© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Érdemes elolvasni a csakfocin a ‘mester’ nyilatkozatát. Illetve nem erdemes…mar olvastatok az összes szar, felejthető, szegyenteljes meccsunk utan ugyanezt. PR faszszopas…
Gyerekek az igazi kritikát a meccs vegen kapta a csapat. Eltettuk Nagy Gerit, aki ki is jott kozenk, a csapatot meg kifütyültük.
Geri egészen elérzékenyült. Jo fej volt.
En most elkoszonnek Tamtol. Es a teli szünetben a keret jo részétől. Kezdve az isteni Lukiccsal, szarok ra, hogy bekerte a tabor. Kb. A masodik felidp lezdetetol egyszerűen nem tudtam szurkolni. Most jott ki az a nihil rajtam, ami a Honvedot jellemzi az urobbi evekben
Isten hozott a családban.
Talpra fogok allni, mert pozitiv az alaptermeszetem, de most rossz a kedvem
Ahogy nekem hetek óta!Próbàlok pozitív lenni,de tiltakozik az elmèm ellene!Tamnak mennie kell/megy ez nem kérdès,ahogy menni fog Lukics,Nagy D;Zsótèr ès lehet Szappanos is.Kèrdès,hogymikènt lesznek ezek pótolva?
Mondjuk Szapi hianyozni fog. A tobbieket hagyjuk ma…szivem szerint a takaritokat is elkuldenem
Sajnos az én lelkesedésem is nagyon alábbhagyott…Szerintem egy kicsit betudható ez a mostani szar helyzetnek is,de a csapatunk megint a bennmaradásért fog harcolni,ez mostmár látszik.
Sehogy..
Rajtam most már félévente kijön. Végig fogom nyígni a január-februárt, mert nincs mb1 meg Kispest, aztán márciusra megint kiábrándulás az egész kilátástalan szarból.
Talán nem. De ma, ez a halal…
A loki ès kövesd ellen szerezhettünk volna 6 pontot,amivel kènyelmes helyzetbe kerülhettünk volna.Ezzel szemben lett 1.Courts mehetsz,ez ló.asz!Izlandit vèdőkènt játszatni,mikor padozik 2 ember azon a poszton.Lukics kap 10 percet…Traore esèlyt sem kap…Elég volt!Menjen a skót!
Miből gondoltad, hogy 6 pontot szerezhettünk volna? Az q csoda, hogy ma 1 pontot szereztünk.
Feltèteles módban írtam ès két hasonló kaliberű,kiesès ellen küzdő csapattal játszottunk.Sztem a 6 pont reàlis elvárás lett volna…
A 6 pont álom volt, jelenleg semmi realítása, hogy ez a csapat 2 meccset képes lenne egymás után megnyerni…
Tökmindegy, ezzel a kerettel meg menedzsmenttel Klopp is megbukna. Amig a Szíjas keveri a szart, addig itt nem lesz semmi…
Ha meg szíjjas nem lesz,akkor még a semmi sem lesz.Ő „hozza” a pènzt,amit a szànalmas klubvezetès hasznàl fel rosszul ès minden elkèpzelès nèlkül.
Több mint 3 éve rakják elénk ezt a szart.
3 éve van fogadkozás, diadalmasan kibrusztolt 1 pontok aminek tapsol a klubház veszettül.
Egy összeszedett szakmai vonal, nem edzőre gondolok hanem irányvonalra és FELELŐS tulajdonosokra (mint Paks vagy Kecskemét) ezzel a kerettel dobogón lenne.
Ez a klubház a kirakat tulajokkal, kirakat igazgatókkal, fradista hulladékokkal soha a büdös életben nem lesz hatékony. Bárki jöhet edzőnek.
A 100 évente beeső klasszis edző-játékos kombó esélyét elhasználtuk 5 éve így ebben a században még 1x nem lesz ekkora szerencsénk.
Úgy szar az egész ahogy van….
Elég volt már a balfaszkodásból.
Hozzák Csertőit,aki tud építkezni. Tammal nem fogunk előbbre jutni.
Építkezéshez nem ártana alapanyag is!
Ettől még ez a tamkurc egy kibaszott vicc
Építkezéshez nem ártana alapanyag is!
Ettől még ez a tamkurc egy kibaszott vicc
Ezt írtam korábban.Még kevesebb pénzbe is kerülne.Valamit ki kéne találni,mert ez egy nagy sz…r.Mint ahogy az emberek lelkesedése is.
Inkább Botin menjen el a meccs mint Csirkovicson. Inkább Kerezsit követelném a csapatba mint Lukicsot. Inkább legyen az én csapatomban Nagygeri amikor itthon ikszelünk a tökutolsó pocséksz@r kövesddel. Inkább a szegényház mint az aranysz@r.
Jobb lenne,ha senkin nem menne el a meccs.
Szerintem még nyáron kellett volna nagytakarítás. Az névlegesen megvolt, de a lényeg ,a vezetőség szintjén elmaradt. Ebből ha kimászunk, az lesz akkora bravúr, mint 5 éve az arany.
Milyen vezetőség? Egy haveri kör játszik Football Managert, nyilván nem fogják egymást kibszni…
Ezzel tisztában vagyok, de ettől még nem látok más esélyt.
Courts-nak mennie kell.
Ha veletlenul tudunk is ket golt loni, mindig van egy barom, akin elmegy a meccs. A kozeppalya tovabbra is kritikan aluli, plusz kell egy ballabas pontrugo jatekos, mert Zsoternak ketezer beadas kell egy golhoz.
Szapi nyilatkozat tű pontos volt! El is mondott mindent.
Mit mondott?
Gondolom ezt:
Lehet nem sokàig kell àtèlnie…
Ha van egy kis ambíciója, akkor a télen cserét kér.
Minden rendben ott, ahol egy gólképtelen túlsúlyos csatárt követel a közönség.
Talàn mert ő az egyetlen tàmadóra emlèkeztető játèkos,akiben még vmi veszèly is lehet.
Ez a nosztalgia ereje. Davide Lanzafame is megérdemelte volna az éltetést a régi szép idők emlékére.
Az egész keret nem tud annyit a futballról mint Ő
Akkor ezt tanteremben oktathatná.
Amikor idejött friss gólkirályként oktatta itt is a pályán!
Minden szep minden jo.
Honlapon megszulethet a cikk hatalmasat kuzdve bravur pontszerzes.
Mi lenne velunk Szappanos nelkul ja tudom 0 pont.
Wishes ferguson mikor kezd el a csonagolni.
Na meg a 20 jatekosbol 19 ?
Szégyen, ez egyenes út a kieséshez
Szép volt megint, fiúk. Az itteni hangadóktól kérdezném, hogy még mennyi türelem kell a skót zseninek?
Megint rossz helyre címzed a kérdésed.
10 meccs 10 pont, szépen haladunk.
Az egész második félidőben nem tettünk semmit a győzelem érdekében. Nem is látszott a nyoma sem a győztes taktikának.
Amit Cirkovic csinál az enyhén bunda szagú…
Nagyon dekoncentrált. Ha lenne kit betenni, mehetne zuhizni.
Vicc volt ez a gól..
Cirkovic mi a f*szt csinál meccsek óta? Kettőt is hibázott csak ennél a gólnál.
+1 Capan miért lett leigazolva?
Hogy valaki jol jarjon anyagilag
Milyen meglepő
Megint méterekre pattant a labda Ennintől, de megoldotta.
Bocskay eddig csillagos 5-ös.
Kar hogy volt egy masodik felido is.
Meg egy Cirkovic ajándékba, Enninel kézenfogva.
Bocskayrol beszeltem.
Szerintem vele nem volt akkora baj, aztán lehet én láttam már kissé homályosan.
A vesszőfutás folytatódik.
….vagy mégsem?
Na, ma mi lesz? Hányat kapunk?
Tippmix? Vicc..
Az előny ma is megadva
Bocskay, Zsoter, Ennin, Jonsson a kezdoben. Nem sok jora szamitok. Remelem ramcafolnak.
Nocsak
Szegény Boti, egymaga megverte a Vasast..
Doka és Alex is padon. Jónsson lesz a jobbhátvéd? Ez már egyszer nem vált be. Tam, …
Úgy látszik,hogy nem akar tovàbb a kispesti padon ülni.Az izlandit a tànadóharmadban kellene jàtszatni.
Majdnem így volt.
Most már szólhatna valaki (akár az itteni is) a kecskemétieknek, hogy ők az egyik kieső(k)!
Kecskemét leveri a fagyit fújpestet méghozzá simán mindkettőt és kb fele költségvetéssel noname kerettel és edzővel VEZETI A TABELLÁT!!!
Egy Kegykemét bazdmeg!
Mi a naaaagy Honvéd a 3000 NB1 es meccsünkkel miért nem tudunk Kecskemét lenni????
Nem fele kb.negyede költségvetéssel.Sajnos ez még nagyobb szégyen!
Hát tényleg nem volt túl jó meccs :))) Én ki fogok járni, valahogy kilazít az egész feeling, hogy együtt a Honvéd család, már nem feszülök a rossz szereplésen.
A Kecsó tisztességesen össze van rakva. Egyénileg talán Banó-Sz. emelkedik ki közűlük, nagyot húztak a szerződtetésével. Az is igaz, hogy nálunk sosem játszott csatárt, ahogy a kecsóban pl az első félidőben. Csapatként nagyon egyben vannak, látszik hogy nem ez az első idényük együtt.
Sztem a védelem alakul, stabilnak tűnik általában (a szerencse is mellettünk van mostanában, ami elengedhetetlen). Tamás Krisz végtelen mennyiségű meló de előre pontatlan, sokszor nem veszik meg a társak a megindulásait, pedig a sebesség benne van. A középső védők jól helyezkednek, stabilak, Szabó A. talán előre kissé tanácstalan, de védekezésben jó.
A középpályán az általam sokat ekézett Bocskay tegnap végre valami olyasmit játszott, amit elvárnék Tőle. Remélem marad ezen az úton és innen tényleg megindul felfelé. Mitrovic a szokásos döcögés, pár jó passz. Gomis tegnap sokat volt játékban de nagyon pontatlan volt, ha szerzett labdát rögtön elszórta.
A támadósor… Kocsisra már nagyon figyelnek a védők, de ügyesen 1-1-ezik, talán ebben a csapat legjobbja, az első félidő nagy részében eltüntették. Lukicot hagyjuk, ezt Tam is látta hogy k…va gyenge. Jairo meccshiányos, látszik rajta. Tegnap sokszor percekre eltűnt hogy azután egy megmozdulás (általában hiba) után újra percekre eltűnjön. Kicsit olyan érzésem volt hogy a mester azért hagyja fent, hogy megnézze hogy mit teljesít 90 perc alatt, illetve adjon Neki meccspercet, be kell indulnia. Én ettől függetlenül az utolsó 30 percre behoztam volna a helyére Kerezsit.
A cserék (illetve a kispad): sajnálom, hogy Donát kiszorult a csapatból, a valami baj lehet nála, múltkor a 60-dik körül jött be és kedvetlennek, pontatlannak tűnt. Tuti van valami a háttérben. Ennin… Moutari gazdaságos. Szerencsére csak kölcsiben van, sztem tavasszal már nem lesz itt. Domingues nekem elsőre tetszett. Nagy Dominik szerű stílus, lendületes, iszonyat gyors, remélem olyan pontos is. Plakuschenko-n azt láttam, mintha kezdene visszajönni a kondi. Többet mozgott, kevesebb szöveg volt és mutogatás, volt pár szép labdája, persze ennyi még mindig kevés, de mintha előre lépett volna. Remélem Csirke sérülése nem súlyos, de Lovresz kiválóan szállt be a játékba.
Összességében azt látom, hogy Courts mester keresi a csapatát még mindig. Őszintén remélem hogy pár forduló múlva már inkább előre fogunk tekinteni a tabellán is!
CSAK!
//Kispesti Futball Ház FB
Eljutottam (sajnos) oda hogy még egy valószínűleg nyerhető meccsen sem érzek baromira semmi késztetésr arra hogy egyáltalán megnézzem tv ven ezt a gittegyletet amit mostmár évek óta Budapest Honvédnak próbálnak meg eladni!
Hogy ki is menjek esetleg pl reménytelenül sorbanállni szünetben a büfének csúfolt vicchalmaznál nos arra végképp nem kerül sor!
Sajnálom engem ez a banda addig biztosan elveszített amíg ilyen kilátástalan a helyzet klubvezetés, szakmai igazgatás, ügyvezetés, edzői team, stb stb terén!
Most hasonlóan én is.
micsoda spílereink voltak nekünk… ( szólt Desiré – most, hogy emlékezünk’…)
?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XmxEuI2e8gAAX-CkMwv&tn=xqGJOirG2hw2KLXX&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT80Fd6PZlHZijt0m_3YssIem_JgSLvHC66d1u-uig8bYg&oe=63449CD2
Na ma beárazták a ratyit!
Pedig már az EL-döntőt vizionálták, ill. ugye a Kecsó eleni vereségre is az volt a magyarázat, hogy már fejben a Cvezda elleni meccsel foglalkoztak. Ettől függetlenül szerintem tovább mennek a csoportból.
Kár,hogy így,de legalább eljön Szappanos lehetősége is. Gulának meg kívánom,hogy vissza tudjon még térni ezen a szinten.
https://twitter.com/UEFAcom_de/status/1577759888184328194?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1577759888184328194%7Ctwgr%5E8b1bc82f7ec603eae38ffd0018aeb84ceede6fcd%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnb1.hu%2Fhazai-labdarugas%2Fgulacsi-sulyos-serulese-az-uefa-jokivansaga
Dibusz fog védeni sztem, nagyon talán kap egy felkészülési meccset Szapi is.
Így eljön a lehetőség 🙂
Lehet, hogy mire lehetőséget kap Szapi, addigra nem is lesz a Honvéd kapusa….
Miért, van kérője?
Szrntm ha Drazicot és az irokéz-pacekú közép.plyst „likvidáljuk” még sima is lehet!
Gomis 4 meccs.
Erre azt mondom: elmegy.
Üdv! Szrntm eltúlzott, ha Nyugat-Európát figyeljük többféle magyarázattal, érvekkel, alátámasztva 2-reálisabb lett volna! A football világa is ideges-ingerült magatartással folyik medrében mint a civil! Szubjektíve-Liberalizmus!
Egy érdekesség az egyik rivális összeállításában történt változásról. Az Újpest a 0:6-ig nyeretlenül volt utolsó, azon a meccsen 1 magyar (fiatal) játékossal a kezdőben. Az azt követő 2 meccset megnyerték, a 2.-at egész jó játékkal. Ezeken a meccseken 4 magyar fiatal (max 22 év) volt a kezdőben + egy rutinos magyar.
Szerintem van összefüggés az összeállításuk, és a feltámadásuk között. Sokat jelent a motiváció.
Nincs. Pont. Mert ha lenne,mi lennénk az elsők.
Révész nyilatkozat a csakfocin az edzőkérdésről….
Sokakkal itt ellentétben(akik szerint nagyképű,arrogáns stb)én nagyra tartom a tagot,szerintem remekül látja át a dolgokat. Örülnék én itt egy hasonló megszállottnak,akinek van esze és szakmailag is képes alkotni. Basznék rá,ha arrogáns és nagyképű.
Olvastam,egész korrekt nyilatkozat.
3 éve vakokkal és enyhén szólva is nem észlényekkel játszuk. Utoljára látó és gondolkodó játékosunk Lanza és Nono volt. Gondolom nem az edző oktatja le, hogy abba a rohadt nagy kapuba 5 méterről vakon baromi nagyot kell rúgni. Lukics az egyetlen aki kb. vakon is tudja hol a kapu. 3 éve nem tudják megérteni amit anno Sanninó magyarázott, hogy ha beadás jön a túlodali játékosnak nem kell az ötösön belülre berohanni, vagy amikor támadunk a középpályás szakadjon már a védőjétől, hogy ha kipattan a labda legyen esélye anak a rohadéknak, hogy hozzá pattanjon. Az ezüstvédelem se lett rosszabb, csak mások játszanak elíőttük. Egyébként ez a meccs a szélső védőkön ment el.
Engem már frusztrál hogy még mindig ez a Kurc az edző. Egy dumagép, akinek a szavai mögött nem látom a tetteket. Szánalmas ez a vergődés. Pár éve az van szerintem, hogy a debrecen (és talán más csapatok is) alig várja hogy velünk játszanak, mert ráéreztek hogy balfék banda vagyunk és mindig van keresnivalójuk. Megfogadtam, hogy nem nézem a következő meccseinket. Totál kiakasztom a családot is azzal, hogy mindig felb..om az agyam ezeken. Nem nagyon van már, ami ki tud billenteni, de ez a szar, kilátástalan játék, amit műveltünk… És egyébként tényleg nem is néztem, csak az eredmény alakulását követtem az interneten, de még így is. Nem ér ez egy kalap sz.t se, srácok. Amíg nem lesz egy stabil középcsapat legalább a Honvéd, ezt nem érdemes nézni, de még érdeklődni se iránta. Ez a véleményem.
Páran jelezték itt nyáron az átigazolásokkal kapcsolatban pl Varga Barnabást is,míg mások lehurrogták,hogy jobb kell stb,aztán jött helyette ugye Ennin,maradt Traoré,van Kocsis. Hát nem tudom,a csávóval jobban jártunk volna,mint akár egy Lukiccsal is,ha a formáját nézzük pláne. Kevesebb pénzből,tud labdát tartani,lehet a fejjátékára építeni és beteszi a labdát a kapuba,ha helyzetbe kerül. Le kellene szállnunk a magas lóról és elkezdeni ésszerűen építkezni.
Jobb dolgom nem lévén, bár nem mindig szoktam, belenéztem a Paks meccsébe. Azt láttam, hogy ő ott vmi csúcsok féle aki mögött/mögül 3 támadó is jön fel mellé. A
gólerős Hahn,a nem ügyetlen ,Böle és a harmadikra nem emlékszem név szerint, de jól ment a baloldalon.. Na,mi ilyet nem csinálunk.Mi ajándékba adunk egy csatár meg egy vkp pozíciót linkre az ellenfeleknek,had legyen boldog a pénztáros meg a szurkolók egy része. Látszik is a tabellán. Nem a „fiatalpercesen”,hanem a rendesen!
A legnagyobb ajándékot jhv, vkp, jkp, bkp formájában egyszerre adtuk az ellenfélnek. Elb…tt egy lépés volt Kisvárdán, az biztos.
Továbbra is kitartok, hogy a torony Traoré-t játszani kellene….hurrogjatok le, de sztem kellemetlen játékos, aki tudna elől gondot okozni, vagy legalább védőket lekötni.
Én mindig azon gondolkodom mikor becserélik,hogy az ellenfél szurkolóii nem-e nevetnek ki minket.Szegény fiú nagyon esetlen.
Ok,lehet higany a mozgása,de tartom,hogy jobban tartanànak tőle vèdők,mint Kocsistól.Bocs tudom sokaknak ezt fàj olvasni,de engem az a sràc nem győzött meg.Néztem a zte-ben azt az Ikoba gyereket,kb technikailag Traore szint,de úgy fostak tőle a vasas vèdők,hogy ketten fogtàk.Ebből lett a zte egyenlítő gólja is,hogy ketten mentek fejelni szögletnèl így Lesjakra nem maradt ember.Szóval kell az esetlen Traore.
Nem hurroglak le,de sztem összeségében nem jobb,mint egy Kocsis,vagy Kerezsi.
S hármsn együtt nem èrnek annyit mint Lukic
Fizikálisan sztem jobb, technikailag vannak hiányosságai:) Kocsist látjuk, pl. hogy mennyire súlytalan és hogy nyomják el, hogy nem tud érvényesülni a védőkkel szemben.
Fizikálisan jobb,fejjátékban használható,technikailag nulla.
Kocsis fejjátékban nem használható,fizikálisan gyengébb,viszont gyors,technikailag jobb.
Egyik erre,másik arra használható. Taktika függvénye.
Ezért sem értem, hogy miért nem használjuk Traorét. meggyőződésem, hogy pl a Loki ellen jobban tudod volna hasznára lenni a csapatnak. Na de mindegy is.
A loki ellen az első félidőben szerintem is jobban jártunk volna vele.
Szerintem az van, hogy Vityó 2017-ben begőzölt és elmondta Heminek vagy eladod a klubot vagy mehetsz a levesbe. Ezután meg két balfasz Ner lovagnak kiadta az ukászt, hogy legyen egy báb vezetés és züllesszék el a fenébe az egész kócerájt. Szíjjártó Petike meg hiába is erőlködik a Karmelita lakkos tölgyfa asztala mellett, neki nem osztanak ütős lapokat. Ez az egész kibaszott NB1 a Ner játszótere ahol most a Kispest bele van ültetve a hintába.
Ez megy 10 éve. És évről-évre rosszabb.
megviselt ez a szombati meccs, nem kicsit… :/
nem értem miért tud a védelem több meccsen full koncentrált lenni, majd egy meccsen sorozatban produkálni ezeket a hibákat, ahol 1 lépés/1 felugrás/stb hiányzik és emiatt kapjuk a gólokat…:/
amit még nem értek, hogy pár szurkertársunk miért érzi azt, hogy ilyenkor jellemzően úgy kell kezdje a mondandóját, hogy mindenki aki magasztalta Prengát, Zsótért, Kocsist. Gomist vagy a magyarokat/légiósokat…STB. az vszínűleg: hülye, fradista, fideszes, kungabi vagy Tam szeretője de mindenképp rosszat akar a Honvédnak.
nem b+….
egyik sem a választékból.
csak másképp látja mint Te, más játékosokat preferál mint Te vagy/és más habitusú mint Te de ugyanúgy „beledöglik”, mint Te.
köszi mindenkinek a megértő figyelmet e kérdés iránt.
CSAK+peace.
ui.
ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne a csapnivaló légiósokat vagy tökölős fiatalokat faragni 1 ilyen meccs után!
de ez róluk szóljon és -szerintem- ne egymást csesztessük, azért, mert vki xarul játszott.
Itt már rég nagyobb a baj…lassan oda jutunk, hogy a csapat és ez az egész, amit Kispest címszó alatt leművelnek sokakat már nem érdekel igazából és olyan szintű frusztráció kezd eluralkodni az embereken, hogy mindenbe is belekötnek. Én speciel azt vettem észre magamon, hogy nem érdekel, hogy jön e a meccs és meg akarjam nézni. Részemről a hangoztatott türelmi időszak letelt és a pozitív szemléletnek vége. A vonalat meghúztam és rájöttem semmilyen változás nem indult itt meg, sőt megítélésem szerint rosszabb lett és kérem alássan át lettünk b..va. Ki kell mondani, hogy ez az év is a kiesés elleni harcról fog szólni….Szomorú vagyok, mert szerintem ebben a csapatban nem ez van. Itt sztem edző részéről képesség beli hiányosságok vannak,a mi közrejátszik a gyenge szereplésben.
Nagyrészbe egyetértek azzal amit írsz. Kivéve az edző problémát. Utóbbi 3 évbe volt itt sok edző. Mind alkalmatlan volt? Nem hinném. Itt magasabban kell keresni a problémákat még mindig. Akik bizonyították hogy nem alkalmasak a vezetésre még mindig ott vannak. Most nyáron eljátszották a nagy változásokat. Viszont ez csak látszat. Még mindig ők irányítanak. És addig nem lesz változás. Lehet itt bárki az edző, játékos stb.
Hát…nem tudom. Sannino, Bódog, Horváth, Courts. Egyik sem alkotott sehol maradandót az az igazság. Szerintem a vezetőségben a hiba, féligazság, vagy inkább az igazság egy szelete. A gyenge, dilettáns vezetőség választ gyenge edzőket. Tam is az sztem. Ennek ellenére már magam sem tudom egy edzőváltás segítene-e?
Igen, mert új impulzust adHATna a csapatnak.
Nem, mert ugyanez a gárda futna ki a pályára, ugyanúgy hiányozna a játékmester, tkp, csatár, stb. És még sorolhatnám.
Faszom tudja már…mindent kipróbáltunk és (hadd legyek filozófikus) semmit sem próbáltunk igazán.
Ebben az esetben max az róható fel Mendelényinek vagy Kunnak elméleted szerint, ,hogy ha az edzővel semmi gond,hogy m9ndjuk egy gólképtelen támadó izzadságszagú bepréselése hétről-hétre a kezdőbe miatt nem vonja felelősségre.
Természetesen a klubházat sem mentesítem, próbáltam rá utalni a „változás nem indult meg” címszavakkal. Rossz a kombó minden téren, és leginkább a gazdátlanságot és a patriotizmus hiányát érzem fontos tényezőnek.
A patriotizmusnak mi köze ehhez,Szabi? Abramovics sem volt gyermekkora óta Chelsea szurker, Glazerék se MU vagy Friedkin sem Róma.A gazdátlanságot sem mondanám, mert azért flottul működünk a serdülőtől az Öregfiúkig. „Patrióta-gazda” meg szerintem Komora óta erre nem járt vezető szinten. Meg talán előtte sem.
Ellenpèldakènt felhozom a Laporta fèle Barcàt,Perez fèle Madridot,de hogy itthon maradjunk a ződeket.Ezeknèl mind olyan vezetők vannak,akiknek szàmít a klubb,ezer szàllal kötődnek hozzà.Ebből kifolyólag fontos nekik,hogy milyen mederben zajlik a klubb èlete ès eredmènyessége ès ezért mindent meg is tesznek.Nàlunk ezt a fajta elkötelezettséget,mondhatjuk patriotizmusnak,nem làtom.Lehet,hogy a klub működèsèben más téren flottul mennek a dolgok,de pont a legfontosabb résznèl nem!Gazerèk ellen meg pont most tüntetnek a szurkolók..nem kicsi ellenszenv van velük szemben.
A másik, már írtam JÓNSSONT igenís elől kell erőltetni, hasznosabb mint jobbhátvéd!
Az ziher
Üdv! Kispestiek a védelemről, mindenki aki magasztalta Prenga & társait, kurvára előre ittak a medve bőrére, még a védelem sem késsz erről ennyit!!!
Végignéztem a meccset. Az első félidőben kb. olyan érzésem volt, mintha a Loki megvette volna az első félidőt, és mi szándékosan nem akartunk volna semmi veszélyeset csinálni….meggyőződésem, hogy ez Dzsudzsák promózásáról szólt, hogy kicsit el legyen fogadtatva a válogatottba való visszahívása. Persze a mi kárunkra.
A második félidőben egy olyan feltámadást láttunk, hogy akkor meg azon gondolkoztam, hogy lehet meccs előtt kéne a srácokat lebaxxni és akkor nem adnánk egy félidőt az ellenfélnek.
Kerezsi beállítását továbbra is hiányolom, illetve meggyőződésem, hogyha Enin helyett Kerezsi v. Lukic jön, akkor talán a fordítás is meg volt.
A francia srác behozatala egyébként nagyon jó húzás volt. Ő már az első meccsén is látszódott, hogy egy technikás tank, a játéka nekem Martinezhez hasonlít, ő volt aki folyton kapura tört, nagyon techikás volt…remélem Domingesnél további gólok fognak jönni…nagyon szimpatikus a játéka.
A második része az jó gondolatok.Viszont az első fele,hát az elég nagy hülyeség…,egyrészt semmi szükség nem is volt rá hogy fényezzék Dzsudzsákot,eléggé kivitelezhetetlen is lett volna (gondolod például hogy egy Szappanos jellemű játékosnak vagy a fiataloknak megparancsolta valaki hogy ne védjenek,ne fussanak,hogy elpattanjon tőlük a labda,hogy szándékosan veszítsünk…,hát ez elég beteges gondolkodás…).Másrészt Dzsudzsák megérdemli a búcsúmeccset,Rossi szerint is,a szurkolók valószínűleg nagy többsége szerint is,Király Gabi és Juhász R. is kapott búcsúmeccset,úgy is csak 10–20 percet lesz majd pályán valószínűleg,mert így szokták.Egyszerűbb a megoldás,nagyon rossz volt a kezdő középpályás sorunk és a támadók összetétele,ezért nem volt semmi előre játékunk az első félidőben.A Loki előtti három meccsen is csak 1 gólunk volt összesen,a két hazain (Újpest és Kecskemét ellen ) még kapura lövésünk sem volt,nagyrészt az impotens,túl védekező jellegű középpályás hármas miatt.
” fiataloknak megparancsolta valaki hogy ne védjenek,ne fussanak,hogy elpattanjon tőlük a labda”
Ki tudja…furcsa, hogy ennyit javul egy félidő alatt a játék.
„Másrészt Dzsudzsák megérdemli a búcsúmeccset….”
Lehet….de két év után? Ugyan….ez vicc. Hány olyan játékos van, aki nagyon sok válogatottsággal rendelkezik, és még se volt búcsúztatója.
„Király Gabi és Juhász R. is kapott búcsúmeccset,”
Egyik sem 2 évvel a utolsó válogatott mérkőzése után kapta….és mindegyik válogatott formában volt, amikor elbúcsúzott…Dzsudzsák aligha van abban.
Ez szimplán arról szól, hogy ne kelljon osztoni a válogatottsági csúcstartással….és egy ez így gusztustalan.
A 27 éves Nagy Ádám jelenleg 65 válogatottságnál jár. Az EB,VB,bari,NL meccsek miatt Nagy nagy valószínűséggel megfogja előzni. Vagy ha nem ő,akkor más. És máris nem Dzsudzsák lesz a csúcstartó. Az meg,hogy egy 100 feletti játékosnak jár egy búcsúmeccs, szerintem a világon egyedül itt tartják „gusztustalannak” akkor is ha 2 nap múlva, és akkor is ha 10 év múlva kapja meg!
De csak azért kell osztoznia mert Király a búcsúmeccsével utolérte.
Király végigjátszott egy EB selejtezőt júniusig, majd annak az évnek novemberében volt egy búcsúmeccse. Dzsudzsáknak már 2 éve semmi köze nincs a válogatotthoz….ezzel az erővel Vadócznak is lehetne szervezni egy búcsúmeccset…..
Azt konkrétan nem értem, hogy mi történt a szünetben…sztem azt mondták nekik: fiúk, ha így folytatjuk, a fizetésetek felét felajánljuk a nevetekben jótékonyságra. Mást nrm tudok elképzelni
Egyik sem a petiminiszter haverja, ezt is tedd mellé. Tuti van ebben is egy pici hatás…
Egyébként Zsuzsit én is elbúcsúztatnám, a százmittudoménhány válogatottsága miatt megérdemli. Inkább most, egy edzőmeccsen mint egy tétmeccsen.
Vagy azt,hogy Traore mesztelen utazik hazáig a buszon
:-DDDDDDD