Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 12:43 du.

Ha a fekete gyöngyszem helyett Lukics játszana, már 6:4 vezetnénk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:30 du.

Samperio és Domingues ér valamit

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 1, 2022 12:29 du.

11 Domingues-t a kezdőbe

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 1, 2022 12:30 du.

Védőnek és kapusnak kicsit alacsony. 😀

Kermon
Kermon
október 1, 2022 12:28 du.

A kanadai fenomén sokkal jobb teljesítményt nyújt mint Kocsis, ez egyértelmű. A VB-re tuti behívnám.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:22 du.

Kibaszott kieső gittegylet a csapatom!
Szar másodosztályú fostalicska!

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 12:19 du.

Donát nagyon lelkes, most már csak a labdával kell megismertetni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:21 du.

Lovric bazdmeg!
Hátulról!!!!!! szerelik miközben mozizik a labdával!

reeswor
reeswor
október 1, 2022 12:00 du.

Most majd jön egy puhics+maxi és minden fasza lesz!! Ezt a nyomorult csicskagyász brigádot, szánalmas!!!!

Kermon
Kermon
október 1, 2022 11:36 de.

Izgulni már nem kell.

reeswor
reeswor
október 1, 2022 11:36 de.

Mi ez a foshhhh megint????

Kermon
Kermon
október 1, 2022 11:32 de.

Ezt a védekezést már a takarékosság / háborús infláció jegyében sikerül megvalósítani?

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 11:32 de.

Sose fogom megérteni, hogy lehet egy szem 20 éves csatárral kiállni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 1, 2022 11:38 de.

Sokkal jobb mint Lukic!
Jaaa nem…

CSAK
CSAK
október 1, 2022 11:32 de.

Eddig nagyszerü, megkérdöjelezhetetlen a fejlödés. Védelem rendberakva, csak helyenként komikus. Türelem tart még?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:31 de.

Azt gondolom,hogy eljött az idő:Courts go home!Aztàn majd szóljatok,ha ismét lesz foci Kispesten!Az egèsz egy rakat fos,legyen az fiatal vagy légiós.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:32 de.

Na, ezt itt ne. Ö egy korszakos zseni, türelmet érdemel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:35 de.

Megvolt,takarodjon!Az egèsz kibaszott bagàzzsal együtt!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:36 de.

Na, te károgó. Az nem elég, hogy beépiti a fiatal ászokat? Mitrovic is új eröre kapott.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:40 de.

Milyen fiatalokat?Az össze-vissza futkàrozó Kocsist vagy a szintèn nulla Bocskayt?Hagyjuk a faszba ezt az egèszet,amit foci alatt művelünk.Asszisztàlunk egy loki alázáshoz.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:42 de.

Nem jól látod. Megmondták, hogy Kocsis jobb,mint Gazdi volt. Ha ezt nem látod, nem értesz hozzá.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:58 de.

Jobb mint Gazdag ennyi idősen ezt tartom most is. Ez az első rossz meccse idén.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Thibby
október 1, 2022 3:12 du.

Hogy lehet egy olyan csatárt „lejómeccsezni” ,( mert ugye azt állítod ez volt az első rossz meccse) aki 10 meccsen zsinórban gólt sem szerez,gólt érő átadása sincs ,ki nem állítanak róla senkit és tizenegyest sem harcol ki,áruld már el?! Nincs már gyakorlatilag olyan itt szarrá herótozott támadó játékosunk, aki szinte tized annyi idő alatt ne talált volna be rajta kívül. Ilyen esetben nem túljátszatni kéne, hanem szépen leültetni a padra,és
lehetőséget adni másnak is ugyanúgy hosszú-hosszú fordulókon keresztül, mint neki. Akkor is ha Jonssonnak,Dominguesnek,vagy akár Enninek hívják.Utána lehetne mérleget vonni,hogy ki is agyenge játékos valójában közülük.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
október 1, 2022 12:02 du.

Dehogy az első Thibby!
Első két meccsén csak nyomozta a labdát utána jó volt de csak mezőnyben!
Kapura teljesen veszélytelen támadóként!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
október 1, 2022 12:02 du.

Dehogy az első Thibby!
Első két meccsén csak nyomozta a labdát utána jó volt de csak mezőnyben!
Kapura teljesen veszélytelen támadóként!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Thibby
október 1, 2022 11:59 de.

Gól, gólpassz? Számolunk Thibby? Segitek, 9 meccs, 0+0. Tényleg hagyjuk a picsába.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 12:00 du.

Mondjuk folyamatosan támadó szekcióban játszva tényleg nem ártana feliratkozni 9 meccsen a kanadai táblázatra!
Még az a fasz kanadai is megtette…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:02 du.

Ifjú ö még ehhez. 21. Fiatal tehetség. Majd 4-5 év múlva megrúgja az elsöt..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:10 du.

Azért mert kanadai, jó hogy ott van a táblán az a fasz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:50 de.

Kocsis?Hagyjuk a fenèbe,egèsz meccsen labdàba nem ért,futkàrozott össze vissza.Mehet a tarcsiba.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:54 de.

3-4x fel is borult, meg egyszer megesernyözték. De a válogatott meccsen micsoda gólt vágott. Neked semmi se elég?

jnkzln
jnkzln
október 1, 2022 11:29 de.

Gólt lőni nem fogunk, nincs támadás, már csak az a kérdés mennyi lesz közte. Rém szánalmas ez a produkció.

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 11:28 de.

Lesz ez 4 vagy 6 is

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:27 de.

Vicc

Kermon
Kermon
október 1, 2022 11:19 de.

Na most lehet megmutatni, hogy tudunk gólt lőni. „Aljas” döntetlenekkel by Lassie nem lehet meccseket hozni.

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 11:17 de.

Kárvolt hangoztatni, hogy nem kaptunk 4 meccse gólt

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 1, 2022 11:23 de.

Nagyon gyengék vagyunk eddig…

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:17 de.

Sajnos ez várható volt…

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:12 de.

Ki fog itt gólt rúgni?

Pelso
október 1, 2022 10:00 de.

Doka, Zsótér a kezdőben…4-4-2 ?

SZAPPANOS PÉTER

DOKA ALBI
LAZAR ĆIRKOVIĆ
PRENGA HERDI
TAMÁS KRISZTIÁN

SAMPERIO BUSTARA JAIRO
MITROVIC NIKOLA
BOCSKAY BERTALAN
GOMIS CHRISTIAN

KOCSIS DOMINIK
ZSÓTÉR DONÁT

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 10:24 de.

Inkább 4-3-3. Elöl Samperio, Kocsis, Zsótér.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 1, 2022 11:40 de.

Szánalmas ez a csatársor

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 10:06 de.

Kivancsi leszek…amennyire Lukinnyo semmi vizet nem zavart, majd meglatjuk ez a felallas mit alakít

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 10:05 de.

comment image

Pelso
október 1, 2022 9:58 de.

már a lilamakiknak is 9 pontjuk van…ilyen ez az mb1, 0-6 után 4-0.
minden lehetséges, mint anno az austria lotton…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 10:07 de.

Kétségtelenül sokkal jobbak mint a Várda. Akik valami bűnszarok…

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 10:14 de.

ezért nincs sok értelme 1-1 meccsből messzemenő következtetéseket levonni.
ha csak azt nem, h nem szabad kikapnunk, mert akkor megint ott vagyunk erősen a végén

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 10:39 de.

Nyilvan ..mintha egy adatbol csinalnank statisztikat

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 9:59 de.

Vicc

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 9:29 de.

Hat a fujpest gyorsan befejezi a meccset ugy tunik.

Pelso
szeptember 30, 2022 12:54 du.

vissza a mennyeibe… mindjárt MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC – PAKSI FC.
mit tippeltek ?
és holnap a loki ellen ?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 6:30 de.

Többgólos győzelmet”várok”,de megelégednék egy brutál 1-0-al is ide. Bármi lehet egyébként,de az új edző nem jó ómen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 4:56 de.

Döntetlent varok, de igazából siman haromeselyesnek tartom a meccset. Lehet barmi, nincs arra utalo jel sztem, hogy sima 1, 2, vagy X lenne. Elégedett lennék az X-szel, de a győzelemmel sokkal inkabb. Nyilván.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 4:58 de.

Meg annyit: a problémám a gollovessel van, a védekezés nagyjabol oke. Szoval ha golt kapunk nem tudom ki es hogyan tudja majd viszonozni

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 4:46 de.

Egy aljas 0-0-ra szerintem simán jók vagyunk 🙂

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 4:38 de.

Sajnos szerintem sima zakó…De rohadtul eltudnám viselni ha nem lenne igazam!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 3:23 de.

Az elsőről lekéstem, a másodikra 0:0 -t tippelek, 0:1-ben bízva.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
október 1, 2022 12:59 de.

A Debrecen az új edzőnek biztos bizonyítani akar.Nehéz lesz,talán egy döntetlen körüli eredmény a tippem.

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 29, 2022 6:51 de.

Üdv! Megnéztem a Honvéd.II-Dabas mérk.zst, Klemenzt figyelvén igazuk van az anti-Klemenzeseknek! A Klem ütemtelen-szoros-emberfogásra képtelen, lassú,stb….., a Dabas góljában is méllyen benne volt! Ezek után szrntm maradjon csak szépen a 2-ben, +még ő egy igaz mű-alibi játékos, most már elismervén!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 29, 2022 12:43 du.

Nyáron elküldtek nála jobb játékosokat is.Nem is értem miért maradt.

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 30, 2022 6:51 de.

jellemzően volt a srácok között 1-1 rutinosabb spíler, de erre fölös egy ilyen tucatlégióst alkalmazni…

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 30, 2022 6:07 de.

Üdv! Igen erre kérjél lapot, mint magyarázat?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 30, 2022 5:40 de.

Számomra is érthetetlen

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 28, 2022 6:08 du.
Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 29, 2022 1:35 du.

Lehet konteózni, de aki nyitott szemmel és elemző aggyal élte meg az utóbi tizen-huszon… stb. évet (jó messzire vissza lehetne számolni!), annak nyilvánvaló, hogy igazat szól. És ugyanerről a tőről fakad még nagyon sok ténye a mai magyar valóságunknak. Kettős mérce van. Mi egyszerűen nem lehetünk ott az elitben. A mi játékosaink egyszerűen nem érhetnek annyit mint a nyugatiak. Ha mi fújolunk, vagy nem térdelünk, zárt kapu. Ha minket ütnek mások: legfeljebb egy ejnye-bejnye. (Craiova Honvéd megvan még?). És ugyanez „nagyban”: bármilyen irányban is történnek a nemzetközi gazdasági, politikai folyamatok, a mi pénzünk mindig negatív irányban érzi meg. Stb, stb, még sorolhatnám. Amikor ennyiszer megtörténik, akkor nem marad más, mint szándékosságot gyanítani a történések mögött.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 29, 2022 5:16 du.

Azért ha szívunk, pláne ha sokszor, vagy szinte mindig, akkor érdemes elgondolkodni, hogy nem csinálunk-e rosszul valamit, vagy sok valamit. Ha sokat és jól elgondolkodtunk, és úgy látjuk, hogy mi mindent megtettünk, mindent a lehető legjobban csináltunk, akkor tényleg gondolhatunk arra hogy direkt szivatnak minket. Vajon már itt tartunk? Vagy csak előreszaladtunk?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 30, 2022 5:53 de.

Az szubjektív, hogy megtettünk-e mindent, vagy hogy a lehetőségeinkhez mérten a legjobban csináltuk-e. Lehet hogy én azt mondom, igen, te pedig azt, hogy nem. Itt erőviszonyokról szólnak a dolgok úgy gondolom. Nem hiszem, hogy a „másik oldal” sokat moralizálna, és önmagától kérdezgetné, hogy ő megtett-e mindent. Azt viszont hiszem, hogy ők tényleg úgy gondolják, hogy mindig mindent jól csinálnak. Náluk az erő, lenyomják a döntéseket a torkunkon. Lenyomják, hogy kell a VAR és attól minden igazságosabb lesz. Lenyomják, hogy aki civilizált, annak illene letérdelni. Lenyomják, hogy vannak kivételezett országok, akik selejtező stb. nélkül egyből bekerülnek bizonyos döntőkbe, pl. lásd eurovíziós dalfesztivál. Lenyomják, hogy a sokszínű az szép. Lenyomják, hogy bizonyos focibajnokságokban egy lőtt gól az kettőt, hármat, négyet ér, amikor az aranylabda odaadásáról döntenek. És még sorolhatnám. Szóval szerintem egy bizonyos határig van csak értelme azzal foglalkozni, hogy megtettünk-e mindent. Hogy a lelkiismeretünk tiszta legyen. De azzal is legyünk tisztában, hogy bizonyos helyzetekben az sem lesz elég, ha többet tettünk, mint mások. Ez egy ilyen világ. De ez is elmúlik egyszer.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 30, 2022 5:42 de.

Illetve a minden amit megteszünk, mihez képest minden? Szakmailag mindig lehet fejlődni, ha ott nem ugorjuk meg a szintet, akkor a minden az kevés

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 29, 2022 4:52 de.

Szerintem minden összeesküvés-elmélet (en bloc) hülyeség, a tizenegyest viszont meg kellett volna adni, mert az –szerintem legalábbis abszolúte- tizenegyes volt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 29, 2022 5:01 de.

Az a jó az összesküvés elméletekben, hogy tudjuk megvalósul, fel is készülhetnénk rá, csak mindig jönnek akik legyintenek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 30, 2022 3:19 de.

https://mindsetpszichologia.hu/barat-vagy-ellenseg-az-osszeeskuves-elmeletek-termeszeterol

Félreértés ne essék lustaságból SEM generálom tovább a vitát, ebben a témában vélhetően sosem kerülnénk közös nevezőre.
Engem nem zavar, bár hallottam olyat pont ma, hogy a nemzetközi észak-szumátrai nagytőke titkos szabadbádogos szervezete akadályozza, hogy megértsük egymást, de én ebben sem hiszek. (Ez vicc volt)

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 30, 2022 7:25 de.

csak gyorsan átfutottam, érdekes cikk…legalábbis vannak benne érdekes részletek, akár konszolidált vitára is alkalmas, szóval nem kell generálni a vitát, jön az magától is. 🙂
További kommetelési lehetőség ehhez kapcsolódóan :


Dixi cikk további kommenteléshez : https://kiskoz.hu/2022/09/30/amikor-minden-gyanus-az-osszeeskuves-elmeletek-termeszeterol/

Covid téma, 1 kutató szemszögéből : https://kiskoz.hu/2022/09/30/dr-letoha-tamas-biofegyver-halott-kutato

a 2. linken is 1 „off-offtopic” videót találsz, ami több ponton kapcsolódik az alapkérdéshez,…tudom, elég tájékozott vagy, de javallom megtekintésre. 🙂
// ha bárkinek van véleménye a videóról, cikkről a további kommentelést pls. a linkelt postok alatt folytassuk, köszi!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 30, 2022 3:39 de.

Jó, tényleg ne fokozzuk ebben a hatalmas járvànyban.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 29, 2022 1:37 de.

Mintha nem láttunk volna ilyet itthon is, hogy a politika, politikai érdek beleszól a futballba…..tény, hogy a 11-s nem megadása súlyos bírói tévedés volt szerintem is. De ettől független be kell látni, hogy az olaszok egy kapusnyival jobbak voltak.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 29, 2022 2:08 de.

Voltak kisebb edzői mellényúllások is. Nagy helyett Vécsei pl. egész más képet adott volna a mecsnek. Nem kritikaként, hanem meglátásként írom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 29, 2022 6:52 de.

Ebben a Stílus Kálmiban én nem értem mit látnak. Egy meccshez se tett még hozzá szerintem

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 28, 2022 6:13 du.

van benne vmi…mindenesetre, nagyon átlátszó helyzet, amikor két kézzel löknek fel 1 csatárt és sem a bíró sem a var nem látja

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 28, 2022 4:14 du.

https://rangado.24.hu/magyar_foci/2022/09/28/nagy-rezsibajban-a-magyar-futball-mindenki-a-megoldast-keresi/

A kispesti klub válaszlevelében annyit közölt: „Költségeket csak néhány hét múlva látunk pontosan, de biztos, hogy többszörös szorzóval kell kalkulálnunk. Ezért a pontos válaszok megadása érdekében időt kérünk, mert jelenleg is folyik a válságkezelési csomag kidolgozása.”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 29, 2022 4:08 de.

Ez sajnos mindenkit érinteni fog.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 29, 2022 1:47 de.

Pont ebben az energia válságban fog visszaütni az, hogy nagyon sok Csapat (Vidi, Haladás, Loki, Felcsút, Mezőkövesd) valós nézőkapacitásánál jóval nagyobb stadiont kaptak. Hisz nyilván jobban hangzik egy klubtól, hogy nekünk 15ezer nézőt befogadó stadionunk van, nektek meg csak 8ezer, (hisz ekkora befogadókapacitás különbség, elviekben ugyanekkora nézőközönség különbséget is feltételez), de ez a „faxxméregetés” lényegében csak azt mutatja, hogy megfelelő üzemeltetési források híján melyik stadion avulása, állapotromlása indul be hamarabb és halad utána gyorsabban…..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 27, 2022 2:01 du.

Kezdődik az u21-es meccs a Bozsikban. Szabó Alex, Bocskay és Benczenleitner kezdő. M4 adja.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 27, 2022 2:56 du.

Ez a Benczi gyerek elég ügyes a labdával. Többször jól is adott be. Az mondjuk nem fog ma kiderülni, hogyan védekezik, mert nagyon gyenge az ellenfél. Alexnek és Bocskaynak sincs sok dolga a védekezéssel. Jöhetne Kocsis, mert elég töketlen a támadósor.

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 27, 2022 12:34 du.

A mez viszont elnyerte a tatszésemet.

F.hunter
F.hunter
szeptember 27, 2022 6:46 de.

A nemzetek ligája legnagyobb nyertese idén Magyarország!
Szép volt fiúk!

dixneuf
dixneuf
szeptember 27, 2022 2:18 de.

Az olasz kapusokkal nekünk soha nincs szerencsénk…Honvédnak Pagliuca, a válogatottnak meg ez mocsok (és baromi tehetséges) Donnarumma rontotta el a jókedvét.
Egyébként csodálatos menetelés volt. A csoportmeccsek előtt egy maximum 3 pontos végeredmény (három döntetlen) volt a tippem

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 27, 2022 1:36 du.

Nem szeretnék ünneprontó lenni,de ezt az NL-t főleg az Angolok nem vették komolyan.A VB selejtezőkón láthattuk,hogy szerepeltek.Ettől függetlenül láthatóan fejlődtünk.A következő Eb szinte kötelező,és a Vb-re is remélem kijutunk már.Hajrá válogatott és Rossi.

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 27, 2022 1:54 de.

Sajnálom, hogy igy történt. Nagyot, nem is játszattam volna, alibi focista. A bíró is igazi nyugati demokrata volt. Majd legközelebb.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 27, 2022 6:47 de.

De meg van az első kalap 😉

Tajti Sandor
Tajti Sandor
szeptember 26, 2022 4:34 du.

Azért mekkora már, hogy most nem azért vagyunk csalódottak, mert pont és momentum nélkül kiestünk a csoportból, hanem mert az utolsó pillanatban lecsúsztunk az 1. helyről! GRAT!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 26, 2022 2:36 du.

A halálcsoport pofozógépének szánt szerepéből európa és a Nemzetek Ligája legnagyobb meglepetését okozva a csoport élén végezhetünk Olaszország, Németország és Anglia előtt bejutva ezzel a sorozat négyes döntőjébe!
Félelmetes, hihetetlen csoda kapujába érkezett a Magyar Válogatott és a Maestro vagyis MARCO ROSSI!!!
Szobrot kellene avatni neki akkora koponya a futballhoz!
Csalódás lenne ha nem sikerülne de azt mondom ha nem akkor is hatalmas bravúr amit évek óta művelnek a srácok a Mesterrel!
Le a kalappal!
BRAVO BRAVISSIMO

Tusi
Tusi
szeptember 26, 2022 10:30 de.

Láttátok a Topolya elleni fotókat? Hemipapa kezet ráz Kambival.. Remélem valaki elkapta 1 gyors riportra.

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 26, 2022 6:33 de.

Nézegettem a Mo. szurk-képeket, és a Kispest címer+Magyar címer Angyallal nagyon FLASH!

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 26, 2022 5:44 de.

Üdv! Most szembesültem Petkovic NB-3-s szerepléséről ittvan mééég? Az a dúrva hogy ő megelékszik evvel, meglepő, nem-mintha nagy spíler lenne s hiányozna a csapatból…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 26, 2022 6:36 de.

Nagy pénz, kis foci.

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 25, 2022 5:39 de.

Üdv! Szrntm Maxi hozta amit 1-középpályásnak kell, Gomis is rendben volt, csak a védelem nem állt a helyzet magaslatán, a 2-ex Várdai védőnk hiánya mutatkozott igencsak, a többiekről semmi érdemleges! Különben olyan sörmecs feeling-je vót….

dixneuf
dixneuf
szeptember 25, 2022 4:47 de.

https://rangado.24.hu/magyar_foci/2022/09/25/nemzetek-ligaja-magyarorszag-olaszorszag-elozetes/
Egy kis multidezes, Rossi bajnoki döntője es a magyar-olasz „döntő” kapcsán

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 25, 2022 5:00 de.

Az első kalapba kerülés még sokat érhet.
Hajrá, mostmár meg kell nyerni a csoportot

After
After
szeptember 25, 2022 2:30 de.

Mitrovic 3, Lukic 1….ja nem ide!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  After
szeptember 25, 2022 11:21 de.

Építő jellegű valamit esetleg?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 26, 2022 3:14 de.

Mindkét névböl az eredeti nálunk játszik. Lásd születési év!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  After
szeptember 25, 2022 4:24 de.

Kiesünk

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 24, 2022 11:56 de.

nem láttam sajnos a meccset. Ki rúgta a gólunkat ? Nincs kedve valakinek egy rövid összefoglalót írni hogy mi volt ?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 24, 2022 12:54 du.

Én sem láttam,csak a honlapon az összefoglalót.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 24, 2022 12:30 du.

Tizenegyes, Maxim rúgta. Összefoglalót másra bízom, nekem csak a háttérben ment.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 24, 2022 12:21 du.

Maxim tizenegyesből.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 24, 2022 10:57 de.

Eddig Iván a legjobb, és ez baj. Lukicsot végre helyzetbe hozták, ahogy elvárt, de nem váltotta gólra, nem ez az elvárt. Gomis mélységből szervez, Plaku alibizik, Zsótér pontatlankodik, én lemondtam róla. Jónsson életjeleket mutat, jól játszik össze Samperióval és Ivánnal(!), de ügyetlen, szóval reménytelen. Azért kinézünk valahogy, nyomunk, nyomogatunk, tempó is van, de sok a ballaszt, kevés a szervezettség előrefelé.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 24, 2022 11:44 de.

Maxim szerintem jó volt. Zsótér meg üljön vissza a padra. Többször basztatta Gomist, előbb el kellene érnie azt a szintet utána legyen ekkora arca.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 24, 2022 11:46 de.

Na igen, lesz mit elemezni most is. Nem kellene elveszteni azt a pici lendületet, amit össze pakoltak 8+1 meccs alatt

Kermon
Kermon
szeptember 24, 2022 10:42 de.

Kappan szépen balfaszkodott a topolyai gól előtt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 24, 2022 1:15 du.

Ki az a Kappan?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 24, 2022 1:43 du.

Az új horvát védőnk.

F.hunter
F.hunter
szeptember 24, 2022 10:00 de.

Honvéd: Dúzs – Jónsson, Capan, Lovric, Kerezsi – Gomis, Plakushchenko, Zsótér – Domingues, Lukic, Sampeiro

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 24, 2022 9:59 de.

Megy a közvetítés dzsatubin. 🙂

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 24, 2022 7:12 de.

Üdv! Tényleg hány-ezer Magyar-szurk…. volt Lipcsében?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 24, 2022 8:02 de.

Azt hiszem 2000 plusz akik a hazaiban ültek össze vissza

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 24, 2022 8:04 de.

Köszi F.vadász…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 24, 2022 7:28 de.

Nagyjából ~2000 ember a stadionban, de Lipcsében közel 3000-en.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 25, 2022 5:40 de.

Köszönöm…………

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 23, 2022 5:30 du.

Nem semmi,amit Rossi művelt a válogatottal. Szarból várat,vagy inkább palotát. Számomra ennek van igazán értéke,nem a fradi edzők behúzott bajnoki címeinek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 24, 2022 4:20 du.

Teljes mértékben egyetértek!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 24, 2022 12:23 de.

Ő is kipesti nevelés. Nálunk indult el igazából az edzői karrierje. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 24, 2022 3:21 de.

Ez vita nélküli.
Nagyon sokmindent köszönhet ő is nekünk.

októberes
októberes
szeptember 23, 2022 1:30 du.

Egész szép gólt rúgott ma Kocsis D. az u21-es meccsen.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 23, 2022 1:44 du.

Végre! Legutóbb Gazdihoz hasonlítottam, most pedig lőtt egy gazdagos stílusú gólt. Dani is akkor vált hatékonnyá, amikor rájött, hogy erő helyett a labda okos helyezése hasznosabb.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 23, 2022 1:38 du.

comment image
reméljük Honvéd mezben is betalál mamarosan…a gólt nem láttam, de megindulásai megint dinamikusak voltak, jól játszott össze Németh-tel, tetszik, ahogy megy most a srác!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 23, 2022 5:15 du.
Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 24, 2022 7:24 de.

Rúghatott volna még egyet! Németh András sem ügyetlen és Horváth Krisztofer adta a gólpasszt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 24, 2022 3:25 de.

Úgy látom elég veszélyesen mozgott. Gól is jött(kurvajól megoldotta). Grat.neki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 24, 2022 6:35 de.

Fog ő még sok örömöt szerezni nekünk 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 24, 2022 7:25 de.

Ámen!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 23, 2022 2:38 du.

Az önbizalmának biztos jót tesz, már kissé görcsösnek tűnt az akarása.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 23, 2022 2:40 du.

Hosszu a szezon, jonni fognak a gólok. Első full szezonja a felnőttek között, bizalom, türelem és igaz, nagy Kispestivé válik!

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 23, 2022 6:13 du.

Lassan elérünk az első kalaphoz, pláne ha ezt a csoportot megnyerjük. Kiváncsi leszek Rossival, hány helyet ugrunk a világranglistán.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 24, 2022 9:56 de.

Jó lenne négyes döntőt játszani…

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x