© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Amilyen a klubvezetés, kb olyan szintű az edzőjelölt, elnézve a múltját. Nehéz elhinni -számomra legalábbis -, hogy nem direkt csinálják…
Ezek simán dilettáns hülyék. Hidd el nincs ebben semmi szándékosság. SŐT! Állítom, hogy büszkék rá milyen ügyesen megoldották a helyzetet
Én sem véletlenül dobtam oda tegnap a: „szándékosan csinálják-e ezt” kérdésemet.
Jó, de ha szándékosan csinálják, akkor ezzel mi a cél? A szurkolók bosszantása? Saját klubjuk lejáratása?
Nem szándékosan, ennyit tudnak. Ennyit jelent, hogy valójában nem tényleges tulajok kezében van a csapat.Nem olyan kezében, aki a saját pénzét égeti a hülye döntésekkel. Mert, ha az lenne, akkor ennyi ballépést nem engedne meg és nem ülnének emberek még azokban a pozikban, ahol évek óta vannak. Valójában mindegy nekik ez az egész, csak ne essen ki a csapat.
PONTOSAN!
A szándékosság ki van zárva. Ennyi van bennük és kész…nem akarok politikai árhuzamot vonni, ne értse félre senki, de eszembe jutott Moldova A szent tehén című regénye (a magyar textiliparról) ahol interjúvolt egy vállalat igazgatót aki előtte a helyi pártbizottság (!!!) politikai osztályvezetője volt (nem szó szerinti idézet):
-Ne haragudjon, de hogy gondolta, hogy minden iparági tapasztalat nélkül egy textilgyárat vezessen?
-Arra gondoltam, hogy van annyi általános vezetői tapasztalatom, hogy meg tudjam csinálni. (Moldova erre úgy reagál, hogy ennyi erővel egy tengerjáró hajó kapitányi pozícióját is elvállalhatná).
Ezek ott a klubházban mind önjelölt hajóskapitányok. Szégyen bazmeg…
Fogalmam sincs,azért kérdeztem.
Ilyen hülyék egyszerűen már nem lehetnek szerintem.
Összefoglalom annak aki nem értené:
A már elbocsátott Tam Courts és fele stábja helyét ideiglenes átveszi Tam Courts és fele stábja az új edző érkezéséig. 🙂
De egyébiránt a BHO nem erősítette meg (igaz nem is tagadta) a Tam elküldését.
Nézegetjük itt az új edzőt,miközben a régi Szombathelyen van a csapattal,aztàn mèg az is lehet,hogy zegen is ő lesz….kifürkèszhetetlen ez a klub,baszki.
Kérlek mondd, hogy csak azért van mert nem egyeztek meg teljesen az új edzővel. Nehogy egy újabb esélyt kapott az ifjú Ferguson.
Mondom….mondanèk többet is,de nem szeretnèk,mert vicc ez az egész helyzet.
Tipikus Kispest…
Itt kell lenned, hogy elhidd!? 🙂
Ezt èn már nem akarom elhinni.Elviekben kirúgtuk,megvan az utód,de ez még marad ès tervezi a következő meccseket,mintha semmi sem törtènt volna.Dilettàns vezetőség!Mendelènyi add el klubbot és tàvozzatok Kispestről.Naponta alázzàtok meg ezt a patinás klubot!Szègyen!
Dögöljek meg ha értem.
Tehát, kirúgtuk Tamot. Oké. Jönne helyette a horvát edző. Oké. Az új edzőnek valami közbejött, csúszik a dolog. Oké.
1. Ilyenkor nem lehet leültetni mondjuk Pisontot vagy bárki mást ideiglenesen?
2. Ha mondjuk továbbjut a csapat, akkor nem gáz, hogy úgy rúgunk ki (újra) valakit, hogy lényegében győztesen hagyta el a pályát?
Ez így tényleg bohózat.
Csavarok egyet rajta…Szerdán továbbjutunk, szombaton verjük a ZTE-t…aztán kirúgjuk? Vagy kap egy újabb esélyt, addig a horvát edzőjelölt vár? Baszki a vidinél eldöntötték, hogy váltás lesz, délután már meg is volt a helyzet oldva. Mi meg a kirúgott edző szájába hangzatos riportokat adunk…na elmennek ezek a p…
Jól gondolom, hogy most tölti a “felmondási időt” a skót?
Az hírlik, hogy vmiért a helyére kinézett horvát nem tud még jönni- mondjuk fura egy állástalan edző esetében – ezért megkérték, hogy maradjon még addig. Bohózat, baszki, egy rossz bohózat lett ez az egész klub. Én szégyenlem magam ezek miatt!
Ehhez nem fűzök hozzá semmit, pedig lenne mit. De csak mi idegesítjük fel ezzel magunkat semelyik illetékest nem érdekli.
Kambi is jobb lenne addig.. Tuti seggbe rúgná az alibizőket.
Elviekben ő volt az opció szerdára….
Legalább ő leutazott Szombathelyre vajon?
Kambi leutazott és marad, ahogy Avramov és Györök is. Én így hallottam.
Az az utód,aki meg lett lebegtetve?
Elviekben igen,de ennèl az alkalmatlan vezetésnèl semmi sem biztos.Egy k.va edzőcserét nem tudnam levezènyelni.
Mindenre is alkalmatlanok,kb ez a véleményem alakult róluk,most már pár év távlatából(mármint Kun és a többiek,nem a szerencsétlen sportigazgató).
Ha ez a horvát csávó jön,akkor kb télen lapát. Sokáig nem fogja húzni.
Szándékosan hoznak ilyen válogatott kóklereket? Agyhalottak.
Ezzel a kerettel Tuchel sem tudna csodát művelni. Olyan szinten szűkítették le és alakították ki koncepciótlanul, hogy az a hozzánemértés csimborasszója. Egyszerűen nincs variálási lehetőség.Egyes posztokon egyszerűen nincs ember, minőségről nem is beszélek. Csatársorunk ki kell mondani, hogy nem létezik, mert akik csatárként vannak a csapatban feltüntetve, azok jóindulattal sem nevezhetőek annak. Egyszóval örüljünk, ha még ilyen edzőket is sikerül hozni. Lehet, hogy a váltással és egy új szemlélettel ki lehet mozdítani a csapatot, de én nagy áttörést nem várok. Ha választani kellett volna a horvát edzők közül, akkor én hoztam volna Tomicot a Rijeka edzőjét, aki konferencialigába vezette tavaly őket és 63 meccsen 1.90-es pontátlagot hozott, míg előtte a Lokomotiv Zágrábnál 114 meccsen 1.51-est
Tuchel sem tudna ja. Az igaz.
De akkor még inkább nem értem miért egy bukott,nb1-et hírből sem ismerő edzőfejedelmet kell idehozni?
Te tudod erre a választ?
Miért nem egy Csertői,aki köztudottan rendbe tudja tenni a védekezést,ismeri az nb1-et,tudja mire képes a keret és tisztában van vele,hol kell azt megerősíteni. Ő pl tudna egy stabil alapot összerakni,amire aztán lehetne építkezni,ha van rá több lóvè. De itt az alap is hiányzik egyelőre.
Direkt csinálják az ostobaságaikat ezek a f.szok?
Gondolom Kepcija ismeri dolgoztak legiànàl együtt,ismeri,kèzenfekvő nekik.Csertői engem annyira nem győzött meg,hogy edzőként lássam nàlunk.Gyirmót azért most annyira nem ok.De nézd meg Bognárt,az MTK is kipukkant most.Abban igazad van hogy alap nincs,de ennek az elmúlt 4 èv az oka,hogy folyamatosan vàltoztattàk a z irànyt.
Csertői még akkor is jobb megoldás ettől a szerencsétlen horváttól,ha nem győz meg téged,hidd el.
Ez kurva gáz,nagyon rossz döntés.
Megfogadtam, hogy nem írok az új edzőről (ha lesz), de más hozzászólását lájkolni szabad. Kapnál kettőt de nem lehet, csak egy like-ot adni.
(Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot és nemzetiségre csak horvátot keres a TM avialable coaches menüjében, kurva sok nagyon jó mutatójút talál, és köztük kurva sok olyat aki valóban elérhető lenne nekünk -vélhetően- anyagilag is. Amúgy nézzétek meg ki alulról a harmadik a ppm szerint csökkenőben összerakott listán…igen, ő az. Az újságban megszellőztetett név.)
Megfogadtam, hogy nem írok az új edzőről (ha lesz), de más hozzászólását lájkolni szabad. Kapnál kettőt de nem lehet, csak egy like-ot adni.
(Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot és nemzetiségre csak horvátot keres a TM avialable coaches menüjében, kurva sok nagyon jó mutatójút talál, és köztük kurva sok olyat aki valóban elérhető lenne nekünk -vélhetően- anyagilag is. Amúgy nézzétek meg ki alulról a harmadik a ppm szerint csökkenőben összerakott listán…igen, ő az. Az újságban megszellőztetett név.)
Már csak a statisztikában bízhatunk: egyszer csak olyan edző jön már, aki rá tud hangolódni a keretre… Nem kell 1 Trapattoni vagy Rossi, csak pozitívan tudjon működni a csapattal… Ne ontsa ránk a bullshitet naponta és első körben tegyen rendet a fejekben… Aztán legyen végre egy értelmes játékunk, amit nézni is érdemes
Nem értem, hogy mi bajotok van, a weboldala menő…
https://dean-klafuric.com/
Már nem csak a youtube-ot, hanem a google-t is használjuk játékos, edző keresésére. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen
Az NSO szerint Klafurics jöhet, akinek nem túl jók az eredményi előző csapatainál.
A görög ethnikos-nál csupán 22 meccs jutott neki, ezt meccsenként 1,09 szerzett ponttal kínlódta végig.
Majd következett a Slaven Belupo ahol 7(!!) meccs után picsánrúgták mert csupán 0,71 pontot szerzett átlagosan meccsenként.
tuti hogy ez kell ide ? Biztos hogy itt fog megtáltosodni ?
Illetve annyi a kérdés hogy a laptop DJ itt marad ? ( a virtuális szaktekintélyünk Kepcija)
Olvastam én is. Egyedül a 15 Legia meccsen volt jo ppm-je.
Amúgy a tököm tele az adjunk esélyt, reméljük majd itt produkál valamit, talán jó lesz kitételekkel. Nem tudom ő lesz vagy sem, semmit nem írok innentől csak ha lement az új edző (bárki lesz az) 10 meccse…
Ui. Az új edzőről (ha lesz) nem írok egyelőre semmit, ez így pontos.
A legia mellett az utolsó állomásán se volt tré. A legszarabb és legolcsóbb keretet simán tartotta bent és a középmezőnybe küzdötte őket(persze kókler nem vitatom)
A legia mellett az utolsó állomásán se volt tré. A legszarabb és legolcsóbb keretet simán tartotta bent és a középmezőnybe küzdötte őket(persze kókler nem vitatom)
Melyik csapatra gondolsz?A kaproncai Slaven Belupora?Mondjuk ott 7 meccs utàn elküldtèk,mert nem èppen muzsikàltak jól.Egy dolog igaz a keret szar volt ès emiatt tàmadtàk is a szurkolók a vezetést.Amúgy a horvát ligàban nem nehéz bentmaradni mert 1 esik ki.
Nem az edzőt védve, azért kiscsapatként első fordulóban megverték a Dinamot. Azt jött két iksz, többek között az erősebb Eszék ellen. A Hajduktól kaptak ki, majd után jött tovább két 1:0-s vereség, kisebb csapatoktól….kvázi nem a legszuperebb kezdés, de egy átlagban 7. helyre befutó csapatnál nem a világvége.
Van amúgy olyan vezetői döntés a MetalCom-érából ,amellyel nem értettél egyet?
Gondolom kepjica haverja…. általában 0.96 évet van állomáshelyein.
A szarabb csapatoknál kevesebbet(ezek vagyunk mi…).
Hátha meggondolná miatta magát NagyD. Úgyse fog kapni annyi pénzt sehol mint amit eddig keresett.
Nagyon jó lenne
Vidi, Csút megadná neki. Vidi amúgy is akarta korábban. Vagy ha más nem elmegy Közel Keletre. Én nem bízom abban, hogy Nagy marad, haverok már nincsenek itt.
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/legia-a-bl-bucsu-utan-menesztettek-nagy-dominikek-edzojet-2650677 vele lett bajnok a legia ès bl kiesès utàn rúgtàk ki.Fene tudja,hogy milyen lesz,de a skótnak mennie kell.Ez a sokadik rossz döntèse a vezetèsnek.
sírós szomorú szmájli
Elnéztem, azt hittem Horváth az edző érkezik 🙂
Nem valószínű főleg ezzel a kerettel ebben a mezőnyben!
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bp-honved-tavozhat-thomas-courts-horvat-edzo-erkezhet-ns-info-2919221— a szombati, Felcsúton elszenvedett 1–0-s vereség volt az utolsó csepp a pohárban: a nyáron érkezett Thomas Courtstól rövidesen megválik a Honvéd. Ami azt illeti, van alapja a skót szakember menesztésének, a bajnokság egyharmada után a hetek óta borzasztó teljesítményt nyújtó csapat a tizedik helyen áll, csupán a Mezőkövesdet és az újonc Vasast előzi meg – egy-egy ponttal.
A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy a vezetők elszánták magukat a váltásra, a Honvéd még ma bejelentheti Thomas Courts távozását. Sőt nem csak az övét, információink szerint a stáb több tagjától is elköszön a klub. Úgy tudjuk, az első számú jelölt a kispadra a horvát Dean Klafuric, az 50 esztendős szakember korábban – többek között – dolgozott a Dinamo Zagrebnél másodedzőként, vezetőedzőként irányította a Legia Warszawát, legutóbb pedig a Slaven Belupo élén állt.
Elv repul az egesz stáb
Kambi lesz az edző Hali ellen?!
Szóval a nevetséges akcentusú skót csoda rombolása eddig tartott!
Megérte jó pénzért kivásárolni a szerződéséből!
Inkább irányítót vettünk volna helyette!
Remélem ezzel a kulcsjátékosok (Szappanos, Lukic, Doka) helyzete is rendeződik mégpedig pozitívan!
Remélem továbbá hogy felhagynak az érdemtelenül betett tehetségtelen fiatalok erőltetésével!
De ki a tököm ez a Dean Klafuric?
Ki az érdemtelenül berakott, tehetségtelen fiatal, aki kilógott lefelé a mezőnyből a többi, minőségi játékoshoz képest?
Szabó és Bocskay!
De az agyonajnározott Kocsis is határeset mert húde lelkes meg remekül cselez csak éppen be kellene mutatni őket a kapukkal egymásnak mert szélső létére nem igazán tudja hogy azok is tartozékai a pályának!
Szabó posztján a legjobb volt eddig a variációs lehetőségek közül. Bocskayval egyetértek, többet várt tőle mindenki, de így sem gyengébb mint bármelyik társa. Talán csak Gomis jobb nála középen.
Szabó pont nem..
Doka ha fejben összekapja magát csukott szemmel összekötözött lábakkal jobb hátvéd mint a Szabó gyerek
Ezt idén nem mutatta meg..
Az egész stábba beletartozik Kun is? Minimum ott kellene kezdeni.
Hol élsz te? 🙂 Ő nem tartozik a „feláldozhatóak” klubjába.
Kungabesz a „belső kör” tagja!
Előbb szűnik meg maga a klub mint az állása a klubnál!
Sajnos. Addig viszont, itt megújulást várni felesleges.
A sportigazgató is?
Azt nem hinném.
Az amúgy vicc,hogy Sallói „lemond” és aznap már meg is van az utódja.
A konkrét személy meg,fuhhh. Őszintén sajnálom a Fehérváriakat.
Közben olvasom fehérvári fórumon,hogy Sallóinak(és a klubnak) játékosmanager problémákat kellett legfőképp orvosolni(természetesen Filipovicsról van szó),aztán mire ezeket szépen lassan megtették,Garancsi visszaviszi Juhászt és Husztit,akik szintén a Filipovics klánhoz tartoznak(az ő megfogalmazásuk szerint).
Tényleg nem irigylem őket,max annyiból,hogy ott legalább van két csatár.
Becsaptál Dani ! Megint hülyére vettél mindenkit ! Bő 4 hónapja még ezeket igérted :
https://www.youtube.com/watch?v=dMRxHKgD5ec
Nem sok dolgot valósított(ak) meg az elmondottakból, az biztos. Viszont van egy nehezen megkerülhető tény: Mendelényi nekem nagyon hasonlít a Spongyabob rajzfilmsorozatban szereplő halakra, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja.
Tudom,tudom,hogy mi is dühönghetünk a saját nyomorúságunkon,de sztem az ott is szidott Garancsi valahogy így gondolhatta:
És némi tulzással,de így működik a rendszer..
Mindennapi kommentünket ad-meg nekünk,hogy barátaink-felebarátaink rációját értékeljük Ámen….
Szerintem nálunk k.rvára nem lenne elég,ha csak a sportigazgatótól és az edzőtől válnánk meg. Maradna a háttérban az ezerszer leszerepelt „csapat”.
Hát nem tudom….azért beszédes, hogy a mostani csapat csak nyomokban tartalmas tavalyi csapatból származó játékosokat, gyakorlatilag vagy 10-15 új (és véleményem szerint jobb) játékos van a keretbe, az eredmény meg majdnem pontosan ugyanaz, mint tavaly ilyenkor….akkor hogy van ez?
Véleményem szerint addig nem is nagyon lesz változás, míg nem szűnik meg ez a backstage mögötti neres összefonódások, tulajdonosi átfedések, állami pénzekből történő finanszírozgatások, elvárások nélküli pénzpumpák. Mihelyt a magyar futball egy olyan stádiumba lép, ahol minden szponzori és egyéb támogatási pénzekért meg kell dolgozni, ahol ki kell gazdálkodni a játékosok bérét, ahol számítani fog minden elhullajtott pont, akkor talán majd reménykedhetünk egy olyan rendszerben, ahol az ilyen szégyenteljes produkcióknak, mint ami nálunk, Vidinél, és még pár csapatnál látunk, nem csak hónapok, évek múltán lesznek valamiféle következményei….
Mihelyt a magyar futball….
Na innentől lenne tippmix.
Kigazdálkodni kb egy nb3-as költségvetést tudna minden klub. Vagy még azt sem. És ez a legszomorúbb. A játékosok meg adnák-vennék a meccseket…
De a mostani helyzet is,igen….
Mindenhogy szar.
nem tudom milyen tamogatasok vannak a horvatoknal, de ott a 10 csapatos elsoosztaly a vilag top 20 bajnoksagaban van, es fele annyian vannak mint mi. a hyundai a bajnoksag fo szponzora. a baj hogy az elmult 12 evben a fociba pumpalt penz teljes hozzaertes nelkul lett eltapsoval, stadionostul, taostul, akademaistul
Horvátoknàl piaci alapokon működik a foci.Bàrmilyen fura ezt leírni.Ott a politika olyan eszközökkel,mintnàlunk nem avatkozik bele.Nem csoda,ha irigykednek is rànk.Ott nincsenek olyan fizuk,mint nàlunk.A Dinamo ugye kiemelkedik,de ő a jól működő akadèmiára èpít ès folyamatosan értèkesíti a nemzetköziben futtatott jàtèkosait+nemzeközi szereplés.Aztàn a Hajduk,dalmàcia topklubja szintèn jelentős szponzoràciót tud maga mögött,mint a régió èkköve.Eszèk,ugye Mèszáros.Slaven Belupo,kaproncai csapat,Podravka tàmogatja.Rijeka főszponzora egy szerb biztosító cég ès egy olajipari cég,abból kifolyólag,hogy iparváros.Emellett sok kicsi szponzor.A többi kiscsapat pedig a futottak kategória,akik úgy kalapozzàk össze a pènzt ahogy tudjàk.Egyszóval ott a szakma van előtérben,ott a fiatalok cèlja,hogy eligazolhassanak màshova,mert nem kapnak a semmire euro tízezreket.
A hsz-ed első felére: ott a játékoseladások kategóriákkal jobb áron történnek,mint itt.
Azok nagyon kemény bevételek ám.
A másodikat,meg hát: adom.
Jonne vissza a 90-es evek …
Pontosan. Nekem nem hiányzik.
Ettől függetlenül nálunk vezetői szinten komoly gondok vannak és nagyon rossz irányba megyünk.
Egyetértek. Szinte tulajdonosi szintig kellene megújulni (ez nyilván hipotetikus, mert egy tulajt „nem lehet kirúgni” -érted- de ha hagynának dolgozni egy okés szakmai stábot, nem kungabeszeket, meg sinkókat, és onnan délre lefelé mindenkit, akkor lehetne jobb).
Tulajt,persze,nyilván nem.
Egy értékesítésre azért rá lehet „beszélni”(ami ezesetben hülyeség,mert ha tényleg Szíjjártó áll a háttérben,akkor jobbat úgysem találnánk jelen helyzetben,sőt).
Viszont Kun Gábortól kezdve lefelé mindenkit ki kellene b.szni,mert jól látható milyen irányba tart a klub. Ez közvetlenül az ő felelősségük.
Ahogy jelenleg kinézünk(k.rva szarul és egyre csak szarabbul),én egy speckó válságstábot is összehívnák,volt játékosainkból,hátha van valakinek egy használható
ötlete,valamint Rossi
tanácsát is kikérném.
Ez a vàlságstàb dolog sztem jó ötlet.Innen már csak az lenne a kérdèsem,hogy te kiket látnàl benne,mert ugye itt nem csak a csapatot kellene kimozdítani a nihilből,hanem magàt a klubot,annak managmentjét is àt kell(ene) struktúràlni.Èn pl.egy Vadóczot,de kövezzetek meg,de egy Lanzàt is szìvesen làtnèk a vezetèsben.Èn tovàbbra is a gyökertelenségben làtom a bajt a klubnàl.
Olyat látnék szivesen,aki halad a korral,figyeli,érti a modern focit és kötődik is hozzánk. Lanzának nálam lehetne helye pl,mondjuk Vadit nem tartom egy észlénynek,de aktualitásokkal tisztában lehet ettől függetlenül ő is.
Vadira azért gondoltam,mert pàlyafutása alatt azért csak látott egy spanyol,holland,francia profi klubot belülről.
Vadi? Ja,jogos.
Amúgy Lanzát én vezetőként is el tudnám később képzelni.
Sportigazgatóként,vagy edzőként.
Lanzát vagy Kambit sportigazgatónak megnéznèm.Sztem annyit tudnànak,mint Juhász.De ami fontos hogy lenne identitás,klub irànti elköteleződès talàn.Nem úgy,mint most.
És mégis mitől tudnának annyit,mint a 95x-ös válogatott,3x magyar,3x belga bajnok, többszörös ilyenolyan Kupagyőztes,2x-es Év Játékosa, az Évtized Labdarúgója dijnyertes Juhász,Szabikám?! Mert itt játszottak pár esztendőt és szerettük őket, vagy mi? A karrierjük meg a tapasztalatuk köszönő viszonyban sincs Juhászéval,ne vicceljünk a már!És Husztiéval sem.
Az általad felsorolt eredmények még nem állnak egyenesen arányosan azzal, hogy jó vezetők is lehetnek, vagy többet tudnának letenni az asztalra, mint Kambi vagy Lanza. Juhász, épp Sallói előtt bukott meg Szabiccsal és Sanyinkkal a Vidinél nem kicsit, erre most kinevezik egy jóval komplikáltabb pozícióra. Huszti edzőként a Lokinál bukott és lett elhajtva! Szóval az általad felsorolt eredmények nem épp azt mutatják, hogy olyan nagy szakemberek lennének és kamatoztatni tudták eddig azt a fene nagy tapasztalatukat. Emellett nem menjünk már el Juhász személyisége mellett sem. Nagykanizsai, volt feleségét jól ismerve állíthatom, hogy nem épp egyenes jellem. Lehet, hogy Lanza és Kamber nem rendelkezik olyan eredménysorral,mint a Juhász, de, hogy nagyobb elköteleződéssel vannak a klub iránt, mint jelenlegi vezetőink némelyike, azt megkockáztatom. Végére csak halkan jegyzem meg, hogy egy Nagelsmannak vagy Kloppnak sem volt sikeres pályafutása és mégis jó szakemberek lettek, szemben mondjuk egy nálunk is megfordult Vierchowod-al.
Tökéletesen leírtad.
Annyi még az én részemről,hogy: Lanzának és pláne Kambernek vérprofi a hozzáállása a focihoz,ők képesek arra is,hogy ezt átadják,ezáltal kihozva a maximumot a focistáikból(Juhász kb ,na akkor hozom a haverokat szint,még ha ezt most nem is engedik meg neki).
Játszottak jó csapatokban(főleg Lanza) és tanulhattak Rossitól(aki egy zseni),akinek kellő ideig dolgoztak a „kezei” alatt,ahhoz,hogy akár jó edző is váljon belőlük.
Juhász jó játékos volt és bizonyos csapatai egyeduralkodoak voltak akkoriban(Anderlecht,Mol),úgy nem olyan nehéz bajnokságokat nyerni azért(mintha a mai fradiban játszana). Az,hogy vezetőként mit produkál majd,az számomra is erősen kérdőjeles.
Sportigazgatóként Juhász szintet simán. Sőt,többet szerintem. A mentalitásuk miatt edzőnek is jók lesznek. Győztes tipus mindkettő,jó edzőktől tanulhattak,sokmindent elleshettek Rossitól is pl.
Kambi még eszes is szerintem. És kötődnek ide.
Luxus lenne,ha idővel nem számítanánk a szolgálataikra.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mol-fehervar-fc-tavozik-michael-boris-es-salloi-istvan-hivatalos-2919059
Így kell ezt csinálni!
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mol-fehervar-fc-tavozik-michael-boris-es-salloi-istvan-hivatalos-2919059….na ott sokat nem vártak..
Röpke 8 hónapot csak 😀 Pedig 2-3 hónap alatt meg lehet állapítani,hogy ki a jó.
Idei bajnokságra értettem, mert ugye előző szezonban ez a páros (Sallói-Boris) , ha nehezen is, de behozta őket nemzetközire. Nálunk eddig 5 hónap alatt nem sikerült megállapítani, hogy jó e az, amit iránynak és mellé szakemberekkel kitaláltak.
4 az az 5,abból egy hónapig a gyerekeket nézegették,hogy kiszedjék a legjobbakat 🙂 De értem mit mondasz
A nyári nagy játékosmozgás egyik nagy vesztesége volt nekem Petrusenko eligazolása. Amióta elment azóta nem tudom milyen késztetésből, de mindig megnézem, hogy mit nyújt az új csapatában a horvát ligában. Ki kell jelenteni, csapata egyik legjobbja. A hétvégén is, az Eszék ellen 7.1 osztályzatot kapott, amivel a kp-n az egyik szélső sráccal a legjobbak voltak. De eddig is minden meccsen a jók közé tartozott. Sztem őt nagyon, nagy kár volt elengedni, pláne erről a kp-ról!
Nagyon nagy hiba volt eladni őt
az 1. figyelmeztető jel kellett volna legyen hogy ez a Tam gyerek 1 bullshitgenerator kókler.
Igen. Ez a duó egyébként tényleg elég jó lett volna a kp közepén nb1-es szinten.
Elqúrtunk egy nagy értéket egy kókler miatt.
Mondjuk Gomis jobb mint ő. De ahhoz meg túl jó volt,hogy a padon nézze Bocskayt és Gomist. (Capan eljátsza amúgy azt a posztot.)
Ebben most nem értek egyet veled, hogy Gomis jobb, mint Petrusenko. Bocskay eddig nyújtott teljesítménye sem győzött meg arról, hogy nem padoznia kellene. Nekem ő eddig komoly csalódás.
Gomis világklasszis hozzá képest. Bocskay meg fiatal
ez költői túlzás… 🙂
amógy szerintem nem VAGY, hanem ÉS a helyes válasz.
a Petrus-Gomis szűrő páros a top3ban lehetett volna nb1es szinten.
Így van.
Bocskayt fel kell építeni, az akadémia jelenleg plusz 1 milliárd forintba kerül úgy,hogy 3-4 játékost adott tizenx év alatt aki vitte is valamire legalább az nb1ben. Szóval így Petrus vagy pad,vagy eladás. A padhoz meg túl jó, túl fiatal. Sok sikert neki
Neeee, most egy világ dőlt össze bennem, Gomis világklasszis Petrusenkohoz képest? Mire alapozod ezt?
A mutatott teljesítményre alapozom,semmi másra. Gomisnak összesen nem volt annyi hibája mint Petrusenkonak egy egy meccsen
most lehet h „miatta” ment el a 2. meccs, mert hiányzott a pályáról…
A kövesd meccs biztos nem, azon a vak is látta a ludast 🙂
lehet hogy nem tudnak volna úgy lekontrázni sem, ha ott a colos a középpályán
Igen erre én is gondoltam. De mind2 gól hatalmas egyéni hiba volt. Semmi jele nem volt a veszélynek azokban a szitukban. Gyakorlatilag 2 előrevágott labda amiknél az egyetlen szar megoldást választotta *Cirko,plusz a második hiba után még hagyta is ,hogy megelőzzék.
Mármint Cirkovic
Igen, javítottam is 🙂
Nem azért váltunk meg tőle, mert túl magas volt a fizetése?
Nem! Courts szerint nem fért bele abba az elképzelése, amit kigondoltak….és tényleg. Ő jó lett volna ide.
én is a fizut hallottam
Túl jó lett volna ide 🙂 Egyedül többre menne mint a Bocskay Gomis páros (Mitrovicról ne is beszéljünk)
Ezt mondjuk kár,hogy nem bizonyította itt 😀
Szerintem igen ( bár nem mindig játszott, de hiányzik egy ilyen munkabírású, párharcerős középpályás)
Bocskay-tól felesleges ezt várni, ő jobban játszana ha volna mellette egy ilyen ember.
Bár azt meg kell vallani, hogy a tavalyi szezonban nem volt senki ki bizonyított volna.
Legyen,de szerintem Gomis klasszisokkal jobb mint Petrus. 🙂
Nem vagyunk egyformák 🙂
Pedig azt mondták,hogy we are same 🙂
Pedig hogy istenítette mindenki, mikor odament…
https://www.molfehervarfc.hu/2022/10/17/salloi-istvan-tavozik-a-viditol.html
aztán nehogy itt kössön ki…na jó vicceltem, amúgy elviekben magyar lesz az utódja. Dárdait és Juhászt csiripelik.
Üdv! Engem Bocsi buta szabálytalansága baszott fel, korai volt, simán utólérhető let volna a támadó, de Bocskay megsem prób…, hát daráljuk le földre egyszerűbb!!! SZ.A.R. A KISPEST!
Fura ez nekem. Nézem az nb1-s eredményeket, és olyan szintű körbeverések mennek, mintha csak az lenne a cél, hogy minél sűrűbb legyen a kieső mezőny. Döbbenet számomra, hogy pl. egy újpest simán kap egy 6-s, majd pár fordulóval később simán rúg egy 4-st, meg idegenben szerez győzelmet, majd hiphop újra kap egy 4-st. Vagy a Fradi megver egy szerb és egy francia bajnokot, de lényegében egy értékben az nb1 fölé növő B csapatával (ami inkább AB csapat) simán kikap Mezőkövesden és Kecskeméten.
Ami minket illett, egyszerűen már felfogni sem tudom, hogy mi lenne a megoldás. Azért itt van egy EL győztes 28 éves játékos. Egy szerb gólkirály (aki mellesleg tavaly 2. legjobb nb1-s góllövő volt), egy válogatott kapus, egy tavaly ezüstérmes csapat két meghatározó védője, egy albán, egy kanadai és egy izlandi válogatott játékos…kvázi ilyen kvailitású csapatunk még Hemingway alatt sem volt. Ez így első hallásra bizony edzőváltásért kiáltó helyzet. Ellenben az elmúlt két-három évben elfogyasztottunk kb. 5 edzőt, vagyis az égvilágon semmi sem garantálja, hogy edzőváltás bármilyen jelentős változást hozna. És sajnos ez a körbeverések sem segítek a tisztánlátásban, hisz aki köp egyet a mezőkövesdi és a kecskeméti X-re, azoknak egyből a figyelmében ajánlják, hogy ezek a csapatok simán megverték a bajnokesélyes fradit….
De haladjunk az edzőváltás mentén. Okés…legyen. De kit? Egy magyart? Minek? Supka újra? Akit az elmúlt 2 évben már a 3. csapatától rúgtak ki? Vagy kire gondolt a költő? Esetleg megint valami ismeretlen külföldi, aki néhány forduló után döbben rá, hogy megkora humbuk bajnokságba érkezett? Mi az esély, hogy kifogunk újra egy Rossit v. Dolcettit?
Nem tudom….nagyon tanácstalan vagyok, hogy melyik verziónak szurkoljak. Szívem szerint hagynám Tam-t dolgozni, de valahogy úgy látom, hogy nem tudja kihozni a maximumot a Csapatból….vannak komoly részsikerei (kapott gól nélküli széria, fiatalok beépítése, stb.), de pl. a hazai nyeretlenségi széria, a fogalmatlan játékosok erőltetése elég kétségbeejtő….
Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Ekkora okádék ez az nb1, hogy bármikor bárki bárkit meg tud verni. Csak az megy csodaszámba, ha a fradi nem nyer. Többi teljesen reális. Az meg, hogy van papíron izlandi meg kanadai válogatott játékosunk, semmit nem jelent, látjuk, mire képesek. Szerintem is fölösleges egy 6. edzőt hozni, nem fognak megtanulni focizni. De persze a mostani helyzet sem jó, Courts sztem nem tud ennél többet, ami valljuk be, elég kevés.
„Ekkora okádék ez az nb1, hogy bármikor bárki bárkit meg tud verni.”
Ez miért jelenti,hogy okádék?
Nem ok-okozatként akartam írni, csak így sikerült. Bárki bárkit megverhet, emellett okádék 🙂
Ok…Courts nem tud ennél többet….de pl. tavalyi Dundee, akiből EL induló helyig jutott, az az EL-ből 7:1-s összesítéssel esett ki, most meg kiseőjelölt. Tehát akkor ezek szerint mégiscsak letett valamit az asztalra, úgy hogy a skót bajnokság semmivel sem rosszabb az nb1-nél. Szóval nem tudom mi folyik itt. És nem tudom mi lenne a jó megoldás.
Ok…Courts nem tud ennél többet….de pl. tavalyi Dundee, akiből EL induló helyig jutott, az az EL-ből 7:1-s összesítéssel esett ki, most meg kiseőjelölt. Tehát akkor ezek szerint mégiscsak letett valamit az asztalra, úgy hogy a skót bajnokság semmivel sem rosszabb az nb1-nél. Szóval nem tudom mi folyik itt. És nem tudom mi lenne a jó megoldás.
Oké, hogy az EL-ig eljutott velük ami azért egy nagy teljesítmény egy Dundee-val. Meg persze a bajnokság 4. helyének elérése. De nem tudom hányan nézték meg a tavalyi skót tabella végét. Mit ne mondjak kicsit szorosra sikeredett 😀 Ugyanaz a lebonyolítás mint nálunk: 12 csapat mindenki háromszor játszik a másikkal. Annyi a különbség, hogy utána play-off-ot játszanak. Elküldöm mellé a tavalyi bajnokság végét. 0,94 rúgott gól/meccs. Ami nem azt a hatalmas támadójátékot/helyzetkihasználást jellemzi. Viszont a 37 kapott gól az egész szép (1,12) meccsenként. Ami nálunk 1,73. Na ez a baj. De ha levesszük Cirkovic múlt heti hibáit akkor csak 1,55, nem beszélve a DVSC elleni első félidőről. Ha nagyvonalakban nézzük kb. ugyanazt hozza a Courts mint Skóciában. Jobban nem megyek bele a statisztikába, nem annyira értek hozzá. Én pozitívan álltam (állok) (még) hozzá. A támadójátékon lenne mit bőven javítani (bár a skóciai számait hozza itt), de ez kevés ezek szerint az NB1-hez. Tavaly átlagban teljesen ugyanennyi gólt kaptunk, és 1,45-öt lőttünk. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen 🙂

Szerintem ennyi van Kurcban.
Jó de én arra akarok reflektálni, hogy távozása óta a csapat jelentősen visszaesett….nem tudom, hogy ennek mi az oka, milyen érkezők-távozók voltak a klubnál, de ha jelentős változások nem voltak, akkor lényegében Tam ott letett azért valamit az asztalra. Na mindegy is….egyébiránt gyanítom egy skót szakmai igazgató nem fog magyar edzőt idehozni, mégha esetleg a váltás mellett is döntenek.
Biztos vagyok benne ha elküldik nem magyar jön. Aminek már örülni lehet, mert itt csak az a pár név kering évről évre, és egyik sem lenne előrelépés. Visszatérve az idei Dundee-hoz, szinte egy kezdő, fiatal edző irányít ott, kb. annyi tapasztalattal mint Tam. Együtt is dolgoztak egy korábbi csapatnál. Tény, hogy most gyengébbek mint tavaly évvégén de olyan óriási különbség nincs azért, bár azt nem tudom ott mekkora volt a jövés-menés nyáron.
Szerintem várjuk meg a téli pihenőt. Hátha tavaszra hoznak pár értelmes játékost.
…vagy eladják a klubot vkinek, aki szakmai alapon is tud velünk mit kezdeni, esetleg jön egy pénzes támogató,akivel jöhetnének az értelmes játékosok:)
A szakmai részével a sportigazgatónak kell foglalkoznia.
Tisztában vagyok vele, de hozzászólásomban arra akartam célozni, hogy egy esetleges új tulaj, olyan szakembereket hozna, akik értik is a dolgukat, most ezt valahogy én nem érzem, nem látom, nem tapasztalom 4 éve. Azt, hogy pl. idei évben mindent a feje tetejére állítottak, na azt igen.
Azért jó,hogy odatetted a smiley-t a végére.
Miért? kezdted komolyan venni?
Inkább álmodoznék róla csak.
Az a baj,nincs olyan tőkeerős potenciális vevőjelölt,aki ennyi pénzt (még a csökkentett kltsgvetést is) biztosítani tudná. Ha nincs Szíjjártó,akkor nekünk szerintem kuka.
erre is kb ugyanannyi esély van 😀
Ahogy nézem a szerdai szombathelyi turné sem lesz egyszerű.
Minek a kupa jelen helyzetünkben?Halkan jegyzem meg,hogy eddig 2-0ra verik az Mtk-t.
Többet ér a bérletem..:)
Sztem ki fogunk esni…MTK-t is verik most.
3-0…valóban..
Rendes kis iparos nbii-es csapat, de nekünk jelenleg ez is sok lehet.
A Kecskemétnek is bejött
Ez számunkra horror forduló lett.Győzött mindkét mögöttünk álló,a két legerősebb játékoskeretű csapatot verte a két kieső helyen álló,a Vidit és a Fradit,akiktől mi tükörsimán kikaptunk 7 gólt kapva….Így a Vasas és a Mezőkövesd is már csak 1 ponttal van mögöttünk.A Kövesdiek egész jól tolták ma,tegnap a Vasas is,félő hogy mindketten így lendületbe kerülnek…,mondjuk egyik se játszat ifiket négyesével mint mi és mindkettőnek bővebb a kerete létszámilag mint a miénk.Ugyanez érvényes a Debrecenre is,az ő mai győzelmük sem hiányzott nekünk…,az új edzővel nekik is jó megy,erős a keretük és nagyon bő is,hazai mérlegük nagyon jó (nem úgy mint a mienk,5 meccs a Bozsikban győzelem nélkül…).Így már valóban nagyon rossz a helyzetünk.Mi nézünk ki jelenleg a legrosszabbul és még a bevethető játékosunk is nagyon kevés,15 felnőtt és az ifik…+ az edzőnk messze a legtapasztalatlanabb a 12 vezetőedző közül és valószínűleg a leggyengébb képességű is.Ekkora bajban a 2003-as kiesésünk óta nem voltunk soha…
Egyetértek, de másodszor álltunk fel 4 fiatallal a kezdőben, a két meccsen szerzett 3 pont nem igazán húzza le az átlagot. Nem érzem olyan erősségűnek a keretet, hogy kilógnának. Nem kezdem elemezni a légiósainkat, de talán nem kéne a fiatalokat felelőssé tenni azért, mert ezúttal is „csapat” nélkül vergődünk.
Ha nem lógnak ki semerre,miért nem rotál a skót, és miért adja alanyi jogon nekik a kezdőt?
A skótban én nem találom a logikát, már csak azért sem, mert a kapura legveszélyesebb fiatal meccseket ül végig a padon. Ilyen alapon az sem biztos, hogy a legjobbak kerültek a keretbe.
Igen másodszor volt 4 fiatal egyszerre,de három egyszerre már többször.Talán nem lógnak ki annyira lefelé,de ez azért van mert ugye az egész csapat gyengén teljesít,így ők is.Valamint ha 3-4 fiatallal kezdesz,azzal szerintem az ellenfél csapatnak egyből nagyobb lesz már a meccs előtt az önbizalma,meg ugye a már bizonyított,felnőtt játékosainak is már a meccs kezdésnél több a számuk a pályán mint nekünk.+ ha még a 36 éves Mitrovic is kezd nálunk,akkor még inkább nő már a meccs előtt az ellenfelek önbizalma (kb. így nézhet ki ez az öltözőben a meccs előtt::”nyugi srácok,ezeket leverjük ,tele vannak gyerekekkel és még egy nyugdíjast is cipelnek a középpályán”
A fiatalokat -szerintem-fokozatosan kellene beépíteni, nem tőlük várni, hogy húzzák a szekeret, ha már egyszer gyenge a keret. Én így látom. Amúgy a tegnapi meccsen az első félidő első fele volt vállalható (jó), amikor még fent voltak mind a négyen. A második félidőben a lecserélésükkel nem erősödtünk.
(Valóban 3 pont, de az is felfelé viszi az átlagot.)
Szépen csorgunk a kiesés felé
Mennyire abszurd hogy a munkajat (scout vezeto) abszolut szarul vegzo embert szakertonek hivnak be egy el classico studioba
Mi az?
Szarok voltunk de mondjuk ott a 19. percben az tizi volt..
Szoba került lejjebb Bamba, eszembe jutott rola egy sztori (csak, hogy ne a mai Honveddal foglalkozzunk egy kicsit):
A Hidegkútiban az elso nehany meccsen a csaladiban ultunk. Egyszer megjelent egy néger csalad, mintha egy Mark Twain könyvből bujtak volne elo. Az ősz hajú oreg papa elol, mögötte a tepsiseggű mami, majd a bögyös faros fekete menyecske, es a drothaju kisklambok, egy fiu, meg egy kislany, mint a megelevenedett jatekbabak. A lanyka viragos ruhaban, a fiun piros-feher csíkos mez. Köszöntek udvariasan, majd leultek kb. az elso sorba. Akkor lattam, hogy a kissrác mezen ugyanaz a nev es szam, mint újdonsült afrikai csillagunken. Jottek megnezni a jó Bambat.
Abszolút nem emlékszem semmire a meccsből, kivel jatszottunk, mi volt az eredmeny, csak annyi maradt meg, hogy Bambat nem csereltek be. Szomoru tortenet.
Nem hiszem, hogy nagyon poros lenne az a fiatal drapi, ami a múlt szezon utolsó meccsein tünt fel. SZÉGYEN!
Lehet újra kiakasztani és a szurkolást szüneteltetni, lehetőleg a pályának háttal állva!
Akár mennyire tiszteljük a múltat, abból nem tudunk ma sikeresek lenni. Elfogadhatatlan vergődésben van a klubbunk és undorító félrebeszélést hallunk, amikor nagy kegyesen megszóllal valaki. Tam meg jobban tenné ha a hülyeségeit megtartaná magának, nem pedig nyilatkozat formájában önvédő beszédnek használná.
Köpnöm kell erre az okádék produktumra, amit művelünk minden szinten
Sztem teljesen valid amiket mond. Az egyetlen baj, hogy amit nyújt, nyújtunk, az kevés az nb1-re.
???? Azt se tudja hol van, annyira valid. Ennél csak az gázabb amiket mint edző csinál!!!
Valid, ez tény csak mostmár közel 11 forduló óta szinte ugyan azt halja az ember és ennyi idő alatt, illene teljesítményben is mutatkoznia a mondandójának
Így így
– A tegnapi meccsről nem írok semmit. Mert a semmiről nem lehet
Játékunk nincs….
– Kulcsjátékosok szaladnak szanaszét, kerülnek ki a keretből, kérnek cserét szünetben. Ez három dolgot jelenthet : Vagy megszűnt a csapategység, vagy a jobb játékosok átlátták hogy kókler az edző és nem járatják le magukat, vagy motiválatlanok mert nem kapnak pénzt.
– Supkát és társait felejtsük el. Elég a bukott edzőkből és a szánalmas magyar edzőkeringőből !
– Aki talál egy szakmailag jó edzőt aki érti a mai modern focit, az egy gyenge vagy szar kerettel is jó eredményt tud elérni a magyar bajnokságban.
– Ki lehet az aki hétről hétre be tudja csapni a tábor tagjainak százait, és fanatikus buzdításra tudja bírni őket valami fondorlattal, hogy örjöngve bíztassák ezt a nézhetetlen szart ? Ki tud így becsapni százakat ?? És milyen okból teszi ? Ki irányítja (vagy kéri meg) őt ?
Ha csak az eredmények függvényében lenne szurkolás 30 éve nem lenne tábor (3-4 év kivételével)
Utolsó bekezdèseddel nem tudok egyetérteni!!A vezérszurkolókat ismételten kikezdeni,hatalmas öngól.Erre egy a vàlaszom,hogy miért szurkolunk hétről,hétre:”Mióta megszülettem érte élek,
Nélküle nem lenne a földön élet,
A stadion, a lelátó, a hangulat, a barátok,
Mi összetart és éltet.”
Az utolsó bekezdés gyakorlatilag teljesen értelmezhetetlen szurkolói szemmel.
A vezérszurkolókkal nincs gond,annál inkább azokkal az önjelölt arcokkal,akik valahonnan a tömeg árnyékából vetetnék le a mezt és mivel ez nem történik meg,az egész tábor kerül szégyenbe emiatt.
Igaz. Mindig van par hulye.
Na ja.
Akik ugyan úgy kibuknak mint te vagy én csak kicsit agresszívebben viselik. Biztos szívesebben kiabálták volna,hogy szép volt fiúk 🙂
A lenyeg, hogy ne uralkodjon senki magán. Mert ez igy oke. Aztan majd megmagyarazzuk. Bocs de annyira felbasztam magam, megyek csecsemőket gyilkolni. Joggal, mert en agressziv vagyok. Faszom…
Ez hulyeseg Hunter. Mar meg ne haragudj. Ha a primitivseg, meg az agresszivitás jo magyarazat, meg felmentés, akkor hallgassuk az elso perctol kurvagyengezot, meg a random huhogot.
Ja es meg ket dolog.
Ahogy megfigyeltem, persze lehet, hogy tévedek.
1. Tízből nyolcszor idegenben fordul elő, otthon valahogy ritkább.
2. Szimte soha nem ugyanazok a figurák nyomják, mindig masok.
Hogy mi az oka, nem tudom. Otthon pl. körülöttem, alattam, felettem, mellettem tobb soron keresztül is szinte mindig ugyanazok ulnek. Feljebb 4-5 sorral van inkabb cserelodes. Idegenben jobban keveredunk. Azok akik nem allando szurkolók, talan jobban elengedik magukat. Talan.
(Félreértés ne essék, nem heroizalom a Tabort, ott is van mindenfele arc, ilyen is, olyan is ).
Nézd. Túlzásnak tartom a mezlevételt ,de ne tegyük egy polcra a random huhogókkal meg azokkal akik Gomisnak az első meccse előtt kurvaanyáztak bemelegítésnél. Rohadt mérges tud lenni az ember ilyenkor,megértem,hogy kijött. (Nem én voltam:D )
Jogos. Ebben az olvasatban ezt most el kell ismernem.
Azt, hogy egyebkent ne uralkodjon magan, mert ő agressziv, azt sose fogom elfogadni.
( Amugy sztem a mezlevetetes hulyeseg, de ertem a szimbolikajat. Akkor is hulyesgnek tartom. Akkor vetkozzon az edzo meg a vezetők is.)
(amúgy kgyenge volt, szerinted nem?)
De nem is errol van szo. Amikor az amugy vallalahatobb elso félidőben mar ment a kurvagyenge 0:0-nal, az engem idegesit.
Nagyon nagyon gyenge volt. Hogy stílszerű legyek: nagyon kurvagyenge.
Ugyan ez.. Viszont a végére és is kgyengéztem, mert az volt.
Hallottam.
En most nem. Most először fordult elo, hogy szimte sokkolt a csalodas…en is szoktam kurvagyengezni es kungaborozni is, de hat neked irom ezt?!
Asszem most jott ki az elmult hosszú idoszak minden csalodasa. Kesz vagyok, ha nem lesz valtozas, akkkor ebbol max. szerencse bennmaradas lehet…
Mitől lenne változás, ha pont a mértékadó tábor és a szurkolók nem tesznek semmit? Komolyan mitől?
Szted a tàbornak,szurkolóknak milyen eszközei lennènek a vàltozás kikènyszerìtèsèhez?Itt a meccs előtti látogatás,nem szurkolás,k.va gyengézés már nem mozdítja a dolgot semerre.Itt rendszerszintű hibàk vannak!
Értem, rendszerszintű, akkor persze semmi…
A szurkolást rosszul látod, legalábbis szerintem nincs ebben semmi irányítás csak még nem állt le mindenkiben az évtizedes szurker ösztön… De már az utolsókat rúgja. A többivel totál egyetértek
Igy van… nem birom ki, hogy ne biztassam őket (illetve nagyon nehéz). De erre senki sem biztat, sem prüsszel, sem putler, sem gyuuucsany, sem ooooban, sem senki…
A mérkőzés alatt, ha már kimegy valaki szurkolni kell a csapatnak. Meccs után, meccsek között viszont hangot kellene adni szervezetten a nemtetszésnek!
Azt hiszem nagyobb bajban vagyunk mint Feri alatt. Nem tudom, hogy mászunk ki ebből, de elkell kezdenünk.
Már nyáron kellett volna elkezdeni egyel feljebb takarítani, ott ahol a keret és a stáb kialakításáért felelnek. Így már nehéz lesz.
Fú,ez szörnyű.
Mennyi embernek okoznak szar napokat egy-egy ilyen meccs után,ezeknek a kóklereknek fogalmuk sincs erről.
Kókler alatt most már nem csak a focisták,hanem Kun és Mendelényi is értve. Mindenki,aki ehhez a szarhoz a nevét adja. Szerintem nekünk a legkilátástalanabb a játékunk,a helyzetünk és a jövőnk.
Ja,a balfaszkodáshoz remélem a tábor nem fog csatlakozni még egyszer. Kurva cinkes,ha megy a „vedd le a mezt” ,aztán a mez marad és a játékosok kb mosolyognak rajta egyet magukban. Presztízsveszteség volt nem kicsit. Ez úgy tiszta,ha a játékosoknak a tudtára van adva,mi a teendő ebben a helyzetben. Ehhez az kell,hogy rájuk legyen kicsit pirítva ezek szerint. Amíg ez nincs meg,addig mezlevétel sincs,úgy meg nagyon durván égő dolog azt skandálni.
Hazaiban voltam,Batikot nem figyeltem ünnepelt a góljánál? Mert az ingyenes hazai programfüzetben,azt „mondta”,hogy természetesen ünnepelni fog,ha gólt szerez,miért ne tenné.
Aztán vhol azt olvastam,nem ünnepelt.
Úgy van ahogy Béla Bá írta. Nem ünnepelt
A tévében én úgy láttam, hogy amikor kiment a padhoz, felnézett a VIP-re, látszott a szemén, hogy keres valakit/valakiket, majd a két mutatóujjával feléjük bökött, mozgatta őket, majd felnézve a VIP-re köpött egyet… én ezt Menyjdelényiéknek szólónak éreztem.
videón itt, 0:27-nél:
https://m4sport.hu/magyar-foci/labdarugas/cikk/2022/10/15/batik-pazar-kapasgoljaval-verte-a-puskas-akademia-a-meccset-tiz-emberrel-befejezo-honvedot/
Nem voltam sose Batik fan. Nem tartozom azok közé akik sajnálják hogy elment. Lehet ezért nem is lényeges. De. Számomra ez a mutogatás és főleg a köpés undorító./”bármi is történt/ Nem vall egy intelligens focistára.
A nagyobb baj, hogy jelen helyzetünk se vall intelligens vezetésre..!!
Intelligens focista = oximoron
Köszönöm.
Nem ünnepelt. Feltette a kezét.
Kösz.
Egy Nenad Lukic keretből való kitétele az Ő tudásával bármennyire flegma is mostanában kb a mentőcsónakból kidobott evezővel ér fel!
Megásta a saját sírját ez a f*sztarisznya skót kókler!
Szted,ha Lukics,aki motivàlatan ès szarik az egèszre mennyire lenne segítsèg?Törött evezőlapáttal sokra nem mèsz.Az okokat kell visdzafejteni,hogy a 12 gólos szezonja utàn mi a visszaesèsènek oka.Mi az oka a fizikai problèmàinak!
A 12 gólja közben is kapta,hogy dagi. Az uncsiját kitették, biztos nehezen dolgozza fel 🙂
Ki volt az uncsija?Nem vágom ezt most.De sztem nem lesz ő már itt sokàig,ahogy Szappanos sem.
Petkovic
Ó,igaz,hogy ő is miért lett kegyvesztett?
Szerintem Petkovicra gondol.
A csapat egyetlen focistája már a keretben sincs rossz hozzáállás miatt!
Az előző év legjobb hátvédje szintén magatartásbeli problémákkal küzd folyamatosan!
Állítólag ez a skót remek pedagógus!
Mert hogy nem jó edző, nincs kialakult stílusa, taktikája az kiderült eddig!
De a mentális részt is megkérdőjelezem!
Srácok lányok!
Megyünk a levesbe a szezon végén…
Nézd meg Zsótér utolsó percben eladott labdáját.. egyértelmű, hogy mentálisan a béla segge alatt a csapat.
És Supka visszahozhatná Cipfet. A Vasasba úgysem fér be, de nálunk sokat segíthetne a rutinjával és a fiatalok felnézhetnének rá.
Attól tartok már Supi sem tud minket megmenteni
⛈️⛈️⛈️
Vidi is olyan szar,mint mi.Mondjuk nem vigasztal.
De sima 4est gurított nekünk
nem jön jókor nekünk ha a vasas ma nyer…
Arra is kíváncsiak voltunk, Nenad Lukics miért nem volt a keretben a mérkőzésen.
„Négy fiatal magyart láthattunk a kezdőben, akik elkötelezettek voltak, sikerre éhesek. Szerettük volna boldoggá tenni a szurkolókat. Neki is nagy szerepe lehet még a szezonban, két nap múlva lesz edzés, ahol ismét bizonyíthatja, hogy elkötelezett és motivált. Reméljük, így lesz.”khmmm szóval Lukics nem motivàlt…fasza.
Mitől lenne?
Pl,hogy el tudjon igazolni,de ezzel a teljesìtmènnyel az sem fog menni.De egy profi játèkosnak nem lehetnek motivàciós gondjai,plàne,hogy egyik legjobban fizetett.
Látja hogy Szar az edző, hogy jó pár fontos és jó játékost mondvacsinált okokkal elüldöznek, hogy olyanokat hoznak/ tartanak meg akikkel csak gyengül a csapat és az ő helyzetbe hozása… soroljam még???
Remélem holnap kirúgják a skótot…mondjuk nem csak az ő hibája
Harom meccset hallottam par perce pletykaltak…ez volt az elso.
Pletyka.
Sztem Lukicsra gondolt kirúgás terèn,de lehet tèvedek.
En Kurcra irtam. Ha Lukic volt, akkor storno. Bocsesz
Én az edzőre gondoltam
Akkor oke. Bár Szabi azt irta lejjebb, hogy a kovesd meccs volt az elso, es akkor ez a masodik. Ha igaz a pletyka
Elméletileg igaz.
Akkor oke. Bár Szabi azt irta lejjebb, hogy a kovesd meccs volt az elso, es akkor ez a masodik. Ha igaz a pletyka
Ok,ok revidiàlom magam,edzőre gondolt.
Arra is kíváncsiak voltunk, Nenad Lukics miért nem volt a keretben a mérkőzésen.
„Négy fiatal magyart láthattunk a kezdőben, akik elkötelezettek voltak, sikerre éhesek. Szerettük volna boldoggá tenni a szurkolókat. Neki is nagy szerepe lehet még a szezonban, két nap múlva lesz edzés, ahol ismét bizonyíthatja, hogy elkötelezett és motivált. Reméljük, így lesz.”
A csapat eddigi gyengélkedése miatt végezetül adta magát a kérdés: nem tart-e attól, hogy a vezetőség megköszöni a munkáját?
„Nem. A munkámra összpontosítok. Támadásban sikerült előrelépnünk, eredményesebbek vagyunk. Elkötelezett vagyok a munkám iránt. Az eredmények nem jók eddig, de még a szezon elején járunk, miközben sok lehetőséget adunk a fiataloknak.”
Képes volt ezt nyilatkozni hogy „Támadásban sikerült előrelépnünk, eredményesebbek vagyunk.”??? Wattafakk??? 12 gólt lőttünk 11 meccsen bammeg, ez előrelépés?
Fentebb a kollégák azt írták, hogy Valid amiket mond…
Itt már csak Supka segíthet.
Szerintem hagyjuk már végre supkát. Kevés ő már a mai nb1be is
Nem az a tipusu edzo aki tud szarbol varat epiteni. Ahogy mar lejjebb tobben is leirtak van egy fasszopo vezetosegunk, akiknek sikerult osszehozniuk egy, meg a tavalyinal is szarabb keretet. En most tartok ott, hogy nem latok semmilyen kiutat.
Miből gondolod?Most küldtèk el kövesdről,ahol nem egy dobogós csapatot hagyott hátra…
A skótnak azonnal mennie kell!
Reméljük a vezetőség nem a jelenlegi gazdasági helyzetre keni, ezt a kilátástalan, koncepció nélküli Klubbot, és csapatot. Siralmas az egész. Évek óta nincs semmi, és ezt a vezetőség részéről, senkit nem zavar. Hülyére van véve mindenki, Magyarország legjobb tábora is, akik még ilyenkor is a múltnak megfelelően képviselik/kipviseljük a Kispestet, itthon, és idegenben egyaránt.
Azonnali változásokat akarunk!
Ezzel a meccsvégi „vedd le a mezt” dologgal nagyon nem tudok egyetérteni. Én nem úgy láttam, hogy a srácok, akik pályára léptek, nem tettek meg mindent amit tudtak. Az persze igaz, hogy nagyon sok köztük az ügyetlen játékos, de erről nem ők tehetnek, ők ennyit tudnak, ezt ki is rakják a pályára. A hülye az, aki idehozta őket, meg az edző, aki nem üti meg a mércét és képtelen belőlük csapatot csinálni (bár az ő esetében is inkább az a hülye, aki idehozta). Szóval hagyjuk ezt a blikk színvonalú „vedd le a mezt” divatmarhaságot. Ez főként az új táborvezetőnek szól. Nagy felelősség ez, jól meg kell gondolni, hogy miket vezényelsz a tömegnek, még ha ilyen kicsi is, mint a mi táborunk. Nem hinném, hogy Pisti vagy Rőzse ilyesmit vezényelne, max ha tényleg látszik a játékosokon, hogy beleszarnak, de erről nem volt ma szó.
Hát azért futni csak tudnak nem??? Mert szartak visszafutni nem egyszer látványosan!! Szóval inkább úgy igaz, hogy volt aki megpróbált mindent, de ennyit tud, a többi meg szart bele!
Miert lenne divat?
Akkora tradicoija van az ultra eletben mint barmi masnak.
Egy durvabb tabor mar nem csak mondana hanem letepte volna errol a sok megelhetesi bohocrol.
Nem a Bordi kezdte, vitte a tömeg. Nem tisztem vedeni, de ez a véleményem.
A tobbivel egyetértek
Tudni kell nemet mondani a tömegnek. Pistit sokszor láttam nemet mondani.
Mas kalács
wtf?
Pisti meg Bordas. Nem ugyanaz a kategoria. Bordi egy eve allt ki először ‘kezdoben’. Így értettem
jó, de akkor se értem, mi az hogy „mas lalacs” 😀 ez mi? milyen nyelven?
Ez már nem az a Kispest amit én megszerettem anno.És nem csak az eredménnyesség miatt hanem a vezetőség/játékosok, akikkel nem tudok azonusulni..Ezért én a meccsre látogatástól és a kisközkben kommenteléstöl is elköszönök egy időre.Csak a Kispest!Azért olvasni foglak titeket.
Pont, hogy a Kispestet ma (is) Mi jelentjük/képviseljük! Ha mindenki lelép, vagy csendben marad, elérték a céljukat.
Párszor már kifejeztük nem èpp halkan a vèlemènyünket.Mi vàltozott?4 éve ez a szar van.Komolyan meddig kell még azért a kurva fèléves bajnoki menetelèsünkért canossát járni?
A kiskoztol miert? A kiskoz mi vagyunk, nem azok…
Bocs módosítottam.
A kisközzel semmi bajom,sőt köszönöm Pelsonak a lehetőséget!
Kicsit komplikáltabb a helyzet.
A Metalcom milliárdokért épitette a határkerítést amit szijjas intézet nekik.
Majd nem sokkal később petiminiszter szólt gyerekek a neveteket kell adni a Honvéd megvásárlásához.
A tulajoknak semmi közük nem volt Kispesthez ahogy a futballhoz sem.
Ráadásul a metalcomban a forgalma alapján nincs annyi pénz hogy akárcsak egy évi működést ki tudjon fizetni….. kicsit rejtély nekem hogy honnan van a lé… vagyis petike osztja de hogy hogy mossák ki azt elképzelni nem tudom.
Kb ez van kisvárdán is… van egy narancsos ember aki finanszíroz de ő olyan embert rakott oda fönöknek akinek van valami fogalma a fociról meg a vezetésről…. nálunk ez elméletileg kunci lenne…. elméletileg
Szóval nálunk ez nem müködik.
Hozhatjuk vissza Supkát vele se menne mert nincs vezetés felette rohad az egész klub… hozhatjuk Messit is lenne vele egy jó fél idényünk aztán bemattulna ő is mert rohad felette minden… hozhatnánk Trapattonit edzőnek vagy Angelottit…. velük se menne mert rohad minden felettük.
Amíg ez a felállás a klubnál és a magyar fociban nekünk ez jut.
Van 3 kiemelt csapat ami számit…. a többi kap x lét és éljen meg. Nincs elnyomás bár rühellnek minket de petile miatt nem akarnak kiejteni csak mindnekire rábizzák a boldogulást a dobogó alatt. Nekünk ez nem megy mert müködésképtelen uram-bátyám a
rendszer.
Ide kellene egy a klubbot és magyar focit ismerő szakmailag vezetésileg remek szakember a klubban rendet rakna. Rossinak, Heminek is kellett 4-5 év mire képbe kerültek.
Szóval ne áltassuk magunkat nagy csoda nem lesz Kispesten a következő években, legjobb esetben petike kinevez egy jó klubigazagatót aki kicsit rendbe tesz dolgokat és leszünk egy stabilabb közpécsapat…. kb ennyi
Mi köze petikének a Honvédhoz, azon kívül, hogy időnként kijárt a meccsre? Szerintem semmi és ennek az ellenkezőjére még senki semmilyen érdemi bizonyítékot nem mutatott. Hidd el, ha az általad emlegetett edzők valamelyike lenne itt, nem így, nem ilyen fogalmatlanul játszanánk, ez biztos!
Hagyd már ezt a qrva politikai f@szságot, légy szíves. Erre ott a hvg meg a taccs. Ott vannak a jó elvtársak.
Tehetségtelen, futballra alkalmatlan a keret. Lassú, pontatlan, körülményes, technikailag képzetlen. Ez a baj. A fölcsúti gyerek a balon szana szét futotta a középpàlyát.
Ez tuti mint a túl kevés edzésidő meg a 15perc taktika/hét?
En nem latok ennyire bele, de azt gondolom kicsit leegyszerusited. A Docherty helyett jonne vki, aki ‘a klubbot és magyar focit ismerő szakmailag vezetésileg remek szakember’ az eleg lenne, vagy kungabesz menjen a gecibe mindenképpen?
Egy igazan jó meccset jatszottunk, az elso félidőben kivalo jatekkal. Sajnos a bosszúálló Batikolt Benyus tevedesbol golt rugott a fejevel, aztan a biro segitsegevel gyakoroltuk a tiz emberes játékot. A második félidőben igazi oromfocit jatszottunk. Ugye a magyar sirva vigad, ezt tökéletesen hoztuk.
Ja! A wc-ben nagyon meleg volt, latszik, hogy ahol tudnak sporolni, ott nem gond az energiavalsag.
Tam for president!
Teljesen egyetértek. A tíz emberes játék azonban sajnos jogos volt. Bocskay a derekára akarta tenni a kezét, de Baluta 150 cm, így váll lett belőle, ami eléggé látványos és adható piros lett.
En nem lattam sajnos, az oromkonnyektol teljesen elhalványult a latasom.
Viccet felre, lehet, hogy jogos piros volt, sokat nem rontott a jatekon
Jogos. A szabálytalanság meg szükséges, Bocskay azt csinálta amit kellett, bravo.
Mivel a skót helyett nálunk b-terv ugysincs, marha gyorsan hozni kellene Supkát, amig van esély a bennmaradásra…
Biztos van c-d terv is a skotnak vagy a skypon dirigalo faszinak van meg 1-2 tudatlan haverja a tarsolyban
Van B terv. Nem Supi.
Nem is magyar.
Nem tudom, hogy külügyminiszter úr hazajött e már, de az ukrán nagykövet mellett a „tulajdonosokat” is bekérethetné.
Sztem a mai meccs volt skótunk hattyúdala.Felkèszül a horvàt vonal,Romeo Jozak vagy az exrijekai edző,Goran Tomic.
A joistenke szoljon a szadbol
Azt hallottam most, hogy harom meccset kapott. Ez volt az első. Nem tudom igaz-e… kiderül
Èn úgy tudom,hogy a Kövesd volt az első,ott nyernie kellett volna!Döntetlennel csak időt kapott.Sztem most mennie kell,nincs idő várni!
Lehet. Akkor a masodik, meg egyet kell kibírni
Hali..kupameccs.
Esetleg már a hali meccs előtt?
Passz,de sztem hétfőn megveszik a repjegyet.Nincs mire várni már,Courts nem tud hatni a csapatra.
Szappanost mért cserélték le? Megsérült? Vagy volt valami öltözői affér a szünetben? Kiosztotta Kurcot vagy a csapattársakat? Nem csodálnám, ha utóbbi…
Állítólag huzodas miatt
Valami balhé biztos volt.Nem jó ez így,Tamnak mennie kell!
Édes Istenem, hogy győzködött itt vlki nyár elején mikor Kurc jött, hogy ő milyen jó lesz nekünk… Most ott tartunk, hogy visszasírom még Sannino-t, meg Bódogot is, HF visszatéréséért meg még fizetnék is!
Nem tudom ki volt aki győzködött,de Vigjnevic is jobb volt ennél Tam fiúnál.Mennie kell!
A jelenlegi Honvéd nem érdemli meg Szappanost. Remélem mihamarabb talál egy rendes klubot magának. Ő akar, de széllel szemben nem lehet.
Ên is erre gondoltam
Elvileg combhuzodas.
Erdekes egy serules foleg egy kapusnal…
Batik story 2.0 ugyse tudjuk meg az igazat
Ezzel a szarral ami a Honvédból kreáltak a felelősök, bukni fogjuk a jobb játékosainkat is. Félek Szapi előbb-utóbb elmegy, Lukics elmegy… Ki akar egy ilyen gittegyletben játszani? És a kutya nem akar majd idejönni játszani.
Majd a prosportos srac hoz minosegi jatekosokat.
Hat ennin is mekkora rejtett gyemant
Legalabbis szén alapu. Mint a gyémánt, vagy a grafit…
Az orosz liga nem tévedhet.
Akkor szerdan hajra Hali nehogy a kupaszereples belezavarjon a tokeletesen mukodo gepezetbe.
Reims egy futball manager nevu jatekbol tanult edzot mevezett ki. Szerintem mi is jobban jarnank a szurkolok kozul vkivel mint ezzel a bohoc fasszal.
El ne hidd. A Reims edzője 5 évig dolgozott a belga 1-ben.
Ez szánalmas volt. Sokkal rosszabbak vagyunk mint akár Horváth Feri akár Bódog idejében. Mitroviccsal, Jonsonnal mit akarunk? Győzni jöttünk csútra mi Kurc? Küldjék már el ezt a kamuzós megélhetési „edzőt”.
A 1,5 millió euró értékű csatárunk el sem utazik, a válogatott kerettag és csapatkapitány Szappanos inkább lejön a szünetben, Domingues bejön és 18 perc múlva lemegy.
egy mágus ez a Tam ! nem elég hogy a mai korszerű futballt nem tudja hónapok óta leoktatni, de sikeresen gránátot dobott az öltözőre is :)))
Már lement Lukic 1 millióra.