Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Tony Soprano
Tony Soprano
november 8, 2022 8:30 de.

Samperio mennyire sérült? Ezzel be is fejezte nálunk? Prenga szerinte nem volt magánál, nem tudom milyen lelki állapotban volt de visszanézve eléggé üres zavarodott arccal nézett már a meccs elején is.

Döme Sanya
Döme Sanya
november 8, 2022 6:53 de.

Szerintem, az hogy szinte minden meccsen van legalább egy játékosunk, aki óvodás hibákat vét, eléggé megviseli az egész csapatot. A másik viszont az, hogy itt edzői problémák is felmerülnek. Például az elmúlt három évben, csak Sanino mestertől láttam, hogy a tánadásainknál a túloldalon az üres térbe próbált játékost irányitani. Évek óta üres a másik oldalunk támadáskor, de védekezéskor is. Röviden, általában mindenki középre (a labda felé) húzódik. Pont mint a grundon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 8, 2022 7:21 de.

Vagy balra, vagy jobbra. Pakson már röhögtem azon, hogy a védők egy része és a középpálya szinte teljesen a paksi támadás oldalára tömörültek. Kár, hogy nem csináltam pár fotót. Tanulságos lenne. Helyezkedés off.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
november 8, 2022 11:45 de.

Baromira látványos, ahogy az egész védelmünk eltolódik a labdás játékos irányába és ezzel egy rohadt nagy üres területet adnak a másik oldalon, ahova csak át kell tenni az üresen álló játékosnak a labdát és kész a 100%-os gólhelyzet.. Nem egy ilyen gólt kaptunk..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
november 8, 2022 7:55 de.

Még Waltner is meglepődött,hogy ilyen könnyen nyertek.Egy szervezett csapattal ezt a paksot vernünk kellett volna…Nagy baj van nálunk…

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Lajos Gál
november 8, 2022 8:31 de.

Úgy tünt nem erre számított.

Hasitasi
Hasitasi
november 8, 2022 3:23 de.

Na erről beszéltem 2 napja. Ahol nincs lokálpatriótizmus, ahol szarnak a hagyományokra, ahol csak zavaros víz van, ott kóklerek, ügyeskedők és szerencselovagok veszik át az irányítást. https://www.origo.hu/sport/futball/20221107-szpiker-korner-203-resz-vasas-ujpest-honved-nb-i-vergodese.html

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 3:47 de.

Mondanak olykor okosságot,de beszélnek unalmas mantrát is.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 8, 2022 4:03 de.

Nem tudom mi unalmas neked és mi nem. A Ballai Attila nevű az elején, a legelső hozzászólásában megmondja a tutit. Minden szava aranyat ér. Azt mondja: Vidéken „ahol lokálpatriótizmus van”, kiépült egy „nem is csak pénzben mérhető”, hanem „lelkekben” és szürkeállományban mérhető támogatói réteg! Egy szanaszét „liberalizált” budapest, ahol jöttment mindenki, ahol „ma itt, holnap ott módon” élnek és dolgoznak, minél rövidebb idő alatt minél többet akarnak markolni az emberek, nem csoda hogy ez történik a fociklubokkal. Törvényszerű volt, hogy ide jutottak. Egy kis(ebb) településen sokkal ideálisabban lehet dolgozni, főleg ha az úgynevezett lokálpatriótizmus is benne van a szakemberekben.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 12:43 du.

Feri leírta amire egyrészt gondoltam.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 8:22 de.

Most akkor mi a helyzet Miskolcon? A lokálpatriotizmus talán magasabban, mint bárhol máshol az országban, fanatikusak, imádják a focit, van szurkolói bázis, igény a focira stb. és mégsem működik. Függetlenül attól, hogy az utolsó pár fordulóban kijött nekik a lépés, a Debrecen is hasonló cipőben jár, szóval ez így ebben a formában, hogy vidéki + lokálpatriotizmus = siker, tényleg jól hangzik, de nem biztos, hogy fedi a valóságot.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 8, 2022 12:43 du.

Köszi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 4:24 de.

Ebben van valami./mármint a vidéki Kispacsat vs Nagycsapat feeling részében/ Lásd Cirkovic,Prenga. Nem sok elvárás ,Kisvárdán sztárok voltak, imádták őket jól is ment nekik. Mindenki szurkolt nekik a városban bárhogy szerepeltek. Itt meg az első meccstől kurva anyázás 0 türelem. A teljesítményük meg úgy ingadozik mint a duna vízszintje.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 9:44 de.

Na me viccelj, ki anyázott rájuk az első perctől.. ? Milyen türelmet adnál egy, Ramosnak ha ideigazolna. Mert ez kb olyan, csak alacsonyabb színvonalon. Kész játékos, szuper teljesítménnyel, az összeszokás 2 meccs kb..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 8, 2022 10:33 de.

Az első meccs óta megy az anyázás(már az edzőmeccsen is) és a tavaly magabiztos Prenga meg Cirkovic viszont olyan hibákat vét mint az ifiben. Lehet butaság és ez semmit nem számít. Meghallgatom ,hogy szerinted miért van ez,a ramos sztori helyett pl 🙂

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 11:45 de.

Nincs kemény vezetés és edző, ezért dekoncentráltak. Szerintem ennyi.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 8:39 de.

Szegények, zsepit viszel nekik Kungabi VIP készletéből? Csütörtökön kinn maradsz húsz percig a büféknél vagy szolidaritásod jegyéül 20 perccel korábban beülsz a helyedre, hogy Prenga és Mendebaba ne érezze rosszul magát? Mi lesz, ha a demonstrációtól megremegnek azok a profi lábak? Legyünk még türelemmel, megértéssel, hiszen csak jót akarnak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 8, 2022 8:44 de.

Te belebetegedtél ebbe. Vegyél vissza, bohócot csinálsz magadból kermi 🙂
Senki nem beszélt erről,Mendebabáról,kungabiról meg pláne. Atya isten haver, vegyél ki szabit és szellőztess,megint jösz,személyeskedsz és kitalált dolgon pörögsz.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 4:10 de.

Szerintem a lokálpatriótizmus az nem feltétlen vidék v. budapest függő.
Ez a szanaszét liberalizált Budapest is egy amolyan propaganda szöveg.
Egy csapatnál akkor van számottevő eredmény, ha van lokálpatriótizmus és anyagi háttér és szakértelem.. Hemingwaynél volt lokálpatriótizmus, szakértelem, csak pénz nem. A mostani Kispestnél van pénz, csak éppen lokálpatriótizmus (és szakértelem) nincs.A Felcsútnál van pénz, van szakértelem, csak lokálpatriótizmus nincs. És így lehetne sorolni az összes csapatot….egyedül a Fradinál van mind a három, ez meg is látszik a hosszútávú teljesítményükön.
Szóval ez a Ballai Attila amiről beszél, ez amolyan propaganda szöveg ami mellett tökéletesen igazolható a budapesti „nemkívánatos csapatok” szétcseszése….

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 5:02 de.

Nem gondolnám propagandának. Inkább egy látlelet, ami magyarázatot ad(hat) ahhoz, hogy miért tartunk ott ahol. Felcsúttal kapcsolatban is tévedsz valamiben. Ott pont hogy van lokálpatriótizmus. Mégpedig Orbán és Mészáros helyi kötődése és a vágy, hogy a saját régiójuk csapatait emeljék fel. Na ez az ami nagyon nincs meg a budapesti csapatoknál. A vezetők arctalan, érzelemnélküli, ma itt, holnap ott pénzemberek.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 6:31 de.

Orbán és Mészáros a pénzt és ezen keresztül a szakértelmet biztosítják. Lokálpatriónizmusról azért nem beszélhetünk ott, mert annak a csapatnak nincs múltja. Nagyrészüket a pénz tartja ott. Kvázi a szurkolókat is úgy buszoztatják oda a mai napig iskolákból, annyira nincs érdeklődés a focijukra, annak ellenére, hogy már évek óta dobogós helyen állnak. Az összes odavezényelt szponzor, szakértelemmel rendelkező dolgozó onnan seperc alatt eltűnik, mihelyt a narancsrendszernek lehúzzák a rolót.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 10:40 de.

Úgy látom nagy zavar van a fejekben egyes fogalmak értelmével kapcsolatban. A lokálpatriótizmusnak semmi köze ahhoz, hogy van-e egy csapatnak múltja. Hanem azt jelenti, hogy valaki a saját lakóhelyének, szülőhelyének a felemelkedését előbbre valónak tartja egy másik helyénél. Ott fektet be, ott dolgozik, az ottaniakat segíti, a „hazait” támogatja. Ebben a kontextusban mi most a klubvezetők, tulajdonosok, befektetők lokálpatriótizmusáról beszélünk. Szerinted Lőrinc miért nem a Paksot, a Fradit vagy a Kiscséripuszta SC-t tolja? Rakhatná a pénzét más csapatokba is. De a saját faluját támogatja. Van elég pénze, most már valszeg lesz is, függetlenül a „narancsrendszertől”, meg a roló lehúzástól. Mindig meg fogja tudni venni a jó szakembereket. Egy ilyen potentát hiányzik Kispesten meg Újpesten. Aki érzelmi alapon elkötelezett a kerületért (vagy legalább a Honvéd csapatáért) és van befektetni való pénze is.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 9, 2022 1:52 de.

Csak egy kérdés….Mészáros Lőrinc miért csak 2010 óta tolja a csapat szekerét? Hiszen állítása szerint 2010 előtt is vagyonos ember volt. Lölőnek sok köze nincs a futballhoz. Nem is volt.
A lokálpatriónizmushoz szerintem egyfajta szakmai hozzáértés és kötődés is kell, hogy tartozzon. Mint anno mondjuk Kozma Mihály itt Kispesten, vagy Kubatovnak a Fradinál, vagy Várszeginek az MTK-nál….ha ez nincs meg, akkor a klubszeretet jegyében csak elfüstölöd a pénzed.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 5:49 de.

Üdv! Már bocsánat én nem veszem be az Orbán & Mészáros ?kötődését, inkább a materialista állásponthoz való kötődésű vágyuk érezhető!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 4:25 de.

Mitől nincs lokálpatriótizmus és Hemingwaynél mi/ki volt az Rossi érkezéséig?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 6:22 de.

Nyilván a mostani Kispestnél nem a szurkolókról beszélek. De míg mondjuk a Fradit egy olyan Kubatov vezeti, aki előtte ott dübörgött a lelátón, addig a mostani vezetésnek milyen kötődése van a Kispesthez? Semmilyen.
Ami Hemingwayt illeti, ő valóban egy üzleti vállalkozásként kezelte a Kispestet az elején, de saját bevallása szerint is szerelmes lett a Klubba, az irodáját is a Stadionhoz telepítette. Ott volt minden meccsen, az utánpótlás meccseket sem hagyta ki…Te hány utánpótlás meccsen láttad Mendelényit vagy Bozót? Vagy akár Kunt?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 9:53 de.

Hagyjuk már ezt. A Honvéddal járó lehetőségekbe volt szerelmes. Nézd meg a céginfót,hogy nőtt a polip.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
november 8, 2022 9:57 de.

Lehet….de bármit is csinált sikeresebb időszakot tudhat maga mögött, mint a mostaniak….illetve úgy is mondhatnám, hogy a legrosszabb éve is sikeresebb volt, mint a mostaniak legsikeresebb éve….pedig ha lehetőségről beszélünk, az most lenne bőven, hisz gondolom nem hitelből lettek vásárolva a (ex)válogatott játékosok…. Úgyhogy ennél a pontnál szerintem le is zárhatjuk a vitát.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 12:44 du.

Amikor tizenévet vetsz össze 3-4-el,és hogy igazold magad még történelmet is hamisítasz,valóban nincs értelme vitázni. Lásd lejjebb a helyezéseinket Fh.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 5:10 de.

Tehát akkor azt mondod, hogyha én hasonlítom össze Hemingway tizenvalahány évét a mostani 3-4-el, az hülyeség, ha Te vonsz le ebből a relációból magvas konzekvenciákat, az frankó?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 9, 2022 10:09 de.

Azt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 10:06 de.

Sikeres időszak 🙂
2006-07 8.
2007-08 8.
2008-09 14.
2009-10 9.
2010-11 10.
2011-12 4.
2012-13 3.
2013-14 9.
2014-15 13.
2015-16 8.
2016-17 1.

Már nincsenek tizen pár pontos kiesők meg 16 csapat amiből 1-2 csődbe megy.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 9, 2022 5:08 de.

Én nem mondtam, hogy sikeres időszak, de azért egy 16 csapatos bajnokságban egy 8-9. hely is, egy 12 csapatos bajnokságra vetítve nálam 6-7. hely.
Kérdem én, az utolsó 3 évben voltunk év végén 8. helynél jobb helyen?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 7:32 de.

Lentebb leírtam a véleményem Hasitasinak a jelenlegi lokálpatriótizmusról. Annyira szerelmes volt,hogy Rossi 2x távozott,építkezni a bajnoki vagy a nemzetközi szereplésre kapott pénzből eszébe se jutott,sőt kijelentette,hogy hülyeség. Debreceni Andris karrierjét tönkretette,bárki aki nem akart hosszabbítani kibaszta a B csapatba. Összehozott a dolgaival egy bundacsapatot. Torghellét is megalázta, Supkát is mindig kirakta,a régiekkel szóba se állt, a szurkolókkal folyton harcolt és hosszasan lehet sorolni. Fura mese ez egy szerelemről 🙂 . De járt up meccsre ez igaz. Rossi csinált neki egy bajnok csapatot,cserébe Rossit elüldözte a szerelmét meg elkezdte kiárulni miközben mindenki más erősített

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 8:03 de.

Rossi első távozása mögött az akkori csapat eredménytelensége volt (mondjuk a mostani eredménytelenséghez képest az menetelés volt 😀 ) . Rossi második távozása abból fakadt, hogy míg Rossi a csapat erősítését szerette volna, Hemingway nem akart olyan mértékű erősítést. És, hogy öszinte legyek teljesen megértem, hogy semmi értelmét nem látta százmilliókat belefeccölni a csapat erősítésében, mikor a másik oldalon (Fradi-Vidi-Felcsút-Mezőkövesd) nyakra-főre kapta a lóvét erősítésre…a ner beszívárgása a magyar futballba tönkrebaszta azoknak a tulajdonosok ambicióit, akik a piacról akarták a csapatukat sikerre vinni. Szóval Hemingway olyan volt amilyen, amiket felsoroltál problémák azok valóban érzékenyen érintett sok embert, de mint mindennek Hemgingway cselekedeteinek is meg voltak a miértjei…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 9:56 de.

Simán bevonata,hogy tárgyal Rossivql miközben már hónapok óta megvolt az utód. Lanzának( meg rossznak is) bemondott egy olyan pénzt, amiről pontosan tudta,hogy nem fogják elfogadni,majd széttárt karral sajnálkozott ,hogy nincs pénz rájuk, miközben pl Lanza ára nyomaveszett . És mielőtt vki tévedésbe esne,ő kereste meg bozóékat 17 tavaszán. Aztán se jatekos se pénz q kasszában vált meg a szerelemtől.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 8, 2022 2:35 du.

Ő kereste meg Bozóékat?Az igen.
Szíjjártó a háttérben van,vagy az
csak egy kamu?
Mert az oké,hogy arra utal egy-két dolog.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 8, 2022 2:35 du.

Ő kereste meg Bozóékat?Az igen.
Szíjjártó a háttérben van,vagy az
csak egy kamu?
Mert az oké,hogy arra utal egy-két dolog.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 8, 2022 4:00 du.

1.Megtalálod a neten az aegyik interjút,ahol elmondják ezt.
2. Naiv dolog lenne azt gondolom kizárni,hogy így vagy úgy de ne lenne valamilyen szinten a háttérben

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 8:27 de.

Az első feléhez: A bronzérem utáni évben eredménytelen volt. Azért emlékezzünk,hogy miért,milyen változások voltak amiket Rossi nem akart akkor se:)
Aztán a második menetben Rossi nem akart 100 milliókért erősíteni ezt nem tudom honnan veszed. Hemingway meg kiárusítást akart,ha nem akarta volna talán még meg is győzhette volna Rossit. (Rossi miatt szerencsére nem tette,de tanulva az első esetből lépett)A miértje megvan a tetteinek, ő magának csinálta a biszniszt nem neked/nekem egy meghatározó Kispestet. Mert ha Rossit megtartja és amit keres neki Bl pénz erősítésre költi ott lehetnénk mint a fradi… Ennyi volt az ambiciója,csak az üzlet. ő is erősíthetett volna. Ne mond,hogy amit a fradi megkeres megtudná Hemi a töredékéből de nem érezte a bizniszt. Egyszerűen az erősítés helyett tegyünk pénzé mindenkit elv.Attól,hogy ezek szarul csinálják még nem lesz Hemi egy igaz Kispesti és nem épített stabil Kispestet ,nemár

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 8:54 de.

Most egy közpénzen feltőkésített és folyamatosan támogatott fradit hasonlítasz össze egy piaci alapon működő Kispesttel, aki még a bajnoki cím megnyerése után sem kapott egy tisztességes szponzort. Igen, Hemingway bizniszt csinált Kispesten, mert alapvetően ő egy üzletember volt. De nem sunnyogott, nem mismásolt, hanem kerek perec mindenről tájékoztatott, mindent elmagyarázott. Közpénzzel nem volt hajlandó versenyezni. Ezt is többször elmondta. A szomorú az egészben, hogy a ner rendszerhez tartozással sem lett jobb a helyzet….sőt….
Nem mondom, hogy „kispestiségem” legszebb tizenvalahány éve volt a Hemingway korszak, de hogy a mostani se tartozik a legszebb közé, az is biztos. Iszonyat dühös vagyok, hogy a politika ilyen szinten szétbaszott mindent, amit magyar focinak lehetett nevezni. Ha 2010-ben nem kezdik el izomból nyomni a Fradit, Vidit és a Felcsútot, mint ahogyan tették, akkor szent meggyőződésem, hogy mára van egy többszörös bajnokcsapatunk, egy erős kispesti saját nevelésű gerinccel, és a Fradi valahol a mostani Újpest szintjén vergődik….Vidiről és Felcsútról nem beszélve.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 8, 2022 9:02 de.

Nagyon elkanyarodtál a lokálpatriótizmustól. Engem annyi érdekelt ebből az eszmecseréből 🙂 a Közpénz előtt 14edikek voltunk akkor mi tartotta vissza? Nem sunnyogott, Hemi soha 🙂 Maradok baráti tisztelettel:)

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 9:17 de.

Tehát nem volt Hemingway lokálpatrióta, mert Te nem kedvelted. Ha kedvelted volna, akkor annak tartod? 😀 Nagyjából ez jött le a beszélgetésünkből. 🙂

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 4:37 de.

Nem csak azon múlik, az csak 1 plusz. De „helyettesíthető” azzal, hogy találsz nagyon elhivatott, becsületes, az adott munkáért elkötelezett embereket. Ilyen volt Rossi. Beszélnek erről is a videóban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 8, 2022 4:51 de.

Nem nagyon kell helyettesíteni, az,hogy a cégvezető Kispesti-e annyira nem mozgat ha jól teszi a dolgát. Az edzőnél szintén. A baj,hogy nem teszik jól. Rossinál ez szerencsés volt mert nem sok Olasz zseni van aki a nagyapja miatt egy kicsit Kispest szurkoló is volt.De a sok baj és faszság mellett amit csináltak a lokálpatriótizmus élesztgetése az egyik amire nagy szavak azért nem eshetnek.
Emlékezhetünk a kezdetekre. A videókra amin Hoolywodi effektek mellett vonult be Dajka,Pisont. Bajnokaink,közösségkedvenceink tértek vissza a a bajnoki tablót simogatva ,könnyezve.King,Lanzafame,Eppel,Boti,örömmel hosszabbítottunk Gerivel,Hidivel stb. Edzőket basztak ki,ha a lokálpatriótáknak nem tetszett. Kamber amint visszavonult a stábban találta magát. Lovricra is ez a sors vár. Meccsek előtt régi kedvenceinkkel találkozhatsz. Na meg az ördögtől való pub amit nem olcsón nem egy Arénás Zsolti figura üzemeltethet,ahova ha unatkozol bármikor leugorhatsz és már nem vagy egyedül hanem Kispestiek vesznek körül. Jelenleg is sok fiatalunk van. Mellettük egy Tamás Krisztián,Zsótér akikre sokmindent lehet mondani,de a szívük kiteszik minden meccsen. Szappanosra külön ki se kell térni. Gomisra se köpködhetünk,hogy nem küzd. Na meg Samperio aki nem lokálpatrióta az tuti,de az új Lanza lehet. Szóval nem a lokálpatriótizmus az oka szerintem ennek. Inkább a fej nélküli kapkodás.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 10:31 de.

Van egy email címed ami akár itt publikus?

DélPest
DélPest
november 7, 2022 8:38 de.

comment image

aTokody
aTokody
Válasz a következőnek  DélPest
november 8, 2022 12:25 du.

Aranyosak vagytok ahogy szervezkedtek.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 10:02 de.

Természetesen a stadion többi pontján is lehet csatlakozni a tiltakozáshoz.ℹ️

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 12:35 du.

Jó lenne,ha a többi szektor is csatlakozna. Az lenne az igazán ütős.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 10:12 de.

Ez igen ez már jelzésértékű!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 8, 2022 2:03 du.

Nehezen tudnám ezt elképzelni mondjuk a tökutolsó Nottinghamnél…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 9:47 de.

Kicsit büszke vagyok. Nekem (is) ez jutott tegnap az eszembe. 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 7, 2022 10:00 de.

Ott a helyünk a büfénél! Sörikét állom!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 9:32 de.

Hát elkezdődött…helyes.

szemcse rob
szemcse rob
november 7, 2022 5:37 de.

Üdv! Kispestiek, a téli-szünetben nagytakarítást kell végrehajtani! Fölösleges milliómos Jónsson, Maxim, Enninnektől szabadulni, s helyükre Magyar jétékosokat hozni! Például K. Noel elég ügyesen mozgott, itt az ideje hogy a felnőttbe rúgja! CS.A.K.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 7, 2022 2:54 du.

A „halálmagyar” nyugdíjasfocistatemető Vasas keretében három arany17 essel velünk együtt megy a levesbe!

Döme Sanya
Döme Sanya
november 7, 2022 5:36 de.

Most hogy túljutottunk az első indulatokon, azért állapítsuk meg, hogy ez teljesen reménytelen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 7, 2022 3:14 de.

Az meg,hogy ott állunk,ahol,az rengeteg embernek okoz örömet. Ha kiesünk még többnek. NE adjuk meg ezt az örömet senkinek.

timby
timby
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 12:11 du.

Én arra emlékszem, hogy az utolsó bajnoki címünknél a döntőben, jóval többen szurkoltak nekünk (még Fehérváron is volt olyan ismerősöm, aki nekünk szorított). Mitől lettünk pár év alatt közutálatnak örvendő club?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  timby
november 7, 2022 1:51 du.

Szerintem a riválisok mindig is „utáltak” minket,de akkoriban a videotont jobban. Így mi voltunk a szimpatikusabbak a kettő közül.
Az,hogy sokan nagyon-nagyon örülnének a kiesésünknek,az számomra nem meglepő. Van aki gyűlöletből,van aki csak rosszindulatból és van aki csak azért,hogy röhögjön egy jót.
Mindegy is,én nem akarom,hogy ez történjen a klubbal,mert a szégyent a játékosok,vezetők,tulajok nem fogják magukkal vinni,az ittragad rajtunk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  timby
november 7, 2022 12:29 du.

Nem meglepő. Semlegesként az elmúlt évek Honvédját csak utálni lehet. Az elmúlt 3 év legszánalmasabb játékáért járó díj a Diósgyőrrel megosztva a miénk. Össze sem hasonlítható 2016-2018-al, amikor még szurkoltak nekünk a semlegesek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
november 7, 2022 3:15 du.

Max pàr hónapot szurkoltak nekünk,amikor a vidivel mentünk a bajnoksàgèrt.Sem előtte,sem utàna nem kedvelnek minket.Ez pedig nem a szànalmas játèk miatt van,hanem az a faszság,hogy ide irànyítottak jàtèkosokat a múltban.Azt gondolom semmivel sem vagyunk „utàlatosabb”klub mint ződek,lilàk,vasas.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 7, 2022 12:46 du.

Mint ahogy az sem meglepő, hogy ilyen kommentet írsz. Megszoktuk.
Nálad hétfőtől csütörtökig feketepéntek van.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
november 7, 2022 2:57 du.

Az a helyzet hogy az elmúlt 3 évben valóban mi vagyunk a mennyei legszánalmasabb töketlen balfaszbrigádja!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 7, 2022 1:32 du.

Most öszintén, a legszarabbak vagyunk a gólkülönbség tekintetében, a játékunk kilátástalan az elmúlt 3 évben, csak visszafelé megyünk.. Az átigazolási politikánk egy nagy szar.. Sorban hozzuk a külföldieket, akik nagy része 1 év múlva nincs itt… A fiatalok beépítése agyatlanul történik, az egyik szezonban lehetőséget is alig kapnak, utána meg 4-5 is szerepet kap, tőlük várjuk a megoldást.. Mi értelmes történt itt az elmúlt 3 évben azon kívül, hogy elégettünk egy csomó pénzt és ezen valakik jól kerestek? A játékunk évek óta egy nagy nulla..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 7, 2022 2:05 du.

Nem arról volt szó,hogy jól játszunk-e meg kit igazolunk. Hanem,hogy közutálat tárgya lettünk. Ez meg tény. Mert volt egy,16-18 közt 2,5év(amiben egyszer sokan szurkoltak a Vidi ellen) . 30 év alatt.
Ez egy szimpla Kispest gyalázó kamu. Olyan hülyeség mint a rasszista Kispest tábor meg a Balkáni Magyarország……

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
november 7, 2022 1:37 du.

Es ezert utalni kell minket.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  valaki
november 7, 2022 1:41 du.

Nem, csak szánalmasak vagyunk…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
november 7, 2022 1:42 du.

Igen. De itt arrol volt szo, hogy utalnak minket ezert.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  valaki
november 7, 2022 4:08 du.

Utálnak, mert fos, szánalmas csapat vagyunk, semmi szimpatikus nincs egy semleges számára a mázlival behúzott 10. helyekkel, a koncepció teljes hiányával. Diósgyőri utat járjuk, őket is mindenki várta, hogy mikor esnek már ki. Aztán egyszer csak elfogyott a mázli szelvény.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 8, 2022 1:37 de.

Ne hazudozzál már. Azért,hogy ezeket leírhasd nem kell kitalált egy sztorit . Itt sokaknak van rengeteg ismerőse a foci közegből. Tegye fel a kezét aki hallott bárkitől ilyet. Te ne,neked biztos tömegek fejtik ki az utálatuk. A Kispest 30 éve a 8-10-14. helyeket húzza be.
A szokásos kérdésem: Miért kell kitalálni történeteket,hogy a Kispestet basztassátok?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 8, 2022 1:37 de.

Ne hazudozzál már. Azért,hogy ezeket leírhasd nem kell kitalált egy sztorit . Itt sokaknak van rengeteg ismerőse a foci közegből. Tegye fel a kezét aki hallott bárkitől ilyet. Te ne,neked biztos tömegek fejtik ki az utálatuk. A Kispest 30 éve a 8-10-14. helyeket húzza be.
A szokásos kérdésem: Miért kell kitalálni történeteket,hogy a Kispestet basztassátok?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 3:54 de.

Szerintem sem ez a jellemző,annyiban van igaza,hogy a diók pl valóban siránkoznak ezen jó ideje,hogy: „nekünk kellett volna kiesni” ,blablabla….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 8, 2022 6:46 de.

Sok vidéki szurkolók „utálja” a pesti csapatokat. Álltalánosan,nem csak a kispestet , nem az elmúlt 4 év miatt,hanem mert kevés kivételtől eltekintve pesti csapat nyerte a bajnokságokat,nekik volt pénzük,ők voltak nyomva. Ezt mondják 🙂 De az összes vidéki szurkolóra se lehet ezt kijelenteni. Keseregni meg keseregjenek 🙂 Azt is írták,hogy rájuk sóztuk Eppelt,hogy ne jussanak fel 😀
Te találkoztál olyan utálkozással ami itt állítva volt?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 2:39 du.

Dió kommentekben találkoztam,de azok amiatt voltak kiakadva,hogy ők estek ki helyettünk.
Amúgy rivális utálattal találkozok nap,mint nap.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 2:31 de.

Nem a Kispestet basztatom csak akik miatt ide süllyedtünk, meg az olyan megalkuvókat mint te.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 8, 2022 2:45 de.

Kermike, hova ez a személyeskedés. Helyette támaszd alá amit írtál. „Minket az elmúlt 4év miatt mindenki utál” . Hajrá.Megalkuvok a tényekkel,neked se ártana.Senki se elégedett velük,de ezek a sztorik smiket itt toltok……,de biztos nem csak kitaláltad,cáfold meg amit írtam. Hol találkozni azzal az ztálattal ami az „elmúlt 4évben” alakult ki? Kis adalék nehogy azt mond,hogy a levegőbe beszélek mert szerinted 4 év eredménye miatt utálnak:
1992-93 1.
1993-94 2.
1994-95 4.
1995-96 6.
1996-97 7.
1997-98 14.
1998-99 12.
1999-00 12.
2000-01 6.
2001-02 7.
2002-03 11.
2003-04 NB II. 1.
2004-05 11.
2005-06 13.
2006-07 8.
2007-08 8.
2008-09 14.
2009-10 9.
2010-11 10.
2011-12 4.
2012-13 3.
2013-14 9.
2014-15 13.
2015-16 8.
2016-17 1. Itt jött egy remek vezetői döntés: Rossi kibaszva és a játékosok nyakába az eladó tábla. A fradi ebben a helyzetben a bl pénzből hozott Isaeleket ,Hemi szerint butaság erősíteni mert úgyis kiesnek. Itt kezdtünk lemaradni. Az akkor 4. Fradi csoportelső azóta a El-ben. Egy biztos,ha ezek a faszok kifognak egy Rossit (amihez Heminek annyi köze volt,hogy havi bruttó 850 ezer forintért bárkit kinevezett volna) nem lesz kibaszva.
Én se vagyok elégedett,hogy ezek se vittek vissza minket a 80as évekbe,de amit páran csináltok a kamu történetekkel az szánalmas fos a szavaiddal élve

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
november 8, 2022 2:19 de.

Annyit fűznék ide s ezzel valószínűleg nem leszek népszerű, hogy nekem apámnak és minden kicsit idősebb (értem ezalatt a 40 felettieket) nem ez a 30 éve vergődő „kiscsapat” a Honvéd vagy Kispest hanem az amelyik 1949 és 1993 között vagyis 44 évig kb minden évben a dobogóért harcolt!!!
Természetesen életünk végéig vörös-feketék maradunk!
Nagycsapat voltunk akiktől mindenki rettegett!
Sajnos ha elismerjük ha nem azokban az időkben válogatott szintű focista volt azt behívták katonának és át kellett igazolnia a Honvédba!
Most ugyanezt állami pénzekkel valósítják meg a fagyinál!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 8, 2022 4:22 de.

Azért azt fűzzük hozzá, hogy ez a bihívósdi mellett azért nagyon komoly utánpótlás nevelés is zajlott Kispesten, ami a mostani Fradiról egyáltalán nem mondható el. Kvázi azért a Kispest, a behívóval odahívott játékosok mellett azért kinevelt egy Kovács Kálmánt, Détári Lajost, Tichy Lajost, Bárányos Zsoltot, Mátyus Jánost és még sorolhatnám…..míg a mostani Fradi a mi utánpótlásunkból tartja fenn a magyar állományát.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 8, 2022 3:06 de.

Én is bőven 40 felett vagyok. De ez a – behívták katonának- szöveg azért túlzás. Mondj a 60-as, 70-es vagy akár a 80-as évekből olyan válogatott játékost akinek ide kellett jönni. Albert? Bene? Mészöly? Nyilasi? Törőcsik?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 8:08 de.

Még többnek?Utálnak minket mint a sz..rt.Remélem nem adjuk meg nekik ezt az örömet!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 7, 2022 3:13 de.

Jó reggelt!
Azt gondolom ez a tegnapi égés és totális összeomlás nagyobb blama mint a fagyi kiesése az iváncsa ellen!
Úgy omlottunk össze mint egy megye kettes csapat!
Nincs sok ponthátrányunk még de egyre nagyobb szégyeneket kell átélnünk!
Nem akarok nagy szavakat használni de eléggé kilátástalannak látom a helyzetünket dacára a sokra taksált játékosaink ellenére!
Lehet hogy át kell értékelni ezeket!
Vagy nem érnek annyit már vagy a többiek értek utol s haladtak is el mellettünk!
Hosszasan lehetne sorolni egyes játékosok közelmúltbéli sikereit s most ezek meg sem közelítik azokat a formákat!
Érthetetlen az egész!
Ezt az edzőt minek hozták ide amikor sem presztizse sem eredményei nincsenek, egy idényt nem tölt egy klubnál ki?!
A klubház alkalmatlansága egyértelmű de pl egy Prenga hogy követ el ilyen elemi szintű hibát elvileg az NB1 egyik legjobb védőjeként?
Nem mondok újat, nagy baj van amiből nem látszik a kiút

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 5:17 de.

Ez a tegnapi nem edzőprobléma volt. Hanem a csapat elszaboltálta a meccset. Játékos(ok) ilyet akkor csinálnak ha anyagi problémájuk van a klubbal ( talán nem kapnak meccsprémiumot, vagy csúszik az alapfizetés). Érdemes megnézni Waltner arcát amikor nyilatkozik. Nem örvendezett a nagy győzelemnek hanem szemlesütve, szégyenkezve annyit mondott hogy „ma minden bement amit kapura rúgtunk”. tudta hogynem ők nyerték meg a meccset hanem az ellenfél szabotálta el.
Aki valaha is futbalozott vagy tevékenykedett focicsapat közelébe az ismeri a hatást. (Hasonló volt a Celik Niksic elleni 9-0-s győzelmünk, csak akkor az ellenfél bundázott).
kérem aki nem ért egyet és más véleményen van és csak kurva anyázik, vagy fröcsköl az kiméljen meg tőle… Köszönettel…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 7, 2022 11:00 de.

Azt nem tudom hogy így van-e, de abban igazad van, hogy Waltner nagyon furcsán nyilatkozott. Szinte szégyenkezett, vagy „elnézést kért”, hogy ennyit rúgtak nekünk. Sosem kedveltem Waltnert, és éppen ezért ez most nagyon szíven ütött, mert nagyon korrekt volt. Lehet, hogy tud valamit a háttérről. Az biztos, hogy többet, mint amennyit én tudok. Ami egyébként felmerült bennem az elméleteddel kapcsolatban Lassie: ha egy csapatnál nincs fizu, és anyagi gondok vannak, az olyan nyílt titok, hogy az ellenfél edzője is tud(hat) róla?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 3:17 de.

Magyar edző + egy kis vérfrissítés télen. Csertői,Weitner,Pintér,de akár Mátyus is jobb megoldás,mint ez a sok edzőturista,aki itt megfordul.
Nagyon szar a helyzet,de nem eshetünk ki.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 9:03 de.

Egy Csertői még okés…na de Pintér? Mátyus? Ne már… 🙁

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 7:02 de.

Pinyőt komolyan gondolod, ugye…? Mer’ viccnek nagyon rossz…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  immortalis blog
november 7, 2022 11:47 de.

Viccnek gondoltam pedig.
Ugyanis el nem tudom képzelni,hogy jobb lenne egy-egy ilyen túrista külfölditől,akinek fogalma sincs milyen rendezvényre került.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 6:36 du.

Ha viccnek szántad, akkor jó… 🙂 Pinyő szerintem egy kókler, ahol eredményt ért el, ott nem rajta múlt, hanem a keret adottságain.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  immortalis blog
november 8, 2022 2:18 du.

Sopronban olyan adottságú volt a keret hogy ötöt rúgva verjük a zöldeket a kupadöntőben. Aha,világos.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Highlanders
november 9, 2022 2:33 du.

Ja, tizenöt éve volt három jó meccse, máris igazi edzőfejedelem, akinek a Honvéd padján a helye? (nem mintha nem illene bele a metalcom-éra sormintájába egy újabb kókler….)

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  immortalis blog
november 9, 2022 2:55 du.

Te miről zagyválsz itt! Ki mondta azt,hogy itt a helyed?!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 6:44 de.

Ha magyar akkor Csertői, kérdés vállalná-e látván súlyos helyzetet.

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  zolee
november 7, 2022 6:55 de.

Hülye lenne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 3:23 de.

A felsorolt edzők közül én max. Weitnert nézném meg, de sztem nincs neki még akkora rutinja, hogy segítségünkre legyen. Majd jövőre a visszajutáshoz megpróbálhatjuk. Pintér és Mátyus azért vicc, sorry!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 7, 2022 5:25 de.

Teljesen mind1. Megkapná ezt a csapatot,megmentené vhogy aztán kibasznák a picsbe

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 3:19 de.

Waltnerre gondolsz?
Persze hogy nem eshetünk ki de senki más sem akar s mindenhol több koncepció és akarás látszódik mint nálunk!

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 5:17 de.

Weitner Ádámra gondol a Pécs ezdőjére.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 7, 2022 7:39 de.

Köszi

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 7, 2022 6:41 de.

Igen. Weitner.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 7, 2022 3:12 de.

Múltkor írtam.
Nagyon gáz volt megint ez a „veddleamezt” . Gázabb mint a múltkor,mert oda sem mentek a játékosoka táborhoz,sőt némelyik egyenesen röhögött. Pl Dzsonzon.
Csak akkor kezdjük már el levetetni a mezt,ha biztosak vagyunk benne,hogy az meg is történik. Mert ez így egyre szarabbul néz ki. Kurva cinkes.
És nem rosszból írom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 3:22 de.

Az, hogy tábor nem ment oda a szurkolókhoz, az a ződ, malacarcú Sinkó műve, aki megtiltotta. Amíg ilyen emberek vannak a klubnál ne várj semmi jót!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 7, 2022 6:42 de.

Azt kellett volna már régesrég kibaszni a gecibe.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 3:18 de.

Jonnson vigyora volt a kegyelemdöfés tegnap!
Teljesen mindegy mit talált viccesnek ezt egyszerűen nem tehette volna meg profi játékosként abban a szituációban 0 : 5 után egy meccs végén!
Utcára nem mernék kimenni egy hétig!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 3:22 de.

Az izlandi genyót most,ha meglátnám valahol.
Pedig nem akarom magamnak csinálni az ügyeket.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 7, 2022 3:36 de.

Tegnapi viselkedése után nem akarom többet Honvéd mezben látni!
Amúgy is a csapat leggyengébb játékosai közé tartozik Enninnel

zolee
zolee
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 6:46 de.

Az a szomorú, hogy lehet mások is mosolyogtak csak nem mutatta őket a kamera.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 3:21 de.

ezt vele is tudatosítani kéne… gyökér, szemét zsoldosok…

immortalis blog
immortalis blog
november 6, 2022 6:00 du.

Innen 100+ kilométerről nem igazán látok oda, lángol már a kibaszott klubház?

DélPest
DélPest
november 6, 2022 4:56 du.

Egy gyors beszelgetes meccs utan. Semmi olyat nem hallottunk, amit az utobbi 4 evben nem mondtakcomment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 3:23 de.

Akkor mi volt a téma?
Melyik csárdában vacsorázik a csapat hazafele???
Mert egy ekkora orális élmény után minimum meg kellett volna rángatni őket!
Persze én nem voltam ott és tisztelet azoknak akik legalább felkérdezték a „csapatot” csakk érdeklődöm?!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 7, 2022 3:50 de.

🙂 nem láttalak rángatni a jatekosokat
Olyan konnyen irkaltok…
De valamiert nem cselekedtek

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 7:41 de.

Írod hogy gyors beszélgetés volt…
Nagyon siettek szegények?
Álmoskásak voltak?
Vagy mégis miről esett szó gyorsan?
Nem azok micsodájával akarom a csalánt verni akik ott voltak, csak érdekelt volna némi részlet ha publikus!
Mert egy ilyen helyzetben ha már odamentek valakik azt nem tudom hogyan lehet gyorsan szinte semmi újat mondva ledumálni?!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 1:40 de.

Nem szegény Szapinak kellene ott állni!

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 7, 2022 3:02 de.

Mint a meccseken is általában most is neki kell a csapat seggét mentenie.

Tusi
Tusi
november 6, 2022 1:29 du.

Most kellene szerveződni a ma esti érkezésükre!!!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 1:45 du.

mikor érhetnek vissza 22h körül?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 1:48 du.

Lesz az 23 is szerintem

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 1:50 du.

sanszos..

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 5:00 du.

Es akkor hol vagytok?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
november 6, 2022 5:14 du.

Elmondom, hogy hol. Ott, ahol a hazai meccs is túra, mint pl: Kecskemét, Tata, Tatabánya, Szeged, Hatvan, Gödöllő, Felvidék és sorolhatnám, hogy ki honnan jár meccsre, amennyiszer csak teheti. Amig nincs 1 szervezett zárt fóruma a tábornak, ahol lehet pl ilyen esetekben infót cserélni és megindulni vagy csak szimplán itt is összerántani a brigádot, addig a fenti kérdésed marad plátói.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 1:29 du.

ezt adom..

Tusi
Tusi
november 6, 2022 3:58 du.

Hogyha ezek után se lesz semmi kitartó megmozdulás és nem lépünk fel tüntetőleg, akkor meg is érdemeljük!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 5:00 du.

Nem láttunk az akadémiánál várva a csapatot

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
november 6, 2022 5:03 du.

Köszi infót. Egy biztos, hogy valamit ki kell találni és nagyon sokan mellé fogunk állni.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 5:08 du.

Oké, és mit? Írjatok terveket, amiknek van ertelme, es bedobom a tobbieknek. Komolyan.

Mert en ezt en is tudom mondani, hogy valamit talaljunk ki, de olyat nem tudok aminek van is ertelme, sajnos…

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 3:46 de.

Nem olvasom az ötleteket?

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 5:59 de.

Vasas ellen lesz megmozdulas… ha hivatalos lesz latni fogjatok, meg ide is beirom majd

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 5:55 de.

Követeljük vissza a 16 csapatot. Akkor újra lehetne ingázni a 8-14 hely közt úgy,hogy azt képzeljük,hogy középcsapat vagyunk.

bosza
bosza
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 5:53 de.

Sürgősen össze kell hozni egy megbeszélést a Liptákban, az alábbiakkal: Mendelényi, Kun, Sinkó, Kamber, Szappanos, Zsótér. Ott, kb. 20 szurkoló jelenlétében, pontokba szedve el kell mondani nekik a problémáinkat, kéréseinket, amit írásban is át kell nekik adni.
Külön kérni kell, hogy Jonsson többet ne vegyen fel Kispest mezt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  bosza
november 7, 2022 6:03 de.

Félre ne érts nem bántásból de mi legyen a pontokban?
-Prenga és Cirko ne hibázzon akkorákat mint a gyerekek az u9ben?
-Kocsis és Kerezsi kezdjen gólokat rúgni és gólpasszokat osztani ha már erőltetve vannak(ez főleg Kocsisnak szól) ?
-Bocskay napi 22 órában nézze Gomist a maradêk kettőben meg gyakorolja amit látott?
-Doka menjen inkább bulizni ibizára?
-Samperiot klónozzák?

Személyek távozását követelhetjük meccsen is, de ha más jön és hoz a fiatalok helyett valakit mert nem akar bukni akkor meg az lesz a baj,hogy eltékozlunk csillagokat.
A fiatalokat követeltük,megkaptuk. Nekik idő kell,hogy van-e elég majd kiderül, Rossi anno egy év alatt dobta össze a csapatot,úgy,hogy a saját lerakott alapjai megmaradtak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 5:49 de.

Ezt nem értem…miért a kérdőjel. Amúgy lejjebb van pár. Hogy jók, vagy sem az nem tom.
Csak -sírva kérlek- hagyd abba ezt a kit hol nem láttál dolgot. Kivéve ha a szurkolók ilyetén kategorizálása jó ötlet szted. Akkor csináld.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  dixneuf
november 7, 2022 5:57 de.

Nem fogom abbahagyni addig, ameddig csak irkalnak neten, mit es hogyan kene. Mert ők siman mondjak, hogy rangassuk meg a jatekosokat, nem maguknak csinalnak rendorsegi ugyet

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 10:10 de.

Jó ezt így értem sőt megértem de ha semmi érdemleges nem történt akkor aztán mindegy hogy odamentetek vagy nem mimdegy hogy valaki ultra vagy fotelszurkoló!
Pofavizitnek nem sok értelme van!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 4:30 de.

Nagyon nem tudom mit lehet csinálni, hogyha mezlevételt kiröhögik, ha nem támogatjuk őket szurkolással, akkor még ennyi eredmény sem lesz.
Én egy drapit tudnék elképzelni, az legalább megjelenik a sajtóba: „Szégyeljük magunkat helyettetek is! Ha már szívetek nincs, legalább pontjaitok legyenek!
Persze angolul (is), hogy ilyen megszomorodott Jonssonok is megértsék.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 1:48 de.

Azt gondolom, hogy a Kanyar vezetőinek el kell éri azt, hogy le tudjanak ülni a vezetéssel tárgyalni! Nincs más lehetőség! Ahogy anno fellépett a szurkolói közeg a szegedi költöztetés ellen, úgy kellene most is! A KISPEST mi és Ti vagytok! Ha pedig ez a találkozó vmi csoda folytán megtörténik, akkor oda pedig felkészülten és összeszedetten elmenni és elmondani, hogy mi miben látjuk a gondod és alternatívát kínálni. Első körben kibaszni a ződ Sinkó gecit! Annak nincs már semmi értelme, hogy a játékosokkal beszélgettek! Illetve nem megbántani szeretnélek titeket, komolyan, mert baromira elismerem amit tesztek a csapatért, de őszintén, ezektől a „kölyök”képű gyerekeket ki veszi komolyan. Állítom Lukic a chipset zabálva röhögött a buszon. 🙁

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 1:48 de.

A következő 2 meccsen győzelem vagy anál! Akinek nem tetszik menjen most. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 7, 2022 2:16 de.

Sajnos, szerintem már most mehetsz síkosítót venni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 7, 2022 3:14 de.

Szárazon,bottal!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 7, 2022 2:57 de.

Miért kelljen síkósító, érezzék a törődést! Mi is szenvedünk.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  DélPest
november 6, 2022 5:29 du.

Nem kell kimenni a meccsre, senkinek!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 6, 2022 5:33 du.

Nem, az nem jo. Ugyis lesz aki kimegy, es a csendnek talan orulnenek is a vipben

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 6:02 du.

Hidd el ha senki nem menne ki, annak lenne sajtóvisszhangja. Ha erre sincs semmi érdemi reakció a vezetés részéről, az is egy fontos info és lehet tovább menni..
De amíg nem próbáltuk, addig ne mond, hogy nem jó.
Vagy lehet bejelentett tüntetés is a székháznál..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 6, 2022 11:29 du.

Sajtó. Az tuti.
Egyebkent ha az a velemenyem hogy nem jo, akkor azt fogom írni.
Amugy a fagyinal meg a lilaknal is hogy bejott.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
november 7, 2022 1:02 de.

Esetleg kilencven percen át huhogni? 🙂
Mondjuk egy Paks, vagy Vasas ellen különösen adná. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
november 7, 2022 2:22 de.

Az első épkézláb ötlet 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
november 6, 2022 5:25 du.

A meccs kezdese utan 10-15 perccel menjunk csak be EGYÜTT a nezoterre a Kamyarba, kb. mint vonulaskor (a kapun belulrol indulva nyilvan, a bufek elol) es kozosen hivjuk fel a figyelmet a problemara. Akar kungaborozva, akar mas szoveggel. Hangosan.
Hirtelen ez jutott az eszembe.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 5:30 du.

Mindaddig amig nulla koncepció, tradíció és a szurkolóknak járó tisztelet nincs meg. E mellé nyugodtan lehetne a 45-90 perces háttal a pályának szurkolás is

Laller
Laller
Válasz a következőnek  DélPest
november 6, 2022 5:23 du.

Teljesen jogos. Az a baj, hogy aminek lenne értelme, azért 1-2 évet adnak garázdaságért, azt meg egyikünk sem kéri, mert nyilván van vesztenivalónk. Pedig a kis 5-0-nál mosolygó játékosok igencsak megérdemelnék. Fújj, de undorítóak voltak.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Laller
november 7, 2022 3:48 de.

Igen… nyilvan tok jo lenne megdobalni a csapatbuszt vagy kiszurkalni a vezetoseg kocsijainak kiszurkalni a kerekeit, csak valamiert itt a forumon nincs ra jelentkezo 😀

Laller
Laller
Válasz a következőnek  DélPest
november 7, 2022 5:19 de.

Egyetértek. Senki sem akar ügyészségre menni ezek miatt a rohadékok miatt. A szurkerek zabosak, jobb híján kiírják magukból, de ötletem sincs, hogy mit lehetne csinálni. Olyan dolgot, ami számít ezeknek az aranylábúaknak. Mert mint láttuk, röhögnek. Ha nincs szurkolás, leszarják, mint ahogy azt is, hogy milyen kiírást emelünk fel nekik.
Pár hete viszont láttam a Mendelényit a Bazilikánál sétálgatott egy másik öltönyös fószerrel. Ilyen alkalmat megragadva – és kicsit pofátlanabb módon – rá lehetne lépni, és megkérdezni, hogy mi van és mi a terv. És meg is fogom tenni, ha mégegyszer lesz ilyen „szerencsém”.
Meg ha van bármi ötlet, akkor sztm érdemes terjeszteni szélesebb körben. Sokszor a legkevésbé valószínű helyről jön a legjobb segítség. Látjátok, hogy ki az, aki meccsre járós, ki az, aki megbízható arc, függetlenül attól, hogy csoport tag-e, vagy nem. De ez csak az én véleményem, lehet hülyeség. Viszont nem tudok most mást.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Laller
november 6, 2022 5:29 du.

Nem kellene mindenáron erőszak. A fradi ellen például a kapu mögött a tábor kint maradna. 10 percig sörözgetés, teázás, cólázás a tribün alatt. Aztán a 10. percbe bevonulni és rákezdeni a Kun Gábor takarodj Kispestről és a Bozó, Medelényi hol a Kispestünk rigmusokra. Ezt nyomni 10 percig aztán megint kivonulni. 10 perc után meg újra be és egy igazi piro showal telitorokból elkezdeni szurkolni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 5:31 du.

Majdnel mint ami en irtam. De a ki-be vonulas nem mukodne, mert a belso kapuk atereszto kepessego kicsi. Negyedóra mire mindenki kimegy, mar ha kimegy.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Ray
november 6, 2022 5:30 du.

Nem kell szurkolni, Mendelényi takarodj elejétől végéig, megállás nélkül, annak talán lenne visszhangja.
Ezt a Kun Gábort se értem…Ki nevezte ki?

Ray
Ray
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 5:44 du.

Azért egy tulajdonost egyik napról a másikra elküldeni és hozni helyette másikat nem olyan egyszerű. De Kunt elküldeni és hozni helyette olyat aki tudja is hogy mit csinál már könnyebb. Én se csak Kunozok. A tulajokat is kérdőre vonom.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
november 6, 2022 4:06 du.

Aszondom kéne.
(Nem tudom hallatszott-e tevebol, de Jerry kollega nagyon sokaig hivta ‘beszelgetesre’ a megafonban a ‘Gabit’. Talan tenyleg dumalgatni kene veluk.)

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 4:12 du.

1 éve is lehurrogtak páran, mert azt mertem mondani, hogy igen is ki kellene allni a tábor elé, minden szurkoló elé a vezetésnek, csapatnak és számot adni erről, ami itt megy. És ahogyan mi a szurkolok nyeljük a szart, úgy nekik is le kell nyelniük, amit kapnának!
Leszarják a fejünket, a jatekosok is. A régiek is az újak is a vezetés is meg a köcsög tolmács is.. Fú de irritáló!
Csak akkor vesznek minket komolyan, ha kiállunk a saját és a klubb érdekeiért a már eltávozott és a még élő ikonjainkért a KACért. Azért, amiért rajongunk, ami az életünk része és elég nagy része!

Tozso_ferguson
Tozso_ferguson
Válasz a következőnek  Tusi
november 7, 2022 12:47 de.

Valamiről lemaradtam, mi a gond a tolmáccsal?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tozso_ferguson
november 7, 2022 6:07 de.

Csak annyi, hogy pár fontos gondolatot nem ad vissza az alany beszédéből és sokszor saját gondolataival/szavaival próbálja megfogalmazni amit nem jegyzetelt le pontosan. Kb ennyi a gondom.

belos
belos
november 6, 2022 1:50 du.

Faszszopó jonson vigyorog.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  belos
november 6, 2022 1:56 du.

Lejárt mára a munkaideje, jöhet a pihi!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  belos
november 6, 2022 2:26 du.

Hát aztán? Nagyobb meccsek után
előfordul világsztárokkal is hogy vereség után mosolyognak.Mitől lenne jobb ha zokogna?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  belos
november 6, 2022 2:26 du.

Hát aztán? Nagyobb meccsek után
előfordul világsztárokkal is hogy vereség után mosolyognak.Mitől lenne jobb ha zokogna?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 3:46 du.

Hat nem tudom.
Valahogy a tisztesseg, a kultura megkivan bizonyos minimumot.
Gyakran hugyozok, de nem az ebedloben, ebed kozben a levesestalba. Azert ezt nem sokaig kell tanitani

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 5:45 du.

Nekem jobb érzés lenne!!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 2:34 du.

Ezek emberi dolgok, szurkolókkal szembeni empátia együttérzés kudarc átérzése.Esiti mosolyogna a kamerába egy ute elleni zakó esetén? Mosolyogjon otthon, de ne a kamerába…

bosza
bosza
Válasz a következőnek  belos
november 6, 2022 1:52 du.

Igen…

dixneuf
dixneuf
november 6, 2022 3:34 du.

És en ezert fizettem bazneg, utaztam bazneg, faztam bazneg.
A jo kurva anyatokat!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 4:48 du.

Fel kell öltözni rendesen

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 6, 2022 5:19 du.

Jo otlet. Majd odafigyelek

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 3:57 du.

Együttérzek.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 3:47 du.

Felnőtt ember vagy, dönthettél volna máshogy is. Rég nem ér annyit, hogy akár 100 métert is megtegyek ilyen „produktum”-ért. Utoljára a 2019-es kupadöntőn éreztem úgy, hogy feltétlenül ott kell lennem.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 3:54 du.

Nekunk meg ez az eletunk, barmilyen fasszopo brigad vezesse is eppen a klubot. Jobb lenne megsertodni, mint a kocsog lilak, aztan nem jarni meccsre? Akkor ok nyernenek. De valoszinuleg ezt ti nem erthetitek.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 5:35 du.

És ez mitől jobb?íígy azt mondod minden fasza, bármilyen szar úgy is ott leszünk és nem változik semmi

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 6, 2022 6:01 du.

Nem erted. Nem baj.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 3:59 du.

Ilyenkor mindig szegeny Babar sztorija jut az eszembe a csavorol aki mezt akart venni a bajnoki döntő előtt, de Laci mondta hogy addigra nem lesz kesz. Akkor nem kell -mondta az ember.
Erre Laci: Miert, hétfőn mar nem leszel Honved drukker?
Aki csak gyoztes meccsre/idoszakban jar ki, az annyit is er. A morgas joga pedig mindenkit megillet, ha fotel, ha nem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 7:06 du.

Ok,de akkor mi van,ha abban a mezben akart menni a bajnoki döntőre és ha az ott nem volt megoldható szombatig,akkor megoldotta máshol a vásárlást?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 6, 2022 11:26 du.

Vett egy feliratozott mezt pl. A fradishopban? Honnan tudhatnam nem ismertem a csavot

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 7, 2022 1:59 du.

Vagy csináltatott egy egyedit valahol.
Attól,hogy nem ott és nem akkor vette meg,abból én nem mindenáron vonnám le azt a következtetést,amit ti.
De persze lehet igazatok is.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 5:39 du.

Itt nem erről van szó, hanem így tiltakozik valaki! Most minden meccsen azért mész ki, hogy a hozzáállásukkal beleszarjanak a pofádba! És a köv. héten önként kéred a következő adagot!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 6, 2022 11:22 du.

Huhh…ezt nem nekem akartad irni, az tuti.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 4:12 du.

Ha csak a győztes időszak érdekelne, akkor itt sem írogatnék. Akkor a tévében sem nézném meg. Ha csak a győztes időszak érdekelne, akkor pár hónapig fradista lennék, aztán molos, barszás, reálos, mittudomén. 45 éve vagyok Honvéd drukker. Soha nem szurkoltam másnak. Viszont nekem is vannak „jogaim”. Jogom van csak akkor kimenni, amikor én akarok. Jogom van eldönteni, hogy szennyezem-e a hangulatomat és a családomét azzal, hogy őrjöngök, dühöngök mert kikapott egy piros-fekete csapat, akit valaha imádtam, de jelenleg nem tud örömet okozni. Ez is egy álláspont és van annyira jó, mint bármely másik.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 4:16 du.

Nekem mindegy, csak ujabb dialogusba ne kezdjünk.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 3:56 du.

Én sok mindent megértek. Ezt is. De szerintem amíg egy is kimegy közületek, azzal felhatalmazást adtok, hogy „nosza, folytassátok, itt vagyunk, vevők vagyunk erre”.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 3:49 du.

Ne haragudj, hogy leirtam.
Bazneg.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 3:50 du.

Semmi gond. Máskor nem teszed.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 3:52 du.

Dehogynem. Es amig kijarok ezekhez a betonlabuakhoz addig minden jogom meg van ehhez.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 3:55 du.

Tiszteletben tartom a jogod. Járj ki. Írd le ide. A te életed. A te idegrendszered. A te hagulatod. A te jövő heted. Te hagyod, hogy elbasszák.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 4:01 du.

You know nothing John Snow.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 4:01 du.

Ha nem jársz ki akkor is!
A szíved mint ahogy itt mindenkié azé a több mint száz éves legendáé amit most éppen páros lábbal taposnak a földbe!
Nem az MLSZ nem Orbán Viktor nem a Szabadkőművesek !
Hanem a vezetőknek edzőknek játékosoknak saját neveléseknek csúfolt szarháziak akiknek mindez semmit sem jelent!!!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 4:54 du.

Mondjuk pont Orbán alakítja úgy a kis focink világát, hogy nekünk ez a szar a kimenetele. A többiek a konkrét bábuk a bábszínházban.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 4:03 du.

Persze, nem ugy ertettem. Csak a kollégának valaszoltam, aki picit erdekesen kozelit a témához szvsz.
Irtam fentebb, a morgas joga mindenkie. Csak jobban duhit kétszáz plusz km, meg a koltsegek utan…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 6, 2022 3:35 du.

Es le is szarták a fejed a helyszínen…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
november 6, 2022 3:19 du.

Kirúgták már a kóklert?

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 6, 2022 5:31 du.

héhéhé’, ezt én szoktam kérdezni!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  immortalis blog
november 7, 2022 12:58 de.

Ok. De akkor vedd át, intézd. 🙂

valaki
valaki
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 6, 2022 3:30 du.

Melyiket, a kb otven kozul?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 3:33 du.

Jogos, de ezzel a Klafuriccsal csont nélkül kiesünk.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 6, 2022 3:41 du.

Ezzel a kerettel fogunk csont nelkul kiesni. Bar az eloelete alapjan nekem sem tetszik a hovat, nem biztos hogy most o a leggyengebb lancszem.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 5:43 du.

Látva ahogy meccselt, sajnos elég közel áll hozzá.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 4:56 du.

Neked is igazad van fiam.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 4:11 du.

Az egesz lancot, ugy ahogy van szaros wc papírból fontak…

dagiiron
dagiiron
november 6, 2022 2:37 du.

Ott vagyunk, ahova ez a keret és vezetőség való.. A kieső helyen…. Van egy rossz hírem, a Vasastól is kikapunk majd..

jnkzln
jnkzln
november 6, 2022 2:23 du.

Azért az tényleg tipikus Kispest, hogy úgy kerültünk kieső helyre, hogy a két mögöttünk lévő csapat kikapott…

Hasitasi
Hasitasi
november 6, 2022 2:06 du.

Számomra jelzésértékű az is, hogy 3 fővárosi csapat a sereghajtó.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 6, 2022 2:06 du.

Ez mit jelez?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 3:48 du.

Azt, hogy ahol a legnagyobb a kupleráj, ott van a legtöbb szerencselovag. A foci környékén is.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 3:38 du.

Hogy melyik ut vezet Makkosmariara…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 2:00 du.

Nem vagyok összeesküvés elmélet párti bár a 2017 es Bajnoki Címünk biztosan nem volt benne a kottában!
Ennyi mellényúlás töketlenkedés balfaszkodás egyszerűen nem lehet véletlen!
4 éve nem találnak egy valamire való normális edzőt és egyre nevetségesebb játékosokat hoznak!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 3:39 du.

Penzmosoda ez bazmeg, semmi mas…

zolee
zolee
november 6, 2022 1:58 du.

Súlytalan csapat, nulla morál, dilettáns vezetés, leszedált szurkolótábor

obviusz kapitány
obviusz kapitány
november 6, 2022 1:57 du.

Nem lehetne hogy inkább visszajön a dzsinjösz led?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:56 du.

Azt hiszem Jonnson vigyora a legjellemzőbb a mai nagyonkispestre!
Ennyire érdekli a játékosokat ez az egész!
Már mérgelődni sincsen erőm!
Aki azt hiszi abban bízik hogy ez a társaság bent fog bent tud maradni az első osztályban az homokba dugja a fejét srácok!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:49 du.

Bálnavadász kedélyesen mosolyog éppen

jnkzln
jnkzln
november 6, 2022 1:49 du.

Hát nem vették le a mezt.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 5:47 du.

Ne is vegye, fusson benne a pálya körül addig, ameddig össze nem esik!!!! Ha lenne edzőnk, már a hordágyon lennének!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 1:49 du.

Köcsög izlandi még mosolyog is.Felháborító!!!!

bosza
bosza
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 1:52 du.

Szégyen.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:48 du.

Annyira silány alkalmatlan „játékosok”ból „edzőkből” „vezetőkből” áll a csapatunk hogy arra sincsenek szavak!
Nemhogy a Kispesthez egy NB2 höz nem méltó!

zolee
zolee
november 6, 2022 1:47 du.

Pacsizás lesz?
Tulajdonképpen most is lealázták szurkolóinkat. Nem ment oda elnézést kérni senki nem néznek emberszámba ezért nem is megyek már birkának szétzúztak mindent okosan.Szégyelje magát mindenki aki részt vesz ebben!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:43 du.

Na Zsótér megbosszulta Varga góljait!
Jól fejbekúrta a focival

CSAKAttila
CSAKAttila
november 6, 2022 1:41 du.

Akkor jöjjön a u19,18,17 és kezdjük elölről!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:41 du.

Ennin milysn szépen cselez!
Kár hogy 16 ost tévesztett

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:37 du.

Ez totàlis szégyen….nincsenek szavak….szomorúság van.Lèpjünk vissza a bajnokságtól,komolyan mondom.Mindez a klub megcsúfolása,újjà kell èpíteni mindent az alapoktól.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 2:29 du.

Fel ne oszoljunk végleg mert elvesztettünk egy meccset? Van ilyen. Az élet meg a bajnokság is megy tovább. Nem kell ezt túldimenzionálni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 3:50 du.

Èn valahogy nem tudom ezt a meccset ès az elmúlt èveket ilyen higgadtan kezelni.

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 1:36 du.

Nagy esellyes tok utolsokent fogunk telelni. Nehez lesz…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dani Daniel
november 6, 2022 1:38 du.

Dehogy lesz…ki fogunk esni,ez biztos.A szurkolóknak lesz nehêz a kiesés elfogadása.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:39 du.

Addigra megszokjuk!
Itt izgulni sem kell majd a végén!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:36 du.

Hazafele egy jóféle csárdában megünneplik ezt a szép eredményt!

Kermon
Kermon
november 6, 2022 1:35 du.

Az első meccs idén, amit nem tudok nézni. Talán nem is baj.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Kermon
november 6, 2022 2:17 du.

Én is elkapcsoltam a szünetben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:32 du.

Traore Lukic Ennin atomcsatársor

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:33 du.

Lukic már nincs fenn,keresztesvan helyette.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 6, 2022 1:34 du.

Na észre sem vettem

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 4:24 du.

Amikor az edző kitért rá az interjú végén, onnantól kezdtem el aggódni. Szinte hallottam a KFT Bábu vagy c számát,és világossá vált az is,hogy az eddig is totális csőd „majdafiatalokozás” előtt állunk vele is. (Momentuma nem volt a gyereknek egyébként. De tényleg semmi a köbön!)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:31 du.

4 a 2 ben voltak a 16 osunkon belül!!!!!!

santiago
santiago
november 6, 2022 1:30 du.

Kerjuk a kovi havert a kispadra.
Ez se valt be….

Béla Bá
Béla Bá
november 6, 2022 1:27 du.

Vasasnál már várják a csütörtöki meccset hátha őket is felhozzuk.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 6, 2022 1:29 du.

Parádés meccs lesz, az biztos.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 6, 2022 1:47 du.

Kidühöngjük magunkat csütörtökig,aztán újra nézzük a meccset azzal a hittel,hogy na majd most. Ilyen ez.

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 1:49 du.

Mást nagyon nem tudunk tenni. Nem kéne holnap dolgoznom menni most kegyetlenül leinnám magam.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 1:49 du.

Komoly? Bíztok még valamiben?

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:50 du.

Amíg nem húzzák meg a vonalat addig igen.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 2:31 du.

Szerinted mi más dolga van egy szurkolónak?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 5:57 du.

Támogatni a klubbot a csapatot, és kiállni mellette. Most lehet hogy nem az a legjobb támogatás hogy ugyan úgy kimegyünk a meccsekre, mintha minden rendben lenne csak gyengébben szerepelünk..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
november 6, 2022 4:07 du.

Lehet objektív is!
Ez a csapat ha bent marad a világ nyolcadik csodája lesz!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 6, 2022 1:29 du.

Felhozzuk

bosza
bosza
november 6, 2022 1:26 du.

Rég voltunk ilyen mélyen. Teljes morális válság…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:25 du.

Tippverseny indul!
Mennyi lesz a vége?
Egy hetesre tippelek!
Fődíj egy falinaptár Kun, Mendelényi, Bozó Urakkal!

Tusi
Tusi
november 6, 2022 1:25 du.

Kritikán aluli. Szégyen, amit a Kispesttel csinálnak 4ik szezon óta ezek a fogalmatlan senkiháziak

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:25 du.

A paks helyzet nélkül, 3 pontrúgásból és 2 egyéni hibából rúg 5-öt. Mi 4 ziccerből egyet sem tudunk értélesíteni. És még egy dolgot nem értek : a tábor hogy meri szidni mendelényit ? nem ez lett megbeszélve, nem ezért kapnak pénzt paripát a klubvezetéstől hanem hogy tapsikolásra bírják a nézhetetlen szar produkciót látva a tábor tagjait.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 7, 2022 1:53 de.

Fejezd be a Tábor basztatását!

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:29 du.

Ennek mi értelme? Fejezd már be!
Egy ilyen helyzetben azokra mutogatni, akik lementek a csapat után, hogy képviseljék a Kispestet. Inkább össze kellene fognunk.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  bosza
november 6, 2022 1:44 du.

Talán ideje lenne nem lemenni?

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  CSAKAttila
november 6, 2022 1:46 du.

A szurkolókon kívül senkit nem érdekel, hogy vannak e lent vagy sem.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Béla Bá
november 6, 2022 5:28 du.

Akkor pláne!!!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  bosza
november 6, 2022 1:32 du.

Remélem mezeket levetetik de még gatyát is

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zolee
november 6, 2022 1:44 du.

Bankszámlájukról az összegeket kellene levetetni

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 2:17 du.

kapnak ezek egyáltalán fizetést, nem ezért volt ez a mai „produkció” ilyen szánalmas?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
november 6, 2022 4:09 du.

Mondjuk ez is érdekes megközelítés

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:30 du.

Elmesz te a kurva anyadba mostmar! Pelso nyugodtan kitilthatsz.

timby
timby
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 2:53 du.

Lassie nevében kikérem ezt az ordenáré hangnemet. Együtt sírunk, együtt nevetünk, de szurkolótárssal ilyen hangnemet nem engedünk meg magunknak! Tiszteljük szurkolótársunkat, mégha más platformon vagyunk is!

valaki
valaki
Válasz a következőnek  timby
november 6, 2022 3:11 du.

Aki engem – mint a tabor egyik tagjat – ilyesmivel vadol, az nekem nem a szurkolotarsam.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  valaki
november 6, 2022 1:33 du.

Srácok tényleg ne egymást…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:37 du.

O mocskolhat alaptalanul 200+ embert?

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:27 du.

Folyamatosan szidják a második félidőben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:27 du.

Nem hittem volna,hogy a csapatnál lesz szánalmasabb ma

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  F.hunter
november 6, 2022 1:29 du.

nem az a szánalmas amit írtam, hanem az a szánalmas hogy rengeteg embert milyen aljas eszközökkel tudnak rávenni hogy szurkoljanak ennek a szarnak. Mint régi Ultra Red Boys tag, minket soha senki nem irányított hanem a látott játéktól kerültünk extázisba…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 7, 2022 1:55 de.

Ha régi URB tag vagy, akkor még szánalmasabb, hogy így beszélsz a szurkolótársaidról. De akkor menj és állj eléjük a következő meccsen és ugyanígy fröcsögd a szemükbe a hülyeségeid.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:31 du.

Az vagy te. Régi urb tag

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:27 du.

Leállhatnál ezzel a faszságoddal, hogy a táborba állsz bele a hülyeséggel.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  jnkzln
november 6, 2022 1:28 du.

Azért ez a reakció puha ahhoz képest ami tortenik

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 6, 2022 1:27 du.

Mert eladták a lelküket…

F.hunter
F.hunter
november 6, 2022 1:25 du.

Jó lenne megkérni Horváth Ferit ,hogy ugorjon be heti 15 percet a csapathoz.

Dani Daniel
Dani Daniel
november 6, 2022 1:25 du.

Es hogy 5 golt rugjon nekunk egyvalaki… Kell ennel nagyobb alazas???

zolee
zolee
november 6, 2022 1:25 du.

ha ziccereket értékesítjük akkor 5-3

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:24 du.

Doka, Prenga, Capan, Klemenz…

bosza
bosza
november 6, 2022 1:24 du.

Ilyen szégyent rég éltem meg…
Köszönjük.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:23 du.

Ötös…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 6, 2022 1:22 du.

U15 ből valaki?….

Gogolák Roland
Gogolák Roland
november 6, 2022 1:17 du.

Akit érdekel Sport1-en tényleg foci megy, roma-lazio.

timby
timby
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
november 6, 2022 1:20 du.

Vagy a Spileren a Totenham- Liverpool

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x