© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Én csak Kocsist és Kerezsit sajnálom, hogy kiölik belőlük a klubhűséget.
Az megvan hogy Kerezsi többet volt jelen állás szerint a Vasas játékosa mint a miénk?
Miafaszra megyünk a hűségükkel?
A góljaik jobban kellenének!
Ja azok nincsenek
Nyilván, de most elsősorban erre az elsorvadt klubmodellre gondoltam. Ki a túró lenne motivált ilyen közegben?
Te motivált lennél mondjuk a francia 1-ből jött Domingues, vagy Traore helyett,egy izlandi válogatott
vagy esetleg Ennin helyett,ha nullgólos fiatalok játszanak a helyeden hétről hétre?
Na hagyjál ezzel… Lyézusom.
Máshogy mondom: attól hogy ha a valóban nem éppen Lanzafame szintű légiósainkat ütitek itt nonstop,sem Kocsisból sem Kerezsiből nem lesz jó játékos soha. De ha már itt tartunk én gond nélkül megkockáztatom azt,hogy a Jonsson eredeti posztján ennyi játéklehetőségből amit Kocsis kapott 5x jobb mutatókkal rendelkezne,Traore pedig Kerezsihez képest a Zlatan vagy Haaland ha gólt kell lőni.
Azért az fasza, hogy ez után az újabb történelmi szégyen után még van aki mentegeti a légiósainkat!
Te valamit félreértettél. Vagy rosszul illetve félreérhetően fogalmaztam. Késő van, majd átcsomagolom holnap a mondandóm .
Mi van??? Ezt nem komolyan írtad remélem!
Hát ők!
A „Csodálatos Kispest” gyermekei…
Hát ha Ők is ilyen motiválatlanok, akkor essünk ki idén a francba tényleg.
Lehet nem is Courts volt a hibás???
Kíváncsi vagyok ki teszi össze a kezdőt, múlthéten egy akadémista, most meg szinte mindenki kezd. Csaknem Docherty itt a nagyfőnök.
Takarodjatok a kurva anyátokba. Amíg el nem húztok innen, biztos nem fogtok látni a stadion környékén, de főleg nem a meccseken. Ott rohadjatok meg.
Nekem ez már fordulókkal ezelőtt bekövetkezett
Teljesen megértem.
Jajj, de jo ezt nézni. Konstans szégyen az egész. Tudom, Bognár, Supka kutyák, ez a horvat geniusz kellett ide. Nyugodtan elmehet mindenki a jó büdös picsába.
Szezon előtt le lettem állítva, most újra jövök a témával:
Kun Gábor takarodj!
Itt mindenki megbukik. Egytől egyig.
Itt mindenki hülye?
Itt mindenki!
Csak az üvegtigris feliratot kell budapest honvédra cserélni!
Hibátlan
Aki ezt a keretet összehozta nagyon gyorsan takarodjon Kispestről.
Most már életmentésről van szó, kikapcs
kungáborozásért nem jár zárt kapu?
Jobban járnánk. Legalább nem mennék ki…
Ott a négyecske!
Hol a vége drágáim?!?!?!?
4-0….
Add el a klubbot,Mendelènyi add el a klubbot.A jó kurva,telibebaszott èdes anyàtokat,azt aki kiszült titeket a világra.Takaradjon mindenki a redvás faszba!Bocsànat!
Nincs miért kérned
Prenga ! azt a tippmixes kurva édes anyádat! Meg ne lássalak többet Kispest mezben !
Mire tippmixelt?
Meglepetés talán a vereségünk bárhol is?
Miért nem kifelé tolta meg?
Gyanús volt, igen.
Egyre mélyebbre jutunk..
Anyám Prenga is hová süllyedt
Ezüstvédelem oszlopos tagja. Milyen lehet a többi…
Ide egy Pápua Új Guinea edző kell, mert az még nem volt.
Vak vagyok, ja… 3-0
Ha belőjjük 3 ziccert 3-3
Ahha, akkor mashogy tortennek a dolgok, hulyeseg igy hasonlitgatni.
Egyet sem lovunk be jo ideje.
Nb2 lesz ebbol…
Kozben 4.
Mitrovics körülményes, lassítja az egyébként is lassú játékot. Tényleg nem értem az ő szerepeltetését…
Továbbra is azt mondom,ide magyar edző kellene,persze nem a fogalmatlanabb fajtából.
Annàl berúgnà Lukics,Kerezsi a helyzeteit?Ki lenne magyarként ide jó?
Lassan bárki!!!!
Még HF-fel is jobbak lennénk. Ahogy jobb is volt a HF-féle Honvéd a jelenleginél. Rengeteg gólt lőttünk akkoriban. (Tudom, kaptunk is, és minden meccsen bennünk volt a balfax faktor. De szívesebben néztem azt.)
Nem hittem volna ezt ssm de egyet kell értsek!
Annyi hogy tudom a megoldást!
Nagy Dominik és Nono
Neeemmm,nem rúgná be Lukics,vagy Kerezsi,DE nem is kapnánk ilyen gagyi pontrúgás/bedobás utáni gólokat az is biztos.
Csertői,Weitner.
Miért nem kapnànk?Edző kifejelnê??Ezek mind hiányossagok a játèkosoknàl,koncentrációs hiba.Csertői…ne vicceljünk.Gyirmóttól hamarosan repül,de ide jó lenne.
Az első félidőben nem néztünk ki rosszabbul mint a Paks,de amíg mi három ziccert is kihagytunk ,addig ők kettőből kettőt belőttek.Ennyin múlik,a helyzetkihasználáson.Ez a nézhetetlen,okádék stb jelzők nem igazán fedték a valóságot,de látom majdnem mindenki idegből ír.
Majd a Fradi ellen fordítva lesz, szarok leszünk, de nyerünk.
Pfuhhh,ez aztán jó szar.
Nem hittem volna hogy ezt valaha leírom de két játékost tudok pozitívan kiemelni Zsótért és Klemenzet (támadásban)
Szánalmas, nézhetetlen. Sajnos ma már ez a „játék” lett a tipikus Honvéd. Szerintem el kell engedjük az nb1-et. Talán abban lehet reménykedni, hogy az nb2 hoz egy megtisztulást, a ballasztok, fékek elengedését. Hosszú és keserves folyamat lesz a visszajutás. De ilyen Honvédra nincs szüksége sem az nb1-nek sem a magyar labdarúgásnak.
Én nem hiszek abban hogy ezt az évet már megússzuk..
Érdekes hogy Samperio és Szappanos nem játszik!
Lehet többet tudtok de nekem ez pénzügyi problémára utal…
Mondjuk akkor Lukic sem játszana
Sampi ès Tamás sérült.Szapi kispadon.
Köszi
Mint korábban írtam, q Paks és a Vasas ellen bravúr lenne a 2 pont is, úgy nézem.igazam lesz. Sajnos mi vagyunk jelenleg a legrosszabb formában lévő csapat..
A „formában” szó nélkül is igaz amit írtál
Lukic MFA szintre süllyedt!!!
Ugyanolyan töketlen béna fasz lett mint Kerezsi vagy Kocsis!
Sajnos így van. Szerintem még rosszabb is, mint a két fiatal.
Szét „Eppelkedi” a helyzeteit!
Látható a fejlődés. Kapuralövések már vannak, meg helyzetek. Csak idő kérdése, és gólt is lövünk majd 🙂
2-3 év talán!
Go to hell…
Na elmentek ti a búbànatos faszba!Sztem ne is gondolkodjatok a stadion kinyitásàn,inkàb sózzátok be.Leszarom,ha kiesünk!
Jobb az nb2 jó hajtós meccsek vannak, bevethetjük akadémistákat.
Kiket????
Aki van, max cél a bennmaradás lesz
Akik még „ezek”től is gyengébbek
Szemét lelketlen banda…
Tulajdonképpen már ki is estünk!
Nem látok kettő sőt egy rosszabb csapatot sem a „kibaszott Kispest”-nél!
Vasas,lilàk talàn.
Na még ez vigasztal hogy a „nagyonfájó” Baráth Hidi Holender hármas jön velünk együtt a purgatóriumba!
A horvát vonal se a mi tradíciónkra érdemes. Csóri Dixiklán.. Remélem legalább a halászlé jó volt.
Ameddig 3 ziccert kihagyunk egy félidőben lehet itt bárki az edző.
Kiderül olyankor amikor a rendszeresen bekövetelt fiatal leszegett fejjel 100%-os ziccerben a kapusba gurít, hogy erős kihívásokkal küzd a felnőtt futballt illetően. Úgy néz ki egyébként, hogy megint ehhez az elbaszott fiatalosdihoz kerestünk újabb bábut.
Lukicsnak se sikerült az 5-ről berúgni….A bábu megjegyzéssel egyetértek.
Ez jó, hogy legalább a helyzetig eljutunk.
Csak nem a mi helyzetünkben.
Megtanultunk szépen de tükörsimán kikapni szerzett gólok nélkül!
Oke, vak vagyok! De attol meg 2-0, kb. 4-5 lesz a vege…
Basszus…2-0,kihagytunk három ziccert,amit büntettek.A paksi pontrúgásokra jobban fel kellett volna készülni,a nyáron kettőt fejelt nekünk Varga B.
A meccset nem ziccerekre,hanem gólokra játszàk!
Na most kapcsoltam ki.
Legalább már 3-4 góllal kéne vezetnünk ez ellen a fos paks ellen. .. Egy szezonnyi helyzetet kihagytunk már…erre 2-0 oda.-… ilyne nincs…. bazmeg…
Szokásos nyomorult fos játék a dekoncentrált, túlfizetett sztárokkal’… Mitrovic mehet a p. csaba vissza lilába
Jól kezdtünk,de sajnos Lukic nagy helyzete kimaradt (a védő blokkolta,ha Lukic tovább adja Kerezsinek,az óriási ziccer lett volna),aztán volt Kerezsi óriási helyzete (kapus védte).Így váratlan volt a Paks vezető gólja,Capan nem ment az emberével..Az előbb pedig Klemenz csukafejese gólt érdemelt volna,Nagy G. bravúrral védte.Több van ebben a meccsben.
Ja több paksi gól…irigyellek hogy te tudsz még ezért a szarért lelkesedni.
Sok van a meccsben, jók vagyunk amúgy…
Nagyon gyenge eddig.
Pont,hogy nem gyenge,három ziccerünk volt 37 perc alatt.
3-0,ne vèdd a védhetetlent.
Ma golt sem fogunk rugni… ☹️
Jól kezdődik…..
Van egy fogadásom, hogy Böle rúg nekünk gólt.
Ez a Vasas szétesett rendesen, jó lenne ma és csütörtökön is nyerni, akkor nyugodtabb telünk lenne
Sosem volt egyben.Ugyanaz a helyzet,mint nàlunk anno.Összeszedtèk a kiégett jatèkosokat,most szenvednek.Igen,jó lenne verni őket.
Jóvan , alakul…. Tegnap kikapott az újpest, most meg az első félidőben már 3-0-ra vezet a debrecen. Nekünk már csak a paksi mogyit kéne megverni ma és picit nyugi lenne
Paksra nem győzni járunk..
Rozsdások nagyon gyengék, verni kellene Őket a jövő héten.
Hidd el mi ezt a szintet iskêpesek vagyunk alúlmulni.
Vajon a biztonsagi kerites felujitasa, es a zete szurkolok biztatasa hany PLUSZ pontot er majd az mlsz szerint?
Ui. Amugy komolyra fordítva: függetlenül a bmlsz dontesetol, a tegnapiak utan azért örülök, hogy nem vagyok sem lila, sem zalai szurkolo…tudom, mi sem vagyunk szentek…
Van arra bőven Lakatos. Olcsón kipofozzák
A zte-ute meccsen történtekkel itt most magunkat próbáljuk mentegetni? Mert engem qurvára nem érdekel, hogy akár kapnak 4-4 zárt kapus meccset. Az viszont igen, hogy mi is kapunk azért mert nálunk páran észnélkül huhognak.
Hát én kurvára nem mentegetek senkit,az én kommentem konkrétan vicc volt. Tudod miért?
Mert mi a semmiért kaptunk zárt kaput,a két említett csapat meg lehet megússza majd egy egynye-bejnyével és egy pénzbírsággal.
Bár lehet a mienk után így már őket is előveszik,ez majd kiderül.
Mindenesetre a kettős mércét nem csípem. Lásd: zete-Kispest(hazai tábor egész meccses cigányozása szankció nélkül,Iváncsa vicc büntetése az nb3-as meccsen).
Nem mentegetés, hanem az MLSZ következetes döntèsère vagyok/vagyunk kívàncsiak.
Nem mentegetem magunkat, mert mi, akik ott sem voltunk, vagy ott voltak, de nem vettek részt ebben a szégyentelen faszságban nincs miért mentegetni. A kollektív bűntetés, melyet a jogrendünk is tilalmaz, soha sem lehet igazságos. Tessék kiemelni azt a pár embert, beazonosítani és eltiltani, akár örökre a pályáról. Másrészt szívesen látnék a Táboron belül ilyen esetben, szigorúan a Táborhoz tartozó, a többséget képviselő emberek részéről, nem sekusok általi „megrendszabályozást”
Nem mentegetés, csak néhányunknál nem csak a saját csapatunk/szurkolóink csúnya viselkedése ér szót. Ha nincs a Moniz show a kutyát se érdekli az a pár hülye. A képmutatások után meg egy ilyen meccs kifejezetten vicces. Engedd meg,hogy viccelődjünk rajta 🙂
Igy van. Mentegetesrol szo sincs, es nem is volt.
Amugy ha letezik a kettos merce -hamar kiderul- akkor engem igenis kurvara fog erdekelni, hogy mit is kaptak ők.
Mert ha en megverem a szomszédot es kapok 10 evet, te meg megolod es kapsz kettőt, akkor joggal leszek felhaborodva (azonos szituacioban). Es nem a büntetés a lenyeg, hanem a mértéke, az arányosság.
Ahogy a „mi” hugogásunk se érdekelt volna senkit Moniz nélkül szerintem a tegnapi se fog senkit. Max a balhé miatt fognak büntetni.
Moniz ès a sajtó hadjárat,aminek köszönhető lett a döntés.
Így van. Én mondjuk nem szeretném,hogy rendszer legyen abból ha pár fasz huhog bezárunk mindent. Egy rasszista hangulatú meccs olyan mint pl Craiovai. Nem mint a zte-Kispest vagy a tegnapi. Pláne 3-5másodpercnyi huhogás miatt.
Várom az MLSZ stadionbezàrási döntèsét a tegnapi ZTE-UTE meccs utàn.Ugyanis ha poroltóval megjelenő tűzoltók ès biztonsàgiak a szurkoló szektorokban valamint a ZTE szurkolók egy kisebb csoportjànak huhogása em elég,akkor elmehetnek a jó büdös p-ba.Remèlem Moniz tegnap nem akart befutni a pàlyára…
Moniz volt az egyik tűzoltó
Az más
Persze-persze.A kerítès kiszaggatása az egèszségmegőrző mozgàs,csak úgy mint a zte tàbor hergelése,folyamatos alpári szurkolása és huhogàsa.
Félre érted, a srácok a mögöttük meggyulladó sáltól (?) beparázták és sajnos a tróger Kispest szurkolók ellopták a menekülő útvonal táblákat 2 hete,így pánikolva arra akartak menekülni amit érthetetlen módon nem engedtek. A kerítésen az emberek azon veszekedtek,hogy Kálnoki Kiss Dávid volt e sportszerűbb esetleg Antonov. A végén meg közösen elitélték Mitrovicot. Mindenképp bezáratnék egy szektort a Bozsikban.
Decemberben ne legyen meccs sehol! Eljen az MLSZ!
Amúgy Kàlnoki ahogy bemutatott ès kiszólt a lila szurkolóknak,öröm volt nèzni.sportszerű volt.
Bemutatott és kiszólt nekik?
Pedig ujpest szurkoló elvileg a csavó.
Igen,a meccs vègèn!Totàlba mutatta a TV.
Pedig 2 hete még békítő beszédet mondott mire ez a gaz Mitrovic megfenyegette. Nagyot változott a világ
itt a videó róla : https://m4sport.hu/magyar-foci/labdarugas/cikk/2022/11/05/poroltoval-kellett-megfekezni-a-felduhodott-ujpesti-szurkolokat
Bizony,bizony..erről van videóanyag,míg milyenkről ehhez hasonló nincs.Illetve kiemelnèm a cikk két mondatát:két szurkolótàbor sokat foglalkozott egymással illetve,hogy hazaiak hergeltèk a vendèg szurkolókat.Na kérem,ha az Mlsz a sötét zalaiakat nem bünteti bezáràssal,akkor ezek bàrmit megcsinàlhatnak ès az Mlsz következetlen.Lilàkat tuti elmeszelik.
Szia, azt én is várom, hogyan fogják „kiszámolni” a büntetés mértékét.
A Match 4-en megy Gazdagék döntője ( ja és az ő góljával egyenlítettek :))
Sajnos a végét elrontották… De Dani így is nagyot ment idén
Hihetetlen, a döntőbe vezeti a csapatát a tizenegyespárbajnál meg elcsúszik basszus. Szép volt Dani! Le a kalappal így is.