel. Ahogy Lukics és Samperio is minőség a mi szintünkön. Kurc még a mi szintünkön sem az.
Tart meg a hurraoptimizmus mindenkinel?
Botrany…. Kozunk nincs hazai palyan egy feljuto negyed akkora koltsegvetesu kecskemet ellen. Vedelem nagyjabol a gyenge csapatok ellen ossze allt. Aztan ha Bano lovese lejjebb megy akkor 1-0 oda.
De az hogy elorefele abszolut elkezpeles nelkuli szar az egesz…
Turelem turelem persze persze…
Hatha ket honap mulva nem fogja becserelni/jatszani a vak nigg**t.
Annyi a taktiaja a draga penzert vett mu fergussonnak hogy barmi aron csak golt ne kapjunk.
Buba szarnyalt a felkeszules alatt, nem egy jo jatekos de 50% hozna most azt amit Lukic meg Ennin… es ezek a nyilatkozatok, bohoc vqgy te nem edzo
Amikor latvanyosan huzzuk az idot 0-0 az minden elmond.
Nezhetetlen…
Varjuk a csodat minden merkozesen, hogy majd az ellenfel ongolt rug vagy osszehoz nekunk bohoc buntetoket…
De tudom en vagyon a negativ es ez egy bravur pont szerzes volt es ennin lesz jovore az aranylabdas…
Nálam tart az optimizmus (ha nem is a hurrá- fajtából)
Nekem nagyon tetszik ez az irány, ami felé elindultunk, hogy nagy hangsúly van a fiatal játékosok nevelésén és rendszeresen játszatjuk őket a csapatban. Hiszek benne, hogy amikor majd egyszer visszatér a magyar fociba a piac a NER helyett, ez lehet a kiemelkedés kulcsa. Sok csapat belebukott ebbe a megközelítésbe, szóval én az első évben csak azt várom a csapattól, hogy ne a kieső helyeken bukdácsoljunk az utolsó pillanatig és sikerüljön fenntartani ezt a koncepciót. Eddig mindkettő teljesülni látszik.
Én sem élveztem különösebben a meccset, szóval a csalódottságodat megértem, de bízom benne, hogy ahogy szokik össze a csapat, lesz még jobb is.
(A n*gger kifejezést inkább nem minősíteném. Viselkedjünk már emberként!)
Legfeljebb Kocsis Dominik unokája vesz majd részt a nertelen felemelkedésben. 🙁
Nem is a fiatalokkal van itt a baj. Kb minden massal.
Egyreszrol abba van a potencial igazad van masreszrol meg afrikaba- del amerikaba.
Alapvetoen ha tisztaba vagy a szemleletemmel sokszor mondom, hogy afriaki jatekosokba van a megoldas kelet europaban. Sheriff iden igazolt 13-14 fiatalabb afrikait.
De enninre nem tudom mast mondani meglatom az ostoba fejet es 200 van a pulzusom…
Ezen nincs vita köztünk, Ennin nekem sem a szívem csücske 😀
Szerencsére csak 1 éves szerződést kötöttek vele.
O nalam az ertekelesi pont.
Edzesen nem volt ugyetlen, hogy leigazoltuk..
Barmi amit felepit courts nalam minden egyes jatekperccel lerombolja amikor bekuldi, a vak is latja ugy
1, hulye a jatekhoz
2, technikailag meg a demonnal is gyengebb
3, lehet, hogy atletikus de akkor hasznalna ki… vegyunk peldaul egy kabangut o legalabb elfejelte a labdakat megnyerte a parharcokat.
Az tart, hogy a védekezés nagyjából rendben van.. Az előrejáték minősíthetetlen..
Igen, ezek a kozep gyenge csapatok ellen egyenlore.
Majd ha jon 1-2 komolyabb kivancsi leszek. (Nekem a multheti is inkabb a varda teljesitmeny alatti jatekanak volt betudhato)
Szerintem nem, megöltük a játékukat…
yes! meg a győzelmet nem kell megmagyarázni!
Nem igazan lattam olyan taktikai elemet amivel azt tudnank tenni.
Sok emberrel vissza alltunk ez a legalapabb dolog. De ha van egy pontosabb passz egy pontosabb atvetel akkor siman helyzetuk lett volna mert ott voltak a resek erre.
Alapvetoen hianyzott az egyeni teljesitmenybe a plusz a jatekosokbol ott a vardanal, mind csak az alapot (alibit) hozta
A kreativitás hiányzik a játékosokból… Nincs elől egy megindulás, bemozgás… A középpályások rúgdosták előre a szélekre a labdát, a szélsők nem indultak be…
Az egész meccs egy élvezhetetlen trágyalé volt. A Kecskemét lesüllyedt a mi szintünkre. Sajnálom őket, hogy ilyen szar csapat ellen kellett alulmúlniuk magukat.
Rohadt gyenge, egy kaput eltaláló lövés.. Legyünk boldogok, hogy megint nem kaptunk gólt..
Ebből a fransziából meg lehet valami.
Ugyanezt mondták a spanyol múltkori labdalevétele után, aztán ma rohadt szar volt..
Reménykedem.
Egyszerűen minősíthetetlen az előre játékunk..
Brandon focimeccsre váltott jegyet, ilyet is ritkán látni az Oroszlán barlangban.
Sajnálom, de azt kell mondani Lukics jobb volt mint most Enin.
A nulla nem összehasonlítási alap.
A 0-nál a 00 szrab.
Esélyünk sincs góllővésre.
Ez a legszomorúbb…
240. perc kaput eltaláló lövés nélkül… szánalmas!
Gomis eltalálta a kaput…
Igen, valóban. Javítom is: 1/270!!!
Jó hír, hogy meccs eddigi legszebb jelenete egy kispesti neveléshez kötődik.
Na, majdnem kaptunk egyet..
Elől nincs egyetlen értelmes megmozdulásunk se, néhány Tamás beadáson kívül…. A kis Kocsis, a spanyol teljesen súlytalan…
El sem hiszem hogy Tam mester észrevette, hogy Lukic egy labdát sem tudott levenni az első félidőben.
Szerintem a mai nappal Lukic kijátszotta magát…
Amíg nincs alternatívája addig olyat nem tud.
Lehet velem van a baj, de ne várjuk már el, hogy parádézunk, meg bárkit lefocizunk egy ennyire „új” csapattal. 90 perc a meccs. Most a lényeg a 3 pont, akár hogyan is lenne az meg.
És a kecsó rohadt masszív.
Hűha. Ennin lesz a nyertes.
Mire??
Balszélre
Országomat egy sikeres kényszerítőért a 16-os környékén…
Pozitív vagyok : csak altatunk. Kifárasztjuk a Kecskemétet. Az utolsó 15 percben fogjuk bedarálni őket !
Mr. Courts nem látja, hogy az „előre vágjuk Kocsisnak, azt lesz belőle valami, vagy inkább nem” nem támadásépítés? Ezt az U15-ben is levédekezik. Továbbra is érvényes a múltkori kérdésem: Ki fog itt gólt lőni?
Egy szóval: NEM! Ahogy azt sem, hogy Mitro, Sampin egy forintot nem ér, de Lukic sem
Egy Bélást azért prezentáljunk nekik!
Jöjjön Kerezsi. Samperio ma egy kalap fos.
Mikor volt jó?
Szerintem nem vele van a baj. Középpálya értékelhetetlen.
Ő az egyik kp
Szerintem bal szél kitöltése lenne a feladata, nem közép közép.
A középpálya nem egy ember. Mitro, Sampi egy beutál alibit nyom egyedül Gomis próbál játszani.
Akkor Mitro helyett az ifjú portugál. De én Bubát is megnézném már.
Vagy francia vagy mittomén.
Ez szörnyű, brutális, értékelhetetlen.
Eddig igazából semmi veszélyt nem jelentettünk a Kecskemét kapujára… Nagyon egygólos meccsnek nézz ki, ha így lesz, remélem mi rúgjuk..
Miota Mendelenyit beválasztották a PaksII igazgatosagaba, szinte sugárzik a boldogságtól
Akkor már értem miért szedték atomjaira a tavalyi brigádot
Valamilyen bérelt pályán kellene játszanunk, mert ez az új Bozsik, nem túl nyerő.
Nagyon kellene a mai győzelem. Nyugalmat hozna mindenhova. Öltöző, lelátó, tabella,kisköz.
Hajrá Kispest! Meg kell csinálni!
Így van,de azért nagyon oda kell figyelni,ósszeszedettnek,koncentráltnak kell lenni.
a „verhető” csapatok közül a legkeményebb lesz a kecsó.
pont azokban jók, amiben mi is kezdünk fejlődni: hajtás 90x percen keresztül, „minden párharcot meg kell nyerni” hozzáállás, hiba esetén kisegíteni egymást és tehetséges fiatalok sora…
szóval kemény lesz.
talán a védelmünk jobb és talán villan Luki…
nagy dolog lenne 2 győzelemmel menni a szünetre, amikor tovább lehet építeni a csapatot, taktikát, újakat…
Pistabá tisztelettel nyilatkozik, azért legyen egy szar estéjük nekik is 🙂
Hajrá Kispest
https://www.baon.hu/helyi-sport/2022/09/egyre-jobb-a-honved
Ez az 1-4-9 azért durva.A kecsót nyugodtan nevezhetjük mumusnak.
Kifejezetten várom ezt a meccset, kíváncsi vagyok ránk is és Banóra is. Élőben jobban látni az apróságokat.
Üdv! A VAR-al kapcs,ltbn nem mondhatjuk hogy ellenünk van ez-idáig, szrntm vagyis tény inkább, az Újpestet spécizte-ki a VAR!
Pécézte!:)))
SZINONIMA!
Majdnem!:)))
Kis nosztalgia honnan indult a Bajnok csapat Rossival
OTP BANK LIGA, 2014/2015, 27. FORDULÓ
Bozsik Stadion, 800 néző
BUDAPEST HONVÉD FC–KECSKEMÉTI TE 2–0 (2–0)
A Kecskemét veresége ellenére megtartotta 8. helyét. A Honvéd a 13. pozíciót foglalta el. Riválisaink közül Lombard Pápa és a Szombathelyi Haladás vereséget szenvedett, míg a Dunaújváros döntetlent játszott.
https://www.honvedfc.hu/hirek/foszerepben-a-hetes-szam/2022-09-09
Megnéztem az összefoglalót és felűnt:
Hidinek milyen rőzséje volt…hajasbaba
Holcsika milyen kölyökképű kissrác volt, elfelejtettem. Ahogyan a horvát Elezt is, teljesen…ő valahogy nem hagyott bennem mély nyomot. Miért?
Mindenki sokkal fiatalabb volt, ami persze nem annyira meglepő 🙂
Fura volt Ivant kecsó mezben látni, és most már, tudva a jövőt, Tujvit is…
Youla bazmeg miket hagytál ki 🙂
(Láttam magam egy villanásra az összefoglalóban a családiban…akkor még ott ültünk, kicsik voltak a gyerekek a Kanyarhoz. Nem szerettem a családit, a sok hangosan végigpofázó, önjelölt szuperexpert faszkalap miatt)
Jó újra megnézni ezeket az összefoglalókat.
Plusz 1: Azért sikerült értelmetlenre faragni az első mondatot, akadozik a kommunikációs szuperbusz:
Az OTP Bank Liga 8. fordulójában az újonc és eddig meglepően jól szereplő, a tabellán Kecskeméti TE lesz a Budapest Honvéd ellenfele.., a tabellán Kecskeméti TE, amúgy Real Madrid 🙂 csak kötözködöm…
Elez nagy kedvencem volt.
Nekem Punosevac nevénél kerekedett a szemem,hogy az ki 😀
pedig Elez jó volt…még mindig 900.000 euron áll és volt 3 milla is.
https://www.transfermarkt.com/josip-elez/profil/spieler/179895
és nem xar csapatokban játszott.
Persze. Utánanéztem, azert is irtam, hogy elfelejtettem de miert? Igazabol nem sokat volt itt, fél évet ahogy néztem
Mostanában ölni tudnánk egy ilyen pedigré-ért 😀
A spanyolnak van ilyen szerintem 🙂
Youlával egy momentum maradt meg, mikor a Bozsikban volt egy meccs, amikor az ellenfél kapusa cicázott a labdával, erre Youla odament egy csellel vagy ütközéssel elvette tőle a labdát (gyönyörű mozdulattal) és nemes egyszerűséggel az üres kapu mellé rúgta a labdát… 😀
Nagyot megy a fagyi ma este 10 emberrel!
Zúg a mindent bele csak nem tudom kinek mert sok magyar nincs a pályán!
Egy Hamsík és egy Yazici be sem fér a Trabzon kezdőjébe durva!
Fagyi 38 millió Trabzonspor 161 millió euros keret!
Aki magyar, azoknak is 2/3-a Honvéd nevelés 🙂
Off: Vécse mekkora zsugát ragasztott?!
A zöldek játsszák a focit sajnos. Ha tőlünk csak a negyedét látnám már boldog lennék…
Én meg annak a pénznek a negyedét szeretném látni Kispesten, amiből eljutottak idáig. 😉
képrejtvény… francia csávó megvan, de nem látom a horvátot.
ti látjátok vhol ?
Szerintem ő lenne. (A 30as szám miatt gondolom)
Ez milyen felekezet?
Az imáról megfeletkezett…
ebből a jóga pózból nem bírom eldönteni… 🙂 remélem mielőbb a pályán látjuk!
ettől is izmosodnak a fiatalok…lesz itt erő a kecsó ellen, reméljük elég lesz…
?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=DOCSiV5DgjwAX_ckF3G&_nc_oc=AQkgmN4LiqUBAzKYAgmGSVd9gMEZIZV4EAH6UI_ffVwV_nDGtXKqE4KofRO6LKxKuip7xnAMXj0Fy6i8AZxR8LP0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9_RSdIbje5mjSl7OER7tafeG6S7QZkuNqjaaBANaVMjA&oe=631E7C64
?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=_KHaakgXEPoAX_o7CJk&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8_YCc_Yl4jPfMKcdgOj-bCNpzedNkFMm4qgOB_6EI4_Q&oe=631EABB5
dolgoznak a srácok… https://www.facebook.com/honvedfc/posts/pfbid0H2PZ6moLRPViJpeg4k3J1KqT1E2KS8UpfsS1Rjhoi1KTAcFWwrNQUs6LeUiSp6KVl

Üdv! A kurva-gyengézés maradjon csak Újpesten! CS.A.K.
1-2 pozitívum a sok negatív ellemzés után.
A kisvárda utoljára áprilisban játszott olyan meccset az nb1ben ahol nem rúgott gólt. Azóta a Molde volt képes ilyen bravúrra. Szintén áprilisban kaptak ki utoljára azóta szintén csak a Molde volt képes verni őket tétmeccsen.
A vasast senki nem bírta elverni,csak a fradi és MI! Egy gólnál többet a vasas csak tőlünk és a pakstól kapott. A fradi eddig 1 gólt kapott a bajnokságban, azt is tőlünk. Az utolsó 5 meccs alapján(tudom még az eleje) negyedikek vagyunk. A 4 dobogóra esélyes cdapatból hárommsl játszottunk,egyet kaptunk el,ezen javítani kell. Van még hova fejlődni, de a semmi változás szlogenek okafogyottá váltak.
Egy szó mint száz,továbbra is Hajrá Kispest!
Hát Hajrá Kispest!Én bízom benne,hogy a vége jobban alakul mint amire számítottunk!
Minden szavaddal egyetértek!
Egyértelmüen elindultunk felfelé!
A fiatalok is!
Csak így tovább!
Ezek olyan statisztikák, amik akkor érnek a mi szemszögünkből valamit, ha folytatódik az elmúlt meccsek pontgyűjtő trendje. 🙂
Ez így van. Ezért is írtam,hogy „Van még hova fejlődni” De egy kis lélekmelengetőnek szántam a sok szar után 🙂
Tény, hogy ezek olyan teljesítmények, amik azért képet adnak egy csapat állapotáról…úgy gondolom, hogy talán kicsit fájdalmas volt a csapat lecserélése (pláne Boti, Nagy Geri), de a csapat moráljának jót tett, hogy olyan játékosok alkotják, akik nem savanyodtak bele a sikertelenségbe…
Mintha még nem lett volna itt. Kaptunk egy szektorbezárás büntit 🙁 https://honvedfc.hu/hirek/szektorbezaras/2022-09-06
Legyünk pozítivak, ezek szerint a B2 már megtelt! 🙂
Nekem új az infó, köszi! A B2 bezárása tulajdonképpen nem is büntetés : ) ez a büntetlek is, meg nem is tipikus esete, mint a Fradinál szokott lenni
Ja, az okos lány a népmesékből 🙂
Kivancsi vagyok, hogy az uefa hogy fogja buntetni a tegnapi bl meccsek utan a dortmundot, koppenhagat, psg-t, dinamo zagrebet, mert ezek mind komoly mennyisegu pyrot hasznaltak el a tegnapi meccseken
PSG ét láttam!
Durva koreo volt!
Jól nézett ki!
Nem emlékszem hogy annyira erős lett volna régebben az ő ultra csoportjuk!
Persze lehet nem jól tudom!
Úgy látszik a világválogatott focistasereg szurkolókat is teremt!
Mostanában több divatfagyista is van, újabban jobban megtelik a grupama!
Ezt nem tudod jol, psg-nek eleg jo ultra brigadjai vannak. Mindket kapu mogott van
Egyik oldalon van a szelsojobbos boulogne
A masik oldalon a semleges, tele fekaval, arabbal ultra psg. Inkabb ők vannak tobbsegben, ami parizsban nem csoda 🙂
Köszi! Ebben nem voltam képben!
De most biztosan sok divat psg s van mióta az arabok telepumpálták lóvéval a csapatot!
Ez fasza.
Nem is tudtam.
Egyszer láttam az utóbbit,alig akartam hinni a szememnek,csomó feka a kerítésen,fehér szinte sehol.
Eleg jo dolgokat csinalnak amugy
Jo koreok, dalok, pyrozasok
Én úgy emlékszem,hogy az nb2ben lett divat fradi meccsre járni 🙂 Előtte emlékeim szerint nem volt olyan kiugró nézőszám mint azóta. De erre nem merek megesküdni 🙂
fradista csak divat van
Tény, hogy az igazi szurkolóbázis létszámát az mutatja, ha egy adott csapat mondjuk nb2-be kerül…vagy tartósan alsóházi teljesítményt mutat.
Anno az nb2-s fradi meccsein, majd a feljutás után a középszerű fradi meccsein nemigen volt teltház emlékeim szerint.
Viszont Budovinszkyékat rendre sokan néztük a másodosztályban!
Na én erre pont fordítva emlékszem 😀 Szerintem az nb2ben kezdődött nekik a teltházasdi. Valaki csak tudja melyik a helyes válasz 😀
https://www.magyarfutball.hu/hu/merkozesek/bajnoki_merkozesek/nb_i/2010_2011/nezoszamok
A Fradinál az átlagnézőszám az nb2 utáni első nb1-s szezonjában 5,567 fő volt. Előtte az nb2-ben 4400 körül volt. Az 18.000-s stadion volt. Kvázi teltház nagyon sokszor nem lehetett.
Ez az 5,567 mára (tehát mostani szezon) felduzzadt 9111 főre….tehát kvázi jól látható, hogy erősen befolyásoló tényező a csapat szereplése.
Hozzáteszem nálunk is jól nyomonkövetheő, hogy melyik évek voltak a sikeresebb és a gyászosabbak, a szurkoló létszám alakulása nálunk is nagyon ingadozó tud lenni a Csapat sikerességének a függvényében.
Az igaz hogy ha bajnoki döntőt kupadöntőt egyéb fontos meccset játszunk hirtelen előkerül 5-6000 Honvéd szurkoló!
Üdv! Még +ban vidéken van viszonylag nem kevés Honvéd szurkoló!
Ez abból (is) adódik, ha valaki elszórtan jár meccsre (pl távolság vagy munka miatt), akkor ezeket a meccseket szívesen beleveszi a szórásba.
Bocsi. Arra emlékeztem,hogy sok ismerősöm kezdett az nb2ben meccsre járni ami azóta is kitart. Az első nb2es meccsükön tuti teltház volt. Volt valami fogjunk össze szlogenjük is 🙂
Nálunk is mintha emelkednének a nézőszámok
Nem volt olyan rég,hogy 500-1500ember volt a Bozsikban. Volt honnan indulni 🙂
Naggyon súlyos büntit kapnak majd. 100 ojró pénzben és bezárják minden B szektor harmadik sorának 26. ülését.
Nem lennék a helyükben, az biztos.
Azért utánanéztem, és bazmeg tényleg :-))) csak a B2-t záratták be. Teljesen egyetértek. Ott ülnek a remitencsek, megérdemlik. Szerencs, hogy én a B5-ben ülök, a jófiúk között 🙂
https://www.mlsz.hu/ertesito/szeptember-1-jei-fegyelmi-hatarozatok-2761
Észre se vettem a hírben hogy csak a B2. Ezek hülyék? Vagy nevetségessé akarják tenni magukat? Persze örülök ha mégis mehetek a táborba a kapu mögé, de ez akkor is abszurd.
Nem hülyék. Latszatintézkedés.
Ahogy F.hunter írja,az uefa miatt. Inkább örüljünk,hogy lényegében nem geciznek velünk.
Én úgy gondolom,hogy kell büntetni,hogy az uefa ne pattogjon. Így meg a büntetett fél se pattog. Olyan a káposzta is megmaradt és a kecske is jól lakik szitu. Szerintem
Azt gondolom én is hogy salamoni döntés született
Kecskemét ellen az a rész belefér.
Ha jól értem a b2 lesz lezárva csak.Attól még a b-be bárhová lehet jegyet venni?
Igen lehet
Egy szektor belefér azért, jó, hogy nem az egész B-t zárták le.
És hogy válasszák el,mert a B-ben átjárás van bárhova?!
Azt viszont nem tudom, hogy lesz kitalálva. Vagy, hogy ilyenkor, hogy működik.
Azt tudja esetleg valaki hogy a kedvenc tolmácsom a hétvégén hol a picsában volt ? Sérült ?
Szerintem rászállt a green peace. Egy nyilatkozat egy fa halála a jegyzetei miatt
Betelt a notesze, állítólag.
Kocsma??
Üdv! Hogy 7-ford.ló elteltével 3-edző-off, számomra nem meglepő, a Magyar football kúltúra jellegzetessége!
PRÓBA
sikerult!
Nem sikerűlt, Grécsi tanár Úr sírna…
hát, a hosszú ű betűdtől is 😀
lol! meg attol is hogy angol a windowsom :((
Félreértesz. Részemről nem a te ű betűdről volt szó. A helyesírást kifogásoló After kolléga javításában is van egy helyesírási hiba, azt bátorkodtam megjegyezni 🙂
üdvözlettel
Obviusz Nyelvtannáci Kapitány 😀
igen igen ertettem 😉