© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Kicsit nehezen található meg az M4-n az összefoglaló, de előguberáltam :
https://m4sport.hu/video/2022/10/22/zalaegerszeg-honved-0-2/
Erről beszéltem egyébként kb egyfolytában Lukic esetében!
Amíg itt volt Nono és játszott Nagy Dominik Neki is jobban ment mert volt hasonló képességű játékos a pályán támadásban aki egyáltalán felfogja ésszel hogy mikor kéri hova passzolja merre indul be stb stb!
Az első találat előtti gólpasszát nem lehet leoktatni az MFA n erre születni kell!
Robotolni rombolni meg húdelelkesen hajtani a dombon ülő vadászkutya is tud de a támadáshoz ész kell!
Samperioval és talán Dominguessel újra van erre sansz!
Visszanéztem a meccset és jó volt látni a két CSATÁR összjátékát!
Nekem itt kezdődik a focista egyáltalán a futball!
Tudom hogy nem csak támadni kell de engem a cselek passzok gólok jobban érdekelnek mint a tüdőkiköpő leszegett fejű barmok!
A tegnapi volt a 2.meccs, amit nem tudtam nézni( az 1. a Kisvárda elleni). Lehet, hogy nem kellene erőltetnem .
Ha valaki azt mondja, hogy Klemenz és Lukic vezérletével nyerünk, kissé hitetlenkedve fogadtam volna.
Az edzőváltás -látva a jelöltet- remélem csak pletyka, bár az lenne igazán kispesti, ha ezek után mégis létrejönne.
Tipikus Kispest=Nyerünk kettőt, Dzsíniusz Lad el, benne van a pakliban…
Sziasztok!
Nem láttam én sem a meccset!
Egyrészt dolgoztam!
Másrészt az elmúlt napok (hetek-évek) nihilje miatt már odáig jutottam hogy szégyen-nem szégyen nem is érdekelt!
Most persze bánom!
Nem tudok semmit sem de Samperio két gólja önmagáért beszél, egyre inkább kezd a tudásához méltóan teljesíteni amire nagy szükség van!
Lukicról is jókat hallottam fatertól ő még bele bele néz szebb napokat látott klubunk meccseibe!
Gólpasszok és agilis játék ideje már a részéről!
Hiányzott az „ezüstvédelem” vagyis nem is annyira mert 0-ra hoztuk!
A huhogás jelenségről nekem is az a véleményem hogy bőven el van túlozva, mindenki mármint minden tábor anyázik huhog trágárkodik ettől még szerintem nem rasszista!
Végre győzelem, kellett mint falura a villany, még ha nem is „óccó” mostanság!
A siker titka ma az volt szerintem, hogy az öt védővel sikerült Monizt meglepni, stabilan védekeztünk, illetve a 2 csatár elől jól játszott össze. A meccs élvezetes volt a helyszínen, a szégyenletes közjátékot leszámítva.
Hányan huhogtak a táborból a felfokozottság miatt? Nem vagyok fajvédő és nem is támogatom, hogy embertársainkat bármilyen módon szegregáljuk, megkülönböztessük, de megkérdezem, ha mondjuk ez az intermezzo egy fehér ZTE játékos és a kispesti játékos között zajlik le sűrű k.va anyázás mellett, akkor is lehívja Moniz a csapatát? Nekünk nem kellett volna lehívni a csapatot, amikor ment a kispesti cigányok? Azt gondolom, hogy a hollandnál elgurult a gyógyszer, vesztésre álltak, hát tolt egy színházat. Elérve, hogy megint a rossz, gonosz kispesti szurkolókról szóljanak a hírek. Bezzeg ő, akinek csak a foci a fontos, meg a csapata….. sztem ez a BLM mozgalom is túl van/lett tolva. Széljegyzetként idetennék egy képet a mai nap margójára, anno egy ZTE elleni idegenbeli meccsünkről.

Mi sem vonultunk le….és nem kicsit huhogtak a zalaiak, ott voltam a sarokban átéltem.
Nem hárman, nem hatan, nem tízen, hanem szerintem jóval többen huhogtak. Jól hallhatóan (a Holdról is) fejezték ki véleményüket a „felfokozottság” miatt. Ezzel borítékolható a zárt szektor és a nagy pénzbünti. A cigányozás, kurvaanyázás alacsonyabb szint, minden meccsen része az alap koreográfiának. Ezt mindenki tudja, csak valamiért elfelejti. A majomhuhogás más szint, dehumanizáló, minden európai szövetség súlyosan bünteti.
Az nekem nem érv, hogy korábban ki és mit csinált, azok ugyanolyan rasszista gyökerek, de ez még nem menti a mieinket. A huhogás Genito esetén rasszizmus, a felirat szerintem határeset, nekem még belefér.
Aha, értem. Tehát van a rasszista, és van a kevésbé rasszista, és ha egyvalakik csinálják van a jó rasszista. Na most huzzon a bánatba az aki ezt beadta, meg aki ezt beveszi. Szándékos „lzs” tipusú erőszakos érzékenyítés. Közben a tényleges bűnök, büntetlenül maradnak.
Még annyit, hogy nekem nem hiányoznak a 2000-es évek, ahonnan a példát hoztad. De ezek szerint nem sikerült megfejlődnünk ezt az érát. Ja és ALM!
Mindig ugyanaz a 3 ember szokott. Meg néhány arc követi őket.
Mikor Balogh lett a gólja után rasszista bekiabálások áldozata akkor se játszotta senki a békebírót se itt se a meccsen. Most ettől divat sírni.
All Lives Matter
Pedig anno a ZTE tábortól kapott,hideget-meleget,sört ès nyàlat töb hullàmban.Moniz egy túlmozgásos,önérzetes pali.Vesztésre àllt a csapata nem tudta elviselni,megcsinàlta cirkuszt.Ja meg kijelentette hogy 10 nap alatt 3 meccset játszottak ès fáradtak…sose szerettem ezt a búskèpű, hollandust.
Egy bugyuta serpa, már a fagyinál is fogalmatlan volt, megérdemli őt a ‘zeg…
Kókler 🙂
Küldje már el Moniznak valaki ezt a képet.
A BLM mozgalom meg k.rvára túl van tolva,de ha már itt tartunk egy WLM-nek több aktualitása lenne.
Mindenki tudja már…..
…hogy neked küldi Sampi a csókot? 🙂 4 gól után mered már felvállalni:)
Kedves FórumTársak!A meccset nem láttam,csak unokatestvérem ès a ns leírásából ès videójából tudom mi volt.A győzelmet nem kell megmagyarázni,héten kétszer.Zte ellen nyerni nàluk,nagy fegyvertèny ès àllítólag még csapatként is nèztünk ki.Jókor jött ez a győzelem!Ez a kicsi siker,ahogy olvasom fel is villanyozta a szurkolókat.Na akkor ezen hét utàn teszem fel a kèrdèst:Mi legyen Courts mesterrel???Elviekben felmondtunk neki.Menjem?Madadjon,mert talàn megvan az összhang a csapat ès közte?Lehet,hogy most nem lenne jó vàltani?Mennyi kèrdès ugye,amit meg kellene vàlaszolni…Az intermezzoról a vèlemènyen az,hogy itt a kis huhogás csak indok volt a,holland barnabőrű rèszèről.Egyszerűen nem tudta elviselni,hogy otthon égnek ellenünk.Felteszem a kérdèst,fordìtott eredmènynèl is megteszi ezt?Na ugye,hogy nem.A büntetès nekünk ah MLsz rèszéről jàrni fog,sztem pènz ès szektorbezárás,de remèlem,hogy a ZTE is kap büntetést,mert ilyet nem lehet megcsinàlni,amit Moniz.A piros lapot megelőző szitu nem volt olyan fajsúlyos,hogy ezt kell csinàlni.Örülök a győzelemnek,remèlem jól hat ez a csapatra.Jó lenne a Vidi ellen is vmi jó eredmèny.
Szerintem nem mondtunk fel neki és marad..
Goodbye mr. Courts.
This is my opinion…anything happened today.
Klemenz mellett ma Ikoba, Ikoki volt! Ma ténylegesen (ahogy kérni szokták) meghalt a Kispestért! Kapjon már jó ítélést is nem?!
Birom azt ha nyerünk, tuti előjön az a szöveg,hogy: „jó,de az ellenfél gyenge volt”. Lóf.szt. A zete jó volt,jól is kezdtek,de amikor rájöttünk mire kell váltani,onnantól a mi akaratunk érvényesült és szépen behúztuk a meccset. Kár,hogy erre ritkán vagyunk képesek,úgyhogy felőlem Tam továbbra is mehet amerre lát.
A csapat nagyrésze tetszett. Mr piroslap is nagyot ment hátul,de ezt sem évente egyszer kellene megmutatnia,minden más meccsen katasztrófa volt a tag.
Tujvel,Tamás,Doka,Szabó,Capan,Zsótér ,Lukics,Samperio szintén oké volt.
Klemenzt fejbeverte a zalai,piros sehol,aztán még egy olyan később,az sárga. Vicc!
Moniz kabaré.
Ajvékolás emiatt(itt is),szintén kabaré.
A mérkőzés legharciasabb momentuma : 60:20-nál miután visszajöttek a pályára a hisztiző kurva Moniz játékosai, akkor Mitrovic odamutatott a nyakához hogy mindneki ki lesz végezve 🙂
ezt a harci szellemet hiányoltam eddig !
Jó lenne,ha ezt a harci szellemet a pàlyára is többször kivinnè!Legyen vezér a pàlyàn,eddig keveset mutatott ebből!
Különösen tetszett a szombathelyi rigmus. Nagyo ült.
Klemenz miota itt van elso ertekelheto meccse.. Mast ennyikert nem mi szurkolok, de a vezetes elkuldott. 1 pillanatra sem halalkodom klemenznek, takarodhatna innen.
Lássuk HA játszik a következő meccsen, mit produkál. Ma jó volt. Az igaz, hogy alapból már itt sem kene lennie…
Sztem jàtszik,ezzel teremti meg a vèdelemben a versenyhelyzetet TAM.Csirke ezàltal vagy èszbe kap vagy pad.
Üdv! Szrntm 1-óriási ürügy Moniztól, nem tudta elviselni hogy 2-vel megyünk, nagyon megszokta hogy a Zetécskéje otthon verhetetlen v. szeretné, és jött a lesajnált KISPEST, (a részükről) akik még gólt se kaptak! CS.A.K.
Még egy érdekesség :most vendég tabella első, hazai utolsó. Gondolkodjon el az összes szurkoló.

Régóta mondom, hogy cseréljük, vagy adjuk el a Bozsikot.
Gratula! Jó hogy megosztottad!
A legrosszabb a hazai mérlegben,hogy a paks és kövesd meccs egyéni hibák miatt ment el.
két következő hazait megnyerjük és fordul a koceka rögtön 🙂
Elgondolkodtam. Nem tudom mi a megfejtés. Segíts lécci. 🙂
Hát ez meg mi volt? Ha ilyet is tudunk, miért nem csináljuk gyakrabban? Úgy néztünk ki mint egy focicsapat. Talán jót tett a hévízi „edzőtábor”. Jó, a zete ma szar volt, de mi tényleg egész jók voltunk.
Klemenz úgy látszik törleszteni akart az adósságából. Részemről elfogadom a bocsánatkérését, a szerdai el van felejtve. Jó húzás volt ráállítani a langaléta fekára, jól érezte, mit kell vele csinálni. Szabó Alex játsszon sokat, lehetőleg belső védőt, és tartsuk meg, hosszú távon lesz egy jó védőnk. Lukicnak respekt, két gólpassz. Kár hogy a helyzeteit elpuskázta. Mitrovics ma nagyot harcolt, de az ijesztő, amikor két méterre nem tud pontosan passzolni (szerdán is eljátszotta egy bedobásnál, meg ma is, sőt, ma több hasonló megoldása volt). Reméljük Samperiónak minimum ez a szintje, nagyon higgadt a befejezéseknél, csak így tovább.
Ami a huhogást illeti: kár volt a szurkolói kártya intézményét elszúrni. Ilyenkor szépen ki lehetne tiltani egy időre a kis köcsögbaglyokat.
Ezt a sok érzékeny feketét, meg a liberális érzékenyítést . Farkas Jancsit anno egész meccsen cigányozták, rúgott két gólt, ez volt a válasza, ezek meg mint az őserdőben, pityognak, meg, dulnak fulnak.
Pisontról még nóta is született mégsem akadtak ki ennyire,mint a hidegvérű Moniz.Bezzeg Kerezsit lekönyöklik az semmi…Ezért Gomis 4 meccset kapott.
Gyerekként szörnyű volt hallgatni Pisont gyalázását. Ebben (is) a ratyi tábor vitte a prímet.
Mert Kerezsit nem találták el,a szándékot díjazta sárgával.
Szerintem nem liberális érzékenyítésről van szó, hanem szimplán intelligenciáról.
Ajánlom helyette az operát, bár igaz ott is néha kiabálásnak tűnik az ének, sőt van olyan darab ahol hasonló az ének mint a huhogás. Még egy feka nem reklamált. Igaz az kúltura, oda nem jár sok focista.
Igazad van, de az is igaz sajnos, hogy a sulyahoz képest nehezebben van merve a huhogas, mint a ciganyozas, meg a kurvaanyazas. Az nem kelt ilyen hullamokat. Tiszta whataboutism…
A kurvaanyázás nem rasszista megnyilvánulás. Én is sűrűn alkalmazom 🙂
Miért jobb valakinek az anyját kurvának titulálni mint valakit majomnak? 🙂
Jobban esik. Az, hogy valakinek milyen a bőrszíne, származása, arról nem tehet. De ha egy szarházi a játékos, akkor megérdemli, hogy megemlítsük édesanyja vélt foglalkozását 😀
Mondjuk ha a zte játékos nem egy szarházi nem huhognak neki. Te meg nem sértegeted az édesanyját 🙂
Pedig amit Zsótér kapott vagy Kerezsi a szögletnél sokkal embertelenebb volt. Mégis ez miatt van a hattyútánc itt is és a meccsen is.
Foleg Moniz (sztem vastagon eltulzott es a meccshelyzet miatt teatralis) mutatvanya miatt.
Ki. Nem. Szarja. Le hogy szerencsétlen moniz ebben látta a kiutat, hogy időt kérjen. Még a saját csapata sem értette miért kell lemenni.
Mellesleg jól befenyegettem klemenzet hogy menjen haza gyalog, hogy a legjobb volt a védelemben. Illetve megmentették a srácok tam picsukáját.
Tam segge megmenekült?
Meg. Két meccs, két győzelem. A skót edzőfejedelem megérkezett.
Csak nem…egy meccs nem csinal bajnoksagot, hogy stílszerű legyek
Beérett a kispesti Förgászon munkája! Összeállt a csapat, mint a g…cis bugyi. Bravó!
Megszólalt a „kispesti cigányok…”.
Le kellene vonulni…
Az is érdekes ebben a cirkuszban, hogy a játékos le se szarta az egészet. És pont ezt kell csinálni! Majd az mlsz dönt az ügyben.
ez a fázós inka ( Moniz ) már a penészeseknél is állandóan szerepelt, csak ma elnézte mert nem az üllőin van a meccs . az elmúlt.
Miközben a komment szekció Moniz színjátékától hangos, a csodálatos Kispest Jairo duplájával a győzelem felé menetel. Csak a Kispest!
Klemenzt amúgy telibeverte(fejbe) vmelyik zetés feka(rasszista vagyok én is),ott persze nem volt piros,sem sárga,sem var. Full piros lett volna.
Gomis ilyen ütés miatt kapott 4 meccset…
És ez már a második a meccsen.
Zsótérra azt mondták,hogy törpe geci és cigány. Menjünk haza 🙁
Szerintem banánt is kellett volba dobálni. Azt otthon felejtették sajna. Legyünk rasszistábbak a fradistáknál, illene a fradista vezetésünkhöz.
Eltulzod.
Azt tondolom hogy nem ilyen a realcio zete vezetesnel es/vagy nem a Honved ellen. Pápább vagy a pápánál.
Vannak a foci szabályai és az emberi jóízlés szerinti vörös vonalak a fociban. Nekem ez nem fér bele, bocs. Mindig meglepődöm, de miért is? Ugyanezek csinálták 20 éve is, elbaszva a normális többség szórakozását.
Inkabb az aranyerzekedet kritizalom, de elfogadom ha neked ez a sok, csak nem annyira ertek egyet vele. Tulzasnak tartom.
A zte szurkolók is zavarnak? Vagy csak azok páran akik huhogtak? A 2gól hoz ki belőled ilyen indulatokat?
Ui: nem tudom a mondandód,hogy jön Zsótér megalázásához és származása felemlegetéséhez
Van ami belefér (ahogy szokták mondani, ez nem színház), és valami nem. DE ezt te is tudod, csak szokás szerint véded a védhetetlent is. A 2 gólt nem értem, miért hoztad fel. Nekem eszembe nem jutna, hogy valaki itt a csapat ellen szurkoljon. Beteg gondolkodás lenne azért 100 km-eket utazni.
Le se menjunk. Cúnya Zalaegerszeg
Többen így tudtunk a megdöbbentő eseményekre reagálni.
Ha-ha. Hazai pályán levonulni 100 kispesti szurkoló miatt… Szép lett volna.
Vicc ez a Moniz maestro.
Vicc a zete is. Idióták.
Remélem nem zavar meg minket ez a közjáték.
Mi vaaaaaan? Bemennek???? Ilyet en meg nem lattam ..
Szánalmas!
A huhogás miatt hívta le Moniz a csürhéjét?
nem huhogás volt az, csak biztatták Dokát, hogy simogassa meg a fekete játékos fejét 🙂
Meg is találtam az ideális jelöltet. https://en.wikipedia.org/wiki/Hu_Rentian
Ha már muszáj huhogni, akkor kéne vennünk valahonnan egy „Hu” nevű játékost…. és akkor mindig lehetne az a kifogás, hogy Hu-t éltette/követelte a közönség.
Biztosan amiatt, és igaza van.
Azért anno a fradikás edzői korszakban valahogy nem volt ilyen hiperérzékeny…
Nem bizony.
Nem kell a huhogás,de ennyire túlreagálni,hagyjuk már.
Relativizálunk?
Abban igazad van,hogy rettentően primitív dolog. De kicsit szinpadias a csávó,nem kell szerepelni a kameráknak. Ott a bíró,majd ő intézkedik ha szükség van rá.
szerintem ő próbálta jelezni a bírónak, csak félreértették egymást, a bíró azt hitte, hogy a befújt szabálytalanság miatt reklamál. (mondjuk ezt nem a pályán állva kellett volna megpróbálnia, és talán kevéssé vehemensen, de ez már csak szőrszálhasogatás)
Mindig lesz pár elmebeteg aki simán huhogni fog,anno a Bozsik kanyarban égtem amikor Benjaminnak huhogtak…. Ezekkel nem tudom mit lehet kezdeni,mélységesen lehangoló.
Így van. Akármi van a lelátón nem ugrálhat a pálya közepén mint egy kiaszott hisztis négyéves.
Így van,erről van szó.
Egyetértek.
Ha valóban így van, akkor valahol megértem. Visszanézve ő ezt próbálta elmutogatni a bírónak, azt meg szimpla reklamálásnak vette, szerintem. Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell huhogni, amikor kismillió egyéb módon is elküldhetjük a kurva anyjába az ellenfél játékosát… nagyjából mindenki tudja, hogy az ilyesmiért pillanatok alatt kurva nagy büntit lehet kapni. (és akkor az erkölcsi oldalát nem is emlegetem, hogy a saját feketéink ilyenkor mit gondolnak rólunk…)
Égek mint a rongy, az agyhalottak helyett is.
Hát hogyne.
Arra mutogatott,nekem is úgy tünt
Óvodai szint. Focizzatok b+
Mi ez a cirkusz kéremszépen?
Na majd huhogásért jön a bünti, nem értem miért kell ezt.
Jogos! De, ha ők vezetnének kettő nullra akkor pont leszarná Moniz.
Ma meglepett a csapat. Elején szerencsénk volt, de ez most jó. Végre.
Lukic és Samp nagyon érzi ma.. ez a + hiányzott eddig az előrejátékban.
Ez eddig Sampdoria napja.
Mennyivel jobbak lettünk az átszervezés utáni ötvédős felállásban játékban(mind védekezésben,mind támadásban). Kíváncsi leszek tudjuk-e ezt folytatni,vagy kitalál valamit Moniz.
Jó akkor most fujjuk le. Ennyi elég is.
Furcsa ilyet mondani de eddig Klemenz a meccs embere… Örülök hogy Samponérió megint hálót talált.
Klemenz: a kapanyel is elsul.
Samperio es Lukic: szep volt
Azért ez a Tamás-Lukics-Samperio villanás zseniális volt.
Mindenki tudja már, Jairo a gólkirály!
Ez szép volt, remélem nem les
nem volt les
Pedig igyekeztek nagyon úgy húzogatni a vonalakat…
Domingues hova tűnt,hogy mèg a keretben sincs??
Ez a mi Szendreink?
Igen.
Remélem nem talál gólt ellenünk.
Huu, ez megint csúnya lesz.
Izgulok emiatt a szerencsétlen csapat miatt…nem tudom kívülállóként nézni őket.
Fogd fel viccnek.
Kb. mint anyám temetését. Hat az nem en vagyok
elhiszitek ezt a kezdőt… ?
mi van Prengával ?
Klemenz b+….???
Nem akarok veszmadarkodni, de most elfogadnek egy döntetlent
Ez nagyon gáz kezdő, teljesen összeszokatlan védelemmel állunk fel úgy, hogy nincs védekező középpályásunk… Egy csúnya vereség is benne van a mai meccsben..
Capan vkp. Alex belső védő.
a középpályán futni is kellene, nem kicsit…kérdés h kondija van Lukának…meglepődnék ha bírna 1 komplett meccset.
Skót faszi majd lenyilatkozza hogy ugyan kikaptunk, de a szurkolókat megörvendeztette Klemenzel aki végre játszott a bajnokin
szerintem lehetne fogadásokat indítani, hogy már az első félidőben kiszórják a csávót vagy megéri a 2. félidőt…
az nb2es Szombathely ellen is kevés volt, a kissé pörgősebb zete csatárok hülyét fognak csinálni belőle.
Kispad: Dúzs, Schrankó, Cirkovic, Eördögh, Keresztes, Plakushchenko, Kerezsi, Kocsis D.
Ez a pad is nagyon vékony…
Klemenz…nem tudom sîrjak vagy nevessek…
Ezek eddig nem voltak itt jellemzők. Van erre másik fórum ahol sírni lehet meg előre temetni.
döbbenet…
Ilyen egy klubnal nincsen hogy hetekre eltűnnek játékosok aztan hirtelen megjelennek a padon meg a kezdőben…
Ma nyerni fogunk.
Tapasztalatot. Abból is a kellemetlent.