Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 12:49 du.

Kérem a vezetőséget,hogy lèpjünk vissza az Nb1-től,most!

After
After
október 15, 2022 12:46 du.

Szar minden…

F.hunter
F.hunter
október 15, 2022 12:45 du.

Szerintem a fiatalokra kellene építeni. Ez teljesen egyértelmű.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:52 du.

Igazad van jöhet Pedri meg Gavi a Barcabol

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
október 15, 2022 12:53 du.

Szerintem a komplett B csapat az nb3ból 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
október 15, 2022 12:53 du.

Szerintem a komplett B csapat az nb3ból 🙂

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:50 du.

Mondjuk a fiatalok IS qrvagyengék.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:50 du.

Mire alapozod ezt?A maiak alapjàn sztem hagyjuk ezt a vonalat is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 6:37 du.

Vicc volt 🙂

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:50 du.

Kikre kellene helyettük? Nem látom az eltékozolt minőséget a keretben. Pénz pedig úgy tudom már nincs dögivel.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 12:52 du.

Olyanokra akik focizni tudnak. Mint pl Samperio,Prenga, Doka,Tamás,Gomis. Baszhatjuk a fiatal tabellát. 1 értelmes helyzetet nem dolgoznak ki.

Ui; pénz nincs dögivel. Többek közt mert a 250-300 millás akadémia költség 1,3 milliárdra ugrott. Megéri.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 1:02 du.

Jövő héten ott leszek Szhelyen és talán Zegen is. Remélem a légiósok majd bizonyítanak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:09 du.

Zegen szarrà vernek…Bocskay és Gomis kiesésével az eddig szar kp is szarabb lett.Vkp nem is lesz.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 1:14 du.

Ket rohamneger atgyalagol a vedelmunkon az fix

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 1:27 du.

Meg Tajti,hirtelen májer is gólt fog lőni.Lehet majd nosztalgiázni,mikor szarrà verve jöttünk el zalàból.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 1:28 du.

Májer, Kálnoki, Gergényi és Szendrei góljaival 4-0. :(((

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:29 du.

Papírforma.faszom kivan

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:57 du.

Nos, a rossz hír az, hogy az említett urak sem fognak segíteni érdemben. Ne tegyünk úgy, hogy a felsoroltak ne lennének részesei a megszerzett 10 pontnak és az elbukott 23-nak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:13 du.

Az említett uraknak köszönhetjük azt a 10 pontot ami van.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 1:15 du.

a IS lemaradt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:28 du.

Hát,Bocskay adott gólpaszt az igaz.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 1:29 du.

Kerezsi gólt lőtt, illetve a másik kettő is ott volt a pályán. Küzdöttek, hajtottak, párharcokat nyertek.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:02 du.

Pedig te úgy teszel mintha a fiataloknak semmi szerepe nem lenne a szereplésünkben.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 1:06 du.

Én úgy teszek, hogy nem rosszabb a fiatal koncepció mint a légiós. Mivel a légiós többe kerül és kevésbé tudok azonosulni velük, ezért összességében jobbnak találom a fiatal koncepciót. Mivel most már ég a ház és a fiatal lovetta is a zsákban van, ezért eljön a 8 légiósos és 3 magyar öreg meccsek ideje, ha már egyszer fizettünk értük. Akkor aztán majd minden megváltozik, vagy nem.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:20 du.

A skótnak itt már nincs sok ideje ez prognosztizálható. Mi lesz akkor ha következő edző azt mondja,hogy szarok rá hogy mit akartok,de nálam csak azért nem fog kezdeni senki,mert akademista fiatal, ha valaki edzésen jobb teljesítményt nyújt? Mert az azért világos, hogy a skót bábu azért lett keresve,mert vele lehetett megcsináltatni azt,hogy megmondták játszatni kell a fiatalt ha esik ha fúj.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 1:28 du.

Akkor nem lehet,hogy most is ilyen bábut hoznak?Vagy most,hogy ég a ház,hoznak valóban egy edzőt,mondjuk horvátból?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 1:47 du.

De lehet.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 1:25 du.

Mivel, ahogy írtam, lassan elérjük vagy már elértük a fiatal pénz maximumát, ezért már a klubház sem fogja nyomni a fiatal koncepciót. Ebben biztos vagyok. Mindamellett engem rohadtul nem győzött meg az első harmad alapján a (szerintem) prognosztizálható jövőbeni változás, mert 4 fiatallal vertük a Várdát és most kikaptunk a Felcsúttól szintén 4 fiatallal a kezdőben. A köztes meccseken 1-2 fiatallal nyomtuk, azaz ahogy Fakehunternek írtam, nincs a keretben eltékozolt lehetőség. Ha nem is állandóan, de minden légiós kapott elég bizonyítási lehetőséget, aztán itt a 10 pont, amit kenhetünk oda, ahova csak akarunk.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:00 du.

Ugyanolyan vakok mint a tobbi egytol egyig szapit leszamitva nincs egy elso osztaly szintjet meguto jatekos.

Lukic es Doka mentalitasban nem uti meg

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 12:48 du.

Azt nem tudom kire kell építeni, de q ma pályára lépő játékosok közül max. Szappanos és Tujvel volt, aki bármifajta értékelhető dolgot tett, az ziher.. Az összes légiósunk kurva gyenge.. Egyik se ér egy darab szart, ilyen játékosok az nb2-ben rohangálnak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
október 15, 2022 12:50 du.

A légiósok miatt nem vagyunk kieső helyen jelenleg

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
október 15, 2022 2:55 du.

Ezt a teljesítményt, tapasztaltabb nb2-es magyarok is hoznák… Sajnos nagyon gyengék ezek a légiósok..

Kermon
Kermon
október 15, 2022 12:44 du.

Elértünk kemény munkával arra a szintre, amit a riválisok szoktak skandálni. Egyszerűen szar lett a Kispest.

Thibby
Thibby
október 15, 2022 12:37 du.

Ez az egész egy kkoncepciótlan szar…. a taktika ami nincs, az igazoláspolitika ami katasztrófa… a cserék vicc…… szánalmasak vagyunk

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Thibby
október 15, 2022 2:28 du.

Eddig az volt a baj,hogy nem voltak fiatalok. Most meg az,hogy nem igazoltak hanem őket erőltették. Lehet Lukic olyan dagi,hogy őket is visszahúzza.

dagiiron
dagiiron
október 15, 2022 12:37 du.

Teljesen kilátástalan a játékunk, semmi veszélyt nem jelentettünk a kapujukra…A 16-osuk közelébe se jutunk el, mert elpaszoljuk a labdát… Sajnos a fiatalok is kritikán aluliak voltak…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 15, 2022 12:39 du.

Első félidőben volt 6 kapuralövésünk, a második a csodacserékkel együtt is szégyen.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 12:44 du.

Egyszer kellett védenie a Felcsút kapusának(!!!!), az egész meccsen(!!!!!).

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 15, 2022 12:45 du.

Enninnel centerben ez is nagy teljesítmény.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 12:54 du.

Az általad dicsőített fiatalok pedig tömték jobbnál jobb labdákkal.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 1:06 du.

Egy ilyen penge legiósnak példát kell mutatni a fiataloknak, hogy hova tudnak eljutni, ha olyan mentalitásúak, tudásúak mint ő! Kimagasló játék szélen, középen! Csak tanulhatunk tőle, remélem Katarban is bizonyít a VB-n!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  A69W
október 15, 2022 1:22 du.

Tippmixen rateszem az osszes ingosagom, hogy o lesz a golkiraly a vbn

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
október 15, 2022 1:15 du.

A fiataloknak meg azt kellene megmutatni,hogy nem volt hülyeség idén mindent rájuk építeni. Igazolásokat,stábot mindent

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 12:59 du.

Oh szegény, Ricsi. Múlt héten egy Bocskay nevű öreg légiós adott neki gólpasszt.

Kermon
Kermon
október 15, 2022 12:35 du.

Hogy védi a szpíker Kungabeszt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 1:10 du.

Az ágyasa biztos.

Kermon
Kermon
október 15, 2022 12:34 du.

Kis öröm, hogy a bitorlóknál sem egységes az öltöző.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 12:51 du.

???

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 12:58 du.

A lecseréltek hisztijéből gondolom.

le_petit
le_petit
október 15, 2022 12:34 du.

a mi edzőnk nem elcseréli magát, a mi edzőnk azt se tudja, hogy mi a fasz van:)

le_petit
le_petit
október 15, 2022 12:30 du.

az, hogy batik meg mézga akkor szopat minket taknyosra, amikor akar: túl ironikus. nem is bírom ki mosolygás nélkül. melyik van gogh képet kell összegányolni, hogy legyen valami változás?
(ahogy leírom, piros:))))
comment image

Snowflake
Snowflake
október 15, 2022 12:29 du.

Jól látom, hogy mindenki a 90. percet várja a pályán?

timby
timby
október 15, 2022 12:25 du.

Inkább nem nézem tovább, macska-egér harc ez.

timby
timby
október 15, 2022 12:19 du.

A cserék után, némileg feljavultunk, de félek ez kevés lesz az üdvösséghez.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  timby
október 15, 2022 12:24 du.

Hát az is tartott kb 5 percig. Azóta már 2x megmajmoltak minket.

zolee
zolee
október 15, 2022 12:15 du.

Ez a kanadai mi a Krva bds életbe van még itt? Szétbasz az ideg
Nono miért nem volt jó?
Samperio jobb?
Bocskay jobb mint Pantelic?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 15, 2022 11:54 de.

Tujvi nagyon melegít.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 11:55 de.

Csere lesz. Nem tudom, hogy sérülés vagy öltözői felfokozott hangulat miatt.

dagiiron
dagiiron
október 15, 2022 11:52 de.

Nem lesz egyszerű, de egy gólt valahogy találnunk kellene

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 15, 2022 11:51 de.

Nem rossz amit előrefelé játszunk, csak a vége nincs még rendben. Egy igazi ragadozó hiányzik elölről. De a félidő elején és végén egész jól néztünk ki.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 12:21 du.

Háát, borzasztóan alacsonyra helyezted a mércét. Ez úgy ahogy van kurva gyenge.

timby
timby
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 12:08 du.

Én úgy látom, hogy katasztrófális az előre játékunk. Még kihozni sem tudjuk a labdát. A harmadik passz 90%ellenfélhez megy.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  timby
október 15, 2022 2:31 du.

A második félidő teljes csőd volt, de az első eleje és vége nem volt rossz. Ha nem Ennin van középen, hanem valami futballista, ráadásul némi rutinnal, akkor rúghattunk volna gólokat simán.

timby
timby
október 15, 2022 11:50 de.

Hajmeresztő a játékunk, ma ismét benne van a levegőben egy nagyobb zakó. A kapura veszélytelenek vagyunk újfent.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 15, 2022 11:47 de.

az első félidőről : a felcsúti gyerek egyértelműen kezezett = nincs VAR
Batik lövésénél lesen állt a társa = nincs VAR
Batik a gólja után elindult ünnepelni edzőjéhez és közben a Honvéd kispad felé köpött… no komment….
A padon nincsenek csatárjaink, nem akarunk gólt rúgni.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 15, 2022 12:12 du.

Helyeben a honved kispad elott unnepeltem volna courtsnak specialba

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 12:52 du.

Remèlem akkor is istenìtetted batikot,amikor a kövesi meccs utàn megtiltotta a játèkosoknak,hogy kijöjjenek a tàborhoz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:16 du.

Vagy mikor sorban mentek el rajta meccsek. De legalább lehetett szarozni a csapatot. Örülök,hogy Bence végre talált motivációt.

timby
timby
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 15, 2022 12:06 du.

Mert elfelejtettek a nyáron csatárokat vásárolni.

Kermon
Kermon
október 15, 2022 11:44 de.

Ha már szívni kell, akkor azt a 4 csikóval tegyük.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 11:47 de.

Ha már szívni kell akkor játszhatna 2. csapat is

santiago
santiago
október 15, 2022 11:40 de.

Batik goljaval vezetnek ellenunk.
Good job courts… you dumb fuck.
Olyan gyengek vagyunk, hogy jelenleg az nb2 be is egy kozepcsapat lennenk

Snowflake
Snowflake
október 15, 2022 11:39 de.

Batik életében nem találta még így el a labdát, de persze ellenünk ez is sikerül Neki :DD parádé.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 11:58 de.

Pont erre gondoltam

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 11:45 de.

Élet őt igazolja, sok hülye dilettáns vezető jó nagy szart kavart…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
október 15, 2022 11:51 de.

A fiatalokkal meg nem megyünk semmire.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 11:42 de.

Durván lecsúszott neki.

Anne
Anne
október 15, 2022 10:50 de.

Looks great!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 15, 2022 10:39 de.

Ez a Keresztes gyerek sportolónak néz ki, nem úgy ahogy régebben néztek ki az ifjú akadémisták.

Snowflake
Snowflake
október 15, 2022 10:36 de.

Lukic padon sem?

Hát Tam mester szereti keverni a kártyákat, nem szívbajos leültetni a renitenseket. Kíváncsi vagyok! Csak!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 11:15 de.

Sztem Lukic azért nem játszik,mertnem akarjuk,hogy megsérüljönehet megvan a deal vele kapcsolatban.Nehezen hiszem,hogy legalább a padon ne jutna hely neki.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 11:36 de.

Remélem jó pénzt kapunk érte

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 11:18 de.

Milyen deal? Eladjuk? Hová? Arábia?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 15, 2022 10:22 de.

Kerezsiiiiii!

kiskoz
kiskoz
október 15, 2022 9:59 de.

comment image

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
október 15, 2022 10:28 de.

Úgy érzem, ma nem kapunk ki

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  dagiiron
október 15, 2022 10:44 de.

Pár napja írtam, hogy nyerünk. Nehezen de még tartom magam ehhez 😀

Tusi
Tusi
október 15, 2022 7:46 de.

Mindjárt érkezik Czibu vonattal Tatára, felkapom és a Dixiklánhoz csapódva leigázzuk a kanyarral, csapattal a csutipalotát!
A Kispest Mindenhol!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Tusi
október 15, 2022 10:33 de.

azt hittem Czibu bringával megy 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 15, 2022 7:37 de.

Mélységes tisztelet azoknak akik vannak akkora mazochisták hogy akár helyszínen akár tv ben megtekintik „csapatunk” legújabb valószínűsíthető vergődését!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 15, 2022 10:49 de.

Attól tartok én is,nem sok örömünk lesz a mai meccsen…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 14, 2022 5:10 du.

Nagyon fogynak a jegyek…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 3:20 de.

???

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 15, 2022 5:35 de.

Felcsútra. Gondoltam szólok, nehogy lemaradjon vki.

dagiiron
dagiiron
október 14, 2022 10:32 de.

A tegnapi Crevena Zvezdából azt a Mitrovics gyereket elcserélhetnénk a mi Mitrovicsunkra..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
október 14, 2022 4:46 du.

Elég ügyes a kisgyerek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 14, 2022 10:36 de.

De hozzuk vele együtt Gobeljicet is.

Hasitasi
Hasitasi
október 14, 2022 8:06 de.

Azoktól kérdezném, akik közel vannak a tűzhöz… Ha vannak itt ilyenek… Nincs szó egyáltalán arról a klubházban, hogy menesztik ezt kókler Kurcot? Vagy valami ultimátum, ilyesmi? Nem tudom miért, de némileg felnyomja a vérnyomásom, ha arra gondolok, még mindig itt van és leül a padra hétvégén.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 14, 2022 8:22 de.

Van szó.Aztán ha lesz is szó erről, akkor lehet szomszédban nézünk körül…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 14, 2022 9:15 de.

Szomszédban?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 14, 2022 10:12 de.

Igen,ott.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 14, 2022 10:23 de.

Ja így már értem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 14, 2022 10:30 de.

Bíztam benned,amúgy orszàgra értettem.Délről.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 14, 2022 10:48 de.

Szerbia,Horvátország?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 14, 2022 9:31 de.

Lanzafame Imréről. 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kermon
október 14, 2022 10:25 de.

Én nem bánnám…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 9:22 de.

Szerintem nincs mögötte semmilyen gyíkemberes összeesküvés, és még Mária országának szülöttét sem sújtja a szokásos átok. Gazdi jelölését 2 fő ok tette partvonalra. 1. bukta a gólkirályi címet (asszisztban és gólban is lemaradt), 2. a csapatából már van jelölt, Andre Blake, aki kapusként messze a legjobb szezont tolta. Clean sheet rekord. Néztem a Philly meccseit, ott a kapus a legjobb.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 3:01 de.

El kellene ezt mondani Daninak is ,ne legyen csalódott. Tök egyértelmű volt,hogy nem fér be. Ne álmodozz focizz.
https://m.nemzetisport.hu/mobil_nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2918673

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 14, 2022 10:26 de.

Ez a magyarázat nem tetszik, tul logikus.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 8:08 de.

Egy oka van: mert magyar.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 14, 2022 10:14 de.

Nem!Ez marhasàg.Olvasd el Sallói D nyilatkozatàt ès megvilàgosodsz.Dani közösségi mèdiàban nincs jelen,njncs annyi követője,mint a jelölteknek.Usa=marketing,nem a tudás,teljesítmèny van előtérbe helyezve…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 14, 2022 11:03 de.

jól van nem kell ennyire arrogánsan válaszolni. ez a véleményem és tartom. egyáltalán nem marhaság. pár hónapja belinkeltem ide az akkori transfermarkt oldalát gazdagnak és jack grealish-nek. kb azonos mutatók, azonos életkor, azonos fizikum, posztjuk is hasonló. de akár megnézheted most is, még beszédesebb. grealish 20x annyit ér mint gazdag. saját magát köpi szemen a nyugati „értékrend” nap mint nap. mindenben maga felé hajlik a keze. És amit írsz, „nem a tudás,teljesítmèny van előtérbe helyezve”, ez is engem igazol. Magyar ember nem hájpolja magát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 14, 2022 11:17 de.

Nem voltam arrogàns,max te annak érezted,sorry.Azért Gazdag ès Grealish között párhuzamot vonni merèszsèg.Dani azért nem egy olasz,nèmet,angol ligában tette le ezt a teljesítmènyt az asztalra.Nem vitatom el az idei teljesítmènyét,de ha ezt megismétli,netalàn egy erősebb bajnoksàgban,akkor megkövetem.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 14, 2022 9:12 de.

ja en azt hittem azert mert feher

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Laca
október 14, 2022 10:51 de.

gondolom viccnek szántad, de a mai világban sajnos már ez sem lenne furcsa.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 14, 2022 8:18 de.

Igen, lehet benne van, hogy milyen az általános hírünk a nagyvilágban. Simán el tudom képzelni.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  jnkzln
október 14, 2022 9:27 de.

Ez hülyeség, ott senki sem tudja, hogy ki az a Gyúúúcsány.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 5:38 de.

Na vajon miért nem?! Tudjuk jól

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 5:10 de.

Úgy látszik nem csak névrokonság van az mlsz-szel.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 5:00 de.

Sallói a napokban elmondta,hogy mennek ott ezek az irányított díjazások,elismerések. Dani ha akar ott valamit nyomja jobban a közösségi médiát.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 14, 2022 7:36 de.

Vagy lepjen feljebb egy jobb bajnokságba. En ennek drukkolok amugy, megerdemelne.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 14, 2022 1:14 du.

Szintén. Oda ahol nem fent a haverok döntik el,hogy ki a jó 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
október 13, 2022 7:20 de.

Már csak 8.23 millio eurot érünk aTM.-en.Ami nem is lenne baj,ha az eredmények jönnének.De sajnos nem ez a helyzet.

Tusi
Tusi
október 13, 2022 4:21 de.

Szevasztok,
1 újabb meccs ráadásul a csúfok ellen.
Tippek? Én most Xes meccset gondolok, de valahogyan, akárhogyan nyerni kellene 1 nyomorult góllal.
Ott tali skacok!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 3:43 du.

A realitás most sajnos egy tükörsima 3 : 0 a szégyenteleneknek!
Ott sajnos egy vállalható edző is van meg a fél ország pénze s ezáltal értelmezhető játékosok

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 5:31 de.

0-1
Gól: Batik

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 5:14 de.

Egy kisvardai szar 0-1…ezt tudom elkéozelni.. Elrontani a játékukat.. Plusz talán kicsit basztani kell őket.. Elég hamar felkapják a vizet.. Ezzel lehetünk nyerők.. Sajnos ez van..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 4:49 de.

Ezek ellen nem tudnék vereséget tippelni, kötelező az optimizmus! Szünet után fordítunk: 1:2 (1:0)
Ui. g: Kerezsi, Traore

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 4:44 de.

Továbbra is maradok tisztelettel, pesszimista: névtelenek- Kispest 3:0.
Ami után Courts-nek megköszönik a melót és Dobrodošli Mr…..?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 13, 2022 5:02 de.

Több szar meccs után most már egy jónak kell következni,de nem nagyon látom,hogy fejlődünk. Néha vannak szerencsésebb meccselések,ennyi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 13, 2022 5:14 de.

Irigyellek az optimista jellemed miatt ! Hátra megyünk nem előre:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 13, 2022 5:55 de.

Az a baj,hogy én sem vagyok optimista a folyamatokat látva. Évről-évre csúszunk, szépen lassan,de biztosan lefelé.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Tusi
október 13, 2022 4:22 de.

„Nekem már nincsenek igényeim. Vegetálok”- hogy Janka nénit idézzem.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 13, 2022 4:21 de.

Egy kis vitaindító off….érdekelne, hogy Véber Gyuri féle utánpótlás edzői megnyilvánulásokról mi a véleményetek?

https://444.hu/foci/2022/10/10/buta-fasz-basszajba-az-osszes-a-kurva-anyjat-instrualt-az-u19-es-meccsen-veber-gyorgy?appview&fbclid=IwAR1v3Ab6INS_c2mEPqD-3q9ZJ4dn8Mi3Ze2qky6xMnLcxk4illyMGtEJCbg

Szakmai és szülői vélemények is jöhetnek. 😀

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 11:17 de.

o jon allitolag Tam helyere :DDD

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 8:34 de.

Egy primitív alkoholista fasz, a gyerekek közelébe se szabadna engedni… Az jó, ha egy edző szigorúan bánik a kölykökkel, de ő egy tahó..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 5:31 de.

Egy primitív ember…Mikor még játékos volt,egyszer összefutottam vele egy presszóban.Már nem volt”szomjas’mindenféle hülyeséget összehordott,hogy melyik topbajnokságba mehetne játszani.Nem is csodálkoztam ezen az eseten.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 13, 2022 8:36 de.

Egy olyan embert, aki korán reggel az újpesti piacon támasztja a krimó pultját, azt nem lehet a gyerekek közelébe engedni… Pápáról is azért kellett mennie, mert balhézott egy bárban ..

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dagiiron
október 14, 2022 6:04 de.

Üdv! A piaci storyt láttad v. látták, v. hallottam xy-tól?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  szemcse rob
október 14, 2022 10:32 de.

Láttam..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 4:59 de.

Én úgy gondolom kell a szigor és a fegyelem,mert anélkül nem fog működni rendesen a rendszer,a puhapöcs edzőket nem sokba nézem.
Viszont amit ez az ostoba Véber művel,az kabaré. A ló túloldala. De nagyon.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 13, 2022 6:10 de.

Igen….a fiam által én is napi szintű betekintést kapok egy nb3-s csapat komplett utánpótlás képzésében. És valóban azok az edzők, akik oldschool stílusba odamondják a frankót edzésen v. meccsen, szigorú fegyelmet tartanak, kollektív büntetéssel, stb. azok hatékonyabbak és jobban is el tudják fogadtatni magukat a fiatalokkal, mint akik „puhább”, „liberálisabb” edző stílust képviselik. Ellenben az is tény, ahogy mondod, hogy a gyerekekkel való személyeskedés, megalázás, alpáriság nem az ilyen helyre való.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 8:37 de.

Nincs is baj az „oldschool” edzőkkel, de Véber ezzel a stílussal nem azt képviseli! Nekem is volt kőkemény edzőm, amikor kézilabdáztam, akinél ha nem értél az edzésre időben vagy nem vetted komolyan azt, akkor vagy békaügetés volt rogyásig vagy futtatott fél órán keresztül és emelet hangon elmondta, hogy nála ezek és ezek a dolgok nem megengedettek. De egy vmit sosem tett, hogy alpári módon, szidva küldjön el az anyámba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 13, 2022 4:53 de.

Véber egy buta, tanulatlan, arrogáns paraszt…!
Így nem lehet egy utánpótlásban dolgozni és megnyilvánulni. Pálya, de legfőképp gyerekek közelébe nem engedném. Ha az én gyerekemmel beszélne így az edzője, betakarnám, mint Moszkvát a hó és többet oda nem vinném.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 13, 2022 5:51 de.

Ez így van.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 12, 2022 3:41 du.

Zivzivadze témához: hozhatnánk ide őt is,de attól még nem lenne ,aki kiszolgálná. Ugyanúgy kínlódna,mint fehérváron.
Újpesten ott volt Croizet és Beridze,tőlük megkapta a jobbnál-jobb labdákat.
Itt ez elég hiánycikk.

szemcse rob
szemcse rob
október 12, 2022 5:13 de.

Üdv! Szép álom jó álom csak lenne valóságos! Zizun amióta vissz… setétvárra, látványosan érezhető lelombozása, gólszegénysége, valószínű nem érzi otthonosságát F.váron!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  szemcse rob
október 12, 2022 5:31 de.

Mondjuk egy Ennin-Zivu cserét némi ráfizetéssel el tudnék képzelni…. 🙂

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 12, 2022 5:38 de.

Jó ötlet, csak Ennin játéka kire van hatással,és esetleg pont a F.váriakra?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
október 12, 2022 10:06 de.

Hát,mégcsak fehérvárig sem kell menni,mert rám is elég nagy hatással van.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
október 11, 2022 8:32 de.

„Az ilyen játékosok a klub saját nevelésű játékosai, akik átérzik a csapatuk szellemiségét, társadalmi jelentőségét is, hiszen ez gyakorlatilag „velük született tulajdonság”.Pláne akkor, ha alázatosak, harcolnak és nem alibiznek”
https://nb1.hu/otp-bank-liga/visszakovetelik-a-honved-ultrai-a-mezokovesd-kozeppalyasat

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 11, 2022 1:07 du.

Mikor még itt volt, szidtuk folyamatosan.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 11, 2022 12:49 du.

Hát ezt a kommentet még az Izaura TV-n is megkönnyezik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 11, 2022 11:31 de.

Ez Nagy on szép de amikor itt volt Geri nálunk az utolsó 2-3 évében már csak kerettöletelék volt!
Nem tudta egyik edzőnél sem beverekedni magát a kezdőcsapatba ha végül mégis becserélték nem mutatott ssmmit!
*mikutyánkkölyke” de sokat segíteni már nem tudna!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 12, 2022 3:13 de.

Igen, ez valóban tény, hogy Geri szíve lehet, hogy vörös-fekete, de az utóbbi pár évben nem tudott annyit hozzátenni a csapathoz, erősen peremjátékos kategóriában tartozott.
Ellenben tény, hogy a Klub iránti szeretett, a lojalitás mintaképe a srác, amit a mostani játékosok nagy részéből hiányzik. És az iránta táplált szurkolói szimpátia valószínűleg ebből fakad.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 11, 2022 12:31 du.

Ez most, ebben a szituacioban pont lényegtelen. En személy szerint azt gondolom, hogy az unneples egyreszt szolt Gerinek, masreszt uzenet volt a csapatnak. Protest es nagyon eros uzenet. Az is megértette aki nem beszél magyarul és/vagy nem játszott együtt Gerivel. Ott voltam, es azt lattam, hogy a ‘Nagygerizes’ kozben olyan futtyot kapott a csodacsapat, hogy Szapi gyerunk befele integetésel kuldte be a fiukat. TanacstalanTam oda ae jott mint szokott . Szoval Geri koszonjuk, es ti meg basszatok meg volt egyszerre.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
október 11, 2022 4:44 du.

A Geri gyere vissza részhez írtam

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 7:56 de.

Most kéne lecsapni Zivzivadze-ra….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 12:33 du.

Amúgy azt gondolom ha megy valamerre az külföld lesz, nem mi. Sajnos

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  dixneuf
október 11, 2022 1:32 du.

Augusztusban még volt róla szó, hogy a Köln ajánlatot tesz érte.
Amúgy szerintem nem nagyon lehet őt már az nb1-gyel motiválni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 11, 2022 12:46 du.

Nagy valószìnűsèggel igen.Tudom,hogy bilibe lógott a kezem,ezzel a feltètelezèssel,csak a tegnapi események utàn,keretből kitett Grúz jó iràny lenne.Lilàknàl is jól nyomta,amikor kölcsönben volt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 8:29 de.

Lecsapni?
Miből? Nem arról van szó,hogy költségcsökkentésképpen eladni készülünk Lukicsot és /vagy Zsótért,Szappanost,Dokát ill., Nagy D. sem marad?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 12, 2022 11:46 de.

2-ből most látsz pénzt utoljára, egyből már most sem,egy vívja az egok harcát,egy pedig csak fikció jelenleg. Hogy pontosítsunk. Valamint a költségvetési rész másokra is vonatkozik,következésképpen pótolni is tudsz olyanoktól akik szerényebb lehetőségekkel rendelkeznek nálunk. Azokból meg azért van bőven még így is.Ha minden kötél szakad.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 11, 2022 8:46 de.

Igen, ez így van, ahogy írod, de ha elmegy Lukics és mások akikért pénzt is kapunk, akkor helyére a vidi csapatából ma kitett Zivzivadze tökélete pótlás lenne.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 11:26 de.

Lukic rajongóként én is így látom. Zivzivadze megfelelő pótlás lehetne

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 9:34 de.

Jó,azért erre mérget vehetünk,hogy nem fog így történni.
Egyrészt,elvileg máshova kell a játékosokért járó pénz(nem fogunk hasonló nagy fizetésigényűt hozni), másrészt esélytelenek is vagyunk őt leigazolni,mert tud menni pénzesebb csapatokba.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 11, 2022 9:38 de.

feltételes módban írtam. Én nem várok ilyen eseményeket a klubtól. Ha meg nem igazolunk normális, használható játékosokat a piacképes és valószínűséggel távozók helyére, akkor esélytelenek vagyunk bentmaradni is. Ugye azért azt ne gondoljuk, hogy majd fiatalokkal pótoljuk őket, akik benntartanak minket.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 10:18 de.

Persze hogy nem várunk ilyen eseményeket a klubtól,hiszen tisztában vagyunk vele,hogy nem is fog bekövetkezni. Pont emiatt
kár rugózni rajta szerintem.
Tökéletesen igazad van abban,hogy így nem fogunk benntmaradni. Eddig is szarul néztünk ki az utóbbi években,de most mindazt felülmúljuk. Gyökeres változásokra lenne szükség és gazdára,nem pedig tulajdonosra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 10, 2022 3:09 du.

Háàt,ha nàlunk nem mennek jól a dolgok,akkor mit szóljanak a molosok.Ott se klappol minden.A „csóró”lilàk megint összeszedtèk maguk.Ebbe a posvàny nb1-be bőven elég,ha küzdesz ès megalkuvás nèlkül mèsz ès van eredmèny.Nàlunk mèg se megy.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 11, 2022 1:15 du.

Ebben teljesen igazad van!Sajnos ez az ami nincs meg nálunk!Többek közt ez sem.Ne értsetek félre de néha irígylem a hajtós játékukat.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 10, 2022 4:11 du.

Ja ott meg még pénz is van.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 10, 2022 4:11 du.

Ja ott meg még pénz is van.

szemcse rob
szemcse rob
október 10, 2022 7:47 de.

Üdv! Én csak röviden, már nem idegbetegen, kicsit rezignáltan,de gyorsan verő szívvel a Honvéd iránt, hogy a M.Kövesd is csapatabb kollektíva mint a miénk! De-mégcsak az L-ső felvonás végén járunk!

KareszB
KareszB
október 10, 2022 7:22 de.

Én csak ezt a Samperio gyereket nem értem. Hogy az istenbe keveredett ide a sok botlábú közé? Illetve ha nem fatális véletlen volt, akkor miért nem tudunk még 5-6 hasonló kalibert igazolni? Bocskay pedig válogatott lesz, akárki meglássa!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  KareszB
október 10, 2022 3:02 du.

A válasz szerintem a szokásos: nem volt játékban az utóbbi időben.

Pelso
október 10, 2022 4:19 de.

ismét faxa 7vége volt…látom a kiakadásjelzőn is… a Lassie és Dixi kommentek nagy részével is egyetértek, de Horváth Csabáéval FULL!
hozzáteszem, hogy nem láttam a meccset, csak tegnap az összefoglalót.
az első gól előtt furán pörgött visszafelé a labda cirkó felé, rosszul találta el, erre lehet azt mondani h véletlen.
de amit másodiknál művelt, azért min. pénzbüntetés.
Viszont…jó volt látni Bocskay milyen pontos indításokat adott a gólok előtt… Samp szépen fejezte be és kivételesen a kanadai nehéz atléta is a kapu felé fordult és bekotorta vhogy.
Szappan újra topon volt.
szóval, talán ebből a Bocskay-Samp kombóból többet is ki lehetne hozni?
milyen volt Domingues kezdőként ?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
október 10, 2022 5:47 de.

Pofátlanul kihagyták a játékból a kedves társak (és Tamást is, pedig rengeteget rohant fel ő is !)
Aztán amikor labdát kapott akkor azt úgy vette le hogy közben már irányt is változtatott és két védőt elküldött gyufáért a büfébe.
Folyamatosan a jobb oldalon (Jonsoon oldala) felé próbáltunk támadni.
Ki kell emelni Samperiot akinek a gólja mellett volt pár szép csele és szöktetése és elkezdett vezérként funkcionálni. És ami meglepő hogy simán bírta végig fizikálisan a meccset.
Edzői hiba volt Cirkovicot játszatni. Már a múlt héten is le lett cserélve szünetben.
És rossz volt látni hogy több olyan játékos is ott ücsörgött a lelátón, akinek a pályán sokkal nagyobb hasznát vettük volna (Lovrics, Traore, Nagy D.)
bocskainak volt a 2 csodaszép gólpassza, de ezenkívül megint eltűnt 88 percre.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
október 10, 2022 4:57 de.

Én pont a francia srác oldalán voltam. Szerencsétlent sajnáltam, mert sokszor állt megjátszható állapotban, és a labdák rendre a másik irányba mentek középről. A messziről jött labda nem egyszer túl hosszú volt neki, kicsit olyan volt, mintha direkt nem akarnák őt megjátszani. Tamás-sal viszont ügyesen passzolgatták, inditgatták egymást.
Összességében ő inkább az a játékos, aki a robbanékonyságával, technikásságával egy belaposodott 2. félidőt tud jól fölpörgetni, esetleg gólt is rúgni.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
október 10, 2022 4:23 de.

Súlytalan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 10, 2022 5:46 de.

Valóban nem egy Lukics alkat,de a helyére beàlló Kocsis mi volt?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 10, 2022 2:22 du.

Kocsisnak volt egy egész jó lövése, meg agilisabbnak tűnt. De ne érts félre, Domingues debreceni játéka kimondottan tetszett, de most valahogy eltűnt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 10, 2022 2:56 du.

Dehogy értelek fèlre,csak nekem is az tűnt fel a meccset utólag megnézve,hogy a francia sràc folyamatosan mutatta magát,de nem vontàk be a jàtèkba.Èn egy technikàs,gyors jàtèkosnak tartom,akiben làtom a bizonyítási vàgyat is.Sztem játszatni kell,de valahogynem érzem,hogy a skót tudnà a játèkosok igazi helyét.Ebből kiindulva pedig nem működik a csapat egyben.Csirkovicsot most2 meccsen jegelnèm,hogy tudja h a helye.Ha egy dokànak kijàrt,neki is.Capant megnèznèm.

gmj2022
gmj2022
október 9, 2022 2:34 du.

Hoppá,már meg is vannak az EB-selejtezőink időpontjai is.Elég jó,mert nincs például olyan eset, hogy a két nehezebb ellenféllel (Szerbia,Montenegró) pár napon belül egymás után kellene játszanunk.

A magyar válogatott Eb-selejtezős programja:

Március 23., 20.45: Magyarország–Bulgária
Június 16., 18.00: Montenegró–Magyarország
Június 20., 20.45: Magyarország–-Litvánia
Szeptember 7., 20.45: Szerbia–Magyarország
Október 14., 20.45: Magyarország–Szerbia
Október 17., 20.45: Litvánia–Magyarország
November 16., 20.45: Bulgária–Magyarország
November 19., 15.00: Magyarország–Montenegró

gmj2022
gmj2022
október 9, 2022 9:34 de.

Meg van az EB-selejtezős csoportunk.Magyarország,Szerbia,Montenegró,Bulgária,Litvánia. A második kalapból a két legnagyobbat elkerültük (Francia,Anglia),de a harmadik legerősebbet onnan megkaptuk a szerbeket.Akik most újra nagyon jók,a nemzetek ligás csoportjukat megnyerték (feljutottak az A-ligába),tele vannak klasszis játékosokkal,így ők a mostani csoportunk első helyére a legesélyesebbek.Viszont azért van esély rá,hogy partiban legyünk velük akár az első helyért is küzdve.A második hely behúzására,pedig nagy esélyt látok.Montenegró most nem annyira jó mint régebben,az EL-csoportjukban (B ligás) harmadikok lettek (Bosznia és finnek után),a hat meccsükből kettőt nyertek meg,őket ha nem is könnyen ,de meg kell hogy tudjuk előzni.Itt azért lehetnek körbeverések is,a szerb,magyar,montenegró hármas egymás elleni meccsein,ha mi mindkettő ellen hozunk 4-4 pontot,akkor meg lehet a csoportgyőzelem.Bulgária hosszú ideje elég halvány,az egyik C-csoporban az EL-ben megelőzték a Macedónokat,de Grúziától nagyon lemaradva lettek csoport másodikok,őket egyértelműen meg kell hogy előzzük,a hazai meccseiken csíphetnek pontokat az első hármastól,remélem tőlünk nem,hanem nekünk besegítve majd a szerb–montenegró kettőstől.Litvánia kifejezetten legyengült,az EL-ben,egyik C-csoportban utolsók (4.) lettek,6 meccsen csupán 1 pontot szerezve,még Feröer és Luxemburg is utcahosszal előzte meg őket,ő tőlük most is kb. ennyi pont várható majd.

Puskás str. 2017
Puskás str. 2017
október 9, 2022 5:51 de.

Én most jó darabig elköszönök erről a fórumról. Nem látom tovább értelmét az érdemben nem előre mozdító írogatásoknak, találgatásoknak, elemzéseknek. A kutyát nem érdekli miket írunk itt hétről hétre. 40 éve vagyok hűséges Honvéd szurkoló. Elegem van most már ebből az egész szarakodásból amit velünk művelnek. Agyő, csáó, szebb jövőt!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Puskás str. 2017
október 9, 2022 3:19 du.

Megértelek!
Olyan szintű apátiában vagyok én is hogy értelmét nem látom sokszor bármit is írni!
Nem kezdtek magasan 4 éve az új tulajok de évről évre sikerül alulmúlniuk magukat s most már vitathatatlanul a mi csodálatos csapatunk a mennyei legelcseszettebb viccparádéja!
Lassacskán a kertek alatt kell bújkálni ismerősök között hallgatva a teljesen jogosan lesajnáló kritikáikat s ez Puskás Ferenc csapatának alkalmazottaitól minimum szégyen gyalázat!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Puskás str. 2017
október 9, 2022 1:01 du.

Szted amit itt ìrunk azt mondjuk a klubházban olvassàk?Dehogyis!Ez a fórum egy szurkolói felület,ahol eszmét cserèlünk,dühöngünk,elemezünk ki-ki a maga módjàn.Egy dolog kapcsol össze minket,A KISPEST imádata.Megértelek,de várunk vissza!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 9, 2022 5:07 de.

Csak pozitívumokat írok, mert különben lebasznak 🙂
– Két gólt is sikerült rúgnunk kidolgozott helyzet nélkül !
– Amit kapura rúgtunk az be is ment !! Remek a helyzetkihasználási mutatónk !
– Hazai pályán remekül védett a kapusunk amikor záporoztak a lövések a kapunkra. Az ellenfél a második félidőben lévő összes ziccerét kifogta Szappanos !
– Több százan váltottak jegyet ! Miközben ez a csapat azt sem érdemelné meg hogy bárki is kimenjen megnézni őket.
– Örökre emlékezetes marad a 3000. bajnoki meccs !! No, nem a meccs miatt hanem remek nyereményjáték volt a kezdőrúgással kapcsolatban !
– Ez a kutyaütő Kövesd se tudott nyerni ebben az Oroszlánbarlangban !! De a Kecskemét se !! És a rém gyenge újpest se !!
– Tök jó idő volt tegnap !
– Nekünk van laptop DJ-nk ( vagy laptop szakmai igazgató vagy koordinátor, vagy nem tudom mi a rangja) miközben másik csapatoknak NINCS !!
– Előreléptünk ! Az elmúlt években folyamatosan kieső helyeken voltunk. Most pedig egy 114 éves klubhoz méltóan az előkelő 9. helyen vagyunk !!!

A többiről ne beszéljünk….

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 10, 2022 4:05 de.

Véleményem szerint azért bőven voltak pozitívumok, mégha ezért esetleg megszólnak akkor. Egyáltalán nem volt sótlan a mérkőzés. Ellenben, ha a védőjátékossal 2x is gólpasszal segíti az ellenfelét, akkor egy edző mit tud csinálni? Remélem Cirkovic megkapja érte a maga büntijét, mert hogy ez a meccs a faszságain ment el az is biztos. Hozzáteszem én továbbra is hiányolom Kerezsit, Szabó Alexet, akik amikor játszottak meggyőző focit produkáltak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 9, 2022 8:25 de.

+1 Talakozhattal a haverokkal. A kölcsönös dühönges segit oldani a stresszt.
+2 Sokat sporolhatsz, ha kizarolag a Hellopay kartyadat viszed a meccsre, mert a feltöltö automatak nem mukodnek, igy nem tudsz költeni a bufeben.
+3 Megtapsolhattad Nagygerit. Bar az ellenfel csapataban jatszik, de megerdemelte.
+4 Valamilyen fatalis félreértés folytán senki nem öntött le sörrel, így száraz, tiszta ruhaban mehettem haza.

Eljen Kungabor ( a legendas Baszdszajba törzsből) !

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 9, 2022 5:55 de.

Annyival egészíteném ki, hogy továbbra is minket szolgál minden idők ügyvezetője. Bár szerényen meghúzódik a háttérben (számunkra), azért az érdemei elévülhetetlenek!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
október 9, 2022 8:27 de.

A Nepomuki szent Jozsef tartsa keresztviz ala a Niagara vizesesben!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
október 9, 2022 5:37 du.

Csak legalább 15 percig egyfolytában…

Snowflake
Snowflake
október 9, 2022 3:23 de.

Itt bárki lehet az edző, amíg a játékosok ilyen dolgokat csinálnak mint a csirke. Sajnos nem tudtam nézni a meccset, de ha az ember nem kapott pár ezer eurót ezért a „teljesítményért” pluszban egy bukitól, akkor megeszem a kalapomat. Ez egy vicc volt, amit csinált. Összefoglaló alapján.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x