© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Mámoros üdvözletem! Nem akarom még dicsérni Klafuric mestert, de tegnap jók-voltak a megérzései, a cserékkel-kapcs.ban-főleg Gomis húzása, és Lukinnyó végigjátszatása! Vissza jönnek a sérültek és velük+ a győzelemmel kapunk már 1-lökést végrevalahára! CS.A.K.
A góloknál hatalmas érzelmek szabadultak fel. Mitrovicot is érdemes volt nézni mennyire őrült módon tudott örülni.
Rossz az infóm, hogy lecserélésekor pedig földhöz vágta a mezt???
Ami a kezében volt pont azt baszta földhöz. Ez a mez volt ja. Mérges volt a lecserélese miatt.
Túlfűtött,túlpörgött állapotban volt,de még nagyobb extázisban örült a gólnak.
Így jó lenne mindenkinek, ha a padról őrjöngene!
Jó reggelt Győztesek! 🙂
Egy apró siker és máris mennyi pozitív hang. 🙂 Istenem, de kevéssel is beérjük 🙂
Kérdezem,ha úgyis tudunk játszani, mint az uccsó 10 percben, akkor azt miért nem tudjuk kitolni nagyobb intervallumra?
Klafu is megjegyezte, hogy a szerkezetváltás volt a kulcs a győzelemhez. Ez egy piros pont neki.
Viccesnek tartom, hogy az eddig jegelt Klemenz csapatunk egyik legjobbjává nőtte ki magát, miközben az ezüstvédelem lassan kikopik a csapatból?Hogy is van ez kérem?
Gomis úgy kell arra a kp-ra, mint egy falat kenyér.
A nemzet csapat ellen egy döntetlennel kiegyeznék. A téli időszak pedig nagy talány lesz és vízválasztó a klub életében. Nektek akik pedig tegnap ott voltak nagy pacsi és köszönet!! A „vasas bérletesnek pedig”a 2ik álmatlan éjszakát okoztuk :)))))
Szépen összefoglaltad a lényeget.Egy döntetlennel vasárnap látatlanban kiegyeznék én is.
Akkor amit lejjebb írtam(Lukic,Zsótér,de ide vehetjük Szappanost is),azok a kaliberek,akik kellenének a bentmaradáshoz,azokat bűn eladni ilyen necces helyzetben. Ahogy tavasszal felcsúton,úgy most is ők húzták be a meccset szorult helyzetben(Lukics gólok,Zsótér gólpassz).
A tegnapi győzelemmel maradt esélyünk bentmaradni,de össze kell kapni magunkat.
Zsoterral nem tudok egyet erteni. Abszurd a passzpontossaga es a beadasai. 10/2 az tragikus szam, kb ezt hozza.
Egyetértek ha ez a három játékos távozik azzal lehúzhatjuk a Kispestet a wc n!
abszolút nem biztos…Tujvel nagyon jól szállt be.
Zsótérnak kb annyi jó meccse volt, mint rossz.
Luki minőséget nehéz lesz hozni, de 1 más karakterű hatékony center érkezhet talán.
„Zsótérnak kb annyi jó meccse volt, mint rossz.”
Ez hogy jott ki? Iranyitokent es ugyeletes pontrugokent sikerult osszehoznia ket golpasszt es nulla rugott golt. Evek ota a legnagyobb kerekkotoje a csapatnak, csak azzal hogy hajt mint egy eszetlen barom, elkapraztatja a kozosseg futballvak reszet. A legnagyobb erosites az o tavozasa lenne.
Ahol nincs társ és ahol irányítóként a zongoracipelést és a védekezést is neked kell megoldani ott ne várj csodát.
De majd nézd meg felcsúton és nézd meg mit produkálunk mi. Nélküle.
Banyek valaki te semminek se tudsz örűlni, s te vagy a VAK Zsótérral kapcsolatban! Zsótér kell!!!
Pontosan.
szubjektíven…kb.
kevés látványos dolga van és sokat hibázik, tegnap semm volt jó…de milyen gólpasszt adott ?
sok zakatolós, védekezős meccse volt.
Száradjon le a keze annak, aki eladja Szapit télen a LOM-nak.
Capanban van valami, mintha tudna focizni, Klemenz stabil, Doka szertelen, Szabó Alex alakul. Zsótér indiszponált.
Mitrovic olyan érzést vált ki belőlem, mint anno Laczkó: ideges leszek, hogy mi a f…szt keres a pályán ezzel a semmi alibi pöszmörgéssel. Bocskay szürke. Lukic dupla és mintha pislákolna valami kis láng. Ennin semmi, mondanám hogy szürke, de fekete. Kocsis az első félidőben kifejezetten lendületes volt, az egyetlen ember aki át tudott menni párszor a rozsdás védelmen. Bálnavadász zéró, az ezüstvédelem csalódás, Domingues jól száll be, de hamar szürkül, Gomis elmegy sok szódával.
A társaság egyik felén rezignáltságot, fásultságot láttam, a másik felén pedig görcsöt. Nem éreztem a csapategységet, viszont a góloknál kipattanó érzelmek, az egész csapat összerohanása olyan volt, mintha valami nagy feszültség pattant volna el, mintha pislákolna még ebben a csapatban némi szív.
Meglátjuk télen, hogy ki marad és ki megy.
Capan tényleg jó volt. Ahogy küzdött az példaértékű. A gólnál azt hittem elájul örömében. Ez átragadhatna mindenkire. A görcsösséget én is éreztem, szerintem azért mert tudták,hogy csak a 3 pont ad egy kis vigaszt,ha kikapunk teljesen lecsúszunk.
nagyot küzdött és gól lett belőle, ritka élmény ez a kispesti védőknél
Legalábbis az ellenfél kapujánál…
Legalábbis az ellenfél kapujánál…
Capan tetszett támadásban nekem is!
Gomissal ketten jók lehetnek a középpályán!
Óóó miért így kellett ennek történnie? Most hónapokig hallgathatjuk CSOKIKISPEST kollégát, hogy Lukic mekkora király. 😉
Lukics hány gólt rúgna egy épkézláb csapatban?
A kispadon ülve? Nem sokat. 😉
Majd Kocsis. Tegnap megcsinálta a cselt, de arra már nem futotta, hogy megálljon, és nyugodtan körbenézve, visszagurítsa lövésre az szabadon lévő társnak. Sajnos azon a szinten vannak még, hogyha nem látják, nem tudják hol van a labda. Lekéne higgadniuk.
megvolt a tempoelőny egy óriási passz után, teljesen feleslegesen vitte kifelé , onnantól meg hogy hogy és mit kellet volna lényegtelen.
annyira evidens, hogy ezt kellett volna csinálja, a nehezén már túl volt… talán majd a rutinnal javulnak a döntések.
és nagyon kéne 1 kis nyugi a csapat körül.
Szerintem ő be fog indulni. Jól cselez,jól kerül helyzetbe. Az utolsó döntései szarok de ahogy mondod, ha lehiggad,azok is jobbak lesznek. Fog ő még örömöt okozni. Ő is érzi,hogy ez még kevés, kellene neki az a gól,neki is és a csapatnak is sokat segítene. Télen hátha felépítik.
Kocsis jó lesz. Gyors, jól cselez, lendületes és helyén van a szíve. Kell Neki a gól, tegnap már majdnem megvolt. Sokat kell erősödnie fizikálisan, de ha itt marad és NB1-esek maradunk, akkor két év múlva alapember lesz.
Már most is alapember 😀 Télen kell rá egy kis izom, gondolom a szar döntéseiből tanul/rutint szerez és legközelebb higgadtabb döntéseket hoz.
Nálam az alapember azt jelenti, hogy folyamatosan 90 perceket játszik, hétről-hétre. Erre jelen pillanatban még fizikailag is alkalmatlan. A jó döntéseket a fizikai állapot nagyban meghatározza.
és lő 8-10 gólt
Ja értem. Úgy nem az 🙂
10-15 öt amennyi az átlagos mennyisége volt mielőtt idekerült!
S amennyi itt is volt ameddig ki volt szolgálva
ott könnyű
Baráth Boti szegény most ért mélypontra. Luki lefutotta, megmajmolta. WTF?
Kapott egy kellemes hintát még mindig pörög benne a labdát kutatva…
Nagyon leépült, nem tudom mi történt vele..
Hát, a covid állítólag nagyon elkapta. Talán az.
Ezért választ rossz megoldásokat, vagy ezért helyezkedik rosszul?
igen azért választ rossz megoldásokat és ezért helyezkedik rosszul, mert a végére leeresztett, mint a lufi, lépni alig tudott.
a covid vagy/és az oltás tönkrevágott sok sportolót, köztük őt is. :/
csak erről nem sokat beszélnek, mert most ez nem PC.
usa seregben készültek felmérések az oltások hatásáról, nagyon durva esetek és számok vannak.
Ez komoly?
Hol olvasol ilyen témaköröket?
Boti a betegsége előtt is szar volt sajnos, csak akkor azt hittük,hogy a kihagyás miatt. Aztán azt hittük a betegség miatt. Majd azt,hogy az edző miatt.
de előtte legalább fizikálisan rendben volt, még válogatottban is voltak jó meccsei.
Aztán jött az amerikai kaland a korai kieséssel és szerintem mind fizikálisan mint játékban visszaesett. Akkoriban volt a tipikusan az 50. percben kipukkadó csapat emlékeim szerint aminek tagja volt. Mind1 is, essenek ki 🙂
Ìtèlőkêpessègét is rombolta ezek szerint.
Talàn ez a meccs is megmutatta,hogy a vasasos kispestieket miért nem kellett marasztalni.Holcsika is „leèpült”a 13-ban.
Pontosan!
A kishonvéd (vasas) Holenderestől, Hidistől, Baráthostól, Cipfestől, Novothnystól még nálunk is nagyobb balfaszbrigád lett!
Egyiket sem sírom vissza és teljesen jogos volt a picsánrúgásuk!
Azért nem kellene így beszélni róluk, 2017-es bajnokainkról beszélsz.. Nem megy nekik most, de nem kellene őket balfasznak nevezni..
De hát azok!
Én örülnék a legjobban ha még mindannyian itt rúgnák a bőrt Eppellel Nagy Gerivel együtt és a Honvéd dicsőségét öregbítenék!
Ellenben az a helyzet hogy hálistennek mutatott játékukat látva már Diósgyőrben, Mezőkövesden és Angyalföldön keserítik a nagyérdeműt!
Szerettem Őket mind!
De évek alatt bizonyították nálunk hogy már nem focisták!
Azért legyünk öszinték, a Vasasnak is voltak nagy helyzetei..
Voltak igen
őt azért még mindig el tudnám képzelni nálunk
Nem tudom,az elmúlt fordulókban nagyon kaki volt.De igazad van a régiek közül ő valóban jöhetne.
Beleszürkül. Mikor egy komoly csapattól odament pirított rendesen. Aztán fokozatosan benyelte az angyalföldi valóság. Ha marad félő,hogy úgy jár mint Boti
Na EZÉRT Lukic az avatarom, mert Ő a Kispest EGYETLEN FUTBALLISTÁJA!
Mezőnyben, mert van egy VALÓDI KAPUSUNK is!
Szappanos!
Capan szoloja nelkul Lukic sem lo kapura, nem volt csunya jelenet ahogy kihozta a labdat…
egész stabil középpály lenne vele+Gomissal +ha hátul végre összekapná magát a várdai ezüst híd…hmm…
Bocskay helyett bármikor
Amelyik már be sem fér…
gondolom, ha összekapná magát, beférne.
és Capan jöhetne egyel előbbre.
Nenad JuszénBolt Lukic.
koszonhetjuk Botinak a benazast, nelkule nem lett volna meg a masodik
Véletlenül se a csatárunk a SAJÁT CSATÁRUNK cselét dícsérd!!!
azt mar lajkoltam az elso hozzaszolasnal, ne legyel paranoid 🙂
NENAD LUKIC!!!!!!!!!!!!!!!
vasas specialista 😀
Nagy szerencse, hogy Baráth már nem nálunk játszik. Nagyon megszívatta Nenad.
Boti még velünk van 🙂
Ezt most megkönnyeztem.
LUKIIIIIIIIIIIIIIIIC!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!
ERRŐL BESZÉLEK BASSZÁTOK MEG!
Mi a leghosszabb hazai nyeretlenség világrekordja?
Mitrovic Johnnsoni mélységekben!
Látványosan földhözbaszta a Kispest mezt!
Ez kimaradt. Körülöttem mindenki megtapsolta, hogy végre lement. Alibikirály, max torokra jó.
A bajnokság két kiesőjét láthatjuk „játszani”…
Mint csapat nem létezünk.
Borzalmas meccs…
Szánalmas Mitrovic és Zsótér is!
Egy kibaszott szögletet nem tudnak beívelni!!!!!
Zsótér maj csúton hirtelen megtanul focizni,figyeld meg.
Szögletrúgáshoz milyen edző kell?
Szögletedző. Usában biztos van. Bedobásedzőt tényleg hallottam.
A mai napon egyet sem sikerült…
Lehet szidni Lukicot de passzolni és kapura lőni is csak egyedül Ő képes ebben a csapatban!!!
Lukic milyen szép passzt adott!
Kocsis is végre belőtte de sajnos les
Azért tudta berúgni.
Hát ez valódi kiesési rangadó!
Nem véletlenül áll ez a két csapat a tabella alján!
Ami szabadrúgásaink ajándék az ellenfének.
…csakúgy, mint a kapukirúgásaink, illetve a hátsó játékosaink előreívelése. Szar minden.
Kocsis egy nagy rakás lófasz!!!
Gólképtelen hülyegyerek!
Döbbenet volt, hogy mit csinált..
…úgy, hogy a nehezét már megcsinálta.
Zsótér körül nyolc(!) vasas-játékos áll, erre Mitrovic kinek passzol? Hát persze, hogy Zsótérnak.
Dermesztő, hogy ez a szar Vasas is kultúráltabban játszik, mint mi.. Mák, hogy az a fejes nem ment be
Ez a meccs olyan szar, hogy vallatni lehetne vele Guantanamo-n.
Családiba nem ért el a bojkott. Alig vagyunk a büféknél.
Baszki, vagyunk vagy négyen, a szektorok szalaggal lezárva szépen. De ciki lenne ha a 20. percben négyen özönlenénk be. 😀
Szappanos is meggyógyult
Nincs kedvem elindulni…ilyen is reg volt.
Azert kimegyek, de mintha a kivegzesemre mennék.
https://www.transfermarkt.com/prostar/beraterfirma/berater/3703
Kezdjük el keresni az új igazolásokat. Segítek minél lejjebb található és minél ügyetlenebb annál esélyesebb nálunk.
Azok akik szintén egyet értenek a 20 perces távollét miértjével, de őmaguk azért a meccs kezdetétől a nézőtéren akarnak lenni, azok bevállalhatnának egy olyan molinót: „Mi még bírjuk gyomorral ami itt zajlik, a többiek a büfénél hánynak” 😀
Biztos benne lennének a holnap nso.hu képes hírei között. 😀
egy biztos, még a büfét is bojkottálom…
Én még a bojkotot is bojkotálom.
Bojkottàlom azokat,akik bojkottàljàk a bojkottot.
Én még a fratyi drukkereket is.
Ha belegondolunk,akkor Szappanos itt miért nem játszik,a válogatottba meg miért megy? Biztosan nem sérült.
Nos, a sérülése már kezdetektől furcsa volt. Tele lett a töke, nem csodálom.
Tényleg sérült volt, ma már véd
Azért az jó. Imádom Tujvit, de ő beugróként tud nagyot alkotni.
Egy ötössel el is köszönt!
Facebookon többen írták,hogy Szappanos fehérvár,Zsótér+Tamás felcsút. Valaki el is köszönt már Szappanostól elvileg.
Marad magyar felnőtt játékosunk?
Külföldiekre könnyű lesz kenni a kiesést.
Igen. Ez a jelen állás. Sajnos rossz helyre csorgott le az infó és ezáltal kikerült a facera. Pedig ha valamikor,akkor pont most nem hiányzik az ilyen típusú feszültség keltés azért, hogy adja a „jólértesültet”.
Aki menni akar menjen.Nem szeretném,hogy kiessünk de ha ez kell a megújuláshoz ám legyen.
És lenne megújulás?
Vasasnak van? Diósgyőrnek van?
Mtk-nak van?(feljutnak/kiesnek-feljutnak/kiesnek)…
Nem, hogy megújulás nem lesz hanem mindenki aki ér valamit lelécel. Szétszéled az akadémia is, már várnak rájuk a fradista, videoton keselyűk….
Miért van valaki akiért kár?
Pontosan.
Kb mennénk a süllyesztőbe.
Annyira keves lehet a penz, hogy mindenkit eladnak akiert kaphatunk nemi aprot…ha ez van, akkor tenyleg irany a masodosztaly
Lukic, Zsótér és Tamás helyett van kinézve játékos. Sokkal szarabb már nem lehet ☺️ Légiósok közül se marad mindenki mert lázadnak.
Az tök jó, ha egy ilyen szar helyzetben megint lecseréljük a keret felét..
Pár éve ez a dióknak is bejött. majdnem.
De! Lehet sokkal szarabb.
Azért ez három minőségi játékos magyar szinten,akik egy kiesés elleni harcban nagyon jól jöhetnek.
Csak azt nézzük,az előző idényben melyik két játékos góljával(az említett 3 közül) maradtunk benn a sorsdöntő meccsen.
Na ez jó hír hogy legalább pótlás lesz. Remélhetőleg azonnal bevethető játékosok.
Miert lazadnak? Penz, edzo, vezetes, egyeb ( gondolom az eredmények miatt nem, de rosszindulatú vagyok.)
Ui. Lukicot mar nem sajnalom, tkp. Tamast sem, de persze kerdes ki jön helyettuk
A meccs tükrében azért sajnálhatnád mégis!
Egyetlen játékos aki tud passzolni és kapura lőni!
Az eredmények állnak a legközelebb a tippjeidhez. De egy kicsit minden belevág. Ha leírnám kapnám az ívet ahhoz meg nincs kedvem ☺️ High megírta 1-2 hete egyébként.
Ui az Ui-ra 😀 :
Tamás helyett ott van Benczenleitner is. Doka elvileg marad. Én Tamást nagyon sajnálom.
Benczleitner,aki rutintalan az Nb1-ben.A jelenlegi helyzetünkben vele kìsèrletezni tökön szúràs.Ez a fiatalosdi eddig nem vitt minket előre,max a pènzbeli tàmogatàsban.
De a mieink . Barnát legalább úgy próbáljuk ki,hogy nem égett meg az nb2ben.
Ja ok, most megnyugtattál. 🙂
az a nagyobb gond Szabi, hogy a fiatlok mellé értelmes és topon lévő érett játékosok kellettek volna és nem Mitrovic a nyugger tempójával. :/
Benczenleitnernek már most több esze és technikája van a focihoz, mint Tamásnak.
az tény, hogy fizikálisan és sebességben jobb TK, de milyen eredménye van az éretelmetlen rohangálásának ?
Jairo meg lukic azért elég érett ahhoz hogy Kocsis végre eltalálja a kaput úgy vélem. Meg úgy, hogy nem véletlenül nem kapkodnak utánuk, és a jelenlegi szereplésben jelentős szerepük van,hiába megy a szerecsenmosdatás,hogy a fiatal nem tehet semmiről.
Jairo mikor rúg újra labdába? Mennyire súlyos az a súlyos sérülés?
Remèljük csak sèrült ès nem más van a dologban.
pm
„a fiatal nem tehet semmiről” -olvastál ilyet vagy csak szeretnél belekötni ?
épp senki sem beszélt a spanyolról vagy Kocsisról…
Csak szeretnék belekötni? Mibe?
Alighanem az utóbbi, ma Te vagy a kiszemelt…
Tibi, én már elengedtem ezt storyt. Ami most van Kispesten az számomra a legrosszabb rémálmaimat idézi és megvisel minden téren.
Nem emlekszem ra, de majd ma, vagy vasarnap vélhetően meghallom a meccsen szemelyesen valakitol.
Sztem pénz miatt.
Zsótér és Tamás utoljára pénz belőlük. Ez nem egy szokatlan eset a futballban. Szappanos, és ők is,piacképesek ,azért eladhatóak. Az itt agyonajnározott fiatalokért meg senki sem kínál egy árva kanyit sem még úgy sem, hogy járna utánuk tavasszal is pénz. Ezen kéne töprengeni inkább az állandó vészmadárkodás helyett.
Ez szép lesz, sima kiesés..
Egyébként,ha már Biotech.
A 2021-es adózott eredménye 2,5 – 4 milliárd között van(forrás: nemzeticegtar.hu). Ez nem egy nagy összeg(még ha tudjuk is,hogy kozmetikázva vannak ezek mindig a megfelelő irányba).
metALCOM ZRt. ugyanitt 300-500 millió közötti eredmény 2021 🙁
Lehetetlen megmondani a valós számokat! A céghálón igazodjon el valaki!
Szürkével a Metalcom
https://drive.google.com/file/d/1DsVbMJ_0359K_vsf0Z6_EP3U9KhfiaGg/view?usp=sharing
Milyen neven talatad meg? E-beszamolon nem talalom…csupa ‘va’ meg ‘fa’ ceg van ilyen neven.
Ui. A Biotech USA kft utolso nyilvanos merlege 2018-as. Azota semmi. Persze lehet, hogy atalakult, es en vagyok bena
Optenben megnèzem.
metALCOM ugyanitt 2015-ös beszámoló a legfrissebb
Valami a site-tal lehet, mert a metalszart anno elemzgettuk itt es lathato volt a 2018-19 is.
Azóta biztosan kérdezősködött a Transparency internáci on áll : )
azóta ezt is titkosították 30 évre.
Azt akartam megnézni,hogy ott van-e Lőrinc vmilyen formában (akár másik céggel) a tulajdonosi körben es a Googleba ütöttem,hogy „Biotech tulajdonos” ,erre adta ki 4., vagy 5. találatként a nemzeticégtar.hu-s dolgot. Rákattintottam és itt volt pár ingyenes adat.
Nincs fenn sehogy, de mas oldalakon hivatkoznak 2021-es merlegre, nem ertem…
Az érdekes akkor.
Ezt láttam egyébként.
Jaja. Ezt talatam, de nincs fenn 2021-es merleguk, vagy telon nem tudom csak megnezni…majd geprol kesobb megprobalom
És mellette azt is tudni kell hogy (ha jól emlékszem) 2021 elején a Boitech leszerelte, bezárta teljesen a kőbányán lévő shaker és dobozgyártósorát.
A 4IG-től se legyünk kihasalva, hiába van pénzük ugyanolyan kóklerek mint a metalcom. Ahova nyúlnak ott fű nem terem többet. A Digit államilag ellehetetlenítették ( nem kaptak a román tulajok frekvencia blokkokat, nehogy normálisan be tudják indítani a digimobilt), majd felvásárolta a 4ig, aki rögtön leállította a lakossági 10Gb/sec hálózat fejlesztését, levett a kábeltévé kínálatból rengeteg csatornát és rögtön 15%-kal megemelte az árakat. Majd felvásárolta azt a működésképtelen vodafone-t ami a UPC kb 15 éves toldozott-foltozott hálózatát használja. Pocsék szolgáltatást nyújtva, elérhetetlen ügyfélszolgálattal.
Na úgyhogy ilyen tulaj már van, ilyenek nem kellenek 🙂
Mi, kispestiek mindig elégedetlenek vagyunk/leszünk. 🙂
Jöjjön hát a FeD, az USA kvázi nemzeti bankja. 🙂
Vagy a Volkswagen Group (nem, nem a Porsche Hungária Kft., hanem a z német AG.) 🙂
Én Mártha Imrét szeretném 🙂
Danika…:)
https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-sokkal-tobb-jo-ert-ebben-az-evben-mint-rossz-gazdag-daniel-2923173
Korrekt.
„Huszti: Meg kell találnunk azokat, akik legalább futnak
A Mol Fehérvár vezetőedzője szerint mélyen bele kell nyúlniuk a keretbe, Negóval sem elégedett.”
Talán nálunk is ezzel kéne kezdeni… nyilván nem futóversenyre készítjük az aranylábúkat, de 1 motivált,pörgős, hajtós alap nélkül már pontot sem nagyon lehet szerezni az nb1-ben.
Huszti egy kókler, tök mindegy mit mond.
Ma rázd meg magad, Klafu! Mutasd meg,amit eddig még sehol!
Ha eddig máshol nem tudta, na majd pont most, nálunk. Irigyellek, hogy ilyen optimista vagy.
Irónia volt.
Tekintettel arra, hogy a Fradi ellen nincs sok esélyünk, így ha holnap csoda történik és nyerünk, akkor is kieső helyen fogunk telelni
Hacsak nem nyerünk 4-0 ra.
Ujpest verte ezt a jó Fehérvárt, Fradit vernünk kell majd.
Előre bocsájtom hogy NEM VAGYOK HEMINGWAY RAJONGÓ!
De azt kell látni hogy amikor Ő volt a tulajdonos akkor volt a klubnak TULAJDONOSA!
Aki a saját vagyonát, üzleti érzékét, józan gondolkodását tette a klubba annak minden reális kockázatával!
Nem várom vissza az öreget mert ami akkor működött és szerencsével bevált az ma már édeskevés lenne!
Akkoriban a Fidesz még a hatalma megerősítésével, a ballibsik szétverésével törődött s nem azzal hogy a fagyikának, felcsútkának, vadásztölténygyárnak pumpáljon tízmilliárdokat!
Akkor az öreg néhány milliárddal s egy hatalmas szerencsével (Fabio Cordella) megtalálta Rossit és Lanzafamét!
Ma már ez nem lenne elég!
De akkor elég volt mint ahogy bőven elég volt (sőt rengeteg) a belga Louis de Vries egymillió dollárja is hogy a 80 as évek vége 90 es évek eleje táján VALÓDI TULAJDONOSSAL sikeres vagyis bajnok csapat lehessünk!
Ilyen VALÓDI tulajdonos manapság persze „idegenből” nem jön mert 16 éve 2/3 os többséggel van narancsba borulva az ország!
Marad a hozzánemértő kelletlen stróman aki mint láttuk képes teljesen lerombolni még a legnagyobb brandeket is!
Vagy… s ez lehet a mi legjobb esélyünk egy önnálló de azért Fidesz szel jóban lévő milliárdos cégvezér vagy krőzuscég mint pl a 4iG vagy a Lévay család féle BioTech!
Végezetül szerintem a Honvédra igenis szüksége van a Fidesznek és Orbán Viktornak mert elkötelezett a magyar futball iránt márpedig öt olyan klub van ami ennek a jelentős történelmét képviseli a Honvéd a fagyi a lilák a libák és a rozsdások!
Ezek közül előbbi 3 nak van jelentős szurkolótábora is!
Szóval szerintem van (kell legyen!!!) remény végre VALÓDI felemelkedésre s arra hogy visszakerüljünk a legjobbak közé!
Legyen bármi is a vége ennek a tragikomèdiànak két dolgot meg kell jegyezni.A klub elért a mocsár aljára,teljesen szétesett klub képe rajzolódott ki.A másik,hogy bizonyosságot nyert,hogy ebben a NER focivilàgban a Honvéd brand,nèv semmit sem jelent.Nincs elismerve a klubb,nincs tisztelet irànyunkba,dobtak neki egy kis „alamizsnát”-stadion,nèmi pènz kêpèben-de ezt is kóklerekre bíztàk.Nem kaptuk meg azt az odafigyelést vagy akàr látszatot,hogy velünk szàmolnak.Ha ez lett volna,akkor már 2 èv utàn felàlltak vagy felàllítottàk volna ezeket a haverokat,szèlhàmosokat.Eljutottunk
odàig,hogy egy falu csapata elsőbbséget èlvez.Nem tudom,hogy mi lesz velünk,hova jutunk de azt gondolom,hogy nagyon sok embernek okoztak kellemetlen perceket ès vettèk el szórakozásukat.Elvettèk azt,hogy egy fàradt hét,meló utàn legalább a hétvègi 90 percre elfelejtsèk a gondokat.Fogalmam sincs,hogy mikènt tudunk ebből felàllni…
Szabi semmi nem történik véletlenül…Tudod hány fradista fejemhez vágta,hogy ők a ország lejobb,legnagyobb tábora,és ti senkik vagytok hozzájuk képest…Sajnos a mostani tulajok ezt a véleményt alátámasszák.
Nos a fagyinál a Tcom mint főszponzor anyagilag és brandileg is sokat jelentett már az elejétől!
Nekünk is nagyon sokat jelentene egy valódi komoly főszponzor akár a BioTech akár a 4iG akár bárki más lenne!
Mert ott még egy nagy név lenne amit nem ildomos lejáratni!
A mocsár alján pedig még nem vagyunk mert valami csoda folytán évek óta megragadunk az NB1 ben!
MTK, Győr, Diósgyőr, Haladás cserélnének a mi mocsarunkkal!
Èn nem bízom ilyen kaliberben.Szètesett a klub teljesen.Azt látom,hogy Kun-Mendelènyi eldobta a gyeplőt,szarnak mindenre.Nyűg lett nekik ez az egèsz.Ha valójàban olyan sokat jelentene nekik,vagy csak töredèkét,ahogy szìnrelèpèsükkor hazudtàk,akkor nem engedtèk volna idàig jutni a csapatot!Ezt a szerencsétlen Docherty-t meg hagyjàk vergődni és ki lesz jelentve bűnbaknak.Szar időszak elè nézünk meggyőződèsem.
Új és VALÓDI tulajdonos esetén jöhet csak ilyen főszponzor szerintem is
Szaz szonak is egy a vége: akárki a tulaj ma, volt tegnap, lesz holnap, mindenki jojjon ki csütörtökön es vasarnap. Egy idore elbucsuzunk a Bozsiktol, es talan nemi szerencsevel -elobb utóbb- ezektol a balfaszoktol is. Mehetnek a picsaba, csak a Honved maradjon.
Maradjon meg mint csapat. NB1-es csapat. Sikeres NB1-es csapat.
Tegye fel a kezét aki nem ezt akarja.
Hú gyerekek baromi nagy dolog lenne akár a 4iG akár a Biotech!
Nagyságrendekkel több vagyonokról beszélünk!
Sokkal komolyabb dolog
Egyik se lesz tulaj, ne aggódj
Azt ne felejtsük,hogy senki sem a saját vagyona kárára akarja tulajdonolni a klubot.
Látom megy a vita a jelenlegi tulajok támadói és védelmezői között. Annyit tennék hozzá, hogy Hemi egy megszűnés által fenyegetett csapatot vett át, a jelenlegiek meg egy nemzetközi kupába rendszeresen kijutót.
Ezzel nem találkoztam, bár lehet, hogy csak nem olvastam végig.
Nincsenek jelenlegi tulaj védelmezők (ha láttál erre egy mondatot másold ide) és baszott unalmas már ez az előadás. De attól ,hogy a mostaniak szarok Hemingway 13 éve nem fog megszépülni.
Hemi 13 évét nem is akarja szépíteni senki. Olyan volt amilyen. Azért 13 év Nb1. Ha a mostani tulajokkal is jön 13 év Nb1 akkor majd szépíthetjük azt is.
Ha így folytatják ne maradjanak 13 évig. Azzal se leszek elégedett ha 13 évenként lesz 3 értékelhető év. Ha nem tudják ők se visszaemelni a Kispestet az élcsapatok közé próbálja meg más. 30 éve ez senkinek se sikerült,fellángolás volt max,ki is fulladt mindig a következő szezonra . Én leszarom, hogy kinek az érdekkoréhez tartozik a tulaj. Felőlem Bajnai is csinálhat élcsapatot. A 7-9-13. helyek nem sikerek. Se most se korábban.
Egyetértek!
hat a szepseg relativ, szoval de, Hemi multja sokat szepult az evek mulasaval. lehetne csunyabb is , de nem volt akkora szerencsenk a tulaj valtasnal 🙂
Azzal azért számoljatok, ha esetleg lesz uj tulaj, akkor az nem onszantabol jon ide, mint ahogy a mendelenyi-bozo duo se ugy jott ide.
Bioteches tulajok nem akarnak egyelore jonni, de ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz.
Ez amolyan információ féle? Vagy csak saját véleményed ?
„ha muszaj lesz, akkor muszaj lesz.”
Most öszintén….ha valaki úgy jön ide, hogy muszáj, mert különben….akkor vajon milyen sportteljesítmény várható….hisz ne gondolja senki, hogyha a tulajdonosi pálcát muszájból adják, akkor az elvárás nem fog mellé jönni….na most ha én vezetek valamit, és azt mondják, hogy okés kaptok mindent, csináljátok ahogy akarjátok, de az idei dobogó, mk adott, jó lenne, ha a tervek szerint alakulnának a dolgok, akkor olyan fenemód lelkesedésem nem lesz a melóhoz….ha értitek….
Az újpesten kívül mindenhol olyan tulaj van aki azért van ott mert muszaj volt. A kérdés az, hogyha már ott vannak, akkor mennyire veszik komolyan.
Hagyjuk már ezt. A belga is ugyanúgy kamu,mint az öreg volt,és mellékvágányon szarrá keresi magát szélárnyékban az ingatlanpiacon NER háttérrel.
Mendelenyi bozo duo is muszajbol van itt.
Biotechesek mint szponzor merültek fel nem?
Mar kb fel eve felmerult hogy ők veszik at a klubbot de latjuk egyelore mennyire sikeresen
Én azt hallottam,hogy főszponzornak akarják behozni. Amikor jöttek támogatónak akkor vetődött fel egy komolyabb dolog. De ha átveszik az egészet az jobb is
már rég azok
„támogatók”
Főszponzornak, nem olyannak aki hoz fehérjét.
Nagyjából kódolt is az eredmény :-(. Egy esély van: szakmai vezetés. Ennyi.
Az kemény.
Ezek a kóklerek meg,ha el akarják adni a klubot,akkor azt addig tegyék,amíg menthető a helyzet. Különben nagyon ki fogják húzni a gyufát,ha szépen kiejtenek,majd lepattannak.
Már így is szar helyzetbe hoztak minket ezek a balfaszok.
A pepsifoci szerint jöhet az új tulaj. Valaki tud valamit esetleg?
Új góré kerestetik…?
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved-a-palyan-latottaknal-is-nagyobb-a-baj-uj-tulajdonost-kereshetnek-a-klubnak
Az évszázad húzása lenne ha a játékosokkal is tőzsdéző Hemingway – szakmai nyelven mondva- vissza SHORTolná a klubot. Azaz eladta 4 milliárdért, majd pár év múlva jelképes 1 (azaz egy) forintért visszavenné 🙂
Ezen a verzión sem csodálkoznék….sőt jelen pillanatban lehet ez a megoldás legalább valami stabilitást hozna.
Bolond lenne szerintem visszajönni. A helyében én is élném Mexicoban az USA-ban a boldog nyugdíjas éveket. Gács Pali azért képben van az itteni helyzettel és Hemi ebben a mai viszonyok közötti felállásban már nem tudná még minimumion sem működtetni ezt az egészet saját tőkéből mint annak idején. Állam bácsi meg kizárt, hogy úgy viszonyulna hozzá, hogy ő a mi kutyánk kölyke. Szerintem ez így utópia és valahol nem is lenne egészséges, ez már egy teljesen más világ mint anno volt.
Jöhet vissza a papa és sokan boldogak lesznek. Álé álé, papa hemingvéj, papa hemingvéj!
Akármit mondasz,a nagy csövességben és ellenszélben is megfelelően irányította a klubot jobbára.
Amikor a a miniszterelnökkel együtt érkezik a kormány évértékelőjére ,szerinted mekkora „ellenszélben” volt valójában? Vagy amikor az úgy teszel pénzt valamiba,hogy a szinte azonnal eladott játékosok értéke fedezi a befektetést? Esetleg nem csak a csapat jár hozzá, hanem egy telek is stadionnal,amit később megvesznek tőled?
Figyelj csak, nem kedveltem, de a bajnoki cím miatt adnék bele a gyűjtésbe, hogy legyen 1 szobra Kispesten. Megpróbáltunk „ner”-ek lenni 3 évig, annyira nem jött be, felőlem jöhet újra a vén szarrágó, már azt se bánom.
Vén szarrágó…
Barátom kurva korrekt vagy.
Én sem voltam/vagyok Hemi fan,de ami tény,az tény!
Kényes az ízlésed. Írhattam volna vén g..-t is.
Igen. Úgy lett volna korrekt.
Kényes a lófasz.
Én csak nem köpködök olyanra,akinek köszönhetek valamit.
Pedig elhiheted,hogy alig vártam,hogy lelépjen és átvegye egy tőkeerős tulaj a klubot.
Hát ez nagyon nem jött össze.
Hát nem tudom…..azért elég egyértelmű számomra, hogy nincs az az épeszű tulajdonos, aki megvásárol egy klubot, hogy utána csúsztatott közpénzen futatott csapatok ellen küzdjön. Kvázi véleményen szerint
nerenházon belül megoldva…..csak a lényeg, hogy valami ténylegesen Honvéd érzelmű tulaj legyen, mert különben úgy járunk, mint ezekkel a faszokkal…aztán ki tudja, hogy mi lesz a vége…én már ebben a bohóc rendszerben semmin sem csodálkozom.Kicsit szűk a keresztmetszet. Találni olyat aki:
a) „Honvédos”
b) pénzes/ illetve ld. d) pontot
c) kapcsolatai vannak, nagyon felül
d) ért a focihoz/olyat hoz vezetőnek aki ért a focihoz (és ezt hagyják neki)
e) akarja és tudja finanszírozni a klubot hosszú távon.
Ez sztem én vagyok, csak két dolog nem stimmel: a b)c)e) pontok nincsenek meg, illetve én idén másra gyűjtök. 🙂
nem kellett volna egy hétig Berlinben bóklászni, aztán akkor lenne zsé a fontosabb dolgokra…ugye.
ui. zsé a Honvéd vásárlásra…értettem 🙂
4IG?
https://www.portfolio.hu/uzlet/20220516/kozos-vallalatot-alapit-a-4ig-reszt-vesznek-a-magyar-honvedseg-es-kozep-kelet-europai-nato-tagallamok-digitalizaciojaban-545039
Az lenne a nagy dobás!
Kb 10 szeres a vagyonuk a mostaniaknál!
Róluk lehetett hallani korábban,de aztán elhalt.
Azért a 4ig nagyot szólna…Biotech-et is hallani.
Mióta hallod ezt a témát,hogy árulják,illetve hogy érdeklődnek a klub iránt?
Már bocs,de hagyjuk már ezt a Honvéd érzelmű kislánykodást a profifociban.Teljesen lényegtelen! Pénze legyen,az a lényeg! (Pár hónapja egy halvány Lévait hallottam,de nagyon halványat)
https://forbes.hu/extra/50-leggazdagabb-magyar-2021/29-levai-csalad/
Nem lenne rossz.
Lévai ki?
Biotech-es.
Róluk egyébként tudni lehetett,hogy miért érdeklődnek/tek?
Érzelmi vonal,vagy a klubbal rejlő potenciál miatt?
Gazdaságilag erősek ugyan és jól menedzseltek,de nem tűnnek elég nagynak ahhoz,hogy egy ilyet nyélbe üssenek.
Becsült vagyonuk 2021, tok-vonó,50 milliárd.
Nem tudom miért érdeklődtek,csak annyit tudok,hogy màr szezon elejèn hallani róluk.Valóban anyagilag nem nagy potenciàllal rendelkeznek,de ha ők lesznek ès azt a szervezettsèget,szemlèletet amivel a cègüket felèpìtettèk àtteszik a Kispestbe màr jól jàrhatunk.
Fentebb linkeltem a forbes 2021-es listáját.
Mo. 29 leggazdagabb családja. A mostani tulajok sehol nincsenek hozzájuk képest. Honnan vetted ezt az anyagilag nem nagy potenciált?
Az,hogy vki 29.ik leggazdagabb embere attól még nem azt jelenti,hogy minden vagyon pènzbeli.Az összes vagyonelem is belatartozik abba,ami 29ik helyre teszi őket.Volt ugye itt màr leisztinger is tulaj,mint 3ik legazdagabb,mégsem volt a miskolc olyan szuper.A Biotech vállalat üzemi eredménye 2,9 milliárd forintot ért el a 2020-as 2,7 milliárd után, illetve az adózott eredménye elérte a hárommilliárd forintot, vagyis félmilliárd forinttal haladta meg a cégcsoport 2020-as nyereségét. Ezek a szàmok fasorban sincsenek egy Mol,Otp,csúti vagy MVM pènzekhez.Az ok,hogy módosabbak,mint a mostaniak,de azért nem kolbászból kerítès lenne velük sem.Tőlük inkàbb az a szakmaiságot,piaci szemlèletet várnàm,amivel felèpìtettèk a cègüket!Sztem utóbbival sokat nyerhetnènk!
De ők nem akarnak jönni
Ki akar?
Akar egyáltalán valaki?
Ohh értem ennyire nem néztem utánna:) szerintem is nyernénk velük. Csak kérdéses, hogyan áll a kormány hozzájuk…
Én dobtam be.
Valami 20 milliárdos bevételt olvastam róluk/valamelyik mostani év. 20/21/22? Passz,nem emlékszem.
De azt bevételnek is kevesellettem,az meg távol áll a nyereségtől.
https://www.napi.hu/magyar-vallalatok/buksza-biotech-usa-eredmeny-bevetel-rekord-export-etrend-kiegeszito.753953.html
Én nekik örülnék. Nem haveri milliók saját jól menedzselt cég ami évről évre emlekedik. Aki világpicon vezetnek a szakmájukba.
Jó.
Ügyesek egyébként az tény.
És többnyire nem hátszélnek köszönhetően.
Kösz Szabi.
Miért a profi fociba belefér a tao, kormányzati tartalék, irányított szponzor? Hagyjuk már….
Lévai Anikó jó is lehet. Biztos le akarná nyomni a férjét mert utazgat nélküle.
Akkor Ràhel…bababoltjàt reklàmozhatnànk.
https://sport.mandiner.hu/cikk/20221107_a_honved_legendai_kiakadtak_az_utodok_szereplesen_ez_mar_katasztrofa_csodat_senki_ne_varjon
Több az, mint 80%….
Én megvettem!
„Pedig egy olyan szakmai stábbal, amelyben Supka Attila lenne a vezetőedző, Dajka László a másodedző, Andrusch József a kapusedző, a háttérben pedig Détári Lajos, Esterházy Márton, Sallai Sándor és jómagam adnánk tanácsokat – sokkal rosszabbul állna a Honvéd? Nem hiszem…”
A felsorolt nevekből Esterházy-t,Sallait mindenkèppen a klub kötelèkében látnàm.Ahogy eddig,továbbra is azt mindom,hogy amíg a klubházban nem kispesti érzelmű emberek ülnek döntèsi pozícióban,addig ne szâmítsunk semmi jóra.Addig amíg egy ződ,volt kemènyvonalas szurkoló van a csapat mellett mint technikai faszom tudja mi,addig nincs miről beszèlni.Addig,amíg Szíjjas csontig benyal a ződeknek a sikereik miatt,nincs miről beszèlni.Jelenleg a klub egy szìntelen,szagtalan kèpződmèny,identitás nèlkül.
Írj egy másikról,és az engedélykérésekben ott lesz akkor az.
Pisontot még bevenném és akkor szerintem holnap reggel kezdhetnének is!
Pisontot??Hova?Minek?Tisztelem,de szakmailag nem egy èles kès.
Persze, hogy több, de szerintem Kispest szurkolóként -tudat alatt- elfogult.