© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ha a fekete gyöngyszem helyett Lukics játszana, már 6:4 vezetnénk.
Samperio és Domingues ér valamit
11 Domingues-t a kezdőbe
Védőnek és kapusnak kicsit alacsony. 😀
A kanadai fenomén sokkal jobb teljesítményt nyújt mint Kocsis, ez egyértelmű. A VB-re tuti behívnám.
Kibaszott kieső gittegylet a csapatom!
Szar másodosztályú fostalicska!
Donát nagyon lelkes, most már csak a labdával kell megismertetni.
Lovric bazdmeg!
Hátulról!!!!!! szerelik miközben mozizik a labdával!
Most majd jön egy puhics+maxi és minden fasza lesz!! Ezt a nyomorult csicskagyász brigádot, szánalmas!!!!
Izgulni már nem kell.
Mi ez a foshhhh megint????
Ezt a védekezést már a takarékosság / háborús infláció jegyében sikerül megvalósítani?
Sose fogom megérteni, hogy lehet egy szem 20 éves csatárral kiállni.
Sokkal jobb mint Lukic!
Jaaa nem…
Eddig nagyszerü, megkérdöjelezhetetlen a fejlödés. Védelem rendberakva, csak helyenként komikus. Türelem tart még?
Azt gondolom,hogy eljött az idő:Courts go home!Aztàn majd szóljatok,ha ismét lesz foci Kispesten!Az egèsz egy rakat fos,legyen az fiatal vagy légiós.
Na, ezt itt ne. Ö egy korszakos zseni, türelmet érdemel.
Megvolt,takarodjon!Az egèsz kibaszott bagàzzsal együtt!
Na, te károgó. Az nem elég, hogy beépiti a fiatal ászokat? Mitrovic is új eröre kapott.
Milyen fiatalokat?Az össze-vissza futkàrozó Kocsist vagy a szintèn nulla Bocskayt?Hagyjuk a faszba ezt az egèszet,amit foci alatt művelünk.Asszisztàlunk egy loki alázáshoz.
Nem jól látod. Megmondták, hogy Kocsis jobb,mint Gazdi volt. Ha ezt nem látod, nem értesz hozzá.
Jobb mint Gazdag ennyi idősen ezt tartom most is. Ez az első rossz meccse idén.
Hogy lehet egy olyan csatárt „lejómeccsezni” ,( mert ugye azt állítod ez volt az első rossz meccse) aki 10 meccsen zsinórban gólt sem szerez,gólt érő átadása sincs ,ki nem állítanak róla senkit és tizenegyest sem harcol ki,áruld már el?! Nincs már gyakorlatilag olyan itt szarrá herótozott támadó játékosunk, aki szinte tized annyi idő alatt ne talált volna be rajta kívül. Ilyen esetben nem túljátszatni kéne, hanem szépen leültetni a padra,és
lehetőséget adni másnak is ugyanúgy hosszú-hosszú fordulókon keresztül, mint neki. Akkor is ha Jonssonnak,Dominguesnek,vagy akár Enninek hívják.Utána lehetne mérleget vonni,hogy ki is agyenge játékos valójában közülük.
Dehogy az első Thibby!
Első két meccsén csak nyomozta a labdát utána jó volt de csak mezőnyben!
Kapura teljesen veszélytelen támadóként!
Dehogy az első Thibby!
Első két meccsén csak nyomozta a labdát utána jó volt de csak mezőnyben!
Kapura teljesen veszélytelen támadóként!
Gól, gólpassz? Számolunk Thibby? Segitek, 9 meccs, 0+0. Tényleg hagyjuk a picsába.
Mondjuk folyamatosan támadó szekcióban játszva tényleg nem ártana feliratkozni 9 meccsen a kanadai táblázatra!
Még az a fasz kanadai is megtette…
Ifjú ö még ehhez. 21. Fiatal tehetség. Majd 4-5 év múlva megrúgja az elsöt..
Azért mert kanadai, jó hogy ott van a táblán az a fasz.
Kocsis?Hagyjuk a fenèbe,egèsz meccsen labdàba nem ért,futkàrozott össze vissza.Mehet a tarcsiba.
3-4x fel is borult, meg egyszer megesernyözték. De a válogatott meccsen micsoda gólt vágott. Neked semmi se elég?
Gólt lőni nem fogunk, nincs támadás, már csak az a kérdés mennyi lesz közte. Rém szánalmas ez a produkció.
Lesz ez 4 vagy 6 is
Vicc
Na most lehet megmutatni, hogy tudunk gólt lőni. „Aljas” döntetlenekkel by Lassie nem lehet meccseket hozni.
Kárvolt hangoztatni, hogy nem kaptunk 4 meccse gólt
Nagyon gyengék vagyunk eddig…
Sajnos ez várható volt…
Ki fog itt gólt rúgni?
Doka, Zsótér a kezdőben…4-4-2 ?
SZAPPANOS PÉTER
DOKA ALBI
LAZAR ĆIRKOVIĆ
PRENGA HERDI
TAMÁS KRISZTIÁN
SAMPERIO BUSTARA JAIRO
MITROVIC NIKOLA
BOCSKAY BERTALAN
GOMIS CHRISTIAN
KOCSIS DOMINIK
ZSÓTÉR DONÁT
Inkább 4-3-3. Elöl Samperio, Kocsis, Zsótér.
Szánalmas ez a csatársor
Kivancsi leszek…amennyire Lukinnyo semmi vizet nem zavart, majd meglatjuk ez a felallas mit alakít
már a lilamakiknak is 9 pontjuk van…ilyen ez az mb1, 0-6 után 4-0.
minden lehetséges, mint anno az austria lotton…
Kétségtelenül sokkal jobbak mint a Várda. Akik valami bűnszarok…
ezért nincs sok értelme 1-1 meccsből messzemenő következtetéseket levonni.
ha csak azt nem, h nem szabad kikapnunk, mert akkor megint ott vagyunk erősen a végén
Nyilvan ..mintha egy adatbol csinalnank statisztikat
Vicc
Hat a fujpest gyorsan befejezi a meccset ugy tunik.
vissza a mennyeibe… mindjárt MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC – PAKSI FC.
mit tippeltek ?
és holnap a loki ellen ?
Többgólos győzelmet”várok”,de megelégednék egy brutál 1-0-al is ide. Bármi lehet egyébként,de az új edző nem jó ómen.
Döntetlent varok, de igazából siman haromeselyesnek tartom a meccset. Lehet barmi, nincs arra utalo jel sztem, hogy sima 1, 2, vagy X lenne. Elégedett lennék az X-szel, de a győzelemmel sokkal inkabb. Nyilván.
Meg annyit: a problémám a gollovessel van, a védekezés nagyjabol oke. Szoval ha golt kapunk nem tudom ki es hogyan tudja majd viszonozni
Egy aljas 0-0-ra szerintem simán jók vagyunk 🙂
Sajnos szerintem sima zakó…De rohadtul eltudnám viselni ha nem lenne igazam!
Az elsőről lekéstem, a másodikra 0:0 -t tippelek, 0:1-ben bízva.
A Debrecen az új edzőnek biztos bizonyítani akar.Nehéz lesz,talán egy döntetlen körüli eredmény a tippem.
Üdv! Megnéztem a Honvéd.II-Dabas mérk.zst, Klemenzt figyelvén igazuk van az anti-Klemenzeseknek! A Klem ütemtelen-szoros-emberfogásra képtelen, lassú,stb….., a Dabas góljában is méllyen benne volt! Ezek után szrntm maradjon csak szépen a 2-ben, +még ő egy igaz mű-alibi játékos, most már elismervén!
Nyáron elküldtek nála jobb játékosokat is.Nem is értem miért maradt.
jellemzően volt a srácok között 1-1 rutinosabb spíler, de erre fölös egy ilyen tucatlégióst alkalmazni…
Üdv! Igen erre kérjél lapot, mint magyarázat?
Számomra is érthetetlen
Ez is egy vélemény, az enyém is hasonló.
https://internetfigyelo.com/tudod-miert-nem-adta-meg-a-11-est-az-olaszok-ellen-a-biro/
Lehet konteózni, de aki nyitott szemmel és elemző aggyal élte meg az utóbi tizen-huszon… stb. évet (jó messzire vissza lehetne számolni!), annak nyilvánvaló, hogy igazat szól. És ugyanerről a tőről fakad még nagyon sok ténye a mai magyar valóságunknak. Kettős mérce van. Mi egyszerűen nem lehetünk ott az elitben. A mi játékosaink egyszerűen nem érhetnek annyit mint a nyugatiak. Ha mi fújolunk, vagy nem térdelünk, zárt kapu. Ha minket ütnek mások: legfeljebb egy ejnye-bejnye. (Craiova Honvéd megvan még?). És ugyanez „nagyban”: bármilyen irányban is történnek a nemzetközi gazdasági, politikai folyamatok, a mi pénzünk mindig negatív irányban érzi meg. Stb, stb, még sorolhatnám. Amikor ennyiszer megtörténik, akkor nem marad más, mint szándékosságot gyanítani a történések mögött.
Azért ha szívunk, pláne ha sokszor, vagy szinte mindig, akkor érdemes elgondolkodni, hogy nem csinálunk-e rosszul valamit, vagy sok valamit. Ha sokat és jól elgondolkodtunk, és úgy látjuk, hogy mi mindent megtettünk, mindent a lehető legjobban csináltunk, akkor tényleg gondolhatunk arra hogy direkt szivatnak minket. Vajon már itt tartunk? Vagy csak előreszaladtunk?
Az szubjektív, hogy megtettünk-e mindent, vagy hogy a lehetőségeinkhez mérten a legjobban csináltuk-e. Lehet hogy én azt mondom, igen, te pedig azt, hogy nem. Itt erőviszonyokról szólnak a dolgok úgy gondolom. Nem hiszem, hogy a „másik oldal” sokat moralizálna, és önmagától kérdezgetné, hogy ő megtett-e mindent. Azt viszont hiszem, hogy ők tényleg úgy gondolják, hogy mindig mindent jól csinálnak. Náluk az erő, lenyomják a döntéseket a torkunkon. Lenyomják, hogy kell a VAR és attól minden igazságosabb lesz. Lenyomják, hogy aki civilizált, annak illene letérdelni. Lenyomják, hogy vannak kivételezett országok, akik selejtező stb. nélkül egyből bekerülnek bizonyos döntőkbe, pl. lásd eurovíziós dalfesztivál. Lenyomják, hogy a sokszínű az szép. Lenyomják, hogy bizonyos focibajnokságokban egy lőtt gól az kettőt, hármat, négyet ér, amikor az aranylabda odaadásáról döntenek. És még sorolhatnám. Szóval szerintem egy bizonyos határig van csak értelme azzal foglalkozni, hogy megtettünk-e mindent. Hogy a lelkiismeretünk tiszta legyen. De azzal is legyünk tisztában, hogy bizonyos helyzetekben az sem lesz elég, ha többet tettünk, mint mások. Ez egy ilyen világ. De ez is elmúlik egyszer.
Illetve a minden amit megteszünk, mihez képest minden? Szakmailag mindig lehet fejlődni, ha ott nem ugorjuk meg a szintet, akkor a minden az kevés
Szerintem minden összeesküvés-elmélet (en bloc) hülyeség, a tizenegyest viszont meg kellett volna adni, mert az –szerintem legalábbis abszolúte- tizenegyes volt.
Az a jó az összesküvés elméletekben, hogy tudjuk megvalósul, fel is készülhetnénk rá, csak mindig jönnek akik legyintenek.
https://mindsetpszichologia.hu/barat-vagy-ellenseg-az-osszeeskuves-elmeletek-termeszeterol
Félreértés ne essék lustaságból SEM generálom tovább a vitát, ebben a témában vélhetően sosem kerülnénk közös nevezőre.
Engem nem zavar, bár hallottam olyat pont ma, hogy a nemzetközi észak-szumátrai nagytőke titkos szabadbádogos szervezete akadályozza, hogy megértsük egymást, de én ebben sem hiszek. (Ez vicc volt)
csak gyorsan átfutottam, érdekes cikk…legalábbis vannak benne érdekes részletek, akár konszolidált vitára is alkalmas, szóval nem kell generálni a vitát, jön az magától is. 🙂
További kommetelési lehetőség ehhez kapcsolódóan :
a 2. linken is 1 „off-offtopic” videót találsz, ami több ponton kapcsolódik az alapkérdéshez,…tudom, elég tájékozott vagy, de javallom megtekintésre. 🙂
// ha bárkinek van véleménye a videóról, cikkről a további kommentelést pls. a linkelt postok alatt folytassuk, köszi!
Jó, tényleg ne fokozzuk ebben a hatalmas járvànyban.
Mintha nem láttunk volna ilyet itthon is, hogy a politika, politikai érdek beleszól a futballba…..tény, hogy a 11-s nem megadása súlyos bírói tévedés volt szerintem is. De ettől független be kell látni, hogy az olaszok egy kapusnyival jobbak voltak.
Voltak kisebb edzői mellényúllások is. Nagy helyett Vécsei pl. egész más képet adott volna a mecsnek. Nem kritikaként, hanem meglátásként írom.
Ebben a Stílus Kálmiban én nem értem mit látnak. Egy meccshez se tett még hozzá szerintem
van benne vmi…mindenesetre, nagyon átlátszó helyzet, amikor két kézzel löknek fel 1 csatárt és sem a bíró sem a var nem látja
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2022/09/28/nagy-rezsibajban-a-magyar-futball-mindenki-a-megoldast-keresi/
A kispesti klub válaszlevelében annyit közölt: „Költségeket csak néhány hét múlva látunk pontosan, de biztos, hogy többszörös szorzóval kell kalkulálnunk. Ezért a pontos válaszok megadása érdekében időt kérünk, mert jelenleg is folyik a válságkezelési csomag kidolgozása.”
Ez sajnos mindenkit érinteni fog.
Pont ebben az energia válságban fog visszaütni az, hogy nagyon sok Csapat (Vidi, Haladás, Loki, Felcsút, Mezőkövesd) valós nézőkapacitásánál jóval nagyobb stadiont kaptak. Hisz nyilván jobban hangzik egy klubtól, hogy nekünk 15ezer nézőt befogadó stadionunk van, nektek meg csak 8ezer, (hisz ekkora befogadókapacitás különbség, elviekben ugyanekkora nézőközönség különbséget is feltételez), de ez a „faxxméregetés” lényegében csak azt mutatja, hogy megfelelő üzemeltetési források híján melyik stadion avulása, állapotromlása indul be hamarabb és halad utána gyorsabban…..
Kezdődik az u21-es meccs a Bozsikban. Szabó Alex, Bocskay és Benczenleitner kezdő. M4 adja.
Ez a Benczi gyerek elég ügyes a labdával. Többször jól is adott be. Az mondjuk nem fog ma kiderülni, hogyan védekezik, mert nagyon gyenge az ellenfél. Alexnek és Bocskaynak sincs sok dolga a védekezéssel. Jöhetne Kocsis, mert elég töketlen a támadósor.
A mez viszont elnyerte a tatszésemet.
A nemzetek ligája legnagyobb nyertese idén Magyarország!
Szép volt fiúk!
Az olasz kapusokkal nekünk soha nincs szerencsénk…Honvédnak Pagliuca, a válogatottnak meg ez mocsok (és baromi tehetséges) Donnarumma rontotta el a jókedvét.
Egyébként csodálatos menetelés volt. A csoportmeccsek előtt egy maximum 3 pontos végeredmény (három döntetlen) volt a tippem
Nem szeretnék ünneprontó lenni,de ezt az NL-t főleg az Angolok nem vették komolyan.A VB selejtezőkón láthattuk,hogy szerepeltek.Ettől függetlenül láthatóan fejlődtünk.A következő Eb szinte kötelező,és a Vb-re is remélem kijutunk már.Hajrá válogatott és Rossi.
Sajnálom, hogy igy történt. Nagyot, nem is játszattam volna, alibi focista. A bíró is igazi nyugati demokrata volt. Majd legközelebb.
De meg van az első kalap 😉
Azért mekkora már, hogy most nem azért vagyunk csalódottak, mert pont és momentum nélkül kiestünk a csoportból, hanem mert az utolsó pillanatban lecsúsztunk az 1. helyről! GRAT!!!
A halálcsoport pofozógépének szánt szerepéből európa és a Nemzetek Ligája legnagyobb meglepetését okozva a csoport élén végezhetünk Olaszország, Németország és Anglia előtt bejutva ezzel a sorozat négyes döntőjébe!
Félelmetes, hihetetlen csoda kapujába érkezett a Magyar Válogatott és a Maestro vagyis MARCO ROSSI!!!
Szobrot kellene avatni neki akkora koponya a futballhoz!
Csalódás lenne ha nem sikerülne de azt mondom ha nem akkor is hatalmas bravúr amit évek óta művelnek a srácok a Mesterrel!
Le a kalappal!
BRAVO BRAVISSIMO
Láttátok a Topolya elleni fotókat? Hemipapa kezet ráz Kambival.. Remélem valaki elkapta 1 gyors riportra.
Nézegettem a Mo. szurk-képeket, és a Kispest címer+Magyar címer Angyallal nagyon FLASH!
Üdv! Most szembesültem Petkovic NB-3-s szerepléséről ittvan mééég? Az a dúrva hogy ő megelékszik evvel, meglepő, nem-mintha nagy spíler lenne s hiányozna a csapatból…
Nagy pénz, kis foci.
Üdv! Szrntm Maxi hozta amit 1-középpályásnak kell, Gomis is rendben volt, csak a védelem nem állt a helyzet magaslatán, a 2-ex Várdai védőnk hiánya mutatkozott igencsak, a többiekről semmi érdemleges! Különben olyan sörmecs feeling-je vót….
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2022/09/25/nemzetek-ligaja-magyarorszag-olaszorszag-elozetes/
Egy kis multidezes, Rossi bajnoki döntője es a magyar-olasz „döntő” kapcsán
Az első kalapba kerülés még sokat érhet.
Hajrá, mostmár meg kell nyerni a csoportot
Mitrovic 3, Lukic 1….ja nem ide!
Építő jellegű valamit esetleg?
Mindkét névböl az eredeti nálunk játszik. Lásd születési év!
Kiesünk
nem láttam sajnos a meccset. Ki rúgta a gólunkat ? Nincs kedve valakinek egy rövid összefoglalót írni hogy mi volt ?
Én sem láttam,csak a honlapon az összefoglalót.
Tizenegyes, Maxim rúgta. Összefoglalót másra bízom, nekem csak a háttérben ment.
Maxim tizenegyesből.
Eddig Iván a legjobb, és ez baj. Lukicsot végre helyzetbe hozták, ahogy elvárt, de nem váltotta gólra, nem ez az elvárt. Gomis mélységből szervez, Plaku alibizik, Zsótér pontatlankodik, én lemondtam róla. Jónsson életjeleket mutat, jól játszik össze Samperióval és Ivánnal(!), de ügyetlen, szóval reménytelen. Azért kinézünk valahogy, nyomunk, nyomogatunk, tempó is van, de sok a ballaszt, kevés a szervezettség előrefelé.
Maxim szerintem jó volt. Zsótér meg üljön vissza a padra. Többször basztatta Gomist, előbb el kellene érnie azt a szintet utána legyen ekkora arca.
Na igen, lesz mit elemezni most is. Nem kellene elveszteni azt a pici lendületet, amit össze pakoltak 8+1 meccs alatt
Kappan szépen balfaszkodott a topolyai gól előtt.
Ki az a Kappan?
Az új horvát védőnk.
Honvéd: Dúzs – Jónsson, Capan, Lovric, Kerezsi – Gomis, Plakushchenko, Zsótér – Domingues, Lukic, Sampeiro
Megy a közvetítés dzsatubin. 🙂
Üdv! Tényleg hány-ezer Magyar-szurk…. volt Lipcsében?
Azt hiszem 2000 plusz akik a hazaiban ültek össze vissza
Köszi F.vadász…
Nagyjából ~2000 ember a stadionban, de Lipcsében közel 3000-en.
Köszönöm…………
Nem semmi,amit Rossi művelt a válogatottal. Szarból várat,vagy inkább palotát. Számomra ennek van igazán értéke,nem a fradi edzők behúzott bajnoki címeinek.
Teljes mértékben egyetértek!
Ő is kipesti nevelés. Nálunk indult el igazából az edzői karrierje. 🙂
Ez vita nélküli.
Nagyon sokmindent köszönhet ő is nekünk.
Egész szép gólt rúgott ma Kocsis D. az u21-es meccsen.
Végre! Legutóbb Gazdihoz hasonlítottam, most pedig lőtt egy gazdagos stílusú gólt. Dani is akkor vált hatékonnyá, amikor rájött, hogy erő helyett a labda okos helyezése hasznosabb.
reméljük Honvéd mezben is betalál mamarosan…a gólt nem láttam, de megindulásai megint dinamikusak voltak, jól játszott össze Németh-tel, tetszik, ahogy megy most a srác!
Ha esetleg azóta se láttad 🙂
https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/09/23/fel-perc-alatt-eldontotte-a-magyar-u21-es-valogatott-a-bulgaria-elleni-talalkozot
Rúghatott volna még egyet! Németh András sem ügyetlen és Horváth Krisztofer adta a gólpasszt.
Úgy látom elég veszélyesen mozgott. Gól is jött(kurvajól megoldotta). Grat.neki.
Fog ő még sok örömöt szerezni nekünk 🙂
Ámen!
Az önbizalmának biztos jót tesz, már kissé görcsösnek tűnt az akarása.
Hosszu a szezon, jonni fognak a gólok. Első full szezonja a felnőttek között, bizalom, türelem és igaz, nagy Kispestivé válik!
Lassan elérünk az első kalaphoz, pláne ha ezt a csoportot megnyerjük. Kiváncsi leszek Rossival, hány helyet ugrunk a világranglistán.
Jó lenne négyes döntőt játszani…