Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
szemcse rob
szemcse rob
november 11, 2022 5:20 de.

Mámoros üdvözletem! Nem akarom még dicsérni Klafuric mestert, de tegnap jók-voltak a megérzései, a cserékkel-kapcs.ban-főleg Gomis húzása, és Lukinnyó végigjátszatása! Vissza jönnek a sérültek és velük+ a győzelemmel kapunk már 1-lökést végrevalahára! CS.A.K.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 11, 2022 3:28 de.

A góloknál hatalmas érzelmek szabadultak fel. Mitrovicot is érdemes volt nézni mennyire őrült módon tudott örülni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 11, 2022 6:01 de.

Rossz az infóm, hogy lecserélésekor pedig földhöz vágta a mezt???

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 6:20 de.

Ami a kezében volt pont azt baszta földhöz. Ez a mez volt ja. Mérges volt a lecserélese miatt.
Túlfűtött,túlpörgött állapotban volt,de még nagyobb extázisban örült a gólnak.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 11, 2022 3:38 de.

Így jó lenne mindenkinek, ha a padról őrjöngene!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 2:52 de.

Jó reggelt Győztesek! 🙂
Egy apró siker és máris mennyi pozitív hang. 🙂 Istenem, de kevéssel is beérjük 🙂
Kérdezem,ha úgyis tudunk játszani, mint az uccsó 10 percben, akkor azt miért nem tudjuk kitolni nagyobb intervallumra?
Klafu is megjegyezte, hogy a szerkezetváltás volt a kulcs a győzelemhez. Ez egy piros pont neki.
Viccesnek tartom, hogy az eddig jegelt Klemenz csapatunk egyik legjobbjává nőtte ki magát, miközben az ezüstvédelem lassan kikopik a csapatból?Hogy is van ez kérem?
Gomis úgy kell arra a kp-ra, mint egy falat kenyér.
A nemzet csapat ellen egy döntetlennel kiegyeznék. A téli időszak pedig nagy talány lesz és vízválasztó a klub életében. Nektek akik pedig tegnap ott voltak nagy pacsi és köszönet!! A „vasas bérletesnek pedig”a 2ik álmatlan éjszakát okoztuk :)))))

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 6:43 de.

Szépen összefoglaltad a lényeget.Egy döntetlennel vasárnap látatlanban kiegyeznék én is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 11, 2022 2:18 de.

Akkor amit lejjebb írtam(Lukic,Zsótér,de ide vehetjük Szappanost is),azok a kaliberek,akik kellenének a bentmaradáshoz,azokat bűn eladni ilyen necces helyzetben. Ahogy tavasszal felcsúton,úgy most is ők húzták be a meccset szorult helyzetben(Lukics gólok,Zsótér gólpassz).
A tegnapi győzelemmel maradt esélyünk bentmaradni,de össze kell kapni magunkat.

Live
Live
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 11, 2022 6:11 de.

Zsoterral nem tudok egyet erteni. Abszurd a passzpontossaga es a beadasai. 10/2 az tragikus szam, kb ezt hozza.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 11, 2022 2:28 de.

Egyetértek ha ez a három játékos távozik azzal lehúzhatjuk a Kispestet a wc n!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 11, 2022 4:28 de.

abszolút nem biztos…Tujvel nagyon jól szállt be.
Zsótérnak kb annyi jó meccse volt, mint rossz.
Luki minőséget nehéz lesz hozni, de 1 más karakterű hatékony center érkezhet talán.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 4:49 de.

„Zsótérnak kb annyi jó meccse volt, mint rossz.”
Ez hogy jott ki? Iranyitokent es ugyeletes pontrugokent sikerult osszehoznia ket golpasszt es nulla rugott golt. Evek ota a legnagyobb kerekkotoje a csapatnak, csak azzal hogy hajt mint egy eszetlen barom, elkapraztatja a kozosseg futballvak reszet. A legnagyobb erosites az o tavozasa lenne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  valaki
november 11, 2022 6:23 de.

Ahol nincs társ és ahol irányítóként a zongoracipelést és a védekezést is neked kell megoldani ott ne várj csodát.
De majd nézd meg felcsúton és nézd meg mit produkálunk mi. Nélküle.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  valaki
november 11, 2022 5:26 de.

Banyek valaki te semminek se tudsz örűlni, s te vagy a VAK Zsótérral kapcsolatban! Zsótér kell!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 11, 2022 6:24 de.

Pontosan.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  valaki
november 11, 2022 5:09 de.

szubjektíven…kb.
kevés látványos dolga van és sokat hibázik, tegnap semm volt jó…de milyen gólpasszt adott ?
sok zakatolós, védekezős meccse volt.

Snowflake
Snowflake
november 11, 2022 2:07 de.

Száradjon le a keze annak, aki eladja Szapit télen a LOM-nak.
Capanban van valami, mintha tudna focizni, Klemenz stabil, Doka szertelen, Szabó Alex alakul. Zsótér indiszponált.
Mitrovic olyan érzést vált ki belőlem, mint anno Laczkó: ideges leszek, hogy mi a f…szt keres a pályán ezzel a semmi alibi pöszmörgéssel. Bocskay szürke. Lukic dupla és mintha pislákolna valami kis láng. Ennin semmi, mondanám hogy szürke, de fekete. Kocsis az első félidőben kifejezetten lendületes volt, az egyetlen ember aki át tudott menni párszor a rozsdás védelmen. Bálnavadász zéró, az ezüstvédelem csalódás, Domingues jól száll be, de hamar szürkül, Gomis elmegy sok szódával.
A társaság egyik felén rezignáltságot, fásultságot láttam, a másik felén pedig görcsöt. Nem éreztem a csapategységet, viszont a góloknál kipattanó érzelmek, az egész csapat összerohanása olyan volt, mintha valami nagy feszültség pattant volna el, mintha pislákolna még ebben a csapatban némi szív.
Meglátjuk télen, hogy ki marad és ki megy.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
november 11, 2022 2:15 de.

Capan tényleg jó volt. Ahogy küzdött az példaértékű. A gólnál azt hittem elájul örömében. Ez átragadhatna mindenkire. A görcsösséget én is éreztem, szerintem azért mert tudták,hogy csak a 3 pont ad egy kis vigaszt,ha kikapunk teljesen lecsúszunk.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 4:30 de.

nagyot küzdött és gól lett belőle, ritka élmény ez a kispesti védőknél

októberes
októberes
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 6:30 de.

Legalábbis az ellenfél kapujánál…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 6:30 de.

Legalábbis az ellenfél kapujánál…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 2:42 de.

Capan tetszett támadásban nekem is!
Gomissal ketten jók lehetnek a középpályán!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
november 10, 2022 5:35 du.

Óóó miért így kellett ennek történnie? Most hónapokig hallgathatjuk CSOKIKISPEST kollégát, hogy Lukic mekkora király. 😉

Döme Sanya
Döme Sanya
november 10, 2022 3:46 du.

Lukics hány gólt rúgna egy épkézláb csapatban?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 10, 2022 5:35 du.

A kispadon ülve? Nem sokat. 😉

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 11, 2022 1:53 de.

Majd Kocsis. Tegnap megcsinálta a cselt, de arra már nem futotta, hogy megálljon, és nyugodtan körbenézve, visszagurítsa lövésre az szabadon lévő társnak. Sajnos azon a szinten vannak még, hogyha nem látják, nem tudják hol van a labda. Lekéne higgadniuk.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 7:07 de.

megvolt a tempoelőny egy óriási passz után, teljesen feleslegesen vitte kifelé , onnantól meg hogy hogy és mit kellet volna lényegtelen.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 11, 2022 3:35 de.

annyira evidens, hogy ezt kellett volna csinálja, a nehezén már túl volt… talán majd a rutinnal javulnak a döntések.
és nagyon kéne 1 kis nyugi a csapat körül.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 11, 2022 2:03 de.

Szerintem ő be fog indulni. Jól cselez,jól kerül helyzetbe. Az utolsó döntései szarok de ahogy mondod, ha lehiggad,azok is jobbak lesznek. Fog ő még örömöt okozni. Ő is érzi,hogy ez még kevés, kellene neki az a gól,neki is és a csapatnak is sokat segítene. Télen hátha felépítik.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 2:19 de.

Kocsis jó lesz. Gyors, jól cselez, lendületes és helyén van a szíve. Kell Neki a gól, tegnap már majdnem megvolt. Sokat kell erősödnie fizikálisan, de ha itt marad és NB1-esek maradunk, akkor két év múlva alapember lesz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
november 11, 2022 2:21 de.

Már most is alapember 😀 Télen kell rá egy kis izom, gondolom a szar döntéseiből tanul/rutint szerez és legközelebb higgadtabb döntéseket hoz.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 2:25 de.

Nálam az alapember azt jelenti, hogy folyamatosan 90 perceket játszik, hétről-hétre. Erre jelen pillanatban még fizikailag is alkalmatlan. A jó döntéseket a fizikai állapot nagyban meghatározza.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Snowflake
november 11, 2022 4:34 de.

és lő 8-10 gólt

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
november 11, 2022 2:28 de.

Ja értem. Úgy nem az 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 10, 2022 3:48 du.

10-15 öt amennyi az átlagos mennyisége volt mielőtt idekerült!
S amennyi itt is volt ameddig ki volt szolgálva

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 10, 2022 3:48 du.

ott könnyű

Kermon
Kermon
november 10, 2022 3:26 du.

Baráth Boti szegény most ért mélypontra. Luki lefutotta, megmajmolta. WTF?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 1:26 de.

Kapott egy kellemes hintát még mindig pörög benne a labdát kutatva…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
november 10, 2022 5:25 du.

Nagyon leépült, nem tudom mi történt vele..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
november 10, 2022 5:26 du.

Hát, a covid állítólag nagyon elkapta. Talán az.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 10, 2022 5:31 du.

Ezért választ rossz megoldásokat, vagy ezért helyezkedik rosszul?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
november 11, 2022 2:34 de.

igen azért választ rossz megoldásokat és ezért helyezkedik rosszul, mert a végére leeresztett, mint a lufi, lépni alig tudott.
a covid vagy/és az oltás tönkrevágott sok sportolót, köztük őt is. :/
csak erről nem sokat beszélnek, mert most ez nem PC.
usa seregben készültek felmérések az oltások hatásáról, nagyon durva esetek és számok vannak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 6:00 du.

Ez komoly?
Hol olvasol ilyen témaköröket?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 2:47 de.

Boti a betegsége előtt is szar volt sajnos, csak akkor azt hittük,hogy a kihagyás miatt. Aztán azt hittük a betegség miatt. Majd azt,hogy az edző miatt.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 3:04 de.

de előtte legalább fizikálisan rendben volt, még válogatottban is voltak jó meccsei.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 3:23 de.

Aztán jött az amerikai kaland a korai kieséssel és szerintem mind fizikálisan mint játékban visszaesett. Akkoriban volt a tipikusan az 50. percben kipukkadó csapat emlékeim szerint aminek tagja volt. Mind1 is, essenek ki 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 11, 2022 12:46 de.

Ìtèlőkêpessègét is rombolta ezek szerint.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
november 10, 2022 4:10 du.

Talàn ez a meccs is megmutatta,hogy a vasasos kispestieket miért nem kellett marasztalni.Holcsika is „leèpült”a 13-ban.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 4:24 du.

Pontosan!
A kishonvéd (vasas) Holenderestől, Hidistől, Baráthostól, Cipfestől, Novothnystól még nálunk is nagyobb balfaszbrigád lett!
Egyiket sem sírom vissza és teljesen jogos volt a picsánrúgásuk!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 6:44 du.

Azért nem kellene így beszélni róluk, 2017-es bajnokainkról beszélsz.. Nem megy nekik most, de nem kellene őket balfasznak nevezni..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
november 11, 2022 1:29 de.

De hát azok!
Én örülnék a legjobban ha még mindannyian itt rúgnák a bőrt Eppellel Nagy Gerivel együtt és a Honvéd dicsőségét öregbítenék!
Ellenben az a helyzet hogy hálistennek mutatott játékukat látva már Diósgyőrben, Mezőkövesden és Angyalföldön keserítik a nagyérdeműt!
Szerettem Őket mind!
De évek alatt bizonyították nálunk hogy már nem focisták!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 5:23 du.

Azért legyünk öszinték, a Vasasnak is voltak nagy helyzetei..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
november 10, 2022 5:58 du.

Voltak igen

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 4:20 du.

őt azért még mindig el tudnám képzelni nálunk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 4:22 du.

Nem tudom,az elmúlt fordulókban nagyon kaki volt.De igazad van a régiek közül ő valóban jöhetne.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 5:39 de.

Beleszürkül. Mikor egy komoly csapattól odament pirított rendesen. Aztán fokozatosan benyelte az angyalföldi valóság. Ha marad félő,hogy úgy jár mint Boti

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 3:00 du.

Na EZÉRT Lukic az avatarom, mert Ő a Kispest EGYETLEN FUTBALLISTÁJA!
Mezőnyben, mert van egy VALÓDI KAPUSUNK is!
Szappanos!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 3:04 du.

Capan szoloja nelkul Lukic sem lo kapura, nem volt csunya jelenet ahogy kihozta a labdat…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Laca
november 10, 2022 3:26 du.

egész stabil középpály lenne vele+Gomissal +ha hátul végre összekapná magát a várdai ezüst híd…hmm…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 4:25 du.

Bocskay helyett bármikor

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 3:46 du.

Amelyik már be sem fér…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 4:01 du.

gondolom, ha összekapná magát, beférne.
és Capan jöhetne egyel előbbre.

SeeZo976
SeeZo976
november 10, 2022 2:57 du.

Nenad JuszénBolt Lukic.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  SeeZo976
november 10, 2022 2:58 du.

koszonhetjuk Botinak a benazast, nelkule nem lett volna meg a masodik

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Laca
november 10, 2022 3:15 du.

Véletlenül se a csatárunk a SAJÁT CSATÁRUNK cselét dícsérd!!!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 3:34 du.

azt mar lajkoltam az elso hozzaszolasnal, ne legyel paranoid 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:45 du.

NENAD LUKIC!!!!!!!!!!!!!!!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:48 du.

vasas specialista 😀

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:46 du.

Nagy szerencse, hogy Baráth már nem nálunk játszik. Nagyon megszívatta Nenad.

nethool
nethool
Válasz a következőnek  Warpig
november 10, 2022 2:52 du.

Boti még velünk van 🙂

Kermon
Kermon
november 10, 2022 2:42 du.

Ezt most megkönnyeztem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:41 du.

LUKIIIIIIIIIIIIIIIIC!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!
ERRŐL BESZÉLEK BASSZÁTOK MEG!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:40 du.

Mi a leghosszabb hazai nyeretlenség világrekordja?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:21 du.

Mitrovic Johnnsoni mélységekben!
Látványosan földhözbaszta a Kispest mezt!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 3:25 du.

Ez kimaradt. Körülöttem mindenki megtapsolta, hogy végre lement. Alibikirály, max torokra jó.

Snowflake
Snowflake
november 10, 2022 2:17 du.

A bajnokság két kiesőjét láthatjuk „játszani”…
Mint csapat nem létezünk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 2:08 du.

Borzalmas meccs…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:47 du.

Szánalmas Mitrovic és Zsótér is!
Egy kibaszott szögletet nem tudnak beívelni!!!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 3:38 du.

Zsótér maj csúton hirtelen megtanul focizni,figyeld meg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 3:57 du.

Szögletrúgáshoz milyen edző kell?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 4:27 du.

Szögletedző. Usában biztos van. Bedobásedzőt tényleg hallottam.

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:48 du.

A mai napon egyet sem sikerült…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:44 du.

Lehet szidni Lukicot de passzolni és kapura lőni is csak egyedül Ő képes ebben a csapatban!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:42 du.

Lukic milyen szép passzt adott!
Kocsis is végre belőtte de sajnos les

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:48 du.

Azért tudta berúgni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:41 du.

Hát ez valódi kiesési rangadó!
Nem véletlenül áll ez a két csapat a tabella alján!

Döme Sanya
Döme Sanya
november 10, 2022 1:36 du.

Ami szabadrúgásaink ajándék az ellenfének.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 10, 2022 1:39 du.

…csakúgy, mint a kapukirúgásaink, illetve a hátsó játékosaink előreívelése. Szar minden.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:32 du.

Kocsis egy nagy rakás lófasz!!!
Gólképtelen hülyegyerek!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 10, 2022 1:33 du.

Döbbenet volt, hogy mit csinált..

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dagiiron
november 10, 2022 1:35 du.

…úgy, hogy a nehezét már megcsinálta.

immortalis blog
immortalis blog
november 10, 2022 1:31 du.

Zsótér körül nyolc(!) vasas-játékos áll, erre Mitrovic kinek passzol? Hát persze, hogy Zsótérnak.

dagiiron
dagiiron
november 10, 2022 1:25 du.

Dermesztő, hogy ez a szar Vasas is kultúráltabban játszik, mint mi.. Mák, hogy az a fejes nem ment be

immortalis blog
immortalis blog
november 10, 2022 1:16 du.

Ez a meccs olyan szar, hogy vallatni lehetne vele Guantanamo-n.

Kermon
Kermon
november 10, 2022 1:00 du.

Családiba nem ért el a bojkott. Alig vagyunk a büféknél.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
november 10, 2022 12:32 du.

Baszki, vagyunk vagy négyen, a szektorok szalaggal lezárva szépen. De ciki lenne ha a 20. percben négyen özönlenénk be. 😀

F.hunter
F.hunter
november 10, 2022 11:51 de.

Szappanos is meggyógyultcomment image

dixneuf
dixneuf
november 10, 2022 11:45 de.

Nincs kedvem elindulni…ilyen is reg volt.
Azert kimegyek, de mintha a kivegzesemre mennék.

santiago
santiago
november 10, 2022 8:17 de.

https://www.transfermarkt.com/prostar/beraterfirma/berater/3703

Kezdjük el keresni az új igazolásokat. Segítek minél lejjebb található és minél ügyetlenebb annál esélyesebb nálunk.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
november 10, 2022 5:04 de.

Azok akik szintén egyet értenek a 20 perces távollét miértjével, de őmaguk azért a meccs kezdetétől a nézőtéren akarnak lenni, azok bevállalhatnának egy olyan molinót: „Mi még bírjuk gyomorral ami itt zajlik, a többiek a büfénél hánynak” 😀
Biztos benne lennének a holnap nso.hu képes hírei között. 😀

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 10, 2022 8:03 de.

egy biztos, még a büfét is bojkottálom…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 10, 2022 9:23 de.

Én még a bojkotot is bojkotálom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 10, 2022 9:33 de.

Bojkottàlom azokat,akik bojkottàljàk a bojkottot.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 10:58 de.

Én még a fratyi drukkereket is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 10, 2022 4:30 de.

Ha belegondolunk,akkor Szappanos itt miért nem játszik,a válogatottba meg miért megy? Biztosan nem sérült.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 9:13 de.

Nos, a sérülése már kezdetektől furcsa volt. Tele lett a töke, nem csodálom.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
november 10, 2022 12:09 du.

Tényleg sérült volt, ma már véd

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
november 10, 2022 12:35 du.

Azért az jó. Imádom Tujvit, de ő beugróként tud nagyot alkotni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 10, 2022 2:39 du.

Egy ötössel el is köszönt!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 10, 2022 4:12 de.

Facebookon többen írták,hogy Szappanos fehérvár,Zsótér+Tamás felcsút. Valaki el is köszönt már Szappanostól elvileg.

Marad magyar felnőtt játékosunk?
Külföldiekre könnyű lesz kenni a kiesést.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 11:26 de.

Igen. Ez a jelen állás. Sajnos rossz helyre csorgott le az infó és ezáltal kikerült a facera. Pedig ha valamikor,akkor pont most nem hiányzik az ilyen típusú feszültség keltés azért, hogy adja a „jólértesültet”.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 6:33 de.

Aki menni akar menjen.Nem szeretném,hogy kiessünk de ha ez kell a megújuláshoz ám legyen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
november 10, 2022 6:41 de.

És lenne megújulás?
Vasasnak van? Diósgyőrnek van?
Mtk-nak van?(feljutnak/kiesnek-feljutnak/kiesnek)…

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 8:59 de.

Nem, hogy megújulás nem lesz hanem mindenki aki ér valamit lelécel. Szétszéled az akadémia is, már várnak rájuk a fradista, videoton keselyűk….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 10, 2022 1:51 du.

Miért van valaki akiért kár?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 10, 2022 9:10 de.

Pontosan.
Kb mennénk a süllyesztőbe.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:26 de.

Annyira keves lehet a penz, hogy mindenkit eladnak akiert kaphatunk nemi aprot…ha ez van, akkor tenyleg irany a masodosztaly

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 5:09 de.

Lukic, Zsótér és Tamás helyett van kinézve játékos. Sokkal szarabb már nem lehet ☺️ Légiósok közül se marad mindenki mert lázadnak.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 6:20 de.

Az tök jó, ha egy ilyen szar helyzetben megint lecseréljük a keret felét..

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dagiiron
november 10, 2022 6:51 de.

Pár éve ez a dióknak is bejött. majdnem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 5:53 de.

De! Lehet sokkal szarabb.
Azért ez három minőségi játékos magyar szinten,akik egy kiesés elleni harcban nagyon jól jöhetnek.
Csak azt nézzük,az előző idényben melyik két játékos góljával(az említett 3 közül) maradtunk benn a sorsdöntő meccsen.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 5:44 de.

Na ez jó hír hogy legalább pótlás lesz. Remélhetőleg azonnal bevethető játékosok.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 5:16 de.

Miert lazadnak? Penz, edzo, vezetes, egyeb ( gondolom az eredmények miatt nem, de rosszindulatú vagyok.)

Ui. Lukicot mar nem sajnalom, tkp. Tamast sem, de persze kerdes ki jön helyettuk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 1:52 du.

A meccs tükrében azért sajnálhatnád mégis!
Egyetlen játékos aki tud passzolni és kapura lőni!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 5:19 de.

Az eredmények állnak a legközelebb a tippjeidhez. De egy kicsit minden belevág. Ha leírnám kapnám az ívet ahhoz meg nincs kedvem ☺️ High megírta 1-2 hete egyébként.

Ui az Ui-ra 😀 :
Tamás helyett ott van Benczenleitner is. Doka elvileg marad. Én Tamást nagyon sajnálom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 7:01 de.

Benczleitner,aki rutintalan az Nb1-ben.A jelenlegi helyzetünkben vele kìsèrletezni tökön szúràs.Ez a fiatalosdi eddig nem vitt minket előre,max a pènzbeli tàmogatàsban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 7:54 de.

De a mieink . Barnát legalább úgy próbáljuk ki,hogy nem égett meg az nb2ben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 8:20 de.

Ja ok, most megnyugtattál. 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 7:44 de.

az a nagyobb gond Szabi, hogy a fiatlok mellé értelmes és topon lévő érett játékosok kellettek volna és nem Mitrovic a nyugger tempójával. :/
Benczenleitnernek már most több esze és technikája van a focihoz, mint Tamásnak.
az tény, hogy fizikálisan és sebességben jobb TK, de milyen eredménye van az éretelmetlen rohangálásának ?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 11:30 de.

Jairo meg lukic azért elég érett ahhoz hogy Kocsis végre eltalálja a kaput úgy vélem. Meg úgy, hogy nem véletlenül nem kapkodnak utánuk, és a jelenlegi szereplésben jelentős szerepük van,hiába megy a szerecsenmosdatás,hogy a fiatal nem tehet semmiről.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 10, 2022 12:00 du.

Jairo mikor rúg újra labdába? Mennyire súlyos az a súlyos sérülés?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 4:20 du.

Remèljük csak sèrült ès nem más van a dologban.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 1:04 du.

pm

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Highlanders
november 10, 2022 11:54 de.

„a fiatal nem tehet semmiről” -olvastál ilyet vagy csak szeretnél belekötni ?
épp senki sem beszélt a spanyolról vagy Kocsisról…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 1:06 du.

Csak szeretnék belekötni? Mibe?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 12:17 du.

Alighanem az utóbbi, ma Te vagy a kiszemelt…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 8:21 de.

Tibi, én már elengedtem ezt storyt. Ami most van Kispesten az számomra a legrosszabb rémálmaimat idézi és megvisel minden téren.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 10, 2022 5:24 de.

Nem emlekszem ra, de majd ma, vagy vasarnap vélhetően meghallom a meccsen szemelyesen valakitol.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 5:18 de.

Sztem pénz miatt.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:52 de.

Zsótér és Tamás utoljára pénz belőlük. Ez nem egy szokatlan eset a futballban. Szappanos, és ők is,piacképesek ,azért eladhatóak. Az itt agyonajnározott fiatalokért meg senki sem kínál egy árva kanyit sem még úgy sem, hogy járna utánuk tavasszal is pénz. Ezen kéne töprengeni inkább az állandó vészmadárkodás helyett.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:14 de.

Ez szép lesz, sima kiesés..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 10, 2022 3:57 de.

Egyébként,ha már Biotech.
A 2021-es adózott eredménye 2,5 – 4 milliárd között van(forrás: nemzeticegtar.hu). Ez nem egy nagy összeg(még ha tudjuk is,hogy kozmetikázva vannak ezek mindig a megfelelő irányba).

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 6:42 de.

metALCOM ZRt. ugyanitt 300-500 millió közötti eredmény 2021 🙁

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 10, 2022 7:01 de.

Lehetetlen megmondani a valós számokat! A céghálón igazodjon el valaki!

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
november 10, 2022 7:47 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:14 de.

Milyen neven talatad meg? E-beszamolon nem talalom…csupa ‘va’ meg ‘fa’ ceg van ilyen neven.

Ui. A Biotech USA kft utolso nyilvanos merlege 2018-as. Azota semmi. Persze lehet, hogy atalakult, es en vagyok bena

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 7:15 de.

Optenben megnèzem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 6:43 de.

metALCOM ugyanitt 2015-ös beszámoló a legfrissebb

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 10, 2022 6:53 de.

Valami a site-tal lehet, mert a metalszart anno elemzgettuk itt es lathato volt a 2018-19 is.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 8:02 de.

Azóta biztosan kérdezősködött a Transparency internáci on áll : )

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 6:57 de.

azóta ezt is titkosították 30 évre.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:18 de.

Azt akartam megnézni,hogy ott van-e Lőrinc vmilyen formában (akár másik céggel) a tulajdonosi körben es a Googleba ütöttem,hogy „Biotech tulajdonos” ,erre adta ki 4., vagy 5. találatként a nemzeticégtar.hu-s dolgot. Rákattintottam és itt volt pár ingyenes adat.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:21 de.

Nincs fenn sehogy, de mas oldalakon hivatkoznak 2021-es merlegre, nem ertem…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:26 de.

Az érdekes akkor.
Ezt láttam egyébként.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:25 de.

comment image

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:25 de.

comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:27 de.

Jaja. Ezt talatam, de nincs fenn 2021-es merleguk, vagy telon nem tudom csak megnezni…majd geprol kesobb megprobalom

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 10, 2022 4:24 de.

comment image

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 10, 2022 4:10 de.

És mellette azt is tudni kell hogy (ha jól emlékszem) 2021 elején a Boitech leszerelte, bezárta teljesen a kőbányán lévő shaker és dobozgyártósorát.
A 4IG-től se legyünk kihasalva, hiába van pénzük ugyanolyan kóklerek mint a metalcom. Ahova nyúlnak ott fű nem terem többet. A Digit államilag ellehetetlenítették ( nem kaptak a román tulajok frekvencia blokkokat, nehogy normálisan be tudják indítani a digimobilt), majd felvásárolta a 4ig, aki rögtön leállította a lakossági 10Gb/sec hálózat fejlesztését, levett a kábeltévé kínálatból rengeteg csatornát és rögtön 15%-kal megemelte az árakat. Majd felvásárolta azt a működésképtelen vodafone-t ami a UPC kb 15 éves toldozott-foltozott hálózatát használja. Pocsék szolgáltatást nyújtva, elérhetetlen ügyfélszolgálattal.
Na úgyhogy ilyen tulaj már van, ilyenek nem kellenek 🙂

Lala
Lala
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 10, 2022 8:26 de.

Mi, kispestiek mindig elégedetlenek vagyunk/leszünk. 🙂

Jöjjön hát a FeD, az USA kvázi nemzeti bankja. 🙂

Vagy a Volkswagen Group (nem, nem a Porsche Hungária Kft., hanem a z német AG.) 🙂

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 10, 2022 4:14 de.

Én Mártha Imrét szeretném 🙂

kiskoz
kiskoz
november 10, 2022 3:57 de.

Csak azért viszont nem váltok, hogy elmondhassam magamról, új klubba kerültem. Sok mindennek össze kell jönnie ahhoz, hogy a következő idénynek ne Philadelphiában vágjak neki. Tényleg boldog vagyok itt. Igaz, a Honvédban is az voltam. S bizonyára vannak még más jó helyek és klubok is a világon…

Danika…:)
https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-sokkal-tobb-jo-ert-ebben-az-evben-mint-rossz-gazdag-daniel-2923173

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 3:58 de.

Korrekt.

kiskoz
kiskoz
november 10, 2022 3:25 de.

„Huszti: Meg kell találnunk azokat, akik legalább futnak
A Mol Fehérvár vezetőedzője szerint mélyen bele kell nyúlniuk a keretbe, Negóval sem elégedett.”

Talán nálunk is ezzel kéne kezdeni… nyilván nem futóversenyre készítjük az aranylábúkat, de 1 motivált,pörgős, hajtós alap nélkül már pontot sem nagyon lehet szerezni az nb1-ben.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  kiskoz
november 10, 2022 10:10 de.

Huszti egy kókler, tök mindegy mit mond.

októberes
októberes
november 10, 2022 2:19 de.

Ma rázd meg magad, Klafu! Mutasd meg,amit eddig még sehol!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
november 10, 2022 4:07 de.

Ha eddig máshol nem tudta, na majd pont most, nálunk. Irigyellek, hogy ilyen optimista vagy.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 10, 2022 4:28 de.

Irónia volt.

dagiiron
dagiiron
november 9, 2022 4:27 du.

Tekintettel arra, hogy a Fradi ellen nincs sok esélyünk, így ha holnap csoda történik és nyerünk, akkor is kieső helyen fogunk telelni

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  dagiiron
november 9, 2022 5:06 du.

Hacsak nem nyerünk 4-0 ra.

zolee
zolee
november 9, 2022 4:03 du.

Ujpest verte ezt a jó Fehérvárt, Fradit vernünk kell majd.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 9, 2022 3:43 du.

Előre bocsájtom hogy NEM VAGYOK HEMINGWAY RAJONGÓ!
De azt kell látni hogy amikor Ő volt a tulajdonos akkor volt a klubnak TULAJDONOSA!
Aki a saját vagyonát, üzleti érzékét, józan gondolkodását tette a klubba annak minden reális kockázatával!
Nem várom vissza az öreget mert ami akkor működött és szerencsével bevált az ma már édeskevés lenne!
Akkoriban a Fidesz még a hatalma megerősítésével, a ballibsik szétverésével törődött s nem azzal hogy a fagyikának, felcsútkának, vadásztölténygyárnak pumpáljon tízmilliárdokat!
Akkor az öreg néhány milliárddal s egy hatalmas szerencsével (Fabio Cordella) megtalálta Rossit és Lanzafamét!
Ma már ez nem lenne elég!
De akkor elég volt mint ahogy bőven elég volt (sőt rengeteg) a belga Louis de Vries egymillió dollárja is hogy a 80 as évek vége 90 es évek eleje táján VALÓDI TULAJDONOSSAL sikeres vagyis bajnok csapat lehessünk!
Ilyen VALÓDI tulajdonos manapság persze „idegenből” nem jön mert 16 éve 2/3 os többséggel van narancsba borulva az ország!
Marad a hozzánemértő kelletlen stróman aki mint láttuk képes teljesen lerombolni még a legnagyobb brandeket is!
Vagy… s ez lehet a mi legjobb esélyünk egy önnálló de azért Fidesz szel jóban lévő milliárdos cégvezér vagy krőzuscég mint pl a 4iG vagy a Lévay család féle BioTech!
Végezetül szerintem a Honvédra igenis szüksége van a Fidesznek és Orbán Viktornak mert elkötelezett a magyar futball iránt márpedig öt olyan klub van ami ennek a jelentős történelmét képviseli a Honvéd a fagyi a lilák a libák és a rozsdások!
Ezek közül előbbi 3 nak van jelentős szurkolótábora is!
Szóval szerintem van (kell legyen!!!) remény végre VALÓDI felemelkedésre s arra hogy visszakerüljünk a legjobbak közé!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 2:26 du.

Legyen bármi is a vége ennek a tragikomèdiànak két dolgot meg kell jegyezni.A klub elért a mocsár aljára,teljesen szétesett klub képe rajzolódott ki.A másik,hogy bizonyosságot nyert,hogy ebben a NER focivilàgban a Honvéd brand,nèv semmit sem jelent.Nincs elismerve a klubb,nincs tisztelet irànyunkba,dobtak neki egy kis „alamizsnát”-stadion,nèmi pènz kêpèben-de ezt is kóklerekre bíztàk.Nem kaptuk meg azt az odafigyelést vagy akàr látszatot,hogy velünk szàmolnak.Ha ez lett volna,akkor már 2 èv utàn felàlltak vagy felàllítottàk volna ezeket a haverokat,szèlhàmosokat.Eljutottunk
odàig,hogy egy falu csapata elsőbbséget èlvez.Nem tudom,hogy mi lesz velünk,hova jutunk de azt gondolom,hogy nagyon sok embernek okoztak kellemetlen perceket ès vettèk el szórakozásukat.Elvettèk azt,hogy egy fàradt hét,meló utàn legalább a hétvègi 90 percre elfelejtsèk a gondokat.Fogalmam sincs,hogy mikènt tudunk ebből felàllni…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 4:22 du.

Szabi semmi nem történik véletlenül…Tudod hány fradista fejemhez vágta,hogy ők a ország lejobb,legnagyobb tábora,és ti senkik vagytok hozzájuk képest…Sajnos a mostani tulajok ezt a véleményt alátámasszák.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 2:36 du.

Nos a fagyinál a Tcom mint főszponzor anyagilag és brandileg is sokat jelentett már az elejétől!
Nekünk is nagyon sokat jelentene egy valódi komoly főszponzor akár a BioTech akár a 4iG akár bárki más lenne!
Mert ott még egy nagy név lenne amit nem ildomos lejáratni!
A mocsár alján pedig még nem vagyunk mert valami csoda folytán évek óta megragadunk az NB1 ben!
MTK, Győr, Diósgyőr, Haladás cserélnének a mi mocsarunkkal!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 9, 2022 2:42 du.

Èn nem bízom ilyen kaliberben.Szètesett a klub teljesen.Azt látom,hogy Kun-Mendelènyi eldobta a gyeplőt,szarnak mindenre.Nyűg lett nekik ez az egèsz.Ha valójàban olyan sokat jelentene nekik,vagy csak töredèkét,ahogy szìnrelèpèsükkor hazudtàk,akkor nem engedtèk volna idàig jutni a csapatot!Ezt a szerencsétlen Docherty-t meg hagyjàk vergődni és ki lesz jelentve bűnbaknak.Szar időszak elè nézünk meggyőződèsem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 3:17 du.

Új és VALÓDI tulajdonos esetén jöhet csak ilyen főszponzor szerintem is

dixneuf
dixneuf
november 9, 2022 2:02 du.

Szaz szonak is egy a vége: akárki a tulaj ma, volt tegnap, lesz holnap, mindenki jojjon ki csütörtökön es vasarnap. Egy idore elbucsuzunk a Bozsiktol, es talan nemi szerencsevel -elobb utóbb- ezektol a balfaszoktol is. Mehetnek a picsaba, csak a Honved maradjon.
Maradjon meg mint csapat. NB1-es csapat. Sikeres NB1-es csapat.
Tegye fel a kezét aki nem ezt akarja.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 9, 2022 9:42 de.

Hú gyerekek baromi nagy dolog lenne akár a 4iG akár a Biotech!
Nagyságrendekkel több vagyonokról beszélünk!
Sokkal komolyabb dolog

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 9, 2022 12:13 du.

Egyik se lesz tulaj, ne aggódj

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 9, 2022 11:53 de.

Azt ne felejtsük,hogy senki sem a saját vagyona kárára akarja tulajdonolni a klubot.

októberes
októberes
november 9, 2022 8:47 de.

Látom megy a vita a jelenlegi tulajok támadói és védelmezői között. Annyit tennék hozzá, hogy Hemi egy megszűnés által fenyegetett csapatot vett át, a jelenlegiek meg egy nemzetközi kupába rendszeresen kijutót.
Ezzel nem találkoztam, bár lehet, hogy csak nem olvastam végig.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
november 9, 2022 10:20 de.

Nincsenek jelenlegi tulaj védelmezők (ha láttál erre egy mondatot másold ide) és baszott unalmas már ez az előadás. De attól ,hogy a mostaniak szarok Hemingway 13 éve nem fog megszépülni.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 10:27 de.

Hemi 13 évét nem is akarja szépíteni senki. Olyan volt amilyen. Azért 13 év Nb1. Ha a mostani tulajokkal is jön 13 év Nb1 akkor majd szépíthetjük azt is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
november 9, 2022 10:37 de.

Ha így folytatják ne maradjanak 13 évig. Azzal se leszek elégedett ha 13 évenként lesz 3 értékelhető év. Ha nem tudják ők se visszaemelni a Kispestet az élcsapatok közé próbálja meg más. 30 éve ez senkinek se sikerült,fellángolás volt max,ki is fulladt mindig a következő szezonra . Én leszarom, hogy kinek az érdekkoréhez tartozik a tulaj. Felőlem Bajnai is csinálhat élcsapatot. A 7-9-13. helyek nem sikerek. Se most se korábban.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 2:41 du.

Egyetértek!

Laca
Laca
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 10:24 de.

hat a szepseg relativ, szoval de, Hemi multja sokat szepult az evek mulasaval. lehetne csunyabb is , de nem volt akkora szerencsenk a tulaj valtasnal 🙂

DélPest
DélPest
november 9, 2022 7:30 de.

Azzal azért számoljatok, ha esetleg lesz uj tulaj, akkor az nem onszantabol jon ide, mint ahogy a mendelenyi-bozo duo se ugy jott ide.
Bioteches tulajok nem akarnak egyelore jonni, de ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 9:11 de.

Ez amolyan információ féle? Vagy csak saját véleményed ?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 8:49 de.

„ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz.”
Most öszintén….ha valaki úgy jön ide, hogy muszáj, mert különben….akkor vajon milyen sportteljesítmény várható….hisz ne gondolja senki, hogyha a tulajdonosi pálcát muszájból adják, akkor az elvárás nem fog mellé jönni….na most ha én vezetek valamit, és azt mondják, hogy okés kaptok mindent, csináljátok ahogy akarjátok, de az idei dobogó, mk adott, jó lenne, ha a tervek szerint alakulnának a dolgok, akkor olyan fenemód lelkesedésem nem lesz a melóhoz….ha értitek….

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 9:14 de.

Az újpesten kívül mindenhol olyan tulaj van aki azért van ott mert muszaj volt. A kérdés az, hogyha már ott vannak, akkor mennyire veszik komolyan.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Ray
november 9, 2022 2:04 du.

Hagyjuk már ezt. A belga is ugyanúgy kamu,mint az öreg volt,és mellékvágányon szarrá keresi magát szélárnyékban az ingatlanpiacon NER háttérrel.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 9:11 de.

Mendelenyi bozo duo is muszajbol van itt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 8:09 de.

Biotechesek mint szponzor merültek fel nem?

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 9:12 de.

Mar kb fel eve felmerult hogy ők veszik at a klubbot de latjuk egyelore mennyire sikeresen

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 10:42 de.

Én azt hallottam,hogy főszponzornak akarják behozni. Amikor jöttek támogatónak akkor vetődött fel egy komolyabb dolog. De ha átveszik az egészet az jobb is

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 8:10 de.

már rég azok

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 9, 2022 8:22 de.

„támogatók”
Főszponzornak, nem olyannak aki hoz fehérjét.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 7:37 de.

Nagyjából kódolt is az eredmény :-(. Egy esély van: szakmai vezetés. Ennyi.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 7:31 de.

Az kemény.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 9, 2022 4:11 de.

Ezek a kóklerek meg,ha el akarják adni a klubot,akkor azt addig tegyék,amíg menthető a helyzet. Különben nagyon ki fogják húzni a gyufát,ha szépen kiejtenek,majd lepattannak.
Már így is szar helyzetbe hoztak minket ezek a balfaszok.

csakakispest93
csakakispest93
november 9, 2022 2:40 de.

A pepsifoci szerint jöhet az új tulaj. Valaki tud valamit esetleg?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  A69W
november 9, 2022 5:29 de.

Az évszázad húzása lenne ha a játékosokkal is tőzsdéző Hemingway – szakmai nyelven mondva- vissza SHORTolná a klubot. Azaz eladta 4 milliárdért, majd pár év múlva jelképes 1 (azaz egy) forintért visszavenné 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 9, 2022 5:56 de.

Ezen a verzión sem csodálkoznék….sőt jelen pillanatban lehet ez a megoldás legalább valami stabilitást hozna.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 8:03 de.

Bolond lenne szerintem visszajönni. A helyében én is élném Mexicoban az USA-ban a boldog nyugdíjas éveket. Gács Pali azért képben van az itteni helyzettel és Hemi ebben a mai viszonyok közötti felállásban már nem tudná még minimumion sem működtetni ezt az egészet saját tőkéből mint annak idején. Állam bácsi meg kizárt, hogy úgy viszonyulna hozzá, hogy ő a mi kutyánk kölyke. Szerintem ez így utópia és valahol nem is lenne egészséges, ez már egy teljesen más világ mint anno volt.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  A69W
november 9, 2022 4:24 de.

Jöhet vissza a papa és sokan boldogak lesznek. Álé álé, papa hemingvéj, papa hemingvéj!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 9, 2022 4:27 de.

Akármit mondasz,a nagy csövességben és ellenszélben is megfelelően irányította a klubot jobbára.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 9:06 de.

Amikor a a miniszterelnökkel együtt érkezik a kormány évértékelőjére ,szerinted mekkora „ellenszélben” volt valójában? Vagy amikor az úgy teszel pénzt valamiba,hogy a szinte azonnal eladott játékosok értéke fedezi a befektetést? Esetleg nem csak a csapat jár hozzá, hanem egy telek is stadionnal,amit később megvesznek tőled?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 5:47 de.

Figyelj csak, nem kedveltem, de a bajnoki cím miatt adnék bele a gyűjtésbe, hogy legyen 1 szobra Kispesten. Megpróbáltunk „ner”-ek lenni 3 évig, annyira nem jött be, felőlem jöhet újra a vén szarrágó, már azt se bánom.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 9, 2022 5:48 de.

Vén szarrágó…
Barátom kurva korrekt vagy.
Én sem voltam/vagyok Hemi fan,de ami tény,az tény!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 5:50 de.

Kényes az ízlésed. Írhattam volna vén g..-t is.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 9, 2022 2:05 du.

Igen. Úgy lett volna korrekt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 9, 2022 5:56 de.

Kényes a lófasz.
Én csak nem köpködök olyanra,akinek köszönhetek valamit.
Pedig elhiheted,hogy alig vártam,hogy lelépjen és átvegye egy tőkeerős tulaj a klubot.
Hát ez nagyon nem jött össze.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  A69W
november 9, 2022 2:41 de.

Hát nem tudom…..azért elég egyértelmű számomra, hogy nincs az az épeszű tulajdonos, aki megvásárol egy klubot, hogy utána csúsztatott közpénzen futatott csapatok ellen küzdjön. Kvázi véleményen szerint neren házon belül megoldva…..csak a lényeg, hogy valami ténylegesen Honvéd érzelmű tulaj legyen, mert különben úgy járunk, mint ezekkel a faszokkal…aztán ki tudja, hogy mi lesz a vége…én már ebben a bohóc rendszerben semmin sem csodálkozom.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 4:00 de.

Kicsit szűk a keresztmetszet. Találni olyat aki:
a) „Honvédos”
b) pénzes/ illetve ld. d) pontot
c) kapcsolatai vannak, nagyon felül
d) ért a focihoz/olyat hoz vezetőnek aki ért a focihoz (és ezt hagyják neki)
e) akarja és tudja finanszírozni a klubot hosszú távon.

Ez sztem én vagyok, csak két dolog nem stimmel: a b)c)e) pontok nincsenek meg, illetve én idén másra gyűjtök. 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
november 9, 2022 4:12 de.

nem kellett volna egy hétig Berlinben bóklászni, aztán akkor lenne zsé a fontosabb dolgokra…ugye.
ui. zsé a Honvéd vásárlásra…értettem 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  A69W
november 9, 2022 5:19 de.

Az lenne a nagy dobás!
Kb 10 szeres a vagyonuk a mostaniaknál!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  A69W
november 9, 2022 3:16 de.

Róluk lehetett hallani korábban,de aztán elhalt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 4:02 de.

Azért a 4ig nagyot szólna…Biotech-et is hallani.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 4:07 de.

Mióta hallod ezt a témát,hogy árulják,illetve hogy érdeklődnek a klub iránt?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 3:08 de.

Már bocs,de hagyjuk már ezt a Honvéd érzelmű kislánykodást a profifociban.Teljesen lényegtelen! Pénze legyen,az a lényeg! (Pár hónapja egy halvány Lévait hallottam,de nagyon halványat)

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 4:36 de.
Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 3:59 de.

Lévai ki?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 4:05 de.

Biotech-es.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 4:25 de.

Róluk egyébként tudni lehetett,hogy miért érdeklődnek/tek?
Érzelmi vonal,vagy a klubbal rejlő potenciál miatt?
Gazdaságilag erősek ugyan és jól menedzseltek,de nem tűnnek elég nagynak ahhoz,hogy egy ilyet nyélbe üssenek.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 9:16 de.

Becsült vagyonuk 2021, tok-vonó,50 milliárd.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 4:40 de.

Nem tudom miért érdeklődtek,csak annyit tudok,hogy màr szezon elejèn hallani róluk.Valóban anyagilag nem nagy potenciàllal rendelkeznek,de ha ők lesznek ès azt a szervezettsèget,szemlèletet amivel a cègüket felèpìtettèk àtteszik a Kispestbe màr jól jàrhatunk.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 4:50 de.

Fentebb linkeltem a forbes 2021-es listáját.
Mo. 29 leggazdagabb családja. A mostani tulajok sehol nincsenek hozzájuk képest. Honnan vetted ezt az anyagilag nem nagy potenciált?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
november 9, 2022 6:19 de.

Az,hogy vki 29.ik leggazdagabb embere attól még nem azt jelenti,hogy minden vagyon pènzbeli.Az összes vagyonelem is belatartozik abba,ami 29ik helyre teszi őket.Volt ugye itt màr leisztinger is tulaj,mint 3ik legazdagabb,mégsem volt a miskolc olyan szuper.A Biotech vállalat üzemi eredménye 2,9 milliárd forintot ért el a 2020-as 2,7 milliárd után, illetve az adózott eredménye elérte a hárommilliárd forintot, vagyis félmilliárd forinttal haladta meg a cégcsoport 2020-as nyereségét. Ezek a szàmok fasorban sincsenek egy Mol,Otp,csúti vagy MVM pènzekhez.Az ok,hogy módosabbak,mint a mostaniak,de azért nem kolbászból kerítès lenne velük sem.Tőlük inkàbb az a szakmaiságot,piaci szemlèletet várnàm,amivel felèpìtettèk a cègüket!Sztem utóbbival sokat nyerhetnènk!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 7:29 de.

De ők nem akarnak jönni

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
november 9, 2022 7:30 de.

Ki akar?
Akar egyáltalán valaki?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 6:29 de.

Ohh értem ennyire nem néztem utánna:) szerintem is nyernénk velük. Csak kérdéses, hogyan áll a kormány hozzájuk…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
november 9, 2022 5:53 de.

Én dobtam be.
Valami 20 milliárdos bevételt olvastam róluk/valamelyik mostani év. 20/21/22? Passz,nem emlékszem.
De azt bevételnek is kevesellettem,az meg távol áll a nyereségtől.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 9, 2022 6:02 de.

https://www.napi.hu/magyar-vallalatok/buksza-biotech-usa-eredmeny-bevetel-rekord-export-etrend-kiegeszito.753953.html

Én nekik örülnék. Nem haveri milliók saját jól menedzselt cég ami évről évre emlekedik. Aki világpicon vezetnek a szakmájukba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  santiago
november 9, 2022 7:29 de.

Jó.
Ügyesek egyébként az tény.
És többnyire nem hátszélnek köszönhetően.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 4:17 de.

Kösz Szabi.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 3:34 de.

Miért a profi fociba belefér a tao, kormányzati tartalék, irányított szponzor? Hagyjuk már….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 3:12 de.

Lévai Anikó jó is lehet. Biztos le akarná nyomni a férjét mert utazgat nélküle.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 4:36 de.

Akkor Ràhel…bababoltjàt reklàmozhatnànk.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Tusi
november 8, 2022 12:02 du.

Én megvettem!
„Pedig egy olyan szakmai stábbal, amelyben Supka Attila lenne a vezetőedző, Dajka László a másodedző, Andrusch József a kapusedző, a háttérben pedig Détári Lajos, Esterházy Márton, Sallai Sándor és jómagam adnánk tanácsokat – sokkal rosszabbul állna a Honvéd? Nem hiszem…”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
november 8, 2022 3:48 du.

A felsorolt nevekből Esterházy-t,Sallait mindenkèppen a klub kötelèkében látnàm.Ahogy eddig,továbbra is azt mindom,hogy amíg a klubházban nem kispesti érzelmű emberek ülnek döntèsi pozícióban,addig ne szâmítsunk semmi jóra.Addig amíg egy ződ,volt kemènyvonalas szurkoló van a csapat mellett mint technikai faszom tudja mi,addig nincs miről beszèlni.Addig,amíg Szíjjas csontig benyal a ződeknek a sikereik miatt,nincs miről beszèlni.Jelenleg a klub egy szìntelen,szagtalan kèpződmèny,identitás nèlkül.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 9, 2022 3:09 de.

Írj egy másikról,és az engedélykérésekben ott lesz akkor az.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  A69W
november 8, 2022 3:39 du.

Pisontot még bevenném és akkor szerintem holnap reggel kezdhetnének is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 8, 2022 3:49 du.

Pisontot??Hova?Minek?Tisztelem,de szakmailag nem egy èles kès.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Tusi
november 8, 2022 11:46 de.

Persze, hogy több, de szerintem Kispest szurkolóként -tudat alatt- elfogult.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x