Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
szemcse rob
szemcse rob
október 29, 2022 7:17 de.

Üdv! Igen így kell behúzni 1-„derbit”, besavasodva, begörcsölve, ki fekve,űlve, ki levegő után kapkodva, győztesen szinergizmusba ünnepelve a végén a tábor előtt! CS.A.K. A KISPEST!!!

Ray
Ray
október 28, 2022 3:38 du.

Érdekes. Mióta Nagy Geri a táborral ünnepelt, azóta mégcsak a M’kövesd keretébe se került.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Ray
október 29, 2022 2:55 de.

A statisztikákat megnézve : Az első 10 meccsen amíg pályán volt addig durva szopóágon volt a Kövesd,csupán 1 győzelmük volt és a javarésze vereség. ezeken a meccseken átlagosan 77 percet volt pályán Geri.
Amióta nincs a csapatban, azóta megtáltosodott a Kövesd mert megverték a fradit, megverték újpestet és döntetlen a Várdával.
Magyarán úgy néz ki Kuttor talált nála jobb alternatívát a középpályára aki többet hozzá tud tenni a csapatjátékhoz.
És azt ne felejtsük el hogy Supka embere volt, nála bérelt helye volt a csapatban, bármilyen teljesítményt is nyújtott.
Sajnos ez itt nálunk is így volt évekig. Kipróbálták a srácot és 1-2 meccs után ücsörgött a padon…évekig…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Ray
október 29, 2022 2:51 de.

A múlthéten cserepadon volt..

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 8:58 de.

Nem volt cserepadon,valamit elnéztél.Geri az utolsó három bajnokin és a köztük lévő kupameccsen sem volt nevezve.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Ray
október 28, 2022 5:07 du.

Te betennéd fordított esetben?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 7:14 du.

Nem,de attól még kuttorbaszdszájba.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 28, 2022 2:04 du.

Elvileg a „mi főnökünk” Szíjjártó Péter is lelkesen gratulált a fagyi továbbjutásához!
„Kellett” vagy magától tette nem tudom?

Live
Live
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 29, 2022 8:00 de.

Gratulaltam en is. Magyar csapatrol van szo, en orulok az EL sikeruknek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 6:11 du.

Ez nekik mondhatni munkahelyi kötelesség.
Nem kell rajta csodálkozni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 2:26 du.

Magàtól…be kell àllni a sorba….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 28, 2022 4:01 du.

Akkor inkább kellett…

Pelso
október 28, 2022 8:10 de.

érdekes forduló lesz ez is…ideális esetben a 6. helyre jöhetnénk fel, de szerencsétlen verzióban lecsúszhatunk a 11-re….
comment image

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 28, 2022 5:24 de.

dr.Jászberényi videója az edzőváltásról.
FIGYELEM ! Nem kell vele egyetérteni ! Csupán azért rakom ki hogy a rajtunk kívülálló egyszerű szurkolók, akik érzelmileg nem érintettek a csapatunkkal kapcsolatban, azok hogy látják a szituációt kívülről.
https://www.youtube.com/watch?v=sgcTi9-4nxw

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 27, 2022 5:06 du.

EL csoportgyőzelemig tömték-tömik a fagyit mostmár pénzzel…
Fényévekre vannak a mordoriak a többi magyar csapattól!
Kivéve az Iváncsát!
4-5 millió eurós játékosokkal!
Kb a Celtic-Rangers páros hegemóniájával rendelkeznek magyarországon!
Lehet játszogatni a második helyért!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 2:55 de.

Lehet itt nyomni, hogy kit mennyire tolnak lóvéval, de a fradi játékosainak motiváltsága messze felülmúlja az NB1 bármely csapatának motiváltságát, pláne az EL-ben. A csoport tabella, amelyet már megnyertek a következő:

1.) Ftc: 40m €
2.) As Monaco: 348m €
3.) Trabzonspor: 146m€
4.) CZ: 56m €

Ehhez képest nemhogy éppen továbbjutnak az utolsó körben full mákkal (vagy kiesnek a 3-4 helyen, esetleg KL), hanem ledominálják a csoportot (nézd meg a csapatok értékét) a Monaco-t idegenben verve, otthon nem kikapva senkitől, az utolsó forduló előtt megnyerve a csoportot. Sztem ez attól függetlenül sem kis teljesítmény, hogy mennyi pénzt kapnak. Nálunk sok pénzzel sem sikerül elérni hogy a puhos 100m-t fusson egy meccsen, nyilván ezért játszik nálunk, nem pedig nagyobb célokért küzdve egy komolyabb csapatban. És ez igaz a csapat 50%-ra. Ha fele ennyire akarnák a sikert, ahogy a fradi játékosai, akkor nem a kiesés elől menekülnénk évről évre.
Utálom a fradit, de szvsz az EL-ben nyújtott teljesítményükön fanyalogni és nem elismerni, inkább a „savanyú a szőlő” kategória.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 3:59 du.

Már vártam hogy a végén még azt is odaírod,hogy hajráfradi…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Highlanders
október 28, 2022 4:51 du.

Erre ne fogadj legközelebb. Se.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 1:42 du.

Ez most már nagyon szépen mutat igen s a fagyi elmúlt 2-3 évi nemzetközi eredményei is megsüvegelendőek!
Egyáltalán nem a szőlő savanyú nálam!
Az a véleményem hogy addig tolták bele a pénzt a fagyiba ameddig el nem kezdett működni magától nyereségesen!
A magyar átlaghoz képest 5-10 szeres értékű focistákból nem nehéz kiválogatni egy nb1 et leiskolázó csapatot!
Európai eredményei szépek s ilyen értékű légiósoktól talán már el is várható a megfelelő hozzáállás!
Ráadásul ott ugye valós a versenyhelyzet míg a „puhos” helyét követelők tudása a fasorban sincs hozzá képest!
De még nekik is 5-10 évbe és rengeteg mellényúlásba került kiválogatni a keretet!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 11:34 de.

Vedd hozzá,hogy a Monaco kb annyira volt motivált a fradi ellen,mint utóbbi az Iváncsa ellen. Ennyit erről szerintem.
Ettől függetlenül az meg tény,hogy rengeteg pénzt beléjük öltek,amit ott az első 4-5 év balfaszkodása után úgy tűnik most nagyon jól használnak fel. Sajnos.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 28, 2022 11:57 de.

Sztem tegnap a Monaco 60 percig lemosta a fradit. Aztán azt gondolták jó az 1-0. Nem lett elég, utána viszont nem tudtak visszajönni. A Fradi eredményeiben benne van hogy nem vették őket komolyan. Eddig.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 7:16 du.

Ez is benne lehet,de az elmúlt évek alapján kóklerség nem komolyan venni a fradit. Sajnos.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 4:25 de.

Tény, hogy a Fradi, Felcsút, Vidi hármasból ők maxolták ki a legjobban a lehetőséget. Bár azt is el kell ismerni, hogy a tradiciók, szurkolói bázis tekintetében is ők áltak a legjobban.
Sajnos valóban el kell ismerni, hogy amit 2-3 éve művelnek a nemzetközi téren, az egy nagyon tudatos építkezés eredménye. Olyan építkezésé, ami mögött nagyon komoly lojalitás, szakértelem és sajnos politikai hátszél is van.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 3:12 de.

Na meg azért keresnek is vastagon ezekkel az eredményekkel,el pénzek, teltházas meccsek,tv,ajandénbolt,stb stb. A 40 millás keret meg úgy jött össze,hogy a legtöbb játékosnak felment az értéke az elmúlt években náluk. Szóval nem annyiban van.
Anno ugye mondta Hemi hányszor,hogy felesleges erősíteni az nemzetközi szereplésre,úgyis kiesnek. Na ők nem fogadták meg a tanácsát,erősítettek évről évre és ide jutottak. Tegnap 4 magyarral.
Máshol is van annyi pénz amivel ők kezdték anno az albán második ellen. Sőt

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 3:38 de.

a fradinal azert mas penzugyi keret allt rendelkezesre az erositeshez, de el kell ismerni, hogy szepen epitkeznek az evek alatt, vissza lett forgatva a penz.
ettol fuggetlenul nem gondolom hogy a magyar focihoz sokat tenne hozza.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Laca
október 28, 2022 6:29 de.

A fradi nem 2 éve építkezik. Van annyi pénz itt is mint amennyi nekik volt mikor elkezdtek építkezni.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 11:11 de.

Egy csapatnál sincs annyi pénz. Nem beszélve a támogatásról. A fradit minden szinten támogatták hogy ide eljusson. A többi csapatot csak támogatgatnak. Ha nincs eredmény az nemérdekli őket. A fradinál viszont akkor is ment és emelkedett a támogatás ha nem jöttek az eredmények.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 28, 2022 12:58 du.

Oké, viszont a valóság az, hogy azzal a költségvetéssel amivel ők indultak több csapat is rendelkezik már. Erről beszéltünk nem arról amit írsz. Amit írtál milliószor mondtátok,izgi. De felőlem gondolhatod azt,hogy a fradinak 5-6 éve is 10en milliárdos költségvetése volt, Batikkal,Otigbával,Bőlével, Nagy Dominikkel,Moutarival,Vargával. Láttuk mi volt pénz nélkül, évtizedekig néztük. Most ezek a majmok 40 milliós kerettel sorban hozzák le a meccseket 3-4x vagy még gazdagabb klubbok ellen.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 1:26 du.

Amivel ők indultak akkor az most már ahhoz kevés. És mondom a hátszél se mindegy. Most meg mindenki azt mondja milyen jó lenne ha a fradihoz feltudna nőni pár csapat. Ja. Csak ezt nem engedik. Példa a Kisvárda tavaly.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 28, 2022 1:29 du.

Azért esnek ki a nemzetközi kupákból a többiek mert hátszelek fújnak? Nem azért mert nem jól csinálják? Miért lenne most kevés? Kisvárdával mi történt? Szép eredményt értek el ők is. A fradi se hozott különb eredményeket kezdetben.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 1:34 du.

Azért esnek ki mert annyiból gazdálkodnak mint a fradi anno mikor kiesett mindig. A fradit viszont évről-évre tömték még több pénzel. A többieket meg hadják úgy ahogy vannak. Szerinted kinek van esélye egy Rebrov szintű edzőt ide hozni? Vagy egy Isael szintű játékost hozni és fizetni? Őket még a jó UEFA bevételek előtt hozta a fradi. Védheted őket. De önerőből sose kerültek volna ide. Viszont más csapat ugyanannyi támogatásból lehet ugyanúgy évente El vagy Kl csoportkörös lenne. Most viszont nehéz mert ahhoz az Nb1 be is jó csapatnak kell lenni. Ezt viszont nem engedik. Mert ha a fradira veszélyes lesz valaki azt vissza húzzák.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 28, 2022 2:07 du.

Nem védem. Te tolod túl,csak beszélgettünk a fradiról,nyugodj meg itt a hétvége :). Egészen másról beszéltünk de igazad van. Isael fizetése még a 2019 körüli szereplésükből is visszajött. Hemi kit vett a kis pénzekből? Isael nem is a kezdeteknél jött, nálunk pl Eppel tudott 10+-t keresni . Majdnem kiestünk. Ők erősítettek a nemzetközi miatt,Hemi szerint hülyeség erősíteni és még az edzőt is kiteszi. A fradit mióta az eszemet tudom pénzesen tartják nagyon kis kivétellel. Nem most lettek gazdagabbak. Viszont ezek az alapvető különbségek építkezések közt .Amik ide juttatták,hogy nekik töredék pénz kell ahhoz ami kellett az elmúlt pár évben a csoportellenfeleiknek.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 2:10 du.

Nyugodt vagyok. De igazad van, egészen másról beszélünk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 28, 2022 2:12 du.

Így van,én maradnék az eredeti témánál. Sőt már annál se. 🙂

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 2:23 du.

Igazad van. A fa….at se érdekli a fradi. Holnap Kispest-Vidi.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 3:22 de.

Lassan megtanulják a futball bizniszt. A kezdeti maxi töketlenkedés után rátaláltak a jó útra, nagyon úgy tűnik. Az elején elszórtak pár millát, de amit most költenek annak minden forintja busásan megtérül.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 7:01 de.

MI meg továbbra is vakvágányon vagyunk…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
október 28, 2022 3:24 de.

Pontosan

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 1:59 de.

Idegbaszó dolog ez egy Kispest,Ujpest,Loki,Dió stb szurkolónak. Ismerettségi körömben is több kisfiú válik ratyi szurkolóvá a szemem láttára,úgy ,hogy a szüleik soha nem figyelték lényegében a focit sem.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 28, 2022 3:56 de.

Időben el kell kezdeni a Fradi elleni nevelést! 😀
De a viccet félretéve sajnos ez így megy….ha egy csapat tartósan jól szerepel (lásd mondjuk a Kispest 80’s évek), akkor a szurkolótábora is gyarapszik. Tény, hogy sok közte a divatdrukker, de aki gyerekként Fradi meccsre jár mondjuk a faterral vagy haverokkal abból akkor is fradi szurkoló marad, ha később esetleg a Fradi lejtmenetet vesz. Nagyjából ezért van, hogy több Kispest szurkoló van a 40’s korosztályban, mint mondjuk a 20’s-ba….de lehet csak én látom rosszul.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 28, 2022 2:28 de.

Az a baj hogy hozzájuk képest a többi magyar csapat kb a napközis tábor salakpályáján bohóckodó tornaóra fociszintjén van

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 28, 2022 2:55 de.

Fejben mindenképpen. De ez nem pénz kérdése.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 28, 2022 3:12 de.

vajon mit jelent pontosan ez a „progresszív labdabirtoklás” ? 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 28, 2022 5:34 de.

Pedig logikus…progresszív = haladó (támogató) Tehát menet közben is náluk van a labda, nemcsak álló helyzetben.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 28, 2022 2:01 de.

„Hozzátette, az első idényében nincs rajta nyomás”
Erre nem is tudok mit mondani.

belos
belos
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 28, 2022 6:38 de.

„Az első évben…”

Volt valaha bármelyik klubjában „második év” is? 😀

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 27, 2022 6:09 de.

Én azért kicsit sajnálom Tam-t. Tény, hogy elég sótlan edző volt, tele olyan döntésekkel, amit nem mindig értettünk, de legalább nála elmondható volt, hogy időről-időre lehetett valami fejlődést, vagy legalábbis apró előrelépést tapasztani. Gondolok itt a kapott gólok nélküli szériára, a fiatalok beépítése, 0:3-ról felállás és hasonlók.
Éppen azért is érzem úgy, hogy mintha Klafuric érkezése sokkal nagyobb promót kapna, mint anno Courts kapott.
Ami az új edzőt illeti, nagyon kiváncsi vagyok a bemutatkozására. Nagyon remélem a exjugó vonal a Csapatban új lendületet kap és nagyon bízom benne, hogy a fiataloknak is át tudja adni a Dinamonál szerzett tapasztalatait.
Ez az ölelgessük egymást, mindenkire szükség van, élvezzük a játékot bemutatkozás nekem kicsit szirupos, bár kétségtelen, hogyha ezzel az öltözői hangulat javítása és ezzel együtt a csapatszellem erősítése a célja, az még jó is lehet. Bár kíváncsi leszek, hogy ehhez milyen taktikai, szakmai elemek fognak kapcsolódni. Jó lenne, ha ezzel az edzővel végre nem esnénk pofára, és valami értékelhető folytatás kezdete lenne a szombati napunk. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 27, 2022 7:17 de.

Tudom,hogy nincs ha:) de ha 1 kurva meccsel többet nyer 5. vagyunk és ő az edző. Ez a váltás szerintem inkább annak szólt,hogy kezdett a csapat és a közönség eltávolodni. Kb mint Bódog esetében. Nekem szimpi volt, de ilyen „mindenképpen a fiatalok” küldetéshez még zöldfülű. Sok sikert neki!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 11:24 de.

És annak, hogy irtózatosan sz*rul, reménytelenül néztünk ki a felcsút ellen (az első félidő néhány szakaszát kivéve).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 12:38 du.

Nem egy Felcsút miatt lett kivágva de már mind1.

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 12:31 du.

több meccs több szakaszában is reménytelenül néztünk ki… :/
összeállni látszott a védelem majd egyik pillanatról a másikra összeomlott.
miért jegelte Dokát?
miért jegelte Lukicot vagy épp utóbb Dominguest?
folyamatosan kísérletezett, de miért kellett 12 fordulónak eltelni, hogy kipróbálja Lukit Samperioval?
stb…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
október 27, 2022 12:40 du.

Doka jegelését nem vetném a szemére. Ilyenért máshol a keretből is kidobnak.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 1:14 du.

Vitatom .

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 1:52 du.

Ne viccelj már. Jobb helyeken ha elkésel egy gyülekezőről simán kikerülsz pár meccsre ,nemhogy akkor ha lelépsz bulizni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
október 28, 2022 12:34 du.

Nem így hallottam.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 27, 2022 6:40 de.

Erről az a véleményem, hogy az nem beépítés ha erőszakkal játszatsz fiatalokat. Melyik lett itt beépítve úgy, hogy húz is,nem csak összevissza futkározik? Pont az okozta q skót vesztét,hogy bábuként hajtotta végre az utasításokat velük kapcsolatban, miközben jobb játékosokat fagyasztott a padon. Nekem ne mondja senki,hogy a Doka-Prenga-Cirko-Tamás védelmet nem lehet összecsiszolni,vagy hogy Kocsis betonbiztos alapember itt mondjuk Jairo vagy Domingues rovására,esetleg hogy személyes kedvencem Bocskay kihagyhatatlan és egy Petrusenkot fel kell áldozni érte-miatta! Pedig ez történt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 4:30 du.

Minden szavaddal…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 7:08 de.

Nem tudom….Kerezsi már rúgott fontos gólokat, Szabó Alex megbízhatóan játszik a posztján, Bocskay is a kezdeti nehézségeken átlendült. Kocsisnak nagyon jó megfutásai vannak, lendületet visz a játékba, még ha ez gólokban nem mutatkozik még…kvázi egy 4 fő a tavalyi 0-hoz képest. Hozzáteszem a skót vesztét nem feltétlen a fiatalok okozták. Hanem olyan játékosok erőltetése, mint Ennin vagy a Jónsson.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 27, 2022 8:10 de.

Csabi, egy picit beleszállok a vitába.
Szabó Alexnek volt már igazán jó meccse de hatalmas hibákat vét és mázlija van hogy ezeket nem büntették meg más csapatok. Nézd meg a zete elleni meccs összefoglalóját, az első két zete ziccerben vastagon benne van. az elsőnél védőként nem tudta elfejelni a beívelt labdát a védője elől mert csúnyán ütemet tévesztett, a második ziccernél meg egyszerűen lemaradt emberéről. Ha ezekből gólt kapunk akkor minimum döntetlen, vagy sima vereség.
Kocsis nagyon szimpatikus de most már jönnie kéne a bajnoki góloknak is.
Kerezsinek van gólja, de olyan nagyon sok jó meccse nincs.
Ezzel nem szidom a fiatalokat, csak alaptézis a futballban hogy 1 idényben maximum 2!! fiatalt lehet úgy beépíteni hogy a csapat ne érezze kárát.
emlékezz csak vissza hogy a bajnoki évben plusz pénzt adtak ha folyamatosan 2db 21 éven aluli a pályán volt.
Ekkor játszott nálunk Gazdi, Koszta és Prosser (?) , de ők is vetésforgóban. a fontosabb meccseknél pedig Rossi kikönyörögte az Öregnél hogy ne legyen fiatal a kezdőben.
Tam courtsnál pedig a halovány pici részsikerek mellett a serpenyő másik oldalán rengeteg hiányosság volt : nem volt leoktatott taktika, se kicsiben ( pl. becsapdázás presszinggel), sem nagyban. Egyszerűen olyan futballkultúrából jött ahol nem ismerik ezeket.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 27, 2022 7:24 de.

Ugyanmár. A joker Jonsson életében 5 percet játszott itt a saját posztján, Enninnek meg több gólja van mint az összes akadémistának együttvéve. Tévútra tévedtek ti ezzel a fiatalosdival .Legalábbis ha a száraz tényeket vesszük.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 7:43 de.

Kerezsinek 2 gólja van, ahogy Enninek is…sokkal kevesebb játékidővel.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 27, 2022 9:41 de.

A bajnokságban 1 gólja van,majd után oösszehozott egy teljesen felesleges tizenegyest és buktuk a 3 pontot. Csak hogy maradjunk a tényeknél. A két fiatal kupagólról meg azt gondolom,hogy az egyiknél azért illik 10 méterről eltalálni a 7 méteres kaput,a másik meg messze volt a szándékosságtól+ vakkapus.,majd kb utána a labdával nem találkozott egyik sem a 15.perctől.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 12:25 du.

Ha jól látom, most arról győzködöd a jónépet, hogy Ennin jobb játékos ( labdarúgó), mint Kerezsi. Szerintem egyértelmű, hogy technikailag nem 1 szinten vannak, bár a gyengébbik ügyesen szalad, az vitathatatlan. Amúgy Kerezsi 1 másik 11-est is összehozott, azzal nyertünk (és persze àsítozó kiméletlen végrehajtásával) Kisvárdán.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 5:53 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/edzosors-volt-klubjanal-nem-ertik-a-honved-edzojenek-meneszteset-2920881 mondjuk mi is szeretnénk tudni pontosan, hogy az „új” Fergusonnal mi történt itt nálunk… 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 6:20 de.

Nem tudtuk számolni a rengeteg pontot amit gyüjtöttünk. Annak ellenére nem most rúgtam volna ki.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 6:49 de.

Már ki volt rúgva mikor ez a két utolsó meccse következett,csak papírmunka volt az új edzőnél,ami kicsit elhúzódott. Így még ugye,a két eredmény tükrében, tűnhet furcsának is a dolog.
.

Tozso_ferguson
Tozso_ferguson
Válasz a következőnek  Highlanders
október 27, 2022 12:42 du.

Ugyanazt az átlagot hozta, mint tavaly a skótoknál. A szerződtetésekor mire számítottak, hogy itt kétszer olyan eredményes lesz?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tozso_ferguson
október 27, 2022 12:58 du.

Fhunter már kifejtette a minap,hogy mindent,közte őt is,mire alapozták.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 5:56 de.

Szabi, jössz szombaton?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 27, 2022 5:59 de.

Sajnos nem tudok, mert Nov.1. miatt nem épp kellemes kötelességemnek kell eleget tennem. Vidéken leszek, de remélem a vasas ellen tudok menni.

Döme Sanya
Döme Sanya
október 27, 2022 2:14 de.

Felesleges itt egymásközt veszekedni, veszett világ ez így is. Holnaptól majd nyeríteni se lehet, mert valamilyen idióta réteg kitalálja hogy őt sérti. Egyébként pont a legérzékenyebbek, a leg érzéketlenebbek másokkal szemben.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 5:54 de.

Ha valaki meccsen huhog, akkor nyilvánvalóan sértésnek szánja. Tehát nem kell kitalálnia semmilyen rétegnek, hogy ez sértés, mert eleve annak szánja a huhogó.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 1:58 du.

Igen, de ilyen típusú sértéseken már a zárdában a szűzlányok is kacagnak. A rettenthetetlen férfiak meg hisztiznek a futbalpályán.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 7:37 de.

Sértés,de mitől különb mint a cigányok vagy az édedanyák sértegetése? Tényleg nem látszik,hogy az egyik „nem szép de ez van kategória” a másik meg égbekiáltó bűn? Pedig mindkettő azonos. Romániában büntet az uefa vagy bárki ha „bozgorozzák” a Csikszeredát meccsen? (bocs nem tudom, hogy írják)

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 8:46 de.

A büntetendőség szempontjából nem különb.

Amúgy valaki jól megfogalmazta itt korábban, hogy a huhogás nagyobb gonoszság, mert megtagadja az illetőtől az ember mivoltát, állatnak nevezi. A cigányozás meg „csak” rasszizmus. Az anyázás meg bunkó sértegetés.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 10:15 de.

Szóval a büdös cigány Zsótérnak és pl a fasszopó *éger Mezingának az mehet? Mert az csak rasszizmus . De ha azt mondom,hogy ne reklamálj te kutya az már bűn? Vagy a mit fújsz te patkány is? Egyikért se hallottam még felháborodást pedig mindkettő el szokott hangozni és megtagadják emberi mivoltját a sértettnek. Szokták mondani,hogy aki kurvának áll ugye. Ha elmegy kasszázni egy tescoba nem fognak huhogni a vásárlók,nem is fog milliós fizetés mellett parádézni.
Egyébként tudtad,hogy ha összevesznek feketék szoktak huhogni egymásnak,majmozzák ,n*ggerezik egymást sértés gyanánt? Europai nagyvárosok éjszskáiba benézve sok ilyet láthatsz. Túl van ez tolva, pár ember pár másodperces huhogása micsoda téma és a helyeslők elmondják,hogy Zsótért lehet szidni a szármszásával az egyenlőség jegyében. Ez s legmegdöbbentőbb

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 11:15 de.

🙂 Egyik sem mehet. Ahogy írtam, egyformán büntetni kellene. Viszont a kutya és a patkány érdekes felvetés, így belegondolva tényleg nagyon hasonló a huhogáshoz. Főbenjáró szemétség.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 12:35 du.

Persze egyik se. Csak ez a vicces az egészben. Az egyikre legyintünk,a másiknál Moniz parádézik minimális büntetéssel.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 6:15 de.

Mégegyszer leírom. Farkas Jancsit egyfolytában cigányozták, de soha nem ült össze miatta az mlsz. Rúgott két gólt, és el volt intézve. Ha nem veszed észre, hogy ezek mondvacsinált felháborodások, rettentően tudlak sajnálni.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 8:40 de.

Hacsak nem te vagy Farkas Jancsi, akkor nem tudhatod, hogy tényleg ennyivel el volt-e intézve. Lehet hogy őt ez sokkal jobban bántotta, és a két gól ellenére is sok keserűség és fájdalom maradhatott benne. Pisont sem tette magát túl ezeken a dolgokon annak idején.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 4:00 du.

Mégsem lettek megbüntetve érte azok,akik ezt anno kiabàltàk,meet azt gondolom ugyanúgy az emberimivoltukban voltak megalázva. Nem vonultak le ezen játèkosok tüntetőleg,hanem a teljesítmènyükkel àlltak bosszút!Most meg pár màsodperces bagoly kórusbol csinàlnak cirkuszt.No Comment!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 27, 2022 6:05 de.

A mi jelenlegi helyzetünket tekintve értelek is meg nem is. Hangsúlyozom, hogy az emberek bármilyen szinten való megkülönböztetését, szegregálását én sem támogatom, de akkor könyörgöm magyarázza meg nekem vki, hogy a „cigányozás” -ami megítélésem szerint ugyanolyan dehonesztáló – miért nem számít bele ebbe a körbe?De megkérdezném pl. azt is, hogy miért jár büntetés mondjuk a Palesztin zászló lengetéséért??

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 3:22 de.

Ja, a gazdák is kikérhetnék maguknak, ha valaki parasztozik! Már vonulhatnának is minden bajnoki forduló után a traktorokkal a parlamenthez, mert az egyik meccsen valaki „parasztozott”. Súlyos aránytévesztésben vannak a „jogalkotók” ezzel a huhogással. Mondhatnám úgy is: kettősmérce. A fejlett nyugat lelkiismeret furdalása a saját több évszázados gyarmatosító, kirekesztő múltja miatt. Ezzel nekik van dolguk, ne akarják kiterjeszteni más nemzetekre. Ettől függetlenül én nem huhogok, nem cigányozok, ezzel talán példát mutatok, de nem az én dolgom ujjal mutogatni azokra, akik esetleg csinálják. Főleg nem az én dolgom bizonygatni Honvéd szurkolóként, hogy „igen, volt huhogás”!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 3:15 de.

Én meg fel vagyok háborodva, hogy fehér embert csak úgy metró lehet alá lehet lökni egy fekete embernek és emiatt nincs fehér mozgalom indítva….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 4:59 de.

Nem tehet róla, a társadalom hozta ezt ki belőle. Különben se hasonlíts már egy egyszerű metro elé lökést pár ember huhogásához ami miatt sokak szégyenkezni kényszerültek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 6:26 de.

Bocsánat!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 7:39 de.

Egye fene. De csak azért mert tanulékony vagy.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 8:16 de.

Mester 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 3:51 de.

Mert ez nem probléma. Vagy vadásznak a fehérekre,mint pl Dél-Afrikában. Az sem gond.
Itt meg huhog 1-2 ember. Na és akkor? Ez legyen a legnagyobb problémájuk. Én nem teszem,pedig extrém mértékben előitéletes vagyok. Nem úgy mondanám,h rasszista ,inkább tapasztalt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 3:32 de.

Minden szines mozgalom a fehér embert sújtja. A ződek most ép a fehér ember által elért vivmányokat akarják eltörölni, az éghajlatváltozásra hívatkozva. Közben minimum háromszor kiszáradt már a Balaton, még azokban az időkben amikor a mai hívatkozási alapok még elméletben sem léteztek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 2:41 de.

Azért max Lipcsei sértődik meg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 3:12 de.

H.F-et meg, mint (ló)szülőt ki is hagytad.. 🙂

Béla Bá
Béla Bá
október 26, 2022 12:30 du.

https://index.hu/velemeny/2022/10/26/humanus-mlsz/

Azt írja, hogy „folyamatosan huhognak a vendégek szurkolói, valahányszor Manzinga a labdához ér.”
Itt egyből két kurva nagy kamut el is lő a firkász, mert nem mindenki huhugott és nem minden labda érítésnél, hanem csak akkor amikor játékon kívül telibe rúgta a játékosunkat labdával. Az ilyet nem lehet beperelni? Vagy ezek tényleg az kamuznak amit akarnak? Felháborító!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 26, 2022 12:48 du.

No, bélám. Mi történt veled? Tegnap még amellett kampányoltál, hogy „hogy ne tagadjunk le olyan dolgot ami megtörtént”…

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 26, 2022 1:20 du.

Semmi nem történt. Tegnap háromszor írtam le, hogy mi volt a problémám azzal amit írtál. De elmondom még egyszer. Azt nem szeretem, ha valaki ferdíti a tényeket.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 26, 2022 1:42 du.

Ki ferdített és mit? Látod, ez van, ha a nagy igazságérzeteddel önként mész a pofonért. Maholnap a zetének adják a meccset 3:0-lal, a bozsikot felszántják és behintik sóval, monizt meg szentnek avatják. Ezt éred el a nagy ragaszkodásoddal a „tényekhez”.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 26, 2022 2:25 du.

„Erről van bizonyíték, nem úgy mint az állítólagos huhogásról, amit csak ő halott meg még a csak pont taccsról 2 ember.”
Ezt írtad te. Milyen bizonyítékot akarsz? Fent van a meccs a médiaklikken. Bele lehet nézni. Huhogtak, de nem mindenki. Tudod nem csak akkor kell az igazsághoz ragaszkodni amikor nekünk kedvez.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 27, 2022 3:13 de.

Túlkompenzálsz, ugyanúgy mint moniz, és az általa felkavart állóvízbe dobálsz újabb kavicsokat. Én nem hallottam huhogást és megmondom őszintén, ha volt is, nem érdekel. A játékos dolga, hogy focizzon. Amikor focista lett, vállalta hogy nézők előtt fog játszani, akik mindenfélét fognak kiabálni. Még egy játékos sem sérült meg attól, hogy ráhuhogtak. Lennének sokkal jobb ügyek, amik mellé odaállhatnál ezzel az igazság-bajnoka donkihote hozzáállásoddal. Ha ezt a műbalhét választod, lelked rajta.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 27, 2022 3:55 de.

Ez a te álláspontod! Múltkor még nem volt huhogás most meg már nem érdekel. Arról meg fogalmad sincs hogy mi mellé állom és igazából közöd sincs. De hogy meg nyugtassam a lelked én írtam itt először meccs alatt, hogy ha ők vezetnének kettő nullra akkor nem is szólt volna Moniz.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 27, 2022 4:06 de.

Sosem mondtam, hogy nem volt. Az írtam, „állítólagos”, és hogy én nem hallottam. De ha volt, akkor sem érdekel. Műbalhé, olyan indokokkal és hátsó szándékokkal, amiket úgy látszik nem értesz.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 27, 2022 5:10 de.

Értem. Akkor én értelmeztem félre az írásod.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 26, 2022 12:44 du.

A kurva édes anyját. Ekkora kamukat. És ennyit.

Pelso
október 26, 2022 2:05 de.

Lukinak vajon mi jár a fejében ?
comment image

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 8:18 de.

Nem tűnik gondterheltnek….valószínűleg ismeri az edzőt.

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 26, 2022 9:24 de.

Nekem nem tűnik lazának 🙂
inkább, amiket Szabi ír lentebb

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
október 27, 2022 1:57 de.

Ne is legyen, mert laza a csecsemő széklete.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 27, 2022 4:44 de.

sajnos a játéka is olyan volt több esetben…
most meglátjuk, hogy mennyire az edző hülyesége miatt történt így

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 6:19 de.

sarkantyús passzokon….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 6:18 de.

Az jár a fejében, hogy „baszki most nincs edzésről lógás, ennél fegyelem van és le kell futni a Cooper-t”, amúgy van egy videó,amin az öltözőben való bemutatkozását mutatják az új edzőnek és ahogy végig kezet fog a játékosokkal, Lukic olyan gyorsan és dinamikusan ugrik fel a helyéről, amilyet meccsen sem mutatott.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 26, 2022 6:36 de.

Nem tette magasra a lécet, valljuk be 😀 Remélem visszatér a régi formája.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  jnkzln
október 26, 2022 11:15 de.

Valljuk be,hogy Lukic a kispadon ásítozva is veszélyesebb ,mint az összes akadémista együttvéve.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
október 26, 2022 5:53 du.

Ott a pont

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
október 26, 2022 12:24 du.

Hát ja, mert néhányan attól is el vannak alélva, ha a kispadon ásítozik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
október 26, 2022 5:54 du.

Ez meg szellemes de túlzó

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 26, 2022 6:02 du.

Hozzáteszem, hogy a hétvégi sarkazása volt -számomra- a meccs kulcsjelenete és legszebb mozzanata, hogy Neked is kedvezzek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
október 27, 2022 2:42 de.

Szerintem a második gólpassza sokkal szebb volt.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 3:17 de.

Ezen nem veszünk össze. Csak a Fehérvár ellen is legyen hasonló vitatéma gólokról, gólpasszokról!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
október 27, 2022 5:11 de.

Vagy ne csak Lukic és Samperio legyen akin vitatkozhatunk. Az is sokat segítene. Sőt,annak is örülnék ha végre nem légiós lenne aki betalál. Ezt a bravúrt csak Kerezsi tudta hozni egyedül.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  októberes
október 26, 2022 5:01 du.

:))))) mekkora

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 5:33 de.

A csülköspacal !!!

Pelso
október 25, 2022 5:25 du.

comment image
https://www.facebook.com/photo/?fbid=526213009515624&set=pcb.526216666181925comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=9ZCFXvOe1p0AX_1E76E&tn=Ok6rmYmyF_Et9WKl&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_Q2shjXTAAclwfJVp0XCqDue861rF33e3MlMqycngA3A&oe=635DDDF3

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 8:56 de.

Nem látom Dominikon azt a fene nagy örömöt….

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 26, 2022 12:01 du.

nagyon „sunyi” a csávó… 🙂 most is a kamerásnak pózol kicsit.
nem bírtam az elején a flegma stílusa miatt, de baromira hiányzik, amióta kiesett a játékunkból…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
október 26, 2022 3:48 du.

Ha van/volt kedve játszott,ha nem tolt egy nagy alibit,nekem ez nem jött be.Sosem éreztem rajta,hogy de meghalnèk a pàlyàn ezért a klubért…vérprofi zsoldos,csak magyar kiadasban.De tèny,hogy ha van kedve játszani nagy èrtèk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 27, 2022 2:36 de.

Előrejátékban sztem nálunk nyújtja a legjobb teljesítményét pályafutása során.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:37 du.

Megnéztem az edzèskèpeket ès sok fiatal -Nèmeth Barna,Török Kevin-volt az első csapatnàl.Traore is jelen volt,viszont nem láttam Dominguest ès Ennint.Vki tudja mi van velük?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 26, 2022 7:31 de.

Heló! Mindketten betegek…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:50 du.

Ha jól tudom Ennin beteg

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
október 27, 2022 3:05 de.

Jobbulást Neki! Meg egy szerződést máshol…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
október 26, 2022 9:48 de.

Apropó…a 2 gólos csatárunk megvillantotta már a korábban beharangozott gólörömét?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 26, 2022 3:48 du.

Mi lenne az?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
október 26, 2022 6:35 de.

Megviselte a gólja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 3:53 du.

Na schön.Kìvàncsi leszek a vidi elleni meccsre,azok is mèly gödörben vannak,de nem olyan rosszak.Jó lenne nyerni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:55 du.

Azt mondják 2 győztes meccs után lendületből önbizalommal lehet tolni egy harmadikat. Azt is mondjákhogy az új edzőnél mindenki rádob egy lapáttal. Most mind a kettő adott. Hajrá 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 4:00 du.

Huhuu,csak így legyen..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 4:09 du.

Ha ezt olvassa Moniz bezáratja a kisközt miattad:(

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 25, 2022 2:39 du.

Szappanos
Doka – Prenga – Cirkovic – Tamás
Zsótér – Domingues – Gomis
Nagy D – Lukic – Samperio

Ez lenne a tavasz jó Kispestje szerintem!
Dominik lenne a legnagyobb erősítésünk!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 25, 2022 3:20 du.

Domingues nem tudom hova tűnt…

Döme Sanya
Döme Sanya
október 25, 2022 12:32 du.

Moniz 1 hónap eltiltás. Csak 1 hónap?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 25, 2022 3:02 du.

Felkészül Supka…sztem ezzel vége Moniz egerszegi pàlyafutàsànak.Amilyen önérzetes ès „sértett” emiatt ő felàll.Aztàn leadja,hogy ilyen közegben nem tud dolgozni éselballag pufi dzsekijèben a naplementében.

Live
Live
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 26, 2022 8:37 de.

Egyebkent volt huhogas? En tv-ben nem hallottam es a kommentator sem, mert ertetlen volt amig nem jott a fules, mi a baja Moniznak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Live
október 26, 2022 8:49 de.

ha volt is, akkor pár másodpercig és pár embertől. Emiatt, ekkora balhét csinálni, sztem szánalom és vicces. Tegnap hivatkoztam be ide pont az első fordulóban lejátszott Kispest-ZTE mlsz jegyzőkönyvvet, amiben a ZTE-t büntették meg sértő, obszcén kifejezések miatt, akkor Moniz nem hívta le a csapatát…na persze vezettek és nyertek ugye. Azt gondolom, ha ilyen kis önérzetes a hollandus, akkor menjen el fajvédőnek….

Hasitasi
Hasitasi
október 25, 2022 11:43 de.

A zindex már egyenesen így okád: „Azt hiszem kezdene rend lenni a fejekben, ha ez állna a sporthírek elején: Sportolói ismétlődő rasszista magatartása miatt a félbeszakított Zalaegerszeg – BP. Honvéd (Siófok – MTK) mérkőzés három pontját 3:0-ás gólkülönbséggel a sértett csapatnak írták jóvá.”

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 26, 2022 11:20 de.

Ez pontosan hol található ? Köszi

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 1:34 du.

Fuhhh. Anyád! Mondanám ezt a szerzőnek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 11:46 de.

Én még a vétkes csapat stadionját is lebontanám

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 11:47 de.

Es felepotenem bivalybasznadon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 11:45 de.

Es igazuk is lenne, igy kene csinalni, csak azok akik a meccsrol jegyzokonyvet vezetnek, nem hallottallk semmit. A jelenlevok (mieink) tobben hallottak marginalis huhogast, de mindenki hallotta a kispesti cigányokat…akkor 3 pont nekik, 6 nekunk ..

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 11:51 de.

Hát mint a régi szép hemi időkben. Jelentkezzünk mi magunk pofonért az emelesznél, ha esetleg munyiz magánszáma miatt nem kapunk büntetést.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 11:54 de.

A lemyeg az idezett mondatod (a zsindex mondata) abszurditasa, de nem jott at a kommentembol. Nem gond

dixneuf
dixneuf
október 25, 2022 11:41 de.

https://nb1.hu/hazai-labdarugas/zte-honved-balhe-kemeny-eltiltas-ricardo-moniznak

A minden sportszakmai tevekenysegtol eltiltas azt jelenti, hogy az edzeseket sem latogathatja?
Rolunk nem irnak, akkor megusztuk?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 12:06 du.

„A FEB elnöke az NB I 12. fordulójában lejátszott ZTE–Bp. Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban mindkét sportszervezettel szemben fegyelmi eljárás lefolytatását rendelte el a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért, a ZTE esetében megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása miatt, a Honvéd esetében megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása és rasszista megnyilvánulás miatt.”

Legalább ők nem csak a Kispestieket hallották. Remélem Moniz elintézett nekik is egy kis fizetnivalót,ügyes.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 1:30 du.

Nem jól kezdődik.
A zete esetében megbotránkoztató,obszcén kifejezések,míg nálunk pluszban rasszista is.
A hazai cigányozás akkor megy a „megbotránkoztató kategóriába”? Nem jobb helyen van a „rasszistában” esetleg?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 25, 2022 3:03 du.

Nekem is fura,hogy a cigànyozás nem sorolható a rasszizmus címszó alà.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:17 du.

Mert nem vagy felvilágosult csak egy balkáni kis buta barbár

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 3:27 du.

Legyek inkàbb paraszt,barbár az olyan skandinàvos,én meg nem vagyok oda a hidegért.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:30 du.

Valaki elmagyarázhatná mi a különbség Zsótér „büdös cigánynak” titulálása és Mezinga majomnak titulálása közt. Én addig nem akarok meghalni ameddig ezt nem tudom.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 5:41 du.

Basszus. Ilyen olcsón megszerezni az örök életet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 3:35 du.

Javaslom felvenni a kapcsolatot Dragónerrel ès Monizzal,mert ők biztis tudjàk,hogy hol húzodik az a bizonyos határ…én nem tudnàm megmondani.Lehet antropológiai okai vannak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 3:44 du.

Nap mint nap rájövök,hogy nem tudok én semmit a normális világról. Kellene egy lista a haladóktól,hogy szerintük kit szabad sértegetni és kit nem. Zsótér és korábban Balogh származása gyalázható volt egerszegen, Mezinga származása nem. Ez azóta nem vicces amióta ez érvként megjelent itt is 😀 Kell nekem egy fakunyhó távol a világtól

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 1:01 du.

Hat ezt nem vettem eszre…penzbunti tuti lesz, itt is, ott is. Minima.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 1:29 du.

Úgy lenne igazságos ha mind2 fél ugyan azt kapná ha már így alakult

nethool
nethool
Válasz a következőnek  F.hunter
október 25, 2022 12:18 du.

Tartok tőle, hogy a végén sokkal rosszabbul járunk, mintha most lett volna (esetleg) egy pénzbünti. Fegyelmik végén szoktak bezárást stb. kiosztani

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  nethool
október 25, 2022 1:53 du.

Minimum egy teljes B szektoros lezárás amit kapni fogunk sztem,de benne van több meccses is simán. A full drasztikus az a mostani hazain a teljes zártkapus lenne. Amit lehet meg is lépnek,mert nagy visszhangot kapot a médiában is,benne van a dologban, hogy velünk fognak kibaszni rendesen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  nethool
október 25, 2022 1:06 du.

De akkor a zte-nek is. Nincs jó meg rossz rasszizmus hiába lett divat.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 11:55 de.

Nem írnak, mert már nem létezünk. Visszaléptették a csapatot és megszűntették. Az összes múltbeli eredményt, minden írott és képi információt megsemmisítettek.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 11:56 de.

Jo, de akkor ki huhogott?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 11:56 de.

Talán egy bagoly, aki a korláton ült… Dr Bubó…?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 11:57 de.

Hacsak ugy nem…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 12:36 du.

Moniz. Ha vesztésre állnak, 2 -3 zetés, elkezd huhogni.

nethool
nethool
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 2:19 du.

Comming out! Én voltam. Mea culpa. Azt akartam kiabálni, hogy „hol a Kispest?” De tájszólásom, meg dadogásom miatt csak annyii jött ki, hogy ” hu-hu-hu” Ráadásul fotelszurkoló vagyok, mindezt Pesten,a tv előtt ülve tettem, de moniz mester így is meghallotta…..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 11:43 de.

Nem hinném.. Csak ez kényes ügy.. Napokig fogják vizsgálni.. A hétvégét talán nem érinti.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 9:20 de.

Megvolt az első edzés. Gomis és Nagy D is a csapattal edzett…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 1:31 du.

Az jó.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 11:51 de.

Jajj de jó! Most hogy egykori edzője a trénerünk hátha marad Dominik!
Nagy D – Lukic – Samperio hármas ütős lenne!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 9:51 de.

Nagy kb. mikor állhat be éles meccsen? (Nyilván csereként, de akkor is)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 3:05 du.

Melyik csapatnàl?Nem tudom,hogy az új szerződést,amit elé tettek,hogy èlte meg…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 10:04 de.

Talán a tavaszi újrakezdésnél már igen. Ha marad

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 10:04 de.

Talán a tavaszi újrakezdésnél már igen. Ha marad

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 9:26 de.

Jó lenne, ha valahogy maradásra lehetne bírni Dominiket. Kell ő a támadásokhoz, mint egy falat kenyér.

Hasitasi
Hasitasi
október 25, 2022 7:16 de.

Moniz most már abbahagyhatná a hisztit. Azt mondja 4 nap alatt másodszor tapasztalt ilyet. Elsőre mért nem csinált balhét? Arról nem is beszélve, hogy az mi volt, hogy miután kiállították, még adott instrukciókat a cspatnak meg Jennernek többször is! Erről van bizonyíték, nem úgy mint az állítólagos huhogásról, amit csak ő halott meg még a csak pont taccsról 2 ember.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 9:42 de.

Azért, mert te nem hallottad az nem azt jelenti, hogy nem történt meg.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 25, 2022 11:41 de.

Innentől az lesz a sztenderd, hogy ha egyetlen ember hallja, akkor onnantól a többi ezer/tízezernek kötelező hallania??? Ez véleményterror. Fordított előjellel. A kisebbség agressziója a többségen.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 12:01 du.

Nem, nem ez lesz, de ne tagadjunk már le olyat ami megtörtént.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Béla Bá
október 25, 2022 12:08 du.

Szerintem jelentsük is fel saját magunkat legközelebb önként a meccs után. Elvégre így korrekt.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 12:35 du.

Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam hogy ne tagadjunk le olyan dolgot ami megtörtént. Mert ez kb az a szint mint amit Moniz csinált.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 8:19 de.

Én is tisztán hallottam a huhogást.
Moniz huhogott.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 25, 2022 7:30 de.

Huhogtak páran. Kb 5 másodpercig. Nem az egész tábor,nem egész meccsen. Csak hasra esik tőle pár bohóc,közben olyan dolgok felett siklanak át amik a meccsen történtek,hogy viccessé teszik a saját elveiket.

Döme Sanya
Döme Sanya
október 25, 2022 6:29 de.

Ide vezetnek a támogatott fajelméletek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 4:42 de.

Na jó eddig és ne tovább, azt gondolom, hogy ebből elég volt! Elsősorban ő edző és nem fajvédő. Azt gondolom, hogy ennek a palinak az ámokfutásának véget kell vetni, szánalmas és a az NS is, hogy még ezt tovább feszíti ilyen cikkel: https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/zte-ha-szukseges-moniz-az-uefa-hoz-vagy-a-miniszterelnokhoz-fordul-2920483

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 5:36 de.

„Nem akarok ártani a klubnak, szóval egyedül vonultam le.” – Kurva nagyot vállalt, miután ki lett állítva 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
október 25, 2022 7:01 de.

Mekkora bohóc.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  jnkzln
október 25, 2022 6:54 de.

Hazudni nem szép dolog. A játékosok maguktól akartak levonulni? Mert én úgy láttam, hogy miután kiállították, ő integetett, hogy vonuljanak le.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 5:00 de.

Azért érdemes a hozzászólásokat elolvasni 🙂 gyakorlatilag senki nem ért egyet vele. (Nem a huhogásról van főként szó, hanem a cirkuszról a mit csinál)
Egyedül az a lakingerbela nevű adja a témát, de neki meg szívesen írnék, hogy az a szitu tesó, ez is kvázi általánosító rasszizmus amit írsz, csak másik előjellel:
Hollandiában már nyilatkozott a Fradi szurkolókról? Te jó ég! Miket
mondhatott azokról a fekete egyenruhás, karlendítős, gyújtogatós, néha
cigányozó, olykor huhogó, de mégis csak rendes magyar fiúkról.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 5:02 de.

Meccs után megbeszélték,hogy „túltoltuk Bélaim” a pályáról levonulás miatt bünti lesz. Na de a síró rívó áldozatot nem szép megbüntetni. Sokszor látni ezt az előadást a világban. 1-2 hülye szokta bevenni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 5:02 de.

Ahogy mondod, beleolvasva az incidens után a ZTE fórumba, ott saját szurkolói ekézik a hollandust, hogy eltaktikázta magát, hogy a kupa meccsen sem rotált stb. és most ezt akarja menteni a cirkusszal. Engem az zavar, hogy az NS is táptalajt ad még ennek, görgeti tovább az ügyet.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 5:13 de.

Miért tegnap a Góóóól2-ben mit mondott az a csöves újsáááágíííróóó (nem tudom a nevét, nem szeretem amúgy, olyan nagyképű űberokos fasznak látszik):
Ilyen már nagyon régen nem volt, ettől elszoktunk
…persze. Csak a hivatalos, felplankolt esetek közül jut eszembe a válogatott néhány, tényleg pár szurkolója akiket valaki levideózott és nemzetközi botrány lett belőle. Szóval nem jó, hogy ilyen van. Inkább ne legyen. Más rasszista kiszólás se. De kezeljük már a helyén a kurva életbe, ne lőjünk verébre ágyúval.

belos
belos
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 10:17 de.

külön vicces, hogy a közvetítésben tisztán hallatszik, hogy miközben állt a játék és mindenki azt találgatta mi baja Moniznak, zúgott a stadionban a „kispesti cigányok…” kezdetű.
gondolom ez nem bántotta senki fülét.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  belos
október 25, 2022 10:30 de.

Pár napja megtudhattuk valakitől aki felvilágosult a témában,hogy pl lehet Zsótért büdös cigányozni ,mert az meccs koreográfia,na de egy feketét lemajmozni az egyenesen balkáni.( Egyiket se tartom követendőnek csak ezen a ligikai csavaron szombat óta nevetek )

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
október 25, 2022 5:29 de.

„Soma” ?…az a suttyó az nso-ról….tenyérbemászó figura.
viszont HajdúB viszonyla korrekt volt…önmagához és m4hez viszonyítva.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 4:55 de.

Vicc,amit leművel.
A szabályok szerint komoly büntetésnek kellene következni a pályáról levonuló zte-nek. Azért megy most ez a médiahadjárat is,hogy ezt elkerüljék,valamint ezért ajvékol Dragóner és főleg Moniz.
Tábor szinten meg nem volt huhogás,ha lett volna,az jól hallható lett volna,mint a többi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 4:55 de.

„Az emberek néha nem akarnak meghallani dolgokat, ezért is vagyok ennyire szélsőséges most. ”

Ez jogos,mint Zsótér cigányozását,A Kispesti cigányok rigmust,buzizást, vagy a zte tábor rasszista megnyilvánulása más meccseken esetleg a fradi edzőjeként a saját táborát 😀 Bár az más mint tudjuk.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 25, 2022 4:54 de.

Sok sikert a miniszterelnöknél. Csak aztán nehogy lehuhogja 😀

Pelso
október 25, 2022 4:14 de.

1 kamugép edző láthatatlan taktikával, ok és indok nélkül jegelt játékosok elképzelés nélküli félidők/meccsek sorban… emiatt is volt fura zegen a relatíve sok tudatos elem.
és ezért is lehet nagyban egyetérteni LAssie SCI-FI sztorijával.. 🙂 legalábbis a ténymegállapításai rendben vannak, a konklúzió már eléggé fikciós.
de az tuti, hogy ezt nem egyedül meccselte le Tam gyerek (én inkább a Doc.-Kepcija páros hatását gondolom itt megjelenni, de lehet h tévedek).
hamarosan látni fogjuk, hogy milyen irányba mozdul el a csapat, milyen szerkezetben, hogy fogunk játszani.
innentől már az is 1 nagy ajándék, hogy nem kell a meccsek előtt/után azokat az ordas nagy üres dumákat hallgatni, amiket a skót tolt az arcunkba.
+talán az új edző jobban megtalálja a közös hangot a jelentős horvát ill. délszláv kontingenssel is…kíváncsian várom.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
október 25, 2022 4:30 de.

az utolsó mondathoz: én is azt várom, hogy tudja majd őket használni

Snowflake
Snowflake
október 24, 2022 5:00 du.

Komolyan mondom, hogy ezek lassan elérik nálam azt, amit pár éve nem gondoltam volna: visszasírom Supit meg Horváth Ferit….
Szombaton helyszíni megtekintést tervezek, hazai győzelemre vágyom!
Csak!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 24, 2022 4:38 du.

No hát leváltották a neveséges akcentusú, még nevetségesebb taktikai tudású „kisfergusont”
A horvát edző legnagyobb érdeme hogy nem Docherty hanem Kepcija ajánlása!
Reméljük egyébb erényei is lesznek pl taktikai repertoár terén!
Továbbá azt is remélem hogy a kulcsjátékosokat nem a padra ülteti s a fiatalokat akkor és addig játszatja amikor és ameddig rászolgálnak!

októberes
októberes
október 24, 2022 1:49 du.

Szerintem Klafu nálunk kitanulja a szakmát. Ha mégsem, akkor meg közeleg a téli szünet, remek lehetőség a váltásra!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 12:26 du.

Nekem van egy összeesküvéselméletem, de figyelem ! Ez bizony SCI-FI ! Tehát :
Courtsot menesztették, de a kispadon maradhatott mert sunyiban ki akarták próbálni a horvát edzőt. Azaz A ZTE ellen Courts ült a padon de a csapatot és a taktikát már az új edző rakta össze.
Furcsa mód nem csak előre rúgdostuk a labdát olyan skótosan hanem voltak kidolgozott helyzetek ( Pl. Zsótér passzából Tamás betörése egy láthatóan kielemzett és begyakorolt figura volt!), majd 2-0-ás vezetésünknél hiába presszingeltek le a huhogók, simán egyérintővel ki tudtuk hozni a labdákat. Mindig volt megjátszható ember véletlenül területben.
Néztem is nagyokat….furcsa….a skót hónapok óta nem tudott ilyet… mi lelhette ??
Aztán nézzük az átszervezést az első negyedóra végén. Kurcz egyik meccsén sem volt képes ilyenre, sőt még normálisan cserélni sem… Most meg varázsütésre átálltunk 5 védőre, stabilak lettünk és teljesen kiirtottuk a zete játékát.
Gondoltam befenyegették a skótot hogy elküldik és esténként elkezdte olvasgatni a modern edzők kézikönyvét.
Aztán összehasonlítottam a Hali elleni meccset a zalaegerszegivel. Szombathelyen az igazi skót antifutballt nyomtuk, kidolgozott helyzet nélkül, a vezetést mázlival megtartva, egerszegen pedig érett a gólunk (már előtte is voltak helyzeteink, ami 3 meccsenként ha 1 volt előzőekben) és a vezetést is szinte játszi könnyedséggel tartottuk meg, és a játékosoknak bejött az új taktika és a sikerélmény : több játékos arcán mosoly volt, sőt Doka többször kinevette ellenfelét 🙂
Lehet hogy nem is volt lezongorázva olyan furcsán Courts menesztése ? Lehet kipróbáltuk a a vén róka horvátot mielőtt szerződtettük volna ?
És hogy a hisztis kurva Moniz miért volt ennyire ideges ? Mert Ő Kurcból készült fel de átvertéka hisztigépet, ez nem Kurc játéka volt !
A 3 pont zsebben és pici lélegzethez jutottunk…. és ez a lényeg !

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 25, 2022 2:26 de.

Jó az elképzelés….igazából nekem az jutott az eszembe, hogy esetleg azt mondták Courtsnak, hogy akkor ennyi volt, de mivel még nincs hivatalos egyezmény a horváttal, az utolsó két meccset még vezényeld le….mert úgye Courtsnak ez a két győzelem azért sokat javított a statisztikáján, és lényegében elmondhatja, hogy mire összeállt a csapata, addigra mennie kellett, kvázi nem olyan rossz edző….a horvát pedig nem kockáztatott egy kupakiesést belépőnek. Ez így valóban win-win helyzet.
Hogy a zalaegerszegi meccs eredményében mennyire volt benne a horvát keze azt nem tudom, de hogy a játékosok felszabadultan, görcsmentesen játszottak, az is tény.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 3:59 du.

Sztem a horvàt meg addig lesz amìg nem lesz szabad Xavi,mert valójàban ez a keret a tiki-takára alkamas…Kìvàncsi vagyok nagyon a vidi ellen mi lesz.

nethool
nethool
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 1:53 du.

Remek propagandista vagy/lehetnél. Elültetted a bogarat a fülemben 🙂

Bár ekkora „tudatosságot”, amit leírtál, nem tudok feltételezni a klubvezetéstől

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 1:24 du.

Ha valahogy beletudsz szerkeszteni 2 buzit is, lehet, hogy még a Netflix is megveszi.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 25, 2022 2:33 de.

A „valódi tulaj”, Szijjártó egy. Ha leigazoljuk Dzsudzsákot, akkor meg is vagyunk 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  jnkzln
október 25, 2022 2:47 de.

A lényeg az, hogy nagyon lomantikus legyen.

dixneuf
dixneuf
október 24, 2022 11:18 de.

Hat… nem tudom az új edzőt remennyel teli, bizakodó szivvel köszönteni, de lassuk mit alkot. Az eredmenyei nem tul acelosak, talan elsul az a bizonyos kapanyel…

Hasitasi
Hasitasi
október 24, 2022 11:05 de.

Úgy látom egyesek igen gyorsan elfelejtették a felcsúti meg a debreceni meccset, a mezőkövesd elleni betlit, hogy a fehérvári 0:4-et ne is említsem. Megszépíti kurcot ez a hétvégi győzelem. Örülök hogy elhúzott.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 24, 2022 11:17 de.

Nem szépíti meg, de ez a csávó még nagyobb gáznak látszik..

CSAK
CSAK
október 24, 2022 10:49 de.

Nevetseges, ami nálunk zajlik. Tenyleg teljes fejetlenség. Elkuldjuk a skotot, ami teljesen oke, es kellett, de megint egy minket, nb1et egyáltalán nem ismerö horvat lett a megoldas? Megint adunk neki fel evet megismerni a csapatot meg építkezni?? Tisztelt vezetöség, nincs fél évünk, élet-halál harc meg a kiesés elkerüléséért. Tényleg nem lehetett volna idehozni Supkát vagy Bognárt, akik ismerik a milliöt, és arra mindenképpen elégséges a tudásuk, hogy valahogy megelözzük a zte, mezo, vasas,lilak, kecskemét, kisvárda 6osból 2öt. Tényleg jobb ez az ismeretlen, sehol nem bizonyitó horvát? És hagyjuk a varsót, az nem az ö csapata volt, ahol épitkeznie kellett, ott bukott. Na, mindegy, ez van. Mindörökké CSAK A KISPEST.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
október 24, 2022 11:35 de.

Csak szólok Supkát ès Bognárt most rúgtàk ki.Biztos jók lennènek ide?Hagyjuk már ezt a körforgást.Idenem olyan edző kell,aki ismeri az nb1-et,hanem aki a csapatra szabja a taktikàt ès feltérkèlezi az ellenfelet.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 11:50 de.

Supka az elso eveben mindenhol jol teljesit. Masodikban nagyot romlik. Bognar meg, lehet kedvelni vagy nem, Pakson szinte csodat tett. Mindkettö jobb lenne szerintem a zsákbamacska horvátnál. Kieses elleni harcban mindketten hasznosabbak lennenek. De remélem neked lesz igazad. Türelemre,rendberakott védelemre, meg a többi lózungra nálunk már nagyon nincs idö.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
október 24, 2022 11:19 de.

Bognárt? Ugye viccelsz?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
október 24, 2022 11:52 de.

Nem. Ez a horvát mivel meggyözöbb szerinted? Vagy egy próbalt megér? Jovore neg majd visszajutunk, ha nem valik be?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
október 24, 2022 12:58 du.

Bognár képtelen a csapatai védekezését megszervezni.. Az MTK 13 meccsen 23 gólt kapott idén.. Ennél csak az utolsó előtti Kozármisleny kapott többet.. A 35 góljukból 28 6 meccsen született, a maradék 7 meccsen 7 gólt sikerült csak szerezniük..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
október 24, 2022 2:33 du.

Szatisztika? Komolyan?Horvat legeny legutobb 0,7 pontatlag, elotte gorog 2ben 1,09. Ennel a derek skotunknak picivel jobb volt nalunk. Horvath Feri meg egyenesen fenomenalis volt mellete. De mindegy is, tudom, nekunk ez kell. En adok neki ujabb esélyt, mást nem tehetek. Remélem új Rossi lesz, nem pedig az osszes tobbi az elmult 5-6 evbol. Türelmes leszek ujabb 12 fordulón keresztül, mert nekünk Honvéd szurkolóknak ez maradt. Aztán türelmes leszek a kovetkezö zsákbamacskával.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
október 24, 2022 3:22 du.

Nem mondtam, hogy ez az új faszi kell.. De Bognár biztos nem kell

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK
október 24, 2022 11:02 de.

Supkát vagy Bognárt ?
az idei „2 leggyorsabban” megbukott edző lenne a megoldás ?
min. agyanannyi szól ellenük, mint mellettük.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Pelso
október 25, 2022 1:47 de.

Minimun ugyanannyi, igen. És mi szól a horvát mellett? Tudom, te türelmes ember vagy, de idönk, az már nagyon nincs. Ja, egyébként a tények a ‘”leggyorsabban megbukott” – al szemben – Supka 33 nb1es meccsen volt a matyók edzöje, mig kedvenc skótod teljes 12öt birt ki nálunk.

dagiiron
dagiiron
október 24, 2022 10:13 de.

Nem tudom, nekem ez a skót csávó szimpatikus volt, míg ez a horvát faszi még nála is sötétebb ló, szinte semmit nem tud felmutatni.. Egy néhány hónapos vezetőedzőség után szerzett lengyel bajnoki címen kívül..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dagiiron
október 24, 2022 10:38 de.

Sajnos fel tudna mutatni, csak ami a Legiát követte a görög bajnokságban és Kaproncán, azt jobb nem reklámozni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
október 24, 2022 11:37 de.

Kaproncàn egy totàl szar csapattal bukott meg,utànna jött a volt diósgyőri Zekic,meg kb 4-5 minőségi játèkos.Persze ettől mèg sötét ló,de ugye most Kepcija hoz edzőt,előző Doherty sara.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 12:26 du.

Reméljük ez a Kepcija tényleg akkora zseni mint mondják.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 24, 2022 4:01 du.

Hàt eddig nem mutatta meg mit tud…talàn majd most.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 24, 2022 9:57 de.

Azért komoly…mire a csapat összekapta magát és elfogadható, sőt kifejezetten jó játékkal győzőtt, pár nappal meg korábban túljutott az MK-ba, elcserélik az edzőt. 😀
Ez is olyan igazi kispesti sztori. 😀
Remélem a horvát csávóval nem fürdünk be….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 24, 2022 11:38 de.

Kèrdès,hogy a csapat nem attól tàltosodott e meg,hogy megtudta,hogy megy Courts…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 24, 2022 10:17 de.

Elég gyenge eresztésnek látszik..

F.hunter
F.hunter
október 24, 2022 9:50 de.
zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  F.hunter
október 24, 2022 1:20 du.

A képen ki kicsoda?
Bocsánat a tudatlanságomért 🙂

Tony Soprano
Tony Soprano
október 24, 2022 9:46 de.

Akkor ezt már eldöntötték még a Felcsúti vereség után és már nem volt visszaút?!!

KareszB
KareszB
október 24, 2022 9:38 de.

Bejelentették, valakinek valami infó, hogy ki jön?
https://honvedfc.hu/hirek/tavozik-tam-courts/2022-10-24

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  KareszB
október 24, 2022 9:48 de.
Laca
Laca
október 24, 2022 9:33 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Laca
október 24, 2022 9:39 de.

azért én sajnálom. 🙂

jnkzln
jnkzln
október 24, 2022 9:15 de.

Gomis sérülése nem súlyos, már teljes intenzitással edz.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  jnkzln
október 24, 2022 1:49 du.

És Kocsis?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 7:47 de.

Magunk mögött hagyva a zegi történéseket, forduljunk rá Courts -aki elvileg ki lett rúgva – helyzetére. Ki mit gondol eljátszuk vele azt, amit Hemy Dolcettivel, hogy két győztes meccs után elküldte, esetleg kap egy utolsó utáni esélyt?

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 8:39 de.

jo kerdes, szerintem marad, ha bejon az win, ha nem akkor majd azzal magyarazzak hogy nem akartak megszakitani a gyozelmi „sorozatot” 😀

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 8:13 de.

Szerintem az eredményektől függetlenül mennie kellene!
Erőtlen határozatlan, a csapat kulcsjátékosaival rosszul bánó rossz taktikus „edző”

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 24, 2022 9:14 de.

Kulcsjátékosaival rosszul bánik, ezt kifejtenéd?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
október 24, 2022 4:31 du.

Igen!
Ebben a keretben Szappanos, Doka, Prenga, Samperio és Lukic a kulcsjátékosok!
Értem ezalatt azt hogy nincs jobb a posztjukon!
Talán Tamás is ilyen!
Ezeket a játekosokat nem nevelni meg büntetni kell hanem játszatni szinte mindenáron mert ha nem játszanak az a csapat hátráltatása!
De már nem aktuális mert leváltották Mr Alkalmatlant!

szemcse rob
szemcse rob
október 24, 2022 5:09 de.

Epilógus:Nem tuom írta e-valaki, Manzingának volt 1-balkezes-tenyere-fonák-oldalával-Doka bal-arcát-fülét-megtolta v. paskolta interakciója is!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 24, 2022 2:55 de.

Azért örülök, hogy vannak dolgok, amik nem csak nekem szúrtak szemet:
– érdekes, hogy a mérkőzés eleje óta zengett a Kispesti cigányok…kezdetű kicsit sem rasszista rigmus, de Moniz éppen 0:2 vesztésnél, egy bekapott sárga lap után vél huhogást hallani.
– érdekes tény, hogy a kiállítása után ő még összehívja a csapatot, instrukciókkal látja őket el….mint egy kézilabdás időkérésnél….kvázi ez olyan, mintha egy játékos a kiállítása után, visszafutna, hogy azért még a szögletrúgást végrehajtná….nonszensz
– érdekes tény, hogy pár fordulóval korábban rángatták Gomist, aki viszkézből nyomott egy könyököst és kiállítás után 4 meccsre eltiltották…ezzel szemben a kis zalai hülyegyerek ugyanilyen szituba nyomott Klemenznek egy könyököst és egy ejnye-bejnye sárgával megúszta.
– érdekes tény, hogy a kommentátor végig úgy közvetítette a mérkőzést, mintha a ZTE egy külföldi csapattal játszott volna.
Na mindegy is, ezek csak olyan zárójeles gondolatok.

Egyébként azt kell mondjam, hogy ezúttal gratulálok a Csapatnak…hatalmasat küzdöttek, gyönyörű akció gólok születtek. Gyakorlatilag a ZTE veszélytelen volt a kapunkra. Lukic gólpassza nagyon látványos volt, és a mérkőzés vége felé egy szögletet is összehozott ezzel a sarkazós technikával.
Samperio beváltotta az ígéretét, és tényleg elképesztő hatékonysággal focizik….remélem most már kicsit összeszedettebben fogunk focizni és sikerül végre a mezőny felső részéhez felzárkóznunk.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 2:47 de.

Baráth Boti Mercije eladó. aki esetleg meg akarja venni az itt tudja megnézni és facebook üzenetben lehet alkudozni
https://www.facebook.com/commerce/listing/1881505135390611/?media_id=4&ref=share_attachment

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 5:55 de.

Jól fizet a Vasas, na.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 5:41 de.

Üdv! A fészt elvi okok miatt nem látogatom, az írányárát kérdezném előre is köszi, s így tovább a kommentjeid?!!!

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 4:11 de.

Sajnos a védelmi rendszere idejétmúlt: sem oldalról, sem szemből nem megfelelő, lassan reagál, körülményes. És akkor az autó…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 24, 2022 3:49 de.

Nekem nem kellene, biztosan „rozsdás” :-))
(bocs a viccért)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 1:59 de.

Érdekességként az MLSZ, Augusztus 25-i fegyelmi határozatából: „A FEB összevont eljárás alapján a ZTE-t, a Bp. Honvéd és az Újpest elleni idegenbeli mérkőzésén szurkolóinak rendzavarásaiért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása, az ellenfél játékosa felé sértő kifejezés használata) pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.” Érdekes akkor nem zavarták a kabátos-t a saját szurkolóinak sértő kifejezések. Mondjuk az is igaz, hogy ott vezettek ellenünk….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 2:44 de.

Eszembe jutott egy régi meccs amikor ha jól emlékszem a Haladás braziljai akartak hazamenni talán a világítás miatt 🙂
Moniz azt hitte,hogy nyernek és csatlakoznak az élmezőnyhöz. Nyilatkozta is meccs előtt. Megviselte a valóság.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 1:48 du.

A tegnapi nap margójára.Nekem ez a tegnapi Moniz show ès azóta a Dragóner fèle nyilatkozatok egytől-egyig szànalmasak.Szurkolói fórumokat olvasva egy dolog kijelenthető,hogy senki nem hallotta a huhogást,más rigmusokat igen.A másik fontos tènyező,hogy ha hallotta a huhogást a bíró,akkor,mint hivatslos szemèly miért nem tett semmit?A zalai bemondó miért nem szólt a szurkolókra?4ik jàtèkvezető miért nem intèzkedett,ha hallotta?Mindenki süket?Egyedül Moniznak van hyper hallàsa?Azt gondolom,hogy a huhogás nem volt olyan intenzív és sokàig tartó,hogy a hivatalos szervek bármit is tegyenek.Erre jött Moniz,aki leverte a showt.Arra felteszem a vagyonom,hogy az ő vezetèsüknèl ez a faszi nem művelte volna ezt.Színjátèk az egèsz Zte rèszéről,meglovagoljàk,az „àldozat”szerepét.Az biztos,hogy büntetést kapunk,nem kicsit.Egy kérdèst azonban feltennèk azoknak,akik erkölcsösen vèdik a fekete mozgalmat.Miért ér kevesebbet,ha èdesanyàkat szidnak,vagy egyèb nemzetiséget emlegetnek?Ők nem emberek??De itt egy minket érintő dolog..Craiovai incidens,ahol magyarokat szidtak,csavarokkal dobàltak minket.Fele ennyi védelmet nem kaptunk ès ugye Csànyi úr,mint uefa kèpviselő sem âllt ki mellettünk!Most biztos,hogy vastagon fog a tolla.Szóval ezeket miért nézik el?Azt gondolom,hogy ez a BLM dolog
kiengedte a palackból a szellemet,ha rosszul nèzünk egy niggerre,már alapja van felháborodni…ezentúl,ha Moniz azt látja,hogy fekete játèkosát mondjuk indokolatlanul meglökik lehívja a csapatát újfent?Dragóner meg jobb ha csendben marad…

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 11:08 de.

Dragóner anno régen egy Honvéd-fradi meccsen, a tribünön csinálta a balhét fradi játékosként, talán sérült volt azért nem jatszott, mutogatott meg magyarázott a Kispest szurkolóknak, ki is kellett biztonsági okok miatt vezetni gyorsan….elfelejtette honnan indult…

Czibulyás Dániel Pál
Czibulyás Dániel Pál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 2:48 du.

Ezt a Dragónert én szvsz sosem bírtam.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Czibulyás Dániel Pál
október 24, 2022 2:17 de.

Azon mosolyogtam, hogy a ZTE tele van Kispest nevelésekkel, exjátékosokkal….Gergényi, Kálnoki-Kis, Májer….hozzáteszem Dragóner is Honvéd nevelés volt, csak a Fradiba mutatkozott be az nb1-be….

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 2:14 du.

1 kicsit meg kellene „huhogtatni” már a csányit is.. Igazi moslék

Darás Gábor
Darás Gábor
október 23, 2022 1:31 du.

Iszonyúan meg fognak minket b…ni, akár találnak rá bizonyítékot, akár nem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Darás Gábor
október 23, 2022 1:32 du.

De ,ha minket megbüntetnek akkor a zte-t és Monizt is!

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 1:41 du.

fradi-újpest?..és még sok sok más meccs…szerintem nem, ez volt jellemző ráadásul egyszeri volt 5 másodpercig..kb 10 ember…max pénzbünti…
plusz ha most keményen elmeszelnek akkor minden egyes huhogás után le lehet vonulni…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 23, 2022 1:52 du.

Sztem lesz szektorbezàrás is…pènzben meg sok pogira valót fognak rànk kiszabni.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 2:20 du.

Ahogy másik hozzászólásodnál Te is írtad: bíró nem szakította félbe a meccset rasszista megnyilvánulás miatt. Az Mlsz ellenőr se igen hallhatott semmit, mert nem szóltak a bíróra hogy szakítsa félbe a meccset. Még csak a hangosbemondón se figyelmeztették a szurkolókat./ vagyis ennél az esetnél nem/. Tehát ott tartunk hogy egy kiállított edző lehívta a csapatát a pályáról. És igenis beakarta küldeni őket az öltözőbe. Ekkor jött Dragoner aki szólt hogy az Mlsz ellenőr figyelmeztette hogy ha lemennek az akár pontlevonással is járhat. Tehát jogtalannak itélték volna a levonulást. Ezek tudatába nemhiszem hogy olyan nagy büntetést kapnánk. Dragónerék persze most próbálnak nyomást gyakorolni, hisz az edzőjüket büntetnék meg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
október 23, 2022 2:25 du.

Olvasd el az origo cikkét,Dragónerrel.Mondhatni kinyílt a bicska a zsebemben a ződ moslèk nyilatkozata utàn.Olyan,mintha a klux klux klàn nevében tartottak volna randarílozast sötét zalában tegnap szurkolóink.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 4:58 de.

Szánalom ez a teátrális vergődés…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
október 24, 2022 5:57 de.

Én csak attól félek, hogy ettől függetlenül bolhából elefántot csinálnak és példát statuálnak velünk. Akkor viszont, baromira nyeregben érezhetik magukat majd a zalaiak és bármikor megcsinálhatnak ilyet.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 2:47 du.

Próbálják elhitetni mindenkivel hogy mekkora huhogás volt. Mentik Monizt. Remélem az Mlsz inkább hisz a saját embereinek akik ott semmi komolyat nem észleltek.Sőt. Őket fenyegették meg hogy ha levonulnak, megbüntetik őket.

Darás Gábor
Darás Gábor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 23, 2022 1:39 du.

Azért ez az MLSZ. 🙂

F.hunter
F.hunter
október 23, 2022 8:01 de.

Menjetek hazacomment image

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 23, 2022 9:25 de.

Remek ütemérzékre vall. Akkor mutatta be, amikor már Kálnoki békítő, nyugtató beszédén túl voltunk. Kicsit be van lassulva az öreg, mint a pályán. 🙂
Értem, hogy meg lehet benne látni a harciasság jelét, mégis inkább visszataszító (Lukic is soknak érezte). Találjon más módot inkább az elszántsága kifejezésére.

immortalis blog
immortalis blog
október 23, 2022 6:36 de.

Sampeiro és Lukic kurva jó volt tegnap, végre foci volt, nem esztelen rohangászás. Kiemelném még Tujvelt, szerintem ő is nagyon nagyot játszott tegnap, bravúros védései is voltak.

Nem tudok elmenni Mitrovic mellett sem szó nélkül: amikor újrakezdődött a meccs, és az „elvágom a torkod” nemzetközi jelzését mutogatta a zalai csürhének, az örömmel töltötte el szívemet… három éve várom, hogy legyen egy játékosunk, akin látom, hogy vért akar inni, és ezt meg is meri mutatni… (Y) remélem a játéka is jó lesz előbb-utóbb.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 23, 2022 8:54 de.

Ha ez tetszik sokaknak, akkor tényleg rászolgáltunk az Észak Balkán jelzőre. Nem sportemberhez méltó. Nekem utoljára egy borsodi faluban a putrisoron mutogattak ilyet, azt eléggé komolyan vettem. Ezt vajon minek szánta Mitrovics?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 3:37 du.

Nem tudhatod, hogy mit mondtak neki a zalaiak.. Tudod, hatás, ellenhatás.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 23, 2022 4:04 du.

Ha mondtak is neki bármilyen sértőt, miért gondolják itt sokan, hogy ez példamutató, fasza cselekedet?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
október 24, 2022 3:58 de.

Ő egy szerb, déli mentalitással.. Ennyi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 24, 2022 1:20 de.

Hülye ez a Mitrovic. Azt kellett volna mondani,hogy a kurva anyád te büdös cigány, Kalányos-Kiss Dávid. Hisz azt már megtudtuk tőled,hogy ez teljesen rendben van,na de a mutogatás,felháborító.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:18 de.

Ne haragudj meg, de még mindig inkubátorban élsz? Akkor miért nem valamilyen egyházi csapatnak szurkolsz. Miért fertőzöd magag a borsodi putrisorosokkal. Egyébként nem tetszik, de ez van. Csak azt csodálom, hogy más csapatoknál semmi nem veri ki nálad a biztosítékot. Próbálom elképzelni az általad ideálisat.
– Kérlek alásan, drága sportás, de megrúgtál.
Elnézést szintén drága sportárs, csak taktikai fault volt.
Jó, akkor megbocsátok.
Hát ez igy nem túl életszerű.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 23, 2022 11:38 de.

Sanya, személyeskedsz és szalmabábozol. Ezzel nem tudok és nem is akarok tovább foglalkozni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 12:20 du.

Jó akkor konkrétan.
Azt se veszed észre, hogy mennyire rasszista vagy, amikor a borsodi cigányokról beszélsz.
Ezért mondom túlliheged, mert minden normális emberre rá lehet fogni hogy rasszista.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 10:11 de.

Asszem te egy ‘keson jott ember’ vagy, affele honvedos Pongracz grof. (Nem don Quijote, ő szanalmas is volt.) Nem dehonesztalo kijelentésnek szantam, de ebben a temaban olyan vagy, mint aki elaludt a hibernatorban es racsodalkozik a 100 evvel kesobbi fene nagy erkolcstelensegre. Senki nem mondana, hogy nincs elviekben igaza, de a reakcio azert az oke boomer.
(Amugy sztem idosebb vagyok mint te, de minimum egykoruak vagyunk).

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 23, 2022 10:39 de.

Nem az erkölcstelenség a baj, hanem az, hogy így tapsoltok egy jöttment légiósnak, aki azt mutogatja az előző csapatában játszóknak, akik között akadhat volt csapattárs, hogy elvágja a torkukat. Ha ez így rendben van, a ti problémátok, de nem tudom nem szóvátenni, amit gáznak gondolok. Az pedig sosem zavart, ha valamilyen kérdésben kisebbségben maradok, a szélsőséges dolgokat egyik irányban sem szeretem, de ettől még nem gondolom magam Don Pongrácznak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 10:58 de.

Ahogy olvasom, de javits ki kerlek, kizarolag az egyik oldal (ti. Honved) viselkedeset latod problemasnak, viszont nekem Moniz reszerol a rasszista kartya elohuzasa is gaz. De ez az en problémam, ez kétségtelen. A tapsolast nemi tulzasnak erzem, en sosem irtam ilyet. Elszabadulnak lassan az indulatok azt hiszem, mar tobbes szam masodik szemelyben jelolve valaszolsz egy egyes szamban irt kommentre.
Mi legalábbis igy gondoljuk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 23, 2022 11:07 de.

Nincs itt semmi indulat. Azt feltételeztem, hogy egyetértesz Fake, immo és Tusi kommentjével, azért reagálsz a Mitrovicsos kommentemre. Ha nem, tekintsd magadra nem relevánsnak. Moniz nem itt volt témaként, de ha már előhoztad: Moniznak szerintem ebben a helyzetben igaza volt, de nem neki kellett volna túlszerepelni, hanem erre ott vannak a kijelölt emberek. Ha ezzel elindul valami változás, örülök, ha nem, akkor elfogadom, hogy az mlsz csak szavakban erős.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:43 de.

Miután itt előadtad tegnap óta a szar Kispest,szar vezetés,szar játékosok,szar ország szar mindenki aki nem ért veled egyet előadást mondanál pár országot ahol nincs szezononként legalább egy ilyen (Mutogatás,huhogás stb) és olyat ahol előfordul a Moniz show? Nem azért,mert egyetértek a huhogással csak lássuk hány balkáni szar geci ország és csapat van még.
Azt meg se merem kérdezni,hogy a csodálatos és szent Zte játékosok vajon mit mondtak egy esetleges volt csapattársuknak(mert fura mód itt is csak annyi zavar,hogy a Kispest játékos aki játszott ott 3emberrel a tegnapi csapatból geci volt,de a többi dolgot kínosan kerülöd és fordítva eszedbe se jut nézni) ami ezt váltotta ki?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
október 23, 2022 11:47 de.

Szerintem hanyagolj, amíg lenyugszol.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 12:16 du.

Szerintem ezzel a témával kapcsolatban az adrenalin tényezőt kifelejtitek a képletből játékos és szurkolói szempontból egyaránt. Meg azt gondolom gumicsont lett a dologból már, mindenki mondja már csak a magáét, amit tízszer elmondott egyébként is,és ez egyenes út a személyeskedésbe torkolló sértegetésekhez pro és kontra.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Highlanders
október 23, 2022 12:20 du.

Igen. Mi is tultoljuk mint ők a palyan. Faszan elbeszelunk aztan egymás mellett

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
október 24, 2022 1:28 de.

Az internet az okacomment image

(Vicc)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
október 24, 2022 1:51 de.

Ezek milyen szektorbezárásos büntetést fognak kapni atyaúristen 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:13 de.

Moniz sztem probalkozott. Hátha bejon. Szerep ez, szerepjáték, es attol fuggetlen, hogy volt huhogas, vagy sem. ( Volt, es en is utalom, ezt leirtam, raadasul aki ott volt hallotta is. En nem voltam ott). Igaza is volt, hogy szova tettede sokkal inkabb egy helyzetet prpbalt kihasználni es a sajat javara forditani.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 23, 2022 11:22 de.

Most az a kérdés, hogy attól, hogy kihasznál valaki egy helyzetet, az semmissé teszi a helyzetet okozó cselekményt, vagy attól még külön vizsgálható? Szerintem utóbbi. Bennem már akkor elindult a gyomorsav, amikor még Moniz a ketrecében sétált. Ami még kérdés, hogy maradjon -e minden így. Legyen huhogas minden nbi-es vagy válogatott meccsen, vagy történjen változás? Én utóbbira szavaznék, ez nem titok, de majd fentebb kikutatják, hogy a csendes többség vagy a hangos kisebbség számít jobban.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:40 de.

A helyzetet okozó cselekmény az fekete játékos cselekedete volt, hogy Dokára rárugta a labdát hátúlról, miután lemászott a palánkról. Akció-reakció, akkor is ha nem a megfelelő. Én nem bánnám, ha lenne 1 karakán #1 vezérszurker, aki kimondja, hogy a táboron belül mit lehet és mit nem, máskül lehet húzni onnan. Más kérdés, hogy most a generációváltás miatt per pill túl fiatal az erő, amiben kevés rutint és élettapasztalatot érzek jelenleg.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 23, 2022 12:01 du.

Igen az egesz Manzinga Dokara rarugasaval es fenyegetozesevel indult. Ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 23, 2022 5:36 du.

Ebben nem vagyok biztos. Mintha Doka közreműködött volna abban, hogy a srác rákerült a palánkra. Ami nem szép, mert sérülésveszélyes.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 24, 2022 2:02 de.

Doka vállal meglökte a srácot ez igaz, de mennyi ilyen van a meccsen? Ne kezdjük már el felmentegetni a fekete srácot, hogy ő tök ártatlan. Akkor mi miért nem hepciáskodtunk és beszélünk sérülésveszélyről amikor Mocsi könyökkel arcon vágta Kerezsit???Zalában a hétvégén fiesztát terveztek ellenünk, nem jött be, ezért elgurult a gyógyszerük..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 6:37 de.

Nem mentegetjük, ő is hülye volt, nem rugdossuk a másikhoz a labdát holtidőben. De Dokának se kéne ilyesmit csinálnia, szintén holtidőben, tényleg hülyeség, veszélyes, stb.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 24, 2022 2:03 de.

Gyanítom, hogy a csalódás keltette a hullámokat nem a huhogás. Az csak indok volt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 24, 2022 2:09 de.

Erre utaltam, igen.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 24, 2022 1:53 de.

Valóban nem szép, de jogtalanság akkor sem eredeztet jogot. Magyarul az akció az ellenfél tábora előtt akkor is provokatív, ha a kiváltott reakció meg rasszista.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 24, 2022 6:55 de.

Meg se szólaltam volna, csak hát azt írtad hogy „Manzinga Dokara rarugasaval es fenyegetozesevel indult”, ami nekem úgy tűnt, hogy nem felel meg a valóságnak. Szóval jobb ha senki nem kezdi a hülyeséget, mert a végén Moniz színházat rendez, Dragóner meg hülyeségeket beszél a sajtóban 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:38 de.

Hat nem tudom…ha kihasznalok egy helyzetet, es ebbol probalok a magam részére elonyt kovacsolni, akkor az nagyon nem helyes meg ha igazam volt is. Egy folyamatot persze részekre lehet bontani, kerdes, hogy erdemes-e.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 10:02 de.

Szia,
Mitrovicsot kellene megkérdezni erről, hogy mi volt ott pontosan, annak fényében lenne megitélhető az akció. Másfelöl meg megértem a nagyérdemű nagy százalékát, aki szimpatizált a jelenséggel a régóta tartó impotens játék és hozzáállás miatt. Eleve az ellen személye és az azt megelőző történések fokozta hangulat okozta. Meg lehet engem billogozni, de én cseppet se bánom, hogyha kemény 1 csapat és úgy is lép fel. Sokáig voltunk lábtörlők, mert a vezetés úgy mahinált.
Ez belefér szerintem és a game over is.
Pacsi

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Tusi
október 23, 2022 10:43 de.

Nem attól lesz egy csapat kemény, hogy mutogatnak a játékosai, hanem azt a pályán teszik játék közben. Mitrovicnak eddig a szája nagy, a pályán nyújtott teljesítménye átlagos vagy többnyire gyenge. Engem nem hat meg a kakaskodása, különösen azok felé, akikkel még nemrég együtt játszott.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
október 23, 2022 11:01 de.

Korábban megjegyeztem azt, hogy a meccs előtti összakapaszkodás, fogatkozás is azt mutatta, oda nyerni mentek. Bennük volt a tűz. Bár volt pl Tujvelnek pár szokásos lassú indítása, de rajta is látszott, hogy az előre megbeszélt taktika a támadás, letámadás, gyors labdakihozatal és eleinte ez a hirtelen (szerencsére) felspanolt hozzáállás meg is látszott. Mitrovics játék teljesítményével én sem vagyok elégedett (Újpesten tudott sokszor kiemelkedő lenni), remélem hozza majd a stabil „Balkáni Pirlós” stabil közepet jó zsugákkal, de.. Ahogy kellenek az egyéniségek a pluszhoz az eredményben, úgy kellenek az ilyen szitukban is a kakas fellépés (Zsótér, Mitro, Alex, Bocskay). Azzal egyet értek, hogy a pályán mutassák meg, de ne legyünk már szivárvány lelkű puhányok. A véleményed tiszteletben tartom. Te úgy látod én picit másként.
Ui: akik ismernek tudják nem huhogok, elitélem és az esetek 99%ban nem is etnikumozok. Az 1% mikor már nagyon elvisz a hév, de 1-1perc alatt lenyugszok és tényleg ritka. CSAK a miheztartás végett írtam az Ui-t. Fentebbieket tartom

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 23, 2022 7:53 de.

Mitrovic ezzel a mozdulattal örökre belopta magát a szivembe.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
október 23, 2022 10:35 de.

Kár hogy a játékával ezt nem sikerült neki

A69W
A69W
Válasz a következőnek  kiskoz
október 23, 2022 12:42 du.

🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
október 23, 2022 12:50 du.

Hogy tetszett a meccs?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
október 23, 2022 11:24 de.

Nekem nincs bajom a játékával. Nem rajta mennek el a meccsek.

szemcse rob
szemcse rob
október 23, 2022 5:40 de.

Moniz sportszerűtlen húzását többféleképpen lehet értelmezni. Pl:A csapatunk kontra-támadásos lendületéből való kizőkkentése, a levegőben lógó harmadik góltól (ami simán benne volt) való félelme miatt is lehetett Moniz „cselekvése” szrntm!…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 23, 2022 5:26 de.

Azt hozzátenném,hogy egy elég támadófocit játszó zete ellen talán könnyebb nyerni mint a kapu elé bebújó mezőkövesd ellen. A necces meccsek az utóbbiak. Egy zete kaliber ellen vagy-vagy.

szemcse rob
szemcse rob
október 23, 2022 4:03 de.

Üdv! Úgy elmentem a csapat összeállítása mellett ahogy kell örömömben, most kapcsoltam reggel kik hiányoztak, s milyen „tarcsis csapattal” huztuk be a győzelmet! Ezek után kérdezem melyik KISPEST a legjobb-kezdő, ill. a tartalékos? Hiányzok:Gomis-Maxi-Prenga-Bocskay-Domingues-Ennin-utóbbi kettő betegség miatt…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
október 23, 2022 5:24 de.

+Szappanos

F.hunter
F.hunter
október 23, 2022 2:42 de.

Capanhoz mit szóltok? Nekem elég stabilnak tűnt.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
október 23, 2022 4:14 de.

Heló! Ahoz képest hogy x-hónap kihagyás után, L-ső benyomásra bíztató, főleg bejött a küzdeni akarása, technikailag még több kell mármint mérkőzés! CS.A.K.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x