Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 23, 2022 1:48 de.

Kicsit nehezen található meg az M4-n az összefoglaló, de előguberáltam :
https://m4sport.hu/video/2022/10/22/zalaegerszeg-honved-0-2/

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 23, 2022 1:22 de.

Erről beszéltem egyébként kb egyfolytában Lukic esetében!
Amíg itt volt Nono és játszott Nagy Dominik Neki is jobban ment mert volt hasonló képességű játékos a pályán támadásban aki egyáltalán felfogja ésszel hogy mikor kéri hova passzolja merre indul be stb stb!
Az első találat előtti gólpasszát nem lehet leoktatni az MFA n erre születni kell!
Robotolni rombolni meg húdelelkesen hajtani a dombon ülő vadászkutya is tud de a támadáshoz ész kell!
Samperioval és talán Dominguessel újra van erre sansz!
Visszanéztem a meccset és jó volt látni a két CSATÁR összjátékát!
Nekem itt kezdődik a focista egyáltalán a futball!
Tudom hogy nem csak támadni kell de engem a cselek passzok gólok jobban érdekelnek mint a tüdőkiköpő leszegett fejű barmok!

októberes
októberes
október 23, 2022 1:06 de.

A tegnapi volt a 2.meccs, amit nem tudtam nézni( az 1. a Kisvárda elleni). Lehet, hogy nem kellene erőltetnem .
Ha valaki azt mondja, hogy Klemenz és Lukic vezérletével nyerünk, kissé hitetlenkedve fogadtam volna.
Az edzőváltás -látva a jelöltet- remélem csak pletyka, bár az lenne igazán kispesti, ha ezek után mégis létrejönne.

Czibulyás Dániel Pál
Czibulyás Dániel Pál
Válasz a következőnek  októberes
október 23, 2022 3:20 du.

Tipikus Kispest=Nyerünk kettőt, Dzsíniusz Lad el, benne van a pakliban…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 22, 2022 3:43 du.

Sziasztok!
Nem láttam én sem a meccset!
Egyrészt dolgoztam!
Másrészt az elmúlt napok (hetek-évek) nihilje miatt már odáig jutottam hogy szégyen-nem szégyen nem is érdekelt!
Most persze bánom!
Nem tudok semmit sem de Samperio két gólja önmagáért beszél, egyre inkább kezd a tudásához méltóan teljesíteni amire nagy szükség van!
Lukicról is jókat hallottam fatertól ő még bele bele néz szebb napokat látott klubunk meccseibe!
Gólpasszok és agilis játék ideje már a részéről!
Hiányzott az „ezüstvédelem” vagyis nem is annyira mert 0-ra hoztuk!
A huhogás jelenségről nekem is az a véleményem hogy bőven el van túlozva, mindenki mármint minden tábor anyázik huhog trágárkodik ettől még szerintem nem rasszista!
Végre győzelem, kellett mint falura a villany, még ha nem is „óccó” mostanság!

Kermon
Kermon
október 22, 2022 1:35 du.

A siker titka ma az volt szerintem, hogy az öt védővel sikerült Monizt meglepni, stabilan védekeztünk, illetve a 2 csatár elől jól játszott össze. A meccs élvezetes volt a helyszínen, a szégyenletes közjátékot leszámítva.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 2:05 du.

Hányan huhogtak a táborból a felfokozottság miatt? Nem vagyok fajvédő és nem is támogatom, hogy embertársainkat bármilyen módon szegregáljuk, megkülönböztessük, de megkérdezem, ha mondjuk ez az intermezzo egy fehér ZTE játékos és a kispesti játékos között zajlik le sűrű k.va anyázás mellett, akkor is lehívja Moniz a csapatát? Nekünk nem kellett volna lehívni a csapatot, amikor ment a kispesti cigányok? Azt gondolom, hogy a hollandnál elgurult a gyógyszer, vesztésre álltak, hát tolt egy színházat. Elérve, hogy megint a rossz, gonosz kispesti szurkolókról szóljanak a hírek. Bezzeg ő, akinek csak a foci a fontos, meg a csapata….. sztem ez a BLM mozgalom is túl van/lett tolva. Széljegyzetként idetennék egy képet a mai nap margójára, anno egy ZTE elleni idegenbeli meccsünkről.
comment image
Mi sem vonultunk le….és nem kicsit huhogtak a zalaiak, ott voltam a sarokban átéltem.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 5:59 du.

Nem hárman, nem hatan, nem tízen, hanem szerintem jóval többen huhogtak. Jól hallhatóan (a Holdról is) fejezték ki véleményüket a „felfokozottság” miatt. Ezzel borítékolható a zárt szektor és a nagy pénzbünti. A cigányozás, kurvaanyázás alacsonyabb szint, minden meccsen része az alap koreográfiának. Ezt mindenki tudja, csak valamiért elfelejti. A majomhuhogás más szint, dehumanizáló, minden európai szövetség súlyosan bünteti.
Az nekem nem érv, hogy korábban ki és mit csinált, azok ugyanolyan rasszista gyökerek, de ez még nem menti a mieinket. A huhogás Genito esetén rasszizmus, a felirat szerintem határeset, nekem még belefér.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 3:17 de.

Aha, értem. Tehát van a rasszista, és van a kevésbé rasszista, és ha egyvalakik csinálják van a jó rasszista. Na most huzzon a bánatba az aki ezt beadta, meg aki ezt beveszi. Szándékos „lzs” tipusú erőszakos érzékenyítés. Közben a tényleges bűnök, büntetlenül maradnak.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 6:02 du.

Még annyit, hogy nekem nem hiányoznak a 2000-es évek, ahonnan a példát hoztad. De ezek szerint nem sikerült megfejlődnünk ezt az érát. Ja és ALM!

Laller
Laller
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 4:35 du.

Mindig ugyanaz a 3 ember szokott. Meg néhány arc követi őket.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 3:40 du.

Mikor Balogh lett a gólja után rasszista bekiabálások áldozata akkor se játszotta senki a békebírót se itt se a meccsen. Most ettől divat sírni.
All Lives Matter

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 3:44 du.

Pedig anno a ZTE tábortól kapott,hideget-meleget,sört ès nyàlat töb hullàmban.Moniz egy túlmozgásos,önérzetes pali.Vesztésre àllt a csapata nem tudta elviselni,megcsinàlta cirkuszt.Ja meg kijelentette hogy 10 nap alatt 3 meccset játszottak ès fáradtak…sose szerettem ezt a búskèpű, hollandust.

Czibulyás Dániel Pál
Czibulyás Dániel Pál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 3:26 du.

Egy bugyuta serpa, már a fagyinál is fogalmatlan volt, megérdemli őt a ‘zeg…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 4:23 du.

Kókler 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 2:13 du.

Küldje már el Moniznak valaki ezt a képet.
A BLM mozgalom meg k.rvára túl van tolva,de ha már itt tartunk egy WLM-nek több aktualitása lenne.

F.hunter
F.hunter
október 22, 2022 12:58 du.

Mindenki tudja már…..comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 2:06 du.

…hogy neked küldi Sampi a csókot? 🙂 4 gól után mered már felvállalni:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 11:28 de.

Kedves FórumTársak!A meccset nem láttam,csak unokatestvérem ès a ns leírásából ès videójából tudom mi volt.A győzelmet nem kell megmagyarázni,héten kétszer.Zte ellen nyerni nàluk,nagy fegyvertèny ès àllítólag még csapatként is nèztünk ki.Jókor jött ez a győzelem!Ez a kicsi siker,ahogy olvasom fel is villanyozta a szurkolókat.Na akkor ezen hét utàn teszem fel a kèrdèst:Mi legyen Courts mesterrel???Elviekben felmondtunk neki.Menjem?Madadjon,mert talàn megvan az összhang a csapat ès közte?Lehet,hogy most nem lenne jó vàltani?Mennyi kèrdès ugye,amit meg kellene vàlaszolni…Az intermezzoról a vèlemènyen az,hogy itt a kis huhogás csak indok volt a,holland barnabőrű rèszèről.Egyszerűen nem tudta elviselni,hogy otthon égnek ellenünk.Felteszem a kérdèst,fordìtott eredmènynèl is megteszi ezt?Na ugye,hogy nem.A büntetès nekünk ah MLsz rèszéről jàrni fog,sztem pènz ès szektorbezárás,de remèlem,hogy a ZTE is kap büntetést,mert ilyet nem lehet megcsinàlni,amit Moniz.A piros lapot megelőző szitu nem volt olyan fajsúlyos,hogy ezt kell csinàlni.Örülök a győzelemnek,remèlem jól hat ez a csapatra.Jó lenne a Vidi ellen is vmi jó eredmèny.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 1:37 du.

Szerintem nem mondtunk fel neki és marad..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 12:04 du.

Goodbye mr. Courts.
This is my opinion…anything happened today.

szemcse rob
szemcse rob
október 22, 2022 11:17 de.

Klemenz mellett ma Ikoba, Ikoki volt! Ma ténylegesen (ahogy kérni szokták) meghalt a Kispestért! Kapjon már jó ítélést is nem?!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 22, 2022 11:15 de.

Birom azt ha nyerünk, tuti előjön az a szöveg,hogy: „jó,de az ellenfél gyenge volt”. Lóf.szt. A zete jó volt,jól is kezdtek,de amikor rájöttünk mire kell váltani,onnantól a mi akaratunk érvényesült és szépen behúztuk a meccset. Kár,hogy erre ritkán vagyunk képesek,úgyhogy felőlem Tam továbbra is mehet amerre lát.
A csapat nagyrésze tetszett. Mr piroslap is nagyot ment hátul,de ezt sem évente egyszer kellene megmutatnia,minden más meccsen katasztrófa volt a tag.
Tujvel,Tamás,Doka,Szabó,Capan,Zsótér ,Lukics,Samperio szintén oké volt.
Klemenzt fejbeverte a zalai,piros sehol,aztán még egy olyan később,az sárga. Vicc!
Moniz kabaré.
Ajvékolás emiatt(itt is),szintén kabaré.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 22, 2022 11:08 de.

A mérkőzés legharciasabb momentuma : 60:20-nál miután visszajöttek a pályára a hisztiző kurva Moniz játékosai, akkor Mitrovic odamutatott a nyakához hogy mindneki ki lesz végezve 🙂
ezt a harci szellemet hiányoltam eddig !

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 22, 2022 11:40 de.

Jó lenne,ha ezt a harci szellemet a pàlyára is többször kivinnè!Legyen vezér a pàlyàn,eddig keveset mutatott ebből!

Döme Sanya
Döme Sanya
október 22, 2022 10:49 de.

Különösen tetszett a szombathelyi rigmus. Nagyo ült.

Tusi
Tusi
október 22, 2022 10:28 de.

Klemenz miota itt van elso ertekelheto meccse.. Mast ennyikert nem mi szurkolok, de a vezetes elkuldott. 1 pillanatra sem halalkodom klemenznek, takarodhatna innen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 22, 2022 10:38 de.

Lássuk HA játszik a következő meccsen, mit produkál. Ma jó volt. Az igaz, hogy alapból már itt sem kene lennie…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 11:41 de.

Sztem jàtszik,ezzel teremti meg a vèdelemben a versenyhelyzetet TAM.Csirke ezàltal vagy èszbe kap vagy pad.

szemcse rob
szemcse rob
október 22, 2022 10:19 de.

Üdv! Szrntm 1-óriási ürügy Moniztól, nem tudta elviselni hogy 2-vel megyünk, nagyon megszokta hogy a Zetécskéje otthon verhetetlen v. szeretné, és jött a lesajnált KISPEST, (a részükről) akik még gólt se kaptak! CS.A.K.

SeeZo976
SeeZo976
október 22, 2022 10:02 de.

Még egy érdekesség :most vendég tabella első, hazai utolsó. Gondolkodjon el az összes szurkoló.comment imagecomment image

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  SeeZo976
október 22, 2022 10:36 de.

Régóta mondom, hogy cseréljük, vagy adjuk el a Bozsikot.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  SeeZo976
október 22, 2022 10:27 de.

Gratula! Jó hogy megosztottad!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  SeeZo976
október 22, 2022 10:27 de.

A legrosszabb a hazai mérlegben,hogy a paks és kövesd meccs egyéni hibák miatt ment el.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  SeeZo976
október 22, 2022 10:08 de.

két következő hazait megnyerjük és fordul a koceka rögtön 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  SeeZo976
október 22, 2022 10:04 de.

Elgondolkodtam. Nem tudom mi a megfejtés. Segíts lécci. 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 22, 2022 10:01 de.

Hát ez meg mi volt? Ha ilyet is tudunk, miért nem csináljuk gyakrabban? Úgy néztünk ki mint egy focicsapat. Talán jót tett a hévízi „edzőtábor”. Jó, a zete ma szar volt, de mi tényleg egész jók voltunk.
Klemenz úgy látszik törleszteni akart az adósságából. Részemről elfogadom a bocsánatkérését, a szerdai el van felejtve. Jó húzás volt ráállítani a langaléta fekára, jól érezte, mit kell vele csinálni. Szabó Alex játsszon sokat, lehetőleg belső védőt, és tartsuk meg, hosszú távon lesz egy jó védőnk. Lukicnak respekt, két gólpassz. Kár hogy a helyzeteit elpuskázta. Mitrovics ma nagyot harcolt, de az ijesztő, amikor két méterre nem tud pontosan passzolni (szerdán is eljátszotta egy bedobásnál, meg ma is, sőt, ma több hasonló megoldása volt). Reméljük Samperiónak minimum ez a szintje, nagyon higgadt a befejezéseknél, csak így tovább.
Ami a huhogást illeti: kár volt a szurkolói kártya intézményét elszúrni. Ilyenkor szépen ki lehetne tiltani egy időre a kis köcsögbaglyokat.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 22, 2022 10:43 de.

Ezt a sok érzékeny feketét, meg a liberális érzékenyítést . Farkas Jancsit anno egész meccsen cigányozták, rúgott két gólt, ez volt a válasza, ezek meg mint az őserdőben, pityognak, meg, dulnak fulnak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 22, 2022 11:46 de.

Pisontról még nóta is született mégsem akadtak ki ennyire,mint a hidegvérű Moniz.Bezzeg Kerezsit lekönyöklik az semmi…Ezért Gomis 4 meccset kapott.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 1:22 du.

Gyerekként szörnyű volt hallgatni Pisont gyalázását. Ebben (is) a ratyi tábor vitte a prímet.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 1:18 du.

Mert Kerezsit nem találták el,a szándékot díjazta sárgával.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 22, 2022 10:44 de.

Szerintem nem liberális érzékenyítésről van szó, hanem szimplán intelligenciáról.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  jnkzln
október 22, 2022 10:54 de.

Ajánlom helyette az operát, bár igaz ott is néha kiabálásnak tűnik az ének, sőt van olyan darab ahol hasonló az ének mint a huhogás. Még egy feka nem reklamált. Igaz az kúltura, oda nem jár sok focista.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  jnkzln
október 22, 2022 10:47 de.

Igazad van, de az is igaz sajnos, hogy a sulyahoz képest nehezebben van merve a huhogas, mint a ciganyozas, meg a kurvaanyazas. Az nem kelt ilyen hullamokat. Tiszta whataboutism…

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 11:18 de.

A kurvaanyázás nem rasszista megnyilvánulás. Én is sűrűn alkalmazom 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
október 22, 2022 11:23 de.

Miért jobb valakinek az anyját kurvának titulálni mint valakit majomnak? 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 11:25 de.

Jobban esik. Az, hogy valakinek milyen a bőrszíne, származása, arról nem tehet. De ha egy szarházi a játékos, akkor megérdemli, hogy megemlítsük édesanyja vélt foglalkozását 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
október 22, 2022 11:27 de.

Mondjuk ha a zte játékos nem egy szarházi nem huhognak neki. Te meg nem sértegeted az édesanyját 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 10:54 de.

Pedig amit Zsótér kapott vagy Kerezsi a szögletnél sokkal embertelenebb volt. Mégis ez miatt van a hattyútánc itt is és a meccsen is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 10:59 de.

Foleg Moniz (sztem vastagon eltulzott es a meccshelyzet miatt teatralis) mutatvanya miatt.

SeeZo976
SeeZo976
október 22, 2022 9:54 de.

Ki. Nem. Szarja. Le hogy szerencsétlen moniz ebben látta a kiutat, hogy időt kérjen. Még a saját csapata sem értette miért kell lemenni.
Mellesleg jól befenyegettem klemenzet hogy menjen haza gyalog, hogy a legjobb volt a védelemben. Illetve megmentették a srácok tam picsukáját.

Kermon
Kermon
október 22, 2022 9:30 de.

Tam segge megmenekült?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:52 de.

Meg. Két meccs, két győzelem. A skót edzőfejedelem megérkezett.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:38 de.

Csak nem…egy meccs nem csinal bajnoksagot, hogy stílszerű legyek

Snowflake
Snowflake
október 22, 2022 9:27 de.

Beérett a kispesti Förgászon munkája! Összeállt a csapat, mint a g…cis bugyi. Bravó!

Eastbay
Eastbay
október 22, 2022 9:26 de.

Megszólalt a „kispesti cigányok…”.
Le kellene vonulni…

Béla Bá
Béla Bá
október 22, 2022 9:23 de.

Az is érdekes ebben a cirkuszban, hogy a játékos le se szarta az egészet. És pont ezt kell csinálni! Majd az mlsz dönt az ügyben.

zico zico
zico zico
október 22, 2022 9:19 de.

ez a fázós inka ( Moniz ) már a penészeseknél is állandóan szerepelt, csak ma elnézte mert nem az üllőin van a meccs . az elmúlt.

Snowflake
Snowflake
október 22, 2022 9:17 de.

Miközben a komment szekció Moniz színjátékától hangos, a csodálatos Kispest Jairo duplájával a győzelem felé menetel. Csak a Kispest!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 22, 2022 9:13 de.

Klemenzt amúgy telibeverte(fejbe) vmelyik zetés feka(rasszista vagyok én is),ott persze nem volt piros,sem sárga,sem var. Full piros lett volna.

kiskoz
kiskoz
október 22, 2022 9:12 de.

Gomis ilyen ütés miatt kapott 4 meccset…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
október 22, 2022 9:22 de.

És ez már a második a meccsen.

F.hunter
F.hunter
október 22, 2022 8:58 de.

Zsótérra azt mondták,hogy törpe geci és cigány. Menjünk haza 🙁

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 9:01 de.

Szerintem banánt is kellett volba dobálni. Azt otthon felejtették sajna. Legyünk rasszistábbak a fradistáknál, illene a fradista vezetésünkhöz.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:08 de.

Eltulzod.
Azt tondolom hogy nem ilyen a realcio zete vezetesnel es/vagy nem a Honved ellen. Pápább vagy a pápánál.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 9:14 de.

Vannak a foci szabályai és az emberi jóízlés szerinti vörös vonalak a fociban. Nekem ez nem fér bele, bocs. Mindig meglepődöm, de miért is? Ugyanezek csinálták 20 éve is, elbaszva a normális többség szórakozását.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:18 de.

Inkabb az aranyerzekedet kritizalom, de elfogadom ha neked ez a sok, csak nem annyira ertek egyet vele. Tulzasnak tartom.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:05 de.

A zte szurkolók is zavarnak? Vagy csak azok páran akik huhogtak? A 2gól hoz ki belőled ilyen indulatokat?

Ui: nem tudom a mondandód,hogy jön Zsótér megalázásához és származása felemlegetéséhez

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 11:18 de.

Van ami belefér (ahogy szokták mondani, ez nem színház), és valami nem. DE ezt te is tudod, csak szokás szerint véded a védhetetlent is. A 2 gólt nem értem, miért hoztad fel. Nekem eszembe nem jutna, hogy valaki itt a csapat ellen szurkoljon. Beteg gondolkodás lenne azért 100 km-eket utazni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 22, 2022 8:59 de.

Le se menjunk. Cúnya Zalaegerszeg

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 9:32 de.

Többen így tudtunk a megdöbbentő eseményekre reagálni.comment image

Snowflake
Snowflake
október 22, 2022 8:58 de.

Ha-ha. Hazai pályán levonulni 100 kispesti szurkoló miatt… Szép lett volna.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 22, 2022 8:50 de.

Vicc ez a Moniz maestro.
Vicc a zete is. Idióták.
Remélem nem zavar meg minket ez a közjáték.

dixneuf
dixneuf
október 22, 2022 8:46 de.

Mi vaaaaaan? Bemennek???? Ilyet en meg nem lattam ..

Béla Bá
Béla Bá
október 22, 2022 8:46 de.

Szánalmas!

immortalis blog
immortalis blog
október 22, 2022 8:45 de.

A huhogás miatt hívta le Moniz a csürhéjét?

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 22, 2022 9:00 de.

nem huhogás volt az, csak biztatták Dokát, hogy simogassa meg a fekete játékos fejét 🙂

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  zico zico
október 22, 2022 9:13 de.

Meg is találtam az ideális jelöltet. https://en.wikipedia.org/wiki/Hu_Rentian

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  zico zico
október 22, 2022 9:11 de.

Ha már muszáj huhogni, akkor kéne vennünk valahonnan egy „Hu” nevű játékost…. és akkor mindig lehetne az a kifogás, hogy Hu-t éltette/követelte a közönség.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 22, 2022 8:48 de.

Biztosan amiatt, és igaza van.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 8:53 de.

Azért anno a fradikás edzői korszakban valahogy nem volt ilyen hiperérzékeny…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 8:54 de.

Nem bizony.
Nem kell a huhogás,de ennyire túlreagálni,hagyjuk már.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 8:54 de.

Relativizálunk?

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 9:02 de.

Abban igazad van,hogy rettentően primitív dolog. De kicsit szinpadias a csávó,nem kell szerepelni a kameráknak. Ott a bíró,majd ő intézkedik ha szükség van rá.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 9:08 de.

szerintem ő próbálta jelezni a bírónak, csak félreértették egymást, a bíró azt hitte, hogy a befújt szabálytalanság miatt reklamál. (mondjuk ezt nem a pályán állva kellett volna megpróbálnia, és talán kevéssé vehemensen, de ez már csak szőrszálhasogatás)

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 22, 2022 9:12 de.

Mindig lesz pár elmebeteg aki simán huhogni fog,anno a Bozsik kanyarban égtem amikor Benjaminnak huhogtak…. Ezekkel nem tudom mit lehet kezdeni,mélységesen lehangoló.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 9:05 de.

Így van. Akármi van a lelátón nem ugrálhat a pálya közepén mint egy kiaszott hisztis négyéves.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 9:04 de.

Így van,erről van szó.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  reeswor
október 22, 2022 9:03 de.

Egyetértek.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 8:52 de.

Ha valóban így van, akkor valahol megértem. Visszanézve ő ezt próbálta elmutogatni a bírónak, azt meg szimpla reklamálásnak vette, szerintem. Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell huhogni, amikor kismillió egyéb módon is elküldhetjük a kurva anyjába az ellenfél játékosát… nagyjából mindenki tudja, hogy az ilyesmiért pillanatok alatt kurva nagy büntit lehet kapni. (és akkor az erkölcsi oldalát nem is emlegetem, hogy a saját feketéink ilyenkor mit gondolnak rólunk…)

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 22, 2022 8:53 de.

Égek mint a rongy, az agyhalottak helyett is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 8:51 de.

Hát hogyne.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 22, 2022 8:46 de.

Arra mutogatott,nekem is úgy tünt

reeswor
reeswor
október 22, 2022 8:45 de.

Óvodai szint. Focizzatok b+

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 22, 2022 8:44 de.

Mi ez a cirkusz kéremszépen?

Kermon
Kermon
október 22, 2022 8:43 de.

Na majd huhogásért jön a bünti, nem értem miért kell ezt.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Kermon
október 22, 2022 8:46 de.

Jogos! De, ha ők vezetnének kettő nullra akkor pont leszarná Moniz.

CSAK
CSAK
október 22, 2022 8:41 de.

Ma meglepett a csapat. Elején szerencsénk volt, de ez most jó. Végre.

zico zico
zico zico
október 22, 2022 8:41 de.

Lukic és Samp nagyon érzi ma.. ez a + hiányzott eddig az előrejátékban.

Kermon
Kermon
október 22, 2022 8:40 de.

Ez eddig Sampdoria napja.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 22, 2022 8:32 de.

Mennyivel jobbak lettünk az átszervezés utáni ötvédős felállásban játékban(mind védekezésben,mind támadásban). Kíváncsi leszek tudjuk-e ezt folytatni,vagy kitalál valamit Moniz.

dixneuf
dixneuf
október 22, 2022 8:20 de.

Jó akkor most fujjuk le. Ennyi elég is.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 22, 2022 8:19 de.

Furcsa ilyet mondani de eddig Klemenz a meccs embere… Örülök hogy Samponérió megint hálót talált.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 22, 2022 8:21 de.

Klemenz: a kapanyel is elsul.
Samperio es Lukic: szep volt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 22, 2022 8:18 de.

Azért ez a Tamás-Lukics-Samperio villanás zseniális volt.

F.hunter
F.hunter
október 22, 2022 8:17 de.

Mindenki tudja már, Jairo a gólkirály!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 22, 2022 8:14 de.

Ez szép volt, remélem nem les

zico zico
zico zico
október 22, 2022 8:14 de.

nem volt les

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  zico zico
október 22, 2022 8:26 de.

Pedig igyekeztek nagyon úgy húzogatni a vonalakat…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 7:54 de.

Domingues hova tűnt,hogy mèg a keretben sincs??

Döme Sanya
Döme Sanya
október 22, 2022 7:38 de.

Ez a mi Szendreink?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 22, 2022 7:54 de.

Igen.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 22, 2022 8:22 de.

Remélem nem talál gólt ellenünk.

CSAK
CSAK
október 22, 2022 7:34 de.

Huu, ez megint csúnya lesz.

dixneuf
dixneuf
október 22, 2022 7:10 de.

Izgulok emiatt a szerencsétlen csapat miatt…nem tudom kívülállóként nézni őket.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
október 22, 2022 7:34 de.

Fogd fel viccnek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 22, 2022 8:22 de.

Kb. mint anyám temetését. Hat az nem en vagyok

Pelso
október 22, 2022 6:35 de.

elhiszitek ezt a kezdőt… ?
mi van Prengával ?
Klemenz b+….???

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 7:11 de.

Nem akarok veszmadarkodni, de most elfogadnek egy döntetlent

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:54 de.

Ez nagyon gáz kezdő, teljesen összeszokatlan védelemmel állunk fel úgy, hogy nincs védekező középpályásunk… Egy csúnya vereség is benne van a mai meccsben..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
október 22, 2022 6:56 de.

Capan vkp. Alex belső védő.

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 22, 2022 6:58 de.

a középpályán futni is kellene, nem kicsit…kérdés h kondija van Lukának…meglepődnék ha bírna 1 komplett meccset.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:44 de.

Skót faszi majd lenyilatkozza hogy ugyan kikaptunk, de a szurkolókat megörvendeztette Klemenzel aki végre játszott a bajnokin

Pelso
Válasz a következőnek  Gergő
október 22, 2022 6:55 de.

szerintem lehetne fogadásokat indítani, hogy már az első félidőben kiszórják a csávót vagy megéri a 2. félidőt…
az nb2es Szombathely ellen is kevés volt, a kissé pörgősebb zete csatárok hülyét fognak csinálni belőle.

Pelso
október 22, 2022 6:34 de.

comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TPFS_fIsiqoAX_vnZAf&tn=Ok6rmYmyF_Et9WKl&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-8aRUumgXiWFTkfGCVl5PalxywK1ki5zbwUOyImfvLUA&oe=63594906

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:38 de.

Kispad: Dúzs, Schrankó, Cirkovic, Eördögh, Keresztes, Plakushchenko, Kerezsi, Kocsis D.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:51 de.

Ez a pad is nagyon vékony…

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:36 de.

Klemenz…nem tudom sîrjak vagy nevessek…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Gergő
október 22, 2022 8:27 de.

Ezek eddig nem voltak itt jellemzők. Van erre másik fórum ahol sírni lehet meg előre temetni.

Pelso
Válasz a következőnek  Gergő
október 22, 2022 6:38 de.

döbbenet…

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Pelso
október 22, 2022 6:41 de.

Ilyen egy klubnal nincsen hogy hetekre eltűnnek játékosok aztan hirtelen megjelennek a padon meg a kezdőben…

Eastbay
Eastbay
október 22, 2022 5:59 de.

Ma nyerni fogunk.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Eastbay
október 22, 2022 7:27 de.

Tapasztalatot. Abból is a kellemetlent.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x