Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
zico zico
zico zico
november 6, 2022 1:16 du.

Én csak Kocsist és Kerezsit sajnálom, hogy kiölik belőlük a klubhűséget.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 1:39 du.

Az megvan hogy Kerezsi többet volt jelen állás szerint a Vasas játékosa mint a miénk?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 1:17 du.

Miafaszra megyünk a hűségükkel?
A góljaik jobban kellenének!
Ja azok nincsenek

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:19 du.

Nyilván, de most elsősorban erre az elsorvadt klubmodellre gondoltam. Ki a túró lenne motivált ilyen közegben?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 1:41 du.

Te motivált lennél mondjuk a francia 1-ből jött Domingues, vagy Traore helyett,egy izlandi válogatott
vagy esetleg Ennin helyett,ha nullgólos fiatalok játszanak a helyeden hétről hétre?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 2:53 du.

Na hagyjál ezzel… Lyézusom.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Snowflake
november 6, 2022 4:37 du.

Máshogy mondom: attól hogy ha a valóban nem éppen Lanzafame szintű légiósainkat ütitek itt nonstop,sem Kocsisból sem Kerezsiből nem lesz jó játékos soha. De ha már itt tartunk én gond nélkül megkockáztatom azt,hogy a Jonsson eredeti posztján ennyi játéklehetőségből amit Kocsis kapott 5x jobb mutatókkal rendelkezne,Traore pedig Kerezsihez képest a Zlatan vagy Haaland ha gólt kell lőni.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 1:53 du.

Azért az fasza, hogy ez után az újabb történelmi szégyen után még van aki mentegeti a légiósainkat!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  októberes
november 6, 2022 4:43 du.

Te valamit félreértettél. Vagy rosszul illetve félreérhetően fogalmaztam. Késő van, majd átcsomagolom holnap a mondandóm .

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 1:47 du.

Mi van??? Ezt nem komolyan írtad remélem!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 1:20 du.

Hát ők!
A „Csodálatos Kispest” gyermekei…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:21 du.

Hát ha Ők is ilyen motiválatlanok, akkor essünk ki idén a francba tényleg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:14 du.

Lehet nem is Courts volt a hibás???

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:16 du.

Kíváncsi vagyok ki teszi össze a kezdőt, múlthéten egy akadémista, most meg szinte mindenki kezd. Csaknem Docherty itt a nagyfőnök.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
november 6, 2022 1:13 du.

Takarodjatok a kurva anyátokba. Amíg el nem húztok innen, biztos nem fogtok látni a stadion környékén, de főleg nem a meccseken. Ott rohadjatok meg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
november 6, 2022 1:14 du.

Nekem ez már fordulókkal ezelőtt bekövetkezett

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:17 du.

Teljesen megértem.

CSAK
CSAK
november 6, 2022 1:13 du.

Jajj, de jo ezt nézni. Konstans szégyen az egész. Tudom, Bognár, Supka kutyák, ez a horvat geniusz kellett ide. Nyugodtan elmehet mindenki a jó büdös picsába.

októberes
októberes
november 6, 2022 1:13 du.

Szezon előtt le lettem állítva, most újra jövök a témával:
Kun Gábor takarodj!

Snowflake
Snowflake
november 6, 2022 1:12 du.

Itt mindenki megbukik. Egytől egyig.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
november 6, 2022 1:14 du.

Itt mindenki hülye?
Itt mindenki!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:19 du.

comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 6, 2022 1:21 du.

Csak az üvegtigris feliratot kell budapest honvédra cserélni!
Hibátlan

Ray
Ray
november 6, 2022 1:12 du.

Aki ezt a keretet összehozta nagyon gyorsan takarodjon Kispestről.

Döme Sanya
Döme Sanya
november 6, 2022 1:11 du.

Most már életmentésről van szó, kikapcs

Hasitasi
Hasitasi
november 6, 2022 1:11 du.

kungáborozásért nem jár zárt kapu?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 1:12 du.

Jobban járnánk. Legalább nem mennék ki…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:10 du.

Ott a négyecske!
Hol a vége drágáim?!?!?!?

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 1:10 du.

4-0….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:12 du.

Add el a klubbot,Mendelènyi add el a klubbot.A jó kurva,telibebaszott èdes anyàtokat,azt aki kiszült titeket a világra.Takaradjon mindenki a redvás faszba!Bocsànat!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:15 du.

Nincs miért kérned

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:08 du.

Prenga ! azt a tippmixes kurva édes anyádat! Meg ne lássalak többet Kispest mezben !

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:11 du.

Mire tippmixelt?
Meglepetés talán a vereségünk bárhol is?

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:10 du.

Miért nem kifelé tolta meg?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:09 du.

Gyanús volt, igen.

dagiiron
dagiiron
november 6, 2022 1:09 du.

Egyre mélyebbre jutunk..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:08 du.

Anyám Prenga is hová süllyedt

jnkzln
jnkzln
november 6, 2022 1:08 du.

Ezüstvédelem oszlopos tagja. Milyen lehet a többi…

Döme Sanya
Döme Sanya
november 6, 2022 1:07 du.

Ide egy Pápua Új Guinea edző kell, mert az még nem volt.

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 1:06 du.

Vak vagyok, ja… 3-0

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Dani Daniel
november 6, 2022 1:08 du.

Ha belőjjük 3 ziccert 3-3

Dani Daniel
Dani Daniel
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 1:09 du.

Ahha, akkor mashogy tortennek a dolgok, hulyeseg igy hasonlitgatni.
Egyet sem lovunk be jo ideje.
Nb2 lesz ebbol…

Dani Daniel
Dani Daniel
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 1:11 du.

Kozben 4.

jnkzln
jnkzln
november 6, 2022 1:02 du.

Mitrovics körülményes, lassítja az egyébként is lassú játékot. Tényleg nem értem az ő szerepeltetését…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 6, 2022 12:59 du.

Továbbra is azt mondom,ide magyar edző kellene,persze nem a fogalmatlanabb fajtából.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 6, 2022 1:00 du.

Annàl berúgnà Lukics,Kerezsi a helyzeteit?Ki lenne magyarként ide jó?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:50 du.

Lassan bárki!!!!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:04 du.

Még HF-fel is jobbak lennénk. Ahogy jobb is volt a HF-féle Honvéd a jelenleginél. Rengeteg gólt lőttünk akkoriban. (Tudom, kaptunk is, és minden meccsen bennünk volt a balfax faktor. De szívesebben néztem azt.)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 1:07 du.

Nem hittem volna ezt ssm de egyet kell értsek!
Annyi hogy tudom a megoldást!
Nagy Dominik és Nono

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:02 du.

Neeemmm,nem rúgná be Lukics,vagy Kerezsi,DE nem is kapnánk ilyen gagyi pontrúgás/bedobás utáni gólokat az is biztos.
Csertői,Weitner.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 6, 2022 1:04 du.

Miért nem kapnànk?Edző kifejelnê??Ezek mind hiányossagok a játèkosoknàl,koncentrációs hiba.Csertői…ne vicceljünk.Gyirmóttól hamarosan repül,de ide jó lenne.

gmj2022
gmj2022
november 6, 2022 12:59 du.

Az első félidőben nem néztünk ki rosszabbul mint a Paks,de amíg mi három ziccert is kihagytunk ,addig ők kettőből kettőt belőttek.Ennyin múlik,a helyzetkihasználáson.Ez a nézhetetlen,okádék stb jelzők nem igazán fedték a valóságot,de látom majdnem mindenki idegből ír.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  gmj2022
november 6, 2022 1:02 du.

Majd a Fradi ellen fordítva lesz, szarok leszünk, de nyerünk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 6, 2022 12:58 du.

Pfuhhh,ez aztán jó szar.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:53 du.

Nem hittem volna hogy ezt valaha leírom de két játékost tudok pozitívan kiemelni Zsótért és Klemenzet (támadásban)

Hasitasi
Hasitasi
november 6, 2022 12:52 du.

Szánalmas, nézhetetlen. Sajnos ma már ez a „játék” lett a tipikus Honvéd. Szerintem el kell engedjük az nb1-et. Talán abban lehet reménykedni, hogy az nb2 hoz egy megtisztulást, a ballasztok, fékek elengedését. Hosszú és keserves folyamat lesz a visszajutás. De ilyen Honvédra nincs szüksége sem az nb1-nek sem a magyar labdarúgásnak.

Jonaska
Jonaska
november 6, 2022 12:52 du.

Én nem hiszek abban hogy ezt az évet már megússzuk..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:50 du.

Érdekes hogy Samperio és Szappanos nem játszik!
Lehet többet tudtok de nekem ez pénzügyi problémára utal…
Mondjuk akkor Lukic sem játszana

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:51 du.

Sampi ès Tamás sérült.Szapi kispadon.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:51 du.

Köszi

dagiiron
dagiiron
november 6, 2022 12:50 du.

Mint korábban írtam, q Paks és a Vasas ellen bravúr lenne a 2 pont is, úgy nézem.igazam lesz. Sajnos mi vagyunk jelenleg a legrosszabb formában lévő csapat..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
november 6, 2022 12:51 du.

A „formában” szó nélkül is igaz amit írtál

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:49 du.

Lukic MFA szintre süllyedt!!!
Ugyanolyan töketlen béna fasz lett mint Kerezsi vagy Kocsis!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:54 du.

Sajnos így van. Szerintem még rosszabb is, mint a két fiatal.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 12:56 du.

Szét „Eppelkedi” a helyzeteit!

jnkzln
jnkzln
november 6, 2022 12:48 du.

Látható a fejlődés. Kapuralövések már vannak, meg helyzetek. Csak idő kérdése, és gólt is lövünk majd 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 12:49 du.

2-3 év talán!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:43 du.

Go to hell…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:44 du.

Na elmentek ti a búbànatos faszba!Sztem ne is gondolkodjatok a stadion kinyitásàn,inkàb sózzátok be.Leszarom,ha kiesünk!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:53 du.

Jobb az nb2 jó hajtós meccsek vannak, bevethetjük akadémistákat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 12:54 du.

Kiket????

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:55 du.

Aki van, max cél a bennmaradás lesz

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:55 du.

Akik még „ezek”től is gyengébbek

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:52 du.

Szemét lelketlen banda…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:46 du.

Tulajdonképpen már ki is estünk!
Nem látok kettő sőt egy rosszabb csapatot sem a „kibaszott Kispest”-nél!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 12:47 du.

Vasas,lilàk talàn.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:00 du.

Na még ez vigasztal hogy a „nagyonfájó” Baráth Hidi Holender hármas jön velünk együtt a purgatóriumba!

Tusi
Tusi
november 6, 2022 12:43 du.

A horvát vonal se a mi tradíciónkra érdemes. Csóri Dixiklán.. Remélem legalább a halászlé jó volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 12:49 du.

Ameddig 3 ziccert kihagyunk egy félidőben lehet itt bárki az edző.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 12:58 du.

Kiderül olyankor amikor a rendszeresen bekövetelt fiatal leszegett fejjel 100%-os ziccerben a kapusba gurít, hogy erős kihívásokkal küzd a felnőtt futballt illetően. Úgy néz ki egyébként, hogy megint ehhez az elbaszott fiatalosdihoz kerestünk újabb bábut.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 1:02 du.

Lukicsnak se sikerült az 5-ről berúgni….A bábu megjegyzéssel egyetértek.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 12:51 du.

Ez jó, hogy legalább a helyzetig eljutunk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 12:52 du.

Csak nem a mi helyzetünkben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 12:47 du.

Megtanultunk szépen de tükörsimán kikapni szerzett gólok nélkül!

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 12:42 du.

Oke, vak vagyok! De attol meg 2-0, kb. 4-5 lesz a vege…

gmj2022
gmj2022
november 6, 2022 12:41 du.

Basszus…2-0,kihagytunk három ziccert,amit büntettek.A paksi pontrúgásokra jobban fel kellett volna készülni,a nyáron kettőt fejelt nekünk Varga B.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  gmj2022
november 6, 2022 12:45 du.

A meccset nem ziccerekre,hanem gólokra játszàk!

timby
timby
november 6, 2022 12:40 du.

Na most kapcsoltam ki.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 12:39 du.

Legalább már 3-4 góllal kéne vezetnünk ez ellen a fos paks ellen. .. Egy szezonnyi helyzetet kihagytunk már…erre 2-0 oda.-… ilyne nincs…. bazmeg…

Pelso
november 6, 2022 12:39 du.

Szokásos nyomorult fos játék a dekoncentrált, túlfizetett sztárokkal’… Mitrovic mehet a p. csaba vissza lilába

gmj2022
gmj2022
november 6, 2022 12:33 du.

Jól kezdtünk,de sajnos Lukic nagy helyzete kimaradt (a védő blokkolta,ha Lukic tovább adja Kerezsinek,az óriási ziccer lett volna),aztán volt Kerezsi óriási helyzete (kapus védte).Így váratlan volt a Paks vezető gólja,Capan nem ment az emberével..Az előbb pedig Klemenz csukafejese gólt érdemelt volna,Nagy G. bravúrral védte.Több van ebben a meccsben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  gmj2022
november 6, 2022 12:43 du.

Ja több paksi gól…irigyellek hogy te tudsz még ezért a szarért lelkesedni.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  gmj2022
november 6, 2022 12:43 du.

Sok van a meccsben, jók vagyunk amúgy…

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 12:30 du.

Nagyon gyenge eddig.

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  Dani Daniel
november 6, 2022 12:36 du.

Pont,hogy nem gyenge,három ziccerünk volt 37 perc alatt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  gmj2022
november 6, 2022 1:09 du.

3-0,ne vèdd a védhetetlent.

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 12:21 du.

Ma golt sem fogunk rugni… ☹️

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 12:19 du.

Jól kezdődik…..

Döme Sanya
Döme Sanya
november 6, 2022 11:59 de.

Van egy fogadásom, hogy Böle rúg nekünk gólt.

Pelso
november 6, 2022 11:28 de.

comment image

László Szilágyi
László Szilágyi
november 6, 2022 11:05 de.

Ez a Vasas szétesett rendesen, jó lenne ma és csütörtökön is nyerni, akkor nyugodtabb telünk lenne

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  László Szilágyi
november 6, 2022 11:21 de.

Sosem volt egyben.Ugyanaz a helyzet,mint nàlunk anno.Összeszedtèk a kiégett jatèkosokat,most szenvednek.Igen,jó lenne verni őket.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 9:55 de.

Jóvan , alakul…. Tegnap kikapott az újpest, most meg az első félidőben már 3-0-ra vezet a debrecen. Nekünk már csak a paksi mogyit kéne megverni ma és picit nyugi lenne

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 11:19 de.

Paksra nem győzni járunk..

zico zico
zico zico
november 6, 2022 9:36 de.

Rozsdások nagyon gyengék, verni kellene Őket a jövő héten.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 11:20 de.

Hidd el mi ezt a szintet iskêpesek vagyunk alúlmulni.

dixneuf
dixneuf
november 6, 2022 6:32 de.

Vajon a biztonsagi kerites felujitasa, es a zete szurkolok biztatasa hany PLUSZ pontot er majd az mlsz szerint?

Ui. Amugy komolyra fordítva: függetlenül a bmlsz dontesetol, a tegnapiak utan azért örülök, hogy nem vagyok sem lila, sem zalai szurkolo…tudom, mi sem vagyunk szentek…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 7:12 de.

Van arra bőven Lakatos. Olcsón kipofozzák

Ray
Ray
november 6, 2022 6:24 de.

A zte-ute meccsen történtekkel itt most magunkat próbáljuk mentegetni? Mert engem qurvára nem érdekel, hogy akár kapnak 4-4 zárt kapus meccset. Az viszont igen, hogy mi is kapunk azért mert nálunk páran észnélkül huhognak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 7:52 de.

Hát én kurvára nem mentegetek senkit,az én kommentem konkrétan vicc volt. Tudod miért?
Mert mi a semmiért kaptunk zárt kaput,a két említett csapat meg lehet megússza majd egy egynye-bejnyével és egy pénzbírsággal.
Bár lehet a mienk után így már őket is előveszik,ez majd kiderül.
Mindenesetre a kettős mércét nem csípem. Lásd: zete-Kispest(hazai tábor egész meccses cigányozása szankció nélkül,Iváncsa vicc büntetése az nb3-as meccsen).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 7:00 de.

Nem mentegetés, hanem az MLSZ következetes döntèsère vagyok/vagyunk kívàncsiak.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 6:53 de.

Nem mentegetem magunkat, mert mi, akik ott sem voltunk, vagy ott voltak, de nem vettek részt ebben a szégyentelen faszságban nincs miért mentegetni. A kollektív bűntetés, melyet a jogrendünk is tilalmaz, soha sem lehet igazságos. Tessék kiemelni azt a pár embert, beazonosítani és eltiltani, akár örökre a pályáról. Másrészt szívesen látnék a Táboron belül ilyen esetben, szigorúan a Táborhoz tartozó, a többséget képviselő emberek részéről, nem sekusok általi „megrendszabályozást”

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 6:47 de.

Nem mentegetés, csak néhányunknál nem csak a saját csapatunk/szurkolóink csúnya viselkedése ér szót. Ha nincs a Moniz show a kutyát se érdekli az a pár hülye. A képmutatások után meg egy ilyen meccs kifejezetten vicces. Engedd meg,hogy viccelődjünk rajta 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 6:59 de.

Igy van. Mentegetesrol szo sincs, es nem is volt.
Amugy ha letezik a kettos merce -hamar kiderul- akkor engem igenis kurvara fog erdekelni, hogy mit is kaptak ők.
Mert ha en megverem a szomszédot es kapok 10 evet, te meg megolod es kapsz kettőt, akkor joggal leszek felhaborodva (azonos szituacioban). Es nem a büntetés a lenyeg, hanem a mértéke, az arányosság.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 7:02 de.

Ahogy a „mi” hugogásunk se érdekelt volna senkit Moniz nélkül szerintem a tegnapi se fog senkit. Max a balhé miatt fognak büntetni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 7:05 de.

Moniz ès a sajtó hadjárat,aminek köszönhető lett a döntés.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 7:08 de.

Így van. Én mondjuk nem szeretném,hogy rendszer legyen abból ha pár fasz huhog bezárunk mindent. Egy rasszista hangulatú meccs olyan mint pl Craiovai. Nem mint a zte-Kispest vagy a tegnapi. Pláne 3-5másodpercnyi huhogás miatt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 3:07 de.

Várom az MLSZ stadionbezàrási döntèsét a tegnapi ZTE-UTE meccs utàn.Ugyanis ha poroltóval megjelenő tűzoltók ès biztonsàgiak a szurkoló szektorokban valamint a ZTE szurkolók egy kisebb csoportjànak huhogása em elég,akkor elmehetnek a jó büdös p-ba.Remèlem Moniz tegnap nem akart befutni a pàlyára…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 6:33 de.

Moniz volt az egyik tűzoltó

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 4:05 de.

Az más

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 4:12 de.

Persze-persze.A kerítès kiszaggatása az egèszségmegőrző mozgàs,csak úgy mint a zte tàbor hergelése,folyamatos alpári szurkolása és huhogàsa.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 5:11 de.

Félre érted, a srácok a mögöttük meggyulladó sáltól (?) beparázták és sajnos a tróger Kispest szurkolók ellopták a menekülő útvonal táblákat 2 hete,így pánikolva arra akartak menekülni amit érthetetlen módon nem engedtek. A kerítésen az emberek azon veszekedtek,hogy Kálnoki Kiss Dávid volt e sportszerűbb esetleg Antonov. A végén meg közösen elitélték Mitrovicot. Mindenképp bezáratnék egy szektort a Bozsikban.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 6:31 de.

Decemberben ne legyen meccs sehol! Eljen az MLSZ!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 5:16 de.

Amúgy Kàlnoki ahogy bemutatott ès kiszólt a lila szurkolóknak,öröm volt nèzni.sportszerű volt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 6:23 de.

Bemutatott és kiszólt nekik?
Pedig ujpest szurkoló elvileg a csavó.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 6, 2022 6:28 de.

Igen,a meccs vègèn!Totàlba mutatta a TV.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 6:12 de.

Pedig 2 hete még békítő beszédet mondott mire ez a gaz Mitrovic megfenyegette. Nagyot változott a világ

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 3:36 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 4:09 de.

Bizony,bizony..erről van videóanyag,míg milyenkről ehhez hasonló nincs.Illetve kiemelnèm a cikk két mondatát:két szurkolótàbor sokat foglalkozott egymással illetve,hogy hazaiak hergeltèk a vendèg szurkolókat.Na kérem,ha az Mlsz a sötét zalaiakat nem bünteti bezáràssal,akkor ezek bàrmit megcsinàlhatnak ès az Mlsz következetlen.Lilàkat tuti elmeszelik.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 3:18 de.

Szia, azt én is várom, hogyan fogják „kiszámolni” a büntetés mértékét.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
november 5, 2022 5:40 du.

A Match 4-en megy Gazdagék döntője ( ja és az ő góljával egyenlítettek :))

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 5, 2022 7:08 du.

Sajnos a végét elrontották… De Dani így is nagyot ment idén comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
november 6, 2022 2:22 de.

Hihetetlen, a döntőbe vezeti a csapatát a tizenegyespárbajnál meg elcsúszik basszus. Szép volt Dani! Le a kalappal így is.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x