Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
októberes
októberes
október 19, 2022 3:53 de.

Amilyen a klubvezetés, kb olyan szintű az edzőjelölt, elnézve a múltját. Nehéz elhinni -számomra legalábbis -, hogy nem direkt csinálják…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
október 19, 2022 6:18 de.

Ezek simán dilettáns hülyék. Hidd el nincs ebben semmi szándékosság. SŐT! Állítom, hogy büszkék rá milyen ügyesen megoldották a helyzetet

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
október 19, 2022 4:05 de.

Én sem véletlenül dobtam oda tegnap a: „szándékosan csinálják-e ezt” kérdésemet.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 19, 2022 4:10 de.

Jó, de ha szándékosan csinálják, akkor ezzel mi a cél? A szurkolók bosszantása? Saját klubjuk lejáratása?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 4:48 de.

Nem szándékosan, ennyit tudnak. Ennyit jelent, hogy valójában nem tényleges tulajok kezében van a csapat.Nem olyan kezében, aki a saját pénzét égeti a hülye döntésekkel. Mert, ha az lenne, akkor ennyi ballépést nem engedne meg és nem ülnének emberek még azokban a pozikban, ahol évek óta vannak. Valójában mindegy nekik ez az egész, csak ne essen ki a csapat.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 6:15 de.

PONTOSAN!
A szándékosság ki van zárva. Ennyi van bennük és kész…nem akarok politikai árhuzamot vonni, ne értse félre senki, de eszembe jutott Moldova A szent tehén című regénye (a magyar textiliparról) ahol interjúvolt egy vállalat igazgatót aki előtte a helyi pártbizottság (!!!) politikai osztályvezetője volt (nem szó szerinti idézet):
-Ne haragudjon, de hogy gondolta, hogy minden iparági tapasztalat nélkül egy textilgyárat vezessen?
-Arra gondoltam, hogy van annyi általános vezetői tapasztalatom, hogy meg tudjam csinálni. (Moldova erre úgy reagál, hogy ennyi erővel egy tengerjáró hajó kapitányi pozícióját is elvállalhatná).
Ezek ott a klubházban mind önjelölt hajóskapitányok. Szégyen bazmeg…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 4:12 de.

Fogalmam sincs,azért kérdeztem.
Ilyen hülyék egyszerűen már nem lehetnek szerintem.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 19, 2022 3:14 de.

Összefoglalom annak aki nem értené:

A már elbocsátott Tam Courts és fele stábja helyét ideiglenes átveszi Tam Courts és fele stábja az új edző érkezéséig. 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 6:14 de.

De egyébiránt a BHO nem erősítette meg (igaz nem is tagadta) a Tam elküldését.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 12:57 du.

Nézegetjük itt az új edzőt,miközben a régi Szombathelyen van a csapattal,aztàn mèg az is lehet,hogy zegen is ő lesz….kifürkèszhetetlen ez a klub,baszki.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 2:06 du.

Kérlek mondd, hogy csak azért van mert nem egyeztek meg teljesen az új edzővel. Nehogy egy újabb esélyt kapott az ifjú Ferguson.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 18, 2022 2:11 du.

Mondom….mondanèk többet is,de nem szeretnèk,mert vicc ez az egész helyzet.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 2:17 du.

Tipikus Kispest…
Itt kell lenned, hogy elhidd!? 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 18, 2022 2:36 du.

Ezt èn már nem akarom elhinni.Elviekben kirúgtuk,megvan az utód,de ez még marad ès tervezi a következő meccseket,mintha semmi sem törtènt volna.Dilettàns vezetőség!Mendelènyi add el klubbot és tàvozzatok Kispestről.Naponta alázzàtok meg ezt a patinás klubot!Szègyen!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 3:21 de.

Dögöljek meg ha értem.
Tehát, kirúgtuk Tamot. Oké. Jönne helyette a horvát edző. Oké. Az új edzőnek valami közbejött, csúszik a dolog. Oké.
1. Ilyenkor nem lehet leültetni mondjuk Pisontot vagy bárki mást ideiglenesen?
2. Ha mondjuk továbbjut a csapat, akkor nem gáz, hogy úgy rúgunk ki (újra) valakit, hogy lényegében győztesen hagyta el a pályát?
Ez így tényleg bohózat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 4:45 de.

Csavarok egyet rajta…Szerdán továbbjutunk, szombaton verjük a ZTE-t…aztán kirúgjuk? Vagy kap egy újabb esélyt, addig a horvát edzőjelölt vár? Baszki a vidinél eldöntötték, hogy váltás lesz, délután már meg is volt a helyzet oldva. Mi meg a kirúgott edző szájába hangzatos riportokat adunk…na elmennek ezek a p…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:12 de.

Jól gondolom, hogy most tölti a “felmondási időt” a skót?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 2:21 de.

Az hírlik, hogy vmiért a helyére kinézett horvát nem tud még jönni- mondjuk fura egy állástalan edző esetében – ezért megkérték, hogy maradjon még addig. Bohózat, baszki, egy rossz bohózat lett ez az egész klub. Én szégyenlem magam ezek miatt!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 3:11 de.

Ehhez nem fűzök hozzá semmit, pedig lenne mit. De csak mi idegesítjük fel ezzel magunkat semelyik illetékest nem érdekli.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 2:34 de.

Kambi is jobb lenne addig.. Tuti seggbe rúgná az alibizőket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 19, 2022 4:43 de.

Elviekben ő volt az opció szerdára….

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 4:54 de.

Legalább ő leutazott Szombathelyre vajon?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 19, 2022 5:02 de.

Kambi leutazott és marad, ahogy Avramov és Györök is. Én így hallottam.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 2:37 du.

Az az utód,aki meg lett lebegtetve?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 18, 2022 2:40 du.

Elviekben igen,de ennèl az alkalmatlan vezetésnèl semmi sem biztos.Egy k.va edzőcserét nem tudnam levezènyelni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 2:50 du.

Mindenre is alkalmatlanok,kb ez a véleményem alakult róluk,most már pár év távlatából(mármint Kun és a többiek,nem a szerencsétlen sportigazgató).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 18, 2022 8:17 de.

Ha ez a horvát csávó jön,akkor kb télen lapát. Sokáig nem fogja húzni.
Szándékosan hoznak ilyen válogatott kóklereket? Agyhalottak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 18, 2022 10:59 de.

Ezzel a kerettel Tuchel sem tudna csodát művelni. Olyan szinten szűkítették le és alakították ki koncepciótlanul, hogy az a hozzánemértés csimborasszója. Egyszerűen nincs variálási lehetőség.Egyes posztokon egyszerűen nincs ember, minőségről nem is beszélek. Csatársorunk ki kell mondani, hogy nem létezik, mert akik csatárként vannak a csapatban feltüntetve, azok jóindulattal sem nevezhetőek annak. Egyszóval örüljünk, ha még ilyen edzőket is sikerül hozni. Lehet, hogy a váltással és egy új szemlélettel ki lehet mozdítani a csapatot, de én nagy áttörést nem várok. Ha választani kellett volna a horvát edzők közül, akkor én hoztam volna Tomicot a Rijeka edzőjét, aki konferencialigába vezette tavaly őket és 63 meccsen 1.90-es pontátlagot hozott, míg előtte a Lokomotiv Zágrábnál 114 meccsen 1.51-est

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 11:51 de.

Tuchel sem tudna ja. Az igaz.
De akkor még inkább nem értem miért egy bukott,nb1-et hírből sem ismerő edzőfejedelmet kell idehozni?
Te tudod erre a választ?
Miért nem egy Csertői,aki köztudottan rendbe tudja tenni a védekezést,ismeri az nb1-et,tudja mire képes a keret és tisztában van vele,hol kell azt megerősíteni. Ő pl tudna egy stabil alapot összerakni,amire aztán lehetne építkezni,ha van rá több lóvè. De itt az alap is hiányzik egyelőre.
Direkt csinálják az ostobaságaikat ezek a f.szok?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 18, 2022 12:01 du.

Gondolom Kepcija ismeri dolgoztak legiànàl együtt,ismeri,kèzenfekvő nekik.Csertői engem annyira nem győzött meg,hogy edzőként lássam nàlunk.Gyirmót azért most annyira nem ok.De nézd meg Bognárt,az MTK is kipukkant most.Abban igazad van hogy alap nincs,de ennek az elmúlt 4 èv az oka,hogy folyamatosan vàltoztattàk a z irànyt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 3:37 de.

Csertői még akkor is jobb megoldás ettől a szerencsétlen horváttól,ha nem győz meg téged,hidd el.
Ez kurva gáz,nagyon rossz döntés.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 18, 2022 8:29 de.

Megfogadtam, hogy nem írok az új edzőről (ha lesz), de más hozzászólását lájkolni szabad. Kapnál kettőt de nem lehet, csak egy like-ot adni.
(Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot és nemzetiségre csak horvátot keres a TM avialable coaches menüjében, kurva sok nagyon jó mutatójút talál, és köztük kurva sok olyat aki valóban elérhető lenne nekünk -vélhetően- anyagilag is. Amúgy nézzétek meg ki alulról a harmadik a ppm szerint csökkenőben összerakott listán…igen, ő az. Az újságban megszellőztetett név.)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 18, 2022 8:29 de.

Megfogadtam, hogy nem írok az új edzőről (ha lesz), de más hozzászólását lájkolni szabad. Kapnál kettőt de nem lehet, csak egy like-ot adni.
(Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot és nemzetiségre csak horvátot keres a TM avialable coaches menüjében, kurva sok nagyon jó mutatójút talál, és köztük kurva sok olyat aki valóban elérhető lenne nekünk -vélhetően- anyagilag is. Amúgy nézzétek meg ki alulról a harmadik a ppm szerint csökkenőben összerakott listán…igen, ő az. Az újságban megszellőztetett név.)

kiskoz
kiskoz
október 18, 2022 7:49 de.

Már csak a statisztikában bízhatunk: egyszer csak olyan edző jön már, aki rá tud hangolódni a keretre… Nem kell 1 Trapattoni vagy Rossi, csak pozitívan tudjon működni a csapattal… Ne ontsa ránk a bullshitet naponta és első körben tegyen rendet a fejekben… Aztán legyen végre egy értelmes játékunk, amit nézni is érdemes

KareszB
KareszB
október 18, 2022 7:33 de.

Nem értem, hogy mi bajotok van, a weboldala menő…
https://dean-klafuric.com/

nethool
nethool
Válasz a következőnek  KareszB
október 18, 2022 12:48 du.

Már nem csak a youtube-ot, hanem a google-t is használjuk játékos, edző keresésére. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 5:47 de.

Az NSO szerint Klafurics jöhet, akinek nem túl jók az eredményi előző csapatainál.
A görög ethnikos-nál csupán 22 meccs jutott neki, ezt meccsenként 1,09 szerzett ponttal kínlódta végig.
Majd következett a Slaven Belupo ahol 7(!!) meccs után picsánrúgták mert csupán 0,71 pontot szerzett átlagosan meccsenként.
tuti hogy ez kell ide ? Biztos hogy itt fog megtáltosodni ?
Illetve annyi a kérdés hogy a laptop DJ itt marad ? ( a virtuális szaktekintélyünk Kepcija)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 6:26 de.

Olvastam én is. Egyedül a 15 Legia meccsen volt jo ppm-je.
Amúgy a tököm tele az adjunk esélyt, reméljük majd itt produkál valamit, talán jó lesz kitételekkel. Nem tudom ő lesz vagy sem, semmit nem írok innentől csak ha lement az új edző (bárki lesz az) 10 meccse…

Ui. Az új edzőről (ha lesz) nem írok egyelőre semmit, ez így pontos.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 18, 2022 11:09 de.

A legia mellett az utolsó állomásán se volt tré. A legszarabb és legolcsóbb keretet simán tartotta bent és a középmezőnybe küzdötte őket(persze kókler nem vitatom)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 18, 2022 11:09 de.

A legia mellett az utolsó állomásán se volt tré. A legszarabb és legolcsóbb keretet simán tartotta bent és a középmezőnybe küzdötte őket(persze kókler nem vitatom)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 18, 2022 11:43 de.

Melyik csapatra gondolsz?A kaproncai Slaven Belupora?Mondjuk ott 7 meccs utàn elküldtèk,mert nem èppen muzsikàltak jól.Egy dolog igaz a keret szar volt ès emiatt tàmadtàk is a szurkolók a vezetést.Amúgy a horvát ligàban nem nehéz bentmaradni mert 1 esik ki.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 7:36 de.

Nem az edzőt védve, azért kiscsapatként első fordulóban megverték a Dinamot. Azt jött két iksz, többek között az erősebb Eszék ellen. A Hajduktól kaptak ki, majd után jött tovább két 1:0-s vereség, kisebb csapatoktól….kvázi nem a legszuperebb kezdés, de egy átlagban 7. helyre befutó csapatnál nem a világvége.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
október 18, 2022 11:39 de.

Van amúgy olyan vezetői döntés a MetalCom-érából ,amellyel nem értettél egyet?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 6:14 de.

Gondolom kepjica haverja…. általában 0.96 évet van állomáshelyein.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
október 18, 2022 8:34 de.

A szarabb csapatoknál kevesebbet(ezek vagyunk mi…).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 6:14 de.

Hátha meggondolná miatta magát NagyD. Úgyse fog kapni annyi pénzt sehol mint amit eddig keresett.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
október 18, 2022 9:59 de.

Nagyon jó lenne

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 18, 2022 6:35 de.

Vidi, Csút megadná neki. Vidi amúgy is akarta korábban. Vagy ha más nem elmegy Közel Keletre. Én nem bízom abban, hogy Nagy marad, haverok már nincsenek itt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 6:10 de.

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/legia-a-bl-bucsu-utan-menesztettek-nagy-dominikek-edzojet-2650677 vele lett bajnok a legia ès bl kiesès utàn rúgtàk ki.Fene tudja,hogy milyen lesz,de a skótnak mennie kell.Ez a sokadik rossz döntèse a vezetèsnek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 8:09 de.

sírós szomorú szmájli

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 5:58 de.

Elnéztem, azt hittem Horváth az edző érkezik 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 5:52 de.

Nem valószínű főleg ezzel a kerettel ebben a mezőnyben!

gmj2022
gmj2022
október 18, 2022 5:38 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bp-honved-tavozhat-thomas-courts-horvat-edzo-erkezhet-ns-info-2919221— a szombati, Felcsúton elszenvedett 1–0-s vereség volt az utolsó csepp a pohárban: a nyáron érkezett Thomas Courtstól rövidesen megválik a Honvéd. Ami azt illeti, van alapja a skót szakember menesztésének, a bajnokság egyharmada után a hetek óta borzasztó teljesítményt nyújtó csapat a tizedik helyen áll, csupán a Mezőkövesdet és az újonc Vasast előzi meg – egy-egy ponttal.

A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy a vezetők elszánták magukat a váltásra, a Honvéd még ma bejelentheti Thomas Courts távozását. Sőt nem csak az övét, információink szerint a stáb több tagjától is elköszön a klub. Úgy tudjuk, az első számú jelölt a kispadra a horvát Dean Klafuric, az 50 esztendős szakember korábban – többek között – dolgozott a Dinamo Zagrebnél másodedzőként, vezetőedzőként irányította a Legia Warszawát, legutóbb pedig a Slaven Belupo élén állt.

DélPest
DélPest
október 18, 2022 5:04 de.

Elv repul az egesz stáb

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
október 18, 2022 6:11 de.

Kambi lesz az edző Hali ellen?!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  DélPest
október 18, 2022 5:49 de.

Szóval a nevetséges akcentusú skót csoda rombolása eddig tartott!
Megérte jó pénzért kivásárolni a szerződéséből!
Inkább irányítót vettünk volna helyette!
Remélem ezzel a kulcsjátékosok (Szappanos, Lukic, Doka) helyzete is rendeződik mégpedig pozitívan!
Remélem továbbá hogy felhagynak az érdemtelenül betett tehetségtelen fiatalok erőltetésével!
De ki a tököm ez a Dean Klafuric?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 18, 2022 8:20 de.

Ki az érdemtelenül berakott, tehetségtelen fiatal, aki kilógott lefelé a mezőnyből a többi, minőségi játékoshoz képest?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
október 18, 2022 10:00 de.

Szabó és Bocskay!
De az agyonajnározott Kocsis is határeset mert húde lelkes meg remekül cselez csak éppen be kellene mutatni őket a kapukkal egymásnak mert szélső létére nem igazán tudja hogy azok is tartozékai a pályának!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 18, 2022 12:08 du.

Szabó posztján a legjobb volt eddig a variációs lehetőségek közül. Bocskayval egyetértek, többet várt tőle mindenki, de így sem gyengébb mint bármelyik társa. Talán csak Gomis jobb nála középen.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 18, 2022 10:55 de.

Szabó pont nem..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
október 18, 2022 7:15 du.

Doka ha fejben összekapja magát csukott szemmel összekötözött lábakkal jobb hátvéd mint a Szabó gyerek

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 19, 2022 4:05 de.

Ezt idén nem mutatta meg..

Ray
Ray
Válasz a következőnek  DélPest
október 18, 2022 5:28 de.

Az egész stábba beletartozik Kun is? Minimum ott kellene kezdeni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
október 18, 2022 7:32 de.

Hol élsz te? 🙂 Ő nem tartozik a „feláldozhatóak” klubjába.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Ray
október 18, 2022 5:54 de.

Kungabesz a „belső kör” tagja!
Előbb szűnik meg maga a klub mint az állása a klubnál!

Ray
Ray
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 18, 2022 6:01 de.

Sajnos. Addig viszont, itt megújulást várni felesleges.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  DélPest
október 18, 2022 5:26 de.

A sportigazgató is?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  dagiiron
október 18, 2022 5:49 de.

Azt nem hinném.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 17, 2022 2:50 du.

Az amúgy vicc,hogy Sallói „lemond” és aznap már meg is van az utódja.
A konkrét személy meg,fuhhh. Őszintén sajnálom a Fehérváriakat.
Közben olvasom fehérvári fórumon,hogy Sallóinak(és a klubnak) játékosmanager problémákat kellett legfőképp orvosolni(természetesen Filipovicsról van szó),aztán mire ezeket szépen lassan megtették,Garancsi visszaviszi Juhászt és Husztit,akik szintén a Filipovics klánhoz tartoznak(az ő megfogalmazásuk szerint).
Tényleg nem irigylem őket,max annyiból,hogy ott legalább van két csatár.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 17, 2022 1:22 du.

Becsaptál Dani ! Megint hülyére vettél mindenkit ! Bő 4 hónapja még ezeket igérted :
https://www.youtube.com/watch?v=dMRxHKgD5ec

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 18, 2022 3:06 de.

Nem sok dolgot valósított(ak) meg az elmondottakból, az biztos. Viszont van egy nehezen megkerülhető tény: Mendelényi nekem nagyon hasonlít a Spongyabob rajzfilmsorozatban szereplő halakra, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja.comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 12:03 du.

Tudom,tudom,hogy mi is dühönghetünk a saját nyomorúságunkon,de sztem az ott is szidott Garancsi valahogy így gondolhatta:comment image

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 12:52 du.

És némi tulzással,de így működik a rendszer..

szemcse rob
szemcse rob
október 17, 2022 8:21 de.

Mindennapi kommentünket ad-meg nekünk,hogy barátaink-felebarátaink rációját értékeljük Ámen….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 17, 2022 7:53 de.

Szerintem nálunk k.rvára nem lenne elég,ha csak a sportigazgatótól és az edzőtől válnánk meg. Maradna a háttérban az ezerszer leszerepelt „csapat”.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 8:16 de.

Hát nem tudom….azért beszédes, hogy a mostani csapat csak nyomokban tartalmas tavalyi csapatból származó játékosokat, gyakorlatilag vagy 10-15 új (és véleményem szerint jobb) játékos van a keretbe, az eredmény meg majdnem pontosan ugyanaz, mint tavaly ilyenkor….akkor hogy van ez?
Véleményem szerint addig nem is nagyon lesz változás, míg nem szűnik meg ez a backstage mögötti neres összefonódások, tulajdonosi átfedések, állami pénzekből történő finanszírozgatások, elvárások nélküli pénzpumpák. Mihelyt a magyar futball egy olyan stádiumba lép, ahol minden szponzori és egyéb támogatási pénzekért meg kell dolgozni, ahol ki kell gazdálkodni a játékosok bérét, ahol számítani fog minden elhullajtott pont, akkor talán majd reménykedhetünk egy olyan rendszerben, ahol az ilyen szégyenteljes produkcióknak, mint ami nálunk, Vidinél, és még pár csapatnál látunk, nem csak hónapok, évek múltán lesznek valamiféle következményei….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 17, 2022 8:41 de.

Mihelyt a magyar futball….
Na innentől lenne tippmix.
Kigazdálkodni kb egy nb3-as költségvetést tudna minden klub. Vagy még azt sem. És ez a legszomorúbb. A játékosok meg adnák-vennék a meccseket…
De a mostani helyzet is,igen….
Mindenhogy szar.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 1:12 du.

nem tudom milyen tamogatasok vannak a horvatoknal, de ott a 10 csapatos elsoosztaly a vilag top 20 bajnoksagaban van, es fele annyian vannak mint mi. a hyundai a bajnoksag fo szponzora. a baj hogy az elmult 12 evben a fociba pumpalt penz teljes hozzaertes nelkul lett eltapsoval, stadionostul, taostul, akademaistul

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Laca
október 17, 2022 2:02 du.

Horvátoknàl piaci alapokon működik a foci.Bàrmilyen fura ezt leírni.Ott a politika olyan eszközökkel,mintnàlunk nem avatkozik bele.Nem csoda,ha irigykednek is rànk.Ott nincsenek olyan fizuk,mint nàlunk.A Dinamo ugye kiemelkedik,de ő a jól működő akadèmiára èpít ès folyamatosan értèkesíti a nemzetköziben futtatott jàtèkosait+nemzeközi szereplés.Aztàn a Hajduk,dalmàcia topklubja szintèn jelentős szponzoràciót tud maga mögött,mint a régió èkköve.Eszèk,ugye Mèszáros.Slaven Belupo,kaproncai csapat,Podravka tàmogatja.Rijeka főszponzora egy szerb biztosító cég ès egy olajipari cég,abból kifolyólag,hogy iparváros.Emellett sok kicsi szponzor.A többi kiscsapat pedig a futottak kategória,akik úgy kalapozzàk össze a pènzt ahogy tudjàk.Egyszóval ott a szakma van előtérben,ott a fiatalok cèlja,hogy eligazolhassanak màshova,mert nem kapnak a semmire euro tízezreket.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Laca
október 17, 2022 1:44 du.

A hsz-ed első felére: ott a játékoseladások kategóriákkal jobb áron történnek,mint itt.
Azok nagyon kemény bevételek ám.
A másodikat,meg hát: adom.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 9:39 de.

Jonne vissza a 90-es evek …

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
október 17, 2022 9:54 de.

Pontosan. Nekem nem hiányzik.
Ettől függetlenül nálunk vezetői szinten komoly gondok vannak és nagyon rossz irányba megyünk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 10:05 de.

Egyetértek. Szinte tulajdonosi szintig kellene megújulni (ez nyilván hipotetikus, mert egy tulajt „nem lehet kirúgni” -érted- de ha hagynának dolgozni egy okés szakmai stábot, nem kungabeszeket, meg sinkókat, és onnan délre lefelé mindenkit, akkor lehetne jobb).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
október 17, 2022 10:18 de.

Tulajt,persze,nyilván nem.
Egy értékesítésre azért rá lehet „beszélni”(ami ezesetben hülyeség,mert ha tényleg Szíjjártó áll a háttérben,akkor jobbat úgysem találnánk jelen helyzetben,sőt).
Viszont Kun Gábortól kezdve lefelé mindenkit ki kellene b.szni,mert jól látható milyen irányba tart a klub. Ez közvetlenül az ő felelősségük.
Ahogy jelenleg kinézünk(k.rva szarul és egyre csak szarabbul),én egy speckó válságstábot is összehívnák,volt játékosainkból,hátha van valakinek egy használható
ötlete,valamint Rossi
tanácsát is kikérném.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 2:12 du.

Ez a vàlságstàb dolog sztem jó ötlet.Innen már csak az lenne a kérdèsem,hogy te kiket látnàl benne,mert ugye itt nem csak a csapatot kellene kimozdítani a nihilből,hanem magàt a klubot,annak managmentjét is àt kell(ene) struktúràlni.Èn pl.egy Vadóczot,de kövezzetek meg,de egy Lanzàt is szìvesen làtnèk a vezetèsben.Èn tovàbbra is a gyökertelenségben làtom a bajt a klubnàl.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 2:27 du.

Olyat látnék szivesen,aki halad a korral,figyeli,érti a modern focit és kötődik is hozzánk. Lanzának nálam lehetne helye pl,mondjuk Vadit nem tartom egy észlénynek,de aktualitásokkal tisztában lehet ettől függetlenül ő is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 3:06 du.

Vadira azért gondoltam,mert pàlyafutása alatt azért csak látott egy spanyol,holland,francia profi klubot belülről.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 3:18 du.

Vadi? Ja,jogos.
Amúgy Lanzát én vezetőként is el tudnám később képzelni.
Sportigazgatóként,vagy edzőként.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 3:21 du.

Lanzát vagy Kambit sportigazgatónak megnéznèm.Sztem annyit tudnànak,mint Juhász.De ami fontos hogy lenne identitás,klub irànti elköteleződès talàn.Nem úgy,mint most.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 3:10 de.

És mégis mitől tudnának annyit,mint a 95x-ös válogatott,3x magyar,3x belga bajnok, többszörös ilyenolyan Kupagyőztes,2x-es Év Játékosa, az Évtized Labdarúgója dijnyertes Juhász,Szabikám?! Mert itt játszottak pár esztendőt és szerettük őket, vagy mi? A karrierjük meg a tapasztalatuk köszönő viszonyban sincs Juhászéval,ne vicceljünk a már!És Husztiéval sem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 18, 2022 3:41 de.

Az általad felsorolt eredmények még nem állnak egyenesen arányosan azzal, hogy jó vezetők is lehetnek, vagy többet tudnának letenni az asztalra, mint Kambi vagy Lanza. Juhász, épp Sallói előtt bukott meg Szabiccsal és Sanyinkkal a Vidinél nem kicsit, erre most kinevezik egy jóval komplikáltabb pozícióra. Huszti edzőként a Lokinál bukott és lett elhajtva! Szóval az általad felsorolt eredmények nem épp azt mutatják, hogy olyan nagy szakemberek lennének és kamatoztatni tudták eddig azt a fene nagy tapasztalatukat. Emellett nem menjünk már el Juhász személyisége mellett sem. Nagykanizsai, volt feleségét jól ismerve állíthatom, hogy nem épp egyenes jellem. Lehet, hogy Lanza és Kamber nem rendelkezik olyan eredménysorral,mint a Juhász, de, hogy nagyobb elköteleződéssel vannak a klub iránt, mint jelenlegi vezetőink némelyike, azt megkockáztatom. Végére csak halkan jegyzem meg, hogy egy Nagelsmannak vagy Kloppnak sem volt sikeres pályafutása és mégis jó szakemberek lettek, szemben mondjuk egy nálunk is megfordult Vierchowod-al.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 18, 2022 4:07 de.

Tökéletesen leírtad.
Annyi még az én részemről,hogy: Lanzának és pláne Kambernek vérprofi a hozzáállása a focihoz,ők képesek arra is,hogy ezt átadják,ezáltal kihozva a maximumot a focistáikból(Juhász kb ,na akkor hozom a haverokat szint,még ha ezt most nem is engedik meg neki).
Játszottak jó csapatokban(főleg Lanza) és tanulhattak Rossitól(aki egy zseni),akinek kellő ideig dolgoztak a „kezei” alatt,ahhoz,hogy akár jó edző is váljon belőlük.
Juhász jó játékos volt és bizonyos csapatai egyeduralkodoak voltak akkoriban(Anderlecht,Mol),úgy nem olyan nehéz bajnokságokat nyerni azért(mintha a mai fradiban játszana). Az,hogy vezetőként mit produkál majd,az számomra is erősen kérdőjeles.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 3:44 du.

Sportigazgatóként Juhász szintet simán. Sőt,többet szerintem. A mentalitásuk miatt edzőnek is jók lesznek. Győztes tipus mindkettő,jó edzőktől tanulhattak,sokmindent elleshettek Rossitól is pl.
Kambi még eszes is szerintem. És kötődnek ide.
Luxus lenne,ha idővel nem számítanánk a szolgálataikra.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 17, 2022 6:56 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 6:38 de.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 6:54 de.

Röpke 8 hónapot csak 😀 Pedig 2-3 hónap alatt meg lehet állapítani,hogy ki a jó.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 7:11 de.

Idei bajnokságra értettem, mert ugye előző szezonban ez a páros (Sallói-Boris) , ha nehezen is, de behozta őket nemzetközire. Nálunk eddig 5 hónap alatt nem sikerült megállapítani, hogy jó e az, amit iránynak és mellé szakemberekkel kitaláltak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 9:02 de.

4 az az 5,abból egy hónapig a gyerekeket nézegették,hogy kiszedjék a legjobbakat 🙂 De értem mit mondasz

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 5:49 de.

A nyári nagy játékosmozgás egyik nagy vesztesége volt nekem Petrusenko eligazolása. Amióta elment azóta nem tudom milyen késztetésből, de mindig megnézem, hogy mit nyújt az új csapatában a horvát ligában. Ki kell jelenteni, csapata egyik legjobbja. A hétvégén is, az Eszék ellen 7.1 osztályzatot kapott, amivel a kp-n az egyik szélső sráccal a legjobbak voltak. De eddig is minden meccsen a jók közé tartozott. Sztem őt nagyon, nagy kár volt elengedni, pláne erről a kp-ról!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 7:58 de.

Nagyon nagy hiba volt eladni őt

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 9:25 de.

az 1. figyelmeztető jel kellett volna legyen hogy ez a Tam gyerek 1 bullshitgenerator kókler.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 17, 2022 10:30 de.

Igen. Ez a duó egyébként tényleg elég jó lett volna a kp közepén nb1-es szinten.
Elqúrtunk egy nagy értéket egy kókler miatt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 7:42 de.

Mondjuk Gomis jobb mint ő. De ahhoz meg túl jó volt,hogy a padon nézze Bocskayt és Gomist. (Capan eljátsza amúgy azt a posztot.)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 8:01 de.

Ebben most nem értek egyet veled, hogy Gomis jobb, mint Petrusenko. Bocskay eddig nyújtott teljesítménye sem győzött meg arról, hogy nem padoznia kellene. Nekem ő eddig komoly csalódás.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 8:04 de.

Gomis világklasszis hozzá képest. Bocskay meg fiatal

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 9:26 de.

ez költői túlzás… 🙂
amógy szerintem nem VAGY, hanem ÉS a helyes válasz.
a Petrus-Gomis szűrő páros a top3ban lehetett volna nb1es szinten.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 17, 2022 9:55 de.

Így van.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
október 17, 2022 9:30 de.

Bocskayt fel kell építeni, az akadémia jelenleg plusz 1 milliárd forintba kerül úgy,hogy 3-4 játékost adott tizenx év alatt aki vitte is valamire legalább az nb1ben. Szóval így Petrus vagy pad,vagy eladás. A padhoz meg túl jó, túl fiatal. Sok sikert neki

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 8:14 de.

Neeee, most egy világ dőlt össze bennem, Gomis világklasszis Petrusenkohoz képest? Mire alapozod ezt?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 9:04 de.

A mutatott teljesítményre alapozom,semmi másra. Gomisnak összesen nem volt annyi hibája mint Petrusenkonak egy egy meccsen

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 9:23 de.

most lehet h „miatta” ment el a 2. meccs, mert hiányzott a pályáról…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
október 17, 2022 9:31 de.

A kövesd meccs biztos nem, azon a vak is látta a ludast 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 10:19 de.

lehet hogy nem tudnak volna úgy lekontrázni sem, ha ott a colos a középpályán

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
október 17, 2022 10:37 de.

Igen erre én is gondoltam. De mind2 gól hatalmas egyéni hiba volt. Semmi jele nem volt a veszélynek azokban a szitukban. Gyakorlatilag 2 előrevágott labda amiknél az egyetlen szar megoldást választotta *Cirko,plusz a második hiba után még hagyta is ,hogy megelőzzék.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 11:00 de.

Mármint Cirkovic

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 17, 2022 9:38 du.

Igen, javítottam is 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 6:06 de.

Nem azért váltunk meg tőle, mert túl magas volt a fizetése?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 17, 2022 6:33 de.

Nem! Courts szerint nem fért bele abba az elképzelése, amit kigondoltak….és tényleg. Ő jó lett volna ide.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 9:06 de.

én is a fizut hallottam

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 7:44 de.

Túl jó lett volna ide 🙂 Egyedül többre menne mint a Bocskay Gomis páros (Mitrovicról ne is beszéljünk)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 17, 2022 8:05 de.

Ezt mondjuk kár,hogy nem bizonyította itt 😀

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 8:10 de.

Szerintem igen ( bár nem mindig játszott, de hiányzik egy ilyen munkabírású, párharcerős középpályás)
Bocskay-tól felesleges ezt várni, ő jobban játszana ha volna mellette egy ilyen ember.
Bár azt meg kell vallani, hogy a tavalyi szezonban nem volt senki ki bizonyított volna.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 17, 2022 9:06 de.

Legyen,de szerintem Gomis klasszisokkal jobb mint Petrus. 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 9:12 de.

Nem vagyunk egyformák 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 17, 2022 9:31 de.

Pedig azt mondták,hogy we are same 🙂

KareszB
KareszB
október 17, 2022 5:32 de.

Pedig hogy istenítette mindenki, mikor odament…
https://www.molfehervarfc.hu/2022/10/17/salloi-istvan-tavozik-a-viditol.html

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
október 17, 2022 6:50 de.

aztán nehogy itt kössön ki…na jó vicceltem, amúgy elviekben magyar lesz az utódja. Dárdait és Juhászt csiripelik.

szemcse rob
szemcse rob
október 17, 2022 4:05 de.

Üdv! Engem Bocsi buta szabálytalansága baszott fel, korai volt, simán utólérhető let volna a támadó, de Bocskay megsem prób…, hát daráljuk le földre egyszerűbb!!! SZ.A.R. A KISPEST!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 17, 2022 3:00 de.

Fura ez nekem. Nézem az nb1-s eredményeket, és olyan szintű körbeverések mennek, mintha csak az lenne a cél, hogy minél sűrűbb legyen a kieső mezőny. Döbbenet számomra, hogy pl. egy újpest simán kap egy 6-s, majd pár fordulóval később simán rúg egy 4-st, meg idegenben szerez győzelmet, majd hiphop újra kap egy 4-st. Vagy a Fradi megver egy szerb és egy francia bajnokot, de lényegében egy értékben az nb1 fölé növő B csapatával (ami inkább AB csapat) simán kikap Mezőkövesden és Kecskeméten.
Ami minket illett, egyszerűen már felfogni sem tudom, hogy mi lenne a megoldás. Azért itt van egy EL győztes 28 éves játékos. Egy szerb gólkirály (aki mellesleg tavaly 2. legjobb nb1-s góllövő volt), egy válogatott kapus, egy tavaly ezüstérmes csapat két meghatározó védője, egy albán, egy kanadai és egy izlandi válogatott játékos…kvázi ilyen kvailitású csapatunk még Hemingway alatt sem volt. Ez így első hallásra bizony edzőváltásért kiáltó helyzet. Ellenben az elmúlt két-három évben elfogyasztottunk kb. 5 edzőt, vagyis az égvilágon semmi sem garantálja, hogy edzőváltás bármilyen jelentős változást hozna. És sajnos ez a körbeverések sem segítek a tisztánlátásban, hisz aki köp egyet a mezőkövesdi és a kecskeméti X-re, azoknak egyből a figyelmében ajánlják, hogy ezek a csapatok simán megverték a bajnokesélyes fradit….
De haladjunk az edzőváltás mentén. Okés…legyen. De kit? Egy magyart? Minek? Supka újra? Akit az elmúlt 2 évben már a 3. csapatától rúgtak ki? Vagy kire gondolt a költő? Esetleg megint valami ismeretlen külföldi, aki néhány forduló után döbben rá, hogy megkora humbuk bajnokságba érkezett? Mi az esély, hogy kifogunk újra egy Rossit v. Dolcettit?
Nem tudom….nagyon tanácstalan vagyok, hogy melyik verziónak szurkoljak. Szívem szerint hagynám Tam-t dolgozni, de valahogy úgy látom, hogy nem tudja kihozni a maximumot a Csapatból….vannak komoly részsikerei (kapott gól nélküli széria, fiatalok beépítése, stb.), de pl. a hazai nyeretlenségi széria, a fogalmatlan játékosok erőltetése elég kétségbeejtő….

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 17, 2022 3:23 de.

Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Ekkora okádék ez az nb1, hogy bármikor bárki bárkit meg tud verni. Csak az megy csodaszámba, ha a fradi nem nyer. Többi teljesen reális. Az meg, hogy van papíron izlandi meg kanadai válogatott játékosunk, semmit nem jelent, látjuk, mire képesek. Szerintem is fölösleges egy 6. edzőt hozni, nem fognak megtanulni focizni. De persze a mostani helyzet sem jó, Courts sztem nem tud ennél többet, ami valljuk be, elég kevés.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
október 17, 2022 4:21 de.

„Ekkora okádék ez az nb1, hogy bármikor bárki bárkit meg tud verni.”

Ez miért jelenti,hogy okádék?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 4:30 de.

Nem ok-okozatként akartam írni, csak így sikerült. Bárki bárkit megverhet, emellett okádék 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  jnkzln
október 17, 2022 3:27 de.

Ok…Courts nem tud ennél többet….de pl. tavalyi Dundee, akiből EL induló helyig jutott, az az EL-ből 7:1-s összesítéssel esett ki, most meg kiseőjelölt. Tehát akkor ezek szerint mégiscsak letett valamit az asztalra, úgy hogy a skót bajnokság semmivel sem rosszabb az nb1-nél. Szóval nem tudom mi folyik itt. És nem tudom mi lenne a jó megoldás.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  jnkzln
október 17, 2022 3:27 de.

Ok…Courts nem tud ennél többet….de pl. tavalyi Dundee, akiből EL induló helyig jutott, az az EL-ből 7:1-s összesítéssel esett ki, most meg kiseőjelölt. Tehát akkor ezek szerint mégiscsak letett valamit az asztalra, úgy hogy a skót bajnokság semmivel sem rosszabb az nb1-nél. Szóval nem tudom mi folyik itt. És nem tudom mi lenne a jó megoldás.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 17, 2022 6:14 de.

Oké, hogy az EL-ig eljutott velük ami azért egy nagy teljesítmény egy Dundee-val. Meg persze a bajnokság 4. helyének elérése. De nem tudom hányan nézték meg a tavalyi skót tabella végét. Mit ne mondjak kicsit szorosra sikeredett 😀 Ugyanaz a lebonyolítás mint nálunk: 12 csapat mindenki háromszor játszik a másikkal. Annyi a különbség, hogy utána play-off-ot játszanak. Elküldöm mellé a tavalyi bajnokság végét. 0,94 rúgott gól/meccs. Ami nem azt a hatalmas támadójátékot/helyzetkihasználást jellemzi. Viszont a 37 kapott gól az egész szép (1,12) meccsenként. Ami nálunk 1,73. Na ez a baj. De ha levesszük Cirkovic múlt heti hibáit akkor csak 1,55, nem beszélve a DVSC elleni első félidőről. Ha nagyvonalakban nézzük kb. ugyanazt hozza a Courts mint Skóciában. Jobban nem megyek bele a statisztikába, nem annyira értek hozzá. Én pozitívan álltam (állok) (még) hozzá. A támadójátékon lenne mit bőven javítani (bár a skóciai számait hozza itt), de ez kevés ezek szerint az NB1-hez. Tavaly átlagban teljesen ugyanennyi gólt kaptunk, és 1,45-öt lőttünk. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen 🙂
Szerintem ennyi van Kurcban.comment imagecomment image

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 17, 2022 6:33 de.

Jó de én arra akarok reflektálni, hogy távozása óta a csapat jelentősen visszaesett….nem tudom, hogy ennek mi az oka, milyen érkezők-távozók voltak a klubnál, de ha jelentős változások nem voltak, akkor lényegében Tam ott letett azért valamit az asztalra. Na mindegy is….egyébiránt gyanítom egy skót szakmai igazgató nem fog magyar edzőt idehozni, mégha esetleg a váltás mellett is döntenek.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 17, 2022 7:52 de.

Biztos vagyok benne ha elküldik nem magyar jön. Aminek már örülni lehet, mert itt csak az a pár név kering évről évre, és egyik sem lenne előrelépés. Visszatérve az idei Dundee-hoz, szinte egy kezdő, fiatal edző irányít ott, kb. annyi tapasztalattal mint Tam. Együtt is dolgoztak egy korábbi csapatnál. Tény, hogy most gyengébbek mint tavaly évvégén de olyan óriási különbség nincs azért, bár azt nem tudom ott mekkora volt a jövés-menés nyáron.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 17, 2022 4:14 de.

Szerintem várjuk meg a téli pihenőt. Hátha tavaszra hoznak pár értelmes játékost.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
október 17, 2022 5:03 de.

…vagy eladják a klubot vkinek, aki szakmai alapon is tud velünk mit kezdeni, esetleg jön egy pénzes támogató,akivel jöhetnének az értelmes játékosok:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 5:48 de.

A szakmai részével a sportigazgatónak kell foglalkoznia.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 17, 2022 5:52 de.

Tisztában vagyok vele, de hozzászólásomban arra akartam célozni, hogy egy esetleges új tulaj, olyan szakembereket hozna, akik értik is a dolgukat, most ezt valahogy én nem érzem, nem látom, nem tapasztalom 4 éve. Azt, hogy pl. idei évben mindent a feje tetejére állítottak, na azt igen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 5:17 de.

Azért jó,hogy odatetted a smiley-t a végére.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 17, 2022 5:46 de.

Miért? kezdted komolyan venni?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 7:57 de.

Inkább álmodoznék róla csak.
Az a baj,nincs olyan tőkeerős potenciális vevőjelölt,aki ennyi pénzt (még a csökkentett kltsgvetést is) biztosítani tudná. Ha nincs Szíjjártó,akkor nekünk szerintem kuka.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 17, 2022 5:11 de.

erre is kb ugyanannyi esély van 😀

Szlaci
Szlaci
október 16, 2022 2:46 du.

Ahogy nézem a szerdai szombathelyi turné sem lesz egyszerű.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 16, 2022 2:57 du.

Minek a kupa jelen helyzetünkben?Halkan jegyzem meg,hogy eddig 2-0ra verik az Mtk-t.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 3:01 du.

Többet ér a bérletem..:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 16, 2022 3:02 du.

Sztem ki fogunk esni…MTK-t is verik most.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 3:04 du.

3-0…valóban..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szlaci
október 16, 2022 2:49 du.

Rendes kis iparos nbii-es csapat, de nekünk jelenleg ez is sok lehet.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
október 16, 2022 4:34 du.

A Kecskemétnek is bejött

gmj2022
gmj2022
október 16, 2022 2:00 du.

Ez számunkra horror forduló lett.Győzött mindkét mögöttünk álló,a két legerősebb játékoskeretű csapatot verte a két kieső helyen álló,a Vidit és a Fradit,akiktől mi tükörsimán kikaptunk 7 gólt kapva….Így a Vasas és a Mezőkövesd is már csak 1 ponttal van mögöttünk.A Kövesdiek egész jól tolták ma,tegnap a Vasas is,félő hogy mindketten így lendületbe kerülnek…,mondjuk egyik se játszat ifiket négyesével mint mi és mindkettőnek bővebb a kerete létszámilag mint a miénk.Ugyanez érvényes a Debrecenre is,az ő mai győzelmük sem hiányzott nekünk…,az új edzővel nekik is jó megy,erős a keretük és nagyon bő is,hazai mérlegük nagyon jó (nem úgy mint a mienk,5 meccs a Bozsikban győzelem nélkül…).Így már valóban nagyon rossz a helyzetünk.Mi nézünk ki jelenleg a legrosszabbul és még a bevethető játékosunk is nagyon kevés,15 felnőtt és az ifik…+ az edzőnk messze a legtapasztalatlanabb a 12 vezetőedző közül és valószínűleg a leggyengébb képességű is.Ekkora bajban a 2003-as kiesésünk óta nem voltunk soha…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  gmj2022
október 16, 2022 2:31 du.

Egyetértek, de másodszor álltunk fel 4 fiatallal a kezdőben, a két meccsen szerzett 3 pont nem igazán húzza le az átlagot. Nem érzem olyan erősségűnek a keretet, hogy kilógnának. Nem kezdem elemezni a légiósainkat, de talán nem kéne a fiatalokat felelőssé tenni azért, mert ezúttal is „csapat” nélkül vergődünk.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  októberes
október 16, 2022 4:22 du.

Ha nem lógnak ki semerre,miért nem rotál a skót, és miért adja alanyi jogon nekik a kezdőt?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
október 16, 2022 5:33 du.

A skótban én nem találom a logikát, már csak azért sem, mert a kapura legveszélyesebb fiatal meccseket ül végig a padon. Ilyen alapon az sem biztos, hogy a legjobbak kerültek a keretbe.

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  októberes
október 16, 2022 2:54 du.

Igen másodszor volt 4 fiatal egyszerre,de három egyszerre már többször.Talán nem lógnak ki annyira lefelé,de ez azért van mert ugye az egész csapat gyengén teljesít,így ők is.Valamint ha 3-4 fiatallal kezdesz,azzal szerintem az ellenfél csapatnak egyből nagyobb lesz már a meccs előtt az önbizalma,meg ugye a már bizonyított,felnőtt játékosainak is már a meccs kezdésnél több a számuk a pályán mint nekünk.+ ha még a 36 éves Mitrovic is kezd nálunk,akkor még inkább nő már a meccs előtt az ellenfelek önbizalma (kb. így nézhet ki ez az öltözőben a meccs előtt::”nyugi srácok,ezeket leverjük ,tele vannak gyerekekkel és még egy nyugdíjast is cipelnek a középpályán”

októberes
októberes
Válasz a következőnek  gmj2022
október 16, 2022 3:36 du.

A fiatalokat -szerintem-fokozatosan kellene beépíteni, nem tőlük várni, hogy húzzák a szekeret, ha már egyszer gyenge a keret. Én így látom. Amúgy a tegnapi meccsen az első félidő első fele volt vállalható (jó), amikor még fent voltak mind a négyen. A második félidőben a lecserélésükkel nem erősödtünk.
(Valóban 3 pont, de az is felfelé viszi az átlagot.)

dagiiron
dagiiron
október 16, 2022 1:16 du.

Szépen csorgunk a kiesés felé

santiago
santiago
október 16, 2022 11:18 de.

Mennyire abszurd hogy a munkajat (scout vezeto) abszolut szarul vegzo embert szakertonek hivnak be egy el classico studioba

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  santiago
október 16, 2022 2:20 du.

Mi az?

Szlaci
Szlaci
október 16, 2022 10:10 de.

Szarok voltunk de mondjuk ott a 19. percben az tizi volt..

dixneuf
dixneuf
október 16, 2022 8:01 de.

Szoba került lejjebb Bamba, eszembe jutott rola egy sztori (csak, hogy ne a mai Honveddal foglalkozzunk egy kicsit):
A Hidegkútiban az elso nehany meccsen a csaladiban ultunk. Egyszer megjelent egy néger csalad, mintha egy Mark Twain könyvből bujtak volne elo. Az ősz hajú oreg papa elol, mögötte a tepsiseggű mami, majd a bögyös faros fekete menyecske, es a drothaju kisklambok, egy fiu, meg egy kislany, mint a megelevenedett jatekbabak. A lanyka viragos ruhaban, a fiun piros-feher csíkos mez. Köszöntek udvariasan, majd leultek kb. az elso sorba. Akkor lattam, hogy a kissrác mezen ugyanaz a nev es szam, mint újdonsült afrikai csillagunken. Jottek megnezni a jó Bambat.
Abszolút nem emlékszem semmire a meccsből, kivel jatszottunk, mi volt az eredmeny, csak annyi maradt meg, hogy Bambat nem csereltek be. Szomoru tortenet.

Tusi
Tusi
október 16, 2022 6:25 de.

Nem hiszem, hogy nagyon poros lenne az a fiatal drapi, ami a múlt szezon utolsó meccsein tünt fel. SZÉGYEN!
Lehet újra kiakasztani és a szurkolást szüneteltetni, lehetőleg a pályának háttal állva!
Akár mennyire tiszteljük a múltat, abból nem tudunk ma sikeresek lenni. Elfogadhatatlan vergődésben van a klubbunk és undorító félrebeszélést hallunk, amikor nagy kegyesen megszóllal valaki. Tam meg jobban tenné ha a hülyeségeit megtartaná magának, nem pedig nyilatkozat formájában önvédő beszédnek használná.
Köpnöm kell erre az okádék produktumra, amit művelünk minden szinten

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
október 16, 2022 7:11 de.

Sztem teljesen valid amiket mond. Az egyetlen baj, hogy amit nyújt, nyújtunk, az kevés az nb1-re.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 16, 2022 2:23 du.

???? Azt se tudja hol van, annyira valid. Ennél csak az gázabb amiket mint edző csinál!!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 16, 2022 7:24 de.

Valid, ez tény csak mostmár közel 11 forduló óta szinte ugyan azt halja az ember és ennyi idő alatt, illene teljesítményben is mutatkoznia a mondandójának

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
október 16, 2022 8:45 de.

Így így

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 16, 2022 4:02 de.

– A tegnapi meccsről nem írok semmit. Mert a semmiről nem lehet
Játékunk nincs….
– Kulcsjátékosok szaladnak szanaszét, kerülnek ki a keretből, kérnek cserét szünetben. Ez három dolgot jelenthet : Vagy megszűnt a csapategység, vagy a jobb játékosok átlátták hogy kókler az edző és nem járatják le magukat, vagy motiválatlanok mert nem kapnak pénzt.
– Supkát és társait felejtsük el. Elég a bukott edzőkből és a szánalmas magyar edzőkeringőből !
– Aki talál egy szakmailag jó edzőt aki érti a mai modern focit, az egy gyenge vagy szar kerettel is jó eredményt tud elérni a magyar bajnokságban.
– Ki lehet az aki hétről hétre be tudja csapni a tábor tagjainak százait, és fanatikus buzdításra tudja bírni őket valami fondorlattal, hogy örjöngve bíztassák ezt a nézhetetlen szart ? Ki tud így becsapni százakat ?? És milyen okból teszi ? Ki irányítja (vagy kéri meg) őt ?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 16, 2022 8:28 de.

Ha csak az eredmények függvényében lenne szurkolás 30 éve nem lenne tábor (3-4 év kivételével)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 16, 2022 7:21 de.

Utolsó bekezdèseddel nem tudok egyetérteni!!A vezérszurkolókat ismételten kikezdeni,hatalmas öngól.Erre egy a vàlaszom,hogy miért szurkolunk hétről,hétre:”Mióta megszülettem érte élek,
Nélküle nem lenne a földön élet,
A stadion, a lelátó, a hangulat, a barátok,
Mi összetart és éltet.”

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 8:25 de.

Az utolsó bekezdés gyakorlatilag teljesen értelmezhetetlen szurkolói szemmel.
A vezérszurkolókkal nincs gond,annál inkább azokkal az önjelölt arcokkal,akik valahonnan a tömeg árnyékából vetetnék le a mezt és mivel ez nem történik meg,az egész tábor kerül szégyenbe emiatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 16, 2022 8:51 de.

Igaz. Mindig van par hulye.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 1:34 du.

Na ja.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 9:01 de.

Akik ugyan úgy kibuknak mint te vagy én csak kicsit agresszívebben viselik. Biztos szívesebben kiabálták volna,hogy szép volt fiúk 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 16, 2022 11:11 de.

A lenyeg, hogy ne uralkodjon senki magán. Mert ez igy oke. Aztan majd megmagyarazzuk. Bocs de annyira felbasztam magam, megyek csecsemőket gyilkolni. Joggal, mert en agressziv vagyok. Faszom…
Ez hulyeseg Hunter. Mar meg ne haragudj. Ha a primitivseg, meg az agresszivitás jo magyarazat, meg felmentés, akkor hallgassuk az elso perctol kurvagyengezot, meg a random huhogot.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 11:41 de.

Ja es meg ket dolog.
Ahogy megfigyeltem, persze lehet, hogy tévedek.
1. Tízből nyolcszor idegenben fordul elő, otthon valahogy ritkább.
2. Szimte soha nem ugyanazok a figurák nyomják, mindig masok.
Hogy mi az oka, nem tudom. Otthon pl. körülöttem, alattam, felettem, mellettem tobb soron keresztül is szinte mindig ugyanazok ulnek. Feljebb 4-5 sorral van inkabb cserelodes. Idegenben jobban keveredunk. Azok akik nem allando szurkolók, talan jobban elengedik magukat. Talan.
(Félreértés ne essék, nem heroizalom a Tabort, ott is van mindenfele arc, ilyen is, olyan is ).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 11:55 de.

Nézd. Túlzásnak tartom a mezlevételt ,de ne tegyük egy polcra a random huhogókkal meg azokkal akik Gomisnak az első meccse előtt kurvaanyáztak bemelegítésnél. Rohadt mérges tud lenni az ember ilyenkor,megértem,hogy kijött. (Nem én voltam:D )

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 16, 2022 12:23 du.

Jogos. Ebben az olvasatban ezt most el kell ismernem.
Azt, hogy egyebkent ne uralkodjon magan, mert ő agressziv, azt sose fogom elfogadni.
( Amugy sztem a mezlevetetes hulyeseg, de ertem a szimbolikajat. Akkor is hulyesgnek tartom. Akkor vetkozzon az edzo meg a vezetők is.)

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 11:33 de.

(amúgy kgyenge volt, szerinted nem?)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 16, 2022 11:45 de.

De nem is errol van szo. Amikor az amugy vallalahatobb elso félidőben mar ment a kurvagyenge 0:0-nal, az engem idegesit.
Nagyon nagyon gyenge volt. Hogy stílszerű legyek: nagyon kurvagyenge.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 12:04 du.

Ugyan ez.. Viszont a végére és is kgyengéztem, mert az volt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 16, 2022 12:27 du.

Hallottam.
En most nem. Most először fordult elo, hogy szimte sokkolt a csalodas…en is szoktam kurvagyengezni es kungaborozni is, de hat neked irom ezt?!
Asszem most jott ki az elmult hosszú idoszak minden csalodasa. Kesz vagyok, ha nem lesz valtozas, akkkor ebbol max. szerencse bennmaradas lehet…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 2:30 du.

Mitől lenne változás, ha pont a mértékadó tábor és a szurkolók nem tesznek semmit? Komolyan mitől?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
október 16, 2022 2:45 du.

Szted a tàbornak,szurkolóknak milyen eszközei lennènek a vàltozás kikènyszerìtèsèhez?Itt a meccs előtti látogatás,nem szurkolás,k.va gyengézés már nem mozdítja a dolgot semerre.Itt rendszerszintű hibàk vannak!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 3:30 du.

Értem, rendszerszintű, akkor persze semmi…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 16, 2022 5:47 de.

A szurkolást rosszul látod, legalábbis szerintem nincs ebben semmi irányítás csak még nem állt le mindenkiben az évtizedes szurker ösztön… De már az utolsókat rúgja. A többivel totál egyetértek

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
október 16, 2022 6:44 de.

Igy van… nem birom ki, hogy ne biztassam őket (illetve nagyon nehéz). De erre senki sem biztat, sem prüsszel, sem putler, sem gyuuucsany, sem ooooban, sem senki…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 2:32 du.

A mérkőzés alatt, ha már kimegy valaki szurkolni kell a csapatnak. Meccs után, meccsek között viszont hangot kellene adni szervezetten a nemtetszésnek!

Tony Soprano
Tony Soprano
október 16, 2022 4:01 de.

Azt hiszem nagyobb bajban vagyunk mint Feri alatt. Nem tudom, hogy mászunk ki ebből, de elkell kezdenünk.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Tony Soprano
október 16, 2022 9:23 de.

Már nyáron kellett volna elkezdeni egyel feljebb takarítani, ott ahol a keret és a stáb kialakításáért felelnek. Így már nehéz lesz.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 15, 2022 6:10 du.

Fú,ez szörnyű.
Mennyi embernek okoznak szar napokat egy-egy ilyen meccs után,ezeknek a kóklereknek fogalmuk sincs erről.
Kókler alatt most már nem csak a focisták,hanem Kun és Mendelényi is értve. Mindenki,aki ehhez a szarhoz a nevét adja. Szerintem nekünk a legkilátástalanabb a játékunk,a helyzetünk és a jövőnk.
Ja,a balfaszkodáshoz remélem a tábor nem fog csatlakozni még egyszer. Kurva cinkes,ha megy a „vedd le a mezt” ,aztán a mez marad és a játékosok kb mosolyognak rajta egyet magukban. Presztízsveszteség volt nem kicsit. Ez úgy tiszta,ha a játékosoknak a tudtára van adva,mi a teendő ebben a helyzetben. Ehhez az kell,hogy rájuk legyen kicsit pirítva ezek szerint. Amíg ez nincs meg,addig mezlevétel sincs,úgy meg nagyon durván égő dolog azt skandálni.
Hazaiban voltam,Batikot nem figyeltem ünnepelt a góljánál? Mert az ingyenes hazai programfüzetben,azt „mondta”,hogy természetesen ünnepelni fog,ha gólt szerez,miért ne tenné.
Aztán vhol azt olvastam,nem ünnepelt.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 16, 2022 3:14 de.

Úgy van ahogy Béla Bá írta. Nem ünnepelt
comment image

A tévében én úgy láttam, hogy amikor kiment a padhoz, felnézett a VIP-re, látszott a szemén, hogy keres valakit/valakiket, majd a két mutatóujjával feléjük bökött, mozgatta őket, majd felnézve a VIP-re köpött egyet… én ezt Menyjdelényiéknek szólónak éreztem.
comment image

videón itt, 0:27-nél:
https://m4sport.hu/magyar-foci/labdarugas/cikk/2022/10/15/batik-pazar-kapasgoljaval-verte-a-puskas-akademia-a-meccset-tiz-emberrel-befejezo-honvedot/

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 16, 2022 6:10 de.

Nem voltam sose Batik fan. Nem tartozom azok közé akik sajnálják hogy elment. Lehet ezért nem is lényeges. De. Számomra ez a mutogatás és főleg a köpés undorító./”bármi is történt/ Nem vall egy intelligens focistára.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Ray
október 16, 2022 2:36 du.

A nagyobb baj, hogy jelen helyzetünk se vall intelligens vezetésre..!!

Csimbor Asszo
Csimbor Asszo
Válasz a következőnek  Ray
október 16, 2022 6:34 de.

Intelligens focista = oximoron

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 16, 2022 3:28 de.

Köszönöm.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 16, 2022 12:29 de.

Nem ünnepelt. Feltette a kezét.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 16, 2022 3:26 de.

Kösz.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 15, 2022 5:11 du.

Egy Nenad Lukic keretből való kitétele az Ő tudásával bármennyire flegma is mostanában kb a mentőcsónakból kidobott evezővel ér fel!
Megásta a saját sírját ez a f*sztarisznya skót kókler!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 16, 2022 7:24 de.

Szted,ha Lukics,aki motivàlatan ès szarik az egèszre mennyire lenne segítsèg?Törött evezőlapáttal sokra nem mèsz.Az okokat kell visdzafejteni,hogy a 12 gólos szezonja utàn mi a visszaesèsènek oka.Mi az oka a fizikai problèmàinak!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 8:56 de.

A 12 gólja közben is kapta,hogy dagi. Az uncsiját kitették, biztos nehezen dolgozza fel 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 16, 2022 8:59 de.

Ki volt az uncsija?Nem vágom ezt most.De sztem nem lesz ő már itt sokàig,ahogy Szappanos sem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 9:48 de.

Petkovic

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 16, 2022 10:09 de.

Ó,igaz,hogy ő is miért lett kegyvesztett?

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 9:40 de.

Szerintem Petkovicra gondol.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 15, 2022 5:01 du.

A csapat egyetlen focistája már a keretben sincs rossz hozzáállás miatt!
Az előző év legjobb hátvédje szintén magatartásbeli problémákkal küzd folyamatosan!
Állítólag ez a skót remek pedagógus!
Mert hogy nem jó edző, nincs kialakult stílusa, taktikája az kiderült eddig!
De a mentális részt is megkérdőjelezem!
Srácok lányok!
Megyünk a levesbe a szezon végén…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 16, 2022 2:38 du.

Nézd meg Zsótér utolsó percben eladott labdáját.. egyértelmű, hogy mentálisan a béla segge alatt a csapat.

Snowflake
Snowflake
október 15, 2022 3:42 du.

És Supka visszahozhatná Cipfet. A Vasasba úgysem fér be, de nálunk sokat segíthetne a rutinjával és a fiatalok felnézhetnének rá.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 5:06 du.

Attól tartok már Supi sem tud minket megmenteni

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 3:44 du.

⛈️⛈️⛈️

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:16 du.

Vidi is olyan szar,mint mi.Mondjuk nem vigasztal.

nethool
nethool
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 4:24 du.

De sima 4est gurított nekünk

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:18 du.

nem jön jókor nekünk ha a vasas ma nyer…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:00 du.

Arra is kíváncsiak voltunk, Nenad Lukics miért nem volt a keretben a mérkőzésen.
„Négy fiatal magyart láthattunk a kezdőben, akik elkötelezettek voltak, sikerre éhesek. Szerettük volna boldoggá tenni a szurkolókat. Neki is nagy szerepe lehet még a szezonban, két nap múlva lesz edzés, ahol ismét bizonyíthatja, hogy elkötelezett és motivált. Reméljük, így lesz.”khmmm szóval Lukics nem motivàlt…fasza.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 2:40 du.

Mitől lenne?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
október 16, 2022 2:48 du.

Pl,hogy el tudjon igazolni,de ezzel a teljesìtmènnyel az sem fog menni.De egy profi játèkosnak nem lehetnek motivàciós gondjai,plàne,hogy egyik legjobban fizetett.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 16, 2022 3:35 du.

Látja hogy Szar az edző, hogy jó pár fontos és jó játékost mondvacsinált okokkal elüldöznek, hogy olyanokat hoznak/ tartanak meg akikkel csak gyengül a csapat és az ő helyzetbe hozása… soroljam még???

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:04 du.

Remélem holnap kirúgják a skótot…mondjuk nem csak az ő hibája

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Gergő
október 15, 2022 3:09 du.

Harom meccset hallottam par perce pletykaltak…ez volt az elso.
Pletyka.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:10 du.

Sztem Lukicsra gondolt kirúgás terèn,de lehet tèvedek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:11 du.

En Kurcra irtam. Ha Lukic volt, akkor storno. Bocsesz

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:12 du.

Én az edzőre gondoltam

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Gergő
október 15, 2022 3:13 du.

Akkor oke. Bár Szabi azt irta lejjebb, hogy a kovesd meccs volt az elso, es akkor ez a masodik. Ha igaz a pletyka

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 4:09 du.

Elméletileg igaz.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Gergő
október 15, 2022 3:13 du.

Akkor oke. Bár Szabi azt irta lejjebb, hogy a kovesd meccs volt az elso, es akkor ez a masodik. Ha igaz a pletyka

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:12 du.

Ok,ok revidiàlom magam,edzőre gondolt.

Gergő
Gergő
október 15, 2022 2:59 du.

Arra is kíváncsiak voltunk, Nenad Lukics miért nem volt a keretben a mérkőzésen.

„Négy fiatal magyart láthattunk a kezdőben, akik elkötelezettek voltak, sikerre éhesek. Szerettük volna boldoggá tenni a szurkolókat. Neki is nagy szerepe lehet még a szezonban, két nap múlva lesz edzés, ahol ismét bizonyíthatja, hogy elkötelezett és motivált. Reméljük, így lesz.”

A csapat eddigi gyengélkedése miatt végezetül adta magát a kérdés: nem tart-e attól, hogy a vezetőség megköszöni a munkáját?

„Nem. A munkámra összpontosítok. Támadásban sikerült előrelépnünk, eredményesebbek vagyunk. Elkötelezett vagyok a munkám iránt. Az eredmények nem jók eddig, de még a szezon elején járunk, miközben sok lehetőséget adunk a fiataloknak.”

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Gergő
október 15, 2022 3:49 du.

Képes volt ezt nyilatkozni hogy „Támadásban sikerült előrelépnünk, eredményesebbek vagyunk.”??? Wattafakk??? 12 gólt lőttünk 11 meccsen bammeg, ez előrelépés?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 16, 2022 2:42 du.

Fentebb a kollégák azt írták, hogy Valid amiket mond…

Snowflake
Snowflake
október 15, 2022 2:49 du.

Itt már csak Supka segíthet.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 3:30 du.

Szerintem hagyjuk már végre supkát. Kevés ő már a mai nb1be is

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 2:56 du.

Nem az a tipusu edzo aki tud szarbol varat epiteni. Ahogy mar lejjebb tobben is leirtak van egy fasszopo vezetosegunk, akiknek sikerult osszehozniuk egy, meg a tavalyinal is szarabb keretet. En most tartok ott, hogy nem latok semmilyen kiutat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 15, 2022 2:51 du.

Miből gondolod?Most küldtèk el kövesdről,ahol nem egy dobogós csapatot hagyott hátra…

bosza
bosza
október 15, 2022 2:46 du.

A skótnak azonnal mennie kell!
Reméljük a vezetőség nem a jelenlegi gazdasági helyzetre keni, ezt a kilátástalan, koncepció nélküli Klubbot, és csapatot. Siralmas az egész. Évek óta nincs semmi, és ezt a vezetőség részéről, senkit nem zavar. Hülyére van véve mindenki, Magyarország legjobb tábora is, akik még ilyenkor is a múltnak megfelelően képviselik/kipviseljük a Kispestet, itthon, és idegenben egyaránt.
Azonnali változásokat akarunk!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 15, 2022 2:43 du.

Ezzel a meccsvégi „vedd le a mezt” dologgal nagyon nem tudok egyetérteni. Én nem úgy láttam, hogy a srácok, akik pályára léptek, nem tettek meg mindent amit tudtak. Az persze igaz, hogy nagyon sok köztük az ügyetlen játékos, de erről nem ők tehetnek, ők ennyit tudnak, ezt ki is rakják a pályára. A hülye az, aki idehozta őket, meg az edző, aki nem üti meg a mércét és képtelen belőlük csapatot csinálni (bár az ő esetében is inkább az a hülye, aki idehozta). Szóval hagyjuk ezt a blikk színvonalú „vedd le a mezt” divatmarhaságot. Ez főként az új táborvezetőnek szól. Nagy felelősség ez, jól meg kell gondolni, hogy miket vezényelsz a tömegnek, még ha ilyen kicsi is, mint a mi táborunk. Nem hinném, hogy Pisti vagy Rőzse ilyesmit vezényelne, max ha tényleg látszik a játékosokon, hogy beleszarnak, de erről nem volt ma szó.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 16, 2022 2:46 du.

Hát azért futni csak tudnak nem??? Mert szartak visszafutni nem egyszer látványosan!! Szóval inkább úgy igaz, hogy volt aki megpróbált mindent, de ennyit tud, a többi meg szart bele!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 16, 2022 7:31 de.

Miert lenne divat?
Akkora tradicoija van az ultra eletben mint barmi masnak.
Egy durvabb tabor mar nem csak mondana hanem letepte volna errol a sok megelhetesi bohocrol.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 2:48 du.

Nem a Bordi kezdte, vitte a tömeg. Nem tisztem vedeni, de ez a véleményem.
A tobbivel egyetértek

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 2:52 du.

Tudni kell nemet mondani a tömegnek. Pistit sokszor láttam nemet mondani.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 2:52 du.

Mas kalács

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 2:53 du.

wtf?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 15, 2022 2:54 du.

Pisti meg Bordas. Nem ugyanaz a kategoria. Bordi egy eve allt ki először ‘kezdoben’. Így értettem

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 2:57 du.

jó, de akkor se értem, mi az hogy „mas lalacs” 😀 ez mi? milyen nyelven?

Lajos Gál
Lajos Gál
október 15, 2022 2:38 du.

Ez már nem az a Kispest amit én megszerettem anno.És nem csak az eredménnyesség miatt hanem a vezetőség/játékosok, akikkel nem tudok azonusulni..Ezért én a meccsre látogatástól és a kisközkben kommenteléstöl is elköszönök egy időre.Csak a Kispest!Azért olvasni foglak titeket.

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 15, 2022 2:50 du.

Pont, hogy a Kispestet ma (is) Mi jelentjük/képviseljük! Ha mindenki lelép, vagy csendben marad, elérték a céljukat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  bosza
október 15, 2022 2:54 du.

Párszor már kifejeztük nem èpp halkan a vèlemènyünket.Mi vàltozott?4 éve ez a szar van.Komolyan meddig kell még azért a kurva fèléves bajnoki menetelèsünkért canossát járni?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 15, 2022 2:40 du.

A kiskoztol miert? A kiskoz mi vagyunk, nem azok…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:43 du.

Bocs módosítottam.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 2:48 du.

A kisközzel semmi bajom,sőt köszönöm Pelsonak a lehetőséget!

Thibby
Thibby
október 15, 2022 2:34 du.

Kicsit komplikáltabb a helyzet.
A Metalcom milliárdokért épitette a határkerítést amit szijjas intézet nekik.
Majd nem sokkal később petiminiszter szólt gyerekek a neveteket kell adni a Honvéd megvásárlásához.
A tulajoknak semmi közük nem volt Kispesthez ahogy a futballhoz sem.
Ráadásul a metalcomban a forgalma alapján nincs annyi pénz hogy akárcsak egy évi működést ki tudjon fizetni….. kicsit rejtély nekem hogy honnan van a lé… vagyis petike osztja de hogy hogy mossák ki azt elképzelni nem tudom.
Kb ez van kisvárdán is… van egy narancsos ember aki finanszíroz de ő olyan embert rakott oda fönöknek akinek van valami fogalma a fociról meg a vezetésről…. nálunk ez elméletileg kunci lenne…. elméletileg
Szóval nálunk ez nem müködik.
Hozhatjuk vissza Supkát vele se menne mert nincs vezetés felette rohad az egész klub… hozhatjuk Messit is lenne vele egy jó fél idényünk aztán bemattulna ő is mert rohad felette minden… hozhatnánk Trapattonit edzőnek vagy Angelottit…. velük se menne mert rohad minden felettük.
Amíg ez a felállás a klubnál és a magyar fociban nekünk ez jut.
Van 3 kiemelt csapat ami számit…. a többi kap x lét és éljen meg. Nincs elnyomás bár rühellnek minket de petile miatt nem akarnak kiejteni csak mindnekire rábizzák a boldogulást a dobogó alatt. Nekünk ez nem megy mert müködésképtelen uram-bátyám a
rendszer.
Ide kellene egy a klubbot és magyar focit ismerő szakmailag vezetésileg remek szakember a klubban rendet rakna. Rossinak, Heminek is kellett 4-5 év mire képbe kerültek.
Szóval ne áltassuk magunkat nagy csoda nem lesz Kispesten a következő években, legjobb esetben petike kinevez egy jó klubigazagatót aki kicsit rendbe tesz dolgokat és leszünk egy stabilabb közpécsapat…. kb ennyi

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Thibby
október 16, 2022 2:53 du.

Mi köze petikének a Honvédhoz, azon kívül, hogy időnként kijárt a meccsre? Szerintem semmi és ennek az ellenkezőjére még senki semmilyen érdemi bizonyítékot nem mutatott. Hidd el, ha az általad emlegetett edzők valamelyike lenne itt, nem így, nem ilyen fogalmatlanul játszanánk, ez biztos!

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Thibby
október 15, 2022 4:43 du.

Hagyd már ezt a qrva politikai f@szságot, légy szíves. Erre ott a hvg meg a taccs. Ott vannak a jó elvtársak.
Tehetségtelen, futballra alkalmatlan a keret. Lassú, pontatlan, körülményes, technikailag képzetlen. Ez a baj. A fölcsúti gyerek a balon szana szét futotta a középpàlyát.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Thibby
október 15, 2022 2:53 du.

Ez tuti mint a túl kevés edzésidő meg a 15perc taktika/hét?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Thibby
október 15, 2022 2:57 du.

En nem latok ennyire bele, de azt gondolom kicsit leegyszerusited. A Docherty helyett jonne vki, aki ‘a klubbot és magyar focit ismerő szakmailag vezetésileg remek szakember’ az eleg lenne, vagy kungabesz menjen a gecibe mindenképpen?

dixneuf
dixneuf
október 15, 2022 2:30 du.

Egy igazan jó meccset jatszottunk, az elso félidőben kivalo jatekkal. Sajnos a bosszúálló Batikolt Benyus tevedesbol golt rugott a fejevel, aztan a biro segitsegevel gyakoroltuk a tiz emberes játékot. A második félidőben igazi oromfocit jatszottunk. Ugye a magyar sirva vigad, ezt tökéletesen hoztuk.
Ja! A wc-ben nagyon meleg volt, latszik, hogy ahol tudnak sporolni, ott nem gond az energiavalsag.
Tam for president!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 2:37 du.

Teljesen egyetértek. A tíz emberes játék azonban sajnos jogos volt. Bocskay a derekára akarta tenni a kezét, de Baluta 150 cm, így váll lett belőle, ami eléggé látványos és adható piros lett.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 15, 2022 2:39 du.

En nem lattam sajnos, az oromkonnyektol teljesen elhalványult a latasom.
Viccet felre, lehet, hogy jogos piros volt, sokat nem rontott a jatekon

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
október 16, 2022 2:59 du.

Jogos. A szabálytalanság meg szükséges, Bocskay azt csinálta amit kellett, bravo.

CSAK
CSAK
október 15, 2022 2:10 du.

Mivel a skót helyett nálunk b-terv ugysincs, marha gyorsan hozni kellene Supkát, amig van esély a bennmaradásra…

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK
október 16, 2022 7:33 de.

Biztos van c-d terv is a skotnak vagy a skypon dirigalo faszinak van meg 1-2 tudatlan haverja a tarsolyban

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
október 15, 2022 2:59 du.

Van B terv. Nem Supi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 15, 2022 3:00 du.

Nem is magyar.

Béla Bá
Béla Bá
október 15, 2022 2:04 du.

Nem tudom, hogy külügyminiszter úr hazajött e már, de az ukrán nagykövet mellett a „tulajdonosokat” is bekérethetné.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 1:35 du.

Sztem a mai meccs volt skótunk hattyúdala.Felkèszül a horvàt vonal,Romeo Jozak vagy az exrijekai edző,Goran Tomic.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 2:42 du.

A joistenke szoljon a szadbol

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:07 du.

Azt hallottam most, hogy harom meccset kapott. Ez volt az első. Nem tudom igaz-e… kiderül

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:10 du.

Èn úgy tudom,hogy a Kövesd volt az első,ott nyernie kellett volna!Döntetlennel csak időt kapott.Sztem most mennie kell,nincs idő várni!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 3:10 du.

Lehet. Akkor a masodik, meg egyet kell kibírni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 15, 2022 3:11 du.

Hali..kupameccs.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 15, 2022 1:52 du.

Esetleg már a hali meccs előtt?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 15, 2022 2:17 du.

Passz,de sztem hétfőn megveszik a repjegyet.Nincs mire várni már,Courts nem tud hatni a csapatra.

Hasitasi
Hasitasi
október 15, 2022 1:10 du.

Szappanost mért cserélték le? Megsérült? Vagy volt valami öltözői affér a szünetben? Kiosztotta Kurcot vagy a csapattársakat? Nem csodálnám, ha utóbbi…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 2:43 du.

Állítólag huzodas miatt

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:26 du.

Valami balhé biztos volt.Nem jó ez így,Tamnak mennie kell!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 15, 2022 1:31 du.

Édes Istenem, hogy győzködött itt vlki nyár elején mikor Kurc jött, hogy ő milyen jó lesz nekünk… Most ott tartunk, hogy visszasírom még Sannino-t, meg Bódogot is, HF visszatéréséért meg még fizetnék is!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:45 du.

Nem tudom ki volt aki győzködött,de Vigjnevic is jobb volt ennél Tam fiúnál.Mennie kell!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:18 du.

A jelenlegi Honvéd nem érdemli meg Szappanost. Remélem mihamarabb talál egy rendes klubot magának. Ő akar, de széllel szemben nem lehet.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:12 du.

Ên is erre gondoltam

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:11 du.

Elvileg combhuzodas.
Erdekes egy serules foleg egy kapusnal…
Batik story 2.0 ugyse tudjuk meg az igazat

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 1:15 du.

Ezzel a szarral ami a Honvédból kreáltak a felelősök, bukni fogjuk a jobb játékosainkat is. Félek Szapi előbb-utóbb elmegy, Lukics elmegy… Ki akar egy ilyen gittegyletben játszani? És a kutya nem akar majd idejönni játszani.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 15, 2022 1:18 du.

Majd a prosportos srac hoz minosegi jatekosokat.
Hat ennin is mekkora rejtett gyemant

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 2:46 du.

Legalabbis szén alapu. Mint a gyémánt, vagy a grafit…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 1:19 du.

Az orosz liga nem tévedhet.

santiago
santiago
október 15, 2022 12:58 du.

Akkor szerdan hajra Hali nehogy a kupaszereples belezavarjon a tokeletesen mukodo gepezetbe.

Reims egy futball manager nevu jatekbol tanult edzot mevezett ki. Szerintem mi is jobban jarnank a szurkolok kozul vkivel mint ezzel a bohoc fasszal.

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  santiago
október 15, 2022 1:14 du.

El ne hidd. A Reims edzője 5 évig dolgozott a belga 1-ben.

Hasitasi
Hasitasi
október 15, 2022 12:54 du.

Ez szánalmas volt. Sokkal rosszabbak vagyunk mint akár Horváth Feri akár Bódog idejében. Mitroviccsal, Jonsonnal mit akarunk? Győzni jöttünk csútra mi Kurc? Küldjék már el ezt a kamuzós megélhetési „edzőt”.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 15, 2022 12:54 du.

A 1,5 millió euró értékű csatárunk el sem utazik, a válogatott kerettag és csapatkapitány Szappanos inkább lejön a szünetben, Domingues bejön és 18 perc múlva lemegy.
egy mágus ez a Tam ! nem elég hogy a mai korszerű futballt nem tudja hónapok óta leoktatni, de sikeresen gránátot dobott az öltözőre is :)))

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 15, 2022 1:02 du.

Már lement Lukic 1 millióra.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 15, 2022 12:52 du.

comment image

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x