© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Kérem a vezetőséget,hogy lèpjünk vissza az Nb1-től,most!
Szar minden…
Szerintem a fiatalokra kellene építeni. Ez teljesen egyértelmű.
Igazad van jöhet Pedri meg Gavi a Barcabol
Szerintem a komplett B csapat az nb3ból 🙂
Szerintem a komplett B csapat az nb3ból 🙂
Mondjuk a fiatalok IS qrvagyengék.
Mire alapozod ezt?A maiak alapjàn sztem hagyjuk ezt a vonalat is.
Vicc volt 🙂
Kikre kellene helyettük? Nem látom az eltékozolt minőséget a keretben. Pénz pedig úgy tudom már nincs dögivel.
Olyanokra akik focizni tudnak. Mint pl Samperio,Prenga, Doka,Tamás,Gomis. Baszhatjuk a fiatal tabellát. 1 értelmes helyzetet nem dolgoznak ki.
Ui; pénz nincs dögivel. Többek közt mert a 250-300 millás akadémia költség 1,3 milliárdra ugrott. Megéri.
Jövő héten ott leszek Szhelyen és talán Zegen is. Remélem a légiósok majd bizonyítanak.
Zegen szarrà vernek…Bocskay és Gomis kiesésével az eddig szar kp is szarabb lett.Vkp nem is lesz.
Ket rohamneger atgyalagol a vedelmunkon az fix
Meg Tajti,hirtelen májer is gólt fog lőni.Lehet majd nosztalgiázni,mikor szarrà verve jöttünk el zalàból.
Májer, Kálnoki, Gergényi és Szendrei góljaival 4-0. :(((
Papírforma.faszom kivan
Nos, a rossz hír az, hogy az említett urak sem fognak segíteni érdemben. Ne tegyünk úgy, hogy a felsoroltak ne lennének részesei a megszerzett 10 pontnak és az elbukott 23-nak.
Az említett uraknak köszönhetjük azt a 10 pontot ami van.
a IS lemaradt.
Hát,Bocskay adott gólpaszt az igaz.
Kerezsi gólt lőtt, illetve a másik kettő is ott volt a pályán. Küzdöttek, hajtottak, párharcokat nyertek.
Pedig te úgy teszel mintha a fiataloknak semmi szerepe nem lenne a szereplésünkben.
Én úgy teszek, hogy nem rosszabb a fiatal koncepció mint a légiós. Mivel a légiós többe kerül és kevésbé tudok azonosulni velük, ezért összességében jobbnak találom a fiatal koncepciót. Mivel most már ég a ház és a fiatal lovetta is a zsákban van, ezért eljön a 8 légiósos és 3 magyar öreg meccsek ideje, ha már egyszer fizettünk értük. Akkor aztán majd minden megváltozik, vagy nem.
A skótnak itt már nincs sok ideje ez prognosztizálható. Mi lesz akkor ha következő edző azt mondja,hogy szarok rá hogy mit akartok,de nálam csak azért nem fog kezdeni senki,mert akademista fiatal, ha valaki edzésen jobb teljesítményt nyújt? Mert az azért világos, hogy a skót bábu azért lett keresve,mert vele lehetett megcsináltatni azt,hogy megmondták játszatni kell a fiatalt ha esik ha fúj.
Akkor nem lehet,hogy most is ilyen bábut hoznak?Vagy most,hogy ég a ház,hoznak valóban egy edzőt,mondjuk horvátból?
De lehet.
Mivel, ahogy írtam, lassan elérjük vagy már elértük a fiatal pénz maximumát, ezért már a klubház sem fogja nyomni a fiatal koncepciót. Ebben biztos vagyok. Mindamellett engem rohadtul nem győzött meg az első harmad alapján a (szerintem) prognosztizálható jövőbeni változás, mert 4 fiatallal vertük a Várdát és most kikaptunk a Felcsúttól szintén 4 fiatallal a kezdőben. A köztes meccseken 1-2 fiatallal nyomtuk, azaz ahogy Fakehunternek írtam, nincs a keretben eltékozolt lehetőség. Ha nem is állandóan, de minden légiós kapott elég bizonyítási lehetőséget, aztán itt a 10 pont, amit kenhetünk oda, ahova csak akarunk.
Ugyanolyan vakok mint a tobbi egytol egyig szapit leszamitva nincs egy elso osztaly szintjet meguto jatekos.
Lukic es Doka mentalitasban nem uti meg
Azt nem tudom kire kell építeni, de q ma pályára lépő játékosok közül max. Szappanos és Tujvel volt, aki bármifajta értékelhető dolgot tett, az ziher.. Az összes légiósunk kurva gyenge.. Egyik se ér egy darab szart, ilyen játékosok az nb2-ben rohangálnak.
A légiósok miatt nem vagyunk kieső helyen jelenleg
Ezt a teljesítményt, tapasztaltabb nb2-es magyarok is hoznák… Sajnos nagyon gyengék ezek a légiósok..
Elértünk kemény munkával arra a szintre, amit a riválisok szoktak skandálni. Egyszerűen szar lett a Kispest.
Ez az egész egy kkoncepciótlan szar…. a taktika ami nincs, az igazoláspolitika ami katasztrófa… a cserék vicc…… szánalmasak vagyunk
Eddig az volt a baj,hogy nem voltak fiatalok. Most meg az,hogy nem igazoltak hanem őket erőltették. Lehet Lukic olyan dagi,hogy őket is visszahúzza.
Teljesen kilátástalan a játékunk, semmi veszélyt nem jelentettünk a kapujukra…A 16-osuk közelébe se jutunk el, mert elpaszoljuk a labdát… Sajnos a fiatalok is kritikán aluliak voltak…
Első félidőben volt 6 kapuralövésünk, a második a csodacserékkel együtt is szégyen.
Egyszer kellett védenie a Felcsút kapusának(!!!!), az egész meccsen(!!!!!).
Enninnel centerben ez is nagy teljesítmény.
Az általad dicsőített fiatalok pedig tömték jobbnál jobb labdákkal.
Egy ilyen penge legiósnak példát kell mutatni a fiataloknak, hogy hova tudnak eljutni, ha olyan mentalitásúak, tudásúak mint ő! Kimagasló játék szélen, középen! Csak tanulhatunk tőle, remélem Katarban is bizonyít a VB-n!
Tippmixen rateszem az osszes ingosagom, hogy o lesz a golkiraly a vbn
A fiataloknak meg azt kellene megmutatni,hogy nem volt hülyeség idén mindent rájuk építeni. Igazolásokat,stábot mindent
Oh szegény, Ricsi. Múlt héten egy Bocskay nevű öreg légiós adott neki gólpasszt.
Hogy védi a szpíker Kungabeszt.
Az ágyasa biztos.
Kis öröm, hogy a bitorlóknál sem egységes az öltöző.
???
A lecseréltek hisztijéből gondolom.
a mi edzőnk nem elcseréli magát, a mi edzőnk azt se tudja, hogy mi a fasz van:)
az, hogy batik meg mézga akkor szopat minket taknyosra, amikor akar: túl ironikus. nem is bírom ki mosolygás nélkül. melyik van gogh képet kell összegányolni, hogy legyen valami változás?

(ahogy leírom, piros:))))
Jól látom, hogy mindenki a 90. percet várja a pályán?
Inkább nem nézem tovább, macska-egér harc ez.
A cserék után, némileg feljavultunk, de félek ez kevés lesz az üdvösséghez.
Hát az is tartott kb 5 percig. Azóta már 2x megmajmoltak minket.
Ez a kanadai mi a Krva bds életbe van még itt? Szétbasz az ideg
Nono miért nem volt jó?
Samperio jobb?
Bocskay jobb mint Pantelic?
Tujvi nagyon melegít.
Csere lesz. Nem tudom, hogy sérülés vagy öltözői felfokozott hangulat miatt.
Nem lesz egyszerű, de egy gólt valahogy találnunk kellene
Nem rossz amit előrefelé játszunk, csak a vége nincs még rendben. Egy igazi ragadozó hiányzik elölről. De a félidő elején és végén egész jól néztünk ki.
Háát, borzasztóan alacsonyra helyezted a mércét. Ez úgy ahogy van kurva gyenge.
Én úgy látom, hogy katasztrófális az előre játékunk. Még kihozni sem tudjuk a labdát. A harmadik passz 90%ellenfélhez megy.
A második félidő teljes csőd volt, de az első eleje és vége nem volt rossz. Ha nem Ennin van középen, hanem valami futballista, ráadásul némi rutinnal, akkor rúghattunk volna gólokat simán.
Hajmeresztő a játékunk, ma ismét benne van a levegőben egy nagyobb zakó. A kapura veszélytelenek vagyunk újfent.
az első félidőről : a felcsúti gyerek egyértelműen kezezett = nincs VAR
Batik lövésénél lesen állt a társa = nincs VAR
Batik a gólja után elindult ünnepelni edzőjéhez és közben a Honvéd kispad felé köpött… no komment….
A padon nincsenek csatárjaink, nem akarunk gólt rúgni.
Helyeben a honved kispad elott unnepeltem volna courtsnak specialba
Remèlem akkor is istenìtetted batikot,amikor a kövesi meccs utàn megtiltotta a játèkosoknak,hogy kijöjjenek a tàborhoz.
Vagy mikor sorban mentek el rajta meccsek. De legalább lehetett szarozni a csapatot. Örülök,hogy Bence végre talált motivációt.
Mert elfelejtettek a nyáron csatárokat vásárolni.
Ha már szívni kell, akkor azt a 4 csikóval tegyük.
Ha már szívni kell akkor játszhatna 2. csapat is
Batik goljaval vezetnek ellenunk.
Good job courts… you dumb fuck.
Olyan gyengek vagyunk, hogy jelenleg az nb2 be is egy kozepcsapat lennenk
Batik életében nem találta még így el a labdát, de persze ellenünk ez is sikerül Neki :DD parádé.
Pont erre gondoltam
Élet őt igazolja, sok hülye dilettáns vezető jó nagy szart kavart…
A fiatalokkal meg nem megyünk semmire.
Durván lecsúszott neki.
Looks great!
Ez a Keresztes gyerek sportolónak néz ki, nem úgy ahogy régebben néztek ki az ifjú akadémisták.
Lukic padon sem?
Hát Tam mester szereti keverni a kártyákat, nem szívbajos leültetni a renitenseket. Kíváncsi vagyok! Csak!
Sztem Lukic azért nem játszik,mertnem akarjuk,hogy megsérüljönehet megvan a deal vele kapcsolatban.Nehezen hiszem,hogy legalább a padon ne jutna hely neki.
Remélem jó pénzt kapunk érte
Milyen deal? Eladjuk? Hová? Arábia?
Kerezsiiiiii!
Úgy érzem, ma nem kapunk ki
Pár napja írtam, hogy nyerünk. Nehezen de még tartom magam ehhez 😀
Mindjárt érkezik Czibu vonattal Tatára, felkapom és a Dixiklánhoz csapódva leigázzuk a kanyarral, csapattal a csutipalotát!
A Kispest Mindenhol!
azt hittem Czibu bringával megy 🙂
Mélységes tisztelet azoknak akik vannak akkora mazochisták hogy akár helyszínen akár tv ben megtekintik „csapatunk” legújabb valószínűsíthető vergődését!
Attól tartok én is,nem sok örömünk lesz a mai meccsen…
Nagyon fogynak a jegyek…
???
Felcsútra. Gondoltam szólok, nehogy lemaradjon vki.
A tegnapi Crevena Zvezdából azt a Mitrovics gyereket elcserélhetnénk a mi Mitrovicsunkra..
Elég ügyes a kisgyerek.
De hozzuk vele együtt Gobeljicet is.
Azoktól kérdezném, akik közel vannak a tűzhöz… Ha vannak itt ilyenek… Nincs szó egyáltalán arról a klubházban, hogy menesztik ezt kókler Kurcot? Vagy valami ultimátum, ilyesmi? Nem tudom miért, de némileg felnyomja a vérnyomásom, ha arra gondolok, még mindig itt van és leül a padra hétvégén.
Van szó.Aztán ha lesz is szó erről, akkor lehet szomszédban nézünk körül…
Szomszédban?
Igen,ott.
Ja így már értem.
Bíztam benned,amúgy orszàgra értettem.Délről.
Szerbia,Horvátország?
Lanzafame Imréről. 🙂
Én nem bánnám…
https://www.origo.hu/sport/futball/20221014-foci-oriasi-igazsagtalansag-erte-a-magyar-valogatott-jatekosat.html?utm_source=hirkereso&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator
Ezt en sem tudom hova tenni…
Szerintem nincs mögötte semmilyen gyíkemberes összeesküvés, és még Mária országának szülöttét sem sújtja a szokásos átok. Gazdi jelölését 2 fő ok tette partvonalra. 1. bukta a gólkirályi címet (asszisztban és gólban is lemaradt), 2. a csapatából már van jelölt, Andre Blake, aki kapusként messze a legjobb szezont tolta. Clean sheet rekord. Néztem a Philly meccseit, ott a kapus a legjobb.
El kellene ezt mondani Daninak is ,ne legyen csalódott. Tök egyértelmű volt,hogy nem fér be. Ne álmodozz focizz.
https://m.nemzetisport.hu/mobil_nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2918673
Ez a magyarázat nem tetszik, tul logikus.
Egy oka van: mert magyar.
Nem!Ez marhasàg.Olvasd el Sallói D nyilatkozatàt ès megvilàgosodsz.Dani közösségi mèdiàban nincs jelen,njncs annyi követője,mint a jelölteknek.Usa=marketing,nem a tudás,teljesítmèny van előtérbe helyezve…
jól van nem kell ennyire arrogánsan válaszolni. ez a véleményem és tartom. egyáltalán nem marhaság. pár hónapja belinkeltem ide az akkori transfermarkt oldalát gazdagnak és jack grealish-nek. kb azonos mutatók, azonos életkor, azonos fizikum, posztjuk is hasonló. de akár megnézheted most is, még beszédesebb. grealish 20x annyit ér mint gazdag. saját magát köpi szemen a nyugati „értékrend” nap mint nap. mindenben maga felé hajlik a keze. És amit írsz, „nem a tudás,teljesítmèny van előtérbe helyezve”, ez is engem igazol. Magyar ember nem hájpolja magát.
Nem voltam arrogàns,max te annak érezted,sorry.Azért Gazdag ès Grealish között párhuzamot vonni merèszsèg.Dani azért nem egy olasz,nèmet,angol ligában tette le ezt a teljesítmènyt az asztalra.Nem vitatom el az idei teljesítmènyét,de ha ezt megismétli,netalàn egy erősebb bajnoksàgban,akkor megkövetem.
ja en azt hittem azert mert feher
gondolom viccnek szántad, de a mai világban sajnos már ez sem lenne furcsa.
Igen, lehet benne van, hogy milyen az általános hírünk a nagyvilágban. Simán el tudom képzelni.
Ez hülyeség, ott senki sem tudja, hogy ki az a Gyúúúcsány.
Na vajon miért nem?! Tudjuk jól
Úgy látszik nem csak névrokonság van az mlsz-szel.
Sallói a napokban elmondta,hogy mennek ott ezek az irányított díjazások,elismerések. Dani ha akar ott valamit nyomja jobban a közösségi médiát.
Vagy lepjen feljebb egy jobb bajnokságba. En ennek drukkolok amugy, megerdemelne.
Szintén. Oda ahol nem fent a haverok döntik el,hogy ki a jó 🙂
Már csak 8.23 millio eurot érünk aTM.-en.Ami nem is lenne baj,ha az eredmények jönnének.De sajnos nem ez a helyzet.
Szevasztok,
1 újabb meccs ráadásul a csúfok ellen.
Tippek? Én most Xes meccset gondolok, de valahogyan, akárhogyan nyerni kellene 1 nyomorult góllal.
Ott tali skacok!
A realitás most sajnos egy tükörsima 3 : 0 a szégyenteleneknek!
Ott sajnos egy vállalható edző is van meg a fél ország pénze s ezáltal értelmezhető játékosok
0-1
Gól: Batik
Egy kisvardai szar 0-1…ezt tudom elkéozelni.. Elrontani a játékukat.. Plusz talán kicsit basztani kell őket.. Elég hamar felkapják a vizet.. Ezzel lehetünk nyerők.. Sajnos ez van..
Ezek ellen nem tudnék vereséget tippelni, kötelező az optimizmus! Szünet után fordítunk: 1:2 (1:0)
Ui. g: Kerezsi, Traore
Továbbra is maradok tisztelettel, pesszimista: névtelenek- Kispest 3:0.
Ami után Courts-nek megköszönik a melót és Dobrodošli Mr…..?
Több szar meccs után most már egy jónak kell következni,de nem nagyon látom,hogy fejlődünk. Néha vannak szerencsésebb meccselések,ennyi.
Irigyellek az optimista jellemed miatt ! Hátra megyünk nem előre:)
Az a baj,hogy én sem vagyok optimista a folyamatokat látva. Évről-évre csúszunk, szépen lassan,de biztosan lefelé.
„Nekem már nincsenek igényeim. Vegetálok”- hogy Janka nénit idézzem.
Egy kis vitaindító off….érdekelne, hogy Véber Gyuri féle utánpótlás edzői megnyilvánulásokról mi a véleményetek?
https://444.hu/foci/2022/10/10/buta-fasz-basszajba-az-osszes-a-kurva-anyjat-instrualt-az-u19-es-meccsen-veber-gyorgy?appview&fbclid=IwAR1v3Ab6INS_c2mEPqD-3q9ZJ4dn8Mi3Ze2qky6xMnLcxk4illyMGtEJCbg
Szakmai és szülői vélemények is jöhetnek. 😀
o jon allitolag Tam helyere :DDD
Egy primitív alkoholista fasz, a gyerekek közelébe se szabadna engedni… Az jó, ha egy edző szigorúan bánik a kölykökkel, de ő egy tahó..
Egy primitív ember…Mikor még játékos volt,egyszer összefutottam vele egy presszóban.Már nem volt”szomjas’mindenféle hülyeséget összehordott,hogy melyik topbajnokságba mehetne játszani.Nem is csodálkoztam ezen az eseten.
Egy olyan embert, aki korán reggel az újpesti piacon támasztja a krimó pultját, azt nem lehet a gyerekek közelébe engedni… Pápáról is azért kellett mennie, mert balhézott egy bárban ..
Üdv! A piaci storyt láttad v. látták, v. hallottam xy-tól?
Láttam..
Én úgy gondolom kell a szigor és a fegyelem,mert anélkül nem fog működni rendesen a rendszer,a puhapöcs edzőket nem sokba nézem.
Viszont amit ez az ostoba Véber művel,az kabaré. A ló túloldala. De nagyon.
Igen….a fiam által én is napi szintű betekintést kapok egy nb3-s csapat komplett utánpótlás képzésében. És valóban azok az edzők, akik oldschool stílusba odamondják a frankót edzésen v. meccsen, szigorú fegyelmet tartanak, kollektív büntetéssel, stb. azok hatékonyabbak és jobban is el tudják fogadtatni magukat a fiatalokkal, mint akik „puhább”, „liberálisabb” edző stílust képviselik. Ellenben az is tény, ahogy mondod, hogy a gyerekekkel való személyeskedés, megalázás, alpáriság nem az ilyen helyre való.
Nincs is baj az „oldschool” edzőkkel, de Véber ezzel a stílussal nem azt képviseli! Nekem is volt kőkemény edzőm, amikor kézilabdáztam, akinél ha nem értél az edzésre időben vagy nem vetted komolyan azt, akkor vagy békaügetés volt rogyásig vagy futtatott fél órán keresztül és emelet hangon elmondta, hogy nála ezek és ezek a dolgok nem megengedettek. De egy vmit sosem tett, hogy alpári módon, szidva küldjön el az anyámba.
Véber egy buta, tanulatlan, arrogáns paraszt…!
Így nem lehet egy utánpótlásban dolgozni és megnyilvánulni. Pálya, de legfőképp gyerekek közelébe nem engedném. Ha az én gyerekemmel beszélne így az edzője, betakarnám, mint Moszkvát a hó és többet oda nem vinném.
Ez így van.
Zivzivadze témához: hozhatnánk ide őt is,de attól még nem lenne ,aki kiszolgálná. Ugyanúgy kínlódna,mint fehérváron.
Újpesten ott volt Croizet és Beridze,tőlük megkapta a jobbnál-jobb labdákat.
Itt ez elég hiánycikk.
Üdv! Szép álom jó álom csak lenne valóságos! Zizun amióta vissz… setétvárra, látványosan érezhető lelombozása, gólszegénysége, valószínű nem érzi otthonosságát F.váron!
Mondjuk egy Ennin-Zivu cserét némi ráfizetéssel el tudnék képzelni…. 🙂
Jó ötlet, csak Ennin játéka kire van hatással,és esetleg pont a F.váriakra?
Hát,mégcsak fehérvárig sem kell menni,mert rám is elég nagy hatással van.
„Az ilyen játékosok a klub saját nevelésű játékosai, akik átérzik a csapatuk szellemiségét, társadalmi jelentőségét is, hiszen ez gyakorlatilag „velük született tulajdonság”.Pláne akkor, ha alázatosak, harcolnak és nem alibiznek”
https://nb1.hu/otp-bank-liga/visszakovetelik-a-honved-ultrai-a-mezokovesd-kozeppalyasat
Mikor még itt volt, szidtuk folyamatosan.
Hát ezt a kommentet még az Izaura TV-n is megkönnyezik.
Ez Nagy on szép de amikor itt volt Geri nálunk az utolsó 2-3 évében már csak kerettöletelék volt!
Nem tudta egyik edzőnél sem beverekedni magát a kezdőcsapatba ha végül mégis becserélték nem mutatott ssmmit!
*mikutyánkkölyke” de sokat segíteni már nem tudna!
Igen, ez valóban tény, hogy Geri szíve lehet, hogy vörös-fekete, de az utóbbi pár évben nem tudott annyit hozzátenni a csapathoz, erősen peremjátékos kategóriában tartozott.
Ellenben tény, hogy a Klub iránti szeretett, a lojalitás mintaképe a srác, amit a mostani játékosok nagy részéből hiányzik. És az iránta táplált szurkolói szimpátia valószínűleg ebből fakad.
Ez most, ebben a szituacioban pont lényegtelen. En személy szerint azt gondolom, hogy az unneples egyreszt szolt Gerinek, masreszt uzenet volt a csapatnak. Protest es nagyon eros uzenet. Az is megértette aki nem beszél magyarul és/vagy nem játszott együtt Gerivel. Ott voltam, es azt lattam, hogy a ‘Nagygerizes’ kozben olyan futtyot kapott a csodacsapat, hogy Szapi gyerunk befele integetésel kuldte be a fiukat. TanacstalanTam oda ae jott mint szokott . Szoval Geri koszonjuk, es ti meg basszatok meg volt egyszerre.
A Geri gyere vissza részhez írtam
Most kéne lecsapni Zivzivadze-ra….
Amúgy azt gondolom ha megy valamerre az külföld lesz, nem mi. Sajnos
Augusztusban még volt róla szó, hogy a Köln ajánlatot tesz érte.
Amúgy szerintem nem nagyon lehet őt már az nb1-gyel motiválni.
Nagy valószìnűsèggel igen.Tudom,hogy bilibe lógott a kezem,ezzel a feltètelezèssel,csak a tegnapi események utàn,keretből kitett Grúz jó iràny lenne.Lilàknàl is jól nyomta,amikor kölcsönben volt.
Lecsapni?
Miből? Nem arról van szó,hogy költségcsökkentésképpen eladni készülünk Lukicsot és /vagy Zsótért,Szappanost,Dokát ill., Nagy D. sem marad?
2-ből most látsz pénzt utoljára, egyből már most sem,egy vívja az egok harcát,egy pedig csak fikció jelenleg. Hogy pontosítsunk. Valamint a költségvetési rész másokra is vonatkozik,következésképpen pótolni is tudsz olyanoktól akik szerényebb lehetőségekkel rendelkeznek nálunk. Azokból meg azért van bőven még így is.Ha minden kötél szakad.
Igen, ez így van, ahogy írod, de ha elmegy Lukics és mások akikért pénzt is kapunk, akkor helyére a vidi csapatából ma kitett Zivzivadze tökélete pótlás lenne.
Lukic rajongóként én is így látom. Zivzivadze megfelelő pótlás lehetne
Jó,azért erre mérget vehetünk,hogy nem fog így történni.
Egyrészt,elvileg máshova kell a játékosokért járó pénz(nem fogunk hasonló nagy fizetésigényűt hozni), másrészt esélytelenek is vagyunk őt leigazolni,mert tud menni pénzesebb csapatokba.
feltételes módban írtam. Én nem várok ilyen eseményeket a klubtól. Ha meg nem igazolunk normális, használható játékosokat a piacképes és valószínűséggel távozók helyére, akkor esélytelenek vagyunk bentmaradni is. Ugye azért azt ne gondoljuk, hogy majd fiatalokkal pótoljuk őket, akik benntartanak minket.
Persze hogy nem várunk ilyen eseményeket a klubtól,hiszen tisztában vagyunk vele,hogy nem is fog bekövetkezni. Pont emiatt
kár rugózni rajta szerintem.
Tökéletesen igazad van abban,hogy így nem fogunk benntmaradni. Eddig is szarul néztünk ki az utóbbi években,de most mindazt felülmúljuk. Gyökeres változásokra lenne szükség és gazdára,nem pedig tulajdonosra.
Háàt,ha nàlunk nem mennek jól a dolgok,akkor mit szóljanak a molosok.Ott se klappol minden.A „csóró”lilàk megint összeszedtèk maguk.Ebbe a posvàny nb1-be bőven elég,ha küzdesz ès megalkuvás nèlkül mèsz ès van eredmèny.Nàlunk mèg se megy.
Ebben teljesen igazad van!Sajnos ez az ami nincs meg nálunk!Többek közt ez sem.Ne értsetek félre de néha irígylem a hajtós játékukat.
Ja ott meg még pénz is van.
Ja ott meg még pénz is van.
Üdv! Én csak röviden, már nem idegbetegen, kicsit rezignáltan,de gyorsan verő szívvel a Honvéd iránt, hogy a M.Kövesd is csapatabb kollektíva mint a miénk! De-mégcsak az L-ső felvonás végén járunk!
Én csak ezt a Samperio gyereket nem értem. Hogy az istenbe keveredett ide a sok botlábú közé? Illetve ha nem fatális véletlen volt, akkor miért nem tudunk még 5-6 hasonló kalibert igazolni? Bocskay pedig válogatott lesz, akárki meglássa!
A válasz szerintem a szokásos: nem volt játékban az utóbbi időben.
ismét faxa 7vége volt…látom a kiakadásjelzőn is… a Lassie és Dixi kommentek nagy részével is egyetértek, de Horváth Csabáéval FULL!
hozzáteszem, hogy nem láttam a meccset, csak tegnap az összefoglalót.
az első gól előtt furán pörgött visszafelé a labda cirkó felé, rosszul találta el, erre lehet azt mondani h véletlen.
de amit másodiknál művelt, azért min. pénzbüntetés.
Viszont…jó volt látni Bocskay milyen pontos indításokat adott a gólok előtt… Samp szépen fejezte be és kivételesen a kanadai nehéz atléta is a kapu felé fordult és bekotorta vhogy.
Szappan újra topon volt.
szóval, talán ebből a Bocskay-Samp kombóból többet is ki lehetne hozni?
milyen volt Domingues kezdőként ?
Pofátlanul kihagyták a játékból a kedves társak (és Tamást is, pedig rengeteget rohant fel ő is !)
Aztán amikor labdát kapott akkor azt úgy vette le hogy közben már irányt is változtatott és két védőt elküldött gyufáért a büfébe.
Folyamatosan a jobb oldalon (Jonsoon oldala) felé próbáltunk támadni.
Ki kell emelni Samperiot akinek a gólja mellett volt pár szép csele és szöktetése és elkezdett vezérként funkcionálni. És ami meglepő hogy simán bírta végig fizikálisan a meccset.
Edzői hiba volt Cirkovicot játszatni. Már a múlt héten is le lett cserélve szünetben.
És rossz volt látni hogy több olyan játékos is ott ücsörgött a lelátón, akinek a pályán sokkal nagyobb hasznát vettük volna (Lovrics, Traore, Nagy D.)
bocskainak volt a 2 csodaszép gólpassza, de ezenkívül megint eltűnt 88 percre.
Én pont a francia srác oldalán voltam. Szerencsétlent sajnáltam, mert sokszor állt megjátszható állapotban, és a labdák rendre a másik irányba mentek középről. A messziről jött labda nem egyszer túl hosszú volt neki, kicsit olyan volt, mintha direkt nem akarnák őt megjátszani. Tamás-sal viszont ügyesen passzolgatták, inditgatták egymást.
Összességében ő inkább az a játékos, aki a robbanékonyságával, technikásságával egy belaposodott 2. félidőt tud jól fölpörgetni, esetleg gólt is rúgni.
Súlytalan.
Valóban nem egy Lukics alkat,de a helyére beàlló Kocsis mi volt?
Kocsisnak volt egy egész jó lövése, meg agilisabbnak tűnt. De ne érts félre, Domingues debreceni játéka kimondottan tetszett, de most valahogy eltűnt.
Dehogy értelek fèlre,csak nekem is az tűnt fel a meccset utólag megnézve,hogy a francia sràc folyamatosan mutatta magát,de nem vontàk be a jàtèkba.Èn egy technikàs,gyors jàtèkosnak tartom,akiben làtom a bizonyítási vàgyat is.Sztem játszatni kell,de valahogynem érzem,hogy a skót tudnà a játèkosok igazi helyét.Ebből kiindulva pedig nem működik a csapat egyben.Csirkovicsot most2 meccsen jegelnèm,hogy tudja h a helye.Ha egy dokànak kijàrt,neki is.Capant megnèznèm.
https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-gazdag-tripla-golpassz-szalai-attilatol-varga-kevintol-2917773
Szép volt Gazdi!
Hoppá,már meg is vannak az EB-selejtezőink időpontjai is.Elég jó,mert nincs például olyan eset, hogy a két nehezebb ellenféllel (Szerbia,Montenegró) pár napon belül egymás után kellene játszanunk.
A magyar válogatott Eb-selejtezős programja:
Március 23., 20.45: Magyarország–Bulgária
Június 16., 18.00: Montenegró–Magyarország
Június 20., 20.45: Magyarország–-Litvánia
Szeptember 7., 20.45: Szerbia–Magyarország
Október 14., 20.45: Magyarország–Szerbia
Október 17., 20.45: Litvánia–Magyarország
November 16., 20.45: Bulgária–Magyarország
November 19., 15.00: Magyarország–Montenegró
Meg van az EB-selejtezős csoportunk.Magyarország,Szerbia,Montenegró,Bulgária,Litvánia. A második kalapból a két legnagyobbat elkerültük (Francia,Anglia),de a harmadik legerősebbet onnan megkaptuk a szerbeket.Akik most újra nagyon jók,a nemzetek ligás csoportjukat megnyerték (feljutottak az A-ligába),tele vannak klasszis játékosokkal,így ők a mostani csoportunk első helyére a legesélyesebbek.Viszont azért van esély rá,hogy partiban legyünk velük akár az első helyért is küzdve.A második hely behúzására,pedig nagy esélyt látok.Montenegró most nem annyira jó mint régebben,az EL-csoportjukban (B ligás) harmadikok lettek (Bosznia és finnek után),a hat meccsükből kettőt nyertek meg,őket ha nem is könnyen ,de meg kell hogy tudjuk előzni.Itt azért lehetnek körbeverések is,a szerb,magyar,montenegró hármas egymás elleni meccsein,ha mi mindkettő ellen hozunk 4-4 pontot,akkor meg lehet a csoportgyőzelem.Bulgária hosszú ideje elég halvány,az egyik C-csoporban az EL-ben megelőzték a Macedónokat,de Grúziától nagyon lemaradva lettek csoport másodikok,őket egyértelműen meg kell hogy előzzük,a hazai meccseiken csíphetnek pontokat az első hármastól,remélem tőlünk nem,hanem nekünk besegítve majd a szerb–montenegró kettőstől.Litvánia kifejezetten legyengült,az EL-ben,egyik C-csoportban utolsók (4.) lettek,6 meccsen csupán 1 pontot szerezve,még Feröer és Luxemburg is utcahosszal előzte meg őket,ő tőlük most is kb. ennyi pont várható majd.
Én most jó darabig elköszönök erről a fórumról. Nem látom tovább értelmét az érdemben nem előre mozdító írogatásoknak, találgatásoknak, elemzéseknek. A kutyát nem érdekli miket írunk itt hétről hétre. 40 éve vagyok hűséges Honvéd szurkoló. Elegem van most már ebből az egész szarakodásból amit velünk művelnek. Agyő, csáó, szebb jövőt!
Megértelek!
Olyan szintű apátiában vagyok én is hogy értelmét nem látom sokszor bármit is írni!
Nem kezdtek magasan 4 éve az új tulajok de évről évre sikerül alulmúlniuk magukat s most már vitathatatlanul a mi csodálatos csapatunk a mennyei legelcseszettebb viccparádéja!
Lassacskán a kertek alatt kell bújkálni ismerősök között hallgatva a teljesen jogosan lesajnáló kritikáikat s ez Puskás Ferenc csapatának alkalmazottaitól minimum szégyen gyalázat!
Szted amit itt ìrunk azt mondjuk a klubházban olvassàk?Dehogyis!Ez a fórum egy szurkolói felület,ahol eszmét cserèlünk,dühöngünk,elemezünk ki-ki a maga módjàn.Egy dolog kapcsol össze minket,A KISPEST imádata.Megértelek,de várunk vissza!
Csak pozitívumokat írok, mert különben lebasznak 🙂
– Két gólt is sikerült rúgnunk kidolgozott helyzet nélkül !
– Amit kapura rúgtunk az be is ment !! Remek a helyzetkihasználási mutatónk !
– Hazai pályán remekül védett a kapusunk amikor záporoztak a lövések a kapunkra. Az ellenfél a második félidőben lévő összes ziccerét kifogta Szappanos !
– Több százan váltottak jegyet ! Miközben ez a csapat azt sem érdemelné meg hogy bárki is kimenjen megnézni őket.
– Örökre emlékezetes marad a 3000. bajnoki meccs !! No, nem a meccs miatt hanem remek nyereményjáték volt a kezdőrúgással kapcsolatban !
– Ez a kutyaütő Kövesd se tudott nyerni ebben az Oroszlánbarlangban !! De a Kecskemét se !! És a rém gyenge újpest se !!
– Tök jó idő volt tegnap !
– Nekünk van laptop DJ-nk ( vagy laptop szakmai igazgató vagy koordinátor, vagy nem tudom mi a rangja) miközben másik csapatoknak NINCS !!
– Előreléptünk ! Az elmúlt években folyamatosan kieső helyeken voltunk. Most pedig egy 114 éves klubhoz méltóan az előkelő 9. helyen vagyunk !!!
A többiről ne beszéljünk….
Véleményem szerint azért bőven voltak pozitívumok, mégha ezért esetleg megszólnak akkor. Egyáltalán nem volt sótlan a mérkőzés. Ellenben, ha a védőjátékossal 2x is gólpasszal segíti az ellenfelét, akkor egy edző mit tud csinálni? Remélem Cirkovic megkapja érte a maga büntijét, mert hogy ez a meccs a faszságain ment el az is biztos. Hozzáteszem én továbbra is hiányolom Kerezsit, Szabó Alexet, akik amikor játszottak meggyőző focit produkáltak.
+1 Talakozhattal a haverokkal. A kölcsönös dühönges segit oldani a stresszt.
+2 Sokat sporolhatsz, ha kizarolag a Hellopay kartyadat viszed a meccsre, mert a feltöltö automatak nem mukodnek, igy nem tudsz költeni a bufeben.
+3 Megtapsolhattad Nagygerit. Bar az ellenfel csapataban jatszik, de megerdemelte.
+4 Valamilyen fatalis félreértés folytán senki nem öntött le sörrel, így száraz, tiszta ruhaban mehettem haza.
Eljen Kungabor ( a legendas Baszdszajba törzsből) !
Annyival egészíteném ki, hogy továbbra is minket szolgál minden idők ügyvezetője. Bár szerényen meghúzódik a háttérben (számunkra), azért az érdemei elévülhetetlenek!
A Nepomuki szent Jozsef tartsa keresztviz ala a Niagara vizesesben!
Csak legalább 15 percig egyfolytában…
Itt bárki lehet az edző, amíg a játékosok ilyen dolgokat csinálnak mint a csirke. Sajnos nem tudtam nézni a meccset, de ha az ember nem kapott pár ezer eurót ezért a „teljesítményért” pluszban egy bukitól, akkor megeszem a kalapomat. Ez egy vicc volt, amit csinált. Összefoglaló alapján.