© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Samperio mennyire sérült? Ezzel be is fejezte nálunk? Prenga szerinte nem volt magánál, nem tudom milyen lelki állapotban volt de visszanézve eléggé üres zavarodott arccal nézett már a meccs elején is.
Szerintem, az hogy szinte minden meccsen van legalább egy játékosunk, aki óvodás hibákat vét, eléggé megviseli az egész csapatot. A másik viszont az, hogy itt edzői problémák is felmerülnek. Például az elmúlt három évben, csak Sanino mestertől láttam, hogy a tánadásainknál a túloldalon az üres térbe próbált játékost irányitani. Évek óta üres a másik oldalunk támadáskor, de védekezéskor is. Röviden, általában mindenki középre (a labda felé) húzódik. Pont mint a grundon.
Vagy balra, vagy jobbra. Pakson már röhögtem azon, hogy a védők egy része és a középpálya szinte teljesen a paksi támadás oldalára tömörültek. Kár, hogy nem csináltam pár fotót. Tanulságos lenne. Helyezkedés off.
Baromira látványos, ahogy az egész védelmünk eltolódik a labdás játékos irányába és ezzel egy rohadt nagy üres területet adnak a másik oldalon, ahova csak át kell tenni az üresen álló játékosnak a labdát és kész a 100%-os gólhelyzet.. Nem egy ilyen gólt kaptunk..
Még Waltner is meglepődött,hogy ilyen könnyen nyertek.Egy szervezett csapattal ezt a paksot vernünk kellett volna…Nagy baj van nálunk…
Úgy tünt nem erre számított.
Na erről beszéltem 2 napja. Ahol nincs lokálpatriótizmus, ahol szarnak a hagyományokra, ahol csak zavaros víz van, ott kóklerek, ügyeskedők és szerencselovagok veszik át az irányítást. https://www.origo.hu/sport/futball/20221107-szpiker-korner-203-resz-vasas-ujpest-honved-nb-i-vergodese.html
Mondanak olykor okosságot,de beszélnek unalmas mantrát is.
Nem tudom mi unalmas neked és mi nem. A Ballai Attila nevű az elején, a legelső hozzászólásában megmondja a tutit. Minden szava aranyat ér. Azt mondja: Vidéken „ahol lokálpatriótizmus van”, kiépült egy „nem is csak pénzben mérhető”, hanem „lelkekben” és szürkeállományban mérhető támogatói réteg! Egy szanaszét „liberalizált” budapest, ahol jöttment mindenki, ahol „ma itt, holnap ott módon” élnek és dolgoznak, minél rövidebb idő alatt minél többet akarnak markolni az emberek, nem csoda hogy ez történik a fociklubokkal. Törvényszerű volt, hogy ide jutottak. Egy kis(ebb) településen sokkal ideálisabban lehet dolgozni, főleg ha az úgynevezett lokálpatriótizmus is benne van a szakemberekben.
Feri leírta amire egyrészt gondoltam.
Most akkor mi a helyzet Miskolcon? A lokálpatriotizmus talán magasabban, mint bárhol máshol az országban, fanatikusak, imádják a focit, van szurkolói bázis, igény a focira stb. és mégsem működik. Függetlenül attól, hogy az utolsó pár fordulóban kijött nekik a lépés, a Debrecen is hasonló cipőben jár, szóval ez így ebben a formában, hogy vidéki + lokálpatriotizmus = siker, tényleg jól hangzik, de nem biztos, hogy fedi a valóságot.
Köszi.
Ebben van valami./mármint a vidéki Kispacsat vs Nagycsapat feeling részében/ Lásd Cirkovic,Prenga. Nem sok elvárás ,Kisvárdán sztárok voltak, imádták őket jól is ment nekik. Mindenki szurkolt nekik a városban bárhogy szerepeltek. Itt meg az első meccstől kurva anyázás 0 türelem. A teljesítményük meg úgy ingadozik mint a duna vízszintje.
Na me viccelj, ki anyázott rájuk az első perctől.. ? Milyen türelmet adnál egy, Ramosnak ha ideigazolna. Mert ez kb olyan, csak alacsonyabb színvonalon. Kész játékos, szuper teljesítménnyel, az összeszokás 2 meccs kb..
Az első meccs óta megy az anyázás(már az edzőmeccsen is) és a tavaly magabiztos Prenga meg Cirkovic viszont olyan hibákat vét mint az ifiben. Lehet butaság és ez semmit nem számít. Meghallgatom ,hogy szerinted miért van ez,a ramos sztori helyett pl 🙂
Nincs kemény vezetés és edző, ezért dekoncentráltak. Szerintem ennyi.
Szegények, zsepit viszel nekik Kungabi VIP készletéből? Csütörtökön kinn maradsz húsz percig a büféknél vagy szolidaritásod jegyéül 20 perccel korábban beülsz a helyedre, hogy Prenga és Mendebaba ne érezze rosszul magát? Mi lesz, ha a demonstrációtól megremegnek azok a profi lábak? Legyünk még türelemmel, megértéssel, hiszen csak jót akarnak.
Te belebetegedtél ebbe. Vegyél vissza, bohócot csinálsz magadból kermi 🙂
Senki nem beszélt erről,Mendebabáról,kungabiról meg pláne. Atya isten haver, vegyél ki szabit és szellőztess,megint jösz,személyeskedsz és kitalált dolgon pörögsz.
Szerintem a lokálpatriótizmus az nem feltétlen vidék v. budapest függő.
Ez a szanaszét liberalizált Budapest is egy amolyan propaganda szöveg.
Egy csapatnál akkor van számottevő eredmény, ha van lokálpatriótizmus és anyagi háttér és szakértelem.. Hemingwaynél volt lokálpatriótizmus, szakértelem, csak pénz nem. A mostani Kispestnél van pénz, csak éppen lokálpatriótizmus (és szakértelem) nincs.A Felcsútnál van pénz, van szakértelem, csak lokálpatriótizmus nincs. És így lehetne sorolni az összes csapatot….egyedül a Fradinál van mind a három, ez meg is látszik a hosszútávú teljesítményükön.
Szóval ez a Ballai Attila amiről beszél, ez amolyan propaganda szöveg ami mellett tökéletesen igazolható a budapesti „nemkívánatos csapatok” szétcseszése….
Nem gondolnám propagandának. Inkább egy látlelet, ami magyarázatot ad(hat) ahhoz, hogy miért tartunk ott ahol. Felcsúttal kapcsolatban is tévedsz valamiben. Ott pont hogy van lokálpatriótizmus. Mégpedig Orbán és Mészáros helyi kötődése és a vágy, hogy a saját régiójuk csapatait emeljék fel. Na ez az ami nagyon nincs meg a budapesti csapatoknál. A vezetők arctalan, érzelemnélküli, ma itt, holnap ott pénzemberek.
Orbán és Mészáros a pénzt és ezen keresztül a szakértelmet biztosítják. Lokálpatriónizmusról azért nem beszélhetünk ott, mert annak a csapatnak nincs múltja. Nagyrészüket a pénz tartja ott. Kvázi a szurkolókat is úgy buszoztatják oda a mai napig iskolákból, annyira nincs érdeklődés a focijukra, annak ellenére, hogy már évek óta dobogós helyen állnak. Az összes odavezényelt szponzor, szakértelemmel rendelkező dolgozó onnan seperc alatt eltűnik, mihelyt a narancsrendszernek lehúzzák a rolót.
Úgy látom nagy zavar van a fejekben egyes fogalmak értelmével kapcsolatban. A lokálpatriótizmusnak semmi köze ahhoz, hogy van-e egy csapatnak múltja. Hanem azt jelenti, hogy valaki a saját lakóhelyének, szülőhelyének a felemelkedését előbbre valónak tartja egy másik helyénél. Ott fektet be, ott dolgozik, az ottaniakat segíti, a „hazait” támogatja. Ebben a kontextusban mi most a klubvezetők, tulajdonosok, befektetők lokálpatriótizmusáról beszélünk. Szerinted Lőrinc miért nem a Paksot, a Fradit vagy a Kiscséripuszta SC-t tolja? Rakhatná a pénzét más csapatokba is. De a saját faluját támogatja. Van elég pénze, most már valszeg lesz is, függetlenül a „narancsrendszertől”, meg a roló lehúzástól. Mindig meg fogja tudni venni a jó szakembereket. Egy ilyen potentát hiányzik Kispesten meg Újpesten. Aki érzelmi alapon elkötelezett a kerületért (vagy legalább a Honvéd csapatáért) és van befektetni való pénze is.
Csak egy kérdés….Mészáros Lőrinc miért csak 2010 óta tolja a csapat szekerét? Hiszen állítása szerint 2010 előtt is vagyonos ember volt. Lölőnek sok köze nincs a futballhoz. Nem is volt.
A lokálpatriónizmushoz szerintem egyfajta szakmai hozzáértés és kötődés is kell, hogy tartozzon. Mint anno mondjuk Kozma Mihály itt Kispesten, vagy Kubatovnak a Fradinál, vagy Várszeginek az MTK-nál….ha ez nincs meg, akkor a klubszeretet jegyében csak elfüstölöd a pénzed.
Üdv! Már bocsánat én nem veszem be az Orbán & Mészáros ?kötődését, inkább a materialista állásponthoz való kötődésű vágyuk érezhető!
Mitől nincs lokálpatriótizmus és Hemingwaynél mi/ki volt az Rossi érkezéséig?
Nyilván a mostani Kispestnél nem a szurkolókról beszélek. De míg mondjuk a Fradit egy olyan Kubatov vezeti, aki előtte ott dübörgött a lelátón, addig a mostani vezetésnek milyen kötődése van a Kispesthez? Semmilyen.
Ami Hemingwayt illeti, ő valóban egy üzleti vállalkozásként kezelte a Kispestet az elején, de saját bevallása szerint is szerelmes lett a Klubba, az irodáját is a Stadionhoz telepítette. Ott volt minden meccsen, az utánpótlás meccseket sem hagyta ki…Te hány utánpótlás meccsen láttad Mendelényit vagy Bozót? Vagy akár Kunt?
Hagyjuk már ezt. A Honvéddal járó lehetőségekbe volt szerelmes. Nézd meg a céginfót,hogy nőtt a polip.
Lehet….de bármit is csinált sikeresebb időszakot tudhat maga mögött, mint a mostaniak….illetve úgy is mondhatnám, hogy a legrosszabb éve is sikeresebb volt, mint a mostaniak legsikeresebb éve….pedig ha lehetőségről beszélünk, az most lenne bőven, hisz gondolom nem hitelből lettek vásárolva a (ex)válogatott játékosok…. Úgyhogy ennél a pontnál szerintem le is zárhatjuk a vitát.
Amikor tizenévet vetsz össze 3-4-el,és hogy igazold magad még történelmet is hamisítasz,valóban nincs értelme vitázni. Lásd lejjebb a helyezéseinket Fh.
Tehát akkor azt mondod, hogyha én hasonlítom össze Hemingway tizenvalahány évét a mostani 3-4-el, az hülyeség, ha Te vonsz le ebből a relációból magvas konzekvenciákat, az frankó?
Azt.
Sikeres időszak 🙂
2006-07 8.
2007-08 8.
2008-09 14.
2009-10 9.
2010-11 10.
2011-12 4.
2012-13 3.
2013-14 9.
2014-15 13.
2015-16 8.
2016-17 1.
Már nincsenek tizen pár pontos kiesők meg 16 csapat amiből 1-2 csődbe megy.
Én nem mondtam, hogy sikeres időszak, de azért egy 16 csapatos bajnokságban egy 8-9. hely is, egy 12 csapatos bajnokságra vetítve nálam 6-7. hely.
Kérdem én, az utolsó 3 évben voltunk év végén 8. helynél jobb helyen?
Lentebb leírtam a véleményem Hasitasinak a jelenlegi lokálpatriótizmusról. Annyira szerelmes volt,hogy Rossi 2x távozott,építkezni a bajnoki vagy a nemzetközi szereplésre kapott pénzből eszébe se jutott,sőt kijelentette,hogy hülyeség. Debreceni Andris karrierjét tönkretette,bárki aki nem akart hosszabbítani kibaszta a B csapatba. Összehozott a dolgaival egy bundacsapatot. Torghellét is megalázta, Supkát is mindig kirakta,a régiekkel szóba se állt, a szurkolókkal folyton harcolt és hosszasan lehet sorolni. Fura mese ez egy szerelemről 🙂 . De járt up meccsre ez igaz. Rossi csinált neki egy bajnok csapatot,cserébe Rossit elüldözte a szerelmét meg elkezdte kiárulni miközben mindenki más erősített
Rossi első távozása mögött az akkori csapat eredménytelensége volt (mondjuk a mostani eredménytelenséghez képest az menetelés volt 😀 ) . Rossi második távozása abból fakadt, hogy míg Rossi a csapat erősítését szerette volna, Hemingway nem akart olyan mértékű erősítést. És, hogy öszinte legyek teljesen megértem, hogy semmi értelmét nem látta százmilliókat belefeccölni a csapat erősítésében, mikor a másik oldalon (Fradi-Vidi-Felcsút-Mezőkövesd) nyakra-főre kapta a lóvét erősítésre…a ner beszívárgása a magyar futballba tönkrebaszta azoknak a tulajdonosok ambicióit, akik a piacról akarták a csapatukat sikerre vinni. Szóval Hemingway olyan volt amilyen, amiket felsoroltál problémák azok valóban érzékenyen érintett sok embert, de mint mindennek Hemgingway cselekedeteinek is meg voltak a miértjei…
Simán bevonata,hogy tárgyal Rossivql miközben már hónapok óta megvolt az utód. Lanzának( meg rossznak is) bemondott egy olyan pénzt, amiről pontosan tudta,hogy nem fogják elfogadni,majd széttárt karral sajnálkozott ,hogy nincs pénz rájuk, miközben pl Lanza ára nyomaveszett . És mielőtt vki tévedésbe esne,ő kereste meg bozóékat 17 tavaszán. Aztán se jatekos se pénz q kasszában vált meg a szerelemtől.
Ő kereste meg Bozóékat?Az igen.
Szíjjártó a háttérben van,vagy az
csak egy kamu?
Mert az oké,hogy arra utal egy-két dolog.
Ő kereste meg Bozóékat?Az igen.
Szíjjártó a háttérben van,vagy az
csak egy kamu?
Mert az oké,hogy arra utal egy-két dolog.
1.Megtalálod a neten az aegyik interjút,ahol elmondják ezt.
2. Naiv dolog lenne azt gondolom kizárni,hogy így vagy úgy de ne lenne valamilyen szinten a háttérben
Az első feléhez: A bronzérem utáni évben eredménytelen volt. Azért emlékezzünk,hogy miért,milyen változások voltak amiket Rossi nem akart akkor se:)
Aztán a második menetben Rossi nem akart 100 milliókért erősíteni ezt nem tudom honnan veszed. Hemingway meg kiárusítást akart,ha nem akarta volna talán még meg is győzhette volna Rossit. (Rossi miatt szerencsére nem tette,de tanulva az első esetből lépett)A miértje megvan a tetteinek, ő magának csinálta a biszniszt nem neked/nekem egy meghatározó Kispestet. Mert ha Rossit megtartja és amit keres neki Bl pénz erősítésre költi ott lehetnénk mint a fradi… Ennyi volt az ambiciója,csak az üzlet. ő is erősíthetett volna. Ne mond,hogy amit a fradi megkeres megtudná Hemi a töredékéből de nem érezte a bizniszt. Egyszerűen az erősítés helyett tegyünk pénzé mindenkit elv.Attól,hogy ezek szarul csinálják még nem lesz Hemi egy igaz Kispesti és nem épített stabil Kispestet ,nemár
Most egy közpénzen feltőkésített és folyamatosan támogatott fradit hasonlítasz össze egy piaci alapon működő Kispesttel, aki még a bajnoki cím megnyerése után sem kapott egy tisztességes szponzort. Igen, Hemingway bizniszt csinált Kispesten, mert alapvetően ő egy üzletember volt. De nem sunnyogott, nem mismásolt, hanem kerek perec mindenről tájékoztatott, mindent elmagyarázott. Közpénzzel nem volt hajlandó versenyezni. Ezt is többször elmondta. A szomorú az egészben, hogy a ner rendszerhez tartozással sem lett jobb a helyzet….sőt….
Nem mondom, hogy „kispestiségem” legszebb tizenvalahány éve volt a Hemingway korszak, de hogy a mostani se tartozik a legszebb közé, az is biztos. Iszonyat dühös vagyok, hogy a politika ilyen szinten szétbaszott mindent, amit magyar focinak lehetett nevezni. Ha 2010-ben nem kezdik el izomból nyomni a Fradit, Vidit és a Felcsútot, mint ahogyan tették, akkor szent meggyőződésem, hogy mára van egy többszörös bajnokcsapatunk, egy erős kispesti saját nevelésű gerinccel, és a Fradi valahol a mostani Újpest szintjén vergődik….Vidiről és Felcsútról nem beszélve.
Nagyon elkanyarodtál a lokálpatriótizmustól. Engem annyi érdekelt ebből az eszmecseréből 🙂 a Közpénz előtt 14edikek voltunk akkor mi tartotta vissza? Nem sunnyogott, Hemi soha 🙂 Maradok baráti tisztelettel:)
Tehát nem volt Hemingway lokálpatrióta, mert Te nem kedvelted. Ha kedvelted volna, akkor annak tartod? 😀 Nagyjából ez jött le a beszélgetésünkből. 🙂
Nem csak azon múlik, az csak 1 plusz. De „helyettesíthető” azzal, hogy találsz nagyon elhivatott, becsületes, az adott munkáért elkötelezett embereket. Ilyen volt Rossi. Beszélnek erről is a videóban.
Nem nagyon kell helyettesíteni, az,hogy a cégvezető Kispesti-e annyira nem mozgat ha jól teszi a dolgát. Az edzőnél szintén. A baj,hogy nem teszik jól. Rossinál ez szerencsés volt mert nem sok Olasz zseni van aki a nagyapja miatt egy kicsit Kispest szurkoló is volt.De a sok baj és faszság mellett amit csináltak a lokálpatriótizmus élesztgetése az egyik amire nagy szavak azért nem eshetnek.
Emlékezhetünk a kezdetekre. A videókra amin Hoolywodi effektek mellett vonult be Dajka,Pisont. Bajnokaink,közösségkedvenceink tértek vissza a a bajnoki tablót simogatva ,könnyezve.King,Lanzafame,Eppel,Boti,örömmel hosszabbítottunk Gerivel,Hidivel stb. Edzőket basztak ki,ha a lokálpatriótáknak nem tetszett. Kamber amint visszavonult a stábban találta magát. Lovricra is ez a sors vár. Meccsek előtt régi kedvenceinkkel találkozhatsz. Na meg az ördögtől való pub amit nem olcsón nem egy Arénás Zsolti figura üzemeltethet,ahova ha unatkozol bármikor leugorhatsz és már nem vagy egyedül hanem Kispestiek vesznek körül. Jelenleg is sok fiatalunk van. Mellettük egy Tamás Krisztián,Zsótér akikre sokmindent lehet mondani,de a szívük kiteszik minden meccsen. Szappanosra külön ki se kell térni. Gomisra se köpködhetünk,hogy nem küzd. Na meg Samperio aki nem lokálpatrióta az tuti,de az új Lanza lehet. Szóval nem a lokálpatriótizmus az oka szerintem ennek. Inkább a fej nélküli kapkodás.
Van egy email címed ami akár itt publikus?
Aranyosak vagytok ahogy szervezkedtek.
Természetesen a stadion többi pontján is lehet csatlakozni a tiltakozáshoz.ℹ️
Jó lenne,ha a többi szektor is csatlakozna. Az lenne az igazán ütős.
Ez igen ez már jelzésértékű!
Nehezen tudnám ezt elképzelni mondjuk a tökutolsó Nottinghamnél…
Kicsit büszke vagyok. Nekem (is) ez jutott tegnap az eszembe. 🙂
Ott a helyünk a büfénél! Sörikét állom!
Hát elkezdődött…helyes.
Üdv! Kispestiek, a téli-szünetben nagytakarítást kell végrehajtani! Fölösleges milliómos Jónsson, Maxim, Enninnektől szabadulni, s helyükre Magyar jétékosokat hozni! Például K. Noel elég ügyesen mozgott, itt az ideje hogy a felnőttbe rúgja! CS.A.K.
A „halálmagyar” nyugdíjasfocistatemető Vasas keretében három arany17 essel velünk együtt megy a levesbe!
Most hogy túljutottunk az első indulatokon, azért állapítsuk meg, hogy ez teljesen reménytelen.
Az meg,hogy ott állunk,ahol,az rengeteg embernek okoz örömet. Ha kiesünk még többnek. NE adjuk meg ezt az örömet senkinek.
Én arra emlékszem, hogy az utolsó bajnoki címünknél a döntőben, jóval többen szurkoltak nekünk (még Fehérváron is volt olyan ismerősöm, aki nekünk szorított). Mitől lettünk pár év alatt közutálatnak örvendő club?
Szerintem a riválisok mindig is „utáltak” minket,de akkoriban a videotont jobban. Így mi voltunk a szimpatikusabbak a kettő közül.
Az,hogy sokan nagyon-nagyon örülnének a kiesésünknek,az számomra nem meglepő. Van aki gyűlöletből,van aki csak rosszindulatból és van aki csak azért,hogy röhögjön egy jót.
Mindegy is,én nem akarom,hogy ez történjen a klubbal,mert a szégyent a játékosok,vezetők,tulajok nem fogják magukkal vinni,az ittragad rajtunk.
Nem meglepő. Semlegesként az elmúlt évek Honvédját csak utálni lehet. Az elmúlt 3 év legszánalmasabb játékáért járó díj a Diósgyőrrel megosztva a miénk. Össze sem hasonlítható 2016-2018-al, amikor még szurkoltak nekünk a semlegesek.
Max pàr hónapot szurkoltak nekünk,amikor a vidivel mentünk a bajnoksàgèrt.Sem előtte,sem utàna nem kedvelnek minket.Ez pedig nem a szànalmas játèk miatt van,hanem az a faszság,hogy ide irànyítottak jàtèkosokat a múltban.Azt gondolom semmivel sem vagyunk „utàlatosabb”klub mint ződek,lilàk,vasas.
Mint ahogy az sem meglepő, hogy ilyen kommentet írsz. Megszoktuk.
Nálad hétfőtől csütörtökig feketepéntek van.
Az a helyzet hogy az elmúlt 3 évben valóban mi vagyunk a mennyei legszánalmasabb töketlen balfaszbrigádja!
Most öszintén, a legszarabbak vagyunk a gólkülönbség tekintetében, a játékunk kilátástalan az elmúlt 3 évben, csak visszafelé megyünk.. Az átigazolási politikánk egy nagy szar.. Sorban hozzuk a külföldieket, akik nagy része 1 év múlva nincs itt… A fiatalok beépítése agyatlanul történik, az egyik szezonban lehetőséget is alig kapnak, utána meg 4-5 is szerepet kap, tőlük várjuk a megoldást.. Mi értelmes történt itt az elmúlt 3 évben azon kívül, hogy elégettünk egy csomó pénzt és ezen valakik jól kerestek? A játékunk évek óta egy nagy nulla..
Nem arról volt szó,hogy jól játszunk-e meg kit igazolunk. Hanem,hogy közutálat tárgya lettünk. Ez meg tény. Mert volt egy,16-18 közt 2,5év(amiben egyszer sokan szurkoltak a Vidi ellen) . 30 év alatt.
Ez egy szimpla Kispest gyalázó kamu. Olyan hülyeség mint a rasszista Kispest tábor meg a Balkáni Magyarország……
Es ezert utalni kell minket.
Nem, csak szánalmasak vagyunk…
Igen. De itt arrol volt szo, hogy utalnak minket ezert.
Utálnak, mert fos, szánalmas csapat vagyunk, semmi szimpatikus nincs egy semleges számára a mázlival behúzott 10. helyekkel, a koncepció teljes hiányával. Diósgyőri utat járjuk, őket is mindenki várta, hogy mikor esnek már ki. Aztán egyszer csak elfogyott a mázli szelvény.
Ne hazudozzál már. Azért,hogy ezeket leírhasd nem kell kitalált egy sztorit . Itt sokaknak van rengeteg ismerőse a foci közegből. Tegye fel a kezét aki hallott bárkitől ilyet. Te ne,neked biztos tömegek fejtik ki az utálatuk. A Kispest 30 éve a 8-10-14. helyeket húzza be.
A szokásos kérdésem: Miért kell kitalálni történeteket,hogy a Kispestet basztassátok?
Ne hazudozzál már. Azért,hogy ezeket leírhasd nem kell kitalált egy sztorit . Itt sokaknak van rengeteg ismerőse a foci közegből. Tegye fel a kezét aki hallott bárkitől ilyet. Te ne,neked biztos tömegek fejtik ki az utálatuk. A Kispest 30 éve a 8-10-14. helyeket húzza be.
A szokásos kérdésem: Miért kell kitalálni történeteket,hogy a Kispestet basztassátok?
Szerintem sem ez a jellemző,annyiban van igaza,hogy a diók pl valóban siránkoznak ezen jó ideje,hogy: „nekünk kellett volna kiesni” ,blablabla….
Sok vidéki szurkolók „utálja” a pesti csapatokat. Álltalánosan,nem csak a kispestet , nem az elmúlt 4 év miatt,hanem mert kevés kivételtől eltekintve pesti csapat nyerte a bajnokságokat,nekik volt pénzük,ők voltak nyomva. Ezt mondják 🙂 De az összes vidéki szurkolóra se lehet ezt kijelenteni. Keseregni meg keseregjenek 🙂 Azt is írták,hogy rájuk sóztuk Eppelt,hogy ne jussanak fel 😀
Te találkoztál olyan utálkozással ami itt állítva volt?
Dió kommentekben találkoztam,de azok amiatt voltak kiakadva,hogy ők estek ki helyettünk.
Amúgy rivális utálattal találkozok nap,mint nap.
Nem a Kispestet basztatom csak akik miatt ide süllyedtünk, meg az olyan megalkuvókat mint te.
Kermike, hova ez a személyeskedés. Helyette támaszd alá amit írtál. „Minket az elmúlt 4év miatt mindenki utál” . Hajrá.Megalkuvok a tényekkel,neked se ártana.Senki se elégedett velük,de ezek a sztorik smiket itt toltok……,de biztos nem csak kitaláltad,cáfold meg amit írtam. Hol találkozni azzal az ztálattal ami az „elmúlt 4évben” alakult ki? Kis adalék nehogy azt mond,hogy a levegőbe beszélek mert szerinted 4 év eredménye miatt utálnak:
1992-93 1.
1993-94 2.
1994-95 4.
1995-96 6.
1996-97 7.
1997-98 14.
1998-99 12.
1999-00 12.
2000-01 6.
2001-02 7.
2002-03 11.
2003-04 NB II. 1.
2004-05 11.
2005-06 13.
2006-07 8.
2007-08 8.
2008-09 14.
2009-10 9.
2010-11 10.
2011-12 4.
2012-13 3.
2013-14 9.
2014-15 13.
2015-16 8.
2016-17 1. Itt jött egy remek vezetői döntés: Rossi kibaszva és a játékosok nyakába az eladó tábla. A fradi ebben a helyzetben a bl pénzből hozott Isaeleket ,Hemi szerint butaság erősíteni mert úgyis kiesnek. Itt kezdtünk lemaradni. Az akkor 4. Fradi csoportelső azóta a El-ben. Egy biztos,ha ezek a faszok kifognak egy Rossit (amihez Heminek annyi köze volt,hogy havi bruttó 850 ezer forintért bárkit kinevezett volna) nem lesz kibaszva.
Én se vagyok elégedett,hogy ezek se vittek vissza minket a 80as évekbe,de amit páran csináltok a kamu történetekkel az szánalmas fos a szavaiddal élve
Annyit fűznék ide s ezzel valószínűleg nem leszek népszerű, hogy nekem apámnak és minden kicsit idősebb (értem ezalatt a 40 felettieket) nem ez a 30 éve vergődő „kiscsapat” a Honvéd vagy Kispest hanem az amelyik 1949 és 1993 között vagyis 44 évig kb minden évben a dobogóért harcolt!!!
Természetesen életünk végéig vörös-feketék maradunk!
Nagycsapat voltunk akiktől mindenki rettegett!
Sajnos ha elismerjük ha nem azokban az időkben válogatott szintű focista volt azt behívták katonának és át kellett igazolnia a Honvédba!
Most ugyanezt állami pénzekkel valósítják meg a fagyinál!
Azért azt fűzzük hozzá, hogy ez a bihívósdi mellett azért nagyon komoly utánpótlás nevelés is zajlott Kispesten, ami a mostani Fradiról egyáltalán nem mondható el. Kvázi azért a Kispest, a behívóval odahívott játékosok mellett azért kinevelt egy Kovács Kálmánt, Détári Lajost, Tichy Lajost, Bárányos Zsoltot, Mátyus Jánost és még sorolhatnám…..míg a mostani Fradi a mi utánpótlásunkból tartja fenn a magyar állományát.
Én is bőven 40 felett vagyok. De ez a – behívták katonának- szöveg azért túlzás. Mondj a 60-as, 70-es vagy akár a 80-as évekből olyan válogatott játékost akinek ide kellett jönni. Albert? Bene? Mészöly? Nyilasi? Törőcsik?
Még többnek?Utálnak minket mint a sz..rt.Remélem nem adjuk meg nekik ezt az örömet!
Jó reggelt!
Azt gondolom ez a tegnapi égés és totális összeomlás nagyobb blama mint a fagyi kiesése az iváncsa ellen!
Úgy omlottunk össze mint egy megye kettes csapat!
Nincs sok ponthátrányunk még de egyre nagyobb szégyeneket kell átélnünk!
Nem akarok nagy szavakat használni de eléggé kilátástalannak látom a helyzetünket dacára a sokra taksált játékosaink ellenére!
Lehet hogy át kell értékelni ezeket!
Vagy nem érnek annyit már vagy a többiek értek utol s haladtak is el mellettünk!
Hosszasan lehetne sorolni egyes játékosok közelmúltbéli sikereit s most ezek meg sem közelítik azokat a formákat!
Érthetetlen az egész!
Ezt az edzőt minek hozták ide amikor sem presztizse sem eredményei nincsenek, egy idényt nem tölt egy klubnál ki?!
A klubház alkalmatlansága egyértelmű de pl egy Prenga hogy követ el ilyen elemi szintű hibát elvileg az NB1 egyik legjobb védőjeként?
Nem mondok újat, nagy baj van amiből nem látszik a kiút
Ez a tegnapi nem edzőprobléma volt. Hanem a csapat elszaboltálta a meccset. Játékos(ok) ilyet akkor csinálnak ha anyagi problémájuk van a klubbal ( talán nem kapnak meccsprémiumot, vagy csúszik az alapfizetés). Érdemes megnézni Waltner arcát amikor nyilatkozik. Nem örvendezett a nagy győzelemnek hanem szemlesütve, szégyenkezve annyit mondott hogy „ma minden bement amit kapura rúgtunk”. tudta hogynem ők nyerték meg a meccset hanem az ellenfél szabotálta el.
Aki valaha is futbalozott vagy tevékenykedett focicsapat közelébe az ismeri a hatást. (Hasonló volt a Celik Niksic elleni 9-0-s győzelmünk, csak akkor az ellenfél bundázott).
kérem aki nem ért egyet és más véleményen van és csak kurva anyázik, vagy fröcsköl az kiméljen meg tőle… Köszönettel…
Azt nem tudom hogy így van-e, de abban igazad van, hogy Waltner nagyon furcsán nyilatkozott. Szinte szégyenkezett, vagy „elnézést kért”, hogy ennyit rúgtak nekünk. Sosem kedveltem Waltnert, és éppen ezért ez most nagyon szíven ütött, mert nagyon korrekt volt. Lehet, hogy tud valamit a háttérről. Az biztos, hogy többet, mint amennyit én tudok. Ami egyébként felmerült bennem az elméleteddel kapcsolatban Lassie: ha egy csapatnál nincs fizu, és anyagi gondok vannak, az olyan nyílt titok, hogy az ellenfél edzője is tud(hat) róla?
Magyar edző + egy kis vérfrissítés télen. Csertői,Weitner,Pintér,de akár Mátyus is jobb megoldás,mint ez a sok edzőturista,aki itt megfordul.
Nagyon szar a helyzet,de nem eshetünk ki.
Egy Csertői még okés…na de Pintér? Mátyus? Ne már… 🙁
Pinyőt komolyan gondolod, ugye…? Mer’ viccnek nagyon rossz…
Viccnek gondoltam pedig.
Ugyanis el nem tudom képzelni,hogy jobb lenne egy-egy ilyen túrista külfölditől,akinek fogalma sincs milyen rendezvényre került.
Ha viccnek szántad, akkor jó… 🙂 Pinyő szerintem egy kókler, ahol eredményt ért el, ott nem rajta múlt, hanem a keret adottságain.
Sopronban olyan adottságú volt a keret hogy ötöt rúgva verjük a zöldeket a kupadöntőben. Aha,világos.
Ja, tizenöt éve volt három jó meccse, máris igazi edzőfejedelem, akinek a Honvéd padján a helye? (nem mintha nem illene bele a metalcom-éra sormintájába egy újabb kókler….)
Te miről zagyválsz itt! Ki mondta azt,hogy itt a helyed?!
Ha magyar akkor Csertői, kérdés vállalná-e látván súlyos helyzetet.
Hülye lenne.
A felsorolt edzők közül én max. Weitnert nézném meg, de sztem nincs neki még akkora rutinja, hogy segítségünkre legyen. Majd jövőre a visszajutáshoz megpróbálhatjuk. Pintér és Mátyus azért vicc, sorry!
Teljesen mind1. Megkapná ezt a csapatot,megmentené vhogy aztán kibasznák a picsbe
Waltnerre gondolsz?
Persze hogy nem eshetünk ki de senki más sem akar s mindenhol több koncepció és akarás látszódik mint nálunk!
Weitner Ádámra gondol a Pécs ezdőjére.
Köszi
Igen. Weitner.
Múltkor írtam.
Nagyon gáz volt megint ez a „veddleamezt” . Gázabb mint a múltkor,mert oda sem mentek a játékosoka táborhoz,sőt némelyik egyenesen röhögött. Pl Dzsonzon.
Csak akkor kezdjük már el levetetni a mezt,ha biztosak vagyunk benne,hogy az meg is történik. Mert ez így egyre szarabbul néz ki. Kurva cinkes.
És nem rosszból írom.
Az, hogy tábor nem ment oda a szurkolókhoz, az a ződ, malacarcú Sinkó műve, aki megtiltotta. Amíg ilyen emberek vannak a klubnál ne várj semmi jót!
Azt kellett volna már régesrég kibaszni a gecibe.
Jonnson vigyora volt a kegyelemdöfés tegnap!
Teljesen mindegy mit talált viccesnek ezt egyszerűen nem tehette volna meg profi játékosként abban a szituációban 0 : 5 után egy meccs végén!
Utcára nem mernék kimenni egy hétig!
Az izlandi genyót most,ha meglátnám valahol.
Pedig nem akarom magamnak csinálni az ügyeket.
Tegnapi viselkedése után nem akarom többet Honvéd mezben látni!
Amúgy is a csapat leggyengébb játékosai közé tartozik Enninnel
Az a szomorú, hogy lehet mások is mosolyogtak csak nem mutatta őket a kamera.
ezt vele is tudatosítani kéne… gyökér, szemét zsoldosok…
Innen 100+ kilométerről nem igazán látok oda, lángol már a kibaszott klubház?
Egy gyors beszelgetes meccs utan. Semmi olyat nem hallottunk, amit az utobbi 4 evben nem mondtak
Akkor mi volt a téma?
Melyik csárdában vacsorázik a csapat hazafele???
Mert egy ekkora orális élmény után minimum meg kellett volna rángatni őket!
Persze én nem voltam ott és tisztelet azoknak akik legalább felkérdezték a „csapatot” csakk érdeklődöm?!
🙂 nem láttalak rángatni a jatekosokat
Olyan konnyen irkaltok…
De valamiert nem cselekedtek
Írod hogy gyors beszélgetés volt…
Nagyon siettek szegények?
Álmoskásak voltak?
Vagy mégis miről esett szó gyorsan?
Nem azok micsodájával akarom a csalánt verni akik ott voltak, csak érdekelt volna némi részlet ha publikus!
Mert egy ilyen helyzetben ha már odamentek valakik azt nem tudom hogyan lehet gyorsan szinte semmi újat mondva ledumálni?!
Nem szegény Szapinak kellene ott állni!
Mint a meccseken is általában most is neki kell a csapat seggét mentenie.
Most kellene szerveződni a ma esti érkezésükre!!!
mikor érhetnek vissza 22h körül?
Lesz az 23 is szerintem
sanszos..
Es akkor hol vagytok?
Elmondom, hogy hol. Ott, ahol a hazai meccs is túra, mint pl: Kecskemét, Tata, Tatabánya, Szeged, Hatvan, Gödöllő, Felvidék és sorolhatnám, hogy ki honnan jár meccsre, amennyiszer csak teheti. Amig nincs 1 szervezett zárt fóruma a tábornak, ahol lehet pl ilyen esetekben infót cserélni és megindulni vagy csak szimplán itt is összerántani a brigádot, addig a fenti kérdésed marad plátói.
ezt adom..
Hogyha ezek után se lesz semmi kitartó megmozdulás és nem lépünk fel tüntetőleg, akkor meg is érdemeljük!
Nem láttunk az akadémiánál várva a csapatot
Köszi infót. Egy biztos, hogy valamit ki kell találni és nagyon sokan mellé fogunk állni.
Oké, és mit? Írjatok terveket, amiknek van ertelme, es bedobom a tobbieknek. Komolyan.
Mert en ezt en is tudom mondani, hogy valamit talaljunk ki, de olyat nem tudok aminek van is ertelme, sajnos…
Nem olvasom az ötleteket?
Vasas ellen lesz megmozdulas… ha hivatalos lesz latni fogjatok, meg ide is beirom majd
Követeljük vissza a 16 csapatot. Akkor újra lehetne ingázni a 8-14 hely közt úgy,hogy azt képzeljük,hogy középcsapat vagyunk.
Sürgősen össze kell hozni egy megbeszélést a Liptákban, az alábbiakkal: Mendelényi, Kun, Sinkó, Kamber, Szappanos, Zsótér. Ott, kb. 20 szurkoló jelenlétében, pontokba szedve el kell mondani nekik a problémáinkat, kéréseinket, amit írásban is át kell nekik adni.
Külön kérni kell, hogy Jonsson többet ne vegyen fel Kispest mezt.
Félre ne érts nem bántásból de mi legyen a pontokban?
-Prenga és Cirko ne hibázzon akkorákat mint a gyerekek az u9ben?
-Kocsis és Kerezsi kezdjen gólokat rúgni és gólpasszokat osztani ha már erőltetve vannak(ez főleg Kocsisnak szól) ?
-Bocskay napi 22 órában nézze Gomist a maradêk kettőben meg gyakorolja amit látott?
-Doka menjen inkább bulizni ibizára?
-Samperiot klónozzák?
Személyek távozását követelhetjük meccsen is, de ha más jön és hoz a fiatalok helyett valakit mert nem akar bukni akkor meg az lesz a baj,hogy eltékozlunk csillagokat.
A fiatalokat követeltük,megkaptuk. Nekik idő kell,hogy van-e elég majd kiderül, Rossi anno egy év alatt dobta össze a csapatot,úgy,hogy a saját lerakott alapjai megmaradtak.
Ezt nem értem…miért a kérdőjel. Amúgy lejjebb van pár. Hogy jók, vagy sem az nem tom.
Csak -sírva kérlek- hagyd abba ezt a kit hol nem láttál dolgot. Kivéve ha a szurkolók ilyetén kategorizálása jó ötlet szted. Akkor csináld.
Nem fogom abbahagyni addig, ameddig csak irkalnak neten, mit es hogyan kene. Mert ők siman mondjak, hogy rangassuk meg a jatekosokat, nem maguknak csinalnak rendorsegi ugyet
Jó ezt így értem sőt megértem de ha semmi érdemleges nem történt akkor aztán mindegy hogy odamentetek vagy nem mimdegy hogy valaki ultra vagy fotelszurkoló!
Pofavizitnek nem sok értelme van!
Nagyon nem tudom mit lehet csinálni, hogyha mezlevételt kiröhögik, ha nem támogatjuk őket szurkolással, akkor még ennyi eredmény sem lesz.
Én egy drapit tudnék elképzelni, az legalább megjelenik a sajtóba: „Szégyeljük magunkat helyettetek is! Ha már szívetek nincs, legalább pontjaitok legyenek!
Persze angolul (is), hogy ilyen megszomorodott Jonssonok is megértsék.
Azt gondolom, hogy a Kanyar vezetőinek el kell éri azt, hogy le tudjanak ülni a vezetéssel tárgyalni! Nincs más lehetőség! Ahogy anno fellépett a szurkolói közeg a szegedi költöztetés ellen, úgy kellene most is! A KISPEST mi és Ti vagytok! Ha pedig ez a találkozó vmi csoda folytán megtörténik, akkor oda pedig felkészülten és összeszedetten elmenni és elmondani, hogy mi miben látjuk a gondod és alternatívát kínálni. Első körben kibaszni a ződ Sinkó gecit! Annak nincs már semmi értelme, hogy a játékosokkal beszélgettek! Illetve nem megbántani szeretnélek titeket, komolyan, mert baromira elismerem amit tesztek a csapatért, de őszintén, ezektől a „kölyök”képű gyerekeket ki veszi komolyan. Állítom Lukic a chipset zabálva röhögött a buszon. 🙁
A következő 2 meccsen győzelem vagy anál! Akinek nem tetszik menjen most. 🙂
Sajnos, szerintem már most mehetsz síkosítót venni…
Szárazon,bottal!
Miért kelljen síkósító, érezzék a törődést! Mi is szenvedünk.
Nem kell kimenni a meccsre, senkinek!
Nem, az nem jo. Ugyis lesz aki kimegy, es a csendnek talan orulnenek is a vipben
Hidd el ha senki nem menne ki, annak lenne sajtóvisszhangja. Ha erre sincs semmi érdemi reakció a vezetés részéről, az is egy fontos info és lehet tovább menni..
De amíg nem próbáltuk, addig ne mond, hogy nem jó.
Vagy lehet bejelentett tüntetés is a székháznál..
Sajtó. Az tuti.
Egyebkent ha az a velemenyem hogy nem jo, akkor azt fogom írni.
Amugy a fagyinal meg a lilaknal is hogy bejott.
Esetleg kilencven percen át huhogni? 🙂
Mondjuk egy Paks, vagy Vasas ellen különösen adná. 🙂
Az első épkézláb ötlet 🙂
A meccs kezdese utan 10-15 perccel menjunk csak be EGYÜTT a nezoterre a Kamyarba, kb. mint vonulaskor (a kapun belulrol indulva nyilvan, a bufek elol) es kozosen hivjuk fel a figyelmet a problemara. Akar kungaborozva, akar mas szoveggel. Hangosan.
Hirtelen ez jutott az eszembe.
Mindaddig amig nulla koncepció, tradíció és a szurkolóknak járó tisztelet nincs meg. E mellé nyugodtan lehetne a 45-90 perces háttal a pályának szurkolás is
Teljesen jogos. Az a baj, hogy aminek lenne értelme, azért 1-2 évet adnak garázdaságért, azt meg egyikünk sem kéri, mert nyilván van vesztenivalónk. Pedig a kis 5-0-nál mosolygó játékosok igencsak megérdemelnék. Fújj, de undorítóak voltak.
Igen… nyilvan tok jo lenne megdobalni a csapatbuszt vagy kiszurkalni a vezetoseg kocsijainak kiszurkalni a kerekeit, csak valamiert itt a forumon nincs ra jelentkezo 😀
Egyetértek. Senki sem akar ügyészségre menni ezek miatt a rohadékok miatt. A szurkerek zabosak, jobb híján kiírják magukból, de ötletem sincs, hogy mit lehetne csinálni. Olyan dolgot, ami számít ezeknek az aranylábúaknak. Mert mint láttuk, röhögnek. Ha nincs szurkolás, leszarják, mint ahogy azt is, hogy milyen kiírást emelünk fel nekik.
Pár hete viszont láttam a Mendelényit a Bazilikánál sétálgatott egy másik öltönyös fószerrel. Ilyen alkalmat megragadva – és kicsit pofátlanabb módon – rá lehetne lépni, és megkérdezni, hogy mi van és mi a terv. És meg is fogom tenni, ha mégegyszer lesz ilyen „szerencsém”.
Meg ha van bármi ötlet, akkor sztm érdemes terjeszteni szélesebb körben. Sokszor a legkevésbé valószínű helyről jön a legjobb segítség. Látjátok, hogy ki az, aki meccsre járós, ki az, aki megbízható arc, függetlenül attól, hogy csoport tag-e, vagy nem. De ez csak az én véleményem, lehet hülyeség. Viszont nem tudok most mást.
Nem kellene mindenáron erőszak. A fradi ellen például a kapu mögött a tábor kint maradna. 10 percig sörözgetés, teázás, cólázás a tribün alatt. Aztán a 10. percbe bevonulni és rákezdeni a Kun Gábor takarodj Kispestről és a Bozó, Medelényi hol a Kispestünk rigmusokra. Ezt nyomni 10 percig aztán megint kivonulni. 10 perc után meg újra be és egy igazi piro showal telitorokból elkezdeni szurkolni.
Majdnel mint ami en irtam. De a ki-be vonulas nem mukodne, mert a belso kapuk atereszto kepessego kicsi. Negyedóra mire mindenki kimegy, mar ha kimegy.
Nem kell szurkolni, Mendelényi takarodj elejétől végéig, megállás nélkül, annak talán lenne visszhangja.
Ezt a Kun Gábort se értem…Ki nevezte ki?
Azért egy tulajdonost egyik napról a másikra elküldeni és hozni helyette másikat nem olyan egyszerű. De Kunt elküldeni és hozni helyette olyat aki tudja is hogy mit csinál már könnyebb. Én se csak Kunozok. A tulajokat is kérdőre vonom.
Aszondom kéne.
(Nem tudom hallatszott-e tevebol, de Jerry kollega nagyon sokaig hivta ‘beszelgetesre’ a megafonban a ‘Gabit’. Talan tenyleg dumalgatni kene veluk.)
1 éve is lehurrogtak páran, mert azt mertem mondani, hogy igen is ki kellene allni a tábor elé, minden szurkoló elé a vezetésnek, csapatnak és számot adni erről, ami itt megy. És ahogyan mi a szurkolok nyeljük a szart, úgy nekik is le kell nyelniük, amit kapnának!
Leszarják a fejünket, a jatekosok is. A régiek is az újak is a vezetés is meg a köcsög tolmács is.. Fú de irritáló!
Csak akkor vesznek minket komolyan, ha kiállunk a saját és a klubb érdekeiért a már eltávozott és a még élő ikonjainkért a KACért. Azért, amiért rajongunk, ami az életünk része és elég nagy része!
Valamiről lemaradtam, mi a gond a tolmáccsal?
Csak annyi, hogy pár fontos gondolatot nem ad vissza az alany beszédéből és sokszor saját gondolataival/szavaival próbálja megfogalmazni amit nem jegyzetelt le pontosan. Kb ennyi a gondom.
Faszszopó jonson vigyorog.
Lejárt mára a munkaideje, jöhet a pihi!
Hát aztán? Nagyobb meccsek után
előfordul világsztárokkal is hogy vereség után mosolyognak.Mitől lenne jobb ha zokogna?
Hát aztán? Nagyobb meccsek után
előfordul világsztárokkal is hogy vereség után mosolyognak.Mitől lenne jobb ha zokogna?
Hat nem tudom.
Valahogy a tisztesseg, a kultura megkivan bizonyos minimumot.
Gyakran hugyozok, de nem az ebedloben, ebed kozben a levesestalba. Azert ezt nem sokaig kell tanitani
Nekem jobb érzés lenne!!
Ezek emberi dolgok, szurkolókkal szembeni empátia együttérzés kudarc átérzése.Esiti mosolyogna a kamerába egy ute elleni zakó esetén? Mosolyogjon otthon, de ne a kamerába…
Igen…
És en ezert fizettem bazneg, utaztam bazneg, faztam bazneg.
A jo kurva anyatokat!
Fel kell öltözni rendesen
Jo otlet. Majd odafigyelek
Együttérzek.
Felnőtt ember vagy, dönthettél volna máshogy is. Rég nem ér annyit, hogy akár 100 métert is megtegyek ilyen „produktum”-ért. Utoljára a 2019-es kupadöntőn éreztem úgy, hogy feltétlenül ott kell lennem.
Nekunk meg ez az eletunk, barmilyen fasszopo brigad vezesse is eppen a klubot. Jobb lenne megsertodni, mint a kocsog lilak, aztan nem jarni meccsre? Akkor ok nyernenek. De valoszinuleg ezt ti nem erthetitek.
És ez mitől jobb?íígy azt mondod minden fasza, bármilyen szar úgy is ott leszünk és nem változik semmi
Nem erted. Nem baj.
Ilyenkor mindig szegeny Babar sztorija jut az eszembe a csavorol aki mezt akart venni a bajnoki döntő előtt, de Laci mondta hogy addigra nem lesz kesz. Akkor nem kell -mondta az ember.
Erre Laci: Miert, hétfőn mar nem leszel Honved drukker?
Aki csak gyoztes meccsre/idoszakban jar ki, az annyit is er. A morgas joga pedig mindenkit megillet, ha fotel, ha nem.
Ok,de akkor mi van,ha abban a mezben akart menni a bajnoki döntőre és ha az ott nem volt megoldható szombatig,akkor megoldotta máshol a vásárlást?
Vett egy feliratozott mezt pl. A fradishopban? Honnan tudhatnam nem ismertem a csavot
Vagy csináltatott egy egyedit valahol.
Attól,hogy nem ott és nem akkor vette meg,abból én nem mindenáron vonnám le azt a következtetést,amit ti.
De persze lehet igazatok is.
Itt nem erről van szó, hanem így tiltakozik valaki! Most minden meccsen azért mész ki, hogy a hozzáállásukkal beleszarjanak a pofádba! És a köv. héten önként kéred a következő adagot!
Huhh…ezt nem nekem akartad irni, az tuti.
Ha csak a győztes időszak érdekelne, akkor itt sem írogatnék. Akkor a tévében sem nézném meg. Ha csak a győztes időszak érdekelne, akkor pár hónapig fradista lennék, aztán molos, barszás, reálos, mittudomén. 45 éve vagyok Honvéd drukker. Soha nem szurkoltam másnak. Viszont nekem is vannak „jogaim”. Jogom van csak akkor kimenni, amikor én akarok. Jogom van eldönteni, hogy szennyezem-e a hangulatomat és a családomét azzal, hogy őrjöngök, dühöngök mert kikapott egy piros-fekete csapat, akit valaha imádtam, de jelenleg nem tud örömet okozni. Ez is egy álláspont és van annyira jó, mint bármely másik.
Nekem mindegy, csak ujabb dialogusba ne kezdjünk.
Én sok mindent megértek. Ezt is. De szerintem amíg egy is kimegy közületek, azzal felhatalmazást adtok, hogy „nosza, folytassátok, itt vagyunk, vevők vagyunk erre”.
Ne haragudj, hogy leirtam.
Bazneg.
Semmi gond. Máskor nem teszed.
Dehogynem. Es amig kijarok ezekhez a betonlabuakhoz addig minden jogom meg van ehhez.
Tiszteletben tartom a jogod. Járj ki. Írd le ide. A te életed. A te idegrendszered. A te hagulatod. A te jövő heted. Te hagyod, hogy elbasszák.
You know nothing John Snow.
Ha nem jársz ki akkor is!
A szíved mint ahogy itt mindenkié azé a több mint száz éves legendáé amit most éppen páros lábbal taposnak a földbe!
Nem az MLSZ nem Orbán Viktor nem a Szabadkőművesek !
Hanem a vezetőknek edzőknek játékosoknak saját neveléseknek csúfolt szarháziak akiknek mindez semmit sem jelent!!!
Mondjuk pont Orbán alakítja úgy a kis focink világát, hogy nekünk ez a szar a kimenetele. A többiek a konkrét bábuk a bábszínházban.
Persze, nem ugy ertettem. Csak a kollégának valaszoltam, aki picit erdekesen kozelit a témához szvsz.
Irtam fentebb, a morgas joga mindenkie. Csak jobban duhit kétszáz plusz km, meg a koltsegek utan…
Es le is szarták a fejed a helyszínen…
Kirúgták már a kóklert?
héhéhé’, ezt én szoktam kérdezni!
Ok. De akkor vedd át, intézd. 🙂
Melyiket, a kb otven kozul?
Jogos, de ezzel a Klafuriccsal csont nélkül kiesünk.
Ezzel a kerettel fogunk csont nelkul kiesni. Bar az eloelete alapjan nekem sem tetszik a hovat, nem biztos hogy most o a leggyengebb lancszem.
Látva ahogy meccselt, sajnos elég közel áll hozzá.
Neked is igazad van fiam.
Az egesz lancot, ugy ahogy van szaros wc papírból fontak…
Ott vagyunk, ahova ez a keret és vezetőség való.. A kieső helyen…. Van egy rossz hírem, a Vasastól is kikapunk majd..
Azért az tényleg tipikus Kispest, hogy úgy kerültünk kieső helyre, hogy a két mögöttünk lévő csapat kikapott…
Számomra jelzésértékű az is, hogy 3 fővárosi csapat a sereghajtó.
Ez mit jelez?
Azt, hogy ahol a legnagyobb a kupleráj, ott van a legtöbb szerencselovag. A foci környékén is.
Hogy melyik ut vezet Makkosmariara…
Nem vagyok összeesküvés elmélet párti bár a 2017 es Bajnoki Címünk biztosan nem volt benne a kottában!
Ennyi mellényúlás töketlenkedés balfaszkodás egyszerűen nem lehet véletlen!
4 éve nem találnak egy valamire való normális edzőt és egyre nevetségesebb játékosokat hoznak!
Penzmosoda ez bazmeg, semmi mas…
Súlytalan csapat, nulla morál, dilettáns vezetés, leszedált szurkolótábor
Nem lehetne hogy inkább visszajön a dzsinjösz led?
Azt hiszem Jonnson vigyora a legjellemzőbb a mai nagyonkispestre!
Ennyire érdekli a játékosokat ez az egész!
Már mérgelődni sincsen erőm!
Aki azt hiszi abban bízik hogy ez a társaság bent fog bent tud maradni az első osztályban az homokba dugja a fejét srácok!
Bálnavadász kedélyesen mosolyog éppen
Hát nem vették le a mezt.
Ne is vegye, fusson benne a pálya körül addig, ameddig össze nem esik!!!! Ha lenne edzőnk, már a hordágyon lennének!
Köcsög izlandi még mosolyog is.Felháborító!!!!
Szégyen.
Annyira silány alkalmatlan „játékosok”ból „edzőkből” „vezetőkből” áll a csapatunk hogy arra sincsenek szavak!
Nemhogy a Kispesthez egy NB2 höz nem méltó!
Pacsizás lesz?
Tulajdonképpen most is lealázták szurkolóinkat. Nem ment oda elnézést kérni senki nem néznek emberszámba ezért nem is megyek már birkának szétzúztak mindent okosan.Szégyelje magát mindenki aki részt vesz ebben!
Na Zsótér megbosszulta Varga góljait!
Jól fejbekúrta a focival
Akkor jöjjön a u19,18,17 és kezdjük elölről!
Ennin milysn szépen cselez!
Kár hogy 16 ost tévesztett
Ez totàlis szégyen….nincsenek szavak….szomorúság van.Lèpjünk vissza a bajnokságtól,komolyan mondom.Mindez a klub megcsúfolása,újjà kell èpíteni mindent az alapoktól.
Fel ne oszoljunk végleg mert elvesztettünk egy meccset? Van ilyen. Az élet meg a bajnokság is megy tovább. Nem kell ezt túldimenzionálni.
Èn valahogy nem tudom ezt a meccset ès az elmúlt èveket ilyen higgadtan kezelni.
Nagy esellyes tok utolsokent fogunk telelni. Nehez lesz…
Dehogy lesz…ki fogunk esni,ez biztos.A szurkolóknak lesz nehêz a kiesés elfogadása.
Addigra megszokjuk!
Itt izgulni sem kell majd a végén!
Hazafele egy jóféle csárdában megünneplik ezt a szép eredményt!
Az első meccs idén, amit nem tudok nézni. Talán nem is baj.
Én is elkapcsoltam a szünetben.
Traore Lukic Ennin atomcsatársor
Lukic már nincs fenn,keresztesvan helyette.
Na észre sem vettem
Amikor az edző kitért rá az interjú végén, onnantól kezdtem el aggódni. Szinte hallottam a KFT Bábu vagy c számát,és világossá vált az is,hogy az eddig is totális csőd „majdafiatalokozás” előtt állunk vele is. (Momentuma nem volt a gyereknek egyébként. De tényleg semmi a köbön!)
4 a 2 ben voltak a 16 osunkon belül!!!!!!
Kerjuk a kovi havert a kispadra.
Ez se valt be….
Vasasnál már várják a csütörtöki meccset hátha őket is felhozzuk.
Parádés meccs lesz, az biztos.
Kidühöngjük magunkat csütörtökig,aztán újra nézzük a meccset azzal a hittel,hogy na majd most. Ilyen ez.
Mást nagyon nem tudunk tenni. Nem kéne holnap dolgoznom menni most kegyetlenül leinnám magam.
Komoly? Bíztok még valamiben?
Amíg nem húzzák meg a vonalat addig igen.
Szerinted mi más dolga van egy szurkolónak?
Támogatni a klubbot a csapatot, és kiállni mellette. Most lehet hogy nem az a legjobb támogatás hogy ugyan úgy kimegyünk a meccsekre, mintha minden rendben lenne csak gyengébben szerepelünk..
Lehet objektív is!
Ez a csapat ha bent marad a világ nyolcadik csodája lesz!
Felhozzuk
Rég voltunk ilyen mélyen. Teljes morális válság…
Tippverseny indul!
Mennyi lesz a vége?
Egy hetesre tippelek!
Fődíj egy falinaptár Kun, Mendelényi, Bozó Urakkal!
Kritikán aluli. Szégyen, amit a Kispesttel csinálnak 4ik szezon óta ezek a fogalmatlan senkiháziak
A paks helyzet nélkül, 3 pontrúgásból és 2 egyéni hibából rúg 5-öt. Mi 4 ziccerből egyet sem tudunk értélesíteni. És még egy dolgot nem értek : a tábor hogy meri szidni mendelényit ? nem ez lett megbeszélve, nem ezért kapnak pénzt paripát a klubvezetéstől hanem hogy tapsikolásra bírják a nézhetetlen szar produkciót látva a tábor tagjait.
Fejezd be a Tábor basztatását!
Ennek mi értelme? Fejezd már be!
Egy ilyen helyzetben azokra mutogatni, akik lementek a csapat után, hogy képviseljék a Kispestet. Inkább össze kellene fognunk.
Talán ideje lenne nem lemenni?
A szurkolókon kívül senkit nem érdekel, hogy vannak e lent vagy sem.
Akkor pláne!!!
Remélem mezeket levetetik de még gatyát is
Bankszámlájukról az összegeket kellene levetetni
kapnak ezek egyáltalán fizetést, nem ezért volt ez a mai „produkció” ilyen szánalmas?
Mondjuk ez is érdekes megközelítés
Elmesz te a kurva anyadba mostmar! Pelso nyugodtan kitilthatsz.
Lassie nevében kikérem ezt az ordenáré hangnemet. Együtt sírunk, együtt nevetünk, de szurkolótárssal ilyen hangnemet nem engedünk meg magunknak! Tiszteljük szurkolótársunkat, mégha más platformon vagyunk is!
Aki engem – mint a tabor egyik tagjat – ilyesmivel vadol, az nekem nem a szurkolotarsam.
Srácok tényleg ne egymást…
O mocskolhat alaptalanul 200+ embert?
Folyamatosan szidják a második félidőben.
Nem hittem volna,hogy a csapatnál lesz szánalmasabb ma
nem az a szánalmas amit írtam, hanem az a szánalmas hogy rengeteg embert milyen aljas eszközökkel tudnak rávenni hogy szurkoljanak ennek a szarnak. Mint régi Ultra Red Boys tag, minket soha senki nem irányított hanem a látott játéktól kerültünk extázisba…
Ha régi URB tag vagy, akkor még szánalmasabb, hogy így beszélsz a szurkolótársaidról. De akkor menj és állj eléjük a következő meccsen és ugyanígy fröcsögd a szemükbe a hülyeségeid.
Az vagy te. Régi urb tag
Leállhatnál ezzel a faszságoddal, hogy a táborba állsz bele a hülyeséggel.
Azért ez a reakció puha ahhoz képest ami tortenik
Mert eladták a lelküket…
Jó lenne megkérni Horváth Ferit ,hogy ugorjon be heti 15 percet a csapathoz.
Es hogy 5 golt rugjon nekunk egyvalaki… Kell ennel nagyobb alazas???
ha ziccereket értékesítjük akkor 5-3
Doka, Prenga, Capan, Klemenz…
Ilyen szégyent rég éltem meg…
Köszönjük.
Ötös…
U15 ből valaki?….
Akit érdekel Sport1-en tényleg foci megy, roma-lazio.
Vagy a Spileren a Totenham- Liverpool